Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.06.2011 07:35

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Kam mam zavolat...

Jarmila 88.?.?.?

Každá jiná jo? Tak tady máte jinou. [smích]
Vložený obrázek

245697

10.06.2011 07:19

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Kam mam zavolat...

Jarmila 88.?.?.?

No vidíte, ale i takováhle "žížala" určitě potřebuje lásku, pohlazení a něžná slůvka- a Vy nejste ochotný, no to je ale smutné. Naštěstí na každý hrnec se najde poklička, takže i ta paní Fibingerová je šťastně vdaná.

245769

10.06.2011 07:41

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

Jarmila 88.?.?.?

>Nezdá se Vám už dost ujetý, že i v takovém tématu, jako
>jsou sexuálně ulítlé matky, najde průměrmý zvědavec opět
>židy v hlavní roli? [chechtot]

Bohužel,v reálu je to skutečně tak, že ve světě neplatí pravidlo, za vším hledej ženu, ale platí pravidlo: za vším hledej žida- a určitě se trefíš. [chechtot]

245770

10.06.2011 07:46

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Sexualni delikty pachaji i zeny

Jarmila 88.?.?.?

Freud byl nejen evidentní úchyl, ale také úmyslný manipulátor davů, který moc dobře věděl, že vědomě lže. Když jel na lodi do Ameriky, tak prý prohlásil: Vezu jim jed.

245771

15.06.2011 15:33

NATO eskaluje válku proti Libyi

Většina kontra "elita"

Jarmila 88.?.?.?

Jak tak celý svět vidí, co vládnoucí globální „elita“ provádí, tak náhle zničehožnic většinová společnost si ze dne na den čím dál víc uvědomuje, kdo je vlastně jejich úhlavní nepřítel. Takže zatímco ještě nedávno jsme měli různé iluze o různých světových politicích, jak jsou dobří, mírumilovní, perfektní a charakterní (třeba já osobně jsem se o Bushovi starším kdysi domnívala, že je to americký prezident na svém místě) tak dnes čtu čím dál víc na různých fórech názory, že nám na planetě Zemi vládnou sprostí vrazi a ti nejhorší zločinci. To by mě zajímalo, co si tito zločinci počnou, až je celý svět bude odsuzovat, nenávidět a proti nim protestovat? Vyvraždí nás všechny? Ale vždyť nás potřebují! Na kom by parazitovali, kdyby nás neměli? Na robotech?

Na tom článku se mi nelíbí třeba tahle věta: západní země vedou nejdelší válku proti africké zemi v moderní historii. Ne! Prosím vás pěkně, žádné západní země! To generalizování je fakt příšerné. Lidi buďte vždycky konkrétní, nikdy neříkejte západní země, nebo Amerika provedla bombardování, ale jmenujte vždy ty pravé viníky: globální oligarchie.

246086

15.06.2011 16:43

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Hmm,

Jarmila 88.?.?.?

Hezký příspěvek. Souhlasím se vším.

246094

15.06.2011 20:05

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Jarmila 88.?.?.?

Zkusím si tipnout, jak dopadnou příští volby v Rusku. Teď je tam vlasatej, tak zákonitě příště bude holohlavej- Putin.[smích]

246110

15.06.2011 20:19

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že lidi hubu nedrží, vždyť je to znát na internetu. Jenže nemají vůbec žádnou možnost se svými politiky (kteří souhlasí s vražděním Libyjců) zatočit legálně, natož nelegálně. Defenestrace je složitá, to není v dnešní době jen tak - asi to bylo v minulosti všechno daleko jednodušší. Dnes nemáme k dispozici ani ty vidle.

246112

15.06.2011 20:37

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Ano paní Lin, ohledně toho chemtrailsu jsem zde na Zvědavci sklidila hodně posměchu. Překvapilo mě to, protože Zvědavec a jeho diskutéři obvykle byli daleko vepředu v myšlení před ostatními na internetu- ale najednou se vynořilo i zde kvanta blbců, kteří tu nenormálnost, která se děje nad nad našimi hlavami, popírali. Taky bych si ráda nechala udělat rozbor vody a plodin ze své zahrádky, ale dodnes ještě nemám přesně jasno, kdo by mi to mohl regulérně provést- klidně mu za to zaplatím.

Já myslím, že globální „elitě“ není jedno, kolik nás povraždí. To z toho důvodu, že zbytek obyvatelstva po „depopulaci“ by je smrtelně nenáviděl a nevěděli by si s ním rady. Proto nás pořád oblbují vším možným, dávají si s tím práci, aby přece jen tu budoucí „historii“, to budoucí vysvětlení minulých katastrof, zkouleli do snesitelných vysvětlení- třeba že lidstvo zachvátil nevysvětlitelný průjem, proti kterému zrovna nebyl žádný lék.[smích] Prostě nás čekají zajímavé časy a nechme se překvapit.

246114

17.06.2011 07:33

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Defenestrace není jednoduchá záležitost, protože je to nezákonný akt, který by opravňoval vrchnost zavést ta nejtvrdší opatření včetně třeba střílení do lidí, nebo vyhlášení stanného práva. Tudy cesta nevede. Lid by měl mít nárok na oficiální povolené ZÁKONNÉ akce, které by mu umožňovaly zatočit legálně s vrchností, která ho nezastupuje tak jak má, dělá si co chce a nesplňuje žádné sliby, které dala většinové společnosti před volbami. Stávky, demonstrace ani petice to neumožňují, jsou to směšné akce pro srandu králíkům.
Spočítejme si matematicky, kolik lidí vládne v Česku desetimilionovému národu. Oprávněných voličů je v Česku asi 7 milionů. Poslanců, dohromady se senátory a vládou je nejvýš 300 lidí. Těchto 300 lidí má nad 7 miliony lidí ABSOLUTNÍ NEOMEZENOU MOC, protože se jich na nic neptá, neexistuje jediné referendum, v kterém by mohli lidé rozhodnout ty nejdůležitější životní situace. Takže procentuálně to znamená, že zhruba 0,01 procento lidí má nad národem neomezenou, absolutní moc. (To se to pak Kalouskovi pošklebuje celému národu, když si je absolutně jistý, že je neomezeným vládcem svých otroků).
Jestliže je oficiálně ÚMYSLNĚ A ŠPATNĚ NASTAVENÝ SYSTÉM tak, že většinová společnost nesmí do ničeho mluvit, o ničem rozhodovat, pak ta společnost není odpovědná ani bilionové dluhy, které nadělali neomezení vládci zločinci-politici, ani za výbojné války, které vedou loupežní vrazi z NATO se souhlasem oněch dosazených loutkových vlád v té které zemi. Proto jsou nesprávná generalizovaná tvrzení (úmyslně rozšiřovaná mainstreamem), že Američané bombardují, Rusové nečinně přihlížejí, Češi se vším souhlasí. Je třeba mluvit vždy adresně, aby byl jasně vidět viník, aby se odloučil od většinové společnosti, která je v tom nevinně, protože nemá v rukách ZÁKONNÉ prostředky, jak zúčtovat se zločinnou místní i světovou oligarchií.

246249

17.06.2011 07:39

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Díky Lin, až budu mít čas, tak si to všechno pečlivě promyslím a prostuduji a pak budu jednat.

246250

18.06.2011 08:15

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Je vidět, že Vy jste se dodnes neoprostil od podvodného stranického pravolevého systému a děláte si marné naděje, že vítězstvím levice se něco změní k lepšímu. Řeknu Vám dopředu výsledek: Nezlepší se vůbec nic, ale vše dopadne ještě hůř než jak je to nyní. Vzpomeňte si pak na toto moje „proroctví“. Vy prostě nevěříte tomu, že těch 300 vládnoucích lidí jsou vždy pečlivě nevolenými loutkaři ze zákulisí vybíráni daleko před volbami k vládnutí (volby jsou jen fraška na zakrytí toho podvodu). Tito pravoleví domluvení hajzlové a mafiání pak spolu ve skutečnosti kooperují. Jako příklad mohu poskytnout třeba Zemana s Klausem. Naoko nesmiřitelní nepřátelé, ale ve skutečnosti parťáci z Prognostického ústavu, kteří si v zákulisí 20 let společně vždy domlouvali další postupy, jak zatočit s lidem obecným a jak ho co nejlépe ožebračit a oblafnout.

Protestovat proti „elitě“ se dá v dnešní době pouze třemi způsoby: individuální nebo kolektivní protest, nebo trvalá občanská neposlušnost. Při individuálním protestu lidé málokdy co zmůžou, protože jsou neviditelní. Vlastníky kontrolovaný mainstream totiž individuální protesty tvrdě ignoruje, jako by žádné neexistovaly. Například takovým individuálním protestem bylo to, že jsme kdysi s mužem osobně podepsali petici na Srbském vevyslanectví proti bombardování Srbska zločinnou organizací NATO. V mainstreamu tenkrát o této protestní akci pochopitelně nebyla ani zmínka a ani jsme se nikdy nedozvěděli, kolik lidí petici podepsalo a zda Srbům alespoň trošku v něčem pomohla (Zdá se, že účinek byl nulový).

Kolektivní protesty, jako je stávka, demonstrace, veřejné petice, jak už jsem psala, jsou pro srandu králíkům. Obvykle je vedou agenti, kteří ve skutečnosti s vrchností spolupracují. Jejich účelem je, že mají vzbudit zdání, že za práva lidu někdo tvrdě bojuje. Ve skutečnosti jsou vládnoucím mafiánům jen pro smích- viz. pošklebky kleptomana Klause či kmotra Kalouska.

Zbývá tedy jen občanská neposlušnost, osobní iniciativnost a statečnost:
Nechodit k volbám, nevolit NIKOHO
Nepořizovat si hypotéku, ani žádnou půjčku, ani splátky
Zrušit kreditky a platební karty, platit všude hotově
Nečekat, až něčí agenti svolají demonstraci, ale sám vyjít s cedulí třeba na Václavák a individuálně protestovat proti napadení Libye.

Koho napadne další způsob občanského protestu, ať to zde doplní.

246312

18.06.2011 08:45

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Napadly mne další body:
Nekupovat tištěný mainstream, neposlouchat česká rádia, nedívat se na TV zprávy. Informace hledat vždy a zásadně jen na internetu, ze zdrojů, kterým důvěřujete.
Nekupovat zbytečné věci, zásadně se vyhýbat značkovým výrobkům, omezit celkově konzum na minimum. U potravin sledovat z čeho jsou složeny a vyhýbat se všem modifikovaným, éčkovaným a jinak nezdravým. Nekupovat potraviny z EU.
Pokud máte možnost, tak pěstovat vlastní plodiny a zavést výměnný obchod s jinými pěstiteli.
Spojovat se do malých skupinek s lidmi, kterým na 100 procent důvěřujete (nejlépe nejbližší příbuzní) a provádět různé akce a protesty kolektivně, aby to mělo větší váhu.

246313

18.06.2011 20:13

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Heleďte se pane anonyme, domníváte se, že je normální a v pořádku, když 300 lidí má naprostou, totální a absolutní moc nad 10 miliony lidí, aniž by byli sami nějak sebeméně postižitelní? Jestli tohle považujete za normální a standartní situaci, tak se nemáme spolu o čem bavit. Takovéhle NEZÁKONNÉ podmínky totiž mohli nastavit pouze vyslovení zločinci a mafiáni a nikdo jiný. To už ten osvícený Kaddáfí, který miluje svou zem a i svůj lid, je stokrát lepší, než tihle šílení zmrdi, pracující v žoldu nadnárodních korporací.[bliji]

246347

18.06.2011 20:18

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Není třeba se uchylovat k vidlím, stačila by přímá demokracie, aby tyhle svině odvála. Jak to napsali Slováci na Doležitém: Můžeme si vládnout sami v přímé demokracii, než stále dokola volit ty zloděje.

246348

18.06.2011 20:22

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Vždyť já jsem pane HHBB rovněž pro zrušení politických stran. Ostatním Vašim řečem tak úplně nerozumím, co jste vlastně chtěl vyjádřit.

246349

19.06.2011 08:29

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Pane jansmithi, my dva jsme na tom úplně stejně: Vy nepřijímáte žádné mé argumenty a já zase neberu ty Vaše.

Ano, to si přesně myslím, že i odboráři jsou Kalouskovi agenti. Nejvyšším odborářům nevěřím ani nos mezi očima. Papíroví čerti, nic jiného. Všimněte si obličeje třeba toho Dufka. Kdyby si nasadil černý klobouk a v ústech žmoulal doutník, tak vypadá jako typický americký mafián z filmu Někdo to rád horké.[smích] Proč všichni ti slavní odboráři se nesjednotí (když už všichni sedí ve stejné obří budově pod jednou střechou) a neudělají stávku VŠECH zaměstnanců proti 300 nezodpovědným lidem? Proč pořádají roztříštěné akce, že jednou stávkuje pár invalidů, podruhé lékaři a potřetí dopraváci?

Znovu, už asi posté Vám opakuji, že volením kohokoliv, také nic nedosáhnete. Z té situace neexistuje žádné východisko. Anebo jen dvě krajní, konečná nejzoufalejší východiska: buď nezákonné vidle, nebo individuální občanská neposlušnost ve velkém stylu a všemi směry.

A pak je zde normální řešení, normální zákonné a jednoduché východisko, že VŠICHNI občané se rozhodnou je nevolit. V tom případě by nebyli zlegalizovaní a museli by najít jiný způsob vládnutí.

246376

19.06.2011 08:42

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Také Vám děkuji za informace, jenže já bych potřebovala rozbor dešťové vody, nikoliv pitné vody ze studně. Ale nechme si tenhle problém na jindy, až o těchhle věcech zase bude nějaký článek na Zvědavci.

246377

19.06.2011 15:05

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Takhle to není pane jansmithi, že jsem ve stádiu, že nevěřím ničemu a nikomu. Jistě jste si všiml, že třeba momentálně nyní obdivuji Kaddáfiho a není to jen kvůli tomu, že i on propaguje ve své Zelené knize přímou demokracii. Jen nevěřím politickým špičkám, včetně vrcholových odborových předáků. Jen pan Dušek byl jakžtakž důvěryhodný, toho ale sundali kvůli tomu, že se bál na ministerstvech ohnout pro tužku.[smích] Naopak velmi důvěřuji kolektivní inteligenci „lidu“, na rozdíl od mnoha jiných lidí, kteří i zde na zvědavci naopak lidem okázale opovrhují a tvrdí, že by si neuměl kvalifikovaně vládnout sám. Prostě kdo je na vrcholku politiky je skutečně vždy něčí agent, nebo alespoň zkorumpovaná svině. Tak to prostě je. Důkazem je to, co nám předvedli za 22 let vládnutí od sametového podvodu.

Ateistka nejsem, jsem pohanka, mám své vlastní pověry a bohy. Můj hlas 20 let ve volbách nechyběl a stejně to bylo naprosto k ničemu. Volila jsem vždy malé strany a ty vždy propadly. Mí příbuzní byli vždy podobně zklamáni jako já. Jeden z nich léta volil lidovce, až mu došlo, že jsou to svině. Pak tedy léta volil ČSSD, až zjistil, že jejich rozhodnutí jdou proti lidu (například podstatné zdražení nájemného za jejich vlády). Tak tedy pro změnu volil malou stranu, ale ta ve volbách propadla. Jak vidíte pane jansmithi, volby jsou skutečně na dvě věci: na hovno a zase na hovno. A to není jenom tahle moderní doba. Takhle už se s voliči všelijak chytrácky manipulovalo už za první republiky a když komunisti vyhráli v roce 1946, tak se to lidu vytýká dodnes, jak prý byl blbej a jak prý naletěl na hezké řečičky.

246391

19.06.2011 19:50

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

Jarmila 88.?.?.?

Pane jansmithi, jak jste přišel na to, že si dělám legraci ohledně Kaddáfiho? Já to myslím naprosto vážně, že si ho vážím, na rozdíl od Vás, který jste se patrně vůbec nenamáhal si tu jeho Zelenou knihu přečíst. Pokud jsou dnešní zákony mafií stanoveny tak, že stačí, aby přišlo jedno procento voličů a stejně jsou platné, tak mě tedy z té šaškárny opravdu vynechte. Máte pravdu, vždy půjde někdo volit, to jedno procento se určitě najde, takže z téhle situace skutečně není východisko. I kdybych šla nakrásně volit, tak bych rozhodně nevolila ČSSD, ani komunisty, ale ani všechny ty „pravicové strany“, takže by mi zase zbyla pouze nějaká maličká neznámá stranička- a opět bych byla tam, kde jsem byla celých dvacet let, že by můj hlas opět propadl. Takže nevím jak jste přišel k názoru, že bych svým hlasem mohla podpořit levici, tedy zprofanované bolševiky. To nikdy a ani náhodou. Zkazili mi 38 let mého života, takže volit je znovu by ode mne byla fakt zhovadilost. Pochopíte tohle někdy?

Prosím Vás jansmithi, nechte už fakt toho, nemá to cenu. Naše cesty se rozcházejí a teprve když za pár let dostanete po čumáku, až zjistíte, jak to bylo všechno k ničemu, když jste si dělal naději, že zvolením levice něco změníte, teprve potom mi dáte za pravdu, dřív ne. Jestliže si globální elita usmyslela, že nás všechny zbídačí a zotročí, popřípadě že uspořádá třetí světovou válku, tak to tak prostě bude, a na nějakou místní levici nebo pravici zapomeňte.

246420

20.06.2011 08:02

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Policie se zeptala Pavla, zda neviděl svého otce. Když se šel na jejich popud podívat do domku, aby zjistil, co se děje, tak ho obvinili, že v koupelně zanechal stopu. To, že policie hledala manžele tak velmi brzy po jejich zmizení, je skutečně zarážející a velmi podezřelé. Za normálních okolností by totiž reagovali až tak někdy za dva dny, až po neustálém urgování příbuzných. Dále: policie nebyla oprávněna mazat důkazy z počítače, to je rovněž velmi podezřelá okolnost. Za normální situace by brali v potaz jakýkoliv důkaz neviny a zkoumali by to. V inkriminovaném autě se nenašly žádné Pavlovy stopy ani jeho matky, zato ho nad ránem viděl v autě soused- opět velmi podezřelé. Je nemožné, aby v autě nebyla sebemenší stopa, pokud by Pavel v něm s matkou převáželi někam mrtvoly a někde je zahrabávali. Takže jediný důkaz je sousedovo tvrzení a nic víc. Jenže ten soused může lhát, nebo se mýlit. Další věc, která je prakticky nemožná, aby se nepodařilo profesionálům po roce a půl vymámit ze dvou naprostých laiků jejich doznání, pokud by skutečně vraždili a odklízeli mrtvoly. Za normální situace by je různými fígly (tak jak to policajti umí) nachytali na spoustě nesrovnalostí, až by obvinění psychicky nevydrželi a přiznali se. Další velmi podezřelou okolností je, že se dodnes nenašly ty mrtvoly. Za normálních okolností by se po čase našly.

Takže mi z toho všeho vychází tahle dedukce: policie je nějakým způsobem sama zainteresovaná na tom případu- možná sami policajti jsou těmi pachateli. Nebo jeho otce oddělali ruští mafiáni a ti bývají s policajty také jedna ruka, takže je policajti kryjí. To že se nenašly ty mrtvoly, to je ten největší důkaz celé nepravosti. Jen mafie umí uklidit mrtvoly tak, že se již nikdy nenajdou. Normální lidé, obyčejní smrtelníci, tyhle dovednosti nemají.

246458

20.06.2011 13:50

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Taky jsem si při té příležitosti vzpomněla na případ Kájínek. Ovšem Kájínka málokdo litoval, protože to byl lump. To ale nemění nic na tom, že tam se pravděpodobně toho vraždění zůčastnili přímo samotní policajti. V Pavlově případě jsou policajti taky podivně laxní- a tím pádem značně podezřelí. Trestuhodné od nich bylo i to, že se nenamáhali zjišťovat pohyb mobilů obětí, vždyť z toho by mohli získat přece spoustu klíčových informací, s kým se manželé scházeli či mluvili těsně před smrtí a kdy přesně jejich mobily někdo vypnul.

Mě připadá nejpravděpodobnějšítato verze: Jeho otec byl násilník a své manželky mlátil. Když se pustil do své poslední manželky, tak to přepískl a nechtěně ji zabil. Samozřejmě, že se mu nechtělo jít sedět nejméně na 10 let do kriminálu. Tak zavolal svému kamarádovi policajtovi, co má dělat. Ten mu poradil, ať manželku velmi dobře zakope v lese, aby ji nikdo nikdy nenašel a sám pak zdrhnul do Ameriky a ať vše nastraží tak, že to udělal jeho syn. To by vysvětlovalo, proč zůstaly klíče ve dveřích zevnitř (otec manželku táhl přes garáž do auta), že na podlaze zůstaly nějaké stopy krve manželky a vraha (otce) a že soused ve 2 hodiny v noci viděl NĚKOHO v autě. Nebyl to ovšem trodas, jak se soused domníval (ve dvě v noci, v té tmě těžko mohl co vidět), ale byl to jeho otec. Proto jsou také v autě jen stopy otce a manželky, nikoliv však stopy trodase a jeho matky.

Poté co jeho otec manželku dobře zakopal v lese, tak si vzal jen jedny trenýrky a kartáček na zuby a vycestoval vlakem do Rakouska. Na hranicích ho nikdo nekontroloval, tam jen mávnul pasem a bylo. Co mi není jasné, zda by se dalo vystopovat, zda z Rakouska nebo Německa vycestoval letadlem do Ameriky.

246475

20.06.2011 15:44

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

No, ještě mě něco napadlo. [smích] Pavel říká, že našli v domku jakousi cizí bundu od krve, která nebyla otcova, nebyla jeho ženy, ani Pavla či jeho matky. Dále, že na klíči, kterým byl dům zamčen zevnitř, byla DNA tří lidí, z toho dvou žen a na volantu byly biologické stopy, kde rozbor DNA ukázal, že šlo o neznámou ženu.

Takže: proč policajti nevypátrali, komu patřila ta zakrvavená bunda? A komu patřila DNA těch dvou žen z toho klíče? A které ženě patřila DNA z toho volantu? Nebylo to náhodou tak, že manželka přišla domů a našla tam svého muže in flagranti s jinou ženou? Vznikla potyčka, při které byla jeho manželka zabita. Tak ji milenci společně naložili do auta, žena řídila auto, aby nebyl vidět za volantem otec trodase, pak ženu společně pohřbili, pak žena vystoupila z auta a šla domů, zatímco soused zahlédl otce, jak nakonec vystupuje z auta. To je jasné, že se nemohlo v autě svítit- otec ani trodas by nebyli tak blbí, kdyby se něčeho dopustili, že by si v autě svítili. To znamená, že svědectví toho souseda je v podstatě na draka.

246480

21.06.2011 07:54

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Ano, evidentně policisté spoustu věcí zanedbali, když o všech těch různých DNA v domku zjistili velké kulové NIC. Přitom na to měli rok a půl vyšetřování. Taková nedbalost se v detektivkách jen tak hned nevidí.[oči v sloup]

Pavel panu Stworovi říká: Stalo se to v Přerově 7. nebo 8. listopadu 2009. To byla sobota nebo neděle. Toho 8. mi policie volala, bylo 17. hod. Za několik minut volali znovu a ptali se, jestli nevím, kde je otec. A také chtěli vědět, kdy jsem ho viděl naposledy. Já jsem ho v tom víkendu ale vůbec neviděl. Pan Stwora se ptá: Tobě to nebylo divné? A Pavel říká: To víš, že bylo. Proto jsem se sebral a šel se do otcova domu podívat. Ten dům je kousek od místa, kde bydlím se svou matkou, cca 600 metrů. Zkoušel jsem zvonit, dům byl tichý, nikdo neotevíral. Prošel jsem tedy dovnitř garáží – mám ovládač od brány. V domě nikdo nebyl. Nerozsvítil jsem, znám to tam po paměti. Prošel jsem chodbou až do patra do otcova pokoje. Byl tam nepořádek, rozházené věci, ale jinak nic podezřelého. Na zemi ale byly ťápoty, vypadalo to jako krev. Dole v hale byla opravdu zaschlá kaluž, později se ukázalo, že to je krev. Umyl jsem se v koupelně a šel domů. V koupelně zůstala jedna stopa mé nohy. To mi později přitížilo.

Vžijme se do celé situace. Policie se ptá Pavla, zda neví, kde je jeho otec. Pavel neví a jde se tedy podívat k nim do domu, protože i mobily otce a manželky jsou hluché. Já se ptám: Šel by Pavel chodit se dívat do domu, kdyby byl vrahem? Ne, nikam by nešel, dělal by jako by nic. Leda že by šel dodatečně ještě uklidit nějakou stopu. Ale to by mu stejně nepomohlo, protože kdyby s matkou skutečně vraždili a odklízeli mrtvoly v autě, tak by všude zanechali stop jak máku. V přítmí domku sice zahlédl pár rozházených věcí a nějaké ťápoty a dole nějakou kaluž, ale protože ho nenapadla ta nejhorší varianta, že mohlo dojít ke zločinu, tak ho asi jenom napadlo, že tam zanechali nějaký bordel, ale jemu do toho nic není, je to jejich nepořádek.

246510

21.06.2011 08:11

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: trodas.wz.cz

Jarmila 88.?.?.?

A tady má trodas velmi pěkný souhrn všech válek a agresí, kterých se dopustila americká zbrojařská oligarchie od druhé světové války:
http://trodas.wz.cz/am/

To se mocným asi také nelíbilo, takováhle angažovanost.

246511

21.06.2011 16:18

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Až příliš mnoho podezřelých okolností

Jarmila 88.?.?.?

Ano, s těmi telefony je to moc hodně divné. To by přece měl být základ celého vyšetřování. V okamžiku, kdy OBA manželé nereagovali na zvonění mobilu, tak to by znamenalo, že se něco stalo.

Kdyby chtěl trodas spáchat promyšlenou vraždu otce, tak by nezabíjel i otcovu maželku. Vylákal by otce někam do přírody a tam by ho majznul po palici. Kdyby došlo k nečekané náhlé hádce v domě, že by napřed praštil otce a pak se přiřítila manželka, tak by ji sice mohl v afektu praštit taky a usmrtit, ovšem zcela a naprosto můžeme vyloučit, že pak s matkou společně odklízeli mrtvoly. To z toho důvodu, že by to z té, tehdy 64 leté paní, zaručeně profesionálové to doznání do týdne vyrazili. Vzpomněla jsem si na případ Ireny Neffové. Její manžel ji zavraždil v afektu a pak podnikl mnoho rafinovaných kroků, jak svůj čin zahladit- ovšem nic mu to nebylo platné. Do 14 dnů od činu ho měli! Zbývá tedy jediná varianta, že by trodas odklízel a pohřbíval mrtvoly naprosto sám. To je ale v zásadě taky naprosto nereálné, že by kluk tak dlouho rafinovaně odolával všem nástrahám policistů a nenechal se na nic nachytat- chytli by ho stejně rychle jako toho Neffa. A hlavně je nejdivnější, že by po sobě nenechal nikde vůbec žádné stopy. To je v reálu naprosto nerealizovatelné. Proto mi připadá jako klasická past, když policajti mu volali a ptali se, co je s jeho otcem. Tím dopředu mohli předpokládat, že on se půjde pak do domku podívat co se děje a zanechá tam dodatečně stopy. Nebo přímo doufali, že on jim pak přímo oznámí, že se mu v domku něco nezdá. Jenže trodase nenapadlo, že by něco mohlo být až tak vážné, prostě tam viděl trošku jakýsi nepořádek- ale jako správného chlapa ho to vůbec netrklo.[smích] To ženská by asi reagovala jinak, ta by se pídila.

Ovšem celkově máme velmi málo informací, potřebovali bychom jich daleko víc, abychom si udělali reálnější obrázek, o co v tomto záhadném případu vlastně jde. Velmi záhadný byl například i případ Aničky Janatkové. Udělali kolem toho případu obrovský a neskutečný humbuk, aby nakonec obvinili nějakého chudáka, bývalého bytaře (prý velmi inteligentního), který si jen prohlédl její pohozenou aktovku. Stálo ho to život a tři zaměstnance věznice místo.

246523

21.06.2011 16:48

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: trodas.wz.cz

Jarmila 88.?.?.?

Skutečně, situace zde v Česku nastává taková, že se režim nezastaví před ničím. Já bych to nazvala rovnou Nečasovým fašismem. Tomu ale, že nebyl nikdo zabit, nevěřím, až tak daleko by režim nešel. Já myslím, že nejpravděpodobnější je varianta, že otec zabil manželku, zahrabal ji někde v lese a zmizel v cizině- a režimu se velmi hodí, že může trodase dusit.

Můj obdiv rovněž patří panu Stworovi, byl to od něj šlechetný čin, že navštívil Pavla ve vězení. Také si myslím, že by emigranti měli zůstat tam kde jsou, protože tu bezprávnost, co my zde prožíváme, to nemá obdobu. Ministr nespravedlnosti, slečna Pospíšil dokonce nově navrhl, že si s námi exekutoři mohou dělat co chtějí, nezávisle na soudech. Mohou nám vniknout do bytu a rabovat majetek a my máme dokazovat, že ten majek je náš.

246527

22.06.2011 08:34

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Absurdní je celá ta situace v každém případě. Kdyby někdo utloukl ty manžele ve spánku, byla by to promyšlená úkladná vražda, při které by byl celý pokoj zacákaný krví. To by pachatel pak musel všechno pečlivě umýt a převlíct i postele, což by mu stejně nepomohlo, neboť stopy by tam stejně všude zůstaly. Taky by pochopitelně umyl pečlivě stopy i tu kaluž krve dole v baráku. To však neudělal, takže to úkladná vražda nemohla být.

Pokud by však zabíjel v afektu, tak by ta krev nebyla jenom na jednom místě, ale byla rozstříkaná po celém domě, protože oběti by prchaly a všemožně se bránily - bylo by tam plno stop po zápase a to tam taky nebylo. Zase mi z toho vychází, že vše bylo někým (otcem) NAARANŽOVÁNO tak, aby to vypadalo, že on s manželkou byl zabit.

Předpokládám, že do kufru toho inkriminovaného auta by se dvě těla naráz nevešly. To by tedy znamenalo, že by je pachatel musel převážet buď nadvakrát, anebo jedno tělo strčit do kufru a to druhé na sedadla auta. A celou tu dobu ho nikdo v celém Přerově neviděl? V sobotu a v neděli, kdy se lidé, na rozdíl od pracovních dní, do noci baví?

246586

22.06.2011 08:53

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Jaký je Pavel

Jarmila 88.?.?.?

V šest hodin odpoledne není ještě tma, nanejvýš příšeří- takže si Pavel svítit nemusel. Nepořádek byl patrně malý, zanedbatelný, proto ho nenapadlo, že je něco špatně. Dole bylo cosi rozlité, ale to taky neřešil- kdo by hned myslel na dvojitou vraždu? Kdyby něco skutečně provedl a byl pachatelem, tak by naopak do té koupelny si umýt zašpiněné ruce vůbec nešel!! Byl by velmi opatrný, ničeho se nedotýkal. Ale proč by se tam chodil dívat, když by věděl, že je otec s manželkou zakopaný v lese? Jenže on nic netušil, proto se šel do toho domu potají mrknout. Policií nic neříkal, protože si nepřál, aby to věděli, že se tam skočil podívat. A to byla ze strany policie ta past na něho.

246588

22.06.2011 15:28

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Tak to je jasné, to by tam přece musely být dvě kaluže krve, ne jen jedna. A každá ta kaluž by měla přesně DNA svých majitelů: první kaluž by obsahovala DNA otce a ta druhá by obsahovala DNA manželky. Ale je pravda, že by to mohlo být třeba i tak, že se manželka skláněla nad otcem a směrem k pachateli ječela: Cos to provedl? Načež by ji pachatel taky praštil, aby se zbavil svědka. Jenže tady je naprosto klíčové to, že v autě nebyly vůbec žádné stopy pachatele. Támhle jenom bezdomovec zvědavě otevřel Aniččinu aktovku - a hned policajti podle pachové stopy měli ve všem jasno. U trodasova případu navíc měli tu výhodu, že začali pátrat OKAMŽITĚ po činu. Takže jak říkám, tam muselo být všude čerstvých stop jak máku. Nehledě na to, že trodase vyslýchali 7 hodin vkuse, prakticky okamžitě po činu ( protože ze soboty na neděli ve 2 v noci to měl udělat, ale už po 12 hodinách od uplynutí činu ho vyslýchali) a nic z něho nevyrazili. A nepodařilo se jim to rok a půl, nemají v rukách sebemenší důkazy- což je naprosto divné.

246608

23.06.2011 07:19

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak, já si myslím totéž co Vy. Kdyby se trodas něčeho dopustil, dostali by to zaručeně i z něho. Na to oni mají vypracované dokonalé vyšetřovatelské metody, které se učí léta ve školách, takže každý laik, i ten nejjinteligentnější, cvičeným profesionálům podlehne. Natož jeho máma- tam je úplně jasné, že rok a půl vězní nevinnou starou paní.

Někdo tady vzpomněl případ policisty Janíčka. Jsme bezprávná země, v které když policisté chtějí, tak na příkaz mafiánů i z naprosto jasné vraždy, vyrobí sebevraždu a celý případ zametou pod koberec. Kdo si přečte knihy od novináře Kmenty Kmotr Mrázek a novinářky Lorencové Krvavé oleje, tak má o poměrech v naší zemi definitivně jasno.

Představme si znovu celou tu situaci. Ve dvě v noci měl trodas zahrabávat dva lidi kdesi hluboko v lese. To je pěkná dřina, po takové „práci“ by se člověk sám k smrti unavil. Pak se vrátil, ještě vymyl celé auto tak, že tam po něm nezůstala ani mikroskopická částečka. Pak už mu hned v 5 odpoledne volají policisté a ptají se, zda neví kde je otec. Trodas se jde podívat do bytu, kde měl v noci spáchat onen hrůzný čin. Pak ho policisté už hned v 10 večer vzali na vyšetřovnu a tam ho od 1 hodiny v noci vyslýchali až do 8 hodin ráno. Copak by něco takového normální člověk vydržel, ten obrovský nápor na nervy a navíc umět zahladit všechny stopy? To by musel mít nadpřirozené nadpozemské schopnosti.

Mně je jasné, proč mu policisté vymazali ten počítač. To nebyla náhoda, ale promyšlené jednání. Odborníci by totiž z těch chatů jasně potvrdili jeho nezaměnitelný styl uvažování, který by nedokázal nikdo napodobit. Zde se v archivu na Zvědavci také zachovaly jeho názory:
http://www.zvedavec.org/show_name.php?name=trodas&...

246632

23.06.2011 13:40

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Jarmila 88.?.?.?

Mě by zajímala ještě jedna věc pane Mirdo. Je možné, že nad Fidelem nakonec světová elita mávla rukou, vládci světa se dohodli, že si to s neposlušným Fidelem vyřídí někdy později, protože mají na práci momentálně důležitější věci. Kdo jim ale hodně vadil byl Che Guevara. Ten chtěl provádět další různé „spontánní“ revoluce v jiných zemích. Ale CIA ho tak dlouho honila, až ho chytli a exemplárně potrestali, tedy zavraždili.

A mě zajímá, proč byl Castro úspěšný, kdežto Che Guevara neúspěšný a pronásledovaný? Nebylo to tak, že patřil na rozdíl od Castra k nezasvěceným lidem, (tedy klasický užitečný idiot), kteří když splnili účel, tak byli odstraněni?

246651

25.06.2011 07:00

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Nic noveho pod sluncem - všetko je plánované

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi pane Mirdo, že patrně ne vždy mají globalisti všechno pod kontrolou- občas se jim něco vymkne trošku z rukou. Ale oni nikam nespěchají, oni mají čas. Pečlivě plánují akce daleko dopředu a řeší jen případy, které zrovna nejvíc hoří. Nechají tu situaci pěkně uležet, popřípadě nechají obyvatelstvo té které země patřičně zbohatnou, aby potom bylo co z ovcí stříhat, až do té země vlítne MMF a Světová banka.

Kaddáfiho nechali zbudovat velmi náročný projekt, vodní tok, kterým proudí velmi kvalitní podzemní voda. To se jim bude také hodit, až dobudou zemi a začnou ji všestranně drancovat.

Případy, které zrovna nejvíc hořely, a které museli globální bankéři řešit OKAMŽITĚ, byly, jak již víme, vždy spojeny s penězi. Vzepřeli se: Lincoln, Kennedy, Husain, Haider a teď zrovna řeší aktuálně případ Kaddáfiho, který se jim ohledně peněz taky vzepřel. Nebo jsem si ještě vzpomněla na rumunského prozidenta Causescu. Nechtěl ve své zemi provést „revoluci“, tak to zaplatil životem.

Na Che Guevarovi mě zaujmulo to, že byl v šedesátých letech miláčkem mládeže. Proto se domnívám, že ho CIA dodatečně pomluvila, že i on sám popravoval lidi, aby jeho kult zrušila. V šedesátých letech bylo hlavním heslem mládeže: Make love, not war. Těžko by tedy mladí lidé zbožňovali člověka, který osobně vraždil lidi. Ještě z něho mohli udělat kanibala, to je taky efektivní.

246767

25.06.2011 11:45

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Neodmítli vypovídat, trpělivě odpovídali pocistům na všechny jejich otázky. Jenže nikam to nevedlo. Odmítli vypovídat pouze u soudu, protože vědí, že by to nemělo smysl- všechno by se jen zbytečně a schválně prodlužovalo a mlžilo. Hlavní myšlenkou je, jestliže proti nám máte pádné důkazy, tak je soudu předveďte a jen prázdně nepindejte.

Za ten rok a půl již trodas vyslechl i od spoluvěznů tisíce rad a poučení. A taky si mohl za tu dlouhou dobu všechno řádně promyslet. Dokonce i ví, že je natolik bezmocný a totálně v jejich rukou, že když se někomu bude chtít, tak ho klidně nechá zabít a ihned bude prohlášeno, že on sám spáchal ve vězení sebevraždu. Takže i kdyby něco závažného věděl, jestli se například otec stýkal s mafií, tak by k tomu řekl, že mu není nic známo.

Já když jsem teď nad tím těch několik dní přemýšlela, tak jsem se nakonec definitivně přiklonila k názoru, že jeho otec skutečně měl nějaké styky s mafii. Protože u nás se nikdy nic nevyšetří a ani nic nenajde jen v případě, když v tom má prsty mafie, která má své lidi i u policie.

246768

26.06.2011 07:34

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Se mi zdá, že Vy jste spadl přímo z višně. Na Vašem příspěvku je špatné to, že nedokážete vnímat celou kauzu komlexně, jak by napsal René.

Pokud by byly zakrvácené i vchodové dveře, pak by to znamenalo, že někdo mordoval manžele přímo tam. Že někdo z manželů se snažil prchnout ven- ale byl na místě zabit u vchodových dveří. Tělo potom táhli do garáže, nikoliv vchodovými dveřmi. Kdyby někdo utloukl manžele tyčí, jednak by strašně řvali, což by zaručeně zaslechli sousedé a jednak by po nich nebylo příliš krve, protože by zemřeli na vnitřní krvácení. Jenže ono to mohlo být tak, že někdo manžele ZASTŘELIL pistolí s tlumičem. To by pak vysvětlovalo, že nestačili křičet hrůzou, že nebyl slyšet výstřel a že vchodové dveře byly trochu postříkány krví.

Teď tu máme další věc: Rok a půl se nic o žádné krvavé tašce neví a najednou zde máme, simsala bim, jako mávnutím kouzelného proutku, krvavou tašku s DNA obou obžalovaných. V kapse bundy obžalovaného syna zajistili policisté klíče od felicie. Tak to se na to tedy podívejme! Tak rafinovaný vrah, že se po něm nenajde v autě ani vlásek a po obětech jako by se země slehla- ale zároveň je tak neskutečně blbej, že si ponechá klíče od felicie v bundě, aby usnadnil policistům celé pátrání.

Takže mě z toho vychází, že jsou policisté spřažení s mafiány a že zcela průhledně pracují proti obžalovaným. Mafián zastřelil jednoho z manželů v pokoji, proto tam zůstal malý nepořádek a pár krvavých stop, jak oběť pak táhl dolů do garáže. Druhý manžel se snažil uniknout vchodovými dveřmi ven, byl dostižen a rovněž zastřelen. Pak byli oba manželé, ještě zatepla, dokud mrtvoly neztuhly, v garáži namačkáni do kufru felicie a v noci odvezeni. Co s nimi mafie provedla pak, to nemám tušení, jisté je jen to, že pokud mají spolupachatele u policie, tak se mrtvoly nikdy nenajdou. Zmínila jsem tady knihy Kmotr Mrázek a Krvavé oleje. Podle nich je pravidlem, že pokud je policie zpřažená s mafií, tak zatímco u normálních vražd má velmi vysokou úspěšnost pachatelova odhalení, dejme tomu až 90 procent, ale když v něčem jede dohromady s mafií, tak NIKDY NIC NEVYPÁTRÁ. Nejenže nic nevypátrá, ale ještě si z občanů přímo dělá dobrý den, jako v případě policisty Janíčka, probodaného jak řešeto- ale policií prohlášeného za sebevraha.

Takže žádná sekera se nekonala, vše proběhlo tiše s pistolí, tak jak má. Nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel, nikde žádné stopy. A jestli si myslíte, že by někdo mohl na zahradě beze stopy spálit s listím zároveň krvavou sekeru, popřípadě i oběti, tak jste opravdu spadl z té višně.[smích]

246805

27.06.2011 07:14

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Incident

Jarmila 88.?.?.?

Když už jste se vrhl na psychologický či psychiatrický rozbor osobnosti, tak by bylo dobré si připomenout další okolnosti.

Několik dní po údajné vraždě navštívila reportérka přerovského deníku trodasovou matku a udělala s ní rozhovor. Matka tam popisuje, jak ji policista zavolala telefonem, zda neví kam zmizel její muž. Přišlo jí to velmi k smíchu a tak se rozesmála. Jakýpak její muž, když s ním byla 20 let rozvedena? Jsou ti policisté normální? A jak má ona vědět, kam zmizel, když už v minulosti dvakrát zmizel do Ameriky, aniž by někomu něco předem řekl? Není divu, že jí to napoprvé přišlo k smíchu. Pak šla za trodasem a ten se tomu taky smál, jak jsou policajti blbí. Až později oba napadlo, že se něco možná stalo, tak ona sedla na kolo a šla se policistů zeptat, o co jde.

A já se ptám: kdyby byla matka spolupachatelka vraždy, tak by se bezstarostně smála policistovi do telefonu? Ovšem že ne, její chování by vypadalo naprosto jinak. Kdyby byla pachatelkou, tak už by dopředu s velkými obavami očekávala, že se policisté ozvou a začnou pátrat. To by se projevovalo na velmi uctivém hlase, kdyby mluvila po telefonu s policistou a možná, že by se jí ten hlas velkou trémou a strachy i třásl.

Co se týče hysterické poruchy osobnosti, tak tu má dnes ve složitých životních podmínkách takřka každá druhá ženská.[smích] Na tom bych nic nestavěla. Naopak hysterickou ženskou by policisté snadno na něco nachytali, než aby jim s ledovým klidem přes rok odolávala ve vazbě a k ničemu se nepřiznala. Takhle se totiž chovají lidi, kteří jsou naprosto nevinní.

Píšete, že vztah obviněné ženy k bývalému muži byl dlouhodobě negativní. A Vy se tomu divíte? Vždyť její bývaly muž osočoval její jediné dítě a snažil se ho z majetkových důvodů dostat svým intrikánstvím do vězení. Jak je vidět, nakonec se mu to skutečně podařilo.

246884

27.06.2011 18:55

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Jarmila 88.?.?.?

On to ten pan clarc pojímá asi tím způsobem, že má trodas špatnou karmu- že v minulém životě byl třeba svině. Já nad takovou logikou vždycky žasnu. Takže když třeba opilý řidič přejede dítě a ujede od nehody, tak to dítě bylo v minulém životě svině, proto si to přejetí autem a smrt zasloužilo. Opilý řidič si to pak zase zchytá v dalším životě.

Já jsem zastáncem toho, aby si každý schytal nepravosti už za svého života, ne až v životě dalším. Tahlety „karmové“ záležitosti, co někteří lidé propagují, mi připomínají silně křesťanství. Tam také se mohou lidé těšit buď na ráj nebo peklo až po smrti.

246912

28.06.2011 07:33

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

Jarmila 88.?.?.?

Tak doufejme, že vše dobře dopadne, že Pavla a jeho matku nakonec pro nedostatek důkazů pustí. Už je potrestali pro nic za nic dostatečně. Ono není vůbec zřejmé, proč je vlastně drží tak dlouho ve vazbě? Kvůli tomu, že by ovlivňovali svědky? Nebo že by utekli do zahraničí? Anebo spíš proto, že by na svobodě lidem na potkání všude vysvětlovali a na konkrétních příkladech dokazovali, že jsou nevinní?

Že na ně nic nemají dokazuje to, že soud byl odročen na půlku července. Kdyby byly důkazy, tak už by je dávno odsoudili.

246931

28.06.2011 07:45

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: jedna vec

Jarmila 88.?.?.?

René, takhle to opravdu nemůžete brát. Lidé jsou součástí přírody, kde jejich geny jsou až z 98 procent podobné těm zvířecím (např.šimpanzi) a až 70 procent s rostlinami (třeba banán). Když naše kočka onemocněla rakovinou prsu, čím se v životě provinila? Vždyť ani myši nelovila. Obviňovat ji z toho, že se v minulých životech chovala špatně, je nefér. Spíš bych za její nemoc obvinila zhoršující se životní prostředí, které způsobuje, že rakoviny u všech živočichů kvapem přibývá. To samé se děje u rostlin, nebudu přece obviňovat rajče na zahradě, když je napadené plísní, že bylo v minulých životech hajzlem, ale podívám se s obavami na oblohu, jak nás ti hajzlové zase chamtrailsují.

246933

02.07.2011 16:21

Existují dokonalé výrobky?

RE: Není nutné chodit do ciziny, když máme stejně kvalitní výrobky vlastní

Jarmila 88.?.?.?

>Také cenou za cca 45 000 korun nejsou hodinky nejlacinější,
>ale kdo chce kvalitu, musí si připlatit.

Není vždy pravidlem, že vysoká cena souvisí vždy s kvalitou. Před patnácti roky se mi rozbily hodinky a tak jsem si narychlo u Vietnamců koupila za 200 Kč hodinky CASIO. Jdou bezvadně doteď, takže nemám potřebu si snobsky kupovat nějaké zbytečně předražené hodinky, jen abych okázale ukazovala, že na to mám.

247197

02.07.2011 19:42

Existují dokonalé výrobky?

RE: Není nutné chodit do ciziny, když máme stejně kvalitní výrobky vlastní

Jarmila 88.?.?.?

Ani kávovar za 10 000 bych si nikdy nekoupila.[smích] Na to jsem příliš šetřivá. Reagovala jsem na příspěvek pana Dobroděje, ne přímo na článek. Já nevím, ale připadá mi, že když si někdo koupí hodinky za 45 000 Kč, že už se může zařadit do kategorie snobů. Třeba takový exprimátor Bém tam patří určitě.
http://zpravy.idnes.cz/bem-neutraci-za-hodinky-ma-...

247213

07.07.2011 08:26

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: K pár připomínkám...

Jarmila 88.?.?.?

Mně se o Řecku líbil tento článek: http://dolezite.sk/Viac_svetla_na_situaciu_v_Greck...
Z toho článku obzvláště toto výstižné přirovnání:
Řecko je laboratorní králík a jeho případ je precedentní pro celou Evropu, nebo alespoň prozatím pro Eurozónu. Spekulanti a banky však nechtějí, aby Řecko zkrachovalo, ale mají pro něj připravenou instituci tzv. »perpetual depth« = permanentní dluh. Tím mají šanci stále vydělávat, protože všechno, co se v zemi vyprodukuje, odplyne do jejich kapes a navíc země ztrácí právo samostatně a nezávisle rozhodnout o tom, jak hospodářskou situaci řešit.
V roce 1995 dlužilo Řecko přibližně 110 miliard, což představovalo 58 % HDP, dnes je to přes 500 miliard. Splátky se neřídí tím, co může dlužník platit, ale tím, co chce věřitel. Jeden můj kolega trefně poznamenal: »To je hrůza. Je to, jako bys mi dlužila pět tisíc, měla auto, které stojí 10 a kupce, který by ti dal osm. Já bych ti zakázal mu to prodat a určil bych ti kupce, který by auto bral za tři. Peníze by dal rovnou mně, i když ty bys doma neměla ani kousek chleba, a tak bych ti zase ty tři půjčil s vydřidušským úrokem. Tvůj jediný majetek by byl fuč a znovu bys mi dlužila pět tisíc a úroky.«

247480

07.07.2011 16:37

Revitalizace sídliště Rochlice podruhé

RE: Pryč s politiky, kteří správně nepečují o svěřené statky!

Jarmila 88.?.?.?

Pouhé odvolávání politiků nestačí. Byli by zaručeně odvoláváni zrovna ti nejčestnější. Proč? Protože intrikáni by si to uměli vždy promptně zařídit s pomocí svých kamarádíčků v mainstreamu, že by byl lid opět klamán ve velkém a odvolával zrovna ty čestné politiky, kdežto zkorumpované a nečestné svině, které v tom umí chodit, by zůstávaly dál.

Proto je nejlepším způsobem vládnutí přímá demokracie, jaká existuje ve Švýcarsku. Kdyby existoval zákon, že by obyvatelé sídliště sami měli právo hlasovat o tom, zda chtějí pokácet zjara stromy, tak by nikdy k takové prasárně nemohlo dojít, než když o tom sama rozhodne nějaká podplacená, zkorumpovaná starostka.

247505

08.07.2011 08:59

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

Co chceme? Aby už šli tito světoví škůdci lidstva konečně do prdele! [bliji]

247536

08.07.2011 14:03

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

Všichni to už dávno víme, jen Vy pořád ne. Jsou to ti, kteří chtějí vlastnit celou Zemi a k tomu pět procent.

247549

11.07.2011 07:39

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

Jarmila 88.?.?.?

Když je pro Vás pane aristokrate 90 procent obyvatelstva jen pouhým dobytkem, mohl byste nám prozradit, kdo tím dobytkem konkrétně není?

Ale já Vám to prozradím. Vládci světa, jak známo jsou tím největším dobytkem, je to přímo óbrdobytek, protože pořádají již několik století války a hladomory, zabíjejí civilisty ve velkém, vysávají obyvatelstvo, ničí přírodu celé planety, tisknou peníze ze vzduchu, půjčují je na úrok a zadlužují všechny státy světa- prostě dělají lidstvu peklo na Zemi. Jenže těch vládců je nanejvýš pouhé 0,1 procenta.

Kde je těch zbylých necelých 10 procent? Zbytkem lidstva je „pomocná elita“ vládců, která jim za nadprůměrné odměny velice věrně slouží a drží bič nad tím devadesátiprocentním dobytkem. To jsou místní zkorumpovaní politici v jednotlivých zemích, kteří neslouží svému lidu, ale nadnárodním korporacím, pak zkorumpovaní novináři mainstreamu, kteří jsou schopni šířit sebehorší propagandu a lži, pokud si to ti nahoře přejí, dále vrcholní manažeři se stotisícovými platy, vrcholní vojáci a vrcholní soudci i policisté. Takže tato pomocná elita je v zásadě ještě větší dobytek, než ti samotní vládci světa, protože bez jejich výkonné činnosti by bylo to 0,1 procento vládců bezmocní jak mimina.

Z toho mi logicky vycházi pane aristokrate, že dobytkem je celé lidstvo. Ale není dobytek jako dobytek. Nejmenší dobytek je těch 90 procent světové populace a největší dobytek jsou ti vládci světa a ti jejich zkorumpovaní lokajové (drábové), to je dohromady těch 10 procent světové „elity“.

247696

14.07.2011 11:30

Okupace Řecka bankéři

Zase to nešťastné generalizování

Jarmila 88.?.?.?

Na začátku článku se píše: Protože MMF, v němž mají rozhodující vliv Spojené státy, EU a Evropská centrální banka (ECB), takzvaná “Trojka” toto požaduje jako cenu za finanční pomoc.

Moje oprava:
- v MMF nemají rozhodující vliv Spojené státy, ale soukromá instituce FED. Jejím konkrétním vlastníkem je pár soukromých bankéřů, kteří tisknou peníze ze vzduchu ( snad hlavně Rockefeller?)
- instituci EU rovněž vlastní pouze několik tajných vlastníků, kteří si nepřejí být známí. Proto ustanovili nevolený vrcholný orgán EU, složený jen z pár velmi ošklivých tajtrlíků, kteří totalitně poroučí všem europoslancům, co mají podle jejich pokynů POVINNĚ odhlasovat. Prozradil to na ně anglický europoslanec Nigel, který osobně v kterémsi filmu (už si nepamatuji jeho název) vyprávěl, jako to chodí: poslanci dostanou tunu papíru k prostudování- a k tomu rozkaz seshora, jak mají hlasovat.
- Evropská centrální banka (ECB) je rovněž soukromý podnik, který je vlastněn jen několika finančníky (Rottshild?)

Sečteno a podtrženo: FED+EU+ECB= to je asi jen 10 konkrétních tajných vlastníků. Víc jich nebude. Tito vlastníci se opovažují ukrást si postupně celý svět do svého osobního vlastnictví.

247949

14.07.2011 14:21

Okupace Řecka bankéři

RE: Zase to nešťastné generalizování

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Tak Vy si nedáte pokoj aristokrate.[smích]

Já Vám řeknu jak se chovají tito finančníci, kteří prý (podle Vás) nemají zájem na uzmutí majetku. Připomínají jednání majitelů středověkých bordelů. Ti totiž kdysi používali přesně stejné finty, jaké používají současní mezinárodní bankéři, kteří je začali v součanosti drze používat už nejen na jednotlivce, ale rovnou na celé státy, aby urychlili děj. Ve středověku majitel bordelu nalákal nějakou chudou bezprizorní hladovou dívku do bordelu, nabídl jí krásné šaty a dal ji slušně najíst. Řekl jí, že ten dluh za hezké šaty a jídlo snadno splatí, když si to chvíli „odpracuje“. Dívka pak záhy zabředla do nesplatitelného dluhu, přestože „pracovala“ jak o život. Majitel bordelu zpravidla neskutečně zbohatl, ale jeho zadlužené otrokyně byly stále chudé. Pracovaly jen za stravu, šaty a neustále narůstající dluh. Pokud se některá z toho pekla pokusila utéct někam do světa, byla chycena a zpátky přivedena a mohla si vybrat: buď šatlavu za nesplacený dluh nebo zase splácet nekonečný dluh u majitele bordelu.

A tohle přesně mají v plánu majitelé bank. Zadlužit celé státy, stát se jejich právoplatnými majiteli a z obyvatelstva těch států si nadělat ekonomické otroky s nesplatitelným dluhem. Proto všude ve světě tak důsledně likvidují střední třídu, protože jejich záměrem je, aby existovalo jen asi tak 10 procent pomocné elity (velmi bohatých manažerů- hlídajících drábů) a pak už jen 90 procent chudých bezmocných očipovaných otroků.

247958

14.07.2011 16:37

Okupace Řecka bankéři

RE: Zase to nešťastné generalizování

Jarmila 88.?.?.?

Peníze neškodí, škodí superboháči (mezinárodní banksteři). A jejich úmyslně velmi špatně nastavený společenský systém. Pokud se lidstvo nebude chtít dostat do budoucího otřesného otroctví, tak musí tyto superboháče prostě svrhnout (ovšem s pomocí „pomocné elity“, která se sama uráčí si uvědomit to velké nebezpečí budoucího hrozného vývoje), vše znárodnit a zavést přímou elektronickou demokracii. A pak již nikdy nepřipustit zastupitelskou totalitu (úmyslně nesprávně pojmenovanou jako zastupitelskou demokracii).

247967

15.07.2011 09:56

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: papá Klaus a národní zájmy???

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu, ten nekritický obdiv k tuneláři a největšímu zloději Klausovi (nejde o péro) ze strany pana novináře Bartoše je přímo zarážející. O to víc zarážející, že panu Bartošovi to v jiných případech perfektně myslí a umí psát velmi dobré, čtivé články.

248015

15.07.2011 10:01

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Klaus nebo Havel, stejná sorta...

Jarmila 88.?.?.?

S Vaším diskusním příspěvkem plně souhlasím.

248016

22.07.2011 08:11

NATO bude v Libyi poraženo

"Vzbouřenci"

Jarmila 88.?.?.?

Článek je dobrý, ale bylo by na místě pro příště nepoužívat slovník prodejných mainstreamových novinářů, kteří ty 2 procenta pochybných individuí nazývají vzbouřenci, ale používat přiléhavější označení, to znamená, že to jsou ve skutečnosti najmutí placení žoldáci. Víme co je Berlusconi zač, je to prachobyčejný nadnárodní mafián a nikoliv státník, pracující řádně pro svou zem. Proto neudivuje, že poskytl placeným cizím žoldákům spoustu zbraní- že právě on je dokonale vyzbrojil. A Sarkozy, taktéž jasný globální mafián, který čeká dítě s tou svou krasotinkou, nemá slitování s libyjskými dětmi, které jsou teroristy z NATO vražděny kvůli budoucím loupežným ziskům.

Držím plukovníku Kaddáfimu moc palce a snažím se ho proti zločinným okupantům podpořit svou energií- pokud nějaké takové neviditelné vazby existují.

248628

24.07.2011 10:58

NATO bude v Libyi poraženo

RE:

Jarmila 88.?.?.?

Každá ta válka, vedená teroristickým NATO, má jiný účel a proto i jiný průběh. Účelem války v Afghanistánu je udržet si co nejdéle výnosná maková pole a taky co nejvíce vysát peněz, a to nejen z amerických daňových poplatníků. Proto je ta válka nekonečná. Účelem války v Iráku je rovněž se co nejvíce finančně napakovat z peněz daňových poplatníků, dále vykrást Irák až na kost a čerpat ropu. Proto je ta válka rovněž nekonečná, protože je pro americké a jiné zbrojaře nesmírně výnosná. Zato válka v Srbsku proběhla poměrně rychle, protože jejím účelem bylo zničit Srbsko a získat území v Kosovu pro výstavbu základny Bond Steel. Tím samým rychlým způsobem mínili zlikvidovat Kaddáfiho. Jenže to je první případ, kdy narazila kosa na kámen. Kaddáfi je na rozdíl od Saddáma Huseina lidem milován a má taky velkou podporu ve své široké rodině. Rozdal zbraně svému lidu, který je odhodlán bránit se. Proto se těm sviním nechce tam vysílat pozemní armádu, ale ničí a zabíjejí „hrdinsky“ pouze ze vzduchu. Zatím jsou v pasti a asi horečně přemýšlejí jak dál. Budou si muset vymyslet a provést nějaký terorismus, z kterého by mohli obvinit Kaddáfiho, aby jeho zemi pak mohli totálně zničit.

248831

13.08.2011 07:49

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

Jarmila 88.?.?.?

Po tom co jste napsal, už nemám sebemenší pochyby, že to byla akce globální tajné služby, která je svou ničivou a neomezenou mocí nadřazena všem místním národním tajným službám.Řeknu to na rovinu, tou mocnou globální tajnou službou je Mossad a podléhá jí i americká CIA, ruská FSB i čínská tajná služba (to jsou takoví ti hadi a mřížky[smích]). Breivik byl jen velmi dobře vytypovaná figurka (jako třeba i Assange), nic víc.

250718

13.08.2011 09:43

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: Týýýýý jo, to je zase soda...

Jarmila 88.?.?.?

Tak to dvojí slunce jsem viděla taky a dokonce jsem si ty dvě slunce natočila na video. Točila jsem to z okýnka letadla a byl to jev, který připomínal efekt, který všichni známe- když se pouští pomocí zrcátka prasátka na zeď. Takže jedno slunce je skutečné, ale to druhé je „světelné prasátko“, které vznikne tak, že se světlo ze skutečného slunce odrazí od umělé oblačnosti.

Dříve jsme tento jev nikdy nezpozorovali z toho důvodu, že existovaly pouze skutečné mraky. Ty zřejmě nedovedou odrážet paprsky ze slunce. Protože paprsky skutečnými mraky pronikají, kdežto od umělých mraků se odrážejí jako od pevné zdi- dělají se "prasátka".

250723

14.08.2011 09:38

Prague Necro Pride

RE: Je to normální, nebo ne?

Jarmila 88.?.?.?

To je rafinovaně vymyšlená lež homosexuálů, že v přírodě je homosexualita naprosto normální. Není. Když zvířata dospívají a hormony s nimi začnou cvičit, tak si začnou zkoušet mezi sebou sexuální chování, bez ohledu na pohlaví. Vidíme to třeba i u psů, že na sebe skáčou a zkoušejí si kopulační pohyby. Podobné chování se děje i u lidských puberťáků, že třeba dvě dívky si spolu nacvičují líbání nebo dva chlapci puberťáci si ho vzájemně vyhoní, přestože jsou stoprocentně heterosexuální.

V čem ta homosexuální lež spočívá? Viděl jste už někdy v přírodě, že by samec strčil penis jinému samci do řitního otvoru a dokončil kopulaci až do úplného vyvrcholení? Nic takového v přírodě neexistuje, takže nelze mluvit o homosexualitě.

250859

14.08.2011 11:54

Prague Necro Pride

RE: Je to normální, nebo ne?

Jarmila 88.?.?.?

Kecáte, až se Vám od huby práší. Nechte toho lhaní. Kocouři se spolu rvou o kočky až tak, že si kolikrát i ublíží. Dva teplé kocoury ještě nikdo nikdy neviděl.

V lidské společnosti se mohutná propagace homosexuality děje z toho důvodu, že NĚKDO tam nahoře si usmyslel z nějakých příčin zhomosexualizovat celou společnost. Dodnes mi není přesně jasné, proč to světovládci dělají. Snad že jsou sami teplí? Víme přece, že třeba templáři se v tom vyžívali.

250883

15.08.2011 08:11

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: Tento článek zatím nikdo nekomentoval,

Jarmila 88.?.?.?

No a přesně o to vládnoucí „světové elitě“ jde: o rozklad společnosti. Používají stále dokola ve většinové společnosti (svých otroků- toho nesvéprávného dobytka), jednu a tutéž rozeštvávací metodu: Rozděl a panuj. Sice je ty nákladné akce stojí peníze, ale nejde to z jejich kapes, zas to jako vždy platí jejich nesvéprávní otroci, kteří nemohou vůbec o ničem rozhodovat- daňoví poplatníci. Že je ten útok na společnost řízen pečlivě shora svědčí to, že se pochody hrdých teplých dějí jen tam, kde to mají globální bankéři tvrdě pod kontrolou. V zemích, kde se pochody teplých nekonají, tam ještě vládnou autentičtí vládci, kteří si ty pochody nepřejí.

Zajímavé je srovnání pedofilie s homosexualitou. Pedofilie je také vrozená úchylka, s kterou se člověk narodí a za kterou nemůže. Ale pedofilii si vládci světa vybrali jako velkého strašáka, kterého používají k tomu, že mohou z pedofilie obvinit kdekoho a existenčně ho zničit. Přitom skuteční pedofilové (již název napovídá: láska k dětem) bývají naprosto neškodní, bývají z nich vynikající láskyplní pedagogové, vychovatelé, atd., kteří dětem nikdy neublíží. Napovídá o tom i statistika, že 9 z 10 zneužití dětí se dopustí normální heterosexuálové, nikoliv pedofilové. Ale vrchnost nahoře z nich udělala pronásledované zločince, zatímco homosexuály oslavuje ve velkém stylu.

Je to zkrátka všechno řízené uměle shora, tohle nejsou spontánní akce lidu.

250972

23.08.2011 18:40

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Prolhaná Česká televize už se neštítí ničeho!

Jarmila 88.?.?.?

Zde speciálně pro Vás Vojto dám video o činnosti "rebelů":
http://www.obamaslibya.com/Beheading.html

Vy pěstujete drůbež ve velkém, tak je to pro Vás jistě brnkačka- jste na podobné řezání hlav zvyklý.

251668

23.08.2011 20:04

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Jarmila 88.?.?.?

No jistě, NATO je super!

Nazdar!

251678

24.08.2011 15:40

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Jarmila 88.?.?.?

Je mi z toho všeho strašně smutno, co se děje v Libyi. Na závěr toho článku, na který jste zde dala babo link píšou: Skutečným cílem je uloupení nesmírného vlastnictví libyjského lidu, byla vypracována tajnými službami Západu ve spolupráci s jejich kolegy z reakčních muslimských zemí, zejména ze Saudské Arábie. Je postavena na lživých principech renesance islámského náboženství. Při tom dokonale zamlčuje obnovení diktatury, vycházející z obnovení islámského práva "šaria". NATO a EU nejsou, zejména po selhání v Afghánistánu, schopny nabídnout libyjskému lidu žádné logické vysvětlení pro společenský systém, který by byl pro Libyjce lepší, než dosavadní. Žvástům o demokracii a svobodě nevěří nikdo. Podle dostupných údajů je evidentní, že masakry žen, starců a dětí libyjskou společnost spíše sjednotily. Nyní se nikdo nediví, že Kaddáfího největšími stoupenkyněmi jsou ženy. Západ by chtěl, prostřednictvím svých médií vnutil světu, že  Kaddáfí se snaží za každou cenu udržet u moci. Je to právě naopak. V průběhu války se zvýšila jeho podpora na 85%.

A já bych k tomu dodala toto: Americko-izraelská oligarchie uměle zavedla středověk již do těchto zemí: Afghánistán, Irák i Irán. Středověké móresy patrně zavedou i do dobytého Egypta a Tunisu- a nyní právě dobývají i obrovské libyjské území, aby tam rovněž zavedli zpět středověk. Proč to dělají? Inu podle onoho známého rčení: Rozděl a panuj a měj své otroky pevně pod kontrolou. Když uvrhnou do jasného otroctví ženy (50 %), vědí, že pak lehce zmáknou i ten zbytek nemajetných chudáků.

Bude mě zajímat osud Saudské Arábie. Nebo si myslí Saudové, že když se kamarádí s americkou oligarchií, že se jich to netýká, že tam neproběhne „revoluce“ ? Jenže Saddám Husain se s nimi taky kamarádil a jak dopadl.

251749

25.08.2011 11:50

300 let spiknutí

Fed

Jarmila 88.?.?.?

Vládci světa jsou majitelé FEDu a majitelé všech největších globálních korporací. Tito „lidé“, pokud mají v úmyslu vyvraždit naráz 5 miliard lidí, tak se na to již v tuhle chvíli pečlivě chystají a ze všech stran u kulatého stolu rozvažují, jakým způsobem to provedou. My všichni jsme tak vlastně už v tuto chvíli odsouzeni k smrti, pokud oni takové plány osnují.

Lze předpokládat, že pohodlné pro ně bude hubit lidstvo postupně s pomocí bakteriologických zbraní- přičemž vyvolení superbohatí lidé, kterým bude dovoleno dál žít, budou naočkováni protilátkou.

Oni si rádi ke svým zrůdným činům vybírají nějaké symbolické datum. Schválně rozšířili po světě představu, že se něco strašného stane dne 21. 12. 2012. Když se ten den nic nestane, lidstvo si oddechne. Jenže jejich velkým výročím je založení Fedu dne 23.12. 1913. Proto se domnívám, že ty lidské bestie právě tento den něco spustí.

251821

26.08.2011 07:45

300 let spiknutí

RE: Fed

Jarmila 88.?.?.?

Mocní spiklenci předávající si dědičně moc otravují lidstvo již pěkně dlouho, není to pouhých posledních 300 let, ale nejméně 3000 let. Nedávno jsem si četla v tištěném mainstreamu o povstání Spartakuse a díky nezávislým informacím na internetu jsem došla k závěru, že vše bylo tenkrát naprosto jinak, než co nás učí oficiální historie, která nám takřka ve všech případech věší bulíky na nos. Žádné povstání, žádná velká revoluce se nemůže uskutečnit bez obrovských počátečních investic, bez žoků peněz. Čili i tenkrát byl Spartakus vytipován jako vhodná figurka stejně jako třeba Napolen, Hitler či Stalin, aby plnil zadání loutkařů v pozadí. Jejich cílem bylo patrně narušit moc římských patriciů.

Záhadou pro mě je, proč i komunisti nás učili veskrze lživou historii. Mohli přece ukázat prohnilost kapitalismu v celé své „nádheře“, takže jsme se mohli dozvědět alespoň to, jak Rothschild lstí zkoupil celou Británii. Ale nic takového jsme se ve škole neučili, jako by se to nikdy ani nestalo. Což je známka toho, že komunisti byli také poslušné loutky mezinárodních bankéřů, proto jsme se pravdivou historii o bankéřském řádění neměli šanci dozvědět ani od nich.

251883

26.08.2011 07:52

300 let spiknutí

RE: Fed

Jarmila 88.?.?.?

To datum založení Fedu vzniklo spíš z toho důvodu, že si spiklenci vyčíhali, že většina senátorů bude mít ten den před Vánocemi volno- a ten zbytek hlasujících snadno donutí k tomu, aby zvedli ruku pro budoucí konec civilizace.

251884

nebuďte hloupí a neploďte do takového světa nové otroky a pokusné myši.Pořiďte si radši psa z útulku, postarejte se o něj, uděláte dobrý skutek.

252125

Proč tak neomaleně anonyme provokujete? Tou nihilistickou soudružkou myslíte mě? Se neumíte ani podepsat a hned tak vůči mně tvrdá slova? Co si to dovolujete? Vy mě znáte?

Ať probírám všechny apekty ze všech stran, ať dělám co dělám, nevidím budoucnost nijak růžově- spíš velmi černě. Nikdo Vám nebrání nadělat si bez rozmyslu dětí jako smetí- ale až Vám jednou budou hořce vyčítat, proč jste je zplodil do tak strašného světa, tak se tomu nedivte.

Jestli pozorujete svět kolem sebe, jistě jste si všiml toho samého jevu co já- že se mladí lidé do manželství a plození dětí nijak nehrnou. Třeba i takový 39.letý milionář Jágr veřejně prohlásil, že je sice věřící člověk, ale mít děti a rodinu si v dnešní době netroufá. Ale možná je Jágr jen špatný příklad, důležité je vědět, že dnešní mladí lidé nejsou rozežraní a zhýčkaní a nehoní se za kariérou, jak nám podsouvá mainSStream, ale nemají kde bydlet, nemají práci, nemají peníze na založení rodiny, nemají žádné sociální jistoty, nemají ani žádnou naději, že se svět náhle změní k lepšímu. Jejich jedinou jistotou je, že dnešní prohnilý kapitalismus se všestranně řítí ještě do větších straček než v jakých se nachází nyní.

252207

>Ďáblovi jste to právě vytmavil

Vždyť je to pan tmo, to mě mohlo taky hned napadnout. [chechtot]

252337

04.09.2011 14:03

Bárta + VV

RE: Jak si od takových postaviček mohl někdo něco slibovat ...

Jarmila 88.?.?.?

Není třeba se rozepisovat o Bártovi- je to stejný óbrzmrd jako třeba Rath. Ty jejich parlamentní hádky a hrátky, kde si hrají na hodného a zlého policajta už nikoho neobalamutí. Až na pár zaostalých jedinců.

252498

08.09.2011 09:08

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Pane Vladimíre,

Jarmila 88.?.?.?

Také se připojuji k velkému poděkování za to, že existuje Zvědavec. Až teprve Zvědavec mi otevřel oči a teprve díky němu jsem pochopila, jak funguje svět. Před Zvědavcem (asi před 7 lety) jsem chodila na Neviditelného psa, kde v podstatě nicneříkající a falešné zavádějící Neffovy články už tenkrát nestály za nic. Nic neobjasňoval, nic neobjevoval, jenom prázdně mlžil a žvanil. A v dnešní době se Neviditelný pes proměnil s prominutím na úplnou sračku. Ještě k tomu s tvrdou cenzurou, kterou kdysi, když s Neviditeným psem začínal, vůbec neměl. [bliji]

252707

10.09.2011 08:33

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Pravdu povediac,

Jarmila 88.?.?.?

Máte samozřejmě pravdu, ale jste drzej jak vopice. [smích]

252921

10.09.2011 09:10

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Mediální mafie

Jarmila 88.?.?.?

A těží z toho všeho i jeho manželka, jeho syn i jeho manželka. Je to zkrátka úplně stejné jako kdysi za komunistů. Jen dobře prokádrovaní lidé, patřičně poslušní a patřičně bezpáteřní, mají dovoleno vykládat své názory v mainstreamu.

252924

14.09.2011 08:05

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

Císařovy nové šaty

Jarmila 88.?.?.?

Současná situace v ČT připomíná děj pohádky Císařovy nové šaty. Všichni redaktoři do jednoho moc dobře vědí, jak to tenkrát před deseti lety bylo, protože tak blbí pochopitelně nejsou, aby věřili oficiálním americkým pohádkám. Jenže každý se úzkostlivě drží toho svého korýtka jak hovno košile- a tak zahodí i svou osobní čest. Jak říkám, situace je úplně stejná jako za komunistů- tenkrát také lidé s postavením se museli přihlásit do komunistické strany a držet hubu, ale v soukromí nadávali úplně stejně jako nestraníci.

Čili situace v Česku je momentálně taková, že 9 z 10 lidí oficiální verzi nevěří a vědí, že to byl inside job ze strany americké vlády proti vlastním americkým občanům. Na Novinkách tento názor zvítězil na plné čáře- a to je co říct. Těch 10 procent, kteří oficiální propagandě dodnes věří, jsou většinou mladí lidé, kteří například zhlédli americký film o unesených pasažérech. Ten film je tak sugestivním způsobem natočen, že tito mladí lidé nemohou uvěřit tomu, že by to měla být všechno od začátku až do konce absolutní lež, včetně volání z letadla mobilem.

253299

14.09.2011 11:42

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Jarmila 88.?.?.?

Tak jako nelze být napůl těhotný a napůl netěhotný, tak ani nemohou existovat rozporuplné události, kde by došlo k tomu, že polovinu teroristických činů by provedli zlí muslimové s nožíky v ruce (únosy letadel) a další polovinu Mossad s CIA (zboření tří mrakodrapů a raketový útok na Pentagon). Takže zdravý selský rozum nakonec zavelí: provedl to všechno jediný pachatel. A ten jediný pachatel z toho měl pochopitelně velký prospěch. A kdo měl z toho velký prospěch? Muslimové? To určitě ne. Obrovský prospěch z toho měl například majitel mrakodrapů Silverstein, nebo třeba Rumsfeld, který osobně pomáhal odklízet trosky v Pentagonu, nebo třeba Bush, který mohl vyhlásit dvě nelegální války, nebo třeba jeho brácha, který měl prsty v tom, že se z WTC ztratilo zlato, nebo třeba CIA, která sídlila ve WTC 7, v kterém byly dokumenty o všemožných defraudacích (včetně Enronu) a díky katastrofě se všechno hezky zahladilo.

Pane Recensore, pro mě jsou nejlepší statistikou názory lidí všude kolem mě, nikoliv lživá oficiální statistika. No a když i v zapadlých městečkách na Moravě rozvážní strécové v hospůdce řeknou, že to provedl Bush a spol., tak to svědčí o tom, že pravdu mám já, nikoliv vy. To znamená, jak jsem již napsala,že 9 z deseti lidí o tom ví své a oficiální verzi vůbec nevěří. Takže tady vůbec nejde o nějakou vědeckou gramotnost, tady jde o prostý zdravý selský rozum- a ten naštěstí lidé v Česku pořád ještě mají.

S těmi redaktory s Vámi souhlasím. Žijí pod velkým tlakem, bojí se o svůj flek- vždyť za vraty čekají stovky chtivých nezaměstnaných. Proto říkám, že je to úplně stejné jako za komunistů. Ale zatímco za komárů mohli čestní lidé odejít do kotelen a k lopatě (tím ovšem nemyslím Havla a spol., to byla jiná sorta lidí), tak dnes už nemají ani tuhle možnost. Zrůdný kapitalismus je po téhle stránce ještě horší než komunistická totalita, lidem jde vysloveně o holé přežití.

253317

15.09.2011 07:53

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Jarmila 88.?.?.?

Já s tím souhlasím, že se řadím mezi vědecké analfabety, to mi vůbec nevadí takové označení, víc by mi vadilo, kdyby mi někdo napsal, že mi schází zdravý selský rozum.[smích]

Proč myslíte, že jsem svůj diskusní příspěvek nazvala Císařovy nové šaty? Právě proto, že televizní redaktoři VĚDOMĚ a ve velkém lžou a netroufnou si ani šeptem o nějakých alternativních hypotézách zmínit. Císař je nahý, všichni redaktoři to vědí, ale přetvařují se, že má na sobě překrásný šat- jen aby nepřišli o práci. To dítě, které tam jednou vlítne a zařve dost, by měl být český lid. My chceme za své koncesionářské poplatky, které povinně musíme platit, dostávat PRAVDU, ne jen samé lži. Po dvaceti letech sprosté propagandy si už rok nekupuji ani tištěnou Mladou frontu- ta není naštěstí povinná.

Já s Vámi souhlasím i v tom, že v komunitě dobře placených posranců, senátorů a státních zaměstnanců jsou lidé, kteří uvažují v jiných dimenzích- ale jak říkám, je to opět stejné jako za komunistů. Tehdy také stál 1 milion dobře placených komunistů, rozmístěných na strategických a výhodných pracovních pozicích, proti 9 milionům nestraníků (druhořadých občanů). Jak vidíte, zase je ten poměr 1:9. Ti co mají prostě velmi dobré pracovní místo, tak se bojí a drží hubu. Jen doma už zase šeptem si říkají mezi sebou pravdu. Takže si nemyslím, že tlachám.

Pokud by Vás to bavilo, zkuste si ten průzkum mezi lidma naživo provést sám. Já už ho mám za sebou, mě stačil průzkum v malých městech na Moravě. Koneckonců stačí i průzkum na internetu, všude kam se vrhnete, tam zjistíte, že diskutéři oficiální verzi nikde nevěří. Podařilo se mi najít i tu diskusi pod Novinkami. O diskutérech Novinek je celkem známo, že jako celek nejsou moc důvtipní a navíc je tam zevedena cenzura jako prase, která po čase maže a upravuje příspěvky- ale přesto i tam je ten poměr, jak tvrdím já a ne jak tvrdíte Vy: http://www.novinky.cz/diskuse?id=250423&articleId...

253380

15.09.2011 10:52

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Jarmila 88.?.?.?

Když nemáte tušení, co je zdravý selský rozum, tak v tom já Vám milý pane nepomůžu.[smích]

Mě by taky nebavilo dělat ten průzkum, já sama každého pouličního i telefonního tazatele ze zásady odmítám. Jako by nestačilo, že nás šmírují ze všech stran a úhlů, ještě nás budou otravovat různými průzkumy. Můj moravský průzkum spočíval v tom, že jsem ve dvou moravských maloměstech seděla v několika hospůdkách se svými příbuznými a jejich známými.

Proč bych měla uznat, že Vy máte pravdu? Vy jste něco svými řečmi dokázal? Když třeba propaganda horem dolem bude tvrdit, že se lidský věk prodlužuje, ale lidé kolem sebe v reálu budou neustále vidět, že lidi kapou již v mladém věku jako mouchy- myslíte že uvěří té propagandě?

To nevadí, že přišlo málo lidí ke koni, kde se probíralo 11.září. Já bych tam taky nešla. Na co, když mi je všechno jasné? Těch mladých kluků je mi líto a taky bych se tam zastavila a dala svíčku, kdybych měla cestu kolem.

253391

16.09.2011 08:56

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Jarmila 88.?.?.?

Ptáte se, jak se dobrat k poznání, které by se co nejvíc blížilo k objektivní realitě, tedy pravdě. Pokusím se tedy coby samozvaná držitelka ZSR ukázat Vám cestu, jak se tento nevědecký (a podle Vás i povrchní), ale přesto účinný způsob myšlení, používá. Zdá se, že Vy mě dokonce kritizujete i za to, že jsem přestala číst mainstream. Když člověk po letech KONKRÉTNÍCH ZKUŠENOSTÍ zjistí, že veškerý mainstream LŽE (tištěný tisk, TV i rádio) a že ZATÍM jedině na internetu člověk nalezne v alternativních médiích pravdu, co LOGICKY udělá? Přestane lži v mainstreamu číst a hledá pravdu tam kde ji skutečně nalezne. Pak již vyhledávání pravdivých informací není vůbec složité, protože se pravda sama začne krásně skládat jako puzzle do celistvého obrazu, který začnete mít jako na dlani- a světu náhle dokonale rozumíte.

Svět se již několik tisíc let dělí na 1 procento vládců a 99 procent ovládaných. Tito vládci, jelikož mají absolutní moc, již mnoho staletí organizují války, revoluce, padání mrakodrapů, mají v rukou veškerý mainstream, ropu a ostatní přírodní zdroje, samozřejmě i zbrojní průmysl, všechny velké globální instituce, všechny globální korporace, globální monoteistická náboženství, politici jim slouží v jednotlivých zemích jako poslušné dosazené figurky.

Když tohle všechno víte, pak Vás žádná zpráva nepřekvapí a všem dějům rozumíte. Víte proč NATO přepadlo Lybii, proč jsou posranci EU čísi bezduché poslušné figurky, proč se čeští politici kdysi klaněli v Moskvě a dnes v Izraeli, proč ty mrakodrapy vlastně spadly, proč se vykytuje ptačí a prasečí chřipka a proč WHO, rovněž složená z poslušných poskoků, vyhlásila bezdůvodně 6.stupeň ohrožení, proč na nás postřikují chemtrails a třeba i takové detaily, proč se ministři Kalousek, Pospíšil, Heger i Drábek chovají jako naprostá bezduchá a cynická hovada. To by Vám zase vysvětlil ten vědec Koukolík.

253475

20.09.2011 07:15

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Jarmila 88.?.?.?

[smích] A to je taková pěkná tečka za celým případem. Ještě se vrátím obloukem zpět k mainstreamu, což v českém překladu znamená ke sračkometům. Nebude už dlouho trvat a většina občanů přestane jejich lžím definitivně věřit. A opět občané, stejně jako za komunistů, začnou říkat: Televize lže, jako když Mladá fronta, Lidovky a Právo tisknou.

253682

23.09.2011 14:16

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Ministr vnitra Kubice

Jarmila 88.?.?.?

Pamatuji se, že současný ministr vnitra Kubice zveřejnil zprávu o provázání zločinu s vysokou politikou a v té zprávě bylo zveřejněno, že advokát Tomáš Sokol je Žid. Zajímalo by mě, zda budou za to stíhat také současného ministra?

Zveřejnit něčí rodné číslo se v dnešní době nemá, pokud ale vím, trestné to není.

253806

23.09.2011 14:36

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Ministr vnitra Kubice

Jarmila 88.?.?.?

Tak jsem teď právě na google zjistila, že již zase funguje Národně vzdělávací institut. To jsou věci, mrkev v zimě! [chechtot]
http://vzdelavaci-institut.info/?q=node/145

Mně to připadá, že ta policie spíš rafinovaně dělá odboj proti mocným. A to tím způsobem, že jako upozorňuje na to, že na internetu existují závadné články- ale ve skutečnosti na ně spoustu lidí mohutně upozorní. A není divu, všichni policisté oficiálně musí držet hubu a krok- a to je určitě hrozně štve.

253807

27.09.2011 08:11

Proberme se, Švejkové!

Zajímavost

Jarmila 88.?.?.?

Kdo ještě neviděl pracovní smlouvu exředitele Sazky Hušáka, která koluje v mnoha podobách na mnoha webech, nechť se taky pokochá:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/fotogalerie/2...

To nejsou manažeři, to jsou novodobí moderní lupiči, kteří moderně, sofistikovaně kradou prostředky nás všech.(Kam se na ně hrabou Rómové). Komunisti v minulosti vedle nich vypadali jako počestní tatíci, kteří se báli zpronevěřit i jen tisícovku z fondu FKSP.

254001

27.09.2011 16:50

Proberme se, Švejkové!

RE: Tak veľa!

Jarmila 88.?.?.?

No vidíte, Vy jste přispěl do diskuse taky.[smích]
A taky mi Váš příspěvek nepřipadá originální.

254026

30.09.2011 07:29

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Jarmila 88.?.?.?

Také jsem z českých poměrů přímo zděšená a říkám si: O co jim vlastně jde? Chtějí docílit toho, aby Češi začali hromadně opovrhovat všemi těmi „vyvolenými lidmi“? Cožpak jsme podobnou situaci zde již nezažili za komunistů? Že komunisti byli vyvolenými občany první kategorie, kdežto všichni ostatní občané, co nebyli ve straně, byli podlidi? Chtějí snad docílit toho, aby si lidé mezi sebou potají šeptali, na koho si mají dát pozor, kdo je „nadčlověk“ žid a kdo není? Chtějí mezi lidi zasít nenávist a strach? Proč to všechno dělají? Co tím sledují? Chystají se na válku?

254185

30.09.2011 12:07

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že od této historické chvíle by si měl každý občan tohoto policejního státu přesně ujasnit, co asi tak bude v budoucnosti trestné a co nikoliv. Tak například by mě zajímalo, zda bude trestné, když si diskutéři v diskusích zcela evidentně budou dělat z celé situace nemístnou legraci a budou tvrdit, že bylo zholokoustováno 50 milionů chazarů. Tam je ale nebezpečí, že když by to někdo napsal číslicí a spletl se o jednu nulu, že hned by měl na krku soud. To se vlastně týká i oněch 6 milionů- nepsat to nikdy zásadně číslicí, ale slovně, aby se nestalo, že by to bylo o nulu míň.

Dále je mi líto soudů, protože co budou dělat, když by náhodou 100 tisíc lidí, kteří by už neměli co ztratit, jak budou chudí a oškubaní těmi zloději a zločinci nahoře až na kost, schválně napsalo, že zholokoustovány byly jen ty čtyři miliony? To budou naráz soudit stotisíc lidí? To pak ale nebude čas na souzení jiných zločinů. Vrahové a miliardoví óbrzloději si budou dělat co chtějí. Vlastně si dělají co chtějí již nyní, takže je to jedno.

Taky se mě můj muž zeptal, co se stane, když někde veřejně řekne, že mu celý holokoust visí u prdele. Bude to taky trestné? Vždyť víte, jak dopadl hostinský Palivec. Řekl jenom, že mouchy serou na císaře pána- a jak dopadl?

Jo,je to pořád stejné. Rakousko-Uhersko: totalita a všude tajní fízlové, komunisti: totalita a všude tajní fízlové, sionistický kapitalismus: totalita a všude kamery a tajní fízlové.

254214

01.10.2011 09:05

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Tak a už toho mám plný zuby.

Jarmila 88.?.?.?

Odpovím všem třem v jednom příspěvku.

Latinec: Už dávno mám jasno v tom, že ty jejich průzkumy bývají prachsprostě zfalšované. Přestaňte věřit jakýmkoliv českým průzkumům. Oni se lidi ptají třeba tím způsobem, že se jich zeptají, koho by volili, zda Šnajdra nebo Fišera. Většina lidí řekne, že nikoho z nich, že by radši volili Frantu Nováka. Jenže tazatel naléhá, ať alespoň řeknou, kdyby nebylo vyhnutí, koho z těch dvou. A tak lidi neochotně řeknou že Fišer, protože toho Šnajdra ani neznají- a takhle vznikne ten jejich vylhaný výsledek.
Je to fakt, je to ze strany Fišera neskutečná drzost, že se takhle ještě občanům veřejně pošklebuje. Po revoluci byli komouši zalezlí jak krysy v děrách, legitimace okamžitě s hanbou zahodili a strašně se lidem omlouvali, že oni nic, oni muzikanti. Ale teď po 22 letech se už nestydí, teď už se tím div ne vychloubají. Je to tím, že předpokládají, že příští volby snadno vyhrají.

Blažková: Já myslím, že si to fackování ten óbrkokot vymyslel. Oni teď poslední dobou velmi rádi odvádějí pozornost občanů k triviálním věcem, aby zakryli své nové zločinné zákony. Je to přesně tak jak píšete- tahle mafiánská sebranka se nám nepokrytě směje do očí. Všimněte si, jak je komunistický svazák Nečas vždycky v TV vysmátý, jako by byl sám se sebou na 100 procent spokojený. Tihle socioapati skutečně na nás něco chystají, ale mají to nařízeno z vyšších míst, od globálních bankéřů-od Goldman Sachs.

Olas: Ano, zastupitelská demokracie je krok za krokem pomalu a promyšleně nahrazovaná policejním státem. Nejhorší na tom je, že se nic nezmění, ani když v příštích volbách vyhraje ČSSD s komunisty. To je něco, co se již asi rok marně snažím jansmithovi vysvětlit.

254272

01.10.2011 09:18

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Ten pojem Jews byl v 18.století patrně vynalezen schválně. Tak jako v 70.letech minulého století byl schválně vynalezen pojem holokoust. Do té doby tento pojem taky nikdo neznal, což dokazují i všechny komunistické slovníky až do roku 1989. Takže není nic snadnějšího než ignorovat prodejný mainstream a vrátit se v altermédiích ke správným starým pojmům. Asi nejsprávnější pojem je žid s malým ž, protože my přesně nevíme kdo je chazar, ale víme, kdo je věřící člověk, který o sobě věří, že je bohem vyvolený. No a nově a bezdůvodně vymyšlený termín holokoust můžeme nahradit genocídou, která se v historii mnohokrát udála například i na křesťanech, nejen na židech.

254274

02.10.2011 08:06

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

Také zdravím Lin, a samozřejmě máte pravdu, že slovo holocaust nebylo vynalezeno, ale pouze ze starověku vytaženo k novému používání. Tohle všechno bylo již na Zvědavci v minulosti bohatě prodiskutováno, například zde: http://zvedavec.org/nazory-2636.htm

Takže moje chyba, zase jsem pozapomněla, že to slovo existovalo již dříve, ne až v 70.letech. Holt skleróza se kvapem blíží.[smích] Já tady ten poučný příspěvek pana Mirdy rovnou přetisknu: Vnutím se do debaty a upřesním nepatrně podrobnosti ohledně holokóstu, paní Jarmilo. Poprvé se tohle zaklínadlo objevilo v tisku New York Hebrew (židovský plátek) v roce 1919. Mám někde odkaz, ale už je pozdě se přehrabovat v dokumentech. Stručné znění: "s poukázánim na utrpení židů během první světové války, kdy zahynulo 6 milionů židů, se vyzývá světová veřejnost o finanční pomoc. Tento holocaust se již nikdy nesmí opakovat". Asi tak nějak. Čili stejný název (holocaust) a dokonce stejný počet - 6 milionů. Volání však nebylo vyslyšeno. Jednak asi, že světová média ještě nepatřila těm kóšer vyvoleným, ale také - což je pravděpodobnější - založení státu Izrael se nekonalo. Vláda Velká Británie, přestože vydala Rothschildovi Palestinu (viz Balfourská deklarace z roku 1917), tak neměli k tomu oprávnění a zcela určitě - vyčteno z několika pramenů - Balfourská deklarace pozbyla platnosti. Nebyly održeny podmínky ohledně mírového soužití židů a Arabů a vzájemné náboženské snášenlivosti. Nejen, že docházelo již z počátku ke genocidě Palestinců, ale sionisté vyvražďovali - v té době přítomné - členy britské pořádkové kolonizační armády. Byl zavražděn i britský diplomat (na jméno si nepamatuji). První pokus tedy nevyšel, tak se naplánovala druhá světová válka a na řadu přišel fašismus. O tom jsem se již dříve zmiňoval. Tzv. pokus o nastolení NWO - komunismus, fašismus a nyní probíhá náboženská válka, čehož jsme právě svědky. Všechny tyto experimenty byly vypracovány na žádost Rothschilda generálem americké armády - Albertem Pikem.

Proč slovo holocaust nenajdeme v komunistickém slovníku? I o tom jsem již dříve psal, ale zopakuji. VŘSR se sice podařila, ale nevedlo to k založení NWO. Nevyšlo to! Stalin v roce 1944 odmítl nabídku Jacoba Schiffa, hlavního hráče Federal Reserve Bank, která Ruskou revoluci naplánovala a financovala. Stalin neměl zájem, neboť si uvědomil, co bude následovat. Fašismus padl (i Hitler vybočil od původních plánů). Ač to zní neskutečně, komunismus východního bloku se postavil proti snahám imperialismu o nastolení jedné světové vlády. Gottwald nechal na příkaz Stalina popravit 230 členů tehdejší československé vlády (tzv.-zločiny komunismu. Všichni židovského původu). Nejen za ilegální dodávky československých zbraní do Izraele, ale především pro výstrahu. Zamezil tímto nežádoucímu vlivu "jistých zájmových skupin". ...

Automaticky kráceno

254310

02.10.2011 08:08

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Odčinit vinu

Jarmila 88.?.?.?

pokračování:
Zamezil tímto nežádoucímu vlivu "jistých zájmových skupin". Proto se různé výklady příběhů holocaustu v tehdejším Československu nevyskytovaly.

A já bych k tomu na závěr doplnila, že je čím dál zřetelnější, že světu vládne již od starověku spiklenecká skupina lidí, která si předává moc z generace na generaci. Vy sama jste si Lin všimla toho, jak oni s oblibou používají starořecké symbolické názvy pro své minulé i současné prasácké akce, jako například bombardování NATO v Libyi. A tak se mi zdá, že již staří Řekové byli v jejich područí.

254311

02.10.2011 19:03

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Ja s trestem souhlasim.

Jarmila 88.?.?.?

No, já si myslím, že špína jste Vy sám. A Vy to až moc dobře víte.

254323

05.10.2011 19:27

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Dotaz pro pana Radostu

Jarmila 88.?.?.?

Komunisti stíhali občany třeba i za to, že potají množili a rozšiřovali Karla Kryla. Chcete zde zavést zase podobný režim, že zde nebude možná svoboda slova? A studoval jste také jiné genocidy, třeba jak Trocký či Stalin vyvražďoval ruský národ, nebo pouze jen tu jednu?

254574

09.10.2011 16:31

Operace Trojský kůň

RE: Nádherně se do problému svým příspěvkem trefil posluchač Rádia 6, Václav Pankrác!

Jarmila 88.?.?.?

Prosím Vás, nechte toho, máte fakt velmi trapné řeči. Tady na Zvědavci Vám pšenka nepokvete. Janeček = hajzl a hovado.

254865

09.10.2011 18:58

Operace Trojský kůň

RE: Nádherně se do problému svým příspěvkem trefil posluchač Rádia 6, Václav Pankrác!

Jarmila 88.?.?.?

[smích] No a představte si, že považuji za hajzla a hovado i dalšího skvělého miliardáře- Bakalu. No a ta jeho krasotinka tutově získala titul Miss protekcí a podvodem. My jsme s mužem tenkrát nevěřícně koukali- jak to, že zvítězila taková ochechule, když tam byly takové krásky? A teď ještě proberu to zmizení Maťovského, nebo jak se jmenoval. Kráska řekla Bakalovi: Hele ten hňup mi překáží, já chci vést ty soutěže krásek sama. No a Bakala zapracoval- a hňup, který vlastnil soutěže krásek zmizel. Holt to nebyl vyvolenej, byl to jenom blbej Čech, no prostě dobytek.

254880

12.10.2011 14:56

Stevia

RE: Semena?

Jarmila 88.?.?.?

Až si tu stevii na jaře zasadíte, tak abyste nedopadl tak jako já. Letos jsem si ji koupila na farmářských trzích, zasadila na zahrádku- a do rána byla kompletně sežraná slimáky. To je zajímavé, bazalky si ani nevšimli, ta jim nechutná, stejně jako třeba levandule či rozmarýn. Ale stevie nebo mateřídouška, to je pro ně vyslovená pochoutka.

Takže pokud sázet, tak do květináče a nechat na sluníčku v bytě, tam je v bezpečí.

255044

14.10.2011 19:27

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Jarmila 88.?.?.?

Obdivuji Vás pane Kysučane. Jste moje krevní skupina.

255173

15.10.2011 07:47

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To je v pořádku

Jarmila 88.?.?.?

Janko, já už se na Vás nezlobím. Co se dá dělat, jsme oba holt zneuznaní géniové.[velký smích] Přijdete na tu konferenci o přímé demokracii? Podrobnosti se dozvíte zde: http://www.kubata.nazory.cz/clanky/diskuze2.php3

Ono stejně přímá demokracie jenom přes poštu už by byla zastaralá. Mládež chce hlasovat přes počítače. Takže je třeba domyslet systém, aby lidi, kteří by nechtěli hlasovat přes poštu, měli možnost kdykoliv své hlasování provést bezpečně přes počítač. To by mohlo být provedeno podobným stylem, jako proběhlo vyplňování formulářů při sčítání lidí. Tam také lidé měli možnost podat formulář z pohodlí domova elektronicky.

P.S.: Případnou odpověď mi napište na mém webu.

255196

17.10.2011 07:42

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Většinová společnost celého světa již konečně pochopila, že je třeba svrhnout podvodnou zastupitelskou demokracii a nastolit místo ní demokracii přímou.

Jenže jak známo, vládnoucí kapři ( globální „elita“) si svůj rybník nikdy dobrovolně nevypustí. Od nich a od prodejných politických stran se přímé demokracie nikdy nedočkáme. Vzpomeňme si například, jak Věci veřejné před volbami horem dolem slibovali, že budou prosazovat přímou demokracii. A v co se změnili po volbách? Darmo mluvit!!

Proto by přímá demokracie měla spontánně vznikat ZEZDOLA, bez jakékoliv účasti politických stran a prodejných politiků. To znamená nejlépe v nejmenších obcích, kde je dejme tomu jen 500 obyvatel. Tam by se měl vyzkoušet internetový i poštovní model a pokud by perfektně fungoval, mohlo by se přejít na větší obce. Pak by si mohla požádat o interntové přímé hlasování i větši města- a nakonec by se přímá demokracie prosadila celostátně.

255312

17.10.2011 13:41

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

RE: Nazor Spidly v iDnes

Jarmila 88.?.?.?

Já bych ten totalitní diktát přicházející z bankovních domů nepřipisovala tomu, že se naše společnost skládá z blbců. Ale připsala bych to prostému faktu, že hlavou jednotlivý člověk zeď prostě neprorazí. Tatáž křivárna, kde člověk nemá na výběr, byla učiněna i v případě openkrad. Dali lidem jednoduše nůž na krk: buď si pořídíš proti své vůli levný openkrad, nebo si budeš muset svobodně denně kupovat velmi předražené jednotlivé vstupenky na MHD. No a protože lidé umí počítat, tak se musí podřídit a pořídí si openkrad- což byl i můj případ. Skřípu zubama, že mi nebyla dána možnost svobodného výběru, ale nejsem ochotna denně utrácet za MHD stokoruny. Jsem blbec?

No a to samé se děje i v případě nedobrovolných bankovních účtů. Lidé jsou rádi, že konečně v době nezaměstnanosti získali práci a říci zaměstnavateli, že si nepořídí účet, rovná se okamžitému vyhazovu. Jsou pitomí, když za vraty čeká dalších sto chudáků na práci? Podle mě ne. Pouze zde vládne totalita peněz, proti které zatím není úniku. My můžeme projevit občanskou neposlušnost, ale ne tam, kde nás to vysloveně existenčně poškodí. To jsme potom sami proti sobě a jsme blbci a pitomci.

Jak z toho ven? Škodit režimu kde se dá, ale ne tak, že poškozujeme masochisticky a zbytečně sami sebe.

255333

17.10.2011 15:30

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

RE: Nazor Spidly v iDnes

Jarmila 88.?.?.?

Ne, nechápu. Dala jsem příklad opencardu. Mě stojí doprava v opencardu 660 Kč na tři měsíce. Kdybych rebelovala a nechtěla se zapojit do systému, tak bych denně utratila nejméně 100 Kč za jízdenky (jedna stojí na 90 minut 32 Kč). To znamená, že měsíc by mě stál 3000 Kč, tři měsíce 9000 Kč. Co bych tímhle Kateřino získala? Místo 660 Kč platit 9000 Kč? Kdo by na tom získal víc? Já nebo ti zpropadení mafiáni, kteří nám vládnou, a kteří nás ženou jako to stádo přesně tam, kde nás chtějí mít?

My jsme totiž přesně v té samé situaci jako to pověstné stádo dobytka. Stádo dobytka je obehnáno elektrickým proudem- to jsme my v přeneseném slova taky. Když se ale náhodou nějaký neposlušný býk vzepře, tak dostane od honáka bejkovcem přes hřbet a když ani to nepomůže a býk uteče do krajiny, tak ho doženou a odstřelí. Co navrhujete?

Já navrhuji, aby VŠICHNI lidé odmítli chodit volit a žádali přímou demokracii- jinou cestu jak z toho hnusu ven nevidím.

255345

17.10.2011 17:23

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

RE: Nazor Spidly v iDnes

Jarmila 88.?.?.?

Tak já to beru tak babo [smích], že nikdy neodsuzuji občany (nemohoucí dobytek), ale vždy a zásadně jen ty nahoře, co nám vládnou. Je to proto, že jinak bych musela odsuzovat i sama sebe- a to se mi nechce. Já, když jsem naprosto a totálně nemohoucí jako ten příslovečný dobytek, tak samozřejmě nejsem zodpovědná vůbec za nic! Zodpovědní jsou vždy ti honáci, co nás ženou vždycky tam, kam nás přesně potřebují dostat.

Nevidím žádnou výhodu v tom, že bych měla platit 9000 Kč za čtvrt roku za dopravu, zvláště, když na to ani nemám. Pravda, mohla bych chodit do centra Prahy třeba pěšky. To by si ovšem vyžádalo půl dne tam a půl dne zpátky- tudy cesta nevede. Nebo bych mohla jezdit na kole. To se mi ale taky nezdá praktické, zvláště v zimě a s nákupy v ruce. O čem je opencard? Že vědí kde bydlím a že jsem si jejich „službu“ zakoupila. Toť vše. To ještě není čip. Takže konečná úvaha je, že bohužel si musím ten openkrad zakoupit, ať chci nebo nechci.

Jiná situace třeba je, když Tesco zavedlo tzv. clubcard, to znamená, že člověka šmírují, co si kupuje a za to mu občas pošlou slevové kupóny. Tak tady s radostí jsem je poslala tam kam patří a na slevové kupony jim zvysoka kašlu. To je něco jiného, to je dobrovolné a tak by to mělo být u všeho- všechno by mělo být dobrovolné. Jenže prodejní politici nahoře a jejich šéfové banksteři chytračí a začínají nás do něčeho tlačit nedobrovolně násilím a to je zlé.

Nejsem zastáncem údajného menšího zla, proto mě u voleb už nikdo nikdy neuvidí. To samé si čím dál víc myslí i Slováci a to samé si myslí i ten komik z videa (zapněte si slovenský jazyk):
http://dolezite.sk/Volit_nema_zmysel_82.html

Tunel Blanka: Lidi nevěří už nikomu a ničemu, stejně jako já. Jedna falešná sametová revoluce už stačila. Taky nechodím nikam na žádné demonstrace, vždy si řeknu, že to řídí ty svině seshora. Radši si zajdeme s mužem na nějakou zábavu, třeba na žižkovské vinobraní a tak podobně. Tunel Blanka nás nezaujal[smích]

255350

18.10.2011 07:03

Revoluce nejen společenská, parazitismus a symbióza, parazité a hostitelé

RE: Kooperace - to bude krása

Jarmila 88.?.?.?

Jako vždy melete nesmysly, které Vám do hlavy zaseli ne opravdoví, poctiví vědci, ale manipulátoři davů typu Diamonda, Zrzavého, Weisse nebo Uzla. Pravdu má pan Pietro- ale Vy mi nestojíte za to, abych dokazovala, že je tomu skutečně tak. Ne majetek, ale fyzická přitažlivost a láska hýbe mladými lidmi. To jen finanční "elita" nahoře se již několik staletí řídila pouze majetkem a tak se ženili a vdávali kvůli zlatému teleti jen mezi sebou. A ještě se snaží tuto svou nemorální ideologii zavést i mezi lid jako evoluční teorii a tvrdit, že být hamižná a vypočítavá mají všechny ženy v genech. Fuj!Fuj! Fuj! Třikrát fuj a hanba všem prodejným manipulátorům.

255379

19.10.2011 07:03

Revoluce nejen společenská, parazitismus a symbióza, parazité a hostitelé

RE: Kooperace - to bude krása

Jarmila 88.?.?.?

Velmi trefně řečeno.[smích] Víc není třeba nic dodávat.

255477

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 763 304