Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 61 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Censored, Sugar, Vojta49, VojtaIL, vousy13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.10.2010 14:46

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

RE: Problém je jinde, ...

Vojta49 84.?.?.?

> tak vláda řekne, vezmeme peníze daňovým poplatníkům

Vláda je představitelem kapitalismu? Ha, ha. Kdy už konečně pane Peleško pochopíte, že diletantské socialistické zásahy vlád do ekonomiky nemají s kapitalismem vůbec nic společného?

Dle Vaší logiky za astronomické státní dluhy může také kapitalismus? "Zlí" kapitalisté a "nenasytní" bankéři emitují vládní dluhopisy? A nebo to činí lidé, kteří se díky neschopnosti řídit svůj vlastní podnik protlačili do vysokých politických postů, aby tam mohli řádně podojit erár? Dluhy nedluhy. Co myslíte? [mrknutí jedním okem]

229232

03.10.2010 15:16

Kolaps západní morálky

RE: Nejsem si jistá,

Vojta49 84.?.?.?

Tleskám první části Vaší odpovědi, pane Hade. Za to, že nepřenášíte odpovědnost za svou morálku na jakékoliv "vyšší síly".

Určité výhrady mám k Vašemu "každý sám sobě". Já soudím, že tomu tak úplně není. Jsme totiž sociální tvorové. A mínění "těch ostatních" nás ovlivňuje více, než jsme ochotni si připustit. To vysvětluje, proč jednou platí "oko za oko, ..." a jindy zase " ... ty po něm chlebem". Nebo ne?

Za svá slova o Vaší víře v cokoliv se omlouvám. Popravdě moc nerozumím tomu, v co věříte. Ovšem to je asi na jinou debatu.

Od počátku roku 2010 od Vás do mého veřejného mailu nedorazilo nic. Tedy pokud to nevyfiltroval antispamový robot. V průběhu tohoto měsíce budu kontrolovat i vyřazený spam. Třeba si pěkně poklábosíme o tom, co může člověk rozdávat druhým, ač to sám nemá. [smích]

229236

04.10.2010 00:12

Kolaps západní morálky

RE: Nejsem si jistá,

Vojta49 84.?.?.?

Z našich předchozích debat si vzpomínám na Vaši definici víry, jako tvořivé síly. Dokonce se přiznám, že jsem se tímto (pro mě obtížným pojmem) už několikrát v myšlenkách obíral. Zatím marně.

Má zkušenost s vírou je totiž poněkud zvláštní. Mohl bych ve zdejším archivu dohledat velmi moudré a brilantní myšlenky některých věřících. Tedy pokud spolu diskutujeme o čemkoliv jiném. Jen ne o jejich víře. Ve chvíli, kdy se pokusím v debatě k tomuto tématu přiblížit, je konec. Všechna moudrost a osvícenost je tatam. Z jindy brilantně argumentujícího oponenta se náhle stane roztřesený a intelektuálně ochromený uzlíček nervů. Jako by jej hrůza z toho, že bych mohl nějak jeho víru ohrozit, zbavila většiny racionality.

Postupně docházím k přesvědčení, že silná víra je pro vzdělaného a inteligentního člověka jakýmsi břemenem. Protože každý pokus druhého o to, přiblížit se k jádru jeho víry, vnímá jako možný útok na vlastní integritu. Se všemi z toho plynoucími důsledky. Ale třeba se hrubě mýlím. [smích]

Můj email je v záhlaví každého mého příspěvku hned za nickem. Je to apear(závin)atlas(tečka)cz. Slova v závorkách je třeba v reálné adrese nahradit uvedenými znaky. Pokud bych sem napsal přesné znění emailu, budu mít zítra schránku plnou spamu.

229278

10.10.2010 18:32

Zajímavý nápad jean.larouxe

Proč to nejde?

Vojta49 84.?.?.?

Z prostého důvodu. NIKDY to takto nešlo. Ještě nikdy v lidské historii se nestalo, aby se sešla menší či větší skupina lidí, dala hlavy dohromady a bez vůdčí myšlenky vymyslela něco převratného. Opakuji NIKDY. Vůdčí myšlenka bez charizmatického vůdce NEVZNIKNE. Nebýt Spartaka, Ježíše, Mohameda, Husa, Gándhího a dalších, historie lidstva by byla jiná.

Proč se tedy tyto nápady na kolektivní vymýšlení stále znovu a znovu objevují? V důsledku široce rozšířeného bludu o tom, jak snadno se dokáže i velká masa lidí na něčem shodnout. A vskutku, dokáže. Na tom, CO NECHTÍT. Jenže to nestačí. Je třeba se shodnout na tom, CO CHTÍT.

Ovšem vymyslet, co chtít, je obtížné. A přesvědčit alespoň skupinu svých nejbližších stoupenců, že je to k jejich dobru, je ještě těžší. To dokážou jen nemnozí. Paní Jarmila či pan Janko by mohli vyprávět. [mrknutí jedním okem]

Závěr? I kdyby se podařilo překonat technické problémy, spojené s nápadem pana Larouxe, nic převratného se nestane. Jen se zvětší skupina lidí, kteří si vzájemně poklepávají po rameni za to, jak pěkně naformulovali, CO NECHTÍT.

229757

Pěkné video, příteli Janko. Jen v něm nejde o žádnou "jinou" fyziku, nýbrž o pěkné představení šikovného iluzionisty.

A jak to ten japonský klučina dělá? Všimněte si jeho levé ruky, kryjící místo s otvorem ve skle, kudy prostrkuje svou pravou ruku. V okamžiku, když už pravou ruku s mincemi "ze skla" vytáhl zpět, jeho levá ruka sebou zvláštně horizontálně zacuká. To jak jak o ní drhne ujíždějící segment skla s dírou, kterou je nutno skrýt zpět na její místo pod příčkou stolu.

Vidíte to? Nebo to raději nechcete vidět? [smích]

230006

19.10.2010 15:08

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: Drogy a stát.

Vojta49 84.?.?.?

Vás trápí to 1% zámožných. Mně zase trápí těch 99% ostatních, pane Sašo. Proč?

Neustále zde čtu o strašlivém drancování této planety, blížícím se oilpeaku, nedostatku potravin, vody, energií, ... O záplavě odpadků, nadprodukci CO2, zbytečném převážení surovin a zboží mezi kontinenty. Otázka zní. Ty miliardy barelů ropy, hory transportovaných surovin, plodin, potravin, zboží, dřeva z vydrancovaných deštných pralesů, ...? To všechno spotřebují ti bohatí? Nebo spíše těch 99% zbylých? Co myslíte?

Co by se stalo, kdyby se do rukou té nemajetné menšiny dostalo ještě více bohatství? Myslíte, že by pak prostí lidé žili skromněji? Méně by (jen pro nesmyslné zážitky) létali po celém světě a zpět? Popíjeli by méně alkoholu? Myslíte, že by méně mrhali potravinami, energiemi, časem? A o to usilovněji pracovali? ... Moje zkušenost říká, že rozhodně ne.

A tak stále znovu a znovu žasnu. Proč i vzdělaní a zkušení lidé jako Vy touží po tom, aby se více bohatství (moci, zdrojů, peněz) dostalo k užití prostým lidem. Opravdu soudíte, že rostoucího bezduchého konzumu je na této planetě málo? Přejete si jej ještě znásobit? Nebo snad myslíte, že by náhlý příliv bohatství učinil z mas konzumentů osvícené investory? Proč a jak? Uměl byste prosím svůj postoj nějak racionálně vysvětlit? Děkuji [smích]

230246

19.10.2010 17:46

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: Drogy a stát - oprava

Vojta49 84.?.?.?

Ve druhém odstavci má být samozřejmě místo "do rukou té nemajetné menšiny" formulace "do rukou té nemajetné většiny". Omlouvám se.

230255

19.10.2010 17:50

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: na OT

Vojta49 84.?.?.?

Pane Hade, ta správná adresa je pouze apear@atlas.cz.

230256

21.10.2010 11:46

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Vojta49 84.?.?.?

Můj otec mi paní Jarmilo vyprávěl, jak za války sledoval s přáteli mohutné bílé stopy za formacemi vysoko letících spojeneckých bombardérů, které startovaly z italských základen a létaly bombardovat německá města. Chemtrails existoval už tehdy?

Můžeme shlédnout řadu sovětských filmů, v nichž je k vidění vysoko letící sovětské letadlo. Co se to za ním táhne? Že by chemtrails i v padesátých létech v CCCP? Proč?

Pokud za jasného dne pozorujeme vysoko letící letadla, táhne se kondenzační stopa za všemi. Bez výjimky. Každé z nich patří jiné společnosti, jiné zemi. Určitě jsou mezi nimi i letadla z muslimských či komunistických zemí. Ta také práškují? [chechtot]

230409

21.10.2010 14:20

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: Drogy a stát.

Vojta49 84.?.?.?

Nejspíš jsem se vyjádřil nesrozumitelně, pane Sašo. Já se vůbec nepřu o Vámi kritizovaný stav rozdělování společenského bohatství. Věřím i Vašemu videu a jím popisované L-křivce. Medián příjmů v USA je tam uváděn tuším ve výši 40.000 USD ročně.

Vy tento stav shledáváte nepřijatelným. Z důvodů, kdy menšina bohatých brání drtivé většině ostatních promrhat veškeré společenské bohatsví. Za pochybné materiální požitky, radovánky či "adrenalinové" zážitky. Namísto zbytečného plýtvání vytvářejí bohatí kapitál, za nějž je budována infrastruktura země. Sebevětší skupina průměrných občanů by nikdy nedokázala ufinancovat stavbu jederné elektrárny, nového letiště, továrny, ropné plošiny, ... Oni by se dokonce na podobném projektu nedokázali ani shodnout.

S dovolením svou otázku zkonkretizuji. Byl byste spokojen, kdyby bylo těm nejbohatším lidem v USA zestátněno 99% jejich majetku a z jeho výnosů by se uměle zvýšily příjmy zbývajících 99% amerických občanů tak, aby se medián posunul na dvojnásobek jeho současné výše? Zkusil byste odhadnout dopad takového opatření? Kam by v takovém případě pokročily USA za 5, 10 či 15 let?

230428

21.10.2010 16:06

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Vojta49 84.?.?.?

> já jsem za celý svůj život padesát let žádné čáry na obloze neviděla. Vidím je jen pouhých posledních deset let ...

Na rozdíl od Vás si paní Jarmilo zřetelně pamatuji kondenzační stopy letadel i z časů mého mládí. Přibližně v roce 1980 jsem letěl na trase Praha-Sofia. Za letu jsme míjeli několik dalších (nejspíše socialistických !) letadel a za všemi se táhl chemtrails. Čím to? [mrknutí jedním okem]

230441

22.10.2010 15:06

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails a počty

Vojta49 84.?.?.?

Pan Martin zatím nevidí na Floridě žádné chemtrails z prostinkého důvodu. Protože tam panuje teplé počasí. A tak je i ve velkých výškách nízká vlkost vzduchu. Podobně, jako v tom Egyptě.

Zkusme paní Jarmilo otestovat teorii chemtrails "vědecky". Tedy použijme malý experiment a počty ze 6. třídy ZŠ. Vezměte prosím trochu práškového cukru, pudru, kakaa či jiného práškového materiálu. Požádejte svého manžela, ať zajde do Vaší zahrady, tam nabere prášku na nehet svého ukazováku a na Váš pokyn jej rozpráší do vzduchu kolem sebe. Vy jej přitom zpovzdálí pozorujte.

To množství prášku na nehtu dospělého muže je přibližně 1 gram. Z jaké vzdálenosti ještě vidíte nějaký obláček? Že už ze dvaceti metrů nevidíte nic? Nevadí. I tak se spokojíme s předpokladem, že tajemné částice chemtrails jsou tak odrazivé, že stačí jeden gram na krychlový metr vzduchu, abychom je dobře viděli i na vzdálenost 10 km.

Pás chemtrails je při pohledu ze země váleček "kouře" o něco širší než letadlo. Boeing 737 (nejběžnější eroplán) má rozpětí asi 35 m. Tak ten váleček "mlhy" za ním má průměr asi 40 m. Válec o tomto průměru má na jeden metr délky objem něco přes tisích kubických metrů. Obsahuje-li každý kubík jen jeden gram "svinstva", musí ho letadlo vypustit na každý metr letu asi kilo Co to je na tak velké éro, že?

Při slušné viditelnosti spatříme přilétající letadlo asi na vzdálenost 50 km. Do stejné vzdálenosti je pak vidíme, když se od nás vzdaluje. Pozorujeme tedy letovou trasu délky 100 km. A dobře vidíme, jak celou dobu "práškuje". A nyní pozor. Pokud letadlo práškuje každý metr svého letu jedním kilem "jedu", "rozsype" ho na vzdálenosti 100 km celých 100 tun.

JENŽE! Hmotnost plně naloženého B 727 se dle typu pohybuje od 50 do 90 tun. [chechtot] Takže to nejde. Snížíme tedy obsah "svinstva" v jednom kubíku vzduchu na desetinu gramu. Že při tak mizivém množství žádný oblak za letadlem neuvidíme? Co na tom. Naše letadlo rozpráší na stokilometrové trase jen 10 tun. No vida.

To letadlo běžně uletí i 4000 km na jeden zátah. A práškuje celou cestu. Takže na trase Moskva Lisabon rozsype 400 tun "jedu". Že to zase nejde? Máte pravdu. Nejde to. Viditelný chemtrails je technicky i fyzikálně nesmysl. Nebo znáte nějaké jiné počty? [mrknutí jedním okem]

230570

22.10.2010 17:00

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails a počty

Vojta49 84.?.?.?

Myslím, že byste na to mohla přijít i sama. Pilot snížil výkon motorů (po našem ubral plyn), neboť mu letový dispečer nařídil snížit letovou hladinu. To se děje před každým přistáním, i když je letiště ještě poměrně daleko. [smích]

230581

25.10.2010 13:57

Tajemství peněz

RE: Hezký

Vojta49 84.?.?.?

> On to nechce pripustit preto, pretoze je jeden z tych judasskych sluhov

Namísto nenávistného nálepkování prosím vyvraťte argumenty svého oponenta.

> nam ide len o to, aby sme uzernikov ... postavili pred spravodlivy sud

Kdo je to MY? A proč tedy (namísto tlachání) ihned nepostavíte všechny zločince před soud?

> Dokola tu toci o tom ,ze urok je vlastne fajn

To není pravda. Nikdo netvrdí, že úrok je "fajn". Všichni vzdělanější debatéři se Vám snaží vysvětlit, že úrok je základní (a zákonitá) ekonomická kategorie. A nemohou za to, že tento prostý fakt nejste schopen pochopit.

> A dalsie kydy typu ...

Podobné výroky užívá v anonymních diskuzích obvykle jen tzv. elektronická lůza. Namísto vyvracení protivníkových argumentů potupit protivníka i jeho slova. To je velmi nízké. Mě tato Vaše reakce vyprovokocvala k napsání tohoto příspěvku.

230898

25.10.2010 14:03

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Vojta49 84.?.?.?

Děkuji za to video, pane Vodníku. Potvrzuje pravdivost slov mého tatínka o kondenzačních stopách za spojeneckými bombardéry už za války. [smích]

Paní Jarmila viděla tento jev poprvé v životě před deseti léty. Čím to? [mrknutí jedním okem]

230901

26.10.2010 14:56

Tajemství peněz

RE: Hezký

Vojta49 84.?.?.?

Stát vlastní, pane "72", obrovský poklad. Ano poklad. Tím pokladem je právo, dělat beztrestně cokoliv. Nebo snad znáte někoho jiného, kdo může legálně loupit za bílého dne? Ukrást většinu toho, co vytvoří jeho vlastní občané. A použít nakradené bohatství třeba k financování žoldáků, kteří vraždí v cizí zemi? A nenést za to naprosto žádnou odpovědnost? Přesně to popsal pan Hestroy o něco výše. A já mu za to tleskám.

Takže není třeba usilovat o světovládu. Nač se trápit a vládnout nějakým ubožákům ze subsaharské Afriky, latinské Ameriky či Haiti. Stačí ovládnout některý z průmyslových států. A máme nejméně na jedno volební období vystaráno. Když je toho lupu z daní, cel a poplatků málo? No tak podojíme ten stát ještě jinak. Vydáme jeho jménem státní dluhopisy. Vypůjčené peníze také z větší části uloupíme. Trochu z nich utrousíme i občanům, aby uvěřili, že půjčky slouží především lidu. A dluhy? Ty ať si zaplatí, kdo chce. Až nám skončí mandát, budeme za vodou.

Stát je ve své současné (přebujelé sociální) podobě ta nejmastnější kost na světě, pane "72". A jak je všeobecně známo, čím mastnější kost, tím víc se o ni psi rvou. Že by někdy vyhráli moudří a laskaví psi? [mrknutí jedním okem]

231036

27.10.2010 00:42

Tajemství peněz

RE: Hezký

Vojta49 84.?.?.?

Pane "72". Až dosud jsem si myslel, že náš stát ovládá vláda a parlament. Vy tvrdíte, že jej řídí lichváři. Rád se poučím. Prosím jen maličkost. Jejich jména. Díky.

Pane Hestroyi. Je fakt, že máme na některé jevy rozdílné názory. To ovšem není důvod, abych Vás nepodpořil, vyslovíte-li soud, s nímž souhlasím. [smích] Třeba není poslední.

Pane Peptalkine. Je jisté, že nechápu mnoho věcí. Vás poprosím, abyste mi laskavě pomohl pochopit. Pochopit, kdo je tedy ta elita, co
> nepotrebuje ziadne peniaze. Ona ma vsetko ...

Uveďte prosím pár jmen konkrétních lidí. Třeba v ČR. A když má vše, po čem tedy ta elita ještě touží? Napovězte. Hlavně neříkejte, že chce vládnout. Takový nesmysl. Když už mám vše, nač se trápit vládnutím? Tedy náročnou, nevděčnou a hlavně nikdy nekončící prací. Vládnout přece znamená především rozhodovat. Riskovat, že rozhodnu hloupě a budu za to všemi nenáviděn? Bránit se intrikám konkurentů, kteří by chtěli vládnout také? Nést odpovědnost přede všemi, kterým vládnu? A žádné uznání? Brrrr! Nikdy.

231110

28.10.2010 13:53

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Editorovi s láskou

Vojta49 84.?.?.?

Oslovil jste mě, pane Akronyme. Bylo by nezdvořilé neodpovědět. Bohužel není na co. Nějak jste ve svém rozhorlení zapomněl na věcné argumenty.

Pohleďme na diskuzi pod tímto článkem očima nezúčastněného pozorovatele. Největším zastáncem "práškování" je zde paní Jarmila. Ona a někteří další v chemtrails PEVNĚ VĚŘÍ. Lhostejno, že oponenti snášejí hory věcných argumentů, které teorii chemtrails bezpečně VYVRACEJÍ. Paní Jarmila otevřeně přiznává, že je v letectví laikem. Přesto více věří báchorkám podobných laiků, než racionálním technickým argumentům.

Závěr? Vidíme názorný příklad toho, jak snadno v lidském mozku zvítězí (třeba i iracionální) víra nad skutečností. Proč je tomu tak? No protože v tisících generací našich předků přežili spíše ti, kteří uvěřili varování "tam nechoď, je tam ...". Aniž by ono nebezpečí třeba jen koutkem oka zahlédli. Ti, kteří neuvěřili tam vlezli a byli sežráni.

Schopnost rychle a bez přemýšlení UVĚŘIT se tak stala jednou z účelných lidských vlastností. Která vždy v minulosti pomáhala svým nositelům přežít. A tak jsou dodnes naše mozky připraveny uvěřit hrozícímu nebezpečí, i když třeba vůbec žádné neexistuje.

Mimochodem. Paní Jarmily si velmi vážím za její odvahu hájit veřejně svůj názor proti takovému množství oponentů. Bez ní by byla tato (a další) diskuze nezajímavá. [smích]

231229

03.11.2010 15:41

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Když už tak často a rád hovoříte o (údajně kýmsi lidem vnucené) práci, pane Abstrakte, víte vůbec, o čem hovoříte? Mohl byste nám říci svou definici práce?

Já se na rozdíl od Vás domnívám, že práce je jedním ze základních důsledků působení přírodních zákonů na člověka. Jedinec, který bude (v ideologiemi a socialismem nepokřivené přírodě) trvale odmítat práci, nikdy nedokáže vychovat svého potomka. Proto lidé s touto dispozicí museli již dávno vyhynout. A zbyli jsme my, kteří (ač neradi [mrknutí jedním okem]), přesto občas pracujeme.

231842

04.11.2010 14:20

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Vám to nepřipadá zvláštní, pane Abstrakte? Snažíte se nás přesvědčit o správnosti svého názoru. Tvrdíte, že "práce nám byla vnucena". Prosím, každý má právo vyslovit svůj názor. JENŽE! Vy neumíte říci, co je (obecně) práce. Jak potom můžeme věřit Vaším závěrům?

Soudím, že práce je soustavná instinktivní či cílevědomá činnost, jejímž prostřednictvím odnímají organismy z okolního prostředí (z přírody) zdroje, nezbytné k uspokojování jejich potřeb.

Zkusíte mou definici práce falzifikovat? Pokud tak neučiníte, je Vaše tvrzení o "vnucené práci" evidentním nesmyslem. Nic ve zlém. [smích]

Na závěr dovolte malou poznámku. Lidé z nějakého důvodu rádi a zaníceně hovoří o jevech, o nichž prakticky nic nevědí. Dokladem jsou třeba ankety, organizované autory TV pořadu Nikdo není dokonalý. Všimněte si, jak v nich odpovídají lidé, kteří naprosto netuší, o čem je položená otázka. Namísto prostinkého NEVÍM, spustí dlouhou tirádu bezduchých tlachů. Všiml jste si toho také? Moc by mě zajímalo, proč to lidé dělají. Co o tom soudíte Vy?

231934

05.11.2010 00:17

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Promiňte, pane Abstrakte. Třeba jsem nesprávně porozumněl Vaším slovům zde a zde. Zdálo se mi, že si v obou příspěvcích stěžujete. Na údajně nesmyslnou práci. Třeba spojenou se stříháním trávníků. Soudíte, že je to násilí.

Občas si nějaká stébla trávy uklovnou ptáci. Aby si z nich spletli hnízdo. Lidské stříhání uspokojuje nejspíš potřebu získat bezpečný plácek k dětským hrám. V případě ptačího "stříhání" jde o uspokojení potřeby bezpečného hnízda pro potomstvo. V obou případech jde o práci a žádná není zbytečná.

K Vašim otázkám. Tím že jím, uspokojuji svou základní životní potřebu. Abych ovšem měl CO jíst, musel jsem nejprve vykonat práci. Pečení holubi jaksi bohužel ...

Lidské potřeby. Téma na disertační práci. Znát je, patří k tomu nejdůležitějšímu v lidském životě. Škola nám tyto znalosti důsledně utajila. Většina lidí má o nich jen matné tušení. Kdo pochopí tajemství lidských potřeb a způsob jejich uspokojování, pro toho je život "procházkou v růžovém sadu". Zkusil byste třeba odhadnout, proč přispíváte do zdejších diskuzí? Vždyť psát slova vyžaduje energii a stojí to čas. Bezpochyby jde o práci. Jakou potřebu si touto prací uspokojujete? Víte to?

Peníze jsou univerzálním zdrojem. Jejich prostřednictvím lze uspokojit množství rozmanitých lidských potřeb. Avšak ne všechny. Za peníze si nekoupíte třeba přátelství, lásku, čas (mládí), vědomosti, zdraví, moudrost, ...

K "práci" současného úředníka. Zastávám názor, že veškeré dění na tomto světě řídí přírodní zákony. Žádní bozi, ani žádní ONI. Jen my lidé se tu a tam pokusíme ty přírodní zákony "přechytračit". Například prosazováním bludu, že všichni lidé jsou bratři, celibátem, násilným zespolečenštěním výrobních prostředků, pozitivní diskriminací menšin, dotacemi solární energie, ... Všechna tato přechytračení končí fiaskem. Že by přebujelý úřednický aparát byl také pokusem o "přechytračení"? Přikláním se k názoru, že ANO.

231973

08.11.2010 02:02

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Součaná podoba veškerého života na této planetě je výsledkem stovek milionů let trvající soutěže (kompetice, evoluce), pane Mtk. Do počtu veškerého života náleží i živočišný druh homo sapiens sapiens. Války, rozpoutávané tímto živočišným druhem jsou sice ohavné, ale jsou součástí této soutěže. Podobně ohavných aktů probíhá v přírodě nespočet. Přestože jsou ohavné, jsou v souladu s přírodními zákony. Všechny živočičné druhy, které jsou podrobeny běžnému tlaku vnitrodruhové soutěže se evolučně vyvíjejí.

Každý živý organismus, který se chce v souladu s přírodními zákony rozmnožit, si MUSÍ být schopen k rozmnožení zajistit vše pro přežití své i svého potomstva. S výjimkou jediného druhu. Člověka. Ten nedávno zavedl zajímavé "přechytračení". To dává PRÁVO každému lidskému jedinci neomezeně se množit. Bez ohledu na to, zda je schopen uživit sám sebe a své potomstvo. POVINNOST živit takové jedince včetně jejich potomstva přeneslo toto "přechytračení" z rodičů na společnost. Nazvěme ty, kteří nejsou schopni živit sebe a své potomky NEPRODUKTIVNÍMI. A ty, kteří to musí dělat za ně PRODUKTIVNÍMI. Dejme tomu, že v současnosti žijí na této planetě jen 2 miliardy neproduktivních (spíš jich bude víc) a zbytek produktivních. Neproduktivní rodí v průměru 6 potomků na pár, produktivní jen 1,5 potomka. Schopnost být produktivním či neproduktivním se v drtivé většině případů dědí.

Nyní si dovolím otázku já, pane Mtk. Co myslíte že ohrožuje budoucí existenci lidstva (jako celku) víc. Lokální (nespravedlivé, ohavné a kruté) války, nebo "přechytračení", popsané v předchozím odstavci. Zůstane-li toto "přechytračení" v platnosti, kolik generací může trvat, než celé lidstvo zdegeneruje do podoby, panující na Haiti před zemětřesením? Nebo až do stavu úplného zhroucení společnosti, charakteristického kanibalismem, které nastalo na Velikonočním ostrově po vyčerpání všech jeho zdrojů stupidním opakovaným stavěním soch Moaui?

232123

09.11.2010 00:23

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Máte pravdu, pane Mtk. Často se nedokážu vyjádřit tak přesně, jasně a stručně, jak bych rád. Ale v případě přírodních zákonů jsem to formuloval správně. Pokud Vy myslíte, že příčinami existujících jevů je ještě něco jiného, prosím o sdělení, co to je. A věřte nebo ne. I člověk se svými emocemi a zbytnělým egem je nedílnou součástí přírody. Může se přírodním zákonům vysmívat, vzpírat, odmítat je, stavět svou vůli nad ně. Ovšem marně. Církevní dogmata, která člověka postavila nad přírodu, jsou chybná. A aby ne. Vždyť jsou stará tisíce let a vycházejí ze žalostně chabých znalostí jejich tehdejších autorů.

Pro pana Tmo. Z Vašich příspěvků vím, že v otázkách evolučně determinované lidské motivace zastáváme přibližně stejné názory. V souvislosti s explozivním množením NEPRODUKTIVNÍCH já hovořím o právu odtrženém od odpovědnosti, Vy o falešné solidaritě. Myslím, že se v podstatě shodujeme.

Naprosto však nesouhlasím s tezí, že euroamerická populace dosáhla svého bohatství na úkor populací afrických (příp. dalších). Nesouhlasím s tím, že jsme si z Afriky nakradli naše továrny, školy, mosty, elektrárny, nemocnice, silnice, celá výstavná města a vesnice, železniční tratě, staletí pěstěné lesy, zušlechťovanou zemědělskou půdu, ... Ne. To všechno vytvořily pracovité ruce našich PRODUKTIVNÍCH předků. V podmínkách, kdy je po tisících kosily války, epidemie, hladomory, ... Oni to dokázali.

I současní chudobní Afričané měli své předky. Ale ti nějak nevybudovali a nezanechali svým současným potomkům téměř nic. Proč to také nedokázali? Opravdu byly jejich podmínky o tolik horší, než podmínky našich předků? Opravdu myslíte, že za jejich současnou bídu můžeme my? A nebo je to proto, že prostě byli a jsou NEPRODUKTIVNÍ?

Na Haiti žilo v roce 1950 3 mil. obyvatel. Převážně afričanů. Dnes jich tam žije (po zemětřesení) více než 10 milionů. Nikdo nic pořádně neumí, nikdo nepracuje, okrádají se navzájem. Z tropického ráje dokázali vytvořit peklo. Za to také můžeme?

232198

09.11.2010 23:55

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Srovnejme Haiti a Austrálii, pane Tmo. Do Austrálie vyvezlo Britské království svou zločineckou chátru. Vašimi slovy
> vykořenili je, demoralizovali, a pak ponechali svému osudu.
A ti i přes to přetvořili tento kontinent ve vyspělou průmyslovou zem. Proč oni ano a bývalí otroci na Haiti, kteří tam byli dopraveni již o sto let dříve, ne?

Zkusme se nad touto otázkou nezaujatě zamyslet. Jak je to s evolučním tlakem, kterému jsme byli vystaveni my, obyvatelé vyšších zeměpisných šířek? Oč častěji zde umírali ti, kteří neměli dost předvídavosti, odpovědnosti a pracovitosti, připravit sebe a svou rodinu na dlouhou zimu (obydlí, oděv, potrava, otop, ...). V subtropech a tropech tento tlak chybí. A tak v tamní populaci přežívali a množili se i jedinci, kteří podobnou odpovědnost a pracovitost postrádají. Nemůže být tedy důvodem rozdílné vyspělosti australské a haitské společnosti různá genetická výbava jejich většinového obyvatelstva? Ta genetická výbava, která je zprofanována pod pojmem IQ?

Na podporu předchozího argumentu uvedu ještě jeden fakt, který ač je známý, lidé často přehlížejí. Původní australští domorodci, severo i jihoameričtí indiáni i drtivá většina africké populace žili v okamžiku jejich kontaktu s naší civilizací na úrovni lidí doby kamenné. Nedopracovali se k užití kola, kovů, písma, ..., souhrnně civilizace. Vždyť jsme je před jejich objevením nemohli okrádat. Tak proč oni ne a my ano? [smích]

232243

11.11.2010 00:24

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

K povzdechu pana Abstrakta. Dopracovali jsme se k nejsvobodnějšímu, nejbohatšímu a nejspravedlivějšímu světu, v jakém kdy lidé žili. A jestli soudíte, že tomu tak není, prosím o určení místa a času, kde a kdy už bylo líp.

Pane Moudrostraku. Austrálie vybudovala svou současnou průmyslovou infrastrukturu především v době, kdy jí Čína (pod vedením velkého Maa) mohla dodávat tak nanejvýš hlínu na trpaslíky. Pokud jí tehdy nespotřebovala sama na výrobu "výživných" placek pro své vyhladovělé obyvatelstvo.

K Vaším argumentům o odborech a sociálních státech. V ČSSR bylo organizováno v odborech 99,99% pracujících. To byly panečku SILNÉ odbory, že? Adjektivum "socialistická" měla tato naše ubohá republika dokonce i v názvu. A přesto se z předválečné vzkvétající průmyslové země stalo pod vedením (dle Vás) skvělých komunistů z ČSR velké šedivé panelákové sídliště. S muzeálními fabrikami, neschopnými vyrobit jediný úspěšný exportní artikl. S umírajícími lesy, zamořenou vodou i půdou, nedýchatelným ovzduším. A hlavně, s morálně zdevastovaným obyvatelstvem, udržovaným na jejím státním území jen s pomocí ostnatých drátů a hrozby zastřelením. Ostatně stejně nebo hůř dopadly všechny země pod nadvládou komunistů.

Nebojte se. Je nás mnoho, kteří ty "šťastné" časy pamatujeme. A budeme je připomínat těm mladším, nezkušeným, kteří by mohli podlehnout Vaší iracionální levicové propagandě.

Pane Tmo. Zkuste si představit, že by se podařilo osvícenému mecenáši zakoupit nádherný ostrov v subtropech, podobný Haiti. Vybudovat na něm základní infrastrukturu a vystěhovat tam všechny naše cikány. Jak vyspělou společnost by tam tito lidé vybudovali za 1,3,7 generací? Když na IQ nezáleží? Co myslíte?

Pane Antiseptiku. Na 90 milionů zlatých franků nezapomínám. Vy se zkuste rozpomenout na strukturu haitského domácího produktu. A nezapomeňte, že už drahný čas jeho celou jednu čtvrtinu tvoří milodary ze zahraničí. Takže ten tok financí je už dost dlouho opačný. A výsledek?

A že se ve vedrech nedá makat? V Indii snad nejsou vedra? A co v Izraeli? [chechtot]

232290

11.11.2010 14:38

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: PS

Vojta49 84.?.?.?

> ... hlavní cíl člověčího bytí je někde úplně jinde. Člověk se má v první řadě najít ...

Říkáte v první řadě najít, Lin? Dovolte, abych Vás vyvedl z tohoto strašlivého bludu. S dovolením si vezmu na pomoc Vaše nejbližší. Vaší maminku a tatínka, dvě babičky a dva dědečky, 8 pra..., 16 prapra..., ... Sestoupíme-li jen o deset generací zpět, získáme pyramidu o 2 tisících Vašich předcích. Pokračujeme-li v historii Vaší rodiny ještě o dalších deset generací zpět, napočítáme cca 2 miliony Vašich předků. Je to málo?

Proč o nich hovořím? Protože oni svými konkrétními činy vyvrátili Vaše naivní přesvědčení. Dva miliony otců a matek proti Vám jediné. Ano. Oni všichni to dokázali. Vychovali svého potomka. Z nějakého důvodu to považovali ve svém životě za tak důležité, že NIKDO z nich na toto své poslání nerezignoval. Vůbec nic nevíme o jejich ostatních skutcích. S jistotou však víme, že své dítě dokázali vypiplat. Vy jste toho důkazem. Kdyby jen jeden jediný ze dvou milionů Vašich předků selhal, nebyla byste tu.

Cítíte tu ohromnou masu lidí? Dovedete si přestavit to jezero slz, moře jejich vlastní krve a oceán potu, které je to stálo? Kolik nejistoty, bolesti, úsilí, strachu, dřiny, hrůzy, hladu, bezesných nocí, sebeobětování, beznaděje, strádání, starostí, ... vynaložili? Kolik z nich za své dítě obětovalo zdraví? Nebo dokonce život? A Vy, která stojíte na špičce té kolosální lidské pyramidy? Vy zhodnotíte toto jejich obdivuhodné úsilí plivancem do jejich tváří. Když prohlašujete, že snaha rozmnožovat se, je jen jakousi manipulací. A že znáte něco o moc důležitějšího, než je nějaké hloupé rozmnožování.

Závěr? Kdyby průměrná délka jedné generace činila 25 let, napočítali jsme Vaše předky jen asi pět set let zpátky. Dovedete si představit to množství bytostí, kdybychom spočítali všechny Vaše předky rodu HOMO? Dva miliony let zpět? Kdyby jen jediný z nich selhal, Vy byste tu nebyla. Už trochu nahlížíte, co je v životě důležité a co méně?

232313

12.11.2010 01:32

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Vojta49 84.?.?.?

Rozumím Vám, pane Moudrostraku. Vaše rétorika ukazuje na to, že jste si nejspíše dobře žil v jistotách a marasmu reálného socialismu. Jako ideolog či vyšší partajní funkcionář. Bylo to bezpečné, pohodlné a jisté. K výkonu Vaší funkce stačilo opakovat do zhloupnutí propagandistické bláboly, které předvádíte zde. Pracovat nebylo třeba. A měl jste vystaráno. A náhle? Vaše jistoty jsou v pekle. Není ani divu, že jste nenávistí celý bez sebe.

K nepravdám o "výkonnosti" našeho bývalého socializmu. Všechny značky, které jste zmínil jako socialistický exportní úspěch komunistů, jsou tradiční československé továrny, vybudované ještě před komunistickým pučem. A komunisty v souladu s jejich zvrácenou ideologií ukradené vlastníkům. A že jich bylo. Krom Vámi zmíněných také Tatra, Praga, Avia, ČZ, Aero, Škoda, Baťa, ... Všechny tyto značky komunisté tak dlouho drancovali, až z nich zbyly jen zastaralé polorozpadlé fabriky s muzeálním strojním parkem. Neschopné vyrobit jakýkoliv (na náročnějších trzích) prodejný artikl.

Nebo snad umíte vyjmenovat jedinou čs. průmyslovou značku, která byla vybudována po únoru 48 a dosáhla významnějších obchodních úspěchů? Že by třeba BAZ Bratislava? Joj, tam se toho vyrobilo! [chechtot]

Pravda. Mohli jsme mít úspěšné špičkové produkty. Všichni šikovní Češi a Slováci přece jen neemigrovali. Jenže. Diletantští komunističtí vůdcové dokázali zabít i ty nejskvostnější nápady. A tak jsme se "díky jim" nikdy nestali velmocí v produkci polarografických zařízení, gelových kontaktních čočkek, elektronových mikroskopů, ... Hanba jim.

O tom, kterak mi "výtečné" socialistické zdravotnictví vyvraždilo mé nejbližší se raději ani nebudu zmiňovat.

232332

07.05.2014 13:43

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

VojtaIL 84.?.?.?

Díky za pěknou ilustraci mých slov, pane Čěfe. Úryvek z Kellerovy Abecedy prosperity je dokonalou ukázkou toho, jak tento demagog hlásá víru, implantující lidem do hlav nenávist.

Proč nazývám Kellerovu ideologii vírou?

Ačkoliv celá živá příroda funguje od nepaměti na základě kauzality, tedy "dostaneš jen to, co si zasloužíš - máš-li hodně štěstí, tak trochu víc", lidstvo z nějakého důvodu má dle Kellera (a jemu podobných levicových ideologů) fungovat na základě principu "máš nárok na vše, co potřebuješ".

Na základě tohoto problematického "nároku" se chudý ptá: A kdo je povinen mi to "vše" dát? No přece schopný a bohatý. Proč? No protože má víc, než ty.

Na to chudý namítá: Ale bohatý mi nedává dost! To je ovšem špatné, neboť boháč má povinnost se dělit s chudými. Proč? To už pan Keller neřeší. Co zůstává? Závist a nenávist, s jejíž pomocí lze lidi zmanipulovat až k těm nejhroznějším zločinům. Viz nacizmus, komunismus, islámský terorizmus,...

Tož jen víc takových "skvělých" ideologů, jako je Keller. S těmi dojdeme daleko. [mrknutí jedním okem]

309807

06.07.2014 18:01

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Je mi

VojtaIL 84.?.?.?

Jako obvykle, pane Oracle. Zdánlivě odborně filozofujete o fyzikálních jednotkách. Ale to OPRAVDU DŮLEŽITÉ Vám jako obvykle uniká. Co to je?

Peníze (příp. drahé kovy) totiž plní dvě základní funkce. Funkci směnného ekvivalentu a funkci uchovatele hodnot. Dovedete si představit, jak by elektrická energie mohla plnit funkci uchovatele hodnot? Kam si ji (ať už jako producent nebo jako střadatel) asi tak "napytlujete"? [chechtot]

To by mně opravdu zajímalo.

312811

07.07.2014 13:08

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Házet tomu klacky do soukolí budou aby nepřišli o lahůdkářství

VojtaIL 84.?.?.?

Lidé se Vám, pane Oracle, na
> zavedenie účtovania v jednotkách energie
slušně řečeno vyignorují. Proč? No protože nikdo si nechce spořit do haldy koksu či skládky barelů nafty. A co neakceptují lidé, to nikdy nemůže fungovat. Nebo snad máte nějaký příklad z historie, kdy lidé přijali jako zúčtovací ekvivalent cokoliv, co současně nebylo také rozumným uchovatelem hodnot? Že ne? Ovšem Vy, špičkový NAFŠECHNOODBORNÍK, je jistě přesvědčíte. [chechtot]

312858

08.07.2014 12:52

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Házet tomu klacky do soukolí budou aby nepřišli o lahůdkářství

VojtaIL 84.?.?.?

Pěkná logika, pane Oracle. Vy opravdu věříte tomu, že NESMYSL NENÍ NESMYSLEM, VYMYSLEL-LI JEJ NĚKDO DRUHÝ? Žádný jiný argument jsem ve Vašem sdělení bohužel nenašel. Lhostejno, zda svůj "argument" předkládáte v originále či v překladu. Tomu říkám argumentační nouze.

Vaší argumentaci pane Romane1 rozumím. Souhlasím, že je rozumné vytvářet si pro nejistou budoucnost rezervy. Ovšem nejen v energetických nosičích. Pokud všechen svůj majetek uložíte do nich, vzniknou Vám vbrzku značné potíže. Proč? Tak zkuste třeba zaplatit v lékárně za aspirin putnou uhlí nebo nájem domácímu barelem benzínu. [velký smích]

312907

13.07.2014 18:23

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

VojtaIL 84.?.?.?

Dovolím si Vám pánové připomenout jednu zásadní věc. Odpůrci Izraele zde neustále hájí Palestinský národ. Může mi někdo ze stoupenců údajných Palestinců sdělit, kdy a kde vznikl Palestinský národ potažmo snad dokonce Palestinský stát?

Na Izraeli přiděleném území žilo v roce 1948 cca 600-800 tis. Arabů. Ani jediný Palestinec. Pokud tedy ty dnešní údajné Palestince (ve skutečnosti však Araby) v Gaze srovnáváte s Židy ve varšavském ghettu, zamyslete se nad zásadní otázkou. Kam mohli asi tak utéct Židé z okupované Varšavy? Měli nějakou reálnou možnost odejít? Rozhodně ne.

Co ti ubožáci z Gazy? V jejich blízkém i vzdáleném okolí se rozkládá 25,5 milionu kilometrů čtverečních arabských zemí. Tam všude se mluví jejich řečí. Tam všude se vyznává stejný Alláh. Tam všude je jejich arabští bratři jistě přijmou s otevřenou náručí. Pokud v té Gaze tak strašlivě trpí, proč odtud rychle neutečou? Proč se tísní 1,5 milionu lidí na území menším, než má Praha? Co je tam drží? Z čeho tam ti chudáčci vůbec žijí? Průměrný věk obyvatele Gazy je 15 let. Skoro, jako u našich cikánů.

Pokud se nad těmito otázkami zamyslíme, něco nám nehraje. Lidé přece vždy dělají to, co se jim vyplácí. A zuby nehty se brání tomu, co jim škodí. A tak přestože trpí údajnou genocidou ze strany Izraele, žije dnes na této planetě už přes 11 milionů údajných Palestinců? Panečku. V roce 1977 ještě ani jeden, dnes už 11 milionů. Není ono to náhodou tak, ŽE SE JEDNODUŠE VYPLÁCÍ BÝT PALESTINCEM? Co říkáte, pánové? [mrknutí jedním okem]

313210

14.07.2014 01:07

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

VojtaIL 84.?.?.?

Vážený pane Hestroyi. Možná by pomohlo, kdybyste fakta, která píši, a která Vás tolik iritují, zkusil konečně vyvrátit. Připomenu Vám je.

Jak dlouho existuje "Palestinský národ"? Kolik Palestinců zaznamenala statistika na území nově vznikajícího Izraele v roce 1948? Z kterých syslích děr ti Vámi milovaní "Palestinci" vylezli? Jak vysvětlíte, že při tak strašlivé genocidě se ti Vaši "Palestinci" množí nejrychleji, ze všech národů světa? Kdo tu jejich populační explozi financuje? Z jakých zdrojů pocházely miliardy na švýcarských kontech bývalého palestinského vůdce Jásira Arafata? Co získávají údajní Palestinci tím, že v naprosto pravidelných intervalech zcela beznadějným způsobem napadají Izrael? [velký smích]

Fakt, že na tyto otázky neumíte odpovědět nezakryjete svým oblíbeným pokřikem o tunelování mladoboleslavské VW. Kdyby to "tunelování" bylo tak strašné, jak se nám neustále snažíte nabulíkovat, koncern by byl už dávno plajte. [velký smích]

313222

05.07.2015 23:36

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Základným zlom celého systému sú úroky.

Sugar 84.?.?.?

Trochu mi připomíná ty bláboly od Mordechaje. Že vy filuto pro ty finanční fašisty pracujete? [chechtot]

1) "Banka vyprodukuje milion korun." Banky nikdy nic NEPRODUKUJÍ, ukažte mi jedinou reálnou produkci/produkt banky. A nebo se zeptejte bankéře - tak co jsi dnes v práci vyprodukoval?

2) "Bankéři musí peníze pustit do oběhu jako úvěr". Takto to opravdu dělají, ale to je jejich cílem, aby virtuální nic bylo uvedeno do oběhu a směněno za reálnou hodnotu, majetky, produkty. K tomu úvěr slouží.

3) "Úroky jsou pokryty v reálné ekonomice směnnou protihodnotou". Tak toto je již jak vystřižené z ekonomických pouček marxismu. Ten vnuk dvou rabínů na vás musí být pyšný... [překvapení]

336055

01.11.2016 16:57

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

RE: Co je cílem toho všeho.

Censored 84.?.?.?

> Cílem všech multi-kulti ... je pod rouškou politické korektnosti (přeloženo LŽI) postupně zavést v ČR islámský klerofašismus.

Dejme tomu, pane René. Ovšem každý cíl má nějaký ÚČEL. Bezpochyby. Tak nám prosím zkuste vysvětlit, čeho ONI (vámi kritizovaní) dosáhnou zavedením islámského klerofašismu. Myslíte, že je skutečně jejich zbožným přáním, aby v budoucnu fanatičtí vyznavači Alláha podřezávali krky jejich dětem či vnukům za neuctivá slova na adresu islámu či Koránu? Nebo je snad jejich cílem, aby se z jejich potomků v budoucnosti stali muslimové? Opravdu? Proč?

353047

03.12.2016 17:41

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: ideje komunismu

Censored 84.?.?.?

> komunistická ideologie je naopak cílena na nejnižší pudy mas

Všechny široce rozšířené primitivní ideologie (křesťanství, islám, nacismus, komunismus, maoismus, ...) jsou cíleny na hlupáky, pane Kolokole. A protože hlupáků je na této planetě většina, mají tyto ideologie úspěch. Proč?

Všechny tyto "víry" totiž pomáhají překonávat prosťáčkům HRŮZU Z NEZNÁMA. Strach z neznáma je jedna ze základních životních motivací člověka. Co je to největší neznámo v lidském životě? No přece BUDOUCNOST. Do ní se nedá za žádných okolností nahlédnout. A může skrývat rozmanitá nebezpečí. A tak křesťanství odstraňuje neznámou budoucnost a nahrazuje ji "Nebeským královstvím". Islám má své "Sedmé nebe". Nacisté vyřešili problematickou budoucnost "Tisíciletou říší". Komunistická ideologie končí v "komunismu".

Všimněte si, že u všech těchto přesvědčení PO DOSAŽENÍ KÝŽENÉHO CÍLE JIŽ ŽÁDNÁ NEZNÁMÁ BUDOUCNOST NEHROZÍ. Věřící jsou přesvědčováni, že pak již žádná další budoucnost není. Přestože všichni ze zkušenosti dobře víme, že čas nelze zastavit. A nějaká budoucnost vždy nutně nastane. Nepoučitelnosti z vlastní zkušenosti se obecně říká STUPIDITA.

Stupidity mas poté zneužívají ideologičtí vůdci. Lidé jim naslouchají a vykonávají jejich pokyny. I kdyby při jejich vykonávání měli zemřít. Viz například sebevražední islamisté.

Co s tím? Já soudím, že pomoci může jen vzdělání. [smích]

353823

26.01.2017 00:02

Trumpovo vyhlášení války

RE: Válka.

Sugar 84.?.?.?

Víte, zda Bůh existuje či ne...

Je známá věc, že religie jsou po celém světě již tisíciletí. A pravdou je, že žádný jazyk neuchovává tak dlouhou dobu "slovo", které nemá obsah. Pravá religie je přirozený cit člověka → potřeba komunikace a souznění s Bohem. Každý jím disponuje, no ne každý jej ve svém životě rozvíjí.

Pokud máte problém s těmi všemi nesmyslnými obrázky fousatých starců sedících na mraku...
Boha můžete vnímat např. jako:
hierarchicky uspořádané všechny procesy vesmíru, které fungují vedle sebe v harmonii, aniž by došlo ke zničení samotného vesmíru.

Na začátku bylo "slovo" a to slovo bylo Bůh.
Nebo věříte na pseudo-teorii o velkém třesku?

355382

26.01.2017 00:08

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Neznam konkretni misto,

Sugar 84.?.?.?

Víte, i to je varianta budoucího vývoje... No věřme a programujme tu pozitivnější a bude nám dána.

Noe a jeho cesta k Araratu?
nebo
Neo a jeho cesta z Matrixu?

355383

10.07.2017 16:04

Barbarossa 2.0: NATO otvírá Baltskou frontu

RE: USA pokracuji v ovladnuti sveta k NWO

84.?.?.?

> je mozne, ze 3. svet. valka zahy zacne.

A až se tak stane, budete se hrdě bít v prsa a vykřikovat "Vidíte? Já vám to říkal!!!"

Nebo má tato Vaše předpověď ještě nějaký jiný smysl, pane Mirku?

Vojta

358932

17.07.2017 10:58

G20 – je Západ řízen psychopaty?

RE: Psychopati ?

84.?.?.?

Díky všem za reakce, dámo a pánové. Omlouvám se, ale nemám čas na hlubší úvahy.

Snad jen to, paní Ájo, že evoluce není ani tak o úspěšném přežití, jako spíše o úspěšném rozmnožování. Zkuste se podívat, kolik potomků zplodil třeba Sámo.

Přeji pěkný den všem

Vojta

359047

> pravice = konservatismus a levice = progresivismus

Mýlíte se, pane/paní F. Podstata dělení lidského přesvědčení na pravici a levici spočívá úplně v něčem jiném.

Pravicově ve většině případů smýšlejí lidé, kteří jsou schopni se v životě SPRÁVNĚ ROZHODOVAT. A tito lidé potřebují ke svému životu především onu hodnotu, která jim umožní rozhodovat se samostatně. Například o tom, co v mládí studovat, jakou si zvolit profesi, jakého životního partnera, jakým způsobem vydělávat své peníze, jak a kam své vydělané peníze investovat, ... Pravicově smýšlející lidé preferují SVOBODU.

Levici pak tvoří méně schopní lidé, kteří se obvykle rozhodují špatně. A jsou za svá chybná rozhodnutí životem trestáni. Oni proto nikterak netouží po svobodě. Naopak. Oni touží po JISTOTÁCH. Po takových jistotách, které jim zaručí spokojený život bez ohledu na jejich vlastní chybná rozhodnutí. Levicově smýšlející lidé dají před svobodou přednost vrchnosti, která rozhodne za ně a zaručí jim jejich krajíc.

Tvrzení, že by levicově orientovaní lidé měli být zdrojem pokroku, je blud. Pro takové tvrzení nenajdete v historii žádnou oporu. Nebo snad vnímáte lidi typu Marxe, Lenina, Mao ce Tunga, Kima, ... jako pokrokové? Cha, cha.

Pěkné dny
Vojta

361520

22.12.2017 17:18

České knihovny v drtivém sevření multikulti lobby

RE: Nenávist zdarma

84.?.?.?

Ani porucha, ani schýza, pane Wongu. Je to standardní vlastnost průměrného lidského mozku. Přesvědčený fanda Baníku adoruje skupinu svých spolufandů, i kdyby to byli naprostí truhlíci. A nenávidí fandy všech ostatních fotbalových klubů. Přesvědčený volič KSČM ... dtto. Hluboce věřící křesťan preferuje ostatní křesťany a vyznavače jiných náboženství staví na roveň malomocných. Atd.

Obecně lze říci, že každé přesvědčení či víra si přivlastní svého nositele. A nutí jej šířit tuto svou víru/přesvědčení dál. Odborníci tento jev nazývají slovem groupthink.

A teď to důležité. Různých věr a přesvědčení je mezi lidmi nepočítaně. Většinou jsou neškodné. S výjimkou těch, které nutí své nositele vraždit ty ostatní. Ty, "kteří nevěří s námi". Takové víry představují ZLO. A je lhostejné, zda se jejich nositelé nazývají komunisty a hlásají třídní boj. Nebo nacisty, vyvražďující "méněcenné" lidské rasy. Nebo si snad říkají pravověrní muslimové a vraždí v souladu se svou svatou knihou všechny "nevěřící psy".

Je zajímavé, že u nacismu už lidé tento neblahý jev rozpoznali. A nacismus jednoduše zakázali. Jsem zvědav, kdy se odpovědní probudí a zakážou i všechny ostatní militantní víry. Myslím, že je nejvyšší čas.

Vojta

361556

21.03.2018 09:17

Piráti už se za nás perou

RE: Piráti

vousy13 84.?.?.?

Od jaké historické etapy je znám klan Bauer–Rothschild?
Jsou oni prvními, kdo koncentroval zdroje díky lichvě?
Kdo vymyslel institut lichvy (hry s nenulovým součtem)?

Rothschild je jen další nevolník jednoduché sociální algoritmiky řídících procesů pro koncentraci moci na planetě Zemi. I proto s nimi občas nějaký ten vrtulníček spadne, když nekonají dle požadavků svých pánů:

„Svému bratrovi nebudeš půjčovat na úrok, na žádný úrok ani za stříbro, ani za pokrm, ani za cokoliv, co se půjčuje na úrok. Cizincům však můžeš půjčovat na úrok, ale svému bratrovi na úrok půjčovat nemůžeš, aby ti hospodin, tvůj bůh, požehnal ve všem, k čemu přiložíš svoji ruku na zemi, kterou jdeš obsadit.“
Deuteronomium 23:19–20

„Budeš půjčovat mnohým národům, ale sám si nebudeš muset půjčovat. Hospodin tě učiní hlavou a ne ocasem, budeš vždy stoupat výš a neklesneš níž, pokud budeš poslouchat příkazy hospodina, svého boha, které ti dnes uděluji, aby jsi je přísně dodržoval.“
Deuteronomium 28:12

Tato algoritmika již byla završena v době světové finanční krize v roce 2008, kdy národní státy prohrály finální bitvu s globálními lichvářskými klany a národní státy byly nuceny zaplatit náklady. Tedy mouřenín již splnil, co měl zapsán v podvědomí po generace.

Co teď s mouřenínem, který již není potřebný? Živit ho jistě pán nehodlá a tak je na samotném mouřenínovi, jak se k dané situaci postaví. Jinak bude svým pánem hozen přes palubu pro nepotřebnost...

363177

16.05.2018 23:46

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

84.?.?.?

Děkuji všem za reakce, pánové. V zaznamenané lidské historii lidé věřili v různé ideologie opřené o množství různých Bohů. Možná Vám to bude připadat neuvěřitelné, ale podle doktora Koukolíka bylo těch "jediných pravých věr a jim odpovídajících nejsvětějších božstev" více než 35 000 (slovy pětatřicet tisíc). A vy se mne snažíte přesvědčit o tom, že jedině ten váš "Bůh" je ten pravý? Jak mám poznat, že je tomu skutečně tak? Co když ten jediný pravý je Kuan Jü, Alláh, Re, Perun, Quetzalcoatl, Baal, ... ?

Takže ještě jednou díky za obsáhlá kázání. Která mají jediný cíl. Přivést mne k té "jediné správné víře". Předpokládejme na chvíli, že jsem na vahách. A poctivě se snažím uvěřit ve Vámi adorovaného Boha. Který údajně stvořil Adama k obrazu svému. Pak ovšem prosím o vysvětlení, k čemu jsou Bohu rozmnožovací orgány? Nebo on je snad nemá a Adamovi je stvořil z pouhého plezíru? A ještě ke všemu v okamžiku, kdy Adamova varlata byla zcela k ničemu, protože ještě neexistovala ta samička, s níž by se mohl množit? A ještě jedna drobnost. Pán Bůh stvořil Adama i s prsními bradavkami. K čemu jsou Bohu prsní bradavky? [mrknutí jedním okem]

Předem děkuji za všechny uvěřitelné odpovědi.
Vojta

364220

17.05.2018 15:35

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

84.?.?.?

Pravíte "duchovní dispozici ... napodobováním Boha ..."? Myslíte tím třeba boží činy konané Bohem v Egyptě a popsané v Exodu?

Dobrá. V té době určitě v Egyptě žila rodina prostého rolníka se čtyřmi dětmi. Shodou okolností byli jak matka tak otec nejstaršími dětmi ze svých původních rodin (tedy prvorození). Onen moudrý a milující Bůh oba popisované rodiče i s nejstarším děckem nemilosrdně zavraždil. Proč? Vždyť ti lidé neměli ani tušení (natožpak vinu za to), co se děje tisíc kilometrů od nich v deltě Nilu. Můžete odhadnout, co se asi stalo s těmi třemi zbývajícími dětmi, které na štěstí nebyly prvorozené? Ony nebyly Bohem přímo zavražděny, jen tiše pomřely hladem? Předpokládáme-li egyptskou natalitu té doby cca 4 (průměrně čtyři potomci na jednu ženu), byl tedy každý 4. Egypťan prvorozený. A proto Bohem zavražděný? Proč?

Ještě maličkost. Co komu udělali příslušníci armády, kterou Faraon vyslal, aby vrátila do Egypta prchající Židy? Každý z těch vojáků měl bezpochyby matku a otce. Pravděpodobně také bratry a sestry. Mnozí z nich měli jistě i manželky a děti. V kauze exodu nikomu nezkřivili ani vlas. A přesto byli tím Vaším milujícím Bohem vyvražděni (utopeni jako koťata) do jednoho. Dovedete si představit to utrpení, které museli prožívat skrze jejich zbytečnou smrt všichni jejich blízcí?

Opravdu soudíte, že bych měl tuto vraždící, ukrutnou až sadistickou bestii milovat? Proč? Uměl byste uvést tři nejdůležitější činy, jimiž toto monstrum nějak prospělo lidstvu? O tom, že "Boží" ideologie ohromně prospěla té nejstarší, největší a nejbohatší korporaci (církvi) na této planetě vůbec nepochybuji.

Vojta

364231

22.05.2018 13:01

Americká ambasáda pokřtěná krví

RE: Jurský park

84.?.?.?

> ... je dokladem o neexistenci koncepce civilizačního vývoje tzv. "západní" společnosti.

A Vy pane Butoro znáte nějakou správnou " koncepci civilizačního vývoje" ? Buďte tak moc hodný a sdělte nám alespoň její stručnou osnovu.

Moc děkuji [smích]
Vojta

364296

25.05.2018 14:33

Americká ambasáda pokřtěná krví

RE: Jurský park

84.?.?.?

Děkuji pane Butoro za Vaši obsáhlou odpověď. Naprosto souhlasím s Vámi uvedeným základním principem mravním, "nečiň druhým to, co nechceš ...".
Ovšem velmi na vahách jsem s Vaším

> Musíte být zdravý, mít přístup k potravinám, musíte mít oblečení a ubytování, musíte mít přístup k vodě a energiím, musíte mít k dispozici prostředky k dopravě a komunikaci a ...

Pokud na toto vše mám v lidské společnosti PRÁVO, nezbytně musí existovat někdo, kdo má POVINNOST mi toto vše zajišťovat. Vyjděme na chvíli z předpokladu, že jsem jedním z několika milionů obyvatel slumu na předměstí Karáčí. Se svou partnerkou a šesti dětmi žiji v plechové boudě 1+0 bez zdroje vody a elektřiny. V útrobách mám na místo potravy jen několik kilogramů parazitických červů. KDO JE ODPOVĚDNÝ za tento můj žalostný stav? Jak bude tento lotr (či lotři) potrestán za to, že mi neopatřuje to vše, co Vy pokládáte za mé samozřejmé lidské právo?

Přeji pěkný den
Vojta

364343

25.09.2018 08:15

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

RE: od Chamurappiho po Putina

vousy13 84.?.?.?

Rusko není pod genocidou?

Přibližně 1000 let západní státy v rámci biblického projektu útočí na Rusko. Centrální banka podléhá diktátu MMF a výše úrokových sazeb je oproti nám enormní. Antisociální důchodovou reformu protlačila skoro jednohlasně Duma, i když Putin byl proti. atd. atd...

Je to kolonie, stejně jako my. O zásadních otázkách nerozhodují běžní občané Ruska. Ano, jejich míra suverenity se díky schopným kádrům pomalu zvyšuje, ale je dalece říci, že Rusko je svobodná země.

Přičemž Rusko je krajina s nejbohatšími zdroji, jak lidskými, tak přírodními. Jako mnohonacionální federace, kde každý národ a konfese má možnost žít a rozvíjet se, je jim dán globalizační cíl sjednocení VŠECH národů na základě spravedlnosti.

Bavíme se o cílech globálních, tedy cílech časové periody přesahující generace. V čem dělají chybu, že se jim potenciál nedaří naplnit již stovky let?

Stejně tak mají cíle Češi, Němci, Slováci, Judaisté, Křesťané, Muslimové, Indiáni, atd... Nebo věříte v neexistenci cílů pro každý národ i pro lidstvo samotné?

366729

18.10.2018 22:43

Zlo plodí zlo

RE: Ale pan prezident

84.?.?.?

Bylo by velmi naivní mít pana prezidenta Zemana za ideální morální vzor. Každý politik má za sebou klany, které ho podporují a ty mají mnoho cílů. Některé mohou být v pořádku, některé směřovat přimo proti lidskosti.

Def.: dav je sešlost lidí chovajících se dle vzorců z minulosti a následující autority současnosti.

Autorit nám netřeba!

367141

19.10.2018 17:47

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Štát, nie firmy

vousy13 84.?.?.?

Obávám se, že jde ve vašem případě o nepřesnost ve vertikále moci. Stát není v pyramidě na vrcholu, aby rozhodoval, jak se budou kola ekonomiky točit.

Minimálně je nad politiky v ČR (v zjednodušené formě):
3. lokální elita (klany),
2. nadnárodní korporace,
1. globální elita

Jak z toho ven, aby nás opět biosféra nesmetla tsunami?
Plánované globální hospodářství a nový finanční systém...
Ovšem ten v současnosti drží 1. stupěň pyramidy

367168

21.10.2018 21:07

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Škrťáctví je špatná vlastnost, ale může být i pozitivní

vousy13 84.?.?.?

Ježíš pil nápoj z vinné révy nealkoholický, lisovaný, něco jako dnešní mošt. To jen pohlaváři církve a jejich manuál Bible se snaží narkotizovat svět již tisíce let.

Evangelium míru Ježíše Krista:
A nemějte žádné potěšení z pití nebo nějakého kouře Satana,
které vás v noci udržují vzhůru a ve dne nechají spát.
Neboť vám říkám, všechny nápoje a veškerý kouř Satana
jsou odpornostmi v očích Boha.

Pivo ještě oproti vímu obsahuje kanabinoidy, což je stejná složka v chmelové hlávce tak v hlávce konopí. Tato látka mění hormonální hladinu v těle v prospěch ženského estrogenu. Z chlapů se stávají pomalu ženy...

Ne nadarmo se v našich zemích začal prudce rozvíjet pivní průmysl po husitských vojnách.= Jednoduché pokrytí potenciálu sociálního výbuchu v budoucnosti.

Všechny sociální supersystémy jsou řízeny a alkohol spadá pod 5. prioritu agrese řízení lidstva.

367201

22.10.2018 21:44

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Škrťáctví je špatná vlastnost, ale může být i pozitivní

vousy13 84.?.?.?

Rozebírali jsme toto již mnohokrát nejen u Ježíše. I např. v Koránu je pití vína (nápoj z vinné révy), přičemž Korán přímo zakazuje na několika místech alkohol, jako jeden z největších satanismů.

Samotný Schekel-y mě osobně nezajímá, jeho úloha spočívala pouze v překladu kázání z původního aramejského jazyka. To, že židovstvo zaujímá v akademické rovině vysoké procento zúčastněných je na delší seriózní debatu.

Poku dáváte rovnítko mezi myšlenky Ježíše a Nový zákon, je to asi to samé, jako říci, že uskupení kolem Top09 = demokratický blok ve sněmovně.

Jednoduchá doktrína použitá pro eliminaci myšlenek proroků:
pokud nemůžeš protivníka zničit přímo (konkurencí), postav se do čela procesu, který řídí a proces uprav tak, aby vyhovoval tvým cílům.
Toto bylo uplatněno na všechny nám známe proroky v dějinách.
Vsjo...

367215

22.10.2018 22:06

Vyjádření k incidentu v Teplicích

RE: Nejdřív si řádně prostudujte Františka Koukolíka

vousy13 84.?.?.?

Ale současně lidé potřebují rozeznávat zlo, znát jednání mocensky posedlých, aby se zbytečně nenechávali zblbnout, podvést, oloupit, zotročit.

S tímto naprosto souhlasím, ovšem žijeme v kultuře, která tisíce let popírá tvůrčí a kritické myšlení. Není to jednoduché vymanit se z duševního otroctví. Celá věda od filosofie po ekonomii jsou podmíněné vládnoucí ideologii a světonázoru, vždy tomu tak bylo.

Na západě, kde se my nalézáme vládne biblická (ŘKC) ideologie. A ať si někdo myslí, že je ateista a že ho to nezasahuje, tak se velmi plete, protože společnost je do základních sociálních kast formována přesně dle této ideologie a tento proces trval tisíce let na úrovni podvědomí jedinců.

A lidé si již neuvědomují automatismy svého chování a "někým" formovaných názorů. Asi jako ti křečci, co běhají v kolotoči a nemohou vyskočit. Nebo spíše ani nevědí, že by měli chtít vyskočit?

Celé informační zajištění elit stojí na hermetismu znalostí, kde existují informace pro dav a jiné (někdy naprosto opačné) informace pro ty, kterým bylo dáno dav řídit. Na tom stojí současná civilizace a naším cílem je dehermetizace vědomostí.

V tom je největší síla internetu.
A pokusy o cenzuru nevhodných názorů.
De-Matrix-ace by Neo nebo Noe?

367216

23.10.2018 18:51

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

vousy13 84.?.?.?

Vůbec to není výmyslem Pjakina.

O nejvyšších elitách mluví v přednáškách i např. sociolog Keller. Jednoduše existuje koncepce řízení společnosti a pokud existuje, musel ji někdo definovat.

Světové zákulisí
Globalisti
Globální prediktor
je to fuk, jak jim kdo říká...

Doporučuji i Rakovského protokoly, kde lze vidět úroveň intelektu veřejné vývěsky těchto elit, kde Rakovský vůbec není na vrchu pyramidy. Analyzujte jeho informační zabezpečení oproti davu a bude vám jasné, že musí existovat elita i nad těmi kašpary v parlamentech, kostelech a bankách.

Neveřejná elita, protože maximální anonymita je základem...

367243

24.10.2018 10:10

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

vousy13 84.?.?.?

Rozhodně si neříkají GP, ale bylo třeba definovat pojem, který by je popisoval. A VP rozhodl pro toto pojmenování.

Zkusme tedy jako každý kriminalista rozplétáním procesů, ne pouze statických stavů. Protože statika nám ukazuje jen obraz ne jeho autora.

"Někým" prezentovaná současná situace velmi zjednodušeně:
Nejbohatší lidé finančního světa řídí ekonomiku celé planety. Jejich mezi-cílem bylo zotročení všech lidí pod bičem lichvy na úroveň otroků. Stát, který se těmto klanům vzepře (např. Sýrie) je napaden jejich vojenskou mocí USA.

Politici USA ani nemají možnost ten stát nenapadnout, protože lichvářská mafie drží ekonomiku USA pod krkem a může je během pár dnů poslat do takové recese, že se zhroutí. A politici půjdou na porážku jako první.

A takto jsou celé státy a jejich hospodářství udržovány na obojku a jak pronesl Nathan Rothschild: "Dejte mi moc nad financemi a bude mi jedno kdo v daném státě tvoří zákony.". Koncentrace financí byla již v zásadě těmito klany ukončena.

Jejich finálním (současným) cílem je snížit populaci pracovního dobytka, který vyžírá planetu a k tomu použijí všechny metody: média, sexuální deviace, drogy, války atd... A pak vládnout Zemi v návaznosti pokolení.

A tedy základní navazující otázky:
Jaká je historie těchto finančních klanů?
Jak se k lichvářskému řemeslu tyto klany dostaly?
Jak dlouho trvá koncentrace financí pomocí lichvy?
Jsou tyto klany autorem lichvářské doktríny?

Cui prodest?...

367255

24.10.2018 17:36

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

vousy13 84.?.?.?

Jednou z nejdůležitějších informací, kterou výslech Rakovského obsahuje:

RA: "Nevím, zda mi rozumíte. Tedy jména a adresy „Oněch“ opravdu neznám. Představte si, že by dnes Stalin ovládal Sovětský svaz bez drátů, zdí, stráží a s nijak většími zárukami bezpečí vlastního života, než jaké má každý obyčejný občan.

Jak by se mohl chránit například před atentátem? Jednoduchým, ale nejúčinnějším prostředkem každého konspirátora: anonymitou!"


To je jediná funkční bezpečnostní pojistka. Nikdo veřejně známý není schopen uchovávat své postavení po generace bez toho, aby někdo další neusiloval o jeho moc. Tedy prvním cílem mocných je nebýt cílem.

Všichni ty Rothschildi, Warburgové, Schiffové, Gatesové, Sorosové jsou jen veřejnou vývěskou systému "někým" stvořeného. Marionetkami, které na divadelní scéně tancují pro dav a za to dostali své sociální postavení.

367262

26.10.2018 08:31

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

RE: Nepomáhat

vousy13 84.?.?.?

Zkusme to dialekticky z pohledu vývoje lidstva. Kdy chápeme, že každá rasa zde má svůj důvod a cíl – globálně. S vědomím spravedlivosti nenadřazenosti bílé populace nad ostatními. Jsme si rovni...

1. Proč má jedna rasa vyšší IQ a druhá nižší?
2. Proč zrovna černoši mají naměřeno nejméně?
3. Jaké jsou další míry inteligence, které měříme a důležitost?
4. Jaké cíle mají jednotlivá etnika?

Zpět do menší ohrádky k nám domů a převeďme otázky na zdejší minoritu.

1. Proč cikáni mají více dětí než běloši a nepostihuje je epidemie neplodnosti?
2. Co se máme od cikánů naučit a co oni od nás?
3. Jak vzájemně soužít s touto minoritou v souladu?

367290

26.10.2018 19:15

Pokrytectví svatoušků

RE: Svet sa nachadza v sieti mafianskej destrukcie

84.?.?.?

Zajímavé...
Proč se tedy nechá židovská většina skrz staletími táhnout špičkou svých elit, přičemž je cyklicky za jejich činnost co cca 50 let potká pogrom? Samozřejmě čest výjimkám, ale je jich velmi málo...

Přitom světlo měl kmen Hebrejců nést ostatním národům, které získal jejich prorok. K tomu bodu by se měli slušní židé vrátit a elitě všech 7 hlav utnout. Jinak to s židy momentálně nevypadá dobře.

367305

27.10.2018 11:32

Muslimský Londýn: 423 nových mešit, 100 šárijských soudů

RE: Bohužel, je to tak. Británie je ztracena

vousy13 84.?.?.?

Hřebíček na hlavičku...
A ještě nám sračkomety do hlavy cpou, jaká to bude ztráta až EU přijde o dotace do EU od Británie. Až si elity přesunou finanční centrum jinam, Anglie spadne na úroveň afrických států, kde probíhají klanové války. Jejich etiku jsme mohli vidět napříč staletími...

367319

01.11.2019 21:45

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Stačil mi pouze perex...

vousy13 84.?.?.?

"Putinův obraz podávaný národu se měnil v průběhu jeho funkčního období. O tom celkem dobře pojednává kniha Michaila Zygara „Všichni muži Kremlu“."

Doporučuji si zjistit, koho názory prezentuje a kdo stojí za novinářem Mikhailem Zygarem. Jedná se o 100% podpindosníka a autor tohoto článku se na něj hned v perexu odkazuje, jako na člověka objektivně popisujícího obraz Putina.

Dějinná odbočka:
v Rusku dalece není vše v pořádku – bez diskuze. Oni měli vzhledem ke svým zdrojům to neštěstí, že po perestrojce celý kádrový řídící korpus formovali z ambasády USA pro vysněný "drang nach osten". Oproti tomu, co se dělo tam, to u nás probíhalo opravdu sametově. Putin zatím nedosáhne ani na centrální banku, tak jak chcete řídit ekonomiku?

Gramotného občana by mělo např. zajímat:
může Putin za to, že nemá vlivové páky na Nabiullinovou? Pokud nemá, jak to změnit a jak podpořit samotného Putina a ostatní patrioty, aby ty nelidské svině, které genocidují občany Ruska, poslal ideálně do pracovního tábora na Sibiř. [smích]

374380

01.11.2019 22:04

Reklama a válka proti bělochům

RE: je to složitější problém...

vousy13 84.?.?.?

Já bych to viděl tak, že západní Německo se snížením jejich průměrné vzdělanosti stane levnou montovnou pro nás? [chechtot]

374381

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?