Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 205 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, abc, br. Felix OFM, f, F., PantheraLeo, PthLeo.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2008 11:13

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

Izreal potřebuje napadnout Írán

abc 82.?.?.?

Blokáda Gazy je předstupněm k tomuto napadení. Izrael potřebuje, aby na něj někdo zaútočil. Aby jeho útok byl obranou.

176939

12.08.2011 21:56

Homo consensionis – člověk konspirační

Konspirační teorie

PthLeo 82.?.?.?

Po přečtení článku jsem získal pocit, že jste zde nastínil konspirační teorii o konspiračních teoriích.

Rozhodně děkuji za článek, bylo to zajímavé čtení.

250694

To jsme rádí že známe Váš názor. Nejsem radioamatér, jsem elektrotechnik. Mobilní telefon má výkon do 1W. Je vidět, že to dost podceňujete. Prozatím nikdo pořádně nezdokumentoval co se vlastně s atmosférou(či jinými sférami ) pokud do nich napereme rádiové signály. Pokud chcete vidět, co umí rádio, dejde si do mikrovlky hrnek s vodou na 2 minuty. Rozsvěcení doutnavek, zářivek a jiných světelných zdrojů na podobném pricipu taky nenastane vždy, ale jen při určitých frekvencích. Já bych ten HAARP nezatracoval ...

277288

04.04.2017 10:02

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.?.?.?

že Putin nebude mít stejně bystrého a stejně mravného nástupce. To je jeho přední a největší úkol. (Ta nenávist západních dosavadních elit – špatné slovo, jde o intelektuální a mravní spodinu – má jedinou – ta je vždy jediná – hlavní příčinu – závist. Až na druhém místě je to to, že jim Putin kazí touhu po dobytí Ruska – ať vnitřní zradou, ať vojensky, ať ztrátou důvěry Rusů. A to, že v tom tato západní vládnoucí spodina drží tak spolu, je známý poznatek, že mravně zkažení drží spolu: zloděj se zlodějem, požitkář s požitkářem, lhář se lhářem a p. Tato spodina musí, s pomocí Páně, padnou celá – nestačí chytit jednoho zloděje, pokud ostatní, jeho sympatizanti, jsou na svobodě.) Jsou ovšem i podružné hrozby pro Rusko – např. to, že nastane situace (patrně i západní spodinou vyvolaná), že ani Putin ji nezvládne. Tak i geniální David napsal, že děkuje Bohu, že ho "vyprostil, když se lid bouřil." Vládnutí, tedy dobré vládnutí, je šílená makačka na bednu, a promiňte, někdy jen s pomocí Boží se podaří najít dobré řešení; bývá to až na hraně.

356910

04.04.2017 21:08

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.?.?.?

Taky jste nakousl zajímavé thema: Jak může člověk tuto štvanici vydržet? Navíc si myslím, že podpora od patriarchátu je jen formální. Takže si myslím, že tu jsou dvě opory: 1. Jasná vize, láska k národu a čisté svědomí. Pozoruji třeba u nás (u jeho příznivců) hodně protestů proti jeho nepřátelům, ale jen nepatrně pochopení jeho vize – v tom pozoruji naprostou roztříštěnost. Láska k národu, myslím teď k ruskému i českému, je u nás stejně tak rozbita. Třeba PhDr. Cholínský, jinak encyklopedie, mi dokonce řekl, že český národ neexistuje. Co by asi řekl o ruském národu, tolik jazyků? A Putin miluje svůj národ! A čisté svědomí. To, co o něm víme, nás opravňuje přičítat mu čisté svědomí – třeba ty britské atentáty za staletí, nic takového Rusko nedělá. Zabijou jim třeba desítky lidí, oni se stejnou ani podobnou měrou nemstí. Něco obdivuhodného. Není to pro západní spodinu závist k puknutí? A 2. Nemusíte to brát, ale komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Tomu lidi věří, opakují to, ale o pomoci Boží, o milosti, slyšet nechtějí. Putin je poctivý křesťan. Všimněte si, že na Vánoce i Velikonoce, na rozdíl od Medveděva, chodí kamsi daleko na venkov, do malého kostelíčka, kde ale je stejný Pán Bůh. Myslím, že Putin je vzácný křesťan. (Byl tam sice ten rozvod, ale nic o tom nevíme, soudit tedy nesmíme.) Krátce: rozumný poctivý člověk ho musí mít rád. A všimněte si jeho očí – chytrý jako liška. OVŠEM: Všichni jsme hříšníci, máme sklon ke hříchu a i Putin může padnout – Bůh ale chraň!!!

356932

05.04.2017 10:36

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.?.?.?

Tak o tom letopočtu nic nevím, jak dlouho jsou rozvraceny státy také nevím, podle Isaca Newtona "domněnky nevymýšlím," ale je fakt, že v dějinách byly mnohé státy rozvráceny a mnohé jiné se naopak konsolidovaly. Ohledně Ruska trvají pokusy o jeho rozvrat už staletí z různých stran či snad ze stejné strany, nevím, Rakousko-Uhersko bylo rozvráceno, Československo po r. 1945 bylo jednak oloupeno o Zakarpatskou Rus, na druhé straně získalo plnou kontrolu na Sudety a částí Slovenska (s Maďary). Rozhodně tedy nepozoruji lineární proces rozvracení států, ovšem v posledních 25 letech v Evropě jde skutečně v naprosté většině o rozvracení, Jugoslávie, Balkán. A to si myslím, že toto má téhož pachatele, dál do minulosti bych to posuzoval ad hoc.

356942

05.04.2017 21:12

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.?.?.?

Velmi se omlouvám, ale nebudu na to reagovat, dle mého názoru těmito úvahami cesta nevede. Píšu to jen proto, abyste věděl, že jsem to četl a že mě dost mrzí toto vyústění debaty, která, myslím, začala dobře. Všechno zlé je k něčemu dobré: toto je dobré proto, že to ilustruje dnešní názorovou roztříštěnost. V tomto případě dokonce nevidím vůbec nějakou naději na srozumění. Nedá se nic dělat, zmatek, zdá se, nade vše. Velmi smutné. Jak by na tento Váš příspěvek reagoval asi tak Putin? Myslím, že by také nereagoval.

356949

06.04.2017 08:27

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

F. 82.?.?.?

Dovolím si otevřít diskusi. Trump buď chce na S. K. útočit, nebo chce vyhovět tlaku na sebe nebo to jeh hraje. Vážná by byla první možnost. Proč by chtěl? Musí přece vědět, že S. K. je, jak článek správně uvádí, "box. pytel". Znamenalo by to, že chce pokračovat ve zlé politice tamní spodiny, obecněji západní spodiny. A tím se dostávám k meritu svého příspěvku. A dovolím si příklad ze včerejška. Plyn v Sýrii. Všichni vědí, jak to bylo. Ví to i západní spodina, i Trump. A přesto jednoznačně házejí vinu na Asada? Proč? Pokud by přiznali barvu, hned jsou tu další otázky: Kdo to platí? Atd. Takže musejí pokračovat ve zlu svých předchůdců, nemohou přiznat pravdu. Putin může říkat pravdu. Proč? Protože Rusko prodělalo katharsi, dokonalé očištění politiky zhroucení všho za Gorbačova a Jelcina a Putin má už čistý stůl. Západ naprosto ne, musí pokračovat ve zlu. I Trump bude muset, pokud nezařídí katharsi, pokračovat ve zlu. I se S. K. PROTO je o západní SPODINU, spodinu jako celek. Ve své lži je až směšná.

356954

06.04.2017 13:09

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Jasně

F. 82.?.?.?

Nikdo neříká, že S. K. diktatura je spravedlivá, je hodně nespravedlivá. S. K. předák není příjemný chlapík, stejně jako J. K. presidentka nebyla příjemná dáma, sankce některý stát ať ukončí, některý stát ať je neukončí, je to na vůli toho kterého státu, ale nepřátelství dobré není. Máte nepřátelství tady s nějakým člověkem? Vaše chyba. A nejde o vztah zde slušný člověk vs. S. K., ale o vztah těch nebo oněch dvou států. Slušný člověk se zabývá vztahem ke svému státu a do cizí rodiny se nes.re, to je věcí té které rodiny. Žádný stát by se neměl usmiřovat s diktaturou, ale neměl by být vůči ní nepřátelský, třeba by se měl od ní isolovat. A S. K. ani její předák není čert, ale jsou to lidé, to si především uvědomte, prosím. Tolik k Vašemu výlevu. Ještě hodně by se toho dalo napsat, ale raději počkám na Váš další výlev.

356963

06.04.2017 13:26

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.?.?.?

Nezlobte se, mně vadí nesmyslnost toho, dávat do souvislostí mnohá data a události, které jste uvedl, s nějakou skoro věčnou snahou, s nějakým věčným cílem (tedy někoho jiného, než Pána Boha).
Jistě vím, že VŘSR byla vymyšlena a placena některými lidmi na Západě, ale popírám, že by jednali, ať vědomě nebo nevědomě s nějakým skoro věčným cílem, jak jsem uvedl v předešlém odstavci, nějakých dávných předků. Tito západní lidé jednali v souladu se svými vlastními cíli, ne s cíli někoho před 500, 1000 nebo 3000 lety.
(Váš přístup je v jistém smyslu podobný evoluci druhů, jakoby tato evoluce měla od něhoho (třeba i od Pána Boha) mít nějaký cíl. Neboť sám pojem evoluce druhů je nesmyslný.)
Ale uznávám, že mnoho lidí věří dávno cílené evoluci, stejně jako Vy věříte dávno cílené tvorbě NWO.

356964

06.04.2017 15:50

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

F. 82.?.?.?

Jste dost rázný. K prvnímu odstavci: nevyhrožuje snad J. K. severu? Nejsou snad jader. zbraně v Japonsku nebo v J. K.? Pokud ano, má S. K. plné právo na jaderné zbraně. Další otázkou je, co dělají jaderné zbraně a vůbec vojska USA kdesi v prčicích? Asi i tak daleko od USA musí být America first. A konečně: takýto útok nese s sebou něco daleko horšího, než "politický problém". Nevíte, co asi? Napovím Vám. Mrtvé Severokorejce. Ano, přesně to je logika Západu. Masovému vraždění se říká chyba. Nebo politický problém. Nebo humanitární bombardování. Nebo preventivní úder. S. K. jen dosr.ná strachem opakuje US-slova. Nač by jí byly rakety a atomovky, kdyby ji nechtěli zničit? A tak ji zničí. Ale to všechno se vyskytuje jen ve světě rázných bláznů, trpících mentální selektivní slepotou, ne normálních lidí.

356969

06.04.2017 16:52

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.?.?.?

Většinu z toho, co jste teď napsal, pochopitelně uznávám, něco ne. Churchilla třeba jako zvěstovatele věčných pravd? Náhoda je filosofický pojem a je zebrubně propracovaná. Třeba. Ale už jsme daleko od thematu článku ...

356971

06.04.2017 17:23

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Jasně

F. 82.?.?.?

Podívejte se, že žádáte odpověď, myslím, že bychom neměli rozebírat, který stát je horší a který lepší, spíš bychom asi měli hledat to, co by se mělo zlepšit. U S. K., i u USA, i jinde. A přitom šlo skutečně o zlepšení. U S. K. je asi nejhorší to, že je u zdi. První by tedy mělo být říct jí, že se nemusí bát. Přitom se děje opak, různí papaláši nejen v USA mezi žvýkáním hamburgerů uvažují, co jí ještě provést strašného. U USA je asi nejhorší to, že takto uvažují, dokonce nahlas. Tak ani Babinský nevyhrožoval, jen konal. Je tam sice to, co nazývají demokracie, ale takové úvahy by neměl nikdo vypustit z huby. Ostatní slušná společnost by si ho měla podat. Ovšem je to ještě horší, oni to o,nejen o S. K., ale i o jinde ve světě nejen říkají, ale i konají. Dokonce mám dojem, že může něco být např. na tom, že stvořili IS. To jsou velmi špatné věci. To by bylo dle mého třeba na USA zlepšit. S. K., pokud by nebyla u zdi, by se mohla taky v mnohém zlepšit. V prvé řadě třeba to, že by se rodinám umožnilo a pomohlo, aby byly více soběstačné a méně závislé na státu, tedy decentralizace. Pozorujete, jak tady v evropě postupuje naopak masivní centralizace a stále větší přisátí na státu? To by mohlo S. K. učinit reálně vnitřně silnou, síla se nazakládá na bodácích. Tolik má Vámi žádaná odpověď.

356974

07.04.2017 08:16

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

F. 82.?.?.?

Nic ve zlém, ale je to Váš moholog a ostatní diskusní příspěvky, které thema už plně objasnily a není tedy třeba už v diskusi pokračovat, nečtete. Proto nejste hoden reagování. Jen ohledně té Vaší zmínky o desítkách obětí bych si dovolil Vám připoměnout, že totéž říkali agresoři před nájezdem na Irák – a bylo z toho obětí circa půl milionu. Takže tento Váš diskusní vstup je nejen autistický, ale je i velmi nebezpečný.

356990

Ano, pan auttor správně a podrobně rozebírá potácení se ve lžích západních činitelů a agresivní činy, které z toho vedou. Avšak, i když to snad je zajímavé čtení (lidová moudrost toto dlouhé povídání vyjadřuje jednou větou: kdo lže, ten i krade), neříká, proč tomu tak je. A tu si dovolím zopakovat a zpřesnit, co jsem tu už nedávno napsal. Je tomu tak ze dvou důvodů: 1. Nemožnost přetrhat svazky s minulostí. Ten, kdo se na politickou nebo mediální dráhu na Západě dá, nemůže žít v pravdě a mluvit pravdu. Musí vymýšlet stále nové lži, aby nemohly být odhaleny miriády lží dřívějších, což by způdobilo pád, zhroucení západního systému. Tento důvod je tedy užitečný. 2. A užitečné je zde spojeno s příjemným. Záapd vždy okrádal zbytek světa a západním činitelům je příjemné ve zlodějnách pokračovat. Je příjemné, když gatě šije Bangladéš a západní lidé se mohou věnovat internetu, nemusí fysicky makat, mají důchody z přebytků atd. atd. Čili lži západních činitelů slouží i k pokračování vykořisťování Západem. Ad 1. i ad 2. vytvářejí dokonalé soukolí. Avšak zase lidové úsloví říká: Lež má krátké nohy, daleko neujde. Lhát se musí stále víc. "Krátké" tu ovšem nutno nazírat historicky. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Do soukolí se absolutně nutně dostane zrnko písku, soukolí se začne zadrhávat až se zadře. Tím zrnkem písku může být třeba mravné Rusko. A tak má Západ jedinou upocenou perspektivu, lhát stále víc, krást stále víc, až ke 3. světové válce, jakož k finálle. Proto i chtějí válku. Písmo svaté praví: Zničme strom i s jeho mízou. Takže ze soukolí lží a zlodějen není úniku. Víme, že Asad vůbec nemohl použít chemické zbraně, víme to zcela jistě, a přece washingtonský dědek posílá na Asada bomby. Nemůže jinak. Stal se západním činitelem, musí pokračovat v západní politice, lžích a agresích. Pokud by odmítl, Západ ho odrovná. Takže ano, pan autor správně popisuje soukolí západních lží, ale vždy je třeba rekurovat k hákladní metafysické otázce: PROČ? A víme, že kvůli svým lžím a zlodějnám Západ vyhladil ze škol i z veřejného života i metafysiku.

356993

Děkuji za vlídné poučení. Já sám jsem tu napsal, že západní politici jsou svými narůstajícími lžemi až směšní, ale neuvědomil jsem si, že jde vlastně o patologii, psychiatrickou patologii.

356998

07.04.2017 15:14

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: Jen tak na okraj...

F. 82.?.?.?

Vlastně náhodou jsem zavadil o tuto, s promnutím, hloupost. My a oni je vlstní lidskému druhu, ne zvířatům. Jsem tu já a oni, ti druzí. Je tu má rodina a oni, druhé rodiny. Je tu můj národ a oni, druhé národy. Ano, stát se zvířaty můžeme, např. ti, kdo přežijí 3. sv. válku. Nebo těžcí pacienti na psychiatrii. Je to škoda, že obtížné společenské problémy vedou – a dost často – k blouznění. Např. nedávno se tu vyskytlo blouznění, že NWO je budován už tisíce let. Jiným blouzněním je přesvědčení o evoluci druhů, jiným blouzněním je jisté pojetí klimatické změny, dalším blouzněním je volná hra tržních sil, dalším blouzněním je homeopatie apod. apod. Souvisí to s tím, že rozum mnoha lidí neunese obtížnost nějakých, často společenských, jevů a uklidní se v nějaké jednoduché, byť mylné ideji. Toto postižení si nevybírá chytré nebo hloupé, byl jím postižen např. Immanuel Kant, který na své mylné ideji zbudoval celou svou filosofii (která se obdivně studuje na filosofických fakultách – a která má mnoho následovníků). Takže nic ve zlém.

357001

07.04.2017 20:36

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: Jen tak na okraj...

F. 82.?.?.?

Rozumím Vám velmi dobře: "Každý má svou pravdu." Toť ideový základ Západu, Západu, k jehož mravnímu stavu jsem se nahoře podrobně vyjádřil.

357011

09.04.2017 08:04

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

Re: Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

F. 82.?.?.?

Asi se probouzím první. Snad i ideově? Je to z 31. 3., dnes je 9. 4., a těch 10 potvrdilo v článku popisovaný kurs. Ale otázky článku už zde byly zodpovězeny. Waschingtonská spodina nejen chce, ale i musí pokračovat v dosavadním americkém kursu. A musí v něm pokračovat i Trump. Pence je pokračovatelem od přirození, Trumpa už dvakrát zradil, Veřejně. A co je tento kurs této spodiny? Pax Americana a to se = America first (heslo ihned předefinováno). Přitom Amerika = americká spodina. Válce s Ruskem se jistě chtějí vyhnout. Pokud svého dosáhnou, čili budou moci pokračovat, svých cílů. Třeba zradou v Rusku. Vyměňovat představitele? Jistě ano. Pořád je koho vyměňovat. Maduro, vedoucího Sev. Koreje, pořád nevím, jak se jmenuje, Íránu, Asada, pořád tu někdo je. Jim to vlastně vyhovuje, že válka s Ruskem není. Pokračují mírově mohutným tempem. Článek mnoho z toho uvádí: obkličování Ruiska se daří. Autor se ale neptá, jak to skončí. A všichni víme, že jsou tři teoretické konce. Buď se jim to podaří a bude celostětová diktatura, nebo se jim to zadře, nebo bude válka. Byla by tu možnost, že se jim do cesty postaví církev. Ta je ale na jejich straně papežem počínaje. Jedno naučení katolické víry říká, že posledním papežem bude Antikrist. Takže poklud teď někdy vypukne válka, bylo by tím jednoznačně prokázáno, že František je Antikrist. Čemuž mnozí nevěří, takže ani nevěří, že by teď byla válka. Mnozí také říkají, že pokud se jim to podaří (nastolit NWO), církev tento NWO pokřasťanští, stejně jako antický Řím. Tomu se dost dobře nedá věřit. Řím měl soupeře, NWO by už žádné soupeře neměl. Možnost, že se jim to zadře, není také jistá, neboť lidé se nechávají unášet modernitou (taženi k tomu všemožně protagonisty NWO), ani si to neuvědomují, mění se na moderno tisíce ba statisíce lidských zvyklostí. Není tedy nic jistěého, jak situace skončí. Můj tip, ovšem s mimořádnou pomocí Pána Ježíše Krista, je že se jim to zadře. Netuším ovšem jak. S touže pomocí to ale bude překvapení, lidé se budou bít v prsa a děkovat za zázrak. Jistého tedy v těchto pozemských záležitostech není nic.

357043

Myslím, že rozebírat vojenské hledisko nemá smysl. Jde přece o tu falešnou vlajku. 1. sv. válka začala falešnou vlajkou: FJI předložili důkazy o útoku Srbska na R-U. Je až legrační, jaké obrovské množství lidí tomu uvěřilo. FJI vyhlásil válku, katolická církev v R-U, která o sobě prohlašuje, že je strážkyní pravdy, tomu snad věří dodnes, preláti celou válku psali epopeje o tom, co to je spravedlivá válka, pravdivé epopeje, ale ta válka byla spravedlivá, protože Srbsko zaúročilo na R-U; taková blbost. 2. sv. válka Gliwice. Nikdo nic neprošetřoval, byl to jasný útok Polska na Německo. Tonkinský záliv, falešná vlajka, celá Amerika hajlovala, Vietnam plynovala. Irák, zbraně hromadného ničení se hledají dosud, půl miliónu lidí zavražděných a vrah nejen že není na Guantanámu, ale o Gauntanámu rozuduje. Jugoslávie: Srebrenica, a Holanďanům naopak svěří Haagský soud. Letadlo nad Ukrajinou, není náhodou, že to (ne)vyšetřují – světe div se, Holanďani. Kaddáfího zavraždili, protože jeho režim byl děsivým zrecadlem pro režimy Západu, ruský zločinec Medveděv, který je u koryta dodnes, dal posvěcení. Co toho už bylo? Co toho už bylo? A co toho už bylo s chemickými zbraněmi v Sýrii! Podvod na podvod. Stačí být teroristou, pošlou mu chemické zbraně, on to odpálí, obviní Asada, a celý Západ věří teroristovi. To je k zblití. A už to dělají úplně otevřeně, zdá se, že to dělají už tak, aby všem mohlo být jasné, že to udělali teroristi, a fašistická média to hodí na Asada, i ten katolík Sobotka, který má v hlavě nas...o, to opakuje, prostě mají prču z toho, že černé vydávají za bílé a masy tomu věří. Tak zjevné falešné vlajky nikdy nebyly. Spodina si z toho dělá už legraci. Myslím, že falešné vlajky se dostaly do nového stádia. Blíží se finále, že nahatý president Trump má nové šaty. Dobře si to přečtěte, to není pohádka, ale dnešní stav, všichni tomu uvěřili, nebylo nikoho, kdo by pochyboval.

357094

13.04.2017 12:59

Putin a Kutuzovova strategie

Velice se omlouvám ...

f. 82.?.?.?

že musím reagovat. Pečlivě jsem si článek přečetl, i oba dosavadní komentáře. Je dobře, že tu článek byl uveřejněn. Ale proč je to dobře? Je to dobré k tomu, že pan autor se tu vyjevil jako neschopný, jak jim pan Pjakin říká, "analiťik". Memoruje, popisuje, oceňuje a lichotí, na původní stránce doprod odhodlanou Putinovou fotkou, taky si trochu vymýšlí – ale svou hlavu nemá, natož hlavu tvůrčí. Doručení důvěrného dopisu bych mu nesvěřil.

357128

14.04.2017 09:07

Někdo to rád horké

10 vět

F. 82.?.?.?

1. Není to jako ve Španělsku – Franco tam správně zasáhl proti masovým vrahům a s 2. sv. válkou to nesouviselo (i Pjakin se zde mýlí).
2. Podobnost s 2. sv. válkou je v tom, že tehdy bylo agresorem Německo, dnes je jím USA.
3. Nepodobnost s 2. sv. válkou je v tom, že Německo mělo reálný cíl, USA mají cíl zdánlivý, ilusorní.
4. Proti Německu stál Sovětský svaz, USA přihlížely.
5. Proti USA stojí Čína, Rusko přihlíží.
6. Sovětský svaz byl neporazitelný, Čína je neporazitelná.
7. Německo skončilo s pomocí Páně v troskách, USA skončí s touže pomocí v troskách.
8. Německo válku zahájilo, neboť ztratilo nervy. USA možná válku nezahájí, nikdo neví zda ztratí nervy.
9. Pokud by Německo válku nezahájilo, mohlo přežít, pokud USA válku nezahájí, stejně nepřežijí; neboť Německo se zotavit mohlo, USA se už zotavit nemohou.
10. Situace pro Čínu i pro Rusko není s pomocí Páně beznadějná, naopak zločiny USA jsou už tak velké, že nutně bude následovat trest; ostatní Západ se stane mandátním územím – ať válka bude nebo nebude.

357135

16.04.2017 08:00

Otevřený dopis paní Krylové

Jedna otázka a jedna informace

F. 82.?.?.?

1. Umí paní Krylová česky? Pokud ano, jak?
2. Pojednávaný problém není ojedinělý, je naopak tak častý, až je to trapné a souvisí to se zkrachovalým soudním systémem celého Západu. Znám stovky případů – a jistě jich jsou tisíce – kdy autor publikace věnoval svůj majetek (a často veškerý svůj majetek, že třel i bídu) na vydání své publikace s jediným cílem: aby se k lidem dostaly jeho myšlenky. Tento člověk pak zemřel a jeho autorská práva získal někdo druhý – ať příbuzný, ať známý, ať k tomu zmíněným soudním systémem oprávněná instituce. Poté došlo k tomu, že nový majitel tzv. autorských práv další vydání publikace zablokoval de iure, nebo aspoň de facto tím, že za opětovné vydání požaduje honorář ve výši, která je zcela v souladu s tímto zkrachovalým soudním systémem Záapdu. Tak je původní snaha autora o zprístupnění vystřídána snahou nového majitele "autorských práv" o znepřístupnění. Nevím, zda paní Krylová bude schopna si tento kratičký text přečíst. V každém případě jí ho bude moci přeložit do češtiny její právní zástupce, honorovaný z "autorských práv" nebohého Karla Kryla.

357172

16.04.2017 11:18

Otevřený dopis paní Krylové

RE: iluze volby

F. 82.?.?.?

Promiňte, že reaguji. Váš příspěvek mě totiž připomněl, že takových, jako jste Vy, je mnohem mnohem víc. A všem takovým je třeba říct jedno: že přednost před destabilizací a vším tím, co uvádíte, má pokojné hledání pravdy. Pokud hlavní média a hlavní lídři lžou, a to i ve zcela zásadních věcech, pak je třeba děkovat Pánu Bohu za to, že jsou tady ta média, která kritizujete. Možná, že některá opravdu mají za přední cíl destabilizovat, avšak ta neznám (např. šílenou destabilizaci jistě provádějí média pornografická). A pokud tedy sdělování a hledání pravdy má za druhotný efekt destabilizaci, pak to není vina těchto tzv. alternativních médií, ale vina těch, kdo, jak výše uvedeno, lžou. Čili, vážený, vážená, vážení, destabilizaci provádějí v takovém případě ve skutečnosti naopak oni lháři, ne ti, kteří se pokoušejí svými slabými silami lež, lži silných a mocných napravovat sdělováním pravdy. Pozn.: Těch lží je opravdu velmi mnoho a není zde mým cílem tento obludný magabalvan odvalovat. Jen se tu vyskytlo číslo 12 migrantů, navíc z úst jednoho z nejvyšších státních činitelů. Tím, že tuto číslovku ze sebe vyvalil, přispěl právě on k další destabilizaci přidané k té destabilizaci, již vyvolává, jak uvádí pisatel nahoře, letmý pohled na destabilizovaný Václavák.

357182

16.04.2017 18:02

Otevřený dopis paní Krylové

RE: iluze volby

F. 82.?.?.?

V mnohém máte pravdu a v mnohém se mýlíte. Pravdu máte např. v tomto: "provibrovat do 5. dimenze" – to je ovšem úplná blbost, "alternativní mediální prostor je zcela úmyslně a účelově" ne zahlcen, ale zahlcován blbostmi, příkladmo zrovna u aeronetu dřív byla Pozorovatelka, vzpomínáte na pyramidy v Egyptě, a jak šoupala celými státy po Asii?, al VK mi připadá velmi rozumný, jeho úvahy mě nijak neděsí, má pravdu v tom, že Trump změnil svou politiku naruby, vyhodil své klíčové poradce a dokonce na novinkách (to je ohlupující médium non plus ultra) byl seznam výroků Trumpa před změnou a kontradiktorních jeho výroků po změně, bylo to šokující čtení plné Trumpových citací; pravdu máte s těmi 12 migranty, ale podvod je v tom, a Vy to potvrzujete, že "kvóty" tu jsou čistě zástupné slovo a migranti sem přicházejí jakoby mimo "kvóty", ovšem ke spokojenosti bruselských (německých) autorů "kvót", jinak řečeno ministr vnitra destabilizuje situaci tím, že lidi ohlupuje, že kvóty de iura odmítá, ale přijímá je de facto, t. j. tzv. migranty mimo kvóty, takže brusel-berlím uspokojí věcně. Máte pravdu, že to sem chodilo už dávno, dokonce i za komunistů, ovšem hrůzu, co tu je teď každý vidí na vlastní oči – na to nepotřebují žádného VK. Je sice pravda, že VK háže jadernými výměnami, to není fér, na druhé straně to, co provedl Trump agresí proti Sýrii, to tu v takové nahotě prakticky nikdy nebylo, to byl mezinárodní zločin nevídaného druhu. Z matky bomb si dělají všichni prču, je fakt, že myslím Bush nebo Obama, nevím už který lhář zase tzv. zaútočil na bin Ládina, to byla prča stejná, ale megabomba je větší, tady je lhaní ještě větší – a není to lhaní alternativních, ale korporátních médií. Máte pravdu v tom, že "Lidé jsou tak zblblí, že už nedokáží rozlišovat, vše míchají dohromady", ale nemáte pravdu v tom, že primárním původcem jsou alternativní média, malé příklady: chemické zbraně v Sýrii, situace na Donbasu (tu můžeme sledovat naprosto přesně, zdrojů je až až i v ruštině a ukrajinštině, ale korporátní média tady ve lhaní bezkonkurenčně vedou. Tak kdo chce ty lidi oblbovat primárně? Alternativa nebo korporátky? Nemáte pravdu v tom, že " to co dělá vláda je velmi účinný postup proti kvótám." Je to totiž tak, že Brusel-Berlín se nažerou, svoloč sem přichází a vládá zůstává celá (kvóty tzv. odmítá). Máte pravdu v tom, že "Bělobrádek, Herman a Babiš" jsou vadní, ale nemáte pravdu v tom, že B. Sobotka, Kalousek, Fiala či Filip by byli jakkoliv lepší. (Pozn.: u Filipa je to nejodpornější, ale dá se to vysvětlit jeho kořenovým internacionalismem.) A nemáte pravdu v tom, že "Myslíte si, že hledáte pravdu a přitom jste už v pasti alternativních mediálních lží. " Mě tak lehko nikdo neoblbne, ani ČT ani aeronet. Jen je tu rozdíl v tom, že v ČT je každý den nové jen to datum, u aeronetu se

357207

16.04.2017 18:04

Otevřený dopis paní Krylové

RE: iluze volby-dokončení

F. 82.?.?.?

leckdy něco dozvím, co pak leze z korporátech jako z chlupaté deky blechy. ČT se podobá RP (pamatujete je Vy?), jak to z něho lezlo vždycky po týdnu; a ČT nemá dějiny, jako je nemělo RP, jen tu Havel a tam Lenin byli věčně živí. A pravdu konečně máte i v tom, že něco se nedozvíme ani z korporátek ani z alternativy (př. bombardování Coventry a enigma). Musím tedy trvat na tom, že destabilizace situace je převážně dílem vlády (a to dílem z blbosti – příkladmo ta současná tzv. ministryně školství, to tu za dobu 40 let komunismu nikdy nebyl takový exot, ta bezpečně překonává i Nejedlého, dílem z předposranosti vůči Bruselu-Berlínu), méně už z alternativy. Na tu mou připomínku, že maxidestabilizace státu je dílem pornomédií, jste nereagoval.

357208

17.04.2017 11:16

Otevřený dopis paní Krylové

Tady píšou samí profesionálové ...

F. 82.?.?.?

... amatér, jehož zaujal osobnostní profil paní Krylové, našel jednak toto:
"V únoru 1991 se Karel Kryl podruhé oženil se svou dlouholetou německou přítelkyní Marlen Brousertovou a zůstal s ní až do smrti. Marlen dělala Krylovi i daňového poradce, protože pracovala jako bankovní úřednice." – http://celebwiki.blesk.cz/osobnost/2607/karel-kryl... – a jednak toto: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebri... – toto asi jen do té doby, než to paní Krylová dokáže také soudně zablokovat. No, a celý problém vzešel z toho, že jistá Němka se stala fanynkou Merkelové sloganu Buďte vítáni, se kterým adaptace Krylova textu prudce kolidovala. Tito fanoušci a fanynky jsou totiž ve svém zaujetí často tak vášniví, že i advokáty najímají. Ale celkově jde o maličkost, bouři ve sklenici, hlavním problémem je dnešní Německo a – Deep Western.

357231

17.04.2017 20:38

Otevřený dopis paní Krylové

RE: Dobře napsaný

F. 82.?.?.?

nechtěl jsem to psát, ale skutečně je možné, že byla nasazená, její jednání je velice podezřelé – myslím, že dneska by Kryl byl sledovaný zcela jistě a přes ženskou se to v takových případech zřejmě dělá nejčastěji. Samosebou nechci konspirovat, ale napadlo mě to hned, jak jsem si četl Stworův otevřený dopis. Akce západních tajných služeb jsou v ČR tabu – že by ji nasadili komouši, o tom pochybuji, brali se už po Havlově revoluci. Je taky podezřelé, že Havel nebyl na pohřbu, měl velice dlouhé prsty a mnoho věděl.

357251

18.04.2017 10:16

„Jaderný“ Kim: Ozbrojená demokracie proti bezbranné totalitě

Tady možná dochází k novému jevu:

F. 82.?.?.?

Napřed ocituji Robertse: "Clinton - bombardování Jugoslávie NATO.
Bush - invase do Afghánistánu a Iráku, letecké útoky na Pákistán a Jemen.
Obama - využil NATO ke zničení Libye a poslal teroristy, aby zničili Sýrii." U všech těchto a dalších činů bylo tak nějak předstíráno tzv. mezinárodní právo. Jednání Trumpa je jevem novým: Zaútočil na Sýrii bez ohledu na nějaké důkazy, spustil jakousi bombu na Afghánistán, neptal se nikoho ani v USA. Zdá se mi, že tento nový jev lze popsat takto: Mezinárodní právo je to, co za právo považuji já. Příp. USA. Jinak řečeno: dřívější tzv. mezinárodní právo nadále neexistuje. Ano, jsem ochoten se s kýmkoliv dohodnout, ale jakoukoliv takovou dohodu smím kdykoliv jakkoliv porušit, nahradit svým textem. Jinak: Já jsem Trump, a se mnou přišel zákon. Můj zákon. Také zničení režimu v S. K. je zcela v souladu s mým zákonem. Na aenews je naznačeno, že Asad bude odstraněn. Zcela v souladu s Trumpovým zákonem. Bude odstraněn Kim, podle téhož zákona. A bude odstraněn kdokoliv. Samosebou, že bude odstraněn i Putin. Neboť, co může Rusko proti tomu dělat? Válka to není. Američané to vše plně podporují. Taky co může dělat Čína? Jen prskat. Bojovala v 50. letech v Koreji velkou válku, její výsledky budou uplatněním Trumpova zákona vynulovány. Tak si lze vysvětlit Trumpův názor, že Clinton, Bush i Obama byli slabí. Pokud to někomu připomíná Hitlera, je to jistě právem. Rozdíl je jediný. Proti Hitlerovi stál generalissimus. Cizí agenty a zrádce masově lividoval. Dnešní agenti se Putina nemusejí bát. Navíc si myslím, že v Rusku je dnes mnohem víc takových, než kolik jich bylo v SSSR za Stalina. Omlouvám se za pesimistické vyznění. Je nějaká naděje? Pán Bůh? Ten si možná říká: Co jste si lidé navolili, to si musíte sníst.

357259

19.04.2017 08:56

„Jaderný“ Kim: Ozbrojená demokracie proti bezbranné totalitě

RE: Proc svet nemuze dovolit Koreu mit atomovky!!

F. 82.?.?.?

Souhlasím, zákon džungle, USA pán džungle. Ale nadpis a první odstavec je nesmyslný: Co to je svět? Tedy v pojetí USA? Čili titulek měl znít: Proč nemohou USA dovolit ...? Proto, že USA jednají jako pán džungle atd. jak už to v textu 1. odstavce je. Ale ani to není vrcholný důvod. Vrcholný důvod je ten, že nikdo v džungli, za kterou USA považují svět, NESMÍ nejen jednat, ale ani myslet jinak, než pán údajné džungle. Je to naprostá totalita, kterou USA vytvářejí ve společenství států. PROTO likvidují jejich čelné představitele: Posledně od Miloševiče po Kaddáfího. Čili zatím totalita UVNITŘ pseudostátů nehrozí, jen se svázanost občanů stále zvětšuje, u nás posledně Babišovy zákony. Shrnutí: podle USA nesmí existovat žádný státní vrcholný činitel s mocí, který by smýšlel samostatně. Čili příkladmo: ne především ropa, ale nezávislost Libye byla cílem svržení Kaddáfího (ropa, to byl už ten příjemný přídavek). Pod vedením Kaddáfího bylo libyjské zřízení strašlivým zrcadlem. Poslušní lídři bez myšlenek, ještě lépe bezmocní, Sobotka, Merkelová, Hollande aj. aj. nejsou tedy cílem útoků USA. Čili ano, jde o vytváření celosvětové totality, ale nejdřívě na úrovni států, až pak uvnitř států. Opakuji už po sté: Pax Americana = America First. (Takže nemohu souhlasit s tzv. Pozorovatelkou, která se zrovna dnes na aenews po delší době znovu objevila.)

357278

19.04.2017 09:40

„Jaderný“ Kim: Ozbrojená demokracie proti bezbranné totalitě

RE: Tady možná dochází k novému jevu:

F. 82.?.?.?

Právě. Pokud to válka není, je to umožněno. Jakmile uvidí, že válka hrozí, stáhnou ocas.

357280

19.04.2017 09:42

Je na obzoru Armageddon?

Odpověď: není.

F. 82.?.?.?

Ještě jednou. USA považují svět za džungli, a sebe za pána džungle. Ale v reálu dělají jen to, co se jim dovolí. Samosebou, chtějí vyměnit Kima, ale dnes je tu zpráva o jejich váhání. Zapracovala Čína? Chtějí vyměnit Asada, ale dovolí jim to Rusko? Jsou to blázni, ale proti síle jen melou hubou. Do ohně neskočí. Jejich hrozby ... ale – pamatujme – chtějí získat i další finance pro zbrojaře. Klid. Nechejte blázna, ať ho zkáza, ten "oheň", sám dostihne. Znovu stejný příklad: Kaddáfí. Vždyť na tom je podpis Medveděva. I ten by tedy měl být souzen.

357281

19.04.2017 14:03

Je na obzoru Armageddon?

RE: Nemel by se pouzivat Anglicky termin

F. 82.?.?.?

Vynikající. Velké díky, že jste se ozval. A v Čechách češtinu. Když přijede někdo ze Západu, tady si všichni před ním sednou na pr.el a snaží se tu o angličtinu, tu o němčinu. Ať si chytrák platí tlumočníka. Jak to vypadá když tam vyjede Čech. Chudáček, musí se snažit sám. Ještě jednou díky.

357290

20.04.2017 11:14

Austrálie přikyvuje na válku s Čínou

RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu

F. 82.?.?.?

Neřekl bych, že si autor dělá srandu, ale že srandou je postoj australského Deep State, tak daleko postoje různých D. States došly, jsou srandou. Zde bych asi měl, podle svého, vyložit ono D. S. (byla tady o tom včera diskuse). D. S. je fenomén, jenž je označován různými názvy. Např. washingtonská aj. bažina. Nebo pražská aj. kavárna. D. S. by se dalo přeložit jako hluboký stát, ale překlad to není dobrý (nakonec ani originál ne). Co se tím myslí. Je to společenství lidí provozujících trojí fungování: 1. Vykořisťování vzdálených zemí, ale i domácích otroků a otrokyň v montovnách nebo supermarketech. 2. Finanční toky bank, neziskovek a korporací. 3. Podplácení občanů pomocí sociálního státu a přihlouplé zábavy vč. intelektuálních keců (např. denně koukám na moudrost předstírající ksicht pana Peheho nebo Mitrofanova; nebo: západní školství). Je jasné, že D. S. není specialitou jen USA, ale každého státu Západu. I v ČR máme svůj D. S.: Trump protiprávně napadne Sýrii a český Sobotka, přední člen českého D. S., hýká na souhlas. Nebo nekonečné žvanění a předstírání práce v parlamentu není nic jiného, než vnější projev českého D. S. Já sám nepoužívám ani termín D. S., ani bažina, ani kavárna, nýbrž západní "vládnoucí spodina" (spodina: Trump – Korea bývala součástí Číny); jiní útočí na tzv. západní elity. Takže nakolik chce australská vládnoucí spodina útočit na Čínu, natolik si z ní autor "robí srandu".

357321

21.04.2017 08:47

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

RE: Písnička k thematu

F. 82.?.?.?

Pustil jsem si ten Orlík S. O. S. Nezdá se Vám, že právě tahle "hudba" je stoprocentním symptomem příčiny toho, k čemu dochází? Symptomem rozvratu, jehož zákonitým následkem je na fotkách zobrazená invase? Je to podobný paradox, jako když touto "hudbou" v Rusku "podporují" Putina, ve skutečnosti však tím jeho vlastenectví likvidují. Psal jsem tu, že vládnoucí spodina získává přízeň občanů mj. díky přihlouplé zábavě. A tato "hudba" přesně odpovídá touhám mnoha občanů. Slova Orlíka jsou ovšem naprosto správná a kvůli nim je Orlík diskriminován. Pokud by byla jiná slova, Orlík by se jistě těšil z dotací "ministra" Hermana. Ale katastrofou této společnosti, KTERÁ dostala do vedení vládnoucí spodinu, je to, že pokud by "hudba" byla jiná, nevím, kdo by Orlíka poslouchal ...

357344

21.04.2017 14:35

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

RE: Důsledky nevyřešíte

F. 82.?.?.?

1. Vzpomínka: Filosof, kterého považuji v ČR za nejlepšího, pořádal m. j. na jaře 1999 přednášky z filosofie. Zrovna začali bombardovat Jugoslávii. Ten člověk, nevím, jaký má na to tehdejší bombardování názor dnes, ale píše mocně proti imigraci, to tehdy vehementně na svých kursech obhajoval a dokazoval správnost toho útoku. Libye byla až hodně později.
2. Hnát k odpovědnosti může jen politická síla. Vládne-li spodina, která to vše působila a působí, nějaké hnaní k odpovědnosti nepadá v úvahu. V Norimberku taky až už bylo po válce a odsoudili jich tam jen pár, skoro by se dalo říct takový vzorek, vzoreček. A stejně se dnes vše anuluje, před pár dny byl na netu pěkný článek, jak ten ústav pro vyšetřování tzv. obou totalit vyšetřuje jen tzv. totalitu komunistickou (kdy zabili nějakých 200 Čechů) a zcela ignoruje totalitu německou (kdy Čechů, ne Židů, zabili tak asi stokrát víc). Takže: jistěže se bude vyšetřovat i totalita současná, ale spodina ví téměř jistě, že přijde zase nějaký Havel, který to bude pardonovat a zase jen nějaký ústav bude bádat. Zní to blbě, ale pokud je spravedlnost jen na tomto světě, vše je dovoleno, pokud Vás nechytí. Mnozí správně věří, že je i spravedlnost jiná, mnozí z těchto věřících si bláhově myslí, že nahoře to ukecají, jajko to ukecávali tady dole, ale tomu se lze jen smát a i On se jim už dnes směje. Mnozí z těch věřících taky nic nedělají, hloupě si myslí, že to je na Něm, ale i jim se On směje, řka: Nač jsem vás tam měl. Uvažme i to, že spodina ráda šíří přesvědčení, že nikdo jako On není, ale i těmto se On směje (jinak řečeno: i masový atheismus je převážně dílem této spodiny u vesla; nakonec ani věřící dnes nechtějí nic slyšet o pekle, protože copak by s námi-kolaboranty potom bylo?). A směje se trpce, neboť věčné peklo je něco hrůzného. Takže klid: bojujme, co nám sily stačí, a nač nestačí, s tím se netrapme.

357359

21.04.2017 20:58

„Nežádoucí nevládní organizace“ financují na ISIS napojené lodě pro přepravu uprchlíků do EU

RE: zvolání wir schaffen das = zvládneme to

F. 82.?.?.?

Za ten plakát – nejvyšší možné ocenění. Uvědomuji si, co to dá práce to dohledat. Takhle se dělá historická práce, žádné pindy. Děkuji.

357369

22.04.2017 12:49

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

Jede to dál

82.?.?.?

měli jsme tady dvě malý prodejničky (do supermatketu nevkročím), bílý cikán na financích Sorryjako jim znemožnil život. všichni kradnú, nic jsem nepodepsal, tak to koupili vietnamští salamandři, kteří v tom umějí chodit stejně jako ten cikán, předskokani afrckých a asijských, mám chodit k západním nabobům do supermatketu nebo k salamandrům? a tak se aspoň utěšuji tím, že jsme lopatama vyhnali tři milióny nadlidí a že se salamandrama a spol. to časem nemusí být neprůchodný. Jen blázen se ptá, zda ještě existuje český národ – blázen oblbnutý ústavem pro výzkum jen jediné tzv. totality.

357377

23.04.2017 08:10

Divergentní dialog

Divergentní dialog, evropské hodnoty a křesťanské kořeny

82.?.?.?

Mladá žena vede dialog bez obtíží divergentně, nejen, že jinak to neumí, ale hlavně proto, že konvergentně to možné pro záchranu jejího postoje není. U staršího muže je konvergence možná a žádoucí, ale i on argumentuje divergentně, neboť to jinak neumí. Protože, co jsou to evropské hodnoty? To starší muž ve skutečnosti neví. Je to podobné tomu, že se při tzv, mši v přímluvách objevuje přání, aby se naše vlast vrátila ke svým křesťanským kořenům. Jsem si zcela jist, že buď nikdo, nebo jen nepatrný počet z účastníků, kteří všichni sborem volají: Prosíme Tě, vyslyš nás, ve skutečnosti neví, co to jsou křesťanské kořeny naší vlasti. Na internetu je český překlad Zakona sudného ljuděm, který sestavili sv. Cyril a Metoděj. Křesťané rto buď neznají, nebo raději neznají (je to na dnešní poměry velmi drsný zákoník). Nebo jsou křesťanskými kořeny jednání i Karla IV., který pokračoval v běžném vyhánění ze země každého muslima? Je tím jednání katolické církve vůči proradným židům, které travalo 2000 let, než to změnily hodnoty bruselské? Jsou křesťanskými kořeny konfiskace majetku všech jinověrců, t. j. i protestantů po záchraně českého národa bitvou na Bílé hoře? Závěr: v praxi (ne ovšem v theorii) není možný jiný dialog než divergentní (on vůbec dialog je svou povahou vždy dost divergentní, vždyť kvůli pro klid žádoucí divergenci byla už před staletími nemilosrdná konvergentní disputace vystřídána dialogem). Takže prakticky jediné řešení: vzít lopatu, motyku a hnát svinským krokem.

357387

23.04.2017 17:54

Divergentní dialog

RE: Divergentní dialog, evropské hodnoty a křesťanské kořeny

82.?.?.?

1. Nevím, co jste chtěl svým příspěvkem říci, prosím, zkusil byste to dvěma větami?
2. Evropské hodnoty jsem do toho nevtáhl já, nýbrž: a) je o nich řeč v prvním i posledním odstavci článku, b) starší muž neříká, co evropské hodnoty jsou a z jeho vstupů se mi zdá, že to ani neví, i když to zřejmě "cítí" c) o evropských hodnotách se i jinak mluví horem dolem, ale prakticky jsem se nesetkal s mluvčím, kderý by je definoval, navíc v souladu s dvoutisíciletou historií evropských národů, d) křesťanské kořeny těchto evropských hodnot jsou mimo jakoukoliv pochybnost a myslím jasně jsem ukázal, že křesťané také nevědí, co tyto kořeny jsou.
3. a) V případě krise Vaše odvolávka na zákony neplatí, vydá(ají) se dekret(y), občané vezmou do ruky lopaty a motyky a po roce je problém vyřešen, b) Myslíte či nemyslíte že tu krise hrozí?

357398

23.04.2017 20:48

Divergentní dialog

RE: Tu ide o prežitie tejto civilizácie

82.?.?.?

Podle mne množení a inteligence nemají kausální souvislost. Je možné, že Arabům to hůř myslí, já si to nemyslím. Ať tak či onak, mělo by to myslet nám. 1. Proč vymíráme? No, zapoj mozek. 2. Proč by se nemnožili, když mají před sebou evropský a americký prostor? Čti to třikrát. Snad pochopíš, že tu JE prostor na množení. Proč tedy vymíráme? 3. Invase migrantů do evropských zemí jim asi někdo umožnil. Nejsou tu tedy mezi námi bílí, kteří jsou bez mozku, bez mozku víc než Arabové? 4. Není to tedy tak, že problém blbosti je spíš tady, než tam? 5. Kdo dostal bílé blby do vedení? Nedostali je tam spíš bílí bez mozku, než bílí s mozkem? 6. Proč je populace, která blby do verdení dostala, bez mozku? 7. A tady to máš: protože ta populace nemá evropské hodnoty. 8. Proč nemá evropské hodnoty? Protože je vykořeněná z kořenů. 9. Jaké jsou kořeny evropských hodnot? 10. JSOU TO KŘESŤANSKÉ KOŘENY. A teď mudruj, máš-li víc mozku, než ti Arabové.

357404

23.04.2017 22:21

Divergentní dialog

RE: Tu ide o prežitie tejto civilizácie

82.?.?.?

Nezlob se, to jsou domněnky některých takykřesťanů. Na Tvůj téměř nekonečný rozbor Ti odpovím jedinou větou (která tu už ale byla, nevíš o tom?): Proč by do toho Stvořitel zasahoval, když jeho mottem je, co jste si nadrobili, to si snězte?

357407

24.04.2017 08:49

Uděláme al-Kajdu znovu velkou

Krátce

F. 82.?.?.?

1. Proti čemu bojuje Rusko, bojuje-li proti terorismu, není-li terorismus nic jiného, než prodloužená ruka Američanů (jak článek správně ozřejmuje)?
2. A co myslí sami Američané a zvl. Trump svým bojem proti terorismu, není-li terorismus nic jiného, než prodloužená ruka Američanů?
Odp.: Američané nemohou skutečný boj (neboť je to boj proti nim samým) Ruska proti terorismu schvalovat. Svůj předstíraný boj (neboť by bojovali sami proti sobě) proti terorismu jim vč. Trumpovi slouží jen k zachování tváře.

A z toho vyplývá mnohé. Třeba to, že Američané udělají koalici 50 států-poskoků předstírající boj proti terorismu.

357415

25.04.2017 08:29

Chytrý plán Putina a devět tun Trumpa

Jednoduchá rovnice

F. 82.?.?.?

Zatímco IS je dílem Američanů a jejich prodlouženou rukou, Taliban je konservativní kmenové hnutí, které neaspiruje do zahraničí.

Dodatek mimo thema: Amerika se údajnou podporou boje proti terorismu, který sama vytváří a podporuje, dostala do neřešitelné intelektuální nouze, dokonce do pasti, kterou se pokouší zakrývat násilím všeho druhu. Pro Rusko, které se skutečně snaží proti terorismu viditelně bojovat, je tato intelektuální nouze USA darem z nebes.

357427

25.04.2017 11:31

Chytrý plán Putina a devět tun Trumpa

RE: Všichni jsou stejní.

82.?.?.?

Ale příteli, já Tvůj kontroversní příspěvek naopak vítám. Používáš ohledně Afhgánistánu pojem vzbouřenci, zřejmě v protikladu s regulerní vládou. Ovšem uvědom si, velmi prosím, že tamní regulerní vláda je vláda dosazená USA, takže má všechny parametry tomu odpovídající, vč. závislosti, přitakání, obchodu, zbrojení apod. Jen okrajově: vzpomeň si, že už i na Ukrajině, patrolované USA, proběhly pro-LGBT demonstrace a je jen otázkou času, kdy se US zvrhlosti nezachytí i v afghánských horách. Neříkám, že Taliban je čistý, ale věřím, že Rusko by se s ním dohodlo i na tom ještě důležitější, než je to za slůvkem "vč.", t. j. na odstranění opia – už to tam čisté jednou bylo, ovšem ne za Talibanu. Dá se čekat, že vzhledem k tomu, že USA Afghánistán přímo životně potřebují jako zdroj opia pro celou západní hemisféru (jeho produkce za USA protektorátu neustále roste čím více USA proti tomu "bojují"), už jen z tohoto důvodu budou Američani proti vstupu Ruska na tamní scénu řvát jako pominutí.

pozoruj analogii: USA všemožně terorismus podporují "bojujíce" proti němu, stejně tak USA všemožně produkci opia v Afghánistánu podporují – proti produkci opia "bojujíce".

357429

26.04.2017 09:02

Je euroland na pokraji rozpadu?

Proč?

F. 82.?.?.?

Článek popisuje řadu konkrétních risik, které by mohly projekt EU ohrozit. Navíc mnohá další risika neuvádí, např. krisi migrační. Ale proč tomu tak je? Proč tyto neblahé vyhlídky? Tu se musíme podívat na důvod vzniku tzv. sjednocené Evropy. Jde o jednu z utopií. Utopie přitahují kvůli "konečnému řešení" vyskytujících se problémů. Problémem zde bylo hašteření i soupeření evropských států, až k válkám mezi nimi. Utopie vznikají v hlavách, příp. hlavě některého i velmi vzdělaného člověka. Vzpomeňme např. na utopii dialektického materialismu, autory Marx, Engels. Tato utopie měla odstranit problémy s poznatelností světa. Odmítla jeho konečnou nepoznatelnost, vysvětlila vše. Ohledně sjednocené Evropy konkrétně nevím, kdo je jejím prvotním autorem a jak se tato utopie zahnízdila v hlavách evropských státníků, kteří pak už byli vybíráni tak, aby ji uskutečňovali (stejně tak svého času musel státník být tím, kdo diamatu věří, podobně v Německu, kdo věřil utopii Hitlerově). Každá "dobrá" utopie je přitažlivá, všem třem výše uvedeným utopiím věřili a věří milióny lidí. Dokonce to připadá tak, že z krachu všech předchozích utopií se lidé nepoučili a objeví-li se utopie nová, opět na to skočí. Je v člověku sen o konečném řešení. (Např. americký vicepresident Pence věří utopii, že závěrečná světová válka je nejen možná, ale i dobrá, neboť po ní ihned přijde – definitivně – Ježíš Kristus jakožto pantokratór, jesť Pence tvrdým evangelikálem.) Takto je třeba se dívat i na migrační krisi. Mnoho i výnamných lidí tvrdí, že eurolídři nejsou schopni krisi řešit, nejsou schopni ubránit vnější hranice Schengenu. Tito lidé migrační krisi narposto nepochopili. Skutečnost je daleko horší: eurolídři tok migrantů všemožně podporují, jen navenek předstírají, že se o nějaké korekce či přibrzdění snaží. (Psal jsem tu o US tvorbě terorismu a předstírání boje proti němu: taková malá utopie, že terorismus nám pomůže.) Vše je v souladu s utopií sjednocené Evropy: jeden národ, jedna rasa, věčný mír. Je tedy fakt, že zatím všechny utopie skončily katastrofoickým nezdarem, takto skončí i kýžené sjednocení. Otázkou je: musí dojít ke katastrofě, nebo je možné vystřízlivění? Je ovšem obtížné probudit se ze snu a vrátit se k normálu: že soupeření národů tu vždy bylo, je a bude, zvláště nepěstuje-li se mravnost.

357445

27.04.2017 10:48

Je euroland na pokraji rozpadu?

Dodatek k Proč?

82.?.?.?

Toto video je velmi hutné, ovšem nevím, do jaké míry je plně pravdivé. Ale to podstatné je o tom pánu, o kterém jsem dříve nikdy neslyšel, to, že i jinak hodně censurovaná wikipedie uvádí, že právě on je autorem myšlenky Sjednocené Evropy: https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Mikul%C3%A1%C5%A1_Coudenhove-Kalergi Článek mele i o údajné jeho visi křesťanství. K tomu: mezi eurosluníčkáři je ohromné množství katolíků. Zase se ptejme Proč? Důvodů je několik. 1. Pocit vlastní viny (už to tu bylo pojednáno dřív), "kompensovaný" mylně pojatými výzvami Bible k lásce k přistěhovalcům. 2. Dále: příchylností katolíků k milým utopiím. 3. Dále (důvod hlavní): masáž shora, papežem počínaje a mediálními blby typu kněze Halíka konče, vč. všelijakých těch "Katolických" týdeníků a jiným médií. Nedivme se: Je známo, že i Hitlerova utopie měla velký ohlas mezi německými kněžími (byli ovšem i takoví, kteří jí oponovali): dosti kněží mělo za Hitlera na oltáři dva obrazy – Ježíše Krista jako vůdce nebeského – a pana Hitlera – jako Vůdce pozemského. Je zřejmé, že katolická víra, která zcela jistě osvěcuje rozum a pomáhá mu v hledání pravdy, nemá sílu zabránit blbosti, pokud je tato dostatečně silně a často vnucená. Takže ano, u jedné utopie Marx a Engels, u utopie Sjednocené Evropy Dr.phil. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi; doufejme, že až se budou pořádat prvomájové průvody nové hnědé rasy oslavující Sjednocení, ponesou se v jejich čele jeho obrovské portéty.

357472

28.04.2017 09:18

První transgenderový prezident: Trump se stává Hillary

To je moc dobrý článek –

82.?.?.?

– několikrát jsem se rád zasmál. Protože situace není beznadějná. Především když kandidoval, fakt nevěděl, že bude muset lhát, krást i vraždit. To muselo být fakt rozčarování. Myslím, že rozdíl oproti Bushovi, Obamovi, Clintonové a d. tu je. Oni si na to nejen zvykli, ale zalíbilo se jim to. Bahnili se ve svých lžích, zlodějnách a vražděních, ano byla a je to bažina. On si taky vůbec, ale vůbec neuvědomoval způsob, jak tu bažinu vysušit. Myslím, že si prostě myslel, že tam pustí svůj presidentský fén a vyfouká to. Že mu k tomu napomůže i jeho početná rodina. A myslím, že už je mu jasné, že to tak nejde. Navíc má před sebou vzor: Putina, Putina jemně, přesně a stále ruskou bažinu vysoušejícího. Verba movent, exempla trahunt. Putin měl daleko lepší, lehcí startovací posici. Mimochodem, je opravdu zajímavé, že se Putin rozvedl. To je samo o sobě sice velmi zlé, ale jaký je to protiklad oproti tomu, když si tam Trump natahal z příbuzenstva kohokoliv, vždyť je nespojují ideje, ale jen geny a svazky. Já myslím, třeba na rozdíl od pana VK na aeronetu, že to není beznadějné, zdaleka to není jisté, ale není to beznadějné. Slon v porcelánu rozbil sice hodně figurek, ale střepy taky mohou přinést štěstí. Pokud si v lejnech, s velkou Boží pomocí, nezačne libovat jako: vládnoucí spodina, smradlavá média, lejny obalení a smrdící soudci i smradlavá patrně většina Američanů.

357506

28.04.2017 09:26

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

RE: Mainstreamáci se mají jak prase v žitě

F. 82.?.?.?

Pročpak Krista, který neměl ani kde bydlet a chodil po žebrotě, břichatí a vypasení židáci z velerady ukřižovali? A pročpak židovský národ nestál za Kristem, ale za bohatými pupkáči z velerady, když všichni volali – ukřižujte ho, jeho krev na nás a na naše děti?

357507

28.04.2017 10:00

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

RE: Mne se Zda ze Zvedavec Stagnuje

82.?.?.?

Máte pravdu a nemáte pravdu. Máte pravdu v tom, že doba se skutečně láme. Podobné těžkosti vidím na všech webech. Jeden příklad: Na Protiproudu je teď článek Klause, expres. Je to jeho shrnutí z besedy. No pane, nejen ten článek, ale i ta beseda – naprosto bez invence, co dělat. Mluví o jakémsi plánu B, nikdo z nich neví, co to je. Jen plán B. Něco tak trapného jsem už dlouho neviděl. Klaus kdysi plný invence, natropil strašlivé škody, ale měl i dost dobrých postojů, konec. Není to stářím, je to dobou. Teď se doba láme. A nemáte pravdu v tom, že si asi neuvědomujete, že právě teď, ne jindy!, platí, že kdo vytrvá, vyhraje.

357508

28.04.2017 14:02

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

RE: Zamyšlení

F. 82.?.?.?

Krásně rozebráno, jenom chybí na závěr alternativa 3, která se však skutečně stane, bude realizována: Totiž – "bude se pokračovat v dosavadním trendu dále", neboť ad 1, t. j. dohoda je nejen nemožná, ale i nesmyslná. Proč? Protože ideové základy, ne visuální povrch, jsou naprosto rozdílné, roztříštěné. Není možné sladění povrchu bez sladění základů. Ale to je jen to dynamické. Současně s tím, s tou konkurencí, bude nutně docházet ke korekcím právě těch základů, ke sjednocování na principech. To je právě to, jak je zde napsáno, že se doba láme. A výsledkem toho procesu bude právě to ad 1. Ne tedy nějaká dohoda od stolu, ale srozumění vnitřní. S tím vědomím, že se plného srozumění asi dosáhnout nedá, ale jde o proces srozumňování. Pokud bychom uvěřili na nějaké konečné a úplné sjednocení ideových základů, stali bychom se utopisty. Ale proces postupného sjednocování utopický není. Sjednocování je možné proto, že o každé věci v daném smyslu existuje jen jediná pravda. A skoro nekonečně nepravd. A ta realita, jejímž popisem tyto pravdy jsou, nepravdám neuhne. Nakonec si můžeme vzít příklad z hospodářství. Konkurence je zdravá a vyhrává ten nejlepší. (Ovšem ve shnilém systému, jaký tu máme, nevyhrává ten nejlepší, ale ten největší se stává ještě větším. U alternativních webů, které zápasí o přežití, taková situace moc nehrozí; je možné, že některý web se silným stane a začne lhát, aby zničil konkurenci stejně, jako je tomu v hospodářství ve shnilém systému: třeba vzniká Chovancovo ministerstvo pro podporu lží. Toto nebezpečí je ale daleko menší, než v tom hospodářství.) Tak se jeví budoucnost mně. Příznivě.

357512

29.04.2017 20:54

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

RE: Jsem stařík lápající po dechu,

F. 82.?.?.?

1. "Není pro starý" – přece se snažíme o zlepšení, když ne světa, tak aspoň okolí.
2. České zdravotnictví, myslím, bylo jedno z nejlepších na světě. S otevřením se světu jde a půjde dolů. Rapidně.
3. Není to jen zdravotnictví. Ale i taková obyčejná pošta: po létech posílám pohlednici k narozeninám. Jdu do trafiky a říkám: jednu 30 h známku. Co? Jednu 30 h známku, mám pohlednici, na dopis je to 60 h, ne? Pane, kde jste? Doma. Tak byste měl vědět, že na pohlednici je známka 16 Kč. Co? 16 Kč. Moment, tady někdo blbne, na pohlednici 16 Kč? No jasně. A od kdy? Pane, to už je nějaký čas. No, já jsem dlouho pohled neposílal. To už je hodně dlouho. To teda nevím. Tak tedy známku za 16 Kč, je možné takové zdražení? Pane, teď je možné všechno. No, snad ne. Tak dobře, nashledanou. U východu se dívám, na známce není napsáno 16 Kč. Pane promiňte, to má být známka za 16 Kč, tady nic není. Jak to, že tam nic není? Je tam A. A to A znamená 16 Kč? No dneska to znamená 16 Kč, kolik to bude zítra, to se pozná. Aha, tak aby to mohli nerušeně zdražovat. Asi máte pravdu, že teď je možné všechno, tak nashledanou.
(4. K jinému komentář: Mně se nezdá, že by byly komentáře nějak brutálně ořezávány. Proto se mi to tady líbí. Někde jsou komentářů stovky a většinou blbosti, to němá vůbec cenu to tam číst nebo tam psát.)

357535

30.04.2017 15:26

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

RE: Zamyšlení

F. 82.?.?.?

Jestli mohu, ještě mě napadla lepší formulace směřování webů ad 3. Četl jsem teď na E-republice článek Když alternativa není alternativou (je míněna nealternativa SWIFTu) paní Pohlhammer Lauterbachové. A uvědomil jsem si, že tam jde jen (jak je pro ni typické) o popis neblahého stavu. A ta lepší formulace je tato: postupně budou vyhrávat weby, kde se nebude jen skuhrat (i když upozornění na lži a zla jsou nutná), ale které si budou stále přesněji vědomy dobrého řešení neblahého stavu (jak neblahý stava správně řešit) a budou čtenáře k aktivnímu podílu na tomto řešení aktivizovat . Pokud dnes čteme, že "Češi mají k EU nejméně positivní vztah ze všech", a víme-li, jak dlouho tu Zvědavec už pracuje, pak vidíme i tu zásluhu. Takže: musíme stále lépe vědět, co chceme, spíše, než co nechceme. (Když už to píšu, tak ještě z dnešního ústního rozhovoru: Na Zvědavci je dobré to, že má tak asi nejvýš jeden (dobře vybraný) článek denně. Takový Protiproud, i když není špatný, v tom dost lítá, je extensivní, článků moc a dlouhých, nepřehledných, často jen subjektivně úvahových, ne jasně informativních.)

357545

30.04.2017 20:53

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

RE: Zamyšlení

F. 82.?.?.?

Děkuji za pochvalu, ale nezasloužím si ji: snadno se to totiž řekne. Třeba Vás teď naopak zraním: tem náš dnešní rozhovor končil takto: ten Zvědavec je ale nevěrecký (atheistický) – a kolega si povzdechl. A já, pokud mohu, doplním svou reakci, kterou jsem už ráno neřekl. These: pro pana Stworu osobně, je to špatné z hlediska tzv. věčné spásy, ale (pozor!) pro Zvědavce je to skoro jediná záchrana. To se budou mnozí asi divit, pokud toto budou číst. Ráno jsme totiž mluvili i o jiné věci. Na webu je toto: 4. Prosme za Turecko a Rusko, aby v těchto zemích zavládla spravedlnost a odvaha k demokracii (Turecko pokračuje v čistkách. Policie přes noc zatkla více než tisíc lidí. Ruská prokuratura proti nevládkám. Zakázala činnost organizaci Otevřené Rusko.). Čtenáři Zvědavce vědí toto: Proti Erdoganovi spustily USA puč, Rusko ho zachránilo. Dnes právě víme, že USA vojensky podpořili Kurdy zase proti Erdoganovi. A Erdogan nedělá nic než čištění proti US agentům, špionům a kolaborantům. V Rusku spustil protesty kriminálník Chodor.., navíc ze Západu. A d. Toto se četlo ve všech kostelích. Už se divíte, že nejpočetnější skupinou mezi eurosluníčkáři jsou katolíci? To, co se na nich děje, je šílená euromasáž, už před "vstupem" ČR to Eurosojuzu. Myslíte si, že by pan Stwora, pokud by na něj vytrvale padala tato eurolejna, dlouhodobě odolal? Naštěstí, doufám, že dnes v kostele nebyl. (Mohl by taky jít mezi protestanty, to by mu stejně k té věčné spáse moc nepomohlo.) Takže i z tohoto hlediska je třeba se dívat na to, co dělat. A ohledně té demokracie: Správně píšou ti katoličtí s.áči o odvaze k ni. Ano, je to odvaha k všeobecnému rozvratu, jaký je na celém Západě. A i to by masírovaný pan Stwora po čase pochopil správně bruselsky.

357552

Jestlipak víte, že jsou dva druhy slovníků: one-man dictionaries a multiple-man dictionaries? V posledních desetiletích jiné, než ty druhé, se už nevyskytují. A jsou plné zmatků, nesmyslu, i stejné informace na více místech. Ty první byly dokonalé. Ale už nejsou pracanti, kteří by je sestavili. Také už vymřeli encyklopedisté. Pjakin to nepřímo říká takto: je dvojí vidění světa: mosaikové a kaleidoskopické. Zkuste se poučit u něho. Lidé s kaleidoskopickým viděním skutečně musejí být na práškách, aby se jim pohled na svět zcelil.

357558

01.05.2017 08:26

Telefonujte prostřednictvím svatých bohu

RE: Operator

82.?.?.?

Klaus sen. napáchal mnoho svinstev, ale není teplouš ani není členem nějaké lóže, kromě IVK. Pokud kritizujeme nějakého darebáka, nesmíme to přehánět tím, že si vymýšlíme, neboť tím jen ulehčujeme jeho posici. K jeho skoro naprostému odsouzení stačí, že rozdal skoro celý majetek v Českých zemích zlodějům, většinou dokonce cizím (vinou jeho zrůdné liberální ekonomické utopie). Tvrdím, že tím Klaus Čechům uškodil víc než deviantní Havel.

357559

01.05.2017 09:12

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

Dobré a krátké shrnutí situace

F. 82.?.?.?

1. V dobrém a shrnujícím článku je jedna chyba: "nechápou svou odpovědnost ve vztahu k budoucnosti země". Ne, tato vládnoucí spodina nemá žádnou takovou odpovědnost – odpovědnost mají ti, kdo ji do vedení dostali, voliči. Ano. To je rozdíl demokracie oproti autoritativnímu systému, kde autorita tuto odpovědnost má. V demokracii mají tuto odpovědnost voliči, lidé – a také ti budou za selhání trestáni. V aut. sys. bude trestána pouze autorita. (Už jsem to tu psal: "Jeho krev na naši hlavu a na hlavy našich dětí." Krista ukřižovala židovská demokracie, židé, židovský národ. Žid je od přirození demokrat, levičák, revolucionář.)
2. Jedna věc je na dvou místech a je záhodno ji spojit: Macron je kandidát globalistů a levicové strany jsou "přáteli globalistů". Macron je extrémně levicovým kandidátem a nezáleží na tom, co sám o sobě v tomto smyslu nalže. (Korporace jsou z definice extrémně levicové.)
3. Potíž dnešní Francie je v tom, že je dědičkou Velké francouzské revoluce (stejně jako potíž dnešní Ameriky plyne z dědictví americké revoluce). Toto dědictví ani de Gaulle ani Le Penová neměl a nemá sílu setřást.
4. Pokud, nedej Bože, vyhraje Macron, jsem zvědav, co budou příznivci demokracie mektat na Protiproudu a zvl. Klausovi demokrati v IVK.

357561

01.05.2017 13:05

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

RE: Dobré a krátké shrnutí situace

F. 82.?.?.?

Nechci teď psát o éře nacismu u nás. Ale rád bych srovnal dvě dlouhé epochy: mezi lety 48 a 89, druhou od r. 89 do dneška. O té první se obecně mluvívá jako o období totality. Podle mého názoru nešlo o totalitu, ale o autoritativní režim. (Každý režim, třeba ten tehdejší nebo i ten dnešní ma některé, větší nebo menší prvky totality, ale totalita by byla něco jiného.) Proč? Bylo tam sice předstírání voleb, ale lidé k volbám prakticky museli, pokud ne, hrozila nějaká sankce. Takže tu byla autorita, původně byli sice r. 48 zvolení, ale stala se z nich nevolená autorita. A ta byla odpovědná za svou činnost. (Vzpomeňme: Vypnuli proud a lidé říkali: Ty svině zase vypnuly proud. Mínili tím autoritu.) Jak je to dnes? Lidé intuitivně cítí, že vládnoucí spodina je jeich dílem. Pro dost lidí jde sice zase o autoritu, říkají, že volit nebudou, že se stejně nic nezmění – v tomto mají pravu, ale vládnoucí spodina je produktem voleb. U Senátu to už sice vypadá jako za komunismu (někdo byl zviolen pěti procenty), ale lidé to nakonec pasivně strpí. Takže za zločiny páchané touto vládnoucí spodinou bude tato trestána jen částečně, větší díl trestu padne na občany, kteří spopdinu zvolili, nebo ji aspoň trpí. Jinak řečeno: vládnoucí spodina má jen v menší až malé míře "odpovědnost ve vztahu k budoucnosti země a lidu". Neměl pravdu Churchill, když tvrdil, že „demokracie je nejméně špatná.“ Nejméně špatný, ba dobrý je režim autoritativní s dobrou autoritou. A když vezmeme dvě poslední tisíciletí, pak takových dobrých autoritativních režimů bylo více.

357576

01.05.2017 15:19

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

RE: ani levicový ani pravicový ?

F. 82.?.?.?

Nevím, kdo z Babiše dělá, že je mimo pravolevé dělení, asi i sám se tak presentuje. Babiš je jasný levičák. Svědčí o tom prakticky vše, co dělá, např. prorůstání státní moci s oligarchou, jeho oplodňovací kliniky, EET ..., i to co klamavě říká. Pokud by byl pravicový, měli bychom zde místo jeho Agrofertu např. 200 soukromých pekařů. Měli bychom voňavý a křupavý chleba místo mazlavý Babišův chléb, jak už před půlrokem psal jiný web. Měli bychom mnoho pečlivých rolníků, místo jednoho megafarmáře ničícího každý jemu podléhající kus půdy. Měli bychom kuřátka zobající zelenou travičku místo chladíren, kde Babišem vykořisťované dělnice kuřata průmyslově zpracovávají, jak psal jiný web asi před týdnem. Babiš je jasný levičák. Už jen proto, že u nás ve vládě (a nejen v této) si žádný pravičák nesmí ani škrtnout. Nebo myslíte, že Klausův extrémní liberalismus, kterým rozfofroval celou ČR, je něco pravicového? Na Klausovi je ekonomicky pravicové jen to, že on sám se považuje za echt pravičáka. I sama legislativní smršť = extrémní levičáctví.

357580

01.05.2017 21:04

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

RE: Dobré a krátké shrnutí situace

F. 82.?.?.?

Tak nejdříve: synonymem levičáka je lhář. Cit.: "Macron připustil možnost vystoupení Francie z Evropské unie."
A teď k Vašemu nazlobenému a obviňujícímu textu:
Tam, kde jsou rozvinuty korporace, tam je rozvinut i proletariát. Ano, to je v levicovém režimu. Správně chápete myšlenku, že třeba Hitlerův nacismus (cca fašismus) byl levicový. Pravicový režim je takový, kde jsou pány živnostníci a rolníci, dolní střední třída.
Váš úvodní odstavec je správný, i když s ním zřejmě vehementně nesouhlasíte. Ještě bych dodal, že je příznačné, že (vždy levicoví) Židé ovládají korporace, banky, hromadění majetku. Levicová je centralizace, pravicová je decentralizace. Levicové je množení positivních zákonů, pravicové je odbourávání zákonů.
Důvodem extrémní nenávisti fašismu a komunismu je to, že jsou téhož rodu, levicoví. Ano, fašismus vznikl jako hnutí střední třídy, ale proti střední třídě se pak obrátil, centralizoval.
Třetí odstavec, ano levice se mi hnusí: např. nacistické bojůvky. Klérus sem netahejte, ten zasluhuje zvláštní pojednání a dostaneme se k tomu časem. Opět budete velmi překvapen nabouráváním záměrně zažilých a sugerovaných schemat. Vaše zmínka (cit.: křivou hubu) o VFBR dokonale ilustruje to, kdo jste. Tato revoluce je jedním z nejhorších a nejsprostších událostí posledních 500 let, řekl bych, že byla dokonce horší, než VŘSR (ovšemže obě levicové). Revoluce je vždy levicová.
Vaše levicové zaujetí Vás přivedlo až k hlouposti, promiňte: to slovo "všech" jste si trapně přidal.
Záv. pozn.: Levičáka nejvíc naštve, když mu řeknete, ano, pane, nejste sám, pan Hitler byl taky levičák. Až se toto poznání o panu Hitlerovi objeví v mainstreamu, bude v Českých zemích už zdrávo. Čili, bude to trvat asi ještě dlouho. Zatím, aby se vládnoucí spodina udržela u koryt, musí všemi silami prosazovat rovnici: soc. dem., komunisti, levice contra nacisti a fašisti pravice. Rovnici zcela lživou, jakož i pan Macron je lhář z vládnoucí spodiny.

357589

01.05.2017 21:06

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

RE: Dobré a krátké shrnutí situace

F. 82.?.?.?

na kladný diktátor, ale kladná autorita

357590

01.05.2017 21:12

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

RE: Dobré a krátké shrnutí situace

F. 82.?.?.?

ano, dobrou autoritou rozumím autoritu přirozenou; souhlasím i s popsaným způsobem, jak k ní dojít ...

357592

řekl bych, že rod původně nebyl zločinný (levicový), ale členové některých rodů se zločinci (levičáky) postupně stali. ano, synonymem zločince je levičák. Pravičák z definice zločincem být nemůže. Synonymem pravičáka je poctivec. Levičák sice může být poctivý, ale jen tehdy, pokud (si) přizná, že levicovost je špatná ... levicovost opustí a máme dalšího poctivého pravičáka, vítej mezi námi ...

357593

02.05.2017 08:24

Rusko chce partnerství, Japonsko chce Kurilské ostrovy

RE: Nic za něco

F. 82.?.?.?

Popravdě nechápu, o co Rusku jde. U Japonska je mi to jasné, jednat, tlačit, skandalizovat, sankcionovat, příjemně se tvářit maje v rukou samurajský meč, rozviřovat údajný problém, tak dlouho, až Kurily dostanou. Ale oč jde Rusku? Ukázat přívětivou tvář samurajovi? Proč? Srovnání s minskými dohodami je úplně mimo mísu. Minské dohody a celá politika Ruska vůči Ukrajině mají jediný cíl: získat zpět kyjev, kolébku Ruska. Dokud Rusko nebude mít Kyjev, nebude Ruskem, Rusko nemůže vyrůstat z jiného kořene, než z Kyjeva. Oč ale jde Rusku ohledně Kuril? Považuji za jisté, že Rusko se nechalo vtáhnout do Japonskem uměle vyvolaného problému, který vůbec žádným problémem pro Rusko nebyl a není. Nač potřebuje Rusko nějaký od Japonska předstíraný rozvoj Kuril? Je na Kurilách ještě málo bordelů? Nebo co si Rusko od toho představuje? Tímto vlastně jen přiznává, že se o Kurily neumí postarat. Jediné vysvětlení: je to Putinova hra vůči domácím ruským zrádným darebákům. Ale je-li to tak, pak je jasné, že, ač jinak geniální, je v tomto Putin hloupý. Netřeba vůbec žádné diskuse o Kurilách, netřeba nic menit, Japonkso je lotr, ať prvně zruší sankce, a nic za to ať nechce. Je to vlastně další Trojský kůn kolem Ruska. Howgh. Tečka.

357599

13.07.2017 10:32

Ad Trump

nesouhlasím s dodatkem editora

f. 82.?.?.?

Psal jsem sem v květnu, pak jsem nesměl, že až v červnu, no, píšu až teď a tím taky zase na měsíc končím. Problém je v tom, že pan Stwora je výborný oposičník. Ale positivně absolutně neví, co chce, přesněji řečeno, co by mělo být. Bije správně proti, ale neví pro koho, přesněji, pro co. On si určitě myslí, že ví, pro co. Ale pokud by myslel správně, musel by přijít na to, že to jeho pro co, je rozporné. A to je tragika jeho postoje, i jeho života. A malý díl toho se projevuje v jeho poznámce editora. Poznamenávám, že uvedená rozpornost není samosebou jen u něho, ale je dnes až příliš všeobecná.

358979

25.08.2017 09:56

Neokonzervativci ženou USA a zbytek světa do nebezpečné krize

Pan The Saker zklamal

F. 82.?.?.?

"... nevím." Je příliš pohroužen do problému. Jinak by viděl, že Trump pokračuje a má pokračovat v Obamovi. Cíl: zeslabovat USA. A celkem nezáleží na tom, zda bude pokračovat Trump nebo Pence. Jak má pokračovat toto zeslabování? Stejně jako dosud. Dobrá byla Libye: žádný velký protivník, plno náletů, sjednocení amerického stáda v boji s vnějším nepřítelem. Média řičí blahem, USA vítězí. Ve skutečnosti ale je vše v pořádku, dochází k dalšímu oslabení USA. Ať Trump nebo Pence, tisíce US vojáků jdou navíc do Afghánistánu, dochází k dalšímu oslabení USA. Ale to nestačí. USA potřebují válku. Válku s někým slabým. Ne s KLDR, ta je silná, snad ani ne s Venezuelou, ta je taky silná. S kým? Možná, že ideální je právě ten Afghánistán. Přeměnit posilu na zprávy z bojiště. To je hlavní. Vedlejší je dodávat zbraně. Tak třeba na Ukrajinu, jenže kdo bude platit? Možná by dobrým plátcem byla Indie. A tak pořád dál až k hořkému konci, konci USA, jak je známe. Obama udělal pro to dobrou práci. Trump zatím také. Pokud by vyhrála Clintonová, dělala by totéž. I Pence by dělal totéž. Je nesmysl si myslet, že by třeba Clintonová dělala velkou válku. Ne, jen malé války a média plná zpráv z bojišť o udatným mariňácích. Vše pokračuje normálně.

359711

03.09.2017 08:19

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Svatošmejdi mají plán - vyhubit národy s využitím lstí

F. 82.?.?.?

Chazarů? Jen hlupák nadává na Židy. Jen český hlupák nadává na Židy. Jen český hlupák nadává na Američany. Že Židi, Američani jsou nebo se považují za vyvolený národ. Čech, který není hloupý, ví, že i Češi mohou být vyvoleným národem. Čech, který není hloupý, ví, že "Chazaři", Amerričani ztratili nebo ztratí své vyvolení. Netřeba o tom pochybovat. Proč? Protože vé vyvolení sami zradili. Jak vypadá, jak se má chovat vyvolený národ? A co zabíjí jeho vyvolení? O tom, a vlastně jen o tom, je Kniha knih.

359798

03.10.2017 21:18

Stát a občina – apologetika společenství Tradice

Pochvala panu Stworovi,

F. 82.?.?.?

za obhajobu tradice, dokonce s velkým T! Pozn. k příspěvkům nahoře: Tradice je v nich nabourávána modrnitou, něčím z ní skutečně lze rozvrátít vše. Jinak řečeno, když slyšíte úvahy o nemožnosti Tradice, všimněte si, prosím, že vždy tato nemožnost je zdůvodňována něčím z modernity, co s Tradicí nemůže koexistovat. Ovšem je dost věcí moderních, které Tradici nijak nenabourávají.

360281

23.10.2017 08:56

Nééé. ANO nééé!

Máte pravdu, pane Stworo.

F. 82.?.?.?

Nejste zklamán sám. Zklamána je i televize, rozhlas i noviny a desítky jejich analytiků, zklamán je Sobotka a celá ČSSD i Bělobrádek a celá KDU-ČSL, zklamána je celá zednářská TOP, zklamáni jsou komunisti. Zklamán je zejména Sudeťák Herrmann, zklamán je i zločinec Gabal. Velice zklamána až k depresím je celá pražská Kavárna. Podle všech hodnověrných průzkumů je zklamáno 98 % občanů. Jenom já, blbec, se raduji.

360575

01.11.2017 08:55

Listopad v českých dějinách

Prosba

F. 82.?.?.?

Prosím o laskavé rozšíření na celý rok. Mám ovšem jednu připomínku, a sice k Bílé Hoře. Český živel byl na obou stranách, potíž je v tom, že ten na straně české-německé byl protestantský, ten na straně Habsburské katolický. Je pravdou to, co píšete, ovšem pokud by zvítězil živel protestantský, dopadly by Češi mnohem hůř, do područí Německa a to patrně navždy. Jednota pravdy pozemské a nedzemské je velice důležitá a možná podstatnou chybou v našich dějinách bylo to, že tato jednota často nebyla. U Karla IV. byla, u husitů, tzv. českých pánů u Bílé Hory a po ní, u Masarykovců a novodobých českých husitů nebyla. Mýlil se v tom i Palacký při hodnocení husitismu. Nakonec (prosím o shovívavost k názoru) i pronásledování katolíků zejména za prvních let komunismu u nás plynulo z jejich podřízenosti Západu ve věcech pozemských (v nich nebyli národní). Ideálem je, když zájem národní a katolický jsou v souladu (opět Karel IV.). Pokud jsou v rozporu, vždy přichází katastrofa. Jednota pravdy pozemské (rodina, národ) a nadzemské (universalismus ve víře). Nevím, jak bych to lépe objasnil. I dnes: lidovci snad věři katolicky, což je správné, ale v pozemských věcech se prostituují se Sudeťáky. To je rozpor, který škodí nejen jim, ale všem. Jedni je volí (-nadpozemskost víry), druzí jimi pohrdají (-kvůli pozemskosti národní zrady).

360831

14.11.2017 09:54

Muhammad bin Salmán vysouší saúdskou bažinu

Pan Korybko je naivní a autor komentáře "Pochybuji" mimo mísu.

F. 82.?.?.?

1. Především je otázkou, zda převrat je interní nebo importovaný. Korybko si myslí, že interní, ale právě to by měl v úvodu prokázat.
2. Je pravděpodobnější, že převrat je importovaný. A tu jsou dvě možnosti: USA, Izrael. Považuji za vyloučené, že by byly mimo dění. Obě země jsou pravými mistry. Takže pokud to spustily USA, pak jsou zase dvě možnosti: buď z Trumpovy strany nebo ze strany Deep State. Pravděpodobnější je ta druhá. A to by se pak dělo ruku v ruce s Izraelem, bratrem Saudské Arábie.
3. Konečně, má-li v tom prsty Izrael a Deep State, byl by to převrat k horšímu; že ženské můžou řídit auta, nepřipomíná Vám to něco na způsob barevné revoluce?
Závěr: Platí Ježíšovo – po ovoci poznáte je.
Text Korybka tedy považuji za výkřik nedočkavého nadšence, což je synonymum hlupáka. A Korybko může být dokonce nasyzený.

361040

05.12.2017 11:05

Prosinec v českých dějinách

Děkuji za pokračování

F. 82.?.?.?

o které jsem pana autora prosil. Je totiž zřejmé, že má dobrý vkus.
Možná by neškodila jedna věta, z jakého titulu si uh. král dělal nárok na Moravu a Slezsko, a z jakého titulu Prušák uloupil Slezsko. A možná jedna věta, že proti Velké Moravě nebyl jen císař, ale podle 1.500 let trvajícího západního césaropapismu (trvajícího až do dnešního dne, kdy místo císaře je tu Eurosojuz) i Církev – tamní biskup Východňára sv. Metoděje uvěznil a dal jej mučit. Bitvu u Slavkova bych nezařadil a počkal si až na bitvu před Moskvou, ta měla význam daleko větší, i když trpajzlíci si u Slavkova rok co rok hrají.

361326

07.12.2017 10:26

Zpráva o pokroku v americko-ruské válce

Tři poznámky

F. 82.?.?.?

1. "proroctví brzkého konce prohnilé Ameriky a vůbec Západu se objevovala": V jakém stavu ale byl tehdejší prorokující? Myslím, že se tehdejší stav dá nazvat "trockismem". Ten se ale dnes usadil na Západě, naopak Putinovo vedení je antitrockistické. Takže je "proroctví" a proroctví.
2. Co přijde po Putinovi (viz teď jediný komentář)? To je Putinův úkol ještě důležitější, než čelit západnímu poštěkávání nemravné (a tedy umírající) civilisace, a stejně důležitý, jako je jeho úkol budovat mravní civilisaci.
3. Ke střetu civilisací opsáno:
"Střet civilisací
Je velkým omylem pokládat střet křesťanství a islámu za základní střet.
Základní střet je jiný.
Jsou vlastně jen dva základní druhy civilisací.
Na příkladech (ale vůbec nejde jen o místo ženy):
Civilisace 1: Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.
Civilisace 2: Odjela jsem do Afriky pomáhat Člověku v tísni.
Civilisace 1 může být muslimská, ale může být i křesťanská – o tom svědčí tisíciletí dějin.
Civilisace 2 nemůže být muslimská,
zda může nebo nemůže být křesťanská, to vidíme na povaze dnešního Západu (manželsví buzerantů v katolickém Rakousku).
Křesťanskou civilisaci 1 skoro bez odporu a skoro úplně civilisace 2 zlikvidována.
Pokračováním likvidace je střet civilisace 2 a muslimské civilisace 1."
Dodávám, že z křesťanské civilisace 1 nejvíce zůstalo zachováno právě v Rusku.

361345

11.12.2017 08:40

Válka je mír

Prča je v tom,

82.?.?.?

že Američani jsou tak mentálně vygumovaní, že si toho ani nevšimnou, že jdou do kopru. Anebo všimnou, až bude pozdě. To pak teprve bude legrace ...

361404

14.12.2017 10:07

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

Píšu, jen aby

f 82.?.?.?

pan Stwora věděl, že sem dal dobrý článek. Ještě by se mělo dokončit vyšetřování útoků chemickými zbraněmi, útoků pod patronací amerických zločinců – a kdo ví, zda tito američtí (anebo francouzští) zločinci zase další takové útoky nespískají; třeba jen aby tam mohli smrdět dál.

361439

17.12.2017 11:50

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

Jenom k připomenutí autora

f. 82.?.?.?

Podívejme se, jak by se díval Říman na středověk:
1. Považoval by ho za "víc jak tisíc pět set let temného období tmářství."
2. Považoval by ho za dobu "náboženského útlaku (ve jménu Ježíše)", kterého jsme se snažili lidem vyhnat z hlavy předchazováním křesťanů šelmám, jejich stínáním, upalováním; marně.
3. Považoval byho za dobu "potlačování přirozených tužeb člověka", jimiž bylo volné souložení, šoustání mužu s muži i se zvířaty, žraní až k prasknutí, když už žrát nešlo, šli jsme do vomitoria se vyzvrace a žrali jsme dál, přirozené bylo chlastání a dovážení opia, přirozené bylo zabíjení dětí, abychom se nemuseli o fracky starat a mohli se kurvit až do umrd.ní. To ten středověk blbě potlačoval.
4. Byla ve středověku "cenzura a úpadek umění", my může každou kurvu ja mr.á zobrazovat.
5. Je v tom sviňském středověku " omezení vědy", zakazování naší astrologie, naší homeopatie, našeho kouzelnictví, čtení hvěz, kávové sedliny a věštění z mraků.
6. Bylo tam " upalování čarodějnic", u nás v Římě mají čarodějnice přístup do všech médií.
7. Byly ta "války", u nás v Římě války nebyly, válčilo se jen ve všech provinciích.
8. Byly tam "nemocí vyvolaných nedostatkem hygieny", náš lues, kapavka a svrab tam nebyly, my jsme čistí, mýt se nepotřebujeme, smrad z hov.m překryjeme voňavkami, ti středověcí barbaři ani naše voňavky neměli!
---
A teprvě až tento sprostý středověk pominula a nastal krásná renesance, mohli jsme se v těch renesančních srač.ách cítit jako doma.
Ano, pan Stwora je jako my Římané, škoda jen, že taky stejně jako my blbě skončí.
---
Podobně pak i ke komentářům ostatním.
6.

361478

17.12.2017 22:25

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

RE: Joseph Sobran - Noční můra liberálů

br. Felix OFM 82.?.?.?

Já pana Sobrana snad zatím neznám. Ale všechno, co v tom videu je řečeno, je pravda. Ale není tam to základní: že liberál, tedy i pan Stwora, velmi prosím o prominutí, má poruchu mysli. A jako každý s poruchou mysli nedá a dát ani neumí, nemůže, na racionální argumenty. Prostě mele svou. Ale je to trochu zvláštní porucha mysli. Je pravdou, že každý, i takový, dostane někdy jakoby osvícení, přesně řečeno milost, že může, je schopen, tuto poruchu překonat. Může, ale nemusí této šance využít. Více k tomu netřeba, protože ani nelze, říci.

361487

Myslím, že ekonomika, tedy kromě kolapsu, má jen malý vliv. Je užitečné se na všechno dívat ne jako na boj "pravice" a "levice", tyto pojmy jsou opravdu mrtvé, protože bez podstaty, ale na boj pravice = konservatismus a levice = progresivismus, pokrokářství. Trump ve volbách lidem ukázal, že pravice je možná a lidé mu uvěřili. On sám tomu ale uvěřil taky jen proto, že mu tým ukázal, že pravice je možná. Ale bylo to dočasné. Ani lid ani Trump už nevědí a diví se, čemu to vlastně uvěřili. Bylo to vychýlení, lid i Trump byli a jsou v hloubi progresivní. S pravicí a levicí je to jako s jídlem na talíři. Levicové jídlo smrdí, pravicové vypadá dobře. Ale pokud se do pravicového jídle dá i jen malé hovno, pak je VŠE na talíři levicové, smrdí. A takových hoven hned na začátku Trump udělal dost, např. jeho Sessions jmenoval dřívějšího darebáka soudcem vyšetřujícím ruskou stopu. Závěr: z Trumpa už nikdy nic nebude, je jedno zda vydrží nebo ne. Lid, třeba i v Alabamě procitl z pravicového opojení a vrátil se ke svému stále sílícímu progresivismu. A Trump, ještě jako pravičák správně řekl, že on (pravičák) je poslední šancí. Ta šance je pryč. Např. smrdutí skunkové v ČT na to od počátku správně vsadili. Ale taky "konec" není konec. Správně píšete, že kolaps nakonec přijde. A miliarda levicových pokrokových hovad bude bloudit po krajině a budou se ptát: Co se to stalo? Jak je to možné? A jen vítr, zima a déšť jim bude odpovědí.

361519

21.12.2017 09:54

Zabránila CIA krveprolití v Petrohradě?

RE: Také jsem se nad tím pozastavil a viděl bych to jinak

f. 82.?.?.?

Vidím to ještě hůř. Především je fakt, že každý větší teroristický čin je akcí nepravidelné armády některého státu. V naprosté většině USA, méně často Francie nebo Velké Británie. Pokud to byli tito dva poslední hajz.ové, lze událost dobře pochopit. Pravděpodobnější ale je, že to měla být akce USA. Pak hrozné by bylo, že to Rusové neodhalili sami (po akcích MOV další důvod k čistkám v Rusku). Ale dobře možné je, že Rusové něco odhalili, USA se to domákli a svou teror buňku hodili přes palubu. Včas a s dobrým výsledkem. Naopak velice nepravděpodobné je, že došlo k nějakému rozkolu v USA, jedni připravovali teror, druzí to práskli, pak se nedalo nic dělat a USA to využily k falešnému gestu dobré vůle. Jiná možnost už prakticky není (Saudové, Sakerova hloupá důvěřivost).
Závěr: 1. Nejpravděpodobnější tedy je další běžná sprostá akce USA v Rusku do jisté míry odhalená a následný falešný kamarádšoft mezi oběma státníky. 2. The Saker trapně selhal (přání otcem myšlenky).

361527

22.12.2017 08:44

České knihovny v drtivém sevření multikulti lobby

Pane Stworo,

f. 82.?.?.?

prosím, buďte pozornější. Takovouhle bombu nechat rok nevybuchlou, to je skoro sabotáž. Díky, f.

361541

28.12.2017 21:31

Co stojí v Česku dobro?

RE: Stat neni rodina

f. 82.?.?.?

ale národ je velká rodina. Ten článek skutečně nějaký velký smysl nemá, jak správně jeden komentář upozorňuje, že spolky je třeba rozlišovat mravně: zda té velké rodině prospívají nebo škodí. A jak to chcete rozlišovat, když počínaje eurobyrem až dolů se mravnostní hledisko v zákonech nesmí objevit. Nějaká kráva na min. škol. si myslí, že inkluse je dobrá a už jedou peníze. Je tu, v té velké rodině, za současných poměrů, možné říct, že ta kráva škodí? Oč lepší je íránská ústava, která je prostoupena mravnostními hledisky! Sice podle islámu, ale je. V eurobordelu to možné není. V křesťanství to možné je, ale na to většina lidí, vč. zdejšího editora kálí. Takže je jediné východisko: počkat, až se to všechno prakticky, t. j. nyní migrantsky pose.e – tedy počkat zase, jako už tolikrát v novověku, na krev.

361652

31.12.2017 16:03

Západ potvrzuje, že loajalita Polska byla bezcenná

Dobrý článek na Silvestra, na uzavření roku

f 82.?.?.?

Je sice moc dlouhý, ale zase nezmiňuje třeba blbnutí Poláků se Smolenskem. Hodina pravdy musela přijít. Autor slibuje, že u Poláků nejde o nemoc (schizku), ale jen o omámení mysli a probuzení. Neumím předpovědět, jako to dopadne. Ale spíš si myslím, že špatně. Brusel má průzračně jasný koncept. Maďarsko je maličké, neubrání se. Polsko je sice větší, ale počítám, že tam dojde k rozkolu mezi západomilci a národovci, katolická církev ty druhé zřejmě zradí, jajko to u nás udělala po válce stejnou nenávistí vůči Rusku a jako to dělá u nás i teď (Bělobrádek = Sudeťák, hierarchie si navíc speciálně dnes pod tímto Vatikánem ani neupšoukne). A jak dojde k tomu rozkolu, národovci zřejmě prohrají. Jak se stává při střetech dvou sil, z nichž jedna má zcela jasno (Brusel) a druhá tápe. Poznámka: Strašné tápání je i u nás: Hodně lidí je "proti", ale skoro nikdo neví, pro co je. V tom, co dělat, tápe Protiproud, tápe aeronet, ani Zvědavec neví pro co je. Ne podružné záležitosti, ale v tom prvním, primárním. Možná si myslejí, že vědí, pro co jsou, ale shodnou se jen na detailech. Brusel naproti tomu má v tom primárním zcela jasno. To je pak těžké vyhrát. A že oposcéna je bezmocná, ukazuje i to, že Brusel neustoupí ani od úplné prkotiny, letního času.

361702

02.01.2018 14:31

Leden v českých dějinách

Je moc dobré si to vše zpřítomňovat, i když ...

f. 82.?.?.?

na mnoho věcí jsou dnes, při absenci celostního primárního názoru dílčí pohledy různé až opačné – nemá cenu se ke všemu vyjadřovat; jen namátkou: 19. 7. 2012 v matičce bitev o Aleppo porazil Abdul Jabbar al-Oqaidi z Trocnova vojska pana presidenta Asada. Ani v tom se Češi neshodnou, stávajíce se tak snadnou kořistí Zápaďanů obecně a Němců zvlášťě.

361728

10.01.2018 14:21

Centra našich životů

Takové autorské články nečtu, ale zde jsem udělal výjimku

f. 82.?.?.?

která se velmi osvědčila. O tomto tématu vím už desítky let. Sám to řeším tak, že do "Obchodního centra" nikdy nevkročím. Takže pro sebe to mám vyřešeno. Ale obecně je to situace zajímavá. Jo, ještě předešlu, že se jen výjimečně a nerad nechám vozit autem, používám veřejnou dopravu. Celkově je problém "Obchodního centra" problémem velkokapitálu. Lidé si sami "družstevně" "Obchodní centrum" nepostaví. Je jim nabídnuto velkokapitálem. Velkokapitál plodí i mnoho jiných takových produktů. Ale dovedu si představit, že v "rozvinuté socialistické společnosti" se výstavby "Obchodních center" může chopit i potrhlý stát, takže žádoucím odstraněním oligarchů tento problém vyřešen být nemusí. Neboť jde o problém také ideový. Podstatou je subsidiarita. Zda malý živnostník má krámek na náměstí nebo je podřízen "Obchodnímu centru". Není-li velkokapitál ani potrhlý stát, živnostník volí to první. Znárodnění podniku s více než 50 zaměstnanci by jistě pomohlo, snížit počet na 5 zaměstnanců by už živnostníkům uškodilo. Pokud jde o konsumenty, zase to není jediná oblast hovící jejich zájmům. Např. přijede-li nějaký hudební celebrit, konsumenti taky blbnou. Taky je to dílem potrhlého státu, který místo tvořivosti lidí podporuje konsumaci. Jediné řešení je tu zachování parcelace na samostatné státy a národ, který si zvolí potrhlý stát, v konkurenci ostatních upadá. Mít na světě jen jeden stát, je myšlenka zrozená peklem, byť by jí sloužili třeba i Bělobrádkovi lidovci, ba sám pontifex maximus. Stát "Obchodních center" v konkurenci se státem subsidiárním neobstojí "a je s ním konec".

361865

25.01.2018 10:01

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

Opravdu vynikající příspěvek, gratuluji

f. 82.?.?.?

Přece jen ale mám výhradu: Drahoše se netřeba bát. Není třeba se ani bát mladých fracků. I když vyhraje Drahoš a i když mladí fracci začnou vládnout (Macron), nebude to konec. Jen poteče krev. A čím víc vyhraje Drahoš a čím víc začnou a budou vládnout fracci, tím bude té krve víc. Drahoš i fracci si třeba říkají: tato krev na naši hlavu. A bude tak. Jako to bylo po zavraždění Ježíše Krista. Jistě by bylo lepší, pokud by k tomu nedošlo a naopak došlo k nápravě, jak ji popisuje autor. Ale v praxi to tak nebývá. Myslíte si, že je možné, aby takový fracek Feri nebo pirát Bartoš přišli k rozumu pokojnou cestou? Naprosto ne. Budou škodit až vyvolají katastrofu, vyvolají krev a teprve pak se zděsí nad tím, co to dělali. Fracci adorují buzeranty. Vzpomínáte na pražské jaro, tu krásnou svobodu? Jak fracci už tehdy si zvolili emerického buzeranta za krále majálesu a vezli si ho přes Prahu. To byla krásná svoboda! Buzerant už dávno natáhl šopáky, ale fracky tu máme ve stále větší míře. Komunisti mládež nijak dobře nevychovávali, Havlovi revolucionáři ji mocně kazí. Myslím skutečně, že pokojnou cestou náprava možná není, fracci vyvolají krev a ta krev padne na jejich hlavu, k jejich nápravě. Jediná námitka: v Rusku dochází k nápravě pokojnou cestou. Ale to jen za velice vzácné souhry tří okolností: vynikající a mocný president, obrovské ohrožení národa z vnějšku a pomoc pravoslavné církve. U nás ani jedno; president slabý a i Zeman je tápající, Drahoš je kanál, zrádná část národa kolaboruje se Západem, katolická církev je na straně západních zrádců národa, Drahoše a fracků. Český národ samozřejmě přežije, zakrvácený a zase domlácený, ale s pomocí Páně přežije.

362105

29.01.2018 08:48

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

Článek dobrý, ale mám dojem,

f. 82.?.?.?

že na toto téma a od našich lidí jsou teď všechny články dobré. Pár připomínek:
1. Ohledně Židů mu vůbec nic nevytýkám, je to politika.
2. Zdraví je Boží dar a když Pán Bůh nám dal tento volební dar, dá zdraví i panu presidentovi, pokud si on je sám nepokazí.
(Jinak to vidí ten katolík, který si povzdechl: Doufejme, že dlouho nevydrží. – To není psáno proti katolické víře, ale proti praseti-rádoby katolíkovi.)
3. Pan Konvička napsal: teď uvidíte sračkomet. Myslel tím, že pan president vymete sráče. Víc by se mi ale líbilo: Teď uvidíte likvidaci sračkometu. Protože to, čeho jsme byli svědky, byl skutečně sračkomet proti pravdě a dobru (maskovaný pravdou a dobrem, v jejich terminologii pravdou a láskou). A přál bych si, aby, s pomocí Páně, byla tato likvidace sračkometu hloubková a celoplošná. Zlodějíčkům ať dá amnestii. Ale sračkomet je třeba zlikvidovat totálně, nebo to bude tak, jak píše pan Stwora: že znova vylezou a že znova budou metat sr.čky. D. O. S. T.!

362185

Snad by bylo únosné pro Zvědavce, tak jednou za 14 dní sem dát třeba jen krátký článek o stavu výstavby Tureckého proudu a o situaci se Severním proudem 2. Pokud by byly i informace o situaci na ropných a plynových polích Sýrie a Iráku ... Už několikrát jsem se snažil dopátrat se těchto věcíe, ale marně. Gazprom pochopitelně nemá nic, Wikipedie je půl roku za opicemi, a přitom vím, že třeba Turecký proud se staví šílenou rychlostí – a nikde nic. V českých korpotátkách tak nanejvýš převrácený kamion na Dx nebo denní nález mrtvoly někde. Tento článek je výborný v tom smyslu, že se o dodávkách ruského plynu do USA zmínily tedy i korporátky u nás, ale nic bližšího. Takže díky.

362322

06.02.2018 13:01

O čem vypovídají dodávky ruského LNG do Spojených států

RE: nalezeno za minutu

f. 82.?.?.?

Jenom potvrzujete, co jsem napsal: 1. odkaz víc než půl roku starý, četl jsem ho už tehdy, 2. odkaz jsem taky tehdy četl, nic aktuálního a konkrétního o postupu povolování, projektování a snad i nějaké stavbě. Prostě šumy.
A ohledně Sputnika: Boj medvědic, Američanka umí vyzkoušet psa, Češky v německém aquaparku ohrožoval asylant, Bývalá Putinova učitelka odkázala Rusku byt v Tel Avivu, Zprávy skryté za mlžnou clonou p.dů.

362327

10.02.2018 20:45

Žebračka

Zločinnost tohoto režimu je mnohostranná

82.?.?.?

To, co je zde popsáno, je jen střípek. Ekonomické zločiny – neoliberalismus – mají mnoho takových střípků, ale i to je jen jeden díl. Jiným dílem je zrada na rodinách a na národu, i tento díl pozůstává z mnoha střípků. Jiným dílem je ničení naší země, i to sestává z mnoha střípků. Jiným dílem jsou zkur.ené školy, i to je mnoho střípků. Jiným dílem, zase z mnoha střípků, je pr.nění vědomí obyvatelstva mediální, zase mnoho střípků, všestranné. A dalo by se pokračovat. Je fakt, že nejsou fronty na banány a někteří mohou na Maledivy – normální člověk ale na obojí kálí. Ale nejotřesnější je postoj činovníků, kteří mají v popisu práce hlásání pravdy; kdo by se nedivil, že je taková nenávist ke katolické církvi: podporují tento zvrhlý režim přinejmenším jako němí psi, když už nehlasují pro horkovzdušný balón (kontejner), nebo nehlasovali pro vstup do chomoutu neosojuzu; ale zdá se, že většina pro obojí hlasovala. Jediné slovo: Hnůj a hnus.

362407

16.02.2018 08:47

Pozdrav z Muslimic

Já bych neměl obavy

82.?.?.?

1. Vyhnali jsme jich skoro 3 milióny a šlo to. Přitom podle ksichtu je poznat nebylo. Je fakt, že předtím byla nějaká válka, že nám zavraždili 100.000 našich, ale jsou pryč. Je taky fakt, že lidoveckým haj.lům se to nelíbí, ale co chcete od haj.lů?
2. Jak se chová národ, který chce být vyvolený? Toto je slovo Páně: "Hle, národ synů českých jest četný a silnější než jsme my. Nuže, opatrně jej potlačujme, aby se (příliš) nerozmnožil a — kdyby vypukla válka proti nám — aby se snad nepřidal k Rusům a nepřemohi nás. ... Čím více je však utiskovali, tím více se ozmnožovali a rostli. ... I nenáviděli cizáci synů českých, utiskovali je, posmívali se jim a ztrpčovali jim život těžkým zpracováním v montovnách, jakož i různými robotami, kterými byli přetěžováni.

362594

1. O Bradáčové se to vědělo, ještě před jejím nastolením na trůn. Mnoho se psalo, přesto byla nastolena. Kdo ji nastolil? Musel to vědět.
2. Volil jsem Okamuru, ovšem jeho thema přímé demokracie je zhoubné. Přímá demokracie vše ještě daleko zhorší. A nevymluvíte mu to. Výsledkem bude vražedná ochlokracie.
3. Romea a romská problematika. Myslím, že je načase začít mluvit o českém holokaustu, čili holokaustu Čechů. Kolik českých cikánů zemřelo při "holokaustu Romů"? A kolik Čechů? Jen v Terezíně Němci zavraždili snad 10.000 Čechů, podotýkám, kromě Židů. A celkem německý holokaust Čechů mohl obnášet snad sto tisíc lidí, ne-li víc. Holt "přátelé" Němci mají velké "zásluhy" na holokaustech.

362649

To je zajímavé číslo, to 165 obětí za den. To tak řádově odpovídá počtu obětí komunismu za 40 let. A podívejte se, co všechno se prdá o tom a o tom. A co hlavně zkoumá a publikuje ústav pro sledování té a oné totality a čeho jsou plná média.

362659

19.02.2018 08:34

Eskalace v Sýrii – kam až lze Rusy dotlačit?

Konečně

f. 82.?.?.?

to někdo česky napsal, co mě trápí od případu hejna "amatérských dronů".

362669

21.02.2018 13:42

Stávající světový řád je odsouzen ke zkáze

Článek se sice pěkně čte,

82.?.?.?

ale je to jen sen, Nová Jalta a nové uspořádání totiž za současné situace nejsou možné. Nač nové uspořádání? Uspořádání tu je a je jím OSN. A na otázku, zda je možné nějaké nové OSN by autor musel odpovědět: Není. OSN tu je, ale je masivně zneužíváno. Stejně jako např. americká ústava tu je, ale podívejte se na praxi. Prostě nelze kodifikovat nějaké uspořádání bez něčeho vyššího – a tím je přirozený mravní řád. A přirozený mravní řád není možné zachovat, udržet, bez nadpřirozeného mravního řádu. Situace ovšem došla už tak daleko, že i nadpřirozený mravní řád je korumpován: stačí se podívat jen na dnešní Vatikán a jeho nahnilou hlavu. A jen v menší míře to je Vatikán. Je tu (nadpřirozené) desatero, podívejte se, jak je výkladově przní dnešní university. Východisko ale je: je jím reálný návrat k nadpřirozenému mravnímu řádu. Korekcí dnešní jeho mnohostranné deformace musí být jednak korigující pohled do jeho fungování v historii. Historie je součástí mravního řádu. A druhou korekci lz získat z politiky – politika musí být součástí přirozeného i nadpřirozeného mravního řádu. A teď se podívejme, co obě tyto korekce ukazují: příkladů jsou tisíce tisíců. Uvedu jen jeden příklad: biskupové vyzvali k účasti na volbách. Ale konkrétně neřekli nic (politika zůstala mimo mravní řád!). A dokonce to skončilo tak, že se prosadily kněžské tendence volit Kontejner plivárny. To v nahotě ukázalo naprostou deformaci obou mravních řádů u jejich "strážkyně". Další příklady jen heslovitě: EU, musulmani, poměr k Rusku, atd. atd. Ještě jednou tedy shrnují oba korektivy: historie a politika. Pozn.: Proto Zeman, Okamura a nakonec i podivný Babiš, a nakonec i KSČM (ironií se ona postavila ZDE na stranu nadpřirozeného mravního řádu, i když jeho existenci popírá!) stáli na obrodné straně mravního řádu. Kde budou stát dál, se uvidí. Takže toto jsou praktické věci, avšak autor článku v něm jen sní libý sen.

362712

22.02.2018 13:18

V našem světě není spravedlnosti

Jestli dovolíte, zase několik poznámek:

82.?.?.?

1. K titulku: ten smysl nemá – (ne)spravedlivé jsou jen skutky jednotlivých lidí.
2. Jinak článek je dobrým povzdechem nad zločiny několika málo lidí, těch podílníků bylo ale tisíce a "per omissione" statisíce (i u nás, známe je). Správně píše o válečných zločinech, ale to všichni víme.
3. Také všichni víme, že různým musulmanským dárcům na konferencích nelze věřit ani nos mezi očima, což ovšem platí i o většině západních tzv. filantropů.
4. Je pozoruhodné, že, myslím, od vybombardování Drážďan a dvou japonských měst američtí válečníci ale absolutně nedokážou vést jinou válku, než bombardovat. Sráči a srabi. A váleční zločinci.
5. Takže zpět k titulku: ano, ve světě není nikdo dost mocný a spravedlivý, aby tyto válečné zločince pohnal k spravedlivému soudu – a lze s jistotou predikovat výsledek.
Pozn.: Co bylo tirád nad jmenováním Gorsucha do am. Nejvyššího soudu: on by ten rozsudek vynesl? Jistěže ne. Takže to je i obrázek toho, zač tento soud stojí. Hanba, hrabání se v papírech.

362737

28.02.2018 09:11

Přicházející války ukončí všechny války

RE: Holé šílenství západního Satanlandu

82.?.?.?

Není dobře vidět za všim HNED satana. Dnešní Západ je spíš blázinec, chovanci jsou stiženi paranoiou (def. wikip.: jsou přesvědčeni, 1. že trpí nějakou újmu nebo že mu taková újma hrozí, 2. že mu někdo chce ublížit, že ho pronásleduje. Přitom újmu si zpusobují sami, tato sebevražedná újma jim opravdu hrozí.) Podle evangelií je taková choroba skutečně způsobena posedlostí satanem, lékařská věda to ovšem popírá, avšak vysvětlení poruhchy nenalézá. Je to skutečně zajímavý psychiatrický jev. Např. než aby se vrátili na cestu normality, raději vymýšlejí sňatky buzerantů a tím si ovšem hrozící i již skutečnou újmu zvětšují. Pán Ježíš k tomu říká: A takových věcí děláte mnoho. Ono vlastně už samo popření vlády Pána Ježíše jmenovanou újmu způsobuje. No řekněte, není takový Bush blázen? Není takový Joch blázen? Není taková Merkelová blázen? A pozor: není takový Bělobrádkek, přesvědčený o své víře v Pána Ježíše, blázen? Všichni tito čtyři jsou stiženi stejnou paranoiou. Pochopitelně, při pohledu na zcela normálního Putina je všechny čtyři chytá fantas. Trump také paranoik není, ovšem – každý lékař ví, že paranoia je nakažlivá – co můžete od něj, uzavřeného v blázinci, čekat. Dnes jde v podstatě o střetnutí bláznů s normálním světem. Blázni považují Okamuru, Zemana, ale i Babiše, i Filipa za lidi, kteří jim způsobují újmu, hrozí jim újmou. Dobře je to vidět na bláznovi, kterému dáte kazajku nebo na něj hodíte síť. Viděli jste to někdy? Tu strašlivou zuřivost? Ještě dodávám, jmenoval jsem třeba Filipa, není to sice blázen, ale bláznovství dost napomáhá – např. podporou potratů přímo, nepřímo pak i svým (dialektickým) materialismem. Tož tak.

362815

28.02.2018 21:29

Přicházející války ukončí všechny války

RE: Mala korekce

82.?.?.?

S tím internetem máte plnou pravdu. Ale těžko uvěřit, že by ti čtyři jmenovaní (snad kromě MUDr. Jocha) to čapli z internetu. Spíš ze společenství, v němž se pohybují a žijí – de facto uzavřeného společenství. Paranoia je česky stihomam. Víme jak "rostl" takový Bush, je prakticky nemožné po prů.eru 9/11 zůstat normální. Na Merkelovou zcela jistě něco mají, ergo stihomam. Bělobrádek byl ještě než zpředsedoval docela normálním člověkem, ale tam je vidět, co dokáže "společenství" Hermana, Gabala a p. O mediálních "pracovnících" nemluvě, ti jsou zavření ve svých konstrukcích, zkuste se podívat, co psával nový šét rady ČTK na Parlamentních listech, to jsou jasná svědectví o psychiatrickém zatížení dotyčných. Je to prostě masivní indukce. Ale s tím internetem, ano. Praha plně žije internetem a volí zdredované. Náhoda? A nemusí dojít ke křeči jen při pohledu na Putina. Všimněte si přízemního, zcela normálního českého buldozera Zemana. Jak ten dovede nas.at kteréhokoliv postiženého, jen když slyši jednu jeho větu! Ty emoce diagnostikují poruchu úplně spolehlivě.

362829

01.03.2018 21:29

Březen v českých dějinách

Za celý den 0 komentářů

82.?.?.?

Tak přeruším svou práci a jeden dám:
Trápí mě postoj většiny národa k husitským bouřím. Tento postoj je, zdá se, navykořenitelný. A přitom si oni myslí, že to je tak. Taková Lenka Procházková. Přece je to chytrá ženská. Její tatínek napsal geniální Přestřelku, kultovní příběh jeho doby. Nebo: kolik lidí zrovna teď čte aeronet a tiše bědují nad tamním hrozícím převratem ze Sorosovy dílny, nad připraveným Slovenským jarem. A nevidí, že u husitských bouří šlo přesně o totéž. Možná křižáků bylo víc cizích než českých, ale přece to neznamená, že český prase je lepší, než cizí křižák. A není to jen Lenka Procházková, nejsou to jen čtenáři aeronetu. I jedna z největších beden českých, génius Palacký takhle blbnul. Zločiny vražedných muslimů v Sýrii všichni odsuzují, kromě bláznivých sluníčkářů, od ty nejde, ti jsou intelktuálním odpadem, hnojem. Ale ti, co jsem jmenoval? Kde se bere ten zakořeněný předsudek? Kde se bere? Ví to někdo, jak je to možné u těch chytrých lidí, takové ujetí? Nechápu a nepochopím. Lenko, proč? Proč? P. S.: A odsuzují i Lipany a tm přece se proti husitským hordám už postavili jen Češi! A čekalo to právě na tyto Čechy, aby si sami udělali doma pořádek. A oni odsuzují i Lipany. Nechápu, nevím, toto děsivé a zrůdné mentální zatemnění ...

362835

07.03.2018 09:04

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

To je hezké

82.?.?.?

Rusko má jakési nové zbraňové systémy a pořád jim kdosi sundává letadla pomocí starých zbraňových systémů. Mám pocit, že to začalo vyvražděním polského vedení u Smolenska, kdy letadlo pomocí starých zbraňových systémů nabouralo do země. Tyto staré zbraňové systémy se naposledy osvědčily včera, kdy ruské letadlo s generálem taky nabouralo do země. Jedni mají jakési nové zbraňové systému, které jim jsou na en-ono, druzí efektivně používají staré zbraňové systémy. Dnes už každý musí uznat, že jak u Smolenskam tak přes všechny další katastrofy až do včerejška, jde o elektroniku. U Smolenska to ovšem Poláci, zaprodanci Američanů přiznat nemohou, u dalšího množství ruských katastrof, přes Alexandrovce až po včerejšek to Rusi taky přiznat nemohou. Tak blábolí o jakýchsi nových zbraňových systémech. To je jedna věc. Druhou věcí je, že asi není na světě stát, kde by nebylo tolik zrádců (od nejvyšších míst až po ruské studentíky slintající po Západě) jako v Rusku. Co do procenta takových zrádců se ovšem Česká republika Rusku velmi blíží. Proti takovému počtu zrádců jsou ovšem jakési nové zbraňové systémy Rusku na ho.no.

362935

08.03.2018 14:05

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

RE: To je hezké

82.?.?.?

Asi před rokem jsem se díval jen do wikipedie – ruské smolenskové letadlo mělo jakousi část naváděcí elektroniky americkou. Nevím, zda to tam ještě je, nemám na to čas. Ale myslím, že to je u ruských letadel i dnes dost časté, že ty subtilní elektronické záležitosti jsou USA. Jinak tady kdosi do toho namotal i havárie amerických letadel, nechápu, chtěl to schválně zamotat? Je zajímavé, že každý prdá o hackerech, ale o tomto se mlčí. Když jen blbý Írán sundá dron, když Rusové v Sýrii sundali, myslím, tři drony USA, tak bych to viděl jako velmi velmi pravděpodobné.

362958

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?