Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.08.2008 08:05

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Nedělejte si iluze pane himlhergot.[smích]Ta strana je již taky velmi pečlivě hlídaná- asi jako kdysi byla Sládkova strana. S tou Sládkovou stranou to bylo zajímavé. Někdo dal hned po revoluci Sládkovi velký balík peněz, takže si mohl po celé Praze vyvěsit plakáty se svou oduševnělou tváří.[smích] Od samého počátku měl patrně sloužit jako pištec, který odvede krysy žádaným směrem. Soustředil ve své straně všechny ty nespokojence a horké hlavy, aby se mohli vybouřit a neškodili někde jinde. Když splnil daný úkol, stranické peníze si zabavil pro svou potřebu a stranu rozpustil a vypustil.

Takhle se dělá politika již nejméně sto let- vše je dopředu promyšlené, nic není ponecháno náhodě. To už Lenin měl ve zvyku soustředit svou opozici pěkně do jednoho chumlu- a pak jim dal hezky za uši.

168899

25.08.2008 08:11

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Čemu se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Ty Vaše pindy mi momentálně pane Janko nestojí ani za odpověď.

168900

25.08.2008 13:38

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Od Vás vezmu vždy jakoukoliv kritiku pane Mirdo a to z toho důvodu, že patříte k lidem, kterým důvěřuji.[smích] Však Váš poslední výklad historie se již skví na mém webu- v diskusi. Alexe doporučuji, aby si mne radši nevšímala.

168937

25.08.2008 16:19

Poslední hřebík

RE: Ceske volby - Cesta narodniho sebezniceni

Jarmila 88.?.?.?

Takže příště zvolí občané ČSSD, čímž způsobí, že místo modrých sviní tam budou svině růžové. To si tedy občané fakt pomohou. Jenom mi tady prosím Vás nezačněte vykládat, že mají občané volit neznámé malé strany. To už jsme tady probrali.

168948

25.08.2008 16:45

Před 40 lety...

RE: První republika Čechy rozmazlila.

Jarmila 88.?.?.?

V naší rodině jsou z první republiky podobné zkušenosti, jaké popisuje HKP. To znamená, že pradědeček mého muže, coby šikovný živnostník (vyráběl krásný nábytek), si za svou práci pořídil činžák v Dejvicích a vilu v Liboci. Dneska by se tohle nepodařilo žádnému sebešikovnějšímu živnostníkovi.

168952

26.08.2008 07:06

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Ono se to už táhne delší dobu pane Mirdo. Ke mně zákeřná je. Protože nejprve se mě snažila spojovat dohromady s kdovíkým placenými feministkami toho nejhoršího ražení- z gender studies. Jindy zase mě začala zesměšňovat, že piju krabicové víno- a jistě se těšila na to, jak se toho ostatní chytnou. No a teď ze mne udělala slona v porcelánu, že jsem s celou tou svou přímou demokracií směšná a ať se s ní jdu bodnout.

Vaše příspěvky z historie jsou senzační a až budu předělávat kapitolu o historii, tak jestli mi to dovolíte, tak to tam použiju. Jinak pan Kramář připomněl drobnou nepřesnost: V Sarajevu nebyl zavražděn císař František Ferdinand (vládce Rakousko-Uherské monarchie), nýbrž zatím "pouze" následník trůnu. Tato drobná nepřesnost ve mně budí ostražitost, která mi našeptává: "Dej si bacha, člověče, aby v takovém textu nebylo těch "nepřesností" víc!

169005

26.08.2008 07:14

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Já to znám také pane Vratislave. Když jdu na schůzi společenství vlastníků, tak jsem již předem velmi otrávená, protože vím, jak to bude zase děsné. Je mi také již předem z toho blivno. Přesto je zde nejdůležitější to, že ty peníze, co jsme si nastřádali, že si s nimi úplně sami hospodaříme. Že zde nejsou žádní prostředníci (jako třeba naši volení zástupci v zastupitelské pseudedemokracii), kteří by ty naše peníze rozfofrovali na všechno možné, jenom ne na opravy domů. Takže v případě vlastníků domů si moudrý lid skutečně vládne sám a na výsledku je to velmi zřetelně vidět. Ve čtvrti, ve které žiju, se většina domů blyští novotou. A stejně podobně by fungovala i přímá demokracie, věřte tomu.

169006

26.08.2008 08:08

Poslední hřebík

RE: Ceske volby - Cesta narodniho sebezniceni

Jarmila 88.?.?.?

Ubezpečuji Vás, že na žádnou mou stranu jste mi nesáhnul, ani na malou, ani na velkou. Vy jste tady nový, že jo? Protože jinak byste dávno věděl, že já zde taky pořád propaguji přímou demokracii, a že poslance, vládní strany, všechny ty lidi u vesla, považuji za vlastizrádce a za hajzly největšího formátu. V současné době tam nevidím jedinou kladnou postavu v tom panoptiku zaprodaných sviní. Ano, přesně tak, dostali příkaz od nadnárodních vládců dovézt sem co největší počet otroků, aby těm místním otrokům ještě víc snížili platy než jak mají.

Tuhle jsem si přečetla zprávu, že budou dovážet zdravotní sestry až z Vietnamu, aby nemuseli přidat na platě českým sestrám. Moje neteř dělá zdravotní sestru a vykládala mi, jak se je snaží na všech frontách oškubat na platě. Že jim sebrali i rizikové příplatky. Že se to v dnešní době už vůbec nevyplatí dělat zdravotní sestru a to i v případě, když ta těžká práce člověka i přesto baví a má ji rád. Přitom stačí, aby se píchla nakaženou jehlou a má zničené zdraví nadosmrti.

169009

27.08.2008 10:40

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Zamyslel jste se někdy nad tím pane Mirdo, proč je v internetových diskusích všeobecně tak málo žen? A zvláště když se ví, že v reálném životě jsou spíš upovídanější ony než muži? Já Vám řeknu proč- NEMAJÍ ČAS. Ten čas nemají proto, jelikož makají v práci i doma. Já si luxus diskutování mohu dovolit, protože jsem v domácnosti.

Celý život jsem se ale potýkala s tím, jak to udělat, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. To znamená, že jsem celý život řešila, jak stihnout 8 hodin v práci a pak ještě druhou směnu v domácnosti. Jestli se domníváte, že jsem byla štěstím bez sebe, makat v práci jak barevná, a pak ještě doma, tak se velmi mýlíte. Principy v rodině nejsou o krásných ideálech, ale o tom, jak poslanci nastaví občanům podmínky k životu. Když jsou podmínky nastaveny tak, že muž rodinu neuživí ani náhodou a žena v domácnosti není pojištěna na důchod, tak můžete tisíckrát, ba milionkrát, propagovat model, jak je krásné, kdyby žena byla doma a muž vydělával. Zůstane vždy jen u slov, ale ve skutečném životě dál budou ženy otročit na obou frontách.

Vy jste dobrý v historii, a já si troufám tvrdit, že jsem dobrá v analýze současných poměrů. Pokud mi chcete objasnit, kde se pohybuji jako slon, tak mi to napište do diskuse na mém webu.[smích] Ještě tam mám ale nevyřízené resty, takže v pátek to pak všechno vyřídím najednou, neboť teď nemám čas. (a to i přesto, že se „válím“ v domácnosti).

169179

29.08.2008 08:08

Co chybí v dohodě o radaru

Poslanci

Jarmila 88.?.?.?

Jestli tuhle hrůzu odsouhlasí poslanci, tak tím jednoznačně dokážou, že jsou vlastizrádci.

169390

30.08.2008 08:32

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Poslanci

Jarmila 88.?.?.?

Protože nemáme na výběr. My nejsme žádní blbci,a ani na nás nepatří slogan, že máme takovou vládu jakou si zasloužíme. Tento slogan vymyšlen patrně manipulátory davů, má tu samou logiku, jako bychom vyčítali dítěti, že se narodilo takovým rodičům, jaké si zaslouží. Když něco nemůžeme jako občané vůbec ovlivnit, pak jsme v tom nevinně a absolutistickou a neodvolatelnou vládu si NEZASLOUŽÍME! Protože jsme jen nevolníci, kterým je dovoleno těm zvěrstvům páchaným vlastizrádci nahoře jen přihlížet.

169452

30.08.2008 14:36

Poslední hřebík

RE: Ačkoliv p. Stwora mám nejednou k Vaším článkům výhrady

Jarmila 88.?.?.?

Ten arafat je fakt skvělý, mě se taky líbí, ale proč má v nicku slovo mosad? To je mi trošku podezřelé a tudíž k jeho slovům trošku koukám s nedůvěrou. [oči v sloup]

169468

31.08.2008 08:12

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem taky PRO. A ještě bych přidala své poznatky o tom, jak se na internetu pozná placený provokatér. Především se pozná podle toho, že má za den příliš mnoho příspěvků. To jsem si kdysi dávno všimla už na Neviditelném psu, že lidi, kteří dřepí ve dne v noci v diskusi jsou divní. Normální člověk nemá na to čas napsat za den třeba 50 příspěvků. Ale člověk, který je za to dobře placený, toho to samozřejmě baví otáčet diskusi směrem, jak si to jeho zaměstnavatel přeje.

U Novinek jsem si všimla zase jiné věci. Dejme tomu, že se tam diskutovalo o radaru. Samozřejmě, že na samém začátku hodně silně převládaly příspěvky proti radaru. Ten nepoměr byl vždy hodně vysoký. Třeba 300 lidí proti a jen 20 lidí pro. V tak malém množství diskutérů se ještě nedalo podvádět, takže byl vidět ten pravdivý poměr. Pak tam ale vždycky někdo hodil názor, že je pro radar- a najednou PŘES NOC mu tam naskákalo mnoho bodů. Čili v době, kdy už to diskutéři nemohli tak dobře sledovat, tak oni manipulují s těmi výsledky.

Taky mě baví, jak manipulátoři davů vždycky o Češích v mainstreamu mluví, jak jsou ke všemu značně tolerantní, jak jim nic nevadí. Internetové diskuse nám však podávají pravdivější obraz: Čechům hodně věcí moc vadí, ale jsou bezmocní, nemohou s tím nic dělat. A tak alespoň nadávají, takže Novinky pak musí každou druhou diskusi zablokovat. A proč to blokují? Proč to nenechají? Protože i v tomhle celou diskusi manipulují.

169509

31.08.2008 18:13

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: Chjo

Jarmila 88.?.?.?

Mě stále fascinuje René ta skutečnost, že 6,5 miliard lidí jsou naprosto a totálně bezmocní, ale jen asi 200 tisíc lidí si tu na planetě hraje na válku. A vy všichni diskutéři, i zde na Zvědavci, jste až tak zblblí, že pořád používáte termíny Rusko a Amerika. Do pytle, zde přece nebojuje žádné Rusko proti Americe, ale nějaká opravdu hodně malá menšina lidí proti jiné hodně malé menšině lidí. Nebylo by už záhodno konečně přestat používat slovník mainstreamu a nazývat trvale věci pravými jmény? To znamená, že nějakých horních deset tisíc na planetě si zde dělá co chce a 99,9 procent obyvatelstva tomu musí jen trpně přihlížet?

169536

03.09.2008 07:09

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Jarmila 88.?.?.?

Já bych to shrnula takto pane Mirdo:Když nějaký provokatér hodí takový příspěvek, že mě to inspiruje k bezvadné odpovědi, která spoustu věcí osvětlí, pak jsou vlastně ty provokace užitečné. Ale když tady například kdysi pan Texaský čížek házel jeden příspěvek za druhým a nic mi to neříkalo, tak jsem na něho vůbec nereagovala.

Jinak jsem ještě chtěla poznamenat k radaru: Pokud ho poslanci odsouhlasí, tak by se měl udělat seznam těch poslanců, kteří tu prasárnu schválili. A ten seznam by měl kolovat hodně dlouho po internetu, aby si lidé mohli ta jména vytisknout, uschovat a zapamatovat. Aby si ti poslanci nemysleli, že když půjdou od válu, že se tím automaticky jejich vina smaže. Ne. Budou vlatizrádci až do své smrti. Tak jako kdysi Bilak a spol.

169614

04.09.2008 15:55

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Pravda je podivný výraz

Jarmila 88.?.?.?

Já bych si tak tipla, že Andy Warhol je korporátně protlačený banalytik, Mona Lisa je spíš historický mýtus než úchvatný obraz a dramata Havla nejsou ani tak absurdní jako spíš že stojí za prd. A Havel sám je zvyklý již od narození žít ve lži, takže mu nedělá sebemenší potíže žít ve lži, mluvit lži a tyto lži vydávat za pravdu.

169832

05.09.2008 15:58

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Jarmila 88.?.?.?

No jo, ale to je to, co mi pořád vrtá v hlavě: Pokud Ž.komunismus v v Rusku demontovali, pak to tedy znamená, že dodnes tam mají vládu pevně v rukou, ne? I když se tváří že nikoliv a matou svět Putinem a tak podobně.

169946

05.09.2008 16:12

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Jarmila 88.?.?.?

Ano, je to opravdu velmi úžasné. [velký smích] [chechtot] [naštvaný] [bliji]

169949

05.09.2008 16:32

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Jarmila 88.?.?.?

Tak mně se tady líbil nejvíc příspěvek, který říkal, že aby někdo vyhrál dostihy, tak si prostě koupí všechny koně.[smích] Proto dopředu říkám, že i Obama je koupený kůň, který po volbách ukáže svou pravou tvář. A pokud je opravdový a přesto vystoupal až tak vysoko, pak mají s ním vládci za kulisami jiné cíle. Třeba se mu stane nějaké neštěstí a náhle umře. Pak nastoupí na jeho místo jiný kůň- že by Hillary?

169952

05.09.2008 17:05

Mráz přichází z Denveru

RE: JANKOvitá chucpe ezoterika

Jarmila 88.?.?.?

Mluvíte dost kraviny. Muži jsou úplně stejně ovlivnitelní jako ženy, jenom v jiných oblastech než ženy.Všímejte si reklamy, určené pro ženy a pro muže. Pan jansmith měl na mysli něco jiného, než za co jej kritizujete. Jistě, lidé si některé věci zevšeobecní, aby mohli rychle a účelně reagovat a fungovat. Jenže když 20 zmrdů, které nikdo nevolil, ale byli do svých funkcí najmenováni, odsouhlasí, že uznávají Kosovo, tak mainstream není oprávněn psát, že Česko uznalo Kosovo. 10 MILIONÚ OBČANÚ nereprezentuje 20 najmenovaných zmrdů, kapišto? Až bude existovat přímá demokracie, kde nadpoloviční většina občanů odsouhlasí, že uznává Kosovo, tak teprve potom může mainstream napsat, že Česko uznalo Kosovo. A tohle platí pro všechny děje, které se dnes odehrávají. NETAHEJTE občany všude tam, kde nemohou o ničem rozhodovat a jenom jsou nuceni přihlížet.

169953

10.09.2008 07:43

Jára Cimrman ve službách ďábla

Bratrstvo kočičí pracky aneb MAFIE

Jarmila 88.?.?.?

Jak je z článku patrné, již 20 let se točí ve vrcholné politice stále a titíž lidé. Také mainstream, konkrétně třeba MFD, kterou čtu poctivě den za dnem celých 19 let od revoluce, píše tím způsobem, že se tam točí stále dokola názory asi 100 důkladně prověřených lidí- ostatní neprokádrované občany ke slovu nikdy nepřipustí. Z toho je jasně vidět, že mainstream píše jen to, co si jeho vlastníci- mezinárodní bankéři a óbrboháči přejí.

Z článku je také jasně vidět, jak je stranický systém prohnilý, vždy těžce zmanipulovaný, technologie moci ve stranách je tak dokonale za těch 100 let existence zpracovaná, že slušní, autentičtí lidé nemají naprosto žádnou šanci se do vrcholových funkcí dostat. Nedělejte si žádné iluze, že by Kuchtová byla lepší než Bursík. To jsou mezi nima jen dopředu udělané různé zákulisní handly: ty teď budeš jako proti radaru, ty budeš za kladnou postavu a až Tě budeme potřebovat jindy, tak schválíš zase jiné nepopulární věci.

V té straně zelených jedině ten pan Šlechta je autentický slušný člověk, idealista, který do té strany vstoupil, aby něco dělal pro ekologii. Místo toho s hrůzou zjistil, že se tam nastrčené figurky spolu rvou jen o posty a o ekologii jim vůbec nejde. Proto se ze zoufalství opil a řekl jim na rovinu, co si myslí. Tak ale to chodí ve všech stranách bez rozdílu- v jejich špičkách jsou vždy domluvení zasvěcení lidé, kdežto za řadové členy jsou nezasvěcení lidé, kteří tam fungují jen jako užiteční idioti, co platí stranické příspěvky, ale do ničeho nevidí.

170247

10.09.2008 18:08

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Urad pro uvadeni veci na pravou miru

Jarmila 88.?.?.?

Pěkné Ajo. Tak já Vám za odměnu zde postnu toho upřímného Cimrmana ze strany zelených, který vše prohlédl až v hodině dvanácté a nabízel jasná řešení, která ovšem Bursík ani Kuchtová by nikdy nepřijmuli, protože tito lidé k těm normálním občanům nepatří:
http://www.youtube.com/watch?v=X438jBIhhhE
A tuhle scénku ze života věnuji na památku i Cimrmanovi Pastiňákovi, který navrhoval, aby se všichni občané přihlásili do politických steran a tím by se prý všechno vyřešilo.[chechtot]

170267

10.09.2008 18:16

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Bratrstvo kočičí pracky aneb MAFIE

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak to je paní Fillo,je to jako v režii filmu Vrtěti psem. To samé se dělo i s aférou Čunek. Ten se náhle a přes noc zviditelnil v Krausově pořadu Uvolněte se prosím. Tam si ho oblíbila medvědice Máša a od té doby si ho voliči okamžitě zapamatovali. Asi stejně rychle, jako zbitou Jaquesovou. Jenže na tenhle špek já už mainstreamu dávno neskáču. A to přesto, že ta propaganda je už tak dokonale propracovaná, že by se z toho měla skládat vysokoškolská zkouška, jak už je to dnes všechno vymakané a složité.

170270

10.09.2008 20:42

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Ne, ja nechapu uz vubec

Jarmila 88.?.?.?

Pan Kučera to řekl naprosto přesně a výstižně, kdežto Vy jste zde neuvedl jediný argument. Jste nějaký divný ne? Tuhle jsem si na Matrixu přečetla, že přestože jsou volby v USA ÚDAJNĚ demokratické, tak přesto všichni ti američtí, údajně demokraticky zvolení prezidenti byli většinou aristokratického anglického původu. To je ale náhodička, viďte? Takový mišmaš z celého světa, ale vždycky tam zvítězí zpřízněné rodiny, jejichž přízeň sahá až hluboko do středověku. Co Vy na to? Jak mi vysvětlíte, že z 300 milionů lidí tam vládnou dva opičáci Bushové?

170279

16.09.2008 14:50

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek.

Jarmila 88.?.?.?

Že by letušák?[smích] Ne, ale v poslední době je hodně českých výrazů převzato z cizích jazyků, takže i v češtině je to - steward.

170746

16.09.2008 15:01

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Jarmila 88.?.?.?

No a teď by mne pane Mirdo zajímalo, zda je novinář Martin Komárek feministka. On totiž dnes napsal v MFD tak ostrý článek proti manželství, až se mi z toho oči protáčely. Nazýval lidi hlupáky a tak podobně, když ještě dnes vstupují do krajně nemoderního manželství. Fakticky souhlasím s expremiérem Zemanem, který opět před několika dny novinářům připomenul co jsou zač- novinářský hnůj.

Ale co jsem chtěla říct- nejen nějaké, kdovíkým placené feministky rozkládají rodinu a tak podobně. Na tomto rozkladu se stejnou měrou podílejí i kdovíkým placení muži.

170749

16.09.2008 15:20

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste na hlavu, viďte? Jděte se léčit.

170751

16.09.2008 15:26

Cenzurou k lepšímu světu

RE: Ono jim to bohužel funguje.

Jarmila 88.?.?.?

Souhlas. Já to vidím taky tak. A ještě bych přidala registrované partnerství, které naší drazí a zlatí poslanci možná zanedlouho odsouhlasí na stejnou úroveň jako manželství. A ještě bych připomněla, že mužů-poslanců je mnohonásobně víc než poslankyň a přesto takovéto paskvily odsouhlasují jako na běžícím pásu. Takže znovu opakuji- podplacené feministky jsou hadra proti podplaceným mužům, kteří jdou sami proti sobě. Tohle je třeba si uvědomit.

170752

16.09.2008 17:28

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Žádná ženská válka neexistuje, existují jen placení manipulátoři davů a placená novinářská propaganda, která se snaží zničit naše normální vidění světa. ONI totiž vědí, že atomizovaným lidem se mnohem lépe vládne než těm žijícím v pevných svazcích a zakotvených ve velkých rodinných klanech.

Co se týče reklamy, tak jsem si vzpomněla, že se mi tedy hrubě nelíbila reklama, kde muž svou manželku vypustil jako nafukovací pannu, aby měl od ní pokoj. Ne že bych tu reklamu zakázala, ale hned jsem si řekla: Tak chlapci a máte po ptákách. Fernet stock svému muži již hodně dlouho nekoupím.

170758

16.09.2008 21:28

Zkurvysynu Topolánku, kulka pro tebe je připravená

RE: Nevím, kam to jinam napsat

Jarmila 88.?.?.?

Mě by pro změnu zajímalo, kde na ten film sebral 80 milionů korun? Kdo mu je dal? No já nevím Matěji Hádku, bylo Vám tohle zapotřebí? [oči v sloup]

170779

16.09.2008 21:42

Zkurvysynu Topolánku, kulka pro tebe je připravená

RE: Trochu mimo téma

Jarmila 88.?.?.?

Dobrý postřeh.[smích] To je jasné, že je to všechno nahrané. Ona se cítila ohrožená i ta jeho exmanželka. Proto se nechala nákladně všude vozit a chránit za peníze nás, daňových poplatníků. Je to prostě všechno novodobá šlechta, která si dělá co je napadne. A hlavně vysává rozpočet kde se dá.

170782

16.09.2008 21:55

Cenzurou k lepšímu světu

RE: Názor jedné škaredé slepice

Jarmila 88.?.?.?

Vykašlete se na všechno paní Strigo, i na tu pitomou reklamu. Mě taky často štve a uráží. Jenže ženská musí být vždy chytrá a v každé situaci si musí umět poradit. Takže rada: žijte si podle svého a ignorujte vše co Vás štve. A vůbec nejlepší ve Vašem věku je, zaměřit se na mnohem mladší muže. Takový třicátník po Vás lačně skočí a bude nesmírně vděčný, že se s Vámi může bavit.[smích]

170784

18.09.2008 15:22

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto souhlasím se vším, co jste napsal. A souhlasím i s tím předešlým Vaším příspěvkem, co jste napsal o manželství. Akorát bych poopravila jedinou věc. Nevím jak v Kanadě, ale tady v Česku prakticky nikdo žádnou pořádnou feministku neviděl. Ale o to víc se tyto neexistující feministky používají jako strašáci na všechno. Jenže! On ten rozklad rodiny organizuje úplně někdo jiný. Organizují ho ti, kdo mají moc nad poslanci, takže poslanci odsouhlasují čím dál šílenější zákony, které jsou zcela jasně namířené proti rodině. A pak je zde ještě mainstream, jehož vlastníkem jsou světoví óbrboháči a mezinárodní bankéři a tento mainstream píše přesně tak, jak si to tito óbrboháči přejí. To znamená, že taková Mladá fronta (kde jak žába na prameni sedí prodejný Komárek) píše tím způsobem, že 90 procent článků je namířeno proti pevným vztahům a manželství a jen asi tak 10 procent článků manželství a pevné vztahy chválí. A to je velmi zlé.

Ta situace s feministkami mi připomíná scénu, kde toreador dráždí býka rudým hadrem. Býk se vrhá na ten hadr, ale nevšimne si, že za všechny ty rány, co jsou mu uštědřeny může ten toreador. Feministky jsou ten rudý hadr a toreador to jsou zákonodárci (ale ve skutečnosti jen taky loutky v rukou mocných) a mainstream (ale rovněž jen loutka v rukou mocných). Takže vlastně ten toreador jsou ve skutečnosti světoví vládci, kteří úmyslně řídí většinovou společnost do atomizace a všeobecného morálního rozkladu.

Oni totiž ti světoví óbrboháči tu většinovou společnost vnímají jen tak nějak jako takové žížaly, které si žijí a jsou pro ně užitečné, neboť svou činností zkypřují JEJICH majetek, jejich zemi, pracují a udržují vše v pořádku. Ale když se jim to hodí, tak ty užitečné žížaly kdykoliv zkompostují (války), nebo oberou o majetek, prostě cokoliv, tito bezcharakterní psychopati se fakticky cítí jako vládci planety.

170958

18.09.2008 15:33

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Ne, je to trošku jinak pane Jiří.[smích] Samozřejmě, že svého muže tímto nijak netrestám, protože je mu to celkem jedno, co mu přinesu. Fernet stock citrus jsem kupovala z toho důvodu,že tam jsou údajně nějaké ty léčivé bylinky- a ty se přece vždycky hodí, aby byl člověk zdravý. [smích] Muž je velký mlsoun, občas ho nazývám pralinkou, protože má rád koláče a všechno sladké. Tím fernetem si poléval třeba meloun nebo nanukový dort. No a teď mu k těmto účelům kupuji rum a je to ještě lepší než ten fernet. Bylinky jsem oželela.

170963

18.09.2008 21:32

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Teď Vás nějak nechápu pane Jiří. Proč bych jako měla trestat sama sebe? Že jsem přestala kupovat fernet stock? Mně na tom pití vůbec nezáleží a mému muži jakbysmet. To že jsem je přestala kupovat je moje jediná obrana proti jejich útoku. Prostě nebudu vydávat své peníze za něco, co mě svou reklamou bytostně sere. Ono jako není třeba s ženskou diskutovat, ono stačí když se prostě vypustí? A co takhle ji rovnou zabít? To je taky takové zrušení.

Třeba když Saudek celou Prahu ošperkoval svými nahými prdelemi, tak jsem proti tomu nemohla dělat vůbec nic, i když mi to taky moc vadilo. Ale zde mohu dělat alespoň to, že si prostě ten výrobek nekoupím. Je to moje jediná obrana proti zhovadilosti.

171000

19.09.2008 07:19

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Já se na Vás vůbec, ale ani trošku nezlobím pane Jiří.[smích] U toho fernet stocku to nebyla jen ta reklama s tou vypuštěnou gumovou pannou. Oni ještě rozvěsili po celé Praze reklamu propagující lesbismus. Bylo to něco na ten způsob, že si to ženské mají spolu dělat samy, zatímco muži si spolu mohou popíjet fernet stock.

Mně někdy připadá, že některé reklamy jsou víceúčelové a že ani nemají za úkol propagovat nějaký výrobek. Že těm zadavatelům vůbec ani nezáleží na výsledku, zda se výrobek prodá či neprodá. Ale že ty reklamy mají za úkol vymývat lidem mozky žádaným směrem- prostě že je to rafinovaná propaganda, která má jiné cíle než jen prodat nějaký fernet stock. Jsem si říkala, když tak tu cestu každé dva metry lemovaly bilboardy s dvěma líbajícími se ženskými, že se snad ti výrobci fernetu dočista zbláznili. A taky mě napadlo, kde vzali tolik peněz na tak obrovské množství bilboardů, vždyť se jim ten fernet za tak drahou reklamu nemůže ani vyplatit?

171035

21.09.2008 08:47

Vazby mezi korporačními a bankovními vlivy

Jak fungují západní banky

Jarmila 88.?.?.?

Díky MFD mám konečně jasno, jak vlastně fungují západní banky. Dozvěděla jsem se to z tohoto článku: http://zpravy.idnes.cz/monopol-ktery-statu-kupodi...

Podstata článku je takováto: V roce 1913 vznikla Americká centrální banka (Fed). Tato banka získala monopol na vydávání peněz a zrušila krytí peněz zlatem. Dříve to ale fungovalo tak, že soukromé banky musely své bankovky krýt zlatem. Papírových bankovek obíhalo jen přesně tolik, kolik bylo uloženo zlata. Tomuto systému se říkalo plně krytá měna a banky nemohly podvádět a za jakýkoliv průšvih byly zodpovědné.

Od roku1913 probíhalo vše jinak. Americký Fed podával bankám pomocnou ruku, kterou žádnému jinému podnikateli nikdo nikdy nepodá. Kdykoliv investiční banky krachli, Fed natiskl neomezený počet papírků a napumpoval je do krachujících bank, aby je zachránil. Nic ovšem není zadarmo, náklady vždy odnesli všichni daňoví poplatníci v podobě inflace. Takže když měla nějaká stařenka našetřeno v matraci deset tisíc, tak Fed ji z toho ukrojil a snížil kupní hodnotu na devět tisíc.

V článku se dále píše: Když natiskne peníze podomní padělatel, čekají ho ze zákona dlouhé roky vězení. Když si je ale natiskne centrální banka a předá je bance v potížích, říká se tomu odborně „péče o finanční stabilitu.“ Toto jednání ale vybízí banky k tzv. morálnímu hazardu. Tento hazard se dá přirovnat k situaci, kdy jde člověk do kasina a ví, že pokud vyhraje, tak zisk bude jeho. Ale pokud prohraje, tak ztrátu zaplatí někdo jiný (všichni občané).

Centrální banky vyrostly ve všech západních státech jako houby po dešti a všechny se chovají stejně jako Fed. Investiční banky se chovají riskantně a centrální banky všechno zacálují. Smutné na tom ale je, že Vám nebo mně banky nic nepučí. Nebo nanejvýš pár milionů- a ještě musíte ručit kdečím. Zato jiným důvěryhodným lidem půjčí beze všeho třeba miliardu. Mafiánovi Mrázkovi (propojenému na nejvyšší naše politiky) skutečně půjčilo pět bank jednu miliardu. Nikdy to nesplatil a tak ČNB natiskla papírky a splatila dluh bankám za něj. Nikdo nešel sedět a všichni byli spokojeni. Jenom my občané jsme zase byli o něco chudší.

Na závěr ještě malá poznámka: Jak se píše v článku na Zvědavci, není bez zajímavosti, že jsou všichni ti nejvyšší hlavouni v bankách po celém západním světě pokrevně spříznění.

171151

21.09.2008 17:42

Vazby mezi korporačními a bankovními vlivy

RE: Jak fungují západní banky

Jarmila 88.?.?.?

Ano, to mě na tom článku právě překvapilo nejvíc, že se mainstream odhodlal konečně něco trošku zkritizovat a malinko objasnit. Ale samozřejmě až hodně dlouho potom, kdy si to na internetu a na Zvědavci dávno štěbetají všichni vrabci. Tady je vidět, že Zvědavec je několik let napřed v aktuálních informacích před mainstreamem. To jako 100 roků nevěděli, že Fed je podvodný soukromý podnik? To náhle zničehožnic novináři objevili až teď? Dokonce v tom článku veřejně píšou, že krizi ve 30.letech způsobil Fed, nikoliv tržní kapitalismus.

U nás to bylo zajímavé s kampeličkama. To byl podvod připravený pečlivě přímo v parlamentu. Princip byl v tom, že vkladatelům byly slibovány velké úroky z vkladů a také písemná záruka, že kdyby kampelička zkrachla, že jim budou peníze ze zákona vyplaceny. A tak střádalové bezstarostně střádali a do kampeliček vkládali své úspory. Když pak kampeličky krachovaly jedna po druhé (domluvení zloději peníze zašantročili), tak najednou šetřílkové zjistili, že ve fondu kampeliček zůstalo velmi málo peněz, že kampeličky neměly ze zákona povinnost mít dostatečné rezervy, aby vyplatily všechny střádaly po případném krachu.

Poslanci se spoléhali na to, že lidé zavřou hubu a ty ztracené peníze oželí. Jenže podvedení střádalové stále bouřili po náměstích při demonstracích. A tak jim ty peníze nakonec zaplatil stát, opět z kapes nás všech, daňových poplatníků.

Další fikaný podvod vymyšlený přímo v parlamentu se týkal LTO. V tom měl nejvíc prsty Jan Klak, který tuším sedí v parlamentu dodnes. Zkrátka a dobře, vládne nám mafie tvářící se za zákonodárce a vládu.

171183

26.09.2008 08:11

Už zase hoří hranice

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Jarmila 88.?.?.?

Když jsme se dívali v TV na historický seriál o Habsburcích, tak mě překvapilo, jakým způsobem mluvili o Marii Terezii. Podle toho seriálu to byla prakticky neschopná panovnice, kde užitečné věci udělal spíš její manžel nebo její syn.A ještě víc mě překvapilo, když řekli že Marie Terezie nenáviděla Židy, vyháněla je ze země a prohlásila o nich, že je to nejhorší etnikum světa.Tenkrát si to patrně mohla dovolit něco takového říkat, dneska by ji asi za to zavřeli.

P.S.Taky má někdo tu zkušenost jako teď já, že když si člověk koupí nový počítač, tak je všechno o 1000 procent horší než jak to bylo u starého počítače? Jsem přímo ze všeho zděšena,jak je všechno příšerné.

171646

01.10.2008 08:21

Ozdravný proces započal

RE: Naprosto brilantni uvaha.

Jarmila 88.?.?.?

Tohle je také zajímavá úvaha:
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=230&r=nazorya&...
Je to o tom, že to má americká kleptokracie vše velmi elegatně promyšlené.Ve světě je rozptýleno tolik bezcenných natištěných papírků, že dnes již nikdo neví, kolik se těch dolarů vlastně kde nachází. Kdyby dolar krachl, tak by americká kleptokracie zabila hned několik much jednou ranou. Zavedla by novou měnu amero (pro Ameriku, Kanadu a Mexiko), smetla všechny dluhy ve světě ze stolu, občanům Ameriky vyměnila dolary za amero a jen přísně vybraní investoři a centrální banky by se dočkali kompenzace (pochopitelně, že by to jako vždy zaplatili daňoví poplatníci ze svých kapes).

172042

01.10.2008 08:58

Ozdravný proces započal

RE: Naprosto brilantni uvaha.

Jarmila 88.?.?.?

Ano, my všichni můžeme jen spekulovat a vařit z vody, o co jim vlastně jde. Ale v každém případě ani ve finančním světě není nic náhoda a vše mají dokonale ze všech stran promyšleno.Všechny ty tunely vždy vyžadují dokonalé nápady a vysokou vzdělanost.

Koukala jsem včera jak z jara, když Naomi Wolfová v MFD v článku nadepsaném Bublina kolem "hokejové mámy" na závěr napsala: My nepotřebujeme hlas nastrčené kandidátky na osm (nebo i více) dalších let vlády gangsterů, kteří ukořistili americké bohatství, rozvrátili ekonomiku a poslali 4000 statečných mladých mužů a žen na smrt.

Co se to s Mladou frontou děje, že najednou je popadl záchvat pravdy? A ještě mě napadlo, že název kleptokracie zní příliš vznešeně.Co je nazvat jednoduše Světoví bankovní paraziti?

172046

02.10.2008 07:23

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Jenže je třeba rozlišit kdo je moudrý, inteligentní čili chytrý a kdo je jenom vychytralý. Moudrý je ten, kdo je velmi inteligentní, ale je nesobecký, má rád lidi a domnívá se, že je na světě od toho, aby pomáhal lidem a tím i sobě. Aby zkrátka kolem sebe šířil pozitivní energii. Vychytralý je ten, kdo je sobec, má rád pouze sebe a šíří kolem sebe jen zlo, zkázu a negativní energii. Chce stále žít na úkor někoho, nechce spolupracovat s jinými lidmi. Je to v zásadě parazit.

Takže ano, jsme sice různí a každý máme jiné schopnosti. Ale zatímco někteří lidé jsou velmi inteligentní, ale zároveň jsou hodní a altruističtí, jiní lidé jsou sice také inteligentní, ale jsou to zlí neřádi, jsou to defekti, deprivanti. A tito psychopati, zlí deprivanti, vládnou světu.Jsou to pouzí paraziti, kteří vysávají všechny lidi kolem a ještě se k tomu domnívají, jak jsou schopní a jak jsou nadaní.

172114

02.10.2008 16:41

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Poslyšte Vy chytráku, když se tak rád oháníte genomem, tak člověk přežil v tlupách miliony let právě jen proto, že altruisticky spolupracoval s ostatními členy tlupy, jinak by nepřežil. Ne proto, že se distancoval a chytračil jen pro sebe. Čili pokud máme něco vrozené v genech, tak právě spolupráci s druhými a altruismus.Chytří lidé nejsou méně schopní než ti vychytralí. Tam je rozdíl akorát v tom, že ti moudří a chytří lidé mají morálku, kterou ti vychytralí paraziti a deprivanti nemají. Patrně je to v dětství nikdo nenaučil. Anebo je učil k deprivantství a vychytralosti.Nebo mi chcete tvrdit, že mafiáni, kteří vraždí své soupeře jsou evolučně výš než lidé, třeba lékaři, kteří obětavě zachraňují životy?To jsou pro Vás vadní hlupáci?

Mýlíte se, lidé kdysi v tlupách, ale ani teď, se nechovali a ani nechovají jako smečka vlků. Lidé mají v sobě vrozen velký altruismus vůči ostatním. V tlupách monogamní rodiny neexistovaly.Celá jedna tlupa byla jedna velká rodina. Majetek tenkrát žádný neexistoval, tudíž se nemuseli kvůli němu mezi sebou lidi mlátit a rvát. To jenom abych Vám připomněla ty vrozené geny. Až teprve s civilizací, kdy vznikl majetek a PENÍZE, vznikli i deprivanti, pro které PENÍZE a MAJETEK jsou důležitější než lidský život. To je i případ toho dědka, který kvůli sušenkám zavraždil dítě. Říkáte, že dávání jen tak je nepřirozené? Nebuďte směšný! Vždyť tady o dávání jen tak za nic pro nic nikdo nemluví. Tady se mluví o deprivantech, kteří OKRÁDAJÍ všechny normální lidi ve velkém a ještě tváří se za slušné a vzdělané bankéře. Nebo si myslíte, že to skutečně byla jen taková nehoda, když Salcman odešel na záchod a stát, tudíž daňoví poplatníci přišli o 8 miliard?

172152

02.10.2008 18:33

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Představte si pane Vojto situaci před pouhými 100 tisíci lety. Do Evropy vchází tlupa lidí o 100 členech- přicházejí z Afriky. Celá Evropa je neobydlená, jen tu a tam nějaký ten Neandertálec. I když se nám snaží manipulátoři davů, převlečení za za vědce sugerovat, že se v této neobydlené krajině tito pralidé bezdůvodně na potkání mydlili,tak situace logicky byla úplně jiná. Příroda měla zájem na množení, nikoliv na mydlení.Takže Neandertálci vyhynuli přirozenou cestou, protože byli méně dokonalí než moderní lidé a zbylo jich k přežití příliš málo. Potom 95 tisíc let lidé žili v míru, neměli důvod se mydlit, protože se mohli rozšiřovat po neobydleném světě neomezeně co hrdlo ráčilo. Až teprve před pouhými 5 tisíci lety se začali mezi sebou mydlit kvůli majetku a území, protože Země byla již obydlená a majetek lákal novodobý druh lidí, který u přírodních lidí neexistoval- prehistorické lupiče.

Já že přdvádím hlubokou nenávist k příslušníkům jiné skupiny? Si děláte srandu,ne? Mě schopní a bohatí lidé nevadí. Mě vadí sociopati, deprivanti a lupiči. A proti takovým taky vystupuji.

172159

02.10.2008 18:52

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Ale jo, umím se slušně chovat. Jenže na internetu existují jiná pravidla než ve skutečném životě- takže máte smůlu a budu Vás drze oslovovat, kdykoliv si zamanu.[velký smích] A to i v případě, že jsme spolu husy nepásli. To je právě ta krása internetu, že ať jsi docent nebo dělník, všichni jsme si v diskusi rovni a měří se jen úroveň našich diskusních příspěvků, jestli jsme zaujali svými myšlenkami, nikoliv naše vylhané společenské postavení.

Morálku nemusím kázat tygrovi ani hyeně, protože jsou to jen zvířata řídící se vrozenými pudy. Člověk je ale něco jiného. Člověk už dávno není zvíře, protože ten se řídí převážně ROZUMEM. Člověka ovládá jen asi 20 procent vrozených predispozic, ale 80 procent jeho chování je NAUČENÉ. To znamená, že člověk se převážně řídí memy, morálkou a zákony.
Je to přesně naopak- kvalitních lidí je většina, a těch nekvalitních, těch lupičů, co si dědičně předávají majetek již několik staletí, těch je podstatná menšina.A tito dědiční lupiči, tito óbrboháči dělají té kvalitní většině lidí peklo na Zemi. Již jim připravili dvě světové války a teď jim chystají třetí.

Majetek že existoval vždy? Vy si taky děláte srandu, že? Ono ani to ulovené maso se tenkrát nedalo dát do ledničky, muselo se hned sníst. A kamenů a kamenných palicí mohl mít v přírodě každý kolik chtěl.

Prosímvás, jděte se bodnout s Julínkem, to je právě jen ten menšinový mafián, který má díky peněžnímu systému zelenou. To byste ale koukal, kdyby ta slušná většinová společnost dostala zelenou v přímé demokracii. Pak by teprve zvítězila morálka a všichni lidé Vašeho typu by šli konečně DO HAJZLU!

172162

02.10.2008 20:34

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Hm, a byli snad u té rodinné idylky ti „vědci“, kteří nám tak sugestivně vykládají různé nelogické nesmysly? Člověk je nejvíce příbuzný se šimpanzy, to nepopřete ani Vy. A máme zde dva druhy šimpanzů- troglodytes a bonobo. Oba druhy jsou v podstatě mírumilovné. Jane Goodall napsala knihu – Deset roků mezi šimpanzi a v ní dokonale popsala způsob života u troglodytes. Šimpanzi bonobo jsou však ještě víc mírumilovnější. Ti prostě jenom pořád šukají a nic jiného je nezajímá. Žádné rvačky, jenom šukačky.[velký smích] Tak a teď mi povězte, proč by to samé nemohlo existovat i u předchůdců člověka, když se po planetě rozmnožovali jak vzteklí a bonobové jsou proti nim hadra?

Pokud tedy z minulosti neexistují nic moc důkazy, tak ať tedy tzv. vědci DRŽÍ HUBU a nekrmí nás nesmysly! Vůbec nejvíc mě dožralo, když ukázali v TV, jací jsou současní šimpanzi krvelačné bestie. To bylo skutečně hrozné ta jejich propaganda. Místo aby se zastali nenávratně mizejícího druhu, tak je tam vykreslili jako bestie, které kradou lidem děti a zaživa je žerou. Odporné! To je to samé, jako by třeba o psech vykládali, jak se vrhají na lidi a rvou je zaživa. Jenže psi i šimpanzi jsou inteligentní tvorové a jak se s nim zachází, tak se chovají. To znamená, že se brání. Když je k nim člověk hodný, tak jsou taky hodní. Ale když se k nim člověk chová jako hovado, tak holt koušou a brání se.

172167

02.10.2008 20:51

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Pro mne za mne, klidně se chovejte ke mně drze, mě to nepoloží, mě je to srdečně jedno. To je pravda, že my dva si nejsme rovni, protože Vy mi v argumentech nikdy stačit nebudete, to je mi už v tuto chvíli zcela jasné.[smích] Pan corsar Vám to řekl jasně, sociální darwinismus je už dávno překonaný. S tím tady na Zvědavece už vůbec nechoďte a radši si o sociálním darwinismu něco přečtěte.

Co se týká lovu masa, tak člověk není dravec ale všežravec. To v realitě znamená, že jeho stravu dodnes tvoří 80 procent rostlinných položek a jen asi 20 procent masa. I dnes máte na talíři plátek masa a zbytek brambory a zelenina. I tvar Vašich zubů svědčí o tom, že jste byl v minulosti spíš přežvýkavec semen, než nějaký lovec. Takže klídek,jo?

A nesnažte se mi namluvit,že se pralidé mezi sebou rvali o to, čeho kolem sebe měli nepřeberně. Maso za obilí si tlupy nesměňovaly, protože to ještě nebyli zemědělci. Šperk za kamennou sekeru- jsi se posral, ne? Stádečko koz za ženu- proč, když měl každý pramuž v tlupě sexu, až mu šla z toho hlava kolem? Jojo, máš pravdu, je to smutné, psát takové evidentní nesmysly. Uklidni se chlapče a přečti si nějakou tu odbornou literaturu kolem toho a pak se se mnou bav.

172170

03.10.2008 08:16

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Díky pane Karle za Váš krásný příspěvek, s kterým beze zbytku souhlasím.Ano, máte pravdu i v tom, že v rodových společnostech již majetek existoval, ale pouze jako majetek rodu, pospolitosti, nikoliv jako majetek soukromý. Ale samozřejmě, že tehdejší lidé měli i své osobní drobné předměty, které si sami vyrobili a s těmi si mohli nakládat jak chtěli. To z nich ale nedělalo zlé uzurpátory, kteří by s pomocí velkomajetku ovládali jiné lidi. Rodové společnosti byly poslední útvary, kdy lidstvo prožívalo pravou a nefalšovanou demokracii. Hlasovali v nich totiž všichni členové rodu o všech společných věcech- existovala tedy přímá demokracie.

Tato rodová idylka skončila tehdy, když vznikly loupeživé tlupy, které bloumaly po krajině. Dokud neexistoval majetek a nebylo co ukrást, tak bylo na planetě dobře. Ale v okamžiku, kdy majetek vznikl, v podobě ochočeného stáda dobytka a obdělaných polí, tak vznikli i lupiči. Tito lupiči mírumilovné usedlé zemědělce přepadali, muže pobili a z žen si poprvé v historii udělaly své otrokyně. Tak vzniklo otrokářství. Ale ještě dlouho existovala na Zemi ojedinělá místa, kde existovala stále demokracie. Jako například unikátní město Katal Hüyku, nebo Kréta. Místa, kde nepoznali obyvatelé žádné lupiče se poznaly podle toho, že neměly žádné hradby proti „nepříteli“. Žádný nepřítel totiž neexistoval.

Bezohlední bohatí otrokáři a chamtivci s pomocí peněz a svého obrovského majetku ovládli postupně celou planetu. Na pomoc k ovládnutí většinového obyvatelstva si přibrali i monogamní náboženství. Toto náboženství chytře automaticky vyřadilo ze svobodného rozhodování 50 procent obyvatelstva- ženy. A těch zbývajících 40 procent chudých, nemajetných mužů se taky snadno dalo zneškodnit a ovládnout. Tak se stalo, že již nejméně 5 tisíc let žije lidstvo v podstatě v totalitě. 90 procent obyvatelstva pod nadvládou 10 procent vychcánků, dědičných óbrboháčů. Nejprve otrokářský řád, pak feudalismus, pak nadvláda velkokapitálu a nakonec podvod zvaný zastupitelská demokracie. A furt to byla v podstatě totalita a dodnes v té pseudodemokracii žijeme.Tito vychcánci zacházejí s většinovým obyvatelstvem jako se svým soukromým majetkem. Kdykoliv si zamanou, tak je zmasakrují nebo naženou do válek.

Co může lidstvo jedině zachránit od těchto bohatých vychytralých velkozmrdů, chovajících se k většinovému slušnému obyvatelstvu jako k dobytku? Jedině zavedení přímé elektronické demokracie, jinak nic.

172206

04.10.2008 08:45

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Vy se jaksi pořád nesnažíte pochopit, co se Vám zde několik lidí snažilo vysvětlit. Nevím, proč se tady pořád oháníte komunisty- my mluvíme o voze a Vy o koze. Nikdo nechce omezovat nadprůměrně nadané a chytré lidi.Zde se mluvilo o tom, že moc nad světem uchopila malá skupinka, která si s lidstvem dělá co chce. Tito lidi ale nejsou chytří, ani schopní, jsou jen vychytralí a všehoschopní. A to je velký rozdíl.Takže ještě jednou: chytrost je něco jiného než vychytralost a být schopný je něco jiného než být všehoschopný.Čili je to kleptokracie, která nemá morálku ani svědomí. Jsou to světoví paraziti, kteří žijí na úkor slušného pracujícího celku, který nepřetržitě vysávají a ožebračují.

Tito vychytralí a všehoschopní menšinoví lidé mají neomezenou moc díky jednak dědičně nashromážděnému MAJETKU a dále díky KRÁDEŽÍM v bankovním sektoru na úkor většinového obyvatelstva, na úkor všech daňových poplatníků.Na tyto menšinové vychcánky nestačí ani zákony, protože mají koupené všechny politiky i veškerý mainstream. Takže co na takovouto světovou „elitu“ by jedině mohlo platit? Jak by se mohla omezit moc těchto parazitů lidstva? Jedině přímou demokracií.

172265

04.10.2008 09:10

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Přímá demokracie je již dávno vyzkoušená a je dokázáno, že je naprosto funkční. Ve Švýcarsku funguje snad již 50 let. Bohužel ani ta švýcarská přímá demokracie není zatím dokonalá, protože si voliči nemohou zkontrolovat své výsledky hlasování. A to je velké mínus, protože je možné, že se s těmi výsledky v závěru podvádí. Cokoliv není ze všech stran zkontrolovatelné, to je špatně. Můj volební elektronický účetní systém je všemi směry zkontrolovatelný, takže by se nedalo nikde v ničem podvádět a mafiáni, zločinci a politici by byli namydlení.[smích]

Člověče, Vy ale máte špatné smýšlení o normálních většinových občanech! Většinová společnost je v naprostém pořádku, právě ti co jsou nahoře jsou psychopati a zločinci, protože jedině takové si tam potřebují vládci světa dosadit. Do politických špiček se normální, slušný člověk vůbec nemá šanci dostat. Schválně, mohl byste mi říct jméno nějakého českého politika, kterého považujete za slušného člověka? Já si nemohu vzpomenout na jediné jméno.

Tak jako každé tělo potřebuje hlavu, tak taky každá společnost potřebuje vládu. Většinová společnost by nic nesvrhávala, akorát by si tam navolila MOUDRÉ lidi, nikoliv bezcharakterní loutky, keré jsou předem schválené loutkaři ze zákulisí.Ale i ti moudří lidé by byli kdykoliv odvolatelní, pokud by se dopustili nelegálních a protizákonných činností.Nezlobte se, ale Vy máte tak děsně ujeté názory, až to mlátí dveřma! Vy vlastně považujete většinovou společnost za lůzu, kdežto ty bezcharakterní mafiány, co nám momentálně vládnou považujete za elitu národa. S Vámi snad nemá cenu vůbec diskutovat. Vždyť to oni ničí všechno na co sáhnou. Zdravotnictví, zemědělství, vzdělanost, morálku a ještě k tomu všichni nepokrytě kradou a berou odevšad úplatky.Mafián Mrázek jim všem dělal hlavního šéfa.

S tím monogamním náboženstvím jsem se samozřejmě spletla. V té rychlosti, v jaké jsem to psala je to snad omluvitelné. Takže opravuji: monoteistické náboženství.

172266

04.10.2008 17:32

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Nedrážděte mě! Vy pořád považujete tu lůzu nahoře za elitu, jenže to žádná elita není, právě oni jsou ta největší lůza. Sám píšete, že ti nahoře vždy vedou a určují život těch dole. Bohužel to platí i o revolucích a válkách. Takže to nikdy nebylo tak, že lůza dole se sama od sebe vzbouřila a smetla ty nahoře. Ne! Bylo to tak, že ta lůza nahoře kula tajně pikle a s pomocí svých placených hrdlořezů a vrahů a tajných služeb vždy vyprovokovali někde nějakou válku či revoluci.To platilo o Francouzské revoluci stejně jako té bolševické v Rusku či vyprovokované masakry v Gliwizu, které odstartovaly druhou světovou válku. A tisíce dalších akcí. Všechny ty sviňárny jsou řízené promyšleně zeshora. Ono totiž se může nanejvýš znepřátelit jedna ves proti druhé vsi a sedláci proti sobě vyrazí s vidlema. Ale to je tak všechno, čeho je většinová mírumilovná společnost schopna. Jakmile je znepřátelené město proti jinému městu, tak tam již je to nepřátelství organizované seshora s pomocí provokatérů a tajných služeb. A nepřátelství státu proti státu? To už je vyloženě a naprosto promyšlená akce vládnoucích sviňáků.To už s většinovým obyvatelstvem nemá vůbec nic společného.

Většinová společnost není lhostejná ani tupá. Akorát ví, že lítat pořád demonstrovat po náměstích nemá žádný účinek. Nemá vůbec žádné ani sebemenší nástroje, jak se proti těm sviňákům nahoře bránit. Existuje pouze jediná cesta: aby všichni při volbách vhodili místo volebního lístku do urny papírek, že zastupitelská demokracie je podvod a že žádají přímou demokracii. Prostě aby ty zločince nelegalizovali. Protože právě o to jde: že zločinci potřebují být formálně zlegalizovaní. Znovu Vám naposled opakuji, že zde nejde o omezování schopných, ale o omezení moci domluvených oganizovaných zločinců.

Se divím, že jste mé názory ještě nečetl. To Alexa mi již vyčetla, že se stále dokola opakuji a že jsem s tím již naprosto únavná. Ale vidím, že to budu muset pořád dál psát, dokud to více lidem nebude jasné. [oči v sloup]

172301

04.10.2008 17:58

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Přímá demokracie existuje ve Švýcarsku v čisté podobě. Nevím jak jste přišel na to, že nikoliv. Akorát jim chybí ta kontrola. Vláda nadprůměrných? Jsou to úředníci jako všude jinde. Akorát jsou víc lidem kontrolovaní, toť vše.

Stádo blbců? Tak nevím, já už se s Vámi asi přestanu bavit.Většinová společnost rozhodně nemůže být stádo blbců již ze statistického hlediska. Znáte Gaussovu křivku? Rozdělme si ty lidi co vládnou a ty lidi ovládané. Napsala jsem, že vládců je 10 procent (do toho jsou ale zahrnuti i jejich dobře placení lokaji, to znamená mainstream, tajné služby, policie, armáda). Těch ovládaných je 90 procent. Když si uvědomíme, že ti jejich lokajové jsou v podstatě neřádi, kteří za mrzký peníz jsou také všehoschopní (viz třeba Parkanová, Vlasta=vlastizrada), a vládci samotní jsou ve skutečnosti velkozloději co čachrují s penězi, tak těch 90 procent normálního pracujícího obyvatelstva jsou proti nim charakterním výkvětem lidstva. A podle Gaussovy křivky je střed naprosto inteligenčně normál, což je asi 80 procent z těch 90 procent a jen napravo a nalevo jsou minimální extrémy, což je těch zbývajících 10 procent. Takže je naprosto a totálně vyloučeno, aby 80 procent lidí tvrdilo, že 1+1 je 29. To je nesmysl. Probíhá to přesně naopak, že naopak 200 zkorumpovaných poslanců Vám klidně bude tvrdit, že 1+1 je 29. je to proto, jelikož 200 lidí se zkorumpovat dá kdykoliv, kdežto celý národ nikoliv.A proto právě poslanci vymýšlejí ty nejhorší zhovadilosti, protože to mají nařízené seshora. Proto ničí i morálku a rodinu a všechno vůkol.

172303

04.10.2008 18:55

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Jarmila 88.?.?.?

Napadlo mě, jak to toho 11.září mohlo být. Že totiž tajné služby CIA a Mossadu použily bezpilotní letadla, takže žádná unesená letadla, ani oběti v nich ve skutečnosti neexistovaly. Ty legendy o mrtvých cestujících byly předem vymyšleny. Nebo nanejvýš unesly americké tajné služby nebo Mossad pouze jedno letadlo a ty cestující zabili- aby to vše bylo pravděpodobnější. A jen u těch ostatních letadel byly vymyšleny legendy.

Pokud by to takhle bylo, tak v tom případě by v celé akci mohlo být zasvěceno poměrně malý okruh lidí. Třeba jenom 50. Tři lidi mohli několik let nepozorovaně vkládat do budov výbušniny. Pár jiných lidí mohli navést ta bezpilotní letadla. Pak bylo třeba taky zasvětit několik lidí, kteří měli na starosti ostrahu budov a vzdušného prostoru. No a samozřejmě že mezi ty zasvěcené patří i ten Silverstein.

172307

06.10.2008 07:09

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Jarmila 88.?.?.?

Dnes, když už je každému soudnému člověku naprosto jasné, že všechny tři budovy spadly řízenou demolicí, to znamená s pomocí výbušnin, tak je taky jasné, že ta letadla tam byla už jen jakousi ozdobou, která měla osvětlit lidem, jak se mohlo stát, že ty budovy se tak náhle zřítily. Teď musíme pokračovat logicky dál jak to bylo. Ta letadla byla už jen třešnička na dortu a dnes už je jasné, že veškerou tu hrůzu připravily občanům SSA tajné služby. Takže je naprosto logické uvažovat dál, že v dopravních letadlech žádní teroristi nebyli a legendy o nich byly dopředu pečlivě vymyšleny. Takového Atu prostě jednoho dne navštívili agenti CIA, zavezli ho na neznámé místo a tam ho oddělali.

Asi by se neutajilo, kdyby do normálních dopravních letadel bylo instalováno bezpilotní řízení- přinejmenším by se tomu divily všechny letušky i ostatní zaměstnanci letišť. A těžko můžeme předpokládat, že by agenti tajných služeb dobrovolně věnovali své životy v sebevražedných letech. Takže zbývá dvojí vysvětlení: Buď ty neexistující lety dopravních letadel nikdo nehledal, protože žádné neexistovaly. A veškeré ty komedie o statečných pasažérech, jak se tam rvou s teroristy byly vymyšleny a nahrány ve studiích CIA. A těch pár údajných příbuzných, co se sháněli po cestujících- svých příbuzných, patřili ve skutečnosti do těch 50 zasvěcených zločinců. V tom následném chaosu, kde skuteční příbuzní si rvali vlasy a oplakávali těch 2700 mrtvých z WTC se mohlo jaksi ztratit, že ti příbuzní mrtvých z letadel jsou jaksi velmi ojedinělí a hned se vytratili ze scény. Anebo další možností je, že skutečně cestující nasedli normálně do čtyř letadel a ta letadla byla sestřelena speciálními střelami někde nad širým oceánem. Pak již bylo hračkou navést bezpilotní letadla přímo na budovy WTC. O pár mrtvých víc nebo míň, to už bylo zkrátka Silversteinovi celkem jedno.

Mimochodem, i ten teroristický výbuch v londýnském metru mi připadal celý nahraný a dokonale tajnými službami zfalšovaný.Ani tam mi spousta věcí nehraje.

172415

06.10.2008 07:40

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

Přísné kádrování

Jarmila 88.?.?.?

V komunistickém režimu byla moc komunistů propracována až do těch nejmenších detailů. Na VŠECHNA jen trošku lepší místa byli dosazováni jen přísně prověření lidé, vždy solidární s komunistickým režimem. Od toho byli v každém podniku kádrováci, kteří určovali, zda je dotyčný člověk na tu výhodnou funkci vhodný a dostatečně k režimu solidární, čili s dostačně ohebnou páteří. A tak se stalo, že byli občané rozděleni do dvou kategorií:bezpáteřní vládli a ti slušní byli občany druhé kategorie.

Po sametovém podvodu jsme se domnívali, že konečně nastane demokracie a bude konec kádrování a lidé se budou prosazovat jen dle svých schopností a nadání. Prvních pět let to ještě šlo, v nastalé situaci skutečně jakž tak fungovala demokracie. Ale pak se znenáhla začala situace konsolidovat a vše se vracelo do starých kolejí. A dnes, po 19 letech už jsme zase všichni přísně kádrováni. V mainstreamu (tisk, TV i rádio) mohou vystupovat jen přísně prověřené bezpáteřní figurky, které jsou za všech okolností solidární se svým zaměstnavatelem. No a tak jsme se dostali tam kde jsme byli- situace je naprosto stejná jako za komunistů.

172416

06.10.2008 13:54

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování

Jarmila 88.?.?.?

Já s Vámi souhlasím, to jen Vy jste můj příspěvek buď nedbale četl nebo špatně pochopil.[smích]Totiž těch pět let po tzv.pseudorevoluci byl ještě poměrně chaos, z toho důvodu bolševici tu moc ještě neměli tak pevně v rukou. Ale teď už tu moc zase mají po všech stránkách pevně ve svých mafiánských prackách. A ty jejich barevné strany jsou jen taková směšná zástěrka pro blbce, aby šli poslušně volit a ty vládnoucí zločince zlegalizovali.

172448

06.10.2008 14:03

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Inu, je to kráva nebeská, jak by řekl klasik

Jarmila 88.?.?.?

Nevím to tedy přesně,ale zdá se mi, že jejím otcem je zpěvák Petr Spálený a její matkou zpěvačka Pavlína Filipovská. Čili od narození to byl rozmazlený, protekční fracek.

172450

07.10.2008 07:50

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování - vidím to trošku jinak... upraveno :-)

Jarmila 88.?.?.?

Připomněl jste mi jednu příhodu z mého mládí. Někdy na počátku sedmdesátých let jsem byla v Juldě-Fuldě (dnes Veletržní palác) na výstavě amatérských obrazů. Dal se tam se mnou do řeči takový jeden stařík a pak po chvíli, jako když mi předává velké tajemství, abych ho uchovala pro další generace mi zašeptal: Světu vládnou Goldsteinové, pamatujte si to, to je ta hrůza. Já jsem jeho slova tenkrát vůbec nechápala, protože pro mě byli největší nepřátelé lidstva komunisti a nikdo jiný. Ale jeho slova jsem si zapamatovala.[smích]

A pak si hlavně vzpomínám, jak paskřivec Havel nás po pseudorevoluci přesvědčoval, že máme všichni za minulostí udělat velkou tlustou čáru, protože přece nejsme jako oni. Tak dobrá, my jsme se nechovali jako oni a byli jsme velkorysí. Ale oni se otřepali a hned nás zase opět začali třídit a kádrovat. Do mainstreamu i do vysoké politiky opět začali připouštět jen dokonalé prověřené, prokádrované, bezpáteřní svině, pouze své servilní poslušné lokaje. A těch přihrbených lokajů s ryze českou národností je také dost. Vždyť co je Topolánek, Paroubek a vůbec celý parlament?

Takže jak se dneska můžeme bránit? Začněme je všechny tvrdě kádrovat taky! Podejme si je na internetu, označkujme si je, zesměšňujme je, a taky je všude v mainstreamu ignorujme, nedívejme se na jejich pořady, nekupujme si jejich DVD, ani jejich knihy, zkrátka nic!

172525

07.10.2008 07:59

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Inu, je to kráva nebeská, jak by řekl klasik

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že nezpíval, to bych si musela pamatovat. Spáleného jsem měla vždycky poměrně ráda, měl hezké melodické písničky a příjemný hluboký hlas. Ta jeho píseň: Trápím se trápím a je to snad tím, že jsem tu sám, piju whisky a gin. Ženy po mně blázní, ale já radši sním, pěstuju kočky a svůj starej splín- se mi dodnes líbí. Stejně tak proti Filipovské jsem nikdy nic neměla, tu její písničku: Včera neděle byla, včera byl hezký čas, včera neděle byla, za týden bude zas. Nikdy bych nevěřila, že se to může stát, včera neděla byla, řekl že mě má rád- si taky dodnes občas zazpívám.[smích]

Určitě jsou ty písně na YouTube, ale nechce se mi je hledat.

172526

10.10.2008 07:46

Je kapitalismus u konce s dechem?

Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Mám s panem Mirdou takovýto spor: Pan Mirda se domnívá, že se komunistická oligarchie postavila proti svým tvůrcům, kteří komunismus do Ruska instalovali, takže komunistický svět si pak žil podle svých vlastních pravidel. Já se ale domnívám, že komunistický blok byl ve skutečnosti stále pod kontrolou svých otců zakladatelů, a že jen zálibně zpovzdálí sledovali svůj šedesátiletý experiment. A tak si teď v dnešní době můžeme vybrat ze tří variant:
1.Varianta pana Mirdy: Ruští vlastenci se vzepřeli americkým chazarům a nyní čelí agresi americké oligarchie, což je ve skutečnosti jen úzká skupina globálních bankovních lupičů, tak jak nám je popisuje film Zeitgeist ve své třetí části.
2.Ruští chazaři se vzepřeli americkým chazarům.To by v reálu znamenalo, že se světová vláda chazarů rozštěpila na dva nepřátelské tábory a teď spolu autenticky bojují kdo s koho.
3.Ruští chazaři a američtí chazaři jsou ve skutečnosti potají domluveni, ale před světem hrají divadýlko. Hrají si na nepřátele z toho důvodu, aby měli oficiální důvod a souhlas k tomu, rozpoutat nové kolo zbrojení, novou Studenou válku,což by oběma naoko znepřáteleným zbrojařským stranám vyneslo zase astronomické částky zisku.

Já se domnívám, že bod číslo 3 je správně, ale mohu se samozřejmě mýlit a pravdu má pan Mirda. Napadlo mě, že vodítkem se zde může stát ptačí chřipka. Pokud ptačí chřipka v Rusku neřádila, pak má možná pravdu pan Mirda. Taky jste si všimli toho, že poté co si americké farmaceutické firmy na ptačí chřipce vydělaly ohromný balík, tak si ptáci celosvětově řekli, že se na ptačí chřipku vykašlou?[zmaten]

172712

11.10.2008 07:40

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Nejdůležitější otázkou pane Mirdo je to, kdo vlastní v Rusku obrovský majetek. Ten kdo vlastní většinu ruského majetku, tak ten tam drží v prackách veškerou moc. Jeden naoko zavřený Chodorovski nesvědčí o ničem. Víme, že mocní tohoto světa již mnoho staletí oblbují většinovou společnost a lžou úplně o všem, a především o historii. A my jsme takoví chudáci, že pokud nám JEJICH mainstream některé věci neprozradí, tak se prostě zkrátka nic nedozvíme.

Taky by mě zajímalo, proč světová oligarchie udělala ten pokus a zavřela půlku světa za železnou oponu. Jistě to pro ně byl z nějakého důvodu důležitý experiment, ale my do toho nevidíme. Třeba si nepozorovaně za železnou oponou vybudovali obrovské podzemní laboratorní komplexy, anebo celá města, co já vím. Taky se jim hodilo, že udělali i z Číny komunistický stát, že i Čínu dostali pod jednu totalitní kontrolu.Všichni již dávno víme, že rozpad komunismu byl řízen seshora. Zdemotovali ho sami nejvyšší komunističtí pohlaváři. Vzápětí se z nich stali za odměnu ti nejbohatší kapitalisti. A bylo by nelogické, aby se postavili na odpor nejbohatším kapitalistům Ameriky. Proč by to dělali? Kvůli lidu? Pche!! Vždyť lepší pro ně je, když se spojí a vysávají lid společně. Popřípadě když zas vymyslí nějakou válku, na které by všichni opět obrovsky zbohatli.Co mě třeba šokovalo bylo tvrzení v Zeitgeistu, že celá válka ve Vietnamu se vedla jen proto, aby si američtí zbrojaři namastili co nejvíc kapsy. A jejich hlavním zájmem prý bylo, aby ta válka trvala co nejdéle. A my jsme si vesele žili a nic jsme o těchto strašlivých zhovadilostech ze strany óbrboháčů netušili.Proti tomu je sestřelení tří mrakodrapů jen malý nezbedný kousek.

172789

11.10.2008 07:54

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

To mluvíte ke mně?[smích] Snažím se všímat si hodně věcí, třeba toho, jak se Putin nechává v mainstreamu oslavovat jako nějaký bůh. Nebo toho, jak se zachovali státní složky při masakru v Beslanu, nebo jak v tom divadle spolu s teroristy zahubili plynem i normální občany, nebo ty nevysvětlené výbuchy v Moskvě- opět masakry normálních občanů.

Je jasné, že nám teď mainstream bude horem dolem sugerovat, že Rusko je náš největší nepřítel. Vždyť takhle oni vždycky připravují lid na nějakou válku- vyráběním nepřátel. Pak ten lid naženou do těch válek a nechají zmasakrovat, zatímco zbrojaři, kteří zásobují obě znepřátelené strany zbraněmi si napakují kapsy.

Jo, o těch Romanovcích jsem dočetla v Mladé frontě. A proč by je nerehabilitovali? Vždyť je to nic nestojí. Důležitější je, kdyby nám ruský mainstream podrobně objasnil, kdo nechal vyvraždit ty Romanovce a těch 60 milionů lidí.

172790

12.10.2008 09:07

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to tiez jinak -

Jarmila 88.?.?.?

Já bych to shrnula takto pane Vojto: Někdo z mainstreamu vynalezl pěkný, vychcaný termín- morální hazard. Jenže to co bankéři provádějí není žádný morální hazard, ale nazývejme to pravými jmény, je to prachsprostá, ze zákona legální, beztrestná, promyšlená zlodějna, loupež a tunel. Když gangsteři se samopaly naběhnou do banky a ukradou pár milionů, tak je to nazýváno loupeží. Když totéž sofistikovaně dělají uhlazení pánové v kravatách, tak to mainstream nazve morální hazard.

Jak v reálu vypadá tento morální hazard? Vypadá tak, že si přísně vybraní kamarádíčkové chodí do banky jak do svého soukromého trezoru. Tam si vyberou neomezeně peněz co hrdlo ráčí. To byl i případ kmotra Mrázka, kterému 5 bank půjčilo 1 miliardu korun. Takže každá banka mu poskytla beze všeho 200 milionů korun. A teď přichází ta největší záhada: Přestože Mrázek tu miliardu nesplatil, přesto mu ty banky nemohou zabavit jeho majetek. Drobným střádalům by ho zabavily a vyhnaly by je bydlet na ulici. Ale pro spřátelené mafiány zákony neplatí.Co mi k tomu napíšete?

Teď k té vaší evoluci: Sociální darwinismus byl již někdy před 50 lety zavrhnutý jako pavěda. To co se vztahovalo na zvířecí svět bylo nesprávně aplikováno na lidskou společnost. Nebral se ohled na to, že lidská společnost dávno zvířecí svět opustila a neřídí se zvířecím právem jungle, čili vrozenými zvířecími pudy, ale řídí se promyšleným rozumem, čili lidskými zákony a dobovou morálkou. Této pavědy se tenkrát chytl hbitě Hitler a hlásal, že i v lidské společnosti platí právo silnějšího a všichni víme, jak to všechno dopadlo.

Ovšem pavěda se nám vrátila zpátky oknem ve formě zvané evoluční teorie. Placení manipulátoři davů nám dodnes sugerují, co všechno člověka ovlivňuje z hlediska genů. Jenže člověk se geny neřídí, jeho chování je řízené memy (vtisknutá výchova v raném dětství), morálkou (každá doba má jinou morálku) a zákony, což tvoří až 80 procent lidského chování. To třeba vysvětluje, proč se některá žena chová promiskuitně, ale jiná je celoživotně svému muži věrná. Není to tím, že by každá měla jiné geny, ale je to tím, že má každá jinak nastavený žebříček hodnot. Ta promiskuitní měla jinou výchovu a jinak nastavenou morálku, ta věrná je třeba přesvědčená katolička.

Takže si ty své geny strčte za klobouček pane Vojto. A taky kritické myšlení nemá nic společného s emocemi.Člověk může mít dokonalé kritické myšlení a přitom může být emocionální až na půdu. Ty dvě věci se vůbec nevylučují.

172830

12.10.2008 09:10

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to tiez jinak -

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] Ale pane Mirdo, takhle se přece nemluví. Když to napíšu já, tak mě kdekdo okřikuje. [smích]

172833

13.10.2008 07:09

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Ad

Jarmila 88.?.?.?

Při té příležitosti jsem si vzpomněla, jak se nás v socialismu snažila "komunistická elita" ideologicky zpracovat ohledně práce. Prakticky od toho nejútlejšího dětství do nás pořád hustili, že práce je to nejdůležitější proč žijeme. Jako malí školáčci jsme se učili píseň: Vše čeho člověk užívá, z šlechetné práce vyplývá, buď práci čest, buď práci čest.Z rádia se na nás neustále řinuly informace o tom,jak se dojičky krav předhání, kolik která víc nadojí mléka a slévači se trumfovali, kdo víc sleje oceli.Prostě propaganda neustále propagovala nepřetržitou soutěž v práci, ale odměna za ni nebyla tak důležitá.Ve svém prvním zaměstnání jsem chodila dlouhou ponurou chodbou, kde každých pět metrů visel plakát: Jak budeš dnes pracovat, tak budeš zítra žít. Ale když jsem viděla, že soudruzi se mezi sebou zdraví Čest práci, ale práci se vždy usilovně vyhýbají a myslí si, že vše za ně oddřou nestraníci, tak jsem té propagandě přestala věřit.To samé si mysleli i ostatní nestraníci a nakonec to dopadlo tak, že se práci vyhýbali usilovně všichni.[velký smích]

No a včera mě potěšila jedna moje známá, když o nadcházejících volbách řekla: Na volební lístek jim napíšu: Nasrat! A vhodím jim to do urny.

172889

13.10.2008 07:33

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Bankovní veksláci nemají s kapitalismem nic společného, jen na něm parazitují.

Jarmila 88.?.?.?

Se vším co jste napsal souhlasím. Ale všeho do času! Věřím v moc většinové společnosti. Pokud "elita", pokud ti nehorázní paraziti lidstva,ti zločinci, co na nás vymýšlejí války, nevyhubí celé lidstvo a tedy i sama sebe, tak si většinová společnost s nimi nakonec poradí.

172890

13.10.2008 07:51

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Jarmila 88.?.?.?

Lidstvo by se nikdy tolik zbytečně nemnožilo, kdyby se vládnoucí "elita" ne+rala ženám do reprodukce. Spočtěte si, v kolika státech světa mají ženy zakázáno si svobodně svou reprodukci samy řídít dle svého vlastního uvážení. Místo toho je jim ze zákona nařízeno, že musí povinně a neomezeně plodit do přemnoženého světa další chudáky. A všimněte si,jak i ve vyspělých zemích mnozí muži nepřetržitě remcají a rádi by se vrátili do dob, kdy ženy i na západě by musely povinně a neomezeně rodit. Takže i to zbytečné přemnožení lidstva je vina těch nahoře, vina světové "elity".

172891

14.10.2008 08:12

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Já bych strašně ráda věřila tomu pane Mirdo, že je Rusko vedeno mocenskou skupinou vlastenců, kteří se postavili na odpor nejmocnější chazarské americké mocenské skupině. Ale mě třeba stačí vidět na fotce, jak se Sarkozy úlisně a velmi přátelsky tulí k Medvěděvovi a v ten moment zase začnu pochybovat. Už za dob komunismu kolovaly vtipy o tom, že ruští agenti vládnou z Washingtonu a američtí z Moskvy. Čili americká oligarchie je s tou ruskou stále a pořád spolu tak nějak podivně provázaná. Dřív než začala demontáž komunistických režimů, tak jistě nejprve vznikly tajné dohody mezi americkou a ruskou oligarchií, že se tak může dít. Pak teprve mohly nastoupit ty předem připravené síly, všichni ti stateční Walensové a ještě statečnější Havlové. Prognostický ústav byl přímo napojený na Moskvu a bez soudruhů z Moskvy by si v Prognosťáku s prominutím nikdo ani neuprd. Ředitel Prognosťáku Walter Komárek byl dokonce poradcem Fidela Castra. Když tedy „statečný“ Zeman začal v Technickém časopisu remcat proti komunistickému režimu, tak to již probíhala předem domluvená hra. Pak se členové Prognosťáku stali lídry všech nejdůležitějších pravolevých parlamentních stran- Ransdorfem počínaje a Zemanem konče. Takže nejen Bilak a spol. měl u soudruhů z Moskvy záštitu, ale i Prognosťák měl stejnou záštitu. Což bylo jistě pro Bilaka jisté překvapení, ale asi se mu dostalo ujištění, že se mu nikdy nic nestane a že v klidu dožije.

Píšete, že prostí Američané naprosto celých 40 let souhlasili s tím, aby se vrážely prachy do zbrojení proti Rusku. Já ale tvrdím, že pokud většinová společnost nemá žádnou možnost vyjádřit odpor proti čemukoliv, tak nikdo nemůže tvrdit, že prostí Američané s něčím souhlasili. Až teprve když bude existovat přímá internetová demokracie, teprve potom budeme moci říkat, že občané rozhodli o tom, nebo hentom. Zatím bychom měli být pořád konkrétní a tudíž netvrdit, že Rusko nebo Amerika provedlo to nebo ono, ale vždy zdůrazňovat, že ruská oligarchie nebo americká oligarchie o něčem rozhodla. Protože těch pár vládnoucích óbrboháčů není žádné Rusko ani Amerika.

Píšete, že se to v Rusku naštěstí „zvrtlo“ ve prospěch státu. Ale co je to stát? Stát je ve skutečnosti hrstka politiků, kteří absolutisticky rozhodují o všem, aniž by lid k tomu mohl cokoliv říct. A ta hrstka neomezeně vládnoucích politiků zase musí na slovo poslouchat loutkaře ze zákulisí. A kdo jsou ti loutkaři v Rusku? Ti loutkaři v Rusku jsou ti největší óbrboháči. A jsme zase tam kde jsme byli. Jsou to vlastenci, mafiáni, nebo chazaři? Opravdu pláchli všichni do Izraele?

Takže celou tu otázku nechám nadále otevřenou a jen budu pozorovat dál, co se bude dít. Jistá je jedna věc: Že po padnutí železné opony mocní tohoto světa usilují o to, zavést na celém světě totalitu. Za komunistů jsme měli sice t...

Automaticky kráceno

172984

14.10.2008 08:20

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

se mi to ztratilo, tak to budu muset dokončit zpaměti: Za komunistů jsme měli sice totalitu, ale se zajištěnými sociálními základními jistotami. Teď se mocní tohoto světa snaží zavést totalitu BEZ SOCIÁLNÍCH JISTOT. Usilují o to, aby se občan o všechno třásl jak ustrašená bezmocná myšička. Aby se strachy třásl o práci, o zdraví, o byt, aby se třásl před všdmocnou policií, která mu bude moci kdykoliv bez povolení vtrhnout i do bytu a tam ho třeba beztrestně přizabít taserem.

Vzhledem k tomu, že věřím většinové společnosti, tak věřím tomu, že se to menšinovým vládnoucím zmrdům nikdy nepodaří zavést tak hrozný svět bezmocných očipovaných otroků.

172986

15.10.2008 07:33

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Díky pane Mirdo za ta videa. Nechám si je někdy někým příležitostně přeložit. No dobrá, necháme tu otázku zase někdy na jindy, ještě bude mnohokrát příležitost o tom podiskutovat. Jenom bych chtěla zdůraznit, že nemám nic proti Rusku, tedy nic proti jeho, v minulosti, tak těžce zkoušenému lidu. Neboť vězte- Rusko je lid, ne jeho mocenská elita. Jenom jsem nedůvěřivá K JAKÝMKOLIV vládnoucím elitám a tedy i těm ruským. Nedůvěřuji vrcholným politikům všech zemí, protože jsou to ve většině zemí navolené loutky a vládcem těch zemí je ve skutečnosti vždy mocenská skupina óbrboháčů. A óbrboháči obvykle se svým lidem necítí, jen sledují svoje zájmy, jak ještě víc zbohatnout. Cítí snad naši čeští miliardáři nějak s českým lidem? Prosazují pro český lid nějaké dobré zákony? Ne! Oni na český lid z vysoka kašlou a jen se starají o to, jak ještě víc rozmnožit své bohatství.

Samozřejmě, že mi není jasné ještě spousta věcí a třeba i taková drobnůstka, jaký je rozdíl mezi ďáblem, satanem či Luciferem.[smích] Ďábel a satan je snad totéž. Lucifer je světlonoš a snad je o něco kladnější než ďábel a satan? [velký smích] Čert aby se v tom vyznal.

Když jsem teď nedávno utírala od prachu lampu po dědovi, s údivem jsem zjistila, že je to patrně bronzová soška Lucifera. Je to polonahý mladík v rozevlátem hávu a v pravé ruce drží vysoko nad hlavou plamen světla. Hlavu má ozdobenou věncem z listí z něhož vyčuhuje pěticípá hvězda-jenže rohama vzhůru. To mě hned napadlo, že všechny komunistické země, označkované rudou, pěticípou hvězdou, byly vlastně označkované Luciferovým znamením. A toto Luciferovo znamení (nebo satanovo?) si na sebe dělají vrcholní světoví politici s pomocí PĚTI prstů, z nichž vztyčený ukazováček a malíček vytvářejí rohy. No je fakt, že Putina či Medveděva jsem ještě neviděla toto gesto udělat.

173061

15.10.2008 13:52

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Jarmila 88.?.?.?

Problém je v tom, že dneska už nemůžeme věřit ani takzvaným vědeckým výzkumům. I tam již dávno pracují placení manipulátoři davů, jejichž jediným cílem je oblbnout masy a nasadit jim do hlav nesprávné informace o světě. To se stalo v případě šimpanzů velikých i bonobů. Oba druhy šimpanzů jsou inteligentní zvířata. Když mají normální podmínky k životu, tak jsou normálně mírumilovní. Tuto zákonitost poznala i autentická badatelka (nikoliv vědomá manipulátorka s fakty) Jane Goodall. Ve volné přírodě mohla 10 let pozorovat mírumilovné šimpanzy. Ale v uzavřeném parku, teď si nevzpomínám jeho název, již pozorovala, jak jsou šimpanzi agresivní a jak se jednotlivé skupiny rvou mezi sebou o omezený prostor. Podobná situace se patrně přihodila i bonobům. Lidi je narvou do velmi stísněných, nevyhovujících podmínek a pak o nich „vědci“ popisují, jak jsou bonobové vzteklí a agresivní. Účel jejich manipulace s fakty je jediný: přesvědčit lidi o tom, že člověk ve zvířecím stádiu byl rovněž odjakživa zlé, agresivní zvíře a že mírumilovná prehistorie taky neexistovala. Chtějí nás přesvědčit o tom, že válečná historie je záležitost většinového obyvatelstva, protože i člověk byl odjakživa zlé, agresivní zvíře. Chtějí prostě zamaskovat fakt, že člověk je v podstatě tvor velmi mírumilovný, ale peklo na Zemi zde odjakživa dělala většinové společnosti jen menšina nenažranců po majetku, menšina agresivních lupičů.

Ale abych něco řekla k tématu: Tamášovi i Bednářovi jsem přestala věřit, takže celá ta jejich nezákladnám je pro mě bezpředmětná.

173085

15.10.2008 14:13

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Jarmila 88.?.?.?

V každém případě za invazi do Československa mohlo ruské vedení, tehdejší ruská bolševická oligarchie, čili velmi úzká mocenská skupina lidí,nikoliv ti šikmoocí drobní Asiati, kteří ani netušili, proč sem byli nahnáni.

Vždycky se divím tomu, když demonstranti bojují s policajty. Vždyť policajti za nic nemohou,jsou to jenom zaměstnanci. Takže s kým by měli demonstranti vždy bojovat? S pravým viníkem! To znamená vzít si na sebe nápisy a pochodovat nepřetržitě na Malé straně kolem parlamentu.Nemuseli by mít ani žádné povolení, vždyť chodci se snad mohou procházet po městě třeba 24 hodin nepřetržitě. [chechtot]

173089

15.10.2008 14:27

Dopis z Ne násilí

RE: Milá Jarmilko,

Jarmila 88.?.?.?

Jo to jo, opice je naprosto jiný tvor než člověk. Ale lidoopi jako šimpanzi mají s člověkem nesmírně mnoho věcí společných.Pozor, opice jsou něco jiného než poloopice a lidoopi jsou zase něco jiného než opice. [vyplazený jazyk]

173093

17.10.2008 07:49

Austrálie cenzuruje internet

RE: Databáze všech telefonních hovorů a emailů

Jarmila 88.?.?.?

Bildeberská skupina se prý radila i o tom, jak v budoucnu budou postupovat proti kyberterorismu.Nevěděla jsem, co si pod tím mám představit. Myslela jsem, že tím mají pánové, co si hrají na světové vládce, na mysli roboty, kteří by se jak ze Spielbergových filmů zbláznili a napadali lidi. Ale oni zatím měli na mysli cenzuru na internetu. [bliji]

173204

18.10.2008 06:59

Velké, zdravé banky dostanou na rozloučenou 125 miliardový dárek od Paulsona a Bushe

RE: Ač bych byl radši optimista....

Jarmila 88.?.?.?

Vůbec žádná strana není dobrá. Ať zvolíte koho zvolíte, vždy zvolíte špatně. Protože loutkaři za oponou mají vše matematicky velmi dobře spočítané. Malé strany pod pět procent se do parlamentu nedostanou= to je první velké vyřazení konkurence. V okamžiku, kdy má nějaká malá pidistrana naději dostat se do parlamentu, tak se do ní nasadí agenti, kteří ji rozloží zevnitř. Především ji očistí od autentických členů-idealistů a autentických buřičů= a teprve potom, takto očištěná se dostane do parlamentu (jako třeba strana zelených, kdy ji Bursík ukradl autentickým ekologům, kteří se dodnes s ním soudí).V parlamentu pak již sedí už jen samé poslušné dosazené figurky, které se mezi sebou hádají už jen o koryta a kdo víc si utrhne z korupce- ale o zájmy ovčanů těmto uměle navoleným loutkám vůbec nejde. Nenechte se mýlit mainstreamem, když popisuje, jak poslanci mezi sebou hrdinně a statečně bojují o nějakou podobu zákona. Nakonec vždy zvítězí ta podoba zákona, která zvítězit má, tak jak to určí mocní nevolení loutkaři ze zákulisí.

173278

19.10.2008 16:40

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Vida, to jsem až do téhle chvíle netušila, že zde někdo citoval mou kapitolu. Jenže ta kapitola o prostituci je nedokonale napsaná a já ji zrovna už asi půl roku předělávám a nejsem schopna to dokončit. K dnešnímu stavu bych chtěla poznamenat, že tedy mafiánu Grossovi a kakaovému králi, exposlanci Krausovi, se nepodařilo protlačit ten Návrh zákona, kde by byly ženy trestné za to, že nemají papír na kurvu. Nyní zase slibuje nový Návrh zákona soudruh Rudolf Blažek. Inu, necháme se překvapit, co připraví zase on.
Tuhle mě velmi potěšilo, jak většinová společnost velmi změnila své názory na tuto problematiku. Na Regině Praha byla anketa, aby občané jednu hodinu volali své názory týkající se prostituce. A moderátor Sirotek se divil i ušima, když i souběžně na internetu 60 procent lidí napsalo, že by se veřejně organizovaná prostituce měla ZAKÁZAT. Zvláštní. Od té chvíle i v Mladé frontě najednou o svém nejoblíbenějším předmětu- o prostituci- přestali psát. Jako když utne, náhlé ticho po pěšině. Asi se novináři radí, jak se postavit k novému faktu, že většinová společnost už má té jejich bordelmánie plné zuby.
Zrovna jsem před několika dny poslala do Mladé fronty naštvaný mail, který se ale týkal jiné věci. Když jeden novinář napíše, že chlap měl s chlapci pohlavní styk, tak si člověk řekne, že se blbec spletl. Když to ale napíšou čtyři další jiní novináři, tak člověku dojde, že je to z jejich strany úmysl. Jejich úmyslem je postavit homosexuální praktiky na roveň pohlavním stykům. Tohle jsem napsala panu Vereckému:

Vážený pane Verecký,
chci Vás upozornit na omyl, kterého jste se dopustil v článku Sex a hry. Homosexuální pohlavní styk neexistuje. Pohlavní styk existuje VÝHRADNĚ pouze jeden: střetnutí dvou odlišných pohlavních orgánů: penis-vagina. Vše ostatní pohlavní styk není. Penis zasunutý do řiti nebo do úst není pohlavní styk z jednoduchého důvodu: řiť ani ústa nejsou rozmnožovací pohlavní orgány. Ústy se jí potrava, ústy se nerozmnožujeme. A řití se vylučují exkrementy, řití se rovněž nerozmnožujeme. To už byste mohl ve svém věku vědět. Takže jak tuhle náhražkovou činnost správně nazvat? Tak jak to nazvali manželé Pondělíčkovi ve své knize Lidská sexualita z roku 1974: petting. Neblbněte lidem hlavy a nazývejte věci správnými jmény, jinak začne být oficiální mainstream pro smích všem lidem.
A tohle mi odepsal on:
Vážená paní Kubato,

na takový názor, jaký jste mi napsala, narážím poprvé. Je logický. Petting je však ještě něco jiného. Pro praktiky, jež uvádíte, se v češtině rozmáhá kalk z angličtiny "mít (orální, anální) sex s někým". Pohlavní styk to sice není, ale sex patrně ano. Precentem je kauza Clinton - Lewinski. Prezident to chtěl uhrát na to, že orální stimulace penisu není žádný sex a Hillary na něj tudíž nemá co žárlit. Veřejné mínění a...

Automaticky kráceno

173368

19.10.2008 16:41

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Veřejné mínění ani zákonodárci však takovou interpretaci rozhodně nepřijali. Takže asi mít sex. Ale je to škaredé.
Za zájem děkuje a zdraví LV
A před třemi dny jsem napsala do redakce toto:
Nevážená redakce,
poslední dobou se opakuje ve vašich novinách čím dál častěji stále jeden a tentýž nesmysl. Již novináři Vereckému jsem nedávno vyčetla, že orální a anální praktika není pohlavní styk. Ve své odpovědi mi dal za pravdu, ovšem zdá se, že ostatní novináři MFD budou dál vesele tuto kravinu šířit. To se stalo i v článku nazvaném Děti riskují, svěřují se na internetu. Novinářka Zvěřinová v článku tvrdí, že školství neučí děti kritickému myšlení. V tomhle má momentálně pravdu, protože ani ona se kritickému myšlení nenaučila. Jinak by nenapsala takovou hloupost, že chlap po chlapcích požadoval pohlavní styk. Chlap po chlapcích žádný pohlavní styk vyžadovat nemůže, protože ti chlapci žádný pohlavní otvor nemají. Ústa ani řiť pohlavním orgánem nejsou, je to jen vstupní a výstupní část TRÁVICÍ TRUBICE.
Na závěr vás chci upozornit, že jestli jste si toho ještě nevšimli, tak pro většinové obyvatelstvo se stáváte NEPŘÍTELEM, tak jako kdysi bylo za komunistů Rudé právo. Ať se snažíte svým čtenářům vymývat mozky všemi směry sebevíc, tak vaše propaganda již slábne a nenachází odezvu, protože zde máme internet. Můžeme získávat kvalitní a pravdivé informace tam a vaše informace jsou nám již jen pro smích. Ujišťuji vás, že kde jen budu moci, tam budu s gustem mainstreamové novináře zesměšňovat a poukazovat na jejich nestydaté lži i na jejich nebetyčnou hloupost. Jsou to totiž jen placení poskoci mocných, prodejní lokajové a nic jiného.

Na tohle mi redakce neodpověděla.[smích]

173369

20.10.2008 07:05

Co je to vůbec ta recese?

RE: Prostituce byla, je a bude...

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát s Vámi nesouhlasím pane Mirdo. Žádný typ zločinu se nedá vymýtit. Korupce, prodej tvrdých drog, vraždy, loupeže, krádeže, vydírání, atakdále atakdále, jsou rovněž, stejně jako prostituce, nevymýtitelné. Přesto nikdo z nás nebude tvrdit, že ty zločiny zlegalizujeme, když je tedy nedovedeme vymýtit. Stejně jako třeba prodej tvrdých drog je i zisk z prostituce nesmírně lukrativní. Taková jedna oběť, kterou si mafiáni odchytí a tvrdými metodami zastraší, jim vydělá za pouhý měsíc 150 000. To jim žádný zedník na stavbě nevydělá, proto tomu zedníku nehrozí, že by si z něj mafiáni udělali otroka, kdežto veřejně organizovaná prostituce je VŽDY kvůli obrovským bezpracným ziskům spojená s organizovaným zločinem. Vždy se s ní pojí až 14 trestných činů od omezování osobní svobody až po vraždy.

Poslanci naši i ti z EU tohle všechno moc dobře vědí. Přesto proti mafiánům nezakročí a nezavedou švédské řešení prostituce. To spočívá v tom, že individuální prostituce, to znamená, že když si chlap zjedná s ženou mezi čtyřma očima, že jí za sex zaplatí, bez dalšího prostředníka, tak je to jejich osobní věc a nikomu do toho nic není. Ale když chlap lítá po ulici a s vytřeštěným zrakem nabízí okolostojícím dívkám peníze, tak za to trestný je.

Ale už se na tohle téma nemíním bavit, protože je mi odporné. Koho tahle problematika zajímá, ať si to za měsíc přečte na mém webu, do té doby snad již budu mít tu kapitolu přepracovanou.

173414

20.10.2008 07:12

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Díky za pochvalu pane Mirdo. A teď jsem v sobotu byla poprvé volit tím svým specifickým způsobem.[smích]Jak je vidět, Topolánek kvůli radaru prohrál volby na celé čáře, zvítězil Paroubek. Bohužel, chudák lid si stále neuvědomuje, že je to z bláta do ještě většího bláta. A že je potřeba chodit volit tím mým způsobem.

173415

20.10.2008 07:13

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Rovněž děkuji za pochvalu. [smích]

173416

20.10.2008 14:25

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Nemáte pravdu pane Tome, to by si lidé udělali v těch termínech pěkný bordel. Tak jako jsem zde již poukázala na absurdní termín, uměle mainstreamem vymyšlený- metrosexuál, tak je stejně absurdní nazývat vše, čeho se mužský úd dotkne, pohlavním stykem.

Ano, velmi správně, pouze a výhradně aktivita úkonu dvou odlišných rozmnožovacích orgánů (nemusí to být nutně za účelem početí) se smí nazývat pohlavní styk. Vše ostatní je jen pouhé dráždění pohlavních orgánů na různý způsob, ale pohlavní styk není. Beru to tak, že si děláte legraci, že to nemyslíte vážně.

173476

20.10.2008 20:27

Modrý armagedon

RE: Spis vizitka obcanu

Jarmila 88.?.?.?

Tragédie je hlavně v tom, že občané mají již 19 let na výběr to, aby si vybrali mezi dvěma zly. Do nejvyšší politiky se totiž vždy a zásadně dostanou ti největší hajzlové, protože právě tito lidé dobře slouží loutkařům v zákulisí- aby mohli rozkrást miliardy. Vzpomeňme si, co je Paroubek zač a jak na Ministerstvu místního rozvoje prošustroval miliardy. Však o tom na Zvědavci vyšel kdysi článek. Topolánek pochopitelně není o nic lepší, je to rovněž velmi dobrý slouha mocných. Takže vybírat mezi pravicí a levicí je naprosto směšné, když obě strany jsou složené z totálních hajzlů, sloužících zlu. Kdy konečně dojde národu, že není dobré si vybírat mezi čertem a ďáblem? Popřípadě mezi satanem a luciferem? [oči v sloup]

173502

21.10.2008 20:40

Modrý armagedon

RE: Dnesni

Jarmila 83.?.?.?

To ví jenom Bůh.

173606

21.10.2008 21:27

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: hmm...

Jarmila 83.?.?.?

To znáte jak Roubíček potkal Rockefellera? Se ho ptal jak přišel k těm svým miliardám. A Rockefeller povídá: Já jsem začínal úplně od píky. Měl jsem v kapse 5 centů a za ty jsem si koupil jedno jablko. Jsem ho naleštil a prodal ho za 10 centů. Za těch 10 centů jsem koupil dvě jablka, jsem je naleštil a prodal za 20 centů. Za ty jsem pak opět nakoupil jablka, jsem je naleštil...no a pak jsem zdědil ty miliardy po dědovi.

173608

23.10.2008 07:30

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

Vidím to trochu jinak než editor

Jarmila 83.?.?.?

Lidé se již nemusí přehnaně množit NIKDE. Planeta je již přetížena, takže lidé na Západě se chovají naprosto správně a prozíravě, když se přestali množit. Národy, které se přehnaně množí se nemnoží z toho důvodu, že nemají důchodové zabezpečení na staří. Ale množí se z toho důvodu, že tam ženy nesmí o své reprodukci samy svobodně rozhodovat. Je statisticky ověřeným faktem, že když se ženám dá v tomto ohledu svoboda rozhodování a spolu s tím i vzdělání, tak ze dne na den omezí radikálně svou porodnost.

To že „elity“ se chystají do Evropy zavléci 50 milionů černochů coby takových lepších otroků, je samozřejmě prasárna toho nejhoršího ražení. A důvody toho všeho jsou dobře vyjmenované. Ale nutit evropskou populaci k větší porodnosti je naprosto zbytečné. Nových lidí kvůli zajištění důchodů netřeba. Je to totiž všechno lživá a nafouknutá bublina, když nám mainstream tvrdí, že mladí lidé neuživí ty staré. Rozhlédněte se kolem sebe jaká je situace ve skutečnosti. Již pouze padesátiletí lidé nemohou sehnat jakoukoliv práci, jsou nepotřební. Na severní Moravě jsou celé regiony, kde většina lidí je nezaměstnaných a pobírá celé roky sociální dávky, protože nemohou sehnat práci. Ale třeba i v takové Praze jsou takové poměry, že třicetiletý vysokoškolák nemůže sehnat práci, protože zkrátka práce není. Takže na co rodit proboha další chudáky, když práce ve skutečnosti není k mání? A i to protahování důchodů je pěkná sviňárna. Již v padesáti člověk nemůže sehnat práci, ale důchod dostane až v 65 letech? To je divný pokrok lidstva, když místo aby se vývoj ubíral směrem ke zkracování pracovní doby a zkracování odchodu do důchodu (máme přece čím dál důmyslnější stroje a roboty, kteří odbourávají lidské pracovní síly), tak se ubírá přesně opačným směrem? Je to proto, aby lidé jen celý život dřeli a třásli se o práci a tím pádem neměli čas přemýšlet nad tím, co s nimi „světová elita“ provádí.

173690

23.10.2008 18:13

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Vidím to trochu jinak než editor

Jarmila 83.?.?.?

S tím Klausem si nedělejte vůbec žádné iluze. Jeho kritické postoje vůči EU ho vůbec nic nestojí, je to z jeho strany jen takové prázdné mlácení slámy, jen takové žvanění. Mezi hajzlem Klausem a hajzlem Havlem nebo mafiánem Ďuričkem, či jeho přítelem Paroubkem není až takový rozdíl. Přečtěte si článek pod tímto článkem, nazvaný- Jak to celé funguje. To je krásný článek, ten to krásně popisuje, protože přesně takhle svět funguje.

Podívejte se na kariéristickou svazačku Bobošíkovou, jak krásně mluví v EU. Jeden by fakt zaplakal dojetím nad tou její krásnou řečí. Až na to, že o ní kdekdo ví, jaká je to ve skutečnosti bezcharakterní svině, která jde výhradně po prachách a moci.

173754

Já to s tím Kosovem vidím poněkud jinak než Vy. Tam nešlo vůbec o nějaké vítězné tažení vagin či děloh. Tam šlo ve skutečnosti o to, že si tam americká oligarchie potřebovala postavit olbřímí vojenskou základnu. Vzhledem k tomu, že je Srbsko hrdý slovanský národ a nenašel by se v jejich řadách žádný hajzl, který by americké oligarchii Kosovo zaprodal, tak nasadili svou starou osvědčenou taktiku, kterou už vládci použili v historii mnohokrát. Zaplatili si hrdlořezy v čele s Thacym a začali masakrovat Srby v Kosovu ve velkém. No a výsledek známe: ukradli Srbům jejich Kosovo.

Zde Vám věnuji píseň Hej Slováci, kterou zpívala moje máma, takže mě teď nedávno na YouTube dojala.Tato píseň je tam v mnoha slovanských modifikacích včetně srbské. Dokonce je to snad i něčí hymna, ale nevím přesně koho. Zpívali to při fotbale.
http://www.youtube.com/watch?v=lBjyjk-lqKo

173755

Ano, je to ostuda, že jsem tu píseň znala zdětství jen ze zpěvu své matky, aniž bych tušila, co je to za píseň. Ale když už jsem u toho zpěvu, tak Vám zde věnuji ještě jednu chytlavou písničku. Je to ústřední píseň ze známého srbského filmu Ko to tamo peva. Ten film pojednává o době z roku 1941, tedy z doby války. Je zajímavý tím, že pasažéři v autobusu symbolicky představují rozdílné národnosti Jugoslávie. Svým zjevem i svým charakterem se od sebe liší a divák na první pohled pozná, kdo je Chorvat, kdo Srb, kdo Kosovský Albánec, atd.
//www.youtube.com/watch?v=0uCTJ7hkX-k&NR=1

173791

24.10.2008 17:41

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

Ale no tak pane Lhotáku, nechte už toho, jste už fakt trapnej. Jsem žena, ale do smrti bych radši žila sama, ale jako SVOBODNÁ lidská bytost, než žít v područí jakéhokoliv kreténa, který si myslí, že když má bimbáska mezi nohama, tak automaticky má právo někoho utiskovat. [oči v sloup]

173847

25.10.2008 07:31

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

Pouze taková společenství, v nichž ženy a děti budou vedeny a podřízeny společnému zájmu, budou schopna žít si po svém.

Nějaké neviditelné imaginární feministky mě nezajímají, já jen kritizuji ten text toho chlapa, který otravuje na všech fórech a pořád dokola omílá ten svůj nesmysl. Tisíckrát mu bylo vysvětleno, že přirozená autorita je o něčem jiném, než totalitní násilí.

Velký Sigmund Freud mluvil o závisti a vidíte, nakonec se ukázalo, že se mýlil. Pokud tu lež nerozšířil úmyslně, že. Dnes se jen divíme tomu, proč by měla matička závidět šroubečkovi, když se vzájemně doplňují. Šroubeček bez matičky není k užitku, stejně tak jako matička bez šroubečka. Jenom nechápu, proč někteří šroubečci mají pořád tendenci se nad matičky vytahovat a dělat na ně ramena z pozice síly.

Ale obzvláště dneska se to vědci-manipulátory mas jen hemží. Proto si člověk musí na ty rozšiřované lži dávat pozor na každém kroku a snažit se každou propagandu tvářící se za vědu radši vždy kriticky zhodnotit svým vlastním selským rozumem a všechny ty lži odmrštit. Jako třeba propaganda evolucionistů, která lidem již 19 let sugeruje, že člověk je jen naprogramované zvíře, řízené geny.

173878

25.10.2008 20:17

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

No to je právě ta tragédie pane Vojto, že lži se učí jako vědecká pravda. Mě absolutně nezajímá co publikoval pan Dawkins již v roce 1976. Já vím ale naprosto přesně, kdy se začaly evoluční lži rozšiřovat u nás. Četla jsem si po pseuderevoluci Mladý svět, když v tom jsem narazila na článek sexuologa Weisse. Jeho názory o promiskuitních rozsévačích a ženách, které hledají živitele mě tak pobouřily, že jsem napsala do Mladého světa dopis, který mi zveřejnili. Od té doby uplynulo 19 let a přesto, že si mnozí muži myslí, že reklamě mohou podléhat jen děti a ženy, tak jsou to právě oni, kteří TOTÁLNĚ a rádi podlehli Weissově propagandě. Mě už je tohle všechno jedno, já mám svého muže, který se mnou žije rád. Ale mé dcery se setkávají na každém kroku s týpky, kteří papouškují, že muži jsou promiskuitní genoví rozsévači a ženy hledají živitele, a že je to genová záležitost a nedá se s tím nic dělat. Koneckonců tenhle názor můžeme číst i kdekoliv v internetových diskusích.

Tuhle jsem zahazovala papír do ekologické popelnice, když jsem tam uviděla drahý časopis určený pro muže- Maxim, nebo jak se jmenoval (už jsem ho zase znechuceně zahodila). Tam byl dopis měsíce, že nějaká bioložka jim tam psala, že ta teorie o promiskuitních mužích a spíš monogamních ženách je již dvacet let překonaná, že hlásají bludy, protože je dokázáno, že obě pohlaví se chovala v minulosti stejně. A co ji na to ti vykukové odpověděli? Šklebili se jí panové v podstatě do ksichtu. Odpověděli ji v tom smyslu, že je jedno že má pravdu, protože důležité je, že oni vlastní mainstream.

173904

26.10.2008 16:19

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

Lží tvářících se vědeckou pravdu zde již bylo nepočítaně a než ty lži byly vyvráceny, trvalo to kolikrát třeba i sto let. Dawkinse si číst již nebudu, a to z jednoduchého důvodu: ty jeho lži jsou již dávno překonané. Dnes již je naprosto a definitivně dokázáno, že obě pohlaví se v dávné minulosti chovala v sexualitě stejně: muži i ženy byli stejně promiskuitní. To co muži v tlupě nasouložili s ženami, to ženy v tlupě nasouložily s muži. Nic nebylo mezi tím. Co se týče lži, která tvrdí, že ženy mají v genech zákódováno, že si hledají živitele svých mláďat, tak to je přímo óbrlež. Pokud něco ženy mají v genech, tak je to schopnost uživit svá mláďata samy. Jak známo tuto schopnost mají všechny samice světa a lidské samice nebyly žádnou výjimkou. Nebo jste snad viděl někde samce lidoopů, jak shánějí potravu a jak ji skládají k nohám samic a jejich mláďat? Čili lež rozšířená o tom, že muži jsou promiskuitní rozsévači byla záměrně rozšířená lež, aby podpořila rozklad rodiny a světový sexbyznys. A největší svinstvo je tvrzení, že si ženy najdou hloupého živitele-ňoumu, ale pak si hledají lepší geny u milenců- nadsamců. Kdyby tohle byla pravda, tak by 80 procent dětí v rodinách bylo dětí těch milenců. Ale že je to přesně naopak, že ty ženy mají děti z 90 procent s muži které si vzaly, svědčí o tom, že chtěly mít děti právě jen a jen se svými manžely.

A vůbec, co tady furt remcáte o nějakých sobeckých genech, když chování člověka je z 80 procent určeno kulturní evolucí, nikoliv tou biologickou? Dnešní psychiku člověka se lze představit jako počítač. Narodí se do světa s určitým vrozeným softwarem. Jsou to ale jen základní mechanismy, něco jako windows vista. Jenže pak ten počítač do sebe začne nasávat v průběhu života různé další programy, které však již vrozené nejsou, ale jsou to kulturní vzorce. Počítač se stále učí a natáhne do sebe spoustu návodů na život a nic z z toho není biologického původu, ale vše je uměle stvořeno specifickou lidskou kulturou. Rozumíte mi? Vrozené instinkty=20% Naučené kulturní memy=80%.

Takže vykládat něco o genech za situace, kdy je člověk z většiny stvořen kulturní evolucí je BLBOST na entou.

173948

26.10.2008 16:47

Iráčtí ministři navzdory americkému varování požadují změny ve smlouvě

RE: Omezená suverenita

Jarmila 83.?.?.?

[velký smích]

173950

27.10.2008 17:06

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

Jarmila 83.?.?.?

Já bych to opět uzavřela původní tezí, že za všechno mohou politici a nikdo jiný. Ryba smrdí vždycky od hlavy. Jedině na nich záleží, jaké jsou zákony. A když ty zákony jsou takové, že dovolí, že prodavačka smí mluvit na Slovensku na zákazníky maďarsky, tak je v tom případě něco špatně a mohou za tu situaci politici!! Je to stejně absurdní, jako by v Praze existovaly obchody, kde by si prodavači usmysleli, že budou mluvit na zákazníky pouze anglicky. Blbost co?

174037

29.10.2008 08:15

Sama po volbách

RE: No toto !

Jarmila 83.?.?.?

Tak jsem si přečetla ten Vás odkaz pane google a došla jsem k takovému závěru: Původní judaismus se přeměnil na nejsilnější sílu všech sil= na vládu peněz. Utvořila se úzká skupina světových óbrboháčů v čele s klanem Rothschildů, kteří zvolili mezi sebou spolupráci a skupinovou strategii. Tato velmi úzká skupina óbrboháčů začala brát své aktivity na celém světě jako takový adrenalinový sport. Nejprve se pánové dohodli na tom, že musí zbavit dědičné moci veškerou šlechtu. Pustili se tedy do díla: Francouzská revoluce= vymýcení šlechty a nastolení vlády peněz. Zavraždění Ferdinanda= vymýcení habsburské šlechty a nastolení vlády peněz. Občanská válka v Rusku a Ruská revoluce= vymýcení šlechty.

Pak dostali další nápad, jak nahromadit obrovský majetek a zároveň si udržet svou obrovskou moc. Rozpoutali první světovou válku, kde v tom chaosu se kdeco schovalo, a zároveň na ní vydělávali nepředstavitelný obrovský balík peněz. Dosadili svou pečlivě vybranou figurku- Hitlera do čela, a na druhou stranu dosadili jinou pečivě vybranou figurku- Stalina. Tyto dvě figurky šířily teror a smrt- ale pánové dodávali oběma stranám zbraně a vydělávali na tom šílené prachy. To jim v hrabání ještě nestačilo a tak rozpoutali i druhou světovou válku, protože ještě nebylo dosáhnuto konkrétních cílů, které si usmysleli.

Vynalezli komunismus- perfektně pyramidově řízenou totalitu a rozdělili svět na dvě rozdílné soustavy. Zálibně 60 let sledovali svůj experiment, ale pak došli k závěru, že komunismus jim tolik nevynáší, že je nerentabilní= otroci nechtěli pracovat, jak si představovali. A tak komunismus zrušili a vrátili se zpět k vládě peněz. V současné době se snaží o celosvětovou totalitu s pomocí peněz ve VŠECH zemích. Nikdy nespustili ze zřetele ani muslimské země. V mnoha z nich si dosadili své poslušné loutky, které ve svých zemích udržují dokonalou totalitu s pomocí náboženství. Ovšem třeba takový neposlušný Saddám se jim vymknul z rukou, a tak ho bez milosti oddělali. V jeho zemi udržují válku, která jim opět vynáší nepředstavitelné peníze. A ještě si tam mohou beztrestně zkoušet jakékoliv experimenty- třeba sázení geneticky modifikovaného obilí.

Jinak k článku: Tak naivní názor jsem již dlouho nečetla. Autorka by si měla přečíst článek nazvaný Jak to chodí.

174201

29.10.2008 08:34

Sama po volbách

RE: No toto !

Jarmila 83.?.?.?

Pardon, ten článek se jmenuje- Jak to celé funguje.

174203

30.10.2008 07:56

Přichází nadvláda Romů?

RE: Na Zvedavci jsou semtam videa na excsesy americkych policajtu.

Jarmila 83.?.?.?

> Nekomu to mozna
>vyhovuje, protoze to smeruje k obrovskemu socialnimu vybuchu v
>budoucnu.


Tam v tom jednom videu jedna paní říká: Ryba smrdí vždy od hlavy, za všechno tohle svinstvo mohou ti nahoře.
A to je taky můj názor. Za jakýkoliv neřešený a narůstající problém je VŽDY zodpovědna hlava (poslanci-zákonodárci), nikdy ne tělo (bezbranná většinová společnost, která nemá vůbec žádné pravomoce, páky a nástroje, vedoucí k nápravě).

Je tedy otázka, komu tenhle narůstající problém slouží. Můj názor je, že si ti nahoře skutečně Romy doslova pěstují jako rozbušku k případným budoucím nepokojům, které by pak využili k nastolení totality nebo rovnou fašismu. Historie nás učí, že tyhle finty mocní používají už pěkně dlouho. Na Slovensku si zase pěstují pro změnu maďarskou menšinu. A místo aby tam normálně slovenští poslanci uzákonili, že na celém Slovensku jsou lidé povinni mluvit na veřejných místech slovenštinou, jen doma, že si mohou mluvit hatmatilkou jak se jim zlíbí, tak místo toho tolerují dvojjzyčné oblasti a tím si záměrně pěstují budoucí konflikty.

Neexistují neřešitelné problémy, takřka všechny problémy se dají inteligentně řešit, kdyby ti nahoře je řešit chtěli.Velká porodnost Romů je dána tím, že jim to poslanci umožňují a velmi štědře je za to odměňují. Kdyby však existoval zákon, že VŠECHNY rodiny, nejen romské dostanou přídavky jen na tři děti a dál už ani floka, tak by si to Romky rozmyslely a ze dne na den by své nadměrné množení ukončily. Soustředily by se pak víc na své tři děti a lépe by je vychovaly. Zejména tehdy, když by za pravidelnou školní docházku ty děti braly školní stipendium. Také pořádek na sídlišti by se dal udržovat tím způsobem, že v každém domě by visela cedule, že ten kdo ten den kolem toho domu uklidí, dostane ve tři hodiny odpoledne od pojízdného kontrolora 200 Kč na ruku. Za ty prachy by se tento systém úklidu radním města vyplatilo.Atakdále, atakdále.

174290

30.10.2008 08:02

Přichází nadvláda Romů?

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Mýlíte, se pane cype, to není žádný odpadní produkt evoluce, ale podle „vědeckých tvrzení“ našich i světových evolucionistů jsou Romové úspěšná lidská skupina, s kvalitními geny. To proto, jelikož své geny velmi úspěšně množí. Takže podle evolucionistů jsou vlastně ze všech nejchytřejší, protože jsou evolučně nejúspěšnější. Zeptejte se pana Weisse, nebo Uzla, ti Vám to potvrdí. Popřípadě pana Zrzavého. [chechtot]

174291

30.10.2008 18:06

Přichází nadvláda Romů?

RE: Na Zvedavci jsou semtam videa na excsesy americkych policajtu.

Jarmila 83.?.?.?

No víte, mě na celé věci zaráží to, jak naši posranci, když na ně tlačí jacíkoliv lobbisté, tak jak jim hned promptně ve všem okamžitě vyhoví a „ušijí“ jim v brzké době zákony na míru. Například v případě zlodějů-exekutorů ihned odsouhlasili pro ně tak výhodné zákony, že se dnes exekutoři pakují majetkem svých spolubližních ve velkém. A zde je neřešený velký problém, který trvá již 19 let od revoluce, ale oni si klíďo píďo hrají na mrtvého brouka a nijak to zákony neřeší. Nechávají to dojít až do krajnosti.Čekají snad na to, až se lidé začnou mezi sebou vraždit ? Jo možná je to jejich strategie- pak si lidé přestanou všímat toho, jak oni sami jsou zkorumpované zlodějské svině až na půdu. (ty gripeny jim nezapomenu).

Jinak ohledně podpory Romům je můj názor ten, že každý zachráněný Rom je lepší, než když propadne třeba kriminálu. Počítejte se mnou: každý den v kriminále stojí daňové poplatníky nejméně 1000 Kč. Za měsíc je to 30 tisíc, za rok je to 360 tisíc na osobu. Když se ale podaří, že se některé romské dítě ze svého osudu, ze začarovaného kruhu, vymaní a podaří se mu vyjít alespoň základní školu ( s pomocí sociálního stipendia), tak je to do budoucna úspěch, který se vyplatí. Prostě pozitivní diskriminace je v tomto případě zcela na místě.

Zároveň by však mělo platit to, co již zde napsal hestroy, že zákony by měly platit pro každého- a tudíž i pro Romy. Pokud by nemohli splácet své pohledávky a různé pokuty, tak i v jejich případě je vymáhat stejně tvrdě jako u ostatních občanů. Pokud by nic neměli- tak ano, tak by si svůj dluh museli odpracovat v pracovním táboře.

174343

31.10.2008 07:21

Přichází nadvláda Romů?

RE: Klidně a bez emocí

Jarmila 83.?.?.?

Vyjádřil jste i mé pocity naprosto přesně. Já mám rovněž dojem z toho, že je tam strašně věcí nakašírovaných a řízených policejními provokatéry. Máme s mužem moc dobré zkušenosti i z dob komunismu, kdy jsme na různých demonstracích už dokázali poznat tajného nebo policejního provokatéra na první pohled. Skutečnost je taková, že jakákoliv, i ta sebemenší vzniklá stranička má ve svých řadách placené hlídače. Takže Ministerstvo vnitra má velmi dobrý přehled o všech členech té které straničky, či sdružení, tak ať nám laskavě nevěší bulíky na nos a nepředkládají nám k uvěření pohádky o tom, že se proti nim formují nějaké neznámé síly, které by oni neuměli zpacifikovat, či neměli o nich žádný přehled.

Na tom jednom videu je vše rozestřené, aby nebylo vidět ničí tváře. Proč? Normální člověk by takto netočil. Tohle video prostě natočil policejní provokatér. A takových divných momentů je i na jiných videích spousta. Teď ale nemám čas se o všem rozepisovat, ani odpovídat na ostatní příspěvky, tak snad později.

Prostě chci zdůraznit to, že se zde hraje velmi nečistá hra ze strany vládnoucích papalášů a Ministerstva vnitra. MAJÍ O VŠECH PROBLÉMOVÝCH LIDECH AŽ MOC DOKONALÝ PŘEHLED, A NE ŽE NE.

174394

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 0

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 776 555