Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 177 příspěveků, 5 různých jmén: eda521, Jacob, Jacon, Krobos, Šobul.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.03.2011 10:26

Svět po Fukušimě: popírání jaderného rizika pokračuje

Zakážeme vše z čeho máme strach???

Krobos 193.?.?.?

Nejsem odborník přes atomovou energie, dáme-li však do roviny to co nás skutečně ohrožuje, pak atom bude asi jeden z mála. Pokud se bojíme dopadů různých činnosti na naše životy, pak se bojím více těch, které jsou problémem všeobecně a zabíjejí pravidelně a každý den. Kontaminace vod a ovzduší. Spalování v lokálních topeništích všeho co je schopno dát nějaký joul tepla např. spalování pet lahví a podobných svinstvech. Spalovaní v autech všeho co motor snese, stovky neseřízených diesel motorů jimž se valí mraky černého dýmu z výsfuku, tuny prachu v ovzduší, alkohol, drogy, dopravní nehody. jakožto ovyvatel města denodenně vidím a cítím jak se cílevědomně a dobrovolně zabíjíme, nejem sebe ale i děti.
Nicméně autor, taky mohl zmínit použití munice s ochuzeným uranem v Iráku a důsledky její použití.

240046

30.03.2011 08:08

Tragické selhání „post-komunismu“ ve východní Evropě

RE: Zbytecne cerny clanek

Šobul 193.?.?.?

K vašemu příspěvku by se hodilo doplnit. Jsem singl, ženatý, mám děti a kolik.
Nedávno jsem se byl u holiče ostříhat a vedle seděl tak 80-ti letý děda, který se chlubil, že on a jeho manželka mají důchod dohromady měsíčně 22 tis. Kč, co si vše může koupit a jak má levné bydlení. Nechci komentovat výši příjmu, ale pokud jsou dva ekomomicky aktivní lidé, s čístým měsíčním příjmem 30 tis. Kč a umějí rozumně hospodařit, pak se jim žije dobře, přidejte jim však dvě děti, započítejte finanční propad přijmu ženy na mateřské pokud by děti neměla a pracovala, pak musí vyjít, že ani čistý příjem 40 tis. Kč 4-členné rodiny není dostačující, protože to v absolutním čísle znamená 333.33 Kč na den, jinými slovy 13,3 Euro nebo 19 US$. Rodiny žijící pod tímto příjmem, jsou na životní úrovni rozvojových zemí. Nenechme se mýlit, že to je Afrika či Indie, i tam mají všechny vymoženosti světa, které máme u nás v obchodech a lidé si je tam normálně kupují.

240725

28.01.2013 07:02

Nová Bílá hora? Odkládá se!

Co bude dál

Jacob 193.?.?.?

Jak pravil kníže, bitvu jsme prohráli, ale válku vedeme dál. Nic neskončilo a s autorem lze jen souhlasit, že jsme možná Bílou Horu pouze oddálili o nějakýh 15 měsíců. Jasně to řekl Kalousek: Prezident může vyjádřit svůj názor v PS nebo na vládě,ale to je tak všechno. Nemáme prezidenta, můžeme mít premiéra!" Je-li dalším krokem umrtvení "Benešových dekretů" mohlo se jednat o vypuštění balónku jak bude reagovat veřejnost. Co mohli ztratit nebo získat při tomto experimentu? Získat mnoho, ztratit nic, na toto téma není ještě obec česká řádně připravena tak jako na církevní restituce. Ještě je stát i národ málo zdecimovaný, ještě se lidé dovedou i přes denodenní starosti sjednotit. Téma Benešových dekretů bylo otevřeno, bude i častým tématem budoucnosti a o Bílou Horu půjde až při dalších volbách do PS. Pokud bude M.Z. nadále vystupovat se svojí známou asertivitou vůči novinářům apod, ztratí cenné body pro levici, které dnes levice má (krajské volby i prezidentské). Ekonomická situace se bude zhoršovat a možné hašteření Zemena s vládou může přihrát cenné body právě TOP09. Nebude vítězství M.Z. vítězstvím Pyrrhovým pro levici?

283781

29.01.2013 07:17

¡No pasarán!

Co bude dál?

jacob 193.?.?.?

Vzpomínám si na jeden vtip před rokem 89. Smutný muž říká: Otevřu noviny Lenin, pustím televizi Lenin, Jdu do kina Lenin, mám strach otevřít i konzervu. Něco podobného se podařilo i volebnímu týmu K.S. Stejně tak volební tým podcenil i schopnost našeho čtení mezi řádky, tak jak vše co Karel nešťastného řekl bylo okamžitě náležitě omlouváno a vysvětlováno všemi možnými způsoby, možná jim to mladí baštili, ale dospělejší populace ne. U mladých využili emoce kolektivní vzájemnosti a opozice vůči rodičům Sám mám tuto zkušenost se synem studujícím v Praze. Začne období používání špinavých zbraní,dehonestace budoucího prezidenta a jeho rodiny (viz článek v IDNES 28.1. o paní Zemanové nebo narážky bývalého soudruha Jana Krause o vztahu Zemana a jeho dcery). Otázku zda oba nejsou služebníci jednoha boha jsem si taktéž pokládal, nicméně takovou optiku vidění reality nemáme, zde je potřeba čekat co bude. Vzhledem k ihned zahájeným hulvátským útokům na M.Z. a přímo i na jeho rodinu se toto nezdá být pravděpodobné.

283885

08.03.2013 06:58

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

Pohled zezdola

Jacob 193.?.?.?

Teatrální rozloučení na ukončení prezidentské funkce. Dokola stále se opakující slova kdysi o trhu a tržním hospodářství, dnes stále dokola omílaná slova o svobodě. Přečetl jsem řadu knih od V.K. V některých má pravdu a v některých je cítit mantra jeho osobnosti a to co je pro něj Svatý grál. Rozdělení ČSR je z velké části záslauha Klause, který před společným národem dal přednost budování kapitalismu bez přívlastů, jeho dítě bylo ohroženo odbojnými Slováky. MUDr Macek to v pořadu o rozdělení státu s pobavením potvrdil, když se zmiňoval, kdy se již tiskli nové české peníze a v té době jsme neměli ani zdání o tom co se chystá, média pak odvedla svou práci. Nikdo nevolil Klause ani Mečiaru s programem rozdělit stát. V roce 1997 ČR prakticky zkrachovala, divoká hospodářská reforma se zhroutila, tento fakt zastínil tzv. "Sarajevský atentát", který vyvolal emoce, ale dramatický propad ekonomiky byl katastrofou. Dopady divoké reformy jsou nepředstavitelné a zotročily lid obou státu možná navěky. Amnestií Klaus jen potvrdil s jakým orchestrem hraje a od koho půjde v budoucnu finanční i zákulisní podpora pro jeho udržení u politické moci. Jsem přesvědčen, že se Klaus etabluje jako politik obroditel pravice a se Zemanem na hradě vybudují novou oposmlouvu. Nebudou hrát prim, nebudou vidět v čele šiku, ale jen tak si oba zajistí pozice své i stávající politické garnitury.

286009

26.04.2013 06:31

Tři diagnozy

RE: Dávno som nečítal takýto pekný článok...

Jacob 193.?.?.?

Tento citát by měli tesat do žulového balvanu na věky

288854

30.04.2013 06:51

Historický vznik Evropské unie

Jacob

Jacob 193.?.?.?

Euroskeptický Klaus má zásadní podíl na hospodářském stavu, který je nyní v ČR. Zkrachovala mu privatizace i stát pod jeho vedením jako premiéra (1997). O tom co se ekonomicky a politicky událo v tomto roce se korektně mlčí a co se pak vše muselo zachráňovat se také korektně mlčí. Příčiny ekonomické i politické katastrofy roku 1997 sahají právě do období Klausovy privatizace a jediné ideologie volného trhu. ˇUčel světí prostředky a proto nechápal co jsou špinavé peníze či jeho motto "O peníze jde vždy až v první řadě". Dnes dává moudra a vymezuje se proti tomu či onomu, našel si nové politické téma, se kterým teď vstupuje do politického prostoru. Svou novoroční amnestií opět přesvědčil kdo je a s kým je. V dnešní zmatené době se Klaus jeví jako konzistentní politik s jasným pohledem na stávající dění v Evropě. Nicméně domácí katastrofální politická situace jej nechává chladným a byl to on kdo dosadil do vlády Topolánka a následně Nečase. Věříme mu?

289068

14.06.2013 07:06

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Jacob

Jacob 193.?.?.?

Souhlasím, že to bylo show jak z Holywoodu a při tak velkém počtu policistů zajistit, aby se správným lidem nedostalo varování muselo být dost náročné na utajení. Mnoho zde poukazuje na možnou souvislost s Temelínem. Můj názor je, že vláda rozpočtové odpovědnosti dovedla státní kasu na pokraj katastrofy. Ovšem zákony, které bylo nutné prohlasovat ve sněmovně i za použití dnes odsouzeného poslance zvládli. Půjčka MMF, restituce, zvýšení daní, euroval, II pilíř atd. Teď je pravý čas na odchod, nejlépe v přímém přenosu za účasti kamer. Na scénu vstoupí nějaký spasitel - Klaus? A společně se Zemanem v zákulisí budou léčit českou ekonomiku. Přičemž mají všechna esa v ruce, jelikož ti před nima to všechno zpackali, důkazy viděl přece celý národ v TV a oni to musejí zachránit. To by Klausovi sedělo, stejně tak jak používal argumenty co vše bylo zpackané před 89 a on to musí vrátit do starých dobrých tržních kolejí. Velkou figurou je Kalousek, který by možná s ČSSD bez knížete vytvořil vládu, tím by však posadil Klause a ODS do role diváka a Zemana zazdil na hradě. Po tomto spektáklu by Sobotka (ČSSD) takovou koalici s Kalouskem obhájil jako nevyhnutelný krok pro zachování politickoekonomické stability ČR. No bude to velmi zajímavé, co uvidíme, až se prach usadí.

291384

28.06.2013 07:21

Čína se má co ohánět

Komentáře k Číne

Jacob 193.?.?.?

Autore, autore Čína je daleko a má zcela odlišnou kulturu i strukturu všeho na co jen můžeš pomyslet. Nekoukejme na Čínu, ale raději věnujme pozornost Itálii, která za účelem vstupu do EU prováděla kouzla se svým státním dluhem. Věnujme pozornost rozhodnutí v EU, že za problémy bank budou škodní investoři. Kdo jsou investoři? Jsou to střadatelé? Chystá se tímto řízený pád vybraných bank a ožebračení střadatelů nebo národů? Kypr byl zkouška?

292320

11.07.2013 07:35

Korupce v přímém přenosu

Špatný krok

jacob 193.?.?.?

Jmenováním J. Fischera MF je těžká politická chyba a M.Z, který tuto partiji hraje mistrovsky, se vrátí jako bumerang. Mne se tento jmenovaný ministr nelíbí a nebude se líbit i velké části veřejnosti. Jeho tragikomické obhajování způsobu hrazení nasekaných dluhů připomíná "Křišťálového Standu" a zároveň naprosto podlamuje důvěru současné jmenované vlády. Dle mého názoru tímto krokem ztratila Rusnokova vláda šanci i když oproti oponentům a občanům mají obrovskou výhodu - budou ovládat státní kasu a státní aparát, pokud se udrží.

293068

11.11.2013 08:28

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

Jacob

Jacob 193.?.?.?

Krom toho si stačil ještě po nocích udělat doktorát v jedné Slovenské vísce. Ještě mi tam chybí nějaká funkce v EU např. pro efektivní vysávání [mrknutí jedním okem]

299470

09.01.2014 08:48

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

RE: Další 4 roky se promrhají, opět se pojede na setrvačník

Jacob 193.?.?.?

Smutná pravda. Možná, že to 4 roky nevydrží a možná to je záměr střídat vlády rychleji jak milenky. Tak se dá rozvrátit i to poslední co funguje a pak budeme vděční i za podrbání za uchem. Poznámka Šláfenberga o tom, že budeme rádi jak se trochu nažerem, nebylo jenom takové plácnutí.

302265

10.04.2014 06:49

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

RE: Ano, je vidět proč byl evromajdan

Jacob 193.?.?.?

každopádně toto neslo Ukrajině peníze. Pokud to někdo rozkradl to je už věc Ukrajiny. Pokud to koupí, dosadí tam šafáře a ten jim pohlídá, aby peníze šly správným směrem tak jako v ČR. Náklady na provoz rekonstrukci a ostatní ponesou Ukrajinské domácnosti a průmysl. Zisk půjde páníčkům. Za pár let hordy hladových Ukrajinců budou zaplavovat Evropu. Stejně jako uprchlíci z Afriky. Stačí si podmanit zemi ekonomicky a mají tolik pracovního prostoru a levné pracovní síly až se jim z toho točí hlava a ve svém důsledku co s nima. Směšné je to, že to koupí za natištěný papír [smích]))))

308241

11.04.2014 08:28

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

RE: Ano, je vidět proč byl evromajdan

jacob 193.?.?.?

Co mají a nechtějí lidé vidět a znát je dáno naprosto jednoduše a každý selský rozum tomu rozumí, ale za dané situace, kdy se propaguje myšlenka, že všichni jsou happy a každý má právo a je friendly či podebné demagogie ukrývá tu základní myšlenku vědět kdo na které straně břehu stojí a samozřejmě si uvědomit, na kterém břehu jsem já. Propaganda, že všeobjímající láska kapitálu, demokracie a práv menšin nás oblažuje je opak skutečnosti - požírá nás to. Žádný pasák ovcí si nedá do ovčína vlka i když mu mile se usmívající soused bude tvrdit, že vlk je polepšený, obarvil se na bílo a zkouší žrát trávu. Takovým hloupostem, ale dnešní generace věří a ještě tomu tleská a pokud vlk "podlehne" a otevře vrata ovčína dalším vlkům je "podlehlý vlk" politován a mrtvé ovce jsou zohledněny jako obětí nové vzájemné tolerance a spolupráce. Spolupráce ano, ale vlk zůstane vlkem a ovce ovcí. Ovce může přečůrat vlka, když bude držet hlavu nahoře a nečumět jen po zelené trávě. Jenomže když ta tráva je tak zelená a šťavnatá ..................

308291

15.04.2014 06:12

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Plyn končí

Jacob 193.?.?.?

No nevím kdo pošle na ukrajinu plyn, když se tam jen tak ztratí 13 mld m3 plynu!!! Kdo bude takový šílenec [smích])))

308495

18.04.2014 06:40

Obamova hra: Je Putin lákán do pasti?

RE: Jde o to, jestli ta past je dost pevná,

Jacob 193.?.?.?

Kdo má plyn ma esa, kdo má trubky má taky esa, jakou barva ta esa mají záleží na tom, zda má do těch trubek co natlačit. Jenom na okraj zemní plyn je strategická suroviny o jejímž významu
na hospodářství se v našich rudých médiích moc nemluví a občanstvo to moc nezajímá.

308670

05.05.2014 06:57

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

jacob 193.?.?.?

O tvých daních většinou rozhodují Ti, které jsi nevolil a tudíž se nemusejí presentovat na to mají své poskoky, kteří si zaplatí PR z tvých daní. Ostatně proč by měl někdo o tobě rozhodovat za Tvé peníze?
ČT si nemá koho co mazat na chleba.ČT je veřejnoprávní a zda spot je takový nebo makový jí nepřísluší posuzovat. Jedině, že by tam seděli soudruzi (bývalí komunisti) ze schvalovací komise, kteří rozhodují o tom co je a co není správné.
Co nasoudíš v dnešní době a i když něco vysoudíš co s tím. Volby nezastavíš, čas běží a pak si může každý s nějakým soudním rozhodnutím víš co? Volby proběhly.
Dobrá nemají to profesionálně uhnětené a ...? Kdy se v TV denně koukáme na téměř přímý přenos kdejaké sebevraždy, vraždy krvavé nehody a jiných zcela obsahově prázdných spotů ...... pravda jsou profesionálně sestříhané, udýchání reportéří nám sdělují naprosto převratné nesmyslné info téměř z místa činu. Tak v tomto
přehršeli pokleslých zpráv, filmů se jeden z tvého pohledu nepovedený volební spot zcela ztratí ............Ostatně někdo má rád vdolky a jiný holky

309560

14.05.2014 07:06

Ukrajina: Hra na čekanou

Jednat nikdo nechtěl

Jacob 193.?.?.?

Pravdou je, že jsem nikde nezaznamenal ochotu Kyjevské vlády jakýmkoliv způsobem něco vyjednat v těchto regionech. Od počátku nálepkovali tamní obyvatelstvo názvem "teroristi". Jediným argumentem bylo použití síly proti nespokojenému obyvatelstvu. Rusové uzavřeli vzdušný prostor nad východními oblastmi pro jakékoliv vzdušné síly z venčí nebo-li nikdo si netroufne podporovat fašistické bojůvky. Nedělejme si iluze Specnaz nebo jak se nazývají v tamních oblastech budou operovat a budou tam i Rušští zpravodajci. Je jenom otázka je-li jejich role v tom, že udržují v bezpečné vzdálenosti takové ozbrojené síly, které rozpoutávaly krvavé střety a zabíjely civilní obyvatelstvo pro rozpoutání občanské války. Kyjev a její nějaké ozbrojené složky nejsou schopny bez zabíjení občanskému hnutí na východě v čemkoliv bránit. Dobře vědí, že pokud by tam došlo k většímu ozbrojenému střetu a oběti budou ženy a děti, hněv Ukrajiny se obrátí proti Kyjevu. Stále není jasné, na které straně je Ukrajinská armáda (především vojáci) - Krym to víceméně ukázal.

310078

10.06.2014 07:14

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: smrt exekucím

Jacob 193.?.?.?

První věc než začnu někoho eliminovat je potřeba si podívat na trendy a statistiky. O metodách exekutorů víme a bylo popsáno mnoho, ale výše zadlužení roste. Z toho lze usuzovat, že asi nebude tak zle pokud se objem dluhu stále zvětšuje. Pravidlo je jednoduché, platit své závazky a proč je dlužníci neplatí. Vše začíná v rodině, kde si děti "půjčují" od rodičů a nevracejí půjčené peníze nebo věci. Jsou zvyklé brát a nevracet nebo za ně dluhy platí rodiče dokum mohou - v této fázi trest nepřichází. Pak nastane zlom, nemá kdo za ně platit dluhy a už se vezou.

311378

17.06.2014 06:57

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: http://www.nwoo.org/2014/06/16/americky-imerialismus-1953-2011/

Jacob 193.?.?.?

I když je řadu let známo, že exekuce dopadá na dlužníky jako Thorovo kladivo, zadluženost obyvatel stoupá. Už v rodinách se děti učí, že se rodičům vypůjčené peníze nevrací, ale v reálném životě se vrací a z věřitele se stává otrokář, který si svého otroka prostřednictvím zákonů hlídá, protože jej bezpracně živí.

311758

27.06.2014 06:52

Dotaz české poště

Podobné zkušenosti

Jacob 193.?.?.?

Mám podobné zkušenosti, ale ne tak pevné nervy. Madam šéfovou příslušné pobočky jsem si vytáhl a ač jsem k dámám velice zdvořilý nadal jsem ji, ovšem slušně. Týkalo se to výdeje balíku, kde byla fronta jak na maso a chudák mladá holka se za tím okýnkem v tom plácala. Pokud se někdo domnívá, že se udála nějaká změna v danou chvíli, mýlí se. Dámy jsou již otrlé a takové výlevy klientů je nerozhážou, není jich totiž mnoho. Ostatní stojí ve frontě jako stádo telat. Nejedenkráte jsem zažil, že některý ze seniorů čekající frontu k okénku se vyvrátil a při pádu si přivodil zranění, které si vyžádalo zavolat RZS. I tyto případy s nikým nehnou. POŠTA je pán. Ceská pošta zavedla trasování balíků a zavolají Vám domů, že balíček k vám přivezou. Pokud si myslíte, že se můžete dohodnou např na dovoz odpoledne, zapomeňte, ani jednou se jim to nepodařilo, pokaždé jdu pro balík na poštu. To už korespondenční adresu píšu k rodičům, kteří jsou v důchodě a tudíž doma. Na příchod balíku je upozorním a i tak najdou ve schránce, že jsem nebyl k zastižení. Stěžovat si je zbytečné, to můžu mluvit doma do kredence a vyjde to na stejno. Pobočku pošty mám 200 m od domu, tam by balík mohli zanechat, bohužel tato pobočka pouze přijíma korespondenci, tyto služby neposkytuje, takže pro balík si musím zajet 2 km. Poštovné mne stojí v průměru cca 100Kč/zásilka, předpokládám, že 90 kč jde na plat managementu a za zbytek poskytují služby, kvalita by tomuto odpovídala.

312360

08.07.2014 07:32

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Jen aby se ta zdrženlivost nevymstila

Jacob 193.?.?.?

Dost pochybuji o tom, že by NATO zaútočilo na Rusko. Jednak NATO je USA a pokud se podíváme pár let nazpátek, tak vojska USA sice dobyla země s podstatně menším vojenským potenciálem, ale de facto stav je stejný - vliv má USA minimální. Rusové nejsou mohamedání a disponují kvalitní výzbrojí i zpravodajskou službou narozdíl od arabáčů. Při obsazení vzdušného prostoru na Lybií stačilo tucet bojeschopných letadel aliance, která neměla protivníka a to jim proti Rusům nebude stačit.Rusové můžou kontrolovat vzdušný prostor nad celou západní Evropou - kdo jim bude soupeřem nad Bulharskem, Českem, Polskem, Rumunskem atd. Česko vyšle své dva bojeschopné(?) gripeny a po jejich sestřelení zavládné státní smutek - především na MF. Krom toho stačí vyřadit pár elektráren a celá naše západní civilizace se zhroutí, protože do týdne nebude co žrát.

312893

21.07.2014 06:46

Ilegální separační zeď Izraele stále stojí

RE: A jaktože není slyšet Uhl, Kocáb a podobní?

Jacob 193.?.?.?

Na dobytých územích, které nemají stanoveno koncové řešení se neudržuje pořádek a právo, ale podporuje se chaos, nevraživost a dekadentnost. Smiřme se s tím, že jsme kolonie podobně jako celá východní Evropa. Důsledně je dbáno, aby se tato území nijakým způsobem neemancipovala - ekonomicky, kulturně a sociálně

313643

24.07.2014 09:50

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: Příspěvek na bydlení

Jacob 193.?.?.?

Pokud je trochu člověk aktivní a má dobrý žaludek, lze od státu získat slušný kačky.

313941

29.07.2014 07:01

Hypermarket – jeho pán a otrok

RE: Otroctví v hyper/super je pouze důsledkem přebytku gum na trhu práce

jacob 193.?.?.?

Dle mého názoru příliš jednostranné vidění světa a názor zakládající se na omezených zkušenostech s reálným světem. Hlavně se mi líbí, že dobrý zedník si vydělá i 30 tisíc(podtrhuji písmeno i). Těch 30 táců po zdanění a zaplacení všech nutných výdajů je taky almužna. Jen by mne zajímalo těch 30 táců za kolik odpracovaných hodin v měsíci.

314244

31.07.2014 07:40

Třetí světová válka již začala

RE: Vážený pán editor,

jacob 193.?.?.?

No pokud má chába paměť sahá tak pravoslavní i křesťani jsou vraždění celkem hojně a nemám pocit, že by se tyto dvě náboženství mezi sebou vraždila. Pravoslavní jsou genocidně vytlačování ze svých dosavadních desticí už delší dobu což křesťany začiná postihovat až nyní.

314458

08.08.2014 07:16

Minimální mzda

RE: Minimální mzda nic neřeší

Jacob 193.?.?.?

Mantra škodlivosti minimální mzdy je již od dob V.K. Nadnárodní firmy budou platit přesně tolik, kolik to stát dovolí. Předchozí dvě vlády dělaly vše proto, aby musel zaměstnanec držet hubu neb v případě šikany ze strany zaměstnavatele neměl žádnou možnost obrany - nemaje peníze se soudně bránit, dlouhé soudní tahanice, nezájem UP cokoliv řešit, pokud je ve sporu s bývalým zaměstnavatelem tak je očerňován, pomlouván a jiné podpásovky, které nejsou po ukončení sporu trestány. Zaměstnavateli se po vynesení rozsudku o jeho vině prakticky nic nestává. Další paradoxem je dotování nových pracovních míst, či různé sociální dávky, kdy zaměstnavatel s tímto rovnou kalkuluje. Neobhajuji tady zaměstnance a nežaluji na zaměstnavatele, ale dokud nebude zde fungovat právo pro všechny stejnou měrou pak budou dělat lidi otroky. V tomto bordelu se nedá tzv. férově podnikat a zlepšení služeb si můžeme nechat zdát do té doby dokud nebudou jasná pravidla pro všechny. Jenomže od dob VK je zde vše postaveno na lži a podvodu a to už asi nikdo nezmění.

315054

14.08.2014 07:08

NATO štve Rusko do války

RE: Do podzimu padne východ Ukrajiny

Jacob 193.?.?.?

Válka v Evropě nebo diktátorský režim na Ukrajině, který se vypořádá tvrdě se vším destruktivním a Ukrajina ve sféře vlivu Ruska. Následovat bude tak či onak nová Jalta, kdo bude účastníkem ukáže budoucnost. Zda padne východ je otázka, vše záleží na tom jak moc je efektivní v bojích Ukrajinská armáda a za jak dlouho začnou působit Ruská omezení na dovoz zboží. Je po sklizní a na skladech se začnou hromadit tisíce tun potravin a příští rok bude na Ukrajině hlad neb se tam válčí/politikaří a nikdo nezasel a proto taky nebude sklízet a uvidíme zda Ukrajinci nebudou od září mrznout neb budou bez plynu. Východ se nikdy už ideologicky nevrátí pod západní Ukrajinu, protože politici Kyjeva otevřeně prohlašovali, že je vyhladí.

315374

19.08.2014 07:02

Jižní kotel

Hraje se o čas

Jacob 193.?.?.?

Ukrajina nemá peníze na válku, nemá armádu ochotnou střílet do svých a zima se blíží. Pravý sektor chápe, že začíná dlouhá tahanice, která může trvat roky a tisíce svědků brutality Ukrajisnkých komand jsou bezpečně v Rusku. Jejich Blietzkrieg (rychlé převzetí moci) ztroskotal. Události na Majdanu (střelba snajperů do vlastních), vraždění v Oděse, Let MH17 a nasazování těžkých zbraní proti civilistům je smete a budou postaveni před soudy. Nebude to hned, ale Rusové i Ukrajinci to těmto pánům nikdy nezapomenou, ale budou si taky pamatovat jak se západ k nim, jako lidem, choval. BRICS nemusejí ani moc přemýšlet zda budou nebo nebudou spolupracovat, stačí aby se podívali na Lybii, Irák, Sýrii nebo Egypt, aby pochopili co je jinak čeká. Zvláště ekonomickovojenská spolupráce Rusko Čína může vytvořit blok tak silný, že Evropa i USA jsou proti nim trpaslíci a v těsnějším spojenectví s Indií nepotřebují zbytek světa.

315724

19.08.2014 09:46

Jižní kotel

RE: Hraje se o čas

Jacob 193.?.?.?

Víc hlubokomyslnějšího tam nemáš???

315736

26.08.2014 06:54

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Malé doplnění.

Jacob 193.?.?.?

Info o tom, že zlatý poklad předali USA máte odkud?

316124

07.10.2014 07:03

Naše lež a nenávist zvítězí nad jejich lží a nenávistí a trochu něco k volbám

RE: Řečeno, ale bylo Pravda a láska, musí zvítězit nad lží a nenávistí.

Jacob 193.?.?.?

K tomu co a jak řekl Havel nebo napsal máme řadu vykladačů jeho myšlenek. Zda za uvedeným výrokem byl nebo nebyl otazník není relevantní neb tímto heslem (není jeho autorem) a bez otazníku se do dnešního dne pravdoláskaři zaštiťují. Ne otázníky, ale vlastní činy, pak za výroky umisťují buď vykřičníky nebo otazníky. Dnes ten Vámi interpretovaná otazník tam sedí, přičemž toto nevztahuji k osobě V.H., ale k 90-tým rokům. Jak okupace v 68 tak derevoluce v 89 zničila naděje tohoto národa. Stačí se podívat co z něj zbylo. Na tom už žádný otazník nebo vykřičník nic nezmění, ale Vaše interpretace se mi líbí a jako poučení si ji budu dobře pamatovat.

318657

13.10.2014 07:18

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: Máte tu zkušenost za sebou a výzvu před sebou

jacob 193.?.?.?

Rozbory můžeme dělat jaké chceme, ale stačí se podívat na volební účast. Lid volby nezajímají a k volbám chodí spořádaně straníci nebo za pivo zaplacení fanoušci. Lidi obecně politika nezajímá, oni jsou šťastní, že zaplatí složenky, oslaví vánoce a dostanou se do Chorvatska na dovolenou. Byl dostatek času jen tak pro mou zvědavost poslouchat názory mých známých, kolegů, příbuzných, hospodských štamgastů (taky občas chodím na pivo) apod. na volby. Vždy jsem jen tak naslouchal a přikyvoval, nevedl jsem žádné diskuze. Za sebe můžu říct, že jsem si vyslechl mnohé, především, že všechno je na něco, ale žádný názorový postoj. Dnes mám pocit, že z hruba z několika desítek diskuzí (názorů) jsem šel k volbám pravděpodobně pouze já. Volby vyhrálo "ANO" a když jsem se zeptal "Proč budou volit" zněla odpověď "Babiš nepotřebuje krást" nebo mají moji "Důvěru". Smiřte se s tím, tak jako já, že jsme národ paštikářů, kterým stačí dát do talíře kus žvance, k tomu pivo a TV a volební agitace je právě o tomto. Na to ovečky slyší, protože žijí dnešním dnem, kdy platí složenky, jdou na pivo a plánují co na vánoce. Vláda již ovečkám rozdala dárky "zvýši platy ve státní sféře, zvýší minimální mzdu a určitě nějaké ty sociální dávky" a ostatní je nezajímá.

319012

14.10.2014 07:05

Proč ropa klesá

RE: Něco mi to připomíná....

Jacob 193.?.?.?

Cena Ropy může být levná pro Ameriku a co pro Evropu? Co z toho bude mít Američan a Evropan?? Čarování s čísly na papíře nic nepřinese, někdo tu válku zaplatit musí. Pokud SAE prodávají USA levně ropu má to nějaký důvod? Buď jak se uvádí v článku saturují tak válečné náklady nebo se SAE má problémy s prodejem. Kdo všechno dnes ovládá ropná naleziště a musí prodávat hluboko pod cenou díky embargům???? I SAE má postavený rozpočet na ceně ropy a tam to bude citelnější víc než pro Rusy. A co břidlice, tam taky chtějí vydělat. Bude to kombinace všeho, ale sledujte ceny petrochemických výrobků. Ostatně, může si Evropa dovolit deflaci, která by výrazným slevněním petrochemických výrobků udeřila a de facto s tím teď zápasí a všechny dluhy by tak poskočily nahoru. Určitě není žádný naiva, který by čekal, že benzín půjde o 20 % dolů. Je to papírová cena ropy, která se v konečné ceně projeví jen malým bezvýznamným snížením ceny.

319068

15.10.2014 06:39

Proč ropa klesá

RE: Něco mi to připomíná....

jacob 193.?.?.?

Kdyby ropa ve skutečnosti slevnila o 20 % a následně petrochemické výrobky, byl by to tak obrovský tlak na ceny, že by to zadlužený západ nerozdýchal. Pravidelně si stěžují v Evropě na nízkou inflaci až deflaci. ECB záporné úrokové sazby a do toho slevnění petrochemických výrobků o např. 10 %. Tam se točí obrovské prachy a jsou na PHM navázány ještě různé daně. Jako politikum pro ovečky fajne, ale v reálu to američan nebo evropan nepozná. No nemám aktuální info o HDP Ruska, ale je konec roku jak moc je to poškodí? Chvíli se budou utěšovat jak ta nízká cena ropy Rusy drtí a pak to vystřelí, protože ty ušlé zisky musí někdo olejářům doplatit. [překvapení]

319120

01.11.2014 08:07

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

Upadlá morálka

Jacob 193.?.?.?

Pomníky prostých vojáků, kteří padli na území ČR během II. WW hanobíme a pliveme na jejich památku. Nájemné žoldnéře oslavujeme (to není nic osobního k vyznamenaným vojákům). Pravda je taková, že po sametu v 89 se to co bylo národem Č+M+S jsme zničili a vytvořili dvě území (kraje EU) s názvem Česká republika a Slovenská republika. Tato prozatím v "" svobodná území čekají na svého pána.

320149

10.11.2014 06:48

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Ten cesky majdan

Jacob 193.?.?.?

Útok je soustředěný, ale pražské kavárně se nepodaří zvednout lidi do nějakého masového kverulantství. Pražská kavárna je už profláklá a cokoliv tvrdila nebo dělala skončilo vždy trapnou ostudou. Babiš se může nakrucovat, mlít stále dokola o tom jak to lépe udělají (možná ano), nicméně jeho podpora je velice křehká. Socani jsou v háji a spějeme k nějakému prezidentskému modelu neb parlamentní demokracie se neosvědčila. Zeman má podporu lidu a to drtivou i přesto, jakým způsobem vystupuje. Stávající myšlení a rétorika kavárenských tlučhubů má stejné znaky jako komunistů před 89, tvrdí stále stejné kraviny, ale občanstvi si už dávno myslí zcela něco jiného, což je jejich původ zkázy a zůstanou stát s otevřenou hubou jako Jakeš v 89. Ono to totiž soudruhům ze 68 a 89 stálo nedochází a na jejich senilní bláboly sere pes.

320678

11.11.2014 06:35

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Částečný souhlas

Jacob 193.?.?.?

Fukušima zprasila oceán,za pár let bude mořská voda radioaktivní jak pobřeží USA. Dnes už velké firmy skupují zdroje pitné vody po celém světě. Slováci s tím už válčí a jsem zvědav, kdy to doleze do Česka.

320752

11.11.2014 07:04

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Domácnosti se dají okrádat, protože se dobrovolně nechávají okrádat. Nikdo nechce přemýšlet nad tokem domácích peněz nebo-li za co a komu dávají své peníze. Jen můj osobní názor z mých zkušeností, kdy jsem byl požádán o řešení finanční situace rodin. Pouze necelých pět procent změnilo své domácí finanční návyky, ale i chování. Cílem bylo dosáhnout stavu, kdy rodina bude sebesama financovatelná, tzn odstranit stress, že stále nemají peníze a neustále platí pokuty za opožděné platby. Tyto rodiny jsou dnes schopny řešit logickou věc má dati dal, co se musí dáti s výhledem rok, nenadále výdaje do výše 10 000 Kč, ztráta zaměstnání s finančním výpadkem tří měsíců. Kupodivu někteří to ještě rozvedli dále, změnili např. zaměstnání či jinak řešili výdaje/příjmy. U těch ostatních zbylých (většina), někteří zas na tom nebyli tak zle, to vždy skončilo neochotou cokoliv změnit, individuální neboli sobecké chování partnerů, opičí lásky maminek k dětem, kompenzující si tak mindráky ze svého partnera apod. Další faktor, že měli ještě finanční podporu svých rodičů občas jim šoupli pár tisíc). První minoritní skupina žije, dle jejich finančních možností, ale kupodivu jsou v pohodě, druhá to nějak válí, ale postupně se projevují důsledky tohoto žití na rodinných vztazích. Občas jsem narazil hned ze začátku, kdy mi partneři tvrdili jak je vše drahé. Ne moji otázku kolik denně prokouří asi 100 Kč, jsem jim odpověděl ať toho nechají a mají doma 3 000 Kč/měsíc za rok 36 000Kč. Nepochopili.

320755

12.11.2014 06:51

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Možná pokud by jste trochu více přemýšlel nad tím co jsem napsal, snad by vám něco i došlo.

320848

12.11.2014 06:53

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Já se, alespoň nepodepisuji jako anonym. Ovšem k tomu je potřeba mít něco více než ironické narážky.

320849

14.11.2014 07:19

„Němečtí politici jsou americké loutky“

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Jacob 193.?.?.?

Gorbačov otevřeně přiznal, že byli západem podvedeni. To je tak zásadní sdělení, které změní dějiny tohoto světa. A co toto sdělení říká všem ostatním: "Když si dovolili podvést SSSR co jim brání podrazit kohokoliv jiného a indicií, že to dělají kdekoliv, bez ohledu na životy civilistů, máme za posledních 25 let dostatek.

321026

14.11.2014 07:30

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Máte pravdu, že nikomu dávat čestné prohlášení nebudu. Nicméně Jacob se podepisuje a je poznat co Jacob zde psal. Nick Anonym, který používá mnoho jiných - k tomu nepřiřadíte žádný komentář. Už jenom vaše nesouhlasná reakce, adresována konkrétnímu nicku Jacob, informuje komu je určena. Kdyby jsem se podepsal jako anonym nebo "pisatel si přeje ......." takových anonymních přípěvků jsou zde tucty .............

321027

14.11.2014 12:25

„Němečtí politici jsou americké loutky“

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Jacob 193.?.?.?

To nevylucuje to co jsem napsal. Otevřeně na dotaz moderátora v TV přikývl, že byli podvedeni. Vše ostatní je už hra před Tv kamerami a vykladačů toho co bylo řečeno. Jiné zdroje uvádějí, že Gorbačov vyzval západ, aby naslouchal Putinovi. Abychom lépe pochopili, co myslí Gorbačov s Putinem oním porušením slibu, musíme se vrátit do února roku 1990. Tehdy zástupci Spojených států, Západního Německa a Sovětského svazu jednali o znovusjednocení Německa a budoucnosti NATO. V rozhovoru s Gorbačovem tehdejší americký ministr zahraničí James Baker prohlásil, že „NATO se nerozšíří na východ ani o centimetr“. V ten samý den sovětskému ministru zahraničí Eduardu Ševarnadzemu potvrdil to samé i německý ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher,“ připomíná americký úředník.

„Na základě těchto ujištění Gorbačov oficiálně posvětil znovusjednocení Německa. Bohužel pro nástupce Gorbačova ve funkci, poslední sovětský vůdce přijal za bernou minci vyjádření západních politiků, která z jejich strany nebyla vnímána jako neporušitelný závazek. Později toto nedorozumění vysvětloval americký velvyslanec v Sovětském svazu Jack Matlock. Podle jeho mínění nebyla při budoucím rozšíření vysloveně zmíněna východní Evropa, ale pouze východní Německo,“ pokračuje Cohen.
Opravdu si myslíme, že

321041

18.11.2014 06:49

Havloidé s pěnou u huby

Malý dotaz

Jacob 193.?.?.?

Éterem se nese info, že červené karty rozdávaly dámy mluvící anglicky.Pokud se kdosi zajímal zda-li nejsou z nejmenované ambasády, navezli se do něj jejich gorily. Nemá někdo fotky nebo bližší info k tomuto??

321181

18.11.2014 09:27

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

Jacob 193.?.?.?

Význam této dohody Pražským intelektuálům nelze vysvětlit z jednoho prostého důvodu - jsou to takové naivní jelita, která nemá ani potuchy o toku peněz, která tato dohoda může zajistit Číně a Austrálii. Jenomže do této dohody sice neoficiálně, ale nenechají si to ujít, vstoupili i ostatní země Britské koruny a na druhé straně stojí BRICS s populací mající více jak 3 mld lidí.Myslí-li to anglání vážně s útěkem od EU, pak toto je první krok. A teď v jaké měně tyto obchody potečou?? Nechme se překvapit. Takže co zůstává? ZOO EU, která postaví na východě Porošenkův plot a jedinný kdo s ní bude ochoten dělat obchod budou upadající USA.

321207

19.11.2014 06:57

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

Jacob 193.?.?.?

Krom toho Rusové začali obchodovat v Juanech. Co dál k tomu říci. Válka nebo pád západní ekonomiky. UK prostřednictvím Austrálie se jistí - hold Londýnská City ví jak se na lopatě sedí [chechtot]

321356

19.11.2014 12:32

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Divadlo jede naplno.

Jacob 193.?.?.?

Celý tento prapodivný cirkus kolem 17. 11 skončil velkou blamáží. Média se mohou přetrhnou,ale přes všechen ten humbuk to nakonec skončilo fiaskem a kavárna ostrouhala a´t bude psát iDnes své pravdy zlatým písmem. A proč? Na plnou hubu to řekl Fico v otázkach Moravce - slubovali sme niečo, čo sme nemohli splnit a byla tomu obetována celá jedna generácia. Tento výsledek revoluce leží v hlavách lidí a kavárna si může šaškovat jak chce.

321377

20.11.2014 06:47

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Že americká ambasáda něco připravuje proti Zemanovi, se už ví 3 týdny

Jacob 193.?.?.?

kulturní fronta to má povinné.

321512

20.11.2014 06:53

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Co je vlastně ta

Jacob 193.?.?.?

My na ně makáme, ale taky si je sami platíme. Stačí nechodit na kavárenské filmy, divadla, koncerty, nekupovat jejich tisk. Bojkotovat vše to z čeho tyjou. Kubera chtěl zrušit poplatek za TV, tak to by byl chaos v Pražské kavárně - protože z toho kavárna žije.

321513

24.11.2014 06:42

Setkání G20 v Austrálii

RE: Co myslite,vsechny ty sjezdy za miliony dolaru,k cemu jsou?

jacob 193.?.?.?

Z anglány mají historicky bohaté zkušenosti Čína a Indie. Jižní Amerika s USA. Rusové zase s Evropou a Afrika taktéž. Vznikl BRICS, který má na nové uspořádání světa naprosto odlišný názor. Máme zde opět bipolární svět. Otázka zní: Kdo už dnes tahá za kratší konec.

321841

24.11.2014 12:02

Setkání G20 v Austrálii

RE: Co myslite,vsechny ty sjezdy za miliony dolaru,k cemu jsou?

Jacob 193.?.?.?

Politik je natolik rozumný, nakolik je rozumný jeho volič nebo-li máme to co jsme si zvolili.

321860

25.11.2014 06:48

Nacismus über alles

RE: Nejde o nejaky nacismus

Jacob 193.?.?.?

Putin tam vleze, bohužel jiná možnost už není. Bu´d nechá východ Ukrajiny na holičkách a přizná porážku a započné zkáza Ruska nebo se Východoukrajinců vojensky či ekonomicky zastane. Ekonomicky utáhnout východ Ukrajiny, no na to Rusopvé nemají. Vojensky pouze tehdy pokud budou povolání na pomoc, aby po nich nikdo nechtěl někdy v budoucnu reparace, podobně jako se zvacím dopisem z ČSSR, který nikdo neviděl a tím pádem jsou všichni aktéři za okupaci ze 68 z obliga. Žádné zlomové novinky v kauzách Oděsa nebo MH17 to už nezmění. Obraz už byl namalován. Jediné co by to ještě mohlo zvrátit by byla nějaká revolta na západě Ukrajiny, ale to si už EU a USA pohlídají.

321926

27.11.2014 06:23

Otevírání bran do třetí světové války

RE: Zplozenci válek

jacob 193.?.?.?

Hitler taky uzavřel pakt se Stalinem. To není argument.

322065

08.12.2014 08:03

Juvenilní justice v Norsku

Konec civilizace

Jacob 193.?.?.?

Tuto knihu napsal Alodous Huxley a tímto směrem se ubíráme. NWO testuje různé způsoby ovládnutí lidstva v různých částech světa. Svět je pro ně jedna velká laboratoř

322938

10.03.2015 06:27

Drážďany a Poznaň: Dva různé způsoby vedení války

RE: nepresné-

Jacob 193.?.?.?

nejvice bylo zabito v svetimi madarských zidu a to behem velice krátké doby (snad pul roku). Bylo to v době, kdy se už o Osvětimi vědělo. Velice mne to při návštěvě tohoto tábora udivili, bylo to přes 400 000 lidí.

328830

13.04.2015 07:01

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

Normální věc

Jacob 193.?.?.?

Na youtube najdete videa jak provokatéři v civilu vystupovali současně s těžkooděnci z autobusů a pak se rozptýlili mezi pokojně protestující občany. Stáli v prvních řadách provokovali těžkooděnce a pak chytali a sráželi na zem surovým způsobem mladé kluky, kteří se nevědomky do toho divadla zapojili. Je vidět jak pěkně vypasený fízl, klečí padesátikilovému klukovi na krku!!!!! Hledejte info ohledně lidových bouři proti chování nepřízpůsobivým v Čechách, pak se nebudete divit, že mlátí lidi jakéhokoliv pohlaví a věku. Jste jim dobří akorát tak na placení daní, pracovní a živá síla do armády. Toto jsou jediné dva důvody proč ještě nesnížili populaci na těch žádaných 500 000 miliónů.

331088

15.04.2015 11:21

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

RE: Normální věc

Jacob 193.?.?.?

Nemusíme chodit daleko do minulosti. Přecházení na červenou vás může stát i život. Čtěte dobře vyjádření policie.
http://pardubice.idnes.cz/policista-srazil-k-zemi-...

331192

21.04.2015 06:58

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Musím opět připomenout varování všem lidem, které není od nikoho opsáno:

Jacob 193.?.?.?

Jedna až dvě jaderné hlavice do Yelowstonu a jaká byla amerika, i zbytek světa .... Čina i Indie se vydobyly svoje silné pozice ve světě z drancovaných kolonií. Pokud nebudou Rusy podporovat politicky, materiálně i vojensky, bude s nimi zle neb budou dobyti, dluhy jejich věřitelů smazány a oni podrobeni jak za feudálních dob.

331589

28.04.2015 06:53

Prokletí plukovníka Kaddáfího

Milióny bojovníků

Jacob 193.?.?.?

Budování armády z přílivu primitivních bojeschopných uprchlíků, bez kořenů, tradic, budoucnosti, ale lačnící po kořisti. Ty lze vyzbrojit a ukázat jim směr a budou zabíjet bez slitování a krutě. Naverbujeme, vyzbrojíme a vrhneme tyto hordy na východ, líným evropanům se nechce bojovat za EU, jsou tedy k ničemu a užírají z bohatsví země. Je potřeba primitivní ozbrojené masy, které pošleme kam je třeba a slíbíme jim ráj na zemi a oni půjdou a budou zabíjet bez slitování a kohokoliv tam a potom tady.

331932

13.05.2015 15:18

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

RE: Hodně dobrý text - doporučuji přečíst.

Jacob 193.?.?.?

Ve vzduchu i na zemi si to pohlídají. Orel si to hlídal. Na zemi mu to moc nešlo. Teď už ve vzduchu nebudem mít takový prostor.

332733

01.06.2015 06:51

Washington opět cílí na ruské plynovody

Záměr nebo omyl

jacob 193.?.?.?

To, že Rusko se dostala do "roztržky" s Ankarou může být omyl nebo záměr. Spíše to druhé. Tady se hraje velká hra o velké peníze na desítky let dopředu. Rusové spolu s Čínou rozehrajou kartu se zbrojením a ta položí západ i USA. Krom toho málokdo postřehl, že všichni významní finanční hráči jsou již v Šanghaji. Game is Over.

333851

02.06.2015 06:47

Začne šílený Míša další válku?

RE: Změna na Ukrajině

jacob 193.?.?.?

Saakašvili je provařená figura jak ve světě tak na Ukrajině. Místním náckům i domácím se nebude líbit, že jim rozkazuje nějaký přivandrovalec (protektor).Saakašvili si je vědom, že tam přišel jako protektor a Oděsané to tak budou cítit i zbytek Ukrajiny.

333889

05.06.2015 06:45

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

Těžko se tomu dá uvěřit

Jacob 193.?.?.?

Je to neuvěřitelné, ale pokud se toto stalo, pak konec se blíží.

334064

08.06.2015 06:39

Michal Kesudis potřebuje pomoc

RE: Otazka

Jacob 193.?.?.?

Celkem zajímavý nápad zachytit celý případ od započetí vyštřování až po konečný soudní výrok včetně jmen klíčových osob. Domnívám se, že tímto se nasbírá dostatečná částka. Možná pan Kesudis může začít už dnes tím jak to vše začalo.

334224

08.06.2015 07:13

O užitečnosti kouření

RE: Smrad, stres, závislost...

Jacob 193.?.?.?

Vše co píšete ohledně nevonnosti a verbálním projevu kuřáků je svatá pravda. Nicméně zákazování je špatné a to tvrdím jako nekuřák. Pokud mi někdo vadil svým kouřením dal jsem mu to najevo a zatím mi nikdo hubu nerozbil, což se stalo mému kamarádovi. Jen tak na okraj. Strůjci NWO mají problém s počtem obyvatel na planetě a přitom jim jde o jejich zdraví, že musí tak nenáviděné kouření zakazovat?

334226

15.06.2015 11:30

12 důvodů, proč USA nechtějí vyhrát války, které na celém světě zahájí

RE: To mne vomejvejte ale nechte muj ...

Jacob 193.?.?.?

Jenom ještě jeden postřeh. Tak jako byly kapitalizovány zisky a socializovány ztráty u bank apod., tak teď nastává éra, že kapitalizaci válečných zisků nahradí socializace válečných ztrát USA.

334716

16.06.2015 06:40

Revitalizace Zvědavce

Doba jede dál

Jacob 193.?.?.?

Jsem stará konzerva. Osobně bych nic neměnil

334747

22.06.2015 06:45

Řecku vnucená humanitární tragedie

RE: Recke reseni financni tragedsie

Jacob 193.?.?.?

Problém je, že pokud by se ukázalo, že to jde a cesta takto vede kupředu a věřitelům se vrátí jejich barevné papírky, byl by to problém pro země typu Francie, Německo a možná i Itálie. Jejich dominance by se zhroutila a s ní i jejich blahobyt provozovaný na účet eko-kolonií. To si jejich elita nenechá líbit, protože se už viděla na piedestalu světovládců. Elity dlužníků jsou jen užiteční .................

335198

22.06.2015 06:55

Babiš se nám vyprázdnil

No comment

Jacob 193.?.?.?

Zbytečný článek..................

335200

To jsem já. Stydím se, ale fakt jsem spokojený. Ještě mít tak LED pračku, myčku, sporák [chechtot] [chechtot] [chechtot]

335338

24.06.2015 06:57

Přeběhlictví na Ukrajině

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 193.?.?.?

Za tím vším bordelem stojí akce "Hedvábná stezka" neboli vytvoření Euroasijského hospodářského společenství "volně řečeno". Každá asi ví jaký význam měla železnice pro industrializaci a obchod a něco podobného tvoří Rus a Číňan. Vybudovat transkontinentální obchodní tepnu, která nebude pod jakoukoliv kontrolou USA a GB. Na tepnu se může dále připojit mnoho dalších menších tepen. Pokud si vezmu mapu a podívám se jak tato tepna může ovlivnit světový obchod a já jsem toho názoru, že může zcela fatálně, tak na konci budou z USA a GB jen druhořadé země. Pokud se Evropa nevzpamatuje bude patřit k těmto dvěma zemím. Co je Západní Evropa? - Malý neskutečně zadlužený kousek země na konci kontinentu z pohledu "Hedvábné stezky". Schůzka G7 se dá taky nazvat schůzka dlužníků. Všechny způsoby jak toto překazit v Evropě jsou dobré, jediný reálný z pohledu USA je válka, chaos nebo násilí na území Evropy, která dnes už nemá sílu se bránit vojensky ani politicky. Imigranti nebudou bránit Evropské hodnoty, které nikdo z nich neuznává a pro imigranty a nenalhávejme si, že ne, jsme odporní běloši. Marxisti ustoupili od revolučního tažení 60-tých let a pod pláštíkem lásky a pravdy plánují nové revoluční zítřky.

335371

25.06.2015 08:28

Přeběhlictví na Ukrajině

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 193.?.?.?

Zdravím Martine,

být marxistou je osobní postoj (názor), který jedinec zaujímá ve vztahu ke společnosti. Mnoho z těch, které mám na mysli se veřejně k těmto myšlenkám hlásí. Není to hledání nepřítele, ale nazývání dění nebo řízení věcí tím čím jsou a ne tím čím nejsou. Tak jako Vy máte výhrady k Hájkovu Protiproudu, který se zcela otevřeně vyhraňuje proti revolucionářům všeho typu, mám i já výhrady ke všem těm, kteří v zájmu všehomíra, občanské společnosti nebo konání dobra v zájmu různých hesel se nám snaží vnutit jejich vidění světa - ideologii. A ptáte se co je dobré pro život obyčejných lidí, co by jsem chtěl pro ně chtěl já? Co je obyčejný člověk? Existuje nějaká definice? Pro někoho obyčejný pro někoho neobyčejný. Lidem by jsem přál nebo chtěl, aby si vždy dobře rozmysleli co udělají nebo neudělají dnes neb toto bude pro jejich život v budoucnu rozhodující. Dnes zatím ještě stále platí, že když se potkají neznámí lidé uprostřed náměstí jsou si rovni a je jedno, kdo jakým autem přijel, jaké má hodinky nebo k jaké partě patří- jeden před druhým nemusí pokleknou nebo sklonit hlavu - zatím jsme si stále rovni.

335409

09.07.2015 08:42

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Jedna vec je tady neuveritelna..

Jacob 193.?.?.?

Blahobyt v Říši a podříši musí někdo zaplatit. Tak jako východ Evropy financoval prodej svého majetku, aby zůstal zachován sociální blahobyt západní Evropy. Jenomže se nám Říše tak rozjela v utrácení, že to už nestíhá za ně platit zkolonizovaná jižní a východní Evropa. Respektivě nechtějí platit blahobyt v západní Evropě a na sliby volného trhu už jim nikdo neskočí.

336243

16.07.2015 07:46

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

Myslím, že se autor mýlí.

Jacob 193.?.?.?

Obě náboženství neuctívají stejného boha. V tom se editor mýlí.

336653

16.07.2015 08:17

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

Pár poznámek k editorovi

Jacob 193.?.?.?

Co je a jak vznikla wahabismus se lze dočíst na internetu. Nicméně zelené petrodolary podporují expanzi islámu po celém světě a výchova všech duchovních, kteří následně působí v Evropě je ze země, kde wahabismus vládne. Muslim je oddán svému bohu jedinému, který chce zavést na celé této planetě islám a každý pravověrný muslim tedy má činit tak, aby tato doktrína byla naplněna. Nevěřící je pes - v jeho víře jste pro něj absolutní NIC - tak se nad tímto postojem zamyslete (zabití NIC je stejné jako zabití parazita). Jsme tady zvyklí, že se sami mezi sebou nazýváme různě hanlivými výrazy a jakoby to přecházíme, ale uniká nám podstata, že se nám v tomto dekadentním dialogu ztrácí ostraha před těmi kdo vyhrožují nebo umějí špinit - velice rychle odpouštíme. Kolik jste viděli muslimek si vzít křesťany? Muslimové, muži, můžou, neb tak se dá šířit Islám - nemají tolik vagín. Cui bono...........

336654

17.07.2015 09:50

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Beru zpět

Jacob 193.?.?.?

Kto chce pochopí, kto nechce trepe hlúposti

336713

22.07.2015 06:57

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Pokrok nezastavíš

jacob 193.?.?.?

Bude mi teskno po starém Zvědavci.

336950

17.08.2015 08:42

Český spor o imigraci

Všichni jsou odborníci na imigraci

Jacob 193.?.?.?

No už jsem přečetl snad stovky různých článků na téma stávající imigrace. Stále stejné omílané téze. Všichni to tuší - něco je špatně. Jedinou věc, kterou jsem z toho vyčetl je, že původní obyvatelé jsou zatlačování do pozadí tím, že přestávají mít všechna práva ve své vlastní zemi a zůstávají jim pouze povinnosti vůči státu.

338233

26.08.2015 06:33

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

Jacob 193.?.?.?

Tsipasris nebo jak se jmenuje se mohl přeptat na budoucnost Řecka bývalé ČSFR. Marné Řiše potřebuje zdroje a východní kolonie už nestačí platit. Tipnu si - budoucnost přinese Řecku ještě rozdělení.

338638

31.08.2015 06:37

Epizoda 8. Velká podivná válka, část 1

RE: ===RE: Epizoda 8

Jacob 193.?.?.?

Hej. Technicky zabezpečeno na papíře. Kolik těch vašich hrdinných obránců by se zapojilo do skutečné bitky. Jedna helikoptéra a jedna raketa a nic tam lítat nebude. Demonstrace síly je jedna věc, ale nést kůži bitevní pole je druhá věc.

338817

Souhlas. Chce to jen trochu zapojit mozek a zvednout prdel a jít k volbám. Nicméně 70 % národa je dementní, budou dřistat kraviny v hospodě a cpát se vepřovou.

340397

09.10.2015 08:19

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

Ano tvoří se opět bipolární svět

Jacob 193.?.?.?

Když už Zbiga vydává komentáře a snaží se naladit neotřesitelnost USA (asi zapomíná na Yelowstone) musí to být s USA dost nahnuté a nejenom s USA , ale i s matkou podrazů a švindlů GB.

340447

09.11.2015 08:55

Den, kdy dílky zapadly do sebe

RE: sestřelovat ruské stroje

Jacob 193.?.?.?

Nic není jak se plánuje. Sami ilegálové tím, že neustále zdrhají z východu na západ,jim dělají vrásky. Tady není nic co by jim nabídli. Jediná věc bude postavení drátů na hranicích a tím vybudují velké koncentráky, kde se vyvraždíme navzájem. Toto si už vyzkoušeli v Africe, kde různé náboženství a kultury se vraždí do posledního jedince. To je ten nárazníkový pás mezi RF a západní Evropou.

341619

09.12.2015 13:58

Není třeba litovat Evropu, ale sebe…

RE: Jo a kdyz odmitli bojovat za svoji zemi a

Jacob 193.?.?.?

Já bych to neviděl, že zbaběle utíkají. Vždy někdo vezme roha. To, že se Syřané brání několik let téměř proti všem mocným tohoto světa je obdivuhodné. To, že spousta lidí utíká ze Sýrie je dáno i tím, že Sýrie pojala cca 5 miliónu uprchlíků před válkami z okolních zemí.

342955

14.12.2015 07:03

MMF vstoupil do studené války; odpustil Ukrajině dluh vůči Rusku

Impérium se hroutí

Jacob 193.?.?.?

Je to zápas kdo z koho a na krev, cokoliv je pro dosažení cíle přijatelné. Dolarové impérium se hroutí jak supernova, nějakou dobu to potrvá, ale zhroutí se do sebe. Dluhy jsou příliš velké. Zhroucením do sebe se vytváří pomyslný Horizont událostí, pomyslná hranice, za kterou jsou strhávány do černé díry i její satelity zbytek se snaží dostat co nejdále, do jiné galaxie, aby konečná exploze měla na ně co nejmenší vliv a našli svou novou hvězdu, která je opět sdruží do nové hvězdné soustavy, osamoceni zahynou. Všechny nástroje jak toto odvrátit jsou jak vidno neúčinné, zbývají už jen jaderné zbraně ...............

343062

28.12.2015 07:50

Exspiro… conspiratio

RE: Zajímavosti.

Jacob 193.?.?.?

Zcela jasně řečeno. Cizinci ve vládě (správní radě) jako zástupci protektora. Hle a hned máme lepší ekonomické výsledky. Papír je papír.

343539

28.12.2015 13:17

Erdogan, Salman a nadcházející „sunitská“ válka o ropu

RE: To nedává smysl

Jacob 193.?.?.?

Příměří nemá smysl pokud nebude Sýrie obnovena v původních hranicích - to by nebylo vítězství, ale porážka. Pokud by bylo uznáno stávající StatusQuo uznal by se tím IS, jeho území a do budoucna prostor pro agresivní politiku jeho pasáka. Proto musí být na území jednotlivých států obnovena jejich suverenita a upevněna státní moc. Isilovci vytlačeni do zemí sponzorů a zabránit jejich emigraci do jiných zemí a Rusové zcela otevřeně ukazují, že se s Isilovci srát nebudou a ani s jejich podporovateli. Pokud někdo pochybuje o tiché, ale intenzivní podpoře Rusů v tomto úsilí uskupením BRICS nechť se nemýlí neboť téměř všechny tyto země si prošli koloniálními zkušenostmi a vědí co je čeká v případě, že by někteří z nich ucukli. Poslední kdo si okusil a bude dlouho ochutnávat hořkost být podrobenou kolonií jsou Řekové, kde stáhnul ocas Tsipras. Řekové budou od nového roku přiznávat veškerý majetek i zlatý zub po babičce, tak jsou podrobná daňová pravidla a před Turkem je chránit nikdo nebude. Nenechme se mýlit, Arabáči si udělají pořádek po svém, ty roky co jsou zabíjeni a zabíjejí se mezi sebou trvají už příliš dlouho a dnes můžou získat mocného spojence, který je může podpořit i ochránit - vítězství ASADA bude vítězstvím pro Arabský svět. Nezapomínejme, že celá slavná G8 je jen parta zadlužených zemí bez ideí, zdrojů a podpory vlastního obyvatelstva.

343553

29.12.2015 06:50

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

Ohlasy na vánoční řeč Zemana jsou vcelku očekávané

Jacon 193.?.?.?

Srovnávat reakci socialistického režimu na Chartu 77, což byl pamflet reformních komunistů ze 68 a ještě ke všemu ne z jejich hlavy, s projevem prezidenta není dle mého názoru správné. Tam se v té době na ideologickém poli utkávali různá křídla komunistů.!!!!! Zde se ideologicky střetávají občané a jejich národní zájmy se zájmy globalistů a jejich sluhy, kteří si myslí, že je ONI mezi sebe vezmou.

343574

06.01.2016 07:00

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

RE: Strucne o prubehu a kolobehu,pokr.

Jacob 193.?.?.?

Po rozkradeni všeho následovaly přísné zákony na ochranu vlastnictví..... k tomu dodám jeden citát ...........Přátelům vše, nepřátelům zákony..........

343896

07.01.2016 12:37

Putin bojuje se stranou války na všech frontách

RE: Ještě rok šířit pravdu a poznání o Říši zla, a národy světa volají Sláva Putinovi

Jacob 193.?.?.?

Sázím na hedvábnou stezku a severní proud. Sázím svými penězi a spekuluji na to, že to co prohlásil Topolánek je fakt.

343960

25.01.2016 10:26

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

RE: Vojna v Sýrii ????

Jacob 193.?.?.?

Přesně jste to napsal. Ty úspěchy, kterých dosáhli, jsou právě zásluhou USA. Proto USA děkujeme.

344864

28.01.2016 07:03

Geneticky vytvořená Roundup Ready vojtěška Monsanto zdivočela

RE: prosba o redakci

Jacob 193.?.?.?

Naprosto Vás chápu v rozčarování tímto politováním omylem editora ve slovu "pyl". Muselo toto být veřejně napraveno z pochopitelných důvodů ochrany jazyka českého. Jak pravil Ježíš: "Ty kdo jsi nikdy nepochybil hoď kamenem jako první" (volný výklad). Tak jste i učinil. Zkuste pochopit i nás, z lidu obyčejného, neb člověk se již s hříchem rodí, že chybujeme. Editor si to určitě pamatovat bude neb veřejné pohoršení jemu bude lekcí dostatečnou a překladatel jistě nebude tragéd neb vše mohly být vyřešeno bez tragických vzkazů diskrétním upozorněním.

344936

30.05.2016 08:36

Projekt TAP je nehmatatelným aktivem

Severní proud je realita

Jacob 193.?.?.?

Ropa jako komodita je na ústupu, větší význam získává ZP. Severní proud skončí v Německu, z Němců se stanou distributoři plynu po celé Evropě a s tím související zisky. Západní společenství si zajistí levnou surovinu a východ Evropy to vše zaplatí v cenách. Harašení zbraněmi na východních hranicích jen utne přístup střední a východní Evropě přístup na perspektivní Ruský a Čínský trh. Budeme taková Sibiř západních států, kterým zajistíme klidné žití pod TTIP.

348982

31.05.2016 14:40

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Preco by niekto s ruskom bojoval?

Jacob 193.?.?.?

Pravda, pravdoucí. Ale jak říkáš, kdo nechce vidět nevidí. Vesmírná technologie, kterou nikdo neviděl, letecká technologie, kterou nikdo neviděl, elektronická technologie, kterou nikdo neviděl (tím nemyslí TV, mobily, PC apod.). Otázka spíše zní: opravdu nemají na to, aby vyráběli dobré mobily nebo TV? Zdroje mají, experty si mohou koupit, licence taky. Montovny postavit. Když se to naučili Číňané, kteří se rozhodli v budoucnu technologicky pokořit svět. Heslo "Vyrobeno v Číně" nahradili novým heslem "Vymyšleno v Číně" - čímž dali najevo, že už mají dost kádrů na to, aby převzali iniciativu. Třetí svět bohatne a starý svět žije v dluzích. Kdo je G7? Spolek zadlužených bratří. Ostatně kdo vládne oběžné dráze země?

349028

15.06.2016 06:36

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: Řecko

Jacob 193.?.?.?

V tom máte naprostou pravdu. Až Němci natáhnou plyn k nim domů. Budou vládci Evropy

349552

24.06.2016 11:22

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Co za tím asi je?

Jacob 193.?.?.?

Možná i nemožná. Prostě vystupování EU jelit mělo stejný efekt jak Jakešův památný projev. Německo neposílí, museli by mít silného politika a Merkelová už jím není. Němci ještě islamizaci možná ustojí, ale Frantíci Ti budou muset o svoji Francii bojovat. Španělsko, Itálie, Řecko - ekonomika na dně, nezaměstnanost mezi mladýma více jak 50 %. Jim nezbývá nic jiného než přejít na vlastní měnu a nějak to rozjet. V4 - spíše bych to viděl v budoucnu V2. S Poláky se nedá domluvit, oni mají ten komplex méněcennosti tak vrytý, že se vždy budou snažit plazit u nohou těch větších a Slováci mají s Maďary málo společného. Slovákům nezbyde nic jiného než se přitulit k Čechomoravákům v nějakém svazku a naopak. Spousta analytiků a komentářů. Angláni se rozhodli potom co jim zvolili Pákistánce do čela Londýna a jak taková volba dopadá můžou vidět v USA.
Vrátíme se zpět k EHS? Každopádně pro Rusy to znamená oddechový čas na prozatím dobu neurčenou, Ukrajina a pobaltské státy jsou v outu. V blízké budoucnosti budou muset být nastaveny nová pravidla v malé EU a to bude vražedný boj, každý bude chtít urvat maximum a my tam máme Teličku, Zavadila, Pospíšila, Štětinu - větší pohroma nás nemohla potkat.

349907

25.07.2016 07:33

O strachu

RE: o hrdinstvi

Jacob 193.?.?.?

K tomu odkrytí jen tolik: Chceš-li bohy rozesmát, řekni jim své plány......

350756

06.10.2016 14:05

Babišovo ANO utužuje korporátní cenzuru a diktaturu v  EU

RE: pozor na paranoju a tenký ľad

Jacob 193.?.?.?

Někdy stačí i jedno slovo nebo zkratka v textu, aby usměrnila děj věcí budoucích . Kdysi se chytl Nečas s Kalouskem v PS PČR kdy Kalousek stál za materiálem o potřebnosti T72. V jednom dokumentu uvedl min. počet tanků T72 v dalším kole pak už uváděl max. počet tanků T72. Číslo zůstalo stejné, ale význam změny min/max na další děj věcí budoucích byl převratný. Vše co bylo nad počet max. se pak prodávalo. Každá věta i slovo má v budoucnu svoji cenu.

352433

08.11.2016 13:21

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

RE: e-cigarety

Jacob 193.?.?.?

No mne takovéto vapování vadí a asi bych k tomu nemlčel. Neznamená, že to co není výslovně zakázáno je povoleno. Že jsou kuřáci arogantní ke svému okolí jen tento příspěvek podepisuje. Pro celkové info: proti kouření osobně nic nemám, ale tyto móresy nemám rád.

353199

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 5

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,65 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 299,52 Kč
1 unce stříbra
558,22 Kč
Bitcoin
749 852,09 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?