Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané amiourka

Nalezeno 162 příspěveků, 6 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.02.2008 23:22

Pruhy na nebi

RE: je to asi paranoia

amiourka 85.?.?.?

A co takhle zaurgovat nějaké měření? Cha, máme tu instituci a laboratoře, které tu jsou jen od toho. A ty jistě umí vypustiti i balönky. BAyum se přirozeně ve vzduchu nevyskytuje, dost bych se divila, kdyby bylo obtížné jej prokázat.

154537

18.02.2008 11:15

Pruhy na nebi

RE: Minulé léto

amiourka 85.?.?.?

A to jste ještě nečetl demoliční teorii zřícení mrakodrapů 11.9. - prostě mrakodrapy byly pojektované, aby unesly náraz letadla, ocelová konstrukce rozvádí horko pryč z epicentra a jednou kychlí nerozbijete tři krychle ležící pod ní. Přesto mrakodrapy padaly v podstatě volným pádem, včetně té budovy, do které žádné letadlo nenarazilo. Uveřejnily Britské listy někdy v lednu či únoru. Jo, v té třetí budově, co spadla, ač do ní nic nenarazilo a byla podstatně nižší, byly mmj. i spisy z vyšetřování Enronu.

154575

18.04.2008 10:04

Z projevu na Letenské pláni, listopad 1989

RE: Jsem moc spokojen

amiourka 85.?.?.?

Já ne. Od počátku 90. let šly ke dnu všechny obory, které jsem mohla díky svému studiu dělat. Zatraceně to na svém uplatnění cítím, již skoro 20 let příštipkařím v oborech, které jsem nestudovala. Dobrý den. Vy to zase nesete na zvyšování cen v těchto oborech.

159359

11.05.2008 22:34

Před očima nám možná probíhá loupež století

Však ona ta Naomi Klein dobře věděla, proč píše

amiourka 85.?.?.?

knihu Šoková ekonomie aneb Nástup kapitalismu pohrom.

mimochodem, to se zneužitím zábavy mládeže proti ní samé, je známo už mnoho desítek let. Začalo to diskotékami. Kdo si ještě dneska vzpomene na nějaké C and K Vocal - a kolik lidí si všímá těch partiček šikovných netechno mužikantů, o tisíc procent zajímavějších než všechny X FActory a Superstar, které nikde ani nehrají....

Mimochodem, mám pocit, že ve zdravotnictví se již dávno děje více než víme - právě a protože tak málo médií plní informační funkci, pro niž původně vznikla. Například:

Známý má nemocného tatínka, jehož stav se zhoršuje a protože je známý zaměstnanec, nemá tolik možností ani kvalifikace, aby se o něj dobře postaral. Nemoc již není akutní - nemůže zůstat v nemocnici, nicméně to není umírání, aby jej přestěhovali do hospice, zkrátka patří do eldéenky - léčebny dlouhodobě nemocných. A teď se držte - tomu mému kamarádovi bylo řečeno, že nově platí, že v LDN může pacient pobývat jen tři měsíce. Ale, zatím mu nabídli kulišárnu, která jim dlouhodobě vycházet nemůže - že po třech měsících přestěhují tatínka znovu do nemocnice, aby jej posléze mohli znovu přijmout. Tak to asi budou dělat tak dlouho, dokud jim nebude vnucen model výběru plateb za pobyt celý život zdravotně pojištěného pána.
A další: v internetové diskuzi na aktuálně (www.centrum.cz) se objevil příspěvek, že cukrovkou nemocnému kamarádovi v ohrožení života byl podáván omylem lék, který jej má chránit před ohroženímj života, nikoliv tři týdny, jak je maximálně povoleno, ale čtyři. Načež došlo k tomu, že VZP (u níž ani není dotyčný pojištěn) si ZINKASOVALA z jeho účtu dvanáct tisíc, aby mu tam nechala dvanáct korun!!!
Také: není pravdou, že když si neplatíte jako OSVČ pojištění, že se nic neděje. To je již dávno ošetřeno - pokud platíte pojištění se zpožděním, nemůžete mít v pořádku nemocenské pojištění, které sice z vybrané částky dělá jen stovku, ale je citlivé právě na přesnost plateb onoho vyššího základu - a apk v případě nemoci nejen že nedostanete dávky v nemoci ale musíte si i za dobu, kdy nevyděláváte, na rozdíl od těch, kteří mají všechny platby včetně nemocenské v pořádku platit zdravotní pojištění. I kdyby Vaše chronická choroba a stav práce neschopnosti trvaly několik let.

Proto se velmi přimlouvám, aby ustaly žabomyší války a aktivisté internetového média se také chopili plnění oné informační funkce, kterou hlavní média již neplní - například, aby prošťárali tu spoušť směrnic, nařízení a dalších pochybných habaĎůr a praktik, které se provozovaly v uplynulém dvacetiletí na Ministerstvu zdravotnictví. Nebo kdekoliv jinde.

160887

15.05.2008 15:01

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: jenže pak je tu praktická stránka věci....

amiourka 85.?.?.?

Pan Stwora do Čech jezdí a jezdil by asi nadále rád, ale soud po něm může, myslím si, vyžadovat dostavení se k určitému datu. A s tím je ten pravý problém a znepříjemňování života. A proto by právník měl opravdu podniknout nějaké kroky, aby to netrvalo dlouho a nebylo toho moc.
Pan Stwora má myslím právo nahlédnout do spisu - ale to bude muset právník někam dojít a ten spis si nechat okopírovat, aby se pan Stwora dozvěděl připomínky státního zastupitelství nebo důvody, které vedly k novému posudku.
Jinak ale upozorňuji, že ze všech námitek proti předjatosti policistů umí Inspekce vnitra policajty vysekat - prostě obvykle neplní svou funkci. A zkuste si stěžovat na státního zástupce.
Je v tom spousta takových ne moc dobře stravitelných legrácek, které panu Stworovi budou vrcholně ztěžovat život. Připmlouvám se proto, aby diskutující šetřili nervy provozovatele tohoto serveru, protože někteří to nečiní.

161165

27.05.2008 12:35

Osobní zkušenost z demonstrace před Úřadem vlády dne 21.5.2008

totéž se dělo v Itálii, když se Beppe Grillo snažil prosadit nový volební zákon

amiourka 85.?.?.?

který by povolil poslancům být ve funkci jen dvě volební období. V Boloni a v Miláně byly masové demonstrace, pod petici se sehnaly statisíce podpisů, ale v televizi byl 2 sekundový šot, kde Beppe Grillo, organizáotr, byl představen jako "ten šašek". Výsledek je, že Beppe Grillovi by svěžilo asi 50% lidí i premiérské křeslo, ale pro nějaký konflikt ze zákonem není on morálně zachovalý. Sopuběžně s těmito protesty vznikla okamžitě Partito Democratico, jež od října do voleb toto jaro posbírala přes 30% hlasů a Berlusconi zvítězil jen o fous, za to se ovšem přitvrdil politický populismus, který bude, jak se dá předpokládat, gradovat v podobě stále silnějšího humusu, jako je rasismus, fašismus a politická arogance. O počátku hnutí jsem zkusila podat zprávu na na Britksých listech "Koza pana Séguina, aneb revoluce po italsku." Hnutí momentálně řeší soudobou monetární politiku, jež zjevně ze všeho nejvíce odporuje trvale udržitelné prosperitě, neb odměňuej ty, kteří nejvíce spotřebovávají a nejvíce hamouní a jsou nejméně soběstační.

161959

12.06.2008 08:19

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

amiourka 85.?.?.?

Pokud vím, tak íránské rakety k nám nejsou štont doletět.

163067

23.06.2008 10:57

Lisabonská smlouva není test, oni to myslí vážně

prosba k panu Zemanovi - ještě se pusťte do zkoumání návrhu Občanského zákoníku

amiourka 85.?.?.?

Na stránkách Ministerstva spravedlnosti je ke stažení návrh nového Občanského zákoníku a občané vyzváni k připomínkování do 31.8. Jsem sice laik, ale při rolování přes nadpisy mne npadlo, že v Občanském zákoníku není podrobněji rozepisováno ani jediné ústavní právo dané Listinou - kde se píše, že tato práva jsou regulována zákony. Naopak se zde objevují věci obchodní (společnosti), exportní (spedice), a jak psal pan Křeček pro Blisty též pět kategorií zvířat a zákaz vláčení břemena po společné cestě. Já se ptám: jak to, že již není přiznáváno právo též na duševní integritu (bude možné každého občana uhoniz a uperzekuovat, nebude důvod zmírňovat nařízení z důvodu přílišné tvrdosti) a kam se podělo například právo obětí zločinů na odškodnění. Ale jak říkám, bylo by třeba probrat jedno každé právo dané Listinou lidských práv a srovnat je se zákoníkem.
Mimochodem, jedna z největších zrůdností současného pasystému: minulý týden psala DNES, že se jedná o tom, že by hluchoslepí měli mít při jednání s úřady právo na tlumočníka. Umíte si představit, jaké asi kouzlo má pro hluchoslepé nutnost vydupávání si důstojných podmínek k životu přes české úřady.

163772

21.01.2009 22:10

Malý velký farmaceutický skandál

RE: B17

amiourka 85.?.?.?

Nevím jestli jde sehnat B17 samotné, mne neuroložka nabídla B na neuropatii, ale vzhledem k minulé léčbě Hodgkina (plně, i když skrze kladku Rakovina sro - tj následky, ) upozornila, že B rakovinný rozvoj naopak podporuje.
Mám ale jiný problém, dcerku subjektivně čtrt roku pobolívá bříško, nyní subjektivně bolí střeva při kakání. Domnívám se, že vzhledem k subjektivní bolesti není klasické vyšetření kolonoskopií vhodné. Také se jí čtvrt roku motá občas hlava. Předčasné dospívání, špatné držení těla (bederní a křížová oblast), také vyvalené bříško dědičně a zřejmě špatné úpony ve spodní části břicha - jež by se daly napravovat podle fyzioterapeutky chytrým cvikem při mírně pokrčených nohách vlehu tlakem do špičky, když se to provede správně, léčí to jak držení těla, tak ploché nohy, tak dno pánevní. Nad fyziologií svého zažívání má dcerka značný přehled - umí krknout na požádání a vlastně i ví, kdy si prdne. Kde se vzala bolest nevíme, jinak bychom měly podezření ještě na Crohnovu chorobu. Kromě bolesti střev je ale dnes dcera extrémně veselá a zpívá si. Říká se, že u devadesáti procent dětí jsou bolesti bříška psychologického původu - jenže i doktor řekne - to jsem si myslel taky, a pak se ukázalo, že můj syn ty žaludeční vředy opravdu měl. Zkoušíme dešifrovat tu bolest. Dcerka má určité zkušenosti se samoléčbou - když se jí ve čtyřech objevila bradavička, byla instruována, že na jejím zmizení byl poprvé dokázán účinek hypnozy - a hle, do týdne bradavice zmizla. (BRadavice jsou virové). Tak ještě chvilku budeme asi hledat, kde se vyskytují lékaři, kteří umí vyléčit a mají hluboké znalosti. [bliji]

181689

21.01.2009 23:40

Malý velký farmaceutický skandál

RE: Možnosti SUKLu jsou omezené

amiourka 85.?.?.?

máte to trošku popletené - ale jen zcela pochopitelně - on totiž, když se člověk chce uplatnit, tak nejsnazší je vstoupit do nějaké struktury a formy - a tdy už se kývá nebo neodkyvuje hypnotický vehikl - všechny ty kolektivní psychické záležitost - jde ovšem jen o to, zda jste tváří v tvář faktům schopna tento hypnotický model uzdravovat - pošlu vám kontakt na sub signo veneni - které mi podalo zprávu o neuroloických potížích své dcery (tlak za očima atd) po první akcíně - =údajně bylo hlášení podáno. VY mi řekněte, co SUKL udělal. Ano, opravdu si myslím, že deviantní modely fungování se uzdravují jen prostřednictvím vyšší morálky.

181695

22.01.2009 09:09

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Víte, s posuzováním Izraele se to má asi takto:

amiourka 85.?.?.?

nejspíš by se pro popis křivé protekce hodil tento výrok: "Ale přece když nevraždí, tak se chovají docela spořádaně, a o to jde."
Problém Palestinců je stejný jako problém bezdomovců: nemá šanci. A proč nemá šanci? Protože nemá zázemí a domov. A proč nemá zázemí a domov? Protože nemá šanci.

181734

22.01.2009 19:51

Malý velký farmaceutický skandál

RE: Léky nejsou bonbóny

amiourka 85.?.?.?

To jste se asi spletla - lék je od slova léčit.

181815

02.02.2009 09:43

Odhalené podvody: Matematika

stejně budeme potřebovat nějakého matematika - už kvůli Echelonu

amiourka 85.?.?.?

Požádala jsem Wikipedii o zpracování hesla Echelon, a ona to udělala - a velmi dobře. Představte si, vypadá to úplně stejně jako náš radar! (v Evropě se o tom jednalo v roce 99, kdy my v Unii ještě nebyli, a tak většina občanů nezná ani to slovo.) Co však heslo Wikipedie nezpracovává a ani nemůže ..se k tomu dobrat - je ten užitý nástroj matematiky a jak bude používán. Prosím, zkuste zjistit... [mrknutí jedním okem]

182790

02.02.2009 11:25

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

RE: Milý Johne - Hamas, Avaaz, Obama a tendenčnost

amiourka 85.?.?.?

Kvůli situaci v Gaze jsem byla nucena zkoncipovat konceptuální vtip ne billboard. Ty jsi si asi nevšiml, že Palestinci bojují proto, že přišli o veškeré zázemí? Ono se totiž v českém tisku nikdy nepsalo, že "šikana" ze strany Izraelců - totiž že odpojují Palestince¨od vody, elektřiny, či si pro zábavu střílí na vše, co se pohybuje, je běžná věc. Div se světe Hamasu: Něco ti vysvětlí ten samotný vtip - a proč vnikl: organizace Avaaz rozesílala neskutečný text "Help Obama help Gaza" Takže Obama je nastrčená figurka, ze které nevypadne nic lidského ani v opravdové a šílené nouzi. Tak nějak se předpokládá, že půjde na ruku signoraggiu a opět učiní další nepopulární kroky v sociální politice. Pod nadpisem Help Obama help Gaza se psalo, že Obama bude moci něco udělat, až se změní světové mínění[zmaten]
Teď ten můj vtip:
Nahoře: Izraelci stavějí Palestincům promyšleně schody do nebe
Pod tím: vyrovnané řádky těl zabalených v prostěradlech
a úplně dole: Protekce izraelců má hlubokou logiku: když nezabíjejí, žijí poměrně spořádaně. Zato s Palestinci se to má jako s Bezdmovci. Nemají šanci. A proč nemají šanci? Protože nemají zázemí. A proč nemají zázemí? Protože nemají šanci. A proč nemají šanci? Protože nemají zázemí. Atd. Tolik Maslowova pyramida.
Prosím, podívejte se, co to je Maslowova pyramida a zamyslete se nad tou neskutečností, že přirozená hranice Gazy s Egyptem je zablokována Izraelem tak, že si Gazané musí stavět tunely.
A ještě něco: Ačkoliv jsem se opravdu snažila dostat tento vtip alespoň do obrázkového časopisu, když ne na billboard, a jela jsem týdenní kampaň, neozval se mi nikdo.

182805

07.02.2009 18:58

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

amiourka 85.?.?.?

Nasredine, dnes jsem zjistila, že heslo Izrael na Wikipedii vytvořila právě "diaspora"! Prosím, zkuste tam ve volném čase doplnit kapitoly Sionismus dnes, Izrael a Palestina dnes, Zakládání nelegálních osad.
Jo a mimochodem, za práva Gazanů demonstrovali v lednu muslimové po celém světě - tedy v Evrupě (i v Praze) včetně až Norska, dále v Americe Severní i Jižní. Nikomu to nestálo za zmínku v novinách!!!

183300

07.02.2009 19:44

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Vsichni jste vedle

amiourka 85.?.?.?

Poslyš, kde jsi na to přišel, že co sebevražedný atentátník, zo člen Hamásu? Najdi si prosím překlad slova Hamás a zjistíš, co je původní politickou vizí tohoto hnutí. Najdi si též proměny mapy v uplynulých 50 letech, běž si stoupnout na izraelsko-palestinské hranice - a uvidíš, proč tolik zoufalství.

183301

07.02.2009 19:53

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

amiourka 85.?.?.?

No v Itálii jeden pan Barnes napsal knihu Sociální spravedlnost a chystal ekonomickou reformu. V každém případě Bank of England to poslala ke dnu.
Dnes se hovoří o monetární reformě - totiž že vlastníky bohatství by nebyly banky - ovšem lidová moudrost praví - o to se pokoušeli Lincoln a Kennedy a oba byli zavražděni.

183303

26.02.2009 12:54

Morganatická společnost

RE: eda521

amiourka 78.?.?.?

Správně Vás zajímá pramen - to je normální. Ale ač tušíte, že pravd je mnoh, kolik je organismů, mohl jste si položit otázku po národní pravdě - a k čemu ho ta pravda momentální může asi tak dové=st a mohl jste si opravdu položit tu nejzákladnější otázku - je opravdu nejlepší životní strategií nevědět nic?

184748

26.02.2009 20:39

Morganatická společnost

RE: Obavam sa, ze je to zasa feministicka propaganda - co amiourka

amiourka 78.?.?.?

Poslyšte, ale nevřil jste mi, je to jen kover verze, byl tam také Pavel a kolínský, šidím je, jsem žena, pwsychické rpoblémy mají, ale já vidím ženy. A myslím, že muž, který se zamyslí nad ženou, se dokáže zamyslet i nad mužem I když je to velmi těžké, zkusila jsem k tomu modulovat poznatky. Je to hodně důležité - vrátím se k té ženě, co jako prostitutka v Africe neomecněla HIV. On je v práci k pravdě a informaci a k tomu, jak je svět uvtvářen i pan Dawson Church. Je těžké se poučit o tom, co je pravda, ale je to entita nejbližší životu - obojí se může zdát zákeřné. Starší články na toto téma zmizely - shořely s harddiskem. Posléze se objevily strukturální předpoklady. Myslí,m, že důležité je slovo posléze, snad můžeme jít za slovo posléze. Přistoupíme-li na to, že i ve fz zice je něco, nad čím by se mohla zamýšlet jiná věda. Není to zcela extaktický postup, alůe všem předešlým civilizacím se osvědčil

184814

26.02.2009 20:46

Morganatická společnost

RE: Utílíká Vám vzduch z atmosféry a vy hrajete škatulkovné?

amiourka 78.?.?.?

Určitě jste to řekl, protože jste to myslel dobře s autorčiným uplatzněním. Odpouštím. Ono je to celé bez evropského dualismu- čirý ale neumělý bojový islám . proč, viz článek Lacko snědol psa na bistech. Tedy byl by neumělý, ale zase, byly by předpoklady k tomu ho číst, když psychicky nesnesly upřímného Araba?

184817

26.02.2009 20:50

Morganatická společnost

RE: eda521

amiourka 78.?.?.?

Je ale možné, že ten životaschopný organismus bude anaerobní bakterie. Toť dokonalost.
Nulová akce při plném pochopení. Náš vrchol.

184820

26.02.2009 20:55

Morganatická společnost

RE: Obavam sa, ze je to zasa feministicka propaganda

amiourka 78.?.?.?

Poslyš vážně jsem se snažila ře jen psychiku a umístit několik poznatků, které oficiální noviny nepouští, je to platný pro obojí pohlaví ale šla jsem na to od žen. A pan Pavel se sice cítí psychicky jako muž ale tu situaci nezvládne. Jak mu má pomoci žena, co nemá prachy ani na pomoc vlastnímu manželovi?

184821

26.02.2009 21:00

Morganatická společnost

RE: To je jeden z nehádhernějších příspěvků

amiourka 78.?.?.?

Trohu se bojím, že Vy jste sám a já sama.
Katka

184823

26.02.2009 21:05

Morganatická společnost

RE: Wow!

amiourka 78.?.?.?

Ale vojto, pak jste od toho daleko! Externalita je k něčemu jinému. Až když to víte.

184825

26.02.2009 21:10

Morganatická společnost

RE: navazuje Dawson Church

amiourka 78.?.?.?

s článkem Smrt dogma - o tom, jak je v DNA málo a více v zkušenosti, Jak to, že tato žkušenost dokázala vytvořit životné světy např. optického zvýraznění samečků resp. jiného životního uplatnění musí hledat štenář sám . mimo iluzd xoučasné=ho vědění.

184828

26.02.2009 21:19

Morganatická společnost

RE: cíle

amiourka 78.?.?.?

cíle nejsou. Nebo je to přežití. Máte--li je vy, nejste schopen je uplatnit jinak, než souhlasem s vyhubením svého zázemí. Je to tak?

184830

27.02.2009 14:43

Morganatická společnost

RE: satai 213 a eda 521

amiourka 78.?.?.?

Prosí, Vás, jak je možné, že množení některých stromů závisí na tom, že jejich plody sežere nějaký pták a v jeho traktu se semena natráví?
Odkazuji na budoucí článek Dawson Church: smrt dogmatu. Vaše DNA teorie je překonaná.
Stále nevíme nic o 96% hmoty vesmíru.

184927

02.03.2009 13:11

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: ČNB je nezvěstná.

amiourka 78.?.?.?

Pokračovat se bude dalšími autory - Penoptes a Silvano Borruso. borruso vyčíslil, že emise hotovosti činí z celkové emise jen 5% - o tu není třeba tak bojovat. Většinu peněz z nuly vytvářejí obchodní banky pomocí kreditů (Virtuálně). Tady už bude zajímavější, podívat se, jak to vypadá detailně. Neříkám, že nějaké to české signoraggio nemáme- hledte někteří privatizátoři, když šli do banky, tak byly ohromné peníze jen nějaké papírky. Inu,ptejme se proč.

185189

11.03.2009 20:34

Seignorage, signoraggio II - panské a služné

RE: Tady se vloudila chyba

amiourka 85.?.?.?

Monetaristiku řešil pan Gesell, hodnotu a příjmy státu Henry George. Ale ačkoliv lze jednoznačně říci, že Gsell vytovřil ekonomiku na míru člověku a George trvale udržitelný rozvoj, pak je nutno také konstžatovat, že idea George je ještě hůře realizovatelná než idea pana Gesella. Ale o tom bude na ZVědavci vystavená kniha. Již brzy - Ekonomie, etika a paradoxy - Existuje východisko?

186358

26.03.2009 00:18

Spojení Mossadu s útoky 11. září

Roztomilý poznatek Martina Kadrmana o 11/9

amiourka 85.?.?.?

Ještě předem chci upozornit na vynikající článek Britských listů o Architekti za pravdu o 11/9 a vynikající práci Wikipedie Konspirační teorie o 11/9.
Ale Martin Kadrman měl zcela nejkonciznější poznatek - jak je možné, že po požáru letadla, který způsobil roztavení konstrčukce a pád věže byl z tresek vytáhnut neporušený pas Muhamada Atty? (Martin byl jako součást ČSSD na schlzce s americkými bezpečáky a opravdu: tam se tento nalezený pas předkládal jako fakt potvrzující arabské muslimské spiknutí žádná kacha., Jak víme, byl to později důvod prohlášení o ose zla - islámské - a válečných úkladů vůči arabským zemím!!)

187302

26.03.2009 00:37

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Occamova břitva

amiourka 85.?.?.?

Počkej, měla bych dost proti tromu, aby se islám považovalk za kulturu smrti. Islám vznikl - na základě básniček, kterými se usměrňpovaly arabnskéí kmeny jeden druhý k mravnosti na Arabském poloostrově. To bych kulturou smrti nenazývala.
Ale vegetaci palestinců mezi zoufalstvím a sebevraždou - to zase není kultura. To je právě jen jasné vědomí, vážení si vlastního ýivota a vidění souvislostí - a vegetace mezi zoufalstvím a ebbevraždou. Sakra, proč jen Evropa odmítá ztracený život sebevraha nahlížet jako obětovaný, ztracený život? Snad si ti lidé svého života váží více, než kolik jim osobně může přinést, ne? Buďme trochu uctivgí a nenazývejme kulturou smrti něco, co je prapůvodně veselou, roušťačivou a výsměšnou kulturou básniček.

187303

26.03.2009 00:59

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

amiourka 85.?.?.?

1. - mýtus a umělý
2.- ? židé vystupovali jako poradci prominentů
3 - ale vyhrála - viz mé překlady článků o seignorage (Pascucci, Penpotes - a přibude Borruso)
4- nemáte ohled k pacientovi - tak jak můžete tvrdit anteprima? I "bludy" lze dešifrovat, ale pacient má v prdeli ego a libido - to zdejší čtenáři nikoliv.
5 - inu církev. Ta by měla být zkoumána opravdu dopodrobna, protože z ní vyplývají určité poznatky o instrumentalizaci společesnkkých procesů a také o zvláštním paradoxu konstatovaném Auritimu: Hédonismus znamená, že: nepatí to, že vhodné je dělat to, co je správné, nýbrž platí, že správné je to, co se hodí!!!!

187304

04.04.2009 23:14

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

komplot již na světě je

amiourka 85.?.?.?

March 31, 2009

Subject: More from PaulAndrewMitchell on 3/31 Insolvency
Greetings Ladies and Gentlemen:

As of 5:31 a.m. today, March 31, 2009 A.D., the United States
officially declared insolvency as to its obligations allegedly
payable to theFederal Reserve Banks.

See Delivery Confirmation information below, as provided by the USPS
Track & Confirm Internet system of notification via email.

The fully hyperlinked version of that DECLARATION OF INSOLVENCY is
here on the Internet:

http://www.supremelaw.org/cc/fox2/insolvency.htm

The original hard copy is formatted using Microsoft WORD 2003:

http://www.supremelaw.org/cc/fox2/insolvency.doc

Please relieve us of the burden of shipping hard copies by printing
either document, and all incorporated Exhibits, directly from the
Internet.

Certified and embossed versions of the .doc version above can be
purchased from my office for a nominal certification fee of $20.00
each. Please send either CASH or a BLANK U.S. Postal Money Order to:
Forwarding Agent

7115 N. Division St. #B-354

Spokane 99208

WASHINGTON STATE, USA

Further details and a plain English explanation can be found

in this document:

http://www.supremelaw.org/cc/fox2/insolvency.explained.htm

Thank you for your professional consideration.

p.s. If you are presently engaged in litigation in either State or
Federal Court(s),

please make a point of filing a DEMAND FOR MANDATORY JUDICIAL NOTICE

of the above DECLARATION OF INSOLVENCY. Cf. Rule 201(d) in the

Federal Rules of Evidence ("FREV") for mandatory judicial notice of

adjudicative facts.

There is much additional (and free) reading

at the links below my name here ...

http://www.supremelaw.org/reading.list.htm

Sincerely yours,

/s/ Paul Andrew Mitchell, B.A., M.S.

Private Attorney General, 18 U.S.C. 1964(a)

http://www.supremelaw.org/decs/agency/private.attorney.general.htm

Criminal Investigator and Federal Witness: 18 U.S.C. 1510, 1512-13

http://www.supremelaw.org/reading.list.htm

http://www.supremelaw.org/index.htm (Home Page)

http://www.supremelaw.org/support.policy.htm (Support Policy)

http://www.supremelaw.org/guidelines.htm (Client Guidelines)

http://www.supremelaw.org/support.guidelines.htm (Policy + Guidelines)

All Rights Reserved without Prejudice

Our condensed list of IRS outreach resources:

http://www.supremelaw.org/sls/nutshell.htm <-- START HERE

http://www.supremelaw.org/letters/irs.estopped.htm

http://www.supremelaw.org/end.times.irs.forward.htm

http://www.supremelaw.org/letters/irs.perjury.jurats.htm

http://www.supremelaw.org/psta.analysis.htm

http://www.supremelaw.org/lien.or.levy.htm

http://www.supremelaw.org/notice.of.deficiency.htm

http://www.supremelaw.org/end.times.irs.cclists.htm

http://www.supremelaw.org/support.guidelines.htm

DISCLAIMER: Forwarding email from someone else

does not mean that I endorse any of its contents.

---------- Forwarded message ---------- From: U.S._Postal_Service_

Dat...

Automaticky kráceno

187831

17.04.2009 17:48

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Přišlo mi mailem:

amiourka 85.?.?.?

1) FED, 2) ano je to konzorcium soukromých peněz 3)a) tiskne FED podle toho, jaké má záměry b) půjčováním se peníze vytvářejí - ale splácením dluhu se z ekonomiky stahují - a to s úroky. Půjčování je ředění peněz. Čím více se půjčuje, tím více banky vydělávají, čím více se spekuluje, tím jsou vyšší ceny, tím více banky vydělávají, čím vyšší jsou ceny, tím menší mají peníze hodnotu. Podstatou hry je dominium finančních seskupení nad světem. K čemuž došlo tím, že Vy nejste majitelem peněz - a penězům nepropůjčujete jejich hodnotu svou prací. Hra se hraje jinak - peníze, které devalvují hodnotu naspořeného Vám jsou propůjčeny a vy dlužíte práci. Je tím poražena kolektivní hra - a jednoznačně se přelévá modus vivendi západního světa na touhu spekulovat. Výsledek? Krize hodnot, nulové společenské bohatství - všimněte si, že z Evropy a z Ameriky se výroba společenského bohatství přesunula do Asie a jinam. My už jej můžeme jen distribuovat - pokud se nevzchopíme a neosvobodíme od falešných měřítek hodnocení člověka a narovnání žebříčku hodnot.4) český stát jakžtakž splácí úroky - ale z jistiny svých dluhů nesplatil ještě nic. Velká Británie dosud nesplatila své dluhy za to, že se mohla utkat u Waterloo. 5) peníze do jiných zemí - třeba Afrických, josu pouštěny a) aby se vysál místní systém - nevýhodným směnným kurzem b) zadlužením a placením úroků,c) náklady na 100 euro je 0,3 eura d) vůbec se mi nezdá být správná Vaše úvaha. Penízky shrábnou přátelé emitenta - a nezbyde nic.(Nedojde k uplstnění tvořivosti kolektivity 6) před 10 lety jsem předpovídala, že Čína jednou přijde na to, jak obrátit směnný kurz - a Bush jí nahrál. Zboží od ní bere celý svět - který se odnaučel vyrábět. 8) pokud by dolary dostala zpátky US vláda, použije je k zaplacení dluhů u FEDu nebo k Bretton Woodsovu plánu, pokud by je dostaly banky, zmatečně by investovaly - není ale skoro kam, pokud by je dostal FED, velmi by se naštval. Odkazy - Pascucci, penoptes zde, Borruso v mém blogu na Nezákladnam. Přibyde ještě Auriti a patrně islámské bankovnictví a patrně napíši ještě článek Nápadem proti krizi - aneb složité zušlechťování recipročních her.

188608

27.04.2009 19:32

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

RE: Věci veřejné

amiourka 85.?.?.?

Jak promptně odpovídáte na internetové zveřejnění, tak neodpovídáte na maily. Jedna věc jsou báchorky o tom, že elektronické hlasování nevzbudilo u občanů dostatečný odpor (pozor, tomu věřím) a druhá věc je logika. Jedna věc je hovořit o tom, zda vůbec máme nějakou demokracii (copak je nového na poli interpelací? A - máme vůbec v politice lidi, kteří chtějí udělat něco dobrého pro národ?) A druhá věc je zhoršovat šance na to, aby tu vůbec nějaká demokracie vznikla. Totiž pravý - levý - o čem to, prosím Vás, je? Navíc, jak jste si jistě všimli - ani vyrovnaný stav v parlamentu - a ani apel prezidenta, že mají raději řešit, než si uzurpovat moc, nikoho z našich leadrů nepřinutí k tomu, aby se zabýval hlouběji problémy této země.
Poslední zpráva neoficiální šeptandy je, že ač ještě není otevřen prodej půdy, je již polvina prodaná. Tak si, prosím, přeberte, zda jste si nabrali správné úkoly. I kdybych pominula dráždění programovým bodem podpory soukromého vězeňství (jehož hrůzný vliv na společnost již byl také popsán), zavání mi celý Váš program Bushovským extremismem. A chcete-li toto nařčení a podezření ze sebe smýt, prosím, udělejte si analýzu toho, co provedly minulé vlády a k čemu to vedlo nebo povede.
Jak jste si všimli, nekomentovala jsem Vaši komunální pracovitost - je tomu inu proto, že argumentace je nápadně budovatelská, ale nejsem si jista, že do EP kandidují právě oni lidé z komunální politiky - a navíc jsem sledovala několik komunálních kauz, kdy byůa opoziční stranička zavedena k pseudoproblémům, aby neviděla do větších kauz radnice. Vesměs je mi líto, že jste si nepovšimli, že v sociální a kulturní sféře občas existují projekty, na které by bylo vhodné peníze dát, byť se nevejdou do tabulek, čistě proto, že jsou přínosné a originální.
Důvěřovala bych Vašemu entuziazmu - kdyby to ovšem zatím nebylo Public Relation.

189641

28.04.2009 08:23

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

RE: Věci veřejné - důstojný program pro Věci veřejné

amiourka 85.?.?.?

V závěru minulého týdne zemřel Ing. Josef Hromádko, jenž má 28.4. ve 12:00 pohřeb ve Strsšnickém krematoriu. Pan Arnošt Bednář upozornil na jeho podněty k politice s přáním, zda by se jich někdo ujal. Věci veřejné, čtěte a přemýšlejte, nemyslíte, že by to pro Vás byl důstojný program?
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050408051300
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050414220000
http://podnety.cz/podnet-cislo-20050502120005
http://podnety.cz/podnet-cislo-20051216144412

Moudří lidé by měli žít déle . . . Arnošt B.

189677

28.04.2009 12:14

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Vláďo, tohle příště udělám já, přeci jen jsem během SARS zpracovala 10 MGB, vím, jak se chovají a jaké dělají chyby

amiourka 85.?.?.?

ZAtím jsem si všimla, že průběh nemoci resp. odlišení od jiných chřipek vůbec není popsáno, že spoléhají na PCR testy, jež během SARSu dávaly nesmyslné výsledky, určitě se neposílají sporné vzorky do referenčních laboratoří, určitě se nedodržují epidemiologické opatření v nemocnicích (tj. lékaři tam nespí a nosí řetízky, nedělají důkldnou hygienu), určitě nebyly vytipovány léky na ten následný zápal plic, nezačaly se dělat sbírky na dýchací přístroje do Mexika, jen se blbe a blbne na kvadrát.Zcela jistě tento postup vydá falešné výsledky, které se budou vydávat za pravé. A) neznáme ani úmrtnost, protože v první várce bylo zamotáno vše. Doporučuji zakoupit koloidní stříbro či MMS, nastudovat dávkování, pořídit roušku a brát vše s rezervou a kopat a kopat a kopat (do prdele samozřejmě, ty kecaly, co jim tak vyhovuje panika, ale dělat svou práci správně to ne.)

189710

28.04.2009 15:50

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Co všechno je na této epidemii nevěrohodného?

amiourka 85.?.?.?

Český net říká - 1700 nemocných, 76 mrtvých, z toho u 26 prokázáýno jistě, z toho 7 mrtvých. Interpretujme podle průběhu SARS:
1) a) předběžné testy PCR jsou nevěrohodné, b) těžší průkaznější testy - na to není laboratorní personál příliš vyškolen, c) málokterý vzorek je zasílán do referenční laboratoře
2) příliš málo prokázan¨ých případů znamená sice a) izolaci viru - ale o jeho nakažlivosti a údržnosti třeba na vzduchu není známo mnoho, b) není popsána nemoc etiologicky, není popsáno čím se liší průběh nemoci od jiných chřipek (nezbytné pro karanténu), takže ani nejsou přesné pokyny pro praktiky jak rozlišovat, c) není přesně známo, na co ti lidé vlastně umírají - je-li to zápal plic, není navržena léčba a nejsou k mání dýchací přístroje, protože není slušná metoda rozpoznání nemoci v ranném stádiu, není personál nemocnic opatrný a nechová se kvalifikovaně - nedělá očistu, nosí řetízky, chodí spát domů. I personál laboratoří se chová riskantně - pracuje v digestoři místo v biohazardboxu. A i o úmrtnosti nelze než spekulovat.
3) Nebyla zveřejněna diskuze doktorů a o Tamiflu je možné číst na Amedeu - je to myslím více než jasně virostatikum, tedy nikoliv antivirotikum (za něž by naopak mohlo být považováno koloidní stříbro či MMS), tj. neléčí chřipku ale brání množení virů - má cenu tedy jen v karanténní fázi. Rozhození Tamiflu mezi politiky a státní správu tyto nezachrání - sežerou to při prvním poplachu a budou potřebovat nové, a někdy peníze dojdou. Karanténa je lepší - ale v určitých fázích nemoci je vhodné, aby pacienti nechodili do čekárny a naopak za nimi zašli lékaři. Není dostatek vyškolených a ochotných aktivistů, kteří by se případně zapojili do šetření a uvalování karantén. Přesnější popis fungování Tamiflu je na stránkách Amedea v publikaci o ptačí chřipce,a je možné, že ukáže, že na vir nefunguje, chybí adresy výzkumných pracovišť, které se zkoumáním viru a nemoci zabývají. Jsou jen adresy referenčních laboratoří. Nelze předpokládat, že pracují dobře. Nelze předpokládat, že epidemie je tak velká, jak se tvrdí, ale ani říci, že se díky amatérismu zúčastněných nerozšíří.

189729

28.04.2009 20:18

Antirasismus

milý Tomáši

amiourka 85.?.?.?

Jedné věci nerozumíš - hovoříš o cikánksé kriminalitě jako o rasismu. Měl by sis dát dvě a dvě dohoromady a ohodnotit to jako rasismus vyvolaný rasismem Čechů. Nebo, návrh, jako kriminalitu. Ač rasismu ještě dobře nerozumíš, nevšiml sis, proč je Romská komunita tak vepsí, že totiž se mediálně dělají štvanice na lidi v nouzi a vůbec patří k bontonu každého, kdo není správně zařazen urážet slovek lúzr. Jde ale o to, zda se daný jedinec chce vůbec adaptovat do společnosti, jejíž projevy jsou hnusné - a já ti to řeknuá: právě tyto společenské hnusárny ochotu k adaptaci znemožňují.
Jinak jsem byla velmi ráda, že jsi nápadně dobře pochopil, jak lze dojít k národní nezodpovědnosti - bezcitností, a že snahou elit je také tlak na větší manipulovatelnost - hraním na pudy. Ale tohle jsi ty řekl lépe než já.

189767

28.04.2009 20:28

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Nenechte se nachytat...

amiourka 85.?.?.?

Podávání informací je kusé - vlastně se nikdo nenamáhá něco zpracovat zevrubně - právě z toho často vznikají fámy. I když to s šéfem muzea - zníá zvláštně - zejména, když oficiální statistika z Amriky žádného mrtvého nehlásí. Víte, statisticky je velmi nepravděpodobné, aby se při tak malém rozsahu epidemie nakazil právě někdo z blízkosti prezidenta....Nebo lépe - vy máte zprávu o podlehnutí toho šéfa muzea?

189769

28.04.2009 20:36

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Jenže tato vědecká konstatování jsou relativní

amiourka 85.?.?.?

A tím končím, protože se dělá velká aféra. Ale - vy si myslíte - navazuji na bod 3 - že vir "ví" a "chce" vyhubit majoritní genom dané cílové skupiny? Proboha, jak by to bylo možné? Ano, statisticky, vznikne-li mutace - nemusí to být bod, kdy se přenese. A je větší pravděpodobnost rozběhu epidemie a vůbec zjištění epidemie, když napadá majoritní genom. Ale v imunitě nejde jen o "genom" jak si jej představujete. Jde o jeho detaily - a ty se mohou opakovat v populacích celého světa. Ráda bych uvedla, že odolnost proti AIDS byla zjištěna jen a právě u jednoho malého afrického kmene... Zakončuji však konstatováním, že snad můžeme doufat, že chyby profesionálů nebudou přílišné a že ne všichni léčení mají právě tuto nemoc.

189771

28.04.2009 20:46

Jan Fischer

zatímto článkem je hodně skepse a také - do soukromí se lézt nemá

amiourka 85.?.?.?

Pak se Zvědavec nemůže divit, že je napadán pro antisemitismus. Hodnoťte příště prosím činy, rozhodnutí, analýzy, co dosud dokázal. Jistě, souhlasím s tím, že byl uveden kariérní vývoj. Kdo kdy jak slaví chanuku - to je vysoce intimní věc a urážením nás stavíte do role oplzlých.

189773

28.04.2009 21:32

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

V případě epidemie je nutné vědět, jak se provádí karanténa

amiourka 85.?.?.?

a) - může se zpočátku tvořit záchytná síť, která zachycuje všechny chřipky - ale jakmile je o viru známo, jakou má inkubační dobu a odkdy je nakažlivý, musí se stopovat kontakty onemocnivšího a uvalovat karanténa i na ně. Podle schopností a míry omezení společenského života (a disciplíny občanů) se daří nebo nebo nedaří epidemii brzdit.

189775

29.04.2009 13:07

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: mmj.nevšimla jsem si, že by byl někde zveřejněn národní pandemický plán

amiourka 85.?.?.?

A další veselá zpráva - epidemie nemusí být právě prasoptačí, on se také rozvinul virus H5 a máme tu H7 na nějž v uplynulých týdnech zemřelo 250 lidí po celém světě.
Zároveň se ukázalo, že stoupla rezistence virů vůči Tamiflu - v době výroby to bylo u H1 12%, nyní již 98%. Protože stále nejsou přístupny žádné vědecké poznatky o soudobé mexické epidemii, viru, nemoci, klidně spekuluji s podrazy, omyly atd.

189833

03.05.2009 18:45

Jan Fischer

RE: Steve, pláčete na špatném hrobě

amiourka 85.?.?.?

Jsem autorkou odpovědi řediteli Scia panu Simonidesovi a překladatelkou textu Marcella Pamia O historii sionismu, o kteréžto kompozici Stwora řekl, že nemá odvahu ji uveřejnit, protože jsou dost mství. Snad ho časem přesvědčím alespoň na toho Pamia. Jde ale o toto: můžete jakoukoliv tirádu o pochybných morálních vlastnostech ukončit: Aby ne, vždyť je to čech, na Vánoce si zdobí jedličku? Jistěže ne. Pan Stwora a pan Král jsou velmi pošetilí, když napadením národnosti a náboženství ohrožují vlastní projekt. Všechno ostatní je v richtiku. A vy se a) poučte o právu b) naučte číst.
Zatímco dosud mohl vyzívaně projít jakýmkoliv procesm, tímto si možná hodně zavařil a bude se muset s nimi štěkat.

190239

03.05.2009 18:53

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

Pane Stworo, už prosím nedělejte články o chřipce, nerozumíte tomu

amiourka 85.?.?.?

a) kalamita je postižena problémy: nízký počet ověřených v Mexiku současně s relativně vysokým a zvláštním rozprskem nákazy do jiných států napovídá, že v v Mexiku neumějí testy. b) dosavadní karanténní opatření nestála za nic. c) není vůbec známo, jaká je úmrtnost - protože mexická data nejsou relevantní. Tak si to laskavě přeberte a počkejte si na článek ode mne. Na rozdíl od Vás nejsem hrhr něco pustit ale pracuji na věci pomalu, piplám se, ověřuji - a jsem mikrobiolog a epidemiogiocké záležitosti nastudovala již při SARS.
Máúcta

190241

12.05.2009 19:41

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: miliardáři

amiourka 85.?.?.?

Vojto, tohle nemá cenu - slyšel jste někdy historii Rothshildova rodu? No a představte si, že jim podobní lidé majíi na všechno lidi. Proto se nikdy nedostanete k tomu, abyste je mohl přímo nařknout či zažalovat. Ale pokud já vím, tak třeba v Čechách se koncentroval kapitál přes kuponovou privatizaci - a nebyl jen Kožený, ve svém okolí vidím samé, kteří byli násilně vytěsněni....To jsou jen ty drobnosti. Jinou drobnůstku o panu Koláčkovi, privatizátorovi a fě Via Appia a jejich sousedství (nebo jejich pokračovateli Appian, Appia Group, či podobně) na Vyšehradě s nějakou Klausovou nadací zanechal jiný diskutující na netu. Myslím, že je to právě tato firma resp. jejíž odnož dnes uvedla v provoz systém Newton - to je ten systém, který do redakcí nepustí žádné informace, jen "zvážené kydy". A nebyl jste asi v Praze, když se dal do pohybu systém nemovitostí - jak se čistily domy od nájemníků - to byly nájezdy lidí od práva, kteří právo promptně předělali nä nástroj vysoké kriminality.

190973

12.05.2009 19:52

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

amiourka 85.?.?.?

Já pořád Vojto nevím, jestli jste toho Borrusa četl nebo ne.
Zejména mi ale připadá, že jste došel stejného vývoje jako izraelci - od doby, kdy jste byl utiskován Vy, už uběhlo mnoho času, tak ať si to teď užijí jiní - ti si jsou totiž svojí situací vinni, že?
Víte, že otázka cikánů je spojena zejména s vysokým rasismem většinové společnosti?
Až Vojto zaměstnáte Roma, jistě se dozvíte, že nepil z kaluže jen kvůli opilosti. Ona také opilost není přičina - stává se příčinou ale až poté, co je důsledkem něčeho, nevšiml jste si?
A druhá věc: máme tu dost miliardářů: zbývají Vám nějaké přebytečné zdroje, jež byste mohl využít pro zaměstnání Roma, a další rozvoj svých ekonomických aktivit?

190976

12.05.2009 20:02

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Nikoliv, omyl na Vaší straně - vynález se jmenuje seigniorage, zde publikováni na toto téma Pascucci a Penoptes.

amiourka 85.?.?.?

Oficiální zahájení tohoto systému je založení Bank of Amsterdam, ale systém vznikl dříve, u nás odzkoušeli na českých pánech Lichtenštejn, Baševi a ještě jeden třetí - čímž uvedli třicetiletou válku teprve pořádně do pohybu.
B) Samozřejmě, na obnově monetární suverenity se pracuje, jen mi je s podivem, že si nedovedete rozdíl uvědomit Vy. Ad B) Borrusa jste opravdu nečetl, neboť jinak byste se dozvěděl alespoň o Henrym Georgeovi a jeho koncepci, ale existují i koncepce zcela jiné. Není všechno špatné jen proto, že Vy jste na to nepřišel. [smích]

190977

12.05.2009 20:10

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Zadejte do Vyhledávače Physical Economy

amiourka 85.?.?.?

A najděte si LaRouchovu stránku na Schillerově institutu - tam si můžete prohlédnout, jak přesně to vypadá před a kde je bod krize. La Rouche ovšem nabídl kapitálu jinou zábavu - s budovatelským potenciálem. [smích]

190978

18.05.2009 16:00

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: miliardáři

amiourka 85.?.?.?

Neumíte číst, toť vše, co Vám řeknu. Je však otázkou, co považujete za bohatství - to, co si nikdo nemůže dovolit, to co Vás uspokojuje, nebo něco, co lze obtížně nalézt? Záleží jen na Vás. Protože Gesellovské peníze rychleji obíhají, jsou jisté typy bohatství dostupnější - a uvolnňuje se tak místo pro další tipy bohatství - například volný čas, vzdělání, poutavá precizně připravená publikace autorky Zvědavce, bytgelná rešerše Elen Brown, nebo umělecký postavený dům s nikami.. či další děti.
U nás na Vysočině se ovšem za jediné pravé bohatství považují děti. Rozloupněte si kokos a řekněte mi, zda jsme náhodou posledních 20 let nejeli tzv. tvrdou selekcí...To bude těžké zodpovědět, že?

191397

18.05.2009 16:41

Cesta národní obnovy

Ovšem Radime, tvůj názor na ženy je příčinou

amiourka 85.?.?.?

špatného pracovního postavení spousty samoživitelek. Jdi s tím k čertu!
Mohl sis už dávno všimnout, jaké vágní produkty jsou důsledkem nezdravých kolektivů "samí muži" a "samé ženy". Nepovšiml? Divné! Zejména tady na Zvědavci začínají diskuze trpět nedostatkem žen. Už začínají být produktivnější i jiné diskuze - a je to jen proto, že tam jsou i ženy. Leckdy jako by nešlo a nešlo se dobrat kořene a popojet. Tak mi řekni, prosím, jak budou ti tvoji samí muži rokovat?
A Víš co? Přečti si www.kubata.nazory.cz - to tě mile rozptýlí.

191401

22.05.2009 13:27

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

milý pane Tomane, vzala jsem si alžírského bezdomovce

amiourka 85.?.?.?

takto technicky a jazykově nadaného chlapa, co se mi líbil. Jsem tedy multikulti? Hm. Narozdila se mi zdravá dcera, která netrrpí těmi postižerními, kterými vrozeně trpím já. B) Rasisté v rodině a mimo rodinu mému manželovi a tím také jeho dceři, českému dítěti, úspěšně zničili život. Neměřřím dvojím metrem. Netýká se mne většina výtek, které uvádíte. Abyste věděl, proč jsem Vám článek zhodnotila pětřkou. O některých patáliích viz můj článek na Blistech Lacko snědol psa.

191723

25.05.2009 10:14

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Spíš bych řekla,

amiourka 85.?.?.?

že ten hysterický rasismus je velice chladnokrevnou záležitostí a součástí důmyslného plánu....Víte, [smích] není mi jasné - vadí co: ukrajinské sestřičky v domovech důchodců a němocnicích, ukrajinci na stavbách nebo vietnamsko- čínští podnikatelé, kterým Němci svého času dali slušný finanční obolus, aby odtáhli (k nám)? či snad vadí "nebezpeční" arabští a černoští mladící, kteří si vyšli do světa na zkušenou a za štěstím?
Pak ale ať si Čech zajistí českého zedníka a sestřičku a nejezdí na zkušenou do zahraničí ani on!

191861

25.05.2009 10:26

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: víte, nevšimla jsem si hysterického propagování multikulti, ale posloužila by mi tolerance

amiourka 85.?.?.?

A ta tu není. Jinak - co je hysterického na tom, že někdo rád poslouchá world musik ? To je totiž multikulti maximum, kterého jsem si zde všimla, a i to strádá, po ničem vzepjatějším (či hysteričtějším) ani potuchy! Občas někdo sepisuje petice proti perzekucím Falun Gong... Mnohem šílenější je propagovat lisabonskou smlouvu!

191863

25.05.2009 10:30

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: milý brekeke, nikdo, kdo si nebere alžířana tytéž potíže nemá

amiourka 85.?.?.?

Připadá mi poněkud hysterické od Vás lkát nad něčím, co se Vás jako rasisty netýká ani náhodou. Jestli nakonec nemáte strach před přirozeným světem...

191864

25.05.2009 10:34

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Stop rasistickým zákonům!

amiourka 85.?.?.?

Milý pane Semeráda, prosím, jak byste posuzoval podpálení řodiny Sivákových z Vítkova zápalnou lahví? Asi stejně jako podpálení bezdomovce, že. Ale rozhodně by to nemělo spadat do kategorie "s následkem zabití". Ne, jsou to promyšlené vraždy nebo pokusy o vraždu, a měly by být hodnoceny ve vyšší než nejvyšší sazbě. Odpusťme zákonodárci, že v tomto dosud tápal.

191865

Milý zlatý, z popsaných osob v článku nikdo nebyl žádným cizincem nijak znásilňován, a to ani v nejmenším, nikdo je nenutil do žádného milování.
Mám ale poťouchlý dotaz: nemyslíte si, že antirasisté by možná měli nárok i na trochu hysterie - protože a) jako intelektuálové si dobře uvědomují, že se zde z rasistických důvodů již vraždá b) jako intelektuálové si uvědomují, že rasismu je zde využíváno k řízenému dosahování vhodných konsensů c) toto řízené dosahování vhodných konsensů posiluje rasismus, protože z něj tyje d) posiluje se nebezepčí dalších rasistických vražd?
Nebýt intelektuály, možná by nás to ani nebolelo!

191867

29.05.2009 23:31

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Pozor na počty :

amiourka 85.?.?.?

Dá se to přeci překalkulovat také úplně jinak - pravice rozdává na stavební spoření a důchodové připojištění, úroky z hypoték - je to takový její krok pro budoucnost - zaručuje jí to vděčnost jistých lidí - ale je to mimořádně a) nespravedlivé vůči lidem, kteří na toto nemají - protože mají nízké finanční možnosti a b) možná, že to pomohlo vyhnat ceny domů ještě výše. Víš, kdyby se toto zrušilo jako záležitost vytvářející nerovnost mezi občany (což je protiústavní) - byl by dárkový koš levice zhruba stejně velký, ale šel by do sociálně jinak projektovaných záležitostí - třeba do důchodů, přídavků na děti, atd. Ovšem o tom, že by se někde něco sebralo, je nutno držet hubu. I mně daňový systém 2008 připadal zcela nahovno a kosmetický - ale přesto to bylo dobře spočátané na efekt - pro mne přínos prd - ale movitější kamarádka přeci 30 000 vydělala - a okamžitě zmizely z diskuze ryze teoreitické a etické aspekty...

192333

29.05.2009 23:36

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: A druhé počty - ona už i pravice ztratila smysl

amiourka 85.?.?.?

Jediné, co potřebujeme, je stranu, která a) opraví všechny sviňárny v legislativě s státní správě, které vznikly za dvacet let, uzákoní přímou demokracii, zalozí monetární suverenitu a zarazí rozprodej půdy zahraničním subjektům. Zbytečné kývání na pravo-levo-střed. P%ryč s tím. Ale rozhodně bych neviděla v pravici nějakého spasitele. To mi oči nedovolí. Až si uzákoní volby po internetu a pro potřeby internetového "provádění spravedlnosti" rekodifikuje právní a soudní řád (pozoír, to již provádí e Stat - což je group Topolánek for premident - bez jediného právníka v týmu, tuším, budeme se všichni velmi divit.

192334

29.05.2009 23:44

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Ubohý příspěvek

amiourka 85.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Jenže pak si člověk zajde do baru, a dozví se od servírky, že osoba Kočka stojí za polovinou pražskýách heren a do té druhé půlky heren posílá svoje lidi pro výpalné...
Uznávám, že i politik je člověk omylný a člověk si své přátele nevybírá.

192336

30.05.2009 00:06

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...jasně

amiourka 85.?.?.?

Brána politika úplně rovně, mohli alespoň zkusit zarazit rozprodej půdy zahraničním subjektům (ještě nevypuzkl, ale podle všeho - zákulisní šeptandy, již je předem vše prodáno...) Konec přátelé, Váš budoucí majetek nebude moci býti z tohoto světa...

192337

30.05.2009 00:17

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...- jarmilo bacha- nic jako přímá internetová demokracie neexistuje

amiourka 85.?.?.?

Buď může existovat přímá demokracie, nebo internetové hlasování - ale na tom, nebude nic dmokratického. Polož si otázku legitimity a identity. Tj. modelový příklad - babička, co nemůž ena nohy. A její příbuzní, kteří jí pomohou - po svém, mají svoji hlavinku - odvolí. A b) budeš někdy chtít počítat nevolící občany, aby sis ověřila, že někdo přiraziil paklík hlasů právě díky neůčastni některých? To by ses nemusela dopočítat...
A pak - přímá demokracie nejsoiu jen referenda. Odkazuji na knihu Petera Dienela Plánovací buňka. Jde o rokování nezávislých náhodně zvolených - několika - skupin občanů - s moderátorem a všemi podklady, které si vyžádají atd.

192338

30.05.2009 00:27

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: No myslím že Paroubek a Rath sklízejí co sami zaseli

amiourka 85.?.?.?

Chlapče, zničili jsme zemědělce - nedostávají se s výkupními cenami ani na režii - a za hynutí etád jsou perzekuování. Prosím, najdi si bigblog pana Šinágla a dočti si, že 90% podání k Üstavnímu soudu končí odmítnutím pro zavalenost Ústavního soudu a že ÚSTAVNÍ SOUD ŹÁDÁ PŘIJETÍ ZÁKONA? KTERÝ BY MU UMOŇOVAL ZaMÍTNUTÍ PODÁNÍ (PODANÁ PRO PORUŠENÍ ÚSTAVNÍCH PR´VA) ZAMÍTAT BEZ ODŮVODNOVÁNÍ!!!!!

192339

30.05.2009 00:44

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Islám není založen na zlobě

amiourka 85.?.?.?

ale na obavě, aby se arabská společnost na Arabském poloostrově v budoucnuý morálně nerozpadla.
Problém co chtít mi přesně vylíčila Taňa Fišeorvá, když jsem ji přemlouvala, aby jakožto dostatečně neutrální zahájila prokoalicovávání menších stran. Řekla mi zhruba toto: "Ony sice nějaká koaliční jednání probíhají neustále, ale bohužel je to tak, jak to je - vzniku pracovité čtvrté parlamentní strany, které se etabluje v opozici jako oředevším napravovač všech špatných norem z minula, ztroskotává na tom, že do politiky jdou lidé neuvěřitelných ambic a hrdopýchy, kteří navíc nedokáží překonat av erzi k jakýmkoliv jiným názorovoým proudům..."
Takže přátelé račte: nutno založit vlastní stranu.

192341

30.05.2009 00:51

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

amiourka 85.?.?.?

Poslyš - ale u tebe je vážně dost vybydleno - ty si myslíš, že vůbec o existenci takové blbiny jako je Facebook něco tuší normální běžná populace? Ne, jde o jednu určitou sociální vrstvu - a já ti řeknu o jakou - o tu, která se nejvíce klaní teleti konzumu a pragmatismu - a která si to ovšem nejméně připouští - jenže ovšem na ničem jiném ani nevyrostla! Záropveň - a to je sociologicky velmi významné -. je to vrstva, která má na tuto blbinu dost času!!!!
Co všechno se dá usoudit, že?

192342

30.05.2009 01:00

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ad bod 3

amiourka 85.?.?.?

magore! Ono stačří ekologie v názvu, aby byl člověk terorista notorický tedy ekoterorista! Velmi ses nám tímto představil. Jako hlásná trouba, kterou stačí vzít a hučet do ní polopravdy.

192345

30.05.2009 01:06

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

amiourka 85.?.?.?

OP_ prokáže-li se jízda na černo a nebudete-li mít občanský průkaz, bude se totožnost ověřovat na oddělení policie. Apod. Můžete ovšem u sebe nosit pas - v tom není problém. Prosím, doučte se - kamarád takto bez občanky byl odeslán do Bulharska jako nelegálně pobývající cizinec, byť je Čech jako poleno.

192346

30.05.2009 01:31

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Já si naopak myslím, že v této situaci

amiourka 85.?.?.?

by mělo smysl předat Paroubkovi seznam jeho méně správných kroků s prosbou o nápravu a volit ČSSD . Protože - v situaci, kdy ODS přitáhne na svou stranu všechny ty ovčany, coi spřímo štítí jkerrnj pomyšlení, že by mohli nebýt na té správné straně společnosti, by rozdrobení sympatií mezi mnoho těžko zvolitelných stran bylo ničivé. Jo takhle jedna čtvrtá velká strana vzniklá koalicí, to už by moji dů§věru mělo. Ale ta nevzniká.

192348

30.05.2009 01:59

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ach ty tvoje kecy v kleci

amiourka 85.?.?.?

Protože toho bylo už moc, dohodla se kultivovanější (i když možná povrchnější) většina národa, že se házet nebude a basta. Čistě proto, aby se neopakovalo podruhé to, co u Anděla. A kdo pro nechápavé je výstražné vyjádření ministra Peciny. A pro ještě více nechápavé nějaké postihy.
Joj, bude zapotřebí protestovat inteligentněji - vajíčka nejsou jediným účinným nástrojem!!!
Kdo si myslí, že pan Paroubek svým popisem - odsudkem tančících dětí se nesnažil jen neobratným způsobem vyjádřit žë pociťuje patrný zombitismus těchto dětí, má bohužel pravdu. Mxman zde v diskuzi nám tyto charakterové vlastnosti názorně ilustroval. Averze je samozřejmě, jako vždy, oboustranná. Nakonci už nelze zjistit, kdo urazil svýma očima svůjk konztrast jako první.
Důsedky to ovšem bude mít nemalé - a zde je možné spekulovat nad Událostí na Czechteku jako nad intrikou: ČSSD měla jedinou šanci zachránit mladou generaci před tím, aby nespadla do propasti. Ale protože došlo k policejnímu zásahu - a protože došlo k šikovnému systematickému pomlouvění mládí - a zároveň znemožnění Paroubka - nemůže se czech tekové mládí brát ani za Paroubka - a ani Paroubek moc za mládí. Výsledek bude ten, že mládí, které bude posléze vyděděno ze všech sociálních jistot včetně důchodu a totálně zotročeno svými ikonami úspěchu - nedostane k stáru nažrat - a protože jsme to dopustili my, starší generace, nedostaneme v důchodu nažrat také, ještě dříve, za to! Ale ještě dříve nedostala nažrat generace o něco starší - ale to bylo jistě jen proto, že nám neudělala včas cestu k co největšímu konzumu.....[smích] [pláč]

192349

02.06.2009 14:37

Dejiny Domu Rothschildovcov

přesto to není celá historie,

amiourka 85.?.?.?

Bohužel si nepamatuji přesný zdroj - doba cca před 20 lety, kdy jsem se k tomu dostala, ale šlo o to, že Rotshildové s v jednom okamžiku provinili - nebo resp. zbohatli na určitém obchodu s lidmi - tedy s námezdními vojáky, jež tuším, nadělali ze svých nevolníků, které dostali za služby, a když je odvezli do Ameriky, tak jejich půdu prodali? Je to možné, ne to bude fabulace, v každém případě něco se zobchodováním poddaných tam bylo a rozhodně to bylo něco, co pan Rothshild vymyslel a bylo to jeho prvenství - dokonce si myslím, že tato historie - je zde prehistorická, protože teprve z té se odvozoval ten Rot- shild - červený štít. ale opravdu, toto jsou jen slabé nitky selhávající paměti, kdoví, jak původně ta informace zněla....Omlouvám se.

192498

02.06.2009 14:44

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

amiourka 85.?.?.?

Vanquarde nemáš načteno, seigniorage se vybírá též z peněz, které vytvoří v podobě kreditů obchodní banky viz články Pascucci, Penoptes, Borruso. A seznamy subjektů stojících za některými bankami lze zjistit tam, kde si s tím dali práci, schválně ti někdy seženu, kdo stojí za Evropskou centrální bankou. Nic moc libého, to tě ujišťuji - není to žádná státní či unijní záležitost - je to jak jsem řekla - skupina soukromých osob. Nebudeš-li trpělivý, nadeš to tuším v knize Vagabund (www.signoraggio.com)

192501

08.06.2009 12:01

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...oponentura slovu editora

amiourka 85.?.?.?

Ano, ale to jsem nemohla říkat, nechci li děsit voliče - obranu lze naopak zakládat na tom, že lidé více volí, více kontroloují, více vyžadují a více zasahují do života polizických stran, budují si obranu "proti Nekolovi".

192832

08.06.2009 12:05

Volby by měly být zopakovány

RE: Ano, to je ale proto, že jste se málo poučil o tom, co se chystá a jaká je jejich produkce zákonů

amiourka 85.?.?.?

Jinak byste šlapal úplně jinak. Na druhou stranu neexistuje relevatntní opozice vůči ideji vyobcovat občany mladších ročníků úplně z důchodového pojištění - jsou to naši mladší občané, které učili historii debilové, co jim zapomněli říci, že ten druh zaopatření státem je pro kolektiv nejlevnější a nejbezpečnější a že k takové emancipaci se občan dostal po stoletém zápasu.
Navíc - tím, že jste povinen si našetřit sám zvyšujete jen možnosti spekulativního útoku na svou kapsu. Všichni chtějí od Vás hned, protože vědí, že musíte více vydělávat a Váš důchod je jim ukradený.
A co dělat s tím zákonem o prodeji půdy do zahraničí??!!

192834

08.06.2009 12:09

Volby by měly být zopakovány

RE: autorka ať promine,

amiourka 85.?.?.?

Děkuji za podporu.

192836

08.06.2009 12:14

Volby by měly být zopakovány

RE: Vás také v útlém věku pohodili

amiourka 85.?.?.?

Ti právě politiky korumpují. Od nich jdou názory, protože občan se nedokáže domoci svého práva být alespoň vyslechnut, natož aby mu bylo veřejně odpovězeno. Ona by to byla totiž přílišná zkouška integrity politiků, proto Vám z úřadů odpovídá PR a z jiných složek soukolí politického života nikdo. A na otázku, co s volbami - no přeci, poprosmě pana Poláka, ať zase znovu popíše oč jde v přímé demokracii.
Jo a Beppe Grillo, poté, co jeho petice (podepsané tuším 700 000 Italů za omezení volitelnosti politiků na 2 období -aby dostali do politiky nové lidi), se rozhodl, že se svými strukturami napadne systém zastupitelské demokracie jako virem! Co to zkusit?

192838

08.06.2009 12:26

Volby by měly být zopakovány

RE: Porušení zákona! - ano, a stálo by za to uvalit nějakou informační povinnost i soukromým subjektům,

amiourka 85.?.?.?

že?
Kdo to udělá, kdo to probojuje?

192839

08.06.2009 19:02

Volby by měly být zopakovány

RE: ...takto nějak to začínalo.....a pozor, v Íránu si rvou vlasy již teď

amiourka 85.?.?.?

protože jim novináři řekli, že vyhrála pravice. Americká pravice rozpoutala války v Iráku a v Afgánistánu. Pravicoví extrémisti stojí za roztažením války do Pákistánu - resp. strach z pravicových úvah.
Kdo jim řekne - že vlastně třeba u nás je to 9 pravá ODS, 7 pravo-středo-levá ČSSD - 4 levá KSČM a 2 neznámá KDU - ČSL. Kdyby to bylo pravo ODS + KDU-ČSL, bylo by to 11: 11 levým ČSSD a KSČM. Kdyby to bylo nalevo KDU-ČSL je to ještě levější. Kdyby to však bylo pravá ODS + ČSSD je to průšvih.
CHtěla jsem říci, že ve skutečnosti vůbec nevíme, kdo se jak bude chovat - a vlastně ani neznáme alespoň prvotní rozbor toho, kdo vlastně vyhrál v Evropě. Irán to od lemplovských novinářů nemá šanci ani zjistit.
Bude velmi záležet na tom, jak se kdo bude chovat. Raketa 2000 km není nic moc - to doletí fakt leda do Izraele, myslím. Ale budou hrozně bledí, až zoufalí. Jak se asi budeme chovat my? Pomůžeme těžce zkoušeným Palestincům? Ano, to by bylo správné gesto pokání.

192860

08.06.2009 19:10

Volby by měly být zopakovány

RE: Volby

amiourka 85.?.?.?

JEště jjste ale nepopsal zpětnou vazbu s ději u statistického úřadu, resp. fungování sítě elektronické či telefonní a fungování sítě odpovědnosti. On v tom šotu ČT24 byla také zpárva o tom, že v jednom místě volilo 55% voličů. Praha to samozřejmě nebvyla.

192861

09.06.2009 16:38

Volby by měly být zopakovány

RE: nemyslete si prosím, že pokrok přichází přes nano a kybernetiku

amiourka 85.?.?.?

Lze jen upozornit na to, že leckteré rozvoje schopné obory skončily na tom, že pro absolventy nebylo do čeho ďobnout a neudrželi si kontakty - jak se rozlezli do jiných oborů, ztratila se schopnost týmové spolupráce na projektech, které potřebují vypiplat. Ujišťuji Vás, že projekt syrové šunky, pěstování lanýžů či cordycepsů atd. jsou podstatně progresivnější než nějaké nano a kyber co dělá celý svět.

192918

09.06.2009 16:42

Volby by měly být zopakovány

RE: model přímé demokracie funguje a používá se

amiourka 85.?.?.?

v Německu na komunální úrovni a velmi rozšířený je též v Latinské Americe.

192919

09.06.2009 16:48

Volby by měly být zopakovány

RE: Jarmilo promiňte ale:

amiourka 85.?.?.?

Invernetová přímá demokracie opravdu nejde.
A také - vy směšujete pojmy - lidé mají možnost si zjistit o politicích na netu co chtějí, ale volit nepůjdou a není to proto, že by tak chtěli činit prostřednictvím internetu. Je tomu tak proto, že vůbec volit nechtějí.
b) opakuji Vám to podesáté - každý ze sázejících dostává účtenku a kdyby nedostal slíbené peníze, tak internetového brokera sežera. Tento kontrolní mechanismus u internetových voleb není.
c) Přímá demokracie nejsou internetové volby. Jde o rokování o tématu, ¨hovory, diskuze, získávání informací - ale odkazovala jsem již jednou na knihu Petera Dienela a nebudu to kvůli Vám dělat znovu.

192920

11.06.2009 18:46

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,

amiourka 85.?.?.?

těch, co chodí oponovat rasově motivovaným výjezdům Dělnické strany a podobně.
Je ovšem pravda, že sice "skiny", rváče, nebo násilníky známe v negativním smyslu tak trochu každý - ale kdo z nás může říci, že zná někoho z hnutí Odporu? Jsou to mimochodem ti, co pozvali Davida Duka.
Dopr. radím všem dát ruce pryč od rasismu navždy, stačí, že vypjatě rasistická je celá většinová společnost.

193101

11.06.2009 19:15

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Víte, toto je policie

amiourka 85.?.?.?

a když s kulometama a v kuklách nastoupili na Vietnamskou tržnici, protože údajně minule kdosi zastoupil cestu kamionu se zabaveným zbožím a "do prosotru tržiště někdo hodil láhev", tak se na obranu nepostavil nikdo. Nabídla jsem článek Literárkám. Nevzal to ani Patočka. Ale pokud by byl zájem, vezmeme to od počátku. Není ani náhodou pravda, že policie takto jednat začala až nyní.
Tehdy na té tržnici zabavovali i kartářky na zuby a polštářky. Brali všechno. Dívala jsem se do nějakých registrů ochrany duševního vlastnicvtví - vše nerelevantní, navíc - hisotrické vzory - typu lodičkový výstřih s průstřihem, si někdo napsal na sebe - a patří přitom všem. Tak abyste byli v obraze, on už tady někdo decimovaný byl a týkalo se to velmi velkého množství lidí. I když těm klukům z Odporu hrozí hodně vysoké sazby. Mne tehdy, když jsem poukazovala s nelibostí na ty kukly a kulomety, vynesli hosti z hospody v zubech a řekli mi, že už se tam nemám ukazovat. Proto vím velmi dobře, na rozdíl od policie, kdo nácek je a kdo není.

193105

11.06.2009 21:26

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Zmrdi!

amiourka 85.?.?.?

Jojo, zavtipkovala jsem v článku Morganatická společnost o chodníkovném a vida, senátor Kobera hned připravil chodníkový zákon. Brzy nebudeme směti z domu [smích] A líto to těm nahoře nebude, protože když uvidí technické fotky spodiny z biometrických pasů, musí jím být jasné, že jsme všichni debilové.
Vůbec - tuší někdo, co posledních dvacet let dělala BIS?

193123

Díky, Mirku o Audrey Ryburnové a podobně postižených a na základě tvé rešerše. Ale teď jedu na dovču a ještě mne čeká epidemie, ale pan Stwora mi neodpovídá, budu to muset šoupnout jinam.

193217

13.06.2009 03:48

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,

amiourka 85.?.?.?

To je zajímavé, netušila jsem, že by tam mohlo být i tohle. Samozřejmě, zavlečení králíci a ekologická katastrofa v Austrálii jsou dobře známé, však také právě proto Austrálie dnes nejvíce podporuje poznání v těchto oblastech. Problém s narušením rovnováhy je mimojiné i v tom, že se například ztrácejí znalosti - ztrácejí se i slova, a tedy i poznatky o zdrojích, na které jsme dosud byli jen velmi hloupí, abychom přišli na to, že by mohly být k něčemu dobré. Až budeme technologicky na špici, budeme na dně, protože jsme byli stejně necitliví jako ti, co "vybudovali" svou činností Saharu. Naše technologické znalosti nemohou přírodu nahradit, nikdy se nestaneme géniem přírody. N2co jiného ale je migrační vlna - tady bych si dovolila oponovat. Vždycky si lze vybrat postoj. Postoj určuje vše. Je-li mým postojem nesoupeření ale synergie, nemusí jít ani tak o soupeření jako o rozvoj. Nemáme ale na to schopnosti - zkuste si schválně na sobě, jak dlouho Vám bude trvat zbavit se vlastních stereotypů chování - za prvé musíte začít od jednoduchého - tj. zarazit se, až na svoje dítě poprvé zařvete. Jiným problémem je ekonomické uspořádání - nedávají se peníze na dobré myšlenky. Drobná piplačka není oceňována - a vše, co by se dalo vypiplat a kde by byl i elán sténá pod humusem povinnosti pravidelných plateb a nemožností nalézt další subjekty vyvolnit se z tohoto režimu. Cena za bydlení - to je vnucené otroctví, www.greenhomebuilding.com, paradoxně dnes by se konečně asi nalezlo dost babiček, jež by mohly uvítat podnájemníky. Dosud tu totiž nebyla taková bída, aby se podnájmy jednoho pokoje nabízely. A konečně - každá myšlenka je důležitá, minimálně proto, že je ozvěnou nějakého skutečného zážitku, každá myšlenka v sobě zároveň obsahuje faktor zcestnosti - a je jedno, jestli jde o jednu větu, nebo promyšlené kompendium vzniknuvší za mnoho let. Tento faktor je zaprvé způsoben tím, kdo píše a zadruhé tím, kdo to čte. Fjalar Ravia měl jednu metodu, která mi připadá super - byl proti zvěčňování, přesto si poznání vážil a dokázal vytvořit skupinu, která šla a jde hodně do hloubky. Přesto se jejich desetileté úsilí prezentuje souborem esejů - nad praktickými úkoly, nápaditá řešení, která se objevila. Říkal už Rutherford - že jsme na něco vůbec přišli, to bylo jen díky tomu, že jsme si mezi prací dávali kafe a snažili se o duchaplnou diskuzi. A dokázal, že když je dobrý spolupracovník, stojí za to poslat mu klidně i celou labortoř. Bohužel to bylo jádro - a když se jejich nesmírného poznání chytili pragmatičtí zmetci, víme, jaké z toho byly a jsou škody.
Je také jedna danost, o které mne poučil můj žáček z osmičky - "Prosím tě, v Indii, tys tam byl, přeci, tam to plodí několikrát do roka, stačilo by s citem pěstovat sad a věnovat se zájmům ducha." - "No jo, ale ony tam jsou všude ploty"

193218

13.06.2009 04:30

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Pardon 27 Kč stála košile v roce 95

amiourka 85.?.?.?

Bohužel nám samým úsilím právo k průmyslovým vzorům značně zdegenerovalo. Zkuste se podívat, Celní správa některé registry na svých stránkách má. Ale zásadní nefér je, že zboží, které jde přes celní sklad, se neprohlíží a nekontroluje už v tomto skladu. Je tomu tak zřejmě proto, že je zatím politická objednávka - někdo si neuměl představit, že by bylo možné soužití - ad devastace našeho textilního průmyslu - tj. neměl zájem naučit Číňany a Vietnamce si předem před dovozem zkontrolovat, zda mají zboží, které zde nepodléhá ochraně. Že mohl český textilní průmysl expandovat, ze svých vlastních návrhářek udělat hvězdy a nečekat na americkou nijakou modu - co sakra nabízejí, to nesahá po kotníky většině prací českých návrhářek, byť to stojí ve výkladech na hlavních pražských bulvárech...ale budiž, Čech americké zboží, tak Američan na Paté Avenue mohl kupovat Češku vyrobenou v české továrně. Jenže to by musela být za aktivitami našich průmyslových kapitánů také určité uvědomění, že ke složitějším záměrům je nutná koordinace více lidí, budovatelná leckdy jen na základě kulturních vazeb - tj. oněch přátelských vztahů prolínání kultur, které nevznikají apriori kvůli zisku. Které jsou prostě postavené jinak.

193220

13.06.2009 04:40

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Víte, ve skutečnosti brání českému textilnímu průmyslu v rozvoji něco jiného

amiourka 85.?.?.?

stačilo by to vážit si jakých koliv kreativních sil, a moc je neúkolovat, vytvořit pro ně pohodu, dát jim podmínky k práci a dobré smlouvy bonusy při úspěšném prodeji- jako se to dělávalo kdysi - technolog, kreativec měl podíl na zisku z prodeje výrobku, I když šlo o desetník na pomazánkovém másle apodobně, byla v tom slušnost a nakonec to hodilo dost. Nejlepší české návrhářky dodnes strádají o jedné dílně a jednom butiku. Nedovedou zakládat továrny a továrny je nezvou. Nevypisují soutěže na zparcování sérií látek atd.

193221

13.06.2009 04:59

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: 2. odpověď

amiourka 85.?.?.?

ale o té přírodě je navýši Radka, kdybyste chtěl vědět něco víc, přečtěte si její knihu o Permakultuře.

193222

15.06.2009 08:26

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: Je třeba sledovat serióznost pramenů - jaká byla domluva s www.osel.cz

amiourka 85.?.?.?

www.osel.cz co ho znám, dává přednost kvantitě před kvalitou, ač by redaktoři na serioznější práci měli, protože pracují v dumpingovém režimu jako my, dávají přednost pojetí práce jako zábavy. A já se s nimi od počátku hádám - zprvu nepokrytě podporovali GMO, pak zase HPV - a nikdy, přísahám nikdy mi na žádnou výtku nejsou ochotni odpovídat, zejména Jaroslav Petr, pod jehož patronátem se množí v takových těch rádoby popularizačních čřasopisech zprávičky, jako ta, že země se v minulosti již několiákrát přepolovala. Přitom je Jaroslav Petr autorem progresivní publikace o genetice a je schopen přiznat řadu věcví, které vybočují ze základního dogmatu. Ale já jsem z ablbce, neb jsem se jim pokoušela nacpat několik sociálně laděných článků, jako ten o devastaci potravinářžského průmyslu při přechodu na normy a jeden o možné korupci v Akademii v souvislosti s nákupem knihovního systému Web of Knowledge.
Inu ani tentokrát neodpověděl na zprávu o novém článku poznatku o GMO Jaroslav Petr nýbrž Josef Pazdera. A sice takto:
Katko,
American Academy of Environmental Medicine - tohle pro nas neni seriozni
zdroj informaci
David Schubert, personal communication to H. Penfound, Greenpeace Canada,
October 25, 2002.
......
nekomentuji.

Ale nebudu Ti vymlouvat čemu věřit a čemu ne. Kazdy mame jine představy kam
Osla tlačit. To je svoboda a tak by to mělo zustat.

josef

Obratem jsem mu musela sdělit, že budeme mít ještě kontroverzi okolo okmenových buněk, což je také ideová moda mezi genetiky (Jaroslav Petr pracuje ve Výzkumném ústavu živočišné výroby v Uhříněvsi a jistě nějakou genetiku dělá), protože americká příbuzná paní Ireny Ricci nedávno podstoupila léčbu kmenovými buňkami. Trpěla dost ošklivou chorobou - totiž pomalým rozpadáváním kostí, ale nějaký výhled na delší život měla. Jenže se bála, pochopitelně, že už by nebyl moc pohodlný - i podstoupila léčbu kmenovými buňkami a vzalo to velmi rychlý konec - je mrtvá. Budeme se pokoušet nějaké materiály z Ameriky dostat, ale zatím to naráží na to, že příbuzní jsou ve smutku a nechtějí se moc šířit a také, že američtí doktoři jistě jen tak nepustí z drápů doklady o svém pochybení.

193319

15.06.2009 12:09

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: ty základní argumenty proti GMO zde byly od počátku

amiourka 85.?.?.?

Totiž pedologie - potřebuje to superdryák, superpesticid - takže i zamoření vodstva, další argumenty včelovití - donesli uživatelé fora zvědavce. A poizor, iu kdybychom zachránili včely, čmeláci, kteří opylují jiné druhy pro svůj delší dosah (sosák či jazyk? jak ser tomu říká), nejdou chovat, ač se o to poušíme sto let. Další lekci nám dalo Monsanto, které si výdělek bere z něčeho jiného - popsáno zde, těžké sociální důsledky, za nimiž půjde rozvrat zemědělství a zdraví. Ale i původní monitor informací Biozri, pod záštitou Přirodovědecké fakulty tuším, tyto argumenty částečně měl, částečně je mohl nalézt či na ně příjít. Změnil fungování minulý týden jsem tam nalezla reklamu na GMO a minulý týden v pondělí také z pera Akademie vyšel v idnes nějaký článek oslavy na GMO. Pokud chcete být živí, bojujte. Jo a: myslím, že to je vláda ODS, kdo naplánoval nebo již to vstoupilo v platnost? Prodej pozemků zahraničním subjektům.

193332

15.06.2009 12:51

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: děkuji, ještě jedno riziko GMO

amiourka 85.?.?.?

a to hlavní - pylový přenos. Tím se právě přenášejí ty modifikace - JEJICHŽ RIZIKO POPSÁNO ZDE ENVIROMENTÁLNÍ Akademií. No, ale jak někoho přimějete, že od toho má ustoupit a že i všichni v okolí musí na čas přestat pěstovat tuto plodinu a možná radši všechno GMO spálit? Nebo spíše použít to nejvhodněji - pro výrobu bioplynu, lihu coby paliva do motoru, pelet na ohřev atd.

193334

30.06.2009 21:05

Volby by měly být zopakovány

RE: ...takto nějak to začínalo.....a pozor, v Íránu si rvou vlasy již teď

amiourka 85.?.?.?

Omyl. krátce po volbách zodpovědný z jaderné agentury pravil, že vzhledem k tomu, že Irák byl "rozprášen" (a také proto, že Izrael tu a tam bombarduje Syrské oblasti) přijali rozhodnutí, že o atomovou bombu přeci jen usilovat budou. Zprávu podal italský deník Liberazione - ale ovšem v Iránu je podle pana Svrška Echelon a není jisté, zda zpráva není podobně podvržená, jako první zpráva o iránských volbách, která tvrdila, že Ahmadínedžán dostal jen 13% hlasů. O projektu tzv. hybridních válek - což je válka částečně informační a částečně pomocí těch dronů, co naváděny dálkově z určitého místa u Las Vegas v Pákistánu mají za účel zabíjet určité konkrétní osoby - přičemž vždy padne okolo stovky dalších lidí či více. Pane, projekt hybridních válek je hotov a uskutečňuje se.

194545

01.07.2009 23:27

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

výrazně pěkná liškovská myšlenka - zasloužila si delší rozpracování, jak například

amiourka 85.?.?.?

se dozvíme, jak zabít to, kvůli čemu nedospělé děti fyzicky vraždí ve školách své profesroy a spolužáky. No řekněte, jak byste, pohodlní čtenáří WL zabíjeli povrchnost? Dejme tomu - co přijít na přelíčení pana Stwory resp. dorazit manifestovat před budovu policie, až tam bude předvolán?
Ale jsou i jiné věci, co by zasložily zavraždit - například lži, pokrytectví, lenost, necitelnost, zaslepenost, předsudky, povýšenost, mýtomani a mýtomaniaci...morální korupce, ale i nesmiřitelnost [smích] důrazně upozorňuji Wenzlova vraha, že musí být dostatečně citlivý a umět rozpoznávat správnou míru ....a je vhodné začínat u sebe, jak jinak, každý den kousek.

194704

02.07.2009 00:44

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

a pak je tu druhá část úvahy, navazuji ale jak na Wenzela tak na svůj komentář

amiourka 85.?.?.?

totiž: co nezabít. Když už totiž si všimnete, že je toho na světě spousta, co by se zabít mlo, aby to nezabíjelo doopravdy nebo nepřinášelo nespravedlnost a velké utrpení, dřív, než to někdo udělá fyzicky, tak si všimnete, že ale je tomu tak proto, že není zabíjeno to, co by se zabíjet mělo, že to, co zabití zaslouží si to zaslouží proto, že sdamo zabíjí - lásku, sníšenlivost, soužití, fantrazii, improvizaci, demokracii, hodnoty, kolegialitu. Apak si takv všimnete, že i vy sám jste nakažen - a totéž dobré zabíjíte jak pod mávnutím zlého čaroděje - protože zlo v dominanci vás to naučilo. A pak se naopak musíte zamyslet - co nezabít. A také začít u sebe - a rozšiřovat kruhy. Vždyť všichni jsme padlí andělé.(jak řekl někdo moudřejší než já.)

194713

03.08.2009 17:06

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Malé doplnění

amiourka 85.?.?.?

Drahoušku zajímala jsem se o koupi několika domů - vždy se ukázalo, že je obýván cikány, vždy to prodávala obec a vždy byla ochotná doložit, že z nich vyráží neuvěřitelně lichvářské peníze. Trošku se smutkem přemýšlím o tom, v jaké kleci cikáni josu (nakonec ty domy koupili cikánští lichváři) a že možná, ale opravdu jen maličko trpí ponorkou. Také když jdou hledat práci, musí nejprve olíznout botu. Začínám uvažovat o cestovce pro sociálně vyloučené na ekofarmy.
A také o tom, že pokud kvalitní autoři Kučera. Toman, Král se i nadále budou tomuto tématu věnovat s takovýmto "fortelem" příští podání na trestný čin propagace a podpory hnutí směřujících k potlačování lidských práv podám já. Známka 1.1 pod takovým svinstvem hovoří o tom, že hnutí se tu již etablovalo. A žemá ale tedy KVALITY!

197120

03.08.2009 17:10

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Malé doplnění

amiourka 85.?.?.?

Drahoušku zajímala jsem se o koupi několika domů - vždy se ukázalo, že je obýván cikány, vždy to prodávala obec a vždy byla ochotná doložit, že z nich vyráží neuvěřitelně lichvářské peníze. Trošku se smutkem přemýšlím o tom, v jaké kleci cikáni josu (nakonec ty domy koupili cikánští lichváři) a že možná, ale opravdu jen maličko trpí ponorkou. Také když jdou hledat práci, musí nejprve olíznout botu. Začínám uvažovat o cestovce pro sociálně vyloučené na ekofarmy.
A také o tom, že pokud kvalitní autoři Kučera. Toman, Král se i nadále budou tomuto tématu věnovat s takovýmto "fortelem" příští podání na trestný čin propagace a podpory hnutí směřujících k potlačování lidských práv podám já. Známka 1.1 pod takovým svinstvem hovoří o tom, že hnutí se tu již etablovalo. A že má ale tedy KVALITY! Až budou mít cikáni mezi bílými opravdové přátele, budou mít i funkční vzory. Dřív ne.

197121

03.08.2009 17:22

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Malé doplnění Rom bezdomovec

amiourka 85.?.?.?

Naopak, dokud nebylo možné se přihlásit k trvalému bydlišti na obecním úřadě, bylo cikánských bezdomovcůl hamo, protože byli houfně vyháýněni z Prahgy - - tedy z Pražských bytů - myslím, že zejména Praha 5 tím proslula - tou brutalitou. Smolili v ruce tisícovku a klaněli se až k zemi advokátům, aby jim vyřídili to, na co mají právo, občanství tedy občanku. Není to totiž automatické - nenápadně tím byli (? a možná dosud jsou) likvidováni - na pracovním trhu zejména.
A že jste je neviděl na ulici - no proto, že cikáni si pomáhají, proto jich tolik bydlí v malých bytech - s původními i ti odněkud vyhnaní.

197122

03.08.2009 17:29

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Prostá otázka -1688

amiourka 85.?.?.?

Teprve krátce před tím přitáhliu do Čech. Nechtěli dát ženské a nechtěli se stát nevolníky. To je celé. Jestli jste chtěl opravdu slyšet něco o lovné zvěři. Pak jim Marie Terezie zakázala pobyt v Čechách a táhli přes celou Evropu do Francie a kdekoliv se něco stgalo nebo ztratilo, byli oni, jako putující, hledající nový domov, podezřelí jako první.

197123

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 0

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 0

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 0

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 313 516