Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.10.2011 15:01

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Prosím Vás pán Stwora.

Jarmila 88.?.?.?

V této otřesné době je na čase si připomenout slova našeho slavného Mistra Jana Husa:

Kázání v Betlémské kapli:
http://www.youtube.com/watch?v=G1YoXUM9Bes
Řeč před soudem:
http://www.youtube.com/watch?v=4WRJ_FVOtvk&feature...
Řeč před upálením:
http://www.youtube.com/watch?v=iz44RjwoBpc&feature...

Je vidět, že se historie pořád dokola opakuje, Ale můžeme být rádi, že už nás za pravdu neupalují. Mají ovšem smůlu, pravda stejně vždycky nakonec vítězí.

255530

20.10.2011 07:01

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Hnutí

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že soudkyně Milcová se dá klidně srovnat s komunistickou soudkyní Horváthovou. Ta taky odsoudila Wonku na objednávku- jak jí to poručili soudruzi seshora. Teď tu máme nasádlen jiný druh spiklených mafiánských soudruhů, kteří jsou ještě horší než ti v socialismu.

Jak známo, Horváthové se v novém režimu nic nestalo a soudí dodnes. Ovšem dodnes má z ostudy kabát- a s tím může do budoucna počítat i posluhovačka mocných Milcová. Kdekdo si před ní odplivne a proti tomu nic nezmůže.

255587

20.10.2011 07:18

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Soudy a advokáti v rozvinuté konzumní společnosti

Jarmila 88.?.?.?

Matematická zákonitost korupce je takováto:
Když někdo ukradne 1 miliardu, nic se mu nestane. Proč?
Protože: když je potřeba dá:
2% (tj. 20 miliónů) policii,
3%, (tj. 30 miliónů) státnímu zástupci a pokud je to nutné tak
5% tj. 50 miliónů) soudci.
Někdo z nich to za ten obnos stopne.
Takže óbrzloděj rozdá 10% a je z toho venku a zbude mu minimálně
900 000.000 Kč.

Když ale někdo ukradne 10 000, jde do vězení. Proč? Protože kdyby chtěl zloděj dát 2% policii, 3% státnímu zástupci a 5% soudci, tj. dohromady 1000 - tak takovou almužnu od něj pochopitelně nevezmou – nestojí o pár stokorun, když mají milióny!

A tomu se říká „Právní stát“ a „Zastupitelská demokracie“. Takže fungovat může jedině přímá demokracie, kde i jednotliví soudci by byli voleni a odvoláváni lidem, protože 10 milionů Čechů se zkorumpovat nedá. To jsou ty matematické zákonitosti.

255588

20.10.2011 17:19

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – třetí část

RE: Kaddáfí mrtev

Jarmila 88.?.?.?

Já tomu nevěřím. Mainstream lže kudy chodí a Al-Džazíra jakbysmet. Chtějí demoralizovat libyjský lid- proto ta lež. Krom toho si myslím, že má chytrá pouštní liška Kaddáfí několik dvojníků, aby zmátl agresory, okupanty a vrahy z NATO.

255633

20.10.2011 18:12

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – třetí část

RE: Kaddáfí mrtev

Jarmila 88.?.?.?

Mě zarazilo, že na Novinkách píšou, prý seděl v nějaký jámě a křičel, ať nestřílejí. To mi připomnělo Saddáma Hussaina, toho taky údajně našli v jámě a hned mu prohlíželi baterkou chrup. Myslím si, že z hlediska psychologie je naprosto nepřijatelné, aby se hrdý Kaddáfi nacházel v nějaké jámě. To je lež jako věž! Nanejvýš by ho mohli nalézt v nějakém řídícím středisku, jak řídí boje, stejně jako jeho syn.

Podívejte se na tyhle fotky: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/fotogalerie/2...

Ty fotky jsou totiž velmi poučné a hodně napoví. Všimněte si, že když stojí se Sarkozym, má na hrudi celou mapu Afriky. On byl vlastencem nejen své země, ale i Afriky- a to se mu stalo osudným. Kul pikle se všemi vládci Afriky- a to se nelíbilo židákům, proto napadli celou jeho zemi (čili nejen kvůli ropě). Rozehnali ten nebezpečný spolek včetně svých neposlušných poskoků Mubaraka a toho tuniského prezidenta. Líbí se mi na těch fotkách i to, že všude nosí vlastenecké kroje, že se jim vyprdl na nějaký oblek s kravatou. Také se mi líbí, že má bodyguardky a že s manželkou žije již 31 let. To taky o něčem vypovídá. Dále mi z těch fotek připadá, že ta svině Berlusconi již od roku 2009 věděl, že Kaddáfiho napadnou. Když byl Kaddáfi mladší, byl docela hezký a měl v obličeji takové hrdé, čestné rysy- proto mu i teď velmi fandím a nevěřím, že je mrtev. On se dlouho na tu agresi připravoval, protože celé roky věděl, s jakými nebetyčnými sviněmi má tu čest.

Ale tentokrát svině narazily na tvrdý oříšek. Kaddáfi se udělá mrtvým- a o to víc se zrádci Sarkozy, Berlusconi a Camerone třeste strachy! Předpokládám, že libyjské tajné služby jsou Kaddáfimu oddané až za hrob. Takže až se dozvíme, že nějací jejich příbuzní zemřeli za podivných okolností, tak nad tím budu jedině jásat. Ano, přiznám se, že mé srdce zachvátila nenávist a že přeji těmto evropským, krajně bezcharakterním papalášům, jen to nejhorší- i smrt jejich příbuzných!!! Vivat Kaddáfi! Nikdy nebyl diktátorem, vždy byl velkým vlastencem a čestným člověkem, to jsem si uvědomila po přečtení jeho Zelené knihy.

255641

21.10.2011 08:11

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – třetí část

RE: Kaddáfí mrtev

Jarmila 88.?.?.?

Zdravím Lin, souhlasím se vším co jste napsala. Kdyby měli skutečného mrtvého Kaddáfiho, tak by si to velmi patřičně vychutnali. Naservírovali by nám ho s plnou parádou v půhodinových záběrech a s podrobnými vysvětleními, jak se jim podařilo ho zavraždit. Místo toho velmi podivné rozmazané fotky, na kterých nevidíme prakticky nic. Hitlary prostě přijela a poručila místním poskokům, že je třeba vytvořit tu kamufláž, protože to urychleně potřebují.

Skutečná pravda je zřejmě sdělovaná zde:https://www.facebook.com/photo.php?v=1917231409032...
Bohužel by to potřebovalo přeložit z arabštiny.[smích]

Taky mě překvapilo, jak hned všichni vytáhli nový typ vlajek. Kde je tak najednou všichni „prostí“ Libyjci sehnali? A to i ti žijící v zahraničí? Vždycky když vidím nějakou demonstraci, kde všichni mají jednotnou výzdobu, jednotná hesla, jednotné transparenty, a tak podobně, tak je mi jasné, že je to jasná známka toho, že je ta demonstrace umělá, řízená shora. Pouze demonstrace, kde mají lidé po domácku vyrobené papundeklové tranparenty, bývají autentické a spontánně vzniklé zezdola.

255688

21.10.2011 09:21

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Nedejme se a rodinu si hýčkejme

Jarmila 88.?.?.?

Co se všichni divíte, zničení rodiny měly za cíl již kdysi dávno podvržené Siónské protokoly.

V dobách, kdy jsem ještě čítávala LžiDnes, tak tam velmi často dávali články o tom, jak se rodiny čím dál víc rozpadají, jak mladí lidé nestojí o manželství, jak je instituce manželství vlastně zastaralá a nefunkční- zkrátka a dobře účelově vymývali mladým lidem hlavy, neustále jim sugerovali, aby se neženili a nevdávali. Teď když už LžiDnes nečtu, tak mi vnucuji tento typ zpráv na Novinkách nebo v TV. Také velmi často zveřejňují zprávy o tom, jak matky zabíjejí své děti. Nevím co tím přesně sledují, ale asi lidem chtějí vsugerovat, že ve společnosti existuje přemíra krkavčích matek.

Dále až přímo nenormálně a pod tlakem nám tlačí do hlav TV homosexualitu ve všech pořadech. I třeba v pořadech o vaření vybírají přednostně homosexuály- aby nám vsugerovali, že homosexuálů nejsou 4 procenta, ale je jich nejméně 50 procent. Včera v seriálu Ulice to všechno překročilo už únosnou mez. Dvě buzny se tam líbali v restauraci před zkoprnělými heterosexuály a poučením této scény mělo být, že nemáme být my pitomci heterouši tak úzkoprsí, ždyž se mají ti dva tak rádi a milují se, máme jim to dopřát.

Nedávno jsem tady měla výstup s Vojtou, který opět, jak má ve zvyku, propagoval zvrhlé nepravdivé ideologie evolucionistů-manipulátorů davů, kteří mají za cíl rovněž rozbít rodinu a zasít nesvár mezi muži a ženami. Vzpomněla jsem si na něho, když jsem koukala na ty dva teplouše v seriálu Ulice. Říkala jsem si: tak hleďme, lásku a fyzickou přitažlivost teploušům přiznávají, ale heterosexuálům ji upírají. U heterosexuálů se nerozpakují tvrdit, že muži nejsou schopni být svým ženám věrní a že ženy si muže zásadně berou jen kvůli majetku, nikoliv kvůli lásce a fyzické přitažlivosti.

255698

21.10.2011 09:49

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Soudy a advokáti v rozvinuté konzumní společnosti

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně, tato matematická zákonitost je taky platná. Všichni ti mafiáni nahoře se drží vzájemně v šachu, protože o sobě navzájem mají v rukách kompro materiály.

255701

21.10.2011 10:38

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: tato tradiční rodina žije jen v hlavách některých

Jarmila 88.?.?.?

Když už jsem se zde zmínila o profesionálních manipulátorech davů typu Weisse a Uzla, tak připomenu další jejich oblíbenou lež, kterou chtějí rozložit vztahy mezi pohlavími a sice tu, že až 25 procent dětí v manželstvích se rodí jako kukaččí. Není to pravda. Těch dětí je nanejvýš 10 procent, takže 90 procent se rodí svým otcům v rodině. Těch 10 procent jsou takové případy, kdy to v rodině mezi manžely už stejně tak jako tak dávno neklape a ta žena si VĚDOMĚ nechá udělat dítě jinde, a pak se s partnerem rozvede a bere si muže, s kterým to dítě má.

255705

22.10.2011 12:22

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

Jarmila 88.?.?.?

Aristokrate, Vy jste tady hodil tolik nesmyslů najednou, až přechází zrak. Vy jste ta největší oběť Weisse a Uzla- máte od nich typicky vymytý mozek. A není divu, vždyť ti dva řádí a ničí psychiku českých lidí již 22 let- nastoupili se svou zničující škodlivou propagandou, namířenou proti rodině, okamžitě po revoluci. Vaše předpotopní názory mě tak otrávily, že nemám vůbec náladu Vám cokoliv vysvětlovat. S takovými názory nemůžete mít ani uspokojivý svůj vlastní život a sehnat si k sobě milující a chápavou ženu.

255762

23.10.2011 08:54

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

Jarmila 88.?.?.?

To je správné dát slovo „alfasamec“ do uvozovek, v souvislosti s Bakalou. Protože to ve skutečnosti žádný alfasamec není. Je to zmrd k pohledání, mafián, který měl od samého počátku konexe s jinými vlivnými mafiány. Já bych do tak škaredého chlapa ani nekopla.

Zamyslete se pane Moudrostraku nad tím, když skupina lidí tam nahoře se rozhodne promyšleně, podle známého hesla Rozděl a panuj, rozbít rodinu a zatomizovat celou společnost na bezmocné, dobře ovladatelné jedince, co udělá? Za prvé, zničí postupně rodinu ekonomicky a za druhé vymyslí rafinovanou propagandu, která lidi otráví a rozloží.

Ekonomické rozkládácí činitele jsou nám známy: Zrušily se BEZÚROČNÉ novomanželské půjčky (bylo to 30 000 a za každé dítě se odepsaly 2000), zavedlo se dluhové otroctví- hypotéky na byt, ruší se všechny sociální jistoty a zejména práce není a nebude, zrušila se i většina školek, atd.

Po ideologické stránce ťali nasazení manipulátoři obě pohlaví do živého. Z žen udělali kurvy, které u chlapa hledají jen majetek a pak mu za odměnu nasadí do hnízda kukačku a z mužů udělali promiskuitní bezcharakterní svině, které na potkání zahýbají. Vidím, že po 22 letech vymývání mozků se jim dílo zkázy podařilo: mladí muži a mladé ženy se nežení a nevdávají, z manželství mají strach.

Jistě si kdekdo všiml, že mám Weisse a Uzla ráda jak osinu v zadku. Ale je to tím, jak už jsem psala, že jejich činnost pečlivě sleduji od samého začátku. Drzost Weisse šla až tak daleko, že začal v časopisech tvrdit, že zamilovanost je choroba a že by si tuto přechodnou chorobu měli lidé léčit uklidňujicími práškami. Nebo na iDnes razil myšlenku, že by se čeští muži měli z hygienických důvodů operačně zbavovat předkožky. Ale čeští muži nejsou hloupí a povrchní Američané, a tak se naštěstí pod vlivem propagandy „odborníka“, nemrzačí.

255789

24.10.2011 08:00

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Aisha Kaddáfi prý prohlásila, že je otec živý a že zemřel jeho dvojník. Těch dvojníků prý měl dvanáct. Při tom vteřinovém pohledu na to mrtvé tělo, vystavené kdesi v obchodě, jsem si uvědomila, že pokožka vypadá příliš mladě. Je záhadou, proč nedopřejí lidem delší pohled na údajně mrtvého Kaddáfiho- proč jen taková vteřinová mihnutí?

Nezdá se mi logické, aby protřelý a všemi mastmi mazaný Kaddáfi, běžel zemřít hrdinnou smrtí do své rodné Sirty. Tam by byl prd platný. A už vůbec ne, aby vyjížděl v dlouhém konvoji ze Sirty- za situace, kdy věděl, že má NATO tak moderní prostředky, až se tají dech. Čili že si z družic mohou detailně prohlédnout třeba i jednotlivého člověka na poušti a to třeba i v noci.

Zdá se mi logičtější, že se přemístil ze své rodné země, kde mu hořela půda pod nohama, třeba do bezpečí Alžíru, odkud vedl válku proti NATO účinněji, než kdyby seděl někde v Sirtě. Svině Clintonová a spol. třeba moc dobře ví, že zabili pouze dvojníka- ale je jim to jedno. (možná v dobách míru nenápadně odebrali kousek Kaddáfiho tkáně, takže ví, že se jedná o dvojníka). Je jim to jedno z toho důvodu, že už si budou dělat v Libyi co uznají za vhodné, bez ohledu na to, že Kaddáfi ještě žije. Čekají, že se nějak prozradí a že ho pak speciální jednotky zabijí potají dodatečně.

255822

24.10.2011 13:46

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Píšete pane Moudrostraku, že byste se nedivil, kdyby se Kaddáfi rozhodl bojovat až do konce. To já bych se taky nedivila. Proto se domnívám, že žije a bude bojovat dál. Oni mu teď sice před očima budou zabíjet všechny lidi, o kterých se dozví, že mu byli oddaní- ale Kaddáfi to ani tak nevzdá. On už dávno ví, že to jsou všehoschopní zločinci, kteří se nezastaví před ničím. Vždyť mohl pozorovat, jak dopadlo Srbsko a Miloševič, nebo Hussain (jehož obranu vedla Kaddáfiho dcera Aisha) a jeho Irák. Kaddáfi je sice starý muž (68), ale ještě má pár trumfů v ruce. Může například v rychlosti sepsat a rozšířit v anglickém jazyce paměti, kde sepíše všechny obrovské sviňárny, kterých se globální zločinci dopustili. Já myslím, že toho na ně ví sakra moc.

255838

24.10.2011 14:10

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Pane djb, víme kdo světu vládne. Zločinkyně Clintonová má v Libyi plno svých dobře placených nohsledů, stačilo vydat pokyn – a svět by mohl třeba půl hodiny nepřetržitě zírat na mrtvého, centimetr po centimetru.

Kolona aut- i v oficiálním mainstreamu psali, že ze Sirty nesměla proklouznout ani myš, že NATO a jejich hrdlořezi stříleli na všechno co se hýbe. V altermédiích se psalo, že obyvatelé Sirty museli pít vlastní moč, kvůli nedostatku vody, ale i tak ze Sirty nebylo dovoleno odejít ani ženám s dětmi. Hrdlořezi je vraceli zpátky nebo je rovnou stříleli. A najednou velká kolona aut? To nemá logiku.

Kaddáfi je především voják a stratég, který naprosto přesně ví, proti jaké hydře se postavil. Tudíž by fakt musel být na hlavu, kdyby si šel udělat řídící středisko zrovna ze Sirty. To už zrovna mohl zůstat ve svém paláci v Tripolisu, vyšlo by to na stejno.

Kaddáfi v kanálu- byl to jeho dvojník a ten měl dovoleno chovat se jak se mu zlíbí. Měl jediný úkol- zemřít hrdinskou smrtí a nic nevyzradit.

NATO je přesvědčené že ho mají- oni klidně mohou vědět, že ho nemají. O čem jsou ale skálopevně přesvědčeni, že to všechno sehrají do autu i v případě, že Kaddáfi stále žije. Už dávno víme, jakých komédií jsou schopni. Třeba zabít v přímém přenosu Bin Ladina, i když už je 10 let po smrti. Což veřejně potvrdila i Benazir Bhuto, kterou to pak stálo život.

255839

24.10.2011 14:16

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Pane Vanguarde, není vyloučeno, že si jeho dvojnící potřásali ruce se západními politiky a ti nikdy přesně nevěděli, který z nich je ten pravý Kaddáfi.[smích] Jinak pan Kaddáfi nabízel globálním zločincům, že ve své zemi uspořádá svobodné volby, pod dohledem mezinárodního společenství. Ale zločinci na jeho nabídku nereagovali a radši suverenní zemi Libyi na cimpr campr rozbombardovali.

255840

25.10.2011 19:36

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Nepřesvědčila jste mě Lin. Já si stále myslím, že je Kaddáfi živý. Nemám sice tušení, kde se skrývá, ale nevěřím, že by se dal tak snadno chytit do pasti. Zvláště když odolával tolik měsíců. Už v momentě, kdy vypukly takřka před dvěma lety „revoluce“ v Egyptě a Tunisu, tak musel vědět, že se vrhnou i na Libyi- že ve skutečnosti on je ten hlavní, koho potřebují zlikvidovat. V tom případě musely už před dvěma lety logicky začít horečné přípravy, jak se na globální zrůdy co nejlépe připravit. Už dávno měl připravenou falešnou identitu a své statečné dvojníky. Taky musel mít zabezpečenou falešnou identitu i pro své syny. Takže že tam někde v jakémsi bytě kdosi kdesi umučil a zastřelil jakéhosi mladíka a tvrdili, že je to Mutassim, není vůbec směrodatné.

Proč by Saif Islám měl mluvit o otci? Když ho chtějí mít mrtvého, tak se nedá už nic dělat, bude tedy holt mrtvý. I na tohle byli připraveni. Uvědomte si Lin, že Kaddáfi věděl celých těch 42 let, že je globálním zločincům krajně nepohodlný. On se na tu situaci připravoval celých těch 42 let, nejen ty poslední dva roky. A nebyl sám, celé ty dlouhé roky měl podporu oddaných lidí, kteří ten puč před 42 lety provedli. A ti všichni byli v pozadí a „civilizovanému“ Západu se radši vůbec nevystavovali na oči. A ještě jak jste kdesi jinde napsala, tak zničili radši všechny matriky, aby nepřítel vůbec nevěděl, kdo je kdo.

255947

25.10.2011 19:45

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

To je zrůda co? To se hned tak nevidí. Musím říct, že jsem plna nenávisti a té zrůdě přeji smrt. Kéž by se to někomu podařilo. To samé přeji i zrůdě Albrichtové. Tyhle dvě dělají ostudu ženskému rodu. Koupila bych šampus a doma bychom to s mužem oslavili. A když MFD prý napsala nadpis, že Konečně Kaddáfi zemřel, tak i když podobný nadpis asi nenapíšou o Havlovi, tak to nevadí, ten šampus si koupíme taky a hezky to oslavíme.

255948

26.10.2011 19:10

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Tak líbí se mi djb, jak jste to tomu profesionálnímu demagogovi nandal. Já jsem si Kaddáfiho knihu přečetla celou a byla jsem nadšená. Hlavně tím, že je (věřím že žije) velkým zastáncem přímé demokracie. Ta jeho kniha je psaná takovým prostým a upřímným jazykem muže, který přemýšlí vlastní hlavou a není zatížen přemrštěným akademickým vzděláním.

Jinak se musím v duchu smát, jak jim to Kaddáfi „posmrtně“ nandal. Jak se říká, či lépe řečeno zpívá- To neznáte Hadimršku děvčata, tralala, tralala, tralala, tralala. V Haagu už byli půl roku předem připraveni poskoci, aby soudili Kaddáfiho. Místo toho příbuzní Kaddáfiho podali do Haagu stížnost, že NATO evidentně bombardovalo civilní konvoj, který žádné civilisty neohrožoval. Čili že NATO zabíjelo libyjské civilisty, ačkoliv k tomu nemělo žádné opravnění- čili se dopustilo válečného zločinu.

Je mi jasné, že to souzení bude na léta a mainstream bude mlčet jako zařezaný, že bude náhle tzv. Velké ticho po pěšině. Ale to nevadí, důležité je, že ti haagští zmrdi, kteří otrávili Miloševiče, protože nevěděli kudy kam, si teď pěkně budou drbat palici, jak z té prekérní situace ven.

256003

26.10.2011 19:39

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Mně zas příjde Eriko divné, že Hilary přijede, poručí- a ejhle příští den je mrtvola na světě. Já bych to spíš brala tak, že Hitlary a spol. prostě pouštní vychytralé lišce naletěla. Dokonce moje konspirace jde až tak daleko, že tu frašku s mrtvým Kaddáfim natočili Kaddáfiho spojenci sami.[smích] Jak si jinak vysvětlit to divné trhané video, kde prakticky člověk nic nevidí. Hitlary ihned na to osobně přijela, aby svým novým poskokům udělila osobně konkrétní tajné rozkazy. Je možné, že oni sami moc dobře vědí, že Kaddáfi nebyl zabit. Ale ta dlouhá doba, kdy se před celým světem neuvěřitelně krajně ztrapňovali, je přinutila k tomu, že údajnou Kaddífího smrt velmi přivítali a hned se toho chytli bez ohledu na to, zda to je, či není pravda.

256004

27.10.2011 07:49

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Zde můžete Vy demagogu porovnat čtyřicetiletou práci Kaddáfiho s několikaměsíční „prací“ vrahounského a zločineckého NATO.
http://www.youtube.com/watch?v=9mV8GNzob6Q

256039

27.10.2011 08:14

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Tak já myslím, že Saif již má taky změněnou identitu, že už je možné poznat ho jen po hlase. Na webu wertyz se už nikdy osobně neukazuje, je slyšet jenom jeho hlas.

Zločinecká iluminátská organizace NATO, která tak ráda vzývá Úsvit, se nechala slyšet, že bude řádit v Libyi až do konce roku.

256042

27.10.2011 08:24

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

Jarmila 88.?.?.?

Tak to samozřejmě není překlep babo Blažková, to je teď její oficiální jméno na internetu- je tak nazývaná i v různých článcích, to jsem si já nevymyslela. To jméno na ni docela sedí, tak jako sedí Havlovi název humanitární bombarďák. Po té co jsem ji viděla se ďábelsky chechtat nad smrtí Kaddáfiho, bych ji klidně nazvala i satanistkou. Ta ženská nemá svědomí.

256044

27.10.2011 09:44

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

Jarmila 88.?.?.?

To by mě zajímalo, proč jste si dal za své jméno tři šestky (666)? Jste satanista, vyznáváte satanismus? Ale máte štěstí, kdybyste si za jméno dal dvě osmičky (88), mohli by Vás české soudy stíhat za propagaci nacismu a mohli by Vás vsadit dokonce za to i do vězení natvrdo. Takovou zde máme parádní demokracii, tak bacha na to!

256051

27.10.2011 11:48

A co dál, Stworo?

RE: Neplýtvejte zdroji

Jarmila 88.?.?.?

Zcela souhlasím s Vaším názorem.

256076

27.10.2011 19:59

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

Senzace!

Jarmila 88.?.?.?

Na Doležitém jeden diskutér odhalil dva rozdílné Kaddáfi. Jeden je s bradavicí a úzkými rty, druhý je bez bradavice a s odulými, poživačnými rty. Diskutér se domnívá, že ten s úzkými rty s bradavicí je pravý Kaddáfi, protože není Havlovsky poživačný, ale má v sobě sebekázeň:
http://www.time.com/time/photogallery/0,29307,2055...

http://www.time.com/time/photogallery/0,29307,2055...

256130

30.10.2011 06:59

Mámo, táto, v komoře je myš

Nerada to říkám

Jarmila 88.?.?.?

ale je na čase nechat všechny tři kočky vykastrovat- nebo tam budete mít za chvíli překočkováno.

Když jsou kočky vykastrované, začnou být pohodlné a už tolik neloví. A taky se dají vychovat takřka ve všech směrech. To znamená v nejhorším případě okýnko zavřít, kočky ven vůbec nepouštět (zvyknou si). Nebo je pouštět jen pod dohledem během dne, jinak ne. Psi vyvenčit pozdě večer s tím, že do rána musí vydržet a na koberec kálet nesmí, jinak bude mazec.

256230

31.10.2011 07:22

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: Nerada to říkám

Jarmila 88.?.?.?

Také jsme měli dvě kočky- matku se synem. Minda k nám přišla z venku a byla zvyklá chodit ven. Její syn Macík byl ale již výslovně jen domácí kocour. Pak jsme se přestěhovali do současného bytu, kde bydlíme vysoko v 1.patře. Takže už nemohla chodit ven ani Minda. Kočky si pak zvykly už jen na to, že obě hleděly z otevřeného okna na zahradu. Nebo šly s námi na hodinovou procházku na zahradu na vodítku s obojkem. A šlo to, kočky byly s procházkou nadmíru spokojené.

Macík za celý svůj život neulovil ani jednu myš. Pouze jednou jedinkrát se mu podařilo počíhat si na sýkorku, která si sedla na parapet okna. Pyšně si ji nesl v zubech do obýváku, ale když jsem jsem se na něj vrhla, lekl se, sýkorku pustil, a ta vší silou vlítla do skla okna a zabila se. Tak to byl jediný Macíkův hřích za celý život.

256265

02.11.2011 10:17

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: zadna odpoved

Jarmila 88.?.?.?

Autor článku příliš vychvaluje socialismus, ale je třeba si uvědomit všechny souvislosti. To znamená hlavně to, že světu vládnou již několik století tzv.“velcí hráči“, kteří určují všechna pravidla hry ve světě a SYSTÉM, v jakém lidé budou žít. To, že v socialismu existovaly lepší poměry než v současném krajně prohnilém zločineckém mafiánském kapitalismu nebyla zásluha komunistů-poskoků, ale opět jen hra velkých globálních hráčů. Ti se rozhodli, že po jimi zavedené bolševické ruské revoluci, rozdělí svět neprodyšně na socialismus a kapitalismus a že budou sledovat oba systémy. Režim socialismu byl tedy jakýsi pokus o vytvoření NWO. Tento jejich komunistický experiment trval 40 let a zdá se, že se jim nezdařil, nebyli s výsledky spokojeni, proto se rozhodli tento nevydařený experiment zrušit.

Autor článku se patrně domnívá, že kdyby většina lidí teď zvolila ve volbách komunisty, že by se opět vrátil ráj na zemi. Jenže bohužel by tomu tak nebylo. Musí mít stále na paměti, že život lidí neurčují nějaké přiblblé vylhané volby, ani cinkání klíči na náměstích, ale ta vládnoucí globální světová „elita“, ti velcí hráči za oponou, kteří si světem dělají co chtějí.

256443

07.11.2011 07:54

Můj vztah k Židům

Nálepkování

Jarmila 88.?.?.?

Nelíbí se mi, že jsme my, normální lidé, pořád nějak nálepkováni. Já přece nejsem žádný Nežid. Taky nejsem žádný gojim či gadža. Taky nejsem Nekřesťan, či Nemuslim. Jsem NORMÁLNÍ ČLOVĚK. Nenormální jsou ti, co nás nálepkují takovými blbými názvy.

Nevím co si mám myslet o Benjaminu Fulfordovi, zda příliš nefantazíruje:
http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content...
V každém případě, ale jeho nálepka, kterou dal temným světovým silám mi nevadí. Nazývá je kabalisty, což mi připadá trefné, protože ti lidé jsou opravdu máklí a věří věcem, nad kterými normálnímu člověku zůstává rozum stát.

Jinak občany Izraele bych radši nazývala Izraelci, ten název mi připadá správnější než název Židé. Když jsem byla v Izraeli, nevšimla jsem si, že by se chovali nějak nadřazeně. Jsou to obyčejní lidé, stejní jako my, bezmocní řadoví občané, kteří jsou obětí agresivní izraelské oligarchie, která jim vládne.

256707

07.11.2011 13:33

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

Jarmila 88.?.?.?

No a to mě tam taky překvapilo, kolik tam mají chudiny. Já myslela, že tam všichni žijí v honosných vilách, ale není tomu tak. Hned na izraelské hranici se nám naskytl docela bezútěšný obrázek. Oni zrovna slavili nějaký svátek a tak si chudí lidé vyrazili na ty dva dny k moři. Jak jsme jeli autobusem kolem mořského pobřeží, tak ho lemovala dlouhá řada starých zašlých stanů a kolem nich spousta pohozených odpadků. Nic pěkného pro oko.

Prostě tam před 60 lety násilím nahnali žít obyčejné lidi a ti obyčejní lidé si tam zvykli a jejich děti jsou tam už doma, protože se tam narodili. Je to jejich domov, stejně jako je to domov místních muslimů (bez velkého m, pochopitelně), kteří tam žili odnepaměti.

256721

07.11.2011 18:38

Čekání na cargo

RE: článek se snaží hledat podstatu problému

Jarmila 88.?.?.?

Já Vám dám, že přímá demokracie je fata morgána!!! Promiňte Moudrostraku, ale občas hrozně kecáte. Občas mi připadáte jako agent s teplou vodou, či spíš agent sociální demokracie, nebo rovnou komunistů. To si vážně myslíte, že když budou lidi volit levici, že se něco změní? Jste tak naivní nebo co?

256735

08.11.2011 07:51

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

Jarmila 88.?.?.?

Já to vidím trochu jinak Antiseptiku, já bych obyčejný lidi tolik neobviňovala. Kabalisti totiž už od dob Velké říjnové socialistické revoluce ( a asi i té francouzské) používají stále stejnou taktiku. Vždycky nasadí do krajiny, kterou chtějí zničit, skupinky svých placených zabijáků a hrdlořezů, kteří chodí po kraji (nejlépe v noci) a udělají místním peklo na zemi.

Takže se mi nezdá, že se obyčejní lidé dají tak snadno přemluvit svými politiky a začnou zničehonic masakrovat své sousedy. Spíš to bylo v minulosti vždy tak, že zaplacení zabijáci (jak o tom píše i Fulford- že kdyby neměli své dobře placené zabijáky, tak by nikdy nic nezmohli) měli dopředu vypracované seznamy lidí, které měli za úkol v noci zavraždit. Svedlo se to na sousedy a bratrovražedná válka mohla začít. Tenhle scénář se děl prakticky všude, v Chorvatsku, V Srbsku, v Kosovu, v Rumunsku (při svržení Causescu přijelo náhle do země několik tisíc „turistů“) a teď momentálně třeba v Libyi.

256766

08.11.2011 11:38

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to hezky od srdce, ale já z té situace zatím žádné východisko nikde nevidím. Podívejte se, jak dopadl statečný vlastenec Kaddáfi. Udělali mu ze země kůlničku na dříví, přestože celý národ stál v podstatě za ním a dokonce milion lidí je tam dodnes vyzbrojeno samotným Kaddáfim, aby aktivně bránili svou zem. Ti zločinci se nezastaví vůbec před ničím, i kdyby měli vymlátit všech 6 milionů obyvatel Libye. Jim je to úplně jedno. Kdyby si Kaddáfi pořídil atomovku, vhodili by mu tam atomovku a řekli, že si to zavinil sám svou dobyvačnou agresí- že byl pro svět značně nebezpečný. Když si žádné ZHN nepořídil, tak mu i tak rozbombardovali zem na cimpr campr. Co mají obyčejní občané ve světě dělat? Pořád lítat nepřetržitě po ulicích a řvát, že si to nepřejí? Ale vždyť to tak dělají a věčně proti něčemu demonstrují. A jejim to k něčemu platné? Až teprve kdyby někdo statečný z tajných služeb se doslova obětoval a oddělal někoho z těch nejvyšších světových papalášů-loutek (Hitlary, Obama, Sarkozy, Cameron), aby se sami začali třást o život strachy, tak snad by pak poněkud zmírnili ve svých šílenostech? Nebo si vzpomeňte na polskou vládu. Jenom trochu se světovým zločincům vzepřela a jak dopadla? Klidně je s pomocí HARRu oddělali všechny. A jak dopadlo Norsko? Jenom trochu se jim vzepřelo a hned jim postříleli děti. (na pohádky o Breivikovi již dávno nevěřím). A jak dopadlo Japonsko? Trochu se jim vzepřelo a hned tam na ně promptně poslali katastrofu. A jak dopadl Hussain? Jenom trochu se jim vzepřel....atakdále.

256785

09.11.2011 07:53

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že demonstrace jsou marné, že jenom demonstrace už dávno nestačí. Demonstrace jsou mocným světa tak leda akorát pro smích- vůbec nic si z nich nedělají. Pokud se chceme ozvat masově, že v takovém světě žít nechceme, musíme všichni do jednoho začít u sebe- aby se ta masovost pak projevila v obrovském měřítku a mocné světa citelně zasáhla.

V čem tedy můžeme například projevit masovost? Nečtěme NIKDO tištěný mainstream, ať zkrachne. Neposlouchejme NIKDO velké oficiální stanice rádia, ať zkrachnou. Nečtěme NIKDO ani internetový mainstream, ať taky zkrachne. Nedívejme se NIKDO na televizní škváry, ať taky zkrachnou. Nechoďme NIKDO k volbám, aby nemohli tvrdit, že jsme my sami jejich vládu dobrovolně zlegalizovali. Jak píše někdo pode mnou, zaveďme si mezi sebou výměnný obchod a ZDARMA si poskytujme služby i práci všeho druhu. Zavrhněme konzum, přestaňme kupovat zbytečnosti. Ignorujme všechny korporační výrobky, ať zkrachnou. (např. Coca-cola, danone, Mc Donald, atd.) Nekupujme ani anonymní výrobky z EU, ať zkrachnou. Věnujme se ekologii, šetřeme své životní prostředí jak jen můžeme. Sázejme stromy, zakládejme komposty, pěstujme své vlastní potraviny, pokud k tomu máme možnost. Neberme si žádné půjčky, ani hypotéky, uskrovněme se, řešme vše cestou bez půjček. Nepoužívejme kreditky, zrušme je. Atakdále. Koho napadají další věci, ať můj seznam dopíše.[smích]

256832

11.11.2011 19:37

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

Jarmila 88.?.?.?

Pokud ano, vypadá to spíše na nějakou těžko odhalitelnou poruchu ve výrobním procesu, s takovou by to asi ani rozsáhlé testy neodhalily.

Nedovedu si představit, že bych si v obchodě koupila třeba mléko, kdosi mě otrávil, až bych z toho měla doživotní následky- ale vrchnost by mi řekla: sorry, došlo na nějakou těžko odhalitelnou poruchu ve výrobním procesu. Aniž by mě kdokoliv za mou trvalou újmu na zdraví odškodnil.

256941

12.11.2011 16:42

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

Jarmila 88.?.?.?

Přečetla jsem si od Fulforda zajímavý názor, který je docela i uvěřitelný. Že totiž Titanic byl potopen záměrně. A to z toho důvodu, že na něj bylo nalákáno 600 světových finančníků, kteří nesouhlasili se založením FEDu (rok 1912).

Je to zvláštní, že se na té lodi nedodržela ani základní pravidla, aby bylo k mání pro superboháče dostatečné množství záchranných člunů. Dále všude byly lodi okolo a stejně se nemohli dovolat pomoci. Také na vedoucí místo dali starého kapitána před penzí. Příliš mnoho podivných náhod.

Co se týče komunistů, těm dodnes nevěřím ani nos mezi očima. Jenom tiše vyčkávají, a jen tiše čekají, až jim vítězství samo spadne do klína. Jejich předseda Filip rád udával lidi- do StB se přihlásil naprosto rád a dobrovolně. A takovíhle lidi jsou na nejpřednějších místech v KSČM? Děkuji nechci! Nechápu jansmitha, že těmto lidem uvěřil a ještě by je i volil.

256957

15.11.2011 15:03

Bankovní fašismus … s podporou starostů

RE: Za nove ... nebo spíš úmorná reklamní kampaň?

Jarmila 88.?.?.?

Hm, ten samý pohřební rámeček jako v roce 1989, když byli svoláváni na demonstraci 17.listopadu studenti. Kdo že si to pořád s námi zahrává? Asi pořád jedni a ti samí- tajné služby, poskoci mocných. Zas někoho zmlátit a nejlépe možná vyhlásit nějaké ty akce proti imaginárním teroristům.

257067

15.11.2011 15:23

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

Jarmila 88.?.?.?

Nezlobte se, ale Vy se fakt nedáte číst, ty Vaše kecy pořád dokola jsou hrozné. To si vážně myslíte, že když zde zase zvítězí komunisti, že zde bude ráj na Zemi? Milý pane, já jsem si v té jejich době psala deníky, takže mám dodnes moc dobře v paměti, co to bylo za hrůzu ten jejich slavný sociáááliSSmus. [bliji]

257071

15.11.2011 16:15

Bankovní fašismus … s podporou starostů

RE: Za nove ... nebo spíš úmorná reklamní kampaň?

Jarmila 88.?.?.?

Býváte vtipnější, tohle vtipné není. To vidím, že je to klasický pohřební rámeček. Stejný jako byl na svolávání té studentské demonstrace před 22 lety. To bylo právě něco, co mě od té demonstrace odradilo. Snad nějaká intuice nebo co- popisuji tu situaci i ve své knize. Můj muž na tu demonstraci šel tentokrát sám a málem byl zmlácen. Zachránilo ho jen to, že vyběhl s ostatními lidmi do 4.patra (policajti za nimi) a tam je vzal hodný člověk do svého bytu.

257075

22.11.2011 15:52

Film USA

RE: Časy sa zmenili

Jarmila 88.?.?.?

Kde sú tie časy, keď sme chodili na americké filmy s nadšením a radosťou?

Tak, tak, kde jsou ty časy, kdy jsme chodili na americké filmy s nadšením a radostí. Jsem si vzpomněla, jak jsem byla kdysi nadšená ve 14 letech z toho, když jsem zhlédla svůj první nepřístupný film v životě- Někdo to rád horké. To docela šlo, ne?[smích]

Ale stejně jako pan Stwora se domnívám, že to zdebilňování obyvatelstva americkými filmy je záměrné, nikoliv náhodné. Stejně tak TV zprávy. Já jsem je nazvala Zprávy smrti. Přestala jsem se na ně dívat. O čem jsou? O smrti. Proč to dělají? Nevím. Asi chtějí lidi odradit dívat se na jakékoliv zprávy- aby se prostě na ně vůbec nedívali a nic se nedozvěděli. V mém případě se to již podařilo. Na TV zprávy se zásadně nedívám. Za komunistů existoval ve zprávách příliš velký falešný optimismus za každou cenu- ale nyní to vyměnili za smrt.

257483

23.11.2011 07:45

O strachu

Moderní doba

Jarmila 88.?.?.?

Jo, jo, to je ta Moderní doba, jak ji pěkně ztvárnil už kdysi dávno Chaplin:
http://www.youtube.com/watch?v=jTTZJZaNCkY

257533

26.11.2011 15:33

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

Jarmila 88.?.?.?

Co se pořád a nepřetržitě tak přiblble oháníte přírodou? Vztahovat přírodu na člověka a jeho ROZUM (od dětství uměle programovaný s pomocí memů) je totéž, jako byste uměle vytvořený software počítače také řadil do přírodních zákonů. Je to nesmysl, který mohou rozšiřovat jen manipulátoři davů (tzv. evolucionisti,ve skutečnosti pavědečtí sociální darwinisti) typu Zrzavého a jim podobných blbů, placených kdovíkým, aby oblbovali společnost.

257677

27.11.2011 08:27

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

Jarmila 88.?.?.?

To je jen Váš osobní názor, že je Zrzavý špičkový český vědec. Ale člověk, který se v tolika věcech, oproti skutečným vědcům, mýlí, je buď nevědomý blbec nebo vědomý manipulátor. To máte to samé jako s globálním oteplováním. „Vědci“, typu nositele Nobelovy ceny míru Al Gora, kteří jsou placení korporacemi, klidně lžou celému světu a ještě jsou za to slavní. Takových lživých vědců během posledních 20 let strašně přibylo- a Zrzavý k nim patří též, protože v mnoha věcech lže jako když tiskne.

Ale skuteční vědci, jako třeba naši čeští vědci, které nikdo nezná (Vítězslav Kremlík-klimaskeptik.cz, historický klimatolog Jiří Svoboda,nebo geolog Jiří Kukla) vědecky dokazují, že žádné globální oteplování způsobené lidskou činností neexistuje- to si jen korporace zase chtějí namastit kapsy miliardami za poplatky za vzduch.

Jinak upozorňuji, že jsme s tímto tématem OT, takže příště pane Vojto.

257721

28.11.2011 07:43

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

Jarmila 88.?.?.?

Pan Vojta nám zde dal za příklad kosa- že by si z něj lidé měli vzít příklad. Pokusím se ukázat, jak by kosí svět vypadal, kdyby se kos vymkl přírodě tak jako člověk, přestal by uznávat přírodní zákony a stanovil by si tak jako lidé své vlastní specifické umělé zákony, morálku i výchovu.

Původní kosák byl schopný a silný, vymezil si své teritorium. Poté rozhodl zákonem, že se jeho teritorium bude dědit z generace na generaci. A tak se příští generace kosáků již o nic nemusela starat- měla teritorium a dostatek potravy automaticky zajištěné dědičně a tudíž spoustu času vymýšlet různé mocenské lumpárny. Ke svým výbojům používali zazobaní bohatí kosáci bezprizorní kosáky, kteří nic nezdědili. Ale jak šly věky, nakonec to došlo tak daleko, že parazitičtí psychopatičtí zazobaní kosáci, kteří měli monopol na veškerou moc i majetek, již z nudy vymýšleli jen samé války a masu zotročených kosáků (90 procent) používali již trvale jako své otroky. Museli na ně dřít za pouhé tři žížaly denně a všechny ostatní ulovené žížaly odevzdávat svým zdegenerovaným otrokářům.

257771

28.11.2011 13:45

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

Jarmila 88.?.?.?

No jo, steve, je tu ale jeden háček. Všechny žížaly se nachází na soukromých pozemcích těch dědičných 10 procentních kosáků. Takže ti bezzemci by putovali za krádež za mříže, kdyby jim ukradli tři žížaly denně z jejich majetku.

A tím se dostáváme obloukem zpět k Alexe a jejímu strachu z toho, že nenalézá adekvátní práci vzhledem ke svým skutečným schopnostem. Místo toho byla dokonce donucena na nějaký čas přijmout otrockou práci, protože dědiční bohatí „kosáci“ už neznají míru, jak vykořistit normální lidi, kteří se nenarodili jako zazobaní superboháči.

Jo, jo, taky kdysi můj rod vlastnil pozemky, louky, lesy,kaštiel- ale o všechno nás připravili komunističtí kosáci. Zde bylo sídlo mé mámy a mých předků, kde si mohli sbírat žížal kolik chtěli, dokud jim komunisti nezatrhli tipec:
http://zilina-gallery.sk/picture.php?/10995/catego...

257779

28.11.2011 18:14

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

Jarmila 88.?.?.?

Koukám, že jste tam napsal komentář.[smích]Díky za Vaše milá slova, je to pro mě velká poklona.

257792

30.11.2011 07:13

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

Skener

Jarmila 88.?.?.?

To by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi skenerem a rentgenem. Domnívám se, že to není nic zdravého se nechat takhle prosvěcovat. V malém množství to třeba nevadí, ale ten kdo často létá může být pak ohrožen, protože se ty účinky prosvěcování sčítají.

257858

01.12.2011 07:52

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Skener je záření

Jarmila 88.?.?.?

To jsem netušila, že ve výšce nad 10 km jsou lidé v letadlech také ozařováni určitým zářením. V tom případě jsou vlastně piloti a letušky dost ohroženi na zdraví. Zvláště když také musí podstupovat prohlídky skenerem.

Já osobně bych skener také odmítla a divím se lidem, že se skutečně chovají jak ovce, když většina z nich bez řečí a bez protestu skener absolvuje. Mě by nikdo nedostal ani na mamograg, z kterého si udělali lékaři dojnou krávu, neboť jim přináší snadné zisky.

257950

01.12.2011 07:55

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

Jarmila 88.?.?.?

Dozvěděla jsem se na internetu, že Drábek, Heger, Kalousek i Nečas patří mezi tzv. „vyvolené.“ To by ledacos vysvětlovalo, že zavádějí takové nelidské zákony a začínají zacházet s národem jak s dobytkem.

Byla jsem nedávno na poště- a tam fronta jako kráva. Ze čtyř okýnek byly otevřeny jen dvě. Nechala jsem si zavolat paní vedoucí pošty, aby mi vysvětlila, proč při tak velké nezaměstnanosti nepřiberou nové zaměstnance. Vysvětlila mi, že tak rozhodli její nadřízení, aby se ušetřilo. Takže velmi milé rozhodnutí. Oni nesmyslně šetří- a dav kvůli nim pak hodinu čeká ve frontě.

Drábovi a spol. vůbec nejde o to, aby lidé neztratili pracovní návyky. Jde jim evidentně o to, zotročovat národ. Potřebovali by ze svých funkcí co nejdříve vypráskat bičem- jenže kdo to provede, když v levici jsou již dávno nachystáni ti samí hajzlové?

257951

06.12.2011 15:38

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

Jarmila 88.?.?.?

Tak toho bývalého senátora Mike Gravela jsem nedávno na vlastní oči viděla.[smích] Byl v Praze na konferenci o přímé demokracii. Fakt sympaťák. Až na to, že jsem mu moc nerozuměla, protože mluvil anglicky.

258111

06.12.2011 16:23

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Naomi Wolf = feministická vlčica Rea

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to skvěle, není co dodat. Taky jí nevěřím ani nos mezi očima. Ta je to samé jako naše "spravedlivá hrdinka" Bobošíková.

258112

07.12.2011 07:31

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Naomi Wolf = feministická vlčica Rea

Jarmila 88.?.?.?

Ano, máte pravdu Kysučane, oni bývají výkonní a houževnatí. Ovšem to já bych taky byla za ty statisíce, co pak berou měsíčně za odměnu.[smích] Důležité je umět tyhle falešné dobráčky rozeznat a myslím, že za ta léta jsem se to již naučila. Totiž oni pořád používají tytéž finty, takže jejich identifikace je v podstatě jednoduchá. Oni jsou ve vládnoucích pozicích- a vytvoří si vždy i svou umělou opozici. Skutečné, autentické opozičníky odstraní, a pokud jsou příliš neodbytní, nechtějí jít od válu dobrovolně, tak je klidně třeba i nechají zavraždit. No a pak nám krásky typu Naomi či Bobošíkové věší bulíky na nos, jaké že jsou statečné bojovnice za spravedlivější svět. Typické při tom je, že při té jejich statečnosti se jim nikdy nezkřiví ani vlásek na hlavě a pobírají velmi tučné prebendy, zatímco jiní to odnesou třeba i na životě. To máte stejné, jako kdysi s těmi „disidenty“ typu Havla, Vondry a podobných neřádů.

Děkuji za optání, všem potomkům z Divinky se daří celkem dobře. Po našem původu teprve začínám pátrat- ono je to totiž poněkud komplikované. Děda se tam do kaštielu pouze přiženil, celý jeho rod pochází z Nové Bystrice. V tom kaštielu se narodila matka mé matky, ale zemřela, když bylo mé matce 4 roky. Děda si pak vzal služku a měl s ní další děti. Čili já musím vypátrat, kdo byla ta matka mé matky, ale zatím nevím jak. Napsala jsem starostovi Divinky, zda by mi nedal nějaký tip, ale zatím mi neodepsal.

258138

14.12.2011 16:52

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Oko za oko, zub za zub !!!

Jarmila 88.?.?.?

>BTW, židi (ti špatní samozřejmě) jsou přeci u kormidla
>všude, že?

>Ale jak je to doopravdy v takové Číně? Kdo je tam u kormidla?

Taky židi.

258555

14.12.2011 16:55

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Oko za oko, zub za zub !!!

Jarmila 88.?.?.?

Stejně jako v Rusku. Nevím, proč si furt lidé dělají iluze, že Čína nebo Rusko jsou něco jiného než ostatní státy.

258556

Já bych jenom k tomu poznamenala, že lidi nelze v žádném případě přirovnávat ke včelám či k mravencům, protože jsou pouhý hmyz. Což si jistě uvědomovali i ti vědci, kteří je zkoumali a tudíž je jistě nenapadalo je jakkoliv srovnávat s lidským systémem. Obvykle vědci srovnávají lidi s lidoopy, kteří jsou nám nejblíž a kteří tvoří sociální tlupy, stejně jako kdysi je tvořili prehistoričtí lidé.

A jaký je hlavní rozdíl mezi těmi prehistorickými tlupami a dnešním uspořádáním společnosti? V tlupách panovala přirozená přírodní hierarchie založená na fyzické síle jedince a jeho vysoké inteligenci. V dnešní době ale panuje nepřirozená umělá pracovní herarchie, založená na umělých lidských výplodech jako jsou protekce, podplácení, klientelismus, jánabráchysmus, majetkových poměrech, atd. - dosaďte si dalších 1000 umělých lidských výplodů zvrhlého kapitalismu.

V přírodě má taky každý jedinec jen dočasnou moc, která je založena na schopnostech onoho konkrétního jedince- ale pokud ten jedinec ty schopnosti ztratí, okamžitě o svou moc přijde. (diskutér Vojta 49 nám tady povyprávěl, jak to funguje u kosáků). A jak je to v umělém systému lidské společnosti? Obrovská nepřirozená, nepřírodní umělá lidská moc i majetek se dědí z generace na generaci, přestože jsou dědici neschopní lemplové a obrovští psychopati, kteří ničí lidstvo a je jim všechno jedno. Vždyť jen těžký psychopat může poručit, aby se lidi bombardovali ochuzeným uranem nebo chemtrailsovala půlka planety těžkými kovy, různými bakteriemi a zakrývalo se nepřetržitě slunce, takže tady žijeme prakticky momentálně pořád ve tmě jak ve středověku.

258621

Nemůžeme se zde podrobně bavit o tom, jak je to přesně s přirozenou a přírodní hierachií v tlupách lidoopů, protože je to OT téma. Máte ale samozřejmě pravdu v tom, že i v tlupách se tvoří spojenecké koalice- ale i tak je to oproti lidským poměrům naprosto přírodní a přirozené chování. Proč? Protože není založené na dědičném vlastnění obrovské moci a majetku.

Takže já jsem chtěla jen zdůraznit ten rozdíl, že PRACOVNÍ lidská hierachie, založená na nadřízeném a podřízeném postavení, určeném sepsanou pracovní smlouvou, nikoliv fyzickými a psychickými schopnostmi jednotlivce, je veskrze UMĚLÝ lidský výtvor, který s přírodou nemá nic společného. Proto mohou v lidské společnosti existovat naprosto zvrácené poměry, jaké v přírodě nikdy nenalezneme. Že třeba naprosto bezcharakterní psychopat, řekla bych přímo hovado v lidské kůži, má ve firmě nad chytrými a inteligentními zaměstnanci neomezenou moc, protože je tam dosazen jinými psychopaty, kteří si předávají majetek a moc dědičně.

Jinak Matt Ridley i Jared Diamond jsou typičtí a klasičtí manipulátoři davů, jako všichni tzv. evolucionisté, což jsou jen přejmenovaní lživí sociální darwinisté.

258701

18.12.2011 17:06

Havel

RE: socha Lucifera-Světlonoše

Jarmila 88.?.?.?

Tady je ten světlonoš, co se mu Havel upsal:
http://foto.mapy.cz/74336-brnenska-socha-Svobody

258726

19.12.2011 07:39

Havel

RE: Jen bych řekl

Jarmila 88.?.?.?

Nejen že schvaloval bombardování civilního obyvatelstva v Srbsku, on schvaloval i bombardování Libye. Válečná zločinkyně Allbrichtová, která otevřeně reportérům řekla, že těch 500 tisíc mrtvých iráckých dětí stálo za to, a která se tak ráda líbá s hromadným vrahem Thacym, byla jeho nejlepší přítelkyně.

A co to plácáte o komunistických kriminálech? Dnes již každé malé dítě ví, jak si tam Havel hověl, jak tam byl na rozdíl od skutečných disidentů doslova hýčkán a obklopen pamlsky od Olgy- což dokonce sám popsal ve své knize Dopisy Olze. Zdraví si zkazil naprosto sám, když nezřízeně chlastal a kouřil na divokých mejdanech, kde se svými kumpány prochlastávali peníze z ciziny od Janoucha. Nelze než souhlasit s Cibulkou, který mu těsně „po revoluci“ na soudu, kde se Havel zastával všech estebáků, kdysi řekl: Vašku, jsi prase a hovado!

258859

19.12.2011 18:52

Havel

RE: socha Lucifera-Světlonoše

Jarmila 88.?.?.?

Jeho poslední slova prý byla: jéééé, polštářek.

258937

21.12.2011 19:39

Havel

RE: NEVÍM,

Jarmila 88.?.?.?

Martine nezlobte se, ale Havel nebyl člověk, ale neuvěřitelná svině v lidské kůži. Svině, která vědomě dělala zlo a vědomě se tvářila za dobráčka. Snad ho omlouvá jen to, že ty nelidské móresy přebral v raném dětství jako vzorce chování od svého strýce Miloše a i od jiných zmrdů, kteří ho obklopovali. On se asi domníval, že takový je svět a takhle se chovají všichni lidi. On neměl o skutečné lidské morálce vůbec žádné ponětí. Byl to fakticky ubožák- a možná si to na sklonku života i uvědomil. Možná. Ale spíš ne.

259171

22.12.2011 08:23

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Jarmila 88.?.?.?

Zlo-činy Havla:
- řekl nejsme jako oni, udělejme tlustou čáru za vším: a prominul vše komunistům a dosadil je do nejvyšších funkcí, aby mohli začít nerušeně rozkrádat republiku (Čalfa)
- soudil se s Cibulkou za to, že zveřejnil seznamy StB, chtěl ho nechat za to zavřít
- jako disident prochlastal všechny peníze ze zahraničí, skutečným disidentům nic nedal (jsou na to svědci)
- omluvil se sudetským Němcům za jejich zločiny, aniž se ptal na názor Čechů
- vypustil z vězení na občany nejtěžší kriminálníky a zavinil tak zavraždění nejméně 20 lidí
- Prosazoval na na našem území americký radar (prý je to jen bílá koule, pravil)
- Schvaloval všechny zločinné okupační zlodějské války NATO
- Proslavil se po celém světě svým neblahým výrokem o humanitárním bombardování civilistů
- Bratříčkoval se všemi válečnými zločinci jako Clinton, Bush, Albrichtová, přímo jim podlejzal
- Když mu umírala manželka na rakovinu, tahal se veřejně s Veškrnkou
- Půlku Lucerny prodal vysokému estebáckému pohlavárovi Junkovi
- Pro skutečné politické vězně nikdy nehnul ani malíčkem
- Veřejně opovrhoval českým národem, když ho pokaždé na Silvestra povýšenecky poučoval o tom správném humanismu
- i k té fence Ďule se zachoval jako hovado- dal ji pryč

Tak to jen pár namátkou vyjmenovaných činů Havla. Na jeho dobré skutky si žádné nevzpomínám.

259237

22.12.2011 08:33

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Jarmila 88.?.?.?

Jo, ještě jsem si teď vzpomněla na další:
- Omilostnil zlodějku Chadimovou (svou kámošku z mokré čtvrti), která si chtěla ukrást dům
- Odstranil svého soupeře Dubčeka (možná byl zavražděn)
- Odstranil svého nepříjemného kritika Karla Kryla (možná byl zavražděn)

259238

22.12.2011 09:43

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Jarmila 88.?.?.?

jo a další věc: pan humanista nám zrušil zbrojařský průmysl, takže o to větší zisky pak hned mohly plynout americkým zbrojařům.

259242

23.12.2011 19:50

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Jarmila 88.?.?.?

Vy mě tak hezky oslovujete Kysučánku, že Vám to musím oplatit.[smích] Však víte, že se mi Vaše komentáře moc líbí, protože jste velmi chytrý člověk. Je mi jasné, že Vašek byl jen slobodomurárský šašek. Přesto jsem si dneska já stará extrémistka neodpustila jednu věc. Když hučely ve 12 hodin sirény a zrovna jsem jela v autobuse domů, tak jsem po pištění sirén dostala okamžitý nápad, který jsem neprodleně zrealizovala. Začala jsem zpívat: Tralala tralala, nebudu držet minutu ticha za hajzla.[smích] Nikdo na to nijak nezareagoval, nikdo mi za to nevynadal- což je taky úspěch.

Přeji Vám hezké veselé Vánoce a bohatého ježíška.

259384

28.12.2011 14:52

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Jarmila 88.?.?.?

Díky za hezké blahopřání pane Kysučane, také Vám přeji do Nového roku 2012 především hodně zdraví a pohodu. Dosť už bolo Havla, začněme myslet na hezčí věci.
http://www.youtube.com/watch?v=IwNmScWPZuM
http://www.youtube.com/watch?v=6v1s5cykqSE

259716

14.01.2012 19:55

ČR: Příběh rasového extrémismu

Pane Stuchlíku

Jarmila 88.?.?.?

nezlobte se, ale s tím bílým masem Vás musím poslat do prdele. Dala jsem Vám za článek číslo pět. Proč? Protože takhle o lidech se zásadně vyjadřují mainstreamová média typu MFD sloužící vládcům. Normální člověk se takhle o lidech nevyjadřuje, protože si uvědomuje, že člověk není žádné maso. To už byste mohl nazývat lidi, kteří se stanou oběti mafiánů kvůli orgánům, orgánovým masem, nebo třeba bezdomovce nazývat lidským odpadem.

Všechno to co se děje v komunitě skinhedů jsou promyšlené tanečky, které mají za účel nachytat pár užitečných idiotů, aby sloužili cílům manipulátorů davů(tajným službám. Prostě a jasně řečeno, v každé komunitě jsou přítomni placení agenti, kteří řídí těch pár naivních blbců, kteří se nechávají unést svou naivitou, mládím, neznalostí a blbostí.

261004

15.01.2012 09:03

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Pane Stuchlíku

Jarmila 88.?.?.?

Také se mi ta diskuse pane čochtane k tomu pochybnému článku pochybného pana Stuchlíka, nezdá. Jen jeden diskusní příspěvek se mi líbí- od pana keduT, s kterým naprosto souhlasím.

Píšu to již asi posté, že za zakýkoliv existující nešvar ve společnosti jsou VŽDY odpovědni vládci nahoře, nikdy ne řadoví občané dole. Protože jen ti nahoře mají v rukách moc jakýkoliv nešvar ve společnosti odstranit. Nikdo jiný tu moc nemá. Pokud o odstranění nešvaru ti nahoře nestojí, svědčí to o tom, že si ten nešvar naopak ZÁMĚRNĚ ve společnosti pěstují- aby kupříkladu odvrátili pozornost společnosti od svých miliardových zlodějen.

Asi před rokem proběhla tiskem drobná zpráva, že ve Švýcarsku nemají s Romy vůbec žádné problémy. Jak je to možné? Úplně jednoduše. Romové ve Švýcarsku mají úplně stejná práva a povinnosti jako všichni ostatní lidé.

261058

15.01.2012 18:52

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jarmila 88.?.?.?

Píšete, ať si jednotlivé kultury zůstanou tam, kde se nejdéle vyvíjely. Dobrá.... Já k tomu říkám tohle: Proč se bílí kolonizátoři serou do Afriky a KRADOU ve velkém všechno jejich přírodní bohatství? Proč NATO zničilo Libyi, která se postavila na nohy?

A ještě Vám sem otisknu něco ze svého webu o tom, jak ještě před pouhými 100 lety byly ženy považovány za neinteligentní opice, které nemá cenu vůbec vzdělávat:
  Zatímco spisovatelka G. Eliot ve svém románu Middlemarch v roce 1872 psala o nenaplněných životech talentovaných žen a zpochybňovala myšlenku vrozené omezenosti žen, snažily se tehdejší špičky evropské antropometrie "s vědeckou jistotou" méněcennost žen změřit a dokázat. Slavný vědec Pierre Paul Broca, objevitel centra řeči, zakladatel Antropologické společnosti, profesor klinické chirurgie na lékařské fakultě v Paříži, a také nejskvělejší světový kraniometrik čili lebkoměřič chtěl se svou školou dokázat, že velikost mozku souvisí s inteligencí a že by mohla dát odpověď na otázku, kterou považovali průkopníci "vědy o člověku" za základní- jak to, že někteří jednotlivci a skupiny jsou úspěšnější než ostatní? Při podrobných studiích mozků mužů a žen se zjistilo, že se v rýhování nijak nelišily. Panu Brocovi se patrně nesplnilo jeho očekávání, že nalezne ženské mozky, jejichž povrch bude oproti mozkům mužů hladký jako dětská prdelka. Ale pozor, byla zde rozdílná váha! Ženské mozky byly v průměru o něco lehčí než mužské- a na to se vědátoři velmi upnuli.
    Z celkového počtu 292 mužských mozků P.P. Broca vypočítal průměrnou hmotnost 1325 gramů; 140 ženských mozků dalo průměr 1144 gramy. Rozdíl tedy činil 181 gramů, tedy 14% hmotnosti mužské. Broca samozřejmě pochopil, že část tohoto rozdílu jde na vrub větší tělesné výšky mužů. Ale přece se neměl k tomu, aby tento vliv přezkoumal. Místo toho prohlásil, že tato skutečnost nemůže ovlivnit celý rozdíl, neboť a priori víme, že ženy nejsou tak inteligentní jako muži (premisa, kterou měly údaje prověřit, a ne z ní vycházet).
Topinard, Brocův přední žák vysvětlil rozdílnost ve velikostech mozků mužů a žen rozrůzněnými evolučními tlaky působícími na dominantní muže a na pasivní ženy takto: "Muž, který v zápase o existenci bojuje za dva i za více, který nese veškerou odpovědnost i za starost o zítřek, který je ustavičně aktivní, neboťˇ je nucen potýkat se s okolním prostředím i s lidskými protivníky, potřebuje větší mozek než žena, již musí chránit i živit, ta domácká žena bez jakéhokoliv hlubšího poslání, žena jejímž úkolem je vychovávat děti, milovat a být pasivní."
Roku 1879 užil těchto údajů G. Le Bon, v Brocově škole misogyn číslo jedna, a publikoval cosi, co je snad nejjízlivějším útokem proti ženám v moderní vědecké literatuře (ani on však nepřek...

Automaticky kráceno

261101

15.01.2012 18:54

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jarmila 88.?.?.?

Roku 1879 užil těchto údajů G. Le Bon, v Brocově škole misogyn číslo jedna, a publikoval cosi, co je snad nejjízlivějším útokem proti ženám v moderní vědecké literatuře (ani on však nepřekonal Aristotela). Le Bon své bádání uzavřel: " V nejinteligentnějších rasách, jako např. mezi Pařížany, existuje velké množství žen, jejichž mozky se svou velikostí blíží spíše mozkům goril než nejvyvinutějším mozkům mužů. Tato méněcennost je natolik zjevná, že o ní nikdo ani na chvíli nemůže zapochybovat. Spor lze vést pouze o stupeň této méněcennosti. Všichni psychologové, kteří se zabývali ženskou inteligencí, jakož i básníci a spisovatelé dnes uznávají, že ženy představují ty nejpodřadnější formy lidské evoluce a že stojí blíže k dětem a divochům než k dospělému a civilizovanému muži. Vynikají ve vrtkavosti, nestálosti, bezmyšlenkovitosti, nelogičnosti a neschopnosti rozumně uvažovat. Nepochybně existují i ženy výjimečné, stojící vysoko nad průměrným mužem. Jejich výskyt je však natolik řídký jako výskyt jakékoliv jiné zrůdnosti, například gorily se dvěma hlavami a to značí, že je můžeme zcela opominout"

261102

15.01.2012 19:26

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jarmila 88.?.?.?

No, já teď zrovna čtu knihu Satanova synagoga, která je fakt super, protože naprosto dokonale objasňuje, kdože to vládne světu. Je to rodina Rothschildova, která je nejzločinnější rodinou světa všech dob. Vypočítala jsem, že od doby, kdy Amschel Rothschild vyslal svých 5 synů a 5 dcer do světa, tak je od té doby přímých potomků nejméně 1300- a to je dostatečně na to, aby ovládli všechny banky světa i všechny globální korporace. A aby se to na ně neprovalilo, tak používají ke svým špinavým světovládným cílům ilumináty a zednáře.

Zde je link na knihu: http://28magazine.com/library/knihy/x2/synagoga-sa...

P.S. Váš nick se mi nelíbí, ale Vaše názory ano

261105

24.01.2012 18:40

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Proč hledat za veškerým lidským konáním zlo?

Jarmila 88.?.?.?

Jste spadl z Měsíce,viďte? [smích]

261583

27.01.2012 19:17

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Pan Koubek by mi tu vůbec nezcházel, poněvadž je to velmi divný člověk, ale pan Dub určitě. Stejně tak byste mi tu nezcházel i Vy pane Vojto- Vy jste rovněž velmi podivný pták. [chechtot]

261765

27.01.2012 19:31

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Pane Koubku, Vy mi připadáte jako ten samý týpek jako je hlavní hygienik Vít. Celému národu doporučoval očkování proti chřipce, ale když přišlo na lámání chleba a on sám se měl nechat očkovat- tak proti tomu zdrhnul. Tohle jste přesně vy manipulátoři davů. Zdraví lidí je vám naprosto ukradené, jen když můžete na jejich nemocích vydělávat. Nezlobte se, ale jste fakt velmi divný. Vždy se zastaváte oficiálních institucí a postupů, nikdy nejste na straně obyčených lidí. [zmaten]

261767

27.01.2012 19:37

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

A ještě něco. Obě mé dcery se musejí potýkat s alergií, zatímco já s mužem jsme dodnes zdraví a alergií netrpíme. Divné ne? Člověk by předpokládal, že mladí mají být zdraví a staří mají být nemocní. A ono je to nějak naopak. [bliji]

261768

28.01.2012 09:34

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Jarmila 88.?.?.?

Zdravím Kysučane,
napsal jste to hezky- ale někdy ani psychické přeprogramování nestačí, když do dětí napíchají tolik jedů, že už si s tím tělo neví rady. Pak ani psychická pohoda už tu nadmíru škodlivých látek v těle není schopna přemoci. My jsme ještě zdravá generace, která vyrůstala ve zdravém životním prostředí, a do kterých tenkrát v padesátých letech ještě nenapíchali tolik vakcín. Teprve s tím tenkrát začínali.

Trošku upřesním ty okolnosti kolem alergie mých dcer. První dcera dostala alergii už někdy kolem pátého roku. Lítala jsem s ní po doktorech a ti ji vytvořili vakcínu, kterou měla požívat několik měsíců. Když jsem si přečetla příbalový leták, kde se popisovalo, co všechno by jí ta vakcína mohla v těle poškodit- od ledvin až po játra, tak jsem milou vakcínu chytla a mrštila ji do koše. Řekla jsem si- to ať má radši alergii, než aby se jí poškodily další orgány. A zde zaúčinkovala Vaše metoda- psychické přeprogramování, dcera se z toho dostala naprosto sama, bez léčení, alergie u ní zmizela a dodnes je zdravá. U druhé dcery to bylo jinak. Ta byla naprosto zdravá až do šestnácti let a pak dostala alergii, kterou trpí dodnes. Už je dospělá, už nemohu rozhodovat za ni, mohu ji jen radit a doporučovat. A to taky dělám- a přesně v tom duchu, co doporučujete Vy. To znamená, aby se vyhýbala chemii a předraženým lékům, ale aby se snažila léčit co nejpřirozenějším způsobem. Hodně duševní pohody, lásky, slunce, voda, vzduch, přírodní vitamíny, léčivé byliny, atd.
Také Vám přeji hezký víkend

261806

31.01.2012 15:40

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Původní řecká demokracie- jak směšný termín za situace, kdy 50 procent lidí (ženy) byli z hlasování automaticky vyloučeni a 40 procent otroků jakbysmet. Takže ta „demokracie“ spočívala v tom, že 90 procent lidí bylo naprosto bezprávných a 10 procent lidí si hrálo na demokracii.

Ostatně ta situace se dodnes příliš nezměnila, řekla bych, že spíš zhoršila. Dnes je to tak, že 99 procent lidí je v podstatě bezprávných (i když je jim dovoleno jít jednou za 4 roky k volbám) a 1 procento globální „elity“ totálně ovládá naprosto vše. Došlo to až tak daleko, že já jako žena volebním právem pohrdám- klidně mi ho mohou zase vzít zpět. Posílám je s volebním právem do prdele a dokud se nic nezmění, již nikdy nebudu chodit volit.

262014

31.01.2012 15:57

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Ještě jsem na něco zapomněla: Jsem ráda, že jste se vrátil hestroy.[smích]

262015

31.01.2012 18:44

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Jo, už zase jenom tlacháme- ještě mi tu schází Méďa Béďa a pan Google. Ale ten občas možná přichází pod nickem Mnichov 47.

262034

31.01.2012 19:11

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

Za dané situace jansmithi, kdy globální„elita“ má za těch né několik pouhých století, ale několik tisíciletí! pyramidu moci tak perfektně vypracovanou, že z toho není úniku, existuje jediná možnost určitého úniku- osobní občanská statečnost a občanská neposlušnost ve velkém. Z toho ONI mají právě největší strach- že se jim blechy rozutečou z uzavřené krabičky a budou si dělat co chtějí bez ohledu na byrokracii a JEJICH zákony. Takže tady nejde jenom o pouhé nadávání po hospodách či „hrdinné“ pasivitě, ale osobní příklad statečnosti ve všech sférách života.

Já například si teď dopisuji s trodasem, s dřívějším diskutérem Zvědavce, který je již 2 roky zavřen s matkou ve vazbě za vraždu, kterou evidentně neudělali. Každý podprůměrný vyšetřovatel vám potvrdí, že není možné, aby dva laici 2 roky odolávali a nepřiznali se k činu. Absolutně na ně nic nemají- přesto je drží dál bezdůvodně ve vazbě. Protože někoho přece obvinit musí, že? Mámě trodase je 66 let, klidně by ji mohli pustit a vyšetřovat ji na svobodě, protože nemá kam utéct a taky koho by ovlivňovala, že? Ale oni nepustí, protože se proti dvěma nevinným lidem totálně spikli, přesto že důkazů o jejich nevině je mnoho, a klidně je třeba odsoudí na doživotí, jen aby měli klid a případ byl vyřešen. Tolik tedy k situaci otroků, kteří mohou jednou za čtyři roky jít k volbám.

Pokud chce být kdokoliv osobně statečný jako já a angažovat se v téhle skandální nespravedlnosti, nechť rovněž Pavlovi napíše a a angažuje se za jeho propuštění.

Adresa Pavla je:
Pavel Nárožný
P.O. BOX 84
771 57 Olomouc

Blechy nedejte, vyskákejte všechny z krabičky a „elity“ rázem budou v hajzlu! A věřte, že volby jednou za čtyři roky jsou totální fraška a nic víc.

Vaše Jarmila[smích]

262037

31.01.2012 19:45

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Chmm...

Jarmila 88.?.?.?

Ten dnešní systém je nastaven takto: Neměj děti, dělej kariéru, dosáhni co nejvyššího platu- a budeš mít i vysoký důchod. Pokud tohle ženy nerespektují, dopadnou stejně jako já. Dala jsem přednost rodině, a taky pečovala o svou nemocnou starou mámu. A teď mám důchod 4 500 Kč. Pravda, jsem vdaná a manžel to jistí. Ale kdyby to byl nezodpovědný hajzl, který by mě pustil k vodě a našel si novou, mladou a krásnou (přičemž takových chlapů je mnoho), tak by mi zbyly oči jenom pro pláč. Si myslíte, že vás děti pak ve stáří uživí, když sami se plácají životem jak se dá? Jste neslyšel o hypotékách na byt a tak podobně?

262042

01.02.2012 20:11

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

Jarmila 88.?.?.?

Já bych se baby Blažkové trochu zastala, ale ne zas moc. To že měla potíže s prvním partnerem, aniž by na tom měla jakoukoliv vinu, to se stává. Ale že pak měla další potíže i s druhým partnerem, to už je divné.

Já jsem zažila domácí násilí ve vlastní rodině. Dopustil se ho můj vlastní bratr. Jeho manželka byla takový hodný týpek, že na sobě nechala i dříví štípat. Dlouhou dobu žili spolu celkem spokojeně- ale pak ho začalo manželství nudit a začal ji zcela otevřeně zahýbat se sousedkou. Ona byla zoufalá a tak si začala na oplátku něco s mužem v práci. Bratr se to dozvěděl a začal ji šíleně mlátit. Nakonec to došlo tak daleko, že utekla ke své matce, která ovšem bydlela v jedné místnosti na Žižkově. Proto sebou nevzala dva syny, protože by se tam všichni nevešli a sociálka by jim to stejně zatrhla. Bratr vysoudil syny i byt, protože soud usoudil, že když matka utekla od synů, je to matka krkavčí. Pak se staral sám o syny a byly to typické nářky rozvedené ženské: jak se doma i v práci dře, kolik ho všechno stojí a jak se to nedá vůbec utáhnout. Nakonec propadl automatům, neplatil za nájemné a ze synů i sebe udělal bezdomovce. Umřel ve 49 letech a synové se vrátili k matce, která se mezitím šťastně znovu vdala a měla další dítě.

262162

01.02.2012 20:31

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Napsal jste to hezky hestroy a já bych jenom dodala, že můj miláček a oblíbenec jansmith je ztracený případ.[smích]

262166

01.02.2012 21:57

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

Jarmila 88.?.?.?

Je to všechno složité babo Blažková, já fakt nevím. Když se člověk s něčím nesetkal, tak prostě lehkomyslně soudí a ještě lehkomyslněji odsoudí- to je fakt. A tak jako třeba ve sportce někdo vyhraje první cenu, že chytne všech 6 čísel, tak se i v životě stává, že existují lidé, kteří chytnou výjimečnou životní smůlu- jako třeba i moje matka. Jenže u Vašeho případu mi něco trochu nesedí. Vy nejste žádná puťka, ale jste velmi inteligentní rebel. Nedovedu si vás představit, jak poslušně ochotněji vaříte, souložíte a jste čím dál tím tišší a poslušnější.[smích]

262175

02.02.2012 07:22

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

Jarmila 88.?.?.?

Ale jo, souhlasím s Vámi co jste napsal.

Kromě toho lidé se v čase mění. Takže člověk, který je na počátku vztahu milý a pozorný, se po několika letech může změnit k nepoznání směrem k horšímu. Což ten člověk, který si ho vzal, pochopitelně nemůže tušit, že se z příjemného člověka vyklube po mnoha letech soužití třeba násilník. Možná ty chlapy bb iritovala svou duševní silou. Oni cítili, že je vnitřně pevná jako skála, kdežto oni jsou vedle ní jak rozbředlý pudink.[smích]

Vzpomněla jsem si na případ ženy, která zastřelila svého muže za to, že ji roky týral a mlátil. Říkala že z té situace nebylo východisko, protože on na ni duševně visel jako parazitující jmelí na stromě. Že prostě on neměl vlastní pevnou osobnost, pro něho jediným smyslem života byla ona- pevný strom, na který se on celoživotně přisál a bez něhož sám jako existence nemohl žít.

262212

02.02.2012 08:30

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Jarmila 88.?.?.?

Připojuji se k petici, že si mají fízlové a práskači všech zemí políbit prdel.[cool]

To by mě zajímalo, jestlipak je alespoň jednou v historii někdy napadne přidat se na stranu lidu, nikoliv stranu vrchnosti? Vždyť jsou jedni z nás, jsou to pouzí placení zaměstnanci. Vždy mi připadá absurdní podívaná, když demostranti zápasí s policajty. Je to boj zaměstnanců proti zaměstnancům. Zatímco ti zlodějští šmejdi nahoře (snad to není trestné se takto o nich vyjadřovat), ti se jenom smějí, ti jsou vysmátí, asi jako starý bratr Kalousek, visíci všude kolem cest na bilbordech.

262224

02.02.2012 16:20

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Jarmila 88.?.?.?

Dneska jsem zase dostala dopis od trodase z vazby. Popisuje mi hrůzné poměry, jaké v dnešní „demokracii“ panují. Jakmile se totiž kterýkoliv nevinný občan dostane do jejich pařátů -vazby, pak už nemá šanci, dělají si s ním naprosto co chtějí. Jednají s ním doslova jako s nevolníkem, či rovnou otrokem. Žádná pravidla a zákony neexistují, nic se nevyšetřuje, obhájci nehájí, místo toho ztrácejí důležité dokumenty, soudci na všechno kašlou, policajti nepátrají, ale platí si odměny za „vyšetřený“ případ, atd., atd. Je to prostě strašné. Právo prostě u nás ve skutečnosti neexistuje žádné, všechno je to jenom velká iluze, jenom bublina, uměle živená mainstreamem, který uměle vytváří dojem, jakože čas od času se nějaký občan přece jen dočká spravedlnosti.

A tak jsme se obloukem dostali zpět do starých známých časů, které tak pěkně vyjádřil Jaromír Nohavica:http://www.youtube.com/watch?v=cQbqAdGF_J0&feature...

262318

03.02.2012 16:34

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Pokud nedostanete soudní rozhodnutí nemusíte poskytovat nic

Jarmila 88.?.?.?

No, vypadá to, že naletělo celé sdružení Zvědavce, nejen pan Stwora.

262512

06.02.2012 07:12

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Jarmila 88.?.?.?

Díky že jste si vzpomněl, je to od Vás moc milé, posílám Vám virtuální polibek, jestli o něho stojíte.[smích]

Ještě bych znovu zhodnotila celou situaci. Ne, Vy se Stevem to nejste, byl to policejní provokatér, který psal pod nickem dvou lidí. Nebyl to stálý návštěvník Zvědavce, byl zde jen krátce. Jak se říká, po bitvě každý generál.Policie byla skutečná a testovali si, jak se pan Stwora zachová. Zachoval se dobře, nahlásil policii jejich policejního provokatéra a čtenářům o tom napsal. Snad už to příště nebudou policajti na něho zkoušet,protože příště jejich dopis rovnou na Zvědavci zveřejní (což patrně není trestné), ať mu diskutéři předem poradí,jak se má zachovat.

262674

06.02.2012 15:54

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Jarmila 88.?.?.?

Z toho si nic nedělejte pane Luxore, to já bývám ještě hnusnější.[smích] Jsem už taková drzá držka plechová, zrovna dneska jsem se osmělila a přistoupila k příslušníku PČR, který hlídá parlament a řekla mu: Dobrý den, mohu se Vás na něco zeptat? Pohlédl na mne svýma modrýma nervózníma gojímskýma očima a řekl: No, prosím. A já mu říkám: Jste stejní zaměstnanci jako my, nechcete být na naší straně, na straně lidu, než chránit za naše daně tuhle protilidovou vrchnost? A on na mě naštvaně pohlédl a s typickou policejní inteligencí řekl: Já nejsem žádný zaměstnanec, já jsem příslušník policie české republiky. A já: No to já vím, jenže nepatříte mezi to panstvo, co nám vládne. A on: Mám rodinu a děti, až mi najdete jinou práci, tak se můžeme o tom bavit.

S tím měl samozřejmě pravdu, jenže tohle říkávali i řadoví komunisti: Vystudoval jsem vejšku a to mám jít k lopatě, abych si zachoval svou tvář? Inu, ano, aby si zachovali svou tvář, měli jít radši k lopatě- tak jako všichni ti stateční, kteří radši k té lopatě skutečně šli.

Tak připíjím zrovna teď na Vaše zdraví- konečně se mi právě podařilo otevřít to francouzské víno, které mi dcera včera donesla z ciziny. Mělo to ale umělý špunt, takže jsem při tom zlomila nerezovou vývrtku za 250 Kč. Nakonec se mi podařilo ten špunt zatlačit nůžkami do láhve. Ty se naštěstí nezlomily. Já nevím, proč tam dávají takovéhle strašné špunty? Jsou normální? Kokoti!

262706

15.02.2012 16:56

Udělal jsem chybu

RE: Zdravím znovu p. Stwora

Jarmila 88.?.?.?

To mi připadá chytré,že když by čeští policajti, kteří nemají nic jiného na práci, než místo zločinců v parlamentě a ve vládě honit pořád slušné řadové občany, kteří si je platí ze svých daní- tak když by zase někdy s něčím otravovali, tak prostě diskusní příspěvek jednoduše ihned vymazat a říct: No pánové, to je ale hrozné ten internet, jak se mi ztrácí příspěvky na mém webu!! A není divu, ony se příspěvky ztrácejí i na google i youtube- tak dělejte s tím něco páni policajti- vždyť máme tu demográáácii, ne?

263321

19.02.2012 07:34

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Jarmila 88.?.?.?

Celý život se chovala čestně a statečně, podle svého vědomí a svědomí, tak ji neubírejte zásluhy a nešpiňte její památku.

Církev i šlechta nadělaly také v historii jen samé zlo a paseku, tak bych ji neměla za zlé, že proti nim vystupovala.Teď by se mělo ještě nějak zatočit s globálními bankstery a zločinnými korporacemi. To nevyzývám k násilí, čili můj příspěvek není nahnědlý, protože bojovat se dá i tak, že nebudu pokud možno používat žádné bankovní služby, nebo kupovat cokoliv od globálních korporací. (coca-cola, Danone, MD Donald, atd.)

263642

19.02.2012 09:27

Kuba – země paradoxů

Kuba bez chemtrailsu?

Jarmila 88.?.?.?

Prohlédla jsem si pečlivě všech 129 fotografií v článku a zdá se, že Kuba není postřikovaná chemtrailsem. Zadala jsem termín chemtrails in Kuba do google i na YouTube- ale nic moc jsem nenašla. Za to když jsem zadala termín chemtrails in Egypt- tak na tohle téma je již k vidění spousta videí.

To jsem zjistila i na vlastní oči vloni, že začali Egypt od loňska mohutně postřikovat chemtrailsem, což se tam předešlé roky nevyskytovalo. Takže o Kubě nemám ještě pořádně jasno, nalezla jsem akorát tenhle text, kterému ale moc nerozumím:
http://nutbarsnz.wordpress.com/2010/10/22/no-chemt...

263644

19.02.2012 17:25

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Jarmila 88.?.?.?

Co znamená někoho špinit? To znamená, když někdo (třeba Vy) hází hloupě ramena nad někým, kdo vydržel nepředstavitelnou psychickou zátěž tam, kde nevydržel ani leckterý chlap. Třeba dejme tomu Fučík alias Horák. To je mi úplně jedno, jestli ji stávající režim propaguje nebo ne. Mě zajímají pouze tvrdá fakta a nic jiného. A ta fakta jsou: Že ty tehdejší svině ji za její nekompromisnost a statečnost až tak nenáviděli, (tedy pardon, je to s tvrdým y, neboť svině nenáviděly) že ji pověsily (ty svině) až jako poslední, aby co nejvíc trpěla. A věšely ji (ty svině) 10 minut, aby opět co nejvíc trpěla. A to, že nikdo pro ni nevymohl osvobození svědčí o tom, že patřila k nám běžným občanům, kteří nikdy nikde žádnou tlačenku nemají, a proto se nikdy žádné spravedlnosti nedomohou a nedočkají.

263657

19.02.2012 20:00

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Jarmila 88.?.?.?

No, to máte samozřejmě pravdu, že Rudolfa Slánského obhajovat nebudu ani náhodou. Byl to vnitrostranický boj mezi soudruhy- soudruzi se mezi sebou mydlili navzájem a Slánský byl asi v podstatě ta samá svině jako ti co oběsili Horákovou.

Nevím proč se otíráte zrovna o prezidenta Novotného. Ze všech těch prezidentů a státníků co jsme tu kdy měli, tak zrovna on, prostý český člověk, byl z nich nejlepší. Země za jeho vlády v podstatě nejvíc vzkvétala.

263667

19.02.2012 20:24

Kuba – země paradoxů

RE: Kuba bez chemtrailsu?

Jarmila 88.?.?.?

To já ty záhady pane Vanguarde samozřejmě taky nemohu odhalit. Já jenom tak pozoruji svět kolem sebe, čumím a přemýšlím. Když nedávno byl v TV hodinový pořad o severní Korei- tak tam kupodivu za celou hodinu taky ani jediná čára na tom jejich totalitním nebi. Tak krásné modré nebe jsem již dlouho neviděla. To samé se možná děje i nad Izraelem- taky žádný chemtrails. Ale stoprocentně jistá si samozřejmě nejsem. A taky možná nemají žádný chemtrails ani v Rusku a na Ukrajině- ale taky si nejsem jistá. Nevím jak jsou na tom s chemtrailsem v Číně, ale je tam jisté to, že pokusy s počasím tam dělají také, viz olympijské hry, kdy si čínští představitelé poručili hezké počasí.

263668

20.02.2012 18:52

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Jarmila 88.?.?.?

Kysučane, Vy ani nevíte, jak moc Vám rozumím.[smích] Prakticky ve všem s Vámi naprosto souhlasím! Já například když jsem viděla toho Tolle- tak já se s takovými týpky, stejně jako Vy, už ani nezdržuji. Nejde o to, že má nos jak prasečí zásuvku, ale o to, že on skutečně lidmi sprostě a promyšleně manipuluje.

Vy jste odborník na symboly, nevíte co všechno by mohl vyjadřovat tento symbol?
http://www.divinka-lalinok.sk/doc/rokovaci-poriado...

Mně připadá záhadný. Slovo Maria tvoří chrám (templ), přičemž písmeno A nahoře tvoří pyramidu (ovšem bez oka). Písmena R a A tvoří jméno boha slunce a to i, které je mezi nimi, to je vlastně obelisk, který se vyskytuje po celém světě. Dvě lilie jsou symbolem čistoty už od dob starého Egypta. A jméno Divinka je asi od slova divine (božský). Co Vy na to? [smích]

263732

23.02.2012 14:47

Podvod Miroslava Kalouska za 114 miliard

RE: nadpis

Jarmila 88.?.?.?

Pane jansmithi, já už se s vámi o volbách nemíním bavit, jinak bych musela začít být na Vás už opravdu sprostá. Tak jako jste sprostý Vy, když se o lidech, kteří již definitivně odmítají chodit volit svoloč, tak o nich s despektem mluvíte, že pak kňučí. Připadáte mi jak volební agent, jako byste byl u komunistů- Vaše jednání je až nenormální, jak furt lidem násilím nutíte volby a domníváte se, že jen ten Váš omezený názor je správný a žádný jiný.

Proto zde znovu otisknu moudrý příspěvek Lin, protože já už nemám sílu po tom všem, co jsem Vám napsala na svém webu znovu a znovu, jak imbecilovi pořád dokola předkládat důkazy, že volby jsou totálně na hovno. Zde je příspěvek Lin:
"Lid" rád sedá na vějičky velkých slov předvolebních kampaní. A nedělám si iluze, že příště to bude jinak. Co je příčinou? To nevím, vždyť hmatatelných důkazů nebo "jen" informací je spousta. Podle mého za současného systému "volby" nikdy ke změně nedojde, protože i ty "nové tváře" jsou vlastně předem vybraní (a vycvičení) slouhové.
Při minulých volbách jsem na zdejší diskusi tvrdila stejné a celkem mě překvapila reakce "co chcete, však se změnil skoro celý parlament". No... docela krutá rána... Já si myslela, že zdejší diskutéři jsou na tom v myšlení trochu líp než diskutéři "ofic zpravodajství".
A ten zblblo Kalousek už rve z lodi poslední prkna, "složenku" utvrzuje slovy "chudoba je relativní pojem, máte se pořád jak prasata v žitě, jinde ve světě se bohatým cítí ten, kdo má chleba" .
S církevními restitucemi to taky "myslí dobře". Prý se peníze vrátí obratem nám všem a to ve formě služeb, které církev poskytuje. Už nedodává, že vrací (bez jakéhokoliv soupisu a podkladů) majetek státu Vatikán a ten s ním naloží podle sebe. Tj. - prodá a jestli se rozhodne peníze použít třeba na děti v Africe, může.
Je hrozně smutné, když naši předkové nahospodařili onen milion na občana (za tehdejších cen to byl skutečně majlant na celý život) a dneska vychází několikanásobně vyšší dluh (a to, prosím, za cca 20 let). Však předky to stálo velké odříkání, práci za směšný plat a často i úplně zadarmo. Porovnejte životy našich prarodičů (nebo i rodičů). A teď má tenhle těžce nahospodařený majetek "v kapse" pár hajzů, kteří se neštítí ničeho - a ještě derou nás. Ještě si nám troufají říkat, že jsme to prožrali my.

263884

24.02.2012 17:09

Ať žije Krausokracie

RE: Bartoš :D

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste tedy ale opravdu velký srandista. Dnes to v TV chodí tím způsobem, že člověku sice neřeknou- vy jste sice perfektní a profesionální, ale jste nežid, tak se sbalte a vypadně- ale přitom takhle dneska s lidmi jednají. Dříve se tak chovali komunisti k nekomunistům a teď tu máme tohle nadělení. Židi si v TV rozdávají statisícové odměny z televizních poplatků nás daňových poplatníků, zatímco nežidům dají pár korun.

Nevím kdo je Ivana Gottová, ale podle toho jak je privilegovaná bych ji odhadla, že patří mezi vyvolené. Dát této netalentované pipině 100 000 měsíčně prakticky za nic mi připadá skandální. Já už tyhle divné lidi, co se považují za vyvolené, dokážu odhadnout podle toho, že se vzájemně vychvalují a propagují. Jsou fakt trapní, v tomhle má pan Bartoš naprosto pravdu.

Před několika dny jsem si přečetla rozhovor na Novinkách se zpěvačkou Janou Kratochvílovou. Pravda, je podivínská a svá- ale byla vždy talentovaná a její hity se dodnes zpívají u táboráků. Jenže nepatřila mezi vyvolené, a proto dnes dopadla tak jak dopadla. Za zmínku stojí taky Jarek Nohavica, který se postavil mafiánské OSA- a jak hned byl vzápětí v mainstreamu napaden. A ještě se zmíním o Tomáši Klusovi. Podle toho jak je v mainstreamu vyzdvihován, tak to vypadá, že patří taky mezi ně.

263939

29.02.2012 20:54

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština je bohatým jazykem

Jarmila 88.?.?.?

[smích] No a nemohl byste ji radši nechat chlupatou?

264277

29.02.2012 21:19

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cekam na jazykozpytce

Jarmila 88.?.?.?

Tak stará Kubátová Vám to vysvětlí: Prostě v tom mají i čeští jazykozpytci bordel- a sami neví co si s tím počít. To jsem byla před mnoha lety v Akademii věd, kde přednášel o češtině, já už nevím jak se ten chlap jmenoval, ale snad se jmenoval profesor Kraus. A přihlásila se paní a ptala se ho, proč třeba v novinách vždy píší o Edith Piaf a nikdy ne Piafová? A on odvětil, že je to známá značka a proto se to nemění. A pak se přihlásila jiná paní a zeptala se, proč Merilyn Monroe klidně napíšou v novinách jako Monroeová? No, a na to už neměl profesor z Ústavu jazyka českého kloudnou odpověď. Jen tam tak něco mekotal o svévoli novinářů.

264279

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 762 980