Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 186 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.01.2019 10:00

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

Situace impéria je přehledná

185.?.?.?

Samo impérium známky kolapsu sice nevykazuje, ale zuří v něm boj o jeho další směřování. Dvě hlavní strany boje jsou liberálové a nacisti. To si zasluhuje upřesnění:
1. Liberálové hrnou do Západu černou špínu, propagují nejen sexuální zvrácenosti, rozbíjejí rodiny a národy, bojují proti prokreaci domorodého obyvatelstva. Jsou to jak atheisté, tak křesťané – od Halíka až po hlavu.
2. Nacisti (t. j. nacionální socialisti), nemusejí být jen nacionální (tzv. ukrajinští banderovci, ale tendence jsou i u Chorvatů, Poláků), ale i internacionální (čeští, adorující USA, viz případ Huawei, internacionální socialismus – zase adorace USA – je i u Poláků), v USA heslo America first znamená, že America má být v čele světa.
---
Jsou tu i okrajové skupiny:
a. komunisti s nevyhraněnou ideologií, např. jejich podpora potratů je liberální, stejně tak je liberální podpora možnosti rozvodů, nejsou už nacionální (projekt znárodnění opustili).
b. tradiční katolíci, monarchisté, kteří nejsou liberální, většina ani není nacionální.
---
Naproti tomu nikde nevidím fašismus – jen jako běžnou a hloupou nálepku ze strany liberálů vůči tradičním katolíkům, i ze strany nespokojenců vůči impériu 1. i 2. Ani nikde nevidím neomarxismus –jen jako hloupou nálepku nacistů vůči liberálům.
---
Jaká bude budoucnost? Impérium nepadne, jen jeho liberální křídlo vymizí ve prospěch internacionálního socialismu (ad 2.). Pod touto fanglí se sjednotí Bolton i Macron (příp. jeho nástupce), Koudelka, Bradáčová, Halík i Mayová (příp. její nástupce). Impérium budoucnost má, a ta je nacistická. Mnozí by tomu nechtěli, kritiky je zatím mnoho, ale alternativu nepředloží a nezdůvodní.

369089

24.01.2019 10:20

Lžou více než Rudé Právo tisklo

Několik poznámek

185.?.?.?

1. Blahopřeji k obnovení publikace článků.
2. Přiznám se, že z kolaborantského a vedoucího tisku sleduji jen ony novinky.cz.
3. Přiznám se, že zmíněných článků jsem si taky všiml a mám na ně od chvíle jejich čtení stejný názor jako pan autor.
4. Přiznám se, že mě neuspokojuje název presstituti; jsou to prostituti v plném toho slova smyslu.
5. Přiznám se, že autorem popisovaných několik málo jevů je na novinkách součástí cele jejich rozsáhlé publikační politiky. Takových podvodných výlevů jsou miriády, jsou zcela běžné, je to, jakožto vypíchnuté prostituční jednotlivosti nedílnou součástí tohoto mnohapatrového, rozlehlého superbordelu.
6. Ovšem když někdy dost výjimečně se podívám i jinam, většinou na idnes, pozoruji stejnou bordelovou atmosféru. Smrdí to tam taky neuklízeným prodejným sexem.
7. Pan autor několik prodejných sexuálních aktů sice správně osvídil a zdokumentoval, ale zdá se mi, že, přinejmenším v této dnešní republice jde o už normální a standardní prznitlelkou smradlavou situaci, která zaráží snad už jen monsignora Piťhu – i pro naprostou většinu kněží jde o něco zahnízděného, sem vrostlého a už ani nepozorovaného.
8. Správně zmínil autor lidovce pod jejich vedením.

369208

28.01.2019 13:48

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

Je nutné číst nejen článek, ale i komentáře, jakoby "hlas lidu"

185.?.?.?

Píšou, že článek je podpindosnický. Nevěřil jsem tomu. Ale oni podpindosníci se vždy nějak prozradí, stačí jedna věta. A ta tu je: sankce. Myšleno tak, že jsou účinné. Což je důkaz. Ale pozor, oni to mamíchají v pravdě. A té je v článku dost. (Vlastně je tam i další prozrazení: Proč neřekne Putin ...? Drško blbá. Co by říkal? Nejde o to, co říká, ale co reálně v Rusku je. Může to hrát a nemusí, to je jedno.
Takže: Čeho svině využívá? Situace v Rusku. A ta skutečně nejlepší není. Hlásalo se heslo: základna, ideová nadstavba. A ono je to opačně. Jaká je ideová základna v Rusku? Co chce, čím chce být Rusko? Do značné míry se podobat Západu. Buduje se. Ale co je cílem? Žrát? Konzumovat? (Třetí prozrazení baby: dětí jezdí do Londýna do škol. Nemá cenu opakovat znovu a znovu, že západní školy jsou nadranc. Bez úrovně. Jezdí tam taky jen blbové bez úrovně. Stáže na Západě mají jen prznit charaktery.) Ale na druhé straně: Nemá ruské školství vady? Má, a dost velké, i když je lepší než západní. To už je prvek ideové základny. Kultura: nejsou v Rusku celebrity dost podobné těm na Západě? Ďoubalík na Nové republice dost často pouští "ruskou" hudbu, která je hudbou západní, jen v ruštině. Ideová základna. Turismus. Už jen to ježdění do světa a ježdění na Západ zvlášť. Ideová základna. Zvědavec sem dal skvělé, nezapomenutelné video "ten dělá to a ten zas tohle". Mizení drobných profesí, jako na Záapadě. Ideová základna. A dostáváme se k hmotné nadstavbě. Je ruská centrální banka samostatná? Ne. Je v rukách Západu. Hanba. Snad s pomocí Páně ne věčná hanba. Západní korporace přesně ve stylu Kudrina, Gajdara a Klause kořistí ruskou zem. Privatizace do ciziny mnohdy podle českého arciškůdce Klause. Ale úplně nahoře je otázka: Má Putin vizi? Má Putin plán? Já myslím, že ne. Nemá. Když tak kopíruje Západ. Thema: důchodová reforma. To je vytloukání klínu klínem. Jaké jsou trendy porodnosti bílých Rusů? Za Stalina byly potraty zakázány, Chruščov je povolil. A toleruje je i Putin. Husák(!) si s porodností poradil, Putin ne. Flikuje důchodovou reformou. A je tady i náboženství: Ukradli mu "Ukrajinu". Cařihrad podepsal tomos, Putin reálně ani necekl. To je strašná rána ruskému pravoslaví. A další Putinova ostuda. A bylo by toho mnohem víc – nebo mnohem míň, polud by měl Putin PLÁN.

369279

29.01.2019 20:25

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

RE: Je nutné číst nejen článek, ale i komentáře, jakoby

185.?.?.?

Putinův neplán a ruská idea, kterou on asi nezná:
"Skládání informací do obrazu:
1. Bylo řečeno, že Putin nemá plán. Zejména doma. Ale má vůbec Rusko nějakou ideu? Má.
Ruskou ideou je ikona.
Co to je ikona?
Ikona je obraz snahy o jednotu nebeského a pozemského.
2. Mají ale Češi nějakou ideu? Mají.
Českou ideou je kníže Václav.
Kdo to je kníže Václav?
To je ten, který byl na stráži zde na zemi a je na stráži na nebi.
3. A Američané, mají nějakou ideu? Ovšem že mají.
Americkou ideou je zábor.
Co to je zábor?
Zábor je uskutečňování snahy ukrást, co se dá, a to, co se nedá, uloupit.
4. A co Židi, kteří jsou na těchto stránkách pořád? Mají Židi nějakou ideu? Jistěže mají.
Židovskou ideou je vzdor.
Co to je vzdor?
Vzdor je rozhodnutí nikdy nepřipustit, že Ježíš je Boží Syn.

Takže každý národ má svou ideu, kterou je třeba zařadit jako kamínek do mosaiky. Proto je taky snaha mnohých, národy slít a tak i polít tu mosaiku tak, že pod nánosem zmizí."

369317

31.01.2019 13:36

Venezuelské spiknutí houstne...

To je shrnutí něčeho z toho, co víme

185.?.?.?

Víme ale i víc:
Pan(í) Spencer(ová) roztrubuje, že Madurův režim (tak!) je korupční.
Víme taky, že Rusko nehnulo prstem ani v případě Kyjevské Rusi, ani v případě Libye.
Víme taky, že "Rusko musí zaplatit miliony vyhoštěným Gruzíncům, rozhodl soud ve Štrasbursku."
Víme taky, že po mnoha letech od doby, kdy pan Putin začal vytrubovat o multipolaritě a o dedolarizaci, se udály jen kosmetické změny.
Víme taky, že USA mají stále stejný tah na branku, jako kdykoliv v minulosti, a Rusko jen kecá.
Takže: Už jsem napsal, že teď se definitivně potvrdí, zda Putin je přizdisráč a Bolton vynikající šachista. Potvrdí se to Venezuelou. Očekávám, že závěr těch událostí bude takový, že zvítězí USA, a to takovým způsobem, že to Putin bude presentovat tak, že jde o kompromis.
------
Ohledně Sýrie udělaly USA chybu, že místo sebe nastrčily ISIL. Rusko toho využilo a ISIL porazilo, jakožto teroristy. Pokud by USA jednaly v Sýrii samy, Asad by tam už nebyl (na USA si Rusko nikdy netrouflo a netroufne).

369335

02.02.2019 21:05

Delegitimizace bílého muže

Pane Robertsi, čtyři poznámky

185.?.?.?

1. Otázka pravdivosti: ke každému pravdivému soudu lze přiřadit (jej modifikovat) relativně nekonečné množství soudů nepravdivých.
2. Otázka tolerance: pravdivý soud má stejné právo na existenci jako ono množství soudů nepravdivých.
3. Otázka míru: Boj proti netoleranci je veden v zájmu míru. Netolerance může vést až k dílčí válce. Mír tolerance je pouze dočasný a nakonec vede k válce totální.
4. USA má demokracii, takže činy USA jsou činy Vašeho národa. Takže ne USA, ale Váš národ je každodenně utopen ve lžích a zločinech, které jsou sice tolerovány, ale hrozné zúčtování s Vaším národem se den za dnem blíží a roste.
---
"Delegitimizace bílého muže" je jen jeden z aspektů tohoto zúčtování.
Ale toto zúčtování nepostihne jen Váš národ, ale i některé jiné – z téhož důvodu.

369393

04.02.2019 14:59

O venezuelských problémech

Nic nebudeme sledovat, autor jen jako první

185.?.?.?

obhajuje zřejmě blížící se porážku chavismu. "Znárodnění není možné", s "narkotiky se nedá nic dělat" a p. Princip je tento: jakmile necháte v zemi vřed, není možné zemi uzdravit. Kuba to realizovala, Stalin to realizoval. I u nás to Gottwald realizoval, ale dělal strašné chyby, takže vzápětí se to zvrtlo. Proto pořád očekávám, že Maduro taky skončí v krvi (Kaddafí) nebo v Rusku (Janukovič), A taky očekávám, že časem tak skončí i Rusko. V něm taky trvá ten vřed. Jediná možnost pro vřed je, aby se šířil: tak chapadla USA zasahují vše. A že s narkotiky nelze nic dělat? Taliban je vyzmizikoval do nuly. Jak do Afghánistánu zasáhl vřed, jedou tam zase naplno. Kecy pane autore, kecy.

369424

Především islamizace je řízená. To není konspirace. Je vyloučeno, aby to, co se v této věci v Evropě děje, dělo se samo.
Islamizace je také široce podporavaná.
Ale proč vůbec islamizace? Je k ní několik důvodů.
1. Jedním důvodem je to, že Západ africké a arabské země strašlivě ničil. Je sprosté tvrzení křesťanů, že jsou nejpronásledovanější skupinou lidí. Tuto sprostou lež slyšíte denně v kostelích. Jen v Iráku Západ zabil půl miliónu lidí, skoro všichni byli muslimové. (Muslimové považují Západ za křesťanský, a proto se muslimští jednotliví zoufalci vybíjení na křesťanech, počty zabitých jsou vůči uvedeným nepatrné. A Islámský stát byl vytvořen Západem a jím řízen.) Kvůli tomu ničení tamní obyvatelé utíkají do Evropy, doufajíce, že tato ničitelka je v Evropě už pronásledovat nebude.
2. Západ ale jen nezabíjel, ale také ničil. Nejen bombardováním, ale i neokolonialismem. Místo aby ty země ponechal jejich přirozenému vývoji, strašně do nich vrtal. Tak také ubylo tam i zdrojů vody. Západ taky podporuje své tamní oligarchy, kteří také ty země ničí, místo aby je zvelebovali. I proto lidi prchají.
3. Každý vidí vyblitost dnešního křesťanství, zejm. katolictví (http://www.duseahvezdy.cz/2019/01/31/lgbt-hnuti-se-nyni-prohlasuje-za-ochrance-rodinnych-hodnot/ http://www.duseahvezdy.cz/2019/02/05/stat-new-york-prohlasil-potrat-za-zakladni-pravo/ http://www.duseahvezdy.cz/2019/02/06/bezmocnost-cirkve-nebo-neschopnost-jejich-predstavitelu/). Katolická církev v dnešní podobě vůbec není schopá řídit společnost. Naproti tomu islám má své pevné zásady a všichni muslimové je znají. A společnost bez pevných zásad existovat nemůže (proto i konverse bělochů a bělošek k islámu). Islám je životaschopný, stále stejný, křesťanství (katolictví) je bez života. I proto je islamizace řízena a podporována.
4. A konečně je tu omyl: domněnka, že s ummou nastane klid lepší, než tvůrčí nepokoj při konkurenci mezi jednotlivými národy. Ano, často toto vede ke střetům i válkám. Některé národy i zanikají. Ale tato konkurence je výborná, byla zdrojem (kromě tehdejšího křesťanství, katolictví – zcela jiného než to dnešní) vyspělosti Západu. Ovšem tato vyspělost se zvrhla, jak výše uvedeno – a dnešní Západ kromě toho ničí i sám sebe. Proto je snaha jej odstranit.

369487

To je celý dobrý, souhlas. Ale dodám něco o tom, jaké zrůdy řídí dnes katolictví:
veselý podporovatel buzerantů, no nemusejí to řešit muslimáci?
https://www.tedeum.cz/2019/02/07/kardinal-schonbro...

369502

20.02.2019 13:40

Nenávistná konference ve Varšavě

Studenti Bible

185.?.?.?

z ní vyčetli, jak nepřetržitě a sprostě lhát. To se netýká jen těch tří jmenovaných zločinců, ale i katolického Polska. Jací jsou to katolíci, když se přidávají k nepřetržitým a sprostým lžím? Ale ať si nikdo nemyslí, že třeba Francie a Německo jsou lepší. Jsou to stejní nepřetržití a sprostí lháři. Ježíš Kristus přišel, aby vydal svědectví pravdě. A jak musí být svědomí výše zmíněných zvrhlé, když své nepřetržité a sprosté lhaní vydávají za pravdu. Se lží lze dočasně dokázat nějaký ten úspěch. Ale z dlouhodobějšího hlediska? Takové Polsko už nějaký čas vůbec neexistovalo. A s takovouto přijde zase čas, kdy existovat nebude. A kdo si myslí, že Německo, Francie i USA nepotká týž osud? Přejme všem těmto lhářům nápravu a pozorujme tresty, které na ně přicházejí. Až přijdou, tato hovada se budou ptát: Za co? Za co? A dodejme, že katolická církev, která byla ustavena k tomu, aby střežila Ježíšovu pravdu, to nedělá. Počínaje od římské její hlavy. Neboť slyšel kdo, že by tato směšná figurka někoho z těchto šiřitelů nepřetržitých a sprostých lží třeba jen pokárala? Kárá za hovadiny, čím je hovadina bezvýznamnější, tím kárá víc, ale slyšel od něho někdo něco výše zmíněného? Říkají lidé, že ryba smrdí od hlavy.

369762

23.02.2019 20:46

Já chci kolečko! Vraťte mi kolečko!

Tady je problém jiný

185.?.?.?

Základní zákon je, že HDP musí růst o 2 až 3 %. Jinak je úpadek společnosti, vlastně všeho. Pokud tam byl potenciometr, při poruše koupil sis ho a namontova. Zařízení se nevyhodilo. Pokud tam je dnes nějaká deska, na to nemáš. Jdeš do servisu. HDP poskočí. A ta deska je tak složitá, že po záruční době ti řeknou, že je potřeba koupit celé nové zařízení. HDP prudce naroste. Ale to není všechno. Ta deska je tak složitá, že nikdo, kromě presidenta Zemana a premiéra Babiše, neví, co v ní je. Jsou to jistě pomluvy, ale statistika poruch do roka po záruční době musí být svěřena BIS, protože by se počtem pravděpodobnosti mohlo dokázat, že deska obsahovala termínové kazítko. No a tak premiér Babiš navštíví Bílý dům a tam svatosvatě podepíše, že budeme kupovat jen výrobky USA neho jejich kolonie Německa. Tak se zaručí růst HPD USA, Německa i České republiky. To vše za cenu společné fotografie Babiše a Trumpa, kterou si pak Babiš může dát do hrobu. Tak jako cikáni si tam dávají kuřivo a pití. Tak je zajištěno, že za Babiše česká ekonomika rostla tak jako za všech jeho předchůdců až do Klause. Před r. 1989 to byly ty české potenciometry. Jak se zpívá dodnes: Jednou budem dáááál, jedno budem dáááál.

369858

25.02.2019 08:19

Pompeo, Pence & odcizení Evropy

Díky za hutný,

185.?.?.?

krátký a ve všem pravdivý článek o podstatných věcech.

369907

17.03.2019 11:14

Vyzvání na cestu – trnitou a úzkou

Tato doba je dobou velikého třídění.

185.?.?.?

S pí. Procházkovou obecně v mnohém nesouhlasím (husitismus, Bílá Hora, masarykismus), ale pokud jde o dnešek, stojí na správné straně. Ano, začalo to před mnoha lety, pomalu, ale stále víc se to prohlubuje. To třídění lidí. Kam se zařadíš? Třídí se to, zrychluje se to, nebude možné se tomu vyhnout. Je to dobrá doba. Ten dnešek. Moc dobrá doba. Neunikneš, budeš muset se zařadit. Buď tam nebo tam. A až bude celý národ roztříděn, tak to začne. Stejně se to třídilo za Německa. A jak to skončilo? Vyhnáním tří miliónů, lopatama po celém pohraničí i ve vnitrozemí umlátili mnohé. Jdete na severu po jistém krajském městě, a koho nepotkáte? Čecha. Uděláte krok, koho nepotkáte? Češku. Jdete na úřad. Jedny dveře, Češi. Druhé dveře. Češi. Jiný úřad. Zase samí Češi. Nikdo, než Češi. No, není to skvělé? Krajské město, samí Češi a Češky. Po 80 letech. Není to skvělé? Bez toho roztřídění se nedá nic dělat, beztvará masa. Tam se kousek roztřídí, tam, i tam. Jako s tím Klausem jr. To bylo moc hezké třídění. Osobně mám radost, že i ten předsednický zmetek z Brna, který se po desetiletí skrýval v beztvaré mase, je už zatříděn. Akademický vepř. Definitivně zatříděn.

370351

18.03.2019 21:31

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

I pan Brand věří nacistické konspiraci

185.?.?.?

?

370395

19.03.2019 16:24

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

185.?.?.?

Pane Lovče, možná, že jen i za otázku mě zařadíte mezi ulovené idioty. Rád bych se Vás přesto zeptal na Váš názor: Je novozélandská vláda nacistická? Děkuji za odpověď.

370415

20.03.2019 13:25

Václav Klaus mladší -- co dělat?

Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

185.?.?.?

A to tak moc, aby se zdálo, že je mrtvé. Tato manipulace nezačala dnešními mediálními prostituty. Už JVS, dej mu Pán Bůh věčnou slávu (a možná, že to nebyl ani on, ale chlévská mrva Trockij, nevím), označil nacionální socialismus za pravicový. A tak to trvá dodnes, mediálním prostitutům to výborně slouží k matení pravice a levice. Ale nejsou to jen oni, kdo matou. Tak třeba hlasatel trockismu, jezuita Václav Umlauf, má v každém svém článku výpad proti "korporátnímu fašismu", čímž mediálním prostitutům výborně hraje do noty. Fašismus, na rozdíl od nacismu, byl pravicový, to, co pater Umlauf označuje jako kor. fa.,,t. j. dnešní zřízení na Západě, je levicové až na půdu. Uznávám, že vnést pořádek do tohoto zmatení je prakticky nemožné pod takovými tlaky. Dále se uznávají za pravici "peníze", za levici "chudoba", což je taky blbost, pan Soros, takto taky trockista, boháč, je levičák. Myslím, že jedinou možností je, že si ten, kdo chce, v tom sám udělá pořádek.
Ale přece jen naznačím: pravice je řád, levice je chaos. Mograční krize je levicová. EU se svými milióny blbých předpisů, je levicová. Katolická církev, kdysi pravicová, je pod vedením tohoto římského pontifika nakažená levičáctvím až dolů. Franko byl pravičák, trockistické interbrigády levičáci. Hitler byl levičák, spojil se s Mussolinim, kterého přetáhl na levici. Japonsko pravicové, svou militarizací se dalo na levicovou dráhu. Mnoho by se dalo pokračovat, ale už to, co jesm napsal vyvolá u popletených veliké protesty. Chtělo by to někoho, kdo by to zpracoval, je to na knihu.

370434

20.03.2019 20:33

Václav Klaus mladší -- co dělat?

RE: Dělení na pravici a levici není mrtvé, ale je zmanipulované.

185.?.?.?

Pane humanisto, dobře jste panu Vojtovi, i když jen dvěma příklady, odpověděl. Já na pana Vojtu už roky nereaguji, neb vím, za kterou stranu kope. je to profesionální faleš. Ale mohly by se vzít všechny jeho čtyřbody pravice a levice a ukázat, že to je přímá součást toho univerzálné-mediálního (a také tohoto stranického) matení. Ta strana by se bez toho matení ponořila do nicoty – a zdaleka ne jen tato.

370453

23.03.2019 08:19

Když dojde na fakta

Konečně.

185.?.?.?

Pan Brand jde v závěsu aeronetu: summa summarum – jde o fejk nacistických vládních tajných služeb.

370492

24.03.2019 15:16

Když dojde na fakta

RE: Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

185.?.?.?

Podle mého názoru problém zůstane nevyřešen, jistou dobu. Modelem je Gliwice, ta byla objasněna až po pádu nacismu. Pan Lavrov píše, že Západ zabrání vyšetření zločinů bombardování Jugoslávie (t. j. jistou dobu). Stejně tak, co už udělali Rusáci pro objasnění sestřelu letadla nad Ukrajinou – Západ to nikdy (t. j. jistou dobu) nepřizná. A takových případů jsou stovky. Budou objasněny až po pádu nacistického Západu. Dokonce vražda následníka trůnu před 1. sv. válkou dosud (t. j. jistou dobu) nebyla vyšetřena, neboť se současným nacistům nevyšetření stále hodí. A že západní nacismus padne, je jisté. Čína ani Rusko válku nechtějí, a je si přát, aby se nacismus nezhroutil naráz, ale po částech, počítám USA napřed. Pak může teprve být vyšetřeno i 9/11 (i když jsou o tom mnohé knihy, nacisté to drží v utajení, spolehlivě). A s touto Austrálií je to to samé. I kdyby se všichni zkoumatelé podělali, nic nezmůžou (t. j. po jistou dobu). A jestliže se označení toho režimu jako nacismu zdá podivné, pak si uvědomme, jak se žilo tehdy v Německu, pokojně, pod propagandou, rasově (tehdy rasa proti Židům, dnes tvorba nové rasy), koncerny tehdy i dnes, válka tehdy i dnes – hybridní, obchodní, informační, základny po celém světě, lež byla a je pravdou). To ovšem neznamená, že nemá cenu o tom psát, naopak, má to velkou cenu, neboť se tím národ roztřiďuje do dvou skupin, což je potřeba pro pád nacismu i pro tvorbu osobních osudů. Takže díky aeronetu, panu Brandovi i panu Lovci idiotů. Třídí se to, třídí.

370532

27.03.2019 20:45

Slovenské voľby

Vidíme to takto:

185.?.?.?

Větší zlo je ten bruselský šmejd. Protřelý, mazaný, zkažený. Čaputová je menší zlo, neboť je blbá. Dokonce velmi blbá. U prvního není ani stín naděje, u nezkušeného blbce naděje je.
A doplňující znak: Protiproud dnes psal to, co jsme si už dávno z mnoha znamení mysleli, že aeronet je chytrý nástroj bezpečnostních služeb, chameleonsky se řadící mezi alternativu. A aeronet je proti Čaputové. Ergo.

370634

28.03.2019 08:14

Chaosexit

První den po referendu, cituji:

185.?.?.?

"Přijde druhé referendum." A bezdětná Mayová byla určena k tomu, aby to zařídila. A zařídila. Nějaké divadlo pro masy být muselo. A že Trump podpořil brexit? Taky jen divadlo. (Pozn.: A že staví zeď? Divadlo. Migrantů do USA je stále víc.)

370646

01.04.2019 08:20

Zač se bývalý Haagský tribunál mstí Karadžićovi?

"už nikdy nevyjde z vězení"

185.?.?.?

a co když vyjde a s pomocí Páně tam naopak budou jeho suditelé? úradky Boží a cesty spravedlnosti jsou nevyzpytatelné, zvláště u zločinů, které křičí do nebe ...

370728

21.04.2019 15:52

Kritika Izraele vás dostane do vězení

Náhoda

185.?.?.?

"Atentáty proti katolíkům v Kolombu.
Arcibiskupem Kolomba je Malcolm kardinál Ranjith,
který patří k předním kritikům liturgických reforem po druhém vatikánském koncilu.
Vnímá je jako sekularizaci západního křesťanství.
Velmi podporuje tridentskou mši.
Ignorování a omezování encykliky Summorum Pontificum
(která tuto formu slavení mše rozšiřuje) biskupy v některých diecézích
považuje za projev "neposlušnosti, ba dokonce vzpoury proti papeži".
Ve své arcidiecézi zakázal přijímání na ruku a ve stoje,
které se po druhém vatikánském koncilu rozšířilo,
ač dle Ranjithova názoru „nebylo požadováno ani Sacrosanctum Concilium,
ani koncilními otci, ale schváleno poté, co se v některých zemích neoprávněně rozšířilo.“
Zatím 200 mrtvých.
Tridentská mše neprojde!"

371109

22.04.2019 08:50

USA porušily pravidla hry v bankovním světě

2022

185.?.?.?

wikipedia: "Basel III was agreed upon by the members of the Basel Committee on Banking Supervision in November 2010, and was scheduled to be introduced from 2013 until 2015; however, implementation was extended repeatedly to 31 March 2019 and then again until 1 January 2022."

371123

27.04.2019 20:32

Strategie řízeného chaosu

V článku chybí jedna důležitá věc:

185.?.?.?

Použití muslimů k tvorbě chaosu. Ne, v žádném případě se jich nechci zastávat. Ale tvůrci chaosu, dnes už to snad každý ví, utvořili k tvorbě chaosu Islámský stát. Vůbec si nemyslím, ač je to možné, že myšlenka a provedení požáru Notre Dame je prvotně dílem muslimů. Na Novém Zélandu, kdo ví, jak to bylo. Na Ceylonu – kdo ví, jak to bylo s vražděním tradicionalistických katolíků. Myslím, že článek velůice správně demaskuje tvůrce chaosu. Dost mě mrzí, že na muslimskou kartu mnozí skáčou. Třeba Protiproud má titulek "Tichá válka muslimů proti křesťanské civilizaci." Jak to bylo s vyvražděšním půl miliónu muslimů v Iráku. Muslim je dnes primitiv, to je fakt. On si hloupě myslí, že za vražděním v Iráku jsou křesťané, ovšem ve skutečnosti jsou za tím antikřesťanští nebo zblble křesťanští tvůrcové chaosu. Taky tahání muslimů do Evropy není prvotně díle jich samých, ale bílých tvůrců chaosu. V podstatě je známe i jmény, kromě snad toho vrcholku. Hrát antimuslimskou kartou je hloupost, pokud nevidíme tu krycí bílou lumpárnu. Je pro ni snadné muslima blba angažovat a zaplatit.

371248

29.04.2019 13:11

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

Už mě to s tou "Ukrajinou" unavuje.

185.?.?.?

"Proč až po pěti letech
Puč na "Ukrajině", zosnovaný USA a EU byl r. 2014.
Od té doby zemřelo v bojích přes 10.000 lidí.
"Ukrajinu" pučisté hospodářsky zničili.
Počet obyvatelstva strašidelně klesl.
"Putin chce nabídnout ruské občanství všem Ukrajincům."
Proč ale až po těch pěti hrůzostrašných letech?
Přece všichni, kromě médií, vědí o smrtném srabu na "Ukrajině".
(Mezi tato média patří ovšem i Katolický týdeník.)
No protože Porošenkova junta dopadla ve volbách katastrofálně na hubu.
To už nemůžou popřít ani zaprodaná médía ani Západ.
No a tak "Ukrajina" půjde pokojně do Ruska."

371282

29.04.2019 21:30

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

V České republice jako na Ukrajině

185.?.?.?

Lůza o sobě opět dala vědět
"Proti Babišovi a Benešové protestovaly v Praze a dalších městech tisíce lidí.
Mají obavy, že nová ministryně bude spojenkyní premiéra a presidenta."
Chátra asi chce, aby ministryně byla proti presidentovi a premiérovi.
A tento pouliční hnůj sám sebe nazývá demokraté.

371287

30.04.2019 21:30

Orchestrace rusofobie je předehrou k válce

RE: Dodatek pro namyšlené idioty zalezlé v americkém konečníku

185.?.?.?

Myslím, že z těchto 10 komentářů je tento nejlepší (až na tu zbytečnou slinu o chazarech). Rusko-Putin správně vnímá Boží mlýny, jak pomalu a jistě melou. Lační US (a jejich západní pucfleci) predátoři si ve své mysl zatemňující lačnosti (pozorujme např. lačného Boltona a Pompea, na nich tu lačnost1 musí vidět i dítě) myslí, že tyto mlýny melou tak, jak oni lační. Je to omyl poznání. Pan Roberts nemusí naříkat. Samosebou se i trošku třeseme obavou jako při pohledu na hada, ale většinou se smějeme. Nemusíme si nic vyčítat, že nemáme se zlořincem smilování. Je to zatvrzelec nenapravitelný. Každý člověk je jistě napravitelný, ale tato společenská ultrazločinná kohorta ne. Každý den už přináší nějakou dobrou zprávu o jejich konci. Neodvratném, neboť jsou na omylu.
-------------------
1 ve své směšné lačnosti se oba podobají onanistovi

371308

Mezi Hitlerovým národním socialismem a mezi internacionálním socialismem Západu je rozdíl jen v tom inter. V obou režimech vládnou koncerny, u Hitlera IG Farben, u Západu Bayer AG. Všimněme si, že komunismus se od socialismu liší právě znárodněním koncernů. Ne, že bych si to přál, ale k tomu komunismu a ke znárodňování stejně dojde, neboť na rukou nenažraných koncernů je už příliš mnoho krve (a koncern se své nenažranosti nevzdá, je v jeho definici). Ukazuje se to i jinak. Jedním ze znaků socialismu ať toho nebo onoho je sociální smír. Dnes je už příliš mnoho lidí režimem zadupáno, že i ten sociální smír končí. A platí to, co je předpovezeno v Anně proletářce. Říká ta přesycená loupežná svině Anně: "Anno, budou do vás střílet." (Vzpomeňme na ČT-utajované zprávy z dnešní Francie.) Anna na to: "My do vás také paní!"

371351

04.05.2019 21:14

Glyfosáty jsou horší, než si umíme představit. „Jsou všude“

RE: Pořád to samé

185.?.?.?

Nechci zbytečně ztrácet počet mi dovolených komentářů. Hlavně toto: předhazujete mi blbosti. Ty koncerny nejsou socialistické, jak "citujete", ale soukromé. Dále: výslovně píšu, že bych si komunismus nepřál, ale objektivně to k němu směřuje. A ohledně toho, co tu bylo, známe hovadiny, které komunisti dělali: budovali za každou cenu (dnes se buduje z nenažranosti), brali malým rolníkům půdu a vytvářeli JZD (to byl asi jejich největší zločin a současně i největší blbost). První republika naopak velkostatky rozkulačila a dala půdu těm malým, tím si je Švehla i oprávněně získal. A ohledně nenažraného státu, to taky vidím: cílem je sociální smír, dotovat všechno a všude, krátce: je tu socialismus. Ale když už píšu, něco i přidám: Jak socialismus nacionální (Hitler), tak internacionální (dnešní Západ) je agresivní, potřebuje nepřítele. Hitlerovo i "europarlamentní" štvaní proti Rusku jsou stejné. Západní hovada by furt zadržovala ruskou hrozbu, Hitler se do Ruska rovnou vypravil. Nacionální socialismus padl, tento internacionální padne taky. Že to bude ve prospěch komunismu, za to nemůžu. Socialismus ať ten nebo onen je nestabilní režim (vizte třeba muslimské Švédsko). Mě nechte na pokoji, jen to pozoruji.

371360

06.05.2019 10:33

Prokletí oděské války

Dva možné přístupy

185.?.?.?

1. Zkoumat kamínek v mozaice – Oděský masakr.
2. Zkoumat mozaiku.
Zkoumání kamínku (tento výborný článek) mnoho nevyřeší bez zkoumání celé mozaiky.
Ani zkoumání samotných jiných kamínků mnoho nevyřeší.
(Např. dnes Šeremetěvo, včera Alexandrovci, předevčírem Smolensk – všechna tato letadla měla podstatnou část elektroniky americkou; ano, i Sukhoi Superjet 100 ruské výroby má zásadní část elektroniky americkou. Proč? To vědí jen někteří Rusové. Stejně jako průzkumné stroje pro hledání uhlovodíků v Rusku jsou částečně západní výroby. Proč? To vědí jen někteří Rusové.)
Je třeba zkoumat celou mozaiku. V ní je kamínkem i Venezuela. No a tak vám ukážeme, zač je toho loket. No a kamínkem je i "Ukrajina". Po hrůzostrašných pěti letech se konečně Rusko uráčilo vydávat "Ukrajincům" pasy. Proč až po pěti letech? To vědí jen někteří Rusové. Zpět tedy k masakru: nic se nevyšetří, dokud nebude "Ukrajina" ruská. Stejně jako se do té doby nevyšetří sestřel letadla nad Donbasem. A kdy to bude? To vědí zase jen někteří Rusové. Do té doby se bezmocně zkoumá a zatínají se pěsti.

371378

09.05.2019 21:30

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

Nechtěl jsem k tomu nic psát

185.?.?.?

neboť i když mi to připadá trochu přitažené za vlasy, na druhou stranu dost vysoce hodnotím, že Zvědavec se zabývá bílou demografickou krizí. Jiným takovým tématem je péče o krajinu = industrializace. To jsou dvě rozhodující témata. O Americe, Íránu se zas tak moc psát nemusí, Amerika s pomocí Páně už vše prohrála a prakticky neexistuje – to, co se děje, jsou všechno předsmrtné křeče a už to není tak důležité. K té demokrafické krizi si dovolím uvést jen maličkost: Husák si s tím poradil, na Husákovy děti a v tomto na Husáka můžeme být hrdí. Zda si Putin poradí, nevím.

371439

si nedají pokoj – podepsáni ČTK a Novinky. Sice to čtu tak, že svi.ě dostávají momentálně na prd.l v Idlíbu, ale přece je to na soud pro lživou propagandu:
"Znásilňování, pálení, věšení na háky. Věznění odpůrci Bašára Asada popsali mučení. Každodenní bití, znásilňování, zapalování vězňů a psychické týrání zažívali v syrských věznicích odpůrci režimu Bašára Asada. Na jejich osud upozornil v sobotu list The New York Times (NYT). Kromě svědectví obětí se opírá také o uniklé dokumenty syrské vlády."
Sice to mají marné, ale ve svém běsnění budou kopat ... Jak dlouho? Ano, dokud si Amerika s pomocí Páně nelehne do srač.k. A tito mediální prostituti se pak skryjí. Podaří se jim to? Nikdo si na ně nevzpomene?

371509

21.05.2019 09:45

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

Nevím, zda má cenu něco k tomu psát.

185.?.?.?

Ovšem jsem rád, že tu Zvědavec je, a tak mu ten čas věnuji. Text je pohledem národně neukotveného pohana. Tomu se zdá, že to funguje. Skutečnost je ale opačná. Funguje to tak, že, pokud se to radikálně nezmění, to zanikne. Proč to zanikne? Z několika důvodů, nebudu uvádět, který z nich je ten hlavní. Sledovat policisty a podle toho soudit výsledek, je naivita. Kanadský národ. Žádný kanadský národ neexistuje. Kanadská směska není národ. Národ má především jednotný původ, jako rodina. Lze přibrat do rodiny adopcí, ale to je cosi nenormálního. Je kanadský stát, ne národ. Národ má taky jednu víru. To se dnes nenosí. Nosí se směska věr. Tak to hlásá i katolická novocírkev. Je to jeden z jejích mnohých omylů. Dalším jejím omylem je, že každý má svou víru a navenek se všichni mají rádi. I pan Trudeau je takový novokatolík. Pak je tu i mravní hledisko. Buzeranti nebudou mít podíl v nebeském království. To už katolická novocírkev neučí. Už buzeranty ani nenapomíná. Národ, stejně jako rodina, směřuje k věčnosti. Kanadská směska směřuje ke smrti. Uznávám, že stejnou směsku, jako je ta kanadská, chtějí udělat v Evropě. Evropskou směsku. Co jim brání nazvat to evropským národem? Stačí, aby policisté byli korektní.

371592

23.05.2019 08:23

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

Tak se mi zdá, že

185.?.?.?

demonstrace toho stáda si režírují Andrej Babiš a Miloš Zeman sami. Pokud dosud někomu snad ještě nebylo jasné, oč v ČR běží, Milión chvilek blb.ů to jasně zjevuje. A musí to posílit každého rozumného člověka.

371645

Mezi domů doručenými volebními lístky je právě jen Okamurům špatně střižený, má po půl délce delší strany navíc i centimetrový až dvoucentimetrový okraj. Co s tím?

371685

30.05.2019 09:59

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem

Tato neuvěřitelná skutečnost má dvě stránky

185.?.?.?

1. Je neuvěřitelné, jak němečtí činitelé likvidují svůj národ a svůj stát. A je neuvěřitelné, že Němci k tomu mlčí a nebo víc to podporují, než tomu brání.
2. Druhou stránkou je to, že pro Čechy je to nesmírně positivní skutečnost. Německo byl a pořád je náš odvěký nepřítel a škůdce číslo jedna. Takže nemůže být pro nás z tohoto hlediska nic lepšího, než jeho rozvrat a likvidace.

Tři pozn.:
1. Podobným škůdcem z hlediska evropského až světového byla a je Británie. Také tam probíhají podobné procesy, což je také dobře.
2. Rozvráceného Německa se netřeba obávat víc, než dřívějšího konsolidovaného. Černí způsobí tamní civilizační i ekonomický úpadek, takže ohrožení z této strany významně poklesne.
3. Zvláště je třeba podporovat zelenání Německa: jeho boj proti atomu, proti uhlí, jeho podporu elektromobilům apod. I to příznivě přispívá k jejich rozvratu.

371780

05.06.2019 15:49

Korporace Rand: Jak zničit Rusko

Rusko se ničí samo

185.?.?.?

a to tou neujúčinnější cestou. Ne ekonomicky, ale ideově a morálně.
Např. na Nové republice je občas článek Svět ruskými očima. Pan Zajoch, Ďoubalík tam dává výseky z ruské kultury: západní hudba, západní efekty, západní nástroje, jen celebritou je Rus. Často i anglický text. Prý aby bylo Rusko líp popularizováno.
Nebo Sputnik: Jedna zpráva: prostitutka vrtí zadečkem. Jiná zpráva: Žhavé kalhotky herečky. Nebo: Miss Moskva porodila syna bývalému králi Malajsie . Nebo: Podělila se se svou fotografií v kalhotkách.
Bílí Rusové vymírají, černých přibývá.
Pro Rusa je pořád idolem dolar, harcování po Západě, "studium" na západních univerzitách. Podívejte se na jakoukoliv ruskou talk show, ano, i tento název. Pozorujete nějaký rozdíl proti stejným kecům v západních televizích? Sejná žido.ina.
---
Žádný Rand Sovětský svaz nezničil, ten se zničil sám: bezbřehým formalismem, skoro nikdo už tomu nevěřil, a touhou po žravém západním způsobu života. Putin tento proces pozastavil, ale ta touha šla do podzemí, tam roste a znovu připravuje zkázu Ruska. Vždyť i ta ruská vlajka je euroatlantická.

371924

06.06.2019 08:25

Pronásledování křesťanů na úrovni, která se blíží genocidě

Několik poznámek

185.?.?.?

1. Jeho Ctihodnost Jeremy Hunt, ministr zahraničních věcí a záležitostí Společenství je z titulu své funkce arcilhář.
2. Kolik bylo zabito muslimů a kolik jich zabila země Jeho Ctihodnosti?
3. Při pronásledování křesťanů muslimové nerozlišují mezi křesťanem a nekřesťanem. Pro muslima je člověk obhajující Západ křesťanem.
4. Vezměme si jako příklad třeba Afghánistán. Spolu se západními okupanty jsou tam i křesťansští misionáři. Okupanti jsou opevněni na svých základnách, misionáři působí mezi lidem. Na koho bude, z těchto dvou skupin pro muslimy sobě rovných, útočeno?
---
Ať Jeho Ctihodnost kecá o Skrípalovi a o svých mnoha dalších zločinech.

371937

06.06.2019 09:26

Pronásledování křesťanů na úrovni, která se blíží genocidě

RE: Několik poznámek

185.?.?.?

5. Kolik z křesťanských misionářů protestovalo proti západnímu rozbíjení muslimských zemí? Proto i tito misionáři si zasluhují od muslimů trest.
6. Pohnutky Jeho Ctihodnosti jsou jasné a sprosté: získat si přízeň křesťanů západních zemí pro další rozbíjení muslimských zemí.
7. A toto se Jeho Ctihodnosti opravdu daří: nemine žádné číslo oficiálního křesťanského periodika (př. Katolický týdeník), kde by se cancy Jeho Ctihodnosti o tom, že ne muslimové, ale křesťané jsou nejpronásledovanější skupinou, neobjevily. Ba tento názor je mezi křesťany v ČR již zahnízděný.
8. Takže konečným cílem Jeho Ctihodnosti je další bombardování a posílení migrace do západních zemí.

371942

07.06.2019 14:21

Pronásledování křesťanů na úrovni, která se blíží genocidě

RE: Několik poznámek

185.?.?.?

9. Křesťané – katolíci se stali liberálními demokraty mj. v tom, že nenamítají proti hlásání islámu v západních zemích, navíc za okolnosti, kdy sami v muslimském světě svou víru hlásat nesmějí. Obojí je od muslimů správné, obojí je od křesťanů – katolíků pomatené. Za tuto pomatenost ať trpí: není to pomatenost psychiatrická, kdy by si blázen své bláznovství neuvědomoval, je to pouhá psychopatie.

371961

10.06.2019 10:43

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

Je to boj a to těžký boj

185.?.?.?

Globalisté jsou pořád silnější než národovci. Používají pěti metod:
1. Chyb národovců. Globalistům se nemůže postavit někdo, kdo chlastá a kecá nesmysly.
2. Výmyslů. Pokud by ten blbec neblbnul, byla tu možnost Gliwice, natočit video falešné.
3. Obtíží programu národovců. Pokud tito třeba hlásají mravnost, postaví se proti nim kdejaká kur.a.
4. Volného obchodu.
5. Křesťanství, které se dalo do globalistických služeb.
Jaké možnosti mají národovci?
1.Nedávat možnost ad 1., odhalovat mediální podvody ad 2., mít promyšlený mravní program (to třeba Okamura nemá), mít promyšlenou náhradu volného obchodu (v tom je trapný třeba Klaus st., který neví, co chce, a myslí si, že to ví: je pro volný obchod i pro národovce, v podstatě schizofrenik).
2. Opřít se o lidskou přirozenost, která je národovecká: rodina – národ. Mít jasno v tom, co to národ je.
3. Využívat chyb globalistů.
4. Mít jasno o povaze křesťanství – že to, co dnes podporuje globalismus (a migraci), je úchylnost, která v povaze křesťanství nemá co dělat. Tedy s odsouzením globalistických deformací křesťanství neodsuzovat, ale vyzdvihovat křesťanství (varovat se toho, aby se s vaničkou, v níž se má očistit křesťanství, nevylilo i dítě – křesťanství). Ilustrace: Sraz Sudeťáků v ČR podporují křesťanští lidovci. Je vadné křesťanství, nebo jeho zrůdná lidovecká interpretace?

371995

11.06.2019 20:21

Herci na brigádě

Herci jsou jako hrdinka Zolova románu.

185.?.?.?

To byla kur.a, a byla svým kur.ením se tak znuděná, že ji napadlo dráždidlo: vybírat brambory po vyorání čertem. Vzala i jiné kur.y a ukazovaly si ruce od hlíny. Jak to měly selky. Ti herci taky dělají hov.o. A víme, které etnikum nemá zastoupení mezi klempíři, zámečníky, rolníky ... ale zato ovládají jeviště a filmová studia. V Holyvudu jsou pány. Ještě je vhodné dodat, že i ve zpustlém starém Římě platily herečky za kur.y a musely být dohola ostříhány. No, my jsme liberálně demokraticky dál.

372011

11.06.2019 21:20

Majdan roku z Václaváku

Střídání stráží

185.?.?.?

Tak jsem volil protibruselského Okamuru. Nyní Brusel tvrdě útočí na Babiše. Okamura brebtá. Ten útok Bruselu je tak masivní, že Babiš, za těchto okolností, opravdu nemůže mít Brusel rád. Myslím, že to došlo tak daleko, že mezi Babišem a Bruselem už nemůže dojít ke smíru, i kdyby Babiš po čtyřech přilezl a současně měl zůstat premiérem. Takže pro mě je to v tuto chvíli jasné. Přecházím od protibruselského brebty k tomu, kdo je opravdu protibruselský. Navíc, Kanimůra nemá ani dost soudnosti, aby se na stranu protibruselského Babiše postavil. A ještě navíc: postoj Zemana pro Babiše je taky vážný podpůrný důvod mého rozhodnutí.

372013

všechny dokumenty, které měly význam, Sudeťák už zlikvidoval. Vše významné už je jen v rukou soukromníků, kteří s tím vyjdou ven, až tento režim, dá Bůh, padne a bude mít být souzen. Je tu ale nebezpečí, že by někdo zevniř mohl odhalit nějaké stopy po Sudeťákově likvidační činnosti.

372059

15.06.2019 14:34

Čelíme globálnímu potravinovému kolapsu?

Jak je to u nás a v Evropě?

185.?.?.?

Teď jsou sice nějaké deště a bouřky, ale jak dopadne např. Jižní Morava? Mám pocit, že někdy voda sice naprší, ale steče do kanálů, nemá se kde zachytit. Domnívám se, že to je urbanizací. Je-li taková situace i kolem nás, pak sucho bude. Ale kde je sucho, kde není voda, tam je v létě i teplo. Teploty rostou a zvětšuje se sucho. A máme tu hezký koloběh. Ještě zbývá obvinit z toho diesely, začít elektromobilovat, svést to na aktivitu Slunce a na Číňany, když ne na Rusko. Roste CO2 v ovzduší, musejí být klimatické konference a klimatická nouze jako u Pirátů v Praze. Ale kde se má zachytit voda, aby nestekla do kanálů? Chceme dálnice, chceme supermarkety, chceme parkoviště. Ale co voda? Už to mám. S vodou si poradíme: budeme konat prosebná procesí proti suchu. Vodu nám obstará Hospodin a my si přidáme zase dálnic.
Ceny brambor rostou, budeme jíst těstoviny. Vepřové má řešení různé: předně k obědu bude kuřó, knedlo, zeló. Kdo nechce kuřó, bude se dovážet vepřó z Holandska. Ale ouha: v Holandsku je taky sucho. Tak vepřó dovezeme – z Číny. Ale jak čteme, je tam prasečí mor. Tak uděláme eurodotace na kebab. My si prostě vždycky poradíme. A když ne, tak odvoláme Benešovou, ta taky za to může.

372075

19.06.2019 16:12

Washington může vyvolat větší provokaci, než byly ty dosavadní

Je fakt, že to je nebezpečnější než s Venezuelou

185.?.?.?

kde u toho nebyli Xindli. Může se, nedej Bože stát, že to Trumpovi ujede před nosem. Obětují nějakého us negra, nebo ani to ne, převlečou nějaké arabáče do us uniforem (nácci v Gliwici jako us nácci), zaříznou je a už to jede. Není problém. Trump sice má za úkol nevyvolat válku, ale když se obklopuje takovými Xindl hova.y, může mu to ujet. Xindlové jsou fikaní, snadno se může stát, že je Trump nepřechytračí. Ale stejně si myslím, že se to zklidní. Hova.a dnes zas obvinila Rusko ze sestřelu nad Ukrajinou, to může být odlákání pozornosti od Íránu. Je to zločinecká sebranka, která si hraje s odjištěnými granáty. Musejí vidět, že každý den klidu je dnem jejich přiblížení se ke svému rozvratu, takže jsou roztřesení jako merkelice a nevědí, co teď. Celkem je legrace, že český demokratický blok den za dnem drží jejich kurs. Přitom musejí vědět, že i oni se blíží den za dnem k onomu rozvratu. No, padnou do hajzl-žumpy i s Božím požehnáním sudetolidovců. Je mi líto. A takoví to byli katolíci ten Kalousek, Fiala, sudetošvarcenberk, Bělobrádek, Hraboš a mnozí další. Fakt je mi líto. Ale kdo chce kam, pomožme mu tam.

372116

21.06.2019 09:00

Unipolární svět skončil

No já zírám

185.?.?.?

– co ten článek má znamenat? Na jedné straně každodenní americké akce, na druhé – procházky, Ermitáž, další haldy popsaného papíru. Huawei má škody 30 mld, nikdo z těch východních papíráků zatím tu firmu finančně nepodpořil. Ale hlavní otázka zní: Jak to, že ten unipolární svět skončil? V článku to marně hledám, hledám to marně i v každodenních zprávách. Číňan už byl v Rusku osmkrát, asi bude muset zase přijet a popsat zase nějaké papíry. Jo, jedna konkrétní zpráva: zrovna včera Eurosojuz prodloužil (zřejmě kvůli Americe) sankce proti Rusku o další rok. Pokud by unipolární svět skutečně skončil, platil by Eurosojuz Rusku reparace za roky sankcí. Jo, a ještě jedna konkrétní zpráva, taky ze včerejška: čtyři Rusi byli jmenovitě obviněni za sestřel letadla; pokud by unipolární svět skutečně skončil, nemohlo by k tomuto sprostému falešnému obvinění vůbec dojít a začali by reálně, ne jen mediálně, zavírat skutečné pachatele. Možná by titulek měl znít: Přeji si, aby unipolární svět skončil. Ovšem takvých lidí je víc, ne jen autor článku.

372151

22.06.2019 13:16

Čelíme globálnímu potravinovému kolapsu?

Musím se trpce smát

185.?.?.?

Od doby prostého vysvětlení "klimatické krize" v komentáři "Jak je to u nás a v Evropě?" nastaly dvě věci:
1. Sešlo se tu pár dalších komentářů s vysvětlením nesouvisejících.
2. "Ochrana vody musí být zakotvena v ústavě," tvrdí ministr Toman. K tomu si dovoluji poznamenat: Budete dál stavět skladové haly, asfaltové plochy, budete pokračovat ve stavbě dálnic? Jinak: Budete dál likvidovat krajinu a její přirozenou schopnost udežet vodu, budete dál likvidovat prameny a praménky vody. Pokud ano, žádný papír a ani změny v ústavě Vás nezachrání. Pamataujte na vychytralé Xindly: V Izraeli šetří s každou kapkou, ale pouště i tam přibývá. Kde mají cedrové háje? Nikde. Kde mají jiné lesy? Nikde. Bude se dělat pivo ze chcán.k, zakážou splachování hov.n, zakážou bazény, zakážou všechno, hloupí preláti budou pořádat procesí a prosby o vodu, ale nikdo nezakáže huntování přirozené krajiny, krajina se bude huntovat dál.

372166

22.06.2019 21:42

Sázka na krále

Při veškeré úctě k paní Procházkové

185.?.?.?

v tomto článku stojí na straně mnoho-, mnohočetných omylů. Nemyslím tím jednání o sloupu, to je současnost, myslím tím tento její pohled do historie. Omyl na omyl, předsudek na předsudek. Bojuje ona často za věc dobrou a pravdivou, zde ale za mnohonásobně mylnou, ale vždy se stejným bojovým nasazením. Škoda.

372175

23.06.2019 13:54

Sázka na krále

RE: Při veškeré úctě k paní Procházkové

185.?.?.?

1. Jednak mě tady vyzývají ke konkretizaci omylů a předsudků paní Procházkové. To bych musel napsat text cca stejně dlouhý jako paní Procházková. Zohlednit husitství, kališnictví až po Masarykismus. Ke všemu tomu bylo už napsáno opravdu velmi mnoho a český národ je v těchto klíčových otázkách rozpolcem. Nejnovější z toho je Masarykismus. A jen k němu si dovoluji optat se, kdo zná dokumentačně dokonalou práci Genese Československa? http://www.konzervativnilisty.cz/index.php/archiv/... Už jen dokumenty mohou otevřít oči.
2. Ke sloupu. Na sloup ani na jeho vztyčení nemám názor (mám ale názor na Husův pomník – souvisí s bodem ad 1.), ale mám názor na jeho stržení. Rád bych věděl, jaký rozdíl vidí paní Procházková mezi tehdejšími demonstranty a demonstranty Miliónu chvilek.

372187

25.06.2019 09:31

Demonstrace na pozadí celoevropského boje

Omlouvám se panu autorovi

185.?.?.?

a Zvědavci za překročení limitu.
Žádné fáze. Resp. jsou jen dvě fáze: Ta první začala na Letné 1989. Ta druhá začala koncem té první, také na Letné, r. 2019. Jinak řečeno, 23. 6. 2019 skončil na Letné havlismus. Trval 30 let a už to každého sr.lo.
Přistupovat na hru tzv. Miliónu chvilek a hledat nějaké jiné fáze, to jsou jen myšlenkové konstrukce.

372217

Je to pořád to samé. "Demokratický" blok je odhodlaný. Národní blok diskutuje. Je to vidět i z komentářů k tomuto článku. Diskuse proti odhodlání. To nemůže skončit dobře. A příkladů je mnoho. Zdaleka ne jen Sudeťáci nebo Benešovy dekrety. Ruský čelný idiot taky pořád diskutuje. Teď jsem viděl, že na oficiální mapě G20 patří Kurily Japonsku. Idiot bude tak dloho diskutovat s odhodlanými, až to prohraje. Napřed jeden malý ostrůvek a po létech prohraje všechno. Prostě jsou odhodlaní. Proč. Protože válku sice prohráli, ale odhodlání neubylo. U nás to samé. Válku prohráli, ale odhodlání neubylo. Diskutující musejí všude prohrát proti odhodlaným. Jediné řešení: místo diskuse – odhodlání. Žádná diskuse. Proti odhodlaným ani diskuse není možná. Konec diskuse. U Sudeťáků, u Benešových dekretů i u Kuril. A všude jinde. A je to i v našem parlamentu. Nechápu, jak mohly diskuse proti odhodlaným trvat až do rána. Co tam pořád diskutovali. Místo všech těch diskusí stačila jediná věta: Vyližte si pr.el. A když chcete diskutovat vy, diskutujte. MY jsme ti odhodlaní. A řekli jsme vám už vše. Třemi slovy.

372282

Máte pravdu. A že český národ je zase skutečným národem se pozná až podle toho, že takoví jako vy budou za taková slova sedět. Ne se válet v base, ale budou tam dělat. A pokud odmítnou, dostanou holí.

372301

09.07.2019 15:28

Kam letí „Stepní orel“?

RE: celé

185.?.?.?

Je to podobné jako u Lukašenka. Prostě všechny sousedy Ruska přitahuje moc Západu a myslím, že Putin na to nemá obranné mechanismy. Vždyť Západ táhne i do Mongolska. To ukazuje na to, že buď Západ se nerozpadá, jak je už universálním přesvědčením u alternativy, nebo ten rozpad vidí jen alternativa a všichni představitelé států kolem Ruska to nevidí. Druhá možnost by byla podivná, u první možnosti by šlo o přání, jež je tvůrcem myšlenky, což je pravděpodobné. Západ má jistě mnohé potíže, ale nezdá se, že by byly fatální. Lze to pozorovat i u českého totalitního bloku, který by nebyl jistě tak drzý, pokud by Západ měl kolabovat. Příklad Fiala ODS, nezdá se, že by to byla chcípající kobyla. Je drzý a neústupný jak veš. Stejně jako veš se drží Macron, přestože žluté vesty už snad půl roku proti němu brojí. Nebo zrovna dneska neakreditace Rusů v Londýně. Západ prostě vede proti Rusku totální válku všemi prostředky, kromě vojenských. Putin se stylizoval do role fackovacího panáka. Dedolarizace je jakási fangle bez většího dosahu. Tak se mi zdá, že jedinou prohrou Západu je, že se Merkelice párkrát roztřepala, což ale není dílo Putina, ale Někoho vyššího. Zločinů už napáchala dost.

372426

18.07.2019 08:18

Apollo – jedno velké výročí

Gratuluji.

185.?.?.?

Vynikající článek. Krátký, ani slovo nazmar. A úder na hlavičku.
A tak jen skromnou poznámku: Víte, co teď dělá NASA? Pátrá po ufounech, po mimozemských civilizacích. Vzhledem k tomu, že nic takového neexistuje, ani nemůže existovat, jde o svědectví amerikánského blbství. A navíc pořád kupují ruské raketové motory. America first. V blbství.

372555

19.07.2019 08:49

Apollo – jedno velké výročí

RE: Gratuluji.

185.?.?.?

Nic proti Vašemu vnitřnímu svědomí, ale bylo by vhodné, aby si tato "vědecká" a mediální zkoumání platilo samo. Moje vnitřní svědomí do toho, prosím, finančně netahejte. Díky!

372598

19.07.2019 09:19

Nebývalá ztráta vlivu východní Evropy v EU

Mě zastoupení ČR v EU vůbec nezajímá.

185.?.?.?

Je sice pravda, že podporuji Davida a Blaška, ale i kdybychom jich tam měli sto, co zmohou? Pořád tu panuje pověra, že Brusel je něco lepšího, než bývala Moskva. Opak je pravdou: Moskva nám rubl nenutila a nenutila nám hordy špinavých a smradlavých tatrmanů. A horší je to i v tom, že tehdy tu bylo národní sebeuvědomění. To teď kamsi zmizelo. Národní sebeuvědomění je důležitější, než ekonomika. Neboť když ono je, i ona je. Naopak to neplatí. Národní sebeuvědomění. Tak jako miluji svou rodinu, miluji i svou velkou rodinu, svůj národ. Ale ono se za dnešních darebáků rozpadá i ta rodina. EU fuj. Fuj. Smrad a hnůj.

372600

21.07.2019 08:18

Vláda, která mučí novináře, odmítla vstup RT na konferenci o médiích

To by mohla být nová rubrika

185.?.?.?

s názvem: "Západ vede proti Rusku totální válku všemi prostředky, kromě vojenských."
Jak už jsem poznamenal v příspěvku 372426 k článku "Kam letí „Stepní orel“?".
Tato rubrika by už měla snad tisíc článků.
A o jejich psychice, postoji v této válce jsem taky psal – v příspěvku 372282 Jsou odhodlaní k článku "Milion chvilek - Sudetští Němci - Nacistická šlechta - Schwarzenberg a jeho tlaky na prolomení Benešových dekretů."
Takže nejde o to, že "Vláda, která mučí novináře, odmítla vstup RT na konferenci o médiích." Nejde o konkrétní z tisíce střetů, Jde o tuto válku.
Skutečně by to měla být nová rubrika. Asi systematicky členěná.

372640

21.07.2019 14:50

Nebývalá ztráta vlivu východní Evropy v EU

Velice jste mě potěšil.

185.?.?.?

1. V tom boji odvěkém,
o víru, řeč i zem.
2. Citát z jiných stránek:
"vylučováním národního jazyka z občanského života národa – jednak jeho nahrazováním rádoby universální angličtinou (nebo třeba němčinou) a jednak jeho przněním mediální novořečí – se na národ kydá špína"
"Přijede kdejaký cizí ňouma a Čech se před ním hrbí a snaží se mu zalíbit mluvou v jeho jazyku – ba dokonce ten ňouma to už od Čecha očekává; kdo neumí česky, ať sem nejezdí, anebo ať si platí tlumočníka."
Čili naopak: cizí řečí mluvím jenom v cizí zemi.

372650

25.07.2019 08:27

Čekání na Godota

Článek sice situaci dobře mapuje, ale hlavní příčinu neuvádí.

185.?.?.?

Proč chtějí vůdci islaizaci? Vědí, že bez náboženské vůdčí myšlenky nelze pokračovat? V tom mají pravdu. Ale proč si vybrali islám? Kvůli jeho stabilitě. Bylo zde křesťanství, ale to si nevybrali. Proč? Kvůli neustálým jeho vnitřním rozbrojům. U nás máme příklad potrhlého Husa a bláznivých husitů. V Evropě rozkladně vystoupi Luther. Katolíkům se jej nepodařilo potlačit, vzniklo protestantství. A tak to trvá až dodnes. Katolíci mají v čele potrhého magora, který nakonec, chtě nechtě, slouží už taky islámu. Islám je stabilní, neměnný.

372719

26.07.2019 08:59

Čekání na Godota

RE: Článek sice situaci dobře mapuje, ale hlavní příčinu neuvádí.

185.?.?.?

Tak zaprvé: V celé této diskusi se skuhrá na občany, ovčany, že se nezmohou na to, na ono, na cokoliv. Když tu byla demokracie, tak lidi kecali, dělali a celkem nic nenapravovali. Když teď jde do tuhého, tak se všichni diví, že lidi nic proti tomu nedělají. I takový Protiproud je plný takového skuhrání. Co je jen výzev, že by se mělo, že by lidi měli něco dělat, vzít to do vlastních rukou. Až je mi z těch výzev blbě. Co si kdo myslí, že lidi budou dělat? Nic nebudou dělat. Zanadávají si, když nebudou mít co žrát, svrhnou jednu vládu, nahradí ji jinou, stejnou. Podívejte se na Řecko. Když tam zvítězila syriza, na každým plotě tady bylo: My jsme Řecko. Teď je syriza v prd.li a nic. Už nejsme Řecko? Prostě lidi nic neudělají, lidi jsou stádo, i Ježíši je nazval ovcemi. Co chci tím vším říct? Lidi potřebují něčemu věřit, krátce potřebují náboženství. Že tu je jakési krátké období bez náboženství? Je krátké a skonči to ve srabu a zase u nějakého náboženství. Nemysli si, že to Rotschil, Rockefeler neví, není tak blbý jako ty. Prostě každý rozumný člověk musí dospět k názoru, že bez náboženství to nejde. A globalisti to dobře vědí. Je potřeba dát blbému lidu náboženství a bude klid. Budou dělat, něčemu věři a bude klid. Asi jsi chytřejší než Morgan.

Za druhé: Jaké náboženství? Už zase hodně přemýšlíš. Potřebujeme něco primitivního, neměnného, stálého. Kecáš o rozporech islámu. To jsou jen nuance. Islám je nejlepší pro tupý lid. Křesťanství moc uvažuje, furt je tady nějaká reforma, pak reforma reformy, prostě křesťanství neuvádí lidi do klidu. Nanejvýš tak do třicetileté války. Sice píšeš o rozporech islámu, ale to je jen kosmetika. V křesťanství jsou ty pořádné rozpory. A furt vznikají nové a nové křesťanské církve. Už jich je tisíc. Katolíci měli půltisíciletí klidu, ale pak se to rozjelo. Krátce: křesťanství je nepoužitelné. A globalisit to dobře vědí. Asi jsi chytřejší než oni.

Za třetí: A aby nevznikl i v islámu podobný neklid jako v křesťanství, je potřeba vytvořit polointeligentní hnědou rasu. Blbou, všude stejnou, všude stejné náboženství, všude tupý islám.

A teď mi řekni, co je v těch úvahách globalistů blbě. A taky mi řekni, zda je proti těm jejich úvahám nějaká obrana. Zdejší diskuitéři i všude jinde vyzývají občany, ať se proti tomu postaví. Prosím tě, kdo se proti tomu postaví? Lidi mají co žrát, mohou se svobodně kur.it, ukájet se dle libosti, co jim chybí? Je mi líto takového Petra Hájka na Protiproudu, který furt burcuje. No jednou doburcuje, bude burcovat jiný, ale věci půjdou dál tak, jak jsem ve stručnosti popsal.

Závěr: Řešení bych ovšem viděl, ale není reálné. Pozvednutí tradiční katolické víry, pozavírat blázny od Procházkové přes Halíka až po prvého katolického papaláše, potřít protestantství a

372750

26.07.2019 09:00

Čekání na Godota

RE: Článek sice situaci dobře mapuje, ale hlavní příčinu neuvádí.

185.?.?.?

vrátit katolickou víru do středověku, ten nebyl temný, ale názorově jasný. Ustanovit jednotnou katolickou víru a potírat bláznivé hereze. Lidi můžou o světských věcech svobodně přemýšlet, v rámci této víry. Není třeba žádné tupé hnědé rasy. Ale, jak píši, není to reálné. Postavíš se proti tomu nejen ty, ale i Procházková, Halík i papež. Budou snít své nereálné sny. Dobře. Tak vyhraje Rotschild, Rockefeller a Morgan s tupou islámskou rasou. Těším se, až bude Procházková, Halík i papež se klanět na svém koberečku. I ty, který si myslíš, že jsi chytřejší.

372751

27.07.2019 13:11

Čekání na Godota

RE: Panáček je nadčlověk?

185.?.?.?

Pane, nadávání Vám jde dobře. Ale i v tom jste součást toho lidu, který jsem popsal. Taky nadává, ale drží hubu a krok. I Vy. Sice uvádíte jsousi domněnku, proč tomu tak je, že lidem Někdo vymývá mozek, ale nijak nevyvracíte, že lidi jsou takoví. I Vy. Rozdíl mezi námi je v tom, že Vy se domníváte, že pokud by tady nebyl ten Někdo, kdo lidem vymývá mozek, byli by lidi jiní. Já si sice taky myslím, že z mnoha stran dochází ke snaze vymývat lidem mozek, ale myslím si, že lidi jej vymytý nemají. Chtějí klid a pokud pracují, rádi pracují pro nějakou ideu. Po válce to byla idea budovatelská, později komunistická. No a ta idea by měla být pro ně stejná. Najíst se, uživit rodinu, což ale, jak patrno z dnešního rozkladu společnosti, nestačí. Jedinou takovou obecno ideou může být idea náboženská. Vy si to nemyslíte. Myslíte si, že hídlo, cestování a rodina mohou stačit. Když se podíváme na dnešní Západ, mnozí, ne Vy, pozorují, že to nestačí, že tu je jakýsi zmar. Vy si myslíte, že to je proto, že Někdo vymývá lidem mozek. Globalisti s Vámi hluboce nesouhlasí (ani já). Jsou přesvědčeni, že to spraví idea "islám", jakožot náboženství. Můžete Vy s tím nesouhlasit, ale je Vám to prd platné. Prostě islám se sem nasunuje vč. hnědé rasy. Tak jsem to i popsal. Že je potřeba náboženství, s tím s globalisty souhlasím; liším se od nich "jen" tom, že bych volil jiné náboženství. Kvůli tomu, aby lidi byli více lidmi a ne stádem. Váš postoj je, že není třeba náboženství, že je potřeba jen porazit Někoho, kdo lidi blbne. Přeji Vám hodně zdaru. A již dnes je mi Vaší snahy líto, neboť vidím, že bude marná. Ještě jednou: Hodně zdaru!

372772

06.08.2019 13:46

Vražedný útok v El Pasu: Přímý důsledek liberální demokracie

Zlatej komunismus? Jak se to vezme.

185.?.?.?

Především pojem liberální demokracie je nesmyslný a rozumný člověk ho neužívá. Užívání tohoto pojmu je výsadou vládnoucích lotrů, Co je cílem těchto lotrů? Aby lidi měli co žrát a byl klid. Nepřipoíná vám to to socialismus? V nacionálně socialistickém Německu to tak jistě bylo? Ale co ten komunismus? Ten používal slovo socialismus stejně, jako dnešní lotři užívají pojem l. de. Svaz socialistických republik, SSSR. Reálný socialismus Husáka. A ve skutečnosti šlo o komunismus. Dnešní tzv. l. de. není nic jiného, než socialismus, internacionální. Ale co ten komunismus? Tam bylo vyvlastnění. Je to všechno v pojmech. Antifa není antifašistická, fašismus tada nikde není. Antifa je komunistická. Chceme to? Ne. Komunismus Antifa je internacionální. Čili trockistický. Ne bolševický, ne národní. Čili nám se líbí na komunismu to, že byl národní. Komunismus Antify je mezinárodní. To se nám ale vůbec nelíbí. Zlatý komunismus = národní komunismus. Proč všichni nenávidí Stalina? Protože byl národní. To "národní" nás přitahuje. Ale ne německý nebo čínský národní, nacionální socialismus. To socialismus = už se rovná vládě lotrů. Tam není znárodnění. Tam jsou lotři. Režim EU = internacionální socialismus. Dvojí hnus: 1. internacionální. 2. socialismus = vláda lotrů. Proto, právě proto je EU tak hnusná. A hnusáci to kryjí sprostě. Říkají si, že jsou li. de. Nic takového neexistuje. Jde o internacionální, kosmpolitní socialismus, vládu korporativních lotrů.

372925

"Nežijeme v demokracii, ale v epoše korporátního fašismu, který prozatímně prosperuje skrze formálně a demokraticky zvolené miliardáře."
Nápověda: Má to v každém svém článku. Masíruje čtenáře. Člověk, který byl zavřený za komunismu. Kovaný trockista. Obhájce Asada. Nepřítel USA a přítel Ruska. Považuje Orbána taky za korporátního fašistu.
Jak je to možné? Za komunismu byl zavřený jako trockista. Podobně jako Uhl "Uhl se podle vlastních slov před rokem 1989 nehlásil přímo k trockismu, ale k revolučnímu marxismu." K INTERNACIONALISMU. Proč podporuje Asada? Protože Asad je proti USA. Proč podporuje Rusko? Protože Rusko je proti USA. Tak proč je proti USA? Protože USA dělají své barevné revoluce a ne proletářské revoluce.

Ale na rozdíl od UHla je tento knězem a řeholníkem. Jinak jsou stejní. Oba bojují proti korporátnímu fašismu. Že žádný není? To jim nevadí. Už jejich učitel Trockij takto bojoval.

Orbán chrání svůj národ. Tak je korporátní fašista. Takto na něj plivou: Tento kněz, Petr Uhl, Evropská unie, Antifa, Petříček za soc. dem. i jimi vyškolení čtenáři médií i blogů. Skutečně lepivá nálepka od internacionálních socialistů.

372945

08.08.2019 08:23

Zelenského dilema

Už to tady bylo několikrát

185.?.?.?

suchá je teorie, zelený strom života, čili statické úvahy oproti dynamice rozhodování. Problém "Ukrajiny" je tak jasný, že ho ani nesleduji, ani mu nic nevyprošuji. Pokud Putin neudělá chyby a poud Zelenský není úplný blbec, a to není, tak navzdory všem popsaným silám, nevím sice kdy, bude "Ukrajina", CELÁ patřit Rusku. Nevidím jinou budoucnost a volby Zelenského i rady jsou jasnými příznaky této, D. d., předpovědi.

372952

Pokud se to vezme katolicky (Bahník i Semín jsou katolíky), pak jistě je protest proti těmto akcím namístě.
Hejlek je evangelík, a pokud by se to bralo evangelicky (= protestantsky), jasné to není. Třeba švédští protestanti by tyto akce tzv. pride podpořili. Takže Hejlkovi v této věci nerozumím.
Hejlek je ale taky filosof, nebo se považuje za filosofa. Myslím, že není tak zdatný tfilosof, že by uměl proti pride dát nezvratné argumenty.
Všichni tři zastávají tradiční stanoviska. Pak by měli zdůvodnit jejich oprávněnost (a to zpsoby a metodami výše uvedenými (pride je proti tradici).
Další hledisko je mocenské. Žádný z uvedených tří nemá sílu, aby účastníky pride pozavírala s nějakým odůvodněním.
Další hledisko je veřejné mínění. To se často mění a podpora pride u veřejnosti pod mediální masáží zřejmě roste. Proti tomu se organizují pochody za rodinu, které naopak mají podporu veřejnosti pro pride oslabit.
Další hledisko je vědecké či pseudovědecké. Třeba ten sexcuolog, který autem zabil nějaké lidi a nic se mu nestalo, ten bude vědecky třeba tvrdit, že pride je v pořádku a že prospívá.
No a poslední hledisko je hledisko poslední či první ze všech věd, filosofické. Také názory filosofů i tzv. filosofů se různí.
Ovšem je nadmíru pozoruhodné, že je tu filosofie, která o sobě prohlašuje, že je ta jediná pravdivá. A myslím, že k té by se měli oni tři hrdinové-trosečníci obrátit o pomoc. Podle mých znalostí tato filosofie jednoznačně a nezpochybnitelně, s absolutní jistotou, dokazuje, že akce pride jsou zvířecké prasečiny.

372963

10.08.2019 13:14

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

Extrémně dobrý článek, i komentář.

185.?.?.?

Ke komentáři. Zatím nikdo nepřijde, národ ještě nic nepoznal, ale kyvadlo se valí.
K článku.
1. Je mnoho lidí, kteří v Rusku vidí zločinný stát, za stejně zločinný, jako SSSR. Připisují mu i stejné zločiny.
2. Zeman vidí obrovský rozdíl a tak demonstranti, kteří reprezentují skupinu ad 1., jí mluví z duše: jsou proti Zemanovi.
3. Ale Zeman je normálně uvažující člověk a nehrabe. To je ještě víc s.re.
4. Babiš má u nich dvě vady: a) Respektuje Zemana. b) Hrabe pro sebe a ne pro oligarchy demagobloku. Jeho kladem u nich je, že je internacionální socialista – národ jej nezajímá a nechce měnit socialistický režim. Oni jako podřizená masa musejí mít to procento, co jim vládnou. Jde o to, aby oni měli co žrát. To on zajišťuje dobře, stará se jen o ekonomiku. Že hodně jde do Německa, to ho nezajímá. Stačí mu, aby byl ekonomický klid.
5. Proto je na obzoru spojení Babiše s demagoblokem, už se děje v Praze. Jde jen o to, aby jim hodil ne kost, ale pořádnou kýtu.
6. Přiznivé pro Babiše může být to, že nikdy nebyl komunistou, vždy byl socialistou, dříve u KSČ. Už tehdy ho zajímala jen ekonomika.
7. Demagoblok udělal velkou chybu s Čapím hnízdem, že Babiše obvinili. Už dávno mohlo být spojení socialistických Ano + ODS. A zřejmě si to už uvedomují. A v politice lze všechno napravit.
8. Ale pak půjde ANO ve volbách dolů. A půjde tak jako tak. Nemá program, ekonomiku mohou děšlat a budou dělat mnozí jiní. Že půjde ještě víc do Německa? Když lidi mají co žrát, to nevadí.
---
Závěr: Jediná naděje, že lidi nebudou mít co žrát. Už je republika skoro vyžraná, je sucho, voda není, dřevo není, žrádlo se musí vozit internacionálně, internacionálně smrdí migranti. Teď ještě začnou blbonout s CO2, dieslama, biopaliva, řepka, fotovoltaika. Půjde to rychle.

372977

10.08.2019 20:35

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

RE: zajímavé zamyšlení

185.?.?.?

Člověče, úkolem aeronetu je rozvrátit SPD, tos ještě nepoznal? Kolotočář má daleko nejlepší zdroje ze všech webů, odkud asi. Člověče, vzpamatuj se. Je ale fakt, že to dělají nejlepší profesionálové, takoví manipulátoři se můžou zahrabat. Velice citlivá a promakaná práce. Myslím dokonce, že to jde zvenku, Češi na to nemají. Slováci mají výraz: prefíkané.

372984

10.08.2019 20:52

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

RE: Epstein byl zasebevražděn - co na to češi?

185.?.?.?

Poprvé ho včas odřízli. Je to zajímavá zpráva proto, že všichni "sebevraždu" s jistotou čekali, protože nebylo jiné řešení. A je to podstata USA: nic se nevyšetří, Američani jsou na to zvyklí a vůbec jim to obecně nevadí. Holywood už jistě připravuje oblbovák, který dokonale odkrývá, jak to ve skutečnosti bylo. A dřepnou si před TV a budou rádi, že už vědí, jak to bylo. Hned nato to uvede ČT a i Češi už budou vědět, jak to bylo. Pak bude diskuse, nastoupí Mitrofanov a Pehe a naznačí, kdo ví, co ten Putin ...

372985

12.08.2019 10:30

Proč konec smlouvy INF neodstartuje nové závody ve zbrojení

S článkem nesouhlasím – jakési závody jsou a budou.

185.?.?.?

1. Článek především opomíjí vzdělanost tvůrců zbraní. A to by bylo třeba napsat (neboť o tom jsou falešné představy), že vzdělanostní schopnosti Ruska a Číny jsou větší, možná spíš daleko větší, než západní. Byla tu námitka udělování nobelovek, ale to je jen a pouze politika. Západní školství prostě upadá. To je fakt. A vidí to každý stážista, který se tam vypraví.
2. Názor, že Západ uzbrojil Východ, je také dost pochybný. Východ se rozložil vnitřním rozkladem, nikdo zde už tomu nevěřil, vše se hrálo. Hlavním výsledkem nebyl rozpad SSSR, ale zrušení znárodnění po celém světě (kromě sev. Koreje). Systém se změnil, podstata soupeření národů zůstala, teď bojuje rovný s rovným.
3. Článek hází do jednoho pytle Stalina, Chruščova i Brežněva. To neospovídá pravdě: Za Stalina se východní systém nerozkládal, za druhých dvou ano, ba oni byli příčinou.
4. Pan Bolton chce západní systém udržet podle vzoru Stalina. Což je naprosto nemožné, neboť armádu v západním rozloženém systému nelze zachránit, armáda stojí na vodě, i kdyby se zbrojilo sebevíc. Stalinův sovětský voják věděl za co bojuje, dnešní západní voják neví nic.
5. Ale ruskou obrannou strategii popisuje článek dobře.

373013

13.08.2019 16:25

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

RE: zajímavé zamyšlení

185.?.?.?

Mně je taky podivné, a to tu ještě nikdo neřekl, že toho rozvratného nezjistitelného guru poštějí na Svobodný vysílač. To jsou na tom vysílači tak zabednění?
A potom je taky divné, že pan nezjistitelný guru může volně jakkoliv osočovat Xindly. To kdyby zkusil – a po pravdě, ne z poloviny fantazijně – někdo jiný, tak má předvolání.
A konečně, je podivné, že když úplně všichni čekají jistou sebevraždu, tedy všichni kromě překvapeného sebevraha, má pan nezjistitelný guru do 12 hodin tak detailní informace, že celý ansámbl Putina i Xiho údivem zírá. Kde to inkognito guru tak naráz všechno bere a kdo to během těch 12 hodin i dokonale redakčně propracuje?

373030

15.08.2019 10:24

Prague Pride? Demagogie, lži a pokrytectví Sorosovy mafie

Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

185.?.?.?

1. Soros je nálepka. Sice se snaží, sice mocně platí, ale za tím jsou na vrcholu jiné (vel)ryby. Pročpak by takové mocné Německo posluchalo Sorose? To poslouchá jiné a větší. Soros je jen aktivní sluha, viditelný a bohatý zástupný terč. Pročpak se ve všech zemích v posledních desetiletích tak horempádem schvalovala "registrovaná partnerství"? Bohužel poukaz na ty opravdu rozhodující veličiny není dost dobře možný, hraničí to s konspirací.
2. Stejné je to s obviňováním (mimořádně aktivní) nálepky Sorose ohledně tahání miliónů černých do Evropy. Je to jedna a táž dlouhodobá akce.
3. Také k tomu patří klimatická hysterie parazitující na některých nepopiratelných skutečnostech (opravdové ničení přírody ziskuchtivou urbanizací).
4. Popsaný pokus o vyhynutí této úchylné komunity je možná naopak ilustrací myšlenky, k čemu 1. až 3. bylo vlastně spištěno: žádoucí úbytek lidí (viz též nedotknutelná antikoncepce a potratářství).
5. Vše toto souvisí se skepsí ohledně budoucnosti. Ztratila se radost z ní. Radost hnojných úchylů není radostí, ale šklebem. A radost z budoucnosti se ztratila kvůli tomu, jak je vedena společnost na Západě. Čili nejde ani tak o degeneraci lidí (kterou všichni pozorujeme), ale o degeneraci vládnutí, degeneraci vedoucích činitelů. Jde tedy principiálně o to, že západní systém je nastaven tak, že posílá do svého vedení degeneráty. Nakonec je to podobné jako byl rozpad komunismu. Systém posílal do vedení stále větší pitomce, až se tomu celosvětově největšímu z nich, Gorbačovovi, systém zhroutil, Je děsivou ironií, že tento přední pitomec (ironií je že tu jeho imbecilitu už tehdy nikdo nezpozoroval) jezdí po světě a radí Západu, co by měl dělat. Už to je signál, že se západní systém podobně ponoří do sr.ček.
Závěr: nevěřte, že příčinou jsou blbí lidé; příčinou jsou svévolní blbci, kteří se po zádech lidí šplhají a vyšplhali nahoru, když tyto lidi napřed omámili.

373053

16.08.2019 08:47

Marxismus-multikulturalismus

To se nedá číst

185.?.?.?

Zažil vůbec pan autor dobu komunismu? Ví vůbec, jaká byla nauka marxismu? Některá srovnání jsou totiž úplně nesmyslná, násilná, ba vymyšlená – jiná ovšem sedí. Byly totiž tři pavědecké obory: historický materialismus, politická ekonomie a vědecký komunismus. To se s dneškem nedá srovnávat. Taky proto, že dnešek přejal mnohé z nacionálního socialismu, nacismu. Třeba rasovou otázku: hnědá Evropa. Nebo eugenika: arijské ženy měly plodit arijce, sluníčkářky mají šoustat s negry. Nebo soukromé koncerny sloužící režimu. (Není tu znárodnění.) Pokud se tedy omezíme na pouhé srovnání dnešního režimu s komunistickým, uniká nám srovnání s nacismem. Toto druhé srovnání je navíc daleko výživnější než to prvé: Jestliže tehdy tu Němci zaváděli nacionální socialismus, nyní máme socialismus internacionální. A zase to tu zavedli a utužují Němci. Obrana lidí je taky stejná jako u každé totality: Synku, dcerko, nikde nc nemluv. A mnoho jiného: v totalitě se nesměl poslouchat cizí rozhlas, teď se o tom, co se soukromě dozvíme na internetu, nesmíme nikde bavit. Atp.

373066

16.08.2019 13:06

Marxismus-multikulturalismus

Ano, je mi ctí, že se mohu na Zvědavci vyjádřit k marxismu

185.?.?.?

Jsou u nás dvě významné veličiny, které se k tomu vyjadřují nesprávně:
1. Per defectum, nedostatečně, marxismus zde vidí Václav Umlauf. Podle něho je na Západě málo marxismu. Byl za komunismu zavřený, už tehdy mu byl zdejší režim málo marxistický. A je mu pochopitelně málo levicový i režim současný, který osočuje jako korporátní fašismus, jako horší než komunismus. Přitom zde není po italském ani španělském fašismu ani vidu ani slechu.
2. Na opačném pólu stojí Jiří Fuchs. Ten zde vidí příliš levice, per excessum, jako všudypřítomný neomarxismus. Přitom zde není zdnárodnění, soukromé korporace stále více objemově rosou, velké pohlují malé. Také byl za komunismu pronásledovaný, nesměl ukončit ani střední školu. Schvaloval bombardování Jugoslávie jako oprávněný boj proti komunismu.
---
Pravda je uprostřed: Současná totalita má jen některé znaky marxismu, komunismu, a jen některé znaky fašismu. Nejde ale ani o korporátní faišmus ani o neomarxismus. Ale podstatou jde o nacionální socialismus, nacismus, až na to, že není jednonárodní, ale (prozatím) mnohonárodní, internacionální, kosmpolitní. Cílem je ovšem hnědá jednonárodnost.
A dodávám, že SSSR nebyl svazem socialistických (to jen lhali), ale komunistických republik.

373078

20.08.2019 08:24

Srpen 1969 – konec nadějí

Splnilo se Písmo svaté

185.?.?.?

reaguji jak na pana Podrackého, tak na pana Jacoba (asi příslušník vyvoleného národa, podle znění tohoto jména); a sice:
1. Potlačením demonstrací 21. srpna 1969 skončily veškeré naděje na reformu komunistického režimu (tak pan Podracký).
2. Rok 68 ideologický boj komunistů. Dvě křídla levé a pravé. (tak pan Jákob).
Oba memorují režimní (minulý a dnešní) názor. Ale ten je záměrně ba podvodně mylný.
Reformy komunistického režimu, jediné možné, jsme se dočkali v r. 1989. Přesně o tuto reformu šlo už roku 1968, i když blouznivci si mysleli něco podobného jako pan Podracký.
A boj komunistů měl opravdu dvě křídla: jedno komunismus zachovat, druhé křídlo chtělo, reálně ne propagandisticky to, co je tu teď. Jen blouznivci si mysleli, že jde o dvě křídla komunismu.
Takže máme dnes přesně to, oč reformátorům (z valné části xindlům) v r. 1968 šlo, splnilo se Písmo svaté.
(Jenom podotýkám, že jakási dvě křídla v komunismu jsou: bolčevické-národní a trockistické-internacionální. Toho roku ovšem v Moskvě už 15 let vládlo křídlo trockistické, Chroščovovské a Brežněvovské. U nás se tyto nuance ale nijak neprojevily, jen tu bylo pár černochů v menze v Opletalce.)

373127

z "Fondu strategické kultury". Oba jsou příkladně blbé, první, že Ukrajina bude rozprodána jsem nekomentoval, ale nakolik je toto už podruhé, musím; dokonce se mi zdá, nechci konspirovat, že tento Fond je řízen někým ze Západu. Zatímco Ukrajina rozprodána nebude (díky Rusku), tento druhý článek je už jasnou protiruskou provokací. Rusko v článku popsané pitomosti konat nebude, nevím, kdo si myslí, že v Rusku jsou tak blbí? Ano, jako v každém národě je i v Rusku dosti blbů, ale ti naštěstí o Rusku nerozhodují. Psal jsem tu sice, že Ukrajina bude časem celá Rusku patřit, ale nemyslel jsem to tak, že to zařídí lidé z Fondu – pokud by to bylo na nich, Ukrajina by Rusku nikdy nepatřila. A zřejmě je to i cíl Fondu – takto blbě nadějě Ruska na začlenění Ukrajiny zmařit. Nevím, zda náš editor si to uvědomuje; je klidně možné, ba pravděpodobné, že tyto dva články sem hodil jako skvělou ukázku protiruských provokací. A že pozoruje v komentářích, kolik čtenářů na tyto psakvily a ukázky blbosti skočí ...
P. S.: Prosím, čtěte Ukrajina v uvozovkách, nic takového neexistuje; správný název je např. Kyjevská Rus, Novorusko (dle Zcharčenka) a p.

373189

26.08.2019 11:13

Poslední západní impérium?

editor má pravdu v tom, že autor stárne, ale

185.?.?.?

mýlí se v tom, že autor se stářím nenabírá skutečnou a zralou moudrost.
P. S.: Autor opomněl dodat, že jednou z metod, v níž umírající Západ hledá záchranu, je, že do čela staví čím dál mladší fracky. Posléze ženy, a zdá se, že nakonec to budou translidi. Ale ani to nebude konec. Posledním vůdcem impéria bude kůň, kráva či vůl.

373209

29.08.2019 21:18

Amazonie v plamenech

Mnoho komentářů, mnoho pravdy i mnoho blbostí

185.?.?.?

Mě především zajímá to, že jakoby nikdo nemyslel na budoucnost (kromě fantastů), ale všem jde o přítomnost. Podotýkám, že kde není budoucnost, nemá smysl mít děti – a to pozorujeme v evropských státech jasně (vymírá i katolické Polsko, neboť je řízeno potrhlou katolickou novocírkví; není budoucnost). To ničení lesů je jen kamínek do mozaiky žití bez budoucnosti. Celkem nechápu ten poprask ohledně Brazílie – přece v Evropě to dávno udělali a velmi v tom pokračují. Lidí nepřibývá, ale pořád se staví, pro koho? Další dálnice, pro koho, když není budoucnost? Pamatuju před 50 lety byly silnice štětované, dnes jsou všechny asfaltované. Pamatuji mnoho míst, kde bývaly prameny, kde bývaly studánky, dnes nikdo neví, že to tam tak bylo. Ale tato zničená krajina neudrží vodu. Neudržela a byly tu povodně. Neudrží a je tu sucho. Brazílie jen nás dohání. Taky tam časem přijde sucho. Ale to u nás už nebudou polouště jako teď, ale pouště. Copak si někdo myslí, že se to samo zlepší? Naopak. A krajina je vyžraná i jinak. Copak si někdo myslí, že umělá hnojiva trvale nahradí hnůj? Nikdo to nechce, ale nikdo se tím reálně nezabývá (kromě fantastů). Chudák vláda myslí na tento rok, kdo ví, co bude za tři roky. Můžete to mít Brazílii za zlé? Bolsonaro není zločinec. Je to normální člověk, jako byli vládcové států v Evropě. Má dáti , dal? Kdo má právo bránit Brazílii v tom, co se dělo tady? Můžeme mu mít za zlé, že taky nemyslí na budoucnost. My jsme v tom přece dál. Ovšem až se takto zničí i Brazílie a další země? Myslí na to někdo? Ani katolické Polsko na to nemyslí. Žije se jen v přítomnosti. Je to podobné, jako dřívější vesnice. Některou chalupu chytil červený kohout a celá vesnice shořela. A vesničani, pokud se někomu nepodařilo výjimečně někam utéct, tak vychcípali. Můžete to mít některému z nich za zlé? No vychvípali. Rozdíl byl jen v tom, že bylo mnoho jiných vesnic. Tady je Země jen jedna. Můžete to mít některé zemičce za zlé? Vždyť i v opěvovaném Izraeli se stále šíří poušť. Mají sice zatím důmyslný závlahový systém, ale poušť se šíří. Kde jsou jejich slavné cedry? Ani Izrael nežije budoucností.

373287

31.08.2019 14:34

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

Článek vypadá velmi dobře

185.?.?.?

zítra bych si jej chtěl přečíst.
Ale k aktualitě, abych povzbudil čtenáře. Tlak vyvolává ještě silnější protitlak. Takže je dobře, že pražští náckové z šestky hanobí maršálův pomník. Maršálovi to nevadí a až bude sbírka na nový pomník generalissima-zachránce světa nad Prahou, generalissima očištěného od Solženinovských a Chruščovovských sprosťáren, lží a žvástů, peníze se jen pohrnou. A jen blázen si myslí, že ten čas nepřijde, a přijde tím dřív, čím víc budou náckové řádit. Emanuel se zastřelil. V klidu vyčkejme, i když náckové řádí.

373319

01.09.2019 08:48

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Článek vypadá velmi dobře

185.?.?.?

Máte pravdu, vážený. Těžko v Rusku ještě povstane někdo, jako byl Stalin, Ale pisateli se zřejmě jednalo jen o jeho památník v Praze jako její přední dominantu.
Na dotvrzení Vašich slov si dovolím uvést bajku ze sebraných pohádek a pověstí ruských od Boženy Solženicina:
Byla nebyla jedna velká schůze bolševických pohlavárů a někdo pronesl jméno J. V. Stalina. V tom všichni povstali a začali tleskat. Tleskali minutu, dvě minuty, pět minut, a přední pohlavár všechny pozoroval. Po 10 minutách potlesku jeden z tleskajících přestal, posléze potlesk utichl. Soudruh přední pohlavár nechal toho, kdo přestal tleskat jako první, odvést a poslat na popraviště. Poprava byla ihned vykonána. Tolik Velikán Božena Solženicin. Tato bajka s úspěchem koluje mezi českými vychovateli mládeže, kteří z ní to, co snesou dětské uši, předávají dál.
Ale to není všechno. J. V. Stalin byl dokonce takový zločinec, že během své krutovlády zakázal ženám potraty, aby měl kanonenfutr. S úlevou jsme přijali, že při odhalení kultu Stalinovy osobnosti náš přítel N. S. Chruščov potraty v Rusku opět povolil a dokonce vydal pokyn všem ruským satelitům vč. Československa, že i oni mají potraty povolit. A tak se i u nás stalo.

373337

01.09.2019 16:02

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

Tak jsem to dočetl ...

185.?.?.?

vcelku je to dobré a krátké shrnutí faktů, nemá smyslu se v tom šťourat (republikánská Francie byl sice legální, ale zločinný režim, Francův převrat sice nelegální, ale v mnohém spravedlivější; také Nečasova mise a p.). Zejména oceňuji věrný popis činů našeho souseda, Polska, plného katolíků = strážců pravdy, podobně strážců pravdy jako jsou čeští zrádní lidovci už od dob Šránka až do této chvíle, v komentářích je kritizována část týkající se Finska, kritika je z valné části neoprávněná, vynikající je zmínka o Švédsku. Jinak si myslím, že s pomocí Páně, není všem dnům konec, a Francie, Británie i USA dosud čekají na to, že jim teprve bude čten zdrcující historický účet. Zdá se mi, že jen jejich "migranti" jsou malou položkou tohoto účtu, je toho ale na spadnutí (na ně), daleko víc. Boží mlýny melou pomalu, ale nezadržitelně. Díky autorovi, že si s tím dal tak potřebnou práci.

373354

03.09.2019 08:24

Genderová rovnost? Další politický podvod mocných

Zvědavec není první

185.?.?.?

kdo se tomu věnuje. Před pěti minutami jsem otevřel novinky.cz a hle: svi.ě nelení. Uvítal mě hlavní titulek "Ženy bez -ová? Ministři tomu nefandí." Řekl jsem si, která svi.ě to zase začíná. U článku, kde svi.ě zvažují pro a proti, jen že ti ministři jsou proti, je: dan, Právo. Na konci anketa pro a proti, vede dvoutřetinově proti přechylování. Kdo to těm svi.ím naordinoval? Reuters, AP, Merkelice, Jourovice, Kolářovice Prahy 6 otec či syn, slivovice? Kdo? Která svi.ě tady furt něco roz.sírá?

373417

19.09.2019 14:15

Soud EU omezil tranzit plynu přes „Nord Stream“

Tak jsem byl z toho článku špatný,

185.?.?.?

neboť nenávist slovanských Poláků k Rusům, slovanským bratřím, mě zarmucovala. Ale ty unisono komentáře mě rozradostnili. Ze zkázy Německa se netřeba nijak trápit, Německo silné by zase na nás útočilo, jak kdykoliv po tisíciletí, takže i to, že si tam berou všežravé černé kobylky, není pro nás taky nic vadného. Jen se nic z toho nesmí přelít k nám. Čili fandím solárním elektrárnám, větrníkům, elektromobilům, podporuji zákaz nejlíp všech elektráren, ale nic z toho u nás. Němci ať pojídají třeba trávu, pokud u nich ještě bude růst. Že jich ubývá, jen tak dál. Do záporných čísel to nepůjde. Myslím to pro ně jen v dobrém! Uhlíková stopa a Gréta varují!

373686

19.09.2019 21:20

Vzdělávání je problém?

Článek je především příliš dlouhý

185.?.?.?

konkretizuje stovky nešvarů, ale jeho hlavní vadou je, že nemůže vést k nápravě. Papaláš na min. školství si po přečtení řekne, to všechno vím, ale proboha, co mám dělat? Vždy je třeba rekurovat k tomu, čemu se říká hlavní, primární příčina. A tu v tom papaláš nenajde, i kdyby to četl stokrát a stokrát vše odsouhlasil.
Jaká je tedy hlavní příčina? Příčinou je to, že to takto jde. Všichni vidí, že to dře, ale jde. Na ministerstvu je tisíc debilů, všichni souhlasí, že to dře, ale jde. Protože jsou to debilové, každý přiloží své polínko, a protože je to debil, je zase o trochu hůř. Těžko říkat o ministru vnitra, že je to debil. A hele, on nemá VŠ. A jde to ale dře to. Vyvstává otázka, jak se úplně nahoru dostal. A velmi mnozí se tam dostali stejně a jsou to debilové. Taky se říká, že ryba smrdí od huby. Ty tisíce služebníků, učitelů. dělají co umějí, hlavně aby se v systému udrželi. Mnozí trpí, mnozí plavou s proudem, ale stádu to za vinu dávat nelze. Je možná náprava? V tomto systému není. Pozoroval jsem systém komunistický, po dlouhá desetiletí. Bylo to v mnohém ve školství podobné, ale desetinově. Že jenom desetinově bylo způsobeno tím, že tu byla do jisté míry diktatura. Teď je tu totalita. Peněz. A pokud je tu tato totalita, není možno systém změnit, napravit. Mnozí se mnou nebudou souhlasit, když řeknu, že to není natrvalo. Ano, na Západě je situace ve školství ještě horší, než u nás. A pokud se Nejvyšším podaří sjednotit svět, bude to ještě horší. Avšak zatím tu konkurence je. Rusko, Čína, Indie mají školství lepší. Všimněmě si těch zemí: ani v jedné není totalita peněz. A půjdou, za stávajících okolností dál dopředu. A převálcují nás i celý Západ. Jsou pracovití. Huawei není zakázána kvůli špionáži pro vládu. Je zakázána, protože je nejlepší a hrozí zničením Applu. Takže pokud si někdo myslí, že musí do školství zase přijít nějaký Dobeš, velmi se mýlí. Podívejte se, co systém udělal s Dobešem. A může něco zmoci nejvyšší, Baviš? Nemůže. Skončil by jako Dobeš. Eurosvaz, desetkrát horší než RVHP, by ho zničil. I Babiš musí jet v systému. To je ta hlavní, primární, neodstranitelná (dočasně, jak výše uvedeno) příčina.

373693

23.09.2019 08:27

Poslední tečka

Pan Polčák jest zdrůdou

185.?.?.?

jako je zrůdou i Evropský svaz, jehož je on poslancem. Svůj ke svému. Ale chci napsat něco závažnějšího. Panu Polčákovi je výron odpovídá i po závažnější stránce, než je obecně a správně kritizována. Nerozhodne příroda, ale Pán Bůh. A to ne tak, že Pavel Zeman v Polčákem vytčené lhůtě zemře. Tak Pán Bůh nejdná, na rozdíl od pana Polčáka. Pavel Zeman, Lenka Bradáčová i Ištván budou zbaveni svých úřadů. Z Boží vůle.

373743

24.09.2019 14:53

Opravdu chceme zpět feudalismus v plné parádě?

Pane Brande,

185.?.?.?

míval jsem rád Vaše krátké výstižné příspěvky. Jejich prodlužování, nevím, zda i ve Vašem případě, svědčí o myšlenkovém úpadku. Tento článek jsem dočetl do místa, kde v něm už podruhé popisujete, co všechno do Afriky posíláme. Tedy Západ. Mohu Vás ubezpečit, že pokud bychom odtamtud sem neposílali to, co sem posíláme, asi by tu nastaly hladové bouře. Není to jen Afraka. Práve jsem se seznámil s jistou oblastí, kterou v ČR vykoupily západní koncerny a Češi to platí – a ony kasírují. Jeden takový koncern má převážně ve Francii, ale i jinde 90.000 zaměstanců, čerpá z celého světa. Pokud by se mu to zatrhlo, asi by nejen jim, ale celé Francii byla úzká díra do pr.ele. A to je jen jedna oblast, jedna komodita.
Problém je jinde. Demokracie je jistě jen nástroj, ale záleží na lidech. To máte pravdu. Ale na kterých lidech? Na rozdíl od Kavárny jsme jistě oba spokojeni s některými posledními událostmi u nás. Ale demokracie může být přínosem v dané věci jen tehdy, pokud v této věci správně smýšlí většina. A pokud takto nesmýšlí a pokud jde o věc fatální, pak národ zahyne. A my tu zrovna máme jednu fatální věc, a tou je jednotný svět, světovláda. Pokud většina v této věci bude smýšlet nesprávně, lidstvo se zahubí. Jinými takovými fatálními věcmi jsou některé záležitosti ekiologické.To jistě švédská atrapa v New Yorku zneužívá. Ale některé tyto věci fatální jsou. Takže demokracie je užitečná jen někdy. Čili je to podružná věc. Co je hlavní? Čtyči věci: normální člověk, normální rodina, normální národ a normální Církev. Všechy tyto čtyři věci jsou dnes ohroženy. Pro jejich záchranu není demokracie zdaleka tím primárním. Primárním je pravdivé poznání normy té které entity.

373763

25.09.2019 13:02

Do konce roku Ukrajina na „Nord Streamu“ vydělá více než 100 milionů dolarů

Ze života za železnou oponou

185.?.?.?

1. Je s podivem, že se Rusko obrací na zdejší soudy, Stockholmský, Evropský soudní dvůr. Co si od toho slibuje?
2. Momentálně je Maduro v Moskvě. Po uklidnění situace ve Venezuele přijel s velkou delegací. Režimní média ani ťuk.
3. Před týdnem byl Putin v Turecku na jednání s prezidenty Turecka a Íránu. Režimní média ani ťuk – z Ruska hlavně když tam spadne trykáč.
4. Vydávání ruských pasů Donbasanům se téměř zastavilo: za poslední půlrok bylo vydáno jen 35 tis. pasů.

373774

28.09.2019 10:24

Proč ten údiv?

Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

185.?.?.?

1. K čemu potřebujeme vojenskou obranu státu? Neznám žádný stát, který by nám hrozil přepadením.
2. Nicméně jsme už okupovanou državou, dojnou krávou západních koncernů. V tom nás armáda nezachrání.
3. Jsou mylné výzvy občanům, aby si zvolili jiné představitele, kteří nás z okupace vyvedou. Neboť představitelé se zvolili sami tím, že občany oblbli a oblbují. (Krásný příklad je ČT: i když si o sobě nemyslím, že jsem nějak neschopný, to, co předvádí ČT je hodno úžasu; ta parta se musela dlouho hledat, nevím, kdo jiný by to dokázal. A takových médií se tu podařilo vytvořit desítky. Bez jejich anihilace jsou výzvy k občanům marné. Že máme prezidenta, který jim až tak moc na ruku nejde? Někdy i na hnoji vykvere květ.) A nejsou to jen média. Pamatujeme na prezidenta trhu bez přívlastků, který republiku rozprodal i bez médií.
4. Tzv. naši představitelé z nás nedělají jen dojnou krávu, ale hrnou sem i bruselské zákony, takže i migraci, teploušská témata (i do škol – nakonec i tu inkluzi by tady nikdo nevymyslel; inkluzivních asistentek na školách jsou snad už desetitisíce).
5. Tzv. naší představitelé pěstují otevřenost k islámu (i v církvi se rozmáhají dialogické prdy). Islám je ale samostatná kapitola. Na jedné straně islamizace, na druhé sekularizace. Proč ale z náboženství hrnou právě islám? Ta otázka se nenosí, prostě tématem je islám. Ať pro ty, so jsou pro islamizaci, tak pro ty, co jsou proti ní. Ale proč zrovna islám?

373825

01.10.2019 10:05

Tyčkařky v Dauhá daly Světu příklad

Není to z jiného světa a není to ani vina přímo vlád

185.?.?.?

Příklad je to opravdu dobrý. Ale musíme si uvědomit dvojí roli občanů, včetně té Američanky. Pokud za prvé o nic nejde, jistě se mají všichni rádi. Ale ono za druhé o něco jde. Uvedu příklad, čerstvě mnou zjištěný. Francouzský koncern V... zaměstnává asi 150.000 lidí. Vykořisťuje celý svět, nejvíc Afriku, ale taky část naší republiky. Nevím, kolik má zaměstnanců přímo ve Francii, řekněme polovinu, 80.000. Pokud by nemohl vysávat celý svět, těch 80.000 lidí by muselo hledat něco jiného. Jistě by šli finančně většinou hodně dolů. Takže ať je to jak chce, podporují toto celosvětové vysávání. Přítok peněz do Francie, i z té chudičké Afriky. A takových příkladů jsou – zejména po celém Západě – tisíce a tisíce. V souhrnu: obyvatelstvo by jistě chtělo být přítelské jako ta Američanka. Ale v praxi podporuje svůj režim, který jim zajišťuje přece jen dobré bydlo. A je to tak i u nás. Která strana má na prvním místě ideály? Trochu Okamura, trochu jakési ideály kominíci, jinak všechny prosperitu. A prosperita, to je boj. Není to teď zrovna válka, ale je to ekonomika. Pan Brand zde psal o zbídačeném Německu, které se rozhodlo pro 2. válku. Nyní právě pozorujeme, jak toto úsilí Západu o prosperitu bude pokračovat. Mírově zhroucení, nebo válka? Rusko jediné má zdroje. Kam se postaví ta Američanka, a Američané, až půjde o lámání chleba? Zůstane i nadále přátelská?
Takže obrázek pana Mana je krásný, ale realita je krutější. A není to vina vlád, je to realita jedince ekonomického.

373879

26.10.2019 12:42

Místo aby bažinu ČT vysušili, tak ji zakonzervovali

Definitivně

185.?.?.?

víme koho volit a koho nevolit. A nemůže to změnit užý nic – ani štvaní Koudelkovců na aeronews, ani žáídný rozpočet, ani žádné daně, nic.
"Tak se hlasovalo o televizi
A my už víme, koho volit a koho nevolit:
Trikolora – Václav Klaus jr. z hlasování utekl: nevolit.
ANO – Babiškovci prezidenta všichni zradili, jeden předvedl falešnou hru – nevolit.
Demagogický blok – ani jeden nebyl proti – nevolit.
Hamáčkovci – totéž jako demagogický blok – nevolit.
KSČM – jen 6 bylo proti, 9 se jich z toho vyzulo – nevolit.
SPD – byli komplet proti – volit.
Závěr: nikoho jiného než SPD ani volit nejde.
Tomio Okamuro – blahopřejeme, obstál jste při rozhodujícím lámání chleba."

374299

27.10.2019 19:04

Místo aby bažinu ČT vysušili, tak ji zakonzervovali

Já bych to neviděl tak tragicky

185.?.?.?

i když se všemi pěti dosavadními komentáři plně souhlasím.
V jednom z nich je zmínka o Rusku. Psal jsem zde, že o Rusku se tzv. vysílá, jen když tam spadne tryskáč. Doc. Zbořil ve včerejším videu na Prvních zprávách mluví o cenzuře zpráv z Ruska, tolik se tam toho převratného jen za posledních 14 dní stalo!
Ale proč to tedy nevidím tak tragicky?
ČT se podobá vlastně všem velkým médiím již poraženého Západu. A tu bych si dovolil příběh z doby komunismu u nás, z doby za Brežněva:
Jede vlak nekonečnou Sibiří. Náhle zastaví. Došlo uhlí. Shánějí uhlí. V tom hlášení, že prakla kolej, svářejí kolej. A ke všemu upadlo kolo u lokomotivy. Prostě nejedem a nepojedem. Seběhli se soudruzi, ustrašení celí, kolem soudruha Brežněva se posadili. A soudruh Brežněv rozhodl. Stáhneme záclonky na oknech a všichni jedeme stojíce dál.
Tak i ČT, tak i celý "vyspělý" Západ. Prostě zprávy z Ruska nebo Číny a p. nebudeme pouštět a stojíce jedeme dál.
Už se neříká, zda soudruzi na Sibiři zmrzli, nebo jak dopadli. Ale ten dnešní dopad už můžeme pozorovat. Možná, že to hlasování dopadlo tak, jak mělo. ČT se pos.re jistěji a bez bouří.

374310

30.10.2019 10:06

Komu vadí ruský plyn v Evropě?

Internacionální socialismus (internacismus) všude

185.?.?.?

1. Syrská ropa. Vždy šlo internáckům o ni. Napřed to zkusili s Islámským státem. Rusko je chytilo za slovo a jejich IS porazilo. Takže teď nezbývá, než loupit syrskou ropu otevřeně.
2. Otevření kauzy Jan Masaryk. V podmínkách internacismu není možné ukázat na Brity. Ukáže se na Rusy.
3. Grospič. Bez ideového hodnocení vstupu vojsk roku 1968 je jasné, že vstup o 20 let odložil převrat. Internacistická ODS vyhrožuje vraždou Ondráčkovi, Grospič je na řadě.
4. Ruzská ropa v EU. Její zablokování je dílem opět internacistů, kteří si ji hodlají vzít zdarma, tak jako v Sýrii.
Atd. Pomníky, Hongkong, Tchajwan, tzv. Baghdádí, Assange, ČT, smlouva INF, smlouva o otevřeném nebi ...
Ale co je cílem? Udržet Západ. Udržet sociální klid. I za cenu jakékoliv agrese. Srov. Reich. Ale podaří se? Západ upadá (teď Chile, francouzský Libanon), jeho agresivita tudíž roste.

374342

30.10.2019 20:17

Komu vadí ruský plyn v Evropě?

Trochu faktů a trochu konspirace

185.?.?.?

1. V neděli ráno trvala zpráva MO RF, že v Idlibu nebyl v sobotu ani po celý týden ve vzduchu žádný vzdušný prostředek USA ani tzv. mezuinárodní koalice.
2. V neděli v poledne vydal Putinův úřad sdělení, že v Idlibu byly v sobotu ve vzduchu letouny i drony USA.
3. Vznikla otázka, co pan Trump panu Putinovi za tuto nepravdu nabídl.
4. Dnes už to víme: povolení Dánska. Dánsko je stejný protektorát jako ČR.
5. Zpráva o povolení se objevila dnes po poledni. Teď ve 20.00 ještě novinky tu zprávu nemají. Nevidím to anii na aktuálně.
6. Zprávu nemají ani PL. Zřejmě napínají hlavní média, jak dlouho jim bude trvat, než to pustí. Pokud by to totiž PL pustily, novinkám a spol. by nic nezbývalo, než to pustit taky. Takže si PL hrají s hlavními médii na schovávanou. Jsou šikovní.
7. Tipuji, že zpráva se objeví v noci a ráno už bude přikryta Grétou a pod.
---
Nezbývá, než Rusku opět gratulovat. NS 2 bude do konce tohoto roku téct a pak ať si euroodběratelé vyberou: Buď drahý plyn přes Uklrajinu, nebo levný přes NS 2.

374350

01.11.2019 09:16

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Článek i pozn. editora nejsou dobré

185.?.?.?

dobrý není ani koment. Problém není Putin, další dva kom. mají v něčem pravdu, ale ne celou.
Tak za 1. nejdůležitější je národní uvědomění. Národ je doležitější než rodina, má-li národ prosperovat, růst, musí se rodiny pro něj obětovat. Jakmile rodiny postaví na 1. místo ekonomiku, je zle. A čáístečně se to v Rusku děje. A není to vinou Putina, není všemocný, dělá, co může.
Za 2. ekonomické nedostatky také nejsou jeho vinou. Není v jeho silách bránit židovské důch. reformě, není v jeho silách osamostatnit židovskou Centrální banku. Dělá, co může, snad i víc, než co může. Není v jeho silách zamezit upřednostňování ekonomiky před národním uvědoměním.
Za 3. když si čteme v článku o tom, že západní vzdělání je lepší, než v Rusku, najednou pochopíme, odkud vítr fouká. Pan autor, zřejmě kovaný Rus, chytil západní plíseň. A ta ho hlodá.
Závěr: Ani v Rusku, ani nikde jinde na světě, nebude dobře, pokud se v národě uchytí myšlenka, že západní pozlátko je to, po čem se touží. Pana autora např. svrbí to, že na Západě mají lidé vyšší mzdy. Je vůbec dobře dávat lidem, jako je pan autor, slovo? V liberální demokracii jistě ano. Právě proto, zejména proto, jde liberální demokracie ke své zkáze: Takové myšlenky se množí, jsou lepkavé, zachvacují stále víc lidí, vede to k multikulturalismu, sluníčkářství, migrantům, ve fináíle ke zkáze. Ale tady snad pochopíme, jak líbivě to začalo.

374369

02.11.2019 20:50

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Furt se prorokuje nějaký úpadek životní úrovně, ale

185.?.?.?

za tu dobu, co se to prorokuje, pozoruji jen jediné. Na žrádle. Kvalitní jídlo je stále dražší, běžní lidé žerou blafy. Třeba ve školách už vychovávají děcka na žrádlo budoucnosti. Nebudu popisovat podrobnosti, perfektně se to ochutí, děcka to sežerou, ale z čeho se to dělá, to je hrůza. Prošel jsem různými žrádelnami za kom., ale to, co je teď, tehdy možné vůbec nebylo. Krátce: to už nejsou klasická jídla, to jsou levné chutné blafy z blafů. A je to i jinde: kolik a jakého masa je v salámech a párcích? Ten vtip: paní – chtěla bych párky, ale aby v tom nebylo maso z Polska. prodavačka – buďte bez obav, v tom není vůbec žádné maso.Takže zatím se to takhle překlenuje. Lidi nadávali dřív na margarin, dnes je to levná norma. Zase: jen to udělají tak, že to nesmrdí. Chtějí dělat pivo ze chcánek. Když to bude levné a chutné, lidi to zase pít budou. Ale všeho do času. Jak to vypadá na Ukrajině, to se celoplošně zatajuje. Má tu být 16. 11. Majdan. A lidem nemůžete říkat, že to tu pak bude jak na Ukrajině. Neboť o Ukrajině po tamním Masjdanu nic nevědí. Jen, že se Majdan podařil, takže se podaří i u nás. Tak si říkám, že tomu Babišovi se jeho schválení zpráv ČT může pořádně vymstít. Chtěl zabránit nějaké bouřce a tak proti němu může vyvstat tsunami. A lidi pak budou žrát i trávu.

374390

04.11.2019 10:10

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

RE: Putin je komediant

185.?.?.?

Maršále, v mnohem bezpečnějších podmínkách zahubili i Stalina (u nás Gottwalda – dá se říct, že Gottwaldovou smrtí komunismus u nás skončil a celá ta desetiletí potom se už jen klepal, až se doklepal; přišly Havlovy hyeny a označily sebe za zničitele komunismu). Putin je jimi trpěn, neboť to, co dělá, je i v jejich zájmu. Pokud by se zařídil podle Vaší rady, do týdne je pohřeb. Ani mnozí jiní vrcholní politici nemohou říci všechno, co vědí, natož aby podle toho jednali. To není věcí deep state, ale deep worldu, jemuž jednotlivé dep states slouží, a samostatně jednají jen, pokud to deep worldu příliš nevadí.
Jenom bych si dovolil vyjasnění, jak se deep world do sevého postavení dostal: díky národnímu uvědomění. To je universální rada pro povznesení každého národa. Chcete-li, aby v ČR bylo dobře, je k tomu jediná cesta: naše národní uvědomění. A nutnou podmínkou k němu jsou naše rodiny. Deep world to vidí jasně a správně: je nutné rozbít národy. A k tomu je ideální předpoklad: rozbít rodiny. Proto migrace, proto EU, proto rodič1 a rodič2. Může se zdát, že proti tomu je katolická církev. Omyl. Ona je sice proti rozbíjení rodin, ale rozbíjení národů horlivě podporuje: viz migrační papež, viz sirotci Šojdrové, viz Bělobrádek u Sudeťáků a m. j. Z tohoto hlediska je u nás jediná větší síla: SPD. A jasně vidíte, že katolíci-lidovci ji nenávidí, takže i tak podporují deep wolrld. A jak už jsem nahoře uvedl, v jeho intencích je, že i když jsou proti genderu, rotzbíjení národů mocně podporují.

374401

05.11.2019 21:31

Nechte Franca na pokoji

Já zírám

185.?.?.?

že pan editor našel sílu k otištění tohoto článku. Vážím si ho, editora, a děkuji mu.
Ovšem problém Franco je složitější a je potřeba uvést některá podstatná fakta.
1. Zapojení interbrigadistů nepochopíme, pokud se nevyzmnáme v trockismu a ve stalinismu, neznáme až šílený rozdíl mezi nimi. V jednom komentu se objevil náznak: Stalin chtěl pořádek, Trockij bord.l. Převážná většina akcí SSSR na podporu interbrigadistů vycházela právě od trockistů. Nakonec i český K. Čapek, pokud byl oslněn interbrigadisty, plynulo toto oslnění ze světýlek trockismu.
2. Článek zcela nedostatečně popisuje strašlivou krutovládu levice, krutovádu, která přiměla Franca k akci. Byla to, zase, rozvratná krutovláda, která nic nebudovala, ani budovat neuměla, prostě trockisticky uměla jen ničit a dělat bord.l..
3. Pofrancovaská situace je tristní. Sáím Franco selhal, zcela selhal, ideově. Mylně si myslel, že věc vybojoval a nyní stačí předat slovo demokracii. Mám-li být krutě sarkastický, za tento svůj ideový mentální zločin jeho ostatky nyní trpí právem.
4. S bodem 3. souvisí i můj osobní zážitek. Setkal jsem se s dosti vysoko postavenou katoličkou, která byla mou přítelkyní před jejím několikaletým pobytem ve Španělsku, Potom jsme se setkali, ale už jen krátce. Důvod: Nešlo s ní vůbec o Španělsku hovořit, při svém tamním pobytu dospěla k až fanatickému přesvědčení, že Franco byla stejná zrůda, jaoo Hitler. Byla tím jakoby posedlá. To jen na ukázku, jaká je v posledních letech atmosféra ve Španělsku. Franco to nemohl předvídat? Jistěže mohl. Podal demokracii, i králi, prst, a ta by jej nyní, po jejím rozvoji v liberální demokracii, popravila jao psa, pokud by žil.

374422

06.11.2019 15:19

USA zesilují geopolitický boj o Sýrii

Je toto scestná myšlenka?

185.?.?.?

Za prezidenta Trumpa USA zbrojí jako nikdy. Tvrdilo se, že SSSR byl Reaganem uzbrojen. Tomu nevěřím, komunistický systém se zhroutil sám a ekonomika na tom podíl neměla. Důvodem byl ideový marasmus, lidi tomu už všeobecně nevěřili a Gorbačovova perestrojka bylo jen krycí jméno místo "Ukončeme to." Ale proč Trump tak zbrojí? Jsou názory, že jeho úkolem je americká perstrojka. Deep world musí jasně chápat, že Amerika je škůdcem Země, že takhle to nemůže jít dál. Jakoby Trump měl tu perstrojku za úkol. Pokud je tomu tak, pak se pokouší Ameriku uzbrojit. Výroba zbraní je k ničemu, pokud nejsou použity ve válce. A je další zjištění, že Trump válku nechce. To se myslím už prokázalo. Za Trumpa roste Americký dluh šíleně. To nemůže jít donekonečna. Jde to je potud, pokud je dolar žádaným platidlem. To taky nemůže jít do nekonečna. Lidi nekrytému dolaru věří čím dál míň. Je sice fakt, že US deep state válku chce, takže zbrojení podporuje, ale za podmínek neválky musí jednoho dne nazřít, že se vše investovalo do hromady šrotu, a že stát je na dně. A možná, že Trump svým šíleným zbrojením právě tuto vizi má. Jak je na tom ČR? Pitomci třeba v ODS taky zbrojení podporují. Takže i my se jednou probudíme v zimě se zjištěním, že máme holou prd.l. To prozření vlastně celého Západu bude děsivé. A teprve pak západní pitomci v hrůze poznají, proč Trump tak šíleně zbrojil a budou skákat z mostu, že ho v tom podporyvali.

374431

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?