Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 26 příspěveků, 1 jméno: Mirra.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.10.2016 16:25

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

vše

Mirra 89.?.?.?

má hlubší podtext když vezmeme v potaz prakticky výchovu nových kádrů na převzetí moci. Pro logicky uvažujícího člověka je divné že se náhle přes noc vypařila moc druhé supervelmoci. Hodně lidí to svádí na ekonomické potíže, uzbrojení apod, jenže faktem je že se nic ve známé historii takhle neudálo, žádné impérium nepadlo bez boje, vždy bylo zničeno vnějšími faktory, vnitřní tomu mohly jen napomoci. Rozpad sovětské soustavy je historickým unikátem. Ale když pohlédneme na ideologii která stála u zrodu tohoto impéria tak to snad ani jinak být nemohlo. Myšlenky leninisticko-marxistické nemohly dlouho mít jako základnu pouze "malý" SSSR. Vojenská expanze by neměla smysl jelikož by hrozil v nejhorším případě až zánik civilizace. Tudíž jako parazit když nemá možnost tak opouští hostitele. Stejně proběhl transfer těchto myšlenek a ideologie do zárodku EU a do Spojených států kde měl dlouho spící buňky. A SSSR se pak zhroutil jako prázdná slupka, náhle přišel o veškerou hnací sílu a zůstaly jen pomalu se obnovující národí identity. Čína tyto otřesy a přesun elity ustála, ale stala se spíš nacionální než vyhovující komunistické myšlence. A historie posledních desetiletí nahrává temné myšlence, či konspiraci proti evropským národům (Germánům i Slovanům), jelikož ty jsou tahounem vývoje a posunu lidstva kupředu. Ikdyž i ostatní národy mají hodně inteligentních jedinců, tak jim schází objevitelský a průkopnický duch posouvající hranice...

352439

22.11.2016 00:44

Prastaré spirituální kořeny rusofobie

i jinak

Mirra 89.?.?.?

nabízená teze je jen částí důvodů neustálého napadání Ruska. Dalším významným důvodem je touha po staré domovině. Jak Germáni tak Slované mají původ v hloubi dnešního Ruska odkud postupně, zřejmě pod tlakem změny podnebí migrovali na Západ. Politika i domnělé křivdy jsou silným motivem, ale neméně silná je podvědomá touha po staré pravlasti. Dá se to připodobnit ke křížovým výpravám kde muslimská nadvláda na místech důležitých pro křesťanství byla vnímána jako urážka. Ale tohle je hlubší motiv, tzv. "v krvi". První odchozí byla germánská větev a ta proto baží nejvíc po ovládnutí dávné pravlasti. Jenže ta je obsazená těmi co zůstali, vytrvali a zpacifikovali nájezdníky z plání. A kombinace těchto silných faktorů je pro ruský národ neustálý problém. Ale vždy vyšli z konfrontace posíleni.

353476

31.12.2016 19:27

Už šlechtí „nové Němce“

teorie

Mirra 89.?.?.?

Když se na věc podíváme logicky tak zjistíme že vlastně jde o plán jak se trvale zbavit německého národa jako vedoucího evropského faktoru. Ostatně tento proces zasahuje všechny vůdčí národy Evropy - německý i francouzský. Už "Tečrová" se bála a oprávněně Německa až se znovusjednotí a vylíže se z ran - pak se opět stane mocností která bude opět díky produktivitě své populace hrát prim v evropských záležitostech. A opět hrozí obnovení soupeření s Francií a nevyhnutelným konfliktem. Tak vymysleli plán jak pomocí migrace rozložit jak německý tak francouzský národ. Totéž plánovali pro Rusko jenže to se vysmeklo z oprátky a vede pronárodní kurz. V případě Německa je to nejvíce viditelné, tamní vláda je pořád pod okupační mocí tak plní příkazy - v každém národě se najdou jednotlivci ochotni jít proti vlastním lidem. A bohužel ke smůle německého národa mají vlastnost která je dobrá i špatná zároveň - poslušnost vůči autoritě a její zpochybnění je díky této mentalitě velmi složité. Takže díky znalosti německé psychologie přišli s plánem jak sami němci budou pracovat na svém zničení. Ostatně těsně po válce byly návrhy udělat z Německa zemědělský stát. Studená válka to oddálila díky tomu že tam bylo předpokládané frontové území a tudíž byl třeba průmyslový stát. Nyní to třeba není, území západní aliance se posunulo na východ.

354465

01.01.2017 19:18

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Teoryje.

Mirra 89.?.?.?

to je normální. Stát se nerozdělil kvůli nějakým velkým sporům ale kvůli tomu že se Mečiár s Havlem po diktátorsku rozhodli že zničí ČSR. A kdoví zda to neměli nařízeno ze Západu. Nebyl nejmenší důvod likvidovat společný vcelku dobře fungující stát. Bylo pár horkých hlav, ale asi tolik či méně co je dnes aktivních neonacistů. To že je tu hodně Slováků je tedy normální, nerozdělili jsme se nijak ve zlém jako třeba v Jugošce ale tak že většina lidí nepochopila proč vlastně....

354496

11.01.2017 22:43

Rozpad národů

na té tezi stojí EU

Mirra 89.?.?.?

jenže z roztříštěnosti a malosti nikdy nic kloudného nevyrostlo. Stejně jako nic dobrého nevyroste na zahradě zamořené x-druhy plevele. Byla obrovská diverzita na území Západní Evropy a jakéže byly výsledky? Jemně řečeno bídné. Stěží se Evropa ubránila nájezdu bojovných islamistů kdy se v hodině dvanácté šlechtici a magnáti dohodli kdy už jim až moc teklo do bot. Impérium umožňuje rozumnou alokaci zdrojů na které městské státy nestačí. Bez ohromného soustředění jak surovinových tak lidských zdrojů by nebyly možné lety do vesmíru. Klíčová je křehká rovnováha mezi svobodou jednotlivce a jeho povinostmi vázanými na státní (říšskou) organizaci. Jednotlivec je jako mravenec, byť je třeba velmi nadaný, ale podobně sám o sobě není ničím územní celek velikosti okresu či kraje. Přebujelý důraz na individualitu silně degraduje lidské schopnosti které se mohou nejvíce rozvinout ve větším společenství než je pouze vesnické či městské.

Ale zpět k myšlence EU - naděje na společné soužití je nejvyšší u národností sobě historicky i jazykově spřízněných. Už tak jsou problematické vztahy nástupníků Frankské říše a ještě do toho zamotat státy na slovanském základě je holý nesmysl - kočkopes. A výsledek tomu bude odpovídat.

354944

17.01.2017 02:51

Napaden fanatickým nekuřákem

drsné

Mirra 89.?.?.?

zřejmě mu hráblo a chtěl si zástupným důvodem vyventilovat flustraci. Nebo opravdu nějaké ekoteror pako.

Ale po pročtení celého článku vidím že se na to autor dívá optikou silného kuřáka kde cigareta je součástí života stejně jako základní potřeby.
A ani se nedivím přípravě toho drakonického zákona v Rusku. Pokud je stát a národ prolezlý intenzivní závislostí tak nějaká měkká opatření nepomohou. Stejně jako organismus sžitý se svojí nemocí ji po delší době vnímá tento stav jako normální. A to už je chronické stádium kde pomůže jedině radikální řez.
Kdysi se kouřil tabák co opravdu tabákem byl a také víceméně svátečně, ne jako dnes kdy se změnil v silnou drogu kterou uživatelé inhalují několikrát denně. Proto také vzrostla škodlivost a nemoci s tím spojené.
U nás v ČR je bohužel opět v módě kouřit, jeden čas to vypadalo na propad že kouření zvolna vyšumí jako jiné vlny, ale cca po propuknutí krize v r.2008 se opět mohutně rozmohlo a trend je víceméně stoupající.
Na Západě je to zřejmě jiné ale u nás negativní proudy dorazí později a zůstávají déle. Kuřáci si neuvědomují že nejenže si tím svinstvem co je dnes v cigaretách sami ubližují ale i zápachem obtěžují okolí, zejména ty těžší případy které nevydrží bez své cigaretky ani dvě hodiny a půl dne znamenají muka. Nejde jen o vdechování zbytkových produktů kouření nekuřákem ale i zápachem který se snadno usazuje ve vlasech (zvlášť čerstvě umytých) a na oblečení - a na to stačí i chvíle v autě s kouřícím pokud se intenzivně nevětrá.
Ale rozhodně tento názor neberte jako nějakou obranu toho útočného magora, jen pohled z druhé strany.

355141

20.02.2017 02:24

Velké Srbsko: Je čas konat

spíš přání než realita

Mirra 89.?.?.?

a ta je taková že trumpovská revoluce pořád balancuje v tvrdém boji s předchozím stále dost zakořeněným systémem a EU dál pokračuje v centralizaci, pokládají se základy EU armády. A EU má zajem na rozložení na co nejvíce promísené menší regiony na které chce fakticky rozparcelovat dosavadní suverénní republiky. Rozhodně není dobojováno jak si autor myslí.
Sny Srbů o velké říši jsou stejné jako polské či rumunské. Jenže vždy by vyšly na cizí účet, jinak to ani nejde. Problém je stejný jako v případě rusů - také se po rozpadu Sovětské unie najednou stali tařka bezprizoní. Takže chápu tu potřebu se sjednotit a s těmi zrádnými sousedy nic nemít. Jenže skoro vždy se tohle neudělá bez toho aniž by se vše řádně vyřešilo. Takže do budoucna by vznikly nacionalistické státy ve kterých by postupem času došlo k myšlence že někteří byli ošizeni a chtějí revanš...
A opět bysme se dostali kolečkem ke stavu před první velkou válkou. To jen na okraj aby si hurávlastenci uvědomili že návrat k národním státům nic moc neřeší, ale vytváří stejné problémy co už tu byly.
Podle mého by nejlepším řešením byla konfederace mezi Srbskem a BaH protože ty národy jsou pořád dost propojeny a plus je že BaH není v NATO kam Srbové rozhodně nechtějí. Je to pořád lepší řešení než dělat nějaké územní zábory které rozhodně nemohou dopadnout dobře. Takové soustátí by mohlo být životaschopné a pokud nakonec EU padne ve stávající podobě tak by se mohlo stát zárodkem nové integrace na Balkáně.

355868

20.02.2017 19:08

Velké Srbsko: Je čas konat

RE: spíš přání než realita

Mirra 89.?.?.?

hranice BaH jsou plus mínus podobné od záboru Rakouskou monarchií. Fakt je že na tomto území jsou lidé v zásadě stejných etnik, jen jedni si zachovali pravoslaví a druzí přijali islám od Osmanů. A dokud tam nepůsobili salafističtí imáni tak to nějak fungovalo. Od válek už uplynula dost velká doba, nastoupila nová generace a ty nejhorší hroty se otupily. Pro Srby bude lepším řešením pracovat s tím co je než se oddávat velkosrbským myšlenkám. A tato integrace by napomohla růstu ekonomiky a tím oslabení vlivu misií islámských nadací financovaných Saudy a Turky v Bosně. A hlavně konečně narovnat sousedské vztahy. Běsnění nacionalismu při rozpadu Jugoslávie naštěstí z větší části vyprchalo a větší prostor má rozum který fantazírování o velké říši odkazuje tam kam patří - na smetiště dějin. Ještě by se mohla připojit Makedonie která má všude okolo zájemce o své území. Tenhle projekt "balkánského půlměsíce" by mohl nastartovat rozvoj Balkánu, taková malá Jugoslávie. Rozhodně lepší varianta než se snažit etnicky pročistit sporná území a zavdat svárům které by přesáhly několi dalších generací. Dost by pomohlo obnovení Titovského étosu, stejně jako v Rusku vedlo k obrodě obnovení zájmu o historii Velké vlastenecké války a nalezení zdroje hrdosti nikoli v pochybné evropské pseudodemokracii ale na velké výkony předků nejen ve válečné oblasti ale ve snaze o kulturní integraci celého Balkánu.

355888

06.03.2017 10:42

V Libyi se mění situace

jenže

Mirra 89.?.?.?

jen co to dohodli došlo náhlému velkému útoku islamistů na část ropných zařízení držených do té doby zmíněným generálem - a přišel o ně. Takže u bubu to rozhodně neskončil a evidentně ty islamisty někdo rychle zaúkoloval....

356305

jsou dost závažné informace v celoevropském kontextu. Zničeho nic se islám stává fakticky nenápadně protěžovaným náboženstvím i u faktických bezvěrců. Velice zajímavé. Už historie vzniku islámu dává mnohem více otazníků než odpovědí. Je velice podobné křesťanství ve svém základu, ale je mnohem militantnější a disciplinovanější. Osobně mi připadá že křesťanství u svých autorů nesplnilo očekávání, neb se brzy rozpadlo do silně soupeřících sekt a místo víry která by byla pojícím tmelem sjednocení světa fakticky upadlo. Nebo ještě lépe měl být islám jakýmsi antiprojektem - jestliže křesťanství je víceméně demokratické tak islám už je od vzniku stavěn na totalitárním modelu kde je přímo základní nutností si podrobit jinověrce. Ježíšovo učení je diametrálně odlišné, prosazuje soucit a pomoc. Islámské společenství je tvořeno jako útočný tým na likvidaci a porobu těch co nejsou jeho součástí či se nechtějí stát.
V moderní době to vypadalo že se islám stane jakousi prázdnou tradicí. Nicméně náhle se začlo obnovovat v té nejsurovější podobě z prostředků nejbohatší země Arábie. Až sem by se to dalo chápat jako šílenství degenerované saúdské dynastie která chce obnovit slávu Arabské říše. Ale už nejde chápat že se jim fakticky rozhodli pomáhat jinověrci. Mám neblahý dojem že se jim zalíbila islámská disciplinovanost a poslušnost, kdyby byla taková víra dominantní v Evropě tak by se totalitářům mnohem lépe vládlo. A bohužel změna nálad je i mezi obyčejnými lidmi, stále více je preferován silový přístup místo dialogu. A to všude včetně naší české kotliny. Když ve volbách zvítězil jeden kandidát tak ho voliči protistrany fakticky bojkotují dodnes. Zhrubnutí společnosti a důsledky které z toho vyplývají jsou vidět dnes a denně. A i jinak normální lidé jsou víceméně apatičtí a nechají probíhat takovou agitaci která by byla před 20 lety nemožná...

356724

04.06.2017 17:29

Jako štvaná zvěř...

RE: Kuřáci zapomínají na jednu věc

Mirra 89.?.?.?

taky jsem nekuřák ale to co se děje je vyhnané do absurdna. Je to jako v tom vtipu kde si chodí pro různé lidí ale dotyčný se jich nezastane protože jeho to nepálí. A když nakonec dojde i na něho tak zjistí že je sám a nikdo se ho nezastane.
Začíná to zákazem kouření, pak to může pokračovat třeba přes omezování limonád, přes kafe....

Tady je přesné znění:
Nejdřív přišli pro komunisty,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista.

Pak přišli pro Židy,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid.

Pak přišli pro odboráře,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář.

Pak přišli pro katolíky,
a já jsem se neozval, protože jsem byl protestant.

Pak přišli pro mě
a tehdy už nezbýval nikdo, kdo by se mohl ozvat.

A to samé platí dodnes - navíc se tomu ještě lidi jako vy škodolibě uculují. Až dojde na vás tak vám úsměv zmrzne.

358169

27.06.2017 16:34

USA vyhlásily Rusku ekonomickou válku za totální zničení

naznačuje

Mirra 89.?.?.?

to spíš míru zoufalství amerického režimu když se nazasují takové ekonomické JZ. Tuším že většině byznysmenů je jedno zda obchodují s Ruskem, Tureckem, Kazachstánem či Čínou, hlavně když to vynáší. Otázkou je zda masa "neutrálů" se zmůže na odpor vůči ideologům válečného kapitalismu. Jinak pojmenovat americký systém nejde, protože vždy když je mu zabráněno expandovat tak se začíná zadrhávat a dusit, takže ikdyž by se realizoval scénář s nahrazením surovin v plné výši, tak problém se oddálí na 10 či dvacet let, pak nevyhnutelně dojde k válce.
Ovšem USA už hrají s hodně vysokými kartami. A finále pro ně může být i hodně hořké - po počátečním váhání a testování hodně států a subjektů může zjistit že se bez obchodu s "nepostradatelnými" lehce obejdou.
Příklon EU k americké verzi také není tak automatický jak se předpokládá, v EU je hodně zastánců normálního neideologického obchodu. A pro Německo se ta vnitřní vzpoura může stát dobrou záminkou jak se zbavit amerického jha. Taktéž velké východní státy se přeorientovávají na spotřebu, takže sic by to Rusko bolelo tak ho to nepoloží. V rovnici je příliš mnoho neznámých aby se dal předpokládat ten nejlepší proamerický scénář.
A co se týče katarské krize, tak Katar za sebou má mocné přátele, takže taky nelze čekat že emír sehne hlavu jen tak když za ním stojí nejen pochybná Persie ale i velmi silné Turecko s nejsilnějším vojskem regionu. A tureckým zájmem je mít druhou trasu kterou nebude kontrolovat SA ani USA. Rusové dobře věděli proč při puči podpořit Erdogana, myslí strategicky. Pronárodní Erdogan je mnohem lepší činitel než předseda vojenské vlády co si jezdí pro noty do Washingtonu.
Takže pro americkou elitu je to hra vabank s nejvyššími kartami - a když selžou tak bude výsledek pro jejich desetiletí budovanou image hodně krutý. Zatím ta hra vycházela - něco se přihodilo, udělala se zastrašovací akce, ale trumfy dochází a chvíle pravdy se blíží.

358671

05.07.2017 23:23

Barbarossa 2.0: NATO otvírá Baltskou frontu

situace

Mirra 89.?.?.?

je nepřehledá, ale velmi výmluvná byla(je) návštěva několika nejmodernějších čínských fregat v Baltu na setkání a cvičení s ruskou flotilou. To je jasné naznačení NATO kdo stojí s Ruskem. Ostatně i ono ruské vyznamenání čínského prezidenta hodně napovídá. Takže v NATO ví že Rusko nestojí samo.
Jistě by se rádi zmocnili Královce, to je poslední velký symbol ruského/sovětského vítězství a vlivu v Evropě, zvlášť Německo by to potěšilo. Ale pochopitelně se bojí že by Rusové dokončili co neudělali koncem druhé světové.
Celé to ale spíš vypadá aby se vázala pozornost a síly Ruska v tomto kritickém prostoru, zřejmě doufají že pak Rusko nebude příliš koukat jinam kde chtějí dělat další pletichy. Dost se dá uvažovat nad překvapivou akci proti Donbasu. Ostatně tak to bylo i za druhé světové, vojska SSSR se vázala ve středu a severu fronty a pak přišel útok přes jižní stepi. A v kombinaci s pokračujícím vtahováním Gruzie do plánů NATO to dává smysl.

358855

08.07.2017 00:14

Extremista Jan Hus?

tady

Mirra 89.?.?.?

jde o principy díky kterým nemůžeme nikdy být v plné shodě se západními národy kde pokrytectví je pokládáno nejen za normu ale dokonce za ctnost. A obecně se to dá říci o všech slovanských svobodomyslných národech.
Proto bude vždy Středovýchodní Evropa v opozici - na Západě je nejdůležitější disciplinovanost a "držet basu" jen aby se řád, byť hodně špatný udržel co nejdéle za každou cenu. Stejné to bylo před staletími a stejné je to dnes.
A výchově bych rozhodně nepřikládal takový velký význam. Může se dítě vychovávat v dobré rodině kde vidí čestné chování, ale stejně se z něj může stát hajzlík. A i naopak. Výchova jen ukazuje cestu, ale volba je na člověku.
Proto jsme jako národ nemohli přijmout konstrukt lidí s jiným hodnotovým žebříčkem. U Germánů je přednější poslušnost nad svobodou, u nás je to opačně.
Tady se nikdy nedostalo respektu tomu kdo kázal vodu a pil víno, ikdyž rozhazoval úplatky na všechny strany - byl maximálně trpěn, nic víc.
Tehdejší církevní bláboly už nešlo vydržet poslouchat. Hodně lidí se to naučilo brát jedním uchem dovnitř a druhým ven (ostatně paralela s dneškem) ale našli se i tací jako Hus kteří už takové kupčení s vírou nemohli vydržet - a rázem byli za potížisty kteří ruší chod dobře vynášejícího stroje na peníze. Další odkaz na horkou součastnost kdy pro spoustu lidí jsou důležité jakési fondy a dotace z EU - ale už nevidí že za to musíme platit stejnou poslušností jako tehdy. A teď díky tomu řízení kvůli migrantům se naši vyslanci mohou ocitnout ve stejné pozici potížistů jako dřív Husova delegace. Dějiny mají tendenci opisovat kruh - a vypadá to že další kruh se uzavírá...

358901

to stejné jako v převečer konce Římské říše - nevládne císař ale aparát byrokracie. Taková byrokratura narostla ve Spojených státech a nějací prezidenti jsou jí vcelku volní. Vznikl propletenec úřední a finanční moci co se dá nazvat korporátní fašismus. A navíc tento systém obsahuje dvě kliky - jednu naprosto odvázanou od reality a je jí fakticky jedno že může dojít k masivní válce kde bude i většina obyvatel SA naprosto vyhlazena. Dokonce bych řekl že by to tito šílenci přivítali aby systém mohl jet dál nanovo, rázem by zdrojů bylo dost. A pak druhá která se těchto apokalyptických vizí děsí a váží si toho kam se lidstvo dostalo. Jenže má ztíženou pozici tím že jakýkoliv pokus o rozumnou spolupráci s Ruskem je okamžitě zneužit jako mediální munice.
A pozice Ruska je o to těžší že logika šílenců je nevyzpytatelná, už jen proto že logické argumenty neuznávají, jen svoje vlastní myšlenkové konstrukty.
Jenže ikdyž se to Rusku a Číně daří mistrným manévrováním udržovat v rovnováze až na občasné výstřelky, tak je tu riziko že členové americké válečné kliky to neunesou a pokusí se o otevřený převrat za účelem změny v diktaturu. Možnost že by se americké impérium v klidu dekonstruovalo jako sovětské je mizivá. A Trumpova pozice je ožehavá ať udělá cokoliv - aby si udržel přízeň silových složek tak bude pumpovat peníze do armády, ale tím dál bude navyšovat dluh a může nakonec USA uzbrojit, což mu bude také k tíži. Takže je v pozici muže v minovém poli co ať šlápne kam chce, stejně to vede ke stejnému výsledku. Je to inteligentní muž ve vysokém věku, tak s podivem že o takovou pozici stál..

358962

19.07.2017 16:25

Když nastal konec Evropy

ono

Mirra 89.?.?.?

by to možná fungovalo, jen technokrati silně přešvihli množství dodávaného "materiálu". To že se migrace musí dávkovat tak aby nevznikaly svébytné enklávy už se smutně přesvědčili Římani, zvlášť u kulturně silně svébytných etnik. Třeba Turci v Německu - už to vypadalo že se nějak asimilují s prostředím, jenže s dalším silným přísunem soukmenovců (plus s duševní vyprázdněností hostitelského okolí) se spustil reverzní proces. Vypadá to že neomarxističtí architekti Nového evropského řádu stejně jako staří marxisté si něco vysnili a když měli počáteční výsledky tak se přestali o dění zajímat a jeli podle stejných plánů ikdyž se silně začly lišit od reálného stavu věcí. EU čeká osud SSSR - rychlý začátek, dlouhé období přešlapování na místě a jedné noci se prostě rozplyne jako dým nad závodištěm...
Bohužel s extremistickými jevy, jako násilné vyhánění cizinců a vražedné pogromy.

359082

08.08.2017 14:30

My 2

vskutku propaganda

Mirra 89.?.?.?

dřív už jsem viděl úryvky podobně laděných filmů na youtube a docela mě to zarazilo, jsem si říkal nějaký úlet filmařů s totálně vymytým mozkem, ale jak na to koukám s postupem času a v kombinaci s migrační vlnou a těmi podivnými obrázky z německých školních učebnic, dále ve filmech důraz na barevné, tak celá ta skládačka působí jako spiknutí za zničením naší rasy. I z tohoto filmu to vyznívá jako postupné přeprogramování a utvrzení zmatených jedinců aby jednali naprosto nepřirozeným způsobem.
Osobně proti jinak orientovaným jedincům nic nemám, ale je alarmující jak se za poslední roky ta jejich menšina rozšiřuje. Dřív, cca 10-15 let nazpátek šlo obvykle opravdu o fyzicky zženštilé jedince kde se to dalo chápat že jejich tělo v sobě má i kus hormonů opačného pohlaví, ale posledních několik let je to naopak, preferuje se maximální vzhled daného pohlaví, velmi podivné.
A ještě podivnější je že historie podobné "teplé" vlny už zná, to jak za Říma tak za Byzance kdy významně napomohly oslabení svého státu který se tak stal lehkou kořistí nájezdníků. Jen vyvolávání občanských válek plus tohle sexuální zmatení zabránilo v dalších existencích těchto impérií a nastolení doby temna. Vždyť jak jinak by vyhrávali primitivní kočovníci nad technologicky vyspělou civilizací.
Nyní se tvrdí že za to zženštování mužů a mužnění žen mohou chemické preparáty co se dostávají do spodních vod - jenže tehdy žádné takové věci nebyly a přesto se dělo prakticky totéž.
Pro Evropany je takové chování dost nepřirozené, rozšířenější je u asijských národů, ale tam jde spíš o transexualitu (ona část asiatů vypadá dost zženštile) - tedy převlékání za opačné pohlaví, často i hormonálně i s operací, to co se děje v Evropě a USA je opravdu zvrácené unikum.

359495

08.08.2017 17:44

My 2

RE: zaspal jste dobu

Mirra 89.?.?.?

u ženských to je jinak, tam je bisexualita jinak vnímána. To za prvé. A za druhé - pokud baba má chlapa co sice vypadá jako chlap, ale reakce má jak její kámoška tak je něco špatně, takového si nemůže vážit a raději si nechá vypomoct od přítelkyně. Doba pokročila a žena očekává od partnera víc než jen jeho "ulevení" si do ní a bohužel dnešní mladíci rádi čučí na tvrdé porno a pak totéž vyžadují po své holce, která nějaké takové zvrácenosti odmítá.
Pokud má taková zrovna smolíka na několik partnerů, tak si řekne jestli to vůbec za to stojí, tudíž žije s přítelkyní a tu a tam si to s chutí dá s mužem, ale k sobě už ho nechce. A osobně se takovým ani nedivím - ženské to mají horší než mi kteří věkem zrajeme, jim krása uvadá poměrně brzy, takže hledají jistotu že ke stáru zůstanou s někým kdo je nevymění za mladší a nebudou na stará kolena samy, využité a odvržené a je jim celkem lhostejno jakého je ta osoba pohlaví.
Základem všeho špatného je totiž zženšťování mužů - a to má ještě jeden horší aspekt, obranyschopnost evropských zemí tím rapidně klesá, kde není mužská "tvrdá" vůle tam se nemůže udržet dlouho státní moc. Je to vidět všude na těch ženských ministryních obrany a klaunských hereckých ministrech. Jestliže hlava vojáků je taková karikatura, jací asi můžou být podřízení??
A tím se dostáváme zpět ke vztahům m x ž = ženské mají čich na to kdo si na chlapa jen hraje a kdo jím skutečně je a podle toho s nimi jednají. Kdo zažil alespoň nějaký čas v kolektivu kde je převaha žen a náhodně vyslechl pár hovorů tak mi dá za pravdu.

359503

17.08.2017 20:01

Změnil Narenda Modi stranu?

mám

Mirra 89.?.?.?

na to jiný názor, poněkud nevědecký. Indický národ neustále roste, nejsou žádné limity jako zavedla Čína. Dále se zvyšuje i napětí uvnitř a pocit že jsou obklíčeni nepřáteli. Pak masa národního společenství začne podporovat válečnicky naladěné vůdce. Něco podobného se stalo naposledy v Německu v meziválečném období.
A teď lze jen doufat že Čína i Rusko tuhle situaci nějak zdárně ukočírují - protože tahle válka by se dotkla i ruských zájmů přes Pákistán a Írán který by se postavil této muslimské jaderné velmoci po bok.

359609

bych asi vyzdvihl ten Yandex - není chráněn jako čínský vyhledávač a přesto si udržuje výtečnou pozici, dá se říci že je to nejzdatnější konkurent Googlu. Dost jim fandim. Všiml jsem si že nabízí vyjma řečí býv. Svazu nově i indonéštinu - zřejmě díky těsnějším kontraktům zkouší expandovat i tam - to může být prubířský kámen pro případnou další expanzi mimo ruskojazyčné teritorium. Technologii na to mají - a poptávka po službě nezávislé na americké začíná být slušná.
Seznam dlouho seděl a ani si na pořádný vyhledávač nehrál, proto dopadl jak dopadl. Já ho na vyhledávání nepoužívám, jen na mail a přístup na novinky - vlastně je to takový vícefunkční portál, přímá konkurence Googlu to vlastně není, u toho je hlavní vyhledávací řádka, Seznam je spíš rozcestník.

359688

jen nepatrné částečky mozaiky a to ještě hodně promíchané. Národně socialistický režim v čele s Hitlerem opakoval jako přes kopírák to co prováděl Napoleon - a skončil ještě hůř. Navíc je tam věc která nikdy v předchozích válkách nebyla - naprosto nevybíravá bestialita vůči civilitům. Naposledy takové vraždění Evropa pamatovala při vpádech Mongolů, pak postupně došlo k zcivilizování konfliktů a ustavení pravidel. A i tak je to jiné, ani nomádští nájezdníci nepraktikovali kontraproduktivní vraždění. Jedna věc je válečná tvrdost a úplně jiná totální odlidštění. Víme že Němci byli průkopníci v užívání drogových stimulantů. Ale že by tohle samo o sobě způsobilo takovou míru bestiality? Zvláštní je že Hitler ke konci byl z preparátů svých doktorů prakticky troskou. A s tím se pojí i zvláštnost konce Stalina - před svým koncem údajně rozpoutal čistku mezi svými doktory - a zřejmě měl dobrý důvod. Protože všechny čistky mu prošly, ale tady se dotkl něčeho kam neměl - pravdy toho kdo na něj zblízka dozírá.
Před několika lety vznikl takzvaný IS - a nese rysy podobné brutality - a pozor nejen to, těch náhod které mu napomohli v šíření je hodně a nesou stejné rysy jako popisované kdy doslova Hitlerovi někdo umetal cestičku. A opět, stejně jako za Napoleona, tak za Hitlera stojí Rusko v cestě temným plánům.... Mimochodem, pověsti o užívání hrozivých drog jdou i nyní z Ukrajiny z bojů o Doněcké letiště o skoro nezničitelných tzv. kyborzích. Podobně měli islamisti nebo to co se za ně vydává likvidovat celé irácké divize.
Vidíme a můžeme si domýšlet plány které jsou povrchně viditelné, ale další plány které jsou v nich ukryté a další v nich nedohlédneme, je to jako ruské matrjošky. A podle podivných událostí co se táhnou staletí je zřejmé že tu plánuje moc která není omezená krátkým lidským životem, tím méně směšně krátkým volebním obdobím.

359725

09.12.2017 22:46

Trumpův nový nápad - noční můra všech Arabů

nejdřív

Mirra 89.?.?.?

trocha suchých fakt - muslimové ještě mohou být rádi za to že je Izraelci nevykopali hned po prohraných válkách, místo toho si benevolenci vyložili jako slabost a spouštěli ty své intifády. Faktem je že vždy poražená strana platila a byla dána na milost na nemilost vítězům. Trump jen řekl na plno faktický stav, to je vše. Ale Araby i pouhé přiznání porážky nesnesitelně bolí. Dosud kolem nich chodili po špičkách, to se s Trumpem mění.

361373

10.12.2017 21:31

Trumpův nový nápad - noční můra všech Arabů

RE: nejdřív

Mirra 89.?.?.?

jenže ti Arabové jednotně odmítli jakýkoliv židovský stát a pyšně si mysleli že je zaženou do moře. A zkoušeli to opravdu zostra. I dnes by to s chutí zopakovali kdyby měli alespoň malou naději na úspěch. A díky své zabedněnosti útočí a pokaždé o něco přijdou. Budou to zkoušet jako tupí berani, ale jen si o zeď rozbíjí vlastní hlavy.

361390

16.12.2017 15:15

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

úspěch

Mirra 89.?.?.?

je diskutabilní. Ano, legální vláda byla zachráněna a situace se dočasně stabilizovala. Putin nemluvil jen tak když říkal že jsou připravení udeřit velkou silou znovu. Pokud se podíváme na mapku kde jsou americké základny v Sýrii tak zjistíme že skoro třetinu území této republiky okupují Američané. Vzhledem k tomu že už prosakují informace že na okupovaných oblastech cvičí nové útvary z bývalých bojovníků chalifátu plus nové rekruty, tak je jasné že se za poražené vůbec nepovažují, pouze že jsou dočasně v defenzívě.
Pokud chce tamní vláda konsolidaci tak musí rychle zničit zbývající ohniska jako je Východní Ghůta a přistoupit k izolaci oblastí ovládaných Američany a získat modernizovaná S-300 plus další protiletecké zbraně. S ruským letectvem a zpravodajstvím mají dobré šance, ale do vítězství je pořád hodně daleko.

361456

10.01.2018 14:26

Centra našich životů

největší

Mirra 89.?.?.?

mínus těchto nákupních komplexů je že díky nim úplně "vyhnila" centra mnoha měst - ve větších je to mix skanzenu a kanceláří - jistě obchody tam stále jsou ale většinu zákazníků odvádí právě ty obří komplexy na periferii. A jelikož jsou takto strategicky položené tak nejvíc luxují zákazníky z menších obcí kdy pro spoustu lidí je pohodlnější si dojet na periferii většího města, koupit si vše pod jednou střechou a sváteční řidiči se hlavně nemusí prodírat přes město. Další mínus je že jsou to vlastně jako montovny jen nevzhledné krabice v poli, přísně funkcionalistický desing, žádná snaha se nějak výrazněji odlišit od dalších podobných krabic jen s jiným nápisem.

361866

30.01.2018 03:23

Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné

k neuvěření

Mirra 89.?.?.?

v Evropě je tolik demokracie že zločinci mohou veřejně manifestovat v parlamentu touhu spáchat zločin! Nic není větším důkazem hloubky degenerace než toto...
Tyhle kreatury by měli jejich národy navždy vyobcovat jako zrádce. V každém společenství se čas od času najdou zvrácení jedinci a zdravá společnost je vždy dovedla nějak eliminovat, buď vyhnáním nebo rovnou likvidací jako se organismus zbavuje škodlivin. Ale imunita selhává, je to něco jako HIV virus ale v lidském rozměru. Naděje zůstává, ale čím déle budou působit volně tahle jádra nemoci tím to bude horší...
Systém zastupitelské demokracie totálně selhal když umožnil takovým kreaturám mluvit za lid svých zemí. Jenže občané jižních států jsou tak deprivovaní že ani nevnímají co tihle zastupitelé dělají a jaké plánují zločiny. Jediná cesta jak těmhle tvorům zamezit konání je cesta přímé demokracie po švýcarském vzoru. Pak stejně jako jiní extremisté se stanou marginální skupinkou nemající vliv.

362227

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?