Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.08.2009 08:32

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Jarmila 83.?.?.?

Já si myslím, že novinářská hierarchie v mainstreamu je tak dokonale již mnoho desetiletí vypracovaná, že pravá demokracie a svoboda slova tam nemá žádnou šanci. Viděli jsme to již za dob komunismu, že v totalitním Rudém právu psali novináři poslušně a výhradně jen to, co si v tisku vládnoucí komunisti přáli mít. Teď existuje v podstatě to samé v bleděmodrém: mainstream píše jen to, co si nejen naši papaláši přejí, ale tentokrát bezvýhradně poslouchají i světové vládce(přesně tak, jako i naši prodejní politici).

Jak je to možné? Je to možné právě díky té přísné novinářské hierachii. Domnívám se, že na místa šéfredaktorů jsou dosazeni výhradně lidé, kteří podepíši spolupráci s tajnými službami. Tito lidé pak dohlíží nad celkovou linii listu, aby tam bylo jen to, co si vládci přejí. Pod nimi jsou níže postavení novináři, kteří vedou různé rubriky a jsou to nikoliv hlídací psi demokracie, ale jsou to hlídací psi toho, o čem může jejich list psát či nikoliv. Jako příklad uvedu MFD. Tam takovými stálými hlídacími psy již dvacet let od revoluce jsou: Komárek, Steigerwald, Bendová. Tito vrchní hlídači odmrští každého mladého nezkušeného novináře, který by si snad chtěl svobodně pustit pusu na špacír. No a pak se v MFD nepřetržitě střídá tzv. novinářský potěr. Jsou to mladí novináři, kteří se tam jenom ohřejí, jen tak půl roku jim dovolí psát články, a pak je zase vyrazí. Tohle se tam děje již mnoho let. No a samozřejmě, že tenhleten potěr má dovoleno psát jen to, co odsouhlasí novinářská vrchnost. Neodsouhlasené články letí zmačkané do koše.

196993

02.08.2009 17:01

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Lidé musí sami pochopit, že kouření se nevyplácí

Jarmila 83.?.?.?

V to pondělí to proběhlo přesně jak jste popsal: na obloze bylo letadly vytvořeno obrovské množství čar všemi směry, které nezmizely, ale postupně se z nich vytvořily velké chuchvalce, až z toho byla oblačnost.

Když to není chemtrails, tak co je to tedy? Válka o počasí? Nebo jednou za čas tajné manévry velkého množství letadel a to vždy velmi brzy nad ránem? Začnu pečlivěji sledovat oblohu a výsledky svých pozorování si budu zapisovat. Třeba v tom pak najdu nějakou spojitost.

197036

03.08.2009 18:50

Izrael by rád zkolonizoval část Iráku v rámci „Velkého Izraele“

RE: To je tak

Jarmila 83.?.?.?

>když jsou u vesla v 21. století primitivové se starozákonním
>myšlením. Mají zpoždění tři tisíce let [velký smích]

Já myslím, že to nejsou ani tak primitivové, jako spíš praví a skuteční, naprosto nefalšovaní cvoci s dokonale náboženskou propagandou vymytými kebulemi, kterých by se měl ujmout doktor chocholoušek.

Hanba všem náboženstvím světa!!! Fuj!

197129

04.08.2009 06:45

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

Jarmila 83.?.?.?

Můžete mi pane Vojto vysvětlit, proč jeden den letadla nelítají a je tím pádem překrásně modrá obloha bez jediné rýhy a proč jiný den je obloha zbrázděna křížem krážem stopami od mnoha letadel? Proč některé dny ty letadla nelítají a proč jiné dny tak šílí? Z jakého důvodu lítají po ránu semtam po obloze- jsou to jenom vojenské manévry, nebo jen vyhlídkové lety, nebo co to je? Nějaký důvod k těm letům určitě mají, že tak plýtvají leteckým palivem.

Mám vypozorováno, že když je obloha čistá, bez chemtrails z letadel, pěkné počasí trvá. Ale když je zbrázděná od bílých čar z letadel, pěkné počasí skončí. Jako třeba včera. Pouhá náhoda? Nu, budu pozorovat dál.

197159

04.08.2009 13:36

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

Jarmila 83.?.?.?

Jsme silně OT, tak si to necháme na jindy, ano?

197183

04.08.2009 15:49

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka

Jarmila 83.?.?.?

Ještě si na závěr neodpustím tenhle hudební clip, neboť má správný říz:
http://www.youtube.com/watch?v=ELqQ0YERS2c

A zrovna nalevo, v Zajímavých adresách máte pane Vojto spoustu videí o chemtrails. Si to prostudujte.

197187

04.08.2009 16:49

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Jarmila 83.?.?.?

[velký smích]

197189

08.08.2009 08:45

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Nemám tušení, jestli pasivní kouření zvyšuje imunitu, jisté je, že rovněž několikrát do roka se zúčastňuji kuřáckých orgií, kde příští den smrdím cigaretovým dýmem jako tchoř a jsem prouzená od hlavy až k patě.[smích]

Máme s mužem ale zkušenost s očkováním proti chřipce. Nechali jsme se asi třikrát v životě očkovat a je fakt, že jsme pak chřipku nedostali. Bratr se nechal očkovat jednou a bylo mu z toho tak špatně, že víckrát už to nezkoušel. Poslední asi tři roky jsme se očkovat nenechali a chřipku jsme taky nedostali. Tělo má patrně dlouhodobou paměť a vyrobilo si proti různým koktejlům naočkovaných chřipkových virů dlouhodobě obranu. Když na nás něco lezlo, používali jsme pouze acylpyrin. Jeho účinek je dobrý v tom, že tělo člověka se na samém počátku nemoci prohřeje. Nemoc se totiž ohlašuje tím, že je člověku hrozná zima a nemůže se pořádně zahřát. Vezme si acylpyrin- a tělo se konečně prohřeje. K tomu popíjíme samozřejmě hodně tekutin, jíme hodně vitamínů a ovážeme si na noc krk teplou bavlněnou látkou.

Poslední dobou ale nejsem s acylpyrinem nějak spokojena. Zjistila jsem, že se tělo po něm přestalo zahřívat. To je divné, v minulosti to vždycky fungovalo. Napadlo mne: že by byly farmaceutické firmy tak drzé a místo acylpyrinu nám drze servírovali jen placebo? Existuje vůbec nějaká kontrola, která v lécích kontroluje, zda v nich je to, co v nich být má? Máme zde sice SÚKL (Ústav pro kontrolu léčiv), ale znáte to: v dnešní době, kdy jsou všichni odshora až dolů zkorumpovaní,tak nemáme jistotu v ničem.

197451

09.08.2009 15:30

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Je zbytečné pane kozorohu dělat blbce jenom z žen. Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen.[smích] A tak je tomu i v případě očkování. Není to tak, že by se ženy do očkování nadšeně vrhaly, zatímco prozíraví muži chrání své děti před očkováním.

Vzpomínám si, jak dcera v pěti letech začala trpět alergií. Prošly jsme všechny druhy vyšetření až jí nakonec na alergologii připravili vakcínu, kterou měla užívat asi dva měsíce.Když jsem si u té vakcíny přečetla, co všechno se jejím užíváním může v těle poničit- od jater až po ledviny, tak jsem milou vakcínu chytla a švihla s ní do koše s tím, ať má tedy dcera radši tu alergii. Dcera se z alergie vyléčila úplně sama od sebe a je dodnes zdravá. Zato druhá dcera dostala alergii až někdy v pětadvaceti letech a trpí jí dodnes. Je to všechno dost nevyzpytatelné. Ale jak říkám- muži jsou stejní blbci jako ženy, takže nenasazujte psí hlavu jen ženám.

197489

09.08.2009 15:44

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Jak jsem si ten článek přečetla, tak jsem nakonec přece jen došla k názoru, že ta španělská chřipka vznikla někde v laboratoři.

Divné na celé věci je totiž i to, že se o té chřipce dochovalo tak strašně málo dobových dokumentů. Zatímco o první světové válce je dokumentů nakupeno neuvěřitelné množství, od románů až po archívní fakta, tak o španělské chřipce všude jako vymeteno. Není to zvláštní a podezřelé? Vždyť na ní umřelo 50 milionů lidí- tak proč o tom nejsou napsány alespoň nějaké dobové romány? Nebo je to tak, že celých 90 let někdo uklízel po té chřipce stopy, aby se o ní co nejméně vědělo? Vždyť my jsme se o té chřipce neučili ani na základní, ani na střední škole- jako by vůbec nebyla.

197490

09.08.2009 20:09

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Na španělské chřipce že není nic moc spisovatelsky či historicky zajímavého? Si děláte srandu ne? Na to by mělo existovat x románů o tom, jak jeho milovaná bytost chytla chřipku a jak při posledním tažení chrlila krev, rty měla zčernalé, nemohla popadnout dech, z uší ji rovněž tekla krev a jak on ji držel za ruku a šeptal, že ji nikdy neopustí a bude ji mít rád až do smrti.

60 milionů lidí v hajzlu a přitom nikdo nic o tom neví. Fakt mimořádně zvláštní.

197503

10.08.2009 07:13

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Tak u viru HIV jsem přesvědčena na 100 procent, že byl vynalezen někde v americké laboratoři. Nejprve si ho vyzkoušeli na amerických homosexuálech,kteří začali záhadně umírat na neznámou nemoc. Pak se v roce 1981 proslavil jeden homosexuální steward, který měl rád Afričany, ale roznesl ten virus nejen do Afriky, ale i po ostatních částech světa.Pak se to přeneslo i na heterosexuály.

Před několika lety mainstream přinesl zprávu, že nějaký doktor v Africe objevil, že pár afrických prostitutek získalo přirozenou imunitu vůči HIV a že je to velmi slibné. Po pár letech, teď nedávno, jsem se kdesi na internetu dočetla, že syn toho lékaře si stěžoval, že byl jeho otec zavražděn. A v mainstreamu již ani zmínka o tom, jak se slibně vyvíjí u některých lidí přirozená imunita. Místo toho farmaceutické firmy nabízejí na HIV nesmírně předražené léky, které si může dovolit jen málokdo- a jsme zase u byznysu.

197520

10.08.2009 07:45

Kdo vlastní TV média

Jak se vyrábějí mainstreamové zprávy:

Jarmila 83.?.?.?

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1380&pjmeno=&kred...

Ten obrázek s tou chobotnicí v tom článku je velmi výstižný. Přesně tak to je- světový mainstream má jednu hlavu. Lépe řečeno jedno hledící oko na vrcholku mocenské pyramidy. Při té příležitosti jsem si vzpomněla na chobotnici Jana Kaplického.Že by přesně věděl, co ta budova má zobrazovat?

197522

10.08.2009 13:50

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Já myslím pane kozorohu, že je to dobře, když se ženy zajímají o politiku, ne? Podívejte se na mě, já politikou žiju, a přesto nezanedbávám rodinu. Nezlobte se, ale připadáte mi poněkud zkostnatěle konzervativní.

To víte, že by bylo lepší se vším praštit a odstěhovat se do čisté přírody. Jenže tady v Česku je to prostě nereálné. [oči v sloup]

197560

10.08.2009 13:53

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Nelíbila se mi tahle věta pane Mirdo: Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,k tomuto povinnému a masivními procesu státu=koncernů k obyvatelstvu.

Jak jsme měli možnost vidět přednášku paní Anity Petekové, tak snad je z ní vidět, že maminky se zajímají o zdraví svých dětí stejně intenzivně jako tatínkové. Nejsou to jen takové nemyslící pipiny u sporáku, které slepě věří všem koncernům a veškerému povinnému očkování, takže potřebují nad sebou dozor svých moudrých mužů.[smích]

197562

10.08.2009 14:07

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Tak to je nad slunce jasné pane Mirdo, že když již asi sto let vyvíjejí v tajných laboratořích biologické zbraně, že jich mají nashromážděných pěkné množství. A když si ty nové biologické zbraně potřebovali vyzkoušet, jistě to nedělali tak, že svolali dobrovolníky a řekli jim na rovinu: Pánové a dámy, potřebujeme si vyzkoušet nové viry, dobře vám zaplatíme, ale je možné, že po nich zhebnete. [chechtot]

Ne, dělali to zásadně potají a nejčastějšími obětmi byli vojáci a vězni. Jsem si vzpomněla, že i při válce v Koreji v roce 1953 zkoušeli i čeští lékaři biologické zbraně na amerických vojácích. Pak se to nějak profláklo a aby nezůstali žádní svědci, tak byli všichni ti, co byli u toho, zabiti. To se týkalo i českého lékaře a spisovatele sci-fi, teď si ale bohužel nemohu vzpomenout na jeho jméno, že jednoho dne náhle po kafi zemřel na údajný infarkt. Mezi českými lékaři se ale šeptalo (bylo to v dobách hlubokého socialismu), že byl ve skutečnosti zavražděn sovětskými agenty. Měl prý vpich na ruce po injekci.

197563

10.08.2009 14:11

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Už jsem si na to jméno vzpomněla: Ludvík Souček.

197565

10.08.2009 17:15

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Nezlobte se pane Mirdo, ale to jsou všechno jen takové řečičky, že to někdo nemyslel, tak jako to napsal- ve skutečnosti by si mnoho mužů přálo mít doma Stepfordské paničky. Ve dvaceti letech jsem získala trauma, které snad už budu mít nadosmrti. To mi jeden chlap řekl: Nech si svá moudra, vem si vařečku a jdi radši vařit. A od té doby stále pozoruji, že dost velké procento mužů složité ženské duševno nezajímá, oni chtějí vidět jen tělo a teplé večeře.

Jak jsem již zde psala, já jsem si to tamiflu před třemi lety na popud svého bratra zakoupila taky. Ale bylo to naposled, kdy jsem měla důvěru v lékařský systém. Ovšem vyhráno nemá z nás nikdo. Víme, že ti co nám vládnou jsou zákeřní hadi a deprivanti, kteří se skutečnými lidmi nemají nic společného. Protože normální lidi jsou od přírody mírumilovní, kdežto tito vládnoucí tvorové jsou zmutovaní netvoři.

197579

10.08.2009 17:17

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

To nevím proč to pan Koubek dělá. Že by byl za to placen? Jisté je, že mě děsně naštval, když zlehčoval utrpení vyvražďovaných Palestinců. Prý nevypadají dost zkormouceně nad svými mrtvými dětmi.

197580

11.08.2009 16:39

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Nebudeme to dále rozmazávat pane kozorohu, to je zbytečné. Mě prostě vadila ta jedna věta, kde jste plošně ženy odsoudil, udělal z nich slepice, které jsou celé říčné se nechat kdykoliv kýmkoliv očkovat, aniž by o tom jakkoliv přemýšlely. Ve skutečnosti je to tak, že obě pohlaví, muži i ženy jsou oběti Systému. Měli by si to stále uvědomovat a držet při sobě, ne se spolu hádat. Tohle ONI přesně potřebují: rozděl a panuj.

197648

11.08.2009 16:50

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

Je na každém šprochu pravdy trochu?

Jarmila 83.?.?.?

Ve Wikipedii píšou, že ve středověku se lidé domnívali, že za mor byli odpovědní židé. Že by nenávist těchto náboženských fanatiků, domnívajících se, že jsou bohem vyvolení k vládnutí, šla proti normálním lidem až tak daleko?

Největším viníkem se ovšem v očích morem sužovaných lidí stali Židé. Židé se stávali snadným a do jisté míry pochopitelným terčem nenávisti, protože vyznávali jiné náboženství, jehož zvyky málokdo znal, často se živili jinou činností než jejich křesťanské okolí (z nábožensko - společenských důvodů byli vytlačováni z hospodářské oblasti výroby, aby nemohli konkurovat svým křesťanským spoluobčanům. Trpěna jim zůstala pouze oblast půjčování peněz a provádění různých finančních převodů, což bylo církví i šlechtou považováno za - pro křesťany - nedůstojnou, neetickou činnost) v mnoha částech Evropy na ně doléhala různá omezení, kvůli nimž museli například žít v oddělených a uzavřených prostorách. Podezření budilo i to, že během moru zemřelo méně Židů než křesťanů (což ovšem bylo dáno jednak lepšími hygienickými návyky (nábožensky motivovanými) jednak izolací židovských ghett. Někteří lidé v Evropě uvěřili, že Židé způsobili roznesení moru otravováním studen, v Savojsku na mučidlech vynutili od několika jedinců přiznání ke světovému židovskému spiknutí. Většina židovských osídlení pocítila hněv křesťanů, pro rok 1351 se počítá s 350 ozbrojenými útoky na Židy a 210 zcela zničenými židovskými sídly. Toto řádění se téměř nikdo nesnažil zastavit, mnozí vládci se naopak na něm snažili vydělat, jako basilejská městská rada, která dala na jednom rýnském ostrově dokonce postavit dřevěné domy k upalování Židů. Z evropských panovníků se jedině císař Karel IV. se snažil vraždění Židů zabránit a prohlašoval, že jsou nevinní, ale neměl příliš úspěch, stejně tak jako s podobnými prohlášeními papež Klement VI. Protižidovské pogromy postupně vedly k tomu, že se Židé hromadně přesídlili na východ (Polsko, Ukrajina, Rusko), kde vytvořili největší evropské židovské osídlení trvající až do 20. století. Židé se tak spolu s malomocnými stali hlavním obětním beránkem morové pohromy.

197650

12.08.2009 07:08

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Je na každém šprochu pravdy trochu?

Jarmila 83.?.?.?

To jsme si nerozuměli, já jsem jenom přesně citovala Wikipedii. Chtěla jsem se jenom něco dozvědět o moru a tu máš čerte kropáč- zas i u moru figurovali židi:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mor

197675

12.08.2009 07:17

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Ano, já vždycky žasnu nad tím, kolik lží je schopna MFD vyprodukovat dnes a denně, jen aby vzájemně rozeštvávali mezi sebou muže a ženy. Naposled článek nazvaný Proč jsou ženy čím dál krásnější, který vyšel dne 8.srpna. Chtěla jsem o tom napsat do Zvědavce, ale pak jsem si to rozmyslela. To by se člověk musel pořád jen rozčilovat. A to mi za to Mladá fronta skutečně nestojí.

197676

12.08.2009 07:46

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Dobrá, ale těžká otázka!

Jarmila 83.?.?.?

Jestliže druhá světová válka měla za důsledek
>snížení počtu obyvatel v Evropě, masivní likvidaci
>smíšené židovské populace a vznik Izraele, co se dá
>očekávat jako výsledek exploze spojené s co nejdéle
>oddalovaným řešením současné krize?? Tipoval bych něco
>obdobného, ale v „globálním“ rozsahu!

> [bliji]

Jen jestli už pro nás nemají připravené viry, proti kterým Španělská chřipka byla procházka růžovým sadem. A když tady všichni po ránu tak pěkně blijí, tak já tedy taky: [bliji]

197678

12.08.2009 13:12

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Ano, ano, je vidět, že mě už máte dokonale přečtenou.[smích]
Já myslím, že z takových „vědeckých“ článků, které produkuje MFD už musí mít trauma všichni muži bez rozdílu. Ti bohatí mají trauma z pomyšlení, že si je hezké ženy berou jen kvůli majetku a nikoliv kvůli nim samotným a těch 90 procent obyčejných, nemajetných mužů má zase trauma z toho, že se už dnes ani radši nepokoušejí sbalit hezkou dívku, protože se obávají, že ona je kvůli jejich nemajetosti odkopne. To už ale mají mozky vymyté právě tou mainstreamovou odpornou propagandou.
Boháč není totéž co altruista. O ženu v těhotenství a o děti se může postarat především ohleduplný inteligentní muž tisíckrát lépe než nějaký rozmazlený boháč, který si chce jen užívat a střídá ženy jako ponožky. Takže nevím z jakého důvodu MFD vyzdvihuje pořád jen kvality bohatství u mužů? Asi už dnes všichni tušíme proč.

Dále: ženy jsou krásné, jen když se namalují a oblečou se do sexy šatů. Když se odlíčí a oblečou do tepláků, tak nad nimi muži svou přirozenou krásou jasně převažují.

A poslední: Nevím z jakého evolučního důvodu by měli krásné ženy rodit víc děvčat než chlapců. Tohle je do očí bijící pitomost, ale zdá se, že Mladé frontě to vůbec nevadí, jen když může nepřetržitě svýmí lživými články tahat lidi za nos a vydávat vše za vědu.

Je to všechno ale OT, takže nečekám djb od Vás již odpověď. Ale věřím tomu, že by se na tohle téma opět rozhořela velká debata. [mrknutí jedním okem]

197705

12.08.2009 14:08

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

Jarmila 83.?.?.?

Přemýšlím již delší dobu nad tím, jak je asi stavěná světová pyramida moci- s tím okem na vrcholu. Představuji si to asi takto: To oko ve špičce pyramidy představuje 6 členů Rothsichildovy dynastie a 6 členů Rockefellerovy dynastie. Jsou to vždy muži, ženy do toho netahají. Těchto 12 mužů rozhoduje o světě a hlasuje, jak s tím světem dále naloží. Proto je ta špička symbolicky odříznuta od zbytku pyramidy. Zbytek pyramidy je z nějakého důvodu rozdělen na 13 dílů. V prvním dílu, hned po vládnoucím oku, se nachází asi 200 rodinných příslušníků R+R (Rothschildi+Rockefellerové), čili mezinárodní bankéři. Ti na pokyny vládnoucích 12 mužů řídí děje ve světě. Sami by ale nic nezmohli, i když jsou neomezeně bohatí, proto ke svým světovládným rejům nutně potřebují tajnou zločineckou organizaci: zednáře a ilumináty. Potřebují ji proto, jelikož své nekalé a nečisté praktiky vládnutí nemohou pochopitelně provádět veřejně, transparentně. Jak prohlásila na smrtelné posteli matka Rothschildů: Kdyby mí synové války nechtěli, tak by ty války nebyly.( Ale oni války chtějí, protože se na nich neskutečně bohatne. A ty války musí vymýšlet potají, za zády většinové společnosti.)

V 2. až 13.dílu pyramidy jsou tedy zednáři a ilumináti, kteří tajně, křížem krážem řídí celou společnost. Hodnosti zednářů mají 33 stupňů, a kdo se jim jednou upíše, tak je to stejné, jako by se upsal ďáblu. Tito lidé, kteří se upíšou ďáblu získají za to celoživotní velmi vysoké postavení a požitky- jenže na oplátku už se ze svého závazku nikdy nevyvlečou, musí sloužit ďáblu až do smrti. To vysvětluje všechny ty tragické figurky typu Havla nebo Schwarzenberga, kteří získali všemožné posty a pocty, ale budou muset sloužit s vyplazeným jazykem ještě i na smrtelné posteli. Tito lidé se musí celý život přetvařovat, hrát si na něco, co vůbec nejsou a hlavně umět MLČET. Proto obvykle přestanou i pít alkohol, aby pod jeho vlivem něco neprozradili. Z nejvyšších zednářů se stávají prezidenti států (jako třeba Masaryk či Beneš), z níže postavených zednářů se stávají nejvyšší představitelé politiky, tajných služeb, vojska, policie, tisku, bank, či nejdůležitějšího byznysu. Prostě zastávají různé klíčové posty, odkud si vybírají vhodné, poslušné, dostatečně bezpáteřní, bezcharakterní a zkorumpovatelné podřízené (deprivanty), kteří za velmi vysoký plat plní jakékoliv příkazy, ale radši se na nic neptají. Tato dobře propracovaná síť moci, tato peněžní pyramida moci funguje tak dokonale, že se plní jakýkoliv plán, který si těch 12 vládnoucích mužů v oku pyramidy vymyslí.

To vysvětluje, proč je 7 miliard obyčejných lidí planety bezmocných. Neexistuje žádná zpětná vazba, jak vládnoucí moc korigovat. Jednou za 4 roky se zúčastnit volební frašky, to je opravdu směšné, ne-li k spíš k pláči.

197710

13.08.2009 08:03

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

Jarmila 83.?.?.?

Ta pyramida moci s okem na vrcholu existuje přinejmenším už asi 3000 let. To znamená, že po celou tu dobu zde patrně existuje tajná společnost, která se považuje za vyvolenou a potají řídí děje ve světě. Lidé jsou smrtelní, takže se v té společnosti pořád obměňují, ale princip je stále stejný- že ta tajná společnost stále drží tu světovou moc pevně v rukou. Zednáři se patrně věnují světské moci, ilumináti možná mají na starosti náboženskou moc – a to nejen u judaistů, ale i křesťanů a muslimů. Proto narazíte na vševidoucí oko v kdejakém kostelíku.

Vzhledem k tomu, že R+R jsou dnes nejbohatší lidé světa, z toho důvodu mám důvodné podezření, že jsou to právě oni, kdo tomu světu dnes velí z řídícího oka. A jak už jsem psala, především velí všem pokrevně spřízněným mezinárodním bankéřům, ale řídí i ty výkonné řídící složky- zednáře i ilumináty.

197780

13.08.2009 08:19

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Otázka

Jarmila 83.?.?.?

Přeji dobré ráno pane korutane.[smích] Já jsem jen tou pyramidou peněžní moci chtěla naznačit to, že běžní lidé nemají šanci cokoliv změnit, i kdyby se sami chovali vzorně a čestně, protože Systém je rafinovaně nastaven tak, že 90 procent obyvatelstva, jak napsal již někdo pode mnou, jsou jen takoví vylepšení otroci. Ano, stavba pyramidy je o něco složitější, vedle vylepšených nevolníků, u nichž funguje vztah nadřízený-podřízený, existují ještě tzv. svobodní nezávislí lidé, které jsem dříve nazývala volní radikálové. Těchto svobodných, nezávislých lidí, kteří nevězí ve svazujících vztazích nadřízený-podřízený, je ovšem žalostně málo, takže nemohou pyramidu moci nijak ohrozit.

Z toho důvodu mají voldemorti neomezenou moc, protože jim nikdo v podstatě nestojí v cestě. Ta pyramida moci je fakt za ta staletí perfektně vymakaná. [oči v sloup]

197781

13.08.2009 08:27

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

Jarmila 83.?.?.?

Pokud jsou někteří lidé osamělí, tak veškerá chyba je v nich samotných a v nikom jiném. Dneska mají lidé takové možnosti k seznamování, jaké my jsme za komunistů nikdy neměli. Nechci se chlubit, ale mě by se nikdy nemohlo ani na okamžik stát, že bych žila sama. V podstatě se shodnu s každým. Takže jak říkám, chyba je v těch osamělých lidech.

197783

14.08.2009 07:20

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

Jarmila 83.?.?.?

Co se Vám na mém příspěvku nezdá?[smích] Chtěla jsem jen vyjádřit, že dneska si všichni stěžují, jak je společnost atomizovaná, ale přitom si osamělí lidé mohou za svou osamělost naprosto oni sami. Za tu jejich osamělost nemohou ani vládci světa, ani mainstreamoví manipulátoři, ale jejich vlastní neschopnost hledat a najít si k sobě vhodného partnera.

197879

14.08.2009 07:28

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

Jarmila 83.?.?.?

Na každý hrnec se jednou najde ta správná poklička. Pane Theo, neházejte flintu do žita a hledejte trpělivě dál.

Jen jestli nejste Vy sám příliš vybíravý? Někteří muži jsou k ženám velmi nároční, ale sami nemají co nabídnout. Chtěli by královnu krásy, ale sami vypadají jak nepolíbený žabák. [velký smích]

197880

14.08.2009 14:33

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

Jarmila 83.?.?.?

Tak jako v mnohém máte pravdu, je nesporné, že když se nějaký muž chová jako přílišný jouda, to znamená, že je takový- mouchy snězte si mě, je bez energie, bez humoru, bez vitality, bez mužné rozhodnosti, no prostě ňouma, tak ženské na to záporně reagují.

Co je ovšem velmi špatné, že dneska existuje hodně mužů, kteří si chtějí jen krátkodobě užívat, a tak si podávají ve velkém inzeráty na seznámení, uloví ženskou, užijí si a hned ji zase odkopnou. Tito muži to velmi kazí těm slušným mužům, kteří by rádi žili s vybranou ženou dlouhodobě, jenže mnoho žen je již hodně zklamaných z těch promiskuitních kurevníků, a tak již nevěří nikomu- ani těm slušňákům.

197906

14.08.2009 14:38

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

Jarmila 83.?.?.?

Já myslím, že na Vás by pasovala poklička, která by byla podobná jako Vy. To znamená inteligentní hloubavý týpek.[smích] Jak známo, ve vztazích platí nejvíc toto pravidlo: Vrána k vráně si sedá, rovný rovnýho si hledá.

197907

14.08.2009 18:54

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

Jarmila 83.?.?.?

Vždyť je to velmi jednoduché. Udělejte to přesně tak jako pan Stwora. Napište zajímavý inzerát, něco ve stylu, že hloubavý týpek hledá sobě rovnou přiměřeného věku a rozhledu, nekuřačku. Komunikavnost a vášeň podmínkou.

Teda teď tedy nevím. Ta vášeň se tam asi nehodí. To by Vás hned ženy podvědomě zařadily mezi ty promiskuitní kurevníky, tak tu vášeň tedy radši ne. No a pak vylučovací metodou vylučovat různé nevhodné odpovědi, až se dopídíte nakonec zlatého pokladu.[smích]

Přiznám se, že jsem si svého muže taky kdysi našla na inzerát. Ne že by kolem mě tenkrát nebyli muži, ale tak nějak mi nikdo nevyhovoval. Tak jsem si dala inzerát (tenkrát to trvalo 2 měsíce, než v Mladém světě vyšel) a hned ten třetí byl ten pravý. A jsme spolu již tolik let. Chytl se na značku: Slunce.[smích]

197928

15.08.2009 10:10

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

Jarmila 83.?.?.?

Máte takový mužský slovník: Nešla bych do muže....To já bych v životě nenapsala. [oči v sloup] On už jistě bude pan Méďa Béďa vědět jak na to, zvláště když mu pan Stwora dobře poradí.[smích]

Při psaní inzerátu záleží na každém slůvku, je to velmi důležité. Hned na začátek uvést, že chce vášnivou ženskou, mi nepřipadá vhodné, protože jsou dnešní ženy již velmi obezřetné. Většina si řekne: No jo, ten chce jenom ženskou do postele a nic víc.

Co mě by jako ženskou zaujmulo na inzerátu podaném mužem? Především ty nejzákladnější údaje: Jak je starý, jak vysoký, jaké má vzdělání. Pak když by napsal, že je pohledný, tak bych zbystřila. Protože i když já sama nejsem nijak hezká, tak bych nesnesla nehezkého muže.[smích] No a pak je dobré ten inzerát něčím obzvláštnit, aby zaujmul, aby nějak chytil za srdce, což pan Stwora udělal.

197958

15.08.2009 15:20

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

Jarmila 83.?.?.?

Naprosto Vám rozumím jansmithi. Představme si, že by třeba lidé ve velkém začali zpochybňovat lásku mezi matkou a dítětem. Mnozí by tvrdili: vždyť existují matky, které své děti zabíjejí, nebo různě sadomaso mučí a to je ta dualita mezi lidmi. Ovšem zapomínali by přitom, že přirozenou, takřka přírodou vrozenou věcí je, že 99% matek své děti miluje.

To samé se děje i mezi lidmi. Přirozenou, takřka přírodou vrozenou věcí je, že jsou lidé ve své podstatě mírumilovní. Jen pouhé asi 1% světových hajzlů, organizovaných zločinců, deprivantů, bohatých psychopatických parazitů zcela ovládlo pomocí bravurních technik těch 99% normálních lidí- ale normální lidi to stále jaksi nemohou pořád prohlédnout, plácají se jak nudle v bandě a plácají nesmysly. [oči v sloup]

197961

15.08.2009 15:37

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

Jarmila 83.?.?.?

Já dualitu chápu takto: live znamená život, ale evil znamená zlo. Jak vidíme,live pozpátku se čte jako evil, čili zlo. To znamená, že vše co je namířeno proti životu je zlo, kdežto vše, co pomáhá rozkvětu života je dobro.

197962

15.08.2009 15:42

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

Jarmila 83.?.?.?

No a když člověk toho slavného boha milion let nenašel, tak je z toho vidět, že ten bůh zkrátka neexistuje. Jsme výsledkem evoluce a mezi námi a prasetem není až zas kdovíjaký rozdíl. Čehož bohatě využívají farmaceutické firmy , které vynalezly prasečí chřipku, aby se na ní pořádně napakovaly.

197963

15.08.2009 19:11

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak, lidská rasa jako celek byla několik milionů let kooperativní, než posledních několik tisíc let přišli zmrdi, kteří kvůli vzniku majetku byli všehoschopní. Takže v genech má lidstvo mírumilovnost a to vysvětluje, proč je jako celek tak děsně bezbranné vůči menšině chamtivých agresivních zmrdů.

Já jsem se domnívala, že pyramida moci existovala jen za komunistů. Teď vidím, že ta pyramida moci zde existovala patrně již od starověku. I ten blbej Paroubek jistě pamatuje, jak to fungovalo za komoušů. Dělal v RAJi, že. A tam to bylo tak, že ředitel podniku měl neomezenou moc. Pod ním byli náměstci (Paroubek) a pak nějací ti provozní podniku alias přicmrdávači. Pak už byli jenom samí zaměstnanci, kteří museli poslouchat a všichni se třásli o místo. Takže jeden ředitel velel třeba 150 lidem. Jenže ten ředitel podléhal vyšší moci. Tou bylo generální ředitelství RAJe. A ti se zase třásli strachy před vyššími šéfy: tím bylo ÚV KSČ. Ale na ÚV KSČ se třásli ještě před vyššími soudruhy: tím byli soudruzi z Moskvy. No a ti soudruzi z Moskvy se patrně třásli před šéfy z Washingtonu.[smích] Zkrátka a dobře, v podstatě nikdo nebyl svobodný, protože moc se táhla až někam do výšin, kam oko člověka vůbec nedohlédlo.

Dneska jsem si přečetla článek o tom, jak Rupert Murdoch přemýšlí furt o tom , jak by zpoplatnil internet. To člověk fakt žasne, že takový dědek nad hrobem (78) si nedá pokoj a pořád přemýšlí o tom, jak to lidstvo svázat. To je vidět, že ti nejvyšší představitelé lidstva jsou skutečně poznamenaní jakousi ideologií (judaismus?), že jsou tak děsně posedlí ovládat lidstvo. Přece normálmí dědek by si řekl-že bych se na to všechno již nevysral, mám to za pár, tak ať si lidstvo dělá co chce. Ne tak ONI. Pořád musí někoho ovládat. Normální člověk by se radoval z toho, že tu máme internet a konečně si lidstvo může svobodně předávat informace. Ne tak ONI. Oni jsou z toho krajně nešťastní a přemýšlí nad tím, jak nám to zatrhnout. Jsou to zkrátka deprivantské svině.

197966

16.08.2009 07:39

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: KEBY SOM BOL JA PREZIDENTOM USA,

Jarmila 83.?.?.?

>ty woe,tak to mě dostalo...
>"Zbabele, ale cestne!"
>dobrej nápad...
>
> [chechtot] [chechtot]

Takhle již kdysi cestoval prezident Beneš. Prý tenkrát řekl: Mám plán- aeroplán. A odfrčel před válkou do Londýna.

197980

18.08.2009 14:38

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Jarmila 83.?.?.?

No a co když jsou ty dvě pětaosmdesátky ve skutečnosti nejnovější modely inteligentních robotů, nasazených zde na Zvědavce s cílem, jestli to normální lidé v diskusi poznají? [smích] Píšou sice jakoby logicky, ale přesto některé jejich odpovědi jsou velmi zvláštní, jakoby takové strojové. Každý normální člověk chápe, že bez jména to prostě nejde. Roboti to ale nechápou, těm je to jedno, jim stačí jen to číslo.

198120

19.08.2009 08:31

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

Úžasný článek!

Jarmila 83.?.?.?

Tento i předešlý článek nám jasně ukazují, že dějiny probíhaly naprosto jinak, než jak nás to učili ve škole. Ve škole nás učili jen samé lži. Jen samé pohádky o tom, jak se lid vzbouřil a vypukla ta či ona revoluce. Nebo jak tak nějak sama od sebe, tak nějak spontánně, vypukla ta či ona válka. Neučili nás nic, ani jedinou větu nám neprozradili o mocných bankéřích světa, kteří ve skutečnosti všechny ty děje promyšleně řídili a financovali ze zákulí.

Zdá se mi, že se tímto článkem vyřešil i můj dlouhodobý spor s panem Mirdou.[smích] Potvrzuje se čím dál víc, že je Rusko dodnes pevně v prackách Rockefellerů i Rothschildů a né že ne.

198147

21.08.2009 09:11

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Jarmila 83.?.?.?

V tom článku se pane Vojto píše toto:
„Státy, a obzvláště velké hegemonické, jako Spojené státy a Velká Británie, jsou kontrolovány mezinárodním systémem centrálního bankovnictví, pracujícího prostřednictvím tajných dohod v rámci Bank for International Settlements (BIS) a operujícího prostřednictvím centrálních bank (jako Bank of England a Federální rezervy). Stát je tak vlastněn mezinárodním bankovním kartelem, a ačkoliv stát jedná způsobem, který prokazuje jeho pokračující relevantnost v globální ekonomice, nejedná tak v rámci zájmu sebe samotného, ale ve prospěch mocných zájmů, které daný stát kontrolují. Stejný mezinárodní bankovní kartel, který kontroluje Spojené státy dnes, dříve kontroloval Velkou Británii a držel ji nahoře jako mezinárodní hegemona. Když britský řád povadl a byl nahrazen Spojenými státy, světovou ekonomiky řídily USA. Nicméně slouží to stejným zájmům. Státy budou využívány a odkládány podle vůle mezinárodní bankovního kartelu; jsou to pouze nástroje.“

Takže když Vy se na závěr ptáte, zda jsou všechny současné změny ve světě někým konkrétním tvrdě prosazovány, či zda ty procesy vznikají tak nějak samy od sebe spontánně, pod tlakem měnících se společnských požadavků, tak většina informovaných lidí Vám potvrdí, že platí ta první verze.

Ano, lidé v prvobytně pospolné společnosti byli lidé naprosto svobodní. Pak ovšem přicválali starověcí lupiči, zemědělce pobili, z žen udělali své otrokyně. Postupně lupiči ovládli celou planetu a získali obrovský majetek. Stala se z nich aristokracie- což byli ve skutečnosti zahálčiví, intrikující paraziti, žijící ze svých nevolníků. Jenže na tyhlety parazity se domluvili nastupující kapitalisti a především bankéři a jejich tajné společenské řády. Zahálčivé parazity svrhli, ale sami se těmi intrikujícími parazity celého světa stali. A tito nelítostní bankovní paraziti s pomocí svých intrik a obrovské peněžní moci sužují svět ještě více než ti zahálčiví feudálové kdysi.

198320

21.08.2009 16:59

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Jarmila 83.?.?.?

To jsem ráda jansmithi, že se na mě nezlobíte.[smích] Zato se ale zlobím já sama na sebe. Neměla jsem si s panem Vojtou nic začínat. Přečetla jsem si teď jeho odpověď a už mě dočista přešla chuť s ním dál diskutovat. Pan Mirda má svatou pravdu! Nemá to cenu- lépe je pana Vojtu prostě ingnorovat. On až příliš okatě ze sebe dělá prosťáčka.

Taková zajímavost: Včera jsme se zajeli s mužem podívat do Českého Krumlova, protože jsme tam nikdy nebyli. Je to opravdu kouzelné městečko s dominantou zámku. Průvodkyně nás v zámku provedla po obrazárně, kde jsou vystaveni předci Schwarzenberga. Jak jsem tak viděla ty jeho vymalované předky, tak jsem si silně uvědomila, že tihle lidé typu Schwarzenberga jsou silně svázáni s minulostí- oni uvažují totálně jinak než my, běžní lidé, kteří své předky neznáme. Jsou to elitáři, kteří námi pohrdají, protože se skutečně domnívají, že jsou oproti nám vyvolení nějakou prozřetelností řídit nás a okrádat nás- že je to jejich svaté, dědické a historické právo. A což teprve ti magoři, kteří se již 3000 let na základě nějakého hořícího keře domnívají, že jsou vyvolení úplně ze všech nejvíc- a stále si tuto starověkou praštěnou informaci donekonečna předávají a dědičně infikují svým magorstvím další nové generace.

P.S.: Již v brzké době budu mít možnost zhlédnout ten film o vzniku života a pak Vám dám vědět, co si o tom myslím.[smích]

198351

Vy jste fakt srandista. Pukám smíchy. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

198358

22.08.2009 08:29

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Jarmila 83.?.?.?

Ano, přesně tak to je, majetek byl alfou a omegou jejich životů. Čím víc měl kdo majetku, tím víc byl vznešenější a mocnější. Proto se mezi sebou o ten majetek pořád tak šíleně rvali a nemilosrdně válčili. Pochopitelně, že do těch válek nahnali i své poddané, kteří s těmi jejich šarvátkami neměli nic společného. A pak ještě historici lživě píšou, že existovala stoletá válka mezi Francií a Anglií. Jakápak válka mezi Anglií a Francií? To že se „elita“, tedy asi jedno procento z obyvatel mezi sebou rve a válčí o majetek není přece žádná Anglie ani Francie. Správně by tedy měli být konkrétní, nezevšeobecňovat a vždy popisovat historii tak, že angličtí šlechtici se 116 let rvali s francouzskými šlechtici o majetek.

I to je naprostá pravda, že se kvůli majetku pářili jen sami mezi sebou. On ten Swarzenberg (ten ksicht!) pocházel z jakési mladší hlubocké větve, kdežto ta bohatší část jejich rodu byla starší větev. A ta starší větev neměla žádného mužského dědice (jaké to velké neštěstí!!) Z toho důvodu adoptovali Schwarzenberga, aby majetek zůstal zachován v rodině. Ovšem po válce jim byl majetek zabaven a jak jsem to pochopila, tak té mladší větvi (čili Schvarzenbergovi) ten majetek vrátili, kdežto té starší větvi, čili paní Petzoldové nevrátili vůbec nic, nevrátili jí ani rodinnou hrobku. To jak se nechá Schwarzenberg již tolik let oslovovat v mainstreamu jako kníže, svědčí skutečně o tom, že se nepovažuje za občana jako každý jiný, ale je hluboko zahleděn do minulosti svého parazitického rodu, který celá staletí žil z práce nevolníků.

Vyorané opuchlé žížaly.... [chechtot]

Tak jo, až ten film zhlédnu, tak Vám taky napíšu.[smích]

198381

Společnost se eugenikou již v minulosti zabývala- a jak šíleně a katastrofálně to dopadlo, to již dneska všichni víme. Pokud je míšení ras DOBROVOLNÉ, tak Vy ani nikdo jiný není oprávněn do toho komukoliv kafrat či dokonce ho násilím omezovat. Tohle všechno Vám jean laroux jasně vysvětlil a jasně Vám označil i hlavního viníka za umělé zavádění multi-kulti. Vemte na to jed, že existují vládci světa, kteří promyšleně řídí svět tam kam chtějí.

Jestli mají černoši menší IQ mi není známo, ovšem že existuje strašná spousta bílých blbců mi známo je. Zrovna nedávno jsme se s takovým jedním eugenikem setkali na zastávce autobusu. Fackoval tam a sprostě nadával své bílé holce. Když ho můj muž napomenul, tak se ohradil, že nám všem chčije do huby a že i když je můj muž árijec, jelikož má modré oči, tak ať mu políbí i prdel. No, smáli jsme se tomu označení árijec až domů.

198457

23.08.2009 14:32

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

Jarmila 83.?.?.?

Mě by zajímalo, jak je na tom samotný pan Lischka. Patří mezi pěkné muže, nebo spíš mezi škaredé? Značka: foto napoví.[smích]

198481

24.08.2009 07:55

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

Jarmila 83.?.?.?

Já myslím, že všechny země, kde proběhl komunismus, tak jsou již napevno infiltrované a pod kontrolou hrstky vyvolených.

198525

24.08.2009 08:06

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Není ošklivých žen!

Jarmila 83.?.?.?

To víte pane Rejpale, že Vám to prominu. Já nejsem zas až tak přísná, jak vypadám.[smích] Ale mrzí mě, že se ten pan Lischka neukázal. Strašně ráda bych ho viděla, jak vypadá.

198528

24.08.2009 14:30

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Jarmila 83.?.?.?

"Má zkušenost praví, že většina lidí se svobody bojí. Tedy především se bojí odpovědnosti za svá rozhodnutí a činy. Té odpovědnosti, která ze svobody přímo vyplývá. A tak se raději podřídí svému "pánu", který rozhodne za ně a "přidělí jim jejich krajíc".

O jaké zkušenosti to zde mluvíte? Až bude existovat přímá internetová demokracie, pak teprve budete moci mluvit o nějakých svých zkušenostech s tím, že se lidé bojí, či nebojí odpovědnosti za svá rozhodnutí a činy. Zatím jsou ale dodnes všichni občané jen pouzí nevolníci velmi sprostě nastaveného SYSTÉMU, ve kterém nemohou odpovědně rozhodovat VÚBEC O NIČEM. Ani o pouhém odvolání zkorumpovaných politiků. Tak si nechte ty své hloupé pindy pane Vojto o tom, jak se lidé bojí svobody. [naštvaný] [bliji]

198558

24.08.2009 14:43

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Není ošklivých žen!

Jarmila 83.?.?.?

Ale pane Méďo Béďo, vždyť je to hezká žába.[smích]

198561

24.08.2009 14:55

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

Jarmila 83.?.?.?

Tak to máte ale smůlu, to se v tom případě nemůžete přihlásit do spolku pěkných mužů.[oči v sloup] Možná bych se tam mohla přihlásit já- třeba jako zapisovatelka, mluvčí či jednatelka, nebo tam zkrátka dělat nějakou jinou prospěšnou činnost. [mrknutí jedním okem]

To ale nevadí, že nemůžete k pěkným mužům. Hlavně když to máte mezi ušima a stehny v pořádku. To víte, to my ženy, ať již škaredé či pěkné, můžeme za neštěstí mužů, že se chovají tak jak se chovají, protože to máme mezi ušima a stehny v nepořádku. Ovšem teď mě napadá, že přece jen s těmi muži něco bude špatně, protože kdyby to mezi ušima a stehny měli v pořádku, tak by přece nepodlehli hlouposti žen, které tyto věci mají v nepořádku.[vyplazený jazyk]

198566

24.08.2009 16:29

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Není ošklivých žen!

Jarmila 83.?.?.?

No to jo, ale kdybyste ji vášnivě políbil, tutově by se změnila na krásnou princeznu.[smích]

198576

25.08.2009 14:20

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

Jarmila 83.?.?.?

Řeknu Vám to na rovinu pane Lischko: Váš smutný a úpadkový humor se mi nějak nezdá- není to moje parketa. Mám ráda jasně veselý a jadrný humor, klidně zcela primitivní, ale takový, nad kterým se člověk od srdce zachechtá. Takže asi tak nějak.

Jinak už jsem Vám jednou zdůraznila, že nejsem žádná osoba, ale člověkyně. Můj zevnějšek je jistý, můj charakter ryzí, (aniž bych se nějak přechválila) a můj styl myšlení je zde dostatečně znám.

198642

25.08.2009 15:14

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

RE: Kazda nova cast. je lepsi nez predesla.

Jarmila 83.?.?.?

Měla jsem na mysli svůj vynález- internetovou účetní přímou demokracii, kde by byla stanovena úplně jiná pravidla pro volby než dosud.

Vy mě Vojto fakt fascinujete. Přestože se zde již nějakou dobu vyskytujete, tak to u Vás pokaždé probíhá tak, že večer diskutujete, něco se dovíte- ale když se ráno probudíte, jste čistý jak nepopsaný list, nevíte z předešlých diskusí vůbec nic. Nejste Vy náhodou taky umělá inteligence, umělý robot, který si to tady zkouší?

198646

25.08.2009 17:19

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

Jarmila 83.?.?.?

Tak jo, hlavně že jsme si to vyříkali.[smích]

198661

26.08.2009 07:21

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Jarmila 83.?.?.?

Lidé, které jste uvedl, jsou střední třída, nikoliv bohatí lumpové-miliardáři. Všichni čeští miliardáři do jednoho, včetně Kellnera či Bakaly, Koláčka či Ulčáka, získali majetek podivnými nečistými cestami- rozhodně to nebylo čestným a průhledným podnikáním. Tak tady nemíchejte dohromady normální schopné a nadané lidi s organizovanými lupiči státního majetku.

Jinak obdivuji na Vás to, jak jste splachovací. To se hned tak nevidí.

198698

Argentinský profesor (teď si nevzpomenu jeho jméno), nazval současné falešné šílenství kolem vepřové chřipky testovacím balonkem, kde si vládnoucí světová „elita“ zkouší, jak bude obyvatelstvo reagovat na uměle vyprovokovaný humbuk. Domnívá se, že na podzim ještě nic nevypukne, že si jenom opět farmaceutické firmy pořádně namastí své kapsy na vakcínách. ONI se na likvidaci lidstva teprve řádně připravují.

Pokud ale něco takového v nejbližších letech provedou, pak jim ale musí být jasné, že celé zbylé lidstvo náhle pochopí, kdo je jejich úhlavní nepřítel. V tom případě tedy mají v záloze i to, že pak úplně zruší demokracii, ukážou svou pravou tvář a nastolí otevřenou totalitu. Jenže jak známo, otevřená totalita nikdy v historii neprosperovala- a taky nikdy prosperovat nebude.

Co se týče českých poměrů, je víc než podivné, co si to vláda vůbec dovoluje. Nakoupí vakcínu jen pro půl milionu lidí, udělá konkrétní jmenné seznamy těchto lidí a tito lidé budou prý POVINNI si nechat tu vakcinu naočkovat. A co když někdo odmítne? To ho za to zavřou, nebo ho dají do koncentráku, nebo co jako? Navíc uzavřeli s tou farmaceutickou firmou velmi nevýhodnou smlouvu, kde si ona diktuje, že vůbec za nic nebude zodpovědná. Takže za případnou smrt či postižení očkovaných ponese zodpovědnost česká vláda. Takže vybraní lidé se mají účastnit povinně očkovaní, které je může poškodit a nesmí to odmítnou. Pokud vím, až dosud platilo pravidlo, že si každý může pečovat o své vlastní zdraví sám, jak uzná za vhodné. To znamená, že má právo odmítnou kdykoliv jakoukoliv vakcínu.

198702

26.08.2009 08:05

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Jarmila 83.?.?.?

No jo no, já se polepším. [smích]

198703

30.08.2009 07:31

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Tak moment...

Jarmila 83.?.?.?

>
>A jediným důvodem, proč nám to trvá tak dlouho a proč jsme
>tudíž nuceni stále dokola prožívat ty samé vztahové a
>jiné problémy nejsou geny, ale je jím naše někým po věky
>systematicky přímo nebo podprahově podporovaná NEVĚDOMOST.

>
>
>A pokud by měl přijít i nějaký závěr Vojto, tak snad jen,
>že kdo je ten "NĚKDO" a proč se tak angažuje je na jinou
>debatu. Věřím ale tomu, že mnoho návštěvníků Zvědavce
>již o "JEHO" existenci a adrese na které sídlí ví a
>začíná si dávat dohromady nejen globální souvislosti, ale i
>skryté souvislosti ve věci mezilidských, tj. zde
>partnerských, či mileneckých vztahů.


A já bych jen doplnila jansmithi, že by lidé stále neměli zapomínat na to, že oproti zvířatům, která jsou řízena z velké části instinkty (tedy geny), tak u člověka naopak převládá ROZUM, tedy řízené jednání založené na dlouhodobé výchově, dobové morálce a zákonech. Kdyby tomu tak nebylo, tak by se mladí lidé nemuseli 20 let od narození vychovávat, ale mohli by se tak jako zvířata spolehnout jen na své vrozené instinkty. Čili uměle vtištěné memy vysoko u člověka převažují nad vrozenými geny.

Správně jste podotkl, že vládci světa, kteří vlastní veškerý mainstream, a kterým slouží i mnozí dobře zaplacení „vědci“, se nás snaží již mnoho desítek let přesvědčit o tom, že my lidé jsme jen pouhá zvířata, řízená geny. Smutné je, že takový pohled na lidi má třeba i náš evoluční biolog Jan Zrzavý, který napsal společně s Mihulkou knihu Jak se dělá evoluce. A člověk neví, jestli je tento vědec tak nedovtipný, nebo prostě jenom taky někým zaplacený.

PS: již jsem ten film o vzniku života zhlédla a můžu Vám říct, že je to klasické manipulátorské dílko. Dnes Vám o tom napíšu recenzi na svém webu.

198994

31.08.2009 07:30

Nezaměstnaní nad propastí

Šestihodinová pracovní doba

Jarmila 83.?.?.?

Myslím si, že vedle zdanění outsorcingu již měla dávno být na Západě zavedená šestihodinová pracovní doba. Připadá mi naprosto nenormální, že se snad již sto let pracuje pořád furt dokola 8,5 hodiny. Je to příliš dlouhá pracovní doba a existuje mnoho lidí, kteří ještě musí dělat častokrát přesčasy. Vzniká tak krajně nenormální situace, kdy zaměstnaní lidé pracují od nevidím do nevidím, takřka až do úpadu, zatímco jiná část lidí je trvale nezaměstnaná a bere mnoho let podpory.

Kdyby existovala šestihodinová pracovní doba, tak by podstatně přibylo pracovních míst. Zaměstnavatel by místo jednoho dříče, který u něj pracuje denně takřka 12 hodin, by zaměstnal dva lidi na šest hodin. Jejich plat by měl být takový, že by jim stačil k životu. Taky by se měla stát běžnou samozřejmostí, klouzavá pracovní doba, anebo systém, že po dohodě se zaměstnavatelem by pracovník jeden den pracoval 12 hodin a druhý den by si mohl vybrat volno. Tenhle systém by měl pozitivní vliv na rodiny s dětmi, neboť by měli manželé více času na výchovu svých dětí.

199079

31.08.2009 19:00

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

Jarmila 83.?.?.?

No tak já myslím pane Osle, že jste se dostatečně odkopal. Pokud i mainstream v rukách sionistů (třeba MFD) je nucen přiznat, že na jednoho zabitého Izraelce připadlo 100 zabitých Palestinců, tak není co řešit. A i ti zabití Izraelci byli omylem zabiti vlastními vojáky. A ty fosforové bomby jsou taky dokázané.

199152

31.08.2009 19:11

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Tak moment...

Jarmila 83.?.?.?

Tenhle příspěvek mi unikl,tak odpovídám až nyní. Souhlasím se vším, co jste napsal.[smích]

199155

31.08.2009 19:47

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Ale jděte pane Lhotáku. Nekecáte pořád tak trochu? Já se fakt strašně divím, že Vás pan Stwora tady pořád trpí. Takový fašista, který by rád potlačil práva 50 procent obyvatelstva, to se hned tak nevidí. [bliji]

Patriarchát existuje pouhých 5000 let a bylo to to největší neštěstí lidstva. Protože 50 procent obyvatelstva bylo automaticky vyřazeno z rozhodování a těch 40 procent nemajetných, chudých mužů již vládci se svými dobře zaplacenými lokaji již taky dobře zmáklo. Velmi dobře vymakaný mocenský Systém. Pyramida moci s okem ve vršku. Však je taky stará nejmíň 4000 let.

199158

31.08.2009 21:29

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

To máte strašně málo nastudováno, když tvrdíte takovou děsnou kravinu, že neexistují žádné důkazy o prehistorických skutečnostech. Existuje z minulosti obrovské množství bohyň, a to i z dob starověkých starých Řeků, které Vy jste zde záměrně opomenul a kvákáte tu zde pouze o bozích.

Vůbec se zde nemíním s Vámi zahazovat, protože Vaše názory jsou prostě šílené a zvrácené. To co Vy nazýváte patriarchátem je ve skutečnosti čistý fašismus. Vy ženy skutečně nenávidíte a jste klasický misogyn, jak Vás nazval Oracle. Volby nestojí za nic a nemá cenu vůbec chodit volit. To by mě ani tak nemrzelo, kdyby bylo ženám odebráno volební právo. Ale co byste jim zakázal hned po tom? Samozřejmě vzdělání, viďte?

Problém není v tom, že mají ženy svobodu, ale v tom, že nám, většinové společnosti vládnou již několik století domluvení organizovaní zločinci.

Pane Lhotáku, uspořádejte si svůj nešťastný osobní život a přestaňte lidi obtěžovat svými fašistickými fantaziemi. Ženy za Vaši divnou povahu nemohou. Zamyslete se trošku nad sebou.

199166

01.09.2009 08:21

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Tam kde Vy vidíte v historii úžasně fungující patriarchální řád, tak tam já vidím pouze 5000 let otroctví pro většinovou společnost. Již jsem to tu psala víckrát:

Starověk: 90 procent otroků (50 procent podrobených žen+40 procent nemajetných mužů, kteří neměli šanci o ničem rozhodovat) a 10 procent vládců a jejich dobře placených nohsledů.

Středověk: 90 procent nevolníků (50 procent podrobených žen+40 procent nemajetných mužů, kteří neměli šanci o ničem rozhodovat) a 10 procent vládnoucích feudálů a jejich dobře placených nohsledů (kněží, špičky armády, biřicové)

Novověk: 90 procent ovládaných občanů, kteří ani dnes nemají šanci o čemkoliv sebeméně rozhodovat, neboť volby jsou sprostá fraška (nemajetní muži i ženy dohromady) a 10 procent mezinárodních bankéřů, kteří dnes již ovládají prakticky celý svět a jejich dobře zaplacených nohsledů (prodejní politici, špičky armády, policie, tajných služeb a koupených masmédií).

199199

01.09.2009 18:16

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Jděte už s tou otrockou duší žen někam s prominutím do prdele!! Se nedivím, že Vás tam každá žena pošle, když máte o nás o ženách tak hrozné mínění. To Vy byste rád z žen udělal otrokyně s otrockou duší a ještě byste si to rád nechal posvětit zákonem. Otrockou duši ale máte především Vy sám. Protože nejste vůbec schopen sebereflexe. Pořád lpíte na nějakých bludech a nejste schopen prohlédnout svůj životní omyl. Ta Vaše dcera už má dnes, podle Vašeho vyprávění, již 25 let. To znamená, že již na ni nemusíte platit ani korunu. Tak nechápu o co se pořád s tou justicí soudíte. Asi už Vás taky mají plné zuby. [velký smích]

199265

01.09.2009 18:35

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: no nevím...

Jarmila 83.?.?.?

Máte na mysli školy, kde se cvičily gejši, což jsou ku...y, ale ne zdejší?[smích]

To znamená, že když se tomu erotickému kouzlu musely ty dívky pracně učit a cvičit se v tom, tak je z toho zřejmé, že to do nich kultura napráskala násilím a nebylo to nic o naslouchání hlasu přírody v sobě.

199270

01.09.2009 19:08

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

V těhle věcech výživného se nijak nevyznám, ale mám za to, že v okamžiku, kdy ona bude muset platit VZP jako dospělá, že už se svého břemene definitivně zbavíte. Uvažuji tak podle svých dcer, že už nejsme povinni s mužem je dál živit, když už jsou dospělé. Jak je prostě člověk jednou dospělý, tak alimenty končí. A to je nějak ten věk 26 let.

Když si v září opatří falešné potvrzení od lékaře, že nemůže nastoupit do zaměstnání, tak si může zažádat o sociální podporu, nebo tak něco. Ale když už nestuduje, tak nemá nárok na alimenty.

199281

01.09.2009 19:10

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Ano, tak nějak to je. [smích]

199283

01.09.2009 19:17

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Ženy měly v minulosti zakázáno cokoliv studovat. To byste snad mohl vědět, ne? Takže se jako dobrovolné studentky nemohly vůbec hlásit. Přesto z dob starověku nám zůstaly různé druhy bohyní moudrosti. Sophia- bohyně moudrosti, z toho vzniklo slovo filosofie.

199284

01.09.2009 19:21

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: no nevím...

Jarmila 83.?.?.?

To se samozřejmě velmi mýlíte. Já jsem typický naslouchač hlasů přírody. [smích]

199285

02.09.2009 07:42

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Ke 220 výročí Velké francouzské revoluce dávají v TV čtyřdílný film. Ve včerejším prvním díle byla řeč o tom, jak se lidu přestalo líbit, že 10 procent vládců (šlechta a kněží) mají veškerá, zákonem stanovená, privilegia, zatímco oni, to znamená 90 procent obyvatelstva jsou naprosto bezprávný dobytek. Tato bezprávná většinová společnost se začala nazývat „třetím stavem“ a začala za svá práva bojovat, neboť si uvědomovali, že žijí v naprosté totalitě.

Jestliže muži většinové společnosti (třetí stav), byli bezprávní a pod kontrolou důmyslného Systému vládnoucích mocných, pak ženy byly dvojnásobně bezprávné a pod dvojnásobnou kontrolou- jednak mocných a jednak otců a manželů v rodinách, kteří nad nimi měli ze zákona moc.

Pan Lhoták si „nový patriarchát“ představuje tak, že by dnešní muži měli veškeré výdobytky demokracie, ale že ženy by se měly ze zákona vrátit pod neomezenou moc svých otců a manželů.[smích] Prostě si tu demokracii představuje jako Hurvínek válku a nikdo na světě mu nevymluví, že tak jako nelze být na půl těhotný, tak nelze udělat demokracii jen pro půlku občanů.[smích].

Podívejme se na dnešní muslimský svět, kde existuje Lhotákův vysněný patriarchát dodnes. Díky totalitnímu náboženství žije 90 procent obyvatelstva v naprosté totalitě, pod nadvládou vládnoucích kněží. A aby se 10 procentům vládců lépe vládlo, jsou ženy ze zákona pod kontrolou mužů v rodinách. Takže ženy jsou pod dvojnásobnou kontrolou, muži „jen“ pod kontrolou vládců. To ale nic nemění na situaci, že obě pohlaví žijí v totalitě jako prase. Zajeďte se podívat do Egypta, občané tam nesmějí mít ani internet.

PS: Četl jste mou recenzi na ten film o vzniku života?[smích]

199341

02.09.2009 08:26

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Divná matematika

Jarmila 83.?.?.?

Situace v reálu je taková, že pokud chtějí vládnoucí papaláši něco prosadit, tak to kdykoliv bleskově prosadí, bez ohledu na mínění většinové společnosti. Viděli jsme to třeba u radaru, jak se naši politici i všichni novináři svým řiťolezectvím děsně ztrapnili, bez ohledu na vůli většinového lidu- přičemž americká oligarchie si pak radar velkomyslně rozmyslela, čímž řiťolezce pěkně vyšplouchla.

Takže kdyby si vládnoucí oligarchie přála šestihodinovou pracovní dobu, tak by ji kdykoliv ze dne na den prosadila. Jenže vládnoucí oligarchie si šestihodinovou pracovní dobu nepřeje, protože by lidé pak měli příliš volného času a měli by čas i více sledovat počínání politiků. Proto radši udržují stav, že na jedné straně mají bezmocné pobírače dávek, kteří musí držet hubu a krok a nemohou si sebeméně vyskakovat, a na straně druhé, prací přetížené zaměstnance, kteří si také nemohou sebeméně vyskakovat, protože se bojí o ztrátu práce a ani nemají na nějaké protesty čas.

Naši rodiče pamatují dobu, kdy se muselo pracovat i o sobotách. Pracovní soboty byly později zrušeny, což představovalo 32 hodin práce. Jak vidíte, těch 32 hodin nikde nescházelo. Kdyby byla zavedena šestihodinová pracovní doba, tak by to představovalo úbytek 40 pracovních hodin. To není tak moc a krom toho je známo, že stejně lidé nejvíc pracují těch 6 hodin, pak už jsou unaveni a zbytek pracovní doby už většině případů jen tak prolelkují. Prostě nejvíc výkonní jsou těch 6 hodin, pak už ne.

199343

02.09.2009 08:30

Nezaměstnaní nad propastí

RE: 5 O

Jarmila 83.?.?.?

V našich poměrech by ta paní byla především už dávno v řádném důchodu. Při čtyřech dětech by odešla do důchodu již v 56 letech.

199344

02.09.2009 15:12

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

Jarmila 83.?.?.?

Vy jste zde na Zvědavci již velmi známý expert na všechno, pane Holovojto, jak by Vám řekl pan google. [velký smích] Mohli byste se s oslem chytit za ruce a čurat spolu proti větru. Byla by to užitěčnější činnost, než se zde na Zvědavci tolik ztrapňovat. Nikdo už tu Vaše názory nebere.

199372

02.09.2009 15:23

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

Jarmila 83.?.?.?

Vy už prostě jenom blábolíte. [chechtot]

199373

04.09.2009 07:59

O sionismu a jeho historii

Za vším hledej prachy

Jarmila 83.?.?.?

Kořenem veškerého světového zla kolem židovství je to, že pár nejbohatších rodin světa (dynastie Rothschildů a dalších pár rodin) dodnes pevně věří tomu náboženskému starověkému bludu, že jsou bohem vyvolení.

Dnes již bezpečně víme, že žádná velká válka či revoluce nikdy nevypukne jen tak sama od sebe zezdola. Ale VŽDY je zosnovaná SESHORA- těmi největšími boháči světa. Bylo tomu tak třeba i u Francouzské revoluce, kde lid byl hrubě zneužit, neboť pro proběhlých masakrech se nedostal k moci on, ale kapitalisti (přesněji řečeno nejbohatší bankéři), kteří potřebovali s pomocí lidu svrhnout šlechtu.

Takže bez obrovských počátečních investic do všech těch proběhlých válek a revolucí, co se odehrály v průběhu těch posledních 100 let, by sionistické a židovské hnutí nebylo vůbec NIC. Viníky proto hledejme vždy schované za oponou- jsou jimi nejbohatší bankéřské rodiny světa a nikdo jiný.

199521

04.09.2009 13:51

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

Jarmila 83.?.?.?

No jistě že všechny ty Vámi jmenované revoluce vznikly pokaždé z jiných důvodů uměle seshora- směrem od zapráskaných velkých boháčů,lidských parazitů, kteří jsou neštěstím lidstva, nikdy ne spontánně zezdola, od většinové společnosti. Vyvraťte mi, že ne. Sám jste tuhle nedávno prohlásil velmi podnětnou myšlenku,ve které jste tvrdil toto: Dav se bez vůdce sám nehne ani o píď. Nebo snad umíte popsat jediný příklad z historie, kdy se dav (vědoucí přesně co nechce) sám zorganizoval a vyrazil za svým cílem? [smích]

Takže revoluční dav vždy potřebuje vůdce, jenže ti vůdci jsou VŽDY někým placení agenti, kteří dav vedou tam, kam to ti, co si je zaplatili, potřebují. Pokud se kdy někde náhodou vyskytl naprosto spontánní vůdce či revolucionář a začal davu plést hlavu, obvykle špatně skončil. Buď ho přejelo auto nebo měl nějakou jinou nehodu. Nebo ho rovnou veřejně zapíchla CIA, tak jako Che Guevaru.

Jinak já nejsem žádný vědec, takže se klidně uchýlím k tomu nazvat Vás ošklivým káčátkem, s nímž nemíním dál diskutovat.

199552

04.09.2009 15:05

O sionismu a jeho historii

RE: Sionisti zuří

Jarmila 83.?.?.?

No jo pane Karle, i tak se mezi nimi může vyskytovat prihluplý trubiroh s malým ferkom v trenkách. [chechtot] Stejně jako třeba paní Tydlitátová, nebo jak se ta kráva jmenuje, ji třeba má velkou jako vrata. [velký smích]

199561

04.09.2009 15:25

O sionismu a jeho historii

RE: Sionisti zuří

Jarmila 83.?.?.?

A to Vás nenapadlo pane Cyniku, že ten muslimský svět je ve skutečnosti veden židy? Třeba takový Egypt určitě a na sto procent. Ta jejich státní totalita je nenormální až to mlátí dveřma. Je stejně nenormální jako byla totalita socialistická. A jak je dnes čím dál víc zřejmé, tak tu socialistickou totalitu ve všech socialistických zemích řídili zase ONI. Až teprve když se dohodli soudruzi z Moskvy se soudruhy z Ameriky, že ten socialistický experiment zruší, protože je nerentabilní, tak pak rozjeli ty " něžné revoluce".

199562

04.09.2009 15:40

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

Jarmila 83.?.?.?

Jo o katynském masakru byl včera v TV film. Ale nic o tom, že by to udělali židé, prý ruská NKVD.

199563

06.09.2009 09:14

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

Jarmila 83.?.?.?

Opět si z nás všech děláte srandu- vůbec nic jste nevyvrátil. Normálně bych se Vámi již dál nebavila, ale chci zde objasnit, jaký podvod na lidu byla třeba Francouzská revoluce. Jak jsem již psala, kapitalisti (bankéři) potřebovali svrhnout a zničit moc krále, šlechty a kněží. Jak to provedli? Především už dávno měli krále v hrsti tím, že ho mazaně zadlužili a pak mu odmítli i důležitou půjčku na nákup obilí pro lid. Lid neměl co jíst a tak se Francouzská revoluce započala tím, že tisíce žen vyrazilo na hladový pochod. A teď se podívejme, kdo ty ženy tak dobře zorganizoval? Ony samy se tak mezi sebou k tomu pochodu zorganizovaly a domluvily? Z psychologických zákonitostí víme, že spontánně se dovedou mezi sebou dohodnout tak nanejvýš skupinka sousedů z jednoho baráku. Ale tisíce lidí musí být vždycky někým zorganizováno, tisíce lidí se NARÁZ mezi sebou domluvit neumí. A tady VŽDY nastoupí něčí dobře placení tajní agenti, kteří ten lid na tu hromadnou akci pozvou. Když je lid spokojen, na akci nepřijde. Když je hrubě nespokojen, tak na akci přijde. Kapitalistům a bankéřům se s pomocí lidu a velkého vraždění a teroru skutečně podařilo šlechtu a církev svrhnout. Ale co z toho získal zneužitý lid? Vůbec nic. Poddaní teď mohli svobodně z feudálního panství odcházet za prací do měst, kde jim bylo dovoleno dřít jak otroci do úmoru na kapitalisty a bankéře 14 hodin denně v odporných továrních halách místo na zdravém vzduchu na polích.

Podmanění celých národů internacionálními bankéři probíhá jak na běžícím pásu. Používají u toho stále stejné finty. Národ se nejrychleji zničí a podmaní tak, že se tam zavede teror. Zaplatí si pár hrdlořezů jako v případě bolševické revoluce v Rusku a pak již stačí povraždit místní vládce a zničit střední třídu a inteligenci. Pak již zahraniční paraziti si s tou dobytou zemí-zombie, dělají co chtějí. Především si do ní nasadí své poslušné loutky, poslušnou vládu, a pak již jen spokojeně zemi vysávají ze všech přírodních zdrojů a bohatství.

199647

07.09.2009 07:25

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

Jarmila 83.?.?.?

Vy popisujete poměry v padesátých letech, ale od šedesátých let výše to bylo tak, jak popisuje dvacetčtyřka nad Vámi. Kupříkladu celá naše rozvětvěná široká rodina, čili asi deset rodin, dostala ZDARMA byt od státu. Dnes se mladí musí celoživotně zadlužit hypotékou, aby mohli vůbec bydlet, a tím se stávají z nich otroci bankéřů.

Ještě se zmíním o těch současných exekutorech. Jsou to našimi poslanci zlegalizovaní lupiči. Protože oni zabavují majetek těm nejchudším lidem, nikoliv však velkozlodějům, co promyšleně s posvěcením zasvěcených politiků (kteří ty zlodějny domlouvají třeba předem v Toskánsku, aniž vůbec ještě vyhráli volby) rozkradou miliardy.

Na těch exekucích je taky především sprosté to, že Vás ani nepozvou k soudu, abyste se mohl regulérně bránit, či zaplatit směšnou malou pokutu- ale rovnou Vám přijde soudní obsílka, že máte zaplatit tisíce a prakticky za nic. Čili oni o vás rozhodnou BEZ VAŠÍ PŘÍTOMNOSTI u soudu, aniž o tom máte sebemenší tušení.To se stalo mé dceři, že kdysi, před 5 lety nezaplatila pár pětistovkových pokut za vylepování plakátů. Firma jí ubezpečila, že to platit nemusí, že policajti ty pokuty zahodí. Nikdy jí nepřišla žádná upomínka, a tak na to již dávno zapomněla. Po pěti letech jí přišly dvě soudní obsílky, že musí do tří dnů (šibeniční termín) zaplatit 22 tisíc, jinak ji příjdou exekutoři zabavit majetek. Musíte uznat, že to co poslanci na nás, běžné občany, ušili, je pěkné svinstvo! Kdyby tak chtěli být i stejně přísní na sebe, když berou ty stotisícové platy včetně různých neoprávněných diet.

199672

07.09.2009 16:38

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

Jarmila 83.?.?.?

Nedělejte ze sebe úmyslně hloupého, každý to ihned pozná. Za komunistů se překotně stavěla celá panelová města- králíkárny, jak je nazvala krysa Vasilisa, alias Havel. Dodnes jsou lidi šťastni jak blecha, pokud seženou bydlení alespoň i v té králikárně. Na rozdíl od Západu se u nás vůbec nestaví takzvané sociální bydlení. Asi se předpokládá, že všichni občané do jednoho si mohou dovolit platit předraženou hypotéku nebo předražený tržní nájem.

Já jsem psala něco o půjčování peněz? Umíte číst? Jestli Vás podrobněji zajímá, co jsou čeští exekutoři zač (bývalí estebáci) a čeho všeho jsou schopni, tak si nagůglujte slovo exekutor přečtěte i si autentické diskuse, co všechno občané s těmito sviněmi v lidské kůži zažili za horory. Prostě poslanci vyhověli soudcovské a estébacké mafii a udělali takové zákony, že mohou nezřízeně okrádat občany ve velkém a hezky se mezi sebou šábnout o tučné zisky- aniž by občana vůbec pozvali k soudu.

199699

07.09.2009 16:50

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

Jarmila 83.?.?.?

No, jenže Izrael založili konkrétní židovští bankéři a konkrétní sionisti, nikoliv nějaké tajné spolky.[smích]

199700

07.09.2009 19:47

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

Jarmila 83.?.?.?

No vidíte pane Rejpale, a o tom tady mluvím- že tady žádné levnější byty pro sociální slabé neexistují žádné. Můj muž když pracoval ve Vídni, tak mi vyprávěl o tom, že i tam existuje systém sociálních bytů- ale Česko vůbec nic. A proč? Protože naši poslanci mají na starosti blaho miliardářů a tisíců bohatých podvodníků, ale běžní občané jsou jim TOTÁLNĚ ukradení. Za této situace se pořád nepřestanu divit, proč vůbec lidi chodí ještě k volbám.

199712

08.09.2009 07:53

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Perverzní rasová ideologie

Jarmila 83.?.?.?

„ale také zlehčováním nevymazatelného mementa toho, čeho je člověk člověku schopen v důsledku perverzní rasové ideologie,“ čteme v žalobě.

Podle mého názoru je největší rasová perverze to, že existuje dodnes, ještě i v dnešním jednadvacátém století menšina lidí, která se považuje za bohem vyvolenou a z toho důvodu je rasisticky uzavřená před většinovou společností- jen na základě svých starověkých náboženských rasových zákonů. Tyto náboženské zákony určují, že členem této pochybné komunity se může stát jen ten, kdo se v této náboženské skupině narodí. Přesněji to znamená, když se narodí židovské matce. A největší rasismus pak spočívá v tom, že žid, který si vezme nežidovku, tak z jejich dětí se stanou opovrhovaní gojimové- jsou z komunity vyhozeni.

Zajímalo by mne, jaký byl osud všech sedmi Marxových dětí, když se Marx dopustil zločinu, že si vzal za manželku nežidovku. Vsadím se, že do vyvolené židovské komunity nebyli přijmuti.

199746

08.09.2009 14:12

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

Jarmila 83.?.?.?

Když poslali dceři soudní rozhodnutí o exekuci, tak to sice bylo doporučeně do jejích vlastních rukou (obálka s pruhem)- ale bez možnosti jakéhokoliv odvolání. Takže nejen že proběhl soud bez přítomnosti občana, aniž by o tom občan měl sebemenší tušení, ale ještě k tomu navrch bez možnosti odvolání. Místo toho tam bylo napsáno sdělení, že pokud se jí něco nebude líbit, musí v každém případě stejně napřed zaplatit těch 22 tisíc a teprve potom může podat nějaký svůj protest. Prostě občane napřed nám mafiánským soudcovským zlodějům zaplať a teprve potom z nás můžeš něco dolovat zpátky. Musím konstatovat, že takováhle právní svinstva se neděla ani za komunistů.

199794

08.09.2009 16:06

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

Jarmila 83.?.?.?

Ne pane Vanguarde, naprosto špatně jste to pochopil. Není pravdou, že dcera ignorovala obsílky od soudu, nic takového. Bylo to tak, že před pěti lety, když jí bylo 23 let, nezaplatila policajtům pokuty za lepení plakátů. Vydělala si tenkrát brigádně za lepení plakátů pár korun a firma ji ubezpečila, že se nic neděje, že ty pokuty platit nemusí. PO PĚTI LETECH jí přišlo NÁHLE a bez jakékoliv výstrahy, aniž by kdy dostala jedinou upomínku za pokuty nebo jakékoliv pozvání k soudu, soudní rozhodnutí, že musí do tří dnů zaplatit 22 tisíc a že nemá nárok na žádné odvolání. Byl to blesk z čistého nebe.

Pokud si chcete počíst, jaké právní prasárny se dnes u nás dějí, tak zde je nejnovější případ soudní zvůle i zvůle exekutorů. Ta diskuse pod tím je také výživná.
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/exekutor-zabavil-auto-muzi-ktery-byl-na-navsteve-u-dluznice.html

199827

08.09.2009 18:42

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

Jarmila 83.?.?.?

Pan Vanguarde, připadá Vám jako normální právní řád, kde dostanete 4 blokové pokuty v hodnotě 4x500Kč=2000Kč, ale dostanete reakci úřadů až za 5 let? A to v podobě soudního rozhodnutí, které Vám napaří neskutečných 22 000 Kč, a to za vypracování papíru A4, bez jakékoliv výstrahy a bez možnosti odvolání?

A co takhle tu lhůtu 5 let ještě prodloužit a napařit občanům za tu bezvýznamou pokutu třeba 100 000 Kč a třeba až za 50 let? Nezdá se Vám přitažené za vlasy, že by si měl občan pečlivě schovávat bločky za pokuty nejméně 5 let? Nemělo by to spíš být tak, že když policie není schopna do roka a do dne pokutu vyřídit, tak to jednoduše propadá? A to by byla taková práce upozornit občana doporučeným dopisem co mu hrozí, když nezaplatí a zaúčtovat si za to upozornění třeba i 500 Kč- což by byla velekrálovská odměna?

Jenže víte proč to soudci a exekutoři nedělají? Protože ti soudci a exekutoři chtějí občany především bezpracně OKRÁST o pořádný balík peněz - o to zde kráčí především. A tohle jim umožnili poslanci, kteří ty bezzákonné paskvily vypracovali těm mafiím estébáků a soudců na jejich objednávku. Jsme naprosto bezprávný stát a to se týká pochopitelně i přápadu pana Stwory.

199860

08.09.2009 18:44

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

Jarmila 83.?.?.?

Ale nepovídejte! V Česku se jedná o typickou mafiánskou strukturu- tohle vidí každé malé dítě, jenom Vy to nechcete vidět.

199862

08.09.2009 18:49

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

Jarmila 83.?.?.?

Ano, jste nebezpečný psychopat.

199865

08.09.2009 18:57

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Držím palce

Jarmila 83.?.?.?

Nebo je to tak, že kudy chodí, tudy lidstvu škodí?

199870

09.09.2009 18:58

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

Jarmila 83.?.?.?

No ale to je naprosto zásadní chyba, že pokud se k volbám dostaví třeba jen 10 občanů, tak jsou i tak platné. To svědčí o tom, že si z nás, většinové společnosti, vládnoucí mafiáni dělají normálně prdel. Chápete to?

199977

10.09.2009 07:49

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Trestni prikaz?

Jarmila 83.?.?.?

Přesně tak pane Karle, přesně o tohle jim jde: aby se občan nepřetržitě třásl strachy o svou existenci. Cože? Nelíbila se vám socialistická totalita? Tak počkejte, teď vám dáme teprve pořádně za uši! V námi zavedené specifické demokracii teprve poznáte, zač je toho loket. Zařídíme, abyste se o špatně placenou práci třásli strachy jako ratlíci. Zavedeme u vás proslulý americký zdravotní systém, abyste se třásli strachy o své zdraví. Také zavedeme na vás systém drakonických pokut za každou blbost, až se budete třást strachy přejít třeba i jen opuštěnou silnici. Hustá síť zlegalizovaných lapků-exekutorů se již postará o zabavení zbytků vašeho majetku. Zavedeme všude kamery a všemi směry dokonalý slídicí systém, před kterým se budete třást strachy, takže si nedovolíte vylévat si srdce ani v soukromých mailech. A vůbec-zkraťme to! Přečtěte si chátro Orwella, abyste konečně pochopili, co vás čeká a nemine a jakou demokracii máme na mysli.

Hlavně ale nevolníci nezapomeňte přijít jednou za 4 roky v hojném počtu k volbám. Nevolníci, prosím, prosím, volte nás, potřebujeme vás! Jednou za 4 roky vás nutně potřebujeme, abyste naše nehorázné vládnutí nad vámi oficiálně zlegalizovali. Chápete to? O nic jiného nám nejde. Proto tolik bilboardů za stamiliony. Když už jsme do vás vrazili tolik peněz, tak doufáme, že budete tak slušní a k těm volbám přijdete. Ale co, když nepřijdete, taky se nic neděje. Polibte nám šos. I při jednom procentu účasti jsou volby beztak platné, tak vo co go.

200013

10.09.2009 08:07

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: ..URVA!!

Jarmila 83.?.?.?

Ale René, Vy takový slušný a najednou tohle.[smích]

Hlavně ať občané nezapomenou jít k volbám a tyhle vrcholové urvy zase zvolit.

200014

10.09.2009 19:32

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Neni se cemu divit

Jarmila 83.?.?.?

Co se divíte, když tam sedí šašek Rychetský? Je to všechno jedna domluvená banda. Asi potřebuje Mojžíšek ještě trošku času, aby dokončil špinavou práci. Pak to mohou převzít ostatní zlotřilci, jedno jestli z Topolánkova či Paroubkova klanu.

200059

11.09.2009 07:42

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

Jarmila 83.?.?.?

Zmínil jste se pane Martine o seznamech židů. K tomu bych chtěla podotknout, že tyto seznamy nikdy v historii lidstva nevlastnili takzvaní normální běžní občané, ale vždy je vlastnili rabíni z židovských obcí. A teď se ptejme, proč ty židovské obce po celém světě tak pečlivě udržují seznamy židů? Inu je to proto, aby měli dokonalý přehled o tom, kdo k bohem vyvoleným lidem patří a kdo nikoliv. Jistě víte taky o tom, jak obtížné je na na rozdíl od křesťanství, konvertovat k judaismu. Jak je takový člověk prověřován ze všech stran- a stejně ho v podstatě k žádné větší funkci či tajným informacím nepustí, protože je stále jaksi podezřelej.

Jestliže se v minulosti kdy konaly hromadné pogromy na židy, tak ty pogromy vždy byly vedeny SESHORA, to znamená, že o nich rozhodla vládnoucí elita. Nikdy nebyly vedeny zezdola, ze strany prostých občanů. Bylo to proto, jelikož právě ta elita vždy získala do rukou ty pečlivě vypracované seznamy židů. Proto taky Hitler šel najisto, i on dostal perfektně vypracované seznamy. Vzniká otázka, kdo mu je dal? A odpověď zní- ten kdo je měl vypracované. A tím byli rabíni z židovských obcí. I Paul Spiegel, předseda německé židovské obce se ve své knize nazvané Kdo jsou Židé? pozastavil nad tím, jak bylo možné, že byli především vyhlazeni ortodoxní, věřící židé, zatímco sionistů, židovských ateistů a především židovským velkobankéřům se Hitlerův pogrom vyhnul? To je ale náhodička, viďte?

Můj bratr se od školky přátelí s židem. Když se on přestěhoval do Kanady, tak jej tam po určité době kontaktovala židovská obec. Jak je možné, že i v Kanadě měli o něm tak dokonalý přehled? Můžete mi to vysvětlit? Jak vidíte pane Martine, oni si své židovské ovečky velmi pečlivě hlídají. To oni mají v rukou ty seznamy, ne normální, nezasvěcení občané. A jeho matce, jenom proto, že je židovka, přispívá česká židovská obec, naprosto sama od sebe, přilepšení k důchodu. Myslíte si, že je to normální, tohleto? Jak jsou semknutí a jak drží při sobě. Proč? Jenom proto že se cítí být vyvolenými nadlidmi?

Ovšem jak je vidět, když se jim to hodí do krámu, tak potom když potřebují židovští hlavouni zase nějaké oběti, sáhnou jednoduše do seznamu a vyberou nepotřebný odpad, který se může zlikvidovat a stát se obětí pogromů. Pak se zapojí do celé akce agenti tajné služby, kteří začnou provádět masakry- aby se to pak později všechno v historii svedlo na „lid“.

200101

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 762 805