Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 110 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.01.2017 18:28

Cílem USA je rozbít Rusko pomocí závodů ve zbrojení

RE: Rusi krachuju pravidelne

217.?.?.?

Vydáváte přání za skutečnost. Tentokrát je s krachem jako první na řadě Západ.A můžete to zesměšňovat jak chcete, nic se na tom nezmění.

354778

08.01.2017 18:43

Manželství s Tunisanem

Přání feministkám

217.?.?.?

Opravdu přeji všem českým feministkám, které pohrdají submisivními, ale většinou hodnými a snaživými muži českého původu, aby zažili odvaz s fešákem exotického původu na vlastní kůži. Doufám, že to přežijí, ale jistý si tím zdaleka nejsem. Rozhodně to pro ně bude něco nového a dosud nepoznaného.

354781

09.01.2017 20:49

New York Times nadále lže o Ukrajině

Prolhaní poskoci v médiích zase kopou,

217.?.?.?

více už před totálním krachem poliky světového četníka, diktátora a loupežníka, který se po 2. světové válce ve světě "proslavil" tzv. "humanitárním" bombardováním a způsobeným utrpením nevinných civilistů,nekonečným intrikováním, osnováním politických převratů, atentátů,krizí, etnických a náboženských konfliktů, barevných revolucí, arabského jara pod pokryteckou a veskrze falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, nestihnou. Jsou to jen ubozí pisálci a poskoci psychopatických a naprosto bezohledných "elit" Západu,nyní už opravdu zoufalých a vabank hrajících Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, potomků starých královských a šlechtických rodů atd., kteří se ve svých věžích ze slonoviny povýšili na bohy ovládajícími celý svět.Ten jejich novodobý otrokářský systém v 21. století už neprojde. Skončí na těch samých fíglech, jimiž podvody, intrikami a agresí získali svá gigantická bohatství a impéria. Staré psy novým kouskům nenaučíš. Tak jak podvedli, vybili, okradli a zotročili Indiány v Americe, dělali na to po válce s celým světem. Hodně dlouho jim to vycházelo, ale brzy na tyto zrůdy dosud beztrestně vykrádající svět a organizujícími z bezpečí svých rezidencí válečné hrůzy pro výlučně svůj zisk, taky dojde. Na to můžou vzít jed. Jejich jména, adresy, útočiště a především nekončící gigantické zločiny proti celému lidstvu již nejsou tajností.

354838

14.01.2017 18:13

Americký stát ve státě se topí v problémech

Zločinecké "elity" Západu,

217.?.?.?

které v dávné minulosti z neuvěřitelné vychcanosti a patologické nenažranosti houfně konvertovaly k judaismu, to je ten nejvýstižnější název pro ty chazarské a satanistické zrůdy, které si podmanily a postupně přivlastnily celý Západ a intrikami, lží, podvody a vyvoláváním válek, konfliktů, státních převratů, krizí, atentáty na nepohodlné a nekonečnými intrikami se snažily a snaží porobit, vykrást a diktátorsky ovládat zbytek světa. Dokud nebudou tyto zrůdy u zdi, nebude na světě dobře. Zla už napáchaly tolik, že to nikdo nedokáže vše popsat a není pro to žádná omluva.

355044

Světovládci z bank a nadnárodních konsorcií správně cítí, že se blíží konec jejich dlouholeté dominance. Proto tak kopou,šíří lži, haraší zbraněmi a padají letadla po celém světě jako shnilé hrušky. Jejich velmi nenažrané loutky ve všehoschopných tajných službách (CIA, MI 6, Mossadu) a v politických kruzích to ví také. Dny, kdy MMF, WB,UBS, OSN,výše uvedené tajné služby a chazarská média ovládající mainstream beztrestně exportovaly do světa války, etnické a náboženské konflikty, krize,dluhové otroctví, atentáty na nepohodlné a odpůrce, "barevné revoluce", "arabská jara", zbraně pro obě strany válečného konfliktu (opravdu báječné a výnosné kšefty) pod veskrze falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv , jsou u konce. Stejně jako neméně výnosný import kokainu z Latinské Ameriky, opia a heroinu z hornatého Afghanistánu, lidských orgánů pro přestárlé loutkovodiče z válčící Sýrie,Lybie,Ukrajiny či Kosova. To, co nejvíce a nejrychleji ničí loutkovodiče a jejich loutky v tajných službách,zištné a idioty zapojené do neziskovek financovaných Soros Company, v politice, je jejich vlastní patologická nenažranost a touha po moci. To je jejich největší nepřítel. V příštích měsících budeme svědky finále této dlouhé a odporné hry Chazarů a satanistických psychopatů se světem. Už i velmi naivním otrokům dochází, že třetí říše neskončila na smetišti dějin, ale v tichosti se hned po prohrané válce přestěhovala za velkou louži, kde je jejich nový domov. Včera si to štěbetali vrabci na sousedovy střeše.

355118

Především by měly země, v nichž američtí sebevědomí "supermani" bombardovali nevinné, dělali státní převraty, zotročovali,kradli,vyvražďovali a přitom kázali s drzostí vrahů a loupežníků v médiích svých úchylných chlebodárců o demokracii, svobodě a lidských právech, požadovat finanční odškodnění. Ty zločiny se velmi často staly jen na základě vymyšlených a zcela zištných důvodů jejich chazarských superzločineckých "elit", které se cítily být bohy, protože jim dosud všechny gigantické zločiny a lumpárny beztrestně prošly. Postižené státy by měly požadovat přímo od těchto patologických zrůd a intrikánů úplné finanční náhrady za způsobené škody, úmrtí, loupeže a podvody. V tom případě by si dosud nedotknutelné, idioty a poskoky uctívané západní "elity" musely půjčit i na použití veřejných záchodků. Bohužel, zatím není síly, která by je k tomu donutila, protože mají koupené politiky, média, justici, policii, armádní velitele. Zatím. Ale není všem dnům konec. Otroci se již probouzejí z apatie a beznaděje a superzločincům a jejich poskokům nastanou opravdu krušné časy. Zcela právem.

355183

27.01.2017 17:30

Rusko přejde od jaderného ke konvenčnímu odstrašování

Mimo téma

217.?.?.?

Odeslal jsem v lednu již tři příspěvky, které ovšem nevyšly. Dosud se mi nikdy nestalo, že by můj příspěvek nebyl na Zvědavci zveřejněn. Možná proto, že příspěvky měly hlavu a patu, reagovaly na současné problémy a dramaticky vyhrocenou situaci mezi starým a novým uspořádáním světa a vyjadřovaly mé názory na současný svět, který hodně mění a především bude měnit zažité zvyklosti. Proto bych rád věděl, zda mě zablokoval pan editor nebo centrum MV pro jedinou správnou, a to chazarskou "pravdu", v němž za prachy intrikána Sorose přičinlivě pracuje pornohvězda pro gaye J. Janda. Rád totiž vím, na čem jsem. Děkuji za vyjádření editora.

355424

30.01.2017 18:21

Upekla Bayer AG dohodu o glyfosátu s Evropskou komisí?

Bayer A.G.

217.?.?.?

je jen jeden ze tří "potomků" všemocné fašistické I.G. Farben (další dva jsou Hoechst a Agfa), která zaměstnávala více než 600 000 lidí a nespočet otroků z koncentráků a "totaleinsatz". Výše uvedené chemické koncerny spolu s farmaceutickými giganty tvoří jeden z pilířů německé dominance v EU.Vlastníci těchto chemických koncernů, jejich poskoci v představenstvech, dozorčích radách a manažerských postech se nikdy snů o tzv. Velkoněmecké říši nevzdali. To je jen další z důkazů o skutečném záměrů EU vedené nikým nevolenými šéfy.

355483

01.02.2017 10:08

Ve Spojených státech probíhá „barevná revoluce“

Bumerang se vrací

217.?.?.?

Po založení privátního FED v roce 1913 na Jekyll Islandu, se USA staly baštou chazarského a iluminátského impéria, které už celé století úspěšně exportuje státní převraty, dluhové otroctví, lokální války, náboženské a etnické konflikty všude tam, kde "elity" cítily velké zisky. Měly rády zejména ropu, zemní plyn, zlato,diamanty,pro ně velmi výnosné kšefty se zbraněmi, drogami,s léky. Vlastníci bank, ropných společností a dalších nadnárodních koncernů velmi bohatly z cizího potu a krve, takže získaly postupem času neuvěřitelné bohatství a moc.Nyní hrají vabank a chtějí úplně všechno. Záda jim kryly a kryjí tajné služby CIA, NSA, FBI, MI 6, Mossad ad. tím, že tzv. eliminovaly nepohodlné a nebezpečné. Obrovskou pomoc jim také poskytli prodejní politici, kteří byli někdy jako užvanění užiteční idioti odejiti do věčných lovišt a také média, která téměř všechna "elity" vlastnily a stále vlastní. Ta vždy intriky, loupeže, sabotáže, převraty a konflikty exportované pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv zabalila do hezky znějících slov o šíření pokroku do nešťastných zemí. Kromě toho vymývají mozky miliard otroků stále více eklhaftní zábavou a propagandou, za což si nechají ještě dobře zaplatit. Stačilo, aby v loňských volbách nevyhrála jejich Hillary, nýbrž bohatý a tím i nezávislý a poněkud neřiditelný Donald, a "elity" zpanikařily. Nejsou zvyklé na to, aby běh zásadních věcí neměly pod kontrolou. Proto pověřily osvědčeného Rothschildova poskoka pro špinavou práci, jistého George, aby rozjel další Majdan, tentokrát v samotném centru chazarské a iluminátské říše. Není bez zajímavostí, že tento "filantrop" zbohatl na pádu libry v City, kterou vlastní jeho pán. Zcela jistě pouhá náhoda. A tak se bumerang tak úspěšně exportovaný do celého světa, po dlouhé době vrací tam, odkud byl vyhazován.

355505

03.02.2017 10:25

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

Objednávka,

217.?.?.?

která má zdůvodnit potřebnost nového práskacího institutu pro jedinou, a to chazarskou pravdu při MV, jinak docela dobré trafiky pro vybrané a ochotné. Celý ten profláknutý a cinknutý cirkus zvaný demokratický a tržně ekonomický Západ je od roku 2007 ekonomicky K.O. (dá se to vyjádřit i trefněji, ale nebylo by to spisovné ) a na pokraji propasti hluboké jako Grand Canyon. Nicméně všude vidíme a slyšíme, že je to až na malé vady na kráse O.K. (angličtina má své kouzlo nechtěného ). Mediální presstitutky pracující za Sorosův bakšiš se snaží jako o život, aby nám vykreslily naše světlem prozářené zítřky a připomněly náš hlad, stres, bídu, svrab a zoufalství za zlého bolševika, ekonomičtí analytici s tituly domácí i cizí provenience před a za jmény věští budoucnost z křištálových koulí jen v pastelových barvách, tiskovým a ratingovým agenturám patřícím Rothschildům ( nebo snad Bauerům , Braunům - už se v pravých jménech těch světovládců ztrácím) už k oznámkování americké ekonomiky docházejí áčka a hvězdičky atd. Jen zadlužení výstavních skříní Západu je už dlouho naprosto nesplatitelné a roste raketovou rychlostí, prachy jsou stále více jen virtuální komoditou, bubliny s dluhopisy, akciemi, nemovitostmi atd. se nafukují jako gigantické balónky na pouti, přičemž derivátová ruleta (báječný vynález na vydělávání hor peněz jenom ze začouzeného luftu) je nebezpečnější než balistické rakety s jadernými hlavicem. Za těch dalších deset let od vypuknutí hypoteční bubliny až do současnosti prostě udělal Západ mohutný skok kupředu.

355532

07.02.2017 18:44

Nemecko v predvečer roku 2017

Multikulti obohacená

217.?.?.?

bude díky samozvaným vládcům EU a jejich loutkovodičům z řad chazarských a iluminátských otrokářů bezpečně ukrytých v pozadí brzy celá Evropa. Ovčané EU už mockrát prokázali, že vydrží hodně, skoro všechno. Chaos, úvěry a hypotéky, krize, války, úpadková televizní kultura, účelové a neobjektivní zpravodajství, goebbelsovská propaganda, nekonečné pokračování osvědčené strategie chléb a hry jsou hlavní prostředky, jakými promile všehoschopných intrikánů drží v pokoře a v poslušnosti stamilióny ždímaných novodobých otroků, kteří jsou ovšem soustavně médii mainstreamu ujišťováni, že je to ta nejvyspělejší demokracie jakou lidstvo zná. Mnozí otroci a poskoci loutkovodičů tomu snad i věří. V 21. století a ve věku informačních technologií je to neuvěřitelné, ale bohužel smutná realita. A na to Evropa dojede.

355581

08.02.2017 20:10

V Trumpově agendě není pro Evropskou unii místo

Lístek na Titanic

217.?.?.?

si koupili ve fatálním deliriu všichni lidé ze střední a východní Evropy po vstupu jejich států do EU a NATO. Pouze ti naivní a beznadějně zamilovaní do vzletných slov o svobodě, demokracii a lidských právech a snech o svém blahobytu zapomněli, jak Titanic na své první a zároveň poslední plavbě dopadl či špíše dosednul na mořské dno.

355594

09.02.2017 20:15

Jak dva oligarchové přivedli národ na mizinu

Ukrajina

217.?.?.?

je bohužel na odpis. Naivní Ukrajinci podlehli falešnému vábení, intrikám a dalšímu puči zorganizovanému zoufalými superzločineckými "elitami" Západu, který je tentokrát před opravdu fatálním krachem a v marném zoufalství organizuje Majdany jako na běžícím pásu, vítá imigranty z jím vybombardovaných zemí (proč je nepošle k luxusním sídlům loutkovodičů ukrytých v bezpečí, kteří ty hrůzy z pozadí naplánovali a platili je jen dalším důkazem jaká pro prachy všehoschopná a chazarským a iluminátským zločincům oddaná "demokracie" ten Západ vlastně je), krade, intrikuje a drze lže tak, že ani velký pes neumí tak rychle utíkat.

355605

10.02.2017 17:35

Jak dva oligarchové přivedli národ na mizinu

Je to na Číně

217.?.?.?

Buď teď a ona zakroutí chazarským a iluminátským pedofilním zrůdám dělajícím si zálusk na ovládnutí světa definitivně krkem nebo "vzhůru" k chazarským a iluminátským " světlým" zítřkům", jiné volby není.

355615

polské národnosti jsou zalezlí v americké zadnici až po hnojem zadělané boty. Přitom ta tlustá americká zadnice je má jen za poslušný ziskuchtivý póvl, který panáčkuje tak, jak chazarský pán šustící nekrytými papírky poručí. Moc rychle zapomněli, kdo je chtěl zcela vyhladit a kdo je zachránil před jistou fašistickou genocidou za cenu vlastních životů. Jsou to prostě děvky proradný, kterým se nedá věřit ani o ně opřít rezavé kolo.

355633

12.02.2017 16:30

Evropští super-bossové: podívejte se, co na nás chystají

Cítím pach Čtvrté říše

217.?.?.?

ktará nám,naivním, poslušným a ždímaným otrokům, byla podstrčena zadními vrátky pod falešnou vlajkou jako dobrovolné společenství států a národů směřující k trvalému míru, spolupráci a prosperitě,zatímco jde a především půjde o bezohledný diktát a totalitu nadnárodních koncernů a bank , které vlastní nebo alespoň ovládají chazarské a iluminátské zločinecké "elity", které se neštítí ničeho,intrikami si přivlastnily velkou část světa, otroky pohrdají a svědomí neznají. Kéž bych se mýlil !

355658

13.02.2017 18:19

Socialistické principy v ekonomice a pravicově konzervativní politika

Západ nemá naději,

217.?.?.?

protože ho vlastní a bezpečně ukrytí v pozadí zcela ovládají neuvěřitelně prohnaní a intrikánští Rothschildové (navenek vystupují jako filantropové a obdivovatelé umění, květin a pěstitelé vybraných vín), jejich zkorumpovaní poskoci v politice,v médiích, v justici, různí Sorosové atd. Ždímaní a obelhávaní otroci jen bučí jako dobytek v ohradách a na nic zásadního se nezmůžou, a proto se ten idioty a korupčníky oslavovovaný, přežraný, na účet zbytku světa žijící a přitom velmi naivní Západ stal takovým novodobým starověkým Římem za éry úchylného psychopata Nera. V 21. století je tato hnusná intrikánská koncepce odsouzena na smetiště dějin,příšerných škod už způsobila tolik, že ti, kdo ty zrůdnosti zpunktovali, by měli být stahováni z kůže na náměstích zaživa. Zcela právem. Myslící lidé už dávno ví, od koho to nekonečné zlo (války, krize,krvavé konflikty) současného světa vane i proč. Za vším hledejte boj o prachy a moc a nikdy se nespletete.

355673

16.02.2017 19:59

Fukušima žije

Vidím to jinak

217.?.?.?

Rybami z radioktivitou zamořeného severního Pacifiku krmit ty, kteří Fukušimu zahrnuli do svých šílených geopolitických plánů. Nevymřelo by lidstvo, nýbrž stále stejní zrůdní a psychopatičtí původci a plánovači genocidních hrůz aspirující ve svých věžích ze slonoviny na obdivované světovládce a vlastníky celého světa. Kteří to jsou a kde žijí,to už myslící lidé dávno ví. Bohužel,mnoho ovcí jen tápe, a proto zrůdy ještě žijí, hrají své oblíbené hry s lidstvem (nic jiného to pro ně není) a dále úspěšně intrikují.

355770

18.02.2017 16:57

Hrozba pro americkou demokracii a hybná síla chaosu ve světě?

Americká "demokracie"

217.?.?.?

je už minimálně století , přesněji od roku 1913, kdy vznikl FED,tedy všemocná privátní banka Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, Israel Moses Saifů, Morganů, Du Pontů ad., jen falešný mýtus. Bez ohledu na to, kdo je neuvěřitelně naivními Amíky zvolen (častěji však vybrán na pravidelných schůzkách Bilderberg Group ), vyhrávají vždy chazarští sionisté a iluminátské klany, kterým patří mocné banky, korporace,vojensko - průmyslový komplex. Když se jim někdo nehodí do plánu, jejich média spustí velký povyk,zaplacení nýmandi,lidké trosky a idioti vyjdou do ulic a když ani to nepomáhá, vybraní snipeři a tajné služby dostanou další zakázku. A chaos? Ten je jen důležitou či spíš hlavní metodou, jak promile všehoschopných psychopatů s miliardovými majetky, urozeným původem a světovládnými ambicemi i v 21. století drží v okovech ve formě hypoték,kreditních karet, mobilů, internetu, čipů apod. miliardy ždímaných, soustavně obelhávaných a podváděných novodobých otroků. Řešení je jasné i když ne snadné. Pokud se má do světa rozšířit skutečná demokracie, musí být FED zestátněn a chazarští a iluminátští původci mnoha hrůz v nedávných dějinách hnáni před skutečně nezávislé soudy. Dříve se nic podstatného na tomto nespravedlivém světě nezmění.

355833

20.02.2017 18:31

Blíží se Jalta 2.0?

Dlouhé vedení Západoevropanů

217.?.?.?

se projevuje především v tom, že jejich zkorumpovaní, vydíraní, vystrašení a přesto jimi volení vůdci vidí v Rusku hrozbu místo veledůležitého obchodního partnera. Západ Evropy závisí na ruských surovinách a ruském odbytišti své produkce podstatně více než Rusko na západních technologiích. Přesto poslouchají západoevropští guvernéři amerických kolonií raději svého chazarského pána ze zámoří, protože zvyk je železná košile a příbuzenské vazby rovněž dělají své. Přitom nesplatitelně zadluženému chazarskému impériu za velkou louží (komu asi dluží ti sebevědomí otroci za velkou louží a v Evropě, to by se měli důrazně zeptat svých "elit" právě teď ) hrozí ekonomický krach,řízená invaze muslimů a občanská válka. Ještě je čas změnit rétoriku a postoje, ale nic netrvá věčně. Ani ochota Ruska čekat až lidé v západní Evropě konečně pochopí zjevná fakta a budou zcela ignorovat prolhaná chazarská média, intriky chazarských a iluminátských zločinců a zaprodané politiky. Ten, kdo si může vybírat přátele a obchodní partnery, už není západní Evropa.Časy se mění, a to velmi rychle.

355885

21.02.2017 20:19

Vzestup darebného slona: CIA coby královrah

CIA

217.?.?.?

je jen pohrobek gestapa po prohrané 2. WW. Slouží těm, kteří platí, a to jsou chazarští sionisté a ilumináti, kteří dojí naivní otroky skrze hypotéky na jen začouzeným luftem kryté peníze.

355905

01.03.2017 21:37

Budoucnost světa patří Východu a ne Západu

Spojené Čína a Rusko

217.?.?.?

jsou pro globální predátory sídlící převážně za velkou louží nepřekousnutelný ořech.To není Afghanistán, Irák, Lybie nebo Sýrie. Jejich soupeři a hlavní překážky k nastolení totalitní světovlády jsou tentokrát z poněkud jiné kategorie. Jedni mají obrovskou ekononomickou a finanční sílu, druzí suroviny, vlastenectví a vyspělé zbraně a obě země vesměs špatné historické zkušenosti s proradným, křivým a pokryteckým Západem. Tentokrát chazarští vlastníci Západu tvrdě narazí. A nezmění to ani jejich prolhaná média,tajné služby, intriky, atentáty, zastrašování, zkorumpovaní a vydíraní politici v jejich vlastnictví či službách. Rozežraný, zpohodlnělý a přezíravý Západ žijící až dosud z práce zbytku světa, skončí stejně jako Řím za psychopatické zrůdy Nera. Ostatně ten stále více připomíná. Jde jenom o to, kdy a jak se tak stane.

356194

již začala v roce 2001. Zatím pouze především v rovině mediální, zastrašování, vydírání politiků, marných sankcí, kvantitavního uvolňování již jen strachem z krachu krytých baků. Lidé z Afghanistánu, Iráku, Lybie či Sýrie to zcela právem vidí diametrálně jinak. Jich se totiž ty hrůzy připravené zločineckými zrůdami Západu kvůli zvýšení svých zisků a zvýšení dominance nad světem týkaly bezprostředně, zatímco jiní je pouze okrajově vnímali z obrazovek a monitorů, protože museli usilovně makat, aby "elitám" Západu splatili své hypotéky. Horká fáze 3.WW je na spadnutí, protože zločinecké chazarské, iluminátské a neoconské "elity" Západu se nehodlají bez boje vzdát své na lžích, intrikách,gigantických ekonomických podvodech a vydírání založené hegemonie nad celým světem. Fatální problém, tedy hlavně pro ně, je to, že ta horká fáze 3. WW spláchne tentokrát navždy, definitivně a v první řadě je samotné, protože lidem s fungujícím mozkem je již dlouho jasné, kdo je to skutečné zlo současného světa. Zemím dlouho beztrestně vykrádaným těmito zločineckými "elitami" rovněž.

356212

06.03.2017 17:52

Staří mladým rozumí, opačně to neplatí

Vše se vrací jako bumerang

217.?.?.?

Lidé bez studu,slušného vychování a úcty ke starým, bezbranným a nemocným dávají svým dětem a blízkým velmi názorný návod, jak mají zacházet s nimi až oni budou ti staří, nemocní a bezbranní. Věřím, že se dočkají stejného nebo i horšího zacházení. Nyní nemají rodiče na výchovu potomků a dědiců čas a energii, protože musí vydělávat na splácení hypoték a až splatí všechny půjčky a nakoupí všechny ty zbytečné krámy, dočkají se stejného osudu. V tomto systému, kde peníze jsou vždy až na prvním místě, není místo pro slušnost a úctu založenou na mravních principech.

356317

07.03.2017 18:26

Co dělat?

Změnit systém !

217.?.?.?

Tzv. vyspělá západní "demokracie" je ve skutečnosti jen neuvěřitelně prolhanými médii a zkorumpovanými politiky oslavovaná, odporná a intrikánská diktatura opravdu "dlouhých" peněz, které jsou stále více jen virtuální. Tedy diktatura těch, kteří vlastní tiskárny FED i ECB a mají už více než sto let bianco šek na tištění papírových a virtuálních švindlů v neomezeném množství (je to pár stále stejných jmen). Není rozhodující, kdo je v trapné a mnohokrát obehrané reality show zvané volby dosazen k moci, ale kdo vlastní ty tiskárny. Dokud se toto nezmění, je jakékoliv očekávání změn k lepšímu jen vlhkým idealistickýcm snem stamiliönů naivních otroků.

356339

12.03.2017 19:34

Teplická Arabie

Nehledejte jenom zlé psy,

217.?.?.?

ale především jejich pány. Když se k nim konečně dopídíte (opravdu to není snadné), zjistíte,že jsou to stále stejná jména bankéřů, majitelů korporací a zbrojařských koncernů a jejich servilní a zkorumpovaní podržtaškové v politických funkcích, médiích, tajných službách, neziskovkách atd. Již velmi dlouho se jim daří beztrestně obelhávat, ždímat, "humanitárně" bombardovat, intrikovat a zastrašovat miliardy naivních otroků,vždy pod falešnou a pokryteckou rouškou šíření demokracie, lidských práv a svobody,a to přestože tvoří promile lidské populace.V tomto směru, klobouk dolů před jejich intrikánskými schopnostmi. Doba, kdy zcela beztrestně vykrádali, zastrašovali a zotročovali celý svět, se ale pro ně nemilosrdně blíží ke konci. Nyní proto řeší kardinální otázku. Zda přiznat svoji prohru a tím i své gigantické zločiny nebo pomocí svých poskoků v politice, médiích, tajných službách, neziskovkách atd. rozpoutat závěrečný Armagedon. Ve druhém případě si ale mohou být jistí, že první obětí konečné apokalypsy budou oni sami. Na to můžou vzít jed.

356433

19.03.2017 18:35

Turecký gambit Vladimíra Putina

Mnoho spekulací,

217.?.?.?

ale Putinovi jde především o to nenechat psychopatické "elity" ze Západu rozložit,podrobit, zotročit a vykrást Rusko, tak jak se to chazarským a iluminátským světovládcům intrikami, podvody, korupcí, zastrašováním či "humanitárním" bombardováním podařilo s většinou zemí světa,vyspělou Evropu nevyjímaje.

356565

09.04.2017 20:29

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

Pohár trpělivosti přetekl!

217.?.?.?

Brzy bude západním intrikánům a jejich šéfům ukrytým v dosud bezpečném pozadí tak horko, že se do písmene vypaří z povrchu zemského! Pohár trpělivosti s intrikánskou a věčně nenažranou sionistickou chamradí z bývalé chazarské říše aspirující v 21.století na všemohoucí světovládce, již dávno přetekl. Měli by se rychle připravit na cestu tam, kam bez skrupulí a výčitek svědomí chystají cestu miliardám naivních a nevinných otroků ve válkách za výlučně své zisky a zájmy.

357067

11.04.2017 20:39

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: Pohár trpělivosti přetekl!

217.?.?.?

Teprve čas ukáže, zda miliardy naivních ovcí si nechají vnutit jedinou globální říši pod krutým chazarským diktátem či zda těm dědičným intrikánům a satanistům konečně zazvoní hrana. Lidé už mají plné zuby notorických lhářů,psychopatických intrikánů, podvodníků a bezcitných lupičů, kteří všechno to zlo činí jen pro své zisky a moc a jdou za tímto šíleným cílem přes milióny nevinných mrtvol a stamiliony zničených lidských osudů s pomocí lživých médií, všehoschopných tajných služeb a zkorumpovaných politiků. Já naivní a zatím poslušné ovce tak nepodceňuji jako Vy. Současný svět silně připomíná přehřátý papiňák před výbuchem a ten výbuch zcela jistě smete kromě nevinných i intrikánské původce zla. A oni, na rozdíl od Vás, si to velmi dobře uvědomují. A navíc se mají moc rádi. Ale zatím si věří, že svého cíle tak či onak dosáhnou. Zatím.

357111

19.04.2017 18:38

Je na obzoru Armageddon?

Více než kdykoliv dříve

217.?.?.?

Západ zcela ovládaný a vlastněný sebevědomými, většinou chazarskými psychopaty, nenažranci a devianty cítícími se být vyvolenými oprávněně cítí, že rychle ztrácí dominanci nad dosud beztrestně vysávaným a ovládaným zbytkem světa. Záleží na miliardách dosud poslušných ovcí více než kdy jindy, zda se nekonečným západním intrikám, mediálním lžím a manipulacím, ekonomickému a vojenskému nátlaku a vydírání šířenými jako vždy pod falešnou vlajkou opět podrobí a budou za výlučně jejich zisky a zájmy poslušně umírat po milionech jako už mnohokrát předtím nebo tyto zrůdy v lidské podobě definitivně pošlou i s jejich poskoky tam, kam patří, a to na smětiště lidských dějin. Moc času na rozhodnutí ale opravdu není. V opačném případě totiž skončí jako biologický odpad miliardy naivních otroků. Plány na to již zločinecké "elity" mají a prostředky rovněž. Země uživí miliardy skromných lidí, ale bude vždy málo pro několik stovek nenažraných rodinných klanů, které se povýšily na vyvolené a hrají s lidstvem své perverzní hry.

357300

financuje a organizuje stejně jako nevládky a neziskovky, které od konce 80.let úporně financují a organizují státní převraty v zemích, kde je ještě co ukrást,údajný filantrop G. Soros, a to vždy byl a stále je jen chazarský poskok chazarských Rothschildů pro špinavou práci, kterému dali Rothschildi slušně vydělat na zinscenovaném pádu britské libry. Nyní je jen pár států, jejichž centrální banky nekontrolují a neřídí Rothschildi. Teď jim jde o to , dostat pod kontrolu ten nepatrný zbytek, který klade odpor a pak již jen "vzhůru" do novodobého otroctví, jako vždy pod falešnou vlajkou a totální diktaturou všehoschopných bankéřů a nadnárodních korporací.

357368

27.04.2017 19:09

Je euroland na pokraji rozpadu?

Nesplatitelně zadlužené EU a USA

217.?.?.?

dosud přežívají jen díky tiskárnám ničím nekrytých a stále více jen virtuálních peněz (eur a dolarů) , které vlastní pár profláknutých rodinných klanů s chazarskými a anglosaskými kořeny. S vypnutím těchto tiskáren definitivně skončí jejich vlhký a krutý sen o světovládě a NWO. Budoucí svět musí být vystavěn na podstatně poctivějších a spravedlivějších principech než jsou dosud přežívající kolosální intriky, lži, vydírání, útlak, vykořisťování, vykrádání a manipulace ve propěch hrstky samozvaných a všehoschopných "světovládců". V opačném případě čeká lidstvo a veškerý život na Zemi armagedon, který zanechá jen poražené a nevídanou spoušť.

357491

Ten předem vybraný francouzský elegán,který je loutkou globalistů hrajících si na bohy, tj. Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, Morganů etc. je podle vás levičák ? Tak to už zbývá prohlásit za levičáky také výše zmíněné rody. Máte v tom velký chaos, pánové, nebo záměrně šíříte bludy ! Tyto rody dědičných zločinců vždy organizovaly a podporovaly války a krize jen proto, aby zvýšily své zisky a moc. Naivními otroky jen pohrdají a posílají je umírat do jimi vyvolaných válek jen za výlučně své zisky a zájmy a nikoliv pro šíření demokracie, svobody a lidských práv, jimiž se už velmi dlouho, a bohužel i úspěšně pokrytecky a falešně ohánějí.

357585

02.05.2017 19:28

Rusko chce partnerství, Japonsko chce Kurilské ostrovy

Japonsko,

217.?.?.?

kdysi technologická chlouba Asie, se za chazarského otroka Š.Abé stala jen poslušným vazalem chazarů a iluminátů, kteří se skrze své poskoky v tajných službách a v NATO intrikami, lhaním, organizováním státních převratů,vraždami nepohodlných, napalmem a bombami snaží prosadit svou otrokářskou vizi světa. Doufám, že Rusové jim opět nenaletí. Stále v nich totiž je příliš velká naivita vůči prohnilému, zkorumpovanému, nesplatitelně zadluženému a tuze falešnému a intrikánskému Západu ( hlavně k Rothschildům a k Rockefellerům, kteří drží země EU a USA svými nekrytými měnami a dluhy emitovanými pouze ze začouzeného luftu pevně za koule ). Jejich poslušným poskokem se stalo i Japonsko. To Japonsko, kde chamtivci ze Západu poprvé použili jaderné bomby na civilní obyvatelstvo, aby světu demonstrovali svojí dominanci nad zbytkem světa. Nějak ovšem tito samozvaní světovládci ve své bezbřehé namyšlenosti neráčili zaregistrovat, že mnohé státy už nejsou vojensky ani ekonomicky bezbranné vůči jejich nátlaku a svět se rychle a dramaticky mění v jejich neprospěch. Jejich nátlak nyní nabývá na intenzitě, protože zločinecké "elity" Západu už nemají kde významně nakrást a dosud blahobytný a marnotratný Západ je proto před fatálním kolapsem. Proto "elity" Západu všemi způsoby tlačí svět do další války, na níž vždy velmi profitovaly pouze ony, bezpečně ukryté před hrůzami válek ve svých rezidencích a přepychu.

357609

04.05.2017 17:55

Proč bylo hlasování pro Trumpa správnou věcí (7 důvodů)

Čas tyto otázky vyřeší

217.?.?.?

D. Trump si je i přes své omezené znalosti vědomý své omezené moci v zemi, kde vítězství už velmi dlouho (díky nebetyčné naivitě konzumu na hypotéku propadlých ovcí a přežívajícímu americkému opravdu jen snu) slaví kolosální intriky, lži a plastikové peníze generované jen pouhou klávesnicí Rockefellerů, Rothschildů, Morganů, Vanderbiltů, Morganů atd. Teprve čas ukáže, zda jeho vítězství v prezidentských vobách bylo i vítězstvím pro zbytek světa, který už velmi dávno velmi naivně až fatálně přistoupil na pravidla vzniklá podvody a korupcí, pravidla záměrně vytvořená všehoschopným morálním odpadem lidstva, který se přitom považuje už celé století za nedotknutelnou elitu. Já jsem v tomto případě skeptický. Ale velmi rád bych se mýlil. Jenom připomínám, že další válečný konflikt v Asii tentokrát skončí jaderným Armageddonem celého světa. Tedy i těch sebevědomých zločineckých elit, které na válkách a utrpení milionů ovcí dosud vždy jen beztrestně vydělávaly. Snad si to uvědomují.

357648

08.05.2017 16:10

Rothschildové a Macron aneb diskutabilní vzorec RF=RF

Co jste čekali ?

217.?.?.?

Současné uspořádání světa je nastaveno tak, že vždy vítězí vlastníci opravdu hodně "dlouhých" peněz a obrovských majetků bez ohledu na to, jakým způsobem k nim přišli. Například Balzac původ velkého bohatství popsal velmi přesně. Řeči o tom, že v tzv. vyspělých demokraciích rozhodují o uspořádání poměrů ve státech hlasy voličů ve volbách, jsou jen další falešný mýtus. Pokud zvítězí ve volbách někdo z hlediska elit nežádoucí, je to pro ně jen komplikace, nic víc. Na falešných a pokryteckých mýtech je ostatně celý současný svět a především Západ postavený. O všem podstatném nepochybně rozhodují vlastníci bank, investičních fondů a nadnárodních koncernů, kterým lokajsky slouží zkorumpovaní poskoci v médiích, tajných službách, v politických a ekonomických institucích, neziskovkách atd. Dokud se stávající systém založený na generování nyní už jen virtuálních peněz a dluhů ze špinavého vzduchu hrstkou vyvolených nezhroutí, nebude tomu jinak a více než sedm miliard naivních a soustavně obelhávaných lidí budou i nadále jen novodobými otroky dobrými pouze k tomu, aby zvyšovali zisky elit a velmi naivně bojovali, trpěli a umírali za výlučně jejich zájmy v krizích, revolucích a válkách, které elity záměrně už velmi dlouho vyvolávají.

357684

10.05.2017 18:31

Absurdita vystřídala jinou

A to podstatně horší

217.?.?.?

Dnešní mladá i střední generace o válce ví jen to, co ji nabulíkuje ČT, Respekt, i Děs a jiné mediální sra.komety hlásající jedinou "pravdu" v žoldu neuvěřitelně vych.aných a zbabělých sionistických zločinců a válečných štváčů.Ověřitelným faktem je, že německé nacisty porazili Rusové a Západ se k Rusku přidal až tehdy, kdy Hitler a Japončíci začali zabíjet i lidi ze Západu. Zjistěte si, kdo na válkách v bezpečí svých rezidencí vždy vydělal, kdo financoval obě strany válečného konfliktu, koho válka stála nejvíce lidských a materiálních obětí a kdo bombardoval města a továrny v porobených zemích v době, kdy nacistické Německo už leželo na lopatkách. Chvíli přemýšlejte a pak teprve něco pište! Nebo raději mlčte.

357745

12.05.2017 20:09

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

"Elit" ?

217.?.?.?

Takzvané "elity" Západu je jen pár desítek maximálně až cca tři sta rodinných klanů těžkých a geneticky zatížených zločinců, kteří obrovskými podvody, intrikami, úskoky, vykořisťováním, korumpováním a lhaním získali během celých staletí neuvěřitelné bohatství a tím i moc, a to za strašnou cenu válečných strádání, bídy a utrpení stamiliónů nevinných a bohužel i naivních lidí. Tyto hrůzy záměrně vyvolali, financovali a podporovali. Jejich jména a noblesní adresy jsou známy a v případě další eskalace konfliktů i nadále vyvolávaných pod falešnou vlajkou definitivně a velmi rychle skončí nejen jejich sny o světovládě, o zotročení lidstva, ale i ony zločinecké "elity" lidstva. Měly by to už konečně rychle pochopit.

357779

západního střihu vždy byla a je jen znamentým fíglem finančních elit k udržení vysávaných otroků v poslušnosti a v pokoře. Společnost založená především na zisku a jeho stále více nerovnoměrnějším rozdělování není a ani nemůže být demokracií, nýbrž je jasnou diktaturou kapitálu. Dnes více než kdy jindy dochází k privatizaci zisků stále užší skupinou tzv. mocenských "elit" (ve skutečnosti všehoschopných sociopatů a zločinců, kteří dost často nějaký ten státní převrat zasponzorují ) a k socializaci ztrát. Taková "demokracie" nemůže skončit jinak než zcela zjevnou diktaturou a tyranií početně marginálních "elit" nad miliardami naivních a více či méně poslušných novodobých otroků. Toho jsme ostatně v současnosti přímými svědky a účastníky. Otroci jsou jen zdrojem zisků a moci zločineckých "elit" a dobrý kanonfutr ve válkách, revolucích, etnických a náboženských konfliktech, které"elity" záměrně vyvolávají, a to za výlučně své zájmy a profit. Dokud toto lidé nepochopí, budou mít zločinci a sociopati vždy navrch a svět se bude zmítat v krizích, válkách, státních převratech atd.

357834

Jedněm půjčí na hromadnou výrobu nablýskaných šmejdů s vypiplanými "kurvítky", konzumu propadlým masám a reklamou a jejich médii zblblým ovcím zase na jejich koupi na úvěr. Jednou půjčí útočníkům, kteří chtějí vyloupit a zotročit cizí země,současně ale i obráncům před agresivními útočníky. Pomůžou vám splnit si své velké dětské sny na dluh,ale vzápětí vás svléknou donaha a udělají z vás otroky. Jednou finančně podpoří jednu politickou stranu, pak zase jejich protivníky. Chaos a rozděl a panuj jsou jejich hlavní spojenci. Co na tom, že půjčené peníze existují jen ve formě řady číslic vytvořených klávesnicemi vyvolených a jejich poskoků v bankách a kryté jsou leda tak naivitou otroků a strachem z důsledků krachu. Důležité jsou úroky z neexistujících a nekrytých peněz, které poskytují bezpracný zisk prakticky z ničeho. Princip je už od doby, kdy sionisté směli pouze obchodovat a půjčovat peníze, stále stejný, mění se jen formy, sumy a podmínky. Nakonec jsou nesplatitelně zadlužení jednotlivci, firmy i celé státy. Stačí se podívat, jak vznikly USA. Uprchlíci před bídou nebo zákony ukradli půdu původním indiánům, pak je stříleli jako bizony z oken jedoucího železného oře, "velkoryse" vyměnili svoji ohnivou vodu, syfilis prostitutek a rezavé pušky za zlato indiánů,pak zahnali indiány do rezervací bez života, vykradli mnohé další státy i mozky jejich talentovaných občanů a pak se rozhodli, že svět patří jim, protože jsou prostě nejmazanější. Když se tomu někdo protivil, "humanitárně " či preventivně jej zbombardovali, zorganizovali Majdany, nabídli velkorysé půjčky na lichvářský úrok, mediálně znemožnili odpůrce nebo je rovnou jejich agenti poslali do věčných lovišť. Ksindlů a hlupáků si na to mohli koupit podle libosti. Už jste pochopili, jak funguje současný tzv. vyspělý svět?

357898

23.05.2017 19:36

Těsně před „latinským jarem“?

"Jara"

217.?.?.?

vyvolaná sionistickými, iluminátskými a dalšími samozvanými a přitom zločineckými "elitami" idioty obdivovaného a přitom nesplatitelně zadluženého a veskrze falešného a pokryteckého Západu mají za hlavní cíl rozdrobit a vykrást Rusko. V tom vidí Západ svoji poslední záchranu před neodvratným krachem, který se rychle blíží. Prostě už není kde, kromě Ruska, podstatně nakrást, aby lůza v rozežraném Západu nevyšla do ulic a zločinecké "elity" neskončily jako lovná zvěř. Po snadném rozpadu východního bloku, k němuž jen tak mimochodem nebyl racionální důvod, získaly další zdroje a obrovské sebevědomí a ztratily jediného vážného konkurenta. Realista by řekl, že získaly skoro zadarmo další čas na oddálení svého krachu. Protože však mají obrovský strach z ruských zbraní (zcela opodstatněně, nyní by dostali v rychlé raketové přestřelce pěkně na p.del), snaží se krátkodobě překrýt deficit zdrojů k zamáznutí dluhů dalším rabováním svého oblíbeného zadního dvorku, tj. Jižní a Střední Ameriky. Proto souběžně s intrikami a válečným harašením na Středním i Dálném východě rozjíždějí dle osvědčeného scénáře státní převraty v Latinské Americe. Zatímco prostým nemyslícím a jen konzumu a bezduché zábavě propadlým americkým ovcím je stále nepochopitelné, proč je mají ve zbytku světa za odporné pijavice a agresory, "elitáři" dál jedou za realizací svého perverzního snu o neomezené světovládě přes další hromady mrtvol a strádání stamiliónů otroků. Je nejvyšší čas otroky rychle probudit a největší zločince lidstva definitivně poslat tam, kam už dávno patří. Jinak definitivně skončí otroci.

357936

24.05.2017 20:02

Těsně před „latinským jarem“?

RE: Hanlivá adjektiva

217.?.?.?

Kdo chce vidět, ten vidí. Kdo nechce vidět, nevidí nic ani kdy by to přímo bilo do očí.
Fakt, že Západ (a nejen ten) ovládají a prakticky vlastní Rothschildové, Rockefellerové, Warburgové, Lazardi, Morganové a další rodinné klany Západu je fakt, který lze jen těžko zpochybnit. Že patří k chazarským sionistům či k iluminátům a dalším elitářským spolkům rovněž. Volby, na které jsou ovce tak pyšné a citlivé, na tom nemůžou nic změnit, pouze mohou jen trochu zkomplikovat tažení výše uvedených "elit" za světovládou, které se eufemisticky říká nastolení NWO. Fakt, že pro ně pracují tajné služby, média, neziskovky a četné organizace jimi založené (OSN, WB, MMF atd.) z toho implicitně vyplývá. Fakt, že tyto klany ukryté v bezpečí svých rezidencí financovaly přes své poskoky v politice a bankách většinu válečných konfliktů a fantasticky na nich vydělávaly, je v éře internetu vyhledatelný. Zbytek je dílem logiky a aplikací hesla cui bono na bývalé i současné události. Proto nevidím v použitých adjektivech nic hanlivého.Nějak jste opomněl, že současné Rusko není komunistické, ale tvrdě kapitalistické. A ukrást tam opravdu je tolik moc surovinových zdrojů, že by to na čas opravdu oddálilo další krach marnotratného Západu. Když nutně chcete vidět socialistické mocipány, zajeďte si do např. do Bruselu. Tam jich je přehršel.
K rozpadu východního bloku došlo proto, že Západ vysávající velkou část světa až na dřeň vymyslel další trik jak východní blok dostat ekonomicky na kolena astronomickými náklady na zbrojení proti východnímu bloku.Média a reklama Západu se též hodně snažily. Ovce z východního bloku v západním sektoru světa viděly jen nablýskané výlohy a fára na ulicích Západu a zapomněly a ignorovaly jevy jako nezaměstnanost,práci do úmoru, bídu a hlad, které jsou odvrácenou stranou západního blahobytu. Rovněž ignorovaly metody, jimiž Západ k prosperitě dospěl. Měly by se jet podívat na výsledky "pomoci" Západu chudým zemím do Afriky, Latinské Ameriky a Asie a zapřemýšlet nad tím. Západ by jadernou válku přitom proti východnímu bloku nikdy nezačal, pouze s ní strašil, protože měl a má z ruských jaderných raket panický strach. Ten přetrval do dneška. Nyní už je ale opodstatněný.

357942

To, co se nyní děje ve světě, není válka oligarchických klanů mezi sebou, ale válka, mediální lži a akce zaměřené na totální ovládnutí a zmanipulování novodobých otroků jak v rozvojových, tak i v tzv. rozvinutých zemích. Třídní boj opustili a zavrhli pod intenzivní mediální masáží unavení a dezorientovaní otroci, nikoliv však oligarchické "elity" Západu. Ty se naopak sjednotily, protože jich je stále méně a po zavedení svého posledního vynálezu, tj. neoliberalismu, v němž vítěz bere vše, disponují stále větším bohatstvím a mocí. K dosažení svého cíle, světovlády, jim ale zbývá rozlousknout dost těžký oříšek. Totiž podrobit si Rusko a Čínu, a proto tyto dva silné státy (Rusko především vojensky a surovinama a Čína ekonomicky a finančně ) musí SPOLUPRACOVAT a nenechat se v žádném případě přelstít křiváckým a marnotratným Západem, který je už zase (pokolikáté již ? ) před ekonomickým krachem a jediné,co zločineckým "elitám" zbývá před totálním bankrotem a následným lynčem jsou intriky, zastrašování, vydírání, manipulace, akce pod falešnou vlajkou a lži. V tom jsou opravdu dobré, mají v tom staleté zkušenosti a k dispozici zkorumpované a zastrašené politiky, média, tajné služby atd. V opačném případě totiž Rusko i Čína také skončí pod nadvládou západních dědičných zločinců, notorických lhářů, podvodníků, intrikánů a zlodějů celých států jako bezmocné kolonie. A tím i zbylé části světa, které jim podlehly již dříve. Boj mezi oligarchy o dominanci nad světem se naplno rozjede až úplně nakonec.

357961

28.05.2017 19:46

Trump chce Střední východ obrátit vzhůru nohama!

Chtít může,

217.?.?.?

ale musí dát pozor hlavně na to, aby mu nezbankrotovala jeho vlastní, stále více zadlužená, rozhádaná, multietnická a upadající domovina. Její blahobyt vznikl na území ukradeném indiánům a jiným státům, vykrádáním přírodního bohatství cizích států, vykořisťováním dovezených otroků, lichvou a ekonomickým vydíráním a zotročováním zbytku světa.Je neuvěřitelné, že právě tato země se stala moralizujícm arbitrem světa. Je na bankrot už dávno zralá a arogantním hegemonem současného světa připomínajícího stále více obra na hliněných nohou podceňovaní otroci ve zbylých částech světa už masově začínají chápat, kdo jsou jejich pokryteckými diktátory, vyžírky a otrokáři. Už nechtějí dále finacovat jejich loupeživé války, převraty a intriky, kterými si fantasticky mastí kapsy na účet otroků a posílají je bojovat a umírat za své zištné zájmy do mnoha částí světa, zatímco otrokáři jsou ukrytí v bezpečí svých luxusních rezidencí. Samozřejmě vždy mají otroci bojovat pod falešnou vlajkou šíření lidských práv, svobody a demokracie. Zní to sice dobře, ale otroky tam vždy čeká jen utrpení, bolest a smrt, zatímco otrokářům rychle rostou zisky a moc. A o ty jde otrokářům především. Ví to velmi dobře otrokáři a začínají to chápat k obrovské lítostí otrokářů i dosud naivní otroci. Velmi rychle.

357984

04.06.2017 13:56

Přední američtí vědci potvrzují, že současným cílem USA je dobýt Rusko

Evropa na křižovatce dějin

217.?.?.?

Kolébka novověké civilizace, tedy Evropa, stojí před zcela zásadní volbou. Být i nadále poslušnou a ustrašenou kolonií zločineckých klanů, které již celá staletí nekonečnými intrikami, podvody, křiváctvím, ekonomickým vydíráním a drancováním, korupcí, záměrně vyvolanými revolucemi, válkami a státními převraty ovládly a přivlastnily si většinu Západu a rozvojových zemí světa nebo se spojit s Ruskem, Čínou, Indií a s dalšími lidnatými a dalšími rychle se rozvíjejícími zeměmi Asie a založit svět 21. století na podstatně spravedlivějších, mírovějších a humánnějších principech než jsou ty stávající. Zločinecké "elity" Západu a jejich zkorumpovaní, vydíratelní a ustrašení poskoci v politice, médiích, tajných službách atd. by tím velmi rychle přišly o svoji dominantní moc nad otroky a obrovské zisky generované nyní už jen ze začouzeného luftu a ze strachu a následně by samy vyhnily či skákaly z oken mrakodrapů. Času na zásadní rozhodnutí už ale moc není ! Účinnost jaderných hlavic a dalších zbraní rychle roste a šílenost magorů, kteří mají stále ještě velkou moc, též. Ta moc ale evidentně slábne.

358147

06.06.2017 19:46

Agenda Bilderbergu 2017

Bilderberg,

217.?.?.?

CFR,Trilaterální komise,Brooking Institute, Chatham House atd. jsou jen poradní sbory "elitářů" Západu. Jejich výkonné složky jsou MMF, WB, OSN, komise EU,hlavní šmírovací složka je NSA a úderné pěsti jsou tajné služby, zejména CIA,Mossad, BND, MI 6 ad.a otroci sdružení v NATO pod diktátem Pentagonu. Všechna svinstva vedená jako vždy pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie, lidských práv, ekologického přístupu k přírodě apod. jsou již předem podporována, oslavována a protlačována médii a zkorumpovanými a vydíranými politiky Západu.Ti všichni usilovně pracují pro 13 superbohatých rodinných klanů a staré panovnické a šlechtické rody, vlastníky bank, nadnárodních korporací a investiční fondy, které se už velmi dlouho považují za pány světa bez jakéhokoliv mandátu. Jakým způsobem jejich bohatství a moc vznikly ví sami nejlépe, myslící otroci už to ví taky. Rozhodně způsob nabytí bohatství a moci nesnese denní světlo a objektivní analýzu. Překážkou v nastolení celosvětového otroctví jsou především Rusko (to je zatím pod vedením Putinem konzistentní a dobře ví o co Západu jde) a dále Čína ( její elity zatím lavírují mezi příklonem k Americe a dvojblokem s Ruskem proti globálním predátorům ). Věřím, že Číňané nejsou padlí na hlavu, aby uvěřili Rothschildům a dalším vlastníkům Západu, kteří tam přesouvají své aktivity a bohatství v oprávněné předtuše, že Západ čeká velký krach a hněv dosud poslušných a naivních otroků by z nich rychle udělal biologický odpad. Pokud jim Číňané uvěří, čeká je jenom krach a porobení a Rusko bude obklíčeno ze všech stran. O to jde především.

358258

08.06.2017 18:52

Jedovatý had

Američan s polskými kořeny

217.?.?.?

a českou manželkou, byl jedním z hlavních strůjců a podporovatelů studené války proti socialistickému bloku a především proti Rusku. Šlo mu vždy o ovládnutí střední Asie překypující uhlovodíkovými zdroji, které patologicky rády mají klany jeho pánů a donátorů, tj. Rothschildů, Rockefellerů ad. vlastníků FED, a o rozdrobení a vydrancování surovinami překypujícího Ruska. O to především. Jeho přirozená smrt je pro slušné a myslící lidi velice pozdním, ale přece jen darem z nebeských výšin. Kéž by ho rychle následovali další nenažraní psychopati z řad západních zločineckých "elit", kteří stále mají úchylné světovládné ambice a řeky krve a milióny zničených lidských osudů na svědomí. Nikomu nepřeji nic zlého, ale tyto zrůdy už dávno měly hnít za katrem či na smetištích. Pojem svědomí však zrůdy neznají či spíše jej zcela ignorují. Světu by se jejich definitivním odchodem do pekla velmi ulevilo a západní zbrojařské koncerny ( jejich majetek ) by přišly na buben. Ostatně brzy je to stejně čeká. Konečně.

358282

09.06.2017 18:53

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

G 7 jednalo

217.?.?.?

Hmm. Skupina sedmi nejvyspělejších,nejbohatších, údajně nejdemokratičtějších a zároveň nesplatitelně zadlužených, pokryteckých a velmi nemocných zemí jednala. Asi o tom, jak se intrikami, křivárnami a podrazy dostat k ruským, íránským a dalším přírodním zdrojům aniž by jejich mocenské a finanční elity (stále ti samí ) přeměnily v radioaktivní prach a smrad ruské rakety. Vykradením a zotročením těchto zemí by se opět na krátký čas oddálil krach jejich světovládného impéria stále více připomínajícího Řím za císaře Nera. Čína to zatím hraje na obě strany, ale jejich špičkám je už dávno jasné, o co zemím sdruženým v G7 jde a co by Čínu čekalo v případě porobení Ruska a Íránu. "Elity" G 7 by se proto měly rychle připravit na konec velkolepého mejdanu již velmi dlouho sponzorovaného chudým zbytkem světa, náhlé vypnutí tiskáren ničím nekrytých a stále více jen virtuálních peněz emitovaných klávesnicí psychopatů se světovládnými choutkami a přemýšlet o tom, kam se ukryjí před oprávněným hněvem otroků ve vlastních zemích až nespočetné bubliny, podvody a lži definitivně prasknou. Ta doba se rychle blíží.

358303

11.06.2017 20:06

Zastupuje virtuální měna bitcoin zlato?

QE

217.?.?.?

je jen zoufalá snaha západních "elit" odvrátit neodvratný a blížící se krach dolaru a jeho evropského derivátu eura, které jsou kryté jen strachem a slouží k ovládání a vysávání zbytku světa. Strachem z reakce dosud blahobytně žijících otroků v tzv. vyspělých zemích, z reakce miliard na krev ždímaných otroků v zemích rozvojových či rozvíjejících se, strachem z jaderné války o nezbytné zdroje přírodních surovin, strachem o budoucnost vlastních dětí i sama sebe. Strach jako krytí měn je sice účinné, ale jen po krátkou dobu než otroci zjistí, komu vlastně slouží ten obrovský strach a proč ho svými médii "elity" šíří. Proto "elity" již dnes jasně poraženého Západu tak běsní a vymýšlejí, organizují a financují ničím nekrytými penězi války a převraty jako na běžícím pásu. Marně! Kdy jim konečně dojde, že jejich intrikám,podvodům a lžím již otroci nevěří, protože s "elitami" mají již velice dlouho špatnou zkušenost.

358340

13.06.2017 19:04

Posedlost Ruskem trvá již desítky let

Desítky let?

217.?.?.?

Spíše staletí. Na Rusko napochodoval se svými vojsky Napoleon, o více než století později rakouský čalouník Hitler a necelé století potom se na to chystá jako na poslední záchranu před krachem celý neoliberální Západ.Bez ohledu na jaderný Armageddon, který by nutně nastal. Západ je nyní v situaci všehoschopného zoufalce, který stále falešněji a velmi pokrytecky hlásá lidská práva, svobodu a demokracii a jde mu ve skutečnosti především o to získat ruské a další přírodní zdroje k dalšímu oddálení svého neodvratného krachu.Marnotratný a na účet chudého zbytku světa žijící Západ do krachu přivedl "elitami" milovaný vynález, neoliberalismus, který aplikoval heslo "vítěz bere vše" do každodenní praxe a vytvoření zcela privátního FED v roce 1913. Západní "světovládci" pod příslibem gigantických zisků přesunuli výrobu do lidnatých zemí Asie a tím z Ameriky učinili viditelného parazita na zbytku světa a zároveň obra na hliněných nohou. Je strachem kryté peníze emitují jen klávesnicemi chazarských rodinných klanů. Velkolepý mejdan na účet zbytku světa končí, páni "světovládci". Smiřte se s tím a můžete otevírat okna svých oslnivých mrakodrapů a rezidencí a hotovit se ke skoku do propasti. Lidstvu tím prokážete obrovskou službu za své nespočetné intriky, podvody, křiváctví a zločiny. Putin není hloupý ani notorický alkoholik, aby uvěřil intrikánskům slibům všech těch, kteří chtějí Rusko a Slovany vidět jako svou bohatou kolonii, a to zcela na kolenou a slovanské národy jako věčné otroky těch, kteří po celá staletí,a to vždy pod falešnou vlajkou, jen kradli, zotročovali a intrikami ovládali velmi dlouho celý svět.A těch , kteří tu špinavou hru Západu prohlédli opravdu, pro "elity" přímo nepříjemně a dramaticky rychle, přibývá.

358366

16.06.2017 16:38

Spiknutí vojensko-bezpečnostních kruhů proti Trumpovi je reálné

Kruh se uzavírá

217.?.?.?

Státní převraty, války, sociální, etnické a náboženské konflikty se nakonec vrátí tam, odkud byly celá desetiletí úspěšně a velmi výnosně exportovány do celého světa pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv. Kdo s čím zachází, tím také schází z tohoto světa, kdo seje vítr, sklidí bouři. Dosud naivní a podceňovaní otroci se nakonec stanou hrobaři prohnaných,prolhaných, loupeživých a mocichtivých otrokářů. Bude to ale ještě nějakou dobu trvat a během této doby se otrokáři zcela jistě pokusí vyvolat globální konflikty a krize, aby odpoutali pozornost otroků od svých obrovských zločinů proti lidstvu a zase na nich fantasticky vydělali. Tentokrát by to ale zcela jistě dopadlo špatně i pro ně. Na to můžou vzít jed.

358397

18.06.2017 19:14

Vladimír Putin: nejmocnější osoba na světě

Konečně k Putinovi

217.?.?.?

Přestože se diskutující zaměřili více na chazarské a iluminátské "světovládce" než na osobnost Putina, V.V.Putin představuje racionální a morální protipól současného světa založeného na lžích, podvodech, nekrytých penězích a intrikách, kterými prosluli a získali bohatství a moc právě chazarští a iluminátští "světovládci". Podporovali válečné běsnění a krize, protože na nich vždy vydělali ukrytí v bezpečí svých rezidencí. Proto rozumní a slušní lidé v Putinovi vidí protiklad pokryteckého, falešného, nesplatitelně zadluženého a přitom světovlády chtivého Západu, naději na mírové řešení nebezpečných konfliktů a perspektivu na změnu života miliard lidí k lepšímu. Zcela oprávněně. To ale vyvolává ve "světovládcích" v bankách a korporacích a u jejich poskoků v politice, médiích a tajných službách obrovskou nenávist k tomuto politikovi, který ohrožuje dominantní postavení samozvaných "světovládců" a jejich poskoků založené na lžích, podvodech, gigantických krádežích a zločinech.

358432

19.06.2017 18:24

Neo-eurasianismus jako hodnotový systém

Prosperita Západu rychle skončí,

217.?.?.?

pokud zásadně a velmi rychle nezmění přístup k podceňovanému zbytku světa. Byla totiž vybudována na podvodech,lžích, krádežích a zotročování zbytku světa, který naštěstí konečně !!! finty, intriky a zločiny proti lidskosti chazarských a iluminátských lhářů a loupežníků prohlédl a má jich plné zuby. Díky rozvážnosti soustavně provokovaného Putina ještě svět nehoří v jaderném ohni a také ze země intrikány a všechoschopnými zločinci ovládané a vlastněné ještě není radioaktivní mrtvá poušť. Namyšlenost samozvaných západních "světovládců" je bezbřehá, a proto provokují čím dále tím více, čím rychleji se blíží konec jejich psychopatického snu o celosvětovém impériu. Nyní bude muset Amerika prodělat hodně očistnou, dlouhou a bolestivou lázeň, aby se opět mohla etablovat jako důvěryhodný, mírumilovný a pouze z vlastní práce prosperující stát.

358451

a především v nich žijící chazarští sionisté, ilumináti a neocons budou nyní muset s velmi kyselými ksichty překousnout nejen pád svých světovládných ambicí ( říkali tomu se sebevědomím sobě vlastním projekt pro nové americké století) do propadliště dějin, ale navíc i pád své hlavní zbraně, dolaru, jakožto rezervní světové měny, která je krytá už jen strachem z důsledků krachu,a to až na úplné dno, krach na účet ostatních , vesměs chudších zemí, podvodně a vydíráním prosperujících ekonomik Západu a rychlý nástup euroasijské dominance nad arogantním, namyšleným a jen na dluh dosud luxusně žijícím Západem. To je ta druhá, odvrácená, strana "elitami" protlačeného neoliberalismu, který finančním a mocenským "elitám" Západu přinesl fantastické zisky jen ze začouzeného luftu neboli generováním ničím nekrytých peněz a úroků z nich a ze snahy maximalizovat své zisky přesunutím výroby téměř všeho do tzv. rozvojových zemí, v nichž domorodci pracovali doslova za " hrst rýže". USA by především měly brzdit tvrdý dopad nenažranosti svých "elit" na domácí obyvatelstvo, jinak se divoký Západ rychle stane každodenní realitou v samotných USA. Při známé a kvalitní výzbroji amerických domácností střelnými zbraněmi by to pro tamější "elity" nemohlo dopadnout dobře.

358489

Možná, že nechápu a plácám. Ale jedno vím jistě. Žádný strom neroste až do nebe. Historie zná mnoho těch, kteří se povýšili na bohy a rychle poté skončili v propadlišti dějin. Nejinak tomu bude i se sionistickými a iluminátskými "elitami" Západu, které získaly obrovské bohatství a tím i moc intrikami,lstí, podlostí a nemilosrdným vykrádáním zbytku světa. Pravda, velice jim přitom pomohla naivita, lhostejnost a důvěřivost stamiliónů ovcí. Nevím, zda nastupující dominance Asie bude pro svět lepší, ale vím bezpečně, že západní "elity" už svět v 21. století vést nebudou, i když to strašně moc chtějí. Mají totiž na triku tolik gigantických a dosud velmi tajených lotrovin, podvodů, lží a zločinů, které jsou ale postupně odhalovány, že jsou pro stále více otroků již naprosto zkompromitované a nedůvěryhodné. Jinými slovy, stále více lidí chápe, kdo představuje zlo i proč jej činí.

358511

26.06.2017 18:00

Svět jde s Trumpem ke dnu

Čí je dolar ?

217.?.?.?

Není lidu USA, ale chazarsko iluminátské a velice zločinecké "elity" Západu, tj. rodinných klanů Rothschildů, Rockefellerů, Morganů, Warburgů, Lazardů, Du Pontů, Israel Moses Saifů atd., které si vybraly USA za svoji hlavní baštu. Komu slouží tajné služby a hlavní, tzv. "mainstreamová" média Západu ? Opět těm výše uvedeným, a to beze zbytku a velice oddaně, protože jsou na nich finančně velice závislí. Komu naivně platí otroci celého světa úroky za úvěry ničím nekrytých a pouze virtuálních peněz, které si tisknou výše uvedení vlastníci dolaru a jeho derivátu eura jen svojí privátní klávesnicí, a to bez ohledu na míru zadlužení a zcela podle libosti? Stále těm výše uvedeným. Komu slouží politici většiny států světa jen proto, že chtějí slušný podíl na zisku, jsou velice zkorumpovatelní, mají rádi vlastní blahobyt a jsou vydíratelní tajnými službami, které slouží těm výše uvedeným ? Stále těm výše uvedeným. Kdo financuje provoz naprosto bezohledných nadnárodních společností, které uzurpují svět, a to jen fiktivními penězi ? Stále ti výše uvedení. Kdo financuje gigantické zbrojařské koncerny, pro něž války jsou největší štěstí a obrovský zdroj zisku. Stále ti výše uvedení. Už chápete, jak funguje tzv. západní vyspělá demokracie ? Je to celé gigantický podvod prohnaných chazarských sionistů a iluminátů na miliardy novodobých, a stále ještě velice naivních otroků , a to za účelem ovládnutí a podrobení celého světa pouhým úvěrem z neexistujících a jen strachem z důsledků krachu systému krytých peněz.

358648

03.07.2017 21:35

Jak se stal pro bandu zločinců sen o migraci skutečností

Nastupující NWO,

217.?.?.?

který hrdě prosazoval například "filantrop" a nebožtík D. Rockefeller, je pouze velice pokrytecké synonymum pro nastupující bezohlednou a asociální chazarsko - iluminátskou diktaturu nad celým světem. Stěhování zcela odlišných etnik z jimi vybombardovaných a zbídačelých zemí Asie a Afriky do naivní a submisivní Evropy je jeden ze způsobů, jak relativně inteligentní občany Evropy dostat na úroveň snadno ovladatelných ovcí, které jsou naprosto poslušné a neschopné vlastní úvahy, ale zároveň schopné vykonávat základní pracovní úkony pro zvýšení zisků zločineckých "elit" tohoto světa.

358807

09.07.2017 18:24

Extremista Jan Hus?

Hus pro pravdu zemřel,

217.?.?.?

a nebyl sám. Historie by našla hodně příkladů, kdy jedinci nepohodlní mocným tohoto na lžích, intrikách, podvodech, okrádání a násilí postaveného světa byli upáleni zaživa. Současní zločinečtí vládci světa šli ještě dál. Pravdu označili svými médii a koupenými křiváky za lež a zakázali ji.

358920

12.07.2017 09:39

Trump nemůže zlepšit vztahy s Ruskem, když mu vlastní vláda a média házejí klacky pod nohy

Světu vládnou vlastníci FED, bank a korporací

217.?.?.?

Politici, média, tajné služby, armády, neziskovky a četné organizace jsou už zcela viditelně jen jejich poskoky a nástroji pro udržení a posílení jejich dominance nad světem a miliardami ovcí v něm. Dokud bude pár tisíc oligarchů vlastnit většinu bohatství světa, můžeme si o skutečné demokracii nechat jen zdát a svět se bude dále zmítat v krizích, státních převratech, válkách, náboženských a etnických konfliktech, masových exodech ze zničených a vybombardovaných zemí a v dalších hrůzách, které vždy sloužily jen oligarchům a zvětšovaly jejich bohatství a moc. Oligarchů je velmi málo a otroků příliš až zbytečně mnoho, ale přesto oligarchové ovládají i vlastní většinu světa. Nyní chtějí ten zbytek, včetně Ruska a Číny. Dokonale využívají metodu rozděl a panuj,šíření chaosu a strachu po celém světě, úroky z neexistujích peněz, intriky, gigantické podvody a manipulace. V současnosti jsou především u nich nesplatitelně zadlužené západní vlády (i občané) jejich pouhými otroky. Státy, které se jejich diktátu nechtějí podřídit a dokonce ohrožují dominanci dolaru jako světové rezervní měny jsou nemilosrdně bombardovány, ostrakizovány a prohlášeny za říše zla. Pokud mají globální oligarchové z něčeho opravdu strach, pak je to prozření a aktivita dosud naivních a pasivních otroků a především jejich sjednocení proti globální oligarchii. Bohužel, to je v současnosti jen utopie.

358959

16.07.2017 21:35

G20 – je Západ řízen psychopaty?

Ano,

217.?.?.?

až na čestné výjímky je celý "slavný" Západ řízen pouze psychopaty, kteří touží jen po moci a bohatství. Západní "světovládci" stále více připomínají úchylného psychopata Nera a celý Západ pak připomíná stále více starověký Řím za jeho panování. Proto ho čeká ho i stejný osud. Historie se stále opakuje, protože lidé jsou nepoučitelní.

359042

17.07.2017 21:47

Nevýslovný zločin Viktora Orbána

Je těžké být odpůrcem "elit" Západu,

217.?.?.?

ale ještě nebezpečnější je být jejich spojencem. V tom případě jste totiž spoluzodpovědní za zločiny, které zločinecké "elity" Západu páchají po celém světě pod tuze pokryteckou a falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody, lidských práv a pokroku. Když si vzpomenete na Mnichov 1938, musí vám být jasné, že malí tzv. spojenci jsou v boji za patologické sny světovládců obětováni jako první.
Stále v mediích čteme, slyšíme a vidíme jak Spojené státy a jejich vazalové v Evropě zachraňují svět před diktátory. Stačí se podívat na obrázky vybombardovaných, vykradených,nesplatitelně zadlužených a zbídačelých zemí Blízkého a Středního Východu, bývalou Jugoslávii,Ukrajinu, země Afriky a Latinské Ameriky, které měly tu smůlu, že vlastnily velké nerostné bohatství, měly strategický význam nebo se odmítaly podrobit diktátu západních "elit", abyste viděli jak vypadá "pomoc" Západu ve skutečnosti.Proto se ptám. Kdo zachrání svět před patologickou nenažraností západních "elit" ? Jen naivkové očekávají, že to bude Rusko a Čína. Jejich osvícení vůdcové se budou snažit zachránit před globálními predátory především vlastní země a jejich obyvatele. Proto si další státy musí pomoci samy.
Vítězný neoliberalismus razí heslo, že každý je zodpovědný za vlastní štěstí a blahobyt. Zní to pěkně, ale jde o báječnou fintu "elit", jak zabránit sjednocení otroků proti "elitám", kterých je proti otrokům zoufale mále. Pouze jednotný odpor proti západním "elitám" je účinný. Vše ostatní je zbytečné a marné.

359053

18.07.2017 13:07

Evropská budoucnost po jednání G-20

Oblíbenost zámořských mocipánů

217.?.?.?

mezi ovčany se ve vazalské a submisivní Evropě rychle blíží k nule. Příčin je mnoho, ale jedna z nich je určitě soustavné vyvolávání válek, převratů, krizí, masových exodů a konfliktů americkým deep state po celém světě. Pokud budou evropští politici tak věrně sloužit zájmům zámořských predátorů (ty jak známo jsou kdekoliv na Zemi, na Měsíci a v celé Sluneční soustavě) jako dosud, budou mít před sebou hodně jepičí politickou kariéru. Helmuti nejsou na hlavu padlí, Frantíci, Italové, Španělé a další mají Amíky rádi jen jako turisty, a to ještě jen při placení. Americkou zahraniční politiku už podporují jen princové z Arábie, japonský otrok chazarsko iluminátské smečky Š. Abé a možná? Izrael. Z toho mi vychází, že za pár let se Německo a většina Evropy přidá v pudu sebezáchovy k Rusku a k Asii a ponechá Velkého bratra v jeho velikášství a v úpadku, neboť toto století bude patřit Asii a z amerického hegemona se stana jen jedna z mocností. Na to už jsou karty rozdány.

359067

Sledujte, kdo má ze všech těch hrůz současného světa prospěch a zjistíte, kdo je jejich strůjcem. Zjistíte, že jsou to stále ti samí a že patří buď k chazarským, iluminátským, neokonzervativním či k aristokratickým klanům. Jejich snaha o udržení současného stavu, kdy pár promile sociopatických zločinců s vysokoškolským vzděláním, s navenek uhlazeným vystupováním, vysokými ambicemi nebo urozeným původem a nulovou empatií je už marná a stávající systém založený na intrikách, podvodech, lžích, úrocích z neexistujících peněz a gigantických loupežích je v 21. století prostě neudržitelný.

359195

24.07.2017 11:37

Single Lady – Jízda v Óčku

Žijeme špatně, ale chceme být "chic"

217.?.?.?

Dnešní mladá generace ( cca do 35 let věku) vyrůstala a vyrůstá v době po státním převratu v roce 1989, kterému se eufemisticky říkalo sametová revoluce. Došlo k masivnímu výprodeji či spíše odevzdání národního majetku především západním koncernům a bankám (o to šlo v listopadu 89 především), k likvidaci nepříjemné konkurence těch samých společností, k masivnímu rozkradení (pardon, k privatizaci) všeho, co nestačily uchvátit nadnárodní firmy. Slušným a hodně naivním ovčanům zůstaly na krku jen dluhy za řádění výše uvedených a olověné koule v podobě hypoték a půjček, oči pro pláč a zoufalství. Staly jsme se montovnou, překladištěm a smetištěm nadnárodních společností, takovou moderní formou kolonie.
Po převratu bylo důležité mít správné kontakty, silné lokty a žaludek, nebetyčnou drzost a sebevědomí, zahodit morální zásady a svědomí jako nepotřebnou starou veteš.Důležité bylo mít peníze bez ohledu na jejich původ, dobře vypadat, mít moderní dům a pořádné auto. Prostě peníze vždy až na prvním místě. Média zaplavila povrchní a úpadková kultura západní provenience bez jediné myšlenky, vzdělání se stalo naprosto formální záležitostí umožňující vyšší výdělky. Nikdo už nechce dělat manuálně, protože mladí vidí, jak se dá rychle a bezpracně zbohatnout a spoléhají na to, že i oni budou mít jednou hodně peněz. Sbírají zážitky, dělají kariéry, vydělávají peníze a ženy s vysokoškolským vzděláním mají velmi často děti až po třicítce, často poté žijí s partnerem jen na psí knížku. Nemusím být ani vědec ve společenských vědách, abych věděl, že je to špatně, hodně špatně. Myslící lidé to ví také. Proto je mnoho lidí dnes na práškách, chlastá, fetuje, uniká od reality na své chalupy jako za bolševika a snaží se raději nemyslet, aby neskončili v Bohnicích.

359205

25.07.2017 07:12

Kancléřkou navěky

Zlá rozhodnutí se vrací jako bumerang

217.?.?.?

Je velmi pravděpodobné, že blahobytné a sjednocené germánské kmeny si znovu zvolí A. Merkelovou za kancléřku, přestože otevřela vrata do Evropy statisícům či spíše miliónům uprchlíků ze zemí důkladně vybombardovaných a vykradených Velkým bratrem za velkou louží, přesněji jeho "elitami". V EU má sice Německo hlavní slovo, o tom není sporu, ale celá EU je stále jen poslušným poskokem Spojených států, přesněji jeho chazarsko iluminátských a neokonzervativních "elit", které ovládají a z většiny i vlastní nejen Ameriku, ale i celou západní hemisféru. Islamizace Evropy muslimy z Asie a Afriky organizovaná a financovaná Sorosovými neziskovkami je tak překotná, že neziskovky vozí uprchlíky a ekonomické migranty do Evropy jako cestovky po celých trajektech. Paradoxní je to, že islamizaci Evropy podporují ti politici, kteří se svým souhlasem podíleli na vybombardování a zbídačení zemí Asie a Afriky. Že v případě uprchlíků jde většinou o lékaře a jaderné inženýry je vidět už podle vizáže a chování a že jsou pro Evropu kulturním obohacením o tom už mnoho obyvatel zemí Evropy také ví své. Zejména mladé ženy. Že je snadné rozlišit zkušeným okem úředníka chudého muslima od teroristy islámského státu rovněž nelze pochybovat. V evropských městech rychle vznikají tzv. "no go zóny ", kam se bojí jet i policie, hoří tam auta, obchody, ozývá se střelka a výbuchy. Uprchlíci jsou většinou separovaní v táborech a na sociálních dávkách, takže na pořádný problém v blízké budoucnosti je opravdu zaděláno velmi důkladně. Věřím, že A. Merkelová si jako nově zvolená kancléřka Německa ještě užije plodů své práce plnými doušky. Bohužel, většina obyvatel zemí, které se otevřely islamizaci, také.

359221

28.07.2017 07:32

USA hrubě porušují Vídeňskou úmluvu o diplomatických vztazích

USA hrubě porušují cokoliv,

217.?.?.?

co se jim zrovna nehodí do plánů. Jejich zahraniční politika, přesněji politika těch, co tam už dlouho z pozadí tvrdě vládnou, tedy sionistických, iluminátských a neokonzervativních "elit", připomíná chování přežraného a rozmazleného spratka, který všem okolo kroutí ruce, mlátí je hlava nehlava, bere jim, co se mu líbí, podvádí, lže, intrikuje, poučuje a moralizuje. Přitom ještě nemůže pochopit, proč ho ostatní "milují" jako osinu v ...... , když jeho média jej vychvalují do nebes.

359267

06.08.2017 17:51

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

Evropa na fatálním rozcestí

217.?.?.?

Evropské země mohou být i nadále mopslíky amerických generálů, tajných služeb, bank a korporací nebo se mohou dohodnout s Čínou, Ruskem a dalšími státy Asie a stát se takovou silou, na níž si Velký bratr za velkou louží prostě netroufne. Vojensky ani ekonomicky. První cesta vede do úpadku a permanentních převratů, lokálních válek, krizí,exodů,náboženských konfliktů atd., druhá k prosperitě. Ne však bez problémů a intenzivní práce. Pro toho, kdo není pijavice, zkorumpovaný, vydíratelný, padlý na hlavu a beznadějně zamilovaný do mýtu zvaný americký sen (ten už dávno skončil i v samotné Americe, neboť jak praví klasik, karty jsou již dávno rozdány ), je rozhodnutí jasné. Svět se prostě hodně změnil od doby, kdy Amerika byla první.

359459

07.08.2017 11:18

Anglosaská sportovní mafie přišla o rozum

Nejen sportovní,

217.?.?.?

ale celá ta oligarchická sebranka pokryteckého Západu přišla o zdravý rozum. Žije už staletí ve věžích ze slonoviny a intrikami, podvody, manipulacemi, úrokem z neexistujících peněz,záměrně vyvolanými válkami, konflikty, převraty a atentáty ovládají a přivlastňují si svět. Přitom už dávno tyto fosilie neovládají sebe ani svou patologickou touhu po bohatství a moci. Nejsou zvyklí, aby jim někdo odporoval a bránil se jejich intrikám,drancování a zotročování, ale budou si muset zvykat. A brzy bude pro tyto staré psychopaty a predátory ještě hůř. Nakonec se budou muset ze svých gigantických zločinů proti lidstvu zodpovídat jen před vlastním svědomím či před bohem, protože neznám soud, který by si je dovolil odsoudit. Pouze Lucifer a Satan na ně budou pyšní.

359468

08.08.2017 19:30

Budeme bojovat proti všem?

Kdo stále seje vítr, sklidí nakonec bouři hněvu

217.?.?.?

Ano,protože prakticky celý svět už má plné zuby patologické nenažranosti, prohnanosti, arogance a bezohlednosti západních "elit", především těch za velkou louží. K ničemu jim budou podzemní města a kryty pro ně nákladně budované v odlehlých místech zeměkoule, protože po těchto zločincích půjdou milióny právem nas.aných lidí. Jako první obyčejní Amíci, kteří byli celá desetiletí okrádáni, podváděni a obelháváni právě těmito "elitami", které ve svých médiích křivácky hlásaly, že ve všech těch prasárnách, které ve světě záměrně vyvolaly, ještě zachraňují svět. Po pádu dolaru a americké hegemonie ve světě, které lze očekávat v časovém horizontu pěti až deseti let, jim zeměkoule bude malá. Kdo stále seje vítr, sklidí nakonec bouři. Bouři hněvu těch stamiliónů otroků, jimiž zločinecké "elity" pouze pohrdají a navíc je soustavně okrádají.

359506

09.08.2017 09:58

Turecko, Rusko a zajímavá nová balkánská geopolitika

Stále jde především o Rusko

217.?.?.?

Nesplatitelně zadlužený Západ, jehož vliv a dominance rychle bere za své, potřebuje válku s Ruskem. V ní vidí poslední šanci na oddálení svého úpadku a krachu dolaru jako světové rezervní měny. Proto v těsné blízkosti Ruska soustavně západní tajné služby vyvolávají barevné revoluce, arabská jara, rozšiřují se hranice NATO a budují vojenské základny v těsné blízkosti ruských hranic. Rusové jsou velmi naivní, když se chtějí s USA dohodnout na míru a spolupráci, protože potřebují a chtějí budovat a rozvíjet svůj stát bez vlivu a zásahů amerických bank a korporací. "Elity" Západu, které z pozadí řídí vlády většiny států, mají zcela jiné cíle, a to bez ohledu na to, kdo sedí v Oválné pracovně,i když své, předem vybrané lidi na tomto postu mají samozřejmě raději než Trumpa.Těmi jsou dostat Rusko na kolena a vyrabovat ho do mrtě.Tím by zabily dvě mouchy jednou ranou. Zbavily by se vojensky nejzdatnějšího protivníka a na obrovském ruském přírodním bohatství by si fantasticky namastily své bezedné kapsy. Tak by posílily svoji dominanci a zachránily dolar jako světovou měnu. Vše ostatní je v současné geopolitice vedlejší a okrajové.

359513

USA za 241 let své existence vedla války 220 let (lze dohledat). Dnes je tento loupežnický stát (ukradli původním obyvatelům území a zahnali je jako úbermensch "demokraticky" do rezervací) či přesněji novodobý chazarský kaganát na pokraji bankrotu a zažívá dramatický úpadek svého kdysi všemocného vlivu. Sankce uvalené na Severní Koreu jsou jen zoufalým pokusem vyprovokovat další válku, z nichž měly USA vždy jen prospěch a další podrobené země (v podstatě novodobé kolonie). Vzhledem k tomu, že Severní Korea má k použití jaderné zbraně, jsou jakékoliv sankce USA a jejich lokajů zcela kontraproduktivní. Soul i Tokio to ví na rozdíl od Washingtonu určitě také. Amíkům je to jedno, protože věří své nekonečné nadřazenosti a spoléhají na vzdálenost Ameriky od Korey a své nezasažitelnosti, podobně jako Ádovo Německo. Taky tak dopadnou. Kdy, to ví jen ten nahoře.

359632

je třeba z ní obvinit nejen vojensko průmyslový komplex, ale i všechny ty především na Západě usídlené psychopatické "světovládce" vlastnící FED, velké banky, korporace a jejich prodejné a vydíratelné slouhy v politice, médiích, tajných službách atd. Jim totiž velké války vždy sloužily k obohacení a k posílení moci, zatímco milióny nevinných, poslušných a naivních trpěly a umíraly za výlučně jejich zájmy a zisky. A to nejen v obou světových válkách, ale i v nekonečné řadě válek lokálních. Po obvinění by měl okamžitě následovat adekvátní trest za jejich nekonečné a gigantické zločiny. Tento svět je velmi špatně uspořádán. Zisky se privatizují, ale náklady a ztráty superboháčů se dávají zaplatit nemajetným. Dnes lidé například létají do vesmíru, znají strukturu hmoty, vyrábějí mnoho zcela nových materiálů, používají úplně nové technologie, ale zároveň nemají odvahu pojmenovat a potrestat zlo, které již velmi dlouho, soustavně a plánovitě ničí jejich životy. Přitom původci zla jsou myslícím lidem již velmi dlouho známi. Většinou nejsou moc často vidět na veřejnosti (dobře ví proč) , ale pach jejich odporných zločinů, intrik a podvodů je cítit prakticky všude.

359655

jsou především vychytralí a nekonečně seběvědomí chazarští psychopati, kteří dokud nedostanou opravdu pořádně po tlamě, budou vždy intrikovat, podvádět, lhát a krást, protože jsou zvyklí, že jim všechny zločiny a vždy pod falešnou vlajkou dosud beztrestně prošly. Je třeba je naučit slušným způsobům, a to velmi rychle a účinně. Tak účinně, že je navždy přestanou jejich choutky pomocí lží, intrik, podvodů a gigantických zlodějin ovládat a vykrádat svět. Je mi smutno, když vidím, jak ti, kteří pomocí úroků z imiginárních a neexistujících peněz, zabíráním cizího území, vykrádáním nerostného bohatství, lží a intrikami svých kompliců v politice a v médiích velmi zbohatlí ještě poučují svět o morálce. V 21. století ! To je velmi špatná vizitka pro lidstvo a je třeba to urychleně a navždy změnit. Způsobů, jak jejich zrůdný vliv jednou provždy eliminovat, se nabízí mnoho.

359734

28.08.2017 17:48

Strhávání památníků je příznakem americké sebevraždy

USA jsou již dávno zralé na bankrot,

217.?.?.?

pouze se to v evropských koloniích dosud mocné země ukradené kdysi Indiánům a dalším národům nesmí říkat. Ale už si o tom štěbetají i vrabci na střeše. Od doby, kdy psychopatické a zločinecké chazarské a iluminátské "elity" Západu záměrně vyvolávají a financují nekonečnou řadu lokálních válek, etnických a náboženských konfliktů, státních převratů s cílem naprosto ovládat a podmanit si celý svět (Vietnam byl zásadní zlom), jde životní úroveň v této kdysi výstavní síni novodobého chazarského kaganátu od desíti k pěti, někde i od pěti k nule. Ono to financování válek, převratů a konfliktů nejde krýt penězi virtuálně emitovanými jen ze začouzeného luftu donekonečna a je drahé. Velmi drahé. Tím se Amerika nejen stane jen velmi rozvinutou zemí (jednou z mnoha), ale především zcela ztratí svůj dlouhodobý diktát nad zbytkem světa a přestane jej beztrestně vykrádat. Až toto nastane, bude v novodobém chazarském kaganátu hodně "veselo", zatímco zbytku světa se bude volněji dýchat. Západním "elitám" bude naopak zeměkoule malá a těsná.

359745

29.08.2017 20:02

Konspirační teorie

Západ ovládaný chazarskými gangstery je zoufalý a zkouší všechny možné fígle,

217.?.?.?

aby nemusel vyhlásit bankrot, na který je už dávno zralý. Stále vyhlašuje všem neposlušným státům sankce místo toho, aby konečně přiznal pravdu. Jen tak na okraj, chazarský Západ bez ruského plynu přežije tak tři či čtyři měsíce. Rusko bez chazarských půjček a technologií celé roky a možná desetiletí. Jsou už zvyklí na to, že Západ je křivácký, podrazácký,věčné nenažraný a vypočítavý a jeho věčným cílem je dostat Rusko na kolena a do otroctví. A rozhodně to bezpečně ví. Tentokrát už obě strany.

359762

30.08.2017 17:03

Washington podporuje teroristické gangy „Severní armády“ v Sýrii

Už mě to doslova se.e

217.?.?.?

Všichni s funkční alespoň levou hemisférou mozku moc dobře ví, kdo zlo neustále seje,aby vládnul světu a měl větší zisky, ale zatím nikdo nemá odvahu a koule poslat tyto psychopatické a křivácké viníky a původce mnoha zel jednou provždy tam, kam již dávno patří. Na smetiště dějin nebo do kriminálu. Se zbabělostí, zkorumpovaností a lhostejností otroků jen roste moc a síla novodobého chazerského kaganátu za velkou louží.

359768

03.09.2017 20:04

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

Angela Merkelová

217.?.?.?

je nejviditelnější a nejvýznamnější obhájce a prosazovatel hlavního cíle globálních "elit", tj. nastolení NWO mezi evropskými politiky. Nyní ji sekunduje E. Makron a samozřejmě vedení EU. Celý projekt EU se stále více ukazuje jako diktatura byrokratů, bank a korporací bez ohledu na přání ovčanů zmanipulovaných a obelhávaných médii. Když se nepovedlo nastolení NWO rozdrobením a totálním vykradením Ruska (Putin se pro západní "elity" velmi nečekaně ukázal jako inteligentní a prozíravý vůdce Ruska a vlastenec ), byl "elitáři" rychle spuštěn plán B, který spočívá v rychlém importu imigrantů z vybombardovaných a naprosto vykradených zemí Blízkého a Středního Východu a Afriky do Evropy pomocí neziskových organizací finacovaných Sorosem a spol. Ostatně je veřejným tajemstvím, že neziskovky vozí imigranty do Evropy jako cestovky po statisících. Té Evropy, jejíž mnozí politici jako poslušní slouhové souhlasili či dokonce materiálně podporovali bombardování na suroviny bohatých či nepohodlných zemí vojsky NATO, která je zcela jasně jen zástěrkou pro agresivní, sobeckou a loupežnickou politiku amerických "elit" po celém světě. Jiný důvod pro existenci NATO už od roku 1991 nevidím. Proč A.M. je tak horlivým zastáncem přijímání uprchlíků z vybombardovaných arabských a muslimských zemí,kteří v Evropanech vidí nepřátele,jež je potřeba zabít, ví nejlépe ona sama. Tak se ji na rovinu zeptejme. Ale nevěřím, že řekne pravdu.

359816

05.09.2017 18:00

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

Těžko

217.?.?.?

To, co na jedné straně pomáhá patologickým "světovládcům" budovat jejich vlhký sen ( diktaturu zvanou NWO se vším všudy - likvidace kdysi suverenních států, jejich armád, bank, rodin, hotovostních plateb, nesplatitelných dluhů, ničím nekrytých peněz atd. ), na druhé straně umožňuje dosud pasivním a naivním ovcím získávat i zcela jiné informace než ty, která hlásají všechna globalistická média, včetně těch tzv. českých. Necenzurovaný Internet se tak paradoxně může stát definitivním hrobníkem globalisty budovaného NWO. Proto čekám stále důraznější cenzuru a blokování některých webových stránek. Je to však marné. Novodobý chazarský kaganát hlas miliard otroků neumlčí a pro ně nepříznivá fakta nemůže ignorovat a bagatelizovat donekonečna. Je v situaci římské říše před úpadkem.

359861

A odkud ? Ve Fort Knoxu je to prý v cajku, ale zlé jazyky tvrdí, že pokud tam něco blyštivého je, nazývá se to wolfram potažený zlatem. A že by privátní trezory chazarských Rothschildů něco Němcům vrátily, tak o tom silně pochybuji. Oni totiž zlato a lichvu milují nade vše živé. Z nich totiž vznikla jejich obrovská moc a bohatství, které nikdy ve Forbesu nesměly být uvedeny. O to už se dávno postarali. Němci by spíše měli přemýšlet o reparacích za válečné běsnění svých předků, kteří vedeni čalouníkem Ádou uvěřili tomu, že jsou úbermensch a Slované untermensch. Poláci chtějí bilión, ostatní slovanské země, kde Němci řádili a vraždili jako pominutí, by taky měly něco požadovat. Například Rusko, Čechistán, Slovensko atd. Po splacení oprávněných reparací by Německo mělo úplně jiné starosti než kočírovat a ovládat globalistický projekt zvaný EU.

359885

08.09.2017 17:45

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

Kobyla když dodělává, nejvíce kope kolem sebe

217.?.?.?

V tomto případě tou kobylou je "elitářská" sebranka Západu, kterou tvoří především potomci chazarů vykopnutých z jejich říše mezi Černým a Kaspickým mořem Rusy a Peršany (dnes Iránci) pro jejich loupeživost, zlodějiny, podvody, prolhanost,prohnanost a krutost a na ně nabalení chamtivci a vychcánkové toužící po rychlém nabytí bohatsví a moci jakýmkoliv způsobem.Jejich oporou vždy byly i církve (Vatikán) a aristokracie, protože se bály hněvu ždímaných a obelhávaných otroků. Pomocí perfektně ovládané lichvy, loupeží,násilí, intrik a prolhaných médií se jim povedlo zcela ovládnout Západ a mnohé jiné státy. Měli a mají chuť na zbytek světa, ale stále více států a otroků už konečně pochopilo, že tohle dlouho a pečlivě skrývané světové zlo je skutečnou příčinou většiny válek,krvavých konfliktů, revolucí, krizí, smrti a strádání milionů lidí. Jinými slovy, mají na triku tolik krve, bídy a strádání nevinných a naivních, že je to prostě neomluvitelné. A jiní už tito potomci křížení Turků a Mongolů nebudou, mají to pevně zakódované zlo v genech. Z Ameriky ukradené kdysi Indiánům a jiným státům se postupně stala novodobá chazarská říše, která k smrti nenávidí Rusy a Iránce a touží po jejich definitivním porobení a zničení. Víme proč. Zbytek Západu a též mnohé slovanské země bývalého východního bloku jim prostřednictvím "svých" politiků,tajných služeb, médií, armád, firem pouze posluhují. Brzy se ale karta obrátí a z bývalých "pánů světa" se právem stanou nejhledanější zločinci světa. Konečně se "elity" odkopaly, nyní už hrají vabank o přežití. To, čeho jsme nyní svědky, je jen důkaz jejich zoufalství ze ztráty hegemonie a probouzení otroků rychle následované ztrátou jejich moci a bohatství získaných intrikami, podvody, lhaním a násilím.

359916

14.09.2017 16:38

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

Všechno nebo nic

217.?.?.?

Kdo alespoň trochu umí uvažovat v souvislostech, dobře ví, jak vzniklo obrovské bohatství a moc západních "elit", velmi často majících chazarské prapředky. Války, krize, revoluce, státní převraty, náboženské války, atentáty, dezinformace, intriky, lži, podvody za tím stojí. Na jejich moc a bohatství doplatily desítky či stovky miliónů lidí svými životy, stamilióny lidí pak svým strádaním a zničenými osudy. Všechno, tedy celý svět, teď chtějí intrikánší predátoři z novodobého chazarského kaganátu za velkou louží. V situaci, kdy ekonomická hegemonie USA rychle upadá, jejich stále více virtuální, plastiková a jen strachem z krachu krytá světová rezervní měna je dávno zralá na bankrot, věrohodnost jejich zahraniční politiky se dostala do záporných hodnot, vojenská převaha je spíše médii živený mýtus než realita atd., to však bude stále těžší. Naopak, pokud Rusko, Čína, Indie, Brazílie, JAR a další země budou spolupracovat, může se stát, že globální predátoři za velkou louží ovládající banky a nadnárodní společnosti budou muset velmi rychle zapomenout na globální světovládu a řešit narůstající nespokojenost a chudnutí vlastních otroků ve svém kaganátu. Vzhledem k tradičně dobré vyzbrojenosti amerických otroků palnými zbraněmi by se tak ze snů o světovládě mohl dost rychle stát boj "elit" o holé fyzické přežití.

360021

15.09.2017 17:34

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

To chce klid

217.?.?.?

Zámořský kaganát jen opět demonstruje svaly tak, jak je jeho běžným zvykem. Rusko, Čína, Irán a četné další státy, které zdaleka nejsou bezmocné a bezbranné, už mají plné zuby amerického diktátu, lží, intrik, křiváctví, podvodů a drancování. Vypuštěním dolaru z obchodních plateb přeruší chazarským predátorům tolik potřebné infuze a jejich potichoučku a ze zákulisí budovaný kaganát se postupně začne rozpadat zevnitř. Tato šachová partie se hraje o několik úrovní výše, než jsou běžní otroci schopni pochopit.

360046

20.09.2017 07:59

George Soros a politika naděje a nenávisti

Soros

217.?.?.?

vždy byl a je jen poskok Rothschildů pro špinavou práci v jejich zájmu. Dali mu také slušně vydělat na zinscenovaném pádu britské libry. Kde se objeví jím financované neziskovky a nevládky, tam pod falešnou vlajkou brzy dojde ke krvavým státním převratům, barevným revolucím,válkám, konfliktům a krizím. Poslední jeho kousek se jmenuje masový import lidí z vybombardovaných a totálně vykradených zemí Asie a Afriky do zatím blahobytné a relativně poklidné Evropy. Pikantní je, že ty země, kde bylo co ukrást nebo alespoň měly strategický význam, byly zničené na přání a v zištném zájmu jeho chazarských pánů.Pro ně totiž makají i tajné služby, média, banky a korporace Západu. To je druhá strana mince vydávaná v médiích pokrytecky za filantropii a šíření demokracie, svobody a lidských práv do světa.

360127

V Americe, přesněji v USA, zcela nemožné! Jednak jsou tam otroci za vzdělání už dlouho a ochotně platit jako mourovatí a dokonce se pořádně zadlužit (je to pro univerzity opravdu dobrý byznys), jednak výroba zbraní je jeden z hlavních pilířů americké ekonomiky (mnoho výrob pro větší zisky přesunuto do lidnaté Asie, ale zbraní nikoliv), jednak agrese, bombardování, "kroucení rukou neposlušných" a zastrašování je jádrem a podstatou americké zahraniční politiky už od konce druhé světové války. Rychle proto na bezplatné vysoké školy zapomeňte !

360151

22.09.2017 18:11

Rasové a genderové stereotypy v seriálech, filmech nebo pornu

Americký brainwashing

217.?.?.?

v jejich filmech je tak ubohý, že jej nemá cenu ani komentovat. Novodobý chazarský kaganát za velkou louží už může obdivovat jen idiot nebo zločinec.

360152

chtějí ne přiškrtit, ale rovnou uškrtit či zašlapat každého, kdo se brání jejich despocii, křiváctví, podvodům, diktátu, loupežnické, agresivní a velice velice pokrytecké zahraniční politice šířené vždy pod falešnou vlajkou. Na demokracii, lidská práva a svobodu ovce rády slyší, pouze jim stále nedochází, že chazarským vládcům a vlastníkům USA majícím kořeny v oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem, jde jen o diktaturu, vlastnění všeho a neomezenou moc nad celým světem. Vládci USA nejsou totéž co velmi naivní, konzumu na dluh a mediánímu brainwashingu propadlí ovčani USA z nejrůznějších koutů světa, nýbrž jsou to sebevědomí a příliš namyšlení vlastníci, bank, nadnárodních korporací, zbrojních koncernů a čtyř největších amerických investičních společností, vesměs s chazarskými kořeny nebo jejich učenliví kamarádi a sympatizanti. Svět je na pokraji poslední války, neocons a jejich chazarští kamarádi a soukmenovci hrají nyní vabank o všechno. Naivní zbytek světa je pro chazarské vlastníky Západu, v minulosti vykopané z Ruska pro svou zločinnost a krutost, jen odporný kanónfutr a plevel. Je třeba to velmi rychle pochopit a zjednat nápravu. Navždy. Jinak život na této unikátní planetě se vrátí o cca 3 miliardy let zpět. Jinak dojde k obrovské škodě na lidstvu a celé přírodě, a to jen pro pár tisíc všehoschopných psychopatických zrůd v lidské podobě konvertovaných k sionismu a vyznávajících satanismus.

360190

28.09.2017 08:57

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

Svět se řítí do pr.ele

217.?.?.?

Fakt, že otroci nazývaní eufemisticky svobodnými občany demokratických států, jsou pro zločinecké "elity" jen zdrojem obrovských zisků ve výrobě a obchodu, naivními hlupáky, které je třeba stále mediálně masírovat a podporovat v kupování nepotřebných šmejdů na hypotéky a v případě záměrně vyvolané války jen dobrý kanonenfutr, je známý už dlouho. Fakt, že velkou část světa ovládají, vlastní a vedou věčně nenažraní psychopati hrajícími si na bohy (velmi často s chazarskými kořeny) a jejich poskoci v politických funkcích, a to převážně k chaosu, konfliktům, krizím a válkám, rovněž. Vždy z nich totiž dokázali obrovsky profitovat bezpečně ukrytí ve svých rezidencích. Fakt, že politici Západu i rozvojových zemí jsou předem vybírání na veřejnosti uzavřených konferencích Bilderberg Group také, stejně jako to, že preferováni a všemožně podporováni jsou v divadélkách zvaných volby ti, kteří se už dříve osvědčili jako loajální poskoci Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů ad. Macron to jen potvrzuje. Jediné, co se ještě neví, jak dlouhá ta cesta lidstva do pr.ele ještě bude a zda neskončí tím, že psychopati se světovládnými ambicemi v zoufalství, že se jim jejich úchylný projekt nedaří, nezmáčknou prostřednictvím svých podkoků v armádách obávaná červená tlačítka ovládající rakety s jadernými či jinými smrtonosnými hlavicemi.

360213

04.10.2017 19:27

Lithium - vláda schválila krádež století

Co se divíte ?

217.?.?.?

Tento stát se po roce 1989 stal americkou a německou kolonií se vším všudy a jeho obyvatelé většinou novodobými otroky, kteří makají od nevidím do nevidím v montovnách,službách, supermarketech, nemocnicích, školách a překladištích nablýskaných šmejdů za koloniální mzdy. Zbývajících cca 10 procent zbohatlíků nekoukalo napravo ani nalevo a "privatizovali" všechno to,co v kolonii zbylo po nenažraných Němcích , Američanech, Francouzích atd.Ti na současný stav země mají pochopitelně zcela odlišný názor než většina otroků. Otrokům totiž zbyly jen oči pro pláč a placení gigantických dluhů po řádění novodobých byrokratů a zbohatlíků a výprodeji státního stříbra a zlata západním nadnárodním koncernům a bankám doslova za hubičku.Prodej poptávaného lithia klokanům mě proto vůbec nepřekvapuje a zcela zapadá do polistopadového vývoje této země.

360310

06.10.2017 18:42

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

Kdo spolupracuje se Sorosem,

217.?.?.?

měl by být souzen jako vlastzrádce. Tento starý, všemi mastmi mazaný poskok Rothschildů, vlastním jménem Schwartz, vystupuje navenek jako filantrop, ale je to jen chazar, jehož předkové byli vykopáni Rusy a Peršany (dnes Iránci) z říše mezi Černým a Kaspickým mořem pro jejich zločiny a krutost již před mnoha staletími. Proto k smrti nenávidí Rusy a Slovany. Chazarští vládci Západu si musí rvát zbylé vlasy na hlavě, když si uvědomí, že za věčně opilého Jelcina měli zubožené Rusko naservírované na stříbrném podnosu a pak přišel nějaký Putin a z Ruska je opět velmoc, nebezpečný protivník a hlavní překážka k nastolení jejich globální diktatury známé jako NWO. Soros se nyní velmi silně angažuje v masovém importu islámistů a uprchlíků před bídou i zákony do dosud poklidné a blahobytné Evropy, které jím financované neziskovky vozí do Evropy jako cestovní kanceláře po statisících. Kdo má alespoň trochu funkční mozek, musí mu být přinejmenším divné, proč se v masovém importu uprchlíků do Evropy angažují ti politici, kteří předtím schvalovali převážně americké bombardování, vykrádání a zotročování právě těch zemí, z nichž do Evropy proudí nejvíce uprchlíků. Je jasné, že uprchlíci chtějí přežít a mnozí i pomstít se těm, které viní za svůj mizerný života a zničenou vlast. Pokud ale něco opravdu děsí chazarské vlastníky a skutečné vládce Západu, pak jsou to Slované a jejich jednota. Ta je však soustavně a bohužel i úspěšně podkopávána tajnými službami (CIA a Mossad mezi nimi hrají prim), chazarskými médii a zkorumpovanými a vydíratelnými politiky bez svědomí a morálky. Hraje se o čas a vabank o všechno.

360354

08.10.2017 18:58

Biopaliva a bioblázni

Když nějaký Rothschild nebo Rockefeller

217.?.?.?

vytočí správná telefonní čísla, pose.e se nejen každý emerický prezident (současného drsného "ranaře s přehazovačkou" nevyjímaje ), šéf jejich FEDu ( vždy chazar ) či právě činný šéf EU (vždy vlivný poskok výše zmíněných familií ) , ale i většina politiků světa, kteří mají zastupovat vás, naivní otroky. Poskoci a otroci totiž dobře ví, kdo je skutečný šéf. Svět až na výjímky (KLDR, Irán ) či přemýšlející šéfy už zase vlivných států (Rusko, Čína) patří jim. Tedy chazarům vykopnutým z jejich říše mezi Černým a Kaspickým mořem právě Rusy a Peršany (dnes Iránci) pro své zločiny, intriky a krutost.Teď chtějí ten zbytek světa, který je opravdu hodně se.e, jimž opovrhují, ale zároveň je i láká pro své bohatství. Bohatství a moc milují, lidi jsou pro ně jen naivní kořist a kanónfutr. Milují nade vše přírodní bohatství i to lidské. Obé uměli chazaři vytěžit až do mrtě. Ekologie zní pěkně, ale zeptejte se veřejně politiků ve své zemi, co to vlastně ta ekologie je a jak si představují ten médiiustavně omílaný tzv. trvale udržitelný rozvoj. Určitě budete překvapeni, možná přímo zaskočeni jejich idiotskou a hloupou odpovědí. Nadšení budou jen lední mědvědi za polárním kruhem, kteří jim napíšou tisíce děkovných dopisů. Proč? Protože jsou mědvědi a ne lidé.

360402

09.10.2017 20:00

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

Proč ?

217.?.?.?

Protože jsme se nechali jako stádo pitomých ovcí oblafnout kecy partičky věčně nalitých tzv. disidentů, kteří vstoupili do služeb neuvěřitelně prohnaných a věčně nenažraných Rothschildů a Rockefellerů. Ti je také prostřednictvím svých poskoků celou dobu financovali a současně jim předávali "noty", které mají zpívat.Tato země je proto dnes už pouhou novodobou kolonií výše uvedených rodinných klanů, ubohou montovnou, překladištěm a odbytištěm předražených a nablýskaných šmejdů. Zato ale nemusíme stát frontu na banány a mandarinky. A to se vyplatí. Nebo snad ne ?

360433

10.10.2017 21:12

Velká americká lež o ISIS a SDF –„Kurdistán“ a nové války o naleziště plynu

"Velký bratr" kope, jak může,

217.?.?.?

ale nic nemůže zabránit tomu, že tzv. unipolární svět vedený a z velké části již vlastněný převážně chazarskými satanisty Západu usídlenými hlavně v USA, a to ke globální diktatuře zvané eufemisticky NWO. Nynější svět se velmi rychle mění ve svět multipolární s mnoha lokálními mocnostmi. Čas globální dominance Západu je u konce, pouze si to namyšlení vládci Západu a jejich poskoci, velmi často s chazarskými kořeny, odmítají přiznat. Budou zkoušet ještě mnoho hodně nechutných a odporných fíglů jak tento nezvratný vývoj změnit. Naštěstí ale marně. Ale bude, bohužel, prolito ještě mnoho nevinné krve a svět čeká ještě mnoho strádání a utrpení než původci velkého zla budou odesláni definitivně tam, kam již dávno patří. Příčinou je hlavně naivita a pasivita miliard chazarských otroků, kteří žijí ze dne na den, v nevědomosti a vůbec nepřemýšlejí o uspořádání tohoto světa ani o budoucnosti svých dětí, protože musí vydělávat na živobytí a hypotéky u chazary vlastněných bank.

360459

16.10.2017 19:08

Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky

Migrace do Evropy je už dávno spuštěná

217.?.?.?

Evropští muži jsou příliš vytížení prací, vyděláváním peněz na hypotéky a půjčky, za něž si kupují zbytečné krámy a šmejdy, aby udělali dojem na své manželky a přítelkyně a materiálně jim dokázali, jak je milují. Na jejich fyzické uspokojení jim ale často nezbývají ani síly ani čas, a proto chazarští otrokáři dovážejí mladé, silné a náruživé připrchlence do Evropy z jimi vybombardovaných a vykradených zemí po celých statisících, aby si i evropské ženy přišli na své fyzické požitky. Nebo spíše jde o vytvoření generací nových,nemyslících otroků, jimž se snadněji vládne a poroučí podle Kalerghiho plánu ? Čas dá správnou odpověd. V každém případě nejde o náhodu, ale o něčí záměr. Pravděpodobně někoho hodně vypráskaného, jemuž je křiváctví, intrikánství, touha po bohatství a moci už velmi dlouho vlastní.

360516

17.10.2017 18:28

Budoucnost EU je v sázce v Katalánsku

Katalánsko je jen marginálie

217.?.?.?

To, o co se nyní hraje, je daleko závažnější než autonomie Katalánska či jiných oblastí Evropy. Jde o to, zda si vesměs alespoň navenek proameričtí lídři Evropy konečně uvědomí, že budoucnost Evropy je v mírové spolupráci s dynamicky rozjetou a lidnatou Asií nebo budou i nadále jen úslužnými poskoky chazarského kaganátu za velkou louží, který se topí v dluzích, účetních a burzovních podvodech a v zoufalství, že jeho světovládný sen se rozplývá jako pára nad hrncem a hrozí mu opravdu velký krach a krvavá občanská válka. Nemá už totiž kde pořádně nakrást, aby opět oddálil krach svého novodobého a neuvěřitelně nenažraného impéria a udržel své naivní obyvatele v neudržitelném mýtu, že Amerika je first. Naposledy se mu to povedlo záměrně vyvolaným rozpadem naivního východního bloku, který přivedl mnoho slušných lidí východního bloku do bídy a zoufalství, ale to byla konečná. Pouze si to chazarští "světovládci" Západu stále odmítají připustit a kopají kolem sebe v agónii jako zběsilí.

360523

18.10.2017 22:09

Prodat Ukrajinu a vyhnout se válce

Proč kompenzace?

217.?.?.?

Krym byl vždy ruský a po referendu opět je, a to že jej zemědělec Chruščov "proslavený" mlácením botou do pultíku v OSN daroval Ukrajině, na tom nic nemění. Agresivní, namyšlení a vypráskaní amíci se světoládnými ambicemi zase ostrouhali (pokolikáté už?) a v Sevastopolu či jinde už naprojektované americké základny namířené na velkou kořist zvanou Rusko, prostě nebudou. Chazarským intrikánům, lhářům, podvodníkům a lupičům ovládajícím dosud blahobytný a velmi pokrytecký Západ a velké množství novodobých kolonií, je třeba se postavit. A to se taky díky Putinovi a referendu na Krymu stalo. "Revoluce" Západem vyvolaná na Ukrajině právě v době zimní olympiády v Soči snad už konečně Rusům sundala růžové brýle hledící na vztahy se Západem a chazary ovládanou Ameriku. Stále ovšem nechápu, proč Putin nazývá jasné křiváky, intrikány a zločince, kteří chtějí zcela evidentně Rusko dostat na kolena, zničit a vykrást, "našimi partnery", místo aby je veřejně označil za zločince, agresory a nepřátele a podle toho s nimi i jednal. Asi je v tom tajuplná diplomacie. V té se nevyznám.

360542

Myslícím lidem je dávno jasné, že na konci 80.let nešlo o nastolení demokracie, svobody a lidských práv v zemích tzv. východního bloku, ale o totální zničení a vykradení těchto zemí a o jejich rychlou kolonizaci. Samozřejmě pod falešnou vlajkou. Jako vždy. Západ totiž už tehdy byl na tom zase dost špatně, ale papaláši východního bloku sundali kalhoty ještě před brodem a zbaběle hodili do ringu ručník. Co mě ovšem daleko více udivuje je fakt, že nynější evropská kolonie chazarských "světovládců" sídlících převážně za velkou louží a řízená z byrokratického Bruselu, stále více přebírá metody ovládající tehdejší východní blok. Možná právě proto jej někteří diskutéři označují trefně za eurosojuz. Jako vždy je však realita úplně jiná než zdání na první pohled. Tentokrát nejde o převzetí moci a statků do rukou lidu,který tvrdě pracuje a vytváří skutečné hodnoty, a to doslova za hubičky, ale o převzetí moci a hmotných statků sionisty vlastněnými nadnárodními korporacemi, bankami a o tvrdý diktát těch, kteří je ze zákulisí bezpracně ovládají, neutrálně až eufemisticky zvaný NWO. Pouze metody jsou velmi podobné a samozřejmě v éře informačních technologií daleko prohnanější a sofistikovanější.

360551

Ta válka mezi nesplatitelně zadluženým a stále podvádějícím, prolhaným, neuvěřitelně pokryteckým a soustavně intrikujícím Západem a mezi Východem, který má opravdu velké lidské a přírodní zdroje a tím i budoucnost, už dávno není studená, ale hodně teplá. Zatím ještě nelétají rakety a strategické bombardéry, ale zato se válčí a umírají či trpí nevinní lidé na mnoha frontách. Samozřejmě vždy pod falešnou vlajkou, která z naivního pohledu vypadá docela dobře.Pokud by namachrovaní pisálkové z médií dlouho žili tam, kde se denně válčí a umírá jen pro zištné zájmy jejich chlebodárců a sponzorů,kteří žijí a intrikují v bezpečí svých rezidencí, psali a mluvili by zcela jinak. To vše se děje jen proto, že chazarští vládci Západu stále odmítají přiznat, že jejich novodobý západní kaganát a světovládný sen je v troskách a v budoucnosti je čeká jen úděl poražených a právem potrestaných zločinců.

360563

23.10.2017 20:41

Nééé. ANO nééé!

Prý demokracie

217.?.?.?

Stále slyším z médií toto líbivé slovo, jehož skutečný obsah však, bohužel, zná stále méně lidí a voličů. Prý je třeba ji bránit všemi možnými způsoby. Otázka zní proč ? Dnešní demokracie je z antiky oprášený vynález, který v dnešních mafiánských podmínkách slouží pouze jednomu promile všehoschopné populace kapitalistických nemakačenků, a to udržovat v naději, poslušnosti a v naivitě většinu otroků, které bezohledně ždímají až na dřeň a posílají je do válek za výlučně své zisky. Zisky z práce naivních otroků si pak bez skrupulí přisvojují právě ti, kteří se ve skutečnosti poctivé práce velmi štítí a pohrdají jí. Taková demokracie je jen drzý podvod na lidi a pouze parodií tohoto vznešeného slova. Taková faleš ať klidně pojde. Žádná škoda ji nebude.

360615

26.10.2017 20:06

Proč společnost znovu a znovu volí svojí zkázu?

Babiš a SPD vyhráli na celé čáře

217.?.?.?

Příčin je hodně:
1. Babiš má peníze a tím i schopné lidi na dobrou volební a PR kampaň
2. Češi jsou zvyklí podlézat pracháčům a tím Babiš bezpochyby je
3.Lidé už nevěří tzv. zavedeným stranám, protože je mnohokrát zklamaly a etablovaly se nevěrohodně ( mnohokrát), lhaly a jejich protagonisté měli hodně másla na hlavě
4.Lidé mají strach z uprchlíků ze Západem a především USA vybombardovaných a vykradených zemí, a proto se do parlamentu dostala i Okamurova SPD
5.Vůdce nejsilnější strany sice mluví česko-slovensky, ale na rozdíl od jiných politiků docela srozumitelnou a pochopitelnou řečí, které i otroci rozumí
6.Ekonomice se vcelku daří a Babiš se s tím dobře svezl.
7.Má své protivníky a oponenty dobře přečtené a umí využít jejich slabá místa. Také na ně leccos ví, co rozhodně nechtějí, aby věděli voliči ani státní zástupci
8.Láska prochází žaludkem a Babišovy koblihy si zase koupily i hlasy jeho otroků
9.Lidé cítí, že budoucnost je hodně nejistá, a proto se uchylují k tomu, kdo se dobře vyzná v tlačenici
10.Má krásný dům v Průhonicích, mladou ženu a další věci, které se líbí otrokům
Tento výčet si nečiní nárok na úplnost, je to jen osobní dojem.

360727

mezi těmi, kteří se snaží druhé stále jen oklamat, přelstít, podrobit a nakonec vykrást, je nyní už nemožné ! Pouze to těm kdysi prvním stálé nedochází a bude ještě dlouho trvat než jim to konečně dojde.

360804

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 2

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?