Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 114 příspěveků, 3 různá jména: Cico Ciciak, Cico_Ciciak, Richard kalmár.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.07.2015 01:15

Drama kolem Řecka? Jen mediální divadlo

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Vlasáč ešte zabudol napísať, že grékov dostala podvodom do eu (hn)ussácka židácka banka goldmen sex! Ja si myslím preto, aby dostali eu do kolien (ussácka štátna elita) ako konkurenta ussa! Dnes ussákok ide o to, aby gréci vystúpili z eu a tá sa buď rozpadla, čo im vyhovuje viac, kedže sa im ľahšie dohodne s každou krajinou posamom, alebo aby v núdzi prijala ttip, tisa a podobné hnussácke "mňamky"! cipras aj zo sirizou je v područí niekoho, len som ešte nedokázal určiť, či v područí štátnej elity ussa alebo globalistov (globálneho prediktora). gréci však len tak rýchlo z eu nevystúpia, to by totiž išlo pekne na ruku (hn)ussákom a všetci vieme, že globálny prediktor ich potápa. Aj v poslednom videu sa V.V. Pjakin vyjadril ku gréckemu problému!

335989

06.07.2015 22:47

Řecko může opět zachránit Západ

RE: P.C.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Nemel zase hlúposti! Bežní gréci z tých pôžičiek nevideli skoro nič, ani z tých záchranných balíčkov (väčšina skončila nazad u veriteľov)! Tie mýty o gréckych mega-platoch sú pravdivé tak možno z 50% a ostatok je propaganda, aby to mohli na niekoho hodiť. Chyba je jednoznačne na bankách, ďalej tých, čo ich nútili poskytovať nenávratné pôžičky a na skorumpovaných politikoch, ktorí tajtrlíkovali pre trans-kapitál. Už len to, že ich dostala ussácka goldmen sex do eu podvodom a celé to defakto umožnila, už tam bol určitý cieľ. Celá táto grécka telenovela je len mediálne divadlo pre ovce a fraška!

Grécky problém uvedený na pravú mieru
-------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=jBd-7iDwZVQ


Ilona Švihlíková - Grécka lož
-----------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=PptAlRHvLsw


Poslucháč rádia SE o dlhovej kríze - Vynikajúce!!!
--------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MY5yZtpGeRc


Smlouvy a půjčky obecně a ty řecké konkrétně
--------------------------------------------
http://outsidermedia.cz/smlouvy-a-pujcky-obecne-a-ty-recke-konkretne/


Drama kolem Řecka? Jen mediální divadlo
---------------------------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/06/6500-drama-kolem-recka-jen-medialni-divadlo.htm


Jak německé a francouzské banky dovedly Řecko ke krachu
-------------------------------------------------------
http://www.literarky.cz/politika/svet/20158-jak-nmecke-a-francouzske-banky-dovedly-ecko-ke-krachu

336125

08.07.2015 13:00

Řecko může opět zachránit Západ

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Úroky, inflácia, bankovníctvo...!!!
-----------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/uroky.html

336210

13.07.2015 22:42

Proč Tsipras zradil

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

A najpodstatnejšia otázka by znela, či by chcel grécky ľud ísť touto tvrdou cestou a skutočne bojovať za svoju nezávislosť, slobodu, suverenitu, svoje hospodárstvo a svoju vlastnú menu! To asi ťažko, to by si predsa zvolili komunistickú stranu grécka a nie nejakú údajne podľa hlavného prúdu "radikálnu" ľavicu - bubububu! Ale na to nemajú v priemere dostatočnú mieru chápania vecí... Ja som presne vedel, že to takto dopadne a nie som z toho vôbec prekvapený! Však to aj V.V. Pjakin naznačoval vo svojich analýzach a nevycucal som si to z prsta!

336495

13.07.2015 23:49

Proč Tsipras zradil

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Bože, tu je toľko oviec, že ani neviem, odkiaľ začať. Bohužiaľ ani neoplývam tou ksb hantírkou. Najlepšie bude asi začať po odstavcoch a čo ma napadne:

1. Demokracia je formou vysoko efektívnej "samo"-regulovanej totality (v davo-elitárnej spoločnosti) s minimálnymi nákladmi na riadenie pre kurátorov (globálne zákulisie/globálneho prediktora (parazita))!!!

2. Politické strany sú bez výnimky len organizovanou, štátom posvätenou mafiou a spolu s politikmi sú len (vedome/nevedome) predĺženou rukou korporátne-finančných záujmov rôznych klanov, respektíve elít! A tie všetky (vedome/nevedome) slúžia globálnemu prediktorovi! Samozrejme, že z času na čas sa môže objaviť nejaký zdatný jedinec (pravdepodobne Putin), ktorý dokáže cez ten všetok humus nejako preskakovať a ešte k tomu aj pracovať pre svoj vlastný národ!

3. KSB je podľa mňa v poriadku a kto tvrdí, že jej predstavitelia nejakým nekalým spôsobom propagujú islam, tak nevedia, čo tvrdia! KSB vychádza z toho, poviem to polopate, a síce, že Ježiš (prorok a nie Boho-človek, ktorého z neho urobila rkc) prišiel na Zem ako reakcia HNR (hierarchicky najvyššieho riadenia = Boha) na zlyhanie mojžišovho učenia (judaizmu) a Mohamed (prorok) bol obdarovaný Koránom povedzme z vyšších sfér vesmíru/dimenzií (HNR), zase ako reakcia na zlyhanie kresťanstva! Bohužiaľ aj Korán zlyhal. Takže jak judaizmus nemá takmer nič spoločné s pôvodným učením Mojžiša (a teda judaizmus je len sekta/projekt globálneho prediktora na skúpenie sveta za úrok), tak historicky z(de)formované reálne kresťanstvo nemá nič spoločné s učením Ježiša (biblia je globalizačný projekt/koncept globálneho prediktora 1000x prepisovaná, na ovládnutie sveta v mene pseudo-boha) a ani dnešný historický islam nemá mnoho spoločného s tzv. koránickým islamom, respektíve s pôvodným (aj dnešným) Koránom. Poviem to ešte takto - židia účelovou indoktrináciou globálneho prediktora zapredali svoju vieru zlatému teľaťu; kresťanom bola účelovo naočkovaná defektná pseudo-viera (subjektívnym podaním /interpretáciou/ objektívneho Boha), svetanázor, defektné stereotypy/vzorce myslenia a správania v štýle: nastav druhé líce, nebúr sa, nechaj sa mrskať bičom od otrokára, modli sa a na onom svete dôjdeš k spáse, čo vlastne praktikuje až dodnes; no a s moslimami je to tak, že tí zaspali dobu niekde v stredoveku a ich účelovo zdeformovaný islam ich nedokáže cez to všetko preniesť a adaptovať ich na dnešnú dobu. Takže KSB len objektívne rozoberá Korán a poukazuje na to, že je to dnes učenie, ktoré má asi najbližšie ku skutočnému Bohu a to z dôvodu, že odmieta židov ako vyvolencov, odmieta úžeru, chlast a davo-elitárnu (otrokársku) spoločnosť a údajne sa z neho dá pochopiť nezdeformovaný strojovací/tvoriaci 3-systém MIM (matéria, informácia, miera). Takže tak. * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/koranicky-islam.html

4. Ohľadom grécka som tu už...

Automaticky kráceno

336498

14.07.2015 00:36

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

RE: Som

Cico_Ciciak 62.?.?.?

A ty si mi čo za tĺčik, prde? Už som videl nejaké tie tvoje príspevky a nestačím sa diviť tej frustrácii, ktorá z teba tečie. Srbi (niektorí politici/ľudia) možno chápu eu ako spolok o nejakých civilizovaných hodnotách a obchode (príležitosť pre nich presadiť sa) a nie ako prívesok ussa, cez ktorú si len hn-ussáci realizujú svoju geo-politiku. A v prípade nezmyselných proti-ruských sankcií vidia, že eu bola do nich dotlačená práve hn-ussákmi a preto ich Srbi odmietajú! No asi ešte majú schopnosť rozlišovať dobro od zla, alebo nezištný čin od švindlu! Pre teba je nejaká zemička bezvýznamná, ale pre domácich, ktorí tam žijú, nie!

336501

17.07.2015 12:20

Proč Tsipras zradil

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Vážne?! Odkiaľ si prišiel na tie sprostosti?! Už v 4. storočí nášho letopočtu cisár v Ríme urobil z JK syna božieho do slova a do písmena! Tu nejde len o nejakú schizmu, ty tĺk! biblia je globalizačný projekt! Inak link a v ňom zdroje som uviedol! Už v článku spomínam KSB (zdroj)! Než začneš niečo drístať, tak si o tom najprv niečo zisti! Sa zobuď ovca!

336717

18.07.2015 00:29

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

RE: Príliš naivný článok !

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Čo to trepeš ty magor?!

USA, náš stoprocentní vzor - Technológie a patenty v ussa
---------------------------------------------------------
http://e-republika.cz/article3084-USA-na%C5%A1-sto...

336736

21.07.2015 18:04

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Som akosi alergický na toto pomenovanie - "kríza kapitalizmu"! Kríza to je tak možno pre globálne zákulisie, ktorému sa kapitalizmus rozvinul do takej bujarej formy, do akej nechcelo, aby sa rozvinul a teraz sa globálne zákulisie snaží len demontovať to, čo samo navarilo, aby nezahynulo v ekologickej katastrofe (možno podobnej, aká tu už bola pred našou súčasnou "vyspelou" civilizáciou) spolu s nami! Čiže tá kríza kapitalizmu môže byť kludne umelo podnecovaná a teda súčasťou celkového väčšieho plánu!

336917

21.07.2015 18:11

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

...a zajtgajst môže byť tiež len súčasťou plánu a jedným z prostriedkov riešenia "krízy", respektíve len takou decentnou a na mieru ušitou správou zákulisia ovcám, ako im opatrne predostrieť ďalšie potenciálne scenáre (ich) vývoja sveta (aby sa ovce nachystali na to, čo bude a brali to ako súčasť prirodzeného vývoja; alebo aby ešte zákulisie podľa odoziev oviec, mohlo niečo vyladiť, skorigovať, tu niečo ubrať a tu zasa niečo pridať a tak)!

336918

21.07.2015 18:16

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Řízená opozice

Cico_Ciciak 62.?.?.?

A ty si myslíš, že čo, že rotšild a rokefeler sú najvyšší chazari?! Kamaráde, to sú tiež len poskoci, nad ktorými je ešte judaisticko-masonská moc a každý významnejší judaistický rabín je hierarchicky vyššie než rotšild! A nad-judaisticko-masonská moc sa volá konceptuálna = globálny prediktor! Ten vytvoril judaistickú matricu!

Globálna pyramída moci - Všehovoriaci príspevok z internetu!!!
------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/pyramida-moc...

336919

21.07.2015 19:08

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reálne a fungujúce (dočasné) riešenie, ktoré pomôže ľuďom si aspoň trocha vydýchnuť, je nasledovné!

Historická nevyhnutnosť Česko-Slovenskej krvavej revolúcie - A čo po nej!
--------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=fyUlDz_PD2c


Tiež tu už dávnejšie vyšiel článok!

Multipolární světový řád – Nová etapa globalizace - Saint-Petersburgský/Petrohradský konsenzus
----------------------------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/04/6408-multipolarni-svetovy-rad-nova-etapa-globalizace.htm

To video v článku je iba v ruštine a tu je s CZ titulkami!

Írán a Rusko. Konglomerát versus blok. Kaspický blok!!!
---------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=IcSpdlSo5AI


Potom si treba dávať pozor na trockistov/marxistov ako keller(?), švihlíková(?)!

Vyúčtovanie s ľavicou Diel 1. - Rudo Vaský
------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-dcUM2VRl08

VP SSSR: Smutné dedičstvo Atlantídy. Trockizmus — to je "včerajšok", no určite nie "zajtrajšok" - O trockizme/trockistoch!
-------------------------------------------------------

Ukážka
------
http://leva-net.webnode.cz/products/smutne-dedicstvo-atlantidy/

Celý text
---------
http://files.leva-net.webnode.cz/200002159-07a05089a4/Smutn%C3%A9%20dedicstvo%20Atlant%C3%ADdy.doc


Ako Stalin pochoval marxizmus
-----------------------------

Nastal čas o Stalinovi pohovořit - Píše sa tu aj o tom, ako Stalin dokázal nefunkčnosť marxizmu
----------------------------------------------------------------
http://files.leva-net.webnode.cz/200001774-5acc95cc04/Nastal%20%C4%8Das%20o%20Stalinovi%20pohovo%C5%99it.doc

J.Stalin: Ekonomické problémy socialismu v SSSR
------------------------------
http://ulozto.cz/xH5nKeug/stalin-j-v-ekonomicke-problemy-socialismu-v-sssr-pdf

http://leva-net.webnode.cz/products/j-stalin-ekonomicke-problemy-socialismu-v-sssr/


Toto tiež nie je na škodu si zopakovať!

Globální transformace
---------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2012/11/5219-globalni-transformace.htm


Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnost, manipulácia más...!!!
-----------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socialnej.html


Bonus!

Na internetu EU (cz/sk) vůbec neexistuje tzv. protisystémová socialistická opozice!
------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=SCb1tq1Fffo

336924

21.07.2015 23:35

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Řízená opozice

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Peknučké teórie a rozprávočky rôznych dogmatických libertariánsko-pravičáckych trtko-šulíkov a iných vymetených zombíkov o kapitalizme ako vraj o najslobodnejšom spoločenskom systéme sú jedna vec a realita zase druhá! A tá je desivá! Kapitalizmus vznikol plánovane na osnove buržoázne-liberálnej kultúry/ideológie po veľkej francúzskej buržoáznej a anglickej priemyselnej revolúcii, keď formálne zničil remeselníctvo (ktoré ale medzi "chátrou" pretrvalo fakticky až dodnes) a už od začiatku hral do karát rôznym bohatým meštiakom (manufaktúrnikom, bankárom, aristokracii, priemyselníkom, veľko-priemyselníkom, obchodníkom, kupčíkom, burzovým špekulantom, otrokárom...), dedičným a rodinným klanom v tej dobe aj tým budúcim, takže kapitalizmus je už od začiatku oligarchistický/klanový/mafiánsky systém, ktorý ma už vo svojej samotnej podstate zakomponovaný vzorec na monopolizáciu! Už od začiatku globálnemu zákulisiu išlo o to, aby títo vyvolení kapitalisti zkúpili, ovládli a zotročili celý svet a jeho esenciálne strategické odvetvia! Ale tak "trochu" sa mu to asi vymklo z pod kontroly! Kapitalizmus je odvodený od slova kapitál = prachy, zisk, investovanie, kotenie peňazí z peňazí, špekulácia...! Kapitalizmus je spoločenský systém založený na parazitizme, zdieraní a vykorisťovaní, totálne odtrhnutý od reality a vôbec nesleduje nejaké reálne, prirodzené a zdravé potreby ľudstva, ale sleduje len maximalizáciu zisku a to za každú cenu (reklama, propaganda, utrpenie), vrátane osierania zákazníkov (sračky namiesto jedla) a likvidácie akejkoľvek konkurencie (konšpirácie, vojny)! Na najnižších úrovniach spoločnosti - teda medzi "chátrou" sa dajú z kapitalizmu spozorovať len niektoré atribúty ako: moderné "remeseľníctvo" obohatené o "výrobné" prostriedky a moderné liberálne krypto-otroctvo! Táto "chátra" v podstate nemá reálne žiadnu šancu ohroziť kapitalistickú oligarchiu!

336937

27.07.2015 14:49

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (2. část)

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Starikov je možno dobrý historický znalec, ale globálnej politike vôbec nerozumie (jeho miera chápania končí u anglosasov a usa). ww1 bolo o množstve záujmov, ale z pohľadu najvyššej konceptuálnej moci (globálneho prediktora - gp) išlo o zavedenie marxizmu /pseudo"socializmu"/ do celého sveta za účelom vykorenenia buržoázne-liberálnej kultúry a ne nej založeného kapitalizmu, aby tak gp obmedzil celosvetový konzum a oddialil celosvetovú ekologickú katastrofu, k čomu mal poslúžiť agent trocki a jeho permanentná celosvetová "socialistická" revolúcia. To sa však (trockému) nepodarilo aj kvôli povedzme skutočnému boľševikovi Leninovi (ktorý podpísal brest-litevský mier, čím sa utlmila revolučná situácia v Európe) a neskôr Stalinovi. Po ww1 sa v Nemecku a ZSSR začali rodiť náznaky reálneho socializmu (anti tlupo-elitárneho systému) v podobe národného socializmu v Nemecku (Ernst Röhm, Gottfried Feder - bezúročná ekonomika) a stalinovho boľševizmu/socializmu v ZSSR (Stalin v roku 1952 načisto pochoval marxistickú polit-ekonómiu a tým aj celý marxizmus, vydaním práce - "Ekonomické problémy socializmu v ZSSR", čo ho aj stálo život), čo gp samozrejme nemohol dopustiť a tak realizoval cez britániu ww2 ( nemecký národný socializmus = nacizmus doviedol do extrému prostredníctvom Hitlera a britsko-amerických bánk a korporácií)... Celá táto problematika je obsiahnutá v Koncepcii sociálnej bezpečnosti!

Ešte niečo na doplnenie a ozrejmenie pojmov:

Pozor na trockistov/marxistov!!!
--------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/pozor-na-tro...

337172

27.07.2015 17:08

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Bohesť, niekedy má človek pocit, že sa dostal na stránky amatérskych poetikov.

337178

04.08.2015 04:48

Globální transformace

RE: ach, to su kecy...

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Si len nadutý, nič nechápajúci hlupák, taká je pravda! Ani len nechápeš rozdiel medzi vierou a náboženstvom!

337527

08.08.2015 12:27

Psychologický profil multikulturalistů

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Chuderka nechápavá vojtková a jej podobní len typicky hľadajú chyby u iných, len nie u seba!

Ako "židia", "kresťania" a "moslimovia" zradili Boha a odmietli v Neho uveriť!
-------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/ako-zidia-kr...

337736

09.08.2015 08:44

Psychologický profil multikulturalistů

RE: Chuderka nechápavá ...

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Jasne kámo! Zaručené info z ivcrn - hlasnej trúby issraela! http://afinabul.blog.cz/1507/iniciativa-islam-v-cr... Mňa až tak nezaujímajú náboženstvá (ktoré sú vždy historicky z/de/formované), ale skôr pôvodné učenia (pomôcka/inšpirácia zoslaná ľuďom z Hora) a viera v Boha, ktorá sa následne vyvinula z tohto učenia, ktoré bolo na začiatku pravdepodobne autentické. O existencii "Všeobjímajúceho najvyššieho riadenia" ja nemám pochýb. https://www.youtube.com/watch?v=wtyeTVqkgBg http://leva-net.webnode.cz/products/hnr-boh-naboze.../ * Ja iba dokazujem, že dnešní "kresťania" nie sú skutoční kresťania, pretože s pôvodným praktickým učením JK (s tým, čo poznáme) nemajú takmer nič spoločné. Inak s idealistickými ("kresťanskými"} a materialistickými (neveriacimi) ateistami = dogmatikmi, ja nestrácam čas.

337777

09.08.2015 09:13

Psychologický profil multikulturalistů

RE: Ako odmietli uverit... - poznamka k vasemu Blogu o krestanech a muslimech...

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Človek má viesť dialóg s Bohom sám a nepotrebuje k tomu žiadnu pyramidálnu schému pseudo"božích" prostredníkov, "učiteľov" alebo "múdrych a dobrých" kňazov (rkc), o čom sa aj v Koráne (nepriamo) píše! Jedine proroci boli výnimkou, ako sa spomína v Koráne! Sa zobuď ty dogmatik! Boh komunikuje s človekom prostredníctvom zmien v (jeho) životných okolnostiach! S tým, že Korán nie je posledné posolstvo zoslané ľuďom od Boha s tým sa dá súhlasiť. V tej dobe to tak možno vypadalo, ale dnes je jasné, že ako učenie a viera zlyhalo a bolo defakto zradené "veriacimi" a postupne prekrútené globálnymi kurátormi, aby im slúžilo na uplatňovanie ich egoistických zámerov a cieľov, ako všetky učenia doteraz! Tie dnešné veľmi populárne kadejaké lákavé a všemožne propagované new age náboženstvá/sekty ako bahajská sekta, scientológia, aj rôzne východné učenia ako budhizmy a hinduizmy, to sú len všetko dogmatické zombíkovské náboženstvá, v poslednej dobe schválne podporované globálnym prediktorom, ktorý potrebuje balamutiť ovce, získať tak čas a usiluje o akúsi fúziu do jedného zombí náboženstva (sekty), ktoré však bude stále založené na tlupo-elitárnej otrocko-pyramídovej schéme/podstate! K tým ďalším dogmatickým bludom (o evanieliách, o ktorých nikto nevie, do akej miery sú autentické; hovoria o JK a jeho učení nepriamo/sprostredkovane) sa ani ďalej nemá zmysel vyjadrovať! Fakt je ten, že Korán je veľmi nebezpečný pre globálneho prediktora! O tom sú aj tie linky, čo som pridal k článku (ale niekto asi nečítal!) a píšem o tom aj tu! * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/koranicky-is... Inak ten článok bol hlavne o tom, že dnešné "kresťanské" ovce vôbec nevedia, o čom je Korán alebo koránický historicky nez(de)formovaný Islam a neuvedomujú si ani to, že zradili pôvodné komunistické učenie JK!

337780

10.08.2015 14:02

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (3. část)

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Áno, Stalin chcel vybudovať socializmus v jednej krajine - v ZSSR, kdežto agent trocki chcel naopak rozpútať celosvetovú permanentnú pseudo"socialistickú"/marxistickú revolúciu, čo mu našťastie nevyšlo. Aby globálny prediktor predsa len aspoň ako tak ten marxizmus rozos(i/r)al po svete, tak dovolil británii zorganizovať ww2, na základe ktorej sa pseudo"komunizmus" etabloval v polke sveta. Následná konvergencia oboch systémov počas studenej "vojny" (fraška) - pseudo"komunistického" a kapitalistického, nevyšla aj preto, že štátna/regionálna ussa elita (neocons) sa začala stavať na zadné a dodnes sa nechce vzdať svojej vízie na pax americana. Treba si uvedomiť to, že británia a spol. pred ww2 a cez ňu len vedome/nevedome, priamo/nepriamo plnili ciele globálneho prediktora. Každý ten článok (rôzne do procesov/plánov zasvätená úroveň) hierarchie/celého reťazca od británie cez nadnárodných judaistických bankstrov v mmf (rokefeler, londýnsky rotšild) mal pravdepodobne iné (svoje vlastné) ciele, ale v konečnom dôsledku pracovali na globálneho prediktora a jeho hlavné ciele - rozšíriť marxizmus do sveta, obmedziť konzum a tak pribrzdiť globálnu ekologickú katastrofu a priblížiť sa k vytúženej globálnej vláde. Treba si uvedomiť aj to, že potom po ww2 v podstate skutoční socialisti a komunisti boli likvidovaní trockistami - pseudo"komunistami/socialistami". * https://www.youtube.com/watch?v=sHC8ba5g1ws

337887

11.08.2015 00:04

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (3. část)

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Oprava: nie mmf, ale fed!

337918

11.08.2015 01:56

Psychologický profil multikulturalistů

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Odporúčam ako pre náboženských, tak aj pre materialistických dogmatikov!

Výtah z diskusních příspěvků o Koncepci sociální bezpečnosti - Úvod do KSB
--------------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/a-este-raz-kob...

https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/V%C3%...

https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/V%C3%...

http://chod.sk/bv2g4 - Skrátená url na pdf


Toto je len čisto časť o Bohu!

HNR, Boh, nábozenstvo
---------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/hnr-boh-naboze...

Boh, Vis Maior, HNR - Hierachicky nejvyšší řízení (intelekt)
------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=wtyeTVqkgBg

337924

18.08.2015 23:04

Psychologický profil multikulturalistů

RE: KOB...

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Prosím ťa, prestaň tu už tárať nezmysly, ty popleta a tiež sa vyjadrovať k niečomu, do čoho sa nerozumieš! Konceptuálnu moc musí ovládať čo najviac obyčajných ľudí, nie ako dnes, keď je to len hŕstka psychopatov. To je posolstvo ksb! Zatiaľ je to to najlepšie, čo momentálne je. Na tie ďalšie dogmatické drísty nemám čas ani chuť reagovať. Však ty vlastne nič - žiadnu alternatívu neponúkaš, len drístaš a kritizuješ!

338310

18.08.2015 23:37

Iluze svobody v Americe

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Keď si prečítate tento článok, tak zistíte, že je to proste taký jeden obrovský zmätok a chaos, proste neucelená a nie moc konkrétna teória (vhodná tak leda pre tupých amíkov), ďalej len kritika a žiaden návod, ako z toho von. A ak aj niekto v ussa príde s nejakým riešením, tak len s tým, čo tam už dávno mali - proste vykúpenie v podobe ron pólovho libertariánstva, pravičáctva a kapitalizmu s emerickým snom, kedže ussáci sú proste ako naprogramovaní roboti - bio-roboti a zombíci, neschopní myslieť inak - racionálnejšie, objektívnejšie alebo lepšie, proste inak a adekvátnejšie dnešnej dobe. A preto sú už dávno v prdeli a nielen oni, ale defakto aj celá západná "kresťanská civilizácia/kultúra", narozdiel napríklad od takých Rusov, ktorí majú veľmi nádejnú teóriu a koncepciu do budúcna v podobne Koncepcie sociálnej bezpečnosti (ruská skratka = kob). Ďalej, keď si len zoberiete, že nad akými otázkami uvažujú a filozofujú napríklad takí Rusi (respektíve spomínaní kob-kári) https://www.youtube.com/watch?v=baQrsy5lOiI a potom, keď si zoberiete na mušku zdegenerovaných amíkov, tak to je proste brutálny brutálny rozdiel 1000:1! A preto vsádzam všetko na Rusov! No proste nemôžem inak.

Inak pozerám, že v diskusii je zase riadne nablito. Prechodné články, evolučná teória..., no proste nič, čo by sa dokázalo, hahahaha! Uvedomte si ľudia, že žijete v historickom mýte a blude, ktorý má od skutočnosti a skutočných dejín (ľudstva a sveta) asi tak ďaleko, ako ja do ussa, hahahaha!

Boh, Vis Maior, HNR - Hierachicky nejvyšší řízení (intelekt)
------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=wtyeTVqkgBg

HNR, Boh, nábozenstvo
---------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/hnr-boh-naboze...


Darwinova evolučná teória – Sprisahanie tisícročia - Konšpiračná teória!!!
--------------------------------------------------------------------------
http://dolezite.sk/Darwinova-evolucna-teoria-spris...


Odomykanie tajomstva života - Vynikajúce!!!
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=RWt12jPUusc


Poprená evolučná teória
-----------------------
https://www.youtube.com/watch?v=zmqFoETJfSU


Fakta o ktorých se nehovoří - Zjevný design stvoření!
-----------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=_ITkTyDjUd4VODA MŔTVA, kapitola 8 - ČO SA STALO JASNÝM NESKÔR - O možnej histórii ľudstva!
-------------------------------------------------------------------------------

Ukážka!
-------
http://leva-net.webnode.cz/products/voda-mrtva-kap...


Celé v pdf!
--------------
http://files.leva-net.webnode.cz/200002164-c9585ca...

http://chod.sk/bvxr6 - Krátka url

338312

23.08.2015 15:12

Padej na zadek, obyčejný občane? Ne!

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Situácia vo svete dnes!
----------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/situacia-vo-...

338516

23.08.2015 15:13

Rukavice Františka Kriegla

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Rok 68!!!
----------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/rok-68.html

338517

Britský prieskum: sexuálnu orientáciu ovplyvňuje prostredie - ? + Zaujímavé príspevky od Voila/u!
-------------------------------------------------------------------------------------
http://afinabul.blog.cz/1508/britsky-prieskum-sexu...

338518

28.08.2015 18:44

Privatizace je jádrem fašismu

Trocha mimo tému, ale možno ani nie

Cico_Ciciak 62.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=RSw5_4IfUJc nacistické/fašistické diverzné centrá západu (nadnárodných žido-anglo-ssasských spoločností napojených na tajné služby a vlády západu) na internete (youtube) skutočne existujú a tu je dôkaz! - Nejaký neznámy trol (respektíve automatický program/internetový robot) zámerne a účelovo zostrihal niektoré videá Jana Hrouzka, ktoré boli úplne o niečom inom a vytvoril z nich jednu obrovskú fekálnu sračku, za účelom zdiskreditovať pôvodného autora, ktorý sa len snaží používať svoju vlastnú hlavu, demokraticky a slobodne myslieť a zverejňovať svoje názory a vedomosti prostredníctvom internetových videí, ktoré získal po niekoľko-ročnom samo-štúdiu ruského internetu! Ak to nie je narafičené samotným Janom Hrozkom (alebo tými, ktorí za ním stoja), tak je to teda poriadná sila! Inak tu je nový video-kanál Jana Hrouzka na Rutube, kedže kvôli urážlivým a diskreditačným útokom v podobe útočných a výhražných komentárov, musel zmazať všetky svoje videá na pôvodnom youtube kanáli a prestať ich publikovať! http://rutube.ru/video/person/966321

338716

29.08.2015 00:34

Privatizace je jádrem fašismu

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Autor slušne blúdi v pojmoch (byť s tým, čo chcel povedať, v podstate súhlasím). Keby článku vedel, že fašizmus (tlupo-"elitárny" systém, brániaci človekovi dosiahnúť vývojový stupeň skutočného Človeka) je ideologický všežravec a meňavec, tak by nenapísal takú "perlu", že: "demokratický kapitalizmus". Demokracia (vláda ľudu) a kapitalizmus (sám o sebe fašizmus) sú dva antagonistické systémy, kde jeden vylučuje ten druhý a naopak! Aj s tou definíciou socializmu (protiklad ku kapitalizmu) ako "demokratického kapitalizmu", je vedľa. Tiež s pojmom komunizmus! Mám dojem, že ani nevie, čo je to kapitalizmus. Tá liberálnosť výkladu objektívnej reality západnou "civilizáciou" je srandovná.

Komunizmus
----------
Ideál, o který by lidstvo mělo ve svém rozvoji usilovat, propaguje se od starověku. Komunistické myšlienky sa objavujú už v samotných začiatkoch ľudstva - kmene, rodové zriadenie!!! V překladu z latiny slovo "Komunismus" označuje společenství, pospolitost. Kromě toho, v latinském jazyce to slovo má společný kořen se slovem "komunikace", neboli spojení, včetně informačního spojení mezi lidmi, což se rusky nazývá "so-VEST". Jinak řečeno, komunismus je společenství lidí na základě svědomí. Vše ostatní v komunismu je následkem jednoty svědomí u různých jedinců.


Socializmus (predstupeň komunizmu)
----------------------------------
Společenské zřízení, při kterém se základní potřeby každého člověka, a také každé rodiny, uspokojují na účet přímého i nepřímého pokrytí odpovídajících výdajů státem, vystupujícím v roli představitele společnosti jako celku.

Socialismus (z latinského socialis družný, společenský) je myšlenka a hnutí, které se snaží liberálně kapitalistický soukromovlastnický hospodářský a společenský řád nahradit systémem založeným na společném vlastnictví. Cílem socialismu je dosažení ideálů rovnosti, spravedlnosti a mezilidské solidarity cestou sociální reformy (tzv. reformní socialismus) nebo revolucí (tzv. revoluční socialismus). Socialismus si obecně klade tyto cíle: změna majetkových a právních vztahů ve společnosti, změna struktury hospodářství, boj proti výsadám ve vzdělání a změna státního zřízení.


Kapitalizmus
------------
Extrémne individualistický (egoistický) systém, kde je súkromný/osobný zisk nadradený spoločným zámerom celej spoločnosti (ak teda vôbec nejaké sú) a profit je vlastne aj hlavný existenčný cieľ/zámer "človeka".

Kapitalizmus je společenský systém, ve kterém panuje individualistický způsob organizace výroby a přerozdělování na základě práva soukromého vlastnictví a formální rovnosti všech občanů před zákonem. Státní sektor je ve vztahu k soukromému sektoru obslužný.

Politicko-ekonomicko-spoločen. sys. založený na tržnej ekonomike, "slobodnom trhu", súkrom. podnikaní a "súkromnom" (na úver) vlastnení výrob. prostriedkov.

338733

29.08.2015 03:06

Privatizace je jádrem fašismu

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Na upresnenie ešte dodám, že lepší názov než fašizmus je: skrytý/zjavný davo-"elitarizmus" - skryté/zjavné otroctvo/totalita..., ale ten fašizmus (ako ideológia), ktorý začal vznikať (sa formovať) počiatkom 20. storočia, tomu celému sociálnemu javu len dal meno! Neviem, prečo. Žeby tam bola tá skrytá/zjavná davo-"elitárna" podstata usporiadania spoločnosti naj-charakteristickejšia? Kvôli tomu ale iba vznikajú zmätky, keď väčšinou každý pod pojmom fašizmus chápe najakých 10 (alebo tak) charakteristických/sprievodných príznakov, alebo si predstaví taliansky, nemecký... fašizmus. Pričom tá skrytá/zjavná davo-"elitárna" podstata, ktorá bráni človekovi, stať sa skutočným Človekom, tam každému uniká! Podobné je to s pojmom: "psychický trockizmus" = zjednodušene: posadnutosť a odmietanie akejkoľvek kritiky voči sebe a svojim názorom - teda psychická charakteristika "človeka", ktorá existovala aj pred trockím, ale jeho meno tomu dalo len celkové pomenovanie, pravdepodobne preto, že táto psychická črta bola u neho tak príznačná.

338735

29.08.2015 03:31

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ty libertariánsky chytrák: ten tvoj "liberálny" kapitalizmus (existuje vôbec taký?) práve zapríčinil vznik tohto tvojho "anti-kapitalizmu"! U mňa je to ale všetko len jeden poondiaty kapitalizmus - mor ľudstva!

338736

29.08.2015 03:41

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

RE: No bude to jízda

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Hlavne s tým Ruskom si ma rozosmial, ty odborník! Západ už "ničí" Rusko minimálne stáročia, a ešte ho nedostal! Rusko prežilo aj kapitalistický masaker počiatkom 90. rokov (toto je oproti tomu čajíček) a prežije aj toto! Stačí mu len čakať a (hn)uss sa rozpadne sám! Hahahaha!

338737

30.08.2015 01:55

Privatizace je jádrem fašismu

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Prosím ťa, nezaťažuj ma nejakými vybranými drístami z wiki! To, že sa tam píše v eufemizmoch o nejakom kapitalizme ako "len" o ekonomickom systéme. Ja totiž používam vlastnú hlavu a kapitalizmus je u mňa viac spoločenský systém, i keď ho často definujem ako: spoločensko-ekonomický systém! Mňa zaujíma podstata a nie nejaké akademické liberálne debaty, kde sa jedna a tá istá vec definuje na 300 spôsobov! Inak neviem, načo mi píšeš, že demokracia je spoločenské zriadenie/spôsob vlády, že opakom je tyrania, alebo že spolu s komunizmom tu zatiaľ neboli a že opakom kapitalizmu (extrémneho individualizmu/egoizmu) je socializmus/komunizmus (kolektívne zriadenie; prípadne spoločnosť ľudí na základe ich svedomia, čo sa týka komunizmu; socializmus/komunizmus je zase spoločenské zriadenie a nie len ekonomické; o tom sa ale škriep s niekým iným, ja na teba nemám čas)? To viem aj bez teba, dokonca to aj píšem v prípade socializmu, že za jeho opak sa často považuje kapitalizmus! Popieram to snáď v príspevku vyššie? Inak mne sa páči aj táto definícia demokracie, ktorá vystihuje jej pravú a reálnu podstatu: "Demokracia je formou vysoko efektívnej "samo"-regulovanej totality s minimálnymi nákladmi na riadenie pre kurátorov"! Ešte to trocha upresním, lebo mám dojem, že tu má niekto dlhé vedenie, alebo obrovskú snahu poučovať o ničom! Demokracia (zjednodušene: vláda ľudu/väčšiny) a kapitalizmus (zjednodušene: vláda pár jednotlivcov/oligarchie) nemôže ísť k sebe! - Sú to antagonistické = protichodné systémy, kde jeden vylučuje ten druhý a naopak! - Ak chceme demokraciu (aby vládol ľud/väčšina), tak nemôžme mať aj zároveň liberálny kapitalizmus (zjednodušenie: časom zákonitá vláda menšiny/oligarchie)! A naopak - ak je kapitalizmus, nemôže byť logicky aj súčasne demokracia! Odkedy je svet svetom, tak v ňom vládne nejaká z niektorých davo-elitárnych ideológií (nejaký spoločenský systém/spoločensko-ekonomické zriadenie - otrokárstvo, feudalizmus, kapitalizmus, "socializmus"..., ktoré zväčša pomenúvajú aj zriadenie/systém celej spoločnosti)! Dnes tu sme svedkami nejakej poslednej fázy liberálneho kapitalizmu, keď pár hajzlov skúpilo celú Zem! Či ich nazveš tyranmi, aristrokratmi... to je na akedemickú debatu a na tú si nájdi niekoho iného! Tento môj príspevok je len zbytočne zabitý drahocenný čas a na ďalšie pokusy o trolovanie už nebudem reagovať!

338775

02.09.2015 04:42

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Nič nehovoriaci článok! Ja vám poviem viac! A je úplne jedno, kto to platí!

Situácia vo svete dnes!
---------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/situacia-vo-...

338892

02.09.2015 04:44

Zastiňování amerického dolaru juanem

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

"Trvalý, nekonečný" hospodársky rast, výroba a spotreba - Prečo je to v tomto chorom, sám seba požierajúcom systéme, nevyhnutné? - Aby neskolaboval!
----------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/trvaly-nekon...

338893

06.09.2015 02:11

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Nacistická finanční internacionála, ve skutečnosti provádí plánovanou genocidu
------------------------------------------------------------------------------
http://rutube.ru/video/7a51cf3a239e78224d40f9c167c...

339086

09.09.2015 03:39

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Klaus se podilel velkou merou na tom vsem

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ale netáraj tliachači! Na klauza mám svoj vlastný názor, ktorý som už písal:

Súhlasím, že narastá "štátna" regulácia, ale musím zdôrazniť, že podľa mňa NESPRÁVNYM smerom a len voči niektorým (obyčajným chudákom)! Mala by ísť smerom k proradnej lokálnej a globálnej ekonomickej moci, ktorá pod seba dostala štátnosť a ukradla ľuďom ich vlastný štát! Ďalej, klauz ako dogmatik, neoliberálny "ekonomik", libertarián, pravičák a pravdepodobne fanúšik (rovnako ako blázon šulík) dogmatických fašistických "ekonomických" ideológov typu: hájek, frídmen, míses a ich fašistických proti-ľudských ideológií "voľných trhov", ktoré zanechali všade po svete milióny mŕtvol, zase ako už obvykle nepovie, že sa vlastne nejedná o štát, ale o korporáciu vlastnenú úzkymi klanovo-korporatívnymi záujmami, kde obyčajní ľudia nemajú prístup a žiaden vplyv na rozhodovanie! Dakedy hovoril, že štáty stratili v dôsledku vstupu do eu (lisabonská zmluva, euro) svoju suverenitu! Áno, s tým sa nedá nesúhlasiť! Samozrejme zase (kedže je to liberálny "ekonóm" - pseudo"vedec" a tuším aj nejaký polo žid - bastard!) už nič nepovie o zhubnej neo-liberálnej politike, liberálnom kapitalizme a úroku/dividende, ako o najväčších fašistických a otrockých ideológiách a genocídnych prostriedkoch hromadného ničenia ľudstva! S tými jeho konzervatívnymi názormi, odmietajúcimi neo-marxizmus - ohľadne kultúry, morálky, etiky, hodnôt a podobne, s tým s ním súhlasím. S jeho "neviditeľnou vše-riešiacou rukou trhu" absolútne nesúhlasím! "Voľný" trh nikdy neexistoval, neexistuje, ani nebude existovať a nemôže byť ani hlavným cieľom človeka a spoločnosti (musí slúžiť len demograficky podmieneným potrebám celého národa a jeho zdravému rozvoju ako stimul). A za tou jeho údajne "neviditeľňou rukou" trhu, čo údajne všetko vyrieši, sa vždy skrývala len úzka špička nadnárodných judaistických bankstrov, čo platilo odjakživa, odkedy existuje kapitalizmus (od 19. str.)! klauz je neo-liberálny dogmatik - zombík (trpí psychickým trockizmom) a to je do konca jeho života nevyliečiteľné! Takže zostáva len čakať! Inak v podstate nič nové, čo by sme už dávno nevedeli, ani nepovedal! Tiež aj pekne politicky-korektne kanalizuje a do hĺbky moc nezachádza (buď preto, že tomu celému moc akosi do hĺbky nechápe, alebo má strach to celé vykvákať)! No ale aspoň, že jeho verné ovce si môžu súhlasne za-méékotať!

339258

09.09.2015 04:13

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

RE: Mohamed vraždil všetkých svojich odporcov. Inšpiroval tým aj Hitlera.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ale choď ty brepta a zober si tie svoje "zaručené" majnstrímové anti-Koránické (anti-Islamiské) inFormácie a his-tóriu typu: jpp, zo zo sebou! Inak zisti si, čo to znamená pojem ideológia (filozofia), viera, náboženstvo (= ideológia/sekta), teo-kracia alebo sekulárny štát! Lebo to vypadá, že máš v tom "krásny" zmätok! Pôvodné učenia JK ako aj Koránu, to znamená ideológie/filozofie/ideály/sveto-názory (nepísané aj písané zákony), na ktorých dnes stoja obe civilizácie a podľa ktorých pôvodne aj ľudia žili, boli pravdepodobne cnostné/nezištné a až potom sa toho chytili určití sociálni inžinieri/globálni (kulturologickí) kurátori, ktorí tieto ideológie/filozofie/sveto-názory žitia a usporiadania spoločnosti, his-toricky z(de)formovali tak, aby slúžili ich egoistickým zámerom! Na západe v minulosti - v sredoveku existovala a vládla teo-kracia a preto bolo "kresťanstvo" ako náboženstvo (= ideológia: demokracia, individualizmus, komunizmus, kapitalizmus, rasizmus, konzum...) a jeho cirkevná moc, silno prerastené do všetkých sfér spoločnosti! Potom došlo v európe k odluke cirkevnej moci od svetskej (štátnej/verejnej) a z "kresťanstva" sa stal už len akýsi slabý odvar, fetiš, fraška, podľa ktorej dnes už žije na západe len veľmi málo ľudí! A keď aj nejaké kresťanské dogmy (desatoro) formálne akože dodržujú, tak v skutočnosti ich priamo, nepriamo a sofistikovane obchádzajú a často aj tak, že si to vôbec ani len neuvedomujú a berú to za samozrejmosť (napríklad hriešny úrok)! Napríklad: skryté aj zjavné vykorisťovanie človeka človekom v kapitalizme, export "demokracie", volakedy nazývaný kolonializmus/imperializmus, bujarý konzum ako prejav slobody a podobne! Islamské štáty si narozdiel od európy a západu, ktoré sa sekularizovali a spustili smerom k úpadku a degenerácii, zachovali silný konzervativizmus a fundamentalizmus a vládu teo-kracie - t.j. silnej previazanosti cirkevnej/duchovnej a svetskej moci! To, že dnešný "islam" (islamský zákon - šariát) a jeho rôzne často sektárske sunitsko-saudské wahabistické výklady (wahabistické sekty boli vytvorené za priamej účasti britskej mi6 a dnes plnia rolu neo-trockistov!) nemajú skoro už nič spoločné s pôvodným Koránom, respektíve s Koránickým Islamom, to je asi jasné aj tomu najväčšiemu pakovi pod slnkom! To isté platí aj o "kresťanstve"! A každému je aj nad slnko jasné, že jedna aj druhá "kultúra" sú (momentálne) absolútne nezlúčiteľné! Ale na základe tohto zistenia tu nemusím robiť nejakú anti-"islamskú" propagandu! Normálny človek chápe a ovečku musíme presvedčiť nezmyslami, lžami, polo-pravdami, šikovnými prekrútenými výkladmi a hlavne vyvolať v nej strach, ktorý je pre človeka tou najzhubnejšou emóciou a pre elity odjakživa velice efektívnou zbraňou na manipulovanie a ovládanie oviec!

339261

09.09.2015 04:14

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

RE: Mohamed vraždil všetkých svojich odporcov. Inšpiroval tým aj Hitlera.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ako "židia", "kresťania" a "moslimovia" zradili Boha a odmietli v Neho uveriť!
------------------------------------------------------------------------------------------,
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/ako-zidia-kr...


Koránický islam!!!
-----------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/06/koranicky-is...

339262

09.09.2015 05:11

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Riešenie dneška, keď vyriešime imigrantov! - Toto treba podporiť, respektíve vyžadovať od našich politikov!
------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dne...

339263

09.09.2015 05:29

Nové břímě na ramenou Německa

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Situácia vo svete dnes!
-------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/situacia-vo-...


Riešenie dneška, keď vyriešime imigrantov! - Toto treba podporiť, respektíve vyžadovať od našich politikov!
--------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dne...

339264

09.09.2015 19:35

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: riesenie dneska

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Vravím ti: Je to dneska jediné funkčné, schodné a dobré riešenie! Omnoho lepšie a reálne krytie než dolár alebo zlato! S energiou by Slovensko alebo Česko nemalo mať až taký problém! Stačí postaviť atomovky, vodné, veterné, solárne, prípadne iné elektrárne! A neviem, prečo by nemali mať výhodu tie krajiny, čo majú skutočné bohatstvo! Samozrejme, že v záujme celého ľudstva, by to malo byť len dočasné krytie a do budúcna už len skutočnou prácou a reálnymi hodnotami a službami! O tom sú prachy - ako potvrdenie o práci a výmenný prostriedok, takže kryť ich nejakými náhražkami ako je tomu dnes, je totálny nonsens! Takže tu nehysterči prosím ťa!

339303

09.09.2015 22:50

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: riesenie dneska

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Prosím ťa, načo sem dávaš takýto rozsiahly projekt ako je zajtgajst?! My sa tu bavíme zatiaľ len o finanč. systéme a pár zmenách a nie o takýchto rozsiahlych zmenách v spoločnosti! Ale inak ťa asi sklamem: zajtgajst je pravdepodobne len projektom globálnych elít, ktoré moc o nejakej Ľudskosti nerady počúvajú! Tým nechcem povedať, že tam nie sú aj dobré veci.

339308

19.09.2015 16:05

Podvod lékařského výzkumu odhalen

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

ľudia by si už mali konečne uvedomiť, že už minimálne tisíce rokov žijú v jednom obrovskom his-torickom mýte/blude a sú klamaní odkedy rozlepia oči! Taká je pravda.

339710

24.09.2015 02:03

Americká Velká strategie dělá salto

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ďaľší pokus popísať dnešnú situáciu vo svete (verím, že mozaikový názor)!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/dalsi-pokus-...

339888

09.10.2015 01:41

Abeho Japonsko – fašistické a upadající

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Proc by mela byt agentura pro planovani budoucnosti? - O starom Japonsku
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/proc-by...

340433

11.10.2015 19:00

Nejzločinnější smlouva v historii je konečně předložena k podpisu

RE: Sorry?

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Presne jak hovoríš udo2! Inak, takto si ja predstavujem skutočnú demokraciu = vládu ľudu, že ľud sa bude sám aktívne zapájať do celo-spoločenského a teda aj politického a podnikateľského diana v štáte a nebude sa spoliehať na rôzne tie falošné démon-kracie/davo-kracie ako na parlamentnú/zastupiteľskú alebo tzv. "priamu" "demokraciu", kde budú meédiami vymytí vôl-iči s nízkou mierou chápania a morálky hlasovať cez net v nejakých pochybných elektronických/virtuálnych referendách! Neexistuje nič lepšie, než keď si to urobíš sám a poriadne, naživo a nie kadejako virtuálne! BTW: Len by to chcelo zmeniť názov z dvtr na: "dostatočne pre-vše-ľudová teória riadenia" a aby aj jej obsah vypadal tak nejak pre-vše-ľudovo! [velký smích] Inak, urobil si už na nete kopec užitočnej práce! Vďaka!

340548

13.10.2015 06:31

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

S niektorými jeho názormi súhlasím. Hlavne rozviniem ten, kde tvrdí, že keď Rusko porazí isil a vybuduje si silné postavenie na Blízkom východe, tak v tom momente v podstate západ/ussa už načisto prehrali. Totiž mnohí ľudia si ešte neuvedomili, že keď sa pozrú na obecný chod vecí/udalosti a správne ich pomenujú a vyhodnotia, tak ussa ako svetový četník sa už nejaký pátek riadene potápa a celkovo s ním aj buržoázne-liberálna ideológia (kapitalizmus a konzum), a pokiaľ ussa nerozpúta ww3, tak národná/štátna uss elita, ktorá sa o tom momentálne snaží, už nadobro skončí. Tu si moc ľudí neuvdomuje, v jakej je ussa kritickej situácii a že tú vojnu proste potrebujú ako soľ. Podľa ksb/dvtr zdrojov, sa chystá pre ussa sovietska perestrojka a preskladanie jak z lega. Z ussa by sa mala stať už len obyčajná regionálna veľmoc do a do roku 2030 by mohol nastať rozpad ussa na jednotlivé menšie štáty podľa etnicity (možno aj rasy) a možno aj občianská vojna. V ussa by mohli v podstate vzniknúť nové národy, čo bude pravdepodobne čakať aj hlavne západnú eu.

Ešte pridám 2 komenty, čo som písal inde a celkom k tomuto pasujú:

globálna elita chystá pre ussa perestrojku a prestavanie jak z lega! ussa sa pravdepodobne okolo roku 2030 rozpadne na viacero menších štátov podľa etnicity. Samozrejme, že nikto nevie presne povedať, kedy a ako to bude presne prebiehať - to vedia len globálni znachari/kurátori. Tí sa tiež sťahujú z eu/švajčiarska do juh.-východnej Ázie, alebo kam a snažia sa opanovať Čínu a urobiť z nej niečo ako ďalšie španielsko, anglicko, ussa - protiváhu k Rusku - aby sa ich potom následne pokúsili medzi sebou rozhádať a tak už nezvratne zotročiť a zničiť Rusko, ktoré stále nemôžu úplne opanovať. A po tom, čo sa tam objavila nová a celkom nádejná koncepcia života a globalizácie ako alternatíva k dnešnému otrokárskemu biblickému projektu globalizácie (vypracovaný globálnym prediktorom) - ksb - tak majú o problém navyše. http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpe... Čína bude mať v budúcnosti za úlohu pochovať globálny liberálny kapitalizmus, aby sa tak obmedzil globálny (západný) konzum, ktorý generuje neodvratnú globálnu ekologickú a biosférnu katastrofu. eu (hlavne západná) po tom, čo sa pochová buržoázne-liberálna ideológia ako základňa pre kapitalizmus, samozrejme bude tiež vypadať úplne inak ako dnes. Zo západnou "civilizáciou" sa moc do budúcna nepočíta a keď vidím, jak si dnešné západné konzumné a zdegenerované liberálne hovádka (teda aj slováci) poslušne kráčajú do horúceho pekla, tak sa mi táto predpoveď zdá celkom pravdepodobná. Také sú žiaľ plány. Všetko bude závisieť od Ruska a Číny, jak sa tam bude do budúcna vyvíjať situácia (ako sa ujme ksb, aj v Číne).

340603

13.10.2015 06:32

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

A teraz nejaké riešenie hlavne pre nás v strednej eu (Česko a Slovensko):

Áno, bude to ťažké, ale podľa mňa vždy lepšie než ako u nás, keď tu vládnul agent čurinda, mik-lož a ďalší zlodeji z "deformačnej" pravicovej pro-hn-ussraelsko chazarskej bandy, alebo ako v Rusku na začiatku 90. rokov za žida a pro-západného kolaboranta jeľcina (jelzman-a)! Proste v grécku nebola lepšia a reálnejšia alternatíva než siriza a preto ju vôl-iči znova z-vôl-ili! To je celé. To je niečo ako u nás smer a Fico. Proste nie je čo reálne a úspešne voliť! Ľudia musia začať sami aktívne vstupovať do politiky (alebo sa aktivizovať podobne ako Rudo Vasky) už na tých najnižších dedinských, mestských a štátnych (prípadne súkromných) úrovniach a to v hocijakej strane, kým sa zatiaľ nedá pôsobiť v politike inak než cez nejakú politickú stranu. Hľadať tú "pravú" stranu dnes v podstate nemá zmysel, pretože snáď v každej pôsobia zhubné elementy/živly (alebo si ju skôr či neskôr nájdu a podchytia)! Proste politická strana je zlegalizovaná organizovaná mafia! A práve len dobrí, šikovní a morálni ľudia, ktorí takéto strany zriedia, môžu s tým niečo urobiť a zmeniť pomery vo svete! K tomu ale ľudia potrebujú mať minimálne všeobecné nepoliticky-korektné znalosti a poznať zákonitosti (teórie) riadenia, aby boli v tomto smere na vyššej úrovni, než tí rôzni tradiční starostovia, primátori, predsedovia, ministri, premiéri, p-rezidenti, top manažéri, riaditelia... http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpe... Takáto postupná evolučná zmena je síce ťažká a pomalá, ale na rozdiel od tých kadejakých revolučných, kde je to jak z blata do kaluže, zase istá! Takto si ja predstavujem skutočnú demokraciu (slobodnú a spravodlivú spoločnosť) = vládu ľudu, že ľud sa bude sám aktívne zapájať do celo-spoločenského a teda aj politického a tiež aj podnikateľského diania v štáte a nebude sa spoliehať na rôzne tie falošné démon-kracie/davo-kracie ako na parlamentnú/zastupiteľskú alebo tzv. "priamu" "demokraciu", kde budú meédiami vymytí vôl-iči s nízkou mierou chápania a morálky hlasovať cez net v nejakých pochybných elektronických/virtuálnych referendách (samozrejme sa tomu do určitej miery nebránim)! Pretože neexistuje nič lepšie, než keď si to urobíš sám a poriadne, naživo a nie kadejako virtuálne! [velký smích]D A je logické, že keď si ľudia nebudú chcieť skutočne vládnuť sami, tak im bude vždy vládnuť niekto iný, či už verejne ale skryte! Proste vákuum vždy niekto zaplní! A tak to je to prirodzené, správne a tak to má byť! http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/trvaly-nekon... http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/kapitalizmus... * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dne...

340604

13.10.2015 06:37

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

Cico_Ciciak 62.?.?.?

To by si musel aj niečo vedieť o pánovi Stalinovi!

Aj o Stalinovi!!!

Slovania, Slovensko, Rusko, Stalin, história...!!!
------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slo...

340605

tpp - zmluva o liberalizácii obchodu bola presadená z vôle globálneho prediktora a je primárne určená pre Čínu! To len uss štátna/národná elita (neokoni) si myslí, že bohviečo dosiahla! V poslednom videu o tom aj V.V Pjakin trocha pohovoril (24:38 min/sec). Aj som to tak trocha tušil (už zazrel/prečítal). A teraz mi to celkom dáva zmysel, keď ttip gp blokuje, pretože by pomohla ussa, ale tpp gp nechal ussáčkov zrealizovať! Čína/gp takto možno získa od ussa ešte viac ďalších technológií, tovarov, surovín, dostane sa na ussácky trh... a "ussácke" korporácie, ktoré spadajú pod globálnu elitu (nie štátnu/národnú uss elitu), sa zase ľahšie dostanú na čínsky trh a opanujú ho (a možno sa tam potom neskôr o to ľahšie presunú aj fyzicky, keď bude ussa krachovať/horieť).

https://www.youtube.com/watch?v=k6sP0GpA5jg

http://leva-net.webnode.cz/products/pacificka-anak...

340998

Čína (gp), ktorá ma s väčšinou z týchto "tpp" krajín pacifiku tiež podpísané zmluvy o voľnom obchode, takto možno získa od ussa ešte viac ďalších technológií, tovarov, surovín, dostane sa na ussácky trh...

340999

30.10.2015 00:25

Sýrie – přehledná analýza bojů

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Chystá sa ďalšia revolúcia v (západnej) eu/európe!
------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/10/chysta-sa-da...

341156

01.11.2015 16:21

Centrální banky: V očekávání šoků zmatek a strach

RE: zlato?

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Živ sa radšej poctivou a skutočnou prácou - tvorbou skutočných hodnôt - ty šmejd! Inak tu potom nefňukaj, ako je to tu všetko v ! Aj Ježiš hovoril (teda aspoň podľa tých majnstrímom pí-árených bájok), že každý musí začať od seba!

341260

04.11.2015 02:07

Vlastenectví

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Teraz tu budeš niečo splietať o vlastenectve ty lienka, keď už máte holé ruce a holé prdele, rovnako ako my?! Kde bolo to vaše vlastenectvo počas celých tých 26 rokov? Predali ste ho hneď na začiatku po revolúcii v trhovej ekonomike kapitalistom vy "patriotickí" farizeji! Milujem tieto kecy!

341364

04.11.2015 02:11

Vlastenectví

RE: Vlastenectvi k uzitku a i ke skode, oboji nam historie dokazuje.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

internacionalizmus nie je nič iné než len zástierka pre židovský banksterský inter-nacizmus ich diaspór roztrúsených všade po svete! A s komunizmom nemá nič spoločné!

341365

04.11.2015 02:22

Vlastenectví

RE: Zcela nahodou

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Počúvaj ma udo, tebe fakt asi nerozumie ani vlastná mať! A čo tak ešte vysvetliť, čo sa rozumie v kob hantýrke miera?! Mne slovník vyprdne todle:

. rozsah, veľkosť, rozmery dané v istých jednotkách: šaty na mieru; peňaž. úroková miera; ekon. miera nadhodnoty
2. jednotka merania: plošná, dĺžková, dutá miera
3. mierka (význ. 1)
4. primerané množstvo, rozsah niečoho: mať veľkú mieru zodpovednosti; do istej miery čiastočne; v plnej miere celkom; do akej miery do akého stupňa; (piť, pracovať) s mierou primerane, nie priveľa
l vyviesť z miery z rovnováhy; uviesť na pravú mieru opraviť; pozri merať každému rovnakou, inou mierou; všetko s mierou netreba nič preháňať;

1. pozri meradlo 1
2. pozri meradlo 2
3. pozri rozmer 1

No krása, čo? A vraj tá vaša kobka a ňou definované pojmy by mala byť vyrobená tak, aby nedochádzalo k významovým nedorozumeniam, alebo ako to tam hovoríte! sry, že ti to píšem ako sedlák, ale ja som sedlák a nie staro-grécky rečník!

341366

05.11.2015 08:07

Nač potřebuje „syrská umírněná opozice“ padesát Yankees?

RE: těch 50

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Doteraz západ žiadnych zelených mužíčkov neobjavil, ani neposkytnul žiaden dôkaz, že tam nejakí zelení mužíčkovia sú! Neviem, ani o tom, že by sa ussáci zúčasťňovali nejakej leteckej kampane nad fašistickou ukrojinou! Takže si sa len totálne strápnil ty úbožiačik!

341413

05.11.2015 08:11

Nač potřebuje „syrská umírněná opozice“ padesát Yankees?

RE: těch 50

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Načo si sem prišiel ty pablb? Sa strápňovať?! O režim v Rusku sa nestaraj, radšej sa staraj o korporátnu kapitalistickú davo-kraciu západného liberálneho typu u teba doma a tam na západe ty usákofilný hlupák! Si len totálna nula, niktoš, nič, proste smiešne nevzdelané hovno, ktoré by som spláchnul do hajzla![bliji][bliji]

341414

15.11.2015 08:26

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Máme tu ďalší 911 - teda frašku a komédiu pre vystrašené ovce
-------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/11/mame-tu-dals...

341856

02.12.2015 22:19

Pokání České televize?

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

lienka, ty sa radšej k Pánovi Stalinovi - skutočnému boľševikovi - nevyjadruj, lebo vieš o tom veľké prd! * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/pozor-na-tro...

Aj o Stalinovi!!!

Slovania, Slovensko, Rusko, Stalin, história...!!!
---------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slo...

342652

03.12.2015 04:13

Jaceňjukovo ultimátum ohledně ukrajinského dluhu Rusku

RE: Autor nechape podstatu

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Lenže toto boli eurobondy vydané tuším v london burze a nie len také obyčajné ukrojinské dlhopisy, ktoré si vydala sama ukrojina! A tu budú platiť asi iné pravidlá aj záruky! Takže by som predčasne moc chytrého nerobil!

342657

03.12.2015 17:53

Trocha biblického ponaučení

RE: Podstatné je,

Richard kalmár 62.?.?.?

To podstatné je, že si za to zatratenie budeš môcť sám, skús si prečítať
B. Pascalove "Myšlenky", Pascal nebol vôl!

342692

03.12.2015 18:22

Trocha biblického ponaučení

RE: Pro autora i ostatní zvědavce

Richard kalmár 62.?.?.?

Čo keď nemáš pravdu Ty? Čo ak sa mýliš?
Boh myslí asi inak, sa mi zdá. Inak by nebol Bohom.
Ty sa márne nadúvaš, vieš či nepríde chvýľa keď Ho budeš
prosiť o pomoc? A napriek tomu, že Ho asi nemáš rád, si myslím ja
On príde a povie Ti, nazdar čo je?http://www.zvedavec.org/images/smiles/icon_smile.gif No dobre vstávaj, neboj všetko je v pohode!
Vchop sa, neboj bude dobre.
Mal si niekedy férového šéfa v práci?
Ja áno a vtedy som mu nemohol prísť na chuť, nie žeby som ho neznášal ale žeby som ho zbožňoval sa tiež nedá povedať.
Až keď som odyšiel na iné miesto som zistil, že mal pravdu, mal som tam tie samé problémy, boli to moje neduhy a mám ich do dnes, pomohol mi na ne poukázať, a tak si idem životom s mojím batúžkom.
Áno, je nefér polámať niekomu nohy..., ale nevieš ako aj ja, čo je z faraónom dnes.
Nevieš či si to z Bohom neskôr neprediskutoval. Neviem, ani ma to nezaujíma.
Mám za to že to Boh, myslí s človekom dobre a to je podstatné.
Inak aj od môjho otca som schytal na zadok a aj na držku, a dnes
sa mi vidí, že mohol pritrdiť viac.
V podstate je všetko ok.
Boh je sám v Sebe blažený, takže
si píš čo chceš, odpustil aj Svoje ukrižovanie a Miluje stále. Hlane buď v pohode, a pripusti si aj alternatívu
že čo ak náhodou Je, čiste filozoficky.
To bude asi nepríjemné zistenie.Či?

342693

03.12.2015 19:03

Trocha biblického ponaučení

Nedá mi to tak sa pozrite ako to vidím ja obyčajný katolík.

Richard kalmár 62.?.?.?

Nemám veľa času ale chuť mám tak prepáčte, môj názor bude iný.
Niesom intelektuál ale mám rád spoločnosť inteligentných ľudí.
Nemám rád keď niekto kopíruje zadanie ale pre lenivosť a aby som to mal na zreteli, ctrl.v. puf je to tu: ždyť ti Hospodin (JHVH), tvůj Bůh, požehná, jak ti řekl. Budeš poskytovat půjčky mnohým národům, ale sám si nebudeš vypůjčovat. Budeš ovládat mnohé národy, ale tebe neovládnou. 5. Mojžíšova 15:6
Prezeral som si pre mňa Písmo Sväté a musím povedať, že autor, článku
trochu upravil slovo pujčka za obyčajné požičanie, teda povedal by som, že to je nefér, ok, chápem odpúšťam, posielam veľa lásky. A tera čo z toho vyplýva
pre mňa:
To zo židmi si Boh, v osobe Krista, si vydiskutoval, pribili Ho na drevo preto
by si boli kvit, v nádeji že sa Ho zbavia. Žiaľ nepodarilo sa. Boh stratil trpezlivosť
a rozhodol sa vyliať svoje milosrdenstvo na všetky národy, niekde v písme stojí
na židov " nejak takto vy vreteniečie plemeno", žiaľ že to musel Boh povedať o svojom obľúbenom národe.
A teraz tie milosti, to sú také posilňujúce vlastnosti aby sa človeku darilo. Tým že židia, ono privilégium stratili tak pre tých čo sa počítajú k Božiemu ľudu, platí starý zákon na ponaučenie, teda že ti mám požičať a že mám byť mylosrdný... ja si nemám požičiavať.
Žial mám na krku pôžičku, nepočúvol som. A máš Bože pravdu! Toťiž Bože Ty vieš od koho som si požičal. Trochu sa musím zasmiať nad vlastnou blbosťou.
Že ma na toto neupozornila Cirkev. A ešte jeden bonbónik v Rusku bude ustanovená Cirkevná baka, bezúročná pôžička.
To je všetko, ku tomu článku, teda my máme byť svorný... Kristom sa pridalo
ešte plus, bola akcia, požičaj ak niekto chce plašť aj košeľu a nepýtaj naspäť.
Viete si predstaviť že by toto spravili všetci ľudia, o toto išlo Kristovi, teda i Bohu.
Majte sa dobre.

342699

04.12.2015 22:56

Trocha biblického ponaučení

RE: Vo co v Bibli gou

Richard Kalmár 62.?.?.?

Prepáčte ale takto to v Písme nieje. Prepáčte ale asi skoro všetci, sa tu premietate
ako keby ste sami boli židia. Mýlite si so zakaleným zrakom požičanie a lichvu. Sú to pre pána Jána dve rozdielnene veci, sledujte sa trochu! Takto ich neporazíme keď budete nenávidieť. Čo zmôže zakalená myseľ? Nič.
Čo ste si v životre nič nepožičali?. Myslým si skôr, že je to tak, že komu Boh
dožičí a požehná ho, bude mať dostatok a teda bude môcť požičiavať. Vsjo.
Snáď by ste nepožičali keby ste mohli? Ani jeden tu hádam z Vás taký nieje.
To že sme v podstate nabrúsený na židovskú bezbožnosť to nám ale nesiemie
zakaliť zrak....., aby sme aj svojich nepriateľov nemilovali, to je kumšt. Len s láskou
v srdci ich belzebuba porazíme. A je kumšt byť milosrdný a zároveň bojovať na život a smrť. To sa vie aj v kung-fu. Klid. Šermiari by Vám niečo o tom vedeli povedať. Kľud. Hádate sa tu, a neviete pozorne čítať. A nepredháňajte sa tu, to je nepriateľom voda na mlyn. Spolpracujeme. Ide sa bojovať.
Ahoj.

342760

04.12.2015 23:08

Trocha biblického ponaučení

RE: Vo co v Bibli gou

Richard Kalmár 62.?.?.?

Jarek s tým Katolizmom je to trochu zložitejšie. Apoštolskú postupnosť majú dve cirkvy Katolícka a Pravoslávna, ekumena nebude, ostatné sú to bludy. Cirkev je Svatá nie pre skutky, ale že v jej prostriedku je Boh a to je podstatné. Katolicizmus je pravé kresťanstvo práve pre toto a ešte nejaké maličkosti ako je Eucharistia....
Ahoj.

342762

04.12.2015 23:55

Trocha biblického ponaučení

RE: Duchovní poznání a s tím související

Richard Kalmár 62.?.?.?

Človeče ja som si to pozrel, tých dvoch pánov Moric..a, to je fakt hodne zlé karatista manipulátor total, druhý dobre to majú zohrané, namotávač na potrebu peňazí.
Betón mu nevonia vo finačníctve sa točia peniaze miliardy a on si chcel
kúsok utrhnúť, nech si dá tisícovku na chlieb a dobrú chuť. Páni sú dvaja dobrý
Rotšildovi otroci, alebo robia dobrých otrokov systému, ktorý urobia čokoľvek predajú aj svoju mať aby mali prachy fuj! Jasne netreba sa báť urobiť niečo výnimočné... napríklad zadĺžiť celú rodinu.
Strach a predsudky záleží aké, predsudok že ak budem kradnúť tak ma raz zato potrestá je zlý? Alebo ak pretiahneš každú babu, a že to nije láska, a že tie baby raz budú matky a manželky, a že sa kurvili im neostane výčitka?. Pardón mám predsudky kurvenie je ok, užite si Teď. Počúvali ho ako teľatá.
Dosť.

342763

05.12.2015 00:37

Trocha biblického ponaučení

RE: Pro autora i ostatní zvědavce

Richard Kalmár 62.?.?.?

Prepáč udo2, trochu Ti nerozumiem, niesom satanista. Nevyznávam satana a nikdy
to hádam neurobím a keď budem pri zmysloch ani ak mi budú smrťou hroziť.
To by som poprel sám seba. Mňa Pravda Božia dobieha stokrát za deň, keď sa snažím byť dobrý tak 30 krát, po mesiaci idem na spoveď keď už nevládzem
to zlo nosiť so sebou. Úprimne z môjho života.
Ten spravodlivý odsúdený je sám Boh, niekto pribil Boha na drevo, hoci dobre robil
všetkým, zakúsil si niečo podobné? Asi vieš čo hovorím. To je rozdiel medzi Božím a ľudským ale to je jedno. Vieš si predstaviť, že Boh je večný, mimo času, a tá večnosť a budúcnosť visí na kríži a hovorí s láskou len pre nás lebo inak to hovorí Boh Bohu, Bože odpusť im lebo nevedia čo činia. Ten na ktorého pokyn môže zhasnúť slnko ako ty keď zhášaš doma úsporku nám odpúšťa. Ten ktorému patrí celý vesmír nám odpúšťa.
Množina všetkého dobra a lásky, aj lásku ktorú ty dávaš svojím deťom je z Jeho
prameňa, je vlastne On. Áno je asi nepochopiteľný v celku ale iba čiastočne, podľa toho akú sme vyfasovali ohniskovú vzdialenosť, aký máme čip a aký procák.
Tak tvrdo ako si to napísal sa ani nesmie, hovoríme o živej bytosti to sa nepatrí.

342764

21.12.2015 14:00

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Igor Matovič a jeho posratá kompa - Rudo Vaský
-------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=LTPb2GSruWM


Igor Matovič je Kiskov človek! - Rudo Vaský
-----------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=rnvxtcFguXQ

343380

21.12.2015 15:20

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

RE: Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ty šupák úd(o), tebe nerozumie sámpiču ani vlastná mať! Na tie tvoje haluze už začínam byť docela alergický! Komu sa chceš stále predvádzať?! Už keď si chcel vypadať ako básnické črevo, tak stačilo použiť/sformulovať jednoduchšie metafory/alegórie! Niečo ako: politika je len jedno veľké divadlo, politici a kádre pôsobiace v nej (zástupci klanovo-korporatívnych záujmových skupín) sú len mizerní herci (fico, matovič, kotleba... - pričom treba dodať, že nie vždy sú do tej alebo onej miery ovládaní len poskytovanými financiami, ale aj inými prostriedkami/nástrojmi, aby slúžili vyšším záujmom priamo/vedome alebo nepriamo/podvedome - to je napríklad prípad kotlebu, ktorý je zase spracovaný príslušnými zvrátenými ideológiami, stereotypmi alebo uzavretým rámcom myslenia/chápania objektívnej reality!), zväčša žido-"murári" a ovčania len nič-nechápajúcimi divákmi v hľadisku! mamon je v našej civilizácii JEDEN z najdôležitejších prostriedkov moci (pretože nie vždy má moc najväčšiu aj ten, kto ho má najviac) a kto sedí na prameni (rozumej, ovláda globálny finančno-kreditný systém), ten môže priamo do značnej miery regulovať jak množstvo mamonu, tak aj z neho vyplývajúcu moc, či už svoju, alebo svojich poskokov (fico, matovič...; lokálni oligarchovia, korporácie, verejno-súkromné riadiace štruktúry, štátne inštitúcie...)! mamon-ári tiež do značnej miery (de)formujú verejnú mienku cez nimi vlastnené korporátne meédiá! Svetový mamon a jeho prameň je v rukách judaistov/sio-nacistov/financistov, ako aj všetky strategické odvetvia sveta (potraviny, farmaceutiká, zbrane, priemysel...)! biblický projekt zotročovania človeka globálneho prediktora postavený na základoch staro-zákonného nacizmu je pod kuratelou/opatrovníctvom rabinátu a jeho administrátorom/správcom/tvorcom je globálny prediktor! Čo tak nabudúce radšej takto, aby to pochopil aj ten najväčší úd(o) pod Slnkom?!

343381

21.12.2015 18:07

Jak a za co bojovat?

RE: vždy je za co bojovat

Cico_Ciciak 62.?.?.?

"...a záujmy spoločnosti", si chcel povedať! A či len ďalší "atomista"?!

343384

21.12.2015 18:16

Jak a za co bojovat?

RE: ach jo

Cico_Ciciak 62.?.?.?

"vyznávajících naprosto absurdní a rozporuplné ideologie" - Myslíš tým aj kresťanstvo, katolíctvo, bibliu?! Ak hej, tak akú ideológiu vyznávaš ty?! Alebo si myslíš, že si nihilista?! Inak, v čom sú árijsko-pohansko-védické ideológie rozporuplné (alebo nebodaj "kontroverzné") - ten smajlík tam nemal byť) a v čom nie?! Zamyslel si sa už nad tým?!

343385

21.12.2015 18:26

Jak a za co bojovat?

RE: iluzorní a nebezpečné představy...

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Je to taký neustály boj protikladov, o ktorom hlásal už marx (prípadne hegel) a ktorého ideológiu kritizuje práve samotný autor článku. Vypadá to na schízu.

343386

21.12.2015 18:38

Jak a za co bojovat?

RE: Vyhynuli jsme, ale byli jsme tolerantní.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Myslím si, že si len nepochopil článok autora! On práve nepriamo naznačuje, že za túto západnú biblickú "civilizáciu/kultúru" a spoločnosť nepôjde takmer nikto dobrovoľne bojovať, pretože je totálne z vnútra rozožratá a nekonzistentná, bez morálky, skutočných hodnôt, idejí...! Ani ja! Bojovať budú za ňu len tí, čo parazitujú na nás - na skutočne pracujúcej väčšine, potom ich poskoci a relatívne etablovaní/zabezpečení otroci, ako si ty! Tak do toho! Do boja! Ale so mnou nerátaj! Ja sa môžem na nejaké orabované slovensko plné hajzlov a kolaborantských zmrdov zvysoka vysrať! Nevyserie sa na to možno tak nejaký nemec s platom 2000-3000 euro, s rodinným domom, bavorákom a ajfónom vo vrecku, alebo nejaký tupý biely amík, ktorému bol od mala vymytý mozog ideológiou o americkej falošnej výnimočnosti a nadradenosti amerického sna nad všetkým!

343389

21.12.2015 18:43

Jak a za co bojovat?

RE: V článku je zjevný nesmysl.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Presne tak! Tiež som si všimol, že to autor všetko hodil do jedného pytle, ako keby v každom z vymenovaného neboli aj dobré veci! Človek sa musí naučiť hlavne triezvo a s nadhľadom rozlišovať a nebyť dogmatik!

343390

21.12.2015 18:44

Jak a za co bojovat?

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Autor článku v podstate hovorí raz o socializme, v iných častiach článku zase o komunizme a boľševizme a na konci to zabije tým, že všetky tieto majestátne myšlienky, ideály a snahy ľudstva zavrhne, teda hlavne ten komunizmus ako ideál, ku ktorému by sa malo ľudstvo snažiť postupne aspoň priblížiť! Ani v tom marxizme nebolo všetko zlé! Ale možno len nerozumie pojmom! http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/pozor-na-tro... Zo začiatku som mal dokonca dojem, že čítam nejaký majn-kamf! [velký smích] Tiež to neustále omieľanie o nutnosti dodržiavania nejakej tradície predkov, rodu..., tiež nevyznie najrozumnejšie! Akú tradíciu (alebo nebodaj rituály) má na mysli?! Iba tie dobré, alebo aj tie špatné? Pripušťa vôbec o nich nejakú diskusiu?! Aneb: beda tomu, kto nám siahne na tradície?! [velký smích]

343391

22.12.2015 22:20

Jak a za co bojovat?

RE: Vyhynuli jsme, ale byli jsme tolerantní.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Ešte raz, trocha som to ešte včera vylepšil a možno to pochopíš!

Myslím si, že si len nepochopil článok autora! On práve nepriamo naznačuje, že za túto západnú biblicko-otrockú "civilizáciu/kultúru" a spoločnosť nepôjde takmer nikto dobrovoľne bojovať (muži radšej budú doma za zabitými oknami chrániť svoju rodinu s puškou v ruke /prípadne v rámci domobrany v dedinách a mestách ako novorusi/, ako by mali ísť zhebnúť volakde v blate na fronte za bohvie čie záujmy), pretože je totálne z vnútra rozožratá a nekonzistentná, bez morálky, skutočných hodnôt, idejí alebo vízií! Ani ja! Bojovať budú za ňu len tí, čo parazitujú na nás - na skutočne poctivo pracujúcej väčšine, potom ich poskoci a relatívne etablovaní/zabezpečení otroci, ako si ty! Tak do toho! Do boja! Ale so mnou nerátaj! Ja sa môžem na nejaké orabované slovensko plné hajzlov a kolaborantských zmrdov zvysoka vysrať! Nevyserie sa na to možno tak nejaký nemec s platom 2000-3000 euro, s rodinným domom, bavorákom a ajfónom vo vrecku, alebo nejaký tupý biely amík, ktorému bol od mala vymytý mozog ideológiou o americkej falošnej výnimočnosti a údajnej nadradenosti amerického sna nad všetkým!

343418

29.01.2016 17:09

Kdo a proč zničil československý průmysl

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

RNDr. Karol Ondriaš, DrSc. - Knihy
----------------------------------
Zaujímavé knihy o tom, ako bolo slovensko a jeho obyvatelia skolonizovaní, zotročení a zdegenerovaní za posledných 25 rokov od tzv. "nežnej revolúcie"! Totálna hrôza!

http://www.ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=sh...

Odporúčam túto knihu:

Víťazstvo „demokracie“ po 25 rokoch. Komunistický zázrak vs BoPKoTi - slovensko je totálna kolónia a slováci totálni zdegenerovaní otroci vo "svojej" krajine!
------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=md...


Proc by mela byt agentura pro planovani budoucnosti? - Meritokracia, plánovanie budúcnosti, hybrid systém v Japonsku... - Fulford
-------------------------------------------------------------------------------------------------
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/proc-by...


Za co nenávidí Stalina a Beriju
-------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/za-co-nenavidi...

Alexandr Samsonov: Pogrom na nestátní podnikání přišel až s Chruščovem
----------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/alexandr-samso...

http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1303/alexand...

344963

29.01.2016 17:11

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

RNDr. Karol Ondriaš, DrSc. - Knihy
----------------------------------
Zaujímavé knihy o tom, ako bolo slovensko a jeho obyvatelia skolonizovaní, zotročení a zdegenerovaní za posledných 25 rokov od tzv. "nežnej revolúcie"! Totálna hrôza!

http://www.ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=sh...

Odporúčam túto knihu:

Víťazstvo „demokracie“ po 25 rokoch. Komunistický zázrak vs BoPKoTi - slovensko je totálna kolónia a slováci totálni zdegenerovaní otroci vo "svojej" krajine!
------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.ondrias.sk/index.php/knihy.html?task=md...


Proc by mela byt agentura pro planovani budoucnosti? - Meritokracia, plánovanie budúcnosti, hybrid systém v Japonsku... - Fulford
-------------------------------------------------------------------------------------------------
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/proc-by...


Za co nenávidí Stalina a Beriju
-------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/za-co-nenavidi...

Alexandr Samsonov: Pogrom na nestátní podnikání přišel až s Chruščovem
----------------------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/alexandr-samso...

http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1303/alexand...

344964

29.02.2016 15:02

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

RE: Tak doufejme....

Cico_Ciciak 62.?.?.?

No ale to je zatiaľ skôr len hudba budúcnosti.

345989

02.04.2016 20:59

Pláč nad ukradenou Evropou

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Hlas Európy
-----------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/03/hlas-europy....

347393

02.04.2016 22:54

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

Cico_Ciciak 62.?.?.?

No daj sem tú súru a verš, kde to Korán hovorí! Dám si to v celom kontexte.

347395

02.04.2016 22:58

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Západ a SSSR/ZSSR - Jak ve skutečnosti probíhala "studená válka" (1-5) - Odporúčam aj výbornú diskusiu!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pojednáva sa tu aj o (ne)pristáni ussákov na Mesiaci!!!

http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-j.../

Všetky diely pokope v pdf!!!
----------------------------
https://dl.dropboxusercontent.com/u/79978438/Z%C3%...

http://chod.sk/bvpw2 - Skrátená url

347396

03.04.2016 00:25

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Skutočný komunizmus (t.j. spoločnosť na báze svedomia) je pre človeka predurčeným Zámerom z Hora a tento ideál/sen (o ktorý by malo ľudstvo postupne usilovať, alebo sa mu aspoň snažiť čo najviac priblížiť) má každý človek hlboko vo svojom vnútri, len sa to zo strany globálneho zákulisia už minimálne tisíce rokov všemožnými prostriedkami potláča! A áno, marxizmus (= účelovo falošná teória na dosiahnutie komunizmu) bol len ďalším projektom globálneho zákulisia (západu) po buržoázne-liberálnej (kapitalistickej) fáze, slúžiacim ako novší systém riadenia ovčanov a na obmedzenie globálneho konzumu, aby sa tak oddialila globálna ekologická katastrofa, ktorú urýchlil práve liberálny konzumný kapitalizmus (pôvodne slúžiaci na skúpenie sveta za úrok a jeho zglobalizovanie, čo aj do bodky splnil a preto je už dnes ako systém riadenia na odpis - už presluhuje)!

347399

03.04.2016 00:40

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Pozor na trockistov/marxistov + Vysvetlenie pojmov
--------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/pozor-na-tro...

347402

18.06.2016 22:16

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

RE: cenzura - nazi stranky

Cico Ciciak 62.?.?.?

Jo, v tomto smere, na internete sa záčina západ pomaly ale isto fašizovať! Za chvíľu to bude jak v Čajne!

349687

19.01.2017 10:52

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Pouč ma, ako to bolo v skutočnosti.
Podľa niektorých názorov sa WW2 začala už Mníchovskou zradou.
Zas si nerob o nacistickom Nemecku zbytočné ilúzie. Malo jasné ciele najprv od západných regionálnych "elít" a potom ich využili globalisti na svoje ciele.

355197

19.01.2017 21:15

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Jój kolega, na tvojej úrovni chápania (slobodomurári, sionisti, NSDAP, kabrňák Hitler, národný socializmus, "žido"-boľševizmus...) som bol asi tak pred vyše 2 rokmi a týmito (dez)informáciami som si už z časti prešiel a niektoré zdroje mám už dávno naštudované/prečítané. Dnes som už ale trocha inde. (Každý nejako začíname.)
Ďalej, judaista a kolaborant v jednom Suvorov je projektom Británie/Londonu, takže ten u mňa nepochodí.
Predstavy o Stalinovi máš značne skreslené vďaka lživej proti-boľševickej/komunistickej a proti-stalinskej propagande západu.
Odporučil by som porozhliadnuť sa po lepších zdrojoch, ktoré objektívnejšie popisujú jednotlivé problematiky.
Ešte raz, aby nevznikli nejaké nedorozumenia: nacistické Nemecko a Hitler (čiastočný užitočný idiot)... boli projektom západu a globalistov, cez ktorý globálne zákulisie riešilo určité úlohy a realizovalo určité plány (WW2 bola žiadúca a cez nacistické Nemecko sa aj realizovala), takže si ich netreba zas tak zbytočne moc idealizovať (skrátka niektoré veci boli Nemecku dovolené z najvyšších úrovní globálnej mocenskej pyramídy, napr.: čiastočné odstrihnutie sa od globálnej finančnej moci - aj keď to bolo len zdanie navonok). Netvrdím, že všetko na národnom socializme bolo špatné, niektoré myšlienky boli dobré, ale nacisti ho nakoniec zfašizovali.
Sú to tak rozsiahle témy, že nemám čas ani chuť to tu podrobne rozoberať. Napíšem iba toľko, že pre už dlhšiu latentnú propagandu fašizmu/nacizmu, ktorú bystrejší ľudia majú možnosť vidieť už nejaký ten rôčik, z pohľadu globálneho zákulisia existujú relevantné dôvody (oni nič nerobia iba tak pre srandu - súvisí s tým aj desiatky rokov účelovo deravá azylová politika západnej Európy).
Skúsim dať nejaké linky na "nakopnutie" (neviem, či ich už máš naštudované - jedná sa v podstate o základy - hoci netvrdím, že všetko v nich je 100% pravda), ktoré ma narýchlo napadnú:

Úkoly Hitlera, bin Ládina v biblickém projektu
----------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/ukoly-hitlera-...


Hitlerovi američtí obchodní partneři, Hitlerovi americkí obchodní partneri - Dokument - SK dabing
-------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=YQig0LUUqos


Kdo financoval Hitlera - Dokument BBC 1998 české titulky
--------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs&featur...


Je veřejným tajemstvím, že byl Adolf Hitler podporovaný USA. Historie nezveřejněného spojení Wall Street s nacistickým Německem
--------------------------------------------------------------------------
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1438...

...

Automaticky kráceno

355233

19.01.2017 21:17

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Kdo financoval Hitlera
----------------------
http://www.ac24.cz/videodokumenty/valky/1181-kdo-f...


Komu a ako Hitler platil dlhy?
------------------------------
http://www.protiprudu.org/komu-a-ako-hitler-platil...


Ako americkí bankári rozpútali Druhú svetovú vojnu
--------------------------------------------------
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3486-ako-a...


Wall Street a nástup Hitlera k moci
-----------------------------------
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/210-wall-s...


Banky Velké Británie a USA financovaly nástup Hitlera k moci
------------------------------------------------------------
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpra...


Valentin Katasonov: Hitler a „liberální elity“
----------------------------------------------
http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1130/valenti...


Sponzoři válek
--------------
http://afinabul.blog.cz/1504/sponzori-valek


Druhá světová válka trochu jinak
--------------------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/05/6448-dru...


Bez dohody s Veľkou Britániou by Hitler nikdy na ZSSR nezaútočil
----------------------------------------------------------------
http://www.hlavnespravy.sk/bez-dohody-s-velkou-bri...

355234

19.01.2017 21:29

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

"Hitler bol babkou, nastrojom, k tomu aby ochranil europu. Ja viem ze sa to nepocuva/necita lahko, ale ak by Rotchild nepozdvihol Hitlera k moci, tak Stalina by zastavil az Atlantik."

Ak toto skutočne myslíš vážne, že strýko Rotšild a ešte mocnejší hošánci nad ním to robili z nejakej lásky k Európe (samozrejme, že regionálna "elita" západu mala v úmysle aj ochranu svojho buržoázne-liberálneho / kapitalistického modelu vykorisťovania človeka človekom, nakoľko z neho bohovsky ťažila, ale globálni páni projekt "Hitler" zase využili na svoje ciele - im paradoxne išlo o demontáž liberálneho kapitalizmu na západe a ďalšie veci - nemám čas to tu vysvetľovať), tak si ešte naivnejší, než som si najprv myslel. [smích]
Nie si náhodou prvo-volič ĽSNS? [smích]

355235

19.01.2017 21:36

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

A teraz niečo o boľševikoch a Stalinovi:

Pozor na trockistov/marxistov + vysvetlenie pojmov
--------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/07/pozor-na-tro...


VOSR a veci s ňou spojené
-------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2016/07/vosr-veci-s-...


Slovania, Slovensko, Československo, ZSSR, Rusko, Stalin, história...
---------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slo...

355237

19.01.2017 21:43

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Tak nejak, vďaka.

355238

20.01.2017 11:31

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

No ak uvádza podobné bludy ako Suvorov (jeho skutočné meno je: Vladimir Bogdanovich Rezun / Bogdan Rozen), tak istotne.
Skús sa popýtať niekde tu, lebo toto meno poznám len "z počutia":

http://www.vodaksb.eu/diskuse/

355255

20.01.2017 11:34

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Áno, v 98. ako zblbnutý "Mrdkyzáckou", SME-tiarskou a inou propagandou som vtedy volil SDK, potom, ak sa dobre pamätám, som sa už žiadnych volieb nezúčastnil.

355256

20.01.2017 12:05

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Trochu som doplnil o ďalšie informácie a upravil text svojho pôvodného príspevku:

http://pastebin.com/7qbntbkN

355259

20.01.2017 17:37

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Keď si to nenaštuduješ, nebudeš nič vedieť, to je jednoduché. [smích]

Stalin ako skutočný boľševik chcel vybudovať socializmus (= spravodlivú spoločnosť bez vykorisťovania človeka človekom) v jednej krajine, veľmi dobre rozumel globálnej politike a tak vedel, že skôr či neskôr západ na neho zaútočí. A preto pripravoval ZSSR na útok západných imperialistov, inak by Rusko prestalo existovať. Možno existovali aj iné varianty, neviem, ale ak by ZSSR mal v pláne obsadiť celú Európu, tak to Stalin mohol urobiť aj na konci WW2, nie? [smích]

Neviem o tom, že by Molotov velil vojskám (možno si myslel Žukova, čo je dosť rozporuplná historická osobnosť - podľa niektorých to bol v podstate kolaborant).

Soronina som nečítal, ale obecne platí, že fakty sú jedna vec a ich výklad zas vec druhá.

Skús si prečítať ešte toto:

Není bolševik jako bolševik aneb co reálně znamená „Stalin zradil marxistickou revoluci“ - Hox
----------------------------------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/neni-bolsevik-...

355267

31.01.2017 19:17

Davos 2017 coby symbol ukončení epochy globalizace

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Katasonova si celkom rád prečítam kvôli inšpirácii a jeho vysokým teoretickým znalostiam a informáciám, ale inak on vôbec nechápe globálnej politike.
Keby jej rozumel, tak by dokázal správne priradiť miesto v nej Trumpovi i Číne a chápať ich politike.
Má pravdu v tom, že posledný Davos nepriamo ohlásil začatie postupného demontovania globálneho liberálneho kapitalizmu rukami samotných svetových kapitalistických "elít" a v hlavnej výkladnej skrini kapitalizmu - v USA (pretože nemožno začať s likvidáciou kapitalizmu napr. na Slovensku, čo dá rozum).

Inak, vďaka za preklad.

Trump z pohledu globálního historického procesu
------------------------------
http://leva-net.webnode.cz/products/trump-z-pohled...

355493

31.01.2017 19:20

Davos 2017 coby symbol ukončení epochy globalizace

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

... a chápal by aj tomu, že globalizácia je objektívny proces, ktorý nejde zastaviť, iba subjektívne riadiť a to buď v prospech pár "elitárnych" paraziticko-vykorisťovateľských zmrdov, alebo v prospech všetkých ľudí sveta (lebo len vtedy môže byť na Zemi dobre).

355494

31.01.2017 19:28

Davos 2017 coby symbol ukončení epochy globalizace

RE: Globalizace

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Presne tak, tu väčšina ľudí stále nechápe globálnej politike, riadeniu, objektívnym zákonitostiam spoločnosti, sveta a Vesmíru, a o skutočnej realite majú skreslené predstavy, vďaka čomu nemôžu riešiť problémy a úlohy spoločnosti a sveta adekvátnym spôsobom (ľudovo povedané bez toho, aby furt nenarážali na kokos).
Učte sa a zdokonaľujte (zdroje na to už chvalabohu existujú), to je jediná cesta za lepším svetom!

355495

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?