Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.12.2005 07:47

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Ano paní Ájo, konečně jsem to i já starý zabedněnec pochopila, že i já jsem ta malá mořská víla. [smích]

85661

27.12.2005 07:51

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

tak vy jste tomu pane Arkane nasadil korunu. [velký smích] Tak to už tedy radši pro dnešek končím, protože zrovna já jsem ta černá ovce, která nikdy nechce spolupracovat s kolektivem. [naštvaný]

85662

28.12.2005 09:03

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Máte pravdu Jarmilo. Zabednenec jste. Nekdy az takovej, ze me pripominate Blahnika. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

85807

28.12.2005 09:08

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

To je od Vás milé oji, že jste na mě konečně trošku milý. A až bude zanedlouho ta Vaše malá víla mluvit, tak nebuďte líný a ty její perly si zapisujte- je to potom moc hezká vzpomínka. Já jsem si je bohužel nezapisovala, neb jsem byla líná, a tak mám uchováno jenom to, co uchoval můj mozek v paměti. A to je škoda, neb paměť je velmi ošidná.

85809

28.12.2005 09:12

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Já nevím pane Antiseptiku, ale kdyby bylo otevřeno Museum of Woman- cítil byste to tak, že je to i Vaše muzeum? Že v tom slově woman jsou obsaženi i muži- takže je to i o mužích a pro muže?

85811

28.12.2005 09:22

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

S tím Slovenskem je to velmi trefné přirovnání pane Gejdoši. Zatímco pro vás to byla ptákovina, tak já jsem jejich touhu po osamostatnění velmi dobře chápala. Ten název Československo byl totiž veskrze špatný, protože je trvale a automaticky stavěl do podřadné pozice- oni byli pořád jen ti druzí vzadu. A když byl nějaký Slovák v cizině a řekl že je z Československa, tak cizinec řekl: Áááá čekó, rozumím, Praha, to já znám. A marně Slovák vysvětloval, že není žádný Čech, ale hrdý a emocionální Slovák.

Takhle to cítili i řadoví Slováci a pochopila jsem to už někdy v patnácti letech, když jsem byla na Slovensku na prázdninách. Začala jsem si ve stanu vyzpěvovat píseň: Pasol Jano tri voly u hája. Přiběhl rozlícený slovenský mladík a řekl mi, ať toho zpěvu nechám, nebo mi dá facku. On ten můj ječivý zpěv totiž pochopil tak, že já jako Češka si dělám ze Slováků a jejich písní posměšnou srandu.

Kdybychom se jmenovali jinak, třeba Středoevropská republika, tak bychom se asi vůbec nerozpadli.

85812

28.12.2005 09:29

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

A to ještě ani TS netušíte, že chci příští rok zaslat svou Reformu češtiny do soutěže Česká hlava. [velký smích] A že tam hlavně navrhuji, aby se v příčestí minulém psalo jednotně měkké i- stejně jako je tomu ve Slovenštině. No nebyla by ta čeština nádherně zjednodušená? No řekněte, nemám pravdu?

85813

28.12.2005 09:41

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Vždyť já vím Alexo, že kočky nejsou pitomé, mám taky dvě doma. No, s tou hlavou a krkem to platilo v patriarchátu, nikoliv však nyní. Dnes je to tak, že jsou v manželství dvě rozdílně uvažující hlavy, které se vzájemně korigují. Za trefný považuji obrázek, kde muž má manželku navlečenou jako maňáska na ruce- že s ní hýbe, ale ona zase má jeho paže na šňůrkách jako vodicí loutku. Víte jak to myslím, dovedete si tu vzájemnou interakci představit?

Ty výhody Alexo jsou v manželství oboustranné, nikoliv jednostranné- že by snad bylo manželství výhodné jen pro ženu. Manželství je výhodná symbióza dvou jedinců, že se vzájemně podporují, aby se jim snadněji žilo, aby měli společné děti a aby nebyli osamělí. Pokud by to nebylo výhodné pro oba dva, tak by nemělo smysl v tom manželství setrvávat a člověk by si žil radši sám, třeba s kočkama.

To je jenom o zvyk Alexo, slovo člověkyně vůbec nezní špatně, akorát na to slovo nejste zvyklá, toť vše. Vemte si, že se mužům říká rodič- a to přesto, že nerodí. A taky vám to vůbec nepříjde divné.
Zdraví člověkyně Jarmila
85814

28.12.2005 10:00

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Mezi čarodějkou a čarodějnicí je podstatný rozdíl pane Kryso. Čarodějka je krásná žena, která ovládá různá kouzla- je to spíš kladná postava, kdežto čarodějnice je stará zlá babice, která sice taky umí kouzla, ale všem kolem sebe škodí, protože ve svých kotlících vaří samé jedy. Pozor na ni, pane Kryso! [velký smích]

Všechna ostatní slova a pojmy jsou mi ukradená- ať se muži a ženy nazývají jak chtějí. Ale slovo člověk mi ukradené není, protože je to klíčový pojem. Je to označení živočišnéhu druhu homo sapiens, takže by u člověka měl existovat nejen maskulinní název, ale i feminní- a tím je člověkyně. Howgh!

85817

28.12.2005 10:07

Kde mají stát mořské víly?

RE: Zbytečné slovní přestřelky, až do vypsání pastelky.,

Jarmila 85.?.?.?

a pane Nafťák nebyli to spíš dva býci? Teda spíš býk s krávou, bych řekla- abychom byli přesní. Mezi býkem a volem je taky rozdíl- však asi víte jaký, že. [oči v sloup] Není nad přesnost v českém jazyce.

85818

30.12.2005 09:54

Kde mají stát mořské víly?

Novoroční přání

Jarmila 85.?.?.?

Tolik řečí kvůli tomu,
že chtěl být člověk člověkyní.
Zdá se, že když je člověk sviní
že to vadí lidem méně,
než když chce být člověkyní.
Ale teď už mám v jedné věci jasno:
Byl jeden člověk a ten měl syna,
ale tím člověkem nebyl táta
ale byla to máma.
A byl jeden Bůh a ten měl taky syna,
ale tím Bohem nebyl táta,
ale byla to taky máma.
On ten syn měl totiž matky dvě:
jednu vesmírnou-Bohyni
a jednu pozemskou-Marii.
Jen ten anděl, ten duch svatý
byl mužského pohlaví, neb oplodnil Marii
a duchyně přece neexistují-
jen malé mořské víly.

A vzpomeňte si na tu pohádku:
vždyť i ta malá mořská víla
chtěla býti člověkem.
Ale nešť. Přeji všem obrům, skřítkům, červeným trpaslíkům, malým mořským vílám, princům i princeznám, panu Stworovi i všem diskutérům na Zvědavci ať se jim v Novém roce 2006 dobře daří a volně dýchá.
http://diskuse.dama.cz/img/19953.gif http://diskuse.dama.cz/img/19953.gif

86024

30.12.2005 10:00

Kde mají stát mořské víly?

djb, Vy pořád nechcete pochopit o co mi jde

Jarmila 85.?.?.?

TEN člověk se správně měl skládat:
Ten člověk= člověk i člověkyně (jako je slon= slon i slonice)
Ta člověkyně= je jenom samice (jako je jenom slonice)

Ale v češtině je to tak, že žena má k dispozici pro sebe jen ten obecnější výraz ten člověk, ale užší výraz jako má slonice , tak člověkyně k dispozici nemá. Proto u slonice můžeme říct, že slonice kojila slůně, kdežto u ženy můžeme jen použít, že ten člověk kojil dítě. Což je absurdní. Chápete to? Samozřejmě, můžeme ještě použít, že žena kojila dítě- jenže žena není označení ŽIVOČIŠNÉHO DRUHU, to je jen označení samice člověka. Takže buď měl existovat jen muž, žena a dítě- jako existuje býk, kráva tele, anebo měl být člověk,člověkyně dítě- jako je slon, slonice, slůně. Ale čeština to to má tak, že existuje- člověk, člověk dítě a to je totéž, jako bychom říkali býk, býk tele nebo slon, slon slůně. Už chápete ten rozdíl? Proto se v češtině opisně používá: Člověk, žena dítě, což je tedy nesprávné protože žena je taky člověk.[oči v sloup]

86025

30.12.2005 15:07

Kde mají stát mořské víly?

Tak teď to ještě lépe vysvětlím Alexo:

Jarmila 85.?.?.?

kur domácí= kohout, slepice, kuře
skot domácí= býk, kráva, tele
TEN slon= slon, slonice, slůně
TA kočka= kocour, kočka, kotě
TEN krtek= krtek, samice krtka, krtčí mládě
TA gorila= gorilí samec, gorila, gorilí mládě

Všechna ta zvířata světa mají jen jedno konečné označení, na rozdíl od člověka, který má dvě možnosti vyjádření:

1.Člověk= muž, žena, dítě
tahle varianta je bezchybná a měla existovat jenom ona.

druhá varianta:
2.Člověk= člověk, člověk, dítě
A v této druhé variantě se stala chyba v logice: že místo toho druhého člověka měla být člověkyně. Takže žádné zvíře světa takovouhle blbost neobsahuje- jenom člověk. Takže ta druhá možnost vyjádření měla správně být:
2.Člověk= člověk, člověkyně, dítě.

Jinak Vám přeji Alexo do Nového roku, abyste si k sobě našla člověka- lásku, kterou byste měla opravdu ráda. V tak mladém věku není člověku samotnému příliš dobře. Když tak hodnotím svůj život, tak nejhorší mé roky byly mezi 20-25 lety. Hrůůůůza! Nevím z jakého důvodu se říká šťastné mládí. Kulové kemo! (promiňte pane kemo![velký smích] ) Naopak tohle mé období je mé nejspokojenější a nejšťastnější období. Nevím sice jak dlouho to vydrží, ale doufám že alespoň těch 10 hezkých let ještě bude.[smích]

No když nic jiného, tak alespoň skvěle pobavím tou Reformou češtiny plno lidí, jak Vy říkáte- takže to taky splní svůj účel. On už mi na Psu kdysi řekl doxa, že jsem Cimrman lesní. Ale já jsem ho opravila, že spíš zahradní. [oči v sloup]

[oči v sloup]

86046

31.12.2005 09:41

Kde mají stát mořské víly?

RE: Tak teď to ještě lépe vysvětlím Alexo:

Jarmila 85.?.?.?

slovo to dítě je Alexo zcela v pořádku, protože vyjadřuje totéž co- to mládě u zvířat. Samozřejmě, že přesnější by bylo slovo – to človíče, ale to už je jedno, prostě slovo dítě je na rozdíl od slova člověk zcela v pořádku.

Jinak je pravda, že na samotu se sice neumírá, ale taky je pravda, že samotného člověka tak život nebaví. Život ve dvou je úplně o něčem jiném než život singl. Je lepší žít pro někoho, než jen sám pro sebe. Když člověk žije jen sám pro sebe, má pořád pocit, že ten jeho život nemá žádný smysl. Prostě když je člověk sám, nemá se ani o koho opřít- ale když je s někým, tak se vzájemně podpírají a belhají vstříc svému osudu a hned je jim o sto procent veseleji. Jistě, svět se řítí do řiti a nevidí to dneska už jen slepí- ale ve dvou se to lépe táhne a ve dvou se lépe i do té řiti řítí.
[oči v sloup]

Tak šťastný a veselý, snad to ještě nebude tolik v ..... [velký smích]

86135

31.12.2005 09:46

Kde mají stát mořské víly?

Již nemám sílu Vám něco vysvětlovat djb :o)

Jarmila 85.?.?.?

ale přesto Vám napíšu ještě pár vysvětlení. Ano, samozřejmě, že můžete teoreticky použít větu: Slon kojil slůně. Ale proč byste to dělal, když máte k dispozici slovo slonice? To by Vás měli za blázna, kdybyste napsal takovouto větu. A stejně tak by na Vás koukali jako na cvoka, když byste napsal: člověk kojil dítě. Automaticky totiž každý napíše, že žena kojila dítě. Když převedeme případ člověka na případ kohouta, tak by to v kohoutím případě vypadalo takto:

Kohout= kohout, kohout, kuře

Takže potom by se jednou řeklo, že kohout snášel vejce a podruhé, že kohout kokrhal na plotě. Byl by v tom prostě bordel, stejně jako u slova člověk. Prostě není normální, aby se nejfrekventovanější slovo člověk nedalo na ženu v mnoha případech vůbec použít! To slovo mělo být tak jednoznačné, aby se dalo na ni použít vždycky, nejen někdy, svátečně. (Mladý člověk šel po ulici= jak zde mohu vyjádřit, že se jedná o dívku? Nebo: Dva lidi v autě zahynuli, jeden člověk vyváznul bez zranění= jak zde mohu vyjádřit, že tím člověkem byla žena? Proto musí novináři tu větu napsat jinak: dva lidi zahynuli a jedna žena vyváznula bez zranění.) Prostě člověk u žen se dá použít jen asi tak z 10 procent, kdežto u mužů se používá kdykoliv. A víte o co zde jde jdb? Že kdyby žena nebyla z lidství tolik vystrčena, tak by si muži víc uvědomovali, že to není jen nějaké hezky tvarované maso, jen takové žebro z Adama, ale že je to úplně ten samý člověk jako oni.

Když je tedy čeština tak obrovsky bohatá a tvárná, jak nám tady předvedl pan Táborský- tak proč zrovna u tak veledůležitého slova jako je člověk byla k ženám tak skoupá? Já vám řeknu proč: protože v minulosti žena za člověka nebyla vůbec považovaná. Proto!

Jinak se všem ostatním omlouvám, že jim již neodpovím, protože musím jít dělat chlebíčky. Lituji, že jsem se nechala zatáhnout do téhle debaty- vždyť původně jsem jen slušně odvětila panu oji a víc jsem neměla v úmyslu se tom bavit.

Tak Vám taky přeji djb překrásný příští rok- a já už jdu, neb nemám nic hotový, ba ani noviny přečtený. [oči v sloup]

86136

01.01.2006 10:18

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

To si asi pletete pane Táborský s mořskou pannou. Abyste nebyl jak ti námořníci, co tak dlouho neviděli ženskou, až si pletli i mořské vochechule s mořskými pannami a mořskými vílami. [vyplazený jazyk] [velký smích]

Přeji hezký nový rok po celý rok.

86243

01.01.2006 10:27

Kde mají stát mořské víly?

Vše nejlepší v novém roce djb

Jarmila 85.?.?.?

ale nedá mi to, abys si na závěr do Vás nerýpla: To jsou nějaké argumenty, že se Vám dívka stejně víc líbí než člověk? Tady jde o to, že jsem dokázala, že čeština v sobě skutečně obsahuje nelogismy a že mám tedy jako vždy pravdu. [vyplazený jazyk]

86245

02.01.2006 11:58

Kde mají stát mořské víly?

Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Jarmila 85.?.?.?

a tak zasvěceně o nich mluvíte pane Táborský- máte s nimi nějaké vlastní zkušenosti?

Ale jsem si trošku zagůglovala a na mou duši, ta malá mořská víla má skutečně vocas, ona je to vlastně mořská panna. To jsem tentokrát výjimečně zvojtila pane Táborský a nerada přiznávám, že výjimečně nemám pravdu. Jsem z toho ale na rozpacích, protože jsem se odjakživa domnívala, že hlavní činností víl je tančení na paloučku za svitu luny. Proto vždycky když jsem se chtěla v dětství proměnit ve vílu, stačilo si vzít jen průsvitné silonové šatičky a k tomu silonový šáteček. Pak jsem se s kamarádkami vznášela ladnými skoky na louce a mávala přitom půvabně tím šátkem, jako když odháním mouchy.

Teď mi právě taky konečně došlo, proč ona vlastně chtěla být mermocí člověkem. Ne proto, jak jsem se já naiva domnívala, že člověk to zní hrdě- ale ona potřebovala mít nohy, aby si mohla s tím princem zatančit při měsíčku na paloučku. [oči v sloup]

86331

02.01.2006 15:18

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Jarmila 85.?.?.?

Proboha Pavle kde jste to četl? Kdo tam byl pod tím podepsán? Který nick? Jedno jméno mě napadá, ale nechci ho tu psát předem, když nemám jistotu. [naštvaný]

86337

02.01.2006 18:27

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Jarmila 85.?.?.?

Já nejsem líná Pavle, akorát nevím kam se mám podívat, když ty diskuse byly zrušené. Ale hned jsem si říkala, že to byla andyo. To tedy vážně nevím jak ji mohlo napadnout nazvat mě antisemitou. Ať mi najde zde někdo na Zvědavci jediný můj příspěvek, který by byl proti Židům nebo Romům. Já totiž nejsem žádný rasista, ani jedním ani druhým směrem- protože si uvědomuju, že celá věc kolem toho všeho je nesmírně složitá.

I ve své internetové knize zdůrazňuji, že jsme všichni jediný živočišný druh homo sapiens, takže neexistuje žádná méněcenná, ani nadřazená rasa, či dokonce bohem vyvolená. Existují jen technicky vyspělejší země a země zaostalé, rozvojové.

Takže andyo, jestli tohle čteš, buď tak velmi laskavá a dokaž ty své lži ohledně mého antisemitismu.86356

03.01.2006 13:35

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Na BL diskuse byla - než ji Čulík zrušil

Jarmila 85.?.?.?

Ale kdeže Pavle, já nebrojím proti všem mužům- jenom proti těm namyšleným, co si myslí že sežrali všechnu moudrost světa a kdyby mohli, tak by ženám upřeli i ty nejzákladnější práva. A to jenom proto, že jsou sami zakomplexovaní až na půdu.

Ale když už jsem v tom psaní, tak zde rozepíšu důvod, proč se nenavážím například do Romů. Těžko bude někdo tvrdit, že celý indický národ je méněcenný, protože jsou to Indové, tudíž vlastně Romové. A tak si musíme uvědomit, jak to všechno vlastně vzniklo- najít nejzákladnější kořeny celého problému. Romové byli kdysi vyhnáni ze své vlastní země dobyvateli, bílými okupanty, kteří původní obyvatelstvo prohlásili za méněcenné a nečisté. Vlastně nejvíc rasističtí z celého světa jsou paradoxně Indové, protože dodnes se mezi sebou od narození kastují na vyšší a nižší živočichy.

Tím že byli vyhnaní Indové-Romové tmavé pleti, tak se lišili od bílých a byli od samého počátku v cizích zemích diskriminovaní. Nemísili se s bílým obyvatelstvem, byli bílou většinou stejně jako černoši v Americe ojakživa odstrkovaní a tak se museli množit jen mezi sebou, čímž utrpěl jejich genom. Za 4 století si taky již zvykli na to, že jsou "vyvrhelové" společnosti. Něco podobného se přece až donedávna dělo i v Americe, kde ještě v 60 letech museli černoši bojovat za rovnoprávnost a já si na to moc dobře dodnes pamatuji jak je tam naháněl Ku-klux klan a čas od času nějakého černocha pro výstrahu zmasakrovali nebo upálili.

Romové se ze svého neblahého osudu mohou vymanit tak, že by se měli snažit co nejvíce se mísit s bílým obyvatelstvem. Takhle se vymanil ze svého proklatého osudu zpěvák Vlasta Horwáth- je takovou první bílou vránou.

No a když budu konstatovat, že v tramvaji č.22 lze spatřit romské skupiny jak okrádají turisty- jsem rasistka? Já myslím že nejsem, stejně jako nejsem, když zkonstatuji, že čeští muži se dodnes k českým ženám chovají povýšeně a nadřazeně a rovněž tak nejsem rasistka, když zkonstatuji, že jestli je pravdivá ta zpráva o rozkrádaní majetku v 90. letech- tak je na tom něco divného, když se v tom velkorozkrádání vyskytuje až příliš velké a nenormální procento občanů židovské národnosti.
86443

03.01.2006 14:07

Čas, aby muži byli zase muži

Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 85.?.?.?

je třeba si uvědomit tu nejzákladnější věc: že rozklad západní společnosti mají na svědomí vládnoucí nejvyšší papaláši, ať už ti naši nebo ti v Americe, protože jsou to právě oni, kdo určují život širokých mas až do těch nejmenších podrobností.

Tradiční rodina se vším všudy by mohla dodnes prosperovat, kdyby k tomu měla dobře nastavené podmínky. Jenže ti nahoře dělají všechno proto, aby rodinu rozbili, aby společnost atomizovali- protože právě takové společnosti se nejlépe vládne. Rozděl a panuj a k tomu chléb a hry- takhle to těm vládnoucím elitám dokonale vyhovuje. K tomu všemu se ještě přidává to, že díky zničenému životnímu prostředí ubývá mužům spermií a celkově jsou čím dál víc díky mnoha okolnostem frustrovaní. To samé ženy- díky antikoncepci jsou mnohem méně plodné a taky jsou z mnoha příčin značně frustrované.

Když se to vezme kolem a kolem, tak příliš množit se vlastně nemusíme, skutečně stačí v rodině jedno nebo nejvýš dvě děti- ale rodina by mohla zůstat zachována, kdyby ti nahoře to chtěli. Jinak co se týče správného mužství- to rozhodně nespočívá v přílišné agresivitě muže. Pocházíme z tvorů podobných šimpanzům bonobo, kteří nebyli nijak agresivní, ale o to víc se věnovali sexu. Svědčí o tom naše stavba těl i naše zuby, které napovídají o tom, že jsme byli všežravci s převahou rostlinné stravy- vždyť muži ani nemají špičáky, tak jako šimpanzi, nemají po těle vůbec žádné zbraně, mají chrup úplně stejný jako ženy- a právě to svědčí o tom, že bývali kdysi mírumilovnými samci, tak jako jsou samci bonobů.

86447

03.01.2006 14:16

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Jarmila 85.?.?.?

cheché, pane Táborský, tak vida,Vy jste si v životě užíval i s ochechulemi. [velký smích] To je správné, to chválím, proč si mají s muži užívat jen krásky- i ochechule mají nárok. A dokonce nejen ty mladé, ale i ty staré si myslím. [oči v sloup]

Aha, tak už mám v těch vílách jasno. Stejně jsem měla nejradši pohádku O Švandovi dudákovi. Byla taková správně pohanská- a jeho matka byla padlá víla a jak ho ta Dorotka od pekla zachránila, to se mi taky líbilo. Taky ráda muže zachraňuji od všelijakých pohrom. [oči v sloup]

86450

03.01.2006 14:27

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Jarmila 85.?.?.?

Je krásná Tome, akorát mi připadá tak nějak jako hloupá blondýnka dohromady s nafukovací pannou. A ty její silikony ji asi v moři pěkně nadnášejí- že se ani potopit pořádně nemůže. Kdepak! To já si při pohledu na ty svoje říkám: svislé, ale pravé a moje. [mrknutí jedním okem]

86454

03.01.2006 14:29

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Jarmila 85.?.?.?

Ráda Pavle, ale sama jsem bohužel ve finanční krizi. Co kdybyste si pučil a založil mě, já bych se pak za vás přimluvila v nebi. [smích]

86456

03.01.2006 17:07

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ty jsou překrásné ty vochechule, přímo boží

Jarmila 85.?.?.?

Já myslím, že feministky končí zaručeně v pekle- takže se těšte Pavlíku Čertíku na príma společnost, ty Vás v pekle pěkně oblaží [velký smích] [velký smích] [velký smích]

86482

06.01.2006 16:20

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Já pro žádné ženské hnutí nepracuji blbečku, já jsem poctivá idiotka sama za sebe. A můžeš mi říct co je to IMHO ty chytráku? To víš, když jsem ta idiotka, tak to nevím...

86931

06.01.2006 21:47

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Jarmila 85.?.?.?

Díky Pavle! [velký smích]

Ta medvědí služba se již tady IMHO asi už neukáže, aby mě poučila.

86961

07.01.2006 09:06

Kde mají stát mořské víly?

Nazdárek pane oji :o)

Jarmila 85.?.?.?

zdraví kašpárek. [smích]
Teda vlastně ne, svým založením jsem přece
ta malá mořská víla,
která se ale kolikrát v životě málem utopila.
Svým psaním nemohu poškodit ženské hnutí,
neb mé nápady jsou jen takové mysli pnutí.
To víte, že jsem si včera taky dala víno
neb na jeho dně vždy vidím nějakou tu pravdu.[velký smích]
Ale je pravda, že mi to kolikrát dělá medvědí službu [zmaten]
IMHO trocha dobrého vína denně nikdy nezaškodí,
to se vždycky hodí. Na zdraví pane oji!

87030

09.01.2006 07:58

Co se v mládí naučíš...

Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Při pohledu na fotku, kterou máte dole na závěr pod všemi pod články, nazvanou Matka a manželka roku, na níž žena a dítě mají černou pásku přes oči jak nějací hledaní zločinci, žena kouří muži péro a dítě přitom saje z láhve se ve mně zvedl pocit hnusu. Říkala jsem si: Tohle má být legrace? Ono nestačí, že na internetovém pornu jsou ženy předváděny jako gumové panny s třemi otvory- teď nastane doba, že se začne znevažovat i mateřství a manželství?

Nebyla jsem si však jista, jestli nejsem náhodou jen zaujatá a nemám pro takovouhle „srandu“ pochopení, a tak jsem dnes ráno přizvala svého muže, ať se na tu fotku podívá a řekne coby chlap svůj názor. A můj muž na to řekl: Je snad na palici nebo co? Nebo pedofil? Za tohle bych ho nakopal do prdele!

Jinak soulož je už u nás v Česku schválena od 14 let- první krok směrem vyhovění nárokům pedofilů byl již tedy učiněn. A tak dnes děti nesmí do 15 let v hospodě popíjet alkohol, ale od 14 let mohou soouložit a být rodiči.

87283

09.01.2006 11:51

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

To jsem ráda pane Shatterhande (už můžu zase s dvěma tt?[mrknutí jedním okem]), že jste stejně staromódní jako já a můj muž. Také jsem šťastná, že jsme měli oba to ohromné štěstí, že jsme prožili nádherné dětství plné her bez televize a počítačů, stejně jako pan Stwora. Náš charakter a životní postoje byly formovány výhradně pohádkami, kde dobro vždy vítězilo nad zlem, a také jsme přečetli stovky dobrodružných knih s černými pruhy na vazbě, kde rovněž vždy charakterní muži vítězili nad darebáky. Navíc jsme oba vyrostli v pruderním prostředí, takže se i dodnes domníváme, že sexualita je velmi soukromá činnost, která před zraky dětí nepatří.

87321

09.01.2006 11:54

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

to jsem taky pochopila pane Kavole, že je to vtip- ale zároveň je to porno, to nepopřete. Je tam znázorněn orální sex a je znázorněn veřejně na stránkách, které jsou běžně dostupné všem lidem, a které si běžně mohou číst desetileté děti. Tohle je první vlaštovka- ale pokud by se takovéhle „legrácky“ běžně rozšířily na tisíce serverů, pak by tedy sex byl veřejně dostupný všem dětem, co brouzdají po internetu, sotva by uměly od mateřské školky zacházet s počítačem.

A pokud by tyhle „vtípky“ běžně dětem ukazovaly, že je naprosto normální, že rodiče běžně šukají před svými dětmi- pak by se to stalo i běžnou skutečností. A od toho už není daleko zapojit do sexuálních hrátek i samotné děti, vždyť přece o nic nejde, když by to dělaly dobrovolně a rády- to už tvrdil i soudruh Weiss v TV, že ve střední Indii je to normální, že desetiletá děvčátka si hrají s dospělými muži. A ta asociace- podívejte se děti, vždyť nasávání mlíčka z láhve je totéž co nasávání „jiného mlíčka.“ Akorát mi není jasné, proč mají matka i dítě překryté oči páskou, když o nic nejde.

PS: můj muž má svou hlavu a kde může, tam se mnou nesouhlasí. Nikdy by se nesnížil k tomu, aby mi dal za pravdu jen tak, aby měl ode mne pokoj.

87323

09.01.2006 12:02

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

však říkám pane Koubku- že to vše je pouhý začátek, pouhé nakousnutí. Je možné, že to nakonec nebude ani schváleno, jisté však je, že třeba Slováci,na rozdíl od Čechů řekli své okamžité ne. Když to schváleno bude, několik let bude pokoj. A pak to začne nanovo: řekne se, že děcka jsou vyspělá a že stejně už šukají od dvanácti, tak proč nesnížit hranici na 13.

Jinak to jsem ani nevěděla, že se může v hospodě nalévat alkohol až od osmnácti, já myslela, že od patnácti. Tak v tom případě je to tedy tuplem směšné: zničit si život nějakým průserem v sexu můžeš již ve 14 letech, ale dát si v hsopodě pivo v 17 letech nesmíš.

87325

09.01.2006 12:07

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

ano djb, to je on. A není ani tak vůl (vždyť je to profesor[zmaten]), jako spíš velmi rafinovaný manipulátor davů. Pomáhá vymývat mozky- pozoruji jeho činnost již od "revoluce".

teď musím letět zařizovat, ale až budu mít čas, napíšu něco o technologii moci č.3- jakým způsobem média zpracovávají masy.

87326

10.01.2006 07:40

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

tak asi takhle pane Bartošku. Viděl jste někde někdy v pornu přítomnost dítěte, byť jen v pozadí? Já nikoliv. Domnívám se, že je to dodnes trestné- proto ta žena a to dítě mají černou pásku přes oči, aby nebylo poznat o koho jde.

Jinak panu vandalovi, který jako první zhnojil mou reformu voleb nemíním vůbec odpovídat, jenom chci poznamenat, že co se týče porna, tam není problémem to, že jsou ženy také schopny těch nejhorších prasáren, tam je problémem to, KDO ty prasárny zveřejňuje- a to jsou výhradně muži. I na tu největší špinavost totiž seženete lidi, když jim dobře zaplatíte, nebo když jsou drogově závislí a tak podobně- čili tihle lidi vinni nejsou, to jsou jenom tupé nástroje. Stejně jako jsou nástroje lidi, kteří si zřizují herny- vinni jsou ti nahoře, kdo jim je povolí, ti kteří svými rozhodnutími řídí morálku společnosti. Proto na internetu klidně můžete shlédnout, jak ženská kouří péro koňovi, nebo jak černoch střídavě a bez přerušení a bez umytí ho strká ženské do zadku a vzápětí do úst- protože to není trestné, nebyly na to stanovené žádné zákony. Takže nepochybuji o tom, že by se našly i ženské, které by své dítě propůjčily pedofilům k natáčení a kdyby to nebylo trestné, tak bychom mohli shlédnout dvouleté dítě ne jak dudlá z láhve, ale jak kouří dospělého chlapa. A o to tady kráčí- že tu fotku zveřejnil pan Stwora, nikoliv nějaká ženská.

87443

10.01.2006 09:09

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

a dítě přítomné v pornu je chutné, pane včeličko? Proč myslíte, že se ve mně zvedl hnus, když jsem tu fotku viděla? Protože mám v sobě na rozdíl od pana Stwory ochranitelské mateřské pudy. A teď si představte, kdyby takovéhle malé dítě měli vychovávat dva teplouši. Myslíte si, že by se nějak v soukromí žinýrovali? Že by dodržovali nějaká tabu, když je nedodržuje ani na veřejném webu pan Stwora? Když má někdo hubu plnou morálky, musí vždy začít především u sebe, toť vše.

87448

10.01.2006 18:12

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

Jo máte pravdu, tři pruhy ty knížky měly. No, na NP je taky neskutečná sbírka exotů fanatiků a pošuků, to je všude stejné pane Shatterhande. Ale co, třeba jsem já sama ten největší exot a pošuk, ani o tom nevím. [velký smích] Mně teď ale na tom NP vadí nejvíc to, jak tam děsně blbě udělali ty diskuse. Vůbec mě nebaví tam psát příspěvek, když vím, že se za půl hodiny ztratí nenávratně kdesi v řádkování. Je to jako když plivnete do moře- jako když vlastně ani vůbec nic nenapíšete. Jenže já jsem exhibicionista a když už se s něčím píšu, tak chci, aby si ty mé názory pár lidí skutečně přečetlo. Psaní na internetu mi totiž nahrazuje dřívější psaní do MFD. Dneska si na prodejné pány novináře ani nevzpomenu- skončila jsem s nimi definitivně, s internetem si naprosto vystačím (než nám to ovšem zatrhnou[naštvaný] ). Ale skoro bych byla i ráda, kdyby mě pan Stwora odsud vyrazil jako pana Lva, alespoň bych konečně měla čas na své věci. [oči v sloup]

87511

10.01.2006 18:27

Co se v mládí naučíš...

Technologie moci č.3 - média

Jarmila 85.?.?.?

Tak tedy mají ten systém od dob Goebbelse velmi dobře vymakaný:
1. do novin jsou dosazeni poslušní šéfredaktoři, kteří vedou tu linii, jaká je vrchností žádaná (mnozí z nich jsou patrně i přímo v tajných službách)
2. poslušní novináři jsou vždy ponecháni, neposlušní vyhozeni
3. psát články připustí jen lidi, kteří jedou v žádané linii, ostatní k psaní nepřipustí
4. občas připustí i autentické přispěvatele, ale také jen ty, kteří se jim zrovna hodí do krámu, všechny ostatní odmítají (to taky vysvětluje že v oficiálních médiích jsou pouze představitelé jen parlamentních stran, nikdo z malých stran není nikdy připuštěn
5. existují stálí manipulátoři davů, kteří zpracovávají jejich myšlení tím směrem, kde ho chtějí mít. Lze si to představit tak, že stačí dva zasvěcení ovčáčtí psi a ti na pokyn ovčáka zaženou stádo přesně tam, kde ho chce ovčák zahnat. Většina stáda má skutečně vymyté mozky a nikdy nepřemýšlí nad tím, proč byli zahnáni zrovna tam a ne jinam. A mezi takové manipulátory patří právě Weiss, který vždycky velmi zálibně medituje nad tím, jak se rodiny rozpadají a jak se v budoucnu budou rozpadat ještě víc. proč mají mocní zájem na tom, aby se společnost zcela zatomizovala, to už jsem tu psala.

87515

10.01.2006 18:45

Co se v mládí naučíš...

RE: Zameťte si před vlastním prahem pane Stworo

Jarmila 85.?.?.?

jde o to djb, že obecný prostor, který patří všem lidem byl měl zůstat slušný a neutrální. Jak to tady kdosi velmi vtipně napsal, že dnes vítězí živly, které prosazují, že srát uprostřed obýváku je zcela normální a přirozené. Taky se mi nelíbí, když teď jdu po pražských ulicích,a to staré chlípné hovado Saudek se zviditelňuje tím, že si uzurpuje obecný prostor jen pro sebe tím, že všude vystaví ty své holé prdele a domnívá se, že jsou všichni občané povinni to konzumovat jenom proto, že on má prachy a oni ne. Mě prostě nebylo milé, že mě tu zaskočilo divné porno, kde bych ho nejméně čekala.Až se budu chtít podívat na porno, tak si ho vyhledám sama, ale nepotřebuji se na něho dívat když nechci a když se chci zabývat jinými věcmi. Já nevím, ale třeba by taky panu Stworovi nebylo milé, kdyby se v obecném prostoru setkával s vtípky typu: že chlap šuká fenku a nad tím by byl vtipný nápis: Nejlepší milovník zvířat.

87520

11.01.2006 10:29

Co se v mládí naučíš...

Tak dobře, odpovím Vám na otázku, i když není podstatná :o)

Jarmila 85.?.?.?

několik dní jsem to dusila v sobě, říkala jsem si, že je moudré radši se k tomu nevyjadřovat, protože jsem již na Zvědavci dostala jistou nálepku na čelo, tak nač zbytečně provokovat. Ale když se tu objevil tenhle článek, tak jsem stejně neodolala.[smích] A tak jsem dostala ten nápad a zavolala jsem muže, přestože jsem neměla sebemenší tušení, jak zareaguje- protože zrovna odcházel do práce a mohl mi taky nakvašeně říct: Tvoje starosti bych chtěl mít, já nevím kam dřív skočit a ty se tu zabýváš takovými pitomostmi.

Ale že spojovat malé děti jakkoliv s pornem není žádná pitomost nasvědčuje dnešní drobná zprávička z Novinek:
19:44 - K doživotnímu žaláři odsoudil londýnský tribunál čtyřicetiletého ošetřovatele dětí, který znásilnil tříměsíční mimino a své zvrhlé chování fotil s pomocí mladé přítelkyně.

Ono totiž nejen homosexuálové, ale i pedofilové mají svou celosvětovou síť a že je to i silná lobby, o tom svědčí i události v Belgii, kde ten skandál s Detroixem, nebo jak se jmenoval, jak zavraždil těch několik dětí, sahal až do nejvyšších politických míst.

87606

11.01.2006 10:35

Co se v mládí naučíš...

Mně se Saudkova tvorba taky líbila

Jarmila 85.?.?.?

- ale jen do chvíle než začal obtěžovat mou mysl tou přemírou holých prdelí rozmístěných po celé Praze. Pak jsem začala přemýšlet dál: každá ta zasklená cedule stojí balík peněz, nevím sice kolik, ale 1000 Kč měsíčně minimálně. Jen na jednom autobusovém nádraží jich je rozmístěno 7 kusů, po celé Praze jich bude tutově nejméně 1000 kusů. Tisíc krát tisíc rovná se milion. Naskýtá se otázka: Vrátí se mu ten investovaný milion, když zve jen na jakousi bezvýznamnou výstavu? A hned se vtírají další otázky: Co když je vše ve skutečnosti jinak? Ta fotka je vysloveně erotická, řekla bych až téměř pornografická. Vždyť na jihu Moravy se lidé vzbouřili, takže museli ty bilboardy sundat.Co když je hlavní účel ten, že pomáhá sexbyznysu nahánět nadržené anglické mladíky poflakující se po Praze ještě víc do pražských bordelů? Takhle totiž působí rafinovaná propaganda na ovce, které si neuvědomují, kdo s nimi manipuluje a domnívají se, že pro návštěvu nesčetných heren či bordelů se rozhodli zcela svobodně.

Ona mi totiž přestala být již dávno sympatická i ta Sára Saudková. To proto, že si v médiích s oblibou pochvaluje, jak je hezký vztah, když si životní partneři bydlí každý sám odděleně a navštěvují se jen tehdy, když mají na sebe náladu. Já takové vztahy neuznávám, ani jejich skrytou propagaci, a nevím, jestli si takový typ soužití pochvalují i její dvě děti, vyrůstající bez tatínka Samuela.

Je mi taky záhadou, proč zrovna tito lidé mají tolik prostoru v médiích. Proč ne třeba herec Abrhám se svou manželkou, kteří jsou u národa velmi oblíbeni a dostali vloni jako nejoblíbenější i cenu diváků. Že by to bylo kvůli tomu, že jsou příliš charakterní, nikam se necpou, a také by se nikdy nepropůjčili k jakékoliv reklamě, byť sebelépe placené?

87608

11.01.2006 10:45

Co se v mládí naučíš...

Rozumná řeč pane Vandale

Jarmila 85.?.?.?

tahle Vaše moudrá slova se mi líbí. Ale teď již bohužel nemám čas diskutovat, neb musím letět pracovat, ale určitě se k nakousnutému téma ženy a rovnoprávnost ještě vrátíme, zatím Vám sem hodím citát od Kissingera, přemýšlejte nad ním:
Ten, kdo ovládá přísun potravin, ovládá lidi. Kdo ovládá energii, může ovládat celý kontinent. A kdo má pod kontrolou finance, ovládá celý svět.
Henry Kissinger

Ptám se: kdo ovládá celý svět? Feministky? Nikoliv. Je jedno, kteří lokajové plní rozkazy seshora mocných finančních oligarchií- zda lokajové v kalhotech, či lokajové v sukních. To je moje nejnovější zjištění.

87609

13.01.2006 20:08

Čas, aby muži byli zase muži

No tak pane Jindrichu

Jarmila 85.?.?.?

za prvé se naučte český pravopis- nevypadá to dobře, když tak v krátkém textu máte tolik hrubek, a zadruhé by bylo záhodno, že když už někoho chcete mermomocí kritizovat, tak by bylo dobré a slušné si alespoň všimnout, jak se ten dotyčný skutečně jmenuje. Komolení něčího jména a hrubky v textu IMHO (nebo-li podle mého názoru)nesvědčí o Vašich osobních kvalitách- takže děláte sám sobě akorát medvědí službu.

PS: Neví někdo náhodou, jaké služby poskytují medvědi?

87948

13.01.2006 22:52

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Mam co rict. Ale jsou v tom hrubky

Jarmila 85.?.?.?

Tak to jste tedy vybudil mou zvědavost- jak asi vypadá ta pozice, které se říká na medvěda? Teď kvůli tomu nebudu zvědavostí ani dobře spát- jak jen to může vypadat? Já jsem se v knihách pouze dočetla o pozici na pejska, ale medvěd? O tom nic nevím. To jste se ale zmínil o pozici- ale ta medvědí služba mi dál vrtá hlavou, to bude něco jiného. Mrzí mě že stejně tak jsem se nikdy nedozvěděla, jak si Hurvínek představuje válku. Každý mi vždycky říkal- ty si to představuješ jak Hurvínek válku. Ale když jsem se jich zeptala, jak si to tedy ten Hurvínek představuje, tak mi neuměli odpovědět.

Jinak co se týká paní Kubové, tak si myslím, že se velmi mýlíte, ona zde nepíše žádné nějaké emocionální výlevy(to mohu tak nanejvýš já), ale velmi racionální úvahy, za což ji obdivuji.

88001

15.01.2006 07:39

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Hura, na medveda!

Jarmila 85.?.?.?

No, musím Vás zklamat pane Jindřichu, už dávno nejsem slečna, ale je pravda, že i tak mě sex stále zajímá. [smích] Co se týče toho českého pravopisu, tak o tom již tady taky byla řeč, mám v úmyslu příští rok poslat do soutěže Česká hlava návrh na reformu češtiny, kde by se tvrdé y zrušilo a v příčestí minulém by se jednotně pro obě pohlaví používalo měkké i, tak jako ve slovenštině.

Tak dobře, medvědí pozici již znám, díky za informaci. Já Vám za to taky něco prozradím- moje rodinná přezdívka již od dětství je totiž medvěd.[smích]Necháme tu diskusi o feminismu na jindy, třeba o tom bude na Zvědavci někdy nějaký článek, ale jen Vám tady pošlu drobnou informaci o sjezdu feministek:

Feministky z celého světa měli v Anglii sjezd. Na pódium vystoupila anglická feministka a popsala svou zkušenost: Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška nevařím. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a třetí týden vidím svého muže vařit. Nastal mohutný potlesk. Po ní vystoupila německá feministka a sdělila svou zkušenost: Taky jsem přišla domů, bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška neperu! První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a třetí týden vidím svého muže prát. Nastal ještě větší potlesk, posluchačky bouřily nadšením. Pak na pódium vystoupila česká feministka a povídá: Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška už neperu ani nevařím! První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím a třetí týden začínám vidět na jedno oko. [mrknutí jedním okem]

88294

16.01.2006 07:45

Jak by to mělo být a není

Jak by to mělo být a není

Jarmila 85.?.?.?

Na Zvědavci se nedávno mihl a pak zase zmizel diskutér Karels, který mi ovšem nasadil brouka do hlavy, neboť od té doby přemýšlím, že by lidstvo mělo sjednotit své tři monoteistické bohy a řídit se jedněmi morálními pravidly. Že by měli křesťané, židé a muslimové nahradit víru v texty svých posvátných knih v praktickou zkušenost. To znamená že by měli zrušit své posvátné knihy (bible, tóra, talmud nebo kabala?, korán) a místo toho se radši snažit žít slušně, morálně a zbožně. Jenže tady je problém především v tom, že všichni tři zúčastnění, ale především muslimové mají rozdílný životní styl a kulturu, na které lpí a těžko se těchto svých zažitých stereotypů vzdají. Co takhle vytvořit novou univerzální náboženskou knihu, s novým pravidly, která by také nějak zároveň logicky dokázala, že Bůh- otec, Elohim? a Alláh jsou jeden a tentýž bůh? A že stačí být zbožný, morální člověk a dodržovat desatero- kdežto vše ostatní z těch posvátných knih je balast patřící tam kam patří- čili do starověku a středověku? Rovněž si myslím, že by měl být mužský a ženský princip v rovnováze, a to jak na Zemi tak i v nebi. To znamená, že ten nový, univerzální Bůh, by neměl být pouze Otec, ale zároveň i Matka, nejen bůh, ale i bohyně. Čili například třeba křesťanství by se mělo zbavit modliteb modlících se pouze k otci. Jako nejvhodnější název pro nového Boha se mi jeví- to Universum. Lidé sjednocení pod novou vírou a nového boha by se měli přestat nadměrně množit (to platí hlavně pro muslimy), a měli by si vytvořit Novou morálku, v níž by se dětem od útlého dětství vkládal výchovou do hlav takový software, který by zdůrazňoval, že největším štěstím na světě je spokojená pevná rodina, pro jejíž fungování je potřebná Oboustranná věrnost. Čili odhodit škodlivou a lživou evolucionistickou teorii a nahradit ji výchovou k rodině a oboustranné věrnosti.

88509

18.01.2006 13:51

Michal Kraus odchází

V dnešní MFD je taková drobná zprávička:

Jarmila 85.?.?.?

Současný systém přidělování dotací z fondů EU v Česku má podle organizace Transparency International ČR, která sleduje míru korupce, vážné nedostatky: je nepřehledný, neprůhledný, nejednotný a dostupnost informací veřejnosti je nedostatečná.

Tak abych byla konkrétní: v okamžiku kdy nastoupil do funkce Paroubek jsem okamžitě věděla, že byla do vlády nasazená žába, která má vysávat finanční prameny z EU. Kraus je tou samou bolševickou žábou, všichni ti chlapci mají máslo na hlavě, a tak se vzájemně ve svých zločinech podporují.Kdo to ještě totiž pořád nevidí, tak mu to prozradím: vládnou nam praví nefalšovaní organizovaní zločinci, je to bolševická mafie. Jenže Kraus udělal velkou chybu, že byl při tom kakau okraden podnikatel z Rakouska. Vždycky když se u nás totiž něco provalí, tak je to tím, že je útok veden ze zahraničí, nikdy ne z domova.

Za těch 16 let od „revoluce“ už do všeho dokonale vidím. Nejvíce mě ovšem šokovalo, že Kraus s Grossem prosazovali v parlamentu zrušení Mezinárodní dohody o zákazu obchodování se ženami- protože zde chtěli oficiálně zlegalizovat otroctví žen. Jejich aktivity byly posvěceny přímo ministerstvem vnitra- což svědčí o tom, že je toto ministerstvo zcela v rukou bolševických estébáků. Já bych dnešní situaci co tu máme nazvala- že se u nás schyluje k bolševickému fašismu! Ale vůbec nejúděsnější bylo moje soukromé zjištění, že soudružky z LaStrada v tom jedou taky, že jsou do celého projektu dokonale zasvěcené a chtějí z toho urvat taky nějakou tu když ne miliardu, tak alespoň nějaký ten milion za mlčení. Prostě abych to shrnula: soudruzi mají své žáby na prameni rozestavěné pečlivě na úplně všech postech, úplně stejně jako za komoušů- není v tom vůbec žádný rozdíl.

88951

19.01.2006 16:46

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

No, mě by zajímalo pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

zpochybňováním role otce jako muže a vůdce
-------------------------------------------

jak si představujete v rodině toho vůdce? Jako návrat k hlavě rodiny? A co by to jako tedy znamenalo v praxi? Že by se zrušila demokracie a ženám by se zase zpátky odebralo volební právo, zakázalo by se jim vzdělání i zaměstnání- aby tedy vůdce v rodině opravdu mohl fungovat tak jako u muslimů?

Žádná mužská hlava rodiny mě nikdy nemůže dirigovat, protože mám svou vlastní hlavu. A tak to je a tak to bude, dokud existuje demokracie. Vy se svým myšlením totiž nejste o nic hodnotnější než já se svým myšlením. Proč byste měl být vůdcem rodiny? [oči v sloup]

89241

19.01.2006 17:20

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: No, mě by zajímalo pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

samozřejmě že to není můj ideál Pavle. Já sama pocházím z neúplné rodiny a vždy jsem se za to velmi styděla, že nemám otce. Měla jsem z toho komplexy méněcennosti. Já jsem jenom zvědavá na ten pojem- vůdce. Co tím pan Stwora přesně myslel? Já mám totiž za to, že dnešní vztahy v rodině jsou o partnerství dvou rozdílných individualit, že to už dávno není o nadřazenosti a podřízenosti, o vůdci a vedeném.

On je totiž dneska na Psu článek od jednoho ředitele ZOO- a ten ve svém článku říká neurvale na plnou hubu, že by muži měli být zpátky hlavy rodin. Jenže už jaksi nedal žádný návod, jak na to. [velký smích]

89252

19.01.2006 21:36

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: No, mě by zajímalo pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

Tak,tak, přesně tak pane Antiseptiku, moje řeč. Já nepotřebuji být falešně a pokrytecky něčím krkem, nechci být v žádném případě něčí křivý manipulátor, ale vždy si s ním do očí pravdivě vyříkat jakýkoliv problém. A krom toho žádná hlava světa nemůže nahradit mou vlastní hlavu. [smích]

89343

19.01.2006 21:52

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: No, mě by zajímalo pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

ano, máte velkou pravdu pane Včeličko,trefil jste do černého, skutečně muž není chytřejší než žena už od přírody. [velký smích]

Ale to se musím podělit o svůj dnešní zážitek.(pardon, ale už jsem trošku ovíněná [velký smích]) Byla jsem dnes na prezentaci knihy Vagina, kterou přeložila Eva Hauserová. Já bych tam normálně nikdy nešla, protože jsem líná jak medvěd a není nad to hovět si u telky a klimbat. Ale pozval mě tam nějaký spisovatel, jménem Vít Kremlička. Tož jsem tedy šla a nebudete tomu vůbec věřit, ale cokoliv ta Hauserová řekla, jako bych řekla já sama. A když jsem se přihlásila a začala říkat svoje názory, tak ona mi taky přikyvovala jak divá. [velký smích] No prostě naprosté souznění duší. A nejvíc mě dojalo, že tam měla připravený článek od Weisse z lidovek, který když já jsem četla tak jsem se taky smála, až jsem se za břicho popadala. Řeknu vám, ten Weiss je ale šašek k pohledání, a přitom je to profesor- ale to už není vůbec směšné.

89348

19.01.2006 22:00

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

Ále, klidně to vymažte pane Vladimíre,

Jarmila 85.?.?.?

je to Váš web, ne můj. [velký smích]

Však já to vidím, že mě tady jenom trpíte a přitom trpíte. [velký smích]

89350

21.01.2006 19:44

Amazonský deštný prales bojuje o přežití

RE: opravdu???

Jarmila 85.?.?.?

Pane Petře, pořád mi to není jasné, v kterých případech se píše bůh, a v kterých Bůh? Já to píšu podle nálady- jednou s velkým B, jindy s malým b, ale tuším, že to má nějaká svá pravidla, ale nevím jaká. [zmaten]

89675

22.01.2006 08:03

Amazonský deštný prales bojuje o přežití

RE: opravdu???

Jarmila 85.?.?.?

Tak jsem si pročetla váš spor pánové, díky za vysvětlení- ale stejně mi spousta věcí není nadále jasných. Když tu tedy máme tři monoteistické bohy, tak se vlastně všichni tři píšou s malým b- protože nejsou jediní. Když se na ně podíváme z ptačí perspektivivy, tedy spíše z perspektivy vesmírné, odkud vidíme Zemi jako malou modrou kuličku, tak zároveň jasně vidíme, že na té kuličce vládnou lidem tři bohové s malým b. Pan Janek píše, že je Allah maskovaný a že se nedá sloučit s křesťanským bohem. Ale já si říkám, že správné by bylo, aby se všichni ti tři bozi s malým b sloučili v jediného Boha, s velkým B, aby v tom nebyl takový hokej. [oči v sloup]

Vy píšete pane Petře, že nás stvořili mimozemšťani jako bioroboty. Jenže kdo stvořil ty mimozemšťany? A jsme zase tam, kde jsme byli. Vzhledem k tomu, že kyselina DNA je od bakterie až po člověka totožná, je z toho jasně vidět, že jsme dětmi Země, že jsme se tu přímo vyvinuli, že nás tu nikdo nepřenesl odnikud.
A stejně mi zas není jasné, proč se korán a bible jednou píšou s malými písmeny a jindy jako Korán a Bible, čili s velkými písmeny. To samé- Vesmír-vesmír.

89767

22.01.2006 08:15

Amazonský deštný prales bojuje o přežití

RE: opravdu???

Jarmila 85.?.?.?

Díky djb za vysvětlení, ale už jsem to napsala Petrovi a Jankovi- že z vesmírné perspektivy se ti tři "jediní" bohové vlastně vždy píší s malým b, kdežto ve svých zemích, kde na ně lidé věří, že zrovna ten jejich Bůh je ten jediný a pravý- s velkým B. Čili skutečná vesmírná pravda je ta, že to jsou na Zemi jenom tři bohové, žádní Bohové, jen ve své ohraničené zemi jsou to Bohové. [velký smích] [smích] [vyplazený jazyk]

89768

23.01.2006 07:49

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Trochu o tématu

Jarmila 85.?.?.?

S tím nehumánním vybíjením drůbeže je to tak strašné, že už to ani strašnější být nemůže. Pokud si lidstvo dodnes neudělalo žádné pevné zákony, že se takto s žádným živým tvorem zacházet nesmí- pak si tedy samo nezaslouží, aby přežilo! Až budou lidi na planetě chcípat ve velkém, nebude mi jich vůbec líto. Protože tvor, který byl obdařen rozumem, má mozek,je myslící- a přesto se takto strašlivě chová k jiným trpícím nebohým tvorům si nezasluhuje, aby sám přežil. Je to tak- vždyť by stačilo dát té drůbeži trochu jedu, nebo jakékoliv jiné humánní řešeni, ale tohle? To je přímo bestialita.

89998

23.01.2006 16:14

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Trochu o tématu

Jarmila 85.?.?.?

ano pane vandale- takoví lidé, co tak nelidsky zacházejí se zvířaty, tak ať sami pochcípají!!!!! Dlouhodobé vymývání mozků se děje jiným směrem, ne tím správným. Vždyť přece všichni novináři civilizovaných zemí by správně jako jeden muž měli proti tomuhle děsně řvát- že takhle se přece nemůže zacházet s živými tvory! Místo toho všichni mlčí a zabývají se kravinami. A proč? Protože jsou to všichni jen lokajové mocných, ty nejhorší děvky prodejné. Támhle Komárek v MFD 16 let na objednávku mocných katolických lobby pořád brojí pitomým potratům- a tohle mu vůbec nevadí? Ať jdou všichni do hajzlu a Vy s tou slepicí taky pane Vandale!

90046

23.01.2006 19:43

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Národ?

Jarmila 85.?.?.?

pokud vím, tak zrovna Karel Schwarzenberg je adaptovanej. [velký smích] Takže své vlastní předky nezná, zná jen předky Schvarzenbergů.

90097

23.01.2006 19:50

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Národ?

Jarmila 85.?.?.?

ale prosím vás, vždyť jsem to na vlastní oči kdesi v časopisu četla- sám se k tomu přiznal. Jako dítě byl do tohoto rodu adaptovaný. [oči v sloup]

90099

25.01.2006 08:21

Dopis, na který nikdo neodpovídá

Vidím to velmi černě

Jarmila 85.?.?.?

Zdá se mi, že za tím vybíjením drůbeže je něco mnohem víc, než jen zájmy farmaceutických firem. Za tím vším jsou spíš světové tajné služby, z jejichž mezinárodní koordinované činnosti je zřetelně znát, že se řídí JEDNOU SVĚTOVOU HLAVOU. Tahle světová hlava má něco za lubem, ale nikdo z nás zatím neví co. Že by pak zkušebně pro začátek vyhubili třeba 100 milionů lidí, co to udělá? S AIDSem se jim to moc nepovedlo, tak zkusí zmutovanou ptačí chřipku.

To mezinárodní vraždění a mučení domácí drůbeže je totiž zcela zbytečné, protože nemá logiku. Nad hlavami nám volně lítá desetkrát víc divokých ptáků, kteří tu chřipku mohou roznášet taky- a nic se s tím nedělá. Proto se domnívám, že je to pomalá a pečlivá příprava na to, aby se lidstvo psychicky připravilo na nějaké velké budoucí hrůzy. Proto nás média neustále tak pečlivě denně informují o ptačí chřipce a pečlivě masírují naše mozky.

90295

25.01.2006 13:28

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

Jarmila 85.?.?.?

pane kavole, tu domácí drůbež nakazí tou chřipkou kdo? Já myslím že právě ti divocí ptáci. A pokud je ta domácí drůbež až dosud zdravá, tak by se neměla tak strašlivým drastickým a mučivým způsobem bezdůvodně vraždit. Stačila by jiná řešení, ale rozhodně ne ta, že je zaživa a dolámané nahážou do jámy. Mně to prostě připadá, že oni to schválně takto brutálně vraždí. Předvádějí nám, co nás čeká v budoucnu. Tuhle byla zpráva v TV, že jedna hygienička na Moravě nastudovala literaturu a poté vydala oběžník, ať se vykopou pro lidi dopředu jámy- jen jestli se to nakonec nestane skutečností.[naštvaný]

Představte si, že by takto brutálně zacházeli i s kravami, které prý byly nakaženy šílenou nemocí- že by je zaživa házeli do jam. Krávy měly štěstí, že jsou velké, ale drůbež to štěstí nemá, a tak se dějí tato zvěrstva. Jenom mě udivuje, že si to ti vesničani jako ovce nechávají líbit. Kdybych já měla drůbež, tak bych nečekala na žádné hygieniky a utratila bych ji radši velmi humánním způsobem radši sama.

90311

25.01.2006 13:34

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

Jarmila 85.?.?.?

Jo ještě něco jsem si vzpomněla: ta Sibylla, o jejichž proroctví nám máma v dětství vyprávěla, a které jsem tu již před časem napsala prý také prorokovala: že nastane doba, kdy živí budou závidět mrtvým. [naštvaný] [pláč]

90312

25.01.2006 15:21

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

Jarmila 85.?.?.?

No právě! Tak by jsme si honem měli ještě co nejvíce v životě užít a ne se tady vzájemně strašit budoucími hrůzami. [překvapení] [překvapení] [překvapení]

Já jsem to tedy ve zprávách viděla, jak tu drůbež hážou do těch plastových pytlů- jenže já jsem se domnívala, že ji v těch pytlech hned vzápětí otráví nějakým plynem, takže dlouho nijak netrpí. Ani ve snu mě nenapadlo, že to jsou taková strašná necitelná hovada a hází je živé do jámy.

90332

26.01.2006 07:05

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

Jarmila 85.?.?.?

S tou otrlostí dnešních lidí a i se vším ostatním s Vámi souhlasím pane Vladimíre- ale na tom spiknutí mocných trvám. Protože po celou historii vždy platilo, že všeobecná morálka byla vytvářena tak nějak uměle vždy SESHORA, nikdy ne zezdola. Dříve morálku a soucit tvořila vládnoucí katolická církev a patriarchální zákony tomu dodávaly takovou tu vojenskou disciplinu v rodinách. Teď morálku netvoří vůbec nic, pouze zákony trhu- urvi co můžeš. Moc ve světě a společnosti není pravidelně rozprostřena jako síť, ale tvoří vždy pyramidu- široká základna a pár mocných nahoře. A tito mocní si vždy v té pyramidě pomocí poslušných lokajů vše ohlídají. A těmi lokaji jsou všichni níže postavení poslušní zaměstnanci, kteří nechtějí přijít o chleba. Takže novináři, reportéři, hygienici, atd., dělají přesně to, co se po nich žádá seshora a drží hubu a krok. Mocní, jak je vidět o žádnou morálku nestojí,proto ji žádným způsobem nebudují a neudržují. A navíc za drůbeží nestojí žádná bohatá lobby, která by je ochránila- proto to takhle dopadá. Civilizace postavená jen na zisku a penězích skončí přesně tak, jak předpovídá pan Petr Gejdoš. [naštvaný]

90438

27.01.2006 07:26

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

Jarmila 85.?.?.?

Ano, přesně tak pane Sodku. A já jen k tomu dodám- jen houšť a větší kapky. [velký smích] Jen ať se ti miliardáři vystřílejí navzájem! Ale ne proto, že jsou to miliardáři, ale proto, že je nabyli gangsterským způsobem. A přesně takovíhle mafiáni typu Mrázka dnes diktují morálku většinové společnosti. Protože to oni nám dnes ve skutečnosti vládnou, nikoliv posranci a vláda. To oni si rozkazují jaké budou zákony, kolik prádelen špinavých peněz (heren) ještě v Praze postaví, kam budou prostřednictvím médií směřovat konzum obyvatelstva, atd., atd.

90568

27.01.2006 16:28

František Mrázek zastřelen

Proč tyto mafiánské praktiky?

Jarmila 85.?.?.?

protože je možné, že tahle profesionální vražda je výstraha Krejčířovi. V dnešní MFD píšou, že nepřáteli Mrázka byl Gross i Paroubek. A Gross i Paroubek jsou nepřáteli Krejčíře. Oni se totiž hoši drží vzájemně v šachu. Oni by už dávno a rádi oddělali Krejčíře kvůli té směnce na 60 milionů, kterou tak úporně všude hledají- jenže oni nemohou, protože se ho velmi bojí. Je to totiž ostrý hoch a má za sebou rovněž profesionální zabijáky. Takže kdyby se mu zkřivil vlásek na hlavě, nebo jeho rodině, tak by tentýž osud mohl potkat Grosse či Paroubka, bez ohledu na to, že za nimi stojí celé komunistické, estébácké vnitro.
S ostrými hochy typu Krejčíře to prostě není tak snadné jako s chudým policajtem Janíčkem, kterého estébáci nechali probodat jak řešeto. Janíček za sebou žádné zabijáky neměl, a proto mu jednoduše řekli- jestli se najde něco i po tvé smrti, odděláme i tvou ženu a dceru. Proto se po Janíčkovi nic nenašlo. Mrázek měl nepřátel hodně, takže teď nikdo neví, kdo ho přesně oddělal- a proto musel zemřít. Je to dokonalá hra v šachy a podle mého názoru je teď na tahu Krejčíř. [velký smích]

90658

29.01.2006 08:22

František Mrázek zastřelen

Na tahu je Krejčíř

Jarmila 85.?.?.?

jen se smějte šéďo! Ale Krejčíř ze Seychel vzkázal toto: Že podle jeho názoru byl objednavatelem vraždy "někdo od policie nebo někdo z politických špiček". Takže jak vidíte, Krejčíř došel k těm samým závěrům co já.

Další mafián- Provod zase prohlásil, že od té doby, co pohrozil BIS, že kdyby se mu něco stalo, že se v ten moment provalí veškerá špína, co na koho ví- a od té doby, že má pokoj.

Takže si tipnu, jak bude vypadat další rozšáda: Krejčíř nikdy nevytáhne směnku a ČSSD a BIS ho nechají na pokoji. [oči v sloup]
http://www.simkova.com/galerie/image012.jpg

90919

31.01.2006 16:53

O rozdílnosti názorů

Naprostý souhlas s panem Stworou

Jarmila 85.?.?.?

je to tak, když už se člověk něčemu věnuje, musí si velmi pečlivě ohlídat, aby mu do diskuzí nevlezly s prominutím placené svině. Mě se zde velmi líbí-články i design diskusí je dokonalý, prakticky během chvilky co tu jsem mi došla strašná spousta souvislostí, které mi na Psu nedošly ani za dva roky, co jsem tam diskutovala. Specielně zrovna tam jsou ty diskuse již prakticky k ničemu a o ničem, protože jsou rozředěné šílenou spoustou planých keců, takže než se člověk prokouše k nějaké perle, tak sám zblbne. [zmaten] Včera jsem si tam sice trošku podiskutovala s profesorem Zrzavým- ale stejně to za moc nestálo, ten chlap je totálně ujetý. [velký smích]

Pane Vladimíre, moc vám držím palce a doufám, že nám ten internet vydrží, že nám ho ty mocné svině, které vládnou světu nezatrhnou.

91307

31.01.2006 20:27

O rozdílnosti názorů

pane Jindřichu

Jarmila 85.?.?.?

pan Stwora zachází se svým webem velmi dobře a uváženě. Vzhledem k tomu, že jsem za těch 16 let dobře odpozorovala estébácké finty v politice i v médiích, tak přesně vím, že je naprostou nutností být i na internetu na pozoru a "čistit se od plevelu".

Dám příklad, jak to dopadlo v malé straně Pravý Blok. Dokud ta strana byla příliš maličká a vůbec nikoho neohrožovala, ani neovlivňovala (oni to mají matematicky moc dobře propočtené, kdy už je třeba zakročit), tak ji nechali na pokoji. Ale v okamžiku, kdy začínala mít vliv a popularitu, a taky dosáhla proti politikům několika úspěchů- tak nebylo nic snažšího než do ní nasadit pár placených provokatérů. Ti se začali vzájemně na všech schůzích nepřetržitě o cokoliv šíleně hádat, zdržovali od jakékoliv práce, prostě rozložili stranu zevnitř- a ty samé finty používají i na diskusních fórech.

Ale mají smůlu ti estébáci, protože pořád dokola používají ty samé omšelé finty. Teď kupříkladu klasické estébácké finty používá Rath- já vám řeknu, ten chlap, to je svině k pohledání. Nějací studenti proti němu udělali web, jestli bude zájem, tak ho vyhledám- sama jsem se tam ale ještě nepodívala.

91345

31.01.2006 21:55

O rozdílnosti názorů

RE: pane Jindřichu

Jarmila 85.?.?.?

ano pane hostující, skutečná pravice pravých a nefalšovaných antikomunistů byla od "revoluce" vždy pečlivě a účinně rozprášena na všechny světové strany. Tohle uměl už Lenin: nechal své protivníky sjednotit na jednu hromadu a pak je rozprášil a zlikvidoval. Jak říkám, je to stále a pořád děláno podle jednoho a téhož scénáře, nebo mustru. Mě už ale neoblafnou ani náhodou.

A ke všemu ten střední věk má taky něco do sebe. Já třeba o tom dotyčném člověku nemusím vůbec nic vědět, dokonce ani nevnímám co v TV říká, jenom tak pozoruji jeho gesta a ksicht- a věříte, že okamžitě vím co je zač? Je to neuvěřitelné, ale všichni lidi o sobě prozrazují už svým zjevem, co jsou zač. No a jak říkám, Rath je svině od pohledu. Zde je ten link těch studentů:
http://www.studentifarmacie.info/pivot/entry.php?id=1#body

Já jsem se totiž bavila o tom Rathovi s bratrem a nechci pomlouvat, ale můj starší bratr je v podstatě hloupý. A tak jsme se o něm hádali a bratr se ho zastával a tak jsem viděla, že ten Rath takový ty lidi, co nemají intuici fakticky oblbuje. [oči v sloup]

91371

02.02.2006 11:36

O rozdílnosti názorů

pane hostující

Jarmila 85.?.?.?

Já to vidím zase tak, že úplně všechny parlamentní strany jsou vedeny domluvenými bolševiky. Takže ODS v čele s Topolánkem je schválně bezvýrazná a nanicovatá- aby koalice socdem a komunistů skutečně v červnových volbách vyhrála. Svědčí o tom to, že již teď se Paroubek a spol. chovají jako nadutí vítězové a provádějí změny, které jim v tuto předvolební dobu vůbec nepřísluší- protože oni již teď vědí že červnové volby vyhrají!!

Já budu volit Evropské demokraty, jen tak pro srandu králíkům, i když předem vím, že to bude k ničemu. Celých 16 let jsem chodila k volbám zbytečně, neb celých 16 let mě a mou rodinu nikdo v parlamentu nezastupoval. Jestli se tak stane i nyní- tak to budou mé poslední volby, přestanu k nim chodit jako komoušů.

Že jsou volby naprostá fraška a podvod na voličích svědčí i to, v jakou trapnou tragikomickou figurku se změnil lídr České pravice- Simkanič. Taková malá bezvýznamná stranička a stejně již zaprodaná – z pravicového Simkaniče se vyklubal velký zastánce a oddaný služebníček levicového Grosse. I směnku honem spálil. Prosím vás, vždyť jsou to všechno takoví šašci počmáraní! Co budou ti „politici“ dělat, až jim jednou přestanou všichni lidé chodit k volbám? Nařídí to jako povinnost? Jaké divadýlka nám pak budou hrát? Odhodí masku a přestanou si hrát na demokracii? [naštvaný]

91635

02.02.2006 11:39

O rozdílnosti názorů

pane Aarone

Jarmila 85.?.?.?

nic moc mi to nevysvětlí, protože neumím anglicky. [oči v sloup]

91636

06.02.2006 15:13

Rituální porážky zvířat

Samozřejmě, že nemám vůbec odvahu

Jarmila 85.?.?.?

si to video pustit. Ale pokud tam ti lidi ta zvířata zabíjejí mučivým způsobem, tak je tímto proklínám, proklínám a proklínám a přeji jim mučivou a bolestivou smrt- nejlépe rakovinu. Aby si taky užili. Myslím to smrtelně vážně, takže Bože pokud existuješ, zab tyto lidi tím nejmučivějším způsobem, zaslouží si to.

92118

10.02.2006 12:54

Test svobody projevu

Činnost světových tajných služeb je koordinovaná

Jarmila 85.?.?.?

a je to jasně vidět ze všech různých úhlů pohledů- všechny ty dokonalé „náhody“ jsou až příliš dokonalé. Pálení dánské vlajky s křížem, „spontánní“ protesty muslimů, které jsou ve skutečnosti také pečlivě řízené. K čemu to vše má sloužit? No asi se skutečně Bush chystá na Irán, takže potřebuje u Evropanů probudit nenávist k muslimům. Jenže se velmi obávám toho, aby se nesplnila proroctví zdejšího proroka Petra Gejdoše a neodstartovala se ta dlouho pečlivě připravovaná válka nějakým masakrem na olympijských hrách. [naštvaný]

92708

11.02.2006 08:52

Test svobody projevu

RE: Činnost světových tajných služeb je koordinovaná

Jarmila 85.?.?.?

Souhlasím s Vámi pane Petře Gejdoši. Přesně tak jak jste to napsal, tak to cítím i já. Tu koordinovanost a sehranost pozoruji i u našich politických špiček, napříč všemi stranami. Proto já už v novinách vůbec nečtu, co kde jaký tajtrlík říká, nesleduji již prostě slova, dokonce ani jejich činy- sleduji pouze VÝSLEDKY jejich politické činnosti. A když ty výsledky jsou v neprospěch nás občanů, tak vím, že nám vládnou domluvení bolševici, kteří nám jen předvádějí svá divadýlka při svých estébáckých hrátkách.
Dám příklad: jestliže bolševik Klaus se teď naoko vzpouzí podepsat zákon o registrovaném partnerství, tak je to proto, že mu do prezidentské kanceláře přišlo 450 vášnivých protestů, ale jen 8 souhlasných dopisů. Čili přes veškerou masáž mozků a manipulaci davů médii jsou stejně lidé proti registraci. A tak Klaus naoko protestuje a je to přitom z jeho strany pouhá póza, divadýlko pro davy, protože moc dobře ví, že ten zákon nakonec stejně bude schválen. A takhle je to úplně se vším.
A proč ho nazývám bolševikem? Protože chce zpátky instalovat komunistu Bureše do Nejvyššího soudu a tímto VÝSLEDKEM nám jasně prozrazuje svou pravou tvář, přesně ukazuje pro koho těch 16 let vlastně pracoval, na čí straně od samého začátku stojí – žádný pravičák to není, kope za komunisty. Žádnou skutečnou pravici zde totiž nemáme, takže i Topolánek je jen převlečený bolševik. [zmaten]

92843

11.02.2006 09:00

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

Díky paní Ajo za tu člověkyni. [smích] Je vidět, že má osvěta v kyberprostoru není marná a zbytečná. Ano, všichni lidé by si měli uvědomit, že my ženlidé jsme také lidé. [velký smích]

Člověkyně a ženlidé jsou dva termíny, které jsem vynalezla, a které tímto věnuji českému jazyku k trvalému užívání. [oči v sloup]

92844

11.02.2006 12:27

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

Pochopitelně, že z češtinského hlediska je správné slovo opočlověkyně, to dá rozum pane Zdenku. K opoženě přináleží opomuž, nikoliv opočlověk. [velký smích]

92863

11.02.2006 14:52

Test svobody projevu

RE: Činnost světových tajných služeb je koordinovaná

Jarmila 85.?.?.?

Kudy, kudy cestička? Jde o to paní Ajo, že jsem za ty roky od revoluce vypozorovala, že u nás neexistuje autentická pravice (protože ta byla rozprášena hned na začátku)- jen pouze samí bolševici. A ti, aby zmátli občany, tak si hrají na pravici a levici. Jenže už dopředu mají cokoliv dobře matematicky propočteno,takže i v případě registrovaného partnerství je už vlastně dnes rozhodnuto. Čili bolševik Klaus zde nemá předvádět ohromné mediální divadýlko, jak je proti a teatrálně zdůvodňovat proč, když už je to stejně zbytečné a je vše dávno dohodnuto. Daleko poctivější by od něj bylo, kdyby dvěma větami vysvětlil, že je bezmocný, a že i když to zamítne, tak je mu to prd platné.

V podstatě se vládnoucí papaláši rozhodli rozbít rodinu a registrované partnerství je už asi tak desátý krok k jejímu rozbití. Atomizované společnosti se totiž mnohem lépe vládne. A že přidali 7000 Kč na mateřské? To je ten nejhorší krok co mohli udělat- ale to je na dlouhé povídání, a navíc je to OT.

92878

11.02.2006 14:59

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

čistonosoplena nemohlo uspět, je to příliš dlouhé slovo. Ale stačilo slovo čistonos- a bylo by výstižnější než slovo kapesník. Člověkyně a ženlidé nebudou mít osud jepičí, naopak mě proslaví, protože už dnes mi píší lidé i ženlidé a nabádají mě, že bych svou internetovou knihu měla vydat knižně. Chechéé, ještě tak dva roky usilovné práce a budu slavná člověkyně. [velký smích]

92880

11.02.2006 15:07

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

pane google, však víte- pan Karel Čapek vymyslel slovo robot (od slova robota) a chytlo se v celém světě. No a já jsem vymyslela člověkyně, protože to klíčové slovo pro ženy prostě chybí. To už jsme si všechno vyříkali v diskusi pod Malou mořskou vílou. Medvědí služby dělám kdekomu,nejen feministkám, neboť moje přezdívka od dětství je medvěd. [velký smích]

92883

11.02.2006 15:11

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

Ano, přesně tak paní Ajo, trefila jste do černého, tedy spíš do hnědého.[velký smích] Ale to víte, ženský rod od slova člověk není žena- proto je zde mé nové slovo člověkyně. [vyplazený jazyk]

92885

11.02.2006 15:18

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

To mě zajímá pane Pavle- mohl byste mi konkrétně vyjmenovat nějakou feminacistku? Pořád se o nich všude obecně dočítám, jak rozbíjí rodiny, jak jsou hrůzostrašné- ale nikde ani jediné jméno. Proč jsou čeští muži tak útlocitní? Ať ty feminacistky pěkně jmenovitě vyjmenují, které v Česku dělají takové peklo. Vždyť já se s tím taky neštvu a kdo mi v politice vadí, hned ho vyjmenuju a klidně nazvu bolševikem- viz Klaus. [oči v sloup]

92886

11.02.2006 15:30

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

musíme toho zanechat pane Jiří, nebo na nás pan Stwora vylítne, že se nebavíme k tématu. Vidíte pan myšák jméno má- myšák. Takže já jsem člověkyně a basta! Pokud vás tahle problematika zajímá, najděte si diskusi pod článkem Malá mořská víla. Tam již bylo vše k tomu řečeno. [smích]

92889

11.02.2006 19:10

Test svobody projevu

RE: Hmmmm

Jarmila 85.?.?.?

No toto! To si snad děláte srandu Pavle, ne? Nejprve vám ale musím objasnit, že české feministky se dělí na pravé a nepravé. Ty pravé jsou intelektuálky, jsou solitéry, nejsou nikde oeganizované a mluví samy za sebe. Mluvit o režisérce Sommerové jako jako o feminacistce je zvrhlost, podlost a nehoráznost! Stejně tak o spisovatelce Berkové či spisovatelce, bioložce, a ekoložce Hauserové.

Nepravé feministky jsou ve skutečnosti soudružky skrývající se za feminismus, ale jinak jsou patrně přímo napojeny na KSČM a odtamtud i financovány. Jsou organizované a vyskytují se na Feminismus.cz. K takovým právě patří Tominová. Těm můžete klidně do nacistek nadávat, ale bez předpony femi, protože to vážně žádné feministky nejsou.

Já být Vámi, tak bych spíš nadávala na manipulátory davů, kteří v téhle společnosti skutečně dělají velké zlo. Takovými manipulátory jsou Uzel, Weiss a i evolucionisti, kteří po celém západním světě rozšířili lživou evolucionistickou ideologii a tím velmi vydatně napomohli k rozbití rodiny.

92913

14.02.2006 06:56

Kurvítka

Kurvítkové ponožky

Jarmila 85.?.?.?

S tímhle mám problém celý život. Když vyperu ponožky a pak je kompletuji do páru, vždycky mi zbudou nějaké osamělé ponožky, které už se k žádným jiným ponožkám nehodí. Jelikož jsem velmi šetřivá hospodyňka a hezké zachovalé osamělé ponožky je mi líto vyhodit, tak je vždycky dám stranou do šuplíku, že se třeba příště se svou ponožkou setkají. Ale už mám šuplík narvaný k prasknutí osamělými ponožkami, které patrně již nemají šanci se se svou příslušnou ponožkou již setkat. Je to prostě záhada a tak jen nadávám na rodinu: Vy snad ty ponožky žerete, nebo co! [oči v sloup]

93318

15.02.2006 07:23

Kurvítka

RE: Kurvítkové ponožky

Jarmila 85.?.?.?

no vidíte pane Sodku, až dosud jsem se domnívala, že ten problém se singl ponožkama se týká jen naší rodiny a najednou díky internetu se dozvídám, že to tak mají doma takřka všichni lidi.[smích]

Někdy se pokouším nosit na doma každou ponožku jinou, abych je tedy vynosila. Ale stejně to nepomáhá, ponožky se mi tam dál hromadí. A to ještě vedle kurvítkových ponožek se mi ve skříních hromadí i kurvítkové oděvy. I když už k ničemu nejsou, je mi líto je vyhodit, protože si říkám, že se třeba budou ještě někdy hodit. A tak tam visí ve skříni, dokud samy nezpráchniví. A i tehdy je prohlížím a říkám si, zda by z nich nešla ušít nějaká čepice či alespoň zástěrka. [velký smích]

A pak ještě ke mně vždy přijede moje ségra, která má velkou zálibu v second-handech. Doveze mi spoustu hadrů, které už se jí nehodí- jestli prý se mi něco nebude hodit. Navleče mě do nějaké kurvítkové sekáčové róby a hned začne jásat: No teda Jarmilo, to ti tak sekne! No tak to přidám k těm svým věcem ve skříních, načež můj muž zabručí, že jsem pudřenka.(to jsou lidi, co schraňují všechna nepotřebná kurvítka).[zmaten]

93469

16.02.2006 07:41

Kurvítka

RE: Předsametová kurvítka

Jarmila 85.?.?.?

To je pěkné pane Lve. [smích] Kam až jen ta technika jednou dojde? Budeme časem všichni jen pouhou součástí virtuálního světa?

93592

16.02.2006 08:03

„Naše“ takypolicie

RE: Kdo má být zločinec?

Jarmila 85.?.?.?

přesně tak Zdeňku, u nás je dnes taková situace, že se nedá rozeznat zločinec od policajta, takže následující vtip není vtipem, ale holá skutečnost:

Na Václaváku zatkl policajt zločince a odváděl ho pryč. Zločinec mu zašeptal:Neblbněte, vždyť já spolupracuji s policií. Ale policajt mu odvětil: No a já zase s mafií! [naštvaný]

Bublan a spol. jsou rudí bolševici, kteří posluhují nastupujícím bolševikům a podle toho to u nás vypadá: Vládnou nám praví a nefalšovaní organizovaní zločinci. Vždyť aféry s miliardářem Krejčířem, zavražděným miliardářem Mrázkem i zavražděným policistou Janíčkem to vše jen dokreslují. [naštvaný]

93593

17.02.2006 07:47

Ďáblovy obrázky

pane Nohejle

Jarmila 85.?.?.?

a nemohl byste ty články, když už je tu napíšete přeložit vždycky do češtiny? Víte, je to český webzin, tak byste mohl brát ohled na ty primitivy mého typu, co neumí ani anglicky, takže musí váš článek přejít bez přečtení. [pláč]

93721

18.02.2006 08:20

Ďáblovy obrázky

RE: pane Nohejle

Jarmila 85.?.?.?

A NEWLY-DIAGNOSED DISEASE is sweeping America, and other areas of the Earth populated mainly by those of European descent. It is a media-borne pathogen that adversely affects Whites, but has scarcely any effect on other races. It has been termed the Human Equality Virus (or HEV).
---------------------------------------------------------------------
No, já jsem panu Nohejlovi vděčná pane zape, akorát, že můj překlad jeho textu vypadá asi takhle: Novější diagnostikované nemoci je...Amerika a jiné území Země populace hlavně tyto Evropské... To je media-narození patogen že... afekt Bílý, ale má...žádný efekt na jiné...Lidské...Virus.. [oči v sloup]

A nemohl byste mi to tedy vždycky rychle přeložit Vy? [velký smích]

93856

21.02.2006 15:41

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

RE: Dívali jste se na Primu v neděli na Bursíka ?

Jarmila 85.?.?.?

přesně tak pane Petře, jestli je Bursík autenticky čistý, tak ho soudruzi brzy vykopnou a vymění za nějakou svou poslušnou loutku. Žádný problém- technologii moci mají dobře zmáknutou už od dob Lenina a Stalina.

Myslím si, že v tuto chvíli už je stejně pozdě, protože komouši už nyní, v této době mají svou moc zpátky u nás opět pevně v rukou. Takže k volbám letos nepůjdu, neb už je to zhola zbytečné.Oni už teď si dělají co chtějí, protože už teď vědí, že jsou vítězové voleb. Ale půjdu alespoň na demonstraci proti Rathovi, pokud se tento pátek bude konat- je to moje občanská povinnost proti tomu Hitlerovi, co si říká doktor demonstrovat.

Když jsem již před rokem a půl na Psu ve svém článku nazvaném- Třetí komunistický puč na obzoru? varovala, že se komunisti derou zpět k moci, tak se mi v komentářích dostalo tolik nadávek, že jsem si to za rámeček nedala. Škoda, že už je těch 300 komentářů dnes vymazáno, ale článek zůstal a zde je link:
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/2004/10/39621_12_0_0.html

94285

21.02.2006 17:47

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

RE: Dívali jste se na Primu v neděli na Bursíka ?

Jarmila 85.?.?.?

pane trodasi, 16 let jsem jak idiot chodila poctivě k volbám- a tím jsem dělala vlastně ze sebe šaška, protože jsem vždy pomohla legalizovat kteroukoliv vládu. Přitom se ale za celých těch 16 let nikdy žádná malá strana, kterou jsem volila nedostala do parlamentu, takže já a moje rodina jsme tam stejně nikdy nebyli nikým zastoupeni. Kdyby všichni občané prokoukli tak jako já a nešli k volbám vůbec, nebo alespoň většina občanů- třeba 90 procent, tak by těm kreaturám nahoře snad dali jasně najevo, že nejsou jejich zástupci a že si tedy konečně přejí jiný typ voleb. Je neskutečné, že v době dokonalé techniky dodnes neexistují internetové přímé volby, jak jsem je navrhovala- to o něčem svědčí. Svědčí to o tom, že si vládci světa přímé hlasování občanů nepřejí. Dokud se nezmění volební systém směrem k tomu, že o důležitých věcech si budou rozhodovat PŘÍMO občané, bez zkorumpovaných volených zástupců, tak už mě u voleb nikdy nikdo neuvidí stejně za komoušů. Já už prostě vládnoucím papalášům šaška ze sebe nikdy dělat nebudu.

94305

21.02.2006 21:36

Zelená hrozba, nebo oživení domácí politiky?

Ano Vodníku

Jarmila 85.?.?.?

je to prostě tak a ne jinak- že skutečná demokracie prostě ve skutečnosti neexistuje. My tady můžeme ZATÍM svobodně diskutovat, a to je tak asi všechno, co můžeme dělat. Za komunistů jsem mohla volit pouze komunisty. No a teď mám mnohem větší výběr: mohu volit buď čerta nebo ďábla. A nějaký čestný Bursík, nějaká nula, to nikdy nevytrhne.

Za komunistů mi říkali: Jarmilo, proč nechodíš volit, stejně tím nic nezměníš, protože k volbám chodí 99 procent lidí. A teď manipulátoři davů vykřikují: musíš chodit k volbám, protože tím něco změníš. Jenže já říkám: Ne, nikoliv, vůbec tím nic nezměním, protože oni to mají matematicky moc dobře spočítaný, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. To znamená, že situace je úplně stejná jako za bolševika. Když vládla tzv. ODS- kradli a tunelovali jako straky. A když vládla tzv. ČSSD- tak kradli a tunelovali jak straky. A to je ten čert nebo ďábel. A já jim mám dělat vola, k tomu legitimnímu kradení? [zmaten] Nebo krávu?

94334

28.02.2006 14:08

Poselství

Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Jarmila 85.?.?.?

Mně se zdá Petře Gejdoši, že Vy se na všechny ty katastrofy přímo těšíte! Svědčí o tom ty Vaše rozchechtané smajlíky. Mě perspektiva katastrof ale vůbec netěší, pište si co chcete, ale pořád pevně doufám, že se žádných katastrof nedožiju, ale že si v klidu ještě vychutnám svůj střední věk i stáří. Zaplaťpánbůh, Vaše předpověď, že se stane nějaká katastrofa na letošních olympijských hrách se nevyplnila. [vyplazený jazyk]

95148

02.03.2006 08:03

Tajemné Havlovy restituce

Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

Jarmila 85.?.?.?

Tak tímhle obrázkem zasral Saudek úplně celou Prahu. Jen na autobusovém nádraží, kde jsem denně nucena procházet se nachází deset vyvěšených vyvalených prdelí. Člověka jen popadá bezmocný vztek, že si někdo dovolí takto mi násilím ve veřejném prostoru, který patří všem, nejen Saudkovi mi vnucovat „své umění“. Přemýšlela jsem, že bych si koupila černou barvu a veřejně, za bílého dne to tam zasprejovala, no, ale zbabělost zvítězila. Kde vzal Saudek tolik peněz na bezmezné plýtvání tolika vývěsek po celé Praze? To ho muselo stát nejmíň milion. Napadlo mne, že mu přispěli pod rouškou umění majitelé bordelů, aby se kšefty lépe hýbaly.Vždyť ta jeho vyvalená prdel není ve skutečnosti žádné umění, je to sprosté porno. Neboť jaký smysl tento snímek má, když ta dívka má sice nevinný dětský obličej, ale přitom vulgárně nabízí své pozadí k použití?
http://www.saudek.com/images/saudek-citylight-2005.jpg
Co se týče Havla, tak to je ten největší falešný paskřivec, jakého kdy tato země nosila. Ale aspoň ho příroda potrestala, že nemá žádné potomky, takže ten svůj restituovaný majetek svým potomkům nepředá a do hrobu si ho nevezme.

95430

02.03.2006 14:02

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Co máte Pavle Bočane proti paní Hauserové? Vždyť je to upřímná ženská a velká sympaťačka.[velký smích] Rozhodně větší než nějaký Petr Novotný, který vyrábí neinteligentní konzumní zábavu pro široké masy blbců.

To že přeložila tu vědecko-populární knížku Vagina je velmi záslužný čin, protože ta kniha odhaluje skutečnou PRAVDU o minulosti člověka. Kdežto placení manipulátoři davů Weiss a Uzel zde rozšířili jen samé nepodložené lži, ideologii, která nemá se skutečnou vědou nic společného. Ta pravda zní: jestliže byl předchůdce člověka v tlupách 6 milionů let promiskuitním rozsévačem semene- pak tedy předchůdkyně člověkyň byly promiskuitní sběračky toho semene. [velký smích] Nic není mezi tím, logicky a matematicky to bylo 1:1.

Je jen otázka času, kdy budou muset evolucionisti přiznat, že po západním světě rozšířili nesmysl. Kdo to vlastně jako první vyslovil a rozšířil? Který výtečník to byl? Jak to, že nikdo nezná jeho jméno?

A moje sbírání a následná selekce vzorků? Za socialismu bylo běžné promiskuitní chování. Kluci a holky se balili na tanečku, vyspali se spolu, bylo to smyslné dobrodružství na jednu noc- a příště zase sbalili někoho jiného. Bylo to běžné a zavedené chování svobodných lidí(AIDS neexistoval), v manželství pak ale platila zásada, že si mají být manželé vzájemně věrni. Ne jako teď, kdy sprosťák Uzel na potkání ženaté muže nabádá, že mají být svým maželkám nevěrní- protože je to jejich genová přirozenost.

95503

02.03.2006 14:09

Tajemné Havlovy restituce

Trodasi

Jarmila 85.?.?.?

nikdo Vám nebrání zajít si na Saudkovu výstavu, pokud Vás zajímá. Ale já se domnívám, že obecný prostor, který patří všem má zůstat neutrální a ne být zapráskán tím, co si kdo usmyslí tam za prachy lidem strkat násilím do mozků. Jistě by Vám taky nebylo milé, když byste si třeba zašel do kostela- ale ten by byl uvnitř vyzdoben vyvalenými Saudkovými prdelemi- protože Saudek by si ten prostor zakoupil pro sebe.

Vždycky když se mi zdá, že jsem příliš neoprávněně pruderní, tak své pocity konzultuji s muži. Všech pět mužů, kterých jsem se zeptala, co si myslí o těch vyvalených Saudkových prdelích, tak mi řekli, že je to v podstatě porno, protože ta prdel muže vzrušuje- což byl tutově úmysl Saudka. Koneckonců i ten jeho brácha Kája hned od revoluce maloval na kšeft porno.


95504

02.03.2006 15:40

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

No tak jestli hajzla Uzla považujete za tradicionistu a rozumného člověka, tak Vám musím říct, že máte tedy Pavle notně, ale velmi notně zkreslené vidění. Já toho šmejda sleduji celých 16 let od revoluce, takže bezpečně vím, co tento komouš je zač- prospěchář a za peníze se neštítí vůbec ničeho. Dokonce i běžně zkresloval a lhal o vědeckých výzkumech. Nejvíc mě dorazilo, když o mých oblíbených šimpanzích bonobech napsal na Novinkách, že šimpanzice jsou svým založením prostitutky, protože kopulují se šimpanzi jedině tehdy, když tito jim dají pomeranč. Teď se zase bude chtít pro změnu nacpat do senátu, vopičák jeden. [zmaten]

Kniha Vagina je velmi vědecká, protože tam jsou pouze ověřené a dokázané vědecké poznatky. A dočetla jsem se tam tak zajímavé věci, o kterých jsem až dosud v životě neslyšela.

95523

03.03.2006 08:20

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

O tom nic nevím, že by soudruhovi Uzlovi byl grupáč proti srsti. Zato bezpečně vím, že od revoluce, celých 16 let byl velkým propagátorem bordelů- přímo bordelovým naháněčem. V NEI Reportu i na Novinkách neustále mužům do hlav sugeroval, že placený sex má být přirozenou součástí jejich sexuálního života. Prostě typický manipulátor tupých ovcí.

Ovšem zaznamenala jsem, že se teď zrovna něco děje. Novináři (nebo-li lokajové mocných a lokajové tajných služeb) přestali jako na povel psát o prostituci. Z toho usuzuji, že mají vládnoucí bolševici (neb díky zmrdovi Havlovi, ověnčenému od hlavy až po paty metály se zde své moci nikdy nevzdali) něco po volbách v plánu. Tipuji, že vítězný bolševik Topolánek s ostatními bolševiky udělají trestný čin z pouliční prostituce- ale ctihodné bordelové mafiány, kteří mají ročně z anglických výrostků 2 miliardy zisků nechají hezky na pokoji.

A ještě jsem si uvědomila, že jsem vlastně učinila velký objev: NĚKDO rozšířil po celém západním světě zrůdnou evoluční teorii, která tvrdí, že ženy hledají živitele a muži jsou rozsévači- a vůbec NIKDO nezná autora této evoluční teorie! Zatímco všichni víme, že přírodní výběr je Darwinův objev, nebo že závist penisu je Freudovo dílo, tak autora evoluční teorie nikdo nezná. Není to divné, že se rozšířila lež po celém západním světě a nikdo neví, kdo to rozšířil, kdo je původním autorem?

P.S. Všem ostatním se omlouvám, že jim neodpovím, nemám čas diskutovat.

A co je to Pavle shaved?

95680

03.03.2006 15:22

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

Jarmila 85.?.?.?

Tak tohle je už úplně OT Pavle, takže na závěr jen pár vět. Zdá se, že 99 procent hloupé české populace si dodnes neuvědomuje vážnost situace. Že totiž organizovaný zločin u nás prorostl až nejvyšších politických pater. Důkazem toho je exposlanec Kraus, který v součinnosti zločinného, estebáckého MV a s Grossem, spojeným s podsvětím, měli v plánu zde veřejně zavést sexuální otroctví žen. Soudružky feministky z Feminismus .cz a z LaStrady jim měly krýt záda a uklízet oběti. Kraus pak chtěl proprat v Africe půl miliardy, a nikdo neví, kde ji chtěl vzít- a nikoho to nezajímá.

Je historicky a celosvětově prokázáno, že organizovanou pouliční i bordelovou prostituci VŽDY řídí domluvení organizovaní zločinci, a že je tudíž vždy spojená se 14 trestnými činy. Přesto nejen naši politici, ale i evropští organizovanou prostituci nestíhají. Přitom nejsprávnější a demokratické je švédské řešení, které ale nikoho nezajímá.

Chlap, který chce mermocí platit za sex si tohle má shánět naprosto sám a individuálně, má se domluvit se ženou mezi čtyřma očima, bez jakéhokoliv dalšího prostředníka, či organizátora- stát není oprávněn svým občanům organizovat placený sex, protože zločin s ním spojený má potírat, nikoliv před ním zavírat obě oči, či dokonce ho podporovat. [naštvaný]

95703

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 763 571