Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 2 různá jména: anonym, kolokol.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.06.2020 09:25

Zničí se bílí lidé sami?

RE: období kalijugy končí

kolokol 217.?.?.?

Období kalijugy nekončí, ale začíná. Podle informací, které jsem na základní škole získal, začalo toto období před více než 5.000 lety a celkově trvá přes 400.000 let.
A kdo by chodil za poslancem, když poslanectvo ve výsledku tuto zemi devastuje!
A k volbám půjdu a budu volit SPD. Ti ještě nedostali příležitost historicky se znemožnit. O tu poslední je připravili Merklová s Babišem. Mám se snad cpát do kanceláře Merkel ??

380225

02.07.2020 08:56

Jak jsme prodali Sovětský svaz a Československo za plastové nákupní tašky

No daly by se ty příspěvky

kolokol 217.?.?.?

nějak zprůměrovat, aby to nebylo z extrému do extrému. Ale v podstatě je správné, že ten bývalý režim padl. A o tom, co s kapitalismem nebo kapitalisti s námi, budu ještě chvíli uvažovat.
Osobně mě zaujala poznámka o možných oraganických příčinách degenerace druhu homo sapiens. Koresponduje to s hypotézou involuce mého oblíbeného autora paleoantropologa Aleksandra Bělova. Ostatně, říkal to i Buddha, že život na Zemi lidem nesvědčí.

380323

13.08.2020 19:23

„Lublinský trojúhelník“ způsobí mnoho problémů v rusko-běloruských vztazích

RE: Nebude to tak horký.

kolokol 217.?.?.?

Nevím nevím. Na rašntudej je kratičký článek o tom, že Putinovi vypadla z itineráře schůzka s Lukašenkem. To by spíš nasvědčovalo tomu, že Putina už nadajelo ...
Že Lukašenko přestal být partnerem.
A taky se tam píše o iniciativě Polska, Litvy, Lotyšska a Estonska k mírovému (tzn. liberálně demokratickému) urovnání situace v Bělorusku. To odpovídá tomu, co ve zdejším článku autor zmiňuje.
Asi jde opravdu do tuhého, a až listopad mnohé napoví.

381209

15.08.2020 13:13

Mají v Bělorusku jiné obušky?

RE: Výborný článek

anonym 217.?.?.?

No s tím nahrazením jinou kulturou? Možná spíš nekulturou nebo jinou rasou. Ale to je vše úpadkové. A taková Čína? Na tu si dejte velký pozor. Ten jejich systém sociálního kreditu je totalita jako vyšitá.
Tedy chtěl jsem naznačit, že tudy cesta nevede z dlouhodobého hlediska. Takže se můžeme zamyslet nad tím, co řekl Buddha: Nový věk pro lidstvo - ano, ale až poté, co bude Evropa očištěna (volná citace)

381234

16.08.2020 07:19

Mají v Bělorusku jiné obušky?

RE: Výborný článek

anonym 217.?.?.?

No ano, Buddha, ale je to vyjádření o nynější Evropě. Tedy to samozřejmě neřekl Siddhártha Gautama (kterého jste si nejspíš vybavil), nýbrž Buddha naší epochy. To dá rozum ...

381249

28.08.2020 08:29

Peníze. Jsme víc, máme-li jich víc?

RE: Pan Stwora, , 381570 , 381572

kolokol 217.?.?.?

Přesně tak. Není třeba se vymlouvat - musel bych platit tisíce!
Já platím z nevelkého důchodu tři vídeňské kávy. Popíjím u tří vybraných webů, které nejvíc navštěvuju. Kdo si opravdu nemůže dovolit, ať neplatí, prosím. Ale kdo si může dovolit připojení k internetu a skuhrá, ten nejspíš škudlí na nepravém místě...

381588

24.09.2020 08:56

Svoboda po projevu

Statečný člověk

kolokol 217.?.?.?

pan Michal Kraft.

382335

28.09.2020 09:05

Experiment Haiti

RE: Pochopitelně

kolokol 217.?.?.?

No prostě jsme jiní, to uzná každý rozumně smýšlející člověk a odsoudí podobné multikulturní sociální experimenty.
Není třeba pomáhat s objasněním uváděním překonaných evolučních pohledů, jako je ten o původu lidstva nebo o Africe jako jeho kolébce. A s tím křížením rodu homo sapiens s Neandrtálci nebo Denisovany. To bude asi něco podobného v té míře jako když se bílí osadníci Ameriky křížili s indiány nebo černochy. Nakonec to s Neandrtálcema dopadlo ještě hůř než s oněmi indiány. Ti v malém přežili aspoň v rezervacích.

382456

06.10.2020 08:50

Zatím nekomentovaný výsledek voleb

RE: Nikdo vám tolik nedá, co Babiš naslibuje

kolokol 217.?.?.?

Jakápak jeho služka soudružka Jourová ?? Opravdu si naivně myslíte, že ji do EK protlačil právě Babiš ? EK je globální mocenský orgán, nadto nevolený. Lidé tam dosazení se musí zalíbit jiným, než premiérovi malé evropské polokolonie.
A už vůbec nemá šanci ji odtamtud dostat, i kdyby se na hlavu stavěl a ušima odrážel !

382686

07.10.2020 06:55

Matematika a koronavirus

RE: Matematika vie vypocitat aj devathlaveho draka.

kolokol 217.?.?.?

Ten devítihlavý drak vypadá rozumně. Ale i bez něho matematika Koronaviristy a Antikoronaviristy ve velkém nezaujme, protože i kdyby to byla exaktní disciplína, jak tu někteří tvrdí, drtící většina v ní nebyla adekvátně vzdělána. Já si ten podvod začal uvědomovat od 6.třídy, když učitel nedokázal vysvětlit, proč pí = 3,14. A dál už to šlo z kopce. Čím vyšší vzdělávací institut, tím větší klam. Oni se asi ti profesoři (a nebylo to jen v matematice) nejspíš styděli přiznat, že těm věcem sami nerozumí, a proto je ani nemohou řádně vysvětlit.
Ale snad jsem jim už odpustil.
Místo falešných falešných vědění se sám nyní věnuji už jen falešným pravým věděním a dokonce i těm věděním rize nefalešným.

382739

07.10.2020 10:54

Matematika a koronavirus

RE: Mám dotaz!

kolokol 217.?.?.?

No to je smutné, že se ani pan doktor o politiku nezajímá. Alespoň to by věděl, že se s tím Covidem ve své praxi bude potýkat ještě do léta příštího roku. A i mezi svými pacienty by tak získal větší respekt [smích]

382753

20.10.2020 09:37

Covidovou krizi si rozvracet nedáme!

RE: Ghetto vyplavilo další bestii

kolokol 217.?.?.?

No tak vidíte, Alfrede, že jste vyměkl. Připouštíte, že může jít o konspiraci. A to je v pořádku. Příliš věcí na to ukazuje, že Covid je globální politickou agendou. A v takovém případě opravdu houby záleží, zda mají zásluhu na jeho vytvoření úžasní vědci z USA nebo Číny.
To pak ovšem poněkud mění pohled na celou věc, souhlasíte? A podobně jako se můžeme spolehnout na úžasné vědce z USA či Číny, můžeme se spolehnout na úžasné české politiky a odborníky - statistiky, biology a lékaře?! Uznávám, že vyznat se v tom guláši je velmi těžké. Uznávám, že Covid je nebezpečný. A vzhledem k navozené situaci se nechovám jako extremista, nařízení dodržuju a nikam mezi lidi se příliš netlačím. Ale chápu, že ten politický boj nalepený na Covid neprobíhá jen v USA, ale prakticky všude, i na našem dvorku. Z USA se jen šíří ty největší vlny. Takže uznávám právo lidí na různé názory, i na vyjádření nesouhlasu (jako na zmíněné demonstraci), ale zároveň vyzývám všechny zainteresované ke zklidnění hormonů a spíše k hledání relevantních náhledů na vytvořenou úžasnou agendu globálních elit. No kdo by jim nedržel palečky ?? [mrknutí jedním okem]

383204

25.10.2020 08:26

Requiem za bílou rasu

RE: Klobouk dolů

anonym 217.?.?.?

Začínající konspirátor je pravděpodobně mladý spiklenec. Nevím, v jakém spiknutí jste odhalil Jiřího, ani nevím odkud znáte jeho věk. Ale že je svět směrován ke globalizaci už celá tisíciletí pod starozákonní koncepcí - ty budeš vládnout nad všemi národy - je zřejmý fakt. Židovstvo bylo k tomu vybráno, připraveno jako vhodný nástroj. To, že je nyní určeno, jak píšete, na odstřel je druhá věc. Nástroj se v průběhu dlouhých století opotřeboval.
Takže o co tu jde, když ne o židovstvo? Asi o to, zda má lidstvo potenciál změnit samotnou koncepci globalizace. A o tom vyjádřil vážné pochybnosti sám Buddha, řka, že temná karma lidstva dozrála.

383422

25.10.2020 10:28

Requiem za bílou rasu

RE: Pane , který...

anonym 217.?.?.?

Já to řeknu za pána, který si přeje zůstat v anonymitě (já ostatně také). Musíme zvolit Trumpa! To je naše šance na změnu. Tzn. heknout ty výsledky voleb v USA tak, aby je protistrana nemohla přeheknout. A pak už to s trochou optimismu půjde samo správným směrem... Je to dost konkrétní ?

383426

25.10.2020 14:30

Requiem za bílou rasu

RE: Vy jste tedy občanem USA ....

anonym 217.?.?.?

Ale já vám rád odpovím i na pouhé řečnické otázky [smích]
Předně nejsem občanem USA ani volitelem. Ale zato dobře vím (to je nadsázka) odkud vítr fouká. Jak do bruselských plachet tak i plachetek místní páté kolony. Právě od deep state made in Washington, který mi nechcete dopřát jako argument. A taky vím od samotných Američanů, že výsledky se dají heknout odkudkoliv. Dokonce i ze zaostalého Ruska. A že Trump už je nějakou dobu ve funkci a nic se jakoby neděje? Jen navenek! Jenže teď se blížíme k rozhodujícímu střetnutí na nejdůležitějším politickém kolbišti světa. A pak už se dít bude, i v Evropě. To budete koukat! Protože oni ti loutkovodiči Trumpa neprosadili jen tak pro nic za nic.

383434

16.11.2020 20:08

Gates a Big Pharma v akci

RE: Vládnou bankéři přes nastrčené boháče, politici jsou podprůměrní herci

kolokol 217.?.?.?

Na Slovensku to zkusili zatím s celoplošným testováním a docela úspěšně. Nátlak byl jenom nepřímý, ale postačující. S vakcínou to může být podobné. Když to "Gates" neuspěchá, lidi se nakonec podvolí. I ty obavy, pokud nějaké budou, v sobě raději potlačí, než by se vylučovali ze společnosti poslušných a oprávněných. I za ty své děti to rozhodnou. Celá rodina musí být poslušná, aby k ní byl systém vstřícný.
Pjakin k tomu říká - Washingtonské bažiny využily agendu Covid k boji proti Trumpovi, a tím poněkud ulily start celého procesu a vyvolaly odpor proti těm všelijakým protipandemickým opatřením. V tom vidí nějakou naději proti tomu zločinnému plánu GP. Ale pomůže to něčemu ...?

384125

17.11.2020 12:48

Gates a Big Pharma v akci

RE: Vládnou bankéři přes nastrčené boháče, politici jsou podprůměrní herci

kolokol 217.?.?.?

Pjakin je především proruský. Stalina ani bolševismus mu nebaštím, ale sleduju jeho relace už roky. Lepší politickou analytiku neznám. S tím že by Pjakin manipuloval míněním ve prospěch GP a že by i Putin šel GP na ruku však nemůžu souhlasit. Pokud jde o tu protilidovou politiku. Za těch 20 let Rusko významně pozvedl. To musí uznat každý. Ale s tou pátou kolonou v zádech taky nemůže dělat zázraky do tří dnů. A určitě musí umět i ustoupit, když není zbytí.
A co se týká Trumpa. Pro něj to byly zatím 4 roky tuhého politického boje, který teprve teď vrcholí.

384137

26.11.2020 10:03

Koronavirus - konspirační praxe!

Celé jsem přečetl - to je co říct

kolokol 217.?.?.?

Tedy skoro. Některé mělčí pasáže jen tak prolétl očima. Ale stálo to za to, udělat si komplexnější obrázek té covidové agendy. Jen si nemyslím, že se jedná o využití nečekané příležitosti, ale o její cílevědomé vytvoření. A muselo to trvat spoustu let, a proběhnout testy se sarsem, mersem a kdoví čím ještě. Zřízení té Gatesovy protipandemické nadace - to už byla nejspíš závěrečná příprava před spuštěním veselice.

384298

11.12.2020 08:59

Kráčí česká vláda ve stopách Mengeleho?

RE: Nedá mi to.

anonym 217.?.?.?

A jak mi jako odborník vysvětlíte, že se mi tu špatně pod články zobrazuje počet příspěvků? Je to záležitost několika posledních týdnů. Stalo se v této době něco elektronicky významného? Nebo je to jen můj lokální problém?

384675

15.12.2020 10:38

NATO prahne po konfliktu

Zlobí zobrazování příspěvků

kolokol 217.?.?.?

Už nějakou dobu. Má tu s tím ještě někdo problém? Ukazuje to 0 příspěvků, a přitom pod článkem jsou.

384782

27.12.2020 08:38

GloboKap a my

Jenom oprava jistého pohledu autora

kolokol 217.?.?.?

"Někteří lidé, když vidí, co se děje, nemohou uvěřit, že je to tak jednoduché, tj. lekce, kterou dostáváme. Proto si vymýšlejí různé teorie, kdo vše a co vše za tím může být---Great Reset, Sionismus, Ilumináti, satanismus, komunismus. Některé z nich jsou na pohled věrohodné, jiné fantasmagorie, všechny ale zatemňují ústřední lekci."
Oprava - vůbec nemusí zatemňovat ústřední lekci. Prostě jí dávají jen širší (hlubší) rámec. Pokud to zrovna nejsou nějaké ty fantasmagorie. Podobné výhrady jsem měl při čtení Hamplova Prolomení hradeb. Ale to je možná tou odborností sociologa - snažit se vysvětlit vše v rámci daného oboru. Tím tu knihu nehaním, naopak. On ten popis současného stavu západní civilizace je velmi poučný. To ale zárověň nemusí znamenat, že odhaluje hluboké kořeny toho.
Ale jináč jsem dal i Globokapovi za 1.

385087

27.01.2021 07:12

Russiagate Redux

Hillary i Nancy

kolokol 217.?.?.?

se mýlí. Proč by něco takového Putin dělal? I přesto, že takové možnosti samozřejmě má. Proč by podněcoval ke vzpouře, když evidentně pracoval ve prospěch Bidena. Nepochybuji o tom, že to byli jeho lidé, kteří měli dozor nad systémem Dominion a překlápěli miliony hlasů právě v Bidenův prospěch. Putinovi je Biden daleko výhodnější než Trump!
Vyšlo to najevo už poté, co Biden vyhlásil v listopadu své vítězství. V jednom rozhovoru se západním novinářem neskrýval Putin radost nad výsledkem a vyjádřil naději, že si bude s levičáckým prezidentem rozumět. Dokonce zmínil i svou dlouhodobou působnost v KS SSSR. A poslední vstřícný rozhovor Putina s Bidenem mi dávají zapravdu.
Jenom nerozumím tomu, že ty dvě (H + N) nejsou v obraze. Tak to dopadá, když se ženské s..ou do politiky!

386046

30.01.2021 08:15

V USA začíná velká demokratická čistka

RE: Sny o zlatom telati,

kolokol 217.?.?.?

No rosco, to že jste seděl na nočníku poprvé někdy před sto lety ještě neznamená, že jste ...., a možná jste jen .... jak Šalmounovo .... Ale netvrdím to, abych nebyl jako vy v diskusi s Elim. Jen to připouštím. Proč? Protože sám sleduju Pjakinovy pořady už pár let a neznám lepší politickou anylytiku. Netvrdím, že lepší neexistuje, ale určitě ve mě vyvolávají velké pochybnosti lidé, kteří se o Pjakina takto otírají.
A pokud jde o jeho vlastní politické cítění - ano je to nebezpečný bolševik! Jako všichni bolševici. Ale to nemá nic společného s kvalitou jeho analýzy politické situace ve světě. To si laskavě uvědomte, než začnete zbrkle posuzovat.

386119

31.01.2021 09:55

Právní novela státu New York, ze které skutečně mrazí

RE: Ať je to jak je to,

kolokol 217.?.?.?

Jo, to je Martin, taky si ho občas poslechnu. A nemusí být kdovíjak konceptuálně na výši. Stačí, že je upřímný a svůj - tedy ne politicky korektní. Tak se člověk dozví o tom dění v Americe daleko víc, než z Českého rozhlasu. A taky ruské blogery poslouchám. To jsou všici Trumpisti. A tak má člověk přehled o nástupu toho, co označuji za nemyslitelné.
Ale je možné, že z pohledu dřívějších generací by bylo nemyslitelným i to, co jsme my sami (jako starší generace) brali jako přirozené. A nedivil bych se tomu, protože by to odpovídalo postupnému duchovnímu úpadu lidstva od dob Platona.
A vezmu to jedním vrzem ještě k Jardovi z Brna. Ano. Meyrink psal - největší podlost Satana je v tom, že dělá, jako by neexistoval !

386146

21.02.2021 12:45

Odpor proti koronafašismu – Manuál

RE: Pánové a dámy, sranda teprve přijde

kolokol 217.?.?.?

Podívejte se na Gatese v souvislosti s Covidem. On a jeho žena mají nadaci, která se kromě jiného už roky věnuje riziku pandemie a připravuje scénáře pro její zvládnutí. Ideální krytí pro rozpracování a spuštění podobné záležitosti. A pak, jako v případu Covidu přicházejí se svým řešením.
Nic neskrývali, naopak referovali. A věci se mohou odvíjet podle jejich plánů. Svět, lidé byli na tu hrozbu předem připravováni. A ejhle, ona je náhle tu, ale je tu i spasitel - Gates. Vždyť on z lásky k lidstvu utratil takových peněz, aby mohl včas a efektivně pomoci.
Takže, co by měl skrývat ??????? Naopak !!!!!!!!
Tím nechci tvrdit, že právě Gates je ten nejvyšší hybatel v agendě Covid. Jenom jsem se pokusil nastínit variantu, kdy je spiknutí kryto a zabezpečeno otevřeným informováním a otevřeným srdcem.

386791

24.05.2021 13:41

Minsk se zmocnil nejcennějšího zdroje opozice

RE: Rusofilské žvásty

kolokol 217.?.?.?

A navíc, tady nejde jen o další vývoj (závoj) v Bělorusku. Euroatlantické demokracii záleží na vytvoření jednotného nástupního pásma proti zlotřilému Rusku. A proč zlotřilému? Protože se otočilo zády ke komunismu!
A co teď s tím Petře Pane 77?

388996

07.06.2021 19:19

USA se aktivně připravují na válku s Ruskem

RE: Náboženství je mor, třeba ho bez ohledu vyhubit!

kolokol 217.?.?.?

Nositele té jediné pravdy byli posláni na smetiště dějin v 89.
A jak je vidět, jsou po 30 letech pomalu zpátky. Právě tak, jako je pomalu pryč celá slavná demokracie. Ale 30 let v životě člověka není tak málo. Díky tedy za ně ...

389271

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 1

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?