Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 29 příspěveků, 1 jméno: Erwin.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.04.2020 22:13

Pravda o koronaviru vychází na světlo

Přestože či právě proto, že nesleduji

Erwin 194.?.?.?

TV a neposlouchám rozhlas, mám na tuto hysterii, na základě informací, které jsou mi známé, následující názor :
Cov, stejně jako chřipka, (u nás ?) nezabíjí.
Vážně nemocní a silně oslabení lidé, kteří k tomu všemu navíc dostanou chřipku nebo v letošním roce cov, umírají. Pokud je hodně oslabena imunita, imunitní systém se chová chybně (přehnaně) a vznikají i trvalé následky.
Statistiky úmrtí jsou zavádějící a podle mého jsou vedeny zkresleně. Každého zemřelého, který měl cov, tak spousta lidí vnímá jako oběť cov. Tato úmrtí jsou denně veřejně vytrubována a působí to na lidi tak, že jsou přesvědčeni, že zemřeli na cov.
Nedávno přejel spěšninový vlak, zvaný raketa, jistého člověka, u kterého se prokázalo, že měl cov. Předpokládám, že bude bez jakýchkoliv pochybností zařazen do statistik jako oběť, která podlehla tomuto zákeřnému nikoliv vlaku, ale viru (samozřejmě přeháním a vymýšlím si - spěšninové vlaky už řadu let nejezdí).

Přihodilo se to bezpochyby mnohým, že například silně prochladli či za hodně chladného počasí skončili ve vodě, jako se stalo kdysi mě. Dostal jsem chřipku, aniž by se na mě přenesla od někoho z okolí, kdo už ji měl.
Taktéž zápal plic jsem si před mnoha lety přivezl z mládežnického pobytu. Byl jsem jediný ze zájezdu. Též silné prochladnutí.
Dočetl jsem se, že chřipka, angína i zápal plic je virového resp. bakteriálního původu.
Kde se ve mně ten virus vzal, když jsem nepřišel do styku s nemocným? Pro mne otázka naprosto zásadní.
Vysvětluji si to tak, že viry a bakterie poletují v ovzduší, oslabený organismus dovolí silné množení a takový člověk onemocní.
Pokud se mýlím, zůstává pro mě otázka, jak to, že oslabený jedinec dostane chřipku/angínu/zápal plic, aniž by se setkal s viro/bacilonosičem, stále nezodpovězena.
Vidím kolem sebe následující události :
5 lidí, které znám, dostali cov. Další čtyři zřejmě též, ale nebyli testováni a po pár dnech drobných potíží šupajdili do práce. Kromě těch, kterým to prokázali. Ti jsou v karanténě, ačkoliv už nemají žádné obtíže a průběh byl stejný či mírnější než u chřipky.
Až tento uměle vytvořený blázinec skončí, budu zvědav, zda v příštím roce, až bude nějaká chřipková "epidemie", bude vládou opět prováděna tato taškařice, budou denně vybubnovávány počty mrtvých, u kterých byl zjištěn chřipkový virus, budou roušky a zbržděn chod společnosti.
Nepochybuji o tom, že mrtvých s chřipkovým virem bude příští rok více než letos s virem cov.

378799

21.04.2020 14:43

Ani chřipka, ani španělská

Chřipka španělská?

Erwin 194.?.?.?

Ještě bych chtěl doplnit úvahu z diskuze u minulého článku, ke které vybízí tento článek.
Když před dávnými věky vědci uvažovali o posílení imunitního systému tím, že vpraví do jedince oslabené viry (nebo co já vím jaké brebery), posílí se tím imunita a vybudují protilátky. Dávka taková, aby pochopitelně jedince neskolila. Myšlenka geniální a zdá se, že to několik generací fungovalo.
Vir je vstříknut, tělo začíná boj a na konci máme už protilátky.
V určité fázi je ale lidský organismus oslaben bojem a náchylný k kdečemu. Proto se nesmí očkovat osoby (ani psi) s virózou či jinou bakteriální nemocí. Má to logiku.
Velcí přátelé lidstva Rockefeller, Gates a celý ten chazarský ksindl má problém, protože je na Zemi moc pojídačů chlebíčka, který samozřejmě patří jen jim. A tak přicházejí s chytrými plány :
´Nemůžeme člověka zabít injekcí, to je jasné. Na to nám nikdo neskočí. Nemůžeme mu ale ani spolu s protilátkou vpíchnout nějakou chorobu, na to by se přišlo. Píchneme jim něco (jakoby očkovací látku) tak, aby byl imunitní systém poškozen a v okamžiku, kdy je organismus navíc oslaben ještě očkováním, bude třeba, zrovna jak na potvoru a čistě náhodou, chřipková nebo jiná epidemie.´ Každý nakažený je tak s oslabenou imunitou přímo továrna na viry.
Možná tímto způsobem uvažuje ten počítačový „génius“ a už na tento rok chystá pro všechny injekce.
Samozřejmě že většina mrtvých z roku 1918-1920 nebyla očkována. Vidím zde ovšem jednu analogii s dnešní Itálií. Ital dostane cov. Špitály jsou plné a tak je na chodbě, ve skladu léčiv nebo ve sklepě. Špitál je tak doslova prošpikován viry. No a milý Ital, pokud by zůstal doma, za tři dny by vyskočil z postele. Takto ho ovšem ze špitálu za tři dny vynášejí nohama napřed.
Možná se něco podobného stalo v roce 1918. Mnoho oslabených lidí (vojáků - továren na viry) očkováním, velké množství rozmnoženého viru, mnoho mrtvých.
Možná se hluboce mýlím, jen mě to tak napadlo.

378826

25.04.2020 15:11

Stanfordská studie dokazuje, že covid-19 je nadměrně medializován

RE: nebezpečná je politická a mainstreamová demagogia

Erwin 194.?.?.?

Mohl byste ukázat nebo alespoň naznačit, kde pan libertarian píše, že by nějací politici hysterčili? Pokud správně rozumím psanému slovu, obviňuje politiky z pohrdání národem a zaprodanectví.
Pěkně jste na příkladu ukázal, jak asi funguje ta vaše regionální politika coby předstupínek té velké, největší. Co všechno se musí člověk naučit, aby obstál v té politice nejvyšší :
Uchopit citát, větu či slovo, které nikdo ani nevyslovil a následně to slovo i autora podrobit drtivému, spravedlivému a rozhodnému úderu.
A tak to ma byť, tak je to spravne a tak se to žada.

378914

27.04.2020 11:19

Hodnotová analýza a národní obrození?

Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

Erwin 194.?.?.?

Člověka něco zaujme. V této touze po vědění se oprošťuje od přirozené lenosti a vstřebává vše dostupné. I hůře dostupné. Rád by i nedostupné.
Postupně si utváří názor a jak říká Peter Staněk, dává si informace do souvislostí. A porovnává s běžně prezentovaným a veřejností vnímaným.
Často pak člověk s hrůzou zjistí, že se v hlavním informačním proudu o této záležitosti lže. A mnoho lží do veřejnosti takto vsakuje.
Nejprve porovnává, zda se nejedná o vlastní omyly, ale těch lží neustále přibývá, čím hlouběji do tématu člověk zabředá.
Pak nastává fáze, kdy pátrá, proč se lže. Není vždy jednoduché najít pravé či jednoznačné příčiny.
Porovnejme s hysterií okolo koronaviru. TV, alespoň z toho, co jsem zachytil, lže. Celý tento cirkus má za úkol vzbudit v lidech pocit, že je lidstvo téměř na pokraji vyhynutí. Je to lež. Lže se o příčinách jednotlivých úmrtí. Každý, kdo zemřel a zjistili u něho vir, je zapsán, že příčinou jeho úmrtí byl vir. To přece není pravda a dává to člověku jednoznačný argument, že jim věřit nelze. Lékaři a další odborníci, kteří se nebojí a nazývají věci tak, jak je z hlediska své odbornosti vnímají, v hlavním informačním proudu prostor nedostanou.
V záplavě informací těžko v této fázi nalézt pravou příčinu těchto lží. Nastávající hospodářská krize a utažení šroubů osobních svobod se jeví jako nejpravděpodobnější.
Tvrzení, že vir má za úkol zlikvidovat zbytečné jedlíky, se mi jeví nereálné. Vir, který má slabší účinky než chřipka (ověřeno z bezprostředního okolí u blízkých), nemůže tento úkol splnit.
Na depopulaci bude teprve vytvořena Gatesovými kámoši patřičná vakcína.
Všechny ty zákazy a vládní nařízení se tak v tomto světle jeví jako skutečná a nefalšovaná taškařice. Pokud by to ovšem mnozí nebrali smrtelně vážně. Podařilo se jim naprosto dokonale národ vyděsit a ztumpachovatět.
Buď jsou vláda a její pohůnci debilové nebo adepti na pásku přes oči a ke zdi. V případě, že utahují kohoutky ekonomiky proto, že si myslí, že tím někomu pomáhají před hrozným virem, jsou debilové.
Pokud vědomě pomáhají startovat krizi, přihlásili se k řešení č.2.

378946

27.04.2020 22:56

Hodnotová analýza a národní obrození?

RE: Lži a jenom lži. Pokolikáté už?

Erwin 194.?.?.?

Mohl byste zde popsat aspoň heslovitě, z jakého důvodu podle vás zdebilněli? Pokud budete uvádět pohodlnost, lenost používat mozek, nechtít vyčnívat, odmítat jiné informace, než z TV, které bezmezně důvěřují, strach ze zjištění, že by informace mohly vážně narušit zaběhnuté představy a šablony, bezmezná důvěra k politikům, kteří je mnohokrát podvedli, nebudou to důvody neznámé.
Bylo pro vás těžké přestat být ovcí? Vyžadovalo to snad mimořádné úsilí a vypětí, abyste pochopil některé důležité souvislosti a poodhalil fungování našeho světa, vztahů, příčin a následků?
Není to naopak lidská důvěra, která chce věřit více v dobro než ve zlé úmysly?
V čem se tak liší konzument TV a občan, který hledá a nalézá? Myslím ovocem, které nese, ne kecy.
Kam například řadíte sebe a čtenáře Zvědavce? Čtenáři Zvědavce nemají výmluvu, že by nebyli informováni, přesto je jejich konání/nekonání ve výsledku shodné s těmi, které nazýváte ovčany.
Je nás a bude nás vždy menšina. Majitelé světa to moc dobře vědí. Proto je jimi ustavena demokracie, vláda zlodějů a zrádců národa, jak nepřestávám opakovat, která nikdy nedopustí, aby jakákoliv vláda vládla ku prospěch národa a JEHO zájmům. Zloději a zrádci nemají ve svém slovníku slovo národ. Maximálně stát jako firmu.
Mnoho lidí si stále dělá falešné naděje, že zrovna nás mine invaze všelijakých negrů, mohamedánů a další svoloče, která to tu spolu s cigány převezme. Ta naděje je stejně falešná, jako adidasky z rákosníkova krámu. Nikdo nic proti tomu nezmůže. Tedy metodami, které nabízí demokracie. A demokracie je pro všechny posvátná. I pro ty, kteří už chápou. Bohužel.

378959

29.04.2020 11:09

Heja, heja, Sverige!

RE: počty úmrtí na milion obyvatel

Erwin 194.?.?.?

Ale to je přece úplně jedno. Nezáleží, jaká čísla si kdo do nějaké tabulky nasází. Všechna jsou pravdivá. Vždycky se najde nějaký trouba na nějakém oficiálním místě, který bude podobné nesmysly obhajovat bez jakýchkoliv důkazů. A debilové jim stejně uvěří, poněvadž věřit chtějí.
Co mi vadí je to, že to autor s tou tabulkou skutečně přehnal. Na to mu (doufám) neskočí ani volič Babiše. Tabulka má název Umrtí v milionech. V Belgii dle této tabulky zemřelo 621.08 milionu lidí. A poněvadž nejsem Babišův volič, hned mi to zapálilo ( s malou, ale opravdu drobnou nápovědou od osoby, co mi čumí přes rameno), že tolik obyvatel snad ani Belgie nemá, i když je fakt, že tam hodně „lidí“ přibylo. Ale snad ne zase tolik.
Švédsko, jakkoliv nám může být odporné (jak píše JanN), je důkazem, že to tajtrlíkování okolo viru u nás je úplně k hovnu. Zcela jednoznačně obviňuje naše představitele z toho, že jsou to idioti. Opatření či neopatření – výsledek totožný: nula mrtvých jako PŘÍČINA zabití koronavirem.
To, že ve Švédsku za určité období zemřelo 10 více lidí s virem než u nás, je zajisté přímým důkazem hrdého nošení roušek našimi občany.
Autor nepíše, na co ti Švédové a mohamedáni ve Švédsku zemřeli. Už musím bohužel psát Švédové a mohamedáni, abych vyjádřil souhrnně obyvatele Švédska. K příčině úmrtí je stanovena jedna metoda – pitva. Pitval je někdo? Pitval o nás někdo mrtvé s virem?
V Německu a Švýcarsku provedli pitvu na 85 mrtvých, u kterých byl zjištěn tento vir. Příčinou úmrtí nebyl ani v jednom případě vir.
Zajímavé.
A tak si pište tabulky, veďte si statistiky, dělejte blbiny co hrdlo ráčí. Doporučil bych ovšem nejen autorovi, aby občas nezapomínali používat i mozek.

378999

03.05.2020 19:31

Co americké zpravodajské služby skutečně věděly o „čínském“ viru?

RE: Stale iba reci, nic viac

Erwin 194.?.?.?

Myslím, že to chápete nesprávně a pan Vladimír již zřejmě nemá sílu to tu každému opakovat po stopadesáté.
Platící čtenáři mají "nárok" na 50 příspěvků měsíčně. Ostatní 10. Pokud pan Vladimír sám uzná za vhodné, pustí vám i jedenáctý či dvacátý. S cenzurou to nemá nic společného.

379133

03.05.2020 19:59

Co americké zpravodajské služby skutečně věděly o „čínském“ viru?

RE: Stale iba reci, nic viac

Erwin 194.?.?.?

S tématem to souvisí pouze okrajově, omlouvám se za odbočení. Pokud má někdo chybné vstupní, prvořadé premisy, vývody z nich budou většinou též chaotické. Vaše vývody v této sérii příspěvků mi připadají jaksi zmatené.

... hierarchia je prirodzenou vlastnostou vesmiru a jej atributom je
>veci spajat a tym tvorit.

A vy někde pozorujete v neživé hmotě, že by se sama organizovala a něco tvořila? Mám dojem, že lze denně a úspěšně spíše pozorovat účinky 2. termodynamického zákona. Vím, možná budete operovat dodávanou energií. Jenže taková energie musí být užitečná. Slovo užitečná bych chtěl podtrhnout. K čemu bude např. kusu šutru, když na něj bude 12 hodin denně svítit sluneční energie? Jak tu energii využije? Nijak. Časem se rozpadne na prach.
Já si naopak dovoluji tvrdit, že přirozenou vlastností vesmíru je nárůst entropie. Dokonce se mi zdá, že celá flóra, fauna i člověk, ačkoliv se zuby nehty brání, pomalu spěje k degeneraci.

379134

03.05.2020 20:26

Ruskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?

RE: Ať žije profesor Sergej Čerňachovskij!

Erwin 194.?.?.?

Možná, že už se nějací stateční sebevrahové, nevyléčitelně nemocní a duševně narušení jedinci přeplavili opět do Anglie k výcviku. Pak seskočí a provedou atentát.
Sebevrahům a nevyléčitelně nemocným je jasné, že budou okamžitě naprášeni bodrým lidem Gestapu a mají to tak spočítané. Může jim to být za těchto okolností docela šumák.
Duševně narušení budou ve výhodě i ve sladké nevědomosti. Výhoda je v tom, že nebudou muset mít na hubě roušku a jejich živé, duševní nemocí deformované sny jim namlouvají, že za tento čin budou národem milováni a nošeni na rukou.

379136

09.05.2020 20:42

Operace Orwell

RE: Crimestop?

Erwin 194.?.?.?

Je všeobecně známo, že Čechy a Morava pracovaly po celou válku usilovně pro vítězství III. Říše. Odboj, po atentátu na Heydricha, prakticky přestal existovat. Na rozdíl od například Francie. Proto se mnozí historici domnívají, že bylo třeba provést něco, aby nebyla naše území připočtena po válce k zemím poraženým.
Možná proto dne 4.5.1945 ministr protektorátní dopravy Kamenický vyhlásil, nechť ajznboňáci odstraní německé nápisy.
Lid pražský to spatřil a nepochybně to mělo dopad na náladu v Praze. Možná to byl jeden z impulzů k povstání.
Nepochybně se opakuju, ale musím dodat, že povstání začalo v době, kdy Hitler byl mrtev a Berlín dobyt.
Přátelé z Polska s oblibou a škodolibostí jim vlastní, neopomínají dodat, že jakmile se Poláci dozvěděli, že v Praze vypuklo po dobytí Berlína a Hitlerově smrti povstání, že je po válce.

379294

11.05.2020 12:31

Mršit demokracii u nás bude též Evropská komise

Autor pláče, chudáček, nad zjištěním,

Erwin 194.?.?.?

že zanedbatelná menšina ovládá sdělovací prostředky. Jakoby nevěřil v tu obrovskou sílu naší bojující demokracie. Jakoby pozapomněl heslo všech demokratů, které je jim denně vštěpováno od roku 1989, že jsou to oni, lid prostý, demokratičtí voliči s vzácným a hrdým demokratickým smýšlením, kteří jsou nositeli veškeré moci v zemi.
Ono to totiž nefunguje, viď Lubomíre?
Jak to, že demokracie neumí použít metody, na nichž je postavena a na něž je hrda?
Opět jsem protivný, vím, ale opět je třeba sdělit, že je naprostá hloupost, aby každý měl volební právo. Zpočátku postačí si to přiznat.

379315

12.05.2020 13:07

Zločinecká Big Pharma dostala na starost „vakcínu“ na covid-19

Obsah tohoto článku

Erwin 194.?.?.?

je dalším v nekonečné řadě důvodů pro to, aby zdravotnictví a farmaceutický průmysl byly přísně státní. Netřeba cokoliv falšovat a podplácet. Státní zdravotnictví a farmaceutický průmysl tak může oprávněně považovat každého vyléčeného pacienta za úspěch. Pro soukromý sektor, jak je všeobecně známo, je vyléčený pacient ztráta.

379332

14.05.2020 11:28

Technofašismus: Spalování digitálních knih v totalitní době

Naštěstí jsem si některá videa od Davida Icke

Erwin 194.?.?.?

předem (a preventivně) stáhnul. Možná Icke někde naříká (stejně jako Aeronet, ten napláká pořád, jak je mu ubližováno), možná už dal svá videa někam jinam. Pokud mě neobslouží v této špeluňce, jdu do jiné.
Třeba se objeví odkazy. Netřeba naříkat, je třeba jít jinam. Nijak to nesleduji, je možno vůbec ještě jít jinam?

379379

15.05.2020 08:47

Reklama a válka proti bělochům – pokračování

Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,

Erwin 194.?.?.?

požádám jednou za rok, za dva, přátele, aby mi napsali tituly filmů, které bych měl shlédnout a které považují za díla s jistou kulturní hodnotou.
První otázkou k takovým titulům, kterou jim pokládám, je, zda se ve filmu filmové postavy bratříčkují s různými negry, mohamedány či asiaty. Pokud ano, film škrtám. Nepatří to do mého světa a do naší kultury. Dokážu přirozeně a pravdivě vnímat pouze takový film, kde hrají jen herci mé kultury.
Nejsem samozřejmě sám a naivně jsem se domníval, že klesající návštěvnost takových propagandistických sraček se podepíše na ziskovosti filmů a tvůrci se budou muset přizpůsobit požadavkům publika.
Tento článek a mnohé další naznačují, že tvůrcům filmů je to docela jedno a logicky se tak vkrádá myšlenka, jakoby jim „někdo“ tyto ztráty ochotně kompenzoval.

379413

19.05.2020 14:40

Kissingerova oslavná řeč

RE: Kissinger? Šmejd®

Erwin 194.?.?.?

Možná je má představivost značně omezena, ale zkoušel jsem si představit, jak může vypadat řídící struktura (řídící bych chtěl podtrhnout), pokud je tato struktura, řekněme pyramidová, přerušena mezerou. Nepodařilo se mi to. Vychází mi, že povely se dostávají na nižší struktury, ale pak se zaseknou na mezeře. No nic, guru Pjakin má ovšem dozajista pravdu a nepochybně nějaké jednoduché vysvětlení. A když neznám celou strukturu, v rámci tajemna mohu prohlásit, že určitá řídící vrstva neexistuje. Vypadá to pak zajímavěji.

Asi se někoho dotknu, ovšem vůbec mě nepřekvapuje, že ten pomatený Pjakin může klidně mluvit o tom, že proces řízení může být bez struktury a někdo tomu uvěří. Stačí zvolit vhodná slova a být přesvědčivý. Příkladem je Aeronet a ten poblouzněný šéfredaktor, který se v Pjakinovi shlédl. Žvaní furt o jakýchsi prioritách, vektorech a hovadinách úplně mimo realitu. Nelze se pak divit, že mu z toho vycházejí úplné nesmysly a aby se mu ty jeho teorie o židech a Židech nezhroutily, musí těžce přibrušovat informace a skutečnost. Ale hlavně o nich neustále přesvědčovat své ovečky.
Opět se tak pojem bezstrukturní řízení dostává zcela mimo mou představivost a chápání. Podle mě je to zcela prázný pojem, ovšem je tak jaksi cítit tajemnem. Vždy jsem se totiž domníval, že řídící struktura (řídící bych chtěl opět podtrhnout) musí být naprosto jasná a konkrétní. S jasnými pravomocemi a patřičnou autoritou. Buď velí jeden nebo několik osob s přísně definovanými a rozdělenými pravomocemi. Jiný způsob řízení si představit nedokážu.

379508

20.05.2020 11:03

Kissingerova oslavná řeč

RE: Kissinger? Šmejd®

Erwin 194.?.?.?

Ano, líbí se mi, co jste napsal. Je to nepochybně rozsáhlé a zajímavé téma. Abych ovšem nezaplavoval terabajty prostoru tlacháním, pokusím se být stručný.
Pokud bych si měl doplnit nějaký název, napadá mě trošku středověký obrat dílo ďáblovo.
Síly dobra/zla dle mého názoru nedokáží spoutat a zotročit člověka. Ani ke konání dobra, ani zla. Tyto síly mohou působit pouze coby „nápověda“. Tu silnější, tam slabší. Lidská svobodná vůle k rozhodování tak byla dána člověku do vínku coby útvar nadřazený.
Nápověda může působit kolektivně, ale přesto podle mě nemá moc ani sílu, aby hrála významnou či klíčovou roli v mocenském řízení lidské společnosti. Navíc, síly dobra/zla nepůsobí odděleně coby síla jediná, ale společně. Člověk to může vnímat docela silně, přesto je jen na něm, do jaké míry odolá/ nechá se vést nápovědou. Vše koná ze své vlastní vůle (mimo jev zvaný manželství). Dovoluji si tuto nápovědu vyloučit ze struktury řízení.

379519

01.06.2020 22:15

Itálie: virově-ekonomická krize může přerůst ve virově-politickou

RE: jedno je jasne

Erwin 194.?.?.?

S obsahem souhlas. Jste si ale jistý, že v roce 17/18 zemřelo 1,5 milionu lidí NA chřipku? Domnívám se, a těch důkazů stále přibývá, jak se o tom neustále mluví, že se na chřipku a na ten jejich koronavirus neumírá. Zdravého může nahnat na pár dní do pelechu. Nemocnému může přitížit. Velmi nemocného může dorazit, ale prý už i ČT09 se neopovažuje tvrdit, že lidé umírají NA ten jejich koronavirus. Ale že umřeli S koronavirem. Mám v rodině 4 osoby, které se nakazily. Je třeba říci, že zdravé osoby. Snad až na hlavu. U jedné kašílek, u zbylých nic. Mám tak snad věřit prolhané ČT, že jde o něco nebezpečného?

379775

04.06.2020 10:30

V demokracii by Kalousek a spol. byli za trpaslíky. Nebo by je nikdo neznal

RE: Utajený význam slova DEMOKRACIA

Erwin 194.?.?.?

Otázkou je, zda jsou opravdu nějaká slova nutná. Po ovoci poznáte je. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom dobré.

379821

04.06.2020 10:34

V demokracii by Kalousek a spol. byli za trpaslíky. Nebo by je nikdo neznal

RE: Utajený význam slova DEMOKRACIA

Erwin 194.?.?.?

A ještě bych si dovolil připojit seznam "úspěchů", kterých se za 30 let podařilo dosáhnout.
https://wellkonzult-cz.webnode.cz/a7-cesko-z-pohle...

379822

Hned v úvodu píše autor, že si Smer uvědomil, že v případě selhání vyšetřování by ztratil své pozice.
Uvědomuje si vůbec někdo absurdnost takové myšlenky?
Proč by se vládnoucí strana měla obávat o svou pozici? Jen proto, že byl zavražděn nějaký pisálek? Jistě, autor rozkrývá celé politické pozadí, ale pro lidi měla být vražda primární.
Copak to je pro slovenský národ nějaká ztráta? Ztráta je, když zmizí člověk užitečný, pekař nebo kominík. Ale pisálek?
Demokratický pisálek je mimořádně odporný tvor. Pisálkovi nakukali, že jeho úkolem není přinášet informace, ale vytvářet názory. A protože toto „povolání“ přitahuje určitou sortu bezcharakterních individuí, mají o sobě velmi vysoké mínění a domnívají se, že jsou důležití, nepostradatelní a hájení. Dokáží toho dokonale využít. Dnešní pisálek si vůbec neuvědomuje karmický dosah svého jednání. Kolik dokázal oblbnout lidí a jaké nenapravitelné škody v myšlení lidí způsobil. Nemá ani ponětí, že mu to bude jednou sečteno.
Nesleduji pravidelně dění na Slovensku, ale v tomto období jsem si všímal té neuvěřitelné hysterie, která trvá už přes dva roky. Ta svoloč samozřejmě drží při sobě a i u nás byl mediální prostor doslova zaplaven informacemi o této bezvýznamné události.
V zemi našeho bratrského národa to došlo tak daleko, že odstoupil premiér. Musím to napsat ještě jednou, naprosto absurdní situace, ke které může dojít pouze v režimu, kde různí pisálci, aktivisté, herci a zpěváci mají moc, která jim nenáleží.

379823

20.06.2020 20:31

Už v upoutávce na své OVM je Václav Moravec nestranný až běda

RE: Článek podařený, diskuse slabší...

Erwin 194.?.?.?

Na potravinovou soběstačnost lze nahlížet nejen z ekonomického hlediska, ale i z jiných. Například národního. Řekl bych, že nikdo z těch, pro kterého je slovo národ pojmem prázdným, necítí pražádnou potřebu nějaké soběstačnosti v této oblasti. Podle mého je to však velmi užitečná věc z hlediska, řekněme, strategického. Pokud se národ (národní stát) dostane do těžkých chvil, bude soběstačnost značná výhoda. Snad i základní předpoklad pro přežití.
Taktéž se nemohu zbavit dojmu, že si jisté skupiny lidí přejí, aby národní státy ztratily svou potravinovou soběstačnost.

380115

22.06.2020 22:46

Už v upoutávce na své OVM je Václav Moravec nestranný až běda

RE: Článek podařený, diskuse slabší...

Erwin 194.?.?.?

Chtěl jsem napsat, pane Vojto, abyste ze sebe nedělal vola, ale překousl jsem to a raději nenapsal nic. I tak určitě pochopíte, co je to potravinová soběstačnost. A klidně vypusťte ty pomeranče, chobotnice a ropu.

380147

28.06.2020 20:26

Zničí se bílí lidé sami?

Měli byste,

Erwin 194.?.?.?

Paule a tobě podobní pisálci už začít burcovat do zbraně. Pomoci organizovat vedení odporu proti této primitivní černé lůze. Představovat vůdce odporu veřejnosti, verbovat dobrovolníky a vyhlašovat úkoly. Nechť to znamená cokoliv.

380234

11.07.2020 20:20

Prchněte z New Yorku, dokud je čas

RE: Kam ale prchat ?

Erwin 194.?.?.?

Naivní a bezdůvodný optimismus. Pro Rusy jsme jedni z těch, kteří na ně míří americkými raketami.
Čas od času sice nějaký naiva pošle „dopis ruskému lidu“, kde stojí, že náš lid proti Rusům a Rusku nic nemá, naopak vyzdvihuje jakýsi panslavismus a tradiční přátelství. O našich politických představitelích tvrdí, že nevyjadřují vůli většiny, co se týče vztahů s Ruskem. Že náš bodrý slovanský lid Rusko miluje a upírá k němu naděje.
Nedivil bych se, kdyby si samotní Rusové na takové dopisy posílali vzájemně odkazy a dobře se při tom bavili.
Tito naivní troubové totiž považují Rusy za voly. Rus daleko lépe vidí, co se v Evropě děje. Proč by měl pomáhat jakési ČR, která se chová nepřátelsky? Uvěří snad Rusové nějakému pisálkovi, že jsme s nimi? Neuvěří. Jim postačí přečíst si výsledky voleb u nás. Náš bodrý, Rusko milující slovanský lid, dává ve volbách hlasy těm, kteří Rusko nenávidí.

380489

13.07.2020 15:33

Požitek z fotbalového televizního přenosu z roku 1996

V době,

Erwin 194.?.?.?

kdy jsem ještě sledoval v televizi fotbal, ještě před tím, než mi jej záplava negrů na hřišti zcela zprotivila, jsem zvuk vždy důsledně vypínal. Ze stejného důvodu, který uvádí autor.

380536

je dle mého mírně rozpolcen, řečeno slušně. Pokud v Oaklandu převzali výkon práva negři, k čemu bude obviněným nějaký právník? Žádný advokát jim nepomůže, jim dokáže pomoci pouze návrat výkonu práva do rukou lidí.

380623

18.07.2020 21:07

Bílí lidé jsou soudně stíháni kvůli uplatnění práva na sebeobranu

RE: Chtělo se mi říct:

Erwin 194.?.?.?

Toto je přesně přístup, před kterým v minulosti varovali velcí muži Evropy. Bratříčkování se s kulturně primitivními národy je expres do pekla pro Evropu.
Toto je přesně to, co chtějí ti, kteří chtějí zlikvidovat Evropu. Je to názor můj osobní, ale položím vám dvě obecnější otázky: 1. Co myslíte, jak se zachovají všichni tito v pohodě černoušci, pokud půjde do tuhého?
2. Uvědomujete si, že ať chcete či nechcete, tito vaši kamarádi cigáni a černoušci vás z celé své duše nenávidí?

380624

21.07.2020 19:52

Trump se mýlí

Dva scénáře

Erwin 194.?.?.?

V této souvislosti (zvolení Bidena/Trumpa) mě napadají dvě varianty, které mě činí trochu rozpolceným:
1. Sluníčková sójová mládež udělá, společně s negry, takový cirkus, že se Amerika rozpadne. Totální anarchie rozbije všechno funkční.
2. Lidé se těmto debilům a primitivům postaví a obnoví normální stav.
Nemohu se zbavit myšlenky, že pokud by nastala varianta 1, že jim to tam docela přeju. Pokud se nedokážou postavit proti, chuj s něma. Mělo by to i výhodu – nevím, jak velká, nicméně určitá část Evropy by se připravila na podobný scénář a předešla by mu.
Nicméně uvítal bych spíše druhou variantu. Síla naší kultury by opět slavila, negři a rozmazlení chcípáci by dostali nějaké území někde na jihu a nic by nebrzdilo normální vývoj americké společnosti. Vím, zapomínám, kdo tady vše ovládá, ale myšlenka je to poměrně příjemná. Součástí obnovy Ameriky by bylo samozřejmě i vypráskání potomků Chazarů. Nijak jinak se to, podle mého, nedá rozseknout, než vyhrocením.

380682

27.07.2020 22:05

Amerika se stává místem krajní ideologické nesnášenlivosti

Ačkoliv Rusům teď fandím,

Erwin 194.?.?.?

neznamená to, že by se tam u nich snížil počet blbů a že každý článek budu nekriticky přijímat jen proto, že je od Rusa.
Sdělím ti, Voloďo, jedno tajemství. Mýlíš se, eugenika není věda o rasové nadřazenosti, běž si honem o tom něco přečíst. Naopak, je to věda, která chtěla zdokonalit člověka, zušlechtit nejen tělo, ale i ducha a to genovým „vylepšením.“
Hned první věta a takový blábol. Jak ti mám věřit zbytek? Naštěstí nepíšeš nic nového.

Článek vyznívá, jakoby se věda měla z nějakého nepochopitelného důvodu vyhnout řádění černých prvoků. Naopak, je logické, že obory, jejichž význam, náplň a činnost nedokáží pochopit, budou ukončeny jako nepotřebné hned mezi prvními.

380761

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 1

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?