Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.06.2007 19:37

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Doporučuju ke čtení

Jarmila 85.?.?.?

Všechny politology co znám, tak pro všechny platí bez výjimky: jeden horší druhého. A na můj účetní volební systém mi nesahejte, protože je jednoduše geniální. [vyplazený jazyk]

137523

15.06.2007 07:04

Krize moderního světa

RE: Krize moderního světa...

Jarmila 85.?.?.?

Dodnes nemám jasno, jaký je rozdíl mezi římským katolicismem, pravoslavným křesťanstvím a protestanty. Až donedávna jsem se domnívala, že v Americe jsou katolíci, než mě někdo na internetu opravil, že tam jsou protestanti. Ale stejně neznám ty rozdíly mezi nimi, akorát si matně vzpomínám, že kvůli těm rozdílům ve víře se mezi sebou pořád různě mydlili a vraždili.

137545

15.06.2007 07:17

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Doporučuju ke čtení

Jarmila 85.?.?.?

Taky přeji hezký den Davide. A dneska bude tedy pařák.[smích] No jo, když mě se doma kupí již tolik nových koupených nepřečtených knih a nejsem schopna si to přečíst. Ale díky za nabídku.

137547

15.06.2007 19:42

Americké a irácké síly kontrolují pouhou třetinu Bagdádu

RE: Uz aby jich zabili vic!

Jarmila 85.?.?.?

No a to mu ještě v Tiraně při vášnivých potřesech rukou ukradli z ruky jeho hodinky. [chechtot]

137598

15.06.2007 19:54

Krize moderního světa

RE: Krize moderního světa...

Jarmila 85.?.?.?

Drahý příteli, přeji ještě hezčí večer. Ano, velmi správně, bůh je jen JEDEN. Tohle by měli pochopit všichni ti zabednění fanatici, co vzývají jen toho SVÉHO boha, a ostatní, co vzývají taky SVÉHO boha, považují za bezvěrce. Fakt by bylo na Zemi lépe, radostněji a příjemněji, kdyby se ti tři se svými bohy dohodli na svém, opravdu, ale opravdu JEDINÉM bohu. Samozřejmě, že mě ale jako správnou feministku napadá, zda by nebylo lepší vrátit se k původním matriarchálním bohyním? [oči v sloup]

137600

16.06.2007 18:21

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Doporučuju ke čtení

Jarmila 85.?.?.?

No a já Vám opět odpovím to co Vojtovi- když nevěříte stádu, pak jsou tedy i klasické volby úplně nanic a naprosto zbytečné a jsou jen pouhou fraškou určenou k tomu, aby se zlegalizovala vláda spolu domluvených, pravolevých organizovaných zločinců. Pokud Vám takováto dnešní situace vyhovuje, tak se v tom klidně rochněte a jako stádní, tupá ovce choďte poslušně k volbám a ty zločince si zase zvolte- mně už ale u voleb nikdy nikdo neuvidí, takže situace se bude opakovat jako kdysi za komoušů. Prohlédla jsem komunisty a prohlédla jsem i dnešní pravolevé komunisty. Jsou to pořád tytéž svině. Pokud tohle nevidíte, tak jste slepý na obě oči a hlavně jste naivní až na půdu. [oči v sloup]

137664

16.06.2007 18:32

Krize moderního světa

RE: Katolická církev?

Jarmila 85.?.?.?

S Vámi bych si nevrkala pane Kubyku ani náhodou. Ničím jste mne totiž zatím nezaujal, kdežto SandWalker za vrkání rozhodně stojí. A to přesto, že já i on se ve svých názorech neskutečně diametrálně lišíme.[smích]

137665

17.06.2007 07:52

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Defenestrace je nutná !

Jarmila 85.?.?.?

Já se nerozčiluji, jenom Vám chci říct, že Vy stále nechápete podstatu těch nových účetních internetových voleb. Zatímco dnešní vládnutí politiků vypadá tak, že v okamžiku, kdy jsou zvoleni, tak pak již 4 roky neomezeně vládnou, aniž by jim občané mohli do toho sebeméně mluvit. Kdežto v novém systému voleb by byli po celé 4 roky pod NEPŘETRŽITOU KONTROLOU všech občanů. Jakmile by se na nějakého politika provalila nějaká korupční aféra, šel by okamžitě od válu a byl by jako šachová figurka nahrazen jiným politikem, třeba z úplně jiné strany. Tak by klesala a stoupala moc stran, podle toho, jak by to určovali přímo občané- ta moc stran by byla nepřetržitě závislá na vůli občanů, nejen jednou za 4 roky. Museli by se snažit mít ve straně ty nejlepší lidi, aby voliče zaujmuli. Navíc by všechny zákony mohly být schváleny jen tehdy, když by s nimi většinově souhlasili i občané. Třeba se Vám to zdá fantastické a nereálné, ale je to skutečně vypracovano tak, že by to fungovalo. Navíc by volby, referenda i schvalování zákonů stát nestály ani korunu a vše by probíhalo přes internet neuvěřitelně rychle a na halíř přesně.

Prostě představte si tu neutěšenou současnou situaci tak, jako by existoval úřad, kde se pracuje s rozdělováním miliard tím způsobem, že jsou do něj jednou za 4 roky vybráni pracovníci, ale pak už si 4 roky mohou s těmi miliardami bez kontroly nakládat libovolným způsobem, jak sami uznají za vhodné. Značnou část těch peněz samozřejmě zašantročí, aniž by se jim cokoliv stalo, protože tímto způsobem je celý ten systém nastaven.

A teď si představte nový typ úřadu, kde jsou navolení pracovníci, ale jsou celé ty 4 roky pod bedlivým dozorem celého národa, jak s těmi penězi nakládají. Když by kdokoliv z nich něco provedl, okamžitě by s hanbou odešel, popřípadě by byl dokonce za své kriminální jednání (krádež) odsouzen. Tak je se to děje ve všech normálních podnicích či firmách- jenom v té nejvyšší firmě (politice) se vše děje paradoxně naprosto bez kontroly.

137693

17.06.2007 07:58

Krize moderního světa

RE: Katolická církev?

Jarmila 85.?.?.?

a já bych ještě doplnila doplňovače regálů.[smích]

137695

17.06.2007 16:39

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Defenestrace je nutná !

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste vážně nějaký příliš nechápavý.[smích] Copak nevíte, že obecnou lidskou vlastností je se ulejvat a podvádět? Ale když existuje důsledná kontrola, tak se ulejvání a podvádění zamezí? Copak to nevíte, že každý podnikatel si své zaměstnance musí bedlivě hlídat a buzerovat, jinak v opačném případě ti zaměstnanci zvlčí a dělají si co chtějí?

137710

22.06.2007 07:48

Jak v kuchyni uhasit hořící olej

RE: a já myslel že každej ví

Jarmila 85.?.?.?

Mně se zatím v kuchyni nikdy nic takového nestalo, ale kdyby ano, tak bych to samozřejmě řešila stejně jako Vy. V internetových diskusích člověk často čítává rady, že si má dát mokrej hadr na palici, ale že by měl takto řešit i situaci s hořící pánví, to čtu poprvé. Proto takových dobrých rad nikdy není dost a zapsala jsem si ji do mozku.[smích]

138044

22.06.2007 08:04

Já jsem šerif, a kdo je víc?

RE: Městská policie má chránit a ne terorizovat občany

Jarmila 85.?.?.?

Taky jsem pro zrušení městské policie, a zvláště kvůli tomu, co se stalo na Proseku. Ten taxikář byl tak slušný člověk, že už ani slušnější být víc nemohl. Naprosto věřím té verzi jeho kamarádů, že mu ženská dlužila sto tisíc, ale nechtěla mu je vrátit. Když začala chodit s tím strážníkem, tak se na něho domluvili, že ho zmlátí, aby již ty peníze po ní nevymáhal a vzdal to. Tak ho ženská vylákala na odlehlé místo (proto byl bez dokladů, vyběhl jen tak před barák), a tam již na něj čekali strážníci s pendreky. Zapomněli však na to, že je to vypracovaný sportovec, a tak dostali sami na budku. Přivolali si tedy pomoc, a co se dělo pak, to již byla SPROSTÁ VRAŽDA za bílého dne.[bliji]

O vině policajtů svědčí i to, jak pečlivě tají jméno a podobu té sedmadvacetilé ženské. V případě vraždy střihače tu mladou ženu viděl celý národ, ale tady kupodivu nikoliv. Také je podivné, že novináři ze všech médií vždycky jako jeden muž reagují stejně. Jak je možné, že se nenašly jediné noviny, které by tu ženskou vyčenichaly? Já řeknu proč: protože je to jak za komoušů, že všichni poslouchají jedno jediné centrum. To centrum rozhodlo, že se má ta ženská utajit.

138046

23.06.2007 07:36

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

Ježíšikriste, zastavte někdo tohohle člověka! Jestli tady bude dál publikovat tohle fašistické individuum (měla bych ale jiné označení, začínající na h), tak já ze Zvědavce definitivně odejdu! Na sto procent souhlasím se strigou, napsala to dokonale. Pane Lhotáku, snad se nepovažujete za moudrého? Vás by do rady moudrých nikdy nevzali a nedovolili by Vám se nikdy ani rozmnožit. Probůh, co máte proti ženským lidem? Co Vám udělali? Proč by člověkyně neměly rozhodovat o svých vlastních dětech? Vy se patrně domníváte, že to nejsou lidi, viďte? Já mít takového syna jako jste Vy, tak Vás vlastnoručně zaškrtím.

Jsem se fakt děsně po ránu rozčílila a nejhorší je, že Vy se neštítíte diskusi pod svými články i cenzurovat tak, že drze mažete již napsané příspěvky.Nedávno jsem si totiž všimla, že zmizel pod mým příspěvkem příspěvek od médi bédi. Byla to jen pochvala, ten příspěvek byl naprosto nezávadný. Chováte se totálně bezcharakterně, nemáte zde na Zvědavci co pohledávat. Jste tu nasazen proto, abyste to tu rozložil a zničil.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

138130

23.06.2007 09:02

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

Ne nikoliv, tím nemíním to, že bude Zvědavec potrestán, ale to, že by bylo pro mne hanbou, abych setrvávala dále na webu, kam pravidelně přispívá svými články pravý a nefalšovaný fašista. Články pana Lhotáka jsou buď obrovská nehoráznost, nebo totální nesmysly. Jeho názory jsou prostě neskutečně pitomé a k tomu navíc šíleně totalitní a strašlivě fašistické.

Židovsko-křesťansko-islámská víra přinesla lidstvu jen samé obrovské neštěstí a vůbec žádný užitek. Nebýt těchto doslova ďábelských náboženství, tak by se lidstvo nikdy nepřemnožilo, protože by si ženy od samého počátku samy regulovaly svou porodnost podle svých potřeb. Místo toho se změnily na nedobrovolné rodící stroje, kde jejich „přebytečné výrobky“ se stávaly pokrmem ve válečném běsnění. Takže o božím řádu mi nemluvte, ten boží řád nevymysleli bohové, ale bezcharakterní muži. Ježíš hlásal něco jiného než Tóra, Bible, či Korán.

Pokud se oháníte Matkou přírodou, tak předchůdci člověka žili několik milionů let v tlupách, kde všichni členové tlupy byli SVOBODNÍ. Samozřejmě, že samci a samice mají svou nezastupitelnou roli, samci oplodňovali a bránili tlupu s klacky v ruce před predátory, samice rodily, staraly se o mláďata a sbíraly pro ně potravu. Tohle máme v genech milý pane, a nic jiného. NWO chce nasadit pan Lhoták a jemu podobní. Organizované feministky jsou jen loutkami v rukou loutkařů a těmi jsou muži, kteří tak jako pan Lhoták chtějí zavést totalitu a NWO.

138135

24.06.2007 08:20

Problém lidské populace bez servítků

RE: Mám pocit, že autor zešílel... PLUS DOTAZ AUTOROVI

Jarmila 85.?.?.?

No to je právě ta klíčová informace, že byl Ježíš také Žid. On veřejně hlásal, že VŠICHNI LIDÉ jsou si před Bohem rovni, nikdo není rovnější. Čili on odhalil tu skupinu podvodníků, kteří tvrdili, že byli osloveni Bohem, a že jsou jím vyvoleni, aby ostatním lidem vládli. A to tím způsobem, že nejprve natrvalo vyřadili ze hry ženy, to je 50 procent lidí. S tou třicetiprocentní chudinou se již snadno vypořádali a 20 procent boháčů se již o rozdělení sfér moci snadno dohodnou. Ale Ježíš svým vlastním soukmenovcům udělal čáru přes rozpočet, když chodil po světě a stále hlásal, že žádní vyvolení neexistují, protože před Bohem jsou si všichni lidé rovni.

Jeden muž mi poslal na můj web vemi zajímavý link o podrobném původu Ježíše Krista, a jak to tenkrát všechno ve skutečnosti bylo. Článek se jmenuje Ježíš Kristus a svatý grál:
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=1539

138226

24.06.2007 08:22

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

A Vy své vlastní děti nazýváte jak? Jako cizí? A jak by Vám bylo, kdyby jste nějakou ženu oplodnil proti její vůli a ve společnosti by panovaly takové zákony, že někdo cizí by byl oprávněn rozhodnout o Vašem nezodpovědném pytlíku, že za to budete sterilizován, abyste již nečinil v budoucnu ženám újmu duševní i fyzickou?

138227

24.06.2007 08:24

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

Nikoliv Ajo, teze pana Lhotáka zavání klasickým fašismem,neboť splňuje část definice ze slovníku: potlačování občanských svobod, ideologie obhajující rasismus, šovinismus a násilí. Tak jako bych nediskutovala na nějakých vysloveně nacistických webech, tak nemíním ani pod jednou střechou diskutovat s fašistou Lhotákem. Takže ať si hlásá co chce, ale bez mé přítomnosti. Opustila jsem Neviditelného psa, mohu opustit i Zvědavce. Až dosud jsem se zde zdržovala proto, že je Zvědavec velmi dobře udělán, má dokonale vymakaný design, že kam se na něj Pes a jiné weby hrabou, a taky proto, že jsem zde nacházela velmi přemýšlivé lidi, kterým to po všech stránkách pálí. Ale pan Lhoták mezi ně nepatří. A mě by nevadilo, kdyby jen tak ve svých článcích neškodně plácal, ale člověk, který ve svém článku napíše, že jsou ženy nesvéprávné, nemají mít volební právo a mají se jim odebírat malé děti, tak to už je pro mě příliš silná káva.

138228

24.06.2007 08:28

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

Vaše drzost nezná mezí pane pseudofilosofe Lhotáku. Nejsem žádná feministka, tu nadávku si nechte pro někoho jiného. Co to je rovné bezpohlavní člověčenství? Já něco takového propaguji? Můžete mi dát nějaký příklad? Mám na Vás spoustu dalších otázek. Kdo by volil tu radu moudrých? A na jak dlouhé volební období by byli voleni? Na furt? Od kterého věku by se odebíraly děti matkám? Co by dělaly ženy, které by se neměly o koho starat? Chodily by do práce a honily kariéru ,nebo by již jako nepotřebné byly utraceny? Ženy, které by potají odhodily povinnou antikoncepci a otěhotněly- byly by pak násilím předvedeny na potrat? A co když by to těhotenství až do konce tajily- dítě by bylo po porodu usmrceno? Co to jsou ty obecné zájmy, když by to nebyly zájmy žen, protože by byly z jakéhokoli rozhodování vyloučeny? Za špatný název matriarchát já nemůžu, vymysleli ho muži v 19.století. Správný název je Mateřská epocha, protože to byla doba dlouhá několik milionů let, kdy v tlupě existovaly pouze matky a jejich děti, protože otcové díky všeobecné promiskuitě byli neznámí. Ženy nikdy mužům násilím nevládly,v mateřské epoše byli muži, ženy i děti svobodné lidské bytosti, otroky chcete do společnosti zavádět Vy. [bliji]

138229

24.06.2007 14:47

Problém lidské populace bez servítků

RE: Mám pocit, že autor zešílel... PLUS DOTAZ AUTOROVI

Jarmila 85.?.?.?

Ale čerta starýho! Humanismus sem vůbec necpěte, ten rovněž ženy nepovažoval za lidi, jenom muže. Ježíš rovnost hlásal a ne že ne. I na kříži zemřel za všechny lidi světa, aby spasil celé lidstvo, to znamená všechny muže a ženy (protože jsou to taky lidi), nejen své soukmenovce Židy. Čili on je za vyvolené bohem nepovažoval ani náhodou, on zemřel i za křesťany, ba i muslimy a všechny ostatní věřící i nevěřící světa. To že se jeho hlásání diametrálně lišilo od Tory i Bible svědčí každá jeho dochovaná věta. Třeba: kdo jste bez viny, hoďte po ní kamenem. Nad touto větou by i dnešní muslimové nejméně půl hodiny zůstali údivem s hubou dokořán. Protože on tou větou jasně řekl: Pokud jsi ty sám nevěrný, tak nemáš právo ženu odsuzovat. Tvoje nevěra je totéž co její nevěra, ty nevěry jsou si rovny. V ještě větším překladu: Žena je stejně rovnoprávný člověk jako muž, který má právo vyžadovat po něm tytéž povinnosti, jako on po ní.

Milý zlatý pane, v tom případě zahoďte celé dějiny světa, vůbec se jimi nezabývejte, protože je to jedna velká lež a všechno bylo ve skutečnosti úplně jinak. Přesně v tom duchu, jak to popisují v tom vyprávění o Kristu, že původně šlo o sang real (krev královská), ale stálým přepisováním se z toho stalo saint gral (svatý grál). To samé vidíte i všude v současnosti, kdy z hrdinů jsou děláni vrazi a z vrahů hrdinové. O Havlovi se budou děti učit, jaký to byl příkladný světec a všichni víme co je ve skutečnosti zač. Takže racionalitu zachovávám, o to nemějte péči.

138274

24.06.2007 14:55

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

No, už to tu píšu asi po tisícáté, ale nejvíc poznatků jsem načerpala v knize Ernesta Bornemana Encyklopedie sexuality. A taky S.K. Neumann v Dějinách ženy to velmi podrobně vše vysvětluje. Ta tisícistránková kniha Dějiny ženy je celá k mání ke stažení i na internetu.

Však ženy diky tomu,že postrádají až desetkrát méně testosteronu než muži a jsou fyzicky i psychicky ustrojené k tomu, aby pečovaly o děti, žádné diktátorské spády tak jako muži nemívají.

138275

24.06.2007 14:59

Problém lidské populace bez servítků

RE: Au...... Mám pocit, že autor zešílel.............

Jarmila 85.?.?.?

Nevážený pane, lžete, jako když tisknete. Přečtěte si znovu svůj článek a zjistíte, kolik násilných aktů tam pro občany navrhujete. Moje příspěvky nesrší ohněm a sírou, neb s ďábly na rozdíl od Vás, nemám nic společného, jsem jen typicky žensky emocionální, nic víc. Píšete, že nejsem schopna se ani pořádně zamyslet. Zato Vy sršíte logikou až to hvízdá. Tvrdíte, že jsem se pochlapila tak, že jsem bez rozumu, nadhledu a uměřenosti.[velký smích] Che ché, to tedy těm chlapům ale přisuzujete vlastnosti, to Vám povím.

Žádné SVOBODNÉ, spontánní společenství prodchnuté přirozenou hierarchií by neodebíralo děti matkám a nedávalo by je do výchovy mužům. Takové společenství nemůže vzniknout nikde na planetě, protože je to proti přírodě. Ale v TOTALITNÍM, NESVOBODNÉM, DIKTÁTORSKÉM společenství, založeném na krutém násilí, tam takové poměry, jaké popisujete vzniknout mohou kdykoliv.

Rozdíl mezi mnou a Vámi je ten, že já říkám: jabka a hrušky jsou rozdílné ovoce, proto je nemůžeme spolu srovnávat a tvrdit, že hrušky jsou lepší než jabka. Obě ovoce jsou rovnocenná, přestože jsou rozdílná.

Kdežto Vy říkáte: jabka a hrušky jsou rozdílné ovoce, kde hrušky jsou lepší než jabka. Proto hrušky mají být ze zákona vždy nadřazeny jabkům. A to je ta Vaše zrůdnost.

138276

24.06.2007 21:53

Problém lidské populace bez servítků

RE: ( Ne ) Výhradně pro pana Lhotáka !

Jarmila 85.?.?.?

Hm, všechno už tu bylo. V hipisáckých skupinách děti patřily všem a všichni měli velké ideály. Pak stačil rozkol nějakého mileneckého páru uvnitř, ten pár se sebral a prostě z té skupiny odešel. Matka pochopitelně sebou sebrala i své dítě, bez ohledu na to, že ani nevěděla s kým ho má. Vyšší představený nikdy není navždy, když jde lidem ve skupině na nervy, tak ho prostě sesadí a jeho vyšší představenost skončí. Vy mi prostě pane Lhotáku připadáte jako byste spadl z Marsu, nebo prostě byl sprostý fašista. [naštvaný]

138332

24.06.2007 22:07

Problém lidské populace bez servítků

RE: ak žena považuje materstvo za jediné naplnenie jej života

Jarmila 85.?.?.?

Přesně tak. Člověk není zvíře, protože se ze zvířecího světa vydělil již někdy před milionem let jako homo erectus. Takže pokud některá žena nenachází z důvodu přelidnění, či absenci slušného muže smysl v plození dětí, má nárok na to, upnout svou pozornost jinam a být užitečná v jiné sféře života. Dítě nahradí psem z útulku a věnuje se třeba ekologii.

138334

25.06.2007 07:38

Problém lidské populace bez servítků

RE: v akom zmysle slova rovní?

Jarmila 85.?.?.?

Ano, pochopil jste správně, co tou rovností lidí před Bohem Ježíš myslel. Lidská měřítka hodnot jsou jiná, než měřítka objektivně vesmírná. Tak kupříkladu se všichni lidé klaní miliardáři, který si jezdí po světě vlastním tryskáčem a spolu se svými vzdělanými kumpány přemýšlí, kde by zas bezpracně vytunelovali jakou miliardu. Zatímco nemajetného člověka považují lidé většinou za chudáka, který nestojí za povšimnutí a nemá žádnou hodnotu, ačkoliv žil celý život poctivě, byl lidem vždy prospěšný a nikdy nikomu neublížil, ani mouše.

Co se týče volebního systému,tak už jsem to taky dávno vzdala, již definitivně přestanu chodit k volbám, protože je to naprosto a zhola zbytečné. Dokud nebude zrealizován můj účetní internetový volební systém, tak pro mne volby skončily.

Ten článek není o Vinciho kódě, vychází spíš z bádání vědců, kterým Dan Brown prostě sprostě ty nápady jednoduše ukradl. Historii je třeba pojímat tak, že to co do sebe absolutně logicky zapadá, je určitě pravdivější, než něco, co žádnou logiku nemá. Tak třeba je naprosto nelogické, že by 33 letý Žid Ježíš nebyl ženatý, když jim to tehdejší víra přímo nakazovala. On byl přece normální muž, nebyl to žádný aketa odmítající žít normálním životem. A proč by se tahal s nějakou prostitutkou, když to byl vysoce morální a zásadový člověk? Všimněte si, že ta Poslední večeře od Vinciho skutečně do poslední mrtě odpovídá tomu, co se píše v těch spikleneckých teoriích. Po boku Ježíše fakticky zcela evidentně sedí žena, nikoliv muž. Zkrátka je víc než pravděpodobné, že Ježíš skutečně za sebou zanechal i potomky.

Myslím že pan google tady nazval současné Židy jako rasistické otroky. A je tomu skutečně tak, tuhle jsem si přečetla v MFD rozhovor se spisovatelem Grunbergem, který napsal:“ Vlastně se nemůžu oženit s nežidovkou, protože bych tím zabil svou matku“. Tak zatímco pro nás pro všechny platí,že si můžeme vzít kohokoliv, třeba číňana nebo černocha a naše mámy se vždy budou těšit na vnoučátka, tak pro pana spisovatele to neplatí. S nežidovkou by měl jen jakýsi bezcenný hmyz, musí to být Židovka, aby přežily geny jeho mámy.

138351

25.06.2007 11:57

Problém lidské populace bez servítků

RE: ( Ne ) Výhradně pro pana Lhotáka !

Jarmila 85.?.?.?

Se mnou funguje všechno, kdo mne jednou pozná, už se mne nepustí, protože každému přináším užitek. Komu že bych musela vrátit své děti? Té hipísácké společnosti? Zkuste požádat medvědici, aby Vám vydala své mládě. Tak Vás rozsápe na mraky i s těmi Vašimi krajně ujetými názory. Heleďte se pane Lhotáku, mojí matce rovněž rvali sociální pracovnice její děti z náruče. A jak to dopadlo? Kdyby matku včas neobjevila moje sestra, která se do bytu protáhla záchodovým miniokýnkem, tak by se ta sebevražda matce povedla. Skončili jsme v dětských domovech a máme z toho následky na duši nadosmrti. To jsou ty Vaše přiblblé experimenty. Pokud by se mě netýkalo ve společenství, že bych mohla být zvolena jako kdokoliv jiný do rady moudrých, pak tedy jde skutečně o totalitu a můžete se hloupě vykrucovat jak chcete, že nikoliv.

Přitom jsem tu zrovna nedávno napsala, jak by se dala populační exploze elegantně řešit, aniž by se komukoliv sahalo na jeho lidská práva. Prostě by stačilo, aby politici odhodili konečně masku a na rovinu obyvatelstvu řekli, že zájem na porodnosti ve skutečnosti není. Že kdo chce dítě mít, musí si ho vypěstit výhradně za své, od státu že nedostane sebemenší úlevu, ani příspěvek. Dítě jako luxus, jen pro lidi co si ho mohou dovolit.

138365

26.06.2007 07:25

Problém lidské populace bez servítků

Svět podle pana Lhotáka

Jarmila 85.?.?.?

Já Vám to společenství podle představ pana Lhotáka plasticky předvedu na malém příběhu. V malé obci Lhotákov žilo 200 lidí. Jednoho dne v místním hostinci přednesl svůj projev místní filozof,nějaký pan Lhotáček. Nastínil chlapům, jak by celá obec vzkvétala, kdyby tu většinu obecních buranů s ikvé tykve vedla skutečná moudrá elita. Taky předem upozornil, že ženy by měly být z toho hlasování vyloučeny, protože jsou ještě víc hloupější než ti místní burani. Chlapi souhlasili a hned na místě si odsouhlasili, že tou elitou jsou oni. Mezi popíjením dalších piv hravě sestavili nové zákony obce. Zrušili manželství a rozhodli, že ženy budou muset jíst povinně antikoncepci a byly stanoveny volné sexuální vztahy pro všechny.

Po čase některé ženy otěhotněly, i přes údajně používanou antikoncepci. Tyto ženy musely předstoupit před komisi moudrých, a ta rozhodla, zda mohou plod donosit, či půjdou na potrat.Dva roky směla žena o dítě pečovat, ale pak jí bylo dítě zabaveno a vychovávala ho nikoliv rada moudrých, ta na to neměla čas, ale místní burani-muži. Žena se místo péče o dítě opět věnovala volné lásce se všemi muži a v přestávkách jednotila řepu na poli. Sex se všemi muži byl povinný a zejména filozof Lhotáček byl neodbytný. Děti vychovávané muži byly vedeny k tomu, aby jako vojáci, či spíš otroci poslouchaly na slovo zejména radu moudrých. Zvláště dívky byly vedeny k absolutní poslušnosti a k tomu, aby plnily každé přání moudrých. ve 12 letech byly prohlášeny za plnoleté, způsobilé k tomu, poskytovat přednostně sexuální služby radě moudrých.

138455

26.06.2007 07:39

Problém lidské populace bez servítků

RE: to je zase postoj z opačnej hranice

Jarmila 85.?.?.?

Krásně jste to napsal od srdce, to se pozná.[smích] Na západě prý přibývají bezdětná manželství, kde se oba rozhodnou, že budou žít pro sebe navzájem, ale děti si pořizovat nebudou. Taky jsem se kdysi rozhodovala, ale ne kvůli přelidnění, ale proto, že se mi nelíbil svět, ve kterém žiji. Ale příroda nade mnou zvítězila.[smích]

138456

28.06.2007 09:06

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

Spojené nádoby a efekt bumerangu

Jarmila 85.?.?.?

Ano, je velmi pravděpodobné, že se v blízké budoucnosti dočkáme řízené redukce obyvatelstva s pomocí virů, neboť je to nejsnažší způsob, jak obrovské množství lidí naráz připravit o život. Ale každá mince má dvě strany. Vládci versus ovládaní jsou jak dvě spojené nádoby. Pokud jedna strana chce přečůrat tu druhou, tak se jí může stát, že se ji to vrátí jako bumerang a vochčije tak s prominutím leda sama sebe. Čili vládci vědí, že musí být maximálně opatrní, aby nakonec na vše nedoplatili oni sami.

Představme si lidstvo jako lidské tělo, které je rovněž složeno ne z pouhých 6 miliard buněk, ale dokonce biliónů poslušných buněk. Ty jednotlivé buňky jsou stejně jako jednotliví lidi taky pečlivě hlídané, nemohou si dělat co chtějí. Tělu, všem těm poslušným, hlídaným buňkám vládne mozek. Ale když se ten mozek chová nerozumně, tak tělo zahyne a mozek spolu s ním. Čili chytrý mozek se musí chovat velmi prozíravě, aby tělo žilo co nejdéle a on prospíval zároveň s ním. Čili bych tu světovou situaci neviděla až tak černě.

To přirovnání spojených nádob se dobře hodí i na vztahy žen a mužů. Muži se odjakživa snažili si ženy podmanit a „přečůrat je.“ Jenže si nikdy neuvědomovali, že jsou se ženami bytostně propojeni, takže když ženám provedou něco špatného, tak se jim to zlo vrátí zpět a zasáhne je možná ještě víc než ženy. Dám příklad muslimů. Chtějí mít do manželství jen čisté neposkvrněné panny. Dobrá, mají je- ale sami musí až do manželství sušit hubu. Anebo si celé dny sní o tom, jaké by to bylo v nebi se 72 pannami.

138597

29.06.2007 07:13

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Spojené nádoby a efekt bumerangu

Jarmila 85.?.?.?

Dobré ráno SandWalkerku[smích]. Ne, ne, ne, mě o výhodách muslimského způsobu života nikdy nepřesvědčíte. Židovsko-křesťansko-muslimské víry jsou to nejhorší co mohlo tuhle planetu potkat. Jsou to víry nedemokratické, totalitní, vynalezené za tím účelem, aby si elita podmanila veškeré obyvatelstvo. Navíc jsou škodlivé i tím, že jsou věřící velmi netolerantní i k sobě navzájem. Že jeden věřící považuje jiného věřícího za nevěřícího, ačkoliv všichni tři věří na téhož monoteistického boha.

138713

29.06.2007 07:26

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Spojené nádoby a efekt bumerangu

Jarmila 85.?.?.?

Ano, samozřejmě, někteří lidé umírají na rakovinu, ale většina lidí se v pohodě dožije vysokého stáří. Je to tím, že v lidech s rakovinou probíhal svár duše a těla, až z toho onemocněli. Část buněk se vzepřela vládě hlídačů a začala si nekontrolovaně bujet. Taková situace se může stát lidstvu, když bude pod vládou jediné světové elity, která by zavedla NWO. Právě tato světová elita by byla tou nekontrolovanou rakovinou, která by nakonec zahubila celé tělo (lidstvo). Proto je třeba urychleně zavést internetový účetní volební systém, který by zpět zavedl rozptýlenou, síťově organizovanou moc a dokonale zamezil pyramidově organizované moci, kde se ve vršku pyramidy nachází pár světových zločinců, kteří si světem dělají co chtějí.

138715

29.06.2007 08:11

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Cenzura přitvrzuje

Jarmila 85.?.?.?

Obávám se, že na tu štamprli pro lepší náladu již nedojde, vzhledem k tomu, že jsem si před chvíli přečetla další skvělý blábol od pana Radima na téma Matriarchát a patriarchát. [velký smích] Ale vlastně mě skvělá nálada nepřešla, a to jsem si nedala ani tu štamprli. To už se člověk tomu jenom pobaveně chechtá, nic jiného se totiž dělat nedá.

138719

29.06.2007 12:43

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Spojené nádoby a efekt bumerangu

Jarmila 85.?.?.?

Jsem zmatena můj příteli, neboť se mi nechce věřit, že bych až tak moc byla zpracována propagandou. Tak ony se již ženy nikde v Iránu, Pákistánu a Afghánistánu za nevěru nekamenují? Je to všechno jenom sprostá propaganda? A co muslimové, kteří v západních zemích kvůli rodinné cti vždy několik desítek žen popraví? To je taky sprostá lživá propaganda? A mohou si křesťani kdekoliv v muslimských zemích postavit svůj kostel? I v Saudské Arábii?

Pro mě je nejpřirozenější žití a bytí, když mám SVOBODU rozhodovat sama o sobě. Nestojím o to, aby za mě rozhodoval nějaký pitomý chlap, který si třeba nevidí ani na špičku nosu. A že takových týpků běhá po světě víc než dost, dokazuje i nejnovější článek zde na Zvědavci.[oči v sloup]

Přeji Vám ještě hezčí den a překrásný víkend plný pohody

138734

29.06.2007 17:17

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Spojené nádoby a efekt bumerangu

Jarmila 85.?.?.?

No dobrá, dobrá, snad nebude tak zle.[smích] Ale když dopustíte na svém webu tak otřesné žvásty, jaké vede pan Lhoták, tak snad tato moje drobná odpověď SandWalkerovi není takový prohřešek. A abych se držela tématu, tak chci jen upozornit, že tento Váš článek vyšel i na matrixu 2001, tak jestli to nevíte, tak už to víte.

138746

30.06.2007 07:37

Patriarchát nebo matriarchát?

Vysvětlení původu slova orgie

Jarmila 85.?.?.?

Řecké slovo orgia znamená oběť, bohoslužba, mystérium. Každé vítězné náboženství mění bohy náboženství poraženého v ďábly. Kněžky keltských a germánských kultů plodnosti byly ve středověku upalovány jako čarodějnice. Muslimové rozpoutali svatou válku proti křesťanům a křesťané pořádali křížové výpravy proti muslimskému ďáblovi. A tak snad není příliš překvapující, že slovo orgie, které kdysi označovalo nesvětější rituál starého mateřského náboženství, dnes pokleslo na nadávku. Ale bylo by příliš snadné připisovat vinu za toto zfalšování jen samotnému křesťanství.

Ženskosprávní kultury, které kdysi odvozovaly svá měřítka hodnot ze sexuální konstituce ženy, považovaly lásku za naplnění boží vůle. „Malá smrt“, krátká ztráta vědomí při orgasmu, byla pojímána jako zjevení: v tomto okamžiku se člověk stává nástrojem Velké bohyně a na vlastním těle zažívá extázi božského tvoření. Žena ví, že tomu tak je, protože jí byla dána schopnost zrodit život. Dítě je živým svědectvím, že bohyně může tvořit skrze ženu. Proto byla v mateřskosprávních kulturách láska svatá. Byla prosta studu a viny.

Naproti otcovskosprávním kulturám je pohlavní styk prostředkem pro získání rozkoše. Protože muž pro svou rozkoš nemusí přinášet žádnou oběť- ne on, nýbrž žena rodí v bolestech- je jeho pohlavní život stále pronásledován špatným svědomím. Toto špatné svědomí může mít dvě formy: buďto je, jako v asketických náboženstvích,směsí nenávisti k ženám a zdrženlivosti, kterou si muž sám dobrovolně ukládá, nebo jako v Heladě a Římě, vede k rozdělení lidstva na bytosti ukájející rozkoš (chlapce, kinédy, hetéry, kurtizány, metresy) a na výrobce potomstva (manželky, matky) Vzniká rozpolcená loajalita. Kde muž „miluje“, tam nemůže „uctívat“. A kde „uctívá“, tam nemůže „milovat“. Tak se orgie stala z věci posvátné věcí zlořečenou a bezbožnou.

Ale čím byla orgie v mateřském právu? Párování všech lidí se všemi ostatními. Pohlavní akt, který jinak podnikáme pro rozkoš, se stával obětí. Změnil se z aktu braní v akt dávání. Cílem nebylo atomizované, sobecké párování dvou lidí, kteří se odtáhli od zbytku lidstva, aby hověli soukromému potěšení, nýbrž sjednocení všech se všemi. Starých a mladých, krásných a ošklivých- všichni se spojovali před očima všch. Neexistovalo žádné tajemství, žádná vina, žádný stud, neboť to byla oběť. Nedálo se tak z rozkoše, nýbrž z povinnosti. Nebyl to akt světského sobectví, nýbrž rituál, forma bohoslužby, jaká ještě přežívá v anglikánské svatební liturgii: „Svým tělem se k tobě modlím, své tělo obětuji tobě ke cti.“
(z knihy Encyklopedie sexuality od Ernesta Bornemana)

138772

30.06.2007 12:28

Patriarchát nebo matriarchát?

RE: Jedině patriarchát

Jarmila 85.?.?.?

Jistě, feminismus je hnusný, protože zanáší rozkol mezi muži a ženami už i tím, že by neustále rád využíval nějakých výhod pozitivních diskrminací. Ovšem rasisticky smýšlející muži jsou ještě hnusnější, když se domnívají, že ženští lidé jsou podřadnější než mužští lidé- z toho důvodu by prý jim mužští lidé měli oprávnění vládnout. Oni řvou proti feministkám, že chtějí mít všlijaké výhody získané pozitivní diskriminací, ale přitom sami nejsou o nic lepší, neboť rovněž by byli rádi pozitivně diskriminovaní. Svou nadvládu by chtěli mít rovnou zákonem potvrzenou, místo aby se sami snažili získat ženu, u které by si získali přirozený respekt.

138787

30.06.2007 12:35

Pan Lhoták odchází

RE: Žádná škoda

Jarmila 85.?.?.?

Souhlas. Takoví lidé, když se dostanou k moci, stanou se z nich netvoři.

138788

30.06.2007 17:19

Rozloučení se Zvědavcem

Rozloučení

Jarmila 85.?.?.?

Pane Lhotáku, to je jen a jen Váš osobní, subjektivní názor, že rodina musí fungovat patriarchálně. Snad právě z toho důvodu Vaše tři manželství ztroskotala, na rozdíl třeba ode mne, kdy jsem 30 let šťastně vdaná. Správné manželství má fungovat tak, že je to užitečná SYMBIÓZA pro oba zúčastněné, že se oběma lépe a radostněji žije, protože jedou podle hesla: ve dvou se kára lépe táhne. Pokud ale manželství vypadá tak, že jeden by chtěl mít jen samé výhody, stále jenom brát a nic nedávat, takže tomu druhému zbudou jen oči pro pláč, tak pochopitelně pošle toho sobce do háje zelenýho. No a vypadá to, že ti sobci, co v manželství neuspěli, by se rádi vrátili k represivnímu režimu, který by zákonem ustanovil sebrat ženám veškerá práva, právo na vzdělání, volební právo a nejlépe je uvrhnout rovnou zpět do otroctví. Nuže, pokud se cítíte jako vyvolený, běžte si svobodně létat do zapovězených prostor, do rozlehlého světa, já přízemní človíček, takřka hovádko boží se spokojím se svou rodinou a svým velmi hodným mužem. Zaplaťpánbůh za to, ale stále ještě takoví existují.

138799

01.07.2007 10:28

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení

Jarmila 85.?.?.?

Ano přesně tak, pan Lhoták nepochopil, že manželství je o kompromisu. To v reálu znamená, že oba manželé jsou pod pantoflem. Jeden druhému se dobrovolně přizpůsobuje v zájmu bezproblémového soužití, proto dobrovolně přijímá různá omezení. Odměnou jim za to je, že se oběma žije dobře a pohodlně. Žena uklidí, vypere a navaří, muž vše doma opraví a dře v práci, aby rodina nestrádala. A to je ta užitečná symbióza, nikoliv patriarchát. Kdo chce být volný jak ten pták, tak může, ale musí počítat s tím, že bude opuštěný jako kůl v plotě a jeho život se mu bude zdát marný a zbytečný, protože žít jen pro sebe je na levačku, člověk musí žít pro jiné.

Co se týče antisemitismu, mám dojem, že již několik tisíc let existuje spíš antinesemitismus. To znamená, že hrstka údajných semitů se rasisticky spikla proti zbytku světa, proti nesemitům.

138892

01.07.2007 19:57

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení..

Jarmila 85.?.?.?

To víte Ajo, ani farář to čelem nevypotí. [velký smích]

138929

01.07.2007 21:12

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení..

Jarmila 85.?.?.?

Víte Petře, já bych to zas až tak nepodceňovala. Když Hitlet mlel zpočátku ty své různé teze a názory, tak se tenkrát intelektuálové smáli, až se za břicho popadali a dělali si z něj legraci. Pak ovšem Hitler s nimi zatočil, že se nestačili divit.

Tohle ze strany pana Lhotáka dnes nehrozí. Jenom by to dopadlo tak, že by inteligentní lidi byli z jeho kydů unaveni, takže by jeho příspěvky už ani nečetli, takže on by na Zvědavci zkoušel čím dál větší kalibr. Pak by se mohlo stát, že by vyzýval k čím dál větším prasárnám, aniž už by kdokoliv na to nějak reagoval, a tím by vlastně Zvědavce zcela zdiskreditoval v očích normálních lidí, kteří by náhodně na Zvědavce zavítali a četli si ty jeho krajně ujeté a vyšinuté kecy.

138938

02.07.2007 18:00

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení

Jarmila 85.?.?.?

No a vo co go? Pokud muži už o manželství nebudou stát, tak se ženy nové situaci tvárně přizpůsobí jako už mnohokrát v historii. Nezapomeňte na efekt bumerangu a spojené nádoby, jak jsem tu psala nedávno. Vy máte penisy a my máme to druhé- a to jsou ty spojené nádoby a bumerangy.

139026

02.07.2007 20:16

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení - škoda

Jarmila 85.?.?.?

Si děláte srandu, viďte? Nebo by mě zajímalo, kde to žijete? Na Marsu? Tady v Česku si ženy vydělávají samy na sebe a ještě NAVÍC se starají o vše doma, mají takříkajíc druhou směnu. A ta druhá směna tvoří denně minimálně 4 hodiny. Z toho důvodu se také ženy vyskytují v internetových diskusích daleko méně, protože ony pořád MAKAJÍ, kdežto muži se na jejich úkor FLÁKAJÍ. Pokud mužům nebude vonět manželství, kde se OBA musí ve svých svobodách omezit, pak stejně na tom budou tratit rozhodně oni, nikoliv ženy. To si uvědomte vážený pane! Obětavost jen odsuď až potuď. Názory pana Lhotáka nešlo v žádném případě ustát, protože je to úplný mimoň.

139043

04.07.2007 13:40

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení..

Jarmila 85.?.?.?

Vaše psaní je směšné, až to mlátí dveřma. Tak už si prosím Vás jděte zakouřit paní Aleno, jedno jestli cigaretu nebo úd (nejlépe pana Radima, když Vás z něho tak mrazí[velký smích]), popřípadě obojí a neztrapňujte se tu tolik.

139187

05.07.2007 07:27

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení..

Jarmila 85.?.?.?

Pan Lhoták psal ty své články způsobem, jako když pejsek s kočičkou vařili spolu dort. Posbíral různorodé suroviny, naházel je do jednoho hrnce, zamíchal to a uvařil z toho nestravitelný eintopf a tuto šlichtu nám čtenářům hodil na talíř. Když se člověk ohradil, že nelze dohromady jíst řízek plavající v hrachové polévce, ozdobený čokoládou a šlehačkou, tak nám pan Lhoták odpověděl, že jsme lúza a ničemu nerozumíme.

Ale nešlo zde jen o nestravitelný galymatyáš, šlo tu hlavně o to, že pan Lhoták ukrýval v těch sračkách nebezpečné návrhy. V jedné větě třeba tvrdil, že jsme vyrostli na křesťanských základech, a že se máme ke křesťanské morálce vrátit. Ale v následující větě vše popřel a napsal, že by se mělo zrušit manželství a zejména krásné ženy by měly být promiskuitní a všem mužům k dispozici. Když se ho člověk zeptal, jak by to chtěl v praxi realizovat, odpověděl, že by o tom rozhodovala rada moudrých, která by byla složena jen z mužů- že by do ní ženy nesměly být voleny. A že ženám by se měly odebírat i narozené děti a vychovával by je kolektiv, nikoliv ty matky. Když se člověk proti tomu ohradil, že by to bylo nedemokratické, ba přímo fašistické, tak pan Lhoták odvětil, že jste feministka, která nerozumí jeho vznešeným alternativním myšlenkám. Když se ho člověk zeptal, jak to tedy myslel s tím odebírání dětí matkám, tak pan Lhoták odpověděl, že v podstatě nijak, že jen zkrátka promýšlel, různé alternativní soužití, ale to my blbci a lúza to nedokážeme pochopit.

Prostě diskuse furt dokola o ničem, jak u blbých na dvorečku. A tak si radši paní Aleno zapějmě nový hit Heleny Vondráčkové: Oral, kdo by odolal.[velký smích]

139244

05.07.2007 08:03

Islámofašisté, kýchající ptactvo a my ostatní

Tohle je výborný shrnující článek

Jarmila 85.?.?.?

a já bych ještě k tomu dodala, že poslední dobou se i televize velmi činí. Všechny čtyři programy vypustily jakékoliv kvalitní normální a lidské filmy a místo toho diváky krmí převážně bezduchými hollywodskými krváky, trillery a krimiseriály. A to ještě takového typu, že tam tím nejodpornějším naturalistickým způsobem se odborníci probírají v mrtvolách, a přitom si povídají o třeba o fotbale či jak si včera užili v posteli.

Vidím v tom určitý záměr, snad abychom si do budoucna zvykali na jakoukoliv hrůzu, která nastane. Abychom zkrátka byli patřičně vycvičeni v otrlosti.

139245

07.07.2007 08:01

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

Bobáš

Jarmila 85.?.?.?

Mnoho lidí si fakt dodnes neuvědomuje, že zvířata umí kolikrát perfektně přemýšlet. Viděla jsem tady video s těmi lvicemi, buvoly a krokodýly, kde buvol přivolal posily, aby zachránily mládě ze spáru lvic. Moje sestra měla psa Bobáše (již nedávno stářím zemřel), kterého našla kdysi vyhozeného jako štěně v popelnici a díky svému ranému zážitku byl celý život nesmírně žravý, strašně mu furt chutnalo. Ale věděl, že si nesmí sám nic brát ze stolu. Sestra udělala obložené chlebíčky pro mne na uvítanou a já jsem z každého chlebíčku dala půlku Bobášovi. Pak už jsem ale byla najedená, načež ale Bobáš mi furt strkal čumákem do ruky, vyzdvihoval mi ji směrem ke chlebíčkům, pobízel mě, že si mám vzít další chlebíček. Tak jsem si tedy vzala a jemu jsem ho dala. Hned ho spořádal a zase mi opět ruku pozdvihoval, ať si vezmu další. No a tak jsme chlebíčky sežrali během krátké chvilky všechny.[smích]

O našich kočkách bych mohla taky vyprávět celé romány. Taky umí perfektně přemýšlet a zařídit si, abych pochopila, co chtějí a co potřebují. Vždy jim nechávám svobodu v rozhodování a vlastně funguji tak, že jsem jejich sluha.[smích]

139297

07.07.2007 09:03

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

RE: Psí ráj:)

Jarmila 85.?.?.?

Trošku bych Vás opravila paní Mindy: Domnívám se, že správnější výraz je psice.[smích]

Taky se mějte krásně

139300

07.07.2007 17:15

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

RE: Psí ráj:)

Jarmila 85.?.?.?

Ne, jméno mého muže sice taky začíná na J, ale Jarmil to není, jmenuje se Honza. [vyplazený jazyk]

ale jinak je to jednoduché: lev-lvice, pes-psice. Dále: pejsek-pejskyně, nebo pejsánek-pejsánkyně.Popřípadě pejsáček a k němu náleží pejsáčkyně.Tak jako k člověku náleží člověkyně.[smích]

139326

07.07.2007 17:25

Jak jsem testoval loajalitu svých psů

RE: Psí ráj:)

Jarmila 85.?.?.?

Trochu Vás taky musím opravit Ajo, peskyně nikoliv, ale pejsáčkyně. No, ta paní Pejsková je asi Češka, neboť nikde ve světě si na takové zvláštnosti jako v Česku nepotrpí, že by byl pes a místo psice pesová. No představte si, místo lvice by se říkalo lvová, místo kočka kočová, místo šimpanz šimpanzová, atd. [smích]

Ale jinak s Vámi souhlasím, že přesně to co jste napsala, tak ta psice té druhé vyčítala. Jistě jí vynadala do hloupých, starých slepic.[smích]

139327

13.07.2007 07:12

Státní Stádní teror pokračuje

Hororová budoucnost

Jarmila 85.?.?.?

Ano, je to přesně tak, platí zde pravidlo: za vším hledej prachy. Právě na příkladu vybíjené drůbeže je dokonale vidět, jak je dnešní svět totalitně sešněrován, že ho SKUTEČNĚ vede skupina domluvených lidí. Všichni ostatní jsou jen poslušní poskoci, kteří jen plní příkazy mocných seshora. A to včetně všech šéfnovinářů ve VŠECH masmédiích. Nikdo není autentický, protože moc je – jak už jsem jinde psala- organizována pyramidově, takže vládnoucí špička pyramidy má všechno pod kontrolou. Co se týče všech těch různých spolků na ochranu zvířat, tak i tam platí, že tvrdé jádro jsou agenti, kteří to tam hlídají a ostatní, ti praví ochránci zvířat jsou jen nezasvěcení užiteční idioti.

Kladné na tom vybíjení drůbeže je pouze to, že je nevraždí tak drastickým způsobem jako v Asii, že to provádějí o něco humánněji. Je štěstí, že každý tvor může zemřít pouze jednou. Takže je v podstatě jedno, jestli teď, nebo zanedlouho na porážecí lince. Ale má ten holoucaust drůbeže ještě další cíl: abychom si na hromadné vyvražďování postupně zvykali jako na něco normálního. Po čase dojde na lidi a stádo tupých občanů bude jen krčit bezmocně rameny, když se dozví, že vojáci museli zplynovat a vyčistit nějakou oblast od lidí, protože ti lidé byli nakaženi neznámým, nebezpečným virem. Zatím se jen diváme v TV na horory na podobné téma, ale ty horory se jednoho dne mohou stát reálnou skutečností, protože si to tak skupina vládnoucích celosvětových zmrdů bude přát.

139652

23.07.2007 20:23

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: dobré shrnutí situace

Jarmila 85.?.?.?

>Každá uznávaná teorie, vč. těch fyzikálních, je jen blud,
>který udělal kariéru [smích]

[smích] [smích] [smích]

140313

24.07.2007 07:40

Občanská deliberace - v ČR téměř neznámá

RE: Jak na to -- (přímá demokracie)

Jarmila 85.?.?.?

Heleďte se pane Janko, buďte tak moc laskav a nepomlouvejte můj internetový, účetní volební systém. Je naprosto funkční a použitelný, o čemž se mohli lidé dvakrát přesvědčit na setkání příznivců přímé demokracie. Spoluautorem je inženýr, vysokoškolák, který má účetnictví v malíčku, protože je to jeho denní chleba. Navíc ještě dělá daňového poradce. Takže asi by se nepodepsal pod něco, co by účetně nebylo v pořádku. Vy s tím svým okopírovaným návrhem mi jen stěžujete situaci, protože s tím svým nesmyslem matete akorát veřejnost i Ministerstvo vnitra.

Jinak teď na dovolené jsem si přečetla dvě víc než zajímavé knihy nazvané: Kdo jsou Židé? a Plíživý převrat. Ty knihy jakoby spolu souvisely a dávají tušit, že se polopřímé demokracie hned tak nedočkáme, přestože díky internetu jsou k tomu podmínky již dávno vytvořené.

140347

26.07.2007 07:52

Hodlá Německo ovládnout celou Evropu?

Prevence proti vymývání mozku

Jarmila 85.?.?.?

Již dávno nekupuji a nečtu žádný časopis- aby mě nemohl nikdo ničím sebeméně ovlivňovat. Kupuji si pouze Mladou frontu, ale tu čtu jako svého nepřítele. To znamená, že denně v tomto prolhaném plátku odhaluji rafinované metody,kterými se prodejní novináři snaží manipulovat se svými čtenáři.

Ale abych jim jen nekřivdila, občas se tam dočtu i velmi zajímavé informace, jako třeba v případě článku nazvaném Hazard po česku. Ten článek byl fakt síla, proto jsem si ho vystřihla na památku, abych neblaze vyvíjející se situaci mohla dál pečlivě sledovat.

140492

05.08.2007 08:22

Buržoazní snílkové

RE: Mlácení prázdné slámy

Jarmila 88.?.?.?

Ukázka z knihy Plíživý převrat:
Svět v současnosti došel tak daleko, že mu nevládnou zvolení politici, ale nevolené nadnárodní korporace, které přebraly role státu. Globální byznysmeni jsou mocnější než politici v jednotlivých zemích a obchodní zájmy jsou alfou i omegou všeho dění. Z korporací se staly obludy, globální obři, jež disponují nesmírnou politickou mocí. To je velmi špatná věc, protože každá další fúze je větší než ta předchozí a vlády jim jen zřídkakdy stojí v cestě. Vše,co kupujeme- benzín, léky, základní věci jako vodu, dopravu,zdraví a vzdělání,nebo dokonce školní počítače a zemědělské produkty vypěstované za našimi humny- stále větší měrou kontrolují korporace, které se mohou podle svého rozmaru rozhodnout, jestli nás zachovají při životě, nebo NÁS NECHAJÍ ZAHYNOUT. V tomto pokračujícícím procesu jde čím dál víc stranou spravedlnost, slušnost, právo, životní prostředí a dokonce i takové priority jako národní bezpečnost (moje poznámka: viz radar). Nikdy dříve se tolik lidí neocitlo v situaci, kdy nenajdou nikde zastání, protože tento panující systém je veskrze prohnilý. Projevilo se to i při prezidentských volbách v USA roku 2000, v nichž způsobilost kandidáta na prezidentský úřad závisela pouze na schopnosti zajistit si dostatek firemních sponzorů. Rozpočet na volební kampaň G.W.Bushe činil 191 milionů dolarů.

Věci se začaly měnit poté, co se státy produkující ropu sdružily koncem roku 1973 do kartelu OPEC a vyšroubovaly cenu ropy do nebeských výšin. Eskalující ceny ropy roztočily spirálu cen a platů, což mělo za následek hospodářský útlum, nezaměstnanost a v některých zemích až dvacetiprocentní inflaci. Přes noc pak bylo z úst ministrů financí téměř všech západoevropských zemí slyšet, že je potřeba bojovat proti inflaci a omezit veřejný sektor.

V roce 1979 byla britskou premiérkou zvolena M.Tchatcherová a v roce 1981 americkým prezidentem R.Reagan. Tito dva politici NOVÉ PRAVICE, kteří byli nadšenými zastánci volného trhu a nepřátelsky naladěni vůči koncepci státních zásahů, se postarali o zásadní zvrat ve světě. Oba představitelé, dcera hokynáře a hollywoodský herec, odmítli keynesovskou ekonomii a přijali názory ekonomů M.Friedmana a F. Hayeka. Ti si nepřipouštěli, že trh může selhat a že skutečně selhává, nýbrž zastávali názor, že trh dovede alokovat zboží a služby efektivněji než stát a že snahy státu o nápravu nedostatků trhu nadělají více škody než užitku. Vrátili se k myšlence, jež formovala ekonomiku od viktoriánské éry až po krach na newyorské burze, totiž že „úloha státu spočívá ve vymáhání práva, v uvádění kvalitní měny do oběhu a v zajištění nepokřiveného chodu tržních sil.“ A vůbec nejdůležitější podle nich bylo,aby stát vytvořil příznivé podnikatelské prostředí.

Zkrátím to: Tchatcherová s Reaganem zkrátk...

Automaticky kráceno

141101

05.08.2007 08:23

Buržoazní snílkové

RE: Mlácení prázdné slámy

Jarmila 88.?.?.?

Zkrátím to: Tchatcherová s Reaganem zkrátka rozprodali do soukromých rukou co se dalo a po nich to tak udělal celý svět. Od té doby světu vládne úzká skupina lidí a utahují čím dál víc smyčku. Zavádějí NWO a plížíme se směrem k otroctví.

141102

06.08.2007 07:40

Buržoazní snílkové

RE: Mlácení prázdné slámy

Jarmila 88.?.?.?

Samozřejmě, že jsem na dobu komunismu nezapomněla, vždyť jsem v ní prožila většinu života. Jenže jsem netušila, že po komunistické frašce zvané Sametová revoluce místo demokracie vystřídá ideovou totalitu peněžní totalita. Zdánlivě se nyní máme lépe, ale jak dlouho? Citliví lidé zaznamenávají všude známky toho, jak celý svět upadá čím dál víc do orwellovských poměrů.

Otroky bychom být nemuseli, kdyby byla zavedena přímá internetová demokracie. Je to patrně jediný způsob, jak zlomit moc nadnárodních korporací. Všichni dnešní politici jsou jen poslušné figurky v rukou nadnárodních firem. I ta Tchatcherová s Reaganem byli nadnárodními obchodníky pro své povahové vlastnosti vybráni jako vhodné figurky k uskutečnění jejich cílů.

To vysvětluje i poměry u nás, kdy nadnárodním firmám se kdeco prodá za hubičku, kdežto domácí podnikatelé jsou ve všech směrech dušeni. Uvedu příklad svého rodného města: téměř veškerý průmysl tam byl po revoluci zničen a rozmetán, nový žádný nevznikl. Dodnes máme překrásnou bytovou stěnu z Krnova, 30 let starou. Nyní si tam ale mohou lidé koupit leda tak nábytek ze švédské Ikey. Také oděvní průmysl byl zničen, místo toho Vietnamci prodávají levné oděvy dovážené z Číny, vyráběné kolikrát v nelidských pracovních podmínkách. Před několika dny v MFD psali o tom, že nově smontovaná hala na výrobu aut hledá nové pracovníky v Polsku. Nevidím v tom žádný smysl, když nadnárodní firmy u nás dostanou od politiků ZDARMA prostor k podnikání- a pak jdou hledat levné pracovníky do Polska či na Ukrajinu. Zatímco naši lidé berou podporu v nezaměstnanosti. Přitom kdyby místní podnikatelé dostali alespoň desetinu toho, co dostanou nadnárodní firmy, tak by každý region jen vzkvétal.

141145

07.08.2007 19:52

Otrokářský systém vrcholí

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Milý pane, to je přece jednoduché. U těch několika tisíc konspirátorů přece platí zákon omerty. Ten systém je totiž postavený patrně stejným způsobem jako u mafie.Tam byla vystavena pyramida moci od nejnižších pěšáků, až po nejvyšší kmotry. I úkoly a stupeň zasvěcení byly přesně rozdělené podle stupně hodnosti v mafiánské struktuře. A skutečně to fungovalo- že přestože bylo v americké mafii mnoho tisíc příslušníků, tak všichni mlčeli jako hrob a to i v případě vražd. Al Caponeho nachytaly úřady na nějaké banální nezaplacené daňové úniky, vraždy mu dokázat nemohly. Podívejte se na bývalého newyorského starostu Guyalaniho (nebo jak se ten chlap píše), jak se drze uchází o úřad prezidenta- ten chlap zcela zřetelně patří mezi zasvěcené a drží jazyk pevně za zuby, dodržuje omertu, protože kdyby jen cekl, tak je synem smrti.

141290

08.08.2007 07:27

Otrokářský systém vrcholí

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Můžete mi vysvětlit jednu velice zvláštní věc, že VŠECHNA mainstreamová média jako jeden muž popírala jakékoliv záhady a nesrovnalosti kolem 11/9? Lidé, kteří nemají internet dodnes vůbec nevědí o tom, že spadla i třetí budova, do které žádné letadlo nenarazilo. Mají v hlavách přesně jen to, co se dozvěděli z oficiálních médií. A i kdybyste poslal anonymně do médií závažné informace, tak by vám je prostě nikdy nezveřejnili!! Média tu nejsou od toho, aby byli občané o čemkoliv pravdivě informováni, ale jsou tu od toho, aby jim propírali mozky, jak to jejich majitelé potřebují. Místo toho by si vás tajné služby našli a oddělali Vás.

Nemáte pravdu, mafie je dnes obrovský problém, protože organizovaní zločinci se již nekrčí ve stínu vlád, ale ovládli planetu. Začalo to zastřelením JFK a pokračovalo až k 11/9. To ovšem není konec, to je teprve začátek jejich organizovaných zločinů. Zeměkoule se dnes scvrkla na malou kuličku, malou, globální vesničku, kde se žádný jedinec před globální tajnou službou neschová. Celou pravdu o 11/9 zná dejme tomu pouze 100 lidí, ti ostatní znají jen dílčí skutečnosti a musí k nim mlčet, protože jsou v tajných službách a přesně by se vědělo, že tu dílčí skutečnost vyzradili oni. Jak píše trodas- žádný anonymní internet neexistuje, na to zapomeňte. Tak třeba ten vzpomínaný exstarosta zaručeně moc dobře ví, jak to všechno bylo s těmi obětovanými hasiči, ale nikdy nikdo se od něho tu pravdu nedoví, Ty můj kvítku medový.

141344

10.08.2007 07:04

Otrokářský systém vrcholí

RE: zapomel na Apollo

Jarmila 88.?.?.?

On mluví sám za sebe už jenom ten fakt, že od té doby, to znamená za dobu více než 35 let se nikomu na světě nepodařilo na Měsíci přistát. Kupodivu jenom Američanům. Asi proto, že umějí nejlépe lhát. [velký smích]

141501

13.08.2007 07:49

Z Wikipedie je mi špatně

článek z Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Tak jsem si ten článek přečetla a je z něho jasně vidět, že Zvědavec je ostře a pečlivě sledován.Tak nezbývá než popřát, aby nám tento svobodný web vydržel co nejdéle.

141640

14.08.2007 08:08

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

No, mně mohou pochopitelně všichni věřit, já jsem naprosto autentická.[smích]Jsem teď nahlédla na Neviditelného psa a jsem zděšena z toho, jak se změnil na mladofrontový brainwashing. Profesor Pafko tam má článek o tom, že by mu nevadilo čipování lidí. [naštvaný] To samé jsou dnes komunistické rudoprávní Novinky- zcenzurovaný škvár, jehož účelem je rovněž ovlivňovat veřejné mínění, úplně stejně jako za komoušů.

Dám příklad toho, jak pracují novináři ve velkých denících. Novinář Komárek již 17 let zpracovává veřejnost výkřiky,že je potrat vražda. Když mu ale čtenáři napíšou, že postinor byl zdražen o 24 000 procent, nebo že dodnes u nás není k mání mifepriston, který by miniinterrupcím zabránil, tak drží pan Komárek hubu a nikdy tyto informace nezveřejní.Na lidském neštěstí se totiž skvěle vydělává,provedení potratu je totiž desetkrát dražší než nějaká pilulka, proto prodejný pan novinář Komárek mlčí jako hrob. [bliji]

141705

14.08.2007 17:32

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Kdepak milý pane, Komárek v MFD sedí jako žába na prameni a pečlivě tam vše hlídá, aby dezinformace všeho druhu plynuly ke čtenáři tak, jak správně mají. S tím postinorem jsem to uvedla jako příklad toho, že novináři znají mnohá tajemství, ale přesto je zásadně nezveřejňují a radši čtenáře vedou směrem, kterým jim bylo poručeno, aby je tak vedli. Proto MFD celou dobu propaguje radar a zveřejňuje zásadně jen názory lidí, kteří jsou pro. Komárka pranýřuji proto, jelikož je to misogyn jak vyšitý. Jestliže 17 let pranýřuje potraty, tak naopak již dávno měl pozvednout hlas, že jak je možné, že něco bylo zdraženo o 24 000 procent! Je přece obrovský rozdíl, když si ženská vezme dva dny po styku tabletku, než když jde ve třetím měsíci na potrat.

Nechápu, co nechápete na slovech, že na lidském neštěstí se skvěle vydělává. Ano, je to přesně tak, znovu Vám zopakuji, že novináři znají mnohá tajemství, ale záměrně je nezveřejňují, protože si to finanční skupiny z cizího neštěstí blahobytně bohatnoucí, nepřejí. Nejen já, či můj bratr máme s novináři zkušenost, že jim napíšeme závažná fakta, ale oni nanejvýš poděkují za mail- ale jinak sdělení zcela ignorují. Pěkně povedení investigativci! Takové zkušenosti mají i mnozí další aktivní lidé, kteří novinářům píší- třeba zrovna aktivisté za přímou demokracii. Prostě ignorance až na půdu, která svědčí o tom, že jsou to někým placení lidé, jejichž úkolem je co nejvíc občanům všechno mlžit a zatajovat, žádní hlídací psi demokracie to nejsou ani náhodou. Pokud tohle nevidíte, tak jste slepý na obě oči. Dnešní svět prostě je o spiknutí a prodejnosti, ale já v něm mohu žít proto, jelikož taková nejsem, proto mám klidné spaní.

141742

15.08.2007 07:20

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Máte v tom trochu zmatek. VŠECHNA hormonální antikoncepce je postavena na stejném principu jako postinor. To znamená, že zabraňuje oplodněnému vajíčku v uhnízdění v děloze. Pan Komárek nikdy proti jakékoliv antikoncepci nevyřkl jedinou větu. A proč taky, když ve Společnosti pro plánování rodiny sedí jeho dobří kámoši v čele se sexuologem Weissem, který je v MFD pečený, vařený- může tam totiž publikovat kdy se mu zachce a taky již 17 let publikuje.

Vyčítal jste mi, že za každým rohem vidím nějaké spiknutí, no a vidíte, v případě postinoru skutečně o spiknutí jde. Skupina lidí se domluvila na strategii, jak z antikoncepce vytřískat co největší balík peněz, a to bez ohledu na potřeby lidí, či ničení životního prostředí. Zdražili postinor o 24 000 procent, a pro jistotu ještě jeho účinky nechali zesílit tak, aby po něm bylo ženám špatně, což dřív nebývalo. To proto, aby ho ženy nepoužívaly jako antikoncepci, ale aby VŠECHNY ženy bez rozdílu pojídaly denní antikoncepci. V minulosti ovšem lékaři běžně ženám předepisovali postinor jako normální antikoncepci- dvě krabičky po deseti tabletách na půl roku za pouhých 14 Kčs. Jenom upozornili, že by je neměly ženy používat víc jak čtyřikrát do měsíce. Což mnohým ženám bohatě vyhovovalo.

Počítejte se mnou: milion žen krát dva tisíce Kč za roční antikoncepci, rovná se dvě miliardy korun. Kdyby byl postinor zdražen třeba jen čtyřikrát, tak by stál pouhých 200 Kč na rok. Milionu žen by tento způsob ochrany vyhovoval, a tak by nekupovaly denní antikoncepci, čímž by ale finanční skupina přišla o miliardu a osmsettisíc zisku ročně. Za deset let by přišli o osmnáct miliard zisku. Proto se z tohoto důvodu všechny ženy musí cpát denní antikoncepcí, což představuje ohromnou zátěž pro přírodu, protože se hormony do ní vyplavují. Ono je rozdíl vyplavit za rok do přírody 360 hormonálních tabletek, nebo jenom 40 hormonálních tabletek.

Takže jak říkám: o spiknutí jde v každém případě

141767

15.08.2007 19:24

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste vůbec nepochopil pane Vanguarde, co jsem Vám vysvětlovala. Mně nejde o ten postinor, já jsem jenom na něm jako na názorném příkladu ukázala, kdo ve skutečnosti ovládá svět. Nejsou to novináři, ani politici, ale mocné finanční skupiny, které diktují své požadavky politikům, stejně jako médiím. V podstatě si dělají co chtějí, nikdo je nehlídá. Mocný bývalý svazák a estébák Hušák vlítne do sněmovny a poručí politikům, že chce mít odsouhlaseny moderní hrací automaty, které během pár vteřin dokáží člověka připravit o celou výplatu- a poslušní politici mu to poslušně odsouhlasí. Jako byste nevěděl, že peníze vládnou světu a vše je řízeno penězi: i třeba sportbyznys či showbyznys. Prostě jakmile se někde dají vydělat na něčem nějaké miliardy, tak si na to sedne skupina lidí a už k tomu lizu nikoho nepustí. A taky vymýšlejí strategie, jak vydělat ještě víc. To vykládal miliardář Kellner, že má rád chytré kluky, co mají nápady- a o tom je celá jejich pracovní doba, vymýšlet fígle, jak přijít snadno k dalším miliardám. Proto je i ta Wikipedie hlídaná a monitorovaná, aby se k široké veřejnosti nedej bože nedostaly náhodou nějaké důležité informace. Protože za informace se dnes platí zlatem.

A to se stalo i s tím postinorem. Sedla si tam skupina lidí, která z toho ždímá miliardy bez ohledu na zdraví žen, bez ohledu na ničení přírody. Ten postinor je dnes svinstvo proto, protože schválně několikanásobně zesílili jeho účinky. Dřív se brala jedna tabletka, teď se musí vzít dvě. Proč? Jak je to možné? Vždyť když to přece před 20 lety dali Maďaři k použití, tak to bylo klinicky vyzkoušeno a ženám po něm špatně nebylo, ani jim to nerozhodilo cyklus. A Vy navíc pokládáte za normální, že pilulku, která stála 1 Kčs zdražili na 250 Kč. Acylpyrin, který má jistě ty samé výrobní náklady stojí 10 Kč za deset tablet. Kdežto 10 tabletek postinoru se vyšvihlo ze 7 Kčs na 2500 Kč. Kdyby takto zdražili máslo, tak by nestálo dnešních 20 Kč, ale rovněž oněch 2500 Kč. Vždyť ten předražený postinor je výsměch celé společnosti! Za 2500 Kč si můžete koupit zlatý řetízek i se zlatým přívěškem. Už Vás vidím, jak jste v klidu, když byste si v drogerii koupil krabičku s deseti kondomy a prodačka by za to po Vás chtěla 2500 korun českých.[chechtot]

141791

15.08.2007 19:49

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se drahý Pramene, že Vy jste nepochopil stejně jako Vanguard.Já jsem pyšná na to, že jsem odhalila levárnu, kterou nikdo neodhalil. Třeba si tady tuhle mou kritiku přečte i novinář Komárek, a když nic jiného, tak se alespoň chytne za ten svůj prolhaný novinářský nos. Jsem šťastná, že existuje internet, protože člověk může alespoň touto cestou novinářům dát za uši. [vyplazený jazyk]

141792

16.08.2007 07:32

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Ta situace je mnohem horší pane Kavole. Žádná tabletka za 25 Kč. Vysvětlím to pečlivěji: za komunistů se prodávalo 10 tabletek postinoru zaletovaných v platíčku za 7 Kčs. Čili jedna tabletka za 70 halířů. U toho byl návod, jak to používat, takže si ženy podle svého uvážení s tím zacházely jak chtěly. V případě nouze měly sníst jen jednu pilulku, nikoliv dvě. Nyní má někdo na postinor neomezený monopol, takže si zdražuje, jak se mu zachce. A zdá se, že tam ani nefunguje vůbec žádná konkurence. Máme zde antimonopolní úřad, snad by je ta situace měla zajímat. Neboť dnes se prodávají 2 tabletky za těch 250 Kč, ale ty dvě tabletky jsou na pouhé jediné použití, takže je to vlastně totéž, jako kdysi ta jedna pilulka. Proto to srovnávám tak, že cena vyskočila ze 70 haléřů na 250 korun, což je to nemravné a neslýchané zdražení o 24 000 procent.

Celá sviňárna spočívá v tom, že pan investigativní novinář Komárek 17 let kritizuje potraty, ale aby si posvítil na zoubek svým přátelům, kteří bohatnou z cizího neštěstí, to ho vůbec nenapadne. Kdyby se postinor neprodával za tak příšerně přemrštěnou cenu a byl normálně dostupný bez předpisu, tak by chirurgické potraty prakticky neexistovaly. Před několika dny v MFD o postinoru psali, že se začíná jednat o tom, že bude prodáván bez předpisu. No, zapomněli pochopitelně napsat o tom, že by se antimonolní úřad měl o tento druh podnikání zajímat.

141837

16.08.2007 07:42

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Pane Vanguarde, denní antikoncepce není v žádném případě dotovaná, ženy dnes platí plnou cenu, a přesto stojí jedna pilulka zhruba 70 haléřů (protože na rok stojí antikoncepce zhruba 2000 Kč). Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že jedna antikonceční pilulka stojí zaokrouhleně jednu korunu a druhá, podobná pilulka stojí 250 korun? Za tu cenu by měla být ze zlata, protože za 250 Kč si skutečně můžete koupit zlaté srdíčko ze čtrnáctikarátového zlata. Pořád nechápete? Je to jasné spiknutí ze strany firmy, která vlastní práva na postinor.

141839

17.08.2007 07:23

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Nevím, proč mě nazýváte drahou, když drahý, až přímo obludně předražený je ten postinor.[smích] Ale souhlasím s Vámi, že kšeft s léky je po zbraních ten nejvýnosnější, což u antikoncepce platí obzvláště. Když uvážíme, že u nás asi 3 miliony žen je ve fertilním věku a musí užívat denní antikoncepci, tak zisk z toho je: 3 miliony x 2000= 6 miliard korun ročně. Už jsem to tu jednou propočítávala, že kdyby byl postinor přiměřeně drahý a lehce dostupný, tak jako kdysi, tak by jedna třetina žen nemusela brát denní antikoncepci, čímž by obchodníci přišli o 1,8 miliardy zisku ročně. Z toho důvodu vymysleli strategii, že je nejen postinor, ale i mifepriston je nedostupný, takže se všechny ženy bez rozdílu musí cpát denní antikoncepcí. Anebo pak jít na předražený a z hlediska zdraví rizikový chirurgický potrat.

Z toho je vidět, že morálka obchodníků s antikoncepcí skutečně neexistuje žádná, jsou to naprosto amorální lidé. Jejich morálku by však měl napravovat antimonopolní úřad, ale jak se zdá, i tam sedí podplacení lidé, kteří 17 let nic nevidí a neslyší. Je s podivem, že si této skutečnosti nevšimla ani Společost pro plánované rodičovství, kde sedí takové kapacity, jako Weiss, Uzel, či Zvěřina. A kdekoliv jsem se na internetu ptala doktorů, co odpovídali na dotazy čtenářek ohledně antikoncepce, tak v případě postinoru mlčeli jako zařezaní. Zvláštní, ne?

141924

17.08.2007 07:34

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát jsem se ve výpočtech spletla já, ta denní antikocepce nestojí korunu na den, ale jak správně píšete, vychází asi 8 Kč za tabletku. Takže není dotovaná ani náhodou, i ona je ve srovnání s acylpyrinem neskutečně předražená. Ano, je to tak, dřívější balení deseti tabletek bylo zrušeno a místo toho je v krabiččce pouhá jediná dávka ve dvoutabletce za oněch 250 Kč.

To se mi právě stalo asi před dvěma lety. Říkala jsem si, že by se mi mohlo stát, že bych se domnívala, že jsem v přechodu, ale ve skutečnosti bych byla těhotná. Tak jsem nechtěla riskovat a nechala si od doktora předepsat postinor. Jaké bylo moje překvapení, když po mně lékárnice chtěla 246 Kč. Vykulila jsem nevěřícně oči, protože ten skok ze sedmi korun na 246 Kč se nedal přehlédnout. Ale hlavní překvapení mě teprve čekalo. Otevřela jsem zvědavě krabičku, abych se na místě přesvědčila, že je vše v pořádku a oči mi málem vypadly z důlku: byly tam zaletované jen dvě tabletky a v návodu jsem si přečetla, že jsou na jedno, jediné použití. Otočila jsem se naštvaně na podpatku a vrátila jsem se zpátky do lékárny. Žádala jsem zpátky své peníze. Lékárnice mi je beze všeho vrátila a ani se mému rozhořčení nijak nedivila.

141927

18.08.2007 07:59

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Chudacek maly ;-)

Jarmila 88.?.?.?

Tak o té Wikipedii psala včera už i Mladá fronta. Připadlo mi, jako by to opsali přímo ze Zvědavce. Nadpis článku zněl: Do úprav Wikipedie se pustila i CIA.

A byl tam tento text: Americká Centrální bezpečnostní agentura (CIA) se podílela na editaci hesel v nejpopulárnější internetové encyklopedii Wikipedia. Zpravodajský server BBC zjistil, že podle záznamů se tak stalo u jména iránského prezidenta Mahmúda Ahmedinežáda. Scanner ukázal, že někdo z počítačové sítě CIA přidal do jeho politického profilu výraz „Wahhhhhh!“
Stránky editoval i Vatikán, který upravil text u vůdce irské republikánské strany Sinn Féin Gerryho Adamse. Zmizely tak odkazy na novinové články, podle kterých byly Addamsovy otisky prstů nalezeny na autě, jež bylo v roce 1971 použito ke spáchání dvojnásobné vraždy.

No, pak tam má dál Jandourek taky o Wikipedii článek nazvaný: Přepište si Wikipedii a radujte se ze života. Ale ten je moc dlouhý, takže nic. Jinak, samozřejmě, že je důležitý na internetu LUXUS VOLBY. Pokud by tohle někdo zlikvidoval, tak by byl internet zase o ničem.

141990

19.08.2007 08:15

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, to zvracení je zcela na místě, neboť zrádce a prvotřídní jidáš Havel podepsal petici PRO radar. Píšou o tom na Novinkách. Je tam k tomu 7800 diskusních příspěvků, z toho asi 95 procent proti Havlovi. Akorát příspěvek na druhém místě ve prospěch Havla je velmi podezřelý, patrně je zmanipulovaný. Novinky prostě uměle u tohoto příspěvku zvyšovaly body. Již víckrát jsem se totiž na vlastní oči přesvědčila, že falšují výsledky. A když už to pak falšovat nejde, protože odpor čtenářů je příliš velký, tak jednoduše zruší celou diskusi. [bliji]

142034

20.08.2007 09:08

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí II

Jarmila 88.?.?.?

Kdy všichni lidé konečně definitivně pochopí, že nemají vůbec chodit k volbám? Za 10, 20 nebo 100 let? Protože tím, že chodí k volbám, tak legalizují zločince, kteří se tváří jako zastupitelská demokracie. Neexistuje žádné menší zlo, protože celá zastupitelská „demokracie“ je jedno velké zlo, neboť nám vládnou spolu domluvení lumpové, žádní naši zastupitelé. Píšu to již asi posté: jedině polopřímá demokracie, kde si občané prostřednictvím internetových voleb budou sami o sobě v důležitých věcech rozhodovat, může napravit dnešní, vládnoucími mafiány, těžce pokřivený svět.

142081

20.08.2007 09:08

Generální stávka

RE: bude zvlastni vydani?

Jarmila 88.?.?.?

Myslím,že by bylo dobré, aby občané zítra spontánně vyrazili ke koňovi na Václavák bez ohledu na to, zda to někdo zorganizuje či nikoliv. Prostě jen svou osobní přítomností by dali najevo, že s jednáním současných vládnoucích papalášů nesouhlasí. Já osobně se ke koňovi dostavím.

142086

23.08.2007 09:27

Jak se rodí New World Order

Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

To je moje oblíbené heslo, že ryba smrdí vždycky od hlavy, protože je velmi pravdivé a vztahuje se na všechny sféry života.Již nejméně 200 let (od Francouzské revoluce) jsou všechny děje ve světě řízeny finančními elitami(To jsou ty smrdící hlavy, nikoliv novináři, ti jsou jen poslušní, prodejní poskoci). Například VŘSR nebyla žádná spontánní revoluce, ale prostě Rotchild vyslal s pytlem zlata 300 hrdlořezů v zapečetěném vlaku, aby zlikvidovali neposlušného osvíceného cara. Také Hitler byl pečlivě finanční oligarchií a zbrojaři vybrán jako užitečná figurka, která měla posloužit k rozpoutání války a tím k obrovským ziskům.

Ano, samozřejmě že novináři mainstreamu jsou obrovské zlo, protože naprosto vědomě šíří dezinformace, vědomě vymývají masám mozky. Šéfredaktory těchto listů jsou zásadně pečlivě vybírány bezcharakterní, poslušné figurky, které plní za velmi pěkný plat každé přání mocných. Patrně jsou všichni do jednoho povinně i zaměstnanci tajných služeb, takže jsou zavázáni mlčením o všech pravdivých skutečnostech, které se dovědí.

Teď čtu knihu od F. Koukolíka, zvanou Vzpoura deprivantů. Je o tom, že defektní, bezcharakterní lidé rostou geometrickou řadou, protože slušní lidé vymírají, neboť jsou již mnoho staletí těmi bezcharakterními křiváky soustavně hubeni. Je to takový zvrácený přírodní výběr, kdy defekti díky své křivosti prosperují, takže zlo roste, zatímco slušní ubývají, takže pravda a dobro mizí.

142380

25.08.2007 08:53

Izrael má v Íránu židovský problém

RE: Clenstvi jako v KSC

Jarmila 88.?.?.?

Nemám dodnes jasno v tom, odkdy se počítá židovství po matce. V jedné diskusi mi diskutér vehementně tvrdil, že prý je to nedávná novinka, zavedená prý někdy před 500 lety před Kristem. Já se ale domnívám, že to není pravda, že židovství po matce bylo odjakživa, že se to táhne z dob matriarchátu, tedy z doby, kdy otcové dětí byli neznámí. Že to existovalo i v době Abrahámově čili před těmi 3900 lety. To proto, jelikož jak známo otec není nikdy jistý, kdežto matky vždy přesně vědí, které dítě je jejich.

Zdá se mi totiž krajně nelogické, že by 1400 let, tedy od doby Abrahámovy, byly děti vedeny po patriarchální otcovské linii, ale pak by to náhle zničehonic změnili po mateřské linii. To nemá vůbec žádnou logiku. Proč by to dělali, když vládl stále tuhý patriarchát, kde si manželé věrnost svých žen pod trestem smrti stále bedlivě hlídali?

142557

25.08.2007 11:32

Jak se rodí New World Order

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

Největší deprivanti ze všech jsou celosvětově vládci, nikoliv ovládaní.To už byste mohl vědět pane Vanguarde. Pan Koukolík píše o tom, že to jsou lidé, kteří pro samoúčelnou moc ovládat jiné lidi jsou ochotni dopustit se jakéhokoliv zločinu. Protože MOC nad jinými lidmi je pro ně to největší afrosidiakum. A přesně takovéto defektní lidi by polopřímá demokracie z vládnutí odstranila bez ohledu na jejich klientelismus i obrovský majetek. A oni to moc dobře vědí, proto přímou demokracii nezavádějí, i když technika už zde na to je a přímá demokracie už tu mohla fungovat klidně deset let. Vždyť ti naši s prominutím posraní papaláši nám ani za 17 let od puče neumožní, abychom si sami zvolili prezidenta! Vždyť to už je úplně neslýchané, co tam sedí za neskutečné svině.

142564

26.08.2007 09:19

Jak se rodí New World Order

MFD pomlouvá Zvědavce

Jarmila 88.?.?.?

Ano, velmi správně, důležité je naučit se samostatně myslet a hlavně přestat definitivně cokoliv věřit mainstreamovým prodejným novinářům. Tito novináři jsou čím dál víc otrávenější z toho, že již nemají takovou moc v oblbování lidí jako měli kdysi, když ještě neexistoval internet. Svědčí o tom slova novináře Petra Adlera, kde jsem si v tištěné MFD přečetla v článku nazvaném Koho ještě zajímají zprávy, toto: Žurnalistika se dramaticky proměňuje. Zvyklosti z devadesátých let dostávají pel dávných časů. Někteří teoretici právě z existence blogů vytvořili další šuplík: říkají jim občanské novinářství. Profesionální novináři tedy nejsou občany?

O Zvědavci prodejný novinář Adler píše toto: Co řící stránkám, které dští rasovou nenávist, a může za to Čech, který bydlí v Kanadě, své stránky má uloženy na počítači v Americe a svá poselství adesuje v češtině do srdce Evropy? Navíc zneužívá doménu *.org, vyhrazenou neziskovým skupinám.Zakázat? Jak však sladit zákony tří zemí? A nač z něj dělat mučedníka?

Já vím, pane Adlere, to by se Vám strašně líbilo zakázat internet i svobodu slova a vrátit se k Vašim lžím, viďte? Kolik Vám platí za Vaši zkaženou defektní duši? Styďte se!!

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=198&r=kavarnax...

142597

26.08.2007 15:14

Otázka o kurčati

Ještě další pohled

Jarmila 88.?.?.?

Optimista: To kuře kráčí vstříc za lepší budoucností.
Pesimista: Určitě ho něco přejede a i kdyby nepřejelo, tak ho
stejně nečeká v budoucnu nic dobrého.

142613

29.08.2007 08:34

Mají muži méně práv než ženy?

Redaktor ze Svazu mužů

Jarmila 88.?.?.?

Pan Karel Havlíček je redaktor ze Svazů mužů a tento článek tam vyšel zrovna taky. Je pod ním 226 příspěvků a já tam diskutuji s kocourem, jinak mladým právníkem. Ale je na mě nějaký nevrlý, prská a vztekle mrská fousky, přestože se již známe poměrně dlouhou dobu z Neviditelného psa, ještě z dob, kdy jsem měla nick liška, později Jarmiliška.

Před chvílí jsem mu napsala toto: Ach jo, koukám, že už jste zase na mě nabroušenej.[smích] Ale nechme Topolánka být, ta vládnoucí figurka je mi stejně nesympatická, jako figurka Paroubkova, či kohokoliv jiného z těch domluvených mafiánů. Žádné rány pod pás nerozdávám kocoure, to si něco namlouváte, tohle vážně nemám ve zvyku. Na rozdíl od Vás mám úplně jinou představu o světě než Vy. Jak si tak nově studuji dějiny, tak čím dál víc zjišťuji, že to bylo odjakživa tak, že úzká skupina lidí ovládala široké masy. Že asi 10 procent bohaté elity ovládalo vždy těch 90 procent obyvatelstva a určovalo jejich způsob života do nejmenších podrobností. Pravda, dýchat nebo jíst je neodnaučili nikdy, ale v ostatních věcech dokáže ta úzká elita změnit život davu fatálně. Tak například obě světové války způsobilo těch 10 procent vládců, nikoliv těch 90 procent ovládaných. Celé dějiny se vlastně děti ve škole učí naprosto špatně, protože by se neměly učit, že Amerika svrhla atomovku na Hirošimu a Nagasaki. Ale správně by se měli učit, že zločinec Truman a pár generálů svévolně a již zbytečně nechali svrhnout ty bomby na civilní obyvatelstvo, aby si vyzkoušeli jejich účinek. Protože 99,9 procent Američanů s tímto činem nemělo nic společného a nikdy by takovou věc neprovedli, a ani o tom v referendu nerozhodli, takže jak říkám, nikoliv Amerika, ale pár vládnoucích jedinců.

Mám dvě dcery, jedna je Husákovo dítě, ta druhá se narodila po velkém komunistickém zdražení. Při prvním narození dcery byla porodnice narvaná k prasknutí, že už ta nově narozená mimina neměli ani kam dávat. Při druhém narození dcery zela porodnice prázdnotou, protože výhody byly zrušeny. Prostě úzká elita určuje stále a pořád, jak se bude většinový dav chovat a né že ne. Předpokládám, že jste rovněž Husákovo dítě, proto se teď rodí víc dětí, protože nastoupily ty silné ročníky z dob Husáka. Je to přechodný jev, po takových pěti letech porodnost žen zase prudce klesne dolů.

I za dekadenci Evropy je zodpovědná elita, tak jako byla zodpovědná kdysi elita Říma. Protože stále platí moje oblíbené heslo, že ryba smrdí vždycky od hlavy. Jedinou spásou by mohla být polopřímá demokracie a mnou vynalezený internetový volební systém, aby si mohlo konečně rozhodovat těch 90 procent nevolníků, ale jak známo, v podstatě samovyvolená úzká elita vládců si svůj rybník nikdy nevypustí.

142738

30.08.2007 08:19

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Jak už, blahé paměti, říkával vrátný

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste stará škola pane Arkane, se vsadím, že pan Stwora měl na mysli něco jiného. [oči v sloup]

142815

30.08.2007 18:41

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Jak už, blahé paměti, říkával vrátný

Jarmila 88.?.?.?

Já taky souhlasím, že pan Arkan má pravdu. Ale jak jsem si četla diskusní příspěvky včetně toho Vašeho, a pan Arkan mluvil o tom, že by slečnu hned po staru přirozeně oplodňoval, aby rozmnožil své geny, proto mě napadlo, že je ze staré školy. Zajisté, že má slečna před sebou zajímavou budoucnost, ale vankůšem jí ústa muži dozajista ucpávat nebudou. Tak ze sebe nedělejte svatouška.[vyplazený jazyk]

142855

31.08.2007 08:31

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

Trapní Hurvínci

Jarmila 88.?.?.?

Jak už jsem zde psala, tak ten článek toho Adlera vyšel i v papírové podobě v MFD v sobotním vydání, kdy čte MFD nejvíc lidí. To už jsem si dávno ověřila, že je to zde již úplně stejné jako za komunistů, že všechny zprávy jsou schvalovány z jednoho centra. Těm novinářům a zpravodajcům ani nepřipadne hloupé, že i v TV se všechny zprávy sobě navzájem podobají jako vejce vejci. Takže když si člověk za sebou pustí zprávy ze všech kanálů, tak se čtyřikrát za sebou dozví jedno a to samé. Třeba že Helena Štáchová dostala zpátky svého Spejbla a Hurvínka. Jsou to fakt šašci počmáraní ti naši prodejní investigativci. Ti slušní novináři prostě nejsou ke psaní do mainstreamu vůbec připuštění, zůstává tam jen všehoschopný póvl, který píše tak, jak mu vrchnost poručí. Jen když mají dobře placené bydlo, nic jiného je nezajímá.

Poslední dobou se čím dál obtížněji dostávám na Zvědavce, pořád mi to spadává. U žádného jiného webu se mi tohle neděje, jen u Zvědavce.

142902

01.09.2007 10:00

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Trapní Hurvínci

Jarmila 88.?.?.?

Ta Štáchová je mi ukradená, dala jsem ji jenom jako příklad toho, jak jsou všechny zprávy uniformní a řízené z jediného centra. Protože nejen TV, ale i všechna ostatní papírová masmédia přinesla o ní zprávu, takže se to člověk chtě nechtě dočetl o ní ještě asi tak stokrát. Kdo ví, jestli za komunistů nebyla kovaná soudružka, když měla u soudu takový úspěch. Teď jsem se pro změnu zrovna dočetla o tom, že Langer, sám pocházející z bolševické rodiny dosazuje na nejvyšší místa policie jen samé bývalé, dobře prověřené komunistické kádry. Kubiceho je mi úpřímně líto, asi je to čestný člověk.

142979

01.09.2007 09:20

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Trapní Hurvínci

Jarmila 88.?.?.?

Mně se zase zjevuje bílá cedule, kde je napsáno: chyba spojení. A je tam žlutý trojúhelník s vykřičníkem. Teď před chvilkou se mi to zase stalo. Mám různé finty, jak se na Zvědavce dostat. Když mi to nešlo přes firefox, tak jsem si šla číst přes explorer. Ale teď už mi to nejde ani přes explorer, protože tam se mi zas zjeví, že: Stránku nelze zobrazit. To je ale zajímavé, když si spustím takový ten čistící program: Ad- Aware, a když ho mám spuštěný, tak se na Zvědavce dostanu, bílá cedulka se nezjeví.

142980

06.09.2007 08:35

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Vypadá to,

Jarmila 88.?.?.?

že to není všechno náhoda, ale že prostě mezinárodně spolupracující tajné služby dostaly již své pokyny, jak v případě Zvědavce postupovat. Když tak zhodnotím české weby, tak už je to pomalu ale jistě katastrofa. Z Neviditelného psa se stal zmanipulovaný internetový plátek,který se už nedá vůbec číst a taky ho nečtu, kde je v diskusích tvrdá cenzura a o Novinkách už ani nemluvím. To je normálně Rudé právo jak za komunistů. Kde je ještě úplná svoboda, to je Svaz mužů, ale ti se zabývají samými malichernými problémy, politika je vůbec nebere, takže jsou neškodní.Bude velmi zajímavé sledovat následujícíc vývoj. Mocní tohoto světa nám buď svobodu slova na internetu zatrhnou- a tím jasně ukáží svou pravou tvář, nebo se budou muset dál tvářit jako by nic a svobodu slova na internetu trpět.Doporučuji tu druhou variantu, protože jinak by se ta pseudodemokracie zhroutila jak domeček z karet, lidé by věděli, že žijí v otevřené totalitě a podle toho by se zařídili: nastal by trvalý boj většinových ovládaných proti menšinovým vládcům.

Držím moc palce.

143200

06.09.2007 20:53

Laskavé banky spěchají na pomoc zadluženým majitelům domů

RE: Peníze a lichva

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] Vlastně tak to přesně už v reálu dávno je. [naštvaný]

143257

06.09.2007 20:36

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Vypadá to,

Jarmila 88.?.?.?

Je možné, že to je tak jak píšete, já na ty Novinky skočím jen někdy namátkou, abych zjistila, jak tam ta svoboda slova čím dál víc upadá. Já jsem si tam zas všimla toho nesouladu ohledně radaru. Zatímco komunisté oficiálně s radarem nesouhlasí, tak Novinky, které jsou jak Vy říkáte proti komunistům,tak ale dělají všechno pro to,aby výsledky kolem radaru zkreslily v jeho prospěch. Čili oni jsou proti komunistům,jak Vy říkáte, ale jsou pro radar, takže v tomhle jsou na straně pravicových zrádců, kteří sem chtějí zvát okupanty proti vůli národa. A vzhledem k tomu, že si ty Novinky někdo vydržuje, tak vlastně ty Novinky tancují jak někdo píská, a tím nejsou komunisti,ani pravicoví šaškové, ale patrně ti sionisti. Takže vlastně máte pravdu. [zmaten]

143260

06.09.2007 21:28

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Je vcelku

Jarmila 88.?.?.?

No tak tenhle detektivní seriál teď běží v Česku a já jsem z něho zhypnotizovaná jako myš hadem. Skutečně tam melou játra oběti v mixéru, rýpou se tam v lidských vnitřnostech měsíc starých, z kterých vyletují mouchy, všude samé lebky, hnáty, tkáně, zkrvavení lidé, k nepoznání zohavení. Ale krásná živá ženská a mužská těla jim vadí.To nechápu.

143267

08.09.2007 10:31

Zpověď lovce ekonomik

Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Ano, velmi správně, svět může zechránit již jen přímá, lépe řečeno polopřímá demokracie.Dnešní svět totiž funguje tak, že 10 procent superbohatých finančních oligarchií neomezeně ovládá 90 procent naprosto bezmocného obyvatelstva.Volby na celém světě jsou jen pouhá fraška, protože v momentě kdy voliči volí politiky, tak již volí připravené poslušné figurky dosazené finančními oligarchy. Pokud se náhodou figurka vymkne, je odstraněna a dosazena figurka poslušnější.

Lovce ekonomik si lze představit jako dravé pirani, které pracují V TÝMU.Jedna piraňa nic nezmůže, ale kolektivně ohlodají svou oběť pohodlně až na kost.Týmovou prací bylo i 11/9. Protože globální tajná služba je rovněž kolektivní tým piraň, které zavazuje celoživotní mlčení o všech sviňárnách, kterých se týmově dopustí.

143397

10.09.2007 07:56

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

ing.Chromík

Jarmila 88.?.?.?

Zveřejňuji zde dopis pana Chromíka adresovaný r.2005 Paroubkovi. Jeho zajímavý web jsem umístila do Zajímavých adres.

Vážený pane premiére,

žijeme v době, kdy se před našima očima na současné světové politické scéně odehrává řetězová reakce, která až jednou skončí, svět už nikdy nebude vypadat, jaký ho nyní známe. Rozbuškou pro nastartování této řetězové reakce byla nešťastná okupace nám vzdálené země Iráku, která byla provedená v rozporu s mezinárodním právem, s rozhodnutím BR OSN a všemi právními normami bývalých koloniálních mocností. Šlo o loupežné přepadení nám cizí a vzdálené země, na vzdáleném kontinentě za účelem neustálého podrobování a zotročovaní celého světa. Celý svět se stále více ocitá v obrovském nebezpečí, že vládnoucí garnitury velmoci (v které se prezidenti dostávají moci nezřídka i podvodem), po pádu SSSR si chtějí udělat z celého zbytku světa svůj vlastní pašalík. Neuznávají žádné právní normy a postrádají jakoukoli lidskou mravnost a slušnost, vrhají celý svět stále hlouběji do obrovského konfliktu, jaký ještě neměl v dějinách obdoby. Vy, jakmile jste se stal premiérem, pospíchal jste se do Londýna poklonit jednomu zločinci s dárkem (jak tři králové do Betléma) celým českým národem, aby jste ho obětoval pro loupežné zájmy okupantů v zotročování nevinného iráckého lidu, který nám nikdy neublížil. Tím jste vstoupil do dějin jako zrádce českých národních zájmů. Tak hanebný čin z Vás už nikdo nesundá! Zamyslete se nad tím a snažte se všechno, čím dřív tím lépe uvést na pravou míru. Myslíte, že zakladatel tohoto státu TGM by měl z Vaší práce radost?
Pane premiére, zamyslete se vážně, prosím Vás, kam to všechno povede. Český národ za celých 12 – 15 století svých dějin nikdy nebojoval a ani se nikdy nezúčastnil žádných imperialistických loupežných válek po cizích kontinentech. Ani v době, když jsme byli ve velmoci Rakouska – Uherska. Habzburgové ať byli jací byli, ale nikdy by se do takových hazardních akcí ani ve zlém snu nebyli odvážili. Celá tato doba bude jednou historií zhodnocená, jako nejhanebnější část českých dějin a bude připsaná na vrub ČSSD. Do čeho náš český mírumilovný národ zatahujete? Přestaňte z nás dělat banánovou republiku a z českého národa kanónenfutr cizím loupežníkům. I když jste předseda vlády, na to nemáte vůbec právo, ani mandát! Celá tato dobrodružná akce skončí obrovskou katastrofou. Všichni koaliční partneři, kteří do toho hanebně vlezli jako poslušní čokli, ponesou plnou odpovědnost se všemi z toho vyplývajícími důsledky. My jsme byli v minulém století okupování 2x (Hitlerem a Brežněvem), ale ani jeden z těch okupantů nevydováděl takové hrůzné zločiny s našim národem, pokud jde o mučení až k úplnému umučení a masového mordování našich vlastenců, co provád

143477

10.09.2007 08:49

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

pokračování

Jarmila 88.?.?.?

co provádějí Amíci v Iráku a jinde. Bolest a hněv všech muslimů (a už nejen muslimů) vůči Amíkům (a nejen Amíkům) nebude zahojená ani za tisíc let. Proč i my se máme podílet na tak hrůzných zločinech? Vždyť hrozba nelítostného trestu visí už i nad celým českým národem. Ani analogie z metra v Londýně či Madridu není zanedbatelná. Dokonce podle denního tisku možná je už v bezprostřední blízkosti. Kdo píchá do vosího hnízda, nesmí se divit, že ty vosy se na něj vrhnou. Tak to platilo od počátku světa, jen takoví loupežnici, jako Blaire neb Bush to neumí pochopit a ještě se tomu diví. Neváhejte ani chviličku a začněte rychle konat. Když už i nejzaslepenější čokl Amíků - Berlusconi se vystrašený probudil a začíná promptně stahovat své jednotky z okupovaných zemí, když Bush začal s vyhrožováním ještě i Iránu. Řetězová reakce tohoto druhu se může stát osudem celému světu, nejen pro nás. Už na nic nečekejte.
Pokud cítíte trochu zodpovědnosti za celý český národ, dejte příkaz ihned stáhnout všechna naše vojska z Iráku a Afganistanu, vyjádřete hluboké politování nad americkou agresi vůči Iráckému a Afgánskému lidu, jako obětem agrese. Čím dříve, tím lépe. Nejlépe vyřešit všechno dohromady koncepčně najednou. Vypovědět členství z vojenské aliance NATO, jako aliance loupežné, agresivní, zločinné a škodlivé všem jeho členům, včetně samých USA. Uvědomte si pro Boha, že třeba Německo ani Francie se nedaly zatáhnout za žádnou cenu do tak špinavých a loupežných piklů proti Iráku na falešných, vylhaných důvodech jednoho nebo dvou zlomyslných dobrodruhů. Pokud nezačnete konat ihned a zaváháte, je to hra s ohněm, kterou zaplatí celý český národ, ale i Vás osobně odplata podle zásluh nemine. Navíc na Vás osobně zůstane provždy viset stigma, že jste nedokázal překročit stín (kůň pasáka Libuše Bárkové).
Zlatý Vasil Biľak, zlatá Warszavská smlouva. Ten nikdy ani ve zlém snu by se nebyl pokoušel dělat z našich národů laciný KANONENFUTR za imperialistické zájmy SSSR. Uvědomte si pro Boha kam, do jaké záhuby celou tu káru tlačíte.
Po českých zemích se šíří info, že po každém socanském premiérovi následuje stále jen horší a horší. Viz Zeman, Špidla, Gross a nyní Vy. V celé ČSSD není jediná slušná, zodpovědná a především silná osobnost. To dokázal letošní brněnský sjezd, když celou českou vládní krizi jen prohloubil a zakonzervoval. Důsledky, že Gross zůstal předsedou ČSSD i všech kotrmelců obou Vašich předchůdců, nemohou nemít obrovský vliv na výsledek budoucích voleb. V r. 2002 voliči ČSSD volili stranu Miloše Zemana, ale Špidla (zrádce jeho i celé ČSSD) to bral, že všechny ty hlasy získal on na ten svůj skleněný „kukuč". Máte zde důvod k zamyšlení i hlubokému zpytování svědomí. Tak jste se ocitl před programem otestovat si silu své osobnosti i rozměr ...

Automaticky kráceno

143478

10.09.2007 08:25

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

RE: pokračování

Jarmila 88.?.?.?

i rozměr vlastní totožnosti, zda nakládáte se svým mandátem zodpovědně a důstojně, anebo jen jako pudl cizích zlodějů a loupežníků. Někde až za Vasilem Biľakem.
K tomu všemu Vám přejí hodně síly, odvahy, ale především skromnosti a pokory, které Vy osobně budete ještě hodně potřebovat. Vaše všechny dosavadní aktivity jsou pro to dostatečným důkazem.

V Havířově 25. 8. 2005.

P.S.: ještě jedna zajímavost na konec-Svaz mužů doporučuje na svých stránkách Zvědavce, má tam jeho logo.

143479

14.09.2007 08:43

Lacko snědol psa

RE: Cizinecká policie

Jarmila 88.?.?.?

Můj bratr nazývá deprivanty ještě výstižněji naž pan Koukolík, neb vymyslel termín: defekti. Defektní lidé jsou ti, kteří mají nějaký psychický defekt, nejsou to vyslovení psychopati nebo kriminálníci, jen mají křivou povahu-vědomě se dopouštějí zla a různých nečestností, aby z toho měli prospěch. Vzhledem k tomu, že již zhruba 5000 let platí pravidlo, že 10 procent bohatých vládců ovládá 90 procent ostatního obyvatelstva, tak defekti evolučně v jakémsi zvráceném přírodním výběru vítězí nad charakterními a čestnými lidmi. To proto, protože těch bohatých vládců je málo, z toho důvodu si musí platit své věrné lokaje, biřice, otrokáře a pohůnky, aby udrželi to většinové obyvatelstvo na uzdě. Čestní lidé by se k tomu nepropůjčili, a tak se lokaji mocných zásadně stávají ti s tou křivou páteří. Kvůli korytu, dobrému platu jsou schopni všeho- přesně takovéhle lidi mocní potřebují. Proto je tolik prodejných křiváků mezi politiky, novináři, či jen cizineckou policií.Všimněte si Davide, že to tak skutečně funguje, kolik lidí čestných lidí jen v české historii bylo vyhubeno a na tisíc způsobů ničeno, zatímco defekti prosperovali. Od dob popravy českých pánů roku 1621 bychom se nedopočítali těch ztrát. Defekti tudíž narůstají geometrickou řadou, zatímco charakterních lidí kvapem ubývá, vymírají.

Jak z toho ven? Samozřejmě, že jedině změnou celého systému. Slušných lidí je stále ještě dost, ale nejsou vidět, protože jsou utlačováni těmi defekty, kteří jim vládnou. Ryba smrdí vždycky od hlavy, takže je třeba odstranit tu smrdící hlavu, která úmyslně zavádí mezi většinové obyvatelstvo rozklad všech mravních hodnot. Zabránit vládcům a jejich poslušným lokajům, placeným deprivantům(politikům, novinářům, policii, vojákům, byrokracii) jejich další řádění bude možné jen přes polopřímou demokracii, kdy si 90 procent nevolníků samo začne o svých věcech rozhodovat.

143822

15.09.2007 09:07

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Nedavno jsem v shoping centru

Jarmila 88.?.?.?

Já to taky říkám pořád, že nám vládnou prodejní deprivanti (politici) a jejich prodejní lokajové typu Bucherta. Z prodejných lokajů je dnes složena vlastně celá Mladá fronta.

Táhne se to už hezky dlouho historií českého národa, že kvalitní lidi jsou soustavně odstraňováni a zmrdi protěžováni. Je známo, že i po válce to dopadlo tak, že z udavačů gestapa se stali okresní komunističtí tajemníci. Po sametovém puči se zase z komunistů stali velcí kapitalisté.

Vzpomínám si, jak jsem musela podepsat papír, kde jsem otevřeně měla napsat, zda souhlasím, či nesouhlasím se vstupem ruských vojsk. Tím, že jsem podepsala, že nesouhlasím, uzavřela jsem si navždy dveře ke kariéře. Pak mě zase jeden funkcionář nutil, abych vstoupila do SČSP(Svaz československo-sovětského přátelství), ale já jsem ho šokovala odpovědí, že jsem přítelem Ameriky.[velký smích] Holt, byla jsem vždy na té nesprávné straně, a to se celoživotně odrazilo na mém finančním ohodnocení.[naštvaný]

143880

16.09.2007 07:55

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Jarmila 88.?.?.?

To jste hezky napsal to o těch elektronech a jádrech. A když to dotáhneme dál, tak vlastně ty biliony „elektronů a jader“ mohou vytvářet dohromady nějakou živou látku, nějakou hmotu. Mohou zkrátka dohromady vytvářet nějakého olbřímího živočicha- Vesmír. No a to je ten Bůh. Tělo člověka je přece taky složeno z bilionů jader a eletronů.

Když jsem si teď nedávno přečetla zajímavou knihu od německého předsedy Židovské obce Paula Spiegela, nazvanou Kdo jsou Židé?, tak jsem se z ní stejně nedozvěděla, k čemu je vlastně židovský národ vyvolený. On tam popisoval, jak kdysi dávno ve starověku Bůh s židovským národem uzavřel smlouvu, že budou dodržovat všechny náboženské příkazy a zákazy a za to on je bude ochraňovat a budou vyvoleným národem. Jak se ukázalo, nikdy je moc neochraňoval a zejména ortodoxní věřící Židé si stěžovali, jak je možné, že ve válce byli nejvíc hubeni oni, zatímco ti sekulární zdrhli do Ameriky. Ale znovu se ptám, když mi to pan Spiegel neprozradil- K čemu jsou Bohem vyvolení?

A ještě jednu zajímavou věc jsem se dozvěděla z matrixu: Jasher byl oficiální Mojžíšuv posel. Jeho zápisy jsou nesmírně významné. Zprávy se týkají historie Izraelitů v Egyptě a jejich exodu do Cannanu. Ale tyto zápisy se značně liší od toho, jak známe tento příběh dnes. Sdělují, že duchovním vůdcem kmenů, které překročily Rudé moře na horu Sinaj, nebyl Mojžíš, ale Miriam. V té době Židé neznali žádného Jehovu - uctívali bohyni Asherah. Jejich duchovními vůdci byly převážně ženy. Podle Knihy upřímného představovala Miriam pro Mojžíše takový problém v jeho pokusu nastolit nové prostředí mužské dominance, že ji uvěznil; židovský národ pak povstal proti Mojžíšovi se svými zástupy, aby Miriam propustil. To v Bibli není.

143948

16.09.2007 08:36

Lacko snědol psa

RE: Preco ma tato pani priestor na oplakavanie jej experimentov?

Jarmila 88.?.?.?

Na tom Egyptě něco bude, poslední dobou se tam hrne spousta osamělých, postarších Češek a jsou z tamějších mužů přímo nadšeny.

Co se týče Romů, ti problém nevytvářejí, protože vždy mějme na paměti, že ryba smrdí od hlavy.To znamená, že ti nahoře stimují podmínky tím zůsobem, aby Romové byli problém. Nevím proč to dělají, třeba je to záměr. Vezměme si třeba jenom porodnost. Kdyby existoval zákon, že na dvě děti dostanou ženy tučné přídavky, ale třetí dítě už je přepych,na to už nedostanou nic, tak i Romky by se pružně nové situaci přizpůsobily. Taky by mohl stát platit sociálně slabým ženám antikoncepci- rozhodně by na tom vydělal. A do třetice, romské děti, které by neměly absenci ve škole by mohly pobírat sociální stipendium. Vzdělání je totiž nesmírně důležité.

143950

16.09.2007 08:41

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Nedavno jsem v shoping centru

Jarmila 88.?.?.?

Děkuji René nejen Vám, ale všem zdejším pánům za pochvalu na mou osobu. [smích] Je to tak, skutečně jsem se nikdy nezpronevěřila svým ideálům. Teď již nemám čas, ale zítra ještě napíšu něco o Mladé frontě.

143952

17.09.2007 07:16

Lacko snědol psa

RE: Preco ma tato pani priestor na oplakavanie jej experimentov?

Jarmila 88.?.?.?

Samozřejmě, že ani v nejmenším nemám na mysli někoho do něčeho nutit. Vymoženost mít antikoncepci zdarma by měly VŠECHNY sociálně slabé ženy, které by donesly doklad, že skutečně mají velmi nízké příjmy. Když mohou dostávat poukázky na jídlo, mohly by dostat i poukázky na antikoncepci, pokud by o to stály. Romské ženy rodí hodně dětí ne proto, že by o to tolik stály, ale právě jen proto, že je stát štědrý a za děti jim štědře platí. Ony jsou za hodně dětí odměňovány tak, že ani pak nemusí jít pracovat a žije z toho celá rodina. V okamžiku kdy by tomu tak nebylo, tak by své chování ze dne na den změnily. No a kdyby měly každá tak jako jiné normální ženy v průměru jen dvě děti, mohly by se na jejich výchovu lépe soustředit, dbát na to, aby docházely řádně do školy (stimulovat to tím stipendiem), a tak by prolomil ten neblahý kolotoč. Neb všechno se vším souvisí. Jak říkám, viníkem je stát, nikoliv Romové.

Kde je mladá, stará Blažková nevím, taky mi tu schází. Asi se seznámila s fajn chlapem, takže žije svůj život naplno a nemá čas zde marnit čas.[smích] On mi tady schází i Tom, už tu dlouho nebyl, nebo pan rozčepýřený google.

144005

17.09.2007 08:38

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Proč takto autor článku nekritizoval v roce 1986, 1987 nebo v roce 1988?

Jarmila 88.?.?.?

Nejste Vy ten Fučík? To byl taky Horák, ale už si nevzpomínám, jestli Vladimír.[smích] Slíbila jsem včera, že napíšu dneska, co jsem za těch 18 let čtení Mladé fronty vypozorovala. Tak tedy po revoluci psali v ní novináři fakt dobře, všechno bylo v tom počátečním chaosu od nich pravdivé a autentické. Také fotky byly v MFD dlouhou dobu na fantastické vypovídací a umělecké úrovni.

Asi tak 5 let po revoluci se začalo vše „konsolidovat.“ Nepohodlní novináři byli vykopnuti na dlažbu. Nevím kde je teď třeba Jan Lipold, ale já jsem ho docela ráda četla. Třeba Sabina Slonková do toho taky dlouhou dobu dobře „řezala“. U ní bylo zřejmé, že má velmi dobré osobní kontakty na policajty, kteří když byli správně naštvaní, tak jí ledacos podstatného prozradili.

Asi 10 let po revoluci se začaly podstatně horšit politické fotky. Místo velmi vtipných, autentických momentek začaly být zveřejňované „nakašírované“ obsahově i umělecky nicneříkající paskvily. Prostě politik se postavil jak panák, roztáhl hubu od ucha k uchu, rozpřáhl přátelsky paže a milostivě dovolil novináři, aby si ho vyfotil.

Za 15 let od revoluce již v MFD sedí jen stálí, velmi dobře prověření kádři, kteří to tam pečlivě ideově všemi směry hlídají. Těmi kádry jsou všichni STÁLÍ novináři typu Bucherta. Jinak se tam nepřetržitě střídají mladí elévové, kteří zanedlouho zase vypadnou. Takže se tam objevují stále nová a nová jména. To asi proto, aby ti noví nikdy neměli šanci poznat pravé poměry v redakci, kde 10 stálých novinářů sedí na informacích jako žáby na prameni. Je to tvrdé, zasvěcené jádro, které píše, jak mocní pískají. Mezi Buchertem a Kojzarem z Rudého práva tak není žádný rozdíl. Kojzar poslouchal mocné rudé a Buchert poslouchá mocné finančníky.

Tito stálí novináři připouští ke psaní do novin jen dobře prověřené lidi, o kterých mají jistotu, že taky budou říkat názory, které oni chtějí slyšet. Proto se tam pořád točí jen stále tytéž figury z uměleckého a jiného světa. Zaplaťpánbůh za internet, dnes je mi celá Mladá fronta akorát jen k smíchu, čtu je jen proto, abych se bavila jejich nečistými triky.

144006

19.09.2007 09:03

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

RE: A vzpomina si nekdo

Jarmila 88.?.?.?

Tak tohle video, to je tedy síla! To by měl shlédnout každý, aby lidé konečně pochopili, kdo že to vládne již několik staletí světu a kdo dělá peklo na Zemi a všechny války a kvůli čemu.

144106

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdochce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 1

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 776 783