Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 1 jméno: Balt.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.06.2016 20:13

Konec M. A. D. – začátek šílenství

Přípravy tzv. aristrokracie na jadernou válku....

Balt 82.?.?.?

...běží v plném proudu viz. reportáž ČT z roku 2013 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240020/titulky/ Někteří holt informace mají, zatímco ostatní budou do záblesku "jasnějšího, než tisíc sluncí" čumět s otevřenýma hubama. Maximálně však pár vteřin.

349406

13.06.2016 20:03

Nácvik na třetí světovou válku

RE: Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý

Balt 82.?.?.?

...konečně někdo, kdo dokáže sečíst 2+2 a výsledek není 3. O démonizaci výše uvedených zde hovořím již řadu let. Lhát, mlžit, zaměňovat viníky s oběťmi, to je přesně to, co vítězové válek dělají. A vítězí, protože (jak ve svém projevu říkal obdivovatel A. Hitlera a za dosud nevyjasněných okolností zavražděný J.F. Kennedy viz. https://www.youtube.com/watch?v=GFvSWad4x4s ) " Je to systém, který naverboval obrovské lidské a materiální zdroje......". Důvod k démonizaci je prostý a sice, aby NIKDO nepochopil, o co ve skutečnosti šlo a stále jde. Proto denně alespoň dvě tisková mementa o Hitlerovi a spol., proto všechny ty nesmysly a dezinformace, kdy se člověk pomalu dozví, krevní skupinu Blondi a společný jmenovatelem všech zpráv je, že Hitler = zlo všech zel, ale v momentě, kdy má v naší "demokratické" společnosti vyjít kniha toho, co skutečně řekl (nekrácená, bez vysvětlivek a blábolů nějakého dobře zaplaceného politruka), tak je oheň na střeše, vydavatel tahán po soudech za trestné činy se sazbou do 10ti let. Dávno jsem řekl, že s přirovnáním Putina k Hitlerovi souhlasím. Také se (v rámci možností) snaží zbavit parazitů (Abramovič, Berezovskij, Chodorkovsky), také si jde vlastní cestou, také má podporu naprosté většiny vlastního národa a dost dobře možná (alespoň dle jednoho zdejšího článku) také rozpoutá preventivní válku, přestože se jí snažil do poslední chvíle vyhnout. Jsem dokonce přesvědčen, že si je Putin vědom skutečných důvodů, které vedly k II. světové válce (koneckonců již něco podobného řekl Polákům), ale těžko může přiznat, že Německo neútočilo primárně na Rusy, ale na jistý mezinárodní element viz. http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Hrobari_Ruska-A.Rosenberg.pdf Podobné vyjádření by totiž vedlo k tsunami v celosvětovém veřejném mínění a označení za antisemitu je asi jediné provinění, které Putinovi přičíst (díky návštěvám jarmulkářů) zatím nelze.

349517

15.07.2016 17:30

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Balt 82.?.?.?

První varianta tady již byla, a když se nad tím realisticky zamyslíte, zjistíte, že udělat to jinak, lépe, je v podstatě nemožné. Jak je vidět, Evropané jsou otupělí, ve vleku masmédií, propagandy, bez ochoty a schopnosti s neutěšeným stavem něco dělat a kdyby tomu bylo jinak, již se tak děje a lidé se nedohadují o tom, zda je třeba dát šanci každému, kdo přijde bůhví odkud, zda je radno dělat asociální pokusy na dětech adoptovaných páry stejného pohlaví, zda je v pořádku těch minimálně 80 miliard ročně odvedených za dluhy, kterými naši budoucnost zatěžují "naši" představitelé a desítky dalších problémů. Společnost je atomizovaná a to je přesně to, co elitám tohoto světa vyhovuje. Nejsme schopni se dohodnout ani na tak důležité věci, jakou je přežití druhu, naší odrůdy lidství, rasy, říkejte si tomu jak chcete. Muslimové jsou jednotní alespoň v náboženství, my v ničem. Pokud se toto nezmění, dopadne to tak, že budou Evropané bojovat proti sobě. Jedni proti cizorodým a pro naši společnost evidentně škodlivým prvkům, druzí po jejich boku. Výsledkem bude opět likvidace primárně NAŠÍ evropské identity tzn. všech pěti podskupin indoevropanů. Alpínů, baltů, mediteránů, dinárů a nordiků. Přitom tento náš původ a jeho uvědomění, by nás proti nebezpečí spojilo. Naši nepřátelé to vědí a sami se rasovou otázkou co nejpřísněji řídí (Židovství jen po matce), proto jsou tyto teorie pro nás ostatní oficiálně zapovězené a vydávány za opovrženíhodné. My máme být zničeni a daří se.

P.S. Sjednocení Evropanů skrze náboženství není možné už z důvodu naší náboženské tolerance. V otázkách mentálních a fyziologických vlastností, jsme k sobě daleko přísnější, než jestli je kdo křesťan či budhista. A rasová otázka je především o mentalitě, protože: "Fritz Lenz, který se v roce 1923 stal prvním profesorem rasové hygieny (eugeniky) v Německu, shrnul význam rasové psychologie těmito slovy: „Kdyby existovaly pouze tělesné rasové rozdíly, byla by celá rasová otázka bez zvláštního významu.“ Pochybuje o tomto tvrzení někdo?

350448

17.07.2016 10:50

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Balt 82.?.?.?

K tomuto tématu doporučuji Bolševismus od Mojžíše po Lenina http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Bolsevismus_od_Mojzise_po_Lenina-Dietrich_Eckart.pdf

350534

09.08.2016 15:22

Mucholapka

RE: To je pecka!

Balt 82.?.?.?

Letos několikrát a vyřešil jsem to mucholapkou.

351199

16.08.2016 12:26

Ukrajinské ‚říjnové překvapení‘

RE: cakanie na záruky

Balt 82.?.?.?

Přesně tak!

351305

24.09.2016 20:04

Donald Trump a Federální rezervní systém

RE: Co bylo dříve? Slepice nebo vejce?

Balt 82.?.?.?

Deuteronomium 15:6 Hospodin, tvůj Bůh, ti pak požehná, jak ti slíbil: budeš moci půjčovat mnohým národům, ale sám si nevypůjčíš a budeš ovládat mnohé národy, ale tebe neovládnou.

352119

04.10.2016 17:47

Nevládní organizace a mechanismus hybridních válek

RE: Zakladem vseho je ,ze , dostanem to,co si zaslouzime.

Balt 82.?.?.?

Je pouhou iluzí domnívat se, že Spojené státy (ovládané mezinárodní finanční elitou), byly před rokem 1945 jiné, lepší, čestnější, než nyní. Nebyly. Zákony a pravidla si ohýbají dle potřeby a ten dvojí metr máme možnost vidět dnes a denně. Však i ten Norimberk byl realizován díky ohýbání zákonů a porušením americké právní zásady, podle které nemůže být nikdo souzen na základě retroaktivních zákonů. Jednou z mála čestných výjimek senátora Roberta A. Tafta to stálo prezidentskou kandidaturu.

352367

07.10.2016 20:27

Němci budou v Německu brzy menšinou: skoro 40% dětí do pěti let jsou cizinci

RE: Kebab je svinstvo.

Balt 82.?.?.?

Originál Döner Kebab není žádná flákota, prosím pěkně. Vypozorujte někdy okamžik, kdy je přinesen nový "rožeň s hmotou" a uvidíte, že se o maso nejedná. Je to mletý polotovar. Mám tuto domněnku potvrzenou i od obsluhy. Tedy z časů, než jsem tento způsob internacionální pomoci Turecku zavrhl.

352477

31.12.2016 14:53

Už šlechtí „nové Němce“

Malá citace.

Balt 82.?.?.?

To, co se nyní děje v Německu je pouze akcelerované pokračování toho, co již dávno pozvolna probíhá v celoevropském měřítku. Za zmínku stojí citace projevu největšího zločince všech dob Adolfa Hitlera:„Když jsem zde k vám, moji staří členové strany, mluvil naposledy, mohl jsem mluvit s plným pocitem vítězství jako sotva kdy nějaký smrtelník přede mnou. A přesto na mne tehdy doléhala velká starost, neboť mi bylo jasné, že za touto válkou dlužno hledat jako posledního onoho paliče, který vždy žil ze sváru mezi národy – mezinárodního Žida! Nebyl bych už nacionálním socialistou, kdybych se kdykoli vzdálil od tohoto poznání. Sledovali jsme jeho stopy po tolik let, vědecky a plánovitě jsme poprvé v této Říši zajisté vyjasnili tento problém na všechny časy a pochopili jsme v celé obsažnosti slova jednoho velkého Žida, který řekl, že "Rasová otázka je klíčem světových dějin" (anglický ministerský předseda Benjamin Disraeli, 1880). Věděli jsme tudíž, že v pozadí tohoto dění byl hnací silou Žid a že to jsou – jako vždy v dějinách – hlupáci, kteří byli ochotni se ho zastávat; zčásti bezcharakterní placená individua, zčásti lidé, kteří chtěli dělat obchody a nezdráhali se dát kdykoliv prolévat za takové obchody krev. Poznal jsem tyto Židy jako světové paliče. Viděli jsme přece, jak v letech předtím otravovali pomalu národy oklikou přes tisk, rozhlas, film, divadlo atd., viděli jsme, jak tato otrava probíhala dále, viděli jsme, jak jejich finance, jejich peněžní obchody musely pracovat v tomto smyslu. A v prvních dnech války to přece řekli i jistí Angličané – byli to přeci jen majitelé zbrojařských akcií – také zcela otevřeně: »Válka musí trvat nejméně tři roky! Neskončí a nesmí skončit dříve, než za tři roky!« To bylo samozřejmé, rotože přeci investovali své kapitály a nemohli doufat, že by dosáhli amortizace před třemi roky. Pro nás, nacionální socialisty, moji členové a členky strany, je to téměř nepochopitelné. Ale v tomto demokratickém světě je tomu právě tak. Člověk je ministerským předsedou nebo ministrem války a zároveň majitelem nesčetných balíků akcií zbrojařských továren. Zájem je tím vysvětlen. Poznali jsme kdysi toto nebezpečí jako hybnou sílu v našem vnitřním boji. Měli jsme co dělat s černo-červeně-zlatou koalicí, touto směsí licoměrnosti a zneužívání náboženství na jedné a kapitálových zájmů na druhé straně, a konečně s opravdu židovsko- marxistickými cíli. Vypořádali jsme se s touto koalicí uvnitř v tvrdém boji nadobro. Nyní stojí tento nepřítel právě tak venku před námi. On je přece inspirátorem světové koalice proti německému národu a Německé říši. Nastrčil kdysi Polsko, později zapřáhl do svých služeb Francii, Belgii, Holandsko a Norsko. Anglie byla přitom už předem hybnou silou. Co však bylo srozumitelnějšího, než že jednoho dne nastoup

354452

31.12.2016 14:53

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Malá citace.

Balt 82.?.?.?

Co však bylo srozumitelnějšího, než že jednoho dne nastoupí proti nám také mocnost, které vládne tento židovský duch nejzřetelněji: Sovětský svaz, který je právě největším služebníkem Židovstva. Čas zatím potvrdil to, co jsme my, nacionální socialisté, tvrdili po mnoho let; je to opravdu stát, ve kterém byla povražděna všechna nacionální inteligence a zůstalo bezduché, násilím proletarizované podlidství, nad kterým se tyčí obrovská organizace židovských komisařů – což znamená ve skutečnosti otrokářů. Často byly pochybnosti, zda snad v tomto státě přeci jen nezvítězí nacionální tendence. Zapomnělo se přitom pouze, že už vůbec není nositelů uvědomělého nacionálního názoru, že nakonec muž, který se stal přechodně pánem tohoto státu, není ničím jiným než nástrojem v rukou tohoto všemocného Židovstva a že, je-li vidět na jevišti před oponou Stalina, stojí za ním v každém případě Kaganovič a všichni ti Židé, kteří vedou v desetitisícovém rozvětvení tuto obrovskou Říši.“ (projev z 8. 11. 1941, Projevy A. Hitlera, str. 485-487, Guidemedia s.r.o.)

354453

31.12.2016 15:06

Už šlechtí „nové Němce“

RE: situace

Balt 82.?.?.?

Dnes není apríla, ale přesto se jedná o vtip. Zřejmě Silvestrovský [smích]

354454

19.01.2017 13:28

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: Pravda je pro kazdeho neprijemna vec,zejmena ,historie.

Balt 82.?.?.?

Souhlas. Mám obdobné informace a názor. Do mozaiky, kdo chtěl, či nechtěl rozpoutat válku, ještě dobře zapadá skutečnost, že Západ před Poláky zatajil existenci paktu Ribbentrop-Molotov, protože Poláci o tomto paktu vědět, jistě by si lépe rozmysleli masakry etnických Němců a neústupnost v otázce Danzig. Vše je podrobně popsáno v knize "100 dokumentů o vzniku války".

355203

19.01.2017 13:44

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

Balt 82.?.?.?

S programem NSDAP spolu s komentářem, jak se moc by se mohly nacionálně socialistické požadavky lišit s požadavky našimi lze najít zde http://tomaskrystlik.blogspot.cz/2013/12/25-bodu-v...

355204

19.01.2017 17:54

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: dost zajímavé, proč práve Zvedavec

Balt 82.?.?.?

Poláci se jako národ snaží tvářit sebevědomě, ale komplexy z nich jen prýští. Rádi by určovali směr, přitom jen pro jiné plní funkci užitečných idiotů.

355221

01.05.2017 12:00

Politik, který chce, aby Francie zmizela, se může stát jejím prezidentem

RE: Dobré a krátké shrnutí situace

Balt 82.?.?.?

Souhlas!

357568

05.05.2017 18:41

Vzestup generálů

RE: strategická chyba.Bushova

Balt 82.?.?.?

Myslím, že v momentě, kdy to bude možné (s rozvojem robotizace), počty lidstva skutečně zredukují. Na co miliardy žroutů a znečišťovatelů? Vítěze za jeho zločiny nemá kdo žalovat. Co se týče nějakého obrození či revoluce...nedělám si iluze, nestane se nic. Politik, který by v tomto svinstvu nebyl namočen není a pokud přece jen ano, tak je tolerován na regionální úrovni. Pokud by začal být systému nebezpečný, byl by bez okolků zlikvidován. Klidně s dalšími miliony, které by jej snad chtěly bránit. Copak by to bylo poprvé?

357656

06.07.2017 10:08

Jak se stal pro bandu zločinců sen o migraci skutečností

RE: Jak to bude pokračovat? Tip krajně příznivé varianty.

Balt 82.?.?.?

Souhlasím do písmene. Jsme na pokraji zkázy a všechny okolnosti jsou krajně nepříznivé. Neházím flintu do žita, protože naděje umírá poslední, bude to ale velmi bolestivé.

358861

24.09.2017 15:16

Jak jsem nepoužil Uber

RE: Staré české přísloví

Balt 82.?.?.?

Naprostý souhlas. Už když jsem měl před lety možnost jezdit podle GPS a při každé drobnosti jsem byl přístrojem napomínán (překročení rychlosti o pár km/hod. při výjezdu z obce popř. při příjezdu do obce a nedostatečném zpomalení na povolených 50km/hod.), jsem konstatoval, že jednou takto bude fungovat naprosto automatický policejní systém. GPS vyhodnotí kde se nacházíte, systém překontroluje rychlost a v případě pochybení příslušná data odešle inspektorátu dopravní policie. Systém vystaví pokutu a bez jediného zásahu živé osoby ji automaticky odešle majiteli vozu, popř. peníze rovnou strhnou z účtu. K tomu je třeba změnit legislativu, ale nic není nemožné. Argument pro prosazení změny jako obvykle bude: "Když nepácháte dopravní přestupky, nemáte se čeho bát" a většina na to kývne. Jinak telefonu jsem se zbavil už před rokem a vůbec nelituji. Někteří závidí, někteří nechápou, že to vůbec jde, protože si bez čumění do telefonu své životy už představit neumí.

360177

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 70 čtenářů částkou 11 342 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,26 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,75 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,20 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 737,00 Kč
1 unce stříbra
576,29 Kč
Bitcoin
826 174,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?