Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.03.2008 09:58

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, Jacques-Pajerová je češtinsky správně, takhle to má být podle určených pravidel, kterých by se měli držet i všichni novináři.[smích]

156579

15.03.2008 09:21

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

No jo, no. Oni asi agresivní lidé vymyslí i agresivní, válečnické roboty- takové ty terminátory, ničící všechno,na co příjdou. Jenže zase mírumilovní lidé vymyslí ty superinteligentní mírumilovné roboty, kteří budou mít IQ třeba 300. A ti zase budou lidi ochraňovat a válčit s těmi terminátory. Já myslím, že na téhle planetě bude ještě hodně veselo. Proto se chci dožít nejméně sta let, abych to mohla všechno pozorovat.Jo, ale pokud mi to nezatrhnou válečničtí lidé, kteří zničí planetu dřív, než vůbec budou ti roboti vymyšleni.

156580

16.03.2008 09:11

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Mýlíte se, nemyslím to ironicky.[smích] Ano, je to přesně tak, vždy ti hloupější vymýšlejí zbraně. Ti OPRAVDU vysoce na úrovni lidé, ti nesmírně vzdělaní a s velkým IQ jsou vždy velmi mírumilovní. Představte si Gaussovu křivku. Nejširší střed je neutrální, to je těch 80 procent normálních běžných lidí, kteří nejsou válečničtí, ani přehnaně inteligentní. Prostě po všech stránkách normál. Pak zde máme nalevo 10 procent superinteligentních lidí a napravo 10 procent obyvatelstva s IQ tykve. Když si rozebereme ty superinteligentní, tak zjistíme, že 9 procent z nich jsou velmi inteligentní a velmi mírumilovní lidé a jen 1 procento válečničtí, cyničtí jestřábi, kteří jsou pohotovi kdykoliv zničit tento svět. Takže vysoké IQ není největší průser v dějinách lidstva, průser je, že to 1 procento válečníků ovládá 99 procent normálních lidí.

Zbraně jsou vždycky dvojsečné. Ti co je vymýšlí jsou mírumilovní, inteligentní vědci, ale jejich vynálezy bývají zneužity. A tak již dnes jsou roboti rozděleni na užitečné a mírumilovné, kteří pomáhají lidem a na tajné, válečnické, kteří jsou připraveni ničit vše živé. Roboti již operují lidi, dělají podmořské výzkumy, dělají mechanickou práci, montují auta, a tak podobně. O těch tajných válečnických robotech toho moc nevíme, protože jsou tajné. Ale buďte si jist, že bychom byli vyjeveni jako vyoraná myš, kdybychom se dozvěděli pravdu. Třeba o 9/11- kdo tam v těch letadlech řídil.

156619

17.03.2008 08:24

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Vyjádřila jsem se poněkud nesrozumitelně, tak se budu snažit to napravit. První Gaussova křivka: většina lidí normálních, neagresivních, jen nalevo a napravo extrémy, to znamená 10 procent příliš agresivních lidí a 10 procent příliš mírumilovných. Druhá Gaussova křivka: většina lidí inteligenčně průměrných, jen nalevo a napravo extrémy, to znamená 10 procent příliš inteligentních lidí a 10 procent příliš neinteligentních lidí. Třetí Gaussova křivka: většina lidí nadprůměrně inteligentních je normálních, průměrně agresivních, jen nalevo a napravo jsou extrémy. To znamená 10 procent vysoce inteligentních lidí je zároveň vysoce agresivních a 10 procent vysoce inteligentních lidí je zároveň velmi mírumilovných.

Shrnutí je asi takovéto: nezáleží na vysoké inteligenci a agresivitě jednotlivce, protože ta největší zvěrstva v historii se páchala vždy KOLEKTIVNĚ. Zádrhel je v nastaveném systému, nikoliv v jednotlivcích. Když je ten systém postavený na pyramidě moci, složené z nadřízených a podřízených, tak se mohou páchat neomezeně ty největší zločiny, aniž by se ti jednotliví členové skupiny cítili jako zločinci. Oni jsou jen kolečko ve velkém stroji, oni jenom plní příkazy mocnějších.

Tak by to bylo i v případě používání robotů. Byli by různým způsobem zneužiti skupinou lidí, kde každý jednotlivec té skupiny by si říkal: já nic, já muzikant, já jsem jen musel poslouchat příkazy jiných- jinak bych sám přišel o život. Já myslím, že na tomto principu pracují celosvětově tajné služby. Je to vojenská organizace, kde jde o život, a kde všichni musí bezpodmínečně poslouchat jakékoliv příkazy seshora, ať jsou sebehorší.

A teď to nejdůležitější: KDO je ten kolektivní mozek, který dává rozkazy tajným službám ke zvěrstvům na planetě. Jsou to největší boháči planety, to oni jsou tím největším zlem, které si tu dělá co chce. Všimněte si, že mezi nejbohatšími lidmi planety nikdy nejsou uvedeni zbrojaři, nebo ti co prodávají drogy. Ale oni i ti největší bankéři světa jsou vlastně ve skutečnosti ti největší gauneři.

156666

18.03.2008 08:21

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Vrátím se zase na začátek paní Dášo. Kritizovala jsem všechny novináře mainstreamu, že jsou všichni do jednoho tak servilní, že se ani jeden z nich neodváží napsat jméno češtinsky správně, to znamená jako Jacquesová. Všechny cizinky co tu jsou, i všechny cizinky co tu nejsou, tak všem nekompromisně přilepí ke jménu koncovku ová, bez ohledu na to, co mají v pase nebo občance napsáno, protože se řídí pravidly současné češtiny. Jen jediná Jacquesová má tu nepochopitelnou výsadu, že všichni do jednoho, jako jeden muž ji píšou Jacques. To je na tom to nepochopitelné. Jak se tak mohli všichni na tom domluvit? A jak to, že najednou v tomto případě pravidla češtiny, která jsou závazná pro všechny neplatí?

156723

18.03.2008 07:50

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Díky za poklonu.[smích]
Atraktivní je pro mne samozřejmě víno. A Vy jste z Prahy? Proč ne, pozvání přijímám, já jsem taky diletant, bez relevantního vzdělání, takže si spolu můžeme hezky diletantsky poklábosit.[smích] Můžete mi napsat na mail, který mám vystaven na mém webu (kubata.nazory)

156724

18.03.2008 08:09

Dopis Paroubkovi

Taky článek chválím

Jarmila 88.?.?.?

„Pokud máte potřebu vystupovat jako opozice, proč prostě neopáčíte na Topolánkovy výroky o mučení něco ve stylu "A proto, že US army mučí zadržené civilisty, tu my, ODS, chceme jejich základnu(y), aby si udělali nějakou tu mučírnu také u nás." Určitě byste zabodoval za vtip, nepopíral byste očividné a postavil byste otázku základny válečných zločinců u nás do té správné roviny. Ale to asi nechcete...?“

Tohle by Paroubek nikdy neřekl, protože je opozice jen „jako“. Takhle si s námi zahrávají pravoleví bolševici již od revoluce. Co potřebují schválit, tak schvaluji tím způsobem, že opozice jako protestuje, ale pak vždy zvítězí třeba jen o jeden hlas návrh, který potřebují protlačit. Tohle by se dělo i v případě radaru. ČSSD by jako protestovala, ale pak by radar o jeden hlas zvítězil.

Dnes mi došel mail, kde mi jeden čtenář píše, že otcem Livie Klausové byl (protože již zemřel) zrádce Wiliam Šalgovič. Nahlédla jsem do google a zdá se, že je to pravda. Nevíte někdo, jestli je to stoprocentní pravda? Jestli ano, pak to vše vysvětluje závratnou kariéru i Klause. Oni jsou ti bolševici všichni skutečně vzájemně propojeni jako jedna rodina, předávají si již moc dědičně.

156725

19.03.2008 07:46

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Těší mě, že Vy o mně víte snad již úplně všechno, zatímco já Vás vůbec neznám:.) Jak Vám správně napsal již pan Vratislav, tady není podstatné, že třeba ona to má v občance správně a může se skutečně psát po svém manželovi pouze Jacques. Tady je zvláštní ta skutečnost, že celý slavný český mainstream, který VŠEM ostatním ženám, které stejně jako Jacquesová tu koncovku ová nemají, tak stejně jim to ke jménu tak jako tak nekompromisně přilepí. Chápete už ten rozdíl? Že ona jediná má u všech masmédií včetně všech kanálů TV, tu výsadu, že k jejímu jménu si to nedovolí přilepit.

Kdyby tady existovala demokracie a svoboda slova, tak by to vypadalo v reálu tak, že po tom incidentu s policistou, když byla ještě naprosto neznámou nulou, by AUTOMATICKY většina médií o ní psala jako o Jacquesové. A to bez ohledu na to, co má napsáno v občance. Novináře by vůbec nenapadlo o ní psát bez té koncovky. Jenže oni o ní od samého začátku psali jako o Jacques, čímž došlo u mně k podezření, že svoboda slova v našich médiích neexistuje ani náhodou, protože jsou propojeni z jednoho vedoucího centra- úplně stejně jako za komunistů.

No, můj muž mi říká, že my tam na severu Moravy jsme wasrpoláci. Tuhle jsem použila slovo, že je to tedy pěkně uvalené. Víte co to znamená? Když je něco přihlouplé, ujeté.

156761

19.03.2008 07:43

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, dobře jste mu to vysvětlil.A tím spíš by se jí mělo říkat Jacquesová, protože je v parlamentu a patrně není cizinka, poněvadž cizinci o nás asi nesmějí rozhodovat. (A myslíte tedy, že ten Šalgovič není otcem Klausové?)

156762

20.03.2008 07:02

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, pan Vratislav Vám to již opět vysvětlil. Bavíme se zde o podivné a jednotné servilnosti VŠECH českých novinářů, kdy jednotně a jako na příkaz seshora píšou zcela nelogicky tuto privilegovanou paní bez ová, zatímco všem ostatním cizinkám, i za cizince provdaným českým ženám tu koncovku bez pardonu ke jménu přilepí. Takže se tu nebavíme o tom, jak paní Jacquesová dostávala poštu, tohle je právě problém mnoha zdejších cizinek, takže záleží na parlamentu, jak tuhle věc jednoho dne vyřeší. Snad jim to konečně jednoho dne dojde a určí zákonem, že novináři nemají prznit cizí jména přidáváním koncovkou ová.

156841

21.03.2008 14:29

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Nedávno dávali v TV slavný film Zvětšenina. Ten film byl barevný, ale ten módní fotograf , ta hlavní postava filmu toho filmu, chytal momentky ze života zásadně černobíle. Asi i on věděl, že černobílá fotka dává prostor pro imaginaci a rozvoj fantazie- zvláště když se na ní objevila mrtvola.[smích]

Uvědomila jsem si, že ten film ani po létech neztratil nic ze své zvláštní atmosféry a poetičnosti. A zmocnila se mne nostalgie nad tím, že ta doba šedesátých let, ta doba našeho mládí, byla jaksi podstatně čistější, vnitřně svobodnější, mravnější a naivnější, zkrátka po všech stránkách hezčí, než je doba dnes. Dnes svět řídí parta psychopatů, která ho záměrně vede do válek, i do čím dal většího mravního bahna,(jako by z toho měli zvrácenou radost, že si s mainstreamem mohou dělat co chtějí) a jejich neblahá činnost je čím dál více ze všech jejich činů znát.

Já když vidím, jak píše zaprodaná Mladá fronta, tak z těch mladofrontových, prodejných novinářů dnes a denně bliju. Jak je možné, že se ti lidi za své psaní vůbec nestydí? Za dobré bydlo napíšou svým chlebodárcům cokoliv, co si budou přát. Jsou to skutečně otrlé povahy ti novináři, viďte pane Jandourku? Vy jste totiž taky jeden z nich. Prostě novinářský hnůj.

156957

22.03.2008 08:00

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Je fakt, že to mé postesknutí tak vyznělo, že člověk již tím stařeckým, vzpomínkovým optimismem si vše maluje na růžovo a vzpomíná: Jo paní, tenkrát deset deka salámu, to bylo nějakýho salámu!

V tom to ale není, mě spíš děsí ten příliš rychlý nárůst vědy a techniky, který tady tisíce let předtím nebyl. Že současná doba je zgruntu něco jiného než všechny předešlé epochy. Chaplin natočil film Moderní doba, kde se snažil znázornit, jak se člověk mění z individuality na kolečko obrovského stroje, který ho nakonec úplně semele. A ten „pokrok“, který nezastavíme, jak píše pan micha, nás nečiní šťastnějšími, ale spíš zmatenějšími a všemi směry závislejšími a ovladatelnějšími. Bylo mi 10 let, když si sousedi odnaproti jako první v činžáku pořídili nebarevný televizor. Naše rodina si ho pořídila, až když mi bylo 15 let. V tom vidím tu čistotu, tu naivnost, atd: že jsme nebyli tolik manipulováni všemi směry, kdy všechno je lež a nic není pravda, vše jen reklama a zdání, klam a mam, a všechno všemi směry prošmírováno tou nejmodernější technikou. Byli jsme víc sví, byli jsme individuality.Dnešní lidé jsou jen rezignované pracovní jednotky, splácející hypotéky, semleté maso, zpracovaná tvárná hmota, kterou zbývá už jen očipovat.[naštvaný]

157004

22.03.2008 07:53

Umírající pes jako výstavní exponát

RE: Milo

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že ti návštěvníci výstavy netušili, že ten pes je tam trvale o hladu a o žízni. Mysleli si třeba, že je to jen taková recese, že je tam uvázán potulný pes.A ten vystavovatel veřejnost o tom informoval, až když ten pes umřel.Protože jinak si vůbec nedovedu představit, že by tam lidé procházeli, věděli o tom, a přesto by nijak nereagovali.Ani třeba tím, že by psovi dali kus salámu a misku vody.

Jinak asi nemá cenu pořád někoho proklínat za to, když někdo týrá zvířata. To bych z toho proklínání nevyšla. Ale přesto tomu hajzlovi přeji v životě jen to nejhorší.

157006

22.03.2008 08:24

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Jarmila 88.?.?.?

Se vším co jste tady napsal pane Mirdo bez výhrad souhlasím. Až teprve v dnešní době člověk s velkým údivem zjišťuje, že vlastně celá ta historická doba byla pěkně zfalšovaná. Je už snad 3 tisíce let finanční elitou řízena, ale nám, řadovým občanům je to prezentováno, jako by to byly nikým neřízené, spontánní děje. Obzvláště velké války jsou pečlivě seshora organizované, takže první i druhou světovou válku má na svědomí úzká elita světových boháčů.Když se tak dívám v TV na seriál Souboj vojevůdců, kde jsou autentické záběry na ty tisíce bezejmenných mužů, kteří bezradně hledí do objektivu a v jejich očích je otázka: Proč? A pak nastupují čísla, v kterých vyjmenovávají, že v té a té bitvě zahynulo 90 tisíc mužů.A ty jatka, to vše jen proto,aby se na prodeji zbraní napakovalo pár neskutečných hajzlů, kteří to vše organizují ze zákulisí a považují to snad za zábavnou hru na vojáčky.

Teď jsem se nedávno dočetla v MFD, že i Francouzskou revoluci zorganizovali svobodní zednáři spolu s Ilumináty. Když se tohle dočte člověk už i z Mladé fronty, tak to už je co říct.

157009

22.03.2008 17:40

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že za padesát roků již bude Země zase jen planeta prvoků.

157038

22.03.2008 19:23

Umírající pes jako výstavní exponát

RE: Milo

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu, ta paní je obdivuhodná a kdyby byli všichni takoví jako ona, tak by bylo na světě super.

Jinak taky všem přeji hezké velikonoce.

157050

23.03.2008 09:01

Dopis Paroubkovi

RE: Taky článek chválím

Jarmila 88.?.?.?

Je to výborně napsaný článek, ten o "sebevraždě" Jana Masaryka.Z toho je vidět, že nepohodlní lidé byli odjakživa odstraňováni na jakýkoliv způsob. To, že Hitler ani Stalin odstraněni včas nebyli, svědčí o tom, že se jako užiteční idioti, kteří vykonávají tu nejšpinavější práci, někomu v zákulisí náramně hodili.

157077

24.03.2008 07:13

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Jarmila 88.?.?.?

Ono je to všechno takové víc složitější. Izrael má tuším asi 5 milionů obyvatel, kde se kdekdo povyšuje nad kdekoho. Čili oni nejsou jednotni v tom, že by se všech 5 milionů obyvatel jednotně cítilo nadřazeno nad obyvateli celé planety, když se sami musejí potýkat ze strany svých soukmenovců s rasismem a pohrdáním. Teď je taky rozdíl mezi skutečnými ortodoxními věřícími židy a mezi těmi sekulárními a sionisty- to už tady bylo vše důkladně mnohokrát probráno.

Teď hlavní část Židů je rozptýlena po celém světě, dejme tomu, že je to pětkrát víc než v Izraeli, tedy 25 milionů lidí. Dejme tomu, že si je někdo hlídá a má je v evidenci, aby je mohl kdykoliv použít do nějaké akce. Čili oni slouží jako taková zásobárna a armáda nesvobodných věřících otroků, kteří mají někomu kdykoliv k něčemu posloužit. Čili to taky není kdovíjak záviděníhodný úděl, protože jen malé procento z nich neomezeně vládne, ostatní jsou jen poslušní lokajové těch mocných.

A do třetice máme zde neomezený oceán těch opovrhovaných Nežidů, ten hmyz, ten dobytek, ta zvířátka, která jsou rovněž kdykoliv podplatitelná a kdykoliv použitelná, jak se mocným zlíbí. Na každé lépe placené místo čeká v zástupu dlouhá řada lidí, ochotných k jakékoliv sviňárně, jen když se budou mít dobře a budou mít vysoké postavení. Koneckonců, náš slavný parlament a vláda je toho důkazem. Posluhují světovým mocným i místním mafiánům, bez ohledu na to, jestli četli Talmud nebo ne, a bez ohledu na to, jestli věří tomu, že jsou vyvolení nebo ne. Jen když se jim hrnou penízky a mají se dobře. Morálka a charakter jdou stranou.

157109

25.03.2008 06:53

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Jarmila 88.?.?.?

Pan Spytihněv Vám to moc dobře napsal. Co je to ve skutečnosti stát? Stát je ve skutečnosti 200 neomezeně vládnoucích, zkorumpovaných, komoušských poslanců, kteří mají za cíl co nejvíc zotročit, finančně zbídačit a porobit obyvatelstvo. To co oni odsouhlasují, to nejsou žádné reformy, ale všemi směry ZDRAŽOVÁNÍ- to je ten správný název. Jsou to ti samí komouši, kteří ačkoliv na dopravu berou všelijaké tisícové příplatky, tak stejně mají MHD zcela nelogicky zdarma. Ti samí komouši, kteří ačkoliv mají oproti obyvatelstvu obrovské, nadstandartní platy, tak se neštítí mít jídlo v poslanecké kantýně za dotované ceny. To samé i bydlení či poslanecká dovolená- oni jsou tak „chudí“, že to též mají vše téměř zdarma a bohatě dotované. A tito bezcharakterní komouši, tito lidé bez špetky morálky, se neštítí znepřístupnit zdravotní péči chudým důchodcům a nevýdělečným dětem. [bliji]

157145

27.03.2008 07:51

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Co na to říct? Že máte pravdu.[smích] Ještě lepší by bylo vypůjčit si malou tlupu lidí z dob před 100 tisíci lety. Já myslím, že po jedné minutě by padli mrtvi k zemi, protože i po stránce mikrobů se dnešní svět tak „vyzbrojil“, že je úplně o něčem jiném, než tenkrát. Fakticky- je to pravé a nefalšované peklo. Ale vůbec největším peklem jsou pro mne momentálně naši soudruzi poslanci, kteří si odsouhlasují absolutisticky co chtějí a my všichni na to musíme jen bezradně zírat a nechat si vše líbit. Vůbec se mi nelíbí, jaké drakonické pokuty na občany chystají, kvůli kdejaké hlouposti. 20 tisíc za hlučnější mejdan, 50 tisíc za neuposlechnutí policisty, a tak podobně. Hezky a nenápadně nás pomalu připravují na NWO. Co je tohle vůbec za lidi? Organizovaní zločinci?

157277

01.04.2008 08:41

Konec filosofie - začátky demokracie

Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

Tuto nynější normální vědu zpochybňuje rostoucí počet anomálií, které všichni známe a o kterých diskutujeme. Kritika dosavadních systémů (partikracie) dosahuje už takového stupně, že je oprávněné tvrdit, že žijeme v období politické revoluční vědy. Výsledek bude stejný jako v exaktních vědách. Systémy polopřímé demokracie, které navrhujeme v internetu a v málo známých publikacích, se brzy stanou novou normální vědou. Nynější držitelé politické moci se ovšem nevzdají moci dobrovolně. Bude třeba je sesadit, nikoli násilím, nýbrž idejemi, argumenty a slovními formulacemi.

Myslím, že jste pane Jiří Poláku příliš velký optimista. Já už tu situaci vidím dočista černě. Z jednání globálních vládců- mezinárodních bankéřů je jasně vidět, že do všech sfér života zavádějí totalitu, jinak řečeno takzvaný Nový světový pořádek (NWO). Je možné, že lidé vůbec nestihnou polopřímou demokracii prosadit, protože mezitím v poměrně krátkém čase nastoupí vůči většinovému světovému obyvatelstvu otevřený teror, kdy vládci světa definitivně odhodí své masky a budou s pomocí „vědy a techniky“ a svých dobře placených biřiců ovládat neomezeně všechny sféry života. Pak již ani nebudou potřebovat provádět ty své frašky, zvané volby.

Jako takovou nejrychlejší obranu proti stávajícímu stavu navrhuji voličům, aby co nejvíce lidí přišlo k volbám, ale do urny vhodili místo volebního lístku lístek tohoto znění: Zastupitelská demokracie je podvod, žádám internetovou přímou demokracii. Kdyby takto jednalo dejme tomu až 50 procent voličů, pak by o tom již nemohli mlčet ani prodejní novináři z mainstreamu.

157747

02.04.2008 07:42

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

Zakládání nových politických stran je naprosto zbytečná záležitost. To z toho důvodu, že již od dob Francouzské revoluce je technologie moci tak dobře propracovaná, že to vždy vyjde tak, že do čela stran se dostanou jen lidé, již předem zákulisní mocí vybraní.

Probíhá to takto: dokud je strana malá a bezvýznamná, tak ji nechají na pokoji. Obvykle se totiž sama od sebe dříve nebo později rozpadne, protože zhyne na úbytě- na nedostatek peněz. Platí pravidlo, že bez peněz do politiky vůbec nelez. Aby se strana stala všeobecně známou, potřebuje totiž ke svému fungování miliony (propagace strany, nabírání nových členů, sjezdy, fungování administrativy, pronajaté sály, atd.,atd.) Pokud se přece jen nerozpadne a začne vyvíjet nějakou konkrétní činnost, v ten moment začne být předmětem zájmu tajných služeb. Nasadí do pidistrany své agenty a ti tu stranu stále stejnými metodami zevnitř rozhádají a rozbijí. Pokud ale mocní chtějí vzbudit u obyvatelstva naději v nějakou novou stranu, tak nechají nějakou tu pidistranu vyrůst až do potřebné parlamentní velikosti (jako třeba zelené), aby lidé mohli volit „nové tváře.“ V takovém případě ale tu stranu nejprve očistí od nežádoucích elementů, to znamená autentických, čestných členů a do jejího čela se dostanou jen lidé, kteří se tam dostat mají.Teprve pak strana začne prosperovat i finančně, že dostaen za hlasy voličů miliony na své fungování.

157853

02.04.2008 08:03

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

Není pravdou pane Vanguarde, že nejsem ochotná poslouchat oponentní názory. Moje polopřímá účetní internetová demokracie JE všelék, jenomže Vy jste si mou reformu dodnes nenamáhal si celou poctivě přečíst, protože jinak byste nepsal to, co jste zde napsal.

Žádných pět referend do měsíce by se nemuselo konat, protože moje reforma je složena ze čtyř druhů hlasování, které se týká pokaždé jiných záležitostí. Snad nejdůležitější by bylo hlasování občanů o zákonech, že by o tom hlasoval pouze ten občan, který by o tom hlasovat chtěl. Posranci by se pak museli při hlasování o zákonech řídit přímo vůlí lidu. To znamená, že když by třeba hlasovali o poplatcích u lékaře a lékárníka- ale milion občanů by bylo proti, kdežto jen stotisíc pro, tak by ti poslanci se museli řídit tou vůlí milionů občanů.

157855

03.04.2008 07:19

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

S tím panem Sládkem se mýlíte. Počítejte se mnou: Po sametovém puči byla celá Praha olepena plakáty se Sládkem. Bylo jich tolik, že bych to odhadla asi na sto tisíc plakátů. Jeden plakát tak za tři koruny, to dělalo třista tisíc korun. To byly tenkrát obrovské peníze a myslíte si, že ty peníze vydal pan Sládek ze svého? Já myslím, že ho někdo sponzoroval. Ten sponzor byl skutečný vládce, kdežto pan Sládek poslušná figurka. A k jakým účelům asi tahle figurka měla sloužit?

Finty, jak zničit přílišné radikály používal už Lenin i Stalin. Dělalo se to tak, že oni sami založili nějaký odboj, kam se přihlásili všichni bojovníci a odpůrci. A když je měli všechny tak hezky pohromadě, tak je pak snadno zlikvidovali. Pan Sládek měl podobný úkol. Vychytal mladé pitomce s horkou hlavou, chvíli čeřil vodu ve společnosti, ale nakonec zpronevěřil stranický majetek, koupil si za to krásnou haciendu a spolek horkých hlav rozprášil na všechny světové strany.

Zastupitelská demokracie je veskrze špatná, protože jak píše trodas, neexistují ze strany lidu sebemenší páky, jak korigovat neomezenou a absolutní vládu 200 nezodpovědných a zkorumpovaných lidí. My všichni se nacházíme v podobné situci jak za dob Marie Terezie, protože jsme nevolníci, s kterými si panující moc 200 loutek může neomezeně dělat co chce, aniž by jim hrozil sebemenší postih.

157978

04.04.2008 07:39

Trošku jiný příběh stvoření

RE: Velmi hezké

Jarmila 88.?.?.?

Ta reforma zdravotnictví měla totiž vypadat úplně jinak, pokud chtěli poslanci ušetřit a zároveň zachovat péči pro všechny občany. Jenže úmyslem těch 200 zkorumpovaných, vrcholně nemorálních loutek, kterým již nemohu přijít ani na jméno, bylo BUZEROVAT lékaře i občany i ve zdravotnické péči. Oni, kteří sami sobě nadělili, že v nemocenské berou plnou výši platu, tak ti sami papaláši klidně odsouhlasí, že pokud osamělá matka, nebo chudý důchodce nebudou mít zrovna peníze na poplatky, tak se něco zanedbá a dítě nebo důchodce třeba i zemřou.

Přitom stačilo všechny ty banální levné léky, typu acylpyrin, ibuprofen a podobně, kterých se v lékárnách bere ze všeho nejvíc, prostě vyjmout z předpisu na recept, že si tyto léky bude každý platit sám ze svého. Tím by odpadli důchodci, kteří si pro takovéto léky chodí k lékařům a zbytečně je svými návštěvami zatěžují. Poplatek za pobyt v nemocnici je v pořádku, protože i pobyt doma nemocného něco stojí, ale poplatky u lékaře a v lékárně jsou ze strany poslanců velká a neodůvodněná sviňárna. Julínku styďte se, jste hajzl. A to jsem byla ráda, že se Rath nedostal k moci- a hle, Julínek je ještě horší. [oči v sloup]

158158

05.04.2008 09:37

Vzpoura generálů

RE: Vládci světa selhali?

Jarmila 88.?.?.?

Co se týče pana filozofa Valacha, tak mi není dodnes jasná jedna věc. On se angažuje v hnutí za přímou demokracii, a tak jsem mu kdysi zaslala svou reformu voleb. Jenže jsem se spletla a místo své reformy jsem mu omylem zaslala link ze Zvědavce o rozkrádání státního majetku v 90.letech. Odepsal mi uraženě a nakvašeně, že on má taky židovské předky, takže mi dal najevo, že ho ten článek o rozkrádání urazil. Jenže já jsem nechápala, proč by ho ten článek měl urážet, když nepsal o něm, ani o jeho předcích. Byla to stejná logika, jako kdybych já se měla urážet nad tím, když někdo řekne, že Češi kradou. Že já jsem taky Češka- a tak mě urazil. Nicméně i tak jsem mu zaslala omluvný mail, ale to nepomohlo, již se se mnou nebavil.

Pak bylo setkání příznivců přímé demokracie, kam přišel i pan Valach. Opět jsem se mu pro jistotu omluvila. Jenže pak jsem se začala nadájet vínem, jak mám ve zvyku. [velký smích] No a pak se mi spustila nekontrolovaně stavidla: Vyčetla jsem mu, že takřka všichni generálové kolem Stalina byli samí Židi, takže veškeré to vraždění měli na svědomí oni. No a to už pan Valach se mnou teprve přerušil veškeré styky, a to přesto, že jsme spolu mohli tak krásně prosazovat tu přímou demokracii. [oči v sloup]

158271

08.04.2008 07:39

Spravedlnost rozhodla

Kostka a spol.

Jarmila 88.?.?.?

Ten Kostka tvrdil, že má zvířata rád, že v tu dobu byl prostě jen opilý a nevěděl co činí. Člověk by si mohl pomyslet, že to třeba i tak bylo, že to byla klukovina, kdy oni všichni blbnuli, ale když už bylo pozdě a ten pes kočku roztrhal na břichu, tak už se nedalo v ten moment nic jiného dělat, než jen ji rychle usmrtit, aby se netrápila.

Jenže tu zlatou mládež prozrazuje to, že si to vše natáčeli, ten film sestříhali a hodili ho na internet. Kdyby ten motiv byl takový, že ten co to natáčel byl tím tak otřesen, že prostě toho Kostku „prásknul“, a proto to dal na internet, aby všichni lidé viděli, co je zač, tak by se to dalo ještě pochopit. Ale on to dal na internet z jiných důvodů. Aby lidé viděli, jací jsou oni všichni kabrňáci, aby se podívali, jak vypadá správná chlapská zábava. To, že ze dvou dívek se ani jedna neozvala, ani jedna z nich poděšeně nereagovala, že by se snažila tu kočku zachránit, svědčí rovněž o mimořádné otrlosti. O otrlosti, která nemá s alkoholem nic společného. Proto soudce udělal chybu, měl soudit celou tu skupinu, nikoliv jen jednoho. A krom toho mu skutečně dal mírný trest, i když ta pokuta 12 tisíc je sympatická- na peníze jsou lidi nejháklivější.

158531

11.04.2008 08:20

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Jarmila 88.?.?.?

Taky se domnívám, že ty zednářské lóže fungují jako zásobárna poslušných lokajů mocných. Značná část lidí, kteří se chtějí někam kariérně vypracovat si uvědomuje, že se musí někam zařadit, že musí poslouchat nějakou vyšší moc. Je to podobné jako to bývalo s komunistickou mocí. Kdo chtěl udělat nějakou pořádnou kariéru musel se ke komunistům přihlásit a poctivě plnit stranické příkazy. Program zednářů je navíc tajný a co je tajné, to vždy smrdí satanem. ONI udělují různé příkazy podřízeným, a když to podřízený splní, tak stoupá v hierarchii výš. Když se to ale příčí jeho svědomí a daný příkaz nesplní, přestane v hierarchii stoupat, zůstane stát stále na stejném místě. Obvykle to pak přestane toho člověka bavit, tak z té organizace vystoupí, aniž by se cokoliv bližšího o jejím skutečném fungování dozvěděl. Ale bezkrupulózní lidi, kteří pochopí ten princip stoupající kariéry, začnou plnit KAŽDÝ příkaz a tak se dostanou až do nejvyšších politických funkcí, třeba až do role prezidentů jednotlivých států. Proto si třeba nejen o Havlovi, ale ani o Klausovi nedělám sebemenší iluze. Klaus je jenom inteligentnější než Havel, ale jinak je to úplně stejný ....., však víte co.

Zajímavý je případ Beneše nebo Jana Masaryka. Patrně oba byli v zednářské lóži, ale byli příliš charakterní na to, aby patřili k těm více zasvěceným. Proto byli klidně obětováni, aby je komunisti zmasakrovali. Ovšem dodnes nemám jasno v tom, jestli se to Rusko vymklo z jejich vlivu, nebo to na nás jednoduše hrají a ruská a americká oligarchie si hraje na nesmiřitelné nepřátele, aby mohli dál co nejvíce zbrojit a vyzbrojit proti sobě opět a zase dva nesmiřitelné globální tábory.

158838

12.04.2008 08:36

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem to tu psala mockrát pane Mirdo, že u politiků vůbec není důležité co říkají, dokonce není ani důležité, jak jednotliví politici hlasují, ale nejdůležitější jsou VÝSLEDKY jejich práce. Protože když člověk pojme VŠECHNY ty politiky jako pouhé něčí poslušné figurky, které plní něčí příkazy, teprve potom začne chápat fungování celé té šaškárny zvané politika. Oni jsou dokonce vybíráni i s tím ohledem, že čím lepší herec, který umí v masmédiích blbnout masy, tím lépe. A Klaus je takový vynikající herec, který to s masami umí. Navíc je to šachista, který umí promýšlet všechny partie daleko dopředu.

Takže pro mne není už dávno důležité, co kde jaký politik řekl v mainstreamu, já už totiž ty jejich kydy vůbec ani nečtu. To je zhola zbytečné, protože vím, že všichni do jednoho tvoří poslušný celek, který musí poslouchat nějakou vyšší moc. Je to totiž úplně stejné jako za komunistů, kdy čeští soudruzi taky museli poslouchat vyšší moc z Moskvy. Takže se vrátím ke Klausovi. On si s lidem pohrává jako kočka s myší. Když už je zřejmé, že zákon o registrovaném partnerství stoprocentně projde, tak Klaus, aby si zvýšil sympatie u lidu, tak je tvrdě proti.(Je to proto, aby zvýšil dojem, jak je svobodný, jak je autentický, jak rozhoduje sám za sebe). A tak je to úplně se vším. Pokud však nevidím ze strany Klause JEDINÝ skutečný kladný výsledek jeho činnosti, tak si říkám, ať jde do prdele i se všemi svými krásnými řečičkami. A ohledně radaru si nedovolí ani na oko proti němu protestovat, tam se řadí otevřeně po boku Havla. Pro zvýšení autentičnosti to v parlamentu zase bude vypadat tak, že hodně poslanců bude proti radaru, ale oni sami všichni budou již dopředu znát VÝSLEDEK, že totiž ten výsledek MUSÍ být třeba jen o jeden hlas pro radar.

Takže pane Mirdo, moje rada zní takto: Neberte Klause vážně, cokoliv říká, tak je jen tak na oko, pro efekt, ale ONI vždy zařídí, že výsledky jsou takové, jaké ONI chtějí.

Co se týče Beneše, ať dělám co dělám, stále ho považuji za kladnou postavu. Stále si myslím, že hluboko uvnitř byl charakterní člověk. Byl z té generace lidí, kde slovo platilo, byl tak vychován od útlého dětství. Akorát se octl ve strašných poměrech, kde neexistovalo v žádném směru dobré řešení.

Ano, už zase zlobím pane Mirdo.[smích] Je to tím, že když mi v nějakých událostech spousta věcí do sebe logicky nezapadá, že je tam plno podezřelých a nevysvětlitelných míst, tak tu otázku radši nechám otevřenou a sbírám informace všemi směry dál.

158926

20.04.2008 08:20

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: mam navrh pan Stwora,

Jarmila 88.?.?.?

Ministryně Džamila Stehlíková veřejně o Romech řekla, že neposílají své děti do školy, ale místo toho je posílají krást. Takže máte pravdu v tom,že když někdo veřejně napadne jiné etnikum, tak se nic neděje, o žádný rasismus se patrně nejedná. O Romech si prostě může každý, i v internetových diskusích říci co ho napadne. Může na ně házet ty nejhorší nadávky a špínu, může je všechny házet do jednoho pytle, může prosazovat kolektivní vinu, může zkrátka úplně všechno- ale nikomu, opravdu nikomu to vůbec nevadí. Vadí to jen slušným Romům, ale nikdo se jich nezastane, všichni na ně zvysoka kašlou.

159472

23.04.2008 20:01

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Velmi správně, zvířecí minulostí člověka byla promiskuita, tedy každým s každým. Čili pokud někdo chce mluvit o genech, tak právě tohle mají i dnešní lidé v genech- o čemž svědčí i ten boj spermií.

159688

23.04.2008 20:38

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Pokud ty mladičké dívky o ty staré křapáče nestály, ale ti staří křapáči je přesto do toho nerovného manželství násilím nutili, a ještě ke všemu bezdůvodně vyhnali pryč ty mladé kluky, aby neměli žádnou konkurenci, tak to bylo špatně a je dobře, že tu sektu rozprášili.

159689

23.04.2008 21:12

Z projevu na Letenské pláni, listopad 1989

RE: Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr éééööööhmmmmm chrrrrrrrrchchchly chrrrrrrrrchchchly

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

159694

24.04.2008 08:03

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Už mě moc nebaví pořád lidem dokola vysvětlovat jedno a to samé, ale že jste to Vy, tak to pro Vás udělám.[smích] Musíte uvažovat o celé věci v širším kontextu, to znamená vzít v úvahu to, že se lidský rod vyvíjel 6 milionů let. Ve zvířecím stádiu byli předchůdci člověka promiskuitní stejně jako dnešní šimpanzi bonobo, protože to byla ta nejvýhodnější evoluční strategie pro přežití. Mláďata v tlupě patřila všem, nikdo nevěděl kdo je jejich otcem, tudíž neexistovala infanticida mláďat. Samci byli naprosto spokojení, neexistovala agrese, protože neexistovaly žádné boje o samice, neboť měl každý sexu kolik chtěl. Co se týče pohlavních nemocí, tak tenkrát žádné neexistovaly, neboť mikroby tenkrát byly na stejně nízké úrovni vývoje jako ti předchůdci člověka. Takže žádný syfilis, kapavka či AIDS (uměle vyrobená nemoc), či rakovina děložního čípku.

Jak předchůdce člověka nabíral rozum, vznikala první kultura, předávaná z generace na generaci. Tuto kulturu, která je vtištěna mláďatům do mozku v raném věku nazýváme memy. Ke kultuře později přibyly i morální pravidla, předávaná z generace na generaci. A k morálním pravidlům časem přibyly i dobové zákony. Dnes, po šesti milionech letech je chování člověka složeno ze čtyř věcí: vrozené chování (geny-25%), naučené chování (memy-25%), morálka (25%), zákony (25%) Takže když sečteme: memy+morálka+zákony=75 % lidského chování se řídí ryze lidskými pravidly a jen 25% chování jsou nějaké vrozené pudy.

Čili pokud se chce v dnešní umělé a přesložité době někdo ohánět nějakou přírodou, nějakými geny, nějakými pudy, nějakou lidskou přirozeností, nechť tedy zahodí memy, morálku i zákony a vrátí se zpátky na stromy. [oči v sloup]

159741

24.04.2008 07:47

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

O přírodním boji nic nepíšu, to jste si mě spletl s šišatou hlavou, panem Vojtou. (Nic ve zlém pane Vojto, ale když on mě ten pan Google vždycky tak rozchechtá, až se za břicho popadám.) Moje názory jsou naprosto konzistentní, a taky do sebe vše dokonale zapadá, že už to ani dokonalejší být nemůže. [smích]

159744

24.04.2008 09:47

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Tak to jste vedle, jako ta jedle, pane Robocrepe.[smích] V žádném případě nepoměřuji feministickým metrem, naopak se úzkostlivě snažím oběma pohlavím měřit stejně. Pokud jste něco takového na mém webu spatřil, upozorněte mě na to a já se nad tou nesrovnalostí zamyslím, a pokud budou Vaše argumenty pádné a oprávněné, tak to i opravím. Starým křapáčům jejich chování neschvaluji, protože si kvůli svým diktátorským sklonům vyrobili pro sebe takovou malou, vlastní totalitku, kde ignorují všechny lidské kulturní zvyklosti. Dětem nasadili do hlav zmatené memy, ignorují všeobecnou morálku (nezávazná pravidla chování) a porušují současné zákony ( závazná pravidla chování), a naopak si hoví ve svých vrozených nejnižších pudech.

Vždy úzkostlivě prosazuji osobní svobodu všech lidí bez rozdílu, mužů i žen. Takže tvrdit o mně, že bych schvalovala 14 leté sexuální otroky, kteří by sloužili starším členkám sekty jsou jen Vaše čiré vlastní sexuální fantazie.[cool] Jinak je pravdou, že se mi taky mnohem víc líbí mladší muži než staří křapáči. [chechtot]

159760

25.04.2008 08:43

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Já spíš tedy žasnu nad tím, že se v dnešní době ještě může vyskytovat nějaký kreacionista. Já takové lidi nazývám- začíná to taky na kre....[smích] Mimochodem, víte proč ptáci spolu žijí v monogamii? (Ale stejně si nejsou věrní, to již vědci zjistili) Protože je k tomu dotlačila v evoluci životní NUTNOST. Tou nutností je nepřetržitě zahřívat vejce v hnízdě. Oni se spolu musí na nich střídat, když se jeden jde najíst, druhý zahřívá vejce. Právě z toho důvodu musí žít v páru. Kdežto u zvířat žijích v tlupách žádná taková životní nutnost neexistuje. Z toho důvodu je 99% zvířat žijích v tlupě promiskuitních. To byste nevěřil, jaké matematické zákonitosti v přírodě existují. Stačí se podívat na to, jak zvíře vypadá, a podle toho ihned uhodnete, jakým způsobem to zvíře žije. Protože každé zvíře se svým vzhledem buď přizpůsobilo krajině ve které žije, anebo tomu, jak žije v kolektivu svých druhů. Tak například když uvidíte ptáka, kde samec je překrásně vybarven, ale samice je bezvýrazná, tak si můžete být jist tím, že jeho životní styl je takový, že samci spolu bojují o samice, ale samice se pak sama stará někde v křoví o potomstvo. Ale když jsou samci stejně vybarvení jako samice, jako třeba holubi na střeše, tak hned budete vědět, že samci pečují o potomstvo společně se samicemi.

Takže o těch milionech let vím proto, protože existují nějaké archeologické vykopávky, drahý 2xs. Kostru australopitky Lucy jsem viděla na vlastní oči v pařížském muzeu o člověku. Styl života předchůdců člověka nám dokonale prozrazují naše vlastní mužská a ženská těla. je to dlouhé povídání, proto to mám na svém webu. Ale každá sebemenší drobnost na našich tělech o nás prozrazuje velmi mnoho věcí. Třeba tvar zubů prozrazuje, že jsme odjakživa byli všežravci, nikoliv dravé šelmy, které by se živily jenom lovem masa. Proto zdůrazňování lovu zvířat u mužů je přehnané, protože to v minulosti jednoduše nebyla pravda. jedlijsme všechno na co jsme přišli, od kořínků, ovoce, až po nasbírané mořské škeble.

Co se týče nemocí, ty se vyvíjely v závislosti na prostředí a jiných organismech, stejně jako živočichové.Všechno je v nepřetržitém pohybu, ani vteřinu nevstoupíte dvakrát do téže řeky. Matt Ridley to přirovnal k vzájemnému zbrojení. Jestliže si nepřítel pořídí ponorky, tak druhá strana si pořídí torpéda. Atd.,atd. Třeba syfilis byl do Evropy zatažen z Ameriky až teprve Kolumbovými námořníky.

Na čtvrtinky jsem geny, memy, morálku a zákony rozčtvrtila proto, aby se to lidem dobře pamatovalo.[smích] Nemáte pravdu, pokud se domníváte, že nás pudy ovládají až z 50 procent. Naučený software u lidí vysoko převažuje nad tím vrozeným. Nedávno zde proběhla debata o tom, jak se může pes celoživotně pokazit, když má jako štěně nesprávnou výchovu. No a u lidí tohle platí snad čtyřnás...

Automaticky kráceno

159874

25.04.2008 08:56

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

Pokračování

Jarmila 88.?.?.?

No a u lidí tohle platí snad čtyřnásobně. Jsou doloženy případy, kdy byli nalezeni lidi vychováváni zvířaty. Pokud ty lidi byli nalezeni před pubertou, tak se ještě jakžtakž naučili lidskému chování včetně řeči. Ale pokud byli nalezeni po pubertě, tak už se s nimi nedalo nic dělat, chovali se jako zvířata až do konce života a ani řeč už se nikdy nenaučili. Software (memy) byl již napevno vtisknut do mozku a už se s tím nedalo nic dělat.

159875

25.04.2008 08:38

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Mnohomužství vždy existovalo z majetkových důvodů. Aby majetek zůstal v rodině, aby se půda netříštila do stále menších políček, tak si tedy bratři pořídili jednu společnou ženu. Takže nikdy to nebylo tak, že by nějaká žena si z rozežranosti svévolně pořídila několik mužů. Vzhledem k tomu, že v pravěkých tlupách majetek neexistoval,tak tam existovaly volnosnubné svazky, kde si každý žil svobodně, jak si zamanul. Ovšem odjakživa tam platilo, že vedoucí alfa samec měl přednostní právo na kopulaci se všemi samicemi. Když se uspokojil, přišli si na své ostatní samci, kteří toto jeho právo respektovali. Ovšem netušili, že přišli s křížkem po funuse,protože spermie alfa samce utvořily zátku v děložním hrdle, takže cizí spermie do dělohy nevpustily. Proto měl pravděpodobně silný, zdravý a pravděpodobně i nejinteligetnější alfa samec v tlupě nejvíc potomků.

159876

25.04.2008 09:22

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Rozporuplné

Jarmila 88.?.?.?

Ano, je to přesně tak jak píše Alexa, loutkaři hýbou s většinovou společností, jak se jim zachce. Je to tím, že většinové obyvatelstvo je proti nim zcela bezmocné, protože nemá vůbec žádné nástroje v rukou, jak by tomu zabránilo. ONI vlastní masmédia, jejich majetkem jsou i zkorumpovaní zákonodárci, a při ruce mají i armádu dobře placených lokajů. Většinové obyvatelstvo může akorát jen vyjít do ulic a to je vše. A jak nám předvedli nedávno Maďaři, kteří vydrželi protestovat v ulicích celý měsíc, tak to většinovému obyvatelstvu není nic platné. Věřím tomu, že i ty Pride parády jsou těžce zmanipulované a že normální homosexuálové jim na to kašlou.

Jenom bych trochu opravila, že v každé sociální skupině se najdou nikoliv poddajní jedinci, ale PRODEJNÍ jedinci- a to jsou právě ti lokajové mocných, kteří za dobré bydlo vyplní mocným každé jejich přání. To jsou ty organizované feministky, to jsou ty nepochopitelné zákony ze strany 200 zkorumpovaných jedinců, co se tváří za poslance, a kteří svými činy atomizují společnost a vytváří nenávist ve společnosti.

159879

25.04.2008 09:59

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Boj spermií není totéž co boj lidí.

159881

25.04.2008 09:34

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

No, když mě se ten starý křapáč tak nějak zalíbil.[smích]Ale když Vám to jde na nervy, tak mohu použít něco jiného- třeba starej bačkora. A aby Vám to nebylo líto, tak pro ženské zde mám jeden pěkný výraz- stará škeble. [velký smích]

159882

25.04.2008 09:52

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Pokud by se u těch mormonů dělo vše dobrovolně, tak prosím, neřeknu ani ťuk. Ale u nich se většina věcí děla pod nátlakem, řekla bych přímo násilím. A ke všemu porušovali platné zákony, když v podstatě znásilňovali nezletilé dívky.

Co se týče přírody, tak je jistě velký rozdíl žít v přírodě v tlupě o 50 jedincích, nebo žít v dnešní přetechnizované společnosti.V přírodě to skutečně nevadilo, když třináctileté děvče otěhotnělo.Nebudu popisovat proč a nač, důvodů je příliš mnoho- ale v dnešní společnosti to vhodné není, když třináctileté děvče otěhotní a opět je příliš mnoho důvodů, než abych je všechny vyjmenovala. Takže v podstatě nulová informace, ale mě to neva, však Vy si s tím strigo již poradíte.[smích]

159884

25.04.2008 11:00

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Když se chcete bavit o promiskuitě, tak promiskuita je něco jiného než harém, který si ke všemu ti staří křapáči pořizují násilím, proti vůli těch mladičkých dívek. Přírodní promiskuita je, když spolu v tlupě dobrovolně kopuluje každý s každým, jak to každému vyhovuje. Tuto promiskuitu mají lidé v genech, muži i ženy úplně stejně. Jenže tato zvířecí promiskuita se do civilizace nehodí, tudíž lidé přešli již někdy před 20 tisíci lety dobrovolně k párovému soužití, které je ze všech možných uskupení a ze všech možných hledisek, to nejvýhodnější a nejlepší.

159891

26.04.2008 09:37

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Člověk má podobné geny se všemi živočichy na této planetě, což je důkaz toho, že jsme se všichni vyvinuli z jediného základu, že třeba nepocházíme z mimozemských civilizací. Například naši lidskou páteř „vynalezla“ malinká, bezvýznamná rybička strunatka. Ano, správně, náš předek byl i pan myšák. Krčil se před 65 miliony lety ve stínu dinousaurů, a když dinosauři vymřeli, nastal pak jeho boom vývoje. Myšák lezl za hmyzem po kmenech stromů, až se z něho časem vyvinula opice. Díky této opici a vlastně všem stromovým živočichům vděčíme za to, že máme tak šikovné ručičky, s kterými umíme tak hezky ťukat do klávesnic počítačů.S myší máme 90 procent podobných genů a jistě nebudete tvrdit, že jsme myším z 90% podobní. Všichni živočichové se vyvíjejí v čase stále dál, šimpanzi i lidé. Kupříkladu dříve jsme se ve škole učili, že lidé mají 32 zubů. Dnes většina mladých lidí má již jen 28 zubů, protože zuby moudrosti definitivně zanikají, lidé tolik zubů zkrátka už nepotřebují. Šimpanzi zůstali zvířaty, protože zůstali na stromech.“Třetí šimpanz“, jak ho nazval Jared Diamond slezl ze stromů, naučil se chodit po dvou a používat oheň, a tím se urychlil jeho vývoj k lidství, směrem ke tvoru majícího ROZUM.

Na 75% ryze lidských a rozumových vlivů usuzuji proto, jelikož u lidí vedle genetické evoluce proběhla hlavně kulturní evoluce, která u zvířat existuje také, ale proti kultuře lidí je mizivá. Tak například jeden druh japonských opic (video o nich lze najít i na internetu) si předá z generaci na generaci svůj kulturní produkt a tím je to, že si zvykli mýt brambory v moři, aby je měli čisté, a taky se pravidelně vyhřívají v teplé vodě termálních pramenů. Své kulturní memy si předává mnoho zvířat, ale nemohu to zde všechno rozebírat.

Když budete vedle sebe vychovávat dvě mláďata, lidské a šimpanzí, tak to lidské se naučí do dvou let mluvit, šimpanzí nikoliv. Šimpanzi jsou sice schopní se rovněž naučit řeč hluchoněmých (nemají hlasivky), ale naučí se jen pár vět. Takže mezi lidskou a šimpanzí přizpůsobivostí je ohromný rozdíl, nemyslíte? Zkrátka, mezi naučeným lidským softwarem(kulturní vzorce chování=memy) a tím šimpanzím, je tak obrovský rozdíl, že i těch 75% je málo.

Na tom webu, co jste zde hodil je toho příliš, to si prostuduji až budu mít někdy čas. Ale moc si od toho stejně neslibuji. Pokud mám věřit tomu, že nás stvořil Bůh během týdne, nebo tomu, že jsme potomky mimozemských civilizací, nebo tomu, že jsme se vyvinuli z vesmírné panspermie, tak dávám jednoznačně přednost té třetí variantě.

159957

26.04.2008 09:30

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Rozporuplné

Jarmila 88.?.?.?

Jste zbytečně k Alexe tvrdý. Homosexualita není zvrhlá ani škodlivá, zvláště když uvážíme, že všechny homosexuální praktiky převzali do svého sexuálního repertoáru i takřka všichni heterosexuálové. Zvrhlé a škodlivé je to, že NĚKDO seshora, kdo je velmi mocný, kdo patří ke světovým vládcům v západním světě, menšinové homosexuály používá k prosazování svých jistých cílů, o nichž se zatím jen mlhavě můžeme dohadovat, co ti zmrdi mají vlastně za lubem. Čeho chtějí v budoucnosti dosáhnout, jakou novou „morálku“ i zákony u lidí prosadit.

159958

26.04.2008 09:52

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Velmi kvalitní odpověď. Pod tu se podepisuji.Ano,stalo se dnes velkou módou pořád bůhvíproč u lidí zdůrazňovat geny a přírodu, když člověk je dnes přírodní asi tak stejně jako igelitový pytlík nebo internet. Jelikož člověk získal ROZUM, tak kulturní evoluce u něj vysoko převažuje nad genetickou evolucí. Je třeba si uvědomit, že lži evolucionistů jsou tytéž lži a je to ta samá pavěda, jako byl kdysi sociální darwinismus.Ten taky chybně kulturní, ryze lidské vlivy zaměňoval za přírodu. Tak dlouho zdůrazňoval právo silnějšího, až se toho chytnul Hitler a jak to vše dopadlo již všichni víme.

159959

26.04.2008 10:04

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Píšete čiré nesmysly. Slyšel jste někdy slovo LÁSKA? Je to mocná čarodějka. Ta způsobí, že když se dva do sebe zamilují, mohou být oba chudí jak kostelní myši, mohou být chromí a škaredí,ale když se milují, tak je nic nezastaví a pořídí si spolu dětí jako smetí.

159960

26.04.2008 18:21

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Zklidni hormon, 2xs, emocemi začínáš jen překypovat. Promiň, že Ti tykám, ale Ty to máš zde taky ve zvyku. Ale vrátím se radši přece jen k vykání. Vy mi vyčítáte, že prý nekriticky přejímám kdejakou lživou propagandu a tak podobně. Ale tohle přesně děláte Vy sám. Vy jste nekriticky přijmul bludy, lži a žvásty od takzvaných evolucionistů, kteří tvrdí, že ženy nehledají lásku, ale živitele. Není to pravda! Ženy hledají vhodného a hodného partnera pro život, na jeho majetku nezáleží. Svědčí o tom to, že 90% sňatků je o tom, že oba partneři pocházejí z podobných majetkových poměrů. Mají se rádi, proto se berou. Ne kvůli majetku. Nebo Vám by nevadilo, že si Vás dívka bere kvůli bytu a na Vás jí nezáleží?
Ve skutečném životě je to zařízeno tak, že vrána k vráně si sedá a rovný rovnýho si hledá. To znamená, že v partnerských vztazích se uplatňuje tzv. teorie her. Můžete si vygůglovat, co to znamená. Tato teorie her funguje spolehlivě, z toho důvodu si muž na úrovni nenamluví špinavou feťačku, ale taky si najde ženu na úrovni. A krásná žena si nenamluví ohyzdného chlapa, ale taky si k sobě najde hezkého muže. Každý bere to, co sám může nabídnout. Čili opět musím konstatovat, že lidské chování neovlivňují geny, ale promyšlené rozumové jednání založené na teorii her.
Pokud mi začnete hloupě argumentovat, a vypočítávat mi příklady o tom, jak jsou ženy vypočítavé a berou si přestárlé milionáře, pak vězte, že takových žen je asi 10 procent. Kdežto 90 procent zdravých romantiček sází radši na lásku a na hezkého mladého chlapa.[smích]

159985

26.04.2008 18:51

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Je dobré rozlišovat, co vytvořila samovývojem matka příroda a co vyvinul její výtvor, člověk, ne? Pokud to nebudeme rozlišovat a budeme tvrdit, že i kulturní evoluce je ve skutečnosti přírodní proces, tak se zase dostaneme zpátky k té pavědě- sociálnímu darwinismu.

159986

28.04.2008 07:27

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát se mýlíte pane Mirdo. Křížení lidí není nijak škodlivé, protože je naprosto přirozené, v souladu s přírodou. Celé lidstvo totiž povstalo z jediného páru, takže lidé jsou jedna jediná rasa, nikdo na světě nepochází z nějakého jiného druhu lidí. Proto taky mají schopnost se mezi sebou křížit, protože jsou jeden jediný druh. Kdyby byly třeba tři různé druhy lidí, tak by se nemohly mezi sebou křížit, tak jako se nemohou spolu křížit třeba rozdílné druhy horských ovcí.

Různá barva pleti u lidí se vyvinula v závislosti na podnebí. Černoši jsou černí proto, jelikož je chrání pokožka před nadměrným sluncem-tak jako i nás, bělochy chrání opálená pleť před dalším spálením se. Běloši se vyvinuli v mírném pásu, jejich pleť je bílá, protože před sluncem nepotřebovala být chráněna. Taky se jim vyvinuly modré oči, protože ani ty nepotřebovaly mít hodně pigmentu. Žlutí lidé se vyvinuli v oblastech věčného sněhu.(Všimněte si, jak vypadají Inuité a v závislosti na nich třeba Indiáni) Stejně jako tučňáci mají černočernou pokrývku hlavy, která lapá sporé paprsky slunce. Oči se vyvinuly úzké, aby je nedráždily ostré paprsky odrážející se od bílého sněhu. Když se spojí běloch s černochem, nebo se žlutým, vítězí starší verze člověka, protože tu byla na planetě déle, kdežto bílá rasa je nejmladší, vznikla nejpozději. Proto jsou černé znaky dominantní, kdežto bílé recesivní. Proto tmavá pleť vítězí nad bílou, černé vlasy nad blond, černé oči nad modrými.

Co se týče IQ, tak to nezáleží geneticky na rasách, ale na kulturní evoluci (čili na memech). Kupříkladu všechny původní národy, které byly zmasakrovány bělochy se pak již z toho nevzpamatovaly a začaly být zaostalé (Indiáni, Astrálci, Indové-Romové, američtí černoši a já nevím kdo všechno ještě).

160078

28.04.2008 08:29

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Ne tak zhurta...

Jarmila 88.?.?.?

Opět se tentokrát mýlíte pane Mirdo.[smích] Na tom vůbec nezáleží, že některé dívky Kulínského odmítly. Záleží na způsobu, jakým si vynucoval přízeň dívek. Ve dne velmi přísný vedoucí, kterým dívkám autoritativně káže, jak se mají správně chovat, ale v noci úlisný a bezskrupulózní sexuální loudil, otrok svých vášní, ve zdánlivě podřízeném postavení vůči té nedospělé dívce. Z takového přístupu měly ty nedospělé dětičky pořádný zmatek v hlavě. S jejich memy bylo neblahým způsobem zamícháno tak, že z toho budou mít nadosmrti následek- že třeba celoživotně nebudou důvěřovat mužům a jejich manželství se nikdy nevydaří, pořád budou celoživotně tápat ve vztazích.Všechny ty řečičky, co zde vedou chlapi, že třináctileté dívky jsou již schopny sexuálního života jenom proto, že mají měsíčky jsou fakt děsně ujeté. Co bylo vhodné v prehistorických tlupách, to není vhodné v přetechnizované společnosti. Mám dvě dcery a ve třinácti letech to skutečně byly nedospělé holčičky se vším všudy, jejichž nezralé mozky se sexem ještě vůbec nezabývaly. Koneckonců si moc dobře vzpomínám i na své vlastní dětství. První menzes jsem dostala v sedmé třídě na školním výletě do Krasova. Hrály jsme si v lese na schovávanou a mě strašně mrzelo, že kluk, který se mi líbil, běžel přednostně chytit hezčí kamarádku, zatímco mě si nevšiml. A do toho ke všemu mě ještě nemile překvapila ta nehoda.

Tak Vy byste radši domluvil dítěti, jehož mozek je naprosto nezralý, kdežto dospělého chlapa omlouváte. Jak typicky krátkozrace mužské! V této souvislosti mě ještě napadá ta obrovská nespravedlnost českého soudnictví. Kluk, který si dal schůzku v parku s jedenáctiletou holkou, která vůbec nepřišla, takže jsme se nedozvěděli, co by tam s ní v tom parku dělal, zda by ji třeba kamarádsky nedomluvil, že nemá být tak důvěřivá, tak tento kluk dostal od soudu tu samou podmínku jako Kulínský, který prokazatelně zneužil tolik dívek.

160080

30.04.2008 08:28

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: hudba a sex

Jarmila 88.?.?.?

Nemám čas diskutovat, ale Tobě pár řádek narychlo věnuji.[smích] Někdo zde prohodil klíčovou větu: že naše soudnictví mají ONI ve svých rukou.V kauze Kulínského šlo o tohle: že se mezi sebou rvali samovyvolení nadlidi. Vůbec zde nešlo o těch 39 zneužitých dívek. Šlo jenom o tu jednu, která když dospěla a její mozek uzrál,tak si po letech uvědomila, jak se Kulínský na její psychice neblaze podepsal. Jenže si samovyvolená nadčlověkyně nenajala Sokola, který není ani tak dobrý advokát, jako spíš, že má všude své klientelistické známosti,a tak s nadčlověkem Kulínským prohrála. Ale jak říkám, po těch ostatních zneužitých dívkách by jinak ani pes neštěkl. Přesně to nevím, ale vsadím se, že Kulínský i jeho tatík byli i kovaní komunisti, protože tenkrát bylo nemožné, aby si někdo jezdil za hranice,aniž by nebyl u nich.

160223

06.05.2008 07:23

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

„Typickým příznivcem základny je podle SC&C středoškolsky vzdělaný muž, který žije ve městě nad sto tisíc obyvatel. Proti základně jsou především ženy nad šedesát let se základním vzděláním.“

Bylo hezké Vladimíre, když jste říkal: Vždyť my muži máme vás ženy moc rádi, tak proč se vám ženám věčně něco nelíbí? Ten „výzkum SC&C“ , to je přesně věc, která mě jako ženu uráží. A takových drobností, které vždycky naznačují, jak jsou ženské všeobecně pitomé a nevzdělané se nasbírají v tisku stovky. Tak se mi pak nedivte, že je člověkyně občas naježená proti všeobecné mužské nadutosti. Protože kdo falšuje tyto výzkumy? Samozřejmě že muži.

160489

06.05.2008 08:41

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

No, samozřejmě Davide, že je soudružka Šiklová klasická manipulátorka, o tom žádná. Však taky tato ženská nemá u mně žádnou šanci a může ji mainstream vychvalovat do nebes jak chce.Ale pokud vím, nikdy si nedovolila rozdělovat inteligenci podle pohlaví. Z jejích úst jsem nikdy neslyšela, že by si dovolila zmanipulovat nějaký průzkum tak, že by tvrdil, že šedesátileté buranky jsou inteligentnější než šedesátiletí burani.[smích]

Zrovna dneska vyšel článek na Novinkách o tom, jak mají Češky příliš nízké sebevědomí díky tomu, jak na všech frontách se muži snaží jejich schopnosti shazovat:

http://www.novinky.cz/clanek/139242-ceskam-chybi-v...

160495

06.05.2008 19:14

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

Pokud takto rafinovaně manipulátoři davů postupovali, jak Vy píšete, pak se tedy vědomě dopustili podněcování nenávisti proti skupině obyvatel, ne? A v něčem se poněkud mýlíte: manipulátoři nejenže zneužívají existující povědomí ve společnosti, oni ho kolikrát velmi záměrně a velmi aktivně uměle vytváří. Od toho právě existuje mainstream, který vědomě modeluje spoustu dějů, aby ovce zmanipuloval tam, kde si to mocní přejí. V případě radaru však mají smůlu.

Ještě k té podněcování nenávisti: konkrétně v tomto případě si většina lidí spíš řekne: Hle, venkovské, nevzdělané stařenky a jsou daleko moudřejší než ti vládnoucí zkorumpovaní burani nahoře. Jinak co se věku týče, tak můžeme s jistotou tvrdit, že z mladého blbce se časem stává starý blbec. A týká se to obou pohlaví stejně. Ale přece jen ten starý blbec je životními zkušenostmi o něco víc moudřejší, než býval za mlada. Takže logicky jsou šedesátileté ženy moudřejší než třicítky. [oči v sloup]

160541

06.05.2008 19:53

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu Ajo,ano, je to lopata a krumpáč, nic rafinovaného. Tak jsem si přečetla jen poslední diskusní příspěvek pod tím článkem Wagnera a myslím, že je to na hrubý pytel hrubá záplata:
Blbecku Wagnere, co je spatneho:
Autor: Dr. Mordechai Ochs IP: 213.251.189.xxx Datum: 06.05.2008 19:22

na protiizraelskem pochodu?Jako by nestacilo, ze zidovsti sioniste tuto republiku rozbili nekolikrat ve jmenu vzniku Eretz Isroel, naposledy po valce znicili ceske nekomunisty a importovali zidobolseviky a ty je tu jeste velebis, hnupe!

160545

06.05.2008 20:20

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

Tak jo, no. Řekl jste to tak nějak šalamounsky, že jen zírám jak nějaká slepice.

160547

07.05.2008 07:53

Jak ovládnout 220 miliard Kč v českém zdravotnictví

Hrůza

Jarmila 88.?.?.?

Je čím dál zřetelněji vidět, čím dál víc se to zřetelněji rýsuje, že zde v Česku v žádném případě nemáme demokracii a svobodu. Pokud je to pravda, co se chystá ve zdravotnictví , tak je to přímo děsivé. Pokud to organizovaný zločinec Julínek prosadí, nastolí se zde pravý a nefalšovaný fašismus a budou nám vládnout praví a nefalšovaní organizovaní zločinci. Člověka z toho článku fakticky normálně jímá hrůza.

160582

08.05.2008 07:15

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

>Ja bych zase tak uplne nad lidmi s temi tituly pred a za jmeny
>nelamal hul. Strom pozname po ovoci.

Pochopitelně, že není třeba nad lidmi s tituly lámat hůl. Jenom je třeba rozlišovat mezi oficiálními masmédii a internetem. Pojímat tištěný mainstream i TV tak, jako by byly nakaženy nějakým nebezpečným virem, který nás má nakazit slepotou. Protože právě tam se nachází nejvíc jedinců, kteří nemají svědomí, ale o to víc mají do těchto masmédií přístup. Proto ze zásady brát jakékoliv informace z těchto zdrojů s velkým podezřením. Stále si zkrátka uvědomovat, že jejich posláním není nás objektivně informovat, ale dezinformovat a vymývat nám mozky. A k tomu se právě nejlépe hodí „důvěryhodní“ velmi vzdělaní lidé. Zkrátka, oficiální mainstream je náš NEPŘÍTEL.

Dnes už je tak velký rozdíl mezi lidmi, kteří jsou informováni pouze z mainstreamu a lidmi, kteří získávají informace svobodně na internetu, že s těmi prvními se nedá o ničem již pořádně diskutovat. Jsou fakticky úplně slepí a zblblí propagandou.

160646

08.05.2008 21:20

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

Jarmila 88.?.?.?

Po tak předlouhém čtení komentářů se musím přidat taky: [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

160687

08.05.2008 22:40

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

Ale jo, souhlas, proto taky ten mainstream dodnes čtu, jinak bych se na ně už dávno vykašlala a četla výhradně už jen věci na internetu. Víte René, mě to připadá, jako že se ONI stále nedokáží rozhodnout, zda mají odhodit masku a nasadit teror. V historii se již ale přesvědčili, že s terorem svět stejně neovládnou, tak vyčkávají, zda se to nepodaří o něco později s pomocí vědy a techniky. Ale tam by měli časem asi zase jiné, specifické problémy, které si dnes ani nikdo ještě nedokáže pořádně představit.

160694

09.05.2008 07:11

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to moc krásně pane Jane a ve všem s Vámi naprosto souhlasím. ONI si již jistě dnes silně uvědomují, jak je ten stav neudržitelný, a jak jsou čím dál víc trapnější a průhlednější, když úplně VŠECHNO je dnes již převedeno do elektronické podoby a na internet, jenom VOLBY jsou pořád postaru, jak v 19.století. Ta šaškárna s Clintonovou a Obamou, volitelé místo přímého, internetového hlasování všech občanů, ruční sčítání hlasů, místo dokonalých internetových operací- to vše ukazuje, že si z nás mocní dělají dobrý den. Vsadím se, že nejen v Americe, ale všude po světě podávají lidé tisíce volebních návrhů, jak převést volby na internet a vytvořit přímé volby, ale mocní tohoto světa se tváří jakoby nic. A mainstream ve všech státech, který taky vlastní, rovněž lokajsky o přímých, internetových volbách pečlivě mlčí. Velké ticho po pěšině. Ale už předem vím, že pokud rozjedou nějaké internetové volby, že to bude opět velká kulišárna a podvod na lidech. Že si to nebude moci lid zkontrolovat, že to bude neprůhledné.

A tak v rámci možností vymýšlím věci, které mohu realizovat hned. Nechala jsem si s bratrem natisknout tričko s tímto nápisem: Zastupitelská demokracie je obrovský podvod. Žádám přímou demokracii.

Už jsem se v tom triku jednou prošla po Praze a ohlas byl velmi příznivý. Lidé se mnou souhlasili. Je to výborné, je to reklama, která člověka vůbec nic nestojí a přitom si to za den přečte dost lidí. A teď si představte, že bude přibývat občanů, kteří si pořídí na trika podobné nápisy. Co na to mocní? Co na to mainstream? Budou se stále tvářit, že nic nevidí?

160727

09.05.2008 08:27

Nevědomý internet

Matrixová generace

Jarmila 88.?.?.?

Existuje určitý rozdíl mezi střední generací a tou nejmladší „matrixovou generací“. Střední generace má trvalý zdravý psychický základ v tom, že stojí nohama pevně na zemi a žádná virtuální internetová realita ji nerozhází. Je to tím, že své dětství ještě prožila ve skutečných hrách. Současná mladá generace však podstatnou část svého života neprožila při skutečných dětských hrách, ale při virtuálních hrách. Ten rozdíl prožívání si lze představit jako dva obrázky: na prvním obrázku se lidé koupou v moři, hrají míčové hry, vesele spolu žertují a radují se ze života. Na druhém obrázku sedí lidé nečinně mlčky v křesle a dívají se na obrazovku, kde se lidé koupou v moři, hrají míčové hry, vesele spolu žertují a radují se ze života.

Když člověk bezprostředně zažívá na vlastní kůži zážitky, tak se nabíjí životní energií a psychicky se celkově otužuje. Když ale sedí v křesle a jen pozoruje zážitky jiných lidí, tak mu naopak životní energie ubývá. S tou životní energií je to nejvíc cítit při hromadných akcích. Třeba když se sejde několik tisíc lidí při hudebních festivalech někde v přírodě, tak si tam člověk parádně nabije své vybité baterky.[smích]

Takže ta nejmladší generace věčně sedící u internetu je taková slaboučká, bleďoučká, křehoučká, bez energie. Připomíná rostlinky, klíčící ve sklepení bez slunce, jež mají oslabenou imunitu. Můj muž je nazývá počítačovými pavoučky. Obrovský nápor virtuální reality místo skutečně prožívaného života z nich dělá nervově labilní jedince, propadající častým depresím. Kromě internetu oni nemají žádné další závislosti. Oni nekouří, nepijí, nikoho nemilují, nežijí. Oni živoří jenom pořád u toho počítače.

Tuhle byl v TV film o tom, jak se za války piloti kolikrát nesmyslně utopili v oceánu, protože ztratili jakoukoliv orientaci v prostoru. Viděli jen širé nebe a pod sebou širý oceán, až propadli úplným bludům a přestali věřit palubním přístrojům i navigátorům a zoufale se upnuli jen na svou vlastní chiméru. A tak místo na základnu směřovali ještě hloub do oceánu. Když jim došel benzin, tak spadli a utopili se. Tohle postihlo i část mládeže: Virtuální realita jim splývá s realitou a oni netuší, co je realističtější. Zmítají se v nekonečném prostoru a neví kdo jsou, co chtějí a kam směřují.

160729

10.05.2008 07:50

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Nevzdělané buranky z vesnice

Jarmila 88.?.?.?

Určitě byste v tom tričku budila pozornost, já myslím, že to za tu srandu stojí. Já se v něm budu v létě procházet i kolem parlamentu, protože tam mám jednou týdně cestu. To tričko se dá objednat u firmy T-shock, jejich webová adresa je: www.t-shock.cz

Je fakt, že je to tričko dost drahé, protože s poštovným a balným mě přišlo na 616 Kč.

160794

10.05.2008 08:21

Nevědomý internet

RE: Matrixová generace

Jarmila 88.?.?.?

Můžu Vám říct, že moje nejhorší roky v životě, kdy jsem nejvíc tápala a utápěla se v depkách byly, když mi bylo 20 až 25 let. Čili pět let depresivního života. Pak se vše upravilo a dodnes žiji v poho.[smích] Pokud Vám mohu radit, tak omezte práci na kompu, choďte víc mezi lidi, prožívejte víc vlastní život, zahoďte ten virtuální. Najděte si dívku a hned bude svět veselejší.[smích] Choďte spolu třeba na lekce salsy, nebo do rockových klubů, načerpáte tam energii. Nemusíte mít spolu hned děti, nemyslete si, ani dívky nestojí o to mít hned ve dvaceti rodinu. Můžete počkat do třiceti a pak se dál uvidí, kam se svět pohne. Ten kolega student se neměl co upalovat, ale když už chtěl něco podnikat, tak měl aktivně různě proti mocným aktivně bojovat. Na sebevraždu skutečně nemáte právo ani pomýšlet, Vy jste povinen žít, když už se Vám dostalo té obrovské výsady, toho ohromného zázraku, že jste se narodil, abyste se mohl podívat na tuto zázračnou planetu plnou nevšedních nádher a dobrodružství. [smích]

Na celosvětovou neblahou situaci se momentálně vykašlete, jsme v tom všichni stejně. Zatím se s tím nedá nic dělat. Ale pořád jsme na tom líp než generace před námi, které musely prožívat hrůzy první a druhé světové války. My si žijeme v míru a přepychu a když to náhodou nedopadne dobře, tak se zase nic neděje, protože tak jako tak stejně jednou musíme všichni zemřít a někdo nám to holt urychlí. Naštěstí se vždy umírá jen jednou.

160795

11.05.2008 07:59

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

Jarmila 88.?.?.?

Mýlíte se, o fetování v tom hnutí hippies vůbec nešlo.Jejich hlavním heslem bylo: Make love, not war. Ty drogy a LSD mezi ně asi nasadily tajné služby, aby si vyzkoušely na živém materiálu jejich účinek. Taky mám podezření, že tajné služby pár tehdejších zpěváků oddělalo, aby zlomily odpor tohoto obrovského hnutí (Jimi Hendrix, ten zpěvák z Doors, teď si nemohu vzpomenout jeho jméno,Janet Joplin)

160839

11.05.2008 09:00

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Na pana Bílého

Jarmila 88.?.?.?

Za vsim stoji odjakziva lide, kteri se povazuji za schopnejsi minoritu a ovladani majority je pro ne jen prostredek k udrzeni moci. Mozna by svet opravdu podlehl dekadenci, kdyby vladu prevzala "luza", kdo vi.

Svět podlehl dekadenci právě z toho důvodu, že moc nad majoritou převzala minoritní lúza, která sama sebe považuje za schopnou, ale ve skutečnosti jsou to naprsto bezcharakterní, všehoschopné svině, toho nejhoršího ražení. Koneckonců co je asi Julínek zač, když je klidně schopen vystavit v budoucnu miliony lidí nebezpečí, že nebudou řádně ošetřeni? To si říká doktor? Co má v hlavě místo svědomí? Kalkulačku? [bliji]

160842

11.05.2008 13:24

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: najde se někdo ?

Jarmila 88.?.?.?

Poslala jsem Vám teď mail, tak snad dojde? [oči v sloup]

160855

11.05.2008 13:38

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

Jarmila 88.?.?.?

V drogách se skutečně nevyznám a ani o to nestojím se v nich vyznat. Počítejte ale s tím pane pastinaku, že s technaři dříve nebo později tajné služby nějakým způsobem zatočí. A pak si spolu budeme povídat o tom, komu jebe v hlavě z konspiračních teorií. Vy jistě dokážete pochopit, že 11/9 byla jedná velká konspirace tajných služeb proti zbytuku světa. Že to byla svým způsobem demonstrace síly, aby nám všem tyto temné vládnoucí síly vytřely zrak, co všechno dovedou. Ale už jaksi nechcete chápat, že totéž se dělo na primitivnější úrovni i v šedesátých letech. Že měli rovněž všechno do poslední mrtě ohlídané. A kdo nechtěl poslouchat, toho oddělali. I třeba toho neposlušného Lennona, který rovněž kritizoval kdeco, hlavně CIA. A dokonce i prezidenta USA, když se jim jen na chvíli vzepřel. A pak i jeho bráchu. A pak i mladého Kennedyho, který se o politiku vůbec nestaral.

160856

12.05.2008 07:15

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: Pane Stwora-....

Jarmila 88.?.?.?

Ten film jsem neviděla pane Jane a teď ke všemu ani nemám čas se na něj podívat. Taky Vám dlužím ještě odpověď, dneska odpoledne Vám odepíšu. V každém případě byl ale Lennon velmi nepohodlný, protože každý jeho sebemenší názor měl u mládeže obrovskou váhu. A on měl takové názory, že bankéři jsou neštěstím lidstva a tajné služby, jejich lokajové, jakbysmet.

Ale vraťme se k Julínkovi. Kapitalismus, jaký se nyní vyskytuje v celém světě se dá nazvat jako: mafiánský kapitalismus. Probíhá to tak, že v různých sférách života, různé mafiánské skupiny dostanou „podnikatelský nápad“. Tyto mafiánské skupiny jsou přímo napojeny na politiky v jednotlivých zemích, takže ty své podnikatelské nápady, jak snadno vytlouct z obyvatelstva miliardy snadno zrealizují. No a jedním z těchto nápadů v oblasti zdravotnictví je řízená péče. Původně to měl všechno patrně zrealizovat Rath. Když nebyl zvolen, nastoupila jiná svině v lidské kůži a tou je Julínek. Prostě zkorumpovaných lokajů, kteří jsou schopni úplně všeho, čeká v řadě neomezené množství.

160907

12.05.2008 08:38

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: kóta 718

Jarmila 88.?.?.?

Není náhodou, že stejnou taktiku, ve které úmyslně spojují aktivity proti radaru s komoušema uplatňují i v Polsku. Je vidět, že tajné služby spolu kooperují mezinárodně, uplatňují trapně ty samé finty jak v Česku, tak i v Polsku. Nevěřím ani iniciativě Ne základnám, domnívám se, že je rovněž prolezlá agenty skrz na skrz. Protože kdyby byli autentičtí, tak by se od komunistů tvrdě distancovali a zakázali by jim, aby na jejich akcích neotravovali, ale aby si dělali své vlastní akce, když tedy chtějí mermomocí protestovat. Taky mi vadilo, že kolem parlamentu chodili lidé s cedulemi, které nechala vytisknout iniciativa Ne základnám, kde však místo 70 procent bylo napsáno, že s radarem nesouhlasí 65 procent občanů. Jakých 65 procent? Proč to svévolně snížili?

Nejvíce mi ovšem vadí čeští občané. Strašně dlouho jsem je různě omlouvala, že musí pracovat, že nemají čas na stávky a tak podobně. Ale konečně mi došlo, že jejich pasivní chování nemá omluvu. Když mohou stát nekonečné fronty na to, aby se podívali, jak vypadají české klenoty, tak by se mohli víc osobně angažovat i proti radaru. Stydím se za Čechy, to co tady zbylo v tom prostoru, po 300 letech nepřetržité emigrace elity do ciziny, to se dá nazvat beztvarým hnojem.

160908

12.05.2008 20:32

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: kóta 718

Jarmila 88.?.?.?

Vážená soudružko, Vaše velké rozčilení chápu.[smích] Ale nezlobte se na mne, ale pořádek muší bejt, jak říkával už i Švejk. To znamená, že když s námi manipulátoři manipulují neustále tím směrem, že rozdělují lidi i strany na levici a pravici, tak se to tedy musí dodržovat. To znamená, že jestliže iniciativa Ne základnám je pravicová, nebo já navím jaká, v každém případě to ale nejsou KOMOUŠI zasraní, tak tedy se musí takto profilovat. Když komouši pořádají akce, tak jim tam nedělá proslovy Topolánek ( i když by klidně mohl). Když pořádají akce sociální demokrati, tak jim tam rovněž nedělá proslovy agent StB Filip. No a když dělají akce lidi z Ne základnám, tak by neměli strpět, aby se jim producírovali komouši a dělali si z nich vysloveně šoufky a dělali si tam co chtěli. To znamená, rozdávali komoušské letáky a k tomu přidávali přihřáté duhové deštníky zdarma.

Takže moje rada nadále zní: kádrovat, kádrovat a pořád jenom kádrovat. Na Vaše hesla typu: Nejsme jako oni, už tedy dávno nenalítneme. Ani Havlovi již dávno nevěříme. Jak říkám soudružko, pokud chcete vystupovat proti radaru, tak na svých vlastních komoušských akcích, ano? Nehledě na to, že žasnu, jak vám tedy ten mainstream fandí a neustále vám připisuje veškeré zásluhy proti radaru. Teď se zase pro změnu s dovolením vybliju já:
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

160934

12.05.2008 20:20

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: Radar v Brdech by byl proti íránským raketám nepoužitelný.

Jarmila 88.?.?.?

Nejsem geolog, ale je mi záhadou, proč si pražská židovská obec vystavila pevnost na Hagiboru za 200 milionů korun. V MFD byl i letecký snímek a bylo to neskutečné: jako když se připravují na třetí světovou válku nebo co. Tohle že má být domov důchodců pro seniory? Si dělají z lidí srandu,ne? A co když tam budou unášet lidi, mučit je a vraždit? Kdo jim co dokáže, když se tak opevnili a všechno je u nich tak tajné?

160937

12.05.2008 21:30

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: Radar v Brdech by byl proti íránským raketám nepoužitelný.

Jarmila 88.?.?.?

Tak jo, odvolávám všechna prokletí.[smích]Ale na Bushe ne!!!

160940

14.05.2008 15:46

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: kóta 718

Jarmila 88.?.?.?

Jste se tady momentálně všichni zbláznili nebo co, že se zastáváte tak komunistů? Já když mluvím o komouším, tak mám na mysli bolševiky napříč všemi stranami. Pokud to dodnes nevíte Karle, tak oni se po revoluci nikdy své moci nevzdali. To znamená, že drží svou vládu nad touto zemí pevně ve svých rukou, i když se nazývají ODS či ČSSD. To jsou všechno estébácké taktiky, když masmédia jako jeden muž tvrdí, že KSČM zde nechce radar. KSČM zde nechce radar proto, protože není u vlády. Kdyby byla u vlády, tak by to vše bylo přesně naopak: ODS by radar nechtěla, kdežto ti u koryta by před americkou oligarchií hrbili hřbety. A výsledek by byl stejný: radar by se prosadil bez ohledu na občany. Je tak těžké pochopit ty jejich špinavé taktiky?

Přečtěte si knihu od N. Hertzové, nazvanou Plíživý převrat, aneb Globální kapitalismus a smrt demokracie. Třeba Vám to konečně už jednou dojde, jak se manipuluje s davem.

161065

14.05.2008 16:23

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

Jarmila 88.?.?.?

Jak tak čtu toho pana pastinaka, tak si říkám, jestli bychom se my důchodci neměli na ten boj za svobodu slova prostě vykašlat- jestli bychom to neměli zabalit a věnovat se radši v klidu zahrádce. Vždyť ať si to ti mladí udělají jak chtějí, je to jejich život, jejich budoucnost. Ať si tančí bezstarostně na lukách, podobní tanečníkům z Titanicu, ať si křepčí a jásají, zatímco se loď potápí.Dobře jim tak.

161067

14.05.2008 20:15

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

Jarmila 88.?.?.?

Tak nebuď hamižný a přispěj příspěvek na Zvědavce a budeš mít neomezený prostor k vyjadřování stejně jako já. Všichni ti vypečení týpkové, kteří tvrdí, že by měl být pan Vladimír nezištný a makat na svém webu zadarmo, aby si oni mohli vykecávat játra v jalových řečech jsou nesmírně pokrytečtí. Protože tak kvalitní články i diskuse nikde nenajdou, proto si by si toho měli vážit a skutečně pravidelně přispívat na provoz. Když si uvědomím, že na pitomou Mladou frontu, která se mi dnes a denně snaží svými žvásty vymývat programově mozek přispívám měsíčně asi 450 Kč, a že tam v podstatě nic není, jenom věci, které mě akorát maximálně dožerou, (zvláště Komárek, Jandourek a Stengerwald),tak dát za půl roku tisícovku Zvědavci je skutečně směšné.

161090

15.05.2008 07:21

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

Jarmila 88.?.?.?

Co říkám? Že Tvé řeči jsou nesmírně trapné. Chtěla bych Tě vidět, jak někde makáš deset hodin denně- a zadarmo. Milý pane, zadarmo ani kuře nehrabe, to už bys mohl vědět.[smích] A co jsi myslel tím slovem jalůvka? To má být nadávka? Pokud ano, tak Tě upozorňuji, že do pravidel slušného chování na zdejším webu patří i to, že se nadávat nesmí. Pouze plodně diskutovat a ne zde zveřejňovat jalové příspěvky. [chechtot]

161134

15.05.2008 08:14

Kóta 718 – byli jsme tam

RE: kóta 718

Jarmila 88.?.?.?

Pane Karle nezlobte se, ale Vaše psaní je velmi krátkozraké. Bohužel iniciativa Ne základnám by si měla ohlídat, kdo se jí tam všechno natahá. Protože metody rozkladu každé iniciativy jsou stále stejné. Tak jako kdysi v chartě 77 bylo víc agentů než autentických členů, tak i v té dnešní iniciativě je víc škůdců, než skutečných radarových odpůrců. A součástí boje proti všem občanům této země je i to, že masmédia připisují všechny protiradarové aktivity pouze komunistům. Tak by se iniciativa Ne základnám měla proti tomu hlasitě ozvat a hlasitě říct: Ne, my zastupujeme VŠECHNY občany, nikoliv komunisty. Ale to oni nedělají. Oni mlčí a nechají na všech svých akcích komunisty libovolně řádit. A to se mi hrubě nelíbí. Když jsem byla na jejich akci, tak mi komouši dali do ruk plno jejich propagačních materiálů, byla jsem jak v Jiříkově vidění, připadala jsem si jak na komunistickém 1.máji. Fakticky je dneska zbytečné oddělovat od sebe oficiální KSČM od jiných stran. Protože skutečná pravda je taková, že těch 5 stran jsou jak prsty na jedné ruce- řídí je ze zákulisí jedna jediná síla, jediná paže a tou jsou bolševici, kteří se své vlády po listopadu nikdy nevzdali. Nebo snad považujete Topolánka za pravičáka? Jak směšné. Tragédií je to, všichni mají patrně krátkou paměť. Pamatují si jen události tak 5 let zpátky a zapomenou na všechny ty oposmlouvy, na všechny ty křivárny, kterých se na nás dopustila pravice i levice bez rozdílu. Není koho volit, všechno je to naprostý a totální podvod na voličích.

Odjíždím dnes na dovolenou, tak abyste se nedivil, že Vám již nebudu odpovídat.

161137

15.05.2008 13:31

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

Jarmila 88.?.?.?

No tak pastináku, uklidni se už konečně. Řádíš tady jak černá ruka, jak rozumu zbavený. Ohledně technařů jsem taky s panem Stworou nesouhlasila. Byla jsem na dvou demonstracích proti Paroubkovi. Techno hudba se mi líbí, protože se mi na to dobře tančí. Taky jsem toho názoru, že příroda je již tak jako tak zničena, takže trochu pošlapaná tráva není žádná tragédie. Takže v tomhle s Tebou ve všem souhlasím, nemám s tím žádný problém. Navíc se mi líbí i to, jak technaři vládnoucí establisment štvou tím, že zatím jsou proti nim bezradní, zatím nevědí jak na ně.

Ještě malá poznámka: Za prvé, ještě stále nejsem v řádném důchodu, tak mi nadáváš do důchodců předčasně. A za druhé já osobně jsem nic v minulosti neposrala, protože jsem komunisty jako jedna z mála nikdy ani nevolila. Ty máš předsudky vůči mně, protože jsem starší než Ty, ale já předsudky vůči mladým žádné nemám, i když jak se někdy chovají vysloveně hloupě bych mít mohla. Co dělám záslužnýho? A co děláš Ty záslužnýho?

161158

28.05.2008 22:05

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

RE: Tady už intelektuální diskuse nepomohou.....

Jarmila 88.?.?.?

pane Vojto, nezlobte se, ale Vy jste fakt děsný provokatér. Budete se divit, ale já s mým mužem plný Václavák před rokem 89 pamatujeme a máme z té doby plno fatek. Takže kecáte a to tak že velmi!! Byl Palachův týden a bylo plno jiných demonstrací, kdy si komouši s lidmi nevěděli rady. Takže za lži jste placen asi Vy. Nejde o komunistický ráj, jde o to, že to co nám tu dnes vládne jsou praví a nefalšovaní organizovaní zločinci, kteří se patrně nezastaví před ničím. Prosím vás, jen takový detail- copak je normální, aby člověk zaplatil pokutu 50 tisíc, když pustí psa z vodítka? A takových detailů na nás tito zločinci chystají mnoho, včetně té nezdravotní péče. Co se to vůbec děje? Chystají ti světoví vládnoucí zmrdi v podstatě třetí světovou válku? [bliji]

162062

29.05.2008 08:00

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

RE: Tady už intelektuální diskuse nepomohou.....

Jarmila 88.?.?.?

Teď již bezpečně vím MéďoBéďo, že první i druhá světová válka byly ZMANIPULOVANÉ. Že oni již dlouho předtím připravovali většinové obyvatelstvo na hrůzy budoucí války. A ty války organizovali pro to, aby si na obyvatelstvu beztrestně vyzkoušeli všechny nové zbraně, a taky chtěli na těch zbraních nevšedně vydělat. Proto vždycky vytvoří proti sobě dva úhlavní nepřátele a pak naženou do obou stran konfliktu umírat lidi. Dodávají zbraně na obě strany a vydělají přitom obrovský balík, který jim umožní pak neomezeně vládnout i v poválečných letech.

Vše nasvědčuje tomu, že se chystají opět na nějaký obrovský válečný konflikt.

162083

29.05.2008 07:53

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

RE: Tady už intelektuální diskuse nepomohou.....

Jarmila 88.?.?.?

S demonstracemi za socialismu to bylo tak Ajo, že ta první velká demonstrace se konala na Den lidských práv dne 10.prosince 1986 na Staroměstském náměstí. Jelikož byly tenkrát demonstrace zakázány, tak asi 5000 lidí prostě chodilo pořád dokola kolem sousoší a komunisti byli vzteky bez sebe. Dodnes si pamatujeme na jednoho tajného estébáka, byl blonďatý, vzteklý a vyskytoval se na všech demonstracích. Pak byla velká demonstrace na Škroupově náměstí, taky na Den lidských práv, čili 10.prosince, asi to bylo roku 1988. No a pak byl ten Palachův týden v lednu 1989, kdy na Václavák den co den chodili demonstrovat občané. Komunisti je polévali vodou z vodních děl a dělali zátarasy, ale nic jim to nebylo platné, občanů přišlo vždycky hodně. O těch akcích se dovídali z Hlasu Ameriky nebo z rádia Svobodná Evropa.

Ovšem dnes už vím, že to taky bylo vše zmanipulované. Vládci světa se rozhodli, že zruší socialismus, a tak jim občané byli dobří k tomu, aby jim v tom pomohli.

Ano, už jsem po dovolené. Podmořský svět nevšedně překrásný, ale Egypťani hrozní. Turisti pro ně nejsou lidi, vnímají je jen jako kafky, které je potřeba oškubat z peněz všemi možnými metodami až na kost.

162085

30.05.2008 08:09

Pane prezidente, konejte!

Krásný dopis

Jarmila 88.?.?.?

Potíž je ale v tom, že Klaus k těm zrádcům národa patří taky. [bliji] Jako k nim patřil i humanitární bombarďák Havel. Akorát že je Klaus inteligentnější a prohnanější, jinak morálku a svědomí tento člověk nemá vůbec žádné.Je posedlý mocí, to jediné ho zajímá.

162137

07.06.2008 19:14

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

RE: Dva druhy lidí

Jarmila 88.?.?.?

>Ti opravdu bohatí a osvícení investují obvykle v souladu s
>právními normami i ekologickými požadavky. Nebo uvedete
>příklady, kdy tomu tak není?

Ti opravdu bohatí kradou jako straky a to nikoliv pouhé nějaké stamiliony, ale rovnou stamiliardy. Tak například LTO. V jejich případě se schválně utvořily zmršené zákony přímo na nejvyšších místech, aby pak mohli tito výtečníci nerušeně okrást všechny daňové poplatníky. Tyto zákony navrhl Jan Klak a Kočárník. Můžete si o tom všem přečíst v knize nazvané Krvavé oleje. Výtěžek z těchto podvodů byl nejméně 100 miliard korun, potrestáni za to byli jedině tzv. bílí koně, jinak nikdo. Velkozloději těch 100 miliard jistě dobře zainvestovali. Mohou si za to koupit třeba i to letiště.

162720

09.06.2008 08:09

Policista obviněn za střelbu na prchajícího zločince

Nejsme ve válce

Jarmila 88.?.?.?

Pokud zločinec nikoho nezabil, není žádný vrah ani nebezpečný lupič banky, tak na něho policie nemá co střílet. Protože tohle je pak vždy zneužitelné proti všem občanům- a zvláště když neexistují svědci. Tak jako třeba v případě taxikáře, na kterého se policajti domluvili, vylákali ho z bytu ven a pak ho beztrestně zastřelili jako psa.A to jen proto, že mu dlužila peníze bývalá přítelkyně, která momentálně chodila s policajtem. Taky si vzpomeňte, jak zakročovali policajti v londýnském metru proti nevinnému elektrikáři a jak si potom k té sprosté vraždě dodatečně vymýšleli báchorky. Všechno by jim prošlo, kdyby to neviděli žádní svědci. Pokud občan nihoho nezabil, tak by jeho život měl být nedotknutelný a to i v případě, že policii utíká!!!!!

162797

09.06.2008 16:29

Policista obviněn za střelbu na prchajícího zločince

RE: Nejsme ve válce

Jarmila 88.?.?.?

Aha, tak Kulínský měl být správně zastřelen, ale místo toho dostal za zneužití 49 nezletilých dívek jen podmínku. A katarský princ si odjel díky ministrovi Němcovi do své vlasti úplně bez trestu. Ale Romy za to můžou policisté rovnou střílet na útěku. Popřípadě občany, kteří se policii znelíbí, kteří se na ni jen křivě podívají.

162844

11.06.2008 07:02

Policista obviněn za střelbu na prchajícího zločince

RE: Nejsme ve válce

Jarmila 88.?.?.?

Momentálně největšími zločinci v tomto státě je 200 zkorumpovaných loutek (poslanci), které jsou řízeny ze zákulisí nám neznámými globálními loutkaři z Bilbergu nebo odkud. Tyto bezcharakterní loutky chrlí jeden zákon za druhým, které jsou tvrdě namířeny proti posledním svobodám občanů a taky je zbavují poslední ochrany, které ještě občané dosud mají. Pokud tito totálně bezcharakterní zmrdi v zákonech rozhodnou, že nás mohou policajti střílet jak zajíce na honu kdykoliv do hlav na útěku, tak se to tedy stane běžným jevem a nikoliv jen pozitivně diskriminovaným snědým občanům.

Drakonické padesátitisícové pokuty za kdejakou hloupost mají za úkol občany existenčně zlikvidovat, nikoliv vychovávat. Budoucí řízená zdravotnická péče má být je pro bohaté, ostatní ať kdykoliv chcípnou. Majitelé bytů podle nového zákona budou moci kdykoliv nájemníka vykopnout, bez udání důvodu. Pokud se rodiče budou hádat o dítě, tak jim dítě seberou a potrestají ho tím, že ho strčí na neomezenou dobu do děcáku. Dědit bude moci kdejaký mafián, který přinutí sklerotickou babičku k závěti, nikoliv ze zákona její nejbližší příbuzní. Atd., atd., je toho příliš hodně, co se na nás najednou hrne a chystá, ale lze to nazvat jediným slovem: FAŠISMUS.

Zastavit tuto postupující hrůzu může jediné: aby všichni občané šli k volbám, tam ale zásadně nevolili NIKOHO z politických stran (ani z těch nejmenších) a místo toho do urny vhodili tento lístek: zastupitelská demokracie je obrovský podvod, žádám elektronickou přímou demokracii.

162977

12.06.2008 07:31

Na protagonisty připravující největší tunel ve zdravotnictví bylo podáno trestní oznámení

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak, celý stranický systém, od největších stran až po ty nejmenší, je jeden veliký a těžce zmanipulovaný švindl a ten největší podvod. Voličů v Česku je 6 milionů. Členů ve všech stranách je s bídou 200 tisíc lidí. To je procentuálně asi 3 procenta. Ve VŠECH stranách je ale situace taková, že 90 procent lidí je tam jen do počtu a asi jen tak 10 procent je skutečně aktivních, hlasujících členů. To znamená 20 tisíc aktivních lidí proti 6 milionům voličů. Ovšem z těch aktivních 20 tisíc lidí má opravdovou, skutečnou a neomezenou moc jen 200 poslanců- a ti jsou tam dosazeni coby poslušné loutky právě kvůli své bezcharakternosti. Výsledek: 10 milionům občanů vládne absolutisticky 200 bezcharakterních lidí, kteří dělají zákony podle toho, jak jim to loutkaři ze zákulisí poručí.

Ještě taková poznámka: zbavme se manipulačního slovníku mainstreamu a vytvořme si svůj vlastní, pravdivý slovník. To znamená, nikdy nepoužívejme věty jako: stát rozhodl, stát udělal to a stát udělal hento. Těch 200 figurek není žádný stát, proto důsledně říkejme, že se národ musí řídit tím, co 200 loutek rozhodlo.

163062

12.06.2008 08:28

Na protagonisty připravující největší tunel ve zdravotnictví bylo podáno trestní oznámení

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Jarmila 88.?.?.?

Slovo elita skutečně budí dojem, že jde o smetánku společnosti. Proto je vhodnější tyhle zkorumpované vládnoucí zmrdy typu Julínka, které ve skutečnosti vůbec nikdo nevolil, radši nazývat mocenskou oligarchií.

163063

12.06.2008 08:32

Na protagonisty připravující největší tunel ve zdravotnictví bylo podáno trestní oznámení

RE: A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.

Jarmila 88.?.?.?

Mě by zajímalo, zda imunita pro poslance platí i tehdy, když rozkrádají obecný majetek. Dočetla jsem se totiž v MFD, že oni dostávají měsíčně jízdné zhruba ve výši 35 tisíc korun. Třeba komunistická poslankyně Kateřina Konečná projezdila z toho 5000 Kč, 10 000 se prý počítá na amortizaci auta- ale zbývajících 20 000 si strčila do vlastní kapsy. To je přece normální krádež, protože když ty peníze za ten měsíc neprojezdila, tak je měla vrátit do pokladny. A takhle podobně to praktikují všichni ostatní poslanci.

163065

14.06.2008 16:54

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Tak nevím

Jarmila 88.?.?.?

Mýlíte se. Většinová společnost, to znamená nejméně 90 procent obyvatelstva má povahu ovcí. Tito ovčané sami od sebe nikdy nejdou do válek válčit dobrovolně. Jsou do nich sprostě nahnáni jak na jatka, nažene je tam vládnoucí menšina óbrboháčů. Neštěstím lidstva jsou právě tito óbrboháči(10 procent lidstva), to oni dělají peklo na Zemi po celou historii lidstva. Takže homo sapiens sapiens byl odjakživa a je dodnes geneticky v podstatě mírumilovný tvor. Organizované války jsou umělý výtvor, vynalezený vládnoucí, bohatou oligarchií, za účelem ještě většího zbohatnutí a ovládaní společnosti.

163166

14.06.2008 17:27

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Tak nevím

Jarmila 88.?.?.?

Teď si představte René takovou alternativu, že všechny Vámi zmíněné země má ve skutečnosti ve své moci jedna a tatáž skupina mocných celosvětových vládců. I s takovou nepěknou alternativou je třeba počítat. Jak by se vyvíjela situace s takovouto alternativou dál?

Taky je mi divné, že se již asi 10 let pečlivě mlčí o existenci neutronových bomb. Někdo ty neutronovky vlastní, ale kdo všechno? Jenom připomenu, že neutronovky jsou zbraně, které zničí vše živé, ale majetek a budovy zůstanou zachovány a nedotčeny.

163167

14.06.2008 18:21

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Pod rouškou fotbálku začíná v ČR přituhovat.

Jarmila 88.?.?.?

Něco je tam opravdu divného, policie oficiálně sdělila, že jsou tam divné okolnosti. Ten Slovák neměl auto a pokud zavraždil toho Jakuba v bytě, tak jeho tělo musel pak nějakým způsobem dopravit 3 kilometry daleko od místa činu. Poněvadž dobrovolně, živý, by s ním ten Jakub jistě necestoval 3 kilometry za město. Ono je samo o sobě podivné už to, že by devítiletý kluk šel s cizím chlapem někam do bytu.V tomto věku by cizího chlapa každé inteligentní dítě poslalo někam. Nebo nanejvýš by se uvolilo jít se někam podívat dohromady s kamarádem.

163168

15.06.2008 08:49

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: Tak nevím

Jarmila 88.?.?.?

Předpokládejme, že vládci světa momentálně nejvíc přemýšlejí nad tím, jak provést co nejkulantněji brutální redukci lidské populace, aniž by vyvolali celosvětové zničení lidstva. Jsem přesvědčena, že ti nejzasvěcenější jsou vlastníky nové generace neutronových zbraní, o kterých již ale velmi pečlivě mlčí. V šedesátých letech se americká a ruská oligarchie vzájemně zastrašovala, tak jsme se o těchto zbraních dozvěděli. Ale později mocní došli patrně k závěru, že již na veřejnosti o těchto zbraních nikdy mluvit nebudou. Podle mne však existujou.

Jak by tu redukci mohli provést? Mohli by to provést v několika vlnách. Nejprve by vrhli neutronovky NARÁZ na všechny země, které vlastní atomovky. Kromě Izraele, Ameriky a možná Ruska. Tím by se zbavili tří miliard lidí. V druhé vlně by mohli použít bilogické zbraně. Vybraní jedinci by byli naočkovaní protilátkou (aniž by o tom tušili), ostatní, nenaočkovaní by vymřeli na nějakou tu ptačí chřipku. Jenže by museli potají naočkovat třeba 500 milionů lidí a to mi není jasné, jakým způsobem by to provedli, aby si toho nikdo nevšiml.

Včera mě velmi překvapila Mladá fronta, jak drze oznamovacím tónem napsala, že do 15 let bude obyvatelstvo očipované. Üplně jsem nad tou drzostí nevěřícně žasla. A zde bych viděla tu možnou fintu: pod záminkou očipovaní (před teroristy samozřejmě) by bylo obyvatelstvo vyselektované na ty, co mají přežít a na ty, co mají zemřít.

Jsem až příliš velký fantasta?

163210

18.06.2008 07:33

Štěkající Neff

RE: Jakuba Šimánka zabili stejný

Jarmila 88.?.?.?

V tom případu je velká spousta nejasností, doteď nevyjasněných. Podle sexuologa Weisse se u nás udály od revoluce, to znamená za celých 19 let pouze tři pedofilní vraždy.Tato čtvrtá vražda (vedená možná CIA) mohla být výstrahou nejen všem vedoucím vojákům, ale i poslancům, prostě úplně všem, co budou mít co do činění kolem radaru.

Kdo to ohlídá, že se ten Novák skutečně octne ve vězení a skutečně tam prožije léta zavřený?

163434

20.06.2008 09:05

Válka novinářů

Matematické zákonitosti

Jarmila 88.?.?.?

Já bych historii vysvětlila poněkud jinak- na takové matematické zákonitosti.

Totalitní pyramidální moc je postavena na pevném hierachickém vztahu: nadřízený-podřízený. K vybudování takové pyramidy moci napomohl vynález toalitního, povinného monoteistického náboženství, kde hierarchie je vystavena od nejvyšších vůdců až po nejnižší poslušné řadové věřící. Tu pyramidu si můžeme představit špičkou nahoru, kde v té špici sídlí vševidoucí oko(čili zednářský symbol).

Aby měli vůdci (vševidoucí oko) největší moc a nad vším kontrolu, jejich moc musí být vždy podložena co největším MAJETKEM. Jinak by tu moc mohli kdykoliv ztratit, mohli by být svrženi. Tuto pyramidu majetku si lze představit jako naruby obrácenou pyramidu. To znamená, čím více majetku, tím širší základna moci, čím méně majetku, tím méně moci- špička pyramidy míří dolů.

Když na tu nakreslenou hierarchickou pyramidu moci (vztah nadřízený-podřízený) překresíme tu druhou pyramidu, tu majetkovou (čím víc majetku, tím větší moc), vytvoří nám tyto dvě mocenské pyramidy pentagram- šesticípou hvězdu.[oči v sloup]

Prostě MOC a MAJETEK jsou dvě neoddělitelné pyramidy, jedno bez druhého nemůže samo o sobě existovat.Aby vznikly tři totalitní monoteistické víry, museli mít vládci obrovský majetek. Aby vznikl totalitní fašismus, investoval se do toho na samém počátku obrovský kapitál. Aby vznikl totalitní komunismus, investoval se do toho na samém počátku obrovský kapitál. Aby se udržoval totalitní islám, udržuje se celý ten represivní systém rovněž s pomocí obrovského majetku. V Egyptě jsem měla možnost vidět totalitu jako prase- kdyby lid nebyl držen velmi tvrdě na uzdě pomocí policejního státu, tak už by se ten jejich slavný islám, udržovaný velkým násilím uměle seshora, dávno rozpadl.

163571

20.06.2008 16:28

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Jarmila 88.?.?.?

A když někdo nenávidí gojimy jen proto, že jsou Nežidé je co?

163604

21.06.2008 09:28

Svoboda až příště

RE: ... byl někdy někde komunismus prosazen?

Jarmila 88.?.?.?

V přírodě dodnes na zvířata působí přírodní výběr- buďto se přizpůsobí prostředí, nebo vyhynou. Člověk se však díky rozumu a své svobodné vůli z přírody vydělil, takže jeho chování je až z 80 procent řízeno- já bych to nazvala jako: lidský umělý kulturní výběr. Do tohoto umělého kulturního výběru spadá i teorie her a tyto kulturní vlivy jsou: učení, neboli memy, neboli vtištěné chování v raném věku (25%). Morálka, neboli volná pravidla chování (25 %). A konečně zákony, neboli pevně a závazně stanovená pravidla chování (25%).

Umělý kulturní výběr má úplně jiné zákonitosti než přírodní výběr a to je na tom to zrádné. Přírodní výběr je jasný jak facka: funguje tam právo jungle, to znamená právo fyzicky silnějšího. Fyzicky silní a zdraví jedinci vítězili nad slabými a nemocnými- přesně tak, jak to příroda potřebovala. Ale umělý kulturní výběr funguje tak, že křiváci (deprivanti) již nejméně 5 tisíc let evolučně vítězí nad slušnými lidmi. To proto, že mají evoluční výhodu v tom, že používají oproti slušnými lidem křivé metody. Zatímco slušný člověk bojuje zásadně s protivníkem v čestném souboji, tak křivák alias deprivant si počká na temnou noc a zapíchne slušného zezadu dýkou. Z toho důvodu dnes úzká skupina duševně defektních lidí totalitně ovládá většinovou společnost.

Zlo a křiváci mohou definitivně zvítězit nad slušnými lidmi, pokud nadále ve světě bude neomezeně a totalitně vládnout s pomocí svých peněz menšina multiboháčů a mezinárodních bankéřů. Za veškeré zlo a světové války mohou totiž odjaživa tito mocní óbrboháči, nikoliv bezbranné většinové obyvatelstvo, které bylo vždy do těch válek uměle nahnáno jak ovce na porážku.

Zákeřný predátor by nemohl žít na úkor mnoha dobráků, kdyby existovala přímá elektronická demokracie, kde by si většinová společnost o nejdůležitějších věcech rozhodovala sama, bez zkorumpovaných dosazených loutek (taky deprivanti), které se vyšvihnou k zákonodárství v podstatě díky podvodu, zvaném volby.

163625

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 762 934