Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.09.2009 09:13

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: odteď jinak

Jarmila 83.?.?.?

Zústaňte radši doma.[smích]

Jak napsal trefně pan Andrejka nad vámi:
Vseovlivnujici bankerske klany se nemeni po staleti a dozorci se maji menit kazdych nekolik let?

Celý stranický systém je jen velký, přímo obrovský podvod na voličích. Všechny strany, i ty nejmenší z nejmenších, jsou pod pečlivou kontrolou. V okamžiku, když by měla některá z nich naději na vstup do parlamentu, tak by již v té straně v nejvyšších funkcích seděli výhradně JEJICH lidi. Takže ani komunisti nejsou dobrá volba- a to ani z recese.

200107

14.09.2009 07:19

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: stworo

Jarmila 83.?.?.?

Ne, tomuto druhu "lidí" jsou nežidovské oběti naprosto ukradeny. Takže 60 milionů zabitých Slovanů je vůbec netrápí. A ani tyto oběti nikdo v minulosti nijak zvlášť nepočítal. Netočí se o nich ani filmy v Holywoodu, nepíšou se o těch masakrech ani nijak zvlášť knihy (vyjma ojedinělého Solženicyna), nerozjímá nad tím mainstream- přesně podle hesla, o čem se nepíše, to nikdy ani nebylo.

200254

15.09.2009 07:37

Děkuji České televizi

Překvapení

Jarmila 83.?.?.?

Překvapilo mě, že v tom článku české televize píšou toto:
O zavražděných však podle historiků není pochyb – jejich počet se pohybuje mezi pěti a šesti miliony.

Domnívám se, že podle toho švihlého českého zákona se rovněž dopustili popírání holokaustu- protože je přece zákonem stanoveno, že to musí být těch 6 milionů lidí a ani o chlup méně, ne? Nebo se pletu a 5 milionů se může říkat, kdežto 4 miliony už nikoliv? A může se nadsazovat a tvrdit, že jich bylo 8 milionů? Nebo je to taky trestné?

200350

16.09.2009 07:29

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

Jarmila 83.?.?.?

Mě ten švihlý zákon, který odporuje ústavě, která zaručuje svobodu slova, taky není v mnoha ohledech jasný. Protože v tom zákonu se píše: nebo když hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Připadá mi, že podle té široké formulace by mohli zavřít kdekoho prakticky za cohokoliv. Třeba i jen za to, když někdo v internetových diskusích někomu nadává. Dám příklad. Na webu Rovnopravnost.cz muži nadávají matkám, které pobírají alimenty na své děti, že to jsou hrabivé, příživnické matky- Je to, nebo to není, třídní zášť vůči skupině osob? Nebo když bych třeba v diskusi prohlásila: Ti komouši mi zkazili celý můj život, proklínám je do horoucích pekel- Je to nějaký přečin proti tomu zákonu, nebo není? Nebo když bych třeba napsala: Pořekadlo, které říká: za vším hledej ženu, jež vzniklo za francouzské revoluce, je nepravdivé, spíš by se měla vždy říkat mnohem pravdivější verze- Za vším hledej žida a jeho peníze. Je to trestné nebo to není?[smích]

Vysvětlí mi to zde někdo nějak odborně a podrobněji? Mohu legálně proklínat jenom někoho, nebo nesmím nadávat už vůbec na nikoho? Nebo na diskuse to neplatí a můžeme dál svobodně nadávat na cokoliv? Akorát nesmíme napsat nebo přeložit nějaký internetový článek- to už je trestné?

200453

17.09.2009 06:54

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

Jarmila 83.?.?.?

V tom případě se tento ohebný účelový zákon nijak neliší od zákona, který existoval v totalitě za komunistů. Za komunistů existoval zákon 100 o pobuřování, který umožňoval stíhat každého, kdo se třeba jen křivě podíval na komunisty. Prostě každý nepohodlný člověk mohl být kdykoliv stíhan za pobuřování. Třeba i jen za to, že v hospodě něco nepatřičného vykřikoval před kamarády, nebo že si doma pouštěl Kryla a někdo ho udal. Nu a nyní zde máme zákon, který zase může stíhat každého, kdo se jen křivě podívá na ty samovyvolené. Protože jak je vidět, nadávky na kdekoho jim nevadí, ten zákon chrání velmi účelově pouze holokaustový průmysl.

200557

17.09.2009 19:30

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

Jarmila 83.?.?.?

Víte co? Jděte už s těma židama do prdele!! Kolik že jste napsal, že zahynulo za války lidí? 55 milionů? Tak proboha živýho furt nezdůrazňujte jen ty posraný židy! Jsou to lidi jako my všichni ostatní. Žádní nadlidi, kterým bychom se měli my normálni lidi, extra klanět, to rozhodně nejsou. Spíš jsou to neskuteční magoři- podle toho co jsou schopni pořád kolem toho svého zasraného holokaustu pořádat za tanečky. A to jen kvůli penězům- aby jich vytřískali ze všech stran co nejvíce. [bliji]

200604

18.09.2009 19:56

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: bulvarni manyry uz i na zvedavci, apokalypsa se blizi.

Jarmila 83.?.?.?

Ujišťuji Vás pane Vodníku, že si ženské na Olivii nesmlsnou. Olivie je mi sympatická a mám pro její „prohřešek“ pochopení. Někdo tady napsal, že si těmi erotickými snímky za peníze udělala ostudu. A já říkám, že by byla hloupá, kdyby ty snímky dělala zadarmo- protože tu „ostudu“ by z toho přitom měla úplně stejnou. Chlapi jsou neskutečně pokrytečtí. Dívají se na porno, na erotické snímečky, chodí do bordelů- ale potom vždy za to své jednání odsoudí ty ženy, nikoli sami sebe. Ať se jdou vycpat, šmejdi!

Dnešní dívky jsou od narození vychovávány k tomu, aby se odhalovaly. A když to tedy udělají, tak je pak za to pánové celá léta mlátí po hlavě. Ale přitom jsou opět zas tak nesmírně pokrytečtí, že se předhánějí v tom, jak se s takovou známou dívkou vyspat. Olivie mi připadá jako inteligentní dívka. Proto ji radím: Využijte toho, že chlapi po Vás šíli a nešetřete je a maximálně toho využijte. Hlavně se nenechte nikdy nikým zdeptat a pokud Vám někdy nějaká vážná známost začne vyčítat, že jste se nechala fotit, tak ho jednoduše kopněte do zadku. Nic jiného si totiž nezaslouží- když se ti to nelíbí, tak si jdi, ty pokrytecký chytráku, co si ho honíš při pohledu na kdejakou cizí dívku.

200711

19.09.2009 10:11

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Jarmila 83.?.?.?

V době hlubokého socialismu se přihodilo, že jugoslávské dopravní letadlo nad českým územím bez zdánlivých příčin havarovalo. Zachránila se tenkrát jediná letuška. Až teprve nedávno bylo v tisku přiznáno, že to letadlo bylo ve skutečnosti sestřeleno bezpečnostními silami. On tenkrát zrovna k nám letěl nějaký vysoký polský papaláš, a tak soudruzi to dopravní letadlo klidně nechali během pár minut sestřelit, protože se omylem vychýlilo ze své předepsané dráhy.

Takže už tenkrát, před 20 lety, existovala okamžitá rychlá reakce proti nebezpečí. To co se stalo v USA, to nemá obdoby v celé historii lidstva a jasně vše ukazuje na to, že to byl skutečně inside job a nic jiného.

200743

20.09.2009 08:10

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Jarmila 83.?.?.?

Zbytečně obhajujete Rumsfelda, neboť tento týpek je v celé věci víc než podezřelý, neboť je do těchto zločinů zcela jasně přímo namočený. Je to je člověk zasvěcený, který přesně ví, jak to všechno bylo. Byl přímo přítomen v Pentagonu, když do něj údajně narazilo letadlo- pomáhal odklízet neexistující trosky vypařeného letadla. V popředí vidíme Rumsfelda, za ním pětimetrovou díru, kterou by nemohlo udělat ani nějaké malé letadýlko, natož obří letoun s rozpětím křídel 13 metrů. Prostě je to všechno tak šíleně postavené na hlavu, že člověk nad tou drzostí těch vládnoucí zločinců jenom lapá nevěřícně po dechu. Takhle veřejně si dělat otevřeně z celého světa srandu a být nepotrestán za své zločiny- to dovedou jenom v Americe a v Izraeli.

200800

22.09.2009 14:17

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Je, cas jit od piva a TV sportu a rici sve , NE politikum.

Jarmila 83.?.?.?

Hlavně ať se otročkové dostaví v co největším počtu k volbám, aby mohli zlegalizovat ty své otrokáře.

200940

22.09.2009 15:44

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Je, cas jit od piva a TV sportu a rici sve , NE politikum.

Jarmila 83.?.?.?

To víte pane Mirdo, že ten slogan neznámého autora znám. Právě z toho důvodu se nepřestanu divit tomu, proč ti lidi pořád tak houfně chodí k těm volbám? Nejsou náhodou ti otročci tak trochu padlí na hlavu? [chechtot] Už asi 150 let chodí furt pryč k volbám a vždycky tak nějak doufají, že vyberou to menší zlo, toho menšího otrokáře. Jak je vidět, nikdy se nestrefí a vždy volí hajzly, kteří jim to pak v drakonických zákonech patřičně osolí.

Jinak co se týče těch všudypřítomných kamer, tak nic nového pod sluncem. Teď dávali v TV docela zdařilý film o Karlu Havlíčku Borovském. Už tenkrát měli mocní Habsburkové dokonale vypracovaný šmírovací systém proti vzpurným občanům. Pak ten dokonalý šmírovací systém převzali mocní sionisti, kteří svrhli ty Habsburky. Koneckonců i Hašek ve svém Švejkovi ledacos odhaluje- ty všudypřítomné Bretschnaidry, kteří číhali na prostomyslné upovídané občany i v těch nezapadlejších hospůdkách. Takže vlastně o nic nejde, většinoví otročci jsou dokonale menšinovou „elitou“ hlídaní již mnoho staletí.

200946

22.09.2009 17:07

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: No a?

Jarmila 83.?.?.?

Se nech očipovat ty sám, joudo! Srovnej si na hlavě jarmulku, a odchod! [velký smích]

200951

29.09.2009 06:59

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Jarmila 83.?.?.?

Proč by nelezli, když za to získávají obrovské celoživotní výhody. Ale něco za něco, že. Ty výhody spočívají právě v té jejich soudržnosti. My ti pomůžeme nahoru, ke slávě, k majetku, ale ty se za to celý život taky musíš revanšovat a pomáhat zas jiným našim soudruhům nahoru ke slávě a k bohatství. No a tak se vytahují vzájemně ke všem zajímavým, velmi dobře placeným a prosperujícím korytům ve všech sférách života. Podmínkou asi je, že o sobě všichni ti vyvolení vzájemně vědí, kdo je kdo. Čili jsou to rasisti jak vyšití, protože spolu mafiánsky a spiklenecky spolupracují a vytahují se nad všechny normální lidi, kteří v té jejich náboženské sektě nejsou.

Všimla jsem si v Česku jedné zajímavé věci. Že totiž mafie černých očí naprosto a totálně zvítězila nad modrýma očima. Je to až tak příliš ve všech sférách života vidět, že si toho musí každý všimnout. Zatímco za komunistů to bývalo půl na půl- že na význačných a dobře placených místech se vyskytovali modroocí lidé stejně jako černoocí, tak dnešní poměr je asi tak 9:1 ve prospěch černookých. Skutečně zvláštní úkaz.

201321

29.09.2009 15:55

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Jarmila 83.?.?.?

Ano, ono je to velmi lákavé patřit mezi bohatou elitu. Ale ti lidé by si měli uvědomit, že když se narodili a žijí v české zemi, že by si tedy měli definitivně ujasnit, co vlastně jsou. Jistě mají v občanských průkazech napsáno, že jsou národnost česká. Vsadím se, že namají oficiálně dvojí občanství- že by byli národnost česká i židovská zároveň. To určitě ne. Čili oni to své židovství skutečně vedou jen po linii náboženství, nikoliv po linii národnosti. Vždyť i premiér Fischer se hlásí k židovství jako k náboženství, nikoliv jako příslušník cizí národnosti. To by snad ani nemohl dělat českého premiéra, ne? Nebo mohl? Ale to už by nám tady mohli vládnout třeba Ukrajinci, Němci, prostě kdokoliv.

Jinak pane Mirdo já se samozřejmě omlouvám všem poctivým, normálním černookým občanům, kteří nepatří k té mafii černookých.[smích] Ale prostě je to tak, že tohle je skutečně takový zvláštní momentální fenomén v Česku. Není to tak dávno, kdy se to všude hemžilo modrookými blondýnami- to byl ideál krásy. A najednou po dvaceti letech od revoluce jsou všude na bilboardech, v časopisech, filmech, i v těch jejich připitomělých seriálech, prostě VŠUDE jenom samé černé oči. To je úplně až nenormální a proti zásadám pravděpodobnosti. Když jsem se dneska vezla v tramvaji, tak jsem si schválně prohlížela oči všech cestujících. A je to statisticky takhle: asi 80 procent tvoří lidé modroocí dohromady s lidmi, kteří mají takové ty světlé zelenohnědé oči, jaké mám já. Ale těch lidí, co mají vysloveně černé oči je skutečně málo- víc jak 20 procent jich není. Samozřejmě nepočítám Vietnamce a jiné orientálce, ti mají také automaticky černé oči. Takže? Výsledek je ten, který jsem napsala dříve: vládne nám tu mafie černých očí.

201349

01.10.2009 12:09

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Jarmila 83.?.?.?

Co to znamená? To znamená, že máte z hlediska počtu pravděpodobnosti menší šanci dostat se mezi mafii a elitu vyvolených černých očí.

No a to jsem si všimla ještě jedné zvláštnosti, která odporuje zákonitosti počtu pravděpodobnosti. Jak známo, nejvíce jmen v Česku je Novák, Novotný, a tak podobně. Tudíž by nejvíc firem mělo obsahovat tahle jména. Místo toho se ale od Šumavy k Tatrám znenadání vynořilo spoustu jmen, končících na man. (např. Hofman, Pitrman, Forman, atd.) Je jich fakt hodně, než dojedu ze svého bydliště na Václavák, tak si přečtu na firmách asi 10 jmen končící na man- ale ani jednoho Nováka. To jsem nikdy netušila, kolik je v Česku manů. [chechtot]

201437

02.10.2009 07:04

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Jarmila 83.?.?.?

No vidíte pane Mirdo, pan xman Vás nachytal na hruškách.[velký smích] To máte z toho, že mi vyčítáte, že se s ním bavím a přitom se s ním sám bavíte.[smích]

Faktem ovšem je, že jsem se ani slůvkem nezmínila, kdo je obvykle u nás majitelem černočerných očí-ale pan xman z toho hned sám vyvodil závěr, že to jsou židi. Dobře že jste se zmínil o Izraeli, to je dobrý příklad. Když jsme letos byli s mužem v Jeruzalémě, tak jsem si všimla, že tam na modré oči u místních obyvatel prostě nenarazíte, ať vidíte kohokoliv- křesťana, muslima či žida. Všichni mají černé oči, takže je normální, že i ve vládních pozicích a na všech důležitých korytech jsou lidé také s černýma očima. U nás ale ten kontrast je obrovský v tom, že zatímco v Česku je 80 procent lidí na různý způsob světlookých, tak na všech výhodných korytech všemi směry sedí jako žáby na prameni lidé s tmavě čokoládovýma očima. To je ta česká záhada.

Další českou záhadou, které jsem si všimla (je to ale už silně OT, takže jen poslední zmínka) je to, že v Praze jako houby po dešti vyrostla vietnamská nehtová studia. Každých deset metrů- nehtové studio. Nikdo do nich nechodí, ženské na takové hlouposti nemají čas ani peníze, ale stejně nezkrachnou. Výsledek úvahy je ten, že to jsou prostě pračky špinavých peněz. Ale je fakt, že je to furt lepší než herny nebo bordely.

201504

02.10.2009 07:15

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Jarmila 83.?.?.?

No víte, to slovo man v angličtině i v němčině znamená muž nebo člověk. Je to samozřejmě spekulace, ale možná to příjmení končící na man má vyjadřovat, že jeho nositel je ČLOVĚK. Kdežto všichni okolo,co nemají takové jméno, jsou jen pouhá zvířata vypadající jen jako lidé. Takoví ti gojimové, jak je xmani rádi nazývají. [chechtot]

201506

03.10.2009 08:25

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Jarmila 83.?.?.?

Ano, tak je to správně, hlavně že se máme rádi. [smích]

201549

04.10.2009 09:48

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Já bych to všechno až tak beznadějně černě neviděla. To se rakousko-uherští mocnáři domnívali, že budou vládnout věčně dědičně - a skončili. Pak zde měla existovat tisíciletá Třetí říše- a skončila. Pak si komunisti mysleli, že zde budou strašit na věčné časy- a taky skončili. A tak si myslím, že i ta naše slavná únie půjde časem taky do prdele, i s tou svou Lisabonskou smlouvou. [chechtot]

Jinak toho Klause bych až zas tolik nechválila, je to taky jenom jejich figurka- a schvaloval radar. A prostý lid bych zas až tolik nehanila- nezaslouží si to. Nemá žádné páky k rozhodování a běhat pořád na protest po ulicích taky vůbec nikam nevede.
Většinová společnost byla odjakživa chápána vládnoucími gaunery (žádná elita to není) jen jako otroci a nevolníci a nebyla nikdy připuštěna k opravdovému rozhodování. A čeští lidé celou situaci chápou tak, že je úplně jedno, jestli jim vládnou místní gauneři, nebo přespolní z Bruselu- vjde to nastejno, možná spíš líp. [oči v sloup]

201588

04.10.2009 19:26

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Jarmila 83.?.?.?

A co jsme tady měli doteď? Měli jsme tu snad v průběhu těch 20 porevolučních let něco jiného? [bliji]

201653

04.10.2009 19:33

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

Jarmila 83.?.?.?

Ale Josephe, nehrajte tady koméédii. Kdo ukradl díky kupónové privatizaci a figurce zvané Klaus veškerý státní majetek? Komunisti a estébáci, žádní schopní podnikatelé, ale všehoschopní ničemové. Dravější a schopnější- jdi se vycpat manipulátore!

201655

04.10.2009 19:47

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Na oběti jsem nezapomněla. Jen jsem chtěla říct, že nic netrvá věčně a že i EU jednou sama od sebe vyhnije. Jak již dávno všichni víme, svět je řízen tajnými společnostmi a pokud si tyto tajné mocné společnosti budou zase přát hromady mrtvých, tak ty hromady mrtvých tady zase budou. S tím nic bezmocná většinová společnost nenadělá.

201659

04.10.2009 19:53

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

To si pište jansmithi, o tom nepochybuji ani vteřinu, že je Klaus dvojí agent a šašek na entou.

201660

04.10.2009 19:58

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Musíte si uvědomit René, že ve špičkách vysoké politiky není ANI JEDEN slušný člověk. Klaus není žádnou výjimkou, je to hajzl. On má prostě za úkol hrát kladnou figuru, toť vše.

201662

04.10.2009 20:06

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Jarmila 83.?.?.?

Psala jsem paní Fillo o 20 letech, nikoliv padesáti. A co jako navrhujete?

201664

05.10.2009 07:17

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Ale Vladimíre, prosím vás, my už dávno žádné vlastní hnízdo nemáme! Stali jsme se pouhou montovnou nadnárodních korporací a veškerý náš vlastní průmysl byl záměrně zničen. Znova jsem se o tom přesvědčila ve svém rodném městě na Moravě, kde už zůstaly jen ty Varhany. Co se týče Klause, na všem tom rozkladu a marasmu se celých 20 let aktivně podílel, tak nevím, za co bych měla tohoto příznivce bankéřů typu Tykače a jiných, obdivovat. Tento člověk je falešný až na půdu a divím se Vám, že jste mu tak naletěl.

201723

05.10.2009 07:22

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Ano pane Mirdo, je to uměle vytvořená opozice a dopředu Vám řeknu výsledek: Lisabonská smlouva bude schválena a "hrdinnému" Klausovi se nezkřiví ani vlásek na hlavě. Možná bude ještě někam povýšen nebo dostane nějakou výnosnou trafiku. Prezidentem se po něm stane Zeman, kterému tenkrát bylo tolik líto, že zvítězil kolega Klaus.

201724

05.10.2009 07:35

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Jarmila 83.?.?.?

Také s Vaším příspěvkem souhlasím. Každý občan může trvale bojkotovat režim sám za sebe, nemusí se spoléhat na to, až ho nějací nastrčení manipulátoři vyzvou k nějaké stávce.

201725

05.10.2009 07:57

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

Jarmila 83.?.?.?

Já si na něho moc dobře pamatuji a taky jsem zde kdysi na Zvědavci citovala některé pasáže z jeho dopisu na rozloučenou. Zejména mě zaujmul návrhem, že by se měla prosadit přímá internetová demokracie.

Čest jeho památce.

201726

05.10.2009 13:52

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

Jarmila 83.?.?.?

Ano, přesně tohle jsem měla na mysli, nikoliv paní Fillu. Já třeba považuji za nastrčené manipulátory i bojovníky proti radaru, Bednáře s Tamášem. Je třeba si uvědomit, že všechny spolky a sdružení jsou infiltrované, protože je snadné mít vše pod kontrolou hned od samého začátku. Takže domnívat se, že třeba něco zmůže nějaká Dělnická strana je značně pošetilé- mají tam plno svých vlastních lidí, donašečů, hlídačů a provokatérů.

201760

05.10.2009 14:22

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

Jarmila 83.?.?.?

Napsal jste to moc krásně jansmithi a velmi pravdivě. Na to, že bylo tomu Zdeňkovi pouhých devatenáct let, tak byl velmi intelektuálně vyspělý a velmi citlivě chápal všechny problémy. Vysloveně v tom svém dopise varoval před nelidským a rozkladným kapitalismem, který je ještě víc ničivější než byl komunismus. Takže Zdeněk Adamec byl první zápalnou obětí, která svým zoufalým činem protestovala proti zvrhlému, nelidskému a mafiánskému kapitalismu, který pro existenci citlivých, nekonzumních lidí nemá žádný smysl.

Všimla jsem si, že ačkoliv se mnozí lidé mají hmotně lépe než za komoušů, tak duševně nejsou moc šťastní. Ani být nemohou, protože hromadění majetku žádný pocit štěstí nepřináší. A navíc si k tomu všichni lidé uvědomují, že si tu demokracii představovali úplně jinak. Tak nějak všichni občané podvědomě cítí, že se nic nezměnilo, že jsou naprosto bezprávní a nemohou ve skutečnosti vůbec o ničem rozhodovat- dodnes nemáme ani možnost referend, či přímou volbu prezidenta.. A to všechno si ten Zdeněk silně uvědomoval už v tom roce 2003.

201764

05.10.2009 18:01

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Jestli naše chyba nevězí v tom pane hestroy, že oba máme příliš dobrou dlouhodobou paměť?[smích] Správně bychom si totiž měli pamatovat události tak nanejvýš 5 let dozadu a né že si budeme souvisle pamatovat, co se celých těch 20 let tady od revoluce dělo. To je škandál! Když si vzpomenu, jak jsem těsně po revoluci Klausovi nesmírně fandila, tak mě hanba fackuje, že jsem byla tak hloupá a naivní. Jenže dnes už mám ty jejich vzájemné estébácké hrátky dávno prokouknuté. Vždyť přece je velmi důležité, aby se u nás neodehrálo žádné referendum, proto je třeba navodit iluzi, že kdosi tady za nás bujuje jako lev. A taky není zanedbatelné, že má mainstream pořád o čem psát a pořád cosi rozebírat- aby byla navozena dokonalá iluze demokracie. A ještě se ušetří za referendum i nějaká ta miliarda, zvláště když by se muselo to referendum několikrát po sobě opakovat, než by se dosáhlo kýženého výsledku.

201786

05.10.2009 18:25

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

Jarmila 83.?.?.?

V tom Rumunsku jansmithi zatočili s Cauceskem za to, že se nechtěl účastnit okupace Československa. Byla to prostě a jednoduše pomsta- v politice všechno se vším souvisí. Taky není zanedbatelné, že nashromáždil hodně bohatství- a to ho taky stálo krk. To se to pak rozkrádalo v těch jeho zlatých palácích.

Jinak jako vždy se vším s Vámi souhlasím.[smích] To je jasné, že lidé z ovčího syndromu procitnou. Proto jsem optimistická. Už teď při poslední volbě evropského komisaře přišlo pouhých 28 procent voličů. Troufám si tvrdit, že příště jich příjde ještě méně. A jak se na to budou tvářit z Bruselu? Budou se pořád tvářit, že i když je volilo jtřeba edno procento občanů, tak je to v pořádku a volby jsou platné? Jo, oni se třeba tak budou tvářit, jenže občané si konečně řeknou, že jsou volby podvod a jejich eurovláda je naprosto nelegální.

201791

05.10.2009 18:43

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

To víte že jsem si toho všimla! Točí se tam pořád dokola tytéž figurky, titíž lokajové mocných. A není to jen u nás, ale i jinde. Když jsem se dočetla, že Blair má dělat prezidenta EU, tak mi došlo, že i jinde je to úplně stejné jako u nás kdysi za komunistů- jenom přísně kádrově prověřené figurky a nikdo jiný. Mají to pak ti vládci za oponou snadné s těmito poslušnými, ověřenými lidmi manipulovat.

To s těmi zaměstnanci s Vámi taky velmi souhlasím. Bavila jsem se s přáteli z Brna,kteří mi vyprávěli, že v Brně není momentálně k mání žádná práce. A tak ta slečna ze zoufalství si řekla, že nastoupí do MC Donald. Víte kolik jí nabídli plat? Deset tisíc čistého! A to za situace, kdy s tím přítelem platí dohromady byt 7000 Kč. Takže nadnárodní společnost se rozhodla, že si tady z našich lidí bude dělat otročky, bez ohledu na to, že jistě moc dobře ví, že průměrná mzda je zde údajně 20 000 hrubého.Nechceš brát tak špatně placenou práci? Nevadí! Chcípni pod mostem a práci vezme Vietnamec nebo Ukrajinec. [bliji]

201793

06.10.2009 07:36

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

Vy stále nechcete pochopit René jednu zásadní věc. Pokud vím, Vaším oblíbeným heslem je: Po ovoci poznáte je. Jenže Vy tím ovocem považujete hádky mezi politiky- kdežto správné je považovat za ovoce až ten konečný VÝSLEDEK jejich dohadování. Vy rozlišujete figurky ve vysoké politice na dobré a špatné, na kladné a záporné. Jenomže ono to ve vysoké politice funguje úplně jinak. Do vysoké politiky se totiž dostávají jenom SAMI ŠPATNÍ lidé, prodejní a bezcharakterní- slušní, autentičtí lidé k moci nejsou vůbec připuštěni! Jak již tady psali mnozí, ve vysoké politice to funguje tak, že v zákulisí se předem dohodne výsledek, ale pro veřejnost se pak musí sehrát v parlamentu a jinde divadýlko, že jedni poslanci jsou pro a druzí proti (uměle vytvořená opozice). Pokud jsou však výsledky (ovoce) jejich práce vždy v neprospěch občanů, že vznikají jak na běžícím pásu špatné a bezcharakterní zákony, pak jsou špatní a bezcharakterní všichni poslanci bez rozdílu, nejen ti, co pro ten špatný zákon zrovna hlasovali. Protože ONI, těch pouhých 200 dosazených figurek se v té špatnosti prostě domluveně střídají. Kdyby ale převládali v parlamentu charakterní lidé, tak by pochopitelně, z matematického hlediska, převládaly i charakterní zákony. Ale pokud stále převládá zlo nad dobrem, pak pochopitelně matematicky z toho vychází, že v parlamentu sedí samí bezcharaktení a bezzásadoví lidé.

A to se týká i Klause. Jestliže je dopředu matematicky v zákulisí vypočteno, že určitý zákon zvítězí, ale Klaus je přesto proti, pak je to z jeho strany jen sprostá póza, aby si u lidu udělal gloriolu charakterního státníka.

To jsem se teď nedávno taky nasmála u soudružky Bobošíkové, když jsem se od ní dočetla prohlášení, že je věřící křesťanka. Ach ta moje nešťastná dlouhodobá paměť! Za komunistů to byla ta nejhorší prokádrováná kariéristka, která se před komunisty plazila, jen aby dostala nějakou tu hezkou, dobře placenou, svazáckou funkci- ale dneska je z ní najednou věřící křesťanka.
[chechtot]

201828

06.10.2009 16:16

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Jarmila 83.?.?.?

[smích] K té kuponové privatizaci bych jen dodala takovou perličku, že velmi lukrativní podniky byly od samého začátku pro normální občany okamžitě naprosto nedostupné. Ty byly ihned rezervé jen pro soudruhy komunisty a estébáky. Jako třeba Aero Vodochody. Můj muž si tam chtěl koupit za tu vypečenou kupónovou knížku akcie, ale neměl šanci. Ihned zkraje mu odepsali, že jsou již rozprodané. Prostě šmé na každém kroku- a trvá to až dodnes.

Taky opoziční smlouva byla zradou na občanech, když si Zeman s Klausem potřásli rukou, plácli si na usmířenou a rozdělili si koryta mezi pravicí a levicí rukou společnou a nerozdělitelnou.

201858

To je přece nad slunce jasné, že židovští bankéři vládnou světu, že papež i maltézští rytíři, zednáři, ilumináti a já nevíc co ještě, že všichni podléhají jejich moci, jsou vůči nim v podřízeném postavení. Světu přece vládne ten, kdo je ze všech nejbohatší. A nejbohatšími lidmi světa jsou propojené rodinné klany R+R, i když se to snaží co nejpečlivěji tajit. Svědčí o tom neskutečně mnoho různých detailů- že je to přesně tak a nikoliv naopak.

A pevně spolu spolupracují nejen klany R+R, ale všichni věřící židi, kteří věří, že jsou nadlidmi, že jsou celému lidstvu nadřazeni. Žid Silverstein dostal vyplacenou obrovskou pojistku za zbourané baráky, aniž by se cokoliv blíže vyšetřilo. Chce snad HHBB tvrdit, že chudáček židáček je jen nastrčená loutka tajných maltézských společností? Prostě všechny ty tajné společnosti byly nejpozději někdy v devatenáctém století infiltrovány a ovládnuty zevnitř mezinárodními bankéři a né že ne. A teď už jim dávno, včetně papeže, poctivě slouží.

Ještě zde dodám link, kde Jordan Maxvell nesmírně zajímavě vypráví o těch různých tajných znacích a popisuje tam asi tak od půlky videa i tajné znaky maltézských rytířů. A co je zajímavé, že on tam vypráví, že jméno Rothschild vzniklo tak, že to převzali od loupežníka Robina Hooda. Že právě Robin Hood ve 13 století používal ve znaku rudý štít:
http://www.overstream.net/view.php?oid=skl1awlpm2i...

202079

09.10.2009 17:11

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

Jarmila 83.?.?.?

Prosímvás, jak jste došel k tak praštěnému názoru, že 99 procent většinového obyvatelstva je psychicky méněcennějších než 1 procento zkurumpovaných lokajů mocných, čili byrokratů EU? Myslíte si že nějaký zkorumpovaný Špidla co bere zbytečně 500 tisíc měsíčně či kariéristická svině Bobošíková jsou myšlenkově hodnotnější než kdokoliv z nás, běžných občanů, že si dovolujete zavrhovat referendum? Co si to vlastně vůbec dovolujete? To už rovnou zakažte volby vy chytráku jeden! Stejně jsou totálně na hovno. [bliji]

202112

10.10.2009 20:14

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

Jarmila 83.?.?.?

Zase kecáte jako obvykle. [chechtot] Moje matka, Slovenka, která nemohla nalézt nikde práci, šla do Německa pracovat dobrovolně. Potom bohužel zažila i bombardování v Drážďanech, ale naštěstí to přežila. Ale máte pravdu v tom, že odškodněna "za šlechtící práci" pak nebyla. Když jsem poslala ty různé dokumenty té odškodňovací komisi,v naivním předpokladu, že by z toho mohlo třeba něco i kápnout, tak mi prostě slušnou formou napsali, že nám naserou. To víte, jak není člověk oběť holokaustu, tak nemá na nic nárok. Oni se mne ptali, ať popíšu nějaké konkrétní historky z toho co matka tenkrát prožila. Tak jsem napsala to co jsem si z matčina vyprávění pamatovala. Že totiž matka procházela přes nějakou závoru a Němec na ni řval: Los, los! A matka mu na to řekla: Polib mi prdel. A Němec se ptal: Was? A matka: Jo, polib mi ještě raz.

202180

12.10.2009 16:03

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

Jarmila 83.?.?.?

Moc krásně napsané pane korutane! Hned jsem si to zkopírovala.

Ještě by mě zajímalo, kam ty parazitické bestiální kobylky vyrazí, až Ameriku úplně položí a zničí? Že by do Ruska? Tam do toho fungl nově vystavěného města, jehož jméno jsem momentálně zapomněla?

202286

12.10.2009 17:48

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

Jarmila 83.?.?.?

Ano, Astana v Kazachstánu.[smích]Mně se zdálo, že to bude nějak na A. Byla tady o tom městě řeč na Zvědavci. Vy jste moje paměť djb.[smích]

202290

Odvážná a šaramantní dáma Jana Bobošíková? Na to zapomeňte pane Mirdo. Trvám tvrdošíjně na tom, že je to bolševiská kariéristická svině jaké není rovno. A to i přesto, že má hezkou tvářičku, na kterou patrně naivní muži letí. Ji ta odvážnost nic nestojí. Naopak si klidně tipnu, že bude v kariéře stoupat úspěšně výš a výš. Ale skutečně odvážní lidé, kteří se vzepřou Systému, ti končí při autonehodách, ti nestoupají v kariéře výš. Za to dám ruku do ohně, že Bobošíková při autonehodě rozhodně neskončí. Stejně jako ta Vámi vychvalovaná spisovatelka, už jsem ale zapomněla její jméno, která falešně burcuje na videu. Ani jsem to video nedokoukala, jak jsem byla její falešností znechucena. Asi holt nemáte odhad na ženské. [oči v sloup]

202346

13.10.2009 15:35

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

Jarmila 83.?.?.?

Já myslím, že na tom Schwarzenberg zainteresovaný je, neboť ta hlubocká větev (paní Petzoldová) dodnes nic nedostala. Vyjde své příbuzné, paní Petzoldové vstříc a prolomením dekretů zhrábnou všechno co se dá. Proto taky tady tak šílí s tou svou stranou TOP a proto straší s tou svou zdegenerovanou tváří na bilbordech po celém Česku. Vyplatí se mu to.

202349

Pane Mirdo paní Bobošíková je typ ženy, která se bez skrupulí spojí třeba s ďáblem, jen když zůstane u koryta. Za ty roky života již mám nějaký odhad na lidi. Vzpomeňte si, jak jsem chválila skromnou paní Anitu Petekovou za její přednášku o vakcinách, anebo i ten ekonom Klaus je taky od pohledu čestný člověk. Na internetu se začíná vyskytovat čím dál víc videí, kde se snaží ovlivňovat lidi prodejní manipulátoři davů. Naštěstí tyto placené manipulátory po pár minutách dovedu odhalit, protože jim ta nečestnost kouká ze všech pórů těla. To platí i pro „odvážnou“ a šaramantní spisovatelku Wolfovou (taky jsem se v životě setkala se zajímavým jevem, že spousta lidí co mají jméno Wolf či Vlk nehrají čistou hru), která zcela zjevně klame tělem i slovem. Už jak se oblékla do křiklavých červených šatů, aby přitáhla co nejvíc pozornost a ty její afektované pohyby- okamžitě se mi zprotivila.

Už tady bylo stokrát řečeno, že taktika mocných je už asi 200 let pořád stále stejná. Mocní tohoto světa ovládají nejen všechny mocenské pozice, ale i veškerou opozici. A k tomu jim právě slouží nečistí zkorumpovaní lidé typu Bobošíkové, Wolfové a třeba i té Tydlitátové.

Naopak SKUTEČNÍ oponenti, kteří se postaví mocným do cesty, obvykle skončí špatně. Jen tak namátkou vyjmenuji pár jmen: Čtyři Kennedyové (protože i toho senátora Tedyho se pokusili zabít), Lennon, profesor Patočka, Wonka, Dubček, Langoš, Haider, princezna Diana.

202398

Ještě jsem zapomněla na Kryla. Ten jim ležel hodně v žaludku- zvláště humanitárnímu bombarďákovi Havlovi. Proto nevěřím, že zemřel přirozenou smrtí.Potřebovali se ho fakt nutně zbavit, aby již dál proti Havlovi nezpíval.A jak říkám, taky Dubček stál Havlovi v cestě, proto musel zemřít.

202399

15.10.2009 16:29

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: Pratele - ruku na srdce ......

Jarmila 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Kam na ty nápady pane Steve chodíte?[smích] Plány teroristů zhatí naši vepři boubelatí. [velký smích]

202559

15.10.2009 17:10

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

Jarmila 83.?.?.?

Já si myslím pane jansmithi( stejně jako pan Mirda), že s Vojtou ztrácíte zbytečně drahocenný čas. Panu Vojtovi či Josephovi je zbytečné cokoliv vysvětlovat, neboť oni pak nereagují nijak na žádné pádné argumenty, ale vždy si melou jen tu svou písničku. Proto je lepší tyto diskutéry prostě ignorovat. Efektivnější přístup je dál rozvíjet něčí podnětné myšlenky, než házet hrách na stěnu, či házet perly sviním. Ačkoliv na druhou stranu je pravda, že případní čtenáři si ty perly vyberou a přečtou a sviní si nevšímají. [mrknutí jedním okem]

202562

16.10.2009 08:51

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Kdepak pane cype, moc se mýlíte. Není to snůška blábolů, ale vše co v tom článku pan Hofhanzl napsal je do poslední mrtě pravda. Není v něm jediná věta lživá. Čtyřicet let nám tu totalitně vládli komunisti- tak to období klidně můžeme nazvat komunismem, i když to formálně byl socialismus. A vůbec-to jsou prkotiny, na kterých ten článek nestojí. Důležité je zjištění- a dnes už to v podstatě všichni víme, že revoluce nebyla žádná revoluce, ale že to byl od A až do Z řízený podvod, kdy si komunisti a estébáci řízeně rozkradli majetek celé republiky a dnes jsou z nich nejbohatší lidé v Česku. Mýlíte se velice, že si komunisti pouze jenom přilepšili. Vy máte asi na mysli tu jejich KSČM, která vystupuje navenek jako poctivost sama. Kdežto pan Hofhanzl píše o nejvyšších komunistických pohlavárech, kteří místo aby byli po sametovce potrestáni, tak se z nich stali nejbohatší kapitalisti v zemi. (Namátkou: Mohorita, Ulčák, Hušák)

202613

16.10.2009 17:11

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Pane Kramáři, nechci se s Vámi dohadovat o tom, kdo nám tady ve skutečnosti za komunistů vládnul. Jenom jsem chtěla jemně upozornit pana cypa, že zas až tak velký blábol to od pana Hofhanzla není.

202650

16.10.2009 17:20

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: Kdo je Čestmír Hofhanzl

Jarmila 83.?.?.?

Váš příspěvek je velmi zajímavý. Tady je vidět, jak je každý člověk omylný- včetně mě. Pokud pan Hofhanzl vychvaloval radar, tak se u mě shodil. A samozřejmě v době internetu si již také dávno mohl přečíst jak to bylo doopravdy s tou ruskou revolucí. Ale jinak až doposud jsem s jeho články vždy souhlasila, protože víceméně dobře popisovaly realitu. Souhlasím s Vámi i s tím, že dnes si člověk musí dávat sakra bacha i na tzv. kladné postavy, které ve skutečnosti jsou jen hraná opozice.

202651

17.10.2009 17:01

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Ne všechny židovské/proizraelské spolky podporují Lisabonskou smlouvu

Jarmila 83.?.?.?

Máte naprostou pravdu pane kozorohu, tito lidé nejsou chytří, ale patologicky vychytralí- jsou to šílení deprivanti přímo posedlí majetkem a mocí. Proto by se mělo psát o Protokolech sionských vychytralců, nikoliv mudrců. To nebyli žádní mudrci, nýbrž normální, či lépe řečeno nenormální patologičtí zmrdi.[oči v sloup]

202725

17.10.2009 17:11

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Ne všechny židovské/proizraelské spolky podporují Lisabonskou smlouvu

Jarmila 83.?.?.?

Ještě poznamenám: Už se supové slétají do Čech obhlížet si svůj majetek. 90 Waldsteinů přijelo se podívat na své hrady a zámky. Takže dopředu opět říkám: figurka Klaus tu smlouvu podepíše a pak se budou dít věci. Nějaké plané sliby ohledně Benešových dekretů jim v ničem nebudou bránit.

To je také zajímavé. Někde jsem četla, že Valdštein byl děsnej křivák, podrazák a intrikán. Teď se ale o něm dočítám, že to byl schopný vojevůdce. Inu, radši nečtěme dějepis, nemá to cenu, mějme na paměti, že nám vymývají mozky na každém kroku.

202726

18.10.2009 09:06

Argentinská doga – víc než jen pes…

RE: Idealny pes do mestskeho bytu

Jarmila 83.?.?.?

Tenhle pes je výborně vycvičený:
http://www.zkouknito.cz/video_4653_absolutne-nejle...

202767

18.10.2009 10:36

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Ne všechny židovské/proizraelské spolky podporují Lisabonskou smlouvu

Jarmila 83.?.?.?

Jako byste nevěděl djb, Vy takový chytrý kluk[smích], že se dneska dá švindlovat ve všech sférách života a tedy i v udělování Nobelových cen. A to nejen těch za mír. Jestliže tu prokazatelně existují parazitičtí vládci planety, kteří si planetu přisvojili jako svůj majetek, tak je pro ně hračka přikázat svým lokajům, aby odměnili jiné jejich lokaje, kteří jim slouží i na poli vědeckém. Náš PAN VĚDEC profesor Holý si dovolil v mainstreamu skromně podotknout, že letošní Nobelovka za chemii pro nějakou Izraelku- že to na Nobelovku nebylo. Kdo by si spíš za své objevy tu Nobelovku opravdu zasloužil je podle mého mínění právě profesor Holý.

Ještě zde připomenu krysina Havla, který za svůj život již posbíral tolik metálů, že by si jimi mohl vytapetovat celou svou vilu. Přesto by mu slušný člověk ruku nepodal. Tady vidíte djb, že nejen dnes, ale již několik staletí je všechno jen klam a mam, matrix, kde slušní lidé jsou soustavně eliminováni a zločinci odměňováni. Takže ani ty Nobelovky, či různě protěžovaní spisovatelé a mnozí další umělci, uměle vyzdvihovaní a hýčkaní mainstreamem, pro mě nejsou směrodatní v určování jejich chytrosti.

202768

19.10.2009 15:00

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Jarmila 83.?.?.?

Jenomže původně byla řeč o něčem jiném. Byla řeč o tom, kdo vládne celému světu. Zatímco Vy se domníváte, že světu vládnou tajné společnosti maltézských rytířů a jezuitů, kteří zneužívají ke svým nekalým cílům židy a mezinárodní bankéře, tak většina zvědavců včetně pana Mirdy i včetně mě, má jasno v tom, že je to přesně naopak. To znamená že světu vládou mezinárodní bankéři (často židovského původu), kteří jsou propojeni i rodově a ke svým nekalým cílům zneužívají různé tajné společnosti jako jsou zednáři, ilumináti i ti maltézští rytíři a jezuité. Tito nejbohatší lidé světa (mezinárodní bankéři, nikoliv maltézští rytíři) si ty tajné společnosti pěstují proto, aby si v nich vytypovali vhodné figurky, které pak za ně provádějí špinavou práci na všech klíčových pozicích ve všech sférách života, ale zejména v politice.

202822

19.10.2009 15:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Jarmila 83.?.?.?

To je přece jasné, kdo křivil svět před Amschelem. Svět křivili ti, kteří se domnívali, že jsou k tomu bohem vyvolení.

202825

19.10.2009 15:13

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Benešovy dekrety

Jarmila 83.?.?.?

Vždyť to říkám pořád, že tenhle Vašek je stejný šašek jako ten první Vašek.

202826

20.10.2009 07:09

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Jarmila 83.?.?.?

Vzkaz pana HHBB je prostě asi takovýto: Velevážené ovce nepátrejte po svých ovčácích- to vám nepřisluší. A když už chcete znát mermomocí pravdu, tak vězte, že vás řídí támleten černý pes, co vás pořád honí po loukách, nikoliv ten stojící vzdálený chlap s holí v ruce. Proti nějakému bezpráví řízenému seshora se můžete bránit tak, že se budete chovat v ohradě vzorně a pěstovat svou duši. Pokud vás černé psisko začne nahánět na nějaká jatka (války, revoluce), tak se nevzpírejte a nebraňte, předveďte mu, jak jste duševně proti němu na výši.

202863

22.10.2009 07:24

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: hej

Jarmila 83.?.?.?

A co udělala ruská oligarchie pro Srbsko? Nehnula pro něj ani prstem, když tam probíhalo Havlovo humanitární bombardování.

202977

23.10.2009 07:21

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

Jarmila 83.?.?.?

Mýlíte se ve všem a to tak že velmi. Jak Vás to vůbec mohlo napadnout, že by měl pan jansmith někoho nenávidět? Ano, jansmith má inteligenčně nad Vámi vysoko navrch, to máte pravdu, ale to neznamená, že bychom Vás tady měli kvůli tomu nějak šetřit a chovat se nadmíru ohleduplně.[smích] Pan jansmith vládce soustavně kritizuje, že jsou to sprostí paraziti a deprivanti, Bestie planety, které ničí a vysávají celou planetu a ničí i celou lidskou populaci, tak nevím, jakým obloukem jste došel k názoru že by je měl obdivovat. Nejvíce je procentuálně v populaci zastopeno slušných lidí, jenže vládci světa si vybírají k ovládnutí mas právě ty bezpáteřní lokaje a všehoschopné lidské myši, které jim za pěkný žold poctivě slouží proti zbytku slušných lidí. Mít holou prdel není žádná hanba, když si člověk zachová po celý život svou lidskou tvář, morálku a etiku. To ale právě nedovedou lidské myši a lokajové mocných, kteří kvůli kousku zlata jsou ochotni se celoživotně proměnit v nedůstojnou lidskou trosku závislou na mamonu.

203024

24.10.2009 08:57

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

Jarmila 83.?.?.?

Vy jste tedy fakt béžovej. Vy vůbec nejste prostej člověk, i když schválně děláte semtam hrubky v textu, Vy jste naopak velmi rafinovaný překrucovač čehokoliv. Vy klidně uděláte z holínky hodinky nebo z věty máme holé ruce uděláte máme hole v ruce a budete tvrdit, že je to takřka stejné.[smích] Jistě, hromada jako hromada. Jedno jestli hromada zlatých cihel, či hromada morálky, či hromada hnoje. Pro Vás je vsjo ravno.

Podívejme se například blíže na novináře, kteří sami sebe rádi nazývají hlídacimi psy demokracie. Co jsou ale tito pisálkové mainstreamu ve skutečnosti zač? Nejsou to žádní hlídací psi demokracie, protože jejich úkolem je hlídat ovce, nikoliv ovčáky. Jsou to hlídací psi ovčáků, protože ONI vlastní veškerý ten mainstream, nikoliv ovce. Čili jsou to obyčejní placení lokajové mocných a jejich úkolem je nikoliv hlídat ty ovčáky s holemi v ruce, ale zavádět stádo ovci tam, kam to ovčák potřebuje. Podívejme se, kdo je skutečným vlastníkem mainstreamu a budeme znát skutečné vládce- ovčáky za oponou.

Tvrdíte, že né hlídací psi, né média, ale pouze lenost a strach prostých, drží tento systém při životě. A prý se Voldemorti od těch prostých ovcí zas tolik neliší. Pochopitelně kecáte, až se Vám práší od úst jako baronu Prášilovi.[smích] Tak poraďte těm ovcím, jak to mají udělat, aby se vymanily z ohrady ohraničené dráty nabité elektrickým proudem a hlídané nikoliv jen jedním hlídacím černým psiskem, ale hned několika psy z mnoha stran, kteří na ovce cení své nebezpečné zuby, kterými je mohou kdykoliv beztrestně roztrhat?

Ovce se do takto bedlivě hlídaného prostředí rodí jako otroci již několik tisíc let. Judaisti snad mají na rozdíl od nás letopočet 5700 let- a snad právě od tehdy, již od toho samotného počátku zaznamenané historie, v době kdy skuteční ovčáci hlídali své ovce, napadla někoho z nich tato „geniální“ myšlenka zavést podobný systém i v lidské společnosti. A právě tehdy zrušili i všechna pohanská božstva a nastolili jediného boha, aby ovce mohli ještě lépe ovládat.

Ale abych to shrnula: není pravdou, že prosté ovce „chcou“ být otroky Voldemortů. Oni namají žádné páky, jak se z toho vězeňského stavu vymanit. Jak z toho všeho ven? Dokud samotní ovčáci nedostanou rozum, nezruší ohrady nabité proudem, neodvolají své nebezpečné hlídací psy, a nedají sami ovcím svobodu, tak se lidstvo nehne z místa.

203087

24.10.2009 09:10

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Jak je snadné stát se psychopatem?

Jarmila 83.?.?.?

[chechtot] Tak to je jasné, že pan Vojta jako vždy velmi přehání. Asi si ještě neprohlédl internet, že doteď neví,že celý svět se náhle probudil a nevěří těm Voldemortům již ani nos mezi očima. No považte pane Mirdo, většina lidí už nechce věřit ani tomu skvělému exprezidentovi Bushovi, že ty baráky neshodil on a jeho Timurova parta, ale jacísi vousáči z jeskyní. [smích]

203088

25.10.2009 07:58

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

Jarmila 83.?.?.?

Chtěla jsem poukázat na to, pane MéďoBéďo, že judaisti vynalezli monoteistického boha a otrokářské manýry jako první, kdežto křesťanství a islám, to jsou již jen pouhá epigonská náboženství s drobnými obměnami.

Další hlavní myšlenkou mého diskusního příspěvku bylo tvrzení, že aby se svět změnil k lepšímu, tak musí změnit svůj přístup ovčáci a jejich hlídací psi ( placení lokajové), nikoliv bezmocné ovce zahnané v neprodyšné ohradě. Ovčáci by se měli dobrovolně vzdát své moci nad stádem ovcí, aby svět konečně prosperoval a změnil se na rajskou zahradu. Logicky přece vězeň nemůže sám rozlomit své okovy pouhým zdokonalováním své duše a meditací, ale bude zbaven pout až tehdy, když se umoudří jeho věznitel a sám dojde k názoru, že nemá nárok věznit bytost, která je nevinná a stejná jako on. Sejme mu pouta a propustí ho na svobodu, aby mohl budovat společně s ním lepší a radostnější svět. (sakra, teď mluvím jak komunisti, kteří nám taky pořád slibovali šťastné zítřky.[velký smích]).

Na všetečnou otázku vážná odpověď: Ano, vládnou nám mezinárodní židovští bankéři, nikoliv maltézští rytíři a jezovité. I oni jsou infiltrováni placenými agenty (lokaji) všemocných bankéřských rodinných klanů.

203170

25.10.2009 08:06

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

Jarmila 83.?.?.?

Já bych spíš spatřovala řešení v tom, pane Mirdo, aby se lidé naučili jako naprostou samozřejmost finančně na internetu podporovat freestream typu Zvědavce. Je pravda, že už jsem zcela odbourala rádio, protože se ty stanice skutečně nedaly poslouchat, ale televizi a Mladou frontu zatím odbourat nemůžu, protože rodina si to nepřeje.

203171

26.10.2009 07:36

Dávné vůně a čerstvý smrad

RE: nejenom vůně

Jarmila 83.?.?.?

To s tou hudbou máte velkou pravdu. U mě to také tak funguje, že při některých melodiích z dávných časů se mi vybaví konkrétní situace s tím spojené. Mojí velmi oblíbenou písní v mládí byla tato píseň od Suzi Quatro:
http://www.youtube.com/watch?v=ph6DHoN-H6M
Jaké ale bylo nedávno moje velké překvapení, když jsem zjistila, že tu píseň zpívá zpěvačka nikoliv zpěvák. Za komunistů totiž zpěváky ze západu v TV moc nedávali, takže jsem tu píseň vždycky slyšela pouze jen z rádia. No a podle hlasu jsem se domnívala, že to zpívá zpěvák.[smích]

203243

27.10.2009 07:09

Jak to vidí naši němečtí sousedé

Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Nějak pořád nechápu o co těm odsunutým Němcům pořád jde? Chtějí se zpátky přisunout do Čech, anebo dodnes číhají na své majetky? Jenže jak už zde bylo stokrát řečeno,oni již byli dávno odškodněni svou vládou a my jsme za to, že tu nechali své majetky, nedostali od Němců ani halíř za reparace. Krom toho o jejich odsunu rozhodly vítězné mocnosti v Postupimi, nikoliv Beneš. Nevím proč pořád tvrdošíjně používají termín vyhnání (Havlova práce) a nedrží se původního historického termínu- ODSUN.

203325

27.10.2009 16:32

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Neprožívejte to tak moc paní Strigo.[smích] Zklidněte hormon a emoce. Já jsem taky žila od narození v majetku odsunutých sudetských Němců a kupodivu mě vůbec nic neděsilo. Děsily mě akorát štěnice z jejich nábytku, co nám tam zanechali, které nás v noci chodily vysávat.

Odsun Němců nazvat odsunem není zrůdné za situace, co oni všechno v době okupace provedli československému národu. Zrůdné mi spíš připadá od Vás to, nazývat oběti- Čechy, dobytkem. To jste si dovolila skutečně moc. Češi Němce neodsunuli, odsunuli je vítězné mocnosti v Postupimi.

Mě jde o to přijít na to o co jim vlastně jde? No tak dobře, odešli s pár kily zavazadel do neznáma. Ale pak se zahojili, dostali od vlády odškodné a zařídili se ve své vlasti, do které si tolik přáli se dostat. Jejich děti jsou již rodilí Němci a oni jsou již starci nad hrobem. Tak o co jim proboha jde?

203364

28.10.2009 09:34

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

To by mě tedy zajímalo, jak si konkrétně ti sudeťáci (pochopitelně celých těch 64 let pečlivě řízeni neviditelnými mocnými loutkaři ze zákulisí za oponou) to odškodnění majetku představují? To si jako představují, že válečné reparace nám Čechům naserou, ale sami nás pumpnou o stamiliardy? A jakou formou by to chtěli získat? Mají na výběr dva způsoby. Buď Česko ožebračí o ty stamiliardy, anebo spíš chtějí aby se jim navracely jednotlivé nemovitosti v pohraničí? Jenže ty nemovitosti už dávno nemají povětšinou své původní majitele, ale lidi, kteří si je řádně koupili a třeba se kvůli tomu i na celý život zadlužili hypotékou. To by chtěli ožrebračit o majetky ty nevinné lidi? A kdo by pak odškodnil je? Náš stát nebo německý stát?

Ještě jsem si vzpomněla na to, což málokdo připomíná, že Němci hned po okupaci zavedli u nás měnovou reformu asi tak 1:10, která byla pro ně značně výhodná,že měli tady všechno celých těch 6 let doslova za hubičku. Doslova nás vyžrali.

203455

29.10.2009 07:00

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Nu a mě se zase dělá špatně od žaludku z těch Vašich řečí. Já jsem se v Krnově narodila, je to moje rodné město. Co se všechno dělo před mým narozením, za to já pochopitelně nenesu žádnou odpovědnost. Snad byste na mě nechtěl svalovat a házet nějakou kolektivní vinu, když jsem se narodila až v padesátých letech a s předešlými událostmi nemám sebeméně nic společného? V žádném kradeném majetku jsem nežila, tak příště tady veřejně nelžete, ten činžák dodnes patří městu. Ani moje matka nepatřila k žádné rabovací lúze, tak se příště tady nevyjadřujte takhle drze a sprostě o Češích, popřípadě Slovácích. My všichni si zde žijeme ve své zemi, ve své vlasti, žijeme NA SVÉM ÚZEMÍ, nikoliv na cizím. My nejsme žádní přivadrovalci multi-kulti, tohle je zatím pořád ještě naše rodná zem, kde v sadě skví se z jara květ, zemský ráj to na pohled.[bliji]

203568

29.10.2009 07:14

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

To slovo odsun paní Strigo je HISTORICKÝ TERMÍN stanovený vítěznými mocnostmi. Nadávejte si na ně, že to takhle nazvali, ale v žádném případě by se neměla historie po uplynutí nějakých těch desetiletí záměrně přepisovat, celá falšovat a překrucovat. Nebo se za chvíli s takovou dozvíme, že nebylo za války s aktivní pomocí sudeťáků zavražděno nacisty 380 000 Čechů, ale že nacisté byli roztomilí broučkové a sudeťáci byli nevinné oběti českých bestií.

203570

29.10.2009 07:26

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Nehrajte si na hlupačku, buďte tak moc laskavá. Vy moc dobře víte, jak to djb myslí. Ačkoliv za těch 50 milionů mrtvých bych spíš vinila mezinárodní bankéře a sionisty, nikoliv Němce.

Ale sudeťáci se velmi aktivně podíleli na vraždění Čechů, to už jim nikdo neodpáře. Kromě toho těsně po válce již bylo rozhodnuto, že se dostaneme pod vládu Stalina. A Stalin si patrně nepřál věčně se zlobit s nějakou bojovnou sudetskou menšinou a tak pomohl spolurozhodnout o tom, aby tato menšina byla radši odsunuta do své vlasti, jak si celou dobu přála.

203573

29.10.2009 07:30

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Už se těším na to, jak Vám to pan jansmith nandá. [chechtot]

203574

29.10.2009 07:35

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Na některé takyčechy se výraz česká svině skutečně hodí, paní Strigo. [velký smích]

203575

29.10.2009 07:41

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Milý pane anonyme, mohl byste mi napsat o co těm dnešním sudeťákům vlastně pořád jde? Budou chtít peníze po české vládě a tedy od všech českých daňových poplatníků, anebo chtějí zpátky své konkrétní majetky? Víte o tom něco bližšího? Mě tohle stále není jasné.

203576

29.10.2009 07:53

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Na obranu Strigy

Jarmila 83.?.?.?

Nikoliv pane buřiči, ty štěnice byly skutečně nefalšovaně pravé německé.[smích] Byly jimi prolezlé oba činžáky. Jak už jsem psala výše, žádný dům jsme nikomu neukradli, tak si nechte ty své hloupé řeči od cesty, chováte se jako provokatér.

A znovu se ptám: O co těm dnešním sudeťákům vlastně jde? A kdo je řídí těch 64 let z poza opony? Jsou to zase bankéři, sionisti, židi, šlechtici, maltézští rytíři, jezoviti, zednáři, nebo kdo?

203579

30.10.2009 07:44

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Vůbec nechápu, co Vás na té mé větě o štěnicích nadzvedlo ze židle. To jsem jako malé dítě měla správně trpět pocitem viny z toho, že žijeme v činžáku po Němcích? Nebo tím pocitem měla trpět moje matka, které komunisti zabavili historickou zemědělskou usedlost na Slovensku? Ten nábytek byl starý a rozvrzaný a štěnice v něm skutečně byly. Nebo mi nevěříte ty štěnice? Nebo o co Vám jde? Vysvětlete mi podrobněji po lopatě, co Vás tak na mém příspěvku pobouřilo?

Myslím si, že nejen Vy, ale všichni diskutující zde, by si měli především uvědomit to, že 95 procent dnešní české populace nemá se sudeťáky vůbec nic společného- nenesou sebemenší vinu za události, které si naši předkové mezi sebou upekli. Jsme nová, nezatížená generace, jsme čistí jak lilie. A znovu se ptám na to nejdůležitější: O co dnešním sudeťákům jde? Ale možná že už na to přicházím: Benešovy dekrety chtějí prolomit ty největší hlavouni, to znamená různí ti šlechtici typu Waldsteinů, ale řadoví obyčejní němečtí občané- bývalí sudeťáci nedostanou nic.

203681

30.10.2009 08:09

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Já rovněž souhlasím s Reném, že už se dávno měla za vším udělat tlustá čára. Už proto, že my jsme generace, která s těmito válečnými věcmi nemá vůbec nic společného. Proto je s podivem, kdo ten konflikt pořád tak pečlivě rozdmychává? Nevíte to náhodou? Kdo jsou ti mocní lidé za oponou, kteří 64 let pořád uměle živí celý ten dávný konflikt? O co těm lidem jde?

203682

30.10.2009 08:24

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Tak tak, přesně tak pane jansmithi.[smích] Striga se nám zde pěkně odkopala, vypadá to, že se ani za Češku nepovažuje. Předešlé generaci Čechů vyčítá, že uplatnili vůči sudeťákům princip kolektivní viny ( i když to rozhodli hlavouni v Postupimi, nikoliv prostí čeští občané) a sama se principu kolektivní viny dopouští, když i dnešním nevinným Čechům, co se sudeťáky nemají nic společného, nadává do dobytků a českých sviní.

Ještě se vrátím k tomu slovu odsun. To slovo používají v MFD i na Novinkách, takže je vidět, že dodržují historický termín.To jen Havel po revoluci to slovo sám o sobě svévolně změnil na vyhnání- a českého národa se vůbec na nic neptal.Žádné referendum, nic takového se nekonalo, že by národ rozhodl, že se máme Němcům omlouvat. To jen Havel v předklonu okamžitě mocným lezl do zadku, jak to má zvyku celých 20 let.

Vzpomínám si i na to, jak jeden důchodce si sedl na Staromák a začal držet proti Havlovi hladovku, že se Němcům omluvil neoprávněně.

203685

30.10.2009 08:32

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Tak jaké přesné konkrétní řešení navrhujete paní Strigo? To mě ze všeho nejvíc zajímá.Jak to mají rozhodnout dnešní soudy? Předáte tu chatu těm Němcům? Cítíte pořád vinu za to že v ní žijete?

203686

31.10.2009 08:39

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Jarmila 83.?.?.?

Tak pokud vím, tak už čeští politici stihli za 20 let od textilní revoluce udělat nám, daňovým poplatníkům, bilion dluhu, aniž bychom my běžní lidičkové z toho měli sebemenší užitek či prospěch. Komu vlastně dlužíme ten bilion? A teď zdá se, mezi sebou kujou pikle, kterým málokdo rozumí, ale jejichž výsledkem v budoucnu bude patrně to, že nás zase bude někdo ožebračovat a snižovat nám životní úroveň. Vždyť daňoví poplatnicí jsou nejbohatší lidé světa, neboť na svých bedrech unesou jakýkoliv dluh, jakoukoliv zátěž, že áno.

Takže Vám přitakávám Jendo v tom, že ten jejich plán je asi takový, jak jste naznačil. To znamená, že česká ekonomika a zdroje budou zase vesele tunelovány a to vznese další nevraživost mezi národy, což je úmyslně rozdmycháváno seshora v duchu hesla rozděl a panuj.

Jakási výjimka z lidských práv EU nám již byla udělena, ale nejsem si jista, jestli je to pro dobro našeho českého národa. Nevím, co si mám o tomhle článku myslet:
http://www.novinky.cz/domaci/182950-kocabovi-a-odb...

Přikláněla bych se k tomuto diskusnímu příspěvku z Novinek:

Uvědomili jste si, že se Česko de facto i de jure VZDÁVÁ jakéhokoli možnosti obhajoby podle Listiny lidských práv a svobod EU, která je DŮKLADNĚJŠÍ než naše u Ústavy ČR? Že v jakémkoliv sporu, ať jej vede pravičák (třeba majitel domu proti státu u nájmu), nebo levičák, se NEBUDEME MOCI OBRACET k Evropskému soudu za lidská práva. Nikdo, kdo bude v právní při s Českou republikou, tedy i Čech, bude zbaven jakékoliv obrany proti zlovůli českých soudů.

DOŠLO VÁM TO?
---
Teď by měl někdo napsat, kolik bylo soudních jednání tohoto typu od doby našeho vstupu do EU. Mám pocit, že to byly stovky případů a v některých se občané DOBRALI svých práv. TEĎ JSME SE TOHO DEFINITIVNÉ ZBAVILI.

a ještě dodatek --- vynecháme "dělnej lid", vždyť se to může týkat kohokoliv, bohatého, chudáka, ženy, dítěte, starého člověka! Všichni budeme zbaveni možnosti se dobrat svých práv podle Listiny svobod EU, všichni, bez výjimky, tedy i pan Klaus!

203745

31.10.2009 13:41

Evropě hrozí sociální rozklad

RE: Nebylo toho uz dost ?

Jarmila 83.?.?.?

To slovo zdechnout jste si pane Arkane mohl odpustit. I Vy jednou zdechnete a v tom je ta spravedlnost. A proč Vy jste si dal tak divný nick Arkan? Mně to zní jak z Kiplingovy knihy- Šerchán. [smích]

203752

02.11.2009 17:04

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Jarmila 88.?.?.?

Nezbývá, než zde v tomto sporu opět použít Occamovu břitvu. Occamova břitva znamená, že to nejjednodušší vysvětlení je většinou nejlepší a nepravdivější. A nejjednodušší a zcela prostým okem viditelné skutečnosti jsou ty, že světu vládnou s pomocí svých bezedných zdrojů a peněz nejbohatší lidi světa- a těmi jsou R+R a pár dalších mezinárodních bankéřů. Sluhové boží se stali časem i jejich sluhy.

Vzpomněla jsem si na americké astronauty. I u nich jsem použila Occamovu břitvu. Jestliže se tito astronauti neradi vyskytovali na veřejnosti a neradi vysvětlovali zvědavým posluchačům všechny podrobnosti ohledně návštěvy Měsíce, pak to znamenalo jediné vysvětlení- že na Měsíci prostě nebyli. Protože kdyby na něm byli, tak by dodnes cestovali po světě a nadšeně a ochotně stále pořád dokola vyprávěli své jedinečné zážitky z Měsíce. Ale oni ne, oni se před veřejností v podstatě skrývali. Tohle je klíčové zjištění a pak již nemá cenu zkoumat všechny další nesrovnalosti.

203907

02.11.2009 19:16

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Jarmila 88.?.?.?

No jo, už je to tak, chudáčkové židáčkové jsou po celou tu dobu historie jen pouhé oběti jezuitů. [chechtot] Ale že se tak strašně rádi nepřetržitě obětují, to je pro mě záhadou.

203919

03.11.2009 07:14

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Jarmila 88.?.?.?

Také se pod tato slova podepisuji. To je přesně ta Occamova břitva, o které jsem mluvila. Když člověk na chodníku do čehosi hnědého šlápne, také si nevymýšlí k tomu různé složité fantasmagorie, ale napadne ho ta nejsprávnější a nejjednodušší odpověď: Vypadá to jako hovno, smrdí to jako hovno- je to hovno.

203957

03.11.2009 18:34

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: HHBB je taky zednář...

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Howhg, jsme už v archívu a tak jsem protentokrát domluvila. Jistě budeme mít možnost nad těmi záhadami na Zvědavci dále dumat u jiných článků. Teď zrovna přemýšlím nad tím, kdo vlastní zbrojní průmysl v Americe a v Rusku.

203990

04.11.2009 07:23

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

Když jsem od samého počátku tvrdila, že je Klaus hajzl,který je s ostatními organizovanými pravolevými zločinci domluven na tom, že prostě jen zahraje předepsané divadýlko pro většinovou společnost,zahraje si opozici, párkrát zakličkuje a potom podepíše, tak jsem zde byla okřiknuta, že se nemám o tom našem "velikánovi" takto vyjadřovat. [pláč]

No a teď to pan Stwora má. Takže znovu zopakuji svou oblíbenou větu: Tenhle Vašek je stejný šašek jako ten první Vašek- možná ještě větší, protože rafinovanější a záludnější.

204072

04.11.2009 08:01

Prezident podepsal

RE: Teď jsem přečetl v diskusi na iDnes a zkopíroval:

Jarmila 88.?.?.?

To je přece jasné o co zde půjde. Jak říkával s oblibou Klaus: O peníze jde až v první řadě.

Mezinárodní bankéři si udělají z Evropské unie dokonalou dojnou krávu, dokonalý penězovod. Peníze ze všech zemí EU poplynou neznámo kam.

204075

04.11.2009 13:20

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

Můžete mi specifikovat, co konkrétně užitečného Klaus udělal pro české občany? Mou plnou podporu měl těsně po revoluci, byla jsem jím přímo nadšená. Ale posledních 15 let tomuto člověku krajně nedůvěřuji, takže pochopitelně ho v ničem nepodporuji. Dokonce jsem až tak nedůvěřivá, že se domnívám, že ta výjimka z lidských práv EU, kterou Klaus prosadil, bude v budoucnu pro český národ nevýhodná. Napište mi, co si myslíte o tomto článku:
http://www.novinky.cz/domaci/182950-kocabovi-a-od...

Já osobně se přikláním k tomuto diskusnímu příspěvku z Novinek:

Uvědomili jste si, že se Česko de facto i de jure VZDÁVÁ jakéhokoli možnosti obhajoby podle Listiny lidských práv a svobod EU, která je DŮKLADNĚJŠÍ než naše u Ústavy ČR? Že v jakémkoliv sporu, ať jej vede pravičák (třeba majitel domu proti státu u nájmu), nebo levičák, se NEBUDEME MOCI OBRACET k Evropskému soudu za lidská práva. Nikdo, kdo bude v právní při s Českou republikou, tedy i Čech, bude zbaven jakékoliv obrany proti zlovůli českých soudů.

DOŠLO VÁM TO?
---
Teď by měl někdo napsat, kolik bylo soudních jednání tohoto typu od doby našeho vstupu do EU. Mám pocit, že to byly stovky případů a v některých se občané DOBRALI svých práv. TEĎ JSME SE TOHO DEFINITIVNÉ ZBAVILI.

a ještě dodatek --- vynecháme "dělnej lid", vždyť se to může týkat kohokoliv, bohatého, chudáka, ženy, dítěte, starého člověka! Všichni budeme zbaveni možnosti se dobrat svých práv podle Listiny svobod EU, všichni, bez výjimky, tedy i pan Klaus!

204115

04.11.2009 13:28

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

Něco jsem udělala špatně a tak tady ten link dám jinak:

http://www.novinky.cz/domaci/182950-kocabovi-a-od...

Jo a ještě něco: Nenechte se zmýlit tím Kocábem,já ho také nemám ráda.Všímejte si jenom daných argumentů, zda jsou pravdivé či nikoliv.

204117

04.11.2009 18:33

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

Tak jo, jsem ráda, že jste mi to tak hezky vysvětlil. Máte v mnohém pravdu. Zní to velmi rozumně, co píšete. Ale i tak ve mně dál hlodá červ pochybnosti, že v tom všem vězí zase nějaký velký úskok, zas nějaký háček, který si v tuto chvíli nejsme schopni uvědomit. Proč tedy Klaus tolik trval na tom, aby se na nás ta lidská práva EU nevztahovala, když jak Vy říkáte, stejně naprosto o nic nejde?

A vzhledem k tomu, že Klausovi opravdu už hodně dlouho nevěřím, tak se i nadále domnívám, že ten případný úskok bude v neprospěch českých občanů, nikoliv v neprospěch třeba Němců. To z toho důvodu, že Klaus pracuje pro nadnárodní vládce (úplně stejně jako Havel), čeští občané mu visí u zadku- i když se celou tu dobu na nás líbezně tváří a dělá ze sebe svatého se svatozáří.

Představme si hypoteticky takovou situaci. Bývalí šlechtici si zažádají u Evropského soudu o svůj bývalý majetek, že na něj mají svá lidská práva.[smích] Evropský soud jim vyhoví a přiklepne jim ho. Bude u nás existovat nějaká síla, která by tomuhle mohla nějak vzdorovat? Že by pořád jen ty Benešovy dekrety? Čert aby se v tom vyznal. To je smůla- to mám z toho, že jsem nevystudovala ta práva v Plzni. [chechtot]

204160

04.11.2009 18:43

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Asi tak nějak pane Mirdo.Popřípadě dostane nějakou velmi výnosnou trafiku na závěr, nebo bude vykopnut ještě na vyšší post. Tihleti "hrdinové" typu Klause na ulicích při náhodných dopravních nehodách rozhodně nehynou.To proto, že je to UMĚLÁ OPOZICE. [překvapení]

204162

05.11.2009 17:20

Dopis referentky

RE: re

Jarmila 88.?.?.?

Krutá Jarmila,jo? [smích] Počkejte pane Liško, příště Vám dám zase za uši. Teď ovšem nemám čas, neb musím vařit večeři.

204228

06.11.2009 09:08

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

To není osobní nedůvěra René, na základě pouhých emocí, ale je to nedůvěra získaná na základě poměrně dobré dlouhodobé paměti.[smích] Ve velké rychlosti zrekapituluji podivuhodnou dráhu VK. Za komunistů pobýval v Americe, což bylo samo o sobě velmi podivuhodné. Pak pobýval v Prognostickém ústavu, hadím to hnízdě KGB, podléhajícím přímo Moskvě, pod vedením komunisty Waltra Komárka. Odtud se s ostatními soudruhy po revoluci přesunuli coby lídři těch největších parlamentních pravolevých stran: VK, Zeman, Dlouhý, Randsdorf, Dyba a další. To je ale náhodička, co? Z jediného Prognosťáku lídři všech stran. Do Laterny Magiky Klause přivedl špion Karel Kocher- a od té chvíle stoupala kariéra Klause zázračně kosmickou rychlostí nahoru. On a Zeman se stali nesmiřitelnými soupeři, ale jen do chvíle, kdy šlo o koryta všech. Pak se dohodli a utvořili tzv. opoziční smlouvu, aby u koryt mohli zůstat všichni zúčastnění, bez ohledu na výsledek voleb. Zradili tenkrát pravicové i levicové voliče a právě tenkrát nejen já, ale mnoho českých občanů pochopilo, že si Klaus se Zemanem na opozici jen hrají. Ve skutečnosti byli už z dob Prognosťáku velcí kámoši a celou tu dobu si hráli vzájemně náramně do noty. Ovšem to, že vrchnost za oponou dala přenost rafinovanému Klausovi před prostomyslnějším Zemanem a určila ho za prezidenta, tak to Zemana opravdu mrzelo, protože po prezidentství skutečně toužil. No ale loutkaři za oponou mu patrně řekli: Nebreč Milošku, budeš prezidentem příště, po Klausovi. A tak se necháme překvapit, kdo bude příštím prezidentem.

Teď trošku popíšu tu slavnou Klausovou privatizaci. Jako ministr financí se na podvodné privatizaci přímo aktivně podílel. V této privatizaci (zlodějně všech dob) bylo předem přesně určeno, že obrovský státní majetek připadne do těch správných košer kapes, jak by řekl jansmith. A tak se z těch největších komunistů přes noc stali největší kapitalisti. Přesně ve stylu jak zpíval KK- demokracie rozkvétá, ale s jednou s vadou, ti co kradli po léta, zas nerušeně kradou. Ta rozkrádačka byla provedena bez jakýchkoliv zákonů, protože VK si to vysloveně nepřál. Veřejně prohlašoval, že není vhodné hned zkraje kriminalizovat vznikající podnikatelskou vrstvu.Udělalo se to ve stylu Formanova filmu Hoří má panenko. Na chvíli se zhaslo a když se rozsvítilo, z komunistů a estébáků byli miliardáři. Pominu takové detaily, že manželka VK seděla hned v několika správních radách bank, aby taky přispěla svou troškou do mlýna- malá domů.

Myslím si René, že Vy ještě nedovedete rozeznat skutečného, autentického člověka od šachové figurky, ovládané mocnými za oponou. [oči v sloup]

204258

06.11.2009 09:25

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

Mně je prostě na tom nejvíc podezřelé to, proč za tu výjimku Klaus tak bojoval, když v podstatě o nic nešlo? U Klause je takové jednání vždy velmi podezřelé. Protože jak už jsem psala, on je na straně mocných bankéřů a boháčů, nikoliv na straně lidu. Proto si myslím, že to asi bude přece jen nějaký podraz.

Další takový detail: V EU jsou ta lidská práva součástí evropské ústavy. Kdežto Klaus v našich poměrech vymohl, že ta lidská práva jsou zvlášť, mimo ústavu. Jaký to bude mít asi dopad, když někdo v budoucnu změní v něčem ústavu? Ta ústava tím pádem bude nadřazena těm lidským právům, takže ta lidská práva pozbudou platnost, ne?

A zase: Proč já kráva jsem nešla studovat ta práva.[smích]

204259

06.11.2009 09:43

Prezident podepsal

RE: Mnoo,

Jarmila 88.?.?.?

Já si pod tím jinotajem představuji to, že tou nepotřebnou sirkou, která nedokázala zapálit své okolí, je Klaus. Ta sirka nedokázala zapálit proto, jelikož je to sirka falešná, která již občany několikrát zklamala. A tak občané nepotřebnou sirku odhodili, nepostavili se za ni, i když zároveň chápou, že jsou nešikovní a sami proti sobě, že se věc nezdařila. Ale Američani jsou ještě naivnější než Češi. Ti si nepotřebné sirky (politiky, kteří je již jednou zklamali) schovají a věří tomu, že příště až je zvolí do nějaké funkce, tak již nezklamou.
Existují ovšem i v Česku jedinci, kteří omlouvají Klause vždy a pořád, i kdyby provedl sebevětší sviňárnu. Sirka krátce zaprskala, stavěla se na zadní ohledně LS a pak pokorně rychle podepsala. Ale i tak bude některými lidmi oslavována a svatořečena, neboť je to podle nich sirka z rodu Titánů. [vyplazený jazyk]

204261

06.11.2009 11:48

Prezident podepsal

RE: podepsal

Jarmila 88.?.?.?

To máte pravdu Alexo, mnohé krávy zůstanou krávami, i když mají doktorát.[smích] Vy máte nějaký doktorát?

204277

11.11.2009 07:43

Spiknutí proti umění, část I

Jednoduché řešení

Jarmila 88.?.?.?

Jednoduché řešení od většinové společnosti je takové, aby toto „umění“ nekupovala a na všech frontách se mu pečlivě vyhýbala. To znamená nechodit na žádné výstavy „moderního“ umění a zejména ignorovat všechny věci, které vehementně propaguje mainstream. A to se týká nejen výtvarného umění, ale i hudby, filmů a knih. Stále prostě musíme mít na paměti tu skutečnost, že mají veškerá masmédia ve svých rukou a snaží se nám vymývat mozky podle svého gusta. Hlasujme svými peněženkami, prostě si ty jejich hnusy nekupujme!

204503

11.11.2009 07:58

Co všechno je u nás normální

RE: Chameleoni

Jarmila 88.?.?.?

Je to tak, bývalými komunisty se to v současné vrcholové politice jen hemží a oni se ani za to nestydí. Jako třeba ministryně spravedlnosti, teď ji ani momentálně nemohu přijít na jméno a ani mi ta ženská nestojí za to, abych ji vyhledala na google. Na post eurokomisaře teď vybrali pochopitelně- jak jinak- bývalého komunistu, který studoval v Moskvě. Vypadá to, že právě členství v KSČ otevírá těmto bezpáteřním lidem vstupenku do nejvyšší politiky.

204504

11.11.2009 08:05

Co všechno je u nás normální

RE: verit ci neverit?

Jarmila 88.?.?.?

Asi máte krátkou paměť, vzpomeňte si, jak se nečistým způsobem zviditelnila tím, že se rvala s policistou. Ten policista byl pak nakonec soudem osvobozen, jenže ona mu mezitím zničila život i kariéru a to jenom proto, aby s pomocí tohoto nečistého triku hraní si na zmlácenou chudinku se vyšvihla náhle a bezpracně do nejvyšší politiky.

204505

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 762 475