Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 317 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Vojtěch Klíma.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.11.2013 14:08

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

176.?.?.?

Vážený pane ,
nekopejte prosím do obyčejných lidí a raději se seznamte s fakty, jak a kým byla slavná sametová revoluce v bývalém Československu připravována a také funkcí Charty 77. Zinkající a lídlující Pepíci a Mařenky měli na tento vývoj zanedbatelný vliv. A v žádném případě nemohli tento plánovaný vývoj zvrátit. Zdrojů k poučení je na internetu dostatek.

299400

09.11.2013 18:45

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

176.?.?.?

Pane Oracle, nelze svalovat odpovědnost na obyčejné lidi. A že jsou jací jsou, je dáno podmínkami ve kterých žijí a výchovou. Pastýř je vždy zodpovědný za svoje stádo. Zrovna tak jsou zodpodvědné vlády suverenních zemí. U těch zemí jejichž vlády suverenní nejsou, se nejedná o ochranu, ale o zadání úkolů a strategie zvenčí, kterými se řídí. Na příklad Masakr na Národní třídě byl předem připraven a byl koncipován jako signál k zahájení převratu. Také koncepce OF byla dohodnuta asi půl roku před převratem.Více by nám mohl povědět Růžička alias Živčák, který vstal z mrtvých.

Instalace komunizmu a jeho zastřený ústup z pozic a následně 17.listopad 1989 v bývalé ČSR, byl zcela v režii zahraničních mocností. O tom pojednává např. Pierre Faillant Villemarest:Tři internacionály proti našim svobodám (Akta Evropského informačního střediska,série 1993-1994) a dosud zamlčovaná, skutečná funkce a poslání Charty 77.
Nebo,Konspirační čítanka Al Hidell/Joan d´Arc -(to je kniha.) Z českých autorů pak podrobně Miroslav Dolejší:Analýza 17. listopadu Zdrojů je ovšem mnohem víc.

299415

10.11.2013 08:45

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

176.?.?.?

Ano,to je právě ten problém-kdo nám vládne.

299437

12.11.2013 09:42

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

RE: HÁLELUJAH

176.?.?.?

Je to jak píšete. I v době renesance padaly hlavy těch, kteří byli schopni odhalit a pojmenovat příčiny. Jedním z nich byl Giordano Bruno, upálený jako kacíř. A tento biblický koncept stále trvá. Posunul se pouze v některých nepopíratelných faktech,jako například, že planeta Země není plochá. Přitom, již tři tisíce let př.n.l.-v duchovní nauce Véd,kapitolách pojednávajících o astronomii, je analyticky popsána nejen kulatost naší matičky Země, ale též dalších 14 planetárních soustav našeho vesmíru.

299515

25.11.2013 14:27

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

Metoda strategické litigace a síla v pozadí

176.?.?.?

Na http://nautilus2.wordpress.com, článek:Metoda strategické litigace a síla v pozadí-Nautilus II-Druhý ponor jsem si poznamenal několik vět, bohužel nemám plnou adresu zdroje. Článek pojednává o Cikánech, extrémismu, právu, svobodě a propagandě. Následují věty ze zhora uvedeného článku, které jsem si poznamenal:

Tak jako u terorismu,je i v případě zkoumání aktivistických skupin nezbytné sledovat jejich financování. Na cestě k původcům těchto myšlenek použijeme tedy problémové body metody,definované samotnými aktivisty:

-potencionálně vysoké náklady na jednotlivé kauzy

-nutnost komplexního propojení mnoha aktivit

Metodu tedy může provozovat jen finančně a mediálně silná skupina,nemohou to být rytíři z Nemajnic. Ke svému překvapení zde vede přímá cesta až do výšin globálních elit. Podle toho mála, co aktivisté zveřejnili, je totiž jejich strategický donor CEE TRUST.

V říjnu 2007 zahájila Z§vůle práva,o.s.za podpory organizace Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe (CEE Trust) realizaci přípravného projektu k zahájení prací a dlouhodobém,systematickém rozvoji metody strategické litigace v ČR. The CEE Trust expects to allocate up to §75 milion toward this aim by the end of 2012.

Celý článek v plné míře podporuje fakty slova pana Stwory, že Mr.Čulík pracuje pro NWO. Sofistikované míchání pravdy a lži není nic nového.

299860

28.11.2013 13:05

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

Stop byznysu s dětmi

176.?.?.?

Na http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/ byl publikován dne 21.11.2013 tento článek: Stop byznysu s dětmi.Biskupové varují před bestiálním zákonem, který umožňí masivní odebírání dětí státem Cituji část:

Vážení poslanci! 1.ledna 2014 má v ČR začít platit nový občanský zákoník. V oblasti rodinného práva nový občanský zákoník obsahuje velmi nepřesné a neurčité ustanovení 798, které zní:"Z činností souvisejících se zprostředkováním osvojení nesmí nikdo získat nepatřičný zisk." Paragraf 798 v sobě skrývá veliké riziko zneužití. Do této doby bylo zprostředkování osvojení výhradně záležitostí krajských úřadů,které tuto činnost vykonávaly zdarma a zprostředkování osvojení za úplatu bylo vždy stíháno trestním zákoníkem s horní sazbou 10 let odnětí svobody. Zde je nový občanský acute,zákoník v rozporu s trestním zákoníkem.Který z nich platí?

Tato na první pohled nepatrná změna otevře dveře adoptivnímu průmyslu. Jde o jasnou legalizaci obchodu s dětmi. Toto, vážení poslanci, nesmíte dovolit!

...tzv.legální obchodování s dětmi se už dávno děje v západním světě,a to zejména ve Velké Británii a ve Skandinávii.Jde o obrovský adopční průmysl s astronomickými zisky. Živí tzv. sociální pracovníky,tzv.psychology,pseudosoudní znalce,soudce a v neposlední řadě i profesionální pěstounské "rodiny",dětské domovy a adopční agentury.

Každým rokem je v těchto zemích odebíráno tisíce dětí milujícím rodičům z uměle vykonstruovaných důvodů. Tyto děti se stávají hnacím motorem zmíněného adopčního průmyslu. Bez nich nemůže placená adopce fungovat....

K obchodu s dětmi ve Velké Británii se vyjádřil britský poslanec John Hemming:"Mám informace o tom,že každý rok je od vlastních rodičů (ve VB) odebráno (a předáno k adopci) 1000 dětí,a to navzdory skutečnosti,že v rodině neutrpěly žádnou škodu. To co se nyní děje je selhání demokracie.Jedná se o týrání rodiny,tedy o týrání dětí i dospělých."

...Z ukradených dětí se rekrutují zločinci s psychikou narušenou tzv.psychoterapiemi,které na nich prováděli byznys-pěstouni. Mnohé děti jsou zneužívány homosexuály a pedofily. Z takových dětí vyrůstá generace zločinců,jako byl masový vrah Breivik v Norsku,který na ostrově cynicky vystřílel asi 70 obětí. On v dětství prošel tímto systémem tzv.pěstounských byznys rodin.

Článek končí apelem k poslancům: V žádném případě nesmí být tento zločinný zákon schválen i za cenu, že z centra EU za to bude Česko postiženo různými sankcemi. I za cenu,že vy osobně budete zbaveni poslaneckého mandátu a perzekuováni.

300004

29.11.2013 17:11

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: Velmi málo faktických informací

176.?.?.?

Máte pravdu,mnohé články postrádají fakta. Naproti tomu však existují články, kde fakta nechybí a mimoto popisují hrůzy a a odporné zločiny páchané na dětech. Na př. příspěvek o několik pater níže 300004, vyjádření britského poslance John Heminga.

Nebo článek na http://freeglobe.parlamentnílisty.cz publikovaný 27.9.2013 s názvem Soudce promluvil o juvenilní justici: Soudy odebírají násilně děti z rodin. Obchodování s dětmi.

Na webzinu zhora uvedeném,článek publikovaný 5.11.2013 s názvem Evropské národy v boji proti homosexualitě
Zde je napsáno,že v lednu demonstrovalo za tradiční rodinu v ulicích Paříže 1 milion lidí a v březnu pak demonstrovalo dokonce 1,4 milionu lidí. Další mohutná demonstrace na obranu tradiční rodiny se konala v Paříži 26.května,té se zůčastnilo opět milion lidí. Během protestů došlo ke střetu s policií, několik stovek demonstrantů bylo zatčeno. Nedivte se tedy, že milující rodiče se bojí o své děti a zaujímají odmítavé stanovisko i u článků,kde fakta chybí. Bránit děti je jejich nejsvětější povinost. No a vaši kauzu co vám vadí, přenechte soudům.

300059

29.11.2013 18:14

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: stejnak nerozumím

176.?.?.?

Pan Martin Herzán knihu Totalitní Světovláda psal v době za blahého panování Jelcina, možná i dříve. Měl byste to vzít v úvahu, neboť s nástupem Putina se téměř vše změnilo.Asi neumíte rusky. A je přímo k smíchu, jak jste neinformován, když píšete, že i současném Rusku mají zavedenu juvenilní justici-zloděje dětí.

300062

30.11.2013 09:18

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: Dosť dobrý...

176.?.?.?

Co píšete jsou pavlačové řeči. Rusko mělo dluh vůči MMF, který samotní siozednáři označovali za nesplatitelný a tvrdili, že Rusko jej nesplatí ani za 100 let. Byl to Putin a jeho lidé, kteří dokázali za několik let tento dluh splatit. A není to pouze tento úspěch. Celý svět vidí, jak prestiž Ruska, jeho hospodářská, vojenská, společenská a diplomatická, rok od roku roste. Viz sirská krize.

Naproti tomu Česko mělo na konci r.2012 zahraniční dluh 1,94 bilionů kč. Kdyby naši miliardáři byli tak schopní jako ti ruští, tak je budu velebit a volit. Místo toho dluh ČR neustále roste a už je větší než 2 biliony. Negativ je ale mnohem více a nezlobte se, s vámi je nebudu řešit. Žijte blaze.

300093

30.11.2013 18:44

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: Ruské dítě

176.?.?.?

Tak tak, já to vidím pro vašeho předřečníka a Brusel, jako odpověd,velké Quenelle, od ramene až po konečky prstů, gesto není z Moskvy alébrž ze slunné Francie. A s tím budou muset v Bruselu, chtě nechtě, počítat.

300114

02.12.2013 10:53

Domovy seniorů

Příčina a následek

176.?.?.?

Lidstvo se odchýlilo od tisíce let starých a funkčních sociálních norem a platí za to krutou daň. A to je teprve začátek.

Na http://freeglobe.parlamentnilisty.cz vyšel kratoučký článek: Globálná revolúcia. Strata slobody v mene slobody. Pulikováno 1.12.2013-cituji:
Europoslankyňa Anna Záborská o knihe napísala:Kniha Gabriele Kuby sa snaží otvárať luďom oči,aby videli a pochopili dnešný vývoj společnosti. Globálna sexuálna revolúcia je tu prvý raz predstavená v súvislostiach:myšlenkoví príekopníci od čias Francúzskej revolúcie,obrat od feminizmu k gender-ideológii prostrednictvom OSN, Eu a národných vlád,politické znásilnenie jazyka,epidemické rozšírenie pornografie,zrušenie všetkých morálných noriem prostrednictvom zrovnoprávnenia homo-,bi,-trans -a intersexuality s heterosexualitou, ktorá siaha až po "homo- manželstvá" s možnosťou adopcie a-ako najnebezpečnější front kultúrnej revolucie-prevýchova mládeže v školách a materských školách predčasnou sexualizáciou. Platí to, o čom hovorí podtitul knihy:všetko sa ponúká ako sloboda,pritom však vedie k jej zničeniu.

Zhora popsané potvrzuje článek: Podle EU by děti neměly sledovat pohádky s tradiční rodinou,ale porno. Nejlépe homosexuální. http//freeglobe.parlamentnilisty.cz Publikováno 19.1.2013

Důsledky této zvířecí filozofie a politické vůle vidíme v Norsku, v páchání "dobra" norskou sociální službou Barnevarn. viz článek: Děsivé důsledky norské dětské sociální politiky: Chlapec ubodal adoptivního brášku Publikováno 29.11.2013- cituji úvod:
Hrůza zachvátila městečko Liv v západním Norsku. Místo nového domova nalezl tříletý chlapeček v adoptivní rodině smrt. Nového brášku ubodal 13 letý kluk. Jeho motiv je neznámý. Pachatel se po zadržení při policejním výslechu k činu přiznal. Rodinné drama se odehrálo během návštěvy pracovníka ústavu péče o mládež v ostrovní obci Stord asi 60 km jižně od Bergenu. Dítě s těžkými bodnými ranami leželo před domem. Zraněn byl údajně i otec 13 letého delikventa.

Není to tak dávno, kdy masový vrah Breivik postřílel asi 70 mladých lidí. Nyní je mu umožněno (z humanitárních důvodů) během výkonu trestu studovat VŠ.

300172

03.12.2013 14:10

Pro Ukrajinu se otvírají brány pekel

Koncepse sociální bezpečnosti

176.?.?.?

a její filozofie, která přesahuje tvůrčí schopnosti 99% vysokoškoláků,je hranicí, před kterou by se měl každý nekvalifikovaný zastavit. Ne tak na Ukrajině, kde mistr světa v boxu Kličko, ukazuje cestu masám, podporován ukrajinskými feministkami FEMEN,které se před ukrajinskou ambasádou v Paříži vymočily na fotografii ukrajinského prezidenta a dalšími občany Ukrajiny těmto děvám podobným svým intelektem, a těmi, co mají červený hadr před očima kvůli bolševické minulosti,kterou doposud nedokázali spolehlivě analýzovat a poučit se z ní. To je, jako by desetiletý chlapec učil mezinárodně uznávaného statika na výškové stavby a mosty, sčítat a odčítat. Tedy škoda slov-Ukrajina se řítí do velkých problémů.

300231

04.12.2013 09:14

Domovy seniorů

RE: Dobrovoľný odchod

176.?.?.?

To je zcela zavádějící argument. Ti,kteří jsou těžce nemocní a upoutaní na lůžko, nemohoucí a nechodící, s malou nebo žádnou sebedůvěrou,strhaní bolestí a utrpením, nejsou schopni takového činu. Proto si někteří z nich přejí, odejít ze života bez bolesti a v míru, pomocí drogy.

300280

06.12.2013 18:15

Domovy seniorů

RE: domovy důchodců v Nizozemí -luxus

176.?.?.?

Majetkové zastoupení v českých firmách
1)Nizozemí 211,7 mld.kč
2)Německo 110,6 mld.kč
3)Rakousko 83,3 mld.kč
4)V.Británie 36,6 mld.kč
5)USA 93,3 mld.kč
6.Slovensko 21,9 mld.kč
7)Itálie 10,6 mld.kč
8)Rusko 6,1 mld.kč
9)Čína 2,2 mld.kč
10)Ukrajina 2,0 mld.kč
http://www.irucz.ru/cz/- Je uveden zdroj:Čekia (15.10.2010)

Banky v ČR jsou v cizích rukách http://www.finanza.cz (3.3.2011)

Na koho maká české obyvatelstvo?
http://www.outsidermedia.cz/Na-koho-maka-ceske-obyvatelstvo-1.aspx
Na stejném webu článek z 22.10.2012 s názvem: Miliardy odplouvají do daňových rájů a co s tím

Je to podobné, jako demokracie dle švýcarů. Viz článek: Tihle lidé z ciziny vám ukradli miliardy. Podvádět a vydělávat může jen Západ. Zdroj:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz, článek byl publikován 5.12.2013, popisuje kauzu MUS.Cituji závěr: Od počátku bylo cílem švýcarské strany peníze si přisvojit a ještě to před světem vydávat za očistu svého bankovního sektoru.

ČR nedostane z těchto ukradených miliard ani korunu. Takže já se nedivím

300380

07.12.2013 10:50

Souložili někdy sociálně ekologičtí Nesehnutí jen tak, pro radost?

Když upadá civilizace,

176.?.?.?

lidé věnují přehnanou a nezdravou pozornost sexu. Největší debata o problémech součané společnosti se sexem spojených, proběhla na Zvědavci 22.6.2007-má název:Problém lidské civilizace bez servítku. Tato debata ukazuje, že pouhé materialistické pojetí pro pochopení významu sexuality- nestačí. Vědci se snaží vše pochopit pomocí svých nedokonalých smyslů a techniky. Proto jsou jejich závěry vždy nedokonalé.Jaké vzdělance vychovávají západní univerzity v současné době vidíme na zákonech Juvenilní justice,postojích politiků a ve filozofii.

V článu: Otec zatknutý pri pokuse o vyzvednutie svojich detí ze školy. Http://www.zemavek.sk/ (24.11.2013), cituji část týkající se kritiky státních zásahú do výchovy dětí:

Kritici štátných zásahov do výchovy detí to budú posudzovať ako další príklad toho, ako vláda zaobcházá s detmi ako s vlastným majetkom, zatial čo sú okliešťované práva rodičov.

Tento kolektivistický ideál sa predsazuje najma tento rok, kedy vysokoškolská profesorka Mellissa Perry ako hosť MSNBC (Microsoft and the National Broadcasting Company) sposobila medzi konzervativcami pobúrenie tým, že v propagačnom vídeu MSNBC kampane s názvom "Smerujeme vpred" povedala:Musíme prelomiť naše súkromé myšlienky, že deti patria ich rodičom, alebo že deti patria do ich rodiny.

Každý prostý člověk živící se prací, by jednal mnohem moudřeji. Neboť takto-(jako nám předkládá ubohá profesorka), se nechovají ke svým dětem ani zvířata.

300402

13.12.2013 10:15

Poražen Talibanem se Washington rozhodl zasáhnout proti Rusku a Číně

RE: Velký problém

176.?.?.?

Až na poslední větu: Že Slované jsou v duši otrocis vámi souhlasím. Vysvětlení rozdílu mentality Slovanů a Anglosasů lze získat studiem současných ruských i anglosaských autorů. Např.: na http://leva -net.webnode.cz a studiem historických dokumentů-artefaktů. Dějiny lidstva jsou systematicky a dlouhodobě falšované, mimo jiné cíle též za účelem porobit a eliminovat Slovany.

300665

16.12.2013 22:39

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

176.?.?.?

Vaše slova:OniPoláci i po těch letech ten šmejd ukrajinskej nemůžou ani cejcit.

Takoví vlastenci jako vy Polsku bezpochyby škodí. Jste silně protislovanský a to není dobré. I Poláci jsou Slované. Mimoto,nevíte nic o tom, jaká zvěrstva páchali Poláci na zajatcích v době 1.sv.války, což byl daleko horší masakr než Katyň. Zdroj, ze kterého cituji část:
http://dolezite.sk/Katyn-Predohra-Dv5fls.html

Ve zprávě ministr generál Z. Gordynski citival K.Habichta. Oslovuji vás jako hlavní lékař polské armády.... Podobně jako v Brestě trestní nedbalost které se dopouštějí orgány tábora, způsobili hanbu svému jménu a polské armádě. Všude v táboře je špína a tábor je v havarijním stavu. Exkrementy jsou přímo před dveřmi baráků,infikovaní vězni jsou příliš slabí na to aby došli na WC. Kasárny jsou přelidněné a mnoho z údajně zdravých vězňů je evidentně nakažených. Lidé v hadrech se zhromažďují k sobě za účelem zůstat v teple. Ve vzduců je zápach vězňů kteří trpí úplavicí a gangrény, s opuchnutými nohami jako důsledek hladu.

Dále jsou popisovány kruté tresty jako bití ostnatým drátem a podobně. Velitel brestlitevského tábora vězňům řekl toto:" Vy, bolševici, jste přišli odnést naši zem. Tak vám dáme naši zem. Nemám právo vás zabít, ale budu vás krmit tak,že v jednom okamžiku,budete všichni mrtvi. Součtově ve všech koncentračních táborech bylo takto nelidsky umučeno o desítky tisíc vězňů víc, než kolik bylo zastřeleno polských důstojníků v Katyni.

V době Rusko-čečenské války, přibližně v době teroristických zločinů v Beslanu, byl ve Varšavě otevřen kruhový objezd, který nazvali po čečenském generálu Dudájevovi a prohlásili: Protesty ruské strany nás Poláky nezajímají. Tímto činem vzdáváme hold legendárnímu vůdci za nezávislost Čečenska. Tento štvavý přístup některých Poláků se opakuje i v současné krizi na Ukrajině. Viz příspěvek tauruse.

Jsem přesvědčen, že záštiplný tón a neustálé útoky, především vůči Rusům, Polákům neprospívají. Měli bychom společně myslet na mírovou budoucnost. Válka není řešením.

300860

17.12.2013 11:25

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

176.?.?.?

Bohužel, nemohu s vámi souhlasit. Je třeba rozlišovat zvěrstva páchaná v době války a poválečných. Zvěrstva, která prováděli Poláci na zajatcích v době, kdy válka prakticky skončila-ukazují,že se nejednalo o pouhé surovosti. Byla to msta systematicky prováděná a řízená vedením věznic, které byly de fakto přeměněny v koncentrační tábory. Nerespektovaly žádné mezinárodní normy. Přečtěte si zdroj, který jsem uvedl v předchozím příspěvku.

Druhou sv.válku zcela jednoznačně zahájil Hitler, finančně zajištěn Rotschildovým impériem. Zbrojovky celé Evropy pracovaly pro Wehrmacht, včetně československých.Rusové válku nezahájili a nebyli na ni ani připraveni. Báchorky, že Hitler útokem na SSSR předběhl Stalina o týdny, to jsou argumenty pro děti. Naopak. Rudá armáda neměla zajištěnou obranu po celé délce hranice, chybělo až 50% těžké techniky. Připravit RA na útok by trvalo přibližně jeden rok. Proto Wehrmacht hned po zahájení útoku pronikl ( prakticky bez vážnějšího odporu) do nitra SSSR o stovky kilometrů. Kvůli této nepřipravenosti RA na válku, činily ztráty RA 3,5 milionů vojáků, za pouhého půl roku od zahájení války.

A nevyprávějte mi o rakouských a německých ženách. Stačí nahlédnout do statistiky-ale ruské, nikoli anglosaské. Jaké byly skutečné oběti civilistů v Rusku, jaká zvěrstva na nich byla páchána a to včetně dětí.

300891

18.12.2013 10:33

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

176.?.?.?

Poslyšte vážený pane,
pletete páté přes deváté. Není pochyb,že i znásilnění Němek a Rakušanek bylo zvěrstvo. Proti Ruskám, Běloruskám a Ukrajinkám však měly tu výhodu,že zůstaly na živu. Proto později mohly podávat svědectví. Takovou šanci druhá strana neměla. Tisíce vypálených vesnic, děti naházené do studní, dokonce i systematické pálení mrtvol na hranicích-aby se smazalo svědectví těchto ukrutností, se nedá srovnávat s utrpením Němek a Rakušanek. Tento přístup k hodnocení je ovocem žáštiplné, zlomyslné manipulace a matením, v režiji korporátních masmédií. Tento zlovolný přístup k hodnocení vývoje v Rusku a na Ukrajině vidíme i v současné době.

Pokud se jedná o nesmysly stvořené historiky, s tím souhlasím,je jich mnoho a ti nejaktivnější mají tyto svoje lži řádně zaplaceny. Pak je tady ještě řada méně inteligentních pisálků, kteří jsou ve vleku a lžou a manipulují z jiných pohnutek či psychické deviace. Ještě se neřekla celá pravda o příčinách katastrofického neúspěchů RA po zahájení války. I když jsou známa zcela jasná fakta. Obrovské ztráty RA 3,5 milionů mrtvých vojáků během půl roku obranné války, jsou jasným důkazem.

300948

19.12.2013 11:37

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Vy jste mi ale obranář. Jasně že sověti nebránili čáru, když se za ni chystali vyrazit

176.?.?.?

Jste typický koretktní demagog, zrovna tak jako mistr linsay a tako moje reakce na vás oba je závěrečná.

-experiment komunizmu byl připravován od poloviny 18 století. Pro tento úkol byl pověřen domem Rothschildů prof. Weishaupt,rozený žid, který konvertoval ke katolictví. Měl k dispozici 2000 vynikajících odborníků (finance,obchod, vojenství, sociologie, historie, umění a dalších oborů), placených z peněz Rothschildů. Weishaup svůj úkol dokončil 1.května 1776. Proto byl tento den později velkým svátkem pro všechny komunistické národy.

-experimentu komunizmu předcházela francouzká revoluce,která byla zcela v režii těchto příprav.V r.1784 vydal Weishaupt příkazy k jejímu provedení.

-komunizmus není ruská či slovanská ideologie a byl Rusku a později dalším slovanským národům vnucen. Také 270 židovských generálů a admirálů v Rudé armádě odvádělo svou práci. Americký miliardář Hammer měl ložnici vedle pracovny Lenina a mohl přiletět do Moskvy kdykoli. Po smrti Lenina nastal skrytý boj mezi frakcemi Stalina a Bronsteina (Trockého). Zpravodaj "Pester Lloydu,který se vrátil z Ruska napsal: Židovský car Bronstein má u sebe Číňany,kteří tvoří trojí kordon kolem něho,aby se k němu nikdo neprodral. Jeho armády zavedly genocidní hrůzovládu po celém území bývalého SSSR. Desítky milionů zavražděných civilistů tímto zlosynem jsou zdokladované.

-před 2.sv.válkou proběhla Stalinova čistka známá jako vyvraždění generálů a důstojníků. V letech 1937-38 bylo za 15 měsíců vyvražděno 3 z 5 maršálů, 13 z 15 velitelů armád, 8 z 9 admirálů flotily a admirálů prvního stupně, 50 z 57 velitelů armádních zborů, 154 z 186 velitelů divizí. Dále byl vyražděn politický aparát armády, 11 z 11 náměstků komisaře obrany a 98 z 108 členů nejvyšší vojenské rady. 43 285 vysokých důstojníků bylo odsouzeno k dlouholetým žalářům

-v den útoku 22.června 1941 neměla RA zajištěnou obranu po celé hraniční délce styku, v týlu panoval velký chaoz, některým jednotkám chyběly 2/5 až 1/2 těžké techniky, dokonce i protitanková děla neměla munici. RA v té době neměla ani skutečné tanky. Měla tak zvané konzervy, jejichž plášť byl snýtován z plechů a k jeho zničení stačil granát. Skutečné tanky byly zařazeny do výzbroje později-po začátku války.

-to všechno dobře věděli generálové Wehrmachtu a jejich dobrodinci. Dveře do Ruska byly prakticky otevřené. No a ty desítky milionů povražděných civilistů má podle vás na svědomí také RA. Povídejte si své pohádky se svou krevní skupinou.

301025

20.12.2013 11:04

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Doplňte si vzdělání, nýtované plechy měly naše tanky T-35 a T-38 - a jak za ně Němci byli rádi

176.?.?.?

Suvorov, což je pseudomym,není seriózní zdroj. Analýza situace před napadením SSSR musí vycházet z přípravy experimentu komunizmu a jeho aplikace po VŘSR 1917 v Rusku. Tento nákladný experiment měl za úkol zlikvidovat, vyhladit slovanské obyvatelstvo, druhá sv.válka měla být konečným řešením.

Hodnocení zbraňových systémů- na to jsou k dispozici profesionálně odborné zdroje. Vaše hodnocení kulhá, zvláště argument házení granátů do poklopu tanku. To se podaří zcela ojediněle. A to, že pár lehkých tanků sloužilo ve Finsku a Španělsku-není také podstatný argument.Vlastnit i nejdokonalejší zbraně nestačí. Je nutné splnit ještě celou řadu podmínek. Nejdůležitější z nich je zajištění obranného pásma. To nebylo před začátkem druhé sv. války splněno. Další podmínkou je vyzbrojení vojenských jednotek na 100 %. To také nebylo splněno. Dokonce některé jednotky těsně před zahájením útoku prováděly generální opravy obrněné techniky. Že Wehrmacht zaútočí bylo známé ze zpráv kontrarozvědky. Bez odezvy. Hodnocení tohoto zločinu nechávám povolanějším. Smrt 3,5 milionů mladých vojáků během 6 měsíců války. Nevyslovitelné utrpení milionů civilistů, jejich masové vraždy, jsou varováním pro současnost. A zvláště odporní jsou ti autoři, kteří tato zvěrstva, úmyslně a lživě popisují.

Ve Vedách je popsáno, že existuje 11 či dokonce 12 mentálních bloků, které lze transformovat na stovky a tisíce. Podívejte se co dokázala masmédia vykouzlit z kauzy 9/11. A to je naše současnost. Takže, držme se faktů které jsem popsal, i těch v předchozích příspěvcích. Ty nelze okecat.

301120

21.12.2013 13:45

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Bohužel jste nepopisoval fakta, ale blábolil

176.?.?.?

ad1)k nýtovaným plechovkám.Jedná se lehké tanky řady BT1 až BT8.
Statistika uvádí souhrnný počet 23-26 000 kusů.Popišu tři série:

Např:BT2-trup snýtován z rovných plechů které vpředu vytvářely pyramidový výběžek, který usnadňoval výhled. Bočnice byly dvoustěnné,mezi stěnami jsou umístěny závěsy na odpružení podvozku. Pancéřování max.síla 13 mm. Bylo vyrobeno 610ks.

BT5-Konstrukce podvozku a vany bez velkých změn.Má ale novou věž, ve které je umístěn kanon 45 mm. V letech 1933-44 bylo vyrobeno 1621ks

BT7-Tank dostává silnější pancencéřování-čelní pancíř korby a vany má sílu 20mm, boční stěny 15mm. Celkem v letech 1935-39 bylo vyrobeno 4612ks

Takže tyto tanky mám na mysli. Nic jsem si nevybájil. Je nesporné, že tyto konzervy předčily německé tanky pouze svou pohyblivostí. To je všechno.

Podobně ruská letadla, série RATA a další prototypy té doby, se nevyrovnaly letadlům Wehrmachtu.

A to, že se ruští vojáci nechtěli bránit-prosímvás, když je člověku kolem 20 let a jde mu o život, udělá všechno pro to, aby přežil. Zapomene na křivdy načálníků. Tu šanci však tito vojáci neměli. Byli obklíčeni do tak zvaných "kotlů" a postupně a nemilosrdně likvidováni.

Bialystok-350 000
Minsk-300 000
Kijev-650 000
Uman-100 000
Krym-200 000
Na jihu tři kotle 120 000+80 000+75 000 a další které nebudu vypisovat.

Taky jsem četl argument jakéhosi historika který napsal,že vojáci nechtěli bojovat, důkaz zachování velkého množství automobilů 1,5 tuny, kterými tito vojáci prchali z fronty. No až na těch 3,5 milionů mladých vojáků, kterým se to nepodařilo, radši umírali pomalu o hladu a za velkých útrap.

301198

24.12.2013 11:32

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

176.?.?.?

Zdravím Vás pane Roberte a přeji hezké prožití svátků vánočních a především pevné zdraví v Novém roce 2014.

My oba nejsme v rozporu. O patro výš je můj příspěvek,kde jsem napsal, že experiment komunizmu se připravoval od poloviny 18 století. A návazně, Velká francouzká revoluce, obě světové války a Hitler,jako Rotschildův baron, byl pouze nástrojem tohoto experimentu. Koneckonců i Churchil řekl: Nic se neděje náhodně. Všechno je dopředu naplánováno. Takže se jedná o dlouhodobé mocenské plány, jejichž nejvlivnější protagonisté jsou skryti za oponou.

Když upadá civilizace,lidé věnují velkou pozornost genitáliím a konečníku, zatímco milostivost, pravdivost a výchova člověka s dobrým charakterem schází na úbytě. Přesto Vám mohu sdělit, že tuto nebezpečnou dobu pro celou civilizaci této planety se podaří lidstvu zdárně překonat. Opírám se o dlouhodobé předpovědi Véd. Přesto, že tato prvotní duchovní literatura této planety Země byla napsána před více jak 5000 lety, předpovědi co patří minulosti se všechny splnily. Pro budoucnost máme naději, že se splní příchod minisatjajugy, období míru a porozumění, bude trvat pouhých 10 000 let. Celá Satjajuga trvá 1 728 000 let. Omlouvám se skalním materialistům, pro které nejsou poslední věty určeny a přeji jim taktéž hezké svátky vánoční a pevné zdraví v Novém roce.

301332

30.12.2013 11:18

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Stworoidi útočí všude. Nevím, co autor chtěl svým článkem říci, ale fakt, že Ukrajina,

176.?.?.?

Vaše pocity a dojmy jsou na úrovni populistických řečí Václava Havla- jsou ale jednodužší - nemáte prezidentské poradce. Podobně i vaše (mírně řečeno)podivné názory na Norsko a juvenilní justici. Přečtěte si jak reagují mnozí občané na Slovensku i v ČR na tyto zrůdnosti. Psychopati zašli příliš daleko.Dle norské justice: "Že prý děti patří státu-nikoli rodičům."

Jak jste před časem napsala, ovládáte čtyři řeči a Norsko dobře znáte. To je hezké. Tak si prosimvás už konečně prostudujte jaké jsou příčiny experimentu komunizmu, kdo jej připravoval a aplikoval v Rusku a později na slovanské národy, a jaký byl účel tohoto experimentu.A také, kdo v Rusku vládl až do doby zvolení Putina prezidentem.

Vidět současné Rusko jako tvůrce komunistické ideologie a přisuzovat Rusku jeho autorství, je ukázkou dětinskosti a pavlačových řečí. Je vidět, že nic nevíte o KOB-Koncepci sociální bezpečnosti a egregorech(kolektivní informační pole,které vytvářejí lidé i zvířata a které je zodpovědné za informační řízení a algoritmiku jedince,který je do něho napojený.) Jsou to Rusové-Slované, autoři KOB, která je v jádru duchovní a veskrze slovanská. A také se nedivím negativnímu hodnocení mnohem zdatnějších filozofů a politikú než jste vy. KOB je totiž výzvou umírající biblické koncepci. Bude ještě mnoho útoků na Rusko ,a to verbálních, teroristických a diplomatických. A není vyloučeno, že i válečných. Doba ve které žijeme je civilizaci velmi nebezpečná. Zdroje v češtině jsou na http://leva-net.webnode.cz

301577

08.01.2014 18:32

Otrávení Pacifiku

RE: Druhý Černobyl?

176.?.?.?

Tam se především jedná o mořské proudy, které se točí ve velkém oblouku od Japonska přes pacifik k severoamerickému kontinentu. Z tohoto důvodu nemůže kontaminová voda dosáhnout ruského pobřeží.

302233

08.01.2014 22:06

Otrávení Pacifiku

RE: Druhý Černobyl?

176.?.?.?

Satanisto, podívej se na článek: U kalifornského pobřeží chytili radioaktivní pacifické tuňáky obecné zdroj:
http://www.nwoo.org/view.php?cisloclanku=2013100007
Takže o tomto mocném mořském proudu je řeč. Máš ale pravdu, že mořských proudů je hodně. Také nezpochybňuji fakt, že potravinový řetězec v pacifiku je touto havárií silně narušený. O tom není pochyb. To máš asi na mysli.

302241

09.01.2014 08:53

Otrávení Pacifiku

RE: Druhý Černobyl?

176.?.?.?

Ano, zcela souhlasím. Tento životu nebezpečný následek pro všechny druhy živých bytostí je nepopíratelný. Takže v tom nejdůležitějším máme stejný názor.

302266

12.01.2014 11:53

Jak americké NGO rozvrací Francii

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

176.?.?.?

Je to mnohem a mnohem složitější, propracovanější i tajemnější. V podstatě jsou nám stále nepřístupná fakta o skutečných dějinách lidstva. Jistě se shodneme na rčení, že kdo nezná minulost nemůže tvořit dokonalou a fungující budoucnost. Lež a lest. Propracované a funkční formy matení a manipulace. Zneužívání vědy k balamucení laické populace a k různým experimentům. To je pouze povrch ledovce. Uvedu příklad:

Cyril a Metoděj-věrozvěsti a učitelé Slovanů . Přitom již 1000 let před nimi existovalo slovanské, ruské písmo, v téměř stejné podobě jako nyní. A v současné době autor Petr Oreškin v knize Fenomén Babylonu tvrdí, že na sarkofágu faraona Tutanchámona v jedné z gízkých pyramid je nápis v prehistorickém ekvivalentu staroslovanského jazyka, který zní:

Skrze staletí střežím Pravdu, ovšem jakákoli otázka je jen překážkou k jejímu nalezení

Takže, jak řekl Churchil: Nic se neděje náhodně, vše je dopředu naplánováno. Tento politik měl bezpochyby informace nedostupné nezasvěceným. A v tomto duchu utajení, při znalosti nepoznaného pro drtivou část populace,pokračuje biblická koncepce světovlády

302407

12.01.2014 19:24

Jak americké NGO rozvrací Francii

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

176.?.?.?

Mile rád. Pro začátek tento zdroj:
http://leva-net.webnode.cz/chronologie/archeologicke-dukazy/

Profesor Valerij Čudinov:
Ruské (slovanské) písemnictví existuje několik desítek tisíc let Profesor referuje o ruských nápisech z doby kamenné a dále dokazuje,že předkové Rusů v mnoha tisíciletích disponovali tradicí písma, velmi promyšleného a svým způsobem dokonalého- a to v době, kdy většina evropských národů číst a psát neuměla.

Máte tedy možnost se obrátit přímo na autora.Tento autor mimo jiné také dešifroval Etruskou abecedu a jazyk. Na základě tohoto dešifrování mohl přečíst velkou řadu starověkých textů, na předmětech, které archeologové vykopali ze země. Tyto texty nikdo neupravil ve prospěch vládnoucí dynastie, a proto jsou nejspolehlivější. Z těchto nálezů vyplynulo, že ruská historie je mnohem starší, než ta, o které víme z moderní historiografie.

Kongresu o slovanském písemnictví se zůčastnili zástupci 10 zemí a 14 měst v Ruska, celkem 72 lidí a 92 přednášek. Vstoupení Čudinova se na tomto kongresu setkalo s velkým úspěchem.

Pokud jste profesionální odborník na tuto oblast, obraťte se laskavě na Čudinova. Vaše pochyby nepřijímám. Vyvraťe vědeckou analýzou, že se profesor Čudinov mýlí.

302424

12.01.2014 22:54

Jak americké NGO rozvrací Francii

RE: k samotné informaci z oblasti historie nemám bližší poznatky

176.?.?.?

Pane pětipéčko, to je nepodstatné. Důležitá je vědecká práce profesora Čudinova a dalších vědců a odborníků kteří se zůčastnili kongresu o slovanském písemnictví. 92 přednášek na toto téma, při účasti zástupců 10 zemí, kteří nezpochybnili důkazy předložené profesorem Čudinovem, je měříko úspěšnosti a především pravdivosti. Důkazy se opírají o artefakty vykopané ze země a poté zkoumané.Tudíž nezfalšované. Víte to je tak jak píše Sidorov. Jedni bojovali,umírali a vítězili, a druzí za bukem psali historii.

302428

14.01.2014 13:05

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: souhlasím s teorií 5.kolony

176.?.?.?

Vaše slova:Je třeba opravdu domyslet, co to znamená stejná práva v něčem. A že nemůže být stejný a stejnější,nebo rovný a rovnější

To za nás udělali jinde. Ovšem v náš neprospěch. Před časem jsem si poznamenal několik vět z tohoto zdroje:
http://nautilus2.wordpress.com/2010/06/851496-metoda-strateg...
adresa není kompletní a článek se nezobrazuje. Opíšu to, co mám v databázi.

Čánek:*Metoda strategické litigace a síla v pozadí."

Cílem této metody je potlačení demokracie a nastolení vlastního režimu (ať již je jakýkoli), který však nemá s demokracií, definovanou jako vůle lidu, naprosto nic společného. Ano,takto lze skutečně proti vůli většiny vybudovat společnost stavící sexuální deviaci na roveň rodině nebo sociálního parazita nad řádného daňového poplatníka. Bohužel všude kolem sebe můžeme vidět,že tento proces nepřetržitě probíhá a vynucený stav se stále více vzdaluje svobodné společnosti i zdravému rozumu.

Kdo za tím stojí?
Tak jako u terorizmu,je i v případě zkoumání aktivistických skupin nezbytné sledovat jejich financování.

Metodu může provozovat jen finančně a mediálně silná skupina, nemohou to být rytíři z Nemajnic.

V říjnu 2007 zahájila z&vůle práva,o.s. za podpory organizace Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe (CEE Trust) realizaci přípravného projektu k zahájení prací a dlouhodobém, systematickém rozvoji strategické litigace v ČR.

A od něj vede přímá cesta až do globálního nebe:

Atlantic Philantropies
Chales Stewart Mont Foundation
Ford Foundation
German Marshall Fund of the United States
Open Society Institute
Rockefeller Brothers Fund

The CEE Trust expects to elocate up to §75 milion toward this aim by the end of 2012.

Za touto nenápadnou organizací stojí v pozadí silná mediální a finanční síla. Klade se důraz na nákladnou a konceptuální legislativu, předem stranící nepřizpůsobivím.Jakou šanci bude mít řadový občan ČR při útoku na jeho majetek či život, je dopředu známé. Pokud nemá zbytečné miliony, tak téměř žádnou- vždy bude poškozen. To se týká i násilí na dětech, páchaným nepřispusobivím etnikem. Změnit to může pouze legislativní orgán ČR. Obyčejný člověk může pouze spekulovat nebo nadávat. Nebo se fyzicky bránit. Tak jsou vytvořeny podmínky pro ještě větší kriminalitu, pokud nebude tento kurs zastaven.

302509

15.01.2014 10:34

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

RE: komunismus jako světové ZLO.

176.?.?.?

Podrobně je příprava a aplikace experimentu komunizmu popsána zde:
http://www.matrix-2001.cz/prispevky/exkluzivne/iluminati/iluminat..

Název článku: Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahy
Přednášející Myron C.Fagan

Mimo této studie existuje celá řada dalších, které experiment komunizmu (popsaný ve zhora uvedeném zdroji), doplňují, a shodují se ve všech nejdůležitějších faktech. Autory těchto studií jsou lidé z východu i západu.

Experiment komunizmu se připravoval od 60 let 18 století, jsou dokumentovány jednotlivé kroky, a konkrétní osoby. Existuje mnoho dokumentovaných faktů, které zaznamenala masmédia a dokonce i justice. Na př.: Deset z Hollywoodu posláno do vězení! Byla to nejsenzačnější událost desetiletí!
Celý vývoj experimentu komunizmu je faktograficky i podrobně dokumentován a vyvrátit jej nelze. Můžou se pouze upřesnit některé kroky experimentu z důvodu utajených informací.

Takže musíme přijmout a přitom zůstat v klidu, že mimo těch diskutujících -jejichž pracovní náplní je mást veřejnost, se vyjadřují i druzí, kteří neprostudovali ani základní informace o experimentu komunizmu, dvou revolucích-Velké francouzské a VŘSR 1917 v Rusku, i obou světových válkách-přesto se k tématu vyjadřují. Tedy s vámi zcela souhlasím.

302596

15.01.2014 13:55

Otrávení Pacifiku

RE: Radioaktivita z ruských atomových reaktorů, reálný dopad ale stejně prakticky nulový

176.?.?.?

Opravdu je Fukušima menší havárie než Černobyl? Další zdroje tvrdí,že zamoření je nesrovnatelně větší než po havárii v Černobylu. To nejde odbýt pouhým konstatováním, že vy se nedivíte, že lidé bez jaderného vzdělání propadají dogmatu. Je třeba předložit důkazy a neumlčovat oponenty. Jsou vězněni odborníci z oblasti jaderné fyziky. Zdroj: http://www.osud.cz, článek: Pravděpodobnost,že Fukušima může definitivně ukončit veškerý pozemský život, stále roste.

Nebo článek:U kalifornského pobřeží chytili radioaktivní pacifické tuňáky obecné. Zdroj:
http://www.nwoo.org/view.php?cisloclanku=2013100007 a celá řada dalších.

302614

16.01.2014 10:37

Otrávení Pacifiku

RE: Fukushima vs Černobyl, radiační limity, není to až tak hrozné

176.?.?.?

Já mám informace opačné. Černobyl obsahoval 180 tun nekleárního materiálu a Fukušima 1760 tun. Společnost Tepko přiznala, že 40 bilionů becquerels-radioaktivního trítia vyteklo do Pacifiku. Legální limit radiace ve vodě je 30 becquerels/litr. Bezpečná intenzita radioaktivity je 1-13 millisieverst/rok. Fukušima vykazuje 100 millisieverst/hod.

Před námi je plánovaný prodej Westinghauzu Číňanům a také dostavba Temelína. Někde jsem četl, že Temelín nám dostaví Číňané. I to hraje velkou roli na ochotě poskytování nezkreslených informací.

Není také pochyby o tom, že na této katastrofě se podílí i nekalý byznys v honbě za senzacemi. Podobně váš popis katastrofy v Černobylu má toto ladění. Víte, já raději naslouchám kovářům a ne kovaříčkům. Zvláště v oborech nuleární fyziky. Pokud ovšem nejsou podplaceni- a ve službách korporací. Počkejme si ještě další rok, a budem moudřejší.

302658

16.01.2014 11:06

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: Já

176.?.?.?

Mr.dube,nezoufejte. Angličané mají agenta 007, Amíci suprmena a Češi Járu Cimrmana 2-toť slovutný pětipéčko. Špičkoví statici, profi odborníci na výškové stavby a jejich demolice, jsou našim Járou zcela zahanbeni.

302662

16.01.2014 20:28

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: Já

176.?.?.?

Ano,jedná se o mnoho. Proto vám odpovím. Spojené státy stále mají tisíce neobyčejných lidí,patriotů, a mnozí z nich se adresně ke kauze 9/11 vyjádřili, v neprospěch oficiální verze příčiny a důsledku zhroucení. Tito vynikající odborníci nejsou žádná vata. Jsou to naopak lidé, kteří jdou za pravdou ve prospěch Spojených států i této planety Země. Podobně i v Evropě a dokonce i v ČR. Těmto lidem patří moje uznání i úcta.

Kdo ve skutečnosti v USA třímá moc je zřejmé z dlouhodobé militantní strategie. Jde to vidět v nákladech na zbrojení. Do roku 2009 byly náklady USA tak velké, jak zbytek světa dohromady. Na př.: Dle ročenky SIPRI (Štockholmského mezinárodního institutu) tyto:
Rok 2007:USA 528,7 mld. dolarů. Rusko bylo až sedmé v pořadí.

V roce 2010- USA 698 105 000 000 mld. dolarů. Rusko bylo v tomto roce páté s pouhými 52 586 000 000 mld.dolarů. Rusko a Čína začínají zvyšovat náklady na zbrojení.

V roce 2012 1) USA 682 mld. dolarů
2)Čína 166 mld. dolarů
3)Rusko 90,7 mld. dolarů

Druhým ukazatelem kam tato velká země směřuje- a jak informuje veřejnost, je konceptuální militantní strategie USA. Přibližuje ji tento článek:
200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek. Zdroj:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1099-200-let-teror...
Tady vidíte, že v sázce je budoucnost této planety Země. Američtí patrioté nejsou žádná vata.

302692

20.01.2014 10:38

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

176.?.?.?

Hezky jste to shrnul. Stále nám ale chybí fakta o strategii-jak jste to nazval "oblbování Evropy". K tomu bychom potřebovali nahlédnout do tajných archívů B nai B rith-nejmocnější organizace zednářů a také do archívu Vatikánu.

Hitler byl pouhý nástroj. Formování Hitlera se ujmul mág a černokněžník Ditrich Eckart, který Hitlera vybral jako vhodné médium. Když Eckart umíral tak prohlásil: Následujte Hitlera! Bude tancovat,ale hudbu k jeho tanci jsem složil já. Po smrti mága Eckarta se ujímá formování Hitlera generál Haushofer, původně profesor, který dosáhl hodnosti generála za první světové války.

I Haushofer se zabýval černou magií a víme jak skončil. 14.března 1946 spáchal Haushofer sebevraždu. Jak před lety přísahal, že spáchá samurajskou sbevraždu harakiri jestliže nesplní své poslání. Nejprve dýkou zavraždil svou ženu Martu a poté stejnou dýkou spáchal harakiri. Více Souček.

302823

21.01.2014 15:46

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

RE: * .. Jestli vystřelí v druhém jednání je nyní v rukou božích.* ..

176.?.?.?

Mýlíte se. Steve pouze upozorňuje, že Vladimír Vladimírovič Putin neplní odkaz velkého humanisty Václava Havla:

Absurdní ideologie je, že rodina má mít výhody, protože plodí děti, na rozdíl od homosexuálních párů.To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se připouštějí býci ke kravám, aby byla telata, uvedl Havel. Zdroj:
http://smit.wz.cz/zrcadlo/rservice.php?akce=tisk§cisloclanku=20060332701

A pak jsou tady pokrokové metody jako:
-Evropa by chtěla učit tříleté děti masturbovat-zdroj:
http://afinabul.blog.cz/1312/evropa-by-chtela-ucit-trilete-deti-mast...
-a dále- "pokrokové zákony juvenilní justice",v reakci na ně vyšla řada článků (nebudu uvádět zdroje) jako:
Biskupové varují před bestiálním zákonem, který umožní masivní odebírání dětí státem

-Děsivé důsledky norské dětské sociální politiky: Clapec ubodal adoptivního brášku

-Globálna sexuálna revolucia.Strata slobody v meně slobody

-Německá vláda vnucuje incestní pedofilní pratiky jako zdravou sexuální výchovu - a mnoho podobných článků.

A je to opět Putin co brání pokroku celou řadou zákonů. Mimoto-uvěznil svobodomylné a demokratické Pussy Riot, proti kterým byla Shapespearova coura co se pelešila s každým- pouhá živnostnice,jelikož to byl středověk, kdežto Pussinky jsou aspoň o dvě příčky výš. I náš spící Khárl je uznale ohodnotil rčením: jsme s vámi. Tomu všemu a ještě demokracii a pokroku brání Putin. A teď z toho má potíže. A na to všechno upozňuje Steve. Amen!!!

302903

21.01.2014 16:40

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

RE: Spojení dvou

176.?.?.?

Mýlíte se téměř ve všem. V době internetu, pokud bude svobodný, není tak snadné mást laickou populaci. Pokud máte vážný zájem znát pravdu-prostudujte tyto články: Západ a SSSR-jak ve skutečnosti probíhala "studená válka"-(články 1,2,3,4,5) zdroj:

http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnost..

302907

23.01.2014 17:20

Ukrajina dnešních dnů

RE: Moc díky za článek

176.?.?.?

Tys tady scházel. Bohužel-rozpoutávat nacionalistické vášně ve vypjaté době je vždy velmi nebezpečné, neboť podobné typy jako ty jsou i na Slovensku.

303113

11.02.2014 13:05

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Mnozi jen neuvedli, ze si show uzili

176.?.?.?

Pokud jste maximálně kritický k hajzlíkům které neodděluje žádná stěna..., je to sprostá fotomontáž, zcela v režii západních masmédií. Nic takového ve skutečnosti v Soči není.Je to stejné matení veřejnosti jako nám přibližoval Jan Urban ve válce v Kosovu. Jistě si vzpomínáte na vychrtlého muže stojícího za dráty sběrného tábora v Bosně s dodatkem, že takhle Srbové mučí své zajatce. Později se ukázalo, že tento vychrtlý muž Fikret Alič, dostal peníze za pózování a poté odjel do Švédska, kde si léčil tuberu.

304439

11.02.2014 22:58

Pád ruské vlády v roce 2014?

RE: Nejslabší, ale zároveň nejsilnější stránka Rusů a Ruska

176.?.?.?

Mistře Moudrostaraku, vaše charakteristika Rusů není přesná. Odpověď vám dá i povrchní studie historie Ruska a Rusů. Sionisté a Vatikán si byli vědomi toho, že vojenskou silou Rusko nezničí. Proto instalovali v Rusku pátou kolonu. Loutkami této tajné síly byli i první Romanovci, kteří krátce po svém příchodu k moci přepsali k "obrazu Západu" celou historii Rusi. Na jejich příkaz byly zničeny nebo nově přepsány mnohé kroniky nevyčíslitelné ceny, navždy zmizelo tisíce knih. Úsilím prvních Romanovců byl Ruský národ připraven o svou tisíciletou minulost. Na objednávku Západu byla v Rusku provedena i náboženská reforma Nikona.

Religiozní reforma rozervala Rusko. Staroobřadci byli úsilím Romanovců postaveni mimo zákon. Bylo spáleno tisíce knih nedozírné ceny. Podobně byly zničeny artefakty nevyčíslitelné ceny. Desítky tisích těch nejlepších z Rusů bylo zavražděno. Za půl století religiozní čistky a dle údajů současné historické vědy, ztratilo Rusko za půl století religiozní čistky čtvrtinu obyvatel.

Tyto údaje a mnohem víc jsou k dispozici na :
http://leva-net.webnode.cz V článcích: Co chce Západ od Ruska?
Odpovědi na otázky(1) Co se skrývá za tatarsko-mongolským jhem? a dalších článcích pojednávajících o historii.

304470

14.02.2014 10:17

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Poslyšte, je mi vás upřímně líto- v případě, že nejste placený provokatér. I tady najdete spřízněné duše kteří vás podpoří. Jako např. náš knížepán a společenství pravdolásky. Ušla vám ale jedna základní a rozhodující skutečnost. Občané bývalého Československa přes všechny svoje chyby, jejich nezanedbatelná část, umí samostatně myslet a máme doposud účinnou zbraň-internet. Pokud tedy to, co píšete není placená propaganda a myslíte to upřímně, pak zbývá pouze konstatovat, že dění na Ukrajině vůbec nerozumíte a neznáte ani historii Ukrajiny a Ruska. Především pak historii komunizmu a Slovanů.

Vaše poslední věta: Myslíte,že tyto hochy školí na americkém konzulátu? Je příkladem naivnosti a hlouposti. Nevíte vůbec nic jak se to dělá.

304669

14.02.2014 10:53

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: NEUVĚŘITELNÝ (!!!)

176.?.?.?

Ano, a tento svět je navíc soustavně modernizován. Přesto je potřeba nemlčet!

304673

14.02.2014 17:46

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Poslyš 46 ko. Jakto, že mi tykáš- ty inteligente? Je mi 76 let a v KSČ jsem nikdy nebyl. Tvoje zkušenosti ze zahraničí jsou v přímém protikladu proti Stworovi, který svými činy dokázal a stále dokazuje, že je Čechem. Měl jsem a mám přátele v zahraničí. Vím, že není vždy lehké se uchytit. Lidové rčení: Poturčenec horší Turka- se hodí na mnohé. Někteří, jako ty, nám svoje moudra a rozhořčení sdělují písemně. Např. tvoje rozhořčení nad hajzlíky v Soči. I tuto burantskou urážku jsi zbaštil i s navijákem.

Že se puč na Ukrajině připravoval jsem věděl zcela bezpečně již delší dobu.Při návstěvy jednoho emigranta, odborníka na historické vědy, mimo jiné prohlásil: Rusko již nedělám zajímá mě Ukrajina, tato a další věty ve mně probudily ostražitost. A nemýlil jsem se. Bylo by to na dlouhé a nebezpečné vyprávění. Inu, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Svobodný a demokratický emigrante který nejseš svázán uvědomělou angažovaností- my si netykáme.

304718

15.02.2014 10:13

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Mimo Solženicina popisuje hladomor na Ukrajině Rudolf Vrba v článcích Zkáza Slovanů. Opíšu část z článku č.2-dle zprávy delegáta USA Thompsona-uvedený v Evening Standardu:

Od východu na západ,od Ufy k Dunaburku šíří se cholera,kterou jsou ohroženy gubernie volyňská,kyjevská a podolská. Hladové pásmo je veliké přes 700 000 čtv.kilometrů. Prostírá se od Kaspického moře k Dněpru a končí na severu v Permu a Vjatce. V západní Sibiři zničily úrodu kobylky.

Bývalý ministr Popovič tvrdí,že bolševici připovídají každému obyvateli příděl 10 pudů potravin, ale v tom je také zahrnuto krmivo pro dobytek.Na r.1921 bylo by třeba pro hladové pásmo alespoň 450 milionů pudů obilí,ale není ho tu. Všechna výroba v továrnách ustala.

Bolševici měli dosud zlatý poklad 350 mil.rublů.-Tento poklad židovští komisaři zavezli do Švédska a do Švýcar a zde ho v bankách pro sebe uložili. Kalinin vyhrožuje,že hlad v Rusku potrvá 10 let. V té době zničí ruský hlad i ostatní západní Evropu, pakli celý svět nepomůže bolševikům. Židovští komisaři stále ještě vyhrožují světovou revolucí. Ukázalo se však,že tato výhružka nikoho již neleká. Světová revoluce nebude.

Tolik napsal "Pester Lloyd". Kdy a odkud přijde pomoc Rusku? Židovský car Bronstein má u sebe Číňany, kteří tvoří trojí kordon kolem něho,aby se k němu nikdo neprodral. Chráněn tělesnou stráží několika tisíc Číňanů, vraždí tento židovský zlosyn hladem přes 43 milionů ruských lidí.

(Bronstein a Kaganovič jsou odpovědni za vraždění civilistů hladem v Rusku a na Ukrajině.)

zdroj:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2633-zkaza-slovanu-2-mezinarodni-pomoc-rusku.aspx.

304759

15.02.2014 17:09

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Máš pokrokové názory na pravidla společenského chování a morálky. Nezklamal si mě. Proč bych se měl nechat urážet zlomyslnými nálepkami které mi IP 46 přiřkl? To přece slušný člověk nedělá. Především se ale jedná o výklad událostí na Ukrajině. Ten byl v příspěvcích na které reaguji zcela zkreslený-lživý. Přesto se ale za záměnu IP 46 omlouvám. Také je pravda, že moje maličkost není důležitá ve srovnání s negativním vývojem v naší malé republice. Rok 2013 vykazuje dle policejní statistiky 1647 sebevražd. Tato statistika má již 7 let vzestupnou tendenci.

Kolik tun papíru bylo popsáno po oběti Palacha a jaká obvinění ze strany demokratických států byla vznesena. Po sametu se upálilo již několik studentů. Někteří zanechali i dopisy, kde popsali co je k tomuto činu vedlo. Dle masmédií prý všichni tito mladí lidé byli drogově závislí. Zvlášní, že? Příčiny a zdroj odkud tato dekadence přichází je známý. Americký revolucionář J.Pubin příčiny popsal ve své knize Čin: Smíchali jsme mladost,hudbu,sex,narkotika a duch buřičství se zrádcovstvím a takovéto kombinaci nelze odolat. Podobně vypadá i vývoj událostí na Ukrajině.

304779

17.02.2014 09:56

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Aniž bych vás urážet, tak platí, že západní Ukrajinci neznají svoje vlastní dějiny a hledí na Rusko jako svého nepřítele. Mám na mysli tisíciletou historii. Bolševická revoluce r.1917 je z tohoto pohledu událost, co se stala včera. Kdo nezná minulost, historii své vlastní země, je odsouzen k dalšímu utrpení. Doporučil jste mi některé ukrajinské nacionalisty. Zatím mi neřekli nic nového, a určitě to nejsou lidé, kteří Ukrajinu zachrání. Právě naopak. Pomůžou ji do dalšího kola utrpení.

I já bych vám doporučil pro začátek tuto studii:
Mýty a pravda o bolševickém převratu:Kdo ho financoval? Řídil se astrologickými výpočty? Kdo zadal Marxovi Komunistický manifest?
Zdroj:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3728-myty-a- pravda-o-bolsevickem-prevratu-kdo-ho-financoval-ridil-se-astrologickymi-vypocty-kdo-zadal-marxovi-komunisticky-manifest-aspx.

304879

17.02.2014 18:54

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Nevím kde je chyba,odkaz mně také nefunguje. Tento článek jsem si vytiskl,je dobový z roku 1921 a na netu vyšel 12.2.2013

Jinak je to úryvek z knihy R.Vrby: Zkáza Slovanů. Na mém výtisku jsou uvedeny dva zdroje:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2633-zkaza-slova.. ( to je v pravo nahoře stránky)

A dole na stejné stránce je napsáno:Článek je dostupný na:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2633-zkaza-slovanu-2-mezinarodni-pomoc-rusku.aspx.

304897

17.02.2014 19:20

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Příteli,že jsou vlády na Ukrajině špatné není pochyb. Podle ovoce poznáte je. A výsledkem je právě současný chaoz na Ukrajině. Porozumět tomuto vývoji nelze bez důkladné znalosti historie, odkrytí skutečných příčin a konkrétních lidí.Krutá a nelítostná historie trpící Ukrajiny,je právě v současné době odporným způsobem zkreslovaná a falšovaná. Pravda je velmi nebezpečná. Ukazuje na skutečné protagonisty utrpení Ukrajiny a jejího lidu.

304901

18.02.2014 09:42

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

176.?.?.?

Napsal jste: Otázka je jak vy si to vlastně představujete? V Evropě by měli být všichni germanizovaní nebo rusifikovaní? Ostatní národy nemají právo na existenci?

Nepodsouvejte mi svoje zmatené a záštiplné názory. Dtto váš ubohý a jednostranný přehled historických událostí. Chybí srovnání. Co se dělo při osídlování Ameriky a koloniální expanzi VB, to jest říše, nad kterou slunce nezapadá? Zapomněl jste také na vyvraždění Ukrajinců křížáky, genocidu, které nemá obdoby. A také na jmenování Stephana Bendery národním hrdinou Ukrajiny.

Já si představuji, že situace na Ukrajině bude řešena především evropským politickým dialogem. Mírovou cestou. Varováním jsou zkušenosti z Jugoslávie. Ukrajina je však mnohem nebezpečnější ohnisko pro vznik globálního konfliktu.

304922

21.02.2014 10:13

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

RE: pokracovanie 3

176.?.?.?

Váš komentář je dobrý, vysvětluje mnohé. Není možné hodnotit události na Ukrajině pouze z jednoho úhlu pohledu. Co ve vašem komentáři chybí je utajená a cílená činnost tajných služeb západních zemí. Známe pouze povrch ledovce. Viz telefon pí.Nuland: fuck the EU. Avšak tyto informace jsou dostupné pouze úzkému okruhu lídrů. Takže s vaším komentářem souhlasím na 100%.

305067

24.02.2014 19:52

Nová americko-ruská studená válka

RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

176.?.?.?

Vy kecáte jak malej Jarda. Mícháte hrušky s jablkama. Řeč je o tom zdali je Rusko schopné se bránit, v případě agrese.

Podle slov ruského prezidenta sleduje Rusko pozorně stupňování vojenského potenciálu v jiných zemích a dokáže reagovat na jakékoli výzvy-politické i technologické. Oznámil rovněž, že v současné době vytváří Rusko globální kosmický systém rozvědky a zaměření na cíl.

Za posledních 10 let, byla armáda RF kompletně přezbrojena a mimo raketového a kosmického vojska vlastní moderní výzbroj v celém širokém spektru výzbroje pro bojové jednotky, pluky a divize. Ruské serwery podávají detailní informace o jednotlivých druzích zbraní. Není to tedy pouhé přání.

Mimoto, i v minulosti vždy ve velkých válkách přes velké oběti nakonec zvítězili. Odpověď je tedy jasná. Rusko je schopné se bránit jakémukoli agresorovi této planety.

305281

25.02.2014 17:00

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

RE: Může, ale kam to vede?

176.?.?.?

Pátrat není potřeba. Je to puč, placený z USA. Nakonec madame Nuland (Nudelman) to sdělila jasně. USA investovaly do revoluce na Ukrajině 5 MLD USD. V telefonickém rozhovoru pak poskytla pučistům podporu výrokem: fuck the EU. Od molotovových koktejlů hořeli pouze policisté. Na žádném vídeu jsem neviděl hořícího pučistu. A nakonec, pitva jasně ukázala,že kulky vyjmuté z těl zavražděných policistů jsou z arzenálu NATO. Nejsou to kulky ukrajinské, nebo ruské. Pokud se ale pučistům podaří prosadit požadavek aby byl Janukovič souzen Haagským tribunálem-tak pak bude hodně pátrání, a bude to jistě zcela jinak.

305339

28.02.2014 18:57

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Na Ukrajině zvítězila Hnědá revoluce

176.?.?.?

Aspoň byste měl připustit základní fakt,že k obrovským krádežím ke kterým docházelo a dochází ve všech postkomunistických zemích, vytvořily podmínky a to zcela vědomě a úmyslně, západní vlády a jejich peněžní ústavy. Je jim velmi dobře známo, že se právě tímto způsobem jedná o ruinování těchto zemí. Není to žádná nemoc východu. Slyšel jste něco o šokové terapii? -z knihy Al Hidell/Joan d' Arck- úryvek:

Největším jablkem sváru je otázka podmínek MMF, které byly uplatněny vůči Rusku a ostatním následnickým státům bývalého sovětského svazu. Londým zde požaduje,aby bylo Rusko i nadále pleněno v souladu s původně dohodnutou "šokovou terapií"- atd.

305537

02.03.2014 11:12

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

176.?.?.?

Zcela s vámi souhlasím. Historie, celé dějiny lidstva jsou v podání západních univerzit totálně zfalšované. Počátky jsou starého data a přesto mají přímý vztah k současnosti. Je to plán na ovládnutí světa pokojnou nebo skrytou cestou, který již v roce 929 let před Kristem sestavili judejští mudrcové a král Šalamoun. Je to důkladně propracovaná strategie, která se průběžně přispůsobuje dobovým podmínkám. Jsou účinně používány vědecké znalosti magie, mimo davové sugesce též k dosažení vrcholných postů ve vládách různých zemí. Potvrzení řečeného slouží služebnický postoj evropských vlád ve vztahu ke Spojeným státům. Nebo třeba vyjádření zednářského velmistra Grigorie Aronsona o VŘSR roku 1917 v Rusku. Článek vyšel v židovském časopise NRS.

Aronson poznamenal,že říjnová revoluce v Rusku byla prací tajných svobodozednářských lóží,dceřiných lóží židovsko-francouzké "Lóže Velkého Východu" (Grand Orient). Dále Aronson informuje, že všichni členové Dočasné vlády, včetně Kerenského, byli svobodní zednáři.

Nebo americké encyklopedie. V roce 1973, kdy jsem v ní čítával, (nevím ale co uvádí dnes) v oddílu druhá světová válka, bylo napsáno, že v této válce padlo 4,5 mil.Rusů a vítězství nad fašizmem bylo dosaženo především díky USA. Zcela se zamlčuje, jak USA celou válku mohutně obchodovala s Německem. Dtto Evropa.
O tom mimo jiné svědčí proces ze dne 20.10.1942,kdy Leo T.Crowley,vládou USA ustanovený správce nepřátelského majetku,zabavil na základě zákona o obchodování s nepřítelem veškerý majetek newyorské banky UBC.

Přitom je dokázáno, že přes 70% techniky Wehrmachtu zničila Rudá armáda. Nehledě na to, že Američané požádali Stalina aby zahájil útok na japonskou armádu v Mandžusku. Rusové Američanům vyšli vstříc a mohutným úderem rozdrtili asi 1,15 milionovou (opevněnou a zakopanou) japonskou armádu. Přesto se v současné době zásluhy RA dále falšují a běžní Američané stále věří, že nacizmus porazili oni a Rusové přežili díky jejich armádě. Takže jak píšete. Co se zmrdům nehodí do krámu.....

305750

04.03.2014 10:54

Ukrajinský nacionalismus – jeho kořeny a povaha

RE: Raroh nezklamal

176.?.?.?

Naštěstí, nebyly zničeny křižáckým tažením veškeré artefakty pravěké historie Rusi, včetně Sibiře. Přichází doba, kdy historie Slovanů a Rusi bude analýzována. Na podkladě těchto artefaktů a dalších faktů které poskytla archeologie. A to bez ruských vědců a historiků nebude možné. Máme se na co těšit. Pokud nebude třetí světová válka.

305953

05.03.2014 16:30

Rusko pod útokem

RE: No pěkný sra... má někdo v hlavě.

176.?.?.?

Máte pravdu,ti Rusové jsou úplní žabaři. Na http://euserver.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-amerických-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek

Ten seznam má 24 stran formát a4, psaný drobným písmem. Z toho si může každý udělat představu,že v počtu vítězných válek,revolucí a teroru,jsou USA opět nepřekonatelná jednička.

Pouze po druhé světové válce: COUNTRIES ATTACKED BY BOMBING,SABOTAGE OR ATTEMPTED GOVERMENT OVERTHROW SINCE WORLD WAR TWO
Čína 1945-46, Syrie 1949, Korea 1950-53 Čína 1950-53, Irán 1953, Guatemala 1954, Tibet 1955-70, Indonésia 1958, Cuba 1959, Democratic Republic of Congo 1960-65, Irák 1960-63, Dominican Republic 1961, Vietnam 1961-73, Brazil 1964, Belgian Congo 1964, Guatemala 1964, Laos 1964-73, Dominican Republic 1965-66, Peru 1965, Greece 1967 Guatemala 1967-69, Cambodia 1969-70, Chile 1970-73, Argentina 1967, Turkey 1980, Poland 1980-81, El Salvador 1981-92, Nicaragua 1981-1990, Cambodia 1980-95, Angola 1980, Libanon 1982-84, Grenada 1983-84, Philipines 1986, Libya 1986, Iran 1987-88, Libya 1989, Panama 1989-90, Irag 1991, Kuwait 1991, Somália 1992-94, Irag 1992-96, Bosnia 1995, Iran 1998, Sudan 1998, Afganistan 1998, Yugoslavia-Serbia 1999, Afganistan 2001, Irag 2002-3, Somalia 2006-07, Iran 2005-present, Libya 2011

Zdroj:http:www.outsidermedia.cz/Iran-vs-USA-1.aspx

306040

07.03.2014 17:48

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Keď zaútočili USA na Irak pod vymyslenou zámienkou a nechali po sebe státisíce mŕtvych, medzi nimi tisíce žien a det

176.?.?.?

Vyčíslení válečných ztrát v Iráku dle ČT.:
14.6.2003 Civilních obětí války je 5534 až 7207. Tato čísla vyplývají ze studie,kterou vypracovaly skupiny amerických a britských vědců Irag Body Count.

Zpráva teletextu ze dne 29.10.2004:
Podle studie jedné bagdádské a dvou amerických univerzit, která byla zveřejněna 29.10.2004,bylo od počátku války zabito 100 000 Iráčanů, z toho jedna třetina v oblasti Fallúdže.

Avšak podrobnější statistiky z konce roku 2006 udávají až 740 000 mrtvých. Následně v září 2007 uvedl generál Petraues před Kongresem USA, že od roku 2003 bylo v Iráku zabito více jak milion obyvatel.

Počátkem roku 2007 irácká min. životního prostředí Narmín Othmán uvedla,že američané použili při bombardování zbraně s ochuzeným uranem, což působí současný nárůst případů rakoviny v zemi.

Bylo kontaminováno 350 míst v Iráku a výsledkem je nyní 140 000 případů rakoviny, přičemž každoročně přibývá 7 až 8 tisíc dalších.

A nakonec v roce 2007 byla vypracována podrobná statistika, která udává celkový počet mrtvých Iráčanů 1 320 110

306147

08.03.2014 08:32

Evropská unie se připravuje na sezónu „honu na čarodějnice“

RE: Na Krym dorazili srbské posily.

176.?.?.?

USA jsou jsou stále velmi silné. Ale jsou již za vrcholem, nastává postupný sestup. Ještě nedávno, v průběhu vyhrocení krize na Blízkém východě Henry Kissiger se zaujetím prohlašoval:
Musíte být hluší,když neslyšíte válečné bubny.Dalé se vyjádřil takto:

USA dávají zabrat Číně a Rusku, a posledním hřebíčkem do rakve bude Irán,který je samozřejmě v hledáčku Izraele. Dovolili jsme Číně posílit svoji vojenskou sílu a Rusku, aby se zotavilo ze sovětizace,abychom jim poskytli falešný pocit, že mají vše v malíku, což nám umožní s nimi rychleji skoncovat.Jsme jako pistolníci, kteří vyprovokovali zelenáče,aby vytáhl zbraň,a když se o to pokusí, odprásknou ho. Válka, která přijde, bude tak drsná, že ji může vyhrát jenom supervelmoc, a tou jsme my.
Článek z 20.2.2013 vyšel na http://www.outsidermedia.cz

Avšak před dvěma dny komentuje situaci na Ukrajině ve prospěch Putina. Podle Kissingera by Ukrajina neměla vstupovat do NATO a měla by být mostem mezi Západem a Ruskem. Tato otočka agresivního studenoválečníka nám sděluje víc než dlouhé komentáře masmédií.

306196

09.03.2014 17:52

Evropská unie se připravuje na sezónu „honu na čarodějnice“

RE: Na Krym dorazili srbské posily.

176.?.?.?

Zdravím pán Oracle,
když ten bezcitný studenoválečník mluví o míru a dohodě, tak už je bezpochyby připravena akce pro rozpoutání občanské války. Ještě před rokem si toužebně přál rozpoutání apokaliptické světové války č.3 a v současné době,kdy již probíhá mobilizace nařízená nezákonou pučistickou vládou, a jsou odsouhlaseny zotročující podmínky finanční pomoci od MMF, Kissinger náhle mluví o míru. Je to stará osvědčená metoda matení laické veřejnosti.

306269

10.03.2014 09:16

Rabování Ukrajiny začalo

RE: Zchudnou ještě víc hlupáci...

176.?.?.?

Ano Steve. Tam ,kam vkročila demokracie a svoboda,a to se týká především postkomunistických zemí, tam vlastní masmédia bezohledné bestie, podepřené legislativou a loutkovou vládou. Na úkor těchto zemí, jejich vyrabováním, se má zajistit prosperita anglosaských zemí. Je to dlouhodobý plán. Domorodí pohůnci plnící zadaní svých pánů, musí mít plný žlab, pravní ochranu a další výhody, aby dobře sloužili. A to se také děje.

306314

To , co jste napsal, je přímo debilizmus. Pravděpodobně je to z vaší strany provokace. Jenom po druhé světové válce provedly USA 56 útoků na různé země formou bombardování, sabotážemi nebo pokusem o svrhnutí zákonné vlády. Zdroj:

http://www.outsidermedia.cz/Iran-vs-USA-1.aspx (5.10.2012)

306380

Vaše názory jsou blud a desinformace. Nemají se skutečnými fakty nic společného. Mimoto nemáte také schopnost analýzovat skutečnost. VE zdroji který jsem uvedl, se jasně hovoří o formách útoku na suverénní státy a to: bombardováním, sabotážemi nebo pokusem svrhnout zákonnou vládu. V tomto zdroji je přímo vyjmenováno 56 útoků na různé země. Já mám tento článek vytištěný a mohu vyjmenovat na které země USA tyto útoky provedly. Jestliže se vám nic nezobrazuje, tak nevím co je příčinou.

Pokud se jedná o osvojení cizích území připojením ke Spojeným státům americkým, tak na to jsou k dispozici encyklopedie. Na př. území Mexika.

A tady máte přehled o terorismu a válkách, které vedly USA: 200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek Publikováno:5.6.2013

http://euserver.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1099-200-let-teror-USA-prehledny-seznam
Tento podrobný seznam má 23 stran.

306444

13.03.2014 20:37

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

RE: Nacionalisté Ukrajiny

176.?.?.?

Kdo střílel?
Zpráva z 22.2.2014 http://czech.ruvr.ru/_print/128993692.html
Protestující zahájili na Institucké ulici v Kyjevě palbu na příslušníky vnitřních vojsk....

http://www.osud.cz/podezření-se-mění-v-jistotu-na majdanu-zabije..
(6.3.2014)
Podezření se mění v jistotu, na Majdanu zabíjeli najatí snajpeři, stříleli demonstranty i policisty

http://www.zvedavec.org (25.2.2014) Název článku: Může Washigton svrhnot tři vlády najednou?
Na str. 2 z 3 cituji: Ve skutečnosti střílí jak do davu, tak na policii zvláštní jednotky USA nebo NATO, rozmístěné na střechách.
Bylo tomu tak v Daraa (Sýrie) v r. 2011, v Kyjevě(Ukrajina) a v Caracasu (Venezuela) tento týden. Jenže ouha:pitvy ve Venezuele ukázaly, že dvě oběti, jeden oponent a jeden stoupenec vlády, byli zabiti stejnou zbraní (na Ukrajině bylo podle vyjmutých kulek dokázáno, že jde o munici NATO-p.p.).

306564

18.03.2014 14:33

Jak drahé to může být

RE: Sankce

176.?.?.?

Pokud se jedná o plyn a zajištění soběstačnosti frakováním, již neplatí počáteční optimizmus. Zjistilo se, že těžba frakováním je proti standardní těžbě ekonomicky mnohem dražší. Mimoto ničí životní prostředí daleko více než těžba tradiční. V USA byly předraženy pozemky s výskytem břidlicového plynu až o 500%, nalákali se investoři, nyní nastává rozčarování.

Také na Ukrajině vlastní americké koncerny rozsáhlou oblast s výskytem břidlicového plynu. Takže pokud začnou těžit a ničit životní prostředí, bude vykradená Ukrajina platit za plyn vyšší cenu než kdyby odebírala plyn z Ruska za plnou cenu. Přitom Rusko Ukrajině (před pučem) poskytlo vydatnou slevu, včetně výhodné finanční půjčky. Z toho vyplývá, že puč prostým Ukrajincům přinesl pouze další utrpení. Výhody žádné.

306923

18.03.2014 17:50

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

Srovnávání okupace r.1968 v ČSR a Krymu

176.?.?.?

je buď úmyslné matení veřejnosti a nebo neznalost. I prezidentka Argentíny prohlásila v podstatě totéž a uvedla příklad Falklandských ostrovů.

Pokud se jedná o okupaci 1968 u nás, tak každý pamětník ví, že s okupací nesouhlasil téměř nikdo. Pokud by se konalo referendum, vyznělo by téměř na 100% proti okupaci.Na Krymu je tomu naopak. 96,8% se vyslovilo pro připojení k Rusku. Lidé zpívají a tancují-vyjadřují svou radost z možnosti připojení k Rusku.

306931

18.03.2014 18:06

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

RE: Srovnávání okupace r.1968 v ČSR a Krymu

176.?.?.?

oprava: s okupací nesouhlasil téměř každý. Pokud by se konalo....

306934

21.03.2014 08:32

Dva kroky vpřed, jeden vzad

RE: Velmi dobry a vystizny clanek

176.?.?.?

Jasně že to byl provokatér ve službách KGB. To nám vysvětlil před časem Steve na jiném příkladě. Vzpomínáte si jak se Vladimír Vladimírovič a Čavés potápěli u vrtné plošiny v Mexickém zálivu, aby tam narušovali mírovou těžbu ropy . No a Čavéz to přehnal, potopil se moc hluboko a víme jak dopadl. Vladimír Vladimírovič je ale mazanější. Pozor na něj.

Nebo tady zase čtu o 9/11-název článku:O krok dál:I významní američtí architekti chtějí znát pravdu o 11.září. Přinášíme nový filmový dokument. Odhaluje další fakta o gigantickém podvodu, který změnil svět. Jsou tam k vidění hrozné lži. Uplně obrací oficiální pravdu na ruby. http://www.czechfreepress.cz (20.3.2014)

Tady nám může pomoci jedině pětipéčko!

307133

23.03.2014 09:55

Juvenilní justice v Norsku

Je to důkaz,

176.?.?.?

kam se anglosaská společnost dostala se svými "údajně pokrokovými metodami" výchovy dětí. K propasti zbývá ujít již jen kousek. A pokud se u Anglosasů zhorší sociální situace většinové společnosti, nastane chaoz a rozpad společnosti.NeboŤ, návazně v praxi, je zavedena celá řada nesmyslných zákonů podporující demoralizaci a proti rodině. Jejich aristokracie to dobře ví, proto takový zájem o Ukrajinu a štvaní proti Rusku, které je překážkou. Na Ukrajině je asi 450 000 nakažených cizineckou turistikou, přitom populace Ukrajiny od rozpadu SSSR se snížila o šest milionů. A o osudech mnohých ukrajinských dětí je to neuvěřitelné a burcující čtení.

Přesto autorovi děkuji za snahu vysvětlit Slovanům nebezpečí pro jejich rodiny a milované děti. Vysvětlil,o co se opírá zneužitá legislativa v Norsku. Tisíciletími ověřené metody výchovy dětí jsou nahrazovány těmito pokrokovými ubožáky, kteří táhnou světovou společnost do propasti. Neboť to, o čem píše autor článku, je pouze špička ledovce.

na http:// freeglobe.parlamentnilisty.cz, byl publikován 22.1.2014 článek s názvem: Významný člen Europarlamentu podporuje pedofílii jako součást sexuální revoluce. Chlubí se, jak osahával malé děti. Zelení v německu vážně uvažovali o legalizaci pedofilních praktik. Do procesu legitimity pedofílie je zapojena také věda. Na http://freeglobe.parlamentnilisty.cz (4.6.2013) článek s názvem: Věda ve službě pedofílie: Prý žádná úchylka, ale nevinná mezigenerační intimita. Přitom co je největším nebezpečím je dávno známé, analýzované a popsané. Stručně asi takto:

Veliké zlo,může ti způsobit nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
jež špatně je vedena.

307241

23.03.2014 17:35

Juvenilní justice v Norsku

RE: AHA!

176.?.?.?

Vy jste jeden z těch nebezpečných pokrokářů. Omezených lidí, kteří jsou zaslepeni chtíčem a pocitem nadřazenosti. Pletete si výchovné plácnutí dítěte na zadek s bitím. Mimoto urážíte občany slovanských zemí. I nižší životní úroveň východních zemí je důsledek proradné konceptuální - globální politiky anglosaských zemí. A to i v současnosti. Svoboda a demokracie kterou aplikovali globalisté na Ukrajině, je nevyvratitelným důkazem. Než zase začnete něco kázat, tak si přečtěte toto:

http://leva-net.webnode.cz/products/unicef-a-ruské-deti/

Také ve Francii proběhly milionové demonstrace proti pokrokářům. Francouzi volali: Putin je náš prezident. Rusko zachraň nás.

307256

26.03.2014 08:22

Neutralita internetové sítě v ohrožení

PNAC

176.?.?.?

je politické združení,vzniklo v roce 1997. Požaduje:
-Předsunutí permanentních jednotek USA do jižní Evropy,do jihovýchodní Asie a na Blízký východ
-Zmodernizovat americkou armádu,včetně modernizace stíhaček, ponorek a válečných lodí
-Vybudovat globální obranný protiraketový systém a ovládnout strategický vesmír
-Ovládnout "mezinárodní společný prostor internetu"
-Zvýšit výdaje na obranu na min. 3.8% amerického hrubého národního produktu

V seznamu signatářů projektu,jak jej zveřejnily kritické americké stránky, jsou uvedena jména V.Havla,A.Vondry,M.Šimečky,I.Vejvody

307383

03.04.2014 11:51

Ukrajina souhlasila, že se stane dějištěm válečných her NATO

Nezměrné zlo způsobí mysl, jež špatně je vedena

176.?.?.?

tato zvrácená a satanská strategie se v plné míře (přes dvě desetiletí) aplikuje na Ukrajině a má různé podoby.

Ruský podnikatel Alexandr Baranov v diskusním pořadu: Máte slovo s M.Jílkovou řekl: Na Ukrajině se k moci dostali fašisté, obdivovatelé Stěpána Bandery. Ukrajinské státní strategické podniky jsou rozkrádány různými skupinami, hlavně z Německa. To si nedovolily ani předchozí vlády.

USAID- po rozpadu SSSR nebyly peníze ani na učebnice. Američané se nabídli, že pro Ukrajince učebnice napíšou a vytisknou a to zadarmo. Výsledkem je,že celá generace ukrajinských dětí je vychována dle učebnic, které napsali Američané, ve kterých je vše postaveno na hlavu. Slavná historie předků Ukrajinců je totálně zfalšovaná, nová generace ji nezná.

Na další devastaci Ukrajiny se podílí sexuální turistika. Nakaženo je přibližně 450 000 ukrajinských dívek. Mimo toho existuje doslova šílený obchod (čemuž se sám zdráhám věřit), kde se prodává sexuální výkonnost, mladost a apetit, pomocí kmenových buněk z vykuchaných a zdravých ukrajinských novorozenců. Něco podobného prý je zavedeno i na jihu Maďarska a také Rumunska. To jsem se dočetl na http://ema.blog.sk (9.1.2011) v článku Tma na úsvitě.

A pak tady máme naše slavná masmédia. Dnes(3.4.2014) na Novinkách vyšel článek[velký smích]o demonstrantů stříleli členové "Černé roty"-střelbu nařídil Janukovyč. Přitom, několik živých videozáznamů přímo z Majdanu a původních vyhodnocení, kde je jasně rozlišeno (včetně nálezu patologie)kdo střílel, včetně důkazů které předloži min. zahraničí RF Lavrov, je hozeno pod stůl. Máme tady novou pravdu, tu nejpravdivější. Je dán směr: Janukovyč do Haagu.

307832

03.04.2014 23:41

Ukrajina souhlasila, že se stane dějištěm válečných her NATO

RE: Nezměrné zlo způsobí mysl, jež špatně je vedena

176.?.?.?

V tom případě ten sifilitický buzerant z Kamerunu udělal určitý pokrok v poznání podstaty americké pomoci. Ale kde jsou ukrajinští bohatýři? Před jejich očima je ničen ukrajinský národ. Jejich političtí "vůdci" jsou slepí. http://blisty.cz/art/72608.html

307865

05.04.2014 10:30

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

176.?.?.?

Až na poslední větu s vámi souhlasím. Zamlčování a překrucování faktů je doslovně- programem NWO:

Strategické změny mají být provedeny na úkor Slovanů.Plánuje se jejich zničení navzájem. Pokud se podaří zničit Rusko, bude následovat fyzická selekce přeživších. Současně bude provedeno sjednocení výkladu evropských dějin. Fakta budou nekompromisně změněna, nebo zamlčena.

307937

05.04.2014 11:44

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

176.?.?.?

Ještě k hladomorům v Rusku a na Ukrajině. Obviňovat pouze Stalina je velká nevědomost. K pravdivé analýze těchto hrůz slouží dobová literatura,novinářů-publicistů, kteří byli přímými svědky. Podrobný popis těchto hrůz je v sérii článků Rudolfa Vrby s názvem: Zkáza Slovanů :

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2633-zkaza-slovanu-2-mezinarodni-pomoc-rusku.aspx.

Existují i jiné zdroje, které články Rudolfa Vrby potvrzují.

307939

Ano,největší zlo způsobí mysl, jež špatně je vedena.
Proto je jedním z prvních kroků agresora vlastnit masmédia. Neboť lidská bytost je nedokonalá a zde je prostor, jak ji zkrze mysl, ovládnout.. Má tyto nedostatky:nedokonalé smysly,sklon dopouštět se chyb, podléhat iluzi a podvádět.

Mimoto,nejnižší z lidí jsou většinou závistiví. Rozdíl mezi hadem a člověkem je ten, že hada lze zkrotit zaklínáním mantrami, nebo určitými bylinami. Závistivého člověka nelze uklidnit žádnými prostředky.

Každý agresor, který z vylhaných důvodů zotročuje svobodnou zemi (ať již válkou, ekononicky či pátou kolonou),se opírá o mediální mocnost. Pro loutkové vlády a zvláště represivní složky, jsou vybíráni schopní adepti, kteří pro uspokojení svých chtíčů a smyslů jsou schopni dopouštět se jakéhokoli zla. Tak tomu bylo po Říjnové revoluci 1917 v Rusku a obdoba je na současné Ukrajině a mnoha jiných zemích.

308079

12.04.2014 14:53

Kyjev zařadil zpátečku ohledně referenda

RE: Opsané

176.?.?.?

Jistě, ale neúspěch dlouho připravovaného útoku na Rusko skrze zneužitou Ukrajinu, má osudový, karmický charakter. Ten působí nezávisle a neúplatně. Je to rozpad nejvyšší třídy, klanu kabalistické jednoty. Tady:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

308338

13.04.2014 13:39

Kyjev zařadil zpátečku ohledně referenda

RE: Ukrajina ako sme ju poznali podľa doterajších máp končí.

176.?.?.?

To je dobrá, skoro přesná analýza. Chtělo by to přeložit.

308381

15.04.2014 19:04

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Děkuji za vysvětlení.

176.?.?.?

Zlatá horda, dle historické vědy není k dispozici jediný fakt existence mýtické "Zlaté hordy" tatarského národa. Takový národ v podstatě neexistoval.

Logika lži požadovala vytvoření tatarského národa,která byla vytvořena bolševiky. V roce 1920 podepsal Lenin dekret o vytvoření Tatarské ASSR,připravený lidovým komisařem Stalinem. Na základě tohoto dekretu bylo určeno všem povolškým Bulharům,že jsou Tataři a násilně jsou přinuceni se takto nazývat.

Je podobné jako se současnou krizí na Ukrajině. Je obviňováno Rusko a prezident Putin, zatímco CIA má v Kyjevě k dispozici celé patro administrativní budovy a ředitel CIA John Brennan navštívil o tomto víkendu Kyjev.
http://rt.com/usa/white-house-confirms-cia-ukraine-448/

308535

16.04.2014 09:00

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Děkuji za vysvětlení.

176.?.?.?

Ale, pokud si nevyslechneme ruskou stranu, tak jsme silně manipulováni. Veškerá hodnocení ruské a slovanské historie jsou v nejdůležitějších aspektech pouhé spekulace. Mnohdy zcela úmyslný záměr skrýt fakta. Je nasnadě, že tohoto úkolu, analýzy skutečných dějin lidstva, se mohou zhostit pouze mezinárodní týmy odborníků a vědců. A to pouze za předpokladu, že jim nebude bráněno a bude existovat politický konsenzus.

Chápu zděšení Západu. Biblická koncepce se svým výkladem historie lidstva "této zeměplacky",je již dnes mrtvá.

308568

16.04.2014 12:48

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Děkuji za vysvětlení.

176.?.?.?

Ano, prostor pro manipulaci je veliký, ale pouze v tomto stávajícím systému masmediální manipulace a úmyslného matení, do kterého je zapojena i věda a tajné služby.

Zmiňujete se o faktech. Na ruské straně je povzbudivé, že se především opírá o fakta. Jednak o artefakty, zachované písemnosti, pyramidální stavby, kosterní nálezy obřích lidí a jiné fyzické předměty. A to se nedá akademicky okecat. Na příklad:

Nově objevené megalitické ruiny v Rusku obsahují největší kdy objevené kamenné bloky. ..Na hoře ŠOria na jižní Sibiři našli výzkumníci absolutně masivně postavenou zeď z žulových kamenů. Váha některých z těchto žulových kamenů se odhaduje na více než 3000 tun. Poskládaných na sebe do výšky 40 m. Na obrazku jde vidět, že jsou seříznuty do "vyrovnaných ploch s pravými úhly a ostrými rohy".

Nic takovéto mohutnosti ještě před tímto objevem nebylo. Největší kámen v megalitických ruinách v Balbeku v Libanonu má méně než 1500 tun.

Pak zde máme nálezy ruského (slovanského) písemnictví, které existuje několik desítek tisíc let. Nezpochybnitelnými artefakty jsou písemné záznamy na kamenných deskách. O tom podrobně referuje prof. Čudinov, jednak na seminářích se zahraniční účastí a také formou interviev. Část popisu jeho výzkumů najdete na http://leva-net.webnode.cz/ v části archeologické důkazy.

Je toho ještě mnoho co se již nedá vyvrátit.

308574

16.04.2014 18:17

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Děkuji za vysvětlení.

176.?.?.?

No, vidíte. Vás by týmy archeologů a dalších odborníků potřebovali mít v týmu, aby nemátli laickou populaci. Protože se všemi technickými pomůckami neodhalili ani spáry mezi jednotlivými bloky.

Pravděpodobnost není žádný důkaz. To je pouze ubohé zpochybnování ke kterému se uchylují mistři falše. Ale i kdyby jste měl pravdu, tak je zde tisíce dalších staveb, které jsou popsané a nezpochybnitelné- jako:

Pyramidové město v moři u Japonska, u Bermud, v severním moři, pyramidální stavby u Azor, a potopené město Dváráka ve státě Gudžarát -Indie, rozkládající se na pěti ostrovech v Arabském moři. Ze dna moře byly vyzvednuty stovky artefaktů.

Pak jsou zde krymské,ukrajinské,sibiřské a čínské pyramidy, kterých je velké množství. Pak pyramidy na uzemí bývalé Jugoslávie. Mnohé znich jsou i v současné době předmětem zkoumání. Na př.bosenská Pyramida slunce a měsíce.

Velké množství artefaktů popisuje kniha :Srytá historie lidstva od Michael A.Gremo, Richard L.Thompson o nich pojednává. Ale i ta je zpochybňována odborníky vašeho stylu- pravděpodobně a možná Na příklad nálezy o pokročilých kamenných nástrojích nalezených v kalifornských zlatých dolech. Nástroje, včetně hrotů oštěpů,kamenných hmoždířů a otloukačů, byly nalezeny hluboko v důlních šachtách, pod silnými nepoškozenými vrstvami lávy v útvarech starých 9-55 milionů let.

A kdyby vám to nestačilo, tak jsou zde prastaré geoglyfy, jako třeba na Uralu: Délka obrazu je 275m délka kamenné čáry je více než dva kilometry. Kameny nejsou jen tak prostě položeny. Byly zapuštěny do země, utěsněny hlínou a otočeny k jedné straně. Takže jak vidíte, vaše zpochybňování kamenné stěny na hořě Šoria je v moři dalších faktů pouhá jednotlivost. Jsou zde tisíce dalších faktů, které se v žádném případě nedají zpochybňovat. Pouze zkoumat.

308590

16.04.2014 21:22

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Aha - Srytá historie lidstva

176.?.?.?

A co kdybyste napsal něco k věci. Vyvraťe, když jste tak velký odborník, položku po pložce, co jsem napsal. Daniken je jiná kategorie. O něm nic nepíšu. Mám ale k dispozici rozsáhlé analýzy celých vědeckých kolektivů. Takže se těším na vaši oponentaci.

308596

17.04.2014 09:02

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Aha - Srytá historie lidstva

176.?.?.?

Je sympatické, že jste studoval přírodní obory a nejste ochoten přijmout konstrukce, které jsou v rozporu s vědeckými fakty. Zapomněl jste dodat:Vědeckými fakty jedné strany.

Takže jsem vás odhadl správně. Téměř vše, co jsem napsal, je v současné době předmětem výzkumu mezinárodních týmů odborníků a vědců- ruské nevyjímaje. Příkladem mezinárodního výzkumu jsou na příklad pyramidální stavby. Bosenskými počínaje a čínskými konče.

Dalším příkladem je ztracené město Dváraka a vyschlá řeka Sarasvatí, která se po zemětřesení odklonila ze svého toku. Město Dváraka, rozkládající se na pěti ostrovech, se potopilo do vod Arabského moře. To úzce souvisí s Védami a výkladem duchovní nauky.

Pokud se jedná o Rusko máme v současné době k dispozici mnoho důkazů o tom, že dějiny Ruska psali cizinci, na příklad Němci a Vatikán, a že " jejich vědecký výklad", byla chladnokrevná cílená strategie na zničení celého národa. Byly spáleny celé knihovny a ničeny artefakty nevyčíslitelné ceny. Naštěstí se nepodařilo zničit všechno. Dozvuky této zákeřné strategie vidíme na dnešní Ukrajině.

Takže i já nemám dále zájem s vámi pokračovat v diskusi.

308630

19.04.2014 08:27

Izrael odmítá tlak Washingtonu kvůli Ukrajině

RE: Naprosto přirozené pro Izrael

176.?.?.?

http://collive.com/show_news.rtx?id=23224

308706

23.04.2014 09:44

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.

176.?.?.?

Ano, ve zkratce jste popsal fakta. A můžeme jít ještě hlouběji, až do pravěkých dějin Slovanů. Odporný nános lží o dějinách Slovanů, pokud nebude světová válka, bude zároveň smrtí takzvané biblické koncepce. Je to opravdu bitva na život a na smrt.

Současný vývoj na Ukrajině je pokračováním satanistické strategie proti Slovanům. USA investovaly do puče 5 MLD dolarů a také po rozpadu SSSR, napsaly a vydaly pro ukrajinské školy učebnice, ZDARMA, kde je historie Slovanů a Ukrajiny zcela zkreslena-posiluje nenávist proti Rusku. Neboť je známo, že:

Veliké zlo může způsobit tobě nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
která je špatně vedena.

Evropa by si (podle mého názoru) měla uvědomit, že vměšování do současného vývoje na Ukrajině pouze posílí zlo jehož vyvrcholením může být i třetí sv. válka. Nechme Ukrajince nechť si na svém dvorku udělají pořádek sami.

308872

04.05.2014 14:46

Několik faktů o Putinovi

RE: Článek obsahuje nesmysly a lži.

176.?.?.?

Ano, na vašeho omezeného předřečníka bychom mohli v klidu zapomenout. Ale, úspěchy Ruska vadí i lidem vyššího ranku.

Z počátku roku 2006 pochází "Prognóza vývoje příštích desetiletí" zpracovaná Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy. Byla zveřejněna v týdeníku Euro. Uvedu nejpodstatnější údaje.

V polovině století budou na světě tři supervelmoci- USA, Evropa, a Čína. Možný je ale i scénář,že se Evropa a USA stanou jedněmi z mnoha regionálních mocností,byť s určujícím vlivem. Může vzniknout i Islámská konfederace. Rusko se rozdělí na více států. Subsaharská Afrika přejde na systém kmenových vlád.

Dále předpověděli,že v roce 2010 padne za použití zbraní režim v Bělorusku. (Nesplněno.)

Čína vyvolá lokální konflikt s Ruskem a obsadí část východní Sibiře. (opět jde vývoj jiným směrem. Mezi Ruskem a Čínou je čilá ekonomická, politická a společenská spolupráce včetně armád obou zemí)Ovšem tajné služby nespí, kdoví co se děje v současné době k dosažení realizace vytčených cílů.

309461

05.05.2014 08:37

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

176.?.?.?

No vidíte, myslí vám to, tak ještě byste měl promyslet a analýzovat, roli a možnosti českých Pepíků a lídlujících Mařenek, v podmínkách rozvinuté, pravdoláskové demokracie. Vaše neúměrná kritika na jejich hlavy- je hloupá. Nezapomeňte na to, že tito obyčejní lidé umí dobře a disciplínovaně pracovat. Je však třeba vytvořit podmínky pro normální život-současný stav je stresující a nezdravý.

309575

05.05.2014 12:22

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

176.?.?.?

Pane Mou,vůbec vás neostouzím, jste mi dokonce sympatický. Ale nesouhlasím s vaší kritikou obyčejných lidí, neboť současný směr politického vývoje je řízen ze vševědoucího oka pyramidy, včetně manipulace a matení- těch prostých lidí. Mimoto:

Rusko vyhlásilo "totální válku" petrodolaru. Viz včerejší příkaz prezidenta Putina na otevření burzy v Peterburgu,kde ceny za ruskou ropu a plyn budou stanoveny v rublech namísto amerických dolarů.

Sadská Arábie přesouvá na UA teroristy ze Sýrie. Zdroje na http://www.inespravy.sk.

309599

05.05.2014 22:08

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

176.?.?.?

Je to na orgo-netu.O patro níž máte uvedený zdroj. O žoldácích ze Saudské Arábie je to jak jsem uvedl.

309661

05.05.2014 22:24

Polsko cvičilo ukrajinské bojůvky již před nepokoji Euromajdanu

RE: Na kazdeho jednou dojde, i na Polsko

176.?.?.?

Na Srby docházelo ještě častěji a hůře. Poláci stále doufají v revanš. Viz krize na Ukrajině a jejich přístup. Místo konsenzu, stále touha po odvetě. A to je špatné.

309662

06.05.2014 14:52

Několik faktů o Putinovi

RE: ..můj názor..

176.?.?.?

Prosímvás, bolševická ideologie byla Rusku hyenistickým způsobem vnucena, není ruskou ani slovanskou ideologií. Takže když neznáte tento základní fakt-je zbytečné vám něco vysvětlovat. A zákony, které jsou v současném Rusku uváděny do života, nejsou cestou vracením se do doby SSSR. Občané Ruska to na rozdíl od vás dobře ví. Proto má Putin stále tak vysokou podporu občanské veřejnosti.

309737

07.05.2014 09:20

Několik faktů o Putinovi

RE: ..můj názor..

176.?.?.?

Nechci vás poučovat,ale kdyby byl u kormidla člověk neznalý činnost (metodiku a strategie NWO)a především tajných služeb protivníka, byl by ruský národ opět znásilněn pomocí páté kolony, tak, jak se to stalo v minulosti. Důkazem je růská historie posledních 300 let. Tu je třeba znát. Putin a jeho lidé jsou vlastenci. Žádnou lítost nad zánikem SSSR nemají- budují nové, silné Rusko. A Rusové to dobře ví. A ví to i siozednáři.

309792

17.05.2014 10:47

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

176.?.?.?

Rěšení to má a to v samotných Spojených státech-z pozice americké armády. Nemyslím si, že jsou všichni vlivní Američané tak ubozí, aby vehnali lidstvo do poslední globální války. Vím také, že USA mají rozpracované plány prvního úderu, předpokládá se, že bude vyřazeno 80% ruských strategických základen. Potíž je v tom, že Rusko to ví také a podniklo kroky které první úder eliminují- nebo značně oslabí.

310202

17.05.2014 16:37

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

176.?.?.?

Ano, ale nebezpečí je v páté koloně, která je v Rusku stále silná. Tak jako Putin a jeho lidé dělají vše pro obranu Ruska,tak druhá strana pracuje skrytě-globálně propojená. Jsou to globální šachy. V sázce je budoucnost této planety. Více nám řekne summit Čína-Rusko tento měsíc. To, že současný svět je zhovadilý je skutečnost. A také velmi nebezpečný. Vemte si takovou obyčejnou mafii- ta ovládá občany kteří uvíznou v jejich sítích pomocí strachu a znalostí. A to úspěšně. A což teprve nadnárodní mafie.

310211

17.05.2014 19:06

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

176.?.?.?

K Čečensku: Jelcman byl zpřízněn s Berezovským. Ten, jako zátupce vedoucího Rady bezpečnosti RF, měl tajnou smlouvu s polními veliteli Čečenců-Radujevem a Basájevem. Dle této smlouvy Čečenci plánovitě unášeli ruské rukojmí a Berezovský je vykupoval. Tak byly částečně hrazeny válečné výdaje z ruského rozpočtu.

Podobně jako dnes na Ukrajině Timošenková (dle tel. záznamu: Rusové nejsou lidé a budou zničeni jadernými zbraněmi), prohlásil v době války Radujev:
Kavkaz je náš, Rusové ať táhnou- Basájev, vrchní velitel Čečenců specifikuje: Zbořená čečenská města postaví ruští zajatci.

Také se ozvali Poláci. Kteří ve Varšavě pojmenovali kruhový objezd na počest zahynulého čečenského generála Dudájeva. Rusové protestovali. Odpověď: Protesty ruské strany Poláky nezajímají. Tímto činem vzdáváme hold legendárnímu vůdci za nezávislost Čečenska. Jak je vidět, moc nezměnilo.

310221

17.05.2014 22:23

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

176.?.?.?

Ano, ale vykládejte to nevidícím-neznajícím!!!!

310228

19.05.2014 22:12

Svět jako továrna na popelníčky

RE: Literárky

176.?.?.?

Článek je dobrý-nic neměnte,povrchních hodnocení si nevšímejte.

310320

23.05.2014 15:46

Apel plukovníka Strelkova

RE: môj názor

176.?.?.?

Píšete: "Prečo si myslíte, že ruská elita bojuje s západnou?"

To je vážený pane váš spekulativní a mylný názor. Možná, že též vaše úmyslná manipulace veřejného mínění. Nedávno jsem četl článek který očištuje Bronstejna alias Trockého, který byl vyslán ze Spojených států společně s 2000 židy, ze kterých učinil politické komisaře (politruky) a s jejich pomocí Rudou armádu. Mezi 538 nejvýznačnějšími lidmi bylo v porevoluční vládě Ruska 442 židů, 34 Lotyšů, 11 Němců,10 Arménů, 3 Finové, 3 Poláci, 3 Gruzínci, 1 Maďar, 1 Čech a pouze 31 Rusů. Židé tvořili 82% vládního aparátu a měli ve své moci všechny nejvýznamnější funkce.

Mimoto existují články různých autorů- např.:Rudolf Vrba,
který v sérii článků Zkáza Slovanů předkládá dobové popisy hrůz, zvířecí nelidskosti a satanizmu, kterých se dopouštěly Bronstejnovy oddíly na civilním obyvatelstvu. To se nedá vymazat-obhájit. Články očišťující Trockého a jeho hrdlořezy mohou ovlivnit pouze neinformované a zmatené. Podobně i váš. Pokud by Putin táhl za jeden provaz s oligarchy Západu, choval by se zcela jinak. Rusko mělo vždy štěstí na opravdové vlastence. A proto se také vraždili nejdříve, ti nejlepší z gojů, v tomto případě- ti nejlepší z Rusů.

Na porobě Ruska a Slovanů pracují celá staletím nejlepší mozky tajných služeb a organizací.Není tomu jinak v současné době na Ukrajině. Na příklad matoucí předpovědi: Vize Antoina Court de Gébelina V tomto článku se kalkuluje s protržením přehradních hrází na řece Dněpru a Donu. Ohromná přívalová vlna by zahubila ve městech miliony lidí. Záruka, že k tomu nedojde, není. EU je i proti vyšetření mordování lidí v Domě odborů v Oděse. Vyšetření požaduje pouze Rusko.

310539

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?