Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.08.2012 19:32

Islámští bojovníci zaplavují Sýrii

RE: Israel to možná ohrožuje

Jarmila 88.?.?.?

Jste zajímavý, pište dál.[smích] Ať se my naivní blbci a pitomci (těch 10 procent notorických revolucionářů) něco konečně dozvíme. Ale pozor, aby Vás Vaši nadřízení nesejmuli zato, že příliš vyzrazujete věci, které se ze zásady vyzrazovat nemají.

273074

07.08.2012 17:58

Islámští bojovníci zaplavují Sýrii

RE: Už 1300 let Izrael a USA podněcuje Araby proti sobě!!

Jarmila 88.?.?.?

Tady máte ten váš vládnoucí Vatikán:

http://www.youtube.com/watch?v=zSddQn5t1Zg

Co Vy na to? Zase nějaké hloupé kecy, že ano? Asi Vaše řeči budu přeskakovat stejně jako Vojtu.

273110

08.08.2012 17:29

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Nacisticke Nemecko se zbavilo zidovskeho vlivu,Amerika jej prijala.

Jarmila 88.?.?.?

Jste už fakk směšný, kdybyste se alespoň pod své kecy řádně podepsal HHBB, abysme věděli, koho máme přeskakovat a nenamáhat se čtením jeho manipulátorských kydů. Dám Vám tady jeden zajímavý link:
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/praha--novy-jeru...

273161

08.08.2012 17:46

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Nacisticke Nemecko se zbavilo zidovskeho vlivu,Amerika jej prijala.

Jarmila 88.?.?.?

To je jasné, že prezidentem bude Miloš Zeman a nikdo jiný. Slíbili mu to, když vybrali radši Klause než jeho: Nebreč Milošku, budeš prezidentem hned po něm. Čestné pionýrské.

273162

08.08.2012 18:43

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné? - váš pohled na věc

Jarmila 88.?.?.?

Se nedivím, že Vám Lin neodpověděla manipulátore. S Vámi diskutovat prostě nemá cenu.[smích] Svět je rozdělen na "elitu", její dobře placené poskoky (dráby) a většinovou společnost, která je naprosto bezmocná a všemi směry hlídaná.

Je úplně jedno, kam inklinují Srbové nebo Chorvati, důležité je vědět, že když je "elita" potřebuje vzájemně rozeštvat, pošle do kraje své dobře placené tajné hrdlořezy, kteří začnou vraždit na obou stranách, aby vyprokovali válku a nenávist. Vypadá to, že to takto běží již od starověku- normální běžní občané totiž války nejsou schopni organizovat, protože je to příliš komplexní a drahá investice. Tato investice se ovšem vždy vyplácí pouze těm investorům schovaným za bukem, kdežto právě ti běžní lidé ty elitou vyvolané války vždy strašným způsobem odnesou.

273167

20.08.2012 08:04

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Článek pana šéfredaktora je čítankovou ukázkou netolerance, ale u něj mě to nepřekvapuje.

Jarmila 88.?.?.?

Kdyby výchova na člověka neměla žádný vliv, pak by se lidé nemuseli od dětství k ničemu vychovávat. Je už od dob Freuda známo, že dítě do tří let má velmi tvárný mozek a co se mu do něj v té době „vtiskne“ je tam již napevno fixováno navždy- a to jsou ty pevné vzorce chování.

Homosexualita se dá v určitém aspektu přirovnat k leváctví. Lidé mají vrozený větší sklon k praváctví, ale podle Gaussovy křivky existují také lidé, kteří jsou od narození nevyhranění. U těchto lidí se ale dá pravorukost od útlého dětství napevno vštípit- jsou k pravorukosti soustavně vedeni, takže se z nich stanou stoprocentní praváci. Jen asi u u 4 procent lidí je levorukost natolik napevno vrozena, že se přeučit na pravorukost nedají.

273572

21.08.2012 20:43

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

Jarmila 88.?.?.?

No, jestli myslíte mě, tak já bych sem svou fotku třeba i poslala, ale neumím to. Ale na diskusi pod ČT 24 jsem tenkrát prozradila, že se tam v záběru reportérů mihla i jiná ženská než ta tlustá paní, což jsem byla já- a od té doby už mě s ní Nezvědavci nespojovali. Zejména když jsem i paní Tydlitátové na jejím webu do diskuse naštvaně napsala- to nejsem já ty zrůdo, napřed si zjisti informace. [chechtot]

273679

30.08.2012 18:22

Ještě k pochodu bukvic

RE: OMYL!!!

Jarmila 88.?.?.?

Se vším co napsal pan Dub naprosto souhlasím.[smích] Já osobně jsem Pohanka, která věří ve vesmírné zákonitosti a v zákonitosti matky přírody. Nějaký buch, pastýř z pouště a přihlouplá Bible tisíckrát mnichy opisovaná a přepisovaná jsou mi rovněž naprosto ukradené a cizí. Toto uměle a velmi násilně implementované náboženství v našich končinách nemá se Slovany nic společného. Už jako dítě jsem milovala pohádku Švanda Dudák. A víte proč? Protože ta pohádka vyjadřovala pohanství, sílu přírody, sílu lásky a sílu ženy. Všichni můžeme na něco věřit, je to naše věc, ale věřit v církev je opravdu neskutečná hloupost. Řekla bych přímo obrovská pitomost a do nebe volající idiotství jak mraky.[smích]

Umřel nám nedávno tady věřící soused. Z piety jsme se s manželem účastnili obřadu v kostele. Hrůza. Kazatel mektal nějaké středověké nesmysly a ovce střídavě vstávaly a zase usedaly do lavic a mumlaly ta svá zaklínadla, kterým jsme ani nerozuměli. Žasli jsme nad tím, že je něco v 21.století ještě něco takového možné. No prostě normální kreténi s dokonale vymytými mozky již od raného dětství. No když vám tříleté dítě od flanďáků řekne, že nejvíc ze všech lidí miluje Ježíše, tak to mluví za všechno. Další chudák s vymytým mozkem.

274148

30.08.2012 18:37

Ještě k pochodu bukvic

RE: Ten článek je slabomyslný a nenávistný

Jarmila 88.?.?.?

Souhlas.

274149

30.08.2012 19:03

Líza

RE: ještě ke článku

Jarmila 88.?.?.?

Já bych řekla, že se veterináři začali dělit na dva druhy. Na ty, co mají zvířata rádi a dělají pro ně první poslední, a na ty, co si z léčby zvířat udělali zlatý důl. A před těmito zlatokopy je třeba mít se na velkém pozoru. Zažili jsme situaci na klinice, že doktorka vyhledávala co nejvíc procedůr, aby nás pak mohla co nejvíc skásnout. Když jsme odmítli, že nenecháme Macíka přes noc na klinice, tak jsme pro ni přestali být zajímaví a nechala nás s nemocným kocourem čekat dlouhou dobu v čekárně, než se uráčila pokračovat v diagnóze, co ho trápí. Pak určila, že potřebuje jakousi infuzi- a bylo to neskutečné trápení starého barda. Koukal na nás nesmírně vyčítavě, co mu to děláme, měl obrovské oči a nepřetržitě slintal. Pak to konečně po hodině skončilo, k ničemu to nepomohlo a Macík ztratil vůli žít a přestal nám věřit. Ale doktorka byla spokojená, pěkně nás za všechnu tu „péči“ zkasírovala, až jsme se prohnuli. Pak jsme ještě týden doufali, že se Macík zmátoří, ale on to prostě s těmi zrádci, co ho nechali tak týrat, vzdal.

274156

31.08.2012 20:03

Líza

RE: Buďme jen trošičku pragmatičtí

Jarmila 88.?.?.?

Krade mu oříšky, hamounovi.

274217

02.09.2012 19:50

Putin na cestě k psychotronické válce

RE: Nové zbraně

Jarmila 88.?.?.?

Vy píšete, že před sto lety snil Nikola Tesla o fantastických zbraních. Omyl!! Geniální Nikola Tesla nesnil o zbraních ale o tom, že jeho vynálezy poslouží lidstvu coby naprosto levná energie. Přenos obrovské energie na dálku byl vyzkoušen v roce 1908 pod krycím názvem Tunguzský meteorit. Prostě vědce Teslu uchvátili vojáci a již ho z pařátu nepustili. Tesla nebyl žádný blázen, nepomlouvejte ho! Byl to mimořádně citlivý člověk, jaký se rodí jednou za tisíc let.

To víte, že budou Japonci mlčet až za hrob, když jsou světovou „elitou“ vydíráni. Kdyby jenom mukli, mají tam další katastrofu co by dup. Dnes existují pravděpodobně tak šílené zbraně, o kterých se lidstvu ani nezdá. Proto lze na internetu nalézt všelijaké ty různé kváky o tom, že se lidé dočkají jakési páté dimenze. Ve skutečnosti půjde o to, že dvě třetiny lidstva „elita“ vymlátí, ale bude tvrdit, že se dostali do páte dimenze- že na zdejší planetě sice umřeli, ale jejich duše se dostaly na jinou planetu, kde se jim daří úžasně.

274243

12.09.2012 18:07

Asociální stát

RE: 'Důchodový účet' je ILUZE!!! Je to pouze cash-flow účet jako každá jiná SOCIÁLNÍ DÁVKA z bezprostředně vybraných odv

Jarmila 88.?.?.?

No vidíte, posunuli Vám důchodovou hranici a my zdejší diskutující důchodci jsme si všichni mysleli, že jste jenom mladá nezkušená hloupá holka. [chechtot] Tak nenadávejte na důchodce, když jste takřka skorodůchodkyně, ale zaměřte svůj hněv na ty óbr svině nahoře, které tu důchodovou hranici posunuli. Celý národ ví, že je naprosto nelogické a naprosto pitomé posunovat hranici odchodu do důchodu za situace, kdy mladí lidé nemohou zavadit o práci. Jen ty vládnoucí svině nahoře to nevědí.

Zlí komunisti umožňovali ženám s dvěma dětmi odchod do řádného důchodu v 55 letech. Když mi bylo 55 let let, šla jsem do kráceného předčasného důchodu bez ohledu na následky, protože mi v podstatě nic jiného nezbývalo. Byla jsem v té době již nevýdělečná a nechtěla jsem, aby VZP a sociální za mě platil navíc můj muž, který měl jako živnostník svých vlastních starostí dost. Teď pobírám závratný důchod 4500 Kč.[velký smích] Samozřejmě že to není vůbec k smíchu vzhledem k tomu, že takhle bude dopadat čím dál víc drobných živnostníků.

Jinak Vaše názory na důchodce jsou skutečně zvláštní. Jako by odchodem do důchodu měl člověk ztratit svou duši i inteligenci a jeho jediným cílem bylo bloumání po supermarketech, čtení Blesku a koukání na TV.

274705

13.09.2012 14:39

Asociální stát

RE: 'Důchodový účet' je ILUZE!!! Je to pouze cash-flow účet jako každá jiná SOCIÁLNÍ DÁVKA z bezprostředně vybraných odv

Jarmila 88.?.?.?

Rozdáváte knížecí rady jako člověk, který žije zcela odtržený od normálního běžného života. Připomínáte mi tím svini poslankyni Peckovou. Ač sama pobírá statisíce měsíčně (které ji nezávidím, jen chci alespoň minimální spravedlnost v tomto mafiánském státě), tak se nechala slyšet, že mají být prý dnešní důchodci stejně skromní jako ti co žili v době války a po ní.

Co je pro vás skutečná hodnota? Živořit na stará kolena pod mostem o suchém chlebě a o vodě? A proč vlastně? Jenom proto, aby se pár mafiánů nahoře mělo jako prase v žitě a nemělo ve svých nakradených palácích roupama co dělat? Proč by se kvůli několika zmrdům, kteří poslouchají jak hodinky příkazy globálních vládců, měly odbourat všechny dřívější sociální jistoty, aby to zde po čase vypadalo jak v surovém kapitalismu 19.století? Neměli by se zde všichni ti vládnoucí paraziti náhodou svrhnout, jako je svrhli občané na Islandě a zavést zde přímou demokracii jako si ji zavedli oni? Co říkáte paní Hajzlíková?

To jsme opravdu strašně rádi, že vydrželi globální dobytkové bez války v tomhle prostoru celých neuvěřitelných takřka 70 let. To jsme štěstím bez sebe jak jsou na nás hodní a ušlechtilí. To ale neznamená, že máme vyhráno a že tu válku ještě nemůžeme zažít. Jestli jsou moje námitky pro Vás trapným skučením a bučením, pak se s Vámi nemá cenu vůbec bavit. Chováte se jako provokatérka. Za 31 let práce dostat 4500 důchodu, to je výsměch těch mafiánů všem pracujícím lidem. Jak má například mladý člověk nespoléhat na stát, když zaboha nemůže najít žádnou odpovídající práci? To se má pověsit na krk svým starým rodičům, kteří pobírají žebráckou almužnu? Poraďte co má dělat Vy chytračko s knížecími radami.

274767

13.09.2012 18:34

Asociální stát

RE: 'Důchodový účet' je ILUZE!!! Je to pouze cash-flow účet jako každá jiná SOCIÁLNÍ DÁVKA z bezprostředně vybraných odv

Jarmila 88.?.?.?

Já po Vás osobně nic pochopitelně nechci. Jen mi není jasné proč mé názory na současnou mafiánskou situaci v naší zemi posměšně nazýváte výlevy? Znamená to, že Vy stojíte na straně těch vládnoucích mafiánů, když se mě snažíte zesměšnit- ale jejich činnosti si nevšímáte? A proč si jich nevšímáte? Jste snad jedna z nich?

Vše ostatní co píšete je mi známo, nemusíte mě o tom poučovat. Já jsem otrokáře odhalila, ale Vy je odhalovat nechcete- jen nepochopitelně mektáte něco o chrámech konzumu. Chrámy konzumu navštěvují pitomci, ať mladí nebo staří, kteří na to mají a které to baví. Vypadá to, že jste jedna z nich, když to pořád tak zdůrazňujete. Sama sobě se tím ale asi podvědomě protivíte- z toho důvodu máte tak podivné řeči, kterým nějak nerozumím.

274777

17.09.2012 16:57

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

Jarmila 88.?.?.?

Také věřím tomu, že je to velmi cynický tunel připravený z nejvyšších míst. Akorát mi není jasné, jak by ty miliardy ležící ladem na ulici Kalousek (Heger) a spol. z lidí vydolovali s pomocí prohibice? Jak by probíhalo to schéma obohacení se dalšími miliardami na úkor bezmocných ovcí?

275003

17.09.2012 17:59

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

Jarmila 88.?.?.?

Aha, tak už je mi to jasné.

275007

18.09.2012 08:18

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

Jarmila 88.?.?.?

Já bych to neviděla tak tragicky. Spíš těm mafiánským strukturám nahoře, co nám teď vládnou, jde o to, aby se bezpracně opět napakovaly nějakou tou miliardou. Církevní rozkrádačka jim patrně nestačí, protože jejich nenažranost, zdá se, je nekonečná.

Vzpomeňte si na lehké topné oleje, to byl taky tunel připravený promyšleně na nejvyšších místech- v parlamentu. (návrh poslance Klaka?) A to nejen u nás, ale úplně stejný scénář probíhal i v Maďarsku. Posranci tenkrát odsouhlasili dvě rozdílné ceny- a z toho cenového rozdílu pak tekly miliardy předem vybraným jedincům. Taky u toho bylo spousta mrtvol, kdy nezasvěcené menší ryby byly popravovány, aby nic neprozradily.

Pokud bude prohibice trvat delší dobu, dejme tomu jeden rok, bude to známka toho, že se jedná skutečně o promyšlený tunel připravený pečlivě na nejvyšších místech. Odhaduji, že jeden rok prohibice by mohl přinést strůjcům toho podvodu asi tak jednu miliardu korun.

275034

19.09.2012 14:00

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

Jarmila 88.?.?.?

Asi se shodneme na tom, že v politice a v obrovských podvodech, do kterých je zapleteno příliš mnoho vysoce postavených osob, se neděje nic náhodou. Takže i tohle asi bude nějaká víceúčelová kulišárna, kdy se zabije hned několik much jednou ranou. Přesně v tom stylu, jak to mají vládnoucí voldemorti ve zvyku. V kauze lehkých topných olejů stát přišel na daních ne o pouhou jednu miliardu, ale hned o několik stamiliard- a koho to tam nahoře zajímalo?? Vůbec nikoho, několik let to ty zkorumpované svině vůbec neřešili a jen vyčkávali (úmyslně píšu měkké i, kašlu na pitomou češtinu), až se na tom napakuje dostatečné množství zainteresovaných osob včetně estabáků z ČEZu. Však nám o tom paní Lorencová ve své knize Krvavé oleje pěkně povyprávěla.

275087

20.09.2012 17:50

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

Jarmila 88.?.?.?

Neznám široko daleko jedinou ženu, která by Klause zbožňovala. Za to tady máme sousedku, která má dodnes ve svém krámě vystaveného odporného Havla jako svatý obrázek. Já osobně považuji Klause za ještě většího škůdce této země než byl Havel. Havel byl v zásadě prostoduchý, ale tenhle zločinec je inteligentní, umí hrát šachy, takže to umí hrát na všechny strany na mnoho tahů dopředu. S tím pérem nevím co sledoval, snad se chtěl ješitný tuneldědek Kikina za každou cenu zviditelnit v celém světě.

275156

21.09.2012 19:08

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Jarmila 88.?.?.?

To by mě zajímalo, jak ti vládci Atlantídy vypadali? Byli to běloši, černoši, nebo žlutí?[smích] Nebo vypadali jako mimozemšťani(zelení mužíčkové s velkou hlavou a velkýma očima) a dodnes se před lidstvem pečlivě skrývají, aby je nikdo nikdy nespatřil?

275258

22.09.2012 09:21

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Jarmila 88.?.?.?

Zdravím Kysučane,
někde jsem četla, že ti vládci z Atlantídy pocházeli z jiné planety, že nebyli výsledkem zdejšího evolučního vývoje. Možná Vám neušlo, že jsem velkou zastánkyní evoluce a že na 100 procent věřím tomu, že se člověk na Zemi vyvinul z předchůdce člověka. Různá barva pleti u lidí vznikla v závislosti na Slunci. Tam kde byly věčně zasněžené pláně a věčně krutá zima- tam vznikla žlutá černovlasá šikmooká rasa (šikmýma očima se bránili proti bodavému ledu). Tam kde bylo po celý rok obrovské vedro, tam vznikla kudrnatá černá rasa, velmi dobře přizpůsobená tomu, aby jim slunce nespálilo svým žárem kůži. Tam kde bylo mírné podnebí, tam se vyvinula bílá rasa s blond vlasy a modrýma očima, která svou bílou pletí chytala každý mírný paprsek slunce, aby do svého těla dostala vitamín D. Pak vznikly i různé mezirasy, jako třeba rudokožci Indiáni, kteří původně pocházeli z Inuitů (tedy původně z šikmookých, žlutých, z věčných plání ledu), ale vlivem odlišného amerického teplého podnebí se změnili na snědé teplomilné lidi s poněkud jinou vizáží i jinou stavbou těla. A třeba lidé žijící celé generace na poušti byli typičtí tím, že byli hezcí snědí, ale měli dlouhé nosy.[smích] To bylo tím, aby se velmi horký pouštní vzduch mohl přes nosní dutiny ochladit a zvlhčit. Zajímavý je vývoj Aboriginců, kteří překvapivě nepocházejí z černé africké rasy, jak by se mohlo na první zdát, ale z šikmookých Asiatů. Až teprve v Austrálii změnili svou vizáž na černou kudrnatou rasu- aby se také přizpůsobili obrovskému horku.

Proč to píšu? Pokud vysocí bílí vládci Atlantídy byli z jiné planety, jejich vzhled by se měl správně podstatně lišit od vzhledu pozemšťanů. Třeba že místo nosu měli v hlavě jen dvě dírky, nebo že jim chyběli uši, nebo že byli modří a měli ocasy jak Avataři, v závislosti na tom, že celý život prožili na stromech, a tak podobně. Pokud ale vypadali úplně stejně jako lidé, pak nebyli z jiné planety, ale byli to také obyčejní pozemšťani, zde na planetě vyvinutí rovněž v závislosti na podnebí. Takže pokud byli bílí, vysocí, popřípadě modroocí, tak se vyvinuli v mírném podnebí (Green Land?)

275292

22.09.2012 20:02

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Jarmila 88.?.?.?

Já té evoluci věřím proto, jelikož se jí již několik desítek let věnuji a fascinuje mě na ní to, že do sebe všechno naprosto logicky zapadá. A když do sebe všechno bezchybně naprosto logicky zapadá, tak to znamená, že je to pravda.

Ano, máte pravdu, čím dál víc zjišťuji, že celá dosavadní lidská historie je dočista zkamuflovaná. Ale evoluce zkamuflovaná není, protože její pravdivost na mě den co den hledí ze všech koutů přírody. Já už dneska se mohu podívat na kteréhokoliv živočicha a podle toho jak vypadá, dovedu správně usoudit, jakým způsobem žije. Vemte si třeba lidoopy, nejbližší příbuzné člověka. Šimpanz a gorila se pohybují převážně po zemi- proto mají zadní nohy již podobné lidským. Orangutan ale zůstal nadále vysloveně stromovým živočichem- proto je jakoby čtyřruký, čili že i zadní nohy používá jako ruce, aby se mohl chápat větví stromů. Šimpanzi i šimpanzice jsou takřka stejně velcí- proto jsou promiskuitní. Ale gorilí samec je dvojnásobně větší než gorilí samice- proto má harém. Je to pravidlo, které platí pro všechny živočichy (třeba lachtan a lachtanice, atd). Velmi zajímaví jsou třeba delfíni. Jsou to savci, kteří mají plíce a musí se chodit nadychovat nad hladinu. To znamená, že původně žili na pevnině- ale z nějakých vážných důvodů se znovu vrátili do moře a časem se změní úplně na ryby, že ty plíce budou zrušeny, protože je to pro ně nevýhodné.

Japonci a Číňani jsou malí a mají šikmé oči, protože jejich předci žili v ledových krajinách. A na to vemte jed. [smích] Pokud teď žijí v krajinách teplých, tak svou vizáž budou časem taky měnit. Důkazem toho jsou třeba Romové. U nás se prý objevili poprvé někdy v 16.století. Ale než se k nám dostali, rozšiřovali se z Indie asi 1000 let přes mírný pás podnebí. Stačilo 1000 let a jsou jiní než Indové. Indové jsou hodně tmaví, kdežto Romové oproti nim hodně zesvětleli. A světe div se, dnes se semtam narodí i blonďatý a modrooký Rom.[smích]

275325

28.09.2012 08:30

Poburujúce predpovede počasia

RE: stínění povrchu severní polokoule pomocí chemtrails snižuje odpar vody

Jarmila 88.?.?.?

Z orgonetu:
Časté otázky: Proč a jak se řídí počasí?
Pro nově příchozí, kteří tento blog nesledují od začátku, krátké odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Více informaci samozřejmě v článcích.
Jak to víš, že počasí je řízeno? 
Vše, co píšu na tomto blogu, vychází z mého pozorování a tzv. "konspiračních" informací získávaných ze světového  webu. To vše mi znovu a znovu dokazuje můj předpoklad, že veškeré počasí světa je soustavně a nepřetržitě řízeno.Občas se v novinách objeví žertovný článek, že Číňané nebo Rusové cosi stříkají do mraků, aby zlepšili počasí nebo spustili déšť. Je to prezentováno jako velká legrace a velká pošetilost. Tyto propagandistické články ale slouží jenom k tomu, aby se lidem zalichotilo, jak jsou chytří,  každý normální člověk přece ví, že počasí se nedá řídit, ti Rusové jsou ale blbci ... a to právě chtějí vládci světa. Čím déle si lidé budou myslet, že počasí se nedá ovládat, tím budou čím dál víc nepozorovaně provozovat své zákeřné aktivity s manipulacemi počasí. K tomu se pak přidalo pochopení dalších a dalších nepravostí, které páchají vlády a vládcové celého světa na obyčejných lidech: umělá zemětřesení, tsunami, hurikány, umělé záplavy, vichřice, umělé chladno, umělé sucho, umělé nemoci, biologické zbraně, ovládání mysli, prostě vše, co najdete v Tématech. Nejvíc mě ovšem zajímá to počasí. Stejně jako vy si kladu otázku: kdo, jak a proč to počasí řídí. Dozvědět se o tom něco je fuška, protože je to možné jen nepřímo, ale i pozorováním si člověk lecčeho všimne …
Jak se teda řídí počasí? 
K řízení počasí se používají klimatické zbraně, vycházející ze superpokročilých tajných technologií,  civilní vědě neznámých. Tyto zbraně má v moci americký vojensko vládní komplex, ovládá je US armáda, určitě je vlastní i Rusko a Čína, a velmi pravděpodobně i další země.  Jsou samozřejmě tajné, takže o jejich funkci a podobě se můžeme jen dohadovat z nepřímých pozorování, jimi způsobených katastrof a úniků informací, které "konspirační teoretikové" hodí na web. Základem systému klimatických či meteorologických zbraní je zřejmě zařízení HAARP, o kterém najdete informace na blogu. Ve stručnosti, jedná se o vysoce výkonné zařízení na ohřev ionosféry  pomocí radiace, umístěné na Aljašce, které je schopno ohřívat ionosféru na kterémkoli místě zeměkoule a tím působit na počasí. Může rovněž způsobovat zemětřesení. Podobná zařízení existují i v Evropě a v Rusku, pro jednoduchost jim říkám všem haarpová zařízení, i podrobnější  informace o nich jsou rovněž na blogu. Myslím, že HAARP ovládá velké atmosférické celky,  tzv. trysková proudění a pohyby velkých vzdušných mas, nebo taky jejich zadržování na místě.
Další složkou systému řízení počasí j...

Automaticky kráceno

275723

28.09.2012 08:32

Poburujúce predpovede počasia

RE: stínění povrchu severní polokoule pomocí chemtrails snižuje odpar vody

Jarmila 88.?.?.?

Další složkou systému řízení počasí jsou chemtrails, pro veřejnost asi nejznámější pojem, který občas probleskne i oficiálním tiskem, většínou za účelem zesměšnění těch, kdo  na ně upozorňují. Chemtrails jsou bílé  aerosolové stopy vypouštěné ze speciálních letadel, která nepřetržitě křižují celý svět a nasycují atmosféru chemikáliemi potřebnými pro vytváření oblačnosti atd. Tato letadla vlastně oficiálně neexistují, nemají na sobě žádné znaky států či společností, nejsou vidět na veřejně viditelných systémech detekce leteckého provozu. Nikdo neví, kde startují a přistávají, kdo je řídí. Znepokojení občané na různých místech světa, i u nás, již adresovali své dotazy vládám i řízení leteckého provozu, avšak byli vždy odbyti s tím,  že se jedná o normální letadla a normální tzv. kondenzační stopy. Ale proč ty "kondenzační stopy" vytvářejí na obloze kříže a různé sítě a rozplývají se do bílé chemické polévky? Proč se hustě objevují  i tam, kde nevedou žádné dopravní trasy? A co vlastně obsahují? Tak o tom všem se taky snažím psát na blogu.
Třetí složkou systému jsou zařízení k odpařování vody ze zemského povrchu. Pro výrobu umělé oblačnosti, umělých srážek atd. je totiž třeba mít k dispozici vzduch nasycený vodní parou/mlhou, protože přísun od oceánu je zdlouhavý a nejistý. Potřebnou vlhkost přímo na potřebných místech odpařuje ze země a vodních ploch mikrovlnná radiace. Jak? K tomu slouží  všudypřítomné "mobilní věže",  které se během posledních let objevily úplně všude na světě, a v ČR  myslím ještě hustěji než jinde. Ty se vydávají za systém mobilní telefonie, ale to je jenom jejich "vedlejší produkt".  K dokonalému signálu by nám jich totiž stačil pouhý zlomek. Jejich hlavní funkcí je být součástí systému klimatických zbraní a ohřívat zemský povrch a odpařovat z něj vodu - kdykoliv si  výrobci počasí zamanou. Všimněte si, jak často se nad krajinou či nad městem vznášejí velmi nízko cáry mlhy, které se spojují do souvislé vrstvy či vytvářejí jakési "kumuly" velice nízko nad krajinou, kde se normálně oblačnost nemůže tvořit. Všimněte si, že i během deště krajina odpařuje a schne. Všimněte si, jak rychle po dešti je zase naprosté sucho! Kvůli tomuto umělému odpařování v poslední době tak málo vidíme slunce. Na satelitních snímcích má tato místně odpařená oblačnost žlutou barvu a může pokrýt jakkoli rozsáhlá území, třeba celou Evropu. V zimě nám ji vydávají za "inverzi", v létě třeba za tlakovou níži, i když tlakoměr ukazuje vysoký tlak.
Dále existují zařízení na výrobu oblačnosti, která elektromagnetickou či mikrovlnnou radiací nebo skalárním vlněním  (jsou zřejmě různé systémy) působí na atmosféru a "šlehají" mraky. Mohou vytvořit např. bouřkovou oblačnost, dosahující do vysoké výšk...

Automaticky kráceno

275724

28.09.2012 08:35

Poburujúce predpovede počasia

RE: stínění povrchu severní polokoule pomocí chemtrails snižuje odpar vody

Jarmila 88.?.?.?

Dále existují zařízení na výrobu oblačnosti, která elektromagnetickou či mikrovlnnou radiací nebo skalárním vlněním  (jsou zřejmě různé systémy) působí na atmosféru a "šlehají" mraky. Mohou vytvořit např. bouřkovou oblačnost, dosahující do vysoké výšky mnoha km,  odkud stáhne na zem přívalové srážky a kroupy. Mohou se zaměřit velmi přesně na požadované území, třeba na určité město, kde během 15 minut mohou "našlehat" přívalový déšť či jinou meteorologickou pohromu. Tato uměle šlehaná oblačnost se  velmi rychle šíří, například celé území ČR může pokrýt za pár desítek minut. To vše je možné pozorovat na satelitních snímcích.  
Když se například chystají povodně, je třeba získat odpařením co nejvíce vody ve formě nízké oblačnosti, která se nachnoustá a uzavře umělou oblačnou linií, aby se nerozcházela, a nad ni se našlehá bílá chemická oblačnost. To celé vytvoří velmi hustou oblačnost, která se podle potřeby chemicky přiživuje letadly, vydatně prší a vytváří povodně. Celé je to hotové v řádu několika desítek minut až pár hodin,  dá se to velmi přesně zaměřit na požadované území, a proto také meteorologové nemohou tyto umělé povodně předpovědět. Ony totiž nepřijdou s žádnou oblačnou frontou, ale klimatické zbraně je vytvoří přímo na místě.
Samozřejmě že HAARP také řídí velké vzduchové masy, jejich pohyb nebo setrvávání na místě. Například letos v létě máme již několik týdnů stejnou vzduchovou masu o stále stejné teplotě a tlaku, na níž vládci počasí provádějí různé meteorologické pokusy.
A proč by to jako dělali?
Ovládat počasí znamená velkou moc, vojenskou i politickou. A globální elita odjakživa touží po moci - stejně tak  války se vedou pro získání moci. Proč Američané (jejich elita) stále vedou války? Chtějí moc, bohatství, území ...  a to vše jim pomůže získat i vláda nad počasím.
Vojenské účely:
Americká armáda již za vietnamské války testovala klimatické zbraně  - spustila na Vietnamce tak vydatné deště a tak dllouho, že naprosto ochromila vietnamskou armádu, která se prostě topila v bahně ... to je známá věc. (Ale stejně je neporazila.) Armáda dobře ví, jak důležité jsou meteorologické podmínky pro fungování vojenských sil,  zejména pěchoty i letectva. Takže si Američané vytyčili, že do roku 2025 budou ovládat světové počasí jako zdroj vojenské síly. Budou umět ochromit protivníka deštěm, mlhou,  blátem,  letectvo bouří atd. V současné době na tom pilně pracují a myslím, že z velké části svůj úkol již splnili. Všechny tyto jevy dovedou provést v požadovanou dobu na požadovaném místě a myslím, že jdou ještě dále, do vesmíru atd. Své schopnosti neustále testují a ověřují na civilním obyvatelstvu, takže když si zamanou, že vytopí třeba Chrastavu v ČR nebo Ťing Ťang v Číně, tak to prostě udě...

Automaticky kráceno

275726

28.09.2012 08:37

Poburujúce predpovede počasia

RE: stínění povrchu severní polokoule pomocí chemtrails snižuje odpar vody

Jarmila 88.?.?.?

Tito klimateroristé, jak jim říkám, se nezastaví před žádnými oběťmi na životech a škodami na majetku, protože mají "vyšší cíl".
Státy vlastnící klimatické zbraně je také mohou namířit proti sobě a vzájemně si škodit, například se soudí, že USA působí HAARPem současná sucha a požáry v Rusku a také záplavy v Číně, a Čína zase šlehá v Americe hurikány. 
Počasí jako prostředek k udržení poslušnosti lidí:
 Zde si dovoluji použít komentář jednoho čtenáře: "Připadá mi, že stále někdo neví, proč se ty záplavy a ostatní katastrofy dějí. Už se tu několikrát psalo, že ti manipulátoři chtějí celosvětovou chudobu. Vytvářejí záměrně situace, aby lidé měli strach a zajímali se jen o to jak přežít a nezbýval jim čas ani myšlenky na nějaký duchovní vývoj. Aby s lidmi mohli snadno manipulovat, potřebují je mít pod kontrolou strachu a nemocí. A to že je teď období sklizně obilí - to je důvod povodní. Kdyby nepřišly povodně, měli by jsme plná sila. I tak jsme na tom pořád dobře."A já k tomu dodávám: Současné povodně se hodí, jak je vidět, i naší vládě jako prostředek, jak získat bez problémů z lidí další daně (každý z nás zaplatí měsíčně 100Kč na povodně!!!)  Klidně si to nějaký náš vládní Illuminát s klimateroristy mohl domluvit, že nám vyplaví pár vesnic, a lidi pak nebudou reptat a rádi zaplatí povodňovu daň, protože voda může přijít kdykoli kamkoli. Kdyby lidi reptali, tak je opláchnou znovu a pak už to půjde jako po másle. Nějakých pár miliard ročně se vybere a tím nepohrdnou ani naši  "Illumináti". [smích]))
Dej mi důkaz o řízení počasí! 
Nevidíte stovky čar denně na obloze, kde běžně proletí sotva 20 letadel denně?
Nevidíte, že ty čary nemizí, ale roztahují se do celistvé kovově šedé vrstvy?
Nevidíte narůžovělou koronu kolem Slunce?
Nevidíte, že je třičtvrtě roku celé dny tma, jako v 6 večer?
Nevidíte, že prší z mlhy, kterou to s sebou nespláchne, ale přetrvává několik dní?
Nevidíte, že prší, když je vysoký tlak, ale že vždy tomu bylo naopak?
Nevidíte, že po několikadenním dešti se mlha rozplyne a je o 15 stupňů tepleji? Normálně se po dešti ochladilo a pár hodin trvalo, než se zase oteplilo.
Nevidíte tisíce videí na Youtube, kde jsou evidentní chemtrails, a to dokonce v time lapse a speciálně upravená letadla pro postřik?
Nevíte, že ČR po vstupu do NATO podepsala Open Skies Treaty a nevíte, že to znamená, že letadla CIA a NATO mohou létat přes naše území bez ohlášení?
Nevidíte rozdíl mezi běžným letovým provozem v 9000m a chemtrails sprayery ve 12 - 14000m?
Nevidíte, že i když je jasno, obloha není blankytně modrá, ale hliníková?
Nevidíte, že oblačnost se tvoří jakoby z ničeho na jednom místě a je tam udržována?
Nevidíte satelitní snímky plné chemtrails?
Nevidíte, že lidé jsou unavení, neschopni přemýšlet, teče ji...

Automaticky kráceno

275727

28.09.2012 08:38

Poburujúce predpovede počasia

RE: stínění povrchu severní polokoule pomocí chemtrails snižuje odpar vody

Jarmila 88.?.?.?

Nevidíte, že lidé jsou unavení, neschopni přemýšlet, teče jim neustále z nosu, kašlou a nevědí proč?
Nevidíte, že jsou na obloze mraky, které nejsou přirozené? Jsou jako gelové kapsy ze kterých neprší, přestože jsou plné vody.
Nevidíte mapy bleskových aktivit a nevíte, že v přírodě je nemožné, aby byly blesky stovky až tisíce kilometrů v přesných řadách?
Nevíte, co je HAARP a EISCAT? Nevíte, jak promocí ELF vln mohou ovlivňovat počasí?
Nevidíte během pár minut oblohu jemně rozvlnkovanou po celé Evropě a není to orografická oblačnost?
Není vám divné, že jsme neustále trápeni povodněmi, a to několikrát do roka a že z nebe spadnou tuny vody na jednom místě během několika minut? A na jiných místech planety (tam, kde se to někomu hodí) jsou lidé sužováni suchem a požáry?
Nevíte, že Američané mají nový laser, schopný vyvolat déšť bez nutnosti zasévání kondenzačních jader?
Nevíte, že v USA běží mnoho oficiálních programů na ovládání počasí? Nemyslíte, že armáda je v tomto odvětví mnohem dál?
Nejsou klimatické zbraně ideální? Nepřítel je decimován a ani neví, že je ve válce.
No, milý pane, pokud tohle všechno nevidíte, tak máte před sebou ještě hodně dlouhou cestu."

[bliji]

275728

28.09.2012 15:03

Poburujúce predpovede počasia

RE: zase mouka s popelem 2

Jarmila 88.?.?.?

Někteří lidé, i kdyby jim padaly průjmové sračky přímo na hlavu, tak budou pořád tvrdošíjně tvrdit, že se nic neděje, že je vše naprosto přirozené a v pořádku, neboť je jistě vše pod veřejnou kontrolou a žádné globální monsanto, zločinné globální farmakorporace či globální klimateroisti neexistují- tohle je i Váš případ.

Zrovna v tuto chvíli, v 15 hodin chemtrailsují mohutně nad Prahou jako posedlí- svátek, nesvátek. Takže mohu předpovědět zítřejší počasí- bude zataženo, k večeru možná sprchne. Ale to nikoliv proto, aby se konečně zavlažila zem, ale aby ty chemikálie, které na nás neustále sprejují, šly snadněji k zemi.

Ještě něco k octování. Zatím nemám statistickou zkušenost, že by to proti umělým chemomrakům pomáhalo, ale jedno je jisté: že je to výborný prostředek proti plevelu. Mě srdce krvácelo, když jsem slyšela v tramvaji povídat si dva staříky, jak používají na svých zahrádkách proti plevelu Roundup od Monsanta. Ocet je mnohem lepší, je ekologický, pravda, nesmí se s ním stříkat na listy, protože je spálí, ale když člověk chce mít cestičky čisté od plevelu, tak tam je ideální.

275748

01.10.2012 13:47

Přímý útok na prezidenta

RE: Nejde o žádnou konspiraci

Jarmila 88.?.?.?

Všude samé články okolo toho starého vlastizrádného kripla- ale kolem metanolu najednou ticho po pěšině. To už se nebude dál nic vyšetřovat a ani se nedovíme jména pachatelů a tak podobně? 30 lidí mrtvých, mnoho lidí slepých- a oni budou donekonečna rozebírat divadélko s pistolkou? [zmaten]

275963

02.10.2012 14:16

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vladimíre,

Jarmila 88.?.?.?

[smích]S tím Klausem s Vámi souhlasím steve, ano, je to zákeřný křivák a intrikán těžkého kalibru. Ale co se týče budoucího prezidenta, nemyslím si, že se jím stane Fisher, stále si myslím, že prezidentování má už dávno slíbené a že ho taky dostane Zeman. A vzhledem k tomu, že by křivák Klaus nepřežil, kdyby z něj měl být pouhý důchodce, tak možná pošilhává po nějakém dobrém korytu v EU- a za své věrné služby globální "elitě" ho taky dostane. Proto se pořád tak uměle zviditelňuje, i za cenu toho, že schválně ukradne péro.

276123

02.10.2012 20:19

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Jarmila 88.?.?.?

To je úplně stejné, jako by někdo chválil Mečiara za to, že na Slovensku taky neproběhl žádný jugoslávský scénář. Slizský Mečiar, jak známo, to se Slováky moc dobře uměl -přes city. Stejně tak jako slizský Klaus to s Čechy uměl -přes intelekt. Pokud ale u nás a na Slovensku neproběhlo humanitární bombardování a že jsme se vzájemně nestříleli, pak to bylo z toho důvodu, že si to samotná globální „elita“ nepřála. A právě z toho důvodu do funkcí vybrala slizského Mečiara a slizského Klause- aby bezproblémově a bez kapky krve zajistili rozkradení a převedení veškerého národního majetku do rukou globální „elity“. A Vy jim snad pane Dube za to všechno snad ještě poděkujete, že jsou menším zlem.[smích]

276207

02.10.2012 21:43

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Jarmila 88.?.?.?

No já nevím, ale já se naprosto přikláním k názorům pana Kysučana, že ve vysoké politice neexistuje kladná postava. To proto, že ty figurky jsou zkrátka vládci světa velmi pečlivě vybírány. Pokud nějaká ta vybraná figurka nějak nepředpokládaně zklame, že nějak nepochopila svou situaci, tak je nekompromisně zavražděna! To se třeba stalo Dubčekovi, Langošovi,rakouskému Haiderovi, pákistánské premiérce Bhuto, atd.- to říkám jen tak namátkou, je těch lidí mnoho.

Všichni ostatní, kterým zavraždění určitě nehrozí, ale přesto se tváří jako hrdinové a mektají a mektají- tak ti jen dělají takzvanou umělou opozici. Jak říkával již Lenin a Stalin, že opozici je třeba mít taky pod kontrolou a nejlépe je ji přímo řídit. Koneckonců celá slavná charta 77 byla o tom, že je řídil třináctý odbor KSČ v čele s Hegenbardem, nebo jak se ten soudruh jmenoval. Až když Klause někdo skutečně opravdu oddělá, tak teprve potom uznám, že to byl hrdina a že to myslel doopravdy.[smích]

276221

04.10.2012 07:55

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Jarmila 88.?.?.?

Je smutné, že za 5000 let zaznamenané lidské historie byli vybíjeni ti nejcharakternější lidé, kdežto psychopati se dostávali do nejvyšších míst vedení. To způsobuje, že evolučně narůstá počet psychopatů, kdežto těch normálních a charakterních lidí ubývá. Půjde-li to takto v čase dál, tak nakonec převládnou psychopati nad normálními lidmi.

Tahle pyramida moci se mi zdá nejzdařilejší:
Vložený obrázek
Akorát bych tam lépe procentuálně vyjádřila poměr prostých daňových poplatníků ke svým vládnoucím parazitům. Čili ta nejnižší vrstva prostých občanů (daňových poplatníků) by vyplňovala takřka celou pyramidu (90%). Kdežto represivní a parazitické složky nad nimi by tvořily pouhých 10 procent. A místo toho oka bych tam dala ty Vaše dvě fotbalové jedenáctky 2x (1+10) [smích]

276417

04.10.2012 11:57

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že strašně moc věcí ve společnosti by dokonale vyřešil tzv. základní příjem. Katoličtí pokrytečtí zastánci života věčně argumentují tím, že každý lidský zárodek má právo na život. Už ale vůbec neřeší, z čeho ten zárodek, až se narodí, bude žít. Kdyby však byl stanoven minimální základní příjem od narození až po smrt člověka, odpadlo by nesmírné množství zbytečné byrokratické buzerační práce. Odpadly by veškeré přídavky na děti, výpočty mateřských příspěvků, vypočítávání alimentů (žádné alimenty na děti by totiž neexistovaly), dávky v nezaměstnanosti, sociální příspěvky všeho druhu, invalidní důchody, řádné důchody- prostě odpadlo by úplně všechno, všechny existující jakékoliv sociální dávky.

Co se týče mužů a žen, můj názor je ten, že kriplové se najdou na obou stranách rovnoměrně půl na půl. Co se týče střídavé péče, tak tu naprosto zavrhuji coby výrobnu budoucích psychiatrických pacientů ( což dnešnímu zvrácenému režimu samozřejmě nevadí, alespoň budou ještě víc vzkvétat farmaceutické korporace). A jelikož se dítě nedá přeříznout na půl, aby se vyhovělo oběma rodičům, podle mého názoru by měl existovat rovnou takový zákon, že pokud matka není psychopatka či asociál a o své děti se vždy řádně starala a pečovala- že by měla automatické přednostní právo na péči o děti po rozvodu. Kdyby s tímhle vědomím muži vstupovali do manželství a předem by věděli, že když se vztah podělá a oni se rozvedou, že by nic nevysoudili- tudíž by žádné soudy kvůli dětem nebyly. Oba partneři by si ušetřili nervy i množství peněz za vychcané advokáty. Statisticky je dokázáno, že naprostá většina lidí (90 procent) se umí po rozvodu rozumně dohodnout a o své děti dál oba pečují. Těch 10 procent asociálů, co se rozumně dohodnout neumí, protože 5 procent kriplů je buď na ženské nebo mužské straně- tak těm nepomůže žádný zákon ani svěcená voda, akorát je každý odrbe o peníze.

276462

04.10.2012 14:40

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Taky máte pravdu babo Blažková. Ale nemám ráda nucení a povinnosti, takže tu práci bych spíš dala na bázi dobrovolnosti. Ale aby ta práce byla opravdu kdykoliv k mání- aby zkrátka bylo zajištěno právo na práci, kdykoliv si občan zamane a chce pracovat a narychlo si přivydělat nějakou tu korunu. Že by existovala centra, která by nabízela tu potřebnou práci. Že by zkrátka úřady měly přímo povinnost mít nepřetržitě k mání dostatek jakýkoliv práce, která když by se vykonala, tak by za ní dotyčný okamžitě dostal zaplaceno na ruku.

Třeba já žasnu nad tím, jak se mluví o tom, že je na planetě nedostatek potravy. Ale rozhlédněme se kolem sebe: 95 procent stromů je všude jen tak na ozdobu. Kdyby se místo nich všude v přírodě zasadily ovocné stromy či ořechy, tak se lidstvo topí v ovoci. A místo přiblblých, naprosto neužitečných trávníků všude samé bylinky a zelenina. A přitom právě ty sady a zeleninu by mohly udržovat a uklízet obrovské množství sezonních zaměstnanců, kteří by si kdykoliv když by chtěli, rádi a dobrovolně si přivydělali peníze, aniž by je někdo jakkoliv nutil a buzeroval.

Cui bono? Těm, který si žádný rozkvět lidstva nepřejí ani náhodou, ale sní o tom, že budou mít své věčné panství nad svými otroky.

Ještě jsem v tom svém příspěvku zapomněla na jednu věc. Že totiž aby si někdo z výroby dětí neudělal živnost, tak by základní příjem platil nanejvýš pro tři děti- na čtvrté dítě by nikdo nedostal již ani korunu. Bylo by to bráno jak přepych a přepych ať si každý hradí ze svého platu. To čtvrté přepychové dítě by prostě začalo brát životní minimum až ve svých 15 letech, do té doby by ho rodiče museli živit ze svého.

276479

07.10.2012 08:47

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Neříkám, že by se mělo vykácet všech 95 procent neovocných stromů. Ale klidně tam kde rostou různé neproduktivní nanicovaté listnaté stromy a křoví, všude tam by mohly být stromy ovocné a ořechy. Vzpomínám si jak bylo příjemné, když jsme kdysi celá tlupa lidí šli do Divoké Šárky na houby a nejen že jsme tenkrát našli plno hub, ale cestou jsme si volně posbírali ořechy při cestě ve zdravém prostředí a natrhali kvalitní švestky na koláč. Měli jsme z toho výletu velmi dobrý pocit, že jsme byli úspěšní- asi jako kdysi sběrači potravy v dávném pravěku.

Také na Petříně nebo na Vypichu jsou velké ovocné sady, volně veřejnosti k dispozici. Vypadají krásně a ovoce na stromech, které je k dispozici komukoliv zdarma ještě krásnější.[smích] Čili místo 95 procent neproduktivních stromů a keřů by mohlo nahradit 30 procent stromů a keřů ovocných - a jsem přesvědčena, že by to ekosystému i lidem prospělo a né že né.

Já to vidím i podle své zahrádky. Poslední dobou je v naší čtvrti v módě, že lidé kácejí ve velkém ovocné stromy a ořechy, také likvidují záhony se zeleninou a místo toho si tam dají neproduktivní okrasné stromy a přiblblý neproduktivný trávník. Pak den co den otravují s hlučnými sekačkami trávy. Kdežto já jsem naopak na svou zahradu vysadila další ovocné stromy a asi desatero druhů bylin. Zahrada vypadá krásně, navíc dává užitek a neotravuju lidi hlukem sekačky. A kde myslíte že to žije? No přece na mé zahradě! Zatímco u sousedů mrtvo prázdno, u mě plno ptáků (kosáci se živí bobulemi mého vína a žížalami, kterých je všude plno, sojky a straky chodí na hrušky, sýkorky chodí na červíky, strakapoud ošetří kmeny stromů, atd.) a hmyzu ještě více- včely, vosy všeho druhu, čmeláci, kobylky, motýli, atd.

Připomínám, že jsme mimo téma, nechme si tu diskusi na jindy.

276676

07.10.2012 19:36

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Se omlouvám jansmithi, Váš předešlý příspěvek jsem nezagistrovala, poněvadž byl již zařazen v přečteném. V tomhle má Zvědavec jakousi poruchu, že člověk nezjistí některé nepřečtené příspěvky, protože jsou již zařazeny do přečtených.

Co říkám na volby? Pořád to samé. Lidi nechoďte proboha volit, jinak ten koloběh zločinců nikdy nezastavíte- protože vy je stále svými hlasy normálně legalizujete. A k tomu tenhle obrázek:
Vložený obrázek

276700

08.10.2012 07:14

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Tak poslední příspěvek na téma volby: Již několik let stále dokola zde opakuji, že o novém prezidentovi je již dávno rozhodnuto, bez ohledu na to, že se bude konat přímá volba prezidenta. Prezidentem bude Zeman, pamatujte si mou předpověď. Taky předpovídám, že Klaus nepůjde do důchodu, ale dostane nějaké výhodné koryto v EU za své velké zásluhy o rozkradení země. A do třetice předpovídám, že zvítězí komunisti s ČSSD, ale ODS získá taky dost křesel. To proto, aby v koalici zase nikdo nebyl za nic odpovědný a mohli beztrestně dokrást zbytek republiky.

Již teď si na okresech rozdělují papaláši z ČSSD a z KSČM koryta, aniž by volby vůbec ještě proběhly. Statistika je totiž neúprosná. Vždycky se najdou nějací pitomci, kteří jdou k volbám, a ten výsledek je vždy stále stejný- zločinci jsou zlegalizovaní a mohou začít řádit. Dávat svůj hlas malým stranám taky nepomůže, protože se buď nedostanou do parlamentu a pokud se dostanou, v ten moment jsou do jejich špiček nasazeni již předem vybraní zločinci, které vybrali loutkaři za oponou, nikoliv občané ve volbách.
Howgh.

276726

08.10.2012 16:58

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

Jarmila 88.?.?.?

Falešného kripla Tomia bych nevolila ani náhodou. Stačí? Stejně tak bych nikdy nevolila třeba Fischerovou,nebo toho potetovaného blba,či Zemana a vůbec všechny ty ostatní- zkrátka a dobře tam nikde nevidím člověka, nad kterým by mi srdce zaplesalo.

Mně úplně v životě stačilo to, jak mě zklamal Zeman, Havel, Klaus i třeba Petr Cibulka. [bliji]

276767

16.10.2012 16:27

Volby

RE: budovat občanskou společnost

Jarmila 88.?.?.?

ODS nedostala těch hlasů hodně ani náhodou. Někdo sem dal statistiku a ta vypadá takto: Ze 7,5 milionů voličů volilo koalici (ODS, TOP, VV) pouze 500 tisíc lidí. To jsou všelijací ti restituenti a manažééři, kteří se mají velmi dobře. Když to propočteme procentuálně, tak to dělá pouhých 7 procent ze všech právoplatných voličů. To je u vás hodně?

277275

28.10.2012 19:21

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi. Je to lhář a vyčůránek- a to ho ani osobně neznám. Na některé lidi totiž stačí jen pohlédnout a člověk to vidí ihned z jejich ksichtu. A taky to pozná podle toho s kým se paktují a ještě i podle toho, že jsou v mainstreamu pečení vaření. Tohle ovšem jansmith nikdy nepochopí, ten snad celý život bude skákat nepřetržitě těm zmrdům na špek, chodit je furt jak ten největší pitomec volit a pořád je tvrdošíjně a velmi primitivně bude dělit na levici a pravici.[smích] Asi ten člověk nikdy nepochopí tu jednoduchou skutečnost, že domluvení mafiáni se dělí na levici a pravici jen na oko, aby oblbli lid a mohli ho pravolevě oškubat co nejvíc.

278017

29.10.2012 07:56

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Mnoho slov a všechny o ničem.[smích] Vsaďte se se mnou, že prezidentem bude Zeman, bez ohledu na to, koho budou volit lidi. Loutkaři za oponou mají své promyšlené páky, aby zvítězil ten, koho tam nejvíc potřebují. Čárymůra okamůra má sice své vlivné kamarádíčky, ale Zeman má za sebou vyšší šarže a větší vliv.

Jinak všichni voliči, kteří dodnes chodí zbytečně volit a napomáhají tak systému, aby se stále uměle udržoval v chodu, připomínají osly, kteří mají před sebou mrkev (sliby před volbami). Za tou mrkví každé čtyři roky v naději kráčí, aby v zápětí zjistili, že byli opět jak se říká lidově ojebáni. Prostě jsou to íííáááá, ííííááá, íííáááá, samí oslové.[smích] Rozumní lidé k volbám prostě již dávno nechodí a řídí se heslem: Kdyby volby něco měly změnit, tak už by je loutkaři dávno zakázali.
Vložený obrázek

278049

29.10.2012 19:18

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Já stále aktivně bojuji za lepší svět jansmithi, nejsem pasivní. Zde je důkaz, tohle jsem napsala ROPIDu:
Otevřený dopis- stížnost
Nevážení nezodpovědní papaláši,
je pouze otázkou času, kdy bude vaší vinou přejet v Praze 5 na zastávce Kavalírka člověk. Od té doby, co jste tak „vylepšili“ po celé Praze dopravu, abyste ušetřili nějaký ten nadbytečný miliónek za své zrůdné nápady coby odměnu do svých kapes- tak jste tím vytvořili pro občany mnoho nebezpečných situací. Konkrétně na zmiňované Kavalírce přebíhají lidé denně jak vyplašení zajíci přes velmi frekventovanou silnici, aby stihli přijíždějící tramvaj. Autobus číslo 167 totiž často nedodržuje předepsaný čas příjezdu, protože často uvízne v dopravní zácpě. Ta je způsobená tím, že se velké procento lidí rozhodlo jezdit do práce radši autem, než by se trápili ve vámi zmršené MHD. A že je skutečně zmršená svědčí to, že nenajdete jediného člověka, který by s vašimi změnami k horšímu souhlasil. Také veškeré petice jste tvrdě ignorovali, protože vaše finanční zájmy vám byly milejší než pohodlí a bezpečnost široké vrstvy obyvatel. Zacházíte s cestujícími jako s dobytkem, jako by se vozili v MHD zadarmo. Ale čím dražší jízdné, tím horší služby.
Touto změnou k horšímu mají lidé nejen velké nepohodlí v cestování do zaměstnání, ale okrádáte je denně zároveň o čas. Všem se totiž cestování do práce tam a zpět prodloužilo v průměru o půl hodiny. Místo aby tento ztracený čas smysluplně trávili při vytváření nějakých hodnot, tak místo toho musí čekat s vytřeštěným zrakem na další spoj a víckrát přestupovat z jednoho dopravního prostředku do druhého. Například můj případ: Dříve jsem dojela autobusem až na Knížecí, přestoupila na jiný autobus- a byla jsem v práci. Nyní musím cestovat takto: Z autobusu vystoupím na Kavalírce, tam přeběhnu frekventovanou ulici (protože druhý autobus stále nejede), abych stihla přijíždějící tramvaj. S tramvají dojedu na Anděla, tam musím vystoupit a přeběhnout na zastávku za rohem. Svezu se jednu zastávku, opět vystoupím, opět musím přeběhnout frekventovanou silnici, projít přes celé autobusové nádraží s rizikem, že mě nějaký autobus zajede a teprvé poté se konečně dostávám na další autobus. Podobná anabáze nastává i při zpáteční cestě domů. Přitom prázdný autobus 123 jede až na Klamovku, kde se otáčí. Jedná se o pouhé 4 minuty, že by dojel až na Anděla. Kvůli 4 minutám takhle tisícům lidí znepříjemňujete život? Když se matematicky propočte o kolik času a peněz okrádáte lidi, tak na jednoho člověka to vychází 10 hodin zmařeného času, přepočteno na peníze 1500 Kč měsíčně. (30 min. x 20 prac. ...

Automaticky kráceno

278084

29.10.2012 19:22

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

tak na jednoho člověka to vychází 10 hodin zmařeného času, přepočteno na peníze 1500 Kč měsíčně. (30 min. x 20 prac. dní=10 hodin x 150 Kč= 1500Kč). A pro 500 000 občanů to představuje měsičně 5 milionů zmařených hodin, což je 750 milionů Kč měsíčně finanční ztráty (500 000 lidí x 30 minut= 250 000 hodin denně. 20 pracovních dnů x 250 000 hodin= 5 milionů hodin= 750 000 000 Kč).
V případě zastávky Kavalírka je další nedořešená věc. Na protější zastávku jste sice umístili dva malé kryté přístřešky, ale u hotelu Kavalír žádný krytý přístřešek není. To mají lidé stát v případě lijáku pod přístřeškem vchodu do hotelu a překážet tak turistům? Ani ty dvě malé kadibudky naproti přes ulici nejsou v pořádku, protože se do obou vejde dohromady maximálně 20 lidí, jenže na zastávce čeká na autobus 167 nebo 123 v průměru 50 lidí. Takže těch zbývajících 30 lidí má moknout v lijáku? A co ty zplodiny z aut, které na rušné silnici musíme zbytečně dýchat?
Frekvence jízd autobusu 123 nebyla nijak zvýšena, a tak v případě, když lidem ujede autobus před nosem, musí čekat na další spoj mezi 9-13 hodinou v průměru 15 minut. A tak denně vidíme stejný obrázek, jak důchodci o berlích se ztěžka belhají z tramvaje, maminky s kočárky a malými dětmi namáhavě nesou svá břemena ze schodů tramvají a ženy s těžkými nákupními taškami jakbysmet. Všichni pak vzápětí opět musí přebíhat frekventovanou cestu, aby pak 15 minut ve větru, dešti a v automobilovém smradu vyhlíželi autobus. V případě, že se neuráčíte vrátit dopravu do původního stavu, tak tento dopis poslouží jako důkaz, že jste byli o neutěšeném stavu na Kavalírce informováni. Pak na vás snad bude moci nějaký občan podat i trestní oznámení, až se něco stane a vymáhat odškodné. Tento dopis jsem předala sdružení Cibulka, rozdala do schránek ve svém okolí a zveřejnila ho na svém webu.
V Praze dne 22.10.2012

278085

30.10.2012 07:25

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Ježíšikriste Panenko Maria skákavá, dejte už mi pokoj s těmi Vašimi kecy!!! My dva se spolu nikdy nedomluvíme, tak si mě nevšímejte a já si nebudu všímat Vás.

Milion lidí volilo malé strany, takže malé strany zvítězily ve volbách- a kde je to vidět? Nikde. Hlasy jednoho milionu lidí propadly a koryta si mezi sebou rozdělují komunističtí a „sociální“ mafiáni. A zanedlouho uvidíte ten výsledek jejich činnosti. Dvě třetiny lidí nešlo volit vůbec, protože nesouhlasí se zastupitelským podvodem tak jako já- a přesto byly volby právoplatně uznané. To má být vláda většiny? Vždyť si z lidí dělají otevřeně prdel! Ty volby měly být neplatné, tak jako je neplatné referendum, když přijde méně než 50 procent lidí. Oni v tuto chvíli vědí, že nejsou legálně zvolení, protože je 80 procent lidí nechce a vůbec je nevolilo, přesto se sprostě tváří, že je vše v nejlepším pořádku a že jsou tam dosazeni legálně. S takovými podvody ně mě vůbec nechoďte jansmithi.

Jako byste nevěděl, že vše je řízené globální elitou shora. Už jsem Vám to říkala nejméně stokrát, ale Vy to tvrdošíjně ignorujete a jen jak ohraná deska stále tupě opakujete, že máme jít k volbám a volit komouše. Všechny pseudorevoluce ve všech socialistických zemích byly řízené uměle shora- Vy to nevíte? Nyní je stejná situace, vše je stále řízeno shora. Scénáře ve všech poskomunistických zemích probíhaly naprosto stejně. Všude zničili a rozkradli průmysl, nasadili dluhové otroctví a zdemontovali sociální stát. Nevím co má přesně za lubem globální „elita“, do budoucna, ale chce dosáhnout toho, aby ve všech postkomunistických zemích i na západě na celé čáře zvítězila levice. Tato levice pak v EU něco rozhodne, ale nevím ještě přesně to. Snad že ve všech zemích zruší volby a budou vládnout bez voleb?

Mám málo kreditu, tak už Vám nebudu odpovídat, musím si šetřit příspěvky.

278114

31.10.2012 07:27

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Se nedivím, že Vám to bezelstné dítě řeklo, že Vám bude říkat dědku.[smích] Ona totiž z Vás ty předsudky vůči ženám jasně cítí a není po téhle stránce s Vámi spokojená. Jistě jste ji dal párkrát nechtěně a zastřeně najevo, že vnuka byste měl radši, že by Vám víc vyhovoval. A to tu holčičku štve, proto se rozčílila, že nemáte ani papír na utření a možná jste ji zase předhodil, jak je blbá, že kluk by na pindíka žádný papírek nepotřeboval.

Jste pochopitelně nespravedlivý a zaujatý i vůči mě. Soudruh Jenda mě zde neustále napadá a zesměšňuje i v mé nepřítomnosti, kdy s nikým nediskutuji. A aby to zakryl, tvrdí že je můj obdivovatel. Nevím proč si myslíte, že moje logika je horší než ta Jendova. Je to jen Váš hloupý a zaujatý osobní názor a nic víc.

278177

31.10.2012 14:00

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Já rovněž nevím jestli je Jenda soudruh, ale náruživě a nepřetržitě propaguje KSČM- z toho jsem usoudila, že je asi u nich.

Co se týče vládního tupoleva, dodnes si za tím stojím, že to nebyla obyčejná havárie, ale vražda. Byl prý teď zase zrovna zavražděn další přímý svědek, který něco věděl. V té havárii je až příliš mnoho záhadných okolností. A kde je příliš mnoho záhadných okolností, tam to vždycky smrdí- a jde tam vždy obvykle o vraždu.

Nemám důvod myslet si, že jsou ruské tajné služby nějací dobráčkové. Kdo jim co poručí, to vykonají: záhadné atentáty v Moskvě, při níž umírali nevinní lidé, smrt civilistů v divadle, kde tajná služba bez milosti otrávila i civilisty, divná smrt civilistů v Beslanu, kde se tajné služby neohlíželi ani na děti a mydlili to všechno bez pardonu, atd., atd.

Co se týče Putina, nevěřím mu a myslete si všichni co chcete, třeba se i na hlavu postavte. Jak už jsem mnohokrát řekla, proti ruskému lidu nic nemám, jsou to Slovani, mí bratři. Ale "ruské" oligarchii nevěřím ani nos mezi očima.

278207

31.10.2012 19:59

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

Jarmila 88.?.?.?

Budu zlomyslná pane quido, nedá mi to a tak Vám uštědřím ještě jednu lekci. Nechápu, proč jste tenkrát své vnučce přiložil pěst k nosu? Proč jste jí radši neřekl, že ji máte strašně rád a že kdyby ji přejelo auto kvůli tomu, že nedala na Vaše rady, tak že byste velmi plakal a byl smutný až do smrti? Si myslíte že by ji něco takového nedojalo a pak by si vždy dávala pečlivý pozor, aby ji nic nepřejelo? Místo toho jste ale zvolil nepřátelskou akci, čímž jste vyprovokoval reakci, aneb jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Vyhrožoval jste, dal jste jí pěst k nosu- a ona Vám to oplatila.

Podobně hloupě jste se zachoval i s tím papírkem. Mě osobně nikdy nenapadlo učit své dcery, že se mají po vyčůrání utírat papírkem. Takže se papírkem neutíraly a po nikom papírek nevyžadovaly. Ale rodiče Vaší vnučky byli patrně pedanti a již od mala vštěpovali své dcerce, že se má utírat. Proto máma i táta měli po ruce vždy pro ni papírek na utření. A najednou zde byl dědeček, který jejich autoritu popíral tím, že nejen že papírek neměl, ale ještě se tvářil, že je to blbý nápad. Čímž shodil autoritu jejích rodičů. Proto ta reakce, že jste jen dědek, který ničemu nerozumí.

Co se týká Ruska už dávno jsem si všimla, že zde na Zvědavci se musí kolem Ruska chodit vysloveně po špičkách. Kupříkladu jsem dala do Zajímavých adres link na kocoura, který se choval velmi obezřetně, když přicházel domů jeho opilý majitel Rus. Dostala jsem za to samé záporné body, což mě udivilo. Mě nešlo o toho opilého Rusa, ale o širokou slovanskou duši, která se týkala i toho ruského kocoura. Nebyla to žádná povrchní kočka, která se bezduše honí za nějakým klubkem nití, ale kocour, který má duši a hluboce přemýšlí nad tragikou svého bytí stejně jako ti Rusové.
http://www.youtube.com/watch?v=V1YRvWqdIs8&feature...

278228

06.11.2012 13:34

Je Zvědavec na odpis?

Placené články

Jarmila 88.?.?.?

Mám takový nápad, že by pan Stwora mohl vyčlenit 10 článků měsíčně, za jejichž zveřejnění by autoři zaplatili 1000 Kč. Kupříkladu nedávno jsem napsala otevřený dopis papalášům z ROPIDu, kteří neuvěřitelně v Praze zprasili dopravu. Kdybych měla možnost placeného článku na Zvědavci, ráda bych tu tisícovku za možnost zveřejnění toho dopisu dala, aby si to mohlo přečíst co nejvíc lidí. Součástí placeného článku by mohlo být i to, že by autor směl na závěr zveřejnit adresu svého blogu, nebo tam mít reklamu na nějaké své služby.

Za těch 10 článků by bylo 10 000 Kč měsíčně, takže takřka půlka obnosu by již byla zaplacena. A těch chybějících zbývajících 13 000 Kč by se již snadněji vybralo.

278518

08.11.2012 19:53

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Než přiběhne aktivista a náš dobrý a vlastně jediný kamarád

Jarmila 88.?.?.?

Soudruhu jansmithi, Vy můj věčný příteli a kamaráde, komunisty nebudu nikdy volit, i kdyby jste se na ptáka postavil.[smích] Na Okamůru Vám taky seru. Můj bratr volil komunistu Dolejšího- to jsem taky žasla nad jeho pitomostí. Stačilo 23 let a zapomněl na všechno, co jsou komunisti zač. Mafián Dolejší byl také zaměstnancem v Prognostickém ústavu a je jedna ruka se všemi ostatními zločinci z Prognosťáku: Klausem, Zemanem, Dlouhým, Ježkem, Komárkem, Randsdorfem, Dybou, Tůmou a dalšími. Je to spolčené bratrstvo- což Vy asi nikdy nebudete schopný pochopit.

278714

22.11.2012 14:30

Rukojmí glorioly holokaustu

zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Zde je video co řekl nedávno zločinec Netanjahu:
http://dolezite.sk/Video_Izraelsky_premier_Netanya...
Jistě jsou všichni tito nenávistní psychopati v Knessetu ve skutečnosti řízeni jezuity, katolickou církví a maltézskými rytíři.[oči v sloup]

A ještě jeden zajímavý link: http://der-stuermer.org/slavic/zivot-zida.pdf
Je to zpověď prostého, obyčejného amerického občana židovského původu, jak dopadl, když se přestěhoval do zločineckého rasistického státu Izrahell. Napsal to na počátku osmdesátých let- a již tenkrát prorokoval, že bude někdy v budoucnu opět vyvolána umělá celosvětová krize. A taky prohlásil, že Izrael jednou velmi špatně dopadne, protože tak hrozný stát, žijící jen z podpory amerických daňových poplatníků, svou falešnou existenci prostě neudrží.

279469

22.11.2012 20:51

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Nejprve ze všeho vznikla židovská víra, kde církevní manipulátoři (rabíni) si vytvořili ke své potřebě judaistické otroky, kterým namluvili, že jsou bohem vyvolení- ale jedině tehdy, když budou své „bohy“ na slovo poslouchat. Tyto své oddané vyvolené otroky používali ke svým špinavým cílům po celá staletí. Jenže si časem uvědomili chybu, že těmhletěm vyvoleným otrokům se nechtělo makat, když na světě existovalo tolik nevyvolených normálních otroků. A tak vymysleli promptně další jiný typ věřících otroků- křesťany, kterým by mohli být ti judaističtí otroci nadřazeni a vládnout jim coby „panstvo“. A tak rozšířili křesťanství (lépe řečeno pseudokřesťanství), kde křesťani měli jen tiše pracovat a pokorně držet hubu a krok. Byl to od nich chytrý tah- ti přihlouplí křesťani skutečně celá staletí věřili, že se jim ta nemístná pokora vyplatí, protože jim bylo po smrti slíbeno nebe, když budou pořád hodní, budou tiše trpět a všechno si nechají od vrchnosti líbit. Později to manipulátorům stále ale ještě nestačilo, potřebovali ještě další monoteistickou víru, která by v případě neposlušnosti židovských i křesťanských otroků je zdecimovala válečnými akcemi- proto vymysleli do třetice islám.

Vy tvrdíte, že pseudokřesťanská církev nakonec zvítězila nad tou „panskou“ vládnoucí judaistickou vírou, že nakonec ovládla nejen křesťanské otroky, ale i ty „panské“ judaistické. Já si to nemyslím. Nejzločinnější rodinný klan všech dob, rodina Rothischildů ovládla dnes již majetkově a bankéřsky celý svět (Chci celý svět a pět procent navíc) a nemyslím si, že by vůbec kdy zavadila o trapnou umělou hierachii poskoků jezuitů či katolíků. Naopak si myslím, že všechny tři monoteistické, velmi výdělečné církevní korporace (viz. současná církevní stamiliardová rozkrádačka v Česku) jsou jejím soukromým majetkem a v jejím tvrdém područí.

279484

23.11.2012 10:04

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Já se z toho Vašeho dílka zaměřím jen na jediný aspekt. A sice: Píšete že v současnosti v pozadí vše řídí „šedá eminence“ finančního světa, potomci egyptských kněží, zastánci říše Sionu, představitelé negativní větve hebrejské/židovské kultury/ – rodiny Rotschildů, Morganů a dalších.

Dnem i nocí jsem přemítala nad globální pyramidou moci- až jsem na konečně přišla. Ty pyramidy moci jsou totiž dvě. Jedna je tajná, neviditelná, ale opravdová, skutečná- založená na dědičných vědomostech a majetku. A druhá je umělá, viditelná, netajná, zaměstnanecká, loutková, založená na poměru: nadřízený-podřízený.

Nejprve popíšu tu viditelnou zaměstnaneckou hierarchii:
Je bez skutečné moci, je to jen takový papírový čert. Celá tato hierarchie je řízená odshora až dolů zednáři (1 až 100 stupeň), kteří jsou její vnitřní osou. Zednáři, kteří dosáhli 33 stupně- tak ti mají dovoleno stát se prezidenty malých státečků (např. TGM, Beneš, Havel). Zednáři vyšších stupňů (dejme tomu 60) mají dovoleno stát se prezidenty mocností (třeba Obama). A zednáři nejvyšších stupňů (100) jsou již hodně zasvěcení, takže mají dovoleno stýkat se s ilumináty a je jim dovoleno zastávat ředitelská místa v korporacích, v MMF, Světové bance, ve FEDu, či se mohou stát třeba papežem.

Neviditelná, tajná, ale skutečná, opravdová pyramida moci:
Je založená na rodinných příbuzenských vztazích sahajících až snad do toho starověkého Egypta. Je podložena obrovským dědičným majetkem, který se předává z generace na generaci- a neustále se zvětšuje. Tahle pyramida je malá- je to ten známý useknutý vršek s okem, protože ji tvoří jen asi 300 nejbohatších rodin světa, které jsou všechny vzájemně propojené příbuzenskými vztahy, protože se jen mezi sebou několik staletí ženili a vdávali.Celá tato mocná pyramidka je odshora až dolů řízená ilumináty, kteří tvoří její osu. Nejnižší ilumináti rozdávají rozkazy nejvyšším zednářům. Nejmocnější ilumináti jsou rothschildovci, protože dnes už snad vlastní celou zeměkouli. Dejme tomu, že je to asi tak 150 mužů, kteří jsou všichni v příbuzenském poměru. Tito muži tvoří radu starších, která ze svého středu volí vládce světa, to znemená hlavu 22, čili „dvě fotbalové jedenáctky“, jak by řekl Kysučan.[smích]. Tyto dvě jedenáctky spolu zápolí, hrají šachy, jsou to vysocí hráči a kdo nad soupeřem vyhrává, tak jeho řešení problému se přijímá a uplatní ho pak ve světě- třeba že někde vyvolají válku, aby na ní neskutečně opět zbohatli.

Čili abych to uzavřela, jaký je rozdíl moci v tom, když umře papež ze zaměstnanecké hierarchie nebo někdo z Rothschildů ze skutečné hierarchie moci. Zatímco papež zemře s holou řití, tak Rothschild je ihned nahrazen dědicem s ještě větší mocí a s ještě větším nahromaděným majetkem.

279500

24.11.2012 14:37

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Vraťme se na samotný začátek: Je Netanjahu zločinec nebo není? Je řízen katolickou církví nebo spíš pevně věří tomu, že je žid, čili bohem vyvolený načlověk, kdežto Palestinci jsou zvířata, která je třeba všechny pozabíjet?

Nemá náhodou černobílé vidění světa i většina řadových Izraelců? Přečetl jste si to vyprávění toho amerického žida, který prchal z Izraele jako když je nakažený leprou?

279526

26.11.2012 08:02

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

To je zajímavá otázka s tím Kim čong-ilem. Nad tím jsem také přemítala. Můj názor je ten, že kdyby ho globální elita (rothschildovci, vyznávající nikoliv křesťanskou nebo muslimskou víru, ale víru, že jsou vyvolení nadlidi) chtěla zničit, tak by ho zničila levou zadní. Čili oni si ho z nějakého důvodu pěstují k použití na pozdější dobu.

Napsala jsem na orgonetu takovýto komentář: Na celém světě je zaokrouhleně asi 200 států. Když globální „elita“ zjistila, že do vesmíru utéct nemůže a žít celý život v podzemních městech se jí také nechce- tak by člověk předpokládal, že si tato zločinecká „elita“ zachová alespoň některé oblasti planety čisté, bez chemtrailsu, kam by se později přestěhovala a žila v čistém prostředí. Přirodní nemodifikovaná semena si již zajistili do budoucna v bance semen v Norsku, ale dodnes jsem neodhalila, zda existují na planetě oblasti, kde se vůbec nesprejuje. Dodnes se snad nesprejuje na Kubě- ale to je malý ostrov, to by jim nestačilo. Pak jsem na YouTube objevila tvrzení, prý se sprejuje i Rusko, Čína, Irán a Severní Korea: http://www.youtube.com/watch?v=fYQZJc2zi-M
Pokud je to pravda, pak se divím, jak je možné, že jim to tyto země, údajně nezávislé na amerických banksterech, dovolí? U Ruska mě na YouTube překvapilo velmi málo videí o chemtrailsu, které vidělo nanejvýš pár tisíc lidí. Připadá mi to celé jako kamufláž, která má zakrýt tu skutečnost, že ve skutečnosti Rusko sprejované příliš není. To proto, že až by „elita“ vyvraždila většinu lidstva, tak by pak jako kobylky přeletěli ze všech koutů planety do čistého Ruska, plného přirody a nerostných surovin. Odtud by pak vládli celému zdevastovanému světu, perfektně kryti a chráněni mnoha vybudovanými moderními americkými základnami, obkličujícími celé Rusko. Čínští mravenečci- očipovaní otroci by jim nadále sloužili v moderních továrnách a vyráběli výrobky pro celé lidstvo. Zbylý zbytek lidstva (nanejvýš miliarda) na celé planetě by byl také očipován a byli by to totálně poslušní otroci, kteří by odklízeli poválečné trosky a pečovali o znovubující přírodu v NWO.

Je to příliš velká fantasmagorie? Možná že ano- jenže až příliš dobře zapadá do současného chování zločinecké elity světa. Tím Vám odpovídám i na Váš dotaz, kdo je v současnosti vládcem celé planety a kdo řídí i Kim čong-ila: jsou to zločinní banksteři, všichni pokrevně vzájemně spříznění, dodnes bláhově věřící tomu (protože jsou to zdegenerovaní zhomosexualizovaní psychopati), že jsou bohem vyvolení nadlidi.

279574

29.11.2012 09:30

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

No tak pan MTK by Vám vysvětlil, že všichni tito vrahouni ve skutečnosti nikdy nebyli a nejsou žádní židé, nýbrž jsou to pouzí nemouhoucí otroci, sloužící odjakživa jezuitům- hlavním to globálním bídákům. Jaksi ale pan MTK stále nechce pochopit, že když se někdo dopouští vraždění a zločinů, neomlouvá ho jeho případné otroctví, protože se těch zločinů dopustil přímo on- je tedy za ty činy odpovědný on.

Tak si vysloužila židovka Korbelová přezdívku Balkánská řeznice a rozhodně ji neomlouvá to, že jen poslouchala něčí příkazy shora- ať již vyšších židáků nebo jezuitů. Mohla se svého vysokého koryta vzdát a být bezvýznamným občanem s čistou myslí a s čistýma nezakrvavenýma rukama. Ale to ona ne, ona se ještě veřejně objímá s vrahounem Thacim, veřejně vykládá, že těch 500 tisíc mrtvých iráckých dětí stálo za to, a její židácká drzost nezná mezí, když jde podepisovat knihu o svých zločinech v Kosovu do Luxoru v Praze. Pak si ještě za pět prstů „odkoupí“ podniky ve zničeném Kosovu.

279744

29.11.2012 17:05

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Pane Evoluční zmetku tak ještě jednou na vysvětlenou:

Až do listopadové pseudorevoluce jsem netušila, co je to žid či Žid- a také mě to vůbec nezajímalo. Neb v socialistické společnosti se tyto kraviny neprobíraly, protože nejdůležitějším životním krédem bylo Vpřed k světlým zítřkům a Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak. Až teprve samotný mainstream (kontrolován „nadlidmi“, nevím jakého původu) po listopadovém podvodu se těmito podle Vás neexistujícími lidmi židovského původu neustále zaobíral. Pořád jsem si četla o spisovatelích židovského původu, vědcích židovského původu, umělcích židovského původu, atd, až mě z toho přecházel zrak. A tak právě především díky mainstreamu mám dneska přehled, kdo je židovského původu a kdo nikoliv. Dokonce i zde díky panu Vojtovi se mi ten přehled rozšířil, neb zde sám kdysi pyšně uvedl přehled lidí židovského původu, kteří se stali v životě velmi úspěšní. Dokonce tvrdil, že i Kolumbus byl židovského původu, ba i Masaryk. Sice dodnes netuším, proč je ten židovský původ pro tak velké množství lidí tak obrovsky důležitý, že se tou bezvýznamnou pitomostí pořád donekonečna tak zaobírají- snad byste mi tu záhadu toho tajemného židovského původu, mohl vysvětlit Vy coby velký odborník?

279764

23.12.2012 09:42

Derivátová tsunami a dolarová bublina

Skončí FED?

Jarmila 88.?.?.?

Dnes, tedy dne 23.12. 2012 končí 99 let trvající licence FEDu na ojeb lidstva. Zajímalo by mne, co se bude dít dál, zda Obama tu smlouvu obnoví na dalších 99 let. Anebo bude ticho po pěšině a smlouva bude obnovena automaticky i bez souhlasu kohokoliv?


Jinak přeji všem krásné přižití Vánočních svátků a dobrý start v Novém roce 2013, bez dalších konců světa a tak podobně.[smích]


Vložený obrázek

280996

24.12.2012 08:00

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

Jarmila 88.?.?.?

No já nevím, anglicky moc neumím, ale zdá se mi, že v tomle videu se mluví o tom, že FEDu skončila 23.12. smlouva: http://www.youtube.com/watch?v=lj1vyzkgHbE
Ale je možné že se mýlím- máte pane Peptalkine nějaké bližší informace o prodloužení té smlouvy?

jansmith: Proč bývalá kamarádka? Já proti Vám Jendo nic nemám a přeji Vám do Nového roku jen to nejlepší. A taky Vám přeji abyste prohlédl a spolu se mnou začal co nejvíce propagovat přímou demokracii.[smích]

slak: Centrální mozek lidstva v budoucnu- proč ne. Ale elita světa by měla vznikat v přímé demokracii, neměla by to být banda samovyvolených a dědičných banksterů, jak jste správně podotkl.

micha: To snad vidíte, co znamená ten obrázek ne? [smích] Hezcí svalnatí chlapi- je to celé nabité pozitivní energií. Pozitivní energii dnes všichni potřebujeme co nejvíc, protože těch negací bylo poslední dobou až příliš. Musíme se zkrátka všichni víc naučit myslet pozitivně a mít víc smysl pro humor- navzdory zprávám smrti a hnusu, kterými nás schválně zaplavují v televizi i v ostatních mainstreamových masmédiích.

281023

26.12.2012 08:30

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

Jarmila 88.?.?.?

Je možné, že jsem se v nějaké chvíli na Vás obořila Jendo- ale obvykle mě hněv vzápětí přejde a zanedlouho o tom ani vůbec nevím. Odreaguji se a je vše zase v nejlepším pořádku. Vždyť víte, že to tak nemyslím.[smích]

Jsem ráda, že nic nemáte proti přímé demokracii, přímá demokracie má totiž i na internetu mnoho nepřátel. Všichni ti nasazení placení diskutéři a manipulátoři rádi přímou demokracii odsuzují- prý by si lid stejně neuměl sám vládnout, protože je to hloupý dobytek a má takovou vládu, jakou si zaslouží.

Politici, kteří prohrají ve volbách, hubu nikdy nenatáhnou, protože si mezitím, v době své aktivní vlády, stihli nakrást a žijí si v klídku ve svých toskánských vilách, jak by řekl Moudrostrak. Nejsou za své zločiny nijak potrestání, a proto je celá zastupitelská „demokracie“ jen obrovská fraška a nic víc.

Celé roky jsem zde na Zvědavci předpovídala, že po Klausovi bude prezidentem Zeman, bez ohledu na zavedení přímé volby prezidenta. Když jsem ho před 8 lety viděla, jak vztekle kopal do židlí, tak už tenkrát jsem věděla, že mu slíbili prezidentování příště. Vysoká politika totiž probíhá tak jak to vidím já, nikoliv jak to vidíte naivně Vy. Lokajem není jenom Kubice, velmi dobře placenými lokaji jsou totiž ve vysoké politice úplně VŠICHNI. Klaus, Zeman, Sládek, Havel, Rath- a byl by jím i ten Váš vychvalovaný Okamůra. Proto jsem si taky na Zemana vsadila ve Fortuně tisícovku, abych z toho taky něco měla. Když Zeman vyhraje, tak já vedle vloženého vkladu vyhraji navíc 1200 Kč. Radím Vám, abyste si vsadil taky.[smích]

Díky za Vaše blahopřání, já Vám přeji totéž a navíc Vám přeji, abyste se zamiloval do nějaké krásné dívky a aby Vám Vaši lásku opětovala.[smích]

281071

28.12.2012 09:33

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

Jarmila 88.?.?.?

Kam se poděl mtk Váš dřívější smysl pro humor? Poslední dobou jste nějaký zapšklý. Proto Vám posílám k obveselení sprosťáka Izera- snad Vás trochu rozesměje? Zvlášť ten vtip o paní Steinové a paní Novákové je vydařený.[smích]
https://www.youtube.com/watch?v=tzNzW3Kfl4Y
https://www.youtube.com/watch?v=Fk6zyfXVu1E

jansmith: Tak když si nechcete vsadit na Zemana, tak si v budoucnu můžete vsadit na vítězství KSČM. Já si na ně taky vsadím- přestože je nebudu samozřejmě volit, a to ani náhodou.

ppppp: Nezlobte se, ale Vy té přímé demokracii rozumíte jako koza petrželi. Když něčemu nerozumíte, tak se k tomu nevyjadřujte. Řiďte se heslem Zvědavce: pište, jen když máte co říct.

micha: Cosas Divertidas je španělský humorista a grafik a i na youtube je velmi známý:
http://www.youtube.com/watch?v=RXT0pRKVMS4
http://www.youtube.com/watch?v=HI76H7327a0

Teď mě napadlo, kam zmizel René Bartošek?

281114

28.12.2012 14:42

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

Jarmila 88.?.?.?

Pane Oracle,přímá demokracie je o tom, že když by se lid v něčem náhodou pomýlil, tak by to hned vzápětí mohl napravit. Přímá demokracie tedy není o tom, že když se lidé napálí a zvolí omylem EU (protože podlehli momentálně sprosté propagandě a vymývání mozku), že tu nově budovanou tisíciletou říši pak budou mít na věčné časy a nikdy jinak. Ale je to o tom, že když ta EU není funkční a chová se totalitně- tak mají lidé právo ji do roka a do dne zrušit, když nejsou s její činností spokojeni. O tomhle je přímá demokracie víte? Proto je i na internetu tolik odsuzovaná a všemi směry pomlouvaná. Aby se řadoví občané domnívali, že by to nešlo nikdy uskutečnit.

steve: Divné, viďte? Jeho poslední příspěvek je z 25.6. 2012 . Ale třeba na Zvědavce jenom zanevřel a začal psát jinam. Něco podobného se stalo i mně, když jsem ze dne na den opustila Neviditelného psa a přeskočila na Zvědavce, kde oxiduji dodnes. [smích] Včera jsem zrovna googlila o přímé demokracii a zjistila jsem, že mé diskusní příspěvky z roku 2006 na Neviditelném psu o přímé demokracii jsou k mání na internetu dodnes. A to jsem tam tenkrát psala, že se tou přímou demokracií zabývám již 7 let.

281123

11.01.2013 15:40

Obyčejný rasismus

RE: považuji prostě za nechutné

Jarmila 88.?.?.?

V určitých věcech máte pravdu- například v tom, že do obydlí se házet oheň nemá. Na druhé straně jistě víte o tom, že Kudrikovi vyběhli z domu- ale dceru tam jednoduše zapomněli. To je mi tedy rodičovská láska, když na dítě zapomenou. Takhle normální lidi vůbec nejednají, ti se vrhnou především ke svým dětem, aby je přednostně zachránili.

Co se týká těch kluků, tak ten proces byl na politickou objednávku a ten soudce se prostě zachoval jako totalitní hajzl, když vyslyšel mocné a dal jim tak mimořádně tvrdé tresty. Však ho také za to stihnul spravedlivý trest.

282073

12.01.2013 17:17

Obyčejný rasismus

RE: považuji prostě za nechutné

Jarmila 88.?.?.?

Jistě, to se dá skutečně omluvit, že ve velkém leknutí jedná člověk iracionálně a snaží se horempádem zachránit jen sám sebe, instinktivně vylítne z baráku. I když na druhou stranu existují taky případy, že někteří lidi třeba kvůli kočce nebo psovi, aby je zachránili z plamenů, sami přišli při tom o život. Já sama nevím, jak bych se při takové situaci zachovala, ale připadá mi, že vedle starosti o mého milovaného muže bych automaticky popadla i našeho králíka, aby v bytě neuhořel. Nevím, fakt nevím, to se lehce říká.

Ale co vím určitě je to, že ten soudce rozhodl na politickou objednávku, čili že na něčí příkaz zhora dal neuvěřitelně vysoké tresty. Dnes a denně člověk může číst na Novinkách, jaké směšné tresty dávají soudci nájemným či loupežným vrahům. Utkvěl mi v hlavě případ, kdy loupežný vrah kvůli pár tisícům velmi mučivým způsobem, asi půl hodiny, nechal umírat dvacetiletou dívku. Dostal 12 let a v půlce ho propustili. Přečetla jsem si rozhořčené diskutující, kteří správně usoudili, že si soudci z českých občanů snad již dělají vyloženou prdel. A zde najednou soudce třem netrestaným klukům rovnou uštědří 22 let a tomu čtvrtému 20, přestože nikoho nezavraždili.

282119

14.01.2013 08:45

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

http://orgo-net.blogspot.cz/2013/01/revolta-imperi...
A k té písni jsem na Orgonetu napsala tento komentář:
Ano, ta píseň je naprosto dokonalá. Nejlepší na tom je, že jsem k úplně stejným závěrům nakonec došla samostudiem i já, stejně jako autoři písničky. V Egyptě jsem si pracně opisovala z turistických brožurek kdo to byl Amenhotep IV. (Achnaton) a že z ekonomických úsporných důvodů jako první na světě vymyslel jediného monoteistického boha- Slunce (Aton). http://hae.blog.cz/1002/achnatonuv-hymnus-na-slun...
Jen bych zde doplnila k čemu slouží další dvě centra moci, Švýcarsko a Izrael. Švýcarsko je bezpečná pokladnička globálních banksterů a Izrael ležící v poušti je bezpečné útočiště všech globálních zločinců.

Jinak zde na Zvědavci včetně jansmithe každý ví, že jsem dlouhou dobu předem předpovídala, že prezidentem bude Zeman. Dokonce jsem si na něho vsadila ve Fortuně. Ovšem ani v nejdivočejších snech by mě nenapadlo, že by mu mohl konkurovat ten úděsný dědek Blekota. Podcenila jsem globální vládce, že Blekota by pro ně mohl být cennější než Zeman, pokud by chtěli vedle církve „věnovat“ zas nějaký ten stamiliardový majetek teď pro změnu Sudeťákům.

282270

14.01.2013 18:12

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: myslím, že o autorových informacích by se dalo s úspěchem pochybovat ...

Jarmila 88.?.?.?

Má ten Váš link jednu velkou vadu na kráse. Chtěla jsem si ověřit, jak se volilo v jednotlivých obvodech Prahy. Porovnat si, jak volila Praha 1,2,3,4, 5, 6....atd. To proto abych porovnala určitou rozdílnost mezi nimi. Není to však možné. Proč? Anebo je možné ty výsledky získat někde jinde? Poraďte. Pořád přemýšlím nad tím, že ty volby byly skutečně nějakým způsobem zfixlované.

P.S.: jansmithovi a všem ostatním odpovím až zítra, nemám čas.

282349

15.01.2013 08:26

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

To máte těžké kamaráde jansmithi, když on se mi NIKDO z těch nabízených kandidátů nelíbil, ani Okamura ne. Takže proč bych měla někoho z nich volit, když nevěřím nikomu z nich? Já prezidenta k ničemu nepotřebuji, Vy ano? Představte si situaci, že by za Vámi přišli sousedi z domu, že si máte zvolit buď pana Nováka nebo pana Vomáčku na 5 let za neomezené vládce domu, ve kterém bydlíte. A to tím způsobem, že by dotyčný zvolený člověk byl neodvolatelný a nepostižitelný za jakékoliv své činy. A to i v případě, kdy by Vám prodal střechu nad hlavou a zašantročil i Váš byt v soukromém vlastnictví. Vy byste na takové jejich podmínky přistoupil a pana Vomáčku nebo pana Nováka zvolil? Já ne, já bych je s takovou „výhodnou“ nabídkou poslala do háje!

Pokud bude Zeman zvolen, tak zde opět veřejně předpovídám, že se prezidentem na Slovensku stane Mečiar. A nezapomeňte na dvě další mé předpovědi, že Klaus za své „zásluhy“ dostane nějaké výhodné koryto v EU a že v příštích volbách zvítězí komunisté.

Haban: Je to prostě Blekota a Mekota v jednom.[smích]
109: Film Ring of power jsem viděla a moc se mi líbil, je velmi inspirující.

282404

15.01.2013 16:50

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste mi jansmithi neodpověděl na mou konkrétní otázku- a to mě velmi mrzí. Proto budu tentokrát jako kolovrat já (tzv. asertivita-zaseklá deska) a nedám Vám pokoj, dokud mi neodpovíte na mou velmi důležitou otázku: Zvolil byste za absolutní vládce Vašeho domu pana Nováka nebo pana Vomáčku za situace, že byste pak svou volbu již nemohl nikdy nijak změnit? A to ani v případě, že by zvolený, dejme tomu pan Novák, mohl beztrestně rozkrást celý dům a prodat i Váš byt v soukromém vlastnictví? Nebo byste stejně jako já řekl sousedům: No tak pánové, tohle je absurdní, buď změníte podmínky voleb, nebo již víckrát s tak otřesnými nabídkami na mě vůbec nechoďte.

Již 40 procent občanů pochopilo, že chodit volit loutky je fraška. To není málo. Až k volbám jednou nepřijde 80 procent lidí, pak se již nebudou moci loutkaři za oponou ohánět tím, že jejich loutky byly řádně zvoleny- a co si prý lidi navolili, to prý mají. Až budou zanedlouho všichni nadávat na Zemana, co je to za svini, pak já budu říkat: To vy všichni, kteří chodíte k volbám, jste děsní pitomci, kteří se nepřetržitě necháváte každé 4 roky tahat za nos. Tak si toho Zemana vyžerte až do dna. Stejně jako byste si vyžrali bilderberga Blekotu, falešného Američana Dinstbíra, ještě falešnějšího Fišera, svazačku a nebetyčnou kariéristku Bobo, herečku Ficherovou hrající si na oduševnělou bytost, Roithovou lezoucí EU někam, atd. atd., ani se mi nechce dál již pokračovat, je to všechno hrozná komédie, tedy pardon tragédie. Hlavně tedy pro nás, pro občany.

282445

16.01.2013 08:07

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

Ne, Vy jste mi neodpověděl jansmithi, Vy jste se přímé odpovědi pečlivě vyhnul. A je naprosto zřejmé proč. Protože byste na rovinu musel připustit, že byste sousedům vysvětlil, že jejich návrhy řešení správy domu jsou naprosto absurdní. A nejen Vy, ale každý jen trochu myslící člověk by jim řekl, že nemůže riskovat svůj majetek a svěřit ho BEZ JAKÝCHKOLIV ZÁRUK cizímu člověku na starost. A pak jen a pouze pevně VĚŘIT tomu, že zvolený pan Novák je charakterní a střechu nad hlavou Vám nezašantročí, jak před volbami slíbil.

Zatímco tohle konkrétní přirovnání všichni lidé chápou, že nelze bez záruk nějakému sousedovi z baráku svěřovat nad sebou a svou rodinou neomezenou moc- tak u voleb jim to nedochází. Že tam také jednou za 4 roky naklušou a zvolí nad sebou parlament a vládu, kteří již 23 let rozkrádají na co příjdou a nenesou za své činy sebemenší odpovědnost. To se jim to krade, to se jim to hoduje, když je to z cizího a nehrozí jim za to sebemenší postih.

Tentokráte s Vámi aristokrate naprosto souhlasím.[smích]

282499

16.01.2013 16:25

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

No vždyť přesně o to mi jde pí jansmithi- o krach celého zahnívajícího Systému.[smích] A čím dříve, tím lépe. Kdežto Vy jste schopný ty gaunery stále a pořád dokola furt volit až do skonání světa. Krach systému nastane až teprve tehdy, až zmizí všichni volební kreténi a všechen NEVOLÍCÍ lid (kterého bude alespoň 80 procent) bude jako jeden muž volat: Žádáme přímou demokracii!!

Nepřímo přiznáváte, že ve svém mikrosvětě byste se jako idiot nechoval a Nováka za absurdně stanovených podmínek byste nevolil ani náhodou. Ale vůbec Vám nevadí chovat se jako idiot v makrosvětě- a to je zvláštní. Přitom je to totéž zhoubné chování namířené přímo proti Vašim nejbytostnějším životním zájmům.

Oháníte se tím, že bych si měla vážit toho, že ženy dostaly volební právo. Jenže jak to tenkrát bylo? Bylo to tenkrát tak, že zpočátku jen mizivé procento průkopníků se ozývalo, že ženy jsou také lidi a mají právo volit. Pak se k nim přidaly davy a bylo vymalováno. Ale Vy byste i tenkrát patrně patřil k většinovým konzervativcům, kteří by lidi neustále nabádali: Nemůžete jít hlavou proti zdi, systém je nastaven tak jak je nastaven, to se nedá nic dělat, ženský ať sedí doma, když tak velkomožná vrchnost a církev rozhodla.

282534

16.01.2013 18:48

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

No jo, jak stále opakujete pořád dokola nic ve zlém pí jansmithi, tak radši končím, abych se s Vámi zase nerozloučila ve zlém.[smích] My dva si opravdu nerozumíme a nemáme si co říct. Zbytečná debata. Vy máte svůj názor a já mám svůj názor. Jenže Vy se stále domníváte, že Váš názor je mnohem kvalitnější než ten můj. Nevím, co Vás k tomu vede. Pýcha a mužská nadutost? Připomínáte mi tím tak trochu mého bráchu. On byl schopný se rozejít se svým nejlepším přítelem a to jenom proto, že ten jeho přítel volil ODS, protože se mu v životě dařilo a byl úspěšný podnikatel. Můj bratr to neskousl, nejprve ho horem dolem přemlouval, a když se ten jeho dlouholetý kamarád ve svém přesvědčení nedal zviklat, tak ho prostě hodil přes palubu a přestal se s ním definitivně kvůli posrané politice kamarádit. A to je to známé- Rozděl a panuj.

A tím končím naši neplodnou debatu, která nikam nevede.

282541

17.01.2013 17:10

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem Vám jednou řekla, že rozumíte přímé demokracii jako koza petrželi- a Vy si přesto nedáte pokoj a budete o tom mektat nesmysly. Přímá demokracie ve Švýcarsku s úspěchem existuje již asi 400 let. Si nagůglujte termín přímá demokracie ve Švýcarsku a prostudujte si ten nekonečný studijní materiál- snad se konečně dovzděláte?

No a pokud by Vás tohle téma opravdu zaujalo, tak si přečtěte moje dvě kapitoly o politice. První se jmenuje Svět ovládají organizovaní zločinci a ta druhá se jmenuje Přímá demokracie:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap19.htm
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

282605

18.01.2013 19:33

Volební divadlo – první kolo

RE: ...

Jarmila 88.?.?.?

Kde jste se tady pane turisto tak náhle vzal? Pravda, pro jistotu jste tady napsal pár příspěvků již někdy před půl rokem- ale jinak Vás tady na Zvědavci vůbec neznáme! Já si taky myslím, že se výsledky voleb nenápadně falšují podle potřeby přímo v centrále. Není pravda, že si to lidé zkontrolují! Nikdo totiž na takové složité věci nemá čas- všichni totiž musí makat a živit rodinu a tak podobně. Představte si, že na Klausovu falešnou profesůru byl z celé ČR zvědavý JEDINÝ ČLOVĚK z celé ČR- všichni ostatní lidi z Česka na to neměli čas. No a přesně tak se to má i se zkoumáním výsledků voleb v souhrnném součtu, kdy to má na starosti jen pár přísně prokádrovaných lidí. Prostě oni vědí, že to nikdo několik dnů zkoumat nebude, že na to zkrátka nikdo nemá čas - a i kdyby, tak do sračkometů se ta informace zaručeně stejně nedostane.

282731

18.01.2013 20:11

Volební divadlo – první kolo

RE: Dotaz

Jarmila 88.?.?.?

Já se zase pane Sašo divím tomu, že byste volil svini Bobošíkovou. Takové neskutečné kariéristické hovado aby člověk pohledal. Na internetu dost dlouho obíhaly její autentické kádrové materiály, kde tato zasloužilá svazačka lezla komunistům do prdele neskutečným způsobem. Komunistkou se nestačila stát- na to byla příliš tenkrát mladá. Ale já jsem měla "čest" přesně tento druh lidí, kteří byli pro svou kariéru schopni takřka všeho, zažít ve svém životě a nezbývá mi, než nad Vaší naivní volbou blít. [bliji]

Ještě se o tom víc rozepíšu. Nezvědavci mi vyčítají, že jsem pracovala v ROH. Jenže já jsem tam byla jen prostá a obyčejná pracovní síla, která musela obskakovat a vařit kafe právě takovým ambiciózním sviním Bobošíkovým, které se rvaly na komunistická koryta. Já tyhle bezcharakterní lidi poznám už od pohledu.

282736

21.01.2013 20:11

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

Jarmila 88.?.?.?

Se mi zdá, že jste se posral v kině. [chechtot] Jste tady nějaký nový. Kde jste se tu tak náhle vynořil? Nejste náhodou Sudeťák?

Si vzpomínám, jak jsme s mužem seděli v Chorvatsku celý večer na suchu, ucucávali jsme pouze jedno předražené pivo- zatímco vedle nás si západní Němci celý večer debužírovali a jejich stůl se prohýbal pod mořskými lahůdkami. Zatímco křoupali langusty a já se jen tak zádumčivě na ně dívala, tak mi muž řekl: Nic si z toho nedělej mámo, zato my jsme nad nimi vyhráli válku.

Jo, my jsme nad nimi vyhráli válku- a co jsme tím získali? Válečné reparace žádné. 200 000 mrtvých Čechů během německé okupace. První co Němci na začátku okupace udělali byla devalvace české koruny 1:10, kdy nás 6 let bezostyšně vyžírali. Nevím, zda se domohli nějakých nároků Češi, kteří byli vyhnáni Němci z pohraničí. A nakonec 40 let neúspěšného chazarského experimentu zvaného socialismus.

Důležité je ovšem si uvědomit, kdo byli ti loutkaři za oponou, kteří tohle všechno spískali. Snad už má většina lidí jasno, kdo zrežíroval obě světové války? Němci ani Češi to nebyli.

283013

23.01.2013 19:54

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: No, je to slabota

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi, je to souboj ultrasviní, přičemž ta mladší svině je možná ještě víc nebezpečnější než ta, co to má za pár. Proto by lidé k volbám neměli vůbec chodit, je to hrozná fraška- a pravděpodobně i velmi zmanipulovaná. Jednak výměnou lístků v urnách z pátku na sobotu a jednak konečným součtem ze strany pár zasvěcených a prokádrovaných lidí ze statistického úřadu.

283284

24.01.2013 08:26

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Jarmila 88.?.?.?

Tak já Vám prozradím, jak ty manipulace mohli probíhat. Za všemi 10 prezidentskými kandidáty stála JEDINÁ SÍLA loutkovodičů, která je schválila. Čili neexistují žádné rozdílné obrovské mocenské aparáty, jak Vy si naivně představujete. Pro loutkaře nevhodní kandidáti nebyli k volbám vůbec připuštěni, a tím nemám na mysli Okamuru. Proto jsme mezi kandidáty nenašli jediného slušného typického Čecha, který by se vůbec nikdy neušpinil v politice, ale jen samé jejich nastrčené loutky. Čili úplně všichni byli vhodní- ale zrádce KS a zrádce MZ jsou nejzasvěcenější, tudíž nejvhodnější. Třeba taková Bobošíková byla pro ně nejméně vhodná, protože je sice tvárná, poslušná kariéristka, ale nepatří mezi vysoce zasvěcené- byly by s ní potíže.

Těsně po převratu roku 1989 se v necenzurovaném tisku profláklo (nestihli těmto informacím tenkrát ještě zamezit, protože byl chaos), že na velkých poštách měli estebáci své pracovní místnosti, kde rozlepovali veškerou poštu z ciziny, kterou přečetli a pak opět zalepili. Myslíte si, že dnešní BISáci nepoužívají podobné metody? Že je pro dnešní BISáky tak velký problém zkombinovat několik metod tak, aby zvítězili kandidáti, které tam chtějí mít?
1) První metodu naznačil Haban- BISáci cestují po Česku a všude volí přes volební průkazy.
2) Z pátku na sobotu BISáci naklušou ve 3 v noci k mnoha volebním urnám ve velkých městech, rozlepí obálky, vymění lístky s Bobošíkovou za lístky Zemana a Šláfenberka.
3) Při konečném sčítání výsledků se jednak zakamfluje, že někdo volil na volební průkaz třeba stokrát a také se přidají hlasy Zemanovi a Šláfenberkovi tak, aby Zeman těsně zvítězil. Pak už dílo zkázy dokončí mainstream, který masíruje lidem hlavy a rozdělí je na nesmiřitelné nepřátele kvůli tomu, že jedni chtějí MZ a druzí KS a neuvědomují si, že oba jsou pro český lid pohromou.

283326

26.01.2013 09:38

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Jarmila 88.?.?.?

Hlídkování by nepomohlo, už Vám tady někdo vysvětlil, že pokud by to nerozmázl mainstream (jakože nerozmázl), tak by se vše ututlalo a ten svědek by ještě riskoval, že by ho někdo preventivně sejmul.

Další možnosti jak falšovat výsledky voleb jsou:
- věznice (kde není žádná volební komise, ale vězni stojí ve frontě před nezahalenou urnou a jeden referent na to dohlíží.
-nemocnice- taktéž žádná komise a plenta před urnou.
-domovy důchodců- tam se s nějakými ceremoniemi už vůbec neserou.

283526

31.01.2013 11:49

Srbsko: uranové náručí NATO

Rentgen také není nevinný

Jarmila 88.?.?.?

Lidstvo má obrovskou smůlu, že mu neomezeně vládne parta neuvěřitelně psychopatických zločinců. Ale přece jen občas dopadne „boží spravedlnost“ i na někoho z nich. Hitlary zmizela ze scény, protože od chvíle kdy si nabila kokos při leteckém neštěstí v Iránu, tak je nepoužitelná, prý ji hrozí i oslepnutí.

To co provedli Srbsku je strašné, tím spíš kdykoliv si vzpomenu na hajzla Havla, tak mu přeji aby se navždy škvařil v pekle. Ale na co jsem chtěla hlavně upozornit- aby lidi nepodceňovali „obyčejný“ rentgen u lékaře. Byla jsem před týdnem u zubaře, kde mi zrentgenovali celou hlavu. Doteď je mi zle a připisovala jsem to vytrhnutí zubu moudrosti a umrtvující injekci. Až dneska mě napadlo pročíst si články o ozáření organismu. Mám všechny příznaky, že mé tělo velmi těžce nese to ozáření z rentgenu:
-nevolnost
-krvácení z nosu
-noční pocení
-zvýšená teplota
-nechutenství
-průjem
-slabost
-celých sedm dní polykám jakousi uvolňující se, strašně nepříjemnou hořkou chemikálii neznámého původu. Domnívala jsem se původně, že je to z té injekce, jenže to by netrvalo tolik dní.

Takže to bylo naposled, co jsem se nechala dobrovolně u zubaře rentgenovat. Příště jim podepíšu papír, že rentgen odmítám, ať mi vytrhnou zub bez něho. Také na letišti odmítnu případný „skener“ radši si nechám udělat osobní prohlídku.

284060

31.01.2013 17:22

Srbsko: uranové náručí NATO

RE: Rentgen také není nevinný

Jarmila 88.?.?.?

Děkuji Vám pane Bekoto za přání brzkého uzdravení. To je od Vás velmi milé. Jenže tady nejde jenom o polykání té divné hořké chemikálie, tady jde také o velmi podivnou rýmu, jakou jsem v životě nezažila. I z nosu mi totiž nepřetržitě teče ten podivný hořký hnus, až se štítím sama sebe. Ten pocit chemikálie je nepopsatelný. Měla jsem ve svém životě rýmu samozřejmě nesčetněkrát- ale takovouhle divnou nikdy- a že už něco pamatuji. Podotýkám, že jsem šla k doktorovi naprosto zdravá, bez rýmy. Ústní dutinu mám v naprostém pořádku, nikde žádný zánět a i místo po vytrženém zubu je rovněž naprosto zahojené. A najednou zničehonic mám zanesené jakýmsi hořkým chemickým sajrajtem lícní dutiny i celý nos. To mi připadá divné, a proto to přičítám záření z rentgenu. Není bez zajímavosti, že u nás lékařské expozice nepodléhají žádným limitům. To v praxi znamená, že do Vás může lékař naprat jakékoliv záření z rentgenu, aniž by byl za to sebeméně popotahován:

http://www.sujb.cz/radiacni-ochrana/zajimavosti-z...

284087

06.02.2013 09:05

Spletl se Stwora?

RE: Vtipné

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že globálním plánovačům za oponou naopak vše vyšlo přesně podle plánu, tak jak mělo. Zdejší Zvědavci vědí, že jsem několik let předpovídala, že se prezidentem po Klausovi stane Zeman. Vsadila jsem na něj i ve Fortuně a vyhrála 1200 Kč (žádná sláva). Tak teď předpovídám toto: Příští rok v parlamentních volbách zvítězí KSČM, ale tzv. pravice bude mít v součtu více poslanců. Teprve tehdy bude zúročena uměle vyrobená popularita KS. Bude zvolen premiérem a hned poté pravicová svoloč začne rozkrádat pohraničí a „daruje ho“ Sudeťákům. Stejně jako darovala majetek naší nebohé chudé církvi včetně Německých rytířů. Tzv. levice v čele se Zemanem zase pro změnu vyhoví každému přání totalitní EU.

P.S.: Vzkaz Slovákům- pokud máte na Slovensku také sázkovou kancelář Fortunu, vsaďte si na Mečiara, že bude konečným vítězem ve volbě na prezidenta. (ale pozor, mé předpovědi jsou přece jen bez záruky, takže vsaďte jen malou částku, která by vás při prohře nemrzela[smích]).

284354

15.02.2013 20:13

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

Jarmila 88.?.?.?

Já to říkám furt, že jste blbej jak daleko vidíte. To snad ani není pravda, že existují takovíhle děsní zabedněnci. Nad Prahou máme 29 dnů v měsíci olověnou oblohu a jen 2 dny s velkou bídou jsou jakž takž slunečné. Ale lidé Vašeho typu budou stále říkat: To je NORRMÁLNÍ paní Nováková, to je naprrrosto norrmální. [bliji]

284943

16.02.2013 15:20

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

Jarmila 88.?.?.?

Jste nedotčený informacemi- ale já to napravovat nebudu. Nestojíte mi vůbec za odpověď, protože máte příliš vymytý mozek mainstreamem. O nápravu ale nestojíte, takže jste ztracený případ. Jako přeskakuji pana Vojtu 49 a už ho vůbec nečtu, totéž budu dělat i ve Vašem případě.

284977

17.02.2013 09:32

Jiná genocida

RE: Kam jsme to dopracovali?

Jarmila 88.?.?.?

To jste odpověděl přímo šalamounsky. [velký smích] Předtím jste napsal, že svoboda je stav ducha. Takže Vy vlastně hlásáte, že člověk může být po krk ve sračkách- ale přesto může být stále velmi duchem svobodný, jak ten pták Rosomák. No já nevím, ale mně osobně se moc nedaří zůstat duchem svobodná v režimu, v kterém mě sužuje tisíc a jedna režimních zhovadilostí. Třeba doteď nepochopím, proč jsem za vytrhnutí pitomého zubu musela zaplatit 1600 Kč, třebaže ta organizace má smlouvu s VZP a nejen VZP, ale všechny zdravotní pojišťovny hlásají, že vytrhnutí zubu je zdarma. Nad tou záhadou již dále nepátrám, protože bych zapadla do bahna malichernosti a otroctví- zase bych se rozčilovala nad pitomostma, jenže já chci zůstat stejně jako Vy na výši, mávnout nad vším velkoryse rukou a zůstat duchem svobodná.[smích]

285009

17.02.2013 10:22

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Jarmila 88.?.?.?

To je taky krásný název: manažér lidských zdrojů. To už tam rovnou může dát název podobný: manažér lidských strojů, čili otroků.

285012

17.02.2013 18:07

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Jarmila 88.?.?.?

No, to já taky naprosto nechápu prodloužení odchodu do důchodu. Moje dcery by podle nových směrnic měly odcházet do důchodu až v 68 letech. To je absurdní. My jsme za komunistů ve škole učili, že se pracovní oba bude v budoucnosti neustále zkracovat, protože za nás všechno odpracují stroje. A samozřejmě, že i odchod do důchodu bude v budoucnosti také v čím dál v kratším věku. Místo toho jsem se v mafiánském kapitalismu dozvěděla, že mám nárok do důchodu až v 58 letech. To jsem samozřejmě pociťovala jako velkou nespravedlnost. Cože? Tak za komoušů, které jsem tolik vždycky odsuzovala, bych odešla při dvou dětech v 55 letech do důchodu a teď mám o tři roky déle makat? Kdyby alespoň byla k mání nějaká práce, ale ona nebyla. A tak jsem se rozhodla, že se na všechno vykašlu a půjdu do předčasného důchodu přesně v těch 55 letech, jak bych měla nárok za komoušů. Moc jsem si tím ovšem nepomohla, byl mi zkrácen trvale důchod- takže dnes, po všech těch Kalouskových zvýšeních pobírám 4 600 Kč důchodu (přitom jen za vytržení zubu, který měl být údajně zdarma, jsem vyplázla víc než čtvrtinu svého důchodu , tedy přesně 1600 Kč). Takže bez svého muže bych dneska skončila pod mostem. Ovšem nejsem v tom srabu sama. Vezli jsme se s mužem nedávno taxíkem a zapředli rozhovor s 65 letým taxikářem. Říkal, že bude muset makat až do smrti, protože dostal důchod 6000 Kč a jeho manželka taky. Přitom jenom byt i s energiemi je stojí 9000 Kč měsíčně.

285037

02.03.2013 17:20

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Samoživitelky si nevydělávají na šminky

Jarmila 88.?.?.?

Což je samozřejmě velmi logické, aby ten muž pak platil své bývalé manželce celoživotní rentu až do smrti- pokud se dodnes vyskytují někteří muži-pitomci, kteří si přejí, aby žena byla doma, starala se o něho a rodinu a nepracovala. Z něčeho ta žena být živa musí že áno? A stát ji za to důchod nedá, že se celý život starala o rodinu a dřela v domácnosti obětavě kolem manžela a dětí jako mezek. Pokud se s ní tedy ten muž rozvede a jde za svým srdcem a vezme si mladou a krásnou, tak by měl pak platit až zčerná!! Ono pak ty dotyčné hňupy (včetně autora článku) definitivně přejdou ty hloupé a bezúčelné kecy o tom, že ženy mají být celý život doma a nepracovat. [chechtot]

285625

02.03.2013 18:04

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Samoživitelky si nevydělávají na šminky

Jarmila 88.?.?.?

A ještě něco dodám. To si vážně myslí někteří óóbrkreténi (včetně autora článku), že mě bavilo někde pracovat jako společenská zaměstnanecká nula ( v umělé pracovní hierachii, kde čím větší hajzl, tím vyšší postavení) osm hodin denně za víc než bídný plat- a pak ještě po práci pečovat o rodinu? Jak strašně ráda bych uvítala možnost být doma a nikam do práce nechodit!! Jsem samotářská individualistka, která vůbec nemá potřebu být mezi lidma, ráda si hovím celé dny ve své domácnosti, práce mezi kreténskými zaměstnanci mi vůbec nikdy nescházela- jenže já jsem byla vyhnána okolnostma, néé že bych si takovou možnost dobrovolně vybrala! Podívejte se na ty chudinky ženy za pokladnami v Tescu. Myslíte si, že se tetelí štěstím, že tam mohou makat jak barevné?

285629

02.03.2013 18:16

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Samoživitelky si nevydělávají na šminky

Jarmila 88.?.?.?

No to jo, to máte samozřejmě pravdu, že by bylo hrozné, aby muž lezl do takového otrokářského svazku. Takže co si myslíte o tom článku? Je to pitomost co tam autor píše, nebo není? Mají ženy být doma, anebo si mají na sebe vydělat, aby se pak muž neoctnul v otrokářském svazku? Co myslíte? Jak byste to řešil, aby spokojenost byla rovnoprávně na obou stranách?

285630

03.03.2013 15:50

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Je to este uplne inak a este ovela horsie

Jarmila 88.?.?.?

Konečně rozumná řeč. Všichni ostatní chlapi co tady psali v tom duchu, že ženské můžou za všechny bolesti světa, píšou s prominutím jako totálně nemyslící hovada. A to včetně autora článku. Vždyť my všichni přece, muži i ženy, stojíme na jedné lodi proti jedinému nepříteli: globální "elitě"(alias globální lidské rakovině, která ovládla lidskou populaci a nemilosrdně ji vysává). Nevím z jakého důvodu tady pan Stwora zveřejňuje takový nicneříkající štvavý škvár, který vůbec nic neřeší, jen tak plácá nereálné hovadiny a rozděluje lidi přesně v duchu: Rozděl a panuj.

285686

I když jsem na straně baby Blažkové, neboť Vy jste habane příliš extrémistický, aniž si to snad uvědomujete, tak zde něco dám na odlehčení pro zasmání na adresu blbosti matek, neboť se mi to moc líbilo: https://www.youtube.com/watch?v=WH2mbwc159Y&featur...

285944

Tak já Vám nějaké informace poskytnu pane Koubku. Přečtěte si knihu nazvanou Doba jedová od dvou erudovaných českých vědců prof.RNDr.Anny Strunecké, DrSc a prof.RNDr. Jiřího Patočky, DrSc.

V této knize naleznete kapitolu zvanou Rizika očkování.
Podkapitoly se nazývají takto:
Vývoj očkování v USA a jeho důsledky
Jak může očkování poškodit děti?
Očkovací systém v ČR
Chřipka
Fakta o Gardasilu(Silgardu) a Cervarixu
Jak mohou rodiče přispět k bezpečnému očkování dětí?

Ujišťuji Vás, že je to hororové čtení, z kterého Vám naskočí husí kůže, co všechno si farmaceutické korporace zkoušejí na lidech a jak si prakticky z celého světa vytvořily beztrestně svou laboratoř, kde si v každé zemi na lidech zkoušejí potají něco jiného. Ovšem je to všechno psané tak chytře a zaobaleně, že je ti farmaceutičtí zločinci ani nemohou za nic zažalovat, protože je to všechno PRAVDA.

Dneska si už bez rizika nemůžete zajít ani k blbému zubaři. Jsem dodnes přesvědčená, že to co se mi letos v lednu stalo u zubaře nebylo jen tak, že v té vakcíně proti bolesti bylo nějaké ohromné svinstvo. Člověk přijde k zubaři naprosto zdravý- ale pak je mu po té návštěvě najednou 3 týdny na zdechnutí a nemůže se zbavit jakési podivné chemické rýmy, jakou jsem za celý svůj život nezažila.

287448

Vy jste svým způsobem nezničitelný- něco jako Vojta 49.[smích] Pochopitelně, že „léky“ obsahují neuvěřitelná kurvítka a to tak že velmi. Dám jenom takový malý příklad ohledně vitamínu C. Zakoupila jsem si vitamín C od třech různých výrobců, abych porovnala, kdo z nich je nejlepší a nejlevnější. Dva vitamíny C jsem po přečtení příbalového letáku rovnou zahodila a ponechala si jen vitamín C od firmy vitar. Proč? Poněvadž vitamín C od Zentivy a ten druhý odkudsi z Litvy obsahovaly aditiva, které tam neměly vůbec co dělat. Všelijaké ty soli hliníku, aspartam a další svinstva. Kdežto ten třetí vitamín je pouze vitamín a nic jiného, tak jak jsme to znali kdysi z dětství.

Co se týče knihy Doba jedová, tak zbytečně hážete na tuto vynikající práci svou slinu jedovou. Nemíním o ní s Vámi dále diskutovat a zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas, protože zastávám tentýž názor na Vás jako má paní Kutra. Vy nechcete být přesvědčen, Vy už máte na vše svůj ustálený názor a ten je takový, že tato doba jedová vůbec není jedová, že je vše v naprostém pořádku a brambory jsou v řádku.

Co se týče injekce proti bolesti při trhání zubu- tak to klidně nějaká vakcína být mohla. Již jsem psala, že korporátní fašistické farmaceutické firmy si dělají bez vědomí občanů z nich kdykoliv pokusné králíky na celém světě. Jako třeba v případě protichřipkové vakcíny, kdy čeští výzkumníci prozkoumali vakcínu z Rakouska (s čímž zločinci patrně nepočítali), která byla nakažená ptačí chřipkou. Pokud vím, dodnes za to nebyl nikdo z firmy Baxter potrestán.

287464

Jestli je pro Vás pane Koubku nosičem vitamínu C bojový jed aspartam, tak mě právem utvrzujete v přesvědčení, že je s Vámi veškerá diskuse zbytečná. Nepodlehla jsem žádné reklamě, s užíváním vitamínu C v zimních měsících mám dobré zkušenosti, nevím co je chřipka ani angína, díky tomu jsem celé roky zdravá jako ryba. Ještě k tomu přiberu vitamín D, ale ten budu brát spíš v přirozené formě v podobě většího konzumu ryb, to bude jistější. Od té doby, co nás chemtrailsují globální klimateroristi máme zde slunečné dny nanejvýš dvakrát do měsíce. Vloni to představovalo pouhých 13 slunečných dnů za půl roku (do konce června). Počítám, že letos to nebude jiné.

Co se týká Doby jedové, tak bych zde shrnula alespoň pár dobrých rad, čemu se mají lidé vyhnout, aby zůstali zdraví:
-Nejezte párky, jsou v nich pomleté nejen uši, oči, kopyta, jak říkává můj muž, ale i GMO soja a asi 50 chemických ochucovadel a éček.
-Nekupujte nakládané okurky, marmelády, atd., je v nich bojový jed aspartam. Pozor! V potravinách má aspartam označení jako E 951.
-Nechoďte do Mekáče a KFC- nebo budete bachratí a nemocní jako Američani.
-Nepijte kolu ani fantu a podobné sračky plné éček a bojového jedu aspartamu. Kupte si radši velmi kvalitní odšťavňovač značky Rohnson a dělejte si ovocné, zeleninové a bylinné šťávy, nedá to žádnou práci.
-Nepatlejte na sebe jedovaté krémy a deodoranty, je v nich škodlivý hliník a jiné škodlivé sračky. Mažte se radši obyčejným sádlem nebo olivovým olejem
-Nenechte se očkovat proti chřipce, je tam hliník a rtuť, které vám zničí zdraví a způsobí ve stáří Alzheimera
-Nejezte zbytečně žádné prášky, léčte se pokud možno bylinkami a zdravou stravou a pro jistotu se vyhýbejte i doktorům jak jen můžete
-Vyhýbejte se glutamátu v koření, je velmi škodlivý. Nekupujte směsi koření, je to všechno svinstvo. Kupujte jen bylinky a zdravé koření. Zahoďte taky všechny sojové omáčky a podobné sračky.
-Nekupujte margaríny, jsou velmi škodlivé, pouze máslo, sádlo, olivový olej
-Nejezte ani cukr, slaďte radši opravdovým medem.
-A hlavně se vyhýbejte všem globálním korporačním výrobkům- zpracovaným potravinám, kupujte si jen základní potraviny a z nich si sami vařte jednoduchá a zdravá jídla.

Kdo chce vědět víc, ať si přečte tu knihu, už se mi dál nechce psát a poučovat.[smích]

287516

Odkdy jsou pane Moudrostraku bylinky šarlatánství? Samozřejmě, že já nezavrhuji doktory úplně, někdy jsou potřeba. Kdo potřebuje uříznout nohu, tak musí jít za chirurgem, bylinky mu nepomůžou. Ale tady jde o to, aby se lidé naučili nemocem PŘEDCHÁZET. Kdo má správné vědomosti o tom, jak se vyhnout cukrovce či rakovině, tak má rozhodně víc šancí, že ty nemoci nedostane, než člověk, který ignoruje veškerá pravidla zdravého způsobu života.

287554

21.04.2013 18:22

Hitler vyhrál válku

RE: K té

Jarmila 88.?.?.?

Takže jak je jasně vidět, režisér Juraj Herz je prodejný hajzl na entou. Pořád je všude probírán antisemitismus, ale on je antičech a antislovan- ale zdá se, že to nikomu nevadí, že bezdůvodně špiní český národ.

288572

06.05.2013 08:07

Nadměrné používání herbicidu Roundup je spojeno s poškozením zdraví, prokázala americká studie

Ocet: levný a ekologický prostředek na čistění chodníku

Jarmila 88.?.?.?

Na Orgonet jsem nedávno napsala tento příspěvek:
Když jsem vloni z neznalosti posprejovala octem listy jabloní a růží, zjistila jsem, že je ocet spálil. To mě přivedlo na myšlenku, že bych octem mohla polévat nežádoucí plevele a mechy na kamenném chodníku. A zde působí ocet fantasticky! Mech i plevele zmizí, chodník je krásně čistý a ještě dělám navíc užitečnou práci proti umělým bouřím.[smích] Sousedka vedle na zahradě si všimla jaký mám krásně čistý chodník, zatímco ona ho má stále porostlý mechem, kterého se nemůže zbavit. A tak jsem ji poradila ocet. O víkendu bude octovat, aniž by tušila, že zároveň tím bude bojovat proti klimateroristům. [smích] Když se jí to osvědčí, poradí to dalším zahrádkářům a ti snad konečně odloží americký jed Roundup a budou také vydatně, neškodně a čistě ekologicky octovat své plevelem zarostlé chodníky.[smích]

Roudup je drahý jed, kdežto ocet je ekologický, přírodě neškodí a je značně levný. Na celý chodník jsem spotřebovala pět litrů octa, což představuje pouhých 40 Kč. A výsledek je velmi trvanlivý, chodník zůstane čistý bez mechu a plevele takřka celý rok!

289200

06.05.2013 14:04

Nadměrné používání herbicidu Roundup je spojeno s poškozením zdraví, prokázala americká studie

RE: Ocet: levný a ekologický prostředek na čistění chodníku

Jarmila 88.?.?.?

Zelená skalice (ne modrá) je možná dobrá na mechy, ale nehubí nežádoucí trávu mezi dlaždičkami. To za prvé. Za druhé je to chemie a tu si já na zahrádku nikdy nepustím. Takže přírodní, neškodný ocet je na čištění zahradních chodníků ideální. Navíc odpuzuje i mravence, že se přestěhují jinam a nebudují si mraveniště ve spárech mezi dlaždičkami.

Kdo jsou klimateroristi? To jsou ti, co u nás v Česku manipulují s počasím již nejméně 15 let. Jako první to poznal náš 25 let starý rodinný citroník. Dávali jsme ho celé roky na prázdniny na zahradu, aby se celý ozdravěl a zazelenal. Ale asi před 15 lety zežloutl a na zahradě se mu nedařilo ani následující roky. Takže jsme byli nuceni, aniž bychom tušili proč, přestat ho na zahradu dávat. Bylo to tím, že noci začaly být nepřirozeně studené až vymražené (první pokusy klimateroristů s počasím).

Lidé tvrdošíjně stále neberou na vědomí, že pokusy s počasím se provádí už nejméně 100 let. Nebyla to náhoda, když se za komunistů zpívala píseň Poručíme větru dešti. Ony totiž se pokusy s počasím dělaly i za Stalina. O Americe a Anglii není třeba ani mluvit, tam se ty pokusy prováděly již více než před sto lety. Zde je historie modifikací počasí na časové přímce. Mnoho dokumentů, stačí klikat jeden za druhým: http://www.terraforminginc.com/weather-control/

289212

07.05.2013 08:20

Nadměrné používání herbicidu Roundup je spojeno s poškozením zdraví, prokázala americká studie

RE: Ocet: levný a ekologický prostředek na čistění chodníku

Jarmila 88.?.?.?

Dříve když jsem vytrhla drn mezi dlaždicemi chodníku, bylo pod ním obvykle mraveniště. Když se ale chodník polije octem, drny trávy uschnou a mravenci skutečně zdrhnou. Nevím samozřejmě proč tomu tak je. Chodník je pak celý rok bez drnů i bez mravenců- můžete to vyzkoušet, že tomu tak skutečně je.

Ten ocet venku nijak nesmrdí a dokonce nijak zvlášť nesmrdí ani v domácnosti, když s ním kdeco vymývám. Dokonce když s ním vymyji klec králíkovi, který má jak známo velmi jemný čich, tak s potěšením si vleze do octem vydezinfikované klece a ani se z ní nehne.

Vidím, že co se týká klimateroristů, musím Vám to říct naprosto po lopatě. Klimateroristi jsou ti, kteří nás již nejméně 10 let jako nějaký hmyz nelegálně postřikují chemtrailsem. Dnes jsem přesvědčena o tom, že válka ve Vietnamu byla naplánována a realizována kvůli tomu, aby si tam zločinná korporace Monsanto mohla beztrestně 10 let zkoušet účinky postřiku Orange. No a teď pro změnu postřikují celý svět a pracují na ovládnutí počasí na celém světě. V současnosti všechny globální korporace spolu spolupracují (protože mají jednoho majitele) na ovládnutí světa a zavedení novodobého otroctví (NWO).

289243

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 398 780