Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 177 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2017 17:50

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

Jsou to jen velmi líbivá slova,

217.?.?.?

za nimiž se však skrývají nekonečné lži, intriky, korupce a vydírání politiků, gigantické finanční, účetní a ratingové podvody, vraždy nepohodlných, "humanitární bombardování" miliónů nevinných a následné loupeže celých států za bílého dne, úmyslně vyvolané etnické a náboženské konflikty, války a krize , které slouží pouze k maximalizaci zisků západních zločineckých "elit" a k posílení jejich globální moci nad celým světem. Kapitalismus v současné podobě je jen otrokářství v novém, velmi líbivém hávu, přizpůsobené pro 20. a 21. století. Nic jiného.

361205

04.12.2017 20:15

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

Už se stalo

217.?.?.?

Evropan musí pořád pracovat, aby nenažraným sionistům v bankách splatil lichvářské půjčky na bydlení, ale i na mnoho zbytečností, které chrlí nadnárodní korporace financované stejnými bankami. Přitom peníze sionistických bankéřů na půjčky otrokům jsou už dávno generované jen ze špinavého luftu, nejlépe v nekrytých a stále více jen virtuálních petrodolarech či eurech, kterým už opravdu zvoní hrana. Evropanovi tak na početí a výchovu potomků nezbývají odvaha, čas ani síly. Těch mají naopak uprchlíci ze sionisty vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky mnoho, stejně jako nenávisti k bývalým otrokářům a kolonizátorům. Už se někdo zamyslel nad tím, proč právě ti geneticky zatížení lháři, intrikáni a loupežníci, kteří ten exodus svou věčnou nenažraností a četnými zločiny a podvody způsobili i ti , kteří "pouze" poslušně podporovali globální lupiče a agresory a tím tento exodus záměrně vyvolali, patří dnes mezi nejhorlivější zastánce masového přijímání uprchlíků do Evropy ?

361316

už nezná mezí. Chazarští vlastníci všemocného FED a jejich sebevědomí poskoci známí jako neocons, už neví, jak to rozbití a vykradení Ruska vyvolat. Spoléhají na to jako na poslední možnost, jak zabránit nevídanému krachu svého impéria a kolosálního podvodu Rothschildů, Rockefellerů, Warburků,Morganů, Lazardů, starých aristokratických rodů na obyvatele Západu. Je fatálně odlišné zaútočit pod záměrně vykonstruovanými důvody na víceménně bezbranné státy vyzbrojené jen tanky, děly, samopaly a státy majícími v arsenálu zbraně atomové, vodíkové, neutronové, elektromagnetické a další jiné, o nichž namyšlení "světovládci" nemají ani tušení, že existují. Proto zkoušejí své dlouho osvědčené zbraně: intriky, lži, podvody, korupci,očerňování, vydírání,zastrašování, nátlak. Západní "elity" zaplatily Majdan,ISIL, bezzubé sankce proti Rusku, přes svého oddaného otroka Sorose exodus uprchlíků z jimi vybombardovaných a vykradených zemí Asie a Afriky, vydírají a dosazují politiky EU, zaúkolovaly vlastní a zkorumpovaná média, tajné služby, politiky, ratingové agentury atd. a výsledkem je stále pouze fakt, že důvěryhodnost hegemonie a čistých úmyslů USA ve světě padá rychlostí meteoritu a blíží se stále rychleji krach nekrytého petrodolaru. Následně i občanská válka v zemi, jejíž hodně naivní občané dosud mocně těžili a těží z faktu, že stále více jen virtuální petrodolar je stále ještě světovou rezervní měnou, nejzadluženější země hegemonem světa a údajně nejsilnější americká armáda drží v ruce největší klacek. O tom posledním by se dalo s velkým úspěchem pochybovat, řečeno ještě velmi diplomaticky. Myslící lidé již dávno ví, že takto kope chcípající kobyla v posledním tažení, která stále ještě aspiruje na dominanci nad zbytkem světa. Ale právě proto je velmi nebezpečná a nelze ji věřit.

361341

09.12.2017 20:25

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

Nevím, co chystá Pentagon na Evropu,

217.?.?.?

ale vím, že že Západ je řízen a z velké části i vlastněn chazarskými bankstery a vlastníky korporací, včetně vojensko průmyslového komplexu. Tito nažehlení pánové a dámy se nebudou štítit žádných špinavostí, protože jsou velmi nemocní. Nemocní patologickou touhou po bohatství a moci.Politici jsou jen jejich preferované a koupené, vydírané či zastrašené loutky. Potřebují dostat na kolena Rusko a poté i Čínu, aby mohli nainstalovat svoji globální světovládu, které říkají Nový světový řád. Eufemismus pro globální fašistickou diktaturu.Jejich slabinou je to, že se mají příliš rádi, jsou zvyklí na luxus a vlastní toho příliš moc. Spoléhají na to, že Rusko a poté i Čínu udolají přes koupené politiky, tajné služby, média svými podvody, intrikami, zastrašováním a vydíráním. Tentokrát jim to ale nevyjde. Pokud se opravdu něčeho moc bojí, je to jaderná apokalypsa, protože si svého života, moci a svého bohatství chtějí ještě užít. Brzy budou muset prchat před dosud naivními občany, které považují jen za otroky a posílali je do válek za výlučně své zájmy a zisky, které svými hypotékami z imaginárních peněz zotročili a přes velmi nafouknuté akciové, dluhopisové a komoditní trhy zcela ožebračili. Ta doba se rychle blíží.

361370

11.12.2017 19:22

Válka je mír

Válka je vždy válka

217.?.?.?

Jedno jestli současná, zatím studená,a to mezi krachujícím a nesplatitelně, hlavně u Rothschildů zadluženým Západem a Ruskem a asijskými státy na straně druhé, nebo ta horká, kterou alespoň na oko připravují stále zoufalejší, stále ještě namyšlené, zcela bezohledné, přestárlé a patologické "elity" Západu. Vždy na války dopláceli naivní,chudí, neinformovaní a nevzdělaní. Války slouží ku prospěchu a zisku jen zanedbatelnému promile lidstva, k obohacení a k rozšíření moci a vlivu. Ostatní na to jen doplácejí. Životy, zdravím, bídou, hypotékami nyní už pouze virtuálních peněz na horentně předražené nemovitosti, potraviny, energie, vodu atd. Kdy už lidé konečně pochopí, že luxusní život promile patologických a naprosto bezohledných parazitů je těžce vykoupen smrtí, bídou, zadlužením a strádáním miliard lidí ? Kdo alespoň trochu myslí, ten už dávno ví, kdo jsou ti bezohlední paraziti, parchanti, kteří ničí ostatním život. Vlastní dosud mocné banky, jejichž navenek obrovská aktiva jsou však zanedbatelná v porovnání s tím, kolik mají rizikových úvěrů na ničím nekryté sázky, nadnárodní korporace, které však kvůli vyššímu zisku přemístili do lidnaté a levnými pracovními silami oplývající Asie, zbrojní továrny na smrt, neuvěřitelně prolhaná média, zkorumpované politiky, všehoschopné tajné služby atd. Vypadají vždy velmi seriózně a nažehleně,tito vzdělaní pánové a dámy, mluví spisovně a učeně, ale jsou to většinou jen zrůdy v lidské podobě. Pro ně jsou ostatní lidé jen hloupí otroci, kteří mají svou mizivou a nahraditelnou cenu, a to jen tehdy, pokud jim přinášejí zisky a rostoucí moc. Ostatní jsou pro ně jen přítěží, které by se rádi a rychle zbavili. Války jsou na to jak dělané. Jediné, co jim dělá opravdu velkou starost je to, jak z toho v éře jaderných zbraní vyjít se zdravou kůží, protože se mají velmi a ještě více rádi.

361415

15.12.2017 18:52

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

Konec přetvářky !

217.?.?.?

Novodobý zámořský chazarský kaganát, zvaný USA, už dále nemůže klamat svět a jeho vykrádání, drancování a ničení pod velmi falešnou a pokryteckou vlajkou šíření svého, veskrze intrikánského a falešného pojetí svobody, demokracie a lidských práv, jako dosud. Nastává čas, kdy se v celé nahotě ukáže pravá tvář těchto novodobých diktátorů, dědičně zatížených zločinců, agresivních a prolhaných loupežníků před celým světem. A to je jejich definitivní konec. Dokud byli převážně chazarští vlastníci bank a nadnárodních korporací víceméně inkognito a jejich cíle dobře skryté, vycházelo jim to. Jejich média a politické loutky jejich záměry vždy předem podporovaly. Ale s odhalením jejich jmen, adres a především skutečných cílů jsou zcela vydáni napospas zaslouženému hněvu velmi dlouho ždímaných, ožebračených a podvedených otroků, které psychopatičtí zločinci a současně skuteční vládci Západu posílali na krvavá jatka jen výlučně za své zisky a moc. Tito globální zločinci jsou také jen organismy (lidé ne !) z masa a kostí. A tím i smrtelní. Jejich éra, éra diktátu jen strachem krytých peněz, nekonečných intrik,vydírání, zastrašování, vražd nepohodlných a údajně největšího klacku velmi brzy skončí ! Na to můžou vzít jed.

361449

17.12.2017 17:01

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

Chazary ovládaná Amerika a celý západní svět je právě ten Řím

217.?.?.?

v éře psychopata Nera, který čeká hluboký pád do bažin. Svět se mění podstatně rychleji, než jsou schopni zrůdní psychopati za Světového židovského kongresu z New Yorku, totálně ovládající neuvěřitelně prolhaný, agresivní, loupežnický a intrikánský Washington D.C.,a tím i celý Západ, schopni intrikovat, krást a lhát. Čeká je, stejně jako jejich útočiště a novou vlast na Západě, pád do bažin a marný útěk před velmi dlouho naivními, ale již hodně rozhněvanými a okrádanými otroky celého světa.

361483

Sjednocené kmeny Germánů už zřejmě neví za koho kopou. Jejich Áda sice poslal do plynu několik miliónů židů, ale taky poslal do "nebe" desítky miliónů Slovanů. Kdo má funkční mozek, ten bezpečně ví, koho především chtěl jejich vůdce zlikvidovat. Aritmetika je neúprosná. A kdo finančně podporoval Ádu v jeho bestiálním, světovládném a krvavém tažení, to se v éře internetu dá snadno dohledat. Mezi jeho podporovateli a sponzory hledejte odvěké a skutečné nepřátele Slovanů a patologické zločince a nemůžete se mýlit. Jsou to ti samí, respektive jejich potomci, kteří dnes ovládají Západ, chtějí vykrást a navždy porobit Rusko a opět tak oddálit svůj neodvratný krach. Pokud Rusko, Čína a další země, které již mají pokrytecké a agresivní světovlády konvertovaných chazarů a jejich globálního diktátu plné zuby, budou držet za jeden provaz, je osud k sionismu konvertovaných chazarů zcela ovládajících Západ navždy zpečetěn. Svět by si tím velmi oddechl od těchto intrikánských a prolhaných pijavic, které touží jen po mamonu, moci, světovládě a totální likvidaci Slovanů i za cenu velké války. Zločinci a psychopati to dobře ví, a proto čekejme další akce pod falešnou vlajkou, které budou mít za cíl toto spojectví z rozumu rozbít. Chcípající kobyla nejvíce kope a je opravdu velmi nebezpečná.

361502

19.12.2017 19:34

Německo navrhuje založit Spojené státy evropské

Německo může navrhovat, co chce,

217.?.?.?

stačí se podívat na původ chazarských sionistů ovládajících dnešní Západ. Rothschildové z Frankfurtu n. Mohanem, Warburkové z Hamburku, Rockefellerové z New Yorku (původně z německého Neuwiedu), Lazardi z Paříže, Israel Moses Saifové z Říma,staré aristokratické rody Evropy atd. Je už jasné, proč je Německo vůdčí zemí EU a Západ zcela ovládán potomky těchto a dalších bankéřských a aristokratických rodin ? Jim může svět "poděkovat" za dvě hodně krvavé světové války, které záměrně vyvolaly kvůli své chamtivosti a neuvěřitelné vypočítavosti, jim může "poděkovat" věčný otloukánek a nepřítel chazarů na život a na smrt Rusko za krvavou revoluci v listopadu 1917, za tři občanské, neméně krvavé války, které rovněž "elity" Západu zafinancovaly, jim můžou lidé celého světa "poděkovat" za nespočet státních převratů, vykradení státního majetku, "barevných revolucí" a "arabských jar", s jejichž důsledky se občané nešťastných zemí i velmi lhostejné a naivní obyvatelstvo EU a dalších států nemůže vyrovnat dodnes. Jim můžou stamilióny otroků "poděkovat" za těžké důsledky ekonomických krizí, které odskákali zničenými životy a osudy a na nichž chazarští predátoři vždy fantasticky vydělali. Jim můžou "poděkovat" uprchlíci z vybombardovaných, vykradených a zničených zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky, občané EU pak za uprchlíky, kteří nutně musí nenávidět bílé Evropany za to, že vždy pokorně sloužili zájmům chazarských predátorů při bombardování a vykrádání jejich navenek suverénních, ale vojensky příliš slabých zemí atd. Není vzdělaným lidem Evropy a Ameriky divné to, že ti mocní a vlivní, kteří souhlasili s bombardováním nepohodlných, neposlušných či jen strategicky položených zemí americkou armádou, dnes pokrytecky nutí evropské země přijímat uprchlíky z těchto zemí ? Pokud by původci výše uvedených a dalších zel a jejich zkorumpovaní poskoci v politických funkcích měli všem pozůstalým svých zločinů zaplatit oprávněné odškodné, stali by se z naivky obdivovaných největších boháčů zcela právem ti nejzadluženější žebráci a nenáviděná rakovina lidstva.

361513

20.12.2017 18:29

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

RE: neni treba jit tolik na hranu

217.?.?.?

Švýcarský blahobyt je založen především na mlčenlivosti a loajálnosti jejich bank, kam ukládali peníze a zlato jak bohatí židé, tak i jejich vrazi, největší světoví boháči a velcí mafiáni. Ještě ve třicátých letech tam žili lidé dost mizerně ve svých chalupách, pásli krávy, vařili čokoládu, dělali hodinky a chodili ve dřevákách. Teprve po 2. světové válce se z této země stala hodně uzavřená a bezpečná chlouba Západu s vysokým životním standardem a špičkovou průmyslovou výrobou. Mezi těmi, kteří tam žádali o azyl, si vždy velmi pečlivě vybírali. Hodně jim také pomohlo to, že byli ve válkách neutrální, nebyli a nejsou v žádném vojenském paktu ani nemají euro.

361521

21.12.2017 15:47

Zabránila CIA krveprolití v Petrohradě?

To je vtip ?

217.?.?.?

O tom, že v CIA je několik frakcí, které si jdou vzájemně po krku, není pochybností. Ale to, že by některá frakce chtěla skutečně pomoci Rusku, to považuji za špatný vtip nebo spíše za z nouze ctnost. Americké tajné služby, a že jich je opravdu hodně, jsou jen dobře placenými poskoky tamějších superboháčů a pro ty je Rusko jedna z posledních vážných překážek na cestě za uchvácením globální moci, bohatství a diktátem nad celým světem. Jejich velkými problémy je fakt, že jejich nesplatitelně zadlužený kaganát je před krachem a občanskou válkou,kterou tak rádi a bohužel i úspěšně exportovali do celého světa, bez totální porážky Ruska a Číny, která je stále více a více nereálná, už není kde pořádně nakrást, aby opět oddálili svůj bankrot a definitivně zotročili celý svět a v neposlední řadě i fakt, že gramotní otroci ve světě už stále více chápou, co jsou tito "světovládci a filantropové" zač, jaké triky používají a o co jim ve skutečnosti jde.

361533

27.12.2017 18:14

#MeToo? #KillToo!

Matení pojmů

217.?.?.?

Nazývat chazarskou ideologii ovládání, ždímání a zotročení gojimů (neo) marxismem je opravdu zcestné a neférové. Ti, kdo zosnovali a zaplatili z potu a dřiny otroků VŘSR, dvě světové války, nespočet státních převratů zvaných barevné revoluce nebo arabská jara, nikdy nemysleli na ty zoufalce dole, kterým svou chamtivostí a bezohledností připravili na světě jen bídu, očistec a smrt, ale pouze na své zisky a svou globální moc. Jejich jména, nóbl adresy a skutečné cíle jsou již známé. Neoliberální kanibalismus nastolený od konce 70. let eufemisticky zvaný kapitalismus, je jen hodně falešným pozlátkem, na který se, bohužel, nachytaly miliardy chazarských otroků. Ve skutečnosti je to novodobé otrokářství a genocida nevzdělaných a naivních otroků pro 21. století. Vítěz v této válce všechoschopných proti naivním bere vše. Promile chazarských psychopatů v bankách, nadnárodních korporacích, médiích a jejich politických poskoků se snaží intrikami, lhaním, manipulacemi, ekonomickým vydíráním a vojenským nátlakem realizovat přes hory mrtvol a zničených osudů své světovládné cíle. Tentokrát ale tvrdě narazí.

361625

02.01.2018 19:58

Leden v českých dějinách

Leden 2018

217.?.?.?

Co se nepovedlo Hitlerovi,povedlo se bez boje po roce 89. Stačilo na to chybějící zboží v obchodech,závistivost a naivita Čecháčků, kteří naleštěné pozlátko Západu viděli jako ryzí zlato a promile zdejších všehoschopných kariéristů, kteří vycítili příležitost a velkou kořist pokud budou makat pro Rothschildy. Nyní jsme jen zadluženou kolonií Západu.Nic víc, nic méně. Národ je rozeštvaný a na dlouho rozdělený na všehoschopné zlatokopy, mafiány a poskoky Západu na straně jedné a poražené, jen brblající a naivní otroky na straně druhé. Co na tom, že těch druhých je přes devadesát procent národa, vše ovládá a vlastní těch necelých deset procent z první skupiny. Stejně jako na Západě. Většina z té první,výrazně menšinové skupiny stále velmi obdivně vzhlíží k novodobému chazazarskému kaganátu za velkou louží, jehož hegemonie,pokrytectví, bezohledný diktát, organizace a financování válek, náboženských konfliktů, státních převratů, atentátů,dlouhá éra ekonomického a vojenského vydírání, vykrádání a zotročování zbytku světa jsou již totálně profláknuté a jim to přesto a dlohodobě nevadí (proč asi ?), ale zároveň se nyní už velmi rychle blíží ke svému konci. Globální válka nebude, protože chazarští vládci Západu a jejich vděční poskoci dobře ví, že by to byl především jejich rychlý fyzický konec. Jejich adresy a jména jsou známá, jejich skutečné cíle už taky a při závěrečném armagedonu by byli na řadě jako první. A oni se mají velmi rádi a chtějí si ještě užít svého bohatství a moci. Proto budou, stejně jako dosud, i nadále jen manipulovat, intrikovat,lhát,zastrašovat a chrastit zbraněma, financovat z potu a krve otroků exody muslimů z jimi vykradených a vybombardovaných zemí do Evropy, organizovat státní převraty v nepohodlných a strategicky položených zemích. To umí opravdu velmi dobře a mají v tom dlouholetou praxi. Na řadě jsou nyní Irán, KLDR a Kuba, protože právě tam ještě nejsou centrální banky ovládány Rothschildy, Rockefellery, Warburgy, Morgany aj. západními "světovládci".Podporu pro své zločiny jistě nacházejí i u tzv. černé šlechty a dalších starých aristokratických rodů. České, poněkud rychlokvašené a provinční "elity" z řad podnikatelů, namyšlení "umělci" a intelektuálové a vděční zaměstnanci neziskovek jim v tom jistě rády a ochotně pomůžou. Dokud na vlastní kůži nepoznají, že pro chazarské mafiány ze Západu jsou jen užitečnými idioty, obyčejný kanónfutr a kulturně či jinak je neobohatí často negramotní uprchlíci z vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky. Asi spoléhají na to, že získají levné a vděčné služebnictvo do svých vil a rezidencí.

361731

1.Kdo ?
Války, konflikty, krize slouží pouze globálním loutkovodičům v pozadí (rozuměj bankéřům, vlastníkům nadnárodních korporací,zbrojních továren, médií ), většinou, ale nejenom s chazarskými kořeny, starým aristokratickým rodům, černé šlechtě a Vatikánu. Jejich vlivní poskoci v politice, médiích, manažerských postech jsou jen jejich zaprodaní , zkorumpovaní a vydíratelní pitbullové. Ostatní, tedy otroci různého stupně, na to v éře tzv. neoliberálního kanibalismu těžce doplácejí svými zničenými a ubohými životy.
2. Proč ?
Pouze války, krize, konflikty umožňují hrstce zločinců s imperiálními ambicemi ovládat a především vysávat svět až na dřeň. Jejich globální diktát a moc, kterému tajemně říkají NWO, je jejich skutečným cílem. Prostředky pak FED, MMF, WB, OSN,CIA, mainstreamové chazarská média atd.
3. Jak ?
Osvědčenými metodami jsou pro ně vyvolání chaosu, válek, krizí, občanských, náboženských a etnických válek, státních převratů a především důsledná aplikace hesla rozděl a panuj ! Zatímco naivní otroci se hádají, perou a zabíjejí pro jejich zisky a moc, oni se globálně spojují, sílí a bohatnou. Zcela bezpracně.

361785

"Nejdříve vás ignorují, poté zesměšňují, pak s vámi bojují, ...a nakonec prohrají." M. Gándhi. Než ten chcípající novodobý kaganát toužící po světovládě definitivně pojde, nadělá ale ještě spoustu zla.

361841

09.01.2018 19:25

Kolik úmrtí a destrukce nás čeká v roce 2018?

Určitě hodně !

217.?.?.?

Chcípající,velmi parazitická, nesplatitelné zadlužená, neuvěřitelně pokrytecká a prolhaná kobyla zvaná Západ, zcela ovládaná a z velké části i vlastněná zločineckými chazarskými psychopaty, už nemá co vytáhnout z rukávu proti svým konkurentům. Proto zoufale kope kde, koho a jak může. Jejich intriky, lži a fígle jsou již známé. Jsou to zesměšňování, mediální lži, manipulace, ekonomické a finanční vydírání, falešné ratingy, manipulace s cenami komodit a akcií, vojenské zastrašování, organizování barevných revolucí a státních převratů,atentátů, etnických a náboženských konfliktů, instalování politických loutek, a když ani to nestačí k dosažení jejich cílů a zisků (o ty jim šlo vždy až na prvním místě), pak nastane dosud beztrestné "humanitární" bombardování nepohodlných a vzpurných. Díky naivitě a pasivitě otroků jim to velmi dlouho vycházelo, ale nyní končí. Tentokrát definitivně. Nyní v zoufalosti a poprvé zcela "odkopaní" už hrají prostřednictvím svých nastrčených poskoků v politických a ekonomických funkcích úplně vabank. Ale poprvé bez dosud jistého nároku na snadnou výhru. Zeměkoule jim bude opravdu malá, ale zcela jinak než plánovali a chtěli. Na to můžou vzít jed.

361852

12.01.2018 19:59

Írán je „ground zero“ pro americkou agendu změn režimů

Jenom na okraj

217.?.?.?

Již teď jsou jsou zbabělí, staří, zoufalí a velmi profláknutí psychopatičtí chazarští "světovládci",přebývající v honosných rezidencích již několik staletí mimo bývalou Chazarii a vykopaní ve 12. století n.l. pro své kruté zločiny z Ruska především na pokryteckém Západě, v zaměřovacím kříži sniperů. Co myslíte, do kdy budou ještě štvát lidi proti sobě, manipulovat se vším, co má nějakou cenu, lhát, krást, vyvolávat konflikty, platit majdany, konflikty a barevné revoluce, a to z krve, potu a hypoték naivních otroků a bombardovat nepohodlné svými poskoky jen proto, aby přes hory mrvol a zničených osudů podvodně zvětšili astronomické zisky a posílili moc nad opovrhovanými otroky celého světa? Dlouho už ne. To by si měli hodně rychle uvědomit, pokud chtějí dožít svůj křivácký a intrikánský život ve vězení, kde již dávno měli hnít.

361905

15.01.2018 18:43

Zeman bude "odejit"

Proč ?

217.?.?.?

Zeman mě sice irituje například svým podbízením se chazarům a Izraeli, ale zároveň mně imponuje tím, že je to silná osobnost, která má svůj myšlenkově konzistentní názor a nebojí se ho veřejně vyslovit a prosazovat, i když poněkud nevybíravým slovníkem. To se o uhlazeném akademikovi s chemickým vzděláním, bohužel, říci nedá. Vypadá na toho, kdo mocným tohoto bizarního lidského mraveniště velmi poslušně odkýve vše, co potřebují k dosažení diktatury západních oligarchů zvané NWO a prosté lidi považuje za naivní a snadno manipulovatelné otroky. A prostí lidé, jimiž namyšlená pražská kavárna (stále nechápu, proč se ti "umělci" a intelektuálové považují za nadřazenou "elitu" společnosti ) i ti, kteří se sami rádi řadí k "elitám" této vykradené kolonie, evidentně a dlouhodobě opovrhuje, můžou mít i tentokrát většinu. Na rozdíl od pana Stwory, nevidím šance Zemana na znovuzvolení tak malé. Pouze musí přijít k volbám hodně voličů z řad těch, kteří jsou v této zemi za outsidery a otroky, za obyčejný kanónfutr a zdroj bezpracných zisků "elit". Dění v českém ďolíku je třeba vidět v poněkud širších souvislotech. Svět se rychle mění a dosud mocný, ale jen na dluh žijící Západ rychle ztrácí svoji dominanci nad zbytkem světa. Budoucnost je v Asii a záleží na tom, kdo z evropských politiků rychleji pochopí, že mírová spolupráce s Čínou a Ruskem je pro ekonomický rozkvět země a mír nezbytná. Takovým patří budoucnost, těm ostatním jen minulost.

361969

Mícháte jablka a hrušky a vydáváte to za banány. Čím déle poznávám lidi, tím více miluji zvířata.

362009

Může vážený editor Zvědavce, Čechokanaďan pan Stwora, odpovědět, proč nebyl zveřejněn můj příspěvek ? Snažím se jít k podstatě neustálých problémů v této neklidné době, která vypadá, že se hraje opravdu o hodně, ne-li o vše ve hře všehoschopných otrokářů se stále naivními a důvěřivými otroky. Pravda, ne vždy se mi to podaří, jsem jenom člověk, ne nadpozemský mimozemšťan či dokonalý robot, a poněkud se opakuji, ale pravda není ani korouhvička ve větru otáčející se po větru ani to, co se někomu hodí do krámu, aby měl větší profit. Děkuji za odpověd. Rozhodně se nad na ní zamyslím a vyvodím z ní závěry.

362012

23.01.2018 22:48

Když vyhraje Drahoš...

Volba

217.?.?.?

Kdo volí médii protěžovaného koně,masivně podporovaného chazarem Sorosem, jeho pány a sponzory z Bilderberg Group,věčně připitým intrikánem Kalouskem,nevzdělaným knížetem se třemi pasy, rychle převlečeným redaktorem Světa socialismu Štětinou, patologickým sázkařem Horáčkem, užvaněnými kavárenskými povaleči, samozvanými "elitáři", rychlokvašenými zbohatlíky, kteří od dob svého zbohatnutí nesnáší denní světlo a všehoschopnými či velmi mladými a naivními poskoky Bilderbergů, je v očích slušných a myslících lidí jen politováníhodný, opovrženíhodný a diskvalifikovaný.

362076

25.01.2018 19:37

Když vyhraje Drahoš...

RE: Volba

217.?.?.?

Je nesporné, že Drahoš je černý a velmi tvárný kůň "elitářů" tohoto světa, tedy Rothschildů a spol., jejichž poskokem pro špinavou práci Soroš je a vždy byl. Česká samozvaná a rychlokvašená "elita", především z Prahy, média,zbohatlíci, kavárenští povaleči a zmanipulovaní naivní a mladí to jen dokládají. Důkazů se dá najít nespočet, stačí jen chtít. Sorosovy neziskovky jsou placené Rothschildy, jejich fondy jsou prakticky bezedné. Vybírají si v každém státě přednostně ty loutky, které jim horlivě odkývají a podepíší vše, co jim vidí na očích a co potřebují k dosažení chazarské světovlády pomocí nekonečných intrik, lží, manipulací s otroky, gigantických loupeží za bílého dne, vydíráním a státními převraty či válkami zinscenovanými a vyvolanými vždy pod falešnou vlajkou jejich poskoky z tajných služeb,vydírání už jen strachem krytého, ničím opravdu hodnotným krytého petrodolaru, který by se měl jmenovat spíše escobar a také "humanitárního" bombardování naivních, bezbranných a důvěřivých otroků.To jen na pochopení souvislostí pro pomaleji myslící. Dobře finančně nebo materiálně uplacené z principu přesvědčit nelze. Soros či přesněji Rothschildové a další rodinné klany Západu, vlastníci privátní globální hydry zvané FED výše uvedené svinstvo vždy platí jen z krve a potu ždímaných a na jatka posílaných otroků a přímo fantasticky z toho vždy bohatli, na své si vždy přišli a přijdou i jejich poslušné loutky v politických a manažerských funkcích. Je nejvyšší čas to navždy změnit. Jinak si člověk nezaslouží pojmenování Homo sapiens a rychle spěje ke svému konci.

362125

je s velkou pravděpodobností jen další, na intrikách a podvodech založený elitářský a chazarský projekt. Do EU přispíváme prý 7,6% HDP, získáváme od ní cca 1,9% HDP. Pokud jsou tyto informace pravdivé (tato čísla jsem převzal z Czech free press), pak je členství v EU výhodné jen pro nejsilnější hráče tohoto uskupení, především pro Německo, Francii, Nizozemí, Švýcarsko, Rakousko a pár dalších zemí. Pro později začleněné země bývalého východního bloku je účast v EU ztrátová. A sionisty zcela ovládaná a bez voleb jmenovaná věrchuška EU chce ještě sankcionovat země, které odmítají jejich kvóty uprchlíků právě ze zemí vykradených a vybombardovaných na přání a v zištném zájmu jejich intrikánských a převážně chazarských pánů a loutkovodičů ? Na účet zbytku světa dosud blahobytně žijící, a současně nesplatitelně zadlužený a v brzké době krachující Západ, a především USA, se stále ještě považují za elitu a hegemona světa, který má morální právo a sílu diktovat ostatním, co je správné a co ne ? Takový skrytý otrokářský systém v 21. století je neuvěřitelný a nemá šanci na dlouhé přežití..

362246

01.02.2018 18:07

Pokerová tvář při špatných kartách

V Davosu,

217.?.?.?

na setkáních Bilderberg Group, v Trilaterální komisi, v CFR, WB, MMF, OSN a na dalších setkáních "elit" Západu se už dávno hraje jen falešnými kartami. Dosud ještě mocní a vlivní se tam ukájejí svou mocí a bohatstvím vystavěnými na nespočetných lžích, intrikách, vydírání, zastrašování, vyvolávání konfliktů, krizí, válek, státních převratů a nespočtu zničených životů a osudů všude tam, kde cítili a cítí tučnou kořist. Naštěstí éra dominance nyní už jen strachem krytých petrodolarů a největších intrikánů, loupežníků a zločinců s navenek uhlazeným chováním nenavrátně končí. Bohužel, ještě chvíli to potrvá a jak dobře známo, chcípající kobyla nejvíce kope. Možná jim ale už došlo, že jejich čas končí a nyní spekulují, jak vyváznout se zdravou kůží. Jejich patologická touha po moci a bohatství sežrala nejen jejich dojnou krávu (kapitalismus) a vytvořila všepožírající neoliberální kanibalismus, ale především zcela ovládla jejich nevyléčitelně nemocné a bezcitné duše.

362268

03.02.2018 16:23

Únor v českých dějinách

Únor 2018

217.?.?.?

Byt v králíkárně pro mladé manžele čekající rodinu dnes vyjde na cca 3 až 5 mega, zatímco za zlých komunistů se dal dekret na stejný byt sehnat v hospodě i pod sto tisíc, včetně Prahy. Pokud se jeden z nich upsal na deset let pracovat tam, kde neměli příslušné pracovníky, byt dostali zcela grátis. Voda, distribuovaná např. v Praze frantíky, nám zdražila stokrát, polostátní (mě to zní jako skoro ku.va) ČEZ nám energie zvednul cca 15 x, k zubaři musíte jít s naditou šrajtoflí, nájemné se zvedlo 10x až 50x (podle lokality),Sunar pro kojence šel z deseti na cca tři stovky, v autoservisu platíte desetitisíce i statisíce,lístek MHD je cca 20x až 30x dražší. Pravda, ceny mobilů, PC, TV a nejrůznějších elektrických nesmyslů padají skoro stejně jako jejich životnost, můžete se jet podívat kamkoliv, včetně nejodlehlejších tramtárií (tedy pokud na to máte), sledovat desítky TV programů, které však nabízejí jen dekadentní formu kultury pro nemyslící a unavené idioty (výjímky stále existují), kupovat v nespočetných obchodech, které však vydávají nekvalitní šunty za jedinečnou příležitost, nechat studovat nepříliš snaživé a nadané potomky za patřičný obolus a sponzorské dary na privátních školách, kupovat nablýskaný šrot i nové vozy věhlasných značek, které však ztrácejí na hodnotě rychleji než meteorit na svítivosti atd. Tomu, kdo ovládá přímou úměrnost, je už dávno jasné, že tento tzv. pokrok je v podstatě návrat k otrokářství. Ti, kdo si po listopadu 89 hodně nakradli a hodně pomohli díky restitucím a ochcávání daní to zcela jistě vidí jinak. Někteří však od té doby nesnášejí denní světlo,berňák a především pravdu.

362290

06.02.2018 16:16

Únor v českých dějinách

RE: Únor 2018

217.?.?.?

Nemám ve zvyku reagovat na posměšky, ale tentokrát udělám výjímku.Soudruh opravdu nejsem, pouze něco pamatuju, přemýšlím a srovnávám. Fakt, že moc nechápete, jsem rychle pochopil. Nemesíte být ale smutný, takových je v této zemi mnoho. Za zlých komunistů a tureckého hospodářství byl ale stát bez dluhů přestože lidé přikrádali po stovkách i tisících, naopak měl pohledávky v několika zemích. Stavělo se o stošest, zdravotnictví grátis, doprava za hubičky, základní potraviny, elektřina, voda rovněž. Bylo to tu sice šedé a zaprášené, ale naše. Dnes jsou nejlepší firmy v cizím vlastnictví, stejně jako největší banky, mnohé firmy jsou zničené (Poldovka,ČKD atd.) nebo v úpadku, protože byly a jsou nežádoucí konkurence západních otrokářů. Stát má dluhy blížící se 2 biliónům, více než 1,3 biliónu mají dluhy občané, o firmách ani nemluvě. Smějí se a mlaskají pouze ti, kteří po listopadu rychle zahodili své rudé knížky a privatizovali to, co zbylo po západních kobylkách a to, co za socíku jen správcovali, restituenti a dobře placení poskoci západních bank a korporací. Dnes jsme jen kolonie Západu, jeho montovna,skladiště a smetiště, která drží hubu a krok více než za vysmívaného RVHP. Socialismus jsme jako přežitek a zlo minulé doby vyhodili na Východ a dnes se nám vrací ze Západu v podobě laviny směrnic, příkazů, zákazů, uprchlíků atd. Pár rodinných klanů Západu (Rothschildové, Rockefellerové Warburkové, Lazardi Morganové, Vanderbiltové ad.) už od roku 1913 mělo a dosud má bianco šek na tištění jen virtuálních dolarů a nyní i eur, protože dosud je mezinárodní obchod realizován v těchto měnách. Globální parazitismus a vysoká životní úroveň Západu stojí a padá s dolarem a americkou hegemonií ve světě. Západ pokrytecky šířil údajnou svobodu, tzv. zastupitelskou, korumpovatelnou a vydíratelnou demokracii všude tam, kde ještě bylo co ukrást.A v bývalých zemích východního bloku toho bylo opravdu hodně, pouze to zdejším hlupákům obdivujícím nablýskané pozlátko Západu nedocházelo. Pád nesplatitelně zadluženého a přežraného Západu doslova na držku a dominanci Asie (hladového tygra, který loví nejlépe ) lze očekávat v horizontu několika málo let. Pak snad i Vy pochopíte, proč ten socík musel koncem 80. let padnout.

362329

že chazarský kaganát za velkou louží končí svoji dlouholetou hegemonii, světovládu a globální poručníkování založené na dávno jen strachem krytým dolarem, prolhaných médiích, všehoschopných tajných službách a vojenské síle, která rychle ztrácí svoji převahu. Svět v tomto století už nebude unipolární, ale multipolární s hlavním centrem moci v Asii. Sebevědomým zabedněncům, kteří byli zvyklí mnoho desetiletí na to, že celý svět mohou snadno manipulovat, beztrestně vykrádat. organizovat státní převraty, revoluce, krize a války a ještě to pokrytecky vydávat za humanitární pomoc, šíření svobody, demokracie a lidských práv, to stále ještě nedochází nebo se s tím odmítají smířit, ale zbytku světa to už dochází. Brzy budou mít intrikánské chazarské zrůdy ovládající Západ úplně jiné starosti než globální světovládu.Svět bude pro ně malý, ale zcela jinak než plánovali. Je jich sice dost, ale těch jimi ždímaných, obelhaných a hodně nas.aných je neporovnatelně více. Mimochodem,stověžatá Praha je hodně velkým hnízdem chazarů konvertovaných k sionismu ve střední Evropě. Proto je zde tolik namyšlených příslušníků "elity" mezi "umělci", kteří toho mnoho neumí, inteligenty a podnikately, kteří opravdu nemají rádi, když někdo štourá v tom, jak zbohatli. Jejich fatální slabinou je právě ta patologická namyšlenost a opovrhování zbytkem národa, které z nich čiší na sto honů. Obyčejní lidé mají však více zdravého rozumu než "elity", které v této zemi dosud svědomitě plní úlohu páté kolony západních světovládců, dobře přisáté na Rothschildův bezedný cecek (Soros je a vždy byl jen jeho poskok). A ještě jedna poznámka na závěr. Ty takzvané "elity" zcela postrádají sebereflexi, soudnost, pokoru a sociální inteligenci. Za vším svým konáním vidí pouze pouze osobní prospěch,pohodlí, slávu a moc. Podle toho poznáte je spolehlivě vždy. A to jim bude osudné.

362344

se hrdinně postavili německým fašounům v roce 1939. Dnes však hrají roli užitečných idiotů pro chazarské zločinecké "elity" Západu, kteří za hrst nekrytých escobarů nazývaných stále ještě dolary, udělají cokoliv. Tím definitivně smázli a pohřbili hrdost a hrdinství svých prapředků a zařadili se k miliónům jiných prospěchářských kolaborantů v zemích EU.

362363

09.02.2018 19:19

Kdy se Spojené státy budou zodpovídat za své války a agrese?

Zatím to vypadá,

217.?.?.?

že na svatého dyndy, což znamená nikdy. Ale svět se hodně rychle mění, a to jinak než by si převážně chazarští světovládci za velkou louží přáli. Fakt, že hegemonie USA a jejich vazalů v Evropě je dlouhodobě neudržitelná, si už štěbetají i vrabci na střeše, stejně jako to, že dolar jako světová rezervní měna se blíží ke svému konci. Západní ekonomika je plná gigantických bublin např. s finančními deriváty, cenami nemovitostí, falešných ratingů a účelových manipulací s cenami komodit, akcií, dluhopisů. Nyní už západní "elity" začínají vnímat, že se situace ve světě pro ně nevyvíjí zrovna dobře, a tak chtějí alespoň určovat, kdy ten krach nastane, aby na něm opět vydělaly a měly čas zahladit stopy a přesídlit jinam. S krachem dolaru skončí i hegemonie Ameriky, a ta se stane pouze jedním z center globální moci. Pak možná bude volána mezinárodním společenstvím (ne však Rockefellerovou OSN) k zodpovědnosti za vyvolávání válek, státních převratů, krizí, konfliktů atd, i když tomu osobně moc nevěřím. Budoucnost je v Asii a pokud to lídří a především občani Evropy včas nepochopí, čeká Evropu osud už jen na dluh žijícího zámořského kaganátu. Pokud by se USA měly zodpovídat za všechny své loupeživé války a agrese a zaplatit jen materiální škody způsobené napadeným a vykradeným státům světa, byli by z tamějších "elit" jen opovrženíhodní žebráci a životní úroveň Američanů by se dramaticky snížila na úroveň rozvojových zemí. To se však zřejmě nestane.Takové Německo, které vyvolalo a vedlo dvě světové války, by po zaplacení oprávněných reparací rovněž dramaticky zchudlo. Místo toho Němci předvádějí zbytku světa, že nic platit nehodlají a nadále se vychloubají svojí vysokou životní úrovní a velkou mocí. To samé by Asiaté mohli nárokovat po Japonsku.

362394

12.02.2018 18:24

28 znaků, že západní pobřeží USA je „opékáno“ jaderným zářením z Fukušimy

Celý svět je dlouhodobě "opékán"

217.?.?.?

chazarskými podvody, nekonečnou lží, ďábelskými intrikami, manipulacemi nemyslících otroků, vydíráním,korumpováním, zadlužováním a "humanitárním" bombardováním nepohodlných či ziskově "zajímavých" zemí této planety. Tito "pánové i dámy", většinou chazarského původu, ve skutečnosti jen nemocné zrůdy a globální zločinci non plus ultra, by si měli rychle uvědomit ,že už dlouho jsou v zaměřovacím kříži sniperů, ať se hnou kamkoliv. Jejich jména, adresy, cíle i metody jsou již dlouho známé. Jak dlouho ještě chtějí tito psychopati diktovat světu své podmínky, aby dosáhli zamýšlené světovlády, samozřejmě a jako vždy pod falešnou vlajkou ?

362478

14.02.2018 19:07

Kdy se Spojené státy budou zodpovídat za své války a agrese?

Jen upřesnění

217.?.?.?

pro znalce Mojžíše. Již dlouho vidím hlavní příčinu mnoho příšerných zel a svinstev současného světa v obrovském bohatství a tím i moci rodinných klanů bankéřů a průmyslníků ( Rothschildů,původně Braunů z Frankfurtu am Main, Rockefellerů, původně Rockenfellerů z německého Neuwiedu, Warburgů z Hamburku, Schiffů,taky původně Němců, Lazardů z Paříže, Israel Moses Seifů přesídlených do Říma, Morganů,Vanderbiltů,Kochů, Bushů žjících v USA ad.), ve starých šlechtických a panovnických rodech Evropy a Asie (Rakousko,Itálie, Španělsko, Británie, Holandsko, Saudská Arábie ad.), v CFR, Bilderberg Group, Trilaterální komisi, v tzv. think tank Západu ( Chatham House, Brooking Institute),neocons ( Kagan ),v Sorosových neziskovkách typu OSF,v Murdochově, Turnerově, Springerově ad. mediálních koncernech), a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho. Kdo četl mé předchozí příspěvky, je mu to jasné. Běžné obyvatele USA, západní Evropy či Japonska považuji za otroky a kanonenfutr šílených psychopatů známých také jako Deep State, jako jsme my, pouze tamější otroci dostávají o něco více drobečků z královsky prostřeného stolu psychopatů se světovládnými ambicemi. Naštěstí éra západních světovládců a především všehoschopných zločinců už končí, ať si to uvědomují nebo ne.

362552

16.02.2018 19:50

Pozdrav z Muslimic

Podle plánu mocných tohoto světa

217.?.?.?

Evropané jsou většinou vzdělaní, pracovití a přemýšliví. Výjímek je ale dost. To se mocným iluminátským a sionistickým klanům bankéřů, průmyslníků, vlastníkům největších investičních fondů, starým panovnickým a šlechtickým rodům nyní vůbec nehodí do krámu. Potřebují otroky jen tak inteligentní, aby mohli vykonávat činnosti přinášející elitám zisk,příliš nemysleli, kupovali jejich nablýskané krámy s kurvítky, a to nejlépe na dluh a hypotéky u výše uvedených bankéřů. Tak se z nich stanou doživotní novodobí otroci s olověnou koulí na noze. Nynější přesídlování imigrantů z "elitami" Západu vykradených a vybombardovaných zemí Afriky a Blízkého a Středního východu pomocí neziskovek do Evropy sleduje právě tento cíl (Kalergiho plán se právě realizuje). Severočeské "Muslimice" jsou takovým předobrazem dalšího vývoje v Evropě, včetně české kotliny. Heslo rozděl a panuj, velký chaos, války, korupce politiků, intriky, vydírání, zastrašování a prolhaná média byly a jsou nejučinnější zbraně několika miliónů iluminátů a sionistů k ovládání, zotročování a ždímání miliard naivních a nemyslících otroků. Jak dlouho ještě ?

362617

22.02.2018 19:36

Stávající světový řád je odsouzen ke zkáze

Zednářsko - sionistický projekt NWOO skončí

217.?.?.?

na smetišti dějin a jeho strůjci se budou muset zodpovídat před zcela nově vytvořeným mezinárodním tribunálem za své nespočetné intriky, podvody, zločiny, války a konflikty, které záměrně vyvolali. Bez ohledu na své současné postavení, bohatství, moc či původ. Opovrhují otroky a ždímají je až na dřeň, ale zároveň se jich hrozně bojí. Proč ? Velmi dobře ví, co vždy pod falešnou a tuze pokryteckou vlajkou vyvolali a způsobili a proč to udělali. Za mnoha příšernostmi v současném světě doslova ční jejich patologická touha po bohatství a moci, jejich asociálnost a zvrácený hodnotový systém. Navíc je jich ve srovnání s miliardami "otroků" zoufale málo a strašně se bojí o své životy a nezasloužená privilegia. Vlastní sice lichvářské banky, investiční fondy, nadnárodní korporace vyrábějící kdeco, mají koupené politiky, mediální děvky, ratingové agentury atd., ale je jich zanedbatelné procento. Jsou sice velmi bohatí, mocní a nebezpeční a nyní už v zoufalosti schopní úplně všeho, ale ve srovnání s miliardami soustavně obelhávaných, manipulovaných a ždímaných otroků je jich zanedbatelně málo. A navíc se mají strašně rádi. Sice straší jaderným armagedonem, ale současně se jej bojí, protože ví, že tentokrát by nevyvázli živí. Proto nepodléhejte panice a pocitu bezmocnosti. Sice budou ještě nějakou dobu hodně škodit a kopat, ale už dobře ví, že jejich éra končí. V éře internetu se o jejich cílech, metodách a zločinech proti lidstvu rychlostí blesku dozví celý svět. " I největší řeka začíná jako malý potůček " (Konfucius).

362744

01.03.2018 19:01

Přicházející války ukončí všechny války

Chazarští intrikáni

217.?.?.?

ovládající a z velké části i vlastnící nesplatitelně prodlužený Západ, brzy dojedou na svoji nenažranost a patologickou touhu po světovládě. Jejich otitulované děvky vymyslely tzv. neoliberalismus, v němž naprosto všehoschopný vítěz bere úplně vše a podržtaškům dá slušně nažrat, otrokům pak jen drobečky z královské hostiny chazarských a také zednářských zločinců, kteří se stali "elitami" Západu a po krachu východního bloku otevřeně a mnohokrát velmi krvavě demonstrovali svoji patologickou touhu po světovládě a přivlastnění si zbytku světa. Jinými slovy, v éře neoliberálního kanibalismu sežrali patologicky nenažraní globání paraziti své hostitele a tím skončí i oni. Jimi koupení, také hodně nenažraní a současně dost namyšlení otroci v politice, manažerských funkcích, mediální děvky a nejrůznější "politruci" jakbysmet. Brzy budou mít příslušníci "elit" a jejich podržtaškové, konfidenti a přisluhovači úplně jiné starosti než to, kdo bude tvořit globální světovládu a co jim z toho kápne na privátní konta. Svět jim bude malý, ale zcela jinak než původně zamýšleli. Nechali vykopat hroby pro nadbytečné naivní otroky, ale brzy v nich skončí sami. Jejich děvky a poskoci také. Před tím ale budou ještě mohutně intrikovat, lhát, manipulovat s naivními otroky a hnát je do konfliktů a válek za výlučně své zisky. Jako vždy.

362834

02.03.2018 18:29

Březen v českých dějinách

Zatemnění otroků

217.?.?.?

je pro chazarské a zednářské psychopatické be.tie toužící po absolutní světovládě poslední šancí, jak přežít a získat ještě více bohatství a moci. Ve své namyšlenosti v těch věžích z nakradené slonoviny ale opomněli jeden důležitý faktor. Myšlení a poznání opovrhovaných otroků. Z toho pro ně plyne v současnosti jediné. Jejich nekonečné intriky, lži, podvody, zlodějiny a zločiny proti lidstvu jsou u konce. Bohužel, díky naivitě a pasivitě otroků zažijeme ještě hodně zlých chvil, ale konec patologických intrikánů, zlodějů, lhářů a podvodníků se rychle blíží. Nakupte si trvanlivé potraviny, nevěřte hodnotě peněz,chraňte si půdu a střechu nad hlavou, vypněte jejich nyní už zoufale prolhanou chazarvizi a začněte přemýšlet, proč se dějí všechny ty nespočetné hrůzy ve světě, komu to prospívá a kdo z těch hrůz soustavně astronomicky profituje. Budete zděšení a současně zachráněni. Pak teprve pro ně nastane "game over". Pro vás pak osvobození z nekonečného otroctví, které se neuvěřitelně pokrytecky a falešně vydává za nejlepší způsob uspořádání lidské společnosti.

362845

04.03.2018 17:18

Součet veškerých obav USA ohledně Koreje: Mír

Říše zla

217.?.?.?

není Irán, Rusko, KLDR a Čína,jak pravil poněkud málo talentovaný G.W. Bush,ale západní zločinecké "elity", které již velmi dlouho, luxusně a na účet otroků žijí ve věžích z nakradené slonoviny, které chtějí jakýmkoliv způsobem zotročit, podrobit si a vykrádat i tím nejodpornějším způsobem zbytek světa. Poněkud však po krachu východního bloku zaspaly na vavřínech. V příštím globálním konfliktu, který opravdu hrozí každým dnem i nocí, jsou totiž cílem číslo jedna. Stále jim to však nedochází ! Jak od Ruska a Číny, tak i od obelhávaných,manipulovaných a na dřeň ždímaných otroků, jimiž pohrdají a připravují pro ně, jako vždy pod falešnou vlajkou, nová krvavá jatka za výlučně své zisky a zájmy. Jako dosud vždy. Nechtěl bych být v kůži těch sebestředných, většinou přestárlých imperátorů s chazarským původem či příslušností k tajným zednářům, kteří už velmi dlouho jen soustavně lžou, intrikují, podvádějí, manipulují prostřednictvím mediálních ku.viček otroky, vydírají, zastrašují, vyvolávají svými poskoky v tajných službách,médiích, politice státní převraty, revoluce, krize a války po celém světě jen proto, že se ve své patologické touze po moci a bohatství povýšili na všemocné bohy a naprosto ztratili soudnost. Opravdu ne! Jejich éra končí, ať si to přiznají nebo ne.

362867

05.03.2018 19:17

Válka proti mužnosti

Jde o něco jiného

217.?.?.?

Mocným tohoto světa jde o to vyvolat mezi otroky konflikty a války jakýmkoliv způsobem. V tomto případě válku mezi pohlavími, jindy jde zaseo válku mezi etniky (Jugoslávie), mezi věřícími (mohamedáni vs křesťané, sunnité vs šíité), státy (Ukrajina a Pobaltí vs Rusko), chudí proti bohatým, Západ vs Východ atd. Jen šíření chaosu a důsledná aplikace hesla "rozděl a panuj" stále umožnuje zlomku procenta lidstva, většinou chazarských a zednářských superzločinců a jejich zkorumpovaným, vydíraným a zastrašeným poskokům v politice, médiích, manažerských postech beztrestně manipulovat s naivními otroky, vykrádat svět, obohacovat se na jejich práci a páchat obrovské genocidy na bezbranných a naivních. Navíc války pro ně vždy dosud byly největší byznys a přinášely jim fantastické zisky. Kdysi jsem věřil, že svět vedený ženami, které rodí nový život, bude spravedlivější a méně konfliktní než ten řízený muži. Bohužel, to už dnes neplatí. I mnohé ženy zatoužily po moci, bohatství, pohodlí a luxusu a odmítají vidět odvrácenou stranu svého blahobytu a relativního štěstí. Nejčernější scénář pro výše uvedené zločince je svět bez válek, konfliktů a v harmonii jak mezi lidmi, tak i s přírodou, jejíž jsou lidé nedílnou součástí.

362901

07.03.2018 19:02

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

USA hegemonie a diktát brzy skončí,

217.?.?.?

dolar i euro budou velmi brzy jen špatné palivo do kotlů, intriky, podvody a zločiny Západ ovládajících chazarských a zednářských zločinců budou brzy obíhat celým světem a svět čekají velké, ale opravdu velké změny. Ještě se nějakou chvíli bude harašit atomovkama, strašit krizí a vyhrožovat nepohodlným nedodržováním lidských práv a porušováním svobody, ale kostky jsou již vrženy. Chamtivý Západ a jeho "elity" i poskoky čekají, a to zcela zaslouženě, hodně krušné časy. Reálnou hodnotu budou mít jen nemovitosti, půda a drahé kovy. Čisté svědomí bude rozhodně velký bonus. Ti, kdo se z nejrůznějších důvodů zaprodali globálním zločincům a současně šíleným "světovládcům" se zřejmými patologickými znaky ze Západu, budou této velmi zištné a touhou po penězích motivované volby hodně litovat. Byla to však jejich volba.

362949

11.03.2018 17:07

USA se snaží záměrně prodlužovat krveprolití v Sýrii

Krveprolití v Sýrii je jen další zoufalý a hodně krvavý "vynález"

217.?.?.?

západních elit a jejich poskoků v tajných službách, politice, think tancích a v médiích k nastolení SS světovlády a zotročení a vykradení Ruska a Číny, ale tentokrát tvrdě narazí. Předtím jim beztrestně prošel Afghanistán, Irák, Lybie, četné Majdany a barevné revoluce zorganizované, vyvolané vždy pod falešnou vlajkou a zaplacené přes poskoka Sorose Rothschildy, Rockefellery, Vanguardem atd. Tak se namlsali, že se cítili všemocní a naprosto beztrestní. Ale všeho do času. Reálně uvažujícím zločineckým "elitám" silně profláknutého zámořského kaganátu jde už nyní především o PRODLOUŽENÍ agónie americké hegemonie, diktátu a krachu petrodolaru, aby měli čas se přestěhovat do bezpečnějších sídel, ještě něco na dramatickém pádu akcií, dluhopisů a měn vyrejžovat a ulít nakradené bohatství v bankovních rájích. Někteří z nich však stále ještě s arogancí, bezohledností a sebevědomím sobě vlastním naivně věří, že globální světovláda nad miliardami otroků a rozkradení zbytku světa je na dosah a že proces s nimi jako s válečnými zločinci, globálními loupežníky, podvodníky, lháři a intrikány je v nedohlednu a vyloučený předem. Šeredně se tentokrát pletou. A brzy to poznají.

362991

13.03.2018 18:58

Kdo má prospěch z otrávení ruského emigranta v Británii?

Zoufalství zločineckých "elit" Západu nezná mezí

217.?.?.?

Rusové mají velmi dobrou paměť a taky někteří dost přemýšlí. Jim by otrávení dalšího koupeného, nyní už bezvýznamného a nevěrného přeběhlíka nervovým plynem opravdu neposloužilo. Nyní opravdu ne.Původce tohoto činu vidím v CIA, MI 6 a nejspíše v Mossadu. Všechny výše jmenované služby jsou již dávno profláknutými, placenými a zkorumpovanými poskoky (zdaleka ovšem ne jedinými !) Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, Israel Moses Saifů, Morganů, Vanderbiltů, Bushů, Habsburků, Borgiů, Thyssenů, Kochů a mnohých dalších "elit" chcípajícího Západu. Zkouší už všechno možné i nemožné, ale svůj konec i konec svého snu, totiž globálního impéria tím nezmění. Maximálně svoji agónii opět trochu oddálí. Ale jen málo. Jejich mediální děvky, četní politruci v politických funkcích, podržtaškové a poskoci brzy poznají, že pravda vždy vyjde najevo, i když my, opovrhovaní, obelhávaní a až na dřeň ždímaní otroci, u toho už nemusíme být. A "boží mlýny" tyto zrůdy v lidské podobě sice pomalu, ale zato napadrť semelou na odporný biologický odpad, před kterým si každý slušný člověk jen odplivne.

363019

14.03.2018 19:12

Páté pravidlo aritmetiky

Blbcům, kteří nemyslí, se snadněji vládne

217.?.?.?

Zejména v době, kdy jsou otroků přebytečné miliardy. A totální zblbnutí otroků záměrně ničeným vzdělávacím systémem, ubohou americkou pseudokulturou a mainstreamovými sra.komety je přesně to, co Rothschildům, Rockefellerům ad. velice vyhovuje a hraje do karet. Mají na své straně sice hodně zkorumpovaných, vydíraných a vypráskaných vlastizrádců, nejrůznějších podržtašků, politických a mediálních ku.viček, ale i tak jich je zoufale málo. Idolem šílených a psychopatických "světovládců" je otrok snadno manipulovatelný, nemyslící, který žije na úvěry a hypotéky a bezmyšlenkovitě kupuje za svůj pot a krev všechny s.ačky s nainstalovanými kurvítky nabízené reklamou. "Světovládci", kteří vlastní výrobní korporace i banky, mu milerádi vyhoví. Jejich jen strachem kryté a stále více jen imaginární peníze či spíše už jen čísla jsou tak kryté naivitou a chtivostí nemyslících otroků.I hloupý sedlák ví, že takovéto krytí může skončit jen krachem celého systému založeného na podvodech, lžích, intrikách a manipulacích. Jen ti dosud všemocní "světovládci" ze Západu si ve svých věžích z nakradené slonoviny tuto prostou pravdou neustále odmítají přiznat a dál šíří prostřednictvím svých poskoků a prostitutů chaos, války, majdany, barevné revoluce a nekonečné lži. A proto prohrají. Stačí jen začít přemýšlet.

363045

15.03.2018 20:29

Bude u nás...?

Nakupte trvanlivé otraviny,

217.?.?.?

dojděte si ke studánce pro vodu, utraťte za základní životní potřeby jen strachem z důsledků krachu kryté peníze, nyní už spíše jen papírky a číslice, okopávejte půdu, všímejte si přírody (jste její nedílnou součástí ), začněte číst klasiky a vypněte televizi. A hlavně nevěřte prolhaným chazarským médiím a začněte trochu přemýšlet, komu všechny ty hrůzy současného světa fantasticky prospívají a kdo na ně naopak
těžce doplácí svými životy, zničenými osudy, vlastním potem a krví ! Budete překvapeni, zachráněni a konečně tím uděláte něco opravdu pozitivního pro sebe a své blízké a milované.

363077

je matkou USA a nyní už jen jejich pokornou služkou. Matka i ambiciózní dcera poněkud zaspaly na vavřínech a právem nyní sklidí to, co zasely. Kradly, lhaly, intrikovaly, podváděly a jejich nespočetné oběti je nyní mají na mušce. Kdy už tihle namyšlení a bezohlední psychopati aspirující na světovládu konečně pochopí, že prohráli ?

363100

19.03.2018 19:16

Piráti už se za nás perou

Piráti

217.?.?.?

jsou jen další zoufalá finta a nastrčené či koupené figurky vrcholného polistopadového intrikána, hochštaplera a současně špičkového opilce Kalouska k ovládání ovcí. Toho pravidelného a věčně chlastem nasáklého konzumenta irské Tullamorky, který soustavně usiluje s pomocí zdejších nemyslících hlupáků a naivní mládeže bez osobní zkušenosti, pomocí namyšlených, pouze koloniálních a vlastizrádných polistopadových "elit" a mainstreamových médiálních kur.iček, dostat nemyslící české ovce do trvalého područí a služeb Rothschildů a Rockefellerů (původně Braunů a Rockenfellerů z vedlejšího Německa ).Jen proto, aby bojovali proti sobě navzájem a především proti Východu (rozumějte Rusku a Číně) , a to jen za zisky chazarských a zednářských bestií a psychopatů dosud ovládajících Západ, které konečně pochopily, že jim tentokrát už jde o kejhák. Nejen o zisky. Toho, který je každý týden vidět v televizi, jak poučuje a kádruje milióny ovcí místo aby doživotně lepil pytlíky na Mírově za své mafiánské "kousky". Nezaslouží slitování. Jedni jako druzí,stejně tak i třetí. Jejich éra končí ! Pouze si to tvrdošjně odmítají přiznat a ještě budou chvíli kopat než definitivně skončí na smetišti dějin.

363150

20.03.2018 18:55

Piráti už se za nás perou

RE: Piráti

217.?.?.?

Omlouvám se. Rothschildové se skutečně původně jmenovali v Německu Bauerové. Asi aby splynuli s tamějším okolím. Po tom, co zjistili, jak jim vladaři Evropy vděčně děkovali za půjčky na války, na které vladaři neměli a na které doplatili svými životy a ubohými osudy zase (po kolikáté už ?) naivní otroci, se přejmenovali na Rothschildy podle vývěsního kříže nad svým domem ve Frankfurtu nad Mohanem. Jako vždy dosud na té smrti a živoření milionů otroků nehorázně vydělali. Vladaři i Rothschildové. Jak se jmenovali jejich předci v jejich původní vlasti, totiž v chazarském kaganátu mezi Černým a Kaspickým mořem, se mi nepodařilo zjistit. Ale někdo to určitě ví. Podstatné je však to, že víme o koho se jedná a také to, kdo tvoří křivácké páté kolony vlastizrádců, kteří za ničím nekrytý peníz Rothschildů a pocit moci jsou ochotní páchat i ta nejhorší zvěrstva proti vlastnímu národu.

363171

20.03.2018 20:24

Vměšování USA do zahraničních voleb: Tradice CIA od roku 1948

Zločinecké "elity " USA a Západu

217.?.?.?

už profitují jen z exportu barevných revolucí, majdanů, "humanitárních" bombardování, atentátů a nekonečných intrik,burzovních a účetních podvodů a lží. Jsou to jen opovrženíhodní psychopati, devianti a kriminálníci. Otázka přítomnosti proto zní: jak dlouho jim ty podvody, intriky, násilí, nátlak a vydírání ještě vydrží, než definitivně padnou na držku, budou muset přiznat konečnou porážku a stanou před mezinárodním tribunálem těch, které celá staletí okrádali, zneužívali pro své zištné zájmy a posílali do válek za výlučně své zisky ? Odpověď zní : moc dlouho už ne ! I proto přece stojí za to ještě žít, i když je nám těžko a smutno.

363174

umí už jen intrikovat, lhát, vyhrožovat, vydírat a zastrašovat. Všude, kam Amíci vlezli, zůstala jen vykradená, rozhádaná a zpustošená země. To je jejich hlavní cíl. Naštěstí jejich éra ( přesněji éra jejich skutečných vládců, loutkovodičů a z velké části i majitelů, vždy bezpečně ukrytých v pozadí ve svých rezidencích ) a na zasedáních Bilderberg Group vybraných oficiálních západních a dalších vlád definitivně brzy skončí. Jim nejde o to někde vyhrát své pouze loupeživé a vždy pod falešnou vlajkou vedené války za zištné zájmy Rothschildů, Rockefellerů ad., ale především o to vyvolat nekonečné rozpory, nenávist a války. Ostatně superhrdinové Amíci a jejich poslušní otroci z NATO zcela zřetelně dostávají všude na frak i od nevzdělaných pasáčků ovcí a beduínů na velbloudech. Ti totiž bojují za vlast a své děti, zatímco okupanti jen za bakšiš, který je krytý jen strachem. Strachem z faktu, že se blíží konec petrodolaru a jeho bratrance eura a tím i americké a západní hegemonie. Protože jen pomocí nekrytých peněz a údajně největšího klacku (nyní už jen vlhký sen zločineckých "světovládců" ze Západu, původně však většinou z Chazárie a Německa ) může i v 21. století hrstka zločinců a dědičných psychopatů Západu vládnout celému světu. Chaos, strach a aplikace hesla "rozděl a panuj" jsou jejich hlavní zbraně proti miliardám otroků, jimž chtějí vládnout, vlastnit je a zahubit je (otroků je už zbytečně a nebezpečně příliš ). Zločinecké "elity" Západu pomalu,velmi nerady, ale přece jen začínají chápat, že globální jaderná válka by tentokrát vymazala z povrchu zemského i je samotné. A to jako úplně první a zcela definitivně. To je dobré znamení pro další existenci otroků na tomto světě a ztrátu okovů.

363182

Soros vždy byl a stále ještě je (bohužel) jen Rothschildovým poskokem pro velmi špinavou práci. Peníze do neziskovek, nevládek, koupených politiků, vrcholných manažerů a médií, které organizují, financují a podporují majdany, barevné revoluce,etnické a náboženské konflikty, války, dramatické výkyvy akcií, dluhopisů a komodit nejsou pouze od geronta Sorose, ale sypou je tam především další, ještě daleko bohatší, vlivnější, mocnější a dosud žijící fosilie, tedy Rothschildové, Rockefellerové, Warburgové, Kochové, a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho, dále staré šlechtické a vladařské rody Evropy a další superboháči Západu. Jde jim o všechno. Všechno nebo nic, to je jejich současná pozice a filozofie. Tedy nejen o bohatství a moc nad otroky celého světa, ale i o vlastní kejháky. Nyní už opravdu ano. Poprvé za několik posledních staletí.

363201

23.03.2018 18:11

Neoburžoazie, aneb strůjci kapitalistické apokalypsy
První část

Kdo chce všechno, nakonec nemá nic !

217.?.?.?

Na tuto starou pravdu asi všemocní šéfové "deep state" v USA a v západní Evropě už zcela zapomněli. Ale ve zbytku světa lidé ještě ne. A ona stále ještě platí, ať šílení "světovládci" a zločinci chtějí nebo ne ! Brzy budou mít možnost se o této staré pravdě staří a šílení psychopati ve věžích z nakradené slonoviny i jejich namyšlení poskoci, kteří dosud ještě ovládají naivní svět přes své nekonečné intriky, lži,podvody, bombardování a úroky z ničeho, přesvědčit na vlastní kůži. Na to můžou vzít jed.

363215

25.03.2018 16:52

Neoburžoazie, aneb strůjci kapitalistické apokalypsy
Druhá část

Všežravý, křivácký a bezohledný imperialismus

217.?.?.?

západních gerontů (rodinných klanů vždy nažehlených zločinců, intrikánů, lhářů, podvodníků a psychopatů Rothschildů,Rockefellerů, Schiffů, Loebů, Goldmanů, Warburgů, britské, francouzské, italské, španělské,německé, holandské dědičné aristokracie, dále Bushů, Clintonů, Vanderbiltů, Harrymannů, Mellonů, Schiffů, Lazardů, Du Pontů,Thyssenů, Kochů atd.) právě LIKVIDUJE A POŽÍRÁ SÁM SEBE. Jejich servilní a chtiví poskoci v politice, médiích, tajných službách a silových resortech jsou na tom ještě hůře, protože nemají za sebou to bohatství nakradené a uloupené za celá staletí. Západní imperialismus je patologicky tak chtivý po moci a bohatství, že dlouhodobě požírá nejen stamilióny naivních a poslušných otroků, kteří po celá staletí vlastní prací, potem a krví generovali jejich zisky, ale i jejich potomky a naději otroků na změnu. Ti si to, bohužel, zatím neuvědomují, ale všeho do času. V éře internetu už otroci nejsou závislí pouze na gigantických lžích a manipulacích zaprodaného a zkorumpovaného mainstreamu, ale mohou si informace zjistit i jinak. A tím definitivně a rychle skončí velmi dlouhá a krutá globální nadvláda chazarských, zednářských a dalších, vždy v bezpečném pozadí ukrytých bes.ií v lidské podobě, které se samy pasovaly do role vládců a vlastníků příštího světa. Nechtěl bych být nyní a především v blízké budoucnosti v jejich kůži. Opravdu ne !

363235

27.03.2018 22:24

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

Přituhuje, ale už s křížkem po funusu

217.?.?.?

Východ vs. Západ. Boj o hegemonii nad světem. To je to, co se nyní děje. Přežraný, intrikánský, loupeživý namyšlený Západ prohrál a jeho chazarské a vždy z pozadí vládnoucí "elity" se to bojí otevřeně přiznat, aby unikly lynčování od vlastních otroků, které ždímaly, jak mohly (pravda, o trochu méně než ty ostatní, takže ti se těm ostatním naivně posmívali a opovrhovali jimi ) a soustavně je prostřednictvím médií, politických poskoků a Rockefellerovy OSN utvrzují o tom, že jsou jen demokracií, lidskými právy a svobodou posedlí filantropové a mecenáši celého světa. Západní státy již dávno nekontrolují banky a korporace, nýbrž jsou jimi zcela ovládány, a to beze zbytku. Lidnatému, pracovitému a již nyní bohatému Východu patří budoucnost, protože tam ještě banky a mocné firmy kontroluje stát, který vytvořené bohatství rozděluje i potřebným. Západu už patří jen pouhá minulost. Na Evropanech nyní spočívá závažné rozhodnutí, kam se vydají oni a především jejich potomci. Zda do minulosti nebo do budoucnosti. Zasloužené "odměně" za všechny ty hory mrtvých a zničených lidských osudů tentokrát chazarské a aristokratické "elity" Západu neuniknou, i když všechny ty hrůzy vždy vyvolaly pod falešnou vlajkou a prostřednictvím svých zkorumpovaných poskoků. A jejich chamtiví a všehoschopní poskoci v politice, médiích, bankách, korporacích a ve státní správě budou velmi brzy hodně litovat, že vsadili na špatné koně.

363281

28.03.2018 19:20

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!

Západ zcela ovládli loupeživí psychopati

217.?.?.?

v drahých oblecích a luxusních sídlech a nyní chtějí zbytek světa. Rusko války nezačíná, ale i za cenu nesmírných obětí je vítězně končí. Historie by mohla vyprávět, ale je známo, že "elity" USA v historii ani v zeměpisu nevynikají a pro ně je jedinou historií jen hromada rezavých aut a zchátralé haly továren na území ukradeném kdysi indiánům, později i Francouzům a Mexičanům. Proto by předchozí pravdu měli neocons a jestřábi ze Západu snažící se ( jako vždy ) vyvolat pod falešnou vlajkou válku s Ruskem do posledního Evropana, poslouchat nonstop, aby jim to už konečně docvaklo. Tentokrát by zcela jistě došlo i na ně, a byli by prvními mrtvými v jimi vyvolaném jaderném armagedonu. Na to můžou vzít jed.

363316

01.04.2018 15:37

Už zase hoří Reichstag

Tentokrát hoří chazarská hegemonie Západu

217.?.?.?

Patologičtí zločinci, lháři, podvodníci a loupežníci, velmi často chazarského původu, ovládající ze zákulisí nesplatitelně zadlužený a na účet zbytku světa žijící Západ i velkou část zbylého světa, nyní chtějí vše. Zlo mají již v genech, a proto domluva s nimi je nemožná. Rozumí pouze síle. Nebudou mít nic, ale to si stále ještě nepřipouštějí. Jde pouze o to, zda s sebou do hrobu vezmou celý, dosud hodně naivní svět nebo pouze pohřbí hegemonii Západu a především dominanci a diktaturu hlavního predátora současného světa,majícího hlavní stan v USA. To závisí na mnoha faktorech, ale rozhodující je hlas miliard otroků. Problém je v tom, že ty miliardy naivních, neinformovaných, nevzdělaných a často pouze o holou existenci bojujících otroků nevidí skutečnou hydru a příčinu mnoha zel současného světa, nechají se snadno "elitami" Západu a jejich mediálními ku.vičkami manipulovat a obelhávat, hnát do válek, náboženských a etnických konfliktů a naivně umírat za bohatství a moc výlučně zločinců, kteří z bezpečí a luxusu svých rezidencí ovládají velkou část světa a nyní chtějí ten zbytek. Nemusíme ani chodit do rozvojových zemí, abychom pochopili, proč jsou ty miliardy otroků dosud tak slabé.Stačí se podívat na zdejší otroky. Většinu času věnují vydělávání peněz, aby mohli zaplatit hypotéky, půjčky, dluhy či našetřit na moderní vymoženosti s kurvítky, které často ani nepotřebují, ale viděli je u souseda. Společné předky s opicemi nezapřeme, geny se nedají vyčůrat. Ve volném čase pak obíhají nákupní centra ve snaze ušetřit , popř. vydělat. Marné je jim říkat, že nejvíce ušetří tím, když letáky hypermarketů nečtou a kupují pouze to, co skutečně potřebují. Mladá generace pak k nebezpečí jaderného konfliktu přistupuje jako k počítačové hře, protože žádnou válku nezažila na vlastní kůži ani z vyprávění. Pokud by však měli současní chlapci s křehkými prstíky obléci mundúry, nafasovat kvéry s ostrými a jít umírat za další zisky a moc Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, starých šlechtických a panovnických rodů atd., rychle by pochopili rozdíl mezi virtuálním světem a drsnou realitou. To už ale bude na vystřízlivění ze snů, lží, intrik a podvodů zločineckých "elit" a jejich poskoků pozdě. Velmi pozdě.

363407

03.04.2018 18:55

Přízrak obchodních válek: USA proti všem

A proč ?

217.?.?.?

Protože toto centrum převážně chazarských intrikánů, podvodníků a loupežníků dosud beztrestně vykrádalo a nadále chce i vykrádat, zcela zotročit a ovládat celý svět, a to vždy pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Jinak to ani neumí. Dařilo se jim to a stále ještě daří (ale daleko méně než by potřebovali ) za přispění vlastizrádců a zkorumpovaných loutek tvořících pátou kolonu ve všech podřízených koloniích neuvěřitelně dlouho, ale všechno má svůj konec. Ten se rychle blíží. Pro ně i pro jejich loutky, které tak rády a dobře ze zákulisí ovládají. A to je naděje pro lepší život nynějších otroků v budoucnosti.

363448

04.04.2018 19:45

Válka s Ruskem?

Vlády Evropy,

217.?.?.?

přesněji jejich ministři a premiéři musí snad trpět těžkou mozkovou dysfunkcí nebo jsou to jen zkorumpovaní, vystrašení či vydíratelní poskoci skutečných chazarských vládců a vždy v pozadí ukrytých "elit" hynoucího, pokryteckého a nyní už docela zoufalého Západu ? Evropa potřebuje mír, ruský plyn a suroviny více než Rusko západní technologie a výrobky ! Žádné další akce tajných služeb pod falešnou vlajkou to již nemůžou změnit ! Americké elity vždy měly rády války na cizím území, protože jim přinášely prospěch, zisk a moc. Tentokřát by to však bylo jiné. Až dokončí Rusko potrubí k čínským hranicím, bude to snad i hlupákům, zkorumpovaným či vydíratelným ku.vičkám a slouhům v ministerských křeslech a v médiích zcela jasné. Co bude Rusko nutně potřebovat, sežene si za ropu, plyn, suroviny či zlato odjinud. Za to Evropa bude v případě servilnosti ke "svým elitám", ve skutečnosti jen prohnaným otrokářům, mrznout a její fabriky se zastaví. To teprve začne pořádný mazec a velmi pozdní procitnutí naivních ovcí ze lží, intrik, podvodů současných , většinou chazarských "elit" Západu. Bez ohledu na výši konta a adresu to odnesou úplně všichni. Západ svými zločineckými kousky, provedenými vždy pod falešnou vlajkou v posledních několika dekádách, zcela ztratil důvěryhodnost, a na tom skončí jeho hegemonie, dominance a prosperita. Nyní už může jeho metody a okázalost na účet zbytku utrápeného světa velebit jen idiot nebo gangster. Těch je ale, bohužel,ještě mnoho.

363460

05.04.2018 19:17

Čína chystá odvetný úder proti USA

Zoufalost chazarských "elit" Západu se blíží k vrcholu

217.?.?.?

Západní, povětšinou chazarské "elity", dlouho žily v přesvědčení, že snadným vykradením opravdu velkého ruského přírodního bohatství, organizováním majdanů a barevných revolucí v tzv. strategických zemích Blízkého a Středního Východu, bombardováním "neposlušných" zemí a zemí, kde lze ještě pořádně nakrást,státními převraty organizovanými vždy pod líbivou, ale velice falešnou a pokryteckou vlajkou, zastrašením Číny, mediální manipulací, intrikami a dalšími, v minulosti osvědčenými zločineckými "kousky" opět oddálí nevyhnutelnou a blížící se agónii jen na dluh a účet zbytku světa přežívajícího Západu, tedy svého hlavního teritoria, bydliště a panství. Tito namyšlení "světovládci" se tentokrát šeredně pletou. Brzy se o tom ostatně přesvědčí na vlasní kůži. Jejich zkorumpovaní poskoci a lokajové v politice, médiích a ve vedení nadnárodních bank a korporací rovněž, a to zcela právem. Zradili totiž vlastní národy a z osobního profitu udělali svou modlu. Nenapravitelné, nemyslící, slepě zamilované a morálkou jako zbytečným balastem věčně opovrhující snílky a obdivovatele predátorského a nyní už jen pokryteckého Západu z řad nýmandů nevyjímaje. Těm všem již není pomoci.

363474

06.04.2018 18:28

Sarkozy přistižen při činu?

Politici až dosud všemocného Západu

217.?.?.?

i politici v zemích bývalého východního bloku MUSÍ vždy být jen poslušné loutky Rothschildů, Rockefellerů a dalších "elit" a "světovládců" ze Západu. Nepočetné výjímky se ale najdou,a poznají se snadno tak, že je proti nim vedena neuvěřitelná mediální štvanice chazarských médií. Zkorumpované loutky přestárlých zločineckých "světovládců" ze Západu čeká, a to zcela oprávněně, stejný osud jako jejich psychopatické loutkovodiče. Nebude ani hezký ani příjemný. A bude velmi rychlý a přijde daleko dříve než očekávají.

363484

09.04.2018 19:09

Jak může Východ zachránit Západ

A proč zachraňovat Západ ?

217.?.?.?

Proč zachraňovat chazarské a zednářské "světovládce" ze Západu, kteří po mnoho generací mohutně těžili a profitovali z naivity a práce otroků, kterým občas ( a to opravdu velmi neradi a až po velkém krveprolití ) smetli nějaký ten drobeček ze své permanentní královské hostiny, kteří ždímali a ždímají otroky bezohledně až na dřeň, opovrhují jimi, posílají je do válek a konfliktů jen za výlučně své zisky a zájmy, kteří lžou,manipulují, intrikují, podvádějí miliardy otroků a zcela bezostyšně kradou vše, co má nějakou skutečnou hodnotu,a to vždy pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv, přičemž tyto krásné hodnoty právě zločinecké "elity" Západy pošlapaly všude, kde cítily kořist a své zájmy ? Oni rozumí jen síle a všechny snahy morálkou neopovrhujících lidí chápou jen jako jejich slabost, kterou lze využít proti nim. Teprve až padne převážně u chazarských zločinců zadlužený a médii obelhávaný Západ do bahna, teprve pak nastanou též krušné časy pro zrůdy v lidské podobě, kteří si Západ a velkou část světa podvodně a intrikami podmanili a ukradli.

363526

11.04.2018 16:58

Indicie, že v Sýrii byl proveden „obratný kousek“ s chemickými zbraněmi

Obratný ten ošklivý "kousek" Západu v Sýrii tedy opravdu nebyl

217.?.?.?

Západ, především pak jeho namyšlené, psychopatické a veskrze zločinecké a prolhané "elity a zkorumpovaní myslitelé" z nejrůznějších think tanků, svoji hegemonii, drancování, vydírání a zastrašování zbytku světa již prohrály. Tu osudovou porážku ve skutečnosti způsobila fatální nenažranost a také namyšlenost skutečných "elit" Západu z bank, korporací a investičních fondů. Lze říct, že globální paraziti ze Západu nakonec požrali nejen své nespočetné a nedobrovolné hostitele, ale i sami sebe a dokonce i jimi vymyšlený systém, který byl založený na úrocích z ničeho, lžích, podvodech, intrikách a násilí na naivních otrocích. Pokud Amíci zahájí raketový útok na Sýrii a ruskou základnu tamtéž, bude se zbylý čas většinou přestárlých zločineckých "elit" Západu počítat od toho okamžiku na minuty. Jejich poskoci v politických, manažerských funkcích a v médiích budou mít pár minut k dobru. Chemické útoky, nedodržování lidských práv, málo svobody a demokracie jsou již zoufale obehraná a profláknutá deska západních zločineckých "elit" a jejich poskoků. Jejich čas se dramaticky krátí a zoufalost opravdu dramaticky roste. Trump by měl začít vážně přemýšlet, co vše jako vrchní velitel ozbrojených sil USA riskuje a především přestat podléhat nátlaku a hrozbám většinou chazarských vlastníků Západu. Velmi rychle !

363545

12.04.2018 21:32

Možnosti anglo-sionistů

Jaké jsou možnosti anglo sionististických "elit" Západu ?

217.?.?.?

Tyto namyšlené, intrikánské, prolhané a podvodnické a odporné pijavice celého světa a skuteční vlastníci naivního a na účet zbytku světa dosud luxusně žijícího Západu končí. Pouze jim to při té jejich namyšlenosti a setrvačnosí myšlení ještě nedošlo. Jedná se především o staré šlechtické a panovnické rody Evropy i Asie, vlastníky gigantických a ještě tzv. všemocných bank, nadnárodních korporací a investičních fondů a jejich poskoky v politice, médiích, neziskovkách, v managementu. Z nich nejvýraznější a nejaktivnější jsou v současnosti tzv. neocons za velkou louží. Proč? Protože svět jim velmi dlouho ustupoval, nechal se sprostě obelhávat, podvádět a vykrádat těmito zločinci. Nepotrestné zlo proto velmi sílilo. O to více bude bolet šílené "světovládce" velmi blízká realita. Místo absolutních světovládců budou velmi brzy právem obžalovanými, nenáviděnými a vlastními, mnohokrát podvedenými, vždy ždímanými a obelhanými otroky lynčovanými zločinci, a to pro nespočet vykonaných a velice odporných zločinů proti lidstvu po celém světě jen proto, aby ukojili svou patologickou a geneticky fixovanou touhu po bohatství a moci.

363578

13.04.2018 17:06

Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

Za dveřmi je ještě něco jiného

217.?.?.?

Protože zločinecké "elity" Západu dobře ví, že tentokrát by při, popř. po jaderném armagedonu dlouho nepřežily ani ony (a "elity" Západu se mají jako jedinci opravdu velmi rády ) , jadernou válku mezi Ruskem (potažmo Čínou ) a Západem vidím jako méně pravděpodobnou než globální finanční a ekonomickou krizi. Ta je na pořadu příštích měsíců a let mým, i když nechtěným favoritem. Západní měny a ekonomiky přežívají jen díky nesplatitelným dluhům, rabování rozvojových zemí a naivních zemí bývalého východního bloku, díky podpisům naivních otroků a firem na hypotéky a půjčky peněz, které převážně chazarští vlastníci bank generují již hodně dlouho pouze ze začouzeného luftu pouhými klávesnicemi patřícím Rothschildům, Rockefellerům, Morganům, Warburgům, Lazardům, Habsburkům atd.,díky falešným ratingům a gigantickým bublinám finančních derivátů, tedy v podstatě žádnou skutečnou hodnotou krytým sázkám na růst či pokles hodnot komodit, akcií a dluhopisů. S nástupem petrojuanu, obejitím Swiftu, vytvořením globální investiční a rozvojové banky v Číně, realizací projektu hedvábné stezky, novými, velice účinnými a sofistikovanými ruskými zbraněmi, dokončením vlastního počítačového systému a pomalým, ale přece jen informováním otroků z nezávislých médií o zvěrstvech západních "elit" provedných vždy pod falešnou vlajkou, se velmi rychle blíží konec hlavního nástroje západních "elit" k ovládání světa,tedy petrodolaru a jeho mladého sourozence eura. Tím skončí i hegemonie USA a západní Evropy a především světovládné choutky západních "elit" na smetišti dějin. Při vzápětí nastálém chaosu a panice pak zločinecké "elity" budou, tentokrát poprvé v dějinách, tou nejvyhledávanější zvěří. Zcela oprávněně.

363597

14.04.2018 22:25

Váleční zločinci – Trump, Mayová, Macron

Dnešním "humanitárním bombardováním" Sýrie

217.?.?.?

si matka (Británie, kdysi velká) a její namyšlená, loupeživá a přežraná dcera (USA) hodně uškodily. Naprosto ztratily důvěryhodnost před celým světem. V Sýrii svoji totální prohru nezměnily a věřit jim nyní už můžou jen idioti nebo grázlové, kteří v jejich intrikách, podvodech, lžích a loupení jedou s nimi nebo zbohatlíci, kteří spoléhají na to, že je americký klacek ochrání před oprávněným hněvem okrádaných a ždímaných lidí a před skutečnou spravedlností. Tím se i velmi snadno odkopají a poznají. Šeredně se ale tentokrát spletou.

363634

15.04.2018 19:15

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

Mnoho otroků se zřejmě těšilo na poslední ohňostroj lidstva,

217.?.?.?

který by život na Zemi vrátil někam do prekambria. Zatím se nekonal. Ten ale ještě může přijít, protože chazarský kaganát za velkou louží a jeho evropské kolonie rychle ztrácejí svoji dominanci a hegemonii nad zbytkem světa a dosud mocní vlastníci západních bank, nadnárodních korprací, investičních fondů, staré šlechtické a panovnické rody to nesou velmi nelibě. Protože však západní "elity" se mají velmi rády, vidím jako pravděpodobnější v příštích měsících a letech masivní útok na petrodolar v mezinárodních platbách ze strany těch zemí, které již mají plné zuby diktátu, intrik, lží, křiváren, podvodů a loupeží samozvaných světovládců,a tím i krach jejich hlavního nástroje k drancování a vydírání světa, tedy dolaru a eura, na kterém se již intenzivně v mnoha zemích světa pracuje.

363670

17.04.2018 16:14

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Pro jednotlivé stromy mnozí nevidí les

217.?.?.?

Osvobození Sýrie od IS pokrytecky instalovaného západními a izraelskými tajnými službami za přispění Saudů a financovaného "elitami" Západu je jedním, sice velmi důležitým, ale pouze jedním stromem. Tím lesem je Rusko, Čína a další, rychle se rozvíjející země světa, které už mají plné zuby lstivosti, intrikánství, lží, vydírání,útlaku, loupeží a válek, které záměrně proti nim v minulosti vyvolaly a stále vyvolávají nažehlené, psychopatické a loupeživé "elity" Západu s cílem je rozdrobit a do mrtě vykrást a podrobit. Samožřejmě vždy pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, které však "elity" Západu a jejich servilní poskoci pošlapali všude tam, kde se zločincům rýsovaly obrovské zisky při jejich pošlapání. Ruskou pasivitu 14. dubna t.r. jistě mnozí chápou jako slabost jeho politického vedení, ale vidím v ní spíše rozvážnost. Pokud by totiž Rusové razantně odpověděli na toto další neomluvitelné porušení mezinárodního práva ze strany skutečných vládců Západu ( a Rusové to umí, na to můžou vzít "elity" a jejich poskoci v politice, médiích a tajných službách klidně cyankáli ), pak už bychom byli mrtví nebo těm mrtvým záviděli. Neoconi a jestřábi v chazarském kaganátu za velkou louží pravděpodobně zkusí další provokaci a nátlak na Rusko a Čínu, protože chcípající kobyla nejvíce kope a namyšleným chazarským a zednářským loupežníkům a intrikánům stále ještě nedochází, že éra dominance a hegemonie zločineckých "elit" Západu a jejich loutek brzy skončí na smetišti dějin, stejně jako jejich hlavní zbraně, tedy petrodolar a euro, kryté už jen zastrašováním a podvody. Pokud by se však přece jen šílení "světovládci" a jejich poskoci dostali až k červeným tlačítkům a rozhodli se je použít, budou mezi úplně prvními oběťmi odvetného úderu. Na to se můžou spolehnout.

363750

je v tom, že než psychopati tohoto světa hrající si především díky úvěru z neexistujících peněz na samozvané bohy a jejich zkorumpovaní, zastrašení a vydíratelní lokajové v politice, médiích, tajných službách a nadnárodních korporacích definitivně a zcela oprávněně skončí na smetišti dějin jako odporný biologický odpad, "zařvou" ještě stamiliony nevinných a naivních lidí v šílenými psychopaty zinscenovaných konfliktech, a to jen pro zisky a zájmy těchto odporných zločinců. Pro zločinecké a samozvané "světovládce" stále jen hloupých otroků, jimiž pohrdají a které již nepotřebují. Díky nim již zbohatli astronomicky. Nyní už jim jen překážejí. Pravda nakonec zvítězí, ale my už u toho asi nebudeme, stejně jako stamilióny naivních a pasivních otroků.

363769

19.04.2018 19:51

Exkluzivně: Robert Fisk navštívil syrskou kliniku v centru globální krize

Západní "elity" a jejich média:

217.?.?.?

"Za všechno zlo (které vlastně soustavně pácháme, a to vždy pod falešnou vlajkou, my) může Putin a Rusko". Proč? Protože se nemíní nechat vykrást jako za věčně opilého Jelcina, aby se opět oddálil nevyhnutelný krach jen na dluh a úkor zbytku světa dosud luxusně žijícího Západu, který si chazarské a zednářské zločinecké a světovládnými ambicemi posedlé "elity" již téměř zcela ovládly a podmanily. To opravdu není dobré vysvědčení pro otroky na Západě. Jen díky úvěru z fiktivních a výhrůžkami krytých peněz, prolhaným médiím a všehoschopným a zkorumpovaným politikům, papalášům západních tajných služeb a mnohým, velmi naivním, ale současně vych.aným otrokům, kteří spoléhají na to, že Rusko a Čínu svými intrikami a zastrašováním rozdrobí, vykradou a oni opět fantasticky vydělají. Tentokrát se ale šeredně, ba přímo fatálně, spletou. Jejich šílený sen o neomezené světovládě končí, pouze jim to ještě při jejich namyšlenosti nedocvaklo. O to více to bude bolet.

363782

20.04.2018 19:23

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí

RE: Přichází totalita tentokrát z USA a Bruselu.

217.?.?.?

Především u Rothschildů, Rockefellerů, Morganů, Warburků, Lazardů ad. šílených "světovládců" zadlužený Západ svou válku o dominanci nad celým světem zjevně prohrává na všech frontách. Je jen otázkou času, kdy bude muset svůj bankrot a krach světovládných cílů veřejně přiznat. Svět se mění podstatně rychleji než zločinecké "elity" Západu, většinou chazarského původu a začlenění do elitářských spolků světa (Bilderberg Group, CFR, Trilaterální komise, Římský klub, lóže P 2, zednářské lóže atd.) stačí intrikovat, vyvolávat po světě skrze nastrčené loutky majdany a barevné revoluce, masírovat otroky svojí propagandou, zastrašovat a "humanitárně bombardovat" nevinné a naivní. Čas hraje neúprosně proti nim. Stačí jen vydržet a nenechat se obelhat, zastrašit a podvést. Proto je třeba přemýšlet a pochopit, že jsou smrtelní stejně jako ostatní obyvatelé této planety.

363793

24.04.2018 19:35

Investiční firma manžela Theresy May se napakovala na bombardování Sýrie

Návrh pro šéfy Číny, Ruska a dalších zastrašovaných států

217.?.?.?

Dejte konečně ochutnat západním "světovládcům" a jejich četným, zkorumpovaným, zastrašeným a vydíraným poskokům v politice, médiích a tajných službách právě tu jejich, tuze falešnou "medicínu", kterou tak rádi pokrytecky exportují do celého světa. Jako vždy, to dělají pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv. Uvidíte, jak jim bude "chutnat" a zajídat se. Velmi a ještě více. Na to dosud nebyli zvyklí. Se zlem nelze bojovat v rukavičkách, protože zlo uznává a používá jenom sílu,lži, křiváctví, podrazy, vydírání, zastrašování a násilí, věřit mu nelze ani jméno, natož čestné slovo. Na zločinech a lumpárnách je založena prosperita jimi vlastněného a téměř beze zbytku ovládaného Západu a z nich také pramení světovládné ambice a choutky jeho chazarských a zednářských zločineckých "elit", které tak rády a často z bezpečí svých rezidencí posílají do válek za výlučně své zisky a moc umírat naivní otroky po celých miliónech, ale vždy pod falešnou a tuze pokryteckou vlajkou. A vždy jen pro své zisky a moc. A nečekejte dlouho ! Zločinci hrají o čas a ten je tentokrát proti nim. Navíc, chcípající kobyla kope nejvíce. Proto na ně dávejte opravdu velký pozor a nevěřte jim ani slovo. Nemějte s nimi slitování. Nezaslouží si to.

363839

06.06.2018 18:50

Kdo je nepřítelem produktivní části společnosti

Především ti, kteří z ní bezpracně profitují

217.?.?.?

V současnosti jsou to preferované menšiny, politické reprezentace, anální řiťolezci a především namyšlení a všehoschopní oligarchové kdekoliv na zeměkouli. Kdo neví, jak vznikají oligarchie,"dlouhé" peníze a moc, ať si alespoň přečte Balzaca. Lidstvo rozděluje především rostoucí majetková nerovnost, až teprve potom náboženství, etnický původ či domovina. Zatímco bohatí alespoň navenek drží basu, protože jich je zoufale málo, miliardy chudých se rvou o pouhé drobečky z jejich bohatě prostřeného stolu. Chaos, války, krize a aplikace hesla rozděl a panuj byly vždy osvědčené fígle mizivého procenta boháčů a samozvaných parazitických "elit" k ovládání miliard naivních a nevědomých hostitelů a otroků. A na této smutné pravdě je založeno uspořádání lidské společnosti už velmi dlouho, a to i dnes, tedy v 21. století. Velice smutná vizitka lidstva, populace prý nejrozvinutější formy života.

364571

13.06.2018 19:15

Trump se schází s Kimem na pozadí měnícího se světového řádu

Kdo uvěří pokryteckým Amíkům,

217.?.?.?

dopadne úplně stejně jako naivní indiáni. Mocné rodinné klany deep state, vlastnící a řídící z pozadí USA, mají to lhaní, intrikování, loupežnictví a masakrování nepohodlných otroků už za více než dvě staletí prostě v genech. Na zločinech, intrikách a lžích je ostatně postavena celá současná dominance Západu a především Ameriky. Naštěstí viditelně upadá, i když chuť mají "elity" stále větší. Trump již velmi brzy po vítězných volbách přistoupil na jejich falešnou hru a stal se jejich další loutkou. Proč, to ví sám nejlépe. Geny, jak dobře známo, nelze ignorovat, změnit nebo poslat do mísy. Proto jiní už psychopatičtí "elitáři" a světovládci nebudou. Vždy budou mít své zkorumpované, zastrašené nebo vydíratelné poskoky na klíčových postech. Snadnější, i když nikoliv snadné, je proto změnit zbytek světa, ve kterém se lžím, intrikám, loupežím a masakrování otroků ze strany "elit" zatím tolik daří. Hlavní překážku stále vidím v naivitě, pasivitě a v nevědomosti miliard otroků. I otroci totiž mají své geny a ty jsou jejich největší slabinou.

364673

15.06.2018 17:51

Úloha Číny a Ruska v multipolárním světě

RE: A zase

217.?.?.?

Všechno jednou skončí. A ten krach intrikánských, prolhaných a loupeživých chazarů a zednářů za velkou louží se blíží. Tentokrát daleko rychleji než si otroci, kteří z hlouposti, vypočítavosti nebo deficitu charakteru a paměti záměrně ignorují gigantické zločiny a podvody Západu na lidstvu, přejí. Svět se mění rychleji než promile západních "světovládců" stačí intrikovat, vykrádat, lhát a "humanitárně bombardovat". A ten rozdíl bude rychle narůstat.

364722

18.06.2018 19:09

Je Putin opravdu připraven „hodit“ Írán přes palubu?

Rusko má svých problémů opravdu dost,

217.?.?.?

ale není mu lhostejný ani osud těch, kteří se vzepřeli diktátu chazarských a zednářských intrikánů na Západě. Stejně tak to ví velmi dobře i Čína, že v jednotném postupu proti prohnaným a všehoschopným zločincům je skutečná síla. Síla chazary ovládaného Západu stojí a padá s dolarem jako světovou rezervní měnou. Nyní už krytou jen velkým strachem z důsledků jeho blížícího se krachu. Globální odklon od dolaru v mezinárodních platbách bude i velmi rychlým koncem hegemonie Ameriky. A čas neúprosně "hraje" proti západním světovládcům. Oni to ví, a proto tak tlačí na pilu všude, kde se dá a všemi myslitelnými způsoby se snaží oddálit nevyhnutelný konec svého hlavního cíle, tedy nastolení globálního impéria vybudovaného pod vesměs falešnými vlajkami, intrikami, podvody, loupením a válkami, na něž doplatily stamilióny nevinných a naivních svými životy a strádáním.

364791

22.06.2018 16:54

Schůzka SCO: čínský drak a ruský medvěd jako síly mnohopolárnosti

Hegemonie Západu končí

217.?.?.?

To je evidentní fakt. Nyní jde o to, aby ti, kteří dosud ždímali svět ze Západu, pouze nepřesídlili na Východ.

364851

28.06.2018 18:11

Washington terorizuje Sýrii prostřednictvím „války v zastoupení“

Washington už terorizuje všude a všechny

217.?.?.?

Chcípající kobyla vždy nejvíc kope. Nechtěl bych být v kůži zámořských chazarských "světovládců", kterým se sype vše, do čeho nastrčí své zkorumpované, zastrašené či vydírané poskoky v politice, médiích, managementu atd. I na ty poskoky velmi brzy dojde. První na řadě jsou ale "světovládci".

364981

19.07.2018 10:24

Teatrálnost v Helsinkách: Trump se setkal s Putinem

Význam setkání v Helsinkách

217.?.?.?

bych nepřeceňoval. Již pár dní po něm Trump prý tvrdí (viz Novinky na Seznamu), že americké volby ovlivnilo Rusko a může za to Putin. Pokud je to pravda, pak takový dramatický obrat během pár dní svědčí o tom, III.WW, zatím jen v médiích, v politice a v ekonomice, nabírá na intenzitě. Zároveň z toho plyne, že slovům představitelů Západu nelze věřit a spoléhat na ně, protože jej ve skutečnosti neovládají politici, ale ti, co mají od roku 1913 bianco šek na emitování už jen strachem krytých a stále více jen virtuálních peněz.

365408

26.07.2018 20:26

Chystá se převrat proti Trumpovi: Podněcování probíhá na nejvyšší úrovni

Karty ve vysoké hře jsou již rozdány

217.?.?.?

Dosud nablýskaný a především u klanů Rothschildů a Rockefellerů nesplatitelně zadlužený Západ bude v této vysoké hře Západ vs. Východ tahat za stále kratší konec. Ještě nějaký čas bude prostřednictvím médií a nastrčených politických loutek lhát, intrikovat, vyvolávat barevné revoluce, majdany, etnické a náboženské války, "humanitárně" bombardovat naivní, bezbranné a nevinné. Pak ale bude nucen kapitulovat, vyhlásit bankrot a přiznat fatální porážku a především své nespočetné zločiny proti lidskosti. Nemusíte všemocným "světovládcům" ze Západu závidět jejich dosavadní moc a bohatství, jejich příští osud rozhodně nebude ani krásný, ani záviděníhodný. Stejně tak i osud jejich dosud vlivných poskoků, kteří pro peníze a moc zradili vlastní národy. Trump v roli prezidenta USA je zcela jistě obrovským břevnem v oku těch, kteří touží po hegemonii patologicky nenažraných a zločineckých amerických elit na věčné časy, ale zároveň se o jeho veřejně známých i skrytých nepřátelích velmi dobře ví. A to je pro ně velmi nebezpečné a zcela nová situace, protože se mají velmi rádi a byli zvyklí vždy intrikovat a plánovat lumpárny z pozadí a zcela inkognito.

365497

28.07.2018 10:43

„Petrojuan“ by mohl zachránit Nigérii a odvrátit další migrantskou krizi

Tato jedinečná planeta

217.?.?.?

by mohla při rozumném vztahu k přírodě slušně uživit všechny obyvatele Země, ale nikdy nemůže uspokojit patologické touhy po bohatství a moci zlomku promile samozvaných vládců zeměkoule z bankovních kruhů a korporací. Na to je příliš malá. Pokud je na prvním místě vždy zisk a koncentrace moci hrstky superboháčů, a tak tomu bylo a dosud je, budou stále války, krize, masová úmrtí z nedostatku vody, jídla, lékařské péče, plundrování přírody, zatímco "světovládci" ukrytí v bezpečí svých rezidencí se doslova topí v penězích a naprosto ztrácejí soudnost. Jejich hlavními nástroji k ovládání lidstva je úrok z fiktivních peněz, chaos, vyvolávání etnických a náboženských konfliktů, mediální manipulace a lži, intriky, gigantické účetní podvody, aplikace hesla rozděl a panuj až do skonání světa, nevzdělanost, naivita a pasivita miliard novodobých otroků. Jen tam může zlomek promile lidstva ovládat ten obrovský zbytek i v 21. století.

365506

11.08.2018 19:33

Apokalypsa práce: Hrozící sociální katastrofa

Sociální katastrofa je realitou

217.?.?.?

Její hlavní příčinou je stále nespravedlivější rozdělování bohatství. Ti, kteří něco vyrábí a tvoří, dostávají relativně stále méně, zatímco ti, kteří jsou vlastníky, jenom fantasticky hrabou pod sebe, aniž by cokoliv prospěšného pro lidstvo udělali. Špatně na tom nejsou ani poskoci vlastníků v manažerských postech. Avizovaná robotizace výroby a služeb chudnutí dělníků a zaměstnanců ještě významně urychlí. Přeškolení dělníků a zaměstnanců na vývojáře softwaru či podomní obchodníky je zejména pro starší lidi těžko přijatelné. A nastupující inteligence toho ze škol umí daleko méně než jejich rodiče, protože systém nepotřebuje masy přemýšlivých a tvořivých lidí, ale jen nemyslící konzumenty kupující na dluh nablýskané šmejdy s kurvítky, protože pak musí celý život makat bez reptání a splácet dluh i s lichvářským úrokem z neexistujících peněz. Pokud se v kapitalismu zintenzivňují procesy privatizace zisků a socializace ztrát, a k tomu soustavně dochází, neboť je to jeden z jeho základních stavebních kamenů, je globální sociální apokalypsa nevyhnutelná.

365690

27.08.2018 19:55

Volání o milost z Ameriky

Volání z Ameriky

217.?.?.?

není o milost, ale je naopak stále více výhružné. Chcípající kobyla vždy nejvíce kope.To je stará pravda, Golem na hliněných nohou (rozuměj západní finanční a korporátní "elity") by chtěl být za každou cenu pánem tohoto světa, ale vody kolem něj rychle stoupají. Učte se čínsky, indické dialekty a rusky, angličtina je jazyk minulosti plné válek,násilí, křiváren, podrazů a nehorázných lží "elitami" vyvolaných a podporovaných prostřednictvím servilních a koupených poskoků v politice, médiích, kultuře atd.

366156

29.08.2018 19:25

Afghánistán: Ostudná válka Ameriky

RE: USA na blízkém východě jenom škodí

217.?.?.?

USA, přesněji jejich už více než sto let světu dosud neomezeně vládnoucí finanční a korporátní oligarchie, která je skutečnou vládou Ameriky bez ohledu na to, kdo je tamějšími otroky naivně zvolen prezidentem, už škodí úplně všude, kde může. I jejich sebevědomí poskoci z řad neocons, politiků, pracovníků tajných služeb, diplomatického sboru atd. však už cítí, že hegemonie Ameriky definitivně končí. Jimi organizovaná, financovaná a realizovaná migrace přistěhovalců z USA vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky do Evropy má za hlavní cíl oslabit a rozvrátit Evropu, která je v současnosti největším prosperujícím, i když velmi uměle slepeným celkem.Evropa se proto musí rychle rozhodnout. Zda zůstat i nadále lokaji amerických elit nebo se přidat k perspektivní a rozjeté Asii. Dlouhodobě je největším nepřítelem starých zámořských elit Rusko a především ekonomicky a finančně silná Čína. A to jsou soupeři nad jejich současné síly. Zahraniční politika USA už dávno ztratila glanc a důvěryhodnost, i když jii vlastněná média a koupené děvky v politice a kulturní frontě se snaží, jak můžou, aby lež a ubohou propagandu prodaly jako jedinou pravdu. Marně. Nyní Amerika ztrácí dolar (na oficiální kursy a ratingy nehleďte, jsou vesměs falešné a podvodné jako celé západní účetnictví ) a údajnou vojenskou dominanci jakožto hlavní nástroje k vykrádání a diktátorskému ovládání zbytku světa. Mnozí zaslepenci a beznadějně zamilovaní do amerického snu si to ještě odmítají přiznat, ale Amerika a především její zločinecké a falešné "elity" už svoji globální světovládu prohrály. A ony to velmi dobře ví. Kardinální otázkou je, jak se nyní zachovají.

366204

31.08.2018 16:44

Liberální světový řád je mýtus

Je to, bohužel,realita

217.?.?.?

Existující a od 80. let 20. století ve světě vítězící liberalismus, resp. neoliberalismus, má ty důsledky, že vítěz bere vše. Jinými slovy, dochází k privatizaci nezasloužených zisků stále užší skupinou všechoschopných a k socializaci veškerých ztrát, tedy k tomu, že otroci veškeré ztráty a náklady zaplatí ze svých mizerných příjmů. Je jasné, že takový systém rychle generuje na jedné straně miliardáře, na druhé straně stamilióny žebráků a lidí žijících pod lidskou důstojností. Že takové uspořádání je dlouhodobě neudržitelné, musí být jasné každému, kdo má alespoň trochu gyrifikovanou mozkovou kúru. Těch hloupých a dezorientovaných je však, bohužel, strašně moc. Miliardářům i jejich slušně placeným poskokům to samozřejmě vyhovuje, otroci se rvou mezi sebou za jidášský groš a kus chleba, zatímco boháči už neví jakou rozmařilost si příště koupit. Nebylo by vhodnější konečně namířit hněv a zoufalství těch miliard okrádaných, podváděných a obelhávaných otroků tím správným směrem ?

366245

07.09.2018 19:33

Globální aliance ve jménu zla

Zlo světa

217.?.?.?

představují nejen chamtiví dolarový multimiliardáři a bilionáři (ve Forbesu najdete jejich majetky dramaticky podhodnocené, protože i tento plátek patří jim a jsou natolik mazaní, že nechtějí dráždit otroky výší svého skutečného bohatství a skutečnou mocí ), ale i jejich výrazně nadprůměrně žijící poskoci a přisluhovači v politice, v médiích, ve vrcholových manažerských postech, v kultuře, showbyznysu atd. Zločinecké "elity" Západu a především Ameriky,velmi často chazarského původu, stále odmítají přiznat, že díky své nenažranosti a chamtivosti už ztratily svou globální nadvládu a význam USA bude i nadále upadat Hlavní příčinou byl vývoz celých průmyslových odvětví do lidnatých zemí Asie, kde "elity" světa cítily vyšší zisky díky tamější levné pracovní síle. Evropa nyní stojí na historické křižovatce. Zda i nadále zůstat v područí upadajícího impéria založeného na svévolných vojenských agresích, exportu tzv.revolucí ( rozuměj státních převratů), zbraní a svých nablýskaných šmejdů pod falešnou vlajkou,na ekonomickém a politickém vydírání, intrikách, gigantických účetních podvodech a do čí bijících lžích nebo se přidat k rozjeté a perspektivní Asii. Pro slušné a myslící lidi je volba jasná, pro zkorumpované přisluhovače a zrádce vlastních národů nutná. A tzv. demokracie západního typu? Už velmi dlouho nerozhodují na Západě o všem podstatném naivní voliči v divadelním představení zvaněm volby, ale pouze lidé? s největšími majetky a tím i mocí, a to bez ohledu na to, kdo sedí v poslaneckých křeslech, ve vládě či zastává funkci prezidenta. A pokud se divíte, že největším spojencem amerických "elit" na Blízkém Východě je středověká sauskoarabská monarchie a přilehlé státečky plovoucí na ropě, pak vám není pomoci. Ropu mají totiž "elity" Západu nejraději.

366357

18.09.2018 16:02

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

Trump je v bažinách Deep State

217.?.?.?

až po krk. Chvíli mu trvalo, než pochopil, že je zcela obklíčen nepřátelskými chazarskými "světovládci" Západu a jejich poskoky a že proti nim nic nezmůže, ale už to bezpečně ví. Ostatně má je i v rodině. Také už ví, že vrcholní chazaři ukrytí v bezpečí a anonymitě svých rezidencí, kteří si postupně a potichu ukradli jak Ameriku, tak i velkou část Evropy, mají své poslušné a oddané otroky ve vrcholných politických funkcích v Japonsku (Š. Abé), Francii, (E. Macron), v Německu (A. Merkel), V. Británii (T. May), Izraeli (B. Netanyahu alias Mielkowski), mezi tzv. neocons a v předsednictvu EU. Jestliže si toto uvědomíte, pak začnete jednání těchto politických loutek rozumět a také pochopíte, že tzv. vyspělá západní demokracie je jenom divadelní hra určená pro naivní otroky, která sofistikovaně zakrývá skutečné a věčné vládce Západu a především jejich nepříliš humánní světovládné cíle. Hlavním nástrojem těchto globálních zločinců jsou stále více virtuální dolar a euro, média, zkorumpovaní politici,zbrojařské koncerny a farmaceutický průmysl, který své jedy draze prodává jako léky atd. Mimochodem, současná farmacie mi stále více připomíná starého Rockefellera z německého Neuwiedu, který v Americe prodával ropu, na níž fantasticky zbohatl jeho rod, jako univerzální lék na všechno.

366586

20.09.2018 16:23

Za slušnosťou „slušných“ liberálov sa skrýva nenávisť a lož

Západní demokracie je povrchní, falešná a pokrytecká

217.?.?.?

Hovořil jsem s Čechem v letech, který v Americe žil čtyřicet let. Když jsem se ho zeptal, jací vlastně jsou Američané, odpověděl mi, že přátelští. A taky hodně naivní a povrchní. Pokud je to přátelství ovšem nestojí žádné dolary. Klidně zvolí toho, kdo má lepší předvolební a samozřejmě i dražší show v televizi. Původ bohatství je nezajímá, program už vůbec ne. Důležité je, že má prachy a dobře vypadá. Když jsem byl v západní Evropě, kromě cen se mi tam líbilo. Pak jsem si ale vzpomněl na hodiny dějepisu a uvědomil si, kolik lidského utrpení a zničených životů v tzv. zemích třetího světa, které byly dlouho koloniemi těchto zemí a jejich obyvatelé pouhými otroky, ta okázálá krása vlastně stála.Rázem se mi tam už tolik nelíbilo. Když jsem byl v Římě a viděl tu krásu katolických kostelů vně a především zevnitř, uvědomil jsem si, že církev má ráda bohatsví, okázalost a moc a pije drahé víno i když naivním ovečkám káže o suchém chlebu, vodě, odříkání a skromnosti. Když jsem pochopil, že neoliberalismus znamená, že vítěz bere vše a moderním otrokům hodí jen drobečky na přežití, stal jsem se jeho odpůrcem. A když jsem se dočetl (v médiích mainstreamu samozřejmě ne), že tento svět a více než sedm miliard lidí ovládá, kontroluje a vysává pár rodinných klanů "vzorného" Západu, pochopil jsem, že tzv. demokracie je falešný mýtus a má úplně stejnou funkci jako náboženství. Udržet miliardy otroků v poslušnosti, bázni a v odříkání. Jen vypadá moderněji, lépe skrývá své hlavní cíle slouží stále menšímu počtu pijavic.

366648

21.09.2018 17:11

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

RE: Toto je vynikající článek

217.?.?.?

Vidím to zcela jinak. Převrat na Ukrajině právě v době příprav a konání ZOH v Soči celému světu ukázal, jak jsou západní zločinecké "elity" proradné, zákeřné a veskrze křivácké. Zprvu to vypadalo na jejich geniální tah, ale změnilo se to na velký prů.er a zmařené velké investice. Krym zůstal po referendu Rusům a Amíci utřeli přežranou a namyšlenou velkou hubu. Navíc se poskokovi Amíků Ukrajina rozsekla a tak přišel o suroviny a o významný průmysl. Ukrajina je už odepsaná. Co se týká Sýrie, tam to Amíci projeli také. Chtěli vybudovat plynovod z Kataru do Evropy přes Sýrii a tím vyšachovat Rusko z plynového byznysu se zbytkem Evropy, ale podceňovaní Rusové to prohlédli a překazili. Co se týká Německa, to je velmi závislé na dodávkách plynu z Ruska, protože bez něj se německá mašina rychle stane mauzoleem tamějšího průmyslu. Nevím, proč by Maďaři s Orbánem měli být rozdrceni, možností s kým obchodovat mají nespočet. Zřejmě je to jen váš vlhký sen. Nevím, proč by migrace zoufalých ze zemí Asie a Afriky do Evropy měla ohrožovat Rusko, když to není v EU a Kalergiho plán jej neničí. A co se týká "všemocných" koncernů Ameriky, ty už jsou nyní , po exportu celých průmyslových odvětví z pouhé chamtivosti do Asie, spíše bezmocné než všemocné. Váš idol, tedy USA, čeká brzo pád z nebeských výšin do ekonomického, morálního a ideologického bahna, které tak dlouho a úspěšně exportovaly do celého světa pod falešnou rouškou demokracie, svobody a lidských práv a taky docela slušná občanská válka. Na poskoky dědičných křiváků, lhářů, intrikánů a zlodějů taky dojde. Hned vzápětí.

366673

24.09.2018 17:54

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

Stačí s vrchností Izraele důrazně pohovořit z pozice vlastníků několika tisíc jaderných raket

217.?.?.?

A už se taková vyc.canost Izraelců nebude nikdy opakovat bez adekvátní a velice drsné odpovědi.

366724

byl a vždy bude jen zasvěcený a vděčný poskok Rothschildů, který hájí a prosazuje jejich velice zištné a mocenské zájmy. Podobně i A. Merkel , T. May nebo vedení EU.

366725

27.09.2018 18:16

NYT přiznává, že údajná „hora důkazů“ tajné domluvy s Ruskem není větší než krtinec

Novodobý chazarský kaganát zvaný Západ

217.?.?.?

zajde na to, co celá staletí pokrytecky, mazaně a velmi zištně šířil do celého světa. Záměrně sel mezi naivní otroky vítr, chaos,lži, krize, konflikty, nenávist a války ostošest a přitom kradl do vlastních bezedných kapes přímo neuvěřitelně. Ten médii a politickými poskoky opěvovaný a "předemokratický" Západ je prostě a jasně prohnaný křivák a zločinec k pohledání.Amerika, přesněji jeho zločinecké "elity" jsou nyní jasným šéfem Západu. Za svou setbu sklidí zcela zaslouženě takovou bouři, která jej pošle tam, kam dávno patří. Na smetiště dějin. A to o hodně dřív než čekal, přestože se nyní opravdu snaží intrikovat, lhát a vyhrožovat až za maximum svých možností.

366784

30.09.2018 20:19

USA a Izrael varují Rusko, aby Sýrii nedodávalo protiletadlové systémy S-300

USA a Izrael můžou varovat koholiv

217.?.?.?

Psi vyjou a karavana jde dál. Jinými slovy, Rusko, Čína, Irán a mnohé další státy na ně už z vysoka ....., protože konečně pochopily, že proradní chazaři ovládající Západ nemůžou donekonečna z bezpečného pozadí svých rezidencí diktovat zbytku světa svoji chamtivou a bezohlednou vůli a své, velmi, velmi zištné zájmy, samozřejmě vždy pod falešnou vlajkou a pokryteckými důvody jako dosud. A proč? Protože si šéfové výše uvedených "zločineckých" států uvědomili, že chazaři jsou též smrtelní, neuvěřitelní a mazaní a všehoschopní podrazáci a že žádný strom neroste až do nebe. Pochopili, že nadvláda chazarů je postavena na nekonečných lžích,podrazech a loupežích, vyhrožování, intrikách a především na vyvolávání konfliktů mezi dosavadními a velmi naivními otroky chazarů, kteří své postavení ve společnosti stále ještě nepochopili. A na tyto odporné lumpárny svých skutečných šéfů chazary ovládaný Západ taky krutě dojede. Ale ještě by mohl před konečnou porážkou veřejně přiznat, že nemocného "hegemona" na kapačkách, tedy USA řídí a šéfují ti samí, kteří šéfují celému Západu i v roce 1947 vzniklému Izraeli obklíčenému islámskými státy.

366815

01.10.2018 19:48

Kapitulace nebo odpor?

Pro Západ jsme byli vždy jen naivní otroci

217.?.?.?

Tak jako nás Británie a Francie klidně hodily přes palubu v roce 1938 v Mnichově, bez uzardění to naivky a zdejšími zbohatlíky oslavovaný Západ udělá i dnes. Když si uvědomíte, kdo Západu vždy z bank a korporací pevně vládl a stále ještě vládne, přestanete se divit a vést malicherné spory o margináliích. Pro Západ jme byli a stále jsme jen úslužní, naivní a pracovití otroci a poskoci z kolonie. Kromě let 48 až 89. To jsme byli zločineckým "elitám" Západu pro změnu trnem v jejich oku. Teď už je vše při starém. Pouze ten Západ velmi rychle ztrácí svou dominanci nad světem, protože jejich hlavní zbraň na zotročování světa (dolar a bratranec euro) je už generovaný jen ze začouzeného luftu a svět se rychle mění v neprospěch Západu.

366835

02.10.2018 19:42

Bitva o naše mínění

Jak z otroctví ?

217.?.?.?

Pro začátek by stačilo hromadně ignorovat účelová zpravodajství, lži a komentáře černobíle viděného světa mainstreamových médií, která jsou vlastnictvím několika "vyvolených" a pracují na zakázku spřízněných a samozvaných vládců světa. Jenže jak to realizovat ?

366850

03.10.2018 17:32

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

Svět zešílel ... nebo je dnešní blázinec součástí šílených plánů "elit"?

217.?.?.?

Co bylo černé je bílé, co bylo bílé je černé. Přitom myslící člověk ví, že vše je a bylo ve skutečnosti jen jeden z mnoha odstínů šedé. Ale šedá dnes nefrčí. Zajímavé ale je něco jiného.Že ty obrovské změny ve vnímání ras, různých náboženství a menšin prosazují stejní mocní a zároveň velmi nemocní tohoto světa, kteří ještě před několika desítkami let byli nespornými rasisty, homosexuály nemohli, menšiny persekuovali, kde mohli a nenáviděli. V prozření a obrácení Ferdyše Pištory u nich nevěřím. Spíše je to součást plánů "světovládců" na vyvolání chaosu, který se jim velmi hodí do plánů a vždy těmto psychopatům s velikášskými ambicemi pomohl k dosažení jejich cílů. Pak přijdou jimi vyvolané finanční a ekonomické krize,lokální války, hrozby globálního jaderného konfliktu (jen připomínám, že oni mají opravdu rádi své luxusní životy) a nakonec...New World Order neboli jejich globální a neomezený diktát nad naivními a rozhádanými otroky celého světa vydávaný jejich a přátelskými médii vesměs chazarského mainstreamu a politickými poskoky a kurv.čkami za nejlepší možné uspořádání lidstva. Ještě je čas se probudit z letargie, začít přemýšlet a změnit výsledek této šílené hry psychopatů se světem, ale moc už ho nezbývá.

366877

05.10.2018 18:35

Washington jako stroj na sankce

Sankce Washingtonu

217.?.?.?

vůči neposlušným, vzpurným, úspěšným a smolařům (některé státy mají tu smůlu, že mají něco, co zámořští predátoři velmi chtějí uloupit nebo mají alespoň strategicky významnou polohu ) jsou jen další zoufalou snahou především chazarských "elit" Ameriky odvrátit neodvratitelné. Totiž ztrátu dominance nad světem, pád jejich hlavní zbraně, tj. dolaru, jako světové rezervní měny, ekonomickou krizi, domácí nepokoje v důsledku úpadku, popřípadě i občanskou válku. Tedy to, co tak dlouho, úspěšně, pokrytecky a bohužel i beztrestně exportovaly do celého světa pod falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Tyto hodnoty přitom zašlapaly do země všude tam, kde jim to přineslo velké zisky, ze smluv udělaly, když se jim to hodilo,cáry papíru na podpal a právu států na vlastní politiku a suverenitu se vždy jen sarkasticky vysmály. Jejich média soustavně vydávala tyto zločiny za šíření pokroku a prodejné či vydírané děvky v politice jim vždy vypomáhaly,kryly záda a obelhávaly naivní otroky.

366914

06.10.2018 17:34

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

Cui bono ?

217.?.?.?

Dnes jsou nevědomí a naivní otroci šmírováni na každém kroku. Všude jsou kamery, čipy u vchodů,rentgeny, platí se kartami (kdo platí hotově je hned podezřelý ), platby a výplaty nyní už jen imaginárních peněz přes počítače, hovory přes mobily, komunikace přes internet atd. Nikdo už nás nemusí čipovat, my už očipováni a šmírováni jsme, a to doslova na každém kroku. A ještě si to pěkně platíme. Tak vypadá totální kontrola miliard otroků neuvěřitelně vyc.canou hrstkou lidstva, která nemá nikdy dost a chce si udržet svoji dominanci na věky. Vítejte v novém světovém řádu. Děje se tak údajně především kvůli teroristickým hrozbám. Pokud bych patřil k "elitě" světa (opravdu nepatřím), teroristi by se mi jako užiteční idioti velmi hodili do mých patologických plánů. Proto bych je všemožně vytvářel (např. bombardováním, ekonomickým vykrádáním a vydíráním jejich území, sankcemi atd.), podporoval, financoval a chránil. Čím více bych údajně chránil bezpečí otroků, tím snadněji a rychleji bych pod rouškou boje proti teroristům likvidoval demokracii a práva otroků. A ještě bych si na tom pořádně namastil kapsy. Otroci by to, jako vždy, ochotně zatáhli a zbaštili i s navijákem.

366926

07.10.2018 20:25

Rusko zřídí neoficiální bezletovou zónu nad Sýrií

Konečně, ale přece

217.?.?.?

Už dávno mělo Rusko ukázat neskutečně namachrovaným idiotům se světovládnými ambicemi a chazarskými páníčky v pozadí, uvelebenými ve svých rezidencích převážně za velkou louží, kde je a především v budoucnosti bude jejich místo. Nyní také začali Amíci v zoufalství obchodní válku s Čínou a EU. Nikdo z těch předem vybraných a nespočetných nositelů Nobelovy ceny majících americké občanství a světový původ jim zřejmě neřekl, že tento akt ubohého vydírání a nátlaku americké hegemonie stojící na hliněných nohou, lžích, intrikách a dluzích, jejich pád přímo do bažin jen hodně urychlí a odhalí jejich skutečné úmysly. Asi ti nositelé Nobelovy ceny nejsou zase tak chytří nebo odvážní nebo je prostě většinou přestárlí "světovládci" s nemocnou prostatou a transplantovaným srdcem či ledvinami v návalu vzteku a zoufalství vůbec neposlouchali.

366938

11.10.2018 19:34

Šedá zóna pokrytectví aliance NATO

"Elity" Západu

217.?.?.?

z největších bank a korporací a mnozí jejich poskoci v politice a médiích již začínají tušit, že jim a jejich dominanci nad světem zvoní hrana. Mají sice zcela k dispozici OSN, svoji Světovou banku, BIS, MMF, NATO, CIA,NSA, MI6, Mossad, elitářské spolky Bilderberg Group, CFR, Trilaterální komisi, Římský klub,četné think tanky,mocný Vatikán,většinu médií, mnoho zkorumpovaných, zastrašených či vydíraných politiků atd.,ale stále více tahají za kratší konec provazu. Připomínají totiž masové vrahy, lupiče, intrikány a notorické lháře, kteří však denně kážou o morálce. Hlavně tam, kde je ještě co ukrást nebo tam, kde se zvedli tak, že mocipáni Západu za tím vidí ohrožení svých zájmů. A ty, jak dobře známo, jsou na celé planetě. Jejich poštěkávání na Rusko a Čínu je už činí směšnými a ukazují tím světu jen svoji zoufalost a bezradnost. Tisíce tun železa, které poslaly do Pobaltí, by se v případě vojenského konfliktu velmi rychle staly jen rezavějícím harampádím.Podobně jako v jiných částech světa. Uznávám ale, že pro vojenské koncerny je to báječný kšeft placený výhradně daňovými poplatníky. Nyní už spoléhají na Marťany a jejich UFO. Marně, protože jim už nikdo soudný nemůže věřit ani jméno. Naivní a beznadějně zamilovaní, kteří stále věří v oprávněné šíření americké demokracie, svobody a lidských práv do celého světa, se můžou jet podívat do Afghanistánu, Iráku, Lybie nebo Syrie, aby viděli, jak export výše uvedených hodnot po americku vypadá v praxi.Nebo si stačí vzpomenout na bombardování Srbska v roce 1999 bez souhlasu OSN. Tam všude agresivně zasahovalo NAT0. Proto řeči o tom, že jde o obranný pakt, jsou pro smích už i vrabcům na střeše.

367030

14.10.2018 19:01

Váš životní styl už nalajnovali jiní

Životní styl idiotů dneška

217.?.?.?

se dá zkráceně vyjádřit takto. Koupíme si co nejvíce nablýskaných krámů s krátkou životností,nabízených "pravdivou" reklamou, z nichž většinu vůbec nepotřebujeme a brzy vyhodíme jen proto, abychom naštvali sousedy, kteří tyto nesmysly ještě nemají. Klidně i na dluh, protože na všechny ty pitomosti prostě nemáme ani když jíme jen "zdravé" hamburgery s colou a makáme od nevidím do nevidím. A budeme je splácet bankám či hypotéky poskytujícím lichvářským firmám velmi dlouho. Během této doby se budeme modlit, abychom neonemocněli či nepřišly nečekané výdaje a makat a splácet, držet hubu a krok. Přitom budeme koukat na televizi, abychom relaxovali od toho každodenního stresu a věřit tomu, co nám média "objektivně" sdělují a konzumovat bezduché až idiotské seriály o ničem až do úplného bezvědomí. Z hlediska samozvaných světovládců z bank a korporací jsme tak ideálními občany či spíše velmi užitečnými idioty, jimž je radost navždy vládnout.

367068

17.10.2018 19:01

Mezinárodní vztahy: Klid před bouří?

Bouře přijde,

217.?.?.?

na to vezměte klidně jed. Prakticky celý svět už má doslova plné zuby amerického diktátu, poručníkování, intrikování, pokrytectví, zastrašování, vydírání a zotročování, "humanitárního" bombardování, nekonečného a bezostyšného vykrádání a lhaní, a to vše pro zisky a moc jen pár promile většinou chazarských, velice prohnaných zločineckých "elit" Západu a především Ameriky, ukrytých vždy v bezpečí velkolepých rezidencí a v temném pozadí.

367109

18.10.2018 17:43

Zlo plodí zlo

Princip akce a reakce funguje

217.?.?.?

To, že jsme součástí agresivního paktu NATO, který jen prosazuje mocenské a finanční zájmy šílených vládců Ameriky a celého Západu ohněm a mečem,tedy většinou konvertovaných sionistů chazarského původu vykopaných pro svoji krutost a podlost v 11. století z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem právě Rusy a později usídlených na Západě,má několik příčin. Po tzv. sametové revoluci vyvolané tajnými službami Západu, především pak CIA a MI 6, byla jedna z podmínek instalace Západem podporovaných disidentů do vrcholných funkcí prosadit vstup státu do EU a do NATO. Před vstupem do EU se alespoň konalo referendum, jemuž předcházela intenzivní mediální masírka naivních ovčanů, před vstupem do NATO však nikoliv. Zdůvodněno to bylo tím, že nás ohrožuje především Rusko.Přitom Rusko od svého vzniku po rozpadu Sovětského svazu nikoho neohrožovalo, pouze se bránilo a brání svému rozštěpení a vydrancování právě těmi, kteří zafinancovali rozpad a pád bývalého východního bloku koncem osmdesátých let Stačí se podívat na mapu, jak se kruh amerických základen kolem Ruska stále více blíží k hranicím Ruska. V Sýrii Rusko je na žádost legálně zvoleného prezidenta, zatímco Amíci se tam pozvali, jako vždy a všude, sami. Další příčina našeho vstupu do NATO byl fakt, že zbohatlíci z devadesátých let, tedy z doby totálního blackoutu a právního nevidění, viděli v členství v NATO pojistku toho, že to, co ukradli při divokých privatizacích, jim navždy bude říkat pane. Dnes čeští vojáci umírají za zájmy a zisky především amerických elit v Afghanistánu. Nikdo z Afghánců je tam ale nezval. NATO je pouze plášť ke krytí a financování amerických zločinů. a obyvatelé členských zemí jen dobrý a spolehlivý kanonenfutr a plátci válek vedených v zájmu a pro zisky chazarských "elit" Západu.

367137

hlavně chtějí i nadále dominovat a poroučet celému světu a jejich zločinecké "elity" beztrestně vykrádat a uzurpovat svět jako dosud. Hrají si pokrytecky na nejvyspělejší a nejhumánnější demokracii a přitom je zřejmé, že Americe vždy vládli lidé ???, kteří svými intrikami, podvody, lichvou a vykrádáním celého světa získali opravdu neuvěřitelné bohatství a tím i moc a neštítili se přitom žádných špinavostí. Nyní chtějí elitáři vrazit klín mezi Rusko a Čínu, protože už konečně ve své nebetyčné namyšlenosti pochopili, že ruská vojenská a čínská ekonomická síla jsou nad jejich současné možnosti. Bankéři a šéfové nadnárodních firem vyvezli v očekávání ještě výrazně většího zisku celá průmyslová odvětví Ameriky a západní Evropy do kdysi chudé a velmi lidnaté Asie a až nyní pochopili, že především jejich chamtivost stála a stojí na počátku jejich neodvratného úpadku moci ekonomické a finanční. Měli doma desítky nositelů Nobelovy ceny za ekonomii, ale buď je neposlouchali nebo ti nositelé a poradci nejsou takové "bedny", za jaké jsou vydávány. Nyní už hodně zoufalí zámořští "světovládci" spoléhají na svůj zbrojní průmysl, ale i tam tahají za kratší provaz. Ukazuje se totiž, že zbraně tzv. "Bangladéše s jadernými zbraněmi", tedy Ruska, jsou nejen výrazně levnější, ale především efektivnější a účinnější než jejich. Navíc díky internetu, který měl být jejich dalším důležitým a především globálním čipem otroků a propagandistickým médiem, se stále více lidí dozvídá o skutečném stavu světa, o cílech mocných, jejich propojení s jejich politickými loutkami atd. A to je pro ně opravdu zlé a velice nebezpečné. Tak zlé a nebezpečné jako nikdy dosud.

367375

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 117 čtenářů částkou 21 617 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

YouTube vymazal 2 kanály RT v němčině s 600 tisíci odběrateli kvůli údajnému porušení pravidel komunity 29.09.21 00:00 USA 0

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli27.09.21 21:28 Austrálie 1

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 2

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 5

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 3

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
15,80 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,09 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,93 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 914,84 Kč
1 unce stříbra
489,77 Kč
Bitcoin
905 993,39 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?