Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.09.2006 15:23

Jak nás český stát okrádá

Ranní píseň

Jarmila 85.?.?.?

Dneska ráno při ranním kafíčku jsem zazpívala svému muži písničku, kterou jsem si přečetla tady na Zvědavci:

Chytil já jsem na pasece gojíma,
protože mě jeho měšec dojímá.
Zůstane se mnou a já s ním,
pomalu ho k smrti udojím,
k smrti udojííííííím,
tra la la la la la lááááá.

Chvíli jsme se tomu pochechtávali, ale pak jsme si naštvaně vzpomněli, jak nás před léty podojil magistrát. Bém by si taky mohl tu píseň zpívat, protože i na magistrátu furt přemýšlejí, jak co nejvíc peněz z občanů vyždímat. Za zahrádku o 150m čtverečných jsme museli zaplatit 24 tisíc darovací daň- neboť ze zahradní půdy zničehožnic vytvořili stavební pozemek. Přitom si na tom pochopitelně nikdo nesmí nic postavit, protože to stavební pozemek není.

117891

28.09.2006 19:50

Jak nás český stát okrádá

RE: Ranní píseň

Jarmila 85.?.?.?

Ale pane Steine, snad jste se neurazil, vždyť jde jen o drobnou legraci. Já Vám něco řeknu- to co ženská musí za svůj život vyslechnout od chlapů- všechny ty obecné urážky, ponižování, podceňování, nadávky, atd, atd.- to se nedá vůbec srovnat s nějakou nevinnou srandičkou. Koneckonců můžete sám nahlédnout, jaké mají muži k ženám otřesné chování- jak mě bezdůvodně předevčírem na Psu dusili a ponižovali. A to jenom proto, že jsem si jako žena dovolila vymýšlet jakousi reformu, když mám správně stát v pozoru s vařečkou v ruce u sporáku.[naštvaný]
Reforma voleb - diskuze

117922

29.09.2006 07:17

Jak nás český stát okrádá

RE: Ranní píseň

Jarmila 85.?.?.?

Dneska ráno při kafíčku jsem si již nezpívala písničku, ale přemýšlela jsem, co mi asi tak odpovíte pane Steine. Napadlo mne, že vlastně existuje strašně moc skupin lidí, kteří jsou různě opovrhovaní, ponižováni, uráženi, takže jsou tito lidé svým specifickým způsobem frustrovaní: ženy, Romové, Židi, černoši, žlutí, muslimové, katolíci, bezdomovci, všichni velmi chudí lidé, samoživitelky, prostitutky, žebráci, homosexuálové, pedofilové, opuštění lidé, staří lidé, týrané děti i ženy a já nevím kdo ještě.

Vychází mi z toho, že nefrustrovaní jsou v Evropě pouze bílí, bohatí, heterosexuální muži- ateisti.[zmaten]

117967

29.09.2006 12:08

Jak nás český stát okrádá

RE: Ranní píseň

Jarmila 85.?.?.?

Ano, to jste nazval moc hezky Tome- globální buzerace obyvatelstva. Tenhle úmysl vysvítá z kdečeho a je to potrně příprava na děsnou budoucí totalitu: buzerace kuřáků, buzerace řidičů, buzerace ze strany všech byrokratů, daňová buzerace, atd., atd.- ať si tam dál každý dosadí co chce.

Jinak všichni lidi co jste jmenoval jsou skutečně frustrovaní, a proto jednají, tak jak jednají- dokazují to právě jejich frustrované činy.

A k té Vaší poslední otázce pro pana Steina: Nikdo přece nemá rád, když ho nikdo nemá rád. Mihla se tu Kagjupa a měla jsem z ní pocit, že frustrovaná.

117990

29.09.2006 12:10

Jak nás český stát okrádá

RE: Ranní píseň

Jarmila 85.?.?.?

No právě Davide, to jsem chtěla naznačit- že nejen nějaká určitá menšina, ale prakticky většina obyvatel je něčím těžce frustrována. Takže ta určitá menšina se zas až tak nemusí cítit být utlačena většinou, když jsou prakticky na tom blbě takřka všichni lidi. A když ten bílý, bohatý muž ho má náhodou malýho, nebo ho nemá ráda maminka- tak je třeba taky těžce frustrován. Prostě si nevyberete, ať děláte, co děláte, život holt není peříčko.

117991

05.10.2006 07:08

Dilema kanadských médií

RE: Doplnil bych pouze jednu malickost.

Jarmila 85.?.?.?

Já bych taky doplnila jednu maličkost: a sice, že za všechno můžou Američani. Byli to přece oni, kdo vyzbrojili bojovníky Talibanu. Když už tam ten Babrak Karmal nebo jak se jmenoval zavedl ten socialismus podle sovětského vzoru, tak už se Afghánistán zdárně ubíral směrem k civilizovanému vývoji. Ale Babrak byl svržen a oběšen- takže díky Američanům nastoupil nový středověk, ve kterém jsou opět ženy zahaleny, zabíjeny a týrány jak nějaký dobytek. Můj muž teď vždycky nad situací v Afghánistánu už jen říká: Plošně popráškovat, vyčistit ten prostor, tam už nic jiného nepomůže. Co se středověkým obyvatelstvem, které se nechce naučit žít civilizovaně?

118387

05.10.2006 14:12

Dilema kanadských médií

RE: Doplnil bych pouze jednu malickost.

Jarmila 85.?.?.?

Ježišmarjá SandWalkere promiňte, já nevím jak je to možné, že vždycky každého tak raním. Já i můj muž jsme pochopitelně velmi mírumilovní, samozřejmě že bychom neublížili ani kuřeti- to jen vedeme po ránu při kafi občas jen takové svalnaté agresivní řeči. Spíš jsem tedy chtěla vyjádřit, že za všechno může zbrojařský průmysl a byznys, který promyšleně vyhledává oblasti, kde by mohl značně na svých výrobcích vydělat.

Ale jinak si stejně stále o Vás myslím, že jste v mnoha směrech velmi nekritický. Že se velmi nekriticky zastáváte muslimských totalitních náboženských poměrů, které rozhodně nefandí svobodě ženských lidí. Tuhle jsem četla jeden příběh ze života. Český velitel přivezl do Česka značně popáleného afghánského čtyřletého chlapce. Když se ten chlapec v nemocnici vyzdravil, žil nějakou dobu v rodině toho velitele. Naučil se záhy česky a byl velmi překvapený, když ho nechtěla na slovo poslouchat dvanáctiletá dcera velitele- ale naopak vyžadovala poslušnost po něm. Říkám Vám, že je to zrůdné, že si ženy samy sobě porodí a vlastním mlékem odkojí své otrokáře a utlačovatele. A víte jak ten chlapec k tomu popálení příšel? Jeho vlastní sestry do něj strčily, takže spadl do pece na chleba, která je umístěná v zemi. Holt, to je ta freudovská závist penisu ze strany utlačovaných.

P.S.: Okamžitě jsem Vás podle Vašeho stylu psaní poznala.[smích]

118418

05.10.2006 14:17

Dilema kanadských médií

RE: Doplnil bych pouze jednu malickost.

Jarmila 85.?.?.?

Byl to Babrak- koukla jsem na google. Já si totiž vždycky pamatuji jen taková ta zvláštní jména. Když jsem si poprvé přečetla jméno Nasralláh, tak jsem si byla jistá, že si to jméno rozhodně zapamatuji. [vyplazený jazyk]

118420

05.10.2006 17:00

Dilema kanadských médií

RE: Doplnil bych pouze jednu malickost.

Jarmila 85.?.?.?

Ale Vaše psaní je vždy takové hezké SandWalkere, i když se spolu neshodneme, umíte pohladit po duši.[smích] To víte, já jsem z jiné kultury, jsem odkojena Ježíšem a ten umřel na kříži, aby spasil lidi- tedy nejen muže, ale i ženy. Samozřejmě, že bylo křesťanství v historii neskutečně zneužito- ale totéž se děje i s dnešním islámem. Alespoň to tvrdí ta iránská právníčka, jak dostala tu Nobelovu cenu- rovněž říká, že skutečný, původní islám je úplně o něčem jiném, než co hlásají současní duchovní.

To víte, mně se nemůžete divit, že se zastávám žen. Je to z mé strany taková umělecká pomsta za mou matku, která byla celý život ponižována a pronásledována za to, že si dovolila být tak šíleně drzá a nedobrovolně se stala svobodnou matkou- proto jsem takový literární Zorro mstitel.[smích]
Ale nechme toho, objevila jsem krásnou fotku. To je ale fešák, co?
http://im.super.cz/disc/16/62/462-3-orig.jpg

118435

05.10.2006 19:40

Dilema kanadských médií

RE: Volby 2000,2004?

Jarmila 85.?.?.?

Se nějak mýlíte Olivere, lid není blbý, akorát nemá na vybranou. Toť vše.

118441

13.10.2006 07:27

Nemoc českého zdravotnictví

Ano, české zdravotnictví je v katastrofálním stavu

Jarmila 85.?.?.?

ale zaplaťpánbůh za to, že ministrem zdravotnictví již není David Rath. Takového bezcharakterního křiváka totiž aby pohledal. Ten byl schopný nechat lidi umírat ve velkém. Dávat všem plošně acylpyrin zdarma to jo- ale těžce nemocné by nechal umírat bez pomoci.

Jo, takový Havel by již byl desetkrát mrtvej- ale nejkvalitnější péče je i dneska jen pro někoho. Všimla jsem si, že nejčastěji používaným slovem v dnešní tržní době se stalo slovo- klient. Takže už neexistují ani pacienti, už jsou to rovněž jen klienti.

119009

13.10.2006 16:35

Nemoc českého zdravotnictví

Otřesný hyenismus Mladé fronty

Jarmila 85.?.?.?

Nedá mi to, abych tady na Zvědavci neučinila výkřik do tmy. Mladá fronta již 3 dny hned na svých prvních stránkách neustále zostuzuje mladého 27 letého kluka. Zveřejnila jeho podobu tím způsobem, že ho všichni dokonale poznají, a to i přesto, že nebyl nikdy souzen. Jeho kolegyně v práci ho okamžitě poznaly a vyprávějí, že je to velmi zakřiknutý muž. ten kluk se dopustil toho, že na internetu vedl oplzlé řeči a dal si schůzku s jedenáctiletou dívkou. Díky Mladé frontě je již v cele zadržení a celá republika ví, že se jmenuje Jiří K. Čili Mladá fronta tomuto klukovi definitivně zkazila život, aniž se ještě vůbec něčeho dopustil. Přitom je známo, že takto mladí lidé bývají velmi senzitivní a že nemají daleko k tomu, že kvůli bezvýchodné situaci pak něco provedou, třeba to, že spáchají sebevraždu.

Novináři MFD styďte se! Jestli si ten kluk pak něco udělá, tak ho máte na svědomí, vy novinářská hovada všech hovad! Ale pronásledovat lidi, co zde dělají miliardové tunely, to už vám jde hůř, vy poskoci mocných, hnoji všech hnojů.[bliji]

119027

13.10.2006 19:54

Nemoc českého zdravotnictví

RE: Otřesný hyenismus Mladé fronty

Jarmila 85.?.?.?

Ano Mindy, samozřejmě, já vím, že jsem zcela of topic. Ale tady jde o to, že ten mladík v podstatě nic neprovedl. Děsně oplzlé řeči si na internetu mohou dnes děti přečíst na internetu úplně všude. To znamená, že ten mladík vedl jen oplzlé řeči, ale nic jiného neprovedl a pokud vím, dodnes platí presumce neviny. Je úplně jedno jestli vedl oplzlosti na dětském chatu, protože zvídavé děti si dnes vygůglují cokoliv, takže si ty oplzlé řeči mohou přečíst kdekoliv na jakýchkoliv pornostránkách a to v mnohonásobně ostřejším vydání. Takže je to z hlediska MFD pokrytectví jako kráva, když uloví zakomplexovaného kluka a předhodí ho celému národu, a to přesto, že to byl až dosud naprosto bezúhonný člověk. To je vážně těm novinářům jedno, že by mohli způsobit lidskou tragédii a zavinit smrt mladého člověka? Není to divné, že bouře v Maďarsku jim nestojí ani za zveřejnění kdesi na desáté stránce, zatímco kluka propírají již třetí den na první stránce? Není šéfredaktor MFD náhodou na hlavu? Nebo je v tajných službách a předkládá národu zástupná témata?

119045

13.10.2006 21:01

Nemoc českého zdravotnictví

RE: Otřesný hyenismus Mladé fronty

Jarmila 85.?.?.?

Jaké forum Zvědavce Mindy? Myslíte ten blog nebo co to je? Jenže tam já se v těch složitostech nevyznám, proto tam vůbec nechodím. A vůbec- já Vám něco řeknu na rovinu Mindy. Teď jsem poslala pan Stvorovi 1000 Kč na údržbu. A mohu Vám říct, že mě vůbec nebaví mít nad sebou drába v podobě Vaší osoby, který mě kdykoliv za můj příspěvek jak se říká lidově zjebe, a to přesto, že nemluvím sprostě a tak podobně. Podle mého skromného názoru to tady příliš přeháníte. Já jsem absolutně svobodný člověk, nikdy mě nezlomili komunisti ani žádní jini zmrdi a nelíbí se mi ani to, že tady tak autoritativně vystupujete. A taky není zanedbatelné, že mě odrazuje ta černošeď a ke všemu už to tady člověk nemůže ani trochu rozvítit a rozveselit nějakým obrázkem. Jděte se bodnout veledůležitá dámo!

119049

14.10.2006 07:42

Presumpce neviny

Díky pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

za ten článek. Vyjádřil jste naprosto přesně, na co jsem chtěla svým výkřikem do tmy upozornit. Že se totiž MFD dopustila beztrestně zločinného jednání, proti kterému je běžný občan totálně bezbranný. A to z toho důvodu, že každý nemá peníze na právníka Sokola, aby je mohl zažalovat o milionové odškodné za to, že mu zničili pro nic za nic existenci. Támhle nejsou schopni už několik let odsoudit Kulínského, o jehož vině málokdo pochybuje, který zaručeně zneužil nejméně 47 dívek- ale jen si ho stále přehazují mezi Hradcem a Prahou jako horkou bramboru a tady si vyberou z davu anonymního občana a vymáchají ho v bahně a zcela ho zničí a veřejně zlynčují.

Ještě jsem chtěla podotknout o tom paragrafu zvaném Ohrožování mravní výchovy mládeže. To je pragraf v dnešní době víc než směšný a pro srandu králíkům. Neboť za situace, kdy je zcela volně k prodeji a nepřelepený NEI Report, který si může koupit každé dítě,v němž jsou erotické sprosťárny a různé perverznosti od začátku až do konce, nebo kdy si může každé malé dítě kdykoliv zakoupit Annonce, kde se nabízí nepřeberné množství nahých dívek na prodej a nabízí ve velkém orál, anál a já nevím co všechno, tak to je skutečné pokrytectví společnosti nejhoršího kalibru. A to nemluvím vůbec o internetu, kde si každé děcko může vyhledat celý oceán perverzností, stačí jen když potvrdí tabulce, že ano, že je mu 18 let. To je podobná situace, jako by rodiče měli celou knihovnu narvanou pornem a někde v koutku by dítě mělo vyhrazeno svou dětskou knihovničku a rodiče mu jen řekli: do naší knihovny nechoď, máš svůj dětský koutek.

119077

14.10.2006 18:27

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

Jarmila 85.?.?.?

pan QVVSAQ to již v podstatě napsal za mne Mindy. Tady vůbec nejde o nějakého úchyla pedofila, tady jde o to, že novináři MFD si vybrali náhodnou oběť a veřejně ji zlynčovali. Zdá se, že jsou opojeni svou neomezenou mocí, kdy mohou kteréhokoliv anonymního občana vytáhnout jak vyděšeného králíka z klobouku a před celým národem ho beztrestně stáhnout z kůže zaživa. Když ho takto tři dny skandalizovali na přední straně, tak měli jít až do samého důsledku a měli ho správně rovnou nachyt přímo při činu. Když past, tak pořádná! To znamená domluvit se s drobnou osmnáctiletou, nenamalovanou figurantkou, která by si udělala culíčky a hrála si na holčičku. Až kdyby došlo skutečně k tomu, že přestože by mu říkala, že je jí pouze jedenáct, tak přesto by ji začal na lavičce osahávat- tak to měli natočit jako důkaz, a teprve potom ho mohli takto šíleně skandalizovat.

Teď něco napíšu o novinářce Blažkové, když tak ráda ničí své spoluobčany. Tato svazačka se v dnešní MFD na nás přátelsky kření a chlácholivě píše, že mladý muž tu veřejnou hanbu prý lehce unesl, takže prý o nic nejde. To je ta samá Blažková, která kdysi o disidentovi Vaňkovi z Astrálie se v MFD vyjádřila jako o neznámém anonymním a agresivním otrapovi, který Mladou frontu furt obtěžuje nějakýma výhrůžkama. Čili již tenkrát napsala jasnou dezinformaci a od té doby jsem si na její psaní dávala pozor a brala ji vždy s reservou. A považte, jak píše paní Blažková, představte si jak je ten mladík drzý, když rozmlátil svůj počítač i digitální foťák a nepočkal na to, až se mu všichni budou veřejně prohrabávat v jeho nejintimnějším soukromí. A vrchol jeho drzosti patrně je, že se ho ujmuli hned dva obhájci- s čímž prý policejní protokoly nepočítají.

119144

14.10.2006 20:53

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

Jarmila 85.?.?.?

Ne Mindy, není to tak. Redaktorka Blažková je mi ukradená, mně osobně nic neudělala. Od chvíle kdy jsem zjistila, že pro MFD jsem nežádoucí osoba, a že mi nikdy nic nezveřejní jsem se o to již léta ani nepokoušela- koneckonců mi bohatě k mému vyžití stačí internet a na Mladou frontu kašlu. Já čtu pečlivě tohle mainstreamové médium čistě jen proto, abych je kontrolovala, jakým způsobem vymývají mozky mým spoluobčanům.

Ten případ s J.K. mě zaujal, protože jsme s mužem na vlastní kůži zažili, jak novináři naprosto a totálně dovedou zkreslovat realitu podle toho, jak se jim zrovna hodí. Vařila jsem takhle v neděli oběd, neupravená, rozdrbaná a v noční košili. Zazvonil zvonek u dveří. Tak jsem se šla podívat, který soused to zase opruzuje. Otevřu dveře a tam redaktorka s mikrofonem- tady televize Nova, můžeme se vás zeptat na váš názor ohledně komínů? Mířily na mě světla a kamery štábu televize Nova. Poděšeně jsem chvíli nevěřícně zírala do těch kamer a pak jsem řekla: počkejte, já se obleču a zabouchla jsem dveře. Oni se totiž tady sousedi hádali spolu o vlastnictví komínů, a tak tam před dveřmi na mě čekal pořad občanské judo. Otevřela jsem dveře a začala jsem redaktorce vysvětlovat své stanovisko. Ale stejně mi to bylo nemilé, protože jsem byla nenamalovaná a vypadala jsem jak vyoraná myš. Ale oni jsou profíci a již předem byli rozhodnuti, o tom, kdo má pravdu. Čili sousedka, která tam má z nějakého důvodu tlačenku, tak jsem mohla vysvětlovat vše jak chtěla, oni měli předem výsledek. Když jsem posléze zjistila, že je nepřesvědčím, tak jsem se rozzuřila, nechala strhnout a začala nadávat jak špaček. Přizvala jsem k tomu i svého muže, a ten začal vykřikovat o Železném a tak podobně. Zkrátka a dobře, nakonec nás v tom pořadu ukázali jako záporné postavy a v tom je ta síla médií- že si v podstatě dělají co chtějí.

119159

15.10.2006 17:14

Presumpce neviny

RE: korektně dle práva

Jarmila 85.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Jo a když si třeba hodí sám ze zoufalství na závěr laso, tak si za to může úplně sám. Jen ať se novinářka Blažková modlí, aby se něco takového nestalo, myslím si, ani pro cynického novináře to není dobrý pocit mít něco takového na svědomí. Vykládala mi dcera, že když byla v Americe, tak se tam zrovna něco podobného stalo- že tam novináři uštvali mladého kluka za to, že se vyspal s šestnáctkou. Oběsil se díky investigativním novinářům v cele.

119229

15.10.2006 20:10

Presumpce neviny

RE: korektně dle práva

Jarmila 85.?.?.?

Asi jo trodasi, dcera byla v Detroitu, pokud se pamatuji. Ale třeba četla ten příběh kdovíkde.

119244

16.10.2006 08:48

Presumpce neviny

RE: Mindy, Mindy :) Srovnavate nesrovnatelne.

Jarmila 85.?.?.?

Ale Mindy,já že jsem začala řvát? Já taková tichá a nesmělá člověkyně? Vždyť já tady taky jen tak špitám. [zmaten] A na dnešním Neviditelném psu je dnes o tom taky článek a ten autor toho článku reportéry Mladé fronty taky odsuzuje. Sice velmi mírně, ale odsuzuje. My přece nevidíme do hlavy toho kluka, klidně to mohlo být tak, že se chtěl na vlastní oči přesvědčit, jak jsou dnešní holčičky zkažené a klidně si příjdou na rande s dospělákem. Vždyť už za komunistů se říkávalo, že Pražandy jsou panny jen tak asi do desíti let. A největší pravdu má pan Stein,když tvrdí, že největší procento pedofilií se odehrává potají přímo v rodinách- a nikdy není odhaleno. [oči v sloup]

119291

16.10.2006 14:26

Presumpce neviny

RE: Takže PRESUMPCE NEVINY....wow

Jarmila 85.?.?.?

>právně jste trošku mimo - pokud se chcete vyjadřovat odborně
>- prosím o přesné termíny: trestný čin "pedofílie"
>neexistuje. Dle mého názoru by bylo možno považovat jednání
>podezřelého pouze za pokus tr. činu "svádění k pohlavnímu
>styku" dle § 217a tr. zák.

Já bych to upřesnila, to nebyl pokus ke svádění k pohlavnímu styku, ale nanejvýš pokus k ruční práci. A patrně ani to ne, ten kluk byl až příliš inteligentní na to, aby se odhaloval někde v parku. Když si já vzpomenu, jaké jsem mívala až snad do pětatřiceti let bláznivé nápady, tak dokáži pochopit toho mladého muže a věřím tomu, že žádný pedofil ve skutečnosti ani není, prostě jen tak blbnul.

119331

16.10.2006 14:42

Pavel Bém

RE: O Bémovi vím své

Jarmila 85.?.?.?

Taky jsem to slyšela, že je to křivák k pohledání- a to z velmi dobře informovaných zdrojů. Taky je to velký kámoš křiváka Jančíka- je to prostě mafiánská sebranka k pohledání. Koho tedy volit? Že by Regnerovou? Zdá se mi být slušná- nebo ne?

119336

17.10.2006 07:09

Presumpce neviny

RE: Díky pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

>Vypadá to, že mediální přetřásání v prvním případě
>je podle Vás zločin, kdežto ve druhém případě ne. Proč?

Proto.[smích]

Paní Dášo, mezi tím neznámým mladíkem a panem Kulínským je tak obrovský rozdíl, že pokud ho nevidíte, tak jste s prominutím totálně slepá. Proti Kulínskému již přímo u soudu svědčí 47 zneužitých dívek. Jdou s kůží na trh, jsou vláčeny po soudech, je to pro ně krajně nepříjemná situace- domníváte se, že se jedná o masivní spiknutí a všechny do jedné lžou? I ta co přiznala, že s ní jako s dvanáctiletou souložil? Že je jí příjemné celému národu se představit, že již ve dvanácti byla tak zkažená a sama si mu řekla o styk?

Kdežto ten mladík se chtěl jenom potkat v parku s dívkou, aby se zvědavě podíval, která že to dívenka by byla ochotná se ho dotýkat- třeba si chtěl udělat jen takový soukromý průzkum o zkaženosti dnešních dívek. Vůbec nic neprovedl, vedl jenom lehkovážné řeči na internetu. Mladá fronta ho měla správně nachytat přímo při činu. Když to ale neudělala, tak nebyla oprávněná tak šíleným způsobem zostudit dosud naprosto bezúhonného občana, který se nikdy předtím ničeho podobného nedopustil před celým národem. Ukázat jeho podobu jak chytrá horákyně tím způsobem, že prakticky ho poznají i lidi, kteří ho v životě neviděli.

Mimochodem, na dnešních Novinkách píšou článek tom, že na webu kandidáta ODS byl veřejně nabízen sex nezletilým dívkám. A co na to investigativci z MFD?

119403

17.10.2006 07:30

Presumpce neviny

RE: Mindy, Mindy :) Srovnavate nesrovnatelne.

Jarmila 85.?.?.?

Přesně tak trodasi. A na dnešní společnosti mě fascinuje jak je uměle zerotizovaná, takřka přímo uměle vybičovaná zabývat se pořád sexem. My jsme kdysi nebyly pro muže zajímavé ani jako patnáctileté deváťačky, všichni nás stále brali jako nezajímavá, přitrouble se chcichotající děcka v teplácích. Ale teď je situace, že se věk přitažlivosti čím dál víc snižuje- a je to díky té nenormální přeerotizované atmosféře.

119404

17.10.2006 19:14

Presumpce neviny

RE: Díky pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

Jistě paní Dášo, presumce neviny platí i pro pana Kulínského. Ale u něho jsou již přímo rozjeté soudy a novináři o tom již jen informují. Kdežto u toho mladíka to bylo zcela něco jiného. Nebyl obviněný, ani sprostý podezřelý- a přesto ho MFD rovnou zveřejnila na přední stránce jako pedofila. Jak jen to tak bez znaleckého posudku poznali ti redaktoři? To jsou fakt dobří, když tak hned z jedné vody načisto poznají co je kdo zač. Můžete mi říct, proč by v dnešní naprosto a totálně ujeté době, kdy už mládež nerozeznává realitu od virtuality nemohl dospělý chlap diskutovat o sexu s jedenáctkami na netu? Vždyť o sexu s nimi diskutují i učitelé ve škole, či dělá průzkumy mezi nimi i samotná MFD (zrovna nedávno zveřejněné a konstatující, že děti toho vědí o sexu pomalu víc než dospělí). A proč by si nemohl dát s dívkou schůzku? Je to snad zakázané pod trestem smrti, nebo co? Může si vůbec mladý muž sednout před školou na lavičku a dát se do řeči s dívkami? Nebo je to trestné? Jak Vy to víte, že z jeho strany nešlo o zvědavost či náhodný úlet? Jak si dovolujete ho takto hned soudit? Aha já jsem zapomněla- máte stejné uvažování jako novinářka Blažková.

Já bych nemusela nijak reagovat, protože moje dcery by se s ním vůbec nebavily a poslaly ho někam.

119443

18.10.2006 07:02

Letečtí cestující „by mohli být značkováni“

RE: Skvělý postřeh!

Jarmila 85.?.?.?

>Co se tyce reakci na psu... na me to dela dojem ze cast
>prispevovatelu jsou proste placeni propagatori... ta uroven
>stupidity ktera se tam v posledni dobe predvadi na tema zakladen,
>izraele, ci NWO je prilis tupa.

Získala jsem ten samý dojem co Vy- že se na Psu vyskytují placení propagandisti, kteří pomáhají formovat myšlení ovcí žádoucím směrem. Manipulování s lidmi dorazilo už i na internet. Dokonce bych mohla některé propagátory i jmenovat, ale neudělám to, protože jim to nemohu dokázat.

119465

18.10.2006 11:13

Presumpce neviny

RE: Díky pane Vladimíre

Jarmila 85.?.?.?

Paní Dášo, říkám mu mladík proto, protože mám jen o rok mladší dceru než je on a je to slečinka, ještě úplný nevycválaný jelito, prostě děsný nevyspělý jelimánek. Tak tedy jistě, od toho mladíka to nebylo vůbec hezké, co říkal na internetu a ještě horší bylo, že se chtěl s tou dívkou setkat, že ji chtěl vidět na živo. Ale- jinak NIC VÍC NEUDĚLAL! Dokonce je z psychologického hlediska velmi zvláštní, že ani nezatajoval svůj věk. Protože pedofil by si zaručeně hodně roků ubral, napsal by, že je mu nejvýše dvacet let. Čili on asi nevěřil svým vlastním očím, když si přečetl, že jedenáctka je na tak starého chlapa zvědavá.

A teď zvažte, jestli je ten trest adekvátní, co mu provedli novináři. Několik milionů lidí si na první straně přečetlo, že Jiří K. je pedofil, ačkoliv to ti novináři zaručeně nemohou vědět- čili je to pomluva. Zatímco sebe reportéři rozostřeli dokonale, jeho vyfotili ze všech stran tak, aby ho kdokoliv poznal. Kdyby tohle mě udělali a já o sobě měla jistotu, že nejsem pedofil, tak bych se s nimi soudila, i kdybych to měla hnát až do Strasburku. Otázka ovšem je, jestli bych na to měla peníz, že. Dále- kvůli nim přišel o počítač i digitální foťák, což je pochopitelné, nikdo nemá právo se hrabat v jeho soukromí. Jeho ředitel se již nechal slyšet, že ho vyhodí z práce. Když si bude hledat jinou práci, tak ho všichni poznají, zvláště jakmile řekne, že se jmenuje třeba Jiří Konopásek. Čili nenajde si práci, bude někde na podpoře. A co se teď odehrává v jeho rodinném prostředí se lze jen domýšlet. Ale hlavní podstata je pořád ten fakt, že nic neprovedl. Oni ho měli nachytat při činu, neměli zůstat jen v půli cesty.

No jistě, že to vím jistě!

119473

18.10.2006 11:18

Presumpce neviny

RE: Člověkyně Jarmilo,

Jarmila 85.?.?.?

No a jsme u kořene věci Zdeňku- Mladá fronta neměla otisknout fotku toho mladíka, byl to z jejich strany přehmat. Dokonalý způsob odhalování těchto činů samozřejmě neexistuje, zvláště když jsou nejvíce skryty v soukromí domovů. Vzpomínám si, jak mi kdysi sousedčina malá dcerka řekla, že mi pošeptá jedno tajemství: Že když je hlídá dědeček, tak si se sestrou hrají s jeho pimpáskem a čichají k němu. A teď si představte, až naši drazí poslanci na nátlak lobbistů jednoho krásného dne uzákoní, že registrovaní homosexuálové budou moci adaptovat děti z děcáků. To budou mít pedofilové hody! Bude stačit jen naoko uzavřít partnerství, a pak již jim nic nebude stát v cestě k získání kýženého sexuálního objektu.

119474

18.10.2006 16:54

Presumpce neviny

RE: Člověkyně Jarmilo,

Jarmila 85.?.?.?

Howhg! [smích]

119490

30.10.2006 07:38

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

Ještě jednou tisíceré díky

Jarmila 85.?.?.?

za zveřejnění pane Vladimíre. Vypadá to slibně, kromě pár obvyklých remcalů na tom patrně nikdo nenajde skutečnou pořádnou chybu- zdá se, že všechny chyby jsou již definitivně vychytané.[smích]

120341

30.10.2006 07:48

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: pekne, ale

Jarmila 85.?.?.?

Pokaždé je to trochu jinak pane hulváte. U všeobecných voleb dávají voliči státem věnovanou stokorunu přímo politikovi, kterému důvěřují. U všeobecného referenda každý kdo chce hlasovat zaplati 50 Kč manipulační poplatek ze své kapsy. Při odvolávání politiků zaplatí ten kdo chce hlasovat 50 Kč manipulační poplatek a 50 Kč za odvolání politika- čili dohromady 100 Kč. U hlasování o zákonu zaplatí hlasující 100 Kč ze své kapsy.

Jinak ten link co jste tu dal se mi neotevřel, tak nevím, kde je chyba. Jestli jste si zatím nevšiml, náš stát už dávno je ovládnut nečistými mafiánskými silami a gaunery toho nejhrubšího zrna. Přímá demokracie by tyto lidi z vládnutí zaručeně odstranila.

120343

30.10.2006 07:50

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Návrh referenda

Jarmila 85.?.?.?

[velký smích] A jak byste hlasoval Vy?

120344

30.10.2006 15:53

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: tak sup, zalozit politickou stranu s timto programem:)

Jarmila 85.?.?.?

Díky pane Merline za hřejivou pochvalu. Nechci se tedy chlubit, ale pan politolog Jiří Polák se vyjádřil o těch připomínkových řízení občanů k navrhovaným zákonům, že je to takřka geniální.[smích]

Jinak s tím zakládáním stran je to vše takové dost složité. Nejvíc tedy platí pravidlo- bez peněz do politiky radši vůbec nelez. Víte, současní vládci mají tak velkou finanční moc, že pro ně není žádná práce kteroukoliv stranu zevnitř rozložit a zničit. Již jsem to psala panu Stworovi, že zde není absolutní vůle změnit volební systém tak, aby odpovídal současné moderní elektronické době. Napsala jsem mu: Ano, je to neuvěřitelné, jak si to ty mrchy dobře hlídají. Jenže vemte si to, že se přece nemůžou donekonečna tvářit, že v době kreditních karet, čipů, internetu, robotů a mýtných bran, kde zdokumentují každé auto nelze zavést elektronický způsob hlasování. Oni ale budou donuceni to v nejbližší době řešit, neboť jsou k tomu tlačeni ze všech stran. Teď jenom přemýšlejí, který způsob vybrat, aby se tam dalo co nejvíc libovolně švindlovat. Takže určitě by jim nevyhovoval můj způsob, kde je každá volební kartička účetně zdokumentovaná, ale vyberou takový elektronický způsob, že voliči obdrží volební kartu s osobním klíčem a budou volit přes nějaké ty bankomaty. Potom by pár zasvěcených programátorů z tajných služeb mohlo celkové výsledky libovolně měnit v něčí prospěch. Jenže je zde zádrhel v tom, že těch finančních, zlodějských žraloků je příliš mnoho a že by se mezi sebou rvali o ty výsledky a nakonec by se ta pravda o falšování stejně provalila. A oni si to asi moc dobře uvědomují, proto pořád radši vše nechávají při starém, aby mohli krást po staru, jak nejdéle to půjde. Už dávno vím, že si hlídají sebemenší skupinku aktivních občanů, všude mají své hlídače. Je to pořád to samé- tak jako v Chartě 77 bylo víc estébáků než autentických chartistů, tak i v každé dnešní pidistraně mají své hlídače. A pokud ta stranička příliš zlobí, mají své metody a páky, jak ji zneutralizovat.

120375

30.10.2006 16:03

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Pravice versus levice

Jarmila 85.?.?.?

Jak jste na to proboha přišel pane zelený, že tímto systémem by vyhrála levice? Nemáte náhodou šedý zákal? Kde tam co píšu o nějaké odměně? To bylo ve starých návrzích, ale díky námitkám pana Sodka, že je to neetické a nedemokratické jsem to změnila- nikdo žádnou stokorunu nedostane. Naopak je celý systém rafinovaně nastaven tak, aby vždy spíš ve všech směrech jednali pravicoví občané. Všeobecné volby jednou za čtyři roky jsou pro všechny občany zadarmo, ale vše ostatní je pojímáno jako nadstandart, jako nabídka možnosti rozhodování pro všechny aktivní občany. Čili kdo bude chtít cokoliv něco změnit, bude muset platit poplatek ze své vlastní kapsy. Prostě krédo: Chceš být svobodný, svépravný a nezávislý občan na státu? Tak Tě snad neubude, když zaplatíš manipulační polatek 50 Kč. (jsou za to v hospodě dvě piva, nebo 1 krabička cigaret)

120377

30.10.2006 18:43

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

Není to nedotažené

Jarmila 85.?.?.?

když Vám něco uniká, tak hned nemusíte tvrdit, že je to nedotažené. Volič vůbec žádné jméno na žádnou půlku lístku nepíše, protože napíše pouze a jen jediné určité číslo, které bylo přiděleno každému politikovi. Takže když by volil dejme tomu nezávislou kandidátku Jarmilu Hubatou, vyplnil by na obou půlkách volební poukázky jí přidělené číslo- dejme tomu 11. Kdyby ale napsal úmyslně nebo neúmyslně na každou půlku lístku jiné číslo, třeba na jednu půlku 11, ale na tu druhou 12, tak by při reklamaci rozhodně nepochodil. Když by to totiž přišel reklamovat, tak úřednice by vyhledala tu druhou půlku, ukázala by mu na ní totožný PIN kód, který má on taky a řekla mu: Pane vidíte, tohle je Váš druhý lístek a skutečně jste zde vyplnil číslo 12, místo 11.

120395

30.10.2006 22:03

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Není mi jasné jen jedno:

Jarmila 85.?.?.?

Jak chci tento zákon prosadit? Nijak. [velký smích] Ne, ale poslala jsem to doporučeně na Ministerstvo vnitra na státní volební komisi nějakému JUDr. Henychovi. A pokud vím, tak mají povinnost člověkyni do měsíce odpovědět. Jiná civilizace? Bezesporu. Když tak pořád nad vším přemýšlím, já se v podstatě těším až zhebnu a nebudu muset prožívat ta strašná traumata co tu musím na této planetě pozorovat. No ta výchova mladé generace je také katastrofální a já jsem celkem dodnes dost bezradná z toho, že jsem na svět vrhla další dva bezradné tvory. Takže samozřejmě netuším, jak se situace bude vyvíjet dál. Snad by nám to mohl objasnit jako vždy Petr Gejdoš. [velký smích]

120422

30.10.2006 22:31

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Není to nedotažené

Jarmila 85.?.?.?

No, však já jsem kandidovala- ve straně SOS, čili strana občanské sebeobrany. Byli tam samí slušní lidi, režisérem Vítem Olmerem počínaje a 94 letou stařenkou konče. Já jsem byla někde na 35 místě. Ale to víte, jak říkám, bez peněz do politiky nelez- a když není reklama, tak lidi zaškrtnou bolševiky z ODS a mafiána Béma.

120428

30.10.2006 22:35

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: bomba

Jarmila 85.?.?.?

kilerosi, na Vás si smlsnu až ráno, už je moc hodin jdu spát.

120429

30.10.2006 22:43

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

Jarmila 85.?.?.?

Heleďte se pane janko, Vy si asi stále neuvědomujete, že já jsem ten ryzí diamant, kdežto vy jste jen ten pouhý uhlík. A to přesto, že jsem jen pouhá ženská od plotny, jak jste mě nazval. Dokážete to pochopit?

120431

31.10.2006 06:38

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

Jarmila 85.?.?.?

Heleďte se pane plagiátore, zapomněl jste dodat- ta ženská od plotny. Ty propisovací volební poukázky jsem zkoušela úplně jako první- ale zavrhla jsem je. Volič totiž musí za všech okolností zůstat naprosto anonymní a to Vy s těmi svými průpisy nedodržujete. Je nepřípustné, aby volič dostal poukázku na níž je jeho jméno, adresa a snad i rodné číslo. A už úplná kravina je, aby tento lístek podsouval škvírou pokladníkovi tak, aby na něj pokladník neviděl.

Jestli jste si nevšiml, tak já tam mám napsáno, že pokud bude mít některá pošta či banka příliš mnoho reklamací, bude při příštích volbách pod zvýšeným dohledem. Můžete mi říct, proč by se mělo vše za každou cenu dodržovat online? Nejdůležitější ze všeho je přece anonymita voliče, a taky hlavně to, že má i přesto dokonalou zpětnou kontrolu, co se stalo s jeho lístkem, zda ten jeho hlas i stokorunu skutečně dostal politik, kterého on volil. V tom je ta geniálnost- v té dokonalé účetní kontrole všeho a všech. Nikoliv online systém, ten tak důležitý není.. Říkáte každý desátý, že bude mít své poloviny různé? Ale jděte Vy brebto! Jak by mohli, když by ty lístky lidé ze sčítací volební komise strkali rovnou do čtečky PIN kódů a čtečky čísel politiků.

120454

31.10.2006 07:05

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: bomba

Jarmila 85.?.?.?

Tak tedy kilerosi, v té své nezkrácené Reformě voleb mám napsáno, že skupování volebních lístků by bylo trestné. Když vlastníte kreditní kartu, taky Vás nesmí nikdo nutit, abyste mu z ní prozradil svůj PIN kód. A krom toho, i kdyby se je někdo nakrásně pokoušel skupovat, bylo by to pro něj stejně naprosto neúčinné. Podle matematického počtu pravděpodobnosti již ze sta lidí by se našel člověk, který by skupovače lístků udal. Podle hesla: nejsem žádný práskač, ale hlásit se to musí.[smích] A pouhých sto skoupených lístků nikomu k vítězství ve volbám nepomůže. Musel by jich skoupit alespoň 100 000, aby dosáhl alespoň na příspěvek od státu. Čili v praxi by bylo nemožné se takto chovat, protože aby se mu vůbec vrátila pouhopouhá vložená investice, to je deset vložených milionů, tak by musel sehnat po hospodách těch sto tisíc Romů, jinak by od státu zpátky nedostal ani korunu a ve volbách by taky nevyhrál. Chápete tu všemi směry sehranou dokonalost?

Ale pane kilerosi, nad Vámi by se taky jeden rozplakal lítostí. Že by vážně někdo z občanů neměl ani padesátikorunu na zaplacení manipulačního poplatku, když by chtěl změnit něco, co se mu nelíbí? Tak možná bych do té své reformy mohla dát dodatek, že sociálně nejslabší lidé, kteří by úřadům prokázali, že nemají ani na zaplacení manipulačního poplatku, když chtějí sundat Paroubka z křesla- tak úřady by jim dali potvrzení, že mohou sundat Paroubka zdarma, no[smích] Tyhle drobné detaily se dají kdykoliv doladit.

120456

31.10.2006 07:07

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Není mi jasné jen jedno:

Jarmila 85.?.?.?

jsem v poho kilerosi, akorát to nesmím přehánět s vínem, jsem pak příliš emocionální. [oči v sloup]

120457

31.10.2006 08:01

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Pravice versus levice

Jarmila 85.?.?.?

Co se Vám nelíbí Davide?[smích] No asi bych neměla být tak upřímná a říkat to tak moc nahlas komu více fandím. A jakou že demokracii to máte nyní? Že jednou za čtyři roky ze sebe uděláte ve frašce zvané volby ze sebe šaška- jinak nemáte sebemenší pák, abyste pak cokoliv změnil. Kdežto já ve svém volebním systému poskytuji všeobecné volby zdarma a s všestrannou kontrolou pro všechny občany a další roky plno nástrojů, jak mohou aktivní občané aktivně ovlivňovat po celou dobu, až do dalších voleb politiku a všestranně hlídat všechny politiky.

Ale kileros má pravdu, já to do té své reformy přidám, že úplně nejchudší občané, kteří prokáží, že mají jen životní minimum dostanou od úřadu razítko, že mohou ovlivňovat politiku zdarma. Spokojen?

120461

31.10.2006 13:05

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

Jarmila 85.?.?.?

Teď mi zrovna napsala překrásný dopis paní Věra žijící již mnoho let ve Švýcarsku a popsala mi, jakým způsobem tam probíhají volby a jak se tam uplatňuje všemi směry přímá demokracie. Jednoduše fantasticky! Právě díky přímé demokracii tam všechno funguje jak přesné švýcarské hodinky. Teď už jasně chápu, proč se u nás nedaří nic takového zavést- politici SCHVÁLNĚ jakoukoliv aktivitu v tomto směru programově rdousí. Kapři si přece svůj rybník nevypustí a mafiáni a zloději nemají zdá se nikdy dost nakradeno.

Právě mi taky paní Věra oznámila, že mi na ukázku posílá ( normální poštou, ne mailem) hlasovací lístky, abych se podívala, jak vypadají.

120490

31.10.2006 13:19

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: nesouhlas

Jarmila 85.?.?.?

Ano správně,Ma, chyba je v řeznících, kteří se do vlád různými fintami sami vetřou. My občané tam ale potřebujeme dostat co nejslušnější lidi, nikoliv řezníky a domluvené mafiány. Proto je potřeba zavést takový volební systém, aby mohl být kterýkoliv řezník kdykoliv lidmi odvolán, popřípadě po zásluze i soudy potrestán. Vždyť i platná současná ústava tvrdí, že veškerá moc patří lidu- jenže já tu moc lidu vůbec nikde nevidím. Já vidím jenom autokratické vládnutí zločinců, kteří si dělají co chtějí.

Jistě mi to paní Věra promine, když kousek jejího dopisu zde zveřejním, který napsala jednomu oponujícímu pánovi:

Porad podcenujete, ze lid je SUVEREN ! V PD systemu se lidi zivi produktivni praci a sluzbami. ( ne jako tomu bylo, ze politika byla vyhodna "profese") A Quoty pro Petici a Iniciativy a Referenda... nepovazuji za spravne. Vlada predklada (ve vetsine pripadu) vsechna klicova rozhodnuti ke schvaleni Obcanum = Suverenu, ve forme voleb. A nikoho to zatim
neunavovalo. Pasak krav a sedlak v Alpske Challettu ma take doma TV a noviny, a umi i cist a psat. Stejne tak i pristehovalci s volebnim pravem. Pokud ho tema zajima, a neco o tom vi, nebo ma vlasnti nazor, jde k volbam. Je povinnosti vlady !! vysvetlit lidem Pro a Proti. Tim, ze se nekdo PTA! NA MINENI SUVERENU - maji lidi vice zajmu o politiku a nestezuji si na bezmocnost... jako je tomu v Cesku. Vladni cinitele funguji jedno,(omezene mnozstvi) volebni obdobi...a odejdou a lidi zustavaji ..... Nemam zadnou "vyssi divci" ale o politiku se zajimam a jsem vdecna, ze mam moznost svym "hlasem" rici sve mineni. Stejne vyhrava vzdycky vetsina hlasu i kdyz celkova ucast volicu je trebas jen 42%.

120492

31.10.2006 20:43

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

pane Koňasi

Jarmila 85.?.?.?

kde jste tam u mě vyčetl, že zapisovatelka opisuje kandidátovo číslo? Rozumíte vůbec čtenému textu? Já tam nic takového nemám. Buďte tak laskav a přečtěte si tu mou Reformu voleb pořádně, když už tady chcete něco mektat. Do voličova lístku absolutně nikdo nezasahuje a nikde čísla kandidátů nepřepisuje. Pokud volič příjde s reklamací a zjistí se, že to on sám špatně si napsal čísla, pak tedy se na internet dodatečně zapíše u jeho PIN kódu oznámení REKLAMACE. A to bude vše. Žádné soudy, kde nic tu nic. Jestli se mi bude chtít, tak Vám zašlu volební systém ve Švýcarsku- a to byste pak teprve řval, jak tam se dá švindlovat! Vždyť Švýcaři mohou kdeco odhlasovat pouze vhozením lístku do pošty! Tak si nechte ty pohrdavé výrazy- paňátno, ano?

Říkávám už pokolikáté a nejste to schopen vůbec pochopit, že může být přesné účetnictví, aniž by kde byla jakákoliv adresa- viz. sportka, los, atd. A volič v mé reformě žádné peníze nepřijímá- to už jsem dávno zrušila jako neetické a nedemokratické. Jste robot nebo co, že i tak furt melete svou, i když jsem Vám i tohle několikrát opakovala? VOLIČ ŽÁDNÉ PENÍZE NEPŘIJÍMÁ! Peníze nevoličů propadnou ve prospěch bank jako manipulační poplatek.

To není Váš návrh pane Koňasi, to je můj návrh. Já sice teď už vím, že žena od plotny je pro Vás synonymum debílka, ale to neznamená, že jí můžete beztrestně krást její duševní vlastnictví.

120538

31.10.2006 20:49

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: nesouhlas

Jarmila 85.?.?.?

Co to tady melete o odkopání?

120539

03.11.2006 07:02

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: pane Koňasi

Jarmila 85.?.?.?

Citujete sice správně, jenže jste ten text nepochopil. Pokladníci by měli v rukou jednu část účetnictví- a volební komise druhou část. Pokladníci by sečetli ve volebních listinách pouze součet všech zanesených občankých průkazů. Kdežto volební komise by sečetla volební lístky tím způsobem, že by je prohnala přes přes přístroj- čtečku PIN kódů i čísel politiků. Čili by nikdo žádná čísla z volebních poukázek nepřepisoval ručně nikam. No a pak by se porovnali ty výsledky pokladníků s výsledky volební komise- a to je ta strana Má dáti- Dal. Na straně pokladníků by bylo dejme tomu dva tisíce zanesených OP a na straně volební komise by mělo být 2000 vhozených lístků. Poté by se čísla OP také hodila na internet na web narod.sobe.cz, ale úplně zvlášť od výsledků volebních lístků. To proto, aby si voliči mohli pak zkontrolovat i to, že i jejich OP je na internet řádně zanesen.

Byl jste přitom, když jsme na schůzce prováděli naživo tu simulaci voleb- no asi jste nedával moc pozor.[zmaten]

120563

03.11.2006 07:11

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: komentar

Jarmila 85.?.?.?

Se mi zdá Pavle, že ten Vás způsob je geniálně jednoduchý- akorát tomu moc přesně nerozumím, zda by to opravdu fungovalo úplně všemi směry jako ten systém můj. To by se prostě muselo všechno vyzkoušet v reálu- provést prostě také simulaci těch voleb. [smích]

120564

04.11.2006 07:20

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: komentar

Jarmila 85.?.?.?

Dodatečně jsem si uvědomila Pavle, že ani to Vaše řešení by mnoho věcí nevyřešilo. Lidé nejsou povinni mít doma počítač, vždy bude existovat určité procento lidí, kteří odmítnou mít mobil, počítač i auto- ale i tito lidé mají právo volit. Čili vedle hlasování z počítače z domova by zase musely existovat i klasické papírové volby přes volební místnosti. Takhle to teď mají v Estonsku, že tam zkouší novou metodu přes počítač- ale zároveň existují i klasické volby. V tom pak mohou vzniknout různé zmatky, nebo přímo švindlování s hlasy. V Belgii to už mají tak, že lidi volí ve volebních místnostech rovnou přes počítač- ale opět tam neexistuje ta zpětná kontrola ze strany voliče, aby si zkontroloval na internetu, zda jeho hlas putoval, kam on chtěl. Čili se tam zase dá v závěrečném sčítání libovolně švindlovat s hlasy. Pak je tady švýcarský systém, kde voliči klidně hlasují v referendu tak, že hodí svůj hlas normální poštou- takže opět žádná kontrola ze strany voliče, opět možnost švindování.

Proto je dobré oželet možnost hlasování z domova a skutečně jít vždycky radši volit přes ty pošty a banky, protože jednak zůstane hmatatelný papírový doklad o tom, jak jsme volili, (že se nebudeme spoléhat jen virtuální prostor, který mohou vymazat hackeři), a jednak by měli voliči důkladnou zpětnou kontrolu na internetu, kam jejich hlas putoval- což se dnes neděje v žádném volebním systému na světě.

120643

06.11.2006 07:44

Magistrátní bordel

Zločinecký mafiánský stát

Jarmila 85.?.?.?

na úvod chci poznamenat, že organizovaná, institucionalizovaná prostituce není stará jako lidstvo samo, je stará pouhých zhruba 2 500 let, kdy to byl Solon, kdo poprvé v historii lidstva v antickém otrokářském řádu zlegalizoval organizovanou prostituci jako státní světskou instituci. V matriarchátu, který trval od dob zvířecích až po antický otrokářský řád- čili to bylo mnoho milionů let, žádná prostituce neexistovala, protože lidé byli v tlupách naprosto sexuálně svobodní.

Co se týče Béma a spol. vše se děje podle stále stejného scénáře- nepohodlní lidé, kteří poukazují na nepravosti jsou vždycky odstraněni a do funkcí jsou dosazeny figurky, které jdou organizovaným zločincům ve všem na ruku. Tak se stalo, že i když Gross a spol. zde chtěli zavést veřejně sexuální otroctví žen, tak dosazené figurky s ním souhlasily a nijak proti tomu neprotestovaly. Gross chtěl totiž zrušit platnou Mezinárodní smlouvu o trestnosti obchodování s lidmi a v Návrhu zákona měl napsán bod že: ženy, které nebudou mít licenci na prostituci, tak půjdou až na 1 rok do kriminálu. A zkorumpovaní novináři z MFD, lokajové to mocných zločinců, dělali jako by nic a ještě vše schvalovali. Naopak ještě švédský způsob řešení pomluvili, jakože prý nic neřeší- prý příliš kriminalizuje chudáčky muže. Ale že chtěl Gross kriminalizovat ženy, to už jaksi zapomněli napsat.
Bordely jsou u nás TGM podle stále platného zákona zakázané dodnes. Jen v době okupace si je Němci na 6 let zase otevřeli, ale pak 40 let komunisti ten platný zákon důsledně dodržovali. Ale kapitalističtí poslanci jak vidíte si vůbec hlavu nelámou nad tím, že jsou bordely zákonem zakázané, a přesto jich tu funguje asi tak 900. Kdyby si někdo otevřel načerno hospodu, tak by ho za to hned zavřeli a pokutovali, až by zčernal. Ale 900 nelegálních bordelů nikomu nevadí- tady máte černé na bílém, že jsme ve skutečnosti mafiánský stát. Ani v Německu není vše v pořádku, i tam poměry dokazují, že tam mají organizovaní zločinci větší moc než politici a tupá mlčíčí většina.

A jak totální rozklad morálky u nás postupuje? To si můžete prostudovat na těchto webových stránkách: www.nornik.net. [bliji]

120800

07.11.2006 07:50

Magistrátní bordel

RE: Zločinecký mafiánský stát

Jarmila 85.?.?.?

Ten článek je moc hezký, ale já bych vinu na řadové občany až tak moc nesvalovala. Ti za nic nemohou, protože morálku většinové společnosti odjakživa v historii lidstva určovaly úzké menšinové vládnoucí finanční elity. No a vzhledem k tomu, že teď nám vládnou postkomunisti spolčení s rurskými mafiány, čili rudí mafiáni, převlečení za politiky- tak tu máme co tu máme. Někdo by si mohl říct, že za to mohou lidi, když tak blbě volí. Jenže vládnoucí mafiáni mají i tohle dobře matematicky propočítané. Volební systém je nastavený tak, že naženou stádo, tam kam potřebují. Když nechtějí lidi volit ČSSD, tak musí volit ODS, a malé straničky volit nemohou, protože by se hlasy roztříštily a propadly by. Dobře to mají vymyšlené.

Ten link mi doporučil jeden úchyl, že prý když tak ráda studuji vztahy ve společnosti, tak ať si prostuduji i toto. A morálka se skutečně čím dál víc rozpadá , protože dříve mi napsal jen semtam někdy nějaký úchyl, ale teď tak nějak přibývají geometrickou řadou.

120850

07.11.2006 20:23

Magistrátní bordel

RE: poradte Praze

Jarmila 85.?.?.?

jak už dávno vím Davide, i do těch nejmenších stran jsou nasazeni pozorovatelé a rozvraceči, aby náhdou nevznikla nějaká síla, která by gaunerům přetrhla beztrestný tok miliard, které pak skutečně beztrestně rozkrádají. Nač lítat primitivně do banky se samopalem v ruce, když se dají peníze rozkrást daleko elegantnějším způsobem- přes politiky.

Bohužel i Kasl byl zkorumpován, měl za sebou naprosto poctivé lidi, jenže bohužel nehnul proti korupci ani prstem. Mám to od autentického velkého bojovníka proti korupci, od Aleše Moravce. Ten mu všechno vyčetl, poslal ho někam a zkusil kandidovat za stranu SOS-stranu občanské sebeobrany. Jenže lidé se bojí volit neznámé straničky, že by jejich hlas propadl, a tak zvítězil sviňák Bém.

120904

09.11.2006 07:47

Magistrátní bordel

RE: Zločinecký mafiánský stát

Jarmila 85.?.?.?

Ano, je to skutečně tak, snad již od útlého dětství jsem vždy patřila do řvoucí menšiny, ať se to týkalo čehokoliv. [velký smích]

Vzpomínám si, jak jsme s mužem patřili mezi to jedno jediné procento, které nechodilo komunisty volit. A jak nám sousedi říkali: jste tak naivní, stejně vám váš vzdor k ničemu není, akorát si tím škodíte. No vida, teď jsou komunisti pro změnu v menšině, ale zas nám vládnou zločinci a bordeloví mafiáni, kteří mají své lidi i na magistrátu. Moc jsme si tedy nepolepšili.

120975

09.11.2006 16:10

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

jenom drobná, nespokojená poznámka J.H.: A co byste jako navrhoval- aby se interrupce ženám zakázaly a ony pak jako kdysi v Rumunsku hromadně umíraly při zfušovaných, tajných zákrocích? Chlapi! Nepleťe si ženy furt s nesvéprávným dobytkem, který si nesmí rozhodnout ani o vlastním břichu.

121008

09.11.2006 18:14

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

rickovere, Vaše blahosklonná ironie není vůbec na místě. Nárok na potrat není žádný laciný špek. Stejně ani tak si nemůžete zašukat s kýmkoliv, protože i dnes se kdykoliv může vyskytnou slečna, která Vám proti Vaši vůli řekne, že si to dítě nechá- a budete namydlený a platit na něj nejméně 18 let.

Tady jde v dnešní době o to, že i kolem potratů a antikocepce se udělal především velký a výhodný byznys a nic víc. Kdyby totiž šlo o skutečné řešení problémů a nejen o výhodný byznys, tak by vše kolem toho již dnes dávno vypadalo zcela jinak. Především by bylo pro společnost i pro ženy výhodnější, kdyby byla zcela zrušena hormonální antikoncepce a místo toho používaná výhradně jen pilulka mifepristone. Oč jde? Protože se už dávno mezi ženami šeptá, že antikoncepce snižuje plodnost západních žen. Jenže antikoncepce přináší firmám obrovské zisky, tak proč by ji rušily, že. Místo toho radši ženám huntují zdraví a připravují je o plodnost. U mifepristone by to probíhalo jednoše. Když by žena nedostala týden menstruaci, tak by si zašla k lékaři pro tuto pilulku. Určité procento žen by si ale nezašla, když už by tedy byly v tom, tak by si to nechaly-porodnost by se tím zvýšila. A také potraty by se ještě víc snížily, protože zajít si pro pilulku je mnohem výhodnější, než absolvovat předražený a traumatizující potrat (=zase výhodný byznys).

Takže co? Zase je vše jen o výhodném byznysu a na lidi se kašle.[bliji]

121025

09.11.2006 19:58

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Se mi moc líbí, že mě obdivujete Davide.[smích] Ne, v mém podání rozhodně není svět přehledný, ani vysvětlitelný, jen se snažím ty problémy správně vysvětlit a správně řešit. Etika? To je podle Vás etické, že ve všech sférách života totálně vítězí byznys nad úplně vším? Právě že mi nejsou věci vezdejší lhostejné, z toho důvodu pro mne není hovadina ani etika.

121037

09.11.2006 20:02

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Ale prosímvás pane zape, ženy v Sýrii nejsou svobodné lidské bytosti, jsou v područí jiných lidských bytostí, které se domnívají, že mají právo jim řídit život jenom proto, že jim příroda vložila do vínku větší fyzickou sílu. Nic proti tomu, když ženy mají děti se svými manželi, ale když se jim poštěstí, že otěhotní za svobodna s nějakým gaunerem, tož tedy mají právo na to, aby svou situaci řešily. Souhlasím s tím, že ženy a muži Západu jsou prohnilí a zkažení- snad je tedy lépe, když do tak prohnilého a zkaženého prostředí radši nebudou rodit nové chudáky, kteří nebudou vědět, co si v tak krajně zdegenerovaném prostředí mají počít se svým mladistvým a dosud nezkaženým životem.

121038

09.11.2006 20:10

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Nějak nechápu Vaše myšlenkové pochody pane carlosszi. Pokud vím, tak otěhotnět může žena ajn cvajn a nepotřebuje k tomu mít žádný vnitřní souhlas obou rodičů ani bytostnou vůli či touhu mít dítě. Prostě si jen dva lidi zašukali nezodpovědně bez ochrany, toť vše. Anebo s ochranou, ale stejně to nevyšlo.

121040

09.11.2006 20:48

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

No prostě zkrátka a dobře Davide, ať je to, jak je to, celá demokracie je o tom, že za ženu nemůže v jejím problému rozhodovat někdo jiný. Víte, já jsem si tu interupční komisi zažila na vlastní kůži, a když jsem tam tak viděla ty neznámé soudružky a soudruhy doktory, jak mi domlouvají, ale přitom mi hovno pomůžou v mé situaci, kdy jsem zrovna bydlela na Žižkově v komůrce velké 8 metru čtverečních- tak od té doby vím, že nějaká etika nic nezachrání, když je člověk ve srabu.

121046

10.11.2006 07:34

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

No já myslím, že bychom měli tuhle debatu urychleně ukončit, protože jsme silně OT- takže nám hrozí, že nám paní Mindy, co nevidět smaže ty pindy.[smích] Už jen poznamenám, že ani Vaše řeči nechápu, když jsem tak hodně materialistická. Člověk není zvíře, ale má rozum, kterým dovede vyhodnotit svou momentální situaci, bez ohledu na to, zda existují, či neexistují nějaké tajemné síly mezi nebem a zemí. Z toho důvodu se stane, že když dívka otěhotní i přes antikoncepci a ten její kluk je krajně zaskočený a to děcko nechce a ona nemá kde bydlet a bere mizerný plat- a tak se rozhodne pro potrat.

121077

11.11.2006 07:53

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

To snad ani není pravda, to se mi snad jenom zdá! Zbláznili jste se tu všichni do jednoho nebo co? Řekla jsem tu jen jednu jedinou poznámku- a taková lavina reakcí! Proto už na tohle téma nebudu nikdy mluvit a řeknu jen toto Jirko: Ten můj kluk si to dítě nepřál, byl tím děsně zaskočen- a já jsem pro změnu byla zaskočena jím. Až do té chvíle jsem se domnívala, že mě má rád, ale najednou jsem viděla, jak je zděšen z toho, z čeho by měl projevovat nadšení. Byla jsem poprvé v životě těhotná a on mi dával najevo, jaké je to pro něj nepříjemné nadělení. Takže z jeho strany milý Jirko byla reakce jednoznačná, nebylo co řešit. Kromě toho jsem se nechovala nezodpovědně, měla jsem zavedené antikoncepční tělísko zvané DANA. Již jsem napsala, že jsem žila v místnosti 8 m čtverečních, bez koupelny, bez ničeho- z chodby se rovnou vešlo do té malé, tmavé kobky, připomínající jen o něco větší rakev. Myslíte si, že se posrané plíny dají prát v malém umývadýlku ve studené vodě? Z platu jsem sotva uživila sama sebe. Vážně si myslíte, že mou povinností bylo se stát za všech okolností všemi opovrhovanou svobodnou matkou- tak jak se to stalo mé matce? A aby pak nějaký Macek, který sám ukradl knižní velkobochod mohl v tisku psát, že svobodné matky jsou paraziti státu?

Tak, a už na tohle téma nikdy nic neřeknu.

121155

11.11.2006 09:44

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Aha, už je mi Váš postoj jasný Jirko. Takže když muž poručí, že žena musí jít na potrat, protože on si to dítě nepřeje, tak by mu měla podle Vás vyhovět, viďte? [bliji]

121158

11.11.2006 11:18

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Vydedukovala jsem to zcela logicky, nemusíte až zas tak čumět Davide. [vyplazený jazyk] Protože kdyby se jednalo o opačnou situaci, že by si muž naopak velmi přál, aby to za každé situace donosila, tak by se mu to nikdy nepovedlo. Pokud by totiž existovaly zákony, že ženy jsou povinné se radit se svým partnerem, co s tím svým břichem provedou, ale ona by s ním nechtěla dál žít, ani mít dítě za svobodna, pak by ona mu nic neprozradila, ale u doktora by tvrdila, že to má s neznámým frajírkem z diskotéky, s kterým si nestačila vyměnit ani jméno při tom alkoholovém opojení.

121163

11.11.2006 11:20

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

No takže jsme tedy zase tam kde jsme byli Jirko- že ženy si musí svůj problém vyřešit zcela svobodně samy, že z nich nikdo nemá právo dělat nesvéprávná dobytčata a rozhodovat za ně.

121164

11.11.2006 13:46

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Navrhuji Davide tohle: nebudeme si tady z toho dělat holubník a tu OT diskusi prozatím rázně usekneme. Až budu mít čas někdy po 20.listopadu, tak napíšu na tohle téma článek a jestli ho pan Stwora zveřejní- pak se můžeme pod ním jaksepatří porafat.[smích]

Ta moje logika není vůbec zvláštní, jenom neumím okamžitě vyjádřit to, co moje mysl okamžitě zaregistrovala jako nesprávné. Vždyť jako právník jistě víte, jaké jsou zákony šachy,a jak se dají šíleně zneužívat, pokud jsou dělány špatně tak, aby se zneužít daly. Jirka sice přímo neřekl, že by muži přímo rozkazovali o ženině břichu, ale stát by se to nakonec mohlo. Jesliže by muž nemohl ovlivnit ženu v tom, že by ji přinutil si to nechat, mohl by jí ale naopak přinutit k tomu, že by si to musela nechat vzít. V tomhle je velké nebezpečí.

121170

11.11.2006 13:53

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Že jste se neozval, když totéž navrhoval gdosy u žen. [vyplazený jazyk]

121171

11.11.2006 17:44

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Jen nešilte Jirko. To co jste navrhoval bylo v každém případě skandální, i když jste to třeba myslel v dobrém. Bylo by to podobné, jako by ženy navrhovaly, že když některý muž neoprávněně způsobí ženě potrat, aniž se s ní chtěl oženit, tak si bude muset nechat povinně až do sňatku podvázat pytlík, aby tu újmu nemohl provést další ženě. Nemůžete někomu zasahovat výslovně do integrity jeho těla. Rozumíte? Jinak jste otrokář a děláte z toho druhého člověka nesvéprávné zvíře.

A teď již toho vážně nechte! Slibuji, že napíšu ten článek.[oči v sloup]

121183

12.11.2006 08:23

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

No tak vidíte pane Arkane, a máte po vtákách. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

A tak je to správné a tak to má být. Máte mluvit k článku a ne mě tady urážet a zaobírat se menopauzou. [oči v sloup]

121228

12.11.2006 08:44

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Jarmila 85.?.?.?

Teď jste ale ke mně značně nespravedlivý pane Vladimíre. Napsala jsem jen jednu jedinou kratičkou poznámku k příliš provokativnímu příspěvku pana J.H. A co se potom vzápětí rozpoutalo- za to já ale opravdu nemohu! Je vidět, že jsou muži i ženy v této oblasti nějak silně frustrováni, když se všichni na tohle téma tak vášnivě vrhli. Jistě jste si všiml, že já sama jsem se také snažila tu diskusi utnout, a přesto mi hned vyhrožujete watch listem. [zmaten]

121234

15.11.2006 15:42

Hendikepované zvieratá

Je mi záhadou

Jarmila 85.?.?.?

proč ten náš Macík taky přes den vždycky pláče. Je to starý kocour, je mu 14 let a je pravda, že se s Mindou příliš nesnese. Ale stejně mi to nepřipadá jako důvod ke každodennímu pláči. Myslím si, že je prostě jen děsně rozmazlený. Pláče proto, že ho nechci chovat 24 hodin dennně. V noci klidně spí, ale přes den takto zlobí- a to přesto, že dostává prvotřídní stravu (za svůj život už snad zbaštil několik krav), prvotřídní péči i prvotřídní lásku- a přesto stařík jeden rozmazlená pláče. [oči v sloup]

121449

16.12.2006 17:46

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl II.

Nepřirozený výběr

Jarmila 85.?.?.?

Zaznělo již z mnohých úst, že vládci světa potřebují vyhubit alespoň půlku lidstva, aby si planeta od toho přemnoženého hmyzu trochu odpočinula. Vzpomněla jsem si při té příležitosti na skvělý polský sci-fi film Sexmise a na řešení, které by vládce světa mohlo napadnout: že totiž pomocí nějaké záhadné chřipky by vyhubili pouze muže a povolné ženy by ponechali. Jak by to provedli? Nějakých deset tisíc zasvěcených největších boháčů světa by se nechalo potají očkovat, a teprve pak by to spustili. Muži celého světa by vymřeli, otrokyně by odklidily mrtvoly a deset tisíc mužů by vládlo celému světu i třem miliardám podřízených žen. No nebylo by to pro ty samovyvolené muže skvělé? [naštvaný]

123581

17.12.2006 08:00

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl II.

RE: Nepřirozený výběr

Jarmila 85.?.?.?

Samozřejmě že by to skvělé nebylo, že by to bylo strašné, ale uvažujte Petře, co všechno by tím samovládci získali. Představte si pouhých 10 tisíc očkovaných chlapů, z toho ale třeba jen pouhých tisíc zasvěcených- tedy skutečných vládců celého světa. Těch zbylých 9 tisíc by byli očkovaní potají, aby přežili, protože by je nutně potřebovali k chodu některých vysoce odborných věcí. Pak by tady byly 3 miliardy poslušných ženských lidí, které by zajišťovaly chod planety, neválčily by, jen by přirozenou cestou vymíraly. Byly by jak včeličky v úle, které by ale neměly k dispozici ani ty trubce. Až by se jejich počet přirozenou cestou snížil na těch 500 milionů lidí, pak by měli samovládci planetu již navěky pod trvalou kontrolou tak jak to popisoval ve své knize Nejkrásnější svět spisovatel Huxley. Teprve pak by mohli uplatnit NWO.

Kdyby se totiž rozhodli vyhubit dnešní lidstvo „hlava nehlava“ jak Vy píšete, tak by to bylo příliš obrovské riziko, že přitom sami všichni zařvou. Že by tím spustili dominový, řetězový efekt (zbraní je k tomu dispozici tolik, že by se dalo lidstvo vyhubit čtrnáctkrát) a nezůstalo by pod plachetkou ani těch příslovečných pár lidí, jak to prorokovala Sybilla.[překvapení]

123593

21.12.2006 14:40

Harfa ve sněhu

RE: Vánoční přání

Jarmila 85.?.?.?

mým vánočním přáním je, aby čtenáři Zvědavce urychleně doplatili chybějící částku, jinak se obávám, že na Nový rok tu bude zobrazen zase jen zavřený, otlučený krám. A to bych byla nerada, protože teprve Zvědavec mi otevřel jaksepatří oči a ráda bych je měla i do dalších let otevřené a své myšlení nezmanipulované mainstreamovými médii, jakými je například Mladá fronta Dnes a denně.

123798

29.12.2006 09:03

Média

Ke čtení novin mám již dávno zavedený svůj osvědčený systém

Jarmila 85.?.?.?

Především absolutně nečtu bulvár, ani žádné časopisy. Jen občas když se nudím si koupím k nahlédnutí nějaký solidnější časopis jako je třeba Týden, jinak nic. Z novin čtu již 17 let pouze MFD, takže mám dokonalý přehled o tom, jak se tyto noviny od pseudorevoluce vyvíjely. Vyvíjely se samozřejmě k horšímu a dnes už je tam především k mání především rafinovaná goebbelsovská propaganda všemi směry. Toho všeho si nevšímám, stačí mi přečíst jen názvy článků a již předem vím, v čem by se mě snažili asi tak ovlivnit. Stálé redaktory jako je Komárek, Steigerwald, Bendová, Jandourek, atd, atd. již dávno vůbec nečtu, protože to jsou všechno jen takové kecy. Katastrofy a neštěstí všeho druhu rovněž zásadně nečtu, také jen přelítnu titulky, protože můj názor je ten, že je nás 6,5 miliard, takže se vždycky budou dít nějaká neštěstí a rozhodně nemusím o všech vědět. Rozhovory s politiky a názory všech těch Klausů, Škromachů, Tlustých a Topolánků již nečtu hodně dávno. Přečtu si výhradně rozhovor s nějakým člověkem, které považuji za slušného, jako třeba nedávno rozhovor s paní Brožovou. To, ale jak ji při tom zesměšnila redaktorka Jílková mě utvrdilo v tom, že je bolševička Jílková pěkná svině, která se naučila v novinařině moc dobře chodit.

Shrnutí je takovéhle: přesto všechno se tištěné noviny vyplatí kupovat- třeba jen kvůli jedinému hodnotnému článku jako třeba byl nedávno od jednoho státního úředníka, který si stěžoval na jednání ministra Tlustého. Takový jediný článek dobře osvětlí celou situaci kolem soudruha Tlustého a dokonale ozřejmí co je mafián Tlustý zač. Jedině tento typ článků si vystřihuji a po čase mi v kumulované podobě ukážou skutečnou situaci na naší otřesné politické scéně.[naštvaný]

124220

30.12.2006 16:15

Má ještě někdo problémy s kódováním ve Zvědavci?

RE: Ve strance chybi specifikace kodovani

Jarmila 85.?.?.?

Nechci tedy rýpat, ale odjakživa se slovo odjakživa píše dohromady. [smích]

124303

30.12.2006 18:53

Má ještě někdo problémy s kódováním ve Zvědavci?

RE: Ve strance chybi specifikace kodovani

Jarmila 85.?.?.?

No jo to je pravda, že mám vždycky pravdu- a říká to i celá moje rodina.[smích]

124325

30.12.2006 19:24

Saddam musí zemřít. Rychle.

RE: Co na to Írán?

Jarmila 85.?.?.?

Já tedy nevím, ale domnívám se, že ti co tohle všechno zosnovali nejsou žádní altruisti ani pitomci a moc dobře vědí co spískali a co bude následovat. Jako správní šachisti mají všechno dobře propočtené na nejmíň na 20 tahů dopředu, a tak moc dobře vědí co tak pravděpodobně v nejbližší době bude následovat, protože to mají předem od stolů dobře propočtené. Začnou zlobit Kurdové v Turecku, začnou se mydlit šítové se sunnity v Iráku a Irán z toho bude kupodivu profitovat. A Amerika? Bude dodávat zbraně a přihlížet jak se kšefty hýbou. Vždyť dneska není absolutně vůbec nic náhoda, všechno je vždy předem zincenované a dopředu propočtené.

A ta rychlost s jakou spěchali popravit Saddáma je otřesná, neštítí se ani toho kazit lidem na celém světě poklidné svátky a Silvestra. [bliji]

124328

31.12.2006 08:22

Jakou cenu za Saddama?

PF 2007

Jarmila 85.?.?.?

Tuhle zajímavou historii v kostce- 5 tisíc let dějin jsem dnes našla na Neviditelném psu, a tak zde dávám na to link.

http://www.mapsofwar.com/images/EMPIRE17.swf

Jinak za sebe přeji všem Zvědavcům v novém roce 2007 šťastnou sedmičku, aby se jim vše dařilo, byli hodně tvůrčí, ale hlavně hodně zdraví a duševní pohody, navzdory tomu, že nám vládnou zlé duše.

124379

03.01.2007 07:53

Kurvítka II

Největší kurvítka v současnosti

Jarmila 85.?.?.?

V přeneseném slova smyslu jsou největšími kurvítky mnozí naši i světoví politici, neboť na co šáhnou to zkurví. [oči v sloup]

124623

06.01.2007 16:21

Jakou cenu za Saddama?

Jsme jedné krve, ty i já

Jarmila 85.?.?.?

velice pochybuji o tom, že bychom pocházeli z nějaké kdysi válkou zničené planety. Všichni tvorové této planety jsou totiž spolu spjati podobnou DNA, lidé například mají se šimpanzi společných takřka 99 procent genů. To by z té zničené planety museli všechny živočichy přenést jak Noe v té své arše.

Taky nevěřím tomu, že nás tady zaseli nějací mimozemšťani, protože i ti mimozemšťani by se museli někde vyvinout. A není to jedno, jestli se vyvinuli jinde nebo zde? Vždyť my jsme pro jiné vesmírné bytosti taky vesmírní mimozemšťani! Jsme prostě zcela jasně dětmi této Země, vyvinuli jsme se zde, protože tomu nasvědčuje úplně všechno. A pokud bychom se v budoucnu zničili, bylo by to naprosto první vyhynutí lidstva, protože v horninách není jediný důkaz o tom, že tu kdy před námi byla jiná civilizace. Na Dänikena zapomeňte, to je komerční cvok.

124940

06.01.2007 17:41

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: OSN nic nevyresi

Jarmila 85.?.?.?

Ne pane Bartošku, nemáme takové politiky jaké si zasloužíme. A už vůbec ne Klause z Prognostického ústavu. Demokracie v dnešní době neexistuje!! Teprve až bude existovat přímá demokracie, teprve potom budeme moci používat větu, že máme takové politiky jaké si zasloužíme. Tihle zmrdi co nám nyní vládnou NEJSOU naši politici.

124952

06.01.2007 17:53

Jakou cenu za Saddama?

RE: Jsme jedné krve, ty i já

Jarmila 85.?.?.?

Ještě je mnoho věcí na Zemi nevysvětlených Ajo, ale to neznamená, že to hned musíme přisuzovat mimozemským civilizacím. Zrovna nedávno v novinách vysvětlili zcela prozaicky a racionálně kterýsi Dänikenův mimozemský zázrak, ale už nevím který, protože jsem zavalena nadmírou všelijakých informací všemi směry a můj mozek to již zkrátka nestíhá všechno absorbovat a zpracovat. [smích]

Jedno je ale jisté: kdyby tady kdy byli mimozemšťani, tak bychom o nich zaručeně věděli daleko víc a obávám se, že bychom se jich již nikdy nezbavili- pokud by nás tedy rovnou nevyhubili.

124955

06.01.2007 18:00

Jakou cenu za Saddama?

RE: Jsme jedné krve, ty i já

Jarmila 85.?.?.?

Také zdravím Alexo, ale hned má první námitka zní- proč by se mimozemšťani zrovna spojovali s americkou vládou? Co je mimozemšťanům do americké vlády? Vždyť my vůbec nemáme ponětí o tom, jak by se ti mimozemšťani chovali. Buď by se chtěli skrývat- a tudíž by se skryli i před americkou vládou. Anebo by se skrývat nechtěli a ukázali by se celému lidstvu, nikoliv jen americké vládě.

Ale naprosto souhlasím s Vámi s tím, že skutečné děje ve světové politice nám přístupné nejsou a můžeme o nich na internetu jen donekonečna spekulovat.

124956

07.01.2007 07:23

Americký plán, jak dát Izraeli možnost šířit sektářský konflikt mezi muslimy v celém regionu…

RE: Myslím, že je to již mimo realitu...

Jarmila 85.?.?.?

Se mi zdá, že tu diskusi na Novinkách co nevidět celou zruší, když vítězí takovéhle názory:

Názory, které lidé považují za kvalitní
· 104 hlasů - BUSHI, VODA NA SVINI SE UŽ ZAČALA VAŘIT !!!
· 62 hlasů - Každý, kdo vraždí civilisty na cizím území je terorista. Pokud bude US Army vraždit civilisty na ame...
· 54 hlasů - Tak a teď půjde Bush od válu a pak ho budou moci soudit za zločiny proti lidskosti a genocidu
· 47 hlasů - No a ještě Cyrdu Svobodu a havla a další a další...
· 43 hlasů - BUSH = ZLO

125032

10.01.2007 08:54

Mýtus Charty 77

RE: 2 otázky

Jarmila 85.?.?.?

a ještě je třeba si uvědomit,že politika je již tak nejméně 100 let pečlivě řízená záležitost, protože jde o velkou moc a rozhodování o miliardách. Takže pan Král to popsal naprosto přesně a pravdivě- Charta byla pečlivě řízeným elitářským spolkem, připravovaným na budoucí vládnutí. Vyskytovaly se v ní dva druhy lidí: autentičtí nezasvěcení odpůrci režimu, takzvaní užiteční idioti (třeba zpěvák Vlasta Třešňák) a zasvěcení agenti StB. Nezasvěcení odpůrci režimu byli autenticky těžce skřípnutí a po „revoluci“ se nikam nedostali. Kdežto zasvěcení agenti se po komunistickém puči dostali do nejvyšších vládních míst. Jenom mě překvapil ten Benda, domnívala jsem se o něm, že byl jeden z mála autentických, nezasvěcených odpůrců.

No a v současné době se hrají naprosto stejné šachy jako za komoušů. Naši slavní politici se dělí na zasvěcené agenty- poslušné loutky zálisních mocných finančních skupin, které sice nikdo nevolil, ale které nám ve skutečnosti vládnou a na nezasvěcené užitečné idioty. K zasvěceným loutkám patří všichni naši vrcholní levicoví i pravicoví představitelé bez rozdílu a takovým typickým nezasvěceným užitečným idiotem byla Němcová. Poté co jim dobře posloužila a odvedla práci, tak ji vykopli jako nepotřebnou neužitečnou šachovou figurku.

Když pozorujeme politiku z tohoto úhlu, tak najednou člověk dobře chápe všechny děje, které se odehrávají ve vrcholné politice. Politici pro nás hrají nepřetržitě jenom divadýlko- jeden proti něčemu protestuje a ten druhý mu odporuje. Ale ve skutečnosti je většina VÝSLEDKÚ jejich rozhodnutí již dávno připravena v ZÁKULISÍ.

P.S.: A syn Waltra Komárka, Martin Komárek již 17 let sedí v MFD jako žába na prameni, ten tu "demokracii" tam taky pečlivě hlídá.

125305

10.01.2007 21:14

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

Jarmila 85.?.?.?

A ještě bych přidala k těm pasákům to hovado Saudka. On tu vyvalenou holou prdel, kterou vlastní dívka, jež vypadá tak na 12 let prostě z těch pražských ulic snad již nikdy nemíní stáhnout. Já to vůbec nechápu, kde ten chlap na to bere tolik peněz, aby mohl takovéhle neřádstvo libovolně dlouho v pražských ulicích vystavovat. Pane Saudku nestydíte ani trochu? Fakt se domníváte, že my normální lidi jsme jen stádečko, kterému nic nevadí, a které vám žerou tu vaši hnusnou povahu?

125335

10.01.2007 21:27

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

Jarmila 85.?.?.?

píšete podobně jako Sandwalker, neznáte se spolu náhodou? [smích] No, já myslím že jejich náboženství je přece jen přiblblejší než křesťanství, protože je povinné. A co je povinné, to je jednoduše TOTALITA. My jsme taky za komoušů museli povinně vzývat jejich ideologii, ale nikdo nepochyboval o tom, že je to totalita. Muslimové zaostávají proto, protože tam mají náboženskou totalitu. Ale na druhou stranu je pravda, že západ je díky vládnoucím finančním mafiím v morálním rozkladu. Sice prosperuje v konzumu- ale jak dlouho?

125336

10.01.2007 21:34

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: texasky cizek

Jarmila 85.?.?.?

No já tedy nevím pane ptáku, ale mně připadáte taky značně podezřelý.Moc sympatický mi nejste.

125339

11.01.2007 10:55

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

Jarmila 85.?.?.?

Připadá Vám normální pane Honzo, že ten Saudek vystavuje tenhle pornosnímek již přes rok po celé Praze? A že to je sprostý pornosnímek a nikoliv nějaké umění o tom není pochyb, neboť Vám to potvrdí každý chlap, že ho ta velká holá prdel vzrušuje a že tam nikde žádné umění nevidí. To samé by Vám asi řekli i pedofilové, protože ta dívka má vysloveně dětský nevinný obličejíček. Čili Saudek veřejně propaguje pedofilii, a tak není divu, že všude tak bují.

Nehledě na to, že je od něj velká bezohlednost, že ignoruje cítění i mnoha konzervativních lidí, kterým se ta veřejně vystavená nahota taky příčí. Taky nechápu, proč ho MFD tak neustále a pořád všude propaguje- to nemají na skladě kvalitnější lidi než nějakého zhýralého, nemravného, přestárlého floutka?

Jsem se chtěla zeptat- přijedete v březnu na to setkání příznivců přímé demokracie? Třeba bychom se mohli konečně slušně dohodnout na nějaké té spolupráci kolem té mé internetové účetní reformy voleb,ne? Nebo když mi dáte 4 melouny, tak jsou celá autorská práva Vaše a dělejte si s tím co chcete. [mrknutí jedním okem]

125374

11.01.2007 10:59

Znovu k polykání semene

Nové vědecké poznatky

Jarmila 85.?.?.?

Ti předešlí vědci se patrně mýlili, protože podle nejnovějších výzkumů zabraňuje rakovině prsu věnování se domácím pracím:
http://www.novinky.cz/zena/zdrav/castecnou-prevenci-rakoviny-prsu-jsou-domaci-prace_106070_mgsvq.html
Je chvályhodné, že vědátoři se tak starají o zdraví žen. Ale zaráží mě, proč tak kašlou na zdraví mužů? Proč ještě nevybádali, co pomáhá třeba proti rakovině prostaty? Možná by zjistili podobné souvislosti jako u žen- že čím víc budou muži polykat semeno jiných mužů, tím víc se budou chránit proti rakovině- přece to logicky musí mít stejné účinky, ne? Nebo by taky zjistili, že čím víc se muži budou věnovat domácím pracím, tím víc budou chránění před rakovinou všeho druhu a nejenom prostaty.

125375

11.01.2007 14:57

Znovu k polykání semene

RE: Nové vědecké poznatky

Jarmila 85.?.?.?

No právě! Já taky poslední dobou mám čím dál větší nedůvěru k různým „vědeckým poznatkům.“ Tak třeba konkrétně tohle může většina lidí chápat jen jako takovou legraci- ale co my víme, jak velké procento lidí tomu normálně uvěří? Zrovna jsem si zakoupila knihu s názvem- Brainwashing, tak doufám, že se tam dočtu o všech těch rafinovaných praktikách, které dnes vymývači mozků a takzvaní reklamní vědci, pracující za tučný bakšiš pro byznys běžně používají.

Dovedete si představit, jak ten výzkum asi prováděli? Že by se jako alespoň tisíce žen, které onemocněly rakovinou prsu zeptali, zda polykaly semeno? A teď třeba všechny ty ženy řekly že ne, tak oni z toho usoudili, že to je trest za to že ne? Ale co kontrolní vzorek žen, které to taky nikdy nedělají, ale přesto jsou zdravé jako řípy? No jo, tak ty asi furt uklízejí.[zmaten] [bliji]

125380

12.01.2007 08:26

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Tohle je velmi zajímavá informace, co jste tu napsal. To jsem ještě nikdy nikde nečetla. To máte z nějakého odborného tisku? Dcera mojí přítelkyně dlouho nemohla otěhotnět, a pak jí doktoři zjistili, že je alergická na manželovo sperma. Musela se dost dlouho léčit, ale nakonec šťastně otěhotněla. Při té příležitosti jsem si říkala, že za našeho mládí takovéhle podivné poruchy a alergie vůbec neexistovaly. Já sama se již dlouho domnívám, že snížená plodnost západních žen je způsobena dlouhodobým používáním hormonální antikoncepce, protože kontrolní skupina žen- Romky, které antikoncepci nekonzumují žádné problémy s plodností nemají. Ale jak je vidět, může to být více vlivů dohromady.

Lidské tělo, to je ještě velmi mnoho neprobádaných záhad. Kdysi jsem například četla, že jedna lékařka, která dostala rakovinu se z ní vyléčila tak, že půl roku popíjela svou vlastní moč. Tvrdila, že když ta její moč se tvořila v jejím těle, tak dostala paměť, co je v jejím těle špatně. Takže když ji zpětně popíjela, tak protilátky z té moči útočily na rakovinu. Něco na tom možná bude, protože je známo, že když si člověk počurá otevřenou krvácející ránu, že jí tím vydesinfikuje. Nebo jak si člověk reflexivně ocucá prst, když se řízne- to je taky desinfekce slinama. Takže máte pravdu, že to rozhodně určitě není žádná sranda, když ženy tak lehkovážně zacházejí s genetickým materiálem.Že to semeno by mohlo dělat nějaké změny v těle, že to není jen tak polykat čísi vysoce aktivní živé buňky. Třeba faktem je, že když se semeno muže dostane do ženy přirozenou cestou tam kam patří, tak tam nějak komunikuje s jejími hormony, a nakonec se látky dostanou až do mozku a žena má pak velice dobrou náladu. Nobo ještě jsem si vzpomněla na homeopatii, jak zázračně funguje i v malém množství, nebo na problematiku alergiků, kteří se také léčí vlastními protilátkami- ale to už je všechno na dlouhé povídání, zkrátka je tu ještě příliš všude mnoho záhad.

125438

12.01.2007 08:30

Znovu k polykání semene

RE: Kdysi kdesi jsem četl jiný

Jarmila 85.?.?.?

Taky jsem ten článek kdysi četla- byl na Novinkách. A netýkal se jen felace, ale i cunnilingu.

125439

13.01.2007 09:26

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Když mi bude propaganda horem dolem tvrdit, že mateřské mléko má mnoho vitamínů, výživných látek, chrání imunitu a dokonce má silné protirakovinné účinky, tak tomu snadno uvěřím, protože se to mléko skutečně dlouhou evolucí vyvinulo jako nejoptimálnější tekutina, která co nejlépe zabezpečí výživu mláďěte. Když ale propaganda totéž tvrdí o zárodečných buňkách, tak logicky již o tom pochybuji, protože se ty buňky vyvíjely ke zcela jiným účelům, než aby byly požírány. Proto zní velmi pravděpodobně teze, že když se dostanou přes poranění do krve, tak se proti tomu vyvinou protilátky, protože každé tělo přece okamžitě reaguje imunitně na cizorodé látky, které nejsou jeho.

Kdesi jsem četla, že i mezi tělem matky a vznikajícím zárodkem existují také různé boje kdo s koho, protože zárodek se vlastně také chová jako cizorodý parazit, kterému se tělo matky různými způsoby brání a snaží se ho vypudit. A tak tam nastupují „různé síly“, které se snaží oba organismy udobřit a uchlácholit, k oboustranné vyváženosti a spokojenosti. Nebo co je třeba vědecky dokázáno je to, že když ženy příliš dlouhou dobu užívají hormon estrogen, tak jim hrozí častěji rakovina prsu. Ovšem „vědecké články“ o tom, že domácí práce zamezují rakovině prsu jsou poněkud nejapnou legrací. To si říkám- proč to vůbec píšou? Počítám, že tyhle přihlouplé srandy na těch Novinkách vymýšlí Uzel.

Jsem ráda, že to tady někdo řekl nahlas, vždyť já taky vlastně podvědomě to považuji za nepřirozenou perverzi namířenou proti přírodě. Nebo zná někdo nějakého živočicha v přírodě, který by tohle taky dělal?[oči v sloup]

125506

13.01.2007 15:49

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Ono to může být taky jinak Dramenbejsi. Kdyby si žena denně vkládala antikoncepční pilulky do vaginy, míjelo by se to účinkem. Ale když je užívá orálně, je neplodná, protože ty rozpuštěné hormony působí přes tenké střevo dál. Podobné to může být se spermiemi. Jejich pomsta za to, že byly natráveny kyselinami v žaludku, místo aby slavnostně pluly k vajíčku může spočívat v tom, že se přes tenké střevo dostanou do těla a v reakci na ně začne ženino tělo vytvářet protilátky na majitele těchto natrávených spermií.

125530

14.01.2007 07:28

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Co se smějete Dramenbejsi, snad se nedomníváte, že v tom článku píšou pravdu? Není třeba velkého důvtipu, aby člověk nepoznal, že v dnešní době nám manipulátoři davů z masmédií cpou do hlav jednu lež za druhou, a to ve všech oblastech života, nejenom v politice. Teprve včera mne napadlo kliknout na ten článek dvakrát, takže se zvětšil tak, že jsem si ho mohla přečíst. A hned jsem tam objevila několik nesrovnalostí. Pan redaktor tam moudře usoudil, že tento vědecký poznatek vysvětluje podvědomou zálibu mužů v partnerkách, které jim tuto libůstku poskytují. Ale asi si nějak neuvědomil, že tuhle praktiku by museli provozovat pravěcí lidé, aby se nám zapsala do genů, o čemž silně pochybuji. Cestovatelé v 19.století u přírodních národů nikdy nic takového nepozorovali. A taky je tam dobrá pasáž s tou věrností. Paní doktorka říká, že při změně sexuálního partnera se tahle imunologická obrana musí tvořit znovu a redaktor ihned bystře z toho usoudí, že by měly být ženy věrné a paní doktorka mu přizvukuje. Ale ani paní doktorka nám jaksi nevysvětlila, jakým zázrakem by se měla ta původní imunita nevěrou zrušit. Vždyť ta žena by mohla být nevěrná svému stálému partnerovi dnes a denně, ale ta imunita vytvořená k němu by měla logicky trvat pořád. Čili i paní doktorka si naběhla a je vidět že lže, protože původní imunita se nevěrou neruší, ta stále zůstává, pouze se musí vytvářet další a další nové imunity s jinými muži. A zase naopak- jestliže je partner nevěrný a chce mít dítě s nějakou jinou, tak musí taky začínat od začátku a vytvářet u ní imunitu.

Včera jsem v MFD četla další „vědeckou lež.“ Že prý když těhotné ženy popíjejí sebeméně alkoholu v těhotenství, způsobují tím neplodnost u svých synů. Ale je tady jedna kontrolní skupina nepřizpůsobivých občanů, kde ženy chlastají a kouří (cigarety) až do posledního dne těhotenství, ale jejich synové zůstávají mimořádně plodní.

125586

14.01.2007 17:18

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Klidně se mi dál smějte Dramenbeisi, ale moje snaha pochopit svět je nevšedně upřímná. Kde jste ale proboha přišel na to, že spojuji MFD s vědeckostí, když zrovna MFD neustále a pořád tvrdě kritizuji? Konkrétně i ta novinářka Bobůrková mi pije krev, protože je to právě ona, která uvádí nejvíce různých lživých otřesných hypotéz a kupodivu právě ona dostala v loni cenu Česká hlava za vědeckopopulární články. Je to náhoda?

To mi tedy fakticky velmi křivdíte, když tvrdíte, že vymýšlím v dobré snaze jen hlouposti. Jste vedle jako ta jedle. Já právě tisku vůbec nevěřím a pořád to tu dnes a denně zdůrazňuji. Vy jste si toho nevšiml? Milý pane, já mám štěstí v tom, že mi na rozdíl od stamilionů ovlivnitelných lidí stačí můj zdravý selský rozum a nikdo nemá šanci mě oblbnout. A tak se stalo, že již těsně po revoluci, kdy jsem si přečetla knihu Roberta Wrighta Morální zvíře, kde tento člověk poprvé propagoval lživou evoluční teorii jsem při čtení této knihy úpěla: ježíšikriste, ten člověk tak kecá, vždyť to není vůbec pravda! No a vidíte, Američankám to trvalo 17 let aby ho odsoudily a aby americké vědkyně napsaly: Evoluční teorie? To jsou bludy a žvásty! To jsem se teď dozvěděla od Natalie Angier, přední americké žurnalistky píšící o biologii.

Ale vůbec jste mi neodpověděl na tu otázku, zda věříte tomu článku nebo mu nevěříte. Tak se Vás znovu ptám: Věříte tomu, že když ženy naprosto nenormálně a proti veškerým přírodním zákonům budou požírat spermie- budou mít zdravější potomstvo? Odpovězte mi- ano či ne?

125610

14.01.2007 17:50

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

No vidíte Jirko, nedoporučujete jako výživu sperma, protože nejsme uzpůsobeni na metabolizaci velkých množství nukleových kyselin- a o tom to celé je. Příroda v žádném případě neměla ani náhodou v úmyslu to, aby samice požíraly sperma, ale měla vždy v úmyslu vždy a jedině to, aby vždy a za všech okolností byly oplodněny.

Z toho lze tedy vyvodit, že paní doktorka, alias placená manipulátorka lže jako když tiskne, když tvrdí, že by požírané spermie měly mít nějakou kladnou úlohu ve zdravém potomstvu. Ono jde totiž ve skutečnosti úplně o něco jiného. Mnoha lidem již došlo, že západní morálka je úmyslně vedena vládnoucími zlými dušemi k rozkladu. S pomocí lživé evoluční propagandy již rozhlodali manželství a podařilo se jim zatomizovat společnost. Další krok bude (metoda pozvolných kroků, čili metoda vařené žáby) že se zruší úplně manželství a místo toho bude pro všechny existovat pouze registrované partnerství. A novou vědou, zvanou: pevné zdraví jedině z polykání chtějí dosáhnout toho, aby se západní společnost věnovala co nejvíce jen neplodným sexuálním hrátkám a přestala se množit ÚPLNĚ.

Zdá se Vám to jako divoké závěry a přitažené za vlasy? Pak vězte, že dnes není nic náhoda a tohle je jen další zrádná kujónština-siónština. Když jsou lidé schopni věřit bludům nějaké neznámé krávy a ještě si to pochvalují, tak jim holt není pomoci. Ale já sama za sebe znovu opakuji: Soulož do úst a polykání spermií je úplně stejně nenormální jako když zoofil šuká ovci- není v tom vůbec žádný rozdíl.

125612

15.01.2007 07:48

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Jarmila 85.?.?.?

Jo, Vaše řeč je celkem rozumná, souhlasím takřka se vším, co jste napsal. Ale jistě mi taky dáte za pravdu, že lhát se nemá a blbnout lidem hlavy lživými články, které se tváří jako vědecké je sprosťáctví. Ta doktorka se totiž nemýlí, ona ÚMYSLNĚ lže. Kdyby to vše bylo pojmuto jako legrace, tak budiž, ale ona se tam ohání jakýmisi údajnými vědeckými výzkumy a lže, až se jí od huby práší. Já bych ty její lži tak nezlehčovala, že o nic nejde. Ono by se totiž mohlo v budoucnosti stát, že ženy, které by nechtěly polykat semeno, by byly pojímány jako nenormální a v podstatě násilím do toho vždy nuceny.

Zrovna tak bych nezlehčovala ty konspirační teorie. Vrátím se k té evoluční lži, kolik nadělala zla v západní společnosti. Tím že evolucionisté rozšířili mezi stamiliony lidí představu, že muž je od přírody promiskuitní rozsévač, čili že za své chování není nijak zodpovědný, rozbili tím spoustu pevných vztahů i rodin. Místo toho, aby obě pohlaví byla od útlého dětství vychovávaná k věrnosti a k rodinným hodnotám, tak jsou muži vychovávani k lehkomyslnosti a bezcharakternosti. Právě kvůli nevěře je nejvíc rozvodů, protože ženy se s tou zradou nemohou vyrovnat, bez ohledu na to, že podle „vědeckých“ poznatků by si toho neměly všímat a měly by být spokojené, že mají svého „živitele“.

125662

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdochce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 1

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 776 723