Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.04.2006 06:48

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?


>Reprodukcni nesvoboda by byla,kdyby vam nekdo zatrhl se mnozit a
>to vlastne nestalo.Jit na potrat, to uz je krajni reseni vznikle
>situace.Skutecne pravo volby vam dava teprve antikoncepce.A pokud
>vim, tak za vami opevovaneho Husakova vladnuti, jste mela narok
>az po prvnim potomkovi.

Mýlíte se klokane, reprodukční svoboda je i to, rozhodnout si svobodně o svém břichu a jít třeba i na potrat. Moje matka měla 6 dětí. Ale teprve právě od roku 1957 konečně mohla svobodně o svém těle rozhodovat- přestala být nedobrovolným strojem na rození dětí. Kdyby nebylo toho zákona, tak by měla další 4 děti- a pak by jí je zase sociální pracovnice rvaly z náruči a strkaly je do útulku. [naštvaný]

104035

22.04.2006 07:37

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

No právě kubricku, podle tvaru těla a způsobu života živočicha se dá hodně odhadnout i jeho minulost. Tak například když si vezmeme gibony, tak podle tvaru těla zjistíme, že jsou to zaručeně stromoví živočichové (mají spíš 4 ruce, než dole 2 nohy) a párují se spolu proto, protože jsou teritoriální zvířata- samec a samice se spolu spárují, aby společným zpěvem označili své teritoium, nikoliv proto aby byli spolu a byli si věrni. Párovost člověka je často srovnávána s gibonem- jenže jako gibon člověk v minulosti nikdy nežil, žil odjakživa v tlupách a pohyboval se po krajině po dvou nohách. Takže gibon ani náhodou. Teď třeba život gorily- gorilí samec je až dvojnásobně větší než samice. To určuje jeho způsob života- vytváří si harémovou rodinu. Všude tam, kde je samec mimořádně větší než samice vzniká harém- třeba lachtani. To se ale člověka zase vůbec netýkalo, muž, stejně jako oba druhy šimpanzů je jen o něco vyšší a o něco těžší. Varlata muže jsou ve velikosti na třetím místě hned za šimpanzi- což svědčí o jeho promiskuitě v minulosti.
No já nevím, další odstavec zase s prominutím melete páté přes deváté- a já Vám znovu opakuji a zdůrazňuji: tam kde je nevybíravý samec, tam je i nevybíravá samice! Konec konců ten výrok o tom, že promiskuitní rozsévač rozdával sémě promiskuitním sběračkám semene není jen z mé hlavy, ale pronesla ho i tolik panem Bočanem nenáviděná Eva Hauserová. Je to ale vystudovaná bioložka, tak snad má o těhle věcech větší přehled než sexuolog Weiss. No a já jsem tuhle větu pronesla na Psu již někdy před rokem, takže jsem od Hauserové neopisovala- napadlo nás to nezávisle na sobě.
A zase- znovu zdůrazňuji, že v prehistorických tlupách byla starost o potomky velmi jednoduchou záležitostí. Jakmile odpadlo mládě od prsu, pobíhalo kolem ohně a sbíralo si bobule samo- žádná péče v páru nebyla potřeba.
Muži nejsou hajzlové, hajzlové jsou kubricku ti, co tuhle evoluční teorii neoprávněně vypustili do světa. Teď jsou díky tomu všichni muži posedlí nevěrama a všichni do jednoho se ospravedlňují touhle nepravdivou pavědou. Ale vzhledem k tomu, že muži a ženy jsou spojené nádoby- takže když se v něčem změní situace, druhé pohlaví na to pružně reaguje a změní se taky. Takže když dnešní dívky zkušeností zjišťují, že není možné si udržet pevný vztah a lásku, tak rezignují a stávají se vypočítavými. Já jsem si tuhle pročítala seznamovací inzeráty a žasla jsem nad tím, jako jsou dnešní dívky mrchy. Každý druhý inzerát byl o tom, že nepohrdne finanční výpomocí a tak podobně- jako by se všechny ženy měnily v děvky. A to je ta reakce na změněnou situaci, víte? Když nemohu mít lásku, tak alespoň prachy.No právě kubricku, podle tvaru těla a způsobu života živočicha se dá hodně odhadnout i jeho minulost. Tak například když si vezmeme gibony, tak podle tvar...

Kráceno (Editor)

104040

22.04.2006 07:46

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

>
>Mimochodem, čím dál tím víc z Vašich slov nabývám
>přesvědčení, že byste dala nevím co za to, kdybyste mohla
>být chlapem. Troufám si tvrdit, že trpíte nějakým
>komplexem, frustrací, nespokojeností z toho, že jste ženou,
>nebo že věci okolo Vás nejdou a nejsou podle Vás. Mýlím se?

To se tedy ale opravdu, ale opravdu velmi mýlíte. [smích] Nespokojená s dnešním světem jsem, přála bych si jeho nápravu- ale chlapem bych skutečně být nechtěla, věřte mi.Není o co stát.

104041

22.04.2006 10:35

O lživé evoluční teorii

RE: Propagace na sebezniceni podle pravidel feminsmu a sexualni svobody,jen ,tak dal..

Jarmila 85.?.?.?

Vulgární byste být tedy nemusel. Sterilizace v padesátých letech taky nebyly povoleny, antikoncepce, kromě kondomu žádná neexistovala. Já mám taky nějaký ten potrat za sebou a za buranku sebe ani svého muže nepovažuji. Holt stalo se to i přes veškerou nasazenou antikoncepci. Tak buďte v klidu a starejte se radši o to, jestli Vy jste se něčeho podobného vůči ženám nedopustil.

Určitě je lepší potrat, než 80 milionů dospělých lidí zavražděných ve dvou světových válkách-tady hledejte krajnosti v lidské psychice.

104056

22.04.2006 11:01

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

No tak dobře kubricku, takže se správně shodujeme na tom, že OBĚ pohlaví jsou geneticky promiskuitní. V čem už se ale neshodneme je- že Vy se jaksi domníváte,ženy se mezi tím tak nějak biologicky přeměnily na monogamní, kdežto chudáčky muže ta biologie dodnes ovlivňuje. Trošku divné, nemyslíte?

Samozřejmě, že starost o mláďata v prehistorických tlupách byla velmi jednoduchá. Tak jako je jednoduchá u všech tvorů na této planetě, kde většinou skutečně matky víc investují do potomstva- ale to je nijak neomezuje v jejich sexualitě. Co prožívají v sexu ony, to prožívají i jejich partneři. Naopak v prehistorii platilo, že čím víc měla matka dětí, tím byla mocnější, protože při ní stálo celé její pokrevní příbuzenstvo, všechny její děti. Kdežto za muži nikdo nestál, protože žádné děti neměli, protože netušili, které děti jsou vlastně jejich.-a to byla ta původní rovnováha v přírodě, ten jin a jang, než muži uchvátili násilím moc nad ženami.

104059

22.04.2006 13:06

O lživé evoluční teorii

RE: ak sa nemýlim

Jarmila 85.?.?.?

Ahá, tak konečně jsem Vás já hlava dubová pochopila, co chcete vyjádřit. Že dodnes je pro ženy výhodnější strategie být hodné a monogamní manželky, aby si zachovaly přízeň manžela a tak podobně. Že sice tratí na tom, že on je jim čas od času nevěrný, ale zas na druhou stranu pomáhá zabezpečit rodinu, takže to překousnou.
Musím Vás zklamat,ale nejčastější příčinou dnešních rozvodů je právě nevěra- a to i v případě, když ji jako důvod neuvádějí, protože si nepřejí, aby se někdo v jejich osobním životě u soudu veřejně hrabal. Takže ta teorie skutečně zapříčiňuje spoustu lidského neštěstí. Kdyby ta teorie byla totiž pravdivá, tak by se přece ženy „svého živitele“ tak snadno nezbavovaly, ale ony se ho zbavují, protože tu zradu překousnout nemohou-už mu nevěří. Jinak pokud se muži nebudou mínit změnit, tak jsem budoucí vývoj nastínila ve své kapitole nazvané: Manželství včera, dnes- a zítra?
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap16.htm
A tam jasně předpovídám, že pokud se OBĚ pohlaví nebudou vychovávat k rodinným hodnotám a k oboustranné věrnosti v manželství, tak tradiční rodina definitivně zanikne. Místo toho nastoupí vztahy- Děvka (majíci na starosti jedno dítě, protože víc se jí nevyplatí) a její platící sponzoři. K tomu spěje neomylně dnešní vývoj.
Che chééé, tak to se moc pletete chlapečku. Já jsem totiž odchovaná socialismem, kde balení na jednu noc mezi mládeží bylo zcela běžné, a ještě navrch hnutím hippies, které promiskuitu přímo vyznávaly jako svůj program (make love not war).[mrknutí jedním okem]

104066

22.04.2006 13:21

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

já si také myslím, že to nové logo je docela zdařilé, protože když přemýšlím nad tím, jestli bych vymyslela něco lepšího- tak mě nic lepšího nenapadá.

Je to zcela výstižné, protože zobrazuje planetu a nad ní velký otazník, který visí nad námi všemi i nad planetou- a tím se právě Zvědavec zabývá. Akorát si myslím, že by to mohlo být víc propracovanější, to znamená že to Z by mělo v pozadí zřetelněji vypadat jako Z, čili protažená ta šikmá nožička Z, mezi tím ta zeměkoule a v ní ten velký otazník- ale bez té protažené čárky, ta tam tak nějak logicky nepatří. A ten otazník by nemusel být kostrbatý, ale hezky pěkně prohnutý jako obrácené S- a ta červená tečka tam sekne, ta tam patří.

104067

22.04.2006 19:12

O lživé evoluční teorii

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 85.?.?.?

To je pravda, trochu jsem přestřelila- ale když mi pan Honza dal tak divnou otázku, tak jsem na ni divně odvětila,no. Mě nikdy nenapadlo si představovat, jaké by to bylo,kdybych byla mužem- tak jsem jen neuváženě vyhrkla co mě napadlo. Jen jsem si představila, jak bych se musela pořád holit, nebo se pořád podezíravě dívat dolů, zda se mi postaví, či ne [velký smích]. Já přece naopak propaguji to, aby byl víc viděn ženský úhel pohledu ve světě, nejen mužský.

Jsem křtěná, takže asi jsem křesťanka a až do třetí třídy jsem chodila do náboženství- takže asi nějaký základ ve mně zafixovaný bude (to jsou ty memy). Ale to je vše, věřící nejsem, jsem spíš založením pohanka, jestli se to dá tak říct.

104106

24.04.2006 07:06

O lživé evoluční teorii

RE: Zkuste doplout do pristavu s posadkou,kde kazdy si svobodne muze delat ,co chce.

Jarmila 85.?.?.?

Tak pane Roberte, to jste mě tedy dojal tím krásným barvotiskovým obrázkem Panny Marie s Ježíškem. Takové podobné obrázky kdysi visely ve všech ložnicích. My jsme měli v ložnici velký obraz jenom panny Marie- ale připomínala Monu Lisu. Ať jsme totiž šli do kteréhokoliv rohu místnosti, vždy se na nás dívala. Vypadala, jako když pohybuje očima.
No nic, tak teď něco k tomu Vašemu barvotiskovému psaní, jak si idealizujete minulost. Ano, manželství se kdysi nerozváděly- ale za jakou cenu? Že byli třeba oba nešťastní a jejich děti jakbysmet. Že je všechno o penězích si moc dobře pamatuji, a zvláště Husákovu dobu, protože jedno Husákovo dítě doma mám- ale to druhé už bylo „tržní“. A víte jaký byl obrovský rozdíl v rození? Husákovy děti totiž skončili přesně roku 1979. To byla tenkrát porodnice tak narvaná k prasknutí, že už ty děti neměli ani kam dávat a válely se jak housky vedle sebe i na chodbě. A příští rok, tedy rok 1980, kdy jsem rodila druhé dítě, a kdy nastalo prudké zdražení (koloval tenkrát o tom vtip, že zdražili- a, jako automobily, b jako banány, c jako cement- až se došlo k písmenu f, zkrátka f- jako fšechno), byla porodnice poloprázdná, úplně vymetená. Takže rození dětí skutečně souvisí s ekonomikou.
Dále- žijeme v době, kdy není třeba rodit mnoho dětí, stačí skutečně nanejvýš dvě. A kvůli tomu žena nemusí být celoživotně uzavřena v domácnosti. Takže lepší model by byl, aby se zkrátila pracovní doba na 6 hodin, aby oba manželé pracovali a aby se muž PODÍLEL STEJNĚ na domácích pracích jako žena. Heleďte se pane Roberte, já si myslím, že muže neubude, když taky doma hne trošku kostrou. Ženy se dneska nemohou a ani nechtějí vydat mužům zcela na pospas a zůstat celoživotně v domácnosti- zvláště když mají muži ve zvyku postarší manželku opustit a jít si za mladší a krásnější. A stát na ženy taky zvysoka kašle- nemají zajištěno vůbec nic!! Jak dopadla moje švagrová- porodila státu 7 daňových poplatníků, vedle toho ještě odpracovala 30 let jako prodavačka- a víte kolik dostala za to důchodu? Tak teď se podržte: 2900 Kč. Takže bude muset stejně pracovat až do smrti, aby hlady nechcípla někde pod mostem.
Tak já Vám taky věnuji jeden obrázek, jmenuje se- Lidmi zpustošená zem: http://www.simkova.com/galerie/image014.jpg

104181

24.04.2006 13:09

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

Máte naprostou pravdu Tome! Ale jak už jsem takový ten rejpal od přírody, tak přece jen by bylo o kousílinek lepší, kdyby to písmeno Z bylo tou zeměkoulí jakoby těhotné a nikoliv tou černou čarou prokláté.Aby tam prostě o to víc vynikl ten otazník, s tou červenou, varující tečkou. [mrknutí jedním okem]

104194

24.04.2006 16:12

Změny, změny, změny...

RE: Rubrika Erotika bude odvážnější

Jarmila 85.?.?.?

Svým způsobem máte pravdu Honzo- jenže co my moralisti v dnešní zdegerované době, že. My tu nemáme patrně už co pohledávat, vraťme se do hrobu. Velkým paradoxem dnešní doby ovšem je, že na mladé muže jde z toho všeho také velká úzkost- říkají si, vždyť ony jsou vlastně všechny dnešní mladé ženy kurvy, a tak se s důvěrou obracejí na ženy mého věku, hledají u nás záchranu. [smích] Fakt nekecám, je to tak. [oči v sloup]

104205

24.04.2006 16:38

O lživé evoluční teorii

RE: Takže, bude muset stejně pracovat až do smrti,

Jarmila 85.?.?.?

pane Roberte, oba víme, kdo může za dnešní rozklad světa. Ryba smrdí vždycky od hlavy, a jestliže ta dnešní světová hlava ZÁMĚRNĚ vede svět do mravního rozkladu a zkázy, pak to dělá promyšleně a úmyslně. Pokud i naši poslanci chtěli u nás zlegalizovat sex již od čtrnácti, pak to tedy nedělali ku prospěchu té mládeže, ale aby vyšli vstříc temným lobbistickým mafiánským skupinám, kterým by se hodilo, aby děti přišly o jeden rok státní ochrany- aby do sebe rvali předčasně antikoncepci a podlehli kdejakému zvrhlému úchylovi.

Absolutně s Vámi ale nesouhlasím v tom, že byste chtěl ženy zpátky vrátit jen k plotně. Víte, jak říkám, příroda obě pohlaví udělala svobodnými- to co muži v průběhu patriarchátu udělali z žen, ty nevzdělané trosky, to je „kulturní“ produkt patriarchátu, nikoliv příroda v nás. Muži nemají sebemenší právo diktovat ženám jejich život. Nejsou nadřazeným pohlavím jenom proto, že jsou fyzicky silnější - ženy mají na vzdělání ten samý nárok jako oni.

Moje matka měla 6 dětí, celý život k tomu musela makat, aby nás ze svého bídného platu uživila. Vychovala nás sama a ještě nám stihla číst každý večer pohádky- vůbec v ničem nás neošidila. Takže o nějakém nedostatku času u dvou pracujících manželů se vůbec nedá mluvit.

Všechno se dá dokonale řešit- jenže vládci záměrně volí ta nejhorší možná řešení. Kdyby totiž chtěli nějakou porodnost, tak by ženám započetli do důchodu 15 let, čili dobu kdy jsou v domácnosti a starají se o dítě do 15 let. Místo toho započtou pouhé dva roky. Jak směšné! Taky by mohli manželům po tu dobu odpustit daně, atd. atd. Prostě dokonalé řešení existují- jen ty svině nahoře co nám vládnou úmyslně zavádějí naopak ta nejhorší řešení.

104209

25.04.2006 07:17

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

Zfalšované průzkumy veřejného mínění

Jarmila 85.?.?.?

Já jenom žasnu nad tím, jak mohou dva zmrdi spolu žít? Když oba vědí co jsou zač, že klamou veřejnost, že jsou ve skutečnosti zloději- a oni si ještě spolu udělají dítě a spokojeně spolu žijí. Nechápu to. Nebojí se toho, že se jednou zachovají časem jako zmrdi i sami k sobě?

Jinak co se týče těch průzkumů veřejného mínění, které označují Buzkovou jako oblíbenou političku, vím naprosto přesně, že jsou lživé a zmanipulované- jako byly lživé a zmanipulované i v případě Grosse. Platí pravidlo, že kdo si je nejvíc zaplatí, ten je nejvíc oblíbený. Když pak na Grosse praskla ta aféra, tak na internetu byly ze všech stran a na všech diskusních fórech tak nenávistné komentáře na jeho adresu i adresu té jeho povedené Šárky- a to byla ta pravá a nefalšovaná jejich „oblíbenost“. A to samé platí u Buzkové- kohokoliv se zeptám, tak každý řekne, že ji nemůže ani cítit, jak je nesympatická.

104262

27.04.2006 06:20

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

No tak to je jasné, tohle mohlo napadnout jen a pouze chlapa. [velký smích] Mě by tohle v životě nenapadlo, až teprve nyní, po Vašem výkladu vidím, že skutečně i takto by se to dalo vykládat. Jenže na druhé straně, pak by to ale už nebyl otazník, když by mu scházela ta červená tečka,která by patřila jinam. Takže by to sice dávalo smysl ze strany toho oplodňování, ale ztratilo by to smysl a logiku ze strany toho otazníku. [mrknutí jedním okem]

104462

27.04.2006 06:41

Změny, změny, změny...

RE: Rubrika Erotika bude odvážnější

Jarmila 85.?.?.?

Nemůžu jinak, ale pod tahle Vaše slova Honzo se také podepisuji a souhlasím s Vámi. Ano, pornografie je HLAVNĚ součást gigantického byznysu- a vše ostatní jde v prohnilém kapitalismu stranou. Mafiány a jimi řízenými politiky nic jiného nezajímá.

Já jen zvědavě přihlížím, jak si teď politici z EU drbou ty své palice, co budou dělat s nadcházejícím mistrovstvím ve fotbale v Německu, kde se mafiáni veřejně připravují na obrovské zisky z prostituce tím způsobem, že ke stadionu přivezou velké množství nikoliv mobilních kadibudek, ale pojízdných kurváren. Je to obrovská ostuda Evropy, že dodnes považuje za normální,veřejně nabízet k prodeji tělo, což je forma otroctví, i když je to dobrovolné. V soukromí ať si každý dělá co chce, ale tohle? Fuj!

104463

27.04.2006 06:55

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

RE: Zfalšované průzkumy veřejného mínění

Jarmila 85.?.?.?

Krásně jste mi to vysvětlil Dramenbejsi, já jsem zapomněla na to pravidlo, že vrána k vráně sedá a i zmrd zmrda si hledá.

Tuhle jsem si četla povídání ministryně Berové. To bylo taky dojemné. Nechala se vyfotit s pejskem a kočičkou na zahradě, abychom všichni viděli, jaká je to hodná holka- a tak hezky povídala o tom, že všichni lidi mají v politice úplně stejné šance prosadit se. Asi jako ten Rotchild když vykládal, jak začínal od píky, od jednoho naleštěného jablka. No zkrátím to, zkrátka a dobře tchánem paní Bérové je Dobrovský a k velkému majetku přišla tak, že za podivných okolností obchodovala kdesi v Thajsku. Vždyť oni jsou ti naši vládnoucí zmrdi tak všichni vzájemně propojeni- je to jedna velká rodina. A už se v MFD nechali slyšet, že pokud je nebudeme chtít volit, uzákoní, že budou volby povinné. Jo, jo, není nad demokracii.

104465

27.04.2006 12:25

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

hm,hm,hm, napřed otazník s červenou tečkou, pak penis oplodňující Zemi s červenou hlavičkou a nakonec vykřičník- tak se mi Tome zdá, že jste pěkný uličník! [velký smích]

104483

28.04.2006 08:38

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

a vůbec, kdo ví, co se té paní Mindě vlastně všechno honilo hlavou, když tak stříhala nůžtičkama a lepila lepidýlkem. Je otázkou, zda nemají ještě nějaký hlubší podvědomý podtext všechny ty otazníky, vykřičníky, penisy a oplodňované zeměkoule- on už by jí to pan Freud pěkně osvětlil to její složité a spletité podvědomí. Třeba by přišel na nečekané souvislosti, že paní Minda ve skutečnosti šíleně touží po panu editorovi Zvědavce a chtěla by s ním otěhotnět. [velký smích]

104593

28.04.2006 08:47

Změny, změny, změny...

RE: Rubrika Erotika bude odvážnější

Jarmila 85.?.?.?

Mýlíte se Honzo, to není ostuda nás všech, to je ostuda jedině vládců, kteří tohle podporují. Budu pořád do úmoru opakovat, že ryba smrdí vždy od hlavy.

Takže my řadoví občané nejsme zodpovědni ani za to, že se z historické, stověžaté matky Prahy stal Las Vegas s tisícero heren. Za tohle my opravdu nemůžeme- za to může figurka v rukou mafiánů- soudruh Bém. Tajtrlik, který se občas převleče i za cizího turistu, aby zkontroloval taxikáře.

104595

28.04.2006 11:07

Změny, změny, změny...

RE: Rubrika Erotika bude odvážnější

Jarmila 85.?.?.?

myslím že René Bartošek zde správně jednou poznamenal, že kdyby volby měly něco rozhodnout, tak už by je nám dávno zakázali. Pane Jiří, věřte mi, že dnes už nemají žádnou sebemenší šanci se slušní lidé dostat do vysoké politiky. Volby jsou jen fraška, demokracie neexistuje. Ještě tak po revoluci se omylem dostalo pár slušných lidí do vysoké politiky- ale to bylo napraveno, včas byli z politiky vykopnuti. Jestli se dodnes naivně domníváte, že volbami o něčem rozhodujete, říkám Vám- zapomeňte na to.

Samozřejmě, že kdybych se dostala do vysoké politiky, nikdy bych se nenechala kýmkoliv zkorumpovat. Na majetku mi nezáleží, mezi vyvolené, s kterými bych držela pospolu nepatřím- proto taky bych nikdy neměla sebemenší šanci se do nejvyšší politiky dostat. Lidi mého typu tam oni nepotřebují.

104605

28.04.2006 11:17

Změny, změny, změny...

RE: Rubrika Erotika bude odvážnější

Jarmila 85.?.?.?

Samozřejmě, že do jisté míry máte pravdu Honzo, jenže zákony vytvářejí ti nahoře. A když se jednoho dne ti samozvaní vládci rozhodnou, že sex je normální a přirozená lidská potřeba, kterou netřeba před ostatními nijak skrývat, že je stejně tak jako tak všudypřítomný na internetu, tak nám třeba jednoho dne odsouhlasí, že šukat se smí všude veřejně. No a všichni ti slušní, pracovití, bezúhonní, milí, hodní, ke všemu tolerantní občané,flexibilně přizpůsobiví jak Vy říkáte toho využijí a skutečně budou vesele šukat kdekoliv- v tramvaji, na ulicích, v parcích na trávníčku, v zákoutích hypermarketů, v restauracích, na diskotékách, ba i v čekárnách úřadoven.

Pořád ale budu tvrdit, že zodpovědni za to budou ti, který ten zákon vydali.

104606

28.04.2006 11:32

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

už taky radši mlčím, a nejen že se klidím, ale konečně se odhodlám a v bytě si uklidím. [oči v sloup]

104610

28.04.2006 18:13

Změny, změny, změny...

RE: Bravo Minda!

Jarmila 85.?.?.?

no s tím Freudem je to tak pane Antiseptiku, že ta tvůrčí činnost se nazývá sublimace. Je to prostě umělecká činnost, která je ale zástupná, protože by ten člověk radši jinak uplatnil svou psychosexuální energii, nebo-li libido- no a tak místo toho tvoří umění a to je ta sublimace.

Když ale netvoří umění, je to jen Ferda Mravenec, práce všeho druhu. [mrknutí jedním okem]

104638

29.04.2006 19:29

Rozdílné vidění světa

RE: autor si zjevne neuvedomuje,

Jarmila 85.?.?.?

Ano, po 16 letech "pseudodemokracie" mohu potvrdit, že jeden typ totality vystřídal jiný typ totality. Komunistická a kapitalistická totalita se od sebe liší v mnoha bodech, které by se daly všechny podrobně vypsat- ale takový ten nejzákladnější rozdíl je v tom, že za komoušů vládla totalitní ideologie a teď vládnou prachy v rukou bezcharakterních vládnoucích mafiánů. Doteď mi nikdo z novinářů z maistreamových médií (kteří tam pečlivě sedí jak žáby na prameni a nepustí do mafiány řízených novin jakoukoliv nepohodlnou zprávu) nevysvětlili, jak bylo možné, že poslanec Kraus nabízel v Africe, že bude investovat 500 milionů korun. Kde je ten chlap chtěl vzít? A proč se již tisíce takovýchto podobných afér ututlalo? Nu inu proto, že v žádné skutečné demokracii nežijeme.

104715

30.04.2006 07:01

Rozdílné vidění světa

RE: autor si zjevne neuvedomuje,

Jarmila 85.?.?.?

nu, já jsem se před několika dny zhrozila z toho, jak se k nám nenápadně plíží fašismus. Byla jsem se svým bratrem na městském soudě. Než vás vpustí dovnitř musíte projít důkladnou kontrolou jako na letišti. To znamená, že tašku vám prověří přes ten svítící přístroj, zda v ní nemáte zbraň a člověk musí projít přes ten bezpečnostní rám a ještě vás navrch policajtka "očuchá" jakýmsi přístrojem- a ještě jsem musela ukázat podpatky bot, které vydávaly zvuk.

Před soudní síní jsem zjistila, že široko daleko, křížem krážem dlouhými chodbami není pro lidi k mání jediná lavička! Takže když tam příjdou staří lidé, mají prostě smůlu, celou dobu musí stát. Samotný soud se dlouho nekonal, odbyl se během pár minut. Soudkyně zjistila, že ČSSZ udělal chybu, takže soud odročila- a nazdar bazar. No a kdyby se člověk náhodou rozčílil a vykřikl něco o tom, že ztratil zbytečně čas a na blbé soudy se může vykašlat- tak mu v ten moment mohou dát pokutu 50 000 Kč za znevažování soudu. Nač troškařit, že? Pokuta tisíc korun by byla zbytečně směšná, tak dáme rovnou 50 tisíc a on už si ten rozezřaný občan příště rozmyslí vyskakovat si na nás- na bohy.

104756

30.04.2006 07:16

Rozdílné vidění světa

RE: autor si zjevne neuvedomuje,

Jarmila 85.?.?.?

Já tomu všemu taky nerozumím. Dodnes jsem se nedozvěděla, proč probodali veřejně jak řešeto poctivého policistu pana Janíčka. Taky mi není jasné, jak vekslák Mrázek mohl beztrestně přijít u nás k miliardám, jak se mohlo stát, že měl v hrsti celou slavnou BIS, kdo oddělal i jeho dva přátele- důstojníka z BIS a ten druhý dělal pro celou ČR zabezpečovací systémy. Dále mi není jasné, jak je možné, že se další milirdář vesele na nás zubí ze Seychel, a taky má na BIS i ČSSD schován celý pytel kompro materiálu. Potom se podivuji nad tím, proč další milionář Provod se třese strachy o svůj život tak, že má uschovány kompro mateirály na BIS na třech místech světa. Taky případ miliardáře Červenky mě udivuje- že to vše usnulo a již se dál nic nevyšetřuje. Atd.,atd.- pochybuje snad ještě někdo o tom, že nám vládnou mafiáni? Já tedy ne. A co se týče toho Krause, tak toho Paroubek prozatím jen uklidil do kouta, aby příliš nesvítil. Ale až se dostane po volbách k moci, Kraus se opět vynoří v plném lesku. Tomuto člověku ale nikdy nezapomenu, že zde chtěl spolu s Grossem veřejně zlegalizovat otroctví žen.

104757

02.05.2006 12:14

Bernie

Nápad

Jarmila 85.?.?.?

Jestli ten pejsek je rád na světě a v útulku si zvykl a je mu tam v podstatě dobře, tak navrhuji toto: Aby se stal zvířetem Zvědavce. To znamená, že kdyby se domluvilo pouhých 100 čtenářů Zvědavce, že ročně pošlou na účet útulku pro pejska 1000 Kč, tak by to za rok činilo sto tisíc korun- a to je dostatečná suma na to, aby si dál hezky a pohodně žil. Hlásím se jako první, takže teď ještě sehnat dalších 99 zájemců.

No a pan Jaroš by za to jednou měsíčně napsal veselé příhody ze života chráněnce Zvědavce.

104935

02.05.2006 16:27

Bernie

RE: Nápad

Jarmila 85.?.?.?

pane Viliame, sice máme zahradu, ale ta je propojena dohromady se zahradami sousedů, takže jsem hned od počátku věděla, že bych si toho Berniho vzít nemohla. Ani nevím o žádných lidech, komu bych ho mohla nabídnout. Jsem ráda, že jste se rozhodl ho nikdy neutratit- a já bych zase ráda splnila svůj slib a vždy jednou ročně Vám zašlu 1000 Kč. Proto jestli byste tady mohl napsat Váš nějaký aktuální účet.

Já budu mít dobrý pocit, že má malá pomoc je adresná, nikdy bych totiž nedávala peníze do chřtánu všelijakým těm nadacím, které si nakoupí počítače a já nevím co, a pohodlně si žijí.

104950

03.05.2006 14:07

Bernie

RE: Nápad

Jarmila 85.?.?.?

Díky za ten účet pane Viliame a v nejbližších dnech splním svůj slib.

Taky to ty zvířátka kolikrát nemají lehké. Včera jsme viděli ve zprávách šokující záběry ze Slovenska. Medvídě, které chodilo mlsat do odpadků si nedopatřením uvěznilo hlavu do umělohmotného kanystru. Prý se takto trápilo 10 dní, až se jeden muž naštval a na vlastní riziko k medvíděti přiběhl a rval mu ten kanystr z hlavy. Medvídě sebou házelo a ječelo hrůzou- ale tomu chlapovi se podařilo ten kanystr servat s jeho hlavy. Chudák dezorientované medvídě upalovalo nazdařbůh- ale bylo zachráněno.

104998

03.05.2006 14:11

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Volba socanů

Jarmila 85.?.?.?

Takže?

Takže letos poprvé nepůjdu k volbám a přemlouvám k tomu i mého muže a mé dcery.

104999

04.05.2006 06:53

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Volba socanů

Jarmila 85.?.?.?

Tak to jste napsal velmi krásně pane René. Ano, mě by také strašně zajímalo, kde je ta hranice, kdy jsou volby stále platné. Jak je možné, že to nikdo z nás neví? Pokud ta hranice je neomezená a volby jsou platné i v případě, když bylo volit třeba jen 10 procent voličů, tak by to svědčilo o tom, že celé volby jsou jen pouhá fraška a vládnou nám domluvení mafiáni, kteří už to ani pořádně neskrývají a nekamuflují. Já tyhlety představitele totiž už jinak nazývat nebudu, protože si slušné označení skutečně nezaslouží- tito lidé zásadně neslouží občanům, ale jen a pouze různým mafiánským, lobbistickým skupinám, proto tam také byli instalováni.Znovu opakuji- slušní lidé se k vládnutí nedostanou, ti jsou včas tajnými službami odstraněni.

105029

04.05.2006 07:12

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Sova

Jarmila 85.?.?.?

Trodasi, o Bursíkovi jsem se dozvěděla z dobře informovaných politických kruhů že je přímo placený ČEZem. Teď je o něm velmi pravdivý článek zde na Osudu, včera byl volně přístupný, ale dneska je bůhvíproč jen pro členy- já nevím, ten autor webu Osud je pěkně praštěný, když takhle pořád zavírá svým čtenářům vrátka.

Ale ten článek je prostě o tom, jak děsně nečistým způsobem převzal Bursík moc ve straně spolu s Uhlem. Ono totiž, ty estébácké metody převzetí moci jsou stále stejné a pořád dokola podle stejného scénáře. To vše už se dělo mockrát i v jiných stranách- v DEU, v ODA, v Pravém Bloku, v ČSSD a dokonce i kdysi v KSČM- to když málem zabili režiséra Svobodu, když chtěl prosadit jinou linii než soudruh Grebeníček.

Věřte mi trodasi, že to mají dokonale ohlídaný i v těch nejmenších straničkách. Všichni do jednoho jsou dokonale propojeni a na moci domluveni.Takový malý příklad- Simkanič z malinkaté pravicové strany se stále tvářil jak velký je pravičák a bojovník za pravdu. Když došlo na lámání chleba, spálil hbitě levičáckému Grossovi jeho směnku,aby ten skandál spláchl- takhle oni jsou vzájemně propojeni. Já na bráchu, brácha na mě a nejlépe když vzájemně na sebe něco ví, když se vzájemně drží v šachu. Takhle funguje dnešní politika- klientelismus, žádná pravice a levice neexistuje.


105030

04.05.2006 22:13

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Volba socanů

Jarmila 84.?.?.?

stovky miliard za ODS ? O čem to píšete, Swene?

105059

05.05.2006 06:09

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Volba socanů

Jarmila 85.?.?.?

Tohle je nějaká falešná Jarmila, tohle jsem já nepsala. Taky mám jinou IP adresu. Neznámá Jarmilo, nechcete si pozměnit nick? Jedna Jarmila už tady totiž je a to jsem já. [oči v sloup]

105080

05.05.2006 06:24

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Sova

Jarmila 85.?.?.?

pane Petere, pracuji v politice již 16 let, takže už mě nikdo nikdy neopije rohlíkem a nějaký pan Bursík s Uhlem už vůbec ne! Zažila jsem odborně provedené rozbití Pravého Bloku a přesně vím, že ti lidé, kteří dali Bursíka s Uhlem k soudu jsou autentičtí idealisti (jinak tzv. užiteční idioti, kteří jsou po čase vždy placenými hajzly ze strany pečlivě odstraněni, ba přímo vykopnuti) jsou v právu. Ovšem v tomhletom režimu nemají šanci domoci se jakékoliv spravedlnosti, protože peníze zmůžou všechno, z toho důvodu je vždy jakýkoliv skandál zameten pod koberec.

Vy neznáte Uhla? Vy nevíte co je zač? Jakmile se někde vyskytuje Uhl, tam to smrdí peklem. Taky není náhodou, že jeho manželka Šabatová sedí hezky jak ropucha na prameni jako tuším ředitelka kdesi na lidských právech- její otec Šabata byl komunista jako prase, velký funkcionář. Oni jsou totiž všichni spolu vzájemně propojeni a vzájemně se protlačují do nejvyšších míst- úplně stejně jako za komoušů. [zmaten]

105081

06.05.2006 07:06

Politika a katolíci

RE: Nevím, jak je tomu v Čechách...

Jarmila 85.?.?.?

Zdá se, že Holandsko je evropským průkopníkem ve zdegenerovanosti. A tak se ptám- kam až tohle všechno dojde? Jak dlouho si tohle ženy všechno ještě nechají líbit? Mají v úmyslu mocní tohoto světa rozbít rodinu tím způsobem, že nakonec vzniknou vztahy- osamělé ženy s jedním dítětem a jejich několik platících milenců? Mám dojem, že k tomuhle modelu život v Evropě spěje.

105143

06.05.2006 07:16

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Fajn, ale znate lepsi reseni?

Jarmila 85.?.?.?

systém stran je zastaralý a nikam nevede, protože je to dokonale zmanipulovaný mafiánský systém. Volby by se měly změnit tak, jak to navrhuji ve své reformě. Volit osobnosti- ale když zklamou, aby byly kdykoliv ti lidé odvolatelní a nahrazení kvalitnějšími lidmi. Také ten systém, že by si mohl každý jednotlivý člověk na počítači zkontrolovat, že skutečně jeho hlas se dostal tomu, komu ho dal by byl dokonalý. Dokud nebude existovat typ voleb, jak sem je navrhla, dotud mě již nikdo nikdy u voleb neuvidí. Je to totiž zbytečné, neb dnešní volby jsou totální a naprostá fraška. Už jenom to, že není ani stanovena hranice, kdy jsou volby neplatné mluví samo za sebe- že si z nás vládci dělají vyslovenou prdel.

105144

06.05.2006 07:31

Další Zündelův dopis z vězení

Bylo to trochu jinak pane Mariane

Jarmila 85.?.?.?

Ve vědecké knize Sexualizované násilí jsem se dočetla, že ty bordely byly pochopitelně určeny hlavně pro nacisty a různé kolaboranty. Pro normální vězně zas až tak moc nebyly. A ty naozajstné kurvy, jak píšete, byly ve skutečnosti většinou normální ženy a dívky- které se ale provinily tím, že měly rády sex a nacisti je pochytali za to, že existovalo podezření, že se chovají promiskuitně. Ženská sexualita byla totiž nejen v nacismu, ale po celý patriarchát tvrdě pronásledována, zatímco ta mužská oslavována a povzbuzována. Ty ženy dopadly většinou strašně, po všestranném použití a zmučení byly většinou zavražděny, aby nezbylo žádné svědectví. Pár žen, které to přežily byly nadosmrti tak traumatizované, že o těchto věcech nemohly vůbec mluvit- nanejvýš v náznacích.
Taková je skutečná pravda.

105145

06.05.2006 15:50

Politika a katolíci

RE: Nevím, jak je tomu v Čechách...

Jarmila 85.?.?.?

Samozřejmě že ženy, kdo jiný Vodníku? Vždyť muži si nad tím úmyslně řízeným rozkladem společnosti ještě lebedí. Četl jste tady pana eugena, že by odpis daní z bordelu velmi přivítal, ne? A takových jako on, co si nevidí na špičku nosu a netuší, že všechno souvisí se vším, je většina. Vy jste mezi muži světlá výjimka, když vnímáte všechny souvislosti a chápete, že kdo chce všechno, nemá nakonec nic.
Se vším ostatním co jste napsal s Vámi souhlasím.
Jinak je to hrozné, blbne mi počítač, nikam se nemohu dostat.

105162

06.05.2006 16:18

Další Zündelův dopis z vězení

RE: Marian

Jarmila 85.?.?.?

Tu knihu Sexualizované násilí sepsaly tři badatelky: Helga Amesberger, Katrin Auer a Brigitte Halbmayer. V té knize kupodivu není jediné slovo o židech, ale píše se tam hlavně o násilí páchané na samotných Němkách, Romkách a ještě jedné zvláštní národnosti, tu si nepamatuji. Těm badatelkám šlo zcela zjevně o to, zmapovat činnost essesáků, která se po válce velmi pečlivě tajila. To víte Mariane, co si ženy samy nevybádají, to je navždy ztraceno, neboť muži to za ně neudělají. Ti vždy vidí jen svá utrpení, ale hrůzné osudy žen je nezajímají, jen ledabyle mávnou rukou a řeknou: byly to ozajstné kurvy. Teď trošku vybočím, když poznemenám, že i ten památník Obětem komunismu je velkou ostudou, když znázorňuje jen trpící muže. Jakoby obětmi komunismu nebyly žádné ženy.
V té knize jsou popsány šílené hrůzy, asi takhle: Násilí v SS bordelech přesahuje lidskou představivost, postižené ženy vyprávěly o neuvěřitelných obcenitách a perverzitách. Po šesti týdnech poslaly jistou Theu s poznámkou upotřebená zpátky do tábora pro smrt. Jako svědkyně toho, co s nimi v těch týdnech prováděli, nesměla zůstat naživu. Thea na pokraji šílenství o tom stihla vyprávět své přítelkyni dříve, než ji usmrtili s jinými upotřebenými.
Dočtete se tam, jak narozené děti balili do novinového papíru a nechávali je umřít hlady. Nebo jak jedna odhozená prostitutka rodila dítě ještě živá na vozíku, na hromadě mrtvých žen, atd. atd. Jistě Mariane, mnoho věcí bylo oficiálně zakázáno- právě proto musely všechny ty svědkyně zemřít.

105163

07.05.2006 07:07

Další Zündelův dopis z vězení

RE: hmmm...

Jarmila 85.?.?.?

Můžeš mi Mariane doporučit nějakou konkrétní knihu, kde jsi se dočetl o tom, jak si vězni v koncentráčních táborech užívali života na plné pecky? Jak o jejich blaho bylo všestranně pečováno, a to tak, že dokonce bylo pečováno i o to, aby nestrádali ve svých sexuálních potřebách?

Taky by mně velmi zajímala Tvá představa, jak si představuješ ty naozajstné kurvy. Zda to byly prostopášné ženy, které si žily v koncentrácích nad poměry, nebo to byly týrané a a denně mnohočetně znásilňované otrokyně, o jejichž životech rozhodovali ze dne na den essesmani. Já se domnívám, že pravdivá je ta druhá varianta a za velké naozajstné kurvy považuji všechny ty válečné zločince, kteří takto brutálně s ženami zacházeli. Nu, možná se ale mýlím, tak mě pouč hochu.

105191

07.05.2006 14:20

Další Zündelův dopis z vězení

RE: hmmm...

Jarmila 85.?.?.?

Je pravda, že v té badatelské knize se rovněž zmiňují, že výjimečně tohle bylo některým prominentním vězňům nabídnuto. Vězni se tam totiž rovněž dělili na sorty, od nejlepších, protekčních, až po ty nejhorší- byli odlišeni barevnými trojúhelníky.

Mně šlo hlavně o to Mariane, abyste příště více do hloubky přemýšlel a nebyl hned okamžitě povrchně se vším hotov. Ono nevšímat si sprostých vrahů, ale naopak nazývat jejich těžce trpící oběti naozajstnými kurvami- to je síla.

Ta kniha má 370 stran a materiál do ní byl trpělivě a vědeckými metodami sbírán mnoho let. Takže je to skutečně unikátní dílo, které z posbíraných střípků složilo obraz zrůd, které chtěly svou zrůdnost navěky vyzmizíkovat z historie.

Jenom ještě poznamenám, že jistě nikdo nebude pochybovat o tom, čeho všeho se nacisti dopustili jenom v naší okupované vlasti. Kolik lidí sprovodili ze světa na Pankráci gilotinou a jak třeba skončili Vančura, Poláček, Hašler, či Josef Čapek v koncetrácích. Pana Hašlera polévali nahého v mrazech ledovou vodou, dokud nezemřel. Takže myslet si, že tyto zrůdy se chovali nějak galantně k ženám, které sloužily jejich nejhorším sadistickým pudům je značně zcestné.
Je pravda, že v té badatelské knize se rovněž zmiňují, že výjimečně tohle bylo některým prominentním vězňům nabídnuto. Vězni se tam totiž rovněž dělili na sorty, od nejlepších, protekčních, až po ty nejhorší- byli odlišeni barevnými trojúhelníky.

Mně šlo hlavně o to Mariane, abyste příště více do hloubky přemýšlel a nebyl hned okamžitě povrchně se vším hotov. Ono nevšímat si sprostých vrahů, ale naopak nazývat jejich těžce trpící oběti naozajstnými kurvami- to je síla.

Ta kniha má 370 stran a materiál do ní byl trpělivě a vědeckými metodami sbírán mnoho let. Takže je to skutečně unikátní dílo, které z posbíraných střípků složilo obraz zrůd, které chtěly svou zrůdnost navěky vyzmizíkovat z historie.

Jenom ještě poznamenám, že jistě nikdo nebude pochybovat o tom, čeho všeho se nacisti dopustili jenom v naší okupované vlasti. Kolik lidí sprovodili ze světa na Pankráci gilotinou a jak třeba skončili Vančura, Poláček, Hašler, či Josef Čapek v koncetrácích. Pana Hašlera polévali nahého v mrazech ledovou vodou, dokud nezemřel. Takže myslet si, že tyto zrůdy se chovali nějak galantně k ženám, které sloužily jejich nejhorším sadistickým pudům je značně zcestné.

105200

08.05.2006 07:18

Další Zündelův dopis z vězení

RE: hmmm...

Jarmila 85.?.?.?

Mariane, nezlob se, ale Tvůj diskusní příspěvek je tak dětsky naivní, že to vypadá, jako by Ti bylo nějakých deset let. Na tohle nemá cenu Ti vůbec odpovídat- ženy dobrovolně chlastaly a měly orgie s essesáky na hromadách mrtvol. Dobrá, nejen esssáci byli zrůdy, ale všichni kolem nich. Neexistovaly vlastně žádné oběti, protože vězni a ženy zvlášť byly ty největší svině a zrůdy. Spokojen? Není třeba číst žádnou literaturu, protože Ty tomu prostě nevěříš, že ty ženy byly k něčemu nucené- a basta!

No tak si neodpustím trochu rejpnutí vůči Slovákům, přestože jsem sama poloviční Slovenka. To nebylo od Slováků moc hezké, když se přidali na stranu Hitlera a stal se z nich fašistický stát. Jakmile však Hitler prohrál, tak honem- já nic, já muzikant, schovali se zpátky pod Československo a zařadili se mezi vítězné mocnosti, aby nemuseli platit žádné reparace. Jestli on ten fašismus v některých slovenských hlavách nepřežívá dodnes.

105255

08.05.2006 07:22

Další Zündelův dopis z vězení

RE: Marian

Jarmila 85.?.?.?

přesně tak djb, některým lidem chybí i jen nejzákladnější logika a s takovými lidmi snad nemá cenu ani diskutovat, protože si budou stát tvrdošíjně na svém a neplatí na ně žádné logické argumenty.

105256

08.05.2006 09:21

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Vazeni,

Jarmila 85.?.?.?

Už se dá dělat jen jediné pane Vladimíre. Navrhuji pro občany nové heslo: Zastřelte si svého politika. [velký smích]

105258

08.05.2006 09:28

Politika a katolíci

RE: agitka

Jarmila 85.?.?.?

Tak já Vám Tome nabídnu nějakou duchovní stravu. Musím se totiž pochlubit svou dceruškou, u níž je vidět, že jablko nepadlo daleko od stromu.
http://inter-art.cz/artwork.php?category=Techniques&category_id=6 Donce si můžete některé její dílko na památku i zakoupit.[smích]
http://inter-art.cz/artwork_detail.php?id=10&category=Techniques&category_id=6

105259

08.05.2006 09:34

Politika a katolíci

RE: Nevím, jak je tomu v Čechách...

Jarmila 85.?.?.?

Proč se k tomu pyšně hlásíte člověče nešťastná? Vážně si myslíte, že se máte čím chlubit? Tak kurvama každý opovrhuje- ale Vy když za nimi chodíte, tak jste king, viďte? Styďte se! Jestliže ony jsou lehkých mravů tak Vy taky- takže jste lehký muž. Jestli se ony kurví, tak Vy se taky s nimi kurvíte- takže jste kurva chlap.

105260

08.05.2006 17:40

Politika a katolíci

RE: Nevím, jak je tomu v Čechách...

Jarmila 85.?.?.?

jste skutečně ubožák a již zde s Vámi neztratím jediné slovo.

105282

08.05.2006 19:31

Politika a katolíci

RE: Ale,

Jarmila 85.?.?.?

ano, dcera je šikulka, má v sobě jiskru, něco v ní je a věřím, že něco v životě dokáže. Jinak ona ty své obrázky v podstatě nechce prodat, proto nasadila ty ceny. [smích]

No a já? Nějaký talent by zde byl, ale vládne mnou lenost, proto nevládnu štětcem. [velký smích]
http://www.kubata.nazory.cz/obrazy/obrazy.html

105291

09.05.2006 06:46

Další Zündelův dopis z vězení

RE: hmmm...

Jarmila 85.?.?.?

Dobře Mariane, necháme historii být, jenom to uzavřu s těmi tábory. Když se pak ty prostopášné ženské již dost nabažily těch orgií, tak kdykoliv některá z nich přišla za vedoucím rekreačního tábora a řekla: Pane vedoucí oberstumbarfurere, už mě to tu nebaví, už jsem si dost s vězni i s essesáky užila, třicet chlapů denně mě stejně nestačí uspokojit, dávám tedy výpověď, odcházím!

A pan vedoucí jí galantně řekl: Ale jistě madam, takové bylo naše ujednání, že pokud se Vám tu nebude líbit a nebude dostatek šampaňského s kaviárem, že můžete kdykoliv odejít.

105321

09.05.2006 07:21

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: ano

Jarmila 85.?.?.?

ano, velmi správně, bylo to dokonale a promyšleně předem připravené divadýlko. Jenom mi tam není jasná ta Marvanová- až dosud jsem ji pokládala za slušného člověka. Ale můj bratr, chudák, hned jim skočil na lep a rozhodl se, že bude volit zelené. Marně jsem mu vysvětlovala, že je to všechno domluvená svoloč, že Jacques je sestra Moniky Pajerové a velká kamarádka Sváti Karáska (že ani Karásek není tím, za co se nám vydává a pravdu měl pan Vaněk z Austrálie, když vyjevil, co je zač), že ani Motejl v žádném případě není kladná postava a Šabatová jakbysmet. Jsou všichni spolu propojeni jak praví a nefalšovaní mafiáni a ještě nám tu hrají tak nechutná divadýlka. Za to teatrální ječení by skutečně tato „dáma“ zasloužila pár facek.

105324

09.05.2006 07:33

Kateřina Jacques - dobře připravena past

A kam patříte Vy?

Jarmila 85.?.?.?

Tuhle hloupou provokaci jste si mohl odpustit pane Belvedere. Já jsem se narodila svobodným člověkem stejně jako Vy, nikoliv s vařečkou v ruce a zástěrkou kolem beder. Mám naprosto stejné právo rozhodovat o věcech veřejných, které se dotýkají mého života- takže si příště nechte takové blbé kecy, ano? Až bude situace u nás nesnesitelná, vyjdu do ulic a budu hlasitě protestovat proti bezpráví spolu s muži. Tady nejsme v muslimské zemi, aby v ulicích řádili výhradně muži a ženy držely hubu a krok. A kdože to rozkradl u nás beztrestně stamiliardy? Byly to ženy?

105326

10.05.2006 06:52

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Jak to tak byva,

Jarmila 85.?.?.?

ano, přesně na tohle bych to tipla- dokonale předem promyšlené a vymyšlené napadení. Nasvědčuje tomu úplně VŠE! I takový detail, že to zrovna vše točil ten Michal Vlk. To je člověk, který se vyskytoval u všech demonstrací týkajících se csechteku- takový jakýsi dvorní, oficiální, povolený fotograf.

Je zajímavé, že mladí lidé, kteří byli těžce policajty poraněni na czechteku se dodnes nedomohli vůbec žádné spravedlnosti, vše bylo zameteno pod koberec a policajti jsou naprosto nedotknutelní- ale v případě prominentky, pištící Žakesové najednou takový veliký humbuk. A když si připočteme, co je Bublan zač (moc dobře ho popsal pan Hučín),tak se ani tomuhle velkodivadýlku pořádanému pro masy naivních lidí vůbec nedivím.

105473

11.05.2006 06:49

Další Zündelův dopis z vězení

Pre Mariánka o hezkých Slovácích

Jarmila 85.?.?.?

Vidím Mariánku, že jsi správný Slovák, že se hned tak nevzdáváš. [velký smích]

Ano, máš pravdu, z valné většiny bohužel nebyli Češi žádní hrdinové- to už jsem zjistila někdy ve dvaceti, když jsem si přečetla knihu od Škvoreckého Zbabělci. Ale je taky pravda, co všechno zde píše pan Robert, že nás Západ klidně obětoval, že jsme jako malá zemička byli odjakživa jen hračkou v rukou velmocí- a je to tak dodnes. Ale je taky pravda, že Slovensko zradilo nejprve nás, a potom i Hitlera.

Ale vrátím se Mariane k našemu původnímu sporu.

Jistě se shodneme oba na tom, že pokud ty ženy nemohly dobrovolně odejít z koncentračního tábora, byly tam drženy násilím, a nemohly si dobrovolně určovat s kolika muži si denně „užijí“, pak to nebyly žádné „naozajstné kurvy“, jak jsi psal, ale byly to denně proti své vůli znásilňované oběti. Tohle snad uznáš, ne?

105572

11.05.2006 08:08

Havlův zelený comeback?

Zhodnocení současné a budoucí situace

Jarmila 85.?.?.?

Budu se vyjadřovat slušně, takže o současných bolševicích budu mluvit jako o levici. Levicová ČSSD se přátelí s levicovou KSČM a již nyní takto dohromady mají většinu nad ODS (jinak pochybnou pravicí). To je levičákům málo. Proto investovali velké prachy do dalších levicových stran- strana rovnosti, strana Železného a strana zelených, aby vychytali hlasy nerozhodnutých voličů. Strana rovnosti zkrachla- ženy jim na politiku kašlou. Zloděj Železný asi taky pohoří. Ale jako perspektivní se ukázali zelení. Ovšem lidé nevidí, že rudí pseudozelení vyhodili ze strany poslední autentické ekology a vyprázdněnou zelenou slupku obsadili falešní zmrdi, Bursík, Žakes a spol.

Takže jaká bude situace po volbách? Zahraji si na vědmu a předpovídám toto: Volby sice vyhraje ODS, ale bude to Pyrrhovo vítězství, neboť ve skutečnosti budou držet moc ČSSD(levice) + KSČM(levice) + Zelení(levice). Bezvýrazný manekýn Topolánek bude nahrazen větším ranařem, možná to bude bývalý komunista Tlustý poslanec. Vlastně to nebude Pyrrhovo vítězství, ale promyšlená šachová hra, kde bolševici z ODS budou s výsledkem voleb vlastně spokojeni, protože cokoliv se levicově v parlamentu špatně odsouhlasí, tak oni budou jen jako bezmocně krčit rameny, že oni za nic nemohou. Nakonec my občané budeme ještě rádi, že jsme členy EU, protože jinak by si s námi Putinovy ruské mafie a tajné služby dělaly úplně co chtěly.

105577

12.05.2006 07:56

Další Zündelův dopis z vězení

Kde je pravda

Jarmila 85.?.?.?

Pravda je taková Mariane, že nacistické Německo zakázalo v celé své zemi bordely a prostituci (což jim nebránilo otevřít si bordely pro wehrmacht v Praze, kde byly Masarykem také již dávno zrušeny). Takže do koncentráku se dobrovolně nepřihlásila ani jediná žena- protože i tam byly bordely oficiálně zákonem zakázány. Čili existovaly přísně tajně- a proto se tam se ženami nakládalo tak hrůzně.

Z toho důvodu se o nich nemluvilo ani v norimberském procesu- protože vlastně nikdy neexistovaly. A co neexistuje, o tom se nemluví. A proto se tři badatelky rozhodly, že tuhle temnou „neexistující“ všivárnu trošku Němcům připomenou. Naštěstí v osmdesátých létech minulého století zůstalo ještě dost svědkyň, u kterých mohly zaznamenat jejich očité svědectví. Když uvážíme, že v roce 1945 jim bylo jen něco kolem dvaceti, tak v roce 1980 jim bylo pouhých 55 let. Jednu Romku tam dokonce strčili jako patnáctiletou pannu.

105627

12.05.2006 16:20

Havlův zelený comeback?

RE: Havlovi přátelé ukradli autentickým Zeleným jejich stranu.

Jarmila 85.?.?.?

No já nevím Tome, jestli jsem slepá či co, ale já vidím pouze pr.del.

105675

12.05.2006 17:06

Další Zündelův dopis z vězení

RE: Kde je pravda

Jarmila 85.?.?.?

Mariane, to je váš mužský problém, že se neumíte empaticky vcítit do jiných lidí. Máte holt ten mozek jinak stavěný- někdy tak ale připomínáte tak trochu roboty. Uvažuj Mariane! Kde není žalobce, tam není ani soudce. Když si já představím, že by mě něco takového potkalo, že by mě nacisti šoupli do ilegálního koncentračního bordelu, tak pochopitelně o těchto zážitcích budu mlčet jako hrob, a budu se snažit zapomenout. A né že s tím budu lítat po redakcích novin, a veřejně kategoricky žádat, aby mou hanbu zveřejnili, že se na mně denně proti mé vůli vystřídalo x chlapů? Chápete, že nikdo nestojí o to, aby celý národ věděl o tom, že jste jako onuce posloužil tisícům chlapům? Chápete, že ty ženy to chápaly jako svou vlastní hanbu, ne jako hanbu jejich trýznitelů?

Nepřežily pouze ženy, které tohle na vlastní kůži zažily (je sprosté je nazývat prostitutkami, pokud byly znásilňované), ale přežili všichni lidé okolo, kteří s tím přišli nějakým způsobem do styku- normální vězenkyně a vězni, lékaři, různý personál tábora, atd., atd. Prostě přímých svědků bylo mnoho, protože všechny nestačili nacisti vyhladit. A protože se o tom mezi lidmi vedly různé fámy a šeptaly se různé hrůzostrašné historky- z toho důvodu se badatelky rozhodly o tom bádat.

U nás se kupříkladu žádný badatel nenašel, proto všichni víme úplný kulový o tom, jak to bylo u nás s těmi bordely za protektorátu. S.K. Neumann, který sepsal Dějiny ženy naprosto suprově, logicky a geniálně popsal všechno konání kolem prostituce- bohužel jen do roku 1931. Právě tento muž mě naučil logicky myslet- abych si uměla všechny děje ve společnosti správně vyložit.Abych nebyla trotl, který kdekomu nalítne.

P.S. Nebuďte rasista, v tehdejší pruderní době určitě existovaly patnáctileté romské panny.

105680

22.05.2006 07:31

Jak smutné

Podstata Rathových činů

Jarmila 85.?.?.?

Rath chce zlikvidovat všechny vzniklé soukromé nemocnice tím způsobem, že by jim odepřel platby z pojišťoven, takže pacienti, kteří by takovou soukromou nemocnici navštívili by museli platit úplně VŠECHNO do poslední mrtě ze svého. To by logicky většinu lidí nahnalo do zestátněných nemocnic, kde by nemuseli platit nic, a všechny dosavadní soukromé nemocnice by zákonitě zkrachovaly. Zničila by se ve zdravotnictví jakákoliv konkurence a nad zdravím všech občanů by měli státní zmrdi typu fašisty Ratha neomezenou moc jako kdysi za komoušů. Rozhodovali by neomezeně nad životem a smrtí kohokoliv jako kdysi, kdy nebylo k mání ani dostatek umělých ledvin- takže byli jen pro vyvolené. Tohle je účel veškerého Rathova snažení.

Tu facku si pochopitelně zasloužil a moc jsme se přitom s mužem nasmáli. Co nasmáli, přímo nachechtali- už jsme se dlouho tak nepobavili. Akorát se bojím, že tento mstivý týpek bažící po neomezené moci se Mackovi nějakým zpsobem ošklivě pomstí.

106630

22.05.2006 07:50

Opravdu se blíží volby?

Ano, je to dokonalý článek

Jarmila 85.?.?.?

a má můj stoprocentní souhlas. Jenom bych ještě dodala, že není pravda, jak často se tvrdívá, že lid má takovou vládu, jakou si zaslouží. Tohle heslo bylo vymyšleno v dílnách manipulátorů davů, stejně jako třeba heslo –nejsme jako oni, nebo heslo- volte menší zlo.

Občané jsou nepřetržitě nabádání ze všech stran, aby za každé situace šli volit, jinak by mohli zvítězit komunisti. Ale už konečně dost lidem došlo, že voliči jsou skutečně jen kompars dobrý k tomu, aby zlegalizovali nelegální vládu vzájemně domluvených zločinců nachystaných na předních místech ve VŠECH stranách. Ptám se, jak je možné, že není stanovena hranice, kdy jsou volby neplatné. I tohle ukazuje na to, že jsou ve skutečnosti volby jen pouhá šaškárna. A tak volám: lidé nevolte menší zlo- kdo chodí volit, volí vždy zločince. Nechoďte k volbám vůbec, nevolte zločince!

106633

23.05.2006 11:53

Opravdu se blíží volby?

RE: Je úplně jedno, koho kdo bude volit,

Jarmila 85.?.?.?

ano, správně Vodníkův názor nemá chybu a zcela se s ním ztotožňuji. Dokud nebudou volby změněny na elektronické, a s přímou účastí občanů na rozhodování o zásadních věcech, včetně zpětné kontroly hlasování, tak mě už u voleb nikdo nikdy neuvidí.

Nicméně ani tak jsem nerezignovala na věci veřejné a nadále budu bujovat za lepší svět zcela individuálně, jak mám ve zvyku. Právě jsem napsala na soudcovskou unii a na Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí tento text:

Jsem zhnusena a pobouřena tím, že soudkyně Horáková, která mohla snadno zabránit vydání dětí paní Krajníkové do Argentiny tak neučinila. Místo toho dělala vše pro to, aby děti byly odtrženy od své matky a vydány do neznámého prostředí. Paní soudkyně se tak zachovala jako nelidská zrůda, nikoliv jako žena, která by měla mít od přírody cit alespoň k dětem, když už ne k jiné matce. Žádám proto o její potrestání, nebo vyloučení z soudcovské funkce. Takové zrůdy nemají mezi slušnými lidmi co pohledávat, neboť svým činem poškodila psychiku těchto děti až do smrti. Vím o čem mluvím, také jsem byla v ranném věku odtržena od své mámy a vržena do neznámého prostředí.

Kdo chce, nechť jim napíše taky.

106794

23.05.2006 12:03

Blog Zvědavce je konečně zde!

Dotaz na pana Vladimíra

Jarmila 85.?.?.?

A nestačilo by na tom blogu u lidí co mají svůj vlastní web, že by tam měli trvale odkaz na své webové stránky? Protože lidé co mají své stránky si je nepřetržitě opravují a zvelebují, takže je pro ně zbytečné ještě extra psát nějaké články někam, když mají vše hezky soustředěné na svém vlastním webu. Takže čtenář by jen nakouknul a sám se rozhodl, zda si něco z toho přečte, či nepřečte. [oči v sloup]

106797

24.05.2006 14:28

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Jarmila 85.?.?.?

Co je tohle za podivná otázka? Ono stačí si vzít nějakého boháče a žena i její děti budou tím pádem automaticky šťastní? Za tohle by Vám dal Rejpale pan Macek takového facáka, až byste se postavil na ptáka! Partnerský vztah není o penězích, ale o lásce a vzájemném porozumění. Ale mnoho dnešních mladých mužů se nechce vázat, ani mít rodinu, chtějí jen tak pendlovat od ženský k ženské- takže babka i mé dcery mají smůlu.

106901

26.05.2006 09:06

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Jarmila 85.?.?.?

Je mi líto Rejpale, ale Vy jste jen pouhá oběť vymývačů mozků, jinak takzvaných evolucionistů. Právě tito evolucionisté narvali do hlav všem západním lidem tuto lživou poučku: muži jsou promiskuitní rozsévači semene, kdežto ženy hledají pro své budoucí děti zazobaného, bohatého živitele. Stejně jako Vy prakticky všichni muži hloupě papouškují tyto manipulátory davů, kteří svou „pseudovědou“ podpořili rozkvět sexbyznysu, ale vydatně se přičinili o rozpad vztahů i tradiční rodiny. Pokud jste zde na Zvědavci ještě nečetl můj velmi originální a podnětný článek o lživé evoluční teorii, tak máte možnost napravit svou nevědomost:
http://www.zvedavec.org/prispevky_1568.htm

P.S. a neříkejte mi osobo, používejte radši správnější výraz: člověkyně. [velký smích]

107022

26.05.2006 12:51

Opravdu se blíží volby?

RE: Je úplně jedno, koho kdo bude volit,

Jarmila 85.?.?.?

Je to OT, tak jen pár malilinkatých větiček, aby si jich pan editor nevšimnul.[velký smích] To že ve většině případů dostane děti do péče žena je v naprostém pořádku, protože je evolucí svou psychikou i tělem k péči o děti přímo uzpůsobena, kdežto muž je lovec a bojovník, jak sami muži rádi zdůrazňují- proto jim děti po rozvodu do péče nepřináležejí. Hlavně i z toho důvodu, že dělají pracovní kariéru a péči o ty své děti hodí na hrb svým novým partnerkám, nebo starým matkám- což rozhodně není lepší řešení, než když se o ně stará vlastní milující matka, která je porodila a vyživovala vlastním tělem.

Každé právo tvrdí, že všechna rozhodnutí musí vést k tomu, aby byla VE PROSPĚCH dětí. V tomto případě však došlo ke zcela jasnému poškození zájmu dětí. Informace mám o tom naprosto úplné a probrané ze všech stran.

107028

26.05.2006 12:59

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Jarmila 85.?.?.?

Jak okoukala? Tak bacha!Termín člověkyně jsem já sama vlastnoručně vymyslela Honzo již před mnoha lety! To já jsem jeho autorka a nikdo jiný.

Jako jsem kdysi vymyslela termín Divoký východ, který se díky MFD uchytil a lidé ho začali používat. Samozřejmě, že se ale na Psu kdysi se mnou diskutéři hádali, že ho vymyslel někdo jiný, nikoliv já.

107029

26.05.2006 17:03

Tomáš Pitr

RE: špatně jsme vykročili

Jarmila 85.?.?.?

Mě jenom velmi zajímá, jak dopadne skóre Krejčíř versus Gross. Krejčíř, Provod, Mrázek a ti dva další zastřelení podnikatelé evidentně patřili do jiné gangsterské skupiny než Gross, Paroubek, současné bolševické ministerstvo vnitra, či kakaový podnikatel exposlanec Kraus. Dohodne se Krejčíř či nedohodne? Nebo budou další mrtví? Nu, počkáme si.

A neví někdo, jestli ten starý komouš Pitra ještě žije? To mu nevadí, že se synáček tak za něj stydí, že si i jméno pozměnil? Ta podoba mezi nimi je tedy evidentní. A ještě si vzpomeňme na další velké podnikatele z řad svazáků a komunistů: svazák Ulčák, svazák Mohorita, svazák a agent StB Hušák. Co ten miliardář Kellner, co je bohatší než anglická královna a co se všude na nás tak vesele zubí- jak ten přišel ke svým miliardám?

107037

28.05.2006 08:08

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Jarmila 85.?.?.?

Ne, nerozčílil jste mě Rejpale, jenom jsem Vás chtěla upozornit na to, že byste se měl naučit víc logicky uvažovat vlastní hlavou a nikdy nepodléhat jakékoliv Goebbelsovské propagandě všeho druhu. V okamžiku, kdy v mainstreamových médiích něco pořád dokola opakují (jako teď momentálně v MFD pořád Šifru mistra Leonarda), tak máte zbystřit zrak, sluch i mozek a říct si: Proč?

A to slovo PROČ jsem si řekla, když od revoluce soudruh Weiss začal nepřetržitě rvát lidem do hlav evoluční teorii. Měla jsem toho chlapa pořád v merku a celých 16 let pozorovala jeho propagandu a také jsem sledovala, jak se mění myšlení mužů, jak této propagandě skutečně všichni podlehli.

Hlavně se máte naučit myslet statisticky. Když si 90 procent dívek vezme stejně starého a stejně chudého kluka z lásky a bezkonkurenčně mu dá přednost před nějakým bohatým, ale starým chlapem a jen 10 procent žen je vypočítavých, že dá přednost bohatství před láskou- tak nemůžete tvrdit, že všechny ženy jsou vypočítavé a jdou jen po majetku.

Já jsem vdaná 29 let, byla jsem holka s bytem, kdežto můj muž byl chudý jak kostelní myš, přišel s jedním kufříkem- ale taky jsem si ho nebrala z kdovíjaké lásky.

107104

29.05.2006 17:36

Souložící vrabci

Málokdo zažil s ptákem to co já

Jarmila 85.?.?.?

Měli jsme kdysi anduláka Pepíčka a rádi jsme spolu laškovali. On se mi rád zavěšoval za vlasy hlavou dolů a oklobával mi brýle i rty a já jsem mu různě čechrala peříčka a učila ho mluvit. Jednou se ale nějak rozvášnil, chytil se pevně pařátky mého ukazováku a začal rychle pohybovat ocáskem ze strany na stranu- a ještě přitom rozrušeně švitořil, ale nemluvil. Trvalo to jen chvilku a hned nato odletěl na záclonu- a já jsem udiveně koukala na bílou kapičku, co mi zanechal na hřbetu ruky. Kdo se může pochlubit tím, že ho ošukal pták? [velký smích]

107208

30.05.2006 07:11

Souložící vrabci

Však jo Ajo,

Jarmila 85.?.?.?

člověk s člověkyní, vrabec s vrabčicí- vždyť je to tak lidské. [smích]

Zdá se, že jste si již zvykla na ten termín člověkyně a to se mi líbí. [mrknutí jedním okem]

107268

01.06.2006 12:36

Souložící vrabci

RE: Jarmilo,

Jarmila 85.?.?.?

Nejsem odbornice na ptáky, takže mě překvapilo, že se ptáci rozmnožují takto nehygienicky z kloaky do kloaky. Ten obrázek Ledy s labutí je ovšem krásný a poetický- takže jste vlastně dnes pane Táborský zastoupil Toma.

Tuhle bylo nedávno v televizi ve zprávách, že kocour zachránil od smrti svým ječivým mňoukáním mimino odložené u panelákových dveří. Reportéři se divili, proč mu dal jeho majitel jméno Mrkev. Byl to černý kocour, velký fešák, neboť měl v černé tváři bílé fousky a k tomu bílé tlapky. Určitě to byl velký proutník, protože jsme okamžitě věděli, proč dostal to jméno Mrkev. Náš kocour, pokaždé když byl vzrušený, tak jsme taky říkáváli, že mu vylezla mrkvička. [oči v sloup]

107452

04.06.2006 10:22

Souložící vrabci

pane Táborský

Jarmila 85.?.?.?

mně se tedy spíš víc líbí ta Vaše klasika. Papuchálek sice nemá chybu, ale jak se zdá, člověkyně, která dneska nemá vycpaný kozy, tak není moderní. A to mě štve, že nejsem moderní, že nejdu s dobou. Ale stejně si říkám, ať se jdou ty moderní vycpané vycpat, já už zůstanu do smrti nevycpaná. [oči v sloup]

107639

04.06.2006 10:32

Souložící vrabci

RE: No jo :-)

Jarmila 85.?.?.?

No, od těch kočiček opravdu není vůbec hezké, že považují ptáčky za svou potravu. Rok co rok se naskýtá stejná podívaná, když nasypu ptáčkům v zimě na parapet okna slunečnicová semínka. Kočky se přikrčí do prostoru mezi dvěma skly dvojitého okna a pozorují chtivě krmící se ptáčky. Sejkory jenom plaše chňapnou jedno semínko a odletí s ním na strom, ale dlaskové a zvonci jsou drzí, ti přežvykují a louskají semena bezstarostně přímo na místě. A v tom případě kočky šílí. Sklopí uši, aby nebyla vidět silueta jejich kočičí hlavy a z pěticentimetrové vzdálenosti fascinovaně hledí na křehoučké ptáčky- a zuby jim přitom samovolně cvakají jak šicí stroje. [velký smích]

107641

04.06.2006 15:12

Rovná daň je zločinná

RE: Dost jsem se

Jarmila 85.?.?.?

No a já jsem si po 16 letech řekla, že si tyto pravolevé zločince ve vládě nezasloužím a tudíž jsem nešla volit vůbec. Tudíž už mi nikdo nebude moci vyčítat, že mám vládu, kterou si zasloužím. Naopak budu moci po celé další čtyři roky nadávat nalevo i napravo, protože MOJE vláda to nebude ani náhodou.

Žádám zrušení nefunkční zástupné demokracie! Žádám přímé hlasování občanů! Nejsme nesvéprávní- taková zlodějská hovada bychom v přímém hlasování nikdy ve skutečnosti nevolili.

107647

08.06.2006 16:26

O lživé evoluční teorii

RE: text obsahuje celkem zábavné pasáže

Jarmila 85.?.?.?

Jde o to že jste nepochopil základní kritiku evoluční teorie: totiž to, že když je nějaký živočišný druh promiskuitní, tak to platí bezvýhradně pro samce i samice toho kterého druhu. A když je druh monogamní, tak rovněž to platí zároveň pro obě pohlaví. Nikde v přírodě nenaleznete stav, kdy samci jsou o něco víc promiskuitnější než samice- což evolucionisti vsugerovali do hlav stamilionům západních lidí. Ano, samozřejmě, muži jsou v reálu promiskuitnější- ale to proto, protože je v tom podporuje všemi směry lidská KULTURA. Až ženy budou horem dolem chváleny za to, že střídají chlapy jako ponožky a nikoliv za sex nepřetržitě na mnoho způsobů trestány- pak by se lidstvo vrátilo ke své přírodní sexualitě, jak ji praktikovalo po 6 milionů let v tlupách, kdy to bylo stejné fifty-fifty na obě strany, tak jak je to všude v přírodě. A né, že jsou samice jako u zdegenerovaných lidí rozdělené na počestné a děvky, kde počestné v sexu strádají, zatímco děvky jsou sexem znuděné a přetížené.

107913

21.06.2006 22:01

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Osobní útoky.)

108650

22.06.2006 06:33

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

Nebyly to žádné osobní útoky pane Stworo, jenom jsem napsala, že to byly blbé kecy a pindy, co tady paní Mindy ohledně antikoncepce napsala- a na tom si trvám. Pokud chcete až takto důsledně cenzurovat, tak já tady nemusím vůbec přispívat.

Nazdar! A sbohem šáteček.

108678

22.06.2006 13:26

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

Jéžiš, díky za pochvalu- to si tedy za ty své nadávky ani nezasloužím. [zmaten] Ale jestli chcete ty obrázky uvidět i vytištěné na křídovém papíře, tak si můžete zakoupit nejnovější číslo časopisu Krásná paní a tam jsou vytištěné na straně 46.[smích]

Teď se Vám pokusím vysvětlit, proč jsem tak nadávala. Vůbec si nemyslím, že by kolumbijský důchodový systém byl lepší než západní- že by měli vyšší úroveň než my. Domnívám se, že hlavní chyba je v tom, že samovyvolení vládci vysávají a ožebračují nejen důchodce, ale i mladé lidi promyšleně a cíleně. Že by vše mohlo být jinak- že už dávno by lidé na Západě neměli pracovat 8 hodin, ale jen 6 hodin a i důchody by mohly být mnohem větší, i přesto, že se lidé dožívají vysokého věku. Nač proboha rodit nové lidi, nové otroky, když existují celé regiony, kde ani mladí lidé nemohou zaboha sehnat práci? PRÁCE JE PROSTĚ NEDOSTATEK!

Kolik už toho bylo napsáno, že je planeta přetížena a že by se dosavadní počet lidí měl snížit z 6,5 miliardy alespoň na 3 miliardy. Čili ne další kolo množení, aby se i Západ začal množit, ale naopak- aby rozvojové země se přestaly množit. Čili zatracovat antikoncepci, když je to ve skutečnosti pro ženy, muže i pro planetu velké dobro mi připadá velmi zpozdilé. Rodina se nerozpadá proto, že je v ní málo dětí, ale proto, že jsou muži vychováváni k nevěře. A péče o staré rodiče? Pokud je postavena jen na dobrovolnosti, ne zákonem, pak je to taky nalevačku. Příklad: ze 6 sourozenců jsem se o matku 8 let starala jen já. Zatímco sourozenci si užívali svých nejlepších let, já jsem spoluprožívala matčino depresivní stáří. Když lidé nebudou vedeni k obětavosti, pak se o rodiče nepostará NIKDO, i kdyby si nadělali 10 dětí.

108692

22.06.2006 14:01

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

Ne, nikoliv, jsem naprosto neúplatná Pavle, jenom se mi to zrovna velmi hodilo nenápadně upozornit, že je o mně a mém webu v ženském časopise velmi pochvalný článek. [smích]

108698

22.06.2006 17:01

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

píšete paní Mindy, že by se člověk měl postarat o své geny, založit rodinu a zplodit děti. Potíž je ale v tom, že v Česku přibývá čím dál víc mladých mužů, kteří nestojí o to množit své geny a starat se o rodinu. Tím pádem mladé ženy čím dál častěji nemohou najít vhodného partnera pro život. To se týká i mé dvacetisedmileté dcery, s kterou jsem teď byla na dovolené a vše s ní na tohle téma prodiskutovala. Tvrdí, že u nich v práci žije většina svobodných žen do třicítky bez partnera, protože nemohou žádného vhodného nalézt. Dcera sama kategoricky říká, že pokud nenalezne kluka, který by se choval k ní stejně slušně a zodpovědně jako ona k němu, tak prostě žádného nevěrného hajzla, co si dělá co chce nikdy akceptovat nebude a zůstane také radši sama. Takže zdá se, že mnoho českých žen na rozdíl od Vás nevěří tomu, že je chlapi ochrání a pomůžou s živením dětí. Koneckonců, vysoká rozvodovost, kdy se každé druhé manželství rozvádí svědčí o tom, že jejich předtuchy se bohužel vyplní.[zmaten]

Vymírání Čechů mi absolutně, ale vůbec nevadí, klidně jejich počet může klesnout třeba až na 5 milionů- krajině a životnímů prostředí to jen prospěje. Co mi vadí, to je multi-kulti, i když tohle není ještě až zas tak problém Česka jako problém většiny států Evropy. Tady by se měli Evropané jednotně domluvit, že by proti přistěhovalcům měli postupovat jednotně velmi tvrdě a jejich cizí kulturu poslat tak kam patří- zpátky. Jak řekl známý francouzský filosof a spisovatel Pascal Bruckner: Ve Francii jsou dnes vidět ženy v burkách, zcela zahalené od hlavy až k patě. Těm ženám nelze vidět ani obličej. To by podle mne mělo být zakázáno! Je to skandální, neboť to už není lidská bytost, ale chodící vězení.

Ano, já už mám uděláno, proto si mohu dovolit hloubat nad globálními problémy celého světa. [oči v sloup]

108705

22.06.2006 17:08

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

a to ještě vůbec nevíte pane Honzo, že já jsem ty ženské bulvární časopisy na svém webu zkritizovala ještě víc, než ten Osud. [chechtot] Ale ta Krásná paní není zas až tak úděsný bulvár- a krom toho oni si našli mne, nikoli já je, takže já jsem v tom naprosto nevinně.

Jo, jo moře hlouposti, nebetyčné pýchy a sebechvály- však ještě uvidíte! Není všem dnům ještě konec! A já to dokážu, co chci dokázat!!! [vyplazený jazyk]

108706

23.06.2006 07:22

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

No, víte pane idealisto, mezi muslimkami a západními ženami je přece jen jeden veliký podstatný rozdíl, který jste zdá se jaksi nepostřehl. Západní ženy nosí nepohodlné boty drtící malíčky naprosto DOBROVOLNĚ, kdežto muslimky žijící na Západě chodí zahalené od hlavy až k patě NEDOBROVOLNĚ- čili třeba i pod pohrůžkou smrti POVINNĚ. Je ovšem pravda, že jejich otrocká výchova již od útlého dětství způsobuje, že své otroctví akceptují a považují za přirozené. Tak jako kdysi mnozí otroci v Americe nesouhlasili se zrušením otroctví, protože vůbec nevěděli, co by si se svou svobodou počali. Vlastně západní ženy jsou vychovávány prostřednictvím již zmiňovaných ženských časopisů také k jinému typu otroctví- ale přesto všechno je vše na bázi DOBROVOLNOSTI.

Takže muslimská rodinná totalita není pouhá „jiná kultura“, ale je to sprosté otroctví zaváděné zákeřně ve všech zemích Evropy. Že Vám za komoušů zakazovali dlouhé vlasy, hard rock a rifle bylo taky proto, že jsme žili v totalitě- dnes to nikdo nikomu nezakazuje. Ano, a proto je třeba ve všech evropských zemích změnit zákony tak, že by se velmi přísně trestalo jakýkoliv typ rodinné totality a otroctví- kdy se zrovna ve Francii nedávno přišlo na to, že opět jeden zaostalý muslim své tři dcery nepouštěl ani do školy a držel je 11 let zavřené na dvorku a nikdy je nepustil ani proběhnout se ven do parku. Takovýhle poměrů se Vy zastáváte?

V[cool] Světový mír do všech domácností!

108739

23.06.2006 07:45

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Jarmila 85.?.?.?

Nechci si zde dělat nemístnou reklamu, ale stačí když si vygůglujete prostě mé jméno a dozvíte se vše.[smích]

Víte SandWalkere, já jsem si už dávno všimla, že jste pěkný demagog. Když Vám tuhle někdo oponoval, že muslimské ženy mají u soudu jen poloviční hlas, tak Vy jste to podal jako jejich ohromnou výhodu. A tak je to u Vás se vším. Přečtěte si knížku Tajemná princezna, kterou napsala v exilu uprchlá muslimka ze Saudské Arábie a tam se dočtete všechny ty „velké vymoženosti“, které muslimky ve svých zemích mají. Jak je s nimi zacházeno jako s těmi největšími onucemi, a jak v nich samotných za to doutná nenávist k opečovávaným a privilegovaným bratrům, a zároveň i pravá a nefalšovaná freudovská závist penisu- velká lítost nad tím, že jim Állah nedopřál, že se nenarodily jako privilegovaní muži.

108741

24.06.2006 19:01

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: vlada komor?

Jarmila 85.?.?.?

nikoliv, srandu si nedělám ani náhodou. Tak podle vás je mnohem demokratičtější, když nám vládne 200 náhodně vybraných lidí, které nikdo nezná,které tam protlačil kdovíkdo,a z kdovíjakých důvodů, a kteří se v dnešní době evidentně chovají jako zkorumpovaní mafiáni- než když se k nějakému zákonu vyjádří 10 tisíc odborníků a buď pro něj hlasují, nebo ho zavrhnou? Pochopitelně, že by ti odborníci nemohli hlasovat v případech, kde by šlo o střet zájmů- tedy třeba o jejich zvýšení platů a tak podobně.

108824

24.06.2006 19:06

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Takhle nějak si to představoval Duce, paní Jarmilo.

Jarmila 85.?.?.?

Tohle je jen malá část z mého Internetového volebního systému, vytržená z celkového kontextu, proto vám to možná připadá tak růzostrašné. Vidím, že budu muset dodat urychleně i další části, jinak se tu budu potýkat s předsudky všeho druhu. [smích]

108825

25.06.2006 07:01

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Takhle nějak si to představoval Duce, paní Jarmilo.

Jarmila 85.?.?.?

Již jsem ty další části reformy panu Vladimírovi zaslala, tak jsem sama zvědavá na další reakce. Jinak spolky baráčníků, prostitutek, atd. nehrozí, vždyť už v názvu mého článku je napsáno- VLÁDA ODBORNÍKÚ, to znamená hlasování pouze a výhradně vysokoškolsky vzdělaných lidí.

108862

25.06.2006 07:14

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

Velmi správně Kevine

Jarmila 85.?.?.?

v současnosti demokracie v podstatě neexistuje, volby jsou jen sprostá fraška a jak správně zde kdysi poznamenal pan René Bartošek- kdyby volby něco řešily, už by nám je dávno zakázali. V další části své reformy mám vymakaný systém tak, že neoblíbení politici, kteří by se něčím hrubě provinili (třeba, že nemohou dokázat odkud vzali peníze na byt) budou moci být rok co rok občany vykopnuti z politiky.

Přesně tak to dneska je- vládnou nám hovada, která se před volbami tváří za andílky, ale po volbách se změní k nepoznání- a občané jsou proti tomu absolutně bezmocní. Moje reforma voleb splňuje i Vaše další představy- je v ní obsažena finta, jak oddělit zrno od plev, to znamená sociály a asociály, aniž by přitom byli zbaveni práva volit- snad tu další část pan editor zveřejní taky. [oči v sloup]

108863

25.06.2006 07:22

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Není mi vůbec jasné

Jarmila 85.?.?.?

v tisku by bylo vždy s předstihem zveřejněno, kdo všechno může o daném zákonu hlasovat. Takže o zákonu o RP by skutečně měli povoleno hlasovat i sexuologové a samozřejmě by o něm hlasovali i homosexuální právníci. Heterosexuální právníci by však také měli právo hlasovat, poněvadž zákony nelze vytvářet na objednávku jiné sexuální orientace. Ale zákony musí být po všech stránkách správně utvářené,aby to nebyly paskvily, které pak kolidují s ostatními zákony. Mnoho právníků si dnes na internetu stěžuje, že je spousta zákonů již tak děsně zprasených, že už se v tom ani prase nevyzná. [naštvaný] [velký smích]

108864

25.06.2006 07:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Taková demokracie je jen projev naší slabomyslnosti.

Jarmila 85.?.?.?

I to o čem píšete mám ve své celkové reformě voleb vyřešeno v oddíle nazvaném- reforma místních voleb a referend. K moci by se díky tomu dostali v každé obci jen ti nejlepší z nejlepších, nikoliv kariéristi propojeni vzájemně klientelistickými vazbami- já na bráchu, brácha na mě.

108865

25.06.2006 07:38

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Minimalni stat

Jarmila 85.?.?.?

Co to melete o "úzké skupině odborníků"? Je sto tisíc právníků úzká skupina odborníků? A z těch sto tisíc, když se deset tisíc odhodlá svobodně přes banku hlasovat- to je taky úzká skupina odborníků? A 200 poslanců je co? To není ani úzká skupina odborníků- to jsou jen poslušné loutky, které plní jakákoliv přání bohatých mafiánských skupin. Taková je dnešní pravda. Krejčíř i zastřelený Mrázek by Vám mohli dlouze vyprávět.

108866

25.06.2006 14:06

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

Nemluvte nesmysly!

Jarmila 85.?.?.?

Je to neuvěřitelné, kam až vede zášť chlapů, když zjistí, že nějaká ženská vymyslela něco geniálního. Nevěří svým očím, a tak alespoň její dílo pohaní tím nejhorším způsobem. Prozradím Vám, co mě vyprovokovalo po roce znovu se vrátit ke své reformě. Na Neviditelném psu se Jura-p (což je poslanec Jiří Pospíšil) a Petr Kunetka zmínili o prvcích z mé reformy- použili mé nápady. Načež jim všichni diskutéři blahopřáli a chválili je, jaké mají geniální nápady. Když jsem s tím ale přišla před několika lety na Psa já- sklidila jsem od všech jen samé pošklebky a posměch, že vařím své nápady z vody.

Heleďte se pane voliči, neznáte celek mé reformy. Ten celek je dokonalý a nemá chybu, na všechny občany se tam dostane, nikdo není ve svých právech ošizen. Ti odborníci jsou nadstandart, protože skutečně nemůže kdejaký blb rozhodovat o jaderných elektrárnách, a tak podobně, tyhle věci mohou posuzovat jenom odborníci. Je to tak těžké pochopit? S Akademií nespolupracuji, kam se vrtnu, všichni mě vnímají jako obtížný hmyz a anarchistický element- dokonce i feministky.

108878

25.06.2006 15:48

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Jarmila 85.?.?.?

Pane Sodku,
čas od času skutečně zjihnu, když mi ta drsnější část populace k mému zjihnutí zavdá důvod. Ale důvodů se v dnešní době znevímjakých důvodů málokdy naskýtá. Pro něco hlasovat má člověk vždy, když je to ku prospěchu celku, když to má hlavu a patu a když je to přímo geniální.[velký smích] A nikoliv proto, jestli člověkyně vypadá jak Marylin Monroe a chlapům pokrytecky podkuřuje. To není můj styl, já každému řeknu na rovinu pravdu do očí, ať je to kdo je to.

108884

25.06.2006 17:32

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Jarmila 85.?.?.?

Ahoj Honzo! Tuším, že jsme si v mailech tykali. Já jsem nepříjmula Tvůj návrh proto, protože jsem jaksi dodnes nepochopila, jak by se dala zachovat anonymita voliče při systému, že by přímo u pokladny vše vyřídil, že by nešel za plentu. Taky pokládám za mimořádně důležitou tu ruční kontrolu hlasovacích lístků z uren nahodilými lidmi z nahodilých stran. Ta zpětná kontrola voleb ze strany občanů je mimořádně důležitá, aby je zase někdo nějakým způsobem nevypekl. Svět je ovládán bankéři, a tak jsem vynalezla proti nim protizbraň- lid s pomocí bank a účtů by si konečně vládl sám. [velký smích]

108891

25.06.2006 17:35

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Jarmila 85.?.?.?

Se mi zdá pane Sodku, že do Vaší černé duše vidím již docela dobře. [mrknutí jedním okem]

108893

26.06.2006 07:39

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Velmi správně Kevine

Jarmila 85.?.?.?

Ano, s panem Jiřím Polákem jsem si vyměnila několik mailů a vloni jsem se s ním i osobně setkala, o mé reformě ví a napsal o ní jen samé kladné věci.

108926

26.06.2006 07:54

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Minimalni stat

Jarmila 85.?.?.?

a oni snad poslanci či vláda nesou za své činy pane case nějakou odpovědnost? Pamatujete se například na lehké topné oleje, kdy mafiáni rozkradli miliardy? Tak tohle bylo způsobeno nedokonalým zákonem, přímo dírou v zákoně, velkou jako vrata- přesto nikdo poslancům nedokázal, že ji udělali úmyslně, aby mohli všichni zasvěcení nerušeně krást. Nikdo nebyl za špatný zákon potrestán.

Vůbec o žádné cechy odborníků by nešlo, prostě by poslanci byli povinni vždy zveřejnit návrh jakéhokoliv zákona a pokud by v něm KDOKOLIV z anonymních občanů objevil díru, tak by to zveřejnil v extra státních novinách k tomu určených a nastala by k tomu všeobecná diskuse. Pochopitelně by pak poslanci nemohli schválit takovýto špatný děravý zákon a miliardové rozkrádačky by se nikdy nekonaly!

Matematické zákonitosti jsou neúprosné, z toho důvodu není můj systém vůbec naivní, jak tvrdíte, protože korupci se daří jen v úzkém kruhu zasvěcených lidí. Ale korupce absolutně nemůže existovat v prostředí, kde o něčem rozhoduje ne úzká zasvěcená skupinka lidí napojená na podnikatele a mafiány, ale těch 10 tisíc občanů, kteří rozhodují výhradně a pouze sami za sebe a v žádném případě nemusí být kvůli tomu povinně v nějakém cechu, jak se domníváte.

108929

26.06.2006 08:21

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

pane Voliči

Jarmila 85.?.?.?

Tou svou reformou se pane voliči zabývám již pět let- její první verzi jsem poprvé zveřejnila před pěti lety ve Zpravodaji Pravého Bloku. Od té doby ji neustále a pořád zdokonaluji a vylepšuji, není tedy divu, že se její znění mění. Nyní v tom posledním znění jsou nejen volební poukázky, ale i volební složenky a referendové složenky. A také nově ti odborníci, kteří za svůj zaslaný názor rovněž zaplatí manipulační poplatek ze své vlastní kapsy. Je to prostě koncipované tak, že když si chce lid vládnout, musí za to obětovat drobný peníz – a stát to vůbec nic nestojí. Stát pouze rozdává 100 Kč každému občanu při Hlavních volbách, aby buď to sám věnoval straně, které věří, nebo si stokorunu nechal. A v tom je ukryta ta finta, že odpadnou z voleb sociálové.[smích]

Články na Psu dnes již ani nečtu, jen tak občas jedním okem nahlédnu na diskuse, a když se mi zachce, tak tam hodím nějaký provokativní nasírací příspěvek a zase zmizím. [velký smích] Jo, jura-p je senátor, nikoliv poslanec a Petr Kunetka je mlaďoch, programátor.

Jaderná energie: co myslíte, že se o Bursíkovi šeptá? Že ho do vysoké politiky protlačila přímo ČEZ, že je jimi placený. A proč zrovna jihočeská matka Kuchtová se ocitla ve vysoké politice? Sama přiznala, že si ji vydržovali Rakušáci. A proč tak zničehožnic zazářila ve vysoké politice Jacques? Já bych mohla být někde ve straně třeba 100 let a do vysoké politiky bych se nikdy nedostala.A víte proč? Hádejte. A příště víc přemýšlejte, když něco kritizujete, moje reforma je totiž dokonalá a nemá chybu.

108932

26.06.2006 08:30

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Jarmila 85.?.?.?

oji, já Vás mám ještě radši a mrzí mne, že se tady tak málo vyskytujete. Já vím, máte toho asi hodně, práce a dítě, není čas na nějaké diskuse.

No vidíte, oji, takže jsem vlastně typická ženská s těmi nejtypičtějšími špatnými ženskými vlastnostmi, takže je vše vlastně v nejlepším pořádku, s tím nic nenaděláte. Horší by bylo kdybych se chovala jako chlap a oplývala jen samými špatnými mužskými vlastnostmi. [velký smích]

108935

26.06.2006 12:21

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Jarmila 85.?.?.?

Celý volební internetový systém je tento:

Obsah: 1. Úvod
2. Reforma všeobecných voleb (volby hlavní a vedlejší)
3. Reforma všeobecného referenda
4. Reforma místních voleb a referend
5. Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

Jak byste chtěl posílit zpětné kontrolní vazby u dosavadního, již dávno nefunkčního volebního systému? Prozraďte nám to.

108947

26.06.2006 14:06

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Jarmila 85.?.?.?

To bych si nikdy nedovolila nazvat Vaše možnosti řešení problémů dnešní zástupné „demokracie“ jako pitomoučké. Ale ihned na rovinu říkám, že by byly neefektivní, naprosto neúčinné. V dnešní době celosvětově platí, že kdo má peníze má moc. Tahle skutečnost se odráží v tom, že když nějaký chudák ukrade v hypermarketu rohlík, je za to popotahován, kdežto když nějaký vyvolený ukrade miliardy je prakticky nepostižitelný, protože svými penězi uplatí všechny. A to se dnes týká i vysoké politiky, která je u nás v současnosti durch und durch prorostlá organizovaným zločinem. Kubiceho zpráva je naprosto pravdivá- nejen státní správa, ale přímo i naše nejvyšší politika se hemží organizovanými zločinci. Proto Vaše řešení nejsou pitomoučká, ale jsou naivní. A proto by na ty vládnoucí zločince platila pouze a výhradně co největší míra přímé demokracie všemi směry.

108959

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 0

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 1

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 777 046