Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 83 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.06.2018 20:24

Strategie moci

Proti Rusku se každý klacek hodí

217.?.?.?

Zejména v situaci, kdy západním psychopatickým "elitám" se stále nedaří dostat mnohokrát zkoušené Rusko na kolena a do mrtě ho vykrást. Tím by odstranily hlavní překážku k nastolení svého globálního diktátu až na věky věků a zamázly alespoň na chvíli nějakou část nesplatitelných dluhů západních států, žijících už hodně dlouho luxusně na dluh a úkor zbytku světa. Zřejmě už "elity" pochopily, že v poslední horké válce by dlouho nepřežily ani ony, tak opět vytáhly staré, osvědčené falešné karty. Majdany, barevné revoluce, islámský terorismus, který samy stvořily a financovaly, ekonomické vydírání, nátlaky, mediální propagandu, lži atd. šířené pod líbivými hesly šíření demokracie, svobody a lidských práv. Kdo jim ale uvěří, skončí nakonec jako indiáni v Americe."Elity" mají to podvádění a intrikování už v genech. Souhlasím s tím, že jejich mozek je v londýnské City a USA jsou hlavně svaly a policajti západních "elit". Kdo je však to vševidoucí oko na vrcholu pyramidy moci,k němuž se sbíhají všechny nitky ? Že by bylo v Buckinghamském paláci ? Zdá se mi to neuvěřitelné, ale hodně věcí by se tím vysvětlilo. Například to, že američtí prezidenti byli prý vesměs spřízněni s královskou rodinou.

364636

20.06.2018 17:01

Příští americký prezident zachrání Evropu před tajným ruským spiknutím

Příští americký prezident

217.?.?.?

bude řešit především narůstající ekonomické, finanční a etnické problémy doma. Nebude mít už čas, sílu ani peníze "zachraňovat" (přesněji vykrádat ) svět organizováním barevných revolucí, majdanů, "humanitárním bombardováním", mediální masáží a ekonomickým vykrádáním, vydíráním či sankcemi pod falešnou vlajkou jako dosud a tak, aby se fantasticky napakovali jeho chazarští a zednářští loutkovodiči ukrytí bezpečně v pozadí. Evropští lídři se nyní musí opravdu rychle rozhodnout, zda do úpadku s pokryteckou, upadající a falešnou Amerikou, která dosud poslušné evropské státy má jen za své kolonie a dává jim to také při nejrůznějších příležitostech patřičně najevo, nebo k budoucí prosperitě s lidnatou Asií. Ale času jim a jejich otrokům na osudové rozhodnutí opravdu moc nezbývá.

364825

25.06.2018 17:23

Evropa na křižovatce, jak se atlantický systém hroutí

RE: Ošklivá chyba v překladu.

217.?.?.?

Těch zmiňovaných 21 bilionů je pouze dluh federální vlády. Připočtěte k tomu zadluženost jednotlivých států americké unie, měst, firem a jednotlivců, závazky plynoucí se sociálního a zdravotního pojištění. Dostanete se tak spíše k desetinásobku výše uvedené částky. Pak snad mnozí pochopí, že Amerika marnotratně již dlouho žije na dluh budoucích generací nejen Amíků, ale především zbytku světa.Z tohoto zbytku, včetně zemí západní Evropy, si Amíci po 2. světové udělali své poslušné kolonie, které ždímají jako mokrý hadr. O státech bývalého východního bloku ani nemluvě. A také jim svoji nadřazenost dávají patřičně najevo. Krach je v horizontu několika let neodvratný. K němu přispějí též stovky biliónů ničím nekrytých finančních derivátů (sázek) a velice nafouknuté akcie, dluhopisy a falešné ratingy. Obr na hliněných nohou chce navždy vládnout světu a přitom voda kolem něj rychle stoupá a zrychluje. Příčin, proč se tak stalo, je více, ale za dvě hlavní považuji nesmírně drahé válčení amerických neoconů za fantastické zisky "elit", zbrojních koncernů i své drobečky po celém světě a především patologickou nenažranost a namyšlenost chazarských a zednářských "elit" Ameriky, které odstěhovaly celá průmyslová odvětví do Asie s levnou pracovní silou.

364909

05.07.2018 13:23

Trumpova armáda shazuje každých 12 minut bombu a nikdo o tom nemluví

Pouze média mainstreamu o tom nemluví,

217.?.?.?

protože jim to chazarští vlastníci a chlebodárci zakázali. Naopak pilně očerňují ty, kteří jsou zločineckým "elitám" Západu trnem v oku a překážkou ve vykrádání a zotročování světa. To ale nic nemění na faktu, že stále více myslících lidí, kteří mravnost neodhodili na smetiště jako nepotřebnou veteš a velkou brzdu v jejich obohacování, chápe, kde a kdo je to největší zlo i proč a jak to zlo provádějí. Je jen otázkou času, kdy vyjdou zločiny "elit" na světlo a pak zcela zaslouženě sklidí to, co celou dobu šířily po světě. I s úroky si to vyžerou i jejich poskoci. Stále mi není jasné, proč uprchlíci z vybombardovaných a zničených zemí Asie a Afriky nejsou přednostně umísťováni na panská sídla, do rezidencí a vil těch, kteří jim jim svou patologickou nenažraností a touhou po světovládě ten mizerný osud vědomě připravili.

365073

08.07.2018 11:58

Východoevropské „nárazníkové státy“ se bojí setkání Trumpa s Putinem

Formulace titulku je nepřesná

217.?.?.?

Státy východní Evropy netvoří homogenní skupiny obyvatel. Po rozpadu východního bloku připraveném západními tajnými službami, mediálními, kulturními a politickými vlastizrádci a prostituty v těchto zemích vznikly podle jednotného scénáře sociálně a ekonomicky diametrálně odlišné skupiny (dříve se říkalo třídy). U nás po "hadráku" připadly nejcennější podniky a banky zahraničním bankám a korporacím, a to doslova za hubičku, o zbytek se v divokých devadesátkách porvali zdejší všechoschopní,rekrutující se velmi často z bývalých veksláků, šmelinářů,pašeráků, podvodníků, potomků rychle převlečených soudruhů atd. Třešničkou na dortu pak byly velkolepé církevní restituce nenasytným poslům božím.Většina obyvatel si prostě nepolepšila, protože ceny základních životních potřeb a služeb rostly po převratu daleko rychleji než platy a mzdy, ať už si to přiznají nebo ne. Naivní většině otroků ale přece jenom něco zůstalo, kromě možnosti nakoupit nepřeberné množství zboží s kurvítky a cestovat podle peněženky. Povinnost zaplatit biliónové dluhy za řádění zahraničního kapitálu a zdejších mafií, za amatérismus a korupci sebevědomých politiků a manažerů, kteří se při překotné privatizaci bez pevného právního rámce napakovali tak, jak se jim ani v nejrůžovějších snech nezdálo. Jako za feudalismu. Je jasné, že ti spoluobčani, kteří se díky privatizacím a restitucím dostali k velkému majetku, vidí v nesplatitelně zadluženém Západu a v NATO ochranu svého všelijak získaného majetku. Nějak si ale nechtějí přiznat, že Západ je v podstatě před bankrotem (už zase) a NATO před rozpadem, a že budoucnost patří těm, kteří se budou orientovat na perspektivnější Východ. Ostatně spoléhat na Ameriku je hodně dětinské. Ta bude mít svých problémů brzy tolik, že jim ochrana nějakých zbohatlíků kdesi v Evropě bude úplně u zádele. Navíc si stále plete Česko s Čečenskem.

365117

14.07.2018 21:05

Trump utíká do Ruska?

Daleko horší než úhlavní nepřítel

217.?.?.?

je úhlavní přítel. Na toho "přítele" totiž spoléháte, že vám pomůže z malérů. Když se ale zvenku nablýskaný sionistický Titanik zvaný Západ začne potápět, a to doba už začala, bude každý myslet především na svou vlastní kůži. Nechtěl bych být v kůži těch tzv. mocných tohoto světa, protože právě oni budou hlavním terčem podvedených a okradených miliard dosud pasivních a naivních otroků v globální krizi, která čeká za dveřmi. Na horní palubě se však stále ještě tančí. Jako v tom filmu.

365317

11.08.2018 12:01

Amerika se chystá nasadit svoji super zbraň NOPEC proti Rusům a Saudům

Američtí neocons a jejich paníčkové

217.?.?.?

v bankách a v korporacích stále odmítají pochopit a přiznat, že toto století bude světu dominovat Asie a éra americké hegemonie skončí, přesněji už skončila. Zkoušejí všechno možné, od organizování státních převratů, barevných revolucí, otevřené vojenské agrese, ekonomického vydírání a zotročování, intriky,intenzivní mediální manipulace a nehorázné lži. Jejich údajná vojenská převaha je spíše zbožným přáním amerických elit než realitou, ekonomické úspěchy jsou založeny na nespočetných bublinách, fikcích, falešném účetnictví a ratingu, dolar jako světová rezervní měna to má spočítané, takže zbývají sankce, mediální manipulace a propaganda, právnické úskoky a intriky. Mezi ně patří i obchodní smlouvy, které slouží výlučně zájmům amerických elit a zcela ignorují zákony těch států, kde je ještě co ukrást. To jim v 21. století už neprojde.

365685

19.08.2018 13:13

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

Stačí se podívat na mapu Asie

217.?.?.?

a je to zřejmé. Afghanistán sousedí s Iránem,Pakistánem, Indií, Čínou, středoasijskými republikami a má tedy pro americké jestřáby a jejich zastrašovací metody na tyto státy velmi strategickou polohu.Afghanistán je velmi chudá, hornatá a válkami zničená země, ale současně je zdaleka největším producentem máku na světě, z něhož se vyrábí opiáty, včetně heroinu. Produkce máku se od roku 2003 několikanásobně zvýšila. Obrovské zisky z kontroly produkce a distribuce opiátů pak putují především k nemnoha vlivným lidem bez jakýchkoliv morálních zábran na Západě. To jsou dva hlavní důvody, proč tam američtí vojáci a jejich poskoci z dalších států NATO umírají, za zisky a zájmy mocných a vlivných. To, že nelze v Afghanistánu vyhrát, pochopili vojáci bývalého SSSR za deset let, Amíci jsou tam už let patnáct a jejich vítězství je stále více v nedohlednu.Mocným za velkou louží totiž vůbec nejde o vítězství, ale o výše uvedené dva důvody.

365907

01.09.2018 11:24

Liberální světový řád je mýtus

RE: Destrukcia vs. evolucia

217.?.?.?

S těmi, kteří už více než sto let vlastní FED a ovládají svět prostřednictvím měny dnes už kryté jen strachem z důsledků krachu, vojenskými agresemi, intrikami,vyvolanými státními převraty pod falešnou vlajkou, ekonomickým a finančním vydíráním a vykrádáním přírodních a lidských zdrojů po celém světě, nepřeberným množstvím gigantických mediálních lží a manipulací,zamlčováním nehodících se faktů, účetními a ratingovými podvody, se domluvit prostě nedá. Férové a slušné jednání považují jen za slabinu protivníků. Denně se o tom můžete přesvědčit, pokud jste soudný a nezaujatý.

366260

08.09.2018 17:53

Je další agrese USA proti Sýrii již naplánována?

Zcela jistě

217.?.?.?

Zámořští sebevědomí "světovládci" a jejich páníčkové se svědomím černým jako bota a ukrytí ve svých honosných rezidencích po celém Západě určitě nemohou rozdýchat fakt, že už si nemohou svévolně dělat to, co je napadne. Jako dosud. Ještě to bude nějakou chvíli trvat, budou ještě zkoušet všemožné fígle, křivárny a podrazy,manipulovat s otroky, zastrašovat je a vydírat, ale éra jejich neomezeného diktátu celému světu a beztrestného vyvolávání státních převratů, vykrádání světa, vyvolávání krizí a manipulace s otroky končí. Definitivně. Budou mít hodně starostí s tím, jak zachránit vlastní, většinou hodně staré a křivé kejháky. Na majetky a bývalou moc můžou zapomenout. Už velmi brzy.

366370

je to, že neuvěřitelně vyc.caní darebáci vždy záměrně vyvolávali krize, konflikty, převraty, války mezi otroky,zasévali nenávist mezi národy, rasami a náboženstvími jen proto, aby se udrželi u moci a soustavně na smrti, bídě a neštěstí stamiliónů naivních otroků fantasticky bohatli."Elity" jsou jen nažehlené zrůdy s lidskou podobou, lidi ne.

366395

09.09.2018 17:42

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

217.?.?.?

Nevím, zda vás někdo platí nebo jste jen beznadějně zamilovaný do mýtu zvaného americký sen.Ten už, mimochodem, dávno skončil i v Americe. Věřit tomu, že parta Arabů s plastovými nožíky na koberce vycvičených v jeskyních kdesi v Afghanistánu, unesla čtyři B 767 a navedla je vlastní pilotáží na WTC 1 a 2, Pentagon a čtvrté, pokud se nepletu, udělalo kráter v zemi kdesi v Pensylvánii, může jen hlupák nebo zamilovaný blázen. Na pilotáž velkého dopravního letadla několik hodin létání na maličké Cessně kdesi v arizonské poušti opravdu nestačí. To by vám piloti dopravních letadel určitě potvrdili. Ostatně zbytky letadla, které údajně narazilo do Pentagonu, prakticky vysublimovaly. Spíše tu díru udělala nějaká raketka těsně před koncem záruky. Zato Attova "občanka", která vypadla z hořícího mrakodrapu jako naschvál, byla neporušená. I zkušení piloti řekli, že trefit Pentogon v takto nízkém letu a dvojčata je majstrštyk i pro špičkového pilota. Jsou popsány případy, kdy do mrakodrapu vlétli omylem i větší éra ( B 707) a mrakodrap sice hořel, ale nezřítil se a už vůbec ne do půdorysu. Zato mnoho stavařů (taky inženýrů) po shlédnutí videí řeklo, že zřícení dvojčat i WTC 7 byla jasná řízená demolice. Do WTC 7 k tomu ještě nic nenarazilo. Zato tam byly kanceláře např. CIA s dokumenty, které bylo třeba zničit. L. Silverstein nechal jako vlastník budov dobře pojistit všechny své budovy plné azbestu jen pár dní předtím. Mezinárodní tým chemiků pod vedením prof. N. Heritta z Kodaně jasně řekl, že v prachu z WTC se našly zbytky nanotermitu. Ten v garáži opravdu nepřipravíte ani kdyby jste dlouho nespal a hodně pracoval. Zato řeže ocel jako ementál a mají ho dost ve vojenských skladech. Problém je, že ho je třeba na zničení mrakodrapu dost tun a ty do hořícího mrakodrapu nedáte za padesát minut. Tak bych mohl pokračovat ještě dost dlouho, ale přesvědčovat zamilovaného blázna nebo provokatéra opravdu nechci. Pokud chcete mít jasno, zeptejte se po pár flaškách dobrého pití Bushe jr., Cheneyho, Rumsfelda, Perlea, Rowa atd. Ti o tom určitě taky něco ví.

366414

Že by ta chudá a zaostalá Kuba, kde ještě jezdí zdrátované americké žebřiňáky z 50. let bez fungujících žárovek byla najednou tak vyspělá, že podnikne velice rafinovaný a sofistikovaný útok na americké diplomaty ? Není to spíše tím, že právě pro svůj poškozený mozek a chamtivost byli diplomati a politici vybráni svými chlebodárci a pány na tajných zasedáních amerických "elit", aby do roztrhání a bez přemýšlení sloužili svým giganticky chamtivým paníčkům ukrytým vždy v bezpečí svých rezidencí a schopným úplně všeho ? Nebo jen Donald chtěl trochu zmírnit averzi příslušníků Deep state vůči své osobě? Měl by už konečně pochopit, že je to nemožné. Čas spolehlivě ukáže, jak to vlastně bylo.

366457

je jen mocenský a donucovací nástroj Rothschildů, Rockefellerů, Warburků, Schiffů,Lazardů, Morganů, Du Pontů ad."extra" rodinných klanů Západu k prosazení jejich globálního diktátu v 21. století, známého jako NWO . Orbán a možná i Salvini mají zatím koule na to, aby se jim nepodrobili. Proto chtějí Rothschildovi poskoci Maďarsko trestat seškrtáním peněz a Itálii zase zaplavují loděmi s migranty, které vozí do Evropy po tisících jako cestovky. Podporování, financování a organizování migrace uprchlíků ze zemí Asie a Afriky, které byly vybombardovany a vykradeny právě těmito nenažranými "elitami" Západu, je jen další zoufalý pokus zločineckých "elit" udržet svoji neudržitelnou dominaci nad světem, a to jakýmkoliv způsobem. Marně.Už prohrály, ale zatím to odmítají veřejně přiznat a zkoušejí ještě všemožné a hodně špinavé fígle, jak svoji definitivní porážku oddálit. Toho jsme právě nyní svědky.

366510

14.09.2018 17:05

Sýrie - USA oznámily absurdní plán na neomezenou okupaci

USA můžou vyhlašovat, co chtějí

217.?.?.?

Zbytečně. Svět už má jejich mocenské a politické "elity" jen za sebevědomé, arogantní a namyšlené podvodníky, lháře, intrikány a především zloděje, a to zcela právem a má je přečtené.

366511

19.09.2018 17:02

Skripal a Sýrie... Je nezbytně nutné kriminalizovat Rusko

Tisíckrát omílaná lež je ... stále jen lží

217.?.?.?

Tedy alespoň pro myslící a slušné lidi. Pokud by Rusové chtěli Skripala zabít, vynesli by ho nohama napřed už z ruského kriminálu. Protože byl pro ně už tehdy bezcenný, odporný a zradil, vykopli ho do Británie, kdysi velké.Kdyby ho chtěli Rusové oddělat, nikdo by jim v tom nezabránil a bylo by to velmi rychlé a definitivní. Chlapci a děvčata z Mi 6 o tom třeba ví podrobnosti a zvědavým se dříve či později po pár lahvích pochlubí, jak a pro koho toto nechutné a zpackané divadlo zinscenovali. Myslícím je to už dávno jasné a další zprávy na toto téma ignorují. Bohužel, naivních a nemyslících konzumentů je mnoho a pro ně je tento nechutný divadelní kus na pokračování určen. Sýrie hrála klíčovou úlohu v plánu západních "elit" vyšachovat Rusko z plynového byznysu se západní Evropou vybudováním plynovodu z Kataru do Evropy přes syrské území. Toto jim Rusové prohlédli a znemožnili, a proto ten nenávistný kvikot západních médií a politiků proti Rusku. Navíc se Rusko nedalo vykrást ( za Jelcina jim Rusko bylo servírováno na stříbrném podnosu za pár beden chlastu), aby tak zabránilo pádu namyšleného hegemona na hliněných nohou do bahna a vlastních intrik na vlastní účet. Proto pro západní "elity" Rusko bylo a vždy bude úhlavní nepřítel. Snahy VVP domluvit se s lídry Západu je zbytečná. Vždyť jsou to jen slouhové trvalých vládců Západu z bank a korporací.Navíc je z historie známo, že smlouvy poruší pod falešnými či jejich tajnými službami připravenými záminkami kdykoliv se jim to hodí do krámu.

366622

23.09.2018 19:22

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

To je jasné

217.?.?.?

Rusko s Putinem v čele se nedá vykrást, podrobit a rozdrobit, jak to jasně vypadalo za věčně opilého Jelcina. Lidnatá Čína, která se stala továrnou a bankou světa, jakbysmet. Tím se krach namyšleného a současně na dluh a účet zbytku světa žijícího Západu NEODKLÁDÁ, nýbrž je na pořadu dalších let. A bude to pořádný fičák, až vyjde na světlo to, co mají západní "světovládci" na svědomí a za lubem a jak na tom ten nablýskaný Západ vlastně je.

366706

26.09.2018 18:02

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

Zcela jistě

217.?.?.?

Masový dovoz uprchlíků z Afriky a z Asie financovaný a organizovaný Sorosem a dalšími poskoky Rothschildů a Rockefellerů, má z půlmiliardové Evropy udělat dalšího poslušného a oslabeného vazala amerických zločineckých "elit", na dlouho zaměstnaného marným začleňováním uprchlíků do relativně stabilizované a prosperující společnosti a Evropu zásadně oslabit. Pokud by NATO, ve skutečnosti šéfované právě americkými "elitami", nevybombardovalo státy Asie a severní Afriky a "elitami" financované západní korporace do mrtě nevykradly tamější přírodní bohatství. žádný exodus uprchlíků do Evropy by se nekonal Americké "elity" v zoufalství už zkoušejí všechno možné i nemožné, aby zabránily svému, především vlastní patologickou chamtivostí a nemístnou namyšleností způsobenému a nyní už neodvratnému pádu z nebeských výšin do bahna, které přitom tak rády exportovaly do celého světa pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv. Nyní už opravdu marně.

366769

04.10.2018 17:55

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

Trump může být k smíchu,

217.?.?.?

například svými projevy, účesem, přítulností k vyvinutým samicím atd., ale zaslouží uznání alespoň tím, že po velmi dlouhé době si někdo v prezidentské funkci dovolil alespoň na počátku svého funkčního období jít proti americkým či spíše chazarským "elitám" Ameriky a jejich všemocným médiím. "Elity" velmi dlouho a beztrestně vykrádaly, bombardovaly, obelhávaly a intrikovaly v celém světě. Pravda, dříve více skrytě, dnes naprosto otevřeně, i když média mainstreamu to okecávají a ospravedlňují, jak mohou i nemohou. Naposledy to byl JFK,kdo se odvážil oslabit tamější zločinecké "elity", a to když chtěl vydávat dolary bez FEDu. Jak dopadl je všeobecně známo. Trump to bezpečně ví také.

366899

08.10.2018 18:52

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Kdyby volby mohly něco zásadního změnit,

217.?.?.?

dávno by je pod nějakou smyšlenou či záměrně vyvolanou hrozbou skuteční mocipáni tohoto světa zakázali. Jim nehodící se výsledek voleb pro ně znamená jen komplikaci a malé zdržení na cestě ke svým cílům. Stručně zhodnoceno: ČSSD nemusí už nikdo ničit. Zeman tuto stranu vytáhl na vrchol, jeho následovníci ji postupně a důkladně pohřbili. Na odpis je i Kalouskův tullamorový výplod zvaný TOP 09 a nevěrohodní a jen na povrchu Zelení. Lidovci zase národu předvedli, že na jejich zbožné ovečky na jižní Moravě a v jižních Čechách je vždy spolehnutí.Boha nikdo krást neviděl. Voliči ODS pro změnu dobře ví, komu vděčí za své náhlé a velké zbohatnutí při totálním blackoutu v devadesátých letech. Babiš musí příště rozdat naivním otrokům více koblih a guláše (zdroje na to má, ale šetřil ) a Okamura zase více populistických slibů. Komunisti stárnou a postupně vymírají. Sečteno a podtrženo: ať zvolí otroci kohokoliv, stejně zaplatí těm vych.anějším soukmenovcům jejich parádní hostiny. Tak asi tak.

366969

12.10.2018 18:28

Rozdělí se cesty USA a Saúdské Arábie?

Přátelství USA a Saudů

217.?.?.?

je ve skutečnosti přátelství mezi saudskou královskou rodinou a skutečnými vládci Ameriky z bank a korporací, protože vládci Ameriky nade vše milují ropu, peníze z ní a zlato, za které se dá ropa dobře směnit. A ropy mají líní Saudi opravdu hodně. Dokud bude mít královská rodina pod palcem ropu, nebude vládcům Ameriky vadit ani to, že je to v podstatě středověká islamistická monarchie a diktatura jedné rodiny kdesi v moři písku. Cesty obou zemí se skutečně rozdělí, ale až tehdy, kdy už tam nebude co těžit a výhodně zpeněžit Do té doby budou vládci Ameriky s královskou rodinou velcí kamarádi. Samozřejmě jen na oko, protože ve skutečnosti Araby tito potomci přivandrovalců z celého světa do země zaslíbené a ukradené indiánům, jen pohrdají.Navíc jim vládci Ameriky můžou prodávat složité, velmi předražené a nespolehlivé vojenské krámy a své velké "bouráky" s technikou starých žebřiňáků, které bohatí Saudi tak milují. Dělají totiž v poušti pěkný rámus a je slyšet a vidět, že něco jede. To jim stačí ke štěstí.

367043

15.10.2018 18:50

CIA zasahuje do voleb v Brazílii

Jen v Brazílii?

217.?.?.?

Přesnější by bylo se ptát, kde CIA do voleb NEZASAHOVALA ? To by byl opravdu hodně krátký výčet, který by se vešel na jednu řádku. A přes nekonečné intriky, zločiny a lumpárny namyšlené CIA dominance převážně chazarských pánů Západu a tím i CIA nad zbytkem světa rychle končí. Žádný strom neroste až do nebe. A hurikány řádí čím dál častěji a s větší silou.

367083

s poznámkou editora. Jde o to udržet dolar jako rezervní měnu stůj co stůj, protože i velmi sebevědomým zámořským "světovládcům" už začíná být nyní jasné, že jejich neomezený diktát celému světu a jeho nekonečné drancování, vždy pod falešnými vlajkami, je nejen vážně ohroženo, ale spíše se rychle blíží k neodvratnému konci. Uvalením sankcí nad Saudy za smrt islámského novináře Washington Post by se mohli krachující "světovládci" loupežnicky (tedy jako vždy ) dostat nejen k obrovským saudským dolarovým přebytkům uloženým ve švýcarských bankách, ale i k jejich zlatu uloženému tamtéž. A tím i opět odsunout krach svého, především chazarského a veskrze zločineckého impéria. A pokud chtěl novinář něco vykecat naivním ovcím o pozadí 9/11, bylo o jeho osudu velmi rychle rozhodnuto.

367199

24.10.2018 17:36

Muslimský Londýn: 423 nových mešit, 100 šárijských soudů

Británie, kdysi opravdu velká,

217.?.?.?

je matkou stále ještě mocných USA, které vznikly z loupeží, násilí a podvodů na původních, velmi naivních vlastnících a obyvatelích Ameriky. Matka Británie zajde na hněv těch, které po celá staletí kolonizovala, ždímala a opovrhovala jimi a přijala je velmi naivně na své území. A její velmi namyšlená,hloupá,ctižádostivá, marnotratná a bezduchému konzumu naprosto propadlá dcera zajde zase na to, že již dlouho žije na účet zbytku světa a přesto na dluh, po celém světě pokrytecky rozsévá chaos,nenávist,války, státní převraty, krize a lži pod tuze falešnou rouškou šíření demokracie, svobody, prosperity a lidských práv. A to jen proto, že Ameriku a celý Západ si postupně, ale zato beze zbytku ukradla početně nevýznamná, ale zato všehoschopná chazarská svoloč z největších bank a korporací Západu. Německo se trochu opožďuje za vývojem v Británii, ale rychle ji dožene. Už na tom Merkelová mohutně zapracovala.

367263

26.10.2018 17:50

Pokrytectví svatoušků

Plány chazarských "elit"

217.?.?.?

na ovládnutí celého světa a nastolení věčného otrokářského systému známého jako New World Order přes nastrčené politické a mediální loutky, se sypou jako domeček z karet. Ostatně je starou pravdou, že vše, co je postavené na lžích, podvodech, zlodějinách a násilí, nakonec spadne. Rusko a Čína už tyto plány dávno prohlédly, Irán je rovněž pochopil,četné další země se přidávají a především přidají v blízké budoucnosti. Všehoschopní intrikáni, podvodníci a lháři, vždy ukrytí v bezpečném pozadí a svých rezidencích, kteří se mezitím stali nedotknutelnými "elitami" Západu a vlastníky největších bank, korporací a médií, už začínají být velmi nervózní a hodně zoufalí. Na co jejich poskoci a otroci šáhnou, to podělají. A to i přesto, že do nich nacpali šílené prachy, které si ovšem přes FED generují svojí klávesnicí podle libovůle, nyní ovšem už jen ze začouzeného luftu. Zatím. Dolar je už nyní podložený především strachem z důsledků svého krachu. Ten strach už ale nebude trvat dlouho. Korunní princ MBS ze středověké diktatury, která plavě na ropě, a právě proto je největším spojencem USA v arabském světě, se zachoval jako rozmazlená neřízená střela a v matrixu se objevila další trhlina. Brzy přijde doba, kdy dolar jako hlavní nástroj zámořských světovládců k zotročování světa, padne do bažin, které západní světovládci tak rádi, úspěšně a dlouho exportovali do celého světa plného naivních otroků. S tím definitivně skončí i Pax Americana, gaunerům a jejich poskokům se opravdu hodně přitíží, stanou se dokonce lovnou zvěří a svět si naopak alespoň na čas oddychne.

367304

Prohrávají především zločinecké "elity Západu, které chtějí vlastnit a ovládat celý svět. Čína a Rusko už nechtějí být koloniemi Západu se surovinami a levnou pracovní silou. A mnoho dalších zemí také ne. Po roce 89 západní banky a korporace snadno ovládly země označované za ruské satelity. Jejich vlastníci, často chazarského původu si postupně ukradly a podmanily celý Západ, předtím již přes lichvářské úroky a půjčky, státní převraty a bombardování ovládly země Jižní Ameriky, Afriky a Asie. Nyní "elity" Západu zuří, protože jejich plán na ovládnutí světa se stále více stává jen jejich patologickým snem. Rusko má obrovské zdroje surovin, Čína zase obrovské výrobní kapacity a lidský potenciál. Rusko disponuje takovými zbraněmi, které dokážou bleskově a pro Západ fatálně na útok Západu a proměnit jej v neobyvatelnou pustinu, Čína zase může kdykoliv spustit krach amerického dolaru a tamější ekonomiky postavené na obrovských podvodech (říká se jim hodně eufemisticky bubliny) a lžích. Pokud se podíváme na zadluženost zemí Západu, jejich firem, měst a občanů, objeví se v údajné převaze Západu dramatické trhliny. A ekologie? Tu začal Západ akcentovat až poté, co zbohatnul. Předtím to tam bylo jako v té Číně.

367415

06.11.2018 20:11

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

Kdo stále seje vítr, sklidí bouři

217.?.?.?

tak velkou, která ho zcela zničí. Namyšlenost hlupáků z řad neocons a jestřábů, kteří stále ještě kalkulují s tzv. preventivním a nečekaným prvním úderem, nezná mezí. Kalkulují s převahou konvenčních zbraní a kanonfutru z řad naivních otroků, s údajně dokonalými a bezpečnými kryty a s technologickou převahou. Žijí minulostí. V dnešní době by se velká válka už nevedla konvenčními zbraněmi, ale těmi, které létají rychlostí mnoha Machů a po kterých zůstává jen radioaktivní poušť a možná i svítící švábi. Netrvala by roky ,ale maximálně hodiny .A ti dosud mocní, nesmírně bohatí a nedotknutelní, kteří by takový konflikt vyvolali ze zdánlivě bezpečného pozadí a z patologické touhy vlastnit a ovládat vše, by patřili mezi úplně první oběti fatální jaderné odpovědi. Na to můžou vzít jed. A ještě by si Američané měli uvědomit, že Amerika je díky Yellowstonskému vulkánu a zlomům jako je San Andreas velice snadno a opravdu smrtelně zranitelná.

367572

07.11.2018 18:32

Nová generace válčení: Geneticky upravené viry

To může být opravdu rychlý a fatální konec pro celé lidstvo

217.?.?.?

Tedy ale i pro ty, kteří spoléhají na to, že jim použití modifikovaných patogenů pomůže zredukovat zbytečně velký počet naivních otroků na zlomek současného stavu, vyhubit neposlušné a zbytečné, nastolit globální nadvládu a dál beztrestně vykrádat celý svět do nekonečna. Tak hloupí snad nyní už zřejmě zoufalí "světovládci" ze Západu snad ??? nejsou ! Jistý si ale nejsem, protože jsou už zvyklí, že jim všechny jejich zločiny vždy prošly pod falešnou vlajkou a ještě na nich fantasticky profitovali.

367595

09.11.2018 16:43

Proč by Trump chtěl závody ve zbrojení?

Protože musí

217.?.?.?

Neoconi a Deep state chtějí Rusko opět uzbrojit. Před třiceti léty jim to vyšlo, proto to zkoušejí znovu v naději, že to opět vyjde. Mezitím se ovšem hodně změnil svět. Fabrikou světa se díky nenažranosti západních "elit" stala Čína, sekunduje ji Indie. Agregátní dluh americké a Evropské unie, jednotlivých států, měst, firem a jednotlivců dosahuje už stovek biliónů dolarů, takže je zcela jistě nesplatitelný. Západ drží nad vodou zatím to, že svět v mezinárodním obchodu stále ještě účtuje v dolarech, popř. v eurech. To už ale dlouho nevydrží. Svět se také prostřednictvím turistiky, internetu a alternativních médií dozvídá o skutečných vládcích světa, o jejich záměrech, metodách, korumpování, vydírání a zastrašování politiků, bankéřů, manažerů, novinářů atd. To vše hraje proti současným vládcům Západu a oni to velmi dobře ví. Trump pak tancuje šílený tanec v minovém poli jako "elitami" nechtěné dítě. Na jedné straně se chová jako největší neocon, na druhé straně se snaží domluvit s Rusy, Číňany ad. Vzápětí však uvaluje na Rusko a Irán další kontraproduktivní sankce, vypovídá dohodnuté smlouvy, uvaluje cla na čínské a evropské produkty a nařizuje vojenské útoky na Sýrii, aby předešel obvinění o spolupráci s Ruskem, Čínou, Iránem o slabosti vůči Evropě a celému světu a následnému odvolání z funkce. Trump to má marné. Příslušníkům Deep state se nemůže nikdy zavděčit Čím dříve to pochopí, tím lépe pro svět i pro něj.

367661

14.11.2018 18:23

USA podporují nejzpátečnější národ na Středním východě

Z jiného soudku

217.?.?.?

Sotva je Babiš pod tlakem kvůli svému synovi, přijede hned druhý den lobovat za dostavbu Temelína firmou Westinghouse ministr energetiky USA. Ještě chce někdo tvrdit, že aféra s mladým Babišem nebyla na objednávku a že někteří zdejší novináři nepracují v žoldu Západu ? Na dostavbu Temelína dojel i Nečas, nyní je na řadě Babiš. Když jde o velké prachy, a v tomto případě i o přežití Westinghouse, nezná Velký bratr žádného malého bratra. O tom, že USA podporují středověkou despocii jedné rodiny na arabském poloostrově jen proto, že doslova plave na ropě a dobře platí za zbytečné a předražené americké zbraně, nelze ani na chvíli pochybovat. Dvojí metr a pokrytectví Ameriky je už dlouho do očí bijící.

367780

15.11.2018 19:42

Mýtus převažuje před historií

Amerika je stále více už jenom falešný mýtus

217.?.?.?

Mýtus o tom, že jsou nejdemokratičtější, nejvyspělejší, nejmocnější, nejsprávnější , nejpokrokovější,... .Jejich převážně chazarské, do morku kostí zločinecké "elity", které drze vykrádaly celý svět a to vždy pod falešnou vlajkou, tento mýtus pomocí médií, reklamy, zkorumpovaných politiků i naivních poskoků už staví velmi dlouho. Ale ten se nyní, kdy chtějí ovládat a vlastnit celý svět, stále rychleji bortí jako ty jejich okázalé lepenkové vily, velké žebřiňáky na kolech,co žerou i trávu u silnice, předražené, složité a poruchové vojenské krámy, jimiž si chtěli vynutit věčnou nadvládu nad světem, nekryté peníze, dramaticky přefouknuté bubliny hodnoty vlastních akcií, aktiv, nemovitostí, mediální lži, podvody, intriky a kulturní braky, jimiž soustavně zaplavují a oblbují svět, intenzivně exportované barevné revoluce, arabská jara, státní převraty, krize, náboženské a etnické konflikty atd.

367799

26.11.2018 18:42

Vzpoura Žlutých vest

Zase ta ekologie

217.?.?.?

Na ochranu přírody, zplundrované a vykradené pro zisky "elit", se nyní svede úplně všechno. Třeba zdražení pohonných hmot ve Francii, aby zbylo ještě více peněz na zbrojení proti Rusku a Číně. Macron jako dobrý žák Rothschildů to dostal za úkol, ostatní poskoky a loutky EU těchto pánů to brzy čeká. Potíž je v tom, že Rusko stejně "elity" Západu nezískají i kdyby chrastily zbraněmi sebevíc. "Elity" chtějí válčit s Ruskem ze svých rezidencí až do posledního Evropana, ale tentokrát nebudou poprvé mimo válečný konflikt. Naopak, budou mezi prvními cíly.

368008

hraje se světem velmi neférově. Už dlouho. A vždy hrál. S podceňovaným Ruskem obzvlášť. Na podvodech, lžích, intrikách a násilí založily západní, z velké části chazarské "elity" své bohatství a moc a tamější otroci naivně získali pocit, že jsou privilegovaní a předurčení ovládat ty ostatní. Zdejší otroci s fungujícím mozkem to dobře ví. Problém je v tom, že namyšlených hlupáků,drzých křiklounů a mazaných vych.ánků, kteří se chtějí velmi zištně zavděčit mocným a bohatým zločincům v drahých oblecích, s navenek uhlazeným chováním, bez svědomí a skrupulí, je opravdu hodně v každé zemi. I u nás. Putin dobře ví, kdo jsou jeho skuteční protivníci, čeho jsou schopní a proč činí všechna ta svinstva po celém světě, samozřejmě vždy pod osvědčenou falešnou vlajkou.Ale také dobře ví, že čas hraje nemilosrdně proti nim.

368103

03.12.2018 18:25

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

USA je příliš anonymní

217.?.?.?

Ty desítky milionů naivních a nevinných zabily a život stamilionům do základů zničily americké a západní zločinecké "elity". Prostřednictvím svých otroků v armádách, tajných službách, MMF, WB, OSN,v politice, v médiích. Vlastní banky, nadnárodní korporace,investiční fondy, mezinárodní organizace, média, zbrojní koncerny, mají koupené mnohé politiky. Jsou velmi často chazarského původu, vždy navenek uhlazení, ale o to nebezpečnější. Šílení a věčně nenažraní psychopati, namyšlení intrikáni, lháři a podvodníci gigantických rozměrů bez svědomí, loupežníci jaké svět dosud nepoznal. Nebezpeční úplně pro všechny.

368176

05.12.2018 18:56

Proč Němci dali přednost Rusku před Amerikou?

Proč ?

217.?.?.?

Prrotože chtějí s co nejmenšími ztrátami přežít neodvratný pád dosavadní americké hegemonie doslova na držku a vymanit se z postavení okupované země, které trvá již od roku 1945. Němci jsou ve srovnání s Amíky inteligentnější a snad už konečně pochopili, že budoucnost má Východ, zatímco Amerika stále více připomíná chcípající kobylu, která jen žije na účet zbytku světa, kope, krade, vyhrožuje, lže, bombarduje a vydírá po celém světě. Navíc Němci dobře ví, že bez ruského plynu se jejich fabriky rychle stanou jen technickým muzeem v úpadku a s drahým americkým břidlicovým plynem velmi rychle dohoní zámořské, nesplatitelně zadlužené nafoukance. Mít teď už jen na písku postavené sebevědomí nafoukaných amerických "elit" a jejich politických a mediálních poskoků, jsem už dlouho samozvaný ředitel nejen zeměkoule, ale celé Mléčné dráhy.

368208

06.12.2018 19:21

Ten umí to a ten zas tohle

A někteří jen stále krást, lhát, intrikovat, podvádět, ...

217.?.?.?

Werich byl opravdu chytrý, o tom může pochybovat jen opravdový blbec.Těch je ale, bohužel,v každé zemi hodně.I v této. Mě zaujali zdejší rychlokvašení a v Praze oblíbení piráti. Nejen svými zjevy, ale především svými názory a metodami. Navenek zpočátku působili jako mladí ajťáci, nový vítr, ale jejich cíle, proslovy a metody mi připadly nějak známé. Nakonec mi vyšlo, že je to jen snaživý dorost modrých a fialových strak, těch se svědomím černým jako bota. Nebo spíš úplně bez svědomí.

368237

30.12.2018 10:31

USA jsou proti hypersonickým střelám Číny a Ruska bezmocné, varuje zpráva

Vojenská dominance USA skončila

217.?.?.?

Nyní už americkým "elitám" k zastrašování, vydírání a vykrádání zbytku světa slouží především dolar,dále pak prolhaná média, desítky tajných služeb, zkorumpovaní politici, úpadková kultura a páté kolony vlastizrádců v koloniích. Dolar emitovaný stále více jen virtuálně ryze privátní klávesnicí několika dosud ještě všemocných a nedotknutelných bankéřských klanů je podložený už jen strachem z důsledků finančního krachu a optimismem beznadějně zamilovaných a naivních, že on to velký brácha za velkou louží nějak dá. Tajné služby rozhodně nepracují pro své "elity" zadarmo, média a politici jakbysmet. Jinými slovy s pádem dolaru ztratí "elity" i své poslední významné opory z řad žoldáků. Pokud naivní otroci jako poslední věrní ztratí další iluze a důvěru v dolar jako světovou rezervní měnu, a důvody pro to jsou stále četnější a zřetelnější, bude finanční krize z roku 2008 proti té blížící se jen procházkou růžovou zahradou. To, čemu ekonomové učeně říkají volatilita trhů, je spíše gigantická horská dráha. Od roku 2008 se cena akcií nafoukla až k prasknutí a jejich kára jede s čím dále většími výkyvy pořád nahoru. O to větší sešup a rána bude následovat. Pokud k tomu připočteme nesplatitelné zadlužení federální vlády, jednotlivých států americké unie, dluhy měst, firem a občanů,falešné ratingy, obrovské "bubliny" a kouzla s cenami nemovitostí, akcií, dluhopisů, gigantické objemy tzv. finančních derivátů v držení bank, za nimiž není žádná skutečná hodnota ad., vychází mi, že americké "elity" budou mít brzy úplně jiné starosti než nastolování svého globálního diktátu pod názvem NWO.

368758

02.01.2019 10:29

Francii už může spasit pouze zázrak

Stačí se zamyslet

217.?.?.?

nad tím, kdo nejdříve podporoval bombardování a vykrádání zemí Asie a Afriky a poté pokrytecky podporoval dovážení imigrantů z těchto zemí do Evropy, a přijdete i na to, proč to dělá. Filantropii a altruismus za tím rozhodně nehledejte, není tam. Chování mnohých lídrů EU mi připomíná šíleného psychopata, který poté co bombardoval, ničil životy a majetky si pozve přeživší z těchto zemí do své vlasti a čeká od nich, že ho za to budou milovat a pracovat na něj do roztrhání těla. Absurdní představa, ale právě to se stalo a stále děje. Zajímavý je i fakt, že Merkel, Macron, May jsou bezdětní, takže budoucnost Evropy jim může být u zádele. Vzpomeňte též na slova skutečného vládce Ameriky, nebožtíka D. Rockefellera : ... a z chaosu pak povstane Nový světový řád. Je neuvěřitelné, jak i lidé v éře informatiky a internetu jsou naivní a lehce manipulovatelní a kolik lží, podvodů a okrádání vydrží. Moderní otroci tak paradoxně i nadále zůstavají největší oporou zločineckých "elit" vládnoucích z bank, korporací a fondů celému světu. Úpadek školství, kultury a morálky vydatně napomáhá zločincům a činí z moderních otroků snadno ovladatelné stádo ovcí.

368815

První je neřízená střela, která více mluví než myslí, druhý je starý jestřáb zamrzlý ještě v době studené války, pro něhož je válka na cizím území za zisky amerických oligarchů smyslem života. Obyvatelé Států, kteří mají takových a podobných představitelů plno, se ještě navíc cítí jako vyvolení a povolaní vládnout světu, vnucují světu svůj konzumní životní styl, svoji parodii na kulturu a velmi prostoduché vidění světa jako střet dobra zla, černé a bílé, hodných a zlých. Šedivá jim nic neříká, rozlišit hodné od zlých jim stále dělá obrovské problémy. Skromnost neznají, vzdělání mají často povrchní, jsou hodně zadlužení, snadno ovladatelní, ženou se celý život jen za prachama na splácení hypoték za zbytečnosti a kariérou, arogancí a nemístným sebevědomím překypují. V 21. století je neuvěřitelné, že jim to mnoho lidí žere i s navijákem, vidí je jako vzor k napodobení nebo jim dokonce závidí. Není co. Nemít strach z ruských raket, už dávno by Evropa zase hořela ve válečných plamenech způsobených namyšleností a rozpínavostí amerických "elit".

368904

07.01.2019 18:16

Svět bude v roce 2019 ušetřen globálního konfliktu

Každý politik,

217.?.?.?

který odvrací svět od poslední války v dějinách lidstva zaslouží pochvalu, ti, kteří naopak svět ženou do války za zisky finančních oligarchů, zaslouží jen lynčování. KLDR, Rusko,Čína nejsou agresory, jak se nám soustavně snaží namluvit média mainstreamu vlastněná chazarskými zločinci a jejich poskoci, pouze se brání vykradení a zotročení. Agresorem jsou především právě chazarské "elity", které ovládly Západ a chtějí ovládat celý svět pod pokryteckou a falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Nyní oprávněně cítí brzký konec své nadvlády založené na intrikách, podvodech, lžích a úrocích z neexistujících a jen strachem krytých peněz. Bez boje se bohatství a moci "elity" Západu nevzdají, ale tentokrát už nevyhrají. Věřím, že zvítězí rozum a ke globálnímu konfliktu nakonec nedojde, ale ekonomická krize a restart globálního finančního systému jsou v následujících letech pravděpodobné.

368946

08.01.2019 18:13

Demise Západu

Šílenost a zoufalost západních "elit" a jejich poskoků je už evidentní

217.?.?.?

Po úspěšném rozbití východního bloku chtěli do mrtě vykrást Rusko, následně zotročit celý svět, dramaticky zredukovat počet otroků, uvést svět do chaosu a válek a sebe povýšit na věčné pány světa. Místo toho je čekají pády do bažin a žaloby za jejich nesčetné zločiny, intriky, podvody, lži, bombardování a okrádání naivních a nevědoucích prováděné vždy pod falešnou vlajkou. Jejich poslední "majstrštyk" je masový import imigrantů z jimi vykradených a vybombardovaných zemí do Evropy. Tak dlouho se opájeli svou mocí a nadřazeností až prohráli. Kdo chce vše, nakonec nemá nic. Co je postavené na lžích, podvodech, intrikách a zlodějinách nakonec spadne jako ten domeček z karet Tyto staré a mnohokrát ověřené pravdy tak dlouho ignorovali a dosud ignorují, až se jim stanou osudnými a pro ně fatálními.

368956

09.01.2019 18:25

Demise Západu

RE: Šílenost a zoufalost západních

217.?.?.?

Uvidíme. Možná. Na rozum patent nemám, Nostradamus taky nejsem. Optimismem nepřekypuji, ale čtu a přemýšlím. Během příštích několika let se budou dít věci dosud nevídané a mnohými nečekané, to už vím. Můžete uvést důvody proč globální zločinci vyhrávají ? Vidím to, na rozdíl od Vás, úplně jinak. Plány a akce za globální světovládu gaunerům totiž doslova hoří v plamenech, jeden za druhým.

368976

10.01.2019 19:19

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: petrodolár

217.?.?.?

USA za ty už jen strachem kryté zelené papírky a především za peníze opravdu jen virtuální a emitované klávesnicí vlastníků FED podle libosti, dosud nakupují nejen ropu, ale cokoliv. Zatímco jiné státy si musí na potřebné věci vydělat prací, Američané stále profitují jen z toho, že dolar stále ještě je světová rezervní měna několika privátních bankéřských klanů. Tento bianco nekrytý a neomezený šek jim ale velmi brzy skončí a pak se barevná revoluce přesune právě tam, odkud byla celá desetiletí tamějšími všehoschopnými gaunery a zločinci úspěšně exportovaná do mnoha zemí světa, a to vždy pod falešnou rouškou. Kdo stále seje vítr, sklidí nakonec bouři. Barevné revoluce, etnické a náboženské konflikty, války, podvody, sankce, krize, intriky, mediální lži a manipulace šířili navenek uhlazení zločinci především do těch zemí, kde bylo ještě co ukrást nebo jejich ovládnutí mělo pro ně tzv.strategický význam. Při slušné vybavenosti amerických domácností střelnými zbraněmi brzy nastane pro tamější "elity" opravdu velká změna dosavadních zvyklostí.

369000

14.01.2019 18:57

Má česká armáda smysl?

Ano, jistě má

217.?.?.?

Jednak k potlačení nyní ještě nepravděpodobné vzpoury českých otroků proti globálnímu diktátu xidobansterské mafie známého jako NWO, jednak jako poslušný, ochotný a snadno manipulovatelný kanonfutr,naivně bojující za zájmy a zisky xidobanksterů do roztrhání těla. 300 let pod knútou Habsburků vykonalo s českým národním charakterem své. Navíc vyzbrojování české armády žoldáků západním šrotem je velice výhodným byznysem pro západní zbrojovky a slušně se na tom přiživí i dost českých parazitů a vlastizrádců. Samozřejmě vždy pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv made in USA.

369076

17.01.2019 17:27

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Cerne na bilem,chteji valku sami pro sebe maji zajisteny bunkr.

217.?.?.?

Konec starých časů, v nichž si konvertovaní sionisti a jejich poskoci intrikami, lhaním, podvody, vydíráním, zastrašováním, bombardováním a vykrádáním světa dělali s naivními otroky úplně vše, co chtěli. Konečně tyto mamonem posedlé zrůdy zaslouženě sklidí to, co tak dlouho úspěšně sely po celém světě, protože jen výše uvedenými způsoby mohla hrstka chazarských rodinných a starých aristokratických rodů ovládat a ždímat miliardy lidí až do 21. století.

369137

24.01.2019 17:44

Lžou více než Rudé Právo tisklo

Ano,už velmi dlouho lžou, podvádějí, intrikují, loupí a bombardují naivní a nevinné

217.?.?.?

Ale vše má svůj čas. Čas chazarské hrůzovlády jimi ovládaného Západu založené na gigantických intrikách, podvodech, lžích, násilí, vykrádání a korupci, stejně jako čas jejich mamonem posedlých poskoků v médiích a v politice, lidí ??? bez morálky a svědomí se velmi rychle krátí. Brzy půjdou tam, kam by tak rádi posílali naivní otroky celého světa a odkud není návratu.

369210

vznikl po 2.světové válce pod falešnou záminkou jako Trojský kůň Rothschildů k ovládnutí obrovských zásob ropy a plynu na Blízkém a Středním východě. Izrael, USA a většina zemí západní Evropy mají úplně stejné skutečné vládce, a to převážně nosaté vlastníky bank, korporací, investičních fondů s chazarským rodokmenem, pro něž je dosažení globální světovlády, známé jako NWO, prvořadým cílem. Politici těchto zemí jsou pouze jejich vybranými a privilegovanými poskoky na dobu určitou. Výjímkou je Trump ,ale pouze v tom, že nebyl jejich preferovaným kandidátem a přesto v té velké televizní show zvané volby vyhrál. Ve vztahu Izraele a USA mám často dojem, že David zcela ovládá Goliáše skrze své vlivné a bohaté příbuzenstvo. Goliáš svoji dominanci a hegemonii nad zbytkem světa už ztratil. Pouze to stále odmítá přiznat, stále ještě žije na dluh v luxusní věži z uloupené slonoviny a v mediálních mýtech a pověstech. Goliášoví nahrává i to, čemu se říká setrvačnost myšlení naivních gojimských otroků.Tyto vazby a cíle ale nebude v éře globálně propojeného světa možné už dlouho tajit, stejně jako skutečný stav nesplatitelně zadluženého Goliáše žijícího již velmi dlouho na účet zbytku světa.

369255

28.01.2019 19:03

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

V.V.Putinovi by skuteční vládci Západu z bank a korporací měli líbat úplně všechno

217.?.?.?

Být na jeho místě nějaký rázný generál (a těch má Rusko hodně), už by byl život na Zemi v prekambriu a kontinenty by obývali pouze radioaktivní švábi. Už těch lží, provokací, podrazů a nátlaků chazarských psychopatů zcela ovládajících Západ na Rusko bylo tolik, že mnozí ruští generálové na jeho místě by už dávno přeměnili Ameriku a Evropu v neobyvatelnou a radioaktivní pustinu bez viditelných známek života a nosaté chazarské ksindly se světovládnými ambicemi na neidentifikovalný biologický odpad. Na to můžou vzít jed jak namyšlení hlupáci stále ještě beznadějně zamilovaní do amerického snu, tak i nejrůznější prospěcháři, kterým z americké zadnice čouhají jen boty.

369291

28.01.2019 19:41

Zákazy na Facebooku za sdělování pravdy

Pravda je pro lstivé "světovládce" Západu smrtelně nebezpečná

217.?.?.?

Nosatý zrůdy ovládající Západ buď neznají nebo záměrně zcela ignorují staré pravdy. Jedna z nich je, že zakázané ovoce nejvíce chutná, a to bez rozdílu pohlaví, věku a vyznání. Brzy svůj fatální omyl poznají na vlastní, hodně citlivé kůži.

369296

01.02.2019 08:59

Venezuelské spiknutí houstne...

Řešení se nabízí

217.?.?.?

Okamžitě vykopat špiony z amerického velvyslanectví, pátou kolonu amerických banksterů a korporátníků tvářící se jako neziskovky a svobodná média, místním proamerickým "revolucionářům" obstavit účty, znárodnit bez náhrady majetky amerických bank a korporací a prodávat ropu za eura, juany či zlato.Pokud ani to nezabere, vyhlásit v zemi vyjímečný stav. Chazarským intrikánům moc nevyšla Ukrajina ani Sýrie, ve vybombardovaném Iráku,v Lybii a Sýrii je milují jako příslovečnou osinu v zadku za šíření kovbojské demokratury ohněm a mečem, v Afghanistánu už po 17 letech kontroly opiového byznysu konečně balí jako poražení tamějšími pastevci a studenty. Psychopatičtí vládci Západu královsky žijící na účet zbytku světa potřebují stále nové obrovské zdroje, přesněji loupeže a podvody, aby mohli ovládat všechny ostatní jako dosud. To, co se nyní děje ve Venezuele, to jen dokládá. Venezuela plave na ropě, je blízko USA a daleko od Číny a Ruska. Proto přišla na řadu jako další snadná kořist šílené chazarské mafie dosud zcela ovládající Ameriku.

369357

07.02.2019 19:12

Trump vs. šéfové tajných služeb: Kdo má pravdu?

Pravda, a především zveřejněná pravda

217.?.?.?

je přesně to, čeho se kriminálnické "elity" Západu a jejich poskoci eufemisticky nazývaní pomocné "elity" a činní v politice, médiích, tajných službách, neziskovkách a jiných teplých hnízdech bojí jako čert jako kříže. Ale pravdu už nezastaví, ač lžou, intrikují,kradou, podvádějí, zastrašují a vydírají jak jen můžou. Dosud blahobytný, na účet zbytku světa, vesměs na dluh žijící a intrikánskou chazarskou kabalou dokonale ovládaný Západ směřuje nezadržitelně na smetiště dějin, protože už nemá kde pořádně nakrást tak, jak byl zvyklý doposud. Na to, aby udržel svoji pozici ve světě by nyní potřeboval vykrást nejen Rusko, ale asi tak pět zeměkoulí. A to mu nevyjde, nemůže vyjít. Game over, páni "světovládci", dosud luxusně.žijící ve věžích z nakradené slonoviny z krve a potu opovrhovaných otroků.

369482

11.02.2019 09:17

Skrytá vlastnosť 5G siete

Mnoho lidí, mnoho názorů

217.?.?.?

Ve většině příspěvků je alespoň malé zrnko pravdy. Problém je v tom, že se zde i jinde vášnivě diskutuje především o výkonu satelitů pro 5 G sítě (tomu opravdu nerozumím), ale nediskutuje se o tom, jak můžou působit různé faktory, kterými jsou provázeny moderní vynálezy (záření a elektromagnetické pole z TV, mobilů, PC, monitorů, mikrovlnek a jiných masově vyráběných a používaných spotřebičů ), neuvěřitelné kvantum chemikálií v potravinách, vodě ovzduší, lécích,drogistických přípravcích) v CELÉM KOMPLEXU A VZÁJEMNÝCH INTERAKCÍCH na lidskou DNA.Vím, je to složité,ale mám stále silnější dojem, že z hlediska výrobců o to není ani trochu zájem. Při těch horách peněz, které v informačních byznysu lítají, se nedivím. Je známo, že všechny tyto faktory působí v souhrnu, mohou být sice i vzájemně indiferentní, ale také se mohou sčítat,odečítat, násobit, umocňovat atd. Mohou a také vyvolávají mutace v DNA, z nichž naprostá většina nositele mutací poškozuje nebo dokonce ničí (rakoviny, poškození plodu,psychické poruchy, alergie atd.).Nikde jsem podobné studie nenašel publikované. Proč ?

369551

15.02.2019 08:08

Vládne Washington světu?

Snaží se, jak může,

217.?.?.?

ale stále více zemí a lidí jeho pokryteckou, velice agresivní, veskrze intrikánskou a křiváckou politiku doslova nenávidí. To samozřejmě neplatí pro idioty beznadějně zamilované do mýtu zvaného american dreams a pro děvky Washingtonu v politice, médiích, kultuře atd. Ti poslední mají lásku k politice Washingtonu a naprostou loajálnost i k největším zvěrstvům svých páníčků jako svoji hlavní pracovní povinnost a za ní jim Washington zcela řízený a ovládaný chazarskou mafií z bank, korporací, investičních fondů poskytuje život v nadbytku, pocit nadřazenosti a nedotknutelnosti. Zatím. Je jen otázkou času, kdy se globální diktatura Washingtonu sesype jako kostky domina. Nesplatitelný dluh federální vlády, jednotlivých států, měst,firem, občanů prudce roste,akcie jsou už přefouknuté k prasknutí, stále více zemí už nechce nákupy amerických dluhopisů financovat jejich ekonomiku a své bombardování a vykrádání, vojenská hegemonie USA je už pouze mýtem a nedotknutelnost amerických "elit" v případném jaderném konfliktu definitivně skončila, rozumné vlády sázejí na zlato a komodity a ne na dolar, který už je krytý jen naivitou otroků a má stále více jen virtuální charakter.atd. Jsem zvědavý na chování zdejších "elit", kavárenských povalečů a mediálních žvanilů hrajících si na celebrity až ten sešup chazarského kaganátu za velkou louží nabere na rychlosti a budou zveřejněny jejich neuvěřitelné zločiny a prasárny. Že se na tom urychlení sešupu usilovně pracuje je už evidentní. Proto chcípající chazarská kobyla kope kolem sebe, jak může.

369658

je plášť západních "elit" pro drancování, vykrádání a zotročování světa pod falešnou vlajkou. Po rozpadu Varšavské smlouvy neexistoval žádný další důvod pro jeho další existenci než důvody uvedené výše. Další význam NATO je v tom, že bohatým vlastníkům Západu, většinou konvertovaným sionistům s chazarským původem, umožňuje zakládat vojenské základny na území poslušných kolonií, ždímat jejich státní pokladny a posílat do válek za výlučně své zisky naivní kanonenfutr z tzv. členských států. Ukrajina je v plánech "elit" už téměř na odpis,poté jim zkrachoval plán na ovládnutí Sýrie pro plynovod z Kataru pomocí ISIL,který měl vyšachovat Rusko, nyní spoléhají na vykradení ropného bohatství Venezuely. Je zřejmé, že zoufale hledají zdroje, které by oddálily krach jejich impéria za velkou louží. Pokud Maduro požádá Rusko a Čínu o vojenskou ochranu a ochranu strategických a obchodních zájmů a investic těchto států, budou mít především americké "elity" úplně jiné starosti než nastolovat globální diktaturu a zotročovat svět. V Sýrii to zabralo, tak proč ne ve Venezuele ?

369664

19.02.2019 17:18

Příroda je ohrožená hmyzí apokalypsou

Příroda je ohrožena a decimována hlavně věčně nenažranými lidmi

217.?.?.?

z bank, korporací, investičních fondů s velkým frňákem a přezíravým postojem ke všem ostatním živým bytostem. Dokud tato sebranka nažehlených, navenek uhlazených a všehoschopných zločinců preferujících vlastní zisky ,bohatství a moc bude řídit a ovládat svět, bude naprosté většině živých tvorů lépe až v nebi.

369742

Ukrytí ve svých luxusních sídlech hlídaných soukromými ochrankami. Dobře ví, proč. Jejich zkorumpovaní a vydíratelní poskoci v politice, médiích, tajných službách, v tzv. think tancích, v neziskovkách dělají vše, co jim na očích vidí. V čirém zoufalství z evidentní ztráty dosavadní hegemonie Ameriky a západní Evropy nad zbytkem světa zkoušejí všechno možné. Sankcionovat, manipulovat s cenami komodit, vyhrožovat vojenskou agresí proti nepohodlným a surovinami bohatým státům, krást vše, co má ještě nějakou cenu, intrikovat, lhát jako ještě nikdy dříve, podvádět s ratingy ekonomik, cenami akcií, hodnotou dluhopisů a hodnotou měn, manipulovat s veřejným míněním, organizovat emigraci otroků z jimi vybombardovaných zemí do zemí Evropy, podporovat LGBT, menšiny, etnické a náboženské rozpory atd. Výčet všech jejich šílených lotrovin by byl ještě dlouhý a především zbytečný. Centrum moci a peněz se díky jejich nenažranosti přesunulo do Asie a Rusko za Putina je zcela něco jiného než Rusko za Jelcina. To, že to ještě nepochopili, je problém Západu a jeho finančních a pomocných "elit", jejich namyšlenosti a odtažitosti těchto zločineckých "elit" žijících ve věžích z nakradené slonoviny od života prostých lidí.

370065

08.03.2019 17:24

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

Hydra v podobě chazarské mafie

217.?.?.?

ovládající Ameriku a celý Západ plus mnoho dalších zemí pomocí lichvy z nekrytých a neexistujících peněz, bombardérů,vojenských základen, barevných revolucí a majdanů, nadnárodních organizací jako OSN,MMF,WB,NATO,EU,pomocí médií, tajných služeb ad. už je opravdu hodně hysterická. Nejen,že má tentokrát opravdu silné protivníky (Čínu ekonomicky a finančně, Rusko a další země vojensky ), ale stále více se jim nedaří realizovat jejich ďábelský či spíše satanský diktát pod názvem New World Order. Navíc jim docházejí zdroje a nemůžou už tak bezostyšně a beztrestně vykrádat podřízené země jako dosud, především pak země, které ještě disponují velkým přírodním a lidským bohatstvím. Pokud protivníci hydře SOUČASNĚ!!! odříznou zdroje a podříznou jejich hlavní nástroj globálního diktátu, tedy dolar, chazarská mafie skončí na smetišti dějin velmi rychle jako jeden z nejodpornějších, nejkřivějších a nejprohnanějších produktů lidské civilizace a většině lidské populace se bude hodně volněji dýchat a lépe žít.

370156

09.03.2019 10:36

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

RE: Hydra v podobě chazarské mafie

217.?.?.?

Musím s Vámi souhlasit.Vyloučené to, že se dohodnou chazarské "elity" s elitami Asie, opravdu není. Obávám se, že se na tom již nějaký čas usilovně tajně pracuje, zejména v bankovní a v korporátní sféře, a proto Čína hodně očividně lavíruje mezi Ruskem a Amerikou. Bohužel. Peníze a moc nemají hranice a s jídlem roste i apetit. Číňané a další Asiati si na rozdíl od Evropanů zkolonizovaných hned po 2.světové válce snad ????? už ale uvědomili, že pokud padne Rusko, jsou další kořistí chazarské mafie právě ONI. A možnosti jejich obrany před chazarskou hydrou ovládající Západ a zbavenou nebezpečí fatální odvety ze strany jediného a obávaného vojenského konkurenta, hydrou schopnou naprosto všeho, se v takovém případě velmi dramaticky sníží. Věřit nějakým dohodám se zločinci v drahých oblecích a s navenek uhlazeným chováním můžou jen hlupáci. Kdykoliv je to pro tyto zločince výhodné, takové smlouvy poruší ze dne na den, v současnosti spíše z hodiny na hodinu. Příkladů z minulosti i současnosti lze nalézt mnoho.

370164

13.03.2019 19:01

Nakupovat základní potraviny je čím dál těžší

Co Češi v listopadu 89 vlastně klíčema vycinkali ?

217.?.?.?

Česká země je do mrtě vykradená cizími nadnárodními koncerny (zdejší rodinné stříbro dostaly za pár drobných a asi nějaké to všimné pro zdejší "elity" ), zdejšími mafiánskými "elitami" bez vkusu, morálky a svědomí, ale zato s nebetečným sebevědomím, zadlužená u chazarských zločinců ze Západu na věky. V podstatě jsme už jen další chazarská kolonie plná otroků z montoven, krámů a skladišť, z nichž mnozí své postavení ještě nepochopili. Zato si můžeme koupit nablýskané a předražené šmejdy s kurvítky a jepičí životností téměř z nekonečného výběru, mandarinky a banány plné pesticidů, brambory za dvacet, hafo otravin s jedy, hajzlpapír mnoha značek a cen (dokonce i navoněný ),hezky nasvícené hovězí z kafilérií, drůbeží s antibiotiky a steroidy,šunku, z níž voda kape jako z mokrého hadru a třetí den smrdí i hladovým psům, odletět kamkoliv (když na to máme nebo nám cizí banka půjčí ) atd. No neberte to. Tomu říkám pokrok. Nějaká smetana do kávy je jen třešnička na tomto nazdobeném, ale jedovatém dortu. Cinkání většinu slušných,poctivých a současně neuvěřitelně naivních Čechů prostě vrátilo do doby pobělohorské. Když byl Babiš pozván do CIA a Bílého domu, zdejší pátá kolona vlastizrádců štěstím masturbovala. Většina národa se ale musí připravit, že ze svých mizerných příjmů zaplatí předražené a zbytečné americké harampádí ( třeba vrtulníky ), že Temelín pro Němce dostaví zkrachovalý a drahý Westinghouse, že se zde bude brzy kolíkovat základna US Army proti Rusku, budou se vypínat nepohodlné weby, mediální sra.komety budou lhát a zamlčovat podstatné jako nikdy atd.

370257

16.03.2019 15:00

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: Pravda, polopravda a lez

217.?.?.?

Ano, to co uvádíte v nadpisu svého příspěvku, je přesně to, co jste splácal v těch svých dvanácti bodech.

370333

19.03.2019 17:33

Washington vede válku proti Číně na nové úrovni - a utrpí hořkou ztrátu

Washington a jeho chazarští loutkovododiči

217.?.?.?

už prohráli.Pouze to ještě nepochopili a soustavně odmítají přiznat.Jejich problém.

370417

Brexit a další chystané exity mají odklad. Proč ? Všechny neuvěřitelné křívárny, podrazy a neuvěřitelné zločiny západních kriminálnických "elit" s křivými frňáky,co chtějí opět odklad své zasloužené popravy ? To snad nedopustíte. Pokud ano, jste otroci těchto kriminálníků a parazitů lidstva navždy !

370420

jsou především nástrojem psychopatických zrůd v lidské podobě k ovládání a současně ke genocidě naivních uživatelů. Když vědci nakoupení americkými zločineckými "elitami" z nejrůznějších koutů světa,"elitami" Západu, které mají většinou chazarský původ nebo se počítají k tzv. iluminátům (opravdu vrcholné pokrytectví) zjistili, že Huawei je o dost před nimi, začali unisono řvát Huawei je fujavej. Jejich otroci a podržtaškové v novodobých amerických koloniích jakbysmet. Marně. A to ještě gangsterské "elity" bažící po světovládě netuší, kolik dalších šoků a jaký konec je čeká. Domnívám se, že si takový konec za ta všechna odporná svinstva, která lidstvu připravily ve své honbě za mocí a ziskem, a to vždy pod falešnou vlajkou, naprosto zaslouží. Game over, pánové a dámy s neuvěřitelně křiváckým charakterem, velmi často s křivými frňáky a se zcela neexistujícím svědomím.

370509

25.03.2019 19:26

Když dojde na fakta

"Světovládci" ze Západu už musí být opravdu hodně zoufalí

217.?.?.?

Co jejich zkorumpovaní poskoci a naivní otroci udělají, vzápětí se obrátí proti nim.Téměř žádná z jejich intrik,křiváren a akcí nedosáhla svého účelu Proč ? Není totiž možné donekonečna vydávat pravdu za lež a držet ji pod zámkem. Chaos, války, konflikty, krize a panika jsou jejich osvědčené zbraně v nyní už marné honbě za tím, jak promile neuvěřitelně podrazáckých, křiváckých a šílených zrůd v lidské podobě chce navždy ovládat a zotročovat lidstvo. Masové vraždy, jako ty na dosud velmi poklidném Novém Zélandu,a ještě mnohem hrůznější, se dějí stále po celém světě. Bohužel. Ale média ovládaná a vlastněná výše zmíněnými zrůdami si však vyberou přesně ty, které se jim hodí do plánů na zotročení lidstva, nastolení absolutní kontroly všech a ještě to křivácky vydávají za obranu demokracie a práv občanů. Jako vždy. Naštěstí jejich ěra končí. Definitivně. Věřit jim už můžou jen ťulpasové nebo zkorumpované loutky. Ti druzí to ovšem mají za povinnost.

370572

04.04.2019 17:50

Nová Velká strategie Spojených Států

Marnost nad marnost

217.?.?.?

Stratégové (rozuměj poskoci zločineckých "elit" z bank,globálně působících korporací, investičních fondů tzv.velké čtyřky, think tanků, starých aristokratických rodů ad. ) se snaží zabránit bankrotu svých páníčků a chlebodárců, jak jen můžou. Marně. Nyní už se zcela odkopali a vše, co učiní, se obrátí vzápětí proti nim a jejich poručníkům, kteří si dosud hráli na nedotknutelné, všemocné a křišťálově čisté. Meyssan mě tímto článkem dost překvapil, dost jsem toho od něj četl.Jeho víra v sílu a moc novodobého chazarského kaganátu nemá už opodstatnění. Zámořské impérium končí s globálním diktátem, životem v nadbytku z krve, potu a strádání naivních otroků celého světa a s hegemonií. Na to můžou vzít jejich užiteční idioti a příslušníci vlastizrádných pátých kolon v evropských koloniích klidně jed. Pouze se ještě neví, kdy přesně to bude. Ale jisté je, že na ten opravdu nehezký konec všehoschopnými zločinci ovládaného impéria už nebudeme dlouho čekat O osudu "elit" a jejich poskoků se nedělám žádné iluze. Ostatně si to ani nezaslouží.

370787

05.04.2019 17:33

Jak Západ vykradl libyjské milióny

Jen libyjské miliardy ?

217.?.?.?

Nejde o milióny, ale o miliardy. Drobnými, tedy milióny, se zločinci v postavení "elit" Západu nezabývají. Západ, přesněji jeho dosud nedotknutelné "elity", mocně kradou všude, kde se dá. Loupeže jsou totiž jedním z nejčastějších a nejdůležitějších zdrojů královského blahobytu a velké moci zločineckých a většinou chazarských "elit" ovládajících Západ a slušné úrovně jejich naivních otroků právě v těch zemích, které si výše uvedení zločinci vybrali za svou novou vlast Původní vlast západních "elit" totiž byla mezi Černým a Kaspickým mořem a byli odtud vykopáni už v 11. století právě Rusy pro svoji neuvěřitelnou krutost,intrikánství a podrazáctví. Naivní Evropa a Amerika je přijaly. Nevěřím na tzv. globálního prediktora a jeho osvícenství. GP je jen právě ten nejbohatší,dosud hodně mocný, nejvíce prohnaný a intrikánský chazarský zmetek.

370804

je ďáblův vynález, který přesně charakterizuje myšlení a chování globálních zločineckých "elit", kterým už,naštěstí, zvoní hrana.Většinou jsou tyto "elity" přestárlé fosilie, které ovšem stále mají peníze a moc. Doslova hory peněz, ať už těch papírových nebo jen těch virtuálních na svých monitorech.Vyhladit přebytečné otroky (je jich už pro "elity" zbytečně až nebezpečně moc a o škodlivosti mikrovlnného záření v komplexu s jinými faktory na mozek, metabolismus a plodnost nechtějí vůbec nic slyšet ), zmanipulovat je podle svých šílených světovládných plánů (protože na mobily čumí už skoro každý a to pořád, je to pro otroky droga, a toho lze dobře zneužít a zbohatnout na tom přímo fantasticky ), nechat se šmírovat na každém kroku ( 5 G to jistě umožní ) a ještě si za svou likvidaci, ovládání a šmírování nechat pořádně od otroků zaplatit a namastit si vlastní bezedné kapsy. Tomu tedy říkám vynález zkázy patologických zločinců lidstva a smutný konec jejich otroků.

370938

16.04.2019 16:33

Dokaž, že jsi nevinen

Zoufalost západních "elit" a jejich poskoků graduje

217.?.?.?

Nic se jim nedaří. Rusko nejenže nekapitulovalo a nedalo se do mrtě vykrást, ale naopak posílilo, má opět punc globální velmoci a zbavilo se své dosavadní naivity vůči Západu. Převrat na Ukrajině vyvolaný a zaplacený právě v době olympiády v Soči nejenže nesplnil západními světovládci s chazarskou a iluminátskou příslušností vytýčené a zaplacené cíle, ale naopak ukázal celému světu, jakých špinavostí a odporností jsou tzv. šiřitelé demokracie, svobody a lidských práv z "demokratického" Západu schopni. Čína je rychle sílící ekonomickou a finanční velmocí prvního řádu, jejíž HDP (měřeno paritou kupní síly ) již překonalo tu americkou v roce 2017, kalerghizace Evropy pomocí přistěhovalců z právě západními "elitami" vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky do Evropy má čím dále tím více rozumem obdařených odpůrců, médiím tzv. mainstreamu už věří jen ti méně talentovaní (mírně řečeno) nebo ti, kteří se zákonům už dlouho jen vysmívají a patří v každé slušné společnosti na dlouho za mříže (ti mají lásku k "elitám" stejné krevní skupiny jaksi povinnou ). Přestože nás kamery, internet, mobilní operátoři a kreditní karty v režii zločineckých "elit" šmírují téměř všude, laviny odporu proti jejich novodobému otroctví pro 21. století už nezastaví. Ještě chvíli ale bude trvat než jim to dojde a veřejně přiznají porážku. Hlavní příčinou je setrvačnost myšlení otroků.

371029

17.04.2019 18:23

Když hoři symboly, přichaza blba doba

Notre Dame,

217.?.?.?

mimochodem stavba opravdu impozantní, hořel jako symbol křesťanství a dosud všemocného Západu docela hodně a dlouho. Kdo jej zapálil nevím, ale jenom tuším. Je to symbol toho Západu, který velice dlouho neuvěřitelně kolonizoval, zotročoval, vykrádal, intrikoval, lhal a podváděl celý svět pod líbivými a falešnými hesly. Nyní Západ a jeho dominance nad zbytkem světa shoří stejně rychle jako střecha Notre Dame. Že to bude naivní otroky a poprvé i západní "světovládce" hodně bolet, o tom ani na vteřinu nepochybuji. Světovládci konečně sklidí to, co celá staletí kvůli své patologické touze po moci a mamonu po světě bez skrupulí a soucitu seli.

371048

21.04.2019 20:44

Kritika Izraele vás dostane do vězení

Otroci se tak dlouho bojí, dokud mají co ztratit

217.?.?.?

V dnešním doslova šíleném a velmi nespravedlivě uspořádaném světě si promile neuvěřitelně drzých a sebevědomých zločinců, kteří věří, že jsou z různých důvodů (původ, vzdělání, majetek, rasa, vyznání atd.) nadřazeni ostatním, přivlastňuje majetky a výsledky práce miliard otroků. Otroci přitom mají strach, že přijdou i o to málo, co ještě mají, zatímco zločinci chtějí vlastnit úplně všechno, ovládat a kontrolovat všechny a dělají proto neuvěřitelné zločiny a svi.árny po celém světě. Samozřejmě vždy pod líbivými hesly a falešnou vlajkou. Ty svi.árny jsou už dlouho pro myslící lidi velmi dobře viditelné a je jich opravdu neuvěřitelně moc. Napadlo už alespoň část otroků to, že ten, kdo by se měl opravdu bát, je právě to promile všehoschopných zločinců se světovládnými ambicemi ? Mají sice ještě moc a jen strachem kryté peníze, ale tvoří jen promile lidstva. Pokud to otroky ještě nenapadlo, čeká je opravdu smutný konec.Říkám tomu novodobé otroctví.

371116

23.04.2019 19:04

USA porušily pravidla hry v bankovním světě

USA bez uzardění poruší cokoliv,

217.?.?.?

protože tento stát (doménu největších globálních zločinců) a většinu Evropy ovládají a skrze banky, korporace, investiční fondy, neziskovky, média ad. doslova vlastní a ovládají zločinci a devianti bez špetky svědomí, ale zato s patologickou touhou po světovládě, mamonu a moci. Mají často velké frňáky, chazarský či anglosaský původ (říkají si různě, ale považují se vždy za nadřazené ostatním a tím se dají snadno identifikovat ) a dokonale ovládají intriky, lži, lichvu legalizovanou skrze koupené či vydíratelné politické loutky, neštítí se vůbec ničeho, co jim přináší zisky a posiluje jejich moc. Včetně bombardování nevinných a naivních, násilí, vydírání, atentátů,záměrně a vždy pod falešnou vlajkou vyvolaných státních převratů, "barevných revolucí", válek, krizí, etnických a náboženských konfliktů, teroristických činů atd. Kdo těmto odporným zločincům a jejich servilním a vesměs křiváckým poskokům jednou uvěří, ten je a navždy zůstane porobeným otrokem. Přitom stačí jen začít trochu přemýšlet, aby k tomu nedošlo a dosud velice mocní zločinci konečně skončili tam, kam už dávno patří Na odporném smetišti lidstva.

371164

25.04.2019 18:04

5G: Dominové kostky začínají padat

Domino globálních frňákatých megazločinců sice padá,

217.?.?.?

ale je třeba to urychlit. Co třeba začít urychleným zveřejněním všech jejich superzločinů v alternativních médiích, a to bez příkras, a zcela oprávněnými požadavky mnoha zemí na okamžité vrácení ukradeného zlata, okamžité vyplacení investic do bezcenných amerických dluhopisů a požadavky na zaplacení způsobených škod exportem bombardování, bídy, převratů a válek,vždy pod falešnou vlajkou ? Zámořský Guliver, nyní už spíše golem na hliněných nohou, velmi dlouho bombarduje, bezostyšně vykrádá, zastrašuje a ždímá zbytek světa jen z bohatství ukradeného naivním otrokům skrze zkorumpované a zastrašené politiky a mediální děvky v novodobých koloniích západních megazločinců. Dokud nebude tato všehoschopná mafie na smetišti dějin, budou ostatní lidé stále jen jejich otroci.

371219

02.05.2019 18:08

Nová území, ovládaná organizací Daeš

Daeš,ISIL,IS ad.

217.?.?.?

v Sýrii skončily. Postarali se o to především Rusové a teprve potom Assadovi věrná syrská armáda.Nyní ISIL, IS, Daeš ,už od počátku organizované, vyzbrojené a financované Amerikou, zcela ovládanou sionisty, neocony, s přispěním a pomocí jejich západoevropských poskoků, pouze dělá atentáty, bordel a bombové útoky po celém světě (N.Zéland, Srí Lanka, přibude ještě západní Evropa, plná imigrantů z ISIS, severní Afrika, kde je taky islám, ropa a zemní plyn a nakonec USA ). Bumerang se nakonec vrátí tam, odkud vylétl. Zajímavá je ale momentálně Venezuela. Neoconi v čele USA, které zcela vlastní sionisti, konečně pochopili, že zamýšleným plynovodem z Kataru přes "osvobozenou" Sýrii nenáviděné Rusko na lopatky nepoloží, tak se alespoň snaží oddálit krach sionisty ovládeného zámořského impéria vykradením obrovského ropného bohatství Venezuely. Samozřejmě, jako vždy, pod falešnou vlajkou a šířením svého, veskrze zločineckého a predátorského pojetí demokracie. Ale i zde už tahají za kratší konec. Ruští a čínští vojáci na území Venezuely, protiraketové komplexy S 300, Tu 160 a humanitární pomoc s vyloučením Ameriky, to vše sankcionovanou a obklíčenou Venezuelu dramaticky posiluje. Ještě chvíli se budou vrcholní američtí loupežníci v médiích předhánět v tom, jak přes svou loutku "osvobodí" (rozumějte vykradou) Venezuelu než konečně pochopí, že by se měli raději připravit na důsledky krachu svého nesplatitelně zadluženého a na účet zbytku světa žijícího zámořského impéria a útoky sice hodně naivních, ale také dlouho obelhávaných, ždímaných a dobře vyzbrojených otroků ve vlastních přepychových rezidencích.

371328

03.05.2019 17:29

Znamení doby

Mladá generace by sice mohla nastolit potřebné změny,

217.?.?.?

ale jsem přesvědčený, že dokud nenastane krize globálních rozměrů, proti níž byla ta v letech 1929 - 1933 jen malou chybičkou, jakousi rozcvičkou a možná i cílem v plánech patologických zločinců na ovládnutí světa, dokud nevyjdou na světlo plány a zločiny úchylných "světovládců" a důsledky jejich zločinů nepocítí na vlastní kůži, zůstanou mladí i nadále jen u svých mobilů a notebooků s kabely a sluchátky v uších, v klidu a v pohodě jako dosud. Nicméně příspěvek paní Lenky Procházkové hodnotím i přes určitou naivitu a příliš velký optimismus, který vkládá do mladé generace, vcelku pozitivně jako snahu vyburcovat mladé lidi z apatie a nečinnosti v šíleně, veskrze kořistnicky orientované době a ve velmi nespravedlivě uspořadáném světě rychle směřujícímu k nenapravitelné katastrofě nedozírných rozměrů. Ještě sice je čas na nápravu,ale ten se rychle krátí. Brzy už bude na všechno příliš pozdě. V tom budoucím světě ale budou dnešní mladí žít a také jejich děti a vnoučata. To by si měli uvědomit co nejrychleji.

371343

06.05.2019 19:03

Porazí kultura informačních technologií kapitalismus?

Nenasytný a přežilý kapitalismus se sežral sám

217.?.?.?

Celá staletí zotročoval, vykrádal, podváděl, intrikoval a vraždil, vždy pod falešnou vlajkou. V patologické honbě za většími zisky vyvezl celá průmyslová odvětví do kdysi chudých zemí Asie. Nyní, když nemá kde pořádně nakrást tak jako v roce 1989 po rozpadu a masivním vykradení východního bloku, rychle skončí. Pokud Rusko a Čína uchrání Venezuelu před totálním vykradením jejího ropného bohatství americkými loupežníky, pád dolaru a konec americké hegemonie lze očekávat v horizontu několika let, nikoliv desetiletí, jak by si zoufale přáli její amorální či hloupí obdivovatelé a stoupenci. Irán ovládající Hormuzský průliv se ubrání, Rusko a Čína rovněž. Americké loutky v politice a v médiích ještě několik let budou zastrašovat, sankcionovat,sabotovat, intrikovat, okopávat kotníky, štvát a lhát celému světu a pak zámořský kaganát vyhlásí bankrot. Hlupáci a gangsteři věřící americkému snu a lžím budou velice plakat, zloději, kolaboranti, vlastizrádci a podvodníci se budou oprávněně třást strachy a otroky čeká opravdu hodně práce. Tentokrát ale už ne pro všehoschopné a veskrze gangsterské "elity" světa.

371382

09.05.2019 17:07

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

Z úplně jiného soudku

217.?.?.?

Článek mi to totiž připadá zbytečný. 9. května 1945 oficiálně skončily boje na českém území. V médiálních chazary ovládaných sračkometech o tom není ani zmínka. Rusů na území Československa padlo cca tisíckrát víc než Amíků. Přesto jsou oslavováni jako osvoboditelé Amíci, zatímco na Rusy je házena špína. Tomu tedy říkám překrucování a zamlčování faktů a nevděk. Pravda, Amíci rozdávali žvýkačky a silonky, ale hlavní tíhu bojů nesli Rusové. To nemůžou změnit ani média, ani nejrůznější "odborníci".Rusové žvýkačky ani silonky nerozdávali, zato umírali v tvrdých bojích s nacisty po tisících. Čechy by v případě vítězství německých nácků čekaly jen plynové komory nebo Patagonie. Ty modrooké možná převýchova. Na to, co s námi chtěli nacisté udělat, jsme dnes nějak úplně zapomněli. Dnes jim mnozí Češi podlézají, nadbíhají, chvalořečí je. Němci by měli oprávněně platit válečné reparace všem porobeným a zničeným zemím a přestat si hrát na pány Evropy. Nemají na to morální nárok. České korouhvičky, řídící se již od doby pobělohorské heslem, kam vítr, tam plášť, si zaslouží jen opovržení. Nic víc.

371432

Buď je to jen další úmyslně vypuštěný fake news západní propagandy nebo absolutní ztráta soudnosti amerických neocons a tamějších "elit". Velkohubost a namyšlenost je západním politikům vlastní. Bez těchto vlastností by se totiž významnými politiky nikdy nestali, případně by byli tamějšími "elitami" se světovládnými ambicemi rychle vyměněni. Chtějí-li šířit paniku, strach, krize a chaos (jejich oblíbené zbraně, jimiž se nyní už nepokrytě a hodně zoufale snaží oddálit svůj bankrot a nastolit globální otrokářský řád známý jako NWO ), pak se jim to tímto zcela jistě povede. Tentokrát na tom ale dramaticky prodělají a urychlí tím velice agónii své hegemonie. Pokud je to ta druhá a daleko nebezpečnější možnost,tedy skutečně se chystají pod falešnou vlajkou napadnout Irán, dělají ,tak jak byli dosud zvyklí, účet bez hostinského. Rusko, Čína, Indie ad. nenechají shazování jaderných bomb na svém zadním dvorku bez rázné odpovědi, kterou by dramaticky rychle a velmi bolestně (poprvé v historii ) pocítil i novodobý chazarský kaganát za velkou louží a jeho kolonie a vazalové v Evropě. Pak by to byla nebezpečná hra západních šílenců a psychopatů se sirkama v globálním muničním skladu, v němž jsou tisíce jaderných zbraní. Z takového výbuchu by nevyvázli živí ani oni. Nadměrné sebevědomí totiž před gama zářením nechrání.

371561

kdo mají plné zuby "humanitárního" bombardování, úmyslně vyvolaných "Majdanů", krizí, náboženských a etnických konfliktů, sankcí, vydírání, vyhrožování, vykrádání celých států pod falešnou a neuvěřitelně pokryteckou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv, finančních a ratingových podvodů, mediálních s.ačkometů mainstreamu, které šíří lži, fake news a intriky, soustavně nabízených reklam na půjčky na zbytečné a úmyslně poruchové, ale zato pečlivě nablýskané krámy, a to vše jen na přání či rozkaz promile zrůd v lidské podobě, které miliardami naivních otroků jen opovrhují, ždímají je až na dřeň a chtějí beztrestně drancovat a ovládat celý svět. Nyní už budou muset američtí zločinci bombardovat tuto velkou a neposlušnou část světa. To už západním "elitám" dlouho nevydrží, protože těch 7,5 miliardy okrádaných, ždímaných a obelhávaných otroků sice pomalu, ale přece jen začíná chápat, kdo je to největší zlo současného světa i proč všechny ty hrůzy dělá. A to bude definitivní konec zločineckých "elit" Západu hrajících si na všemocné, nadřazené a nedotknutelné bohy.

371677

29.05.2019 17:14

Trumpova hrozba zničením Íránu a déjà vu 1. světové války

Také z Trumpa udělal Deep State svého maňáska,

217.?.?.?

kterému můžou věřit už jen blázni, nemyslící a beznadějně zamilovaní do amerických pohádek a utopií prezentovaných Holywoodem. Bude ještě mnoho zoufalých výkřiků a výhrůžek chcípající americké hegemonie, mnoho lží, manipulací, zastrašování, intrikování, sankcionování, sabotáží pod falešnými vlajkami atd. Americká zahraniční politika se již zcela odkopala a tím i definitivně odepsala své impérium a centrum dosud všemocných bank a korporací. Pokrytecká a velkohubá prohlášení jejích oficiálních představitelů a jejich výhrůžky už jsou trapné. Zatímco americké "elity" dlouho žily a dosud žijí v sebeklamu, že jsou naprosto všemocné, nadřazené všem a nepostižitelné, zbytek světa je v tichosti poněkud předběhl. Rusové ve zbraních, Číňané v ekonomice, v moderních technologiích i v bankovnictví. Mnohé vysmívané státy už intenzivně pracují na takových technologiích, o nichž Amerika jen tuší, že jsou hodně perspektivní, a to i pro obranu právě těch zemí, které už nechtějí být nadále vykrádány a zotročovány americkými "elitami" jako dosud.

371774

04.06.2019 17:21

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

Kdyby jen Monsanto

217.?.?.?

Celý systém tzv. demokratického světa je prolezlý podvody, lží, intrikami. Jde jen o to, jak napálit konkurenci a zadlužit naivní a důvěřivé otroky pomocí pozlátek, PR a médií a maximalizovat zisky do bezedné kapsy všechoschopných gangsterů v bankách a v nadnárodních korporacích se světovládnými ambicemi. Bayer A.G. se koupí amerického Monsanta chtěl pravděpodobně dostat k výdobytkům amerického genetického inženýrství a na americký trh, a to i za cenu velkých ztrát v důsledku nespočetných žalob poškozených a pozůstalých po obětech tohoto vědeckého "zázraku" na vydělávání peněz a likvidaci přemnožených otroků. V Leverkusenu už brzy zjistí, že koupili hromadu střepů a problémů za hodně peněz. Není ani vyloučené, že to dostali rozkazem od svých zámořských kolonizátorů a skutečných vlastníků. Podobně jako to kdysi zjistil Mercedes po fúzi s Chryslerem, kterého později zachraňoval italský Fiat.

371902

10.06.2019 18:43

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

Evropské země si musí rychle vybrat

217.?.?.?

Buď být i nadále poslušnými otroky patologicky nenažraných západních "elit" a věčnými vazaly Ameriky a směřovat s ní do nevyhnutelného úpadku nebo se spojit s Ruskem, Čínou a dalšími asijskými státy a profitovat z toho v blízké budoucnosti. Nelze donekonečna odebírat ruský plyn a zároveň sankcionovat a dehonestovat Rusko a kritizovat Čínu za všechno, co udělá, a nechat si tam přitom levně vyrábět všechno možné pro svůj zisk. Mnozí pokrytečtí politici evropských zemí toto už dlouho ví, teď by si to měly hodně rychle uvědomit i stamilióny jejich poddaných. Než bude pro ně opravdu pozdě.

371998

17.06.2019 18:36

USA špatně informují o Číně - už zase

Americká hegemonie je v agónii

217.?.?.?

Proč? Protože už nemá kde tak nakrást, aby opět oddálila svoji smrt. Kope kolem sebe jako ta chcípající kobyla, intrikuje, sabotuje, lže, podvádí, vyhrožuje atd. Ale umírá. Díky namyšlenosti, aroganci a bezohlednosti jejich finančních, korporátních, investičních, mediálních a politických "elit" dokázala proti sobě poštvat naprostou většinu světa. Nyní už se zámořští rádoby světovládci chytají každé možnosti, jak opět oblafnout, přechytračit a vyždímat své kolonie, včetně těch evropských.Jsou na to zvyklí, ale svět se rychle mění. Ještě nějakou chvíli bude trvat než evropské státy přijdou na to, že nechat se vydírat a ždímat zámořským budulínkem dlouhodobě žijícím na účet zbytku světa, je pro ně zaručená cesta do pekel a než evropské a silně proamerické páté kolony vlastizrádců skončí na smetišti dějin. Pak už ta chcípající a dosud nebezpečná kobyla definitivně a velmi rychle pojde.

372096

25.06.2019 16:25

Demonstrace na pozadí celoevropského boje

Euromajdany v českém ďolíku

217.?.?.?

byly jednoznačně proti Babišovi a Zemanovi. O Benešovou zase tak moc nejde. Něco ty české majdany Rothschildy a zdejší ovce stály, ale ti prvně jmenovaní mají už od roku 1913 bianco šek na emitování libovolného množství peněz,dnes stále více jen virtuálních.Takže je to, na rozdíl od českých ovčanů,vůbec nebolí. Oba čeští politici chtějí obchodovat s Ruskem a nechtějí s ním válčit ani ho sankcionovat. A to Velký bratr za velkou louží naopak velmi chce a politiky ve svých evropských novodobých koloniích , kteří to odmítají, zase vůbec nechce. Nejlepší pro zámořské "elity" je totiž válčit s Ruskem prostřednictvím svých evropských vazalů a naivních vohnoutů, kteří se dají utáhnout na vařené nudli či koupit za pár slibů ( v Česku např.za zrušení EET) nebo vydírat. Zámořským "elitám" už hodně teče do bot a zvoní jim hrana. Jsou staré, zoufalé, profláknuté a zkoušejí všechno možné, aby oddálily ztrátu svého globálního vlivu. A to je pro změnu dobrá zpráva pro drtivou většinu lidstva.

372222

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 373,53 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
755 693,59 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?