Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané pietroo

Nalezeno 591 příspěveků, 26 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.08.2007 21:55

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

Reakce na článek v eretzu

pietroo 194.?.?.?

Tak se začněte už chovat jako slušní lidé a nebudete muset nikam "mizet". Člověk, který se s nikým nesnese, nakonec končí v léčebně nebo jinde. Jak řešit situaci národa, jehož příslušníkům (až na zatím malé vyjímky, kterých je třeba si proto vážit jako skutečných osobností, že se vymanili z těchto svůdných kolektivních sil) se hnusí všichni ostatní obyvatelé a etnika této planety? Nechcete se stát už normálními?

142957

01.09.2007 21:30

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: OSPRAVEDLNUJEM SA

pietroo 194.?.?.?

Asi to víš, ale na eretzu citovali tvůj příspěvek.

142990

02.09.2007 21:42

Proč se lidé bojí těch, kteří debatují o „holocaustu“?

RE: Strach?

pietroo 194.?.?.?

A o Pol Potovi se nemluví vlastně vůbec. A byly to USA, které podporovaly jeho vládu v OSN, i když u moci už dávno nebyl. Potřebovali prostě mít dobré vztahy s Čínou proti Rusům.
Pokud si dobře vzpomínám, tak Hannah Arendt (Židovka) v úvodu své slavné knihy o Eichmannovi píše, že obětí bylo asi 4 miliony a že víc se dá těžko kdy dokázat.Je to povinná četba na sociologii a veřejně se to jako nesmí říct?
Příklad: Stalin zabil x lidí. Řeknu:"Mi se to zdá moc".Co se děje? NIC. Když řeknu: "Pol Pot nikoho nezabil, říkal to v televizi." Co se stane? NIC. A když řeknu totéž o... Tak jdu do vězení????
Koneckonců nevšiml jsem si, že by se Turecko jako kandidát členství EU muselo nějak zvlášť omlouvat za své masakry Arménů. Jak by vypadala situace, kdyby místo Arménů....To by se nemluvilo o ničem jiném a turečtí politici by museli při každé příležitosti o tom mluvit, pořádat sympozia. Je to tak.

143029

03.09.2007 12:11

Německo neví, zda umožnit policii používat softwarové Trojské koně

Obávám se pane Stwora,

pietroo 194.?.?.?

že pokud na to chtějí zákon, tak to znamená, že už to nějakou dobu dělají. Popravdě si neumím představit, že by to zpravodajská služba nedělala. A nebudou sledovat jen muslimy. Počítám s tím, že si někdo prohlíží online mé dokumenty. Tak ať se baví.

143048

03.09.2007 22:23

Německo neví, zda umožnit policii používat softwarové Trojské koně

RE: Obávám se pane Stwora,

pietroo 194.?.?.?

Omlouvám se, že jsem to napsal tak nejasně. Bylo to myšleno zoufale ironicky. Myslím si, že oni to šmírování už neoficiálně dělají. Sorry

143065

04.09.2007 21:54

Zlověstné znaky ovládnuti národa privátní armádou

RE: zajimave

pietroo 194.?.?.?

Stejně ty jejich Světové spojené státy izraelské jednoho dne skončí jako komunismus. Nic co stojí jen na podvodu a manipulaci nemůže dlouhodobě vydržet. Žádný sebelepší "software" jim nepomůže. Slupka odpadne a až si odreagují tento svůj stupidní komplex, tak možná bude líp. Jsem přesvědčen, že potomci těchto chudáků se za ně budou stydět. A za to co tady předváděli bez náznaků elementární sebereflexe a svědomí s celou planetou. Židů nikdy nebudou miliardy a až se lidé probudí...Doufejme, že ta jejich slavná židovská vláda nad světem, po které "židovská srdce" touží a sní tisíce let neskončí jedním velkým pogromem...
Takže musím také připojit: [bliji]

143098

10.09.2007 17:35

Milovaní zombíci

RE: He!

pietroo 194.?.?.?

Co se týká měny tzv.LET systém (Local Exchange Trading System) asi znáte. Ale to nebude asi to pravé. Odvozuji to z toho, že to státu nevadí.
Protože manžel jedné moji známé byl za totálu ředitelem fabriky a dodnes zůstal přesvědčeným komunistou, tak jsme se bavili i o marxismu. Řekl mi: Šetřit na důchod? Cožpak nějaké bankovky, které si mám ukládat do banky mi zajistí, že se najím? Přece se musím starat, aby byla výroba! No, myslím,že to nezní hloupě a když si člověk k tomu přidá, že dnes se peníze, které údajně nejsou na důchody dávají jako dotace zemědělcům, aby NIC nepěstovali- tak myslím, že měl pravdu, že v tomhle systému cosi evidentně nehraje. Otázka jak to řešit.

[pláč]

143518

10.09.2007 18:17

Milovaní zombíci

RE: He!

pietroo 194.?.?.?

Ještě bych chtěl něco říct k tomu levnému zdroji energie. Ono je to s největší pravděpodobností tak, že vládnoucí struktury na tom nemají zájem. Oni naopak musí všechny záměrně dělat závislými na všech ostatních: brzy už i ta voda ve vlastní studni bude nepochybně zdaněná, případně zakážou její odběr s nějakým zdůvodněním: třeba z hygienických důvodů. Vydají nějakou normu (nejlépe přímo Evropská komise) a je to.
Dnes je to tak, že se dováží potraviny z druhého konce světa úplně zbytečně. Všechno je myslím záměrně zamotané, abychom byli závislí na centru. Kdybychom totiž nebyli závislí na centru, tak by - sorry, musím to říct, tak by sionisty s jejich touhou po vyvolenosti a světovládě nikdo neposlouchal. Mohli by si o tom vykládat u nějaké zdi a to je všechno. Oni proto musí vše zamotat tak, aby se v tom nikdo nevyznal, jen oni, kteří mají ty interní informace, ten takříkajíc kód.
O ten zdroj energie, který by každý měl doma a stal se tak víceméně nezávislým se snažil Nikola Tesla. A co z něj udělali novináři? (A komu ty noviny patřily? Snad ne někomu kdo měl zároveň třeba naftová pole?)Jako na vynálezce se na něj málem zapomnělo, ačkoliv jeho vynálezy fungují v takřka nezměněné podobě dodnes.A vyzdvihuje se Edison, jehož vynálezy jsou dnes passé.Myslím, že to není úplně náhodou. [smích]

143522

12.09.2007 11:26

Byl server eretz.cz opravdu napaden?

Otázka

pietroo 194.?.?.?

Chtěl bych se zeptat jednotlivců židovského národa: Myslíte si, že se vám bude opravdu dobře žít v jednoznačné diktatuře, kterou pomáháte vytvořit? Vždyť vy sami v ní budete zbaveni práv jako všichni ostatní. Opravdu si musíme to všechno dlouhé roky prožít, než si to uvědomíte?
Vy moc dobře víte, že tzv.antisemitismus není příčinou. Je jen obranou. Rabín Sidon řekl před rokem v Holešově: "Antisemitismus je obranná reakce na lék." Ale přinášíte opravdu lék? Přinášíte něco nového co tady ještě nikdy nebylo? (např. v římské říši atd..) Myslím že ne. Po své velmi dlouhodobé filozofické zkušenosti s lidmi židovského původu, kteří žijí stejným mýtem jako vy, mohu bohužel jen konstatovat: Židovství žádný obsah nemá. Není to nějaké poselství lidstvu. Tímto způsobem se snažilo předchozí židovství pochopit křesťanství. Jako nějaké sdělení celému lidstvu. Ve prospěch celého lidstva.
Vám však jde jen o čistě rasistický záměr. To je tím "obsahem". Nepočítám-li různé poučky o relativitě všeho, kterými se sami samozřejmě neřídíte. (Protože byste následně zjistili, že ne vše je relativní.) A to je ten problém. Jinak by se nám všem žilo lépe. A takoví skeptikové ve starém Řecku tu relativitu uměli definovat pregnantně: Sorry ale nepotkal jsem člověka židovského původu ať už měl jakékoliv vzdělání, který by byl schopen ji takto senzitivně definovat. Vždycky jen nějaké obecné fráze, nejlépe emočně zabarvené, ale jemně senzitivně se podívat na problém...To jsem bohužel nepoznal. Evidentně žádnou nadřazenou rasou nejste. Něco vám jde líp, něco hůř.
Myslíte si, že Bůh je tady jen pro vás (ve skutečnosti většina z vás v něj nevěří, to je taky zkušenost: zůstává tak ze všeho jen rasismus, který se sekularizovaně odvolává na náboženství), Tora (bible) je jen pro vás...Jenže ve světě, který vytvoříte se vám samým žít dobře nebude: je to postaveno na egoismu a ten nakonec převálcuje i vás. Jak dlouho máme čekat, než vám to dojde? A jaká zla mezitím napácháte s lidstvem? Bude se to pak dát vůbec spravit? [mrknutí jedním okem]

143681

13.09.2007 00:13

Byl server eretz.cz opravdu napaden?

Že by si zopakovali takové malé 11.září?

pietroo 194.?.?.?

Židé mají smysl pro humor. Ale tohle humor určitě není.

143725

14.09.2007 10:13

Profesor Finkelstein „dobrovolně“ rezignoval

RE: Co to je???

pietroo 194.?.?.?

Neboj, on bude učit dál, ale třeba někde v Indonésii. Blbá Indonésie že? Opravdu neschopný profesor...

143826

14.09.2007 13:21

Lacko snědol psa

RE: Ja jsem uz psal

pietroo 194.?.?.?

Dokonce ani Golem není jen pouhá legenda. Neříkám, že je to nutně negativní, ale přijde to. Snad se na mě nebude nikdo zlobit, ale dnes nám pomalu začíná vládnout židovský A.Hitler: Ovšem nebude chtít pěstovat krásné blondýnky, ale typy, o kterých je škoda mluvit. Ve Vídni v knihovně v oddíle "Judaismus" je kniha nějakého člověka židovského původu z USA, kde psal, že až ovládnou zemi (myšleno planetu), tak "prosijí lidstvo". A psal tam, že by se judaismus už neměl tajit s myšlenkou "vyvolenosti židovského národa"( v rasistickém smyslu).
Když jsem žil ve Vídni, tak jsem poznal lidi všech národů. A kdybych se rozhodl v určitou dobu jinak, tak jsem dnes žil s partnerkou z Jižní Koreje. Docela by mi vadilo, kdyby se dnes na nás lidé dívali divně v Rakousku, Česku, nebo třeba Koreji. To by mi jako kultura moc nepřipadalo. [smích]

143830

14.09.2007 17:27

Lacko snědol psa

RE: Muj milostivy Pane.

pietroo 194.?.?.?

Máte pravdu. Teď jdeme jako ovce do plynové komory pro změnu zase my. Koho by to taky napadlo, že ve třetím tisíciletí existuje národ (i když nejde jen o něj a i v něm jsou jak víme výjimky), který miluje jen sám sebe a jinak nic a nikoho. A že všechno co řekne a napíše je newspeak. Ale nebojte, lidé zase začínají mít zkušenost, že to, co se zdálo možná až fantastické, je tvrdá realita. Chce to jen čas. A pak už to bude platit za tvrdé faktum, protože si to lidé vydřou doslova z vlastní zkušenosti. A naučí se rozeznávat pravdu a parazitní klam. Ten za obecnými frázemi pouze skrývá své zájmy. [smích]

143840

18.09.2007 19:21

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

RE: Kde je bývalá svoboda v US?

pietroo 194.?.?.?

Moje osobní zkušenost s vyznavači jejich víry je tato: Oni vůbec v nic nevěří. Jen v sebe, svůj národ. Spíš než víra je to radikální negativní teologie a odposvátněnost světa. Je to nerozeznatelné od ateismu. Proto jsou to čistí materialisté. A důsledně, když pak třeba Marx ten bezsmyslný jakýsi předpoklad "ducha" ( ani o něm se ale nedá hovořit, protože je to čistá negace, s jednou výjimkou: svoje židovství samozřejmě neznegují), který tam reálně tedy vůbec není, zruší: tak vznikne čistý marxismus a materialismus. Jejich "víra" je čistý materialismus s trochou relativizace, matení, dělání temného nerozeznatelného guláše v kafkovském stylu (aniž bych tím chtěl něco říkat proti Kafkovi), což oni považují za službu demiurgovi, tedy jakoby "vrací vše k původnímu". To se pak jeví jako "duch" a vydávají to za ducha. Ale není to nic.
Že tzv.judaismus je čistý materialismus to věděl i Marx, syn rabína.
Rabín Sidon řekl na jednom setkání před rokem, kde jsem byl přítomen, že "není jasné, jestli je židovství náboženství nebo národ". A že konvertita se stává součástí národa! A každý asi ví, že oni konvertity ani nechtějí. Každý ateistický Žid má pro ně stokrát větší hodnotu než konvertita. (např.v Izraeli) Proto ani nedělají žádné misie. Fungují jako uzavřená lóže. Jako pokrevní sekta. Je to normální myšlení takového A.Hitlera, akorát že to dělají Židé. Čistě materialistická světovláda. Jejich víra není nic jiného, než dodávání si sebevědomí. Není to náboženství v tom smyslu, jak si ho představujeme my. Herec Miloš Kopecký, také částečně židovského původu řekl v jednom rozhovoru pro tisk německy: "Judentum ist keine Religion, ist nur ein Ungluck." Přeloženo: "Židovství není náboženství, ale neštěstí."
Oni nebudou vnitřně uspokojení, dokud neudělají z celého lidstva takové bezprávné Palestince. Před lety pro své účely světovlády využívali Britské impérium. Dnes využívají ty "blbé křesťany" v USA. Bojím se, že když třeba vyčerpají Ameriku, tak jsou schopni se ty nejvyšší klany se přesunout klidně do Číny. Vždyť kapitál je tam myslím stejně jejich. A jen se vrátí situace před Maem. Ta "komunistická" nacionální vláda tam zřejmě nebude navždy.
Nezapomínejme, že Židé jsou vnitřně nomádi: spasou a jedou dál. [pláč]

144083

20.09.2007 20:41

Nový Bushův pudlík

RE: Tradice Zarathuštry?

pietroo 194.?.?.?

I samotná idea mesiáše pochází od Zarathustry! Židé si ji přizpůsobili. Nechci teď hodnotit do jaké míry oprávněně nebo ne, protože nic na světě se neděje náhodou a úplně nesmyslně. I v evangeliích a Ježíšově životě se najde mnoho perské inspirace. Faktem je, že ta fundamentální myšlenka židovství, tedy idea mesiáše, pochází právě od Zarathustry. Dovedu si představit, že dnešní Židé mají z Peršanů (Iránců) docela velký a trapný komplex. [chechtot]

144187

24.09.2007 19:59

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Kam vstoupí ten uhrovitý svraštělý Rus, tam stollet nic neroste!

pietroo 194.?.?.?

A Židé ti připadají krásní???
Žil jsem několik let v Rakousku, i můj původ je částečně německý a můžu ti říct: Rakousko a celý Západ neuvěřitelně upadají. Tak jsem se před dvěma lety vrátil zpátky do České republiky. Ty legendy o německých vlastnostech možná platily někdy v minulosti, ale dnes jsou ti lidé bohužel opravdu na konci. Jestli znáš někoho, kdo třeba u nás pracuje v německé firmě, tak ti poví v jakém stavu například chodí z Německa technické výkresy...Jakoby se ti lidé úplně rozpadali před očima. Jsou to lidé, kteří se například vůbec neumějí ovládat. Bylo mi z toho v Rakousku velmi velmi smutno. Jeden známý, který se zajímá o různá proroctví atd. mi řekl, když jsem mu to popsal, jak to tam ve skutečnosti vypadá, že existuje proroctví, že Němci mají skončit jako Cikáni ( nic proti Roma+Sinti)a že netušil, že už to tam dnes je. A k těm Slovanům: Ti jsou teprve na počátku. Ještě se naučí od Západu co ještě neumí, pak se budou muset od Západu asi odpoutat, přinejmenším duševně, aby mohli vytvořit něco dál, něco nového. Kdybych nevěřil, že tady na tom pohrdaném východě v příštích třeba staletích vznikne nová kultura, tak po mé zkušenosti v Rakousku bych myslel, že je asi "konec světa". [smích]

144424

28.09.2007 13:12

V Gaze trpí sta tisíce dětí

RE: ono je je to zlozitejsie

pietroo 80.?.?.?

Podle židovského pohledu se Ježíš Kristus falešně prohlásil za mesiáše, protože nenaplnil zaslíbení židovskému národu, že bude vládnout nad světem. Vláda nad světem je tady kritérium. Židovský národ je tady kritériem. Proto Židé morálku neřeší. Podle nich, podle jejich esoteriky totiž morálka neexistuje, je něčím relativním, něčím, co je jen vnějškově někde napsané. Jak mi řekla jedna židovská členka slovenské akademie věd, když jsem ji před rokem upozornil na svinstva izraelské armády v Libanonu: "Nevieš, čo je pravda." A vyslechl jsem si přednášku, jak je pravda relativní. MOhu jen dodat: Pravda je relativní, ale vždy jen jak se nám Židům hodí. To je tím kritériem. Ne, že by někdo řekl: pravda je relativní, tak nakopeme Židům... V tom okamžiku, ale jen pro ten okamžik by typicky "farizejsky" morálka začala zázračně existovat. Existuje totiž jediný hřích na světě: hřích antisemitismu (=odpor k židovské světovládě). Jinak žádné další neexistují a jen naivka to neví. Židé i platnost tzv.desatera vztahují jen na svůj židovský národ. Neustále vznikají nedorozumění, protože lidé vidí židovství mřížkou křesťanství a tak pořád očekávají že Židé vlastně uvažují jakoby křesťansky. Ne. Židovský pohled na svět je natolik absurdní, že se ani nedivím, když tomu ani spousta lidí nechce na první pohled věřit, že by něco takového mohlo být možné. No, a toho židovský národ skvěle využívá. [pláč]

144630

28.09.2007 12:50

V Gaze trpí sta tisíce dětí

RE: kra kra

pietroo 80.?.?.?

Super trodas. To PS mohu z vlastní zkušenosti jen potvrdit. I když znám i jednu slušnou židovku ( i když jen částečnou), její praděda byl dokonce šéfem židovské obce v Praze. Ale všechny sionisty zklamu: ona velmi sympatizuje s křesťanstvím. A zablokované Židy nemusí. [smích] Jen doufám, že to nečte.

144631

28.09.2007 13:38

Respekt

Vtip na víkend

pietroo 80.?.?.?

Zase jeden můj známý pronajímá nebytové prostory. A pronajal je také těm, kteří provádějí jakoby cesty do minulých životů. O tom si můžeme myslet každý, co chce. No a ten vedoucí toho semináře, kde se provádějí cesty do minulých životů mu vyprávěl, že se mu stala taková věc: přišel tam i člověk židovského původu. A na začátku se ten vedoucí ptal všech účastníků, co vlastně si chtějí vyřešit za problém, co od toho očekávají. A ten Žid řekl, že stále nechápe, proč ostatní národy nechtějí Židům uznat jejich postavení, které jim po právu náleží. A že by to chtěl pochopit. No, tak tedy proběhla ta cesta do minulého života a na závěr si o tom zase pohovořili. Ten Žid byl úplně vykolejený, protože se ukázalo, že byl údajně v minulém životě římským vojákem a zabíjel Židy. A ten vedoucí kursu, takříkajíc "guru" se jej zeptal: "Tak co, už to chápeš?" [chechtot]
Dalo by se to možná říkat i jako vtip. [chechtot]

144632

03.10.2007 20:50

Sarkozy je nový Blair

RE: president Sarkozy, puvod je duvod...

pietroo 194.?.?.?

A někdo si možná myslí, že pracuje pro Francii nebo pro Evropu. Ale jak ví ten kdo má osobní zkušenost: Židé nenávidí Evropu. A je to logické. Nejsou to Evropani.
Koneckonců stačí si číst jejich filozofy: například takový guru dnešních židovských intelektuálů Adorno.
Napíšu to bez obalu jak to je, jakou mám osobní zkušenost: Žijí tady evolučně vybaveni vzorcem chování mláděte kukačky. Bohužel je to tak.
Kukačka umí aspoň kukat, ale umí tihle něco kromě dělaní chaosu ve všech oborech? [bliji]

144883

04.10.2007 14:43

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Agrese USA...

pietroo 194.?.?.?

Když v roce 1999 NATO oznámilo svou doktrínu preventivních válek, bylo to jasné: Jako obranná organizace nemá vojensky adekvátního soupeře, svým způsobem by bylo po zhroucení komunismu k ničemu. Její jediný smysl nyní tedy musí být útočný: Vojensky eliminovat ty země, které se nepodvolí ekonomicky a politicky. Tato "globalizace" je plánem pro 3.tisíciletí. A pokud na to budou zdroje, tak se to bude postupně uskutečňovat. A dnes už je NATO jenom poskokem USA (respektive někoho jiného), protože vojensky je bez USA velmi slabé.

144918

04.10.2007 15:45

Sázku na říjen ruším

Sázku na Zvědavce bych zrušil

pietroo 194.?.?.?

Chápu, že ze vzduchu se žít nedá. Na druhou stranu ale vlastně tím říkáte, že vám už na prvním místě nejde o ideu. Člověka napadají různé varianty. Například, že už jste Zvědavcem unaven a nechcete to zrušit jen tak, abyste nevypadal jako zbabělec. Musel by se pak najít někdo, kdo by něco jako Zvědavce uměl dělat dál. Osobně bych tu sázku na Zvědavce zrušil. I když vím, že těch 800 euro v přepočtu je opravdu jen na přežití. Vím to, protože tolik vydělávaly prodavačky ve Vídni. Jsou vykořisťovány jako prodavačky asi na celém světě. Asi bych se zkusil znovu domluvit se ženou. No, nezávidím Vám to. A když by to nešlo, tak asi najít někoho, komu to předám.
Nedávno jste mi úplně vyrušil příspěvek, který byl už tři dny na serveru. Je jasné, že byl snadno zneužitelný a že jsem uvažoval, jestli ho uveřejnit. Ale mohl jste napsat nějakou větu typu "sorry". To pak člověk nemá dvakrát chuť posílat tisícovky. [oči v sloup]

144925

10.10.2007 21:46

Jak jsem psal udání

RE: Civilizovana splecnost

pietroo 194.?.?.?

Myslím, že dnes panuje velký zmatek v pojmech. To, co dnes nazýváme logikou a rozumem, mi jako rozum nepřipadá. Spíš paradoxně jako nějaké iracionální blábolení. A zbytečně se tak skutečný rozum diskredituje. Skutečný rozum tedy schopnost reflexe přece nemůže být nepřítelem. Čistý cit sám o sobě snad ani neexistuje, protože jeho uvědomnění si už je vlastně mimo jiné i rozumem (-schopností rozlišovat).
Jak mohu dnešním pseudorozumem a logikou tvrdit, že zvířata, třeba ješterka, motýl, hlemýžď netrpí? Chtěl bych slyšet ten argument. Moje zkušenost s drobnými tvory je taková, že mi připadají často emočně inteligentnější než lidé. A tím myslím i sebe. [smích]
I se zvířaty na jatkách mám zkušenost. Pracoval jsem tam jako hlídač, když jsem studoval. A musel jsem kontrolovat, když vyháněli zvířata z auta. Zvířata třeba nechtějí, tak jim zřízenec nakope, takže jim zlomí nohu, běžná situace, zvířata jsou přivezena třeba až večer a takto pak tráví celou noc přesně na místě, kde jsou pak připravena o život. Tohle všechno ta zvířata samozřejmě cítí, jaké látky se při tom stresu z očekávané smrti asi vylučují do organismu? A to pak jíme. Nádhera. To přece není rozum ani náhodou. [smích]
Zmíním i časté téma na webu: Když jsem studoval, členem katedry byl člověk, který se hlásil k judaismu. A jednou měl nepovinnou přednášku o judaismu, o náboženství jsme se raději nedozvěděli prakticky vůbec nic, takže se jedna holka na úplný závěr šokovaně zeptala: "Takže v co ti Židé vlastně věří?" Zato ale s úplnou vysmátostí hovořil o tom, že potraty jsou v pořádku, protože to je právo ženy dělat si co chce se svým tělem. Se stejným elegantním úsměvem mluvil o Izraeli a tamní situaci. Holky byly stylem jeho projevu šokované.

145251

13.10.2007 17:55

Kolaborace sionistů s nacisty

RE: Lolik. To me zase pobavilo.

pietroo 80.?.?.?

Máš pravdu. Židé vládnout na této planetě nechtějí. Tyhle myšlenky nikdy v životě neměli a nemají. Chtějí žít se všemi lidmi úplně fair. [mrknutí jedním okem] Ale tomu asi sám nevěříš že?

145401

14.10.2007 08:42

Policejní příručka z roku 1935

RE: Stare dobre casy

pietroo 194.?.?.?

A kde se bere ten neuvěřitelný nárust rakoviny za posledních třeba třicet let? Kdo umíral na rakovínu před sto lety? Prakticky nikdo. A trend je stále horší. Pochybuji, že je to možné vysvětlit jen "stresem": pojem, který se má tvářit jako vysvětlení, ale nic nevysvětluje a my to víme. Je to jenom plácnutý postulát. Dnes umírají na rakovinu i mladí lidé. Nebude to nakonec těmi kvalitními potravinami, které jíme? Čím to ještě tak může být? Jsou stále "lepší", "kvalitnější", zkrátka pokrok je nezadržitelný, jen velmi neoptimistický blb by byl proti tomu, přidávají se tam stále nové a nové vynalezené látky, o kterých ale nikdo neví, jak účinkují. A to nás ještě čekají velmi pokrokové optimistické geneticky upravené potraviny. Zkrátka vše musí být umělé, jak hlásá ve své esoterice jedno nejmenované etnikum. Ve Vídni jsem našel malý obchůdek s masem, kde měli napsané, že maso nemrazí. Proč asi? [smích]

145422

14.10.2007 09:16

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: Umi neco jineho nez rezat hlavy?

pietroo 194.?.?.?

Docela opravdu upřímně by mě zajímalo, jaký existuje nějaký světoznámý izraelský výrobek. Já žádný neznám. Dejme tomu, že Izrael je počtem obyvatel něco jako Morava a tady světoznámé výrobky znám (obchodně blokované přirozeně nejmenovaným etnikem: viz Tatra atd.)Vy to budete vědět. Zajímá mne to. Nechci si myslet o Židech, že nic neumějí. Odkud je ten Izrael vlastně tak bohatý? Není to něco jako arabské emiráty? Že by jim ta pouštní půda tak nesla? Morava je proti tomu určitě zcela neúrodný kraj. [smích]

145423

14.10.2007 10:06

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

LPG

pietroo 194.?.?.?

Před několika dny jsem si koupil auto na plyn. Auta na plyn se prý ale ve skutečnosti nevyrábí. Je nutné si je předělat. Napadá mne: Proč se nevyrábí, když plyn je nepochybně ekologičtější než benzín? Nevím, jestli se to dá srovnávat, ale spaliny u sporáku v kuchyni mi moc významné ve srovnání s benzínem nepřipadají. Evropská komise vydává direktivy, aby se snížil obsah emisí z benzínového motoru. Proč nevydají direktivu na plyn? Třeba: do 5 let se musí 50 procent aut v Evropě předělat na plyn. ??? Myslí boj za ekologii vážně? A co ty geneticky upravené potraviny, to taky moc ekologicky nezní. (Před asi dvěma lety se Horní Rakousko prohlásilo za zónu bez geneticky upravených potravin. Brusel je dal k Evropskému soudu, tedy jinými slovy stěžovat si na mě můžou jenom u mne samotného. Koordinace mezi direktivami Bruselu a Evropským soudem je totiž úplně do detailu a je evidentní, že ty myšlenky do detailu vycházejí z jednoho centra. Evropský soud přirozeně možnost vyhlásit se za zónu bez genetických potravin zrušil.)
Co je tady tedy společným jmenovatelem?
Nemluvě o tom, že v důsledku zrušení cel se dováží ze Západu levná stará auta, jejichž ekologie je nula. Tak, tak se ekologicky "bojuje". Prostě kšeft velkých firem nade všechno.
Pokud někdo rozumí problematice aut na plyn, budu rád za informace. Mne totiž jen napadlo: Kdo je největším producentem plynu na světě? (Pokud se plyn do aut vyrábí ze zemního plynu. Nevím.) Rusko. Mají více než čtvrtinu světových zásob. A kdyby se vyráběly auta na plyn, tak by velmi vzrostla pozice Ruska. A možná proto se vyrábějí jen auta, která spalují to, o co se mimo jiné bojuje v Iráku. [smích]

145428

14.10.2007 21:22

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: Umi neco jineho nez rezat hlavy?

pietroo 194.?.?.?

Fajn, tak alespoň ty scannery. To beru.

145435

14.10.2007 21:08

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: LPG

pietroo 194.?.?.?

Jo, hodně dobrá stránka. [smích] [smích]

145436

24.10.2007 16:38

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

Elity si dělají zákony sami pro sebe

pietroo 194.?.?.?

Když jsem studoval sociologii, tak nám vědomě cynicky říkali: Elity si dělají zákony tak, jak se jim to hodí, sami pro sebe. Úkolem studia sociologie na této univerzitě je, aby vám to vešlo do krve jako jakýsi podvědomý vzorec, podle kterého se máte orientovat a chovat. Přirozeně ve smyslu souhlasu s tímto "zákonem chování všech institucí". Přednášky podobného druhu jsem zažil i na politologii, kam jsem ze zájmu několikrát zašel. Prostě univerzita vychovává politiky a správní aparát státu a toto je základní esoterika, kterou musí vědět.
Jak byly např. možné podvody s topnými oleji? Tzv. "elita" si vytvořila zákony sama pro sebe, aby se po převratu vytvořila nová vrstva bohatých lidí, o které se může nový režim opírat. Proto se nic proti těmto podvodům, tunelování atd. neudělalo. Ten kdo měl informace, toho využil.

Osobně mohu jen dodat: Ti, co si říkají dnes elita, to je póvl, ale říkají si elita. Ve skutečnosti jsou to vlastně otroci a dělají otroky i z druhých. Nic jiného si totiž neumí představit.
Pracujte pokud možno od rána do večera, přirozeně bez oběda, přece nechcete takový luxus, běžně se tak pracuje, tak co byste nechtěl. Jezte si tam ve vyhrazené pauze nějaké chleby jako bezdomovec a hlavně splňujte normu, kterou jsme uměle stanovili jako tak, že ji nikdo nesplní.
Pan Škapík se zmínil o dětech. Mám známého sociálního pracovníka v azylovém domě pro bezdomovce. A on mi říkal: Máme tady vlastně dva druhy lidí. Jedni zabíjí sebe např. alkoholem, drogami. A druzí ti vlastně se mstí společnosti, tedy jakoby zabíjí ty druhé: stávají se z nich recidivisté...Na děti peníze nejsou, aby měli dětství, společnost se o ně vlastně nestará, a nemuseli by se pak v dospělosti mstít společnosti anebo zabíjet sebe. Ale na ty policisty, právníky, soudce, kurátory atd. atd. celý ten totální aparát, na to zcela neuvěřitelné peníze jsou. V normálním systému by vlastně byli nezaměstnaní, přesněji řečeno by museli dělat neco užitečného. Jsou to vlastně nezaměstnaní se super příjmem. Sociologie nás učí: Každá instituce musí neustále zdůvodňovat svou existenci. Proto policie potřebuje zločin, sem tam proti němu zabojuje, a zase ho nechá rozbujet a tak pořád dokola. Věří snad někdo, že se opravdu bojuje např. s překupníky drog? [mrknutí jedním okem]

Za článek jsem dal samozřejmě jedničku.

145853

01.11.2007 10:23

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: O otrocích obecně.

pietroo 194.?.?.?

Dík za tuto potěšující informaci. Moje zkušenost je, že v poslední době, skoro bych řekl v posledních měsících, velmi roste počet lidí, kteří se probudili ze sna a najednou vidí, lidově řečeno, že "Židé dělají bordel na celém světě". Říkají mi to najednou známí, o kterých bych to nikdy nečekal. Jeden z nich si například vzal Židovku a teď se teprve probudil, koho si to vlastně vzal, čím ona ve skutečnosti žije a jaké návštěvy si vodí domů a o čem se tam baví... [smích]

146237

01.11.2007 13:20

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

pietroo 194.?.?.?

Přiznám se, že produkovat biopaliva mi připadá jako vtip. Nechápu, jak něco takového mohli právě ekologové vůbec vymyslet. [smích]

146249

04.11.2007 20:58

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

Očkování ano nebo ne?

pietroo 194.?.?.?

Právě před několika dny se na mne nazlobila moje lékařka, když jsem po letech k ní zašel, a ona zjistila, že jsem snad byl naposledy očkovaný proti tetanu 1986?? A chtěla mne očkovat. Byla z toho nazlobená, když jsem odmítl. Snad mne bude muset nahlásit do nějaké databáze, aby mi dali v případě nutnosti sérum, ale to má prý vedlejší účinky. Ještě relativně nedávno bych zásadní odmítání očkování považoval za přehnané, ale dnes si vážně kladu otázku: Z čeho je tak neuvěřitelný nárust rakoviny v posledních letech? Může to být jedině látkami přidávanými do potravin (konzervanty), vůbec kvalitou potravin a klidně i z očkování. Jsou to umělé látky a my prostě nevíme, jestli to tělo to umí zpracovat. Pravděpodobně neumí. Ty látky pak zůstanou někde v těle viset a tělo neví co s tím, neumí je vyloučit, jen je nějak zabalí a ta látka tam pak čeká dlouhé roky jako časovaná bomba.
Vždyť očkováním zcela brutálně vniknu do organismu. Mnoho lidí má po takových injekcích velké problémy. Nedivím se, vždyť to musí být pro organismus šok. [pláč]
A to nás čekají ještě další umělotiny: geneticky upravené potraviny... Aniž by se to nejprve skutečně otestovalo, už je na to legislativa a už se to vnucuje. Vlastně nám vládnou normální zločinci a vrazi.

146436

06.11.2007 21:16

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

Nekriticky obdivovat vědu raději ne

pietroo 194.?.?.?

Opravdu mám pocit, že před sto lety umíralo na rakovinu jen minimum lidí, a to ještě velmi starých lidí. Pokud má někdo konkrétní čísla, tak budu rád za informace. Jednoduše se zamýšlím, čím to asi může být, že dnes tolik lidí umírá na rakovinu? A myslím, že se jedná o potraviny. A příčin mizerné kvality potravin bude jistě více. A nikomu to nevadí! Mi osobně tedy vadí, že máslo vám v ledničce dokonce po krátké době smrdí... Žil jsem několik let v Rakousku a když jsem se vrátil, tak mi z českých potravin bylo několik měsíců úplně nanic.
Když jsem poprvé slyšel o nebezpečnosti očkování, tak jsem reagoval v duchu podobně, jako někteří diskutéři. Ale dnes už si tak jistý nejsem. Já prostě nevím, kdo to vyrábí a co tam dává. Všechno má vedlejší účinky, to je jasné. Ale dnes už pokrok vědy jen tak nekriticky obdivovat nebudu. [smích]

146589

06.11.2007 21:55

Globální pyramidy moci

Na vrcholku pyramidy

pietroo 194.?.?.?

je možná matematicky jen jeden, nebo jen několik. A určitě k nim nepatří ti, které vidíme v televizi. "Tiší vládnou světu", ne exhibicionisté. [smích]
Můžete mi dát kontakt na Vaše webové stránky o přímé demokracii? Dík.

146592

06.11.2007 22:46

Plány na konec dolaru

RE: Napdá mě pár možností

pietroo 194.?.?.?

Nebylo by to poprvé, co by ten vedoucí klan vytvořil krizi uměle. Klidně to tak může být. Na krizi možná ještě vydělají. Krach na newyorské burze 1929 byl také uměle. Ekonomové dodnes nemají uspokojivé vysvětlení. U nás tuneláři také vydělávali na krachu firem. A dělo se to masově a s požehnáním shora. To, co se nám jeví jako chaos, v tom se jako ryba ve vodě pohybuje někdo, kdo těm pravidlům rozumí, pro něj to vlastně chaos není. Jen nám se to tak jeví. Možná že ty nejvyšší klany nejsou ani nijak znepokojeny pokračujícím chaosem v Iráku, a možná jim i vyhovuje a bez problému vytvoří i chaos v sousedním Íránu.

146594

Známý, který býval za totálu přesvědčený komunista mi říkal, že komunisté prý dělali pokusy, testy s biologickými zbraněmi. A sice tak, že na madla v autobusech dávali bakterie velmi nebezpečných nemocí. Výsledek? Prakticky žádný. Od té doby tento můj známý na bakterie jako příčinu nemocí nevěří.
Budu uvažovat dále: Jak je možné, že lékař, kterému chodí do ordinace tolik nakažených lidí po prvním dni úplně nezkolabuje? Když podle nám vnucované představy bakterie jen čekají až na někoho skočí, a ten člověk nemá šanci. Předpokládá se podle dnešních teorií, že by se měla například ptačí chřipka úplně rozšířit a pomalu zabít celé lidstvo. Proč se ptačí chřipka vlastně vůbec nerozšiřuje? Asi naše představy o bakteriích a vzniku nemocí budou dost neadekvátní.
Rakovina bude možná opravdu i infekce. Ale odkud se ta infekce bere, když v minulosti byla mnohem méně? Podle jedné hypotézy, se na tom podílejí konzervanty v potravinách. Proč se konzervují potraviny? Aby vydržely, abych je mohl převážet z jednoho konce světa na druhý. Ale proč je převážíme? Někomu takový stav absurdní stav vyhovuje.

146625

07.11.2007 22:24

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

Pravidla diskuze

pietroo 194.?.?.?

Dobré je argumentovat, ona se pravda ukáže. A člověk by měl být asi nad věcí. Emočně být spojen třeba s lékařskou vědou, a být tedy zaujatý svědek a nespravedlivý soudce- na co to je dobré? Svědek není soudce. V dnešní době se svědek=vědec stal soudcem. To je ovšem nutně nespravedlivý soud. Opakovaně používat pojmy "lžete", kde se o lež evidentně jednat nemůže, nebo dokonce někomu zakazovat, aby kladl otázky a problémy "už neuvažujte": Kde to žijeme?
Provokativně se zeptám dál: Nebylo možná příčinou španělské chřipky spíše vyčerpání lidí po válce? Nežijí snad streptokoky, meningkoky neustále všude kolem nás? Kde žije ebola, když zrovna není epidemie? Spí? Nesmím se tak ptát? Chcete mi to zakazovat? Zajímá mne vysvětlení. Pokud máte argumenty, na co ty urážky? [smích]

146674

07.11.2007 23:12

Zadostiučinění?

RE: dohoda

pietroo 194.?.?.?

Mám dojem, že se neprávem zapomíná, že celou tu transformaci komunismu na "demokracii" vymyslel a začal uskutečňovat už Andropov. Gorbačov byl jeho pravou rukou. A je to jednoduché a geniální. Vidím, že ekonomika principielně zaostává. Budu čekat až vypukne násilná revoluce? Ne, raději ji provedu sám, aby ta transformace proběhla v klidu a v mém zájmu a pod mou kontrolou.

146678

08.11.2007 09:28

Plány na konec dolaru

RE: Je stále zřetelnější

pietroo 194.?.?.?

Největším producentem zlata na světě je Jižní Afrika. A tam má největší podíl Rotschildova rodina. Až do roku 2003 se cena zlata určovala podle ceny, kterou v Londýně stanovil Rotschild. I další spolumajitelé zlatých a diamantových dolů v Jižní Africe jsou židovské rodiny. Srv. Wikipedia List of Jews.
V Rusku např. Abramovič má také zlaté doly na Čukotce, kde je gubernátorem. Informace, kdo ve skutečnosti zlato ve světě vlastní, ty ale moc pro veřejnost určeny nebudou, takže se můžeme asi jenom dohadovat. Má někdo přesnější informace? [smích]

146703

08.11.2007 12:38

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

Kdo promlouvá v médiích?

pietroo 194.?.?.?

Včera na ČT 24 byl u příležitosti Leninova vojenského převratu krátký rozhovor s "expertem" a ten s vážným obličejem prohlásil, že příčinou "revoluce" byl antisemitismus (!), že rostla nenávist k obchodníkům (=Židům). Světe div se jako největší postavu revoluce označil Trockého. Proč asi? ( I když Lenin měl také částečně židovský původ a měl by dnes podle civilního zákona nárok na izraelské občanství.)To s tím antisemitismem mu evidentně ani nešlo vyslovit, měl co dělat. Sám dobře ví, jak manipuluje. V jiné větě totiž řekl, že obyvatelstvo se "revoluce" prakticky neúčastnilo. Asi zase někdo z jedné čtvrtiny židovského původu, který v sobě potlačuje čím je ze 75 procent. Dnes jsem už vážně přesvědčen, že tenhle židovský nacionalismus je normální porucha osobnosti. [smích]
Leninův převrat by se spíš než antisemitismem dal nazvat ani ne tak komunistickou, jako spíš židovskou revolucí.

146705

09.11.2007 19:52

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

RE: Kdo promlouvá v médiích?

pietroo 194.?.?.?

Myslím, že to bylo normální zpravodajství. Mohly být tak dvě hodiny odpoledne. Podíval jsem se na to krátce v notebooku a stačilo mi to.

146784

09.11.2007 20:19

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

Židovský převrat 1917

pietroo 194.?.?.?

Že to byla spíš židovská než komunistická revoluce jsem napsal proto, že relativně krátce po této "revoluci" Lenin obnovil kapitalismus. A kdo se stal těmi "kapitalisty"? No, ti kteří si nakradli v revolučních bojích a měli moc. A víme, že vedení armády bylo židovské. Existují o tom hlášení velvyslanců atd. A je to i logické. Zahraniční kapitál v té době v Rusku byl také hlavně židovský z Ameriky.
Jinak Naturei Kartě fandím, i když se s nimi dá přirozeně polemizovat. Na svých webových stránkách odpovídají na dotazy upřímně a celkově vypadají velmi upřímně. Což jinak u toho národa se vidí jen opravdu zřídka. Řekl bych skoro, že kdyby nebylo Neturei Karty...(autocenzura) [smích] [smích]

146785

09.11.2007 21:16

Přichází televizní zpravodajství

Pane Škapík máte pravdu

pietroo 194.?.?.?

Vidím to podobně. Budou nutit lidi, aby pracovali pokud možno od rána do večera, aby neměli už čas ani energii na cokoliv jiného. A když přijdou unavení z práce, sednou k televizi a tam jim budou totálně vymývat mozek. A to je vše.

146789

09.11.2007 22:13

V Čechách sa razí nová cesta k prosperite

Samosprávné obce nepochybně ano

pietroo 194.?.?.?

ale vrátit se do kmenové společnosti není bohužel cesta. Rada starších ( nebo dnes odborníků...) ne. Vylučovat někoho z rozhodování ne. Vývoj může spět jen ke svobodě, pokud vývoj vůbec má mít význam. Myslím si, že lidé ve skutečnosti hloupí nejsou. Kdyby jim různí starší a odborníci nevymývali mozek... [smích]

146792

10.11.2007 19:56

Přichází televizní zpravodajství

RE: Autoritářská rodina vychovává k slepé poslušnosti(lidských mas),

pietroo 194.?.?.?

Nespojoval bych to nutně s patriarchátem. Myslím že žena dokáže terorizovat děti mnohdy víc než chlap, který má mnohdy nadhled, jinak řečeno na to kašle. Problémy jsou s tchyněmi ne s tchánem. Jak to? Kdo tedy chce ovládat? Měl jsem před lety známost právničku a její jedinou láskou byla její práce. Takže výsledek jeden rozvod, hned druhý atd. Dnes vydává literaturu ve které intelektuálně na úrovni nenávidí muže (protože ji všichni opustili). To asi cesta není. Ani jeden ani druhý extrém. Jde přece o konjunkci, spojení, ne o vítězství někoho. A jedině to pak je to "orgiastické uspokojení". Ani jeden pól přece nemůže být pravdou sám o sobě. Jinak vám samozřejmě dobře rozumím.

146826

10.11.2007 21:25

V Čechách sa razí nová cesta k prosperite

RE: V zásadě je to stále jednom a tom samém.

pietroo 194.?.?.?

Jestliže by tím skutečným subjektem byly geny, proč existuje antikoncepce? (Proč ji ty geny, které námi mluví vymyslely?) Asi to s tou genovou teorií tak žhavé nebude. Má mnoho dalších logických chyb. Zase příklad toho, jak móda vítězí nad racionální kritikou. Jak říkají filozofové vědy a sociologové, vědecké teorie jsou vlastně módou. Prostě se v ně věří a nemá to skutečně racionální základ. Pak se zase víra obrátí a tak pořád. Jít k podstatě věcí je totiž namáhavější, kdo by to dělal? [smích]

146830

11.11.2007 22:50

V Čechách sa razí nová cesta k prosperite

RE: V zásadě je to stále jednom a tom samém.

pietroo 194.?.?.?

Je dobré argumentovat, ne odvolávat se na autority. Neodarwinismus samozřejmě znám. Vystudoval jsem filozofii a tyhle věci jsme řešili na seminářích z filozofie vědy. Odpovím vám ve vašem stylu, oblíbené úrovni lidí vědy: Zkuste se zabývat filozofií vědy, nevíte o tom evidentně nic, o vztahu módy a vědeckých teorií jste slyšel asi poprvé?? Nemáte rozhled. A teď už zas můj styl: Dáte dohromady nějaký argument, třeba k té antikoncepci? Nebo jen víru v autority a v nějakou teorii, že možná nějaký vědec guru to ví??? ( Zkuste Dworkin...) Vsadím se, že tohle vytýkáte náboženským věřícím. Jako filozofa mne zajímají principy a základy. Pokud nějaká teorie řeší detaily, ale základ je mimo, jinak řečeno nemá dostatečný racionální základ, nemohu prohlásit že ta teorie je dobrá a pravdivá. Prostě není. O vědě totiž dnes bohužel platí: Namlouvají si, že znají mnoho věcí, ale ve skutečnosti neumí upřít pohled na ty podstatné. Je to smutné, ale je to tak. [smích]

146880

14.11.2007 19:41

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: No,

pietroo 194.?.?.?

Ve skutečnosti Židé dělají v principu tutéž fanatickou politiku jako ten jejich ( až v moderní době) nenáviděný islám. Jen ji dělají víc na úrovni. Ale ten duch, který není schopen registrovat žádné své hranice, ten je jim společný. Připadá mi trapné, když si Židé hrají na ochranu Evropy. Pokud budou Židé pokračovat v tom, kam je táhne jejich srdce, pak se Evropa a západní svět změní v "islám" v bleděmodrém. Trochu víc na úrovni a rafinovanější. Ale stejný fanatismus: touha jejich srdce nade všechno. Žádná reflexe, žádné hranice, nic. Jen jejich touha. Neškodilo by, kdyby se Židé podívali už jednou do zrcadla. Hrají si na zrcadlo světa, ale sami se do něj bojí podívat. Dřív nebo později je to stejně čeká a pak probuzení ze sebeklamu. Ale do té doby budou ještě sekat kolem sebe a doufejme, že to planeta a nějací lidé přežijí. Možná jednou opravdu budeme v situaci jako na planetě opic nebo v matrixu. Ale matematicky v řádu staletí a tisíciletí, myslím Židé v dnešní podobě nemají žádnou šanci. Buď se odblokují a nebo prostě skončí jako rasa neschopná dalšího vývoje a půjdou do monstróznosti a do úpadku. Do dobrovolného ghetta. Otázka co dělat ještě teď, než promění zemi na planetu opic. (Nic proti opicím.) Začíná jít totiž opravdu do tuhého a mělo by se něco dělat.

147174

15.11.2007 20:50

Malé zamyšlení nad Britskými listy

RE: Tomu nerozumím

pietroo 194.?.?.?

Pokud se britské listy snížily k nepřímé oslavě lynčování, tak prostě ukázaly, a jejich vedení, že nejsou tím, za koho se chtějí považovat. Ve skutečnosti se také zapojily do mediální hysterie, bylo mi z nich nanic. A odpověď pana Čulíka hovoří za vše. Prostě určité věci nechápe a nebo je nechce vidět. Anebo hodně dobře chápe. Co my víme, které nadace jej třeba podporují? Anebo jej od této chvíle budou podporovat? Pochopte, nechce už být jakýsi underground, tak zradí sám sebe. [smích]

147259

19.11.2007 18:46

Kanadská policie zavraždila člověka

RE: A proc ste i Vy

pietroo 194.?.?.?

Zatím nepozoruji, že by se třeba u nás v České republice tito nesionističtí Židé nějak profilovali a jasně řekli své stanovisko. A proto bohužel jsou ty problémy s celou naší společností. A tak je to dnes už všude na světě. Čest výjimkám. Ale jinak totiž zcela objektivně je židovskou vlastností "obojetnost", tedy řečeno na úrovni: logika "tak, ale i tak". To není samozřejmě nutně negativní. My máme tendenci říkat, buď tak nebo tak, vyloučené třetí. Ale židovská mentalita taková není. Každý člověk židovského původu tohle ví. Proto sami Židé říkají o sobě humorně: Dva Židé, to už je pět názorů. Kdysi ministr Uhde řekl, Bubílková si z něho dělala srandu: "Já to strašně odsuzuji, ale zároveň to i chápu." No, takže až budete mít osobní zkušenost, tak uvidíte neuvěřitelné: Klidně potkáte příslušníka židovského národa, který bude mluvit o utrpení Palestinců, normálně to budete brát vážně, že je to vážně myšleno, ale ouha, to v pojetí logiky "obojetnosti" neznamená ani v nejmenším (!!), že budu nějak proti židovskému supernacionalismu...Když upozorníte na tento rozpor, tak se vám dostane klidně rádoby filozofické odpovědi, že to je něco jako dualita částice a vlny v kvantové fyzice. Prostě "paradox". Jde přece o to logiku zlikvidovat, ta neexistuje. To je poslání našeho židovského národa. Logika, to je něco řeckého, solárního, zkrátka nežidovského, pryč s tím. Kritériem je náš (a pouze náš! ) "cit". (Který citem ve skutečnosti není.) Takže my čekáme, až Židé řeknou, že prostě se cítí pošpiněni sionismem, stupidními články od Steigerwalda atd. Byl bych rád, kdyby ty proklamace proti rasismu mysleli vážně, ale bohužel to tak není. Je to, co jsem napsal rasismem? Takže nesmíme proti těm absurditám nic namítat? Moje opravdu dobrá kamarádka byla Židovka, má strýce v Izraeli, učí tam na univerzitě, nebyla jediná s kterou jsem byl, ale to znamená, že se o tom problému nesmí mluvit? Musíme vše neustále jako chápat a ustupovat a jak chápat? Budou oni chápat nás? Ne. Mají rádi jen sebe. Kde je ten Marek Eben, komik Novotný atd. aby něco řekli k Izraeli a k Palestincům? Já jsem zatím nic neslyšel a u nich doma raději ani být nechci. Vím, o čem se baví židovští intelektuálové. A je mi z toho smutno. Jak se máme bránit proti té absurditě? Jak ji nazvat a přesně vykreslit? [mrknutí jedním okem]
Jinak ta kanadská policie, to jsou opravdu hrdinové.

147511

20.11.2007 12:09

Práva cikánů

privilegium císaře Zikmunda

pietroo 194.?.?.?

Možná málo známou skutečností je, že Cikáni (sami si tak říkají, takže budu teď používat ten pojem ) byli na počátku přijati Evropou velmi velmi přátelsky. Objevují se na Balkáně na počátku 14.století a nesla se kolem nich legenda, že jsou to "egyptští poutníci", kteří utíkají z oblasti obsazené islámem. Proto ihned papež Martin 5. ( vyhlásil křížovou válku husitům) a císař Zikmund vydali dokumenty, které žádaly obyvatelstvo, aby je přijímalo, císař jim dovolil vstup do královských měst atd.
O sto let později, po zkušenosti byla ale situace už jiná: Být Cikánem se rovnalo automaticky "propadnutí hrdlu".
Jinak jednou jsem zažil stavbyvedoucího cikána. Ne mistra, stavbyvedoucího. Cikán se vším všudy, ale uměl. Pracovalo se osm hodin, ale on vám automaticky psal deset.
Asi by bylo nejlépe, kdyby měli svou oblast, kde by mohli žít podle svého, třeba kočovně, ale je to vlastně neproveditelné. A je otázka, jestli by se byli schopni nějak uživit.

147578

21.11.2007 10:50

Časy se mění

Souhlas

pietroo 194.?.?.?

s prvním příspěvkem. Když existoval komunismus, tak se na Západě udělaly sociální výhody vlastně ještě lepší než na východě, aby lidé nesympatizovali s komunismem. To nebezpečí dnes už nehrozí, tak se ty sociální výhody mohou zase zrušit. Nedávno jsem vyklízel starý dům, a byly tam i staré knihy, prostě nějaký ten Zápotocký a tak a poprvé jsem si uvědomil, kolik to stálo energie, mrtvých, lidé po kriminálech, než se vybojovaly nějaké základní věci, pojištění, osmihodinová doba atd.

147648

23.11.2007 21:23

Obyčejný občan

podivné

pietroo 194.?.?.?

Pěkná věta: "Jak je možné, že vyslovit nahlas názor, ke kterému dojde selským rozumem pravděpodobně většina společnosti, znamená být označen za vyvrhel společnosti?" [chechtot]

147852

26.11.2007 22:34

Annapolis: jak z toho ven?

RE: Zide existuji i kdyz neni lehke je definovat

pietroo 194.?.?.?

Před nekolika lety požádal Izrael o jednání o asociační dohodě s Evropskou unií. Kvůli nevyřešenému problému s Palestinci to bylo pozastaveno, nevím v jakém stadiu to je dnes, ale jednoho dne se to stane a my se probudíme už zcela viditelně ne v Evropě, ale v Izraeli. Vedení evropské komise jsou Evropané? Solana mi tak rozhodně nepřipadá. A jméno Barroso také zní podezřele. (Rád bych jim věřil, že jsou normálně uvažující, ale už jsem opatrný, znám židovskou obojakost.) Sarkozyho každý zná. "Náš" zástupce v Radě Evropy za Zemanovy vlády byl Lánský. S izraelským občanstvím!! No, byl tam mezi svými, mohli si tam povídat jak se naplňuje mesiášské poslání vyvoleného lidu. Lánský byl i osobním mluvčím Zemana, vedl rozhovory s Bruselem a koordinoval ve vládě nejdůležitější silová ministerstva. Proč zrovna on, vůbec nic mu nešlo, tak musel po krátké době skončit. No, když k tomu připočtu sprosté vyjádření Zemana o Palestincích při návštěvě Izraele, tak je jasné, že Zeman ví, jak se hraje hra. Tak jako všichni politici tam nahoře. Jinak by samozřejmě velmi rychle skončil, (světová) média by proti němu rozpoutala takovou kampaň, že by musel skončit.
Bojovníka za lidská práva Lánského znám ještě z poslechu Svobodné Evropy. Lidská práva v Izraeli ho samozřejmě nezajímají, zde se může zařadit mezi podobné bojovníky za lidská práva, kterým jsme byli ochotni i věřit: Tigrid, Lustig, Wiesel...Jak jednou řekl Lustig v klubu Netopýr s Přidalem: Přidal se ho ptal, řeknu svými slovy: Jak můžete tady hlásat tohle a tam dělat něco přesně opačného? Génius Lustig odpověděl: "To nemůžete pochopit, protože nejste Žid." (Prostě je to něco jako dualita vlna a částice, dodal by židovský intelektuál jako (drzou) frázi. Mohl by ještě říct, jo je mi Palestinců líto, možná by ukápl i slzu, ale bůh chce, abychom vládli my, nad tou pakáží. Musejí to uznat, jinak na ně dopadne boží trest=naše bomby na hlavu s příměsí uranu. Ale jinak je nám jich líto, že se pořád před námi, bohem vyvolenými k vládě nechtějí sklonit, opravdu to nechápu, co proti nám pořád mají. ) A pak mi někdo mluvte o židovské (emoční) inteligenci. Když se nad tím zamýšlíme, tak nám nakonec jen vyjde: proč lev sežere ovci? Proč tedy Židé chtějí sežrat všechny ostatní? Těmi Palestinci budeme ( a jsme) v principu my všichni.
K obsahu článku: Takže až bude Izrael členem EU, bude se moct definovat jako jen "židovský stát"?

148066

29.11.2007 00:26

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

RE: Israel Shamir

pietroo 194.?.?.?

Člověka židovského původu nazývat antisemitou je dost mimo. Z prosté sémantické analýzy užívání toho slova by pak plynulo, že "semita" tedy Žid je nutně sionista, chce světovládu, nesmí vybočovat z naší kmenové strategie... Jinak je z národa fakticky vyloučen. Stává se "antisemitou". Ti, kteří slovo "antisemitismus" takto používají, ve skutečnosti definují (pravé) Židy stejně jako je definuje skalní antisemita. Bylo by možné používat slovo antisemitismus tak absurdně, kdyby většina židovského národa to mlčky neschvalovala? ( A tedy vypovídají cosi podstatného o sobě, co musíme vzít v úvahu. )

148217

29.11.2007 10:54

Daňový kusanec

daň z cigaret

pietroo 194.?.?.?

Daň z cigaret stát nezvyšuje proto, aby se snížil počet kuřáků, ale aby stát mohl lepit své (momentální) rozpočtové schodky. Kdyby stát chtěl opravdu ušetřit na zdravotnictví, musel by k celému problému přistupovat komplexně. Ve skutečnosti nic takového politici nedělají. Na místo dnešního politika by stačila prostá účetní: Chybí peníze v rozpočtu? Zvýšíme daně. Nemáme na důchody? Snížíme důchody. Vyřešeno. Ale nějak komplexněji ne, jen momentální zacpání děr. ( A pro mladé rodiny, aby mohly mít děti se nedělá nic. Např.bytová politika atd. Hlavně že se úplně fanaticky propagují potraty...) Kdyby jim opravdu záleželo na zdraví obyvatel, nemohli by neustále odbourávat preventivní návštěvy lékaře: ty chtějí vlastně odstranit, aby "ušetřili". Nebo by se nemohla zrušit nemocenská v prvních třech dnech nemoci, (a ještě to má pak platit zaměstnavatel!), což je evidentně nastaveno záměrně tak, aby lidé přecházeli nemoci a byli nuceni zůstat v práci. Že z různých přechozených chřipek pak právě vznikají ty rakoviny víme. Takže opravdu "ušetří".
Na ministerstvu mají sociology, kteří fungují jako reklamní experti a ti prostě vymyslí zdůvodnění pro nějaké opatření, ale skutečný důvod je jiný. Dnes se to běžně vyučuje na univerzitách, kde se studenti připravují na takové "zaměstnání". Takže je to taková "černá magie": výsměch lidem.

148232

01.12.2007 21:51

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Jak kozlu zahradníkem státi se zachtělo

pietroo 194.?.?.?

To z něho asi musí mít Pavlát srandu... [chechtot]

148359

02.12.2007 11:57

Portugalský expremiér přiznal, že byl ve věci Iráku napálen

Saddám

pietroo 194.?.?.?

Myslím, že Saddám chtěl o sobě jen vytvořit mýtus. Proto provokoval verbálně neustále Ameriku. Vůbec rád provokoval. Ale jinak nebyl hloupý, takže věděl, že proti Americe nemá šanci. Když byla válka o Kuvajt, tak se Irák vlastně nebránil: Jejich letadla ihned (!) po zahájení amerického útoku odletěla na sever země do relativního bezpečí a velká část dokonce do sousedního Íránu.(Tehdy vlastně nepřátelské země.) Evidentně k tomu dal příkaz sám Husajn. Myslím, že Saddám vědomě těmi provokacemi páchal takovou sebevraždu, aby vstoupil do dějin jeho mýtus a stal se jakoby nesmrtelným. Kdyby to neudělal, pár let navíc by byl vládcem, ale za nějakou dobu by o něm nikdo nevěděl. Takový dojem na mne od počátku dělal.

148382

05.12.2007 19:53

Plundrování po bruselsku

RE: Bezmocnost

pietroo 194.?.?.?

Trošku delší příspěvek: Můj známý pracoval tehdy v družstvu a popisoval mi, jak se to dělalo. Už tehdy říkal, že se děje podvod. Chtěli prodat mléko, ale ty zpracovatelské firmy, které tehdy na počátku 90. let byly ještě státní jednoduše vykupovaly prakticky za výrobní cenu. Anebo odkoupili jako za vyšší cenu, ale jen omezené množství, takže konečný efekt byl stejný. Družstva opravdu vylévaly mléko do kanálů, nevěděly co s tím a reálně krachovaly. Objížděly celý kraj, ale žádná zpracovatelská firma to nechtěla odkoupit. Všechny tehdy byly v rukách státu, byli tam dosazení lidé shora, většinou záměrně ti nejneschopnější kariéristé ochotni za Hyundai atd. udělat cokoliv. Konkurzy zásadně vyhrál úplný pitomec, který o problematice neměl páru. Vykládal mi o tom humorné historky. Jednou například takový člověk, který hned nato vyhrál konkurz ve zpracovatelské firmě při pohledu na graf výroby mléka v JZD se zeptal: "A to je v tunách?" Kolega si pomyslel: Co to je za pitomce? A několik dní nato se dozvěděl, že vyhrál ten konkurz.
A bez zpracovatelské firmy družstvo mléko nesmělo prodat. Přičemž vlastně jediné, co zpracovatelská firma udělá je, že to mléko pasterizuje, jednoduchá operace. Družstvo tedy chtělo ten likvidační monopol obejít tak, že si chtěli zařídit sami tu pasterizaci v družstvu. To jim nebylo povoleno, banka (v rukách státu řízeném tehdy ministrem financí Klausem) neposkytla úvěr s tím, že jsou zadluženi. Všechna družstva byla ještě z doby komunismu zadlužená. (Ale za totálu nebyla zadluženost v dnešním smyslu, byla víceméně fiktivní, jen jakási účetní operace, ne reálné peníze.) Takže nikdo nedostal s tímto pseudo zdůvodněním úvěr. Kdyby měl Klaus zájem na rozvoji zemědělství udělal by to tak, jak se ekonomické reformy běžně dělají: obecným oddlužením, aby se to mohlo nastartovat. Ale Klaus není hloupý. Dělal to záměrně. Byl příkaz ze Západu už tehdy, aby se snížila zemědělská produkce na jednu třetinu, což jednou dokonce proběhlo v médiích, ale víckrát už se k tomu nevraceli. Takže Klaus a všichni s ním ( pak Lux...) to připravovali pro vstup do EU. Dokonce jako součást (!) asociační dohody České republiky k Evropské unii například je, kolik máme odkoupit potravin ze Západu. Takže naše zemědělství se likvidovalo, západní koncerny nekupovaly prakticky nic samozřejmě, a místo toho nám prostřednictvím lobby v Bruselu vnucovali doslova jejich potraviny za dampingovou cenu. Oni dotují svou zemědělskou výrobu, takže jejich produkce je levnější než ve východní Evropě, kde je levná pracovní síla (!!) a dovážejí nyní bez omezení (cla byla zrušena), prostřednictvím svých obchodních řetězců. Všechny ty řetězce mají dohromady snad dva majitele. A východevropskou produkci tyto koncerny vykupují jen velmi málo a za svých podmínek.

148573

05.12.2007 20:20

Plundrování po bruselsku

RE: Bezmocnost

pietroo 194.?.?.?

Všimněme si ale, že čínskou produkci kupují, i když také za svých vyděračských podmínek. A nám tady dováží např.čínský česnek, který ani není kvalitní. Takže východní Evropa je určena k likvidaci.
Německo, Rakousko atd. tyhle koncerny dotují, a když čtete rakouské noviny nebo si zapnete jejich televizní zprávy, tak máte pocit, že jsou expanzí na východ doslova posedlí. Nejsou prostě emočně a mentálně schopni navázat k východní Evropě nějaký normální vztah. A víme, že Francie si letos vymohla na summitu EU, aby mohla dotovat svou domácí výrobu. Je to zaměřeno proti nám. My ji dotovat nemůžeme. Oni to ví.
Takže důsledkem pro východoevropské zemědělství je totální likvidace. Nemůžou se nijak bránit dotovaným potravinám. Mohou jen vyhlásit bankrot. A to je údajně tzv. volný trh. A až do roku 2011 vlastně není možné pro nové země, abych si založil ve starých zemích EU firmu. Také se o tom vlastně vůbec nemluví. Novináři drží basu. S kýmkoliv mluvím, nikdo o tom neví. Ale v rakouských novinách se to dočtete hned. Takže dostatek času - 20 let od pádu komunismu- abych skoupil a získal pod kontrolu ( případně zlikvidoval, omezil výrobu ) ve východní Evropě úplně vše a ani pak už nebude mít nikdo šanci. Jen marginální a za mých podmínek, jako největšího producenta, s mými kontakty v Bruselu, v německé a rakouské vládě, (a i koupené české) atd.
A když tento známý přišel domů a zapnul si televizi, tam mu Klaus svou blbečkovskou pózou vykládal, že volný trh funguje tak, že když je nadprodukce tak klesají ceny...a ve skutečnosti bylo vše naopak: Mléko se lilo do kanálů, a ty zpracovatelské firmy ho ještě zdražily. To bylo velké zdražení myslím 1992, nevím už přesně. Myslím, že se tehdy zavedla daň z přidané hodnoty. Také nepochybně na tlak ze zahraničí. Takže lidi mléko nekupovali, protože bylo drahé a družstva ho nemohly prodat a vylévaly ho do kanálů. A tímto způsobem se dělalo vše: centrální banka nepochybně ve stejném záměru zvýšila hned po pádu komunismu úrokové sazby tak, aby se ekonomika nemohla vůbec rozjet. Někdy za 7 let to Tošovský označil za „chybu“. Samozřejmě. Až tzv. transformace ekonomiky proběhla. Zvýšení úrokových sazeb bylo nepochybně na tlak MMF a Světové banky, jejíž doporučení jsou pro zemi, která si od nich půjčí příkazem. A půjčit si musí. To se taky zařídí. I naše devizové rezervy centrální banky ( tedy to na čem stojí makroekonomická stabilita země) jsou půjčené. Rockefeller s Warburgem a dalšími nám je půjčili „velmi výhodně“. Nepochybně natiskli. V Americe určitě bankovky chybět nebudou.
Prostě po pádu komunismu tady bylo velmi rozšířené zemědělství (protože se asi vše připravovalo na válku) a bylo velmi levné: levná pracovní síla. Kdyby se udělal volný trh, Západ by krachnul. Tak se to muselo udělat naopak, aby krachnul východ. Je to jednod...

Automaticky kráceno

148574

07.12.2007 22:54

Matematika s ideologickým nábojem

Logika možných světů

pietroo 194.?.?.?

Citát ze skripta do "Logiky možných světů": "Příklady možného světa: Svět bez Němců..."
Svět bez (...) by tam samozřejmě být nemohlo. [chechtot]
(A nejen kvůli šoa.)

148710

07.12.2007 23:02

Ježíšek

RE: omyl

pietroo 194.?.?.?

Myslím je to rok nebo dva, kdy byla zveřejněna studie jednoho izraelského (!) profesora, že Ježíš se narodil opravdu v prosinci. Je tam v evangeliu totiž uvedeno narození Jana Křtitele několik měsíců (myslím 6) před Ježíšem. A otec Jana Křtitele, je tam uvedeno, patřil k rodinám, které se střídaly v chrámové službě. Z cyklu jejich střídání vypočítal, že Ježíš se narodil opravdu v prosinci. Bylo to v televizi, nic bližšího ale k tomu nevím. [smích]

148712

08.12.2007 00:23

Ježíšek

RE: omyl

pietroo 194.?.?.?

Našel jsem ten text, z kterého to odvozoval. Je to Lukášovo evangelium 1.kapitola:
5. Za dnů judského krále Heroda byl jeden kněz, jménem Zachariáš, z Abiášovy kněžské třídy, a jeho manželka byla z dcer Áronových a jmenovala se Alžběta.
7. Neměli však dítě, protože Alžběta byla neplodná a oba už byli v pokročilém věku.
8. A když konal kněžskou službu před Bohem podle pořadí své třídy, stalo se,
9. že na něj podle zvyku kněžského úřadu padl los, aby vešel do Pánova chrámu a obětoval kadidlo.
11. Tehdy se mu ukázal Pánův anděl stojící vpravo od kadidlového oltáře.
13. Anděl mu však řekl: "Neboj se, Zachariáši, neboť tvá prosba byla vyslyšena a Alžběta, tvá manželka, ti porodí syna a dáš mu jméno Jan.(Křtitel)
17. On půjde před jeho tváří v duchu a moci Eliášově, aby obrátil srdce otců k synům a nepovolné k moudrosti spravedlivých, aby přichystal Pánu připravený lid."
23. Stalo se pak, že po naplnění dnů své služby odešel do svého domu.
24. Jeho manželka Alžběta po těch dnech počala a tajila se s tím pět měsíců se slovy:
25. "Takto se ke mně zachoval Pán ve dnech, kdy na mě pohlédl a zbavil mě pohany mezi lidmi."
26. V šestém měsíci pak byl anděl Gabriel poslán od Boha do galilejského města jménem Nazaret (verš 26: evangelistova "číselná magie" nepochybně. Číslo 26 je totiž číslo boha JHWH. Převzato pravděpodobně z Egypta, kde je Osiris rozsekán na 26 kousků.)
27. k panně zasnoubené muži jménem Josef, z domu Davidova. A jméno té panny bylo Marie.
33. Bude navěky kralovat nad domem Jákobovým a jeho království nebude mít konce. (verš 33! Zase nepochybně "číselná magie", srv. Ježíš se údajně dožil 33 let. Osobně si dost dobře neumím představit, jak by to někdo přepracovával a přitom ten text evangelia zůstal tak mikroskopicky koherentní. A zároveň obsahoval věci, které by "ideolog" přece musel okamžitě vypustit.)

148722

09.12.2007 18:00

Plundrování po bruselsku

RE: Bezmocnost - nebo dutohlavost?

pietroo 194.?.?.?

Takže máte už ten argument proč ty geny, které vším a námi vládnou, které jsou tedy ve skutečnosti tím subjektem, který námi mluví a jedná, a jde jim jen o své množení a šíření, dominanci atd., proč ty geny tedy vymyslely úplnou kontradikci ke svému snažení: antikoncepci?
Začni víc věřit svému rozumu. Zkus si začít dávat dohromady vědecké teorie z jednoho odvětví vědy a pak je srovnej s teoriemi z jiné oblasti vědy. A uvidíš, že teorie, které jsou v jedné oblasti považovány za úplně vědecké jsou pro odborníky jiné oblasti totální nesmysly. Prostě začni dělat tzv.interdisciplinární výzkum. A pobavíš se.
Např. Jak jde dohromady evoluce s druhou termodynamikou? Tenhle případ se za určitých předpokladů ještě vyřešit dá. Zvládneš to? (Klidně to zkonzultuj na univerzitě.) [smích]

148848

09.12.2007 18:52

Plundrování po bruselsku

Západní "zájem" na růstu ekonomiky po pádu komunismu

pietroo 194.?.?.?

Jiný známý, který emigroval do Rakouska mi říkal, že oni už věděli několik let, že komunismus padne, že už se na to jenom čekalo až padne železná opona. Že byla krize z nadprodukce a byly potřeba nové trhy. Tak už se jenom čekalo, kdy to padne, aby se mohlo začít vyvážet. Takže na růstu domácí ekonomiky ve východní Evropě a nezávisle na západních koncernech nebyl a není zájem. Vždyť i letos proběhlo v tisku, že "Rakousku vadí vysoký růst v Estonsku"(!).
I to tunelování v 90. letech: vadilo to Západu, aby tlačili třeba na českou vládu...Ne. Nebo tlačili na českou vládu, aby vydala takové zákony, aby se mohlo pořádně rozjet drobné podnikání? Ne. Byli by sami proti sobě. A tak se dá pokračovat. Klaus tehdy v 90.letech v diskuzním pořadu se ho někdo zeptal, proč se nezjednoduší zákony pro drobné podnikání. Odpověděl: Ten kdo podnikat chce, tak podnikat bude. Mluví takhle člověk, liberál údajný, kterému vnitřně záleží, aby ekonomika jela, aby tady byl hospodářský zázrak? Ne. Jakýkoliv ekonom čínský komunista v té době...
Německá a rakouská lobby letos tlačí na evropskou centrální banku (která sídlí ve Frankfurtu), aby se zbrzdilo zavedení eura např. na Slovensku, ačkoliv Slovensko všechny kritéria splnilo. Proč? Protože zavedením eura se o něco zlepší exportní podmínky pro Slovensko. A tedy rakouské a německé firmy to chtějí ještě o něco oddálit.

148855

11.12.2007 19:43

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

Atta

pietroo 194.?.?.?

nebo kdo tam byl možná nevěděl, že je to propojené s americkou tajnou službou. Ten co zapálil říšský sněm to taky nevěděl. On si myslel, že ho o to požádali komunisté. Ve skutečnosti to byli agenti tajné služby.
Jen se nemohu ubránit dojmu, že celá ta akce má ještě jakousi "meta" úroveň: Přece kdyby chtěli, tak mohli myslím bez problémů prohlásit, že se ukázalo, že Ládin zároveň natahal bomby do těch mrakodrapů a proto spadly.
Je otázka kolik byl minimální počet lidí, kteří do celé akce museli být zasvěceni. Nepochybně pracovali pro tajnou službu a možná pro tu nejvyšší přímo vládní, která je ještě nad CIA.
Tajné služby celého světa běžně zabíjejí lidi a kdy má někdo z těch agentů odvahu to říct?

149078

12.12.2007 09:32

Máme se stále lépe

RE: Tak si pobrečme

pietroo 194.?.?.?

Byl to Klaus, který za své vlády půjčil několik stovek miliard, myslím 300-500, pak se v tom trendu jen pokračovalo. Dělení na pravici a levici nic neřeší. Nevěřte tomu, že Klaus je opravdu liberál. Za jeho vlády pro to vlastně nic nesvědčilo. Pokud nebudeme za liberalismus považovat vytvoření takových zákonů, aby bylo bez problému možné tunelování a celkově privatizace proběhla způsobem jak někde v Africe. Finanční úřady tehdy nefungovaly vůbec, soudy atd. takže když vám někdo dlužil, tak jste měl smůlu a zkrachoval jste, protože prostě "trh si to udělá sám že" a proto zákony nepotřebujeme, by odpověděl drze Klaus. Jindy ale, když byste chtěl zjednodušit zákony pro rozjezd podnikání tak to ne, řekl by vám zase s výsměchem Klaus, ten kdo chce podnikat, tak podnikat bude ne? I při šílených daních, administrativě atd. Ne? No, tohle liberál není ani náhodou. Co je tady u toho všeho společný jmenovatel? Jednou zákony ne, když by to prospělo ekonomice, jindy složité zákony schválně ano, i když to ekonomice neprospěje?
Klausova vláda skončila tím, že byla chronická pasivní obchodní bilance. Samozřejmě. Všechno domácí se likvidovalo (cena těch zrušených podniků se snad ani nedá vyčíslit), jen se dováželo. A to měl v té době na vysoké škole přednášku, že pasivní obchodní bilance to je pozitivní, protože se "dováží moderní technologie". Takže v roce 1997, několik měsíců před krachem jeho vlády, jsme si pro dolarové rezervy centrální banky museli půjčit díky Klausovi dalších sto miliard.
Kdyby tomu člověku šlo o to, ať česká ekonomika funguje, tak po tom co tady předvedl za své vlády by nemohl být tak v pohodě, nebo by to musel hodně hrát. Co ale nechápu, že si takového člověka zvolili jako prezidenta. Jak by asi skončil takový "ekonom" třeba v Německu po válce? Chodil by kanály, možná by byl i před soudem, případně v blázinci, pokud by se ukázalo že je neodpovědný za své jednání.

149129

16.12.2007 19:23

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

Dobrý směr, musí se to ale dále promyslet

pietroo 194.?.?.?

1. Koncept přímé demokracie předpokládá odvolatelnost politiků, aby se zodpovídali za své chyby. Ta vymahatelnost je pak mnohdy iluzorní: Kdo to bude žalovat, a co bude výsledkem? Odvolání z funkce, možná podmínka u soudu při defraudaci. A to je vše.
Systém by ale měl být správně nastaven tak, aby ke zneužití funkce vůbec nemohlo dojít. Jakýkoliv zástupce by měl dělat jen to, k čemu byl zmocněn. V každé věci a na všech úrovních (místní...) Myslím, že jen kontrola jednou za rok nebo za pět let nestačí. Jen se to rozplizne a bude to zcela neúčinné.
2. Dále musí být zajištěno, aby nemohla na sebe strhnout vládu jen junta tzv."aktivních lidí", a ti pak se potřebují seberealizovat (kariéra) a kalkulují okamžitě s tím, že ty druhé nějakým způsobem z rozhodování vyšachují. (Potřebují si dokazovat, že jsou něco víc než normální lidé a chtějí o nich rozhodovat. A jsou to právě vzdělaní lidé, kteří tomuto svodu podlehnou velmi snadno, a výsledky dnes vidíme). A kalkuluje se s tím, že lidé nebudou mít z různých důvodů zájem a tedy si to uděláme po svém. Musí to být pojištěno proti tomu systémově. Nestačí jen doufat, že tam budou slušní lidé. Všechno se musí točit kolem občana, ne naopak. Všechno musí být principielně zdola. Takže například za občanem zajdu, zeptám se, ne aby on musel někam chodit. Technicky by to mělo být možné (např.na místní úrovni). Zvážení zavedení práva veta pro každého občana např. ve věcech, které se ho bezprostředně týkají a kde by mu "většina" mohla způsobit škodu. Celý systém se musí promyslet a odvodit z určitých základních premis o lidské důstojnosti.
3.Dále se musí promyslet oddělení ekonomiky od politických práv jinak jsem vydíratelný ekonomickou lobby a moje (politická) práva jsou iluzorní. Například automatickým nárokem na základní životní potřeby (jídlo, bydlení), takže se to bude točit kolem občana a ne vydírajícího zaměstnavatele. A politika (=lidé sami pro sebe) se tak bude muset dělat tak, aby se toto zajistilo. Ne jako dnes, kdy není zájem, aby lidé mohli levně bydlet. A nadvýroba potravin se hází do moře nebo leží klidně celé roky ve skladech a v Bruselu vymýšlí "tendry" co s tím. Nakonec to stejně hodí do toho moře a část rozdají v Africe, aby se neřeklo. A zemědělcům se dávají peníze (kterých je asi dost), aby raději nic nepěstovali.

149359

18.12.2007 22:08

Podvod peněžní mánie

RE: tu je ten zoznam

pietroo 194.?.?.?

Je zajímavost, že ve středověku České království fungovalo podobně jako dnes majitelé centrální "americké" banky. Těžilo se u nás stříbro a tiskly se tzv. "pražské groše". Za tuto natištěnou měnu se pak dovážely ze zahraničí hodnoty. České království bylo nejbohatší ve střední Evropě. Obchodní bilance Českého království byla chronicky pasivní: převažoval dovoz. Mohli jsme si to dovolit. Prostě jsme jim natiskli stříbrňáky. Stejně dnes funguje ekonomika USA a mohou si neustále dovolit deficit a hradí ho tím, že lidé chtějí dolary: Potřebují je jako mezinárodní platidlo, třeba za naftu atd. Pražské groše platily za tzv. tvrdou měnu, nepamatuji si už přesné čísla, ale v Německu tvořily snad 20 procent oběživa. V rozdrobeném Německu, kde každý kníže si tiskl svou měnu (měďáky atd.)( a mnohdy jich natiskl víc, takže se zruinovala ekonomika a on lidi okradl), fungovala česká stříbrná měna jako "mezinárodní" platidlo. Stejně jako dnes mezinárodně funguje dolar. Tehdy se snad ještě věřilo, že hodnota těch peněz je v tom stříbře (nebo pak ve zlatě), od vynálezu papírových peněz je ale jasné, že je to jinak. [smích] [smích]
Jinak to, že člověk tak těžko shání informace o tom jak fungují banky... Ani německy jsem do dnešního dne neviděl knihu, která by to nějak jednoduše přehledně popisovala. Prostě není zájem.

149595

19.12.2007 13:47

Venda a Jenda

národní specifika

pietroo 194.?.?.?

Ale propojením jejich schopností by vznikl kvalitní hybrid, hodný našich „národních specifik“.
Ve skutečnosti ani jeden z nich k českému národu moc nepatří a v hlavě jim nepochybně straší myšlenka vyvolenosti. A tento aspekt příslušnosti k izraelskému etniku hraje roli v jejich politickém myšlení. Mám zkušenost, jak ta myšlenka výlučnosti dokáže zdánlivě vzdělaným inteligentím lidem úplně narušit vnímání druhých lidí (nejen ne-Židů), vztah k věcem, přírodě atd. Kdy najde nějaký psycholog odvahu ten fenomén pravdivě pojmenovat? Oba dva promění postupně tento národ na v principu bezprávné Palestince. Švejnar vypadá sympaticky ( i když ten obličej opravdu evropský není), ale jeho styl je jen stylem manažera: Bude tvrdit kdykoliv cokoliv, co je pro jeho "obchod" výhodné a nemá s tím žádný problém. To už si tam můžeme dát rovnou nějakého mluvčího ČEZu nebo tak. Vyjde to nastejno. Je to bohužel jen sympatická loutka.

149644

21.12.2007 11:59

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

v Bruselu to mají vymyšlené

pietroo 194.?.?.?

Srandovní mi připadá funkce Evropského parlamenu. Slyšeli jste někdy, že by bruselská administrativa, jmenovaná v zákulisí, předstoupila před Evropský parlament se žádostí o důvěru? A pokud vím, ani podle nedávno přijaté evropské smlouvy nahrazující ústavu nic takového nebude. Takže jaká demokracie? Ani formálně, natož reálně. Junta si napíše jakékoliv direktivy a ty prostě platí. Evropský parlament dokonce nemá ani pravomoc hlasovat o direktivách a případně je odmítnout!! Má jen poradní funkci. Direktivy údajně mohou odmítnout tzv."žlutou kartou" národní parlamenty: Musí ale zastupovat dvě třetiny evropského obyvatelstva. Dominantní jedna třetina tedy ovládne Evropu bez problémů. A že Francouzi a Němci nebudou brát chudé a tedy závislé Italy a Španěly jako sobě rovné je jasné. Takže to bude ve skutečnosti méně než jedna třetina. A ani ta nebude rozhodovat, to víme.
Když tedy národní parlamenty odhlasují "žlutou kartu" direktivě, tak výsledkem nemá být podle současné úpravy odmítnutí direktivy, ale bruselský vtip: "Komise musí zdůvodnit, proč direktivu považuje za důležitou." Fraška. Je mi to líto, ale bude to zase jen Sovětský svaz. Znám dva lidi, kteří byli přesvědčení komunisté, 1989 komunismus odhodili, a dnes jsou stejně tak slepě oddáni EU. Nejde jim říct ani to, co jsem teď napsal. Neví o EU nic, ani vlastně vědět nechtějí, do ciziny nejezdí, ale hrozně moc EU chtějí. Kde se to v těch lidech jenom bere, neschopnost podívat se na věc s odstupem a opravdovým zájmem? A takoví lidé pak dělají vědu, takže to podle toho vypadá a zamiluje se do neodarwinismu, Einsteina... a nesmíte klást žádnou námitku, nedejbože shromažďovat anomálie těch teorií! Nemluvě o tom, dovolit si spekulovat o fyzikálních podmínkách zhroucení mrakodrapu: To už sis dovolil opravdu moc, jdi do blázince! Tam tě napráškuju, abys neotravoval, ale jinak jsem osvícený člověk, který miluje rozum a vědu a nenávidím slepou víru. Neodarwinismus, Einstein...jsou svatí a je zákaz se na jejich teorie dívat racionálně kriticky. Kromě puberťácké reakce se nedočkáte ničeho. A taková je i zkušenost lidí, kteří učí na univerzitě obor "filozofie vědy". Pokud se tahle vlastnost nezmění, tak to bude na světě pořád o ničem.

149796

29.12.2007 17:56

Klasické české pohádky kritickým okem

západ? nic zvláštního

pietroo 194.?.?.?

Ve Vídni jsem zažil (2005), že nejel výtah tři měsíce (!!) v domě, které spravovalo město. Dokonce to pak prý bylo i v televizi. A byl to dům, kde bydleli samozřejmě většinou Rakušani. A mám z Rakouska spoustu dalších zážitků. Například se mi několikrát stalo, že jsem vešel do nádherně upraveného domu se zahradou, dvě auta, a v domě to bylo jako u cikánů nebo bezdomovců. Zkrátka jen prázdná vnější forma. Asi jako anglická královna. Takže vím, že když se sečte pro a proti, není tzv.západ v ničem lepší. Vyjde to nastejno. A i ti podvodníci a "tuneláři" jsou tam větší než tady. Opět nedávná zkušenost z Rakouska: Ředitel banky Bawag si na své nadace zdefraudoval velké peníze a pak utekl do zahraničí. Dnes už je ve Vídni ve vazbě.
Ve Vídni jste musel běžně dávat na chodníku pozor třeba před vchodem do domu, abyste nešlápl do... A přecházet mezi auty je opravdu na vlastní nebezpečí. Nejsem z Prahy ale vím, že metro je tam čisté. Doporučuji zkušenost ve Vídni. A ten bordel nedělají Turci.
Nebo jsem prakticky nezažil, že by tady v autobuse nebo tramvaji nešly otevřít dveře. Ve Vídni je to každodenní zkušenost, kterou řidič vyřeší tak, že přilepí nálepku "nefunguje" a s tím se pak jezdí do nekonečna.
Ve Vídni jsem dále zažil, jak solidně vypadající paní ukradla okurku ve Sparu, pak to zapípalo, ona s úsměvem to vytáhla z tašky a pohoda. Jindy zcela solidní Rakušan čekal na vhodný okamžik, aby se mohl s nákupem proplížit turniketem u vchodu. V knihovně na Urban Loritz platz se mi stalo, že jsem šel jen na minutu ke kopírce a zmizela mi mikina. Naštěstí jsem ještě dotyčnou stihl a ona s elegantním západním úsměvem mi ji vrátila.
A zkušenost dalších lidí je obdobná. A to je Rakousko de facto nejbohatší zemí v Evropě (snad druhé po Irsku). Takže dnes je to všude o ničem a na "západě" určitě není v tomto ohledu líp než v Česku.

150125

30.12.2007 15:27

Má nás Klaus za stádo ovcí?

klaus

pietroo 194.?.?.?

Jedna známá byla poslankyní za moravskou stranu v parlamentu. A říkala, že v kuloárech tam platilo tehdy jako jasný fakt, že Klaus je židovského původu. Důkaz to samozřejmě není. Ale lidé "nahoře" s touto informací evidentně počítali. Někdo kdo chce být prezidentem České republiky by měl říct, kdo je a ne potajomky milovat Izrael...
Kousek ode mne bydlí jedna paní fanatická židovka. Kdybyste hledali v jejich rodokmenech nenajdete nic, nenajdete je ve speciální matrice pro židovský původ: všichni totiž byli katolíci. Nevím jak je to s Klausem. Ale jak jsem již řekl, pokud chce být prezidentem, měli bychom o něm vědět vše. A nemohu si pomoct, když přivřu oči, a dívám se na rysy tváře, a odmyslím si toho jakoby arijského blondýna, tak ten obličej mi dává židovské rysy. A když k tomu přičtu, že je ekonom... Jak to s ním je, ví jenom on sám a jeho nejbližší. Jeho manželka ale Židovka asi je, takže už proto on proti Izraeli nic říkat nebude.

150166

Možná se to tady již objevilo: Když zadám do vyhledávače na Seznamu "zvědavec", tak mi to vyhodí jako první odkaz:
"Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy
Zvědavec - politicky nekorektní webzine Blog Fórum. Ekonomie internetové společnosti: Zvědavec má finanční problémy.
www.zvedavec.org/zvedavec_390.htm - Více

A jako druhý: "Zvědavec bloguje". Normální zvědavec ale nikde. [zmaten]

150190

01.01.2008 15:15

Zločin vlastního soukromí

RE: Má přání

pietroo 194.?.?.?

Nevím co je RFID, možná to bude to stejné co chci napsat: Mobily jsou schopny zaznamenat, že se v blízkosti nachází jiný mobil. No a když znám jméno člověka, tedy jeho číslo, případně číslo konta v bance, pak mohu zadat bez problému do počítače údaje a vyhodí mi to např. všechny kontakty toho člověka, dejme tomu všechny osoby s kterými se setkal více než třikrát. A můžu si tak udělat takovou mapu lidí, které sleduji. Divil bych se, kdyby to BIS případně kriminálka nepoužívala. Pokud ne, tak je to otázka jen krátké doby.

150275

02.01.2008 21:36

Zločin vlastního soukromí

RE: Dík pánům Druidovi a Vladunovi

pietroo 194.?.?.?

S tou testovatelností je to totiž problém. Pěkně to popsal americký filozof Quine. Nestestuji nikdy osamoceně nějakou dílčí hypotézu, ale vždy už ji testuji v konjunkci se všemi ostatními teoriemi, pomocnými hypotézami, které v tom okamžiku věda považuje za pravdivé. Stejně tak předpokládám platnost matematiky atd. Záleží tedy jen na mne, co si v té konjunkci vyberu jako nepravdu, když test teorie skončí negativně. Mohu si vybrat v té konjunkci teorií cokoliv: klidně bych mohl zvolit platnost matematiky, abych zachránil svou teorii. Takže představa, že nějakou izolovanou věc testuji je iluze. Teorie si mohou uchovávat svou nedotknutelnost i vůči experimentům, neboť změním dodatečné předpoklady, abych nemusel vzdát celou teorii atd. Realita mi nikdy neodpoví, kde je v té konjunkci teoríí chyba. A záleží jen na mně, co si vyberu. Celá věda má hypotetický charakter. Realita odpoví vždy ano nebo ne. Ne v čem je problém.( A čistě formálně logicky dokonce existuje v logice zákon Dunse Scota, který říká, že z nepravdy plyne cokoliv tedy i pravda. Takže čistě formálně suma nepravdivých teorií se jeví jako pravdivá. Ale to je jen na okraj.)
Dnes se hodně mluví o kritériu testovatelnosti známému jako "falzifikace". Ve skutečnosti víme, že tomuto kritériu ( tedy že teorie je vědecká jen pokud udává podmínky své neplatnosti) projde snad fyzika, i když tomu nevěřím, ale zcela určitě neprojdou přírodní vědy (nemluvě o dalších vědách typu sociologie atd.), snad jen jejich části. Američtí filozofové vědy (většinou samozřejmě židovského původu) velmi kritizují např. pojem "instinkt", který se tváří jako vysvětlení, ale nic nevysvětluje. Jen je to pojem, kterým vždycky zacpeme fakt, že skutečnost neumíme vysvětlit. Židovský filozof Popper jak známo označil psychoanalýzu, darwinismus atd. za teorie, které neudávají podmínky své neplatnosti a jsou tedy vlastně netestovatelné. Jinak řečeno podle kritéria falzifikace to nejsou vědecké teorie.
Zkušenost je, že po staletích urážek ze strany vědců je dnes fanda církve mnohem více sebekritický než vědec. Ten naopak propadl iracionální víře a fanatismu, ale nevidí to. A má tendenci neustále překračovat své hranice. Nemluvě o tom, že by nejraději zametl pod koberec fakt, že mýtický Galileo nebyl schopen svou teorii dokázat. A kardinál Bellarmin, šéf inkvizice, který byl ochoten v případě předložení důkazu teorii přijmout, tak dnes platí svou argumentací za de facto "otce zakladatele" filozofie vědy. O tom zase napsal pěknou knihu jiný židovský filozof Feierabend. (Fanda dnešního mýtu o vědě většinou sympatizuje i s židovstvím. Proto zdůrazňuji ten židovský charakter kritiky. [mrknutí jedním okem] )

150428

03.01.2008 23:37

Hranice zůstaly

RE: Přítomnost vypovídá zcela jasně

pietroo 194.?.?.?

Oni se nakonec poperou Židé mezi sebou. Ale bohužel asi až ovládnou planetu. Do té doby budou držet spolu, aby uskutečnili tuto tisice let starou touhu. Pak teprve asi část z nich zjistí, že jsou otroci stejně jako ostatní obyvatelstvo a začnou se zabývat typicky židovskou záležitostí: revolucí. Myslím, že nějaký Chomsky, Izrael Šamir, Trockij něco v tom stylu. Až to lidem řekne autentický Žid, jak Židé uvažují, pak teprve uvěří tomu, co se zdá jako z léčebny. Kdyby přímo řekli o co jim jde, tak by velmi rychle skončili, celý svět by se okamžitě proti nim spojil.
Pamatujete, jak lámali komusi z rodiny rabína Sidona před synagogou ruku? To se totiž Židé (zde "chasidští" příznivci Schneersona) nenávidí navzájem. Ta nenávist se totiž nemůže zastavit u gojů. Je to jejich povaha. Víte s jakou nenávistí mluví (vzdělaní)Židé třeba o áronovcích, vůbec o biblické postavě Aronovi, a těch kteří dnes od něj odvozují původ (po otci přirozeně)? Kdybych to nezažil ty nenávistí zkřivené ...tak bych nevěřil. A důvody, které udávají jsou spíš trapné, jsou jak malé děti. Já jsem přesvědčen, že oni tu bibli ve skutečnosti úplně nenávidí, i když se považují za judaisty. Jediné co na ni uznávají je, že jsou vyvolení. To jim jako námět života úplně stačí. Zatím budou ale držet víceméně basu, i když se rádi navzájem nemají.

150500

04.01.2008 00:01

Zločin vlastního soukromí

RE: Dík pánům Druidovi a Vladunovi

pietroo 194.?.?.?

Píšeš: Kriteria falsifikace nejsou ničím jiným, než "hrou na jednu branku". To je pravda. Samo to kritérium má problémy s definicí sebe sama. Takže jenom o falzifikaci to opravdu nebude. Myslím, že člověk nakonec je schopen poznat pravdu, a to podle falzifikace vlastně není možné: můžeme se jen jakoby přibližovat. Ale jak vím, že se přibližuji, když pravdu nemohu poznat?
Myslím, že sám Popper si uvědomil, že falzifikace nestačí. Proto dokonce hovořil o existenci lidské duše, o existenci světa idejí, jakési paměti. Tedy vlastně předpokládal, že mohou existovat určité šipky, poukazy mimo jen pouhou materii. Popper dokonce prohlásil na jedné konferenci: "Musíme si uvědomit, že materialismus je překonán." No, za to ho vědci také moc rádi nemají. Vytýkají mu, že se neřídil svým vlastním kritériem falzifikace.
Pro Vojtu: K.R.Popper "Věčné hledání" od strany 160: "Došel jsem k závěru, že darwinismus není ověřitelná vědecká teorie." "Prohlašovat, že se dnes žijící druhy přizpůsobily svému prostředí, je v podstatě tautologie." "Adaptace je definována moderními evolucionisty jako schopnost přežít a lze ji měřit skutečnou úspěšností v přežití: stěží existuje nějaká možnost jak ověřit tak vetchou teorii, jako je tato." "Darwinismus tedy opravdu nepředvídá variační evoluci. Proto ji nemůže ani vysvětlovat. Přinejlepším může předpovídat vývoj variací za příznivých okolností. Je však těžké obecně popsat, co jsou to příznivé okolnosti." "Darwinismus není na tom o mnoho lépe než theistický názor na evoluci."
Nicméně podle Poppera může taková nefalzifikovatelná teorie sloužit jako rámec pro ověřitelné vědecké teorie. A v tomto smyslu "(neo)darwinismus", ale i jiné "metafyzické teorie" mrtvé v žádném případě nejsou.

150505

06.01.2008 23:42

Hranice zůstaly

RE: Přítomnost vypovídá zcela jasně

pietroo 194.?.?.?

Ty rodokmeny, které známe z bible, jsou odvozeny vlastně od Arona, kterého ustanovil Mojžíš jako velekněze. Ti pak konali službu v chrámu, a představovali tzv. saduceje, vyšší vrstvu společnosti. A odvozovali se od otce. Druhou skupinou byli farizejové, tedy rabíni, kteří byli z lidu a dnes představují absolutní většinu a ovládají i náboženské právo Izraele. Svůj původ odvozují po matce. Tvrdí, že disponují nepsanou esoterní tradicí. Avšak "komplex", že nemají návaznost na biblické kněžské rody, a tedy jejich legitimita je pochybná, vykonává své. Zástupný důvod se pak vždycky najde: například, že Aron odlil to zlaté tele. Byl jsem na jedné diskuzi se Sidonem. Nějaký křesťan se jej ptal: Vy vytýkáte Ježišovi, že změnil zákony, ale vy sami jste je změnili. Jak to, že na rozdíl od bible odvozujete původ po matce? Čekali byste od Sidona nějakou inteligentní odpověď? Nejprve řekl, ať někdo dá další dotaz, že se mu na to nechce odpovídat. Odpověděl na ten druhý dotaz a pak se k tomu vrátil a řekl jen jednou větou (!!): "Kam dohlédneme, vždycky je to po matce." Křesťané se zasmáli a odešli.
Aronovská linie jakoby nebyla. Dnes přicházejí na Západ lidé z Ruska a Asie, kde je ta linie po otci. Jsou předmětem nenávisti. Pokud vím, nemají ani nárok na izraelské občanství (podle náboženského zákona).
Když o té rivalitě a nenávisti víte, tak najednou i jinýma očima čtete židovské knihy. Např. studie od populárního badatele D.Flussera, kde si dotyčný úplně vymýšlí pohádky a říká, že Ježíš ve skutečnosti nenadával farizejům, že to tam bylo později dodatečně do evangelia zařazeno, ale že vlastně polemizoval s těmi saduceji. (A že Ježíš byl vlastně takový rabín.)
Sám jsem zažil intelektuální rozmluvu, kde jsem poprvé zažil tu nenávist. A dost mne to překvapilo. Že nenávidí i Arona! Co mají tedy vlastně rádi? Oni věří, že rabíni mají tu esoteriku. A ti "aronovci" jsou vlastně podle nich ještě materialističtější než oni sami (Rotschildy atd. označují za "saduceje" ). Aronovci=saducejové byli proti nepsaným tradicím. Oni měli na starosti službu v chrámu než byl rozbořen Římany a od té doby se na Chrámové hoře neděje nic (je tam mešita a orthodoxní na tak "znečištěnou" půdu vlastně ani nesmí vstoupit). Tedy rituální zabíjení zvířat. Ta doba, kdy to bude obnoveno ale přijde. A samozřejmě rabíni chtějí hrát ten prim.
Kdybyste chtěl nějaké podrobnější informace nebo měl nějaký dotaz musel bych to zjistit. Ale víte určitě, jak je mnohdy těžké z člověka židovského původu vytáhnout autentickou informaci a názor. Pořád samé mimikry. Obvzláště, když už vás má za "nepřítele".
Chasidy nenávidí také: ti jsou pro rabíny poloviční křesťané. A chtějí tradice zvěřejňovat a dávat světu.(ben Zwi, srv. Weinreb...) "To by žádný orthodoxní nikdy neudělal."

150698

09.01.2008 11:05

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

pietroo 194.?.?.?

Otázka je, jak si představujete "tvrdá fakta", která by Vás přesvědčila. Jak by takové faktum čistě teoreticky mělo vypadat?
Faktem je, že Židě jako národ se liší od ostatních národů mnohem větším pocitem sounáležitosti. Souvisí to s jejich "lunární" povahou. Nejlepší je asi osobní zkušenost. Pokud Vás odpověď na tuto otázku opravdu zajímá, tak začněte svůj výzkum třeba tak, že se budete vydávat za člověka židovského původu a najděte si ty správné známé atd. Navrhuji Vám tuto drastickou metodu, protože předpokládám, že nic jiného Vás nepřesvědčí. Nebo začněte navštěvovat setkání např. s rabínem Sidonem. A pak si položte otázku: Co by se stalo, kdybych těď zavolal policii (a když budete sledovat tu neuvěřitelnou řeč těla a celkový způsob chování na setkání bez televizních kamer, arogantní nafučené reakce na dobře myšlené nevinné dotazy, tak i psychiatrii) a oznámil jim, že je zde naplňován paragraf 260?
Pak si jako vědec položte otázky, jestli vysvětlení jevů, které je nám v médiích předkládáno, odpovídá realitě: Například sympatie novinářů k USA a Izraeli. Jejich doslova jednostranná oddannost USA. Dá se to vysvětlit jen jejich fanatickým proamerikanismem? (Např. radar, jednostranná informovanost o Kosovu, o Izraeli, způsob informováni o webu Zvědavec). Jak je možné, že například lidé údajně vystupující za práva homosexuálů jsou tak fanaticky proameričtí? Obstojí proklamované vysvětlení, že Izrael se chová neuvěřitelně barbarsky, protože byl holocaust? Lze jednání novinářů vysvělit jen pěnězi vlastníka? (A jakého původu je ten, kdo média vlastní?) A nebo spíš aktivním pocitem nacionální sounáležitosti s elitou v USA?Takových otázek si můžete klást celou řadu a pak si můžete vylučovat varianty, které prostě nesedí. Čistě vědecky nesedí. A to co Vám zbyde, až vyloučíte tu hlušinu, bude pravda. Chce to jen opravdu bádat "bez předsudků", jak to kdysi chtěli fenomenologové. Ne, že budete brát za "tvrdé faktum" vysvětlení médií. To musíte také "uzávorkovat", jinak byste se už předem testování vzdal. Chce to jen odvahu a poctivost. [smích] [smích]

150843

10.01.2008 17:50

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

pietroo 194.?.?.?

Orthodoxní Židé, např. rabín Sidon pojem "holocaust" nepoužívají. Používají termín "šoa", zmar. Wiesel si vymyslel, že lidé byli ze začátku i spalováni. Jak mi řekla jedna Židovka: ohněm ve skutečnosrti prošli Němci, ne Židé (války, bombardování, Drážďany).
Když bychom to chtěli převést do magické terminologie, tak Židé vlastně prošli "nordickou rituální vraždou" =udušením. Tak se praktikovala u Wikingů, u nás známá svatá Ludmila atd. Ale ohněm prošli ve skutečnosti Němci.
V článku bylo uvedeno, že Kallus chce smíření s Araby. Představuje si to v typicky sadistickém židovském stylu, takže "smíření" je tady zase jen "newspeak". Vždy je důležité přesně si definovat co Žid určitým slovem myslí, protože je to většinou jen podvod: (www.icej.cz Prohlášení křesťanských sionistů v Jeruzalémě 2001, překlad Kallus)
"Konstatujeme, že dnes existuje v Izraelské zemi Tělo Mesiášovo (=jen jiné slovo pro židovský národ), které má univerzálnímu Tělu všech věřících hodně co nabídnout – je živoucí svědectví židovských kořenů víry a Boží věrnosti jeho zaslíbením a prostředek k boji proti antisemitismu a k povzbuzování církve mezi národy k přijetí biblického sionismu. Registrujeme nyní rostoucí využívání teologie osvobození pro podporu palestinského nacionalismu a považujeme ji za věroučný systém, který zneužívá poselství Písma ve snaze o uplatnění humanistické podoby sociální spravedlnosti. Bible vskutku vyzývá křesťany, aby mluvili pravdu a měli slitování se všemi lidmi. Avšak Bůh ve svém milosrdenství nemůže žehnat lži ani uctívání falešného boha. Nelze popřít, že velký díl utrpení palestinských Arabů je způsoben především jejich vlastním bezohledným a zkorumpovaným vedením. Palestinské nacionalistické hnutí se navíc ztotožnilo s širší agendou islámu, kterou nelze podpořit žádným rozumným výkladem Písma. Bible naopak stojí plnou svou vahou za návratem židovských vysídlenců do Izraelské země. Křesťané proto nemají žádný biblický základ, na němž by mohli podporovat palestinský nacionalismus (Jeremiáš 31:10-12, Lukáš 21:24). Vyzýváme křesťany na všech místech, aby oponovali těmto deformacím, které mají za cíl vzbudit v křesťanech antisemitismus...
Člověku nebylo skryto, že Bůh (=tedy my Židé) nakonec bude soudit národy za to, že se postavili proti Židům, které znovu shromáždil v Jeruzalémě (Joel 3). Zaslíbený všeobecný mír nastane teprve poté, až Bůh "potrestá silné národy" za tyto činy (Izaiáš 2:4, Micheáš 4:3). (!!) Proto varujeme všechny národy a země, že ti, kdo usilují vykořenit židovský národ z jakékoli části Jeruzaléma a zbavit Izrael jeho Bohem svěřeného dědictví nebo rozdělit Izraelskou zemi (=vytvoření palestinského státu asi), se dostávají do konfliktu s Bohem Bible (Joel 3:1-3) a sami se zraní a padnou pod Božím soudem (Zachariáš...

Automaticky kráceno

151034

10.01.2008 20:17

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: Vernost k jake Tore?

pietroo 194.?.?.?

Ne, tito Židé Talmud nezavrhují. Naopak se na něj odvolávají: např. na traktát Kesubos 111 (www.come-and-hear.com/kethuboth/kethuboth_111), kde se říká, že Židé mají dobře vycházet s ostatními národy, nemají být proti nim a nemají se vracet do Palestiny až do konce světa. Takových, kteří jej zavrhují žije na celém světě jen úplné minimum. Např. tzv. karaitští Židé. Rabíni jim nemohou přijít na jméno. I když je to vlastně již jen několik rodin, přesto je podle přehnaných reakcí považují za ohrožení své legitimity.
Pěkná stránka je: www.karaitskyjudaismus.estranky.cz/
Pokud vím, tak tyto Židy ani Hitler za Židy nepovažoval. (Žili na Krymu) [smích]

151044

11.01.2008 10:58

Odkud to smrdí?

RE: Onanisti

pietroo 194.?.?.?

Tak si vezmi nějakou Židovku a ona tě zasvětí. Ale pak bude pozdě číst Zvědavce. Budeš si tak moct opravdu jen on(...)t. O časté úplné frigiditě u těch žen toho moc nevíš co? Tak zkus přestat o...t a najdi se ženskou. [vyplazený jazyk]

151110

11.01.2008 12:32

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

pietroo 194.?.?.?

Píšeš, že etnikum, které věří ve svou vyvolenost se staví do velké nevýhody v konkurenci s ostatními. Je to přesně naopak. Hlavním námětem současného židovství jsou dvě myšlenky: Vyvolenost Židů k vládě nad planetou a to, že morálka neeexistuje, že je zcela relativní. Když má někdo v podvědomí tyhle myšlenky, tak proti takové kombinaci psychiky např. v kariéře proti němu nemá nikdo šanci. Je to archetyp převlékače kabátu, který vždy chce být nahoře. A zároveň tento druh lidí má pocit národní sounáležitosti- a to jsou už ohromné síly. Ty síly náboženství v něm žijí v ateizované (sekularizované) podobě dál. Ty síly, archetypy, mrtvé nejsou. Kdybys opravdu se pobavil s tím zubařem a on měl k tobě důvěru, kdybys opravdu uměl naslouchat lidem, tak by ses to dozvěděl.
Jiná věc je, že národ, který je sebestředný, sice ty druhé jako vnějškově porazí, ale ve skutečnosti vnitřně upadá, protože je totálně zablokovaný a tedy zakomplexovaný. Vidíme to i v diskuzích tady na Zvědavci. Jeho podvědomí pláče a je jen otázka času, i když zde dlouhého, kdy to praskne a ty potlačované síly proniknou do té neuvěřitelné křeče.
Jestliže nějaké entikum, zde Židé, jsou vybaveni evolučním vzorcem chování, kdy považují za své poslání vykořenit ostatní národy z krve a půdy (srv. neomarxista židovský filozof Fromm kniha "Budete jako bohové" ), ale sebe samozřejmě vůbec ne... Myslíš, že to pro to etnikum vybavené takovým vzorcem chování je to evoluční nevýhoda??? Další jejich z evolučního hlediska kvalitní vlastnost: Umí dobře skrývat své skutečné pocity.( Zase souvisí s jejich "lunární" mentalitou.)
Že tyhle myšlenky žijí v nich i v ateizované podobě, k tomu stačí číst JAKOUKOLIV jejich literaturu. Například neomarxista Adorno, populární postava dnešních židovských intelektuálů, kterým doslova mluví z duše. Srv. např. jeho "Dialektika osvícenství." Nebo pak "Negativní dialektika." Nevím, jestli to vyšlo už i česky.
Žiješ v představě, že síly náboženství jsou mrtvé. Nejsou. Vidíš přece, že ty síly ovládají i americkou vládu. Naopak vidíme, že ty síly jsou stále tady, i když pod jinými názvy. Jsou to síly psychiky a ty nejde porazit jen povrchním prohlášením. Musíš k nim najít nějaký inteligentní a senzitivní vztah. Tím, že něco budu chtít odřezat, tím nad těmi silami nezvítězím. Naopak, ony uchopí mne a pak hlásám neodarwinismus, ateismus a nevidím, že to postrádá racionalitu, že je to jen fanatická víra. Ovšem u těch druhých to velmi dobře vidím. Psychologové tomu říkají "stín", používá se i pojem "farizejství". Proč asi?
Kdysi jsi tady psal, že máš rád Junga. Nic moc z něj si ale nečetl že? Omluvou snad je, že česky kompletně snad ještě nevyšel. Nevím. [pláč]

151114

11.01.2008 19:15

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

pietroo 194.?.?.?

Dětinský blábol to samozřejmě není. Stačí začít číst třeba zmíněnou literaturu...Najdi si nějaké známé třeba na univerzitě, bude ti to vysvětleno přesně tak, jak jsem to napsal. Podle tvých reakcí už vím, že tvé vzdělání v humanitních věcech=0. I s tou schopností registrovat prvky, které chybí, je to slabší. To by nevadilo, ale člověk by měl mít o věc alespoň zájem. Obvzláště, když to proklamuje a má sám před sebou snad ten pocit???
Židé právě nefungují jako ti lvi. Takovým způsobem fungovali, když to přeženeme, třeba Němci. Proto vždycky zaútočili na celý svět a přirozeně nemohli vyhrát.
Židé mají jiný vzorec. Nejdou do přímého viditelného střetu. A proto vyhrávají a ostatní svět se proti nim neumí bránit.
Zkus třeba darwinisty Lorenze nebo Eibesfeldta, mohli by ti vyhovovat: Eibesfeldt popisuje různé druhy, které napodobují vnějškově ve vzhledu a chování jiný druh, aby tak oklamali konkurenci. Ta je považuje za spřízněného člena druhu, no a je s nimi amen. A v lidské rodině tenhle vzorec mají bohužel Židé. Dělá jim dobře, když je vše jen "jako", "vnější" a "samoúčelná forma". Ale o tom jindy. V současném neodarwinismu, který dělají většinou Židé, se o tom psát nebude.
Zajdu někdy do SVK a pak ty obrázky od Eibl-Eibesfeldta tady okopíruji. Je to velmi zajímavé.

151154

13.01.2008 20:41

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

pietroo 194.?.?.?

Ti "sionisté" dobře ví, že to, co chtějí uskutečňovat, nepodporuje nikdo. Proto je bude opravdu jako za totálu stresovat i jedno promile odpůrců, "antisemitů". Nejsou hloupí. Oni ví, že kdyby se mohli lidé opravdu svobodně rozhodnout a měli k dispozici informace o tom jak většinou lidé jejich původu uvažují, tak moc dobře vědí, že odpověď by byla NE. Znal jsem Židovku, která měla představu, že Židé by měli normálně otevřeně říct, že jsou vyvolení atd.(ovšem ne k dobru lidí, ale k jejich škodě) A ne klamat v televizi. Bavila se se známou postavou Fedorem Gálem v Praze. Ten se s ní bavil úplně jinak, než jak mluví oficiálně při diskuzích v televizi. Neměl co skrývat.
Dnes už ta paní jedná stejně jako ti Gálové: Ví, že kdyby to řekla otevřeně, tak odpověď lidstva je: NE. A to i těch nejnaivnějších intelektuálů a sympatizantů. I ti by bolestně poznali, že svou důvěru dali někomu, kdo si to vůbec nezaslouží. Že jsou jen objektem psychopatické manipulace. A tento okamžik pro ně stejně jednou, dříve nebo později, nastane. A začnou si vážit také sami sebe.

151317

13.01.2008 22:05

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

pietroo 194.?.?.?

Jedna věc je, že nějaký vývoj (evoluce) existuje, a jiná věc je jak se nějaká teorie (např.neodarwinismus) snaží ten vývoj vykládat. Neodarwinismus je podle mne velmi povrchní teorie, bez šance. Ten shromážděný empirický materiál, experimenty atd., to tady samozřejmě zůstane. Ale bude to už interpretováno v jiném rámci, v jiné teorii.
Pokud mám správné informace, rámec zvaný neodarwinismus si vůbec neví rady se vznikem rozdílných druhů (proto "neo" darwinismus: ví, že neví co s tím zkrátka, tím se liší od klasického darwinismu). Dále tvrdí, že (naše) zkušenosti se nemohou nijak "zapisovat" do genofondu. Umíte si představit, že taková teorie má šanci? Psychologové (jiný vědecký obor ) tvrdí přesný opak: že naše zkušenosti se zapisují do archetypu, a ten pak přechází dědičností dál. Důkaz pro to ale žádný nemají. Nicméně umíte si představit, že ta neodarwinistická verze má nějakou šanci do budoucnosti? Jasně, dokud nemám důkaz...Ale i tak, ze spousty anomálních jevů mohu odvodit, že ta teorie prostě půjde do kontejneru. To mohu vědět už nyní. Ale nemám zatím teorii, která by uměla vysvětlit všechny jevy i s těmi anomáliemi. Do té doby se bude tvrdit něco, o čem už teď vím, že to pravda není a mohu tušit už správnější vysvětlení. Tak je věda vždycky pozadu oproti normálnímu uvažujícímu člověku, který uvažuje v celku souvislostí. (Popper v té souvislosti rozlišoval naivní a zralý falzifikacionismus.)
Pojem druh: znáte ten Popperův příklad s černými labutěmi? Takže věta "všichni členové druhu" nemůže platit. V jedné knize Popper diskutoval s Lorenzem, a Lorenz si musel uvědomit, jakým iluzím podléhá právě v této souvislosti.
My ve skutečnosti nejsme svými instinkty ani archetypy. Kdysi se Židé odlišili od "pohanů" tím, že jim vytýkali, že se vlastně ztotožňují se svými archetypy. Bylo to vlastně oprávněné. To nazvali "modlářství". Neudělali ale už tu zpětnou rekurzi směrem k sobě. To, že máme různé vlohy, představujme různé typy, neznamená, že nepatříme k jednomu druhu, protože ty vlohy (archetypy, instinkty) nakonec nejsou naší nejhlubší podstatou. A proto ani všichni Židé nejsou stejní. A ani ti, kteří se dnes nechají slepě vláčet svým archetypem, i ti se jednou v budoucnosti probudí. Ať už ze svých sil, nebo v důsledku vnějšího výprasku. Koneckonců nic v přírodě (např. fyzice) neexistuje tak jednorozměrně. Takže takový ideální druh neexistuje. Kdybyste začal definovat třeba druh člověk, tak byste zjistil, že to není jednoduché. Čím se odlišuje od zvířat? Inteligencí? Tu mají opice, delfíni, velryby také. Sebereflexí? Tu mají vyvinutí jedinci gorily...pravděpodobně také. Nějak nadefinovanou genetickou matricí? Může to platit za jisté vymezení? (Zase jsme u toho Popperova problému indukce, která není logická, a tedy "obecný pojem"=pojem druhu...) [smích]

151331

14.01.2008 17:23

Budou ho muset zabít

RE: Ona take rada jeho kroku je mozna

pietroo 194.?.?.?

Obecně si myslím, že přechod na zlatý standard nic moc neřeší. Jestli se v posledních 5 letech něco změnilo nevím. Ale do roku 2003 se světová cena zlata určovala v Rotschildově kanceláři v Londýně. Ostatní velcí producenti se této ceně přizpůsobovali.
Napadlo mne, že bych si otevřel banku a začal (si) tisknout peníze. Udělám si na tisk peněz monopol. A kdyby měl náhodou někdo námitky, tak mu s výsměchem řeknu, že je populista. A to bude muset za trest poslouchat každou půlhodinu ve zprávách v rádiu. Přirozeně bez šance se hájit proti urážkám. Nezávislost soudů je přece iluze. Nepohodlné trestní případy se dávají zásadně soudcům, o kterých víme, jak budou postupovat. Za odměnu za krátkou dobu dostanou post na Krajském soudu. Ti soudci, kteří "dělají problémy" a nepochopili, jak se hraje hra, ti ten případ na stůl nedostanou. Jo, tak to funguje. A slyšeli jste už, jak trestní spis má 20 000 stran? Jo, je veřejným tajemstvím, že to nikdo nečte. [mrknutí jedním okem]

151409

14.01.2008 19:16

Smrt přichází z týlu

RE: Pozoruhodný článek

pietroo 194.?.?.?

Zajímavost je, že např. v súfismu, mystické verzi islámu, platí za "vzor mudrce" Ježíš, ne Mohamed. (Pravděpodobně je to pozůstatek ještě doby před Mohamedem.) Ježíš podle Mohameda předpověděl Mohamedův příchod ("Musím odejít, aby mohl přijít Přímluvce=Ahmad." Papežové se také prohlašují za onoho Přímluvce= "advokáta" v originále.)
Jinak o Mohamedovi je pěkná legenda: Meditoval, procházel v myšlenkách celý vesmír, a upustil džbán. A jak tak prošel v myšlenkách celý vesmír, tak se vrátil do normálního vědomí a ten džbán ještě stačil zachytit. Jinak řečeno věčnost a okamžik (přítomnost) jsou identické.
Zajímavost také je, že Mohamed velice dal na rady svých žen a to dokonce i ve vojenských otázkách.

151420

15.01.2008 16:35

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

pietroo 194.?.?.?

Pane Vojto, ale to jsme si už dvakrát vysvětlili na příkladu té antikoncepece přece: Nemohla by přece vůbec existovat. Proč by ji ty geny vytvořily? Nikdy jsem od Vás nedostal odpověď a teď ten nesmysl zase opakujete. O co Vám jde? O hledání pravdy nebo slepá dogmata? Vám se rovná jedině nějaký super islámský fanatik.

151548

15.01.2008 17:20

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

pietroo 194.?.?.?

V těch vlastnostech ovšem ta skupina lidí, kterou máte na mysli, je úplný břídil proti jiné náboženské skupině. A k ní patří ti bankéři. Ovšem musíme vynechat tu lásku ke zvířatům, rostlinám, a možná i tu věrnost. Zpovídat se také nepotřebuje, jeho ego je totiž vtělená pravda. A do synagogy chodí jen jako do kontaktního centra, za dalšími známostmi. Co kdybych Vám řekl, že ty vlastnosti a vzorec chování, které popisujete, ta skupina kterou pravděpodobně kritizujete, převzala od své předchůdkyně? Nietzsche o tom napsal dost materiálu.

151550

15.01.2008 20:37

Budou ho muset zabít

producenti zlata

pietroo 194.?.?.?

Rusko na tom co se týká těžby zlata není zase tak dobře. A to pomíjím osoby majitelů zlatých dolů (Abramovič na Čukotce...)

(Wikipedia) 2005: Rusko těží jen 60 procent produkce Jižní Afriky. USA těží 90 % produkce JAR, Kanada 40 %, Peru 70%, Čína 80 %, Austrálie 90 %. Možná údaje za rok 2007 jsou pro Rusko příznivé. Nevím.

Pěkná věta v anglické Wikipedii: The Second Boer War of 1899–1901 between the British Empire and the Afrikaner Boers was at least partly over the rights of miners and possession of the gold wealth in South Africa.

Jižní Afrika: Production in 1970 accounted for 79% of the world supply, producing about 1,000 tonnes. However by 2005 production was just 294 tonnes according to the British Geological Survey. This sharp decline was due to the increasing difficulty of extraction and changing economic factors affecting the industry in South Africa.

151561

16.01.2008 17:00

Metoda „Mandrake“

lichva

pietroo 194.?.?.?

Trochu studia Talmudu pro odpůrce tohoto webu: "Lichvář jako svědek u soudu je nepřípustný...Od kdy se stává lichvář opět způsobilým být svědkem u soudu? Když by z vlastního popudu roztrhal své dluhopisy a předsevzal si poctivě, že již nikdy nebude půjčovat na úrok ani jinověrcům (!! srv. 5.kniha Mojžíšova 23,20 dovoluje lichvu vůči ne-Židům). A je povinen všechny úroky vrátit jejich majitelům, a nezná-li je už, musí je dát na dobročinné účely." (Šulchan Aruch-Hošen Mišpat kap. 34: 10, 28)

151650

17.01.2008 16:19

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

pietroo 194.?.?.?

Židé Slunce nejsou a nebyli. Oni vždycky byli Měsíc (a Saturn). Slunce oni nenávidí. A právě tu nenávist ke "slunci" považují dnešní Židé za poslání své vyvolenosti. I v jejich vlastním náboženství jsou sluneční prvky (např. znak Judova kmene je lev: sluneční symbol), ale kdyby Židé mohli, tak by je vyhodili. Reálně je ale opravdu vyhodili. Tváří se, že nejsou. A tak to, co dnes vyznávají, je velmi deformované. A tak v lidech svým chováním, svou deformovaně předváděnou vyvoleností ("umím tě podvést a obrat, jsem tedy silnější" ) rozvíjejí skutečné síly Slunce=(sebe)ŕeflexe. A až se ty síly "Slunce" v lidech rozvinou, tak celé NWO a židovská nadvláda se zhroutí jako domeček z karet a ukáže se tím čím je: velkým kulovým. Stejně tak i jejich rádoby věda, která je zase jenom destrukcí, entropií, chaosem, "bojem", lunární dědičností, lunárními prázdnými tautologiemi atd.... Takže je to nakonec opravdu tak, že Tóru, kabalu (a tedy i tajemství vztahu měsíc-slunce) nakonec pochopí právě ti "cizinci", ale Židé asi až jako úplně poslední. Jim stačí jen to lunární (=na dědičnosti založené), ego vyvolenosti, což jim na jedné straně dodává neuvěřitelné sebevědomí, ale na druhé straně vnitřně jsou na úrovni malých dětí. A kdo zažil diskuze s židovskými intelektuály, nebo rabínem atd. tak ví o čem mluvím. Takže taková "inteligence" šanci nemá. Až lidé v sobě probudí to "slunce", tak s překvapením a zděšením uvidí, že byli jen obětí vnitřních chudáků.
Jinak Ježíš až tak Žid moc nebyl, Galilejci byli vlastně Řekové, kteří přijali judaismus. Proto je to také zcela jiný duch (evangelisté...). Právě ten sluneční. A Židé to moc dobře vědí, že je to jim zcela cizí mentalita. Takže větou "Slunce je Žid" jste dnešní židovství zcela zlikvidoval. I veškeré své další úvahy o židovství. Měsíc odráží sluneční paprsky, jenže ty paprsky nejsou Měsíc, jen se na něm projeví. Takže oni opravdu všem nakonec přinesou "sluneční paprsky" ( i když jako vlastně nezamýšlený efekt svého jednání ) ale sami sobě ne. Až jako poslední. Do té doby budou jen lunárně zablokovaní. Kdyby Židé v sobě měli to Slunce, tak by jejich vyvolenost vypadala jinak.

151790

17.01.2008 16:22

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosba o službičku právní :-) aneb zavřete Tomáše až zčerná!

pietroo 194.?.?.?

Četl jsem u Grofa, kolika lidem byla jednoduše bouchnuta diagnóza schizoida jen proto, že se setkali se silnými synchronicitními jevy. (Pseudo)"vědec" to totiž apriorně pokládal za blud a paranoiu, a vůbec se to ani nesnažil alespoň nějak ověřit. Prostě člověk je "věc". Stejně jako slepice v drůbežárně. No, nikde jsem neslyšel, že by věda psychiatrie vydala nějaké prohlášení omluvy. I inkvizice se už omluvila. Ale takový vědec? A že by dokonce lobbovali za odškodnění těm lidem?

151791

18.01.2008 12:15

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Na Neffově Neviditelném Psu

pietroo 194.?.?.?

Vyjádřím se dnes jen k jedné myšlence: Jestliže by nám třeba paní Parkanová řekla, jestli je Židovka, nemusely by vznikat seznamy. Pokud nás chce údajně zastupovat, pak bychom to o ní měli vědět. Mohl by nám její židovský původ být ukradený... ovšem, když to nakonec je zřejmě tento původ, který řídí její kroky k proamerickému fanatismu, a jejím smýšlením je pravděpodobně "křesťanský" sionismus, očekávání zaslíbení židovské světovlády, pak už její židovský původ NENÍ její soukromou záležitostí. Pokud se chce tvářit, že nás zastupuje, tak to prostě takhle dělat nejde. Nakecat něco lidem, hezky se usmát a lidi mne zvolí (jinou možnost kromě bojkotu voleb stejně nemají), já si pak dělám úplně co chci a ještě mám tu drzost říkat, že mne zvolili. Přitom, kdyby řekla skutečně jak smýšlí, tak by ji nikdo nezvolil. Vždyť je to jasný podvod.

151910

18.01.2008 13:33

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

pietroo 194.?.?.?

Ano, jsem rád, že jste to upřesnil. Ani jeden pól nemůžeme absolutizovat. Zrcadlí se to vzájemně jakoby do nekonečna. Ideální by vlastně bylo to "rozhraní". Jako mezi spánkem a bdělostí: okamžik procitání, probouzení. Ale to znáte. Křesťanské Slunce =hostie je na monstranci zasazena do tzv."lunety". Židé mají tendenci absolutizovat ten lunární pól (rabíni, Adorno...), Evropané zase ten solární (nacistický filozof A.Rosenberg).
Myslím, že právě to tajemství "rozhraní" prožil a pochopil Pavel z Tarsu, kterého považuji za nedoceněného filozofa.
Odhadl jste to správně, zajímám se i o antroposofii. Dva roky jsem dělal eurytmii ve Vídni, ale je to přece spíš pro holky. Ale na druhé straně díky tomu jsem tam měl samá privilegia. [smích]

151926

18.01.2008 15:07

Filipika proti multi-kulti

už jsou tady

pietroo 194.?.?.?

Předvoj čínské mafie je tu už také. Začali vybírat od Vietnamců a ti ani necekli.

151937

18.01.2008 19:35

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Na Neffově Neviditelném Psu

pietroo 194.?.?.?

Po té židovské etnické světovládě skutečně vyznavači rabínského židovství touží. Tak si materialisticky a politicky představují „vítězství nad pronárody“. Taková Palestina prostě. V různých odstínech, umírněně třeba, ale v principu stejně. Jenže celosvětově. Překvapuje mne, že to nevíte. Syn každé obyčejné Židovky, který by toto uskutečnil, by byl považován za Mesiáše.
Jinak zajímalo by mne, jak se to zdůvodňuje, že Ježíš byl na kůlu. Kdysi jsem to četl, ale zapomněl jsem to. Díky

151970

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 820 043