Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.09.2010 19:47

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu... (z Čech)

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Vtipné, vtipné. [smích] Ale zapomněl jste na tu nejdůležitější věc. Takže jestli dovolíte, tak to shrnu ( i bez předkožky): Na vině je Franta i Pepa a to snad nepopřete.

228852

28.09.2010 07:39

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu... (z Čech)

Jarmila 88.?.?.?

Ti dva nejsou ve sporu, oni spolu spolupracují. To oni jsou tím, kdo se již celá staletí směje. Ten kdo je věčně ničen, podváděn, okrádán a posílán do válek proti sobě navzájem je lid-většinová společnost. Čili společnost dnešního světa je postavena tak, že proti sobě stojí 1 procento vysmátých superboháčů a jejich lokajů a 99 procent obyvatelstva, s kterým je nakládáno jako s dobytkem.

228880

28.09.2010 08:55

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu... (z Čech)

Jarmila 88.?.?.?

Asi pánbůh, ne? [chechtot]

228886

30.09.2010 19:45

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Aby nebaštili,

Jarmila 88.?.?.?

Když on ten Franta jezuita je s tím Pepíkem judaistou skutečně nějak divně spolčen a propojen.[velký smích] Si vemte takového Kradlouska (tak ho pojmenovali diskutéři z Novinek). Údajně je to křesťan, ale na internetu diskutéři tvrdí, že je to žid. A teď babo raď, co je ten člověk zač. Já bych ovšem řekla, že je to typický mafián jak vyšitý. Jsem se dozvěděla, že nejen že byl zavražděn ten jeho příbuzný Kašák, nebo jak se jmenoval, ale i jeho dvacetiletý syn. Asi chudák taky něco na Kradlouska věděl.

229061

01.10.2010 12:10

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Aby nebaštili,

Jarmila 88.?.?.?

Prosím Vás, jaký pindík. Vždyť on sám o sobě je obří úd- a to je pravda pravdoucí, ze všech možných hledisek.

229096

03.10.2010 16:09

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

To je sice pravda, že server Zvědavce je v cizině, jenže nezapomeňte na to, že ONI mají něco za lubem. Mějte stále na paměti, že to jsou zkorumpované a podlézavé svině a že možná mají v úmyslu českým občanům znepřístupnit Zvědavce. Jako důvod by uvedli, že byl pan Stwora odsouzen za popírání holokoustu a tudíž jsou jeho stránky pro české občany nevhodné. Mě stačilo vidět toho prokurátora, abych si udělala obrázek jací tajtrlíkové dnes už zase poklonkují režimu. Soudce Vosmanský byl možná charakter, tudíž musel z kola ven. Pár serverů již zmepřístupnili- konečně v tom mají dlouholetou praxi už z dob socialismu, kdy nám rušičkami rušili Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky.

229240

03.10.2010 20:37

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Nějak Vám nerozumím. Mohl byste svůj názor nějak víc rozvinout a vysvětlit mi ho víc po lopatě? Že by za tím vším byli jezuiti nebo Maltézští rytíři?

229260

04.10.2010 07:27

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Jste si tak jist?

Jsem si vědoma toho, že se zde hraje mnoho nečistých her zároveň, do kterých já nevidím. V každém případě zde ale začíná být něco hodně špatně, když je kluk zavřený na tři roky natvrdo, za to že zapíval písničku a holka sedí ve vazbě za to, že nalepila pár samolepek na sloupy. To už jsme si všeho užili v totalitě za komunistů- a teď to má zničehonic pokračování?

Kdo je zde ten mocný hlavní cenzor, který určuje, co je trestné a co ne? Jak to, že všichni tak rychle a pružně reagují na nějakého udavače Jakeše z LA, ale na jiná trestná oznámení nereaguje nikdo? Kdyby rodiče podali trestní oznámení na známé vymývače mozků Weisse, Uzla a Fifkovou, že se snaží svou zvrhlou sexuální příručkou zničit nevinné dětství statisícům malých dětí, reagoval by někdo na toto trestní oznámení?

229290

04.10.2010 13:06

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

To není vše tak jednoduché, jak tvrdíte. Oni neví, kolik lidí ve skutečnosti na Zvědavci pracuje. A je dobře, že to neví. Kdyby, jak Vy říkáte, pana Stworu zavřeli, tak by riskovali, že Zvědavec by stejně fungoval dál. Z pana Stwory by byl hrdina a oni by měli z ostudy kabát, jak by se tak o nich na Zvědavci pořád jmenovitě psalo, co jsou za bezpáteřní svině. Takže pro ně je výhodnější pana Stworu formálně odsoudit a hned poté českým občanům znepřístupnit Zvědavce.

229303

04.10.2010 17:41

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Ne, já si vůbec nemyslím, že jsou blbí. Naopak si myslím, že jsou neskutečně rafinovaní a mají chování davu přesně vědecky zmapováno a matematicky propočteno. Až dosud nechávali lid vykecávat se na internetu do sytosti, jak si dav zamanul, s tím, že si stejně dělali co chtěli, bez ohledu na názory lidu. Nyní jako by se rozhodli z nějakého důvodu pro jinou taktiku. Připadá mi, jakoby chtěli lid co nejvíc naštvat a vyprovokovat ho k nějakým bouřím, nebo ho dokonce násilně dokopat zase k nějaké válce.

229316

05.10.2010 07:41

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Ano, je to všechno přesně tak, jak jste napsal pane jansmithi. Konečně nám všem došlo, že ne peníze a mezinárodní bankéři vládnou světu, ale proradní katolíci a maltézáci, kteří ty bankéře vodí jako loutky na provázku.[smích]

P.S.:Ten odkaz mi nějak nefunguje, zjeví se tam Not found.

229364

06.10.2010 07:23

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Vzniká zde otázka, kdo je zločinec. Zda nadřízený, který dává příkazy podřízenému, nebo podřízený, který musí poslouchat nadřízeného. Naskýtá se odpověď, že za vše může ten nadřízený. Já ale tvrdím, že pokud podřízenému nejde o život, tak jsou vinni OBA, nadřízený i podřízený.

Česká justice se již opět chová jako zločinci, když chce soudit za názory. Za komunistů jsme věděli, že se justice musela řídit komunistickými příkazy, a tak existoval zákon 100 o pobuřování, kdy měla justice umožněno vládnoucími komunisty zavírat občany za jejich názory. Teď se zákon jmenuje jinak a justice zavírá občany za názory zas. My ovšem přesně nevíme, kdo teď ovládá justici, když to už nejsou komunisti?

V konečném důsledku je to ale jedno, protože slušný soudce, pokud mu nejde přímo o život, se těchto s-raček v žádném režimu nezúčastní a radši odejde do ústraní. Ovšem kariérista, který jde přes mrtvoly, se klidně začne chovat jako hovado. To byl případ mladé Brožové, která se chtěla zavděčit svým nadřízeným a klidně pomohla odsoudit Horákovou na smrt, ač nemusela. A i případ mladé Horváthové, která se rovněž chtěla zavděčit svým nadřízeným, a na smrt nemocného Wonku poslala zpět do vězení, ač nemusela.

Podívejme se třeba na takového hygienika Víta. Dnes má z ostudy kabát, a přesto se drží křečovitě své funkce jako přisáté klíště. O život mu rozhodně nešlo, stačilo jen odstoupit z funkce, když ho nadřízení nutili k tomu, aby občanům nutil jedovaté vakcíny proti prasečí chřipce (mnoho lidí má teď z této vakcíny doživotní následky). Zůstal by slušným charakterním člověkem, ale on dal přednost vysoké funkci a prebendám z toho plynoucím. Čili tento člověk je vinný a chová se jako zločinec, nejen jeho vyšší nadřízení.

229426

06.10.2010 15:48

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Hlavní potíž je ve špatně nastaveném mocenském systému. Ten celosvětový mocenský systém je nastavený tak, že vyhovuje vládnoucí světové zvrhlé „elitě“ (tomu všemocnému dohlížejícímu oku ve špičce pyramidy). Ale nevyhovuje, ba přímo ničí, normální většinovou společnost (zbytek pyramidy, násilně odseknuté od té špičky).

Společnost se skládá z 90 procent poměrně slušných lidí a z 9 procent bezcharakterních tvrdých kariéristů a 1 procenta deprivantů. Vládcům světa se náramně hodí jako výkonný nástroj proti těm 90 procentům slušných lidí (opovržlivě nazývaných ovcemi), těch 10 procent bezcharakterních. Pečlivě je vyhledávají, vyzobávají je ze společnosti jako rozinky a nasazují na všechna klíčová místa. Tohle jim umožňuje podvodná zastupitelská demokracie, kde si do vyhlédnutých zemí nasadí do všech klíčových pozic (včetně soudnictví) své dokonale kádrově prověřené poslušné loutky- lokaje.

A tak se normální lidi pořád diví, jak je možné, že do klíčových pozic nastoupí vždy ti největší bezcharakterní hajzlové, místo aby tam byli ti nejlepší a nejschopnější z nás. Je to tím, že hajzlů na výběr mají vládci světa na skladě dostatek. Když uvážíme, že je nás 7 milionů dospělých voličů a každý desátý je ta vhodná „rozinka“, tak to dělá 700 tisíc rozinek. Z těch 700 tisíc, dejme tomu, jen každý ze sta je pro ně vhodný jako kandidát na nejvyšší politickou, či jinou klíčovou funkci. To dělá 7000 lidí. No a těchto 7000 bezcharakterních, všehoschopných lidí, bohatě pokryje poptávku „světové elity“ po rozinkách, čili dokonale zkorumpovaných a poslušných lokajích. Tolik matematická zákonitost.

Jedině přímá demokracie, alespoň taková, jaká existuje ve Švýcarsku, utne celý ten zrůdně nastavený systém, kde na všech frontách mají přednost hajzlové před slušnými.

229447

06.10.2010 16:04

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

V socialismu existoval takový oblíbený slogan, že pokud nejde o život, jde o hovno. Proto jsem napsala, že pokud podřízenému nejde o život, má možnost se chovat nadále charakterně, i za cenu, že ztratí svou výhodnou pozici. Nemluvila jsem o užitečných idiotech, to je jiná kategorie, mluvila jsem o vědomém prospěchářství, kdy ten člověk moc dobře ví, že se zpronevěřuje slušnému chování. To se týkalo i těch 1,5 milionů komunistů v Československu, většina z nich moc dobře věděla, že jsou prospěcháři, málokdo byl ve straně, že by tomu věřil. A taky je mi jasné, že zde komunisti a jejich potomci vládnou dodnes, že se své moci nikdy nevzdali. To jsou všechno právě lidé, kteří patří do těch 10 procent bezcharakterních, jak jsem to teď popsala panu HHBB. To jsou ti poslušní lokajové, ty loutky, které budou vládcům světa sloužit až do roztrhání těla, jen když sami z toho urvou kus žvance a moci pro sebe.


Ano, pan Vít je také typický lokaj mocných, nikoliv užitečný idiot. Třeba taková polská ministryně zdravotnictví veřejně prohlásila, že si Polsko neověřené vakcíny na triko neveme. Tu si ovšem připosraný lokaj Vít za vzor nevzal.

229448

07.10.2010 12:13

Odešel člověk a kamarád

RE: Musím reagovat

Jarmila 88.?.?.?

Díky Kateřino za optání, mám se dobře, ale momentálně tady hořce pláču za Davida. Proč to ten kluk udělal? Vždyť ještě v úterý se normálně bavil na Zvědavci. Neměl si tu pistoli kupovat, to svádí ke zkratkovitému jednání. Já vím, je Vám z toho taky moc smutno, proto používáte silácké výrazy. Abych pravdu řekla, taky mě v jednu chvíli napadlo, že lidé, kteří se víc angažují na Zvědavci, nějak podezřele špatně dopadají. Ale hned jsem tu myšlenku zavrhla. Je to prostě tak, že je na světě příliš mnoho zla, jak píšete, které se nevyhýbá ani Zvědavcům.

Moc Vám blahopřeji k Vašemu vítězství, alespoň jedna pozitivní zpráva. Držím Vám palce a ať Váš Andílek prospívá do krásy a má stálý důvod se na svou mámu šťastně usmívat.

229515

08.10.2010 07:48

Odešel člověk a kamarád

RE: Fatalita

Jarmila 88.?.?.?

Ano Ajo, je to tak, David neunesl špínu současného světa. Někomu k životu stačí, když se jako prase válí v bahně, rochní se a hrabe majetek pod sebe. Do upadajícího světa mu nic není, je slepý a hluchý, je maximálně spokojený, že žije v teplé špinavé stoce plné krys a potkanů, neví, že by svět mohl vypadat jinak, kdyby byl systém nastaven jinak. Existují ale také jiní lidé, než chrochtající prasata u koryta, kteří nemohou žít v pekle, protože svou existenci prožívají uceleně- asi jako kdysi zrovna i Karel Kryl. To co trápí a sužuje celé lidstvo, to trápí a sužuje i je. Vzpomínám si, jak byl David velmi nemile překvapen, když jsem zde na Zvědavci popisovala, jak nám chemtrails zde v Česku již ničí přírodu. Nemohl takové zhovadilosti uvěřit, že by se vládci světa rozhodli postřikovat nás a přírodu jedy a těžkými kovy, jak nějaký hmyz.

229555

08.10.2010 20:30

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Jarmila 88.?.?.?

Málem se stalo pane Lhotáku, že jsem s Vámi chtěla výjimečně souhlasit- a tu máš čerte kropáč, Vy jste mi to zhatil. Píšete, že pro to Vaše bájné svobodné společenství, nezávislé na Systému, by byly největším problémem ženy. Tušíte to správně, bodejť ne, když jste si to ve svých minulých článcích představoval tak, že i v tom svobodném společenství by ony byly také nadále jen poslušnými otrokyněmi. Děkuji nechci, to už radši útěk do zajištěného otroctví než do toho nezajištěného, když mi nechcete dopřát stejnou svobodu jako mužům.

229655

08.10.2010 20:34

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Jarmila 88.?.?.?

Moc krásně jste to napsal. Díky.

229657

11.10.2010 13:36

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Jarmila 88.?.?.?

Davide nezlob se na ni, ta ženská je nepříčetná.

229814

11.10.2010 14:53

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Jarmila 88.?.?.?

A ještě něco Strigo. Představte si, že byste si hodila laso a první co bych udělala, by nebylo to, že bych Vás s lítostí oplakávala, ale neprodleně bych nelítostně začala na Zvědavci rozebírat Vaši soukromou situaci, proč jste si nikdy nepořídila děti a proč jste ve svých čtyřiceti letech byla bez chlapa. Nikdo by mě v mém řadění nezastavil a pokud by mi někdo oponoval, že se se to momentálně nehodí, vytahovat takové věci, tak bych se nenechala v žádném případě zviklat a neúprosně bych pokračovala ve svých soudech dál. Že jste se upnula jen na psy, protože s muži jste patrně nedovedla žít, nebo spíš oni s Vámi pro Vaši neústupnou, tvrdou a zlou povahu. A že tutově i ti psi s Vámi trpěli, protože jistě intuitivně tušili, že jakmile by onemocněli, nebo přišli o nohu, ihned byste je dala utratit.

229818

11.10.2010 15:01

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Jarmila 88.?.?.?

Jo a ještě něco: Věřte, že za Vás by mi z oka neukápla ani slza.To mi tedy věřte!!

A Davídkovi posílám na zítřejší poslední pouť tuto píseň:
http://www.youtube.com/watch?v=zGOLf9CIZLk

229819

11.10.2010 15:45

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

Jarmila 88.?.?.?

Jo, soudit umí každý hňup, ale chápat lidi, to už umí méně lidí, a to i v případě, že vystudují sociologii. Před 20 lety jsem zažila velké trauma v souvislosti se sebevraždou kluka, kterého jsem znala z veselé party, která se vyskytovala u mých příbuzných. Byl velmi chytrý, sečtělý a citlivý, byl to ženatý čtyřicátník, který měl tři děti. Po revoluci ale přišel o práci, začal mít trvalé zdravotní problémy s páteří a s manželkou si přestal rozumět, žil s přítelkyní. Zabalil to, jednoho dne zmizel a už ho nikdo nikdy nenašel. Přišlo mi to tak líto, že tak skvělý kluk už není, že jsem z toho měla 14 dní depresi, jakou jsem do té doby nikdy v životě nezažila. Od té doby vím, jak vypadá deprese- je to tak strašný stav, že to nikomu nepřeju. Přesto že ten kluk způsobil bolest svým rodičům, přítelkyni, přátelům, mně, svým dětem, nikdy mě nenapadlo ho za odchod ze světa odsuzovat. Lidi nejsou povinni za každou cenu žít, když nechtějí a došli k závěru, že život za to nestojí. Nejsou povinni nikomu skládat účty, je to jejich život a jejich svoboda.

229822

15.10.2010 09:18

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Přečetla jsem si diskusi pod tím článkem a zaujmul mě tam tento příspěvek:
Všem hloupým příznivcům Ahmadineřáda - zajeďte si do Íránu, já tam byla. Je to totalitní stát, lidé se bojí, umírají v celách, ženy nemají práva... Víte jak popravují ženy? Ten úžasný režim je nechá rozstřílet ale před tím je nechá zašít do pytlů, aby náhodou vojáci neviděli jejich ženskost a necítili lítost nebo chtíč. Je to ubohý a odporný režim. A vy jste taky ubozí a ohavní.

Projev Ahmedinežáda se mi líbí, ale nelíbí se mi, že je prezidentem tvrdého totalitního režimu. Každý ať si napřed zamete před svým vlastním prahem, pokud chce kritizovat jiné.

230023

15.10.2010 10:51

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem v Iránu nikdy nebyla a ani to netvrdím.[smích] Zveřejnila jsem zde jen jeden příspěvek z diskuse, která se nachází pod článkem iDnes, na něhož tu zanechal link pan Erik Sedláček. Samozřejmě, že nemám tušení, jestli je to pravda, že střílejí své občany zašité v pytlích. Třeba je to sprostá pomluva. Co však sprostá pomluva není, je to, že občané Iránu musí vyznávat islám POVINNĚ, že jejich víra není dobrovolná. V tom případě, moje tvrzení, že Irán je totalitní stát je pravdivé. Taky jsem se dočetla, že skutečnými vládci jsou Chamenei a náboženská skupina kolem něj, kdežto pan Ahmedinežád se jim jen hodí do krámu, asi jako třeba figurka Obama.

Vůbec nepochybuji o tom, že lid Iránu je milý a pohostinný. Četla jsem to z více pramenů. Také kreslený film Persepolis na mne zapůsobil a přesvědčil mě o tom, že lidé v Iránu jsou stejně mírumilovní, toužící po lásce a štěstí, jako většinová společnost kdekoliv na světě.

230031

15.10.2010 14:26

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Je to všechno příliš složité, proto Vám odpovím až zítra, teď nemám čas.

230044

15.10.2010 14:27

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Bať, bať, totalita jako totalita....
A zde jste vyhrál pane steve jeden perský břišní tanec[smích]:
http://www.youtube.com/watch?v=0r9WWnUQhbU&NR=1

230045

15.10.2010 16:42

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že jsou v Iránu podobné poměry jako v Egyptě. To znamená, že tam existuje mravnostní policie, která dohlíží, zda jsou Iránky dostatečně zahalené a Iránci dostatečně zbožní a mravní. Pokud jsou ty poměry podobné jako v Egyptě, pak je Irán také typický policejní stát, kde si běžný občan nesmí s prominutím ani uprdnout. Je na všech frontách policejně bedlivě hlídaný. V Egyptě jsou přísní i k turistům. Vydala jsem se s mužem do vedlejšího hotelu, že si tam pokoupíme v obchůdcích. Hned se na nás vrhla policie a táhla nás zpět jak nějaké zločince. Čili není to tak jak Vy říkáte, že islám v Iránu je na tom podobně jako křesťanství ve Vatikánu. Není. Mezi muslimskými zeměmi jsou obrovské rozdíly. Například v Turecku a Tunisu je islám dobrovolný- tam to můžete přirovnat ke křesťanství. Ale v jiných muslimských zemích panuje tuhá náboženská totalita, přikázáná násilím seshora, podpořená policajty, a to je i případ Iránu.

Ano, Reza Pahlaví byl typický poslušný poskok a loutka americké a izraelské oligarchie. Proto je nepochopitelné, že ho nechali padnout. Je to přímo velká záhada. Pokusím se vysvětlit proč- ale předem říkám, že je to můj osobní názor. Ovšem ten názor zastává i několik dalších Zvědavců a spočívá v tom, že všechna tři monoteistická náboženství jsou řízena z jediného centra. Tomu centru je srdečně jedno, jestli jsou ovce ovládány s pomocí judaismu, křesťanství či islámu- důležité je, že jsou ovládány!! A proč to centrum nechalo odstranit Pahlavího? Protože se jim přestalo líbit, že za jeho vlády celý Irán příliš zesvětštěl. Ženy chodily v minisukních a malovaly se, muži kašlali na zbožnost. Oni ale potřebovali z nějakého důvodu dostat celý Irán zpět pod tuhou totalitní kontrolu. Víme, že žádné revoluce ve skutečnosti neexistují, jsou to vždy puče boháčů. Který boháč tedy financoval „revoluci“ proti boháčovi Páhlavímu? To si dosaďte sám, zejména když jste sám napsal, že se k němu celý Západ z nepochopitelných důvodů obrátil zády, ač to byl tak přičinlivý slouha.

Si vemte, jaká je americká oligarchie velký přítel Saudské Arábie. A to bez ohledu na to, že je to nejkrutější totalitní stát světa, kde se usekávají ruce za krádež a kde ženy jsou otrokyně mužů. Je také velkým přítelem Kosova, kde kosovští mafiáni prodávají orgány Srbů. Ovšem Afghánistán, Irák a Irán jim vadí. Tam by chtěli dosazovat demokracii. Přitom jak do Afghánistánu, tak do Iránu to byli právě oni, kdo tam dosadili zpět náboženský středověk. Proč? Nu přece proto, aby tam mohli dlouhodobě a nekonečně válčit a rýžovat z toho všeho neskutečné prachy.

230050

15.10.2010 20:12

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Já tedy nevím, mé vědomosti o Iránu jsou díky prolhaným a prodejným mainstreamovým masmédiím velmi kusé a tristní. Z doby Chomejního jsem si přečetla knihu Bez dcerky neodejdu a viděla i stejnomenný film. Hrůza!! Manžel, pán tvorstva, mlátil svou manželku jak se mu zlíbilo. Byla to pravda nebo lež?

230061

15.10.2010 20:16

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Je mírně řečeno nelogické aby ti, kteří mohou naprosto nerušeně vytvářet peníze ze vzduchu, byli nuceni je ještě navíc vydělávat válčením.

Přečetla jsem si nedávno na Novinkách, že Německo teprve nyní definitivně splatilo dluh za první světovou válku. Dokdy bude splácet tu druhou světovou válku zatím nic nenapsali. Jisté je, že ve válce se zničí neskutečně mnoho šíleně drahé vojenské techniky. Když jsem tak pozorovala v TV, jak v jednom dni naši čeští letci v Anglii zničili třeba 30 letadel za den (na lidských životech nezáleželo), tak ta letadla představovala neskutečné prachy, stejně jako dnes. Co gripen, to miliarda.

230062

16.10.2010 14:32

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Vložený obrázek

Každý mnohobuněčný organismus v přírodě je zkonstruován tak, že se skládá z řídící hlavy a z těla, které tu hlavu poslouchá. Čili na tom by nebylo nic nenormálního, že i mnohobuněčné lidstvo má svou řídící hlavu, své „kukadlo na vršku“. Nenormální je na tom to, že ta řídící hlava není součástí toho těla. Že se separovala zvlášť, že je od těla (lidstva) striktně odseknutá- že tam prostě neexistuje mezi tou řídící hlavou a tělem žádná oboustranná zpětná vazba. A to je přesně ta zabudovaná systémová, strukturální chyba od samého začátku.

Představte si člověka, jehož „chytrá hlava“ rozhodne, že není třeba se do dvacetistupňového mrazu obléci, že se půjde proběhnout do lesa jen tak nahý. Odvetou celého organismu bude to, že hlava i tělo těžce onemocní. Řídicí hlava se ze svého blbého rozhodnutí poučí a příště již nikdy neporučí tělu, aby běhalo po lese nahé. U řídící hlavy lidstva je to však jiné. Oboustranná vazba mezi kukadlem na vršku a zbytkem populace totiž neexistuje. Hlava s tělem je spojena pouze jednosměrným kanálem, s jehož pomocí vysává z těla živiny a dává tělu rozkazy. Výsledek je ten, že tělo je neustále oslabováno, jak jej parazit furt vysává, kdežto parazit- řídící hlava jen vzkvétá. A když dá tělu příkaz, že má běžet do lesa nahé, tak to dopadne tak, že tělo těžce onemocní a trpí, kdežto hlava je v pohodě a nedělá si z toho žádnou hlavu, protože na rozdíl od těla si sedí v teple a pohodlí.

Jaké z toho plyne poučení? Že nestačí si udržovat SVOU vlastní čistotu, že je potřeba nějakým způsobem svrhnout tu ničemnou parazitickou hlavu s očkem na vršku. Protože k čemu je Vám Lin Vaše vlastní čistota, když Vás parazit pošle do války, zničí Vaše celoživotní úspory, nebo na Vás postřikuje chemtrails, či viry laboratorní chřipky, atd.,atd.

230108

16.10.2010 14:46

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Prý je psáno v Koránu, že nejlepší je to po ránu. A prý je tam také napsáno, že muž smí bít svou ženu. Takže ano, idioti se najdou všude- jenže muslimové na rozdíl od západních mužů mají dovoleno své ženy bít.

Nevím jak u Vás, ale v naší rodině máme dvě hlavy a dva krky. Víc hlav víc ví, dva jsou víc než jeden a v jednotě je síla.

230112

17.10.2010 08:55

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Teď jsem si uvědomila, že jsem se včera dost dobře nevyjádřila, neboť jsem svou myšlenku nedokončila a snad proto jsem Vás neoslovila.[smích]

To je jasné, že nestačí tu parazitickou hlavu jenom svhnout, protože místo ní okamžitě naskočí jiná parazitická a deprivantská „elita“. Je potřeba zrušit to špatné systémové nastavení společnosti.A to se dá zlikvidovat jedině tak, že se v celém světě zavede přímá demokracie, jaká existuje ve Švýcarsku.

Píšete, že hlava nerozhoduje o procesech v lidském těle. To je do jisté míry pravda, že mnohé procesy v těle fungují automaticky nezávisle na hlavě, srdce pumpuje krev a žaludek se taky neptá na povely z mozku. Naše společnost také dál setrvačně fungovala, aniž si všimla, že nahoře je půl roku bezvládí, jak se ČSSD s ODS hádá o koryta. Ovšem v konečném důsledku česká vláda-hlava naše životy ovlivňuje fatálně a né že ne. Nechali nám rozkrást průmysl, zavinili velkou nezaměstnanost, chtějí nám sem nasadit radarové středisko, ožebračují nás o poslední sociální jistoty, mají v úmyslu rozkrást i zdravotnictví, ještě víc rozvrátit školství, atd.atd. Takže ano, uznávám, že vlastní čistota a zachování si lidství jsou také důležité. Ale tady nejde o to, že se smrti nevyhneme, tady jde o to, aby se nám žilo dobře a příjemně. Abychom se furt díky těm zkorumpovaným šmejdům nahoře netřásli strachy o svou existenci a prožívali tak nehodnotný a smutný život, který ani nestojí za to žít.

230145

17.10.2010 21:01

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Se mi zdá, že jste velký filosof. To jste na to přišel sám, že ve vrcholu pyramidy je místo oka kosočtverec? No a ty řitní otvory mě dorazily,je třeba zapomenout na to, že někteří lidi mají hlavu.

230167

18.10.2010 07:17

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Já tu pyramidu chápu tak, že to voko NENÍ BOŽÍ. Ale je to elitní páprda, kterého bude v blízké budoucnosti MOŽNÉ SESTŘELIT.[smích] Tato „elita“ bude zbavena své neomezené totalitní moci tím, že budou odstraněny systémové strukturální chyby v řízení. V čem ty chyby spočívají, jsem již popsala výše. Pyramidový systém neomezené moci je velmi špatný systém řízení, měl by být rozbořen a nahrazen celosvětovou přímou demokracií, kde každá lidská bytost bude mít svůj kousek rozhodovací moci.

230188

18.10.2010 16:35

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Prostě se na toho páprdu vybodněte a přemýšlejte, jak ho přestanete živit a první předpoklad je, že se nebudeme vůči němu vymezovat a budeme na něj dlabat i s celým „NWO“

To není tak jednoduché, vybodnout se na ty, co nám vládnou. Každý jednotlivý člověk připomíná buňku v těle, která je do tělesné tkáně pevně zabudovaná. Je pevnou součástí všech tělesných procesů, nemůže se svobodně vymknout z těla a žít si po svým. Stejně jako člověk neuteče společnosti ze spárů a nemůže si dělat, co si zamane. To by šlo, kdyby nemusel jíst, neměl žádné další potřeby a taky aby společnost ho respektovala a nechala ho na pokoji. Vzpomněla jsem si, jak jeden pár utekl od civilizace, žil v domku na samotě a své dceři dali jméno Bouře, protože se narodila v bouři. Hned přišly sociální pracovnice, dceru jim zabavily a šouply do ústavu, přestože se o ni vzorně starali- a to jenom proto, že si chtěli žít po svým.

Já se domnívám, že ta mocenská pyramida je dokonale a promyšleně vypracovaná, takže momentálně zatím nemáme šanci ze spárů vládců uniknout. Pokusím se nastínit, jak to mají všechno mazaně vymyšlené. Na planetě je zhruba 200 států. Pro každý jednotlivý stát mají vládci světa vymezeno 20 klíčových hlídačů. To dělá pro celý svět pouhých 4000 klíčových lidí. Takže v každém tom státě mají 2 klíčové lidi pro tisk, 2 pro armádu, 2 pro policii, 2 pro politiku, 2 soudnictví, 2 průmysl, 2 bankovnictví, 2 náboženství. Proč zrovna dva lidi? Oni vyberou dva zednáře, kteří se nesnášejí a ti se vzájemně hlídají a donášejí na sebe. Tak mají jistotu, že jim oba dobře slouží. Každý ten vrcholný lokaj (zednář) má pod sebou asi 50 nižších, velmi dobře placených lokajů. Takže pod každou tou dvojicí k sobě vzájemně antagonistických nejvyšších zednářů slouží 100 oddaných nižších poskoků, kteří se svého výnosného místa drží zuby nehty. V tisku to jsou například VŠICHNI šéfredaktoři a to vysvětluje, že všichni píšou tak servilně a jako jeden muž. Dostávají prostě příkazy shora od nejvyšších šéfiků, kteří jsou napojeni na globální vládce. Proto když globální vládce rozhodne, že se začne šílet kolem prasečí chřipky, nebo globálního oteplování, tak vydá rozkaz nejvyšším dvěma šéfikům(zednářům) ve všech zemích, ti dají rozkazy šéfredaktorům a hysterie může začít.

Takže abych to shrnula, když v každé sféře mají svých pouhých 100 poslušných nohsledů, tak na celý stát jim vlastně celkem vystačí pouhých 1000 lokajů a mají ten stát dokonale v hrsti. Deset milionů bezmocných občanů proti jednomu tisíci vysoce postavených lokajů. To se potom není co divit, že takový ředitel ČEZu Martin Roman bere tak úděsné prachy, vždyť je to za to, že i on patří mezi těch 1000 klíčových lokajů.

230198

19.10.2010 07:29

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to moc hezky, což o to.... ale něco mi na tom nesedí.[smích] Nesedí mi na tom to, že připisujete stejnou sílu miniaturnímu bezmocnému hráči, který stojí proti velkému mocnému hráči. Drobné včeličce z lídlu dáváte stejnou sílu jako papalášům nahoře, kteří tvoří zákony. Exekutoři lepí nálepky na pračky a socprc rodičům děti zabavují, protože jim mu to zákony umožňují. Čili 99,9% občanů se musí řídit tím, co pro ně vymyslí 200 zkorumpovaných poslanců. A těch 200 zkorumpovaných poslanců se zase řídí několika zkorumpovanými úředníky z Brusele a těch pár zkorumpovaných úředníků z Brusele se zase řídí tajnými pokyny ještě z vyšších míst, až odněkud z výšin bílého domu či vršku Jeruzaléma.[smích] A to je přesně ta pyramida moci, proti které nejen naši občané, ale prakticky celé lidstvo je bezmocné. Široké vrstvy obyvatelstva zatím nemají v rukou sebemenší páku, jak tuto umně vystavenou Pyramidu moci rozbít.

Takže to není o tom, jak píšete, že je to je systém, kde si největší každodenní peklo dělají lidi sami sobě navzájem bez ohledu na výši svého bidélka. Ale je to o tom, že lidi mají seshora nalajnovaný život a nemohou se proti tomu sebeméně bránit. Bránit se mohou výhradně jen občané Švýcarska, kteří kdykoliv těm nahoře zatnout tipec, když vytvoří jakýkoliv blbej zákon. Ostatní občané z jiných zemí trpí v podstatě v těžké totalitě, neboť zastupitelská demokracie je podvod na entou a neřeší vůbec nic. Jakékoliv volby jsou směšnou fraškou a zdá se, že občané znovu a znovu doufají, že když půjdou k volbám, tak něco změní. Ne, nezmění vůbec nic, vyhrají tak leda z koláče díru a z opice řiť, jak říkávala moje máma. Proto stále pořád dokola tvrdím, že jedině Přímá demokracie může napravit poměry a rozbít světovou totalitní pyramidu moci.

230219

19.10.2010 14:18

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Bylo to v Hurghadě. Měli jsme to štěstí, že jsme mohli z balkonu pozorovat egyptskou svatbu. Dříve ale než začala, přicházelo do hotelu množství pozvaných svatebčanů. Přicházeli jsme zrovna s mužem k hotelu, když v tom vyskákali z auta policajti (mravnostní policie) a postavili se ke vchodu. Kontrolovali všechny přicházející ženy, zda jsou správně zahaleny. Bylo to až směšné, jak loupli po mě okem, když jsem polonahá vcházela do hotelu vedle těch naparáděných zahalených mumií.

V Egyptě jsou dokonce tři druhy policie. V bílých uniformách je asi státní, pak vojenská se samopaly a pak ještě jakási místní. Nemáte pravdu, v Egyptě se ani turisté nemohou pohybovat volně, kde si zamanou. U vchodu do každého hotelu je ochranka, která turisty, kteří by si chtěli zajít do toho hotelu třeba na kafe, ale nejsou tam ubytováni, nepustí.

Není nadto si lámanou angličtinou popovídat třeba s prostým prodavačem. Od prostých lidí se totiž dozvíte nejlépe o jejich životě. Říkal nám, že dnes už Egypťani nestojí o to mít hodně dětí. Že většině z nich stačí jen dvě děti a víc ani noha. Protože je těžké pak se o rodinu starat a uživit to všechno. Pak tam byl jeden průvodce, který uměl dokonce česky. Jeho móresy se mi ale nelíbily. Chlubil se, jak ho manželka musí slepě ve všem poslouchat, namyšleně se pochechtával, jak to mají v Egyptě muži dobře zařízeno a co všechno mají od režimu dovoleno. Panu Lhotákovi by se asi velmi líbil.[smích]

Nemyslím si, že bych neměla dostatek zdravého selského rozumu a vyjadřovala se nevyváženě. Jestliže dodnes i v Iránu mají muži oficiálně dovoleno své manželky mlátit, pak budu vždy proti takovému režimu remcat, že je to režim totalitní.

Co se týče Páhlavího, kdyby ho západ podržel, nikdy by tam žádná náboženská revoluce nevznikla ani náhodou. Jenže západní oligarchie ho potopit chtěla, a proto se to stalo.

230243

19.10.2010 14:33

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Nějak jste mi zapomněl podrobněji popsat pane HHBB, jakou moc může projevit včelička-prodavačka z lídlu, jakým konkrétně způsobem může vyšachovat včelaře, či lídlového manažéra.[smích] Poraďte! Popište!! To mi fakt není jasné, jak se může obyčejný člověk bránit zvůli silnějším.

No, nebudu to dále tajit, pan Stwora mi slíbil, že mi zde v blízké době zveřejní mou Přímou demokracii. Abyste si předem připravil munici a své případné námitky proti ní, tak Vám zde dám předem link:http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

230244

19.10.2010 15:31

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Mohli tam dosadit ještě většího šaška než Páhlavího, šašků na skladě mají připraveno nepřeberné množství. Proto když tam zvítězili náboženští fanatici, nepovažuji za náhodu, ale záměr západu. Nevím proč tomu tak chtěli, ale chtěli to!!

230247

19.10.2010 17:10

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

To tedy skutečně nevidím.[smích] To jsou pořád jen takové abstraktní výmluvy, ale nikoliv konkrétní rady do života. Tak já Vám dám konkrétní příklad. Bavila jsem se před týdnem s jednou vysokoškolačkou, která dělá brigádu v Bille. Je to tam tak blbě projektováno, že ty prodavačky sedí pořád v průvanu. Ptala se úředníků, zda by mohla vyfasovat nějakou teplou vestu. Řekli, že nemají. Tak se pěkně teple oblékla sama. Načež přišel manažér a řekl, že je nepřípustné, aby byla navlečena v teplých svetrech, že musí mít tu předepsanou uniformu. Přitom ti samí úředníci si v kancelářích topí a mají tam přímo přetopeno. Studentka ovšem ty prachy velmi potřebuje aby ulehčila rodičům a tak sedí dál v průvanu s červeným nosem a ledovýma rukama, protože jinou brigádu nesežene. Jak byste tu situaci řešil Vy?

230254

19.10.2010 18:25

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

Jarmila 88.?.?.?

Až byste byl v rodině zavřený pod nadvládou nějakého hulváta,který by Vás denně mlátil, protože by měl jistotu, že to má od státu dovoleno, tak byste mluvil jinak. Státu nic nebrání v tom, zamezit určitým náboženským extrémům. V Indii již také neupalují vdovy. A pokud ano, tak nanejvýš potají, protože je to zákonem zakázáno. Napsala jsem, ať si pan prezident Ahmedinežád zamete před vlastním prahem, když chce kritizovat západ. Nic víc a nic míň.

V Německu třeba někteří Turci také své ženy zavraždí z důvodu jakési pofidérní cti. Ale vědí, že si za to půjdou sednout, že to dělat nesmí.

230260

20.10.2010 07:27

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

To se dalo čekat, že budete ve svých konkrétních radách bezradný a že nic světoborného té dívce neporadíte proti existujícím okovům. Tak říkáte vyfakovat, jo? A výsledek? Manažer za ní příjde, že už žádné brigádníky nepotřebují, ať se sbalí a zítra už nechodí. A že nepotřebuje peníze? To se má jít pást na louku?[naštvaný]

230276

20.10.2010 07:37

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Moc hezky napsaný článek. Spousta lidí už dovede pojmenovat pravdu, ale ještě nedovede pojmenovat, jak se konkrétně normální lidé mají bránit proti vládnoucím psychopatům typu Kalouska a spol. Rozhodně si nepomůžou tím, že se pořád budou účastňovat zastupitelského podvodu a budou pořád chodit spořádaně k volbám a pořád dokola budou volit psychopaty, rozdělené rovnoměrně napravo i nalevo. Ale chce to, aby lidé konečně pochopili tu záměrnou systémovou chybu řízení společnosti, která umožňuje vzestup a vládnutí psychopatů a začali bouřit ve velkém, že chtějí přímou demokracii. [mrknutí jedním okem]

230278

21.10.2010 08:16

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Na webu příroda.cz jsou chemtrails bohatě prodiskutovány:
http://www.priroda.cz/debata.php?vlakno=20817
Vyjímám z té diskuse zajímavý příspěvek, který tvrdí, že postřikování chemtrails nad Českem provádí letadla NATO. Pokud tato letadla NATO jsou bezpilotní a létají v obrovské výšce, kde dopravní letadla nelétají, pak by to vysvětlovalo, že čeští piloti o chemtrails také nic nevědí.

Nevidíte stovky čar denně na obloze, kde běžně proletí sotva 20 letadel denně?
Nevidíte, že ty čary nemizí, ale roztahují se do celistvé kovově šedé vrstvy?
Nevidíte narůžovělou koronu kolem Slunce?
Nevidíte, že je třičtvrtě roku celé dny tma, jako v 6 večer?
Nevidíte, že prší z mlhy, kterou to s sebou nespláchne, ale přetrvává několik dní?
Nevidíte, že prší, když je vysoký tlak a že vždy tomu bylo naopak?
Nevidíte, že po několikadenním dešti se mlha rozplyne a je o 15 stupňů tepleji? Normálně se po dešti ochladilo a pár hodin trvalo, než se zase oteplilo.
Nevidíte tisíce videí na Youtube, kde jsou evidentní chemtrails, a to dokonce v time lapse a speciálně upravená letadla pro postřik?
Nevíte, že ČR po vstupu do NATO podepsala Open Skies Treaty a nevíte, že to znamená, že letadla CIA a NATO mohou létat přes naše území bez ohlášení?
Nevidíte rozdíl mezi běžným letovým provozem v 9000m a chemtrails sprayery ve 12 - 14000m?
Nevidíte, že i když je jasno, obloha není blankytně modrá, ale hliníková?
Nevidíte, že oblačnost se tvoří jakoby z ničeho na jednom místě a je tam udržována?
Nevidíte satelitní snímky plné chemtrails?
Nevidíte, že lidé jsou unavení, neschopni přemýšlet, teče jim neustále z nosu, kašlou a nevědí proč?
Nevidíte, že jsou na obloze mraky, které nejsou přirozené? Jsou jako gelové kapsy ze kterých neprší, přestože jsou plné vody.
Nevidíte mapy bleskových aktivit a nevíte, že v přírodě je nemožné, aby byly blesky stovky až tisíce kilometrů v přesných řadách?
Nevíte, co je HAARP a EISCAT? Nevíte, jak promocí ELF vln mohou ovlivňovat počasí?
Nevidíte během pár minut oblohu jemně rozvlnkovanou po celé Evropě a není to orografická oblačnost?
Není vám divné, že jsme neustále trápeni povodněmi, a to několikrát do roka a že z nebe spadnou tuny vody na jednom místě během několika minut? A na jiných místech planety (tam, kde se to někomu hodí) jsou lidé sužováni suchem a požáry?
Nevíte, že Američané mají nový laser, schopný vyvolat déšť bez nutnosti zasévání kondenzačních jader?
Nevíte, že v USA běží mnoho oficiálních programů na ovládání počasí? Nemyslíte, že armáda je v tomto odvětví mnohem dál?
Nejsou klimatické zbraně ideální? Nepřítel je decimován a ani neví, že je ve válce. Klimatické zbraně jsou ideální. Nepřítel je decimován a ani neví, že je ve válce. Nedávno vyšly i zajímavé testy vzduchu. Mangan, zinek, měď, hliník...

Automaticky kráceno

230388

21.10.2010 08:19

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Mangan, zinek, měď, hliník, barium atd atd. (prostě těžké kovy) se ve vzduchu vyskytovaly velmi hojně, i když to jsou JEDY, KTERÉ TAM NEMAJÍ CO DĚLAT!!! Chemtrails bych rozhodně nezpochybňoval.

autor: Svindleruv seznam  
napsáno: 10. září 2009 v 06:23
Mocipani se nepraskuji jak si mylne myslis ze oni take. ISrael kde se cele operace ridi se zasadne nestrika! Pak uz jen v komunisticke zemi cine ne. Tech par korporacnich pomahacu to take dostane v USA , Evrope, Australii a NZ. ale hlavni elita sedi v Israeli.

230389

21.10.2010 10:38

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Těch informací je tam skutečně obrovské množství, bohužel neumím moc anglicky, takže si moc nepočtu. Mohu ale přidat vlastní pozorování chemtrailsu z posledních dní:

V sobotu dne 9.10. jsme s mužem viděli ve 13.30 na úplně modré obloze kousek velmi výrazné barevné duhy, která trvala asi 5 minut a vyskytovala se na bílé čáře z chemtrailsu. Vypadalo to asi takhle:
http://photos.imageevent.com/firesat/strangedaysst...Upozorňuji, že takový druh duhy nebylo možné nikdy předtím spatřit, v minulosti něco takového prostě nikdy neexistovalo.

V neděli dne 10.10. byla po celý den neskutečně modrá obloha. Bylo to tím, že letadla NATO měla volno, takže po celý den ani jediná chemtrailsová čára. Létala výhradně jen dopravní letadla, za kterými contrails okamžitě mizel.
Od pondělí do středy dne 11.-13.10 měla letadla NATO stále volno- ani jediná čára.
Ve čtvrtek dne 14.10 prováděn postřik chemtrailsem hned od rána. Uviděli jsme s mužem unikátní záběr, kdy se protnula v jednom bodě dvě letadla, z nichž jedno bylo bez čáry a to druhé s čárou. Čili jsme viděli normální dopravní letadlo a někde nad ním letadlo NATO s postřikem.
Ve dnech 15.-16.10. tma jak ve středověku, těžké mraky (důsledek chemtrailsu)
V neděli dne 17.10. byla modrá obloha, ale letadla NATO neměla volno, prováděla chemtrais, proto obloha plná čar.
V pondělí dne 18.10. bylo zataženo, mraky (důsledek nedělního postřiku)
19.-20.10 stále zataženo, tma, mraky
Dnes: polojasno, ani jediná chemtrailsová čára, letadla NATO mají volno.
Zítra by tedy mělo být hezky, pokud ovšem nebudou provádět postřik v noci.


Mohlo by se zdát, že se ty postřiky provádějí kvůli globálnímu oteplování. Jenže čím dál víc vědců začíná veřejně tvrdit, že globální oteplování je podvod století. Zde je jeden z nich:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/213857-globalni-o...

230400

21.10.2010 15:10

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

No jistě, celý svět se zbláznil a šílí z chemtrails- viz tisíce videí na YouTube, jen náš pan známý Vojta se lehkovážně řehtá a ťuká si na čelo. Vždyť přece není možné, aby elita z Pentagonu si dovolila chemicky práškovat celé lidstvo i přírodu a ničit vše.

Nevím co viděl Váš otec, ale já jsem za celý svůj život padesát let žádné čáry na obloze neviděla. Vidím je jen pouhých posledních deset let- a to je přesně doba, kdy Zeman dovolil létat letadlům NATO neomezeně nad naším územím. Takže existence čar se přesně shoduje s naším členstvím v NATO.

Nevím na jaké filmy se díváte Vy, ale já v žádném starším filmu nikde ani náznakem nevidím sebemenší čáry na obloze. Je to fenomén posledních deseti let, nikdy předtím nic takového nebylo.

Ale existují země, kde se chemický postřik na lidi a na přírodu neprovádí. Dám Vám to za domácí úkol pane Vojto, abyste všechny ty země vyjmenoval. Napovím Vám, je mezi nimi i Izrahell.
http://www.youtube.com/watch?v=jJPS9vo1pB8&feature...

230433

21.10.2010 15:52

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

Jarmila 88.?.?.?

Nemáte pravdu, Indiáni jsou původní obyvatelé,nikdo před nimi na tom území nežil. Ale zdá se, že američtí vědci se snaží zfalšovat prehistorii-což teď nebudu rozvádět, protože je to mimo téma.

230438

21.10.2010 16:09

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Vážený pane Jiří, sám říkáte, že přibylo chemického svinstva ve vzduchu. Mohu potvrdit. Žiji již 18 let v hezké přírodě, která se ale NÁHLE, asi poslední tři roky, velmi zhoršila. Přitom v Praze nepřibylo víc lidí, spíš ubylo, a stejně tak žádný průmysl nepřibyl, spíš ubyl. Přesto v přírodě vznikla tak náhlá změna k horšímu. A letos to bylo na zahrádce přímo katastrofální. Rajčata jsem rovnou musela všechny vyhodit, vypadaly jak spálené od nějaké chemikálie. Stejně tak všechny hrozny, obě hrušky zcela zničené, napadené nemocí, takže hruška se neurodila ani jedna a i plno jiných rostlin chytlo plíseň. Nevíte, kde by mohl být důvod tak šílené změny k horšímu? Jen švestek bylo dostatek, ale také jsem na nich objevila cosi zvláštního. Byly potaženy nějakým bílým práškem, který se na povrchu švestky drolil- asi jako když se nám drolí pokožka, když jsme my lidé opálení a loupe se nám kůže.

Chtěla jsem ty švestky donést do nějaké laboratoře k prozkoumání. Ale zatímco dříve, v socialismu, byla na každém rohu potravinářská laboratoř, tak teď široko daleko kde nic tu nic. Všechny laboratoře na rozbor potravin byly zrušeny. Tak mi poraďte pane Kramáři, kde se mohu příští rok obrátit, abych mohla nechat udělat rozbor potravin nebo vody. Klidně si to sama i zaplatím.

230442

21.10.2010 16:14

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Vsadím se, že mi budete s úsměvem na rtech tvrdit, že jste běžně v dětství viděl i kousek duhy za jasného modrého dne, kdy neukápla ani kapka vody. Tento kousek duhy za jasného bezoblačného dne jsou prý nanočástice z bária. A teď chci slyšet vysvětlení od Vás.

230443

21.10.2010 18:05

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

No, pan Jiří mi zatím neporadil, tak mi snad poradíte Vy, když tak všechno dobře víte.[smích]

Heleďte se, tady tmo furt mektá, že kdyby byli lidi schopní a nalezli nějakou díru na trhu, tak by z nich nemuseli být neschopní nezaměstnaní. Já jsem právě takovou díru na trhu našla. Jsou to potravinové laboratoře, kde by se zájemcům mohly dělat rozbory potravin a vody. Když se v Praze uživí tolik nehtových studií, bordelů a heren, tak zaručeně by dobře prosperovaly i tyto potravinové laboratoře. Jsou potřebné jak sůl- a nejsou.

Prosím Vás tedy o radu- kde najdu takovou nějakou potravinovou laboratoř? Poradíte?

230456

21.10.2010 19:23

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Je nad slunce jasné, že manipulují s počasím. Kdo to nevidí, ten je věru na obě oči slepý. Copak je normální, aby „mraky z letadel“ v průběhu dne nakonec zatáhly celou oblohu? Pozorujte půl roku oblohu jako já, dělejte si záznamy jako já, a pak mi dáte za pravdu, že to co se dnes děje není vůbec normální a o žádných prostých kondenzačních čárách nemůže být vůbec řeč!!

230467

21.10.2010 19:26

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

No, jestli oni po válce nepráškovali z letadel celou Evropu tím práškem DDT. Kdosi za to dostal Nobelovu cenu, ale pak se zjistilo, že tím sajrajtem budou lidi otráveni nejmíň sto let, než to z nich vyprchá. Dodnes se DDT vyskytuje i v mateřském mléce.

230468

22.10.2010 08:20

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Nahlédla jsem na Státní zdravotní ústav. A Vy myslíte, že kdybych jim poslala nebo osobně donesla ty popráškované švestky, že by mi udělali jejich rozbor? Mám pocit, že by mě odpálkovali, že takové věci pro soukromníky nedělají.

K těmhletěm státním institucím tak jako tak nemám důvěru, protože mám pocit, že i kdyby něco objevili, tak by to bylo promptně zameteno pod koberec a napsali mi, že je ohledně švestek vše v naprostém pořádku. Proto bych radši volila drobné soukromé firmy a laboratoře, kde bych měla jistotu, že nemusí poslouchat nějaké státní šéfiky nahoře.

Také nakupuji výrobky, kde je pouze napsáno „VYROBENO V EU“. Zrovna třeba včera máslo. U másla je to tak, že se řídím jeho chutí. Tohle máslo z EU není špatné, už jsem jedla horší. Co mě třeba zaráží, jak zklikvidovali čerstvé mléko. To co prodávají jako čerstvé mléko ve skutečnosti žádné čerstvé mléko není, je to mléko trvanlivé. Jediné mléko, které se blíží mléku čestvému je biomléko Amálka. Nechala jsem ho skysnout a světe div se, nebylo hořké, ale skutečně z něho vznikla lahodná kyška, kterou jsem bez obav vypila. Včera jsem však překvapeně zjistila, že přestože je drahé jak sviňa, tak bylo vyprodáno. Nebo že by ho zlikvidovali již také?

230526

22.10.2010 08:31

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

No jistě, všechno je v pořádku, brambory jsou v řádku, žádné chemtrailsy neexistují. Ovšem má včerejší předpověď,kterou jsem napsala zde na Zvědavce, že dnes bude jasná obloha, se vyplnila. Vyplnila se proto, protože včera měli celý den volno a nepráškovali- na obloze nebyla ani jediná čára. Dnes ale již od rána práškují, obloha, která je bez jediného přirozeného mráčku se začíná křížem krážem plnit rovnými umělými mraky. To znamená, že zítra bude zataženo.

230527

22.10.2010 08:42

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Víte, ono je podivné, že ta příroda zničehonic tak náhle bez příčiny kolabuje. I v padesátých letech se děly prasárny, kdy textilní závody vypouštěly barvy do řeky, takže jsme se jako děti koupávaly jednou ve fialové vodě, jindy v zelené vodě a rybky kolem nás plavaly bílými břichy nahoru- ale příroda si i tak se vším časem poradila. Tady žijeme 18 let, 15 let z toho je vše v naprostém pořádku a NÁHLE, zdánlivě bez příčiny poslední tři roky příroda takhle na mnoho způsobů kolabuje. To mi přijde divné.

Příští rok uspořádám experiment. Část rajčat budu pěstovat volně a část rajčat skryji pod fólii. Pokud ta rajčata pod fólii zůstanou hladká a ta rajčata pěstěná volně budou poďobaná jako letos, budu mít zase o něco víc jasněji a mé podezření, že na nás něco sypou seshora se ještě víc zvětší.

230530

22.10.2010 08:53

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Jo, uvědomuji si to, ale jim je to patrně jedno. Oni prostě dělají na lidstvu nějaký experiment a jen oni sami vědí o co jim jde. Jestlipak se kdysi po válce ptali lidí, jestli si přejí práškování DDT? Stejně jako dnes se nikdo nikoho neptal a na lidi vesele to svinstvo shazovali. A jistě to byl stejně tajný projekt, jako je to tajné teď.

Ale jistě existují oblasti, celé světadíly, kde nic nepráškují. Teď jde o to vypatrát, které oblasti to jsou. Že by Rusko? Nebo Afrika? Nebo Čína? V tom zatím jasno nemám.

230532

22.10.2010 12:06

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Teď před chvílí jsem byla na zahradě a uviděla na obloze něco, co mi vyrazilo dech. Pozorovala jsem dvě letadla, která letěla rovnoběžně vedle sebe. Jedno za sebou zanechávalo okamžitě mizející stopu, kdežto to druhé zanechávalo dlouhou bílou čáru. Když v tom se to stalo: letadlo, které za sebou zanechávalo dlouhou bílou stopu s tím náhle přestalo a změnilo se na letadlo s contrails. To znamená, že pokračovalo dál v letu s krátkou, mizející stopou. Co Vy na to pane Kevine? Fakt nekecám, přísahám. To mám z toho, že furt čumím na oblohu, co se tam děje.

Jinak co se toho mléka týče, v centru Prahy skutečně nic není a cestovat za mlékem někam na okraj Prahy se mi nevyplatí. Vyměnila jsem si s jednatelem výrobce biomléka Amálka pár mailů, kde jsem ho přesvědčovala, že by jim Pražané ruce utrhli, kdyby instalovali nějaké mlékoautomaty v centru Prahy. Nebo dokonce udělali smlouvy s některými restauracemi a prodávali čerstvé mléko i v restauracích. Odpověděl mi, že je to všechno velmi složité, že bojují za rošíření výroby, ale byrokraté si to nepřejí.

230551

22.10.2010 14:03

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Buďte pane Martine rád, vypadá to, že Floridu zatím žádným chemickým svinstvem nepostřikují. Dobře si to čisté nebe zapamatujte, protože se může stát, že se ta krásná modrá obloha v blízké budoucnosti stane minulostí- tak jako u nás. Po celý život jsem zbožňovala podzim pro jeho nádhernou barevnost. Byl vždy typický tím, že obloha byla překrásně modrá, bez jediného mráčku a listí v parku hrálo všemi barvami. Tato kombinace modrého čistého nebe a teplých podzimních barev mi vždy učarovala.Teď je to jiné. Obloha je věčně zbrázděná chemtrailsovými mraky a to mi pokaždé kazí náladu a vyvolává ve mně obavy.

V Egyptě je obloha také stále překrásně čistá, přestože je tam velký letový provoz. Jen některý den tam utvoří hajzlové pár ojedinělých čar- jako by se teprve chystali tam vtrhnout a začít řádit. V Chorvatsku už je to dávno ztracené, tam už chemtrailsují jako diví. Přitom za komunistů tam bylo nebe čisté jako šmolka, o čemž svědčí i dochované fotografie.

V minulosti se žádné duhové mraky NIKDY nevyskytovaly. Pokud se nyní vzácně vyskytly i na Floridě, pak je to něco nepřirozeného, umělého, vytvořeného lidmi, nikoliv přírodou. Mohl to být mrak barya, který byl přivanutý větry odněkud z území, které bylo chemicky postřikováno.

230565

22.10.2010 16:37

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails a počty

Jarmila 88.?.?.?

V Chorvatsku panuje v létě také velmi teplé počasí, přesto je tam nebe křížem krážem chemtrailsové. Vůbec poprvé jsem si tam toho všimla v roce 2001, dne 11.září, tedy v den, kdy byl proveden útok a zbourání WTC CIA a Mossadem. Od té doby je i Chorvatsko pravidelně chemtrailsováno. Nikdy předtím jsem si tam žádných bílých čar nevšimla a tyto čáry neexistují ani na soudobých fotografiiích.

Jak víte, předpověděla jsem podle dnešního řádění letadel, že se zatáhne a bude oblačno. Ještě před hodinou svítilo slunce, ale již přes velkou clonu mlhy (rozprášený chemický postřik), ale nyní již je zcela a totálně zataženo. Vidíte, opět jsem se strefila v předpovědi- stejně jako včera, když jsem tvrdila, že dnes bude jasno. Jasno bylo ráno a jasno by zůstalo až do večera, kdyby dneska celý den nepostřikovali chemikálie. Takže má předpověď počasí, která se řídí podle postřiku letadel, jak vidíte, funguje. Zítra by mělo být zataženo.

Vaše výpočty vypadají zajímavě, ovšem mě v tuto chvíli nejvíc zajímá to, co jsem dnes viděla. Že vedle sebe letěla dvě letadla, z nichž jedno vypouštělo contrails, kdežto druhé chemtrails. Já vím, Vy namítnete, že to druhé letělo jen ve velké výšce. Jenže jak jsem již popsala, to letadlo NÁHLE a ve vteřině přestalo vypouštět chemtrails a letělo dál a vypouštělo contrails. Mohl byste mi tento jev nějak vysvětlit?

230577

22.10.2010 16:45

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

No, vždyť taky z těchto důvodů oficiálním institucím vůbec nevěřím. Je naprosto marné se na ně s nějakým problémem obracet. Bývaly doby, že jsem psala maily i jednotlivým poslancům. Prosím Vás, to je taky naprostá ztráta času. Oni si z občanů nic nedělají. Potřebují od nich jen to zvolení, nic jiného. A o mainstreamových novinářích už ani nemluvím. Jak jsem mohla být kdysi tak naivní a psát jim dopisy.[chechtot] Teď už lžiDnes dávno nekupuji, takže je alespoň finančně nepodporuji.

230579

22.10.2010 17:45

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Jo, odpověď se zdá prostá, až na to, že teď jsem si prohlédla všechny staré papírové fotky z dovolených. Před rokem 2000 nikde ani čára- a to v celé Evropě. Po roce 2000 všude samé čáry- a to v celé Evropě. Myslíte pane Kevine, že před rokem 2000 letadla nebyla?

230589

22.10.2010 17:48

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Pane Peptalkine, mě už v mém věku nepředěláte. Už je pozdě. A to kdybyste ještě věděl, že ráda jím tatarský biftek, tak byste se se mnou už vůbec nebavil.

230590

22.10.2010 19:34

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Dokažte!! [oči v sloup]

230600

23.10.2010 07:46

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Díky pane Peptalkine za odkazy, až budu mít čas, přečtu si to. Pokud se mi tam bude něco líbit, zkusím se tím řídit.[smích]

230628

23.10.2010 07:50

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Dobrá, pokusím se to dokázat. Z dob socialismu máme nashromážděno z přírody asi tunu papírových fotek.[smích] Na žádné z nich se nevyskytuje na modrém nebi ani jediná čára. Asi namítnete, že v socialismu nebyl tak velký letový provoz. Na to Vám odpovím, zkuste najít jediný dobový dokument, kde se vyskytuje jediná čára. Nenajdete. Takže v socialismu nic.

Po revoluci také dlouho nic. Ať prohlížím papírové fotky sebevíc, Od Turecka, přes Krétu, Itálii až po Anglii, všude nádherně modrá obloha bez jediné čáry. Jak už jsem napsala, poprvé jsem si čar na obloze všimla dne 11.9.2001 v Chorvatsku. Byl to den, kdy jsem s obavou vzhlédla k obloze, pod dojmem, co jsme se dozvěděli- že bylo zbořeno WTC teroristy. Když jsem ty čáry uviděla, pomyslela jsem si tenkrát, že všechna vojenská letadla na světě mají velkou pohotovost, že vojáci na celém světě úplně šílí.

Včera večer mě napadla šílená myšlenka: Co když WTC bylo zbořeno proto, aby odvedlo pozornost světové veřejnosti od toho, že byl ten den celosvětově zahájen postřik chemtrailsem? Musíme si uvědomit, že oni mají k dispozici nejen špičkovou techniku, o které nikdo z nás nemá ani ponětí, ale třeba i špičkové psychology. Ti vědí, jak odvrátit pozornost davu- tak jak to bylo předvedeno třeba ve filmu Wag the Dog (WTD), česky Vrtěti psem.

Nejprve začali sprejovat velmi málo, sporadicky, aby si lidi na čáry na nebi zvykli (Tak to teď dělají v Egyptě). Pak sprejují víc a nakonec to dopadne tak jako včera, kdy naběhnou na oblohu a v průběhu dne ji zaserou tisícero čarami. Tyto čáry se rozšíří, až se promění v mraky. Pak se ty umělé letadlové mraky vzájemně spojí až vytvoří mlhu- a ta zcela zakryje slunce.

Dívejte se pozorně v TV na všechny dokumentární filmy z přírody. Ve starších filmech nenajdete na nebi jedinou čáru. Ale v nových dokumentech je již plno čar, i těch typických, nezaměnitelných umělých rozptýlených letadlových mraků. To už jsem si všimla v mnoha dokumentech. Ale není vyloučeno, že časem budou falšovat i staré dokumenty a budou tam ty čáry na obloze uměle přidělávat, aby dokázali, že před rokem 2000 se také na obloze běžně vyskytovaly. Ovšem staré papírové fotky budeme mít stále, takže mě osobně nikdo rohlíkem neopije.[smích]

230629

23.10.2010 08:02

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Já si ty tryskáče z dětství pamatuji taky. Ano, byly za nimi kondenzační čáry. Ale ne ty dlouhé, nemizející, proměňující se v mraky, ale ty krátké čáry, které ihned mizely.

Slíbila jsem Vám, že Vám dám vědět, až budu mít Přímou demokracii hotovou. Zde ji máte:http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

230630

23.10.2010 08:18

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Zde je taková krásná pyramida moci pane jansmithi. Všimněte si tam těch monoteistických náboženství. A zdá se, že na vrcholu trůní anglická královna.Takže přece jen kosočtverec.[smích]
Vložený obrázek

230632

23.10.2010 11:24

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

Kdo jsou Oni? Světová vrchnost, která si dělá co chce a většinové společnosti (99 procent lidstva) se na nic neptá. Ne, mýlíte se, DDT se nepoužívalo v dobách komunistické nadvlády, stačí trochu zagůglovat a jste v obraze. Světová vrchnost začala práškovat lidstvo z letadel hned ještě v době druhé světové války, aniž by se lidí zeptala, zda s tím souhlasí. Jedovaté DDT se tenkrát dostalo do těl VŠEM lidem bez rozdílu- vyvoleným i nevyvoleným, protože všichni dýchali stejný vzduch, tak jak je tomu i nyní.
http://www.osel.cz/index.php?clanek=2045

230652

23.10.2010 19:46

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

Prosím Vás pane Vodníku, někdo tady napsal, že oči nejsou piča. A je to skutečně tak. Podívejte se na oblohu stejně nezaujatě jako se dívám já a uvidíte tam to samé co já. To znamená, že tam uvidíte tohle: Bílá čára z letadla se rozplizne do širokého rovného mraku, ten se spojí s jiným rovným rozplizlým letadlovým mrakem, až nakonec pokryjí celou oblohu a zakryjí slunce. Copak Vy tohle nevidíte? Jste slepý?

230697

24.10.2010 08:16

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

To Vám závidím,že se musíte dívat jen na nudnou modrou oblohu bez mráčku a čar- je to v Holandsku? To my takové štěstí nemáme, my se pohledem na ošklivě rozbrázděnou oblohu rozhodně nenudíme. Tím příkladem DDT jsem chtěla názorně ukázat, že světová elita si již tenkrát ve čtyřicátých letech (před 70 lety) dělala co chtěla, aniž by se lidstva ptala, zda souhlasí s tím, že mu sypou na hlavu jedy ve velkém. Takže ještě jednou malá ukázka z Osla: Vzestup a pád DDT bývá uváděn jako názorný příklad zaslepenosti moderní vědy. Ve čtyřicátých letech bylo DDT masově používáno a lidstvo v něm vidělo klíč k řešení řady závažných problémů. Negativní účinky insekticidu  se projevily až s notným časovým odstupem (Jen české vědátory z Osla trochu opravím: lidstvo v DDT žádný klíč nevidělo, protože se ho nikdo na nic neptal).

Zkusím Vám vysvětlit, jakým asi způsobem dnešní světová „elita“ provádí chemický postřik bez vědomí lidstva. Dejme tomu, že již postřikují 50 zemí světa. Vojáci NATO mají k tomu k dispozici 1000 bezpilotních letadel, která přelétavají kromě krátké přestávky k natankování sajrajtu, 24 hodin denně. To by znamenalo, že na každou zemi mají 20 letadel.

Ty sudy v letadle mi tam nesedí. Výhodnější by byla jedna velká obří cisterna, která by do vnitřku prostorného letadla snadno zajela s pomocí techniky. Tato cisterna by mohla být také počítačově automaticky obsluhována odjinud, třeba z Nevady. Všech těch 1000 vojenských bezpilotních letadel by mohlo tedy řídit od počítačů pouhých 100 lidí, kteří jsou samozřejmě všichni vázáni naprostou mlčenlivostí a všichni jsou členy vojenské tajné americké služby NATO.

230744

24.10.2010 11:11

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Nemíním se s Vámi dohadovat, mějte si svůj názor, že se příroda nehorší, já vidím kolem sebe něco jiného. Dobrá, nechme přírodu přírodou, teď si můžeme začít všímat zdraví lidí. Podle mě se zdraví lidí také velmi horší. Přibývají tyto nemoci: Alzheimer (postřik hliníkem), deprese (věčná tma díky nedostatku slunce), respirační onemocnění (další chemikálie z postřiků), alergie, chronická rýma, bolesti hlavy, závratě, rakovina i u velmi mladých lidí.

Všechno souvisí se vším a tak si nelze nevšimnout, jak se izraelská firma cpe ke Slovákům do zdravotnické evidence. Pokud se jim to podaří, budou mít perfektní přehled o tom, jakými nemocemi Slováci trpí, a kterých nemocí přibývá či ubývá. Vybrali si nejmenší postřikovaný stát, protože ty zdravotní výsledky z něho se budou podobat výsledkům z ostatních postřikovaných států.

230759

24.10.2010 11:19

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Již ve dvacátých letech minulého století objevil Nikola Tesla tak šílené věci, že bylo možno zničit celou planetu. Už tenkrát, před 90 lety! Dovedete si představit, kolik dalších vynálezu od té doby za těch devadesát let bylo vynalezeno? Ale samozřejmě, že se tím vládci světa lidstvu nechlubí, vojáci si ta tajemství nechávají pro sebe. Jsem přesvědčena, že tunguzský meteorit nebyl žádný meteorit, že řádění Katriny má na svědomí HAARP, stejně jako zemětřesení na Haiti a jinde. Také tisícileté záplavy zvládnou levou zadní.

230761

24.10.2010 11:29

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: chemtrails je skôr fantóm

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se, že jim na tom nezáleží, že budou zasaženy i země, kde se zatím postřik neprovádí. Je třeba přesně vypátrat, který světadíl nepostřikují vůbec, tam se svinstvo přes oceán asi nedostane.

Provedla jsem si výpočet, kolik těch chemikálií tak mohou ročně shodit na jeden stát. Když budu počítat, že do velké cisterny se vejde 5 tun sajrajtu, tak za 20 hodin „práce“ vypustí denně jedno letadlo 100 tun. 20 letadel za den vypustí 2000 tun denně. To dělá za měsíc 60 tisíc tun sajrajtu. A za jeden rok vypustí 20 speciálních letadel na jeden stát 720 tisíc tun chemikálií. To už se na přírodě a na zdraví lidí rozhodně může negativně podepsat, zvláště když už to provádějí 10 let- to by představovalo 7 milionů tun.

230762

24.10.2010 15:50

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Já oblohu furt pozoruji proto, jelikož se na ni dějí věci, které se tam dříve neděly. Dříve jsem neměla potřebu pozorně sledovat, co se na obloze děje, protože byla krásně čistá a modrá, bez jediné chemtrailskové čáry či rozplizlého leteckého mraku. Snad mi nechcete tvrdit, že kondenzační čáry, které jste 30 let pozoroval, se podobaly těm dnešním, které vytvářejí mlhu z mraků a zakrývají slunce?

V otázce 911 mám naprosto jasno, to je Vám snad jasné. Teď Vám dám něco k přemýšlení já. V roce 1999 se uskutečnilo bombardování Srbska. Zanedlouho na to Američani vybudovali v Kosovu obří vojenskou základnu Bondsteel. Tato základna se rozkládá na ploše 360 hektarů. Na základně je vybudováno přes 300 různých staveb, obývaných více než sedmi tisíci vojáky. V Kosovu se také doluje bauxit (hliník) a majitelem se stal Dick Cheney, nebo nějaká podobná svině, to už přesně nevím. A teď mám na Vás otázku: K čemu potřebují Američani tak velkou základnu v Kosovu? A proč zrovna nedaleko dolování hliníku?

230782

24.10.2010 16:00

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: chemtrails je skôr fantóm

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Tak přiznám se bez mučení k tomu, že ten můj výpočet stojí skutečně na velmi vratkých základech. Vzpomněla jsem si, jak letadla v Chorvatsku nabírala vodu v moři a pak hasila požáry. Zeptala jsem se svého muže, kolik se tak může vejít do letadla vody k hašení. Řekl, že tak 5 tun- a z toho jsem při svých výpočtech vycházela.[smích]

230783

24.10.2010 17:18

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: Drogy a stát.

Jarmila 88.?.?.?

tmo, proč by nemohl chovat víc slepic a prodávat čestvé mléko? Jste na hlavu nebo co? Proč ho nazýváte sockou, když se snaží podnikat, ale vládnoucí svině mu to nedovolí? [bliji]

230791

24.10.2010 19:41

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Dovolím si oponovat Vám tím, že vědomě lžete. Dejte mi sem jakýkoliv sebemenší důkaz,který by potvrdil, že nelžete. Fakt jsem neměla ve zvyku vzhlížet k obloze, dokud ji svině nezměnily k nepoznání. To co se dnes na obloze děje je prostě přímo strašné.

230807

24.10.2010 19:58

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Na Alzhemeira se zeptejte odborníků, to oni píšou, že toho čím dál víc přibývá.Věčnou tmu pozoruji já sama a už mě to fakt štve, ten nedostatek slunečního záření. Jsem dost stará na to, abych si pamatovala jiné a lepší časy. Dneska jsme museli takřka celý den svítit elektřinou v celém bytě. Proto si každý rok s mužem rádi zajedeme do Egypta, abychom nabrali sluneční sílu tam, když nám ji teď díky chemtrailsu odpírají. A můžu Vám říct, že to fakt hodně pomáhá.

Srovnávací vzorek stejné kvality před postřikem získají ze států, kde se postřik neprovádí- to je snad jasné, ne? Států se stejným klimatem jako u nás je dostatek. Působení exhalací motorových vozidel je všude stejné, takže to oni nemusí brát vůbec v úvahu.

230810

24.10.2010 20:15

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Tak to je jasné že lžete a Vy to moc dobře víte.[velký smích] Protože jinak byste zde zanechal nějaký důkaz Vašich řečí. Buy, Buy, a doktora Nešpora si pozdravujte sám, já ho neznám.

230812

25.10.2010 07:24

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste zajímavou připomínku pane udo. Ano, vypadá to, že nad anglickou královnou je ještě vyšší moc. Pokud to oko stále nebudeme považovat za boha, kdo je to tedy?

Ve filmu Prsten moci se snaží vypravěči dokázat, že kořeny rodu Windsorů sahají až do starého Egypta. V té době vedle faraonů vládli i mocní kněží. Je možné se domnívat takovou variantu historie, že tito starověcí kněží si podrželi svou tajnou moc až do dnešních časů. Ve Vatikánu mají v tajném archivu v hebrejštině zaznamenanou skutečnou historii, ze Švýcarska si udělali svou pokladničku, z Washingtonu své centrum vládnutí, z London city své centrum obchodu a bankovnictví.

230841

25.10.2010 07:30

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Není Vám divné pane vodníku, že v roce 1944 malovaly těžké bombardéry dlouhodobé čáry po obloze, ale následujících 50 let se již na obloze nic takového nevyskytovalo? Nebylo to náhodou tím, že právě tyto válečné bombardéry z výšky sypaly na lidi DDT?

230842

25.10.2010 07:31

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Díky za informaci, půjdu se na ten Karlák podívat.

230843

25.10.2010 07:43

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

Pane vodníku, proč se k té věci vyjadřujete, když máte nad hlavou čisté nebe? Já to čisté nebe nad hlavou nemám, proto mi to vrtá v hlavě a snažím se přijít celé věci na kloub. Samozřejmě jsem si vědoma toho, že jsem laik a ničemu nerozumím. Já to ani neskrývám. Ale aspoň se snažím dávat náměty, aby i ostatní lidi nad tím přemýšleli, že se nám nad hlavami děje něco hodně podivného, co tu dříve nebylo. Pokud Vám moje naivita připadá děsně směšná, tak dobrá, už mlčím.

230844

25.10.2010 08:56

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Vaše logika je vynikající, o tom žádná. Moje logika je zase o tom, že se nám nad hlavami děje něco hodně nekalého. Buď je pořád zataženo, a když není zataženo, tak je obloha znetvořena křížem krážem umělými mraky z letadel. Podle Vás je to v pořádku, podle mě ne. Pan HHBB zde správně poznamenal, že kdyby chemtrails neexistoval, tak by ho v Americe zákonem nezakazovali. U sebe ho zakážou, to jim však nebrání v tom, dělat si z lidí pokusné králíky jinde než v Americe.

230850

25.10.2010 13:54

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Když mohly bombardéry sypat v roce 1944 na lidi bomby, proč by nemohly na ně v témže roce sypat i jedy? Je v tom tak velký rozdíl? Prostě si světová vrchnost dělá s námi co chce.

230895

25.10.2010 13:57

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

To co se dnes děje není rozhodně žádná legrace, takže jak Vás mohlo napadnout, že si dělám z těchto věcí srandu? To rozhodně ne!

Takhle vypadala obloha před 10 lety:
http://www.youtube.com/watch?v=jZRHuvqyXuk&feature...
Takhle vypadaly přirozené mraky před 10 lety:
http://www.youtube.com/watch?v=5kI9c3bQGxM&NR=1
Takhle vypadá obloha dnes:
http://www.youtube.com/watch?v=nqcN1h_gcKk
Takhle vypadají nepřirozené letadlové mraky dnes:
http://www.youtube.com/watch?v=t_oeyi5oHoU&feature...

230899

25.10.2010 14:14

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Pane Vojto, nedělejte ze sebe až takového blbce, já to nerada vidím, protože já pořád věřím tomu, že jste docela chytrej. [mrknutí jedním okem] Miliony lidí na planetě jsou zneklidněny, nejsem nějaký osamělý exot, který vidí strašidla tam, kde nejsou.

230902

25.10.2010 21:22

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

To je zvláštní, já si totéž myslím o Vás. [chechtot]

230973

25.10.2010 21:30

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

Co to melete o NWO elitách? Mně se stačí dnes a denně kouknout na oblohu a mám po náladě, člověče!! Tak se tady zajeďte podívat na tu hrůzu, když nevěříte. Sám tam máte modrou oblohu a tady budete udílet knížecí rady a dělat chytrýho, Vy mentální porucho.

230974

26.10.2010 07:54

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

Tady jde o to pane Rejpale, že pan vodník místo aby používal kritické, analytické a syntetické myšlení, tak je jenom plný předsudků a nic jiného ho momentálně nenapadne, než že mě kriticky napadne. Proč se nezamyslel nad tím, že v Holandsku bílé čáry nejsou? Tam snad letadla nelítají? Bílé čáry nejsou ani na Floridě, jak zde napsal pan Martin. Někdo zde okamžitě kontroval tím, že je to tím, že je tam horko. Jenže stejné horko je i v Egyptě a tam se velmi zřídka čáry na obloze objeví- jako by si tam teprve zkoušeli terén. Nevím kde žijete- že by v Kanadě? Ale myslím, že v Kanadě chemtrails taky postřikují, ale ještě to nevím úplně jistě.

Včera jsem pozorovala oblohu celý den a byla jsem zase z toho rozmrzelá. Nevím jak bych Vám to popsala, abyste si to dobře představil. Obloha byla po celý den zatažena jednolitou šedivou hmotou (to se nedá nazvat mraky, protože to mraky nejsou, je to jakási neprostupná mlha) a přes tu šedivou jednolitou hmotu svítilo slunce- jako byste baterkou prosvěcoval šedivou látku. A tohle tady máme po většinu roku- slunce zakryté jakousi podivnou neprostupnou mlhou, ale přitom na něj vidíme. Dříve to bylo tak, že buď byly mraky a zapršelo a pak se vyjasnilo, nebo se mraky rozptýlily a slunce vykouklo. Teď nemá šanci vykouknout a pohladit nás svými paprsky, protože ta šedivá hmota, co ho zakrývá se po celý den ani nehne. Já to neumím tak dobře popsat, ale snad jste mi porozuměl?

Dnes ráno jsem zase něco objevila. V Americe jsou chemtrails zakázány zákonem proto, jelikož je tam v roce 2001 používali!! Mám proto důkaz. Zde Vám dávám link, kde je k vidění 156 obrázků. Dejte si plnou obrazovku, ať to dobře vidíte a začněte klikat od obrázku číslo jedna. Chemtrails jsou vidět ně těchto obrázcích: 2, 9, 17, 18, 25, 28, 80.
http://www.slideshare.net/Art37/911-never-forgive-...

230999

26.10.2010 14:19

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Právě že já si to čisté nebe pamatuju, z toho důvodu protestuju. Když si kliknete na můj nick, což je zároveň i mé občanské jméno, tak si můžete přečíst 3464 mých příspěvků, z kterých snad jasně vyplývá, že nepatřím k těm, kterým se dá cokoliv nakukat, kteří by se dali ovlivnit jakoukoliv propagandou.

231030

26.10.2010 14:22

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Konečně moudrá slova.[smích] Čert ví, jak to všechno je. Ale jedno je jisté, že se tam nahoře něco divného děje. Se mi zdá, že ta jejich chemtrailsová činnost souvisí s tím, že v dotyčných zemích, kde oni beztrestně řádí, neexistuje patřičná legislativa, která by jim to podivné spreyerství zakazovala. Takže to vlastně mají dovoleno, když to nemají zakázáno.

231033

26.10.2010 16:17

Tajemství peněz

RE: Hezký

Jarmila 88.?.?.?

Už Vám tady bylo řečeno několikrát, že kdyby půjčoval peníze stát, tak by si soukromé banky ani neškrtly. Stát by půjčoval bezúročně (takže soukromé banky by pochopitelně zkrachovaly), ale bohatl by na úsporách občanů. Občané by totiž s důvěrou u něj střádali, stát by ty peníze nepřetržitě točil, na čemž by samozřejmě vydělával, a pak občanům dal za to spoření nepatrný úrok, který by se mu však mnohonásobně vrátil.

231046

27.10.2010 09:24

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

Jarmila 88.?.?.?

Správna připomínka! Kdy začnou soudit zločince Havla za otevřené schvalování vraždění civilistů? To se asi načekáme.

231126

27.10.2010 11:09

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

O co Vám jde? Chcete se se mnou jen bezúčelně dohadovat o ničem?[smích] Ale to víte, že se občas mýlím, jako každý člověk. Netvrdila jsem, že jsem se na oblohu nikdy nedívala, to by taky nešlo, že jo. Měla jsem na mysli to, že jsem neměla žádný důvod s podezřením oblohu neustále sledovat, co se na ní děje, protože se na ni nic podezřelého tenkrát nedělo. Ale v dnešní době se na ni dějí divné věci, proto oblohu sleduji a své poznatky si denně do kalendáře zapisuji. Třeba situace dneska: Je naprosto jasno, nikde ani jediný přirozený mráček, pouze začínají přibývat ty nepřirozené, letadlové, chemtrailsové. Včera jsem si zase všimla toho jevu, že obludná, těžká zataženost nad celou Prahou může náhle zmizet během pouhých 15 minut- jako by byla „odvelena“ jinam. Dříve to bylo jinak, že zapršelo a poté se vyjasnilo. Teď nezaprší, jenom je furt zataženo, nebo se bez zapršení bezdůvodně vyjasní.

Mimochodem, když už Vás tady mám, tak toho využiju. Vy jste tady na Zvědavci nový, máte v archivu 6 příspěvků. Vygůglovala jsem si doktora Nešpora, léčí alkoholismus. Proč jste mě napadl a tvrdil, že jsem se u něj léčila? Proč se mne snažíte až takto dehonestovat a dělat ze mne alkoholičku, když to není pravda?

231143

27.10.2010 12:51

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

I kdybych zde nakrásně šířila neopodstatněné bludy, nebo mám příliš bujnou fantazii, jak míní pan Rejpal, Vás to neopravňuje k tomu jednat tady křivácky a zákeřně. Jaká to vtipná legrácka, ha, ha, ha, pozdravujte Nešpora! Takovéhle nehorázné hlody bych si k Vám nikdy nedovolila, když Vás neznám. Pokud se Vám zdá, že zde šířím bludy, tak Vy je máte nějak logicky vyvracet, ne mě tady lživě osočovat.

Příští rok si budu poznámky dělat už hned od ledna a mnohem podrobněji, do zápisníku. Protože jestli to nevíte, tak Vám to prozradím: jedině soustavným pozorováním může člověk nalézt nějaké souvislosti, které by mu jinak běžně unikly.

231157

27.10.2010 15:53

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Nemám ve zvyku panikařit, proto jsem se začala věnovat vlastním výzkumům počasí a probírat staré fotky a filmy, abych zjistila, že skutečně v minulosti nám žádná letadla tady nezasírala oblohu podivnými mraky.

A až v Egyptě jednoho krásného dne uvidím mrtvé moře bez ryb (důsledek hnojení moří, jak tady na to dal někdo link), místo oněch tisíce překrásných barevných rybek, co tam jsou dnes, opět začnu vehementně tvrdit, že se něco stalo, že to není normální a že dříve to tak nebylo.

231171

27.10.2010 20:16

Pozvánka na soud

RE: Bez pochyby je to zmanipulovana stvanice

Jarmila 88.?.?.?

Někdo tady dal před časem link, že ta soudkyně, co má pana Stworu soudit, je z židovských kruhů. Nemohl by někdo zase o ni zde dát nějaké ty informace, ať jsme v obraze, co je to zač? O soudruhovi prokurátorovi již víme, že je to mladý, ambiciózní zkorumpovaný hajzl, ale nic nevíme o tom, kdo je ta ženská a jak soudí.

231183

28.10.2010 08:56

Pozvánka na soud

RE: Kruhy a kosočtverce

Jarmila 88.?.?.?

Za komunistů se vlivné soudní kruhy vyznačovaly pěticípou hvězdou, pod kterou se vyskytovaly jak kosočtverce, tak i jiné podezřelé symboly, značící, že se dají zkorumpovat obě pohlaví stejně. S tou pěticípou hvězdou to ovšem pokračuje všechno dál, akorát je ta hvězda jinak pootočená. Za bolševika byla postavená na dvou nožkách, s jedním trnem nahoru, zatímco teď je otočená zcela naruby. To znamená s dvěma rohy nahoře. Jak pravila včera jedna paní k druhé paní na zastávce: Já Ti nevím, ale zdá se mi, že teď světu vládne Antikrist.

231209

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 399 379