Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 123 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, altman.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.03.2015 09:56

USA již válku Rusku vyhlásily

Kolik toho ještě Rusko vydrží ?

altman 93.?.?.?

Osud světa, aspoň jeho valné většiny, závisí na chladnokrevnosti ruského vedení. Obkličování Ruska pokračuje stále větším tempem. Od druhé světové už odteklo mnoho času a nové generace o tom nemají žádné podvědomí. Z nudy zatím hrají válečné hry na komplech. Mezi první a druhou "velkou" válkou bylo dvacet let. Po té první si evropané slibovali, už nikdy. Vydrželo to jen krátce. Dnes, těch sedmdesát, je už opravdu neúnosných. Když já stařec nad hrobem, naštěstí, čtu ty neuvěřitelné názory mladých ultras, tak žasnu jak se jim chce jít taky se mnou. Bohužel to ale nejsou jen mladí hlupáci, ale i staří magoři. Doufají, že až to začne, tak to Rusko nestihne. Slabá útěcha.

329195

02.02.2016 17:15

Smrt komunisty

RE: A výsledky?

altman 93.?.?.?

Po tobě, naštěstí, ani pes neštěkne.

345104

03.02.2016 11:30

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Říše zla není USA.

altman 93.?.?.?

USA není jen zemí lichvářů a velkozlodějů, ale i zemí chudých, nešťastných lidí, kteří nemají žádnou sílu něco změnit. "Demokracie" peněz, spíše hezky potištěných papírků, je neúprosná.
Říše zla je USD. Dokud tento, byť papírový drak nepadne, nebude na světě líp. Bohužel nadnárodní kapitál, velkolichváři a megazloději se jen tak nevzdají. Nahrává jim do karet téměř vše, takže mohou tisknout a tisknout. A ten drak bude stále silný. Ani Čína, která jediná má na to aby tohoto papírového draha pohřbila na hranici dějin, nemůže z něj udělat popel. Sama by na to doplatila, protože její závislost je na výrobě pro právě pro tohoto draka. A proměnit si své zásoby papírku v popel, by musela nastat úplná změna čínského systému. Opustit kapitalismus v "komunismu".

345143

15.02.2016 11:39

Zákony geopolitiky: Rusko a Evropa se navzájem potřebují

Pan Stwora asi navštívil čistírnu.

altman 93.?.?.?

I když měl kabátec docela v glancu, bylo mu to zřejmě doporučeno.

345595

16.02.2016 10:23

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

Naše mládež nová, mládež havlíkova je v klidu

altman 93.?.?.?

a to mně "uspokojuje". V osmatřicátém, kdy jsem se narodil, to tady bylo taky v klidu. Měl jsem, (na tehdejší dobu celkem normál), rodiče, a ti pokud nejsou jako ti dnešní, mi toho o té první "demokratické" republice dost navyprávěli. Pravice se nebála a fašouni byli spokojeni.
Tehdy "řvali" jen komunisté, dostali za to taky odměnu, zákaz činnosti. Dnes už "řvou" jen jednotlivci a to je málo.
Takže co by stařík jen doufám že umřu zavčas, protože to tady tak jak je, dlouho nevydrží. O tom zvířeti ( v tomto případě medvěd) zahnaném do kouta, to snad každý zná. Vypadá to na Rusko versus zbytek světa. Zatím je tam Putin, chladnokrevný hráč. Co se děje v táboře ultranacionalistů se můžeme jen domnívat. Že by chtěli čekat na první úder (ser) NATO ?

345618

18.02.2016 13:19

Jak mi Putin zkazil šuk

Pokud by opravdu stála za šuk a ten nebyl moc drahý,

altman 93.?.?.?

tak bych se zapřel. A po šuku bych ji korunoval na šukající slepici.

345702

19.05.2016 10:41

"Sprisahanie" proti osobe Juraja Smatanu

Jooo, není smetana jako smatana.

altman 93.?.?.?

Pozoruji toho odpudivého nepodara už delší dobu. Je to něco jako ta naše "kunda s r ". Kulturního hmyzu ubývá, ale takové filcky se nám nějak přemnožují. Jenže jak se říká, za peníze v Praze dům. Bývalé domovní důvěrnice musí blednout závistí a říkat si, proč nás taky někdo tak královsky neplatil.

348646

11.07.2016 09:53

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

I když jsa "nevěřící", řku, děj se vůle páně.

altman 93.?.?.?

Po první "velké válce" si většina lidí, hlavně těch kteří ztratili své blízké a sami utrpěli jak hmotné, tak hlavně duševní ztráty, řekli - "že už nikdy".
Vydrželo to pouhých dvacet let, aby se zase s nadšením a vítěznými pokřiky vrhli všichni proti všem.
V dnešní době pouze existence všech těch "atomových bomb", drží lidstvo jakž takž na úzdě. Jenže jak dlouho ještě.
No tipuji, že ještě velmi dlouho. Protože po jisté době, možná delší, nebo taky kratší, nebudeme mnohdy ani vědět že "je to tady", případně si o tom nebudeme moci vyprávět, natož psát do Zvědavce, či jinde.
Jenže říkejte to hlavně těm mladým či starým blbcům. Ti první si z toho "holyvůdu" vzali poznání, že oni přežijí všechno. A ti staří to berou tak trochu jako eutanazií.

350315

15.07.2016 18:56

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: francie sklízí plody

altman 93.?.?.?

Ano, jeden z hlavních příčin pozdějších následků. V rámci rčení, není kouře bez ohně. Kolonialismus a pozdější ještě horší postkolonialismus nejen Francie ale většiny zemí západní Evropy, se z mysli těch lidí nevytratí. Dříve přímí otroci, dnes "občané" těchto zemí, v trochu jiném postavení otroků. S "občanskými právy a demokracii" v zádech. Dříve, hlavně po válce vítané pracovní síly, na místa jenž nechtěli bývalí kolonialisté sami dělat, dnes už jako obtížný hmyz, který se nedá žádnou deratizací vymýtit.
Situace naprosto bezvýchodná, kterou může vyřešit jen velká válka. Samozřejmě všech proti všem, s maximální účinností zbraní hromadného ničení.
Fůjtajbl. Ještě že jsem starý, kdy na prožitou druhou světovou mohu vzpomínat jako na procházku růžovým sadem.

350457

16.07.2016 14:31

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Na jednu notečku.

altman 93.?.?.?

Nikde jsem nečetl o jiném důvodu konání tohoto "teroristy". Jen že je to islamista, příslušník "allkejdy" (která si ho také hned přivlastnila, byť je otázkou zda vůbec, protože dnes někomu či něčemu věřit je dost nebezpečné), či jak se také píše, "osamělý vlk".
Připomíná mi to příbeh z dob "dávno" minulých, zlatých času, už dnes skoro by se dalo říci, kdy jistá Hepnarová, nasraná na celý svět, vzala náklaďák a vjela do nic netušících lidí. Politicky motiv byl i dříve vyloučen.
Co vy na to lidičky.

350506

18.07.2016 10:43

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Vím,že nic nevím.

altman 93.?.?.?

Přliš mnoho neznámých v této rovnici, kde může být klidně x za y a společný jmenovatel zase jen neznáma.
Samozřejmě pro mnohé to bude zase ten zloduch Putin, co jim mění ty ixky za ypsilony.
Uvidíme co na to CIA s mírotvorcem nobelovitým.

350579

26.08.2016 16:01

Arktida na prahu zhroucení

RE: Prv než sa bije na poplach si treba ujasniť

altman 93.?.?.?

Pre čo iděš Jano ? Pre parát ! Už vidím ten viki teploměr .[velký smích]

351544

29.08.2016 10:39

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

Vojna bude, paní M ...

altman 93.?.?.?

O tom, že se usmani nikdy nevzdají, je zbytečné pochybovat. Rusku nezbude jen počkat na nového prezidenta USAA, a pokud ani potom nic realistického, tak nezbude než si to s usmany rozdat.

351593

01.09.2016 09:26

Brzezinski to s impériem vzdává

Brzezinski je jeden z množiny podivných individuí,

altman 93.?.?.?

na smetišti lidstva,"slavných" USA. Jeden z mizerných polských emigrantů, geneticky zatížený nenávisti k Rusku a všem kteří nejsou ochotní dělat poskoky jím, "vyvoleným američanům".
Polsko je jedno z neštěstí Evropy, a ani se nedivím, že bylo několikrát v nedávné historii vymazáno z mapy.
To jejich panbíčkářství se dá lehce přirovnat k fanatismu některých vyznávačů Allaha.

351649

28.11.2016 10:56

Jak by vypadala zahraniční politika „Amerika především“?

Vidím, že diskutujících ubývá.

Altman 93.?.?.?

Že by už "ministerstvo pravdy a lásky" začlo pracovat ? No a s tím novým koštětem a jeho způsobu zametání v US, je radno počkat. S Obamou to byly také velké naděje, aby se nakonec ukázalo kdo je tam skutečný pán.

Altman

353690

01.12.2016 10:42

EU odhlasovala, že si občané budou financovat výplach mozku ze svého

Venku zima jak dlouho nebyla,

Altman 93.?.?.?

plynový kotel jede naplno. Ale k "věci", té hrozné ruské propagandě. Čekám s obavou, že i ten ruský plyn bude prohlášen za nositel propagandy a pak nezbude než si zapálit barák, aby jsme nezmrzli. [pláč]

353749

02.12.2016 09:20

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Dneska je apríl?

Altman 93.?.?.?

Synku ty máš v hlavě ten april pořád. Poradil bych ti jinou pohádku, od strýčka Pinocheta. Ten by tě určitě rád pohoupal v náručí. Jinak ale, když se chceš po ránu rozesmát, choď se raději vysr.t na svůj i dnes hovno.[bliji]

353775

03.12.2016 11:00

S čím se Lukašenko vrátil z Moskvy?

Myslím, že hraním na dvě strany, se od Rusů nedočkají pochopení.

Altman 93.?.?.?

Lukašenko, věčně odstrkován "západem", začal ukazovat svou pozitívní tvář. Byl chvíli dost chválen i naším šlafenbergem. V otázce Ukrajiny se stavěl na stranu majdanovců. Byť obava, že mu Rusko uloupne kousek močálu, byla lichá a naopak ho měl ten majdan vystrašit víc. No a nikdo a ani Rusko neodpouští a nebude dotovat někoho, kdo je tak ohebný. Navíc na úkor svých lidí, kteří na tom nejsou o mnoho líp jako ti bělouši.

353815

08.12.2016 10:59

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

Babiše nevolím a ty jeho "lidi" naprosto nesnáším.

Altman 93.?.?.?

Jenže se "toho" mohl ujmout někdo jiný. Třeba Kalousek. Co by naprostý odpůrce. Samozřejmě ne tak, že bude dále odmítat cokoliv k nápravě stavu, kdy zaměstnanec musí ale soukromník může. Chápu, že zaměstnanec má minimum starosti s nějakými daněmi. Ale má jiné starosti, hlavně jak přežít s těmi "obrovskými" platy. Vyjímám z toho samozřejmě "státní" zaměstnance, zase ale s jistými známými vyjímkami.
Dejme "tomu" ale nějaký čas. Nic není tak horké jako čerstvě zalitý turek. Po malém odstáti se ale dá normálně pít.
V kapitalismu obzvláště, vždy někomu bude něco vadit. "To" je opravdu dost silný šok pro ty "chcete účtenku", navíc takovou tu vlastní výroby, Vidím to a i "užívám" si občas i v "malé, ale naši", či v autoopravně. Ano, jsou tam skoro celý den, ale "stojí to zato".

353956

09.12.2016 10:26

Neziskovky pašují do Evropy přistěhovalce v průmyslovém měřítku

Za prachy - cokoliv !

Altman 93.?.?.?

I vlastní matku zabiju. [bliji]

354000

20.12.2016 10:41

Kdo naplánoval teroristickou operaci v Palmýře?

RE: Palmyra

Altman 93.?.?.?

Zase jeden generál po bitvě. Ano, "měli". Jenže takových "palmyr" je tam povícero a Syrie je veliká, pro nás, nepředstavitelně. A o tom, že se USA se "spojenci" budou snažit dělat vše aby Rusko znemožnili, je snad jasné.
Už před tím přepadem Palmyry mi bylo jasné - ten "klid" u Mosulu. Jinak, útočník má vždy výhodu. Syrská válka není frontová. Je to Vietnam, bez zeleně. Naštěstí. Napalm proto není nutný. Jenže ohlídat s velkými silami takové území, je nemožné. Syrii je nutné rozparcelovat. Samozřejmě účelově, vojensky. Dokončit hlavně ovládnutí severu a zeleného pásu kolem Eufratu. Zbytek, bez ohledu na "civilní" obyvatelstvo, vybombadovat. Po americku, jako ve Veitnamu.

354224

Měl jste toho pšonskokatolického blba poslat tam, kam patří - do archloch.
Moji předkové, jak z otcovy tak matčiny strany, byli polského původu. Přišli na ostravsko pracovat pro tehdejší panstvo, rakouské a německé majitele, v tehdejším c.a k. Rakousko - Uhersko. Byli to prostí lide, z oblasti Dolního Slezska. Nikdo z nich nechodil do kostelů, žádné kříže či panenky v jejich bytech nebyly.
Z toho soudím, že ti nejblbější a nejzločinější "poláci" se vyskutují v řadách těch odporných panbíčkářů. Ti bohužel jsou dnes u koryt, vládnou určitě většině poláků, kteří už asi zrezignovali pod náporem katolicismu. Navíc jsou schopni lézt až snad do tlustého střeva všem těm zmrdům ze "západu", včetně jejich skutečnému nepříteli, germánům. Zato Rusko bylo pro ně vždy největším nepřítelem. Nepřátelství založené v carském Rusku a jiných západních zemí, jako Prusko, Francie, kdy hádavé polsko bylo někokrát tak zvaně děleno a polský stát zanikal.
K Německu či Francii jim odvaha k nepřátelství chybí. Rusko je nejsnadnějši, Waršava byla tehdy v ruské části děleného polska a to asi rozhoduje. To že dnešní Rusko je už dávno jinde, jim neráči dojít.

355232

20.01.2017 10:33

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: Jsou splachovaci.....

Altman 93.?.?.?

Ano, přesně tak ! I tak bych neházel do jednoho pytle všechny poláky. Jak je zvykem v "demokraciích", tak hrstka řvounů, placených odtamtat kde pro nás zapadá slunce, dělá převraty, viz ten náš hadrák. Zbytek už dorazí jak lumpenproletariát, duševně vyšinutí a totální blbci bez vlastního mozku.

355253

13.02.2017 11:56

Evropští super-bossové: podívejte se, co na nás chystají

Nezbývá než zvolat :

Altman 93.?.?.?

Jawohl und Siegheil ...

355668

14.02.2017 10:05

Politik ANO začlení část české armády pod přímé velení Bundeswehru!

Návod koho volit ?

Altman 93.?.?.?

To snad ne. Tolik čtenářů co tady chodí, by nic neovlivnilo.
Ale k věci. Je to víc jak sedmdesát let, co skončily už druhé jatky lidstva, otevřené germány. Byl jsem současník konce první republiky a tak celkem chápu nejen blba stropníka ale i mnoho dnešních hlupáků, kteří mnozí už nemají ani ponětí co to bylo to velkogermanství. Jejich "znalosti" začínají rokem 68. A to jenom díky pečlivé demagogii a jednostranné propagandě.
Je to dlouhá doba víc jak tří generací a když srovnáme se situací mezi válkami, stačilo pouhých dvacet let na to, aby "lidé" ale i jelity zapoměli.
Bůh s vámi mlaďoši.

355691

17.02.2017 11:19

Zkušenost ze současného Německa

Jak řekl klasik :

Altman 93.?.?.?

Svět se v píču obrací ![bliji]

355793

Našli jsme kostru, volá nálezce. Jak vypadá, ptá se policajt. Skoro jako kostra od biciklu ...

355949

24.02.2017 11:05

Vzestup darebného slona: CIA coby královrah

RE: Proboha, co je to za článek?

Altman 93.?.?.?

Jak je vidět, ty nechápeš nejen to ! Nic není tak, jak to na prvý pohled vypadá. Mnohdy ani na druhý či entý.

355989

27.02.2017 16:47

Ztraceni v ghettu

A jako trest nejvyšší,

Altman 93.?.?.?

byl nadělen lidstvu kapitalismus, opentlený liberalismem nejhrubšího zrna.

356150

28.02.2017 10:08

Pět vrcholných ruských diplomatů zemřelo během posledních tří měsíců

RE: ...a proruští velitelé na Donbasu?

Altman 93.?.?.?

Vítr fouká z různých směrů, někdy i z východu. V Rusku je dostatek "lidí", kteří zadolárek udělají cokoliv. Zvláště ta "nová generace", která už dávno zapoměla, kdo pro Rusko znamená smrt.
No a tobě to fouká taky z východu, tedy z výfuku.

356166

zřejmě ti je ironie naprosto cizí [chechtot]

356199

03.03.2017 10:23

Utajovaná fakta o pozadí revoluce roku 1917 v Rusku

Příliš složitá jednoduchost.

Altman 93.?.?.?

Prachy, prachy, prachy ...

356219

31.03.2017 10:29

Mírový triumf a „černí psi“ Winstona Churchilla

Jen díky Stalinovi,

Altman 93.?.?.?

a samozřejmě všem hrdinům, skutečným či jen k tomu donucených vojáků rudé armády, dnes žiju. A se mnou i ti, co dnes nemohou přijít na jméno všemu ruskému, jelikož se narodili a neví vlastně proč.
Po vítězství německého nacismu, by jsme všichni slované skončili buď na mýdlo, nebo jako otroci při budování germánské třetí říše. A dnešní obdivovatelé všeho "západního", noví velci přátele germánů, by dnes nemohli uplatnit svou "vděčnost" za život svých dědů a rodičů.

356779

05.04.2017 10:57

Karle Kryle, promiň

Tak jsem to jen tak zrychleně prolít,

Altman 93.?.?.?

a musím konstatovat, že ten můj tatík ( dnes by mu bylo 112 ) měl pravdu když konstatoval ", sto lidí, sto chutí, a každý jinak krutí".
Co se tyče Kryla, tak jsem ho snášel až po hadráku, kdy snad konečně pochopil "vo co go" a že to "vo co" už šlo v tom šedesátém osmém.
Samozřejmě tím tady naštvu zdejší "těžce pracující" v různých oborech této činnosti, hlavně se zabývající lichvou, či tak náročným "nákupem za účelem dalšího prodeje".
A samozřejmě, zřejmě nepřímo i lumpenproletariát, který tady ale zřejmě nezabloudí. Nebo snad ...

Altman

356943

12.04.2017 11:36

Donald Trump je narušovatel mezinárodního práva

Trochu "mímo mísu".

Altman 93.?.?.?

Nějak se nedočítám, jak je na tom ten "trumpeta" doma v jůes. Předpokládám, že demonstrace proti němu už pominuly a killary se do trubky dokonce zamilovala.
Či ...

357116

12.04.2017 20:51

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

Při pohledu na stav tohoto blbého světa,

Altman 93.?.?.?

si říkám. Co by se dělo, kdyby se usa pdařilo ovládnout jak Rusko i Čínu. Protože ten zbytek je už pod jejich pantoflem. Na koho by potom útočili, nebyl by důvod zbrojit, nuda by byla obrovská.
Je proto jediná naděje v tom, že hry s Ruskem a Čínou budou dále pokračovat. Jenže to ale chce, aby v oněch zemích se někdo nenaštval a nespustil armagedon.
Ať tak či onak, je to hra s ohněm na sudu "prachu".

357122

14.04.2017 21:11

Někdo to rád horké

Když už jsme u těch divadel,

Altman 93.?.?.?

tak mě docela pobavil nejnovější kus z us produkce: Matka. Adaptace Čapka to ale není. Tam dala matka synovi pušku, tady to je ale bomba. Ale odpovídá to americké velikosti, takže dobře.
A pointa všeho ? Bylo zabito x "teroristů" (pravděpodobně domácích afgánců) rukou nadnárodního policajta, soudce i kata. Navíc ale nebyl zabit žádný "civilista". Nějak si ale nedovedu představit, který počtář to hned po výbuchu spočítal. Takže nakonec ta Matka bomba je docela hodná. Umí dobře rozlišovat. A nejen tam. I dcerušky bomby jinde to také umí.

357149

15.04.2017 15:34

Úspěšná mise: matka všech bomb proletěla překližkou

Chudák Trumpeta.

Altman 93.?.?.?

Jak už mnozí uvažovali co se stalo z trumpety, že on musí i kdyby nechtěl, bude asi pravda. Jde ale o to, aby u toho nezůstal. A to bude asi problém. Ukáže nám to asi brzy Korea. Pokud na ně zaútočí, pak už je vše jasné a nějaká menopauza to nebude. Bude nakročeno k něčemu většímu než k nějakým divadlům se sekerkami a matkami.

357163

16.04.2017 11:53

Otevřený dopis paní Krylové

RE:

Altman 93.?.?.?

Ty koinageboi můžeš sdělit svůj věk ?

357184

17.04.2017 10:56

Otevřený dopis paní Krylové

RE: Pan Stwora mě zklamal

Altman 93.?.?.?

Jak jsem se ptal už jednoho uhříka, ptám se i tebe, kolik ti je ? Jinak, proč tak miluješ německo. Tví prarodiče se měli za okupace tak dobře, nebo byli kolaboranti ?

357227

19.04.2017 13:38

Je na obzoru Armageddon?

RE: S tou neschopností porazit Taliban

Altman 93.?.?.?

Poněkud klopotná cesta z Číny do Iránu, nemyslíš ? A že by tam natáhli rouru přes ty hory a cizí území v praktickém bezvládí ?
Sovět chtěl v Afganistánu nastolit nenáboženský režim, aby uchránil od většího vlivu islámu své tehdy středoasijské republiky. Že nic takového není možné, se brzy přesvědčili. Obzvlášť když to ami naprosto nevyhovalo. Potřebuji střelnice a čím víc jich bude, tím líp pro ně. No, pro "ně" ani tak ne, jako hlavně jejich kapitálu.

357289

21.04.2017 15:41

Austrálie přikyvuje na válku s Čínou

vzkaz "dubovi" nebude, pane šéf ?

Altman 93.?.?.?

[zmaten]

357362

26.04.2017 10:34

Je euroland na pokraji rozpadu?

Jako laik jsem nikdy nepochopil,

Altman 93.?.?.?

jak může mít takový relatívně volný slepenec států, společnou měnu. Možná mně nějaký odborník poučí. Koukám teď periferně na leták Alberta a vidím, že nakonec je vše možné, Třeba takový tuňák Franz Josef.

357448

26.04.2017 14:35

Je euroland na pokraji rozpadu?

RE: Jako laik jsem nikdy nepochopil,

Altman 93.?.?.?

No tak s těmi USA to je dost přitažené za něco. USA jsou pokud vím, jednotný stát s federální vládou a prezidentem, s malými rozdíly v pravomocích jednotlivých "států" unie. Evropská unie je jen umělý konstrukt, spojený hlavně byrokratickými orgány této "unie". I ten t.zv. prezident je figurka. Jelikož EU není navenek jednotný stát jako USA, nemůže ani nijak srovnávat na jedné straně bohatství Německa či Řecka. Ani euro to nemůže nijak vyrovnat.
Samozřejmě, že kdyby se Evropa sjednotila do něčeho jako je USA, pak to euro by bylo samozřejmostí.
Ale k tomu podle mne nikdy nedojde. Protože víceméně všem už došlo, že ta EU je vlastně DU. A v deutsche union by se mělo zřejmě mluvit anglicky. Nebo německy ?

357456

29.04.2017 13:15

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

Jsem stařík lápající po dechu,

Altman 93.?.?.?

uvědoměn že "tento svět není pro starý", a tak jen technickou. Stačí na jednorazovku napsat na složenku pouze číslo účtu a tak kod banky ?

Jinak bych byl pro, aby se také více psalo a diskutovalo o tom našem "zdravotnictví", které se neustále propadá do větších sraček. Zavírají se ordinace, na takovou interní ambulanci se jen tak nedostanete, nemocnice ruší celá oddělení, nejsou sestry u lůžek ale v ordinacích soukromých "ošetřujících " lékařů, (rozuměj úředníků) se jich mnohdy fláká zbytečně moc.

357526

02.05.2017 10:54

Telefonujte prostřednictvím svatých bohu

Jsem volán,

Altman 93.?.?.?

naštěstí nedovolán. Mám též ten debil, ale opravdu jen když volám o pomoc. Zavinilo to ono objednávání u felčarů všeho druhu. Takže mi většinou kredit za dvě stovky postačí na rok. Jinak mám ten debil vypnutý, jelikož šetřím energie kde se dá. Po nuceném zapnutí se ale debil chce zbláznit, a někdy i sedmkrát na mě zavrčí.
Jsem volán, naštěstí pro voly, marně. Jsou to samé pevné linky a samozřejmě i můj národní operatér z rajchu. Že si mám dobít a pak dostanu pamlsek. Jenže pamlsky nechci, zvláště tak předražené.

357605

03.05.2017 14:10

Výzva ke sjednocení proti institucionálnímu státnímu převratu

Za vším stojí kapitalismus.

Altman 93.?.?.?

Od časů, kdy se kapitál ujal vlády nad celým světem, dokonce i v "komunistické" Číně, bylo zaděláno na nejeden problém.
USA se staly imperiem, spolu se svými vazaly v Evropě, včetně nás, začali rozvracet blízké předpolí Evropy, severní Afriku. Co to bude mít za následek, museli dobře vědět všichni ti "demokrati", Buschem a Merklovou počínaje a Hollandem konče.
Jenže kdyby to nebylo v zájmu kapitálu, hašení imigračního požáru by bylo určitě razantní, věřím že i přesto, že by to bylo "nehumánní" a proti "lidským právům".
Evropa je už na vyšším stupni degenerace, uvědomuje si to i deutsche mutti. Lebensraum zatím není aktuální, je potřeba vytvořit novou "německou" krev. Žabožrouti už také. zrezignovali a ví, že proti "novým germánům" musí postavit své "nové francouze". Co kdyby si zase někdo vzpomněl na Alsasko. Taky by mohla skončit ta věčná libačka mezi Andělou a Frantíkem. A s tím islámem že si poradí jeho reformaci. Když to šlo u katolíků, proč ne u mohamedánů.
Všem těm "novým evropanům" pak bude dán ten hlavní cíl, co se nepodařilo naplnit ani Adolfovi. Dragh nach Osten.
Samozřejmě má toto všechno i jiné aspekty, hlavně hospodářské. S "novou" pracovní silou porazit zatím silné západoevropské odbory a skončit tak s věčnými stávkami, které tak otravují kapitál.
Nakonec i k tomu generálovi. Nic dobrého se nestane. Evropa je ztracena. Degerace hlavně mladých, bez schopnosti kritického myšlení, je zárukou "úspěchu" globalizatéru.

357626

08.05.2017 12:14

Americká demokracie: kráčející mrtvý muž

Nejen Trump versus Clinton (killary),

Altman 93.?.?.?

ale všechny ty "demokratické" předváděčky, jako třeba u nás Zeman - Sobotka, či Macron - Le Pen a pod., jsou jen buď divadla, nebo v druhém případě cirkus.
Někdo, co by kulturní člověk či jen snob, dá přednost divadlu. Ten opovrhovaný, nekulturní, má radši cirkus. Když už to obojí stojí za hovno, tak v tom cirkuse je aspoň sranda.
A tak nakonec je jen otázka, jaké dlouhé prachy podpoří tu "kulturu", či ten cirkus. [bliji]

357680

08.05.2017 21:04

Absurdita vystřídala jinou

Ano, překrucování dějin není nic nového,

Altman 93.?.?.?

a děje se a dělo v jakémkoliv politickém systému. Za socíku byli z řad našich osvoboditelů vyeliminováni vojáci USA. O tom, že se u nás objevili na jihovýchodě u Plzně jsme ale všichni věděli. O jejich roli u nás v závěru války, byly ale různé dohady. Převládaly názory, že to byl více záchranný sbor pro ustupující wehrmacht.
A o tom, že se této záchrany dočkalo mnoho, nejen obyčejných vojáků ale i také mnoho válečných zločinců, není snad pochyb. Byť jsem současník druhé světové, sice jako školák, o tom jak to kolem té Plzně vypadalo, nemohu posoudit.
Jako rodák z Ostravy jsem ale zažil osvobození města na vlastní oči. A o tom, že nejen já dnes ještě žiji,a to nejen já ale i mnozí dnešní rusobijci, jsem opravdu vděčen vojákům rudé armády.
V domě kde jsem s rodiči bydlel, byli z dvanácti partají kromě jedné, jen češi. Ten dvanáctý, byl němec v hnědé uniformě s hakenkrajcem na rukávu, ve funkci jakéhosi hlídače, jelikož všichni obyvatelé byli dělníci na koksovně Karolína, která byla pro zbrojní výrobu pro nacisty důležitá. Byl velmi disciplinovaný nacista a sledoval situaci do poslední chvíle. Sovětské tanky už projížděly přes Sýkorův most a tento fanatik, nám vyhrožoval že nás všechny postřílí.
S americkými či britskými osvoboditeli jsme se setkali jen na dálku. Když koncem války, když už bylo rozhodnuto, bombardovali Ostravu. Už tehdy jsme málem přišli o život, protože dům kde jsme do konce r. 1943 bydleli, dostal přímý zásah bombou a zahynulo v něm hodně lidí. Další byli zabiti v nedalekém protileteckém krytu v haldě, poblíž tehdejší vysokých pecí hutě Žofie. A jelikož se i za okupace stavěly domy pro dělníky, přestěhovali jsme se do onoho výše popisovaného domu v kolonii Šalamoun. Tím jsme unikli jisté smrti, z rukou našich budoucích spoluosvoboditelů. Takže vlastně díky nacistům a rudé armádě jsem ještě tady.
No a zítra, 9.května, v den vítězství nad Německem, zase zapíchnu do truhlíku před oknem vlaječky ČSR, SSSR a USA. Ty dvě první mají asi mnozí, kteří je museli povinně či pocitu vděčnosti vyvěšovat. Tu americkou jsem přidal v čase sedmdesátého výročí konce války. Abych napravil dějiny, aspoň ty svoje.

357693

10.05.2017 11:53

Paměti lesníka Bohumila Lošťáka z válečného pobytu v Hudlicích u Berouna

Srdceryvný příběh,

Altman 93.?.?.?

kdy s ohledem na ta léta co se udál, může mít už nános usmíření s těmi, kteří bojovali proti vlastnímu národu a určitě jen tak nestříleli do vzduchu. Na takové věci polní četnictvo wehrmachtu velmi dobře dozíralo.
Mladá a poválečná generace se ke vlasovcům staví určitě kladně. Kladně se k nim stavěli i tehdejší obránci rozhlasu a barikád. Osobně nejsem z Prahy a tak jsem jako malý Klaus nenosil dlažební kostky k barikádě. Byl jsem v té době starší a v Ostravě nebyl důvod stavět barikády, které by bránily průjezdu tanků rudé armády. Pokud by byly a jako že byly, ve formě protitankových příkopů, tak je naší lidé zahrabávali.
Pořád mně vrtá hlavou, proč pražáci bránili průjezdu esesáků, aby zmizeli co nejdřív
z Prahy ke "svým" ? Žeby touha si to s nimi na poslední chvíli tak nějak vyřídit ?
Ale chápu. Nenávist k okupantům podnítila odvahu, i když z taktického hlediska to nebylo moc prozíravé. Pomohlo to ale naši exilové vládě v Londýně, schované za bukem, stejně jako v případě likvidace Haydricha. Moc obětí nevinných a ničení vzácného dědictví. Ještě že germány nenapadlo zničit Hradčany. Čím by se dnes tento stát pyšnil.
Na závěr. Co bránilo američanům aby vyjeli z Plzně ku Praze. Nějaká dohoda s rusy ? Nevěřím. Nějaké dohody pro kowboje nikdy moc neplatily. Jenže střet s esesáky v bojové linii byl mohl překazit očekávané "bratrské" přijetí. A že rudá armáda dala přednost útoku na Berlín ? No světe div se.

357737

12.05.2017 22:43

Absurdita vystřídala jinou

RE: Proč nechválit

Altman 93.?.?.?

No já bych toho "mikona" do prdele neposílal, je tam totiž pro některé dost příjemně a teplíčko.
Já, kdybych ho potkal, tak jak jsem starý tak bych ho zbavil předních zubů. Tento uhřík, zřejmě narozen nedávno, uráží nejen ty, kteří jsou zřejmě za tím že je vůbec tady (pokud to není milovník a obdivovatel samotného fírera) a rovněž nás staré, myslíce si, že on bude navždý mladý a hloupý. Zbude mu jen to druhé.

357784

13.05.2017 11:03

Setkání Putina s Trumpem

Tato doba je podobná časům po vzestupu A.H.

Altman 93.?.?.?

Každopádně to šílené zbrojení nelikviduje jenom Rusko ale i USA. Rusko není jen nadšený dav lidí na přehlídce v Moskvě, ale i bída obyčejných lidí.
A USA není jen Hollywood nebo letecké pohledy na N.J. či jiná města. Jak sám Trump prohlásil, je potřeba modernizovat, investovat do infrastruktury a bojovat se stejnou chudobou mnoha lidí, jako jinde ve světě.
Jenže na to všechno jsou potřeba velmi dlouhé peníze a ani jejich tisk v nepřetržitém provozu nestačí.
Kapitál na to má jediný recept. Zase jen to zbrojení a hlavně ty zbraně někde udat.
Jen prodej to ale nevyřeší. Strašák nezaměstnanosti zase přispívá ke " tvorbě pracovních míst ", v armádě. Přejít na " mírový stav " by znamenal katastrofu.
To už věděl i Adolf a spolu se sioinvestory a domácími IG, poršáky či kroupami přivedli Německo k výšinám, ze kterých se tak hezky a dlouho padá.
Jenže čas všechno zhojí, a tak se jede znova a pořád dokola ...
A ty stisky rukou a úsměvy. Co jich už bylo.

357788

13.05.2017 11:34

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

Neplačme jen nad Francii.

Altman 93.?.?.?

Je to všude stejné, ve všech státech či polokoloniích v Evropě. Nechci to nějak rozšiřovat na jiné kontinenty, kde to je obdobné a obecně platné pro t. zv. buržoásní demokracii. O co se jedná, je kapitolou samou pro sebe.
Frantíci a jejich barevně odlišní spoluobčané si tak zvolili a tak budou muset zase na čas nést za to odpovědnost.
Nastane zase čas divokých demonstrací, ale ( ! ) jelikož je ve F. už pernamentní vyjímečný stav ( ooo jak se to hodí ), nebudou to mít nespokojenci moc lehké.
Ale a tak či onak, ten macaron to také nebude mít lehké. Je chybou asi záměrnou, že parlamentní volby budou už brzy. Procitnutí z "volby" tam nastává docela brzy, ale na to je dost málo času. Takový hollanďan by mohl vyprávět. Byl s velkou slávou zvolen, aby brzy upadl v opovržení. Jenže účelu bylo dosaženo a na pět let pohoda.
Macaron dopadne podobně. Maloburžoust s pocitem velkoburžousta na dálku moc nevidí.

357790

14.05.2017 16:05

Aktivistka Antify odjela do Turecka s muslimským fešákem, byla znásilněna a bita...

Já z toho koránu znám jenom to,

Altman 93.?.?.?

že je to dobré poránu. Dnes už ale ani to pro mně neplatí, prože došel inkoust.
Ty hezké věci na něm, že zakazuje úžeru, jsou možná pravda, ale to bude asi tak vše.
Jinak bych si vyprosil ty teorie, že ti pitomci a pitomkyně jsou levicoví.
A ta konkrétni kravka, je li ten románek pravda, měla nakonec štěstí že zakopla aspoň o nějakého chlapa. Taková standartní šeredka, kterou by oblažil jen nějaký podobný.

357807

15.05.2017 13:42

Profesor Rainer Mausfeld, přednáška na téma: Strach mocenských elit z národa

Chtělo by to okopírovat, vzít zvýrazňovač

Altman 93.?.?.?

a označit podstatné, byť podstané je tam asi vše.
Ze svého "letem světem" nad touto esejí, jsem ale vycítil toho ducha onoho díla, a tak dávám za 1.
Dodávat k tomu něco je ale těžké, protože to chce nejen přečíst, ale i o tom kriticky přemýšlet. A než bych se dostal k vyjádření, budou tu další a další výzvy k myšlení.
Jelita a pasáci, spolu s hlupáky ovcemi, většinou uhříky, to ale odsoudí šmahem. Myšlení bolí a navíc ti co nemají o čem myslet, jelikož nic neví a umí jen papouškovat pravičácké mantry, budou bečet unisono.

357830

16.05.2017 10:25

Profesor Rainer Mausfeld, přednáška na téma: Strach mocenských elit z národa

RE: Hlavně nic nového neříct, ale vysoce seriozně...

Altman 93.?.?.?

Máš pravdu. Ve velké většině takové ty správně pravé pravoucí, z hlav podobných tvé. A že jich je všude hromady.
Takových to "oblbování" o kterých jsi se zmíníl, jsou minima. A přečíst si je dneska v tom převažujícím oblbováku, je docela vzácné. Hlavně tady, v té naši hezky česky, protektorátní krajině.
Jinak, jak oblbnout blba ? Poraď a hlavně napiš svůj ročník.
p.s. V případě, že je v této odpovědi něco vulgo, pak se omlouvám.

357838

16.05.2017 20:38

Profesor Rainer Mausfeld, přednáška na téma: Strach mocenských elit z národa

RE: ==: Hlavně nic nového neříct, ale vysoce seriozně...

Altman 93.?.?.?

Ročník 1950. Já 1938. I v tom je určitý symbol. Prožitá válka, byť jako děcko, je neocenitelná věc. Zvláště když člověk ví, o co se jednalo a komu to prospělo.
Rovněž svědectví rodičů, co to byla ta první "demokratická" republika.
Pan je s kolegou asi v té vyšší kastě, jako ten pejsek onoho ovčáka. To o těch estebácích a kopancích kanadou, něco naznačuje. Byl jste pokopán ? Nebo dokonce ohluchnul ? Já jsem měl s "komunisty" také problém, jako můj otec, který plný ideálu přijal tu rudou knížku po válce, aby ji (ta odvaha) položil v padesátých létech. Ne že by ztratil ideu ale na protest, co se ze strany stalo už pár let po válce. Být nalevo je a byl vždy problém. Z "levého" se snadno stane pravý pravák. Naopak to moc nejde. A jak ukázal hadrák, praváku se najednou rekordně urodilo.
No dobře. Jste zřejmě jedna z "obětí komunismu", a to se ve vašem případě nedá nic dělat.
Někdo byl obětí kapitalismu za té naši první a někdo zase oběť jiného ismu.
Dneska jsou zase ty stejné podmínky, jako za té první "demokracie".
Pro někoho pohoda, pro většinu nic moc.
Kdybych byl vašim kolegou, tak jsme asi už tři.

357843

17.05.2017 21:58

Profesor Rainer Mausfeld, přednáška na téma: Strach mocenských elit z národa

RE: Mýty o ideológiách a revolúciách más

Altman 93.?.?.?

Třešnička na dortu.

357851

18.05.2017 09:59

Prášiví demokrati

Kde je ale jádro pudla.

Altman 93.?.?.?

Příspěvek autora je specifický, kde se řeší následek něčeho. Já takový problém nemám, jelikož bydlím ve svém, sám sobě postaveném domečku. Na vesnici. Auto, jedno, malé než menší, mám v garáži.
Jádro pudla je hlavně v tom, že dnes už jedno auto v rodině nestačí. Nejsme amerika, místa je čím dál méně. Parkovacích míst (znám z blízkého města, kde bydlí dcera) je málo. Čím vyšší dům, tím více partají. Místa, obvykle před domem jsou ale
stejné jak pro třipatrák, nebo "mrakodrap". Tuším, že pojem občanská vybavenost by věc měla řešit. Jenže pozemek má cenu zlata, a tak se na takové vybavenosti musí šetřit. Čáry na parkovišti před domem jsou zhušťovány, auta velikosti malého náklaďáku širší a delší. Pro obveselení někoho kdo auto nemá, se vzájemně otloukají. Automobilky se navíc zbavily těch ozdob, jako ochranné lišty, aby měli práci opravny a lidi se měli více rádi.
Takže se nedivím, že autor má jisté starosti, které jiní mají také, ale opačné. Nějaká manželka či syn někoho si koupili náklaďáčky a problém je na světě.

357862

18.05.2017 16:16

Prášiví demokrati

Ještě by mně zajímalo, kdo to tam v té Jihlavě vyhrál.

Altman 93.?.?.?

Pokud ovšem je už rozhodnuto. Zda ti, co mají mít parkoviště pod okny a příjdou o zelený kopeček k sáňkování, nebo ti, co mají okna na jiné straně, případně bydlí na jiném konci. A zelený kopeček je jim ukradený. Navíc, pro někoho řvoucí děcka jsou horší jak auta.
To bude asi rozhodující a s nějakou demokracii to nemá moc společného. Tipuji, že těch druhých bude většina, budou asi souznět se zastupitelstvem a tudíž vyhrají.

357877

18.05.2017 16:29

Kapitulace Francie

RE: zajímavý pohled

Altman 93.?.?.?

Jenže všichni na západě očekávali útok na SSSR. Hitlerovy hlavní vyhrůžky o zničení bolševismu, brali všichni vážně. Polsko to jasně ukázalo, že se jedná o předpolí k útoku.
Jenže Hitlerovo odhodlání přece jen brzdil syndrom Napoleon. A co když mu při Dragh nach Osten, vpadnou žabíci do zad.
Navíc Hitlerovo osobní trauma s kapitulací v první válce. Měl sen, aby žabíky pokořil a aby ve stejném vagoně jako tehdy, mu podepsali kapitulaci. Vše mu vyšlo.
Pak už mohl bez obav vytáhnou na širou Rus.
A jak se ukázalo, měl dát na toho Napoleona.

357878

19.05.2017 14:03

Jak „nemajetní“ Rothschildové mohou vládnout světu?

Ne každý žid je bankéř,

Altman 93.?.?.?

ale každý bankéř či lichvář je žid. A vyjímky ? Ty potvrzují pravidlo.

357897

20.05.2017 09:51

Jak „nemajetní“ Rothschildové mohou vládnout světu?

RE: PROC JSTE TAK NAIVNI?????

Altman 93.?.?.?

Tak tomu se říká naivita v přímem přenosu. Největší vrah v historii lidstva je údajně Hitler. Nikdo ale Hitlera neviděl že by někoho zavraždil.
Pro uklidnění praváků a přátel A.H. , tak na tom byl Stalin podobně.

357909

22.05.2017 10:17

Útok na Trumpa

" Vzpomínám na to jak před léty ",

Altman 93.?.?.?

byly velké naděje vkládány do Obamy. A Trump se bude muset přizpůsobit, nebo skončí. Je jen otázkou jak.
Těch pár sekerek na Asada a poslední návštěva Al - saudy, ho nezachrání.
Do roka a do dne už nebude mezi živými, nebo ho budeme proklínat jak toho mírotvůrce před ním.
Pak bude mít klid a druhé volební období v kapse.

357924

25.05.2017 10:52

Jak dostat Julia Assangeho: o čem se nemluvilo

Nevím, na co ten "náš umělec" Černý čeká.

Altman 93.?.?.?

Už by měl být na lešení kolem "sochy svobody". A růžovou sebou !

357948

30.05.2017 08:28

Bombový útok v Manchesteru: Co nevíme

Holt, na ty západní hodnoty je potřeba si zvykat.

Altman 93.?.?.?

A hlavně neremcat. Taky na dennodenní a noční přítomnost policie a vojska.
Případné stávky a demonstrace bude pak snadno eliminovat hned v zárodku.
Jak ten starý kolonialismus a novodobý rozvrat v zemích "teroristů", přišel vhod.

357996

31.05.2017 09:11

Aféra „Russiagate“ může vést k válce

RE: Dana Rohrabacher je on a ne ona

Altman 93.?.?.?

...on/a bude asi tak nějak vejpůl.

358015

31.05.2017 10:51

Aféra „Russiagate“ může vést k válce

Nevím jaký ten "trumf" skutečně je,

Altman 93.?.?.?

zda jen křížová sedma nebo žolík. Každopádně by si ten americký sen o zničení Ruska rádo splnilo docela dost podivínů.
Rusko je jako hezká holka krev a mlíko, které by tak rádi šáhli pod sukni. Jenže ta holka má dost silné ručiska a ta facka by moc bolela.
Nová hnízdečka na Marsu či na jiné planetě ještě nefungují, tak zatím jen poštěkávají a pomocí dalších pejsku rámusí kolem ruské ohrady.

358020

02.06.2017 10:10

Seznam Sorosových lodí, které do Evropy pašují imigranty

Asi začnu chránit myši před kočkami.

Altman 93.?.?.?

Protože jsem "levicový" asi jako ty myši.
Tím pádem ten šereš je taky "levičák". Tak to mě teda poser.

358068

03.06.2017 19:02

Přední američtí vědci potvrzují, že současným cílem USA je dobýt Rusko

Lidi bděte ale neblbněte.

Altman 93.?.?.?

Je to furt dokola už od konce druhé války.
Pokud by se něco semlelo, tak jedině nějakým velkým nedopatřením.
"Červené tlačítko" zmáčknout, není jen tak. Počítá se i s možným amokem nějakého toho "prezidenta" tam či onam.
Něco takového spustit může pouze někdo, kdo je zahnán do kouta, jeho země na pokraji zhroucení a na "goverment" si lidi brousí nože.
Ani v Rusku či Us, ba ani v Číně nechce nikdo z horních pater spáchat sebevraždu.
Ti dole na nic nemají vliv, tak to budou brát jak to je, jako to vždy brali dříve.
Na jatky se vždy nastupovalo s jásotem.
Joo, něco jiného by bylo, kdyby jsme byli na začátku minulého století. Kdy byl jen telegraf, omezeně telefon a pak holubi. To by se už mlelo.
Touha se porvat je amíkům vrozena. Ale maximálně na colty. Jenže dnes si začít něco velkého, jako nukleární inferno, už jen tak nejde.
Jinak. Američtí vědci ať jdou do řiti.

358112

04.06.2017 10:26

Jako štvaná zvěř...

Chudáci kuřáci.

Altman 93.?.?.?

Opravdu je lituji. Za svůj "nešvar" většinou nemohou. Je to většinou o genetice. Moji rodiče byli nekuřáci, stejně jako otcových pět bratrů a sestra.
Já jsem nekuřák, byť jsem si jako mladý občas, hlavně někde v kavárně z frajeřiny zakouřil.
Manželka je z kuřácké rodiny ale když jsem s ni začal po vojně chodit, tak cigaretám neholdovala. U dívek a mladých žen to býval většinou standart.
Kdyby tou kuřačkou byla, tak bych si ji zřejmě nevzal. Byl jsem vlastně protikuřácky školen u jejich rodičů, kteří kouřili doma. Všepřítomný smrad mě zřejmě přesvědčil že normální je nekouřit.
To že jsem byl od "vojny" havíř v Ostravě, mě taky nepřímo pomohlo. Kouřit tam byl téměř hrdelní zločin.
Je mi téměř osmdesát, a za to že ještě žiju po téměř třicetiletém pobytu jak na uhlí a pak na uranu, mohu děkovat asi jen abstinenci alkoholu tak tabáku.

358137

09.06.2017 20:53

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

Přiznám se, že jsem ty výplody zdeGenerované sedmy nečetl.

Altman 93.?.?.?

S určitostí hraničící s jistotou se určitě nepletu když řeknu, že to 99, 999 % LIDÍ vůbec nezajímá a číst takové cancy považují za zbytečnost a ztrátu času.
Navíc věřím, že to ani nečetli sami účastníci tohoto zbytečného, drahého a směšného slezu.
Je to prefabrikát, doplněny aktualitami, který vyplodí kdejaký úředníček z těch jejich brlohů v naco eu, nato.
Ptal jsem se svých starých dětí, starších vnoučat a pravnuka zda ví, že se někde v nějakém italském noblbordelu slezli nějací panáci, co by vůdci stád, a vydali jakesi komuniké.
Říkali, dědku dej pokoj.

358306

16.06.2017 15:30

Spiknutí vojensko-bezpečnostních kruhů proti Trumpovi je reálné

Amerika, či USA, je prostě Amerika.

Altman 93.?.?.?

Je to takový zvláštní spolek přivandrovalců, který nemá nikde obdoby. Jejich potřeba mít nepřítele je jim vrozená.
Kdyby se rusko jmenovalo USB, či cé nebo dé, mělo naprosto stejný politický systém, stejné západní " hodnoty" a lidská "práva", byl by to stále jenom protivník, kterého je třeba zničit. Protože to A je víc jak B.
Nelze od nich čekat nic dobrého. Je to novodobý Řím. Zatím drží. Jak dlouho ?

358396

17.06.2017 14:12

Vladimír Putin: nejmocnější osoba na světě

RE: čo povedal Sartori 2

Altman 93.?.?.?

Má to být o Putinovi, ale budiž. Co "řekl Satori" je vcelku to samé, co si myslí každý kdo nemá v hlavě seno. A určitě ne až od chvíle, kdy si to přečte.
Hlavní silou v nadšeném přijímání "uprchlíků" je Německo se svou Andělou "milosrdnou".
V článku se zase používá pojem "levice". Když už, tak snad spíš pseudolevice.
Je snad Anděla milosrdná levicová ?
V této ženské (a nejen v ní ), vidím nějaké začarování či utkvělou představu, něco jako měl rakušák Hitler.
Germán zůstane vždy germánem, jenže degerace germánství pod náporem amerikanismu dělá svoje.
Touha germánů zlikvidovat, jako "konečné řešení" Rusko, je vrozená. Věděla to už stará ruská vládnoucí třída a proto si brali za manželky povětšinou ženy z germánského prostředí. V domění, že tím nějak na germány zapůsobí.
Už staří římané nazývali germány barbary. Jejich barbarství je ale potřeba probudit.
Už dnes je německá populace přibarvena do hněda, zatím v jiném pojetí než byl nacismus. S novými "uprchlíky", což jsou v podstatě agresívní povahy, by se mohl "nový germán" stát velice zdatným hybridem nového Wehrmachtu.
Možná i odolný vůči účinkům radiace.

358408

18.06.2017 15:10

Co se opravdu děje v těchto volbách v EU?

Pozoruji tento světaběh od padesátých let,

Altman 93.?.?.?

kdy jsem se začal trochu zajímat o dění okolo nás. A musím uznat, že až na různé extrémní výkřiky ukomunistických nadšenců (většina z nich je už na druhém břehu),
měli tehdy komunisté pravdu.
Ta jejich t. zv.západní demokracie byla a je stále jen demokracii peněz. Samozřejmě ani ne těch nasazených loutek ale jejich vodičů.
Volič zatím dostatečně zpracován a přesvědčen, volí každého předhozeného vola, aby ještě k tomu i volal, sláva ! Většinou to do roka a do dne dopadne tak, že zvolená loutka je na deseti procentech, a do konce období nebo ani to ne, jen plní úkoly loutkářů.
Předpovídám to i tomu macaronovi. Bude pak marše, jako ten holanďan či sarka párka.
Jenže žabožrouti si už moc nezademonstrují. Účelu v dovozu "uprchlíků" bylo dosaženo, vyjímečný stálý stav nastolen a tak budou mít po zábavě. Zato si užijí hojnosti vodních děl (co to bylo za hrůzu když byl takový postřik pražáků) , slzných granátů a gumy.
Pak se časem najde zase nějaká loutka, jinak namalovaná s jiným "maršem".
Třeba něco jako dragh nach Osten.

358426

18.06.2017 15:21

Vladimír Putin: nejmocnější osoba na světě

RE:

Altman 93.?.?.?

Mladý mojžíši.
Já nežiji pradávnou historii, jakýmsimi náboženskými bajkami, ale dneškem či kousek zpátky.
Víš, že na příklad už (zatím) dnes germání nebojují ale obchdují, zato žid válčí ostošest.
Čili, svět se v pi.u obrací. A abych byl i trochu křesťanský, tak po našemu - Zdař bůh

358427

27.06.2017 09:38

USA vyhlásily Rusku ekonomickou válku za totální zničení

Dokolečka dokola,

Altman 93.?.?.?

hlava se mi točí, když se na mně dívají, americké oči ...

358663

28.06.2017 11:53

Švédsko vylekano stovkami gangů z no go zón, o kterých tvrdí, že neexistují

Nevím, neviděl jsem.

Altman 93.?.?.?

Ale pokud je tak, tak čert vem Švédsko, hlavně si vzít z toho poučení, a ty všechny naše vítače tam odeslat na školení.

358684

10.07.2017 20:20

Tábor svatých

Úvaha nad poznámkou editora.

Altman 93.?.?.?

K tomu "třetímu světu" bych nebyl zase tak brutální. Evropa jako předvoj moderního člověka, byla v minulých stoletích ve vztahu k jiným částem světa opravdu brutální.
Chápu, že mnozí odmítají teorii o příčině a následku s tím, že to už je dávno, tak docela dávno. Samozřejmě že nebudu obviňovat tímto sebe a lidi mně podobné. Ani já a ani většina evropanů nemá nic společného s kolonizacemi okolního světa.
Ovšem je a byla tady užší skupina "lidí", kteří si nedělali nad ničím výčitky.
Říká se, proč až ty následné generace prvních imigrantů, spíš tehdy nutných pracovních sil, jsou teď tak agresívní. Je k tomu vícero příčin. Je to takové jakési "národní uvědomění", jako se třeba naší předkové až po delší době pobělohorské germanizace začali "probouzet".
No a ten rok 1972, To mně bylo 34. Nic takového většina nás neznala. Ve Francii to ale už byl silně rozvinutý problém. Kolonie ve všech částech světa, problémy v zemích Maghrebu, hlavně alžírská válka. Tam si to nakonec Alžířané s Francouzy "vyříkali" a Alžír patří dnes mezi nejstabilnější země oblasti.
Největší paseku nadělali frantíci ruku v ruce s anglány a nezbytnými amíky, v Lybii a později v Syrii. Od této doby se všechno najednou zhoršilo a ke všem těm "obětem" čili migrantům se přidávali i jiní. hlavně ekonomičtí běženci.
Při této příležitosti bych chtěl zmínit, že já a mnozí ještě žijíci jsme prožili druhou válku a už tehdy na nás padaly podobné bomby, jako dnes. Ale nikam jsme nemohli utíkat. A taky si ty všechny problémy zavinili i ti, co se rozhodli zdrhnout. Žádný odpor ke skutečnému nepříteli ale hlavně vzájemné zabíjení ve jménu Allaha. Ale i tak, stále vysoká porodnost.
Říkám si kolikrát, čeho jsem se to dožil. Je to přelomová doba. Zažiji, nebo spíš nepřežiji tuto chaotickou dobu, s jadernou válkou na vlásku ?

358933

Rusko a dnes i Putin, potřebují spíš jasného protivníka, než něco tak nejasného a vrtkavého, jako je Trump.
On by chtěl, ale nemůže. Tak ať to pusti Clintonové . Jinak svou nevyzpytatelnou pozici spíš přispívá k diskreditaci Ruska, když jeho "odpůrci" hrají ty své pošetilé hry na ovlivnění voleb, kybernetické hrozby a jiné hry typu," zloděj volá, chyťte zloděje ".
USA a jeho army dále posílují svá vojska na hranicích Ruska, nehodlají ukončit podporu "demokratickým" silám v Syrii a naopak posilují klerofašouny v Polsku.
To se stává horším nepřítelem Ruska, jako dříve nacistické Německo.

358985

13.07.2017 19:48

Ad Trump

RE: Horecna destrukcni posedlost

Altman 93.?.?.?

Nebyl jsem připuštěn a tak to zkusím znovu.
Když teda ta síla bank, korporací, zbrojařů je tak silná, tak proč to "vyhrál" Trump ?
Protože ta jasná a agresívní odpůrkyně Ruska, jistá Hillary, by neposkytovala takové vedlejší efekty, jaké jsem už popsal ve svém neuveřejněném příspěvku.

358992

14.07.2017 13:17

G20 – je Západ řízen psychopaty?

Psychopati ?

Altman 93.?.?.?

Mnozí určitě, ale většina jen zblbla z vidiny hromady peněz. Hlavními viníky jsou ženské. Manželky, druhé a třetí manželky, milenky, tutky.
Mají obrovskou spotřebu a chtějí stále víc než má ta druhá. Větší dům, větší auta, větší letadla, vrtulníky, jachty.
A pak to ego, oněch G. Boj o vůdce této vlčí smečky.
To vše pak odserou ti dole.

359003

16.07.2017 16:25

Veveřička

RE: Příroda

Altman 93.?.?.?

Po pár větách mi bylo jasno, že to je podobenství. Divím se, že to pochopil až ten "mivo".

359035

19.07.2017 20:13

Když nastal konec Evropy

RE: Pozoruji svět vlastníma očima asi 80 let.

Altman 93.?.?.?

Až jsem se lekl, že jsem to napsal já. Jen bych přidal ještě i pravnuky. Stejný názor.

359084

20.07.2017 20:56

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

Nevím, neviděl jsem na "vlastní voči" a myslím si že,

Altman 93.?.?.?

to co se stalo se stalo. Viděli jsme v přímém přenosu. Jiná věc je ale, proč se to stalo.
Zřejmě bylo potřeba nějak "elegantně" zbourat ty "sourozence". Bourat to nějak tak, jak se takové výškové nesmysly bourají, určitě nešlo. Navíc ta ostuda, bourat symbol kapitalismu a velikosti USA.
Takže bylo potřeba poslat k "all kejdě" nějakého poslíčka od cia s návrhem na super akci.
Pak už to jelo ráz naráz. Výcvik "pilotů" arabského vzezření, navíc jen na vzlet, nikoho samozřejmě v cia nijak netrklo. Asi ale trklo, jenže trkat se tam asi zrovna nesmělo.
V čase letu široko daleko žádné létadelko z USAF.
Ale touha nějak začít tu válku se Saddamem, veliká.

359109

Těžko říct. Já ho neviděl, ty ano ?

359129

21.07.2017 13:11

Když nastal konec Evropy

RE: individum

Altman 93.?.?.?

faf, jsem z tebe paf. A pokud je autor ovce, pak ty, naštěstí už vyhynulý - Blboun nejapný.

359130

A ty všecky odkazy na odkazy, weby, zprávy, odborné posudky a bůhví co ještě.
Holt to prostě spadlo, protože to spadnout brzy mělo. Organizátoři jistě nebyli blbí, a tak tomu tak trochu nenápadně pomohli a zbytek dokonala CIA, s pomocí hrdinných mstitelů.
A čím větší řež všech těch odborníků, amatérských znalců či konspiratorů, tím větší radost v CIA.
Hlavně že byl dán v život ten "Patriot Act", a nekonečné války.

359170

24.07.2017 14:41

Single Lady – Jízda v Óčku

Z těch amerických sraček

Altman 93.?.?.?

snesu jenom ten big boong, či jak se to zove, a ještě taky starší, dva a půl chlapa.
Sexu plná prdel ale ani kozu neuvidíš, o rozvalené kejtě nemluvě.

359213

25.07.2017 09:54

Single Lady – Jízda v Óčku

Ještě bych dodal,

Altman 93.?.?.?

že v těchto věcech nejsem žádný nacionalista. Protože ty "české" sračky, hlavně z tvorby "české" televize jsou horší jak ty americké. I když je absolutně nesleduji. Ale stačí jen krátký průzkumný vstup, kdy navíc vidím ty odporné pravičáckofašounské ksichty, mi řekne vše.
[bliji]

359223

25.07.2017 11:17

Kancléřkou navěky

Důvěra ve Vůdce

Altman 93.?.?.?

je obzvlášť Němcům daná. S Adolfem to netrvalo sice moc dlouho, ale díky atomovým zbraním by mohla vydržet déle. Tak si aspoň poštěkává na Rusa, za americkým plotem.

359225

26.07.2017 13:59

Evropská unie: historické rozpory a sociálně-ekonomické krize

Chápu obyvatelstvo Afriky,

Altman 93.?.?.?

že by všichni rádi do Evropy.
Naprosto souhlasím, ale s výhradou.
To přestěhování by se mělo týkat bývalých koloniálních státu, t.j. Francie, Belgie, Holandska, Británie, Německa, Italie ale rovněž USA, které se zase postaraly o neokoloniální válčení na tomto kontinentu, když pominu historii a jejich dovoz otroků.
Jenže to by jsme se museli vrátit k plné ostraze hranic, a to nám naši noví kolonizátoři spolu s domácími zrádci nedovolí.
Jsem na prahu života a myslím, že prožití druhé války bude jen epizodka oproti tomu, co čeká Evropu.
Černé tsunami rozvrátí Evropu i politicky, a zase se najdou příčiny k válce. Británie už pochopila a zase bude odvracet od zbytku Evropy, spoléhajíce na svůj "kanál".
A až přestanou ty falešné německo - francouzské líbanky, tak půjde zase do tuhého.
Vidím, jak se ty černé pluky, jak na straně němců tak francouzů, střetnou na Marně.[smích]

359247

29.07.2017 10:13

Konspirace s cílem zbavit Trumpa prezidentského úřadu

Kdo by se nepolekal,

Altman 93.?.?.?

najít ráno na stole náboj do odstřelovačky. Clintonové by se to nestalo. Kennedyho rozstřelená hlava tak úspěšně desí všechny, kdo by chtěli stát opravdu prezidenty USA.

359283

01.08.2017 12:32

Nové americké sankce... Tak se ukažte!

Nejsou to americké sankce,

Altman 93.?.?.?

ale nenávistné, zuřivé činy US administratívy. Většina američanů ani o tom neví a ani nemají čas nad tím dumat. Mám v US vnučku a pravnučku a byl bych nerad kdyby se těm zloduchům podařilo dotáhnou svou hru až k válce.
Měl jsem ty amíky po válce docela rád, se vším všudy, jenže to s nimi od té doby jde z kopce.
Svých chováním ve světě předčí i Hitlera, který si dovolil spílat jen svým sousedům a hlavně Rusku.
Není místo na světě, kde náhodou není poddajná vláda, aby jim ti darebáci nevyhrožovali.
Jestli se tomu říká demokracie, tak děkuji, nechci.

359324

02.08.2017 09:27

Americká elita proti zbytku světa

Nejmocnější muž světa,

Altman 93.?.?.?

americký prezident. Občas si můžeme přečíst tuto formulku v novinách, či dnes spíše na webech. Nebo nejmocnější žena, v souvislosti s Merkelovou.
Nemocní "mocní", dalo by se konstatovat.

359344

03.08.2017 18:05

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

Je jedna pravda.

Altman 93.?.?.?

Jedna pravda je, že USA napadly KLDR v Korei.
Jedna pravda je, že KLDR napadla USA v Korei.
Kterou si vybrat ?

359375

03.08.2017 22:46

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

RE: Je jedna pravda.

Altman 93.?.?.?

Cosikdesimu bylo v době války v Koreji, kolipak let ? A zřejmě přímý pozorovatel událostí.
Vietnam je obdobou Koreje. Kdyby tam vyhráli američané, byli by asi vietnamci strašně svobodnější než dnes.
Děcko nešťastné, ty ani nevíš co se v té superdemokracii v jižní Korei dělo. Ti na severu to věděli líp jak ty. Nebo ne ?

359381

05.08.2017 08:31

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

RE: Je jedna pravda.

Altman 93.?.?.?

Chlapče ty jsi tak dobře uvařený, že pokračovat v další úpravě by bylo zbytečné.

A naposled. Jelikož jste vy korejskou válku nezažil, pak jste pravděpodobně žil v
protektorátu velkoněmecké říše, a tudíž zprávy které se k vám dostávají, jsou nepochybně upravené ve prospěch USA. A pokud by USA přestala pečovat o jižní část korejského poloostrova, byla by dnes Korea jednotným státem. Korejci by se určitě spolu domluvili, jako že se o to několikrát pokusili. Jenže strýček to nedovolil.
A aby choutka jihokorejců byla upozaděna, nastolil jim několik diktátorů, na příklad Jistý Li-syn-man. Za jehož vlády to s tou demokracii bylo velice špatné. Pro Korejce obecně byl největší vražedný nepřítel, Japonsko. Pozdější velký "přítel" USA.

359404

07.08.2017 09:53

Anglosaská sportovní mafie přišla o rozum

Dosti silně třaskavá směska.

Altman 93.?.?.?

Anglosas, přidáme Normana, trochu koření z celého světa a máme - čáry fuk, "Američana".

359465

08.08.2017 15:13

Budeme bojovat proti všem?

Nakopat si sám sobě do zadku,

Altman 93.?.?.?

to je důvod k ocenění. Dávám za jedna.

359497

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?