Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.07.2006 12:47

Deníček Evropana

RE: ..............?

Jarmila 85.?.?.?

Jasně že SandWalkerku se mi po Vás stýskalo.[smích] Znáte to- co se škádlívá, to se rádo má, proto jsem si hned vzpomněla na Vás. Ale teď při čtení Vašich řádků se mi vybavil had z Ráje, jak tak poslouchám Vaše sladká slůvka mámivá. Říkám si, jestli by Vám lépe neslušel nick SandSnake.

Co dneska dělám? Chystám se na dovolenou, takže mě zde zase deset dní neuvidíte můj broučku. No, dejme tomu, že máte v něčem pravdu SandWalkere, ale jistě uznáte, že evropští muslimové musí dodržovat řád a zákony té země, ve které žijí. To znamená, že když Francouzi určí, že do sekulárních škol se žádné náboženské symboly nosit nesmí, tak muslimové moudře pokývají hlavami a s tímto nařízením bezvýhrad souhlasí.

110421

13.07.2006 15:24

Deníček Evropana

RE: ..............?

Jarmila 85.?.?.?

Díky za přání sladký broučku. Jsem ráda, že je Vaše přání upřímné. Neletím, jen se ploužím autobusem- ale na ty francouzské muslimy jste mi neodpověděl, lstivě jste se otázce vyhnul jako had. [smích] Jo jasně, že se celý život snažím přijít věcem na kloub vlastníma očima, třebaže krátkozrakýma. Budu samozřejmě opět u moře předělávat tu svou reformu. Napsal mi totiž pan Polák takový naprosto zásadní dopis, ve kterém mi slíbil, že tu reformu v září zveřejní tiskem v Mezinárodním bulletinu, který čtou i jeho přátelé, američtí senátoři. Snad se ledy konečně hnou.[smích]

Vaše beruška Jarmila

110430

13.07.2006 16:31

Deníček Evropana

RE: ..............?

Jarmila 85.?.?.?

No Pavle víte, je to neuvěřitelné, ale zdá se, že ten nápad prohnat volby přes účetnictví je skutečně originální a nikoho kromě nenapadl.[smích] Je to nápad miliónový, a pokud by mi za ta autorská práva někdo chtěl ten milion dát, tak má možnost, prodám mu ho. [velký smích] Potřebuji totiž dcerám koupit byt.

Již víckrát jsem zde psala, že piji zásadně jen bílé víno, nevím proč, prostě mi víc chutná. Pan Polák má krásnou čistou duši, je to na něm vidět, ale je to již postarší gentleman, není to žádný proutník, jak Vás hned kdovíproč napadlo.(Že by zde platilo pořekadlo- podle sebe soudím tebe? [mrknutí jedním okem])

Nezměnila jsem to reformu amerických voleb,jen by ta reforma pak klidně mohla fungovat na celém světě, víte?

110438

13.07.2006 21:09

Deníček Evropana

RE: ..............?

Jarmila 85.?.?.?

SandWalkere, proč se vyhýbáte mé otázce? Proč mi na ni neodpovíte? Mě to vážně velmi zajímá, jestli jste pro to, aby se v evropských státech tvořily muslimské neprostupné ostrovy, kde si muslimové žijí svým středověkým způsobem podle svýho dál a ignorují evropskou kulturu. Je pravda, že se mi evropská "kultura" momentálně hnusí, protože je spojena jen s penězi a mafiány, jenže ta "kultura" muslimská se mi hnusí rovněž, protože ženské lidi nepovažuje za lidi, ale za soukromý majetek.

110459

14.07.2006 06:47

Deníček Evropana

RE: ..............?

Jarmila 85.?.?.?

Mýlíte se Druide! Toto není válka mezi křesťany a muslimy, toto je válka mezi náboženskou totalitou a demokracií. Všichni, kdo nosí náboženské symboly do škol je nosí DOBROVOLNĚ. Jen muslimky musí nosit své šátky POVINNĚ, protože jim to nakázali jejich v rodinách neomezeně vládnoucí patriarchální otcové a muslimská víra. V tom je ten velký rozdíl. A jelikož francouzská vláda nemůže jednotlivě zkoumat, kdo nosí šátek dobrovolně a kdo povinně, tak je velmi správné, že ve své demokratické zemi zakázala nosit šátky do škol všem muslimkám PLOŠNĚ. Doma ovšem mohou být zahalené od hlavy až k patě, na to mají právo.

110497

24.07.2006 18:25

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Jarmila 85.?.?.?

Souhlasím, mladej Zorba je ..... jak anděl. [velký smích]

Protože kdyby byl tak starý jako já, tak by k Rusku choval zášť, která se nedá vymazat ani těmi 17 porevolučními lety údajné demokracie a svobody. Ano, Rusko je nebezpečný hegemon a Putin je nebezpečný slizský had a bývalý kágebák.

111369

24.07.2006 21:14

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Jarmila 85.?.?.?

Jakápak kolektivní vina Ájo! Moje oblíbené úsloví, že ryba smrdí od hlavy platí již několik tisíc let. Bohatí otrokáři určovali dějiny starověku, bohatí šlechtici společně s bohatou církví určovali dějiny středověku, bohatí kapitálisti určovali dějiny novověku, no a nyní bohatí mafiáni spolčení s tajnými službami určují dějiny neblahé budoucnosti, která nás všechny čeká. [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

Tenhle panáček je zde velmi oblíben, tak proč nepoužít rovnou celou spartakiádu oněch blijících panáčků. [oči v sloup]

111382

02.08.2006 07:40

Ano, tohle je holocaust

RE: K obětování dětí

Jarmila 85.?.?.?

pana Pergilla znám z Neviditelného psa Hade, takže to leho asi nebude. Něco ovšem na jeho slovech je, protože si vzpomínám, že skutečně se muslimové v případě války Irán-Irák vůbec, ale vůbec neštítili toho, posílat malé kluky na smrt. Dokonce je pochytali třeba i někde na hřišti při fotbalu, a pak použili na odminování minových polí.Ani trošičku se nezastávám Izraele, chovají se v Libanonu jako dobytek- ale z muslimů není třeba dělat svaté, když jsou to taky pěkní terorističtí hajzlové neštítící se zabíjet vlastní děti.

112402

02.08.2006 12:53

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Mel není Ošklivé kačátko...

Jarmila 85.?.?.?

Koukám Pavle, že nerozeznáte lva od tygra. [smích] Ale koukám, že ani ten muž týdne není k sežrání, protože je to evidentně bukvice, které pan Stwora nemá tak rád. [velký smích]

112430

02.08.2006 20:14

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Svoboda projevu

Jarmila 85.?.?.?

sákryš Olgo, mě není vůbec jasný Váš termín, že se nějaká ženská za mlada kurvila s kdekým. Co tím máte na mysli? Že chodila za peníze, nebo že se prostě jen s kdekým vyspala? Pokud do tohoto zahrnujete i to, že se ženská dobrovolně a ráda vyspala s kdekým, pak to máte v hlavě nějaké popletené a jste ovlivněna dnešní kurevskou kulturou, která zase a opět ženy mlátí po hlavách kvůli jejich sexualitě.

112496

03.08.2006 12:33

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: I can see your point,

Jarmila 85.?.?.?

Tak to je jiná káva, tahle Vaše odpověď mě zcela uklidnila.[smích] Já se přiznám, že jsem včera ten příspěvek rovněž psala pod vlivem alkoholu- a divím se ještě teď, že jsem se vůbec strefila do klávesnice.[oči v sloup]

Ale abych řekla něco k tématu: Mel Gibson je nejen ohromný fešák, ale taky velmi zásadový člověk. Je známo, že přesto že by mohl krásek kolik chtěl, tak je své manželce věrný- z takového muže si mají muži brát příklad, nikoliv tak snadno naletět lžím evolucionistů. A pak se diví i ušima, když se manželství rozpadají ve velkém.

Dnes je o Gibsonovi článek i v Mladé frontě- já si taky myslím, že se neměl omlouvat. Když lidé ve velkém hanobí třeba Romy a veřejně a kdekoliv i v internetových diskusích jim strašným způsobem nadávají, tak to nikoho nepálí a vůbec nikoho nepohoršuje.[zmaten]

112550

03.08.2006 12:37

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: I can see your point, ale ja zase ano, hmm

Jarmila 85.?.?.?

Což o to Lve, já bych se klidně bavila šťavnatě a jadrně, ale však víte, tohle je slušný webzin- ale je to dobře, že si to tu hlídají.[smích]

112552

06.08.2006 07:35

Ošklivé káčátko Mel Gibson

Nadlidi, lidi a podlidi

Jarmila 85.?.?.?

Píšete Olgo, že stovky let se pořádaly pogromy na Židy, proto věta „za všechno můžou Židi“ má o hodně temnější asosiace, než že „za všechno můžou Valaši“, takže na to musíme brát ohled.

A já říkám: Pravda, Romové nejsou tolik staletí pronásledováni jako Židé, ale pár století už je to taky- přinejmenším od 16.století, čili 400 let.

Přenesme si tu situaci Olgo do českých poměrů. Mel Gibson jede opilý a když ho zastaví policajt, tak řekne: Všichni Cikáni jsou zloději, vyžírkové a paraziti státu a všechny Romky jsou kurvy. Co myslíte, musel by se někomu omlouvat, nebo zastal by se někdo těch Romů? Já myslím, že určitě ne. Teď nedávno jeden policajt brutálně znásilnil Romku a brněnský soudce mu za to znásilnění, zranění i alkohol za volantem dal pouhou podmínku. A ještě ten soudce k tomu nevšedně mírnému rozsudku řekl: Vždyť je to jen prostitutka a Romka, normální chlap by s ní střízlivý nešel. A státní zástupce, místo aby se jí zastal, tak se vyjádřil ještě vulgárněji a zastal se policisty.

Co Vy na to jako právníčka? Nebo si taky myslíte, že právo neplatí pro každého, že Romové jsou podlidi, takže není třeba lidi kvůli tomu trestat? A co když se Židé taky považují za nadlidi a všechny ostatní považují za podlidi? Nebo takhle- neměli bychom se smířit s reálnou představou, že Židé, alias světoví bankéři jsou nadlidi, Nežidé jsou jen obyčejní lidi a Romové (kanadští Indiáni, australští domorodci a další národy, které se nedokázaly vyhrabat ze svého osudu) jsou podlidi?

112773

06.08.2006 14:08

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Nadlidi, lidi a podlidi

Jarmila 85.?.?.?

Ano Zdenku, tento případ naznačuje, že české soudnictví je bezprávné a v naprosto katastrofálním stavu- a k tomuto stavu napomohl i bolševik Klaus, který zamezil přílivu nových, nezprofanovaných mladých soudců do soudnictví. Státní zástupce Otto Pařízek, který tu Romku měl obhajovat Respektu řekl:“ Já vím, že prostitutky často potkávají násilníky, ale s tím musí počítat. Jsou to kurvy, já tomu jinak neřeknu. Něco jiného je, kdyby to byla slušná holka,“ O Zárubovi pak Pařízek pověděl týdeníku následující: „Slušný muž, dokonce bývalý policista. Proč bych měl chtít, aby šel do basy?“

To s těmi nadlidmi, lidmi a podlidmi byla samozřejmě z mé strany ironická nadsázka. Ale v Česku samozřejmě platí, že čím bohatější lidé, tím víc to jsou nadlidé, pro které neplatí žádné zákony. Jsou vysoko jak letadla nad mraky, takže již na ně stále jen svítí slunce- jsou tedy nad mraky i nad zákony. Mají smůlu jenom tehdy, pokud narazí na ještě větší nadlidi- to pak mohou příjít i o život, jako v případě miliardáře Mrázka. [velký smích]

Co se týče Kristova výroku- ty po mně kamenem, já po tobě chlebem, tak to je snad jediný jeho výrok, který neuznávám. Protože zlo se musí trestat již v samotném zárodku, jinak se rozrůstá čím dál víc, až nakonec dobro úplně pohltí. Kdyby nás tenkrát Západ Hitlerovi neobětoval, ale hned na začátku se mu tvrdě postavil, tak to všechno nemuselo dopadnout, jak to dopadlo. Je mi jedno, kdo vymyslel pořekadlo oko za oko, zub za zub- ale tento přístup je mnohem správnější, než se nechat zfackovat a ještě agresorovi za to líbat boty.

112789

07.08.2006 07:11

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Nadlidi, lidi a podlidi

Jarmila 85.?.?.?

No jo, a víte že máte pravdu? To je hrozné- jakmile člověk něco víc nepromyslí do hloubky, tak se téměř vždy dopustí nějaké logické chyby. Ano jasně, to oko za oko není správné. Ale té chyby jsem se dopustila proto, jelikož jsem nepomýšlela vůbec na žádné vraždy, či mezinárodní agrese, ale jen na soukromé spory. Čili, že když mi dá někdo facku, tak já mu ji buď vrátím, nebo se urazím a rozejdu se s ním.

Takže to uzavřu: chleba za kámen není správné řešení, ale oko za oko také ne. Jak by tedy mělo správně znít ono pořekadlo? Co třeba- Neustupuj nikdy zlu, ale snaž se celý život prosazovat dobro.

112859

11.08.2006 09:23

Americké základny v Čechách

Petice za referendum

Jarmila 85.?.?.?

P E T I C E
za uspořádání referenda o umístění základny Národního raketového systému obrany Spojených států v České republice

Spojené státy chtějí postavit na území ČR protiraketovou základnu, která má chránit USA proti balistickým raketám. Českou republiku ale chránit nebude, naopak ji může vystavit riziku jaderného útoku jiných států. Základna má být součástí systému Národní raketové obrany Spojených států (NMD), který sehrává významnou úlohu ve vojenské a politické strategii USA. Pokud na našem území vznikne, stala by se Česká republika součástí globální politiky Spojených států bez jakékoli možnosti tuto politiku ovlivňovat a bez záruk, že v případné kritické situaci bude brán ohled na zájmy našeho obyvatelstva. To považujeme za naprosto nepřijatelné.
Zprávy o plánu na umístění základny v ČR prosakují na veřejnost už dva roky. Velmi nás znepokojuje, že naše vláda, další političtí představitelé a převážná část médií se dosud snažila jednání s americkou stranou tajit a nepřipustit o nich veřejnou debatu.
To vše se děje pouhých patnáct let po odchodu posledních sovětských vojáků z území okupovaného Československa. Přítomnost armády cizího státu a jeho raketových základen na našem území byla důsledkem studené války a současně atmosféru studené války dál vyostřovala. Obdobný krok - tentokrát v opačném směru - by napomohl obnovení studené války v Evropě a vyvolal by další závody ve zbrojení.
Není vůbec myslitelné, aby demokratický stát přijímal tak závažné rozhodnutí, jakým je vybudování protiraketové základny jiného státu na vlastním území, bez seriózní debaty. Mandát k takovému rozhodnutí nemůže mít vláda, ba ani parlament. K této otázce se musí vyjádřit co možná největší část společnosti, protože ta by musela žít s případnou základnou dlouho poté, co mandát parlamentu zanikne stejně jako mandáty všech dnešních politiků. Jediným zodpovědným způsobem, jak rozhodnout, je referendum.

Obracíme se proto na ústavní činitele a ústavní orgány ČR s požadavkem na vypsání
c e l o s t á t n í h o r e f e r e n d a o této otázce:

Souhlasíte s umístěním a existencí základny Národního raketového systému obrany USA na území České republiky?
Příloha:
Podpisový arch k podpoře petice za uspořádání celostátního referenda o otázce
Souhlasíte s umístěním a existencí základny Národního raketového systému obrany USA na území České republiky?
Zmocněnec petičního výboru pro styk s úřady:
Ing. Rudolf Převrátil Csc., Mikovcova 591/12, 120 00 Praha 2, rudolf@prevratil.cz

Podporuji petici za vypsání celostátního referenda o výše uvedené otázce.
Jméno a příjmení Adresa trvalého bydliště Podpis

113476

13.08.2006 16:29

Hon na Bokonona – další epizoda

RE: Neviditelná ruka

Jarmila 85.?.?.?

To nebyla neviditelná ruka trhu, ale víte kdo? No přece ti, tamti, však víte kdo- jak o nich psala ta zpráva o rozkrádání všeho národního majetku v devadesátých letech. No a proč k tomu nepřidat zdejší nejoblibenější smajlík, tedy vlastně blijík. [bliji]

To je vlastně puke. Se nafoukne a pak pukne. [velký smích]

113774

13.08.2006 16:46

Hon na Bokonona – další epizoda

RE: letadýlka

Jarmila 85.?.?.?

Ano, trodas to popsal naprosto přesně. Já jsem měla od začátku až do konce ten samý pocit kamufláže jako on. Nevěřícně jsem zírala na stále stejné záběry toho autobusu. Nedaleko něho postávali ti postižení lidi a kupodivu ani jedinému z nich nebylo možno rozpoznat tvář. Nikde nebyla zveřejněna jediná autentická fotka jediného zabitého člověka. Přitom všichni lidi dnes mají fotící mobily a bulvár by jim ruce utrhl, kdyby jim nějakou takovou fotku nabídli. Dokonce i taková maličkost- když vyzvedávali z metra ty výbuchem nejrozbitější vozy, tak je nejprve obalili pečlivě igelitem, aby nebylo vůbec nic vidět. Proč? A když byly zveřejněny fotky těch údajných mrtvých, tak se všichni do jednoho usmívali, jen mrtví teroristi se šíleně mračili. Prostě všemi směry neuvěřitelná manipulace.

113776

14.08.2006 19:36

Tiskové prohlášení Svazu mužů

Drzost bolševičky Králíkové nezná mezí

Jarmila 85.?.?.?

Tyto soudružky z Gender Studies totalitně zrušily veškeré diskuse pod svými články- ale samy by chtěly pro sebe neomezená práva na úkor jiných lidí? Kupodivu když mafián Gross navrhoval v roce 2004 zrušení všech tří Úmluv tak tyto soudružky s tím zcela souhlasily! Neřekly proti němu jediného křivého slova, přestože navrhoval:
Zrušení Mezinárodní úmluvy o odstranění všech forem diskriminace žen
Zrušení Mezinárodní úmluvy o právech dítěte
Zrušení Mezinárodní úmluvy proti obchodování s lidmi
[bliji] [bliji] [bliji]

113866

15.08.2006 08:22

Osvěžující inspirace z Orientu

No já nevím

Jarmila 85.?.?.?

umění se mi líbí, ale nahé ženy na jídelním stole se mi nelíbí. Je to hloupé a nevkusné. Být to někde na českém rautu, tak by mi to tak leda zkazilo náladu a přestalo by mi chutnat.
http://inter-art.cz/admin/scripts/showimage.php?src=%2Fuploads%2Fhujber%2F01-.jpg

113916

15.08.2006 12:18

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Téhle zprávě to ale nemá smysl vytýkat.

Jarmila 85.?.?.?

Když se tedy Olgo paní Králíková dneska ohání tou Úmluvou o odstraňování diskriminace žen, jak je možné, že ji před dvěma lety vůbec nevadilo, že tuto Úmluvu chtěl nechat Gross zrušit? A dále- jak to, že taky schvalovala, když zde Gross v podstatě chtěl veřejně zavést sexuální otroctví žen?

Patrně Grosse sundal Západ, protože se příliš přátelil s ruskou mafií- domácí by toho nebyli schopni. Při sobotním rozhovoru v Lidovkách s Barkovou mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, jak daleko to s naší republikou až došlo. Tajné služby, policisté, mafie- všichni jedna rodina.

113931

15.08.2006 12:26

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: No já nevím

Jarmila 85.?.?.?

Že by to byl Tom? Tome přiznejte se bez mučení. [smích]

113933

15.08.2006 12:35

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: No já nevím

Jarmila 85.?.?.?

To není falešná pruderie Pavle, jen cit pro úměrnost a situaci. Na ryze dámském večírku by se na jídelním stole jídlem obložený a vyzdobený muž jako recese náramně hodil. Ale na nějakém oficiální rautu určeném pro všechny lidi nikoliv.

Ti muži na fotkách jsou fakt hezcí- ale stejně jsou takoví příliš podezřele sladcí. A mně se stejně nejvíc líbí modroocí muži. [oči v sloup]

113936

15.08.2006 13:04

Tiskové prohlášení Svazu mužů

Jo, všechno se vším souvisí Olgo

Jarmila 85.?.?.?

To bylo tak- v Mladé frontě často a rádi píší již od Vítězného listopadu o novinkách týkající se prostituce. A když před 2 lety začali psát v článcích, že Gross uvažuje o tom, že ty ženské, co odmítnout mít na tu bohulibou činnost licenci, tak že půjdou na jeden rok do kriminálu- tak jsem zastříhala ušima a zpozorněla, protože přece bylo stále zdůrazňováno, že tahle činnost musí být za všech okolností dobrovolná, nikdy ne násilím nucená. A tak jsem tenkrát napsala článek na Neviditelného psa, nazvaný- O logice a nedobrovolné prostituci. A znáte diskutéry na psu- přehlídka ztraceného času. Ale andyo mi tam dala link na návrh věcného záměru zákona o prostituci. Tak jsem nelenila, vytiskla si ho a celý si ho poctivě přečetla- a tam jsem právě s hrůzou zjistila, že jde Gross mafiánům na ruku a v podstatě navrhuje otroctví žen. A právě tam jsou všechny tři zmiňované úmluvy navržené ke zrušení. Tak jsem dál pátrala jak inspektor Colombo a nahlížela jsem zvědavě k feministkám, co ony na to. Ale feministky v čele s paní Králíkovou byly náramně spokojené a naopak odsoudily vynikající švédský způsob řešení prostituce- prý chudáčky muže příliš kriminalizuje. Ale že by Gross kriminalizoval u nás ženy, to jim vůbec nevadilo. Pak tam ještě zveřejnili plakát z LaStrada a tím mě tyhle soudružky úplně dorazily. Tak jsem zkritizovala i ty soudružky z LaStrada- a ty mi nedokázaly odpovědět ani jediný argument, jen tak blekotaly a moc dobře věděly, co se tady chystá za sviňárnu. A zde jsou linky:
návrh zákona(to rušení úmluv je až skoro u konce č.7):
http://www.mvcr.cz/aktualit/sdeleni/2003/zop.html
Jak jsem dala soudružkám z LaStrady na frak:
http://zpravodajstvi.ecn.cz/index.stm?x=590444
A zde feministky souhlasí s Grossovým návrhem zákona:
http://www.feminismus.cz/fulltext.shtml?x=193214
Link na ten článek ze Psa již nemohu najít

113938

15.08.2006 13:21

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: pěkný obrázek

Jarmila 85.?.?.?

Čeho je moc, toho je příliš- až to začíná být nevkusné. A ženské nahoty je všude příliš moc- takže už je to také nevkusné, a jsem již na to alergická. Pocit hlouposti a nevkusu vzniká všude tam, kde se daná věc nebo situace vůbec nehodí. Tak například letos v Chorvatsku jsem měla dost velký pocit nevkusu a hlouposti, když tam zvečera Chorvati tatíkům od rodin rozdávali letáky s portrétem krásné dívky s nabídkou do bordelů. Taky ty letáky všude visely, byly všudypřítomné a aby toho nebylo málo, strkali je Chorvati i za stěrače aut stojících u hotelu. Rovněž za nevkusné jsem považovala, když jsme si s dcerou vyšly na diskotéku a tam tančily dvě polonahé tanečnice na stole u tyče. Tím pádem se normální dívky vedle nich styděly tančit- byl to zabitý večer i dcera byla otrávená. A tak nás Chorvati a jejich „umění“ již dlouho neuvidí, podíváme se příští rok radši k muslimům do Egypta i za cenu toho, že se případně vrátíme bez nohou. [oči v sloup]

113941

15.08.2006 15:37

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: Tanga, sex a zeny.

Jarmila 85.?.?.?

Teda pane Lev, nebudete tomu věřit, ale nad některými Vašimi slovy i větami jsem se musela nechtěně rozchechtat. Nechci být tedy hnidopich jako pan Arkan, ale to – procideruji- mělo asi znamenat producírují, viďte? Musím říct, že já sama jsem natolik podlehla reklamě a dobovým zvykům, že jsem si rovněž zakoupila tanga. Samozřejmě že v mém věku a na velké ehm, teda na velkém zadku vypadají poněkud divně- ale to víte móda je móda a každý chce jít s dobou. Ty tanga a holá ňadra na plovárně vůbec neodsuzuji, a to právě proto, protože se ty dívčiny chtějí líbit a je to spontánní činnost. Ale právě sexbyznys odsuzuji- a to tak že velmi. To že ti manželé nutili tu dívku 5 let je zcela pravděpodobné, musíte si uvědomit, že jednak ty holky mívají IQ tykve, a navíc jsou mladé a nezkušené a tudíž se skutečně nechají zastrašit. Takže když Vám někdo vyhrožuje, že Vás zabije, když někde jen ceknete, tak ty dívky se opravdu bojí a tak dlouho těm šmejdům co je zneužívají , skutečně slouží.

Ano, s některými ženami to vskutku nejde- ale s některými muži taky ne. A někteří muži mají za ušima- ale některé ženy taky.[smích]

113957

15.08.2006 15:52

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Jak jsem si přečetla tu recenzi na tu knihu, hned jsem získala dojem, že celá ta kniha bude pěkná hovadina. Že jen mate lidem hlavy- asi jako kniha Mata Ridleye Červená královna, která rovněž pořád jen zdůrazňuje geny a pudy- jenže u člověka je vše dávno už jinak. Ono ani mateřství nemá u člověka instinktivní základ. Ženy se velmi dlouho rozmýšlí a plánují, než se rozhodnou do toho neznáma "skočit". A když cosi ze sebe vyprdnou, tak to nemají hned automaticky rády. Ale musí se s tou řvoucí věcičkou, tím neznámým tvorem seznamovat stejně jako muž, teprve si ho postupně zamilovávají- je to zkrátka podobné jako u mužů.

113960

15.08.2006 18:20

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

No víte Mindy, ono je to všechno daleko jednodušší, než jak nám píšou všelijací ti akademicky převzdělaní učenci o sobeckých genech a tak podobně. Když se tedy furt ohánějí přírodou a geny, tak já tady povykládám o našem chudákovi kocourovi Macíčkovi, jak na stará kolena dopadl. Vypočetli jsme, že už je mu vlastně víc než 14 let, takže už je to fakt dědeček. No a my jsme mu opatřili Mindu (pardon) z útulku. Macík bývával dost agresivní na svou mámu Mícu- díky svému testosteronu byl king. Jenže jak zestárl, tak se nějak scvrkl, zatímco z útulkové Mindy, která se furt cpe (trauma z útulku) je obrovská kočka, je to úplný hrošík. A ta začala Macíka utlačovat, protože na něho žárlí, že ho máme radši. Postaví se k vodě a nepustí ho ani k pití. Nebo se na něho vrhne a zmasakruje ho, až on začne žalostně úpěnlivě plakat. Takže žádný testosteron! Ten ve skutečnosti nehraje kdovíjakou roli. Jak říká baba Blažková, stačí jen větší fyzická síla – a ten větší tvor začne svou sílu zneužívat a začne si vychutnávat pocit moci. Ano, to je ono, zneužívá se zde pocit moci z větší síly, testosteron není důležitý.

Jinak samozřejmě Mindu krotím a za jakékoliv násilí vůči Macíkovi ji trestám- a ona moc dobře chápe za co ji ženu svinským krokem!

113968

15.08.2006 18:39

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: pěkný obrázek

Jarmila 85.?.?.?

Zbytečně mi vyčítáte, že argumentuji málo racionálně. To co jste očekával, jsem v podstatě odpověděla Pavlu Bočanovi. Prostě na všeobecném rautu se takovéto výstřednosti nehodí. Hezky aranžovaná kytka se tam hodí daleko víc, protože je neutrální, nikoho neuráží. Ale ujišťuji Vás, že kdyby se na tom stole povalovali krásní mladíci, vedla bych tytéž řeči jako Vy. Ale že tomu tak není, tak mi to pochopitelně vadí a fakt by mi to docela zkazilo náladu i chuť k jídlu.

113970

15.08.2006 18:53

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Hm, říkáte otcovské hodnoty. Jenže světu vládnou muži, takže za vše co se děje ve světě jsou zodpovědni oni a nikdo jiný. My ženy se jen vezem a přizpůsobujem, abychom přežily v daných podmínkách.

113973

15.08.2006 20:15

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: pěkný obrázek

Jarmila 85.?.?.?

Fakt jo? No vidíte, tak jsem to zcela intuitivně poznala, že jsou ti muži sice hezcí, ale nějací divní. [zmaten]

No blonďáci mě taky nějak zvlášť neberou. Tenhle herec je evidetně charakterní sympaťák, ale není můj typ. Ale když by nebylo zbytí, tak i blonďák je dobrej a zvláště mladej. [velký smích]

113981

15.08.2006 20:25

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

No to já nevím Mindy, já mám dcery, takže já nesu zodpovědnost za své dcery. Takže matky co vychovaly své syny, ať si nesou za ně svou zodpovědnost. Něco mi tu ale nehraje- v muslimských zemích si synové dělají co chtějí bez ohledu na své matky proto, protože jim to přikazuje víra. A v západních zemích si synové dělají co chtějí bez ohledu na své matky proto, protože jim to přikazuje kapitál.

113982

16.08.2006 07:44

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

A ještě jste zapomněla paní Mindy zmínit vědátory, kteří píší na objednávku svých platících zadavatelů. To jsou tzv. reklamní vědci. Jejich výzkumné výsledky se vyskytují převážně v mainstreamových médiích. A tak se jednou dočteme, že nejzdravější ze všech nápojů je pivo- protože bylo vědecky zjištěno to a to a to. To si vinaři nenechají líbit a okamžitě vystoupí jiní vědci, kteří vědecky zdůvodní, že ze všech nápojů je nejzdravější víno ( s čímž souhlasím[smích]) Ale pak se objeví další vědci, kteří tvrdí, že coca-cola je nápoj velmi zdravý, neboť ženám svírá, mužům staví.[smích] Pardon, ale teď vážně- zkrátka na tenhle typ „vědců“ si musíme dávat velký pozor.

Jak sama píšete, ne všechny „lidové myslitele“ dovede jejich neznalost k ještě větší hovadině. A troufám si tvrdit, že je to můj případ. Dneska jsem si přečetla v mailu pozvánku pana Poláka na tu konferenci o přímé demokracii, která se bude konat dne 9.9. v Mětské knihovně od 13. hodin. Na pořadu dne se tam bude probírat i moje reforma voleb. Čili pan politolog Polák mou reformu nepovažuje za hovadinu. Všimla jsem si s údivem, že v adresáři mezi pozvanými je i Zvědavec. A tak Vás tímto taky na tu konferenci zvu.[smích]

PS: Můj příklad s testosteronem není blbost, protože Minda by Macíka utlačovala i za mlada, kdyby byla dvojnásobně velká a silnější než on. To máte jako mezi chlapy. Když chlap vidí v hospodě, že ten druhý je dvojnásob větší a silnější, tak se mu klidí z cesty a radši se nepere, protože ví, že by prohrál. Testosteronu mají oba stejně.

114019

16.08.2006 07:47

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste SandWalkere jak ten duch Alladin z té kouzelné lampy. [smích] Himsalabim a jste zde. To víte, že je mi po Vás smutno, už ani steskem nejím a nespím. Ano, muslimští synové třikrát velebí svoji matku, a pak teprve otce svého- ale když zahne svýmu starýmu, tak ji ukamenují společně i s tím otcem svým. [naštvaný]

114020

16.08.2006 09:58

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Che ché Mindy, já se nemýlím, to Vy se mýlíte. Patrně jste nečetla můj slavný článek nazvaný Matriarchát u šimpanzů bonobo, který si pak ze Psa přetisklo i několik dalších webů. U obou druhů šimpanzů, u velkých i malých nezáleží na testosteronu, ale na tom, kdo z šimpanzů je momentálně fyzicky silnější- a na pohlaví vůbec nezáleží. Takže silná samice klidně zbouchá a zpacifikuje nějakého příliš mladého samce. Ty vztahy v tlupách jsou dost složité, není to tak, že by hierarchie samců vládla hierarchii samic. Tam nevládne žádný patriarchát jako u lidí. Je to tam podobné jako v dětském kolektivu- kluci mají mezi sebou svou hierarchii a holky svou holčičí hierarchii- kluci holkám nevládnou. Ještě lépe to lze vysvětlit na sourozeneckých vztazích. Starší sourozenci obvykle vládnou mladším sourozencům, ale ne proto, že jsou starší, ale proto, že jsou obvykle silnější. Takže já se svou sestrou jsme byly v rodině neomezené vládkyně a mlátily jsme mladší sourozence, dokud jednoho krásného dne mladší brácha nevyrostl a nezesílil – pak zbouchal on nás. [zmaten]

114038

16.08.2006 10:07

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Jsem velmi potěšena a poctěna tím, že jsem se stala Vaší drahou přítelkyní. [smích] Ale už jsme se o tom spolu bavili SandWalkere, možná to s tím kamenováním v dnešní době přeháním, že skutečně již nikde v Iránu, ani v těch nejzapadlejších vesničkách se již toto neděje. Ale nemůžete popřít, že ani v těch nejcivilizovanějších muslimských zemích nemají ženy sexuální svobodu.

Souhlasím, že to brutální znásilnění okupantů muslimské dívky a bezdůvodné vyvraždění celé rodiny bylo strašné a naprosto bezdůvodné- měli by za to dostat trest smrti.

114041

17.08.2006 06:53

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Ne, ne, ne a ještě jednou ne SandWalkere! Život bez svobody je otroctví, rozumíte? I ten na zlatých poduškách. [oči v sloup]

114165

17.08.2006 11:35

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Jen jsem chtěla vysvětlit, že u všech živočichů včetně člověka více záleží na fyzické síle, než na testosteronu, babko. [smích] Kdybyste byla stokilová baba a Váš mužíček by byl padesátikilový, tak byste s ním neměla vůbec žádné problémy. A to i kdyby byl chlupatý jak gorila a nadupaný testosteronem až po kořínky vlasů, kdežto Vy narvaná estrogeny a hladká jak porcelán. Prostě kdykoliv by zlobil, tak byste mu jednu ubalila, až by druhou chytil o zem, a
ještě by si pak mohl přečíst ve statistikách, že Vás přílis týral psychicky, takže ať se potom nediví. [velký smích] [velký smích]

114187

17.08.2006 18:22

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Naštěstí Alexo v přírodě existuje nepřeberné množství tvorů, utvářených na všechny možné způsoby, jaké by člověk ani sám nevymyslel. Ano, testosteron takřka v celé přírodě souvisí s větší fyzickou silou i větší agresivitou- je to univerzální, ale přece jen existují i zvířata, kde je to naopak, kde jsou větší, fyzicky silnější i agresivnější samice, přestože nemají testosteron jako samci. Tohle existuje u jednoho druhu chápana, teď nevím přesně kterého a je zajímavé, že tam samice mezi sebou bojují i o samce. To chování je tam zkrátka úplně naopak- samice jsou bojovné, samci mírumilovní. Koneckonců i ti samci bonobo, přestože jsou o něco silnější než samice, tak se neperou a samice v tlupě mají hlavní slovo- podle postavení matek se řídí v hierarchii i postavení jejich synů, atd., atd. Jestli chcete dám tu link. Pak ještě větší velikost samic je u několika druhů ptáků, snad loskutáků [smích], kde jsou samice opět agresivnější a bojují spolu o samce, přestože namají testosteron.

Kočka nepatří k lidoopům, to je pravda Alexo, ale já jsem přece popsala chování i v šimpanzích tlupách- že tam silnější samice klidně zbouchají slabší samce. Asi tak jako Vy klidně můžete zmydlit bez rizika pětiletého kluka, i když nemáte testosteron, jen Vámi zahýbe vztek a adrenalin, když Vás ten fracek něčím naštve. U sourozenců jsem nemluvila o souzeneckých intrikách, strategiích a psychologických zbraních, ty necháme stranou, protože jsou zase o něčem jiném, ale mluvila jsem o tom, že starší sourozenec má zpravidla větší fyzickou převahu- čehož taky bohatě využívá a zneužívá jako leckterý chlap nad manželkou.

Přeji hezký večer

114225

17.08.2006 18:36

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Díky za krásné ráno, já Vám přeji hezký večer SandWalkere.
Samozřejmě, že jsem to četla, ale to Vaše psaní mi připomíná krásné,leč nereálné pohádky.[smích] Ale já mám ráda jiné pohádky z orientu- Pohádky tisíce a jedné noci pro dospělé.[smích] V nich si princezna Jasmína dělá co uzná za vhodné, absolutně ji nikdo v ničem neomezuje, je ve svém rozhodování naprosto svobodná stejně jako její mužské protějšky. A už vůbec nikoho ani ve snu nenapadne omezovatji v její smyslnosti a sexualitě, neboť všichni chápou, že je to nejen pro muže, ale i pro ženy ta nejpřirozenější věc pod sluncem. Na rukou má tolik prstýnků, kolik k ní přelehlo krásných milenců, neboť si od každého ten prstýnek vyžádá na památku. [vyplazený jazyk]

Mě by tedy zajímalo, jak staré jsou ty Pohádky tisíce a jedné noci- to asi nebude jen z předmuslimské doby, možná jsou staré několik tisíc let.

114227

18.08.2006 15:52

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Neprovokujte Alexo, jaký kousek pravdy, když je to pravda celá?[mrknutí jedním okem] Ono je velmi důležité nepodlehnout jakýmkoliv lžím evolucionistů a neustále používat k přemýšlení vlastní rozum. Testosteron má vliv na růst svalů- no a co? Tím chcete říct, že zde existuje nějaká přímá úměra, že čím víc testosteronu, tím víc automaticky agrese a domácího násilí u daného jedince?

No, s tím bonobem jste si dovolila dost, jste prostořeká, ale budiž, ať se mládí vydovádí. Byla tady řeč o domácím násilí a já jsem jen řekla, že víc než na testosteronu v konečném důsledku platí to, kdo je z partnerů fyzicky silnější- a to platí! Ano, stokilová baba se klidně může dobrovolně a ráda podřídit svému padesátikilovému muži, dokonce se dobrovolně a ráda může nechat od něho i mlátit, když bude masochistka. Ale jinak platí, že kdyby si nepřála, aby ji mužíček bil, tak prostě by neměl šanci se s ní prát a shazovat ji ze schodů, či vyrábět jí slušivé monokly pod okem. Chápete Alexo? Protože by NEMOHL, protože by ji nepřepral. Tak jako mě nepřeprali mladší sourozenci, takže měli smůlu a museli za mne umýt nádobí a ustlat postele, když jsem jim to poručila. [velký smích]

Větší fyzická síla JE jediným předpokladem, na kterém to celé visí. Pořád tu připomínáte bonoby, vidím, že jste na ně zvědavá, tak Vám tu přece jen přenechám link na ten článek:
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/2004/07/38305_11_0_0.html

Pokud má muž sadistické sklony a ona je masochistka, tak není co řešit, nejedná se o domácí násilí, protože si ti dva vzájemně ve své úchylce vyhovují. [chechtot]

114327

19.08.2006 16:32

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Co se pánům tvorstva zase nelíbí?

Jarmila 85.?.?.?

Zbytečně se z toho všelijak vykrucujete Alexo- ať to vezmete z kteréhokoliv úhlu a z kterékoliv psychologického hlediska, tak vždycky Vám nakonec vyjde, že větší fyzická síla je u domácího násilí ZÁKLAD a vše ostatní je již podružné. Zrovna v dnešní sobotní MFD je velký článek se ženou, která byla manželem 20 let týrána a nakonec ho zastřelila. Napsala o tom knihu, zrovna vyšla. Ten její muž byl chlap jako hora a své síly psychopaticky znužíval, opájel se svou mocí alespoň ve své domácnosti, když všude jinde byl nula. Své násilí stupňoval a ona si na něj zvykala- přesně podle poučky pomalu vařené žáby. Znovu jako příklad zneužívání moci připomenu sebe a sourozence. Měla jsem pod sebou tři mladší sourozence- a všichni mě museli pochopitelně poslouchat. Stalo se občas, že se některý sourozenec vzbouřil a začal se se mnou prát- bylo to měření sil. Samozřejmě dostal na budku, takže musel dál poslouchat mé příkazy. To samé jsem ale měla já se staršími sourozenci. Když jsem měřila síly se starší sestrou, tak mě kolikrát do krve zmydlila- takže jsem musela zase respektovat já ji. A o sedm let starším bráchovi ani nemluvím, před ním se podvědomě krčím ještě teď. Když však o dva roky mladší brácha zesílil, zmydlil při měření sil mne i starší sestru- a od té doby byl v domácnosti on pánem situace a king. Starší bratr i starší sestra si odjeli do světa, no a to terorizování ze strany mladšího bratra jsem si pěkně vyžrala sama. Takže opět jsme u kořene věci: jak to, že tentýž bratr byl jednou týrán, ale podruhé sám týral? Inu proto, jelikož získal větší fyzickou sílu. To samé by bylo u toho manželského páru, kdyby ona byla fyzicky silnější než on. Změřili by v domácím boji své síly a kdyby mu ona dala za vyučenou, shodila ho ze schodů a pořádně ho zmlátila- domácí násilí z jeho strany by se již víckrát nekonalo. Takže na hormony se vykašlete, ty jsou podružné, v těch to není.

Pochopitelně by mi padání ze schodů nevyhovovalo, neb nejsem masochistka.[smích]

114424

19.08.2006 17:34

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: tanga

Jarmila 85.?.?.?

Já jsem si svůj omyl záhy uvědomila pane Tome, že to nejste Vy, podle jiné IP adresy i podle toho, že Vy by jste tam takové fotky nedal. Ale už bylo pozdě bycha honit, již to bylo napsané.

To je ale strašné, ty tanga na té nosorožkyni vypadají tak nějak podobně jako na mém zadku. [naštvaný]

114433

20.08.2006 08:27

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: tanga

Jarmila 85.?.?.?

když člověkyně mají zadky jako nosorožkyně,
a když tanga na ně navlečou,
tak chlapi hned radši utečou.
A nepomůže ani síla ducha,
i tak každý chlap hned prchá.

Ale za Vaše uznání Tome,Vám zasílám obrázek moře.[smích]

http://inter-art.cz/admin/scripts/showimage.php?src=%2Fuploads%2F1.jpg

114461

22.08.2006 08:01

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

Proč rodit nové lidi?

Jarmila 85.?.?.?

Pro mě je nepochopitelné to, proč jsou pořád ženy nabádány, aby rodily nové pracovní síly, když ty pracovní síly ve skutečnosti vůbec nejsou potřeba? Případ Čauševicové dokazuje, že lidé po padesátce jsou odhazováni jako nepotřebný šrot do sběru. Přitom je to věk, kdy jsou lidi na samém vrcholu všech svých schopností- jsou z celého období života právě nejlepší! A proč ten věk neplatí také u politiků? Na místech, kde by měli být výkonní mladí se drží sedmdesátiletí starci zuby-nehty. Jinak co se týče Čauševič, ztratila veškeré mé sympatie tím, že je členkou v Železného straně. To samo o sobě prozrazuje, co je ta ženská zač.

Také mě zaujmulo to, že autor článku použil jméno Čauševič- bez koncovky ová. Je to nesprávně, podle českých zákonů je to Čauševičová. Že to české přechylování je ale čím dál větší problém svědčí to, že se tím zabývá čím dál více lidí. Ve wikipedii přibývá na tohle téma čím dál víc článků a někdo tam vložil i ten můj z roku 2003:
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/hyena2002/clanky/2003/12/34621_0_0_0.html
Zde jsou ostatní články, jeden zajímavější než druhý:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie[vyplazený jazyk]od_l%C3%ADpou/Archiv2006-03
A zde ještě přidávám dva vtipné:
http://www.maly.cz/index.php?cmt=1412
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/14868_0_0_0.html

114631

22.08.2006 08:08

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: Proč rodit nové lidi?

Jarmila 85.?.?.?

Taky je pro mne naprosto nepochopitelné, proč se v tom linku objevuje smajlík. Když na ten link kliknu na ploše svého počítače, tak se to správně otevře, tam kde má, protože je to bez smajlíku. Když ten link ale přenesu na Zvědavce, tak je to zničehožnic uprostřed se smajlíkem- takže adresa je špatná. Co jsou tohle za kejkle a čáry? Jak je to možné?[zmaten]

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie[vyplazený jazyk]od_l%C3%ADpou/Archiv2006-03

114632

23.08.2006 07:47

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: Zajímalo by mne

Jarmila 85.?.?.?

Aha, už je mi to jasné, díky djb.[smích] Prostě počítač je jen nemyslící stroj, který jen bezmyšlenkovitě přečte to, co tam vidí. Kdežto myslící biologický stroj se pak tomu diví, a hledá v tom nějakou konspiraci, když smajlík na něj vyplazuje jazyk.[smích]

No přesně, ty poměry jsou fakt divné. Támhle nějakému účetnímu řeknou, že již nemůže zastávat tu práci, protože je už starý, padesátiletý- ale támhle Jičínský se drží postu, dokud nezhebne. Ten dělal ústavu snad už za Novotného. Přece na takových odpovědných místech by tuplem měla platit přísná kritéria, že v určitém věku , dejme tomu v šedesáti by musel povinně odejít od válu. Když chtějí diskriminovat někoho kvůli věku- tak především ať diskriminují na těch nejvyšších místech- tam je to na místě.

114741

23.08.2006 07:52

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: Vrchovate trapna zaloba a rev feministek.

Jarmila 85.?.?.?

Trodasi, a nemohly by ty feministky při té Vaší proutkové lískové terapii mít na sobě alespoň tanga? [mrknutí jedním okem]

114742

24.08.2006 07:26

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: Vrchovate trapna zaloba a rev feministek.

Jarmila 85.?.?.?

Uáááááh, trodas, známý to kruťas! Vám bych se nechtěla dostat do rukou. [oči v sloup]

114879

24.08.2006 14:32

Lekce španělštiny

A zde něco pro Pavla

Jarmila 85.?.?.?

To je od Vás moc hezké Pavle, že mě podporujete v mém úsilí prosadit slovo člověkyně. Ale není mi jasné, proč říkáte svému kocourovi kočičák, když mu můžete říkat kocour. Kocour jako živočišný druh svůj mužský rod má, ale žena svůj ženský rod jako homo sapiens nemá.

Jinak já si myslím, že počítač má vlastnosti i nectnosti mužů i žen, takže já navrhuji aby byl rodu středního.Je TO dítě, vynalezené a zplozené dospělými pro dospělé- aby si měli celý den s čím hrát a s kým diskutovat.[smích]

114913

24.08.2006 17:51

Lekce španělštiny

Omyl, ale Váš Pavle

Jarmila 85.?.?.?

Nezlobte mě Pavle! Kdybych byla pes, tak na Vás nevrle vycením zuby a výstražně zavrčím. Už jsme si to přece všechno vyříkali v diskusi pod článkem Malá mořská víla. Srovnáváte nesrovnatelné. Tak znovu zopakuji: kočka, kocour, kotě. Přičemž ve výrazu kočka domácí je zahrnutý i ten chudák kocour- je to proto, protože kočkovité šelmy evokují svým zjevem ženy, takže z toho důvodu je zde hlavní výraz pro toho tvora feminní. Ale u člověka to je: člověk, člověk dítě. Takže pochopitelně logičtější by bylo, kdyby bylo: člověk, člověkyně, dítě.

A to máte koťátko? Jestli je nevykastrovaný, tak Vám zanedlouho bude očurávat celý byt- bude si značkovat svoje teritorium.[velký smích]

114968

24.08.2006 17:57

Lekce španělštiny

RE: A zde něco pro Pavla

Jarmila 85.?.?.?

Co počítadlo místo počítač? [smích]

Getoff nevím co je, ale blody je krev, že jo? To mě asi půl roku psal chlap, dodnes na jeho drzé hlášky vzpomínám a ten měl majl- DarylvanHorne, alias malý rohatý ďáblík.

114969

25.08.2006 08:04

Lekce španělštiny

RE: Omyl, ale Váš Pavle

Jarmila 85.?.?.?

pardon, opravuji: kočkovité šelmy domácí evokují svým zjevem ženy- nikoliv ty divoké, nedomácí.[smích]

On už tyhle představy navodil u dětí ve svých pohádkách O pejskovi a kočičce Karel Čapek. Pejsek zastupuje chlapa a kočička ženu. Děti potom mají dojem, že k sobě pes a kočička patří, tak jako k sobě patří máma s tátou.

115045

25.08.2006 08:20

Lekce španělštiny

RE: Omyl, ale Váš Pavle

Jarmila 85.?.?.?

je to jinak pk. Když Vám řeknu větu, že: Člověka poškrábala kočka, tak v této šíře obecné větě může být skryta skutečnost že: Ženu poškrábal kocour. Ale tuhle větu můžeme říct i jinak: Samici člověka poškrábal samec kočky domácí. Ale žena i samice člověka označuje pouze pohlaví, nikoliv živočišný druh, kdežto kocour označuje nejen pohlaví, ale i živočišný druh zároveň. U člověka je to tedy nesprávně - jako by se homo sapiens skládal: člověk, žena dítě. To je ale špatně, neboť správně by to mělo být tak, jak to má třeba kur domácí: kohout, slepice, kuře.

Člověk by se tedy dal správně vyjádřit dvěma způsoby:

1. homo sapiens: muž, žena, dítě (ale slovo člověk by již nemělo existovat)
2. člověk, člověkyně, človíče (ale slova muž, žena, dítě by již neměla existovat)

115047

25.08.2006 08:45

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

Pozitivní diskriminace není řešení djb, a to i přesto, že jak tady správně Markéta poznamenala, že, vlastně muži oproti ženám jsou díky předsudkům i jiným skutečnostem ve společnosti nepřetržitě pozitivně diskriminováni. Já vidím největší problém v nezměrném mužském sobectví.

Když totiž se například vysokoškolačka obětuje a jde dělat uklízečku, aby se mohla věnovat rodině, tak nejen manžel, ale všichni muži okolo jí nadšeně tleskají, jaká je to správná ženská, že se obětuje pro rodinu a kašle na karéru. Když však tatáž vysokoškolačka zvládne levou zadní rodinu, ale zároveň si chce vybudovat i kariéru a chce se dostat ne velmi dobře placené místo- tak je oheň na střeše. Čili když ženy dřou od nevidím do nevidím třeba jako prodavačky v supermarketu za pár šupů- to mužům vůbec nevadí, že se taky nemohou tolik věnovat rodině. Ale běda, když chtějí mít ženy velmi dobře placenou práci a vysoké postavení- to se mohou zbláznit, jak furt zdůvodňují, že jednání těch ženských je nesprávné.

Přitom při dnešní vysoké rozvodovosti musí každá žena myslet na zadní vrátka, jinak spláče nad výsledkem. Když se obětuje pro rodinu a nevybuduje si kariéru a muž se s ní za 10 let rozvede, tak už je pak nadosmrti platově vyřízená a tře i s dítětem bídu s nouzí. A pak ještě pobírá i malý důchod. Čili pro KAŽDOU ženu je dnes výhodné, aby rozhodně nezanedbávala svou pracovní kariéru a snažila se dosáhnout platově co nejvýš.

V čem vězí ještě i mužské sobectví? Že dodnes nejsou ochotni si rozdělit domácí práce půl na půl se ženou. Klidně ji nechají 5 hodin denně navíc makat v domácnosti. To je za 30 dnů v měsíci 150 hodin. Takže muž má k dobru na odborné vzdělávání a své koníčky 150 hodin měsíčně- a to už je pak po čase sakra znát. Největší chybu vidím ve výchově, kdy matky své synáčky rozmazlují opičí láskou- takže vlastně největší chyba je v matkách synů. [bliji]

115049

25.08.2006 08:49

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

pardon, ten můj příspěvek byl reakcí na Váš příspěvek číslo 115022

115050

25.08.2006 11:30

Lekce španělštiny

RE: Omyl, ale Váš Pavle

Jarmila 85.?.?.?

Ne to ne pane Lve, u dětí a u človíčat je to v naprostém pořádku, protože je to tam neutrální na obě strany. Kdyby místo člověka bylo třeba neutrální slovo "to individuum", tak neřeknu ani popel. [smích]

115064

25.08.2006 14:31

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

Musím být přísná Mindy.[smích] Protože ty matky synů už to fakt přehánějí. Vůbec nejsem v testosteronovém provedení- akorát mi to víc myslí než těm matkám synů.[velký smích] Kdyby přece již v raném věku naučily syny, že je naprosto normální, že až se ožení, tak se budou stejně starat o děti a domácnost jako zaměstnané ženy, tak by nemusely všechny tyto hádky a diskuse na internetu vůbec vznikat.

Jenže opičí matky se svou opičí láskou stále svým synáčkům zametají chodníček, aby ani stébélko nemusel sám odklidit a ještě ho nabádají: Nebuď trouba, nikdy nesmíš být pod pantoflem, nenech se tou ženskou osedlat a orat sebou, jen ať si sama odmaká své „ženské domácí práce“. Matky synů omlouvá tak trochu jedině to, že je pravda, že z evolučního hlediska je příbuzenská vazba matka-syn tou nejsilnější vazbou ze všech vazeb. Je to vazba nezřídka celoživotní. Manželé se mohou kdykoliv rozvést a u dcer zase chybí ta freudovská heterosexuální přitažlivost k synovi.

Ale mě těší, že matky dcer byly odjakživa mnohem užitečnější než matky synů. Protože to ony pomáhaly vždy zabezpečovat pokračování rodu, tím že dcerám vždy vydatně pomáhaly s potomstvem. Vždyť právě díky tomu se u žen vyvinula i menopausa. Kdežto matky synů byly na stará kolena v podstatě k ničemu. Dokonce je vědecky dokázáno, že pokud snacha bydlela u tchyně, tak že v tom prostředí častěji umírali novorozenci, než když dcera bydlela u matky. No tak by alespoň do budoucna mohly být matky synů užitečné tím, že si svou chybu uvědomí a konečně své nevychované syny vychovají.

115079

25.08.2006 14:40

Lekce španělštiny

RE: A nebyl

Jarmila 85.?.?.?

Že by? Teď jste mě ale zviklala. A nedělal on k tomu náhodou jen kresby? Dodnes si pamatuji, jak se pejsek s kočičkou sušili na šňůře. Nejprve vysadil on ji, a potom ona jeho, takže viseli oba.[smích]

115081

25.08.2006 16:51

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

Tedy Mindy, beze srandy, ale jímá mě z Vás hrůza. Co chlapi dneska tak asi mohou lovit? Jiné ženské? Proti komu bojovat? A je správné, aby bojovali, když na úsvitu lidstva byli tutově jinačí? Taky ženské už nesmí přehnaně rodit nové lidi- uvědomte si to! Je úplně jiná doba než třeba před 100 lety. A to jedno děcko nestojí za to, aby celý život smrděly mezi čtyřmi zdmi v domácnosti. Zdá se, že Vy jste typická matka syna, která z něho vychová arogantního fracka neschopného žít v dlouhodobém manželství.

Proč myslíte, že se u mne, u mimořádně svobodomyslné člověkyně stal zázrak a vydržela jsem s jedním mužem 29 let? A budu s ním již pravděpodobně až do smrti. A to jsem si ho původně vzala z čiré vypočítavosti- tenkrát byl velký tlak na svobodné ženské, že se musejí vdát. Tak jsem si ho vzala s tím, že se za rok rozvedu a budu si žít po svém. Ale že můj muž byl nevšedně pro rodinu obětavý a velmi pracovitý, tak s ním žiji dodnes. Ale tenkrát, za mlada, jen při náznaku jeho arogance, mužské namyšlenosti a buranství bych se s ním nekompromisně rozvedla i za cenu toho, že s děckama budu žít v bídě.

115096

25.08.2006 17:16

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: Drobný problém je,

Jarmila 85.?.?.?

Tedy Olgo, s tou Liškou jste mne dojala.[smích] Ale je legrační, že kdykoliv na Psa hodím sváteční příspěvek, tak nikdo mě nijak nenazve než liškou, popřípadě Jarmiliškou. I po roce, co tam nechodím- naposled včera vita. A přitom je to jen takové nedorozumění. Já ve skutečnosti nejsem žádná liška, mazaně se schovávající mezi psy, já jsem jen křehká luční květinka- pampeliška. Však si vzpomeňte- poprvé v životě jsem zkusila začít nesměle diskutovat na feminismu.cz a diskutovala jsem pod svým jménem Jarmila. Pak tam Matěj koketoval se sedmikráskou, tak já jsem se změnila na pampelišku a koketovala s ním, neboť jsem netušila, že není etické, měnit svůj nick. Matěj se tenkrát na mne urazil, když jsem mu to prozradila- ale stejně feministky zrušily diskusi, tak jsem přeskočila na Psa. Nu a tam to byla samá zvířena, samý šakal, vlk, jezevec, ježek, atd. Tak jsem jednoduše z pampelišky oddělila první část a byla ze mne liška, abych zapadla do psího kolektivu. Jenže to jsem si dala! Všichni to pochopili tak, že na lišku je potřeba pořádat hony, a vžili se do toho natolik, že mě vždy honili a snažili se mi vyprášit kožich. To se mi ovšem po čase přestalo líbit, a tak jsem zvěřinci na Psu oznámila, že se vracím k svému jménu Jarmila. Ale vůbec nikomu se ta změna nelíbila, neb honit Jarmilu se jim nějak nezdálo. A z toho plyne poučení jako v bajce- na to, jaký si člověk dá nick velmi záleží. Ale věřte mi Olgo, nejsem žádná liška, jsem fakt brouček.[velký smích]

115099

25.08.2006 19:17

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

To není pravda Mindy, že Vy ve skutečnosti neřídíte svět- Vy ho řídíte a ne že ne. Sama jste mě před několika dny nabádala, že je to věc matek, k čemu vedou syny. Nu tak jsem se zamyslela a uznala, že máte do jisté míry pravdu. Přemýšlejme statisticky-matky mají na své syny skutečně obrovskou moc, takže je skutečně jejich vinou, že svět dnes vypadá, jak vypadá. Takže hrůza z Vašeho způsobu přemýšlení mě jímá oprávněně, protože jestliže takto přemýšlí většina matek synů jako Vy, tak potěšpánbůh a nedivme se, že svět se řídí do prdele.

To by mě zajímalo, co se Vám nezdá na mém pojetí partnerského vztahu a rodičovské odpovědnosti. Ano, žiji si jak umím, a proto si žiji velmi pohodlně, příjemně a mírumilovně. A to díky také mému uznalému muži- ale taky díky svému vlastnímu přístupu. Můj muž je se mnou rovněž nadmíru spokojený, takže naše soužití nemá chybu. Ale jo, nějakou chybku to taky má, ale to je moje soukromá věc a je to věc, která se nedá nijak inteligentně řešit. Vlastně dá, ale co to tady pořád plácám, zkrátka a dobře Mindy- nerozmazlujte toho svého synáčka!

115119

26.08.2006 07:38

Lekce španělštiny

RE: Omyl, ale Váš Pavle

Jarmila 85.?.?.?

Vždyť to říkám dost jasně pk, co znamená pojem žena, ne? Je to samice člověka. Ale zdá se mi, že jste nějaký natvrdlý, že s Vámi nemá cenu ani diskutovat, vždyť Vy ani na tu diskusi nemáte čas, tak se hezky vyblijte z podoby, a nezaclánějte tady. [velký smích]

115154

26.08.2006 18:37

Lekce španělštiny

RE: Omyl, ale Váš Pavle

Jarmila 85.?.?.?

klidně si osobáka propagujte, pokud Vám vadí, že není v mužském rodě. Já mám svou člověkyni. [smích]

115183

26.08.2006 19:04

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

Taky zdravím pane Sodku

Tak to je přesné! Vdávala jsem se v roce 77.[smích] Ano, ten tlak na neprovdané ženské byl tenkrát obrovský. Vzpomínám si, že když mi bylo dvacet, tak jsme měli v podniku jednu neprovdanou třicítku. Co ta si musela užít posměšků ze všech stran, že je strašně divná a určitě nenormální, že ještě není vdaná- to už dneska nikdo ani nepochopí tehdejší dobu. No, nechtěla jsem dopadnout jak ona- ale to víte, že ta výhodná novomanželská půjčka taky byla. Nejkrásnější na tom je, že tu krásnou dřevěnou bytovou stěnu koupenou za tu půjčku máme v obýváku dodnes a vypadá bezvadně a neuvěřitelně moderně. A taky letiště 29 let staré, na kterém jsme vyrobili naše dcery, a o kterém říkám, že je stejně staré jako naše manželství, ale stejně tak i rozvrzané.

No vidíte, člověk míní a život mění- nerozvedla jsem se s ním, takže to je jasný důkaz, že za starou bačkoru nestál. A právě že nebyl nikdy namyšlený, ani arogantní, ani buran, proto jsem s ním žila. Dodnes s dojetím vzpomínám na mnoho jeho obětavých činů- třeba když se mi pokazila pračka, tak on nosil znečištěné plíny do práce, kde měli pračku a tam je vypral.

Nu pane Sodku, já si ho brala z vypočítavosti- ale on si mě bral taky z vypočítavosti.[smích] Byla jsem holka s bytem a on, ač rodilý Pražák byt neměl. Jo, to jsou ty paradoxy.

115184

27.08.2006 16:34

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

Ano, pozitivní diskriminace je blbost- horší je to však s diskriminací. Dnes se tato diskriminace vůči ženám děje velmi skrytě a rafinovaně, už není tak otevřená jako za mého mládí. Uvedu konkrétní příklad: s kamarádkou jsme se hlásily na stavební průmyslovku. Přes veškeré kecy, že ženské nejsou na matematiku, tak obě nás matematika bavila a navíc jsme obě velmi rády rýsovaly v deskriptivní geometrii. Přijímací zkoušky jsme udělaly obě za jedna, ale na školu jsme nebyly přijaty- bylo nám normálně do očí řečeno, že nejsme přijmuty proto, protože jsme dívky. Dnes by nám to do očí nikdo neřekl, akorát by se vymluvili na něco jiného.

Ano, každý se hodí k něčemu jinému. Ale když mě nikdy netáhlo dělat zdravotní sestřičku, protože nejsem od přírody žádný samaritán, ale měla jsem sklony k matematice- proč pořád ty strašlivé předsudky a proč pořád zahánějí člověka do chlívku tam kam údajně patří a tím ho vlastně kvůli pohlaví nepřetržitě diskriminují? Proč nás nenechali tu stavební vystudovat? Byla to pravá a nefalšovaná diskriminace kvůli pohlaví.

115219

27.08.2006 16:59

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

Vezmu to hezky od začátku

Jarmila 85.?.?.?

Dnes již každé malé dítě ví, že Vítězný listopad nebyla žádná revoluce, ale komunistický puč. A od tohoto dnes již nezpochybnitelného faktu se pak odvíjely všechny další události. Do špiček všech stran dosadili svoje zasvěcené lidi a na hrad zrádce Havla. Prognostik a bolševik Zeman těsně po puči rozverně napsal, že do 10 let se komunisti mohou klidně dostat zase k moci nazpátek. Měli to tak naplánováno- nejprve získat ekonomickou moc, a pak uchvátit i formálně moc politickou.

Jenže ono se jim to jaksi protáhlo, protože ten pitomý lid pořád tíhnul k pravici, i když se ho snažili všemi možnými metodami ožebračovat, aby s láskou vzpomínal na komunismus. Takže klíčové se měly stát tyhle volby- v těch si naplánovali zvítězit. Ale ať dělal bolševik Topolánek sebevětší kotrmelce, stejně lid tvrdošíjně volil „pravici“(která však ve skutečnosti neexistuje). A tak se teď mezi sebou různé frakce bolševiků přetahují o koryta, aby mohli rozkrást poslední zbytky státního majetku.

A jak to dopadne? Osmičky v našem národě byly fatální- a rok 2008 se blíží. Národ bude zase muset vyběhnout do ulic a tu zlodějskou bolševickou pakáž svrhnout a zavést přímou demokracii, tak jak ji navrhuji já ve svém volebním systému.

115225

29.08.2006 07:28

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

Přesně tak Kevine, žádná diskriminace, pozitivní ani negativní není správná. Žádné směrnice koho příjmout a koho nepříjmout na školu by neměly existovat- místo toho by mělo existovat školné a mělo by tím pádem být umožněno studovat komukoliv, kdo ten obor studovat chce. A jestli pak ty získané vědomosti v životě užije, či neužije, to je také jeho osobní věc.

Jinak co se týče vrozených či nevrozených vlastností a schopností, jsem toho názoru, že většina se do mozku vtiskne a vstřebá u obou pohlaví danou kulturou. Tak například když se ženské malují a muži ne, a když ženské nosí sukně a muži ne- tak nebudeme tvrdit, že malování a nošení sukní je vrozená ženská vlastnost. To samé platí o všech dalších věcech.

115343

29.08.2006 07:30

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

To je krásné oji, že zpíváte dceři.[smích] A zpíváte tenor nebo baryton? Jinak z mé strany to byla již tenkrát v patnácti letech prozíravá strategie oji. Tím, že jsem si vybrala mužskou sféru, měla jsem naději po vystudování školy na vysoký výdělek a ještě bych navíc vždy pracovala v mužském kolektivu, nikoliv v nudném ženském.[smích] Nemusela bych pak nutně někde dělat mistrovou a ječet na zedníky, ale pracovala bych trvale někde v kanceláři- neboť i tam jsou potřeba odborné síly, které oboru rozumí a vyznají se ve stavebnictví, materiálech, atd.

Na těch zkouškách jsme byly s kamarádkou mezi samými kluky samy dvě- ale i tak nás vykopli. Diskriminovat snad měli právo až tehdy, kdyby se tam hlásilo příliš mnoho dívek. A to by narovinu již v prospektech měli upozornit, že přednostně budou přijímáni kluci, protože potřebují stavbyvedoucí-muže. Nic takového ale oficiálně neoznámili.

Ženy jsou občas upozorňovány, že když chtějí mít hezké platy, tak se nemají hlásit na přefeminizované obory. No a když se tedy přihlásí na dobře placená místa- tak jsou skrytě či zjevně diskriminovány. Jak říkám- dřít v pokladně za pár korun, to jo, to mužům nevadí, ale když se ženy cpou na dobře placenou vedoucí pozici, to řvou jako šakali. [oči v sloup]

115344

29.08.2006 13:42

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

Jarmila 85.?.?.?

To je od Vás hezké Pavle, že takto pragmaticky uvažujete a že své přítelkyni přejete dobrou práci i dobrý plat. Ale upřímně- byl byste nadšen i v případě, kdyby vydělávala podstatně víc než Vy? Přál byste jí to nezištně taky? Obvykle muži na internetu upřímně přiznávají, že by je to štvalo, protože by je to tak nějak pokořovalo, nebo co, neb vnímají svět soupeřivě.

115365

29.08.2006 13:45

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: dokonceni

Jarmila 85.?.?.?

Vidím Kevine, že jsem Vás opravdu rozhořčila.[smích] Já ale nerada. Domnívám se, že přirozenou lidskou vlastností- a to jak mužů, tak i žen je to, že hledají nejsnadnější životní cestičky, jak se mít co nejlíp dobře. Čili moje hledání nejsnadnějších životních cest bylo naprosto přirozené- spíš bych tedy byla asi máklá, kdybych nadšeně přijímala co nejvíc práce za co nejmíň peněz.

Bohužel přesto se mi hodně práce v životě nevyhnulo, musela jsem dřít až se ze mě kouřilo, přesto jsem neuměla svou práci dobře prodat. Měla jsem vždy samostatnou práci, to mi totiž nejvíc vyhovovalo, když jsem si udělala svoje a nikdo mi do toho nekecal. Jenže to vždy pro mne bylo snadné, práci jsem si rychle udělala, a pak jsem již jen tak lelkovala- načež šéfové obvykle došli k závěru, že mám práce málo, že bych mohla přebrat práci ještě od těch, co svou práci nestíhají. To Vám jen tak popisuji, abyste viděl, že jsem nikdy neměla nic zadarmo.

S tou školou velmi přeháníte, muži nejsou divá zvěř, která by se neuměla ovládat. Když se dokážou běžně ovládat puberťáci v devítce nebo na gymplu, proč by se neovládli na stavební průmce? Vyjdou ze školy a mohou balit venku holek kolik chtějí. Škola není vězení, kde by 24 hodin byli bez ženských. Moje sestra studovala na slaboproudé elektrotechnice, taky byly ve třídě jen dvě holky a světe div se, nic se nedělo. To spíš Kulínský obklopen jen samými dívkami měl podstatně těžší situaci.[smích]

Nemyslím si Kevine, že by ženy byly lepší v citech či empatii než muži. To jsou jen předsudky vůči mužům. Ženy bývají necitelné mrchy stejně často, jako necitelnými bývají muži. Já myslím, že těch kladných či záporných postav je na obou stranách tak nějak vyrovnaně stejně. Zkrátka vedle zmrdů je i stejný počet zmrdek. [smích] A s tou analytikou a chladnou logikou se příliš vychloubáte, znám i stejné množství mužských pitomců jako ženských pitomek.

115366

31.08.2006 08:16

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

RE: Vezmu to hezky od začátku

Jarmila 85.?.?.?

Díky Rejpale. Sama jsem velmi zvědavá, jak to dopadne na té konferenci v tom září, či jestli mě zase odmítnou v soutěži Česká hlava. Ještě jsem chtěla poznamenat k těm osmičkám v naší historii takovou zajímavůstku- že za normálních okolností by ta "listopadová revoluce" byla v roce 1988, ale vzhledem k tomu, že komunisti byli taky velmi pověrčiví, tak ten režim uměle udržovali až na nejzašší mez, proto byl ten puč uskutečněn o rok později.

Ale stejně ta jejich neskutečná drzost- že si k jeho uskutečnění vybrali 17.listopad, aby se to pak dětem dobře ve škole učilo, že k tomu samému datumu se vážou i studentské nepokoje proti nacistům.

115529

01.09.2006 19:43

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Vysoka hra....

Jarmila 85.?.?.?

Nu Petře Gejdoši, vzpomínám si, že jste předpovídal, že se něco stane na mistrovství světa ve fotbale, že je to pro tragédii jak dělané. Nestalo se nic- co Vy na to? Já pevně doufám, že my nejsme ještě ta generace, která je předurčená k náhlému zániku, že to vše nastane až tak nejméně za 100 let. Marně se těšíte na globální katastrofu, ještě nenazrál ten správný čas. [oči v sloup]

115710

02.09.2006 20:02

Označení ‚pět pitomců‘ nestačí

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Jarmila 85.?.?.?

Jo, klidně Vám ho dám Rejpale, ale nelekněte se, je to strašně feministické. [velký smích] Zde prosím: www.kubata.nazory.cz

Nejste vy ten Rejpal z Neviditelného psa? Nebo jste jiný Rejpal? Jo, máte pravdu, už mě zase zlanařili do nové strany- jmenuje se SOS, čili strana občanské sebeobrany. Nějak na mě ti chlapi z Pravého bloku nemohou zapomenout.[smích]

Co se týče těch estebáků za socialismu, to už jsem taky na Psu popisovala, jak mě jeden z nich lanařil do svých řad. Taky mi říkal, že o mě všechno ví. Jenže já jsem mu řekla, ať mi políbí šos a že to všude rozhlásím a rozkecám, že,se mnou mluvil. A taky jsem to všude rozhlásila a rozkecala. [velký smích]

115792

03.09.2006 08:24

Označení ‚pět pitomců‘ nestačí

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Jarmila 85.?.?.?

Ne, do Reflexu jsem nikdy nepsala- ale tohle je Váš web ne? Vždyť je tam napsáno Rejpal.cz. Občas jsem kdysi psala do MFD, párkrát zveřejnili můj dopis, jenže později zjistili, že se jim moje názory vůbec nehodí do krámu, a tak mě již ignorovali. Jen v případě, že jsem nějakému konkrétnímu redaktorovi za jeho nechutný článek napsala strašně vulgární dopis, tak mi taky napsal vzteklý mail. [velký smích] jednou Jan Vaca vyvěsil můj sprostý mail extra na blog.

115813

05.09.2006 07:31

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

ten článek je dobře napsaný

Jarmila 85.?.?.?

a dokazuje, že v dnešní politice není vůbec nic náhoda, že vše je do poslední mrtě vždy propočítáno na 20 tahů dopředu- čili na nejméně 10 let dopředu. Počítám, že již nejméně 100 let jsou takto pečlivě děje ve světě řízeny. V tomto kontextu pak i ta naše slavná revoluce a vůbec všechny ty slavné revoluce ve všech postkomunistických zemích můžeme zhodnotit úplně jinak, než jak nám byly naservírovány.

115965

05.09.2006 13:18

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

RE: spiknutí proti hodnému panu neřádovi

Jarmila 85.?.?.?

tohle je ale nesporný fakt, že tou totalitou vůči vlastním občanům si to Ahmedinedžád sám kazí. Nechápu, proč třeba zakázal i takovou blbost, že dívky a ženy nesmí chodit na fotbal. Zlatýýý Rezá Páhlaví, nebo jak se jmenoval. Do pytle, proč zavádět těžkou totalitu i tam, kde to vůbec neškodí?

Taky jsem četla nedávno jeden článek se švédským politologem, který tvrdil, že je Irán těžce všemi směry zkorumpovaný a že už tam máloco souvisí s opravdovou vírou. Samozřejmě nemám tušení, jestli je to zase jen jedna z pomlouvačných lží, ale taky tvrdil, že duchovní tam vesele kupčí se sexem tím způsobem, že "oddávají" Iránce s manželkami na jednu noc- takže vlastně organizují prostituci a chovají si své sexuální otrokyně.

To jsem ale zvědavá, jestli se tu objeví SandWalker, aby vše uvedl na správnou míru. [mrknutí jedním okem]

115997

05.09.2006 16:21

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

RE: Pri pohledu do historie - dnesni deni, neni nic noveho pro Irance.

Jarmila 85.?.?.?

SandWalkere, Vy jste tak milý, ale zároveň tak legrační.[smích] Si vzpomínám, že to se vždycky v pohádce pohladila ta láhev, nikoliv ten Džin v láhvi- nepřejte si vědět, jaké asoaciace mi hned v hlavě naskočily.[velký smích]

Díky moc za vysvětlení zajímavé historie Iránu, kdo by si to byl pomyslel, že tam byl ten Páhlaví jednoduše uměle dosazen. No jo- ale co když tam byl západními tajnými službami ve skutečnosti dosazen i ten Ahmedinežád, protože se jim z tam z nějakého důvodu hodí? Třeba právě proto, že je takový odbojář? Bylo by to příliš překombinované? Já myslím že ne, když uvážíme, že třeba „disidenta a hrdinu“, ve skutečnosti však zrádce Havla si tu celá desetiletí už za komunistů pěkně pěstovali jenom proto, aby jim pak po „revoluci“ posloužil k jejich účelům. Oni přece vždy potřebují mít všude dosazené svoje figurky, které se jim tam z nějakých konkrétních důvodů hodí- aby pak mohli psát dějiny podle svých předem nalinkovaných scénářů.

Ano, samozřejmě, tím že utlačují ženské brnkají na mou strunu. Dneska jsem se v MFD zase dočetla, že v Saudské Arábii muslimové rozvažují, že nebudou ženy pouštět už ani k tomu jejich posvátnému černému kamenu. Pokud je to pravda- to s tím fotbalem, i to s tím posvátným kamenem a není to vymyšlené- pak tedy ti muslimové skutečně už nevědí, jak by ty ženy pořád ještě víc utlačili. Jinak co se týče té krávy, tak v Tunisu nám za dceru obchodníci nabízeli velbloudy- samozřejmě, že teď už to bylo jen z legrace, ale ještě v nedávné minulosti to byla skutečnost. Apokud vím, tak v Saudské Arábii se dodnes za nevěsty platí- a i jinde, nejen tam.

Světlo mých očí, to se mi strašně líbí- Váš věrný brouček. [smích]

116013

06.09.2006 07:53

Nový Zvědavec je konečně zde

Já si na tu šedou asi nezvyknu

Jarmila 85.?.?.?

nemohu se v ní dobře soustředit na čtení příspěvků- a tak budu radši dál chodit na původního Zvědavce. Ještě schválně zkusím, jak se v té šedi vyjímají obrázky:
http://inter-art.cz/admin/scripts/showimage.php?src=%2Fuploads%2Fsimeor%2Fsaudek_na_zluto.jpg

116071

06.09.2006 12:29

Nový Zvědavec je konečně zde

RE: Fajn

Jarmila 85.?.?.?

No já nevím SandWalkere, faktem je, že ložnice se dělávají v bleděmodrém provedení, protože bleděmodrá barva uklidňuje a uspává oči. Podobný účinek má i šedá barva, která navíc evokuje spolu s černou barvou smutek a depresi. Já navíc nosím brýle, takže ten svítící, bílý kontrast potřebuji, abych lépe viděla, jinak mi to písmo s podkladem příliš splývá, takže mi to unavuje zrak. Tím pádem na to zírám delší dobu a nejsem schopná pohově vnímat text.

Ale je možné, že si zvyknu, jak říká Tom. Přiznám se, že jsem děsně konzervativní, takže jakoukoliv změnu vždycky nelibě nesu, protože nerada opouštím známé věci. Faktem je, že na změnu na Psu jsem si nezvykla dodnes, a proto tam již ani nepřispívám.

116108

06.09.2006 15:25

Nový Zvědavec je konečně zde

RE: Fajn

Jarmila 85.?.?.?

Díky pane steine za radu. Já jsem tam nahlédla a samozřejmě že mohu konstatovat, že je to pro mě všechno španělská vesnice. Ale až někdy příjde na návštěvu dcera, tak ji požádám, aby mi to nějak upravila.
Ještě jednou díky.

A se mi zničehožnic zdá, že už si na to zvykám. [smích] Když to všichni tak chválí, tak je to asi fakt lepší.

116119

06.09.2006 15:38

Nový Zvědavec je konečně zde

RE: Já si na tu šedou asi nezvyknu ...

Jarmila 85.?.?.?

Tenhle obrázek ladí se Zvědavcem víc, Tome [mrknutí jedním okem]
http://im.super.cz/disc/16/09/032-2-orig.jpg

116120

07.09.2006 07:53

Nový Zvědavec je konečně zde

RE: Já si na tu šedou asi nezvyknu ...

Jarmila 85.?.?.?

SandWalkerku, můj broučku, nikde jsem na internetu nemohla pro Vás najít krásnou odhalenou muslimku se zahaleným obličejem, a tak Vám alespoň zasílám roztomilého zahaleného pejska. [oči v sloup]
http://im.super.cz/disc/14/82/515-3-orig.jpg

116170

07.09.2006 09:44

Nový Zvědavec je konečně zde

RE: Já si na tu šedou asi nezvyknu ...

Jarmila 85.?.?.?

No tak vidíte SandWalkere, nepokáral nás Vladimír, ale paní Mindy- tak Vám pošlu obrázek zas až někdy jindy. [smích] Pejsek se nenachladil, jen přestoupil na muslimskou víru- to je totiž fenka našeho souseda Zdenka. Dneska taky nevím kudy kam, strašně totiž pospíchám, a tak zatím končím a s Vámi se loučím.
http://i.im.cz/user/getIcon/x1F57145B1C6E074B15400D43414D0F

116181

07.09.2006 09:49

Nový Zvědavec je konečně zde

RE: Já si na tu šedou asi nezvyknu ...

Jarmila 85.?.?.?

Omlouvám se, ale to mě inspiruje ta šeď, abych to tu trochu rozsvítila barvama a rozveselila. To je gejzír a záchvat tvořivosti pod vlivem toho nového designu Zvědavce. [smích]

116182

07.09.2006 14:12

Izrael se obává odplaty za válečné zločiny proti Libanonu

RE: Propaganda

Jarmila 85.?.?.?

>Také manipulace, hnidopichu? Nechte si ten link vytetovat na
>prdel!

[velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] A ještě by si to mohli nechat vytetovat na prdel novnáři MFD, jejichž psaní se dnes již čím dál víc blíží lživé komunistické propagandě. [bliji]

116197

19.09.2006 08:35

Sionofobie

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Jarmila 85.?.?.?

Správně pane Sodku, a já bych k tomu všemu ještě dodala, že pokud celé lidstvo pochází z Adama a Evy- pak všichni jejich potomci jsou si rovni, nikdo z nich není vyvolený. A pokud lidstvo pochází z opice- pak jsme si taky všichni rovni, žádná opice přetrvávající v nás si není rovnější, či vyvolenější, protože to jistě nebylo záměrem Matky přírody, která ty opice stvořila. Před monoteistickými náboženstvími existovala pohanská božstva vzývající Matku přírodu- až pak si lidé vymysleli jediného boha. I Židé ukradli všechny předešlé pohanské symboly, překroutili je a vytvořili judaismus. Čili pro mě je směrodatná PŘEDEŠLÁ pravda, ne až ta vylhaná a pokroucená lež, kterou si vymysleli Židi.

Jistě mi nebude nikdo tvrdit, že vyvolenost lidí spočívá v tom, že čím je kdo bohatší, tím je Bohem vyvolenější. Protože každý musí vidět to pravidlo- že by mohl být kdokoliv Bohem vyvoleným jak chtěl- ale pokud nemá velký majetek, tak by si se svými názory nikde ani neškrtl. Byl by jak ubohý bezdomovec a mohl by si své nesmysly o své vyvolenosti vykřikovat někde na ulici pod mostem, jak chtěl.Čili kdo je chudý je v tomhle světě založeném na MAMONU nula a nulou zůstane, i kdyby si myslel, že je bohem vyvolený. Takže platí to, že když si určitá skupina lidí nakradla biliony světového majetku, tak se může považovat za Bohem vyvolenou, protože díky tomu majetku může ovlivňovat světové dění. Ale zcela jistě se tato skupina lidí mýlí, protože to by byl věru divný Bůh, kdyby preferoval skupinu lidí proto, že dělají bordel ve světě a nepravosti jenom díky svému nakradenému MAMONU a ničemu jinému. To by nebyl Bůh, ale prase![naštvaný]

117071

19.09.2006 14:39

Sionofobie

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Jarmila 85.?.?.?

Já s Vámi taky kagjupo souhlasím, ale ne úplně ve všem. Píšete, že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem. V jakém smyslu byli vyvolení? Myslíte jako Bohem? Pokud ano, tak s Vámi nesouhlasím- nebyli! Tu vyvolenost si totiž již tenkrát sami vsugerovali, jako si ji vsugerovali třeba komunisti, když nám tady 40 let neomezeně vládli. Třeba ta historka s Evou a Adamem. Ten příběh si přivezli z egyptského zajetí a celý ho úmyslně překroutili, aby dostali do područí ženy. Původní příběh byl o tom, že mocná bohyně a první člověk světa- Lilith samooplodněním přivedla na svět syna Adama, se kterým pak měla další děti. Lidé si totiž před vznikem monoteistických bohů nedokázali kdysi vysvětlit, jak se octli na planetě- proto vzniklo tak ohromné množství různých bohyň plodnosti. Těm bohyním plodnosti byly postaveny tenkrát na roveň i obyčejné ženy, protože taky tvořily ten obrovský nevysvětlitelný zázrak, že jakmile měly měsíční periodu začaly tvořit nové lidi. Tohle ale Židi potřebovali zvrátit, aby spoutali nespoutaný svobodný živel, jakým ženy tenkrát byly- a proto vymysleli zvrácenou historku, že Bůh stvořil jedním vrzem Adama a obdaroval ho božským dechem a z jeho žebra podřadnou Evu, která božským dechem obdařena nebyla.

Jinak s Vámi na sto procent souhlasím, že všichni židi nejsou svině. Můj bratr má za celoživotního přítele už útlého dětství žida a je to velmi slušný člověk. Dobré by však bylo, aby se tito slušní lidé od manipulátorů ostře distancovali a nevyužívali ani jejich klientelistických nabídek k lepšímu životu.

117088

19.09.2006 14:46

Sionofobie

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Jarmila 85.?.?.?

No jistě pane Sodku. Představte si, že by se ze šimpanzů bonobo vydělila skupinka opičáků a zničehožnic by začala tvrdit, že jen oni jsou bohem vyvolení. Že je to absurdní? O nic míň, než co tvrdí všichni ti náboženští pošuci. [velký smích]

117089

20.09.2006 07:36

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

Reforma rodiny

Jarmila 85.?.?.?

Není pravda, že situace je neřešitelná. Každá situace je řešitelná- jen ti nahoře na to kašlou. Co se týče vývoje rodiny, řešila bych to takto:

Zrušit všechny dávky na děti, to znamená porodné, přídavky na děti i rodičovský příspěvek. Místo toho na jedno narozené dítě ODPUSTIT oběma rodičům daně na 10 let. Pokud se žena rozhodne být v domácnosti a pečovat o děti třeba do patnácti let- započítat jí těch 15 let strávených v domácnosti do důchodu. Ale jinak u obou pohlaví dorovnat délku důchodu na stejnou délku. Sociálně slabí občané by tedy žádné sociální dávky nedostávali automaticky, ale museli by pravidelně o ně žádat a na úřadu dokazovat, že nemají z čeho žít. Na 3 děti by měli nárok pobírat životní minimum, ale na čtvrté dítě by již nedostali ani korunu. Odpověď by byla: Chceš mít hodně dětí? Tak musíš být schopný uživit je ze svého. To byste nevěřili tomu, jak umí lidé dobře počítat, zda se jim něco vyplatí, či nikoliv.

A co týče práce, řešila bych to takto: Nezaměstnanému by byl přidělen jeden konkrétní park či jedna jediná ulice, o jejíž denní čistotu by byl povinen pečovat. Jeden člověk by měl denně na starosti 20 nezaměstnaných, po kterých by každý den zkontroloval čistotu svěřeného, přiděleného parku či ulice. Pokud by byl park čistý, vyplatil by v kanceláři KAŽDÝ DEN, dejme tomu v 6 večer DENNÍ mzdu na ruku, dejme tomu 300 Kč.

117147

20.09.2006 12:06

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

RE: To neni spatny model, Jarmilo...

Jarmila 85.?.?.?

Jo a ještě bych dodala trodasi ještě jednu motivující věc: že děti sociálně slabých lidí, které by úspěšně zakončily rok učení na základce, aniž by propadly by od státu na konci roku obdržely 5000 Kč tzv. sociálního stipendia. To by Romy motivovalo k tomu, aby dohlíželi, aby jejich děcka chodily poctivě do školy. Včera jsem viděla v tramvaji mladou Romku s matkou a dvěma dětmi- ona, její matka i ty děti byly vymydlený a čisťounký jako z cukru- nemohla jsem se na ně vynadívat.

Ono vážně za jakékoliv narůstající problémy ve společnosti jsou vždy zodpovědné "řídící hlavy", které mají tu moc to změnit, nikoliv to "tělo", které může jen nadávat na poměry, ale nemá žádnou výkonnou moc.

117161

21.09.2006 07:41

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

RE: To neni spatny model, Jarmilo...

Jarmila 85.?.?.?

Jde o to zařídit nejprve to základní: snížit porodnost a zvýšit vzdělání. Od toho se pak již odvíjí vše ostatní. Kdo má málo dětí, lépe se o ně postará, lépe je uživí. Kdo je vzdělaný, ten pracuje a nemá čas zlobit. Když příjde Rom vyučený jako zedník, nebo Romka vyučená jako číšnice nebo kadeřnice, mají rozhodně větší šanci získat práci, než když nemají dokončenou ani základku. U nás tady nedaleko pracují svalnatí mladí Romové jako kopáči a fakt poctivě makají- ale kdyby měli střední školu, měli by v životě víc šancí na uplatnění.

Ještě tak všeobecně dodám: politická rozhodnutí VŽDY modelují chování lidí. Planeta je přetížená, protože je přelidněná, takže to, že západní ženy nerodí je v naprostém pořádku. Kdyby se muslimkám dala osobní SVOBODA a vyšší vzdělání, tak by se taky ze dne na den začaly chovat úplně stejně jako západní ženy- to znamená, že by měly nejvýše jedno nebo dvě děti.

117239

21.09.2006 07:44

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

RE: Reforma rodiny

Jarmila 85.?.?.?

Jde o to kilerosi, že když je pro někoho něco velmi VÝHODNÉ, tak se toho drží a je rád, že má jistý denní přísun peněz a váží si toho. To s těmi parky jsem se inspirovala v Londýně. Oni tam ty parky mají čisťounké jak ze škatulky díky tomu, že je přidělili na starost zcela konkrétním lidem, kteří za ně zodpovídají. Tak jsme s mužem viděli týpky nevábného, téměř bezdomoveckého zjevu, jak parčíkem procházejí a napichují na zašpičatělý klacek papírky, nebo smetávají vajgly z chodníku. Udržovat ten park v čistotě pro ně nebyla vůbec žádná námaha, prostě kvečeru obhlídli jen ten areál, posbírali pár papírů- no a když pak za to dostanete v našich podmínkách třeba těch 300 Kč na ruku, je spokojenost na všech stranách.

117241

21.09.2006 16:57

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

RE: Reforma rodiny

Jarmila 85.?.?.?

Ano J.H. správně, dobrá řešení existují a je záhada, proč je většinová společnost nevyužívá a jen skuhrá, že je problém neřešitelný. V tom případě se naskýtá úvaha, že jestliže si inteligentní lidi nedokáží poradit s neinteligetními, pak tedy ti neinteligentní jsou vlastně inteligentnější než ti inteligentní, ne? Když existují nástroje jak usměrňovat lidi, tak proč je ti „inteligenti“ nevyužívají?

Ono by se dokonce mohlo kdekoliv kolem romských domů hladce docílit, že by tam bylo vždy vzorně čisto. Stačilo by vylepit v domě zprávu, že se hledá síla, která by byla ochotná udržovat čistotu kolem domu za DENNÍ odměnu 300 Kč. Některý Rom či Romka by se přihlásil a tu čistotu by za ty prachy udržoval. Vždy v 6 večer by přijel kontrolor k domu, obhlédl výsledek, zaplatil a odjel k dalšímu problematickému domu.

Nu ale evolucionisti jsou jistě velmi nadšeni, protože právě Romky splňují jejich evoluční představy, že ženy pro svá budoucí mláďata hledají především schopného živitele, nikoliv třeba milujícího tátu, nebo pro sebe milujícího milence. Romové jsou z genetického hlediska velmi úspěšní- takže evolucionisti mají jistě z jejich dokonalé rozplozovací strategie velkou radost, neboť Romky svého nejlepšího živitele našly- je jím stát.

117272

24.09.2006 07:53

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Jarmila 85.?.?.?

Komu že to slouží? Ještě jste zapomněl na bombové útoky v Moskvě, při kterých taky zahynulo pár nevinných Moskvanů. Pachatelé těch útoků se nikdy nenašli, zato to velmi dobře posloužilo Putinovi jako záminka ke zmasakrování Čečenců.

A co si myslím o Timothy Mc Veighovi? Že na něm někdo vyzkoušel nejmodernější čip do hlavy- a že jen tudíž musel poslouchat své vnitřní příkazy, že to musí udělat. Já vím, je to sci-fi, ale co když ne?

117520

25.09.2006 18:30

Sionofobie

RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi

Jarmila 85.?.?.?

> Mnoho puvodnich spisu zmizelo, abych tak rekl,
>zmizelo ve Vatikanu, nebo lepe, nechala je zmizet tzv. Svata
>Stolice, na ktere dnes uz neni vubec nic svateho.

Když na svaté stolici již není nic svatého, tak už je to logicky jenom stolice. [oči v sloup]

117643

26.09.2006 06:39

Šaškárna v Praze

RE: Útok v Čechách

Jarmila 85.?.?.?

Ať se vám to líbí, či nelíbí, Dale Coppere, žijeme ve věku sci-fi a v Orwellově době. Na tom Timovi si tajné služby mohly poprvé vyzkoušet, jak funguje terorista řízený na dálku. A nyní již třeba dokáží vyrobit teroristu z kteréhokoliv muslima, kterého si vyberou jako oběť. Bylo zvláštní, jak někteří údajní "teroristi" zničehožnic před katastrofou 9/11 změnili radikálně svou povahu, že je ani vlastní rodiče nepoznávali. Zdá se Vám to příliš fantastické? A bude hůř!! [naštvaný]

OT: musím se pochlubit, dneska mi zveřejnili celou mou Reformu voleb na Neviditelném psu.

117683

26.09.2006 14:49

Přicházející kolaps sionismu

RE: Kolaps?

Jarmila 85.?.?.?

teda Tome já z Vás snad jednou definitivně puknu smíchy. Ještě jste k tomu mohl dát nějaký názorný obrázek, abych si to lépe vybavila, jak je držen ten kulatý svět. Hned si tu Vaši básničku zkopíruji do svého archívečku. A nevíte náhodou, co je s Mr.Táborským? Nějak mi tu moc schází. A vlastně i pan Nohejl z Austrálie.

117713

27.09.2006 07:58

Jak se tohle lze naučit?

Moje dovednost

Jarmila 85.?.?.?

To já zase jako přeučený levák umím psát oběma rukama současně- pravou doprava a levou do leva. Nebo taky umím psát levou rukou písmem hlavou dolů i pravou rukou písmem hlavou dolů současně. Ale psát současně písmem doleva a hlavou dolů a písmem doprava pravou rukou normálně- to už je horší.

Dovede to taky někdo? [smích]

117752

28.09.2006 08:10

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nejsem jsi jist, zda bude muj prispevek akceptovatelny, ale...

Jarmila 85.?.?.?

Teď nedávno v TV ukazovali ženskou, které přimontovali umělou ruku a ona tu ruku umí ovládat s pomocí svých myšlenek. Čili povely z mozku skutečně tou rukou hýbou, takže je teď již vlastně vědecky dokázáno, že síla myšlenek existuje.

Co se ale týče toho chlapa a těch kostek, tak si myslím, že je to prostě jen NÁHODA. Již v roce l954 George Wald moudře napsal: "Ve skutečnosti je hrdinou příběhu čas. Čas, s nímž máme co do činění obnáší řádově 2 miliardy let. S takovým množstvím času se nemožné stává možným, možné pravděpodobným a pravděpodobné zcela jistým. Stačí pouze čekat - a zázraky předvede sám čas. Dejte mi milion let, a za ten čas mi na sto hodů mincí stokrát padne panna, a tahle série se mi podaří i víckrát." Čili ten chlap je prostě jen dítě štěstěny, že člověk s takovým štěstím se podle počtu pravděpodobnosti narodí třeba jen jednou za milion let- ale narodí se! Teď nedávno jedna Angličanka vyhrála dvakrát za sebou národní anglickou cenu- je to tak strašlivě nepravděpodobné, ale přesto se to stalo.

Jinak Ajo, pokud byste chtěla ohromit své blízké svou velkou silou vůle, znám takový jeden drobný trik. Vezmete cigaretu, položíte ji na stůl a řeknete přihlížejícím, že, silou vůle s ní budete pohybovat. No a ti lidé budou čumět na tu cigaretu a nevšimnou si toho, že na tu cigaretu zlehka foukáte, takže se skutečně začne kutálet po stole.
[mrknutí jedním okem]

117851

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdochce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 1

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 776 773