Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.03.2006 15:43

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Pokud by se ukázalo, že Desmond Morris je skutečně tím původním autorem evoluční teorie, pak by to tedy byla velmi směšná situace, protože by se ukázalo, že jeho osobních názorů se chytli jiní „vědci“ a začali je po něm papouškovat, a z ryze osobních stanovisek nějakého zoologa vytvořili „vědu“. Přece každé vědecké tvrzení musí mít svého konkrétního autora, nemůže přece vzniknout tak, že se mezi populací rozšíří jakási neurčitá pověra a nikdo neví, odkud se vynořila.

Člověk se od zvířat liší tím, že má rozum, takže se převážně řídí svým rozumem, nikoliv geny. Proto se například muslimové množí geometrickou řadou a není to tím, že by měli kvalitnější geny, ale tím, že mají jinou ideologii než Západ.

Formální monogamie (formální proto, jelikož muži si promiskuitu zachovali, ale ženám ji pod trestem smrti zakázali) nevznikla proto, že by byla ekonomicky nejvýhodnější, ale kvůli majetku. Dokud lidské tlupy žádný majetek nevlastnily, monogamie neměla žádný smysl. Když však nomádští muži naloupili majetek, neměli by ho komu předat, protože by nevěděli, které děti jsou jejich. Kdyby ženám zůstala reprodukční svoboda, byly by pořád nezměrné mocné- muži by mohli válčit a přeskupovat naloupený majetek jak chtěli, k ničemu by jim to nebylo, protože kdyby umřeli, tak by zanikl i jejich majetek. Zrovna si teď čtu knížku Šifra mistra Leonarda a ta taky osvětluje mnohé. [oči v sloup]

95705

03.03.2006 15:45

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Ano pane Sodku, přiznávám, že jsem těžká idealistka a patrně až do smrti už jí i zůstanu. Na rozdíl od Vás, který jste svůj nick změnil. [oči v sloup]

95706

05.03.2006 07:36

Tajemné Havlovy restituce

RE: solidární chucpe cestou k proslulosti

Jarmila 85.?.?.?

I já děkuji za otevření očí. Koho by to napadlo, že i Kafka je jen vědomě nafouknutá bublina. To je tedy ale kafkárna! Mystická tuajuplná Kafkova Praha- a ono je to všechno jinak.

Četla jsem poprvé Kafku někdy ve dvaceti letech a je pravda, že jeho psaní vyhovovalo mým tehdejším ponurým náladám zasazeným do reálného socialismu, kde také měli soudruzi ve zvyku posílat člověka od čerta k ďáblu stejně jako pana K., a nikdy se nic nevyřídilo- ale objektivně vzato zas tak skvělý Kafka nebyl, aby si zasloužil tolik slávy.

Po tolika letech dnes už vím, jak je s davy šikovně pořád manipulováno, už jsem na to přišla, proč i v TV se pořád dokola vyskytují tytéž provařené a přísně prověřené držky, všichni ti baviči a stále stejní politici a nepustí ke kšeftům žádné jiné nové nadané lidi. A proto mám i jasno, proč zrovna takový Saudek si mohl dovolit zapráskat celou Prahu svou vyvalenou nahou prdelí. Jiného normálního a nezasvěceného člověka by poslali do prdele- ale "slavný" Saudek si může dovolit všechno.

95944

05.03.2006 14:01

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

pane Zorbo, to že muži jako jediní samci na této planetě násilím ovládli reprodukční svobodu lidských samic bylo tím nejhorším zlem, co se mohlo na Zemi přihodit. Porušila se tím přirozená rovnováha mezi mužským a ženským principem jin a jang- a tak byl již kdysi dávno předurčen začátek konce lidstva. Kdyby totiž byly ženy reprodukčně svobodné, tak by se vývoj lidstva ubíral úplně jiným směrem- daleko pozitivnějším. Ve světě by se nikdy tolik neválčilo, protože hromadění majetku jen do konce své vlastní smrti by nemělo žádný smysl. Ženy by měly odjakživa přístup ke vzdělání, soutěžily by ve vzdělanosti s muži- a tím by lidstvo asi tak o 1000 let psychicky a technicky rychleji vyspělo. Ženy by již někdy tak před tisícem let omezily dobrovolně svou porodnost, protože nadměrné rození dětí by bylo v existeční konkurenci pro ně nevýhodné. Planeta by nebyla přemnožená jako nyní a lidstvo by stačilo vyřešit jakékoliv problémy bez válek již někdy před 500 lety. Místo toho nás čeká zánik a zmar, neboť jak říká Petr Gejdoš- k řešení problémů bylo již včera pozdě.

Jinak co se týče Západu, souhlasím s Vámi, že je v morálním rozkladu. Ale není to tím, že se přestal množit- protože planeta je přemnožená a množit by se měli přestat muslimové- ale tím, že jeho rozklad je záměrně řízen zhora tak, aby se pevné partnerské svazky definitivně rozpadly a společnost byla trvale atomizovaná a tím se dobře ovládala.


96012

05.03.2006 14:08

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

pane YAMATO, nemáte vůbec ponětí, o čem mluvíte. Pokud budete souhlasit s tím, že pasák prostitutek je nejstarším řemeslem mužů, no tak prosím,pak můžeme tvrdit i to druhé. Švédsko organizovanou prostituci bez problémů odstranilo- všechno jde, když se chce, jenže problém je v tom, že vládci EU, ani řadoví muži organizovaný zločin spojený s organizovanou prostitucí si odstranit nepřejí.

96014

05.03.2006 16:37

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

pane Antiseptiku, má to jeden háček: žádné JEJICH ženy by neexistovaly. [oči v sloup] Tu situaci si můžete představit snadno, protože právě takováto situace v západních zemích nastává: tradiční manželství právě definitivně zaniká a nahradí ho jen takové to registrované partnerství, které se ze dne na den kdykoliv zas rozpadne- muž a žena půjdou po čase od sebe a navážou jiný vztah.Bude to tzv.dočasné monogamní partnerství, jaké existovalo i ve svobodné prehistorické době. [smích]

96029

05.03.2006 16:51

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Zorbo, jsou věci, které nezměníš. Prostituce není nadarmo označována jako "nejstarší řemeslo". Nikdy nikde nikomu se ji nepodařilo skutečně odstranit.
----------------------------------------------------------------------------
Proč bych si měla dělat legraci pane YAMATO? Uvažujte trošku logicky. Jestliže bez přemýšlení po novinářích jen papouškujete jejich lži, že prostituce je nejstarší řemeslo- pak tedy nejstarším řemeslem mužů je pasák prostitutek. Protože od dob Solóna, který před 2,5 tisíci lety založil organizovanou prostituci existují neoddělitelně od této činnosti i pasáci.

A zde je návod, jak lze odstranit organizovanou prostituci:
-zákonem zakázat reklamu na placený sex(protože bez reklamy jsou mafiáni vyřízení)
-zakázat veřejné provozovny placeného sexu (u nás jsou zakázané už od roku 1922, ale politici mají obě oči zavřené. Když si však jeden chlap bez povolení otevřel hospodu- byl okamžitě úřady zmasakrován)
-nabízení placeného sexu na ulicích učinit jako trestný čin pro obě pohlaví- to znamená pro toho kdo ho nabízí, i pro toho kdo ho kupuje. A bude klid, protože žádný chlap nebude riskovat ostudu a 5000 pokuty k tomu. [oči v sloup]

96030

05.03.2006 18:29

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

jakých pár tisíc let pane Antiseptiku? Cožpak sám nevnímáte, jak strašlivě se mění situace ze dne na den?

Koukejte se:
padesátá léta- děsná pruderie, porno neexistovaje, nemravný byl i jen polibek na veřejnosti
šedesátá léta- Pražské jaro,děti květin, volná láska(umožnily to antikoncepční pilulky)
sedmdesátá léta- normalizace, uzavření se lidí na chatách, vyrábění Husákových dětí, pruderní socialistická promiskuita
osmdesátá léta- "revoluce",návrat k prohnilému kapitalismu, záplava porna, návrat k pohanskému naturalistickému sexu a návrat placeného sexu
devadesátá léta- rozpadávání tradičních manželství, atomizace společnosti
dnes- ?

96041

05.03.2006 18:34

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Ano pane Koubku, můžu dokázat svá tvrzení. Prostě mám pravdu a basta! [velký smích] Kdo nevěří, ať tam běží. Ne ale teď vážně, všechno má své dokonalé logické zákonitosti- úplně stejně jako v matematice.

96042

05.03.2006 18:42

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Tak to je velmi divné pane Antiseptiku, někde tam u vás tedy v něčem dělají chybu- možná úmyslně. Ve Švédsku si to prý nemohou vynachválit.

Je zvláštní, jak všichni zapomněli na socialistické poměry a tváří se, jako by neexistovaly. Jak říkám, dneska všichni po novinářích papouškují, jak je to nevymýtitelné, ale v socialistickém bloku, ve kterém žily stamiliony lidí neexistoval jediný bordel a s organizovanou prostitucí nebyl jediný problém! Jak je to možné? Vždyť jsem v socialismu prožila 38 let, takže vím o čem mluvím.

96045

05.03.2006 18:51

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

jaký přesun jinam- na Měsíc? [velký smích]

pane YAMATO, děláte si ze mne srandu? Zákony musí platit pro všechny, takže žádné přesuny se nikde nemohou konat. Organizovaná prostituce spojená vždy s organizovaným zločinem by se tímto definitivně zlikvidovala. A jestli si někdo někde v soukromí domluví sex za peníze bez dalšího prostředníka- tak na to ti lidi mají plné právo a je to jen a jen jejich soukromá věc, do které nikomu nic není. Nazývá se to individuální prostituce a je to na rozdíl od veřejné organizované prostituce normální, přirozený a neškodný jev.

96050

05.03.2006 18:53

Tajemné Havlovy restituce

RE: Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

Jarmila 85.?.?.?

najdete mě na google- kubata.nazory [smích]

96051

05.03.2006 20:46

Tajemné Havlovy restituce

RE: Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

Jarmila 85.?.?.?

To máte pravdu pane Šéďo, skutečně je Saudek kontroverzní umělec a Havel perverzní "filosof". Fakticky to je filosof jak noha. Když jsem si přečetla to jeho dílko o té moci těch bezmocných, tak jsem měla o něm jasno. [smích] Ale teď si vemte ohledně toho Saudka, jaká by to byla prdel, kdyby si on sám nasadil na hlavu čepičku a ofotil svou vlastní prdel a rozvěsil ji po celé Praze, coby velké umění. [velký smích] [velký smích]

96063

10.03.2006 08:55

Deti nižšieho boha

Vymývání mozků a řízený rozklad křesťanské morálky

Jarmila 85.?.?.?

Poprvé jsem si dokonale všimla, jak mají nejen naši provinční vládci, ale i vládci tohoto světa komplexní a promyšleně řízené vymývání mozků. Na všech důležitějších místech VE VŠECH SFÉRÁCH ŽIVOTA mají rozestavěné SVÉ poslušné figurky, které splní každé jejich přání seshora. A tak někdo poručil poslušné figurce Šípovi- udělej pořad o tom, že jsou homosexuálové přirození a nikomu nevadí. A Šíp za pěkný balík peněz jde a povolá známou poslušnou figurku soudruha Uzla, který s širokým úsměvem milionům diváků vysvětlí, že homosexuálové jsou fajn, jsou in, jsou velmi sexy a své extra výsady si rozhodně zaslouží. V MFD zase CHytilová (opět něčí poslušná figurka) vysvětlí, proč mají ženy volit stranu žen (je třeba vychytat nerozhodnuté hlasy v něčí prospěch) a dále vysvětlí známou evoluční poučku (o které ale nikdo ani neví, kdo ji vlastně vymyslel), že muži jsou rozsévači (neb je třeba úplně rozbít rodinu, že áno).

Takže následující morálka Západu bude zanedlouho vypadat tak, jak ji kdysi předpověděla Sibyla- lidé se budou vzájemně nenávidět a muži budou nerozeznatelní od žen, neb všichni budou homosexuálně šukat se všemi. Rodina se rozpadne, společnost se zatomizuje, neuvěřitelně zvulgarizuje a zhomosexualizuje, jak ve starém Řecku. A vládci budou vysmátí- neboť budou mít nad tím bezmocným zmítajícím se chaotickým davem neomezenou moc.


96774

11.03.2006 06:40

Červenka do tepláků?

RE: No konecne pozitivni zpravy!

Jarmila 85.?.?.?

Co si tak matně vzpomínám pane Tonny, nevím to tedy už určitě,už si to tak nepamatuji, ale zdá se mi, že ještě musíte nahoře vpravo na to jméno kliknout a tam vyplnit příslušné věci- a pak to bude v pořádku, pak se Vám budou příspěvky zobrazovat okamžitě.

96901

12.03.2006 15:38

Miloševič je mrtev

RE: Nikdy na tebe nezapomeneme Slobo, slibuji jeho obeti!

Jarmila 85.?.?.?

přesně tak pane nitrame alias martine, to co se dnes děje nemá obdoby. Ale nevraždí se ani tak ve jménu kříže, jako spíš ve jménu světových financí. Oni už se ani neštítí zabíjet lidi ve vězení jako bezbranné vězně. Jestliže nebyli schopni CELÝCH PĚT LET dokázat panu Miloševičovi jeho údajné zločiny, tak ho měli logicky propustit. Hanba dnešním světovým vládcům!!! Čest památce pana Miloševiče.

97037

13.03.2006 12:47

Miloševič je mrtev

Díky ti estébácká Mladá fronto!

Jarmila 85.?.?.?

za ty dnešní „objektivní“ informace, které předčily veškeré mé očekávání. Víc prolhané a manipulativní již ty články od Marjanoviče a Tolčinského na adresu Miloševiče být nemohly. Již dlouho jsem tušila, že se český tisk už zase totálně zvrhl v naprostou sviňárnu a dezinformaci a z novinářu že jsou opět, tak jako za komoušů jen poslušní lokajové mocných. Tak si tedy dál pište vy prodejní Kojzarové, mě už tedy nezblbnete ani náhodou. Dokud existuje internet a dokud si mohu sama na něm shánět informace, tak už se mohu jen smát té vaší trapné směšnosti, jak se snažíte s lidmi „odborně“ manipulovat. Styďte se šéfredaktore Roberte Čásenský! Která tajná služba vás zaměstnává? Je to prostě fialový hnus.

Přemýšlím nad budoucností. Oni si ty svině časem uvědomí, že jsou ty jejich vylhané informace lidem jenom pro smích. Tak se budou snažit pochopitelně omezit nějakým způsobem internet. Jenže když omezí svobodu slova, tak tím dají jasně najevo, že demokracie skončila. Ale oni potřebují pořád budit zdání, že demokracie existuje. Tak se nakonec asi přece jen rozhodnou pro celosvětovou katastrofu, kde vymlátí několik miliard lidí. Ale to bude pro ně obrovské riziko- protože ty finanční elity pak mohou samy definitivně zařvat. Tak nevím.

97232

13.03.2006 13:54

Miloševič je mrtev

RE: Máte pravdu Vodníku

Jarmila 85.?.?.?

mám ten samý dojem, že demokracie už právě končí. Jenže je tu snad ta výhoda, že si vládci sami moc dobře uvědomují, že pokud se rozhodnou rozpoutat teror na Zemi, že to již bude i jejich konečná. A to si snad nepřejí. A tak pořád váhají a přemítají, jak to udělat, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Teď se jim zas pro změnu bouří i studenti ve Francii. Prostě ta většinová verbež pořád jaksi nechce pochopit, že se správně mají chovat jako poslušní otročci. A to je štve, ale pořád ještě přesně neví jak na to, když se furt musí přetvařovat, že máme tu demokracii.Až teprve, až když vynaleznou nějaký ovladač lidského myšlení, že odněkud z vesmíru nám bude zářit na mozky- a pak se konečně všichni změníme v poslušné ovce, které budou reagovat na povel.Zatím ale pořád ještě vyskakuje příliš mnoho oponentů a oni je nestíhají pacifikovat. [oči v sloup] [velký smích]

97240

14.03.2006 12:39

Manželský dialog

Každý sám strůjcem svého štěstí

Jarmila 85.?.?.?

takovou krávu si mohl vzít jedině vůl. [mrknutí jedním okem]

Ale nechal jste tu link Pavle Bočane na toho Hausmanna- ten chlap, to je ale humus. Nejen že je tedy vošklivý s prominutím jak prdel, že by se mě nemohl dotknout ani třímetrovou tyčí, ještě je to ke všemu maskulinacista. Tihle týpkové vám nevadí, zatímco Hauserovou jste bezdůvodně nazval feminacistkou a to patrně jenom proto, že si dovolila v té televizi říct, že její přítel si košile žehlí sám? [velký smích]

97455

15.03.2006 09:21

Manželský dialog

RE: Každý sám strůjcem svého štěstí

Jarmila 85.?.?.?

Ano, tahle její slova prozradila, jakého hada na prsou si česká společnost celé ty roky hřála. Že by si madam ve svých 77 letech neuvědomovala, co je Paroubek zač? Zde je jasně vidět, za koho režisérka Chytilová kope- za komunisty.

Nejprve soudružky ze strany Rovné šance lanařily do svých řad režisérku Sommerovou, neboť měly v plánu, že by jim tato čestná idealistka mohla zdarma dobře posloužit coby užitečný idiot- než by ji pak později vykoply. Naštěstí pravicová Sommerová včas prokoukla jejich levicové spády, a tak se s touto stranou vypečených soudružek rozloučila. Proto se toho chtě nechtě musela nakonec chytit Chytilová, protože se jim nepodařilo sehnat náhradního vhodného maskota. [velký smích]

A já sama jsem si dala tu práci, že jsem paní Sommerové napsala mail a před těmito „feministkami“ ji varovala, aby se s nimi nezahazovala, radši se od nich distancovala a své jméno s nimi nespojovala.http://www.fun-online.sk/skg/fun-online/wap/book/img/sorry.gif

97668

15.03.2006 09:31

Manželský dialog

RE: Každý sám strůjcem svého štěstí

Jarmila 85.?.?.?

taky nic ve zlém pane René, ale já tohohle nenávistného chlapa nemohu ani vůbec číst, protože už jen na samém začátku jak píše, že si s ženskou nemá vůbec o čem povídat, že ji má jen na sex, ale s kamarády se mu žije daleko lépe- vypovídá o tom, že to nemá v hlavě dobře srovnané. O čem je manželský život? Ne jen o sexu, či vaření večeří, ale o tom, aby lidé nebyli sami a stále měli při sobě nejbližšího člověka, s kterým si mohou neustále povídat a úplně ve všem sdílet společný život. Zkrátka užitečná symbioza. No a tohle pan Hausnumero Hausmann vůbec nechápe.A možná to nechápe ani pan Barták, když furt nadává na feministky, ale sám tady strká takového týpka. [velký smích]

97669

16.03.2006 19:57

Registrované partnerství schváleno...

RE: ???

Jarmila 85.?.?.?

>Ale jestli se bojite, ze se stanete teplym kvuli mediim, tak
>mozna homosexual uz jste. Myslim, ze kazdy to vi ( tudiz neplati,
>ze o tom ani nevime ), akorat si to boji priznat.


Lidskou sexualitu ovlivňují víc kulturní zvyklosti než vrozené predispozice.Tak se stalo, že se 95 procent heterosexuálních starých Řeků věnovalo po 300 let homosexualitě- a vyzdvihovali ji do výšin jako jedinou vznešenou lásku. Právě oni to byli, kdo vynalezli anál a orál, u přírodních národů se tyto zvrhlosti nevyskytovaly. Tohle Západ čeká v budoucnu- holky s holkama a kluci s klukama, přičemž děti se rodit nebudou, takže vymře. A o to úzké vládnoucí světové oligarchii jde.[naštvaný]

97834

16.03.2006 21:32

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

Ba né pane, všechno souvisí se vším a v dnešní době vůbec, ale vůbec nic není náhoda. Úzká skupina vládnoucích lidí již má tak dobře vymakanou technologii moci, že to je dokonalá hra v šachy. Ale já už jsem předem věděla, že nazrál čas, že to posranci schválí. Taky jsem to na Psu prorokovala a ještě jsem neopomněla připomenout taktiku, kdy bolševik Klaus ze sebe udělá mediální hvězdu se svatozáří, jak je proti tomu- když už dopředu to mají mafiáni spočteno, že tak rozhodnou. Přitom VŠICHNI právníci psali, jaká je to hovadina. Ale naopak placení manipulátoři davů chlácholili, že o nic nejde. Jenže ono jde o hodně- tady totiž o homosexuály ve skutečnosti vůbec nejde.

Shodou okolností se zrovna historií lidské sexuality zabývám, a tak jsem zjistila, že v celé historii lidstva VŽDY úzká vrstva mocných určovala morálku většinové společnosti- a to i morálku sexuální. A teď tou úzkou vrstvou mocných jsou domluvení organizovaní zločinci, tak si spočítejte, jak bude vypadat sexuální morálka v blízké budoucnosti.

97862

16.03.2006 21:53

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

ano,přesně tak, to postupné dávkování, kdy se tak dlouho tlačí na pilu až všichni zemdlí, nakonec omdlí a všechno povolí se nazývá metodou pomalu vařené žáby.Tak už nám tu žábu uvařili a vzápětí půjdou zase dál. V tom zákoně je taky obsaženo, že ten partner bude moci usilovat o své děti. Co to v praxi bude znamenat? Že teplouš si záměrně vezme ženskou a bude s ní mít dítě. Pak se s ní ale rozvede a vzhledem k tomu, že bude podstatněji bohatší než ona, tak si to dítě vybojuje do své péče.

Časem ženské zjistí, že je nebezpečné se vůbec za někoho vdávat, a tak heterosexuální páry pro jistotu nebudou mít ani to registrované partnerství. Ženské prostě preventivně budou s muži žít pouze jen tak psí knížku, aby náhodou o své dítě nepřišly. A tomu se říká rozklad společnosti.

97870

16.03.2006 22:00

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

V tomhle případě uvažujete pane antiseptiku skutečně dost jednoduše. Nemylte se, ze strany poslanců vůbec nejde o hloupost nebo nevědomost, že by nevěděli co činí. Jestliže je všichni právníci varovali, že jde o právní paskvil a oni přesto ten zákon odsouhlasili- tak o co jde? No přece o to, že ten kdo má peníze, ten určuje všechno.

Vy už zůstanete takový jaký jste. Jenže další generace, která se narodí už do znetvořených poměrů bude považovat za naprosto normální, že muži spí s muži a ženy s ženami.

97871

17.03.2006 08:21

Manželský dialog

RE: Hmm,.........

Jarmila 85.?.?.?

pane AAAdam, Vy jste neuvěřitelně svatý člověk a zasloužíte si tu největší svatozář kolem hlavy.Jsem z Vás velmi dojata,i slza mi ukápla. [pláč]

98017

17.03.2006 10:54

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

Návrat ke klasické rodině je možný

Jarmila 85.?.?.?

jen kdyby si to úzká skupina mocných organizovaných světových bankéřů přála. S pomocí ekonomických nástrojů a modelování morálky většinové společnosti by toho lehce vládnoucí zločinci docílili- jenže jejich zájmem je pravý opak. Chtějí společnost rozeštvat, zatomizovat, způsobit morální rozklad a masové zhomosexualizování. Takové chaotické společnosti se totiž nejlépe vládne.

Ekonomické nástroje směřující k pevné rodině jsou:
-odpustit na 15 let daně rodinám s dětmi- a to oběma partnerům
-zrušit všechny přídavky, rodičovské příspěvky i mocnou byrokracii s tím spojenou, místo toho ženám v domácnosti starajícím se o děti a muže stanovit pevný minimální plat a započítat 15 let do důchodu
-ženám, které by daly přednost kariéře dávat tento plat rovněž, aby si za něj mohly obstarat pracovnici do domácnosti. Prostě uspořádat celospolečnské poměry tak, aby také hladce mohla existovat dvoukariérová manželství a aby OBĚ pohlaví (zorbo!) se mohly podílet rovným dílem na výchově dětí i práci v domácnosti.

Psychologické nástroje směřující k pevné rodině:
-důsledně OBĚ pohlaví od malička vychovovát k věrnosti a k rodinným hodnotám
-organizovanou prostituci zařadit do organizovaného zločinu a důsledně ji po všech stránkách stíhat

98033

17.03.2006 11:54

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Jarmila 85.?.?.?

přesně tak pane Honzo. Pevné příbuzenské vztahy jsou pro zločinecké vládce na překážku i z jiných důvodů. Protože když nějakého nepohodlného jedince zasazeného v pevných rodinných strukturách odstraní, tak se vynoří deset příbuzných a řvou a rozvíří vše do ještě většího skandálu. Kdežto když bude existovat pouze atomizovaná, otupělá konzumní společnost- tak znemožnit, či zlikvidovat protestujícího singl jedince nebude vůbec žádný problém.

98044

17.03.2006 15:47

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Jarmila 85.?.?.?

přesně tak pane Antiseptiku, dneska máte můj stoprocentní souhlas. Všichni ti lidé, co mluví hloupě o tom, že je organizovaný zločin spojený s organizovanou prostitucí nevymýtitelný- takže s tím nic nenaděláme paní Vomáčková, že áno, zastávají totéž stanovisko jako by řekli: organizované krádeže aut jsou nevymýtitelné, tak by je stát měl přestat stíhat, ale radši ať ty zločince zdaní, ať je z toho alespoň nějaký užitek. Nebo jiné odvětví zločinu- lukrativní prodej drog, ještě lukrativnější prodej zbraní, korupce- to vše by se dalo tolerovat a danit, neb je to nevymýtitelné.

98095

18.03.2006 06:34

Manželský dialog

RE: VECERE...

Jarmila 85.?.?.?

pane Adame, ve mně hrklo jak ve starých hodinách, když jste popisoval, jak jste jí probíral ten šatník. To se Vám taky mohlo stát, že když byste tak vypočítával: Ty že nemáš co na sebe? Tak se podívej- jedny šaty, druhý šaty, třetí šaty, dobrý den pane Novák, čtvrtý šaty, pátý šaty..... [velký smích] Ještě že to dobře dopadlo.

Co si pořád stěžujete? Víte jaké platí pravidlo, ne? Takovou krávu si mohl vzít jen vůl.[oči v sloup] A o tom, kdo je koho živitel bychom se spolu mohli móóóc dlouho bavit. Ženy jako celek jsou většími živiteli svých dětí než muži, protože je každá druhá rozvedená. Stát hřeší na to, že ženy mají děti- přímo na tom parazituje. Ženy se hodí jako otroci, jako ta nejlevnější pracovní síla, musí mlčet a vzít i tu nejhorší práci jaká se namane- aby uživily sebe a své děti.

98195

18.03.2006 06:50

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Jarmila 85.?.?.?

Přesně tak Karlíku, všechno se točí kolem ekonomických nástrojů- ty ovlivňují úplně všechno až do nejmenších podrobností. Nějaké ideály vždy pokulhávají až někde daleko vzadu, ty ovlivňují život lidí mizivě. A jak již psal kdysi Neruda- bude-li každý z nás z křemene, je celý národ z kvádrů. Jenže národ z kvádrů by se těžce ovládal, to by na to potřebovali sbíječku, bylo by to moc práce. Kdežto národ rozdrobený jak hromada písku na jednotlivá slabá singl zrníčka se přehazuje sem a tam velice snadno.

98201

18.03.2006 06:58

Manželský dialog

RE: VECERE...

Jarmila 85.?.?.?

Ano pane René, je to chyba systému, nikoliv jednotlivců. To hrozně ráda pořád slyším, když manipulátoři davů furt vyprávějí, jací jsou muži živitelé rodin. Přitom je to lež jako věž, ženy nemají na vybranou, musí pracovat, jinak by ve stáří nedostaly ani důchod. Kromě krátké přestávky na mateřské je u nás takřka stoprocentní zaměstnanost žen. A pochopitelně v těch nejhorších otrockých provozech za pár korun. A pak ještě příjdou domů a musí odpracovat "druhou neplacenou směnu". Já jsem si ty domácí práce spočítala a vyšlo mi to na 160 pracovních hodin měsíčně. Za to by se nikdo firmám nedoplatil. A když k tomu přičteme ještě péči o děti, tak tuplem. [oči v sloup]

98202

18.03.2006 07:26

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Jarmila 85.?.?.?

Není co do dodat, se vším s Vámi souhlasím pane Viktore. Ale nevidím tu budoucnost nijak růžově.

98211

18.03.2006 15:08

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: nesouhlas s autorem

Jarmila 85.?.?.?

Ano Alexo, je to jasná diskriminace heterosexuálů. Proč? Protože to, že homosexuálové nemohou vstoupit do klasického manželství muže a ženy je v pořádku, protože do něj nemohou vstoupit ani pejskové a kočičky, či zoofilové a kozičky.

Ale to, že nemohou muži a ženy, babičky a vnučky, pejskové a kočičky, zoofilové a kozičky vstoupit do registračního svazku je diskriminační, protože je založené na exkluzivnosti homosexuality. Pouze homosexuálové mají tu výsadu vstoupit do RP.

Přitom by se skutečně našlo hodně heterosexuálů, kterým by stačila jen ta registrace, nechtěli by manželství. Mělo by to výhodu, že by mohli kdykoliv jít snadno od sebe. A o to možná v budoucnu jde- že se RP povolí i heterosexuálům a tím se vlastně časem zcela zlikviduje klasické manželství. A jsme zase tam kde jsme byli- že ničení rodiny je seshora cíleně řízený proces. [naštvaný]

98247

18.03.2006 15:25

Chystá se další jedenácté září?

RE: Jo, P.C. Roberts je dobrej vyber

Jarmila 85.?.?.?

mám tomu rozumět, že si na výpalné pro Žida musí vypůjčit u žida?

98248

18.03.2006 19:51

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: nesouhlas s autorem

Jarmila 85.?.?.?

ano, samozřejmě, to jsem se trošku nepřesně vyjádřila, homosexuálové mohou vstoupit do klasického manželství s opačným pohlavím.

Již nějakou dobu přemýšlím nad tím, že mají lidé nějaké divné a nesprávné termíny ohledně sexu. Říká se- klasický sex, orální sex, anální sex. A já se domnívám, že ty termíny jsou nesprávné. Že by se mělo určit, co sex je a co sex ve skutečnosti není. Takže- pohlavní styk je pravý a nefalšovaný sex, protože vede k oplodnění. Také chráněný pohlavní styk s kondomem a antikoncepcí je pravý sex, protože je to pořád styk sliznic přírodou k plození určených, ale jen za účelem rozkoše. Ale- orál, anál není žádný sex, je to pouze dráždění orgánů (petting). Protože pokud tohle nazýváme sexem, pak bychom tedy mohli nazývat sexem úplně cokoliv: ruční sex, prsní sex(zavedení údu mezi prsa), vibrátorový sex(použití vibrátoru),stromový sex(zavedení údu do dutiny stromu) a nepochybuji o tom, že kdyby nos měl větší dírky, že by existoval i nosní sex. Takže, co tím chci vlastně říct? Že manželství existuje proto, protože se v něm uskutečňuje pravý a nefalšovaný sex, čili styk dvou sliznic k tomu extra přírodou určených za účelem plození. Kdežto všechno ostatní je náhražka, onanie, petting, nepravý, nepřírodní sex, kvůli kterému se manželství konat nemusí.

98270

19.03.2006 07:46

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

samozřejmě paní Blažková, já to uznávám, že muži jsou promiskuitnější, v tom se normálně shodnem. Ale příčina jejich větší promiskuity nevězí v jejich genech, ale v jejich výchově. Oni jsou za svou promiskuitu chváleni a neustále k ní na tisíc způsobů vybízení, kdežto ženy jsou za svou promiskuitu trestány, haněny, na tisíc způsobů mláceny po hlavách.

Tady jde o to, že evolucionisti ZÁMĚRNĚ rozšířili lživou teorii, aby "vědecky" ospravedlnili mužskou nevěru a existující kvetoucí sexprůmysl. Když se však zeptáte biologa Zrzavého, nebo Mihulky, kde předchůdci člověka tedy 6 milionů let v malých tlupách o 100 jedincích promiskuitně rozsévali své semeno- pochopitelně, že na to neznají odpověď. Oni ji znají, ale nechtějí to přiznat- že muži semeno promiskuitně rozsévali a ženy to semeno promiskuitně sbírali. [velký smích]

98355

19.03.2006 14:37

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Není mi jasné, co Vám není jasné na nevěře. Když někdo někomu zahne, tak je to nevěra, ne? [velký smích] To je přece jasné.

Jinak jsem před dvěma lety na tohle téma napsala na Psa článek a bylo to neuvěřitelné, jak pitomé názory tam muži měli. Všichni do jednoho papouškovali evolucionistickou ideologii o promiskuitních rozsévačích. Těch nadávek, co jsem tam sklidila. V tomhletom ohledu je Zvědavec přímo zlatý a briliantový, protože zde jsou muži fakt nad věcí, jsou vzdělaní a uznalí.[smích] Jsem tady ráda. Škoda, že už jsou ty diskuse vymazány, hádala jsem se tam i s profesorem Zrzavým a musím říct, že buď je to kretén, nebo placený manipulátor lidí. Ovšem v sobotních lidovkách je článek od Hauserové, kde popisuje, kolik vědkyň již s evoluční teorií nesouhlasí. No, stejně opisují všichni ode mě, protože já to tvrdím celých 16 let, od chvíle, co ji začal zde propagovat Weiss.[oči v sloup]
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/2004/11/40366_11_0_0.html

98395

19.03.2006 15:06

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Ano pane Antiseptiku, je to všechno v dnešní době jaksi postavené na hlavu. Dnešní ženy jsou zablokované, nešťastné, zbavené smyslnosti- zdá se mi, že baba Blažková je toho důkazem. Ale nebývalo tomu tak. Mě celý život chlapi strašně přitahovali, ale dneska, když čtu různé diskuse a názory mužů, tak si říkám, že dnes už bych se nemohla do nikoho ani zamilovat, jak jsou muži odporní.

Zkusme si ale představit, jak to kdysi v prehistorii v takové tlupě vypadalo. Zkusme si představit tu evolucionistickou hurvínkovskou představu, že muži byli promiskuitní a ženy byly věrné tomu svému živiteli. Tak muži ulovili zvíře, spravedlivě si ho mezi sebou rozdělili na stejné díly (alfa samec kupodivu nic nenamítal) a každý z nich předal kus masa té své samici, která mu za ten kus masa byla věrná, aby on jen do ní zasadil své geny. A teď se v té tlupě vyskytovaly i vypočítavé míchačky, kterým bylo všechno jedno a nabídly sex každému, kdo jim dal kus masa. No a teď se stalo, že té jedné věrné samici uhynul živitel. Než si našla náhradního živitele, tak zemřela hlady ona i její děti- kdežto vypočítavé míchačky byly pěkně vypasené a přežrané masem a jejich děti jakbysmet. Takže kdo by nutně evolučně vyhrál? Samozřejmě, že promiskuitní míchačky.[velký smích] [velký smích] [velký smích]

98397

19.03.2006 16:11

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Ano, samozřejmě, že soulož s prostitutkou je nevěra. A ještě k tomu nevěra ta ze všech úplně nejodpornější. Psal mi chlap své zážitky a podrobně mi popisoval, že není nad prostitutky, kdežto sex s manželkou ho nebaví a když vidí, jak se ona u toho ksichtí, tak by ji nejradši zabil. Musíte si uvědomit, že Vám to nějakým způsobem rozloží psychiku a že manželka z Vás ty štětky taky vycítí- a už je zde rozkládání manželského vztahu. Nevěra je pochopitelně i jednorázový akt. Nevěrou pochopitelně není, když jste platonicky zamilován do někoho jiného. To se mi také dělo v manželství, ale důležité bylo, že jsem byla zodpovědná a své skryté vášně jsem si nechala jen pro sebe a vybila si je doma. To byl holt ten socialismus- úplně jiná morálka. Pořád tak nějak přetrvávalo přesvědčení z minulých dob, že manželství je posvátné.

98409

19.03.2006 16:18

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

ano, to je přesně ono paní Blažková, že teď nastala doba, že ženské vidí současným mužům až do žaludku, proto nejsou schopny se do nich ani zamilovat. Já jsem se do nich zamilovávala proto, protože jsem si je vždycky sama opentlila svatozáří, omotala je svými vlastními iluzemi a viděla je v takovém světle, v jakém jsem je chtěla vidět. Jenže stačí si pročíst třeba Novinky nebo Psa a člověkyně vidí tu tvrdou realitu černé na bílém, že není vůbec co obdivovat, že je to prostě tragédie. A to je něco, co mě zbavuje mé zamilovanosti i mé smyslnosti.

98412

19.03.2006 19:59

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

no, já bych to viděla tak, že pokud nevěra ať duševní, či skutečná manželství posílí, tak je to v pořádku. Ale pokud nevěra, ať duševní, či skutečná manželství rozkládá, tak je to konec.

A v dnešní době spíš nevěry mužů manželství definitivně rozkládají, protože manželství nedrží tak při sobě duševně jako kdysi, jelikož dneska se neoslavuje pevný vztah a láska, ale oslavuje se jen sex a tělo. Takže muž, který má doma povadlou čtyřicítku si ji začíná hnusit, protože může spát kdykoliv s krásnými prodejnými dvacítkami. Ta jeho unavená a udřená, povadlá manželka s natáčkami na hlavě prostě nemůže konkurovat s navoněnými mladými štětkami, které mu vyjdou jak poslušné otrokyně ve všem vstříc. V tom je ten problém a tohle za našich mladých let neexistovalo. [naštvaný]

98521

20.03.2006 08:05

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Teď jsem Vám nějak vůbec neporozuměla Kateřino. Nikdy v životě bych si nedovolila Vás zařazovat mezi navoněné štětky. Já jsem přece kritizovala ženaté muže za to, že co mohou nejodpornějšího udělat je to- chodit si kupovat sex. Že když je někdy přemůže smyslnost a vyspí se támhle někde potají nárazově s kolegyní v práci, že to není nic tak hrozného, je to lidsky pochopitelné, než když jdou a jako hovada si kupují sex u mladých žen. A internetové diskuse na ně prozrazují, že se tak v dnešní době chovají v masovém měřítku- že se z návštěv prostitutek stala ta nejmasovější zábava nejen našich, ale takřka všech evropských mužů. A ještě mají tu drzost tvrdit- jako nedávno biolog Zrzavý, že z hlediska těch dívek to není promiskuita, není to prý ani sex, ale jen normální, poctivá práce, jako každá jiná, ta samá, jako když třeba horník kope uhlí- protože ty ženské se citově neangažují, nejde o oplodňování, ale o výdělek. Tak jsem se ho zeptala, co si tedy jako biolog myslí o orálním sexu, při němž se muži ve styku s prostitutkou rovněž vůbec citově neangažují, a také vůbec neoplodňují- že to přece taky není v žádném případě sex, ale spíše práce, ne? Už pak nevylezl, aby mi to řádně vysvětlil a objasnil z biologického hlediska.

Jinak láska kvete v každém věku a pro mě za mě, ať si náš božský Kája užívá s třicítkou, když ho to v jeho věku baví. Stejně tak to ovšem může být naopak a ženy v mém věku si klidně mohou narazit zajíčka.[smích] A Vy jako rozvedená máte nárok chovat se svobodně a balit chlapy podle svého vlastního uvážení, svého temperamentu a nikdo nemá právo Vás odsuzovat, nebo Vám dokonce nadávat do štětek.To je právě to co říkám- že ženská sexualita je stále utiskovaná a haněna, jako by ženské neměly nárok chovat se stejně smyslně jako muži.

98690

20.03.2006 13:04

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

Já myslím pane Sodku, že to zorba myslel tak, že před rokem 1989 byla morálka o hodně lepší než je nyní. Mohu potvrdit- byla. Teď nás vysloveně řídí mafiánské skupiny, které zcela naprosto promyšleně a řízeně vedou společnost s prominutím do prdele. Vy si říkáte idealista, ale už jím dávno nejste, přesto že jste příjemný a mírumilovný člověk. Kdežto zorba je mladý, hloupý, popletený, divoký- ale je to idealista. [oči v sloup]

98701

20.03.2006 16:32

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

no jo, to pravda, asi jsem tomu dala na prdel. [zmaten] [oči v sloup]

98741

20.03.2006 21:04

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Ne Dášo, nemáte vůbec pravdu. Takový ženatý chlap, který je tak nemorální, že již ztratí jakékoliv morální zábrany a neštítí si chodit kupovat sex už se pak nezastaví vůbec před ničím. Ojede už pak všechno, i kolegyně v práci, všude kde má příležitost. A jeho manželka je chudák, protože on pak příjde domů- pan velký podnikatel, dělá ze sebe utahaného, nechá se obsluhovat jako král, na sex s otahanou stárnoucí manželkou nemá ani pomyšlení, vymlouvá se na kdeco, jen aby s ní proboha nemusel spát. Kdyby ženské jen tušily, jací jsou ti jejich manželé svině na entou, tak by takhle naivně nemluvily jako Vy. Uvědomte si, že mě chlapi píšou otevřené dopisy již několik let , takže zničehonic mohu vidět do těch jejich černých duší.

Když ženská cítí, že ten její muž už o ni nestojí, tak se stejně to manželství rozpadne- a to nikoliv kvůli kolegyni v práci, ale kvůli tomu, že se on už úplně zvrhl a stal se drogově závislým na prodejném sexu. Podlehla jste jen všelijaké propagandě o rizicích navazování vztahů v práci a podobným kecům- ale skutečnost je už dneska úplně, ale úplně někde jinde. Co se týče nespravedlnosti, že ženy podléhají předsudkům okolí- je to jejich vlastní hloupost a nikoho jiného. Když je ženská osobnost, tak si toho mladíka klidně nabalí a na své okolí se může zvysoka- víte co. A mladík je strašně rád a moc si toho považuje a tu třicítku na rozdíl od jiných vykuků skutečně miluje, protože je ještě nezkažený. [mrknutí jedním okem]

98808

21.03.2006 06:57

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

Také zdravím!

A souhlasím pane Sodku s názorem Petra Gejdoše, že prohnilou společnost v současné době již nic nezachrání. Je přibližně v takovém stavu jako uložená jabka ve sklepě po dlouhé zimě- každé druhé zhnilé. A od těch zhnilých jablek chytá rychle hnilobu i těch posledních pár zdravých. [zmaten] [pláč]

98914

21.03.2006 07:07

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Návrat ke klasické rodině je možný

Jarmila 85.?.?.?

Ano, to sedí, přesně tak to dopadne- a o to ti současní vládci světa také usilují, proto se snaží cíleně rodinu rozbít ze všech směrů a všemi směry. Já už jejich rozkladnou činnost pozoruji od sameťáku.

98919

21.03.2006 07:16

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Jo, jste velmi chytrá ženská, proto věřím tomu, že z Vás muži mají strach- a proto to nemáte v životě lehké. [oči v sloup]

98925

21.03.2006 07:44

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Mno, pane Táborský, podle nejnovějších vědeckých poznatků pravěké ženy zaopatřovaly až 80 procent veškeré denní potravy- sběrem drobných živočichů a rostlinné stravy. Pramuži zaopatřovali maso jen občas, svátečně. A zde je ta pravá, nefalšovaná pravda, kterou bude muset zanedlouho uznat i velký manipulátor davů Weiss, či praštěný biolog Zrzavý- že totiž naši předkové souložili pro radost a kvůli rozkoši, žádný sex for meat se nekonal ani z jedné, ani z druhé strany. Minulost člověka bývala tatáž jako současnost dnešních bonobů. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

98929

21.03.2006 08:35

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

No, tak abyste se nenudil pane Honzo, tak Vám zde dám trochu vědy k zamyšlení:
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/2004/07/38305_11_0_0.html

[velký smích] tak, a už švihám něco dělat.

98942

21.03.2006 21:33

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

No, zorbo, mě by tedy zajímalo kolik máte let. Je sice pravda, že jste praštěný idealista, ale ve Vašem případě skutečně platí mlčeti zlato. Ty Vaše perly jsou opravdu velmi nestravitelné. A to už v sobě mám litřík vína, a zrovna škytám, když to píšu- asi mě někdo vzpomíná. No, pověz mi chlapče, proč nevěrná žena patří za mříže- a co nevěrný muž? Řekni zde opět své nějaké moudro, ať se zase pobavím. [smích]

99181

21.03.2006 21:46

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

>Šířit můžete mnoho věcí, ale homosexualitu težko.
>Rozhodně nepatřím mezi tuto skupinu a představa, že by mi
>nějaká žena dělala sexuální návrhy je mi velmi
>nepříjemná. Takže ze mě lesbu prostě neuděláte, ani kdyby
>jste se stavěl na hlavu a v tom vám pomáhal i bušík.

Zde se trošku mýlíte Dášo. Homosexualitu je možné kulturně šířit- i přesto že je člověk heterosexuál. Staří Řekové jsou toho příkladem. Takže manipulátoři davů se rozhodli, že vrátí lidstvo zpět k bonobí sexualitě- každý s každým, i s mláďátky a pravděpodobně se navýsost baví, jak většinová společnost vždy tupě příjme v kterékoliv historické době jejich diktát. Když jsem si přečetla v MFD v sobotu článek, kde opět účinkoval Weiss, tak mi bylo tak vše neskutečně jasné. [naštvaný]

99190

22.03.2006 07:44

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

paní Dášo, zdá se, že nejste vůbec v obraze, co se dneska děje. Tak Vám to trochu vysvětlím. V sobotní MFD byl obrovský článek nazvaný- Čechů, kteří platí za sex, přibylo. Tento článek zdánlivě objektivně dělal rozbor různých jevů, ale ve skutečnosti to byl vysoce manipulativní článek, byla to bombastická neplacená reklama na placený sex: Pánové, kdo jste tam ještě nebyl, musíte to rozhodně zkusit, stojí to za to! U toho fotka přitažlivé cizokrajné dívky a ještě reklama na knížku o pamětech prostitutky, která měla za život 6000 chlapů. Pochopitelně tam nemohl chybět náš známý velký manipulátor a Mistr lži Petr Weiss, který rozšafně vykládal svou lež, kterou zde již celých 16 let pořád dokola šíří: Souvisí to s BIOLOGICKOU podstatou sexuality mužů. Muži jsou mnohem méně vybíraví a hledají rozmanitost. Zatímco ženy mají sex spojený většinou se vztahem, pro muže to neplatí. Řadu z nich naopak anonymní sex láká.

Jestliže je ale biologická podstata u žen ve skutečnosti úplně stejná jako u mužů (protože ani soudruh Weiss by mi nemohl odpovědět na otázku, u koho samci 6 milionů let hledali rozmanitost, nebo proč jsou samice bonobo totálně nevybíravé), tak je celá evolucionistická teorie velká lež, kterou Weiss zde úmyslně rozšířil, protože slouží sexprůmyslu. A ten sexprůmysl vydělává těžké miliardy, protože to už není nějaký ojedinělý úlet paní Dášo, to už je MASOVÁ zábava takřka VŠECH českých mužů. Mají vědeckou omluvenku, že za své chování nemohou, a přitom jejich nezodpovědné chování vůbec není postavené na biologii, ale na kultuře, čili propagandě.

Ojedinělý úlet s kolegyní nic neznamená, naopak to manželství posílí, protože má muž pocit viny. Ale pravidelné chození za štětkami manželství zaručeně rozloží- a o to těm manipulátorům jde.[zmaten] [naštvaný]

99278

22.03.2006 09:18

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: pateticka demagogia, namiesto argumentov

Jarmila 85.?.?.?

Dobře jste ten článek zhodnotil pane google. A já bych jen dodala, že by si homosexuálové měli fakt uvědomit, že ve skutečnosti zde o ně vůbec nejde- ale ve hře jsou jiné věci.

Dříve jsem jen tak matně tušila, že je s většinovou společností světovými gaunery, tedy pardon bankéři manipulováno- jenže v této době mám již o tom stoprocentní jistotu. Jestli si již několik staletí mezi sebou předávají moc nad světem, tak se asi náramně baví tím, jak se dá morálka tupého většinového stáda libovolně modelovat do jakékoliv podoby. V 19.století bylo neslušné i jen vyslovit, že je žena těhotná, a tak se používal opisný slušný způsob, že je v jiném stavu. A podívejte se na dnešek. Také si již vyzkoušeli jakékoliv podoby vládnutí- od nejhoršího teroru a hrůzovlád, až po zdánlivou demokracii. Zdánlivé demokracie s bezbřehým liberalismem jsou nejlepší, to se vládne nejlíp. V tom chaosu se totiž nejlíp krade a tuneluje. No abych to zakončila- momentálně se manipulátoři baví tím, že vrací západní společnost k morálce šimpanzů bonobo. A aby si přišli konečně i pedofilové na své, postupně nenápadně budou snižovat i věk dětí, odkdy mohou souložit. S hranicí 12 let se budou ale muset pedofilové smířit, dál už to asi přece jen nepůjde. Takže jaká bude morálka v blízké budoucnosti? Rozbití rodiny, atomizace společnosti, její zhomosexualizování a zprostituování. A když se světové vládnoucí úzké skupině nebude zdát většinová společnost ještě dostatečně dost perverzní, tak zas nastoupí osvědčení manipulátoři davů a naučí to hloupé stádo čemukoliv, co zamanou. Třeba i tomu, že přikusovat hovno a zapíjet ho močí je velmi sexy, velmi in. Vždyť již v téhle době lidé vážně kdekoliv na internetu rozebírají v diskusích za jakých okolností nejlépe chutná sperma, či tekutina z vaginy. A paní Klodová, matka tří dětí uspořádala výstavu porna, kde účinkuje ona sama s manželem. A nikdo se tomu nediví, vždyť je to vše tak naprosto normální. [zmaten] [oči v sloup]

99286

22.03.2006 11:53

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

RE: Autor si polozil spravnou otazku!

Jarmila 85.?.?.?

No, hodně z toho co tam píše ten Rus o Americe je pravdivého. Moje dcera byla v Americe asi před půl rokem a vrátila se tedy dost zklamaná. Přijela zpátky chudá jak kostelní myš se zjištěním, že všude chleba o dvou kůrkách.A jak nám psala maily z Newyorku, tak to bylo docela zábavné. Žebráci po nich žebrali peníze, metro hrozné, všude kolem proplouvaly veletučné velryby- prý už nemusíme mít s tátou sebemenší komplexy z toho, že máme nadváhu, protože jsme ve skutečnosti krásní a štíhlí jako proutci. [smích]

99311

22.03.2006 16:31

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jarmila 85.?.?.?

Váš velký omyl Alexo. Proč myslíte, že se do reklam strkají takové miliardy? Jen tak pro srandu králíkům? To určitě ne. Je to proto, že ta dobře podaná reklama, pak zadavatelům vydělá třeba čtyřnásobek, než kdyby žádnou reklamu na zboží neměli. A to platí i pro reklamu na sex- proto stoupá zájem mužů.V prohnilém kapitalismu, řízeném úzkou vládnoucí mafií, se pochopitelně zbožím stává úplně vše na čem se dá vydělat- takže i sex je tím velmi lákavým zbožím. A jelikož je mužská sexualita jiná než ženská, vlastně je pro nákup sexu jako dělaná, a taky mají muži jako celek mnohem víc prachů než ženy, a taky jsou mnohem víc nezodpovědní- proto je v peněžním patriarchátu reklama na sex zaměřena výhradně na ně. A aby se na tom co nejvíc vydělávalo, je potřeba učinit taky co největší nerovnováhu v nabídce a poptávce v sexu mezi muži a ženami. Kdyby byla nabídka a poptávka mezi nimi jako na vahách rovnovážná, tak by si obchodníci se sexem moc nevydělali. Proto je potřeba, aby ženská sexualita byla co nejvíc utlumena, zničena a zablokovaná- aby pak hloupí muži, kteří patrně dodnes netuší, jak moc je s nimi manipulováno, pak ve velkém nakupovali to, co v socialismu měli všude ve velkém a zadarmo.[velký smích]

99391

22.03.2006 19:30

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Nemohu odolat,

Jarmila 85.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] Nebo ještě jedna varianta, že to napřed upálí a pak vyléčí. [velký smích]

99459

22.03.2006 22:19

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Opravdu nabidka vytvari poptavku?

Jarmila 85.?.?.?

To si vzpomínám jak mi moje dcera řekla ve třech letech, že má v sobě jakési dvě síly: jedna co jí říká, že si má správně uklidit pokojíček, ale druhá, že ji radí, že se má na to vysrat. [velký smích] Ale že prý ten druhý skřítek v její hlavě vždy vyhrává. [velký smích]

99565

22.03.2006 22:49

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Zvědavec je super

Jarmila 85.?.?.?

No, to máte Zorbo v tomhle případě výjimečně pravdu, jenže ideí se člověk nenají. Takže bychom měli správně panu Vladimírovi na jeho webzin přispívat. Jenže to se nám nikomu nechce, protože jsme takoví chudí čecháčkové, že áno. No tak já tedy nevím. Stále si myslím, že by to měl pan Stwora vydržet a šířit tu osvětu mezi nevzdělaným lidem, dokud se to celé definitivně neposere a nenastane ten kýžený konec světa. [velký smích]

99582

23.03.2006 13:04

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: pateticka demagogia, namiesto argumentov

Jarmila 85.?.?.?

pane Vladimíre, asi jste tu nový, takže ještě Vám spousta věcí nedošla, jako nám stálým štamgastům Zvědavce. [mrknutí jedním okem]

Podstatou problému je, že není koho volit. Představte si vládnoucí moc tak, jako by to byla rudá paže, která má pět jinak zbarvených prstů- modrý, růžový, rudý, černý a zelený(ten tam bude po volbách). Navenek jsou ty barevné prsty samostatné, ale ve skutečnosti jsou řízené z jednoho rudého centra, čili tou jedinou rudou paží. [naštvaný]

Na demokracii jsem věřila tak ještě 5 let od "revoluce", ale pak už ne. Zrovna jsem nedávno měla sraz se starými členy pravého Pravého Bloku (protože dnes ten existující pod vedením Cibulky je nepravý), a kromě toho, že jsem se od přítomných pánů dozvěděla, jak jsem krásná, štíhlá, inteligentní a charakterní [velký smích] , jsem se i dozvěděla, že Bursík je napojen na ČEZ, je jimi přímo placen a Kasl, že je zkorumpovaný hajz. Tak to jsou ty Vaše volby.

99710

24.03.2006 19:52

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

milý Zorbíku, zapamatujte si dvě pravdy, které hýbou světem: první pravda- ryba smrdí vždycky od hlavy a druhá- kdo má prachy má moc.

Tu moc má ten dotyčný pracháč ve všech směrech a všemi směry- až do těch nejmenších detailů. Může ovlivňovat úplně, ale úplně všechno. Možná Vás ještě ani ve snu nenapadlo, že i ty organizované feministky jsou jen poslušnými placenými loutkami, které plní vůli mocných ze zákulisí. Já už jsem dávno přišla na to, že tomu tak skutečně je. A kdo je ten mocný v zákulisí? Prachaté ženské? Ale vůbec ne! Zase jen muži.

A pokud jednotlivé ženské mají soukromě nějaké feministické názory, tak s tím rozhodně svět nijak neovlivňují, ani nebourají tradiční rodinu- zde jak správně podotkl kdosi nad Vámi, za to si opět mohou muži sami, že jsou ty ženské s jejich chováním nespokojeny.

100029

24.03.2006 21:30

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Jarmila 85.?.?.?

Přesně tak Davide, přesně tak jsem to myslela.

100045

25.03.2006 14:08

Její a jeho deníček

RE: Důkaz

Jarmila 85.?.?.?

>autor teto knihy je neskutecne zakomplexovany kokot. A kokot v
>tomto smyslu neni nadavka, ale "lekarsky" termin z trilogie knih
>"Dr. X. Crementa" [chechtot] [oči v sloup]

Dobře jste vystihl charakteristiku pana Hausmanna-a je možné, že i pana Bočana. [velký smích]

Tu knihu X.Crementa nazvanou Dost bylo kokotů jsem četla a musím říct, že jsem se při ní tedy dost nasmála. Tak například právníky tam klasifikoval jako kokoty z povolání.[velký smích] Půjčila jsem to pak sestře a té se ta kniha tak líbila, že si ji šla koupit do knihkupectví. Jenže když se tam prodavačky zeptala, zda ještě mají na skladě ty kokoty,tak se se zlou potázala. [oči v sloup]

100137

26.03.2006 06:36

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

motto:

Když si báječnou ženskou vezme báječný chlap,
tak mají báječný život, který plyne bez útrap.
Celý den jen tak sedí a popíjejí šatóne di pap,
když si báječnou ženskou vezme báječný chlap.

Jenže já mám kolikrát dojem, že to dneska nejsou počty- kolik báječných mužů, tolik báječných žen, ale počty- báječné ženské, které nemohou najít slušného muže, protože po světě pobíhá až příliš mnoho namyšlených volů, co si dodnes manželství pletou s úklidovou firmou. Hodně českých mužů jsou duševně zaostalí jak muslimové, když dodnes nevnímají manželství jako rovnoprávné partnerství- ale považují ženy za nějaké služky. Jenže si neuvědomují zákonitosti, že žena a muž v manželství jsou spolu propojeni jako dvě spojené nádoby. Takže když on se snaží manželku přečůrat, tak se mu to vše zpátky vrátí jako bumerák, jak říkávala moje máma, i s pětiprocentním úrokem.[oči v sloup]

Ale abych se dostala k meritu věci, jak se říká učeně. Pokud různí ti zorbové a bočanové nepochopí, že kdo chce všechno, nemá nic, že kdo v manželství chce jenom brát, ale nic neinvestovat (myslím tím lásku a city), tak budou pořád po světě pobíhat sami jako kokoti a žehrat nad rozpadem tradiční rodiny. Oni si vždycky myslí, jak nad těmi hloupými slípkami zvítězí, ale pak to dopadá tak, že na jejich nezměrné sobectví doplácí obě pohlaví- všichni jsou singl a nikdo není šťastný. Vždyť nad názory mladého Zorby zůstává rozum stát. Kde on doteď žil? V afghánistánu? I vy se Pavle Bočane probuďte, služky došly! [velký smích]

100232

26.03.2006 06:46

Její a jeho deníček

A je to nespravedlivé

Jarmila 85.?.?.?

teď měli být v erotice chlapi, protože dívka byla minule. Ale možná je to jedno, stejně ti vyfocení chlapi tam vypadali pokaždé jak teplouši. [zmaten]

100233

26.03.2006 17:38

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Che che pane Bartáku a proč bych měla být nešťastná? Nebo si myslíte, že já od přírody odbojná jánošikovská povaha bych nedobrovolně žila 29 let s jedním mužem? A ještě k tomu, když mám ráda svobodu a na majetku mi absolutně nezáleží? Samozřejmě, že správný vztah má být rovnoprávný! Ta rovnoprávnost spočívá v tom, že když já vidím, jak je můj muž obětavý, dře od nevidím do nevidím, tak já tedy spořádaně uklízím, vařím, smažím, peru- a né že se na to vyseru. [velký smích]

Já vám přeji do života jen samé nej, nej, nej, proč ne. Ale mějte na paměti, že bumerangový efekt je neúprosný, a skutečně funguje. A co se týče té evoluční teorie, pokud se mi podaří to dobře sepsat, tak to pošlu na Zvědavce, ať se nad tím lidi mohou zamyslet.

100308

26.03.2006 17:40

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?


To je potěšující pane Jiří, že všichni nejsou takoví. Že je ale manželství velmi žhavé téma a výbušné téma, které lidi opravdu bere za srdce svědčí to, že na Novinkách pod článkem nazvaným V manželství se již rozvádí polovina lidí je neuvěřitelných 3900 příspěvků. Za normálních okolnosti je tam tak 500 příspěvků. Ale je jasně vidět, jak na těch Novinkách profíci manipulují s veřejným míněním. Je tam anketa, aby lidi klikli, z jakých důvodů se brali. Ale ten nejdůležitější důvod, proč se lidé berou tam není- z lásky. Takhle se prosím zpracovává průzkum mezi lidmi. Všiml si toho jeden diskutující a dostal za to nejvíc hlasů.
http://www.novinky.cz/zdravi/80586-v-cr-se-rozvadi-vice-nez-polovina-manzelstvi.html

100310

26.03.2006 17:41

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Pane Bočane, to je úplně jedno, kterou hemisféru používá chlap, a kterou ženská. Důležité je vědět, že by se lidé měli vychovávat k vzájemné ohleduplnosti v manželství a né že Weissovská Goebbelsovská propaganda bude bulíkovat chlapům na nos, že se mohou chovat jako hovada, jelikož jsou tak biologicky stavěni. Samozřejmě, že s vámi absolutně souhlasím v tom, že muži a ženy jsou rovnocenní, ale jiní a že v žádném případě nejsou stejní. Co říkají feminacistky mě nezajímá, já je na rozdíl od vás nestuduji. [vyplazený jazyk]

100311

26.03.2006 17:45

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Samozřejmě Alexo, že se vůbec nemýlím- jak bych mohla. [velký smích] Ten efekt bumerangu skutečně platí. Budu vám vyprávět příběh ze života. K švagrové chodil takový zajímavý chlap, velmi chytrý a velmi sečtělý. Vzal si za ženu o mnoho let mladší a krásnou dívku, ale husičku, hloupou jak vantrok. Udělal to proto, jak vy říkáte, protože se asi vzdělaných a rovnocenných žen bál- chtěl mít doma radši tu služtičku. Měli spolu tři děti, všechny průměrné, vlastně blbé. Ona ztratila svou krásu a neměl si s ní o čem povídat a patrně už ho ani svou blbostí nepřitahovala v posteli, a tak prchal z domu mezi kamarády jak jen mohl. Tak ona chodila za stejně primitivníma kamarádkama a dala se na chlast. Když pak ještě on přišel po revoluci o práci, tak si podřezal žíly. Ale zachránili ho a on začal chodit se sestřičkou z Bohnic. Ale pak jednoho dne zmizel a už ho nikdy nikdo nenašel. A jeho manželka zemřela ve 43 letech, pět let po jeho zmizení po něm, protože se uchlastala k smrti. Zůstaly po nich tři bezradné děti. A já jsem tenkrát z toho jeho zmizení dostala takovou černočernou depku, jakou jsem nikdy předtím ani potom nezažila, protože jsem ho měla ráda. A to je ten bumerangový efekt- když někdo promyšleně chce přečůrat život i ženské. Kdyby si vzal sobě rovnou, stejně intelektuálně založenou ženu, tak by takhle nedopadl.

100313

26.03.2006 17:49

Její a jeho deníček

RE: A je to nespravedlivé

Jarmila 85.?.?.?

pochopitelně se mi ti přílišní svalnatci nelíbí. Takoví normální hezcí kluci jsou vyfocení na super.cz, jenže tam jsou vyfocení jen do půl pasu. Takže je to na pytel pane stavitel. Když krása bez závoje, tak se vším všudy ne? Jako u té modelky Romanky, kterou poznal i pan Pastiňák, a u které jsme mohli obdivovat i její krásný řitní otvor. [velký smích]

100315

26.03.2006 17:53

Její a jeho deníček

RE: A je to nespravedlivé

Jarmila 85.?.?.?

já vím, já si to vzpomínám pane Vladimíre. No jo, je to těžký.

100317

27.03.2006 16:04

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Váš příspěvek je nesmírně zajímavý- jenže máte alespoň trochu tušení jak dál? Přestat se úplně množit a čekat na konec? Nebo myslíte, že perspektiva, že jsou sice všichni svobodní, ale ve skutečnosti osamělí, (i když všichni bohatě komunikují na internetu) je to pravé ořechové? A co ty ženy, které se přece jen pro dítě rozhodnou? Mají ho vychovávat samy a vše táhnout ze svého, v práci a všude diskriminované a vykořisťované, se sníženou životní úrovní?

Taky jsem totiž na rozpacích, jestli svým způsobem již přežilý, vlastně proti přírodě, uměle vytvořený manželský vztah nemá zákonitě skončit v propadlišti dějin. Jenže co místo něho?

100519

27.03.2006 16:08

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Copak, copak, vy nečtete příspěvky zdejších mužů, že káráte jenom mě? [oči v sloup]

100520

27.03.2006 16:10

Její a jeho deníček

RE: A je to nespravedlivé

Jarmila 85.?.?.?

To jste Vy Kateřino na té fotce?

100521

27.03.2006 16:21

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

No, ono se velmi snadno odsuzuje pane Vladimíre, když neznáte všechny souvislosti toho příběhu. Oni se brali velmi mladí, jak tenkrát bylo v socialismu zvykem. Jemu bylo 24 let, jí 19. On dal přednost kráse před rozumem, protože byl mladý a hloupý. Ve třiceti by již takovou chybu určitě neudělal. Udělali si tři děti dokud byli zamilovaní a pak spadla klec, octli se v pasti, z které nebylo úniku. Pak do toho ta pseudorevoluce. Kdyby pořád byl socialismus, měl by práci třeba do sta let. Znáte jak to tenkrát chodilo- všichni byli zaměstnaní a přitom všude scházeli lidi. Říkalo se- máme zavřeno, holt nejsou lidi. V socialismu by se prostě rozvedli a vůbec nic by se nedělo,ale po převratu byla úplně jiná situace. Do toho všeho ho přepadly zdravotní problémy, trvale trpěl bolestmi páteře, bral na to léky. No prostě to zabalil, protože nebylo úniku.

100524

27.03.2006 18:23

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Což o to, popisujete to hezky pane SandWalkere, ale to jak třeba v Německu nebo kdekoliv jinde, kde jsou ti skvělí Muslimové a ta jejich rodinná supermorálka- jak čas od času zavraždí nějakou tu Muslimku v tzv. vraždě ze cti- to je taky jenom propaganda? Děkuji nechci. Já jsem ráda svobodný člověk, byť v prohnilých morálních poměrech.

100569

27.03.2006 20:37

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

To mě mrzí, že jste smutný, ale já jsem se vás neptala na drogy, ale na to, zda je propagandou to, čeho se muslimové dopouštějí vůči ženám. To je totiž pro mě zásadní. Já miluji svou svobodu a nikdy bych nepřipustila, aby mi ji kterýkoliv neinteligentní kretén bral s tím, že jsem jen žena, kdežto on má na vše nárok.

100619

28.03.2006 05:42

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Nevím proč se pane Sodku tolik pohoršujete zrovna nad tímhle tragickým případem, když jak je známo se dnes rozvádí každé druhé manželství. A ti chlapi přece své bývalé manželky i děti rovněž nechají na holičkách. Dokonce se často znovu ožení a na své bývalé děti se zvysoka vykašlou -je jim zatěžko platit i mizerné alimenty, hádají se o každičkou korunu. Vždyť baba Blažková by Vám mohla vyprávět. [zmaten]

100720

28.03.2006 06:07

Nezmyselné obete

RE: jen jedno slovo

Jarmila 85.?.?.?

Vedle Matrixe jsem si ještě vzpomněla na Červeného trpaslíka a ještě na jakýsi film, natočil ho snad Spilberg. Byl o tom, jak na naší planetě žili již jen roboti. A ti roboti byli spolu propojeni telepaticky, takže spolu ani nemuseli mluvit- co si pomyslel jeden, hned věděli i všichni ostatní. Jenže jsem si říkala: K čemu to? Je snad existence umělé neživé inteligence kvalitnější než existence lidí, čili biologických organismů?

100724

28.03.2006 06:31

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

Jarmila 85.?.?.?

Fakticky jsou všichni dokonale sehraní, ta jejich sehraná činnost je prostě už dávno nepřehlédnutelná. Mě bylo hned divné, jak ji Motejl v MFD do nebes vychvaluje a Ruml jakbysmet. Hotová světice- a přitom ten její podivný životopis skutečně mluví sám za sebe. Mě v životě za mé názory nikdy komouši nepřipustili ani k lépe placeným funkcím, všechno měli dokonale ohlídané,i takové nuly jako jsem byla já jim vadily. A chudák Jan Palach- v posledních chvílích života ho hlídala Moserová, takže my ani nevíme, co skutečně sděloval národu, než naposled vydechl.

100731

28.03.2006 06:36

Její a jeho deníček

RE: Důkaz

Jarmila 85.?.?.?

Ale pané René, jakápak podpásovka? Pan Bočan si o to vysloveně říkal. Již třikrát tady strčil link na toho poťapaného Hausmanna a při každé příležitosti zavádí řeč na imaginární, neexistující feminacistky, i když o nich není vůbec řeč. [mrknutí jedním okem]

100733

28.03.2006 12:17

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

Ty bratry by byli povinni oddat

Jarmila 85.?.?.?

v případě, když by oba prohlásili, že jsou skutečně homosexuální. Protože u nich vůbec nejde o žádný incest- jelikož rozhodně nehrozí, že by spolu zplodili nějaké potomky. To samé by platilo i v případě dvou sester.Takže zplodili posranci jaký zákon? Zase úplnou hovadinu! [naštvaný]

100771

28.03.2006 14:05

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: Ty bratry by byli povinni oddat

Jarmila 85.?.?.?

jak už napovídá sám název- pohlavní styk je styk dvou pohlavních orgánů. Kdežto ti dva bratři by provozovali pouze a výhradně buď orál nebo anál. [velký smích], což není žádný pohlavní styk, ale ve skutečnosti náhražkový pseudosex. Takže to není žádný incest- ale naopak když jsou oba homo, tak splňují tu podmínku pro registrované partnerství. Stejně tak třeba šedesátiletý homo děda s dvacetiletým homo vnukem, co chce po něm bydlet v jeho bytě. [mrknutí jedním okem]

100779

28.03.2006 14:10

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

Nemá cenu, abychom to dál rozpitvávali. Ale nebylo to tak, jak si myslíte. U švagrových se scházela veselá bohémská společnost, která byla proslavená i v hospodě U zlatého tygra, kde měli léta pro sebe vždy každé úterý zadaný nejprestižnější dlouhý stůl zvaný pod parohy- hned vedle stolu, kde sedával Hrabal. No a ten kluk byl součástí té velké pospolitosti, stejně jako (tak trochu) i já a všechny naše děti. Ty chodily všechny společně do skautu a léto trávily na skautských táborech. Jeho manželku jsem znala jen zběžně- co jsem o ní věděla, to jsem se dovídala z vyprávění ostatních zúčastněných.

100780

28.03.2006 17:26

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Jarmila 85.?.?.?

No jo- ale kdo alespoň jednou za život neměl kudlu v zádech, že. Snad všichni. O děti se postarali děda s babičkou a byly už odrostlé a dneska už jsou dávno dospělé, postavili se na vlastní nohy. On se mi pak ale ve snech zjevoval jako taková bílá průhledná duše a povídal si se mnou.

100795

28.03.2006 17:41

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: Ty bratry by byli povinni oddat

Jarmila 85.?.?.?

No, mě se to ale z logického hlediska Davide nějak vůbec nezdá. Když se dva dospělí, svéprávní homobratři DOBROVOLNĚ rozhodnou, že si spolu budou provádět dráždění orgánů (jedno jakým způsobem), tak je přece nikdo za to nemůže soudit, že se dopouštějí incestu, když vůbec nikomu tím neškodí, ani neprospívají, pouze si dělají vzájemně dobře a nic víc. Potomstvo z takového jednání žádné nevzniká. Tak vo co go?

To s tím Clintonem je o něčem jiném. Především ponížil a zesměšnil svou vlastní manželku před celým světem tou svou pseudonevěrou, dále zesměšnil i tu Moniku, a pak vlastně celý americký národ, když musel být svědkem toho, že nejmocnější muž světa provádí v práci takové lehkomyslnosti, a přitom vlastní kufřík s knoflíkem.

100797

28.03.2006 17:49

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE:

Jarmila 85.?.?.?

Jasně, oni nebyli v KSČ, ale zato byli spolupracovníky StB.

100799

28.03.2006 21:25

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: Ty bratry by byli povinni oddat

Jarmila 85.?.?.?

Omyl Davide! Ta holčička je chráněna zákonem, takže úchyl nemá šanci. On ten pseudosex lze totiž charakterizovat jako sexualizované násilí (to je termín, který jsem vyčetla z jedné knihy o koncentrácích), takže je to totéž jako znásilnění.

V socialismu totiž pseudosex neexistoval ani v násilných činech, proto když se poprvé po revoluci setkali s tím, že někdo dívku nutil násilím k orální praktice- tak to bylo jenom omezování osobní svobody. Pak to tedy museli změnit, ale jak říkají ti Američani- pravý sex to není.

100845

28.03.2006 21:43

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: A co androidi?

Jarmila 85.?.?.?

No tak já dneska vzpomenu spisovatele Stanislava Lema, který právě zemřel a byl to neskutečný vizionář a génius sci-fi. Ale samozřejmě nepatřil mezi samovyvolené, takže mu spíš házeli všichni klacky pod nohy, než by mu přiznali zaslouženou genialitu. Stejně jako režiséru Tarkovskému, který geniálně natočil podle jeho knihy film Solaris. Ten se mi strašně líbil- ale ten film natočený nedávno s hezounem Clooneym vůbec ne. Tady vidíte, jak se dá sebelepší věc zkur..., tedy jako zpotvořit.

100849

29.03.2006 06:18

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Více takových životopisů

Jarmila 85.?.?.?

Klaus je vysoce inteligentní darebák, proto mu tolik lidí naletělo. Nezapomeňte ale, že umí hrát dokonalé šachy- a to nejen v reálu, ale i v životě. Také jsem toho názoru, že je to bezpáteřní svině, která přesně ví, kdy si může dovolit nechat si udělat mediální svatozář- jako v případě registrovaného partnerství.On moc dobře věděl, že to nakonec i přes jeho protest bude tentokrát schváleno- stejně jako já, neboť jsem to na Psu od samého začátku prorokovala. Všichni do jednoho, kdo pochází z Prognostického ústavu jsou svině- bylo to hadí hnízdo KGB.

100909

29.03.2006 06:36

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: Ty bratry by byli povinni oddat

Jarmila 85.?.?.?

Ne, já se omlouvám, samozřejmě že tomu nerozumím a v životě jsem neviděla trestní zákon. To jen zvečera mi vždycky narostou křídla a všechno vím a všechno znám- když se poněkud vína nabumbám. [oči v sloup] Takže zvečera berte moje řeči vždycky radši s rezervou.

100910

29.03.2006 15:31

Lesbický par vinen vraždou

RE: To je důkaz!

Jarmila 85.?.?.?

já bych řekla, že ani ne tak s psychickými chorobami, jako spíš s různými anomáliemi, které to malinké dítě vnímá- a pak si to chudák nemůže srovnat v hlavě, ztrácí úplně půdu pod nohama.

Jestli je totiž pravda, že jedna z těch vražedkyň po tom dítěti vyžadovala, aby jí říkal táto, pak je to tedy pro ten zdravý psychický vývoj dítěte zrůdnost. Všude kolem sebe vidí, že máma je žena a táta je pán. Ale doma jsou dvě ženy a jedna z nich po něm přísně vyžaduje, aby jí říkal táta- když jsou tedy řádně registrované a tvoří řádnou rodinu. No a takových různých anomálií to děcko zažije v mnoha rovinách- a pak z něj vyroste duševně vyšinutý jedinec. Proto pořád říkám, že registrované partnerství je zrůdnost- a režisér Troška už se nechal v obrovském článku v MFD slyšet, že děti do výchovy homosexuálům patří. Už nás začínají mediálně zpracovávat směrem k homosexualizování společnosti ve velkém. Jo a Kraus si pozval do pořadu velkého sympaťáka Vladka a o Virginii Wolfové jsem se v MFD dočetla, že byla lesba a její nejlepší přátelé byli gayové. zdá se, že tohle téma už nás hned tak neopustí. [zmaten]

100965

29.03.2006 19:19

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Více takových životopisů

Jarmila 85.?.?.?

Já bych to posoudila takhle: lidi typu Klause uvažují globálně a slouží globálním zájmům. Slouží globálním vůdcům, jedno jestli KGB nebo CIA, či oběma dohromady, ale zkrátka a dobře nějaká pitomá zemička plná pitomých čecháčků je ve skutečnosti nijak zvlášť nezajímá ani nedojímá. Protože oni se cítí užiteční v těch službách těch celosvětových zájmů. Pro nás, pro blbce hrají z rozmaru jen to divadýlko. Já když vidím ty fotky, jak třeba Klaus někoho přijímá na kobereček, aby mu vyčinil, jak je to všechno falešný a nakašírovaný- mě prostě ten chlap neoblafne ani náhodou, já to všechno vidím!

101007

29.03.2006 21:11

Její a jeho deníček

RE: Monozí dnes věří...

Jarmila 85.?.?.?

Teda Karle z Čech, já se z Vás vážně asi posměju. [velký smích] [velký smích] [velký smích] To je ale hróóózné, jak někteří lidé píší a uvažují. Jste klasa. Stejně jako pan Gejdoš. [velký smích]

101043

29.03.2006 21:23

Co nám „práskl“ nekrolog aneb Normalizační zázrak!

RE: Více takových životopisů

Jarmila 85.?.?.?

Pazdráth a Klaus si ve skutečnosti nijak neodporují- jak by si domluvené tajné služby mohly odporovat? Jako si ve skutečnosti neodporoval Zeman s Klausem- rovněž to byly jen estébácké hrátky ty jejich oposmlouvy.

Teď jsem před chvílí shlédla Brutální Nikitu- ano, přesně tak to ve skutečnosti ve světě funguje, jak to v tomhle kanadském seriálu ukazují.

101047

31.03.2006 15:33

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

Většina proti menšině vládnoucích není až tak bezbranná

Jarmila 85.?.?.?

Mně se líbí Francouzi, že jakmile se jim něco nelíbí, tak vyrazí do ulic a bouří. Můžeme si tu situaci tak nějak přirovnat k lidskému tělu. Když mozek dělá špatná rozhodnutí a rozhodne, že tělo má vyjít do dvacetistupňového mrazu nahé- tak se tělo odvděčí tím, že dostane velké horečky, ulehne do postele a odmítne pracovat- a mozek je ze svého špatného rozhodnutí nahraný.

To znamená, že by se lidé měli ve velkém vždy okamžitě bouřit a vyjít do ulic, jakmile mají mocní tendence je příliš zotročovat. Když viděl Rath jak lidi s ním velmi nesouhlasí, tak již taky poněkud sklapl- jinak by se ten paskřivec roztahoval dál jako neomezený diktátor. A Paroubek jakbysmet.

101350

01.04.2006 20:50

Lesbický par vinen vraždou

RE: Jen mě tak napadlo, ..

Jarmila 85.?.?.?

Nikoliv Zorbíku, ty bláznivé osmnáctileté ucho [velký smích], mně osobně vůbec nebude líto, že český národ vymře. [velký smích] Zaslouží si to, a to tak, že velmi. [velký smích] [velký smích] Západní země se chovají naprosto normálně, že už se dál nemnoží- v souladu s přílišným přemnožením lidstva na této planetě. Kdo se chová nenormálně, tak jsou to právě muslimové, kteří doteď drží vládu nad reprodukcí žen, takže se dál množí jako potkani, což je naprosto nenormální stav, který v přírodě nemá obdoby. Ani u jediného živočišného druhu neexistuje, že by samci rozhodovali o tom, kolik samice musí mít povinně potomků. To je jen u lidí- a pak to taky takhle dopadá- lidstvo kvůli přemnožení půjde do kopru. Chápete?

101638

03.04.2006 22:31

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

Petře Gejdoši, jste bezkonkurenční, máte můj obdiv. Zmínil jste Starý zákon. Já se tedy v těhle náboženských věcech nevyznám, ale když jsem dočetla tu knihu toho Brauwna o té šifře Leonarda, tak mi přišlo zvláštní, že on tam pořád kritizuje křesťanství, ale o Starém zákoně ani muk. Přitom právě i křesťanství vyšlo z těhletěch původních židovských textů.

Co mě tedy pobavilo bylo to, že jsem se v té knize dozvěděla, že pěticípá bolševická hvězda je ve skutečnosti matriarchální symbol jak noha, neboť to znázorňuje vesmírnou konstalaci Venuše a všechny ty trojúhelníky v té hvězdě obsažené jsou ve skutečnosti symboly ženského lúna. No, kdo by si to kdy pomyslel. Jenže je mi záhadou, jak vznikla ta šesticípá hvězda, která má ještě o jeden ten trojúhelník navíc. [velký smích]

101932

04.04.2006 07:21

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jarmila 85.?.?.?

Ne pane kemo, komunisté se neklaněli symbolu dělohy,protože ta má tvar býčí hlavy, ale klaněli se několik tisíc let starému matriarchálnímu symbolu pubického ochlupení, který má tvar trojúhelníku, jak známo. No, jenže já díky komoušům už napořád budu pěticípou hvězdu vnímat již jen jako bolševický symbol, z paměti holt již nevymažu rudoarmějce s rudou hvězdou na čepici, jak líbá českého partyzána. [chechtot]

101973

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 763 417