Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Tapin

Nalezeno 12 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.06.2008 11:32

Vytunelovaný tunel Branisko - III. část

RE: jakejpak exministr glvac?

Tapin 77.?.?.?

Je mě líto, ale dříve si ověřte fakta, než sám sebe opět ztrapníte. Martin Glváč byl do voleb r. 2006 stínovým ministrem zpravedlnosti za stranu SMER.
Ale abych vás uzpokojil: JuDr. M. Glváč narozem 20.11.1967, vystudoval právnickou fakultu Univerzity Komenského (rigorózní zkouška),
Je považován za vlivného člověka Fedora Flašíka (Donar, Pozos) a Vladimíra Poóra (Izoba, Arad apod.) na 8. místě kandidátky r. 2006.
obchodní zástupce firmy OTEX,
právník společnosti DAVAY, s. r. o.,
podnikový manažer společnosti DONAR, a. s. - zmíněna v mém článku, působení s Fedorem Flašíkem, během Mečiarových vlád lukrativní státní zakázky
generální ředitel společnosti VOSS SLOVAKIA,
dál společnosti, ve kterých figuruje: BASKETBALOVÝ KLUB PEZINOK a.s., DANUBIASERVICE, a.s., FGH Slovakia a.s., GREMIUM, s.r.o., Malokarpatská drevárska fabrika, a.s., OKEY RÁDIO, a. s., OSAN Bratislava, a.s., PRVÁ LOBBING, a.s.,
POZOS a.s. - seděli v představenstvu s Múčkem viz níže,
JÁNOŠÍK, a.s. - spolu s Múčkem do prosince 2006 viz níže,
Osan - spolu s Múčkem do října 2005 viz níže
RHK REAL s.r.o. - zmíněna v mém článku, působení spolu se Svetlanou Ficovou a dalšími,
IZOBA a.s. "v likvidaci", zmíněna v mém článku, působení s Poórem
Arad - zmíněna v článku, působení s Poórem
dál se stýkal s s Jozefem Svobodou, zavražděným podnikatelem spojovaným s BA podsvětím, to ale je v článku.
Ohledně kauzy Čierna Voda, tak Glváč figuruje v LM-Real, kterou vlastní Ľubomír Múčka a Soňa Chanečková. Múčka pracoval pro Glváče jako tajemníka min. výstavby a Chanečková je Glváčova Přítelkyně s velkým P¨ a zároveň asistentkou poslance SMER-u Jána Čecha.
Jaroslav a Dalibor Štihové měli nárok na pozemky v Plaveckém Podhradí, načež Jaroslavovi zavolala tajemná advokátka Michaela Töröková s tím, že jim pomůže s urychlením restituce a když prodají pozemky těm zprávným lidem, dostanou 2x větší sumu.
A vyšlo to, v polovině prosince 2003 SPF přidělil cca 140 tis. m2 pozemků na Černé Vodě. Z toho Štihovci prodali r. 2004 127 tis. m2 firmě LM-Real (Múčka, Chanečková) a druhou část Múčka dohodil jeho obch. partnerovi Ivo Podberskému cca 13 tis. m2, Štěhovcům přišlo na účet 1,4 mil. SK celkem.
R. 2005 obec Chorvátsky Grob překvalifikovala pozemky na stavební půdu, kde r. 2006 si LM-Real nechala vypracovat investiční záměr na vystavbu 100 rodinych, 31 řadových a 10 bytových domů.
I. Podberský ale působil ve firmě IVPO s Ivanem Krivosudským, který byl za dzurindové vlády podpředseda představenstva a fin. ředitelem Transpetrolu, který tehdy ovládala SMK Štefanem Czucsem.
Krivosudský je fin. ředitelem Transpetrolu i po volbách r. 2006 a hádejte, koho si vybral za poradce? Mladšího syna Juraje Širokého, to jméno jsem někde slyšel [překvapení])

162510

04.06.2008 11:52

Vytunelovaný tunel Branisko - III. část

Glvač - dodatek

Tapin 77.?.?.?

a dál jeho otec Ján působí ve firmě Total Management, kde sedí jak Glváčova přítelkyně Chanečková, tak i světe div se Monika Beňová!
Ještě k advokátce Törökové, tak ta působí v prostorech RHK Real (S. Ficová a další),
vlastní firmu Asim,
ve firmě Posonium, přítelkyně Glváče Chanečkové je i členem Glváčův otec důchodce Ján Glváč
v Múčkově firmě Z-Finance je i kancelář J. Čecha (SMER)
A co je nejzajímavější, všechny tyto čtyři firmy sídlí v prostorech (Súmračná 27), kde sídlí i SMER. Spolumajitelem budovy je i Vladimír Mitro, bývalý šéf SIS.
Také Töröková figuruje v orgánech firmy Bratislavská Aréna (např. s Lívií Krnčokovou). A zase L. Krnčoková byla před Silvií Glendovou konatelkou agentury SMER a figurovala ve firmách spolu s Glváčem, Múčkem, Flašíkem, Chanečkovou i Beňovou, jmény firem by to bylo dlouhé.
LM-Real převedla pozemky v Černé Vodě údajně na firmy Kaliňáka a Počiatka, ale tohle je jediná info, která může být lží a za kterou se zatím nezaručuji.
A závěrem, mohl byste nám prosím sem hodit přímé odkazy na VAŠE články, abych se od vás naučil jakým způsobem psát tak, aby vám to nepřipadalo jako STB? Rád se poučím.
Nebo napište článek, ve kterém nás přesvědčíte čísly, daty, smlouvami, obch. registrem, registrem nemovitostí, výpisy z katastru, že vše, co jsem napsal je lež. Vy však dokážete jen plivat, to je vše. Beru opravu mých přehmatů Traubner apod. a díky za ně, což také dokazuje, proč jsem o něm nemohl nic najít [velký smích]D

162511

05.06.2008 08:56

Je kosovský prezident bestiálním vrahem?

RE: Další Rádio Jerevan anebo Opravník Omylů

Tapin 77.?.?.?

Když už chcete někoho opravovat, zjistěte si přesná data. Tedy žádný duben '99, ale rezignoval 11.3.1999 jak na post ve Schröderově kabinetu tak i na předsednictví SDP, kde ale nadále zůstává členem, tedy v SPD, odkud odchází 24.5.2005. 18.6.2005 jede za WASG a tyto se 16.6.2007 snadspojily, myslím WASG a SDP.
9.5.1999 - vyhlášení Lafontaineho pro zastavení "humanitárního" bombardování Jugoslávie s tím, že nemůže bít jeden démonizován a druhý zvelebován.
A závěrem, já jsem nepsal, že zorganizoval tiskovku HNED PO SVÉM ODSTOUPENÍ (protože odstoupil ještě před začetím konfliktu), ale že Lafontaine zorganizoval v Boně tiskovku, neupřesnil jsem přesně datum, protože to sám nevím - datum zde není uvedeno, jen se tahle Lafontaineova tiskovka probírala 5. den 8. schůze slovenské Národní rady 27.3.2007 při projednávání rezoluce Slovenska ke Kosovu.
Za gramatiku ve jménu v mém článku se omlouvám, zde jsem udělal dost hrubou chybu.
Takže příště trošku uvážlivosti do bezhlavé kritiky a zesměšňování nepohodlných náhledů [mrknutí jedním okem]

162551

17.06.2008 14:16

Štěkající Neff

spisovatel scifi?

Tapin 77.?.?.?

Perfektní článek skvěle napsaný. Vzpomínám si, jak jsem, už je to dávno, odebíral e-mailem Neviditelného psa a nedal jsem na Nefa dopustit. Přesně tenhle jeho křečovitý, uštěkaný styl zlostně tštící sýru na kohokoli, kdo se opováží být proti US hegemonii včetně radaru v Brdech mě znechutil na tolik, že se pod článek pana Krále podepisuju všemi deseti. Ohledně Neffa, tak ale scifi píše dobré např. na ČRo 2 Praze má velmi dobré rozhlasovky, stejně jako scifi román Tma a další, to jsou zase skvělé pecky. Takže pane Neffe, scifi se držte, tam se vám daří, s realitou jste ovšem úplně vedle.

163386

28.06.2008 20:39

Počiatek: Vykecat či nevykecat?

RE: Dobra haluz...

Tapin 77.?.?.?

Vycházím z výroků Ivana Šranka, šéfa NBSky, který se po dovolení v rámci bankovního tajemství vyjádřil, že 28.5. proběhly transakce v té výši, kterou jsem uvedl v článku.
Jinak já jsem vůbec neřekl, že to 100% Počiatek vyzradil, to nevím ani já, ani nikdo. Je tam hafo podezřelých informací, které jsem pouze výjmenoval. Vám to fakt nepřipadá podezřelé?
Prý se řídili výroky Fica a Šranka. No, jenže Šranko a hlavně Fico ty výroky o aspiracích na co nejnižším převodovém kurzu říkali 2 měsíce před 28.5. Neustále Ficík dokola tvrdil asi 2 měsíce, že chtějí co nejnižší kurz. Tak jak se mohli spekulanti trefit zrovna na ten den?
24.5. Počiatek na jachtě.
25. J&T spekulanti si sliní prst a zkoušejí, odkud fouká větřík, no, ještě to necháme, nějak ještě nic, dneska asi ne čoveče, uvidíme zítra.
26. No, co kdyby dneska? No, radši ne, ještě chvilku počkáme, dneska radši ne, uvidíme zítra.
27. No, dneska už by jsme to mohli dát, anebo ne? Co kdyby jsme to dali? Nebo ne? Ještě chvilku počkáme do zítra.
28. No, dneska je ten zprávnej tlak, to zprávný počasí, tak pod mráčkem hezky, větřík, dneska by to mohlo jít, tak to prubneme. A hle, zrovna dneska tu paritu snížili, to je ale náhodička, lidičky, to se nám to povedlo [velký smích]D
Nevím, mě se to celé nějak nezdá. Jak se mohli trefit ne s denní, ale s 12 hodinovou přesností, kdy nakupovali?
A dál Fico tvrdí, že se nic nestalo, Počiatek sice udělal blbost, ale nic není potvrzeno a chce po opozici, aby se omluvila. Takproč odvolal Biermanna, když se nic nestalo, nepotvrdilo? Měřím oběma stejným metrem, ne? Odvolám buď oba dva/něco se stalo, potvrdilo/ neodvolám ani jednoho/nic se nestalo, nepotvrdilo.
Na Miklošovy pocity a celou SDKÚ skvadru dlabu, ti z toho chtějí vytřískat pol. kapitál a budou to živit jak budou moc, takže to jen abychom si ujasnili pozice. V 95% fandím SMER-u, jen mě točí tyhle jejich kamaráčovty a propojení.

164111

15.08.2008 16:43

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

Je to jako byt zavisly na slun. energii ci vode!

Tapin 77.?.?.?

Podle mě je článek postaven na naprosto zcestné premise a to, že je člověk závislý na jídle.
Samotnou závislost bych definoval jako proces závislosti na určité věci/látce čemkoli, ovšem bez čehož mohu žít. Např. čokoláda, drogy, sex, chipsy, prostě cokoli.
Další faktor závislosti je ten, že lze považovat jen určitou skupinu na dané věci závislou, nikoli lidstvo jako celek.
Ovšem jídlo jako takové považovat za závislý prvek je naprosto směšné, protože:
A: Jídlo člověk k životu jednoduše potřebuje ve větším či menším množství, ale potřebuje.
B: Lidstvo jako celek jídlo potřebuje také ve větším či menším množství, ale potřebuje.
Stejně tak bychom mohli namítat, že je člověk závislý na sluneční energii, bez které by člověk zemřel.
Taktéž na vodě, bez které by člověk zemřel. Co takhle si dát půst bez vody či sluneční energie?
Závěrem: ztravovat se střídmě a normálně, nepřežírat se. Onen začátek o přežírání atp. je příliš afektovaně nadsazený ohledně popisu jídla podobně jako v reklamách, kde vám nejprve normální polštář pohaní a poplivají, jak máte rozlámaná záda, krk, hlavu a jak špatně spíte, ale na tomto našem jedinečném zdravotním polštáři bude všechno skvělé.
Takže závislost na jídle? Blbost a nezlobte se na mě, intelektuální, akademické žvanění, což nemyslím vůbec nijak urážlivě.

168126

09.09.2008 16:32

Nenažraný monopol

Vy o koze, já o voze

Tapin 77.?.?.?

vy o tranzitu, já o distribuci.
Příjmy SPP byly především z tranzitu (cca 20% plynu z Ruska do západní Evropy) a distribuce plynu.
R. 1999 bylo tranzitovaných 88,3 mld. metrů kubických plynu.
R. 2006 už pouze 73,8 mld. metrů kubických.
Takže při skvělém a úžasném "efektivním" řízení firmy Francií a Německem poklesl tranzit o 15 mld. metrů kubických.
A teď distribuce, o které jsem psal:
R. 1999 byla 7108 metrů kubických.
R. 2006 6283 metrů kubických.
Takže znova. Přepravili o cca 1 mld. méně plynu. A co bylo v privatizační smlouvě? Zde budoucí nabyvatel akcií deklaroval, že tyto podíly zvýší, opakuji zvýší... Kde je ono zvýšení?
A za třetí, jaké pak byly investice?
R. 1999 byly 6,5 mld. Sk.
R. 2005 ale byly investice třikrát nižší, tedy 2,889 mld. Sk. Takže jak špičkově a skvěle SPP investoval po r. 2002?
A čísla za plyn.
R. 1999 stál 1 kubík 3 Sk.
R. 2006 1 kubík za 12,22 Sk, tedy 4x vyšší.
Dál, velkoodběratelé r. 1999 platili 3,58 Sk, r. 2005 platili 7,62 Sk.
Jak je tohle všechno možné, když: investice 3x poklesly, tranzit o 15 mld. kubických metrů poklesl a distribuce o 1 mld. kubických metrů poklesla? Přesto se cena 4x zvýšila???

170210

11.09.2008 19:05

Nenažraný monopol

ship or pay

Tapin 77.?.?.?

Moc díky za mnou vytvořený omyl, že z tranzitu klesá i zisk, který de facto ještě více podporuje mou teorii o "nenažranosti" monopolu, protože jestliže samotný tranzit poklesne o 15 mld. Sk, a proporcionálně jeho poklesu však přepravní cena za m3 neklesá, tak má Francouzsko/německý konserrn touto šikovnou metodou zajištěn skvělý přísun stability zisků i v případě potenciálního poklesu přepravy ruského plynu na úroveň řekněme 50 mld. m3, nebo ještě níže. Jednoduše dostanou pokaždé stejně ať převezou 100 mld. m3 nebo 50 mld. m3, přičemž je reálnější pokles tranzitu z důvodu šetření než nárůst. Super pojistka [velký smích]
To ale nekoresponduje s pisatelem před vámi, který tvrdí, že SR nemá zisk z tranzitu, přičemž vy tvrdíte, že zisk z tranzitu má v podobě ship or pay.
Potom dále s ohledem na cenu, 19,8% navýšení z cca 12,50 Sk za kubík je zhruba 2,50 Sk, jednoduše 1/5 ceny.
Na otázku kolik stát vysbírá za DPH apod. je jednoduchá odpověď. Mě jde o těch pár tisícovek, které ušetřím za plyn, a tak budu bojovat za co nejnižší udržení ceny. K čemu mě je, kolik stát vysbírá, když já to neušetřím? Myslíte, že se k vám ten rozdíl z navýšení plynu nějakou oklikou dostane? Spolkne to černá díra státní kasy.
Další věc: V zahraničí je předpokládaná návratnost investic v energetice 20 let. Koncern, který "privatizoval" SPP už má peníze zpět, r. 2006 měli 80% vynaložených fin. prostředků zpátky, a r. 2007 100%. Úplně stejně, jako s bankamy.
Nebo vzpomínáte si, jak Enel žádal pro Mochovce desetileté daňové prázdniny, urychlení daňových odpisů, krytí ztrát z prodeje elektřiny či investice státu do budování rozvodné sítě podle jeho potřeby?
A co třeba zákon o jaderném účtu, kde podhodnocený odhad byl, že Enel by měl každoročně platit do rezervy na likvidaci reaktorů a radioaktivních odpadů 3,9 mld. SK, to byl ještě podhodnocený odhad, a dzurindova vláda jim už tak podhodnocené poplatky 3,9 mld. SK snížila na cca 1,6 mld. SK? Takže Enel ušetřil cca 2 mld. SK a samozřejmě na úkor státu a daň. poplatníků, kteří to samozřejmě zacvakají? To je jasný případ vlády, která jde na ruku monopolům, tedy nejen SPP.
Já si vždycky při tomhle všem uvědomuju, že je to útok na mou peněženku, tak nevím, proč bych se měl tak sveřepě bít o miliardové zisky SPP a ne za těch pár tisícovek, které díky nezvýšení ceny plynu v mé peněžence zůstanou.
Mimochodem, u SPP bylo min. živ. prostředí ještě pod Izákem štědré ohledně kvót CO2, velice štědré, tak jestli to není kompenzace za ušlý zisk právě za nezvýšení ceny plynu.
Je to tu na Zvědavci v článku
min. živ. prostředí J. Izák vyhozen za miliony, v sázce byly miliardy
nebo na mém blogu
tapin.blog.cz
v obšírnější/nekrácené formě.

170340

11.09.2008 19:07

Nenažraný monopol

RE: ship or pay

Tapin 77.?.?.?

Pardon, samozřejmě v první větě mělo být slovo "neklesá"...

170341

11.09.2008 19:29

Nenažraný monopol

mala omluva za nedopatreni

Tapin 77.?.?.?

Omlouvam se, zrejme jsem to ve clanku zapomel napsat, mel jsem na mysli prevodu SPP na ne r. 2002, tedy v dobe prevodu akcii.
Je to uplne stejne, jako jak se u vas bude stavet dalsi elektrarna/reaktor a podilet se na jeho stavbe francouzska spolecnost EdF, ktera vyrabi jaderne reaktory 3. generace EPR ty tlakovodne reaktory o kapacite 1600 MW.
Primarni emise akcii EdF byla v novembri 2005, kdy francouzska vlada pustila do obehu 15% akcii, takze nyni vlastni 85%. Kdo tehdy nakoupil, neudelal spatne, nebot jsou ceny temer na 3 nasobku IPa.
Takze v porovnani s EdF je nas cesky CEZ se svym cca 62% statnim podilem (mozna se uz snizil) absolutne v soukromych rukou. [smích]

170344

06.10.2008 20:59

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

Skvěle... Báječně... Tleskám!

Tapin 77.?.?.?

Máte jedinečný sloh pádně a bez zbytečných řečiček vysypat věci přímo k jádru, to se mě na vás líbí, ona lehkost, s jakou se pohybujete v té zdánlivě neprůhledné síti a rozplétáte ji v kontextu uvedení i ostatních věcí do časového dějinného pásma a reality - navíc poutavě, že je to skutečně maso číst! Tohle, ta jistota syrových faktů a nepřikrášlených skutečností nasázených pěkně vedle sebe přivádí oponenty ke slepé zuřivosti, agresivitě a vzteku s obviňováním vaší osoby z komunizmu, protože se přecejen těžko brání proti prokazatelným spojením a skutečnostem [překvapení])
A závěrem myšlenka: Když jsem o tv Nova kdesi před mým kolegou prohlásil, že je to židovská televize a dokumentoval jsem to Donaldem Lauderem, předsedou světového židovského kongresu, a u několika politiků (např. Klaus), tak po mě hned vyjel jak zbíječka, že jsem antisemita, začal o vyvražďování Židů, Mai Kamf, prostě být psychicky labilní, tak bych se skoro plížil kanálama.
A nedávno v Praze koncertoval jakýsi zpěvák, už si nepamatuji jméno, o kterém na Prima TV, Nova TV i ČT ve všech zprávách jako přes kopírák prohlašovali, že se narodil r. 1936 v židovské rodině, a světe div se, tady poukaz na jeho židovský původ nikomu nevadí, a nikdo ani jednu z televizí neviní z antisemitizmu.
Proč?
Odpověď je jasná. Když má běžný médii pořádně vypláchnutý človíček povědomí, že šlo o nějakou levárnu, flígnu, tunel, kterou provedl Žid (např. Barak Alon či Richard Salzmann - Komerčka), tak jste obviněni z antisemitizmu prostě jen proto, že poukážete na jeho židovský původ.
Pokud je to ale Žid, který je tzv. neškodný tzn. nezpáchal žádnou levárnu, flígnu tunel atp., tak poukaz na jeho židovský původ nikomu jaksi nevadí.
Lidé jaksi podvědomně brání Židy a útočí na ostatní pouze v případě spojují-li se specifičtí Židé s nějakou levárnou, ale když je to jen obyčejný Žid, tak to nikomu jaksi nevadí. Je skutečně lidské podvědomí tak naprogramované? Zdá se mě to, nebo je to jistý podprahový fenomén úzpěšně vyvynutý, ale nevyřčený? Proč u jednoho poukaz na židovský původ vadí a u druhého nikoli?
ps: Rád bych napsal, pokud budu mít čas, článek o semitské lobby v ČT, tenhle týden se podívejte do programu, protočí se vám panenky, kolik pořadů, programů a dokumentů je o této skupině. Ale trochu, přiznám se, mám strach právě z ostrakizace, abych s nadsázkou nedopadl jako pan Sedláček, byť nic trestného nepáchám, nechci pogrom, vyvražďování proboha, život kohokoli jeposvátný, je to to samé, jako když je ten katolík, ten Hinduista, ten Muslim, ten Mormon, ten Žid, nebo v případě posledního je nějaká výjimka, o které nevím?

172484

19.03.2009 10:33

Poslanecké žvanění o hovně

Poslechněte si na živo

Tapin 77.?.?.?

Tohle není třeba komentovat, výsledek si vyhodnotí každý sám. Ale poslechněte si na živo občas, když máte čas, fakt to stojí za to a snad to povzbbudí i prac. morálku [překvapení])
stream pouze pro audio (32kb/s)
mms://78.102.19.194/psp_audio
nebo stream audio/video (118kb/s)
mms://78.102.19.194/psp_video
Winmedia Player ctrl+u a kopnout url
Winamp ctrl+l a kopnout url
popř. můj oblíbený
http://www.screamer-radio.com/
a zde menu/soubor/otevřít url.
Teď tam mimochodem projednávají interpelace v rámci bytů OKD.

186868

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 373,53 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
755 693,59 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 255 584