Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 98 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Lovec idiotů.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.09.2019 20:23

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zřejmě máte zmatek v pojmu "komunistický".

> Taky rusové a ukrajinci jsou u nás nejpočetnější (zatím ještě) menšinou, zapletenou do tunelování a násilných zločinů!

K tomuto odvážnému tvrzení máte nějaká fakta či statistiku? Tedy pokud za tím nejsou psychotronické zbraně, samozřejmě...

373792

29.09.2019 18:57

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je tě tu škoda, soudruhu! Jdi na Lidovky nebo rovnou k Jandovi. Opravdu se divím, že tě tu editor trpí, zapleveluješ diskuzi nesmysly.

373845

06.10.2019 20:07

Technológie ovládania mysle

RE: ???

Lovec idiotů 194.?.?.?

Já od té doby, co jste sem začal chodit, naprosto věřím, že lejzrové psychotronické zbraně existují! A že jejich vliv na lidský mozek je extrémně ničivý. Vy jste například dokonalým příkladem, jak dlouhodobé působení lejzrových psychotronických zbraní dokáže z mozku udělat nemyslící houbu. Je to šílené a nechtěl bych být ve vaší kůži. Samozřejmě chápu, že to na vás namířil zlý Putin a zlí Rusové, případně nějací jiní komouši! Možná Maduro, protože jste odhalil, jak prodává ropu Rusům pod cenou...

373957

09.10.2019 08:49

Spojené státy se dopouští mezinárodního banditismu a Rusko snižuje napětí

RE: Operace Golgota

Lovec idiotů 194.?.?.?

Koukám, že soudruzi na ústředí zvolili k likvidaci alternativních webů jinou taktiku. Nasazování trollů, obvykle bývalých stbáků, kteří se snaží "zapadnout" a ohánějí se různými konspiračními teoriemi, které záměrně posouvají k absurdnosti tak, že alternativní web lze po přečtení diskuze snadno označit za snůšku hovadin a je vymalováno. Musím uznat, že tato nová strategie je poměrně účinná, protože inteligentní čtenáři nechtějí uveřejňovat své příspěvky vedle blábolů těchto trollů, takže altweby jsou likvidovány i ztrátou čtenářů.

Takže sice máš pochvalu za dobře odvedenou práci, ale opět tě prosím, požádej vedení o změnu pracoviště, jsi tu jaksi navíc...

373998

09.10.2019 15:44

Postmoderní aktivistický nihilismus

To je jen vaše prostá pravda...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ještě si musíte ujasnit, zda to tedy bude zub za zub, nebo ze sebe nechat udělat otroka s příslibem na "život po smrti".

Každý člověk ve svém nitru ví, co je správné a co ne. Má svobodu si to vyzkoušet. Veškeré ideologie včetně organizovaného náboženství ho této svobody zbavují a zavírají ho do klece. Přesně tam, kde ho chtějí mít jeho "pastýři".

Blbé je, že dostat se z této klece, kde už každý je, je nesmírně těžké. A celý římský systém, kterého jsme součástí, je nastaven tak, aby to bylo pokud možno nemožné.

374010

14.10.2019 15:27

Facebook cenzuruje vzpomínky na ty, kteří zahynuli na Donbasu

Osobně naprosto nechápu, jak někdo může mít účet na FB

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dle mého lidé, kteří jsou aktivní na FB, to nemají v hlavě úplně v pořádku. Nebo jsou nešťastní a potřebují mít pocit, že někoho zajímají. Posílat každou svoji fotku na FB může buď někdo, kdo nemá nic na práci, nebo trpí pocitem nedocenění. Jiní chudáci se tam snaží bezvýsledně najít partnera. Rodiče, kteří svým dětem dovolují se duševně i fyzicky odhalovat na FB by děti mít neměli.

Co se týká článku, dotčení mohou být jedině rádi, že je Zuck Fuckerberg smazal.

374090

14.10.2019 19:56

Facebook cenzuruje vzpomínky na ty, kteří zahynuli na Donbasu

RE: Není to jenom tohle!!!

Lovec idiotů 194.?.?.?

>lidé jsou nemyslící dobytek

V tomto s vámi souhlasím, Siky. Obzvlášť někteří, zejména ti, co jsou poškozeni lejzrovými psychotronickými zbraněmi. Asi tušíte, koho mám na mysli. Třeba ty, co pořád nepochopili, že slovo "levičáci" je jen jedna z mnoha návnad od těch za oponou.

374097

15.10.2019 12:10

Proč chlapi netančí?

RE: Na festivalech narváno a přibývají... pokračování...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Máte naprostou "pravdu"... Jeden nebo dva koncerty ročně zcela postačí k seznámení na celý život. Na koncertě je totiž ideální čas si s holkou pokecat, dát si s ní drink atd. A co se nestihne při poslouchání kapely, stihne se při hromadném odchodu. Na fesťák zase jede parta kluků nebo holek, nebo párů, kteří se již znají. Ti se pak celou dobu baví spolu viz:

>děcka jak se vlní do rytmu a vodí se za ruce...
>Zajedou na fesťák a pak si to rozdají ve stanu jako dřív po Portě.
>Nebo jdou do O2 areny a teprve po koncertě jdou najedno do hospody
>v Air BnB na jednu noc si udělaí soukromou párty

Zkrátka, napsal jste toho opravdu hodně, ale bohužel jste jen potvrdil autorův dojem...

374103

17.10.2019 12:07

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

RE: Podpora církve znamená spásu naší bílé civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak už dlouho jsem se takhle nezasmál. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Je naprosto fascinující, co náboženství dokáže udělat s rozumem člověka. Chápete vůbec, že jste napsala naprosté nesmysly a pravý opak skutečnosti?

Jestlipak milá paní víte, že na většinu památek přispívá stát? Tedy i na kostely atd. I ti komouši to cálovali, dokonce jeden kostel za dost velké peníze přetáhli jinam. A i těm knězům platili výplaty...

Západní civilizace vzkvétala hlavně od renezance, tedy v okamžiku, kdy se oddělilo svazující náboženství od světského státu.

Mimochodem, když se podíváte na islámskou civilizaci, tak tam všichni v Alláha věří a chovají se jako poslušní náboženští otroci, ale že by to tam vypadalo lépe než u nás? No, asi máte jiné informace...

374138

17.10.2019 12:26

Nakolik je účinná izraelská protiraketová obrana?

RE: Zaostalý Írán.

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] A je to tu. Židovské mýty a legendy.

Jestlipak víte, milý "vyvolený" pane, že bez obrovské pomoci od USA by Izrahell už dávno neexistoval? Že není ekonomicky soběstačný? "Naštěstí" daňoví poplatníci celého západního světa hodným "vyvoleným" neustále posílají peníze a zbraně, takže tento rasistický krvelačný útvar, rakovina světa, ještě nějakou dobu existovat bude.

374139

19.10.2019 12:47

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Další krásný příklad toho, jak dopadne člověk po zásahu lejzrovou psychotronickou zbraní... Aneb jak likvidovat alternativní weby nasazováním trollů, kteří z toho udělají naprostou komedii typu Hrom. Siki, je vás tady škoda. Co kdybyste změnil lokál?

374168

20.10.2019 11:14

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

Lovec idiotů 194.?.?.?

To tvrdíte vy. Doložte to nějakým linkem. Jo, vy vlastně žádné linky nemáte. Tak tomu holt budeme muset věřit... [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

374193

20.10.2019 11:19

Ukrajina koupila od České republiky várku samohybných houfnic Hvozdik

RE: Srát na celou Ukrajinu,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Bohužel máte naprostou pravdu. Já tedy nad vyhlídkou toho, že by se to mohlo zlepšit, již dávno zlomil hůl. Je to nesmírná škoda, že taková nádherná země s neuvěřitelnou historií nakonec dopadne jako bezvýznamné smetiště plné tupých, ale pracovitých idiotů, kteří vše co vydělají odevzdají cizákům a jejich místním poskokům. Ano, jsou tu stále lidé, kterým to není u prdele, ale ani ti nejsou schopni se nějak zorganizovat a konat v zájmu naší vlasti.

374195

20.10.2019 18:35

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

Lovec idiotů 194.?.?.?

A jsme doma... Tak to konečně prasklo, ten "objektivní" zdroj informací. Prozradím vám jednu věc. Chvátal se publikováním hovadin živí. Stejně jako se tím živí spousta jiných lidí. Někteří si bez jakýchkoliv skrupulí vymýšlejí cokoliv, jiní pracují s fakty (David Icke). Bohužel jste skočil na lep těm, kteří si vymýšlejí kraviny. Znovu tedy opakuji, Zvědavec mezi fantasmagorické weby nepatří, proto je vás tu škoda. Vraťte se na Matrix, tam můžete fantazírovat s ostatními. Své rozumování o 911 si nechte od cesty, rozumný člověk dobře ví, jak to bylo, i bez vašeho vzteklého rýpání.

374200

24.10.2019 18:18

Vazalizace Polska: bezpečnost po americku za peníze Varšavy

RE: Logika, racionalita, či rozum v Polsku?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tímhle způsobem se Poláci nikdy nezbaví nelichotivé nálepky, kterou ve světě mají... Těžko říci, kdy vznikla je jejich "národní křivda", ale je vidět, že jim to nedá spát.

374281

24.10.2019 18:22

Reakce na Argumenty proti genderové teorii chybí

RE: Kdo v tom nevidi dilo antikrista...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane Martiniku, vidím, že se v tom dost vyznáte, možná byste mi mohl prozradit, kdy se z toho židovského zlého, psychopatického a nenávistného boha stal ten hodný křesťanský bůh, který umí odpouštět? Možná byl pokřtěn a prohlédl, ale nejsem si tím úplně jistý... [chechtot]

374282

29.10.2019 19:24

Jediní Piráti hlasovali pro dovoz afrických kobylek

RE: Doktor Martin, Když hvězdy tančí, Československo má talent, Pirátská strana,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Máte recht... I váš minulý příspěvek jsem zaregistroval, protože zrovna shodou okolností jsem na návštěve u rodičů měl to "štěstí" vidět jak hvězdy tančí... Opravdu, bylo to naprosté utrpení... Pak se má něco zlepšit, když lidi čumí na ty strašné hovadiny. Co se týká pirátů, je to banda oportunistů, mám tu šanci znát piráty zastupitele v našem městě, jedná se vesměs o lidi, kteří v životě nemákli, natož aby sami něco dokázali.

374334

30.10.2019 17:53

Komu vadí ruský plyn v Evropě?

Dnes Dánsko schválilo výstavbu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zřejmě se jim nelíbilo, že soudruh Trump chtěl koupit Grónsko.

374348

01.11.2019 07:19

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

RE: Problém není Putin

Lovec idiotů 194.?.?.?

A navíc jste zapomněl na to, že Putin jezdí se starou sovětskou dodávkou a náhodně lidi debilizuje lejzrovými psychotronickými zbraněmi! Psali to v Hromu, teda vlastně u Chvátala a u Fulforda, poslů zaručeně pravdivých zpráv! Jinak raději nechám tento příspěvek bez komentáře, protože se jedná o takový dětsky roztomilý nesmysl.

Pro normální čtenáře: Putin samozřejmě není všemocný, ale pan Berezin asi netuší, kam jsou schopni dovést zemi lidi typu Navalného. Stačí se podívat na západ. Pan Berezin by se možná mohl projít po Moskvě a hned poté si zajet třeba do Paříže, nebo Do New Yorku. A s ním všichni, kdo se scházejí na demonstracích navalného. K tomu by si měli zkusit chvíli máknout v podobných městech. Ona by je sranda přešla.

Kým byla asi protlačena důchodová "reforma"? Atlancionisty (pátá kolona). Oni ti Rusové, kterí šilhají po západu zřejmě nětuší, že ty nové fasády jsou na dluh, který se nedaří zplácet. Že měny západu již nejsou kryté ničím jiným, než rabováním jiných zemí, viz například Francie, která vykořisťuje půl Afriky.

Jsem si jistý, že mnoho Rusů (těch, kteří nemají IQ tykve) si uvědomuje, že to co v Rusku probíhá (nákup zlatých rezerv, zvýšení obranyschopnosti), připravuje zemi na lepší budoucnost. A o popularitě Putina si západní politici mohou nechat jen zdát.

374365

05.11.2019 19:01

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

RE: Pravda je mezi

Lovec idiotů 194.?.?.?

A máme tu opět další roztomilý příspěvek z Hromu. Pan Siki se neustále snaží zaplevelovat diskuzi fantasmagoriemi. Inu, je vidět, že soudruzi na ústředí zvolili novou taktiku. Nyní na alternativní weby nevysílají trolly, kteří rozporují informace přinášené těmito weby, nyní vysílají novodobé politruky, kteří stahují tyto weby na bulvární úroveň Hromu psaním naprostých hovadin.

374421

07.11.2019 16:55

Jsme součástí světového zla

RE: Gentleman.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je to dobrý člověk... Už nemohl vydržet, až to vykecá každému koho potká. Aby ukázal, že on by to nikdy neudělal. Co se týká Deníku N, ten je podobně jako Fórum 24, nepokrytě nenávistná propaganda. Nikdo to nečte, ale stejně se uživí. Což je v "tržní" ekonomice vskutku ojedinělé. A to určitě soudruh Šafr nemá průměrný plat.

374447

09.11.2019 15:37

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nesmysl jste napsal vy. To, že o ničem nevíte, neznamená, že máte pravdu, i když si možná myslíte opak.

374490

09.11.2019 15:43

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jen doplním...

Operation Dropshot
Plan Totality
Operation Unthinkable

Osobně si myslím, že kdyby měli šanci na úspěch, tak by jim bylo mínění obyvatelstva úplně u prdele, prostě by použili například tvrzení, že SSSR je schopno zasáhnout Londýn atomovou nebo chemickou zbraní do 20 minut. Když idioti věřili, že to mohl udělat Saddám, proč by nevěřili, že je toho schopný Stalin? Vojáci byli ještě na froně, nemusela by se dělat další mobilizace, opravdu nechápu, jak došel pan Rudolf k takovému naprosto nesmyslnému argumentu.

374492

09.11.2019 16:42

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Asi jste nečetl nebo neviděl Jatka číslo 5. Pokud ne, raději se k těmto věcem nevyjadřujte.

Kurt Vonnegut byl zajat během ofenzívy v Ardenách a přežil likvidaci Drážďan, kde byl s mnoha ostatními spojeneckými vězni držen. Vzpomíná na to, jak za nimi do zajateckého tábora přišel americký důstojník s tím, že půjdou s Němcem na Rusa.

Vložený obrázek

Možná o tom víte víc, možná jste tam také byl, ale spíše bych řekl, že jste tam nebyl a nevíte o tom nic. Přesto jste schopen se s kolegou Rudolfem k této historii velice "fundovaně" vyjadřovat. Je to nesmírně zajímavé.

Ale možná že byl Vonnegut skrytý komoušský Rus s "mozkem vypatlanym komunistickou indoktrinaci", jak moudře usoudil pan Rudolf, který soudě podle jeho článku, na který nezapomněl dát odkaz, aby bylo vidět, že tomu opravdu rozumí, rozhodně nemá "mozek vypatlany antikomunistickou indoktrinaci" a soudí historii nezávisle a ná základě všech dostupných informací ze všech zdrojů.

Je to opravdu smutné...

374496

09.11.2019 17:05

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Člověče, já chápu že nenávidíte komunisty k smrti, ale už jste se někdy zamyslel kolik elektráren, nemocnic, letišť, stanic metra atd. bylo postaveno za posledních 30 let, když už tady ti zlí komouši nejsou? A kolik továren bylo zavřeno? Kolik vlastních produktů dnes vyrábíme? Nějak mi to neštymuje s tím vaším: "Komunistické plánováni nedokázalo nahradit tržní mechanismy. Mysleli jsme, že zvolením komunistů potrestáme západní imperialisty (Anglii, Francii), ale potrestali jsme jenom sami sebe."

Takže dnes jsme podle vás soběstační v čem? Máme vlastní rozvědku, stejně efektivní jako za komoušů? Máme vlastní smysluplnou armádu? Jsme potravinově soběstační? Vyrábíme vlastní auta, letadla, nebo dokonce družice? Co vlastně definuje soběstačný a nezávislý stát? Dluh, opravené chodníky, omítky a baráky na hypotéku?

Co se týká vašich představ o Stalinovi, jen opakujete Chruščovovy nesmysly, nemáte tušení o skutečné realitě, která byla daleko komplikovanější, ale to vás asi stejně nezajímá, vy už svoji "pravdu" máte.

374498

09.11.2019 17:08

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Všichni bílí lidé (kavkazani) jsou slovani. Na západě jsou jen více zpracováni Římem. Už zapomněli, kdo ve skutečnosti jsou. A my víceméně také.

374499

09.11.2019 17:22

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je vidět, že o tom nejenže nevíte vůbec, ale vůbec nic, ale navíc v tom máte obrovský zmatek. Lenin byl do Ruska narychlo vyslán, aby přebral řízení spontánní sociální (socialistické) revoluce v Rusku probíhající. Pak už se toho chopili obvyklí podezřelí, kteří měli "připravit" Rusko na následnou intervenci řízenou jejich západními soukmenovci. Ale jako obvykle se věci nezdařily, neboť ruských patriotů bylo hodně, podobně jako v době po rozpadu SSSR. Kolega se vám to snažil vysvětlit, ale naprosto marně. Trochu se obávám, že jste v zajetí takových těch ohraných "faktů" protiruské propagandy, přičemž se ale Rusů zastáváte, což je naprostý paradox.

>Ta intervence 14 statu byla prave proti tem zidovskym komunistum.
Ne, nebyla. Ta interevence byla proti Rusku a šlo jen a pouze o to, zabrat neuvěřitelné zdroje, které Rusko má. Zároveň konečně zlikvidovat zbývající slovany (předělat je tak jako západní, kteří už ani nevědí, že slovani jsou), kteří budou existovat tak dlouho, jak bude existovat Rusko.

374500

09.11.2019 18:10

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Žádný z politiků a vojáků nechtěl jít do toho konfliktu.
Zdroj? Nebo je to jen vaše domněnka? A jak je to dnes? Platí to samé?

>Šlo o výmysl jedné opilecké makovice
Je vidět, že toho víte poměrně dost, můžete to nějak konkretizovat? Případně ozdrojovat?

>Vadí mi též na ruských autorech, jak vykreslují Rudou armádu a sovětské vedení jako nejkřišťálověji nejčistější, vše co činili, byla ctnost sama a příklad té nejryzejší férovosti.
To mluvíte nějak obecně, nebo se to vztahuje k článku? Já že jsem v článku nic takového nenašel. Nebo máte zdroj na to, že Stalin se neomluvil za to, že Rusové překročili demarkační linii?

>ne všichni tak strašlivě chlastali, aby spřádali pomatené plány.
Hitler a ostatní strašlivě chlastali? Nebo strašlivě chlastali všichni, kdo rozpoutávali jeden masakr za druhým?

Jsou to pro mě poměrně nové informace, tak byste to mohl třeba nějak rozvést...

374503

10.11.2019 11:55

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Pěkně jsi to napsala, Jano,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Máte v tom trochu zmatek. Lidé volí dle předvolebních slibů. To, že tyto sliby nikdo neplní a dokonce plní pravý opak, je věc jiná. Strany, které nabízí vizi normální zdravé společnosti, jsou režimem označovány jako fašistické. A přestože je to naprostá hovadina, lidé se bojí, aby nebyli "fašisty". Tento vývoj není jen v Čechách, ale v celé Evropě.

Jediná možnost je nechodit k volbám a sebrat těm sviním poslední rozšířenou iluzi, tedy že ti odporní paraziti plní přání většiny. Alespoň se k moci dostanou ty největší zrůdy typu Kalouska (kterého ovšem rychle dohání ta stbácká svině Bureš) a celé to půjde do prdele ještě mnohem rychleji, což je však první krok k tomu, aby se lidi o své věci začali starat sami.

Co se týká článku, dávám jedničku s hvězdičkou.

374521

10.11.2019 20:55

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

Lovec idiotů 194.?.?.?

To bych se hodně divil, kdyby Ilya Grigoryevich Ehrenburg, příslušník vyvoleného národa, jeden z těch, kteří jsou příkladem všem pronárodům, ten, který první ukázal mýdlo vyrobené z jiných vyvolených, ten, který první přišel se svatým číslem 6 milionů, kázal něco takového.

To mi pane Erwine přeci nechcete tvrdit, že by hodný vyvolený nebyl hodný. To prostě není možné... [chechtot][chechtot][chechtot]

374537

13.11.2019 17:19

Ruské „stealth“ ponorky třídy Borej 955. Protiraketová obrana Aegis Ashore (USA-NATO)

RE: robotické ponorky

Lovec idiotů 194.?.?.?

Všiml jste si vůbec, kolikrát ve svém příspěvku opakujete slovo bůh a bible? Přijde vám to normální? Ale alespoň máte "jasno". Nevím jen, čím se odlišujete od američana s vymytým mozkem, který věří pro změnu všemu, čím ho nakrmí v televizi.

374620

Pěkně napsáno, vystižen hlavní problém. Díky Maru!

Pokud se chce někdo podívat, které svině proti naší vlasti brojí nejvíce, stačí se zaregistrovat na twitteru a pak najít třeba Šafra, Hřebejka a brzy se vám rozkryje široká paleta novodobých politrůků a parazitů, odporných a mstivých zrůd. Forum 24, Deník N a další zdroje špíny a hnusu, které jsou placeny ze zahraničí, podobně jako Evropské hovnoty pornoherce Jandy pak jsou hlásnou troubou propagandy těchto dobytků.

374733

Jste ale zodpovědný za to, jak to podáváte. Jednoznačně podporujete nacistické Německo. Prostě takové ty obecné nacistické žvásty. Třeba to, jak Stalin chtěl napadnout Evropu. Ježiš, tak rovnou napište, že druhou světovou válku začal SSSR, ať nechodíme kolem horké kaše a máme to za sebou.

374762

>Německo mělo jen tak sedět a koukat, jak se ze zbytku ČSR stává předsnutá základna SSSR nebo jak území obsadí Polsko, tak to asi ne

Tohle znamená co? Že tvrdíte, že Polsko nebo SSSR chtělo zabrat ČSR. A že Německo se pouze bránilo. Tolik k těm nacistickým žvástům. Němci se totiž pořád jen bránili... Podobně jako se dnes pořád brání USA, před tím Velká Británie, před tím Řím atd...

374776

27.11.2019 19:01

Pokrok za třicet let

RE: za článek děkuji, i když...

Lovec idiotů 194.?.?.?

> Tehdá se vymývaly mozky srovnatelně s dneškem

To se opravdu pletete. V televizi totiž většina věcí byla pravda. I když ideologicky obalená. Dnes je to většinou sprostá lež, zejména v "České" televizi. Komouši dnešním politrukům sahali tak po kotníky.

374939

03.12.2019 09:14

Nepříliš slepá spravedlnost

RE: Je to protiústavní jednání policie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak je naprosto jasné, kdo je pro neobolševika s mozkem zničeným lejzrovými psychotronickými zbraněmi hrdina. Psychopatický egoistický vrah. Inu, vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Měl byste se soudruhu konečně přesunout na server, který pro vás bude vhodnější. Sem opravdu nepatříte.

375014

03.12.2019 15:44

Pokrok za třicet let

RE: Odporná bolševická propaganda

Lovec idiotů 194.?.?.?

Blábol.

375024

03.12.2019 15:49

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jste jak kafemlejnek. Nevíte vůbec nic o širších souvislostech, ale pořád dokola opakujete tu svoji písničku už více než 10 let. Že vás to baví sem chodit. Myslíte si, že někoho přesvědčíte svými primitivními "důkazy"? To byste musel ukázat, že víte něco o tom, jak ten svět funguje, ne ty vaše nesmyslné pohádky, jak by to fungovat mohlo.

>A vzdor všem těmto protivenstvím u nás vzniká a prosperuje tisíce nových firem.

Tohle už je na Chocholouška... Tedy pokud tím nemáte namysli různé šmelináře, nebo šmejdy.

375025

03.12.2019 18:55

Pokrok za třicet let

RE: Stálo to tu všecko za h......

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dobře soudruhu. A nyní prosím odchod na lehožumpu.

375030

06.12.2019 12:16

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Chazari

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je vidět, že o tom víte naprosté kulové... Velmi bych doporučoval si o tom něco dozjistit, začít můžete zde: ŠLOMO SAND ANEB MAJÍ VŠICHNI ŽIDÉ STEJNOU DNA?. Do té doby si raději ponechte své "zasvěcenné" komentáře pro sebe.

Další otázkou je, nakolik jsou východní jidové Chazaři a nakolik Slovani. Dle určité studie mají na východě žijící rabíni nejčistší slovanskou DNA.

Už od pohledu je zrůda Novotný "typický" Žid, že?

V dnešní době naprostá většina tzv. Židů nemá geneticky s obyvateli Palestiny (tamními Židy) vůbec nic společného.

375129

07.12.2019 12:56

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Najde se mezi námi hrdina?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak, tak, podepisuji v plném rozsahu.

375173

07.12.2019 13:46

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: V kamenolomu? To snad ne!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ukidněte se, soudruhu Siki. A zkuste si obalit hlavu alobalem, je vidět, že lejzrové psychotronické zbraně vám vysušily mozek na troud, protože jinak si nedokážu vysvětlit, jak někdo může šířit takové hovadiny. A znovu opakuji, zkuste jiný server, třeba Neviditelného psa nebo něco podobného, kde najdete vám podobné oběti psychotronických zbraní.

375176

07.12.2019 21:05

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: V kamenolomu? To snad ne!

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Antikomunista" možná, ale neobolševik jak poleno zcela jistě. To, co tu melete, nejsou názory, ale hovadiny. Umlčet rozhodně ne, ale přesunout na odpovídající server ano. Vy sem prostě nepatříte, sem chodí lidi, co mají v hlavě mozek. Nepoškozený psychotronickými zbraněmi.

375185

09.12.2019 19:59

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Bláboly. Opět hromada nesmyslných blábolů posbíraných na serverech typu Hrom někým, kdo má mozek zničený lejzrovými psychotronickými zbraněmi. Vy jste sem byl přidělen, abyste poslal Zvědavce do zapomnění? Jde vám to docela dobře tu rozesírat bez vás obvykle plodnou diskuzi, soudruhu.

375232

01.01.2020 22:27

Žebříček největších agresorů

RE: Můžou ti pitomci,

Lovec idiotů 194.?.?.?

A co pořád chcete rozporovat? Prostě se zde s kolegou Erwinem zastáváte hitlerovského Německa a tvrdíte, že muselo činit co činilo, neboť jinak by došlo k zabrání Evropy židobolševiky (tento výraz používal pan Hitler, vy jste ho taktně nepoužil). Takže prostě jen pořád dokola opakujete to, co tvrdili nacističtí propagandisté. Historie proběhla tak jak proběhla a kdyby byly v prdeli ryby, nemusely by být rybníky. Co vám na tom není jasné? Jaké další argumenty pořád potřebujete?

375693

05.01.2020 17:58

Není omluvy pro tento akt vraždy

RE: Je to asi trochu zložitejšie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jste jen moc paranoidní. Pokud si myslíte, že Solejmání byl nějaká osoba pohybující se v undergroundu, tak se hrozně mýlíte. Doporučuji se uklidnit a přemýšlet.

375783

05.01.2020 17:59

Není omluvy pro tento akt vraždy

RE: Treba ešte niečo dodať ???? A načo ???

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ti lidé mají nulové znalosti o čemkoliv.

375784

06.01.2020 16:55

Sulejmání a různé úhly pohledu

RE: N+1 tedy přebytečný kohout na smetišti.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Blábol.

375804

07.01.2020 18:33

Přiblížila se Putinova hodina

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Asi tak... To dává největší smysl.

375821

07.01.2020 19:27

Přiblížila se Putinova hodina

RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Blábol. Naprostý, nesmyslný, ničím nepodložený blábol od někoho, kdo neznamená vůbec nic, neví vůbec nic a neumí nic jiného, než plivat na někoho tisíckrát schopnějšího, než je on sám. Vysvětlovat ti příklad po příkladu, že nejen bývalé socialistické státy včetně nás, ale i mnoho "západních" zemí nesahá Rusku ani po kotníky, nemá smysl. To by bylo házení perel sviním. A teď se Pepku vrať zpátky na Lehožumpu.

375825

09.01.2020 12:39

Přiblížila se Putinova hodina

RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

Lovec idiotů 194.?.?.?

A co chcete tímto dalším blábolem sdělit? Že to tom víte naprosté kulové? Byl jste tam? Nebyl? Tak si nechte "své" "rozumy" raději pro sebe. Případně napište Štětinovi dopis, třeba tam budete mít větší úspěch. A jsem si jistý, že najdete lepší server (idnes?), kde budou v diskuzi desítky bezmozků, kteří budou opakovat stejnou oficiální "pravdu" jako nemyslící zombie, takže s nimi si skvěle porozumíte. A běžte si někam pro peníze, je vidět, že jsou pro vás na prvním místě, tak abyste si udělal dobře.

375861

09.01.2020 12:40

USA jsou nyní ve válce, de facto a de iure, JAK s Irákem, TAK Íránem

RE: Ach, pane The Sakere, i Vy jste ztratil hlavu?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak když to říkáte vy... Tak to asi tak bude... [chechtot]

375862

09.01.2020 13:12

Přiblížila se Putinova hodina

RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze

Lovec idiotů 194.?.?.?

Podobně jako v SA hodné USA dosadily k moci ten nejtmářtější režim, v Íránu se islamisté dostali k moci díky svržení demokraticky zvoleného sekulárního Mosadeka, který udělal tu hroznou věc, že chtěl přírodní bohatství vrátit íránskému lidu. Šáh Pahlaví pak vládl s pomocí SAVAK natolik "moudře a spravedlivě" (ropa byla zase demokraticky ukradena, podobně jako dnes v Sýrii a Iráku), že Íránci povstali pod vedením islamistů a od té doby to tam vypadá, jak vypadá. To samé předtím proběhlo v Afghánistánu, kde do odchodu Rusů byl též sekulární režim a v podstatě tam ženy žily stejně jako na západě. Kaddáfí a Saddám též drželi sekulární režim, kdo že je odstavil od moci? Ukrajina též směřuje do prdele, opět s požehnáním USA a podržtašků.

375863

13.01.2020 21:18

Omluva Milana Kundery Kohouta

RE: Já s pánem nesouhlasím v jedné věci

Lovec idiotů 194.?.?.?

To je samozřejmě hloupost... Ten současný kapitalizmus je nyní ve své nejryzejší finální podobě. Spekulativní, korporátní, nic nevytvářející kapitál. Máte v tom opravdu velký zmatek.

Ten člověk má naopak pravdu, a já si dobře pamatuji, že při/po "revoluci" lidé socialismus chtěli.

To co bylo na západě předtím, to byl kapitalismus se sociální tváří, který byl regulován. Regulace bank skončila a teď to vypadá tak, jak to vypadá.

375999

13.01.2020 21:22

Omluva Milana Kundery Kohouta

RE: Omlouvani na zapade je zneuzivani.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Vyčerpán počet příspěvků tento měsíc. Nashledanou v únoru. Editor

376001

13.01.2020 21:23

Omluva Milana Kundery Kohouta

RE: Kohout

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ano, je to on, "Přijměme 1 000 000 uprchlíků." Nicméně v této věci má pravdu.

376002

14.01.2020 18:28

Omluva Milana Kundery Kohouta

RE: Co sa panovi Kohoutovi chcelo, to sa mu aj prisnilo

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, sepsal jste to sice obsáhle, ale už dlouho jsem nečetl takové hlouposti.

> V celku plati, ze kapitalizmus rozdeluje nerovnomerne bohatstvo a komunizmus sice rozdeluje rovnomerne ale len chudobu.

Mí prarodiče vyrůstali za první republiky a pokud mluvíte o chudobě, nikdy jste ji nezažil. Musel jste se dělit se sourozenci o boty? Neměl jste někdy co jíst? Nemohl jste jít lékaři, protože na to nebyly peníze? Nemohl jste chodit na střední a vysokou školu, protože jste neměl peníze?

> Jeho podstatou je vziat ludom vsetok majetok a tvarit sa, ze je spolocny. Tym, z ludi urobi bezzemkov.

Já jsem naopak kolem sebe viděl lidi, kteří vlastnili byty, domy a hlavně měl každý svoji chatu nebo chalupu, takže byl vlastníkem půdy. Na vesnici fungovali soukromí zemědělci, ke kterým jsme si chodili pro mléko.

O čem to vůbec mluvíte? Že jste se nemohl přežrat sračkami ze supermarketu? Že jste si nemohl kupovat věci za pár šupů, které vydrží týden? Doporučuji opravdu nejdříve přemýšlet, než začnete psát úplné nesmysly.

376053

17.01.2020 12:31

Nasazování chomoutu

RE: ako to skončí ???

194.?.?.?

Můžete mi nějak logicky vysvětlit, co má tento systém společného se socialismem? Nebo prostě jen tak plácáte ideologické hovadiny, tak jako obvykle?

376136

21.01.2020 08:57

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

RE: A co Teslovy technologie?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tyto informace zůstavají Sikimu v hlavě pokaždé, když dojde k vymývání mozku lejzrovými psychotronickými zbraněmi.

Poprosil bych editora, aby změnil miliwatty na megawatty, tedy z mW na MW, aby článek dával větší smysl.

376261

21.01.2020 21:40

Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Lovec idiotů 194.?.?.?

O tom vraždění se hodně píše v prvním dílu knížky zvané Bible. Nějaký židovský pomatený psychopatický bůh tam v jednom kuse vyzývá k vraždění všech "pronárodů". Zaplaťpámbů, že se pak uzdravil, polepšil a stal se křesťanem. Ale to byste mohla možná vysvětlit vy, paní Miroslavo, jak to vlastně bylo. Oni i ti křesťani v jednom kuse vraždili, kradli a lhali, vše s pověřením toho samého boha. A dělají to dodnes. Tak mám skoro strach, aby to nakonec s těmi křesťany nebylo ještě horší než teď.

376288

22.01.2020 08:27

Vondrovic air base pro nevítězící US Army

RE: Polarizace v Cesku

194.?.?.?

Můžete prosím zkopírovat, kde autor “blábolí o tom, jak nádherně se žilo za komunismu”? Já to tam nikde nevidím a pro jistotu jsem to přečetl dvakrát. Víte o tom, že když někdo vidí něco, co neexistuje, může to být příznakem vážné duševní poruchy? Vy jste tím antikomunismem úplně posedlý. Zatemňuje vám to mozek natolik, že vidíte jiná písmena, slova a věty. Jak souvisí nabídka zloděje a profesionálního parazita Vondry s komunismem? V celém článku není ani slovo o komunismu. Hlavně, že nikdy nezapomenete přidat ten link na vaše “články”, které stejně nikoho nezajímají, ale je to vlastně jediný důvod, proč sem ty vaše nesmysly píšete, tedy abyste se zviditelnil.

376299

23.01.2020 16:56

Kdo je dnes víc? Vláda a stát nebo ČT?

RE: Pro autora

Lovec idiotů 194.?.?.?

Samozřejmě. A Irák byl zničen, protože mohl do 20 minut zasáhnout ZHN Londýn a Saddám vyhazoval novorozence z inkubátorů. Kaddáfí pro změnu krmil své vojáky Viagrou, aby se jim lépe znásilňovalo. Oběti Novičoku, jedu desetkrát jedovatějšího než VX, byly naštěstí zachráněny, protože v sanitce, která k nim přijela, měli protijed. V Sýrii Assad zase házel na lidi strašlivé barelové bomby s chlorem... Atd, atd, atd.

Zkuste zlovolné Stalinovy plány ještě rozvést, je to hodně zajímavé.

376334

06.02.2020 17:22

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

Fascinující blábol

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak to je fakt síla. Ať už jdou všichni s tím antisemitismem do prdele, většina lidí ani neví kdo je žid, je to pro ně pohádková postava. Je "antisemitismus" více nenávistný, než například toto?

"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst. Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat." - hodný pan rabín, Jozef Ovádia, kterému přišlo na pohřeb 600.000 obětí "antisemitismu".

Pane autore, jestlipak tato citace z Talmudu byla vyřčena před začátkem 2.000 let trvajícího útisku? A popravdě, co si myslíte vy? Jo vy to vlastně nesmíte říkat nahlas, ale myslíte si to také, že?

Nebo když hodný pan rabín Dov Lior vysvětluje, že přikázání "Nezabiješ" se netýká případu, kdy žid zabije nežida. S tím se pane autore také ztotožňujete? No, já vím, nahlas se to přiznat nesmí, ale...

Dokonce i autor této roztomilé patetické propagandy už v úvodu jasně naznačuje, že antisemitismus je docela obyčejná závist neschopných gójů ke schopným židům. Nic víc. To je ale samozřejmě naprosto v pořádku, to není rasismus.

Takže zřejmě správnější definice antisemity je tato. Antisemita je ten, koho nenávidí žid.

376652

07.02.2020 17:41

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

RE: Židé?

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot]

To je něco jako s tou "židovskou" vzpourou. Vzpoura nebyla "židovská", ale judeánská a judeánci nebyli "židé", ale římští veteráni. Chrám byl římský. Ostatní jsou pohádky pro děti.

Kolega rosco správně píše o zveličování hrozeb Římu, je to naprosto běžné. Když Římani vytáhli do "Germánie", bylo to proto, že někdo ji charakterizoval jako organizovanou říši, která je smrtelným nebezpečím Říma. Ve skutečnosti roztroušené slovanské kmeny nepředstavovaly pro Řím žádné nebezpečí, ale za nějakou dobu "barbaři", ve skutečnosti opět římští veteráni a jejich potomci,dobyli Řím.

376696

07.02.2020 19:05

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

RE: Dozvuky Chazarské říše

Lovec idiotů 194.?.?.?

Koukám, že sem nasadili více sajánů... Jeden "zlý" sionista tzv. "Juan Convidado" (Don Juan - O Convidado De Pedra od Moliéra), druhý "hodný" judaista Salimon. Hasbara team jak vyšitý.

Jeden tvrdí, že nežidé jsou zakomplexovaní závistivci, kteří nenávidí židy pro jejich bohatství. Druhý krotí situaci a snaží se svého soukmenovce "mírnit".

Je ale velmi vtipné, když pan Salimon mluví o Don Juanovi jako o člověku, který není nepřítelem. Přičemž Don Juan předkládá klasické dílo z pera sajána propagandisty, které obsahuje veškerá základní "fakta" z hasbara příručky.

> tento plán palestinští Arabi a Arabská Liga bohužel odmítli

"Kdybych já byl arabským vůdcem, nikdy bych nepřistoupil na dohodu s Izraelem… Je to přirozené, zabrali jsme jejich zemi." David Ben-Gurion, 1973

> 900.000 Židů, kteří byli vyhnáni z okolních arabských zemích

Ale ale, kdepak na to Don Juan přišel? [chechtot]

> prý vytvořili režim apartheidu II, provádí etnické čistky,vraždí palestinské Araby, kradou jim půdu a snaží se je vyhubit

"… přišli jsme dobýt zemi od lidí, kteří ji obývají." Moshe Sharett, 2. izraelský prezident, 1914

"Musíme vyhnat Araby a zabrat jejich místo." David Ben-Gurion, 1937

"Mezi námi musí být jasné, že není žádný prostor pro soužití obou národů pohromadě v této zemi. Nedosáhneme našeho cíle, dokud jsou Arabové v této malé zemi. Není jiné cesty než odsun Arabů odtud do sousedních zemí - všech Arabů. Ani jedna vesnice, ani jeden kmen tu nesmí zůstat." Joseph Weitz, 1940

Vložený obrázek

> o jejich dlouholeté nenávisti a teroru vůči Židům

"Palestinci vcelku dlouho nespatřovali v židovských emigrantech z Evropy žádnou hrozbu hlavně z toho důvodu, že se na židy dívali historickýma očima jako na malou menšinu, vyskytující se v této oblasti pod zvláštní ochranou muslimských vládců." Alfréd M. Lilienthal

> šiitské islamistické straně a teroristické organizaci Hisbollah

No jistě, jak jinak... Když někdo napadne Libanon a domorodci se brání, jsou to islamističtí teroristé. [chechtot]

Co si tomto blábolu asi myslí návštěvníci koncertu křesťanské libanonské zpěvačky Julie Boutros, věnovanému právě Hizballáhu?

V roce 2006 izrahellské bomby zabily 900 libanonských civilistů.

Jsem si jistý, že kdyby Don Juanovi někdo zavraždil těhotnou manželku (Dajr Jásín), vyhnal ho z jeho domu, spálil jeho olivový sad a jeho vyhnal do pouště, miloval by tyto teroristy až do smrti.

A ano, jsou židé, kteří dobře vědí, co za neuvěřitelné prasárny dělají jejich "soukmenovci" v Palestině. "Don Juan" k nim nepatří.

376702

07.02.2020 19:16

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

RE: Bludy antisemity a rasisty „MZV státu Bohemia“

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pokud to říká někdo, kdo tvrdí, že

>A za normalizace bylo úplně "nejlíp". Kdo nedržel hubu a krok, ten ryl drškou v zemi. Statisíce neprověřených vyhozených ze strany a z práce živořilo pak v bídě. Jejich děti se dostali tak leda do dolů.

tak to bude určitě pravda. [chechtot][chechtot][chechtot]

Ale nebyly to statisíce, ale miliony!!! A všichni do jednoho v uranových dolech!

>Měli jste armádu, policii, lidové milice a na co jste se zmohli? Jen zmlátit pár studentů a potupně odejít od válu.

Jo, taky jsem je mlátil. Všichni jsme je mlátili!!! Do jednoho! A bylo to tvrdé, ne že ne! Skoro jak když v USA jich pár postříleli. Hlavně jsem mlátil studenta Šmída! [chechtot][chechtot][chechtot]

Vložený obrázek

376703

11.02.2020 17:29

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jediné prostoduché komentáře sem dáváte vy. Co jste čekal, že vám někdo odpoví na tu hovadinu, co jste sem zas nacpal? Televizi určitě nepotřebujete, neboť máte v mozku hologramy tvořené psychotronickými lejzrovými zbraněmi. Zapleveluje tu diskuzi nesmysly, kterým věří jen někdo, kdo to nemá v kebuli úplně v pořádku. Kdybych nevěděl, že je to v náplni vaší práce, shazovat úroveň alternativních serverů psaním debilních komentářů (podobně jako alternativní média podrývá ten idiot Fulford nebo u nás jeho kopie Chvátal), tak by mi vás bylo úpřímně líto. Opět vás žádám, abyste šel za vašimi kolegy, tedy Štětinou, pornohercem Jandou atd., kde budete mít s takovými bláboly jistě úspěch. Jenže tam byste to neměl placené, že?

376809

11.02.2020 17:36

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zrádci a nepřátelé... Doporučuji okamžitě navštívit specialistu na mozek zničený psychotronickými zbraněmi. Nevím, jestli už není pozdě, protože dle toho co zde trousíte za bláboly, je možné, že už není co zachraňovat, ale naděje umírá poslední. Opět doporučuji si zajít na kafe s Jandou, ten je postižen stejně, takže budete na totožné mentální úrovni.

376810

11.02.2020 18:11

Dobíjení e-aut zdražuje

RE: Naštěstí vše bude jinak

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Pane Guru, tak už jste tu tady zas? [chechtot][chechtot][chechtot]

V roce 2011 jste napsal ve svém poutavém příspěvku Planeta již je zachráněna, jenom novináři to ještě nevědí:

>Jaderné elektrárny budou pomalu samovolně bankrotovat. Jestliže např. za 4 roky bude 30% domácností a firemních provozů používat ORBO nebo E-Cat, logicky se sníží poptávka po elektřině a teplu z elektráren včetně jaderných. Během 4-8 let takto "zezdola" (živelně) budou elektrárny končit, krachovat, vypínat, demontovat.

>Uvedení Free Energy tech bylo 72x odloženo. Ostuda pro inovátory, ale svět jim to odpustí minutu po finále. (2012)

>Asi rok se Rossi nemohl hnout z místa. Jeho starší verze E-Cat uměly pouze 200°C (což na konverzi na elektřinu je nepříliš vhodné) a trpěly nestabilitou. Poslední měsíce však učinil rychlý pokrok. To co by velkým firmám trvalo 5 let, on stihnul za 5 měsíců. Report bude zveřejněn velmi brzy. (2012)

>Dlouho očekávaný report z 32 denní testů E-Cat/Hot-Cat podepsaný vedoucím katedry fyziky Boloňské Univerzity a profesory z Uppsaly Univerzity. Tentokráte vše bez pochybností. Speciálně pro čtenáře Zvedavce. (2014)

>1MW E-Cat běží již několik měsíců u civilního zákazníka, smyslem je získat statistická data během ročního provozu. (2015)

Od roku 2011 jste nás až do roku 2015 pravidelně informoval o odložení certifikace, pak jste se odmlčel a koukám, že certifikace už je zase za dveřmi. No, jestliže jste v roce 2011 tvrdil, že v roce 2015 pojede 30 % domácností a podniků na E-Cat, kolik to asi musí být dnes? V roce 2019 už je většina elektráren v bankrotu, dle vašich předpovědí.

Ještě štěstí, že nás média neinformují, jinak bychom všechno to štěstí neunesli. Vlastně teď mě napadá, že když bude certifikace až v březnu (tohoto roku?), co vlastně pohání všechny ty domácnosti?

Takže zase za pár let, až bude certifikace do několika měsíců už úplná tutovka? Ale nebojte se, věřím vám... Je za vámi kus práce a tak s urážkami počkám až do března. [chechtot][chechtot][chechtot] Jen by mě zajímalo, kdo má zájem na šíření těchto bludů a co z toho má? Že by Rossimu chudí duchem posílali peníze na "vývoj"?

376812

To si trochu pletete. Toto není demokracie – vláda lidu. Toto je zastupitelská demokracie, kdy vybraní parazité mají lid zastupovat. Už dlouho ale zastupují zájmy úplně někoho jiného, než lidu. Hra na demokracii je jen ubohá zástěrka totalitního režimu. To, že lidé stále chodí k volbám, je jen výsledkem mediálních kampaní před každými volbami, kdy se snaží média lidi přesvědčit, že jejich názor má smysl. Po každých volbách je ovšem zcela zřejmé, že je to naprostý nesmysl. Na druhou stranu se ovšem někdy podaří zvolit někoho rozumného (Maďarsko), který ovšem musí okamžitě učinit kroky vedoucí k omezení prostoru zahraničních agentur a médií, aby lid mohl vládnout.

376884

13.02.2020 18:13

Sociální experiment Žít Brno

RE: Každá kurváreň má vinníka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Opět se pletete. Zkuste se jít zeptat voličů těch hajzlů, jestli volili tohle.

K samotnému článku... Je to něco naprosto neuvěřitelného a naprosto nespravedlivého. Co třeba takový hezký pracovní tábor, kde by střecha nad hlavou a jídlo bylo za odvedenou práci? Každý ať si dělá co chce, klidně sedí na prdeli a chcípne hlady.

376885

17.02.2020 18:10

Manipulace s pamětí národa

RE: A znovu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jo, jasně, jasně... Je zajímavé, že pokud zde něco komentujete, tak je to pořád dokola tahle kravina. Je nějaké zvláštní nutkání, které vás nutí to zde pořád dokola opakovat? Co přesně vás k tomu vede?

Osobně jsem s článkem skončil po přečtení závěru, který jsem si přečetl jako první...

>evropskou civilizaci, zcela přirozeně založenou na národních kulturách, na tradičním v křesťanství zakořeněném řádu, na funkčních rodinách a lásce k domovu a svému lidu.

Zcela přirozeně... Takže než se ze slovanských kmenů obývajících celou Evropu staly "národy", muselo být prolito "přirozeně" hodně krve. Řím postupoval systematicky. Chlapy a kluky pozabíjet, ženské svěřit do "péče" veteránů, kteří půdu a ženy dostávali jako součást platu. Kraj za krajem byl takto "zcivilizován".

Původní náboženství PŘEKRYTO novým, původní svátky nahrazeny novými. Oslava Slunce nahrazena různými událostmi ze života "Ježíše". Původní kalendář nahrazen novým. Původní přírodně přirozený mrav byl nahrazen římským "právem".

Tento stav přetrvává dodnes. Základy "civilizace" jsou římské – kalendář, právo, náboženství. Zákaz "nemanželského" sexu vedl ke zrušení rodů, kde byly všechny děti vychovávány celou vesnicí, přirozená rodina byla nahrazena nepřirozenou – nucené sňatky atd. Tzv. "řád" z tohto vyplývající slouží k přesouvání bohatství k nejbohatším na základě sprosté zlodějiny.

Autor je sám obětí přepisování historie a ani o tom neví.

376951

18.02.2020 08:29

Manipulace s pamětí národa

RE: Jeden z mnoha paktů

Lovec idiotů 194.?.?.?

WOW! Tak to je síla. Ještě řekněte, že území, které SSSR Polsku zabralo, patřilo vždy Polsku a máme to kompletní. Ještě byste mohl promluvit o tom, jak Poláci nebyli v Moskvě. A jak Rusko nemuselo odevzdat velké území Polsku, aby se těchto agresivních katolíků zbavilo. A raději vůbec nezmiňujte historii vzniku pobaltských států. To byla naprosto mírumilovná věc, kdy hodní katolíci zabrali slovanské území. Tam nikdo neumřel. Nikdo.

>desítek milionů zavražděných ruských, ukrajinských a polských křesťanů

Tohle už je naprostý propagandistický blábol, kterému věří jen naprostí nevzdělaní hlupáci. Vy jste člověče jak ti ukrajinští náckové, co naříkali nad bolševiky způsobeném hladomoru ve Lvově. Než jim někdo, kdo věděl alespoň základy historie vysvětlil, že tou dobou byl Lvov polský. Nemá smysl rozvádět tehdejší situaci, bylo by to házení hrachu na zeď.

Co se týká vašeho primitivního antikomunismu, chápu, že jako kovaný katolík nikdy nemůžete vidět skutečnou realitu, takže se raději spokojíte s obvyklou prostoduchou propagandou. To vám neberu.

Takže pozdrav pámbů! A pozdravujte Kalouska!

376967

18.02.2020 08:41

Manipulace s pamětí národa

RE: Jeden z mnoha paktů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zaplaťpámbů, že vy jste si ten TAJNÝ dodatek přečetl. Ještě že vás tu máme!

376968

29.02.2020 18:52

O osudu myšlenky jaderného raketového motoru pro lety do vzdáleného vesmíru

Nějak tomu nerozumím

Lovec idiotů 194.?.?.?

Vždy jsem se domníval, že raketové motory fungují na principu vrhání hmoty jedním směrem, přičemž na základě akce - reakce posouvají raketu kupředu. Ještě bych pochopil, kdyby v atmosféře reaktor poháněl elektromotor a turbínu, ale ve vesmíru nelze použít jako hmotu vzduch, takže co konkrétně vrhá ten reaktor za hmotu? E=1/2mv2, pokud vím, takže co je ta hmotnost?

377167

01.03.2020 11:47

O osudu myšlenky jaderného raketového motoru pro lety do vzdáleného vesmíru

RE: I ve výzkumu kosmu jde především o peníze

Lovec idiotů 194.?.?.?

Měl jsem za to, že vás editor vyhodil, Vojto. Už po několikáté. Proč asi? Protože píšete dokola pořád ty samé nesmysly. Takže dnes jste ukončil článek o motorech tím, že Putin ničí Rusko. A ani už se raději nepodepíšete, aby si editor nevšiml, že jste to zase vy.

> mnohaleté ekonomické skomírání celého Ruska

Blábol a sprostá lež.

377184

01.03.2020 15:13

Trikolóra - pár poznámek burana

Možná by nebylo od věci ukázat, co si myslí členové Trikolóry

Lovec idiotů 194.?.?.?

“Co je tedy příznačné: 1. Nesvoboda se moci chopí ve svobodných volbách, zcela demokraticky. 2. Na jakékoli formě totality vždy někdo vydělá - a právě tito lidé ji budou bránit do posledního dechu. 3. Každé politické zlo lidem vždy slibuje lepší nový svět, práci pro všechny, blahobyt. 4. Každá diktatura uzavře lidi do vězení autocenzury, do držhubismus. 5. Každý diktátor si podmaní školy, školní osnovy a snaží se vychovat poslušného ovčánka. 6. Každý diktátor ovládne média, aby šířila jedinou - tu jeho - (ne)pravdu. 7. Každá totalita má užitečné pomahače v dobromyslných idealistech, kteří věří, že nějakou chybu lze odpustit, neb je to za dobrou věc. 8. Každý nesvobodný režim bojuje proti vlastnictví majetku a proti odpovědnosti. 9. Každá novodobá diktatura ničila církev a akademickou sféru. 10. Každý nástup zla jako první odhalili staří a moudří, kteří už to jednou zažili, a mladí studenti. Poslouchejme je! Nová nesvoboda nám hrozí neustále. Pokud budeme ignorovat symptomy jejího nástupu, budou si jednou naše vnoučata připomínat 72 let od nějakého našeho krutého Února či Května,” konstatuje Majerová Zahradníková.

Toto je naprosto nesmyslný blábol, který nemá ani hlavu ani patu, i když se to zdá být na první pohled "rozumné".

Například: "Sametový" převrat vedli "studenti a herci", ale staří lidé už od začátku ukazovali na to, že je to celé nějaká levárna. Studenti vyšli do ulic proto, že zlí parašutisté zavraždili hodného studenta Šmída. Takže odhalili prd, jen sedli na lep STB. Naopak starší lidé ještě pamatovali kolaboraci Havlů s nacisty.

377188

03.03.2020 17:13

Volby morového roku

RE: Marná naděje

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dejte s tím už pokoj...

377265

11.03.2020 12:36

Důvod, pro který Severní Korea tolik nenávidí Spojené státy americké

My vás té naší demogracii naučíme, i kdybyste měli všichni chcípnout

Lovec idiotů 194.?.?.?

Hodní západní (římští) demograté to tak dělají celou dobu. Nekončící vraždění civilistů od začátku této "civilizace". Tak jako Řím si podmaňoval okolní svět, tak to dnes dělají jeho následovníci. Je potřeba vyvraždit milióny, aby zbytek pochopil, že musí makat na Řím... Když pak nějaký imbecil začne kvičet o tom, kolik lidí vyvraždili bolševici v Rusku, což jsou obvykle úplně nesmyslná čísla, na otázku, zda neví, že západ vyvraždil desítky miliónů v posledních desítkách let a stovky miliónů za posledních pár set let, začne blekotat, že to bylo nutné. [bliji][bliji][bliji]

377414

13.03.2020 19:35

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

Už jsem to dal do krátkých zpráv, ale jistota je jistota

Lovec idiotů 194.?.?.?

V roce 2015 vyšel článek, který rozebírá (ne)bezpečnost pokusů s netopýřím koronavirem!

Nemám čas to překládat, takže kousek jsem přeložil strojově a lehce upravil:

Experiment, který vytvořil hybridní verzi netopýřího koronaviru - který způsobuje SARS (těžký akutní respirační syndrom) - obnovil debatu o tom, zda inženýrské laboratorní varianty virů s možným pandemickým potenciálem stojí za rizika.

V článku publikovaném v Nature Medicine 9. listopadu vědci zkoumali virus s názvem SHC014, který se nachází v netopýrech v Číně. Vědci vytvořili chimérický virus složený z povrchového proteinu SHC014 a páteře viru SARS, který byl uzpůsoben k růstu u myší a napodobování lidských chorob. Chiméra infikovala lidské dýchací buňky - což dokazuje, že povrchový protein SHC014 má nezbytnou strukturu, aby se mohl vázat na klíčový receptor na buňkách a infikovat je. Způsobilo to také onemocnění u myší, ale nezabilo je.

Přestože téměř všechny koronaviry izolované z netopýrů se nedokázaly vázat na klíčový lidský receptor, SHC014 není první, kdo to dokáže. V roce 2013 vědci uvedli tuto schopnost poprvé u jiného koronaviru izolovaného ze stejné populace netopýrů.

Zjištění posilují podezření, že netopýří koronaviry schopné přímo infikovat člověka (spíše než nejprve se musí vyvíjet u zprostředkujícího zvířecího hostitele) mohou být běžnější, než se dříve myslelo.

Ale další virologové se ptají, zda informace získané z experimentu odůvodňují potenciální riziko. Ačkoli rozsah jakéhokoli rizika je obtížné posoudit, Simon Wain-Hobson, virolog z Pasteurova institutu v Paříži, poukazuje na to, že vědci vytvořili nový virus, který „roste pozoruhodně dobře“ v lidských buňkách. "Pokud virus unikl, nikdo nemohl předvídat trajektorii," říká.

---

Tolik tedy k původu viru. Ještě pár drobností... Vir je mezi námi mnohem delší dobu, než je předpokládáno, ale protože většina lidí nemá vážnější komplikace, maskoval se za chřipku... Například v Číně zjistili, že došlo k úmrtím minimálně měsíc před první detekcí nového viru. Můžeme tedy předpokládat, že vir je tu mezi námi a zabíjí už několik měsíců a teprve nyní byl u nemocných identifikován.

Co se týká důvodu vypuštění viru – mocipáni svedou nadcházející ekonomický kolaps na koronavir. Zbaví se důchodců, kterým rozkradli důchody.

377462

16.03.2020 10:18

Kde vznikl COVID-19?

RE: Zparchantělá věda

Lovec idiotů 194.?.?.?

Fascinující, co zde naznačujete...

>Za pouziti dvojiho metru pak nezadouciho vypoklonkuji z diskuse, nebo ho rovnou zrusi.

Máte alespoň jeden příklad?

377549

Opravdu nechci být cynik, ale po zhlédnutí videa jsem nenašel jsem nic, co by v podstatě nebyla pravda. Možná tento vir alespoň lidi přinutí se zamyslet, na chvíli vybočit ze zajetého konzumního systému. Video je dle mého názoru dokonalý případ svobody projevu. Něco jako Česká soda, kterou by dnes nebylo možné natočit.

Podle mě je Maru trochu přecitlivělý.

377550

16.03.2020 16:00

Německá státní televize ARD: Oslavujme smrt starých ekologických sviní, planeta bude zelenější

RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

Lovec idiotů 194.?.?.?

>svoj podiel na gaunerstve SVOJICH politikov

Ten podíl je konkrétně co? Pokud volič volí někoho, kdo mu něco slíbí a pak ten politik dělá pravý opak, jak už jsme koneckonců zvyklí, jaký konkrétně je podíl voliče na prasárnách jeho "zastupitele"? Tedy když pominu to, že šel k volbám a zvolil ho? Jste schopen to nějak ROZUMNĚ vysvětlit? Řešením by byla odvolatelnost politiků (děláš něco jiho, než jsi slíbil, tak táhni), ale dnes už lidi často volí jen PROTI něčemu, než PRO něco. Osobně to řeším tak, že k volbám nechodím. Zakládat "slušnou" stranu bez mediální podpory (tím myslím oficiální média), není možné. Na to většina lidí nemá čas, protože se musí starat o přežití.

377561

Vojto, vás vyhodí dveřmi a vrátíte se oknem. Není absolutně důvod se nepodepsat, vaše myšlenky jsou tak "originální", že autor je na první pohled patrný.

>Té soutěži někteří z nás říkáme EVOLUCE.

Moc si to pletete. Opravdu moc. Navíc absolutně nechápete pojem evoluce. Evolutio – rozvinutí. Případně postupný vývoj, soustavný rozvoj od nižšího stupně k vyššímu.

Naprostá většina zvířat například zabíjí proto, aby žila. Ne pro zábavu. I když samozřejmě existují výjimky. A rozhodně se zvířata nesnaží si zlikvidovat svět, v kterém žijí. To může udělat je imbecil, který zasviní zemi někoho jiného a sám má na svém dvorku pořádek.

Pokud se někdo rozhodne, že narve milióny tun chemikálií do země, aby z toho dostal nějakou ropu a pak vypustí metan přímo do ovzduší, protože nemá, jak by ho někam přesunul a navíc ho nikdo nechce, to není evoluce. To je kretenismus.

I kdybychom nevzali v potaz váš nesprávný výklad slova evoluce a hráli na právo silnějšího, podobného sviňáka by lidi, co žijí na postiženém území museli okamžitě pověsit na kandelábr, protože zničil jejich vodní zdroje a brání v jejich rozvoji. Stane se to? Ne, protože existuje jiný systém, který tomu zabrání.

Pokud si myslíte, že vytváření (právního) systému, který brání zloděje a vrahy je evoluce, pak vás musím zklamat. Je to degradace. Samozřejmě, že pokud pro vás je hon za penězi procesem "soustavného rozvoje od nižšího stupně k vyššímu", což je evoluce, pak je mi vás opravdu líto, protože nemáte šanci se evolučně vyvíjet. Ale zase můžete v klidu degradovat, což je proces opačný evoluci.

Mimochodem, velice rád bych se od vás dozvěděl, proč si myslíte, že někdo má právo zmocnit přírodních zdrojů, zplundrovat to místo tak, že tam sto let tráva neroste a pak jít jinam...

Co byste říkal tomu, kdybych přišel k vám domů, praštil vás lopatou po hlavě a odnesl si vaše "bohatství". Pochopil byste to jako EVOLUCI? Pokud ano a byl byste rád, že silnější "evolučně" zvítězil, pak můžete tyhle nesmysly dál opakovat. Pokud ne, pak tomu nevěříte a bylo by lepší se k tomu nevyjadřovat.

377567

17.03.2020 09:52

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

RE: dobry clanek, ale

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Bez radeji vyvencit tveho dreveneho kacera a nelam si hlavu vecmi ktere nechapes.

Ano. Po přečtení vašeho příspěvku se domnívám, že tato věta spíš patří vám, protože pokud si myslíte že:

> za poslednich par dni ztratila elita nejbohatsich 10% biliony dolaru

tak jste to vy, kdo vůbec NIC nechápe. Zkuste popřemýšlet, kde se těch 10 biliónů vzalo...To je vzali z prasátka? Zlaté mince?

Krize je stříhání oveček, tedy sklizeň, kdy se opět přesune majetek zespoda nahoru. Opravdový majetek. Ne čísla.

377582

17.03.2020 14:53

Ke koroně a světu

No ano...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Článek správně ukazuje na pravděpodobné úmysly "elit". Jen bych nemluvil o koroně, protože korona je součást viru – jeho obálka s hroty, kterými se vir přilepí k (lidské) buňce. Také není pravda, že na "koronu" je patent. Patent je na známé koronaviry, například na SARS. Na SARS-CoV-2 patent určitě ještě není, i když už je určitě podaná žádost.

Co se týká dotazu od pana Chlora:
>Proc by mela (superelita) jit do neznamych , nepredvidatelnych rizik " pokoranovirove" doby ? Proc by je mela sama vyvolavat ?!??

Pane Chlore, "neznámé" a "nepředvídatelné" platí pro obyčejného jedince stáda. Oni ví mnohem, mnohem víc než my (mají přesné informace o tisících let naší historie) a také perfektně vědí, jak se lidský dobytek ovládá. Pokud se domníváte, že po tisících letech řízení lidského dobytka je pro ně něco neznámé, pak si možná pořád myslíte, že historické události, které formují dnešek, se staly tak nějak samovolně.

377598

17.03.2020 18:27

Ke koroně a světu

RE: Většinou

Lovec idiotů 194.?.?.?

>plánování na "tisíce let" - to samo o sobě je blábol nad blábol.

Taková jepice si určitě říká: plánování "na rok" - to samo o sobě je blábol nad blábol.

>Umí tu někdo domyslet, jak by se jen tohle dalo zařídit?

Knihovny? Co taková vatikánská knIhovna, do které bylo přestěhováno VŠE z dobytých území?

377607

17.03.2020 18:49

Ke koroně a světu

RE: vyneste své mrtvé...vyneste své mrtvé

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, myslím, že se můžete uklidnit. Ten virus zabije asi tolik lidí, co chřipka. O tom si můžeme promluvit za pár týdnů, až se zjistí, že většina lidí byla infikována a ani o tom nevěděla. Ale to už budete mít jinou hypotézu, tedy že ten virus v nás zůstane, zmutuje a zabije nás za nějaký čas, případně přijde další strašná vlna upravená mimozemšťany.

>Na začátku byl jeden, kterého nakazili mimozemštani a ted jich mají 60 000.

Ještě vám prozradím jednu věc. Jak už jsem psal, většina lidí ani neví, že byli infikováni. Takže nám vychází velké procento úmrtí... Ale pokud je nakaženo desetkrát nebo stokrát víc lidí, pak už je to procento naprosto zanedbatelné.

Lidé umírají na přehnanou reakci imunitního systému, který ničí plicní buňky.

Mimochodem... Oni doslova nemají lék na CHŘIPKU PROBOHA!

Nemají. Chřipka nebo rýma (která je také vyvolaná koronavirem) trvá týden a imunitní systém si s ní poradí.

Jinak tyhle příspěvky je přesně to, co Zvědavec "potřebuje"...

377609

18.03.2020 10:53

Ke koroně a světu

RE: zábavné čítanie ???

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Je třeba odmítnout takovéto srovnání, protože COVID 19 má daleko vyšší míru nakažlivosti než "obyčejná chřipka."

Tohle víte jak? A pokud je to tak, tím spíš je tento vir méně nebezpečný a smrtící, než chřipka.

377636

18.03.2020 11:08

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

RE: dobry clanek, ale

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak to je síla. Je neuvěřitelné, jaký v tom máš zmatek. Neřekl jsi mi ani nic nového, ale ani nic podstatného. Zřejmě se dokonce domníváš, že jde jen o stříhání americké střední třídy. Povíme si za rok. OK?

377638

18.03.2020 17:26

Ke koroně a světu

RE: Většinou

Lovec idiotů 194.?.?.?

Důsledků? Co konkrétně máte na mysli? To by mě opravdu zajímalo. Důsledků čeho prosím? Škoda, že jste místo naprosto nicneříkajícího zbytečného příspěvku nenapsal něco, co by mělo hlavu a patu. Například byste rozporoval, že informace nelze uchovávat v knihovnách, nebo že jepice neumí plánovat déle než pár dní. Skutečně nechápu na co reagujete...

377649

18.03.2020 17:43

Ke koroně a světu

RE: blbiny

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ekonomickým krachem? Ten proběhl kdy?

Ukážete mi ten krach na tomto grafu? Jste si jistý, že na pokles HDP nemohla mít vliv skutečnost, že se jim tam potulovali různí "legionáři", kteří ukradli zlato? "Občanská" válka taky ne? Sankce a ekonomická válka taky ne?

Vložený obrázek

Já jen abychom nezůstali u takových těch jednoduchých a rozšířených pohádek "dobrých antikomunistů".

377650

19.03.2020 19:27

Ke koroně a světu

RE: blbiny

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je vidět, že vaše ideologie (nacismus) vám zabraňuje přemýšlet. Ale já vám to neberu. Proto si dál věřte standardním "antibolševickým" příběhům. Je to vaše volba. Já se raději každé ideologii vyhýbám obloukem. Mám pak větší nadhled.

377677

20.03.2020 09:32

Chvilka poezie v éře koronaviru

RE: Bohužel jsem skeptický.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dík patří hlavně panu Brandovi, který to pro nás takto hezky přeložil.

Kolaps bude a bude hodně bolestný, pro někoho již je. Mnoho drobných podnikatelů (například lidi co mají pronajmutou hospodu) je již na provaz.

Bankéři opět vyváznou. Lidi místo nich pověsí koronavirus.

377702

20.03.2020 11:37

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí V4 a Německa

RE: Bez obav.

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Helikoptérové peníze rozhazuje i Babiš a patrně i celá V4.

Počkejte, to mě zajímá... Vzhledem k tomu, že nesleduji zpravodajství (obvykle mám po chvíli sledování ČT09 chuť rozmlátit televizi), o tom nic nevím. Babiš bude rozdávat lidem peníze?

Co se týká samotného článku, větší blábol už jsem dlouho nečetl. Co to tam řešej za píkoviny? Je vidět, že tihle novodobí papaláši se od těch minulých už vůbec neliší.

377710

22.03.2020 14:06

Dvě zprávy - která je pravdivá?

RE: Kecy, kecy, kecičky...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Abychom v tom udělali úplně jasno, tak Mihulka přeložil tento článek, což byla reakce na článek, na který dáváte link. Vše už bylo nicméně podrobně popsáno zde.

Určitě je zajímavé podívat se na prezentační video z konference „Event 201“. Zde je k zamyšlení to, zda už věděli, že vir je venku, nabo že bude teprve vypuštěn.

A také na prezentaci hodného BIlla Gatese, velkého zastánce vakcinace, který v roce 2011 v rozhovoru pro CNN vyslovil domněnku, že pokud přežije více dětí díky vakcinaci, rodiče budou mít méně dětí ze strachu, že nějaké umře a to povede ke snížení populace.

Věc, která mě rozesmála, bylo doporučení norské univerzity, aby se studenti neprodleně vrátili ze zemí s mizerným zdravotnictvím a kolektivní instrastrukturou, například z USA.

Vložený obrázek

377807

22.03.2020 16:54

Kde vznikl COVID-19?

RE: Stopa vede sem...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Koronavir je označení viru dle jeho podoby. A kam že ta stopa vede? Nějaký zdroj by nebyl? Raději jste ho sem nedal, že?

377816

23.03.2020 09:19

Dvě zprávy - která je pravdivá?

RE: Kecy, kecy, kecičky...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Milý pane. Sice vůbec nevím, o čem to mluvíte, ale první článek (ten na který jste dal link) vyšel 9.11.2015. Článek, který na něj reagoval vyšel 12.11.15 a Mihulka ten článek přeložil a byl zveřejněn 13.11.2015. Chápu, že vás rozčílilo varování norské univerzity, ale za to já nemůžu. Spíš by mě zajímalo tohle:

>Koronavirus je jméno biochemického programu, který vznikl v Číně v roce 2002 z popudu lidového vedení a který měl primárně nastavit ekonorovnováhu mezi věkovými hranicemi obyvatel. Vývoj byl ale pozastaven poté co se ukázalo, že nelze vytvořit "čínské" viralni enzymy (integrase). Američani o tom věděli a ten čínský program pojmenovali Batman, protože speciální hemagglutinin se uměle tvořil v tělech netopýrů.

To jste zde nedávno uveřejnil a mě by opravdu zajímalo, kde jste k tomu přišel. Máte na to nějaký link?

377839

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 70 čtenářů částkou 11 342 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,26 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,75 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,20 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 737,00 Kč
1 unce stříbra
576,29 Kč
Bitcoin
826 174,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?