Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 4 příspěvky, 1 jméno: none.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Nu, nehochu, no pogovorim. Spíše budem sekundovat, pouze pro obecenstvo DO-vysvětlím. Stručně si řekl "A", dovol i to zanedbávané "B".

Kolik, jak mnoho informací máte všichni o DTJ a IT. Ne, nemám na mysli "aj-tí"... Pokud si jenom na minutu připustíš, že v tvém poli představivosti stojí 2ks dobytka, ajajajáááj.
Ne. Svět, i ty omýlané, kontroverzní (pouze na oko), média, vám představuji jednoho člověka, kterému byl dán obraz někoho, kterímu je "lautr vše u řiti". Dle nškolika vyjádření, pro pouhou část svých voličů i snad ano, opak je pravdou...

NIKDY, ani na minutu, si nemyslete o Trumpovi, že si nemůže dovolit slova, která vypouští...
Ty vole, vida ho, půlka mamrdů je venku........... a nekončí. To bych za něj osobně řekl sám. Obdobná "práce" probíhá v Rusku, jen tak, mimo slova a kontext. Svět se rád opáji slovy, aniž by hleděl na činy...

Z5 k DJT. Ne za prachy, ne kvůli idei, ne-e.
Opět, kdyby byl v rozhodné fázi vlastního života (a on by nesšetně krát ponížen, byl na dně, zde velkýýý pozor - nebýt otce, chcípne finančně, ne POSTOJEM, m.j.), vždy navenek vystupuje v roli pevného muže, občas cvoka (jak kdo chce a jak si situace vyžaduje.... doprdele fakt je v tonto podoben Zemanovi, heh) a KECÁ CO ON CHCE. V Americe ostatně může, proč ne, ale to je spíše smutné téma. On sám je někdo jiný... A radikálně.

Pro cvoky, kteří velebují pravici (jak v RF, tak v, prozatím, USA). Vy nikdy nebudete na své "hrdiny" plivat, ani nepoznáte jejich plnynulý přechod... Mají jich několik, jenom se zamyslet. Vnitřního i vnějšího nepřítele vám naservíruji každý den jiného. Ani to nepoznáte, jenom občas změníte pole, při holení se ráno vícekrát prolískáte u zrcadla, přebarvíte vlajky pomyslného "odporu" a jedem dál.
Odpor a nepřítele VY k životu potřebujete, ale ONI Vás pouze na čas, na moment, nebo v nejtěžších fázích jak kanónfutr. Tak VÁS přesně vidí.
A to je ta skutečná levice, který ve světe jaksi není, hraje si někdy někdo na ní, někdy jim z nasranosti hodíš témata, kterých se chytnou (cokoli, co mění např. sociální práva za lidská .- A K TOMUD DODÁŠ HMMM, TŘEBA HOMOSEXuÁLNÍ).
Ti nasranější přidají mezigenerační nenávist (v USA - Viacom, u nás stačí mediální židé Mádl a Issová, jinde zase něco, cokoli domáci). Hranici, ten přesah představuje až ISIL (ten dovoz all-exclusive je z 90% testosteron v té nejhorší podobě, ženy a děti tvoří 10), kdy až táto vize (teprve u ní vám zapíná představivost), vám nahání strach. Když člověk, kterému zůstane v Práglu špatně, upadne do hypoglykemie (řekneme, že nechce ŽRÁT ty "pražské, americké sračky") a statisíce lidí ho obcházejí, dokonce mají pindy o obtěžování obcházení, již mrtvého... Nooo, sila, rovna židočechům. Nebojte se, oni mají právě na toto území, samozřejmě bez vás, jiný kalibr...

361037

Jen pravdu můžete ochránit, no toto HP nelze, to je trochu jiný level a jiné chápání světa.

Pro ty malinko hloubavejší je tu jeden dotaz k doplnění znalostí.

- pokud si ve své omezenosti myslíte, že člověk nemůže říct v jeden den názor, který, k večeři, už sám o sobě protiřečí tomu, co tá sama osoba řekla u snídaně - NE, když vše vysvětlí. DTJ se o podobné scenáře minimálně pokouší. A už už se mu to málem daří. V americe NP, u nás? EEE, malinko přidat...

- je to rozený herec, s jedným velkým ALE. Všichni jeho voliči (zejména z řad lidí, kteří s hovnem a cárem oapíru přišli k bohatství... jednou, v jeden moment, vám veme vše a ještě díky vlastní tuposti tomu budete tleskat...), máte v něm svého bratra v boji.
No, na oko, on žádný boj, mimo média nevede. Nikdy nevedl.... NĚKOLIKRÁT vytrénovaný člověk, který MUSÍ sám a bez pomoci (ze strany otce pouze JEDNA VĚC, o kterou nežádál, srdnatě to dával naevo, již tenkrat vědel, že je vše sehráno...), obhájit své pády, plus jako mediální panák (OPĚT, vlastní otec ho od té role NEJEDNOU varoval), nakonec vždy obstál.Je mu u prdele, zda mu nějaký panák počechrá příčesek. Ať si myslí panáček své.
Cirkus si ještě myslí, že ho to baví. Nikdy ho to nebavilo, no on si sám řekl jednou klaun, tak navždy... jen "krapet" jinak. Bude dělat ze sebe cvoka, min, do té doby, než všechny vyháže od skutečných, nebo i pomyslných(...), mikrofonů, pozic, státního aparatu.
A vám všem jsou určeny kecy a podobné články... Uf,hodně málo potřebuje někdy človek k životu.

- ačkoli se zdá, že IT(opět viz. výše a tam prosím v tom spojení zůstaňte), je nějak v opozici se svým otcem - ani prd. Jednoduše v ničem a nikdy jinak.
Vše je dáno pouze tím, že sami místo činů hodnotíte kecy. Jo, no, ano, možná by část (tá část, která má psaní na povel), začala myslet (v rozsahu, který jen z podstaty je těmto figurkám dán..). Jak asi tito přizdi-pisálci hodnotí J. Osetii, Syrii, Krym... Hmmm, už se roztáčí kola, která se měla točit od ZÁKLADKY? Na víc nemáte...

Ten, kdo žádá pouze fakta, ponechá tyto cvoky, áááá samozřejmě ČT, mimo zájem, Jnak, také plní pouze historickou povinnost -- zapsáním do análu, ten vidí.
Tak k IT. Nooo, na rozenou češku se vymyká. Ona sama nechce a vyhýbá se superlativům (ve smyslu, že by každá jiná na "jejím místě" skočila na vše, slupla a vycucla i slupku od babánu - nejen...), prostě pevná pozice, která si sama připravuje cestu ke zbytku USA. S tím zbytekem se netrapte, to jsem napsal před 7 lety s dodatkém, že je obrovská škoda, připravit se o jediného, kdo by mohl pomoci - RF. Události jdou dále, odklonem od vlastní historie vůdce RF (ne nemám sil napsat Ruska), si to nemyslím.

361038

Nebude rozumné opomíjet IT, je krapet jiná než řeznice Balkánu, rozhodně není Hillary, v Rusku proklínana (áá bezdůvodně), cpaná do pozice ekstrasensa (hm, jen nerad, o skutečných se mlčí a NECHÁPU s čím mají Ruské "kolegyně" problém).
Ona vnitřně dá svoji nitro na plac, právě na RF spoléhá a senzitivní bezesporu je (tam to holky odhadly...). Budete ač tak, nebo jinak o ní slyšet více, než si sama možná přála. Za sebe, hodně štěstí, taktu a umu a energie, Ivanko.

Když někdo píše cokoli o Rusku, Americe v kontextu, v kterém jak už sám nadpis uvažuje, je...... a nyní zůstanu poprvé, slušný. Ten, kdo hodnotí slova a nevidí činy je sám o sobě karikatura, ten (a opět se s důrazem vracím nechtěne k RF), kdo nedohledá příčinu - následek, není hoden svého postu ochránce (2012, 2015..2017), Duchovno? Kdo ví, raději mlčí, stejně jako odmítla Ruská pravoslavná cirkev žezlo, které se ji poprvé bylo nabízeno Vatikánem. Po právu a s velkým umem, dala historické oprávnění Arménii.
Turecko se z to víte co, ale... na nikoho se nezapomíná. S Ergodanem, neb bez něj. Ten odběh je náčrt nejbližších události. Pro Evropu se nic nemění, dokud vládne Frau Merkel, ač si to kdo chce jak přebere.


Jen tak, když opět budete někoho hodnotit, zkuste lustrovat IT, nemyslím, že se toho bojí, a nahlédněte trochu dál do budoucna.
Naposledy, sám opět za sebe - kuuurva, ani ve snu by mě nenapadlo, že Rusko bude někdy potřebovat Ameriku, nu da i tak sluchilos...
Mám rád lidi v každém koutě, doslova. To jen, kdyby chtěl někdo opět "kádrovat".

361039

14.11.2017 16:45

Mýtus o evropské demokracii: šokující odhalení

RE: Sorosova síť

none 78.?.?.?

Snad stačí se soudy, ne? Každý se stěžujě na něco, každý soudí...

MINIMÁLNĚ NA TO, ABY JIŽ EXISTOVALO 10 STRAN, které by bylo možné volit. Vidíte je? Já ne. A každý má plnou hubu kritiky....

Kolemjdoucí má pravdu a já to trochu právně objasním. Nejsou povinné volby. Naopak, hlavní DRŽKA židovské obce chce, aby byly volby pouze pro ty, co "vydělávají". Do 1. roku je zde automatizace 4.0, na to se NIKDO NIKOHO PTÁT NEBUDE. Jsem zvědav, čím se budou živit jeho "bratři v triku", schopní leda tak přeprodávat, nebo číst scenáře. Tupe, debilní opičky, neschopné tvořit.

Jednoduše si zvykejte na to, že budete znát CO, KDO MÁ pomyslnou hodnotu.
Prozatím stačí i informace. Ta do roka ztratí veškereou nadbytečnou hodnotu, kteou má. Nyní byste měli uvažovat a ne hádat se. Zanedlouho uvidíte svět jaký je, ne jak Vám zpracuje a naservíruje někdo jiný.

Existuje tedy jistá definice právního zastupitekství. Protože máme "demokracii", tak je vše ještě složitější.
Zástupní demokracie umožňuje mnohé. I největší odrby v dějinách. Ale právě termín "zástupní" zavazuje. Jsme u odpovědnosti. Kdo ji má, měl měl mít, bude. Vše je u prdele, republika nemá st. rezervy, nemá ani důchodové zabezpečení, nemá už ani PŘIPOSRANÉ LITHIUM. Nebude mít ani lid, to je novinka pro Vás konkrétně.

Snad si nemyslíte, že každý, kdo dře od rána do večera má povinnost ještě hlídat politiky? Na palici ne? A koho ještě, když každý ví, že zde korupce jenom kvete. Nic jiného, jenom ta. Nebo koho ještě hlídat? ČT, která se honosí garantem "zaručených hovadin", místo informací? Prokuratúru, policii. Celý aparát se dá nazvat jedným slovem - MAFIE. Máte na výběr mezi kápem de tutti z horního, nebo dolního konce.

Nikdo NORMÁLNÍ se JEDNODUŠE NIKDY, v součaasném socioekonomickém systému ,nebude k moci hrabat. Ani kdyby měla vychcípat celá jeho rodina. Kapiš?

Až zde oipět nebude rozhodovat parta vyvolených, volby budou povinné a zákony začnou platit pro všechny, zákony ošetřené od děř, z kterých polovina odtéká mimi republiku,OPĚT do rukou těm, kteří DRZE Z OBRAZOVEK CIVÍ A KÁŽOU, tak poté můžete moralizovat.
Do té doby můžete volit. Máte na výběr mezi idioty a ultraidioty. Předem počítejte jen jedno, oba vás pohřbí, při nejbližší krizi.

361043

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?