Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 34 příspěveků, 10 různých jmén: <nic>, Alena, Klacíček, Kostelecké mňamky, KP, Patrik Mecenáš, pros, prostej, půl, vijuk.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.09.2016 08:55

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

prostej 77.?.?.?

Jestli nevycházíte třeba, ze špatného zadání. Pokud připustíme, že v pětiúhelníku nebylo letadlo a v Shanksville třeba také ni, v 7 určitě ni, tak třebas podle stejné šablony ni také v 1 a 2. Proč by si to kluci komplikovali ?

351857

15.09.2016 09:06

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

už jste narazili

prostej 77.?.?.?

na teorii Dimitri Khalezova ? Je to úplná sci-fi, nebo to má nějaký základ ?
Zpracované to má ale pěkně, určitě o řády výše, než kluci-a teorii o ZHN v Iráku a že na to měli rozpočet, teda . Co na to pětipéčko ?

351859

15.09.2016 09:44

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

77.?.?.?

nezdá se vám, že i propaganda by měla míti určitou úroveň ? I když dneska už je možné i to, že celá akce z videa je prací kontrakonspi sekce za 20 mio dolarů či nějaké "neziskovky" za podobnou cenu....[chechtot]

351861

12.10.2016 23:15

Kdy dojde světu trpělivost s USA?

RE: Až na toho Babiše, celkem dobrý popis situace.

prostej 77.?.?.?

Tak to je neuvěřitelný....jak hluboko vede nora....fakt jste mě dostal.
Opravdu ve 2017 volím ANO....ouplně jste mi otevřel dveře.

Společenstvo dotací :

Jeden Bureš vládne všem,
jeden jim všem káže,
jeden všechny z EETuje,
do Agrofertu sváže....

352586

13.10.2016 10:45

Kdy dojde světu trpělivost s USA?

RE: Až na toho Babiše, celkem dobrý popis situace.

77.?.?.?

Musím uznat, že tohle je jiná liga.

Já „ANO“ ale nevolil, vědouce, že bude i bez mého hlasu mít dost od ostatních. Chtěl jsem jim tam zvolit důstojnou opozici - SPD(+SPO), bohužel do 5% chybělo asi 8 hlasů v kraji Středočeském (baště ODS), a tak jsem se vlastně zbytečně namáhal

Tohle má " hospodář " zmáknuté lépe, než když "zavedení" jednoduše "nedávejte hlas, který propadne". Ale na druhou stranu, když to prohlédne prostej ?!

Je rozdíl když "hospodář" stříhá volně pobíhající ručně, nebo očipované, zavřené v klecích s automat nůžkami nastavenými na kost. Nyní se "hospodář" zaměřil
na ty co si pobíhali tak nějak po obvodu, né vždy došlo na stříhání anebo částečně. Drželi hubu, nebékali a nebránili ty , jež stříhal dosti. Nyní nebékají pochopitelně ty dosti ostříhané a hospodáři i fandí. Jenže na konci je klec, čip a automat nůžky až na kost, pro všecky. A tenhle " hospodář " je v tom systematickej..tak jako ti "hospodáři" , " hospodářů ".[mrknutí jedním okem]

352591

05.12.2016 17:02

Bitva o Khan al-Shin – další velké vítězství SAA = dalších tisíc teroristů v Evropě

RE: v opačném případě by si nenechali srát na hlavu

pros 77.?.?.?

Jardo a Pepane, vy jste jako udělali co ? Nemyslím to špatně, jen pro inspiraci.

353866

08.12.2016 17:05

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

Nemyslím si, že to bude pád Babiše.

77.?.?.?

Ono by chtělo aby se ta zmiňovaná střední třída mrkla občas do zrcadla. Když držím ústa, dělám že nevidím jak se brakují výběrčím ti největší ubožáci - exekuce, zaměstnanci v reál ekonomice - výpalné,daně a třeba důchodci, nesmím se pak divit, že Burešovi teď tleskají. Oni už nemají co ztratit a on jim nabídl,že ožebračí i ten zbytek v real ekonomice. Není to sice super, ale alespoň v tom nebudou sami. Když se podíváte, kolik zaměstnanců je na různých úřadech, neziskovkách a podobně, tak máte další velkou skupinu voličstva a s tou se Bureš podělil už a podělí, páč není blbej....oni mu ostatně pomůžou z výběrem, vždyť je to v jejich zájmu. Že by si lidé dali dohromady, kdo je na jaké straně barikády v to zatím nevěřím, ještě není tak špatně.

353970

09.12.2016 14:03

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: EET považuji za pouhý detail,

77.?.?.?

Tragické na tom je, že vy dva jste na stejné straně barikády a jebete se navzájem. Dokud si tohle neuvědomíte nic se nezmění. Už to prosím vás pochopte, nepřítel je jinde....

354018

11.12.2016 19:32

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: EET považuji za pouhý detail,

77.?.?.?

No tohle ale není pravda. Minimálně o část DPH, nebo o celou částku se rozdělil se zákazníkem v podobě nižší ceny za menu. Pokud je ti milejší, že to oba odevzdáte raději Burešovi, tak o tom žádná. Je to tvá volba. Věříš-li, že vybrané peníze navíc (pokud vůbec, po odečtení nákladů) skončí ve školkách u učitelek, sestřiček apod. tak jsi hóódně velká naivka. Tečka.

354076

12.12.2016 21:30

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: Zbytečná hysterie okrádačů státu

77.?.?.?

Naprostý souhlas s vaším nadpisem. Tipnul bych vás na učitele, možná už v důchodu. Záslužné povolání. Komu jde o kost a kdo je demagog, pane učiteli, toť je otázka. Poslední dvě věty vašeho příspěvku tesat do kamene.
Mrkněte a sám posuďte, od 6:30 výživné....nic osobního, náhodou jsem narazil na youtrubce a to je jen opravdu malá rybička...opravdu si myslíte, že problém je v živnostech ???

https://www.youtube.com/watch?v=2FFu298fcKc

354094

13.12.2016 00:09

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: No nazdar! Deset nových zbytečných regulací?

77.?.?.?

Bureš - Hospodin
Sobotka - Mojžíš
Ty vole, co to tam hulíte v tuhle hodinu na sekretariátu v ANOFERTU????

354096

13.12.2016 08:03

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: asi neníRE: Zbytečná hysterie okrádačů státu

77.?.?.?

Vážený pane učiteli,
Pokud chcete vyřešit protržené hráze tím, že do rybníka budete pouštět více vody, kterou, zdá se možná ani nemáte,prosím, jak je libo. Nezlob te se, ale toto hospodaření nepapám ani vám a už vůbec né Burešovi. Jde o něco úplně jiného.
Vážený pane učiteli, slovy klasika.....odpověď čekáte? Nasrat, jo, nasrat!

354099

15.12.2016 18:14

Řízená destrukce Evropy – “Ordo Ab Chao”

Klucíí,

77.?.?.?

Kangaroo,výjimečné porušení omerty,Spektátor Čumilovič Puk, viděli jste, nebo četli Atlas Mraků ? Teď bude myslím v sobotu na čt2. Co vy na to ?

354130

Pane ppppp,
jak to tedy podle vás bylo ? Co se tedy ten den stalo ? Jedná se mi jen o pouhou vaši hypotézu, co považujete ze svého pohledu za nejpravděpodobnější v celém kontextu ?
Ještě by mě zajímalo co říkáte na teorii D. Khalezova. Je to úplná sci-fi ?
Děkuji

359131

Zdravím,
sjíždím vaše odkazy. Již jsem se vás jednou ptal, tak pokud se vám chce odpovídat, ještě jednou.....
Pane ppppp,
jak to tedy podle vás bylo ? Co se tedy ten den stalo ? Jedná se mi jen o pouhou vaši hypotézu, co považujete ze svého pohledu za nejpravděpodobnější v celém kontextu ?
Ještě by mě zajímalo co říkáte na teorii D. Khalezova. Je to úplná sci-fi ?
Děkuji

359333

23.10.2017 22:32

Nééé. ANO nééé!

RE: Zajímavé je, že panu Stworovi to nedošlo, stejně jako ostatním.

půl 77.?.?.?

Ano závist, to je přesně vystižené. Pro pana Vojtu, ne Burešovi nezávidí ten je daleko, případně část nežného..sní....Tady jde většinou o Pepíka od vedle a je jedno jestli na vesnici, nebo městě. Zároveň ale závist je jen půl pravdy. Pane minidaz, zapomněl jste úmyslně na tu druhou půlku. Kde byl hospodský,instalatérský, truhlářský apod. když bezostyšně na daních, exekucích opod. drancovali pánové, člověka s menším stěstím, či méně chytřejšího, přesto na stejné straně barikády. Tehdy se ho nikdo nezastal s falešnou myšlenkou, že na nás nedojde. Jenže když je, méně od boha vybavený již vydrancován, ejhle přišla řada na chytřejší, další v řadě.....Bureš jim jen řekl, že se sice lépe mít nebudou, ale na jejich úroveň zprasí hosp, instal, truhl apod.....Zbytek voličstva Bureše, jsou už jen navýšení co do počtu, zvýšení prestiže ( skrze ponoukání ke konání) a i peněz, státní úředníci, zaměstnanci. Až pochopí hosp., instal., truh., apod. kdo je s ním na jedné lodi a kdo na druhé...možná tehdy se něco změní...

360618

24.10.2017 10:47

Nééé. ANO nééé!

RE: Proč tak složitě ? Voličská lůza se soustředila u Babiše-Bureše.

Kostelecké mňamky 77.?.?.?

Toto by bylo potřeba vytesat do kamene. Kámen umístit na prozatím svou zahrádku, či do prozatím svého bytu a pod směr svých úklonů.....potom už stačí jen vyčkat......ale váš názor respektuji.

360635

27.10.2017 11:51

Strach z Babiše

Strach z Babiše?

Patrik Mecenáš 77.?.?.?

Jestliže byl na jedné straně korumpovaný, musel být na druhé, ten co korumpoval. Oba bohatli, byť každý s lupem nakládal jinak (+ pro Bureše). Bureš několikrát ve sněmovně v záchvatu pravdy říkal, že ho stvořili právě ti korumpovaní. Oba jsou nenežraní, chtěli pořád více a jednoho dne se to už korupčníkovi přestalo vyplácet. Tak si chtěl mnohem levněji pořídit výrobnu na zákony a přídělovnu na dotace. Korumpovanému se to však logicky nelíbilo, tak začal tahat špínu. No jo jenže problém je, že v tom jeli oba, tak korumpovaný mohl vytáhnout jen to v čem nejel on sám. Toho moc není ( směšné Čapí, méně směšné finanční minigestapo, apod.), jenže zapomněl předhodit ještě něco volnému lidu. Bureš je na tom stejně, takže ten napráskal jen to v čem sám nejel, v čem byla jen konkurence + ukázal volnému lidu program - toho největšího nepřítele a miliardáře hospodského - to zabralo. Člověk by čekal, že nejdříve udělá něco jako EEVS ( elektronická evidence výdajů státu), ale né na prvním místě je EET. Otázkou je a kdo to ví ať odpoví, co žene Bureše tak strašně dopředu. Peníze to prý nejsou i když potom nechápu proč vůbec na Čapák bral dotace, které byly určeny pro malé a střední. I kdyby zákon neobešel tak tohle je prostě úchylnost a ukázka nenažranosti. Dobrá můžeme věřit tomu, že na stará kolena se ozvalo svědomí, šel do sebe a chce najednou pomoci republice, lidem, to by bylo úplně nejlepší. Mě ale přijde, že Buřeše žene dopředu něco jiného. Spíše než strach z Babiše, není to strach Babiše ? Nevím, ptám se. Raději bych teda bral to svědomí....
Dodatek : V poslední době se ústy politiků i v mediích mluví o začátku konce demo kracie. Nevěřím tomu, ale pro jistotu. Vše výše napsané je citace z rozhovoru s neznámým člověkem v hospodě, který tvrdil, že je nesvéprávný a jeho jméno ani bydliště mi není známo. Jeho názor nemusí nutně korespondovat s mojim a je přepsán včetně chyb i pravopisných.

360758

09.11.2017 18:58

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Demokracie

77.?.?.?

Když lidé jako bába nenastavují prostředí, tak potom za co berou posranci a strany úplatu ? Za co tedy lobují lobisté, když podle vás nic nenastavují ? Nenávidí ho né proto to, že by nebyl v partě, ale proto, že tam byl, ale teď je obešel a už se nechce dělit. Proč by bába dával velké prachy, když za mnohem menší cenu si to může udělat napřímo a ještě jako bonus ukojí svou úchylku ? Kolik by asi bába musel zaplatit za šmíruňk, bubububébété, případně i likvidaci svojí konkurence, kdyby si to neudělal napřímo?
Že má dobrý marketing o tom není sporu.

360969

11.11.2017 16:52

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Přetížení liberalizmem

vijuk 77.?.?.?

Znal jsem jednoho co podobně mluvil. Zbytečný náměstek na zbytečném úřadě, kdesi v jižních Čechách. Ostatně " univerzální mravní rámec " je jen pro někoho a ve skutečnosti znamená svobodu žít na úkor skutečných daňových poplatňíků. Jundřííšku, nejsi to ty ? Ostatně i ten "Agrofert do každé rodiny" by na tebe pasoval, jak jsem tě znal.

360996

15.11.2017 09:38

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Přetížení liberalizmem

vijuk 77.?.?.?

Děkuji za odpověď. Mindráčky nechám na Vaše posouzení, jelikož Vám jdou tyto věci na dálku. Pokud se Vás tykání dotklo, omlouvám se. Děkuji za tip na knihu, prima dárek na vánoce. To je ten Sagan co předlohoval a produkoval Kontakt Zemeckise ? Bylo by možné sdělit Vaše zaměstnání ? Samozřejmě Vás k tomu nijak nenutím, můžeteme mě poslat někam. Zcela vážně a upřímně mne vaše názory zajímají, za předpokladu, že do kasy dáváte více než-li příjímáte jakkoli. Pokud tomu tak je, tak o to zajímavější je pro mne Váš názor kolem
výše uvedeného " univerzálního mravního rámce " v kombinaci s "Agrofertem do každé rodiny" a níže "Potom si v případě KLDR jen na základě nepřímých informací troufám tvrdit, že zcela jednoznačně velká většina jejího obyvatelstva je spokojená". Kombinace tohoto je pro mne opravdu upřímně zajímavá. Pokud si s té kasy berete více, tak se omlouvám, ale to už není tak zajímavá kombinace, neboť každý třetí. Tím se nechci Vás nijak dotknout. Váš názor je už potom ale tak nějak cinknutý, stejně jak můj a přestává
to být z hlediska " univerzálního mravního rámce " zajímavé.

361048

12.12.2017 17:30

Noví evropští barbaři

RE: Kudy ven?

77.?.?.?

Vladimíre
a kam jezdíte trénovat ?

361423

15.01.2018 11:12

Zeman bude "odejit"

Zeman má velkou šanci vyhrát.....

77.?.?.?

Potřeboval by vyřešit jen rébus jak si na jednu stranu udržet voliče Bureše v druhém kole, ti ho volili už teď, většinou. Na stranu druhou dostat k volbě nevoliče Bureše, kteří jsou znechuceni přílišnou podporou Zemana onomu korporátu se státní mocí. - Zemana bylo poplácávání Bureše v proslovu v parlamentu + bylo vyjádření po proslovu, že příště 101.... + udělal sám Bureš mírným obrácením v TV, když radil Milošovi co by měl dělat ve svém okolí.
Pokud se podaří Milošoj přesvědčit nyní tuto skupinu lidí, nikdy ho Drahoš nemůže převálcovat (+15-20% )hlasů navíc co leží na ulici) a Miloš je obratný rétor na to, aby na jednu stranu udržel koblihy a na druhou něco pověděl, klidně jen mezi řádky směrem k těm co nemůžou korporáta se státní mocí ani cítit.

361941

18.01.2018 12:04

Vojenská zpravodajská služba vyzbrojila demokracii po celém světě

RE: Krachostán demostán

77.?.?.?

ODS jasný ANO jasný a pro koho to bude vybírat bezpečnostními složkami řízená diktatura? Obrazně když se ti dva poperou a zjisti, ze tím jen tratí, tak vytvoří tu diktaturu. Pro nezávislého občana je nejlepší období když se ti dva perou. Kolik zákonů vytvoří během pranice? Kolik jich vytvořil nyní ten slovenskej úchyl? Po dobu pranice si alespoň občan muže být jist svým životem, zdravím i majetkem.

361981

16.06.2018 19:17

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

KP

KP 77.?.?.?

Pokud to trošku více prosejete na TV Šlágr 1,2 se dechovka najde. A na CT1,2 taky občas něco běží...a to poslouchám úplně něco jiného. Dechovku vůbec nemusím.

364738

Pane 5p.....a je už znám datum ? Já som malá žužužu....

367576

Pane 5 p asi třikrát jste byl vyzván k uveřejnění vaši verze 9/11. A nic. Vy se proste jen rad čtete . V čem přesně BAbisovi nerozumíme? Pokud jsem pochopil a to je info zevnitř, tak na nic jiného než kombinaci úchylky a praskání bičem té nad nim to zatím nevypadá. Ale vaši verzi si rad přečtu.

367610

17.11.2018 09:49

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Enem trocha mudrovaní.

Klacíček 77.?.?.?

Kuwa to vypadá jak keby Vetvicku navštívil s obalků ten co byl poliben na podiu Velkým Andym. Tož připustme že poslení odstavce článku davajů smysel. Už kvůlivá Nečasoj nás jednou malem emerikani bombardovali též z důvodů, že tu chcou stavět tu chatrč s jádrem. Nečasovic deti do toho nikdo ale netahal. Jestli von Velký Andy nedojel na svou psychickou poruchu velké nenažranosti bo nechal podepsat svého Malého Andyho i AndyŇi nějaků tu zmluvu o tom co bylo určené pro střední a malé. Tož vím že někteří mladí si přilepšujů od stařečků z jejich důchodů, tak jako Velký Andy z toho co je pro střední a malé. Tož je to legální oboje, ale někému se to ekluje. První odstavce článku pojednávajů o tom co Velký Andy provedl. S tého mudruju kdo ho asi tak volil. U škobku se k tému přiznala jen Mařka co narostlo sebevědomí bo po vyžehlení ksichtu vypadá jak ta naša ministriňa přes prachy. Lojzek co nosil pásku PSVB a od revoluce nepracoval, dostal teď novú na záda Celní Zpráva a kontroluje estli vydává ET lístky náš karuselový miliardář co narážá sudy. Enem se bojím když bude Velký Andy v klidu, tak Lojzkovi přibude na zádech páska Serní Zprava a bude kontrolovat estli......nejsem blbý estebák jako ožrala Mirda lidi sou lidi.

367829

Až pochopíte duši voličů Andreje, zároveň vám dojde, že toto je zbytečné. To nemyslím nijak špatně, na žádnou stranu, jen konstatuji fakt. Pan prezident má pravdu, že pokud Babiš neztratí nervy, nemůže prohrát. Babiš si pro svůj záměr matematicky vybral celkem homogenní voličskou skupinu jejíž vrcholným představitelem je min. fin. Dvě mouchy jednou ranou. Toto se nikdy nemůže povést na druhé straně rovnice, v daném systému, pokud to nebude zahnáno do kouta.

367836

19.11.2018 12:01

Opět pokus o barevnou revoluci

RE: Babišův kabinet není vůbec špatný.

Alena 77.?.?.?

Viděno optikou státního ouředníka, dotačního berouska, pracanta v ziskovkách....hotový nadpozemský ráj. Však mrkňete jak se Alence daří v objemu. I s tím Nečasem máte pravdu, to bez námitek.

367864

20.11.2018 23:36

Hold první světové válce - triumf lží a prázdných frází

RE: Triumf demokracie

77.?.?.?

Tak ať Babiš vyhlásí o jádru referendum. Tím bude krytej, já nic já muzikant to lid.
Výsledek je vzhledem k naladění jasnej, lid není blbej. Týden před hlasováním začít u Soukupa každý den s tříhodinovou diskuzí odborníků ať je to referendum podložený. S amíků se vytáhnout peníze na mediální masáže a pro řvaní ziskovek před referendem, což jim bude hovno platné, ale každý dolač dobrý. Babiš se může klidně starat o své dotace a likvidaci konkurence bez stresu. Na co ma ty poradce.

367905

24.03.2019 01:14

Když dojde na fakta

RE: Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

77.?.?.?

A až moudrý muž vysvětlí toto, poprosil bych ještě ten popsaný zásobník na 30 -
223 (5,56)
co už tam byl před příchodem střelce . Dekuji.

370512

27.03.2019 07:49

Svět podle Brentona Tarranta

RE: Velmi podivný článek!

77.?.?.?

Váš text a odkazy výše dávají logiku. Ještě tam nehraje ten zásobník předem a také mě překvapilo jak hodně dopředu lítají nábojnice u té ar15. Máte pro to vysvětlení ? Děkuji.

370606

02.05.2019 23:12

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: IQ ≫ morálka

77.?.?.?

Tak jsem projel vaše písmo pod nickem a musím přiznat, se to čte před spaním jako fakt famózně/ takové perly od vlčí babičky z její krabičky /. Něčeho více by na skladu bylo? Web, kniha-y, nebo alespoň více pište tu...děkuji

371331

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?