Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 31 příspěveků, 1 jméno: Lovec idiotů.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.10.2018 15:22

Kapitulace nebo odpor?

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

Lovec idiotů 194.?.?.?

>svoboda slova byla větší za komunistů

Je to v podstatě neuvěřitelné, ale je to tak. Dříve se nesmělo nadávat na komunisty, dnes je těch skupin tolik, že člověk ani neví, jestli si vůbec může dovolit otevřít pusu (kdekoliv). Doma samozřejmě děti učíme, že NESMÍ mluvit ve škole o tom, o čem se mluví doma.

366896

05.10.2018 13:12

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

RE: Ten článek psal Soros?

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot]

Tady zase někdo dost věcí nechápe. Tomu se říká kognitivní dizonance.

366909

08.10.2018 12:51

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Moc dobrý článek, pane Stworo.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už jsem to panu Stworovi psal několikrát. Ušetřil by za překlad a zvýšil návštěvnost. Stačí porovnat počet příspěvků v diskuzi. Ale pan editor asi nemá tolik času. Asi má jinou práci.[vyplazený jazyk]

366957

08.10.2018 16:37

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Výsledek hybridní manipulace

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Pane Hamáček, už jste tu dlouho nebyl, že? No jo, ta vaše podělaná strana je v totální zadnici, nepomohla ani vaše aktivní propaganda tady. Nechápu, co tu melete o pravici, ta vaše strana už dávno není levicová ani v nejmenším a je narvaná k prasknutí parazity, zloději a idioty.

Jste směšný...

366963

08.10.2018 16:44

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Voby a mafiáni

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ale jo, sepsal jste to hezky. Lidská paměť je krátká a navíc vytěsňuje ošklivé vzpomínky, takže čemu se divit, že? Nicméně časy se mění a i ta nízká volební účast ukazuje, že lidi už žádným politikům nevěří a pokud ano, tak nevolí parlamentní strany, jak se ukázalo teď. Třeba se jenoho dne dožijeme toho, že lidi pochopí, že za ně nikdo nic neudělá a budou si to muset udělat sami.

366964

09.10.2018 09:55

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Lovec idiotů 194.?.?.?

Mnichov je hlavní město Bavorska, údajně nejbohatšího německého státu. To co jsem viděl, mě docela šokovalo. Špína, rozmlácené ulice, ošuntělé domy a paneláky. V každém parku a na každém volném místě oplocené ubytovny kobylek.

Němci reptají, ale potichu, bojí se. Pokud se Němci náplavy parazitů brzy nezbaví, je Německo vyřízeno. Osobně nechápu, že odpor vůči Merkelové není silnější. Copak jsou ti lidi úplně vygumovaní? Co si od této invaze slibují? Že jim nevzdělaní nemakačenkové vydělají na důchody? [bliji]

366985

09.10.2018 11:34

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Aby te netrefil slak.

Lovec idiotů 194.?.?.?

To je dobře, že máš starost o editorovo zdraví a že jsi se podepsal, ty prasátko. A najdi si nějakou práci. A šup zpátky do Lehožumpy.

366986

11.10.2018 08:57

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

RE: Před třemi lety jsem byl v Mnichově

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] To jsi napsal moc krásně a k věci. A teď mazej zpátky do Lehožumpy. Koukám, že se sem opět trousíte jak švábi.

367018

11.10.2018 09:07

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Ne Praotec Cech, ale Cingischan

Lovec idiotů 194.?.?.?

Cože? Někdo zvolil tuhle odpudivou stvůru? To mi opět připomíná, kolik procent populace jsou úplní idioti.

367020

12.10.2018 16:52

Rozdělí se cesty USA a Saúdské Arábie?

RE: ŠKODA SLOV - JE TO NEROZBORNÉ PŘÁTELSTVÍ

Lovec idiotů 194.?.?.?

Naprostý souhlas. Spousta zbytečných slov, odpověď je jednoduchá. Velmi zajímavý názor na věc má "b" z Moon of Alabama, což je článek, který tu měl být místo tohoto.

Saudi musí vysolit miliardy, aby se na věc zapomnělo

Erdogan: "Na žádost SA bude vytvořena pracovní skupina, aby zjistila okolnosti případu Jamal Khashoggi."

Překlad: "Sultán dostal dostatek peněz, aby začal vyjednávat pohřbení případu."


Dále je v článku rozebráno, že nyní budou muset Saúdi nakoupit od Amíků vojenský šrot, včetně raket THAAD, což se jim nechtělo, a chtěli koupit S-400. Protože v USA 22 senátorů požádalo o vyšetření této události na základě Global Magnitsky Act a Donaldova administrativa má nyní 120 dní na odpovědi. Klaunímu princi by hrozily sankce. Takže bude muset solit.

367039

12.10.2018 16:54

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Ne Praotec Cech, ale Cingischan

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dobře, dobře, "obšťastnil" jsi nás svojí "inteligencí" a teď zpátky na Lehožumpu, soudruhu.

367040

12.10.2018 18:44

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: odepsaní komunisté? prohra pronárodních sil

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, tak to možná bude dobré citovat soudruha Dolejše:

"Členství v EU chce aktivní přístup naší reprezentace k prosazování našeho zájmu ve společenství, a ne extremistické a destriktivní horlení. Odmakat si to v kompetentním prosazováním zájmů ČR, a ne papouškování xenofobů z okraje politické scény. Jde o příliš vážnou věc, než aby sklouzávala do laciných provokací ve stylu ‚lepenismu‘. "

Na mou reakci na tento blábol mi soudruh Dolejš odpověděl toto:

Vážený,

Pokud byste znal program KSČM, tak byste se netvářil zaskočeně. KSČM vždy byla strana internacionální a podporující myšlenku evropské integrace.
Tím spíše v 21. století, v éře globalizace. Programová identita KSČM jako důsledně levicové strany je jasná.
Pokud by nám někdo chtěl podsouvat nahnědlou politiku ve stylu krajní pravice a paní le Penové, měl by tedy narazit. Papouškování xenofobů není opravdu cesta.
Nacionalističtí panikáři jen českému zájmu ubližují... věřím že v tom subjekty, jako je ten Okamurův, zůstanou osamocené.
Jediná rozumná cesta je aktivní přístup české reprezentace k fungování EU, snažit se náš společný evropský dům měnit k lepšímu a ne ho bořit jak vzteklý harant, který nedohlédne důsledku svých činů. Na to je tento problém příliš vážný.

Jiří Dolejš


Tolik k "pronárodním" komoušům...

367044

14.10.2018 12:01

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Já z to nemůžu, za to může někdo jiný!?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nic si z toho nedělejte, že to vůbec nechápete. Váš příspěvek jen ukazuje, že jste bezchybný výtvor tohohle systému. Poslušný otrok, který si svou pozici otroka bude bránit za každou cenu. Je to neuvěřitelné, co se pánům podařilo behem pát tisíc let udělat s člověkem.

Ten článek naopak skvěle popisuje současný stav, kdy otroci již nejsou ovládáni řetězy a výpraskem, ale možností připadat si jako svobodní, tedy ve chvíli, kdy zažívají krátký okamžik slasti, kdy si něcou koupí. Tento pocit samozřejmě během chvilky pomine, dítě tu hračku, kterou nutně potřebovalo po shlédnutí reklamy, během hodiny někam odhodí a začne shánět jinou. Manželka potřebuje nové vybavení do domácnosti, protože si zrovna prohlédla katalog, co si vytáhla ze schránky. Manžel toho zase tolik nepotřebuje, ale co má dělat, když doma všichni něco potřebují?

Takže je to skutečně tak, že lidi za to nemůžou. Tisíce let byli měněni, nejdříve brutální silou, vražděním a mučením, poté hladem, ideologiemi a nakonec, když už byli dostatečně odříznuti od přírody, jim byla poskytnuta "svoboda" "dostatku".

A o co se v této hře hraje? O čas. Kradou nám čas.

A jestli vy si o sobě myslíte, že v tom nejedete úplně stejně jako ostatní, tak je to jen vaše zbožné přání. Nebo snad nechcete, aby vaše děti měli dobře placenou práci, hezký dům a kvalitní kávičku k tomu?

367062

14.10.2018 21:19

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Škrťáctví je špatná vlastnost, ale může být i pozitivní

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, nerad bych vám bral iluze, ale například pití piva je staré minimálně několik tisíc let. Chammurapi zakazoval pivo ředit vodou. Víno se pěstovalo pro výrobu alkoholického nápoje pravděpodobně ještě déle. Sám Ježíš údajně měl rád dobré víno. A to byl údajně boží syn, prosím pěkně. V Asii je to podobně se saké.

Je možné, že i tou dobou to ovládaly korporace a mělo to sloužit k genocidě lidstva, ale moc bych tomu nevěřil. Alkohol je starý jako lidstvo samo, to vám poví i tato opilá zvířata:

S alkoholem je to jako se všemi drogami, a vůbec se vším. Čeho je moc, škodí. To, že se na chlastu nechá dobře vydělat, zejména ve společnosti, která není zdravá, je samozřejmě nabíledni. Ale člověk by si měl zachovat zdravý rozum a nevěřit každému videu, které uvidí. Pak by nemohl říci, že pivo je výmysl korporací.

367069

16.10.2018 11:53

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Já z to nemůžu, za to může někdo jiný!?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Neznám nikoho, kdo by v tom nejel. Ale alespoň se netopím v Lehožumpě, jako ty, soudruhu JN.

367095

17.10.2018 11:09

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Ano, všechno spěje dík pokroku k osvobození od dřiny.

Lovec idiotů 194.?.?.?

To nedokazuje vůbec nic! 99% pravděpodobnost? LOL!

Naopak je velmi pravděpodobné, že naši předci sem přiletěli a tuhle planetu si upravili podle svého. Tak vyspělá civilizace neměla problém stvořit život k obrazu svému, tedy s použitím vlastních genů.

Já pořád nechápu, proč si většina lidí myslí, že to, co se odehrává, je pokrok, nikoliv degradace. Přitom důkazů je k tomu více než dost.

Takže já s kolokolem naprosto souhlasím.

367104

17.10.2018 17:06

Evropská unie změní režim v Británii, aby naštvala USA

RE: Bruselské famfárium

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nějak tomu nerozumím. Jaký negativní dopad a na koho to bude mít? To jako že se přestane vyvážet do VB? Průmyslová výroba VB = 0. Multikulti je ve VB už plně rozvinuté a brzy můžeme čekat zavedení práva Šárija. VB je pravděpodobně nejaktivnější v okopávání kotníků Ruska z celé EU. Je pravda, že Trumpova obchodní válka se VB asi moc nedotkne, protože VB nemá co vyvážet. Evropa nemá zdroje a VB zdroje má? Rusko má zdroje neomezené a pokud se EU zbaví mopslíka VB, s Ruskem se snadno domluví (což samozřejmě neudělá, mluvím čistě hypoteticky). Na jakých hranicích se objeví ploty? Obnovení národních měn způsobí obrovskou chudobu? Na to jste přišel jak? To jako že globalizace a jednotná měna vyvede lidi z chudoby? To s tou libou činnosti jste myslel ironicky? Například na NZ se Maorové chystají vypořádat s Anglány jednou pro vždy, alespoň, jak mi jeden z nich povídal. Nějak jim nemohou zapomenout tu genocidu, co na nich provedli.

367108

18.10.2018 13:11

Zlo plodí zlo

RE: Putin , Skripal ....

Lovec idiotů 194.?.?.?

Většina nezávislých webů? Také by mě zajímalo, které to jsou. Nenašel jsem to nikde. Patrně to budou "nezávislé" weby řízené soudruhy ze CIA.

Jinak k tématu... Tady je pěkný článek o tom, jak američtí žoldáci (bývalí US vojáci) vraždí v Jemenu nepohodlné lidi. UAE najaly firmu řízenou hodnými "vyvolenými" (jaké překvapení). Článek je anglicky, ale je v něm zajímavé video, jak hoši pracují. Ani nevím, proč se mi po přečtení článku vybavilo toto.

Dále bych upozornil na to, že po rozčtvrcení Džamála Chašúgdžího (toho hodného pana novináře, který měl celý život dobré styky s džihádisty) v Turecku již začínají umírat podezřelí. To bude ještě zajímavé.

367126

18.10.2018 16:00

Zlo plodí zlo

RE: Putin , Skripal ....

Lovec idiotů 194.?.?.?

Na Svobodném vysílači o tom mluvil Vedoucí kolotoče, což je Aeronet, což je AE News. Takže se to scvrklo na jeden "nezávislý" web. VK často píše úplné hovadiny a pak tvrdě maže v diskuzi názory, které s ním nesouhlasí. Dříve jsem tam také občas chodil, ale když psal o tom, že v Novorossii je 150.000 bojovníků (na začátku války), což byl naprostý nesmysl (v tu dobu Strelkov měl asi stovku lidí - situaci jsem každý den pozorně sledoval z ruských zdrojů), přestal jsem to číst. To s tím Putinem je samozřejmě nesmysl. Člověk by si měl dávat pozor na zdroje. Pro mě Aeronet je sice zdroj podnětných informací, ale beru to opravdu s velkou rezervou.

367130

18.10.2018 16:40

Zlo plodí zlo

RE: chce to trochu se informovat, než něco plácneš

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je to hezké, že to vysvětlujete trollovi z Lehožumpy, ale jeho to nezajímá. On sem chodí jen otravovat. Nic víc.

Jen bych to malinko upřesnil. Oni ti teroristi nebyli z většiny Afghánci, ale wahhábisti, povětšinou Arabové. Úplně stejná pakáž, která zničila Libyi a Sýrii. Samozřejmě že platili i místní, ale ti to dělali čistě pro peníze, stejně jako v Libyi a Sýrii. Sověti se tam snažili udržet sekulární režim, což se jim i vcelku dařilo, po jejich odchodu se udržel ještě asi tři roky.

Zajímavé ovšem je, že mezi těmi wahhábisty se tam motal i ten nedávno rozčtvrcený "novinář", o kterém píši výše.

Vložený obrázek

A samozřejmě stojí za zmínku, že KSA byla založena roku 1932 na popud Britů (Rothschild) a že Saúdi jsou ve skutečnosti "vyvolení" původem z Turecka (Chazaři). Wahhábismus je nenávistná ideologie zaměřená jak proti sunnitům, tak shíitům, i když se dnes tváří, že jsou to sunnité. Takže takový ten radikální barbarský "islám" je ve skutečnosti wahhábismus.

Je pak divu, že hodný pan "vyvolený" Kushner se snaží zamést rozčtvrceného novináře pod koberec?

367133

19.10.2018 15:01

Zlo plodí zlo

RE: Putin , Skripal ....

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Putin je vyslancem ruského chasidského "deep state"
>Putin, zdá se, je vlastenec a nechce nechat Rusko lidem Ruska vzít

Nejsem si úplně jistý, zda si tyhle dvě tvrzení neprotiřečí. Jinak tento váš příspěvek docela dává smysl, ale pořád to nijak nepodporuje ty Kolotočářovu báchorku o puči na Putina. To si pan Kolotočář tak nějak domyslel, aby zvýšil sledovanost jeho obskurního webu.

Jinak co se týká vámi zmiňovaných dvou kmenů hodných "vyvolených", jejich zájmy tak nějak spojuje hodný a plně demokratický stát IzraHell, takže rozlousknout tuhle "vyvolenou" otázku je asi nemožné bez znalosti faktů.

Například mě tuhle zaujal příspěvek jednoho člověka (Brendon O'Connell) ve výživné diskusi pod článkem Hating Russia Is a Full-Time Job, který trdí, že KGB infiltrovala IzraHell proto, aby se dostala k americké špičkové technologii. Například hodný "vyvolený" Lieberman je mnohými jeho soukmenovci považován za sovětského špióna.

Čili teorií je opravdu mnoho, a jak píše Saker, pro někoho je Putin zrádce, ať dělá co dělá, pro jiné toho zas nedělá dost, dokonce i pro vás existují minimálně dvě varianty, co je ten Putin vlastně zač a ty jsou v rozporu.

367164

19.10.2018 19:31

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Ano, všechno spěje dík pokroku k osvobození od dřiny.

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Podivejte na takoveho Chasukdzi (tezko hledat vice nesvobodnou zemi nez SA) vedel, ze jde asi na velmi spinavou smrt rekl svoji snoubence, ze pokud se do 4 hodin nevrati tak ma informovat poradce Erdogana, ale pres vsechno ukazal, ze ma moralku i pater a na tu ambasadu sel.

Ten člověk pro Saúdy dlouhou dobu pracoval. Pro zemi, jejíž nenávistnou smrtící ideologii (wahhábismus) obhajoval a šířil (viz jeho angažmá s džihádisty v Afghánistánu). Nechal si za ni platit od lidí, kteří ho pak oddělali.

No a pak začal pracovat pro Washington post, tedy hlásnou troubu CIA (no, pro CIA vlastně pracoval i v Afghánistánu) a angažoval se i silně proti Assadovi, v jednom z jeho posledních článků požaduje, aby USA rozdělily Sýrii, což bylo před osvobozením Daraa. Už jen to, že dělal pro WP, o něm jako o člověku něco vypovídá. Vtipné je, že pro arabský svět požadoval svobodu tisku a přitom se podílel na nejlživější propagandě.

Toto je obrázek k jeho článku

Vložený obrázek

Muž nese dítě zachráněné z trosek po náletu syrského a ruského letectva v rebely drženém městě Nawa

Tento dobrý člověk obhajoval nejhorší sebranku v Afghánistánu i v Sýrii (tedy psychopatické islamisty a s nimi i nelítostné vraždění).

Takový slušný a morální člověk to tedy byl. Možná prostě nemohl uvěřit, že jako člověka svědomitě pracujícího pro CIA, by ho mohli Saúdi oddělat.

Pro takovou odpornou svini já truchlit nebudu.

367169

20.10.2018 13:24

Obávali se Saúdové a CIA, že Chášakdží přijde se šokující zprávou o útoku 9/11?

RE: Možná lepší verze

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nedá mi to, abych na to tohle nezareagoval, přestože jsem již značně překročil počet příspěvků, tak snad to editor ještě bude tolerovat.

Takže jen v rychlosti. Celá Kolotočářova verze je založena na tvrzení, že měl zapnutý bluetooth. V jeho článku asi pětkrát zopakuje, že protože měl "chudák" novinář zapnutý bluetooth na hodinkách, musel to být turecký špión. Nevěříte? Tak si to přečtěte v dalším odstavci ještě jednou. Pak ještě jednou a ještě jednou. Měl zapnutý bluetooth a určitě tam musel být nějaký repeater. To už samozřejmě je tak pádný argument, že to pravda být musí. Kromě toho tam není NIC co by Kolotočářovu verzi potvrzovalo.

Takže abychom si shrnuli, co víme.

Saúdové přiznali, že "chudák" novinář je pod drnem. Nakonec sáhli k verzi, kterou jim nadhodil hodný pan vyvolený Kushner. Tedy že to byl nějaký omyl při výslechu, kdy novinář napadl lidi, kteří ho vyslýchali. Proč se v tom Kushner tak angažuje? Protože potřebuje, aby Saúdi nahradili dodávky ropy, které by zmizely v důsledku útoku na Írán. Saúdi už pohrozili, že když se v tom bude někdo moc šťourat, pošlou cenu ropy na 200 USD/barel.

Nic se neděje jen tak pro nic za nic a když máme najít důvod popravy (pokud se stala), stačí se podívat, kdo z toho bude mít největší profit.

- Turci - Hodný sultán Erdogan má obrovské problémy s ekonomikou Turecka. Takže miliardy ze SA by mu sakra bodly. Proto také hraje tuto hru pomalu, aby vytáhl ze Saúdů co nejvíc. Daří se to, v Saúdském tisku již Turecko není zlo, ale docela hodná země.

- Američani - Získali obrovskou páku na Saúdy, aby konečně koupili jejich vojenský šrot, včetně THAAD, nad nímž Saúdi ohrnovali nos (po zkušenostech s Patrioty, jejich účinnost je přesně nula) a chtěli koupit S-400. Dále budou muset nadále vraždit v Jemenu, což je stojí dost velké peníze. Proto také nechali akci volný průběh a je klidně možné, že se na ní podíleli.

Ještě bych se rád vyjádřil k samotnému článku, který tvrdí, že SA stála za 9/11. Tím pro mě celý článek ztrácí význam, protože i kdyby nakrásně provedli akci ti hoši ze SA, což už o sobě je nesmysl, protože je to banda blbců (např. fiasko v Jemenu, nebo tato zpackaná operace, pokud se skutečně stala), určitě SA neměla důvod to udělat. A jejich identifikace byla možná jen proto, že se našly jejich pasy v troskách, čemuž může věřit jen úplný idiot. Jediný stát, který měl důvod k rozpoutání pekla na středním východě měl Izrahell (Yinonův plán). Tancující Izrahellci. A Saúdi mají s Izrahellem dobré vztahy, dělají pro ně spoustu špinavé práce. Však je to jeden kmen, že? Washington post je pod kontrolou CIA, což autorovi článku také nějak uniklo.

367185

20.10.2018 19:26

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Ano, všechno spěje dík pokroku k osvobození od dřiny.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Rozepsal jste to sice zeširoka, ale nějak mi uniká smysl. Je to vlastně takové zbytečné naříkání nad stvořením jménem člověk.

Co je přesně to víc, o čem mluvíte? Nedokáži si to představit. Vy ano? Co byste od života očekával? Stavět planety? Tvořit roboty, kteří budou stavět planety?

Ve skutečnosti je úplně jedno, jestli lidi planetu zničí. Je to vše jen a jen o zkušenosti. Sám o sobě život a svět nemá žádný smysl. Jediný smysl je prožívání. Samotná "nedokonalost" (i když já to vidím jako naprostou dokonalost) "zvířecí" formy umožňuje zažívat široké spektrum zážitků, které by čistě matematicky uvažující robot nikdy nemohl zažít. Pokud byste byl rád pouhým robotem, který bezchybně provádí předem připravený program, je mi vás docela líto.

>O mnohoparametrických úlohách jakými je komplikované podhoubí skutečných forem života si může nechat jen zdát.

Tato věta sice zní velice "odborně, komplikovaně a tajemně", ve skutečnosti je to jen takové plácnutí, které neznamená vůbec nic. Celý váš příspěvek vlastně mluví o vás a mně z toho vyplývá, že jste asi osamělý a svým způsobem nešťastný člověk. Ale i to patří k prožívání okamžiku a bez toho byste asi váš příspěvek nenapsal.

Všechny věci ve vesmíru nemají žádný smysl, pokud nevytvářejí emoci, tedy zážitek z jejich pozorování. City jako jsou láska a nenávist jsou zcela mimo možnosti robotů. Stejně tak pojmy, jako je chuť, rozkoš, nadšení, utrpení, radost, atd. Minulost, přítomnost a budoucnost jsou jen pomůcky, které nám pomáhají prožívat. Dokonalá bytost je mimo čas, což má jeden háček. Nic se neděje.

Celý svět je možná jen myšlenka, sen. A ten se nechá ovládat. Stačí si to jen uvědomit. Asi byste potřeboval pořádný vývar z lysohlávek, ty houby by vám to všechno vysvětlily.

367187

22.10.2018 09:54

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Škrťáctví je špatná vlastnost, ale může být i pozitivní

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Ježíš pil nápoj z vinné révy nealkoholický, lisovaný, něco jako dnešní mošt.

A tohle mě opravdu zajímá. To jste zjistil kde, prosím? Naprosto mě fascinuje, jak je někdo schopen tyhle věci dohledat, když neexistuje ani jeden dokument k životu údajné osoby jménem Ježíš z té doby. I ten NZ byl údajně napsán o minimálně 70 let později.

A to, co tu citujete vy, to bylo "objeveno" ve dvacátém století.

Nicméně když už jsme u učení pana Szekelyho, stojí za zmínku toto:
"Dobyl polovinu lidstva a celou západní civilizaci. Tato skutečnost potvrzuje věčnou životní sílu Mistrových slov a jejich vysokou a nedostižnou hodnotu."

No, on to nedobyl ten Mistr... To dobyly armády, které vyhlazovaly původní obyvatelstvo a tehdejší politruci pak stovky let měnili jeho víru. Ten, kdo "neprozřel", skončil na šibenici nebo na hranici. Jestli je to důkaz nějakých hodnot, pak potěš Pámbů.

367205

23.10.2018 12:25

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

Lovec idiotů 194.?.?.?

Globální prediktor... Kdo tuhle hovadinu vymyslel.. No asi se musel nějak zviditelnit, že jo.

367231

23.10.2018 15:16

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane F&T, já vím, že je to výmysl pana Pjakina. Asi by ty jeho přednášky nebyly tak zajímavé, kdyby to neznělo tak tajemně. Musel přijít s něčím novým, že? Zajímavé ovšem je, kolik lidí to po něm opakuje, zejména v Československu. Nebo si vážně myslíte, že ten "Globální prediktor" se sám označuje Globálním prediktorem?

Osobně si myslím, že začít spoléhat na to, že někdo to konečně prokoukl a má pravdu, je dost nebezpečné a nakonec to člověka může zavést opět do bažiny nevědomosti. Popravdě, to už spíš věřím teorii o reptiliánech, o které mluví David Icke. Nebo je ten GP reptilián?

367236

24.10.2018 11:29

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: pro koho dělá Assange?

Lovec idiotů 194.?.?.?

>ale nemajú motiváciu realizovať "vraždu z pomsty".

Přesně tak. Třeba Eichmanna nechali v klidu dožít. A jemu podobných byly stovky.

367256

25.10.2018 10:32

Muslimský Londýn: 423 nových mešit, 100 šárijských soudů

RE: Kdo ovládá islám?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Souhlasím s vámi, že náboženstvím indoktrinovaní jedinci se dobrovolně vzdávají rozumu. A pak dochází k tomu, co říkáte.
Zatím napomínáte přátelsky, ale v historii to napomínání bylo velmi fyzické, to by mohly mučírny vyprávět, jak jste napomínali všechny, kdo s vámi nesouhlasili. Známe vás, staré dobré "křesťany".

367281

25.10.2018 14:52

Pokrytectví svatoušků

Tak snad se už konečně povedlo domluvit byznys

Lovec idiotů 194.?.?.?

Vypadá to, že Erdogan nakonec dostal od Saúdů co chtěl a zvěřejňování nových detailů popravy ""chudáka" novináře skončilo. Princ Khaled bin Faisal v Turecku dohodl investice (30 mld. USD) a finanční pomoc (cca 5 mld. USD) a SA ukončí embargo Kataru + mu finančně pomůže. Kromě toho SA musí přihodit něco Muslimskému bratrstvu v Egyptě.

To není špatný obchod, co říkáte?

Pomohli i hodní Američané, kteří do Turecka vyslali starou dobrou Ginu Haspel ze CIA (tu, která má v CIA na starosti mučení) s dokumentací korupce kolem Istanbulského kanálu. To by se sultánovi nehodilo, páč před Turky vypadá jako slušný člověk.

Saúdi museli obnovit bonusy svému obyvatelstvu, aby drželo klapačku.

Jinak pozitivně hodnotím článek, dal jsem mu za jedna.

367284

26.10.2018 11:34

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

RE: Nepomáhat

Lovec idiotů 194.?.?.?

1. Proč cikáni mají více dětí než běloši a nepostihuje je epidemie neplodnosti?

Mají děti v 15-17, žijou z přídavků na ně, nemají doma deset wifin.

2. Co se máme od cikánů naučit a co oni od nás?

Tahle otázka je a navždy zůstane čistě hypotetickou.

3. Jak vzájemně soužít s touto minoritou v souladu?

Vytvořit pro ně pěkné pracovní tábory, soulad nastane samovolně.

367295

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?