Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.06.2004 16:51

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Otázka na tělo: Proč nemám rád bohaté?

Jarmila 213.?.?.?

Napadla ma taka mysleinka ze keby som bola bohata , zdedila ci vyhrala velke peniaze, nemrzelo by ma stretnutie s tymi, ktorí strádajú? Ako by som sa asi zachovala?
Otázka pristupu k bohatstvu a vztahu k iným ludom asi nie je len otázkou cistoty "nadobudnutia".

29936

24.04.2005 09:28

Prirodzená ekonómia - svetový blahobyt v harmónii s prírodou

Prirodzená ekonómia - svetový blahobyt v harmónii s prírodou

Jarmila 85.?.?.?

Mám dotaz: Chtěla bych sem zaslat svůj článek nazvaný- Reforma voleb a referend, ale nemám tušení, na jakou adresu ho zde zaslat.Poradí mi někdo? Jinak zkrácená verze vyšla na Neviditelném psu:
http://pes.internet.cz/clanky/2005/04/42938_0_0_0.html
ale zde bych chtěla zveřejnit nezkrácenou.
Jarmila

50401

29.04.2005 15:19

Proč říkám NE evropské ústavě

Proč říkám NE evropské ústavě

Jarmila 85.?.?.?

Říkám eroústavě rozhodné ANO! Už jenom proto,že u nás nemáme žádnou autentickou pravici- vládnou nám rudí a modří bolševici. Klaus je zrádce národa, chce nás zatáhnout pod vliv Ruska. Ministerstvo vnitra je zcela a totálně v rukou bolševiků. Svědčí o tom to, že chtějí u nás zlegalizovat organizovaný zločin- usilují totiž o zrušení Mezinárodní dohody o obchodování s lidmi a zleagalizovat tak kuplíře, pasáky a obchodníky se ženami.

50949

30.04.2005 14:33

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

Michale, ta volba by byla naprosto anonymní! Protože na té poukázce by kromě toho stíracího čísla by se už žádné jiné číslo nesmělo nikde vyskytovat. Představte si to asi takhle: Nějaká firma by dostala zakázku od Statistického úřadu, že má vyrobit 5 miliónů poukázek s pořadovými čísly od 1-5000000. Statistický úřad by ty poukázky obdržel už se zakrytými čísly, takže by sám nevěděl, komu jaké poukázky rozdává.

51000

01.05.2005 09:30

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

Vycházím z toho pane Roberte, že již nejméně 10 let bez sebemenších problémů funguje on-line sázkový systém u sportky. Týden co týden si asi 1 milión lidí u nás podá sportku, tikety jsou zaznamenány a výherci jsou pak vyplaceni- a všechno tam musí hrát na halíř. A i kdyby sázelo 10 miliónů lidí nebo třeba miliarda- pořád by to muselo hrát na halíř, neboť každá ta jednotlivá sázková kancelář si ručí za to správné účetnictví. A ten samý on-line systém by existoval i u těch voleb- každá pošta by si ručila za správné účetnictví, každý přijmutý tiket(tedy volební poukázka) by musel souhlasit s počtem odevzdaných hlasů.
Ten předešlý dotaz Michala mě inspiroval k mnoha dalším vylepšením- dokonaleji popíšu vzhled té volební poukázky, také popíšu postup, jak budou moci volit i zahraniční Češi, dále lépe popíšu i případnou reklamaci na poště a hlavně promyslím to, zda nebude lepší, když Statistický úřad oprávněným voličům zašle doporučeně poštou to důležité pořadové číslo nikoliv na volební poukázce- ale na tzv. volební kartičce. Tu anonymní volební poukázku by pak volič obdržel až od úřednice na poště, a to její stírací číslo by nebylo tak důležité- důležitější by bylo to pořadové číslo na té volební kartičce, přidělené Statistickým úřadem.

51057

01.05.2005 15:37

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

anonymní pisateli, to jste tedy opravdu špatně pochopil. Naopak- voliči by neplatili nic a ti levicoví, kterým by volby byly šumafuk by naopak dostali od státu mírnyxtýrnyx stokorunu a mohli by jít za to na pivo.roll:
Mezi poukázkou a složenkou je rozdíl. Na poukázku peníze od někoho obdržíte, kdežto složenkou platíte peníze někomu Vy.

51083

01.05.2005 18:18

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

No, za tím pivem mělo být tohle: [oči v sloup]
To je tak, když si člověk ani nepřečte, že stačí kliknout na příslušnou ikonku, ale místo toho napíše roll: [zahanbení]

51092

02.05.2005 06:43

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

Druide, proč je oddělování voličů od nevoličů pomocí stokoruny zhovadilost? [překvapení]
Oni se přece oddělí sami a dobrovolně- a bude to jedině dobře, protože se tím oddělí zrno od plev. [vyplazený jazyk]

51164

03.05.2005 07:50

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?


Druide, v současné době dostává u nás každá strana po volbách 100 Kč za hlas každého voliče, co pro ni hlasoval. Takže ta moje volební stokoruna není odměna pro voliče, ale je to odměna pro stranu. Je to pravicový přístup- že volič sám a PŘÍMO, nikoliv prostřednictvím státu odevzdá zároveň se svým hlasem straně i tu stokorunu. Aby případně stát nějak při volbách s hlasy voličů nešvindloval. Takže žádné neoprávněné tisíce či dokonce desetitisíce by stát nebyl oprávněn voličům rozdávat. Ty peníze jsou určené stranám, nikoliv voliči. Ale jestliže má volič dojem, že není koho volit, nebo že na volby kašle, je jeho svobodné rozhodnutí si tu stokorunu z poukázky ponechat.Voličům nikdo neplivá do obličeje- ale pokud jsou tak lehkovážní a neuvěřitelně hamižní, že jsou schopni i blbou stokorunu spadlou z nebe radši ztopit než volit- tak to tedy ať radši nevolí! Takoví nezodpovědní voliči věru nemají u voleb co pohledávat!! [naštvaný]
A krom toho, jestli jste si nevšiml, volič v mé reformě volí každý rok, takže by nemusel držet hubu a krok čtyři roky, jak Vy píšete. Systém rovnosti je u těchto voleb přísně zachován a jestli to nevidíte, tak jste slepý.[cool]

51345

03.05.2005 07:53

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

Miloši, já se domnívám, že můj volební systém je ORIGINÁLNÍ. Říká se, že účetnictví je osmý div světa. K tomu přibyl internet, takže ho vlastně můžeme nazvat jako devátý div světa. A já jsem spojila při volbách dohromady účetnictví s internetem, čili osmý div světa s devátým divem světa. Anglicky umím mizerně, takže si ty Vaše odkazy nepřečtu- ale vsadím se, že účetnictví spojené s internetem tam nikde nikdo nevymyslel.
Důvod, proč ještě neexistuje přímá demokracie nespočívá v tom, že lidé nejsou schopni myslet samostatně. Důvod je ten, že si to vládci světa nepřejí. Pro ilustraci Vám ve zkratce popíšu jak volil český národ v průběhu 15 let od revoluce-ale stejně mu to bylo houby platné:
Národ totiž volí jako celek v podstatě inteligetně a dobře- ale stejně je to vždycky špatně. Po revoluci zvítězila pravicová ODS- ale za její vlády kupodivu bolševici beztrestně rozkradli a vytunelovali co se dalo. Tak tedy zklamaný národ zvolil radši levicovou ČSSD. Zeman tvrdil, že musí dát vše do pořádku, protože přebírá po Klausovi spálenou zemi -do vlády si ovšem z z 19 členů dosadil 17 komunistů! Pak spálil při akci čisté ruce s těmi bolševiky ve vládě zemi ještě víc. No tak bezradný národ tedy zase radši zvolil pravicovou

51346

03.05.2005 07:54

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

ODS. Načež se Klaus spojil se Zemanem, aby se o koryta podělili a utvořili oposmlouvu- a pak tunelovali a pálili zemi pěkně pospolu, ruku v ruce. Načež se národ na pravici naštval, uvěřil ve slušného Špidlu a zvolil radši levicovou ČSSD. Špidla vládnutí nezvládl- ale stejně i tak za to převzal výnosnou trafiku „za zásluhy“,a zmizel vytvářet hodnoty do EU. Místo něho dosazený Gross způsobil krizi v zemi a přitáhl k vládnutí komunisty. V příštích volbách tedy zvítězí ODS- ale komunisti budou taky velmi silní. Odsouhlasí si většinový volební systém- a pak se tyto dvě bolševické strany budou střídat u moci až do skonání světa. Když povládne pravice, bude se vymlouvat, že ji brzdí levice. A když povládne levice, bude tvrdit, že ji háže klacky pod nohy pravice. Ve skutečnosti však pravice i levice budou zločinci, kteří si budou beztrestně přehazovat do vlastních kapes opět státní miliardy jak se jim zlíbí. Z toho důvodu také usilují dnešní mocní v čele s Klausem o to, abychom byli z EU vykopnuti.

51347

03.05.2005 08:07

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?


Martine, neházejte flintu do žita. Kdyby se podařilo prosadit jen třeba ta referenda, tak by to bylo velké vítězství. Zvláště na malých městech a na vesnicích by kariéristé neměli šanci se dostat do funkcí. Skutečně by se pak na nejvyšší místa v obci dostávali jen nejkvalitnější a nejoblíbenější lidé,nikoliv ti, co mají všude jen samé známosti. A ti charakterní lidé už by zase se sebou nedali orat a prosazovali by kvalitní lidi i do té nejvyšší politiky. Pokud budeme žít jen s tím, že svět je prohnilý a nemá cenu s tím nic dělat, pak tedy nemusíme ani o ničem diskutovat sáhodlouze na internetu a radši si rovnou hodit laso. [pláč]

51349

04.05.2005 06:55

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?


Druide, nadarmo se neříká, že účetnictví je osmý div světa- protože se strana Má dati a Dal nedá nikde ošidit. To máte jak v rovnici, kde výsledek z pravé strany se musí rovnat levé straně. Ty volební komise ze všech politických stran, co by odpečetili ty volební urny by si sakra ohlídali, kolik dostali hlasů od voličů- protože by všem stranám šlo o ty peníze! Tak si živě představte tu situaci na těch poštách, jak pečlivě počítají volební lístky- a pak to ještě porovnají s volebními listinami a všechno musí hrát na halíř. Přímo z té malé poštičky by pak strana na své konto obdržela příslušnou částku i informaci o počtu hlasů. Čili stát by byl úplně mimo, nedalo by se to z žádné strany ošidit.
V těch vedlejších volbách jde přece Druide hlavně o to, aby měl lid páky na to sundat kdykoliv nějakého do očí bijícího hajzla typu Grosse. Ale jinak by to bylo jako dosud- zvolená vláda by měla mandát na 4 roky. A když vidíte tu dnešní politickou scénu, tak stejně je to celoroční kampaň tak jako tak. A když se člověk dívá na zprávy a vidí ty naše „vrcholné představitele“, tak je to přehlídka těch nejhorších hajzlů a darebáků- není tam jediná kladná postava.[naštvaný]

51497

04.05.2005 17:35

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

Zdenku, ty mé volby jsou matematicky vymyšleny tak, aby jednak zůstala zrna jak na straně voličů, tak i na straně volených. Nekvalitní voliči by se vyřadili sami tím, že by shrábli stokorunu a odešli na pivo. A na straně volených by ta kvalitní zrna byla zajištěna tak, že voliči by nevolili strany- ale jednotlivé OSOBNOSTI. Dám příklad: pan MUDr. Zvěřina z ODS se nikdy nedopustil žádné kdovíjaké křivárny, a je známou a oblíbenou osobností. Na kandidátce ODS byl však již vysloveně na nevolitelném místě, čili dělal křoví. Jenže u voličů byl natolik oblíben, že ho extra zakroužkovávali. A tak pan Zvěřina ve volbách zvítězil.
A to samé by se dělo i v mém volebním systému. Aby strany nasbíraly co nejvíc hlasů, nutilo by je to dát na kandidátku ty nejvýraznější a morálně nejčistší osobnosti- na osobnostech je ten můj volební systém postaven. Takže ze všech politických stran by byli zvoleni ti nejméně závadní lidé, bez morálních škraloupů. A to by pak ta politická práce vypadala úplně jinak.
Ale jinak s Vámi samozřejmě souhlasím, že vzít čertům peklo se nám asi sotva podaří- a proto zde máme takové mafiánské peklo.

51577

06.05.2005 07:58

Politika pro každého

Politika pro každého

Jarmila 85.?.?.?

Martine souhlasím s Vámi, že lidstvo se nevyvíjí k lepšímu. V tomhle jsem vyslovený pesimista- a byla jsem odjakživa. Do takového světa jsem nechtěla ani rodit nové lidi, abych je ušetřila budoucích katastrof- ale můj muž mě přemluvil. Pak jsem změnila svůj vysloveně černý pohled na svět- a teď pojímám život jen jako takovou legraci, že jsme zde jen na chvíli a náš život je jen takové mávnutí jepičích křídel, takže vlastně o nic nejde.
Domnívám se, že se budoucnost bude vyvíjet tím směrem, že třetí světová válka lidstvo nemine. A po ní uchopí nad celým světem vládu úzká vrstva lidí. Tato „elita“ ovládne svět totalitním způsobem- asi tak nějak jak to popsal Huxley v Nejkrásnějším světě.Ale i tak svou Reformu voleb a referend ještě více zdokonalím a nechám vyvěšenou na svém webu. Jen tak pro srandu králíkům.[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

[mrknutí jedním okem] [smích] [vyplazený jazyk] [velký smích] [chechtot]

51774

11.05.2005 09:54

Příběh o mýdlech

Příběh o mýdlech

Jarmila 85.?.?.?

To jsou prostě nepraktičtí chlapi! Jelikož jsem šetřivá hospodyňka, která i pro pírko přes plot skočí, tak bych si ta mýdélka házela bez řečí do kufru s tím, že se třeba někdy budou hoditi. A když by se mi na nic nehodila, tak bych je prostě doma vyhodila. Ale dohadovat se s personálem- to by mě skutečně v životě nenapadlo. Ale příběh je to vtipný a směšný, to jo. [mrknutí jedním okem]

52300

11.05.2005 14:11

Příběh o mýdlech

Příběh o mýdlech

Jarmila 85.?.?.?

Stojane jakotyči, já se denně mydlím, ale nevím čím to je, stejně jsem tak něják pořád namydlená. [oči v sloup]

52322

14.05.2005 08:25

Václav Havel

Václav Havel

Jarmila 85.?.?.?

Toho Chauna si Havel jednoduše zaplatil, není to poprvé, kdy na něho někdo pěk placenou ódu. I Lída Rakušanová se k takovému jednání propůjčila. S článkem bez výhrad souhlasím a jenom bych ještě dodala, že se komunisti nikdy své moci u nás nevzdali, takže jejich poslušnými sluhy jsou všichni současní i bývalí vládci, co se u moci za těch 15 let vystřídali- Klaus, Zeman, Špidla, Gross, ale i Topolánek či Tlustý.

52591

14.05.2005 15:52

Václav Havel

Václav Havel

Jarmila 85.?.?.?

Hm, svůj příspěvek tu nikde nevidím. Řekla jsem něco špatně pane Vladimíre? [překvapení]

52616

17.05.2005 08:05

Hokejové třeštění

Hokejové třeštění

Jarmila 85.?.?.?

Já už vážně nevím kde je pravda. Když odmítneme EU, tak se zase máme zpátky vrátit dobrovolně pod vliv mafiánského Ruska? Pod kágebáckého špiona Putina, který má čím dál větší imperiální choutky? Já jsem šťastna že jsme v EU, tenhle rok se nám poprvé po dlouhé době od revoluce začíná dařit. Je to náhoda?

52846

22.05.2005 07:52

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

RE: Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Jarmila 85.?.?.?

Mně by se akty mužů moc líbily- ale není mi jasné, proč se ta rubrika s mužskými akty nazývá Romantika, proč ne taky Erotika?
Jinak jsem tu už dvakrát psala příspěvek, ale nezobrazil se, tak nevím v čem je problém.

53287

22.05.2005 17:07

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

RE: Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Jarmila 85.?.?.?

Moc by se mi líbilo, kdyby v Erotice byli zobrazováni taky krásní muži. Mimochodem, proč u zobrazovaných žen se ta rubrika jmenuje Erotika, ale u zobrazovaných mužů jinak? Nebylo by jednodušší, aby ženy i muži byli spolu v jedné rubrice- čili v Erotice? [cool]

53313

22.05.2005 20:14

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

RE: Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Jarmila 85.?.?.?

Co je na tom odvážného? To je normálka ne? Jo, slečna, to už dávno nejsem- ale přesto se mi muži pořád velmi líbí. [mrknutí jedním okem] Třeba tenhle vůbec není k zahození:
http://sex.dama.cz/muz-tydne.php?id=176
[smích]

53326

23.05.2005 06:46

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

RE: Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Jarmila 85.?.?.?

To jsem z toho tedy fakt jelen! To tedy nevím, jak to na tom serveru dama dělají. Vždyť já jsem tady dala odkaz na úplně jiného muže- takový úplně nahý fešák po sprchou, tenhleten krasavec v šále mě vůbec nebere. Znovu jsem se přesvědčila, že ten link je správně- a přesto pokaždé ukáže něco jiného.Jednou muže v šále a podruhé nahého muže pod sprchou.

No, znám Lve ve svém okolí vztahy, že jsou mladí muži zamilovaní do žen o 25 let starších než jsou oni a komplexy z toho nemají any ty ženy, ani ti muži. [smích] [chechtot] [velký smích] [vyplazený jazyk]

53357

23.05.2005 07:02

Všechno je jinak

Všechno je jinak

Jarmila 85.?.?.?

No nevím, ale jestli je ta paní Jana Oukla žena, kterou jsme s mužem jednou viděli v televizi, tak potěšpánbůh! Byla to taková mladá arabistka, zahalená jako muslimka v šátku a vedla takové řeči, že se můj mírumilovný muž již nezdržel a řekl: Ta by potřebovala přes držku.
No a já jsem s ním mírumilovně souhlasila. Ale je možné, že to byla jiná arabistka. [oči v sloup]

Jinak pane Lve napsala jsem Vám odpověď pod původním článkem- ale ten muž v šále, to není ten muž, který se mi líbí. Tenhle se mi nelíbí, já jsem dávala link na nahého muže pod sprchou. [překvapení]

53358

30.05.2005 15:25

Francouzský vítr změn?

Francouzský vítr změn?

Jarmila 85.?.?.?

jsem taky ráda, že Francouzi řekli ne, protože kdyby to ne řekli jako první naši pravoleví modrorudí bolševici v parlamentu, tak by to byl pro nás průšvih. Takhle, když budeme až jako třetí za Holandskem, tak se snad nic nestane.

Jinak ten muž týdne není špatný, docela ujde, až na to, že to přece jen není erotika, spíš ta romantika, protože zůstal oblečený. [překvapení] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

54027

30.05.2005 18:54

Francouzský vítr změn?

Teda pane lev!

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste ale nepřející člověk. Já Vám ty nahé slečny klidně dopřeju, tak Vás snad neubude, když tam pan Stwora občas ukáže i nějakého hezkého muže. [vyplazený jazyk]
A jak erotické fotky souvisí s feminismem? [vyplazený jazyk] [velký smích] [chechtot]

54058

01.06.2005 11:07

Na Klause mi nesahejte

Na Klause mi nesahejte

Jarmila 85.?.?.?

je vidět pane Vladimíre, že zde, na té kupce hnoje co tu máme skutečně nežijete. Vidíte Klause skutečně až z příliš velké výšky, z ptačí perspektivy, z které není vidět, jak se ten člověk umazal. Tak Vám ho trochu přiblížím a připomenu jeho činnost za celých těch 15 let. Zde si můžete počíst a pravdivěji a ostřeji jsem to už nemohla napsat:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap19.htm
[pláč] [naštvaný] [oči v sloup]

54243

01.06.2005 13:42

Na Klause mi nesahejte

Na Klause mi nesahejte

Jarmila 85.?.?.?

Tak se mi zde můj příspěvek zase nezobrazil. Proč?

54266

13.06.2005 07:57

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Středověké církevní postoje

Jarmila 85.?.?.?

Oni ti flanďáci žijí duševně pořád v hlubokém středověku. Nejzřetelněji je to vidět právě u těch kondomů. Kterýsi význačný biskup nedávno v novinách prohlásil, že se ke kondomům staví proto tak záporně, protože sex se má provádět přirozeně, hlavně kvůli početí a nikoliv jen kvůli pouhé slasti. A přitom ti samí biskupové nevysloví jedinou protestní větu proti bordelům- místům, kde se kondomy používají ve velkém. V katolickém Polsku, rodišti papeže Pavla II. je dnes 30 tisíc bordelů- ale církev proti nim neprotestuje, vůbec jí to nevadí. A proč? Protože se dodnes bláhově domnívá, že bordely ochraňují svátost manželskou, že ochraňují počestné ženy od nevěry. Ale dnes už to vůbec neplatí, naopak v současné době existence bordelů zcela rozvrací partnerské vztahy, lidi se atomizují a nejen Polsko, ale celá Evropa vymírá.

55917

13.06.2005 13:02

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Jarmila 85.?.?.?

Pane Stwora, proč mě pořád cenzurujete? To jsou mé příspěvky tak hrozné? Tak si tu diskusi strčte někam, už zde přispívat nikdy nebudu.

55936

13.06.2005 15:04

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Jarmila 85.?.?.?


No, šlo o ten příspěvek nazvaný Středověké církevní postoje. Já jsem ho psala už brzy ráno a když jsem se odpoledne podívala, tak tam ještě nebyl. Tak se omlouvám za příkrá slova, ale je fakt, že když jsem párkrát napsala příspěvek, tak se buď neobjevil, anebo když se objevil, tak příští den stejně zmizel.
Ale nešť. K té církvi bych chtěla ještě poznamenat, že si vůbec nevšimla, že úplně ztratila svou moc nad lidmi, neboť se Evropa vrátila zpět k bezuzdnému pohanskému sexu. Jenže je zde velký rozdíl. V pohanském Řecku byly ženy rozděleny na počestné a prostitutky, kde ty počestné musely být pod trestem smrti věrné, zatímco muži měli k dispozici mraky prostitutek. Když nazveme dnešní ženy na zištné a nezištné, tak ty zištné přibývají geometrickou řadou (viz katarský princ a školačky), neboť dnes padly zcela všechny zábrany, které držely ještě v nedávné minulosti všeobecnou morálku na uzdě: patriarchální řád (čili poslušné ženy v područí) a náboženství. Západní ženy jsou nyní zcela svobodné- a zištné ženy

55957

13.06.2005 15:05

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Pokračování

Jarmila 85.?.?.?

jsou náhle ve výhodě před těmi obětavými a nezištnými. Nezištné ženy si čím dál víc uvědomují, že jejich nezištnost nikam nevede a tak se přizpůsobují- začnou být zištné taky. Navíc nezištné ženy evropské muže nudí, protože vyžadují lásku a citečky, kdežto s těmi zištnými si sprostě užívají a nazdar bazar. Takže zatímco ještě nedávno rodina v Evropě fungovala, dnes už nefunguje. Na západě bylo odbouráno náboženství a na východě se vybudovala síť organizovaného placeného sexu ,který dříve neexistoval. Mladé muže už do manželství nic netáhne- a do toho ještě vpadla evolucionistická teorie, vymyšlená jak na objednávku obchodníků se sexem. Muži dostali na své promiskuitní jednání vědeckou omluvenku, a tak návštěvy zištných žen se stala masovou zábavou většiny mužů. To už nikdo nespočítá, kolik miliard dolarů tahle evoluční teorie obchodníkům se sexem vynesla. A katolická církev? Ta je slepá a hluchá, nic nevidí, totální rozpad morálky nepozoruje a žije si ve svých středověkých dogmatech.


55958

02.07.2005 20:21

Kalhotky zůstanou

Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

Kluci férový, holky neférový. Tak moje dcery mají jinou zkušenost. Dnes je móda (díky evolučním biologům, kteří všem západním mužům nasadili do hlav omluvenku, že na potkání svým dívkám zahýbat je normální, protože jsou rozsévači,jsou tak genově stavěni), že kluci vydrží s dívkami asi tak půl roku, pak jim zahnou, pošlou je k vodě. Moje dcera chodila s klukem, ale právě asi tak po půl ruce ho načapala v tramvaji se sedmnáctkou na klíně. Teď on chodí s tou sedmnáctkou, ale dceři poslal SMS, jestli by se s ním nechtěla vyspat. Jó, féroví kluci, to dneska už neexistuje. Dcery se s tímhle novodobým fenoménem, že kluci nejsou schopni se zamilovat a být své holce věrný potýkají už pěkně dlouho.
A pane Stwora, ne že mi to vymažete.

59496

02.07.2005 22:35

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

No trodasi, já jsem pod vlivem soudobé morálky byla s klukem v posteli celou noc a nechala se líbat a osahávat, ale nic dalšího jsem mu nedovolila, protože jsem věděla, že musím být slušná,protože nesmím. A když jsem trpěla já, tak holt musel trpět i on. Ale dnes je to tak, že kluci mají do hlav nakukáno, že oni mohou kdykoliv, protože jsou tak genově založeni. Holky doufají, že když mu budou věrné, tak on recipročně se bude chovat stejně solidně - ale houby, kluci mají od těch šmejdů, rádoby evolučních vědců omluvenku. A je to úplně stejné, jako když se Hitler oháněl sociálním darwinismem.

59505

03.07.2005 09:14

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

No, soudobá morálka na konci šedesátých let byla taková, že slušná holka se může s klukem všelijak hladit, líbat a muchlovat- ale nikoliv se s ním vyspat. Že si musí chránit svou počestnost, jinak by se o ní na malém městě rozkřiklo, že je lehkých mravů, že dá každému. Tahle morálka se táhla z minulosti, byla to pruderní katolická morálka. Tehdejší mravy hippies k nám na maloměsto ještě nedorazily.

59539

03.07.2005 09:29

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?Teď již dávno netrpím trodasi. [mrknutí jedním okem] A dnes již dívky neříkají přehnané NE- a stejně jsou jim kluci pořád nevěrní. Je to tím, že se po celém západním světě rozšířila lživá hypotéza, která se vydává za nezvratnou vědeckou teorii. Tato lež velmi poškodila vztahy mezi stamilióny mladých lidí, takže je přímo zločinná a jako dělaná na objednávku sexbyznysu a globálního konzumu. Moje dcera se teď přátelí s jedním rozvedeným mužem- a první co jí vysvětloval bylo, že muži jsou lovci a rozsévači, že za své chování nemohou, protože to mají v genech. Jenže jeho žena se s ním kvůli nevěře rozvedla, na jeho geny nebrala ohledy. Takových lživých, rádoby vědeckých ideologií již bylo rozšířeno v minulosti více a vždycky nadělali obrovskou škodu. Broca se svými malými ženskými mozky, Freud se svou ženskou závistí penisu, sociální darwinisti se svým bojem o život, kraniometrie se svým přeměřováním hlav- no a teď jsou to pro změnu evoluční biologové se svými geny. Lidská přirozenost závislá na genech ovšem neexistuje, ale lidé se ve velkém řídí ideologiemi, které jim nakukají do hlav sociální inženýři a manipulátoři davu-a proto je nazývám šmejdem.

59540

03.07.2005 12:45

Kalhotky zůstanou

Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

Ach jo, už se tu zase neobjevilo mé povídání. V tom případě nemohu odpovědět ani idealistovi, protože by pan Stwora jistě usoudil, že zase kecám nesmysly. [naštvaný]
Tak to je konec, už sem opravdu, ale opravdu nikdy nepřispěju. A ten černoch se mi taky nelíbí! [naštvaný] [naštvaný]

59550

03.07.2005 16:10

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

Idealisto, asi si vůbec nedovedete představit, jaká byla dříve doba- děsně pokrytecká a pruderní. Dneska bych se pochopitelně chovala už úplně jinak. Dneska bych toho náležitě využila, když už bych se ocitla s hezkým mužem v posteli. Vůbec by si na mě nemohl stěžovat- leda na to, že kvůli mně musel odejít po čtyřech.[velký smích] [velký smích] [velký smích]
Mně jde o to, aby evolucionisti přiznali svůj omyl a netahali za nos stamiliony lidí. Dokonce i věhlasný vědec Jared Diamond píše ve své knize Třetí šimpanz nesmysly. I on v ní tvrdí, že žena je monogamní a hledá živitele, kdežto muž je promiskuitní rozsévač, který hledá v sexu pestrost. V té knize neuvěřitelně zajímavým způsobem popisuje, jak se rozšířili Indiáni po Americe a jakým způsobem vyhubili všechny velké savce. Ale přitom by mi určitě nedokázal odpovědět na otázku, jakým způsobem vyhledávalo těch 50 původních Indiánů pestrost v tlupě, kde bylo 50 Indiánek. S kým byli promiskuitní? Snad ne s těmi monogamními Indiánkami? A ze 100 lidí se rozmnožilo 10 milionů Indiánů.

59575

03.07.2005 16:20

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

Mně vadí Vladimíre to, že evolucionisti rozšířili po světě lež, která omlouvá mužskou nevěru "vědecky". Tím zbavili muže pocitu viny z nevěry, necítí se za vztah odpovědni, a tak se kvůli potrhlým evolučním biologům vztahy mezi mladými lidmi rozpadají dnes ve velkém-společnost se příliš atomizuje na osamělé singls. Ve všem ostatním s Vámi souhlasím, ano ženy jsou velmi pokrytecké, neupřímné, atakdále, ale to je rovněž otázka výchovy a soudobé morálky, která ženy k takovému jednání tlačí, není to otázka genů.

59578

03.07.2005 16:28

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

No, trodasi, Váš příspěvek jsem skutečně pojmula jako popichující. Ale mýlíte se, pokud mě považujete za dominantní týpek. Ráda bych, ale není tomu tak. Jsem od narození, čili od přírody plachá a nesmělá. Snad až do 40 let jsem se při každé příležitosti červenala, což mě hrozně štvalo. Ale teď už jsem konečně otrlá, už se nečervenám. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

59581

03.07.2005 17:51

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

Já nevím Petře, ale Vy ty své nářky nad sobectvím žen píšete příliš obecně, nic konkrétního jako příklad jste neuvedl. V čem jsou tak strašně sobecké? A jak Vás dokonce mohlo napadnout, že jejich sobectví je dáno geneticky? Vždyť ženské tělo i psychika jsou právě evolucí uzpůsobené k tomu, aby byly altruistické a nesobecké, nikoliv sobecké. Mají prsa, z kterých nemohoucí nemluvně pije ZADARMO mléko a mají psychiku uzpůsobenou k sebeobětování se. Pokud se Vám zdá, že jsou dnešní ženy příliš sobecké, pak je to vina současné společnosti a zejména vládnoucích mužů, kteří takovou společnost vytváří- neb ryba smrdí vždy od hlavy a nikdy jinak. A od té hlavy pak chytne zápach celé tělo. Prostě jestli je západní společnost poněkud jaksi zdegenerovaná a v rozkladu, pak je to vina těch vládců nahoře.
Taky nerozumím tomu- muž dobyvatel a žena provokatérka.[překvapení]

59600

03.07.2005 18:02

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?


Já myslím pane Lev, že jsem vše patřičně pochopila, prostě své manželce zahýbáte.[oči v sloup] Ale já to neodsuzuju, nevěra byla, je a bude. V dnešní společnosti jde ale o něco jiného. Já nevím, jaké je to v Americe nebo Kanadě, ale v Evropě je to tak, že se muži nechtějí ženit a ženy vdávat. Mladí muži si mohou sex koupit na každém rohu, takže se kvůli tomu nemusí ženit jako kdysi a také nemíní někomu dělat hloupého živitele, kterému manželka zahýbá, aby získala lepší geny (to je ta evoluční teorie). A mladé ženy se zas nechtějí vdávat proto, protože netouží po tom, dělat někomu domácí služku, zatímco on si souloží všude jinde, jenom ne doma. Doma je pak otrávený a povinný sex s manželkou ho nebaví.

59603

03.07.2005 18:23

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?


Vladimíre, četl jste od těch evolucionistů něco? Kdybyste si přečetl, jaké nesmysly tvrdí, jsem si jista, že byste mi dal za pravdu. Tady v Česku je jejich učení tak zažrané pod kůži všem mužům, že všichni do jednoho se hned vytasí s tím, že jsou rozsévači, takže nemohou za to, když střídají ženské jak ponožky, přestože mají zrovna vážnou známost. Psali to přece tolikrát v novinách a tvrdí to i sexuolog Weiss- tak to musí být pravda.
To se mi stalo na Psu, že jsem na tohle téma diskutovala s nějakým chlapem a on mi pořád říkal, že lidé sice žijí v monogamii jako ptáci, ale muži mají tu svou promiskuitní rozsévací mánii za kterou nemohou, páč je to geneticky. Já jsem mu tvrdila, že kdyby mě společnost za mé promiskuitní sklony-rovněž nadělené přírodou- nemlátila od samého narození po hlavě, ale naopak mě za to chválila stejně jako muže, tak bych byla tak promiskuitní, že by se sakra divil. A když jsem mu řekla- na ptáky se vykašlete, člověk pochází z promiskuitních savců jako třeba šimpanz bonobo, tak už se odmítl se mnou dál bavit. A víte kdo to byl? Biolog profesor Zrzavý, co píše o evoluci knihy.[zmaten]


59607

03.07.2005 19:42

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

No, pane Petře, jestli je pro Vás otvor lásky na čtyři to, co jste uvedl, tak už se spolu my dva nemáme o čem moc bavit. Platí ten otvor lásky pro Vás i u mužů? [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Mně se naopak strašně líbí, když muži myslí jen na to...Ale pochopitelně jen v souvsilosti se mnou, nikoliv s konkurentkami.Tiché, unylé zbožňování není nic pro mě, no asi to bude tím, že nejsem žádná umírněná feministka. [velký smích]

59624

03.07.2005 19:50

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

No to o tom sobectví žen Petře zase neznám. Já jsem si svého muže vzala z lásky a to že byl doslova chudý jak kostelní myš mi vůbec nevadilo. Přiženil se ke mně do mého bytu a dodnes spolu žijeme a budeme žít dál- jak se říká v pohádkách, šťastně až do smrti. V tomtéž nesobeckém duchu jsme vychovaly i dvě naše dcery- ony mají ale smůlu, nevědí, co si mají v tak cynickém a sobeckém světě mužů počít. Prostě u lidí je všechno v kultuře, nikoliv v genech a jak je kdo v raném dětství vychován, takový holt je.

59625

03.07.2005 19:57

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

Prostě plácáte Petře nesmysly. Jakmile na mě jde někdo u lidí s geny- že mají vrozeno to a hento, naskočí mi kopřivka. problémem evolucionistů je, že posuzují člověka pořád jako zvíře, ovládané geny. Jenže je to jinak. Člověk je jako motýl, který se proměnil z housenky- zvířete. Housenka- zvíře byla ovládána geny, ale člověk- motýl se může volně a libovolně pohybovat všemi směry, neboť se řídí svým rozumem a kulturou. Člověka víc ovlivní to, co bylo do něho vtištěno, naprogramováno v raném dětství, nikoliv zvířecí geny.

59626

03.07.2005 20:06

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

pane Lev, já nevím v které zemi žijete. Pokud v Americe, tak asi Vaše nářky mají své oprávnění. Amerika je tím pověstná, prý je to země právníků. Ale tady v Česku je vše při starém. Tady je muž odváděn v poutech, až když svou manželku utýrá a zabije. A sexuální harašení u nás? To platí, až když muž evidentně ženu znásilní. [zmaten] Však jsme tu měli aféru s katarským princem, který si objednával od kuplířek 14 leté holčičky do bytu a platil jim za sex. A reakce na Psu? Chudák princ, za všechno mohou ty čtrnáctileté kurvičky odchycené na ulici. (co na tom, že jsou nezletilé a zákonem chráněné)

59628

05.07.2005 09:08

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

V tom je právě ten vtip Misu, že lidský rozum a výchova drží "zvířecí" geny na uzdě- a to tak, že velmi. Kdyby tomu tak nebylo, vrátili bychom se zpět k nevázané bonobí sexualitě, kde kdekdo šuká s kdekým.( i když současná výchova v poslední době k takovému stavu spěje)
Vzhled muže prozrazuje, čím byl v minulosti- mírumilovný tvor. Není o mnoho větší než žena (např. gorilí samec je dvojnásobný, proto má harémové sklony a bojuje s jinými samci) a nemá na sobě vůbec žádné zbraně, dokonce i chrup má stejný jako žena! Nemá ani větší špičáky, jako je má samec šimpanzů bonobo, který je přitom rovněž velmi mírumilovný. Představte si tu situaci: z Afriky vyjde skupinka 100 moderních lidí a má před sebou celý, širý prázdný svět. Proč by měli hubit neandertálce? Kvůli majetku? Nikdo žádný majetek neměl. V těch obvrovských neobydlených končinách se stačilo posunout jen o kus dál, nikdo s nikým neměl důvod válčit, příroda k tomu člověka ani fyzicky neuzpůsobila.

59788

05.07.2005 09:12

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?


Na rozdíl od Vás Petře mě téma vznik člověka nesmírně zajímá- nejméně 10 let. Abych Vás uklidnila, nepatřím k lehce elegantně poletujícím motýlkům, jsem 28 let vdaná za jednoho muže. Pochopitelně, že vrozená predispozice jako je homosexualita, nebo třeba leváctví se vytvoří již při vývoji plodu v břiše, takže tohle se nedá ovlivnit, jako se nedá ovlivnit vzhled narozeného člověka. Mé odborné znalosti jsou samostudiem na takové úrovni, že jsem zahnala do kouta v internetové diskusi i jednoho nejmenovaného biologa-profesora. Dokázala jsem mu, že tam, kde ve zvířecí tlupě existuje dvojitá hierarchie (samčí a samičí), tam nemůže vzniknout monogamní párování jako třeba u ptáků, nebo u gibbonů, kteří nežijí v tlupách, ale osaměle a teritoriálně. Abych to shrnula:Zvířecí minulost člověka je vysoce promiskuitní, dokonce i jako moderní člověk byl též stále velmi promiskuitní. Párování do pevnějších svazků je evolučně velmi mladé, trvá jen asi tak 10 tisíc let. Vzniklo v době, kdy se sběračsko-lovecké kmeny usazovaly a zakládaly zemědělství. Tehdy se poprvé vyplatilo mužům a ženám žít v dočasně monogamních párových svazcích, nikoliv tedy celoživotních, jak se domnívají potrhlí evolucionisti.

59789

06.07.2005 09:31

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Jarmila 85.?.?.?

Připíjím pomyslným šampaňským a k tomu říkám toto: Měl by jste i nadále vydržet fungovat zadarmo pane Stworo. My idealisti bychom s touto variantou měli počítat od samého počátku. Děláte užitečnou práci- ale nikdy nepočítejte s vděkem. Já na svých webových stránkách taky makám zdarma a to i přesto, že oproti Vám nemám takřka žádnou návštěvnost. Ale i kdybych je měla psát jen pro 5 čtenářů denně, tak se jich stejně nikdy nevzdám a budu si je vylepšovat až do smrti- protože je to moje třetí vypiplané dítě. A tak apeluji i na Vás: Nevzdávejte se svého vypiplaného děcka, a zvláště, když k Vám chodí číst tolik čtenářů. To je přece úspěch jak noha, nikoliv prohra. A ještě poznámka: I do politiky jsem narvala plno vlastních peněz, než jsem pochopila, že politika není řízená idealisty, co do ní strkají své peníze, ale je řízená penězi lidí, kteří rozhodně nejsou žádní idealisti. Prostě údělem idealistů je makat zdarma. [mrknutí jedním okem] [smích] [vyplazený jazyk] [chechtot] [velký smích]

59952

06.07.2005 16:47

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Jarmila 85.?.?.?

No víte oji, ten můj web není určen konzumním prosťáčkům, není to žádné podbízivé zboží. Nabízím jen originální, neotřelé myšlenky a nápady a tahle nabídka není určena pro konzumní většinu, ale pro mizivou přemýšlivou menšinu.
Taky nic ve zlým. [vyplazený jazyk]

60003

06.07.2005 22:27

Kalhotky zůstanou

Kalhotky zůstanou

Jarmila 85.?.?.?

No tak ještě přidám na závěr ještě jednu historku o mučení chlapů. To jsem šla z tanečních s Vaškem a on mi říkal, že mě miluje. Ale já mu říkala, že mu nevěřím. A on že je to pravda, že mi to dokáže- že by třeba kvůli mě přespal sám v lese, kterým jsme právě šli. No tak já, že jo. Ale on se začal vymlouvat, že se nemá čím přikrýt. No tak já jsem mu řekla, že mu pujčim svůj kabát. Tak jsem svlékla kabát, on ulehl v lese a já jsem běžela domů v lednu přes celé město v silonových šatičkách. Přiběhla jsem domů, oblékla si teplou bundu a běžela zpátky do lesa za Vaškem. Skutečně tam ležel, drkotal zubama a byl zmrzlý- no já nevím jako co. Tak jsem ho vysvobodila, ale stejně z toho nic nebylo, neb nebyl můj typ. [oči v sloup]

60054

06.07.2005 22:39

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Jarmila 85.?.?.?

oji, můj web rozhodně není o feminismu. Je o vztazích mužů a žen. Možná bych se měla od feminismu úplně distancovat, aby bylo jasné o co mi jde. Jde mi o to ukázat, že žena je ten samý trpící člověk jako muž a že by bylo dobré, kdyby se ti dva spolu uměli domluvit- jinak by snad bylo lepší se radši vůbec nenarodit.

60057

07.07.2005 20:38

Londýn pod útokem

Londýn pod útokem

Jarmila 85.?.?.?

Ano, jsou to stále tytéž stejné triky. To samé bylo přece s Putinem, když potřeboval zmasakrovat Čečence. Napřed nechal bombovými útoky zmasakrovat Moskvany (pochopitelně nikoho nechytili)- a pak ho ještě všichni prosili, aby s těmi teroristy čečenskými zatočil. To je zvláštní, jak ten opičák Bush ty teroristy přitahuje,kupodivu Clintona si ani nevšimli.V dnešních zprávách Bublan okamžitě oznámil, jak bude všude zostřeno v celé Praze šmírování- fakticky se ti teroristi dnešním vládcům náramně hodí. S článkem bez výhrad souhlasím- naše budoucnost směřuje k totialitě.

60199

08.07.2005 13:30

Londýn pod útokem

Londýn pod útokem

Jarmila 85.?.?.?

Je to divné, ale po přečtení dnešní MFD mi to tím víc připadá všechno jako velká kamufláž. Zatímco při útoku na WTC to byla skutečná tragédie, neboť jsme byli všichni otřeseni autentickými snímky, jak se bortí budovy a jak zoufalí lidé skáčou z oken, tak při téhle tragédii není vidět jediný mrtvý. Ne že bych se třásla na to, vidět nějaké mrtvé, nebo číst nějaké otřesné autentické zážitky lidí, kteří viděli na vlastní oči kolem sebe rozeseté mrtvé. Ale to, že jsou na snímcích jen lidé lehce škrábnutí a je tam vyfocen nějaký rozbitý autobus a nic víc mi připadá nějaké podezřelé. Dneska má kdekdo mobil s fotoaparátem- a přesto, kde nic tu nic. Vždyť přece, kdyby lidé byli u toho, tak by to fotili- a bulvár by jim za ty snímky pak utrhl ruce a dobře zaplatil.
Pan Stwora mi to asi nezveřejní, ale už jsem si na jeho styl cenzury, kdy jednou jo a podruhé ne, zvykla. Koneckonců je to jeho webzin a ještě ke všemu zadarmo. [mrknutí jedním okem]

60359

10.07.2005 09:52

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Jarmila 85.?.?.?

Homosexualita je člověku vrozena stejně jako třeba leváctví a vyskytuje se běžně i u mnoha druhů zvířat. Rozdílný je ovšem stupeň té vrozenosti- má podobu Gaussovy křivky. Tak jako existuje jen lehká predispozice k leváctví, kde se dá dítě velmi snadno a bez následků navést na praváctví- tak existují jen lehce homosexuální jedinci, vlastně bisexuálové, kteří se bez potíží a snadno přeorientují na celoživotní heterosexualitu.Ale taky existují stoprocentní, nepřeučitelní leváci, kteří se bez následků na psychice na praváctví přeučit nedají- a taky existují i stoprocentní, nepřeučitelní homosexuálové, z kterých hetero nenaděláte, i kdybyste se na hlavu postavili.
pokračování

60843

10.07.2005 09:53

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Jarmila 85.?.?.?

pokračování
Čili proti homosexuálům rozumově nic nemám, jenom je mi jejich líbání na veřejnosti protivné- ale je mi jasné, že to jsou jen mé předsudky a že bych si časem zvykla i na ty jejich sňatky. Ovšem s čím zásadně nesouhlasím jsou adopce dětí. Je zde až příliš mnoho heterosexuálních párů, které mají zájem o adopci- ty by měly mít vždy přednost. Lesbičkám se nedá zabránit, aby si pořídily vlastní dítě, ale nedovedu si vůbec představit, jak by dva homosexuálové vychovávali dívku nebo chlapce. Dívka potřebuje ke zdárnému rozvoji svého ženství identifikační vzor matky a chlapec k rozvoji svého správného mužství vzor heterosexuálního otce, nikoliv dva homosexuální muže. Z toho je zřejmé, že adaptovaná dívka i chlapec by byli ve svém vývoji psychicky poškozeni.

60844

12.09.2005 15:53

Reforma voleb a referend

RE: Doporučuji léčení

Jarmila 85.?.?.?

vandale máš správný nick, ty jsi opravdu pravý a nefalšovaný vandal. Si myslíš, že když něco vymyslí žena, tak je to automaticky hloupost, nebo co? [naštvaný] >Klasický případ toho, že čím víc žena přemýšlí, tím
>se stává nebezpečnější.

70262

12.09.2005 18:23

Reforma voleb a referend

RE: Doporučuji léčení

Jarmila 85.?.?.?

To by ale u toho paní Blažková nenapsal, že doporučuje léčení. [oči v sloup]

70289

12.09.2005 18:29

Reforma voleb a referend

RE: Jarmilo, Jarmilo,

Jarmila 85.?.?.?

andyo, však víš, já žádný kredit nemám, neb už ho mám dávno zkaženej. [chechtot] [chechtot] [chechtot] To je pro mě fakt novinka, když mi lichotíš, že mám docela dobrý kredit. Kdo jednou vleze na Psa, tak ho hned všichni sepsují, že by od něj pes kůrku nevzal. Ale koukám, že na Zvědavci to nebude jiné. Ovšem jinak nemáš pravdu v tom, že by si zdejší diskutéři nepřáli tu pravou demokracii jako já nebo ty.

70290

12.09.2005 18:43

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

Jarmila 85.?.?.?

To máte velkou pravdu Karlíku v tom, že stranám jde velmi o to, aby zmanipulovali pořadí kandidátů tak, aby dostali do parlamentu lidi, na kterých mají zájem. Přesně tak se dělá vysoká politika. Do vrcholových funkcí dostanou své loutky, své hybatele, kteří pak pracují tak, jak jejich loutkovodiči, kteří je tam protlačili potřebují. To je ta jejich „demogracie“.
Praktické zkušenosti s organizováním voleb mám, neb jsem byla ve dvou politických stranách. Naposled ve straně, kde byl předsedou Petr Cibulka. Ale bohužel- i on podlehl manipulátorům, taky se stal loutkou. Pokud má strana problém zaplnit kandidátku kvalitními lidmi, pak tedy pochopitelně nemá nárok dostat se do nejvyšších míst. Kdyby vládli lékaři, tak by to ještě nebyla taková trága, než když vládnou zloději, gauneři a bankéři.[pláč]

70295

12.09.2005 18:55

Reforma voleb a referend

RE: omyl madame

Jarmila 85.?.?.?

To mě velmi zajímá Miloši, rozveďte to prosím podrobněji, jak ty volby v Belgii probíhají přes ten computer?

70297

12.09.2005 19:09

Reforma voleb a referend

RE: Náznak slibný, výsledek je výsledkem ženy

Jarmila 85.?.?.?

-Nikoliv, švindlovat by se nedalo, protože celkové součty by musely na halíř hrát s účetnictvím všech pošt v republice. Švindlovat se dá tehdy, když je do toho zasvěceno jen pár lidí, ale ve velkém se švindovat nedá- a v tom je právě ten vtip. Dám příklad: 200 posranců se dá zkorumpovat, ale 200 000 tisíc lidí, či dokonce 2 miliony lidí se již zkorumpovat nedá.
-Prosím Vás co to tam dál plácáte za nesmysly? Co to tam vůbec propočítáváte? Když by si každý člověk na webu mohl zkontrolovat svůj hlas a když by se ty hlasy sečetly a musely dohromady přesně hrát s finanční situací na poštách, tak by tam nikde nemohl vzniknout prostor pro korupci ani švindlování. To je to samé, jako by jste mi chtěl dokazovat, že miliony bankovních operací, které denně proběhnou se dají nějak ošvindlovat. Nedají, protože si každý jednotlivý občan ohlídá, zda mu na účet příjde to, co příjít má.
-Pochopitelně, že kupovat si veřejně hlasy voličů by bylo nepřípustné, ba přímo trestné.

70301

12.09.2005 21:24

Reforma voleb a referend

RE: Paní Jarmilo,

Jarmila 85.?.?.?

Pavle T, a jak myslíte, jak probíhají klasické volby? Vždyť je to proboha také ruční zdlouhavé vyplňovaní všelijakých tabulek. Byla jsem 2 dny ve volebních komisích, takže vím naprosto přesně co se odehrává, když voliči hodí do uren svou volbu a jak se pak s těmi lístky zachází. Smutné na tom je zejména to, že třeba ti lidi spočítají ručně ty hlasy dobře, jenže co se pak děje s jejich počítačovým zpracováním- to už se nikdo nedoví ty můj kvítku medový, protože to má v rukou jen pár zasvěcených lidí. Takže ten můj systém, kde by byly volby pod kontrolou tisíců pošt a milionů lidí by byl nesrovnatelně lepší.
Máte pravdu, lidi kdovíjak nestudují kandidáty, ale pokud by jim nějaká strana nabídla široké spektrum známých kladných a mravných osobností, tak by přece jen zakroužkovali ty nejsprávnější. Když nemají z čeho vybírat, tak je to prostě katastrofa. Dám příklad- doktor Zvěřina byl v ODS na kandidátce na nevolitelném místě- ale lidé si ho tak vážili, byl tolik oblíben, že stejně vyhrál! Zakroužkovalo ho příliš mnoho lidí.
Ty vedlejší volby jste špatně pochopil, přečtěte si to znovu. Protože volební období by zůstalo úplně stejně jako dosud, to znamená 4 roky. Vedlejší volby by pouze drobně korigovaly, pouze odstraňovaly
ty nejkřiklavější hajzly typu Grosse. Prostě aby existovaly nějaké páky, jak odstranit příliš zkorumpované a jinak nemorální politiky OKAMŽITĚ ne až za čtyři roky.


70321

12.09.2005 21:34

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

Jarmila 85.?.?.?

pane Lve, oni si ho asi nekoupili, on je dodnes chudý, oni ho asi nějakým způsobem zastrašili. Já vlastně dodnes nevím, jak je to s tím Petrem Cibulkou. Je strašně neproniknutelný,záhadný, divný, doktor Votoček ho nazval psychopatem. V každém případě není kdovíjak čestný a to vím z vlastní zkušenosti. Já nevím, i kdyby mi třeba nevěřil a podezíral mě z kdečeho, tak přesto se nemusel chovat tak křivě jak se choval- a to je má osobní zkušenost.

70322

12.09.2005 21:38

Reforma voleb a referend

RE: Dovětek

Jarmila 85.?.?.?

Vandale to si piš, že bych tě v posteli uštvala k smrti, na to vem jed.[velký smích] A teď už se jdu dívat na Woodyho Allena, neb jsem uštvána k smrti. [velký smích] Pokračování zas až někdy zítra kvečeru.

70323

13.09.2005 13:43

Reforma voleb a referend

Jé pV, já už jsem Vás tak dlouho neviděla!

Jarmila 85.?.?.?

Ta největší potíž pV je asi především v tom, že ten můj článek je příliš dlouhý, takže většina čtenářů ho jen tak narychlo a ledabyle prolítne očima- takže v podstatě není v obraze (kromě Karla z Čech). Pozná se to podle těch komentářů- a Vy jste taky ten případ.[mrknutí jedním okem] Prosím, prosím, prosím, přečtěte si to vše pozorně ještě jednou a zjistíte, že by to skutečně šlo skloubit všechno dohromady tak, že by se nedalo vůbec nikde nic zmanipulovat. Když celý ten volební systém bude moci veřejně kontrolovat miliony lidí, tak se prostě nedá nikde s ničím podvádět. A přitom volby skutečně zůstanou tajné.
OT: mám na Vás prosbu. Vy se taky vyznáte v počítačích a včera se mi stalo, že místo té dlouhé lišty nahoře, kam se píšou adresy mám najednou zničehožnic jen takové malé okénko a u něho napsáno Search the Web……. Yahoo! Nevíte jakým způsobem bych to mohla uvést do původního stavu, abych tam měla opět v češtině- hledej? To se mi stalo při psaní komentářů na Zvědavce, ale nemám tušení, kde jsem co špatně klikla, že se mi to takhle samo vyměnilo. A tím pádem se nemohu dostat na spoustu adres.

70431

13.09.2005 14:01

Reforma voleb a referend

RE: Souhlas a navrhy

Jarmila 85.?.?.?

Díky pane Lidoope za pochvalu. A teď k vašim námitkám: kapacita pošt je dostatečná. Nezapomeňte, že by volby probíhaly 10 dnů, takže ten rozptyl občanů by zajistil, že by poštovní úřednice normálně vše stihly. Ale když jinak nedáte, klidně by tyto operace mohly současně probíhat v době voleb výjimečně třeba zároveň i ve všech bankách. Ty vysoké náklady ve skutečnosti vůbec nejsou vysoké, protože při klasických volbách to vyjde vše stejně draho. Já bych na těch volbách tolik nešetřila, protože zas na druhou stranu, když nám budou vládnou poctiví lidé a velké osobnosti, nikoliv zloději, kteří vždy prošustrují desítky miliard neznámo kam- tak se takové volby naopak velice vyplatí. Ta Vaše třetí námitka není špatná, ale ono je strašně důležité, zachovat u voleb co největší jednoduchost, aby lidé co nejméně věcí popletli, takže radši bych zůstala jen u vyplnění toho čísla politika. U vedlejších, korigujících voleb by se tak jako tak žádné předvolební kampaně stejně nekonaly.

70433

13.09.2005 14:07

Reforma voleb a referend

RE: Pochvala

Jarmila 85.?.?.?

Také Vám Josephe děkuji za pochvalu. Za sporákem stojím denně, takže i po téhle stránce by jste mě jistě pochválil. [oči v sloup]

70436

13.09.2005 15:51

Reforma voleb a referend

Ale Kájo, já přece vůbec nepřehlížím lidi

Jarmila 85.?.?.?

jen na základě jejich financí! Já sama pocházím z těch nejubožejších poměrů, jaké si umíte představit. Ale jestliže stát lidem poukáže poukázkou peníze, aby ty peníze věnovali politikovi, kterému důvěřují, tak ty peníze nejsou jejich!! Když si je ponechají pro sebe, tak oni je vlastně zpronevěří, je to takřka totéž, jako by je ukradli. To přece není sociální podpora pro ně, ty peníze dostávají proto, aby zvolili člověka, který bude prosazovat zájmy i těch nejpotřebnějších lidí.
A já osobně u nás nevěřím ani pravici, ani levici- protože jsou to všichni do jednoho bolševici.[naštvaný]

70450

29.09.2005 09:53

Nie je veterinár ako veterinár...

Taky jsem již zažila velmi špatného veterináře

Jarmila 85.?.?.?

přišla jsem k němu s kocourem kvůli tomu, že má v puse velkou bouli, a kvůli tomu musí mít tu pusu pořád otevřenou a kapou mu z ní sliny. Načež veterinář štítivě od stolu řekl,že bude muset být utracen, že to není léčitelné. Brečela jsem s kocourem v náručí až domů a celá rodina byla z té zprávy velmi smutná. Načež mě napadlo si radši zajít ještě za jiným veterinářem. Na jiné klinice se veterinář velmi podivil hodnocení svého kolegy a řekl, že to celkem nic není, že to jednoduchá operace spraví.Je sice pravda, že se to zduření slinných žláz kocourovi vrací, že už byl na těch operacích třikrát, ale to nevadí, vesele a v pohodě si žije již 12 let a doufám, že ještě dlouho žít bude.
Takže skutečně si dejte pozor na špatné veterináře- a vlastně dávejte si pozor i na špatné doktory, co léčí lidi, ti taky existují. [velký smích]

72826

30.09.2005 19:13

Další ostuda české policie:

RE: Česká policie

Jarmila 85.?.?.?

paní Blažková, proboha, snad to není Vaše vlastní zkušenost?
I když já bych mohla o české policii taky vyprávět! Vloni přepadl nějaký chlap mou dceru a kvůli kabelce ji málem ukopal brutálně k smrti. Zachránila se jen vlastní duchapřítomností. Patrně to byl ten třicetiletý Rumun, kterého pak policajti konečně chytli. Předtím ale takto zmasakroval a i znásilnil x ženských. A policajti? Těm bylo zatěžko sepsat i jen protokol o tom.

Oni totiž poslední dobou mají ve zvyku buzerovat jen slušné lidi, vybírat pokuty, a tak podobně. Ale jakýmkoliv konfliktním situacím a zločincům se pečlivě vyhýbají. A když si vzpomenu, jak nabádali občany, aby příště nedělali hrdiny jako pan Velíšek, tak se mi otevírá kudla v kapse.Asi by jim nadmíru vyhovovalo, aby občané byli k sobě maximálně lhostejní, nic neřešili a i kdyby viděli, jak někdo v parku zrovna podřezává člověka, tak radši odejít a dělat jakoby nic.Kdyby se tímhle řídili ti mladíci, co teď zachránili tu ženskou před tím dalším střílejícím vrahounem, tak by už dneska nebyla mezi živými.

72915

01.10.2005 20:09

Další ostuda české policie:

Snad není vše tak beznadějné

Jarmila 85.?.?.?

zrovna jsem si před chvílí přečetla email od pana Jiřího Poláka žijícího ve Švédsku a mám velkou radost! Zdá se, že moje práce není marná a není marná ani práce Zvědavce- neboť pan Polák si přečetl mou Reformu voleb a pozval mě na založení strany- Demokracie. Tato strana začne tvrdě prosazovat přímou demokracii a do programu strany zahrne i mou Reformu voleb. Také mi píšou moravští podnikatelé, kteří si rovněž přejí už konečně nějakou změnu v tomto otřesném hnojišti, v kterém momentálně žijeme.[naštvaný]
Že by opravdu svitla nějaká jiskřička naděje? [oči v sloup]
http://www.demokracie.info/index.php

73009

01.10.2005 22:26

Další ostuda české policie:

pane Vladimíre a pane Lve díky!

Jarmila 85.?.?.?

ale mě už na světě nikdy nic nemůže pokřivit- a můj charakter už vůbec ne! Jsem už příliš stará na to, abych propadla nějaké marnivosti a taky nepatřím k těm "vyvoleným", kteří makají až za smrt. Byla jsem svá, jsem svá a budu vždy svá. [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích]

73021

02.10.2005 09:35

Další ostuda české policie:

RE: Snad není vše tak beznadějné

Jarmila 85.?.?.?

Tak abyste věděl pane Tome, tak za ten Váš krásný vtipný dopis, co jsem si schovala na památku- ten s tím obrázkem prince Charlese coby jezdce a té jeho Camilly coby bujné kobyly – tak za to máte u mě první trafiku, na kterou natrefím zcela jistou. [chechtot] [velký smích]

73045

03.10.2005 08:13

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Tedy pane Vladimíre, no toto!

Jarmila 85.?.?.?

No jasně že jste mě naštval. Mně přece nevadí, že muži šíří své geny dál- mně vadí evolucionistická pavěda, která se rozšířila po celém západním světě. Tato lživá pavěda „vědecky“ omlouvá mužskou promiskuitu a nevěru a sejmula tak z mužů pocit viny- necítí se za budování pevného vztahu tudíž nijak odpovědni. Vztahy kvůli tomu nedrží a snadno se rozpadají, protože ženy nestojí o to mít doma nezodpovědného promiskuitního rozsévače. Dále oproti evolucionistům tvrdím, že člověk byl 6 milionů let stejně promiskuitní jako šimpanzi bonobo- muži i ženy stejně- a teprve posledních dvacet tisíc let se naučil žít párově. Jestli ale evolucionisti svou chybu nepřiznají a dál budou muže nabádat k promiskuitě, tak se pevní vztahy časem rozpadnou a Západ se vrátí zpět ke své zvířecí promiskuitě. Muži i ženy by se měli od útlého dětství vychovávat k rodičovství a OBĚ pohlaví, nejen to ženské by se měli vychovávat k věrnosti- jinak rodina časem zanikne.No jasně že jste mě naštval. Mně přece nevadí, že muži šíří své geny dál- mně vadí evolucionistická pavěda, která se rozšířila po celém západním světě. Tato lživá pavěda „vědecky“ omlouvá mužskou promiskuitu a nevěru a sejmula tak z mužů pocit viny- necítí se za budování pevného vztahu tudíž nijak odpovědni. Vztahy kvůli tomu nedrží a snadno se rozpadají, protože ženy nestojí o to mít doma nezodpovědného promiskuitního rozsévače. Dále oproti evolucionistům tvrdím, že člověk byl 6 milionů let stejně promiskuitní jako šimpanzi bonobo- muži i ženy stejně- a teprve posledních dvacet tisíc let se naučil žít párově. Jestli ale evolucionisti svou chybu nepřiznají a dál budou muže nabádat k promiskuitě, tak se pevné vztahy časem rozpadnou a Západ se vrátí zpět ke své zvířecí promiskuitě. Muži i ženy by se měli od útlého dětství vychovávat k rodičovství a OBĚ pohlaví, nejen to ženské by se měli vychovávat k věrnosti- jinak rodina časem zanikne. [překvapení]

73108

03.10.2005 08:17

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Pardon

Jarmila 85.?.?.?

se to vytisklo nějak dvojmo. [zmaten]

73109

03.10.2005 13:34

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: Tedy pane Vladimíre, no toto!

Jarmila 85.?.?.?

A teď se Alexo ozve ještě vzpurnější stáří.[velký smích] Konkrétních důkazů o prehistorické promiskuitě lidí je strašně moc.Tak popíšu jen něco. Když se člověk oddělil před 6 miliony let od šimpanzů, byl pochopitelně stejně promiskuitní jako oni. Na samém počátku měly samice červené zadky stejně jako současní šimpanzi a byly říjné jen v době ovulace. Ale jak se postavily na nohy, jejich pohlaví přestalo být vidět- a tak se u nich vyvinula celoroční vnímavost na sex stejně jako u dnešních šimpanzic bonobo. Šimpanzice bonobo jsou zrovna v takovém přechodném stádiu- za nějaký čas by se u nich také vyvinula skrytá ovulace stejně jako kdysi u pražen, protože v tuto chvíli je u nich zjevná ovulace už stejně zbytečná. U lidí existuje zvláštní druh spermií, které se vyskytují jen u promiskuitních druhů- že spermie prvního alfa samce utvoří v děložním hrdle samice zátku- takže spermie konkurentů již nepustí dál. Tenhle mechanismus by nemohl vzniknout u monogamně žijících párů jen s občasnou nevěrou.
Dříve byla tlupa VELKOU RODINOU pro všechny členy. Ale když se ty tlupy poprvé kdysi začaly usazovat a zakládat zemědělství, tak se ta soudržná tlupa rozpadla na jednotlivé PÁRY. Muži a ženy se začali párovat do dočasných monogamních párů až v době vznikajícího zemědělství- teprve tehdy totiž to párování začalo mít smysl kvůli vznikajícímu majetku. Takže matriarchát existoval celých 6 milionů let a jen asi nejvýše 6 tisíc let existovalo násilné područí ženy- čili patriarchát. Ale vzhledem k tomu, že již dávno nejsme zvířata, jak se stále domnívají evoluční biologové, ale lidé, u kterých je vše formováno danou kulturou, tak muži i ženy se tou kulturou dají kulturně od dětství zformovat- vštípí se jim určitá morálka. Ano, muži jsou lovci a rozsévači semene- ale ženy jsou pilné sběračky semene.[velký smích] Čili ženy v sobě mají také skrytou promiskuitní morálku , stejně jako muži a nic na tom nemění, že mají mláďata. Ohlížejí se snad šimpanzice bonobo na své těhotenství a mateřství? Že by pak zničehonic přestaly být promiskuitní? Proto je jen na lidech, jak se rozhodnou- zda pro kulturní rodinné soužití, kde jsou si oba věrni, nebo se dočista zvrhnou jako divá promiskuitní zvěř. Kultura není umělá Alexo, kultura je pro lidi zcela přirozená- právě proto, že máme na rozdíl od zvířat rozum, svobodnou vůli, i morálku.

73121

03.10.2005 15:52

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: Tedy pane Vladimíre, no toto!

Jarmila 85.?.?.?

TS.. ts.. ts…, copak v tlupě bonobů existují nějaké cizoložnice? A stejně tak to bylo u lidí- v tlupách cizoložnice neexistovaly, když kopuloval každý s každým. Víte proč je to TS zcela jasně pavěda? Protože dovedete si představit, jak by to v tlupě vypadalo, kdyby se tam pralidé natrvalo párovali? Samci by se nepřetržitě mezi sebou rvali o samice- a také by to odneslo mnoho mláďat na životech- samci by „nepřátelská“ cizí mláďata zabíjeli. Ale při všeobecné promiskuitě v tlupách existovala v tlupách ta samá pohoda, jaká existuje u bonobů- infanticida mláďat neexistovala, protože patřila všem. A nikdo nebyl sexuálně frustrován- tohle bylo nejlepší evoluční řešení ze všech možných řešení:
http://www.inzine.sk/article.asp?art=10406
No, chtěla jsem tu ještě přenést ještě krásný obrázek bonobů, ale neumím to.[pláč]

73140

03.10.2005 16:07

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

pane Bartáku, uvažujte trochu matematicky

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste přesně ta oběť evolucionistů- Vy jen mechanicky opakujete jejich nesmysly, aniž byste nad tím hlouběji uvažoval. Pořád se držte těch samic bonobů- i když jsou těhotné, i ,když kojí mláďata, i když víc investují- stejně jsou furt promiskuitní až se hory zelenají.[velký smích] Můžete si dělit a násobit jak chcete, v minulosti v tlupách platila jen jediná matematika: kolik toho muži nasouložili s ženami, tolik toho ženy nasouložily s muži.
To, že muž radši častěji souloží souvisí s jeho mužským typem sexuality. Ženská sexualita je poněkud jiná a rovněž souvisí s minulostí: když mívaly ženy ve zvířecím stádiu ovulaci, tak souložily naráz se všemi samci. Ale když ovulaci neměly, tak nekopulovaly, zatímco samčí sexualita trvala celoročně. Čili zatímco samci kopulovali málo a rozptýleně, samice sice jednou za čas- ale zato pořádně, hodně kopulací za sebou. Vědci Masters-Johnson při laboratorních výzkumech zjistili, že ženy dokáží mít až 40 orgasmů za sebou- což žádný muž nedokáže. Tak velká kapacita žen nebyla stavěna na jednoho muže. Evolucionisti vždycky řeknou jen kousek pravdy- proto velmi lžou, proto šíří dezinformace.
A že mají muži větší sklony k nevěře? To je hlavně tou jejich špatnou výchovou. Ale hlavně si uvědomte, že 6 milionů let v tlupách žádné prostitutky neexistovaly. [oči v sloup]

73142

03.10.2005 16:22

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: Tedy pane Vladimíre, no toto!

Jarmila 85.?.?.?

Ty šimpanze bonobo jsem Alexo v Česku proslavila já- a teď šířím osvětu i zde na Zvědavci. [chechtot] No a další ukazatel promiskuity vedle těch zvláštních spermií je i velikost varlat u samců- no a muži jsou hned za šimpanzi. [velký smích] Kdežto třeba gorilák je má nejmenší- a taky se v sexu nijak nevyžívá. Lidem o předání genů nejde, protože se stejně jako bonobové přeorientovali na vyhledávání slasti. O množení jim až tak nejde- takže má pravdu Freud, nikoliv evolucionisti. Fifkovou absolutně nesnáším, je to vymývačka mozků stejně jako třeba Uzel, ta by odsouhlasila třeba i třetí světovou válku- jen když za ten článek dostane zaplaceno.[naštvaný] Podle mě je to totálně nemorální ženská. Ano, děti by se neměly koukat na sex, děti si mají číst pohádky o princeznách a princích, o zvířátkách, atd.- mají se zabývat tím, na co jejich malinký a nezralý mozek stačí. Tohle není nic o puritánství. Ta Fifková by byla schopná prohlásit, že desetileté holčičky jsou už dost zralé k tomu, aby si pedofilové s nimi užívali.
Ano, delfíni rozum mají- a proto i jejich namlouvání je také velmi zajímavé. [mrknutí jedním okem]

73148

03.10.2005 16:39

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Evoluce není pavěda, jenom ti evolucionisté kecaj nesmysly

Jarmila 85.?.?.?

Tu ideologii právě vyčetl vědec Marko všem evolucionistům. Přečtěte si jeho článek, je sice velmi šroubovaně vědecky napsaný, ale zato pravdivý. Vždyť ti evolucionisti ani nemají pořádně stanovené pojmy a prostě jen tak kvákají do éteru ty své nesmysly- vlastně tou svou pavědou jdou na ruku sexbyznysu, ale rozbíjejí tím pevné vztahy a rodinu:
http://pes.internet.cz/hyena2002/clanky/2005/09/45639_0_0_0.html

Já nepotřebuji pane Bartáku citovat nějaké hloupé evolucionisty, jejichž pavěda se rozšířila za posledních 15 let. Já čtu jinačí vědce- nejvíce ze všech mě ovlivnil Ernest Borneman a jeho Encyklopedie sexuality. A také Masters-Johnson s těmi laboratorními výzkumy dokázali, jak to s tou lidskou sexualitou doopravdy je. Konkrétně ta Červená královna od Ridleye mě rozhořčila ze všech knih nejvíc. Ten chlap si protiřečil snad na každé stránce- úplně postrádal logiku. A Osla nečtěte, tam jsou povětšinou oslové.[chechtot] [chechtot] [chechtot]

73149

03.10.2005 16:42

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Ano Tome

Jarmila 85.?.?.?

a ještě i všechny ostatní. [smích] A jak se to vlastně přenáší? Já jsem si to přenesla na plochu počítače, ale z té plochy počítače na Zvědavce se to už neotisklo. Aha, už vím, asi to mám rovnou přenést z toho webu, ne?

73150

03.10.2005 18:54

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

tak pozor alexo

Jarmila 85.?.?.?

ve velké tlupoidní rodině panovaly jiné zákonitosti než v monogamní rodině! Nemůžete srovnávat nesrovnatelné. V tlupě existovala všeobecná promiskuita- takže otcové dětí neexistovali (proto "vláda" matek) a existovaly tam dvě hierarchie- samčí a samičí. A od toho se odvíjely další veškeré vztahy.
Kdežto monogamní rodinu si lidé zakládají jednak jako náhražku za původní pevný vztah ke svým vlastním rodičům (nemohou se válet u rodičů věčně, že) a jednak proto, aby měli spolu děti. A tady je samozřejmě namístě, že když už si muž a žena budují své hnízdo, aby žena dodržela alespoň tu nejzákladnější slušnost a ty děti co si spolu s mužem pořídili a do kterých on hodně investoval byli opravdu jeho. Lidské chování se ale řídí psychologií- pasuje na něj teorie her, nikoliv nějaké geny.
Nejen otčím, ale ani macecha nemívá kladný vztah k cizím dětem. A zase to není ani tak o genech, jako o psychologii- dokonce když Vy budete mít svého psa a ještě Vám někdo hodí na hrb "cizího" psa, tak o toho svého se budete starat s větší láskou. [vyplazený jazyk]

73158

03.10.2005 19:03

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Tam naskočila tabulka v češtině Tome

Jarmila 85.?.?.?

ale to jedno, jednoho krásného dne na to příjdu. [chechtot]

73159

03.10.2005 19:22

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

pan Freud je alexo známý

Jarmila 85.?.?.?

svým objevem libida a principem slasti- takže lidé vyhledávají slast a nepříjemným věcem a bolesti se vyhýbají. Takže když pan Vladimír zde má článek, že by se klidně i nechal zesterilnit, kdyby to neneslo vůbec žádná rizika- ale sexu by se jistě přitom nerad vzdával[oči v sloup] , tak tady právě demonstruje ten princip slasti, že mu o množení až tak nejde. A to samé ženské- kdyby je popoháněly geny, tak by každá měla dobrovolně a velmi ráda 10 děcek a ne že se rození dětí budou do poslední chvíle vyhýbat.
Alexo! Samozřejmě, my dětem už v mateřské školce můžeme vyprávět dětskou formou o tom, že děti se rodí z bříška, když má tatínek maminku moc rád. Ale nemyslím si, že by tatínek s maminkou před Pepíčkem měli rovnou bezostyšně souložit. A Fifková pochází z toho hadího komoušského hnízda- NEI Reportu, je tam pečená, vařená- takže je u nich a je stejně nemorální jako všichni kolem toho velkého sexuálního byznysu. Když tahle ženská začala i v MFD vykládat, že je užitečné, když se děti dívají na Vyvalené a Big bratra- tak už se proti ní pár rozlobených čtenářů taky ozvalo. Jak říkám- je to kráva. A tady někdo vzpomněl soudružku Tominovou- tak ta taky!

73160

03.10.2005 19:33

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: nevim nevim

Jarmila 85.?.?.?

když mi bylo 36 let a byla jsem po dvou dětech, šla jsem za doktorem a žádala jsem podvázání vaječníků- bylo mi však řečeno, že nemám nárok. Tenkrát totiž snad ve všech novinách a časopisech zuřila protipotratová hysterie a mě to tak zdeprimovalo, že bych se mohla stát vražedkyní, že jsem se tedy rozhodla pro tu sterilizaci. No ale jak říkám, stejně to odmítli udělat.

73161

03.10.2005 22:14

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: pan Freud je alexo známý

Jarmila 85.?.?.?

No vždyť to říkám alexo, že ženy netouží mít 10 dětí, ale s bídou si pořídí jedno! A to proto, že když zjistí, co je porod za svinstvo, tak když už nemusí, tak to podruhé už radši ani neabsolvují. Takže jste mě nějak nepochopila s tím počtem dětí.
Ano, NEI Report jsem si kupovala, neb mají napsáno v záhlaví, že jsou osvětový časopis.[chechtot] A já jsem člověk zvídavý a chci všemu přijít na kloub, proto jsem si kupovala osvětový časopis. Na propastném věkovém rozdílu nezáleží alexo, třeba Vám to bude připadat divné, ale já jsem rovněž hlava otevřená. Ne, nezabarikádovala jsem se, jenom se tak nějak držím moudrosti, kterou jsem se dočetla tady na Zvědavci: Není známkou zdraví dobře se přizpůsobit hluboce nemocné společnosti.
Takže já jiné názory beru, ale nesmí být v rozporu s mým zdravým selským rozumem.[velký smích] Jo, dětská sexualita začíná záhy, s tím souhlasím, a dokonce se masturbují už již půlroční mimina- ale to neznamená, že ty nevinné děti vystavíme krutému světu dospělých, jejich sexbyznysu a všemu tomu hnusu.
A nezlobte se alexo, ale u té Fifkové mi vadilo i to, že souhlasila s tím, že dva homosexuální muži by měli vychovávat adoptované dítě. Ono je málo dětí k mání k adopci i pro heterosexuální páry- a proč by měli dva muži vychovávat děvče nebo chlapce? Děvče potřebuje jako vzor matku a pro chlapce také není dobré, když ho vychovávají dva teplouši. Takže nezlobte se- ale ta Fifková je dočista ujetá a vyhoví každému, kdo ji o to požádá.[zmaten]

73168

03.10.2005 22:25

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

No, to jste pane Rudo nějak špatně pochopil

Jarmila 85.?.?.?

já jsem přece nepsala, že každá ženská by ráda měla 10 děcek. Já jsem naopak napsala, že se tomu naopak dnešní ženy pečlivě vyhýbají. A když jsem napsala, že je Tominová kráva, tak mi můžete věřit, protože já ty dámy z gender studies sleduji ostřížím zrakem a zjišťuji, že jejich zájem je, aby se rodina rozpadla a z žen se staly svobodné a "nezávislé prostitutky", kde muž škemrá o sex a platí jak divý- osamělý, bez rodiny a bez dětí.
Jestli mi nevěříte, tak vám dám link, abyste na vlastní oči viděl, co jsou ty dámy zač. [naštvaný]

73170

03.10.2005 22:35

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: nevim nevim

Jarmila 85.?.?.?

No já taky nevím Karle, ale já jsem se rozhodla, že do takového světa plodit děti nebudu. Nakonec mě tedy k plození přemluvil můj muž, ale kdyby se mi stalo, že bych přišla o obě děti, tak bych prostě už další nerodila. To je prostě jednoduché. No, nakonec jsem se tou "vražedkyní" stejně tak jako tak stala, protože jsem měla v 39 letech i ve 40 potrat.A budete se divit, ale vůbec mi to nebylo líto.

73171

04.10.2005 07:49

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

zase jste mě nepochopila alexo

Jarmila 85.?.?.?

Ten NEI Report jsem si kupovala hlavně proto, abych zjistila, co pánové Uzel a spol. cpou mládeži do hlav- a přesvědčila jsem se o tom, že jim ty mozky skutečně záměrně vymývají špínou. S tím Oslem se Vám omlouvám, jak se zvečera nalokám vína, tak jsem prostě prostořeká- a ten název Osel se sám o sobě nabízí, aby si člověk z něho udělal legraci. Ale nemyslela jsem to tak- je to zajímavý web a nepíšou tam oslové, já sama tak taky občas napíšu nějaký příspěvek. [velký smích] Ještě jednou omluva. Ano, sexuologové typu soudruha Uzla jsou vysloveně součástí sexbyznysu- činnost toho pána pozoruji s odporem již 15 let.[naštvaný] Ale existují i kladné postavy- jako třeba pan Zvěřina. Ne, věřte mi, nejsem bigotní věřící. Já nevím, proč si vy mladí myslíte, že když je člověku lehce přes padesát, že již je troska nad hrobem, která obrací oči v sloup a pořád se jen modlí.[oči v sloup] S těmi ústavy s vámi souhlasím, stát by neměl strkat své pracky do tak citlivých záležitostí jako je péče o malé děti, ale všechny malé děti by měly být co nejrychleji adaptovány- protože ústavní péče bez citového zázemí, to je to nejhorší co malé děti může potkat.
A teď to hlavní alexo v čem jste mě nepochopila- já jsem něco psala o lesbičkách? Já jsem jenom napsala, že se DVA MUŽI nehodí pro výchovu dětí. A teď vás třeba potěším, já se domnívám, že ani dva heterosexuální muži by se nehodili k tomu, aby sami vychovávali děvče nebo chlapce. Jak říkám, dívka potřebuje jako vzor ke svému chování matku a chlapec zase potřebuje citovou vazbu k ženě, také nutně potřebuje matku. Vaše situace alexo není nijak tragická, pokud chcete dítě, může si ho pořídit třeba vaše partnerka. A co se týče Fifkové, na svém názoru trvám, protože tu dámu mám již také přečtenou. [cool]

73204

04.10.2005 08:20

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Tedy pane Táborský, no toto!

Jarmila 85.?.?.?

Snad byste nepochyboval o existenci roztomilých promiskuitních lidoopků bonobků? V jejich přirozeném prostředí je již zkoumalo x vědců, a nebyli to žádní Lysenkové- takže skutečně existují. Ale s těmi varlaty s Vámi živě souhlasím- myslím si, že tohle nemají ti vědci všechno ještě dostatečně prozkoumané. Na druhou stranu ale, podle velikosti těla samce se skutečně dá dobře odhadnout, zda je to harémové zvíře, či nikoliv. Když je samec dvojnásobně větší než samice, tak automaticky mu můžeme přisoudit, že má harémové sklony- viz třeba lachtan, nebo gorilák. Stejně tak podle zbarvení ptáků ihned poznáme, jakým způsobem pečují o potomstvo. Když jsou samci pestře zbarvení a samičky jsou naopak nenápadné- ihned víme, že samci spolu pořádají souboje o samičku, kdežto samička se pak sama v ústraní a schovaná stará o potomstvo. Třeba holubi jsou úplně stejně zbarvení- a taky se starají o potomstvo pěkně pospolu.
Jinak o těch černoškách toho moc nevím- přiznávám, že mám víc nastudované ty lidoopičky. No s těmi pejsky jste mi připomněl zážitek z vlastního dětství. Když se na mě asi v pěti letech vrhl vesnický pes, chytl mě oběma packami za nohu a začal se legračně pohybovat, tak jsem na něj udiveně koukala, ale docela se mi to jeho přátelské laškování se mnou líbilo, myslela jsem si, že mnou tancuje. Ale světaznalé starší vesnické děti se na to dívaly a něco si vzájemně tajemně do ucha šeptaly.[mrknutí jedním okem]

73209

04.10.2005 08:31

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Tak to tedy zkusím:

Jarmila 85.?.?.?

http://www.inzine.sk/assets/clanok/00010400/10406/bonobo_misionar.jpg

Sláva! Funguje to! Tak už to umím! Díky Tome! [velký smích]

73213

04.10.2005 19:15

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Kdepak, kdepak pane Bartáku

Jarmila 85.?.?.?

Vy jste se chytře vyhnul všem mým logickým úvahám a dál si tady říkáte svá dogma a kroutíte se jako falešný had.[velký smích] Tak to tedy nééé. A teď mi hezky přímo zodpovězte na mé všetečné otázky: Zaprvé- uznáváte jednoduché matematické počty, že kolik toho v tlupách muži nasouložili s ženami, tolik toho nasouložily ženy s muži? Ano či ne? Zadruhé- uznáváte jednoduchou matematiku, že pokud byly ženy v tlupách 6 milionů let monogamní, tak zákonitě museli být ÚPLNĚ STEJNOU měrou monogamní i muži? Ano či ne?
Já se Vás neptám pane Bartáku, zda je nutné, aby měly ženy 40 orgasmů za sebou, já se Vás ptám- proč je příroda k tak velké náruživosti uzpůsobila, když to evolučně vůbec nepotřebovaly? [chechtot] To víte, vědci jsou vědci, ti přemýšlí nad vším. Ale právě na tom Oslu se s tím ženským orgasmem pěkně sekli, když tvrdili, že ženy evolucí získali orgasmus z mužského orgasmu. Heleďte se, jistě víte že ženy mohou mít dva druhy orgasmů- klitoridální a vaginální. Zdálo by se, že ten klitoridální by se mohl vyvinout z mužského penisu- ale není tomu tak, protože klitoris nemá močovou trubici- takže se vyvinul jen a jen za účelem orgasmu. No a vaginální- ten se odehrává uvnitř břicha, ten už s mužským orgasmem nemá vůbec nic společného. A když navíc uvážíte, že se všechny zárodky vyvíjejí zpočátku jako žena- až teprve já nevím od kterého týdne účinkem testosteronu jako muž- kde by se v ženských zárodcích vzal vzor mužských orgasmů, když testosteron na ně po celou dobu vývoje vůbec nepůsobí? No prostě pánové z Osla jen tak plácli zase nesmysl..
A o té nevěře- v podstatě dodnes ve všech částech světa vládne patriarchát, takže svět je zařízen tak, jak ho chtějí mít muži, nikoliv ženy. A muži chtějí mít stále rozděleny ženy na dva druhy: na věrné manželky a promiskuitní služky. A proto oba druhy žen ponižují: těm věrným pořád předhazují jako hrozbu ty promiskuitní mrchy a ty promiskuitní mrchy taky pronásledují a pohradají jimi- i když si s nimi sexu bohatě sami užívají. V zaostalých zemích drží muži ženy pod krkem pomocí zaostalého patriarchátu a v západních zemích zase vládne peněžní patriarchát. Já Vám napíšu, že v tlupách 6 milionů let prostitutky neexistovaly a Vy mi odepíšete, co já říkám na termín- nejstarší řemeslo. Ale no tak, pane Bartáku! Odpovězte mi na rovinu- existovaly v těch tlupách prostitutky či neexistovaly?
[překvapení] [chechtot] [oči v sloup]

73251

04.10.2005 19:41

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Tak to jste mě rozesmála alexo

Jarmila 85.?.?.?

Uzel a otevřený sexuolog, cha cha cha. To když už v tom svém „osvětovém“ časopisu pro mládež NEI Reportu měli půlku novin zapráskanou článkami o bordelech, tak jsem jim tam napsala velmi kritický dopis, že soudruh Uzel a spol. se změnili jen v bordelové naháněče a nic jiného. Nebuďte naivní- soudruh Uzel a spol. jsou přímo napojeni na sexbyznys. I každý jeho druhý článek na Novinkách je o bordelech- ale už se radši pod ně přestal podepisovat.A Fifková tomu patrně taky propadla. A dokonce tomu propadly i soudružky feministky- jinak by tam nemohly mít tak skandální plakát, jaký tam mají.
No dobře, tak mě víno neomlouvá- ale pozor začala jsem popíjet.[velký smích] Mých plamenných slov si nevšímejte, to bude asi tím, že jsem od přírody příliš emocionální, s tím nic nenadělám. Nemyslím si, že je mládí vždy pokrokové. Dnešní mladí jsou pasivní, ani noviny nečtou, mouchy snězte si mě, zatímco my středního věku jsme živí a pokrokoví, vše nás zajímá a pasivitě jsme rozhodně nepropadli. Však moje Reforma voleb je toho důkazem (sákryš, doufám, že alespoň vyhraji těch 300 tisíc)
Já si za svými názory stojím tehdy, když mí oponenti nemají dostatečné argumenty, aby mi je vyvrátili. To mě přesvědčí o tom, že mé názory jsou správné. Vy jste říkala alexo, že dětí k adopci je dostatek. Já si myslím, že se mýlíte, že dětí k adopci je velký nedostatek, že i heterosexální páry léta čekají, než se pro ně najde k osvojení dítě. A nezlobte se na mě, pro zdárný psychický vývoj toho dítěte je nejlepší právě ten heterosexuální pár- proto by měl mít ten pár vždy přednost před ostatními žadateli a tedy i před Vámi.

73252

04.10.2005 22:11

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

No tak pane TS, říkal jste si o to

Jarmila 85.?.?.?

No, pane TS, tak určitě mi nebudete tvrdit, že jsou všichni chlapi do jednoho vášniví, zatímco všechny ženy chladné. Ono je to v té přírodě zařízené tak, že existují temperamentní samci a flegmatici- a to samé složení existuje i u žen. Čili v té tlupě to probíhalo tak, že temperamentní samci si užívali s temperamentními samicemi, kdežto chladní samci a chladné samice na to házeli bobek- takže asi takhle. Šimpanzice bonobo se necítí, že by někomu DÁVALY, ony jsou samy aktivní až moc. Ale vy se mi snažíte zcela proti logice věci namluvit, že vlastně v těch dávných tlupách existovaly jednotlivé „prostitutky“, které slízly všechnu smetanu, zatímco všechny ostatní samice vlastně byly těm svým samcům věrné. Óóóó, jak směšná představa! A ještě mi můžete začít vykládat, že ty jednotlivé zvířecí prostitutky za to braly větší díl masa, než ty věrné samice. Vy muži jste občas velmi směšní, vy když se vám totiž něco nehodí do krámu, tak dokážete popřít jakoukoliv logiku a začnete spřádat naprosto nelogické a směšné argumenty. Tohle už se mi ale s muži mockrát na diskusích stalo- že nepoužívají logiku.
To já tedy mohu opět podle vaší logiky klidně zase tvrdit, že se mužský orgasmus vyvinul z toho ženského. A orgasmus v živočišné řísi nemají jen ženy, ale i jiné samice poloopic a opic.
On nějaký pablb v 19.století vymyslí termín nejstarší řemeslo- a vy se tímhle budete ohánět? A že čeští novináři používají na ženy termín bílé maso, tak se tím taky budete ohánět jako bernou mincí? A proč ti samí novináři nepoužívají na Romy oblíbený skinhedský termín- černé svině? To je taky terminus technicus. To se ale neodváží, co? To jen k ženám si kdejaký debil dovolí cokoliv. Kdyby nejstarším řemeslem žen byla prostituce, pak nejstarším řemeslem mužů by byl pasák prostitutek- Ale to vám jaksi nedochází, viďte? Když mi dáš trs banánu- a že chlapi se chovají jako příživníci a nechávají se v domácnosti obsluhovat jako králové a nechají ženskou odmakat všechny domácí práce, tak to nic? Milý pane TS, soužití muže a ženy bylo vždy a odjakživa užitečná SYMBIÓZA a nikoliv vztah živitel-parazit.

73277

04.10.2005 22:32

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Ale ale alexo,

Jarmila 85.?.?.?

No a jedna samice mohla obšťastnit třeba celou tlupu- to už tady bylo alexo. Prostě ať to bereme z kterékoliv strany, vždy z toho zase vyjde, že se lidé v minulosti v tlupě nechovali monogamně, ale byli promiskuitní. Protože když nějaký samec obšťastnil pět samic a naopak nějaká samice obšťastnila pět samců, tak měli v sobě ty samé geny, jako samci a samice,co se na obšťastňování vykašlali, protože je to zrovna třeba nebavilo.
Už to tady alexo vykládám asi po sté, že samice bonobo jsou aktivní, i když nedávají sperma. Ženy se nechovají v sexu pasivně proto, že by tak byly uzpůsobeny, ale proto, protože to je vůči samcům ta nejlepší strategie. Opět zde funguje teorie her, opět psychologie a žádné geny. Muži jsou v sexu velmi zranitelní- a proto je ženy nemohou násilím nahánět a uhánět. Takové jednání by se ženám nevyplatilo, muži by před nimi prchali. Proto se vyplatí strategie váhavé samice, která dělá drahoty. Žena musí muže k sexu rafinovaně nalákat, nikoliv ho odradit tím, že na něho skočí a brutálně bude po něm požadovat sex. Když muž zvadne, tak je konec a nic už se s tím nenadělá.[velký smích] [velký smích]
Samozřejmě, že ta myšlenka o peněžním patriachátu je z mé hlavy. Ale když ta situace ve světě je taková jak popisuji, tak kvůli tomu ještě nemusím být feministka. Jsem svobodný člověk, který pozoruje, jak to na té planetě chodí. Se mi zdá, když jste tak udivená alexo, že ani nevíte, že mám svůj web, kde to vše popisuji. Takže feministka nejsem a soudružka už tuplem ne. Akorát si nepřeji, aby mě kdokoliv zotročoval jenom kvůli tomu,že jsem trošku jiný člověk než muž, počínaje reklamou a Velkým Bratrem konče.

73281

05.10.2005 08:37

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

No toto pane Táborský!

Jarmila 85.?.?.?

takhle zneužít mou spontánní radost z toho, že už zase něco umím na počítači. Kvůli Vám jsem hned po ránu pukla smíchy a teď už ani kvůli Vám nemám vůbec žádnou chuť ani energii vést další vážnou diskusi s alexou a ostatními.
Tak snad zase někdy příště alexo, stejně dneska nemám na nic čas. [smích]

73352

05.10.2005 10:55

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

ale odpovím alexo,

Jarmila 85.?.?.?

ale až někdy jindy. Jak mohu nad něčím přemýšlet, když se doteď pořád chechtám? [velký smích]
Copak jsem mohla tušit,že se toho pan Táborský chytne tímhle způsobem? A že si já sama takto naběhnu? Vždyť já jsem se ráno málem počůrala smíchy, když jsem to viděla, jako pan Lev. [velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích]

73357

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 762 665