Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.04.2007 08:03

Moderní státy jsou historický omyl

RE: taký zmätok na tak malom priestore,

Jarmila 85.?.?.?

Nevycházím pochopitelně z jedné knížky, těch knížek bylo nepočítaně, vždyť mě problematika vzniku člověka, jeho prehistorie i historie zajímala od 20 let, takže mám před Vašimi vědomostmi nepředstavitelný náskok, protože se tím zabývám již 36 let.[smích] Mozaika kamínků z toho obrovského souhrnu knih se složila v jeden celistvý obraz, kde vše do sebe naprosto logicky zapadá, nic není vylhané. Panu Bornemanovi nekřivďte, není to žádná rychlokvaška typu Brawna, on svou knihu psal 38 let a je to na té knize znát. Úvodem ve své Předmluvě napsal:“Tato kniha vychází v době, kdy je mi 76 let. S prací na knize jsem začínal ve 38 letech a byl jsem ještě silně pod vlivem svých tří akademických učitelů- kulturního antropologa Bronislava Malinowského, afrikanisty Melvilla J.Heskovitse a badatele o dějinách pravěku Vere Gordon Childa.“ Následuje neskutečně dlouhá řada dalších badatelů z kterých v životě čerpal a a neskutečně dlouhá řada knih, které přečetl. Čili tento badatel za mě udělal obrovskou práci, já jsem slízla již jen hotovou smetanu pravdy, s kterou on se dřel celý svůj život.

Proto lze s jistotou tvrdit, že dokud byla planeta prázdná a lidé se měli kam rozšiřovat, a také pokud neměli žádný majetek, potud trval matriarchát. Až v okamžiku, kdy hustota obyvatelstva byla již tak hustá, že si kmeny začaly vadit a hlídat si své území a zdroje potravy, v té době vznikal patriarchát. No a zrovna vznikal v historické éře lidstva, tedy před 5 tisíci lety- a to je to Vaše rčení, že kam až lidská paměť sahá. Matriarchálních kultur však bylo nepočítaně a dokazují to i četné archeologické vykopávky, ale zde není prostor, abych se o tom obšírně rozepisovala. Naleziště v Catal Huyuku dokazují, že hiearchické uspořádání společnosti není nutné. Lidský svět nefunguje přirozeným výběrem, protože to je biologická evoluce, lidský svět funguje na základě kulturní evoluce. Hra v šachy není přírodní výběr.Dopouštíte se stejné chyby jako sociální darwinisti a kam jejich zhoubné učení vedlo si můžete přečíst ve slovníku.

S těmi spermiemi jste to zase špatně pochopil. To že spolu spermie bojují právě nádherně dokazuje, že zvířecí minulost člověka byla promiskuitní. Kdyby předchůdkyně žen se chovaly monogamně, jak nám tvrdí soudruhové Weissové a jiní lživí evolucionisti, tak by se žádné boje na úrovni zárodečných buněk nevyvinuly. To je ta zvířecí biologická evoluce člověka(geny). Kulturní evolucí(memy) se však vyvinul člověk myslící, kterému po všech stránkách z hlediska teorie her víc vyhovuje párový vztah, nikoliv původní zvířecí tlupa, kde měl v páření vždy před všemi přednost alfa samec. Dneska muž nemusí být alfa samec, aby zaujmul samičku svého srdce, stačí když se bude chovat tak, aby se do něho šíleně zamilovala. A to je ta civilizační výhoda kulturní evoluce.

133532

22.04.2007 08:05

Moderní státy jsou historický omyl

RE: taký zmätok na tak malom priestore,

Jarmila 85.?.?.?

Díky paní Ájo, tisíceré díky.[smích] Kdyby alespoň kromě mých dcer to slovo po mně zůstalo, nebyla jsem na Zemi nadarmo. [oči v sloup]

133533

22.04.2007 08:06

Moderní státy jsou historický omyl

RE: taký zmätok na tak malom priestore,

Jarmila 85.?.?.?

Hm, a jak myslíte, že vzniklo slovo kapesník? Vzniklo uměle, vynalezl ho kterýsi obroditel, ale už nevím přesně který. Přitom kdyby vynalezl slovo čistonos, tak by bylo to slovo výstižnější než kapesník.

133534

22.04.2007 16:37

Moderní státy jsou historický omyl

RE: taký zmätok na tak malom priestore,

Jarmila 85.?.?.?

Ne, to ne, nikomu samozřejmě nemůžeme nařizovat, že musí používat slovo člověkyně. Ale jenom říkám, že je možné, že se může umělé slovo, někým vymyšlené uchytit- tak jako se uchytil Čapkův robot.

Vygůglovala jsem si slovo člověkyně a zjistila jsem, že je pravdou, že nejvíce tam ze všech svítím jen já sama se svými příspěvky.[smích] Ale na druhou stranu je tam již pár příspěvků od úplně cizích lidí, takže to vypadá nadějně. [mrknutí jedním okem]

133551

23.04.2007 07:46

Moderní státy jsou historický omyl

RE: taký zmätok na tak malom priestore,

Jarmila 85.?.?.?

Opět jste vše špatně pochopil pane Radime. Ze zvířete se člověk vyvíjel 60 milionů let, od doby, kdy byli přírodní katastrofou vyhubeni dinosauři, v jejichž stínu se schovávalo malé zvířátko. Toto zvířátko se specializovalo na život na stromech, proto se mu vyvinuly šikovné ručičky. Pak slezlo ze stromů a pobíhalo po savanách, v průběhu 5 milionů let se z něj stal takový jakýsi poločlověk- začal od australopitéka, přes erekta až po moderního člověka. Moderní člověk existuje pouhých 100 tisíc let.

Po celou tu dobu 5 milionů let byl „poločlověk“ promiskuitní, i když už měl i svou kulturu a jako erektus už dokonce používal i oheň. Čili v genech mají obě pohlaví zapsánu promiskuitu, což dokazuje i chování spermií, kde spermie alfa samce utvoří v děložním hrdle zátku a jiné spermie, které se tam dostaly později už dál nepustí. Tím se zajišťovalo, že největší naději na oplodnění měl nejsilnější a nejzdravější samec v tlupě.

Párování lidí se nejvíc uplatňovalo, když se lidé usadili a začali se věnovat zemědělství. Tehdejší matriarchální uspořádání se Vám pokusit přiblížit na současném příkladě. V domě je deset vlastníků bytů. Všichni jsou si naprosto rovnocenní, nikdo nikomu nevládne. Když se chtějí na něčem dohodnout, zvolí si své představenstvo, které je oprávněné vyřizovat různé nezbytnosti za celý dům.Ale toto představenstvo může nechat postavit půdní vestavbu jen tehdy, když VŠICHNI vlastníci s tím souhlasí.

Život v páru existoval již dávno před patriarchátem, ale vyznačoval se tím, že OBA partneři byli naprosto svobodní ve svém jednání. Takže když je to spolu přestalo bavit, šli od sebe. Kdežto patriarchální otrokářské manželství se vyznačovalo tím, že muž si ponechal svou promiskuitní svobodu, kdežto žena musela být pod trestem smrti povinně monogamní. Tento princip manželství trval v zásadě ve zmírněné formě (bez trestu smrti) až do druhé světové války, po válce vzniklo demokratické manželství, ve kterém mají obě pohlaví stejná práva i povinnosti. Pokud se oba partneři k sobě chovají slušně,manželství vydrží, pokud jeden z partnerů si z manželství dělá holubník, tak padne jak domeček z karet.

133632

23.04.2007 07:49

Moderní státy jsou historický omyl

RE: taký zmätok na tak malom priestore,

Jarmila 85.?.?.?

Význam slova člověkyně není naprosto vedlejší, ale je naprosto zásadní. Už jsme to zde na Zvědavci důkladně všemi směry probrali pod článkem Malá mořská víla, takže již nebudu k tomu nic opakovat. Když může být slon, slonice a slůně, tak může být i člověk, člověkyně a človíče. Tečka. Víc už o tom nebudu diskutovat. A ještě bych dodala, že množné číslo u ženského rodu by mohlo být: ženlidé. A kdyby se zrušilo v příčestí minulém tvrdé y, tak by to byla obrovská úleva pro češtinu, protože ten ypsilon je tam stejně naprosto zbytečný. Pak bychom mohli psát takovéhle věty:

Místo ženy šly do práce by se mohlo napsat: Ženlidé šli do práce.[vyplazený jazyk]

133633

25.04.2007 14:14

Nejdražší káva v mém životě

RE: je to tak

Jarmila 85.?.?.?

Zvracíte Pavle oprávněně. My jsme toto dilema taky s dcerami řešili. Nejprve jsme lítali se dívat po různých bytech, že si tedy dcery vezmou hypotéku a budou splácet až do důchodu. Ale nabízeli nám za 2 melouny takové šunky, že to svět neviděl. Nakonec jsem přišla na nápad, že z našeho velkého bytu v osobním vlastnictví vyrobíme byty dva. Muž se nejprve nad tím nápadem šklebil, ale dcery byly nadšené. No a tak za pouhých 300 tisíc hypotéky skutečně vybudujeme dva byty, dvakrát dvě plus jedna. Chce to vždy hold ([velký smích])nějaký dobrý nápad a situace se vyřeší. Snad byste taky mohl nějak podobně věc řešit, ne? Ono třeba stačí mít v osobním vlastnictví nějakou zahradu. A tam si můžete postavit domek,že ani nemusíte mít podle nového stavebního zákona ani povolení, když dodržíte velikost tuším 150 metrů čtverečných.

133824

26.04.2007 07:35

Nejdražší káva v mém životě

RE: je to tak

Jarmila 85.?.?.?

V Česku je to tak, že pro velké množství normálních lidí s normálním průměrným platem je koupě bytu prakticky nedostupná. Takže pro ně platí pravidlo: nemůžou si hypotéku dovolit, protože by se z toho posrali. Stačilo by třeba, aby byli vyhozeni z práce a dva měsíce si hledali jinou práci a stali by se z nich bezdomovci, protože by nemohli splácet předraženou hypotéku.

133891

26.04.2007 07:42

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

Jarmila 85.?.?.?

Napsal jste to skvěle, se vším s Vámi souhlasím. Klaus, Dlouhý a jiní=dosazené figurky sloužící cizím mocnostem. To schéma co jste popsal, že se vytvoří dluh, a pak se jen stále platí donekonečna úroky z úroků, aniž by se dluh sebeméně zmenšoval je takzvané odborné celosvětové vysávání jistými celosvětovými odborníky na finance.

133894

26.04.2007 08:08

Světový den laboratorních zvířat

Pocit marnosti

Jarmila 85.?.?.?

Ne, my normální lidi jsme nezhrubli, akorát mám v tomto ohledu pocit naprosté marnosti a bezmocnosti. I kdybych denně chodila protestovat na Václavák, že by ta laboratorní hovada, co se také nazývají lidmi měla přestat týrat zvířata, tak by mi to stejně nebylo nic platné.

Proto udělám něco, co jsem zde již jednou udělala: Já tenhle druh vrcholně bezohledných lidí proklínám a přeji jim tu nejhorší bolestivou nemoc a následně smrt, kterou si za svou "práci" zaslouží. Věřím totiž na to, že když je někdo z mnoha stran proklet a odsuzován,že se mu ty atomy prokletí dostanou k jeho tělesným atomům.

133899

28.04.2007 08:25

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

Jarmila 85.?.?.?

Podle mne má pravdu pan Humanista, nebýt velkozlodějů všeho druhu, co rozkradli naši republiku, mohli bychom všichni spát na zlatých cihlách. Místo toho velká spousta mladých lidí nemá kde bydlet a nemají šanci si založit rodinu ani ve třiceti.My jsme od komunistů dostali alespoň 30 tisíc bezúročné půjčky, dodnes máme z ní překrásnou bytovou stěnu. Dnešní mladí lidé mají dovoleno jen dřít jak otroci a nedostanou nic.

Nick cesilko je velmi známá značka, tento nick používá paní Fuchsová z Ameriky, která léta psávala do Neviditelného psa. Jste to Vy?

134136

28.04.2007 17:12

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

Jarmila 85.?.?.?

hm, a nejste Vy náhodou pane google pohlavní rasista? Víte,mě už ty žvásty, že muži mají logičtější myšlení než ženy vážně lezou krkem. [bliji]

134157

29.04.2007 07:55

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

Jarmila 85.?.?.?

Náhodou, já mám smyslu pro humor, že bych mohla rozdávat. Teď jste mne ale zaskočil, kde že mám jakou pravopisnou chybu? S tou feministkou už mi tedy tuplem křivdíte. To že jsem vymyslela slovo člověkyně nemá s feminismem nic společného. Je to vada češtiny, že nemá žádný název pro člověka ženského rodu. A další velká vada češtiny je, že pes má přednost před všemi ženami. Pozerajte pane google:

Vědkyně, spisovatelky a psi běhali po zahradě.

134188

01.05.2007 08:41

Kamera odezírající slova ze rtů má zastavit teroristy

RE: Ale panove...

Jarmila 85.?.?.?

Ano, síla reklamy je obrovská. O tom se právě přesvědčila moje dcera, když dopsala seminárku na téma O současném umění. Udělala mezi 150 mladými lidmi test, že jim rozdala lístečky, aby narychlo, bez nějakého velkého přemýšlení, jen tak z hlavy napsali tři mužské a tři ženské malíře z kterékoliv doby. Mezi mužskými umělci se na prvním místě ocitl Picaso, na druhém Dali a hádejte, kdo byl na třetím místě? Napovím Vám- „umělec“, který rok a půl po celé Praze vystavoval holou dívčí prdel. Z ženských umělkyň byla na prvním místě Toyen (protože měla půl roku výstavu na Staromáku), na druhém Kahlo (protože byl o ní nedávno film v TV) a na třetím- hádejte kdo? Inu „umělkyně“- epigonka a přítelkyně toho umělce s tou holou prdelí.

Z toho plyne poučení, že největšími umělci v dnešní době jsou pouze ti, kterého masmédia zviditelní. Kdo zviditelněn není, umělcem není, nebo brzy zapadne, a to i tehdy, kdyby to byl génius všech géniů, i kdyby předčil Leonarda da Vinci.

134313

04.05.2007 06:52

S láskou sestry Tomanovy

RE: Je to teda síla..........

Jarmila 85.?.?.?

A co Vaše žena? Dodržuje věrnost, nebo má taky volný režim jako Vy? Dává ráda jiným, nebo na Vás visí a oceňuje vaši genialitu? [velký smích]

134561

05.05.2007 08:15

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

Je to OT, ale je to důležité

Jarmila 85.?.?.?

Dnes jsem objevila na Neviditelném psu, že včera Neff pomlouval Zvědavce. Zde otiskuji jeho slova:
Drobátko nahnědlý zdroj pana europoslance
Je třeba jít ke kořenům, jak zní osvědčená moudrost. K perlám českého internetu patří server Zvědavec. org (samozřejmě psáno „zvedavec“). Jeho ideová podstata je jednoduchá: za všechno můžou Američani a Židi. Kdo se chce poučit o zločinech Spojených států, nechť navštíví Zvědavce. Pokud má trochu slabší žaludek, doporučuji přeskakovat příspěvky o „osvětimské lži“, on je ten Zvědavec drobátko nahnědlý. Ale to soudruhovi Kohlíčkovi ve svatém boji proti Spojeným státům nemusí vadit.
Antiamerikanismus dnes vytváří základ pro široce založenou internacionálu. Spojené státy coby mocensky nejsilnější garant demokracie leží v žaludku spasitelům světa zeleným, červeným, hnědým, černým, půlměsíčním a snad i zeleným mužíkům. A zřejmě odtud pochází „vyprávění italských kolegů“. Na začátku ledna se zde objevil nenápadný příspěvek o incidentu křižníku Shiloh. Fáma je na světě.
O několik dní později se jí tvořivě zmocnil René Bartošek – uvádí, že sedm let žije v USA. Jeho článek si lze přečíst i na vzdělávacím a informačním „Portálu pro základní a střední školy“. Šéfredaktor Portálu František Halada převzal článek z hnědého listu i s titulkem Co nám politici neřekli o radaru, tam si ho mohou přečíst naši učitelé a přenést coby varování do svých tříd. Škoda, že zde chybí zpětný odkaz na Zvědavce, učitelé i děti by si mohli přečíst ledacos dalšího zajímavého, nejen o zločinech Američanů, ale třeba i o tom, jak si Židé vymysleli holokaust, aby mohli ukrást Palestincům jejich zemi.
Marně bojuje proti propagandě hnědého Zvědavce, informačního portálu pro učitele a proti komunistovi Kohlíčkovi web ministerstva obrany v článku Pozor, radar vyzařuje fámy. Kdo by věřil webu ministerstva obrany! Takový Zvědavec je mnohem zajímavější a informaci dodá punc poslanec Kohlíček, když prohlásí ve veřejnoprávním rozhlase, že ji slyšel od „italských kolegů“.
V diskusním přídavku Zvědavce jsem narazil i na výzvu „zadejte si do vyhledávače USS CG-67 Shiloh“. Udělal jsem to. Loď CG-67 Shiloh zde je i se svou bojovou historií. V roce 1998 neoperovala ve Středozemním moři, nýbrž v Arabském zálivu. I souvislost s radarem zde najdete. V roce 2000 se poblíž Havaje zúčastnila cvičení s novým typem radaru SPY-1. Už sám název zařízení budí zvědavost… Zvědavce a zprostředkovaně soudruha Kohlíčka. Vyvracet fámy je však marné. Lež má sice krátké nohy, bohužel je nesmrtelná a dovedu si představit, že zvědavečtí věrozvěsti budou říkat: americký radar likviduje elektroniku, psali to i v Lidových novinách!

134623

05.05.2007 08:17

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Je to OT, ale je to důležité

Jarmila 85.?.?.?

a je to na téhle adrese:

http://neviditelnypes.zpravy.cz/radar-lez-velka-ja...

134624

05.05.2007 09:27

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

Kde je pravda?

Jarmila 85.?.?.?

Ve dvaceti letech jsem zjistila, že jsem barvoslepá na zelenomodrou (azurovou) barvu. Pochválila jsem tenkrát kamarádce, že má hezkou zelenou halenku, ale ona opáčila, že je modrá. Hádaly jsme se spolu tak dlouho, až jsme zašly za sousedkou a ta potvrdila, že halenka je modrá. Pravda tedy byla taková, že halenka byla modrá, protože to tvrdili dva lidé proti jednomu.

A teď si představte, že každý vnímá svět podle toho, co mu bylo do hlavy vtištěno jako software (imprintig) v raném dětství. Čili všichni mají svou vlastní pravdu, která je ale odlišná od těch jiných pravd. Kde je ale ta objektivní pravda? Vězí snad v tom, že největší pravda je taková, na které se shodne většina lidí?

Všichni ale víme, že takhle by to fungovat nemělo, protože se často stává, že VĚTŠINA lidí mít pravdu vůbec nemusí, že naopak MENŠINA může mít větší pravdu než ta většina. Jako to bylo za komunistů, kdy 99 procent lidí volilo komunisty a jen jedno procento je nevolilo (např.já s mužem) a čas ukázal, že pravdu mělo jen to pouhé procento lidí.

Ještě mám jeden dotaz: kdykoliv si chci v Zajímavých adresách otevřít video o izraelském terorismu, tak se mi to nikdy neotevře, mám na počítači pouze bílou plochu. Je můj počítač snad nějak cenzurován?

134627

05.05.2007 16:02

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Pravda je vždy uprostřed

Jarmila 85.?.?.?

Takže objektivně vzato víme všichni kulový a tím pádem nejsme oprávněni ani tvrdit, že pravda je vždy uprostřed. [vyplazený jazyk]

To že existuje elektřina všichni víme, ale existuje matematika objektivně a nezávisle na nás lidech? Nebo je to jen subjektivní výmysl lidí, tak jako třeba účetnictví?

134658

05.05.2007 16:12

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Kde je pravda?

Jarmila 85.?.?.?

Na žádných testech jsem nikdy nebyla, protože jsem to k ničemu nepotřebovala. Ale to že jsem na tu zelenomodrou barvu barvoslepá, že ji vnímám jinak než ostatní lidé se mi pak později potvrdilo ještě od dalších lidí. Takže já mám svoje vnímání a oni mají svoje vnímání, vnímáme svět jinak, ale všichni máme svou pravdu. Ale tím že oni jsou proti mně v převaze, tak já uznávám, že jejich vnímání té barvy je asi víc v normálu než to moje. Tak jako slepec uznává, že vidící lidé vnímají svět lépe než on. I když ani to nemusí být zas až tak pravda, protože se slepcům obvykle lépe vyvinou všechny ostatní smysly než ostatním lidem, takže vnímají a "vidí" mnohem bystřeji různé podněty z okolí než ostatní vidící lidé.

134661

06.05.2007 07:50

Zbláznil se Havel?

RE: Havel se nezblaznil

Jarmila 85.?.?.?

Nesouhlasím s tím, aby se pan Bartošek komukoliv omlouval. Protože všechna oficiální média nám o radarech strašlivým způsobem lžou a hlavně všechno důležité zatajují. Právě jejich vinou vůbec nic podstatného o radaru nevíme. A také se nám neomlouvají za to, že jsou všichni do jednoho poskoci mocných a snaží se nám vymýt mozky, abychom s radarem souhlasili, i když o něm nemáme sebemenší informace.

Byli jsme teď o 1.máje na Letné a byl to hnus, jak se i tam snažili zpracovat davy ohledně radaru. Nejprve jsme dostali od mladíka leták, že všichni slušní občané mají být pro radar. Pak tam na pódiu nepřetržitě láteřili na komunisty a neustále jen s nimi spojovali odmítání radaru, jakoby jen komunisti a nikdo jiný odmítal radar. Pak se tam objevil osobně i sám ministr zahraničí Trautenberk se svým širokým rozsezeným úřednickým zadkem a s gorilou v zádech, v jejichž slunečních brýlích se zrcadlila dohlížecí helikoptéra. Patrně osobně dohlížel na brainwashing. Pak tam promluvil na pódiu Ruml a asi se poněkud divil, že mu lidé příliš netleskají.

Ta 13 krát změkčená norma svědčí o tom, že se tajně vyjednávalo mezi zrádci národa už někdy v roce 2000 a samozřejmě že stylem- o nás, bez nás. A to jsem si já blbec kdysi myslela, že Tvrdík je slušný člověk. Ale do těch výšin se nikdy žádný slušný člověk nedostane, tam jsou jen a výhradně ty nejhorší prodejné a bezcharakterní svině. A Havel je všech sviní král.

134729

08.05.2007 15:54

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Záhada

Jarmila 85.?.?.?

No to je sice moc hezké, že to slovo holocaust má poměrně dlouhou historii, ale není mi vůbec jasné proč ho tedy komunisti vůbec neznali nebo nechtěli znát. Najde se někdo, kdo by ten rozpor byl schopný vysvětlit?

134889

09.05.2007 17:02

Pád budovy WTC-7

RE: Lidi proboha myslete

Jarmila 85.?.?.?

Vypadá to, že do té akce 911 bylo zasvěceno asi tak 500 lidí a všichni umějí mlčet jako hrob. To je zajímavé, že se 500 lidí jednotně domluví a nenajde se mezi nimi jediný zrádce, který by promluvil. Asi to budou všichni do jednoho velcí boháči, kteří se vzájemně navštěvují po světě ve svých osobních tryskáčích. To že mají dokonale zmáknutý světový tisk, to je bez debat. Vždyť kdyby existovali nezávislí novináři, tak by do těch nesrovnalostí vrtali dnem i nocí a ne že by naopak se snažili vše ututlat. Vrtá mi ale hlavou co udělali s těmi asi 600 pasažéry? Jestli ta letadla, co narazila do WTC byla ve skutečnosti nějaká vojenská s náloží, řízená automaty a bez lidí, tak co provedli s těmi cestujícími? Shodili je do oceánu? Nebo si je rozebrali do tajných vojenských laboratoří na pokusy?

S tím JFK máte pravdu. Četl jste Mafii od Borovičky? Ten to ve své knize píše na plná ústa, že ho zavraždila izraelská mafie. A jeho bratra taky a Marilyn Monroe taky. A Teda Kenedyho zastrašili tak, že již nikdy na politiku ani nepomyslel. A o Oswaldovi píše, že v době kdy se střílelo na JFK, tak dosvědčil taxikář, že ho zrovna vezl ve svém taxíku. Ovšem ten taxikář byl do půl roku mrtvý, tak už pak nic nemohl dosvědčovat, že.[zmaten]

134988

10.05.2007 08:04

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Izrael není vyvoleným, ale současnou americkou fundamentální klikou již napřed naprosto fatálně obětovaným!

Jarmila 85.?.?.?

To je zajímavý názor co jste napsal. Takže tomu mám rozumět tak, že podezříváte ze všech současných lumpáren křesťany, nikoliv muslimy, či židy?

Stala se mi zvláštní věc. Půl roku před 11.zářím jsem namalovala obraz, kde jsem vyobrazila smrt v přímém přenosu- namalovala jsem ji v TV obrazovce. V rukou té smrti jsem namalovala kříž a v plamenech požáru se rýsuje zelená váza, ve které jsou oranžové uschlé židovské růže. Hm, nechci si hrát na vědmu, ale dodnes nevím, z jakého důvodu jsem ten obraz namalovala. A mám tam vyobrazené ještě některé věci, kterým dodnes nerozumím, proč jsem to namalovala.

135043

10.05.2007 08:26

Pád budovy WTC-7

RE: Lidi proboha myslete

Jarmila 85.?.?.?

Není mi jasné, co jste mi vlastně vůbec chtěl sdělit. Vždyť já taky píšu o tom, že Oswald Kennedyho nezastřelil. Kennedy byl z několika stran prostřílen jak řešeto, protože pro jistotu na něj střílelo hned z několika pozic 7 mafiánů.

A co se týče 911 představuji si tu „elitu“ co to provedla asi jako z kanadského filmu Brutální Nikita. Že prostě mají svá dokonalá podzemní stanoviště, která jsou vybavena tou nejmodernější technikou, o které nemáme ani zdání. Že už jsou technicky úplně na úrovni sci-fi. A tito špičkoví agenti jsou tak dokonale propojeni a utajeni, že skutečně by mohlo být realitou, že bylo do toho projektu zasvěceno nejméně 500 lidí. Vlastně by ani nemuseli být velcí boháči jak jsem prvně napsala, spíš je spolu spojuje VELKÉ ZASVĚCENÍ. Obyčejní montéři nebo agenti tam ty bomby do těch budov nemontovali, protože by jim bylo od počátku jasné, že až by svou práci odvedli, tak by je někdo jako nechtěné svědky oddělal.

135045

11.05.2007 07:20

Hnutí k potlačení rodičovské autority

RE: Chtějí nás vykynožit

Jarmila 85.?.?.?

Máte můj stoprocentní souhlas a jen bych doplnila svůj oblíbený slogan: Ryba smrdí vždycky od hlavy. Celkovou morálku společnosti VŽDY po celou historii lidstva určovaly elity, nikdy ne široké vrstvy poddaných. A současná "elita" vede VĚDOMĚ společnost k všeobecnému rozkladu a k atomizaci jedinců.

135136

11.05.2007 14:35

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Jarmila 85.?.?.?

Ale nepovídejte! Zdá se, že o polopřímé demokracii nemáte ani tuchy, páč byste jinak tak velmi hloupě o ní nepsal. Švýcarsko má přímou demokracii již několik staletí a funguje tam vše jak hodinky. Hlavní důvod proč nebyla ještě nikde zavedena je ten, že z ní mocipáni mají strach jak čert z kříže. Kapři si přece svůj rybník nevypustí, že.

Tvrdíte, že parlamentní zástupná demokracie funguje. Vážně? A my jsme zde potřebovali nějaké gripeny za miliardy? Nikoliv. To si jen našich 200 zkorumpovaných poslanců pořádně namastilo své vlastní kapsy. Že pak nemáme peníze ani na pořádné platy pro lékaře, to je pro tyto vrcholně zkorumpované svině naprosto vedlejší.

135161

12.05.2007 09:08

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Jarmila 85.?.?.?

ano, připojím se k Vám a již nezbývá než zvracet, zvracet a zvracet. Ani se mi nechce již odpovídat panu Humanistovi, neboť jeho náhled na občany se podobá názorům Havla, který se rovněz domnívá, že 70 procent ze 6 milionů voličů jsou nesvéprávní blbci.

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

135219

13.05.2007 07:42

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Jarmila 85.?.?.?

Pane Humanisto, z Vašeho příspěvku je jasně znát, že jste můj volební systém ani pořádně nečetl, protože jinak byste nemohl napsat co jste napsal. Přiznám se, že jsem již poněkud vyhaslá, neboť se mi nechce pořád dokola, znovu a zas, vysvětlovat nechápavým lidem, že ten volební systém nemá chybu a že by mohl vytvořit skutečnou demokracii. Pro Vás to ale udělám a ve zkratce znovu vysvětlím. Navíc budu ráda, pokud si to přečte i autor článku pan Milan Valach, neboť právě on v Česku vede Hnutí za přímou demokracii.(HPD)

V mém volebním systému jsou 4 typy hlasování, které zajišťují, aby se moc skutečně co nejvíc posunula k občanům. Začíná to v malých obcích a městečkách, kde se všichni vzájemně znají. Již na té úrovni by si občané sami mohli rozhodnout, aby si na všechna důležitá místa zvolili ty nejkvalitnější lidi. Tím že se vzájemně znají by bylo zajištěno, že by si zvolili čestného pana Nováka, před zkorumpovaným panem Novotným, který si udržuje síť klientelistických vztahů, ale o kterém se všeobecně ví, že je hajzl.

1) Jednou za 4 roky by byly všeobecné volby, ve kterých by voliči zaškrtli z tisíce jmen JEDINOU osobnost, které důvěřují, bez ohledu na to, v které straně se nachází a zda je, nebo není na volitelném místě.
2) Jednou ročně by pouze AKTIVNÍ občané měli možnost dát hlas nejoblíbenějšímu politiku a naopak vyřadit ze hry nejzkorupovanějšího politika.
3) Zchvalování zákonů by se dělo za účastí všech AKTIVNÍCH občanů a to tím způsobem, že by poslanci byli nuceni předělat zákon, s jehož zněním by nadpoloviční většina občanů nesouhlasila.
4) REFERENDUM by konalo pokaždé, kdy by si to občané přáli a bylo by platné i v případě, kdy by hlasovalo třeba i jen jedno procento občanů, protože 60 000 lidí má větší váhu než 200 zkorumpovaných sviní, pardon poslanců.

Další výhody: Kromě všeobecných voleb by za všechny ostatní typy hlasování (včetně všech referend) nemusel stát vydat ANI KORUNU. Účetní systém by zajišťoval, že by se nemohlo nikde v žádném směru s výsledky podvádět. A zveřejněné výsledky na internetu by každému občanovi zaručily, že by se mohl osobně přesvědčit, zda jeho hlas doputoval, tam, kam chtěl. U toho zchvalování zákonů by občané mohli dokonce hlasovat přímo z domova, elektronicky.

135263

13.05.2007 10:51

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Jarmila 85.?.?.?

Správnější název než přímá demokracie je název polopřímá demokracie. To z toho důvodu, že rozhodující „hlava“ by byla ponechána, jen by se zvětšily pravomoce lidu, což je v dnešní situaci víc než žádoucí. Takže parlament by rozhodoval o věcech, které lid rozhodovat nemůže a lid by si rozhodoval o věcech, o kterých rozhodovat může.

My si tykáme?

135269

13.05.2007 17:50

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Jarmila 85.?.?.?

No to je slovo do pranice! To ještě přesně nevím, jak, kde a kdo by rozhodl, co je vhodné k lidovému hlasování a co ne. Ale určitě by si lid mohl sám rozhodovat o věcech, které se ho bezprostředně jako celku týkají a je oprávněn do takových věcí mluvit. Například když nedávno naši zkorumpovaní posranci chtěli rozšířit nabídku sexu i o mláďatka, tak navrhovali, aby byly děti okradeny o jeden rok státní ochrany a mohly šukat s pedofily již od 14 let. V tomto případě by občané, složení z rodičů, kteří se o své děti strachují a chtějí jim dopřát co nejhezčí dětství by řekli jednoznačné NE a zkorumpovaný spolek, poslouchající pouze lobbisty by byl namydlen.

Že je svět řízen z jednoho centra krásně dokazuje schvalování registrovaných partnerství. Ačkoliv se všichni občané proti těmto zhovadilostem brání, kupříkladu teď 100 tisíc Italů proti tomu demonstrovalo, tak zkorumpovaní posranci všech západních států tuto zhovadilost schvalují jako o život. A Mladá fronta zahájila druhé kolo propagandy- začínají prosazovat adopce dětí teplým mužům. Já osobně za tím vidím nějakou děsnou budoucí kulišárnu, ještě přesně nevím jakou- ale příjdu na to! Ale už jen to, že je zde nebezpečí, že si děti budou adaptovat místo dvou teplých, dva domluvení pedofilové je samo o sobě zrůdné.

Ohledně toho tykání: nejsi kapku drzá? Beztak si myslím, že jsi ve skutečnosti chlap. [chechtot] [naštvaný]

135287

14.05.2007 07:34

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Prima demokracie?!

Jarmila 85.?.?.?

Kdyby si lid vlastnoručně odhlasoval, co si odhlasoval, tak teprve potom by se mohlo říkat- má to, co si zasloužil a co si sám odhlasoval. Jenže my dnes žijeme v době, kdy lid jednou za 4 roky napochoduje k urnám, kde jsou na volitelných místech již připraveni jen samí hajzlové, nalevo, napravo i ve středu. Tito domluvení hajzlové pak hrají přes média různá divadýlka, jakože spolu vzájemně zápasí a tak podobně, ale ve skutečnosti mají mnohé akce jako třeba radar již dávno dopředu připravené a dávno mezi sebou schválené. DEMOKRACIE VE SKUTEČNOSTI VÚBEC NEEXISTUJE, protože lid nemá sebemenší možnost cokoliv ovlivnit.

Rukopis neviditelných vládců je čím dál víc zřetelněji znát, neboť se projevuje právě tím JEDNOTNÝM postupem ve všech zemích naráz. Zdá se, že jejich cílem je skutečně nejprve rozbít tradiční rodinu. Pracují na tom velmi usilovně hned v několika rovinách. A jednou tou rovinou je, že používají homosexuály k tomu, aby s jejich pomocí jako další krok zrušili klasické manželské svazky a nahradily je pouhými registracemi i u všech heterosexuálů. Poté, co si společnost zvykne na to, že i dva muži budou smět vychovávat děti, tak přistoupí k dalším krokům. Ty budou spočívat v tom, že budou muži smět si kupovat dělohy žen a nechat si „vypěstit“ vlastního potomka. Pak muži nebudou ženy vlastně vůbec potřebovat, protože si pořídí vlastní děti, aniž by museli kvůli tomu povinně žít léta se ženou v nějakém nudném svazku, zvaném manželství.

Ohledně toho tykání jseš.[oči v sloup]

135322

16.05.2007 08:07

Demokracie budoucnosti

Demokracie ve skutečnosti vůbec neexistuje

Jarmila 85.?.?.?

V Mladé frontě nedávno zveřejnili počet všech členů ve všech politických stranách. Je to všeho všudy asi 150 tisíc straníků. Nejvíc jich má KSČM, ale to je vedlejší. Důležité je si spíš uvědomit, že z těchto stopadesáti tisíc lidí je jich tam nejméně polovina zapsaná jen tak formálně, nevyvíjí vůbec žádnou činnost. Jejich jména jsou prostě ve straně jen do počtu. Když je odečteme, tak nám zbývá 75 tisíc aktivních lidí. Těchto 75 tisíc aktivních lidí můžeme rozdělit na zasvěcené straníky a nezasvěcené idealisty. Zasvěcení straníci jdou tvrdě po kariéře, jsou mezi sebou propojeni klientelistickou sítí, vzájemně si pomáhají k moci, vzájemně se mezi sebou o všem informují, jsou prostě mezi sebou zasvěcení. Nezasvěcení idealisti pracují ve straně z přesvědčení, kvůli svým ideálům, a fungují tam převážně jako tzv. užiteční idioti. Pracují zdarma ve straně jen do chvíle, dokud se jejich činnost hodí. Pokud se ale začnou svými názory nějak vymykat, jsou nemilosrdně vykopnuti. Taky nikdy nemají šanci být zvoleni na kandidátce na volitelná místa.

Zasvěcených lidí ve stranách bývá jen asi tak každý desátý člověk. Čili ze 75 tisíc lidí to představuje 7,5 tisíc zasvěcených lidí. Výsledek: 10 milionům občanů vládne sedm a půl domluvených, zasvěcených lidí. Ať volí občané kteroukoliv stranu, tak stejně se k moci vždy dostane jen těch pár tisíc vyvolených, předem vybraných a zasvěcených. Nikdo jiný nemá šanci.A to je ta naše slavná parlamentní demokracie.

135439

17.05.2007 07:33

Demokracie budoucnosti

RE: Demokracie ve skutečnosti vůbec neexistuje

Jarmila 85.?.?.?

Díky za blahopřání pane janko.[smích] Já jsem jen velmi zvědavá, jak dlouho se mocní tohoto světa budou tvářit, že nejdou volby udělat přes internet. Je to směšná situace, že úplně vše je již přes internet, jen to nejdůležitější, volby, furt jak v 19.století. To je taky prozrazuje a usvědčuje.Teď nedávno jsem si vyměnila dva maily s programátorem Tomem, kde jsem mu ale zkritizovala i ten estonský internetový systém voleb. Napsala jsem mu: Když dodnes žádná osvěta ohledně polopřímé demokracie v masmédiích neexistuje, svědčí to o tom, že ta mainstreamová média jsou skutečně ovládána lidmi, kteří si polopřímou demokracii zásadně nepřejí. Jak se stále opakuje: kapři si přece svůj rybník nevypustí. Napadlo mne, že ten estonský internetový způsob voleb je vlastně nezákonný a protiústavní. Víte proč? Protože nezaručuje těm počítačovým voličům úplnou svobodu projevu. Neboť v soukromí by je někdo mohl přinutit volit jinak, než jak by chtěli sami. Třeba otec dceru, nebo manželka svého manžela by donutila volit svého oblíbence ne jeho. V tomto směru je ten můj volební systém dokonalejší, protože zaručuje tu anonymitu volby za plentou.

A Tom mi odepsal toto: Tento argument jsme probírali v Karlovicich. Ale zajišťuje, i když poněkud kuriózním způsobem: Představte si, že váš šéf vás vydírá, že když nebudete volit ODS, že vás vyhodí. Proč mu tedy neudělat radost? Ukážu mu, jak dávám hlas ODS a cestou domů odhlasuji znova a dám hlas straně, kterou opravdu chci.V těchto systémech je možné volit kolikrát chcete, až do uzávěrky voleb. Započítá se poslední korektní hlas.

A já jsem mu odepsala: Tak ten způsob s neustálým měněním hlasů až do voleb mi připadá tuplem zneužitelný. Zneužitelný v tom smyslu, že nakonec nikdo nebude mít pořádný souhrnný přehled, jak vlastně kdo skutečně volil. Takže nakonec bude moci pár zasvěcených programátorů změnit SOUHRNNÉ výsledky podle toho, jak určí zadavatelé, aniž by to mohl po nich kdo zkontrolovat. Nehledě na to, že stejně tak jako v Estonsku by vždy byly volby rozděleny na klasické (pro ty, co odmítají mít s počítačem cokoliv společného) a na počítačové. A ty výsledky z klasických by se musely sčítat s těmi počítačovými a přitom by opět mohlo docházet k podvodným souhrnům, jak se leckde děje i u současných klasických voleb. Kdežto můj účetní internetový systém je naprosto jednotný pro všechny, akorát při tom typu hlasování o zákonech by se mohla použít volba přes počítač, protože u tohoto typu hlasování by museli občané tak jako tak uvést svou totožnost. Navíc můj účetní systém zaručuje, že se nikde nic zfalšovat nedá, právě proto, že je účetní. A to nejdůležitější: VŠICHNI občané by měli možnost zpětné kontroly na internetu, kam doputoval jejich hlas.

Pak už mi Tom neodpověděl, co si o tom myslíte Vy pane janko?

135501

17.05.2007 16:11

Demokracie budoucnosti

RE: Demokracie ve skutečnosti vůbec neexistuje

Jarmila 85.?.?.?

To mi právě není vůbec jasné pane Tome- ta kontrola SOUHRNNÝCH výsledků přímo voliči. Že si každý zkontroluje svůj vlastní hlas na základě svého klíče to celkem chápu, ale jak zkontroluje ty souhrnné výsledky? V mém volebním systému je všechno naprosto průzračné a jasné jak lesní studánka. Mám však podezření,že pokud ti mafiánští papaláši nahoře nějaké internetové volby vůbec kdy zavedou, tak to bude zase jen kardinální a rafinovaný podvod na voličích a nic jiného. [zmaten]

135530

18.05.2007 07:56

Demokracie budoucnosti

RE: Demokracie ve skutečnosti vůbec neexistuje

Jarmila 85.?.?.?

Jak jste si jistě všiml, zatím mi pan Tom neodpověděl na mou otázku, jak by si občan v estonském hlasování mohl zkontrolovat souhrnné výsledky. Myslím si že NEMOHL, a tím pádem je celý ten internetový volební systém s prominutím na draka a nárok na kyslík nemá. Váš názor pane janko je dočista subjektivní, už jsem Vám několikrát vysvětlovala, že můj systém je OBJEKTIVNĚ v pořádku. Vaše verze je jen ukradení mého nápadu, nic víc a ještě k tomu špatně. Předvedla jsem svůj systém dvakrát na setkáních příznivců přímé demokracie a vše dokonale do sebe zapadalo a fungovalo. Tak mi tady nevykládejte o třech subjektech.

Dokud se vládnoucí světová „elita“ sama nerozhodne internetový volební systém zavést, tak zaveden nebude, i kdyby proti tomu protestoval po náměstích celý svět, všech 6,5 miliard občanů. Takovou oni dnes mají moc.

Jistě v celém světě dávají lidé návrhy na internetové hlasování a což teprve v Americe, tam těch návrhů musí být v šuplících nepočítaně- a podívejte se, stále velké, celosvětové ticho po pěšině. To mluví samo za sebe.

135561

18.05.2007 08:15

Demokracie budoucnosti

RE: Demokracie ve skutečnosti vůbec neexistuje

Jarmila 85.?.?.?

Jste neuvěřitelně naivní. Technologie moci je ve stranách dokonale do posledního puntíku propracovaná. Dost dobře ten mechanismus popsal exposlanec Čestmír Hofhanzl, ale nakonec i on mne zklamal, když souhlasí s radarem. Nejprve se ze hry vyřadí všechny malé strany tím, že se určila 5 procentní klauzule. Ve velkých stranách jsou nejpracovitější ti lidé, kteří jsou již předem určeni k vládnutí. Ostatní členové stran tak pracovití být nemohou, protože je členství ve straně jen jejich koníček, vedle toho ještě musí pracovat v normálním zaměstnání. Předem určeni k vládnutí se dostanou se do čela stran, pokud autentičtí užiteční idioti mají v něčem námitky, jsou ze strany vyštváni. Ostatní kariéristé ve straně, kteří jdou tvrdě po korytu zvednou ruku pro cokoliv, co si úzké vedení strany přeje. No a potom úzká vedení všech stran si lze představit jako prsty na jedné ruce. Jsou součástí jedné rudé paže, ale pro zmatení voličů je každý prst zbarven jinak- růžový, zelený, černý, modrý, rudý. Navenek a naoko se v médiích ty prsty spolu hádají, ale ve skutečnosti jsou předem v zákulisích na zásadních věcech dohodnuti.

Byla jsem ve třech stranách, ale i kdybych tam byla třeba sto let, tak by se mi nikdy nepodařilo udělat tak závratnou kariéru a tak rychle prorazit jako třeba Kateřině Žakesové, protože jsem vždy byla jen autentický užitečný idiot, nikdy jsem nepatřila mezi ty předem předurčené.

135564

19.05.2007 16:57

Horší to být nemůže?

RE: technika moc - dokončení

Jarmila 85.?.?.?

Ano, to je velmi přesný popis technologie moci ve stranách. Vidím, že jste to zažil úplně přesně jako já, Vaše vyprávění je autentické. Já jsem totéž zažila v Pravém bloku a jiní lidé zase v ODA, nebo v té Kudláčkově straně, a všude jinde. Prostě jsou to stále tytéž estébácké metody, kdy takzvaní užiteční idioti-idealisté jsou ve stranách trpěni jen do doby, dokud se hodí. A v okamžiku kdy se nehodí, tak se strana rozpadne na dvě části. V první části se octnou idealisté, kteří zůstanou naprosto bez peněz a tudíž jsou vyřízení a v druhé části zůstanou zasvěcení-kariéristé se stranickou pokladnou, kteří již pak tvrdě postupují vpřed do nejvyšší politiky. Tam si podají ruce s jinými zasvěcenými, a proto u nás nejvyšší politika vypadá, tak jak vypadá.

135671

20.05.2007 08:02

Demokracie budoucnosti

RE: Demokracie ve skutečnosti vůbec neexistuje

Jarmila 85.?.?.?

Nejsem zahořklá, jsem jen realistka, vidím to co Vy nevidíte, nebo vidět nechcete. Snad si nemyslíte, že se ti papaláši půl roku mezi sebou rvali jenom proto, aby mohli sloužit své vlasti a občanům až do roztrhání těla? Ne tak to nebylo. Rvaly se mezi sebou o nejvyšší posty jen různé frakce těch samých zasvěcených korytářů. I za komunistů, v době jediné vládnoucí strany se mezi sebou komunisté rvali o nejvyšší posty, nebyli jednotní.

Když se ODS a ostatní strany dostávaly po revoluci k moci, žádná klauzule neexistovala a šlo to. Ano, měla by být úplně zrušena, je diskriminační. Po revoluci jsem si jako správný idealista řekla, že musím přiložit ruku k dílu a pro svou vlast něco udělat. Přihlásila jsem se tedy do Politické strany matek. Jenže v politice nejvíc platí pravidlo, že bez peněz do politiky vůbec nelez. Zatímco ODS z nevímjakých finančních zdrojů si v krátké době vystavěla po celé Praze plno svých agitačních kanceláří, anebo plakáty bohatého Sládka na nás shlížely ze všech nároží, pro stranu matek se žádný sponzor nenašel, takže bez peněz zhynula. Pak jsem se přihlásila po čase do Pravého bloku, ten byl odborně rozbit zevnitř, jak to zde popsal jeden diskutér u Strany zelených. No a při minulých volbách mě přemluvil jeden člen z bývalého Pravého bloku, abych vstoupila do Strany občanské sebeobrany, režiséra Víta Olmera. Tam už jsem ale byla jen formálně, jen jsem propůjčila své jméno na kandidátku jako nevolitelné křoví.

Tvrdím: Ve vysoké politice je téměř vše předurčené a dohodnuté, v politice neexistuje žádná náhoda, protože je to rvačka o miliardy. Dokonce i ty hrátky s Čunkem jsou jen takové divadýlko, určené k tomu, aby se odvedla pozornost od radaru. Jedině přímá demokracie je naší nadějí, nic jiného.

135686

20.05.2007 18:34

Demokracie budoucnosti - reakce

RE: Opět to vidím trochu jinak

Jarmila 85.?.?.?

Víte pane Vojto, úplně nejlepší řešení by bylo,kdyby se občané konečně již definitivně naštvali a k volbám nepřišel NIKDO. Tak by předem určení papaláši typu Paroubka museli přiznat, že jejich vládnutí je nelegální. Jedině internetová přímá demokracie je spása lidstva a nic jiného.

135705

21.05.2007 07:46

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

Na kuřácích si vylámali zuby

Jarmila 85.?.?.?

Všimla jsem si, že soustředěná propaganda v mnoha sférách života na masy lidí skutečně působí, ale kuřáci, ti jsou takový malý zázrak, ti se dodnes nepoddali. Z toho mají manipulátoři davů obrovský vztek a frustraci, že v tomto směru jejich účinné metody brainwashingu selhávají. Bude zajímavé sledovat, jak se budou dál snažit tuto situaci řešit. Že je to boj vedený z jediného centra dnes již vidí i každé malé dítě. Stejně jako zavádění do všech zemí registrované partnerství- to je rovněž aktivita vedená z jediného centra.

Kupříkladu ohledně psů se vymývačům mozků již podařila jedna věc. Asi tak pět let vedla všechna masmédia soustředěný útok proti psům tím způsobem, že neustále zveřejňovaly kdo kde byl těžce pokousán od psa. Nemyslím si, že by psi třeba v socialismu byli jiní a lidi kousali podstatně méně. Nebo že by jich podstatně všude přibylo. Prostě se jen o každém kousnutí nic nepsalo. A proč o nich novináři psali jako vzteklí psi? Protože bylo potřeba zavést všeobecné čipování psů a dostat k tomu od lidí snadný souhlas. Teď nedávno jsem se bavila s jednou Čechošvýcarkou a ona měla sebou takového maličkého legračního pejsánka. Pustili nás s ním až do páté hospody, všude jinde nás odmítli, že musí mít náhubek. Takové obavy z pokousání v minulosti nikdy neexistovaly.

A zrovna včera jsem si taky něčeho všimla. Nova na nás vysílá podprahová sdělení. Na úvod zpráv se v obrázcích mihne knihovna-chobotnice a v dalších záběrech se mihne koule-radar. Co tím sledují? Proč to dělají?

135727

22.05.2007 07:12

Demokratické hodnoty a konflikt civilizací

RE: Toto je vážne skvelé

Jarmila 85.?.?.?

Není to tak zlé, vídíte to moc černě. Stále si mám co kopírovat od diskutérů jako jsou třeba trodas nebo René Bartošek a řada dalších. Taky tady diskutéři zanechávají kvalitní linky a odkazy, takže ani nestačím všechno učíst. Teď mám rozečteného Forda, o kterém jsem dřív neměla ani ponětí a taky Ilumináty, kteří jsou rovněž nevšedně zajímaví a pouční. Vida, ona ta historie byla úplně o něčem jiném, než jak nám ji lživě namačkali do hlav. Podstata všech válek a revolucí tkvěla v tom, že pár mocných boháčů,za pomocí svých poslušných placených poskoků (byrokracie, armáda, tajné služby)dělala ve světě jen samý bordel a hlavně do těch válek nahnala většinové moře chudáků, které by v životě nenapadlo kdesi válčit za cizí zájmy. Prostě ve všech sférách života vždy a všude platilo- ryba smrdí vždycky od hlavy.

135879

22.05.2007 07:22

9/11 – zinscenovaný mýtus?

RE: Nekdo veri na hejkaly, nekdo na 911 konspirace.

Jarmila 85.?.?.?

Byla to otevřená demonstrace síly, že jejich moc dnes sahá až k výšinám, tak jako sahaly ty tři spadlé mrakodrapy. Už mají totiž skutečně ve svých rukou všechna světová masmédia i tajné služby a vojáky. A nezapomeňte taky na londýnské výbuchy,to byla rovněž jedna velká kamufláž.

Ale naštěstí žádný strom neroste do nebe, moc nikdy nemůže být neomezená. Buď se vzpamatují, nebo půjde úplně celé lidstvo včetně jich samých do kopru. A to snad nechtějí, ne?

135880

22.05.2007 07:36

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Na kuřácích si vylámali zuby

Jarmila 85.?.?.?

Víte o co tady hlavně kráčí? Že to pronásledování kuřáků je podivně a neúměrně neadekvátní. Kdyby jim dokonce chtěli zakazovat kouřit v jejich vlastních bytech či vlastních autech, pak už by to byl prachsprostý nacismus a nic jiného. O to tady kráčí, o tom je ten článek.

V socialismu vypadaly hospody tak, že když do nich člověk vešel, tak přes hustý dým pomalu neviděl na metr od sebe. Teď již se situace v hospodách fantasticky vylepšila, člověk tam již vůbec kuřáky nevnímá, vzduch je díky čističkám vzduchu čistý. Jediné co mi vadí je to, že se kuřáci chavají jak prsata a kdekoliv na zem odhazují ty své vajgly. Za tohle bych je stíhala a pokutovala.

135882

22.05.2007 07:38

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Na kuřácích si vylámali zuby

Jarmila 85.?.?.?

pardon: chovají jak prasata. [smích]

135883

23.05.2007 07:50

Demokracie budoucnosti - reakce II.

Vládnou nám zločinci

Jarmila 85.?.?.?

S tím posledním bodem, že jsou občané pasivní nesouhlasím. Občané nejsou pasivní, akorát jsou uzamčení v železné kleci, z které není úniku. Je jim dovoleno jen jednou za 4 roky jít volit buď čerta nebo ďábla, jinou možnost nemají. Když proti tomu protestují tím způsobem, že radši nejdou k volbám, jelikož si nechtějí vybírat mezi dvěma zly, tak se jenom o nich drze řekne, že jsou pasivní a nejdou ani k volbám. Že zde něco velmi smrdí a je značně nenormální, když platí i výsledky, kde volilo do senátu pouhých 10 procent lidí, což představovalo jen 5 tisíc lidí, to prodejní novináři radši ani nekomentovali, natož aby takovou absurdnost zkritizovali.

Maďaři nebyli pasivní, pokoušeli se svrhnout bolševického premiéra, a tak dva měsíce protestovali v ulicích- a co jim to bylo platné? Premiér se zakousl do křesla a nepustil se. Poškleboval se všemu lidu do ksichtu, neboť věděl, že je nesesaditelný.

Nedávno jsem se celý večer bavila o polopřímé demokracii s Čechošvýcarkou, která mi podrobně popsala, jak to perfektně ve Švýcarsku funguje. Polopřímá demokracie je OVĚŘENÁ a funguje velmi dobře, ale zopakuji asi posté- neomezeně vládnoucí kapři si přece svůj rybník nevypustí, že.

135951

23.05.2007 08:02

Případ týraného Ondřeje

RE: Vychovny trest a sado-maso jsou dve rozdilne veci - dokonceni.

Jarmila 85.?.?.?

Ten případ je trodasi víc než podivný a patrně je do toho namočeno hodně vlivných lidí.Taky jsme se nikdy nedozvěděli, proč se vlastně oběsila Patočkova manželka, matka čtyř dětí. A velmi divné je, že se kolem toho motá i ta Šabatová. Už úplně nepochopitelný je postoj rodičů té Škrleové, kteří jen pokrčili rameny a řekli, že je 14 dní kdesi na zájezdu. Ti její rodiče přeci taky asi něco vědí. Ale co?

Nedávno jsem se dočetla drobnou zprávičku, že v USA je souzený chlap, který pohlavně zneužil v Praze 40 nezletilých chlapců. Překvapeně jsem si pomyslela, jak je možné, že si toho u nás zase nikdo nevšiml? Inu asi proto, jelikož se u nás dějí věci, před kterými podplacení policisté zavírají obě oči. A případ Mauerové a spol. bude něco podobného, což naznačuje přítomnost Patočky a Šabatové.

135952

23.05.2007 12:54

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Po přečtení Aniččina dopisu v dnešní Mladé frontě si troufám vysvětlit, jak to všechno bylo. Nepochybuji o tom, že ten dopis je autentický a možná Aničce zachrání život.

Anička mluví v mužském rodě, protože ji potají vychovávali pouze muži, nevyskytovala se tam ani jedna žena. Patrně je to skutečně dítě té ženy z Krnova (mimochodem, je to moje rodiště), kde její manžel tvrdil, že mu dítě ukradli nějací stopaři. Já myslím že neukradli, že jeho zlomyslná zášť vůči ženě šla až tak daleko, že si řekl, že radši bude sedět 15 let v kriminále, než by jí ho vydal.

Skutečná Anička je modrooká, doufejme že Barbora nikoliv, neboť potom bychom mohli usvědčit pracovníky Klokánka ze lži. Tady jde totiž o to, že ve skutečnosti se proti Kláře Mauerové spikl komplot lidí, kteří měli zálusk na Aničku, chtěli jí to dítě sebrat. Neskutečně ji dusili ve vlastní šťávě, protože někdo z nich dostal nápad, že právně neexistující dítě by se jim mohlo k něčemu hodit. Kdyby jí tu Aničku odebrali, tak by jí pak již nikdy neprozradili, kdo si ji „osvojil“, řekli by jí, že je to nepřípustné.

Co se týče Ondry, tak v jeho případě je to rovněž velmi komplikované. Je to děsně nepodařené dítě se silnými vrozenými sadistickými sklony. Nechal umučit křečka a každou chvíli vykřikoval, že bratra, Aničku či maminku zabije, kdy se mu bude chtít. Aničku mlátil tyčí tak, až jí naprakly kosti v kotníku. Říkal jí, že ji má rád, ale že se chce dívat, jak někoho něco bolí. Kolem krku jí dával provaz a ruce svazoval izolepou. Taky se před holčičkami rád vysvlíkal do naha. No a paní Mauerová toto zrůdné děcko sice nemlátila (což u mě by taková záruka nebyla), ale domnívala se, že u něj vypěstuje podmíněný reflex tím způsobem- když někoho svazuješ, sám budeš svázanej. A když jseš rád nahý, tak budeš tedy nahý v kumbále. Taky její sestra ho tímto způsobem vychovávala, zkrátka už měli všichni toho parchanta plné zuby.

Strategie sehraných lidí z Klokánku, policie a já nevím koho všeho ještě, byla taková, že prohlásí, že Barbora byla Anička, že Anička ve skutečnosti nikdy neexistovala. Ti šmejdi nám úplně zatajili, jak ji v Klokánku týrali. Ona tam prakticky pořád plakala a dožadovala se alespoň tety, ale oni k ní vůbec nikoho nepustili a prakticky nepřetržitě ji ve všem lhali. Anička jim utekla a dostala se až k lidem, kterým důvěřuje a od nichž napsala ten dopis.

135965

23.05.2007 15:47

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Teď už pro mě není ten případ vůbec zamotaný, když mám celkově již dostatek informací. Ta Anička byla někým pro jistotu vychovávána jako kluk. A ten někdo-muž byl taky velmi inteligentní, protože ji zkusil zasvěcovat do vysokoškolské matematiky- byl zvědavý, zda to bude chápat. Sestry Mauerovy možná něco bližšího vědí o jejím původu. V každém případě ale velmi bezbranná Anička navázala velice silné citové pouto ke své nové mamince a maminka k ní taky. Kazil to ale Ondra, který velmi na ni žárlil, a ke všemu to není normální děcko, ale má vrozené sadistické sklony. Mauerová měla v plánu, že jakmile získá Aničku do adopce, předá nezvladatelného syna do péče jeho otci. Svědčí o tom ta skutečnost, že staršímu synovi Kubovi nechala jméno po sobě, kdežto Ondrovi ponechala jméno po jeho otci. Zatím s tím ale nemohla vůbec nic dělat, protože úřady by jí řekly: vy jste nějaká divná, tady chcete do péče neznámou dívku a vlastního syna se klidně zbavíte. A tak stále čekala, kdy se úřady konečně rozhoupou, ale všichni na ni zvysoka víte co. Hrozilo, že Anička další dva roky nebude moci chodit ani do školy. Před sociálními pracovnicemi prchla z Brna do Kuřimi, aby jí nevyrvali Aničku násilím, jak to mají ve zvyku. Rozhodly se se sestrou k zoufalému činu, že kdyby jim chtěly úřady Aničku přece jen vzít, jak jim to mnoho ženských vyhrožovalo, že jim prostě podstrčí Barboru, s kterou se na tom domluvily. Pan Patočka je tentokrát v tom skutečně nevinně, fakt se jim snažil v jejich svízelné situaci trochu pomoci.

Ten dopis je v naprostém pořádku. Inteligentní Anička ho mnohokrát znovu a znovu přepisovala až do konečné podoby. Taky si inteligentně řekla, nač chodit ke kováříčkům, půjdu rovnou ke kovářovi- tedy k prezidentovi.[smích] Proto ten dopis musel vypadat, proto v něm není jediný škrt. Zajímavé tedy je, že ten rukopis se naprosto, ale naprosto podobá mému rukopisu, když jsem si psala deník v patnácti letech. Ten styl na třináctiletou dívku dokonale sedí a né že ne. Taky kde by cizí člověk vzal tolik soukromých informací ze života rodiny a chování těch kluků? Adresu vytiskl člověk, u kterého Anička pobývá. Ovšem blbé je, že pokud se podle DNA zjistí, že Anička je dcerou krnovské matky, tak se pouto mezi ní a Klárou stejně přerve a ona povinně poputuje za svou biologickou matkou.

135975

23.05.2007 18:45

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Ne, nejsem zaujatá Davide, potíž je v tom, že jste mi tu všichni vlepili na čelo nálepku Feministka. A tak když píšu ve prospěch mužů, (jako třeba v případě kluka, kterého MFD bezdůvodně zostudila před celým národem), tak to berete jako samozřejmost, vůbec to nevnímáte, ale když se zastanu ženské, ihned vylítne z vašich myslí: feministka!

To bylo totiž úplně to první co mě o té ženské napadlo: takovou zrůdu aby pohledal. Ale pak jsem tam viděla strašnou spoustu nesrovnalostí, a tak jsem s tím odsouzením radši ještě chvíli posečkala- vím co dokáží média. Kluk nebyl svázáný ve sklepě, ale doma v komůrce pod schody. Rád si lhal a vymýšlel, matce a její sestře skutečně mohly nárazově rupnout nervy, nebyl v komůrce stokrát, jak řekl, ale mohl tam být třeba třikrát. Ona se o jeho výchově občas s někým po telefonu radila, a ten dotyčný jí poradil, aby s ním k psychologovi nešla, protože by to pak měl zaznamenáno v papírech až do dospělosti, což by ho poškodilo.
Jako bývalý polda mi možná dáte za pravdu, že to s tou kamerou mohlo být úplně jinak, než jak nám to naservírovali. Je totiž daleko pravděpodobnější, že totiž úředníci strnuli v němém úžase, když zjistili, že je zde dítě, které právně neexistuje. A tak to logicky sdělili policii a ta na ženskou nasadila veškeré slídění, aby zjistila, s kým má kontakty a čí to dítě vlastně je. Když zjistili, že si koupila kameru-chůvičku, tak zajásali. Pak již nebylo nic snadnějšího, než se jí na to napíchnout. No a pak když viděli ty záběry, tak zajásali ještě víc: No to bude mediální bomba, to nám novináři ruce utrhnou. Pak si ještě vymysleli souseda, počítačově vytvořili nemastný-neslaný obličej: a velký skandál byl na světě.

Není bez zajímavosti, jak Anička popisuje příchod policistů. Oni hrozně řvali, jako když jdou zatknout teroristy, i jí vláčeli po zemi, obličejem k zemi a ona si s hrůzou myslela, že je přišli všechny zabít. Kdyby kdysi někdo natočil naši mámu, jak nás mydlila smetákem, když jsme zlobili, tak by z ní rovněž hravě vyrobili zrůdu na entou.

135992

23.05.2007 19:05

Případ týraného Ondřeje

RE: Abych řekl pravdu

Jarmila 85.?.?.?

Ano, jsem si jista, že ten dopis je opravdu od skutečné Aničky. Celý jsem si ho pečlivě pročetla a nenašla jsem v něm jedinou nesrovnalost. Víte on ten sedmiletý kluk netýral jenom Aničku, ale týral i svého desetiletého bratra Kubu. A to už je co říct, nemyslíte? Byl prostě moc divoký a choval se sadisticky, takže normální děti byly z něho zděšené. Nepřipadne Vám divné, že Kubu matka netýrala? Proč jen toho mladšího?

Když vyrostete někde sám a potmě, popřípadě s nějakým samotářským podivínem někde na samotě, který Vás oslovuje – Pepíčku, už sis vyčistil ty zuby? , tak pochybuji, že byste se považoval za dívku, když byste nevěděl, co to dívka je.

Milý pane, já sama jsem zažila od úřadů v ranném dětství takové horory, že vím co ta svoloč dokáže.

135994

24.05.2007 07:10

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Ta sekta Davide tam byla přidána jen pro zpestření a dodání tajuplnosti celému příběhu, aby měli čtenáři nad čím dumat. Zpočátku jsem si rovněž myslela, že hlavní slovo v tom má sekta a vymyté mozky, jenže tak to není. To nejhlavnější je existence záhadné Aničky a útrapy kolem jejího osvojení.

Ano, v tom je ten hlavní zádrhel- že úřady nejsou jednotný celek. A tak zatímco jeden dělá hot, druhý zase čehý a nejvíc to pak odnášejí děti. V tom je právě ta jejich děsná nelidskost: v té jejich byrokratické mašinérii. Všude jen samá razítka, potvrzení, povolení, nařízení, absurdní zákony- a nikde žádný obyčejný lidský přístup.

Jak byste řešil Vy výchovu nezvladatelného dítěte, kdybyste ho nechtěl mlátit, ale děcko si dělalo co chtělo? Třeba se neustále svlíkalo donaha a železnou tyčí bouchalo své sourozence? Není vůbec prokázané, že by tam byl zavírán celé hodiny. My jsme jednoho takového nezvladatelného sourozence kdysi měli doma a přiznám se, že jsme ho všichni mlátili jako žito.

Člověkyňské tendence. Víte co mě nedávno namíchlo? Že byl v TV nedávno populárně vědecký pořad Zázraky planety, kde nazývali samce a samici člověka tímto způsobem: člověk a paní člověková. Máme 21. století a stále zde není žena chápána jako člověk- stejně jako ve středověku. Proto můj termín člověkyně je zcela oprávněný.

136018

24.05.2007 07:21

Případ týraného Ondřeje

RE: Sedmilety kluk nemuze nikoho tyrat,

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste nikdy nic neslyšela o vrozených úchylkách? Existují jedinci, kteří se prostě se sadistickou úchylkou narodí. To byl i známý případ Toníka, který v v 17 letech zavraždil pět žen. Již v ranném dětství sekal s oblibou živé rybičky na nudličky.Takže některé dítě, jak vidíte příjde na svět s hotovým plánem, jak být zlý. Ještě jednou opakuji, že Kuba trestán nebyl. Kdyby to byly sadistky, vyžívaly by se různými způsoby i na něm.

Vyjmenujte mi ty nepřeberné možnosti, jak nezvladatelné dítě vychovávat. S tou kostí hozené médiím máte ale naprosto pravdu, s tím s Vámi souhlasím.

136019

24.05.2007 07:36

Případ týraného Ondřeje

RE: Abych řekl pravdu

Jarmila 85.?.?.?

Jsem si jistá proto, protože dovedu rozeznat pravdu od lži.[smích] Nikdo cizí by nedokázal popsat takové důvěrné podrobnosti odehrávající se mezi dětmi. Ten dopis jasně dokazuje, že skutečná Anička existuje. To že je Ondra velmi živé dítě potvrdili i v Klokánku, no a až tam začne být na děti agresivní tak uvidíme, jak ho budou zvládat oni.

O případu samozřejmě nevím o nic víc než Vy. Ale to, že Patočka prohlásil, že vlastně Anička ani neexistovala svědčí o tom, že on toho ví víc a hlavně ví, že je Anička v dobrých rukou. Že je jí tam líp, než kdyby jí úřady šouply nelidsky do děcáku, kde by nezměrně trpěla.

To víte, že si nikam nepojedu nic ověřovat, ale novinářům nevěřím ani nos mezi očima. 911 a výbuchy v londýnském metru nám jasně ukázaly, jak se dá mediálně zfalšovat úplně cokoliv. Moji příbuzní, kteří nemají internet dodnes díky naším investigativcům netuší, že existovala taky nějaká třetí budova WTC. Takže na nějakou konkurenci mezí médii zapomeňte.

Kde brala rodinka peníze na bydlení nevím, ale jsem si jista, že tahle kauza nemá s pornem nic společného.

136021

24.05.2007 07:43

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste se z toho chytře vykroutil Davide. Nepopsal jste přesný návod, jak byste tu výchovu divokého děcka-nebezpečného pitbula vlastně prováděl. Když byste ho mlátil, tak by to bylo zase špatně. Co s tím?

Znáte tenhle citát: Dokonalost se skládá z maličkostí, ale dokonalost není maličkost. Čeština je značně nedokonalá, a to, že ženy jsou v jedné přihrádce se psy není žádná maličkost.

136022

24.05.2007 07:47

Případ týraného Ondřeje

RE: Abych řekl pravdu

Jarmila 85.?.?.?

To jsem se dneska rozkecala, už toho budu muset nechat. Uvidíte trodasi, že následující události mi dají za pravdu. Anička není Barbora, včera o ní mluvil v TV i soudní znalec, který ji na vlastní oči viděl a hrozně se divil, jak může někdo vůbec pochybovat o tom, že on nerozezná třináctileté dítě od dospělé ženy.

136023

24.05.2007 09:56

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Ano, to je velmi správná výchova. Dítě pořád chválit, chválit a zase jenom chválit. Není nic horšího, než pořád dítěti sugerovat- ty jsi nemožnej, podívej se jaké jsi nemehlo, už jsi to zase zkazil. Prostě vypěstovat podmíněné reflexy: dobré věci neustále posilovat, špatné důsledně ihned trestat.

No ale co když se i u nás schválí zákony, že rodič nebude smět dát svému dítěti pomalu ani výchovný pohlavek? Vždyť si již všichni dávno uvědomujeme, že jsme svědky rozkladu společnosti, řízeného záměrně seshora.

136036

24.05.2007 10:02

Případ týraného Ondřeje

RE: Abych řekl pravdu

Jarmila 85.?.?.?

To víte, to jsem celá já. To bude tím, že nevařím z vody, ale ze svých svébytných myšlenkových pochodů. [vyplazený jazyk]

Právnička Gottweisová uvedla, že čin Mauerové se svou povahou blíží uvěznění. Tak za to uvěznění Ondry mMuerovou taky uvězní a Aničku ji seberou. Anička se pak stane ještě větším šlágrem než Campuschová. Protože kde je silný, tajemný příběh, tam se platí obrovské peníze. A kde jde o obrovské peníze, tam vznikne vždycky rvačka a kdo ví, jestli v tomto případě nejde hlavně o ty budoucí, obrovské prachy. A už zase vařím z vody. [velký smích]

136039

24.05.2007 10:08

Úskalí přímé demokracie

RE: Uskali aristokracie

Jarmila 85.?.?.?

To se mýlíte pane Lhotáku. Hlas sedláků má ve Čvýcarsku stejnou váhu, jako hlas pochybné "elity".

136040

24.05.2007 10:12

Úskalí přímé demokracie

RE: Kde hledat úskalí?Především sami v sobě?

Jarmila 85.?.?.?

pane google, Vy nikdy nezklamete. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [chechtot]

136041

24.05.2007 21:19

Případ týraného Ondřeje

RE: Abych řekl pravdu

Jarmila 85.?.?.?

Ne trodasi, já tu situaci vnímám naprosto jinak než Vy. Vy tvrdíte, že Anička neexistuje, já ale tvrdím, že existuje. Uvažujte trošku víc logicky. Koho tedy chtěla Klára dostat do péče? Ducha svatého? Nebo dospělou ženu Barboru? Namáhal jste se vůbec číst ten dopis Aničky? Nebo Vám nestál za námahu? Tady jde o Aničku v první řadě!

Je možné že se mýlím a chování té Mauerové je neobhajitelné. Ale jenom jsem chtěla poukázat na to, abyste nepustil ze zřetele, že novináři dnes dokáží vyrobit na požádání, z kteréhokoliv občana neskutečného vyvrhele. Já vím co dokáží nezvladatelné děti, dokáží člověka vytočit až k šílenství. Vzpomínám si, jak jsem honila bráchu, že ho snad zabiju. On vylezl až na střechu čtyřpatrového činžáku, tam pobíhal po střeše a poškleboval se. A já jsem si v tu chvíli strašně přála, aby spadl a aby se ten hnusný parchant konečně zabil. Zkrátka dokážu pochopit, že osmileté dítě může být otřesný šmejd. Vy tvrdíte, že si u Ondry nikdo ničeho nevšiml. Ovšem on si nikdo ničeho nevšiml ani u Kláry.

Na nějakou sektu zapomeňte, ta s tím nemá vůbec nic společného, spíš je třeba si všímat neskutečně velké moci úředníků. Jsem přesvědčena, že všechny sekty jsou pečlivě hlídané a dobře profízlované, takže jsou to skutečně jen neškodné spolky různých bláznů. Pokud je něco prorostlé do instituce, tak to nejsou nějaké sekty, ale mafiáni, kteří jdou po prachách. A ty prachy právě mohou získat z porna, z dětské prostituce, a tak podobně. To ale není případ paní Mauerové, ta je oběť, nikoliv mafiánka, která šla po penězích. S tím barákem jí mohlo pomáhat celé příbuzenstvo, nezapomeňte, že prchala z Brna před sociálními pracovnicemi, aby jí nesebrali Aničku. Sám jste říkal, že je Vám Klokánek podezřelý, tak se toho dál držte.

Právě Šabatová jim poradila, aby vše řešili právní cestou a dost se od toho distancovala. Upíchl ji do toho Patočka a o Patočkovi přece jen nevěřím, že otec 4 dětí by byl nějaký pošuk v sektě.

136098

25.05.2007 07:50

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

Pokud Anička neexistuje trodasi, tak celý ten humbuk okolo nedává vůbec žádný smysl. Koneckonců policajti, co vlítli do bytu a řvali tam jak na lesy a poručili i Aničce, aby si lehla na zem tváří k zemi, tak ji viděli na vlastní oči, ne? A musela to být ona, proč by to měla být Barbora? Dospělá Barbora má oba rodiče, kteří jsou v klídku, takže je vidět, že v podstatě vědí, kde se ukrývá. Počítám, že se tak do týdne vynoří. Pokud nevynoří, tak je to ona, kdo skrývá Aničku, protože je do toho případu zasvěcená.

Ano, je to tak, pan Patočka momentálně lže. A lže proto, jelikož nesouhlasí s tím, aby úřady odebraly těžce duševně narušenou Aničku, která se šíleně bojí lidí a strčili ji k cizím lidem do ústavu. To by byla prakticky její likvidace, tak necitlivý přístup by ji zabil. Už to, jak s ní otřesně jednali v Klokánku svědčí o tom, co jsou všichni ti vychovatelé a psychologové zač- hovada na entou.

To je škoda, že jste ten dopis nečetl, je moc zajímavý. Co když ten otec z Krnova předal to dítě svému vlastnímu otci? A ten jeho otec mohl být podivín žijící někde na samotě, dokonce i bez televize a rádia. Mohl být vysokoškolsky vzdělaný a občas Aničku zaučovat do tajů matematiky. Pak po deseti letech zemřel, takže se Anička nějakou cestou přes prostředníka dostala až k Mauerové. Tohle tajemství by mohli z Mauerové v kriminále dostat.
Znovu opakuji, že tu sektu tam novináři přidali, aby celý příběh ještě víc zamotali a udělali tajemnějším. Kateřina se o tu sektu zajímala někdy před 11 lety a od té doby s nimi nemá nic společného. Takže nevím odkud čerpáte informace, že jsou členkami té sekty. V TV prohlásil představitel sekty, že členkami nejsou.

Proč spáchala paní Patočková sebevraždu nevím, ale vím, že se takové věci mohou stát třeba jen proto, že ten člověk trpí dlouhodobou depresí. Již jsem to tu kdysi taky psala, že náš známý spáchal sebevraždu, přestože to byl otec tří dětí. V podstatě si žil v životě dobře, nic mu nescházelo, ale trpěl silnými depresemi, proto to udělal.

136124

25.05.2007 11:32

Případ týraného Ondřeje

RE: PS. dalsi zajimave spekulace

Jarmila 85.?.?.?

Poslyšte pane Hugofe, pan spisovatel Hrabal velmi miloval zvířata a na chalupě se staral o celou tlupu potulných koček. Někdy se však mezi nimi vyskytla velmi zlá kočka,která terorizovala celou tlupu. Pan Hrabal přiznal, že si s takovou nepřevychovatelnou kočkou nevěděl rady, a tak ji chytil, strčil do pytle a tím pytlem vší silou praštil o strom. A byl pokoj. S některými jedinci to prostě nejde po dobrém ani po zlém.

Mému nejmladšímu bratrovi jsem snad za celé dětství nedala jediný pohlavek. Nebyl důvod. Zatímco toho staršího jsme mlátili všichni- a stejně byl nepřevychovatelný.

136144

25.05.2007 16:36

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

To Vás Vratislave nenapadlo, že to může být sprostá novinářská pomluva? A nejsem žádná osoba, ale člověkyně.

Mně se celá ta věc jeví tak, že se zde odehrála totální vzpoura skupiny občanů proti všemocným úředníkům. Kdyby ta Klára byla tak špatná, tak by její rozvedený muž by si na ni taky přisadil a vylíčil by novinářům historky, z kterých by rovněž vyplývalo, jaká je to beestie. Nic takového ale neudělal. Stejně tak všichni lidé okolo ní. Nenašel se jediný člověk, který by ji podrazil, naopak se jí všichni snažili pomoci proti úředníkům. Proto si novináři a spol. vymysleli sektu, aby zakryli fakt, že je tolik lidí na straně stíhané. Pokud i my nechceme věřit, že se všichni ti lidé zbláznili včetně Barbořiných rodičů, a všichni do jednoho mají vymyté mozky od sekty, tak dojdeme k jinému závěru, než čím nás krmí média: že se skupina občanů prostě tvrdě vzbouřila proti všem těm pochybným soudcům, Klokánkům a nelidským sociálním pracovnicím.

Prostě si řekli, že Aničku těm barbarským byrokratům nevydají.
Nečas se již nechal slyšet, jak se všechno zpřísní a jak všichni sociální pracovníci budou spadat pod jediné ministerstvo, nikoliv pod jednotlivé kraje.Tohle je krajně podezřelé, neboť pod jediným vedením se snadněji kdeco utají.

136170

27.05.2007 08:28

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

Ten rébus je pořád dobře řešitelný, já bych pro to vše měla prozaičtější a obyčejnější vysvětlení. Do Paprsku přišel člověk a strčil jim tam dítě neznámého původu. Původně ho chtěli předat státním orgánům, a pro začátek se toho zuboženého dítěte ujala Klára. Jenže si hned to dítě zamilovala a rozhodla se, že si jej ponechá, že se ho nevzdá. Jenže bylo třeba to dítě zlegalizovat. Samozřejmě že ale věděli, že by mu v první řadě provedli DNA zkoušku. To ale z nějakého důvodu nechtěli, možná vědí, že je to ztracené krnovské dítě. Tak jim herec propůjčil k soudům své dítě. Když ale viděl, že jde do tuhého, dál již odmítl do toho svoji rodinu zatahovat. Tak se domluvili s Barborou, že bude hrát dítě ona. Aby si měli v Klokánku nad čím lámat hlavu, namalovala jim tam Barbora krychle a matematické vzorce.

Prodejný novinářský hnůj a póvl, jak mile nazval novináře expremiér Zeman, není tady od toho, aby nám podával objektivní informace, ale proto, aby s námi neustále manipuloval a hlavně ve všem nám lhal úplně stejně jako komunistů. Oni už dávno vědí informace, které my nevíme, ale přesto nás o celém případu schválně špatně informují. Byla zatčena i teta Kateřina a zavřená do vazby nikoliv pro týrání, ale pro to, aby neovlivňovala svědky. Je možné, že Kuba zavile mlčí a nic nechce prozradit, ale z malého Ondry zaručeně vytáhli veškeré potřebné informace. Hlavně tedy to, že pravá Anička skutečně existuje. Taky si již dávno mohli ověřit DNA z jejich bytu, kde se pravá Anička pohybovala, což taky jistě učinili. Sousedé vyprávěli, že to dítě nosili do auta v náručí celé zabalené, a že to určitě bylo dítě. A ono je taky rozdíl, když by Klára nesla třicetikilové dítě, než kdyby nesla padesátikilovou Barboru. [oči v sloup]

136219

27.05.2007 20:14

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

Můžete mi vysvětlit pane Hugofe, jak je možné, že nějaká státní instituce má přednost před nejbližšími příbuznými těch chlapců? Co provedl otec těch dvou chlapců, že i když o ně požádal, tak mu je nesvěří do prozatímní péče? A co provedli rodiče Kláry, že byli rovněž odmrštěni? A co provedly děti Kuba a Ondra, že musí pobývat mezi cizími lidmi, v cizím, nepřátelském prostředí, jak nějací sirotci či bezdomomovci? Odpovězte mi na to Vy chytráku!

136238

28.05.2007 07:38

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

Vy tvrdíte, že Aničku nikdy nikdo neviděl. A já tvrdím, že ji viděli Kuba a Ondra. A nejen viděli, ale si s ní přinejmenším půl roku hráli. Nikde jsem ještě nečetla žádné prohlášení, že by Kuba a Ondra potvrdili, že celou tu dobu si skutečně hráli pouze s Barborou a s nikým jiným. Jsou to již dost velcí kluci na to, aby rozeznali od sebe dvě odlišné osoby.

Vám se zdá přitažená za vlasy moje verze příběhu a mně zase ta Vaše. Protože Vy radši věříte tomu, že by nějaká sekta „nechala umřít“ Barboru a taky ji nechala fiktivně pohřbít, aby ji pak „převtělili“ do třináctileté dívky, která by ve třicetidvou letech začala chodit do základní školy, oni na ni pobírali od státu přídavky na děti a chodily je občas kontrolovat sociální pracovnice. To je absurdní.

Proto je pravděpodobnější moje verze, že zde nějaká Anička bez identity skutečně existuje a všichni aktéři do tohoto případu zasvěcení usilovali o to, aby ji Mauerová dostala do péče. Jinak by putovala buď do ústavu, nebo ke své biologické matce, až by se podle DNA zjistilo, komu vlastně patří.

136260

28.05.2007 11:59

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

Vy se radši Vratislave naučte víc logicky myslet. A já Vám hned vysvětlím proč. Jestliže policajti uvěřili sedmiletému Ondřejovi, že byl týrán matkou dlouhodobě, oproti jejímu tvrzení, že jí pouze několikrát nárazově ujely nervy, tak by mu měli i uvěřit cokoliv, co by vyprávěl o Aničce. Já jsem se však sebemenší vyprávění o Aničce od Kuby ani Ondry nedočkala. Klára je již tři týdny zavřená v kriminále a my dodnes od jejích synů neznáme jedinou větu, jak vycházeli s údajnou Aničkou, jakým způsobem si s ní hráli, zda o sobě mluvila v mužském rodě, či zda je pravda, že Ondra hodil křečka k pískomilům, dokud ho k smrti neukousali. Prostě chybí mi tu konfrontace s údajným Aniččiným dopisem. Proč ta konfrontace chybí?

Taky nám policie i novináři tají, zda se našla v domku pouze DNA Barbory, či zda tam našli ještě jinou DNA. Dále nám policie tají, koho tam oni sami uviděli v domku na vlastní oči, když zatýkali Kláru. Své dojmy nesdělil jediný zatýkající policajt. Proč? Mě by to hrozně zajímalo, kdyby novinářům povykládali, zda se jim dívka jevila jako třináctiletá, či dospělá žena. To znamená jediné: že oni sami všemi směry usilovně pasou nejen po uprchlé a skryté Barboře, ale i té dívce bez identity.

Shrnutí: Novináři, kteří šíleně nafukují vliv sekty, ale až příliš mnoho věcí ZAMLČUJÍ a TAJÍ jsou značně NEDÚVĚRYHODNÍ.

136272

28.05.2007 16:55

Případ týraného Ondřeje

RE: Zmateni :)

Jarmila 85.?.?.?

To je jasné proč náhle končíte Vratislave. Došly Vám argumenty. [chechtot] Nepsala jsem žádné fantasmagorie, jen jsem pracovala s dostupnými informacemi, které mi ráčili poskytnout tajnustkářští novináři. A že nám nedodali informace nejdůležitější, to nepopřete. Vždyť jak by bylo snadné rozuzlení, kdyby Kuba s Ondrou řekli, že to nebyla žádná holčička, ale dospělá paní, která si s nimi ani moc nehrála, atakdále, atakdále. Místo toho nám novináři i policajti valí klíny do hlavy o tom, jak se 17 lidí dočista zbláznilo, že chtěli mít zničehožnic z třicítky třináctku. Teď všem těm lidem vyhrožují otevřeně kriminálem a ze svých čtenářů dál dělají voly.

Těch 17 „bláznivých“ lidí jsou: Patočka, rodiče Kláry, dvě její sestry, Nancy, Barbora, oba Barbořiny rodiče, herec a jeho žena, jejich tři odrostlé děti, exmanžel Kláry, desetiletý Jakub, současný přítel Kláry.

136283

29.05.2007 07:25

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

Pár dojmů z demonstrace

Jarmila 85.?.?.?

Já jsem tam viděla i pozitivní věci. Ty srpy a kladiva byly přeškrtnuté a pod tím nápis, aby se netahala politika do občanských aktivit. Zrovna šli kolem dva Rusové a jeden z nich, když si všiml těch přeškrtnutých srpů a kladiv, tak řekl: Podívej, oni demonstrují proti Rusku.[smích] Taky se mi líbilo, že lidé dost dlouho skandovali: Hanba Havlovi! Rovněž slečna, která tam zrovna měla projev mluvila moudře.

Kolem čtvrté hodiny, když jsem tam byla, tak tam bylo asi 5000 lidí. V televizi jsem se pak ale dozvěděla, že tam bylo jen několik stovek lidí. Takže vážení, už nám zase placení lháři- novináři otevřeně lžou a vůbec jim nevadí, že bude kvapem přibývat lidí, kteří jejich zprávám zanedlouho už vůbec nebudou věřit.

Já si myslím, že lid prostě stále vyčkává, co se bude dít dál. Počítám, že v roce 2008 se něco semele a že ty naše zrádné představitele kopneme do .......Zejména mě fascinuje zrádná Parkanová s tou svou ohnivou kšticí. Když ji pozoruji, říkám si, proboha, co je tohle za člověka? Nestydí se ta svině ani trochu?
[bliji]

136320

30.05.2007 07:55

Jen tak...

Celosvětová pyramida moci

Jarmila 85.?.?.?

Po celou zaznamenanou historii lidstva platilo, že lidé se dělili na vládce a ovládané. Vládci byli vždy menšinoví óbrboháči, kdežto ovládaní byli většinoví chudáci. Čili celá historie je o tom, že spiknutí boháči manipulovali mořem nemajetných chudáků, dělali si s nimi co chtěli, jak se jim zrovna zlíbilo. Díky svému majetku měli své osvědčené nástroje, jak tu většinovou chátru udržet na uzdě v područí. Stejné nástroje moci používají i dnes.

To rozložení moci si můžete namalovat jako pyramidu, nebo vlastně kužel. Deset procent špičky kužele tvoří opravdoví a skuteční vládci světa- mezinárodní bankéři a jiná nejbohatší svoloč světa. To jsou ti lidé, kteří mají v rukou SKUTEČNOU MOC, takže hýbají nitkami všech dějů a hýbají poslušnými figurkami, či svými dosazenými loutkami. Těmi dosazenými loutkami jsou pravoleví politici, kteří tvoří zákony, jaké si přejí mezinárodní vládci, nikoliv jaké chtějí ovládaní. Dalšími poslušnými loutkami skutečných vládců jsou: policie a tajné služby, média, armáda, soudy a byrokracie. V těchto institucích jsou dosazeni na význačných postech jen ti nejposlušnější nohsledi, kteří kvůli dobrému bydlu či korytu projevují bezmeznou poslušnost a plní jakékoliv příkazy seshora.

Skutečných, autentických, nezávislých občanů, kteří nikomu neslouží a jsou tedy relativně svobodní je asi jen 30 procent. Tito občané jsou však všemi směry dobře ohlídaní výše zmiňovananou sítí, rozprostřenou nad nimi a tvořenou z poslušných, dobře placených poskoků. Takže když takový nezávislý občan napíše do novin, tak mu jeho názor nikdy nezveřejní. Když se obrátí třeba na ombudsmana, naráží na fráze a žádné kloudné vyřízení. Když se obrátí na poslance, je to totéž v bleděmodrém. Když jde jednou za čtyři roky volit, smí volit jen další nastrčené pravolevé figurky, takže volí buď čerta nebo ďábla. Když se obrátí na soud čeká celá láta a prosudí i kalhoty, aniž by co vyřídil. Když se obrátí na polici, rovněž se spravedlnosti nedovolá. Atakdále, atakdále.

Jaké je jediné správné řešení, jak z této situace ven? Jedině přímá internetová demokracie je schopná rozbít to pětitisíciletou pyramidu moci postavenou na velkém majetku a penězích.Jedině tehdy může zvítězit mínění chudé, bezmocné a ovládané většiny nad míněním bohaté vládnoucí menšiny.

136423

30.05.2007 13:34

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Hlavu vzhuru, zadne fiasko

Jarmila 85.?.?.?

Che ché, to by byla úžasně výborná finta, kdyby se několik nezávislých občanů, kteří nejsou v žádné straně domluvilo a vyrobilo by pár transparentů s nápisem: ODS proti základnám.[velký smích]

Počítám, že by byli napadeni nikoliv mladými či starými komunisty, ale byli by napadeni komunisty z ODS, protože je zcela evidentní, že se zkrátka na téhle taktice domluvili bolševici ze všech stran. Přece není normální, že údajní slušní členové z ODS takhle otřesně k základně mlčí. Tohle svědčí o jediném- jsou to svině bolševický.

136454

31.05.2007 08:49

Jen tak...

RE: Celosvětová pyramida moci

Jarmila 85.?.?.?

Nechci se již nikam přidávat, je to zbytečné. Víte, dokud se vládci sami dobrovolně nerozhodnou zavést elektronickou přímou demokracii, tak tady nebude třeba dalších sto let. Anebo ji zavedou, ale bude vymyšlena tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. To znamená, aby se dál vytvářela falešná iluze, že občané demokraticky volí, ale jinak aby si dál ponechali svou v podstatě neomezenou moc.

Já si počkám, až to všechno vyhnije samo od sebe. Tak jako vyhnil sám od sebe komunismus. Protože ve skutečnosti se žádné revoluce nekonaly, to oni sami ho zrušili. Vlastně když si přečtete Ilumináty, tak zjistíte, že američtí kapitalisti si ten komunismus vymysleli, aby zničili ruského cara. Když pak zjistili, že totalita jménem komunismus nemůže dál fungovat, neboť to není životaschopný totalitní systém, tak se zase všichni mezinárodní spiklenci domluvili, a výsledkem bylo, že se všichni velcí komunisti čile proměnili zpět na ty největší kapitalisty.

Dosavadní hra na demokracii jim vyhovuje, ale nebudou se moci donekonečna přetvařovat, že nelze zavést internetovou přímou demokracii. Jenom horečně přemýšlejí, jak co nejlépe zas všechny voliče oklamat a tu hru na demokracii zachovat.

136532

31.05.2007 15:48

Jen tak...

RE: A co bychom dělali, kdybychom nebyli ovládaní?

Jarmila 85.?.?.?

Ano, jistě, samozřejmě, máme momentálně ohromné štěstí, že žijeme již 60 let v míru. Naši rodiče to štěstí ale neměli, prožili si hrůzy války. A ty hrůzy války vznikly kvůli spiklencům, kvůli konspiraci zla, zkrátka kvůli vládcům, nikoliv kvůli ovládaným.

Vyčítáte autorce, že věc zjednodušila, ale Vy sama přemýšlíte značně zjednodušeně. Asi jako ten vojín, co psal z vojny domů: Já se mám dobře a do ostatních mi nic není. Ano, zatím máme kde bydlet, co jíst, máme se zkrátka velmi dobře. Ale zanedlouho tomu tak nemusí být- a hrůzy zase vzniknou nikoliv díky ovládaným, ale vládcům. Ti si třeba usmyslí, že by bylo dobré vyčistit prostor od Čechů. A tak tu prsknou neutronovku a svedou to na muslimy. Do vyčištěného prostoru se pak nastěhují Izraelci, neboť je to prostor velmi lukrativní, je to srdce Evropy. Ale Vám jsou tyhle problémy vzdálené, a tak Vám patrně ani nevadí, že nám odpírají vládci i to referendum ohledně základny. Na rozdíl od Vás ale hodně lidí nechce být ovládán, ale chce si v době elektroniky rozhodovat sám. Nám nevládnou schopní, nám vládnou všehospochopní- a to je velký rozdíl dámo. Schpných a silných je hodně, ale nejsou od všehoschopných připuštěni k moci a ke spolurozhodování. Do konfrontace jít nemůžete, protože Vás nikam do médií, ani k vládnutí nepustí.

A ještě bych poznamenala, proč vítězí matematická zákonitost, že zlo a nenávist vždy vítězí nad láskou a dobrem. Protože zlo používá všech dostupných křivých metod jaké existují- od lži až po zákeřnou vraždu, kdežto dobro tyto křivé metody nepoužívá. A proto taky prohrává, protože nemá tu výhodu křiváckých metod.

136558

31.05.2007 15:55

Morálka ovládaných

RE: ehmm

Jarmila 85.?.?.?

jistě to bude zase nějaká lhotákovština, jak by řekl pan google. A tak to radši ani nečtu. Nemám čas na kraviny, musím si dělat vlastní smysluplné věci. [velký smích]

136559

31.05.2007 21:27

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Nik

Jarmila 85.?.?.?

Romů je taky jenom 13 milionů a kolik nadělají všude rozruchu. [smích] A to oni chudáci kradou jenom peněženky, ne miliardy. [velký smích]

136586

01.06.2007 07:42

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Nik

Jarmila 85.?.?.?

Já snad něco takového tvrdím pane semitský snilko? To v žádném případě! Ty světové stamiliardy rozkradli sionisti a jejich placení poslušní přisluhovači.

Víte jaký je rozdíl mezi Židem a sionistou? O tom rozdílu jsem se dočetla teď nedávno v Mladé frontě, takže už mám o tom jasno. Sionisti jsou vypjatí nacionalisti a velcí rasisti, kteří se domnívají, že jsou nadřazeni vládnout světu jen na základě své národnosti. S těmito sionisty již nesouhlasí ani ortodoxní Židé a protestují proti všem jejich nekalým praktikám.

136613

01.06.2007 07:56

Morálka ovládaných

RE: ehmm

Jarmila 85.?.?.?

Máte pravdu Ajo, zachovala jsem se ošklivě. Tak jsem si ten článek tedy přečetla. No, a to je asi tak všechno, co mohu k tomu říct. Nic mě momentálně nenapadá. Vynalezla jsem internetový účetní volební systém, který by mohl změnit celý svět, ale nikdo o něj nemá zájem. Takže já už jsem za lepší svět dobojovala, zařadím se zpět do stáda a budu už jen pozorovat, co se bude dít dál. [oči v sloup]

136615

02.06.2007 08:42

Morálka ovládaných

RE: ehmm

Jarmila 85.?.?.?

To víte, že si občas brumlám tenhle starý šlágr:
Je však třeba začít znova
nenechat se odradit.
Dejte prosím na má slova,
jinak se snad nedá žít.[smích]

Přinejmenším budu stále pracovat na své nekonečné internetové knize, donekonečna ji budu zdokonalovat a přepracovávat, zkrátka dokud nám mocní, duchem nemocní dovolí internet, dotud budu šířit mezi lidem svou vlastní osvětu.[smích] Tuhle se se mnou zrovna v několika mailech dohadoval chlap, že není pravda, že evoluční teorie je lež. Tak jsem mu na mnoha příkladech dokazovala, že to lež je, a že nemohu za to, že si on nechal 17 let věšet od evolucionistů bulíky na nos. On to ale stále nemohl pochopit, tak jsem mu na závěr napsala, že se musí naučit víc logicky myslet. To muži zbožňují, když je začnu nabádat, že mají víc logicky myslet. [velký smích] Už se neozval.

Teď přepracovávám kapitolu o lidoopech a byla jsem zvědavá, zda visí ještě na internetu ten můj slavný článek nazvaný Matriarchát šimpanzů bonobo. Již tam nevisí, ale zato je na googlu mnoho odkazů, které nenazvou společenství šimpanzů bonobo jinak, než matriarchátem. Čili moje internetová osvěta skutečně není marná.[smích]

136705

03.06.2007 09:54

Morálka ovládaných

RE: Dobro a zlo

Jarmila 85.?.?.?

Není dobrým řešením všechny hodnoty zrelativizovat, a pak se zmítat v jakémsi fekálním nihilismu, či bezbřehém liberalismu.

Co se děje ve vesmíru, zda je tam Bůh či není, či zda je tam chaos nebo řád, nás nemusí až tak zajímat. Pro člověka je důležité zjištění, že na rozdíl od všech zvířat je obdařen inteligencí- má myslící ROZUM. Tím se vydělil natrvalo ze zvířecí říše, z přírody, protože se přestal řídit přírodními zákony, ale nastolil své vlastní specificky lidské zákony, svá vlastní pravidla hry. Ta pravidla hry jsou v každé zemi a civilizaci jiné, ale jejich podstatou je, aby lidé jako celek prospívali a vzájemně si mezi sebou jako jednotlivci neškodili. Z toho důvodu jsou lidé od útlého dětství vychováváni k tomu, aby uměli v daném prostředí, ve kterém žijí, rozlišit dobro od zla. Aby uměli kontrolovat své vlastní chování, aby se u nich vypěstovalo Nadjá, jak by řekl Freud, jinak řečeno SVĚDOMÍ. To tkví v tom, aby VĚDOMĚ neškodili jiným lidem. Kdo ale svědomí od dětství vypěstěné nemá, nebo ho prostě vědomě zahodil a VĚDOMĚ jiným lidem škodí, to je člověk, který ztratil v sobě veškerá pravidla hry, ztratil morálku, ztratil v sobě Boha- je to člověk veskrze bezbožný. [naštvaný]

136758

03.06.2007 10:03

Morálka ovládaných

RE: ehmm

Jarmila 85.?.?.?

Co je pravda, není lež. Já vím, že spousta mužů se osype vyrážkou, jakmile se vysloví slovo matriarchát. Ale pokud to u bonobů probíhá tak, že otcové mláďat jsou neznámí, neexistují, poněvadž kopuluje každý s každou, tudíž jsou známy jen matky a jejich děti, tak název matriarchát je správný. Tento název byl vymyšlen muži-vědci již někdy v 19.století, feminismus, ani já s tím nemáme nic společného. Musím prostě používat dané termíny, které byly vymyšleny přede mnou. Já osobně bych ale ten předhistorický stav, kdy nebyli známi otcové ani u předchůdců člověka nazývala spíš mateřským obdobím vývoje lidstva.

136760

03.06.2007 19:15

Morálka ovládaných

RE: ehmm

Jarmila 85.?.?.?

Co máte proti člověkyni? Nebo si myslíte, že je správné, když v přírodovědném pořadu zvaném Zázraky planety samce člověka nazvali člověkem a samici člověka nazvali paní člověkovou? Podle mne se zachovali naprosto hloupě, když použili takovéto termíny. Protože jak ví každé malé dítě, i ženy jsou lidé, nejen muži. Proto je uzší termín člověkyně stejně oprávněný jako když u slonů existuje uzší termín slonice. Tak se pořád necukejte a nedělejte ze mne feministku, kterou nejsem. Mám jenom víc vyvinuté logické myšlení než jiní lidi, no. [velký smích]

136782

04.06.2007 08:33

Morálka ovládaných

RE: ehmm

Jarmila 85.?.?.?

Jsme již OT, takže na závěr jen pár slov: Je nepřípustné, aby se ve vědeckopopulárním pořadu používaly „šprýmařské“ termíny. Oni měli dvě možnosti, jak vyjádřit danou skutečnost. Mohli mluvit o samčím člověkovi a samičím člověkovi. Nebo mohli mluvit o mužském člověkovi a ženském člověkovi. Ale mluvit o člověkovi a jeho ženě, nebo o člověkovi a paní člověkové, to nás zavádí zpět kamsi do středověku, kdy žena nebyla chápána ani jako člověk. Pro takovéhle srandy skutečně pochopení nemám.

Děkuji Vám za Vaši gratulaci i za Váš přípitek. Ale svá fota na internetu nerozdávám, ani ne tak proto, že bych byla tak vrozeně skromná, ale spíš proto, že již jsem postarší ročník a ke všemu nejsem ani kdovíjak hezká. Jsem již spíš Pražačka než Krnovačka, protože v Praze žiji již 37 let, takže v Krnově byste se svého kamaráda marně poptával. [oči v sloup]

136835

Přesně tak! Ten medailemi od hlavy až k patě ověnčený prasečí rypák vilně objímající tupou opici, oba půjdou rovnou do pekla a oni to moc dobře ví. Oni jsou oba v zásadě naprosto nevěřící, protože postrádají svědomí- ale v hodině pravdy,na smrtelné posteli jim bude sakra úzko.

136940

05.06.2007 12:19

Výzva: Ať mír dál zůstává s touto krajinou...

RE: Písenˇ

Jarmila 85.?.?.?

A tuhle znáte Tome?

Nový radar, nový radar,
kdopak nám ho postaví?
Který zradar, který zradar,
s jiným zrádcem se domluví?

Zavoláme pána Boha,
on má dobré nápady,
pošle zrádce ke všem čertům
a bude to hotový.

Nebo ještě tuhle:

Dobrý den soudružko Parkanová,
tak jsme se zase už dočkali.
Vládci lžou lidu zas a znova,
marně jsme tehdy klíči mávali.

136972

06.06.2007 07:31

Výzva: Ať mír dál zůstává s touto krajinou...

RE: Tohle nikam nepovede

Jarmila 85.?.?.?

No přece má si s nadhledem popěvovat a to i tehdy, když je po krk ve sračkách. [chechtot]

137015

06.06.2007 07:52

První místo v řiťolezectví?

Profesionální buřič

Jarmila 85.?.?.?

Zbyňka Horvátha, který pořádal demonstraci pro radar moc dobře znám. Je to právě on, který pěkně hezky odborně rozbil stranu Pravý Blok. Pak jsem ho často vídávala v TV při různých akcích, coby buřiče a písníčkáře, a i na živo při různých akcích pod koněm. Zkrátka je to někým placený profesionální buřič.

Ono je to totiž dnes už úplně přesně stejné jako v orwellovském světě: i odpůrci kdečeho jsou ve skutečnosti placenými provokatéry a agenty mocných. Proto ani vůdcům aktivit nezakladnám příliš nevěřím. To samé se dělo, i když byly demostrace proti Paroubkovi kvůli tomu, že nechal zmlátit technaře. Ti vůdci demonstrace byli rovněž dosazeni, aby vše usměrňovali správným směrem. Nejvíc mě dojali tím, když na Letné nepřipustili k mikrofonu žádného autentického zmláceného, ale zato tam promlouvala tlustá Halina Pavlovská. [naštvaný]

137017

07.06.2007 09:51

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

Občané versus vlády

Jarmila 85.?.?.?

Teď jde pouze o to, jaký je skutečný záměr administrativy presidenta Bushe ohledně globálního systému protiraketové obrany.
Ano, to je ta hlavní otázka: o co ve skutečnosti Bushovi jde. Ale stejně důležitou otázkou je, o co jde Putinovi. Domnívám se, že nejen Amerika, ale i Rusko jsou ovládány sionisty. A to i přesto, že je Chodorovsky momentálně zavřený. Tito skutečni vládci světa jsou spolu domluveni na různých krocích, asi tak na 10 let dopředu, které budou postupně provádět ve světě. Prvním krokem bude, že obě země budou mít důvod horečně zbrojit, což je velmi dobrá zpráva pro americké i ruské bohaté zbrojaře. Naše malá zemička byla vybrána americkými i ruskými sionisty jako budoucí oběť. Vládci, kteří se neštítí v přímém přenosu zabít v mrakodrapech 3000 vlastních občanů, nebo zabíjet výbuchy nevinné Moskvany, se ani v budoucnu nezastaví před ničím. Proto klidně vyhubí, když to bude potřeba i deset milionů čecháčků. Svedou to na muslimy a následně vyhubí i je, protože ropa dochází přátelé, takže hra na vybíjenou nastává.

Možná se vám bude zdát kruté co teď napíšu, ale nemohu si pomoci: Proklínám Antikrista Bushe a přeji mu, aby se mu v blízké době všechno zlo, které VĚDOMĚ ve světě udělal vrazilo do jeho vlastního těla a zničilo ho.
Našim místním otřesně zrádcovským řiťolezům v čele se sviní Parkanovou přeju, že než se rok s rokem sejde, že budou muset odtáhnout s obrovskou ostudou od válu. Věřím totiž tomu, že se občané zmátoří a že opět spontánně vyrazí na letnou, kde se jich sejde nejmíň milion a tyhle odporné týpky, do nichž řadím nejen Topolánka či Paroubka, ale i Klause, vypráskají. Jedině přímá demokracie může zachránit rozloženou dekadentní západní společnost, uchvácenou v moci ZLA.

137100

08.06.2007 08:18

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: Občané versus vlády

Jarmila 85.?.?.?

Vždyť já jsem taky otřesena pane Petře, když vidím, kam to všechno spěje a kam nás vládnoucí finančníci zatahují. Oproti Vám jsem ale pořád ještě optimistka, protože se stále domnívám, že ONI mají pud sebezáchovy, takže konec světa nikdy nenastane.

To moje prokletí myslím smrtelně vážně. Původně jsem chtěla jen napsat papírek a uschovat ho někde doma. Ale pak jsem si řekla, že to prokletí bude platit jedině tehdy, když ho vyslovím veřejně.

137170

08.06.2007 08:23

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: Občané versus vlády

Jarmila 85.?.?.?

Jasně že spiknutí bylo- a kdo myslíte že ty komunisty do Ruska nasadil? Nebo si myslíte, že to není pravda, že Rotchild vyslal Trockého z Ameriky s pytlem zlata a s 300 vycvičenými hrdlořezy do Švýcarska, kde se domluvil o dalším postupu s Leninem? A že pak Lenin odejel s těmito hrdlořezy v zapečetěném vlaku do Ruska udělat bolševickou revoluci a svrhnout neposlušného cara Mikuláše, který odmítl utvoření Spojených národů? Bolševickou ruskou revoluci vymysleli američtí kapitalisti.

Ale Vy asi radši věříte pohádkám, co nás učili na školách v dějepise, viďte? Ty dojemné scény, kdy se hodný chudý soudruh Lenin podělil o poslední cukříček s malou holčičkou. A kde Stalin nebyl původně obyčejným vlakovým lupičem a později masový vrah- ale Tatíček celého národa.

137171

08.06.2007 08:31

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: Občané versus vlády

Jarmila 85.?.?.?

Hm, co Vy si všechno nepamatujete. Ten zmiňovaný diskusní server je součástí totálního rozkladu společnosti- to Vás nenapadlo? Zatomizovat celou společnost, zničit instituci manželství, zasít nevraživost mezi muži a ženami- o to tady běží. Nebo Vám připadá taky normální že již existují státy, kde homosexuálové diktují heterosexuálům co smějí či nesmějí říkat? Že jim zcela vážně doporučují, aby vymazali ze slovníku slovo máma a táta, protože tím diskriminují chudáčky teploušáčky?

137172

09.06.2007 09:00

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: Občané versus vlády

Jarmila 85.?.?.?

Nejprve znovu připomenu omšelou poučku, že ryba smrdí vždycky od hlavy. To znamená, že západní vládci již dávno měli odhodit masku, přestat lakovat skutečnost na růžovo a místo neustálých falešných řečí, že je třeba zvyšovat porodnost na rovinu občanům řekli, že množit se již nemusíme, jsme již dostatečně namnožení. V reálném životě by to pak znamenalo, že by vlády odbouraly jakékoliv dotace a přídavky na děti, dítě by se pojímalo jako luxus, který by si mohli dovolit jen lidé, kteří na to mají. Sociálně slabým lidem by však stát poskytoval antikoncepci i potratové pilulky (které u nás ovšem z neznámých důvodů dodnes nejsou k mání) zdarma.

Rozvinuté země by rozvojovým zemím neměly dodávat zbraně, aby se tam lidé vzájemně vraždili, ale měli by jim též poskytovat antikoncepci zdarma a vynakládat peníze na vzdělání žen. Vzdělané ženy se totiž nemnoží. To by ovšem nesměl jezdit papež po světě a vykřikovat, že se lidé mají co nejvíc množit. Já to říkám furt, že všechna tři monoteistiská židovsko-křesťansko-muslimská náboženství přinesly lidem mnohem více zla než užitku. A to hlavně proto, že hledají bohy kdesi na nebesích, místo aby každý člověk hledal Boha-Svědomí přímo v sobě.

Omezit co nejvíc přistěhovalectví a občanství poskytnout jen lidem, kteří podepíšou závazný dokument, že se vzdávají své dosavadní víry a přijímají za své všechny zvyky a zákony hostitelské země. V případě nedodržení, že souhlasí s tím, že budou oni i jejich děti vyhoštěni do země svého původu. Již všichni víme, že se multi-kulti neosvědčilo, proto je třeba všem novým přistěhovalcům důkladně vysvětlit, proč jsou povinni přizpůsobit se podmínkám v dané zemi.

137230

09.06.2007 09:16

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: Občané versus vlády

Jarmila 85.?.?.?

Dám Vám sem link na knihovnu, kde naleznete spoustu literatury na dané téma. O tom Rotchildovi se velmi podrobné informace dočtete ve stati nazvané Svobodní zednáři, podtitulek Ilumináti.
http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download...

137232

12.06.2007 07:37

Přímá demokracie ve světě - aktuality

Dožijeme se někdy přímé demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

Ano, je to přesně tak, žijeme v absurdní době, kdy světu neomezeně a v podstatě absolutisticky vládne „elita“ světových zločinců. Tato elita jednou za čtyři roky uspořádává v každém jednotlivém státě frašku zvanou volby, kde jsou napravo i nalevo předem nachystány na volitelných místech poslušné politické figurky, které nevycházejí vstříc občanům, ale plní příkazy zadavatelů ze zákulisí. Takže občané slouží jenom k tomu, aby jako ovce každé čtyři roky zlegalizovali vládu zločinců, schovaných v zákulisí. Další čtyři roky nemají právo už pak vůbec do ničeho mluvit. takže demokracie vlastně ve skutečnosti neexistuje.

Z toho důvodu ani nedávnou socialistickou kandidátku Ségoléne Royal nepovažuji za kladnou postavu. Byla tam nastrčena jako slabší kandidát, aby byla jistota, že vyhraje Sarkozy. Ale kdyby náhodou tato figurka přece jen vyhrála, stejně by se nic nedělo, protože by po volbách najednou obrátila a dělala úplně jiné věci než slibovala. Pak by tisk z občanů dělal ještě voly, když by jim vysvětloval, že dobře jim tak, že měli radši volit Sarkozyho. Vždyť i u nás si tímto způsobem s voliči (nebo voly?) hrají již celých 17 let. Je to taková podobná hra, jakou s námi v dětství hrávala máma. Chytla nás za nohy a zeptala se: Zaplatils? Když jsme řekli ne, tak řekla: A dolů z vozu! A stáhla nás za nohy z postele dolů. A když jsme řekli ano, tak řekla: Tak jedéém! A stáhla nás z postele taky dolů. Proště prašť jako uhoď. Ať volíte koho volíte, vždycky je to špatně. Proto jedině přímá demokracie může zachránit svět. Jenže jak vidíte, ze strany vrchnosti není absolutní zájem něco takového zavádět, neboť platí ta poučka o kaprech a jich rybníku.

137393

13.06.2007 07:11

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Dožijeme se někdy přímé demokracie?

Jarmila 85.?.?.?

Taky s Vámi ve všem souhlasím a ještě tady přidám dokonalé shrnutí celé dnešní smutné situace, která u nás panuje, které mi zaslal jeden člověk, rovněž se angažující pro PD.

Jak ovládat společnost

Partajním špičkám se daří pomocí peněz a volebních tyjátrů ovlivňovat veřejné mínění a z pozadí ovládat celou společnost. Volební tyjátry se osvědčily v USA, GB, SRN, F, I i jinde a zavádějí s úspěchem i v ČR. Manažéři marketinkových společností řídí volební kampaně, vytváří popularitu vybraných osob, diskriminují nepohodlné osobnosti.
Skupině bývalých bankovních úředníků, tzv. ekonomů z prognostického ústavu a právníků se podařilo prosadit stranický parlamentarismus a to pod vedením na jedné straně Václava Klause a na druhé straně Milošem Zemanem. Partajní špičky především ODS a ČSSD v krátké době ovládly hospodářské i politické pozice ve společnosti. Bylo obnoveno kádrování, protekcionalismus, korupce. V dozorčích radách státních a polostátních organizací, v komerčních bankách, v nemocenských pojišťovnách, v stavebních spořitelnách, v televizi, v rozhlase apod. místo odborné kvalifikace je dávána přednost stranické příslušnosti. Nebyl obnoven Svaz vědeckých pracovníků, Spolek architektů a inženýrů a další organizace odborníků, nebyly prováděny oponentury vědecko- technických projektů, docházelo k systematickému degradování hospodářství k podceňování práce tvůrčích pracovníků. Pomocí peněz se podařilo partě prominentů ovládnout společnost, rozkrást národní hospodářství, vytvořit vrstvu zbohatlíků, omezit demokratické a humanistické principy, tolerovat korupci, nezodpovědnost, poškozování životního prostředí.

137445

13.06.2007 07:26

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Chraň nás ... přímé demokracie

Jarmila 85.?.?.?

Z Vašeho textu je patrné, že o přímé, respektive polopřímé demokracie nemáte ani šajnu, jinak byste nepsal, co jste napsal.

Přímá demokracie znamená, že si občané o svých záležitostech rozhodují v mnoha případech PŘÍMO, tedy bez vůdců, zprostředkovatelů či zástupců. To by v praxi v nějaké obci nebo městečku znamenalo třeba i to, že by si občané sami rozhodli, zda chtějí v městě postavit ještě další herny a kasina, nebo radši parky pro děti. Nebo by si občané v referendu rozhodli, zda tu chtějí radar, či nikoliv. Hejsek typu Hitlera se právě dá nejlépe prosadit v klasických, zmanipulovaných volbách, nikoliv v přímé demokracii. Děje se to tím způsobem, že i kdyby přišlo k volbám pouhé jedno procento občanů a volilo hejska Hitlera, tak ty volby by byly platné. To samo o sobě svědčí o tom, jakou jsou klasické volby ve skutečnosti jen obrovskou, nedemokratickou fraškou.

137448

13.06.2007 15:58

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Chraň nás ... přímé demokracie

Jarmila 85.?.?.?

Pane Vojto, Vaše zkušenost ze Včely je úplně o něčem jiném, jenom ne o přímé demokracii. To co jste zažil je velmi známá estébácká finta, která je stále a pořád uplatňovaná nejen v nějakém družstvu Včela, ale i ve všech politických stranách. Vzpomeňte si, kolik stran se od revoluce rozštěpilo, a vždycky tak, že domluvení a zasvěcení hajzlové ukradli stranický majetek, kdežto idealisté alias užiteční idioti byli vykopnuti.

To je matematická zákonitost, že 200 lidí (poslanců) se dá snadno zkorumpovat, jako třeba v případě gripenů. Všimněte si, jak ta aféra utichla. A víte proč? Právě proto, že jsou zkorumpovaní VŠICHNI do jednoho. Kdežto 6 milionů voličů se prostě zkorumpovat nedá a v tom je přímá demokracie geniální a účinná. Asi jste nečetl můj internetový účetní volební systém?

137467

13.06.2007 16:05

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Přechod od zastupitelské k přímé demokracii?

Jarmila 85.?.?.?

Pokud těmi pitomci myslíte všechny občany světa, pak to dobře nechápete. Protože všimněte si, že Tupolánek a spol. nejsou ani o kapku chytřejší než běžní občané jako celek. Prostě se do vrcholné politiky vyšvihnou náhodně vybraní bezcharakterní jedinci, kterým vyhovuje, že jsou poslušné loutky v něčích rukou. Za dobré korýtko jsou ochotni prodat třeba vlastní babičku.

137469

13.06.2007 16:09

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Doporučuju ke čtení

Jarmila 85.?.?.?

Můj systém internetových účetních voleb je úplně o něčem jiném než o nějaké sérii referend. Kdoví co je zač ten Váš Zakaria.

137470

14.06.2007 19:29

Přímá demokracie ve světě - aktuality

RE: Chraň nás ... přímé demokracie - blažení neschopní

Jarmila 85.?.?.?

Já jsem se Vás ptala pane Vojto, zda jste si přečetl můj internetový volební systém. Nečetl, viďte. Tam nejde o to, aby si většina blbě vládla sama, ale aby politici neměli neomezenou moc jako mají dosud. Ale aby byli pod podrobnou kontrolou jako každý jiný státní zaměstnanec, který má lidu sloužit a nikoliv být zkorumpován až na půdu a sloužit lobbistům. Pokud by se něco takového na politiky profláklo, aby byla možnost okamžitě je hnát k zodpovědnosti, nebo je alespoň okamžitě vykopnout od koryta, aby dál neškodili. Chápete? Vaše názory jsou totiž úplně mimo, jste mimoň, Vy zkrátka vůbec ničemu nerozumíte.

Když tedy tak občanům nevěříte, pak je tedy v tom případě úplně zbytečné chodit i ke klasickým volbám, nemyslíte? Stačí blbcům naslibovat cokoliv, třeba hory-doly a oni navolí ty největší svině pod sluncem. No a když jsou nachystány bezcharakterní svině nalevo i napravo, tak mají občané tak jako na každé 4 roky vystaráno. Takže Vaše logika je vskutku brilantní.

137521

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 400 001