Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Guru

Nalezeno 317 příspěveků, 10 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.11.2006 09:18

Pomalý rozpad dolárového systému

STEORN

Guru 84.?.?.?

tuto pečlivě a chytře vymyšlenou gigantickou boudu pomůže U.S. kompenzovat STEORN.
Z celkové sumy obchodního deficitu hraje podstatnou roli import surové ropy. Jednotková cena za barel i celkový objem (v barelech), tzn. import v USD vyjádření se může dramaticky snížit (nikoliv však přes noc) po masívní komerční aplikaci STEORN (www.steorn.net), testy začínají těsně po novém roce.
Sázka na ropnou bublinu, 180.000 mrtvých v Iráku ztratí smysl.
U.S. s pomocí všech špinavých triků a tohoto zázraku budou opět zachráněny.

121858

21.11.2006 13:09

Pomalý rozpad dolárového systému

RE: myslim,

Guru 84.?.?.?

pane Eriku, nacházíme se v r. 2006, nikoliv v létech 1973/1974. U.S. ekonomika již léte nejde "dolů". Statistiku vývoje HDP naleznete na každém druhém finančním WEBu. Neopomeňte prosím zadat heslo "GDP"

121872

21.11.2006 13:43

Pomalý rozpad dolárového systému

RE: STEORN

Guru 84.?.?.?

Zdravím pane Stane,
já tímto neobhajuji amíky. Příčina je jinde: amíci vysávají (nejraději zápujční) kapitál z celého světa. Výměnou za to vydávají dluhopisy. Za tento zápujční kapitál platí od 4,25% p.a. (govt) do 6,5% p.a. (firemní dluhopisy). Minutu poté si za tyto cizí zdroje koupí akcie po celém světě, kde předpokládají roční výnosnost cca 9 až 13% p.a. Rozdíl zůstane v jejich kapse.
Z tohoto rozdílu si financují 2/3 onoho "nadlogického" vyššího životního standardu. Celý svět to má před očima a pořád to nechápe. Je to tajné ? Ne. Vědátoři již dávno zjistili na 200 letých statistických časových řadách, že akcie v průměru vynášejí víc než úroky z dluhů.
To co dělají je pouze legální praktická aplikace tohoto poznatku. Jinak máte pravdu, zvyšovat M2 a M3 o hodně vyšším tempem než je růst HDP je opravdová opovážlivost.

Pane Stane, nerozumím tomu: Co se má amíkům nelíbit?

121877

21.11.2006 13:49

Pomalý rozpad dolárového systému

RE: STEORN

Guru 84.?.?.?

Zdravím pane Kevine,
dovolte prosím malé upřesnění:
STEORN (firma) odmítají jednat s investory dokud nebudou ukončeny a zveřejněny testy před 12 ti člennou komisí vybranou z těch nejpesimističtějších vědátorů.
Přeloženo: nechtějí od nikoho peníze, dokud vše nebude potvrzeno.
Jinak jim to běhá již 3 roky adostali se na účinnost 380% (zatím). Prosím vzpomeňte si za pár měsíců. Testy začínají již po Novém roce.

121879

21.11.2006 21:51

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: to je teda nadeleni,

Guru 84.?.?.?

Stane, opravdu skvělé. Má to šťávu. Přidám: pamatuji na r. 2000, kdy všechny nákladní lodě po vyložení zboží z Asie v U.S. přístavech měly humorný problém, jak odplout zpět do Asie pro další zboží - byly tak prázdné, že jejich lodní šrouby zabíraly do řídkého U.S. vzduchu a nikoliv do slané vody. Prostě nebyly schopné odplout. Pomohl geniální nápad. Naplnit je slanou vodou. Skvělý exportní hit - gringos exportovali slanou vodu, která je jinak gratis. To je First Class Marketing.

121916

23.11.2006 19:37

Pomalý rozpad dolárového systému

RE: STEORN

Guru 84.?.?.?

opět zdravím pane Stane,
já plně věřím tomu, co zde citujete ze statistiky FEDu.
Mám však již léta tuto hypotézu: co se týče porovnávání investic non-US osob v US a US subjektů v zahraničí je nemožné dospět k pravdě. Způsobují to utajené (nepřiznané IRS) investice US subjektů v karibských aj. IBC (offshore) a dále investice těchto IBC jak zpět na US území tak i mimo.
Zkuste někdy Petera Druckera o tom jak v Toyotě aj. přišli před 16 léty na to, že udržovat výrobu v Japonsku je error atd. Gringos prostě jenom čím dál tím více směřují k tomu hrát jěště větší hógo-fógo a přeměnit se v rentiérskou nebo lépe investorskou society.
Jejich katastrofické zadlužení nevnímám jakožto katastrofu, ale brilantní trik (pěkně vychcaný trik).
Když Poláci za komančů nezvládali státní dluh, počkali až se bude obchodovat za 30%, poté pověřili svou zahraniční rozvědku, ať maximum skoupí zpět (ovšem za 30% nominálu).
Gringos provedou něco podobného nebo opět vymyslí nějaký "inovativní instrument finančního trhu".
Zde se možná shodneme, ne?

122108

22.02.2007 15:59

Hon na sexčarodějnice: dva případy

RE: co sis myslel

Guru 84.?.?.?

Zdravím, musím s Vámi souhlasit. Na ochotu nechat se zabít za 3.000 dollarů žoldu jsou již dostatečně dospělí, avšak ne na jedno rýžové pivo (nebo z čeho to Budweiser II. vaří). Teď už jen pustit si TV Khazaria (alias TV Nova) nebo TV Vatikán (známa také jako ČT1) a dozvíme se mnohem víc. [oči v sloup]

129370

22.02.2007 17:47

Hon na sexčarodějnice: dva případy

RE: Zdegenerovana USA?

Guru 84.?.?.?

Pane Hastrmane,
jsem také původem technik a rozumím Vám.
Jde však o další úroveň (level).
Chazaři vydávající se za židy ovládají
70 až 100% Hollywoodu (různí se podle profesí).
Filmový průmysl vznikl v Hollywoodu tak, že 2 židé
ukradli Edisonovi vynález kamery a uprchli před jeho detektivy
a právníky do CA, kde tou dobou fungovaly soudy tak jako dnes v Czechistánu tj. laxně a pomalu. A tak byly položeny základy filmové branže v Hollywoodu. Jak jistě víte pro všechny židy (i ty chazarské) jsem my nežidé pouze "Goyim" tj. dobytek.
Hlavním posláním židů je získat veškerý majetek světa a to do momentu, kdy přijde Mesiáš. Nyní lze snadno pochopit ten mírný arogantní opovržlivý úsměšek všech židů, když nám Goyim musí lhát. Vzpomínáte na arogantní hihňání, kterým se proslavil pan Prušinskij (aka Klaus) ?
Nyní mozaika do sebe zapadá a vše dostává smysl.
Chazar Železný podvedl Chazara Laudera a Goyim Češi to zaplatí (10 mld. Kč). Chazar Prušinskij mlčky souhlasí s umístěním Chazara Salzmanna do KB a Chazar Barac Alon si přijde pro 8 mld Kč "úvěru" opakovaně. Atd., atd. atd.
A my Goyim jim to pořád baštíme. Když uslyšíte Chazara se vztekat, znám snadnou obranu: Ať si udělá testy své DNA, jestli tedy pochází z Vyvoleného Hebrejského národa Judei.
Jakožto nápověda stačí ?
najděte si na webu "The Thirteen Tribe"
[chechtot]

129377

13.03.2007 09:32

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: Marná snaha

Guru 84.?.?.?

Zdravím Vás Vanagu,
dovolte prosím malou aktualizaci: milovníků Bushe je patrně 12.
Připočetl jsem nekritického obdivovatele USA pana Cibulku a všechny členy jeho strany Pravý Blok (tj. + další 3 osoby).
Což tak odstartovat nějaku petici, aby v USA nejednali s našimi turisty jakožto se zadrženými zločinci, tj. vzetí otisků prstů, focení atd..
Pamatujete na onoho Brazilského soudce, kterého takovéto zacházení rozčílilo natolik, že se ihned vrátil z US letiště domů a nařídil snímat všem nebohým US turistům otisky prstů postaru, tj. razítkovací barvou (tomu říkám reciprocity) [chechtot]

130690

13.03.2007 09:42

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: socani - Tak vám nevím pane Čížek,

Guru 84.?.?.?

Zdravím pane Nasredine,
dovolte prosím následující předpověď:
naše nová Orálně Demokratická vláda (ODs & Co.) nestihne prodat ČEZ dříve, než se celý svět dozví, že Steorn ORBO funguje. Svět se toto dozví do 7.7.2007. Následně silně poklesnou akcie podniků z některých oborů jako např.: výroba a rozvod elektřiny.
Za 2 roky si lidé koupí jeden Steorn ORBO generátor do paneláku, napojí jej na domovní rozvod a ČEZu pošlou pozdravy.
Tyto generátory bude vyrábět tisíce firem (nikoliv Steorn, ten pouze prodá Intellectual Property).
Krátce: naši zvolení reprezentanti to opět nezvládnou (nestihnou).
Proto se nemusíte obávat, že bychom nakupovali elektřinu odjinud za draho. [cool]

130692

19.03.2007 14:46

Jak jsme se dočkali budoucnosti

RE: Co si tak vzpomínám

Guru 84.?.?.?

Zdravím Vás Jarmilo,
dovolte prosím reagovat:
Moje hypotéza vychází z too, že Henry Ford byl v předmětné době znám také svou knihou "Mezinárodní Žid", kterou údajně později popřel. Panu H. Fordovi se předtím dostaly do rukou "Protokoly siónských mudrců" (podle WJC a Wikipedia se jedná o padělek) a jeho velmi kritické dílo "Mezinárodní Žid" z tohoto vychází.
Pozn.: "Protokoly.." ačkoliv s vysokou pravděpodobností jsou padělkem z části opsaným z knihy p. Joly z r. 1864. Největším tajemstvím však zůstává, jak mohl neznámý padělatel z konce 19. století (patrně p. Golovinskij) velmi přesně vědět, jaké plány mají židé s námi (ovládnutí médií, vyvolání světových válek, vyvolání světových krizí prostřednictvím snížení množství peněžní zásoby, dosazovat do vlád výlučně zločince, aby mohli být kdykoliv "odhaleni", vznik státu Izrael atd. atd. atd.) většina z toho byla na konci 19. století nepředstavitelné sci-fi.
Takže máme zde záhadu: WJC a mnoho historiků pravdivě říkají: opsané pasáže od Jolyho v "Protokolech" jsou důkazem, že jde o padělek. JewWatch.com argumentuje, že totožnost pasáží může pocházet znalostí třetího zdroje (analogie s biblickými texty).
Jsou pouze dvě možnosti: "Protokoly" buď A) jsou padělek nebo za B) nejsou padělek.
Problém spočívá v tom, že jedna i druhá možnost jsou v důsledku naprosto fantastické (šílené).

Huxley proto mohl mít na mysli: dobou před odhalenímí pana H. Forda a po odhaleních (odhaleních v díle "Mezinárodní Žid").

Nejsem antisemita, avšak pokud by se někdo 50x po sobě trefil ve Sportce, kde pravděpodobnost výhry je 1:48 miliónů, je to stejně podezřelé, jako když se údajně bezcenný padělek také 50x přesně trefil do předpovědi budoucnosti.

V každém případě, jsem se od jisté chvíle začal mít velmi na pozoru a například na většinu Izraelských filmů na Izraelské televizi TV Nova již nahlížím odlišným pohledem.
Oni se válejí smíchy, co všechno jim zbaštíme a jak moc mohou beztrestně kazit naše děti a ještě jim za to platíme.
S pozdravem Guru

131193

21.03.2007 22:48

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Mír se všemi,
autor předmětného článku patrně není mezi 85.000 novináři a techniky, kteří se již zaregistrovali k zaslání e-mailové zprávy okamžitě po ukončení validace 12ti členné vědecké komise, která od ledna testuje zařízení Steorn ORBO. O co jde?
Je to udělátko, které se chová jako Perpetuum mobile, není drahé, nepotřebuje exotické materiály k výrobě, neemituje škodliviny. 12ti členná komise nemá stanoven deadline, proto první týden července u příležitosti Global Warming Rock & Roll Week bude Steorn ORBO představeno veřejně v U.K. a U.S.
Steorn nebude ORBO vyrábět, bude pouze prodávat licence a to on-line. Za takovýchto okolností všechno vzlykání po ropné síle naších Ruských bratří a včerejším bohatství šejků ztrácí smysl.
Ztrácí smysl vysvětlovat, že k výrobě 10 galonů bioetanolu je třeba spálit 7 galonů dalšího paliva a v součtu těchto 17 galonů paliva vyprodukuje více CO2 než kolik tímto mělo být substituováno. Ti největší sdírači z kůže přijdou o nejvíce.
Pouhých 28 pracovníků malé Irské firmy změní svět.
Není třeba žádné sametové revoluce řízené z velvyslanectví nejmenované cizí mocnosti, svět bude změněn pouhou technickou inovací.
Takže vážení prosím poznačte si datum: 7.7.2007
(pokud vše začne o den dva dříve
malá shovívavost bude na místě).
A největší stát na světě Texas bude LOOSER.
(pozn: 98% U.S. vysokoškolských studentů v testu: Který stát
na světě je největší? odpovědělo: TEXAS)
Prostě éra ropy končí.

131387

22.03.2007 12:39

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Zdravím Vás pane listonoši,
pečlivě jsem sledoval vývoj, takže:
- uzávěrka pro přihlášení vědců byla v 09/2006
- přihlásila se přes 5.000 osob (do testovací komise)
- finální výběr se provedl ze 492 osob, které měly
vědecký titul v 11/2006
- kontrakty obsahující NDA byly podepsány v 12/2006
- testování bylo zahájeno 01/2007
- po blamáži s Fleischmann-Ponc "cold Fusion", kdy
univerzity nedosáhly opakováním stejné výsledky,
byl zvolen tento postup:
- každý z 12 členů komise si sám vybral laboratoř
- každý z 12 členů si ORBO sám sestrojil podle
poskytnuté dokumentace
- testování obsahuje 3 fáze:
- 1. fáze: ověřit, že koeficient výkonnosti je vyšší než 1
- 2. fáze: ověřit, že nedochází k degradaci hlavních dílů
(tj. magnetů)
- 3. fáze: provedení kompletní termodynamické analýzy
- komise nemá stanoven deadline, tj. pokud uznají za nezbytné,
mohou ORBO testovat klidně rok, všeobecně se však
předpokládá, že mezi 04 až 07/2007 by se komise mohla
vyjádřit alespoň v bodech I. a II. (fáze)
- komise má povinnost výsledky zveřejnit

Výše uvedené se podstatně odlišuje od postupu všech předchozích
podvodníků, kteří se vždy vypařili, pokud mělo dojít
k jakémukoliv vědeckému testování + několik dalších indícií,
které mne ovšem stály několik set hodin pátrání, mi postačují k tomu, abych celou záležitost vyhodnotil takto:
s 90% pravděpodobnosti se nejedná o podvod, omyl ani aprílový žert.
7.7.2007 si prostě kupte noviny (ovšemže jenom ty, které nejsou ovládány osobami, jímž jejichž pravidla nedoporučují goyimům lhát).
Kdo na tom nejvíce vydělá:
- U.S.A.
- Čína
- Japonsko
- ČR
- Izrael
- Severní Korea
- aerolinky (i přesto, že ORBO je nevhodné pro jety)
- ti co pár měsíců počkají a potom si půjdou koupit neprodejná
auta s dieselem (po velké slevě)
- a mraky dalších (obyčejných lidí)
Kdo nejvíce prodělá:
- Nigerie
- Venezuela
- Libye
- Irák
- Rusko
- U.A.E., K.S.A., Kuwait
- automobilky nejprve prodělají, potom je čeká bonanza
- elektrárny
- a mraky dalších (většinou sdíračů z kůže)

Takže pokud vše bude jak předpokládám, některé záležitosti
se pohnou i bez válek. [mrknutí jedním okem]

131437

22.03.2007 13:51

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Zdravím Vás pane SandWalker,

o Halliburtonu samozřejmě vím od první vteřiny (je to můj job).
Přímo na stránkách Steorn se přihlásilo 85.000 osob k e-mailovému odběru výsledků Validace okamžitě po ukončení.
Domnívám se, že většina z oněch 85.000 jsou novináři, technici a technici, kterým to dal příkazem šéfík. Můj osobní názor je ten, že o hypotetické možnosti fungování a existence ORBO jsou již vyrozuměni šéfikové mnoha automobilek, avšak zatím o tom mlčí. Jsem si jist, že již x měsíců chodí do diskuzního fóra člověk z Cummins což je firma kriticky monoprodukční (diesel motory, generátory atd.) a další.
Skutečné pohnutky vedení Halliburtonu jsou obchodním tajemstvím.
Israel již dlouho používá metodu "válčení rukou jiného", proto možná byl HAL vyslán do UAE jakožto politicky přijatelnější řešení. v UAE jsou naplánovány gigantické stavební projekty, HAL chce být prostě přímo u staveniště.
Chápu, že i měsíc po představení ORBO si všichni pojedeme k pumpě natankovat staromódní uhlovodíková paliva. Jety (6% celosvětové spotřeby) se bez toho neobejdou ještě dlouho.
Jde o perspektivu. Trhy reagují ihned.
Timeline:
- první demo produkt, čistě mechanická "hračka" bude v prodeji minutu po Validaci
- nekonečné "baterie" (tj. motor-generátory) do notebooků a jiné elektroniky se předpokládají do roka od Validace
- ORBO generátory pro vilky a domácnosti cca do 2 let
- ORBO v autech se předpokládá tak během 4-7 let

Steorn učinil veřejné prohlášení, že pro účely humanitární a na zavlažování pro třetí svět nebude požadovat licenční poplatky.

Sympatické gesto.

Ropa bude potřeba pro jety, na maziva a pro chemický průmysl.
Její "vydírací" strategický význam však postupně povadne.

Čistě technicky/hypoteticky: když bude chemik a technik mít k dispozici nekonečné množství energie zdarma, budou schopni synteticky vyrobit benzín i ze znečištěného vzduchu.
Je to pouze otázka nákladů.
Souhlasíte ?

Chudáci šejkové. Ráno se probudí a pochopí, že jejich jedinou záchranou je oněch 1.000 mld USD, minulých výnosů z ropy které nainvestovali do U.S. aj. Equities.
Ano, pád dolaru (jistěže samovolný a nikým nezamýšlený, obzvlášť, když důvěru v měnu podkopete zatajováním M3) jim pustil žilou, ale oni se zajistili na budoucnost.
Mysleli na budoucnost, kdy ropa dojde, nemysleli na budoucnost, kde ropu kromě pár chemiček již nikdo nebude chtít.
Před mnoha mnoha léty si AT&T nechala vyhotovit studii: kolik bude třeba spojovatelek na telef. ústřednách. Studie potvrdila, že do pár let budou muset všechny U.S. ženy pracovat na telef. ústřednách. Nikoho nenapadlo, že jednou číslo si vytočíte sám a automat. ústředna vás spojí.
Nyní jde o analogii, hodní hoši i zlí hoši plánovali jak nás budou ještě léta držet "za koule" a pouštět nám žilou.
Ráno se probudí a vše bude jinak (ovšemž...

Kráceno (Editor)

131442

22.03.2007 19:43

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Také zdravím,
v mnohém Vám musím dát za pravdu. V UAE jsem pár let nebyl, takze jsem si nebyl jistý, zdali stále provozují Tax Free režim (před časem také TYCO přesídlilo někam do ráje a hned byl revanš v podobě zákona o státních zakázkách a vydušení čerstvě non-U.S. firmám).
Licence: Silně zjednodušeně zákony/směrnice patent. úřadů EU a U.K. nepřipouštějí možnost přijmout Perpetuum Mobile do patentovho řízení. Zákony U.S. to podmiňují dodáním funkčního modelu. Pokud vím, Steorn to řešil tím, že si patentoval tzv. Actuator, kterým mění magnetické pole kresby jsou na WEBu. Je to prostý plechový pásek se 3 magnetky a 1 stíněním.
CEO se vyjádřil tak, že kruh patentovat nelze a magnety existují odjakživa, takže je pro ně problém cokoliv patentovat.
Vše je tajné, laicky se však domnívám, že velkou roli hrají jevy jako: magnetická viskozita, mag. Lag (zpoždění) a nějaká hystereze. CEO se občas prořekl a z toho lze dedukovat, že extrémní důležitost hraje přesné časování. U každého druhu magnetů jiné. Např.: u Neodymiových v řádu 53 mikrosekund,
u ferro v řádu milisekund + přesná mechanika.
Zdůraznil, že bez obrovské výpočetní síly za levný peníz by to před 50 léty nezvládli (pokud by na dané anomálie narazili dříve). Na jejich diskuzním fóru je více vědátorů, z poznámek jsem pochopil, že veškeré dosavadní lidské znalosti o magnetismu jsou cca na 5% úrovni poznatelného.
Krátce: 3 roky se s použitím všech možných detekčních aparatur snažili zjistit, odkud to bere energii a doposud se to nezjistilo. CEO se vyjadřuje velmi opatrně a mírně zašifrovaně, nikdy nepoužívají termín Perpetuum Mobile.
Nejprve jsem byl přesvědčen, že jde o podvod. Po prostudování takových indícií jako např.: kdo je má uveden mezi svými referencemi, mi spadla čelist.
Po vyhodnocení tisíců indícií říkám: na 90% mají to, co tvrdí.
Výroky CEO jsem dešifroval asi takto: celé roky měli mašinu, která udělala jednu otáčku, zastavila se a poté udělala druhou otáčku. Tzn.: vhodné pro zavlažovací čerpadla, nevhodné do F1.
Nyní podle mne vybrušují verzi s konstantními otáčkami (s konstantní úhlovou rychlostí výstupního hřídele).
Dobrá zpráva: uvnitř udělátka je dost místa, takže se předpokládá, že elektro generátory se dají zabudovat integrálně dovnitř a vše funguje i s nejlevnějšími magnety.
To bude rozruch, co říkáte? [překvapení]

131468

23.03.2007 09:14

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: Zajímavá debata.

Guru 84.?.?.?

V poklidu pánové,
power density je v řádu 0,5 až 4W na 1 ccm udělátka.

Takže žádné odpařování planety není v plánu.

Pokud 100 násobně zvýšíte výkon všech doposud existujících motorů, strojů, elektráren atd. půjde pořád o ekvivalent cca 1% oproti energii dodané Zemi slunečními paprsky.

Nehodnotím princip, vyhodnocoval jsem několik tisíc indícií.

Kdo chce, zařídí se a vydělá balík.

Kdo nechce, bude 7.7. vykulovat oči a prskat.

Víc pro Vás nemohu udělat. [zmaten]

131506

24.03.2007 16:02

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: Zajímavá debata.

Guru 84.?.?.?

Pan Listonoš velmi přesně vystihnul realitu. Odpadní teplo všech strojů vytvořených člověk je pouhým malým zlomkem 1 procenta oproti teplu dopadajícího slunečního záření. Problémem je CO2 ze zplodin a metan z tajícího Sibiřského permafrostu (naprostý horor).
A k chlazeni asi tolik: Nejpikantnější na ORBO, že pokud se jím točí opačným směrem, tak údajně energie beze stopy mizí. Zmizí aniž by změnila formu. To je chlazeníčko.

Co se týče pana Anonyma. Soudím, že výše jsem se již vyjádřil,
kdo vydělá a kdo prodělá. Žádný zákon Vám od r. 1995 nezakazuje koupit si příslušné akcie nebo FX. Pokud jste však sdíračem z kůže, svou budoucnost již znáte: přijdete o hodně.

Nejsem zlomyslník, pouze tipuji budoucnost.

Nápověda/polemika pro slušné lidi:
Pokud se svět dozví, že je zde funkční a levné něco, co se chová jako Perpetuum mobile:
1) Stoupne nebo klesne následně cena ropy?
2) Pokud klesne cena ropy, má to nepříznivý nebo příznivý vliv
na obchodní/platební bilanci U.S.A.?
3) Pokud výše uvedené může mít pozitivní vliv na obchodní
/platební bilanci U.S.A., klesne nebo stoupne kurs dollaru?
4) Protože do 7.7. jsou Izraelští agenti v AIPAC aj. schopni
vyprovokovat klidně ještě další válku, je menší riziko
koupit si USD Futures dnes nebo těsně před pravděpodobným
dnem představení se ORBO?
5) Protože však FED od jisté doby utajuje statistiky M3
pod smyšlenou záminkou "že M3 již není důležité"
(a díky Miltonu Friedmanovi jistě všichni chápeme
důležitost M3), znamená to, že nemáme nejmenší tušení o tom,
zdali se M3 zvýšilo o 5 triliónů nebo o 50 triliónů (jak
zde před časem trefně poznamenal pan Stan "z řídkého vzduchu
vyráběných") U.S. dollarů, je jakákoliv sázka na kursy U.S.
dollaru, extrémně vysokým rizikem nebo malým rizikem?
6) Pokud při totální dýmové cloně kolem M3 je jakákoliv sázka
na U.S. dollar naprostou loterii, je menším nebo větším
rizikem investovat do čehokoliv jiného v seznamu "vydělají"
viz pár příspěvků výše?

Už se vidíte, jak plavete v penězích?

Pozn.: výše uvedené otázky nejsou investičními radami ani ničím podobného charakteru, jedná se pouze o polemiku hypoteticky možného vývoje budoucností (množné číslo).

131570

Právě před minutou jsem dostal mail s obvyklou cynickou otázkou: A jak na tom vyděláme ? (myšleno na trhu)
I vzpomněl jsem si, že jako malé hloupé dítě jsem četl o bestselleru mezi U.S. piloty na misích nad Vietnamem:
Malá cedulka napsaná ve vietnamštině s textem "Jsem občan U.S., jsem na první bojové misi, byl jsem sestřelen dříve než jsem stihnul odhodit bomby, postarejte se o mne a moje vláda se vám odmění". No tak se Vietnamci postarali.
Rychle najít překladatele do Farsí a máme vydělaný majlant a ještě jim prodat ty Kalouskovy padáky, co je šili v kulturním domě na jídelních stolech najaté uklízečky.
Jistě nejsem jediný, kdo dostává otázky jak vydělat.
U.S. Navy piloti řešili problém: U.S. Navy poprvé v historii nahradilo výkonnější letoun (F-14D) méně výkonným letounem (F/A-18 E/F Super Hornet). Jejich odborná kritika byla pochopitelně převálcována. Je nutno vydělávat, že ano.
[naštvaný]

131774

28.03.2007 15:07

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

RE: Asi je to píčovina

Guru 84.?.?.?

Velice přesné pane Trodas,
je vidět, že znáte. Pár pozemních baterií nadzvukových Moskyt nebo Jachontů a Gringos by měli co dávat do kroniky.
Teď to vidím jako velkou chybu, že si Íránci nestihli dojednat takové S-300 PL systémy.
Vzpomínáte, jak Íránci řešili protiútoky v Irácké válce, když došly "zdroje":
2. vlna byli 14 letí beze zbraní, měli za úkol se zvednout, až první vlna padne, doutíkat k ním a vzít jejich zbraně.
3. vlna byli 13 letí opět beze zbraní a se stejným úkolem.
Jak si s tímhle poradí U.S. hrdinové ? To bude opět natáčet CNN?
[naštvaný]

131776

11.04.2007 18:23

Írán - nebezpečí nukleární války

čistá hodnota majetku U.S. domácností = 55.000 mld. USD

Guru 84.?.?.?

Zdravím,
před pár týdny byl zveřejněn součet čisté hodnoty majetku U.S. domácností, tj. majetek mínus dluhy. Výsledek činí 55.000 mld USD.
Pokud by měl mít autor článku pravdu, musely by po světě kolovat dluhopisy za U.S. subjekty v souhrnné výši 550.000 mld. USD. A to je hloupost.
Schodek U.S. obchodní bilance se může snížit, pokud klesne cena ropy, což může mít pozitivní vliv na kurs USD.
Kdy klesne cena ropy?
Po zveřejnění Fáze I. a Fáze II. 12ti člennou vědeckou komisí testující Steorn ORBO.
Steorn dne 13.4. na svém WEBu zveřejní Update na téma: jak pokročila činnost vědecké komise. Půjde o Pátek třináctého pro ropáky?
Mimochodem nejúčinnější U.S. bomba Bunker Buster (ta jejíž tělo je vyrobeno ze starých hlavní 203mm houfnic) není schopna prorazit 40 až 60m vrstvu zeminy, kterážto je buldozery nahrnuta na Íránských podzemních jaderných zařízeních.
Gringos proto musí nejprve vymyslet něco nového. Pamatujete na vyvíjené hlavice RRR (Reduced Residual Radiation) pro Pershingy II v 80.létech. Tak si představte něco podobného na oběžné dráze kolem Země.
Přespříští U.S. válka bude proti vegetariánům. Ekonomicko-vojensko-strategické analýzy již brzy zjistí, že vegetáriáni ohrožují export U.S. hovězího a tím přímo podvratně ohrožují U.S. hospodářství.
CIA poté nalezne důkazy, že odmítači hovězího jsou ideologicky podporováni Indií (hinduisty) a konečně zde bude nový úhlavní nepřítel důstojné síly a významu.
Prozatím jde pouze o nadsázku, avšak kdo ví.
Váš názor? [pláč]

132676

15.04.2007 14:22

Vážený státe,

IRA - Individual Retirement Account

Guru 84.?.?.?

Zdravím lidi,
článek je perfektní a ve zdejších krajích zcela novátorský.
V jiných zemích zaměstnanci odváděli procenta do Penzijních fondů (řízených ctihodnými experty).
Po čase lidé zjistili, že ctihodní experti jim vydělávají 4,5 až 6,5% ročně, protože musí ze zákona povinně nakupovat státní dluhopisy aj. zoufalé nevýkonné papíry.
Pro ty kdož neumí počítat procenta (např. 98% absolventů VŠB):
po 40 létech vydělávání 4,5% ročně máte 4,8 násobek z prvního vkladu.
Po 40 létech vydělávání 9% ročně (na akciích) máte nikoliv 9,6 násobek, nýbrž máte 30,4 násobek prvního vkladu.
Proto v USraeli ještě před p. Bushevikem vymysleli IRA (nikoliv osvobozeneckou/teroristickou organizaci) ale Individual Retirement Account.
Je to zcela obyčejný brokerský účet cenných papírů. Liší se jenom označením IRA a mírným daňovým zvýhodněním (spíše však odložením).
Podstata: Předpokládá se, že občan nemá vyoperovanou polovinu mozku a že občan ví, které firmě (akciím) věří a kterému managementu nevěří. Občan si sám rozhoduje, které akcie si nakoupí na svůj účet. ˇ
Orální Liberálové ODS v Czechistánu toto chtějí maximálně ututlat a léta jedou propagandu, že povinné penzijné fondy řízené experty (kteří musí být experty, protože pokud musí ze zákona investovat 80% do státních aj. dluhopisů - na to musíte mít Heavy IQ).
Plně proto podporuji názory a snažení autora článků.
Nechť Orální Liberálové ODS nepovažují občany za již chirurgicky upravené. Dokud občan nemá potvrzení o tom, že mu byla vyoperována polovina mozku, měl by mít zákonnou možnost sám se starat o svůj penzijní účet a právo odmítnout státní systém s jeho experty.
[cool]

132962

19.04.2007 10:14

Odstraním ze Zvědavce odkazy na články z Britských listů

Linky na články jiných webů

Guru 84.?.?.?

Zdravím,
vynikající profi úroveň + max objektivní a komplementární k zvedavci jsou články na http://www.tbrnews.org

solidní úroveň mají také články na: http://www.ziopedia.org

toť k tématu: jaké linky by jsme přivítali [cool]

133262

25.04.2007 16:50

Armáda mi nařídila lhát o smrti kamaráda

mnohem silnější kafe >>>

Guru 84.?.?.?

Dr. Steven Jones představil s pomocí rentgenové spektrometrie nejnovější důkaz o tom, že vzorky z WTC jsou totožné se vzorky termitu.
http://www.youtube.com/watch?v=Bsp3DPTmiN0

http://stopthelie.com/the_evidence_is_in.html

soutěžní otázka: Kdy se tato důležitá zpráva objeví v médiích ovládaných osobami ze ctihodného vyvoleného národa?

133836

25.04.2007 16:56

Armáda mi nařídila lhát o smrti kamaráda

upřesnění: Thermate nikoliv termit

Guru 84.?.?.?

z Wikipedia:

Thermate, or Thermate-TH3, is an incendiary compound primarily used for military applications. Because of the similarity in names, thermate is sometimes confused with one of its components, thermite.

Thermate is a mixture of thermite and pyrotechnic additives which have been found to be superior to standard thermite for incendiary purposes. Its composition by weight is generally thermite 68.7%, barium nitrate 29.0%, sulphur 2.0% and binder 0.3%. Addition of barium nitrate to thermite increases its thermal effect, creates flame in burning and significantly reduces the ignition temperature.

Thermate is used in incendiary hand grenades.

133837

06.05.2007 00:13

Rozdělení a krádež

RE: Lživé jsou již první věty příspěvku:

Guru 84.?.?.?

Dovolte prosím zajímavé upřesnění.
výzkumy DNA mezi populací zřetelně potvrdily toto:
DNA sefardských židů a palestinců je do té míry podobné,
že se jedná o příbuzné (bratry).
Hoši o tom zatím asi neví, tak se zatím navzájem vraždí (i když jsou si bratry).
To ovšem neplatí pro chazarské židy (aškenázy).
Byly učiněny zmanipulované pokusy (s velmi malým statistickým vzorkem) byly však napadeny samotnými členy vědecké komise jakožto nevěrohodné.
Závěr: chazarští židé omylem obsadili Palestinu místo Chazarie v mylném domnění, že jde o domovinu jejich předků.
Z Palestinců udělali občany 3. kategorie (pokud je předtím nepovraždili) a neobčany bez volebního práva atd.
Ze sefardských židů udělali občany 2. kategorie (pokud je v 50. tých létech "nezrentgenovali" stonásobnými dávkami).
Sefardští židé se omylem navzájem vraždí s genetickými bratry Palestinci.
A teď vážně: Zná někdo řešení?
[zmaten]

134706

09.05.2007 12:07

Pád budovy WTC-7

Kouřová clona

Guru 84.?.?.?

Diskuse o WTC7 jsou jenom kouřovou clonou. Je jasné, že vždy zůstane diskutabilní, zdali byly či nebyly trhaviny naneseny před nebo po.
Mnohem větší "brizanci" než případné trhaviny má toto:

již cca 2-3 dny po útoku přinesly média zprávu (silně zkomolenou), že někdo si den/dva před útokem koupil opční práva na pokles akcií obou aerolinek, jejichž stroje byly použity.

Vysvětlení pro méně zběhlé ve spekulacích:
Pokud věříte, že akcie nějaké firmy půjdou "na jih", můžete zcela legálně prodat tyto akcie i když je nevlastníte (tzv, Short Sell) a později až klesnou je dokoupit (Buy To Cover Short) a máte vyděláno. Toto udělala skupina občanů z Kanadských účtů cenných papírů. Prováděli masívní Short Sell pouze na přesně vytipované tituly akcií, kde bylo zřejmé, ýe po útoku klesnou: aerolinky, pojišťovny, provozovatele výletních lodí atd. celkem 32 titulů.
Zkuste JEDNOU hádat, jaké národnosti byli tito občané? (pozn. nejedná se o Kanaďany ani o Araby).
Záležitost vyšetřovaly Kanadské úřady, proto se vyšetřila.

Opční práva: Pokud máte málo peněz (zde pachatel použil cca 220.000 USD) a chcete vydělat hodně procent na budoucím poklesu akcií je možné nakoupit tzv. PUT OPTIONS.
Je to právo PRODAT akcie za dnes stanovenou (vysokou) cenu, poté co akcie klesnou. Takové PUT OPTIONS lze běžně koupit za 30 centů/kus až 1,50 USD/kus. Vydělat na každé můžete 300, 500 i 700% za pár dnů. Jistěže, riziko je vysoké. Opce mají pouze vymezenou časovou platnost.
K věci: NĚKDO si den/dva před útokem koupil za cca 220.000 USD
PUT OPTIONS (na pokles akcií) obou aerolinek. 2.800 tzv. kontraktů na jednu a 2.300 kontraktů na druhé aerolinky.
Obvyklý denní objem obchodů byl přitom 20 až 24 kontraktů denně.
FBI odmítá sdělit identitu majitele účtu, který si tyto PUT OPTIONS koupil den/dva před útokem.
Novináři neváhali a nalezli v databázi interview s directorkou Chicagské Opční burzy, kde se tyto obchody realizují.
Directorka PŮL ROKU před útoky jasně potvrdila, že burza disponuje mnoha druhy analytických software, které v REÁLNÉM ČASE tj. ihned vyvolají poplach, pokud se některý titul opcí začně obchodovat v neobvykle vysokém objemu atd. atd.
A potvrdila, že identitu majitele účtu na který jsou prováděny podezřelé transakce znají opět REAL-TIME.
Novináři se ji následně opět zajeli dotázat, kdo je majitel účtu na nějž byly nakoupeny tyto opce.
Directorka sdělila: FBI ukončila vyšetřování a my máme zakázáno sdělovat další věci.
Novináři neváhali a pátrali dále, až vypátrali jméno brokerské firmy u níž měl onen někdo diskutovaný účet.
Nalezli dokonce kancelář, kde se otevíral a spravoval účet.
Zjistitli i jméno pracovníka, který v této kanceláři půl roku před útokem pracoval (nejedná se o Araba ani Afghánce ani nic podobného). Tento pracovník půl roku před útokem odešel od brokerské firmy a povýšil n...

Automaticky kráceno

134961

29.07.2007 11:07

Jak se pod tíhou argumentů snižují počty mrtvých v Osvětimi

Holocausty je nezbytné číslovat

Guru 84.?.?.?

Vážení přispivatelé,
velmi oceňuji upřímnou snahu všech zúčastněných objasnit
historickou pravdu.
Za tímto účelem považuji za vhodné jednotlivé holocousty číslovat např. takto:

- nechť holocaust popsaný v Talmudu (4 miliardy zabitých židů) je pro badatelské účely označen jako Holocaust I.
http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

- nechť holocaust popsaný v r. 1919 v The American Hebrew (6 miliónů zabitých židů) je pro seriózní badatelské účely označen jakožto Holocaust II.
http://www.jewwatch.com/jew-references-gentile-hol...

- nechť holocaust v SSSR (50-65 mil. zavražděných a umučených křesťanů, z nichž někteří mohli být utajenými židy) je pro vědecké účely označen jako Holocaust III.

- a nejznámější holocaust (po vyhlášení války Německu Světovým židovským kongresem v r. 1933) by mohl být pro upřesnění označován jakožto Holocaust IV.
http://www.historiography-project.org/documents/19...

Nejde o pouhý názor. Jde o vědeckou pravdu a o tu je nutné se bít.

140743

26.09.2007 12:07

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

250.000 vystřelených nábojů na 1 zabitého "nepřátelského bojovníka"

Guru 84.?.?.?

Reaguji na článek o U.S. odstřelovačích, kde nemohu přispívat.
GAO (Nejvyšší kontrolní úřad U.S.) před nedávnem provedl inventuru počtu vystřelených malokaliberních nábojů (tj. ráže 5,56 mm, 7,62 mm, 12,7 mm, 25 mm a 30 mm)U.S. vojsky v Iráku + Afghánistánu. Počet byl cca 6,25 miliard kusů vystřelených nábojů. GAO toto číslo podělil všemi nepřátelskými bojovníky, kteří nebyli zabiti tlakovou vlnou (tj. bombou) nebo neuhořeli.
Tj. množství munice podělila cca 23.000 zastřelenými "nepřátelskými bojovníky". Následně vychází tato statistika: na 1 zabitého nepřátelského bojovníka potřebují U.S. bojovníci vystřílet více než 250.000 kusů kulometné, puškové aj. munice.
Toto zjištění bylo natolik šokující, že bylo nutné učinit ihned nápravu. 1 kulkou se občas zastřelí nějaký nezletilec, prohlásí se za nepřátelského bojovníka a zoufale šílená statistika se takto o něco "vylepší".
Prosté.

Dokážete si představit sami sebe na vojně jak 125x vyměníte přehřátou hlaveň u kulometu, vystřílíte 250.000 ran a na druhé straně ulice konečně trefíte jednoho ohluchlého dědu, který se ne dost dobře kryl. Nekryl se = byl podezřelý.

144532

21.10.2007 18:55

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

Přesto bude vše neuvěřitelně jinak

Guru 84.?.?.?

Někdy před půl rokem se na Zvědavci diskutoval nový vynález ORBO.
Během pár dnů bude zveřejněn pozitivní resultát vědecké komise, která technologii testovala. Proběhne opravné demo a v Muzeu Kinetica se na online shopu bude prodávat upomínková hračka obsahující ORBO pohon. Zhruba za 5 let bude ČEZ v zoufalé situaci. Elektřinu si od něj budou kupovat pouze České Dráhy a to ještě z politického rozhodnutí. Likvidační hodnota ČEZu bude: součet měděného a hliníkového šrotu mínus suma zlatých padáků pro bezradný management.
Tato katastrofa o velikosti cca 600 miliard Kč NEMÁ řešení.
Toto včasné varování je speciální gratis dárek pro věrné čtenáře Zvědavce.

145747

21.10.2007 22:10

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: Takova blba otazka

Guru 84.?.?.?

Kevine, rozumím Vašim pochybnostem.

7.7. (5.7.) mělo proběhnout demo, nikoliv zveřejnění výsledků komise.

Pečlivě průběžně vyhodnocuji situaci a na 97% nejde o podvod.
Jenom napovím: existenci "ORBO efektu" potvrdil chéf Kinetronu, ten si nemůže dovolit plkat, stačí se podívat na jejich reference.

Po debaklu s mini Orbem v křehkém plexi obalu v červenci bude nyní Steorn chtít maximální a kumulovaný šok.
Řešení tohoto existuje: PUT OPTIONS na tituly, které budou nejvíce ohroženy.

145751

Speciálně pouze pro věrné čtenáře Zvedavce:

zítra tj. 26.10 2007 bude zveřejněno aktuální interview se Seanem McCarthym, CEO STEORNu (včetně detailů o opravném demo) na: http://freeenergytruth.blogspot.com

145913

06.11.2007 14:25

Globální pyramidy moci

Ta procenta

Guru 84.?.?.?

Souhlasím s panem Bílým, článek je napsán silně zjednodušeně, aby se zvýšila šance, že bude pochopen lidem prostým, procenta však zcela jistě nesedí.
Špičky Negativních elit to je pouze několik set lidí, tj. 0,00001% obyvatelstva planety. Širší špičky Negativníc elit, kterým je dohozen/dovolen občas za odměnu "dobrý" obchod tj. řádově jenom několik miliónů "šťastlivců/poslušných byznysmenů nepotížistů/úplatkářů" tj. cca 0,2% obyvatelstva planety. Značná část z tzv. Skutečné elity - zejména "umělci" atd. jsou pouze konformními nájemnými ubožáky, kteří napíši tisíciprvní scénář na téma "útok na Pearl Harbor překvapil pana F.D.R." (poté co pečlivě 9 měsíců realizovali 8 bodový plán provokace jeho poradce p. Arthura McColluma) a dalších 300 "umělců svobodných jako ptáci" - tedy údajná Skutečná nezávislá elita si zahraje ve filmu podle cinknutého scénáře.
Z toho mi plyne, že Opravdové Skutečné svobodné elity bude asi trochu méně cca 10 až 200 milónů osob, tj. 0,15 až 3% povětšinou z řad čistých investorů atp.
Zbytek jsou houfy lokajů na Finančních úřadech, Stavebních odborech v pozicích kde nedošáhnou na úplatky atd.
A jistě potom také miliardy ovcí, které si cestou do práce přečtou v Blesku velmi důležité info: jak se Britney lesknul nos

146562

06.11.2007 14:21

Globální pyramidy moci

RE: TV Nova

Guru 84.?.?.?

k oné vylhané cestě k licenci pro TV Nova mne nejvíce pobavilo, když předčítali obsah původní podané žádosti:
.... a budeme vysílat také kulturní pořady jako např.: POEZII ...

válel jsem se smíchy, opravdový Chazar by měl alespoň umět lhát přesvědčivěji

146563

08.11.2007 14:02

Přichází televizní zpravodajství

Krátký kritický rozbor

Guru 84.?.?.?

Pan Skapík velmi dobře detekoval některé jevy:
"kde skupiny .... „vyrábí“ peníze z ničeho – buď prostým tiskem, nebo připsáním čísel na bankovní účty"
>> Výborná osvěta, protože ještě 98% obyvatelstva netuší, že cca 88% peněz se vyrábí z ničeho a pouze 12% jsou natištěné bankovky a ražené mince

"se vyrábí každodenní mystifikace a manipulace, která nám velmi sugestivním, odpudivým způsobem každou hodinu tluče do hlavy fantasmagorické lži a konstrukce"
>> Souhlasím s p. Skapíkem

"Na scéně je legální mučení, možnost internace"
>> Jistě odsouzeníhodné
-------------------------------
"prostřednictvím politických „právních“ systémů a trestů, vydírání a lichvy"
>> Možná p. Skapíkovi nerozumím zcela přesně: p. Skapíku, Vy si přejete zavést systém půjčování peněz bez úroků?
Jste dobře srozuměn s tím, co to znamená? Chcete NĚKTERÝM vyvoleným lidem umožnit dřívější užití zdrojů aniž by za tuto výsadu (úvěr) zaplatili? Záměrně jsem napsal NĚKTERÝM, neboť pokud každému člověku půjčíte na nový barák a na novou fabriku, tak hospodářství se ponoří do bahna hyperinflace jako např. v Německu 1921-22. Pokud některým, kdo je vybere? Kádrové oddělení nebo se bude půjčovat bez úroku jenom členům KDU-ČSL?

"či zcela absurdní „vědecké“ obory jako ekonomie"
>> A máme zde velký problém: Protože ekonomie je panem Skapíkem nazvána absurdní, asi bychom se ani neměli vyučovat, že 88% peněz je vyrobeno z ničeho a neměli bychom se vyučovat, že půjčování peněz bez úroku (žádná lichva) velice snadno skončí katastrofou - ledaže pan Skapík měl na mysli islámské bankovnictví, kde peníze se nesmí půjčit za požadavek úroku, v reálu však banka musí zaplatit mzdu vrátnému a telefonistkám, takže úroky nikoliv, avšak smlouva o úvěru obsahuje povinnost půjčovatele podělit se s banku o případný zisk - a máme zde podobný problém - všichni by chtěli takový (levný) úvěr, koho jen upřednostníme a na koho se nedostane?
Jak přesně chcete řešit úvěr bez úroků (tj. lichvy) pane Skapíku?
Zoufale potřebujeme Vaše lekce z nikoliv-ekonomie, protože ekonomie byla prohlášena za absurdní vědu. Prosím pomozte.

"Kdo a kam přestěhuje asi dvě miliardy lidí z šílených podmínek velkoměst?"
>> Udivujete p. Skapíku, milióny lidí "přestěhoval" z měst na Killing Fields proslulý režim p. Pol Pota a Ieng Saryho, výsledky jistě znáte.
Proč si pane Skapíku přejete přestěhovat 2 miliardy lidí?
Dotázal jste se jich samotných na jejich názor, zdali si to sami také přejí?

"Pokud vznikl život na planetě velkým třeskem ... a my jsme „jen“ produktem ... máme smůlu"
>> volně přeloženo: pokud není Bůh (a pouze ten náš jediný správný Bůh) tak jsme ztraceni. Nesdílím tento fatalistický názor. I pokud by existoval konkurenční bůh (např. Góvinda) nebo žádný bůh, neznamená to, že...

Automaticky kráceno

146711

08.11.2007 14:12

Přichází televizní zpravodajství

Krátký kritický rozbor Part II.

Guru 84.?.?.?

"Pokud vznikl život na planetě velkým třeskem ... a my jsme „jen“ produktem ... máme smůlu"
>> volně přeloženo: pokud není Bůh (a pouze ten náš jediný správný Bůh) tak jsme ztraceni. Nesdílím tento fatalistický názor. I pokud by existoval konkurenční bůh (např. Góvinda) nebo žádný bůh, neznamená to, že musíme sklonit hlavu a nechat si na ni močit. Síla světových negativních elit je v tom, že již po generace učí své děti jak bohatnout (tj. investováním a byznysem) a tyto elity do značné míry spolupracují, komunikují spolu a často se spojují za konkrétním účelem, to dělají po staletí. Naproti tomu lid prostý nevyučuje své děti, jak bohatnout, velice zřídka se spojují a pokud ano, vždy je to řízená katastrofa ve stylu VŘSR. Široká komunikace mezi lidem prostým a slušným je zatím novinkou (jako Internet).
--------------------------------------
Shrnutí:
Pan Skapík správně detekoval několik neblahých jevů.
Pan Skapík některé potřebné obory prohlašuje za absurdní.
Lidi, učte své děti jak poctivě bohatnout - investováním.
Což tak komunikovat a sdružovat se ?

146712

08.11.2007 21:44

Přichází televizní zpravodajství

RE: Bůh? To sotva.

Guru 84.?.?.?

Největším překvapením je vždy když se zdaří něco co bych nazval "Bypass systému", něco co zaskočí majitelé i CEO všech médií >>>>
"Jak sdělit lidem myšlenku?"

Způsobem, se kterým prodavači upravených informací již ani nepočítají:

Ústním sdělením

Není nezbytně nutné cokoliv sdělovat celému světu v jeden okamžik. Příklad: fakt že Réza Páhlaví byl nezákonně/krvavě dosazený americký agent si lidé šeptem předávali roky, tento komunikační kanál se nepodařilo přerušit ani nejvyšším procentem poprav na světě (jak zaznamenala AI) a jednoho dne si šáh již netroufnul vrátit se z dovolené.

146742

10.11.2007 20:39

Občanská iniciativa D.O.S.T

Hra na schovávanou

Guru 84.?.?.?

Ctihodní a vážení signatáři opomněli uvést
které "autentické náboženství" mají na mysli.

146829

12.11.2007 13:37

iNo pasarán!

spíše téma pro nový článek: NSA Monitors All Web Traffic, Says Ex-AT&T Employee

Guru 84.?.?.?

Felt "forced to the connect the Big Brother Machine" if he wanted to keep his job


Mark Klein, the former AT&T technician and whistleblower who helped kick off the AT&T/NSA eavesdropping scandal, clarified further details regarding what he witnessed while connecting a secret NSA eavesdropping facility: secure room 641A in AT&T’s San Francisco switching center, presumably commissioned by the NSA, received copies of all the traffic its splitters were connected to, including both international and domestic e-mails, web traffic, and phone calls, both from AT&T’s customers as well as other providers.

Previous statements by the government, AT&T and President Bush indicated that the only affected communications are communications relevant to national security, like those of suspected terrorists and suspicious foreign nationals. According to Klein, however, the technology used to connect the secure room was far more democratic, consisting of simple, dumb splitters incapable of any kind of contextual filtering: essentially, room 641A received “a duplicate of every fiber-optic signal routed through [AT&T’s] facilities.”

Klein, appearing on MSNBC’s Countdown with Keith Olbermann show, told viewers about his personal association with secure room 641A. “When I was a technician, I had the engineering/wiring documents, which told me how the splitter was wired to the secret room … I had to know [about those things] in order to do my job,” he said, “so I know that whatever went across those cables was copied; the entire datastream was copied into the secret room.”

Referring to the equipment itself, Klein states, “the splitter device has no selective capability, it just copies everything. We’re talking about domestic traffic, as well as international traffic, and that’s what got me upset to begin with.”

It’s important to note that what actually went on inside secure room 641A — what was actually being done with the data that it was fed — has yet to be discovered. However, the room contained several racks of equipment fine-tuned for data mining, including a Narus STA 6400, a device designed specifically for analyzing Internet communications “at very high speeds.”

Forged amongst the dust settled after 9/11, President Bush signed an order allowing U.S. intelligence agencies to monitor international phone calls and e-mail messages of thousands of people inside the United States without a warrant. This program was uncovered in December 2005, when the New York Times printed an article that would eventually push Klein to disclose his experiences, and sign an affidavit testifying in a January 2006 class action lawsuit filed by the EFF.

According to Klein, an NSA agent appeared at AT&T’s San Francisco switching center, interviewing management-level technicians for a “special job.” Shortly afterwords, Klein observed the construction of secure room 641A, which was housed adjacent to AT&T’s international- and long-distance call-routing #4ESS equipment. Eventually, said Klien, he ended up tasked with pa...

Automaticky kráceno

146956

12.11.2007 13:36

iNo pasarán!

Ilustrovaný návod: Jak nebýt považován za anti-semitu

Guru 84.?.?.?

Vložený obrázek

146957

14.11.2007 16:44

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

Bojkot

Guru 84.?.?.?

Pokud Chazarská ozbrojená entita na území Palestiny (aka "Israel") zaútočí atomovými bombami na jakoukoliv zemi, veřejně vyzvu k bojkotu "Israele", na vlastní náklady nechám potisknout trička nápisy Připojuji se k bojkotu "Israele" a tyto budu zdarma rozdávat každému, kdo ještě nemá vymytý mozek Chazarskou propagandou. Nenásilné řešení, ne?

147153

14.11.2007 20:39

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

Íránci nejsou ovce

Guru 84.?.?.?

Dobře si pamatuji jak Íránci řešili technickou převahu Iráku během Irácko-Íránské války:
3. vlna útoku Íránské pěchoty tj. 13ti letí kluci neměli zbraně a jejich úkolem bylo utíkat vpřed, posbírat samopaly padlým z 2. vlny útoku tj. 14ti letým klukům, kteří taktéž neměli zbraně - museli je sbírat mrtvým z 1. útočné vlny tj. 15ti letým klukům, pouze 1. vlna totiž měla zbraně.
Celníci na hranici byli 12ti letí kluci s bodákama - dospělí už byli mrtví.
Řeknete si asi "totalita".
Možná, v každém případě však Ultimativní odhodlání bránit vlast všemi způsoby.
Z čehož mi plyne asi toto: Pokud "Israel" zaútočí na Írán atomovými bombami, Íránci posbírají radioaktivní zbytky a prach z místa útoku, tímto vyplní hlavice svých Shahab 3/4 a pošlou "materiál" po balistické křivce zpět k "původnímu výrobci". Na což Israel odpoví dalšími jadernými útoky F-16I Sufa a jsme na prahu 3. světové.
A pokud ji přežijeme, tak za 60 let se opět bude vyučovat, že dokumenty o tom, že ji zahájili Chazaři jsou opět "sprosté fabrikace".

147180

11.12.2007 22:52

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: To jsou mi tedy novinky!!

Guru 84.?.?.?

Jak zjistili na PrisonPlanet.com, Usáma Bin Ladin vyvinul zázračnou formuli (prostředek) proti stárnutí. Důkazem jsou "aktuální" videonahrávky, které daly do oběhu jisté tajné služby před půlrokem. Na nich je zcela evidentní, že Usáma nezestárnul za posledních 6 let ai o jediný den - PrisonPlanet porovnává o kolik hůře dopadli jeho političtí "oponenti" Bush a Blair. Usámu je nutné dopadnout, aby s pomocí nejmodernějšího mučení ("simulované" topení), které podle Čertova a generálního prokurátora není mučením, mohl lidstvu vydat svůj zázračný vynález a alespoň zčásti tak odčinit hříchy ke kterým se přiznal / nebo nepřiznal? Teda to je zmatek.

149089

11.12.2007 22:45

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Nova technika je prisne tajna

Guru 84.?.?.?

Jak Asociace inženýrů precizně spočítala a nakreslila, není možné aby se do díry v Pentagonu vešel Boeing 757/767.
Díra a rotor turbíny motoru ležící opřený o zeď vedle stojícího požárníka odpovídá velikosti jednomotorovému stíhači. Autoři uvažují o F-16. Já si dovolím jako příklad uvést F-106 Delta Dart ze 60. let. První typ na světě, který byl zkonstruován tak, že je možné jej řídit ze země.
Naprosto fantasmagorický je také FAKT, že pilota-teroristu, který měl do Pentagonu narazit letem ve výšce 6 metrů (slovy: šest metrů) nad terénem v rychlosti 800km/hod, tak tohoto pilota teroristu pouhé 3 týdny předtím vyhodili z půjčovny lehkých pomalých pístových jednomotoráku Cessna. Šéf půjčovny letadel sdělil šokovaným novinářům, že pilota-teroristu vyhodili proto, že při rutinním pokusu předat mu pístovou Cessnu zjistili, že pilot-terorista není schopen rozpoznat ŽÁDNÝ z palubních přístrojů.
Bývalý vojenský pilot, který 20 roků lítal na F-14, byl instruktorem v Top Gun a poté v civilu nalétal 5.000 hodin na Boeingu se vyjádřil: Absurdní a nemožné, aby tak tupé nemehlo letělo 6 metrů nad zemí rychlostí 800 km/hod se stotunovým Boeingem.

149090

18.12.2007 00:42

Podvod peněžní mánie

RE: Úvod do Ekonomie

Guru 78.?.?.?

Jakožto prostou osvětu (vánoční dárek pro věrné čtenáře Zvedavce):
- Vytištěné peníze: jenom zhruba 9 až 12% ze všech peněz (tj. ze všech CZK a USD atd.) jsou bankovky a mince (tj. peníze v natištěné a vyražené podobě). Dlouholetou zkušeností se přišlo na to, že větší poměr bankovek není nutné tisknout. Příklad: většina plateb v ekonomice se odehrává mezi firmami - Škoda Auto platí 100 mil CZK za nové pneu firmě Barum (potažmo Conti).
Barum platí 30 mil CZK fmě DEZA za saze atd. atd. Firmy si navzájem platí BEZHOTOVOSTNÍMI převody z jednoho bankovního účtu na jiný bank. účet. Nepotřebují papírové peníze. Občan jde do Kauflandu, koupí rohlíky, tlačenku, platí 100 CZK. Jenom malá část plateb v ekonomice probího s pomocí papírových peněz. Zbývající peníze jsou peníze na účtech v nehmotné podobě.
Pokud zajdete do banky a ze svého účtu si vyberete např. 1.000 CZK v hotovosti (tj. bankovku) tak během několika hodin (max 4 dnů) v celé ekonomice zlikvidujete cca 6.000 až 10.000 CZK peněz v nehmotné podobě. Pokud vytáhnete z kapsy 1.000 CZK bankovku a vložíte ji na přepážce na svůj bankovní účet, během cca 3-4 dnů pomůžete vytvořit cca 6.000 až 10.000 CZK nových nehmotných peněz. Tomuto procesu se odborně říká "proces generování vkladů/peněz v systémech s centrálním bankovnictvím".
To kolikanásobně více peněz pomůžete vygenerovat v celém bankovním systému záleží od více faktorů. Rozhodujícím je tzv. PMR - Povinná Míra Rezerv (např. komerční banky mají určeno centrální bankou, že z přijatých vkladů musí 8,5% PMR držet jako rezervu a zbývajících 91,5% půjčit klientům.
PMR je drastický nástroj: pokud PMR změníte nepatrně např. zvýšíte na 9% tak přes noc zničíte v ekonomice třeba i 20 až 60 mld CZK. Polopatistický podrobný popis tohoto jevu najdete v Paul Heyne - Ekonomický styl myšlení.
Komu dává centrální banka vytištěné bankovky? Dá je komerčním bankám, když jim dojde papírové (vytištěné) oběživo. Lidi jsi jdou pro výplaty na přepážku bank a ty potřebují papírové bankovky.
Silně zjednodušeně: Centrální banka může půjčit řadové komerční bance např. 1 mld CZK, komerční banka za to centrální bance vydá/prodá něco jako směnku/dluhopis. Tento 1 mld vpuštěný do oběhu během pár dnů vygeneruje (prosím nezaměňovat s "vydělá") dalších několik miliard CZK nehmotných peněz v oběhu/na účtech).
Takže to co píšou polovzdělaní písálkové "FED spustil rotačky a tiskne peníze" je blábol. Skutečnost je složitější a uregulovat bublající tisíce miliard dollarů generované včerejšími vklady není hračka.
Faktem je, že pokud HDP roste o 3% ročně a centrální banka toleruje/podporuje vzrůst peněžní masy/peněz v oběhu o 13% za rok tak výsledek je zřejmý - INFLACE a pokles důvěry v danou měnu (viditelné na kursu vůči jiným měnám). Avšak i jiné měny jsou mnohdy paskvil...

Automaticky kráceno

149461

18.12.2007 00:24

Podvod peněžní mánie

RE: Úvod do Ekonomie II.

Guru 78.?.?.?

Avšak i jiné měny jsou mnohdy paskvil. Centrální banky některých států soutěží v disciplině, kdo rychleji znehodnotí svou měnu. Představte si několik LEJN, každé z nich jinak zapáchá a každé padá jinou rychlostí. Úkolem prostého občana i profi investora je vše hbitě vyhodnotit.

149463

18.12.2007 20:47

Podvod peněžní mánie

RE: V ekonomice se nevyznám, ale rád bych se na pár věcí zeptal.

Guru 78.?.?.?

Osvěta II.:
- kdo vlastní FED ?
>> vlastnická struktura FEDu je tajná, nebylo by politicky korektní, kdyby Gringos věděli, kdo vlastní FED, příspěvek níže již obsahuje odpověď
- kdo vlastní ČNB ?
>> zřizovatelem, tj. "vlastníkem" ČNB je stát Česká republika
- podle čeho se řídí TISKNUTÍ peněz ?
>> tisknutí peněz není podstatné, již víme že pouze cca 1/10 peněz existuje v tištěné podobě, tj. jako Bankovky
- podle čeho se řídí množství nových peněz ?
>> vedení Centrální banky má nástroje a pravomoci jak ovlivňovat množství peněz v ekonomice. Tzn.: podle toho jakou má vedení Centrální banky náladu si svévolně odhlasují kolika miliardám nových peněz DOVOLÍ vzniknout (viz "proces generování vkladů v systémech s centrálním bankovnictvím" výše)
- peníze nemusí být podložené zlatem, zlatý standard není vyhovující. Příklad: Španělská Conquista. Obrovská kvanta
ukořistěného/nakradeného zlata proudila do Španělska. To nebylo schopno adekvátně zvýšit HDP. Výsledkem byly tuny zlatých peněz ale neschopnost dodat dost zboží tj. INFLACE. Podobně naopak. Ekonomika by mohla růst dejme tomu o +6% ročně, ale nedaří se nalézt nová naleziště zlata. Závěr: růst peněžní zásoby musí (zhruba) odpovídat růstu HDP, zlato ani stříbro nesplňuje tento důležitý parametr. Ron Paul laškuje se zlatým standardem je to však pouze subverze jeho nepřátel, kteří mu to nevysvětlili.
Peníze musí být podložené DŮVĚROU. Na starých bankovkách ČSSR bylo napsáno doslova: "je podložena zlatem a JINÝMI aktivy SBČS"
čímže se rozumělo směnkami/dluhopisy.
- množství natištěných dollarů není podstatné, je to pouze zlomek dollarů existujících na účtech
- státy si půjčují navzájem běžně, v čem je problém? Splácí se co to jde, pokud to už nejde, zorganizuje se převrat a nová vláda zpochybní/odmítne staré dluhy (á la VŘSR atd.)
- ano stát může vyhlásit bankrot, může zbankrotovat i bez VYHLÁŠENÍ
- odkazy: Milton Friedman, Eustace Mullins atd.

149587

10.01.2008 00:50

Trestní oznámení na Zvědavce

Film BLADE II je alegorie

Guru 78.?.?.?

Když už se zde diskutuje Star Trek a Tolkien, po pečlivé analýze filmu BLADE II jsem si jist, že se jedná o alegorii.
Posuďte sami:
- v jiných filmech/románech se uvádí, že upíři jsou zde 500.000 let, v BLADE II se zřetelně zdůrazňuje, že 5.000 let
- upíři se koupou v krvi, pijou krev - vlastní všechny "krevní" banky
- Wesley Snipesovi se posmívají "červená se", Perlman nařkne Snipese "ty nácku"
- upíři nesnesou expozici (tj. světlo - odhalení)
- my jsme ti vyvolení
- oni jsou ovce - potrava
- upíři jsou likvidování tím, koho "synem, kterého sami stvořili"
atd. atd. atd.

je to tak do očí bijící, jako by celý film dělala ta frakce Illuminátů, kteří jsou v mocenském boji s "upíry".

Právní prohlášení:

Pouze upozorňuji na jasné alegorické znaky ve filmu, osobně vyjadřuji nesouhlas s 1. Holocaustem (popsaným v Talmudu) kde bylo zavražděno 4 miliardy příslušníků vyvoleného národa
a taktéž vyjadřuji nesouhlas i s 2. Holocaustem popsaným v American Hebrew v r. 1919 kde bylo zavražděno 6 miliónů příslušníků vyvoleného národa (pozn. o dalších Holocaustech nemám dostatek informací).

150957

14.01.2008 11:31

Budou ho muset zabít

Ron Paul a jeho největší omyl

Guru 78.?.?.?

Ron Paul prosazuje spoustu inovátorských myšlenek: reforma daní, návrat k ústavním hodnotám atd.
Návrat ke zlatému standardu však není možný z prostého technického důvodu:
Na celé planetě není dohromady dost zlata, aby postačovalo ke krytí množství U.S. dollarů v oběhu.
Leda že by ... zlato zdražilo tak asi trojnásobně a U.S. by si nějak dokázala přivlastnit všechno zlato světa vytěžené od pravěku do dnes. Suma veškerého zlata vytěženého v historii lidstva se odhaduje na 145.000 tun, tj. zhruba 4.785.000.000 troyských uncí, tj. kursem cca 900 USD/unci zhruba
4.306 miliard USD. V oběhu je však zhruba 3x více U.S. dollarů.
Navíc jak by U.S. donutilo např. Indické ženy odevzdat zlato do U.S. rukou. Nevytěžené zásoby zlata jsou odhadovány, že vydrží cca 45 let.
Zopakujeme si základní předpoklad: množství nových peněz v oběhu musí zhruba odpovídat přírůstku HDP (plus minus změny v rychlosti oběhu peněz atd. atd.). Svět prostě nedokáže vytěžit dost zlata na to, aby pokryl monetární potřebu jediné země (U.S.).
Ron Paul se někdy vyjadřuje termínem "konkurenční měna" což je jistě zajímavá inovátorská myšlenka, nikoliv však návrat k tzv. "zlatému standardu", který mimochodem stejně byl založen na pouze částečném krytí zlatem již několik minut/dnů po jeho zavedení. Tj. tzv. "zlatý standard" se 100% poctivým krytím zlatem byl pouze fikcí.

151377

17.01.2008 13:18

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Pochybnost? Ne naopak - OSVĚTA

Guru 78.?.?.?

Vážení goyimové,
jakékoliv zpochybňování 3. holocaustu je politicky nekorektní chyba.
Prostě všechny jména 3 miliónu zabitých a zemřelých během 3. holocaustu z proslavené IL zdi nakopírujete 2x a vše je O.K.
Když jsme dělali prvomájové defilé před sovětským generálem - velitelem USSR posádky v nejmenovaném městečku, vždy jsme náměstím prošli 2x a vše vypadalo dobře.

Zpochybňovat 3. holocaust je zcela nesprávné, naopak
musíme OSVĚTOU všechny goyimy seznámit s:
1. Holocaustem - detailně popsaným v Talmudu s ohromujícím počtem obětí z řad členů ctihodného vyvoleného národa. Počet obětí byl 4 miliardy negoyimů. Toto číslo nesmí býti zpochybňováno, neboť byste se dopustili trestného činu.

a taktéž seznámit s šokujícím

2. holocaustem z r. 1919 popsaným detailně v The American Hebrew.
Tehdejší vrazi z nějakého záhadného důvodu umučili/zavraždili opět 6 miliónů členů ctihodného vyvoleného národa.

Protože oprava učebnic historie trvá nějakou dobu, je navýsost vhodné tuto osvětu co nejrychleji šířit mezi prostými goyimy např. ústním podáním atp.

151751

30.03.2008 21:29

Pitbul a děti

omylem znovu publikována rok stará zpráva

Guru 78.?.?.?

článek: Ruské výzvědné služby hlásí hemžení amerických vojáků kolem íránských hranic

pochází z 27.3. roku 2007 tj. je rok starý

nelze se vyjádřit v relevantní diskuzi, proto komentuji zde

157602

31.03.2008 10:40

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

další "akce" na dohled

Guru 78.?.?.?

Na PrisonPlanet se lze od kapitána spec. jednotek, kterému již selhaly nervy dozvědět např.: že téhož dne, kdy ve Španělsku vybuchly bomby ve vlacích, team investorů vedený Silversteinem podal nabídku na mrakodrap Sears (v Chicagu). Proč si kapitán tak dobře pamatuje tento den? Ten den již po x-té nacvičovali operace po předpokládaném útoku "špinavou bombou". Lokality ?
Opakují se pořád dokola: Chicago, Portland a tuším Houston.
Již trochu nápadné, že ano - asi jako osmibodový plán Arthura McColluma "jak docílit, aby byl napaden Pearl Harbor".

157643

02.04.2008 20:51

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

Guru 78.?.?.?

Naprostá klasika byl článek nějakých investigativních novinářů nazvaný: "Mohammad Atta - fanatický islamista, který miloval vepřové a kapelu Beastie Boys - což je čistě Talmudistická kapela (jak potvrdila jeho U.S. milenka) a článek o pilotu B757, který měl narazit do Pentagonu přízemním letem ve výšce 6 metrů nad zemí v rychlosti 850 km/hod. Tento "pilot" byl však pouhé 3 týdny předtím vyhozen z půjčovny pístových strojů Cessna (rychlost 200 km/hod). Jak novináři vyzvěděli od šéfa půjčovny, při předávacím drillu šéf půjčovny zjistil, že "pilot" není schopen rozeznat výškoměr od kompasu a umělý horizont od větráku, tak z létání sešlo.

157918

28.07.2008 07:45

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

Bhopál - Dioxin: 20.000 mrtvých

Guru 78.?.?.?

Dovolil bych si pouze upřesnit výrok autora o otm, že údajně není zaznamenáno žádné úmrtí na dioxin.

Jako student si pamatuji průmyslovou havárii v Indickém Bhopálu dne 3.12.1984. Při explozi v chemičce Union Carbide (dnes Dow Chemical) unikl dioxin.
Celkový počet mrtvých se dnes odhaduje na 20.000 osob (nikoliv výbuchem, ale otravou) a přiotrávených-chronicky nemocných na 120.000 osob.

Detaily na:
http://www.greenpeace.org/international/news/bhopa...

166232

Rok před Pearl Harborem předložil Lieutenant Commander Arthur McCollum osmibodový návrh "jak vyprovokovat Japonsko k válce"
- již pouze v Google Archívu:

On October 7, 1940, Lieutenant Commander Arthur McCollum of the Office of Naval Intelligence submitted a memo to Navy Captains Walter Anderson and Dudley Knox (whose endorsement is included in the following scans). Captains Anderson and Knox were two of President Roosevelt's most trusted military advisors.

The memo, scanned below, detailed an 8 step plan to provoke Japan into attacking the United States. President Roosevelt, over the course of 1941, implemented all 8 of the recommendations contained in the McCollum memo. Following the eighth provocation, Japan attacked. The public was told that it was a complete surprise, an "intelligence failure", and America entered World War Two.

skenovaná kopie návrhu provokace:
http://209.85.135.104/search?q=cache:MIRuHSwM_k4J:...

167153

07.08.2008 11:42

Gaza nepotřebuje pomoc – má zemní plyn za 2 biliony liber

RE: Genocida a holocaust???

Guru 78.?.?.?

takový příklad má být důkazem, že genocida nebyla?
Mezinárodní Červený kříž nebo kdo provedl sčítání židů včetně Chazarů předstírajících, že jsou židy (v Evropě před válkou): 14 mil. osob.
Při sčítání těsně po válce napočítali 14,5 mil. židů včetně Chazarů vydávajících se za židy.

Chcete snad na základě těchto čísel popírat holocaust č.3 ?

pozn.: Holocaust č. 1 se 4 miliardami zabitých židů se odehrál v Talmudu na úsvitu lidských dějin

Holocaust č.2 se 6 milióny zabitých židů se odehrál v r. 1919 v The American Hebrew.

Zákon nespecifikuje pořadové číslo holocaustu, kteréhožto zpochybňování je trestné. Proto zpochybňování kteréhokoliv
holocaustu je trestným činem.

167276

24.09.2008 14:04

Americké ministerstvo financí se mění na hedgeový fond

"vyhýbám se pojmu „lidé“, protože s lidmi mají jen málo společného"

Guru 78.?.?.?

Pane editore prosím nesklouzněte k ohavnostem tak typickým pro Talmudisty. To přece Talmudisté zdůrazňují, že pouze oni jsou lidé, zatímco my všichni ostatní tj. Goyimové "nejsme lidské bytosti".
Není zcela jisté z jakých pramenů čerpal Hitler & spol. ale ideje o "untermensch" byly také dosti odobné.

Pane editore, nebuďme jako Talmudisté a Hitler.

171456

29.09.2008 23:22

Čas na zlatý rubl?

Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Za účelem osvěty zdarma a speciálně pouze pro čtenáře Zvedavce si zopakujeme třičtvrtě roku starou lekci:

Technicky již není možné vrátit se ke zlatému standardu.
Množství veškerého zlata vytěženého na celé planetě Zemi od počátku věků je totiž pouze zlomkem množství např. U.S. dollarů v oběhu. Museli byste násilím nebo nějakým podvodem (např. á la Paulson zachraňuje svět akcí Cash for Trash) získat veškeré existující zlato např. i od stamiliónů Indických rodin (které jej tradičně používají jako rezervu/rodinný poklad), abyste mohli zavést pouze částečný zlatý standard v jedné zemi.

Poučení: množství peněz v ekonomice (v oběhu) se musí zvyšovat v souladu s růstem HDP dané země (plus mínus změny v rychlosti oběhu) a plus něco málo navíc.
HDP zemí jako Čína, Indie atd. roste tempem 8 až 10% ročně.
HDP jiných zemí roste tempem 3-5 % ročně.

Historická vytěžená suma zlata plus nová těžba zlata nedokáže držet krok s růstem HDP v moderní době.

Pokud množství peněz nedrží krok s růstem HDP nastává deflace a děsivá krize.

Např. Velká hospodářská krize 1929-1933 nevznikla jako následek krachu na burze (jak se musí povinně na školách tlačit do hlav Goyimským dětičkám), nýbrž z toho důvodu, že chytří pánové z privátní organizace FED naaranžovali snížení M3 (peněžní zásoby) o mínus 32%. Hádejte o kolik následně kleslo HDP?

Výborně, tuto opakovanou lekci jste dobře zvládli, U.S. HDP doopravdy následně kleslo taktéž o mínus 32%.

Závěr: Postesky a tlachy o návratu zlatého standardu dřistají polovzdělanci, kteří nezvládají poměřit 3 čísla:

- růst HDP
- růst M3 (FED v přípravě na současný tunel a zničení dollaru přestal zveřejňovat údaje o M3)
- suma veškerého vytěženého zlata od starověku + nová těžba

Lekci bych si dovolil ukončit posteskem:

Ale pivo, to bývavalo před 25 lety chutnější. Nebylo pasterizované a nedávali tam místo Českého chmele asijský levný šunt a nemělo pachuť grafitu z uhlíkových filtrů.

171976

30.09.2008 00:08

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Proč něco málo navíc?

Funguje to tak empiricky a vcelku dobře, dokud ovšem nevygenerujete peněz + 120 miliónů procent navíc jako v Zimbabwe nebo Německo po I.světové (schválně mrkněte na tehdejší sestavu ministrů).

Přiklad:

Stavíte fabriku, která bude vyrábět ruční mlýnky na maso.

Na stavbu fabriky si vezmete půjčku 250 mega. Stavba se staví, zedníci berou mzdu a jdou si koupit proviant a kuřivo.

Fabrika však ještě nestojí a neprodukuje nové mlýnky na maso.

Silně zjednodušeně řečeno: M3 se zvýšil o kredit na fabriku,
ale růst HDP zatím trochu pokulhává, protože fabrika ještě neprodukuje ony nové mlýnky na maso.

Zedníci však jdou mezitím utratit mzdu za kuřivo a proviant a tímto počínáním po milimetrech podkládají pod kotlem inflaci.

171981

30.09.2008 13:12

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Reaguji na otázky p. Bartoska:
- Co když HDP neporoste ? Nebudeme generovat oběživo ?
Odpověď: Nikoliv. Je třeba zajistit generování M2, M3 v míře o něco málo vyšší. Ne o 120 milionů procent jako v Zimbabwe.
Zajímavý návrh prosazoval Milton Friedman: "Ať je krize nebo bonanza, zvyšujte M3 tempem +5% ročně. Bonanzu to nude mírně tlumit a krizi to pomůže."
Já mu dobře rozumím. Plus mínus s drobnými korekcemi např v případě potopy, zemětřesení nebo vojenského napadení země atp. se ztotožňuji s tímto názorem.
Když jste Čína rostete 10% ročně (technologicky doháníte svět), tj. prostě si koupíte moderní soustruh a produktivita ve firmě se přes noc zvýší o 400%, tak je zřejmé, že +5% M3 ročně je málo.

- Během velké hospodářské krize měl pravdu Keynes?
Mrazivou pravdu mělo především dílo nazvané "Protokoly siónských mudrců" z konce 19. století. Upozornění: Podle historiků je možné, že se jednalo o podvrh.
Přesto bez tohoto "dílka" nelze pochopit dějiny 20. století.
V Protokolech se zcela jasně popisuje: "a nesmírnou inflací a poté zase drtivou deflací vyvoláme Velké světové hospodářské krize". Tzn. ať už je autorem nějaký padělatel nebo geniální satanista, je zcela zřejmé, že úroveň vědeckého poznání na konci 19. století byla postačující k tomu, aby bylo jasné, že záměrnou deflací lze vyvolat Velkou hospodářskou/světovou krizi.
Dřisty apologetů FEDu, že tehdejší úroveň znalostí nestačila na to, pochopit, že pokles M3 o mínus 32% zavinil pokles HDP o stejných mínus 32% - jsou pouhými dřisty a falšováním historie.
Pravdu za Velké krize měly Protokoly a ďábelští vykonavatelé plánu popsaného v nich. A ve FEDu tehdy seděli samí Eskymáci nebo Mongolové nebo "Ti_které_nesmíme_jmenovat"?

- Souhlasím s p. Bartoskem, ze problém dnes není v nedostatku peněz. Na Counterpunch nebo Roubini RGE Monitor je důkaz, že kecy o "není likvidita" jsou jenom kecy (nápověda: gigantická likvidita směrem do Treasuries)

U.S. sají z celého světa 2/3 až 3/4 volných zdrojů úspor.
Tyto úspory U.S. banky, hedge fondy, venture fondy, developeři atd. používají ke zhodnocení v investicích s (obvykle) vyšší mírou výnosnosti. Vše funguje dobře dokud tyto rizikové investice vynášejí. Tak U.S. přežívala cca posledních 25 let.
Jakmile klesnou někde v Baziliškistánu akcie nebo tržní hodnota papndeklových "vilek" v U.S. - je průser.
Zahraniční banky, investoři chtějí své úroky. Ale není kde vzít.
Bylo to primitivní ohlupování miliónů střadatelů z celého světa.
"Buďte hloupí a spořte za 2,5% p.a., my si půjčíme vaše prachy od vaší spořitelny a na investicích v Indii/Číně/Rusku vyděláme 100-300%.
I vy můžete vydělat 100 až 300%, ale my pojedeme propagandu, že to je jako těžké až nemožné a lepší je, když dáte prachy nám, my vám dáme 2,5% - možná"
Vše takto fungovalo od 9/2001 event. 10/200...

Automaticky kráceno

172003

30.09.2008 13:13

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

II. díl:
Vše takto fungovalo od 9/2001 event. 10/2002 event 3/2003 až do 7/2007. Gringos vydělávali 12, 20, 40, 300 % a střadatelům ze světa posílali 2,5%.
Poté se vše obrátilo. Kdo zaplatí střadatelům ze světa jejich 2,5% plus nominál ?
Plán je na světě: U.S. vláda zaplatí 700 mld za znehodnocené papíry, futures na počasí, sázky na to kdo nesplatí dluh CDS, atp. a my to opět roztočíme. A pokud tentokráte vyděláme, pošleme spořitelům oněch 2,5%.

172004

30.09.2008 13:25

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Pane Bartosek, je to velmi prosté:
Na celé planetě Zemi NENÍ dostatek zlata k tomu, aby se alespoň v U.S. zavedl zlatý standard.

Ledaže-by někdo zdražil zlato asi tak 16 - 25 ti násobně přes noc.
To by poté zlata byl dostatek. Avšak opět by to nefungovalo.
Zlata (tj. peněz) by přibývalo tempem 1% ročně,
ale všichni chtějí, aby HDP rostlo tempem 5, 6% neli více ročně.

Proto již vznikají spiklenecké teorie o tom, že nejvíce chtějí prosadit zlatý standard staří známí obchodníci se zlatem z Londýna.

Gold-Mafia/Gold-Cabal - bohužel Gold-Mafia jsou opět "ti_které_nesmíme_jmenovat".

Já bych tuto spikleneckou hypotézu bral s rezervou,
pravdou zůstává, že by zlato muselo zdražit 16 až 20ti násobně,
aby ho bylo dostatek pro všeobecné zavedení zlatého standardu.

A jen tak mimochodem: Víte vůbec o tom, že tak oslavovaný starý "zlatý standard" byl zlatým standardem s plným krytím pouze v první minutě ?

Poté se opět stal zlatým standardem "s částečným krytím".

Tj. po Anglii a světě kolovaly bankovky s příslibem vyplacení zlata, avšak v trezorech bank jej byl pouhý zlomek vůči všem vydaným bankovkám.

Takže šlo opět o standardní legalizovaný bankovní "podvod".
Tzn. 60 až 90% všech bankovek v oběhu během takzvaných "zlatých standardů" byly opět papírky nekryté zlatem vaše fiat money.

Spokojen ?

172005

30.09.2008 14:02

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

otázka pana Bartoska:

- Generování kreditu komerčními bankami na desetinásobek toho,
co si samy vypůjčily, je také započítano do HDP ?

Odpověď:
Již znáte velké tajemství: V systémech s centrálním bankovnictvím je běžné, když banky vygenerují 10ti násobně více úvěrů, než kolik samy přijaly hotovosti.

Vytváření úvěru (kreditu) se nezapočítává do HDP.
To, že banka někomu půjčila 1 mld. USD nezvyšuje HDP.

Avšak samotná činnost banky - tj. že poskytuje služby, práce banky se započítává do HDP, asi jako práce automechanika v servisu.

Činnost bank (obvykle) přispívá k tvorbě HDP.

U.S. Kongres má předkupní právo koupit celý FED za tuším 450 milionů USD. To platí ještě od r. 1913.

Tzn. pokud jste např. J.F. Kennedy nebo kterýkoliv z dalších 5 U.S. prezidentů, kteří chtěli zrušit/zničit Centrální banku v U.S. ovládanou "těmi_které_nesmíme_jmenovat" nemusíte nutně FED zrušit. Stačí uplatnit předkupní právo a odstranit rasovou dikriminaci mezi zaměstnanci/chéfy.
Nyní jsou totiž jaksi ehm výrazně neproporcionálně alokováni.

A co se stalo s oněmi 5 U.S. prezidenty + J.F.K. ?

Je to prosté: Na všechny byl spáchán atentát.

Studujte historii. Tu nezfalšovanou. Pochopíte současnost.

A bojujte proti RASISMU !

172006

30.09.2008 21:14

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Na konci r. 2006 se odhadovalo celkové množství vytěženého zlata na celé planetě Zemi od počátku věků na 156.000 tun, tj. zhruba 5.016.077.170 trojských uncí. V okamžiku, kdy píšu příspěvek je kurs 869 USD za trojskou unci, tj. hodnota veškerého zlata vytěženého od počátku věků do dnes je zhruba:
4.358.971.061.093 USD, tj. zhruba pouze 1/4 USD v oběhu, nemluvíme o 200 dalších zemích a jejich měnách.

Roční celosvětová těžba byla v r. 2005: 3.859 tun
tj. oproti vytěžené sumě pouze +2,5 %

Zdražit 20ti násobně zlato by pomohlo pouze Londýnské Gold-Mafii, která má na skladě stovky tun zlata. Nic by nevyřešilo.

V dobrých učebnicích se uvádí pěkný důkaz:

Když conquistadoři dobývali Mexiko, Peru atd. posílali celé galeony s uloupeným zlatem do Španělska.

Množství zlata tj. "peněz" rostlo vysokými procenty.
Španělská "ekonomika" s oslíky a ručními rumpály nedokázala držet růstem HDP krok s přílivem nového zlata a nastala silná inflace.

To samé s objevem gigantických ložisek stříbra u Potosí.

Je krajně komické, aby inflace, deflace a růst HDP byl ovlivňován tím, zdali se podaří nebo nepodaří objevit nová ložiska zlata a vykutat jej.

Smiřte se s tím, že znovuzavedení zlatého standardu NIC NEŘEŠÍ.

Již samotný zlatý standard byla jenom pověra. Ve skutečnosti se jednalo o zlatý standard s částečnými rezervami - přeloženo: legalizovaný podvod - mýtus.

172023

10.10.2008 21:09

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

Guru 78.?.?.?

údajná "masa zlenivělých v r. 1929 zjistila, že snazší než pracovat je investovat na burze"

Jedná se o mýtus. V r. 1929 neinvestovalo do akcií a fondů 85 mil. američanů jako dnes. Neexistovalo 10.000 mutual fondů a 7.000 hedge fondů. Investování na burze v r. 1929 byla kratochvíle pro několik desítek tisíc individuí a pár bank/organizací.

Velkou hospodářskou krizi nezavinil pád na burze, důkaz předložil Milton Friedman - nositel Nobelovy ceny za ekonomii 1973.

Pád na burze ovlivnil U.S. HDP zhruba ve výši kolem 1,5% (HDP).
Hlavní podíl na vyvolání velké hospodářské krize měl FED tím, že naaranžoval snížení masy peněz v oběhu M1, M2, M3 o cca 32%.
HDP U.S. následně také kleslo o 32%.

Technika vyvolání těžké krize je "těm-které-nesmíme-jmenovat" známa minimálně od konce 19. století. Je popsána v údajném podvrhu "Protokoly Siónských mudrců". Dílo napsal buď nějaký geniální padělatel, který 50 let dopředu věděl, co se bude dít, nebo se nejednalo o padělek, ale o program.

172772

13.10.2008 13:17

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: hyperinflace

Guru 78.?.?.?

"kryté čímkoliv důvěryhodným" ...

Navrhněto prosím něco. Máte třeba na mysli kryté směnkami bank?

Jinak překlad je opravdu brilantní umělecké dílo, bezmála poezie.

Bravo !

172908

24.10.2008 00:52

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

Guru 78.?.?.?

"kde arabové i když jsou doma".....

Pane Montaznik, zdvořile bych si dovolil upřesnit:

Palestinci NEJSOU Arabové. Palestinci jsou Sémité - Sémitský národ.

A Vy doufám nejste Anti-Semita ?

Protože jenom zuřiví extremisté-sionisté a editor Eretzu nenávistně označuje Sémity Palestince za "Araby".

173776

04.11.2008 12:44

Amerika na rozcestí

Mají jej v šachu

Guru 78.?.?.?

Zajímavé, také si myslím, že Obama smýšlí nebo alespoň smýšlel jinak. Že se pokusí zajistit spravedlnost pro Palestince, tj. mír na středním východě větším tlakem na Chazarskou ozbrojenou entitu okupující Palestinu a utiskující Sémitské občany - Palestince, Sefardské židy, Syřany atd.

Obávám se však, že jej illuminati, talmudisti, neokoni atd. mají v hrsti. Přesně podle návodu uveřejněném v onom podvrhu "Protokoly (těch_které_nesmíme_jmenovat) mudrců". V tomto podvrhu nějaký šílený padělatel přesně popsal, jak se mají vybírat politici. Zásadně pouze někdo, kdo spáchal zločin a Ti_které_nesmíme_jmenovat jej budou mít v hrsti/v šachu.

Zatvrzelost, s jakou se v mainstream médiích vyhýbají tématu: Obama není schopen soudu předložit originál svého rodného listu a lékařské záznamy z porodnice (údajně) na Hawaii mi napovídá, že illumináti, neokoni, talmudisti, fanatičtí sionisti a spol. jej mají v hrsti.

Jamile si pan Obama dovolí jediné kritické prohlášení k vraždění malých Palestinských děvčátek Chazarskou soldateskou na území Palestiny, bude kauza "babička Obamy tvrdí, že se narodil v Province Coastal Hospital v Keni" a neexistence rodného listu vytažena, Obama obviněn z těžkého zločinu vylákání 640 mil USD na volební kampaň, ačkoliv věděl, že nesplňuje ústavní podmínku "naturally born person".

Závěr: pan Obama chápe, že pro mír na Středním východě je nezbytná spravedlnost pro Palestince, ukončení okupace Golan, West Bank atd., avšak bude ve velmi obtížné pozici s vyděrači za zády.

Hillary s Krvavou Madlou vždy po svém boku na tom asi nebyla o moc lépe.

Rona Paula by životně zesměšnili do minuty pomocí triku s našeptávači/propagátory "Zlatého standardu", kteří se vetřeli do jeho přízně s úkolem jej případně totálně zesměšnit.

Gold Mafia dobře ví, že zavedení zlatého standardu není technicky možné důvodu, který jsme si zde Xkrát vysvětlili - jednoduše za posledních 25.000 let se nepodařilo vytěžit dost zlata na to, aby alespoň v U.S. mohl být zlatý standard zaveden.

Barack Obama bude prostě jenom o 2 milimetry menší ZLO, než nějaký fanatický neocon z republikánkého tábora ať již původně protěžovaný Rudy nebo dnešní propagátor stoleté války proti Iráku - známé to země disponující zbraněmi hromadného ničení (krypto-sionisti a spol. si však opět spletli jméno země, to "i" si pamatovali, ale zbytek popletli).

174859

05.11.2008 00:08

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

Guru 78.?.?.?

Největším problémem USraele nejsou občané afro-původu. Zajímavý detail na padělku Obamova "rodného listu" je kolonka rasa (race), kde zcela neschopný padělatel natisknul PC tiskárnou: "African".
Padělatelovi zapomněli říci, že v r. 1961 neexistovaly PC laserové tiskárny a to podstatné, zapomněli jej poučit, že v r. 1961 se nepoužívalo označení slovo "African" ale slovo, které je ještě dnes v AJ/CZ slovnících a dnes zní poněkud politicky nevhodně.
Největším problémem USraele je propojení illuminátů a talmudistů/sionistů. Obdobně v ČR: sečtete-li všechny škody, krádeže a loupeže způsobené našimi spoluobčany, kteří nejsou obyvateli Říma a přesto si přejí býti takto označováni jedná se jenom o škody v řádu dejme tomu 500 mil. Kč max. 1 miliarda. Srovnáte-li si to se škodami, které páchají talmudisté, sionisté a krypto-sionisté - ty nelze ani spočítat. Jak mám např. spočítat škody, které páchají na malých dětech klasickým odporným trikem a to: Sionistický majitel sionistické TV podporuje záměrné najímání dabingových hereček, které neumí česky. Tyto dabingové herečky zkomolenou češtinou - nejčastěji neznají rod přídavných jmen (tj. důkaz, že herečky odmaturovaly podvodem) nažvatlají převzaté filmy plné talmudistické nenávisti, propagandy, morbida a hnusu a v 6 večer při večeři vysílají k večeři morbidou z pitevny, kde mrtvole vylézá tasemnice z úst. To komentuje Chazarská herečka namluvená špatnou českou dabérkou nějakými urážkami na adresu křesťanů, budhistů, milovníků vepřového atd. Miliardy, o které Barack Alón podvedl KB lze spočítat, stejně jako když ne-goyim Kočárník fanaticky odmítal odpovědět na dotaz novinářky, kolik miliard tvoří výběr spotřební daně z motorové nafty v době, kdy spotřeba odpovídala sumě spotřební daně 20 miliard, ale celoroční výběr daně nebyl ani 1 mld. Z čehož jasně plyne, kdo kryl stamiliardové podvody s motorovou naftou. Byznys škody páchané talmudisty lze spočítat, nelze však spočítat škody v politice a v cíleném ohlupování národa.
Roztoči v sýpkách a klíšťata (roztoči) působí větší škody než Vaše oblíbené etnikum "nikoliv_Římských_občanů". Zkuste se proto prosím soustředit na problém velikosti 100 miliard a problém 0,5 miliardy chápat jako ne druhořadý, ale třetiřadý.

Uvedu příklad: Karatisté na tréninku do sebe buší a kopou. Kdyby toto činili na ulici, páchali by trestnou činnost. Na tréninku to je však O.K..
Stejně tak si třeba představte Vaše oblíbené "nikoliv_Římské_občany". Vymyslete pro ně něco podobného. Například by se sešli na hřišti, kde by navzájem mezi sebou prováděli kapesní krádeže. Na hřišti by to bylo považováno za sport a O.K.. Při odchodu z hřiště by dostali osvětový leták, kde by jim v jejich mateřštině bylo vysvětleno, že páchat tuto činnost mimo tréninkový prostor je trestné. Analogie s k...

Automaticky kráceno

174970

05.11.2008 00:16

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

Guru 78.?.?.?

pokračování:

Uvedu příklad: Karatisté na tréninku do sebe buší a kopou. Kdyby toto činili na ulici, páchali by trestnou činnost. Na tréninku to je však O.K..
Stejně tak si třeba představte Vaše oblíbené "nikoliv_Římské_občany". Vymyslete pro ně něco podobného. Například by se sešli na hřišti, kde by navzájem mezi sebou prováděli kapesní krádeže. Na hřišti by to bylo považováno za sport a O.K.. Při odchodu z hřiště by dostali osvětový leták, kde by jim v jejich mateřštině bylo vysvětleno, že páchat tuto činnost mimo tréninkový prostor je trestné. Analogie s karatisty.

Soustřeďujete se na problém, který je málo prioritní.
Povšiml jste si vůbec, že podezřele často je odhalen chéf nějaké rádoby neonacistické skupiny v U.S. a demaskovaný chéf neonacistů je ve skutečnosti obyčený talmudista.
Oni odvádějí pozornost nespokojených lidí nepodstatným směrem.
Organizují a provokují akce proti Eskymákům, Indiánům, Tahiťanům atd. občas vyprovokují zhanobení hřbitova atp. Cokoliv jenom ne pozornost podstatným směrem.

174974

05.11.2008 20:05

Amerika na rozcestí

RE: Mají jej v šachu

Guru 78.?.?.?

Zdravím pane Leo,

politovánihodné.

O Obamově narození v Province Coastal Hospital v Keni však nehovořila jeho Havajská babička Madelyn, nýbrž jeho Keňská babička.

Uvidíme, zdali to budou soudy zametat pod koberec nebo zdali z toho bude skandál.

A vůbec: do úřadu by nastoupil zuřivý sionista Biden, který pořvává po novinářích, že je sionistou

nebo nastoupí poražený McKain ?

Natolik mi právní kličky nejsou známy.

175068

06.11.2008 11:39

Tak tedy Obama

Rahm Emanuel: 2. nejmocnější muž planety

Guru 78.?.?.?

Jak již vešlo ve veřejnou známost pan Keňanec "z Havaje"
si vybral svého Chief of Staff

Tak tohle bude 2. nejmocnější muž planety, hned po Keňancovi "z Havaje"

rovný chlap již od pohledu, v r. 1991 podle vlastního CV dobrovolník v IDF (Israelské armádě),

kde ale nevraždil, tvrdí, že pracoval v dílně a opravoval brzdy, což pro elitního kravaťáka s dvojím občanstvím

a utrženým prostředníkem je perfektní uplatnění (tedy těžce vymakané krytí během výcviku u MOSSADu)

Rahm Emanuel - trestný čin služba v armádě cizí mocnosti

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek


Padělek Keňancova rodného listu z Havaje.
Padělatel nevěděl, že v r. 1961 neexistovaly laserové tiskárny
a že slovo v kolonce "rasa" v r. 1961 nebylo používáno dnešní politicky korektní "African", ale dnes již poněkud polit. nevhodné "Negro"

http://www.politifact.com/media/img/graphics/birth...

175130

08.11.2008 14:04

Sláva šéfovi prezidentské kanceláře

Dešifrováno

Guru 78.?.?.?

Již se mi podařilo dešifrovat, o čem to v hádankách drmolí
Krvavá Madlena, Biden, Powell a Brzezinski, když mluví o záhadné mezinárodní krizi v lednu, která si vyžádá nepopulární opatření:

Oni cintají o Irácké vládě, která odmítne podepsat Agreement o nekonečné okupaci, základnách, beztrestnosti atd.

U.S. okupačním vojskům vyprší po novém roce mandát OSN.

To je celá "krize".

Teď ještě co v jejich slovníku znamená "nepopulární" opatření.

Pro zuřivé talmudisty a šábes gojíma to může znamenat

a) stažení vojsk (jako katastrofa pro jejich ideologii)

b) ilegální pokračování v okupaci (jako nepopulární v očích světového mínění)

příspěvek není možné přidat k relevantnímu článku, proto je zde

175341

23.12.2008 12:56

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Vše bude trochu jinak

Guru 78.?.?.?

Asi před 6 týdny jsem pana Celente zdvořile upozornil, že situace se bude vyvíjet trochu jinak než jak pan Celente předpovídá. Překvapila mne jeho odpověď: údajne má na svém webu tzv. Wild Cards, kde sám předpovídá alternativní jiný vývoj světa (než jak veřejně předpovídá) pod podmínkou, že nastanou určité věci. S panem Celente jsme se shodli, že pokud bude představena nová technologie na základě nového vědeckého objevu z oboru energie, může se svět vyvíjet pozitivním směrem a nikoliv sebedestruktivní spirálou se zpětnou vazbou.
Pamatujte na prorocká slova ze známého podvrhu z konce 19. století (Protokoly těch_které_nesmíme_jmenovat mudrců):
"... a vyvoláme celosvětové krize a to tím způsobem, že budeme stahovat peníze z oběhu (snížíme množství oběživa).."

Krizi tohoto rozsahu a druhu nelze vyřešit naléváním nových tisíců miliard dollarů gigantickým gamblerským organizacím, které již jenom čistě z tradice nesou ještě stále jméno "banky".
Kdysi dávno byly banky pouze bankami, to však již od r. 1999 neplatí a z velké části to neplatilo ještě dříve.
Tuto krizi lze rozmotat nejlépe umělým zvýšením kupní síly obyvatelstva např. dobrá metoda je současná španělská cesta, kde část hypotekárních splátek pomáhá lidem splácet vláda (ne však zcela zadarmo, jedná se víceméně o odklad).
U.S. vláda by např. prostřednictvím FNM a FRE mohla garantovat úrokovou sazbu pro hypotéky na 30 let ve výši 3,0 až 4,0%, dočasně zavést daňové zvýhodnění na podporu prodeje vozidel atd.
Pravděpodobně mezi únorem až říjnem 2009 (uvažujme začátek procesu kolem února) dojde k další sérii šoků, které budou mít kaskádový průběh - budou se přelévat z jednoho odvětví do dalšího. V tomto období bude několika stovkám firem ZADARMO (bez prvotního licenčního poplatku) rozdávána nová převratná technologie, která způsobí těžké disrupce v několika oborech.
Skupinka akademiků (docentů, vedoucích kateder atd.) rok testovala tuto novou technologii a ačkoliv všichni podepsali mlčenlivost, přesto se pochopitelně některé informace mohly dostat ven. Někteří zainteresovaní (někteří velcí investoři a šéfové některých velkých korporací) konají, jako kdyby byli s touto záležitostí již minimálně půl roku seznámeni.
Bylo by krajně unfair, kdyby prostí čeští lidé a čtenáři Zvědavce byli v tomto ohledu poslední, kteří se o tomto dozvědí, že ano?

Speciálně a pouze pro čtenáře Zvědavce: V lednu a zejména v únoru sledujte denně Zvědavce, můžete se alespoň s minimálním předstihem před čtenáři Reuters, New York Times a WSJ dozvědět další důležité informace. Dopad na trhy akciové, komoditní i FX je vysoce pravděpodobný.

Svět se změní, ne však tak, jak předpovídá pan Celente nebo jak vykřikuje ten pán, s heslem "my jsme ta změna" a přitom má problémy předložit originál svého rodného listu.

178762

23.12.2008 21:37

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Guru 78.?.?.?

Vynikající investigativní knihu o tom, jak významní funkcionáři židovských organizací "pomáhali" svým soukmenovcům/souvěrcům během II. světové války napsali v Bnei Yeshivos. Jedna z nejlepších knih k dané tématice. Protože ji nelze sehnat v obchodech, je zdarma legálně k mání u jedné židovské organizace ve formátu pdf zde:

http://www.jewsagainstzionism.com/resources/online...

178799

24.12.2008 11:59

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

Pane Stane, střízlivě a bez urážek:

Jaký způsob řešení současné krize považujete za efektivní Vy?

Chápu, že je to nesmírně složitá záležitost, ale zkuste zjednodušeně a krátce něco sám navrhnout.

Nebo jinak - na čem bychom se mohli shodnout:
Dosavadní cesta, kdy FED 1.900 miliard USD "půjčil" komerčním bankám oproti neznámému kolaterálu nějak vyřeší fakt, že 2 až 4 miliony vilek v US je volných/na prodej/neobydlených a na parkovišti poblíž bivakuje 1,5 milionu rodin ve stanech?
Podle mých analýz nikoliv. Shodneme se na tomto?

Jaké navrhujete řešení?

Milióny vystěhovaných lidí se budou koukat, jak hnije a plesniví 2 až 4 miliony volných vilek?

Jaké jiné řešení je správné, pane Stane?

178820

24.12.2008 12:24

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

Pane René, s většinou toho, co jste napsal lze jistě souhlasit,
je zde však problém: "nalévat miliardy do výrobní sféry"
tentokráte NEPOSTAČUJE k překonání krize tohoto druhu.

Uvedu jednoduchý příklad: představme si, že někdo (jedno kdo - vláda, banky, duch svatý) začne nalévat miliardy do GM, Chrysleru, ba i do Toyoty. OK, firmy budou mít na dalších pár měsíců na výplaty zaměstnanců a na odchodné.

Kardinální otázka: Jak tyto miliardy nalité do GM a Chryslera přinutí/přimějí 6 miliónů lidí/kupců aby si koupili nový Dodge Ram nebo Toyotu Prius?

Automobilkám zozfale chybí jenom v US cca 4 až 6 miliónu neracionálně smýšlejících lidí, kteří by si v čase těžké krize koupili nový automobil.

Kde tyto lidi seženeme? Jak je přimějeme k neracionálnímu chování?

Podle mých analýz k tomu nedojde tím, že FED "půjčil" komerčním bankám 1.900 miliard "nových" peněz a odmítá zveřejnit, jakým kolaterálem ručí tyto banky za uvedenou sumu nových půjček.

Podle mých analýz nelze zvrátit tuto krizi ani tím, že GM, Chrysler dostanou 14/17/25/35 miliard dollarů.

Tuto krizi lze rozetnout jedině odzdola nahoru.
Jakýmkoliv i ideologicky sporným způsobem podpořit prosté lidi.
Ti si poté mohou koupit/pronajmout vilky a koupit auta atd.

Homebuildeři a automobilky poté mohou přibrat lidi, které před měsícem/půl rokem vyhodili. Tito nově zaměstnaní budou mít kupní sílu, která opět trochu pomůže atd. Vzestupná spirála se zpětnou vazbou místo dnešní sestupné spirály se zesilující zpětnou vazbou.

Nic ale není "zadarmo". Za tento jediný způsob, jak ven z této krize se zaplatí inflací. Ne hyperinflací, ale pádivou inflací.

Pane René, co dalšího navrhujete, kromě "nalévání peněz do výrobních podniků"? A jakou cenu za to zaplatí daňoví poplatníci a držitelé Government bondů při hypotetické realizaci Vašeho návrhu?

178822

24.12.2008 13:15

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Podle mne je to asi takhle

Guru 78.?.?.?

Dovolím si malou konstruktivní kritiku dvou Vašich bodů:

Váš "Důvod 2: V konečném světě nelze do nekonečna zvašovat zisk"

Správná definice je: I v konečnm světě lze zvyšovat zisk. Není stanoven ani znám konečný limit a proto je možné uvažovat i s nekonečnem"

Váš "Důvod 3: Mergování" (fůze- spojování firem) patrně i akvizice (pohlcování).

Zde Vám dobře rozumím a souhlasím s Vámi. Přidám jedno:
Povšimli jste si, že důvodem politiků pro záchranu NĚKTERÝCH bank bylo "Too Big To Fail" - "je příliš velká na to, aby bylo možné ji nechat padnout, nastaly by systémová katastrofa"

Již 100x mne napadlo, což tak jim jednoduše nedovolit, aby se stali/staly příliš velkými?

Prostě: Chceš fůzi (Merge) nebo pohltit (Acquisition) nějakou jinou firmu/banku? Počkejte prosím okamžik. Aha, po eventuální fůzi byste byli "Too Big To Fail" - fůze zamítnuta.

A co se současnými dinosaury á la JP Morgan Chase?

To samé co se Standard Oil v r. 1911 - násilné legální rozdělení na více subjektů, které nesmí koordinovat činnost.

Prostě nedovolme obludám příliš velkým, aby se staly ještě většími a mohly nás donekonečna vydírat.

Už teď vidím jak kočkopes vzniklý z hypotetické fůze GM + Chrysler, kde si 95% jejich produktů a 90% dealerů (v dané lokalitě) navzájem konkuruje dostane těžkou vládní pomoc a na podzim 2009 přijdou s tím, že chtějí dalších 30 - 50 miliard.
Proč? No přece "okolnosti jsme vyhodnotili jakožto nikoliv normální, to není normální situace" jak dnes říkává Bush jr.

Proč bude GM a Chrysler na podzim 2009 plus minus jindy opět ve sračkách? Odpověď uvidíte v únoru 2009.

Standardní postupy á la "podporujeme supply side" ekonomiky (tj. nalejte miliardy výrobcům a miliony lidí bez práce si zítra půjdou koupit nový Dodge Ram) v této krizi nefungují a nebudou fungovat.

Celonárodně je vytíženost výrobních kapacit kolem 84%, tam se ale počítají pekárny i automobilky. A automobilky jsou někde kolem 60-70%, lokálně v některých oblastech i na nule.
Fabrika má 100 strojů, pracuje se na 60. Fabrice dáte miliardy.
Fabrika přikoupí dalších 100 strojů. Pracuje se ale pořád jenom na těch starých 60. Vytíženost kapacit klesla na 60/200 = 30%
To je nějaká cesta jak ven z krize?

Východiskem je podpora "demand side" ekonomiky. Podpořit poptávku. Zvýšená poptávka sama napoví firmám, že mají zvýšit kapacity (nabrat další zaměstnance atd.).

Staré triky dnes nefungují.
Starý trik s 2. světovou: USA během r. 1942 zvýšila své HDP o 42%, nejedná se o překlep, vyvinutá země během jediného roku zvýšila své HDP o 42% což je mnohem obtížnější než když Čína jenom technologicky "dohání" svět - vesnice v džungli si koupí nový CNC stroj na úvěr. Produktivita práce v celé vesnici se přes noc zvedne o 1.000%, to je Čína a její růst 10% HDP ročně.
Jak to v US dokázali? Měl...

Automaticky kráceno

178824

24.12.2008 20:25

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

"Návrat ke kryté měně"

je to úmorná osvěta, ale zeptám se:

Čím by měla být kryta ta správná nová reformní měna pane Davide?

178837

25.12.2008 10:51

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

"čímkoliv, co má reálnou hodnotu"


pro nevzdělance to zní dobře, ale co se vlastně myslí těmi "reálnými hodnotami"?

Banksters již staletí tvrdí, že nové kredity mají podložené "reálnou hodnotou" - a tím mají na mysli, že dostanou (silně zjednodušeně) směnky a vydají kredit.

Měl jste na mysli nějaké konkrétní ještě "reálnější hodnoty"?

A my se zde přece nepoučujeme, klademe otázky a diskutujeme o názorech.

178857

26.12.2008 13:02

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: reseni samozrejme existuje,

Guru 78.?.?.?

Některé zde doporučené kroky by vedly k okamžitému zhroucení veškeré ekonomické činnosti:
"měna krýtá kovem" - již jsme si na Zvedavci vysvětlili Xkrát: na celé planetě není dostatek zlata na krytí měny v jedné USA.
I kdyby bylo uvažováno krytí měny jiným kovem, lidstvo nedokáže těžit a vyhledávat nová ložiska přesně tím tempem, jakým je potřebné zvyšovat peněžní masu - nefunguje to.
Představte si peníze třeba jako body. Body, které vám dá protistrana např. za opravu auta.
Peníze nemusí být kryty zlatem ani jiným kovem, ani obilím, ani mušlemi. Je kriticky důležitá transparentnost tj. do XX minut zveřejnit na WEBu, jaké množství nových peněz se "vyrobilo" tj. pustilo do oběhu. FED od r. 2006 utajuje velikost peněžní masy zvané M3 a to také napomohlo (možná součást plánu).
Analytici při této transparenci snadno vyhodnotí, že měna A je hodna 26,3 jednotek měny B a je klid. Opakuji: na celé planetě není dost cenných kovů, obilí plesniví a potom je neúroda.
A právě tesně po neúrodě je potřeba o kapku více peněz na nové zavlažování - tento systém by měl opačnou zpětnou vazbu.

"okamžitá likvidace FED" - proč likvidovat, když již od vzniku této "příšery z Jekyll Island" jak je mezi profíky přezdíván FED, má US kongres PŘEDKUPNÍ PRÁVO si za 450 mil. USD koupit celý FED od stále ještě utajovaných soukromých vlastníků.
Poté je kongres/vláda může používat dle svých nových pravidel nebo nechat zrušit nebo alespoň provést kádrové změny a Talmudisté z FEDu se mohou vrátit do Yeshiv, kde mohou nadále studovat technologii zotročení a zničení Goyimů.

"zákaz manipulace úroku" - tomu nerozumím? Peníze bude rozdělovat rada stařešinů nebo rozhodne hod kostkou a peníze budou zadarmo? Chcete peníze s nulovým úrokem? Ano? 7 miliard lidí bude chtít 500 triliónů peněz zadarmo bez úroku. Kdo rozhodne? Nebo jste měl na mysli, že úrok bude příštích 1.000 let pevný a nesmí se měnit?

"zákaz systému frakčních rezerv" - zní to líbivě, ale stačí si to nakreslit. Pokud zakážete frakční rezervy, tak např. v US z cca 8.000 mld. USD M2 (peněz v oběhu, bankovních vkladů atd.) přes noc zbyde asi tak 500 až 600 mld. USD, zbytek zmizí.
Ekonomika celé země se ráno zastaví. Konec.

"následná rekapitalizace bank zlatem" - opakuji, na celém světě není dost zlata, aby mohly být rekapitalizovány banky v jediné zemi - USA (ani po vámi požadovaném bankrotu poloviny z nich).

"kredity ... nepredstavují kapitál ani skutečné peníze" -
nejlépe to pochopíte na podvodu s "přístrojem, který v rozvodné síti pozná elektřinu vyrobenou opravdu ekologickým způsobem a tu vám dodá do domu" - nové kredity obíhající v ekonomice nelze rozpoznat od "opravdových peněz" (což je jen chiméra) a jak nové kredity tak staré kredity i opravdové natištěné peníze mohou být kapitálem. Není pravdou, že nejsou kapitálem.

V

178904

26.12.2008 13:05

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: reseni samozrejme existuje,

Guru 78.?.?.?

Pokračování: Není pravdou, že nejsou kapitálem.

Většina vašich výroků může snadno poplést hlavu 19 letých slečnám z nějakého anarchistického hnutí, hezky se poslouchají.
Ale jsou nereálné - již jen z čistě technického hlediska.

Aby bylo zřejmé, já jsem také pro zásadní změny, ale ne tak, že je třeba zrušením frakčních rezerv zničit 90-93% peněz a vázat růst peněžní masy (a potažmo i HDP) na to, kolik rhodia, platiny, zlata, stříbra a neodymia se podaří příští rok vykutat.
To jsou vzácné kovy. Už víte, že neodymium bude brzy velmi ceněný kov? Ne? Tak si to poznačte. Bohužel se však neobchoduje na burze a pro vás jediná správná transakce je na burze, smůla.

178905

26.12.2008 13:49

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Guru 78.?.?.?

Pane Petře, bystré myšlenky. Mne zajímá technická průchodnost poskytování peněz bez úroku. Zkusme to rozvést. Měl jste na mysli opravdu bez úroku tj. i bez kličky, kterou praktikuje islámské bankovnictví, které půjčí peníze, ale oproti podílu ze zisku dlužníka?
Domnívám se, že kdyby banky půjčovaly peníze bez úroku, nastal by problém podobný jako za komunismu: všem podle potřeby, ale o tom co jsou vaše potřeby rozhodovala rada zasloužilých stařešinů. Prostě před bankami by stály kilometrové zástupy dychtivých žadatelů o půjčku bez úroku a všichni by chtěli půjčit maximum možného. Jak systém regulace byste navrhoval?
Kdyby se každému podniku/jednotlivci půjčilo max do výše, kterou může ručit např. nemovitostmi atp. tak druh den ráno bude v ekonomice kolovat +200% peněžní masy oproti předchozímu dnu a tak by to exponenciálně nabralo Zimbabwský směr.
Nebo by nějaký vylosovaný stařešina ze sněmu Moudrých mudrců každé ráno v TV vykřikl, kolik se v souhrnu může ten den půjčit?
Když stanovíte celonárodní limit, kdo bude rozhodovat, komu se dostane a komu ne? Pravdu známe - rozhodnou opět úplatky (jako forma nahrazující úroky).
Toto téma mne opravdu zajímá - pane Petře, vykonejte dobrý skutek pro lidstvo a zkuste vymyslet jak to regulovat.
Islámské banky vynechme: vyjma ropných zemí tam 99% lidí nikdy nedostane žádné úvěry zdarma (bez úroku). Tj. peníze (úvěry) jsou opět jenom pro někoho (pro jednoho ze sta) a zbývajících 99 žije ve zničující chudobě a nikdy ani nedostanou šanci.
Gringos - ti aspoň dostali šanci. Většina Gringos věří Hollywoodské Zio-propagandě o tom, že Ziomafie jsou hodní hoši a přišli o 1/3 až 1/2 majetků. Cca 4 až 7% Gringos přišli o vše. Cca 3 až 5% vyškolených znalostí Protokolů (nejmenovaných) mudrců se zajistili u UltraShort ETF, koupili Put Opce atp.
Já nevidím problém v tom, že Bank of Japan půjčuje jeny za 0,1% a Bank of Baziliškistán z náboženských důvodů za 0,00%.
Problém je jinde.

178907

26.12.2008 13:55

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Guru 78.?.?.?

upřesnění:

centrální banka v Británii tj. Bank of England byla znárodněna někdy kolem r. 1946,

Ziomafie a illumináti (což se hodně překrývá) tam sice tradičně tlačí své proponenty, ale de iure BoE již není privátní tak jako doposud FED.

Řeči o jejím zestátnění tedy budou nejspíš chybným překladem asi jako MEMERI překládala Ahmadinežádův projev.

178908

26.12.2008 14:32

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Pekný článok

Guru 78.?.?.?

Když jsem viděl záchranné balíčky za 700 mld USD, jak Bloomberg žaluje FED, že nechce zveřejnit komu nově půjčil 1.900 mld USD a na RGE Monitor (Roubini) spočítanou sumu všech záchranných balíčků (v US) na 7,7 až 8,5 tisíce miliard USD, taky mne jako první napadlo - to bude jasná brzká inflace cca +100 až +200% během 2009. Největší talenty ekonomie však mezitím řeší nečekanou záhadu (viz opět RGE Monitor):

KAM SE PODĚLY všechny ty prachy?

Jak to, že zboží, zlato, akcie, mzdy nevystřelily inflačně prudce vzhůru ???

Jak je možné, že banky si u FED půkčily 1.900 miliard dollarů nových kreditů a většina aktiv, komodit i zboží pořád klesá?
A akcie se spíše jen dočasně stabilizovaly z paniky.

Kam se poděly všechny prachy?

Jeden ekonom na RGE má hypotézu, že tyto peníze vlastně nikdy předtím neexistovaly a že něco imaginárního nahrazuje to, co vlastně nebylo. Dosti odvážná hypotéza, které nikdo nerozumí.

V hospodě, kde se schází kolegové investoři již 3 týdny brousíme jinou hypotézu:

Vše je to nechutné ojebávání, počínaje dezinformacemi v tisku.
Příklad: typická zpráva na MarketWatch (ze skupiny News pana Murdocha) "a FRE i FNM dostanou 200 mld záchrany za své hypotekární dluhopisy"
Realita: NĚKTEŘÍ investoři, kteří drží dluhopisy vydané FRE a FNM dostanou 200 mld USD od vlády za tyto dluhopisy.
Veřejným tajemstvím však je, že Saudi před časem investovali do dluhopisů vydaných FRE a FNM právě 200 mld. USD.

Jiný viditelný jev vysvětlující, co se děje:
FED čerstvě půjčil stovky miliard USD komerčním bankám,
tyto zřejmě jakožto kolaterálem ručí "smetím" (původně uvažovaným v první verzi Paulsonova programu "Cash for Trash" ),
proto se toto smetí stydí FED zveřejňovat. Banky tyto stovky miliard nepůjčují do reálné ekonomiky výrobním podnikům nebo zemědělcům na setbu. Banky si za tyto stovky miliard šly koupit vládní (státní) dluhopisy. Tj. banky si ve svých balance sheet nahradily smetí (bezcenné CDS atp.) vysoce likvidními a stále ještě ceněnými vládními dluhopisy (T-bills atp.). FEDu do zástavy banky daly smetí. Příští kvartál banky vydají kvartální zprávy a jejich balance sheet bude silně vylepšeno: místo smetí, vysoce kvalitní státní dluhopisy. Žádné zhoršování ratingu, žádné Mark to market atd. Prostě krása na pohled.

Stovky miliard USD se tak nedostaly do reálné ekonomiky. Vrátily se státu/FEDu za prodej nových stáních dluhopisů komerčním bankám.

Záhada, kam se poděly všechny ty nové prachy je zdá se vyřešena - pochopitelně pouze dočasně.

Při pohledu na komodity, spotřební boží, auta, nemovitosti to zcela jistě zatím nevypadá na žádnou hyperinflaci.

S napětím sledujeme, jaká hra poběží v 2. dějství.

Návod je přesně popsán v Protokolem (nejmenovaných) mudrců:

"A nejprve masívní inflací a poté zase drtivou deflací budeme vyvolávat op...

Automaticky kráceno

178909

26.12.2008 14:33

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Pekný článok

Guru 78.?.?.?

pokračování:

Návod je přesně popsán v Protokolem (nejmenovaných) mudrců:

"A nejprve masívní inflací a poté zase drtivou deflací budeme vyvolávat opakované hospodářské krize v celém světě"

Pozn. pro nevyvolené publikum: ve smyslu úžasně velké kriminální kreativity je možná úžasně velká inovace tohoto návodu - kriminálně kreativní živly mohou prohodit pořadí popisované inflace a následné deflace.

178910

02.01.2009 14:25

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

V r. 2009 se svět dočká něčeho napředstavitelného:

Bude veřejně představena FREE ENERGY TECHNOLOGY

srozumitelným jazykem - energie zdarma, je nutný pouze nepříliš drahý hardware, funguje i v bezvětří a v noci.

V 1. fázi bude tato technologie poskytnuta několika stům firmám ZDARMA bez Nominal Fee (bez prvotního poplatku).

Operace bude spuštěna v únoru, veřejné představení může proběhnout kdykoliv od února do listopadu, nejpravděpodobněji však ještě před začátkem léta.

Technologie je již dnes "vybavena" certifikáty z nezávislých laboratoří a je velmi levná.

Illumináti a kabalisti ztratí značnou část své moci i peněz,
přídavkem k tomu, co ztratili během krize v r. 2008.

Mínusy: Illumináti, kabalisti a další kriminální elity budou ještě "kopat" budou vraždit všude, kde se budou cítit nezranitelní - v Gaze a patrně i jinde.
Jejich arogance a satanistické smýšlení je i nadále vždy spolehlivě prozradí.

Bohužel některé celé země budou zažívat horké chvilky.
Rusko s jeho 60-70% podílem ropy na exportu celé země,
Venezuela atd.

Ropné státy z oblasti Zálivu ztratí a současně získají technologii na velmi levné odsolování mořské vody, potažmo masívní zavlažování.

179457

02.01.2009 17:41

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Nová FREE ENERGY TECHNOLOGY

nebude distribuována. Hardware bude zcela decentralizovaný.

Důsledky pro současné největší sdírače z kůže si jistě snadno domyslíte.

179487

02.01.2009 17:53

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

O kolik se vsadíme?

A jak přesně definujeme podmínky sázky?

Navrhuji:

Nejpozději do konce r. 2009 bude veřejně (ve významných médiích)

představena nová FREE ENERGY TECHNOLOGIE, bude provedena akceptovatelná veřejná demonstrace, např. hardware poběží nejméně 3 dny non-stop, bude produkovat energii a to bez detekovatelného přívodu paliva nebo jiné doposud známé energie.
Funkčnost Harware může být v rozporu s dopodud známými fyzikálními/přírodními zákony. Obecně uznávaná vědecká, technická nebo univerzitní laboratoř se vyjádří k technologii v tom smyslu, že se nejedná o podvod ani o chybu v měření.
Nejméně 10 dalších firem, které obdrží plány k technologii provede úspěšnou replikaci tj. potvrdí funkčnost technologie nebo také předvedou demo nebo zahájí prodej funkčního hardware.

Technologie nevyužívá žádné chemické palivo, vítr, sluneční energii, teplo ovzduší, vodní proudy atd.

Pokud budou splněny podmínky viz výše, vyhrávám sázku

a Vy zaplatíte částku 1.000 Kč na účet Charitativní nebo obdobné veřejně prospěšné organizace dle mého výběru.

Pokud nebudou splněny podmínky viz výše, Vy vyhráváte sázku a já zaplatím částku 1.000 Kč Vám nebo Charitativní či obdobné organizaci dle Vašeho výběru.

Fotokopii dokladu o složení částky v hotovosti přímo na účet prohrávající zveřejní přímo zde na Zvedavci v relevantní diskuzi.

Souhlasíte s podmínkami?

179488

02.01.2009 18:00

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Urážky pane Filipe si nechme na diskuzní fóra na jiných vhodných webech.

Nová technologie bude používat decentralizovaný hardware,

proto bude konec s centralizovaným rozvodem energie,

známou to baštou a penězovodem kriminálních elit.

179490

03.01.2009 12:27

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Pane MTK, já nedisponuji žádnými tajnými informacemi, ani nejsem prodejním agentem nějaké firmy.

Proč ty zbytečně silné pojmy? Kdo si vsadí na Slávii a Slávia prohraje zápas, tak je také lhář?

Diskutujeme zde o názorech na blízkou budoucnost.

Jsou to pouhé názory a pro dobrou entertainment value uzavírám sázku. V čem je problém?

179533

03.01.2009 12:45

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Pane Vojta, sázku přijímám ve výši 1.000 Kč.

Značím si do kalendáře. Pro Vámi zmíněný desateronásobek mám totiž efektivnější využití. Pro dobrou hru stačí sázka 1.000 Kč.

Pokud se něco (v dané věci) bude dít, bude to myslím pozornosti hodná událost a já požádám pana Stworu o relevantní článek.

V diskuzi pod ním bychom dohodli jméno charity atd.

Pokud se nebude dít nic, mám Vás v kalendáři a na přelom r. 2009/2010 se přihlásím v diskuzi.

Já neprodávám Karlštejn (jak někdo vtekle kope níže), pouze vyjadřuji své názory na budoucnost a tak zásadní a velké věci jako globální krize nebo Free Energy nelze odhadnout přesně na minutu. A malá sázka předpokládám stačí na dobrou zábavu.

179536

26.01.2009 11:38

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

RE: hmm-alebo je to sucast nejakeho planu?

Guru 78.?.?.?

Aleno, Chazarské plány etnických čistek sémitského obyvatelstva (Palestinců) jsou staršího data než objev ložisek plynu u pobřeží.

A mimo to, již za několik dnů se stane nepředstavitelné a zemní plyn zcela ztratí svou důležitost.

Budu vás včas informovat.

...........

Palestinci jsou opravdovými potomky skutečných Hebrejců, Jůdejců atd. prof. Shlomo Sand, historik z Tel Avivské Univerzity:

http://www.haaretz.com/hasen/spages/966952.html

182146

11.02.2009 15:57

Krize v USA ohrožuje federální systém

RE: devalvace dollaru

Guru 78.?.?.?

čistě teoreticky může totálně devalvovat měna kterékoliv země.

Silně zjednodušený říklad (abstrahuje od vývozů/dovozů atd.):

USA vyrobí zboží a služby.

Ročně jich vyrobí dejme tomu za 14.000 miliard USD

Empiricky bylo ověřeno, že pro hladký pohyb zboží, služeb a fungování celé země je zapotřebí např. 7.500 miliard USD

Lidé a firmy kupují nejenom dnes vyrobené zboží, ale kupují i hodnoty vytvořené/nahromaděné třeba před 15 léty: vilky atd.

Při tomto poměru zboží, služeb, majetku a PENĚZ

Vychází medián ceny vilek např. na 193.000 USD a cena hambáče na 2,12 USD

Vůdcové Ameriky a soukromá organizace FED však právě vyrobili/vyrábějí/chystají se vyrobit a rozhodit mezi bankstery, firmy a lidi

dalších 8.500 miliard USD (navíc k již existujícím 7.500 miliardám USD)

tzn. zhruba 2x více peněz se bude ucházet o zhruba STEJNÉ množství zboží, služeb a za posledních 220 let nahromaděného majetku.

Obchodníci po čase poznají, že byli oklamáni a jednoduše vymění cenovky na zboží v regále.

Tzn. inflace v jakékoliv hodnotě od 10 do 100% je možná,
k totálnímu zhroucení dollaru je však nutné, aby Vůdcové Ameriky a FED vyrobili ne 8.500 miliard nových USD ale např. 850.000 miliard nových dollarů - jako v Zibabwe nebo za Výmarského Německa.

Pochopil ?

183531

01.03.2009 03:10

Michail Chazin: „Zákaz valuty v Rusku dnes není aktuální“

RE: Odhalená chybička a 2 otázky

Guru 78.?.?.?

Kde uschovat fyzické zlato?

Pane Filipe, je to velmi prosté:

V jakékoliv bance si za 500 Kč na rok pronajmete tu nejmenší bezpečnostní schránku a zlato v něm uschováte.

Pokud banka zkrachuje obsah bezpečnostních schránek bance nepatří - bankrot se nijak nedotýká obsahu schránek.

Pokud Vás skolí infarkt, zlato nebude ztraceno (na rozdíl od zlata zakopaného někde v díře), protože obsah schránky se stává předmětem dědického řízení.

Prosté, jednoduché a levné.

To jenom hrdinové v TV thrillerech nikdy jako nevědí, kam mají bezpečně uložit krabic plnou bankovek, diamantů a zlata.

185064

09.03.2009 21:22

Sbohem, banky

RE: Zamestnanost

Guru 78.?.?.?

Pane Kocoure,

dovolím si malou nápovědu k tématu: "Co teda dělat s lidmi, kteří nemají práci?"

Před 120 léty bylo běžné, že dělníci pracovali 12 až 14 hodin denně.

Před cca 90 léty jako naprosto neslýchaná kacířská inovace byla (mnohdy s pomocí stávek a násilí) zaváděna 8 hodinová pracovní doba.

Dnes ve Francii i jinde je vcelku běžná 7 hodinová pracovní doba doba.

Nebyla Vám nikdy podezřelá ta absurdita?

90% národa padá vysílením někde na lakovací lince kde v podřepu tančí kolem kastly v každé ruce brusný blok 8,5 hod a pro 10% národa jako není práce.

Odpověď doufám již vidíte.

Sarkozy a jeho ne-Goyimové jsou však zuřivě proti, podle Tóry mají být všichni Goyimové otroci a ne nějací pohodáři v pohodové práci 6 (potažmo 7) hodin denně.

Není nutné mít 3 vysoké školy k pochopení, že ano?

186132

20.05.2009 09:44

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

Ztratí část své moci

Guru 78.?.?.?

Ano, je zcela jasně patrné, že kriminální elity (illuminati a rasističtí extrémističtí Talmudisté směřují svou agendu k přetvoření U.S. a Evropy ve fašistické státy (v malých postupných krocích).

I tihle elitisté však dělají chyby. Chtěli krizi metodou snížení peněžní nabídky/kreditu (metoda známá již z Protokolů) a najednou je to zasáhlo taky - museli posílat své klauny do kongresu klekat si na kolena a prosit o pomoc.

A nyní se opět přepočítají.

Je tajemstvím zdali 25.5. kdy je na burzách v U.S. a U.K. volno nebo zdali až na konci roku, ale kriminální elity ztratí nemalou část své moci nad prostými Goyimy.

Světu bude představen nový zdroj velmi levné energie, na což zde upozorňuji již nějaký čas.

Nemám na mysli žádný solar, větrníky ani spalování sušeného hnoje.

Půjde o zcela čistou energii, bez emisí, dostupnou každému v kompaktním provedení.

A kriminální elity nezmůžou nic. Nezastaví to ani s těmi
2.000 miliardami (nově vyrobených) dolarů, co si během krize "půjčili" od své vlastní soukromé organizace Fed (Federal Reserve System), aby mohli přežít a levně skoupit akcie sražené v březnu na dno.

Trpělivost, přijde to.

191527

15.06.2009 07:26

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

Ano vážení Goyimové, jak zcela jasně definuje TALMUD:

nejsme lidskými bytostmi.

A jak je precizně předpovězeno v tom známém podvrhu starém 110 let: v Protokolech jakýchsi mudrců:

"a nejprve zdrcující deflací a následně silnou inflací budeme po celém světe vyvolávat hospodářské krize"

"a světové krize budeme vyvolávat tak, že stáhneme peníze z oběhu" atd. atd.

Takže milí Goyimové, nějací lotři, které veřejně nesmím jmenovat (jinak bych mohl být obviněn z nějakého anti-sionismu atp.) se zmocnili tohoto 110 let starého podvrhu, který údajně není pravý protože 3 řádky jsou podobné jako text z nějaké jiné knihy, prostě zloduši se zmocnili této ideje a nyní to jenom realizují.

Co na tom nelze pochopit ???

Shalom. Mír. Ovšemže, bez kontroly vašeho vzdušného prostoru a nesmíte mít možnost se bránit, protože nesmíte mít obranné síly a vaši uprchlíci nesmí domů a nesmíte tomu říkat Bantustan, protože to by bylo anti-semitské. Cože ?? Vy jste sémité ? To nevadí, hlavní je, že ostatní Goyimové již věří tomu, že to je anti-semitské.

193315

15.06.2009 17:13

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

"kto je teda na vrchole pyramidy?"

Moje vlastní hypotéza (po prostudování více než 6.000 dokumentů) je:

Kriminální elity jsou NEHOMOGENNÍ skupina.

Příklad:

Goyimové-politici, zbrojaři atd. se pravdelně scházejí v Bohemian Grove. Alex Jones tam pronikl v přestrojení za číšníka a nafilmoval, jak hoši dělají rizuální obřad obětování malého dítěte (simulovaný - jako např. simulované topení) a poté se klanějí a uctívají sochu velké kamnenné sovy Moleka.

Tato převážně Goyimská banda je však infiltrovaná Talmudisty.

Stejně tak ostatní illuminátské gangy jsou infiltrovány Talmudisty.

Neoconi jsou tak silně infiltrováni Talmudisty, že jich je tam již většina. Mimochodem většina těchto válečných štváčů (Hawks) se vyhnula vojenské službě, když ještě byla povinná - proto se jim teď mezi znalými reportéry přezdívá Chicken-Hawks.

Skull & Bones dlouho nepřijímala Talmudisty, toto však již půl století neplatí.

Faktem zůstává, že Talmudisti sami nepřipustili infiltraci svých řad Goyimy.

Z těchto viditelných faktů a z mnoha dalších dokumentů usuzuji,
že různé kriminální skupiny spolu do jisté míry soupeří - konkurují si o velké zakázky a ne vždy je dopředu dohodnuto, zdali zakázku získá Goyimská frakce illuminátů nebo Talmudistická frakce.

Tyto skupiny se občas navzájem využívají i zneužívají, příklad:

Talmudisté Neoconi velice tlačili na start podvodné války proti Iráku k čemuž využili hloupé Goyimy a když se okupace začala vyvíjet ne zcela podle plánu, tak rozjeli disinfo kampaň, že válka byla jako kvůli ropě. Mnoho dokumentů však jasně ukazuje, že ropný prospěch USA z této akce byl po 5 let blízký NULE.

Vidím jasné indície, že občas si navzájem dají "nakládačku", příklad: Goyimská frakce bez mrknutí oka nechala padnout AIG - což vždy byla silně sionistická kumpánie. Když se druhý den ukázalo, že má závazky vůči JPM atd. za desítky miliard dollarů, tak se rychle dohodla záchranná akce - avšak za mnohem tvrdších podmínek, než poté dostaly banky.

Je zcela zřejmé, že mezi nimi občas dochází k třenicím.
Příklad: zájmy Exxonu (U.S. Goyimská frakce) je bezpochyby v protikladu s nerealistickým blouzněním "environmental" zelené frakce (britských) Talmudistů.

Závěr: Goyimská frakce illuminátů spolupracuje s Talmudisty, sama však je infiltrována - špičky kriminálních elit jsou nehomogenní.

193349

15.06.2009 17:40

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

pokračování:

hodně napoví struktura hodně známého kriminálního seskupení tzv. Bilderberg Group:

složení se každý rok mírně obměňuje, avčak pravidelně cca 40% jsou Talmudisté, zbytek Evropská šlechta atd.

Ta je však z valné části zadlužená u Talmudistů.

Špičkový Britský expert na genealogii lordských rodin zjistil, že 80% Britských lordských rodin bylo v průběhu staletí infiltrováno Talmudisty. Standardní modus operandi byl:
Talmudisté vyčkali, až nebohý lord měl v byznyse potíže a zadlužil se, poté Talmudisté nabídli svou dceru s bohatým věnem.
A Talmudisté svou rasu počítají po linii matek - víme.

"alebo sam diabol?" Jejich záměry a skutečné cíle, byť jakkoliv ukryté pochopíte vcelku snadno, stačí si s maximální pečlivostí prohlédnout detaily a architekturu nové budovy Israelského Nejvyššího soudu, který za své privátní peníze postavili a poté Israeli darovali:
Egyptská pyramida na dvorku, Egyptský Obelisk, Japonské a Indické rekvizity, 30 + 3 schodů (33 illuminátských stupňů), schodiště ve tvaru písmene G, atd.
Oni po staletí blouzní o světovládě, jejich sen je o kauzách celého světa rozhodovat v Israeli. Dokud jsem onu budovu soudu neviděl na fotkách, považoval jsem to za bláboly a disinfo.
Připočtu-li indície z mnoha tisíc dalších dokumentů - ozubené kolečka poznání do sebe začaly zapadat.

Lidi, máme co dělat s bandou prvotřídních psychopatů, kteří chtějí vládnout celému světu. Mají gigantickou finanční palebnou sílu (oni si natisknou, kolik chtějí) a když teď přišli o 4.000 miliard dollarů (ztráty z probíhající krize) - tak si prostě natisknou ještě více a také politické konexe na ty nejodpornější a nejprodejňejší nájemné politické klauny, jaké lze nalézt.

A pokud náhodou v předvolební kampani klaun blábolí něco pokrokového, tak rychle, je třeba získat do moci jeho Keňský rodný list.

link na architekturu budovy Nejvyššího soudu:

http://www.abidemiracles.com/555701.htm

http://www.nogw.com/download/2006_illum_il_supreme...

http://www.cherada.com/articulos/illuminatirothsch...

193350

16.06.2009 08:11

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

k odkazu na www.matrix- :

pár článků, co jsem tam viděl vypadá spíše jako Talmudistické disinfo produkované Hasbara brigádami.

Příklad: článek, kde se tluče Goyimům do hlav, že Kennedy nebyl zavražděn, protože si krátce předtím dovolil podepsat prezidentskou direktivu - Executive Order 11110, čímž musel těžce rozzuřit majitele jisté privátní organizace s krycím názvem Federal Reserve System (tzv. FED),

ale že byl zavražděn, protože údajně vedl jednání s Marťany.

A na homepage nám Mr. Benda tluče do hlav, že pokud se budeme chovat jako bozi, tak se staneme bohy - typické uvažování mistra Rudoštíta - on se chová jako bůh, kupuje pozemky v zemi vyvolené, jeho klauni vyhlásí dne 24.3. 1933 válku jisté významné mocnosti, stěhuje celé národy, vytváří novou zemi - je jako bůh. Některé hypotézy naznačují, že je asi MESIÁŠ, protože Israel může znovu vzniknout až po příchodu Mesiáše.

Taže Matrixi, pane Bendo - kolik dalších Mesiášů ještě potřebujete ?

Jak Talmudisté provedli mistrovskou provokaci, která nutně musela později vyvolat KONSEKVENCE - pogromy, holocaust: Veřejné vyhlášení války (entitou, kterou nesmím jmenovat, jinak bych mohl být obviněn) dne 24.3. 1933:

http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/english/archives/articles/jdecwar.html

193384

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 239 311