Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

04.10.2016 08:36

Obcování

RE: Národ (nebo korporátní tlampače?) holedbá…Husa, ctí… Žižku, zrodila Amose - země od Římanů okupovaná židy

Jarmila 88.?.?.?

Pokud vím, tak byl Jan Hus upálen kdesi v ústraní a neveřejně. Na rozdíl třeba od Giordana Bruna, který byl upálen veřejně před zraky všeho obyvatelstva na velkém náměstí. Takže běžný lid žádné upálení Husa na vlastní oči neviděl, jenom o tom byl informován. A zde je prostor pro podvod. Dále: Jan Hus vehementně kritizoval katolickou církev, ale ani slovem se nezmínil o řádění židů, kteří v té době již řádili a intrikovali všude jako černá ruka. Proč je taky nekritizoval? Vždyť zrovna na ně se nejvíc hodil ten citát o kuběnách v kožiších a shromažďování zlata.

352362

03.10.2016 17:57

Obcování

RE: Národ (nebo korporátní tlampače?) holedbá…Husa, ctí… Žižku, zrodila Amose - země od Římanů okupovaná židy

Jarmila 88.?.?.?

Děkuji Vám za velmi hodnotný příspěvek. Já také již nějakou dobu mám podezření, že husitské boje byla něčí habaďůra. Důležité je vždy se ptát, kdo z toho měl velký prospěch a kdo naopak na tom tragicky prodělal. A také, kdo financoval to jejich vyzbrojení. Protože i Hitler by zůstal jen pouhou směšnou hospodskou figurkou, pokud by za ním nikdo nestál a nevyzbrojil ho. Takže to vždy zkoumejme již od starověku, přes středověk až po novověk, kdo kde koho mohutně finančně podporuje a proč. Protože ONI- ničitelé světa nás tahají za nos již od toho starověku. Jsme poučeni již ze zboření těch tří mrakodrapů- Silverstein a globální „elita“ na tom vydělali, kdežto muslimy v mnoha zemích zatáhli do válek.

Já už dnes podezřívám i Jana Husa, že to byl jejich člověk. Že ve skutečnosti nebyl upálen, ale přestěhoval se někam do světa, kde si za své „dobré služby pro elitu“ žil blahobytně až do smrti.

352353

04.08.2016 18:27

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

RE: Jako vždy,

Jarmila 88.?.?.?

Máte fakt blbý řeči, ale nechce se mi rozebírat proč- je totiž dneska dusno a horko. Jenom řeknu tolik, že celá oficiální historie je v podstatě z 90 procent vylhaná. Tak například Ivan Hrozný byl ve skutečnosti velký vlastenec, za jeho vlády nastal rozkvět celé země a nechal popravit jen pár tisíc vlastizrádců. Kdežto například Petr Veliký, který je tolik opěvován, byl hajzl na entou. Nechal popravit miliony lidí a země nevzkvétala. Bylo to tím, že patrně skutečný Petr byl při své cestě na Západ zabit a vyměněn za dvojníka. Proto tento dvojník zabil "svého" syna, zapudil manželku i matku, protože by pochopitelně poznali, že to není skutečný Petr.

351092

01.08.2016 09:19

Slované

RE: To je zase jednou lhotákovina

Jarmila 88.?.?.?

Já si dovolím po dlouhé době napsat do Zvědavce diskusní příspěvek z toho důvodu, abych se baby Blažkové zastala. Ona totiž vůbec nezareagovala hystericky, pouze ironicky a stejně jako já zde už radši ani nepíše, natož aby psala často. Takže prosím pište objektivně a nevymýšlejte si lži stejně jako pan Lhoták- což bylo správně označené za typickou lhotákovinu (čili ptákovinu). Slované byli pohané a nakládali se svou sexualitou naprosto svobodně. To znamená, že si v kruhu kolem ohně zatančili krásné slovanské tance a později se rozptýlili do okolí, aby se zamilovaní muži a ženy spolu svobodně spojili.

Nechte to na samotných ženách a mužích, jak se rozhodnou a na co mají buňky- v tom spočívá ta rovnoprávnost. Mě například bavila v mých padesáti letech politika a tak jsem byla léta členkou Pravého bloku a nedovedu si představit, že by mi to někdo zakazoval. Stejně tak nestojím o to, abych muži šéfovala v domácnosti nebo aby on šéfoval mě.

Právě jsem se vrátila z Chorvatska a byla jsem tam mnohými věcmi mile překvapena. Neviděla jsem tam nikde ani jedinou zahalenou muslimskou palici po celou dobu jízdy autobusem. V dobách po „revolucích“ na chvíli Chorvatsko podlehlo prohnilému Západu a nastavělo si tam bordely, kasína a diskotéky s tanečnicemi u tyče a tak podobně. Teď po 26 letech se tvrdě zpět vracejí ke svému slovanství. Dokonce jsme v restauraci slyšeli píseň opěvující boha Svantovíta. Zavrhli zápaďáckou „kulturu“ a dodržují zpět své normální přirozené způsoby chování a třeba i taková maličkost potěší, že mnoho supermarketů bylo zpět přejmenováno na Konzum.

Pokud tady temné síly vyvolají válku, jak maj již celá staletí ve zvyku, pak snad bude dobré prchnout ke svým bratrům jižním Slovanům, kteří si tam tutově muslimské vetřelce nepustí. (je škoda toho zrušeného názvu Jugoslávia).

351032

24.06.2016 17:18

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: Je to jen Divadlo

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že tentokrát to nebylo divadlo, ale autentický boj. Proto taky nechali zavraždit poslankyni (ale spíš to bylo celé divadlo a ona je někde v Izraeli), aby ovlivnili lid směrem k odmítnutí Brexitu. Ovšem lid se nenechal zmást a volil bez ohledu na manipulace jakéhokoliv druhu. Domnívám se, že NAPROSTÁ většina Britů byla pro vystoupení z EU a tahle skutečnost se prostě nedala zfalšovat jako rakouské volby. Proto alespoň vyrobili výsledky, že to bylo těsné vítězství. Víc už ale udělat nemohli.

349931

18.06.2016 09:32

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Mateřské a domácí

Jarmila 88.?.?.?

Není to žádná věda dube, i Vy sám byste mohl obědvat za levno a rychle- není to u těch rychlých jídel až taková práce. Já dneska často vařím podle internetu a vybírám ty nejrychlejší a nejjednodušší recepty, kdy mi práce kolem vaření trvá asi tak 20 minut.

A to jsem zapomněla napsat, že v létě se člověk stravuje ještě levněji než za těch třicet korun- stravuje se doslova za babku.[smích] To koupíte za 13 Kč listové těsto, rozválíte, dáte do něj jabka ze zahrádky (jsou zadarmo), potřete vajíčkem (3 Kč) a máte z toho za 16 Kč dva velké pláty závinu pro čtyři osoby. Nebo uděláte bramboráky (brambory ze zahrádky zadarmo) a opět máte večeři pro 4 osoby asi tak za 10 Kč. Nebo koupíte v létě levná rajčata i papriky a máte z toho čo? Opět levné a rychlé lečo. Nebo co krupičná kaše s čerstvými jahodami ze zahrádky? Taky velmi levná záležitost. A takdále a tak dále.[smích]

349648

16.06.2016 20:48

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Mateřské a domácí

Jarmila 88.?.?.?

Ale no tak dube, budete se divit, ale skutečně je to reálné. [smích] 150 děleno pěti rovná se třicet. A co všechno pořídíte za 30 Kč pro rodinu? Například koupíte v Tescu zlevněné kuře kilo za 46 Kč (já jiná než zlevněná nikdy nekupuji). Celé to zlevněné kuře přijde tak na 70 Kč (beru to nejmenší). Tohle kuře rozpitvám na prsíčka, 2 stehna, 2 křídla, záda a kostru. Prsíčka rozřežu a rozklepu, obalím v bylinkovém těstíčku a skutečně z nich nadělám večeři i pro mladé, tedy pro čtyři lidi. Ze dvou stehen máme večeři já s mužem. Přidám k tomu brambory a nějakou tu zdravou zeleninu a máme prostě dobrou večeři. No a ze dvou křídel, zad a kostry uvařím kvalitní polévku, která je opět pro čtyři lidi. No a z těch kůží a vyřezaného tuku časem ještě udělám velmi chutné škvarkové placky. Čili jak vidíte, za 70 Kč (plus 20 Kč okolo za přílohy) skutečně udělám 3 večeře, tedy za 90 Kč. To jsem popsala jen to kuře. Teď tu máme čočku, zdravé fazole, hrách, rýží, špagety a desítky dalších levných a kvalitních věcí. Když se člověk nechce s vařením nijak s prominutím srát, tak koupí knedlík za 15 Kč, použije z něho ovšem jen půlku za 7,50 Kč, přidá tam pět vajec za 13 Kč, přidá zdravé bylinky ze zahrádky a opět má večeři takřka pro čtyři lidi za 21 Kč. Nebo špagety. Bohatě stačí koupit špagety za 8,50 Kč. Vždyť jsou všechny stejné, i ty drahé. Uvaříte půlku špaget, což představuje 5 Kč, na ně dáte třeba sardinky (za dvacku) s cibulí a česnekem, a navrch trochu toho sýra a opět máte jídlo pro čtyři osoby za 30 Kč. No a tak bych mohla pokračovat do aleluja, protože nic jiného v životě nedělám, než že stojím u sporáku a pořád vyvařuji pro celou rodinu. No to víte, to jsou ty hnusné feministky. [smích]

349583

16.06.2016 16:39

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Mateřské a domácí

Jarmila 88.?.?.?

Uklidněte se ano? Pokud se domníváte, že mateřské a domácí práce jsou velká brnkačka, tak nic Vám nebrání v tom si to zkusit sám. Ta základní dávka za mateřské (rodičovské) práce by samozřejmě platila i pro muže, když by se s manželkou dohodli, že oni budou doma s dítětem a ona se věnovala dobře placené práci venku.

Je velmi zajímavé, že cokoliv co je placené mimo domácnost je strašlivě drahé, ale práce v domácnosti je přesto dodnes zadarmo. Když si dáte oběd v hospodě, tak se nedoplatíte. Za jeden oběd a jedno pivo k tomu zaplatíte dnes v průměru 150 Kč. Manželka za tu sumu navaří 5 večeří pro čtyřčlennou rodinu. Když si objednáte domů úklid, tak zacvakáte za dvě hodiny práce asi tak 300 Kč. Manželka maká na rodinu v průměru 5 hodin denně (jsem důchodkyně a denně mě stojí domácí práce, nákupy, péče o zahradu a o zvířata 5 hodin času- a zadarmo). Když si objednáte domů hlídání dětí, tak Vás stojí jedna hodina hlídání asi 150 Kč. Kdežto manželka o ně pečuje a hlídá je 24 hodin denně. Takže? Takže jste blb na entou, když vypotíte takovýto nehorázný příspěvek. Je vidět, že jste v domácnosti nikdy nic nedělal, všechno nechal na manželce nebo svý udřený mámě. Furt je lepší platit za opravdovou práci, než nějaký základní příjem pro všechny- což by byla v dnešní době jen další židovina a nic jiného. A kromě toho, práce a výchova nových otroků a daňových poplatníků a lidských zdrojů pro stát není jen jakýsi soukromý koníček žen. Jo ale ono je to tak, že finanční ztráty jsou soukromé (proto mám dnes důchod 4760 Kč), ale stát (mafiáni) si celoživotní práci žen kolem dětí zprivatizuje pro sebe.[bliji]

349576

10.06.2016 19:52

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Mateřské a domácí práce

Jarmila 88.?.?.?

Tuhle otázku mám samozřejmě taky dopodrobna promyšlenou a čekala jsem na ni. [smích] Pochopitelně že ženy s vysokoškolským vzděláním, které berou velké peníze (třeba zubařky, soudkyně a všelijaké ty manažérky) by určitě nebyly ochotné za pár korun základního příjmu v domácnosti zahodit svou profesní kariéru. S babičkami dnes v prohnilém kapitalismu nepočítejte, to bylo pouze v tom údajném hnusném socialismu, kdy babičky byly volně k dispozici svým dcerám od 55 let věku, kdy šly při dvou dětech do důchodu. Dneska, v tom otřesném mafiánském systému, jdou ženy do důchodu i při dvou dětech až někdy v 61 letech. Takže babičky na hlídání dětí odpadly, s tím již nelze počítat. Takže jak dál? Kdyby systém byl funkční a nikoliv naprosto zrůdný, pak by to šlo vyřešit tak, že by ženy s výhodnou profesní kariérou by rovněž dostávaly základní příjem a z toho by si hradily kohokoliv na hlídání svých dětí- od vlastní babičky až po óperku.

349448

10.06.2016 09:11

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Mateřské a domácí práce

Jarmila 88.?.?.?

Nemějte vůbec žádné obavy. Proč by měly být domácí práce ponižující? Vždyť i já je dělám celý svůj život a zadarmo. Věřte mi, že spousta žen by se v dnešním, do morku kosti prohnilém kapitalismu, velmi ráda rozhodla pro práci v domácnosti, když by za to brala alespoň ten základní příjem. Nebo si myslíte, že jsou ženy nadšené z toho, když otročí jako pokladní v supermarketech od nevidím do nevidím- a pak ještě po práci musí stihnout veškeré práce doma?

Všechno jde, když se chce, ovšem to by museli vládnout světu moudří géniové, nikoliv parazitičtí psychopati- a vlastně přímo všehoschopní zločinci. Když je celý systém prohnilý, nelze v něm dělat žádné smysluplné změny a tedy ani zavádět ZP, či platit ženám za těžkou a vyčerpávající práci v domácnostech.

349426

No já se domnívám, že vyvolenci mají od druhé světové války k dispozici nejen luxusní bunkry, ale teď již celá podzemní města vybudovaná všude možně po celé planetě.

Napadla mne ještě jedna otázka: Proč nebylo zveřejněno jméno toho výtečníka choreografa, který to otřesné iluminátské představení zkomponoval? Jen ať se světu pochlubí, ať se neschovává v anonymitě.

349371

09.06.2016 07:53

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

Mateřské a domácí práce

Jarmila 88.?.?.?

Když jsem si přečetla důvody proti ZP, tak bych byla taky proti.

Je mi ale záhadou, proč dodnes nikoho v evropských zemích nenapadlo ocenit těžkou práci matek v domácnostech? Prostě když by se žena rozhodla zůstat s dětmi doma, tak by měla dostat podle mého názoru základní příjem až do 18 let věku dítěte a měla by se jí ta doba péče započítávat do důchodu. Uvolniho by se při tom spousta míst ve veřejném sektoru a děti by nemusely chodit do jeslek a školek. Ovšem na počet dětí by měl být limit, aby toho někdo nezneužíval, to znamená že by dostávaly ženy ZP nejvýše na dvě děti. Třetí dítě je v dnešní době přepych a ten ať si již rodiče hradí ze svého.

349370

A co když je ten švýcarský tunel určen ke svážení ozářených mrtvol z celé Evropy?[zmaten]

349335

18.05.2016 07:54

Je třeba zabít Konvičku

RE: To je jen reklama

Jarmila 88.?.?.?

S Vaším názorem souhlasím na sto procent. Nejlepší je vždy udělat si falešnou opozici všemi směry a mít ji naprosto pod kontrolou. Pokud se vynoří odněkud skutečný autentický odpůrce, tak ho prostě zašlápnou hned v zárodku. Dělají to tak již stovky let.

348607

06.05.2016 17:22

Vládne nám spolek homosexuálů, fašistů a „užitečných“ proamerických poskoků!

RE: Budoucí svět asi tak jedné miliardy otroků:

Jarmila 88.?.?.?

Nevím, proč bych si měla číst his-torii, když je z devadesáti procent zcela lživá a prolhaná. Dějiny píšou vítězové- a ti vždy a zásadně lžou. Proto se řídím pouze tím, co jsem zažila za svůj život- a to mi nikdo nevezme, tam to nelze obelhat. A co nelze obelhat je to, že teplouši a pedofilové zničehožnic otevřeně najednou vládnou světu a my všichni na to nevěřícně zíráme jako puk. Ještě tady chybí kozomrdi a bude ta zkáza civilizace kompletní.

348298

04.05.2016 08:33

Vládne nám spolek homosexuálů, fašistů a „užitečných“ proamerických poskoků!

Budoucí svět asi tak jedné miliardy otroků:

Jarmila 88.?.?.?

V údajně podvržených Sionských protokolech se prý píše: Z vás mužů naděláme otroky a z vašich žen naděláme kurvy (sexuální otrokyně). Jak by se něco takového globálním ničitelům světa mohlo podařit? Mohlo by se to podařit tak, že by různými kombinovanými metodami vyhubili muže a ženy. Ale pozor, v rozdílném poměru! Ten poměr by byl dejme tomu devět mužů ku jedné ženě, čili 900 milionů otroků ku pouhých 100 milionů otrokyň.
U mužských otroků by panovala tuhá pyramida moci, od těch nejvyšších „nejmocnějších“ otroků v represivních složkách, až po ty nejchudší v úklidových četách. Rodiny s dětmi by neexistovaly, protože ženské otrokyně by žily zvlášť a poskytovaly by sex za odměnu mužským otrokům. Dovoleno rodit děti (další otroky) by měly povoleno jen některé z nich (tak jako Lenina v Nejkrásnějším světě od Huxleye) a děti by jim byly zanedlouho odebrány a dány do výchovy zasloužilým homosexuálním, nebo pedofilním otrokům. Tak by lidstvo pod nadvládou hrstky psychopatických otrokářských zrůd bylo TRVALE na jedné miliardě, už by se nikdy víc nerozrůstalo do většího počtu.
Co mě přivedlo k takovým černým úvahám? Prozradím vám to- globální „moderní“ architektura!! Již totiž asi 7 let pozoruji, že architekti celého světa buď zšíleli anebo se spíš spikli a jako jeden muž jednotně prosazují tento hnusný a odporný styl bydlení: nevzhledné hranaté domy, které jsou z velké části prosklené (aby bylo na otroky ze všech stran vidět a neměli žádné soukromí). V těchto domech je také úplně veškerý nábytek hranatý a schody do patra bývají nechráněné zábradlím (čili se v nich nepočítá s rodinou ani dětmi). V interiéru převládají obvykle černo-šedo-bílé barvy, v TV pořadu zvaném Jak se staví sen, jsem se dozvěděla, že prý jsou to mužské barvy (aby otroci nebyli příliš rozjaření z barevnosti). Nejvíc v těch interiérech převládá rozlehlá pohovka a před ní velká TV obrazovka (aby otroci sledovali hlavně okamžité příkazy svých nadřízených).
Takže vážení, to by tak hrálo, abychom vám splnili váš sen mít zde opravdovou svobodu slova, přímou demokracii a referenda.

348223

05.04.2016 08:35

Stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

Moc hezky napsaný otevřený dopis

Jarmila 88.?.?.?

a pochopitelně, odpověď na něho je naprosto nemastná a neslaná- co jiného jsme taky mohli čekat, že? A soudruh papaláš generální ředitel se nenamáhal odpovědět vůbec- vždyť na všechno má přece své podřízené poskoky. Snad by nám on či jeho podřízení poskoci v ČT mohli objasnit, proč se náhle zničehožnic producírují v Praze policajti v doprovodu vojáků se samopaly? Co očekávají? Nějaký teroristický útok? A „investigativní“ publicisté nic nevidí a neslyší? Pouze nepřetržitě lžou, lžou a lžou, jako když tisknou. Jenže si stále neuvědomují, že dnes už jim takřka nikdo nevěří a že už jsou jen neskutečně trapní prodejní šaškové a presstituti.

347446

19.03.2016 19:24

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Právě bez Turků a dalších immi by Německo nebylo „lokomotivou

Jarmila 88.?.?.?

Na všechny politické sráče já už dávno zvysoka seru. Přeji si přímou demokracii- bohužel ale existuje dodnes spousta tzv. normálních lidí, kteří sami od sebe přímou demokracii odsuzují, protože moudrosti většinové společnosti nevěří a dávají radši přednost mafiánům v parlamentu a ve vládě. Inu komu není rady, tomu není pomoci. Nuž tedy ať dalších 100 let volí tedy svině nejhoršího ražení, protože všem těm lidem, kteří nevěří přímé demokracii, jak říkám, není rady ani pomoci. Tak ať si dál donekonečna volí ty své domluvené mafiány, když mají pocit, že lid je tupý a neuměl by si vládnout sám. To je ta tragédie dnešního světa, že lid dodnes chodí volit mafiány jak debil.

Si vemte volby v Americe. Se domnívám, že zvítězí zločinkyně Clintonová, poněvadž černocha už tam měli, ale ženu nikoliv (kupodivu je to podle vědců Saudské Arábie savec[smích]). Takže Trump tam vytváří jen takovou umělou opozici, aby se neřeklo.

346996

18.03.2016 20:05

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: My muzikanti, to všechno ON!

Jarmila 88.?.?.?

Nebuďte směšný, ony snad demonstrace někdy něco vyřešily? Si děláte srandu ne? Klaus byl odjakživa typická loutka mocných, která si hrála s lidskou důvěřivostí a tahala běžné důvěřivé občany za nos stejně jako Havel, ale poněkud inteligentněji. a tak to zůstane již napořád, dokud tato falešná psychopatická loutka nenatáhne brka.

346970

18.03.2016 19:53

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Právě bez Turků a dalších immi by Německo nebylo „lokomotivou

Jarmila 88.?.?.?

Přesně o tom to je, kdyby tento megamafián radši držel rypák- tak by to bylo užitečnější. To samé ovšem platí i o jeho komplicovi z Prognosťáku Zemanovi. I když je pravda, že mafián Zeman působí na lid daleko sympatičtěji. Snad proto, že si nenakradl a šlo mu vždy jen o slávu? Nebo o co mu vlastně šlo? Takovej kulhavej důchodce- proč už se na to dávno všechno nevysral? To je záhada. Proč neobjímá stromy na Vysočině a nerozjímá o tom, že zanedlouho i jeho život skončí? A co ten óbrhajzl Klaus? Ten si připadá asi jako úplně nesmrtelný. Oni ti psychopati prostě patrně neznají své meze.

346969

Nezlobte se na mě, ale vy muži jste úplně stejně ohrožení jako my ženy. Až vám muslimové budou řezat hlavy, taky vám nikdo nepřijde na pomoc.

Si moc fandíte s tou ochranou žen. Ve skutečnosti je to tak, že muži utečou od rodiny za mladší a pak ani neplatí alimenty na vlastní dítě. Je jim to zatěžko. Prostě existuje až příliš moc moc bezcharakterních týpků. Vidím to ve svém okolí.

346267

Moudrý muž si vezme za ženu moudrou ženu, které pečlivě naslouchá a ona pečlivě naslouchá jemu. Ovšem blbec si vezme blbku, jejíž žvatlání nenaslouchá- stejně jako ona nenaslouchá jeho žvatlání.[smích]

Kupříkladu můj moudrý muž by nikdy neřekl ani nenapsal to co Vy. I já si velmi vážím moudrých mužů a na jejich adresu pěju jen samou chválu. Takže kdo je tady blbec? Moudrý muž ani moudrá žena to určitě není, protože si vzájemně naslouchají a vzájemně se RESPEKTUJÍ.

346266

No tak Sean Connery tam určitě hraje. Ale taky tam hraje ten velmi odbojný černoch, takže moje paměť je i po 45 letech v pořádku, kdežto ta Vaše asi nikoliv.
https://www.youtube.com/watch?v=vb5rLaiaZek

346255

Babo Blažková, na Zvědavci je to ohledně ženských marné, je to marné, je to marné. Slétávají se sem pouze samí misogyni, včetně pana Stwory. Netuším, co ho vede k tomu neustále ženským nasazovat psí hlavu? Naposledy jsem slyšela termíny naše ženy a naši muži v socialismu, když komunisti rozhodovali o všem- a teď tak mluví Vladimír. Jaképak naše ženy? On nás Vladimír vlastní? Je každého věc, jak si život zařídí. Dokonce je každé ženy věc, jestli se jí zalíbí běloch nebo černoch. Ovšem jiná věc je, pokud zde v Evropě nastanou poměry, kdy černoši budou ve velkém znásilňovat bělošky a stát tomu bude jen přihlížet. Něco jiného je politika úmyslně a uměle řízená seshora a něco jiného je skutečný život normálních lidí.

Jako já nechápu, proč z černochů dělat zlosyny? Jsou to lidé jako my všichni. Si vzpomínám z mládí na jednu věc. Bylo mi osmnáct a jela jsem stopem s kamarádkou na čundr do malé jihomoravské vesničky za tetou. Přijely jsme do Brna a zašly jsme si do kina na film Pahorek. Bylo to o odbojném černochovi, který se v lágru nedal. Když jsme vyšly z kina, tak tam před kinem seděl hezký mladý černoušek. Daly jsme se obě do smíchu. Dal se s námi do řeči a nakonec nám nabídl přespání na koleji- byl již večer. Tak jsme s ním šly a skutečně s ním přespaly v pokoji. Vůbec nic si k nám nedovolil a byl velmi inteligentní. Tolik má celoživotní zkušenost s černochy.

346175

24.02.2016 17:19

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Vladimíre, Vladimíre ...

Jarmila 88.?.?.?

Tak tohle je velmi divné. Zmizel mi zde bez jakéhokoliv sebemenšího upozornění příspěvek, kde jsem odepisovala panu Valdukovi, ale bohužel jsem si ho spletla s panem Bardukem, protože jsem velmi spěchala na nákup, takže jsem si nevšimla, že mi to neodepisoval rozumný pan Valduk, ale ten pan Barduk. Napsala jsem zde toto:

Překvapil jste mne svým náhlým obratem o 180 stupňů a to tak, že velmi.[smích]
Představte si třeba lovce mamutů v prehistorii, kde byl všude led a sníh. Za prvé tehdejší lidé neměli vůbec páru o tom, jak přichází děti na svět, že jsou k tomu potřeba dva. Domnívali se, že když žena dostane měsíčky (což způsobil měsíc), tak najednou má schopnost rodit lidi. Proto byla tehdy žena považovaná za bohyni. To vše se dočtete velmi podrobně v již zmiňvané knize Vagina, což není tupá feministická propaganda, ale kniha čistě VĚDECKÁ.
Co myslíte tou strukturovaností v lidských prehistorických tlupách? [smích] Úspěšný zdravý, silný a inteligentní alfa samec měl tako jako tak v tlupě největší slovo a oplodnil nejvíc samic. A jelikož se samostudie vědy, nikoliv propagandy zabývám již celých 35 let, tak zde jsou výsledky mé práce, která je nevyvratitelnou pravdou:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap1.html
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap2.html
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap3.html

Pane Vladimíre, pokud Vám vadí, že zde zveřejňuji své stránky, tak buďte tak moc hodný a řekněte mi to na rovinu. Není nad to, vždy se chovat charakterně a zásadově, což je i moje naprostá celoživtní zásada.

No a abych trochu odlehčila situaci, tak napíšu zde vtip ještě ze socialismu. Můj muž, nevím proč, nazývá všechny lidi ze severní Moravy vaserpoláky. No a jeden ten vaserpolák se seznámil s polskou dívkou a dali si rande na nádraží, že si jako zajedou spolu někam do přírody. Jenže se na rande opozdil a dívka již odešla. Šla kolem stará Polka a zeptala se ho: Pán šuká meškanie? (hledá ubytování?). A on odvětil: Ne, bohužel zmeškal šukání.

345846

18.02.2016 20:09

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Pokud by opravdu stála za šuk a ten nebyl moc drahý,

Jarmila 88.?.?.?

No, vy jste tedy fakt zvláštní. Ve svém prvním příspěvku jste napsala, že ženy na vedoucích pozicích jsou NAPROSTÁ TRAGÉDIE. A teď mi tady píšete, že dcera je Architekt a Vy sama jste Ing. CSc a nevíte, co byste asi tak dělala v supermarketu. Nemyslíte, že si protiřečíte? Co máte co pohledávat na funkcích Architekta a Ing.CSc., když by vám to logicky nejvíce slušelo jako pokladní v supermarketu, abyste nedělala svou ženskou blbostí škody a netvořila NAPROSTÉ TRAGEDIE ve společnosti? [smích]

Jo, doma není úplně všechno v pořádku, jako kdekoliv jinde, ale jinak pohoda- jsem 37 let vdaná.

345749

18.02.2016 18:56

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Vladimíre, Vladimíre ...

Jarmila 88.?.?.?

I Vy jste mě potěšil Tome.[smích] Ale bohužel jste mě nepotěšil předešlým komentářem, kde jste popisoval něco v tom smyslu, jak slepici furt přikyvovat a dávat ji za pravdu, dokud ji nedostanete do postele. I třeba za cenu, že se nakonec rozpláčete. Totiž nebudete tomu věřit, ale ženská intuitivně rozpozná, kdy je chlap férový a kdy ne. Když je neférový a přesto se jí líbí, tak jde a stejně se s ním vyspí. Ale není to v podstatě ono. Ale když on je férový a funguje u nich takzvané souznění duší- tak je vše podstatně lepší. Ona mu důvěřuje a tím pádem se mu oddá se vším všudy, dokonce se do něj i zamiluje.

345742

18.02.2016 18:39

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Vladimíre, Vladimíre ...

Jarmila 88.?.?.?

No dobrá, nebudu Vám nadávat. Ale řeknu Vám toto: Asi jste příliš mladý a tudíž nezažil socialismus tak jako já. Totiž v socialismu vůbec nikdo neřešil nějakou prolhanou Weisovou teorii a jak se říkávalo- kámen jebal cihlu. Na diskotéky se chodilo proto, aby se kluk vyspal s hezkou holkou a holka sbalila hezkého kluka. Šlo jim oběma čistě o sex a příště kolem sebe chodili, jako by se mezi nima nic nestalo- jen se na sebe tak spiklenecky dívali. Oba byli uspokojení, intimně se poznali a příště kráčeli za novými vzrušujícími dobrodružstvími. A o tom to bylo, je to lidská přirozenost.

Poprvé v životě jsem poznala po majetkovém převratu (sametu) těžkou manipulaci z pera amerického manipulátora Roberta Wrighta z jeho knihy nazvané Morální zvíře. Žasla jsem nad tím, co to s prominutím hovado tam psalo za kraviny. Byla jsem natolik rozhořčená, že jsem tenkrát o tom napsala do tehdejšího Mladého světa. Oni mi ten dopis zveřejnili ( ale v dnešní „demokracii“ by mi ho tutově nezveřejnili). A o tom je dnešní neuvěřitelně zvrhlá kapitalistická doba, která se snaží udělat co největší nerovnováhu mezi mužskou a ženskou sexualitou. A to z toho důvodu, aby bordely (které v celém socialistickém bloku neexistovaly) vydělávaly na té disproporci co nejvíce peněz. No a teď, když tu naserou muslimů jak máku, tak budou prosperovat neuvěřitelným způsobem. A o tom to celé je.

345739

18.02.2016 18:16

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Pokud by opravdu stála za šuk a ten nebyl moc drahý,

Jarmila 88.?.?.?

No tak milá paní, pokud jste vůbec paní, naprostou tragédií na vedoucích pozicích v politice, ve školství (a to i na VŠ) a v jakýchkoliv VEDOUCÍCH funkcích zaměstnání jsou i muži naprostou tragédií, nikoliv jen ženy. Tak se prosím uklidněte, jo? Je to tím, že na tyto pozice se prostě dostávají už jen ze zvrhlého kapitalistického principu výhradně poslušní a bezcharakterní zmrdi, kteří poslouchají ještě vyšší nadřízené zmrdy- na pohlaví v dnešní době vůbec, ale vůbec nezáleží. A zkuste mi říct, že to tak není.

A ještě něco připodotknu. Jo, na vedoucí funkce jsou ženy velmi nevhodné. Ale na děsnou dřinu všeho druhu, třeba pokladní v supermarketech jsou velmi vhodné, co? Se jděte vycpat dámo, pokud jste vůbec dáma. Až bude ženským počítána jako regulérní práce starost o děti a o rodinu a veškerá dřina v domácnosti, a započítána do důchodu, pak to teprve začne být trošilinku spravedlivé.[naštvaný]

345738

18.02.2016 16:42

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Vladimíre, Vladimíre ...

Jarmila 88.?.?.?

Zase jeden blbec, který dodnes věří výmyslům Weisse a spol. To vás pane s vymytým mozkem nikdy v životě nenapadlo, že ženy nemyslí na své případné budoucí děti, ale chtějí si prostě jen a jen zašukat a užít sexu stejně jako muži? Pokud je jí tedy ten dotyčný sympatický. Je tak složité pochopit skutečnou pravdu? Prostudujte si sexuální život šimpanzů bonobo, nebo historii přírodních národů- a konečně budete v obraze, kde je skutečná pravda. Můžete si dokonce přečíst knihu Vagina od opravdové a skutečné vědkyně Catherine Blackledgeové, kde se dozvíte fakta o tom, že i na buněčné úrovni, kdy různé spermie od různých mužů ve vagině bojují o oplodnění vajíčka- což svědčí o tom, že ženy byly v tlupách pochopitelně vždy stejně promiskuitní jako muži, jinak by se tento systém nikdy nevyvinul. Pokud by byly monogamní a hledaly pouze živitele svých dětí, pak by boj spermií od různých mužů nikdy nevznikl.

345729

18.02.2016 16:21

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Pokud by opravdu stála za šuk a ten nebyl moc drahý,

Jarmila 88.?.?.?

Co furt máte s těmi slepicemi? Si myslíte vy pitomci chlapi, že jste chytřejší než ženy? To ani náhodou!! Často mi připadá, že jste statisticky ještě pitomější než ty ženy- o čemž svědčí vaše diskusní příspěvky. Protože když se vám to v kalhotech postaví, tak v ten moment vypnete mozek. Ale hlavně že se pořád a neustále můžete nad ženy vytahovat jak malí jardové- to je vaše doména.
Jak snadně se fyzicky silnějším muslimům vládne (kteří jsou ale sami řízení a v područí sionistů), když všechno ženám zakážou, popřípadě je ukamenují. No tak kamenujte pánové, kamenujte alespoň slovně, když jste tak ubozí.

Místo abyste si vážili toho, jak jsou ženy obětavé, vaří vám, perou a smaží, tak se tady budete všichni onanovat nad jednou, která nemá ráda Putina. A co třeba Petr Cibulka? Ten ho přímo nenávidí. A neříkejte mi tu, že je to cvok. Vy všichni jste cvoci, kteří mají neustále potřebu nějakým způsobem shazovat ženy. Prostě zakomplexovaní kriplové, nic víc.[bliji]

345725

12.02.2016 17:06

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: To si necháme srát od vlád na hlavu do nekonečna???

Jarmila 88.?.?.?

No, Vy jste taky týpek. Nejste náhodou Iva Adamcová? To je ta, která hlásá bludy jako Vy. Že cokoliv se stane je dobré a v pořádku a my všichni se máme jen usmívat a jásat, jak je vše OK.

345520

04.02.2016 18:36

Kdo vlastní virus Zika?

RE: Pavel Nárožný

Jarmila 88.?.?.?

Pardon, jsem zapomněla sem dát ten ostudný článek:
www.novinky.cz/krimi/393882-muz-obzalovany-z-dvojnasobne-vrazdy-byl-obvinen-z-pripravy-dalsi.htmlz

345216

04.02.2016 18:32

Kdo vlastní virus Zika?

Pavel Nárožný

Jarmila 88.?.?.?

No, mám tady jednu aktuální zprávu z Novinek. Ačkoliv Novinky napsaly úplné a totální hovno o tom, čím se Pavel Nárožný vlastně provinil, tak veletupci v diskusi mají naprosto jasno. Jen chci dodat, že se několik let stará o starého muže pana Listchku, který se kamarádil s jeho matkou a nechával ho u sebe bydlet zcela zadarmo, i když na pana Listchku již útočí Alzhaimer a i psychiatrička mu radila, ať ho vyhodí z domu. On to přes to neudělal. Je to naprostý hnus co ty soudy, policie a majnstrým si dovolují k obyčejným slušným lidem.

http://www.novinky.cz/diskuse?id=432245&articleId=/krimi/393882-muz-obzalovany-z-dvojnasobne-vrazdy-byl-obvinen-z-pripravy-dalsi.html§ionId=3
[bliji]

345215

02.02.2016 19:19

Smrt komunisty

RE: A výsledky?

Jarmila 88.?.?.?

No já bych to zhodnotila tak, že tady ani nejde o to, co po sobě Ransdorf zanechal, jako spíš o to, že byl sprostě a veřejně zavražděn. Je s podivem, že si zde na Zvědavci nikdo toho nevšiml. Nějaký supervlivný bankéř dal ve Švýcarsku příkaz a od té chvíle se děly věci. Policie mu nedala životně důležité léky a nikdo ze státních institucí, které jsou k tomu stvořené mu nepodal ani prst záchrany. Presstituti z majnstrýmu o tom mlčeli jako hrob, a tak to vdova musela vykřičet pouze na jeho pohřbu. Je neuvěřitelné, že údajné demokratické Švýcarsko, kde dokonce již několik staletí existuje údajná přímá demokracie, se chová ještě hůř než komunisti za totality v Československu. Ta provázanost VŠECH státních institucí, které jednají přesně podle pokynů z řídícího centra je velmi zarážející. Je vidět, že ONI se již tak cítí být pány nad lidstvem, že již ani neskrývají veřejnou vraždu. Oni totiž již dávno žijí v NWO ale my normální lidi ještě o tom stále nevíme a doufáme, že to není pravda a že nás neovládnou. Ake vzpomeňte si na 9/11- to byl jejich rituální iluminátský triumf nad lidstvem.

345107

10.01.2016 10:05

Trnitá cesta do EU

RE: Všechno je to bla, bla, bla

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [chechtot]

344161

01.01.2016 21:22

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Prezident Zeman

Jarmila 88.?.?.?

Díky pane dube, nadále Vás obdivuji a přeji Vám do Nového roku 2016 jen to nej, nej, nej a hlavně samozřejmě hodně zdraví a duševní pohody a ostré pero proti všem, jak bych to jen kulantně řekla, no proti všem debilům.

343740

01.01.2016 15:48

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Prezident Zeman

Jarmila 88.?.?.?

Nejsem žádný havlovec ani klausovec, ale zrádce Zeman ať jde taky do prdele! Můžete mi říct, co pro český národ kromě laciných keců udělal? Tvrdím že vůbec nic. Už jsme byli rozkradeni církví, už jen zbývá, aby si naše pohraničí rozebrali Němci. To měl zajistit Šláfenberg. Jenže pak si spiklenci řekli, že na to ještě Češi nejsou dostatečně připraveni a dostatečně frustrovaní o vlastní obživu, a tak to jen odložili na pozdější dobu (salámová metoda). Zeman (že by přece jen Sémann?) českému lidu maže med kolem huby, ale sotva odejde na zasloužený zednářský odpočinek, nastoupí po něm někdo, kdo rozkradení Česka dokončí. Šláfenberg už je starý, tak to bude někdo mladší, nějaký ten Dinsbír, Dlouhý nebo jiný velký „sympaťák“.

343729

30.12.2015 15:11

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Klaus a Zeman stojí za přivedením naší země do nicoty

Jarmila 88.?.?.?

Nezlobte se pane pět pé, ale Vy jste úplný a totální mimoň.[smích] Nic ve zlém, i Vám přeji hezkou silvestrovskou oslavu a velmi šťastný a veselý Nový rok 2016, i když patrně moc šťastný pro nás pro všechny normální lidi asi nebude. Ale co už, musíme doufat že ano.

Letos v říjnu nás mladší bratr povozil na severní Moravě po Krnově, uspořádal takzvaně vyhlídkovou jízdu, aby nám ukázal, co zbylo ze všech obrovských, prosperujících továren, které živily desetitisíce lidí z Krnova a přilehlého okolí. Západní kolonizátoři ani továrnu na varhany neušetřili. Všechny továrny jsou prázdné, zničené, s vytlučenými okny. Teď se patrně Krnováci mají živit vzájemnou obsluhou. Být Zemanem, tak se hanbou propadnu, budu chodit kanálama a né si hrát na vrcholného politika, když je to jen slouha mocných jako kdokoliv jiný. Určitě bych nevykládala, jak teď prosperujeme, když to není absolutně pravda. Nejlepší prezident všech dob, jakého jsme kdy měli, byl "obyčejný" nevzdělaný Antonín Novotný. To za něho Československo po všech stránkách vzkvétalo.

343662

30.12.2015 10:01

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Klaus a Zeman stojí za přivedením naší země do nicoty

Jarmila 88.?.?.?

Pravda je prostě taková, že Klaus i Zeman vědomě zničili tuhle zemi až na kost. A oba přitom umí velmi dobře mluvit, všechno okecávat a vlichocovat se českému národu. To samé dělal i Havel. Všichni jsou to stejní hajzlové. To si Zeman již nevzpomíná, co psal kdysi za komunistů do Technického magazínu? Prý jsme sto let za opicemi. A kde jsme teď, to všichni již víme.

Nicméně všem čestným a poctivým lidem přeji Šťastný Nový rok 2016, navzdory všem zednářským paskřivcům typu Havla, Klause i Zemana.

343652

22.12.2015 14:38

Jak a za co bojovat?

RE: Spravnemu pozorovani musi odpovidat spravna cesta k naplneni

Jarmila 88.?.?.?

Upřímně řečeno, já jsem se divila, že jste se ještě neobjevil, abyste zhnojil přímou demokracii- tak jako se vždy objevíte, když se jedná o 9/11, abyste vehementně dokazoval, že ty baráky zbourali muslimové, nikoliv americká vláda. A ejhle, Vy jste se objevil.[smích] Nuž tedy oba pánové vězte, že nemíním s vámi ztrácet čas. Někteří otroci si holt cení svého otroctví i v 21.století, kdy existuje internet, po kterém by se dalo dokonale hlasovat, a vůbec jim nepřipadne divné, že menšina (0,000001) naprosto absolutisticky ovládá většinu( 99,99999). Takže zbytečné a neplodné diskuze s vámi zanechám a radši na nákupy do obchodu spěchám.[smích]

Nicméně vám oběma přeji pohodové Vánoce a šťastnou a veselou přímou demokracii (vládu většiny nad menšinou) v Novém roce 2016.[mrknutí jedním okem]

343405

21.12.2015 17:48

Jak a za co bojovat?

RE: Spravnemu pozorovani musi odpovidat spravna cesta k naplneni

Jarmila 88.?.?.?

Ale jděte, vy jste skutečně spadl z višně. Copak Švýcaři mají 3 referenda denně a milion referend ročně? Ono by stačilo dát lidu moc jen v těch nejdůležitějších otázkách. Jako třeba jestli chce nadále zůstávat pod nadvládou Brusele a evropské komise složené asi z pouhých 28 lidí. Tito nevolení lidé mají nad celou Evropou absolutní moc (Hitler by jim mohl závidět), a celý parlament, složený z různých vyžírků jen během třeba jediné minuty odhlasuje třeba 10 zákonů na příkaz těch 28 lidí (jak poreferoval Petr Mach).

A co máte proti hlasování průměru populace? Se domníváte, že ten průměr nedovede odhadnout, co je sviňárna a co nikoliv? Tyhle prazákladní věci dovedou odhadnout i lidé třeba i s IQ 80. A to mi věřte. Stačí si zajít do hospody a nestačíte se divit, jaké mají prostí lidé zdravé názory.

Posranec má tým poradců. Ale jaký tým? Jen samé mafiány a nadnárodní korporace. Toho jste si nevšiml?

Prosímvás, s tou rodinou jste se s prominutím úplně posral. Cožpak dospělí lidi jsou děti? Pročpak přirovnáváte děti s vyvíjejícím se nedospělým mozkem k dospělé populaci? Stále zjišťuji, že vy stál jen MANIPULUJETE.

343382

20.12.2015 19:09

Jak a za co bojovat?

RE: Spravnemu pozorovani musi odpovidat spravna cesta k naplneni

Jarmila 88.?.?.?

No, asi jste vůbec nepostřehl, že přímá demokracie by byla to nejlepší, co by mohlo lidstvo potkat. Ale když lidé Vašeho typu přímou demokracii odsuzují a pomlouvají, pak se holt nedá nic dělat- užijte si dál vládu supů, hyen, parazitů a psychopatů. Lidem Vašeho formátu holt není pomoci. Hlavně že furt filosofujete od ničeho k ničemu. Si představte, že by ve Vaší vlastní rodině rozhodoval soused, co se bude dít s Vámi, s Vaší manželkou i dětmi, i s Vašimi financemi. Vsadím se, že to by se Vám asi nelíbilo? Zatímco u souseda uznaváte, že není chytřejší než Vy a nemá žádné právo o Vás rozhodovat, tak u zkorumpovaných posranců, kteří jdou vždy a zásadně proti Vašim zájmům i proti zájmům veškerého lidu, to klidně uznáte? Se už konečně probuďte!

343361

30.11.2015 19:56

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: Křížený lid.

Jarmila 88.?.?.?

Nejste Vy snad ten biolog Stanislav Mihulka z Jižních Čech, který spolupracuje s profesorem Janem Zrzavým, který mě kdysi označil na Neviditelném psu za strašnou ženskou a i Vy jste se neshodl s mými názory, když jsme si vyměnili několik mailů?[smích]

Ale abych se vyjádřila k tématu. Profesor Zrzavý se kdesi v jakési knize vyjádřil, že paraziti se neustále zdokonalují proti hostiteli, ovšem mají smůlu, hostitel se také proti nim neustále zdokonaluje. Takže to pořád jaksi všechno stojí vlastně na jednom místě. Takže i kdyby nakrásně v Evropě vznikla jakási hnědá rasa, i ta by si uměla poradit s parazitem, který by se ji snažil vysávat. Ovšem otázkou je, pokud parazit již ztratil veškerou soudnost a je již naprosto natolik zdegenerovaný, tak by se mohlo stát, že vyhubí nejen celé lidstvo ale i sám sebe. No co už, příroda by jela dál i bez lidí.

342575

30.11.2015 19:37

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Jarmila 88.?.?.?

No to já samozřejmě nevím, tehdejší majnstrým jako vždy, tak jako i dnes držel hubu a krok, takže kolik Hitlerových dvojníků zařvalo se již nikdy nedovíme.

A ani o tom holokaustu vám nic bližšího nepovím, za jakým účelem ho vymysleli. Musím se přiznat, že mě tyhle krávoviny vůbec nezajímají. Ale nagůglujte si různé výrazy na gůglu a můžete si číst do halelujah spoustu věcí. On vlastně už ten jakýsi starozákonní debil chtěl obětovat svého vlastního syna jako zápalnou oběť. Prostě tihle lidi pořád žijí kdesi ve starověku a my normální lidi, kteří neznáme ani své nejbližší předchůdce (pokusila jsem se najít své předky na Slovensku, ale bohužel nic jsem se v podstatě podstatného nedozvěděla) vůbec nemáme jasno, co tyhle debily spojené tak divně se starověkem vlastně pořád tak trápí.[smích]

342573

29.11.2015 21:01

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Jarmila 88.?.?.?

No tak asi takhle pane maršále: Pročtěte si internet a dozvíte se, že měl Schickelgruber k mání asi tak 18 dvojníků. Protože těch, co toho šíleného psychopata chtělo zkolit bylo nepočítaně. Jenže globální korporační „elita“ si ho chránila jako oko v hlavě. Proto se na něj nikdy žádný atentát nezdařil, i když se o to pokoušel třeba německý důstojník přímo v jeho blízkosti. To víte, když má někdo za nejbližší přátele Prescoty Bushe a všelijaké ty zbrojařské firmy typu Krupp, tak to by tak hrálo, aby si nechali zabít svou důležitou oddanou figurku.

Nejsem mudrlant ale mudrlantka.[smích] Židovská úžernická mafie jistě existuje, o tom žádná. Ale tady nešlo v žádném případě o zničení vlivných banksterů, ale sionisti (rasisti) pouze obětovali bezvýznamné židy, kteří byli takzvaná uschlá větev. To znamená, že to byli lidé, kteří se židovstvím nechtěli mít nic společného, ale přesto zůstali v globální evidenci, aby byli kdykoliv k použití jako zápalná oběť (což je v překladu slovo holocaust).

Hitlerovi to nevyšlo, protože narazil na Rusko, stejně jako užitečný idiot Napoleon.

PS: Čtěte víc internet, já to taky všechno nemám z vlastní hlavy, ale čtu dnes a denně nezávislé informace.

342530

29.11.2015 16:36

Kdo je sluníčkář?

RE: ne-slunickari

Jarmila 88.?.?.?

Proč odvádíte pozornost od důležitých věcí, k nepodstatným věcem? Je to Váš záměr? Jste snad placený manipulátor nebo jen muž, kterému chybí racionální myšlení? [smích]

Přece nejdůležitější ze všeho je, aby měl člověk OSOBNÍ SVOBODU v rozhodování, bez ohledu na to, jak s ní naloží, zda chytře, či blbě. Jde o to, aby se nestal otrokem státu, který mu třeba poručí, že musí 5x denně vystrčit zadek k nebi, jinak bude zabit. Nebo otrokem státu, že musí být celý zahalen jen s průzorem pro oči, jinak má jeho rodina dle své libovůle ho zabít.

Dnes, když už víme, že jakoukoliv revoluci či válku v jakékoliv zemi umí „elita“ vyvolat lusknutím prstů, tak už taky vím, že ONI si ty islámské státy celá desetiletí pěstovali uměle, takzvaně „pro strýčka příhodu“. To znamená, že ty středověké režimy už dávno mohly být odstraněné, kdyby si to globální vládci přáli- jenže oni si to nepřáli. Oni si je naopak hýčkali, aby je v příhodný čas použili pro své záměry. Jako příklad zmíním jenom Afghánistán. Když byl pod Rusy, byl tam socialismus a ženy byly rovnoprávné a normálně oblečené. Když je teď pod Američany, je tam zpět středověk se vším všudy, včetně řezání hlav a ubití žen klacky nebo kameny.

342521

29.11.2015 16:05

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: V knize Jitro kouzelníků jsou předpovědi budoucnosti Evropy

Jarmila 88.?.?.?

No pane maršále, ona prý byla židovka i ta jeho Eva Braunová. Poté co splnil rothschildovec Hitler svůj úkol a zničil celé Německo (něco jak náš Havel zničil naši zem a přitom po celou dobu vystupoval jako velký a naivní huhňavý pantáta a mazal Čechům med kolem huby), tak nasedl Schickelgruber s Braunovou na éroplán čekající na jezeře a odjeli kamsi do jižní Ameriky, kde si žili spolu šťastně až do smrti. Za sebe nechali umřít a spálit dvojníky.

342519

29.11.2015 10:39

Kdo je sluníčkář?

RE: ne-slunickari

Jarmila 88.?.?.?

Vyjádřím se jenom k jednomu aspektu toho co jste napsal, protože mě nejvíc zajímá. Napsal jste tuhle větu: Ohledne zen jsem mel predevsim na mysli, ze nelze mit oboji, a kdyz se zena pokusi mit mužnost (rozhodnost, racionalitu a tvrdost misto soucitu a nehy), coz se casto i podari, tak je to takova nevzhledna karikatura.

Snad mi dáte za pravdu, že ne všichni muži se rodí rozhodní, racionální, tvrdí a bez soucitu. Ovšem to samé platí i o ženách, že ne všechny ženy se rodí bez racionálnosti, atd. Takže tady jde o to, aby se muži a ženy danou „kulturou“ v té které zemi násilím necpali do škatulek, které jim od jejich přirozenosti a od narození nesedí. Ano, když se muslimka cítí nesvá bez šátku, tak ať si ho nosí. Ovšem pokud je to tak, že by se velmi ráda od své ženské přirozenosti oblékla sexy a moderně, ale rodina by ji za toto její chování zabila, že poškodila jejich čest, tak pak je to vůči ní a její lidské přirozenosti šílené násilí a šílená ideologie, která je k takovému agresivnímu chování vede. A tohle sluníčkáři (snad je možné, že existuje nějaké to miniprocento těch autentických, nikým neplacených, i když o tom velmi silně pochybuju) vůbec nechtějí vidět, kam ten střet „kultur“ povede.

342502

28.11.2015 15:57

Kdo je sluníčkář?

RE: ne-slunickari

Jarmila 88.?.?.?

Pane Pa.Semi, nedivte se mi, že jsem Vám neodpověděla na Váš veledlouhý mail. Vy máte prostě takové velmi zvláštní názory na svět a přes to nejede vlak.[smích] Není mi jasné, co například myslíte tímto vyjádřením:A nehlede k migraci - rovnost pohlavi (dusevni homosexualita) ohrozuje predevsim ženskost a duchovni krasu zen, ktere proste jsou jine nez muzi, a s tim je spojene masivni Lhani (tzv.Korektnost), kterym se to snazi protlacit.

Mně je naprosto, ale naprosto jasné, že jsou ženy jiné než muži. No a co jako? To znamená, že jsou muži horší než ženy, nebo že jsou jsou ženy méně inteligentní než kdejaký mužský křupan,, nebo co to jako má znamenat? Proč by měly být ženy duševně homosexuální, pokud nechtějí být třeba podřadnými , zahalenými a věčně mlácenými muslimkami, či nevzdělanými nánami jako to bylo v devatenáctém století a v první polovině dvacátého století, kdy jim bylo zakázáno veškeré vzdělání? Prosímvás, když už jste takovýto velký psavec, tak mi vysvětlete, co je to ta ženskost a duchovní krása žen. Já totiž jako žena v tom dodnes nemám jasno. Je to povrchní namalovaná sexy kráva v minisukních, nebo je to ženská, která celý život posluhuje rodině a muži, a pak od státu dostane za to vše, že dřela v práci i doma a postarala se zadarmo i o staré rodiče minimální důchod? A otázka na závěr: Vy jste sluníčkář a klidně si necháte do své vlasti nasrat statisíce kdesi v poušti vycvičených zabijáků, kteří Vám kdykoliv bez problémů uřežou hlavu jako ovci?

342464

27.11.2015 18:26

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

film Metropolis

Jarmila 88.?.?.?

Kdo ten film z roku 1927 ještě neviděl, tak se na něj podívejte- Kalergi jak vyšitej. Zde je náznak děje: Píše se rok 2026...vítejte v Metropolis. Vítejte ve studeném a přetechnizovaném městě budoucnosti, ve světě vynálezů a prosperity, ale také sociálního útisku... Masy dělníků totiž žijí pod zemí a obsluhují stroje,aby smetánka na povrchu mohla bezstarostně žít...FREDER FREDERSEN (GUSTAV FRÖHLICH), syn vládce Metropolis, si užívá bezstarostně života v zahradách rozkoše, až do té doby, než se setká s MARIÍ (BRIGITTE HELM), kázající v podzemí dělníkům o lepším světě a interpretující jim starou biblickou pověst, zaměřenou na konflikt mezi vládnoucí a pracující třídou a vyzývá je ke vzpouře...(caligari)
http://www.csfd.cz/film/5612-metropolis/prehled/
A mají ten film na youtube v mnoha podobách, tak si něco vyberte, třeba tenhle:
https://www.youtube.com/watch?v=Ddkb345QNeI

Ale abyste nebyli pořád tak smutní a skleslí, velmi doporučuji americký film na rozveselení z roku 1961, nazvaný v češtině Raz dva tři. Je celý k mání v češtině na Uložto. My jsme se s mužem tedy velmi nasmáli. Je to o prohnilé Americe kontra prohnilé Rusko.[smích] Zde je malá ukázka z youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=JJhTZeAs8NI

342413

26.11.2015 14:51

Kdo je sluníčkář?

RE: Trochu naivní...

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto s Vámi ve všem souhlasím, až na tuto jedinou poslední větu: A sluníčkář je i jen hloupý a oddaný sluha svého pána, případně zmanipulovaný trouba nevidící si na špičku nosu.

Neznám v Česku jediného normálního člověka, který by souhlasil s takovýmto nezvykle nenormálním masivním imigrantstvím. Všichni lidé do jednoho mají před tímto činem zrádců na nejvyšších mistech obavy. Takže tzv. „sluníčkáři“ jsou skutečně jen vypočítavé hyeny a nic víc.

No, když už jsem u těch hyen, tak přidám zde pro všechny ještě jedno předvánoční varování: Dávejte si všichni zvýšený pozor na své tašky! Já jsem si bohužel pozor nedávala a tak jsem byla v Tescu nějakou tou hyenou okradena o celou tašku, v níž jsem měla nejen peníze, nakoupené zboží, ale především všechny své doklady.

342348

22.11.2015 16:30

Žaluji vás

RE: Tak nám ten další sedumnáctej listopad zase pěkně v teple uběhl,

Jarmila 88.?.?.?

Co to má znamenat to kapisto? Neumíte mluvit česky? Pokud je zločinný systém nastavený tak, že celé slavné volby jsou ve skutečnosti podvod, tak jako byly i v socialismu, tak snad soudný člověk se té šaškárny nemusí zúčastnit? A to i v případě, že není šance z toho uniknout? Jak známo v socialismu to probíhalo tak, že 99,9 procent voličů údajně volilo komunisty. Jak nádherné výsledky! Ale ve skutečnosti to bylo tak, že 80 procent nekomunistů komunisty nesnášeli (v celém patnáctimilionovém Československu bylo 1 800 000 komunistů). A to nejen nekomunisti, ale i samotní komunisti proti režimu remcali- což si pamatuji ze své vlastní zkušenosti.

Nu a teď je to tak, že vrchnost vždy velmi usiluje o to, aby se dostavilo co možná co nejvíc voličů (volů) k volbám a je pro ně naprosto jedno, koho volí. Neboť výsledky voleb si už upraví podle svého vlastního uvážení. Proto mě nepřekvapuje, že například takový novinář Jandourek píše tím způsobem, že klade volby přímo na piedestal, jako by to byla alfa a omega lidského žití. Nu inu majnstrýmový presstitut, co od nich očekávat, že?

342164

20.11.2015 08:09

Evropský Gulag: francouzská zóna, či proč Západ potřebuje válku s terorismem

Opět hra s čísly

Jarmila 88.?.?.?

Je zajímavé, že na té obálce časopisu Economist na začátku roku 2015 jsou na těch dvou zabodnutých šípech takováto data:
11.5. a 11.3
Lidé se domnívali, že se něco stane 11.května a 11.března. Ovšem tak blbí a průhlední ilumináti nejsou, ve skutečnosti těch 6 čísel znamenalo přesmyčkou toto datum: 13.11.15
Takže někdo ze zasvěcených již takřka před rokem věděl, že bude v Paříži proveden rituální masakr na civilistech. Proto byl v tom židovském klubu Bataclan zrovna přítomen ten satanský metal Orlové smrti a další symboly.
http://prvopodstata.blog.cz/1503/zajimavy-obrazek-v-casopise-the-economist-uvod-a-pojmy-s-prvnim-dilcim-obrazkem

342079

19.11.2015 14:10

Žaluji vás

RE: Tak nám ten další sedumnáctej listopad zase pěkně v teple uběhl,

Jarmila 88.?.?.?

To je směšné, cha, cha, cha, to je směšné cha,cha, cha. Babo Blažková prosímvás a kolik by to bylo procent, kdyby kandidáti a jejich rodinní příslušníci si hodili sami hlas do uren, bez přítomnosti ostatních voličů (volů)? 0,00001 procent? A to by pak mohli národu tvrdit, že je volila většina? Nemohli by to tvrdit.[mrknutí jedním okem]

342051

17.11.2015 17:36

Žaluji vás

RE: Tak nám ten další sedumnáctej listopad zase pěkně v teple uběhl,

Jarmila 88.?.?.?

Hm, a co takhle kdyby všichni voliči (volové) se konečně vysrali na volby a nešli ty parchanty volit? Parchanti by nebyli zlegalizovaní a tudíž by byli nahraní. Nemohli by tvrdit, že je dav legálně zvolil.

Jinak o té trikolóře zde zveřejním zajímavý příspěvek odjinud:

666 má tříbarevnou propisku.

Masakr proběhl pozdě večer v pátek a běžný evropský svět se to dozvídal v sobotu ráno.
Ale v sobotu večer již synchronizovaně barevně svítily věže vysílačů na celé zeměkouli.
Petřín Ještěd, Toronto, Moskva, Peking, San Francisko... a v Sydney "stihli za několik hodin
ušít" obrovské barevné krytiny na světoznámou operu s její charakteristickou střechou.

Tyto nejznámější věže byly na celém světě během pár hodin profesionálně nasvětleny. Včetně Prahy.
Bez předchozího plánování a zajištění materiálu je to zhola nemyslitelné.

666 se dosud bavil jednobarevně. Jednobarevné revoluce už unavují. Nyní vytáhl propisku tříbarevnou
a podepsal celou zeměkouli.

666, nebo globální prediktor... kdo v tom má přehled, ale jedno je jisté. Nejen od Mojžíše si s námi hrají.

Otevřte oči a začněte myslet. Ptejte se, kdo nasvětlil věže a kdo dával zakázky. Ptejte se a počítejte.
Nezapalujte svíčky a nevzdychejte nad krásou věží v barvách trikolóry. To nechte Havloidům.
Vy hledejte pravdu. Nebo zemřete a to co zůstane bude žít v otroctví, které by překonalo vše,
co si dovete představit. A nebude to vina 666, ale naše, protože to svým strachem a leností dovolujeme.

Fotografie z věží: http://cz.sputniknews.com/foto/20151115/1673365/francouzska-trikolora-svet.html

341974

15.11.2015 09:39

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

RE: Hra s čísly

Jarmila 88.?.?.?

Tak tady je to spiknutí tajných mocných vládců světa popsané naprosto vyčerpávajícím způsobem:
http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/parizsky-masakr-v-patek-trinacteho-je.html#more

341864

15.11.2015 09:23

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

RE: Hra s čísly

Jarmila 88.?.?.?

Jo a ještě jsem zapomněla na jeden symbolismus: Ta americká skupina co hrála v tom klubu, a které se kupodivu nic nestalo a nebyl jim zkřiven ani vlásek, se jmenovala Eagles of deaf, to tuším znamená orlové smrti.

341861

15.11.2015 09:16

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

RE: Hra s čísly

Jarmila 88.?.?.?

Další hra s čísly a symboly: V pátek dne 13.10 1304 francouzský král pochytal významné templáře a všechny je popravil. Templáři byli předchůdci zednářů, iluminátů a bankéřů.
http://www.extra.cz/dnes-je-patek-trinacteho-vite-co-vsechno-vam-hrozi-tyhle-ritualy-vas-ochrani

Čili můj názor je ten, že ten teroristický čin je z té samé dílny jako bylo 11/9, čili že byl proveden zednáři, ilumináty a bankstery. Prozradily je ta čísla a symboly- oni si na to hrozně rádi potrpí.

PS: marně hledám při vkládání odkazů slovo odkaz

341859

14.11.2015 18:42

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Toto jsem jim napsal

Jarmila 88.?.?.?

No Vy jste tomu tedy nasadil korunu, to vám tedy povím. Vězte pane, že já se vždy řídím podle toho, co mě v životě kolem mne obklopuje a vůči jakékoliv propagandě jsem naprosto imunní. A obklopuje mě v životě to, že chlapi jsou daleko větší hovada než ženy. A tohle poznání mne obklopovalo celý život. Tak jděte s prominutím do prdele s tím, že žena se svými vlastnostmi podobá židovi. Jste se posral ne? [smích] Se nedivím Danielle, že dala vale Zvědavcovi. Jestli si pánové nevšimli, tak všechny inteligentní ženy, které zde do diskuse kdy přispívaly, tak odešly. Jen já starý blbec zde ze zvyku ještě občas něco napíšu. S takovou Zvědavec dopadne stejně jako Český svaz mužů. Tak dlouho tady misogyni budou neurvale kopat do žen, až úplně všechny ženy odejdou a bude z toho tady jen pánský spolek, který nakonec zhyne na úbytě. Bez žen není život, a ani plodná diskuse.

341830

10.11.2015 16:04

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Feministické

Jarmila 88.?.?.?

Nějak Vám vůbec nerozumím. Domnívala jsem se až dodnes, že snem většiny mužů je žena, která vše udělá pro rodinu a vykašle se na nějakou osobní kariéru. Však si přečtěte zdejší příspěvky, jak muži o stošest vychvalují ženy v kuchyni a hodné poslušné muslimky.[smích] Vařím teplé večeře dodnes a můj pracující muž nemusí doma nic dělat, pouze přišroubovat žárovky a tak podobně.

Takže mám podle Vás ve své knize radši varovat všechny mladé ženy, aby nebyly v životě tak blbé jako já a radši se intenzivně věnovaly své kariéře než rodině a nemocným maminkám- aby pak nebraly od státu za to vše pouhou almužnu? (měla jsem odpracováno 31 let- almužna se bude v budoucnu týkat většiny drobných živnostníků, nikoliv zaměstnanců, kteří si v práci válí šunky, vaří kafíčko a nevytváří žádné hodnoty).

Btw, Vy to schvalujete, že většina dnešních třicátníků se důchodu ani nedožije? Pokud ne, tak o co Vám jde? Nemám snad pravdu v tom, že celý systém je naprosto, totálně a prachšpatně nastavený? A všichni víme proč, jen Vy to snad nevíte.

341699

08.11.2015 18:38

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Feministické

Jarmila 88.?.?.?

Zamyslel jste se někdy nad tím, jak zvrácení jsou naši politici, kteří 26 let od revoluce přemýšlí nepřetržitě nad tím, že by mohli uznat prostituci za práci jako je každá jiná- ale nikdy v životě je nenapadlo uznat těžkou práci v domácnosti a péči o děti za placenou práci? Dovedete si představit, jak by vypadala společnost, když by většina žen VELMI RÁDA zůstala pracovat v domácnosti a pečovala o děti do patnácti let i manžela, pokud by za to dostávala od státu alespoň minimální plat a a počítalo by se jim to do důchodu? To si asi vůbec nedovedete představit. Místo toho se to bere tak, že nepřetržitá dřina kolem dětí a manžela je jen jakýsi ženský koníček nebo co a vedle toho je žena povinna makat i mimo rodinu, aby vůbec měla nárok na důchod. Čili na rozdíl od muže, který přijde z práce a vyvalí se na gauč, tak žena má dvojnásobnou směnu- jednu za peníze a druhou zadarmo. Ona vychová státu další otroky, ale musí si je vychovat za své- stát akorát shrábne plody její práce ZADARMO. To je normální hnus. Mohu to říct podle sebe. Celý život jsem se pečlivě věnovala rodině a pak jsem 10 let pečovala o svou nemocnou matku. A výsledek? 4700 Kč důchodu. Se jděte všichni vycpat vy všichni neskuteční kreténi, co pomlouváte ženy. Bez nich byste byli úplně v prdeli. Místo abyste je oslavovali, jak jsou obětavé, tak i vy evropští muži si v podstatě přejete mít doma nesvéprávné otrokyně. Styďte se! A běda, kdyby vám to režim a zákony umožnily tak jako v muslimských zemích. Ovšem vy na rozdíl od muslimů byste si brzy uvědomili, že jste otroky režimu taky, což je tedy určitý klad.

341594

08.11.2015 17:50

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: přeprogramovené talmudizované české ženy

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste nějaký bůh, který určuje, kdo vyřknul diamantovou vybroušenou pravdu?[smích] Si nějak moc věříte, ba bych řekla, že patříte mezi ty namyšlené muže, kteří postrádají jakoukoliv soudnost. Tak pejzatí vám přeprogramovali a ukradli vlastní děti i vaši vlastní ženu (pozor, vaše vlastní ženy neexistují, určitě nevlastníte harém). A není to náhodou spíše tak, že jste svou ženu a děti ztratil svou vlastní pitomostí a nadutostí?

Rádi se s manželem díváme na pořad Prostřeno. Tuhle se tam vyskytl bezcharakterní týpek, který nemá v Čechách obdoby. Všem dával co nejmenší počet bodů, bez ohledů na to, jak mu jídlo chutnalo, protože chtěl za každou cenu vyhrát 50 tisíc.Veřejně před celým národem vykřikoval, že chce vyhrát a je mu úplně u prdele, co si o něm kdo myslí. Nejméně dal bodů ten primitiv mladé krásné vysokoškolačce, která navařila nejlíp- dal ji jen jeden jediný bod, protože byl vzteklý, že je krásná, mladá a inteligentní.Tak takovýhle „inteligenti“ mužského pohlaví se mezi námi vyskytují. Kdyby ten chlap byl muslim a režim mu to umožnil, tak by jeho žena prožívala peklo na zemi.[bliji]

341589

08.11.2015 16:27

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

Jak to všechno dopadne?

Jarmila 88.?.?.?

Já nevím co se všichni divíte nad feministkami. Máme zde naprosto poslušné a prodejné majnstrýmové novináře, máme zde naprosto poslušné prodejné politiky, máme zde naprosto poslušné prodejné vědce, kteří vám budou tlouct do hlav naprosté nesmysly (manipulátoři davů), máme zde naprosto poslušné a prodejné byrokraty typu ředitele Akademie věd, který ihned podlehne, jakmile je negativní závan seshora, máme zde i prodejné blogery, kteří se tváří jako nezávislí, ale ve skutečnosti slouží kdoví komu, máme zde naprosto prodejnou a poslušnou armádu, která slouží zločinecké NATO a nikoliv lidu, máme zde i prodejné neziskovky, které za mrzký peníz slouží Šorošovi a vy se divíte, že zde existují i placené feministické spolky, které si blahobytně žijí z různých fondů Evropské unie?

Jděte se vycpat vy všichni zakomplexovaní chudáčkové, kteří jste doma buď pod pantoflem, nebo nemáte ženskou, protože jste nemožní, tupí, hloupí a nadutí a tudíž si ženskou nedovedete udržet, a proto se rádi budete ohánět chudákem Schopenhaurem a budete vychvalovat muslimské otrokyně, jaké jsou to skvělé ženy. Však počkejte, v budoucnosti na vás dojde, až muslimové budou utlačovat nejen evropské ženy, ale především vás. Pak si konečně vzpomenete na to, jak to bylo fajn, když jste měli za partnerku normální myslící ženu, s kterou jste si celý večer bezvadně pokecali a pak skončili v posteli a ne zahalené poslušné a ustrašené muslimské hovádko.

PS: Vůbec se mi nelíbí na panu Stworovi, že zde hází samá témata, která lidi rozdělují. Kuřáci proti nekuřákům, bílí proti Romům, bílí proti černým, feministky proti maskulinistům, ženy proti mužům, atd. Také se mi zdá v dnešní době nebezpečné dávat sem ankety, kteří lidé by šli s klackem proti politikům. není nic jednoduššího, než si takové lidi dát na preventivně na černou listinu.

341581

07.11.2015 17:31

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Toto jsem jim napsal

Jarmila 88.?.?.?

Připomenu Vám, kdo ty hnusné feministické spolky sponzoruje, kdo jim dává moc do rukou: Šoroš!!! A to je velmi mocný přestárlý chlap, který ne a ne chcípnout. Omlouvám se Aje, jistě mě zas poučí, že je to lidská bytost.

341532

07.11.2015 17:22

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Platón

Jarmila 88.?.?.?

Není divu jaké měli názory na ženy, vždyť oba tito velikáni byli teplouši.

341530

02.10.2015 08:28

Neodvratný pád západních mocností

RE: Angličtina je především morální pohroma, pak až jazyk

Jarmila 88.?.?.?

Konec dobrý, všechno dobré. Jsem ráda Ájo, že jste velkorysá a nezlobíte se na mou prostořekost. Také nevím, proč se píše Nováková a ne Novákova. Domnívám se, že to vzniklo spontánně foneticky, že třeba učitel zvolal kdysi: Nováková, k tabuli! Že se tomu učiteli to příjmení zkrátka lépe vyslovovalo s dlouhým á než kdyby vykřikoval: Novákova, k tabuli! Nebo si představte, že někdo zdálky volá: Novákova, počkej na mě! Aby ho lépe slyšela, tak radši na ni volal: Novákováááá, počkej na mě! Také nemám ráda organizované feministky, jako cokoliv, co je někým placené a řízené ze zákulisí, jako třeba všechny ty podezřelé neziskovky, či jakékoliv politické strany, od těch největších až po ty nejmenší.

340204

01.10.2015 19:32

Neodvratný pád západních mocností

RE: Angličtina je především morální pohroma, pak až jazyk

Jarmila 88.?.?.?

Máte naprostou pravdu pane Siddure, že ohledně přechylování jmen jde naprosto o podružnou věc. Vzpomenula jsem zde jméno paní Veselé, že klidně mohla vzdorovat kanadským úřadům a žádat je- já přece nejsem žádná Veselý, ale jsem Veselá. Jenže ona se těm úřadům podřídila. Podobné problémy ovšem mají ženy, které pobývají často v cizině a pořád musí úřadům v cizině vysvětlovat, že jsou manželkami pana Smetany, ač se jmenují Smetanová. Tím se nechci Smetany zastávat, mě je ta ženská naprosto ukradená.

Co se týká Jarmyly s tvrdým y, to je mi pochopitelně rovněž naprosto ukradené. Kdyby se to tak psalo odjakživa, tak jako co už? Snad že o mě tak píšou pitomci z Nezvědavce- ale Vy k nim snad nepatříte? Na to jste příliš inteligentní. Jen tak pro zajímavost napíšu, že mě původně chtěla matka nazvat Zlatuše. Je to slovanské jméno a slovanskými jmény ona nazvala všech mých ostatních 5 sourozenců. Nakonec se ukázalo, že mě tak mohla klidně nazvat, protože jsem to byla já, kdo se o ní postaral až do smrti, čili skutečně jsem pro ni byla zlatá.

340189

01.10.2015 17:57

Neodvratný pád západních mocností

RE: Angličtina je především morální pohroma, pak až jazyk

Jarmila 88.?.?.?

Hm, a jakpak si Ájo vysvětlíte, že ta Anča Novákova se změnila na Anča Nováková? Vysvětlete mi to. Hlavně že Vy sama se v Kanadě píšete Veselý, a nikoliv Veselá, nebo tak nějak, promiňte mi tu diskrétnost. Ale nedá mi to, abych Vás trochu nepošťouchla, protože vždy a zásadně podlézáte mužům, ale nikdy si nevážíte názoru žen- viz můj případ, protože nikdy jste ani náhodou nebyla na mé straně. Nezdá se mi, že bych měla takové názory, abyste se mnou nikdy nemohla souhlasit. Zvláště když se mnou souhlasí spousta mužů a píšou mi rozumné maily. Připomínáte mi mou jednu příbuznou, která byla rovněž némlich (že by německy?) jako Vy. Vždy nadávala zásadně a jen na ženský, že ony za všechno mohou (asi i za dvě světové války), no a pak ji její muž zahýbal, až se hory zelenaly, byla z toho strašně nešťastná, ale potvrdilo se jí tím, že za všechno mohou ty kurvy ženský, jak jinak.[velký smích] No a to s tím nevinným výtečníkem měla sedm dětí.

340187

01.10.2015 08:30

Neodvratný pád západních mocností

RE: Angličtina je především morální pohroma, pak až jazyk

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se, že jste člověk, kterého hned kdeco vysiluje- a tak okamžitě vyšiluje.[smích]
Jestli jste si nevšiml, tak všichni mladí lidé používají výraz, že jdou na fejsbuk. A určitě je pro češtinu lepší, když už tedy mladí lidé nepoužívají překlad, že jdou na knihu tváří, aby se psalo česky fejsbuk, než aby se používalo anglicky facebook.

Moc pěkný mail mi napsal pan Semi, tak ho zde přetiskuji v plném znění:

Ale vzdyt cestina je z velke casti slozena z cizich slov, v 18-19.stoleti
jsme importovali mnoho z nemeckych slov (šroub,fanka, forichtung, werk,
roura, pípa, fermentace, civilizace, papír, plast, kufr, král, princ a mnoho
řemeslných názvů) a z latiny (košile, tinktura, víno, liturgie, medicína,
exploze, koncepce, licence, argument) a z rectiny (filosofie, psychika,
astronomie, bible), z arabstiny (chemie,algebra) a z hebrejstiny (mesiáš,
rabín, talmud, sionismus, golem) jen malo, z novodobe rustiny take jen par
(bolševik,kolchoz,samopal,kulomet,sputnik,perestrojka) - protoze standardy
urcuje civilizační leader (ne Vůdce!) - a protoze cestinu restaurovali take
němci (Jungman) v prevazne nemeckem prostredi (Praha), z toho, co zustalo
tehdy zachovano hlavne na venkově... Cestina je pomerne moderni a z velke
casti umely jazyk, ale jiz byl vytriben v reálném narode po mnoho generaci,
narozdil treba od Esperanta... (A ovsem mam cestinu velmi rad a povazuji ji
za jeden z nejlepsich jazyku, svou poetičností vedle modernosti a
prizpusobivosti...)
Ostatni jazyky z cestiny take importovaly "houfnice,pistole,robot,dolar" a
mozna dalsi...

(K Praze jako nemeckemu prostredi - slysel jsem, ze novodoba standardni
nemcina je puvodne prazsky dialekt, protoze Říše Římská národa Německého
byla slozena z mnoha drobnych statecku, z nichz české království bylo jednim
z nejvetsich... Neumim to posoudit, nemecky umim jen velmi malo...)

Dnes importujeme bezne z anglictiny (svetr, motor, čip, computer neni dnes
jen na počítání, mobil, telefon) - od te doby, co pokrok (technicke)
civilizace tahnou američané a ne němci. Aspon svet lepe chapeme... Miss (s
velkym M) neni Kráska, protoze kráska je lecktera a mohlo by je urazet, ze
nejsou Kráska, kdyz zvolena Miss muze byt z principu jenom jedna...
Neprirozena vam prijdou zrejme jenom slova, ktera byla importována behem
vaseho zivota... A treba lajkování neni oblibování, ale povrchni projeveni
sympatie pro statistické zpracovani Lidu americkymi firmami (FB,NSA)...

Pocestovani typu břinkotruhla misto piáno se neujmulo - protoze aspon
chapeme, o cem se mluvi, protoze piáno je proste piáno, kdezto břinkotruhla
muze byt leccos... Ani rozvid misto televize se uz neujal, i kdyz rozhlas
vedle rádio jeste je...

Jeste mi vadi pocestovani jmen cizich mest, treba nebyt wikipedie bych ani
netusil, kde lezi Méty (Metz - zlata bula Karla IV) nebo Trevír (Trier),
protoze takhle pojmenovana mesta na mapach nejsou...

340178

29.09.2015 15:29

Neodvratný pád západních mocností

RE: Angličtina je především morální pohroma, pak až jazyk

Jarmila 88.?.?.?

Jak byste hezky česky nazval například facebook? [smích] Ale pozor, aby to neznělo jako čistonosoplena. I když i prý ta čistonosoplena byl ve skutečnosti jen mýtus- prý vymyšlený jen tak pro legraci. Přitom ale, kdyby tenkrát někdo řekl, že by stačil název čistonos, tak ten název by byl trefnější, než kapesník.

340118

29.09.2015 08:19

Neodvratný pád západních mocností

RE: Angličtina je především morální pohroma, pak až jazyk

Jarmila 88.?.?.?

Opět s Vámi souhlasím- ale jak z toho všeho ven? To by museli být samotní jednotliví Češi velmi uvědomělí a vědomě tyto anglikanismy nepoužívat. Ovšem mainstream (opět cizí slovo) se snaží o sto šest, aby zavedl co nejvíc anglikanismů. Například slovo byznys nebo šoubyznys se již tak vžilo, že nikomu ani nepřijde, že by měl radši používat české výrazy.

A nenazývejte mě hned agresivně provokatérem, protože jím nejsem.

340102

25.09.2015 19:50

Americká Velká strategie dělá salto

RE: velmi dobrá analýza

Jarmila 88.?.?.?

Tuhle jsem jela autobusem a z okna koukám na bílou dodávku, kde bylo napsáno: Zničme pořádek a nastolme chaos. Koukala jsem na to jako z jara, ale už nevím, jestli tam byla značka Danone, nebo Adidas, či někdo jiný, prostě to byla nějaká globální korporace, to už ale fakt nevím která, měla jsem zrovna v tu chvíli jiné starosti. Jen mě prostě překvapil ten drzý nápis na autě.

339960

22.09.2015 19:50

Válka začíná v nás samých

RE: Znamenitá úvaha

Jarmila 88.?.?.?

Jaké germánské kmeny? Germánské kmeny jsou totiž ve skutečnosti také modroocí Slované.[smích] Prý se v Německu nesmí ani provádět archeologické výzkumy, protože by se prozradilo, že je tomu skutečně tak. Stejně jako třeba Maďaři, ti také nejsou jacísi ugrofinové, ale původně slovanský maďarský lid byl podmaněn jakousi elitou, která jim poručila používat ugrofinštinu. Si to vemte dneska- jedete Prahou a všude samý anglický název, včetně pražského letiště, které má na ruzyňské budově napsáno airport a nikoliv letiště. Si připadám, když jedu tramvají, že projíždím nějakým anglickým městem.

339837

20.09.2015 21:19

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: :-) milé dámy

Jarmila 88.?.?.?

No, se najednou kroutíte jako had. Jaké naše dámy? Ony jsou snad evropské ženy majetkem evropských mužů? A co je Vám po tom, kolik se rozhodnou mít evropské dámy dětí? Je to snad Vaše starost? Vy ty děti snad v bolestech rodíte, o ně se staráte, nebo je živíte, že máte starost o to, aby evropské dámy rodily děti bez rozmyslu jako potkani? Dneska každá druhá žena musí své děti živit ze svého a chlapi se náramně cukají, když mají přispět na ně nějakou korunou.

A co to jsou ty evropské tradice? A kdo o ně stojí? A není to snad jedno co bude z našeho osobního hlediska za padesát či za sto let? Mě osobně je to srdečně jedno a dokonce je mi jedno, co na to všechno řeknou naši páni. Protože ti páni budou na hřbitově zakopáni a o světě rozhoduje globální „elita“ , která si se všemi dělá co chce a když se rozhodne, že z muslimských zemí budou křesťanské a z evropských zemí budou muslimské, tak to prostě do pár let uskuteční a Vaše kecy i kecy milionů evropských pánů budou fakt úplně zbytečné. Protože jste nuly a obyčejní otroci, stejně jako ty Vaše evropské dámy.

339761

20.09.2015 17:03

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: :-) milé dámy

Jarmila 88.?.?.?

Takže Vy kolem sebe lidí moc nepotřebujete, protože řada věcí se dá robotizovat- ale přitom nabádáte západní ženy, aby soutěžily s muslimskými či africkými ženami o porodnost a rodily další nepotřebné lidi jako o život? Co to máte za logiku člověče? Víte něco o tom, že ta „nepotřebná“ dnešní mládež je velmi, velmi frustrovaná a přemýšlí o tom, k čemu je dobrý život? Jestli není lepší to radši všechno rovnou zabalit, než se pořád trápit svým bezúčelným životem, kde není nejen práce, ale uniká jim i jakýkoliv další smysl života?

Volebním právem se netrapte. Jednak je to všechno podvod na entou a za druhé, i kdyby do Evropy nasrali 50 milionů muslimů a černochů, pořád by to bylo 10:1.

339757

20.09.2015 08:49

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: :-) milé dámy

Jarmila 88.?.?.?

Sedm miliard lidí na planetě je Vám málo? Nemělo by to spíš být tak, že vlády muslimských a afrických zemí by měly regulovat porodnost, aby pak jejich země konečně mohly vzkvétat a lidé nemuseli utíkat ze svých vlastních zemí za lepším životem do rozvinutých krajin? Nejlepší způsob, jak naučit ženy, aby nerodily další zbytečné lidi jak na běžícím pásu, je jim dát vzdělání a práci. Ovšem práce dnes není a ani v budoucnu nebude i v rozvinutých civilizovaných zemích. Například zemědělec, který dříve uživil svou prací 4 lidi, dnes uživí s pomocí strojů 100 lidí levou zadní. To má pak takový důsledek, že až 50 procent mladých lidí nemá práci a jsou tedy zbytečnými jedlíky, jak se o nich vyjádřil lidumil a nositel Nobelovy ceny KiSSinger. A když k tomu přibudou i imigranti, kteří rovněž nebudou mít práci a ještě se dál budou bez rozmyslu rozmnožovat, co z toho všeho vyplyne? Válka!! A přesně o to globální elitě jde. Když nepomohla uměle vyvolaná hospodářská krize, která Evropu nijak nepoložila, protože jsou Evropané příliš bohatí na to, aby stáli fronty na polévku, tak nasadili plán B.

339743

18.09.2015 19:33

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: je to i důsledek feminismu a emancipace ?

Jarmila 88.?.?.?

To by mě zajímalo, co tak dobře vystihl? Nemohu mluvit za jiné ženy, ale co se týče mne, patřím k tomu údajnému jednomu procentu, že nejsem ani sadistka v černé kůži, ale ani masochistka, která by byla celá nadšená z toho, že s ní chlap tvrdě zachází. Jsem naprosto přírodní člověk a mou velkou přirozeností je, že si jsou muž a žena naprosto rovni, milují se a vzájemně se respektují. Nikdy v životě jsem nepreferovala chlapáky, kteří by byli schopni dát ženské přes hubu a proto jsem se s tím taky nikdy v životě nesetkala. Vždy jsem preferovala velmi hezké muže, kteří byli naprosto mírumilovní a hlavně měli velký smysl pro humor. To mě vždy uchvátilo, když byl muž velmi pohotově vtipný a dovedl si dokonce udělat sám ze sebe srandu. Z toho důvodu již žiji se svým mužem 39 let. Pravda, dneska už není tak vtipný, ale co už, to je to stáří. Se mi zdá, že máte nějaký skrytý problém Vladimíre. Řešit tady černochy. Když budou lepší než ti bílí, kteří nazývají ženy slepicemi, tak holt uspějí.[oči v sloup]

339677

16.09.2015 19:40

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: Slepice

Jarmila 88.?.?.?

Určitě, s tím souhlasím, že pan dub měl částečně pravdu. Jenže on mě nazval sufražetkou za to, že jsem se zastávala českého lidu, že není rozhodně tak hloupý, aby si v přímé demokracii nemohl ve 21.století, ve století vědy, techniky a internetu, kdy probíhají na internetu bez problémů miliardy finančních a jiných operací, vládnout sám. Tohle mě na něm velmi zamrzelo, že on, takový chytrý člověk, kterého jsem si vždy skutečně a opravdu vážila, si neváží a nedůvěřuje rozumu milionů lidí a radši dá přednost podvodné zastupitelské „demokracii“ reprezentované těmi největšími zmrdy, které tato země nosila. Na tom nezáleží, že jsem vymyslela jakýsi systém přímé demokracie, který je podle jeho názoru zcestný. Záleží na tom, že existují podle počtu pravděpodobnosti na celém světě statisíce lidí, kteří hledají tak jako já řešení a vymýšlejí sytémy přímé demokracie. Ovšem „elita“ světa a jejich poskoci korporační masmédia na to samozřejmě neslyší a všechno co se týká přímé demokracie naprosto ignorují. A pokud se zmíní, tak jedině tím způsobem, že je to nerealizovatelné a lid je tak tupý, že nemá nárok o sobě rozhodovat. A do téhle řady presstitutů a internetových placených trolů, kteří pomlouvají přímou demokracii, se pan dub nevědomky zařadil.

No a abych řekla něco k tématu, tak nejen v pornu se vyskytují namakaní černoši, ale z ničehož nic se vyskytují i v korporátní reklamě v TV.

339572

15.09.2015 19:46

Migrantes ante portas

RE: zdegenerovaný národ pivních Švejků

Jarmila 88.?.?.?

Už jste někdy viděl, že sebevětší demonstrace lidí něco zmohly? Pokud se těm nahoře ty demonstrace náhodou zrovna nehodí do krámu, tak jsou na dvě věci: na hovno a na nic. A zkuste mi říct že ne.

To jsme poznali my řadoví občané i v dnešní "demokracii". Všichni lidé v naší čtvrti do jednoho protestovali proti tomu, aby byl zrušen autobus, který byl jediným spojením na metro. Ovšem novodobí papaláši z Ropidu (asi tak pět lidí, kteří si vozí zadky zásadně ve svých luxusních vozech) usoudili, že jsou chytřejší než tisíce lidí a naše protesty zásadně ignorovali. A o tom to je - to je ta jejich demokracie. Český lid má historickou zkušenost, že s takovými hovady nehne a tak se tomu vždy inteligentně přizpůsobil, aby přežil.

339518

15.09.2015 16:51

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

Slepice

Jarmila 88.?.?.?

Je vidět, že pan Stwora nezná jiné ženy, než ochotné slepice.[smích] To je ale smutné. Tady nejde o přemrštěnou politickou korektnost, tady jde o to, že stačilo napsat, že NĚKTERÉ ženy jsou ochotné slepice a jdou třeba i s černochem. Co kdyby ženy běžně všude možně psaly, že čeští muži jsou hloupí kokoti a kohouti a je možná lepší jít se svalnatým černochem? V socialismu jsme si zažily my ženy nepřetržité urážení ve vtipech o slepicích- máme si tyhle urážky nechat líbit i v prohnilém kapitalismu 21.století? Pak se někdo diví, že se z některých inteligentních žen mého typu ([smích]) stanou feministky, ne-li rovnou sufražetky, jak mě nazval dub?

A ještě jedna technická: Styk do zadku by se nikdy neměl nazývat souloží. Termín soulož by měl být výhradně vždy vyhrazen oplodňujícímu aktu: vagina-penis. Nic jiného by nemělo být nazýváno souloží, protože je to jen pouhopouhé dráždění erotogenních zón. To už by se taky mohlo absurdně říkat třeba orální soulož, nebo prsní soulož (mezi prsy), nebo třeba ušní soulož, pokud by muž zatoužil šukat ženu nebo muže do ucha.[smích]

339503

07.09.2015 19:44

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Jarmila 88.?.?.?

To je zajímavé, máte zde na zvědavci pouze dva příspěvky. Kde jste se zde tak náhle objevil? Jen proto, abyste mi sdělil, že gorila, šimpanz a orangutan jsou zdegenerovaní lidi? Vy jste mi ale srandista. A co slon, krokodýl, hroch, čmelák, mravenec, žirafa, pampeliška, liška, pes, kočka a miliarda dalších živočichů jsou zdegenerovaní lidi? No, budete se divit, ale ten Darwin v tomhle měl opravdu pravdu, člověk skutečně vznikl z opice. A to měl pravdu nejen ten Darwin, ale i naprosto opomíjený vědec Alfred Russel Walace.

339217

07.09.2015 19:29

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Jarmila 88.?.?.?

No jo no, takže Hestroy má pravdu, že to dělal v minulosti nějaký člověk. Buď nějaký pračlověk, možná nendertálec s příliš velkou lebkou, což značilo příliš velkou inteligenci. Anebo mimozemšťan, kterého stvořil bůh (mimochodem, my jsme pro jiné mimozemšťany také mimozemšťani). Koneckonců v dnešní době vidíme, co dělá Monsanto. Vyrábí geneticky modifikované rostliny, kde spojí třeba vlastnosti lososa s rajčetem. Vypadá to, že to ve starověku možná prováděla třeba již ta mrcha Kleopatra, která poslala Cesariona do Indie, aby ho zachránila, aby pak z něj byl ten Ježíš, který pak dělal velké zázraky, napřiklad že měnil vodu ve víno, které já tak ráda popíjím.[smích]

Jo z octomilky krávu neuděláte ani za milion generací, ale z chlapa lze udělat vola kdykoliv nato tata, třeba za pár minut.[smích]

339215

07.09.2015 13:14

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Jarmila 88.?.?.?

Aha, to mě vůbec nenapadlo.[smích]

339192

07.09.2015 08:04

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Václav Klaus proti imigraci

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu Ajo, asi jsem to přehnala. Ale jsou to z mé strany jenom prázdná slova- jinak bych mouše neublížila. Tak jako jsou všechno jen prázdná slova u Klause. Nikdy nehnul pro český národ ani prstem- vždy jen uplatňoval naprosto prázdná slova a gesta. Svými činy ovšem uškodil českému lidu ještě víc než Havel. On a lidská bytost? Spíš nelidská. Vždyť už jenom to, že na amnestii propustil defraudanty typu zmetka Smetka, který zavinil smrt mnoha lidí, definitivně pošpinilo i „lidskou bytost“ a velkého privátizora Klause, alias velkého přítele všech bankéřů.

339173

07.09.2015 07:44

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Jarmila 88.?.?.?

A kdo stvořil šimpanze a další primáty a stamiliony jiných živočichů od slona, hmyzu až po rostliny?

339171

06.09.2015 18:52

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Václav Klaus proti imigraci

Jarmila 88.?.?.?

No, zase další pomatený klausovec, to je ale hnus. To vám nevadí, že je Klaus zloděj a to nejen pér, ale je to patrně miliardář, který si z celého národa dělá vysloveně prdel? Už aby zdechl jako upřímný Gross, hajzl jeden.

339142

05.09.2015 18:59

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Jarmila 88.?.?.?

Nejsem namachrovaná ateistka, ale jsem Slovanka a Pohanka, která věří v zázračnou sílu Přírody a v zázračnou sílu Vesmíru. Nikdy jsem nečetla Bibli, ba ani Korán či Tóru či nedejbože Talmud a nedržela jsem nikdy nic z toho ani v ruce a vůbec mi to nevadí. Jsou to prostě výmysly starověkých kněží, nikoliv bohů, aby co nejlépe ideologicky ovládli masy svých otroků a o tom to je.

No a teď nám sem Rothshildi naserou muslimy, abychom si užili s nimi jejich oblíbené (těch banksterů z FEDu)- žerte se a perte se mezi sebou, zatímco my paraziti vás obereme o všechno.

339066

03.09.2015 19:07

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

A ještě si neodpustím jednu věc. Český lid poděšeně řve jako jeden muž, že emigranty ani náhodou! Kdyby měl tu moc, tak ty šílence řízené Rothschildy zastaví. Dokonce diskutéry na Novinkách nedojmulo ani mrtvé syrské dítě na pláži a diskuze musela být zablokována. Ale Vy ne! Vy budete pořád tvrdit, že život lidí řízený mafiány je furt o něco lepší, kvalitnější a fundovanější, než když lid o sobě rozhodne sám. Ani si nedovedete dube představit, jak moc jste mě zklamal!! Takový velmi chytrý člověk a přesto takový s prominutím ťulpas. Nikdy v životě by mě nenapadlo až tak moc opovrhovat lidem jako to děláte Vy. Já jsem celý život vyrůstala jen mezi dělnickou třídou, moje matka byla také dělnice, ale jejich selský rozum je daleko normálnější, než názory inkelikentů jako jste Vy.[bliji]

338967

03.09.2015 08:23

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Četl jste tu mou přímou demokracii velmi ledabyle, protože tam velmi přesně a podrobně popisuji, jakým způsobem by se mohl občan zúčastnit regulérně voleb do parlamentu, aniž by vydával miliony na svou propagaci a bilboardy. A není to jenom o tom, že si zřídí web.

Ale necháme už toho, ne? Kdo je nepřítelem přímé demokracie a lid považuje za tupé stádo, které si neumí vládnout samo, tak toho nikdo nepřesvědčí o tom, že by to bylo s lidem lepší vládnutí, než existující zastupitelská demokracie, řízená přímo mafiány, zloději a bezcharakterními gaunery.

Mějte se!

338942

02.09.2015 19:45

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Kdopa jim zaplatí tu kampaň? Kua, pročtěte si dube už konečně ty mé myšlenky.[smích] [smích] Jinak s Vámi, věřte tomu nebo ne, nemá cenu vůbec dál diskutovat. A to si Vás jinak, jak už jsem říkala, vážím. Jenže Vy tu na mne hážete otázky, které mám již všechny zodpovězené, Vy ignorante! Opovrhujete obecně ženami, že je Vám zatěžko si od nich něco přečíst?[zmaten]

338921

02.09.2015 18:44

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Jo, jistě, to tupé stádo, jak jinak. Když může navolit domluvené stranické mafiány, tak může navolit i slušné obyčejné lidi, nezávislé na žádných stranách.

338917

02.09.2015 08:14

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Ano, samozřejmě, prkotiny, které by vůbec nikoho nezajímali, by řešili pochopitelně přímo zastupitelé. Proč posměšně říkáte že Marťani? Ta Vaše ignorance, že jste si ani jedním okem nepřečetl tu mou přímou demokracii je přímo děsivá. Má potom s takovým bohorovným ignorantem cenu diskutovat? Vždyť já tam řeším i tu volbu zastupitelů. Že politické strany jako mafiánská seskupení by byly zrušeny a místo toho by se ucházeli o místo poslance občané výhradně sami za sebe. A prosím Vás, už mi dube nepište, že by to všechno bylo moc složité a neřešitelné a kdesi cosi a podobné neinformované kydy.

338897

01.09.2015 08:42

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Ten příklad vlastníků bytů je dobrý příklad přímé demokracie. Oproti dřívějšímu stavu, kdy všechny domy chátraly a vedení LBD rozkrádalo pro sebe co se dalo a na všechno kašlalo, tak oproti tomu dřívějšímu stavu nastal velký pokrok a domy takříkajíc jen kvetou. Alespoň v naší malebné čtvrti tomu tak je. Všude krásné nové červené střechy, svítící fasády a běloskvoucí nová okna.

Pravda, existují domy vlastníků, kde se nedaří, jak Vy popisujete. Ale musíte to brát statisticky, takových domů, v kterých je bordel a vedení si dělá co chce, jak za starých časů u LBD, takových je velmi málo. Dejme tomu 10 procent. Ostatních 90 procent je v pořádku a přímá demokracie tam funguje na jedničku- tak jako třeba v našem domě. Kdežto v dobách LBD to bylo naopak- 10 procent domů v pořádku a 90 procent zchátralých, šedivých a v bordelu. Na nic tenkrát kupodivu nebyly peníze.

O tom všem ostatním už nemám sílu se s Vámi dohadovat dube. To bych Vám musela zase sáhodlouze vysvětlovat, že by v přímé demokracii občané nehlasovali imrvére pořád a o všem, ale jenom tehdy, když konkrétního občana ta určitá otázka velmi zajímá, a tak tedy jde extra hlasovat jednou za rok o něčem. V součtu by tedy hlasovalo pokaždé o něčem jiném dejme tomu 10 procent občanů, což by představovalo 800 000 právoplatných voličů. 800 000 lidí se uplatit nedá, ale 200 poslanců se uplatit dá vždycky. Když mohou být volby platné při desetiprocentní účasti, tak by to mělo platit i u hlasování občanů o kterémkoliv zákonu.

Takže tečka a končím.

338873

31.08.2015 18:12

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: ... Prima demokracie, zastupitelska demokracie a volena tyranie

Jarmila 88.?.?.?

A už jsme zase u toho: Do pytle proč mají vládnout zkorumpovaní zastupitelé, když zde má prostřednictvím internetu a jiných moderních technologií již dávno vládnout rovnou lid? Jste se všichni zbláznili nebo co, (včetně duba a baby Blažkové) když se pořád domníváte a pořád zdůrazňujete, že lid je nemyslíci hovado, kdežto všechny ty zkorumpované parazitické svině, které jdou tvrdě proti lidu jsou v pořádku? Jste vůbec normální vy všichni, kteří se domníváte, že Kalousek, Bakala, Sralbotka a Babiš to za nás všechny vyřeší?

Zde máte Gaussův graf , podle kterého je 80 procent obyvatelstva psychicky v naprostém pořádku, neboť jejich rozpětí inteligence 90 až 150 může dokonale rozhodnout, co je pro ně škodlivé a co je pro ně prospěšné:
http://casopis.mensa.cz/veda/inteligence_a_jeji_mereni.html

338840

31.08.2015 08:17

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Nezlobte se, ale co píšete je čirý nesmysl. Vy stále totiž zaměňujete zastupitelskou demokracii s přímou demokracií, jako by přímá demokracie byla totéž co zastupitelský podvod. Tak to ale není. Boží hovádka, která volila Babiše, nebo starého dementa je volila proto, že UVĚŘILA jejich slibům. Nic jiného ani dělat nemohli, neměli na výběr žádnou jinou volbu, leda že by navolili ještě horší gaunery. Babiš a spol. své sliby nedodržel a chová se jako neomezený absolutistický vládce, protože mu to systém dovoluje. Pak mají boží hovádka ještě na výběr, že nejdou k volbám. Tam zase ale platí, jak již bylo řečeno, že volby jsou platné, i když přijde jedno procento voličů. Například když probíhaly senátní volby 2014, tak přišlo k volbám 16,69 procent voličů. Přesto ty volby byly platné a senátoři zvolení do svých výhodných koryt.

V přímé demokracii by ale tatáž hovádka boží se chovala úplně jinak. Kdyby měli možnost referend, (a jiných druhů přímého hlasování) tak například v případě církevních restitucí by celý ateistický národ jako jeden muž zvolal NE! A proč? Protože jde přímo o zájmy lidu. Nemuseli by poslouchat žádné něčí sliby, že nedají naši zemi rozkrást a spoléhat se na ně, ale oni sami by přímo mohli zakročit. To samé třeba v případě privatizace české vody francouzskými kolonizátory a tisícero dalších jiných rozkrádaček, však víte. To samé i Řeci. Vsadím se, že ani ten nejhloupější tupý Řek by nesouhlasil s rozprodáváním ostrovů za hubičku či rovnou za pět prstů. A proč? Protože jde opět přímo o zájmy lidu, nikoliv o zájmy mafiánů.

Stačí to takhle po lopatě, pane dube?[smích] Ale jinak si Vašich komentářů vždy vážím a ráda je čtu, protože jdou vždy přímo jadrně k jádru věci, tentokrát ale ovšem ne.

338820

30.08.2015 16:27

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Teď mě napadlo, že je naše diskuze mimo téma jen zdánlivě. Kdyby měli Řeci přímou demokracii, tak by rozhodně nedovolili, aby jejich země byla beztrestně rozkradena cizáky. Tyhle věci se mohou dít jen proto, že zkorumpovaní politici nechají svou zemi rozkrást jenom proto, že oni a jejich potomci budou mít zajištěnou existenci na 100 let dopředu (asi jako Gross, který se před smrtí obrátil na Ježíše Krista, ale bezdomovcům nedal ze svého nakradeného majetku ani halíř). Co je jim po nějakém blbém a tupém stádu, že? Mimochodem, když Vy jste neinformovaný ohledně přímé demokracie, znamená to, že patříte rovněž do tupého stáda a zasloužíte si okrást na všech frontách?

338793

30.08.2015 08:37

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Když nevěříte v ideu, že by přímá demokracie mohla kdeco napravit, a jste pevně přesvědčen, že lid je tupé stádo, pak tedy musím rezignovat a dál se s Vámi již o tom nebavit, neboť přesvědčovat Vás je marné.

338781

30.08.2015 08:30

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Pane dube nezlobte se, ale Vy jste v této oblasti zcela nedotčen informacemi.[smích] Ve Švýcarsku existuje přímá demokracie v pohodě již několik století a funguje jak švýcarské hodinky. Napsala jsem o tom do Zvědavce a pak ten článek přebralo mnoho webů včetně Chelemendika.

Jasně že by zákonodárný sbor existoval i nadále a jeho hlavní pracovní náplní by právě bylo vypracovávat různé zákony, které by jim přímo z životní praxe navrhovali a dávali různé podněty jednotliví občané i různé profesní spolky. Až by zákon vypracovali, pak by ho museli dát schválit lidu. Vůbec nemusí být lid vzdělán renesančně. Když jde všechno jak na drátkách ve Švýcarsku, šlo by to zavést i všude kdekoliv jinde ve světě. Ve Švýcarsku také nežijí jenom samí renesanční lidé, Gaussova křivka tam platí jako všude jinde. Jeden čas jsem si dopisovala s jednou Čechošvýcarkou a ta mi celý ten princip přímé demokracie vysvětlila a dokonce mi poštou poslala vzory hlasování, jak se to všechno provádí.
Dokud si nepřečtete tu mou přímou demokracii, tak nemá cenu se s Vámi dál bavit. Já se tou přímou demokraciíí zabývám již 15 let a Vy jste líný si to vůbec přečíst.[smích] A krom toho jsme mimo téma.

338780

29.08.2015 15:34

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: A co se najednou divíte?!

Jarmila 88.?.?.?

Je rozdíl v tom, když je někdo tupý a rozdíl v tom, když je někdo záměrně neinformovaný. Tupý člověk má ikvé tykve, kdežto neinformovaný může být klidně génius- ale je prostě z nějakého důvodu neinformovaný. Třeba z toho důvodu, že dřepí za ostnatými dráty a nemá jakékoliv relevantní informace z mainstreamu a alternativní informace neexistují.

338760

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 398 959