Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 48 příspěveků, 2 různá jména: rfrfr, rfrfr1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.12.2014 08:26

Obrana dolarového imperialismu

Celá analýza má zásadnu chybu!

rfrfr1 185.?.?.?

Autor si neuvedomuje menové dôsledky prebiehajúcej dohody TTPI!
Spoločný obchodný priestor bez spoločnej meny je naivita rozvojových štátov , ale určite nie politikov EÚ alebo USA!!!
Takže záchrana dolároveho sveta už nie je len prioritou USA , ale aj EÚ! Preto dnes vidíme takú silnu podporu EÚ v manipulovani politiky a vytláčaní Ruska zo sobodnej výmeny tovaru! Cieľom je ekonomicky izolovať Rusko ako Kubu a nedovoliť mu rozvinúť vlstný obchodný priestor, svetový obchodný priestor, nie regionálnu spoluprácu na svojich hraniciach, ktoré si Rusko ani nedokáže kontrolovať s pohľadu obchodnej výmeny !

322656

04.12.2014 17:45

Obrana dolarového imperialismu

RE: globální imperium násilí

rfrfr1 185.?.?.?

A do výberovej komisie povoláme pána Boha aj so všetkými svätými ! Na takýchto naivných ľuďoch stoji tento režim !!!!

322707

13.03.2015 06:07

Netanyahu: Přišel, viděl, dobyl

To znova a znova len dokazuje , že henry Ford mal pravdu!

rfrfr1 185.?.?.?

Židia vlastnia americký FED! A kto vlastní banky, ten vlastní média! Nikdy nie naopak! Kríza v 1929 nebola náhodna! Bola vopred pripravená na monopolizáciu americkej ekonomiky! To čo urobil v Rusku Putin , keď monopolizoval Gazprom,.....politicky, to urobili židia v 1929 finančne. Odvtedy ovládaju politiku USA, odvtedy si môžu dovoliť financovať celý politický a kultúrny život v USA ale nielen v USA. Moc stojí na americkej spotrebe. 70 % svetovej spotreby je smerovaná do USA ! Ale jedine USA je dovolené využívať investičné bankovníctvo na manipuláciu trhu. Všetky ostatné banky ( okrem iránskych a zopár arabských, ktoré ešte zostali po arabských revolúciach, ale už ani jedna švajčiarska)podlieha regulácii , ktorú určuje USA a teda židovskí vlastníci amerických bánk! To im umožňuje poskytovať masívnu podporu židovským oligarchom a podporovať prožidovské organizácie a jednotlivcov. Iba vďaka nim je medzi ruskými oligarchami toľko židov! Pekne to vidno na Ukrajine! Slovenská židovská firma sťahuje svoju výrobu na Ukrajinu! V čase občianskej vojny ! Kto by v čase najväčšej neistoty išiel podnikať na Ukrajinu???? Iba ten, kto si je vedomí, že ovláda miestnych politikov! Neprekvapuje, že Rotschildovci skupili ukrajinské dlhopisy! A iba v štáte, ktorý je paralyzovaný sa dajú zarobiť abnormálne zisky, pokiaľ ho kontrolujete mocensky! A na to slúži americká armáda!

329060

17.04.2015 06:27

Normand Hodges (CIA) se přiznal k vraždě Merilyn Monroe

RE: Velmi pravděpodobně je to hoax

rfrfr1 185.?.?.?

No konečne! Už min. desať rokov neverím na báchorku o letoch USA na mesiac! Čakal som podobnú správu ! Preto američania nechcú letieť na mesiac! Pri skutočnej ceste by veˇmi rýchlo vyšlo najavo, že tam nikdy neboli. Preto čakajú, kým sa popáli niekto iný , aby sa mohli poučiť na cudzích chybách !!!!

331317

05.05.2015 06:35

Epizoda 1. Bank of England

Tak prečo to funguje ????

rfrfr1 185.?.?.?

Nestačí kričať :" Aha zlodeji ". Treba nájsť relny spôsob ochrany. A tým je priame demokracia. Ale nie v krajinách, ktoré tento monopol pohltil, ale v tých, ktoré ešte majú samostatnosť! Lenže priama demokracia bez morálnych súdov , smostatnej meny, investičného bankovníctva v decentralizovanej, teda trhovej podobe, demonopolizovanej ekonomiky založenej na voľnom trhu bez obmedzenia autorskými právami a jadrom vyzbrojenej armády neprežije . Kadáfi je jasným príkladom.

332319

06.05.2015 06:38

Měnové války a Čína

Tak tentoraz ma pán Katasonov veľmi sklamal!

rfrfr1 185.?.?.?

Evidentne nepochopil , že američania dostali Čínu na trajektóriu " pomalého dusenia ekonomiky" , tak ako sa im to podarilo s Japonskom! Čína stráca každým dňom dych a výmenou za prežitie púšťa investičný kapitál na svoj trh! Americký kapitál! A ten bude stále viac a viac vysávať zisky z Číny pri stále viac a viac stagnujúcej čínskej ekonomike !

332392

07.05.2015 08:02

Proč se NATO děsí Ruska

Autor evidentne zabúda na sociológiu.

rfrfr1 185.?.?.?

Najväčšou výzvou pre Rusko nie je obrana ( aj keď hrá dôležitu rolu ) , ale technologický skok. Iba ten mu zaručí sympatie inteligencie na západe ale aj v Číne .... a dokonca aj v USA. Bz neho nakoniec skončí ako Ukrajina!

332430

15.05.2015 06:46

Další diplomatické vítězství Ruska

Naivný článok !

rfrfr1 185.?.?.?

Američania získali Ukrajinu a teraz ju potrebuju "prežuť"! Potrebujú ju integrovať do dolárovej ekonomiky, tzn. rozložiť ekonomiku zvnútra tak, aby nebola schopná autonómneho rozvoja . Zničiť domáce podniky a ich prepojenia tak, aby už nikdy nemohli prestúpiť politicky na druhú stranu bez obrovskej ekonomickej ujmy ! A na to treba čas , cca 10 rokov! A o to tu ide! Rusi znova sadli na lep! Ani sa nečudujem! Pretože rusi sami sa nedokážu vysporiadať ekonomicky s USA , tak ako to navrhoval P.R. Craig v jednom z článkov na tomto portáli !

332861

02.07.2015 18:55

Drama kolem Řecka? Jen mediální divadlo

V podstae má pravdu až na na jednu logickú príčinu!

rfrfr1 185.?.?.?

Tak ako to poisuje autor, vyzerá , že Grécko bude zadĺžené navždy. Nie, určite to nie je pravda! Grécko by sa skôr či neskôr odhodlalo k vystúpeniu z EÚ! Dnes ide o to, zraziť grécke platy tak, ako by zostali po devalvácii drachmy , ale bez zavedenia drachmy! Akonáhle sa dostanú platy na túto cielenú úroveň, veritelia sa zídu a dlhy , aspoň časť odpustia! A tu sa ukazuje ten zásadny rozdiel medzi zbankrotovaným Islandom s jeho devalvovanou menou a zbankrotovaným Gréckom s Eurom. Kým na Islande je nezamestnanosť 6 % ( a Island sa z krízy spametal prakticky do dvoch rokov), v Grécku je to 30 %. Ani na Islande sa ľuďom nežije ľahko , ale väčšina z nich nemusí emigrovať a túlať sa svetom bez domova, ako sú núteni gréci, ale môžu žiť doma a budovať sociálne spravodlivú spoločnosť nezávislu na politicky centralizovanej moci , teda bezohľadnej moci.

335914

05.07.2015 08:11

Řecko může opět zachránit Západ

Gréci to nechápu!!!

rfrfr1 185.?.?.?

Bohužiaľ, nechápu to ani rusi! Ináč by už dávno pripojili Luhansk a Doneck k Rusku! A nielen ich, ale aj Odesu, Charkov .... všade tam, kde sa obyvateľstvo cíti neslobodné!

336000

17.07.2015 16:09

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

Príliš naivný článok !

rfrfr1 185.?.?.?

Neberie do úvahy schopnosť vytvárať inovatívne technologie zoskupenim Brics! Takáto schopnosť prakticky nejestvuje! A teda chýba aj tmel, ktorý by toto zskupenie spájal v čase krízy !

336721

12.08.2015 20:14

Od "vyhrávají oba" k úplnému propadáku

Veľmi naivný príspevok.

rfrfr1 185.?.?.?

Hádam ho ani netreba komentovať !

338008

09.10.2015 08:13

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

RE: ne proti nim

rfrfr1 185.?.?.?

Netrep hlúposti a pozri si film Olivera Stona ako sa formuje politika v USA! Zvlášť kapitolu o voľbách po II. svetovej vojne!!!

340444

09.10.2015 08:19

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

RE: Slova americkeho stratega:

rfrfr1 185.?.?.?

Zbigniev má pravdu! Rusi majú jedinú základňu aj to izolovanú od vlasti!!! Američania ich majú desiatky po celom svete !!!! USA nemá problém zničiť ruskú základňu, ale nechce to! Ak by to urobili, v Rusku by kolaborant Putin skončil a na čelo RF by sa dostal človek, ktorý by nekompromisne hájil záujmy Ruska ! Predovšetkym pripojením Luhanska a Donecka a možno aj Bieloruska. A potom by mohol začať robiť farebné revolúcie vo svojom okolí ! Gruzínsko, Kazachstan, Turkmenistan, Azerbajďzan, Afganistan ......!!!!!

340446

12.10.2015 07:23

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

rfrfr1 185.?.?.?

Mne to stále pripomína situáciu na začiatku druhej svetovej vojny, keď Anglicko a Francúzsko zatiahli Rumunsko do vojny aby znemožnili Rusku obsadiť Bospor a Dardanely. A potom to urobili samé! Rusko v Sýrii umožní amerike dokončiť okupáciu Donecka a Luhanska! A práve o to ide ! Potom príde na rad Bielorusko a Kazachstan!

340564

19.10.2015 11:29

Putin hledá klíč k Saúdské Arábii

Autor evidetne považuje najväčšiu slabosť ruskej politiky za cnosť !

rfrfr1 185.?.?.?

Tento typ politiky je najrýchlejšia cesta Ruska na ukrajinský majdan !
Vojtech Zamarovský sa vo svojej knihe zamýšľal nad tým , prečo Veľký Rím prežil 1000 rokov ako ríša, kym veľké ríše , väčšie ako bol kedy Rím rýchlo vzplanuli a rýchlo zanikli ! A tým dôvodom bolo práve to, že všetky veľké ríše pred Rímom boli dielom jedneho diktátora! So smrťou diktátora , zomrela aj ríša ! Kto dnes dokáže povedať, ako sa bude vyvíjať Rusko po smrti Putina ? Bude rovnaké ako ho poznáme dnes ? Ale amerika svoju politiku s novym prezidentom nemení ! A to isté plati o ich satelitoch ! Či je pri moci Porošenko, alebo Jaceňuk, Ukrajina je v područí v USA práve cez ďalšie bábky závisle na podpore USA! Ak padne v Bielorusku Lukašenko, bude mať nový vodca rovnaké názory ????
To isté platí o Dzurindovi a Ficovi. Zmenil Fico Slovensko tak ako sľuboval za prvej vlády ???? Či EÚ , či USA vo svojich stelitoch ako prvé zrekvirujú strategický majetok. Ten majetok , ktorý financuje v štáte média cez platenú reklamu! Bez tohoto majetku už národne média nemajú šancu prežiť v hlavnom prúde. A navyše všetky satelity príjmu zákony proti rasizmu, nacionalizmu ...... Keď sa lepšie nad týmito zákonmi zamyslíme, tak ich hlavnym cieľom nie je xenofobia , ale potlačenie všetkých prúdov vyznávajúcim secesiu, čiže decentralizáciu ekonomiky, dereguláciu od nadnárodných konceptoov ako je OECD, WTO, ..... EU. A naopak, z daní vytiahnutých od týchto štátov sem prúdi naspäť prúd dotácií, ktorých jediným cieľom je vytvoriť vazalskú závislosť miestnej inteligencie na cudzej moci a postaviť ju tak proti domácej, národnej inteligencii! .............

340866

19.10.2015 19:23

Putin hledá klíč k Saúdské Arábii

RE: Od Zamarovského až k pádu Ruska ....

rfrfr1 185.?.?.?

Najväčší problém Putina sú jeho poradcovia! Téza o zabráneni vzniku III. svetovej je úplne zavádzajúca! USA nepotrebujú III. svetovú potom , čo Putin bez boja odovzdal Ukrajinu a potom , čo čínska oligarchia kapitulovala a otvorila domáci kapitál na výpredj americkým investorom, len aby sa vyhla domácej revolúcii! Nepotrvá ani 5 rokov a USA začne cez kolaboračné režimy v Afrike konfiškovať čínsky kapitál a začne "zdaňovať" vývoz surovín z Afriky do Číny! Čína sa dostane do bezvýchodiskovej situácie a obráti sa za surovinami tam, kde je to bude najlacnejšie obasadiť - na Sibír !
USA naozaj nepotrebuje III.svetovú! Vyhráva na celej čiare! Pretože Putina dostali situácie, keď si neuvedomuje, že tým najdôležitejším frontom v tejto vojne nie je armáda, ale modernizácia ekonomiky tak, aby bola schopná tvoriť inovatívne a luxusné tovary. ! A o tom sa v dnešnom Rusku vôbec, ale vôbec nehovorí !!!

340881

Táto dohoda len potvrdzuje môj názor na autorské práva , ako na novodobu rentu kapitálu ako to bolo za stredoveku s pôdou. Až na to, že v oblasti priemyslu, pre ktorý je táto renta prednostne určená zabezpečuje monopol na inovatívne výrobky, ktorý bráni rozvoju zaostalých krajín ! "Umelci" sa ňou iba priživujú kôli tomu aby ju ako občania verejne aktívni chránili a podporovali u širokej verejnosti! Jej radikálne obmedzenie napr. na 4 roky od uverejnenia, by umožnilo obrovský rozvoj priemyslu v rozvojovom svete, ako sme to pozorovali u Číny na začiatku jej exportnej expanzie ! Práve na zrušení, resp. potlačení autorských práv by mohlo Rusko vytvoriť nový obchodný priestor chránený aj vojensky . Analógia so spojenými štátmi , ktoré čerpali z reformácie je nanajvyš podobná!

340962

23.10.2015 04:09

Princip společenské vlády a její úpadek

India ako náš vzor ????

rfrfr1 185.?.?.?

Práve kastovný systém je zdrojom zaostalosti Indie! Apatia más je tou najlepšou správou pre každú oligarchiu! Tá môže bezbreho kocentrovať majetok do jedných rúk a z omrviniek kapitálu financovať inteligentný plebs v káštoroch !

340963

27.10.2015 06:22

Německé bezpečnostní složky vyzývají k okamžitému zastavení ilegální imigrace

A máme to čierne na bielom!

rfrfr1 185.?.?.?

Najskôr schváliť povinné kvóty a potom nariadenie o trvalom pobyte so sankciou odobratia sociálnych dávok !!! Veď o nič nejde , že !!! Myslím, že tento bod zotnamu si pani Merkelová osvojí ako prvý!!!

341064

25.11.2015 20:04

Sestřelení Su-24

Ekonomická expanzia Ruska ????? USA pokračuje podľa plánu!

rfrfr1 185.?.?.?

A zužovanie ruského obchodného priestoru pokračuje stále viac a viac! A to v situácii, keď náklady na vojnu na hraniciach Ruska každým dňom stúpajú ??? Môže v tejto situácii Rusko modernizovať svoju ekonomiku ???? Vojna na jeho hraniciach ho odpútava stále viac od tej najdôležitejšej bitky, bitky o inovatívnu ekonomiku ! O tejto bitke sa dnes v Rusku vôbec ale vôbec nehovorí !

342292

08.01.2016 07:31

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

No konečne

rfrfr 185.?.?.?

Tak na takýto článok už čakám dlho! Konečne niekto analyzoval rozdiely medzi náboženstvom , ktoré je postavené na velebení boha a náboženstvom, ktoré je postavené na " božích " zákonoch! To je ten základny rozdiel ´medzi fašistickým oligopolom židovstva a fašistickým poňatím monoteistických náboženstiev založených na velebení boha! Nič medzi tým neexistuje!

343998

15.01.2016 20:50

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

Je naivný, veľmi naivny v hodnotení dnešnej situácie v Rusku. Väčšina rusov si stále neuvedomuje , že je vo vojne, skutočnej vojne. A je to aj vďaka Putinovi, ktorý neustále opakuje , už bude lepšie ! Nebude , a nebude lepšie možna aj desať rokov! Jediná cesta je :
1. odmietnuť autorský zákon podľa vnuteneho modelu z USA a to znamená opustiť WTO. A to v čase, keď už aj Kazachstan vstupuje do WTO a určite ho tam páni s pokriveným charakterom urýchlene príjmu! A to znamená, že v tom Rusko zostane úplne samo!
2. Odeliť investičné banky od komerčných a umožniť im redistribúciu kapitálu k najvýnosnejšim odvetviam za prísnych protimonopolizačných zákonov, aby nedošlo k jednej masívnej bubline, ale veľkému množstvu malých bublín!
Masívne devalvovať rubeľ za drastického obmedzenia predaja aktív.
3. Zaviesť nezávisle súdy na základe ľudovej poroty, aby špekulantov kontroloval ľud a nie politikmi dosadený sudcovia, pretože by sa nespokojnosť ľudí obrátila proti domácim politikom!!!!
4. Zaviesť priamu demokraciu vrátane správy katastra, aby sa zabezpečilo prerozdeľovanie aktív v ramci celého Ruska.....................

344440

16.01.2016 06:51

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

No vidíte! Práve takáto filozofia v Rusku vedie k jeho rozkladu!
1. Štátom s najviac devalvovanou menou na svete je Izrael !!! Prečo asi?
2. Bez rozdelenia bánk na investičné a komerčné, s prísnou decentralizáciou ( demonopolizáciou) práve tych investičných nie je možné redistribuvať kapitál k najvýnosnejšim a teda inovatívnym výrobam!
A kapitál nie je možné naplno využiť bez decentralizácie správy katastra - priama demokracia - mietsne referendá !!!!
3. S tým priamo súvisi postavenia rubľa ! Ten treba zmeniť na clearingovu menu buď vo forme meny krytej zlatom , alebo na menu vo forme bitcoinu riadenou správcami investičných bánk. Ak bude krytý zlatom, tak je nevyhnutná jeho masívna ťažba či už doma, z vesmíru alebo zvonka, pretože iba tak sa dá zabezpečiť jeho expanzia! Bez expanzie by to viedlo k permanentnej devalvácií a teda permanentnej sociálnej kríze!
4. Bez týchto politických zmien rusom dlho ich " vlastenectvo " nevydrží. Je len otázkou času , kedy v Moskve vyrobia ďalší Majdan! A po ňom Rusko skončí ako Ukrajina, resp. ako diktatúra ! A diktatúra ( čo je pravdepodobnejšie na čele s Putinom alebo Žirinovským), nie je schopná vybudovať inovatívny priemysel, pretože ten je možné vybudovať iba v názorovo slobodnej spoločnosti a navyše každá diktatúra automaticky vedie k odmietnutiu svetovej verejnosti z obáv pred expanziou! A teda sa tým docieli práve zjednotenie všetkych lokajských vlád pod dolárovym dohľadom voči Rusku !
5. A samozrejme , práve preto , aby ľudia prijali akumuláciu kapitálu za svoju, treba zaviesť masívne progresívne zdanenie príjmu pre tých, ktorý získany kapitál z investícií umrtvuju vo svojich haciendach , importovaných "hračkách" a luxuse a úplne oslobodiť príjmy od daní pre tých , ktorí ich investujú naspäť do výroby ! Práve toto je najdôležitejšia podmienka, pretože vytvára národny konsenzus kapitálu a práce !!!!!!!!!! Národnu jednotu nie je možné dosiahnuť bez sociálnej rovnosti!!!!!!! Najlepším príkladom je práve dnešná Čína ! Práve kôli obávam zo sociálnej odvety - revolúcii čínsky kapitál kapituloval a pustil ten americký na svoj trh !!!!! Preto, kto hovorí o Číne ako o spojencovi Ruska je jednoducho naivný hlupák !!!!

344457

17.01.2016 07:37

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

Nemá zmysel rozoberať všetky Vaše výhrady, preto Vám položím len jedinú otázku ! " Kde je dnes ZSSR a kde je dnes USA ???? Ľudia ako vy by si mali uvedomiť, že v reálnom soc. si ľudia chodili nakupovať kvalitné výrobky do Tuzexu, čiže tovar zo západu! Práve na tomto princípe je postavený dnešný svet tak presne popísaný v " Protokoloch sionskych mudrcov ". Bez kvalitnej výroby Rusko do desiatich rokov zahynie! Ten čas sa kráti každým dňom !!! Sami rusi ho nakoniec odmietnu tak, ako ho odmietol Gorbačov ! Práve preto USA tak cieľavedomo budujú sociálne rozdiely v Rusku a bránia prístup rusov k inovatívnym spoločnostiam na západe ! Spomeňte si na prípad kanadskej Magny !

344520

17.01.2016 07:45

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

"Diktatúra vybuduje priemysel skôr, než "názorovo slobodná spoločnosť"

Práve stalinská diktatúra Vás usvedčuje z fatálneho omylu ! Bol to stalin , ktorý odmietol vývoj počítačov ako " buržoáznu úchylku ". O dvadsať rokov práve vďaka tejto "buržoaznej úchylke " sa ZSSR rozpadol ( hlavne kôli nej ) !
Aj dnes v Rusku chvíľu , možno 10- 15 rokov bude Rusko pod diktátom " rýchlo " budovať svoju ekonomiku , aby potom nomenklatúrne kádre zaspali na svojich postoch a zaviedli spoločnosť do ďalšieho marazmu. Nakoniec je to príbeh všetkych "osvietencov" v Európe !

344521

23.01.2016 09:47

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

Vilo

rfrfr 185.?.?.?

Je len jediný spôsob boja s monopolom: SECESIA!
Stači sa odpojiť od dolárového obchodného priestoru a začať budovať vlastný! Dnes je ten správny čas! A Rusko sa bojí ! Bojí sa tak ako Irán! A tak ako Irán svoj boj o budúcnosť prehral, prehra ho aj Rusko, pokiaľ bude spájať svoju budúcnosť s budovaním dolároveho obchodného priestoru !

344806

25.01.2016 08:19

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Vojna v Sýrii ????

rfrfr 185.?.?.?

Ak si prečítate tento článok, tak si uvedomíte, že vojna v Sýrii je pre USA iba malým ťažením na tomto pochode za svetovládou ! A všetci tí, ktorí sa nadchýnaju vojenskými úspechmi Ruka v Sýrii by si mali uvedomiť, že tie úspechy dosiahli iba preto, lebo USA ich chceli do vojny zatiahnuť kôli ekonomickému krvácaniu na viacerých frontoch.

344859

03.02.2016 07:33

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Cielana deštrukcia!

rfrfr 185.?.?.?

" pochopíte, že současná ekonomická cesta západního světa je cestou k destrukci."

Obávam sa, že autor nechápe, že sa jedná o cielenú deštrukciu!!! Práve o to ide NWO! Čas sa kráti! A elity za FEDom sa vydali na cestu , z ktorej niet návratu! Buď obsadia celý svet, alebo sa doterajší svet rozpadne !

345131

03.02.2016 13:15

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

RE: Říše zla není USA.

rfrfr 185.?.?.?

Poraziť dolár je možné! Ale iba s J. Kalvínom! Je to ten istý scenár, ktorý sa realizoval v USA a porazil VB! Jednoducho pracovať a šetriť ! A to sa dá iba v sociálne rovnej spoločnosti! Spomeňte si ako nám bolo "dobre" , keď kurz koruny posiloval !!! a s jeho posilovanim odtekal aj náš majetok !

345146

04.02.2016 18:25

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Keď sa už bavíte o veku dožitia - viete ako sa počíta?

rfrfr 185.?.?.?

Nejak mi to nejde do hlavy! Nema to súvis stým, že populácia starne, alebo s tým že sa rodí menej detí ????? Mám také tušenie, že je to hra čísel , ale skutočný vek džitia nie je až taky vysoký, ako sa to javí podľa štatistiky !

345214

08.02.2016 19:22

Sedmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: chce Erdogan válku s Ruskem?

Hľadá sa vojnový protivník pre Rusko ???

rfrfr 185.?.?.?

Stále viac a viac mám pocit, že USA chcú zatiahnuť Rusko do ďalšej zástupnej vojny , ako to urobili pred 70 rokmi s Nemeckom! Nie je dôležité kto, ale vojna musí byť, aby oslabila Rusko ! Myslím, že toto je základny scenár !!!

345369

27.04.2016 08:15

Strach a nenávist v arabských nocích

Slabosť Ruska!

rfrfr 185.?.?.?

" A právě toto je to, k čemu nebude mít věčný nevolník, dům Saudů, nikdy koule."
V tom je slabosť Ruska! Nedokáže svojim priateľom garantovať bezpečnosť ! Práve preto sa SA nechce spojiť s Ruskom !

348047

07.06.2016 17:37

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

To je to, o čom písal náčelnik ruských ozbrojených síl ešte pred cca 15 rokmi.

rfrfr 185.?.?.?

A jedinou reálnou odpoveďou Ruska na tento akt agresie je vyniesť na orbit jadrové zbrane a utajiť ich vo vesmíre ! Tomu, komu sa to zdá byť desivé by som pripomenul šesťdňovú vojnu Izraela proti arabským štátom!!!! Ide o ten istý scenár a napísali ho tie isté sily , ktoré dnes ovládajú USA , ako indický roľník svojho slona !

349309

03.07.2016 12:43

Inkluze nebo exkluze?

Presadzovanie inklúzie je spôsob ako brániť vzniku nových zárodkov spoločností !

rfrfr 185.?.?.?

Keď sa jedinci vystavený exkluzii rozmnožia nadostač, začne sa proces formovania novej identity ako sme to videli v Srbskom Kosove! A práve zabráneniu vzniku " nového Kosova " v EÚ, ktoré by mohla využiť iná mocnosť na infiltráciu dovnútra a následne vytrhnutie z EÚ, - to je cieľ EÚ s inklúziou !!!
A preto to treba riešiť vopred! Napríklad aj poskytnutím územia pre vznik nového útvaru v rámci EÚ! Napríklad rómom na východe Slovenska na úkor slovenskej štátnosti!

350138

11.07.2016 14:55

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

Jadrové zbrane do vesmíru ???

rfrfr 185.?.?.?

Rusko nemá na výber! Ak chce udržať jadrové odstrašovanie, bude musieť vyniesť do vesmíru jadrové zbrane! A masová propaganda to samozrejme zožerie aj s navijákom, a vyhlási ekonomickú blokádu Ruska ako v prípade Iránu! Je na rusoch , aby spustili finančnú pyramídovu hru podľa vlastných pravidiel! Boužiaľ , piata kolona je proti. Práve preto bola za Jeľcina vybudovaná !!!

350327

21.07.2016 06:39

Ani peklo nebylo nikdy tak naštvané, jako teflonový sultán

Konečne trocha rozumu do celej

rfrfr 185.?.?.?

záležitosti. Dáva to zmysel ! Ale hlavný problem Ruska, zaostalá ekonomika to len ešte viac konzervuje ! Takže v konečnom dôsledku to vyhovuje USA !

350626

07.11.2016 21:16

Hlásenie z Nemecka

Odpoveď je reformácia!

rfrfr 185.?.?.?

Nie reformy, ale reformácia !

353168

14.11.2016 04:08

Volby vyhrála dělnická třída

Tak tentoraz ma Craig totálne sklamal!

rfrfr 185.?.?.?

On evidentne nepochopil, že FED si vybral Trumpa práve preto aby na neho mohol zvaliť svetovú krízu, ktorá má definívne doraziť Rusko ale nielen Rusko. Na to, či vznikne svetová kríza má Trump v USA asi taký vplyv ako Fico na to, či v vznikne kríza v EÚ ! A Putin bude ešte s Trumpom kamarát ! Geniálny ťah v čase , keď Rusku v budúcom roku dôjdu devízové rezervy a ceny ropy a surovín klesnú na polovicu! Hádam si naozaj nemyslí, že riaditeľ FBI by potopil Clintonovú, pokiaľ by na to nemal politické krytie od oligarchie ??? Veď riaditeľ FBI je obyčajný štátny úradník, ktorý sa na miesto riaditeľ FBI dostane až potom , keď svoju loajalitu osvedčí nespočetne krát nie " americkému ľudu", ale majiteľom FEDu. Americký ľud riaditeľa FBI predsa NEVOLí !!!

353360

kým na to prišiel!

353852

Asi by mal zaradiř medzi nekorektné noviny aj Deník N,Smena, či Pravda !

354947

13.01.2017 03:51

Americký stát ve státě se topí v problémech

Deep state

rfrfr 185.?.?.?

Americká demokracia je demokraciou Veľkého Ríma. Tá stála na takzvanom " Cenze " To znamená, veľkost hlasu každého občana vo volbách nebola rovnaká, ale závisela od jeho majetku priamo úmerne. Tento cenzus je viditeľný aj v USA, akurát je meraný možnostami vplývať na médiá! Po monopolizácií americkej ekonomiky počas veľkej hosp. krízy sa tento cenzus priamo odvíja od vlastníctva médií!!! Takže názov by mal vystihovať vplyv vládncej elity v tomto fašistickom oligopole !

354994

11.03.2017 06:31

Na Středním východě dochází k drastickým změnám, a to neuvěřitelně rychle

A čo Kazachstán ???

rfrfr 185.?.?.?

Áno, Rusko sa angažuje v Sýrii a zabúda na Kazachstán! Ukrajinský scenár v Kazachstáne bude znamenať 100 x väčšiu stratu prre Rusko ako zisk v Sýrii!!! A pritom vonkoncom nemusí ísť o vojenský prevrat! S ohľadom na budovanie hodvábnej cesty pôjde o "demokratický" odklon kazachstánskej klanovej oligarchie od ruskej ekonomiky na "západné" hodnoty, ktorých výsledok bude nakoniec aj tak završený " farebnou" revolúciou v štýle Tuniska!
Sledujte dianie v Kazachstane !!!

356401

09.04.2017 09:25

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

Odpoveďou je

rfrfr 185.?.?.?

Kazachstán ! Sledujte medzinárodne vzťahy a politiku Kazachstánu!!! Tam to máte čierne na bielom! Nazarbajev už zložil zbrane ! Teraz chcú USA docieliť stav medzinárodného napätia, ktoré by bránilo Rusku reagovať !

357046

17.05.2017 18:48

Kapitulace Francie

A čo Kazachstán ???

rfrfr 185.?.?.?

Autor evidentne nepočíta stým, že skutečným zlomovým bodom môže byť vystúúpenie Kazachstánu zo spoločenstva nezávislých štátov ! A to potom prekryje všetky nezhody v EÚ ! A tým skutočnym dôvodom pre odstúpenie bude " Hodvábna cesta " !

357849

19.05.2017 06:32

Jak „nemajetní“ Rothschildové mohou vládnout světu?

No konečne!

rfrfr 185.?.?.?

Práve kôli takýmto článkom je Rusko nebezpečné!!! Verím , že sa pánovi Katasonovi podarí aspoň trocha poodhaliť rúško tajomstva !

357890

24.05.2017 12:41

Systém globální vlády oligarchů, aneb o zdánlivé „válce“ klanů, část 1.

Gratulujem k článku!

rfrfr 185.?.?.?

Málokedy sa podarí dostať k takýmto hodnotným materiálom !

357940

03.06.2017 11:40

Přední američtí vědci potvrzují, že současným cílem USA je dobýt Rusko

Neviem prečo sa o tomto cieli USA hovorí ako o utajenom!

rfrfr 185.?.?.?

Presne na toto upozorňoval ruský náčelník ozbrojených síl vo svojom článku, ktorý som čítal na , myslím na www.osud.cz práve začiatkom deväťdesiatych rokov ! To len neschopnosť ruskej strany pochopiť dôsledky amerických krokov môže za to, že sa tento projekt realizuje bez patričnej ekonomickej odozvy na strane Ruska! A táto neschopnosť má svoje príčiny práve vo vnímani dnešnej " demokracie " nielen v Rusku !
Dá sa povedať, že USA dobyli Rusko práve dosadenim B. Jeľcina na post prezidenta! Práve USA odpočúvali pevné linky ruskej generality ( dovtedy utajená schopnosť ) a to im umožnilo podsúvať informácie svojej budúcej bábke - Jeľcinovi na diskreditáciu snáh o nastolenie vlády, ktorá by bola schopná čeliť "ekonomickému" útoku na ZSSR a zároveň vedením masívnej dezinformačnej kampane ako nedávno počas ukrajinského majdanu ! Dôsledkom bola neskôr totálna pasivita Jeľcina pri agresii USA voči Juhoslávii a následny rozklad ruskej ekonomiky a jej prechod do rúk oligarchov s dvojakou identitov ! Dôsledky vidím aj dnes, keď práve táto oligarchia stojí pevne na strane ekonomickej pasivity Ruska vo vzťahu k svojmu obchodnému priestoru , neschopná ponúknuť Rusku masívny hospodársky rast, na ktorý má Rusko všetky predpoklady ( na rozdiel od EÚ )!

358104

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?