Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané skud

Nalezeno 99 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.09.2005 08:15

Třetí technoparty od začátku měsíce

Zbytečné řádky Pane Stworo

skud 194.?.?.?

Pane Stwora, opravdu nechápu proč zase píšete o tomto problému.Bohužel vaše řádky svědčí o neznalosti situace kolem pořádání hudebních festivalů.
Pokud zde argumentujete ničením přírody, proč vám tedy nevadí festivaly jako HipHop Kemp, Cosmic Trip, Creamfields, SazavaFest, Summer of Love, Macháč a mnoho dalších mnohatisícových festivalů konané ve volné přírodě, kde jsou lesy, louky, bohatá příroda.Co tey navrhujete? Zakázat všechny festivaly? Proč tedy nepíšete o tzv "oficiálních festivalech", když tyto festivaly mají také velký vliv na okolní přírodu a nikomu najednou nic nevadí? Mám pocit, že v tom vidíte uplně nekoho jiného.Třeba nějaké lidskoprávní anarchisty, kteří jsou mezinárodně propojení a centrálu mají v Izraeli, že?

70567

14.09.2005 08:34

Třetí technoparty od začátku měsíce

Fotky - čirá manipulace

skud 194.?.?.?

Ano, jasně na letních festivalech jsou občas vidět nějaké excesy,které zde na fotkách zobrazeny.Jenže vy se to snažíte podat tak, že VŠICHNI účastnící všech festivalů vypadjí takto a že VŠICHNI jsou tedy zfetovaní asociálové, což se dovolím tvrdit, že to není pravda.A nebudu sdílet váš pohled, který se mi takto snažíte namluvit.
Velké letní festvaly oficiálního rázu se zde v ČR konají jistých 10 let.
Nikdy jste o tom nepsal. A přitom měly veliký vliv na okolí jako freetekno party.
Kauza Czechtek 2005 a další festivaly byly z velké části honbou za mediálně zajímavým tématem, kdy v okurkové sezóně není o čem pořádně psát. Jinak by jste si toho ani nevšimnul.

70573

15.09.2005 10:12

RE: Nebudu platit!

Nebudu zde platit za nebetyčné bláboly

skud 194.?.?.?

A to ani náhodou. [velký smích] Pokud referujete o věcech, o kterých nevíte vůbec nic a budete v tom zarputlile pokračovat, ztatíte tím čtenáře a to bude pro Váš web znamenat, že vaše kázání nebude nikoho zajímat. Ostatně si myslím, že poslední dobou už Váš web nemá co říci, spousta nezajímavých a nudných článků, tendečně populisticky laděné.Informujete o jevech, které už dávno znám a pro mě to jsou banality.A technoproblémem jste tomu dali poslední kapku aby Váš web nikdo nečetl.
Technoparty, ne ty oficiálně komerčně laděné, které jsou v soukolí NWO, byly právě nepřítelem NWO, protože se snažili dělat něco samostantně, decentralizovaně, udělatr si věci sám a ne svěřovat své záměry nákém pochybnému NWO. Techno byl určitý protest právě proti organizovanému státnímu komerčnímu soukolí.Tekno nikdy nestálo o medializaci, nás nezajímala oficiální gesta a oficiální kulturní akce, kde je fetáků a asociálním cucáků více.Vás ale stejně nezajímají argumenty a stejně budete plácat nesmysly o teroristických fetácích s židovskozednářskou základnou.

70796

15.09.2005 10:31

Tanečkáři

Vaše články se mi líbily ale tímto jste se také zařadila do řady fanatikcých obháců pořádku zákonnosti a

skud 194.?.?.?

kterým právě plně podporujete rozvoj NWO.

Jste jak zapšklí konzervativci, kteří vidí ve veškeré zábavě jen démony a nepřítele zákonnosti pořákdu a řádu.

Kdyby jste psali o něčem jiném, byl by klid. Takhle jste akorát směšní až trapní že to nemá obdoby.

Pro příklad: Velmi dobře se stím vypodářal server DEFENS, kteří o tomto informovali daleko objektivněji a střízlivěji než Vy.

70800

15.09.2005 12:47

Neskutečné...

tento server už není politicky nekorektní ale rovnou lživý a manipulativní.

skud 194.?.?.?

"Chodím Zvědavce číst a je úplně skvělý, hlásá o sobě jak je nezávislý a nekorektní, a to se mi líbí tak, že bych zvažoval i finanční příspěvek, ale nepíšete to, co by se mi hodilo, tak nezaplatím a nedám vám nic! Ani náhodou! Ne a ne a ne! Nebudu vám platit, když mi nepíšete po vůli! Ha! To jsem vám to nandal, co?"

----------------------------------------------------------------------
Samozřejmě nebudu platit nic, pokud budu číst takové nehorázné bludy a trapné smyšlenky.Nebo nechutné manipulativní lži, které jsou zcela úmyslně myšleny, aby zde přilákali podobně laděné čtenáře. Ostatně když se podíváte na stránky odpor.net (otevřeně neonacistické hnutí hlásící k odkazu Adolfa Hitlara a národního socialismu)se tomu ani nedivím.Editor zvědavce je podporuje svými články. Je jisté, že na tomto webu už dávno nejde o nějakou snahu psat aspoň nějak objektivně (nemyslím politicky korektně). Vašim umyslem je manipulovat lidmi a nic jiného.Tvrdíte že VŠIHNI účastnci josu všichni menorální zfetovaní somráci a pedofilní psychopati narušující klidnou společnost a řád.Házíte všechny na jednu hromadu, podporujete myšlení kolektivní viny a generalizujete. A to mi za to nestojí abych někoho finančně podporoval z mých vydělaných peněz.Nejsem homosexuální asociální deviantní cigán, který nemaká a nani nejsem 15 ti leté dítě, a proto si nenchám líbit takové nechutné manipulace a lži. A co se týče "militantích" rakcí na tyto šílené bláboly. Víte, já se ani tomu ani nedivím. A vůbec, se mi zdá že Vy podporuejte také militantí myšlení a kamarádičkujete se s Národním odporem.

70823

10.11.2005 10:08

Jak to bylo s omluvou za VyHubené

Brožura pro školy popírá holokaust, prověří ji policie

skud 194.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A051109_213529_domaci_ad

77572

14.11.2005 14:21

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

Je Izrael vyvoleným národem?

skud 194.?.?.?

http://www.blisty.cz/2005/11/14/art25744.html
Je Izrael vyvoleným národem? Podle toho, jak se chovají asi ano.A ty jejich výhody a nadstadardní privilegia tomu odpovídají oproti obyčejným Čechům, Polákům,
Dánům, Bělorusům,Francouzům, Portugalcům a mohl bych pokračovat dále.

Zajímavé by bylo, kdyby jsem veřejně pochyboval o 1 WW (trvala jen 2 roky) nebo třeba o tom, že američané nepoužili v japonsku nukleární bombu ale třeba jen vodíkovou.

78141

28.02.2006 13:07

Poselství

RE: kasty ve světové společnosti

skud 194.?.?.?

Jojo, defense znám. I ja se přiznám, že zrovna ty rootovy články nemusím. Mě se připadá, že je to až extrémní liberál (neokonzervativec, či neoliberál). Čtu jen články Defense.

Kasty dnes mohou znamenat, např. sociální skupiny, lobbystické skupiny, kartely. Může se to vyložit všeliak, ale u kast bych předokládal, že to jsou uzavřená společnství, která např. dnes v západním světě se tváří navenek tak, že se nijak neorganizují, ale na druhou stranu to jsou úzce a vysoce organizvané spolupracující skupiny, jako nař. různé myšlenkové trasty, think tanky jak oni tomu dnes říkají, které kopají za společnou věc.Může se jednat o podnikateské finanční skupiny (PPF) až po některé pochybné lidskoprávní organizace, kteří vedou např. Ondřej Cakl a jim podobní.

95134

28.02.2006 14:45

Poselství

Proč tomu tak je?

skud 194.?.?.?

Svět se celoplošně změní v jedno obrovské bojiště a lidstvo fakticky "zešílí". Nikdo by si neměl namlouvat, že "tohoto konce světa" se nedožije a že jej se to netýká - je to lhaní sám sobě do kapsy !
------------------------------------------------------------------

Ono to totiž souvisí s tolik glorifikovaným sobectvím a egoismem a svobodou bez jakýchkoliv pravidel. Aspoň v Česku. Myslím si, však, že tneto naprogramovaný trend liberalizace, deregulace a privatizace bez pravidel probíhá i ve světě. V českém prostředí na tzv. "pravicových" serverech prbíhá debata v takové rovině, že se to nedá číst.
Tito "liberálové", jak si oni sami říkají a pasují se do role nositelů svobody a demogracije, totiž tvrdí, že jakékoliv sociální cítění je nutně špatné a je nutno jej vymítit. Nadále tvrdí, že ve všech oblastech života
musí nastat velmi tvrdé a dravé konkurenční prostředí. Oslavují dravou soutěživost ve všech formách, tvrdí že neexistuje společnost, ale pouze atomzovaná individua, která žijí pouze sama pro sebe ve vzduchoprázdnu. A pokud chtejí přežít, dl jejich programové ideologie, musí mezi sebou tvrdě soupeřit všichni lidé.Silný vítězí nad slabým. A silný má více svobody pokud má více peněz a moci.A ten ovládá ty slabší, kteří mají méně svobody ba přímo žádnou.
Tito liberálové a demograti tvrdí, že človkě je automaticky absolutně svobodný a že je absolutním pánem svého osudu. A s tím spojená individální zodpovědnsot. V podstatě to znamená, že i za věci, které jsem si nezavinil svojí vůlí jsem zodpovědný a tedy i vinný a nemám tedy absolutně žádné právo si někde stěžovat, jelikož je to pouze jen můj problém a mám "držet hubu a krok" a posloucha mcipány, kteří jsou nsitelé pokroku, svobody a demokracie.
V čechách takový myšlemkový marast podporuje Liberální institut, založený již v roce 1989. Tito liberalsté jsou i proti křestanbství (osobně jsem bez náboženskéh vyznání), ale to co tvrdí tito liberálové mám docela veliký strach. A po zkušenostech z různých diskuzí mohu říci, že jim ta jejich propaganda funguje.Viz diskuze na MFHnus.Rozhovory s lidmi, spta článků, kde stále častěji nalézám fragmenty tohoto myšlšenkového marastu zvané "neoliberalismus", který je ve světe (Západu, ale i některé země 3. světa považován jako dominantní ideologie.)

95166

28.02.2006 14:57

Poselství

Porč tomu tak je?

skud 194.?.?.?

v podstatě mi to stále zapadá více do mozaiky světového dění. Neokons a neoliberalové chtějí nastolit po celém světě tento destruktivní model společnost zaožený na neustálých bojích, nevraživostui mezi lidmi, svobody bez pravidel. Sice se tito liberálové rádi ohánějí slovy zodpovědnost, ale pokud příjde na věc této zpdovědnsoti se rádi zbaví a přesunují na méně uspěšné jedince.A pak mají hafo výámluv pro to jejich jednání je správné. Jedině správné a nikdy jinak.A pokud jinak, tak jako terorista či komunista. Proto ty války všude po světě a žízeň po krvi a dalšího vzestupu těch silných a jedině právých lidí ve společesnkém žebříčku a prestiže. Pokud znáte autory jako Leo Strauss, či Fridrich von Hayek, tak se vám to ještě celé více spojí a je mi z toho zle, co chystají tito sociální a ekonomiští inženžřis naší společnstí.

Upozorńuji, že nejsem proti podnikání, či kapitalismu nebo trhu, ale vše musí být podle pravidel, rozumné, v rovnováze aby nenastal chaos a anarchie, kterou si oni v podstatě přejí aby se mohli nelegálně dostat k větším majetkům a moci.

Viz článek :Ropa, militarizace a zájmy nadnárodních korporací Nebezpečí afrického eldoráda:http://www.blisty.cz/2006/2/28/art27276.html

95173

02.03.2006 11:47

Tajemné Havlovy restituce

Havlovo pokrytectví

skud 194.?.?.?

O havlovi jem mel spíše negativní mínění. Já k takovým "humanistům" prostě nejsme moc důvěřivý.A znám takové ty "intelektuály", kteří furt něco tvrdí o toleranci a porozumění a sami toho mc schopni nejsou. jsou to tzv. "odborníci na všechno" a mnohdy jeich názory jsou dost mimo realitu.
Mimochodem před nějakými dny vyšel článek na Idnes.cz "Václav Havel se pustil do ekonomů" http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?r=ekonomika&c=A060222_211218_ekonomika_dp. V podstatě bych s ním souhlasil, že se tu odehrálo ekonomické eldorádo a nechutnosti s bezbřehým liberalismem, ale zrovna z úst V. havla to zní krajně nedůvěryhodně, jelikož V. havel byl spoluarchitektem transformace a měl podíl na tom, co se tu dělo po r. 1989.A navíc on sám spostu špinavostí dělal, které teď vyčítá ekonomům.

95481

02.03.2006 12:55

Texaští farmáři MONSANTO obviňují z podvodu a žalují u federálního soudu o náhradu škody

RE: Problem je v tom, ze podobne defektni sracky...

skud 194.?.?.?

"se do EU tedka budou moci i dovazet (!) a co horsiho, dementi z ODSky a jejich "podpora podnikani" zmamena, ze nas klidne takovym firmam jako Monsanto predhodej..."

To je právě ono. Já jsem sice taky pro podporu podnikání, ale ne rozhodně tak jak někteří blázní z ODSky či jiné strany nebo liberálních institutů.
Mnoho lidí si stále neuvědomuje tu jejich "liberální" demagogii a podoru "svobodného podnikání". Já bych to prostě přeložil tak, že jim jde o svobodu bez pravidel a bez morálních aspektů, bez etiky, nejde jim o žádnou kulturní tradici ani národní zájmy.
Ano, můžu dát zapravdu některým politikům, kteří kritizují regulace (které jsou mnohdy velmi otravné a byrokratické a mnohdy prokorupční), ale oni to spíše kritizují šibalsky.Myslím si, že i přesto jsou ty regulace potřebné. I kdyby zvítězila ODS, nejsem si jist o tom, že by klesla korupce. Těmto pseudoliberálům a zastupitelům nadnárodních firem jako třeba MONSANTO se hodí tato "deregulační svoboda a korupce".
Oni stejně budou něco kritizovat, ale jen v určitý prospěch a pokud se jim to bude hodit, notně toho využijí. Jen s tím, že se budou použávat jiná slova a bude se zase sofistikovaně manipulovat s veřejným míněním.

Abych něco napsal k tématu, tak k těmto geneticky modifikovaným potravinám mám velmi negativní vztah. Ostatně na zvědavci či jinde jsou články k této problematice.
Poslední dobou se mi připadá, že spousta jídel z hypermaketu májí stále divnější chuť, nechutnají mi. Co se týče ovoce a zeleniny, tak situace je samá. Ať se jedná o nádherná, velká,, krásná neprožraná rajčata od brouků, krásné velké žluté ale moučné banány, tak mám takový dojem, že toto ovoce je už možná geneticky modifikované ale media a firmy o tom neinformují. když si to spojím s českým zemědělstvím, připadá se mi to jako záměrná likvidace českého zemědělství v režii těchto dravců.A tyto rajčata místo aby urazila třeba 30 km, urazí 4 000 km než se dostanou na pulty obchodů.

95489

02.03.2006 14:45

Texaští farmáři MONSANTO obviňují z podvodu a žalují u federálního soudu o náhradu škody

RE: Problem je v tom, ze podobne defektni sracky...

skud 194.?.?.?

Já vím. Jen jsem popisoval situaci jak to vidím já v ČR a tak to i vyznělo. Je mi samozřejmě jasné, že tento problém se řeší i na mezinárodní úrovni a všude je to více měně podobné.
Je to zase klasický konflikt střetu zájmů různých skupin, který se bude zřejmě vyhrocovat. Z MONSANTA mi mrazí v zádech, že jim nejde o to, aby nebyla chudoba v rozvojovém světě (oficiální stanoviska firmy),ale o to, aby zničili zemědělské farmy, které třeba v západní evropě sklízely úspěchy a vyráběly kvalitní zboží. Pověstné holandské, švýcarské či německé síry a spostu jiných potravin, které vyráběly.jednalo se spíše o menší než gigantické monopoly.A v součansotntí malo a střední podnikání nění už v kursu. Po nástupu neoliberalismu se toho opravdu hodně změnilo A to k horšímu.A zrovna MONSANTO usiluje o potravinový monopol nad pokud možno největším teritoriem konče celám světem.
A pak si kurna říkám, kde je proboha ta "svoboda volby", když budeme v potravinovém diktátu nadnárodnho monopolu. A pak bude ještě více platit. koho chleba jíš, toho píšničku zpíváš.

95509

08.03.2006 09:53

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

"Česko je ve srmtelném sevření ptačí chřipky". takhle referuje český tisk o této nemoci.

skud 194.?.?.?

Když si vzpomenu na tu aféru kolem nemoci šílených krav nebo ten SARS, tak si říkám, proč tolik povyku kolem ptačí chřipky, když předchozí "apokalyptické pandemie" prostě jednoduše vyšuměly do prázdna.
A kolik zvřířat bylo spáleno (zholocaustováno).
Co si to ty hovada dovoluji už přesahují všechy meze. At se jedna o pazdraty typu Rumsfeld, Bush, předsatvitelů nadnarodnich farmaceutických monopolů a "libertianu" spolu s "objektiviními a vyváženými" medii. Tady nejde vůbec o zdraví populace ale o prachsprosty kšeft. A stejně si myslím, že ceta ta slavná "politicko ekonomická elita" je prachsprotá chamraď, která prostě ustavičně lže o nějaké svobodě a demokracii a v realitě se všude všechno zpříšňuje, všude samý represe, nedůvěra a omezování svobody projevu a občanských práv.
Co znám z vyprávění mých starých příbuzných pocházejících z vesnice, tak mi vykládali, že tyto nemoci nejsou nic novýho pod suncem a že tyto nemoci zvířat existovaly již dřív a žádné katstrofy jak teď ONI líčí se neděly.
A pokud ONi argumentojí španělskou chřipkou z roku 1918, tak si musí uvědomit, že to bylo v naprosto jiné době, když končila I. světová válka a byl hladomor. A to dnes v Evropě žádný velký válečný konflkt není a hladomor taky není, takže co??

96479

08.03.2006 13:32

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

Ptačí chřipka – panika jako při BSE

skud 194.?.?.?

http://www.agroweb.cz/projekt/clanek.asp?pid=2&cid=23839

96497

13.06.2006 16:57

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

http://eretz.cz

skud 88.?.?.?

http://eretz.cz

A jejich mediální partnerři jsou EUPortal, EUArabia, což jsou velmi primitivni pro americko, proizraelske stranky, ktere jsou napojeny na Mladé Konzervativce, uzce spolupracujici s ODS. EUPOrtal snad nikdo nemůže brat nikdo vážně.

Když jsem ty ikonky videl, bylo mi to hned jasne, že to jsou stale ti samí lidé.A o nějaké objektivitě nemůže být žádná řeč.

108087

28.06.2006 08:43

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Alibismus

skud 194.?.?.?

A kdo vás nutí chodit do zakouřených putyk. Všude je nepřeberné množství hospod a restaurací, kde se nekouří.Máte tedy výběr, tak nevím, kde vidíte problém.

109186

29.06.2006 15:51

Izrael znovu okupuje

RE: Článek plný omylů a chyb

skud 194.?.?.?

http://eretz.cz

Na http://eretz.cz se mi mimojiné nezdá to, že je spřízněná se sionistickými neokonzervativními či neoliberálními fanatiky z eportálu. Podobný demagogický styl psaní, nekritický obdiv k USA - GW. Bush), kteří milují Israel, propagují volný trh bez přívlastků, džungli, právo silnějšího, odsuzují veškeré zákony, pravidla a tváří se jako, že jsou antiideologičtí.Přitom jsou ideologičtí jak Brno.Jde samozřejmě o ty samé pisálky, kteří zveřejnují prorežnimní propagandu. Spousta z těchto pisálků před rokem 89, nadšeně oslavovalal bolševický totalnitní systém.Jsou samozřejmě napojewni na ODS, která je výrazně proamerická a pro israelská.Ti samí pisálci píší jak do liberálního, či občanského institutu, MFD, Lidovek, Fragmentů či Virtually.Je to podobná svoloč, která v Evropě postupně páchá obrovské množství škod v myšlení lidí.Je to lučavka královská nacismu a komunismu. Je to jak nemoc.A s tou stránkou http://eretz.cz už tady neotravujte. Na jejich slinty nejsem zvědavý.

109431

04.07.2006 08:21

Totálně paranoidní Spojené státy

RE: No to je sila

skud 194.?.?.?

Pokud se ti tyto články nelíbí, máš možnost jít jinam, kde to bude pro tebe lepší. Snesitelnější. Nikdo tě přece nenutí číst články, které jsou proti Tvé kůži.

109780

04.07.2006 14:08

Totálně paranoidní Spojené státy

RE: No to je sila

skud 194.?.?.?

Promiňte, ale toto jsem já nepsal.

109800

28.08.2006 14:19

Pokus o protest

Ondřej Cakl, užitečnej idiot

skud 194.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/straznik-prisel-kvuli-pletkam-s-neonacisty-o-uniformu-pgd-/krimi.asp?c=A060828_123435_domaci_pei

Milan tobiáš píše na altermedia

115285

13.09.2006 11:50

Peřej

RE: Primitivní životní potřeby

skud 194.?.?.?

Podle mě tyto zaručené statistiky jsou jen nechutná a sprostá propaganda.To je pořád dokola,jak naše "nestranná a objektivní" media referují o tom, že češi makají málo, že máme malou produktivitu práce, že hodně pijeme, kouříme, že jsme rasisti a netolerantní, protože nejsme zrovna nadšeni z ekonomických imigantů. Dále že jsme zaostalý nezvdělaný národ a máme se neustále někomu přizpůsobovat a hledat nějaké nedosažitelné a falešné vzory. Za nedlouho nám budou statistiky sdělovat, že v česku je příliš málo ciziců z afriky a budem je muset dle statistiky a oficiálních pravd si je sem nakvartýrovat a učit se toleranci... [bliji]

116553

09.10.2006 15:13

Není důležité, co řekl Havel

Potrefené demoliberální husy se ozvaly a kejhají, že si p. Král dovolit šáhnou na jejich modlu

skud 194.?.?.?

"V případě Václava Havla však není důležité, co tento pokřivený a falešný člověk kdysi řekl nebo říká, ale to, co dělal a dělá"

Nevím, co přichází liberálně demokratické havlovce k šílenství. Podle mě to p. Král vystihl naprosto přesně, co tento profesionální lhář,profesionální disident, lžihumanista udělal pro Českou republiku.A normálně myslícímu člověkovi to je jasné.

Havel udělal asi jenom to, že pár kavárenských intelektuálů a pochybných herců se sexuálními nemnocmi po světě ví, kde leží ňáké Česko, nebo co.....
na základě uměle profálkého havlova literárního díla.

Holt, když někdo napíše v tom našem Česku drsnou pravdu, vždy se ozvou potrefené husy a lamentují jak ti nejhnusnější komunističtí bolševici.Ti ostatně také neunesli jiný názor, než ten jejich předpokládáný a jediný pravdivý a nikdy jinak.

[bliji]

118741

12.10.2006 13:21

Muhammadův meč

RE: Mírumilovné šíření islámu v podání českých muslimů-pokračování

skud 194.?.?.?

Osobně bych si muslimy takto taky moc neidealizoval.Byly doby a místa, kde se chovali muslimové k ostatním poměrně lidsky, jinde se chovali jako prasata.

Pokud vládnoucí liberálové jakéhokoliv ražení budou vldándout v Evropě, čeká nás skutečný problém s imigrací a radikalizaci(zakládání pochybných islámských sekt a nadací)afrických imigrantů.

Jenomže ti levičáčtí liberálové nás přesvědčují o multi-kulti, toleranci, lásce k cikánům atd...Slibují nádhernou společnost, kde budou žít vedle sebe všechny rasy, národy a etnika, kde bude mír.
Pravicovým liberálům se zase hodí velké počty imigrantů, kteří by pracovali za nízke mzdy a vyhovovalo by to volnému pohybu pracovních sil.Vše by bylo v pohybu, flexibilní a penízky by se hezky homadily. Zdánlivi nepřátelé se hezky takto doplňují a staví domeček z karet, který když se jednou zhroutí bude to jak po potopě.
Proto také nikdy volit liberály nebudu.

118941

19.10.2006 15:17

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Chrušťov prohrál šanci v 70-tých letech

skud 194.?.?.?

No, jo, v té americe, žijí pohromadě mnoho etnik, ale také se musíte podívat jak to tam vypadá. USA je zamořená až po uši černým rasismem, pochybnými spolky Nation of Islam, různými militantími křestanskými sektami a nenávistí.
Už dlouho nežeru tu pohádku o tom, že v USA jsou lidé tolerantní, hodní a spokojení a že multi-kulti je cool a in a že skvěle funguje.
Stačí si přečíst a přeložit texty dnešních popových a hiphopových skupin a pak zjistíte, že tito "niggas" si nezadají s militantími neonacistickými hiterovskými skupinami.

Menšiny (?) v USA se ghettizují a radikalizují.Na mnoha místech v USA např. existují supermakety pro bukvice, kde heterosexuál nesmí přijít, jelikož je to jejich nepřítel.

119557

22.11.2006 13:30

Multi-kulti learning

Češi vymírají a nelze to změnit

skud 194.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spo...


Proč Česko
Nízká porodnost může v budoucnu způsobit nedostatek pracovních sil a vážné ekonomické potíže.


Podle české demografky Jitky Rychtaříkové z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy jsou za současný stav odpovědní také politici, kteří nedostatečně podporují mladé rodiny.
Vyšší porodnosti podle ní brání i současná společenská situace a pokles významu rodinného života

Jde o to, abychom dokázali usměrnit islamizaci, asiatizaci, afrikanizaci a další procesy v evropské společnosti, které jsou nezvratné," říká Chesnais. "Migranti se musí asimilovat, naučit se jazyk a ztotožnit se s kulturou, a my je musíme příjmout jako vlastní děti."
-------------------------------------------
Tak tomu teda opravdu nevěřím, že by to tak fungovalo. A já mám nějakého asiata, či nebezpečného afričana s kudlami a drogami příjmout jako své děti??? [bliji]

Každý se přeci sdružuje ke svým podobným soukmenovcům (rasa, náboženství), ke svým lidem a nikde nedochází k míšení jak požaduje multi-kulti propaganda.

Následky budou v tzv. ghettizaci společnosti, kde budou různé kultury žít sice v jednom státě ale tvrdě separované ve svých ghettech (svých uzavřených světech).

121984

13.12.2006 15:21

Ruka ruku...

Seznam.cz

skud 194.?.?.?

Ten již poslední dobou téměř nepoužívám, jelikož se mi zdá nezajímavý, nudný. Mapy.cz jsou teda nic moc, slovník taky za nic nestojí, zdaleka nepřeloží spoustu výrazů. Seznam.cz nenajde,to co jiné vyhledávače. Hlavní deviza celého tohoto portálu vězí v chatu. Server.lide.cz, který je asi nejnavštěvovanější diskuzní portál, kde se to hemží buzíky, vohnouty, pedofily, sexuálními uchylkáři a TVNova kulturou.
Ta jejich soutěž akorát zavání elitářstvím a poplácáváním po ramenou, že oni jsou víc, než ti druzí.
A že vyhrála Idnes?? Tomu se ani nedivím, dříve by za odporného komunismu vyhrálo Rudé právo, za nejpravdivější zpravodajství.

123420

15.12.2006 10:45

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl I.

RE: mozky

skud 194.?.?.?

Haha. A co, když vám ten silnější, kterého budete následovat a budete mu zobat z dlaní jako děcko, vás nakonec podvede?? Hodí na vás boudu a udělá z vás idiota? Podle vaší zvrácene a zdegenerované logiky budete ještě jásat, že áááno?? Jistě ano, protože je to liberální demokrat stojící na straně Dobra (?)
Opravdu jsem dlouho neviděl porci tak naivního a dětinského myšlení jako u vás. Zvykl jsem si, že takto naivní zdegenerovaní kidé jsou většinou komouši a jim podobní.
Ne není to pravda. Mnoho takových lidí se vyskytují mezi tzv. přesvědčenými "liberálními-konzervativními demokraty", kteří čtou MF Hnus.
Jsem přesvědčen, že takoví lidé jako VY spíše zakrývají svoje komplexy a hledají různé berličky v orientaci v životě.

123523

19.01.2007 11:41

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

skud 194.?.?.?

I liberalismus může být totalitní jako každá ideologie, což je samosebou pochopitelný.
Velmi dobrý článek:
http://modra-sance.blogspot.com/2007/01/je-liberalismus-totalitn-ideologie.html

125965

20.01.2007 14:58

Korupční show

RE: První možný krok nové

skud 88.?.?.?

http://www.zeleni.cz/3567/clanek/vondra-a-schwarzenberg-se-dohodnou-a-lidsky/

To jsou nechutné a prázdné keci. Melouni prohlašovali, že jsou proti raketám a teď hajzl Burseek říká toto:
"Rakety vůbec nejsou aktuální."

Taková jidášská vyhýbavá odpověď.

Ale prdlajs Burseeku, rakety jsou aktuální až to smrdí.

Ano, zelení jsou pro rakety a pro bušistánce a Izrael.

Američané čekali na vyslovení důvěry a teď už spouští svojí kampaň. Parkááánka je pro.Zvýší se bezpečnost, že ááááno.

Hlavně že před tím mafiáni, pardón volení zástupci lidu, furt mlčeli. Topolánek je proti referendu.

No a je to jasné.

My vám ta lidská práva vnutíme i kdyby jsme si vaše děti smažili k večeři. [bliji]

126067

24.01.2007 11:36

O stromech a lidech

Ano,je to hnus

skud 194.?.?.?

Jsem stále více znechucen, co se děje v naší zemi.
připadá se mi, že všechy věci ztrácí význam v tom neuvěřitelném relativismu, kde se daří pouze penězům. Lidi jim to furt žerou.
Opravdu by mě zajímalo, kdy bude překročen práh toho, kdy si to začnou lidé uvědomovat a začnou něco dělat.
V Praze 10 byl také park, sice nic moc ale byl tam. Je to místo,kde jezdí sposta aut a kamiónů, náklaďáků a aut. Park byl jediné místo, kde mohl foukat pořádně vítr a provzdušnit tuto lokalitu.
I přes místní referendum, kde se většina vyslovila proti, byl zde postaven hypermaket. Odporní developeři a odporní investoři (chazarského původu), uplatili radnici a proto postavili toto hnusné monstrum. Zhoršila se kvalita ovzduší a je tu vyšší provoz.

126601

25.01.2007 12:28

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: Mám velikou radost

skud 194.?.?.?

No, doufám, že nejste diskutující pod jménem "Reach" ze serveru defens.

Všiml jsem si totiž, že nick s jménem "reach52, reach" se objevil poslední dobou na diskuzních fórech "opozičních webů".
Vaše přihlouplé a vulgární spamy nikoho nezajímají!

126733

25.01.2007 15:49

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: radar

skud 194.?.?.?

Ježiš, ty máš tak ve všem naprosto jasno, až to bolí. Přesně takhle jasno měli bolševiští svazáci za minulého režimu. Nic se nezměnilo, jen strany a kabáty se vyměnily.
Komunismus a dnešní"demokracie" neměla ráda pochybovače, rozvraceče, podněcovače a bůh ví co ještě. Společne těmto režimům je strach z lidí, kteří nesdílí nekriticky oficiálně sdílené betonové pravdy.

126761

26.01.2007 11:41

Jde o hodně

RE: co k tomu mohu dodat?

skud 194.?.?.?

Mě se připadá ta iniciativa Ne Základnám dosti podezřelá.

Kdyby byli chytří, dávno by se od komunistů distancovali, ale zatím to neudělali.

Výsledek to bude mít asi takový, že se celé akce tohoto typu totálně zdiskreditují.
Z demonstrací se stává ubohá fraška a asi to někomu prospěje.
Na komunisty zvědavej nejsem.

Problém spočívá v tom, že v podstatě nevíme přesně, co v těch Jincích bude stát. Odborných fundovaných článku je jak šafránu.
na internetu jsem našel analýzu http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/antiraketa.htm. Z analýzy nevyplyvá, co tady vlastně bude a mezi odbornými kruhy jsou rozpaky. Jelikož vojenské projekty podléhají přísnému utajení (samozřejmě pochopitelné), tak se opravdu budeme jen domnívat, co tam US Army postaví. A spoléhat se na serióznost českých médií se opravdu moc nedá.

126893

26.01.2007 15:53

Jde o hodně

RE: Plot dela dobre sousedy

skud 88.?.?.?

Vy jste také neuvedl žádné argumenty.

126945

26.01.2007 16:07

Jde o hodně

RE: ..by me

skud 88.?.?.?

Já vám poradím jednu zcela jednoduchou věc. Když se vám to nelíbí, tak to prostě nečtěte. Jak logické, jak jednoduché.
Jelikož žijete v demokracii, máte možnost výběru, co sám chcete číst. Nic Vám v tom nebrání.
Tak co Vám pane rič dělá takový probém? Když jste tak úspěšný hezký, bohatý a zdravý.
Nějaký okrajový web jako tento či blisty by vám přeci neměly dělat noční můry a pronásledovat,že?

126950

27.01.2007 16:11

Jde o hodně

RE: ..by me

skud 88.?.?.?

No, podle toho kolik jsi tady napsal nenávistných a bezobsažných příspěvků. Tak jsem to pochopil.

127069

28.01.2007 10:35

Problematika protiraketové základny v nadsázce

RE: Rozzarene oci

skud 88.?.?.?

To je ale dosti přitroublá a stupidní reakce.Ono, ale většina vás podobných je natom stejne.
Pak se nemůžeme divit, že část národa je tak zkažená jak vy.A podobní jako vy vtahujete náš stát a potažmo svět do záhuby.

Protože vy podporujete v lidech ty nejhorší vlastnosti a bezbřehé barbarství.
Vy milujete nenávist, smrt, krev a onanujete se nad tím jak druhý trpí.
Vy jste odchovanci bolševismu a jste typickej zarputilý Odeésák, kteří doslova otravují svými jedy naši společnost.
Klus mel pravdu v tom, že v našem státě probíhá tichá občanská válka.A ta je mezi vámi a ostatními lidmi.Protože vy rozeštváváte lidi mezi sebou a proti všem.

127154

13.02.2007 12:58

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: Dobre napsano Rene!

skud 194.?.?.?

A to si pane koumeles, zjistil až teď, že je to proti putinovi a ne proti iránu.
To až teprve teď hledáte nějaké zdůvodnění pro zřízení protiraketového deštníku.

Všiml jsem si toho a stejně jsem už dlouho věděl, že lidé, kteří jsou pro rakety a radary nejsou absolutně schopni snést do debaty nějaké rozumné argumenty. Vždy se jedná o propagandistické žvásty, emočně nabité bez jakékoliv informační hodnoty.
Vy vždyť ani vůbec nevíte, proč to chcete nebo nechcete. Je to prostě jenom vaše (náboženská víra) a té prostě nepochybně věříte.

Největší obětí dnešní "liberálně-konzervativně demokratické" propagandy jsou lidé hlavně mladí a nezkušení, kteří na MF dnes a jinde vykřikují své rasistické, nenávistné plky plné slizské a jedovaté nenávisti. To taková ODS může být velice hrdá na svojí voličskou základnu.
Ti starší a vdzělaní, kteří jsou pro základny jsou spíše vázáni ekonomickými a politickými závazky a tak si nemohou postavit proti. Jinak by přišli o živobití. Jsou to vazalové systému.

128656

13.02.2007 15:19

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: Dobre napsano Rene!

skud 194.?.?.?

Z řad "protizáklaďáků" jsem se spíše setkal naopak s kultivovanými a věcnými argumenty.

Komunisty a socialisty (podporujici nezakladnam) nechme stranou. Většina lidí na tomto serveru ví, že jsou trapní a není třeba se jimi zabývat. Mě komunisté nezajímají.

Ano , máte pravdu komunisté jaou bohužel na těch demonstacích nejvíce vidět, protože to jsou také křiklouni jako z druhé strany

Osobně si myslím, že neplatí jednoznačně, že pravičáci jsou všichni pro, a levičáci všichni proti. Ta hranice je dost posunutá dost se tyto tábory prolínají.

Media se snaží utvořit určitou realitu, která není v souladu se skutenčností. A proto se nedivne jakoby dvou proti sobě naladěným militatním táborům.

128665

13.02.2007 15:35

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: Rusko vymírá – a lže

skud 194.?.?.?

Pane Osvětár,ten link, který uvádíte pochází z krajně nedůvěryhodných stránek a také od krajně nedůvěryhodného předsedy občanského insitutu, který prohlašoval, že by mu vyhovovala diktatura gentlemanů s jejich vedoucí úlohou ve státě a demokracii by velice rád odhodil jako srarý hadr do koše.

To jsou mi ale liberállové a demokrati.

Pan Joch má evidentně radost, že vymírají Slované a Křesťané v Evropě.

Joch jedná značně proti evropsky a protislovansky.

Je nad slunce jasné, v jakých službách pracuje a pro koho tuto práci vykonává.

128666

22.02.2007 16:57

Jednotná perspektiva 2010

RE: MF

skud 88.?.?.?

"Článek plný nesmyslů"

To je teda opravdu argumentace.
Jen provokuješ, urážíš nic jiného.

129372

06.03.2007 10:30

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Zklamani z prezidenta?

skud 194.?.?.?

No jasně, doba nekonečných možností a nekonečná svoboda.

Aneb já si užívám, dávám na jevo svůj Úspěch, jsem ten správný odésácký liberální pravičák, milující USA a Izrael. Za všechno mohou ti socani,mohamedání a další nepřátelé demokratického zřízení.

Jsme zdravý, úspěšný, inteligentní a hezký a budu plýtvat a vytahovat se se svým postavením a dávat na jevo jaký jsem to kabrňák, že jsem se vyšplhal takto vysoko. Ano, po nás potopa, jenom, já, já já a nic jiného.


A takovéto lidi považuju za nejhorší pakáž jaká tu je. Díky takovým lidem je náš stát v katastrofální ekonomické situaci. O politické ani nevluvě.

A až příjdou ty horší časy, bude velice zajímavé jak se s tím vyrovnáte. [velký smích] [bliji]

130186

07.03.2007 15:56

Demonstrace ANO základnám

RE: Konecne vidim, ze na Zvedavci dostali rozum

skud 194.?.?.?

rad se na demonstraci ukazu, i kdyz neni proc. Nastesti o nekterych vecech nerozhoduje lid. Protoze lid je vul.

Podle toho, co jste napsal jste teda člen vládnoucí elity, tedy poslanec s mandátem a člen trojkoalice. Nikdy jiný by toto napsat tedy nemohl.

Pravděpodobnější je tedy, že jste pouze pěšák jako já a všichni ostatní, který hodí jednou za čtiři roky do urny volební lístek a tím všechno končí.

Toto prostě nemůže nikdy napsat normální.

130329

12.03.2007 16:24

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

P2P Soulseek, mám mít obavy?

skud 194.?.?.?

Ke stahování a výměně (převážně mp3) používám celkem ne moc známý program Soulseek. DC++ se mi nikdy nějak nezamlouval a tudíž jsem ho nikdy nepoužíval.
Navíc tam nejsem připojen imrvére.
Doufám, že se nedožiju takového bezprecedentního extrému vpádu těžce ozbrojeného policejního komanda do mého bytu.

Jinak co se dělo v Klášterci je krajní nechutnost.

Co se týče té korupčnické zločinecké organizace jménem OSA (zla), jsou na itnernetu docela zajímavé stránky http://www.jirihradec.cz/

130631

30.03.2007 11:35

Stát a svoboda

Dlouhý a nic neříkající

skud 194.?.?.?

Po přečtení podobných článků mám pocit,že jsem s z nich pořádně nic novéo nedozvěděl a v paměti mi neutkvěla žádná myšlenka. A je to navíc zbytečně dlouhé.

131885

09.04.2007 15:10

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

Pro pány Sid, Rickover a ostatní

skud 88.?.?.?

USA zajišťují ochranu íránské teroristické organizaci

MEK, skupina vedená v americkém seznamu teroristů, zjišťuje USA informace o íránském jaderném programu. Američané ji za to „vzali pod křídlo“.

agdád/Praha, 6. 4. 2007

Íránská opoziční skupina se základnou v Iráku, která figuruje na americkém a britském seznamu teroristů, je již delší dobu pod ochranou armády USA. Spojené státy chtějí zabránit útokům Iráčanů na základnu opozice.

irak_vojak.jpgK této paradoxní situaci došlo podle americké televizní stanice CNN proto, že Spojené státy považují tuto skupinu, jež si říká Lidoví modžáhedi (MEK), za zdroj cenných informací o Íránu.

Špióni skupiny MEK pracují již několik desetiletí na odhalování íránského tajného jaderného programu. MEK je považována za spojence USA také z toho důvodu, že jde o opoziční skupinu Teheránu.

Nicméně z oficiálního rozhodnutí americké vlády vyplývá, že MEK je teroristickou organizací, což znamená, že žádný Američan s ní nesmí vyjednávat, banky USA jí musí zmrazit účty, a pokud by ji jakýkoliv Američan začal podporovat, bylo by to hodnoceno jako zločin.

Přitom americká armáda pravidelně dováží skupině MEK zásoby z Bagdádu na její základnu, kemp Ashraf. "Vyjížďky pro dodávky logistických potřeb probíhají také pod ochranou a kontrolou amerických vojsk," uvedl viceprezident skupiny MEK a lídr kempu Ashraf.

Američtí koaliční spojenci totiž považují MEK za skupinu osob, které spadají pod ochranu v rámci Ženevských konvencí. "Koalice připomíná hluboký závazek o udržení bezpečnosti a právech lidí v Ashrafu," stojí v amerických dokumentech z března 2006. MEK si také vysloužila ochranu Mezinárodního výboru Červeného kříže.

Bývalý americký velvyslanec v Bagdádu Zalmay Khalilzad uvedl: "Naše politika zde nám říká, abychom členy skupiny MEK měli pod svou ochranou, jeden z našich koaličních partnerů dokonce hlídá jejich kemp. Neznamená to ale změnu naší politiky, která považuje MEK za teroristickou organizaci".

Když Američani přišli v roce 2003 do Iráku, navozili do kempu Ashraf více než 2000 tanků, velkou zásobu zbraní a vozů. Všech 3800 obyvatel kempu Američané vyslechli, včetně žen. V kempu nebylo zřízeno žádné vězení a brzy po americké invazi byla s kempem uzavřena mírová dohoda, jejíž součástí je také zajištění bezpečnosti ze strany USA.

"Příjezd a odjezd každé osoby je prověřen americkými policejními jednotkami," uvedl lídr kempu.

Skupina MEK dlouhodobě popírá, že by byla teroristickou organizací. Nicméně íránská a irácká vláda viní skupinu z několika teroristických útoků a šiítská část irácké vlády ji chce dokonce vyhostit z Bagdádu.

"Dali jsme této skupině šest měsíců na to, aby opustila Irák. Informovali jsme také Červený kříž," řekl irácký ministr pro národní bezpečnost. Vyjádřil...


Automaticky kráceno

132510

09.04.2007 15:14

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Pro pány Sid, Rickover a ostatní

skud 88.?.?.?

Vyjádřil zároveň přání, aby Američané rozhodnutí irácké vlády respektovali. Obyvatelé Ashrafu ale i nadále zůstávají pod americkou ochranou.

http://svet.ihned.cz/c1-20844120

Ale vy stejně budete Goeblesovsky opakovat to samé. Laciní provokátoři, kteří jen šíří nenávist a dezinformace.

To přece jasný důkaz, že USA a Británie + Izrael záměrně hasí požár benzínem.

Je vysoce pravděpodobné, že ozbrojené útoky proti civilnímu obyvatelstvu činí útočnící financovanými USA a dalšími "bratrskými spojeneckými" zeměmi. [bliji]

132511

24.04.2007 12:49

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Nebral bych

skud 194.?.?.?

Ano, bohužel s Vámi musím souhlasit. Protože oni tu svojí politickou přípravu do realné politiky mají velice profesionálně odvedenou. A už se jedná o různé školy, university, spousta think-tanků, institutů, kde mladým nalévají do hlavy neo konzervativní, neoliberální ideologii.
Organizačně jsou také docela připraveni, protože snad v každém menším městě a čtvrti mají svojí agitační pobočku, podpořeny svými webovými stránkami.
Mladí konzervativci jsou svázáni pupeční šňůrou s ODS a dalšími institucemi, popř. nějaké ty bohaté nadace a finanční ústavy.
To znamená, že mají dostatek finančních prostředků ke svému expanzivnímu růstu a nechutné roztahovačnosti.
Mají širokou podporu evangelických protestantských církví, Židovských obcí v ČR a Elit.
Dá se říci, že podporují anglosaský způsob života, protože mnoho z nich pochází z anglosaského kulturně civilizačního okruhu. Samozřejmě podporují sionismus, Izrael, jelikož mnoho z nich pochází z židovského kulturního a společenského okruhu.

Pro ČR představují určité nebezpečí, protože je to volební arzenál politické síly neokonů a neoliberálů. Jsou voliči ODS.
ČR je nejvíce prousraelská v celé Evropy.

Docla mám strach z toho až se pevně ujmou moci, tak tu nebude stát kámen na kameni a bude to naprosto jiný svět, než ho známe.
A je jasný, že pro ostatní názorové proudy zde nebude místo.

Bohužel jiné politické síly nemají zde vybudovanou takto profesionální sít svých organizací a sympatizantů.

Jsou laděni protičesky a protislovansky.

133743

24.04.2007 12:58

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Odkaz z textem staženého článku...

skud 194.?.?.?

Už před nějakým časem jsem narazil na text Miloslavy Paškové, který se vyjímal na konzervativních stránkách. Mě ten text tehdy velice překvapil, protože u Mladých konzervativců jsou takové názory naprosto nepřípustné a celkem jsem věděl, že tento "závadných text" musí být odstraněn z jejich stránek. A že paní Pašková bude mít potom značné problémy a bude se muset neustále dokola kajícně omlouvat, co vyřkla.

Podle mě jsou Mladí konzervativci mimořádně nebezpeční v jejich chladnokrevné profesionální práci pro náš stát. Takoví novodobí svazáci, kteří se infiltrují do vzdělávacího systému třeba jako feministky a jim podobní.

133745

25.04.2007 14:48

Nejdražší káva v mém životě

RE: Výstavba...

skud 194.?.?.?

Dosti pochybuji, že jsme udělali obrovský krok dopředu.

Satelitní městečka a stavby hypermaketů a sní související infrastruktura je především sociálně patologická. Z okrajů měst se vytváří liduprázné a odcizené oblasti. V podstatě jsou to předchůdci budouích ghet a ztracených iluzí o lepším životě.

O nárustu svobody nemůže být vůbec řeč. Nevím pořád o jaké svobodě ti naši politici a samozvané elity se zblblým davem stále dokola mluví. Svoboda je dnes naprosto vyprázděný pojem, kterým se dnes zaklíná kde kdo.

Co se týče těch hypoték, tak bohužel náš systém nenabízí žádné jiné možnosti aby člověk nějak bydlel a vybudovali si sociaální zázemí. Oni to mají velice vymyšlené (mezinárodní bankéři) a nutí lidi aby si vzali hypotéku. Tím se dostanou do úvěrového nevolnctví. lidé se dostanou do vazalství bankovních úřadů. Takže o svobodě opravdu nemůže být řeč. Průser je v tom, když se někomu něco staně (nemoci, úmrtí v rodině atd..) a člověk přestane být schopen splácet dluhy. Pak zbývá exekuce, ulice, vězění a v nejhorším případě sebevražda. Jelikož System rozleptal přirozenou soudržnost a solidaritu lidského společenství, nevidím do budoucna na konci tunelu světlo.

Západ prochází hlubokou krizi, kterou se snažíme zakrýt konzumem a to do té doby, do kdy budou zdroje.

133828

06.05.2007 14:34

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Ayn Rand

skud 88.?.?.?

Podle těchto odkazů a jejich myšlenek je naprosto jasné odkud vítr vane.Když jsem pročítal ty jejich články, měl jsem z nich velmi špatný pocit. Celou jejich myšlenkovou línii se line nit extrémního sobectví, vypjatého individualismu až za hrob. A taky trochu zvrácenosti, protože spousta diskutujících tam otevřeně vychvalují špatné charakterové vlastnosti člověka. Podporují naprostou atomizaci společnosti.Tvrdí, že neexistuje lidská společnost. Dostávají se do vězení své vlastní "svobody".
Také je důležité vědět, koho tyto nesmysly přitahují a ani nemusím zabřednout do složitých filosofických jalových řečí.
Tyto stránky jsou přitažlivé tak akorát pro modré ptáky a jim podobní ideologičtí soudruzi.
Hlavně, že se objektivisté pasují do role svobodných "neideologů" a ostatním vyčítají ideologičnost. sami jsou ideologičtí jak Brno.
Jejich politická orientace je také jasná. Jou to neocons a neoliberálové.Jsou proizraelští. A původ Ayn Randové je též diskutabilní.
Vubec nemá cenu se "ňákým" pochybným objektivismem zabývat.

134748

07.05.2007 12:23

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Ayn Rand

skud 88.?.?.?

Nevím, kde berete svojí jistotu, že můj příspěvek je jen emoce. Spíše si myslím, že opět nálepkujete a odmítáte diskuzi.
Spíše Vám poradím, aby jste si prosím přečetl ty články na již zmiňovaných serverech. Tolik demagogie jsem za hodně dlouhou dobu přečetl jako na objektivistických stránkách.

Jestliže říkáte, že objektivismus nemá nic společného s neokonzervatismem, tak já říkám, že objektivismus má mnohé společného s neoliberalismem. Ono je to totiž naprosto jedno jestli jsou to demokraté nebo republikáni. Oba mají svůj společný cíl.

Objektivismus je jen další z mnoha dalších uměle vytvořených myšlenkových systému, kterým musí zase někdo věřit. A sionisté jsou přeborníci ve vyrábění spousty ideologií a myšlenkových směrů. Pořád jde stále o to. Ovládat lidi a manipulovat.

Každá ideologie si vytváří nárok na svojí jedinou a nezpochybnitelnou betonovou pravdu. A objektivisté nejsou v žádném případě výjimkou.

Články typu:
Filozofie Na obranu nerovnosti příjmů (i nadále zvýhodňovat zaměstnavatele (úspěšné, zdravé,vychcané, ) a diskriminovat nemocné, slabé, (závadný genetický materiál)

Jak skutečně podporovat naše vojáky (jak jinak než americké, Izraelské v šíření svobody a demokracie mečem a ohněm)

Sobecké Vánoce a šťastný nový rok

Atak dále a tak dále, jen si to přečtěte.

Takové jejich články a studie mají k logice opravdu velice daleko, jelikož jde prostě jen o propagandu a jednu z mnoha ideologií, po které neštěkne ani pes. Možná tak modroptáci.

Po ovoci je poznáte.

134808

08.05.2007 17:30

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Ayn Rand

skud 88.?.?.?

Vůbec bych se nedivil, kdyby někdo z objektivistů řekl, že spolupráce je kolektivistické chování dotaženo ad absurdum komunistické.

134893

08.05.2007 17:36

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

Objektivismus je zvrhlá věrouka

skud 88.?.?.?

Objektivismus je extrém jako komunismus.

Objektivisté jsou extrémní egoisti a dovádějí liberalismus do své nejryzejší a nejextrémnější podoby. Klidně bych to nazval jako extrémní pravice. Takže nebude zas taková pravda, že národovecké strany a spolky jsou extrémní pravice, což se nám media snaží namluvit.

134894

09.05.2007 15:05

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

Objektivistická utopie

skud 194.?.?.?

Nevím o jakém spontánním řádu tady furt mluvíte.

Žádné spontání rodové uspořádání s radou starších v EU neexistuje.Dnešní společnost se i nadále atomizuje a liberalizuje. Právo se flexibilizuje a lidská práva jsou jenom pro vyvolené oligarchy, politiky, funcionáře a mocne ekonomické subjekty, kteří drží tvrdou ruku nad svými poddanými (zaměstnanci, spotřebitelé).
Nevím o jakém spontánním řádu tady stále mluvíte.

Žádné spontánní rodové uspořádání s radou starších v EU neexistuje.Dnešní společnost se i nadále atomizuje a liberalizuje. Právo se flexibilizuje a lidská práva jsou jenom pro vyvolené oligarchy, politiky, funkcionáře a mocné ekonomické subjekty, kteří drží tvrdou ruku nad svými poddanými (zaměstnanci, spotřebitelé).

I kdyby se vše na krásno zliberalizovalo dle objektivistických doktrinářů (rozprodal by se veškerý státní majetek), stejně by to tu kýženou svobodu PRO VŠECHNY nezrealizovali.

A je naprosto jasné, co objektivisté hlásí. Jejich články publikované na objektivistických stránkách mě jen utvrzují v tom, že za jejich případné vlády by jsme se dostali někde do 19 století. Možná do ještě horší doby.
Jen tu armádu a policii by si tito plutokraté nechali aby chránili jejich spontánní a svobodné chování. Jako příklad uvedu ovládání a ožebračovaní obyčejných lidí.
Určitá regulace je nutná, protože člověk nemá pouze jen dobré úmysly. Spontánní svobodné chování může být také tvrdě sobecké. Obohacování se ne úkor druhých a jejich ovládání a manipulování.
V takové "anarchokapitalistické" společnosti bych žít teda nechtěl.

I kdyby se vše na krásno zliberalizovalo dle objektiistických doktrinářů (rozprodal by se veškerý státní majetek), stejně by to tu kýženou svobodu PRO VŠECHNY nezrealizovali.

A je naprosto jasné, co objektivisté hlásí. Jejich články publikované na objektivisticých stránkách mě jen utvrzují v tom, že za jejich případné vlády by jsme se dostali někde do 19 století. Možná do ještě horší doby.
Jen tu armádu a policii by si tito plutokraté nechali aby chránili jejich spontánní a svobodné chování. Jako příklad uvedu ovldádání a ožebračovaní obyčejných lidí.
Určitá regulace je nutná, protože člověk nemá pouze jen dobré úmysly. Spontání svobodné chování může být také tvrdě sobecké. Obohacování se ne ukor druhých a jejich ovládání a manipulování.
V takové "anarchokapitalistické" společnosti bych žít teda nechtěl.

134972

11.05.2007 12:50

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Objektivnost

skud 194.?.?.?

Dosahování vlastního cíle je nejvyšším morálním cílem člověka.
Člověk jako jedinec,je pouze svým strůjcem charakteru a osudu.
Plně odpovědný za důsledky svého chování a za svůj život.


Dovolím si říci, že toto není absolutní pravda, jak si mnoho skalních liberálů a objektivistů myslí. Spíše zase věří v nevyvratitelné betónové pravdy a nesmyslná dogmata s filosofických příruček, kteří sepsali lidé z prapodivného národa. Tentýž národ je jako továrna na výrobu různých ideologii, náboženství, věrouk, které namísto aby objevovali svět a poznávali ho se snaží realitu uvěznit v jejich ideologické kleci, kde je vše tak jasné, že?

Člověka od narození až do jeho smrti především ovlivňuje jeho prostředí, do kterého se narodí, sociální vztahy, rodina, dostatek materiálních a biologických potřeb.
Člověk se rodí do tohoto světa naprosto nesvobodný, který nemůže nic ovlivnit. Je vydán napospas tohoto světa a pak záleží jaké jeho okolí o jeho životní úděl postará.
Až v pozdějším dětství a dospělosti je člověk schopný částečně změnit svůj osud a úděl.Nevyznávám, to že je člověk naprosto vydán svému nezměnitelnému osudu (fatalismus v antice). To je totiž extrém jako objektivismus a čistý liberalismus.

Jneže dnes se nám snaží Systém namluvit, že jsme svobodní, že řídíme svůj osud, že je to v našich rukou (reklamy a poltická propaganda). Prostřednictvím lžimédií šíři tyto lži a přitom nás Systém stále více svazuje prostřednictvím nových technologií a narůstající byrokracie. Přibývají stále nové zákony, které likvidují občanské svobody.
Objektivisté jsou vesměs divní lidé. Viz jejich "hardcore" články na jejich stránkách.

135152

14.05.2007 16:24

Gruzínský prezident na Petříně

RE: Pokud

skud 194.?.?.?

Něvěřte profesionálním lhářům hájící jen své zájmy a ne zájmy převážné části obyvatel ČR

A co se týče "rozpínavosti ruského imoperia", to samé bych mohl s klidným svědomím říci o USA. Tedy politici, kteří hájí zájmy pochybného zbrojního vojesnkého komplexu + další přidružené lobbystické organizace, firmy a AIPAC, což je jen část USA.

Sdílím názory američanů, kteří mají dost neocons a izraelské politiky. A naštěstí je jich hodně, jenže media a další pomahači Nového systému se snaží rozptýlit jednotu protestujících a nesouhlasících.

Ti co jsou pro radar nejsou v ČR většinou. Je to jen určitá část obyvatelsta ČR, ke které se nehlásím a nehlasí většina lidí, jelikož představují v ČR cizí parazitní prvek. Jsou natolik kulturně, společensky, etnicky odlišním, že nemohu příjmout jejich způsob myšlení.

Holt, v dnešní době je být PRO pohodlnější. A za času bolševika bylo pohodlnější být PRO rudou okupaci.

135350

21.05.2007 17:49

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Zatratíme vše, co dělal Hitler?

skud 88.?.?.?

Línej hospoda se spoléhá na notoriky a kuřáky, pracovitej vsadí na poctivou kuchyni, slušné ceny a čistotu. A vo tom to je.

Vy se snažíte vyobrazit kuřáky jako alkoholiky, asociální živly, která je lína nepracuje atd...To je opravdu logika.

Opravdu mám rád lidi vašeho typu. Pokrytecky něco vytýkáte druhým lidem a přesvědčujete je o své jeidné pravdě.

Militantní nekuřáci si furt stěžují a přitom mají toli možností navštívit nekuřácké kluby, restaurace a další veřejná společesnká zařízení, kde se nekouří.

Nás kuřáky raději nechte napokoji a neotravujte nás těmito řečmi.

135821

21.05.2007 17:56

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Zatratíme vše, co dělal Hitler?

skud 88.?.?.?

Vy reagujete opravdu velice nesmyslně.

Věc je naprosto jasná. Pokud je tam cedule "zákaz kouření", nikdo vás přece nenutí do té hospody chodit. Pokud tam jdete s vědomím, že budete pasivně kouřit, tak je to váš problém.

A že nesouhlasíte s tím, že hospodský si může rozhodnout, jestli se v jeho podniku bude kouřit nebo ne, tak to je také pouze vaše věc.

Seznam nekuřáckých hospod máte výše.

135822

21.05.2007 17:58

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Zatratíme vše, co dělal Hitler?

skud 88.?.?.?

Oprava

Pokud tam NENÍ cedule "zákaz kouření", nikdo vás přece nenutí do té hospody chodit.

135824

22.05.2007 12:49

Kybernetický útok Ruska na Estonsko?

Samozřejmě, že se našli

skud 194.?.?.?

"Vyjádření podpory Estonské republice do rukou Jeho Excelence pana panu Matima Vaarmanna."

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/35576775...

Sponsor: Andrej Ruščák, Mladá pravice

"My, občané České republiky níže podepsaní, cítíme znepokojení nad událostmi, které začaly v noci na 27. dubna 2007 v Tallinnu, kdy estonské úřady odstranily pomník připomínající válečné oběti Rudé armády z druhé světové války z centra města s odůvodněním, že památka připomíná sovětskou okupaci a znázorňuje mnohaletou porobu Estonska ze strany ruského, respektive sovětského impéria. Souhlasíme s tvrzením estonské strany a vyjadřujeme jí tímto podporu. Ruská federace trestuhodně narušila suverenitu Estonské republiky jednak tichou podporou rabování a násilí v estonských ulicích, dále tichou podporou agresivních demonstrací před estonskou ambasádou v Moskvě, při kterých mělo dojít k napadení velvyslankyně Estonské republiky, paní Mariny Kaljurandové, a v neposlední řadě zastavením dodávek řádně zaplacených surovin za tržní ceny z pochybného důvodu údržby na železnici. Jsme znepokojeni celkově způsobem vedení ruské zahraniční politiky pod vedením presidenta Ruské federace Vladimira Putina, které se nezřídka uchyluje k praktikám blížícími se naplnění skutkové podstaty státního terorismu. Uznáváme právo Estonska na sebeurčení, které zahrnuje:

- právo na identifikaci se západním světem, spojenectví s USA a vymanění se z ruského vlivu,
- právo na odstranění pomníků oslavujících okupaci Sovětským svazem a porobení estonského národa,
- právo na poskytnutí státního občanství Estonské republiky pouze těm žadatelům, kteří ovládají estonský jazyk,
- právo na vyhoštění nežádoucích osob, které prováděly činnost snažící se narušit suverenitu a integritu Estonské republiky.

My, občané České republiky níže podepsaní vyjadřujeme solidaritu s Estonskou republikou, panem presidentem Toomasem Hendrikem Ilvesem, panem ministerským předsedou Andrusem Ansipem, paní velvyslankyní v Moskvě Marinou Kaljurandovou i všemi občany Estonské republiky v těchto nelehkých chvílích. Jsme přesvědčeni, že tlak, který Moskva na Estonskou republiku vyvíjí je nelegitimní a obáváme se o to, aby se takové chování nestalo precedentním.

Tato petice bude odevzdána Jeho Excelenci panu Matimu Vaarmannovi, velvyslanci Estonské republiky v České republice."

135909

22.05.2007 12:59

Kybernetický útok Ruska na Estonsko?

RE: Samozřejmě, že se našli

skud 194.?.?.?

Jinak se mi to připadá dosti podezřele. Je to spíše provokace estonské (tvrdě proamerické vlády). Incident s pomníkem by jen záminka k rozpoutání konfliktu s Ruskem. Na území Estonska žije asi zhruba 300 000 menšina Rusů.
Celkem pochopitelně se ozvou lidé nazývající se "Mladá pravice", "Mladí konzervativci" a jim podobní.

Stejné to bylo např. s karikaturami Mohamenda.Kdy ti samí lidé ve svém zápalu proti "satanskému nááboženství" a "odporných arabů" solidarizovali s Dánskem. A to s krajně pravicovými, pardón liberálně demokratickými a pro bušovskými politickými subjekty v Dánsku.

135910

19.07.2007 14:18

Cizí protiraketová základna v Česku?

RE: Podpora politiky

skud 194.?.?.?

Na tento článek jsem narazil někdy v loni na PROradarových stránkách. Pak jsem ho nemohl dlouho najít.
Článek vyzní spše pro radar.
Jedná se totiž o jeho první článek. Další jeho články, které jsem četl se nesly ve znečně skeptickém duchu a vyzněli dosti tvrdě proti.
Nevím, možná autor později prohlédl PRO radarovou propagandu.

Jinak i tento článek je o mnohem lepší než ty žvásty od JX Doelžala, Jocha, Čáslavky,Topolánka, Klavani atd.

140055

20.08.2007 18:25

Generální stávka

RE: Zasluhuje zastání

skud 85.?.?.?

Vy asi neumíte nic jiného, než rýpat.

142119

27.08.2007 17:10

Švejk nebo Hus?

RE: souhlas, ale co s tim?

skud 194.?.?.?

No, to je pěkný reprezentativní vzorek voličů ODS. A proto bych jí nikdy nevolil. Ale ani ostatní strany. Jsem nevolič. Nubudu tady podporovat to věčně věků prolhaný divadýlko.

142657

28.08.2007 12:37

Švejk nebo Hus?

RE: souhlas, ale co s tim?

skud 194.?.?.?

Platím daně, nemám nastavenou ruku. Co jste tím chtěl dále říci?

142700

31.08.2007 09:29

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

Centralizace a monopolizace českých médií v duchu bolševika

skud 194.?.?.?

Do nedávna byl ještě celkem slušný server ihned.cz, který byl ještě jakštakš objektivní a dával prostor i jiným názorům. Poslední měsíce se však situace značně zhoršila. Zdá se, že ten novinářský slizký a jedovatý póvl pronikl i tam. Články jsou naprosto nekritické k dnešní vládě a ke všemu, co se dnes děje. Dá se říci, že jsou až škodolibé a zlomyslné a špiní vše, co se jim nevejde do jejich ideologického rámce.
Co si mám myslet o článcích typu http://hn.ihned.cz/c1-21855860-danova-revoluce-projde-vlada-si-veri,"Radar podle hygienika nemůže ohrozit,a další jsou v podobném duchu. Mám z iHned donedávna nepoznaný stejný pocit jako z iDnes.cz - tj. loajality až vlezdo.. mocným a bulvarizace. Velmi mne to mrzí, protože ne každý si něčeho všiml a bude nad obsahem zpráv i náležitě přemýšlet.
Nepíši to, protože bych se chtěl pochlubit, že jsem "objevil Ameriku", ale jako další svědek toho, že se něco dost špatného děje. A to je infiltrace pochybných novinářů, tajných služeb do všech médií a informačních kanálů. Dochází totiž k monopolizaci a hluboké centralizaci všech oficiálních médií a informačních kanálů. Přesně v duchu bolševika.

142911

17.09.2007 10:23

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!

RE: Členství v KSČ není pohana, ale dnes by takový člověk měl být zticha!

skud 194.?.?.?

Buhežel se Rocky mýlíte. Topolánek by v 80. letech akvivní v SSM a chtěl si dělat karieru v komunistickém světě. Ale takových dneších "příkladných a ctnostných antikomunistů" je více.

Já prostě nemám rád lidi, kteří kecají něco o morálce, kážou a poučují lidi, jak mají myslet.
Když jsou tedy bývalí komunisté u moci, tak ať neremcaji, protože na to nemají právo. Protože, vůči čemu se dnes vymezují, tehdy nadšeně podporovali a byli spoluarchitekti komunistického zla. A jsou tedy spoluzodpovědni, za to proti čemu se dnes staví.

144013

20.09.2007 16:16

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Trosku mimo ne???

skud 194.?.?.?

Už sem prosím nepříspívejte. Nenám na vaše řeči náladu a ani nejsem na vaše nesmysly zvědavý.

Na euarabii, eportalu budou na vaše komentáře zvědaví.

144177

26.09.2007 12:49

Jihlavský City Park zastíní středověké hradby

sice je to OT, ale antifa jede s eretz

skud 194.?.?.?

http://www.antifa.cz/nclanky.php?id=126&tab=mzdomova

Je tam zmínka o Michalu Podolákovi z Jihlavy.

Erik Sedláček, to je ten překladatel zdejších článků?

144535

07.10.2007 12:54

Bush připravuje Ameriku na válku s Íránem

RE: To nebude valka! - reakce

skud 85.?.?.?

Vaše reakce je teda opravdu mimo. Jednou napíšete, že se k tomu příspěvku nebudete vyjadřovat a pak jste se stejně k tomu commentu vyjádřil. Než něco napíšete, tak začněte radši přemýšlet. Vaše reakce je klasický hmusný výron "modroptáčnické" propagandy.

145076

24.10.2007 15:55

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

Ruka ruku myje

skud 194.?.?.?

Tento článek přesně popisuje realitu státního vynucovaného a legalizovaného násilí. Právní řád či legislativa (fuj tajxl) se stává čím dál tím složitější, pro běžné lidi zcela nesrozumeitelnými předpisy.Demokratičtí liberálové mi můžou sami valit klíny do hlavy, že omezí vliv státu a že udělají svobodnější prostor pro lidské aktivity a pro zdravý vývoj populace, ale oni sami budují represivní a restriktivní chimeru, která se bude stále více projevovat samými zákazy, vykořistováním, vydíráním v podobě nesmyslných zákonů a exekuční moci. Dnes je jedno jestli jde o soukromé organizace a podnikatelé či státní instituce a úředníci,exekutoři, právníci atd... Vždy budou potírat lidskou svobodu, pohrdat právem jednotlivce jako za komunismu a nacismu. Výdyt dnes se lidi redukují jako lidské zdroje. Demoliberálové si berou inspiraci z nacistického a bolševického myšlení a toto balí do modrého superdynamického modrého hávu.

Všiml jsem si, že když jezdím po státech jihovýchodní evropy, blízkého východu atd.., tak tam jsou lidi veselí, nikam zběsile nepospíchají a jsou to pohostinští srdeční lidé, ze kterých není cíit namyšlenost a extrémní egoismus, který zavládl v USA a v Evropě. A toto zhoubné modré myšlení ničí celé lidské společnosti. likvidující lidskou soudržnost, schopnost se domluvit a ne se spoléhat na státně diktované zákony a udržet si zdravý rozum a poslouchat své intuice a smysly.

Vždyt to jejich nové myšlení, Nová Ekonomika směřujwje k tomu aby každá nenáviděl každýho. Aby každý byl atomizován (izolován a osamocen), aby nikdo samostatně nepřemýšlel a aby byl každý sám uzavřený do sebe a tiše sledoval, jak se kdo propadne do propasti.

145844

26.10.2007 12:01

Bojím se o osud našich lesů

RE: Nejde jen o lesy

skud 194.?.?.?

Psychologický brainwashing a manipulace
mas je stále dokonalejší a v lidech podněcuje názor, že si
za všechno mohou vlastně sami.
-----------------------------------------

To je přesně ono čeho chtějí neoliberálové dosáhnout. Mocní neoliberálové se chtějí za každou cenu zbavit zodpovědnosti za svoje jednání a tuto zodpovědnost přesunout na lidi, kteří za teno brajgl nemohou. Neoliberálové tvrdí, že žádná společnost neexistuje a že existuje pouze je atomizovaný osamocený jednotlivec žijící naprosto ve vzduchoprázdnu a naprosté svobodě.
V neoliberálním světě tedy přestává mít prostě smysl cokoliv, ať se jedná o vesnice, města, státy ,národy, náboženství, kultura prostě všechno. Neoliberální svět je svět odtržných jednotlivců od světa, za vysokými zdi s ostnatým drátem, nabitým elektrikou. Tedy svět privátního státu a světa. Jde tedy o uvržení Evropy do podmínek třetího světa, kde celá sídliště a čtvrti na okrají měst a lokalit např. u nás v ČR, budou plná imigrantů a lokálních válek, nemocí,drogových zločineckcých band např. v Brazílii nebo v Kolumbii. A ten zbytek státu a společnsoti by byl inspirován zřejmě Čínou, kde vládne drastická byrokratická vojensko policejní diktatura a totalita. A ta by chránila individuální zájmy atomizovaných neoliberálů.Takže nejde o žádnou svobodu ale o otroctví a války a celkový rozvrat.

145942

15.11.2007 12:29

Malé zamyšlení nad Britskými listy

Blisty čtu rád, ale také často straní

skud 194.?.?.?

http://www.blisty.cz/2007/11/8/art37185.html SOBOTA: Všechny barvy proti hnědé - Společně proti neonacismu.


Zde se Štěpán Kotrba rozepisuje o tom, že se máme všichni spojit proti hnědeménu nebezpečí, a že máme zapomenout na to , co nás rozděluje a uvědomit si, co nás spojuje.
Nevím, nevím, ale já mám takový pocit, že bych si prostě nemohl podat ruku s politiky typu Hybášková a Mejstřík, Paroubek, s židy, kteří schvalují války v iráku a Iranu, aktivisty, kteří podporují antidiskriminační zákony, zhoubné reformy jen kvůli tomu, že jsou proti hnědému nebezpečí. Já prostě nemám sílu s nimi společně protestovat, jelikož nás nic nespojuje a to ve velice závažných a podstatných věcech.Větší nebezpečí než nějaký vypatlaný nácek pro mě a pro většinu běžných lidí představují zůčastnění pseudohumanističí politici a aktivisti.

Podle mě je dnes tzv. "hnědé nebezpečí" dosti nafouknuté. Organizace jako Národní Odpor, Hammer Skins a různé populistické politické strany nacistického typu mají mizivý politický vliv.
No, pokud budou stupňovat sionisté tlak, "hnědé nebezpečí" asi poroste.

Tato demonstrace spíše slouží k odvedení pozornosti od závažnějších věcí a hlavně ke schválení nového (totalitního) shromažďovacího zákona.

Články Štěpána Kotrby jsou jinak celkem dobré, ale tímto článkem bych ho mohl zařadit do "mladofronťácké" skvadry prodejných novinářů.

http://www.blisty.cz/2007/11/14/art37268.html Židé vládnou světu...
Pan Valach se podivuje nad kritickými reakcemi na jeho článek a také se odvolává na antisemické stereotypy, přitom vnímavého člověka musí být jasné jak se věci mají. A to, že židé jsou opravdu neúměrně zastoupení v mocenských pozicích jak v soukromém, tak i státním sektoru. Dále v mediích a kultuře a ovlivňují veřejné mínění. A v dnešní době se jim mimořádně až extrémně dobře daří. A to samozřejmě musí vyvolat reakce. O tomto faktu mě o tom denně přesvědčují media,a okolí. Npř. že zemřel nějaký ten herec, vědec, či politik s nobelovkou a já mám takové nutkání si je prověřit, zda-li byli židé. A ve většině případě mi to vychází.

147233

20.11.2007 16:29

Nicolas Sarkozy: Referendum o EU bychom prošvihli

RE: Uhlasovat k smrti

skud 194.?.?.?

Přesně se ukazuje, že tento ušláplý právníček je pěkný šmejd. V rozhovoru v MF HNUS se vyjádřil pozitivně k radaru k k útoku na Írán.
A je celkem možné, že se tento "andílek" a technolog moci ještě vrátí se slávou do vysoké politiky.

"Andílek
Ještě, když chodil do školy,
vždycky nejlíp z nás plnil úkoly
skvělý diktáty, dětský kravaty,
kluk jak andílek, trochu debílek.

Brejličky se mu mlžily,
zato jedničky se mu množily.
Dobře maloval, skvěle žaloval,
tenhle andílek, malej debílek.

Holky ho nikdy nechtěly,
asi proto, že byl příliš nesmělý,
tak je nesnášel, třídní donášel,
ten náš debílek, pardon andílek.

A tak životem šel tenhle tlustínek,
cestu mu vyšlapal jeho tatínek
na drahej fráček malej odznáček,
hajzlík od kosti co má rád
sladkosti.

Vlasy pomádou pomazaný
náš andílek má velký ambice
hlavně v politice a kritice.

Chlapeček co tone v mindráku,
sedí teď ve velkým baráku,
veliký fáro v hubě cigáro,
už ne andílek, teď je debílek.

Těžko se facce ubrání
a tak je chudinka hrozně humánní
velmi morálně škodí po straně,
pomluva docela hodně udělá.

Vlasy pomádou pomazaný
náš andílek má velký ambice
hlavně v politice a kritice.

Znám jich víc těchhletěch hajzlíku,
dělaj politiku, píšou kritiku.
Oči jim zaplanou při útoku stranou,
ve škole andílci teďka debílci."

On sice brýle nemá, ale na celkovém smyslu textu to nic nemění.

147596

21.11.2007 10:16

Časy se mění

RE: Jo vzdáváme se výhod o sto šest

skud 194.?.?.?

Svatá prostoto!!!, ty jsi ale také chytráček, který rozdává rozumy.

Přesně v duchu bolševického myšlení.

To je pořáde neustále ta ohraná totalitní písnička. "když se ti to nelíbí,jdi jinam". Nebo, jinak. Když se ti to nelíbí, drž hubu a krok, nebo tě ekonomicky (existenčně) zničíme
Takové myšlení je opravdu už silně patologické.

147647

22.11.2007 11:46

Časy se mění

Nečekal jsem zde, že se zde objeví tolik vyznavačů ideologie materialistického tvrdého neoliberalismu

skud 194.?.?.?

Hold, dnes se zase nosí Nové Pravdy, které se nesmí ani trochu zpochybnit a tyto Nařízené Pravdy musí každý bez výjimky vyznávat jinak je to socansko-komoušský či islamisticko-nacistický živel.

Dnes se vyznává náboženství a to se jmenuje Modrá Ekonomie. Kde každý musí v osamoceném boji dřít hubu o zem a tvářit se dynamicky, efektivně a flexibilně a hlavně optimisticky, že ano???

Ti kteří v ostrých nenávistných konkurenčních bojích neobstojí jsou smeteni na okraj společnosti, tedy na dno. Podle modrých neoliberálů je to boj o uplatnění na údajně svobodném (liberálním) pracovním trhu.

NeoLiberálové totiž počítají jen s lidskými zdroji. Člověk jako bytost je vnímána jako nějaká vopruzlá zátěž, jen jako na materii, či pouhé zboží. Neos vnímají pouze ty úspěšné, zdravé a silné, kteří se optimisticky dobírají stále vyšších pater pyramidy.
Dnes se vyvyji na lidská společenství tlak aby šli za lepším, kde zaplatí více. Ono je to na jednu stranu zdánlivě logické, ale na druhou stranu tím trpí regiony, které se vylidňují, národ, tradice, náboženství prostě ztrácí smysl. Vše se musí unifikovat dle standardů EU a USA aby byli všichni nakonec STEJNI a standardizováni. A z toho těží nadnárodní kapitál a USA, EU. Tedy vysocí byrokraté,manažeři, technokraté, oligarchové a plutokrate.

Tento systém chce aby všichni lidé byli umoření stále větším množsví práce. A prostě ten, kdo nestihne ten stále zrychlující se vlak dynamické globalizace, liberalizace a ekonomického růstu je odsouzen k nedynamickému, neefektivnímu a neflexibilnímu statickému životu, kteří neos považují za zastaralý a nemoderní.

Je velká část lidí,která nechce žít tento dynamicky rychlý ekonomický neurotický, psychopatický život a chce žít prostě poklidně a takových společenství bylo za historie lidstva nespočet. Kritikům dnešního zřízení je neustále podsouváno to, že jsou příznivci komunismu s bolševickým systémem vlády, který také jako neos neuznávali svobodu jedince a jeho skutečnou duchovní hodnotu. A dovolím si říci, že to teda není vůbec pravda, protože na světě existovaly i jiné formy společenství, než komunismus a liberalismus a pak už nic.

Jenomže dnešní legislativa jde na ruku neoliberálům a bolševikům v EU, či USA, Číně, Indii a tak není místo pro jinou alternativu a tedy člověka NUTÍ (ne, že osvobozuje podle některých zdejších diskutujících)se nesvobodně podílet na modrých ekonomických Šťastných zítřcích a rudých pseudohumanistických zítřků, kde budou platit jakási domnělá lidská práva.

147712

22.11.2007 11:49

Časy se mění

RE: Nechápu

skud 194.?.?.?

Vy jste taky povedený chytrák. Narozdíl o vás není zaměstavatel pro mě žádný Bůh. A klidně budu nenávistný a závistivý, dle vašich modrých ideologických klišé.

Zaměstavatel pro mě vždy bude něco jako politik,který rozkazuje, diriguje a nařizuje a realita je taková, že člověk není od přírody automaticky hodný a dobrý a proto budu vždy před zaměstavatelem opatrný a zdrženlivý a nebudu mu vyznávat lásku jako vy.

Z toho plyne, že zaměstnavatel může být pěkná ludra a v tom je problém, protože politici jim jdou na ruku a posiluje jejich práva na úkor občanských práv a svobod jednotlivce. Opovrhuje jednotlivcem jako takovým. Zaměstavatel je pouze strojová mocenská instituce jako každá jiná, která může zneužít svojí moc.

Zrovna se ted připadám, jako kdyby jsem se brouzdal na fóru Idnes či podobnému provládním fanatickému nenávistném fóru.

Dnešní modří neoliberálové jsou stejně fanatičtí jako židovští bolševici.A vypozoroval jsem ,že ti nejaktivnější modří neoliberálové jsou původem ruští židovští bolševici.

Prostě se nemůhu smířit s tím, že lidi jako vy budou diktovat společnosti vaše představy o životu. Vaše pravidla a zákony k prosazení vašich mocenských humanistických???, demokratických??? cílů.

Stejně jako bolšani toužíte po absolutní moci a to vše halítě do trapných frází o svobodě, zodpovědnsoti, demokracii a lidskoprávního humanismu.
A ted jste se opravdu ukázal v pravém světle.Ten váš neskutečně jedovatý a slizský tón vašeho příspěvku. Prozrazuje mnohé.

Jen bíjte do soc-komuošů, flustrátů, naciislamistů a všeho.

147714

23.11.2007 09:04

Časy se mění

Jsem totálně znechucen touto diskuzí.

skud 194.?.?.?

Za celých 6 let co čtu zvědavce jsem nebyl svědkem tak hnusné diskuze.
Pak se nelze divit, že se nikdo nemůže sjednotit k nějaké rozumné reajci proti stále zrůdnějšímu systému, který se dbnes nazývá liberální demokracie, kde nebude místo k neormálnímu životu, ale pouze smrtí myšlenek, smrti duše, srmti kultury a všeprostupující šedé, či modré strojové totality. Ve společnosti, kde se bude chladnokrevně a strojově myslet (nemsylet) nebude místo k žádné vnitřní svobodě. Všichni budou jen naprogramované ovečky. Otrocké Stroje na vydělávání peněz, kde vše bude ovldádat ta strojová chladnokrevná všeovládající Ekonomie.
Tedy Nový Komunismus přebarvený na modro. [bliji] [bliji] [bliji]

147770

23.11.2007 09:35

Časy se mění

RE: Nečekal jsem zde, že se zde objeví tolik vyznavačů ideologie materialistického tvrdého neoliberalismu

skud 194.?.?.?

Proboha živýho, to nemůžete pochopit nebo co? Co vy jse vlastě zač? Asi jste zástupce Vrchnosti, produkt médií?? Za komunistů ny jste byl jeden z nejobávanějších bolševiků, který by věšel lidi za jaký koliv jiný názor. za nacistů by jste posílal lidi do koncentráků, protože to vaše myšlení navývá nebývale zrůdných měřítech.
Vy a já máme k sobě astronomicky velmi daleko, že pochybuji, že patříme oba ke stejnému druhu homo sapines a že jsme každý naprosto jiný živočisný druh.

Tak vyprofilovanou a polarizovanou diskuzi a jedince jsem dlouho neviděl.

Napíši to přímo. Je mi z vás mimořádně Zle!!!!!!!!!!!

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

147774

23.11.2007 09:27

Časy se mění

RE: [2] časy se mění - NĚCO NENORMÁLNÍHO???

skud 194.?.?.?

Vůbec nechápu, kde jste se tady vzal? Jestli jste agent BIS, či policejní provokatér. Ani bych se nedivil z toho jaké slizké jedy píšete. Kvůli tomu na Zvědavec nechodím.

Omlouvám se za emoce, ale já mám z takových lidí jako jste vy největší strach. Náckové a komouši, či islamisti jsou malá kápa.

147778

23.11.2007 09:35

Časy se mění

RE: [2] časy se mění - NĚCO NENORMÁLNÍHO???

skud 194.?.?.?

Opravdu potvrzujete jen to, co jsem předtím ve svých pčíspěvcích napsal.

Jakým právem si přivlastňujete (privatizujete) lidskou přirozenost? Ten váš kapitalismus nebo jak to mám jinak říci trvá zhruba 200 let a to jen v určité části světa.

Toto přivlastnováni lidské přirozenosti už dělali nacisté i komunisté. A přesně tímto svým ideologickým prohlášením jste to stvrdil.

147783

23.11.2007 09:41

Časy se mění

RE: Nechápu

skud 194.?.?.?

No comment........

147787

23.11.2007 11:51

Obyčejný občan

RE:

skud 194.?.?.?

Odvádíte pozornost od současných závažných věcí.
Akorát umíte kritické hlasy utnout a říci jim, že nikdy komunismus nezažili a proto jsou blbí a ti špatní.

A co máte proti čloěkovi, který bydlí ve střediskové obci a jezdí škodovkou. Asi je špatný tím, že nemá rezidenci jak hrad a nemá rolls royce a nebydlí v New Yorku.

Mám takový pocit, že ti lidé,kteří nejvíce remcají o závsiti a o tom, že si lidi na něco těžují,jsou sami tvůrci třidní nenávsiti a neustále provokují. Prostě modří "liberálové", "demokrati" jsou spíše těmi otravnými komáry, kteří ztrpčují obyčejné lidi jejich nenávistnými jedy.

Takže si pro provokaci koupím pivo braník, startky, koupím si levné věci abch byl ten špatný vohnout a zamidrákovaný vágus nehodící se do sterilně nablýštěné a namyšlené USraelkracie.

Potvrzuje se ,že těm modráskům jde hlavně jen o to za každou cenu hromadit majetky a maximalizovat si své ego. A v podstatě jim jde jen o závist a nenávist a tyto neduhy podsouvají lidem, kterým o hromadění věcí až tolik nejde.A vůbec netouží žít ten vystresovaný neurotický a dynamický život.

Dnešní demokracie kráčí do mnohem horšího komunismu přesně v orwelově duchu, kde slova nabývají protichůdných významů, kde bude každý zmatený a nejistý v tom neutěšeném světě.

147805

05.12.2007 14:01

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Zařazení Putina do politického spektra

skud 194.?.?.?

Když jsem si přečetl jeho osobní profil zarazila mě tam jedna věc.

Píše tam, že má rád Izrael a je sionista.A že je zapřísáhlý přívrženec státu Izrael. Na druhou stranu píše že je to Čech z vysočiny a rakouskými předky.
Když si vemu Izrael jako stát, tak nevím co je tam tak až tak výjimečného. Většinu státu pokrývají pouště, nebo pastviny bez lesů a hory tam nejsou nějak vysoké. Mrtvé moře je sice zajímavé a zvláštní místo, ale to ještě nemusí být důvod k tomu aby jsem k tomuto státu měl vřelý vztah. Hudebníky, malíře,spisovatele,sportovce či gastronomy z Izraele moc teda neznám. Izrael má sice dost památek z Antiky a některá města jsou tam hezká (křivolaké uličky, město na kopcích atd..), ale taková města můžu najít v celém středomoří mraky.Ke státu Izrael jsem sice kritický, ale jinak v podstatě je mi šumafuk a nechovám k němu žádnou citovou vazbu a to jak ryze negativní či ryze pozitivní. Mít rád USA je už pochopitelné jelikož tam vzniklo spoustu kultury i pakultury a je tam mnohem více zajímavých míst než v pouštním vyprahlém Izraeli.

Jelikož mě k tomuto státu nic nepojí a není to můj domov a nemám žádné předky z tohoto státu, nemám důvod mít k Izraeli zvláštní vztah. A ani nemám žádné židovské předky jak také uvádí Lukáš Visingr.

A já se ptám proč má rád Izrael jako třeba poslanec Vidím, který tvrdí že není žid a nemá ani žádné židovské předky.Nebo, že by opravdový původ tajili? A proč?

148554

05.12.2007 14:24

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Zařazení Putina do politického spektra

skud 194.?.?.?

Visingrovy postřehy o Zvědavci

"Nezvědavec: Opoziční stránka proti nacisticko‑komunistickému webzinu Vladimíra Stwory Zvědavec"

"Zvědavec: Absolutní vrchol konspiračních stránek - ale je možné, že je to celé jen obrovský vtip [velký smích]"

148556

21.12.2007 18:24

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

RE: Článku jsem se zasmál

skud 85.?.?.?

Mam chuť říci, že jste spíše sociální konstrukt současné pokřivené demokracie a dítětem médií.Absolutně nechápu ten vás eurooptimismus a jistě také jste fanda humanistické politiky vůči cikánům, fanda bezbřehé imigrace a sympatizant radaru. Klasický apologeta současného zřízení.Kam vítr, tam plášť.

Pojem, "sociální konstrukt" nejdříve používali marxisté a feministky, kteří hlásali že pohlaví a národ jsou sociální konstrukt a že je to umělý společenská třída.

149818

21.08.2008 09:02

Před 40 lety...

RE: nesouhlasim

skud 194.?.?.?

Ja na to mam jiny nazor nez vy.
V te době v zapadni evrope celkem uspesne fungoval sociálně-kapitalisticky model spolecnosti. Urcite neslo v te době o krystalicky cisty liberalismus ci extremni formu volneho trhu, coz se snazi prosadit dnesni ideologove..
Dnesni socialismus ala EU je jen forma sociálního inzenyrstvi, byrokracie a narust represivni role státu a tento EU socialismus neprinasi zadne socialni jistoty pro slusne a pracovite lidi bez kriminální cinnosti.
V cesku se ale vsechno resi vse ode zdi ke zdi a tak drive za extremniho socialismu, tedy komunismu se vse zestátňovalo a to az do extremu a dnes je tlak u nas vse převést do soukromého sektoru jen co stuj.

168537

27.08.2008 13:37

Vzpurné Rusko uznalo nezávislost rebelských oblastí Západu navzdory

Tak toto je dost skličující čtení

skud 194.?.?.?

http://www.blisty.cz/2008/8/27/art42379.html

Brazílie společně vojensky manévruje s koalicí ochotných, tedy USA, Francií a itálií a připravují se na útok na Irán. Moc nechápu, proč se Brazílie spolčuje na neokonzervativním plánu ovládnout střední východ i když se Brazílie dosti zdrzenlivě stavila k zahranicní politice USA jako to dělá většina zemí jižní ameriky.

169199

08.09.2008 10:49

Skutečný význam války v Jižní Osetii: Rusko vrací úder

při čtení tohoto článku

skud 194.?.?.?

Při čtení tohoto článku doslova mrazí v zádech a to se mi stává výjmečně.
Připadá se mi, že evropa se zmítá v rozporech a je dost oslabena a její vlády ovládá neokonzervativní iracionalita s destrukčními průvodními jevy pro evropské národy.
Rozdmýchávání nenávisti mezi Ruskem a evropou povede k horší ekonomické a politické situaci.

170106

07.11.2008 09:36

Okolnosti zrodu ČSR - část I.

Tento pohled na historii vzniku CSR

skud 194.?.?.?

se mi zdá mnohem reálnější, než ty pohádky, co nás učili ve škole, nebo coseoficiálně tvrdí. Takže tu máme další dokument, který rozbijí oficiální pravdy, jako třeba Analýza 17. listopad a mnoho dalších závažných dokumentů.

175250

07.11.2008 10:00

Okolnosti zrodu ČSR - část I.

RE: publikovat či nepublikovat?

skud 194.?.?.?

Celkem jsem čekal, že sezrovna ozvete vy. Podrážděně reagujete a v tomto případě platí pravidlo o potrefených husách. A dá se čekat, že se takto ozvou třeba Vanguard, Koumeles, Semtex a další podobného ražení.

175257

11.11.2008 19:08

Pohádka pro dospělé

neoliberální bludy

skud 90.?.?.?

Tak jsem si přečetl tuto diskuzi a musím říci, že tady je dost kovaných modrých ptáků, který by nejraději zrušili komplet celý sociální systém. A navíc by se jim líbilo ,že slabší lidé, kteří prostě nestíhají, nemají právo na život a musí chcípnout. Takže se stále neoliberálové ohánějí sociálním darvinismem. A z něj vycházela většina liberálníchstran, fašistů a nacistů.A odkazují lidi na nějakou katolickou charitu a pochybné nadace, které stejněnefungují. A zase tu čtu, že kapitalismus jejediný fungující systém na světě nebo souznící s lidskou přirozeností takže toto je z mnoha dalších dogmatických ideologických bludů. Pánové ideologové si tu slavnou lidskou přirozenost přizpůsobují tak, aby se jim hodila do krámu.

175547

12.11.2008 08:18

Anti-sionismus je ve skutečnosti skrytý antisemitismus, říká belgický premiér

Nový trestní zákoník

skud 194.?.?.?

zavede trestní čin veřejného popírání nebo zpochybňování zločinů nacistů a komunistů proti lidskosti s horní sazbou až tří let vězení


http://domaci.ihned.cz/c1-30189840-novy-zakonik-v-...

175602

19.12.2008 14:02

Zemský ráj v nedohlednu

Tentočlánek na BL sice vyšel

skud 194.?.?.?

ale to nic nemění na nehorázné a demagogické argumentaci vydavatele BL http://www.blisty.cz/2008/12/16/art44256.html. Někde jsem se dočetl na BL, ale to ted nemohu najít, že irské hnutí za referendum financovala CIA, až takhle daleko došli v argumentaci ve prospěch lisabonu

178542

25.02.2009 09:08

Thajsko - díl IV.

RE: Jsme prostě choulostiví

skud 194.?.?.?

No nevím, ale za úklid chodníků má zodpovídat obec, která jevlastní . Jinak toto nebyl nejlepší příklad v přebírání vlasní osobní zodpovědnosti, protože tu existuje spousta nemocných lidí, kteří prostě hůř zvládají pohyb na zledovatělých chodnících a je povinnost obce zajistit bezpečnost chodníků pro chodce. Přiznávám, že předchozí praxe nebyla zrovna štastná, aby za úklid chodníků zodpovídali majitelé přilehlých nemovitostí. Ale v české zemi je toho dost pokřiveného, narozdíl od zemí, které se nám připadají jakoby zaostalé, kde si to lidé dokážou nějak zařídit lépe.Například v takovém Tunisku ve velkých městech není v ulicích takoví bordel jako je v českých městech, kde leží spousta papírků, neodklízených psích exkrementů či nedopalků cigaret.

184532

17.03.2009 13:49

Dopady globalizace

Těžce depresivníčtení

skud 194.?.?.?

a v takovém šíleném bezútěšném světě superatomizovaných a osamocených bezmocných individuí nemám chut žít. Vždyt by to nebyl život na zemi, ale hotové peklo na zemi.

186754

01.12.2009 10:45

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

skud 194.?.?.?

Nechápu, proč se tady dává prostor nějakým přizdisráčům a nýmandům typu H Lynek, Pražák, xnman a dalším, kteří tu již dávno překročili limit 10 příspěvkú za měsíc a svými jedovatými výkaly a propagandistickými žvásty zde otravují svými jedy zdejší ovzduší a na místo toho se zde zablokují inteligentní a rozumní přispěvatelé. Dost mě to naštvalo a urazilo. Já na místě editora bych tyto bzučící mrchy nekompromisně mazal a likvidoval, jelikož tu jenom překážejí, prudí a prostě nechutně manipulují. A to bez smilování. Cenzura, necenzura.

206062

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 0

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 774 054