Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Co na tom zalezi, Prachprosty gojim.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.11.2017 21:42

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: Úpadek je opravdu značný

Prachprosty gojim 173.?.?.?

Muzete nekoho z vexlaku, ktery "dneska vsechno vlastni" jmenovat?
Ptam se, protoze jsem mezi ne pred cca 40 taky patril. Teda ne mezi ty cikany, Bely a Mrazky co opruzovali pred Tuzexem, -- ale k daleko na vyssi urovni. Cisty, ferovy, a v te dobe velmi vynosny byznys vyuzivajici "vyhod socialismu". Dnes kdyz se podivam na tu luzu v Cesku, na tunelare, rozkradace, podejtasky, politiky, zhruba meho veku (65), zadne vexlaky me doby, z Prahy, tam nevidim. Ale co vidim, byvale komouse, estebaky, praskace, a kavarenske povalovace. Snad mezi spodinu jsem tez nepatril, jsem vysoskolsky (technika) vzdelany, NIKDY v SSM, a dnes "za vodou" diky poctive praci (tez za velkou vodou), ktera pred 40 lety bez politicke angazovanosti nemela v socialisticke paradyze zadnou hodnotu.

361081

11.12.2017 23:00

Trumpův nový nápad - noční můra všech Arabů

RE: Stokrát opakovaná lež

Co na tom zalezi 173.?.?.?

A neexistuje Palestinsky Talmud, konkurence vice zidy oblibeny Babylonsky Talmud? Sesmoleny jeste drive nez Babylonsky (cca kolem 500 AD).
A kdyz se jmenuje Palestinsky, tak to proto ze by byl psan nekde v Chazarii? Placate nesmysly, papouskujete lzi judaistu. Lepsi se probudit, a mokry hadr na hlavu.

361416

15.02.2018 18:41

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

Genocida bileho lidskeho tvora

co na tom zalezi 173.?.?.?

Kdyz jeden nahledne do historie, a nemusi to byt ta davnoveka, jako nekde v Egypte, na Strednim Vychode, v Indii, etc., ale i nedavna a soucasna (America, dnesni casti Evropy), je naprosto jasne, ze miseni bilych lidskych tvoru s nebilymi druhy vyusti v to, ze vznikla smichanina jiz neni, a nikdy nebude schopna udrzet stejne hodnoty jako kdysi po staleti, ci tisicileti jejich "bilou prisadou"... Nejdrive dojde ke stagnaci, a ta vyusti v tragedii z niz NEBUDE navratu .. Neschopnost, zoufalost, brutalita, bezcitnost, a oprese - to jsou znaky vladnouci Strednim Vychodem, ale i napr. v mnoha castech USA, Brazilie, Karibske oblasti, etc... Kdysi casti sveta (jako Mezopotamie, Assyrie, Babylon, Egypt) byly znamy coby "kolebky civilizace". A dnes? Svrab a nestovice .. Pritom mumie egyptskych faraonu maji dodnes - blond, ci rude vlasy .. Jasne, dnesni populace Egypta a Stredniho vychodu tak vypada taky.

362582

15.02.2018 18:45

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

Genocida bileho lidskeho tvora, II

co na tom zalezi 173.?.?.?

Kdyz existuji zakony zakazujici (pod trestem) nepovolujici vrazdu, tak proc by nemohly existovat zakony (pod trestem) zakazujici genocidu (michanim) puvodni "bile rasy" ??

362583

15.05.2018 21:45

Je Izrael psychopatický stát?

Plan Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zidovstvi, judaismus, zide, sionismus, komunismus, NWO.

ZIDOVSTVI je socialne-politicko-ekonomicky organismus, parasitni spolecenska strategie nadnarodniho charakteru, jez svou pritomnosti, ci jen pouhym vlivem je zhoubna vsem tradicnim narodum a spolecenstvim mezi nimiz se vyskytuje, a nebo je jakkoliv ovlivnuje.

JUDAISMUS je okultni, amoralni, sovinisticka a vuci druhym tyranska ideologie maskovana rouskou “nabozenstvi”. Skutecny program judaismu, tj. oddanost dablu, je vytycen a zaznamenan v babylonskem Talmudu.
Talmud je nezbytnym predpokladem jak vzniku tak az dodnes pretrvani jak zidovstvi, tak i jeho exekutoru, zidu, spravne receno JUDAISTU.
Vyznamny US rabin Michael Levi Rodkinson (puvodni prijmeni Frumkin – hasidicky chazar s koreny z Ruska) v predmluve sve knihy Babylonsky Talmud definoval: “Moderni zide jsou produktem Talmudu”.
Rabini jsou ideologickymi udrzbari judaismu a politruky samotneho dabla.
Rabini jsou z generace na generaci zodpovedni za plneni osnov Talmudu exekutory zidovstvi, tj. zidy a vybranymi gojimskymi prostituty, poskoky a zradci Krista a vlastnich narodu.

SIONISMUS a KOMUNISMUS jsou produkty zidovstvi. Zatimco militantni SIONISMUS je zidy otevrene praktivovan, sve autorstvi a zasluhy za zla napachanych ateistickym KOMUNISMEM se zide snazi utajit a svest na druhe.

Jak SIONISMUS, tak KOMUNISMUS, tak i prapodivny mix obou, dnes znamy coby globalni NWO (Nove Usporadani Sveta), mely a stale maji stejne cile:
Likvidace tradicnich narodu. Likvidace bile rasy. Likvidace rodin. Likvidace viry v Jezise Krista. Likvidace zakladnich moralnich hodnot spocivajicich na Desateru. Likvidace zapadni krestanske civilizace.
A na konec techto zlocinu nemajicich historicke obdoby, pro sebe samou vyhlasene za “vyvolene” (tj. pouze pro judaisty), uloupit cely Svet.

364192

18.05.2018 17:34

Kalergiho plán

Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (cast 1)

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zde jeden ze sama sebou vyhlasenymi za bohy, rabin Rabinovich, pripomina dalsim b-hum plneni osnov Talmudu, Protokolu a Kalgeriho planu ...


RABIN RABINOVICH, 12. LEDNA 1952

Zpráva z Evropy provedla následující projev rabína Emmanuela Rabinoviče před zvláštním zasedáním rady evropských rabínů v Budapešti v Maďarsku dne 12. ledna 1952:

"Pozdravy, mé děti, byla jste svolani, abychom rekapitulovali hlavní kroky nového programu. Jak víte, doufali jsme, že uplyne dvacet let mezi válkami, abychom upevnili velké zisky, které jsme udělali z druhé světové války, čísla v některých důležitých oblastech vzbudí opozici vůči nám a nyní musíme pracovat všemi prostředky, které máme k dispozici, abychom zničili III. světovou válku během pěti let. Zatim jsme nezpusobili třetí světovou válku, ale zahájili korejskou válku 25. června, 1950 objednali severokorejskou armádu, aby zahájila překvapivý útok na Jižní Koreu. 26. června Bezpečnostní rada OSN odsoudila invazi za agresi a nařídila stažení invazních sil a 27. června 1950 nám nařídil náš židovský americký prezident Truman leteckých a námořních jednotek, aby přijaly nařízení OSN. Neplnily plné cíle a podnítily svržení jižního Vietnamu Ngo Dinh Diem, předsedy vlády Bao Dai, který v roce 1955 sesadil monarchu a založil se svou republikou se svým prezidentem. Diem použil silnou podporu USA, aby vytvořil autoritářský režim, který se brzy rozrostl do rozsáhlé války, přičemž židovský tlak zvyšuje angažovanost USA.

Cíl, na který jsme se soustředili za poslednich tri tisíce let, je konečně v dosahu, a protože jeho naplnění je tak zřejmé, musíme zvýšit naše úsilí a opatrnost desetkrát. Mohu vám bezpečně slíbit, že naše rasa přijme své místo na světě, kde každý Žid je král a každý pohlavár otrokem! (Potlesk ze shromáždění). Vzpomínáte si na úspěch naší propagandistické kampaně ve třicátých letech minulého století, která vyvolala protiamerické vášně v Německu a zároveň vyvolávala proti německé vášně v Americe, kampaň, která vyvrcholila druhou světovou válkou. Podobná propagandistická kampaň se nyní intenzivně vede po celém světě. Válečná horečka je v Rusku zpracovávána neustálým protiamerickým baráží, zatímco celostátní protikomunistická strach je rozsáhlá Amerika. Tato kampaň nucuje všechny menší národy zvolit si mezi partnerstvím Ruska nebo spojenectvím se Spojenými státy. Naším nejpalčivějším problémem v současnosti je zanícení militantního ducha Američanů. Ztroskotání zákona o univerzálním vojenském výcviku bylo velkým překážkou v našich plánech, ale jsme si jistí, že po Kongresu okamžitě po volbách v roce 1952 přijde vhodná opatření.

364253

18.05.2018 17:35

Kalergiho plán

Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)

co na tom zalezi 173.?.?.?

Rusové, stejně jako asijští národy, jsou dobře pod kontrolou a nepředstavují žádné námitky vůči válce, ale musíme počkat na zajištění Američanů.Doufáme, že to bude souviset s problematikou antisemitismu, která pracovala tak dobře, že sjednotila Američany proti Německu. S velkou mírou počítáme s hlášeními o antisemitských pobouřeních v Rusku, abychom zesílili rozhořčení ve Spojených státech a vytvořili přední stranu solidarity proti sovětské moci.

Současně, abychom Američanům demonstrovali realitu antisemitizmu, postoupíme prostřednictvím nových zdrojů velké částky peněz k otevřeně antisemitským prvkům v Americe, abychom zvýšili jejich účinnost, a budeme probíhat antisemitské ohniska v několika jejich největších městech . To bude sloužit dvojímu účelu vystavení reakčních sektorů v Americe, které pak mohou být umlčeny, a svařování Spojených států do oddané anti-ruské jednotky. (Poznámka: - Protokol Sion č. 9, odstavec 2 uvádí, že antisemitismus je řízen nami, v době tohoto projevu sme již zahájili nas antisemitismus v Československu – Pzn.: Falesne poveseni Slanskeho a dalsich 10 zidu. Ti poveseni nebyli, ale dopraveni z Ceskoslovenska ven …). Během pěti let tento program dosáhne svého cíle - Třetí světová válka, která bude před ničením všech předchozích soutěží. Izraelci zůstanou samozřejmě neutrální, a když budou obě strany zničeny a vyčerpány, rozhodneme se a zaslání kontrolních komisí do všech zničených zemí.Tato válka skončí po celou dobu našeho boje proti gojimům.

Budeme otevřeně odhalovat naši identitu s rasami Asie a Afriky. Mohu s jistotou říci, že se nyní rodi poslední generace bílých dětí. Naše kontrolní komise budou v zájmu míru a utlumení mezilidského napětí.

Zakázat Bilym, aby se mnozili s Bílými. Bílé ženy se musí obcovat s členy tmavých ras, bíli muži s černými ženami. Tak Bílá Rasa zmizí, protože smíšení temnoty s Bílým znamená konec Bílého muže a náš nejnebezpečnější nepřítel se stane pouhou vzpomínkou. Budeme se pustit do doby desetitisíce let míru a spousty, Pax Judaica a naše rasa bude vládnout nepochybně po celém světě. Naše nadřazená inteligence nám umožní snadno udržet si mistrovství nad světem temných národů.

364254

22.05.2018 19:03

Americká ambasáda pokřtěná krví

Rozhodnuti o lidu bez lidu

co na tom zalezi 173.?.?.?

Podobne jako Mnichovskou Smlouvou bylo britskymi zradci rozhodnuto o osudu ceskoslovenskeho lidu, tj. bez nich, stejne tak bylo rozhodnuto o domorodem lidu Palestiny. Ti na rozdil od potomku loupezivych Chazaru na uzemi ziji od nepameti, velmi pravdepodobne mnozi z nich jsouce potomky Judejcu ci Judeancu (zadnych "Z/zidu" - to je vymysl talmudistu a chazaru) od doby okupace Rimany, kteri odmitli se podrobit moralne zdegenerovanym Farizejum.
Jak je videt z textu deklarace, "uprimny" Balfour, jako spravny Anglican-podrazak, nasliboval ze obcanska prava Palestincu budou respektovana ...


Ministerstvo zahraničí
2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,

s velkou radostí Vám zasílám jménem vlády Jeho Veličenstva následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno Kabinetem.
„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodit občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“
Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Upřímně Váš
Arthur James Balfour.

364300

25.05.2018 16:29

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 173.?.?.?

Z rozhovoru s vyznamnym izraelskym rabinem Efrati v r. 2012
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

"Islamizace Evropy je dobrá věc"
Rabbi Baruch Efrati věří, že by se Židé měli "radovat ze skutečnosti, že Evropa platí za to, co zidum stovky let delala." Chválí islám pro podporu pokory, úctu k Bohu.
Co se týče růstu nad rostoucím počtem muslimů v Evropě, zdá se, že se nikdo neobtěžuje touto otázkou, včetně izraelského rabína, který tento fenomén dokonce vítá. Rabbi Baruch Efrati, šéf yeshivy a komunitní rabín v osadě Efrat na západním břehu, věří, že islamizace Evropy je ve skutečnosti dobrá věc.
„S pomocí boží se pohané přijmou zdravější život se spoustou skromnosti a integrity, a ne jako pokrytecke křesťanství ktere se muze zdat cestne, ale ve skutecnosti je to zakladni korupce,“ řekl rabin.
EFRATI napsal ze islamizace Evropy je lepší než křesťanska Evropa - jako trest křesťanům za pronásledování Židů a skutečnost ze křesťanství, na rozdíl od islámu, je „modlářství“ z halachickeho pohledu.
„Židé by se měli radovat se z toho, ze křesťanska Evropa ztrácí svou identitu jako trest za to, co nam dělali stovky let kdyz jsme byli v exilu tam,“ prohlasil rabín, davaje etický důvod pro upřednostňování muslimu, citujice šokující popisy z Rishonimovy literatury (napsaná vedoucími rabíny, kteří žili v 11. až 15. století) o pogromech a masových vraždách, které spáchali křesťané na zidech.
„My nikdy neodpustíme evropskym křesťanum jejich vrazdeni milionu našich dětí, žen a starších osob ... A to nejenom holocaust, ale po generace, vsechny sekce pokryteckého křesťanství ...
„A teď, Evropa ztrácí svou identitu ve prospěch jiných lidí a jiného náboženství, a nebude zbytku a přeživších z nečistoteho křesťanství.“
"Islám je poměrně poctivé náboženství"

Teologický důvod, vysvetluje rabin, je ten ze krestanstvi je modlářství majici tendence „zničit normální život„ a “pohybuje se v rozmezí radikálního mnišství radikální západní zkazenosti. "
Islám, rabín dodal, je „náboženstvím matouci své proroky, ale relativne je upřímne. Islam vzdelava k více stabilnímu manželství a tvorby, kde existuje určitá skromnost a respekt k Bohu.“

Tento aparatcik Satanovy Synagogy, rabin Efrati, neni sam. Jini zide nejenom ze tuto genocidu podporuji, ale i k ni podnecuji, organizuji, financuji (jako Soros napr.)
https://www.youtube.com/watch?v=85BKDj_1vVU

364344

29.05.2018 17:23

Svatba prince Harryho

Souhlas s editorem

co na tom zalezi 173.?.?.?

Jeden s rozumem na pravem miste si v dobe "po" muze polozit jednoduchou otazku: Proc bylo tolik nemajici obdoby humbugu kolem teto komedie ve vsech svetovych mediich (vlastnenych a kontrolovanych prakticky jen jednim druhem)?

Odpoved je celkem jednoducha: Rika se tomu "subliminal message". V tomto pripade zamerne podstrceny model ke kopirovani pro vsechny mlade bile a cerne, at jiz v dnesni Evrope, tak i v zamori: Kdyz se smichate, moznosti pro vase potomstvo v nadchazejicim NWO (Nove Usporadani Sveta, zadny novy plan - viz $1 "Novus Ordo Seclorum") budou neomezene!
Podivejte se ceho dosahl jeste vice cerne vypadajici mulat Obama! Vsak si dobre pamatujeme, jak pred deseti lety nez byl "zvolen" vykrikoval: "Change! We need change!" (ackoli az dodnes je mi nejasne co byla, behem jeho "vlady", ta jeho "change" ..)

A nyni az takrka skoro "bile" vypadajici afroamericka princezna Meghan (zato jeji povedena negro maminka, ta do medialnich zobrazeni byla zamerne podstrcena, a to za ucelem posilit ucinek "subliminal message" na mysle mladych gojimu).
Bezpochyby motivujici vzor pro mnohe z negrovskych doupat jako je Creanshaw (odkud afro-americka prisada kralovske rodiny i s jeji matkou pochazi), Baldwin Hills, etc.: "Smichejme se s bilymi, at se konecne osvobodime, a dosahneme toho co kazal Dr. Martin King v "I have a dream ..." "
http://maps.latimes.com/neighborhoods/ethnicity/black/neighborhood/list/

Duvod tohoto "subliminal message" pro mlade gojimy je celkem jasny: Pro NWO je treba se rasove smichat (samozrejme, az na sebe samou prohlasene za "vyvolene" & "bozstvo", ti jsou predurceni k tomu aby na veky veku vladli "zviratum v lidske podobe", viz Talmud), tim pro sve potomstvo otevrit dvere neomezenych moznosti. A pak konecne skoncovat s tim zatracenym rasismem! Ale opet, samozrejme az na sebe samou prohlasene za "vyvolene" & "bozstvo": Ti jen na takovou bahnitou mosaiku, po staleti v nedockavosti cekaji. Neb podle Talmudu (prozrazeno i vyznamnymi rabiny, jako pred par lety chvastajicm se hlavnim rabinem v Izraeli jmenem Ovadia Yosef) jeden z sebe samou prohlasenych za "vyvolene" & "bozstvo", az k "tomu" dojde, bude mit pod sebou 2800 zvirat v lidske podobe aby ta mu slouzila ...

Snad si clovek jen povzdychne: Skoda, ze cela ta zkorumpovana a parasitni britska kralovska rodina, pro dobro tradicniho sveta, nemuze najednou zcernat, zpakistanstit ci zmuslimstit ..

364400

31.05.2018 21:48

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 173.?.?.?

Hned se mi zdalo, ze vasi filosofii vice spolehate na materialismus, na lidske schopnosti, na hrdinne vedeni humanistu kteri vi "how-to". A ne na nejake zpatecnicke prezitky a povery, jako nejake smesne spiritualni hodnoty, ci dokonce na zlu pachajicim krestanstvi ...
A jak je z Vaseho posledniho textu videt, celkem se vam asi internacionalni socialismus (i kdyz koncici tim xidackym "ismem"), pod hrdinnym, a nikdy se nemylicim vedeni KSC, musi v necem zamlouvat.
Mno, ceho ti mezi ceskym narodem za 40 let sveho hrdinneho a obetaveho vedeni dosahli, ze pro potreby xidackeho smejdu odkrestanstili vetsinu naroda (da-li se to tak jeste vubec nazvat): Dnes se Cesko tesi odkazu KSC, vetsina byla dukladne odkrestanstena, a v soucasnosti je nejateistejsim narodem v cele Evrope. A mlada generace (predevsim ta od 1989) vi vsechno nejlip, a zadnou spiritualitu (jako kdysi krestanstvi, ktere nasledovali jejich predci), a nejakou vsemohouci supersilu (ta, ktera je nazyvana Vsemohouci, Buh, atd.) v zadnem pripade nepotrebuje.
Ale jste si vedom, ze kdyby vsechen ten xidacky smejd a chazaroidi si uloupili Palestinu o 35 let drive (rekneme tak kolem 1910), a tam na 100% vyemigrovali, tak by nezustalo v Rusku a ani na pridruzenych uzemi zadnych revolucionaru, menseviku, bolseviku, nebylo by internacionalniho socialismu ani hrdinneho a obetaveho vedeni UV KSSS! A ani by nebylo zapadnich banksteru, kteri by to vsechno v Rusku financovali! Rovnez by v Rusku nezustal nikdo, kdo by mohl vyvrazdit celou carskou rodinu a pronasledovat ruske ortodoxni kneze. Nebyla by to skoda?
Mno, a nas narod by po vic jak 40 let nemel zadnych socialistickych vymozenosti, nebylo by panelovych kralikaren, nebylo by hrdineho a neomylneho vedeni KSC, o shabezech by se nepracovaly neplacene "subotniky", nezpivaly by se budovatelske pisne typu "Porucime vetru, desti", ale namisto toho by zpatecnicky stale verili (jako jejich cesti predci) v Krista, a vetsina by o nedelich chodila do kostela! Nebyla by to hruza ?

A tak vsechen ten xidacky smejd a chazaroidi z Ruska a pridruzenych uzemi by zili mezi svym druhem, v Nove Chazarii (nebo Izrahellu, jak se dnes uloupene Palestine rika). A ti vsichni, jednotne, namisto rudych stranickych knizek v kapsach umastenych monterek by meli sexy obrizky v trenkach. I Volodka Lenin se svym xidackym puvodem by vyuzil "aliah" do Nove Chazarie, a plesku by krasne mohl maskovat slusivou modni jarmulkou z praveho zapadniho hedvabi. Kaganovic by byl sefem Mossadu, Jagoda sefem Shin Bet, a Jurij Andropov ministrem obrany. I Karel Marx by nasel ideologicke uplatneni: Byl by hlavnim rabinem se zodpovednosti za vyuku Babylonskeho Talmudu a Kabaly. George Soros by byl ministrem emigrace, a nakonec, celym svetem milovany Rothschild, diky tomu ze by mel nejvice mescu se zlatem, by byl Izrahellskym presidentem. Nebyla by to krasa?

Ale tim by nebylo v Evrope humanistu, nebylo by komunismu ani socialismu a ani kdysi levnych bytu v panelovych kralikarnach s teplou vodou a splachovacim zachodem, s pujckou od krajskeho vyboru UV KSC. Nebylo by to smutne?

364448

04.06.2018 15:38

Denní dávka propagandy aneb o čem vlastně je mainstreamové „zpravodajství“

RE: Kdyz chybi holokaust ..

co na tom zalezi 173.?.?.?

>Prozraď nám, kde ještě existuje ta neshabboz-gojimská kolonie, ve které si
>užíváš?

Satanova Synagoga roztahuje sva chapadla po celem svete, odtud NWO (Nove Usporadani Sveta). Ale aby jsi se uklidnil, tak ti/vam sdelim radostnou zpravu: V shabboz-gojimske servitude, tunelovani, vzajemnem okradani a podrazeni vlastnich nohou (i v rodinach) neni nad soucasny Protektorat Knodel & Deckel. Ten je evropskou jednickou ..

364516

23.07.2018 22:10

Následky summitu v Helsinkách: Americká „demokracie“ v akci

Kdo ve skutecnosti kontroluje USA?

co na tom zalezi 173.?.?.?

James Traficant byl 17 let congresman pro svuj obvod ve state Ohio. Syn italskych emigrantu. Jedinny vyznamny politik, ktery se postavil na obranu Johna Demanjuka, ukrajinskeho povalecneho emigranta, pomocneho delnika v US automobilovem prumyslu ktery se ani nenaucil dostatecne anglicky, ze ktereho zidovska chazaroidni loby (na zaklade falesne prukazky zasobene dalsimi chazaroidy ze Sovetskeho Svazu) dvakrat udelala "Ivana Hrozneho" - sadistickeho dozorce. Nejdrive v Oswietimi, a kdyz po 8 letem tryzneni (tesne pred popravou) v izraelskem vezeni byl propusten, pote v Treblice. Jednoduse, Demanjuk byl nezbytny pro talmudisticky scenar vydirani, plakani, obvinovani, ospravedlnovani existence teroristicke entity v Palestine -- moderni fake stat Izrahell. Kdyz Demanjuk teda nebyl v Oswietimi, tak byl Treblince- holokaust prumysl si to vyzadoval, proto v nejakem koncentraku jako "Ivan Hrozny" musel byt. Pote Traficant byl 7 let veznen v USA, pry za "danove uniky". A nakonec, kdyz byl uz na svobode a jako kulak si oral traktorem na svem policku, tak pry sam od sebe spadnul pod traktor (samozrejme, jak chazaroidni media prohlasila, nikdo mu v tom padu pod traktor nenapomohl) a zemrel ..
Zde jako jeden z velmi mala Traficant svedci, kdo kontroluje USA, kdo kontroluje volby.
https://www.youtube.com/watch?v=qC9OGs6PrPU&feature=youtu.be

A pro ty co se zajimaji, rozumi anglicky, necht se presvedci kdo je AIPAC
http://www.theamericanconservative.com/articles/aipac-should-register-as-a-foreign-agent/

https://www.veteranstoday.com/2014/01/11/burying-sharon/
V rijnu 2001, po 9-11, izraelske radio propustilo do eteru rozhovor mezi valecnym zlocincem Arielem Sharonem (puvodni jmeno Shinerman, ztalmudizovany chazaroid s koreny z Ruska), a dalsim kriminalnikem Shimonem Perezem (puvodni jmeno Szymon Persky, talmudem posedly chazaroid z Polska):
AMERICA, AND THE AMERICANS KNOW IT.”
“Vzdycky kdyz neco udelame, Ty mi furt rikas ze Americani udelaji to, ci udelaji ono. Chci Ti rict neco naprosto jasne: Nestrachuj se pred nejakym americkym tlakem na Izrael. My, zide, kontrolujeme Ameriku, a Americani to vedi”.

A jak inspector Columbo (Peter Falk, civilizovany chazaroid s koreny z Ruska) by rekl: "A to vysvetluje vse".

365471

01.08.2018 20:15

Příliš teplý týden

Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zhruba pred 80 lety v Evrope byl jeden pan, ktery se neholil pod nosem. A on, a jeho strana, jejiz clenove se zdravili natazenou pravici nemeli zadnou toleranci a sli tvrde po nekolika skupinach. A ve svem programu tvrdili, ze tomu tak cini, aby zachranili civilizovany svet. A tyto prosekuovane skupiny, do jedne, za poslednich 70 let se stupnujici intensitou dokazuji, ze ten pan s knirkem a jeho kumpani meli pravdu ..
Buzeranti a pedofilove, ac pred 80 lety jeste nebyli tak civilizovanemu svetu skodlivi jak jsou dnes, byli jednou tou skupinou. Amen.

365538

02.08.2018 20:30

Příliš teplý týden

RE: Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 173.?.?.?

Author knihy "Ruzova svastika", Scott Lively. Zde je neco co o nem je psano na Wikipedia (pardon, v anglictine)
Lively was born and raised in the village of Shelburne Falls, Massachusetts, the oldest of six children. He became an alcoholic at the age of 12, an addiction he explains as a means to cope with an unhappy family situation. When Lively was 16, his father was committed to a mental institution, never to return. After graduating from high school in 1976, Lively spent the next 10 years "drifting around the United States, often homeless, sometimes sleeping under bridges and begging for spare change on street-corners."[15] Lively has stated in his autobiography: "I visited every one of the 48 continental states and logged over 25,000 miles by thumb, bus and train in my wandering. I didn't learn to drive a car until I was 25.

Tudiz, kdyz existuje kniha Ruzova svastika, tak samozrejme to vse musi byt pravda, pan Lively jen dokumuntuje co zazil na vlastni kuzi a oci .. Jestli jako strizlivy, ci ozraly, sam Buh vi ..

365558

29.08.2018 17:10

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

RE: V testu přežití by zase zřejmě propadli Evropané.

co na tom zalezi 173.?.?.?

Skvele pozorovani. Satanova Synagoga (repr. modernim zidovstvem) a jejich shabbozgojsti patolizalove a slunickari musi zurit.

366200

19.09.2018 17:29

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

173.?.?.?

Politicka korektnos v akci. Mno, bude zajimave, az zacnete cenzurovat protikomunisticke, protinacisticke, protimultikulturni, protiromske, protiafro apod. prispevky.

366624

26.09.2018 20:47

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 173.?.?.?

Pata kniho,
kdy jste byl naposledy na lekarskem vysetreni ? A konecne, odlozte ten Torah, nedela Vam to dobre.

366772

27.09.2018 17:28

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 173.?.?.?

V dobe Krista, zadni zide (Zide) neexistovali. V Judei (Judsku) vsichni obyvatele, bez ohledu na rasu, etnicitu, nabozenstvi byli znami (z reckeho textu NZ) jako "Ioudaios", tj. podle zeme Judea (Strong's Concordance, Greek, #2453). Snad nejblizsi preklad do cestiny by byl Judeanci (Judejci), a jen cast z nich, jak svedci konec SZ (cca pouze 42 tisic Judahitu + Benjaminitu se navratilo z babylonskeho otroctvi zpet do Judei. V te dobe vetsina Israelitu, 10+ kmenu se NIKDY nenavratila na sve uzemi Sev. Israele z unosu Assyranyk 700 let driv pred Kristem) a jsou zminky v Novem Zakone byli, "Yhudiyi" (Strong's Concordance #3064, Heb.), snad do cestiny by se dalo prelozit coby Judahite (Judaite), podle puvodu ze 4-teho syna bajneho Jakoba-Israele, Judaha.
Tudiz Judahite (podle kmene) neni to same co Judeanci (podle zeme), podobne jako US "bili" nejsou to same co Afroamericane, ackoliv obe skupiny existuji v US (nejcasteji separovane) po generace.
Znaly US vrchni rabin Rodkinson (puv. jmeno Frumkin, s koreny z Ruska) v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" definoval: "Moderni zid (tj. JUDAISTA) je produkt Talmudu".
V dobe Krista Talmud neexistoval (sepsan v 500 n.l.), ale existovala jeho ustni verze, tzv. "Tradition of Elders", za ktere Kristus Farizeje kritizoval, ze "udelaly Zakona Boha neplatnymi". Tudiz Kristus, jsouce kritickym ustni verze Talmudu (tomu moderni JUDAISTE rikaji "ustni Torah") nemohl byt zadnym Z/zidem (judaistou), a navic moderni judaismus (Talmud) neni zadne nabozenstvi, kdyz ve sve podstate porusuje Zakony Boha.
Kristus, na strane matky Marie mel puvod z kmene Judah + Levi (to nebyli zadni JUDAISTE, neb nenasledovali Talmud, ni Traditions of Elders farizeju), na strane otcima Josefa z kmene Judah, ale zemi nebyl Judeanec, byl jako jeho rodice ze zeme Galilee, z mesta Nazareth. Syn Boha.
Saul - Paul, narozen v Taurusu rovnez nebyl Judeancem (podle zeme), docasne byl clenem Farizeju, mohl nasledovat ustne predavane "Traditions of Elders", ale zjevenim Krista z tohoto dabelskeho kultu vystoupil, podobne jako izraelsky profesor Shlomo Sand oznamil ze "prestal byt zidem", ci komuniste po zjisteni jaky podvod je komunismus vystupovali z KSC, a pod.
Pavel, jak svedci v NZ byl z kmene Benjamin, a "Hebrejec Hebrejcu". Je treba si uvedomit, ze kdyz dnes chazaroidi v uloupene Palestine mluvi hebrejsky, to z nich zadne Hebrejce nikdy neudela.

Mate-li vic zajem studovat fakta, a jste-li schopen porozumet anglickemu textu, "Facts are facts" od Benjamina Freedmana je jeden ze skvelych zdroju.
https://rense.com/general47/facys.htm
Pan Freedman tez se narodil do tzv. zidovske (tj. juidaisticke) rodiny, byl to milionar, poradce mnoha US presidentu, a kdyz dospel k porozumeni ze judaismus je "satansky kult" - tak vystoupil, prestal byt zidem, stal se krestanem ..
Nevim jestli ma odpoved vam dava smysl, presto v dobre vuli jsem odpovedel.
Jak se zminuje p. Freedman ve sve knize, v odkazu na Galatians 4:16 NZ: "Stal jsem se vasim nepritelem tim, ze vam rikam pravdu?"
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen.

366783

28.09.2018 21:02

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 173.?.?.?

Hodne stesti v lovu "dusevne vyzyvanych" obeti, necht ty Vam po tisicich samy o sobe naskacou na lep. Lovu zdar!

Nový zákon, kteý byl sepsán pár set let po jeho smrti.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%BD_z%C3%A1kon
https://carm.org/wasnt-new-testament-written-hundr...

Nejstarší Tóra (Starý zákon) je z 12. století.
Dalsi ukazka skvele matematicke logiky, blahopreju. Specielne kdyz Kristus (ukrizovan kolem r. 33 n.l.) kritizoval Farizeje, ze "svymi tradicemi ucinily (psane) Zakony Boha (Stary Zakon) neplatnymi", a Pavel, ktery zemrel kolem r. 67 n.l. v kapitole "Hebrews 8", oznamil ze (psany) Stary Zakon ztratil platnost, a je nahrazen Novym Zakonem.
Nepopletl jste si to zde tak trochu s tim co judaiste nazyvaji "ustni Torah"? Tj. Talmud, ktery byl na zaklade Farizeji ustne predavanych "tradic starsich" pisemne dokoncen v Babylonu, v r. 500 n.l.?
Satanovi politruci (rabini) zakazuji svym zidum (judaistum) cist psany Stary Zakon se zduvodnenim, ze psany Stary Zakon (Torah) je obsazen v ustnim Torah (Talmud), a bez Talmudu psany Torah nemuze byt nikdy zidem (judaistou) radne porozumen.

366798

10.10.2018 16:20

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Ne Praotec Cech, ale Cingischan

co na tom zalezi 173.?.?.?

Dnes rano pri kafi jsem nakouknul do ziDnes:
Vietnamci jsou pracovitější než Češi, myslí si budoucí starosta Pavel Novotný
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/reporyje-volby-pavel-novot...

Migrantů je mi líto
Vyjádřil se také k tomu, že naprosto chápe migranty, kteří se vydávají za lepšími podmínkami do Evropy. „Je mi jich líto, soucítím s nimi,“ řekl. Jeho stanovisko prý nezměnila ani současná problematická situace v Německu a nedávný útok v německém Chemnitzu.

Zastal se zároveň i vietnamské komunity žijící v Česku. „Miluju Vietnamce. Jsou šikovnější, vzdělanější, pracovitější než Češi. Miluju jejich komunitu, jejich jídlo. Mrzí mě přístup Čechů, kteří jim tykají a chovají se k nim neuctivě.“

Pak po vybliti o zamilovanosti do vietnamcu a vetrelcu ze tretiho sveta toho bachrateho noveho starosty Reporyji patram, kdo to je ten jeho otec, slavny “bavic”? A hned z obrazku na me cuci pohadkovy chazaroid, stale majici "trade mark" samotneho praotce Cingischana (sikme oci).
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Petr_Novotný#Živ...
Sroluju niz, na Osobni Zivot, a ejhle! Zase sem se nesplet’:
Patří k Českým Židům.[5]

https://cechycechum.wordpress.com/2013/09/22/dvora...
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity/6573/petr-no...
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/202021...

Inu, jak se kdysi mezi Cechy rikalo: "Jablo nepada daleko od stromu"

367010

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?