Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.01.2007 12:54

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Tak Vy nevíte, „co je dělat něco naprosto nenormálně a proti přírodním zákonům“? To je sice pravda, že si psi lížou genitálie, ale vyjmenujte mi jediného živočicha na celé planetě, kde by samice požírala samcovy spermie. A jestliže to kromě samice člověka nikdo ve zvířecí říši nedělá, pak to prostě JE PROTI PŘÍRODNÍM ZÁKONÚM. Protože přírodním zákonem je se rozmnožovat, nikoliv znehodnocovat samcovy zárodečné buňky.

Ale je pravda, že existují v přírodě živočichové, kteří mají ve zvyku pojídat fekálie i moč. Zde ještě mají vymývači mozků velké rezervy. Až si některý z nich vzpomene, tak začne do většinové společnosti hustit, že moč partnera je velmi zdravá, protože posiluje imunitu budoucího dítěte a přikusovat k tomu jeho hovno je ještě zdravější, protože je velmi výživné a obsahuje cenné látky. A většinová společnost se bude nějakou dobu ošívat, ale pak to příjme za své, protože ušetří na normálním a jídle, a tak budeme na internetových diskusích svědky toho, jak si lidé předávají své zkušenosti, která moč, a které hovno je po kterém jídle lahodnější.

Jsem pokřtěná, ale to je vše. Věřím na nějakou vesmírnou sílu, ale monoteistický bůh to rozhodně není.

125676

15.01.2007 12:56

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Já už jsem ji rozprášila, vyšel mi tu na Zvědavci o evoluční lži asi před půl rokem článek. A rozprášila jsem ji nejen já, ale i americké bioložky. Vždyť oni nejsou evolucionisté schopni zodpovědět ani jednu jedinou nevinnou otázečku: S kým byli promiskuitní rozsévači v tlupách promiskuitní? Sami se sebou? Takže platí matematická zákonitost: K promiskuitním lovcům žen patří promiskuitní sběračky semene. Anebo druhá alternativa: K občasně nevěrným mužům v párovém vztahu patří občasně nevěrné ženy v párovém vztahu. Už chápete, v čem spočívá ta lež?

125677

15.01.2007 13:14

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

To co tvrdíte Vodníku, to platívalo kdysi, dneska je vše momentálně už jinak. Dnešní ženy jsou naprosto stejně cynické jako muži, takže bez jakéhokoliv zamilování či vztahu klidně s kolegou v práci vlezou do postele, když mají chuť. Jde jim o to samé co mužům- jen o sex. Tak je to naučila dnešní společnost, která zavrhla lásku mezi pohlavími jako nepotřebné haraburdí. Protože na lásce se nic nevydělá, z lásky nekouká žádný zisk, kdežto sex, to je jiná káva, to je obrovský a výhodný byznys.

Ano, je možné, že v době kdy se ty ženy rozvádějí už mají jiného partnera a na původního manžela dlabou. Ale obvykle je to tak, že on je zradil první, ony z toho měly trauma, které nedokázaly překousnout, a tak mu na truc taky zahnuly, našly si jiný vztah a podaly žádost o rozvod. Všude kolem sebe to vidím- chlap začne zlobit jako první, takže ten vztah jako první posere on, nikoliv žena.

Prostituce mužů pro ženy se nerozvinula proto, protože ženská sexualita je v mnoha aspektech podstatně jiná než mužská, je to na dlouhé povídání, tak uvedu alespoň jeden důvod: pro ženy je výhodnější strávit s mužem celou noc, jedna hodina s cizím chlapem je nevytrhne, ani neuspokojí. Jenže za celou noc by se tedy nedoplatily.

125680

15.01.2007 18:54

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Nechápu Nápovědo, proč jste zrovna proti mně tak zaujatý a proti nikomu jinému. Proč by měly být mé názory nesmyslné? Ten článek je evidentně lživý a vycucaný z prstu a tohle já zde hlavně kritizuji. Vy si ale toho článku vůbec nevšímáte a zkritizujete mě za to, že poukážu na to, že někdo blbne lidi a lže. Tak Vám znovu vysvětlím ještě víc srozumitelněji, oč tu jde. Kecá tam nesmysly redaktor i doktorka. Když se tak kdekdo rád ohání evoluční teorií, tak by pan redaktor měl vědět, že orální dráždění vynalezli homosexuálové ve starém Řecku, ale přírodní národy ho neznaly. Že to tudíž nemá nic společného s evoluční biologií a s geny, ale je to výslovně kulturní produkt. Paní doktorka, alias placená manipulátorka nám zase lže v tom, že to není tak, že žena by měla být věrná, kdežto muž může být kdyliv nevěrný. Ona tvrdí, že ZODPOVĚDNÁ žena, pokud chce mít zdravé potomstvo by měla být věrná, protože by při nevěře mohla údajně zplodit nezdravého potomka. Fajn, ale to samé platí i pro ZODPOVĚDNÉHO muže. Protože zodpovědný muž, pokud chce mít zdravého potomka by rovněž neměl být nevěrný, protože by při nevěře mohl také zplodit nezdravého potomka. S kteroukoliv kolegyní v práci, s kterou by se při nechráněném styku vyspal by mohl mít dítě. Pravda, to zplozené dítě by bylo nemanželské, ale to dnes není vůbec důležité, pořád by to bylo jeho dítě, na které by musel platit alimenty jak mourovatý- a NEZDRAVÉ! Tak jaký je zde rozdíl mezi mužem a ženou? A proč tedy v tom článku kecají takové nesmysly, můžete mi to vysvětlit Nápovědo? Jenom proto, aby nám sugerovali, že každá správná ženská má žrát mužské semeno?

A že byla odbourána láska? Za to mohou evolucionisti a vládnoucí byznysmani a bankéři, ne já.

125712

15.01.2007 20:44

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

Jarmila 85.?.?.?

Zaplaťpánbůh, že již bude konec těch holých prdelí. Že to ale trvalo takhle dlouho štvát pražské občany. A co jako bych měla polykat?

125724

16.01.2007 07:27

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Tak to jsem ráda, že mne nepokládáte za temnou a ztracenou duši. Citu mám až příliš, a právě proto je mi vždy proti srsti i každá lež, nespravedlnost, podlost, křiváctví a tak podobně. Dnes ráno při kafi jsem zase nad tím vším tak přemýšlela a uvědomila jsem si, co mi na tom taky vadí. Vždyť spermie jsou živé lidské buňky, takže když je žena sní, tak je vlastně pravá a nefalšovaná lidožroutka. Můžeme to směle přirovnat k tomu, jako by si uřízla kus syrového lidského masa a snědla ho.

Vzpomínám si, že ještě v šedesátých letech minulého století se vyskytovaly v časopisech články o existujících lidožroutských kmenech v Africe. To se neobešlo bez následků- ty kmeny pak hromadně vymíraly na záhadnou nemoc nazvanou- smějící se nemoc. A masové požírání lidských zárodečných buněk se jednoho dne taky může u žen projevit jako záhadná nemoc.

125767

16.01.2007 17:36

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

O evoluci mluvím na svém webu a má to 640 stran, tak si o tom můžete počíst do alelujá.[smích] Já jsem rozprášila evoluční lež, týkající se evoluční psychologie, která v kostce tvrdí, že muži jsou promiskuitní rozsévači, kdežto ženy mají sklony k monogamii, protože hledají pro své budoucí děti živitele.

Na sobecké geny se taky vykašlete, tyhle hypotézy a teorie jsou rovněž prošpikovány křížem krážem jen samou účelovou lží. Tak například když jsem se ptala biologa Mihulky, jak je možné, že šimpanzice Bonobo se chovají tak divně, vůbec nehledí na žádné důsledky svých činů, nehlídají si své drahocenné vajíčko, aby bylo oplodněno co nejkvalitnějším samcem a šukají na potkání mnohokrát za den s mnoha samci a to po celý rok a nejsou dokonce omezeny ani na své ovulační období jako šimpanzice troglodytes, které jsou ale rovněž velmi promiskuitní, tak pan Mihulka už mi radši neodpověděl. Proč? Protože se mu mé dotazy zkrátka jaksi nehodily do krámu a do jeho skvělých hypotéz.

A co říkáte na můj objev, že polykačky semene jsou vlastně typické lidoužroutky, protože požírají živé lidské buňky? Zde doufám kriticky uznáte, že mám pravdu.[smích]

125787

16.01.2007 17:42

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

Jarmila 85.?.?.?

Och, tak to jste nebyl Vy? Fakt jsem si říkala, že tu nějak dlouho chybíte.[smích] Omlouvám se, ale to víte, to jsou ty asociace- Jan Skočdopole a Procházející se v písku. Jsem si prostě říkala, že jste si z písku na chvíli odskočil do pole, broučku.( Netroufám si říkat můj). [mrknutí jedním okem]

125788

16.01.2007 19:56

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

Jarmila 85.?.?.?

No, já vím, že se tady pěkně ztrapňuji, ale je mi to tak nějak úplně jedno.[smích] Jsem svobodná duše a tak nějak si říkám, že mi všichni mohou políbit... Ano, bojuji za svoji pravdu, protože mě to pořád ještě baví. To je dobře že jste se mnou, já jsem s Vámi.[smích] Ano, naše názory se skutečně v mnohem různí, protože Vy si SandWalkere taky myslíte, že jste svobodná duše, kdežto žena, to je jenom žena a ta musí to svobodnou duši poslouchat. [mrknutí jedním okem]

125794

18.01.2007 07:15

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Kdo to ještě nepochopil, tak to znovu zopakuji: vládnou nám skuteční a nefalšovaní mafiáni, kteří se spolu rvou o různé miliardové zakázky a různá výnosná koryta. Jsou to dvě rozdílné skupiny, ale s pravolevou politikou to nemá nic společného. Ovšem je pravda, že údajná levice v čele s Paroubkem je o chlup horší než údajná pravice v čele s Topolánkem, protože tato skupina mafiánů se již neštítila ani nájemných vražd (Mrázek a jiní)

125892

18.01.2007 10:42

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Vážně jsem to napsala tak nesrozumitelně? Když jsem napsala, že levice je o chlup horší- tak dávám na vrub pochopitelně ty nájemné vraždy jim. Přečetla jsem si totiž tu Kubiceho zprávu od A až do Z celou a z ní jasně vyplynulo, co je Paroubek, Gross, Kočka a všichni ostatní zač.

Na druhé straně mi velmi vadí "odesák" a mafián Tlustý, který prosazuje tvrdý hazard, kde lidé mohou během 5 minut přijít o celou výplatu. A to jenom proto, že estebák Sazky Hušák je jeho přítel a že má otce a manželku v hazardu zaměstnané. Taky Parkanová mě velmi zklamala. Pokládala jsem ji slušného člověka, ale je to jen taky něčí poslušná loutka- souhlasí se základnami. A tak je to se všemi politiky, kteří se dostali nejvýše- jsou jen figurkami mocných mafiánů, právě z toho důvodu tam byli protlačeni. Slušní lidé se v nejvyšší politice snad již vůbec nevyskytují. [bliji]

125903

18.01.2007 14:58

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Alexo, bezcharakterní komunista Tlustý vadí z více důvodů, nejen kvůli hazardu. Ale s tím hazardem je to poněkud složitější. Tuhle jsem se bavila s jedním Čechošvédem a ten mi psal, že jsou Švédi příliš socialističtí, že zakázali kdeco, že je tedy zvláštní, že byli vyhodnoceni na 1.místě jako nejdemokratičtější země světa. Ale můj názor je ten, že to Švédi dělají velmi dobře. Falešná bezbřehá liberálnost ve skutečnosti prospívá jen pár mafiánům, kteří si pak za brovské peníze z hazardu koupí i politiky, kdežto hazard sám škodí většinové společnosti. A Švédi na to přišli, že má mít vždycky přednost prospěch většinové společnosti před jednotlivci. Nejde jen o estetickou stránku věci, že Praha dnes vypadá jako mafiány vystavěný Las Vegas- každých 100 metrů herna. Takhle ji nezprznili ani komouši. Jde o to, že hazardu propadá příliš mnoho lidí a gambleři pak i vraždí, aby získali i nějakou korunu. Od revoluce snad již bylo zavražděno stovky lidí, to udělá celoživotně nešťastnými tisíce lidí z jejich rodin, teď gambleři se často musí léčit, to taky stojí děsné prachy, nebo jsou zavření- to stojí ještě víc. Atakdále, atakdále. Zkrátka a dobře, když si většinová společnost sečte zisk, že za to postaví pár hřišť a odečte náklady- tak jednoznačně zjistí, že herny přinášejí jen samé zlo a žádný užitek. A ják říkám, obrovsky z toho zbohatnou jedině mafiáni.

Ano, jsem přesvědčena, že ta moje reforma by vyřešila všechno. A pan politolog Polák je o tom přesvědčen taky. Představte si, že by na jakékoliv téma bylo uspořádáno referendum, a i kdyby přišlo pouhé 1 procento lidí, tak by bylo platné. A víte proč? Protože to pouhé 1 procento je 50 000 lidí a tolik lidí se zkorumpovat nedá. Kdežto podělaných 200 posranců se dá zkorumpovat kdykoliv.

125916

18.01.2007 15:13

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Drahý pane, buďte si jistý že naše sdělovací skutečně nežeru. Ale umím si sama spočítat, kolik je jedna a jedna. Víte, on ten Janíček skutečně nespáchal sebevraždu, i když ten případ byl takto uzavřen. A všechny smrduté nitky vedly do ČSSD. U Grosse nebylo podstatné, že ho načapali kvůli bytu, tam bylo podstatné, že ho patrně sundala cizina, protože tady se proti němu nikdo neopovážil, uvnitř republiky neměl nepřátele. A oni ho museli sundat, protože se již přímo spojil s ruskými mafiány, kteří tu provozují hustou síť bordelů, a kteří ho tlačili, aby zde drze zlegalizoval otroctví žen. Ano, samozřejmě, Kalousek je taky svině a Topolánek má taky něco na triku- ale nájemné vrahy stále ještě nepoužívají. Vždyť reakce Pohanky i Melčáka mluví sama za sebe- oba veřejně přznali, že se bojí, že by mohli být fyzicky zlikvidováni.

A mé reakce na polykačky semene? Zaprvé jsem reagovala na lživý článek a zadruhé- chcete snad tvrdit, že to není pravda, že ty ženy jsou lidožroutky? Víte, ono by se taky časem mohlo stát, že dopadnou jako ti lidožrouti v Africe, co kvůli požírání lidského masa dostali pak divnou nemoc a vymřeli.

125917

18.01.2007 20:05

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Alexo, on to tady za mne už dost vysvětlil Nápověda. Já nemám na mysli případy, kdy průměrná většina umlátí nadanou menšinu v jakémkoliv směru. Já mluvím o tom, kdy prachy vždy zvítězí nad čímkoliv, i nad zdravým rozumem. To jste mě nějak fakt nepochopila. Svoboda hrát hazard a reklama- vzpomínáte si, byl zde na Zvědavci článek o tom, jak na Černém mostě láká reklama už i malé děti s rodiči do svých prostor, aby se již děti od útlého věku učily na hazard. K tomu připočtěte snahy zlegalizovat drogy a naučit již děti od útlého věku je konzumovat. To je zvláštní, že v podstatě v žádném směru nejsme svobodní- obrátíte se na soud a když nemáte prachy, máte smůlu. Obrátíte se na novináře a když nemáte prachy, máte smůlu. Obrátíte se na politiky a když nemáte prachy, tak máte smůlu, atakdál. Jen máte velkou svobodu v tom, že se můžete stát závislým gamblerem a závislým narkomanem. Tvrdíte, že represí legálního hazardu naroste ten ilegální. To myslíte vážně? Domníváte se, že se ty automaty v hospodách stanou nějak neviditelnými nebo co? Dospělí nemají zodpovědnost jen za sebe, ale i za své děti- a když ty zranitelné děti jsou obklopeny na každém rohu zlem, tak je rodič těžko kolikrát ubrání. A ten Váš závěr o mé osobě je již úplně směšný a jenom se tu směju a křením.

V západních zemích, které nás obklopují nikde nenajdete tolik heren jako u nás- hlídají si to. Jsou zkoncetrovány pouze u nás a na Slovensku proto, jelikož jsou to nejsnadnější pračky špinavých peněz a je zde mafiánské prostředí. Proto se tu stahují zločinci z celé Evropy a hezky si tu pohodlně perou prachy.

125940

18.01.2007 20:19

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

To už mi vytýkal kdekdo Nápovědo, že používám jazyk domovních důvěrnic. A já na to vždy odpovím, že jsem nevyrůstala na akademické půdě, ale v jadrném dělnickém prostředí- jestli ono to náhodou nebude tím. Zkrátka a dobře, mluvím jak mi zobák narostl. S tím psychiatrickým přešetřením jsi to poněkud přehnal. Takhle vždycky mluvili bolševici, když potřebovali nějakého odpůrce znemožnit. Koks nežeru, piju jenom víno.
Souhlasím s tím, že když má některá žena ráda svého muže a polyká jeho semeno, je to zcela jistě jejich věc. Ale nic to nemění na tom, že je to lidožroutka. Protože ty lidské zárodečné buňky jsou živé a pohyblivé, mrskají bičíkem a spěchají oplodnit vajíčko. A ona je místo toho sežere. Nesnaž se Nápovědo analyzovat mou osobnost, nemáš na to. Můžeš mi vysvětlit co je ženská role? Aha, já jsem zapomněla, držet hubu, tvářit se jako dáma a vařečkou míchat večeři. To je pravda, vojákyně v bojových útvarech by mi neseděla, jsem mírumilovná člověkyně. Ale na své jadrné chování mám nárok, protože jsem prostě taková a basta.

125943

18.01.2007 21:52

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Pane Kubrte, kde to jsme, když se poslanci veřejně obávají o svůj život? Pane Kubrte kde to jsme, když se politici 7 měsíců po volbách přetahují o koryta? Není tohle jasná známka toho, že politickou špici ovládli mafiáni? Cožpak by se takhle mezi sebou rvali jenom o to, aby mohli sloužit až do roztrhání těla lidu? Já Vám řeknu kde to jsme- v prdeli! (promiňte Nápovědo). Že Janíček nespáchal sebevraždu si jistě domyslí každý tupec- ale česká policie to uzavřela jako sebevraždu. Jo to souhlasím, Čermák, ač lékař vyhlížel jako typický mafián. Cože? Ruml a prostý pasáček jalovic? Jste spadl z višně, ne? No, ten Fendrych je sice inteligentní, ale taky do kdečeho zasvěcenej a namočenej. Devátý, nevím, ale asi taky nebude kdovíjak čistý. Hučín a fanatik? To slyším poprvé. Já myslím, že je to autenticky čistý člověk. Ale mohu se mýlit, jako již tolikrát. Vždyť už mě tolik lidí zklamalo.

A polykačky? Zárodečné buňky to jsou kluci Y a holky X. Jak říkám, ať si každý dělá co chce. Ale když někdo žere lidské buňky, je to totéž jako by si ukrojil kus masa z lidské kýty a rozvážně žvýkal. A nejhorší na tom je, že zde jsou manipulátoři davů, kteří by do pěti let dokázali přesvědčit tupé stádo, že pokud nežere lidské buňky bude nezdravé. A nejen to, všichni ti tupci a hovada by se začali dívat na ženy, které mají normální a zdravé cítění jako na nenormální exoty.

125946

19.01.2007 06:59

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Já myslím pane Kubrte, že je celkem zbytečné rozebírat současné politiky, když jedno je jisté: zastupitelská demokracie nefunguje! A v době dokonalé techniky je víc než podivné, že již dávno nebyla zavedena přímá demokracie, kde by si lid rozhodoval o spoustě věcí sám, bez zkorumpovaných politiků. Troufám si tvrdit, že ten můj volební, účetní internetový systém již nemá žádnou chybu a že by se mohl klidně zavést, kdyby o to vládci stáli.

K těm intimnostem: ne pane Kubrte, spermie nejsou půlkou slepičího vejce. Jsou to miniaturní živí tvorové, jsou to pohyblivé lidské buňky. Domníváte se, že když se něco zaobalí do jiných slov, tak ten jev přestane existovat? Polykačky jedí ŽIVÉ lidské buňky a to prostě nepopřete.

P.S. Ale vzala jsem si k srdci slova pana Nápovědy a budu se snažit vyjadřovat se jemněji a kultivovaněji, jak se na dámu sluší. Protože je fakt, že když se člověk vyjadřuje jako dlaždička není to moc hezké.

125957

20.01.2007 09:19

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Mýlíte se Alexo, piju Veltlínské zelené, které obden prokládám Portugalským modrým- snob je spokojen? A ráno popíjím prvotřídní kávu značky Jakobs, to proto, aby mě lidi nepomluvili, že na to nemám.

Jinak co se týče drog a alkoholu, srovnáváte spolu nesrovnatelné. Víno můžete popíjet bez rizika celý život, aniž byste si poškodila mozek, protože je to přírodní zkvašený nápoj. Je to miliony let stará látka, na kterou jsou zvyklá i těla zvířat. Nedávno v TV ukazovali medvědici, jak se pěkně zbumbrlíkovala po zkvašených švestkách a koulela se opile ze zahrady pryč. Naopak při užívání pervitinu je z vás do roka troska.

Já jsem mluvila konkrétně o početných hernách v Praze, tak buďte tak laskava a znovu si to přečtěte, když nechápete čtené.[smích] Jinak sláva, sláva, třikrát sláva, již si toho konečně všimli i v MFD, když ve včerejším článku zkritizovali, jak je nenormální, když je Praha tak hustě prošpikována hernami.

A ty další Vaše nerozumné výpady, co jste napsala již nemíním ani komentovat.[chechtot]

126028

20.01.2007 09:23

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Je to zde OT Datle a já nechci riskovat, že dostanu zase vyhubováno.

126030

20.01.2007 09:53

Korupční show

RE: Nechápu ...

Jarmila 85.?.?.?

Tak to je přesné Nápovědo, souhlasím s Vámi. A ještě bych dodala, že volby už dnes opravdu, ale opravdu nejsou k ničemu, leda tak pro srandu králíkům. Vlastně jsou velmi škodlivé, protože zlegitimizují vládu pravolevých zločinců. Když občan zvolí pravici, dostane nafackováno zleva, a když zvolí levici, dostane nafackováno zprava. Prostě ať volí koho chce, vždy dostane nafackováno- a ještě se mu pak řekne, že má takovou vládu, jakou si zaslouží.

Řešení je dvojí: buď aby všichni občané bojkotovali volby a nikdo k volbám nechodil, nebo aby vyšli do ulic a žádali přímou demokracii švýcarského typu.

126036

20.01.2007 14:49

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Asi takhle Alexo, již v minulosti jste mi ten krabčák zde několikrát předhodila, jako byste tím zdůrazňovala, že čím dražší víno, tím kvalitnější člověk, a čím levnější víno, tím bezcennější člověk. Jinak byste prostě jen napsala, že chlastám a nezdůrazňovala byste tak trapně furt jen druh levného vína- proto to označení snob. To s tou kávou byl žert.

Dobrá, udělám Vám radost, víno je taky droga. Je to ale droga, kterou v pohodě mohu popíjet bez následků až do smrti, kdežto pervitin si píchat sotva. O marihuaně již tu byla řeč, ta současná je desetkrát silnější než ta z šedesátých let, takže i čeští lékaři varují, že po delším užívání nenávratně ničí mozek.

Já jsem na začátku nemluvila o hazardu jako takovém, já jsem kritizovala Tlustého za to, že chce ještě více rozložit společnost tím, že tu chce zavést ještě nebezpečnější hazard než tu je. Obce se proti tomu marně brání, Tlustý je chce vyšachovat z rozhodování. Vy se však Tlustého zastáváte, což je ovšem Vaše věc. Pozornost neodvádím, jsem ve svých názorech konzistentní, ale nemohu psát najednou o tisíci věcech současně.

126065

20.01.2007 16:37

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Když si do mne někdo zaryl, tak nikoho nenapadlo zdůrazňovat levné víno, tak jako Vás. Připadalo mi to pokaždé z Vaší strany jako úmysl znemožnit mě zde. Strkat také smajlíky všude tam, kde je Vaše psaní vůči mě docela agresivní je rovněž celkem nevkusné.

Je možné, že nejnebezpečnější škála drog jsou léky, ale o tom zatím nic moc nevím, proto k tomu mlčím. Co však vím bezpečně, že ani měkké drogy by se neměly legalizovat, pouze tolerovat, či měkce trestat, a tvrdé drogy trestat nekompromisně tvrdě.

Moje zlost na Tlustého není ani v nejmenším osobní, já s tímto politikem nemám sebeméně nic co do činění. Jenom si myslím, že když někdo má tu moc změnit společnost k lepšímu, tak by všemi svými silami se měl snažit tu společnost vylepšit, ne ji vést ještě k hlubšímu rozkladu a zkáze. Svého podřízeného vyhodil jenom kvůli tomu, že chtěl tvrdšímu hazardu zabránit a vypracoval proti účinná opatření. Ale to se nenažraným mafiánům, kteří nemají nikdy dost nelíbilo, a tak soudruh Tlustý, jejich dosazený bílý kůň začal jednat, i když si je jistě dobře vědom toho, že tisícům lidí by tím zničil život. Kritizovat takového bezcharakterního politika Alexo snad můžu, ne? Já kritizuji příčinu (Tlustého), nikoliv důsledek- tisíce zkažených životů v důsledku jeho nových zákonných úprav.

126075

20.01.2007 16:57

Korupční show

RE: Nechápu ...

Jarmila 85.?.?.?

Já už jsem to vysvětlovala asi tisíckrát pane Méďo Béďo, tak to vysvětlím ještě jednou. Technologie moci je tak dokonale propracovaná, že ani volba malých stran by k ničemu nevedla. I tam, od samého počátku mají nasazeny své agenty-hlídače, kteří vše bedlivě hlídají a podávají zprávy výš. Kdyby si všichni lidé najednou řekli, že zvolí neznámou pravicou straničku a ona by skutečně zvítězila, tak by její autentické vedení bylo zanedlouho odstraněno a nastoupily by figurky, které tam mocní v zákulisí potřebují mít. A pak by ještě voličům opět říkali: vidíte, neměli jste volit neznámou, neověřenou straničku, je to vaše chyba, proto máte takovou vládu jako si zasloužíte. Takže by volič opět dostal pár facek zleva i zprava, aniž by něčeho dosáhl.

Stranický systém prostě nefunguje, všechny strany dohromady mají asi jen asi 100 tisíc členů a funguje v nich pyramidový systém moci, takže opravdu mocných je asi jen 5 tisíc lidí a tito lidé vládnou 10 milionům obyvatel, kteří ve skutečnosti nemají v zastupitelské demokracii vůbec žádné zastoupení. Proto jedině přímá demokracie a můj volební systém může něco změnit.[oči v sloup]

126079

20.01.2007 20:29

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Tu levnost jste zdůraznila tím názvem krabčák. Asi třikrát jste mi to tady vyčetla, ale já jsem mlčela a nijak jsem na to nereagovala.

Snad je dostatečně známo, které drogy jsou lehké, a které tvrdé. Kam patří léky nevím, ale kam patří víno vím. Mezi tvrdé drogy určitě nepatří.

Co se týče politiků, mám na ně mimořádně dobrý čich a Tlustý nepatří mezi kladné postavy ani náhodou. Tak jako mezi ně nepatřil ani Gross, kterého jsem na Psu tvrdě zkritizovala ve článku jako první.

Alexo, to myslíte vážně, že zakazovat něco nikdy nic neřeší? No to je tedy fakt úžasné. Svět podle Alexy: žáci na středních školách by rádi kouřili a popíjeli alkohol na školách kdekoliv v prostorách školy. Nemá cenu jim to pořád donekonečna zakazovat a pořád je kvůli tomu stíhat, tak jim to povolme a bude pokoj. Muži by rádi spali i s mladinkými mláďatky, tak nemá cenu pořád donekonečna jim to zakazovat a za každou protřelou čtrnáctku je stíhat- povolme jim to a bude pokoj. Proč pořád zakazujete lidem, když se chtějí dobrovolně udrogovat k smrti tvrdými drogami? Povolte dealerům, ať je prodávají volně i na základkách, však dobře vychované děti se jich ani netknou. A vůbec- proč se pořád lidem vše zakazuje, proč nás vlastně ty pitomé zákony omezují? Zrušme všechny zákony a povolme lidem všechno! Zloději aut ať si kradou, lupiči ať si loupí a vrazi ať si vraždí. Nemáme právo jim to zakazovat, neb zákazy stejně nic neřeší, stejně se to tak jako tak všechno furt děje.

126107

20.01.2007 22:27

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

No dobrá, nebudeme malicherné a vykašleme se na to, zda bylo či nebylo Vaším úmyslem mě shazovat přes laciné víno. Určitě by bylo zajímavé srovnat náklady na léčení drogově závislých a alkoholiků. Tuhle statistiku jsem se nikde nedozvěděla a taky by mě to zajímalo. On mi ten Čechošvéd vyprávěl, že i alkoholikům tam házejí klacky pod nohy, což se mi tedy nezamlouvalo.[velký smích] A jestli alkohol směle konkuruje pervitinu i heroinu, o tom fakt nemám sebemenší informace, takže se k tomu nemohu nijak vyjadřovat.

Alexo! Já mluvím o zprzněné Praze, která vypadá otřesně, protože stověžatá historická Praha a do toho herny na každém rohu nejdou k sobě vůbec dohromady. Příčí se mi připomínat situaci za socialismu, ale musím to udělat. Za komoušů neexistoval jediný hrací automat v žádné hospodě a lidi se díky tomu spolu mezi sebou bavili, bývala ohromná legrace. To vše dnes již zmizelo. Lidi honí jenom prachy, jsou to otroci peněz i hracích automatů. Že má stát z hracích automatů peníze? To je neuvěřitelně směšná částka proti tomu, kolik ho pak stojí léčení závislých gamblerů.

No jasně, s tím polykáním si teď šplhnete u mužů, umíte být diplomat. A ona je demagogie, když Vám předhodím, že společnost prostě musí mít nějaká pravidla a zákazy? Že to bez pravidel a zákazů zkrátka nejde? A že je to lepší, než když mafiánské peníze vítězí nad všemi pravidly a zákazy?

126118

21.01.2007 08:42

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Já bych tu debatu tedy uzavřela asi takto: Úkolem vrcholových politiků je vést společnost k všeobecnému rozkvětu, ne do všeobecného rozkladu a morálního úpadku. Z toho důvodu si Švédsko vede velmi dobře, když se snaží eliminovat všechny negativní jevy ve společnosti na minimum. Zatímco naši zkorumpovaní politici se řídí heslem, čím hůř, tím lépe. Oni ti radní mají Alexo za ty herny a za ten hazard od mafiánů prachy BOKEM, proto jim na ničem nezáleží, proto nic nepotlačují a proto nic neřeší.

Uzavřu i tu debatu o pojídání zárodečných lidských buněk. Ano, ať si každý dělá co chce, je to jejich věc, ale ať propaganda zahalená do pláštíku vědy nedělá z lidí blbce, není oprávněná normální lidi vykreslovat jako nenormální a nenormální chválit jako normální, že dělají něco pro své zdraví. Jde o to, aby lidé nepodléhali tak snadno propagandě všeho druhu, ale aby vždy existoval velký počet kriticky myslících lidí, kteří by ty placené reklamní „vědce“ vždy uměli nachytat na jejich vlastních lžích a odhalit jejich nečisté manipulátorské praktiky.

126168

21.01.2007 09:19

Korupční show

RE: Nechápu ...

Jarmila 85.?.?.?

Jste příliš pesimistický pane Méďo Béďo. Vzpomeňte si- komunisti nás 40 let ohlupovali svou propagandou a vůbec nic jim to nebylo platné, stejně je většina obyvatel vůbec nebrala. Dneska je to naprosto stejné. Většina lidí se nedá médii a reklamou zblbnout, zvláště když existuje internet, jenom nemají v rukou vůbec žádné nástroje, jak se proti těm nahoře bránit, jak je v případě potřeby svrhnout, odvolat je z funkcí. Většinová společnost je proti těm nahoře zkrátka naprosto bezmocná.

Voliči nevolí politiky-korýtkáře. Celých 17 let to pozoruji, voliči volí zásadně správně a moudře, ale nic jim to není platné, protože jak říkám, technologie moci je již 100 let dokonale propracovaná, takže nemají šanci s ničím pohnout. Můj systém je dokonalý v tom, že obsahuje 4 typy hlasování občanů, kde občané mohou prakticky po celý rok na místní i celonárodní úrovni prakticky hlasovat i rozhodovat sami o všem. Taky mohou kdykoliv odvolat kteréhokoliv jednotlivého zkorumpovaného politika. Politici by fungovali pouze jako vykonavatelé vůle lidu- bez občanů by nesměli rozhodnout vůbec nic. Že takto praktikovaná přímá demokracie funguje dokazuje Švýcarsko, kde to funguje již léta a Švýcarsko díky tomu vzkvétá. A můj volební systém je dokonalejší než ten švýcarský, protože ani Švýcaři nemají zpětnou kontrolu, kdežto u mého volebního systému existuje všeobecná zpětná kontrola všemi směry. Nemohl by se ztratit ani jediný hlas občana.

126170

21.01.2007 14:19

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Bratři, bruste kosy!!

Jarmila 85.?.?.?

Ano, včera se zrádce Topolánek nechal slyšet v TV novinách, že referendum by nebylo žádoucí, protože lid tak složité otázce nerozumí. A rozesmátá Parkanová hlásala, že je pro americké radary všemi deseti, neboť naši zem ochrání před nepřítelem. [naštvaný] [bliji]

126203

21.01.2007 14:53

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Proč všichni protestují?

Jarmila 85.?.?.?

Té dokonalé manipulace s lidmi jsem si již právě všimla včera při těch televizních novinách. Dobře si to vládnoucí pravolevé hyeny národa vymysleli. Ti pravicoví jsou pro základnu a komunisté a všichni ti nejméně sympatičtí jsou JAKO proti základně. A když vidí jednodušší občané, že Topolánek je pro, kdežto nesympatický komunista Filip prohlašuje v televizi kategorické ne, tak si řeknou: vidíš mámo, ten debil komunista je proti, ale všichni pravičáci jsou pro, to tedy znamená, že je to pro náš národ dobrá a užitečná věc.

Spousta lidí si dodnes pořád nechce uvědomit, že demokracie u nás ani od revoluce neexistuje, protože se komunisti své moci nikdy nevzdali. Jenom nám tu hrají 17 let pravolevé divadýlko, ale jsou to všicí bezcharakterní kariéristi a bolševici.

126205

22.01.2007 07:26

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

Jarmila 85.?.?.?

Jistě, Švédsko má za sebou jinou historii než Česko. Především je tam mnohem delší tradice demokracie, takže lidi jsou tam celkově kultivovanější než v Česku. Ale i ve Švédsku již určitě taky pokulhává zastupitelská demokracie- jako v celém světě, takže i tam budou muset zanedlouho řešit, že by měli přistoupit na přímou demokracii.

Co se týče pojídání zárodečných lidských buněk, velkou propagandou je i samotné porno, které všude na potkání ukazuje, s jakou rozkoší jsou ženy celé divé chovat se jako lidožroutky. Ale opravdová skutečnost je poněkud jiná. Nemyslete si, že se ženy mezi sebou o tom nebaví. Baví. A všechny vesměs říkají, že se jim to protiví, jedna moje známá dokonce řekla, že to jednou zkusila, ale málem se z toho poblila. Takže mezi mnoha manžely to vypadá tak, že manželka nic takového nedělá a on to po ní ani nevyžaduje.

Přemýšlela jsem nad tím, proč to mužům dělá dobře, když někdo pojídá jejich genetický materiál, když správně z evolučního hlediska by se jim mělo něco takového ošklivit, neboť jsou přece rozsévači a měli by vždy usilovat o oplodnění žen. Z psychologického hlediska bude příčina asi takováto: takřka všechny mladé ženy užívají antikoncepci, takže muži vědí, že veškerá jejich oplodnitelská činnost vyjde naprázdno, je marná, není k ničemu. Heterosexuálové převzali sexuální praktiky od homosexuálů a zalíbily se jim. A mužům se zalíbilo i to, když ženy snědí jejich genetický matieriál, protože mají pocit, že jejich činnost nepřišla nazmar tak jako v případě oplodňování, ale užitečně nakrmili ženu tím nejlepším, co jí mohou dát. A ten efekt se ještě stupňuje tím, že to vše vidí na vlastní oči, kdežto při oplodňování není vidět vůbec nic.

126332

Ale SandWalkere, Vy takový vždy slušný a decentní, pozorný, romantický a galantní. A najednou tohle. [velký smích]

126333

Vždyť já s Vámi souhlasím kocourku[smích]Ale pan Kubyk je brouček proti novinářům MFD. Uvažuji, který ustálený terminus technicus by byl pro ně nejvýstižnější, který by se na ně hodil nejlépe: zda Zemanův klasický název- novinářský hnůj. Nebo prodejný póvl, či radši lokajové mocných.

126454

23.01.2007 07:22

Nezklamal!

Neviditelný pes se pěkně zviditelnil!

Jarmila 85.?.?.?

Ano, pan Neff se nám vybarvil jako bezcharakterní člověk- to je hořké poznání. A cenzora mu tam dělá pan Wagner, který maže na potkání kdekoho. Spousta lidí tam má zákaz, já tedy sice ještě ne, ale už dávno mě tam nebaví cokoliv psát, protože už dávno jsem zjistila, jak podávají informace tendenčně a nepravdivě.

126457

24.01.2007 12:07

Nebuďme sloni

RE: To se fakt tak bojí o své znovuzvolení ?

Jarmila 85.?.?.?

To je přece ta jejich klasická metoda pomalu vařené žáby. Celý rok se o tom bude diskutovat, bude několik demonstrací, nasadí se i všechny psychologické zbraně, to znamená vymývání mozků ve velkém, až se nakonec všichni unaví a rezignují.

Moc by mě zajímalo, jak to bude probíhat v Polsku. Vsadím se, že tam je proti základně taky výhradně levice. Ale jak znám Poláky, stejně jim na ty jejich manipulátorské finty neskočí a nakonec bude základna i radar jen u nás, protože bohužel, my jsme ti klasičtí vohnouti.

Jinak v MFD již nasadili všechny páky. Podle toho psaní teď přesně mohu poznat, kdo je obyčejný řadový novinář, a kdo je poslušný agent. Agenti jsou všichni ti výše postavení- šéfredaktorem počínaje a zástupcem šéfredaktora Buchertem konče. Ti všichni (i zrádce Bratinka) teď musí psát POVINNĚ kladně pro radary, zatímco řadoví novináři jsou toho ušetřeni, neboť právě z toho důvodu vždy zůstanou jen řadoví.

126604

24.01.2007 12:36

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Jarmila 85.?.?.?

Fakticky je tam příliš mnoho podivností- asi to byl prostě zase jeden z amerických podfuků, nic víc. Na tohle téma byl dokonce natočen i jeden film, ale už si nevzpomínám, jak se jmenoval. Ta věta- malý krok pro člověka, velký krok pro lidstvo je z dnešního pohledu docela směšná. Od té doby uplynulo takřka 40 let a lidstvo se spíš řítí do propasti, než by dělalo velkolepé kroky.

Ještě jsem si vzpomněla na scénu z jednoho filmu z té doby, jmenoval se Půlnoční kovboj. Lidi v té scéně seděli v kině, kde zrovna Armstrong vstupoval na Měsíc a pronášel onu slavnou větu, když homosexuál šeptal heterosexuálovi, že ho zdarma vykouří. No tak ten vesnický blonďatý fešák souhlasil a odebrali se spolu na WC. No a sotva se ocitli stranou od Amstronga, Měsíce i velkých kroků pro lidstvo, dal ten heterouš tomu homoušovi pěstí mezi oči.

126608

24.01.2007 15:30

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

To jsem tedy v Jiříkově vidění. [zmaten] Výhradně a zásadně používám jen své vlastní jméno Jarmila a žádné jiné. Přísahám na svou vlastní smrt i smrt svých dětí. Jak si vůbec o mně něco takového můžete myslet pane Stworo nebo Mindy? To si vážně o mně myslíte, že jsem falešná? Své příspěvky píšu ze svého bytu, takže je vyloučeno, že by z MÉHO bytu je psal ještě někdo jiný. Proč má někdo stejnou IP adresu jako já nemám tušení, protože jsem počítačový analfabet.

126629

24.01.2007 15:33

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Tak Vás zdravím Mindy, že jste se tu konečně zase objevila, ale jak říkám, s Kájou Maříkem nemám nic společného. Doufám, že mi věříte to, že bych žádné nečestnosti nebyla schopna.

126630

24.01.2007 16:02

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Tak to mi spadl kámen ze srdce. [smích] Hrozně jsem se zase lekla, co jsem to zas provedla, aniž bych o tom měla tušení. [oči v sloup]

126634

24.01.2007 16:04

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Stačí jen jedna omluva Mindy a jsem moc ráda, že se to vysvětlilo. Na víno si s Vámi klidně někam zajdu, když budete chtít a zvu Vás já. [smích]

126635

24.01.2007 17:11

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Tak platí Mindy. Udejte čas a místo a já se přizpůsobím. A abychom to tu neřešily veřejně, zde je můj mail: kubata1 zavináč seznam.cz. Dodatečně jsem si vzpomněla, že tento problém existoval již na starém, původním Neviditelném psu. Tenkrát tam byly zveřejňovány úplně celé IP adresy a několika lidem se stalo, že měli zcela totožné. Ti ostatní si nevadili, ale byla tam jedna ženská, která měla nick Rpuť a z ní si nepřetržitě střílel nick Duch zluch, který měl stejnou adresu jako ona- vydával se za ní a lidi nevěděli kdo je kdo a ona jeho zlotřilosti musela furt dementovat.

126641

25.01.2007 11:28

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

Klaus dal zelenou radaru USA

Jarmila 85.?.?.?

tak tady máte toho svého miláčka Klausíčka! Do nadpisu jsem totiž dala titulek článku z dnešní MFD. Zatímco já již asi tak 10 let mám jistotu, že Klaus není vůbec žádná kladná postava, že slouží cizím mocnostem, nikoliv zájmům našeho státu, tak spousta lidí mu ještě stále pořád nevím z jakého důvodu důvěřuje.

Ale porovnejme si co chce Klaus, s tím co chce lid. Na Novinkách je pod článkem nazvaným Bezpečnostní rada státu dala zelenou jednání o radaru,přes 6000 příspěvků a bezkonkurenčně většina z nich je PROTI radaru. Pak že by si lid nedovedl sám moudře rozhodovat o věcech, které se ho bytostně týkají. A to ani nemluvím o tom, že cenzoři na Novinkách na každém kroku švindlují. Vymazávají nenápadně průběžně nejradikálnější příspěvky, nebo připisují body pro radary. Kdykoliv jsem totiž dala někomu bod za to že nechce základnu, naskočilo tomu, kdo je pro hned 3 body najednou. A to jsem viděla na vlastní oči několikrát.

Názory, které lidé považují za kvalitní
· 1464 hlasů - Dávám bezpečnostní radě státu i celým USA červenou!!!
· 962 hlasů - Zase nás prodali,jsou to zrádci a kolaboranti!!
· 556 hlasů - At si to da Topolanek na zahradu.
· 509 hlasů - VONDRA=HUJER,KTERÝ NOSÍ ŠVESTIČKY AMERICKÉMU VELVYSLANCI V ČR
· 392 hlasů - TOPOLÁNEK+VONDRA=TUČEK A ŠLAJS(LEZOU DO P* PANU DŽORDŽÍNOVI Z BÍLÉHO DOMU)

126719

25.01.2007 11:41

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Ještě jsem se chtěla zeptat paní Mindo, ten Kája Mařík, co má stejnou IP adresu se mnou je jediný případ, nebo těch příspěvků se stejnou IP adresou bylo víc? Ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že Vám ležím v žaludku, neboť jste hned tak na mně nepřátelsky vyjela.

Jinak se omlouvám za tu nabídku k posezení při víně, bylo to unáhlené, nechci se v žádném případě vnucovat. Byla to jen zdvořilá reakce na Vaši reakci, ale ve skutečnosti jsem dost nespolečenská a na žádná setkání s někým se nijak netřesu. Máte pravdu, všude plno sněhu, necháme to všechno zatím být, dokud ledy neroztají.

126723

25.01.2007 16:18

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Jarmila 85.?.?.?

Jsem si vzpomněla, jak se nás kdysi profesor fyziky na střední škole zeptal, jestlipak víme, díky čemu se pohybujeme po Zemi. Všichni (nebo spíš všechny, protože dívčí třída) jsme koukali jako vrány a nikdo z nás nevěděl. Tak nám prozradil, že díky tření. A jelikož na Měsíci žádné tření neexistuje a je tam vakuum, tak se správně měl kosmonaut pohybovat tak, že by volně mával rukama a to by mu dopomohlo jako ptákovi pohybu ve vzduchu. Tohle se mi občas zdává ve snech, že volně lítám nad krajinou jako pták, ale když se probudím, díky tření si mohu jít uvařit kafe. [smích]

126764

25.01.2007 16:29

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Ano, správně Kevine, připojuji se přes mobilního operátora GPRS. [smích] Takže Kája Mařík nejsem a bylo by záhodno, aby sám Kája Mařík se ozval a uvedl vše na pravou míru, pokud se za své názory nestydí.

126768

25.01.2007 21:00

Nezklamal!

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

A já Vám přeji hezkou dobrou noc a překrásné sny písečný broučku.[smích] Říkáte, že jen naprostý laik by mě spojoval s tím žvástem? To máte velkou pravdu. Ale v tom případě si neodpustím trochu zarýt, jak mám ve zvyku: paní Mindy je naprostý laik. [velký smích]

126800

26.01.2007 07:14

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Me by spis zajimalo...

Jarmila 85.?.?.?

Díky za velmi názorné vysvětlení Davide. Koho by to napadlo, že ve vakuu si člověk moc nezalétá.[smích]

Ale stejně je velmi podivné, proč tedy ti Američani si za těch 40 let ten let na Měsíc již pak ani jednou nezopakovali?

126856

26.01.2007 07:52

Jde o hodně

Věštění do budoucna

Jarmila 85.?.?.?

strategie českých zrádců jak pomalu vařit žábu, nebo-li umořit osla (protestující většinovou společnost) je dlouhodobá, protože si to definitivní schválení základny pro jistotu ponechali až na rok 2010. To z toho důvodu, aby měli dostatek času na to, zlomit za tu dlouhou dobu jakýkoliv odpor.

Domnívám se, že od samého začátku mají vyhlédnutou Libavu- Jilce a Polsko jsou jen záměrně přidány, aby existovalo rozptýlení odporu a nejistota. Pražáci budou dva roky bouřit a protestovat, až nakonec vystoupí hrdinný kapitán Korkorán (alias náš statečný prezident Klaus), který se veřejně proti Jilcům vzbouří. A tak bude vybrána Libava, Pražákům spadne kámen ze srdce a Korkorán bude opět milován a ctěn.

Začnou se bouřit Moraváci, ale celkové protesty již viditelně zeslábnou, unavené lidi to přestane dojímat a zajímat. To proto, že už budou lidé za ty dva roky vybouřeni i ze všech těch protestních internetových diskusí- a oni je záměrně „svobodně“ vybouřit nechají. Pak ale asi tak po třech letech už se ani nebudou v mainstreamu vyskytovat články k tomu tématu, a pokud budou, tak ohlasy na ně vždy budou falšované, výsledky diskusí vždy budou ve prospěch základny.

Kdo si myslí, že to nemohou mít tak důkladně na 4 roky dopředu promyšlené, tak je naiva. Vždyť přesně tímto způsobem postupovali i v případě schválení registrovaného partnerství. Léta proti tomu většinová společnost furt bouřila a bouřila, až se vybouřila, a pak ten nesmysl poslanci v klídku schválili. Možná, že si zrovna na tomto případu celosvětoví vládci celosvětově vyzkoušeli úspěšné metody, jak kdykoliv zmáknout většinovou společnost v jakékoliv oblasti života a kdekoliv v kterémkoliv státě.
[bliji]

126857

27.01.2007 09:15

Jde o hodně

RE: Anketa

Jarmila 85.?.?.?

A bude ta demonstrace zase od 18.hodiny, nebo v jinou dobu? Pokud v 18.hodin, tak tam příjdu taky.

Ale stejně je jedinou záchranou: REFERENDUM. Stačilo by přes internet podle všech předepsaných pravidel nasbírat 500 tisíc hlasů a muselo by se konat.

127024

27.01.2007 09:32

Jde o hodně

RE: Možná US zadělávají na další konflikt...

Jarmila 85.?.?.?

To mi tedy vrtá hlavou, proč se EU nebrání a ostře proti americké základně u nás nevystupuje?

Ale v tomto světle už je mi jasné, proč prognostik Klaus, pracující nejprve v Prognostickém ústavu pro ruské KGB otočil a tolik furt remcá proti EU- teď zas patrně poslušně pracuje pro Ameriku.

A ještě jedna věc je pro mě záhadná. Proč jsou od nás do EU vysíláni jen samí levičáci, nebo levičáci převlečeni za pravičáky? Když tady Špindla zprasil co se dalo, byl posléze "vykopnut" na fantasticky placené místo do EU. A svazačka Bobošíková, jejíž kádrový profil koloval po internetu je dnes velká pravičačka. Proč do EU nejsou vysíláni charakterní lidi, ale takovíhle kariérističtí poskoci? Ale co se vůbec ptám, vždyť Třeštíková ihned poznala, že mezi takovou svoločí nemá co pohledávat.

127025

27.01.2007 14:26

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: Pšt!

Jarmila 85.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] Tohle mi nedělejte, nebo se utluču smíchy dřív, než mě usmaží ty rakety. [chechtot]

127056

28.01.2007 08:33

Problematika protiraketové základny v nadsázce

Západ už nás zase hodil přes palubu

Jarmila 85.?.?.?

Ano, jsem taky zvědavá, kdo že nás to zase bude chránit, když v roce 1938 nás Západ lehkomyslně předhodil Hitlerovi jako kost a v roce 1945 nás Američani zanechali napospas zrůdnému Stalinovi. Pak si Američané i svobodné evropské státy 40 let žili v blahobytu, jejich občané si užívali na plné pecky svobodného života, svobodně si cestovali po celém světě, zatímco moje generace díky Západu prožila svůj život za ostnatým drátem jak v koncentráku, celý život šikanována komunisty a nesměla bez povolení vycestovat k moři ani do Jugoslávie. Ani v roce 1968 pro nás Amerika, ani Západ nehnul ani prstem.

Teď jsme členy Evropské unie i NATO a je zde opět jakési ticho po pěšině. Jak je to možné? Inu, protože si asi Západ zase říká, že je lepší obětovat jednu bezvýznamnou zemičku, lepší kráter v České kotlině, než kdekoliv v Evropě.

A zde je výsledek hlasování z Novinek pod článkem, že magistrát zakázal demonstraci. Je tam již neuvěřitelných přes 6000 příspěvků a téměř všechny jsou proti radaru. A to si tam diskutéři nepřetržitě stěžují, že jsou jejich příspěvky proti raketám nepřetržitě mazány.

Názory, které lidé považují za kvalitní
· 1213 hlasů - Zakázat v demokratickém státě demonstraci? To zavání totalitou. Vracíme se před rok 1989,kdy nebylo...
· 498 hlasů - Ať ten de*ilní Bém radši řeší zlodějské taxikáře,a ne lidi,kteří mají právo se vyjádřit k tomu,co se...
· 493 hlasů - Jen další LEŽ! 3/4 občanů ČR chce referendum k otázce základny USA v ČR! Pokud to nevyjádří dost nah...
· 365 hlasů - Já přijdu! A doufám, že tam bude víc než 300 lidí!!!
· 364 hlasů - PRÝ DEMOKRACIE HAHAHAHAHA HOV.NO DEMOKRACIE

127145

28.01.2007 16:04

Problematika protiraketové základny v nadsázce

RE: Vlastizrada

Jarmila 85.?.?.?

Co podat jednoduše na tyto jednotlivé politiky trestní oznámení, kde by se vyjmenovaly přesné paragrafy, proč jsou tito lidé ( kterým jsme nedali žádný mandát k tomu rozdávat republiku o nás bez nás) vlastizrádci?

127187

29.01.2007 08:24

Falešný pocit nebezpečí?

Co včera sdělily sdělovací prostředky

Jarmila 85.?.?.?

V TV zprávách jsem se včera dozvěděla, že Američané domonstrovali proti válce v Iráku, v níž již bylo zabito 3000 amerických vojáků a několik desítek tisíc Iráčanů. A teď v tom mám zmatek, neboť na internetu jsem se dozvěděla, že to bylo až 650 tisíc Iráčanů. Kde je pravda? A co to znamená těch několik desítek tisíc? Co má být tohle za číslo? 20,30,40,50,60,70,80 nebo 90 tisíc Iráčanů? Tak Vám tedy soudruzi z mainstreamových médií za takové informace pěkně děkuji. Asi jste si doteď nevšimli, že již nemůžete tolik lhát, když zde máme internet.

127256

30.01.2007 07:42

Demonstrace Ne základnám

Reportáž od koně

Jarmila 85.?.?.?

Přijela mi neteř z Moravy a hned nadšeně souhlasila, že se mnou půjde na demonstraci, protože to bude její první demonstrace. Byly jsme již v půlce Václaváku, když neteři zazvonil mobil a při té příležitosti zjistila, že byla okradena, že jí zmizela z kabelky peněženka s veškerým jejím majetkem, 2000 Kč, kreditní karty, doklady, atd. Utíkala se domů podívat, zda ji přece jen nenechala doma, zatímco já jsem pokračovala v chůzi ke koňovi. Tam jsem se setkala s dcerou a její kamarádkou a komentovaly jsme situaci. Bylo tam odhadem asi 2000 lidí a spousta věcí se mi tam nelíbila. Nějaká paní mi vtiskla do ruky jakési prohlášení KSČM, tak jsem jí nakvašeně řekla, že tam dělá ostudu a ne všichni lidi, co jsou proti raketám jsou komunisti. Dále se mi nelíbilo, že tam nějaká paní rozdávala duhové deštníky, protože mi to připomínalo homosexuální show. Nelíbilo se mi ani to, že iniciativě Nezakladnam.cz nevadí, že se na ně přilepili komunisti. A taky se mi nelíbilo, že se lidé podepisují pod petice, kde nemají vůbec žádnou jistotu, že ty petice vzápětí nebudou zahozeny do koše. Prostě mi to celé připadalo děsně zmanipulované, jako když najatí pištci odvádějí lidi tam kam potřebují. K mé dceři přistoupili filmaři s kamerou, zda by nechtěla něco říct do televize. Moje dcera odmítla a já jsem ji to schválila. Nač se zúčastňovat celé té zincenované komédie.

Ano, spousta lidí je proti základně, jenže jsou pohodlní a myslí si, že splnili svou povinnost, když se kdesi podepsali na jakýsi cár papíru, nebo vyjádřili protest v diskusích na internetu. Jenže tohle se musí řešit úplně jinak. Ty podpisy i s číslem občanského průkazu se musí SBÍRAT NA INTERNETU, musí být přesně očíslované a průběžně neustále zálohované. Musí to mít v rukách jediná skupina lidí, nikoliv roztroušené po mnoha městech a více skupinách. A musí to být kontrolovatelné ze všech stran, že si každý kdykoliv podle čísla zkontroluje, zda to jeho jméno na té žádosti o REFERENDUM tam je stále pořád zaneseno.

127341

30.01.2007 21:29

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

Jarmila 85.?.?.?

Jsem již teď večer značně unavena, takže ostatním odpovím až zítra. Ale u Vás mne zaujmulo to (Ne)Vážená paní Jarmilo, a tak Vám narychlo odpovím. Heleďte se vážený pane, mně do vás důchodců -komunistů vůbec nic není. Mně vadí akorát to, že je to ve VŠECH sdělovacích prostředcích manipulováno tak, že proti základnám jsou "jako" výhradně a jen komunisti a nikdo jiný- kdežto všichni rozumní lidé jsou pro základny. A to je ta šílená manipulace s lidmi. V dnešní MFD, jak jinak rozumný jakýsi pravicový kretén, ani jsem si nezapamatovala jeho jméno je pro základny, kdežto kosmonaut Remek, samozřejmě kopající za komunisty je pro základnu. Domníváte se, že tohle je normální? Nebo je to všechno sprostá propaganda, úplně stejná jako za komoušů, kdy nás na každém rohu vítaly nápisy- Se sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak?

127414

30.01.2007 21:33

Demonstrace Ne základnám

RE: Analytik světové historie,současnosti i budocnosti(škoda ho zde)

Jarmila 85.?.?.?

Náhodou, paní Mindy ta báseň pana Nafťáka je moc pěkná, je to takové básnické zpestření, akorát bych tam dala místo té užitečné krávy, co nám mléko dává radši toho vola. [smích]

127416

31.01.2007 08:01

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

Jarmila 85.?.?.?

Milý pane Honzo já nadávám na komunisty proto, protože se zde po „revoluci“ své vlády ve skutečnosti nikdy nevzdali. Z komunistů se stali bohatí kapitalisté a i tomuhle Západ jako vždy nečinně přihlížel. Ve vysoké politice již dnes neexistuje pravice a levice, ale zákuilsní mocní loutkaři a jejich poslušné loutky-jimi dosazení politici. Ale loutkaři mají smůlu v tom, že ty jejich poslušné tajné služby používají pořád dokola stejné průhledné finty a triky, takže když zloděj křičí chyťte zloděje, mávnu jenom rukou a vím, že zloději jsou všichni. [oči v sloup]

127453

31.01.2007 08:17

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

Jarmila 85.?.?.?

Drahý příteli, nejsem náročná, jenom jsem měla pokaženou náladu kvůli té ukradené peněžence. Proto jsem pak již po zbytek večera jen nevrle vrčela, jak pes Baskerwilský. S tím lvem jste se skoro trefil, podle čínského horoskopu jsem tygr.[smích]

Ano, zdálo se mi že je tam málo lidí na to, jak je situace vážná. Udivuje mě, že když zvítězíme v hokeji, tak se spontánně na Václavák vyhrne 50 tisíc lidí a všichni nesmyslně jásají, jako by každý z nich vyhrál nejméně milión ve sportce. A když je tady taková vážná věc, že nám chce zase někdo brát naši suverenitu, tak tam příjde pár lidí.

Ale taky si jako Vy myslím, že by se to dalo inteligentně na tom internetu zařídit tak, aby se podepsalo v pohodě 500 tisíc lidí, aniž by se dalo podvádět. Vzpomínám si, že asi před dvěma lety kolovala jakási petice proti něčemu, už si nevzpomínám proti čemu a byla fantasticky dobře udělaná. Měla tam okénko, kde se člověk zapsal, ale mohl jenom jednou, víckrát už to nešlo. Podepsalo to tenkrát hodně lidí a byli očíslovaní, takže když jsem byla třeba tisícátá pátá, tak jsem klikla na číslo 1100, to se otevřelo a tam jsem se našla u toho čísla 1005.

127454

31.01.2007 08:26

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

Jarmila 85.?.?.?

Nemyslím si Davide, že by hlasováni na netu bylo naprosto k ničemu. Proč by měly být platné jen petiční papíry, když tam mohou lidé podvádět víc, než kdyby uvedli ID na internetu? Ale mám nápad, co kdyby se na tom internetu podepsali všichni ti, kteří to oficiálně podepsali na petičních papírech- aby tak vznikla kontrola o papírovém výsledku hlasování?

Jsem se tam rozlíhlížela, který z těch mužů jste asi Vy, ale pak jsem ani nepodepsala na žádný ten petiční papír. Času dost, ještě bude příležitostí hodně. Ale nejraději bych se podepsala pouze na internetovém hlasování, to mi připadá v dnešní době plné manipulování s lidmi smysluplnější.

127456

31.01.2007 08:33

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

Jarmila 85.?.?.?

Tak nějak si říkám pane René, že už bych stejně měla zabrzdit ve svých aktivitách. Já už jsem se nademostrovala v minulosti až až, také užitečného idiota jsem ze sebe udělala víc než dost, takže to už by z mé strany mohlo stačit. Teď ať se snaží mladí, je to jejich budoucnost.

127458

02.02.2007 07:53

Pozor na falešné proroky - z obou stran

Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Byl jednou jeden les a v tom lese bylo 30 lesních mravenišť. Tato mraveniště se rozrostla z kdysi jediného původního mraveniště a některá byla malá a chudá, ale jiná obrovská a bohatá. Mravenci z různých mravenišť nikdy spolu nespolupracovali, ale odjakživa spolu bojovali a soupeřili o zdroje potravy v lese. Když se

Vyskytoval se tam ale zvláštní jev, že ve všech jednotlivých mraveništích, malých i velkých byli jednotlivci, takzvaní bohem samovyvolení nadnárodní nadmravenci, kteří spolu tajně spolupracovali a konspirovali bez ohledu na to, v kterém mraveništi se nacházejí. A tito mravenci byli spolu propojeni tajnými chodbami, kuli pikle proti všem 30 mraveništím a nashromáždili si obrovské podzemní zásoby potravy. Z každé jimi řízené šarvátky a boje mezi mraveništi, ze všeho toho válečného chaosu jim vždy opět přibyla do tajné zásobárny tučná kořist.

Co bylo pak dál? Zdroje v lese vyschly, celý les díky přemnoženým mravencům zežloutl. A tak se nadnárodní nadmravenci rozhodli většinu mravenců vybít, neboť to byla jediná cesta, aby se les opět zdravě zazelenal. Nadmravenci měli v každém mraveništi své základny, jednoho dne vyprovokovali boj a 30 mravenišť se do sebe naráz pustilo a během jediného dne se téměř zcela vyhubilo. Poté vyvolení, poněkud z té situace vyvalení nadmravenci vylezli ze svého úkrytu a všechny zbylé, přeživší mravence ze všech 30 mravenišť sjednotili do jediného mraveniště pod své jediné velení.

Les se opět zazelenal, ale vládnoucí nadmravenci propadli depresi a chřadli. Bylo to tím, že již všeho dosáhli, neměli pro co žít, neměli proti komu kout pikle, což pro ně kdysi bývala ta nejlepší zábava. Všichni obyčejní mravenci byli totálně podrobeni a zásob bylo nashromážděno na 1000 let dopředu, všude byla jen bezbřehá nuda. A tak se vedení z nudy pustilo válečnicky samo do sebe. Kuli pikle proti sobě navzájem, podráželi si nohy, vráželi si zákeřně dýky do zad a kousali se kusadly do svých vyvolených hlav, až se vzájemně povraždili. Mraveniště zůstalo bez jakéhokoliv vedení, a tak se poddaní mravenci rozutíkali po lese a začali si zakládat svá vlastní malá mraveniště.....[cool]

127579

02.02.2007 12:30

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Ale pane Petře, neříkejte mi, že na Zemi nezůstane nejen na kameni kámen, ale ani jediná živá buňka. [smích] Nějakých pár živých buněk jistě zbude a tím to začne všechno nanovo: opět Darwinova evoluce, opět nějací ti "rozumní" tvorové na vrcholku biologického vývoje, opět nějaké ty revoluce a nakonec zase zánik a tak pořád dokola až do zkonání vesmíru.

Ale je možné že ze současných živočichů přežijí velmi odolné krysy. Z těch by se pak mohly vyvinout myslící, inteligentní bytosti, které by tedy neměly ty pochybné dlouhé nosy, ale takové pěkné, dlouhé rypáčky. [velký smích]

127591

02.02.2007 17:32

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

No tak to vidíte Kevine, člověk si myslí, že vyplodil konečně ze svého mozku něco originálního, ale skutečnost je taková, že tam jenom v paměti má uloženy všelijaké útržky a zlomky myšlenek jiných lidí.[smích] Ano,je to tak, na kameni na kámen, to je Honza Nedvěd.

Nevíte náhodou, kdo vymyslel hada kousajícího se do vlastního ocasu a co ten symbol znamená? Teď mě to napadlo a nevím proč.[smích]

127605

02.02.2007 17:39

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Dobře že Vás tu vidím pane Kryso, jsem si uvědomila, že jsem to s těmi přeživšími živočichy zvojtila. Chtěla jsem napsat potkany, ale napsala jsem omylem krysu, protože jsem tady zahlédla Vaše příspěvky. Krysy jsou v přírodě vzácné, takřka vymřely, kdežto potkani jsou všudypřítomní- takže opravuji na potkany.

Samozřejmě, že u Vašeho příspěvku je hned asociace na Ježíše Krista, ale také jsem si hned vzpomněla na Spartaka, který teď běžel v televizi. Myslím, že se jim ten velkofilm docela povedl, akorát mě bavilo, jak tam ti Římani měli modré oči včetně Spartaka. Ovšem 6000 lidí pověšených na kříži, tak to bylo hustý, jak by řekly moje dcery.

127606

02.02.2007 17:49

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

No jo, fakticky tu pojistku jste tam dal, máte pravdu Petře. On ten člověk zkrátka byl od samého počátku slepá vývojová cesta, protože ta příroda nepočítala s tím, že ten živočich dostane vlastní ROZUM. Čímž u něj kulturní evoluce nabyla vrchu nad normální zvířecí evolucí a to byla ta hlavní chyba. Akorát mě mrzí, že jsme proti dinosaurům takoví žabaři, protože dinosauři na rozdíl od nás byli neuvěřitelně úspěšný živočišný druh. My jsme na planetě s bídou nějakých 5 milionů let, kdežto oni vydrželi 200 milionů let, než se na ně zřítil ten oheň z nebes.

No a já tedy taky dodám nějaké mé oblíbené moudro: že dvakráte nevstoupíš do téže řeky. [velký smích]

127607

03.02.2007 09:37

Pozor na falešné proroky - z obou stran

Všechno se vším souvisí

Jarmila 85.?.?.?

Mně je jasné, že to nebyla od Vás žádná výtka, ale že se u Vás prostě vynořily asociace na tu píseň.[smích] Pan Petr Gejdoš tady napsal, že všechno souvisí se vším a já Vám zde předvedu ukázku, jak neskutečně všemi směry mezi sebou existují hluboké souvislosti a asociace v mozku.

Když jsem se tu na Zvědavci dohadovala s Alexou, tak z mé hlavy náhodně vypadly dva názvy bílého a červeného vína- Veltlínské zelené a Portugalské modré. Já tyhle vína nepiju, tak mě překvapilo, proč mě napadly zrovna tyhle názvy. Zjistila jsem že to nebyla náhoda, ale že jsem ta slova chytila jako rybky na udici ze svého hlubokého moře podvědomí, v němž všechno souvisí se vším. Především to souvisí s barevností Zvědavce, že se mi víc líbil ten dřívější zelený, ale už jsem si zvykla i na ten šedomodrý- proto to zelené a modré víno. Název portugalský mne napadl proto, jelikož zde v Česku zrovna probíhá aféra, kdy soudy odtrhly dítě od matky a daly ho k otci do Portugalska. To se mě dotklo, protože mě taky kdysi odtrhli úředníci od matky. Tahle aféra zaujmula také právníka Kocoura a byl to také on, kdo mi sdělil, jaké byly poslední chvíle života Klauna Parafína. Klaun Parafín vždy rád zdůrazňoval na Neviditelném psu, že nejraději popíjí Modrý portugal. Zde se často na Zvědavci mluví o loutkářích a vedených loutkách- ale Klaun Parafín byl skutečný loutkář a hrál dětem divadlo s dřevěnými loutkami. Jeho smrt se mne docela dotkla, přestože jsme se neměli rádi. A proč název Vetlínské? V našem domě bydlela hlasatelka Anička Vetlínská v jejímž teplém svetru se dodnes doma hřeju, a která se později provdala do Švýcarska- a Švýcarsko je můj velký vzor přímé demokracie. Jméno Anna mi rovněž není lhostejné, protože se tak jmenovala moje máma. No a to pití vína je u nás geneticky dědičné, nejen máma, ale on velmi rád popíjel už její otec- takže zde je jasně vidět, že skutečně všechno se vším souvisí.[smích]

Anglicky neumím, ale on toho hada kousajícího se do ocasu zde již vyčerpávajícím způsobem vysvětlil Druid.

127646

03.02.2007 09:44

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Ano správně, ten nejhlavnější mravenec se jmenoval Ferda. A jeho poradcem byl brouk Pytlík. A pak napsal bajku Ezop, že přiletěl fógl a oba sezob. A pak přiletěl ještě větší pták, ten sezob malého fógla- a dobře mu tak. [vyplazený jazyk]

127647

03.02.2007 09:50

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste stejný jako moje sestra. Ta taky vždycky bouřlivě protestuje: Néééé, z opice nééé, my pocházíme z mimozemských civilizací. A já jí říkám, však jo, vždyť my jsme z pohledu jiných mimozemských civilizací taky mimozemská civilizace. A odkud se vzaly ty mimozemské civilizace? Stvořil je bůh?

Chcete snad popřít všechny ty vykopávky, které nám odhalily, že nejprve existovali australopitékové, potom habilini, dále erectové,potom neandertálci a nakonec moderní lidé homo sapiens?

127648

03.02.2007 16:10

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

No tak Petře Gejdoši to tedy teď čumím nad těmi Vašimi argumenty. Kompletní kostru australopitky Lucy (pojmenovanou podle písničky od Beatles) jsem na vlastní oči viděla v Paříži v muzeu Člověka. Takže žádné machalaj machalaj. O existenci dinosaurů snad není třeba vůbec pochybovat, našlo se jich po celém světě tolik, že ani ti největší ignoranti to nemohou ignorovat. O nějakých zkamenělých stopách dinosaurů a moderních lidí nic nevím, jedno je však jisté a na sto procent dokázané: přírodní výběr, pohlavní výběr i mutace neustále v přírodě fungují a neustále v dlouhém časovém úseku organismy přeměňují. Jakmile má nějaký živočich před jiným živočichem stejného druhu sebemenší výhodu k přežití, tak ta výhoda způsobí, že dejme tomu za pouhých deset tisíc let ten živočich s tou sebemenší drobnou výhodou zvítězí a ten živočich bez výhody postupně vymře.

Teď jsou všude pořád aktuální rady na hubnutí. Proč lidi tloustnou, když to tělo nepotřebuje? Inu proto, protože pralidé, kteří se naučili ukládat tuk do zásoby evolučně zvítězili nad pralidmi, jejichž tělo to neumělo. Ti bez zásob tuku postupně vymírali a geneticky zvítězili lidi, jejichž tělo si umělo ukládat tuk do zásoby.

Tělo člověka se v čase mění pořád a neustále. Kupříkladu dnešním mladým lidem většinou již trvale chybí zuby moudrosti, takže mají jen 28 zubů, zatímco donedávna trvale platila poučka, že lidé mají 32 zubů. Také se lidé vytahují do výšky, když vidíte v muzeu středověké brnění, tak žasnete, jak je maličké. Také se lidé dožívají podstatně vyššího věku. A co je zvláštní, že se dnešním ženám prodlužuje menopauza. Až donedávna platilo, že ženy končily v padesáti, dnes je běžné, že jim končí v 55 letech. Těch různých drobných změn je jistě víc, ale zdá se, že jsme zase odběhli od tématu článku. [mrknutí jedním okem]

127664

04.02.2007 08:41

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

A já Vám přeji ještě krásnější den milý SandWalkere.[smích] Vidíte tu spoušť, kolik se na mne najednou sesypalo odpovědí a dotazů a přitom jsou všechny tak nějak OT? Zdá se, že většina zdejších diskutérů jsou zastánci ID, čili zastánci Inteligentního Designera, nebo-li vlastně Boha-tvůrce. No a k tomu mám už jen jednu otázku: A kdo stvořil toho Boha? A proč? Pokud se vytvořil sám od sebe, tak tím pádem se mohla sama od sebe vytvořit i evoluce živočichů.[vyplazený jazyk]

127727

04.02.2007 09:42

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Tak to jste mě velmi mile překvapil, že jste si toho všimnul.[smích] Díky moc za Vaše krásné přání. My jsme to s rodinou oslavili již včera, že jsme se sešli v restauraci nad svátečním obědem. Ale já mám zase jiný názor, že to myšlení lidí až zas tak propastně vzdálené a diametrálně odlišné od opic není. [mrknutí jedním okem]Spíš mi připadá, že moje myšlení a Vaše myšlení se dost od sebe diametrálně liší.[smích]

Jsem si všimla, že jste taky technicky dost vzdělaný, tak se Vás zeptám, jestli nevíte náhodou, co to je za jev, když se mi na mobilu dělají takové pohyblivé kruhy? Včera jsem to ukazovala rodině, ale všichni jsme na to koukali, ale nikdo z nás nevěděl, co to může být. Po chvilce to zmizelo.

127729

06.02.2007 06:56

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Mraveniště

Jarmila 85.?.?.?

Já to beru tak nějak podobně jako Vy. Taky si myslím, že se Vesmírná síla (Bůh) s evolucí na Zemi nijak nevylučují. Pokud nechceme věřit tomu, že miliardy různých živočichů včetně člověka vznikly v 6 dnech stvoření, tak prostě musíme přijmout evoluci, ať chceme či nechceme. Lidé jsou jako mravenci, nikdo tam nahoře se o jejich jednotlivé osudy nezajímá. Ale Bůh je přítomen ve vědomí každého z nás ve formě SVĚDOMÍ. Kdo ovšem svědomí nemá a chová se ve svém životě jako hovado, nepatří mezi lidi a stejně je za své chování vždy určitou formou potrestán. Třeba tím, že se topí v nenávisti a nikdo ho nemá rád. [oči v sloup]

127894

06.02.2007 07:25

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Nechápu

Jarmila 85.?.?.?

Ona ta Parkanová není ani tak slepice, jako spíš dost bezcharakterní člověk. Oni si ji dlouho na tuhle funkci připravovali a propaganda jí dávala dlouho gloriolu čestného člověka- na což jsem taky nalítla. V dnešní době není vůbec důležité, zda má politik kalhoty či sukni, protože jsou to vždy poslušné dosazené loutky, které plní příkazy mocných loutkařů ze zákulisí. Jejich úkolem je hrát občanům divadýlka a provádět rituální tanečky s placenými mainstreamovými médii.

Pokud se Rusko s Amerikou předem domluví, že postaví základnu třeba na Václaváku, tak ta základna tam bude stát, i kdyby byl celý národ proti. Referendum by se prostě za žádnou cenu nepřipustilo a parlament by o tom rozhodl s rozdílem jednoho hlasu jak to mají ve zvyku. A pak by nad tím výsledkem ještě hlasitě naříkal Vašek, naším lidem tolik oblíbený šašek.

127895

09.02.2007 08:00

Zrada české inteligence

Děti se učí dějepis ve školách špatně

Jarmila 85.?.?.?

autor v článku nadává na zrádnou českou inteligenci, ale ve skutečnosti to je všechno jinak. O tom, že tu bude dosazen ruský kominismus bylo rozhodnuto již roku 1945 od okamžiku, kdy se generál Patton zastavil u Plzně a na pokyn svých nadřízených již nešel osvobodit Prahu, ač by mohl. Pak přichází stále stejná strategie: ten kdo má skutečnou moc a peníze ovládne všechna média a nasadí si všude své prodejné zrádce. Inteligenti, kteří jsou proti dosazenému režimu nejsou připuštěni do médií a jsou po zásluze potrestáni. Čili rok 1948 nebyl žádný Vítězný únor, neboť Stalin již oficiálně převzal naše území o 3 roky dříve. Vše ostatní byla už jen fraška a omáčka.

Ta samá fraška probíhala roku 1968. Rusko zde potřebovalo dosadit svá vojska, upevnit svou moc, a tak se dohodlo s Amerikou, že Amerika i nadále nebude zasahovat do jeho území. A pak opět stejná strategie: ovládnutí všech médií, nasazení všude do klíčových míst své prodejné lidi a tvrdé potrestání všech čestných odpůrců. Většinové společnosti pak nezbylo jako vždy než se přizpůsobit režimu, nastala všeobecná rezignace a kdo nechtěl zůstat u lopaty musel se povinně hlásit do KSČ.

A sameťák roku 1989? Opět již dopředu dohodnuté dohody mezi Ruskem a Amerikou. Socialismus vyhnil zevnitř, nefungoval, a tak moskevští soudruzi od stolu rozhodli, že sebe i své satelitní soudruhy přemění na bohaté kapitalisty. A tak se také stalo. A doteď mají koupená všechna média, všechny volby jsou fraška a oni si zde vesele vládnou dál, ale již ne jen výhradně pod rudou barvou, ale i pod modrou, růžovou, černou, zelenou a já nevím pod jakou ještě barvou.

A současnost? Opět je již vše mezi Ruskem a Amerikou dávno dohodnuté a naše inteligence s tím nemá nic společného. Všechna média jsou zakoupena, a tak není divu, že dnešní MFD píše, že Kojzar v Rudém právu byl proti tomu kdysi jen slabý odvar z čajíčku. Prodejní zrádci se předhánějí v MFD svou chválou na americký radar a skuteční oponenti (ne ti z KSČM) nejsou do médií připuštěni, a pokud budou příliš zlobit a vykřikovat, budou po zásluze potrestáni.

128258

09.02.2007 17:03

Zrada české inteligence

RE: Děti se učí dějepis ve školách špatně

Jarmila 85.?.?.?

Já vím pane Karle. A já jsem zase chtěla poukázat, že charakterních intelektuálů bylo a dodnes je u nás velmi mnoho, ale tito lidé nikdy nejsou připuštěni ani do médií, ani k moci. Když dejme tomu z 10 milionů Čechů je 1 milion intelektuálů a v tom milionu lidí je dejme tomu 900 tisíc slušných a 100 tisíc bezpáteřních, tak vládci světa zásadně loví v těch bezpáteřních vodách, hledají poslušné loutky výhradně v tom stotisícovém stádu hajzlů.

Proto jsem ve svém diskusním příspěvku nenadávala na zrádnou českou elitu, ale hledala souvislosti tam kde skutečně jsou- že totiž za veškerou bídu světa mohou menšinoví vrcholní vládci, nikoliv většinoví ovládaní. Kdyby si Stalin nerozdělil s Američany území už tenkrát hned po válce, tak jsme tady nemuseli žít 40 let pod nadvládou komunistů, kde kdejaký okresní tajemník rozhodoval o osudu všech slušných intelektuálů.

Autor nadává na prezidenta Beneše. Jenže co panu Benešovi zbývalo, když ho Západ zradil? A k čemu bylo Maďarům v roce 1956 povstání proti Stalinovi, když se na ně Západ s prominutím opět vysral? Stály ty zbytečně zmařené životy za to?

Proč myslíte, že se vládci světa bojí přímé demokracie jako čert kříže? Hádejte.

128301

09.02.2007 17:06

Zrada české inteligence

RE: Malá připomínka ke Krylovi

Jarmila 85.?.?.?

Nepomlouvejte pana Kryla, vždyť ho beztak havlovci odddělali, aby již nemohl dál o nich odhalovat pravdu. Byl totiž pro ně velmi nebezpečný, protože mu lid naslouchal a věřil mu.

128302

10.02.2007 08:23

Zrada české inteligence

RE: Děti se učí dějepis ve školách špatně

Jarmila 85.?.?.?

Milý pane Karle, tím že jste strávil většinu života na západě, tak asi dodnes nemáte přesné povědomí o tom, co se děje nejen u nás, ale vyjma bývalé NDR ve všech postkomunistických zemích. Všude proběhly falešné revoluce, po nichž si komunisti nadále ponechali veškerou moc v rukou.

Nejprve zde uvedu takovou malou vzpomínku. V sedmdesátých letech minulého století probíhaly tzv. kádrové prověrky, ve kterých všichni úředníci museli podepsat prohlášení, zda souhlasí se vstupem vojsk na naše území. Já jsem se podepsala pod Nesouhlasím a tím jsem si podepsala rozsudek, že už v životě neudělám jakoukoliv kariéru. Oni ty prověrky dělali právě proto, aby oddělili zrno od plev, přičemž lidi mého typu považovali za plevel, kdežto já jsem se považovala za zrno. No a pak ta elita, kterou já jsem považovala za plevel nastoupila na vedoucí funkce a hlídala a držela pod krkem nás, co jsme se považovali za zrno, kdežto oni nás za plevel.

Po „revoluci“ vložil někdo demostrantům do úst heslo: Nejsme jako oni! Ano, my jsme nebyli jako oni, nikoho jsme nekádrovali, ani nevěšeli na lucerny, zato oni dál pečlivě kádrovali jako by vůbec žádná revoluce neproběhla. A tak dnes všude na všech důležitých místech mají posazeny své lidi- je to úplně stejné jako za komunistů. A ti lidi ( z mého pohledu bezcharakterní plevel) pečlivě hlídají, aby se plevel (z mého pohledu kvalitní zrno) nedostal nikam do rozhodujících pozic. Takže nejen zde vzpomínaný Radek John, ale tisíce jemu podobných nám dnes o morálce kážou. [bliji]

128364

10.02.2007 09:02

Zrada české inteligence

RE: N

Jarmila 85.?.?.?

Včera Joch v Mladé frontě jako všichni předešlí připuštění vyvolení diskutéři schvaloval americký radar u nás a k tomu kritizoval Rusko za to, že se nemnoží, takže se mu tam co nevidět muslimové přemnoží. Při čtení těch jeho vlastizrádných kydů mě napadlo tohle: Samovyvolení vládci zdaleka ještě nemají celou planetu v rukou. Pod svou kontrolou mají jen Ameriku, Austrálii, Evropu, Rusko a Afriku což představuje asi 3 miliardy lidí. Čínu, Indii a muslimské země pod kontrolou nemají, což představuje asi 3,5 miliardy lidí. Takže oni budou potřebovat si buď tyto země nějak podrobit, nebo je prostě kompletně vyhubit. Proto potřebují mít všude své radary a rakety.

Ještě k tomu dějepisu ve škole jsem chtěla poznamenat, že správně by se měl učit tím způsobem, že by byli vždy adresně jmenovaní pouze vrahové, kteří způsobili válku. Příklad: děti by se neměli učit obecné pojmenování, že Amerika svrhla atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki, ale měli by se učit, že Truman nechal svrhnout bomby. Ono totiž obyčejní lidé byli vždy oběťmi hrátek vládnoucích budižkničemů, kteří je vždy nahnali jak stádo povinně umírat pro nic a za nic.

128368

12.02.2007 07:34

Hledá se moderátor diskuzí

RE: a je to nutné?

Jarmila 85.?.?.?

Tu člověkyni chválím.[smích] Jinak se připojuji k nápadu pana kavola, zda by to nešlo zkusit chvíli bez cenzury, co to udělá. Zdejší diskutéři jsou již celkem vychovaní, takže oni sami by si pohlídali, aby se zde někdo nový nechoval nepatřičně. Když to tady moderovala paní Mindy, tak jsem chápala, že je její práce prospěšná a užitečná. Na druhou stranu mi ale vadilo, že mě při kdejaké příležitosti okřikla, takže jsem pak měla nepříjemný pocit, že mám pořád drába s bičem nad sebou. A když člověk získá k nějakému webu citový vztah a rád tam chodí číst a rád si tam diskutuje s jinými lidmi, tak potřebuje mít tak nějak větší pocit svobody.

128528

12.02.2007 13:29

Hledá se moderátor diskuzí

RE: a je to nutné? - Bylo to pěkné, děkuji.

Jarmila 85.?.?.?

Dostala jsem nápad. Co kdyby se k tomu moderování přihlásilo 24 stálých diskutérů, že by tedy potom na jeden rok na ně vycházela pouhá půlka měsíce? 15 dnů jedenkrát za rok by nikoho nezabilo a tím pádem by to mohli udělat pro Zvědavce i ZDARMA.

Pokud se k tomu přihlásí alespoň 12 diskutérů, tak já se hlasím jako první.

128547

12.02.2007 13:46

Zrada české inteligence

RE: N

Jarmila 85.?.?.?

No já jsem uvažovala Zorbo asi takhle: Když v Rusku odjakživa byla velká líheň sionistů a Chazarů, tak je logické, že tam řádí dodnes- ale před světem Putin klame tělem. V Číně doteď světovládci nemají roztažené své sítě poslušných loutek, tajných agentů a bankéřů proto, protože mezi těmi šikmookými s malými rozpláclými nosy jsou ti nosatí příliš vidět.[velký smích] V Indii mají dodnes ten svůj rasistický kastovní systém, který je vlastně taky zatím chrání od různých světovládných vetřelců. No a v muslimských zemích mají ten svůj islám, kde se musí muslimové pětkrát denně veřejně modlit, takže to je taky tak nějak chrání od jinověrců, kteří vzývají jiného boha.

128549

13.02.2007 20:31

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

Nu což, to víte, nadlidi. [oči v sloup]

128696

13.02.2007 20:36

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

>
>p.s.: primarna "konspiracia" spociva len v tajnych jednaniach kto
>koho a hlavne s kym chce ozenit, alebo vydavat! celkom normalne
>problemy zidovskych mamiciek [smích]

A neměly by to ty mamičky pane Steine nechat na těch mladých, ať si vyberou sami koho chtějí? Nebo musí ti mladí zůstat rasově čistí, a tak se řídit tím, koho jim mamičky doporučí? Nějak v tom nemám jasno.

128697

13.02.2007 21:28

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

No já tedy nevím, ale já jsem volila racionální kalkul a můj muž jakbysmet a teď v dubnu to bude 30 let, co jsme spolu. A srdce? Jo, to se nakonec přidalo taky. [smích] [mrknutí jedním okem]

128702

13.02.2007 21:41

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

Řeknu vám své dojmy pane Steine. Jste uhlazený a inteligentní, ale připadáte mi takový nějaký studený a tak nějak neupřímný. Já bych byla ta poslední, která by lidi soudila podle toho, jaké jsou národnosti. Posuďte sám. Moje matka byla čistokrevná výbušná Slovenka, otec klasický popíjející Moravák, můj muž typický Čech (český hloupý Honza jak z pohádky [velký smích] ) a mé dcery rozmazlené Pražandy. Takže když někdo nadává na Pražáky, Čechy, Moraváky či Slováky, tak je mi to proti srsti, protože mám vztahy ke všem. Není vyloučeno, že mám taky někde v daleké minulosti, tím jak jsme všichni dokonale promíchaní i kdesi židovské předky. Je mi to úplně jedno, protože absolutně lidi neposuzuji podle nějaké národnosti. Ale poslední dobou co předvádí Mladá fronta mě přesvědčuje o tom, že jistá skupina lidí se skutečně považuje za vyvolené nebo co.

128703

14.02.2007 22:00

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

Nu dobrá pane steine, říkáte že je třeba dát nepravostem přes prsty. Zrovna tahle věta mi od Vás zní velmi neupřímně a pokrytecky. Jako byste si ze mne dělal legraci. Co já zmůžu proti tomu, když se mi v dnešní době nelíbí, jak si někteří jednotlivci dělají v této společnosti co je napadne?

Teď je kupříkladu tady v Praze zase takovýhle případ: řádí tu pedofil a znásilnil již pět dětí obojího pohlaví. A pan sexuolog Trojan v dnešní MFD k tomu velmi opatrně na úvod napsal tohle: Když se v posledních měsících vracím domů, vystrkuje na mě u Kongresového centra dost necudně nahý zadeček velmi mladá dívka, asi ještě dítě. Je na plakátu zvoucím na výstavu známého českého fotografa. Calvin Klein zvolil pro svůj katalog Kate Moss- dospělou modelku s dětským tělem- a málem šel za to do vězení.

A tak se Vás ptám, co mám jako dělat, když je samovyvolený Saudek v Mladé frontě pečený, vařený, přestože veřejně již rok a půl propaguje po celé Praze dětské porno? Myslíte si, že mi v Mladé frontě zveřejní můj protest proti této jeho zhovadilosti? Nebo že mi projde, když chytnu šutr a tu jeho odpornou fotku, kolem které denně musím chodit zničím?

Odpovězte mi pane steine, jak je možné, že poctivým lidem nikdy nic neprojde, zatímco cynickým, a bezcharakterním hajzlům projde takřka vše? Já vím, nežijeme v pohádce, kde dobro vítězí nad lží a nenávistí, ale ve skutečném životě. Ale já Vám něco řeknu- stejně bych s těmi hajzly nikdy neměnila. Není totiž nic hezčího než čisté svědomí.

128783

14.02.2007 22:07

Radarové otazníky

RE: Je uplne jedno ,co politici rikaji,dulezite je ,jak se v ustrani chovaji.

Jarmila 85.?.?.?

Na Vás pane Zmatoušku platil jen pan Táborský. [velký smích] Škoda ho, tak ráda bych ho zde zas viděla.

128785

15.02.2007 07:43

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

Já tu naši diskusi pane steine uzavřu tím, že poukážu na širší souvislosti, proč zde v Česku člověk nemá šanci cokoliv ovlivnit. Tenhleten prostor je totiž již 400 let prokletý jak bermudský trojúhelník, protože v této kotlině, v tom středoevropském víru se nepřetržitě ztrácí ti nejlepší lidé. Buď mizí do ciziny, nebo končí v kriminálech či rovnou na popravištích. Zůstávají zde jen vohnoutí lokajové, proto zlo a lež tady neustále vítězí nad pravdou a láskou, čehož je Havel a Mladá fronta příkladem. Proto v tomto zakletém a prokletém prostoru nevítězí Krylové a Milady Horákové, ale jen samí úplatní kryplové.

Asi je to způsobené tím, že se nacházíme v prostoru mezi dvěma velmocemi, čili jsme zde jak mezi dvěma mlýnskými kameny, kde jsou charakterní lidi semleti, kdežto poslušné lokaje ponechají, aby sloužili cizím zájmům. A proto zde i ten americký radar bude, i když je většina obyvatelstva stále proti. Poslušní lokajové v MFD již to zařídí.

128811

15.02.2007 16:30

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Jarmila 85.?.?.?

To je skvělé pane steine, že blijete nad celkovými poměry jen virtuálně a že nemusíte blít každé ráno při pohledu do zrcadla.[smích]

128836

15.02.2007 16:41

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Jarmila 85.?.?.?

No to já tedy pane Průchozí s Vámi vůbec nesouhlasím. Pokud DEMOKRACIE neplatí pro obě pohlaví stejně, pak je to TOTALITA a proti totalitě já budu vždy a všude vystupovat jako proti největšímu zlu světa.

128838

15.02.2007 16:58

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Jarmila 85.?.?.?

Ono je to asi takhle Kevine: cokoliv je ve společnosti špatného, tak úplně za všechno jsou zodpovědní vládci, nikoliv ovládaná většinová společnost. Protože právě ti vládci dělají buď špatné nebo dobré zákony. Jenže ti západní vládci si rozklad společnosti přejí, a proto západní společnost vypadá, tak jak vypadá.

Na druhé straně ale, kdyby většinová společnost nebyla zas až tak příliš pasivní a manipulovatelná profesionálními vymývači mozků a manipulátory davů, tak by toho zmohla nesmírně hodně. Stačilo by, aby spontánně vždy lidi vyběhli kdekoliv ve velkém množství na náměstí a řvali a řvali a protestovali a protestovali. Jenže pohodlí je pohodlí, že. Taky někdy pomůže, když někdo nějakého hajzla na nejvyšším místě oddělá, jako to udělal pan Slíva v Ostravě- toho se ti všiváci také dost bojí.

128839

15.02.2007 17:15

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

Máte pravdu, tohle je děsný středověk a tohle by si zdejší diskutéři měli taky trochu uvědomit, že muslimské země mají středověké móresy, kterých nejsou dodnes ochotni se zbavit.

128843

15.02.2007 20:44

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

>A- A odkud to máte? Nic z toho se v Iránu neděje, alespon ne
>tak jak to popisujete. V Iránu si naopak své ženy střeží
>jako oko v hlavě.

Tak Zorbo neštvete mě! Tak oni si v Iránu střeží SVÉ ženy jako oko v hlavě, jo? A co když si žena SVÉHO muže chce také střežit jako oko ve své hlavě? Ona nárok nemá, jo? On může vše a ona nic, viď? Tak to tedy ne! Takovéhle týpky jako jsi tedy nesnáším! Jak by se ti líbilo, kdyby si spolčené ženy řekly, že děti mužského pohlaví je třeba zardousit, protože by je mohly tyto jejich vlastní zvrhlé děti v dospělosti za jejich sexualitu kamenovat?

Chápeš vůbec ten fakt, že muži a ženy si jsou jako lidské bytosti rovny? Nechápeš viď. Tak jdi do hajzlu.

128859

15.02.2007 21:11

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

No tak já zde řeknu svůj první příspěvek,

Jarmila 85.?.?.?

když už jsem se zde dnes tak rozepsala a rozkecala. On ten ideozločin totiž kritizoval v MFD i Martin Komárek a to je co říct. Někteří ti jejich inteligetnější poskoci si totiž sami zcela reálně uvědomují tu absurdnost,že ti dotyční těmi absurdními soudy se sami nesmírně ztrapňují tím, že popíračům holocaustu popírají demokracii.

128862

16.02.2007 08:10

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Jarmila 85.?.?.?

Ale pane Průchozí, co mi to tu vykládáte za pohádky? Ony ty bezprávné kamenované ženy si žijí jako v ráji? A že ženy v minulosti nemusely pracovat? To si ze mne děláte nebetyčnou srandu, viďte? Ženy odjakživa musely velice těžce pracovat, jejich manželé víc než jejich živitelé byli po celou dobu patriarchátu spíš jejich neomezení vládci, drábi a trýznitelé. Ženy měly vše zakázané, vzdělání i sex, zatímco muži si dělali co chtěli. Já chápu Vaše roztrpčení, že již tomu tak není, že panují demokratické zákony, jež platí pro obě pohlaví stejně.

128911

16.02.2007 10:17

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

Mýlíte se Davide (obvykle tohle píšu Alexe, ale dnes musím i Vám[smích]), oni nejsou pouze JINÍ, oni jsou totalitní. Zatímco v minulosti všichni dobře chápali, že komunismus je totalita, dnešní muži jaksi nechápou, že v muslimských zemích také vládne totalita. Protože jestliže tam mají takové zákony, že jedno pohlaví má dovoleno neomezeně vládnout nad druhým pohlavím, tak tam má celá půlka národa totalitu jako prase.

Co se týče prostituce, v tomhle máme smůlu, že u nás je jen zdánlivá demokracie, ve skutečnosti zde vládnou mafiáni. Ale vlastně to se netýká jen nás, ale vyjma Švédska celé Evropy. Kdyby se zavedlo to nejsprávnější řešení jaké existuje ve Švédsku, bylo by rázem po problému. A co se týče pseudedemokracie, na to existuje taky jediné správné řešení: účetní internetová přímá demokracie, kterou jsem vynalezla.[smích]

128922

16.02.2007 13:38

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že teokracie je jenom JINÝ druh totality, než demokratura. Ovšem s tím rozdílem, že v teokracii jsou muži jen pod jednou totalitou- pod totalitou teokracie. Kdežto ženy jsou pod dvojí totalitou- pod totalitou teokracie a v rodinách pod totalitou mužů. Měla jsem bratra (již umřel), který byl od porodu postižený, takže chodil pak do pomocné školy. A tomuto bratrovi se děti celé dětství posmívali, že je Miromec-pitomec. Tento bratr si pak v dospělosti hojil své komplexy z dětství tím, že mě a sestru ponižoval a utiskoval, ale my jsme mu to nemohly oplácet, protože byl fyzicky silnější. Nedovedu si vůbec představit, že by tento primitiv měl vloženou moc nad námi oficiálně i od státu.

Nevěřte tomu, že by přímá demokracie nevyřešila všechny naše problémy. Vyřešila, a to tak že dokonale. Proto taky nebude nikdy připuštěna, to radši vládci zničí život na Zemi.

Viděl jste ty fotky, co tu kdosi zveřejnil, jak jsou na ulicích veřejně zabíjeni bez soudu lidé? Nebo jak je ta žena do půli těla zahrabaná v zemi, aby ji mohli pohodlně ukamenovat? Pokud tohle není pro Vás středověk, je to rovněž jen Váš osobní názor. Můj osobní názor ovšem je, že je to středověk jak vyšitý.

128954

16.02.2007 15:47

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

To je mi tak jasné, že nám nepřísluší měnit kulturu jiného národa s pomocí vraždění, bomb a kanónů, že se k tomu ani vůbec nevyjadřuji. Mě jenom zarazilo, že tu jinou kulturu omlouváte, dokonce ji snad chválíte. Kdežto já ji otevřeně kritizuji, protože ji považuji za kulturu středověkou.

Nevím z jakého důvodu se domníváte Davide, že je přímá (lépe řečeno polopřímá) demokracie k ničemu. Ve Švýcarsku již celá desetiletí bez problémů funguje a systém, který jsem vymyslela umožňuje navíc všemi směry eliminovat jakékoliv negativní jevy ve společnosti.

128974

16.02.2007 19:19

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

Jistě, výplachová masmédia jsou mocná, ale zdravý selský rozum a internet jsou ještě mocnější.[smích] Média jsou ovládnutá dokonale a beze zbytku, ale dokud bude internet a nezruší ho, tak holt mají vymývači mozků velkou smůlu. A oni to moc dobře vědí, i když mají už i na internetu tak rafinované metody ovládaní jako je Neff a jeho dnes již totálně brainwashingový Neviditelný pes včetně diskusí.

V době, kdy byl pořad Volejte řediteli přece jen internet nebyl tak rozšířen. Proto mohl Železný svými ovečkami s úspěchem manipulovat. Manipuloval samozřejmě velmi známou metodou, že všechny oponenty tvrdě ignoroval, kdežto pochlebníky s láskou zveřejňoval. Když se ale více rozšířil internet propadl se svou nově založenou stranou na celé čáře.

Nechci se s Vámi hádat, je možné že vkládám do Vašich příspěvků i to co tam není. Čtu vše totiž jen tak velmi narychlo, mezi pauzami, kdy si pracuji na svých věcech. Ale k těm stranám jsem chtěla říct ještě tohle: soutěž mezi nimi existuje asi taková, jaká existovala za komunistů mezi různými znesvářenými skupinkami bolševiků, které bojovaly o moc. Tohle je úplně stejné, ty špičky ve stranách se rvou o koryta podobně, ale v zásadních věcech jsou spolu dohodnuti na výsledku a vzájemně si v tom vyhoví, protože mají své předem dohodnuté scénáře. A je to logické, vždyť bolševik-nyní velkokapitalista se své moci v postkomunistických zemích nikdy nevzdal.

128996

16.02.2007 21:49

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Jarmila 85.?.?.?

Ano Davide, samozřejmě,v tomhle jsem velká optimistka stejně jako pan politolog Čechošvéd Jiří Polák. Zde není jiné možnosti, buďto zavedení internetové polopřímé demokracie (ale ne nějaké podvody, založené na tom, že si to občané nemohou žádným způsobem ověřit), nebo zničení lidstva. Tož já nevím, ale ať si i ti mravenci-vládci světa vyberou.[smích]

129010

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 399 153