Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 2 různá jména: ppppp, wes.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.09.2018 22:10

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

ppppp 81.?.?.?

Proc myslite, ze ta kamera (nezavisle na poctu kamer) zobrazi rychle letici objekt spravne? To prece zasadne zavisi od jeji konstrukce. Tez kdyz se pul/snimek sejme treba kazdych 20 ms, tak to nemusi znamenat, ze se sejme najednou komplet, a ze nejaka cast nemusi v te rychlosti chybet. Scan neprobiha nutne plosne jako u fotaku. Prenos bodu ma konecnou rychlost a nemusi probihat ani postupne, vse zavisi na konstrukci.

Co je nize obrazek benzinky a snimek po 2 sekundach, proc naivni autor fotky ocekava, ze se mu zobrazi letadlo, kdyz o te kamere nic nevi. Navic za ty 2 sekundy proletelo to dokreslene letadlo na fotce mnohem mene, nez 440m, co odpovida 800km/h. Autor nezvladl fyziku zakladky, vse si jen tak vymyslel.

366462

12.09.2018 18:20

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

ppppp 81.?.?.?

Mne prece take skoncily prispevky a nepocitam, ze je pusti. Proc nedovedete pouzit stejna kriteria a cekate odpoved, navic na spatnou a podsunutou otazku. Stejne jako mota dokola nesmysly Lovecidioutu.

366479

11.12.2018 11:33

Ukrajina se za podpory USA připravuje na fázi vojenských provokací

Objevena rotace bvp

ppppp 81.?.?.?

Popis aktualni rotace vojenske techniky a megatunel UA vladnich loupezniku se uvadi zde:
https://aeronet.cz/news/skandal-ukrajinske-kamiony...
Na trase UA-PL-CZ-SK-UA.
Svycarske banky. Jak lze znicenou techniku pomoci noveho laku obnovit a vydelat na ucet statniho rozpoctu. Videt, ze u nas to tak dobre neumi.

368352

13.12.2018 13:15

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Každé elektromag. záření je od jisté úrovně nebezpečné.....

ppppp 81.?.?.?

Na to je jednoducha odpoved. Zarivky mam velmi dobre zmerene vcetne elektronickych, jelikoz jsem kdysi pro ne chvili konstruoval elektronicke menice, ne kopie.
Si mozna trochu zamenujete vyzarovani, tedy em vlnu s casove promennym em polem. Casove promenne em pole, jako v kondenzatoru jeste neni, nebyva nutne vyzarene, vykon se nesiri dale do prostredi, nez vymezuje oblast blizkeho pole. To je zasadni rozdil vuci poli sirneho antenou.
Tedy VVN nepredstavuje antenu, pouze kapacitni elektrodu, ktere odber je jalovy, neboli energeticky vratny, cinna slozka jsou bud tepelne ztraty, nebo neexistuje na rozdil od anteny, ktera ma realnou slozku pripojovaci i vyzarovaci impedance, a ktera reprezentuje odber vykonu, ktery neskonci jako teplo.
Takze VVN pole je polem kondenzatoru s dratovymi elektrodami. Zarivka v nem predstavuje kondenzator kapacitniho delice spojeneho se ztratovym odporem reprezentujicim premenu na twplo a svetlo.
Takze pole pod dratem VVN je polem castecne ztratoveho kondenzatoru, ktery dale energii nevyzaruje, takove pole je uzavrene, ohranicene dratama a zemi.
To je take duvod, proc ani civka, indukcnost nevyzaruje stejne dobre, jako antena, nezamenovat s podobne vypadajicimi antenami. I tam je pole lokalne omezene a sirena vlna prakticky nevznika.
Takze energie se v tomto pripade odebira z VVN kapacitni vazbou pod/mezi dratama, existuji proto i vzduchove, nebo i vakuove kondenzatory.

368432

16.12.2018 01:54

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Každé elektromag. záření je od jisté úrovně nebezpečné.....

ppppp 81.?.?.?

Nerozumim dobre teto otazce. Psal jsem, ze prenos vykonu pres kapacitu prostredi neni spravidla tez vyzarovanim nejake vlny do dalekeho volneho prostoru, jak zname bezne z vysilacu. Kondenzator/kapacita nebo indukcnost prakticky nic ven nevyzaruje.

368524

17.12.2018 11:04

Co se na G20 nestalo, je mnohem důležitější, než to, k čemu došlo

Okupacia nevolenymi

ppppp 81.?.?.?

V Zapadnej Europe bezi tato okupacia, a je velke riziko, ze i nam sa ujdu triesky, kedze sa v nasich hlavne hlavnych mestach zabyvala cvarga, ktora to podporuje, a ktora si neuvedomuje, ze sa stane sama obetou.
Nasiel som o tom tuto reportaz:
https://www.youtube.com/watch?v=NfMpjxGartY
Pridavam pesnicku
https://youtu.be/XC2UTTvXms0

368546

Jezeka a Telicku za zradce. I kdyz vystupuji pod ANO. Spise bych resil, co je to za mechanismus, kteri po katapultu nahoru dovede otocit jako bumerang.
Proc tyhle lidi nejde stahnout, kdyz zjevne skodi. S timhle je problem asi vsude.

368579

21.04.2020 18:01

Pravda o koronaviru vychází na světlo

prislo mi mailem

wes 81.?.?.?

Slysel jsem neco posledne o zalobe na Gatese. Pak mi prijde tohle. Muze na tom byt v zasade neco pravdy?

Trump aktivoval zákony stavu nouze a také tábory pod správou FEMA - Federální agentura pro řízení mimořádných událostí. FEMA má nyní veškorou výkonou moc jak nad hmotným majetkem (firmy, organizace apod.), tak i ve vztahu k lidským bytostem. Trump znárodnil Federální rezervní banku (FED) a peníze spravuje Ministerstvo financi a finanční úřad, který řídí FEMA na základě exekutivního příkazu Trumpa. V pondělí bylo pro američany připraveno 80.000.000 šeků. Pro každého dospělého byl vystaven ve výši 1200 US dolarů a pro dítě do 15 let 500 US dolarů.

FEMA může kohokoliv bez rozhodnutí soudu na místě zatknout a též odvést do tábora. Má nyní neomezené možnosti, jako každá vojenská policie. Odsunula tímto Kongres USA od možnosti rozhodování, ale i Trump má některá rozhodnutí, dle stanov, omezena. Je potvrzeno, že mnoho lidí z DEEP STATE je zatčeno a neustále probíhají čistky. Probíhá osvobozování dětí z podzemních tunelů a „líhní.“

Celá FEMA má od 13.03.2020 přesně šet měsíců na výkon svých pramocí, a poté vše přechází do normálního stavu. Nevíme zatím jaké kompetence si ponechal Trump. Jedno je ale jisté, že dnes přerušil jakékoliv finanční příspěvky Světové zdravotnické organizaci (WHO), což také dosti drsně a úderně zdůvodnil. Nevíme, jestli jste to věděli, WHO je organizací, která přes bílé koně patří právě největšímu masovému vrahovi planety Země – Billu Gatesovi a jeho manželce.
Majetek Billa Gatese zmrazen

Trump nechal zmrazit veškeré účty a majetek Billa Gatese a jeho manželky. B. Gates byl sice zatčen, ale na velkou kauci byl ponechán v domácím vězení. Je odpečetěna žaloba, která nyní bude provedena. Dnes už víme, že nebude mít možnost pobytu doma, ale bude odvezen do věznice. Nebude mít možnost se moc obhajovat, protože jeho zločiny jsou veřejně známy, a bude to podobné jako s Epsteinem. Pro toho si asi tentokráte nebude moci nikdo z Izraele přiletět…..

Zde Vám mohu přinést vynikající zprávu. B. Gatesovi zabavili veškeré dokumenty a všechny chemické a biologické hmoty a látky, stejně tak již vyrobené vakcíny na očkování proti Koronaviru, a nejen proti němu. Všechno !!!!! !!!!! Američané oslavují, protože vědí, že tento tah byl konečným pro koronavirus. ŠACH MAT, řekl by šachysta. Zatím se ale neví, jak dlouho zůstanou doma kvůli „karanténě.“ Zde prosím rozumějte – jak daleko je akce proti DEEP STATE dokončena.....

Vážení, buďte klidní, nemusíte mít už obavy, i když se neustále omýlá něco o vakcíně a očkování. Trump to rozhodl za nás, bojovníky proti očkování, jakémukoliv očkování......
Dle dalších zpráv byl zatčen, a pobývá ve vězení, Tom Hanks, stejně jako jeho žena.

378833

24.04.2020 22:44

Anexia Krymu je úmyselné zavádzanie verejnosti

predani do spravy

wes 81.?.?.?

Slysel jsem davneji text uredniho prekladu historickeho dokumentu z ruske knihovny o predani Krymu do spravy Ukrajiny a mohu potvrdit, ze se jednalo o administrativni predani do spravy a nikoliv prevod vlastnictvi.
Dekuji autorovi za podrobne informace.

378899

Pane Babacek, zeptejte se pana josefa Danese, jake s tim ma zkusenosti, on zna tuhle techniku kolem 10GHz. Nebo pana Pavel Sir, nebo jiri Koukol. Delali s tim jiz v roce 1989. Zda se jich to nejak negativne dotklo. Nebo jejich pribuznych.

Nezkousejte vestit z nekvalitni cinske koule. A kupte si take alespon jednoduchý meric pole na Aliexpressu. Mam vam najit nejaky link, nebo zvladnete sam? Docela kvalitni kousky uz za 50 USD.
Ten papir vam to pole proste nijak nezmeri.

378974

To je nesmysl. Slo by s tim s parmetrplosnou antenou svitit, nebo prinejmensim dobijet mobily.
Jen si spocitejte 20W vykonu v antene pri vzdalenosti 10m od anteny zdroje mate 0.16W (po plose koule) s ohledem na smerovy diagram at je to necely 1W/m2
Slunce pro porovnani dava kolem 1000W/m2.

379048

06.05.2020 19:20

Byl test na COVID-19 infikován?

Kravy s Covidem

wes 81.?.?.?

Covid pry uz maji i kravy:
https://www.hlavnespravy.sk/africkej-tanzanii-odvo...

379220

06.05.2020 20:17

Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme

RE: Židovský rypák z Řep

wes 81.?.?.?

Novotný reagoval rezolutně: „Židé objektivně v průměru inteligentnější jsou, s tím nic nenaděláš. Za Okamurou by slepě nešli, navíc, oni nešli dobrovolně, lidi jako ty je strkali do dobytčáků,“ odpověděl.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pave...
Děkuji za informace a projevený zájem. Relevance nulová. Nikdo tě neslyší, nikoho nezajímáš, nic z toho nebude! Nesnáším čeládku ve světnici, už mě, prosím, neotravu, mám důležitou práci. Pomocné síly v zemědělství jsou den ode drzejší.
https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Pavel-Novo...
Nebojím. Nic jsem neudělal. Necítím vinu. Dostanu rok podmínku max. Ale jako ve stropu. Pak ještě pojedme dohrávky, já vždycky všechno vím jak bude. Ale nepodmíněný trest nedostau. Vím to. Mám zkušenosti. Je nepodstatné, že se kriminalisté musí tak trochu podrobit dikátu. V klidu mě odstíhají, státní zástupce jim to vrátí, předělají to, nakon...

O sobe rika 1:13, ze "jsem polovicni Zid a vy jste Goj...", resp. 11:50 A.Bartos "Cech a Zid":
http://www.nwoo.org/2015/12/11/adam-b-bartos-pavel...

379222

Mluvite spise o necem jinem. Ktere tkane, jake byly podminky mereni. Jenom tak splechnout par cisel to je malo. Osobne tomu neverim, duvod na zvyseni teploty a poceni muze byt klidne i rozcileni. Me argumenty se netykaly mobilu, sam jsem tvrdil, ze mobil a wifi jsou podle meho odhadu nejvetsi expozice.

379304

Jo a jeste bezte panu Pohlreichovi nadelit par pripominek, jak ma pect husu.
Je dost smutne, co zde provadeji tzv. studovani laici.

379336

Je to presne naopak pane. Kvuli tomu, ze se v Plzni, nebo v Praze nachazi univerzita, ktera produkuje tituly zdarma nebudeme bombardovat celou Ceskou republiku. Stejne tak neanulujeme vsechny tituly, o kterych se diletanti pravem mohou domnivat, ze jsou neprave. Vy tady provozujete timpadem diletanta, protoze si narokujete verejne kadrovat, kdo si titul zaslouzi a kdo ne.

Nejspis me hodnotite ze sve pozice a ze svych schopnosti ziskat titul. Vyreste si nejprve, kolikrat jste pouzil tahak vy sam, a proc ted musite furt po nekom opisovat diktaty.

Ja zde rikam, ze vy jste zde na zvedavci verejne lhal, doted jste se neomluvil za falesne informace, ktere jste podsouval verejnosti, ze kterych bylo zrejme, ze si pletete vyzarene vykony s ekvivalentnimi, a ze vubec nechapete, co je to ERP.
Stejne tak pri posouzeni rizik mobilu.

Misto diskuse k veci jen opet papouskujete papouskovane v nadeji, ze v popise cinnosti 100 much na hovne se prece nikdo nemuze mylit.

K pulsni modulaci se radsi nevyjadrujte, v odborne rovine jste na smich, protoze vubec nechapete, co to jsou modulacni spektra. Muzu vas ujistit, ze na antene namerite prakticky sinus, protoze na jine typy prenosu by jen stezi nekdo mohl udelit licenci na frekvenci, dat garance na sirku pasma, o dalsich detailech ani nemluve.

Te vasi pitome otazce na mou anglictinu opravdu nerozumim. Kdyby jste si totiz precetl anglickou wiki o ERP, a rozumel tomu, tak by jste davno pochopil, o cem je to ERP, a proc celou dobu pisete bludy a delate kolotoc.

Ve zbytku varite jen gulas jako pejsek s kocickou.
Navic jste mi na portalu zjevne poskodil, ve slusne spolecnosti by jste za to mel nest odpovednost a ne jeste furt skakat pul metru vysoko.
Chybi vam v oboru vzdelani i praxe, tak co jeste chcete? Udelat z dalsiho portalu svuj vizionarsky chlivek? Nestaci vam ten vas plny nesmyslu? Proc editor linky na vas vlastni portal nevyhodnoti jako nezadouci neplacenou reklamu? Nejspis proto, ze je toho moc, a ze sa sve vyroky neumite byt ani odpovedny, protoze kdyby ano, tak prijdete nejen o titul, ale i o boty.

380613

wtc7 bylo nalepeno na puvodni 7podlazni lokalni elektrarne. Nebylo staveno jako normani budova. Cas padu byl fyzikalne v poradku. Kazda podobna budova s dostatecnou svetlosti podlazi pada rychlosti blizkou volnemu padu. Jen papousci rikaji, ze ne. Pohledejte napr. prof.Wald, seriozni prace:
http://people.fsv.cvut.cz/~wald/Pozarni_odolnost/K...

380615

Laskave se nejprve normalne podepiste a nedelejte si tu reklamu na vlastni chlivek, kde je zrejme, ze portal "diskuter" je portalem zdejsiho nicka "pozorovatel".

Po jinych se pravidel dozadujete, ale sam je odmitate respektovat.
Vozite sem furt jenom smeti. Se divim, ze je to v takove mire tolerovano. Furt ty same nesmyslne linky.

Mozna v jinych oblastech mate pravdu. Ale to neznamena, ze muzete valcovat, co dovasi kompetence vubec nepatri.

380616

Ne, urcite nestaci. Tahle nekym dotovana sorosiada me opravdu nebavi. Ani 4 roky pseudovedcu, kterych generuji univerzity pouze za spravni poplatky.
Vite vy vubec, kolik plagiatu se uspesne "prodalo" za eurofondy ministerstva skolstvi a dalsich?
To si opravdu myslite, ze staci precist a uverit? Jak umite rozhodnout, ze ten nekdo pouze 4 roky neparazitoval? Videl jsem nektere plagiaty na vlastni oci.
Neznamena jeden poctivy vedec vice, nez armada papirovych, kteri toho realne moc neumi?
Navic jste se na ten link ani poradne nedival, takze recicky o symetrii vynechte.
Fyziku na potrebne urovni neovladate, jinak by stacil kratky modelovy vypocet a pochopil by jste, ze cas padu je v poradku. Vy tady ale radsi budete cist po nekom z koule. Co vas k tomu vede furt po nekom opisovat? Bezostysne zaznavat vlastni odborniky a uprednostnovat sarlatany? Vam pomohu. Je to vas vlastni strach z toho, ze by jste musel respektovat uspesnejsiho a uznat, ze jen papouskujete. Takhle se radsi muzete vymlouvat na "americke vedce". Ctu v tom vasi zbabelost.
Pokud jste opravdu chlap, tak by jste prinejmensim konfrontoval Nemce a Walda, posleze pak i mne. A ne nejake fiktivni blaboliny po nekem.
Konecne pochopte, kolik vas podlehlo psychologii podvodniku, a ze na jejich mnozstvi se odvolavat nemuzete. Konecne si to nekdo z mych odpurcu alespon ramcove energeticky spocitejte. Ne opsavat jiz opsane. Pak neco mluvte.
Ma ucta.

380635

Novotneho doznani jsem linkoval zde:
https://zvedavec.org/nazory_8332.htm#ptr379417

https://zvedavec.org/nazory_8323.htm#ptr379222
Mluvi se tam, ze lidem jako Novotny vyhovuji radsi imigranti, nez Cesi.
Je to v podstate priznani ucelove etnicke a zaroven rasisticke invaze, kde je zrejme, ze ma jit o segregaci zde dlouho zijicich narodu a tez okupaci.

380637

Pane, nemuzu tady zachranovat cely americky kontinent od invaze hlupaku. Delam poradek pouze kolem sebe. Priste podobne pseudoargumenty vynechte.
Naserviroval jste mi 20 minut slamy(zrychlene prehravani tech zpomalenych blekotu vubec nevadi, zasmal jsem se, protoze mi to pripomelo tohle video:
https://youtu.be/sAWl5peI8HY?t=32)
Nejspis jste se na muj predesly link vykaslal, kdyz me vracite tolik zpatky.
Vzdyt v tom vasem dokumentu neni prakticky nic k veci, jen vata. Pokud tohle podle vas ma neco spolecne s vedou, tak podle mne prakticky nic.
Takhle se ani rizena demolice neprovadi. Nikdo by neriskoval nestandardni postupy v takovem spechu.
2/3 dokumentu rozebiraji analyzu NIST a pak jednoduse poprou z koule, ze to tak neni. Pletou si zjevne simulaci s animaci. To si jako mam cvrknout z barevnych obrazku? Vite pane, kolik jsem delal simulaci sam? To jako vy mi chcete v tomhle oponovat? Vzdyt mi nabizite akorat Hollywood s McGyverem.
Nazyvate par posahancu vyzkumem. To teda zadny vyzkum neni.

Ano, jsou to zbabeli hlupaci, kteri ignoruji fyziku v zakladech. A vy jste to sezral i s navijakem, protoze to neumite posoudit.
"Volny pad" ve 34:22 je sprosta lez. Takhle se cas padu nepocita. Vsechny bezvyznamne udaje tam narvou, ale ty, co jsou skutecne treba vcetne jejich hodnot zcela chybi. To je akorat na vyhazov ze zkousky, nic vic.
Chybi hmotnosti a energie, misto cisel sloupu.
To jako kdyz se kovany komunista pokousel opravit televizi. Hospodske zvasty ve stylu Havla.

Priste radsi po druhem neopakujte a nelzete. Aby jste na to nemusel jednou dojet.

380641

No ale beze srandy.... vy opravdu take verite tem posahancum, co se pasuji do pozice vedcu? "Sorosovy" univerzity. Tusite vy, kolik toho po svete je? Kolik clanku je pseudoveda, a jak si plati clanky do karentovanych casopisu?
Vemte si priklad z jine oblasti. Umelec musi vyprodukovat 20 pisnicek za rok, jinak nema podporu umelce. Chapete, co to jsou pak za pisnicky, kdyz "musi" ?
Porovnal jste si to video s jinymi materialy a pochopil, co vlastne ti panove sebou rekli?

No a nakonec, pochopil jste pany, co sem vozi smeti a cilene vytlacuji z diskuse lidi jako ja? Pritom se ukaze, ze nechapou zaklady, a ze nekdo klidne prelozi anglickou wiki i bez toho, ze by tomu rozumel a alespon zachoval obsah? (krome toho, ze ani tam neni garance) Kde je omluva? Vam se takove jednani libi? Vzdyt se podivejte na historii prispevku, kdo psal co a proc.

Vzdyt vy se pane smejete na sobe. Ignorujete skutecne vedce a odborniky a volite smejdy.

380647

Vas i dalsi nektere podobne pritomne mohu akorat vyzvat na fyzikalni souboj na kameru. Tuzka, papir, jinak nic. Papouskovat jinych nesmysly umi leckdo. Kdejaky sorosovec.

Zemreli tam lide, a to zaslouzi respekt. Ne vase posmesky.
A nemluvte laskave za jine. Tady nebezi reklamni kampan a cteni z koule.

380662

To neni uplne pravda. Musk nadelal spoustu medvedich sluzeb. Sice poskladal Teslu z notebookovych baterii, na co stacil bezny prepocet a balik penez, ale jinak zavedl nesmyslny standard 20kWh/100km, co je alespon 3x tolik, nez je realne treba pro osobu. Pri 100km/h me auto realne "zere" vykon v prumeru 10kW. Bez gum s malym valivym odporem, s prevodovkou, ve ktere viri olej, bez klimy.
Kdyz se lide nauci zbytecne nebrzdit, jako je dnes obvykle, tak razem spotreba klesne.
Jak je jinak mozne, ze autu s vymenenym ridicem na stejne trase klesne spotreba z 6l/100km na 4l/100km, pricemz ten druhy dojede o 5 minut pozdeji, ale svym dalsim postupem predesleho stejne predezene.
Dnes lide 2x tolik brzdi, nez musi, vidim vsude kolem sebe. Kdyby tim doma topili, tak zkrati zimni sezonu na minimum.
Takze nereste predem nevestu v elektrarne, kdyz se jeste nevi, koho si vezme. Stejne tak distribuci.

380663

30.11.2020 12:20

Už máte svůj anální kolík?

muze se stat

wes 81.?.?.?

ze na nich prijde inkontinence, a kolik budou muset nosit furt. Nebo chytnou poradneho dlouhotrvajiciho vlka, nebo plisen a jine parazity. Klidne i raka. Pak se budou ptat, proc. Nevazi si, co maji. At pohledaji po internetu, s cim nekteri bojuji.

384375

04.12.2020 00:44

Běloruský důkaz

Potvrzuji

wes 81.?.?.?

Mam tady zcela zapomenuty clanek ze slovenskeho alternativniho webu z 2018:
https://www.hlavnespravy.sk/chripku-mozno-dostat-a...
Podobnost "ciste nahodna".
Jina prace odborniku, oficialni dokument uradu verejneho zdravotnictva o chripce, rovnez ze Slovenska z 2018.
http://www.vzbb.sk/sk/aktuality/spravy/2018/chripk...
Opet nejak moc "nahod" pohromade. Stejne obrazky Covidu z doby, kdy jeste neexistoval, pocet zemrelych na chripku za rok kolem 500, nezvykle moc, dnes media mluvi o desetine. Podezrele dlopuha doba preziti chripkoveho viru asi 1 mesic. Stejne jako Covid dnes.
Doporucuju stahnout, archivovat kvuli pozdejsimu srovnani. Zjevne nam masivne lzou.

384493

04.12.2020 21:01

Totální vymývání mozků

bekejme dal se stadem

wes 81.?.?.?

neco pro milovniky rizenych demolici, aneb, nac ridit, kdyz je samo rizeno.
https://youtu.be/D3oUpInWI-A

384522

02.02.2021 22:45

Prostě jim jeblo

RE: Vyhodnocení roku 2020

wes 81.?.?.?

Mozna slo o tohle, kontaminovane testy:

https://www.msn.com/en-us/news/us/cdc-coronavirus-...

386228

02.02.2021 23:59

Prostě jim jeblo

unorova vlastovka z vychodu

wes 81.?.?.?

starosta u sousedu si prave uvedomil, co znamena SAMOsprava, a nechce si nechat libit vsechny nesmysly aranzovane vladou:

https://www.youtube.com/watch?v=atkn81b06-o
Snad budou i dalsi.

386230

23.03.2021 13:28

Vaše tvrzení není dostatečně ozdrojované

Par zasadnich poznamek:

wes 81.?.?.?

Co je to "primarni zdroj", ktereho se dozaduje cenzor?
"Vasim ukolem je komentovat, nikoliv prinaset informace". Vzdyt tady primo uplatnuje cenzuru a jedna protiustavne, proti svobode projevu. V zakonech nic podobneho neni.
To je na zalobu. Nebo prinejmensim na kompletni ignoraci a vyhazeni plevele. K cemu pak jsou vsichni komentatori? Ktery zdroj ma ten spravny certifikat, a kdo rozhoduje o certifikatu?

Mne se jednou neco podobne prihodilo pri editaci wikipedie. Nejaky pacalek na mne vybehl, ze to nemam ozdrojovane. Kdyz jsem to zjemnil a podeprel faktama, ukazalo se, ze si naopak vymysli oni, typek tomu proste rozumet ani nechce, a nastoupila dalsi vymluva v poradi.

Tim se ukazalo, ze na wikipedii dohlizi nikym nevoleny spolek nekym placenych prakticky anonymnich moderatoru, kterym se obdas jakoby da napsat, ale jsou schovani za plotem jako civavy. V odbornych temach to jeste tak videt neni, tomu tak nerozumi, avsak pokud se zejmena politicky ukaze, ze neco je jinak, jak potrebuji prezentovat, tak maji poplach a cenzuruji. Oni sami vsak hoaxy sirit mohou.

387546

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?