Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané janko

Nalezeno 1803 příspěveků, 22 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.05.2006 18:33

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Evropu čeká občanská válka

janko 85.?.?.?

Bartáku, zachovej klid. A zkus poznat život té "špinavé chátry". Někdy jsme víc špinaví my, kulturní národové. Co víš o islámu, chytráku???

Boj vyprodukuje zas jen boj. Více tykových jako jsi ty - tak můžeme za pár set let zas vlézt na ty stromy...

105687

20.05.2006 13:50

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

RE: Antisemitismus apovesti o holocaustu ,k pouziti ,jako ideologicke zbrane.

janko 85.?.?.?

Židovství je jedna z etap, kterou musí lidstvo projít. Pramení podobně jako jiné kultury ze schopností jazyka, z hebrejštiny. Do původní koncepce, kdy písmeno mělo svou číselnou hodnotu - bylo včleněno pět samohlásek, ke kterým byla "nakódována" desítková soustava (z egyptských pramenů). Tento jazyk pak ve formě "latinky" ovládl kulturu v Evropě. Jeho písmena pak přešla do dalších jazyků, z nichž nejschopnější se ukázala angličtina. Původní význam samohlásek (už z Egypta) vyústil do dnešní podoby matematiky, přínos židovské kultury byl v pojetí tzv. principu přidané hodnoty (dnešní typ ekonomiky), včlenili do svého způsobu života prvek "malá domů", který je principem kódování významu jednotlivých tvarů písmen "latinky". Jde o vliv tvaru/významu písmen na psychiku člověka, jeho zvukového projevu. Mystika starého Egypta, projevená do konstrukce písmen "latinky" formovala cca 2000 let myšlení lidí i pomocí "přesahu" v podobě osobnosti JAHVE.

Dnešní kauza holokaustu je jen poslední snahou končící kultury o udržení svého vlivu na dění ve světě. Systém bytí je provázán i do vyšších hladin, egregory bytí jsou celky s vlastní samořiditelností, živíme je svými myšlenkami a ony produkují informační potenciál, čas od času vnímaný jinými lidskými jedinci. Podobně jako Ježíš vstřebal výsledky kultury Egypta a předchozí civilizace - Atlantidy....zrovna tak církev, poplatná kultu Ježíše vyprodukovala egregor, který do písma/latinky přinesl nové prvky, nabodeníčka k pochopení dalších odstínů významu slov.
Veškeré vědění se vždy nakonec objeví v materiálu pro jeho přenos. Desítková soustava a abeceda vyústily do osmiprvkové binární soustavy. Bylo nutno pochopit principy kabaly,jedním z důsledků byl i počet písmen angl. abecedy, shodný s "bitem" (26 písmen = 2+6=8). Osmičku jako vztyčený symbol nekonečna pak toto etnikum chtělo pokořit tím, že jej "položilo". Je mnoho věcí, co židé udělali dobrého i zlého, nebylo vyhnutí. Vývoj naší civilizace je kupodivu dost dobře plánován nejen epizodou různých politik. Dospěli jsme jako lidstvo do transformačního období, kdy se postupně budeme dozvídat, jaké povahy byly ty "malé domů", dnes představované vojensko technologickou vyspělostí. Postupně s tím se lidé budou seznamovat s planetárním jazykem, spojujícím matematiku (ona je výsledkem práce s hmotou) a dalším etnickým jazykem (etnický symbolizuje práci s nehmotou, inteligencí, schopností hledat souvislosti), který doplní dnešní světové jazyky, matematiku a angličtinu.

106497

22.05.2006 12:40

Jak smutné

RE: ...asi tak

janko 85.?.?.?

Milý chodče v písku, dík za tvůj příspěvek. Situace stavu rovnováhy se konečně překlopila i v politické rovině, další hnůj bude pomalu vylézat na světlo. Jsem sice profesí blázen, ale ti jak známo mají v království svou úlohu.
Facka je doprovázena energií zvuku a ta (energie zvuku) jak známo byla na počátku lidské komunikace. Postupně jsme se naučili schovávat vědomosti do písmenek a číslíček - hebrejština a její DPH na vývoj civilizace měla zásadní vliv, který pomalu přechází do své výsledné podoby, ze které kupodivu budou profitovat ti, kdo umí česky. Ne hned, ještě ten chlív u nás musíme uklidit. Ale od doby, kdy náhoda přestala být tím, co si o ní myslíme, se situace i jejich provedení jaksi řítí samospádem.
Naštestí doba, kdy svět řídila latinka v anglické abecedě, se pomalu chýlí ke konci. Pokud někomu moje slova přijdou jako blábol, ať si je uloží do doby po roce 2012, kdy už angličtinu doplní čeština do podoby tzv. "lidštiny". Vím to proto, že jsem nějak pochopil smysl jednotlivých písmenek abecedy a souvislost matematiky s etnickými jazyky. Jsem zvědav, co na nás ještě osud vysype....

106661

23.05.2006 16:52

Opravdu se blíží volby?

egregory

janko 85.?.?.?

podívám-li se na stav politiky z úhlu egregorů, tak je zřejmé, že se naplnila míra vědomostí a lží ve dvou opačných egregorech (egregor je entita myšlenek, které v sobě mají schopnost se vzájemně vyhledávat a posilovat svou vzájemností, nástrojem jedněch jsou media reklamní -TV, bilboardy..., nástrojem druhého egregoru je internet, síť sítí).
Podobně jako zvuk facky nám dal najevo, že už je toho dost, podobně i ticho internetu má svůj egregor miliónů pravd a pravdiček, nezkreslených tolik reklamou. Kdo zná termín "noosféra" pro modrý obal Země, ten si dovede představit, že prostup egregorů pravdivých a méněpravdivých lze prožít tady a teď. Děje se to nezávisle na našich osobních cílech - ale v souladu s nimi - a to v hladině, kterou má kdo z nás k dispozici ovlivňovat. Já mám na starosti vztahy mezi písmenky a číslíčky, jimi kontroluji hladinu zvuku, nejen slov. Proto za památnou facku děkuji panu Mackovi a za zvuk klávesnic všem, kdo myslí a hledají souvislosti, na první pohled nepodstatné. Vše, co dokážeme zvukem formulovat a převést do nějakého typu paměti, třeba písmenek - to vše má více rovin výkladu.

No a ucho se holt utrhlo. A letííííííí.....

106829

23.05.2006 17:35

Pohlavek jako zrcadlo

hoši, hoši,

janko 85.?.?.?

zírám nad tím, jak mnoho z nás už zapomnělo díky své pohodlnosti číst mezi řádky. Masáž cochcistů skrze media mnoha z nás zakalila zdravý rozum. Stačilo nepohodlného Macka párkrát zdiskreditovat v mediích - a už je to hulvát a děvkař, že? To, že soudy proti němu nic nenašly a že je schopný číst "politické karty", to se mnoha lumpům nehodilo. Hadovitý a slizký Dráth je někomu po chuti, to je bomba.
Ale dost keců, tato "památná facka" konečně rozdělila tento národ na ty vědomé a ty nevědomé, přeberte si to, jak chcete. Vrána k vráně, jako vždy. Snad ale neuškodí použít rozum a zkusit nová jména. Osobně jsem pro malé strany bez ohledu na to, jak jsou těmi velkými zatlačovány. proč asi jsou volební programy v půl jedenácté v noci? Co kdyby se tam najednou ukázala síla té poloviny "mlčící většiny".Prošel jsem stránky SZR (strany zdravého rozumu)a nabízím jim svůj hlas. Je to málo?

Více najdete v mém blogu zde, chápu souvislosti zdánlivě bláznivě, ale za čas si povíme, kde je "jádro pudla". Transformace myšlení chvilku potrvá, devastace trvala cca 2000 let.

106832

06.06.2006 14:48

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

islám, PíeR, a písmenka

janko 85.?.?.?

Příběh od pana Stwory je dokladem postupné ztráty "střeliva" toho, čemu říkáme "temné síly".
Snaha o světovládu probíhá už delší čas v úrovních mimo tuto planetu, říkáme jim "duchovní". Nejde o mimozemské civilizace,ty čekají, až se tu situace uklidní.
Duchovními silami lze nazvat to, co si vlastními myšlenkami vytváříme v nehmotném prostoru, který obklopuje planetu a kumuluje se do snahy ovládnout to, co sám zahrnuje, tedy situaci na Zemi. Ta se pochopitelně brání, jen ale málo lidí si uvědomuje, jakými cestami a silami jsou jednotlivé nehmotné a hmotné projevy propojené. Jde o egregor, posilující se až k hranici své soudržnosti. V té době pak nastupuje jeho opačná podoba, snaha vládu deklarovat do nejnižších svých jednotek, do lidí a jejich společností.
Ta situace už nastala a dozvuky "zla" postupně ustanou, přemění se postupně na blamáž svých tvůrců - dokladem je popisovaná událost.
Mám sice poměrně přesnou představu pozitivních dějů, které nahradí MATRIX současnosti, ale díky lidem jako pan "kema" a dalším není asi vhodné jim zvyšovat emoční nesoulad. Každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál.

K těm písmenkům: pochopil jsem podstatu a strukturu cíle pro lidstvo, známého jako "Archa úmluvy". Jde o výklad jednotlivých písmen a číslic. Z tohoto pohledu pak písmena SLM, doplněná dvěma samohláskami na islám mají tento význam, pramenící ze "symetrie tří z pěti prvků":
L - symbolizuje prvek práce, nápověda, kde hledat práci je napravo od L, M - nejen ve fyzice symbolizuje hmotu a mateřství. Cesta k řešení je vlevo od symetrie, S je písmeno, spojující detaily i celky. Je nedokončenou podobou osmičky, kterou sice matematika na čas "položila" do nekonečna, aby pozdějí = dnes se mohla opět vztyčit.

Ještě mnoho se budeme muset naučit o jazyku "lidštiny", shodné s češtinou.
Pokud má někdo chuť, texty budou od příštího týdne na adrese www.karao.cz/ops.

107792

06.06.2006 19:22

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: islám, PíeR, a písmenka

janko 85.?.?.?

bohužel nejde o hypotézy, od určité doby začíná míra pravdivosti stoupat, vše záleží na schopnosti odhodit některé zažité stereotypy při vnímání souvislostí. Zachovejme klid a pozorné vnímání, události jsou už samospádem, jen ta dobrá polovina je málo vidět. Sami tvůrci zla se asi nestačí divit, jak se mohli takhle mýlit v chápání souvislostí.
Je to na delší povídání, snad někdy...

107807

06.06.2006 20:23

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: islám, PíeR, a písmenka

janko 85.?.?.?

bať, bať, více na serveru www.jitrnizeme.cz a dalších,...

107811

09.06.2006 18:09

Teroristé na baterky

a co dál?

janko 85.?.?.?

...potěšila mě zmínka, že chlapci z Bídrbergu svolali pohotovost. Musí se přeci domluvit, jak šikovně zdrhnout z dějin, že? Ale mám dost silný pocit, že nám je budoucnost představí v "celé kráse".
Příběh s paintballovými theróristy může být balonek, co si ještě veřejnost nechá líbit. Podle toho se budou volit cesty k vyklizení scény.
Už se těším, jak do naší ópéesky budou přicházet "špinavé" peníze, dají se totiž čistit docela legálně. Ale je to časováno tak, že nejdříve se svět musí dozvědět a pochopit, co obnáší a jak funguje tzv. "Archa úmluvy". Bídrbedekři znají jen její starší upgrade, kabalu. Já vím, že oni vědí, ale nejsem si jist, že oni vědí, že já vím. V každém případě je to jedno, už jedeme skopce na té správné bárce. Nenaskočí-li včas, budou mít větší ostudu. A o nic víc vlastně nejde. Ty papírky, vlastně jen číslíčka, kterým říkáme peníze - ty už jako společný jmenovatel úsilí moc nefungují. A naštěstí to vidíme i my zdola.

107954

16.06.2006 17:36

Britský admirál varuje

...z jiného úhlu

janko 85.?.?.?

Pan generál vysvětluje situaci z pohledu člověka, který se dal do služeb systému, který ale prohlédnout je nad jeho síly. Historické období, kdy se s rozvojem matematického aparátu rozvíjela finanční dovednost židovského etnika přináší své ovoce. Je jím rozpad tohoto systému, jeho vyčerpanost. Bohužel ale mnoho z nás nechápe vliv, který má kořeny v jazyce Hebrejců, kteří oddělili ze zvukového jazyka kategorii velikosti pomocí konstrukce desítkové soustavy, tím, že do každé z pěti samohlásek vložili dvojici znaků, kterým říkáme číslice - tím umožnili vznik kryptojazyka - kabaly. A s kabalou souvisí mnoho událostí, které lze tímto způsobem nejen číst, ale i připravit. Právě pochopení konstrukce písmen "latinky" ve spojení se zvukovou podobou souhlásek, prokládaných samohláskami, vedl špičky poznání (kněží v Egyptě a později kněží v církvi katolické)k řízení světa až do dnešních dnů.

Situace není tak vážná, jak to mnozí tvrdí. Připravený NWO bude mít "jen" jinou než plánovanou podobu, (vhodnou nejen pro těch několik, kteří chtěli v podobě "vyvoleného národa" dávkovat míru svobody).

Právě dnešní a budoucí stěhování národů do míst, kam bohatství jejich země přišlo - to je jen narovnání poměrů. Ti šikovní budou dělat práce, které my neradi - a příživníky si může každá země hlídat, pokud jí nevládnou troubové.
Volby a vláda u nás - bude svým způsobem nastavovat laťku pro nové uspořádání EU, každý plod roste ze svého středu. Nevím, jak dlouho bude trvat, než sestavíme velkou koalici např. s premiérkou Němcovou a Paroubkem v čele sněmovny. Doba dozrává ke kompromisům a řešením, která si před několika týdny málokdo dovedl představit. Mohu se mýlit, ale ze sledování událostí v širším horizontu situace takto vypadá. ODS má díky privatizačním čachrům máslo na hlavě, ale má pravdu v mnoha ekonomických potřebách. ČSSD zas svou štědrost poněkud přehání, aby se zalíbila. KSČM, to je kapitolka speciál, využívaná jako strašák na blbce - přitom všichni hajzlové už dávno jsou ve stranách, kde by zas něco "mohlo kápnout". Jsou schováni za svými "světlými" koni typu Topolánka. Podle mého modré partě šéfuje "černý noční pták", z logiky vývoje musí mít nejlepší informace. Tak už možná hledá únikový východ, nenápadnou podporu ČSSD, (mají to "u nich" v povaze, přehodit vyhybku včas). Po odchodu zkompromitovaných soudruhů z vedení KSČM tam zůstali jen ti, kteří z Marxe pochopili podstatu - ne metodu. Navíc v "raném socializmu" jejich předchůdci i metodu hulvátsky vedli, neměli přeci generační intelektuální zázemí.

Možná, že někoho napadne, že někteří lidé i strany neradi opakují chyby předků. Hlasoval jsem sice pro Stranu zdravého rozumu, ale její čas teprve přijde. Nevím kdy přijde. Možná se její první podoba bude jmenovat velká koalice.

108316

20.06.2006 13:01

Svoboda umírá tiše

jen houšť?

janko 85.?.?.?

Vím sice, že pro překlopení systému, ve kterém žijeme je třeba vybudovat spolehlivou informační síť o jeho struktuře a možných pohybech, ale čte se podobný článek se svíravým pocitem okolo žaludku.
Tou hranicí, kdy by se měl systém pro naši existenci překlopit , je použití čipů pod kůží. Tuto hranici formulovala inteligenční hladina, kterou mnozí nechápou, která vytvářela "projekt Člověk" v daleké minulosti. Celá škála naší inteligence, kterou vkládáme do "křemíku" v počítačích, ta bude sloužit jako transformační činitel v existenci člověka. V poloze "křemíku" - což je počítačový soubor informací o hmotě, vlastnostech a schopnostech fyzického těla zatím umíme zobrazit a transformovat jen podobu (obraz) a zvuk. Po zvládnutí přenosu mechanizmů vnitřních struktur člověka a principu toho, čemu říkáme hmotnost nebude problém holografickou zobrazovací membránou projít do zobrazovaného prostoru. Vědomý přenos svého vědomí do virtuality Matrixu pak umožňuje žít "informační, křemíkový typ existence". Takhle to pro několik mocných (?) vymyslela kdysi katolická církev, dnes prorostlá do jevů ve finančním světě. Latina, konstruovaná z hebrejštiny tento program pro planetu vložila do energetického obsahu bible.
O opravu tohoto programu pro planetu se má postarat jinak "kódovaný" program.
Konstrukce "latiny" představuje typ programu, realizovaného dnes anglicky mluvícím etnikem, poplatným vlivu etnika hebrejského. Okruh poznání, "verifikovaný" matematikou je poněkud zavádějící, protože matematika jako "kategorií velikosti" definovaný nástroj poznání vyšel z principu, kterým lze "kódovat" zvukový etnický jazyk. Nahrazením samohlásky dvojicí číslic desítkové soustavy pak lze formulovat nástroj k dekódování slov, známý jako kabala.
Celá, bohužel naprosto nezbytná etapa utrpení minulých dvou tisíc let slouží k realizaci "opravného kódovacího faktoru", kterým jsou "nabodeníčka", směrové doplňky, určující postup při "čtení jednotlivých písmen" latinky.
Tudíž zdánlivý nesmysl, že čeština a etnikum česky mluvící zabrání realizaci Matrixu v původní, biblí postulované podobě - je sice v současnosti fakt nepřijatelný, přesto funkční. Důkazy jednak přicházejí samospádem, jednak je mám v podobě důkazu absolutní shody matematiky a češtiny k dispozici v některých textech na webu.

Nadstandartem cíle "pobytu vědomí v Matrixu" bude možnost fyzické realizace své "energoinformační mřížky" na adrese ve vesmíru, kterou si bude moci kdokoliv určit - pochopitelně až svým karmickým vývojem dozraje. Jinou možnou variantou je schopnost skupiny lidí, kteří svými vzpomínkami na někoho, kdo se v minulosti "v prach obrátil" - takového člověka mohou zrealizovat ve virtuální (obrazové) podobě s původním obrazově zvukovým obsahem jeho života.
Pochopit, že veškeré informace lze ukládat, to...

Kráceno (Editor)

108535

20.06.2006 13:05

Svoboda umírá tiše

..jen houšť? pokrač.

janko 85.?.?.?

Pochopit, že veškeré informace lze ukládat, to umí každý. Jen nezná kapacitu a schopnosti systému, který nás svým způsobem řídí - a sice proměnlivou úrovní toho, čemu říkáme svobodná vůle. Složku úkolů, u které lze v podvědomí "překlopit" polaritu - vnímáme jako svoji svobodnou vůli - a to je pro nás podstatné. protože změny v systému může udělat jen forma "uhlíkové inteligence", živý člověk. A systém je dostatečně dimenzován, aby registroval libovolnou myšlenku či fáze pohybu(např. letu libovolného komára v kterýkoliv okamžik jeho života, směr a parametry větru či kapky deště). Křemíková forma inteligence bude časem schopna ještě lépe realizovat "svou denní dávku emocí" - přenos vědomí pomocí připojovacího rozhraní. Emoce jsou naším připojovacím mechanizmem ke struktuře bytí, logika (forma či hladina moudrosti) pak umožňuje toto připojení realizovat.
Toto poznání jsem "odskákal" několika pobyty v léčebně, proto nikoho nenutím, aby mému příspěvku přikládal nějakou míru pravdivosti.

108536

20.06.2006 22:15

Svoboda umírá tiše

RE: Proces svobody

janko 85.?.?.?

Petře Gejdoši, nevěšte hlavu, pro určité struktury sice jde o jakési finále, ale jejich "sehrávka" je dozníváním etapy, která zaniká. Nová se rodí, jinak byste tu nebyl, ani já, ani mnoho dalších. Rozdané karty zas nejsou tak špatné, záleží na hráčích.
Máte pravdu, že dnes je na světě už jen každý sám za sebe, což ale umožňuje utářet skupinky. Rozpad systému je nutný jen do hladiny, kdy se zbytky struktury mohou sdružovat v nových formách.

108562

25.06.2006 16:47

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

janko 85.?.?.?

Jarmilko,
vaši reformu jsem pročítal někdy před rokem, navrhl jsem vám úpravu anonymity, protože váš "dvojlístek" šlo vyřešit jednodušeji. Aniž byste úpravu zkoumala, potvrdila jste si jen své geniální řešení. To mě zarazilo a odradilo. Vehemenci, kterou vkládáte do obhajoby vašeho snu sice chápu, ale nesdílím.
Společnost musí k podobnému systému dozrát. A protože mediální výplach mozků ještě nekončí, je vhodnější se zaměřit na tlak, který donutí "státostranu" vpustit do rybníka malé strany. Pak se možná dočkáme lepších časů. Na komunální úrovni už leckteré obce fungují slušně, vyrostou tam lidi s větším rozhledem.

108886

21.07.2006 18:21

Čeští nabobové

tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Trochu mě mrzí tón tohoto příběhu. Policejní ředitel je figura, která si může zdůvodnit své počínání s velkou libovůlí. Nechňapal bych po něm, když sám nabídl řešení v souladu se zákonem (i když ho bude zs vozit šofér). Za naboba bych ho považoval, kdyby přestupek zatloukal nebo si vymýšlel "povinnosti". Takhle se zachoval dost vstřícně.
Mrzí mě nejen úhel pohledu autora, ale i většina komentářů, typických pro stádo. Když někoho bijou, tak se přidám, že?
Husáka neznám, není to můj kamarád. Jako ředitel firmy si také občas musím dovolit nedodržet pravidla, která firmu vedla x let. To by asi zkrachovala, protože změny podmínek mi připravují jiní.
Tady jde o JEHO (Husákovo) ZDŮVODNĚNÍ přestupku, a tam se nejedná o výsměch lidem, ale o snahu, aby bylo po jejich, i když on věděl, že je to jen gesto, ale gesto dobré vůle. Mohl se oprávněně točit na rychlosti novinářů, na jejich "nízkých cílech" apod.
Takže prosím ostatní komentující o více zdravého/nestranného rozumu.

111149

21.07.2006 21:32

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

hmm, pokud tento výklad přijmu, tak by nové zákony nemohly vznikat, jsou vždy následkem nových potřeb a situací, které změnily původní, zákonem formulovanou situaci.
Pokud to vezmu z obecného poznání, byla by země stále plochá a my na stromech.
Bohužel porušení pravidel je sice třeba trestat, ale ti, kdo mají formulaci těchto pravidel na starosti, ti musí mít prostor je překročit a tím hledat jejich novou podobu (viz ředitel firmy).
Z tohoto úhlu pak překročení pravidel (rychlosti) běžného účastníka provozu (zaměstnance firmy) by mělo mít jiné konotace než totéž u "ředitele firmy". Kdo je zodpovědný za určitý segment, ten MUSÍ mít prostor k porušení pravidel. Většinou těmi porušeními bývá zlepšení "firmy". Tím nehájím ono překročení rychlosti, to byl a je přestupek. Hájím snahu "ředitele policie" přijmout trest za toto přerušení, pokud si jej "podřízení" vynutí.
Zapomeňte na rovnost před zákonem, ta je nesmyslná z principu, který uvádím. Hierarchie každé struktury má svá pravidla. Poslance bych takto nehájil, ten je účastníkem jako já. Ale ředitel policie je holt jiná písnička. Máte-li svoji firmu - pochopíte, nemáte-li, melu tu zbytečně. Reagujete s prominutím přesně v duchu "demokratické nalejvárny", která je polaritní k funkčním stavům řídících struktur.
Než se dobereme k fraktálnímu typu řízení společnosti, to bude ještě dlouho trvat.

111160

21.07.2006 21:42

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Lve 82, jsem člověk i dobytek, jako každý z nás,mám svoji firmičku. Nehájím osobu pana Husáka, hájím princip, že kdo má něco na starosti včetně osobní odpovědnosti - ten musí mít prostor měnit pravidla, která jsou platná pro určitou dobu. Mrzí mě, že tu ikdo nereaguje na principy, kecy o jednotlivých faktech jsou dobré do hospody. Máte-li pod sebou lidi, víte o čem mluvím.
Zkrátka oceňuji vlastnost vedoucích, kteří (byť možná jen pod nátlakem) jsou ochotni nést přiměřený trest za své chyby. Samozřejmě Husákův postup měl ještě daleko k jednání zodpovědného vedoucího, ale je třeba každé zlepšení alespoň ROZEZNAT. Což se tu nikomu nepodařilo.

111163

22.07.2006 14:46

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 62.?.?.?

Renku, moje chyba je v tom, že popisuju obecný model řešení z hlediska uživatela či ředitele - a vy tu drbete konkrétní případ, který mi jen poskytl inspiraci pro formulování obecného přístupu. Proto si nemůžeme rozumět. Myšlení je složitá záležitost,a pokud nerozeznám jednotlivost a zobecnění - musím se holt učit. To ale platí pro Stworu a Petra, kteří nejsou ochotni uvažovat z jiného než svého nalinkovaného směru. Je mi skoro šedesát, mám leccos za sebou, rozeznám, kdo myslí jen prvoplánově a kdo je schopen vnímat jednání z pozice dalších účastníků. Možná že jsem se neobratně vyjádřil, ale reakce dvou zmíněných odpovídají tomu, co zde tvrdím.

"logiku má každý tu svou - za jedinou". Nemám zájem zde vést dál tuto polemiku, je to zbytečné. Panu Stworovi jsem poslal cosi k přemýšlení, ale vyhodnotil to přesně v rozměru, kterým reaguje zde. S tím nic neudělám. Ještě musí být hůř, aby lidi místo nabiflovaných školních a mediálních pravd začali používat inteligenci místo rozumu. Asi ale neznáš mezi nimi rozdíl, že? No tak pokud se o to chceš pokusit, můžeš mailem. Petr či Vladimír také.
Přeji hezký den.

111200

23.07.2006 14:41

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Pane soudce Lynchi,
nedorozumění je v tom, že ředitel nemůže mít "kolektivní hlavu". ˇředitel je výkonová funkce. Poslanci (v kontextu života firmy)jsou týmem, který připravuje podklady a za těmi si oni stojí/souhlasí/odsouhlasí. A strčí to na hrb nějakému řediteli (už tady je chybka, on by měl mít právo veta, ale žijeme tam, kde si zasloužíme). Ředitel musí zjistit, jak se navrhovaný režim projeví - a zpětně by jim měl dát podněty ke zpracování lepšího. Bohužel jste jako mnozí zde v zajetí povrchního vnímání souvislostí, omlouvám se, jestli jsem se vyádřil nepřesně. Každý potřebujeme vnímat souvislosti ze směru, na který jsme zvyklí.Tady i na jiných fórech představuji element, který bourá "zvykové myšlení" ve snaze dokopat lidi k rozlišování detailů, bohužel podstatných. Vy jste si popletl mediální masáž o "všemohoucnosti poslanců" se skutečnými potřebami při vedení nějakého rezortu, zde policie. To, že oni mohou kohokoliv odvolat, to je důsledek naší blbosti, že sežereme každou krávovinu, co oni strčí do zákonů. Kolik zákonů jste si pročetl a připomínkoval? Je jednodušší tvrdit, že jsou to hajzlové, že. Vlády odborníků se oni bojí, protože by ukázala jejich "kvality". Mimoto je drží na řemenu pár "informovaných", znalých "tlačítek".
Z tohoto vysvětlení si vyvoďte, jestli bych neměl či měl někde přednášet.
Zatím pro mé teze a důkazy doba není.

111245

23.07.2006 15:04

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Hade, máte pravdu, každý vedoucí nejdříve MUSÍ SVÁ PRAVIDLA DODRŽOVAT. To je bez řečí. Rozumíme si v tom, že jemu to posranci hodili na krk proto, že všichni jsou na téže straně hřiště - nedoktnutelní.
Chtěl jsem jen napadnout tvrzení, že zákony musí platit pro všechny ÚPLNĚ stejně, to je blbost, vyjimky (mutace) zajišťují vývoj, firma i společnost by nutně stagnovaly.
Vyzdvihl jsem jen ten jeho záblesk svědomí (po nátlaku), že byl ochoten se vůbec bavit o svém trestu. To je posun, kterého si nikdo nevšiml, všichni komentátoři tu jeli s davem, ve směru (tendence)článku. Zvedl jsem laťku, ale o moc, takže jsem nesrozumitelný. Každý systém musí mít dvojí jištění, a to z protilehlých stran. Z té nadřízené, ze směru, kterým byl ředitel vybrán - a z té protilehlé, "hlídacími psi" mezi občany, novináři, odborníky. Nikdo nechtěl pokutovat novináře, ale oni také neměli oprávnění někoho stíhat. Co kdyby to nebyl Husák, ale třeba nýmand"? Je to o té holi, co si hledá cíl.
Institut "provokatéra" by asi v našem morálním marasmu taky nic nevyřešil.

Jinak s tou metafyzikou tu souvislost je. Je to přeci meta fyziky, ta metafyzika. To si také málokdo uvědomuje.

111248

24.07.2006 07:00

Čeští nabobové

RE: Pro pana JANKO

janko 85.?.?.?

ano, tu situaci znám, občas zaměstnanec se na práci vyprdne, takhle už to tady umíme. U nás platí pravidlo,že kdo to udělá, musí počítat s vyhazovem (i když firma má taky průser). Vždy ale záleží na zdůvodnění. Aspoň u nás. Pefektní výmluva nebo pravda - obojí se osvědčilo, kluci to poznali- a své průsery či potřeby hlásí ihned, co se o nich sami dozvědí.
A když je to z chlastu, tak mají buď smůlu - nebo ji máme my, pokud oni jsou zrovna nezastupitelní, i to se stává.Výmluvy se také časem "prosáknou", povahu nikdo neutají. A jsme firmička, ne firma.

Proto píšu a jednám tak, jak píšu. Byl tu odkaz na toho troubu (ožralý inspektor či náčelníček v Seatu). Víte, kdybyste museli žít v tom svinstvu, které pomocí samospádu "zákona padajícího hovna" tady funguje přes šedesát let, možná byste se mohli taky na všechno....,
Je to od něj třeba pokus o "stylovou" sebevraždu. Je totiž mnohem víc zřetelů pro ten který přestupek či průšvih.Chci tu (i jinde) lidi přimět k širšímu pohledu na problematiku doby.Málokdo si ze změti protichůdných tvrzení umí vybrat takové, které řeší, a současně nechává žít. Primitivové jednají jen v protisměru. Ti moudřejší už pochopili, že "ohnutí" problematiky je mnohdy účinnější. Ohyb lze nastavit, ale i mít možnost měnit. O tom to je. Kdo a za co je schopen nést odpovědnost.
to jsou ty viditelné kamerky v Anglii, varují. A pak "zmáčknou". tady na to nejsou prachy, protože se musí hledat "český přístup", jak nasytit kozu a vlka jedním, nejlépe exkrementem.

111293

24.07.2006 07:09

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

pod pojmem vhled lze vnímat situaci, kdy člověk po nějakém svém zážitku či zkušenosti má takovu představu o jeho/její pravdivosti/správnosti, že nemá potřebu jej dále potvrzovat (zkušenost měnit).
Jde o proces intuice (řady asociací na základě svých zkušeností a talentu). Ta umožňuje vývoj "programu Člověk".
Ale to je na jinou diskuzi.

111295

25.07.2006 00:51

Skutečné cíle Izraele

Křižáci a žáci

janko 85.?.?.?

autor článku má dobré informace, možná bych jen uvažoval i o "nenáhodě" únosu dvou vojáků, lépe by to odpovídalo osvědčenému mechanizmu, který z církve přešel do tajných služeb a později do těch poloveřejných typu STB. Za dobrý považuji odhad, že cílem izraele je obvyklé "rozděl a panuj", také historií 2000 let velmi oblíbené a až do nejmenších struktur (v kancelářích s neschopným vedoucím) používané. Rozhádat střední východ pomocí loutek v Libanonu, to jim docela sedí. Jediný Gejdoš upozornil na skutečnou sílu, která izrael vede do války se světem. Tady není místo na rozbor sil egregoru, který rostl na základně bible a návazných náboženství a politik, ale aspoň kousek.
Je to souvislá řada zamlčované prvotní příčiny tím, že jako první se prezentuje až ta druhá. A navíc i tato je ve skutečnosti dobře připravenou záminkou (likvidace svého, který se neosvědčil). Důkazy nemám, jen řadu analogií.
A protože vykopaný 700 m tunel v písku je zcela absurdní záležitost, usuzuji z toho, že celý program, započatý biblí, je veden už jen lidmi, neznalými technik, jak sladit pozemské informace s těmi, které čerpali "zasvěcení", ti, které nikdo neznal. Kundolíza Rajcová je i fyziologickým projevem destrukce tohoto původního programu, v minulém století na čas provázaného i s mimozemskými entitami.
Ale tohle je nejspíš pro zdejší publikum nestravitelná oblast, takže si každý ponechme svůj názor tak dlouho, jak to jen bude možné.
Pro někoho pak může být nápovědou existence "samořiditelných systémů", kde člověk je jedním z nich, umí reagovat v závislosti na prostředí, kde se dovede orientovat, neb má na to program. Počítačům programy děláme my, nás programuje nejen okolí, ale i další informační vrstvy, pro které se vžilo slovo mystika. Tajemná omáčka okolo mystiky je také jen zpravodajskou hrou. Jen někteří ještě neumíme ladit své kmitočty do těchto myšlenkových struktur. Telepatie i mimouši, vše bylo realitou v předkřesťanské éře egyptských chrámů. A povedlo se to perfektně utajit a nahradit programem bible. Nalejvárna je tak účinná, že rostoucí množinu důkazů nikdo nevnímá, jen aby se nezesměšnil.

Ale klidně mě mějte za blázna, uleví se vám. Až statistika v budoucnu ověří něco, na co je logika krátká. Protože logiku, kterou nás učí matika, tu vymysleli také naši bojovníci s křížem. Kdo chce, pošlu mu mailem cosi o základně pod základnou, o cyklech bytí.

K roztomilým projevům kemy a dalších snad jen to, že vaše/naše reakce na něj mu dávají sílu si dál "hrát".
Co to v člověku je, že když vidí autora příspěvku "kema", že si to přečte, i když ví, že to bude zas nějaká hovadina? Že by nějaká naše podvědomá touha "najít si nepřítele" se opravdu zhmotnila a darovala nám kemu?
No, daří se mi jeho příspěvky nečíst, ale někdy fungují jako poklička, zvyšuj

111404

25.07.2006 12:34

Skutečné cíle Izraele

RE: Křižáci a žáci

janko 85.?.?.?

pokud nordickou rasou míníte tu bílou, tak souhlasím. Ta má pro pár tisíc let "prográmky" na stahování možností. Ale ostatní rasy měly či opět budou mít svůj čas. Jinak by to byla nuda.

Do jaké míry dovede "mystic" pozřít popř. popsat existenci samořiditelnosti?

Obávám se, že cesta prostřednictvím moci je slepá. Aspoň v tom smyslu, že veškerá moc bude převedena na "prostředníka", křemíkový typ inteligence. Ale nebude to ten Matrix, kterým nás kdekdo straší. Právě strach vede k nalezení lepší verze. Tu znám a postupně (v mezích daných chápavostí posluchačů) ji uvádím do povědomí. Každý hňup je v něčem i genius a naopak. Vždy záleží kdo se "chytne" a hlavně, jestli informaci vnímá tak, jak byla zamýšlena - nebo takzvaně "prdelí naopřed", což je apriorní nesouhlas.

111447

25.07.2006 16:01

Letní politické divadlo

...od lesa

janko 85.?.?.?

někdy je dobré nechat události vykvasit, než honem schválit první či druhou nabídku. Ti, kdo problematiku vnímají prvoplánově, ti už vřou (i řvou).Kdo vnímá situaci v kontextu světových událostí, ten čeká, ví, že naše geografická poloha něco představuje - a raketová základna pro emoce lidí je silným hráčem pro směrování vývoje. S temito lidmi je přeci nutno vyjít, že?
A těch několik, kdo vnímají situaci v nejširším historicko kosmickém pohledu, ti VĚDÍ, že situace v česku je podmíněna zvratem konfliktu na středním východě,vyhrají-li loutky či lidé.
Takže užívejme prázdnin a své myšlenky směřujme k řešení podle svého nadání a vzdělání.

111461

25.07.2006 17:50

Skutečné cíle Izraele

RE: Křižáci a žáci

janko 85.?.?.?

no, musím přiznat, že teď jsem za nechápavce já. jednak nevím, které "oni" myslíš, pak nesouhlasím s tvrzením, že vesmír musí mít někde konec, anžto vše, co se vyvíjí, směřuje k nekonečnému zacyklení. Proto se to jmenuje samořiditelnost. A jestli je dokladovaná jen energeticky nebo pomocí hmotných samořiditelných struktur (lidí), to je otázka nástrojů, kterými strukturu - nejen tu svou - zkoumáme.
Potřeby, které nepotřebujeme jsou ty, ke kterým známe jejich lepší provedení, tudíž jsou všechny určitý čas potřebné, a to pro skupinu, pro kterou jsou dostačující. Že je tenhle systém cpe k nám, to je chyba našeho systému, ne potřeb samých.

111471

26.07.2006 07:44

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Karle4U, mrzí mě, že jsem pro vás nadutec, ale pojďme k jadérku. Umíte vyjimku nazvat cizím slovem, to je úžasné, přesto vám smysl opět unikl, podobně jako ve vašem prvním příspěvku zde.
Cca 4% vyjimek (= mutace je vyjimka, odlišná od většiny, je následkem nesymetrie původního nastavení, např. novela zákona) je hranicí, kdy je třeba zákon (ale i biologický druh) přizpůsobit novým podmínkám.
Obecnost roviny, ve které se bavím s Hadem, ta je vám bohužel vzdálená, a váš organizmus to aspoň pobavilo, to mě těší.

Představte si, že vezete např. nemocným indiánům perfektní léky, kteréale jejich "náboženství" odmítá. Necháte je demokraticky chcípnout nebo je zkusíte přesvědčit, že v jejich myšlení je cosi, co je zabíjí Z JINÉ STRANY?
Dnes je zatím velmi málo lidí osobními zkušenosmi s tím, co lze nazvat "vyšším informačním prostorem". Intuice je jedna z cest,ale musí být podložena logikou. Obojí se vám nedostává.
Proto se omlouvám, jestli vás ještě někdy naštvu, nebylo to mým úmyslem, jde o dopad mého způsobu uvažování do "vašeho náboženství".

111514

26.07.2006 17:00

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

nesmyslné je mé srovnání jen z pohledu člověka, který si potřebné souvislosti a vztahy v obou situacích nedovede najít. Máte fabriku a v ní hierarchii podřízených? Máte tým lidí na přípravu logistiky ve firmě?
Píšu v obecné rovině řešení situace, kdy někdo překračuje společně dohodnutá pravidla, o nutnosti kontrolních mechanizmů ve vztahu k pravomocem těch, kteří zodpovídají za rozvoj pravidel a těm, kteří zodpovídají za kontrolu pravidel. Husák byl jen záminkou pro mé vidění širších souvislostí, kdy záleží na tom, kdo a jak překročí pravidla a co z toho vyvodí on a co okolí. Obávám se, že tuto rovinu jste nevnímal.

Co se týká Husákova citu pro "správnou kartu", máte naprostou pravdu. Jen naše diskuze se dostala do jiné hladiny, kterou jste ale buď přehlédl či k ní nedorazil.

111573

26.07.2006 17:33

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Fotografie

janko 85.?.?.?

Mindo, kačenko, ženský přístup k informaci je v tom, že cit VŽDY převáží nad objektivním vyhodnocením souvislostí. Z volby tvých slov je patrné, jak moc jsi přecenila jinou, než obvyklou polohu těla dítěte. Co takhle vnímat fotogafa jako člověka, který i obrácenou, potupnou polohou "nevinného" dítěte chce umocnit sílu té fotografie - což se mu ve tvém případě zcela podařilo.
Vnímání širších souvislostí tě (nebo vás, pokud přátelské tykání vyhodnotíte jako bezmeznou drzost cizího člověka)trochu minulo. Je to přirozené, máte jiné emoční vybavení a je to tak dobře. Jen jsi s vehemencí, emocím vlastní, nemohla vnímat řady událostí, předcházející těm fotkám, natož hledat jiné souvislosti než ty, pramenící z mateřského citu.

111578

27.07.2006 00:07

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Fotografie

janko 85.?.?.?

nu, utrousil jsem trochu hrachu směrem ke zdi.
Jakýkoliv posun ve vnímání stejné události lze nazvat przněním svého ega.
Blahopřeji a loučím se.

111639

28.07.2006 08:21

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

Tuto údajnou hrubou chybu pak (v mém příměru se strukturou firmy) udělá náměstek ředitele, on se může rozhodnout, jestli řediteli vznést námitku či opravný návrh - nebo vykonat cokoliv bez keců.

Prosím nezaměnovat chování hulváta Husáka s tímto teoretickým řešením problematiky. Chci jen upozornit na to, že "ředitel" může mít víc hlav (=poslanci).
Spoustu lidí tu vůbec nechápe, jak je možné a nutné nastavit "spád funkce". Máte asi zcela čisté (umyté či vymyté) mozky - anebo jste jen poslušnými kolečky v nějakém výrobním či službovém systému.

Právě systematické matení spádu funkce pomocí politických keců o rovnoprávnosti může za guláš, který má mnoho lidí v hlavě.

Na základě čích podkladů tvoří poslanec zákony a na základě jakých by je měl tvořit?
U nás jsou zákony vždy upraveny na politickou objednávku, ale měly by stát na podkladech od policie. Proto je u nás taková nechuť, by přímo hrůza z "vlády odborníků", protože ti dovedou argumentovat - na rozdíl od kecálků v parlamentu. Ale to vám asi nevysvětlím.

111767

28.07.2006 14:04

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

možná nebude na škodu si uvědomit, že ministerstvo dopravy je nadřízeným orgánem policie, tudíž náměty či podklady od policie se soustřeďují v nadřízené instiruci a ta je podává lumpům, kteří je zpotvoří dle míry vlastní neschopnosti.

Máte pocit, že lžu nebo že si vymýšlím? Projevil jste zásadní neznalost hierarchie. Chcete pokračovat nebo se na Husáka a celou kauzu vykašleme, beztak je to tak, jak si to hoši "bratrstva černé pracky" patlají.
Lidem musí být ještě mnohem hůř, aby si uvědomili, která sirka je delší.

111795

28.07.2006 20:49

Čeští nabobové

RE: tendenční pohled

janko 85.?.?.?

dobrá, vymýšlím si. Bavíme se o dopravě, kterou má na starosti vnitro, logiku tohoto sice nechápu, ale asi máte pravdu. Myšlení mi nevadí, představy k tomu patří, z nich se dá skládat logická řada. To, že je to někde díky jiné logice nastaveno jinak, to jde holt mimo mě. Považuji za prioritu, aby ministrstvo dopravy mělo větší kompetence k provozu na silnicích než ministerstvo vnitra. Pokud vás těší vaše pravda, rád vám ji přeji. Bavíme se o spádu funkce nebo o stavu, který sice je, ale funguje a Pé er dé (l)?
Znalost informací je jedna strana problému, jejich účelná kombinace je pak projevem myšlení. Máte pocit, že jste objevil Ameriku?

Snažím se jen navrhovat řešení nebo aspoň upozornit na jinou logiku v hledání souvislostí.

111831

02.08.2006 01:39

Chmurná tradice pokračuje

RE: Vlastně geniální řešení

janko 85.?.?.?

Vladimíre, dík, že jste se ozval v tomto stylu, měl jsem také cukání napsat, že vidíte svět hudby pro mladé poněkud zkresleně.

Pokusím se to vysvětlit. Hudba je spojovacím mostem mezi myšlenkami ze slov a myšlenkami z čísel (melodie a rytmus). Na konzervatoři jsem si všimnul, jak nejdříve jen skladatelé určují to, co se bude líbit v budoucnu, později tyto vlivy převzala tzv. populární hudba, protože tu tzv. vážnou už běžná populace nebyla schopna vstřebat.
A totéž, ale jinak se děje nyní, populární hudba stačí nasytit svými žánry většinu populace a úlohu "skladatele" dnes určují styly, stále více preferující úlohu rytmu, od rocku až k technu či tekknu. Nestačím sice sledovat nuance jednotlivých stylů, ale ze samotné struktury elektronické hudby, kterou tu zajdanus hezky přiblížil - vnímám více než hudební rozdíly rozdíly ve filosofii obou stylů. I celkového směřování hudby.
Trend podporující rytmus se dostal na samou hranici toho, co ještě lze nazvat tónem, neměnnost metra (neplést prosím s rytmem!)spolu s opakujícími se sekvencemi emotivních "skorotónů" má podobný cíl jako šamanské bubnování, posunuté do světa nul a jedniček - do světa systémů.
A protože svět je v přechodu do digitální podoby (nutnosti ze stupnice šedé abstrahovat černou a bílou - což je jinými slovy NUTNOST DOKOPAT KAŽDÉHO JEDINCE K TOMU, CO JE PRO NĚJ "BÍLÉ" A CO "ČERNÉ")je celá tato hudební etapa jen urychlovačem onoho biblického "oddělování zrna od plev".
Atomizace společnosti spolu s krachem Einsteinovských relativit si vynutí přejmenování a "pootočení" mnoha systémů, ve kterých žijeme. Bariera ve vědomí, daná 2000 lety "života v máje" postupně dostane svou (ne)konečnou podobu. Možná se toho nedočkáme, program "člověk" není závislý na této (prý už páté) civilizaci. Vědomí se dá mazat jako harddisky, jen jinými technikami. Wifina "vědomí" tu ale zůstává - a nějaký vhodnější genom se už najde.
Scifi??
Uvidíme.
Sleduji dění ve světě z podobného úhlu jako Petr Gejdoš, mám i leckterá vysvětlení toho, proč se děje to, co se děje, tak jak se děje. Vhled do jiných informačních struktur postupně získává víc lidí. Nezbytnost genocidy v Libanonu je stejná jako pozdější rozpad židovství. Otázkou je jen, jestli oni vezmou ssebou celý svět do háje, anebo si včas uvědomí (také díky veřejnému mínění)svoji neschopnost dostát slibu, který světu dali pokřivením programu pro genom této planety - v bibli. Je mi vcelku prd platné, že tento program znám, protože podobně jako jedna buňka v těle planety nemám velkou šanci běh událostí změnit.
Informační pole jsou také jen samořiditelné celky,vyvažující množiny rovnováh. Na rozdíl od Nostradamů má dnes předpovídání eventualit snažší úlohu, máme obě verze budoucnosti na dohled. Podstatný rozdíl je v tom, že při znalosti funkce informačních polí ...

Kráceno (Editor)

112366

02.08.2006 01:41

Chmurná tradice pokračuje

RE: Vlastně geniální řešení

janko 85.?.?.?

...pokračování:
Informační pole jsou také jen samořiditelné celky,vyvažující množiny rovnováh. Na rozdíl od Nostradamů má dnes předpovídání eventualit snažší úlohu, máme obě verze budoucnosti na dohled. Podstatný rozdíl je v tom, že při znalosti funkce informačních polí můžeme zcela přesně dávkovat směr té či oné budoucnosti. Jak? Mírou "hmotnosti" našich činů.
Podobně jako modlitba upevňovala moc těm, kdo ji vymysleli, mohou myšlenky a texty formovat intenzitu tlaku v informačních polích. Ta nakonec vytěsní (anebo také nevytěsní) "protilehlou strukturu" do nějakého rovnovážného stavu. Éra "zlatého věku" je naplánována - a nevím, proč by musela mít podobu "zlatého telete". To, co fyzika ví o světlu, teplu, tlaku a elektřině, to je sice hezké, ale že jsou dvě formy gravitace a vztah mezi nimi se projevuje jako hmotnost - to zatím věda neví.
Tak si tu smolím příspěvky a občas se zaraduji nad lidmi jako je na Zvědavci Alexa, občas Had, Nohejl či Trodas - nebo Druid a zmiňovaný Petr Gejdoš.

112367

jářku, kdosi/y tady řekl cosi důležitého.Dík za směrování. Vnímal jsem to jen v historickém kontextu, kdy ameriku Rodschild zcela podmanil pomocí papírků, úvěrů a dalších bankovních triků. Dluhy jsou tak velké, že USA nemůže sionisty nepodporovat.
Tvé vidění je potěšující, dofejme že stejně účinné.

112756

05.08.2006 21:15

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: bubliny Mr. Krale

janko 62.?.?.?

Petře Gejdoši, proč ztrácíte energii na polemiku s tím kemou? To moudrý člověk, za kterého vás považuji, nedělá. Takhle se dostáváte na jeho úroveň, podporujete protipohybem stejný egregor (sílu myšlenkového směrování)

112758

07.08.2006 10:01

Spějeme do záhuby

RE: Konečně se zachází s teroristy

janko 85.?.?.?

čochtane, to je zvrácený smysl pro recesi nebo projev debilizmu, to, cos napsal?
Obávám se, že tvé "perly mysli" slouží jen k posílení tvého popněkud pomýleného smyslu pro humor.

ad kema:
čím více budeme reagovat na podobné názory, tím více je v myslích "kemů" opevňujeme. Je to nutné Petře? Snažit se přímou cestou z exkrementu udělat květinu? Přirozenou je cesta přes humus - směs exkrementu se zeminou, některé produkty přírody (i názory) musí odumřít, aby se propracovaly k novému cyklu.

ad článek:
ano, situace houstne. Pokud se nadkritické množství lidí nepoučí o faktu "vymývání mozků" médii, máme na stole zánik civilizace. Buď postupný, když orwelovštinu neprohlédne dost lidí - nebo rychlejší, to když ti, kdo vymysleli a realizovali chod světa pomocí financí, budou jejich silou (investovanou do zbraní všeho typu, včetně médií)realizovat svůj program na ovládnutí světa. Co se nepovedlo Hitlerovi přímo, to oni vyřešili oklikou, zaměnili význam slov "demokracie"a "fašismus". Bohužel je stále málo lidí, kteří si toho všimli. Tuto membránu ve vědomí lze překonat jen šokem ze skutků, které novodobí "demokraté" dělají.
Viz včerejší prohlášení Svobody o tom, že USA jistě osloví naši republiku. = přípravná masáž pokračuje.

112874

05.10.2006 01:11

Vláda ODS končí

je to vůbec možné?

janko 85.?.?.?

...že tyto příspěvky psali rozumní lidé?
Snad jediný tu stojí za zmínku, volit jiné strany než ty, které nám nabízejí média. Taková strana zdravého rozumu (č 1 v červnových volbách dostala 29 tisíc hlasů). Přitom celkový počet všech straníků všech stran je cca 180 tisíc. Pětina národa vládne ostatním. A voliči zdravého rozumu by mohli mít miliony hlasů, jen svůj hlas rozumu poslechnout. Media tvrdí - nevolte malé strany, váš hlas propadne.
A tohle stádo blbců poslechne, místo aby začalo myslet.

Tak od začátku: Po převleku do modrého (z červeného) se vyhlásila privatizace. Podniky privatizovali ti, kdo tam šéfovali, tedy ti kovaní(protožeti méně kovaní neměli kamarády na sekretu). Ti záložní kádři pak sponzorovali kamarády do politiky tak, aby modří vládli dál. Známe to z našich měst, nebo ne? Rozkradli pro sebe co mohli a o špínu se dělili s politiky. Města, kde vládnou modří ptáci, tam se špíně daří víc, je umně schovaná pomocí strašáka v socanech. Ale kolik socanů má podniky? Kdo tedy převzal špínu bývalých komunistů? Modří. Ti staví totalitu ruku v ruce s USA a Sionisty. Ale náš blbej národ vidí mávání rudým hadrem a reaguje zrovna jako ten tupec býk.
A jeden schopnej buldozer má plné ruce práce s upozorňováním na linii špíny. Kdo si přečetl a pochopil oba projevy před hlasováním o důvěře, tomu nemusím nic vykládat. Ale je nás asi jen několik, kdo si uvědomujeme, že modrým ptákům jde o holý život, buď klika "prachatejch" tu totalitu "s lidskou tváří, ale naplněnou jen konzumem" dotáhne pomocí modrejch měst - nebo konečně začnou lidi myslet a pochopí, že u komunistů mohli zůstat po patnácti letech jen ti, kdo věří v jeho ideu, ne v jeho první nepodařené provedení. Jinak by přeci už dávno překabátili. Kolik majitelů podniků je u komoušů? Nikdo, všichni zmodrali. Milují džunglovní kapitalizmus.

Lidi, nebudte tupí, podívejte se za!! ten červenej hadr, kterým mává především každej převlečenej. Uvidíte sebe jako lidi, kteří si dost tvrdě vydělávají na svůj chleba a tiše si přejí, aby tohle svinstvo už přestalo fungovat. A v jiném světle uvidíte ty, kteří tím hadrem mávají.
Nebyl jsem a nejsem v žádné straně, ale číst mezi řádky jsem nezapomněl. Proto si vážím Paroubka i jiných lidí v různých stranách, kteří mají odvahu tu špínu vyhrabat i za cenu, že se sami někdy namočili. Kdo z modrejch někdy přiznal chybu?
Kolik novin otisklo s Topolovým projevem také ten Paroubkův? Nesvědčí to o moci prachů těch, kteří vlastní media? Jakpak se k nim dostali?....a můžem začit znovu, jak a kdo privatizoval v našem okolí,....

118371

05.10.2006 01:16

Vláda ODS končí

RE: Rozdil ve volicich nebo obavy???

janko 85.?.?.?

malým dětem je někdy vhodnější na otázku nabídnout i alespoň jednu odpověď, takové děti pak mají snažší cestu k nemyšlení, stačí jen kejvat nahoru a dolů - anebo taky doleva či doprava. Z toho se pak pozná, jestli to dítě myslí svojí hlavou nebo jestli ten druhý pohyb hlavou už zapomnělo.

Máš sice úžasnej nick, ale asi ti kilnul i myšlení,co?

118372

06.10.2006 21:01

Klausovy námluvy s Paroubkem

RE: Politicky nekorektní bulvár

janko 85.?.?.?

Gejdošu, zklamal jste mě, čekal jsem od vás hlubší vhled.
Je fakt, že pan Král to trochu přehnal, je to jeho stigma. Ale obávám se, že trefil úlohu Topola pro tu bandu vzadu v ODS, ta ho lvům předhodila už předem. Oni teď hrají poslední kartu, komunál, když je nepodrží - tak začnou všechna ta nenápadná svinstva, díky kterým se dostali ke svým pozicím, dostávat na veřejnost. Je to tatáž karta, kterou hraje i USA a ti, kdo si z bible udělali nástroj k bohatství. Kalousek opět včas přehodil svým zmizením vyhybku, věděl, kdo bude hrát příští kolo.
No a když je komunál podrží, máme tu demokratůru s lidskou, spotřebitelskou tváří jak vyšitou. Přesně, jak si zasloužíme, protože jsme zapomněli čtení mezi řádky.

Klause asi Král tipnul dobře, ale Paroubka vidím jako schopnějšího - a kupodivu i férovějšího. Maska hajzla mu vyhovuje, vede k podceňování. Má radar na nasranost lidí, od určité hranice přestávají peníze hrát tu jejich stálou roli, něco se holt někdy už koupit nedá.

Navíc už dost schopných lidí čeká, až se tihle modří rychlokapitalisti mezi sebou vymlátí a nastane čas pro normální vztahy.
Zpravodajské pohádky o teroristech dobře odhadl "had", nevím, na kolik lidí tahle šaškárna zapůsobí. Je ale možné, že pro větší účinek tam lidi převlečení za muslimy, nejspíš z tajných služeb, něco bouchnou. Nás, blbečky je přeci nutné držet ve strachu, že?
Nestačím se divit, co jsou media schopná narvat lidem do hlávek,...
Ano, jde do tuhého, ale ne tam, kde nám to nabízejí. Jsou přeci kouzelníci, vědí kam nasměrovat pozornost.

118560

07.10.2006 22:07

Klausovy námluvy s Paroubkem

RE: Politicky nekorektní bulvár

janko 85.?.?.?

Gejdošu, zklamal jste mě, čekal jsem od vás hlubší vhled.
Je fakt, že pan Král to trochu přehnal, je to jeho stigma. Ale obávám se, že trefil úlohu Topola pro tu bandu vzadu v ODS, ta ho lvům předhodila už předem. Oni teď hrají poslední kartu, komunál, když je nepodrží - tak začnou všechna ta nenápadná svinstva, díky kterým se dostali ke svým pozicím, dostávat na veřejnost. Je to tatáž karta, kterou hraje i USA a ti, kdo si z bible udělali nástroj k bohatství. Kalousek opět včas přehodil svým zmizením vyhybku, věděl, kdo bude hrát příští kolo.
No a když je komunál podrží, máme tu demokratůru s lidskou, spotřebitelskou tváří jak vyšitou. Přesně, jak si zasloužíme, protože jsme zapomněli čtení mezi řádky.

Klause asi Král tipnul dobře, ale Paroubka vidím jako schopnějšího - a kupodivu i férovějšího. Maska hajzla mu vyhovuje, vede k podceňování. Má radar na nasranost lidí, od určité hranice přestávají peníze hrát tu jejich stálou roli, něco se holt někdy už koupit nedá.

Navíc už dost schopných lidí čeká, až se tihle modří rychlokapitalisti mezi sebou vymlátí a nastane čas pro normální vztahy.
Zpravodajské pohádky o teroristech dobře odhadl "had", nevím, na kolik lidí tahle šaškárna zapůsobí. Je ale možné, že pro větší účinek tam lidi převlečení za muslimy, nejspíš z tajných služeb, něco bouchnou. Nás, blbečky je přeci nutné držet ve strachu, že?
Nestačím se divit, co jsou media schopná narvat lidem do hlávek,...
Ano, jde do tuhého, ale ne tam, kde nám to nabízejí. Jsou přeci kouzelníci, vědí kam nasměrovat pozornost.

118640

21.10.2006 02:53

Schwarzenberg ministrem?

je to vlastnost?

janko 85.?.?.?

překvapuje mě u pana Krále ta jeho schopnost podat libovolnou osobu v tom nejhorším světle. Souvisí to asi s jeho nespokojeností s vlastní osobou.
Je takovým zvykem u "recenze" osobností uvést také jejich klady.
Ona totiž dostane punc toho, že autor nemá jednostraný filtr.
Takže i extremizmus v této oblasti existuje, pan Král je toho dokladem.

A znovu děkuji Wojnarovi za překlad textu o historii a stavu války o energii. Je sice nezbytná z pohledu na vývoj člověka, ale potěší, když někdo umí souvislosti vidět v širším kontextu.
Etapa, konstruovaná pro cca 2000 let bude mít pravděpodobně méně děsivý konec. Hrůza, kterou si dovedeme představit , zmenšuje tu, kterou ještě musíme zažít tělesně. Energie v této podobě živí takové struktury, pro které historie vymyslela názvy jako víly, či satani. A tam je už vybojováno. Ve prospěch člověka.
Nemá cenu zde vysvětlovat mechanizmy, kterými řídíme podobu svého prostředí svými pocity. Jsou vedle peněz, ropy a plynu energií, která naše kroky řídí mnohem přesněji a spolehlivěji, jen si jejich sílu nepřipouštíme. Schwarzenberg má určitě i lidské stránky. Ale pan Král kope za jiný manšaft.

Dobro se dá i páchat.

119651

27.10.2006 10:50

EU má brány široce otevřené

mix

janko 85.?.?.?

Pokud si uvědomíme, že tato civilizace vypadá jako rozpadajcí se, můžeme hledat nástroje, které ji obnoví. Systém křesťanství je založený na na dvou principech směny hodnot.
Jakýkoliv posun vývoje čehokoliv je "obohacen" o tzv. přidanou hodnotu, neboli zisk pro toho, kdo posun způsobil. Přitom konečnou, poslední platbu za vývoj církev posunula za předěl, zvaný smrt. (blaženost v báni nebeské v nepřímé úměře za útrapy v životě). Vyčerpanost tohoto systému je patrná na směnitelné hodnotě peněz. Vede k zadluženosti všeho a všech ve směru k budoucnosti.
Tento stav, vedoucí ke krachu systému, lze zpomalit tím, že levná pracovní síla zmenší velikost dluhu - samozřejmě opět na úkor těch dole, kdo systém drží nad vodou svou denní prací.

Teprve návratem k jiné formě "bartrové(bratrové!) výměny" se systém začne čistit. Peníze emigrantů, posílané domů, jsou spojené s inteligencí, pramenící z pochopení příčin nerovnováhy (potřeby zachovat polaritu chudých a bohatých), vzešlé z funkce "přidané hodnoty" v podobě bezpracného zisku. Rozdíl mezi ziskem přiměřeným a nepřiměřeným pak imigranty dovede k nalezení méně nenažraného systému, který vzejde z toho našeho.

Málokdo si uvědomuje, že muslimská víra má některé použitelné prvky i pro nás. Po současném "laškování" z obou náboženství vzejde cosi použitelného. Ale nevím, jak dlouho to bude trvat. Lidi jsou zblblí televizí, kterou řídí zástupci dožívajícího systému.

120104

27.10.2006 11:27

Mýtné brány aneb Velký bratr tě vidí!

a co takhle začít myslet...

janko 85.?.?.?

Stále víc toho víme o světě okolo nás. Zákon akce a reakce platí. Proto se nedivme, že svět chce vědět totéž o nás. A svět jsme my. Mě docela vyhovuje, že spolu se slušnými lidmi se bude monitorovat i pohyb grázlů.
Obavu o kontrolu svého pohybu, který považuje za soukromý, může mít jen někdo, kdo nemá čisté svědomí či úmysly. To je logika, se kterou se obtížně polemizuje.
Tak se laskavě zařaďte, kam patříte. Hledejte důvody k obhajobě svých tajností. A když žádné nemáte, nemá ani "protistrana" důvod k vašemu sledování. A když máte co tajit, tak jen podporujete tenhle pokřivenej systém svou pokřiveností ve stejném stylu.
Vykydat si svá myšlenková klišé nelze řešit nalezením nepřítele.
A začít lze hledáním pozitiv. Brány i satelity umožní např. okamžitou reakci do navigačních dat při havárii na dálnici. A spoustu dalších.
Těším se, že se tu objeví i lidi, co umí nejen nadávat na pokrok. Někdo asi zapomněl, že každá nová myšlenka i projekt nejdříve narazí na nepochopení své užitečnosti, lenost myšlení se přikloní k tomu, na co je naučená.
Policajti se budou "mstít" jen tomu, kdo si o to koleduje - třeba tím, že jezdí jako prase.

120107

27.10.2006 16:33

Mýtné brány aneb Velký bratr tě vidí!

RE: a co takhle začít myslet...

janko 85.?.?.?

Všechny důsledky měly své příčiny a mají je stále. Určitě by se na mně něco křivého našlo, ale moc toho asi už nebude. Během svého už dost dlouhého života se mi vyplatilo přistupovak ke každému pokud možno vlídně. Opak se mi vždy vymstil.
Z toho vyvozuji, že jakási spravedlnost funguje, ale má dost dlouhé vedení. A to bychom se dostali až ke karmickým souvislostem, to sem asi nepatří.
Ani byste nevěřil, co s vaším okolím třeba udělá vaše osobní snaha udržet koutky ůst nahoru, v náznaku úsměvu. Můj xicht na to nebyl stavěný, ale naučil jsem se to.
A pak to už šlo samospádem. Taky raději potkáváte lidi s úsměvem, ne? Načuřenost plodí stejné ovoce - opět načuřenost. Jsme soustavou vzájemných zrcadel. To, co vidíme na druhých toho máme sami přebytek. A rozdáváme.

120128

28.10.2006 12:02

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Levicaci vsech zemi, spojte se!

janko 85.?.?.?

jurgene,ty ťuhýku, kdo by asi z američanů ještě chtěl pracovat, když to můžou udělat mexikáni.Ti udržují jakštakš chod hospodářství, dělají hodnoty rukama, ne kecama a přemisťováním číslíček...

120193

28.10.2006 21:24

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: 2007

janko 85.?.?.?

Petře, vidím, že jste asi ještě nečetl "angelologiu" od "svetla".
Máte oba velmi dobrý vhled, ale upozornil bych na větu "světla", která mluví o neustálé změně polarit stále větších celků, které jsou příčinou posunů.
Sleduji situaci z pozice "nulového bodu" rovnováhy.
Naštěstí lze mnoho energetických procesů "odžít" právě jen v energetické hladině, proto překládám popis vašich armagedonů do jiných souvislostí. Rytmické cykly už pracují v obou prolínajících se strukturách. Vesmír není hloupý.
Těší mě, že jsou tu lidi, vnímající synchronicity i ve vrstvách planetárních obalů. Ale vrstvev, zrcadlících stupně inteligencí ve vesmíru je ještě o dost víc.
Určitě si o tom ještě popovídáme.

Omlouvám se za "scestný příspěvek", stránky čtou lidí s různým vhledem do prostoru.
A děkuji Stanovi a dalším za odpovědný rozklad situace.
Mnoho pohledů za kulisy nabídne jen další kulisy, nakonec zůstanou jen symboly pro zápis myšlení. Překlápění dobového povědomí o tom, co je dobré a co špatné funguje samozřejmě i pro historii společných jmenovatelů, peněz. Jejich dnešní virtuálnost propojuje vrstvy vědomí.Na jedné straně těch, kteří jsou za stav zodpovědní nahoře, ale i těch dole, nás.
Relativní blízkost Hebrejců, odpovědných za princip "přidané hodnoty", která nás dovedla do této říše dluhů, se v další informační vrstvě projevila jako urychlovač projektu, zvaného "člověk". A tak to jde dál a dál, mezi recyklacemi okrajových prvků (přírody, která je nám nejbližší vrstvou "živosti") ty velké energetické struktury hledají stále nové formy samořiditelnosti. Bůh už je mimo tento vesmír.
A odtud vede cesta k formování nového paradigmatu, v tom současném on byl metou, ke které směřovalo naše poznání.

Vývoj nejspíš proběhne víceméně v klidu, povětšinou zde, na internetu.

Ale mohu se mýlit, to je můj vklad do budoucnosti.
"Všeho do času".....řekly si informace, když se prvně potkaly.

120221

30.10.2006 12:22

Putina se pokusili ve Finsku okrást

hráči

janko 85.?.?.?

souhlas, Putin spoléhá na předjezdce v Iránu. Klaus to stačí sledovat a dělá přechodový můstek k Paroubkovi, který zná Putinovy karty, má stejné.

Jen to zatím tak nevypadá. V rovině energií je to zřejmé, ale slova následují později.
A vyhodnotit bordel, který vzniká tím, že některé činy předcházejí slova o nich, to jsou také šachy.

Vyčerpanost energie peněz (stavu kapitálu ve zdrojích) se projevuje přesunem k hodnotám spokojenosti (pohybu dvou subjektů na sobě závislých), peníze jako společný jmenovatel důvěryhodnosti se z virtuality čísel a papírových smluv přesouvají pomaloučku k hodnotám daného slova, úsměvu apod.

Redakci děkuji za připomínku úlohy Klause, jeho "velké třísky" mohou symbolizovat i velikost "nového lesa"

120364

30.10.2006 21:56

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: hráči

janko 85.?.?.?

Karty jsou pro mmě něco jako směřování. Putin i Paroubek jdou za lidmi víc vlevo, ale Putin v mnohem širším pojetí, zahrnujícím to "vpravo" také.
U nás "pravo" zajišťuje Klaus. Vcelku jde o přesun původní, indoevropské "energie a kultury" jakýmsi "kmitem" od východu (čínská císařství) na západ (technologie do a z USA) zpět na východ.
Můžeme to považovat i za druh spirály vývoje, ale jde spíše o kmit. Spirála "funguje" v nižších informačních či energetických vrstvách. (Kmit je předpokaldem rotace, ne naopak)
Nevím, jestli vás má odpověď uspokojila. Všichni představujeme svou činností jakési kulisy, vnímatelné v různých informačních vrstvách. Pro mne byl velkým přínosem článek a diskuze o stavu financí ve světě, o přesahu této formy "společného jmenovatele hmoty a myšlení". Situace se vyhrocuje, to vnímá už dost lidí. Ale málokdo si připustí i optimistický scénář. Pro barieru ve vědomí je realitou i prožitek "možného" - a tím se vlastně realizace něčehotakového oslabuje. Stupňování strachu vždy vedlo k překlopení systému. Naši vládci si naštěstí tuto skutečnost uvědomují pouze ve vzestupné linii. Skutečností ale je, že jsme překročili bod rovnováhy. Stav informací v prostoru si vyžádal zpětný pohyb. Kupodivu to souvisí i s tezemi o ohraničení velikosti vesmíru - o jeho směřování k "pulzaci" se dozvíme poět až po několika letech, potřebných k pozorování.

Obávám se, že zde působím spíš trochu chaosu, než vnesení nosné linie vývoje. Vnímám souvislosti tak sobě vzdálené, že běžný čtenář si asi při čtení spíš klepe na hlavu. to nevadí, někomu se obzor otevře, jinému stačí ten, co má.

120416

30.10.2006 22:19

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

Jarmilko,

janko 85.?.?.?

Vidím, že jste geniální od přírody, protože jen takhle tvrdohlaví lidé dovedli naši kulturu tam, kde je.
Že jste si opět nevšimla možnosti, že člověk za plentou může napsat na jednu půlku takové číslo a na druhou úplně jiné, to se stále opakuje. Mně nadáváte zlodějů, když jsem váš,vcelku dobrý nápad zbavil podobných kravin. To je pro lidi vašeho typu příznačné.
Nevím, jestli mám pana Stworu otravovat ještě svou verzí systému, jak provádět volby mezi třemi subjekty. Ten váš je použitelný pouze v rámci jednoho subjektu, kterým je stát. Ten můj je vhodný i pro obce, regiony či firmy.

Zdejší diskutující by sice mohli návrhy porovnat, ale i to je málo pro jejich uplatnění. Já tu cestu znám a postupně ji budu realizovat. Srovnání obou návrhů si může udělat kdo chce, pokud pro redakci Zvědavce bude zajímavé zveřejnit i "konkurenční" návrh.
Diamant se od uhlíku liší strukturou, ne tím, že vychází ze stejného prvku.
Ale přeji vám i sobě samozřejmě dost energie k tomu, aby z našich sporů vzešel návrh, akceptovatelný pro lidi i pro vrchnost.
Pokud mě redakce vyzve k publikování, zveřejním i seznam nedostatků a kladů obou návrhů. Aspoň bychom mohli dělat cosi perspektivního. Protože já se také mohu mýlit.

120427

30.10.2006 22:50

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

janko 85.?.?.?

[smích], mohu něco jiného než souhlasit??

120433

31.10.2006 00:59

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko,

janko 85.?.?.?

milý rudý zabijáku,
Přečteš-li si pečlivě text návrhu, tak ten druhý, údajně stejný kousek volební poukázky má sloužit jako kontrolní při případné reklamaci, nalezené na internetu. (budu mávat jiným lístkem, se stejným PINem,vóólby jsou zfalšované, podívejte se!!!!). Tím, že na lístcích i na internetu je stejný identifikační kód ,ale na kažeém listě budou jiná čísla kandidátů, tím je volba sice neplatná, ale zjištěná až po volbách, po sčítání!!!!

Je třeba dodržet vše online, to ta ženská holt nezvládá.
Musí existovat duplicita pomocí NEZPOCHYBNITELNÉHO PRŮPISU. Když se ty její lístky potkají po volbách, a bude každý desátý mít své poloviny různé, k čemupak by takové volby byly? To lze elegantně využít skupinou lidí, kteří se domluví na tom, že tímto způsobem volby po jejich uskutečnění zpochybní.

Ale to tý ženský mohu říkat horem dolem, je slepá a hluchá
......a geniální.

120439

31.10.2006 20:14

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Jarmilko, taxnova:

janko 85.?.?.?

Jestli mazanej volič či skupina bude tvrdit, že pin je sice stejný, ale ona že opsala špatně kandidátovo číslo, je tu stále stejný problém. Neplatnost volby. A to po volbách!. Po součtech!, s odevzdanými penězi!!.
Následují soudy, která půlka lístku je pravdivá, jestli se "spletl" volič nebo zapisovatelka. Protože podpis voliče či jiná identifikace chybí. PIN jen dokazuje, že existují dva stejné lístky, nic víc. Za plentou mohu napsat cokoliv kam chci, nikdo nevidí, jestli švindluju.
Paňátno?
Kontrola se musí provádět rotací, ale to bys nepochopila.
Mimoto, mezi různými subjekty účetnićtví musí mít KAŽDÝ Z NICH DOKLAD O PROVEDENÉ TRANSAKCI nominální hodnoty. A zde jsou tři skupiny (firmy), zadavatel = stát, síť pošt (vydává peníze proti ADRESE!!! NA POUKÁZCE a po kontrole OP. Třetím subjektem je zákazník, přijímající či vydávající peníze (volič). Nedostane-li pošta doklad od voliče, nemůže pošťačka prokázat, že je vydala. A tak dál i směrem k zadavateli.
Unavuje mě opakovat vám základní věci, týkající se putování peněz MEZI RŮZNÝMI SUBJEKTY.

Klidně si vezměte ten můj návrh a dostaňte ho mezi lidi. Já z toho zbohatnout nechci.
Kdo ten váš návrh (o systému netřeba mluvit, k tomu to má daleko) pochválí, tak sám projevuje nedostatek kombinačních schopností, vedoucích k možné manipulaci.

Račte dámo studovat účetnictví MEZI firmami, nikoliv ve firmě. A počítat s tím, že Češi vždy přijdou na to, jak cokoliv "přečůrat". Musíte tuto schopnost mít i v sobě. Zatím projevujete naivitu až záviděníhodnou. A geniální, samozřejmě.

120531

31.10.2006 20:21

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Možná

janko 85.?.?.?

neboj se, situace je taková, že události se zařizují samy. Není vždy dobré začínat u "kováře", kovaříček stačí.
Už jsem Jarmile navrhl, že ten její návrh lze využít v průzkumech, lidi by se aspoň naučili reagovat a vnímat CENU SVÉHO HLASU, protože to, co bych jí navrhl by byla soutěžní hra o hodnoty poukázek. Žádná loterie.
Třeba na to přijde sama - nebo to jako obvykle už kdysi dávnou zamítla.
KOMU NENÍ RADY.....

120533

31.10.2006 20:36

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: nesouhlas

janko 85.?.?.?

všiml sis, že tvá spravedlonst je také "řeznická"?
Zrušit výhody, trestat.
Kdo bude trestat? Ty? My? Kdo je "lůza" která vejde do ulic? A přesně v ten moment, kdy to mediální manipulátoři potřebují, aby pod bordelem v ulicích schovali návrh další vyčůrané mezírky do zákonů?

Já svůj plán mám, chceš-li pomoci, najdeš mě na webu.

120535

31.10.2006 20:43

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: nesouhlas

janko 85.?.?.?

no, Jarmilko, zdá se že ses taky trošku "odkopala", podej si s MU ručku.
Politika i obyčejný život je o vyjednávání. To ty neumíš a ani nejsi ochotna se to učit. Tak se nediv, že události pak půjdou mimo tebe.
Za tykání se neomlouvám, jsme jedna rodina, já gauner, co krade a opravuje tvé nápady, ty bys zas ráda za řezníka, ráda trestáš, aniž bys znala větší objem souvislostí.

Nebudu se divit, když tento příspěvek bude smazán, anžto je o lidech a ne o tematu. Ale bohužel ta vázanost obou je silná.

120537

31.10.2006 21:18

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: pane Koňasi

janko 85.?.?.?

cituji z "reformy":
...Lístky z uren by měly souhlasit s údaji zanesenými pokladníky do počítače. Účetní výsledky by se totiž sečetly a strana Má dáti by musela souhlasit se stranou Dal v databázích počítačů.....konec citátu.

Pokladník spadl z nebe na poštu nebo kde si ten chytrej internet sám zapíše číslo pinu a číslo kandidáta? To jste fakt tak hloupá, že nevíte, co jste do textu napsala?

A banky se pěkně za peníze voličů napakujou, co ? Stačí si po sobě přečíst co jste psala teď.
Pro mne jste poněkud nedovtipná osoba, omlouvám se, už nebudu reagovat. Triumfem hlupáka je najít si nepřítele, vzdávám se.

120542

31.10.2006 21:50

Senátní dějství ústavní krize

RE: To vše se dít nemělo......co se tedy dít mělo - podle autora?

janko 85.?.?.?

Ano, pan Král má stále stejný filtr na hodnocení událostí.
Změny v politické situaci jsou sice nenápadné, ale značné.
Budu rád, když si toho autor stále stejných článků všimne.
Mediální masáž u něj překlopila hodnotící úhel do opačného extrému.

120545

31.10.2006 22:06

Senátní dějství ústavní krize

RE: No jo

janko 85.?.?.?

..nevím, jak na severu, ale tady u nás jsou ouřadové zcela ve vleku těch, kdo mají kamarády výš ve stranickém aparátu, který zrovna "zkoalicoval", zákon padajícího hovna funguje stále, jen nenápadněji. Proto se čekalo na volby, vynucenou podporu zdola.
Mají, co chtěli.
Ale nemusí být tak špatně, svůj tip na šéfstvo už jsem psal.

120546

asi budu působit jako ne zcela příčetný člověk, ale událkosti posledních dnů signalizují, že dohnívající NWO hraje svou poslední kartu. Saddámovo odsouzení je tím dělítkem "zrna".
Kupodivu události ve světě značně souvisí i s událostni doma, Vašík bude nucen určit "ručičku", která vybere novou vládu.
Jsem zvědav, jestli se má předvolba potvrdí.
(premiérka Němcová + Paroubek šéf ve sněmovně).
Strukturovaná soustava vazeb mezi myšlenkami nás řídí víc, než jsme schopni si připustit. Tyto soustavy svým způsobem sleduji - a o výsledky se mám s dalšími podělit. Do jaké míry souvisí "chytrá" autonavigece s událostmi ve světě, to je pro značnou část populace dokonalá krávovina. Ale:
V jisté době bylo podobnou "krávovinou" placatá Země nebo slunce, obíhající zeměkdouli.
Stojíme před prostupem bariery ve vlastním vědomí, pochopením své účasti na dění v tak velkém prostoru, který svými vědomostmi umíme obsáhnout.
Omlouvám se za "lehce" vybočující příspěvek.
Rock fehler (chybějící skála) svým jménem, v tomto kontextu vnímaném, oznamuje fakt, že systém, který pomocí víry (+ círve) a zkoumání hmoty dosáhl na hranice zacyklení soustavy vnímání a myšlení (v podobě avizovaného NWO). Tak vývoj inteligence ve vesmíru formulovali kněží v Egyptě a pomocí Hebrejské energie (a lidí!!) byl dovedený ke své cílové podobě právě pomocí "entity" v podobě práce s penězi, ty jsou platným společným jmenovatelem vložené (??) energie. Deficit "společného jmenovatele" poslouží zároveň jako zdroj informačnho "přesahu", který pomůže formulovat nové paradigma o úloze člověka v prostoru, kterému říkáme vesmír. Ale to je na jinou diskuzi.

120771

05.11.2006 22:02

Rockefeller předpověděl válku proti Afghánistánu a Iráku 11 měsíců před 11. zářím

RE: ....je to logické.... :-)

janko 85.?.?.?

...obávám se, že nejde o podložení, snad spíš o "zrcadlo".
Zrcadlo má tu vlastnost, že fakta, jím zobrazená, mají jistou souvislost se skutečností. Tím to ale končí. Rozdíl mezi skutečností a tím, co z ní lze ostatním "zobrazit" pomocí zrcadla, to lze velmi jednoduše lidem vnutit. Bitva o zdroje je zrcadlem, které ukáže v plné nahotě techniky, kterými se tyto zdroje získávájí.

A pak to už půjde samo.
K lepšímu, jak jinak.
janek

120774

...no, úraz = Unfall (chyba = Fehler)
Snažil jsem se navodit souvislost se strukturou, kterou kdysi formulovali Hebrejci (židi) spolu s Konstantinem do její dnešní podoby NWO. NWO mělo být tou skálou,za kterou už v tehdejší době nebylo pokračování. Dnes se forma toho pokračování už blíží"na stůl".
Jméno vždy symbolizuje úkol, který ten který člověk má na tomto světě. Křovínek tu skálu nedokončí, ona jemu i dalším podobným bude chybět právě jeho přičiněním. On (angl.) opravdu představuje "křoví", které po odstranění(obejití)nabídne jiný směr vývoje. Mělo by se to podařit už v těchto volbách.

(Ne nadarmo se "vojna s blbostí" nakonec musela extrahovat (z odpovídajícího egregoru) až do člověka, který jí věnoval začnou část své energie).

120795

09.11.2006 11:50

O lidské dobrotě

RE: podla Hinduizmu

janko 85.?.?.?

asi nevyzradím žádné tajemství, ale věk kali-jugy nezačíná, končí. Do hmotného světa se projevuje se zpožděním, daným setrvačností lidského myšlení, vzorců chování.
Rozhraním byla data 1991 - 2002. Celý systém našeho letopočtu je jen projevem vztahu myšlení předchozích etap. Program pro tuto civilizaci přinesl Imhotep v podobě svých chrámů, byly tehdy dostupnou formou "tranzistoru", proud pro přenos informací v chrámech představovali lidé, kněží.
Dnes v tranzistorech běhají informace pomocí jiné energie, podobné té naší, lidské. Křemíkové technologie se postupně propojují s těmi lidskými (uhlíkovými = myšlením) pomocí samospádu řídících složek, jednotlivých informačních vrstev.
Slova a příběhy o fyzice prostoru ducha a prostoru hmoty postupně dostávají nový kabátek.

120987

11.11.2006 00:49

O lidské dobrotě

RE: podla Hinduizmu

janko 85.?.?.?

nevím, co si kdo z vás "pobere", ale zkusme to:

před matematikou, kterou známe cca 2000 let, platila jiná, daná součtem číslic a výsledkem byla hladina poznání, dovršená tím či oním procesem.
Letopočet 3102 je svým způsobem (součtem) šestkou, číslem člověka, prvku uhlíku, za kterého se tato = naše inteligence zrodila. Letošní rok 2006 je osmičkou, známe ji v ležaté podobě jako nekonečno. Součtem těchto dvou letopočtů (5108)dostaneme "pětku". Tu demonstruje nejen našich pět smyslů, nástrojů k poznávání prostoru okolo nás, ale i pět prvků struktury, zvané matematika (1+1=2).
Matematika je symbolikou logiky, kterou používáme.
Věk kali-jugy je pak v součtu číslic devítkou (432000), ta symbolizuje přesah "nekonečna"(osmičky), devítka je zdrojem nerovnováhy, potřebné k vzniku pohybu. Nerovnováhu zde představují tři nuly na druhé strane od myšlené osy tohoto čísla.
Takto "přečtené" letopočty a číslice pak znamenají ukončení jedné etapy tím, že dojde k dekódování logiky, ukryté v symbolech pohybu, těmi jsou písmena. Číslice jsou symboly stavu(hmoty i jiných entit).

Asi tu nejsem schopen popsat dynamiku, ukrytou v etnickém jazyce, vše se časem dozvíte. Projevený svět je říší symbolů, každé slovo je egregorem pohybového potenciálu, přístupného vědomím člověka. Jen je zapotřebí větě např. "budiž světlo" dát odpovídající technický potenciál, výklad. To bohužel zatím naráží na dogmata třistaletého vývoje vědy o fyzice prostoru. Je popisovaná pouze jazykem matematiky, tudíž jednostranně, modelováním a výrobou nástrojů k potvrzení modelu, ne skutečnosti. Matematikase ověřuje opět matematikou, výpočty, rovnicemi. Funguje v cyklu, kde výběrem komodit lze "dokázat cokoliv. Sedm axiomů matematiky doplňuji svým, osmým, spojujícím tento "jazyk" s jazykem etnickým.

A každý pojem (slovo) přitom představuje objem "informací v pohybu", např.slovo čas, směr, pohyb, teplo, tlak.....
Z těchto pojmů lze setavit polaritní "pohádku o vzniku vesmíru", která nahradí tu stávající, postavenou na prioritě hmoty. Vše je energie v pohybu, tudíž model statické formy jádra atomu je neplatný. Za čas přijmete můj model vývoje inteligence ve vesmíru, ale nelze to uspěchat.
Jde o překonání bariery ve vlastním vědomí, vytvořené nánosem informací, jejichž platnost je omezená časem. Zaměkoule není placatá a vesmír je inteligenctní, roste spolu s námi. V rámci vztahu jin - jang se tak vytváří v rozpadajícím se systému nová strukutra, postavená na vztahu dvou prvků, jejichž pozorovatelným efektem je růst inteligence, schopnosti rozhodovaqt se ve změti informací.
Uhlík s atomovým číslem 6 a křemík se skrytým atomovým číslem 5 (jeho atomové číslo je 14) vrátí lidstvo ke kořenům svého vzniku,k pochopení účelu vlastní existence.

A obávám se, že si ještě nikdo mimo mne "neprožil" vznik hmoty a její...

Kráceno (Editor)

121137

11.11.2006 00:50

O lidské dobrotě

RE: podla Hinduizmu

janko 85.?.?.?

......


A obávám se, že si ještě nikdo mimo mne "neprožil" vznik hmoty a její cestu k samořiditelnosti. Samořiditelnost představuje dnes člověk a jeho snaha o ovládnutí pohybu na Zemi pomocí křemíkové technologie - počítačových sítí. Jsme jen laboratoří vesmíru, nástrojem k jeho lepší funkci.
Vysvětlivku nebo lépe "pochopivku" budu postupně spolu s dalšími "blázny" publikovat.

121138

19.11.2006 23:08

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

RE: TITANIC

janko 85.?.?.?

Vladuno, možná na to pifko půjdeme spolu, a Petra Gejdoše vezmeme ssebou.
Omlouvám se, pokud můj příspěvek bude nesrozumitelný.
Písmena i číslice jsou databází informací, lze je číst pomocí "abecedy lidštiny". Celá tato civilizce je projektem, kterým vesmír či "jsoucno" chce dosáhnout další kvality vývoje. Sumerové, Hebrejci a další "jazyky" (dnes angličtina a binární jazyk počítačů) nás vedou k pochopení struktury, ve které žijeme. Informační vrstvy hmotných hominidních civilizací a další vrstvy jejich nehmotných "otců a dědů" tuto naši hru sledují a dosti podrobně řídí. Nic se neděje náhodou, vše má přesně vyznačený úkol.

Virtuální dluh peněz (nahrazují, jsou společným jmenovatelem hladiny poznání), stěhující se zpět "na východ" jen dokončuje cyklus civilizace, datované někdy před cca 12000 lety. Vlivem ostatních zvukových jazyků na sanskrt - a ostatních psaných jazyků na runy vznikla latinka a její upgrade - čeština.
Jakkoliv se vám to bude zdát nesmyslné, máme nástroj na globální změnu struktury exitence, která, pokud vím, zatím v této galaxii nemá obdobu.
To, že nám věda už dlouho zatajuje podstatu gravitace a z ní pramenící možnosti - to dovedlo "projekt Člověk" do stadia, kdy v maximálním rozpadu a vzepětí končícího systému vzniká a emergentními hladinami prorůstá systém, který jej nahradí.

Mnoho hrůz si můžeme ušetřit tím, že je prožijeme podobně virtuálně, jako dluhy různých zemí doma u televize. Tím pádem zmenšujeme jejich reálnou podobu. Jde stále jen o čerpání mentální a emoční energie pomocí okolní hmoty.
Stojíme před barierami ve vlastním vědomí, celá struktura naší existence je nastavena na "posouvání boha" do oblastí, kterým nerozumíme. Pochopit tuto planetární soustavu jako "výrobek vyspělejších entit posatvených na uhlíkové bázi" - to asi není dnes obecně přijatelné. Ale bude. Datování letopočtu, nárůsty symetrií synchronicit (to není překlep) signalizují pozitivní změnu.
U slov OLAM a OLÁM je klíčovým prvkem ona čárka nad písmenem Á. Písmena okolo středu slova (LA)vypovídají o "práci na věčném začátku", právě čárka nad písmeny jsou výsledkem "upgrade" jazyka, krátké (A)zančí jeden z tří začátků abecedy, čárka jej "umocňuje do nekonečna".
Každý nepatrný bod každého písmene představuje neuvěřitelnou databázi informací, potřebnou k jeho pozici v písmenu.
Ale to je na dlouhé vyprávění. Jen naznačuji, že jsou na cestě mechanizmy, které pomohou stávajícímu systému rozpad struktury postupně změnit na tvorbu nových fraktálů společnosti. Kritický bod celkové rovnováhy byl načtený a nastavený pomocí různých skupin lidí na celém světě v tento pátek a sobotu (17.a18.listopadu). Uvidíme, jaké výsledky přinese. Mohu vývoj jen sledovat pomocí symetrií a výchylek a pohybů geomagnetického pole Země.

121734

20.11.2006 21:56

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

Jiříku, časem poznáš, jak důležitý je každičký bod kteréhokoliv písmenka. Spor ohledně zřec a žrec vyjadřuje míru inteligence diskutujících. Kdo správně pochopil smysl dohližitele, který zřel, zrakem kontroloval situaci - ten projevil inteligenci.
Trvat na Jiráskovi je sice hezké, ale to by mohla také Země být ještě placatá, že?
Přesmyčka, záměna písmenek vystihuje povahu českého etnika, umíme s vynaložením co nejmenší námahy dojít k výsledkům, které by jiného nenapadly. A to se projevilo i v jazyce. S nejmenším pohybem písmen se mění emoční dopad významu slova.
(třeba Polívka x poblívka), MOUDROST x MOUDR(z)OST. Zkuste si zvuk takových slov.
Není od věci si přečíst knihu A. Horáka "O Slovanech úplně jinak". On první pochopil princip slabičného písma, jeho druhou polohu, opačný význam symbolů pro ty, kteří vládnou, a pro ty, kteří musí robotit.
V písmenkách je mnoho moudrosti, ale naše zvykové čtení ji neumí hledat, máme příliš hluboko usazené asociační řady, které vedou cesty našeho vnímání.
Ale změny se blíží, budou to nenápadné šoky, důvody k zamyšlení. Třeba pro Davida Zatřepálka.

121824

20.11.2006 22:01

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

šono, nebuď za pitomce a zkus si uvědomit, že veškeré poznatky se nějak zapisují. A že nástroj k tomu zápisu tvoří inteligence národa, který nějaký svůj jazyk má. A je na něj patřičně hrdý.
Že nechápeš důležitost "vyostřené rovnováhy R v písmenku Ř", to je asi tím, že jazyk není tvým koníčkem.
Ale časem pochopíš, jak a v čem je naše mateřština jedinečná.

121825

20.11.2006 22:27

Démon Kracios

RE: Takže

janko 85.?.?.?

Petře, hlavu vzhůru. Ano, program "Člověk" má ve vesmíru mnoho aplikací rozvinutějších než u nás. Jen ale málokdo tuší, že je rozdíl mezi faktickým středem např. galaxie a jejím energetickým středem.
Pokud sleduješ dění na slunci a v "černé díře", domyslíš si třeba, jak geomagnetické jevy souvisí s myšlením lidí, jak fungují gregory (struktury informací v prostoru, kde "nic není")a jak lidské vědomí přijímá a zpracovává informace z prostoru. Jednak z toho okolo nás, vyplněného vrstvami atmosféry, a z prostoru, kde atmosféra není, kde existují pouze "transformátory", filtry pro matrializaci informace do podoby, přístupné našim receptorům. Vrstvy atmosféry a biopole člověka (aura) je vedou do podvědomí (= do tělesných orgánů) a odtud prostřednictvím meridiánů se do mozku dostane derivát, potřebný k reakci člověka pomocí pohybu těla nebo myšlenek. Je to ještě malinko komplikovanější, ale ne moc. Někdy si poklábosíme o tom, jak funguje člověk v prostoru a s prostorem.

121827

20.11.2006 22:59

Démon Kracios

RE: Takže

janko 85.?.?.?

Eleriku, vidím, že se začínáme scházet.
Ano, nová doba začala s "plyšákem". Současně s devastací hodnot, tunelováním a rozpadem morálky se skupinky lidí smýšlejících jinak, začínají scházet a své myšlenkové struktury propojují i svými příspěvky. Fraktály tvoříme a spojujeme, anž bychom to možná sami vnímali. Situaci sleduji, o tomto víkendu se událo v informačních vrstvách, nepřístupných běžnému "beta provozu mozkových vln" mnoho událostí, které budou mít pozitivní dopady.
Cesta k překonání stávající krize je vcelku připravená, čeká se jen, aý dozrají lidé, kteřé ji budou realizovat. Na všechno jsme sami, buch už funguje mimo tento vesmír. Dal nám jej k užívání. Neměli bychom to zvorat, projekt "Člověk jde do dalšího "finále".
Postupně budu nabízet vysvětlení jevů, které se stávají i jevů, které se ještě budeme muset naučit. Podobně jako Petr Gejdoš vnímám situaci z jiných informačních hladin. Svým vědomím se můžeme dostávat do jednotlivých egregorů a "vytušit", jaké možnosti se v tom kterém skrývají. Ty pak nabídnout ostatním.
Matematika je jazykem modelování, etnický jazyk pak nástrojem realizace. Umět popsat své "podivné" zážitky je klíčem k chápání funkce egregorů (to jsou struktury našich myšlenek, svým způsobem zrcadlí naprosto přesně naše pohyby a činy).
Ten tzv. boží soud přichází nepozorovaně. ale ke každému jednotlivci. Každý se časem naučí přemýšlet o tom, PROČ se zrovna jemu stalo to, co se mu stalo.
Náhoda je jen berlička pro neznalost potřebných souvislostí. Náhody bývají velmi dobře připravené.
A to v rozměrech, které se poněkud vymykají našemu povrchnímu vnímání skutečnosti.
Teprve schizofrenie může člověka (pokud se ji naučí zvládat) přivést k vnímání dvou poloh reality, kde naše činy mění realitu v takových souvislostech, které jsou nepřímo úměrné počtu lidí, na změnách se účastnících.
Podobně jako Newton či Einstein byli "kanalizací" pro průtok ohromných dat (myšlenkových sekvencí), která nějakým způsobem formulovali do paradigmatu, platného pro určité období - bude i moje "koňská fyzika" podkladem pro paradigma, které patrně tu ležící osmičku rozhýbe. Je na čase začít studovat a uplatňovat tzv. "abecedu lidštiny". To je můj přínos lidem. Vedle některých technických pomůcek. Ty nás naučí vážit si svého hlasu a svého rozhodnutí.
více na www.karao.cz/ops

121830

20.11.2006 23:22

Démon Kracios

RE: Co mi poslal pritel, bratr, spolubojovnik a pozadal me abych to zde uverejnil

janko 85.?.?.?

Peníze jsou jedním ze "společných jmenovatelů". Díky institutu tzv. "přidané hodnoty" = zisku, nepodloženého přiměřeným podílem práce - se situace vyostřila do dnešní podoby.
Kolo vývoje se z dálného východu vrací zpět na dálný východ. Čína si svou prací "koupí" potenciál ameriky. Mezitím se u nás vytvoří podmínky pro reálnou hodnotu "hlasu voliče", vyjádřenou volbou mezi oběživem a delegováním rozhodovací pravomoci na toho, kdo si ji zaslouží (podle názoru voliče).
Systém voleb se patrně rozšíří i po Evropě, která díky euru a jeho vazbě ke státům s rostoucím morálním kreditem omladí svou úlohu "starého kontinentu". Sociální demokracie s tržními prvky je reálným modelem na určitou dobu, než se vyrovnají poměry na planetě. Budeme nejspíš skanzenem lidské historie, kmeny i národy si budou chránit svou kulturu, ale ke komunikaci využijí i leccos z technologií, které nám (nejen naši) mocní zatím zatajují.
Ale může to být i úplně jinak. Vždy záleží na objemu a kultuře lidí, kteří se dostanou k informacím, podstatným pro další dobu.

121834

21.11.2006 20:44

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

jednak se omlouvám, ty za pitomce nejsi, to spíš ten, co potřebuje zatřepat. Aby vypadla ta vata, kterou je napěchovanej.

A k tomu Ř:
Písmenka latinky prošla vývojem ve dvou směrech. Sama latinka je rozdělením zvukového jazyka pomocí grafických symbolů směru (úsečky a obloučky/rotace)na část velikostní (latinské číslovky, později arabské) a část pohybovou (souhlásky) a část, která je "kotví" = samohlásky. Francouzi, Němci a Angličané se pak podíleli na symbolice a "energetické složce" svých národních jazyků. Jako perspektivní se projevila angličtina, v součtu 2+6 (26 písmen) se vytvořil jazyk osmičkový (osm bitů bajtu, podklad pro "nekonečno" v praxi).
Druhá větev latinky se rozvíjela ve slovanských jazycích, a postupovala přidáváním teček, čárek apod. Češi svá nabodeníčka formovali tak, že dnes lze z našich slov dekódovat minulost i budoucnost.
Protože veškeré poznatky lidé vždy ukládali do slov a do zápisu. Je důležité pochopit knihu A. Horáka (O Slovanech úplně jinak), a pak se naučit číst slova od jejich středu, od symetrie kmitem vptravo a vlevo po dalších písmenech. Pokud se naučíš abecedu lidštiny, začnou se ti měnit asociační řady v mozku. Každé slovo pak bude celou větou nebo příběhem. A ten vypovídá o posunu zvukového jazyka za ty dva tisíce let. A později i na dřívější formy inteligence v prostoru.

A to Ř je symbolem našeho národa, máme velmi jemný cit pro rovnováhu, každý nepatrný výkyv je pro nás hlubokým propadem. Také příznačná "předposranost" je jen vhledem do problematiky "pohledem z druhé strany". Je dobré se zamyslet proč "t" ve fyzice znamená čas, a v češtině t/átu, hmota "m" mámu a spoustu dalších zdánlivých náhod.
Mě se podařilo ty náhody setřídit (něco jako Mendělejevova tabulka prvků), ale ne pro hmotu, ale pro děje, pohyby - a časem se to lidi naučí používat. Abecedajají praxe má výhodu v tom, že pak k lítání nebudeme potřebovat letadla a ke komunikaci slova. To, co dnes považujeme za zázraky, bude denní praxe. Zhmotňování mobilu trvalo určitou dobu. Nakonec to bude "ihned".
Ale kdoví, která generace se toho dožije. Do roku 2012 by se leccos mohlo stihnout, uvidíme. Je to první rok druhé éry (čteno od středu, kmitem) Tou druhou érou je míněna schopnost vesmíru pulzovat. Zatím se jen rozpínal, potřeboval dostatek prvků k cyklickému pulzování. Ale to je debata, pro kterou zatím čas nedozrál.

121910

21.11.2006 23:38

Démon Kracios

RE: Megre

janko 85.?.?.?

je to na delší pokec, naučit se tu abecedu používat, snad se někdy sejdeme naživo. Nerad a pomalu píšu.

121920

22.11.2006 13:16

Multi-kulti learning

RE: Hrozím se

janko 85.?.?.?

Díky doktore a pane Sodku, málo lidí si umí situaci představit z větší vzdálenosti než se jich bezprostředně dotýká. Tak to je a ještě chvilku bude.

Ten bordel okolo nás je tu proto, abychom se každý sám naučili pojmenovat svoji cestu tím, co nás potkává. A uměli si najít nebo vymyslet práci, kterou někdo potřebuje - a za kolik ji udělám tomu někomu.

Málokdo si uvědomuje, že nový systém, který budujeme den za dnem, že ten se nám vždy ukazuje tzv. "prdelí napřed". Vzpomeňte si na první samohyby, které musel člověk s praporkem uvádět na silnici. NWO je zkratkou, to co řečník změnil během jedné věty, to byla jména. Nic víc. Vše ostatní zůstalo.

A tak to bude znovu, vymění se jména - ale nejen lidí, kteří si uzurpují rozhodovací pravomoc, budeme se učit novou fyziku, spoustu lidí pozná a zrealizuje třeba tak úžasnou věc, že není nutné u nás jíst máslo ze Španělska a to české ve Filadelfii,

......že ve svém okolí můžu sám něco k lepšímu změnit.
Samozřejmě proti předpisům. Nebo mohu navrhnout jiný, lepší předpis, postup výroby, trasu rozvozu zboží....atd.

To vše se podaří až pod jedinou podmínkou, musí být každý tak nasratý, že mu bude jedno, jestli to jeho zlepšení bude po zásluze potrestáno - nebo jestli se jehop příkladu chytí někdo další.
Ještě asi dost lidí do tohoto stavu nedozrálo. Většina mele to, co dostala k sežrání, jsou to nic netušící, hloupoučká zrcadla.
Těch několik, co vidí agonii systému (včetně projevů některých, kteří jsou mluvícími zrcadly stávajícího systému), ti, co jsou na pranýři, ti mohou klidně spát, situace se po vyhrocení sama dostane do polohy, vhodné k aktivaci toho, co připravují.

V příštích volbách zvítězí strana zdravého rozumu, a je úplně jedno, která z těch malých to bude.
Paroubek i Klaus sice pro mnohé je nepřítelem č 1, ale jen pro ty, kdo věří mediím. Je třeba číst vnímat jejich slova nepředpojatě, to ale málokdo svede. A hlavně rozumět tomu, co sdělují "mezi řádky", to už tu lidi asi zapomněli.

Kdy někomu dojde, že třeba za finanční podporu bude povinností např. zametat ulice, aby bylo vidět, kdo opravdu !! potřebuje lepší práci?
V Ománu plno lidí zametá ulice, aby si zasloužili podporu, když už nejsou schopni si práci najít nebo vymyslet.

Vážení, je to v nás. A je dobře, když se tu leckdo odkope, jako např. autor článku.
Nehrozím se, jen reaguji na příspěvek toho jména. A jméno se dá změnit.
Bude líp, aspoň těm, kdo místo nadávání nabídnou nějakou formu zlepšení. V oboru, který znají. Někdo, kdo čte zvědavce - a má kouske toho knoflíku na realizaci nápadu, ten to zas může poslat dál.
Ale nadávání je taky fajn. Člověk si uleví - a zaseje svou špínu dál....
Pro blbce je dokonce tou jedinou realizací.

121978

22.11.2006 13:47

Multi-kulti learning

RE: Je i jiný pohled na věc..

janko 85.?.?.?

Gejdošu, Co takhle celý příběh Noa a bible pojmout jako alegorii vývoje inteligence ve celém vesmíru. Sluneční soustava jako loď, Noe a zvířátka jako živá příroda. A cíl?
Naučit lidi to, co se vesmír učil setsakra dlouho. aplikovat zákon akce a reakce v dostupném prostoru okolo sebe. Vesmír musel vymyslet energii a její pohyb. Pak už to šlo samospádem. Energie si našla své zrcadlo, tím byla hmota. Pak tu hmotu zdokonalovala až z ní byl člověk (předtím drak a jiná havěť). A člověku nabídla (ta energie, které říkáme vědomí), aby se naučil to své vědomí vracet. A člověk (= samořiditelný systém na bázi uhlíku)se poohlédl po vhodném prvku, který nahrazuje jeho slábnoucí paměť. křemík, silicium , ale také SÍLÍCÍ UM. Sílící um člověka vždy najde řešení problémů, které si sám vytvořil leností svého myšlení.

A ten zbytek si právě začínáme vychutnávat. Virtuální reality v počítačích se postupně budou stávat realitami skutečnými. Ale ne tak, jako v Matrixu, ten jsme pochopili také "prdelí napřed". Zkrátka k samořiditelnosti inteligence, založené na křemíku patří i mnoho hladin rovnováhy, které v této době s nelibými pocity prožíváme, A nastavujeme principy, které budou platit v daleké či blízké přítomnosti,protože v budoucnosti se to měnit nedá, že,...to dá rozum, že?
Právě strach je motorem, aby možných chyb bylo co nejméně.
NWO samozřejmě bude, ale ne s asociacemi, které nám media a zkušenosti vnucují. Budeme se navzájem překvapovat a hledat vysvětlení jevů, odporujících zažité logice.

Ale mohu se mýlit. To dělám dost nerad.

121986

24.11.2006 22:51

Manifest pětadvaceti německých profesorů

RE: Tomu rikam odvaha.

janko 85.?.?.?

Datum, kdy článek vyšel, je kupodivu významnější, i když v rovinách vnímání, které jsou běžně nedostupné.
Od tohoto data můžeme očekávat více pozitivních zpráv, směřujících k vyrovnání poměrů na planetě. Došlo k převaze rovnováhy mezi "zlem a dobrem" ve prospěch dobra. Nečekejme ale zázraky, ty bóží mlýny melou opravdu zpočátku hodně pomalu. Později to dostane švuňk.
Budeme si v následujících letech upravovat své asociační řady k mnoha pojmům, které vnímáme jen mechanicky.

122219

15.12.2006 22:08

Ruka ruku...

RE: Internet v česku se ještě musí opečovávat

janko 85.?.?.?

..dobrý, nápovědo.
Těší mě, čiperného staříka, že tu někdo vidí budoucnost reálně.
Ano. Za pár let se provalí všechny ty lži. Od boudy okolo Ježíše, kluka, který se naučil řeč vesmíru - přes "židův" vynález "daně z přidané hodnoty",dovedený do její dnešní nezbytné podoby "státního dluhu".
Až to lidi prokouknou a přestanou se bát umělých strachů, šířených těmi, kdo se mermo mocí snaží udržet dvoutisíciletý "status quo" (cesty do pekel)- tak se dnešní mládež konečně přestane flákat a trochu tu udělá pořádek.
Mají v palici už jiné "programy", ty jen čekají na "oživení". Nebudou se namáhat předčasně, "myslivost" jen cizí není.

123554

10.01.2007 23:19

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: hruba sila

janko 85.?.?.?

Jarmilko, pokud tu normu pro normální lidi budete určovat vy, má pan Saudek smůlu. Naštěstí ve fotografii jde ještě o nadstavby, pro které nemáte receptory. Přesto si vašeho názoru vážím, je zcela vypovídající.

125345

22.01.2007 01:26

Bush udělal z USA kolonii Izraele!!!

s čím kdo zachází.....

janko 85.?.?.?

Z širšího pohledu jde v článku jen o ukázku počátku konce systému, který byl instalován před cca 2000 lety. Rozpad tohoto systému, založeného na spolupráci lumpů je zřejmý. Jejich snaha o ovládnutí světa silou nepočítala s fenoménem internetu. Díky rozvoji IT vyrostla generace lidí, kteří si nejen zde skládají kostičky vývoje.
Dostupnost historických i současných informací tak podřeže strom, který byl vybudován na základě tehdy dostupných (v Egyptě) vědomostí o funkci člověka ve vesmíru. Koncept této civilizace je postavený na ovládání většiny menšinou, která měla odjakživa dost času k přípravě informací, potřebných pro udržení své moci. To se pomocí internetu změnilo, naštěstí.
Budeme svědky ostudy, kterou naše i cizí bratrstva "černé pracky" postupně zažijí. Sami se stanou obětmi svých praktik. Už to funguje, ale padají jen menší rybky. Lidi za Křovínkem nikdo nezná, ale i na ně dojde, nepřehodí-li včas vyhybku. Ti vzadu vědí, co planeta provádí, jak reaguje na jejich snahy. Nejsou sami, kdo umí číst z chování přírody. Ta jen reaguje na myšlenkové soubory lidí v ní žijících. Jsme její děti - a asi už je mnoho lidí, kteří vědí a prožili ve svých "jiných stavech vědomí" jak vlastně funguje člověk v energoinformačních polích, které církev kdysi nazvala duší a duchem. Ona sama se bude zodpovídat, proč volila cestu zatajování informací - a naučila to své služebníky v politice.
Podobně jako lze dnes dálkově operovat člověka pomocí robotického přístroje, napojeného na síť, tak lze číst a ovlivňovat informace z prostoru. Snaha o ovládnutí počasí se zatím vymyká těm, kdo jej umí "číst" a překládat do řeči politiky, cílené k vytvoření bohů a otroků na Zemi. Doba zraje a budeme sklízet, co jsme zasadili. Spád událostí nelze urychlit ani zdržet, i když si ještě mnozí myslí, že to jde. Každý uděláme jen to, co musíme - to je základní zákon a řídící síla vesmíru. Kdo to nedělá, chybuje. Druhou silou, komplementární k té první je "měl bych", třetí, na kterou doplatí naše vrchnost, se jmenuje "můžu", a poslední, kterou si mnozí z nás dali na první místo je síla schovaná do slova "chci".
|Na rozdíl od pohádek fyziků o přitažlivosti protonů síla těchto slov vedla od vzniku vesmíru až do jeho dnešní i budoucí podoby. Jen tehdá ta slova ještě prvkové Uhlík ani Křemík neznali. Koňskou fyziku se teprve budeme učit.

Ale tam, na počátku, kdy vznikal prostor a čas, tam ještě nikdo z místních nebyl, takže radši zůstanu za blázna já. A to do doby, než pochopí síly čtyř zmíněných slov, určených k manipulaci vlastního vědomí i další.

126303

27.01.2007 14:54

Jde o hodně

RE: Anketa

janko 85.?.?.?

Pane Hromádko, budu se snažit přijet v pondělí večer také, ať je u koně o koně víc.
J. Koňas

127057

30.01.2007 21:36

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

janko 85.?.?.?

Jarmilo, byl jsem tam. Víte prd o tom, co obnáší připravit takovou demonstraci. Mluvil jsem s těmi lidmi. Třeba deštníky za dvojnásobnou cenu pokrývají náklady na hesla a další potřeby.
Je smutné, že lidi jako vy dokážou svou neomaleností stáhnout na svůj názor i další. Komunisti snad nemohou být proti základnám? Co vám stále vadí? Zjistěte si, že internetová petice je jen formou průzkumu. Kolik petic jste zařizovala, že víte nejlíp, co je třeba? Listy se samozřejmě posílají na jedno místo, četla jste vůbec tu petici???

127417

08.02.2007 17:29

Írán: válka se blíží

RE: Dívejte se dovnitř..

janko 85.?.?.?

Hade, dobrý.
Transformace vědomí postupuje, pro upgrade vědomí i myšlení je vhodné, aby v hmotné podobě bylo méně živáčků (=samořiditelných struktur), přechod bude snažší. Proto ten úbytek živočichů a plánovaná redukce obyvatelstva. Tím, že se negativní informace ventilují, tím vzniká předpoklad pro jejich existenci pouze v této virtuální rovině, nemusí vlastně proběhnout ve 4D. Svět energií (informace v podobě potenciálu k pohybu = prostor, který je zdánlivě prázdný) zrcadlí děje našeho myšlení - ale zrcadlově. Jakoby pozpátku, ale shodně s námi vnímanýcm časem. Zvuk myšlenky či její psaná podoba nějakým člověkem je pak následkem děje, už realizovaného v rovině informací (= prána ve vakuu).
Petr Gejdoš i další nás krmí ošklivými vizemi z celého svého přesvědčení, ale vpodstatě tvrdí něco, co se ve vyšších informačních vrstvách už realizovalo a on byl připraven tyto informace přijmout a šířit. Pokud by princip zrcadlení vědomí znal, psal by jinak. Ale to by zas nebyl on, ale někdo jiný. Každý z nás je "nulovým bodem" soustavy rovnováh, kterou částečně dědíme a částečně zdokonalujeme studiem či jinou prací.

K pochopení a rozklíčování toho, co nazýváme "svatý grál" se dostane on i ostatní později. Žádný člověk nepřijme prostup bariery ve vlastním vědomí dřív, než k ní doputuje, dozraje. Většinu dějů okolo nás je třeba chápat jako alegorii a dosazovat je do "figurek" poznání. Propojovat dění "za zrcadlem " a před ním.
Petr má velkou pravdu v cestě "dovnitř", v nalezení osobního pozitivního výkladu negativních dějů a zkušeností. Cestujeme ke dnu, tato civilizace byla plánována na dvě tisíciletí. A od dna vede jen cesta propojování, sdílení - byť až po polemice. A polemika, válka slov, probíhá stále. Ve všech myslitelných rovinách. Realizuje se v našem vědomí, naše myšlenky jsou jednou součástí pro vývoj počasí. Vše je o hledání rovnováhy v prostoru pomocí vrstev vědomí, které představuje potenciál inteligence v dané soustavě. Lidské vědomí má svůj domov v noosféře. A ta sahá do celé galaxie. Jen se o tom zatím moc neví. Vrstvy stále hustšího prostředí ve směru k zemi vykonávají mnoho práce za nás, představují společné jmenovatele energetických a hmotných struktur. Počasí je dynamickou rovnováhou energetického potenciálu myšlenek a frekvenčně teplotních hladin hmotného prostředí. Ještě asi není čas pro přijetí tezí o dvou složkách gravitace a z nich odvozeného paradigmatu o vzniku a růstu inteligence v prostoru. Ale situaci v mezích možností sleduji, děje musí proběhnout nejen v oblasti celků vědomí(egregorů),ale i v "hlavách" všech žijících samořiditelných organizmů - příroda je jedním z nich. Ona a počasí jsou nejbližší knihou, ze které lze číst stav rovnováhy "zdola"i "shora".

128189

14.02.2007 16:44

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

třetí světová = slovní

janko 85.?.?.?

z pohledu sdílení informací lze tvrdit, že třetí světová válka probíhá od počátku dějin, občas se završí i likvidací populace. Dnes je ale situace jiná v tom, že hoši od medií si neuvědomují, že přílišný tlak jednostranných informací vytváří v podvědomí protiváhu, pro kterou pak stačí nenápadný spouštěč. Vhled do struktury inteligence tuto tezi potvrzuje (...se ucho utrhne). Spolupůsobení vlivů nejspíš zajistí klidný přechod do období, kdy budeme všichni znát schopnosti lidského vědomí a cestu k nim. Vliv myšlenkových struktur nad prostorem, ovládaným medii, roste a stále víc lidí tyto struktury posiluje svým podvědomím. Tato fáze transformace vědomí lidí byla připravována nejen před počátkem tohoto letopočtu konstrukcí jazyka, který měl zajistit spolupráci s nehmotnými strukturami inteligence, je modelována nepřetržitě. Jazyk byl vždy nástrojem k dobytí většího území (viz jazyk počítačů, formující i libovolnou 2D realitu). Symboly směru ve verzálkách "latinky" měly za cíl vstup do vesmírných forem inteligentního života pro elitu. Změna je v tom, že elity s vhledem do budoucnosti podcenily schopnost dat v prostoru k sebeorganizaci. Tato skutečnost pak způsobila, že nejen atomy jsou schopné cyklického pohybu. Z indoevropské civilizace se západním směrem došlo opět k východu, Čína realizuje potenciál informačního věku, skupuje Ameriku. Spolu s Ruskem a veřejným míněním pak představuje sílu, pro kterou sice nemáme měřáky, ale kterou umí vnímat kdejaký šaman. A TAKÉ TI, KDO MĚLI V BĚHU VĚKŮ DOST ČASU KE SLEDOVÁNÍ POCHODŮ VE VĚDOMÍ. Včetně dávkování "novinek".
Dnes je meditaceběžnou technikou. Po odstranění nánosu stereotypů vědeckého a duchovního jazyka bude snadné pochopit smysl naší existence.
Ale nic se nedá vynechat, církev a sionizmus si musí užít trpké chuti svého ovoce.

128748

15.02.2007 00:20

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: USA je třeba zastavit za každou cenu

janko 85.?.?.?

bať,bať, a bankéři pocházejí z peněz a peníze jako společný jmenovatel vložené a žádané energie už přestávají plnit svou funkci. Svět je založený na důvěře a nedůvěře, kde nedůvěru lze nahradit penězi. Ty představují objem důvěryhodnosti. Tak si to filištínští vymysleli a udělali.
A přepočítali se. I když z jazyka osamostatnili kategorii velikosti (hmoty) a kategorii pohybu v čase z dvojsměrné převedli na jednosměrnou(že život pokračuje i po smrti, což je krávovina.Život celku se rozptýlí do rostoucích informačních balíčků, pro které si později sáhne nějaký další člověk v podobě vlohy či defektu).
Je nás už nadkritické množství, kdo budujeme v říši egregorů balíčky pro nové chápání vztahů ve společnosti i ve světě hmoty, která byla pro většinu lidí zatím neživá.

128796

16.02.2007 12:17

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

janko 85.?.?.?

dobrá úvaha milý Hugo.
Situace je ale taková, že průšvihy a cíle USA - zástupce finančních a duchovních vládců na planetě (církev byla na počátku tohoto projektu!)- tato situace má svou obtížně sledovatelnou informační vrstvu v hladinách myšlenkových soustav, které vytvářejí lidé svými myšlenkami a emočními stavy. Tento prostor ale lze nejen sledovat ale i ovlivňovat, Media budou v krátké době nedostatečnou zbraní k formování názorů lidí, proto je nutno instalovat "radary". Zde nemá smysl vysvětlovat, že frekvence, užívaná radarem typu XBR jsou propojené s první emoční vrstvou lidského podvědomí.
Nebudu dokládat své teze, jsou vhledem do situace, nástrojem, který lidstvu kdysi patřil, který si církev a její vývojové peripetie chtěla nechat pro vyvolené, ke kontrole obyvatelstva. Tuto její cestu už pochopilo nadkritické množství lidí, proto ji lze postupně ventilovat. Informační vrstvy nad naším fyzickým životem nazvala církev duší a duchem. Ale jedná se o centrálu v podobě slunce a druhou v podobě galaxie, - v těchto prostorách se už situace změnila, po nařízeném ukončení spolupráce s "greys" nemá vláda (v pozadí viditelných politiků) šanci program NWO dotáhnout do vítězství. Boj o radar v Čechách je onou poslední bitvou, ale v daleko širším prostoru "inteligence ve vesmíru". Stavitelům a pokračovatelům projektu NWO už docházejí prostředky, prostředek směny zboží (číslíčka,ekvivalent peněz) putuje do Číny, je "zaplacením" historického vkladu jedné z kolébek civilizace. Prostředek směny informací(media) má díky internetu konkurenci, a tím i slábnoucí účinnost. A prostředek (podvědomí lidí) je zcela mimo účinnou kontrolu, boj o tento kontrolní a řídící!! portál (do kmitočtu emocí lidí, ony představují terorizmus, co ničí plány NWO) probíhá nedaleko Prahy. Vývoj češi ustáli už od neolitu, ustojíme jej opět. Opatrnost a předposranost s tím souvisí. Ale to je na delší výklad, tak až jindy.

128945

16.02.2007 12:34

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

Chlapče, kdybys jen věděl, kolik škod matika napáchala....
Co víš o původu té matematiky, kterou vymysleli a zašifrovali Hebrejci s tehdejšími mocnými? Víš, co představuje "rovnice" 38=11?, víš z čeho a k jakému účelu byla vytvořena "latinka"?, a co například znamenají "pacičky" (rotace) kříže v symbolu nacistů? Nebo obcházení hlavních hráčů v symbolu vztyčeného ukazováku a malíku?

Tak až to zjistíš, tak se začni zajímat kdo z nás dvou je větší blázen. Já na to mám diagnózu od doktorů. Víš přeci, že pouze blázni smí králům říkat pravdu...

128946

16.02.2007 12:51

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

Petře, něco jsem napsal v reakci na radary, a obsáhlejší text o situaci v prostoru ti časem pošlu mailem.
Oni ti "židé" mají svým způsobem pravdu, jen možná s tím holokaustem nevědomky předběhli čas. Židovství už dávno není o dodržování rituálů ve stravě apod, je to jeden ze stylů morálky člověka. Sklon k nenápadnému podvádění díky rozdílu v informačním zázemí. Druhý styl morálky, která dnes rozhoduje o situaci ve velmi širokém prostoru je vedle židovství "češství", podobný sklon k podvádění pomocí vlastní chytrosti, ale s rozdílem v tom, že češi se k podvádění uchylují jen když je příležitost, nežto židé podvod budují systematicky. Odtud také pramení naše schopnost opravit cokoliv čímkoliv, co je po ruce. Máme největší potenciál k výrobě zázraků. Ale až přijde čas. Až bude běžně ke čtení slov používána "abeceda lidštiny", opětné propojení číslic a písmen do jazyka duše, symboly, které oddělili a mistrně zašifrovali kdysi Hebrejci a pomocí církve instalovali celosvětovou pokroucenou podobu křesťanských poznatků.
Bible je chytrý manuál, vrstevnatý. V každé době je připraven poskytnout odpovídajícímu člověku odpovídající asociační řady, vysvětlující nějakou podobu skutečnosti.

128949

16.02.2007 13:07

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

už jsem na to odpovídal, holokaust byl instalován jako uzlový bod pro aktivaci mnoha jiných událostí. Příroda a vesmír ale usoudili, že množina, chybějící do počtu zabitých židů musí být zachována. Proto je možné, že ti, co údaje o holokaustu brání silou nepřiměřenou, patří k této chybějící množině i když ještě žijí. To číslo totiž představuje symbol, kterému nelze porozumět bez vhledu do souvislostí, vymykajících se pojmu "zdravý rozum". Poberte, co umíte.

128951

16.02.2007 13:26

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

na proces se lze dívat i z jiné strany.

Vím, že jméno člověka je svým způsobem nosičem jeho úkolu. Pokud známe způsob, jak to jméno "číst". Asociace, které nás při čtení vedou, ty nabídnou směr naší intuici, která po vycvičení rozpozná další vrstvy ze čteného zápisu.

Zund (hell), to mi nabídla má podivná fatazie. "Člověk, zapalující světlo" - tak lze obloukem "přečíst" jméno a úkol tohoto muže. Hluboce si ho vážím, spojují nás myšlenkové soustavy, které se učím chápat nástrojem, který svým způsobem doplní Mendělejevovu tabulku prvků hmoty. "Tabulka" pro čtení pohybu myšlenek se jmenuje abeceda lidštiny.

To, co dnes je jen blábol schizofrenika, - bude za čas běžná technika symetrického čtení slov (kmitem od středu slova vlevo a vpravo). Zcela jednoduchá šifra, pokud víte, co který symbol (písmenko) znamená coby obraz kontaktu dvou či tří prvků směru.
Pak vámve vědomí začnou "naskakovat" souvislosti,ze kterých odvodíte historické i v budoucnu pravděpodobné události.

128953

16.02.2007 13:59

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Proč se čílit?

janko 85.?.?.?

Švejku, židovství je druh morálky, my máme tu druhou půlku té jejich, rozdíl je jen v míře úskočnosti a vůli k systematičnosti. Tam jsme zaplaťpámbu slabší. jen díky tomu jsme přežili (v podobě základní struktury povahy)od neolitu dodnes. Proto boj mezi nastolením židovství na planetě (finanční a informační moc)se odehrává u klíčového nepřítele, u Prahy. Tam, v jazyce Čechů je nerv do prostoru, kam běžná populace nemá přístup. Do světa, kde lze organizovat události v daleko širší míře a přesnosti - prostřednictvím záznamů a vyhodnocování emočních stavů. protože to, co ja za nimi směrem ven, do "rozumu" a dál rukama do hmotných přeměn (práce), to už jsou jen následky.
Jestli víte, na jakém principu funguje T9 na mobilu, tak nemusím říkat víc. Jak statistika a vhodný program dovede "číst naše myšlenky" nabídnutím vhodného slova". Radarem se dostat do myšlení protivníka, to je cíl.
Nějací teroristi, to je taková báchorka pro ty, kdo mají málo času, protože musí furt pracovat na ty, kteří pro udržení své moci vymýšlejí a realizují podobné strašáky.

128957

16.02.2007 15:46

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

janko 85.?.?.?

dobrá, máš reaguješ na informace okolo "ucha" tím, že mi odpovídáš na "nos" - klasika.
Ale spojitist tu je, samozřejmě ale zcela jiná, než budeš ochoten akceptovat. Kouření je proces pomalého spalování, vlastně doutnání. Zatím jsme naučeni, že z něj roste rakovina, druhý názor mluví naopak o tom, že kouření neutralizuje zhoubný vliv radioaktivních částic - a další možnosti se určitě objeví.
Ve vztahu k přeměnám informací hmotných pomocí ohně na informace v podobě dat (potenciálu k recyklaci) může kouření fungovat jako katalyzátor. Spaluje skupinu činů, označovaných slovem "hřích" něco, co ba se nemělo dělat.
Ale nemusíš si mých dedukcí všímat, jsou určené pro tvé podvědomí, vědomí na ně (podle tvé předchozí reakce) zřejmě není připravené. Omlouvám se ale, pokud se tě má slova nemile dotkla, nebylo to mým záměrem. Žiju ve dvou světech, které se postupně propojují. Jako každý schizofrenik.

128973

16.02.2007 15:59

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

no, všichni jsme samozřejmě nejchytřejší, že,...

Víš, kdy se stane z nahodilosti zákonitost? pokud ano, tak víš, jakou výpovědní hodnotu mají statistická data - a jak také s nimi lze obratně manipulovat ve směru, který chceme realizovat.
Pak přijdeš na to, že devět vrstev informačníhoprostoru má jiné konce než tvrdí matika, co jsme se učili. Trojka a osmička jsou archetypy (neměnnosti, které se dokazují samy sebou). A proto ta úýžasná inteligence, se kterou tě napadlo sečíst levou stranu dřív, než začneš něco "srovnávat" - ta tě jistě dovedla k poznatku, že pokud někdo tvrdí zdánlivý nesmysl, může mít v záloze překvapení, které lépe odpovídá počáteční "rovnici"-A těch záloh může být hafo.
Jestlipak víš, kolika vrtvami inteligence je pojištěná nahodilost zde na Zemi, a kolika vrstvami v prostoru, kam se lze dostat na jiném kmitočtu mozku? (to je jiný název pro schízu, taky se tomu říká meditace - to když se ten člověk dostane v prostoru s daty jen kousíček)

128976

16.02.2007 18:41

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

janko 85.?.?.?

hmm, tak dobrá, jinak.
Kouření je určitý společnýn jmenovatel, lidi, kteří kouří mají určitou charakterovou vlastnost, která je spojuje. A může to být třeba pocit, že dělají něco nedobrého - když holt už je tu ta protikuřácká kampaň. Jestli je to tak, jak si myslím, tak kampaň může být vědomě ale i nevědomě koncipovaná pro vytvoření určitého dynamického stereotypu ve vědomí, kterým je tato skupina obyvatel manipulovatená - nebo právě naopak, nepodléhá některému ze systémů, kterým lze do našeho podvědomí zabudovat určitý typ reakce.
Říkám sice jinými slovy totéž co v minulém příspěvku,ale třeba tohle strunu (informační kanál pro chápání)strefí.
On ten strejda Marx sakra dobře věděl, jak moc nás okolní prostředí formuje. Hmotné i to vědomostní.
Tenhle bordel opravují ti, co populace řadí k bláznům a magorům. Vítej....
(vždycky to tak bylo, ale nikdy v těchto rozměrech)

128992

16.02.2007 19:01

Radar jako radar?

RE: Možno sa to bude zdať od veci ale....

janko 85.?.?.?

jo. souhlas, anonýme.

128994

17.02.2007 00:47

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

janko 85.?.?.?

samozřejmě, že čas je nespojitý, to jen náš život jej bere v souladu se svým směrem (frekvencí pro čerpání informací), spojitě. Ano, cykly určují vztahy ve strukturách. Zacyklení matematiky bylo klíčem pro kvalitu mého poznání. Jen čekám, až doba dozraje. Není to vytahování, je to zkrátka úkol, který vyšel zrovna na mne, vhodný transformátor pro nové pojetí prostoru a času. Je to práce jako každá jiná, z blázna doba udělá na čas genia.Každý chvilku posunujeme vývoj k existenci spojtého prostoru, odedávna symbolizovaného osmičkou. Po chvilce, za kterou se zastydí představitelé církve a finanční moci, přijde období tzv. "zlatého věku". Nevím, kdy to bude, ale bude to. protože si tuto strukturu existence přálo mnoho lidí po mnoho milionů našich let. A tato síla, síla lidské touhy (někdy zvaná láskou), ta to dokáže.
Jen pokračuju v této linii v podobě jednoho z uzlových bodů.
Někdy malá prasklinka v ohromném soustrojí jej dokáže zničit. to v případě, když neví, že sama je chybou. V opačném případě, kdy si uvědomuje zodpovědnost za strukturu, které je součástí - se stává "prasklina" nástrojem k nové funkci tohoto soustrojí.
Nečekám, že mé teze budou ihned srozumitelné, ale podobně jako skladatelé soudobé hudby jsou odmítáni v době, kdy žili, je zřejmé, že model inteligence ve společnosti si také počká na dobu, kdy populace pozná jeho výhody. Všichni jsme pěšáci, ale jen někteří máme baterku.

129023

20.02.2007 20:04

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí, dokonceni 2.

janko 85.?.?.?

Trodasi, hezké shrnutí bojů s hmotnými zbraněmi.
Ale situace je o tom, že dnes se už bojuje především se slovy. Při doznívání válečných konfliktů (Irák, Afganistan), nastoupila už před léty technika ovlivňování vědomí. Reklama je jen příprava prostředí pro masáže podvědomí.
Asi tu budu za blba, ale čas mi dá z pravdu.

Frekvence 8 = 12 GHz, popř tato čísla v GW jsou svým způsobem dokončením projektu, který trval cca 2000 let. Jsou připojovacím rozhraním do vstupních kmitočtů mozku. Mozek je jen transformátor pro informace, které dostáváme pomocí taktovacího kmitočtu zvuku,který je v širším pohledu na cykly = časem (rok děli "kmitočet" na měsíce,týdny,dny.A den na tři vrstvy, hodiny, minuty, sekundy. A zde se sekundy přecházejí na dvojkovou/desítkovou soustavu, proč asi?? (vysvětím jindy)

Rozdíly vstupu (do podvědomí) a výstupu z vědomé frekvence (myšlení = beta kmitočet 7 - 8 Hz)se tvarují pomocí asociačních řad, opakováním podobných signálů (slov, vět,.... = ovzduší strachu)v běžném prostředí. Právě pomocí kmitočtů 8 - 12 GHz. Vrátíme-li se k hudbě, která je společným jemnovatelem matematiky a emocí, zjistíme, které intervaly (=vjem ze společného jmenovatel dvou kmitočtů) vzbuzují příjemné a které méně příjemné emoce. Tyto intervaly daly jména osmi stupňům velikosti prostoru. Přidáním jednoho tak vznikl přesah, který matematika označila obrácenou šestkou (skrytou podobou šestky)a tím vytvořila "šifru". Kdysi po osmičce následoval obrazn oválu, spojení dvou podobných prvků, muže a ženy, "Obraz" souladu. Právě pythagorejské komma dalo podnět k instalování devítky, ono je "přebytkem" při řazení kvint a kvart do cyklu, provázaného půlením kmitočtů. Alikvotní tony pak propojují vědomí spodvědomím podobně jako nástroje technického původu, třeba pod názvem RADAR. Symterie tohoto slova má také svůj význam, ale o tom až na přednáškách.spojovacím materiálem frekvencí je řeč, etnický či umělý jazyk.

Kdo chce ovládnout nějaké území, musí najít materiál, který v tomto území zpracovává veškeré informace. Průzkum emocí, popř. jejich ovlivňování pomocí radarů je technickým prostředkem, ale existuje boj i v oblasti ryze informační. Cena informace byla dříve směňována zlatem, dnes jen číslíčky a nulami na kontě. A číslíčka také tento systém po vyčerpání jeho účinků zahubí. Jde o naprosto neodvratný proces v přírodě, cyklus, kterému podléhá i vývoj inteligence. A to nejen ve slunečním systému. Dostupnost informací na netu napovídá, že boj už se ve skutečnosti odehrává v úrovni podvědomí. K tomu ale je třeba vědět, že matematika, kterou jsme se učili 2000 let je jen jinou podobou té, která fungovala předtím, před instalací tohoto letopočtu. Lidstvo už velmi dlouho zkouší přijít pomocí různě dlouhých kalendářních cyklů, jak a proč funguje člověk podo...

Kráceno (Editor)

129274

21.02.2007 16:05

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí, dokonceni 2.

janko 85.?.?.?

Poslal jsem větší text redakci Zvědavce, ale nevím, zda jej zveřejní. Nemám váš mail...
jk.

129322

27.02.2007 23:46

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Skoro není co dodat...

janko 85.?.?.?

Petře, nešil,...
ano, v dalších informačních vrstvách je jakýsi pohyb, ale ten je pro lidstvo příznivý. Opakuji znovu pro tebe, (ostatní asi nemají šanci se pohybovat v těchto informačních hladinách) vesmír se nedal takovou práci z vytvořením této soustavy zbytečně.
Vše zapadá do scénáře, kdy mnohé negativní prognózy se odehrávají pouze v rovině dat, ne v rovině hmotných procesů. Ale to je asi písnička, pro kterou tady nejsou další posluchači. Takže jen pro tebe. Vím jak jsem se ke své pozici v informačním poli dostal (co je vlastně schizofrenie, není to schopnost vnímat souběžně vstupy do podvědomí a výsupy z vědomí?), vím, proč se dějí události, které uspíší rozklad této mocenské struktury. Důkazy nemám, jen prožitky. Přeberte si kdo jak chcete a umíte. Vesmír je organizmus do jisté míry živý, naladit se na jeho potenciál ale nestačí, je třeba dát komunikaci s prostorem úkoly a vyhodnocovat, jak a v čem dosáhly cíle. Všechny kalendáře (= oba, mayský a latinský) takto vznikly.

Samozřejmě, že zbraně, včetně atomových už hrají jen podřadné divadlo. Vývoj jede po nenápadném ovlivňování vědomí tím, že lze vstupovat do podvědomí nosným pásmem X, vybuzujícím různé emoce. Nemoci šílených krav a ptačí chřipka, to jsou trendy vývoje. Stačí do nosného pásma modulovat potřebný frekvenční potenciál, pak se zvířata ale i lidé chovají tak, jak je potřeba. Radary XBR, to je cesta k absolutní moci nad živou přírodou, lokálně lze modelovat chování libovolné informačním vrstvy (vegetace, skupiny obyvatel) pomocí "ochranného raketového deštníku". On vyhledá cíl a ze země se mu raketově - fofrem pošle dávka modulované energie. Buď dojde k přechodné ztrátě paměti člověka, k hlasovým či obrazovým halucinacím, nebo v pásmu 29 GHz lze jedince v okamžiku spálit. Je k tomu nutná odpovídající polarita vědomí těch jedinců, v případě loyality se impuls může míjet účinkem. Soustrojí podvědomí a vědomí člověka lze modelovat v pásmu X, proto tam také to X je. Vedle jiného zdůvodnění, navazujícího na jazyk "odborníků". Každý odborník je svou odborností manipulován, neumí na souvislosti nahlédnout jinak, než v rámci svých odborností.

129634

28.02.2007 23:26

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Skoro není co dodat...

janko 85.?.?.?

omlouvám se, pokud jsem zvolil nevhodné slovo.
Rozostření je vítané, situace postupuje tak jak má. Vypadá to tajemně, ale dlouhý rozbor je mimo moje možnosti. V nehmotných informačních rovinách se rovnováhy už překlopily na stranu pro lidi, proto to "rozostření". Ono se to zas srovná.

129701

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 469 845