Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Sugar, VojtaIL, vousy13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.05.2014 01:04

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Dolar a BRICS

VojtaIL 84.?.?.?

Tak ještě jednou, pane Dube. Ve své první reakci na Vás jsem Vám naprosto srozumitelně sdělil:

> Držím-li kontrolní akciové balíky ve světových firmách 

Světové firmy nemusí být všechny americké, že? Nato jste začal blábolit o jakýchsi provozovnách. Tedy jsem Vám dal konkrétní příklad světových firem:

> majoritní akciový podíl jihoafrického diamantového dolu, lucemburské banky, taiwanské firmy na výrobu PC komponentů

Vy těmto slovům opravdu nerozumíte? Že opět argumentujete těmi svými "provozovnami"? V tom případě mě prosím omluvte. Už Vás dál nebudu trápit. [smích]

310499

30.05.2014 13:27

Irák: Největší ropná loupež v historii?

Ropná loupež?

VojtaIL 84.?.?.?

V loňském Roce bylo z Iráku vyvezeno cca 880 milionů barelů ropy. Irák získal za její vývoz kolem 89 miliard USD (asi 1,8 bilionu Kč). To je přes 100 USD za barel. Zdroj viz zde. V čem spočívá ta strašlivá ROPNÁ LOUPEŽ? [velký smích]

310854

12.06.2014 17:17

Web root.cz vynucuje prohlížení reklamy

RE: zvláštní

VojtaIL 84.?.?.?

Dnes jsem s Vámi zcela zajedno, pane Dube. Podepisuji Váš názor.

Vojta

311550

17.01.2017 00:17

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Toto je demokracia

Sugar 84.?.?.?

Samozřejmě...
daň jdoucí do rozpočtu z těchto narkotik nestačí ani na léčbu kuřáků, většina jde jako vždy zpět korporacím, jde jen o účetní operace.

Kouření je genetickou zbraní postihující další pokolení – stejně jako alkohol. Je známé, že chlapci kuřaček jsou poměrně často postiženi tak, že jim ve spermatozoidu chybí určitá bílkovina, která je nutná, aby chlapec byl schopný další reprodukce. Takže je na ženách, aby uvážily, zda chtějí vnoučata pro své děti či upřednostní kouření...

Proč myslíte, že Hitler v Reichu tvrdě bojoval proti kouření a naopak pro Slovany ho s vodkou přímo požadoval šířit?

355133

17.01.2017 22:37

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Toto je demokracia

Sugar 84.?.?.?

Myslíte že:
Google, Apple, O2, T-Mobile, Škoda, Veolia, Philip Morris atd... platí daně hlavně u nás nebo tam, kam rozhodne velení dle libosti?
Jak byste v rámci účetnictví provedl vývoz zisku firmy mimo kolonii ČR?
Dostal jste někdy fakturu např. od Google?
Pro koho pracuje současná globalizace?

Se zbytkem by se dalo z určité úrovně souhlasit. Vše začíná již od útlého věku - výchovou, vzděláváním, informačními médii atd... Tam je formován světonázor a charakter jedince.

V zásadě by řízení společnosti mělo v jednoduchosti fungovat na základě rozřazení všech ovlivnitelných procesů na kategorie:
1. biologicky podmíněné = rozvoj
2. paraziticko degradační = degenerace
Na těchto kategoriích by měla být vystavena výchova společnosti a její zákonodárství. Je to dlouhý proces, no pokud budeme slepě přehlížet procesy 2. kategorie jako nyní, silně si koledujeme o další restart civilizace.

Chápu, že se to mnoha jedincům může jevit jako omezování osbní svobody, ale ti většinou použitelné řešení nihilisticky nenabízí. A jelikož celý vesmír je procesem evoluce a statika v něm neexistuje, je jejich postoj těžko obhajitelný.

355162

17.01.2017 22:57

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Jistě,

Sugar 84.?.?.?

Proč bych měl dotovat svým časem či vyhýbáním se smradu někoho, kdo evidentně neregistruje ostatní? Mám se podřídit potřebám jiného, který škodí svému okolí? Kdo ani nezaregistruje, že v jeho dýmu jsou nuceni jít i jedinci s malými dětmi?

Když to přeženu:
budu chodit po ulici a plivat kolem. Někoho poplivu a na strážnici se budu obhajovat, že jedinec se přeci "mohl slině vyhnout". Chápete ten nesmysl, co jste zde vytvořil nebo jste opravdu takový sobec? Ulice je veřejné prostranství a nevšiml jsem si, že by jej dotyčný kuřák vlastnil. Sobecky nárokoval - to evidentně ano...

Neobhajitelný jste vy, protože jste kuřáka právě degradoval na primitivního živočicha, který si neuvědomuje, že žije ve společnosti s jinými lidmi, kterým může svou činností vadit a ničit jim zdraví.

Čest slušným kuřákům, kteří chápou, že zde nejsou sami...

Zbytek nemá cenu rozebírat, protože se zde bavíme o kouření a ne o ekonomice a kumulaci peněžního oběživa u bohatých a chudnoucí střední vrstvě. To je vcelku jiné téma na hlubší vhled. No nicméně podobně či více škodlivější než kouření.

355163

25.04.2017 14:33

Chytrý plán Putina a devět tun Trumpa

Bláboly ruských autorů

84.?.?.?

Autor tohoto článku, ač dle jména sám Rus, píše

> Podle některých odhadů spotřebují Rusové asi pětinu světové zásoby opiátů.

V Rusku žije v současné době přibližně115 milionů Rusů. I kdyby jich ve zbytku světa žilo dalších 35 milionů (toto číslo jen odhaduji), tvořilo by 150 milionů Rusů přibližně 2% lidské populace této planety. Spotřebuje-li 2% lidí 20% světové zásoby čehokoliv, připadá na každého Rusa (včetně kojenců) DESETINÁSOBEK průměrné světové spotřeby. Šílené.

Rusové (včetně Putina) jsou dle autora tohoto blábolu v permanentním rauši?

Vojta

357434

24.08.2017 22:35

Epizoda 13: Proč dal Londýn Hitlerovi Vídeň a Prahu, část 1.

RE: To zidovstvovyhlasilo Nemecku valku

Sugar 84.?.?.?

Rámcově ano,
Himmler, Eichmann, Heydrich, atd....
Ti všichni měli židovské kořeny vč. samotného Adolfa Schekel-Grubera.
Běžní židé byli použiti jako třísky do ohně pro vyšší cíle nad Rabinátu.
Běžná praxe a-sociálních inženýrů – z popela vašich těl povstaneme silnější než předtím.

359708

01.11.2017 07:46

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Úspěšně realizovat měnovou reformu 1 : 20 sametovou revolucí KGB v čechách ...

Sugar 84.?.?.?

Detto sociopat Herman Gref ze Sberbank, jako představitel bankovní mafie, která obsluhuje největší podíl zdrojů planety Země.

Elita moc dobře chápe, že musí udržet populaci v pokud možno negramotném stavu o procesech řízení, aby s ní mohla vorat.

Kdo to nechápe, je samotná populace, bohužel...
https://www.youtube.com/watch?v=tTToclL_4pM

360829

16.12.2017 17:40

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

RE: Konec přetvářky !

84.?.?.?

> Jejich éra ... velmi brzy skončí !

Podobnou "plamennou" předpověď konce schopných lidí vykřikoval z tribun už cca před sto léty jakýsi Uljanov. A po něm tento vlhký sen papouškovalo množství dalších neschopných závistivců. Kde je ten KONEC SCHOPNÝCH? Cha, cha.

Namísto konce skupiny schopných lidí na západě vzniká další ohromná skupina schopných (a tedy i bohatých) lidí v Asii. Podle studie společností UBS a PwC tam žije už 637 dolarových miliardářů. Což je téměř o stovku více než v USA. Co si s tím Vy, zanícený bijec bohatců, počnete? To by mě vskutku zajímalo. [mrknutí jedním okem]

Přeji pěkné dny
Vojta

361459

02.02.2018 19:45

Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné

RE: Novodobá Atlantída

vousy13 84.?.?.?

Liberálnímu západu se u nás již moc nedaří...

Světe div se, nejvíce mladých lidí by volilo dle průzkumů SPD či ANO.

V dnešní informační době, poměrně brzy budou pro smích. Akorát zombies v poli jako Štětina, Mitrofanov, Drtinová apod. to ještě nepochopili. Ale podvědomí pracuje a jsou pod neustálým vnitřním tlakem.

362283

> Otázka smyslu života je příliš obsáhlá.

Není. Bohužel podobně, jako Vy, smýšlí drtivá většina lidí, pane Butoro. Nechápu proč? SMYSL ŽIVOTA je přírodní zákon. Přírodní zákony jsou vesměs jednoduché a srozumitelné. Viz například zákon kauzality, Paretiho pravidlo či Keplerovy zákony.

Veškerý život v celém vesmíru musí respektovat zákon, který mu přikazuje MNOŽIT SE RYCHLEJI, NEŽ HYNE. Tak jednoduchý je smysl života. A bezpochyby platí v celém známém kosmu. A naprosto nezáleží na tom, z jakého úhlu na něj pohlížíte. Nebo soudíte, že může někde existovat život, který by si mohl dovolit tento zákon ignorovat a přitom dlouhodobě přežívat? [smích]

Vojta

362343

09.08.2018 16:10

Vyjádření k incidentu v Teplicích

RE: Debilizace - xido-islám, nástroj otrokářů

84.?.?.?

Samozřejmě, že mám lepší definici zla, pane Pátá. ZLO JE DEVASTACE HODNOT. (Autor definice F. Koukolík) Ovšem! Velmi záleží na tom, jaké hodnoty kdo vyznává. Já například považuji za své nejvyšší hodnoty:

- životy mých blízkých,
- životy ostatních lidí,
- zdraví,
- svobodu,
- moudrost,
- vědění,
- majetek, ...

Za zlo tedy budu samozřejmě považovat to, co devastuje mé hodnoty. A budu se mu zuby-nehty bránit.

Existují ovšem i lidé, jejichž nejvyšší hodnotou je:

- víra v Alláha, ...

Jak vidno, zlo je pojem relativní. Smrt nás, nevěřících v islám, je pro většinu muslimů dobrem. Protože tím odstraňují ze světa to, co devastuje jejich nejvyšší hodnotu. A o tom, že muslimové své "dobro" konají rádi a často, Vás snad nemusím přesvědčovat. Stačí pohlédnout na statistiky terorismu za posledních 20 let.

Ve smyslu tohoto poznání se lidé už naučili trochu bránit. Jak? Postavili mimo zákon nacizmus. Protože ten nutí své vyznavače vybíjet "méněcenné" rasy. Ovšem titíž lidé si nevšimli, že komunismus nutí své vyznavače, k vybíjení bohatých lidí (pod eufemismem třídní boj). Soudím, že by komunismus měl být zakázán stejně, jako nacismus. A do třetice. Islám nutí své vyznavače vraždit nás, "nevěřící psy". I ten by měl být v osvícených zemích zakázán.

Všechny militantní víry nám způsobují zlo. Jen to obrovské množství lidí (Merkelová a všichni vítači) ještě nepochopilo. A dokud se děti nebudou učit už od mateřské školy, co je to zlo, nebude líp.

Vojta

365665

30.08.2018 15:06

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

Kam se poděla dědičnost?

84.?.?.?

V Českých zemích se ještě v nedávné minulosti rodili géniové. Jejichž díla i jména se stala světoznámými. Namátkou pár jmen: Smetana, Škoda, Slavíček, Křižík, Marold, Dvořák, Mánes, Kolben, Daněk, Kupka, Fila, Baťa, Hašek, Ledwinka, Špála, Janeček, Walter, Ježek, Heyrovský, Seifert, ... a mohl bych ještě dlouho pokračovat.

V současnosti je naše země ve světě známá jmény: Kožený, Rittig, Krejčíř, Rath, Kalousek, Smetka, Bakala, ... darmo mluvit.

Kardinální otázka. Kam se poděly geniální talenty velikánů z prvního odstavce? Nebo jsem snad přehlédl nějakého českého významného hudebního skladatele, malíře, vynálezce, spisovatele, průmyslníka, ... , který tvořil v uplynulých třiceti létech? Soudím, že nepřehlédl. Co způsobilo, že se tvořivá genialita významných Čechů minulosti nedědí? A místo toho se zvrhla v talenty současných "významných" Čechů krást, lhát a podvádět?

Vojta

366227

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?