Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 35 příspěveků, 1 jméno: Léčitel.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.08.2015 16:32

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset "globálně" zregulovat světové burzy!

Léčitel 195.?.?.?

Pokud nedojde k nápravě a burzy se obecně nevrátí do mantinelů, ze kterých vzešly, to jest prospěšná alokace kapitálu,který může být skutečně fyzicky investován, bude docházet k podobným "kriminálním" pohybům na burze, které se skutečným obchodem mají pramálo co společného!
Jedinou možností nápravy, je zatrhnout "kšeftaření" s akciemi, pouze kvůli zisku, bez dopadu na skutečné ekonomické nástroje vypsaného titulu.
V praxi je nutné rozdělit burzu na tu seriozní část, kde je možné investovat a očekávat zisk, či ztrátu, ale na základě skutečného "fyzického" obchodu.
Potom může také existovat ta druhá burza, jako je dneska, o které bude každý vědět, že jde o svým způsobem loterii a kasino a tam ať si každý s rizikem investuje co chce , ale musí počítat s tím, že může snadno o všechny své vložené prostředky přijít, protože se zde budou pohybovat korporace mimo ekonomické "zákony" a regulaci. Problémem jsou velké bankovní korporace, které jsou dnes nad státy, a které se nebudou chtít "poctivé" burze podvolit. Tady musí zasáhnout globální politika a vytěsnit "podvodníky" z akciového trhu. Myslím,že až dojde k ještě většímu otřesu a světová ekonomika bude stát nad propastí, k něčemu podobnému dojde a akciové trhy budou na příště podléhat velmi přísné regulaci, bez vyjímky. Jenom tak je možné světovou ekonomiku stabilizovat.
A je celkem jedno, která měna, nebo spíše koš měn, bude plnit funkci světového platidla!
Dnešní stav je obrazem "antikapitalismu", kdy přestaly fungovat přirozené tržní síly s patřičnou regulací a nastoupila docela obyčejná "zlodějna", kdy silnější hráč bere všechno,na základě rozmanitých podvodů a machinací, bez ohledu na obecnou prosperitu!
Čína je stále "zajímavá" , kdy stát reguluje oblasti, které se podle světových expertů na ekonomiku nehodí / Čína "zaměstnává" několik nositelů Nobelových cen za ekonomiku jako národní poradce, takže nejde o nějaké "tupé" rozhodování "komunistického" politbyra!!!/ ,aby podléhaly tržnímu prostředí.
Jde o energetiku, "velkou" dopravu, nezbytné zdroje pro život obyvatel, jako jsou základní potraviny, voda a podobné komodity, také tam může patřit "základní" bydlení a bazální zdravotní a sociální péče a životní prostředí, na které se v poslední době začíná v Číně přísně dbát. Jde pouze o cca 15% až 20% národní ekonomiky, vše ostatní je možné pustit do trhu, kde může probíhat prospěšná konkurence. Podobným způsobem se asi nakonec bude muset chovat světová ekonomika, pokud nechce skončit absolutním a sebezničujícím politickým krachem a také možnosti světového válečného konfliktu!

338682

01.09.2015 13:30

Zastiňování amerického dolaru juanem

RE: ===RE: Čína hodně dlouho dodávala do USA na dluh!

Léčitel 195.?.?.?

Používání dolaru v šedé ekonomice je již ze setrvačnosti. Právě tady je také důvod nekrytého "nafukování" padlé měny. Dolar už má na kahánku, ale zásadní problém pro celou světovou ekonomiku nastává právě teď, protože je nutné, nějakou jinou rezervní obecně přijatelnou měnu co nejrychleji ustanovit, jinak dojde ke škodám. Počátek drastických změn se nejspíše odehraje na světových burzách, protože ty jsou nejvíce náchylné a pohřeb dolaru přijde až potom. Žádnou radost z toho nikdo nemá, jenom snad nějací zlí a úchylní lidé, protože nikdo nedokáže odhadnout míru sociálních a politických otřesů , které mohou být pro některé státy zničující. Jak bude vypadat ekonomický svět po změnách nelze přesně predikovat. Čím však přijdou později, budou ničivější, protože nashromážděný "změnový" potenciál bude vyšší!
Od USA se nedá již žádný rozumný přístup očekávat, oni půjdou až na dřeň, ať to stojí, co stojí! Nevidím zde nikoho, žádnou politickou a bankovní veličinu, kdo by za stát vystoupil a řekl poctivě a po pravdě, kam až to do teď astronomicky zadlužené USA dovedly a navrhl nějaké schůdné a průchozí řešení pro celý svět!
Místo toho se vedou všelijaké zástupné ekonomické války s Čínou, Ruskem a destabilizují se nárazníkové státy, jako je Ukrajina, která, jak je vidět, se Západu moc nepovedla! Včera si zase v Kyjevě "vyřizovali" názory ručním granátem a je tam pár mrtvých a cca 100 raněných! Holt,jiná země, jiný mrav. Ale to sem může přijít také, vlastních magorů, co "touží" po válce, máme také dost!

338879

17.09.2015 17:24

Šest nejdivnějších věcí, které jsme zjistili od 11. září

Nevím, co způsobilo pád, ale nebyl to požár a zásah "letadly"

Léčitel 195.?.?.?

Jsem slušně technicky vzdělán a nechci se pouštět do neplodné diskuze.
Co ale mohu bez uzardění prohlásit, je fakt , že budovy se nemohly popsaným způsobem, dle oficiální zprávy, zřítit do své "základny" pouze po požáru a zásahu "letadly". Především budova 7, která nebyla zasažena a přesto se zřítila, je jasným příkladem "podivnosti"!
Oficiální zpráva je snůška nesmyslů - také jí věří podle průzkumu cca 16% Američanů! Oni v tom mají v USA už nějakou tradici - kulka , která podle oficiální verze vyšetřování zabila JFK, byla také "zázračná" a "uměla" létat za roh a "kličkovat"!
Je však velkou otázkou, kdo a jak způsobil pád budov a také, že celá věc zůstala utajena a média opakují pouze tu oficiální verzi příběhu, která je naprosto nedůvěryhodná. Jsou tam i hodně veselé indicie, hlavně nález nepoškozeného pasu Atty! Také "zásah" letadlem Pentagonu je i podle renomovaných leteckých odborníků jenom směšný, jinak ho nelze nezvat.
Tak nevím, možná zapracovali Marťané, protože mají blbé lidské rasy na planetě Zemi už plné zuby!
[velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích]

339623

24.09.2015 15:25

Americká Velká strategie dělá salto

RE: Zachovejme stabilitu ČR

Léčitel 195.?.?.?

A kde si chodil do školy, ty dovedo OPUS 111?
EKONOMIKA ŠLAPE NAPROSTO SKVĚLE !!! To fakt může napsat pouze úspěšný a tak trochu dementní "divák" naší veřejnoprávní televize a přitom mít klapky na očích.
Ekonomika zase jenom letos "vygeneruje" dluh cca 70 miliard korun a jinak je dluh již cca 1,8 bilionu a blíží se zadlužení cca 50% HDP a to je "úspěšné" hospodářství! Replikoval bych známým rčením ze Švejka, to se nám to žere, když nám lidé půjčují!
Prekarizovaná práce je rakovina pracovního trhu a 180 000 pracovních míst - opět blábol. Poloviční a nižší úvazky jsou podvodem, protože potom chybí peníze ve zdravotním a sociálním systému a ty se musí "dosypat" z daní, takže v jedné kapse stát ušetří a na druhé prodělá! Jenom může stát zdatně vydávat zavádějící čísla! Půl milionu nezaměstnaných je hodně spodní hranice, protože skutečnost je někde úplně jinde, mnoho lidí ani na "pracáku" není registrováno,Ukáčka makají na černo, nebo za minimálku a zbytek na ruku! Opět je stát "ojebáván" a všichni doplácíme na daních!!! Praha plná bezdomovců / cca 5 000 / , kteří tak z jedné třetiny patří dle MUDr. Davida do psychiatrických léčeben, ale na jejich léčbu nejsou peníze,ale jenom na ochranu! ilegálních imigrantů se letos vydá 140 milionů korun! Tak snad si začnem vyprávět úplně jiné pohádky z ekonomiky. Je mně úplně jedno, co se vysílá na Svobodném vysílači, spíše mne zajímá, jak jsme za naše povinně zaplacené poplatky obelháváni denně v našich veřejnoprávních médiích a že to jsou poslední dobou opravdu "husté" kecy , na které se nezmohli za války ani Němci!
Doporučil bych ti OPUS 111, vrať se nazpět do školy dostudovat, ale nikoliv do Plzně, jinak přestaň psát zjevné ptákoviny a nepravdy! Na "vládně" zavádějící kecy,sršící optimismem,které jsou zcela mimo realitu, není nikdo zvědavý!

339915

25.09.2015 11:37

Americká Velká strategie dělá salto

RE: Zachovejme stabilitu ČR

Léčitel 195.?.?.?

Že se bavím! Ekonomika šlape skvěle, ale letos stoupne dluh o 70 miliard!!!
To může napsat pouze trotlíček! [velký smích][velký smích][velký smích]

339949

13.10.2015 16:22

První týden ruského vojenského zásahu v Sýrii

Zvědavec se nezměnil

Léčitel 195.?.?.?

Pouze se změnily podmínky za kterých vychází. Dříve byl Zvědavec "vzácný", protože byl jistým "zjevením", byl zcela osamocený při šíření jiných, než oficiálních "blábolů", hlavně naší "svaté" ČT, kterou si všichni povinně platíme a která lže a manipuluje s informacemi, až hrůza povědět!
Stačí si třeba otevřít www.nwoo.org , kde je na konci hned několik podobných webů, kde je také Zvědavec, ale už je jenom! jeden z mnohých a dá se říci, že pokud se Zvědavec nebude nějak jinak profilovat - to jest, nebude jinak "zajímavý" , může dojít k jeho postupnému ústupu ze slávy a nakonec k jeho úplnému zastavení a myslím, že by to byla škoda. Jde ale o přirozený proces, nad kterým není nutné plakat. Prostě věci na světě vznikají a také zanikají, jako je také jistá naše smrt! Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně!!!
Nevím, jak chce pan Stwora pokračovat, ale už by se měl zamyslet a něco "vymyslet" , aby zase dostal Zvědavce do popředí zájmu, ale bude to mít těžké a ani nějaký nenadálý přísun peněz Zvědavce nezachrání, pokud se rapidně nezmění "přísun" nových a čerstvých informací, kde by se také měl projevit stále větší "hlad" čtenářů o něco nového, neotřelého, co zaujme! Vím, že se mně to snadno říká a kritizuje, ale řešení neznám. Jenom konstatuji skutečnost, bez jakéhokoliv záměru někoho poškodit, nebo někomu uškodit!!!
To není můj důvod k napsání této poněkud "černé" prognózy vůči Zvědavci!
Spíše z nostalgie, bych byl rád, kdyby třeba za rok, či za několik let zde Zvědavec stále vycházel a byl čten, alespoň tak, jako v současné době.
Konkurence je ale "svině" a především ta nekalá, ale i s tím si musí vydavatel poradit, pokud si chce udržet zájem čtenářů! Jiná cesta není.

340630

18.12.2015 18:08

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

RE: Fico chráni zlodejov

Léčitel 195.?.?.?

Matovič může být všelijaký a slovenskou politickou scénu tolik neznám,abych si dovolil nějaký komentář. Jenom si říkám, že je nutné, aby byla obvinění prošetřena
a potom se můžeme bavit. Pokud prošetřena nebudou a věc půjde pod koberec, potom je jasné, že je na Slovensku něco ale hodně špatně!
Politici v České republice jsou převážně zloději a korupčníci, jinak by vůbec nemohli v "politice" existovat, v této věci mám jasno, ale o Slovensku tolik nevím.
Celá zlodějna začíná především ve financování politických stran, kde je veliké množství korupčních "černých" peněz, viz případ MUDr. Ráth, kde je to jasné od začátku. Kdo viděl na DVTV.CZ , asi půl hodinový rozhovor s MUDr. Ráthem, je mu celá záležitost úplně jasná. Tam prostě firmy odevzdávaly "desátky",jak je to všude zavedeno, jinak by si příště ani nevrzly! A dělat z MUDr. Rátha nějakého bůhvíjakého zločince je trochu mimo. Ale zase neviňátko také není, jenom plul s proudem a ještě si "otvíral" hubu a také vyčníval svým inteligentním projevem a to se v Česku neodpouští!
http://video.aktualne.cz/dvtv/neutecu-a-do-vezeni-...
Celá věc je ještě složitější,protože sám systém je prohnilý až běda a funguje pouze za pomoci "zločinců" v politice,ať již národního, nebo světového kalibru!

343255

18.12.2015 18:20

Tankery se vracejí

Trh, jak je vidět někdy funguje, až je to nepříjemné.

Léčitel 195.?.?.?

To jsem velice zvědav, jak dlouho se bude ještě uměle držet cena ropy dole!
Jenom za vojenskou ochranu všech cest ropy po moři je nutné na barel připočíst cca 100 USD! To jsou skutečné náklady, které se musí zohlednit, jinak nemá vůbec žádnou cenu něco predikovat. Bohužel, ropa stejně skončí a budeme se muset začít uskrovňovat a hledat alternativy. Fosilní paliva jsou slepá cesta!
Jedinou cestou jsou obnovitelné zdroje energie a než fosilní zdroje dojdou, je potřeba najít nějakou rozumnou a cenově přijatelnou dobu na přechod.
Především USA mají obrovskou nadspotřebu na jednoho obyvatele. Prostě jezdění v SUV s jednou přepravovanou osobou na dlouhé vzdálenosti je hloupost.

343256

18.12.2015 18:29

Bruselský útok na Maďarsko

Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Léčitel 195.?.?.?

Když začali Maďaři stavět plot, tak ten plot byl xenofóbní,rasistický, fašistický a já nevím jaký ještě, jak byl v naší mediální žumpě haněn a Maďaři byli ti nejhorší!
Jak ale začalo plot stavět také Slovinsko a hlavně Rakousko, tak to už bylo v našich médiích jenom "stavební opatření"!!! Už se ani o plotu nemluvilo! Prostě není plot jako plot!!! [velký smích][velký smích][velký smích]
A to je hanebný obrázek EU v roce 2015! Je mně z toho docela špatně.

343258

29.01.2016 17:36

Proč se USA rozhodly zničit MMF?

A co má Čína s nadbytkem cizích měn dělat?

Léčitel 195.?.?.?

Jenom s USA činí roční "propad" cca 200 miliard USD ! Čína vyrábí a dodává do USA, ale na dluh a to už mnoho let. Jsou to spojené nádoby, Čína potřebuje někam uplatnit svojí nadprodukci, ale pořád na dluh to nebude možné!
Proto také Čína přechází na zvýšení svojí vlastní spotřeby, aby si zachovala udržitelnou míru zaměstnanosti. Tím se USD dostane do těžko řešitelné situace a Čína jako odpovědný hospodář svoje nadbytky získaných "deviz" uplatní jako investice do surovin a jiných komodit, které potřebuje pro svoje hospodářství.
MMF je také ve velmi špatné pozici, protože půjčky poskytuje v USD, který pomalu a jistě ztrácí na světovém trhu svoji pozici, protože USA stále více ohrožují svojí měnu "tištěním" nekrytých peněz a tím podkopávají důvěru ve světovou finanční stabilitu. Čína se naopak chová velice moudře a zdrženlivě a nechce pád dolaru, protože by přišla o svoje nabytá aktiva a také o americký trh!
Situace je ještě složitější o fakt, že mnoho amerických a nadnárodních firem do Číny přemístilo svoje výroby a je také na stabilitě výroby v Číně přímo zásadně ekonomicky závislé! Naposledy teď GM přemístil do Číny výrobu svých luxusních vozů Cadillac! Situace se bude muset řešit a USA už budou muset přiznat oficiálně svojí neudržitelnou ekonomickou situaci a přijmout zásadní opatření ve svém hospodaření a také se vypořádat s postavením USD jako doposud světové rezervní měny! Nevěřím na nějaké revoluce a veliké krachy, které by způsobily obrovskou světovou škodu. Doufám, že se konečně v USA najde dostatek odpovědných politiků, kteří si přiznají mnohaletou velmi špatnou hospodářskou politiku a najde se mezinárodně průchodné řešení, které bude vyhovovat většině států a především Číně, která je v současné době největším věřitelem. Žádná tolik proklamovaná a propagovaná "vojenská" a válečná řešení nejsou schůdná, protože před případným světovým válečným požárem se už nikdo nikam neschová!!! To je dnes jasné i malým dětem! A ještě snad úplní šílenci nejsou ve vedení USA, aby nějakou podobnou válku rozpoutaly! Pokud se někde na světě válčí, tak je to zatím globální, pořád ještě velmi výživný a silně podporovaný kšeft se zbraněmi, jak pro USA, tak také pro Rusko a další země, které zbraně a další materiál vyrábí! Jinou logiku bych pro válečné konflikty nehledal.
Článek má nadpis, že se USA rozhodly zničit MMF, ale to není tak úplně pravda.
Pokud skončí MMF, tak s nimi jdou na odpis USA, protože skončí USD jako světový platební nástroj, což se už pomalu děje, protože některé státy už spolu obchodují v národních měnách, protože USD již nelze věřit!

344965

29.01.2016 18:57

Proč se USA rozhodly zničit MMF?

RE: A co má Čína s nadbytkem cizích měn dělat?

Léčitel 195.?.?.?

To není reálné! Ještě dříve budou nejspíše "zkorigovány" úspory podle Kyperského vzoru! Politici nám řeknou, tak nám to nevyšlo a zavedeme daň, třeba 30% na všechny vklady bez rozdílu. Je otázkou, zda si to nechají občané líbit, ale kde nic není, ani smrt nebere! Jako už třeba došlo údajně na penzijní vklady v Německu, které jsou poskytnuty jako záloha na nové, nekryté výdaje bank. Německo zatím může ještě laborovat , ale v USA je to horší, pro astronomické dluhy, protože ty již sanovat normální cestou nelze! V tomto roce nás nejspíše čeká "rok" pravdy, kdy se ukáže, jak dalece je světová ekonomika poškozena a co je schopna dále vydržet, bez výrazného kolapsu.
Prostě dlouhodobě na dluh se žít nedá!

344968

16.02.2016 21:09

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

Je přeci naprostá hloupost hovořit o "vyhubení Turecka".

Léčitel 195.?.?.?

Chtěl bych znovu apelovat na naprosto zásadní fakt, že zcela jistě naprostá většina Turků a také Rusů a Syřanů žádnou válku nechce!
Je nutné vždy rozklíčovat, kde končí národní zájem a co je jenom zájem politiků a hlavně těch, co je mají na povel. Já nevím a nejsem schopen dokázat, kdo tam všude má jaké zájmy a komu z toho jdou obrovské peníze. Myslím, že by se i obyčejní Turci dohodli s Kurdy na rozdělení , jako jsme se třeba v klidu rozdělili se Slováky. Jenom kdyby se našel dostatek odhodlaných a nebojácných lidí a s těmi všelijakými prodejnými zmetky po právu zametli. Jenomže tady začíná to veliké úskalí všech násilných revolucí a převratů. Revoluce , také může být "sametová" [velký smích] , a ty jsou jak je vidět ještě horší ,ale hlavně, co přijde po tom?
Může se převrat zvrhnout v něco ještě horšího a lidé mohou s pláčem vzpomínat na "starý" režim. Tím nemyslím náš veselý "socialismus". Ten se rozpadl tak trochu sám , ale je fakt , že naprostou zásadní zásluhu měl Gorbačov a tady nevidím nikde žádné oslavy tohoto opravdu velikého státníka,proto, že byl komunista a Rus, místo toho je nám podsouván "polobůh" Havel, který na skutečné změně režimu v roce 1989 měl pramalou zásluhu! Bez něho by se režim rozpadl stejně. A stejný problém je s Erdoganem a dalšími politickými figurkami. Chci tím říci, že by se konečně mohlo začít pohlížet na politiku a "válčení" , které je v zájmu "obyčejných" lidí a nikoliv všech těch zbrojních parazitů a pijavic.

345634

01.03.2016 13:01

Je třeba znepříjemnit pro-kremelským webům život!

Pokud je nutné někoho testně stíhat, tak naše velmi pokleslá veřejnoprávní média, která lžou, zamlčují a překrucují!

Léčitel 195.?.?.?

Jsem již dost starý na to, aby mne nějaký Gabal a podobná duchovní havěť školila , co mám a nemá číst a poslouchat.

NIKDY JSEM SI V ROCE 1989 NEMYSLEL , ŽE SE JEDNOU DOČKÁM DOBY , KDY BUDU "LOVIT" RELEVANTNÍ INFORMACE NA RUSKÉ TELEVIZI A NĚJAKÝCH ZDROJÍCH, KTERÉ SE OSTŘE VYMEZUJÍ VŮČI NAŠÍ "DEMOKRATICKÉ" VLÁDĚ !
TOLIK MNOHO JSEM SE NAPOUSLOUCHAL HLASU AMERIKY , SVOBODNÉ EVROPY I PŘES RUŠENÍ A DALŠÍCH ZDROJŮ A DNES SE OPĚT MUSÍM UCHÝLIT K NĚJAKÝM ALTERNATIVNÍM STANICÍM, ABYCH SE DOZVĚDĚL, CO SE SKUTEČNĚ VE SVĚTĚ DĚJE. JE TO HANBA, NIC NEŽ HANBA A VĚŘÍM TOMU, ŽE SE JEŠTĚ DOČKÁM DOBY, KDY BUDOU TITO DOBYTKOVÉ, CO NÁM OPĚT LŽOU, PO ZÁSLUZE POTRESTÁNI !

346034

12.03.2016 13:54

Psychopatická elita Ameriky

Jelita a nikoliv elita USA!

Léčitel 195.?.?.?

Docela je mně USA líto, kam jsou zataženy svojí "vládou"! Na jakou pokleslou úroveň. Nikdy bych si někdy v roce 1990 nemyslel, kam až mohou USA klesnout a jaká sebranka se tam dostane k moci. Ostatně v celém světě a především u nás se do vedoucích politických pozic dostávají lidé druhé a třetí jakosti, takže se není čemu divit. Jsou to jenom loutky a za provázky tahá někdo jiný![bliji]

346732

14.05.2016 16:18

To se nevědělo dřív?

Mirka , "101" má prý i zajimavý rodinný původ!

Léčitel 195.?.?.?

Nemohu se přesně vyjádřit, protože znám informace pouze z druhé ruky a když jsem je slyšel, říkal jsem si, že jde o nějaké nepřesnosti a pomluvy.
Ona její rodina - otec , matka , byli prý za totality docela pěkné "svině" , včetně udávání a podobných kratochvílí! Pokud by snad někde ze čtenářů věděl něco bližšího o její minulosti ve Žďáru, ať se pochlubí. Nikdy není pozdě, dozvědět se přesně, jaká morální žumpa nám vládla a kdo je v současné ODS!

348530

26.05.2016 19:37

V Rakousku se zablesklo na časy

Ještě není úplně špatně a nevím, zda už potom nebude pozdě.

Léčitel 195.?.?.?

A co se divíte? Zauvažujte třeba, jak si můžete zkontrolovat výběr daní. Možná se někdo zarazí a řekne si, co ten chlap píše za kokotiny. Ale bohužel , žádný z vás, jako občan, fyzická osoba, nebo více občanů v právnické osobě nemá šanci si fyzicky zkontrolovat, kolik stát vybral na daních. A to je daleko horší, než volby.
V praxi to znamená, že si z nás dělají všechny vlády už dlouhá léta srandu.
Jenom ten cirkus kolem státního rozpočtu. Ale když neznám příjmy, je úplně jedno kam a kolik jdou hypotetické výdaje, kterými se tolik vlády ohánějí! Jenom poslouchejte našeho "koblížkáře" , jak briskně vykřikuje kolik a kam jde miliard!
Podobná taškařice jsou volby s jejich 5% klauzulí! Také podvod. Bohužel , myslím si , že demokracie a kapitalismus se má k sobě jako kočka s myší![velký smích][velký smích][velký smích]

348895

18.06.2016 19:23

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

Jsem přesvědčen a mohu to i doložit, že žádný systém není bezpečný!

Léčitel 195.?.?.?

W 10 je možná pro "instituce" jednodušší, aby mohli šmírovat, ale počítejte s tím, že žádný operační systém není bezpečný a pouze si namlouváte, že komunikujete mimo kontrolu. Pokud mají příslušné instituce na vaší komunikaci nějaký zájem, tak jste pro ně naprostá "holátka" a budou vědět úplně všechno , o co mají zájem! Nakonec není velký problém si přečíst data i mimo počítač, protože běží po nějakých sítích, která nejsou "krypto" zabezpečena. Prostě tak to je a ani v budoucnu se situace nezlepší. Pokud by jste chtěli mít bezpečný přenos dat, je možné mít takové zařízení, ale je hodně drahé a jsou ještě jiné způsoby, jak se kontrole vyhnout. Naskýtá se zde otázka, zda disponujete daty, která se musí tak nákladně zašifrovat. Pokud zde čtu reakce čtenářů, tak si myslím a je to zcela rozumná úvaha, že zde není nikdo takový, a to včetně pana Stwory , kdo by musel svoje informace tolik nákladně ukrývat!
Jsem dnes bytostně přesvědčen, že Zvědavec je již dnes mimo primární zájem institucí, které nás denně náležitě "informačně" zpracovávají a v jistém směru "ohlupují"! Jde především o statistická čísla , kolik duší denně osloví Zvědavec a kolik ta ostatní média, kterými oni disponují! To je celkem jasný nepoměr. Souhlasím s článkem i s poctivými , rozhořčenými reakcemi čtenářů, ale to je asi tak všechno, co mohu k problému říci a to nepatřím k úplně zasvěceným lidem, především , co se týče techniky, které dnes mají "oni" k dispozici! Nemáte bohužel vůbec ponětí s jakým molochem se potýkáte. Jediná možnost a šance na změnu, která se jeví jako velmi reálná, je uvnitř jejich systému!!! Jenom zapracujte v paměti a také zjistíte, že se "najednou" objevil nějaký Gorbačov a vše bylo jinak! Stejný vývoj očekávám i v dnešní době, ale to neznamená složit ruce do klína a nic nedělat. Jsme v podobném období jako někdy v roce 1988 a později. Ledy jsou již protrženy a dávají se do pohybu. Jenom je dnes to veliké riziko, že se nepodaří udržet v klidu síly "válečné" a může dojít ke globálním a tím pádem také fatálním koncům! Modlím se, aby se do pozic nedostal opravdu magor, kterému je všechno jedno a je ochoten ten pomyslný knoflík zmáčknout! Kontrola je obrovská, ale přeci jenom, vždy je riziko nebezpečného vývoje. Jak jsme byli horem dolem ubezpečováni, že jaderná energie je naprosto bezpečná a kolik už bylo havárii, které jenom zázrakem neskončili totálním malérem, kdy třeba Fukušima, či Černobyl byly "drobné" havárie! Mohlo být daleko hůře. A ve stejné pozici se nacházíme i nyní. Bohužel!

349672

18.06.2016 20:40

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

Jsem přesvědčen, že k Brexitu , nebo jinému exitu dojde, tak jako tak.

Léčitel 195.?.?.?

Možná jsem příliš "konspirační" , ale EU přestala fungovat v současném "módu" a je potřeba dojít k novým východiskům. Prostě dále blbnout je příliš drahé a ani elity nebudou "doplácet". Jenom kolik bude stát "migrace" a to jsem pořád na malých číslech. V současné politice není možné v EU pokračovat. Nedává to smysl a ani úplně trapný koncept "nedemokratického" vedení v EU není samospasitelný!

349682

21.06.2016 11:25

Třináct let

Je to možné, ale realita je i tak trochu jiná.

Léčitel 195.?.?.?

I když hlasování dopadne ve prospěch setrvání VB v EU, už samotný fakt veliké kampaně, kde se propírali ve VB všechny protiprávní postupy vedení EU za poslední roky, značně ovlivní další politické konání na půdě EU a nejspíše povede k velikým změnám, protože současná politika EU je už nadále neudržitelná!
EU stojí na křižovatce. Není jenom problém migrace, ale hlavně ekonomiky, "života" na dluh, těžké nezaměstnanosti , kolapsu bankovnictví, odbytu zemědělských produktů a mnoha dalších. Pokud nenastanou drastické politické a ekonomické změny v EU, je určitý druh "rozpadu" EU naprosto jistý i bez odchodu VB z EU.
Nejsem nějaký naivní komentátor, snažím se vidět situaci v EU velmi realisticky
a bez důsledných změn, které by EU navrátili před údobí, kdy byla politika v EU ještě nějak přínosná pro všechny její členy, je "rozpad" EU naprosto jistý!
Jiná alternativa politického a ekonomického vývoje v EU není možná!
Násilné řešení také není žádným východiskem, pouze by došlo k zakonzervování současného neudržitelného stavu.
Kampaň při Brexitu je pouze počátkem , malá "stružka" v přehradě, která teprve způsobí protržení celé hráze a EU se rapidně promění, anebo na čas úplně zanikne!

349806

21.06.2016 11:47

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Léčitel 195.?.?.?

Sankce proti Rusku byly zcela zbytečné, spíše Rusku pomohly nastartovat vlastní výrobní potenciál v mnoha oblastech. Vojenské řešení nemá žádnou alternativu a tajné služby obou velmocí jsou domluveny, že se žádná "velká" válka konat nebude. Nemá žádného vítěze, jenom poražené.
Současné harašení zbraněmi jsou politické hrátky prospěšné z mnoha důvodů!
Především politikům přináší potřebné body, když nejsou jiná témata! Světová ekonomika na tom není vůbec dobře, jde o dobře skrývaný propad, který jde především na vrub životních úrovní obyvatel a příprava na "válčení" je velice dobré téma, jak odvést pozornost. Také zbrojení je náhrada za pokleslou ekonomiku a jde v prvé řadě o vysoce výnosný obchod se zbraněmi, kterému se náramně daří, když je válka mediálně na spadnutí! Nemám ponětí, ale mohu se také drasticky mýlit, kdo a za jakých okolností by si dovolil rozpoutat velký konflikt s Ruskem, když je všeobecně známo, že se válka s Ruskem vyhrát nedá!

349808

22.06.2016 14:50

Červená čára překročena

A kdo bude vítěz a co bude po totální válce "kasírovat"?

Léčitel 195.?.?.?

Nemyslím, že dojde k nějakému konfliktu takovéto globální úrovně. Nikdo by neměl žádný zisk. A to ještě vůbec nevíme, jaké "zbraně" a jakého typu jsou v arzenálech klíčových mocností. Nejde pouze o jaderné zbraně, ale o biologické, chemické, hlavně "psychochemické"! a některé další, jejichž podstatu doposud ani veřejně neznáme. Článek je pouhý kalkul, co udělá Putin a Rusko, ale rozhodující jsou dohody tajných služeb těchto mocností a ty si již příslušné politiky dají do latě! Nikdo by neměl z popisovaného konfliktu žádný užitek a "magoři" zatím přístup k arzenálům a jejich použití nemají! I když , nikdy neříkej nikdy. To je potom jedno, můžeme se jenom modlit. Je několik filmů, jak bude vypadat civilizace "po válce", ale asi nikdo si nedovede představit skutečnost!!!
Jsem přesvědčen, že se žádná "třetí světová válka" konat nebude, protože postrádá smysl. To by musel někdo jasně "zvítězit" a o jistém "vítězství" některé strany konfliktu lze úspěšně pochybovat![oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

349843

22.06.2016 17:14

Červená čára překročena

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

Léčitel 195.?.?.?

Možná bude lépe když pohovoří odborník:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jad...

349846

24.06.2016 12:36

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Vážení diskutující a také pane Stworo, vemte prosím rozum do hrsti.

Léčitel 195.?.?.?

Nikdo z vás nevěděl a netušil, jak se většina Britů nakonec rozhodne. Pro mne samotného byl výsledek velmi příjemným překvapením a nechci zakrývat i s jistou škodolibostí, jsem již viděl, jak se budou "eurohujeři" tvářit a jak si budou svoje moudra "bublat" do ovaru! To je jistě vítězství , ale zároveň velká možnost ke změnám.
EU není špatný podnik, jenom kdyby byl lépe a moudřeji veden. I s to žábou na prameni, Merkelovou, si nakonec Němci poradí a také skončí zločinné nasunování tisíců ilegálních imigrantů do EU!
ČR nemá v EU špatné podmínky a postavení , jenom se musí narovnat finanční toky a některé další špatně nastavené parametry, třeba jako v zemědělství a jinde. Zadlužení zemí EU je také obrovské a tady se bude lámat chleba. Řecko již dávno nemělo být v eurozóně / bylo přijato podvodem!/ , protože stejně své obrovské dluhy nikdy nesplatí, jelikož není z čeho. Také úplně hloupé a naprosto neúčinné sankce proti Rusku musí urychleně skončit, protože na nich nejvíce prodělávají státy EU! Mohl bych zde jistě vypočítávat všechny "zločiny" EU a ani by mne nestačil rozsah příspěvku.
Ale ruku na srdce. Zamyslete se, jaká pozitiva z členství v EU skutečně máme a kolik jsme od EU do této doby obdrželi a to především nejenom v oblasti hmotné! Jak se naše republika v EU proměnila a zase spíše pohlížím mimo hmotné statky.

ZÁLEŽÍ TEĎ POUZE NA NÁS, OBČANECH EU, JAK SE ZACHOVÁME A JAK SI VYMŮŽEME, ABY SE EU STALA NADÁLE ROZUMNÝM SPOLKEM NÁRODNÍCH STÁTŮ A TO TAK, ABY MĚL KAŽDÝ STÁT ZE SPOLEČENSTVÍ V EU PROSPĚCH A NIKOLIV, ABY SE NADÁLE KONALA PODOBNÁ ZVĚRSTVA, JAKO JE "POZVÁNÍ" EMIGRANTŮ DO NĚMECKA A POTOM JEJICH NUCENÁ DISTRIBUCE DO OSTATNÍCH STÁTŮ EU, I PROTI JEJICH VŮLI !!!
POKUD SE PODOBNÁ NÁPRAVA NEPODAŘÍ, JE ZCELA MOŽNÉ, ŽE SE CELÁ SLAVNÁ EU POSTUPNĚ ROZPADNE A MYSLÍM, ŽE TO BY BYLA OBROVSKÁ ŠKODA.

Stejné státy v EU budou spolu dále sousedit a budou mít podobné problémy a my máme vedle sebe Rakousko a Německo a z jejich blízkosti si lze vzít to pozitivní. Nebo snad si myslíte, že nám Rakousko s Německem tolik ubližují? Je to pouze na nás, jaké podmínky si vyjednáme a jak se budeme se sousedy "družit" a kolik jim dovolíme. Teď se dají ledy do pohybu a opravdu je možné EU od základů změnit, jenom musíme pro změny něco udělat. Bohužel, s "plastelínovým" Sobotkou v čele to asi nepůjde. Tady bychom měli začít.

349915

24.06.2016 14:09

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: Vážení diskutující a také pane Stworo, vemte prosím rozum do hrsti.

Léčitel 195.?.?.?

Myslím, že tuším více , než si dokážete představit, ale sednout si k PC a jenom tak se myšlenkově "vyvětrávat" asi není úplně to pravé. Nikdy není pozdě něco dělat, i když připouštím, že proti větru se špatně močí, protože se člověk povětšinou trochu pomočí. Ale co, i "pochcaný" zůstane člověkem a potom mu třeba více chutná. I samotný Zvědavec je příkladem takové instituce " chcaní" proti větru a podívejte kolik už je tady let a Stwora přežil i několikaletou soudní šikanu a co se stalo? Hovno! Přežil všechno a nevím, zdali někdy dostane nějaký metál a zdali na něj vůbec čeká. Tak asi tolik k té poznámce o názorné ukázce některých lidí, co vůbec nic netuší. [smích][smích][smích]

349924

26.07.2016 14:33

Válka s mloky

RE: skryté poselství Čapka

Léčitel 195.?.?.?

Pokud se nemýlím, tak Chaplin byl žid. Tak nevím, jak se dostat pod skutečný povrch věcí s tímto černobílým názorem.[smích]

350858

01.08.2016 11:56

Zákaz pro ruský olympijský tým – studená válka ve své „čisté podobě“

Současné protiruské mediální tažení ve sportu je mimořádně trapné!

Léčitel 195.?.?.?

Dle vyjádření mnoha světových odborných lékařských kapacit je mnoho "sportovních" , olympijských a světových rekordů za hranicí přirozených lidských schopností a je zde jasná a opodstatněná domněnka , že byly získány za podpory nedovolených chemických a biologických látek.
Olympijská myšlenka, která byla původně velmi ušlechtilá , se postupně stala
degradací přirozené radosti ze soupeření ve sportu a je dnes jako konečně skoro všechno zcela v područí odporného politického kšeftu se vším možným a také s lidským zdravím, kde je nutné získat výsledky, ať to stojí, co to stojí! A nejde jenom o OH, ale najednou se vyskytují náhlá úmrtí mladých borců třeba ve fotbale a jiných sportech , kde se také nejspíše začíná masivně dopovat!
Tam kde vládnou bez omezení a morální korekce peníze, není pro poctivou soutěž místo a to platí obecně!
Takže se vůbec nepodivuji, že se "nakupují" i výsledky na OH! Co jiného jsou také obrovské odměny za medaile, které lze zaplatit z televizních koncesí a poplatků za reklamy!
A SAMOTNÝ SPORT A PRINCIP SPORTOVÁNÍ JAKO PŘIROZENÉ LIDSKÉ RADOSTI Z POHYBU ODEŠEL DO ŘITĚ !!!
Na sport dnes máme ministerstvo a přitom máme těžce nezdravou a otylou celou populaci a to především mezi mládeží!!! Sport by měl také především sloužit k utužení zdraví v populaci. O tom ale OH jaksi nejsou. Kde asi "soudruzi" politici a velkohubí "kapitalisté" dělají chybu, když kšeftují se vším, co se jenom namane? OH jsou také svým způsobem velkým podvodem, kdy si "ovce" žádají
"chléb a hry" ! Proto jsou pro mne OH hodně mimo zájem a režimní hýkající sportovci v TV také příliš neberu.
CO TAKHLE SE MÍSTO PŘIBLBLÉHO ZÍRÁNÍ NA OH V TELEVIZI JÍT TROCHU PROBĚHNOUT S DĚTMI A UDĚLAT TAK NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ POHODU! [velký smích][velký smích][velký smích]

351036

01.08.2016 12:14

Zákaz pro ruský olympijský tým – studená válka ve své „čisté podobě“

Každý by měl vidět a udělat si názor!

Léčitel 195.?.?.?

Olympiáda bez Rusů? Někdo chce, aby nebyl čas spravedlivě rozhodnout, říká šéf ČOV Kejvalhttp://video.aktualne.cz/dvtv/olympiada-bez-rusu-n...

351037

16.08.2016 13:47

Ukrajinské ‚říjnové překvapení‘

Ukrajina je již ekonomicky "mrtvá", je v technickém bankrotu.

Léčitel 195.?.?.?

Proto je nutné vyvolat konflikt za každou cenu.
A to je poslední "kopání" kobyly, kterou už lze velmi těžko dostat zpět do kondice.
Ukrajina se nejspíše rozpadne. Jenom nevím, co se stane potom a jaké budou migrační toky.

351307

29.08.2016 16:20

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

I USA jsou ve varu!

Léčitel 195.?.?.?

A je běžně přijímán názor, že pokud nebude zvolen Trump , mají na krku revoluci, která asi nebude klasická "revoluce" , ale nějaké bouřlivé změny , které donutí "válečníky" stáhnout ocasy a začít se chovat "politicky"! Málokdo ví, jak velikou popularitu má v USA prezident Putin. Já bych Američany zase tolik nepodceňoval, že se nechají do nekonečna oblbovat. Napětí ve společnosti stoupá a potom stačí malá jiskra, aby se situace rapidně změnila. I kdyby nakrásně Trumpa nějakým způsobem odstranili, což nevylučuji, na změny je už zaděláno. Myslím, že se máme na co "těšit" , ale válka to nebude. První úder bude ekonomický a až potom budeme zase zírat. V současné podobě vyvolat válku není kšeft! Nikdo nemůže vydělat a nějaká "prestiž" je každému u řitě.
Putin hraje politické hry přímo ukázkově a doma i ve světě je neobyčejně silný.
USA hrají již druhé housle a teď po Brexitu jsou mimo mísu.
V Sýrii je Putin snadno obejde a nějaký drobný konflikt s letadly není vůbec určující. To je tak dobrá historka pro novináře, ale reálnou hodnotu nemá.
Jenom jsem hodně zvědav, jak se zachová Turecko a protože Putin Erdoganovi zachránil život , těžko bude Turecko v současnosti nápomocno USA. Také proto , že má Turecko důkazy, že se USA podílely na pokusu svržení Erdogana.
Takže kostičky jsou hozeny, ale USA je příliš hrát v Sýrii nebude. [smích]

351603

30.08.2016 15:48

Problémem Evropy je euro

Jeden zajímavý výrok Karla Marxe, který byl sám židem, dokonce synem rabína.

Léčitel 195.?.?.?

Peníze jsou žárlivým Bohem Izraele.Vedle něj nemůže žádný jiný
bůh existovat.Peníze pokořují všechny bohy lidstva a mění je na
komodity.Peníze jsou soběstačnou HODNOTOU všech věcí.Zbavily proto lidský svět i přírodu jejich vlastní a pravé hodnoty.
Peníze jsou odcizenou podstatou lidské práce a existence -
- tato podstata dominuje člověku a ten ji uctívá.
Bůh Židů se sekularizoval a stal se bohem tohoto světa.
[velký smích][velký smích][velký smích]

351621

21.09.2016 12:05

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém a Saša má problém v chápání!

Léčitel 195.?.?.?

Systém, který v současnosti "žijeme" již není "kapitalismus"! Těžko se pro ten současný "bordel" , který je nám překládán jako velmi "dobrý" a úspěšný , hledá vůbec pojmenování. Co je to maximální možný zisk? Je kardinální otázkou, kde končí regulérní soutěž ! / čili kapitalismus ! /a začíná zločin, který potom korporátně pošle celou společnost do kytek, tak jak to dnes vidíme kolem nás a především ve světové politice, kde se pořád ještě "kecá" o demokracii, lidských právech aj., a přitom jsme právě v těchto parametrech naprosto v prdeli! Vulgární slovo používám záměrně, protože sem patří!
Státní zadlužování / kterému se říká kvantitativní uvolňování / a které je nejspíše záměrné , je rakovinou společnosti a teprve budeme vidět zhoubné důsledky. Tak asi tolik k problému. S přírodou to nemá co dělat, protože příroda, neboli jak ji také lze nazvat "Prozřetelností" má zcela jiné zákonitosti. Kecy o zákonitosti , která se vymkla z kontroly , jsou úplně zbytečné.[bliji]

352038

22.09.2016 14:36

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém a Saša má problém v chápání!

Léčitel 195.?.?.?

Posílení !!! dolaru po "masívním chrlením dolarů"! No nic, nebudu se vyjadřovat, musel bych být opět sprostý a tentokrát adresně! [velký smích][velký smích][velký smích]

352073

24.09.2016 16:14

Myslete na krále Midase

Musím si to vyhledat !

Léčitel 195.?.?.?

Ve slovníku "cizých" !! slov si to fakt hledat nebudu, ty vědo dovedo!

352116

27.10.2016 15:50

Těžký letadlový křižník Admirál Kuzněcov je „predátor z minulosti se stále ostrými zuby“!

Myslím, že je skoro jedno, čím je poháněn, ale jakou nese výzbroj!

Léčitel 195.?.?.?

Především jsou "západní" vojenští odborníci hodně v pozoru před ruskou elektronickou výzbrojí. Dále bych upozornil na velmi silnou palebnou výbavu, kde jsou zastoupeny raketové systémy taktické povahy, které nejspíše mohou mít i jaderné hlavice. Potom je celý taktický svaz USA , kde jsou plnohodnotné letadlové nosiče krajně ohroženy a to i při použití klasické munice. Uvedený letadlový křižník ale nejspíše bude použit proti pozemním cílům v Sýrii, protože jiné použití proti hladinovým cílům nepřichází v úvahu, protože rozpoutat 3. světovou válku za použití jaderných a dalších zbraní může jenom magor, což se v současné době na americké straně úplně nevylučuje! Také bych upozornil na jasné prohlášení Putina, který se nechal slyšet, že nedopustí, aby se v další válce bojovalo na území Ruska!!!
Takže v USA generálové sklapli a jenom čeří vodu různými svalnatými řečmi!
Rozpoutání válečného konfliktu s jadernými zbraněmi se příliš nebojím , protože nejsme za dob komunismu a obě velmoci a především jejich tajné služby velmi dobře ví, co který protivník umí a co mohou očekávat a proto spolu CIA a KGB čile hovoří! Větší nebezpečí hrozí od rozmanitých magorů po světě, kteří jsou schopni zmocnit se jaderných zbraní! To je pro obě jaderné velmoci velmi nebezpečné! Proto je jejich spolupráce nanejvýše žádoucí! Všechno ostatní jsou nepodstatné politické tanečky, které slouží pro pobavení především televizního publika. Něco jiného je politika a úplně něco jiného je možnost odpalu taktických jaderných zbraní a to i z paluby uvedeného křížníku.

352924

27.10.2016 16:25

Spoluprací s Washingtonem v Sýrii se Rusko ocitlo v pasti

Je pravdou, že doposud žádný plně účinný protiraketový štít není!

Léčitel 195.?.?.?

V okamžiku, kdy je balistická raketa na své dráze, není možné proti ní zasáhnout.
Pohybuje se velkou rychlostí a prakticky již v kosmickém prostoru a přitom nelze přesně spočítat její trajektorii. Něco jiného je satelit na oběžné dráze, který se také pohybuje vysokou rychlostí, ale má přesně danou dráhu. Balistická raketa se chová jako "dělový náboj" a tudíž její zasažení je velmi problematické. Nechci tvrdit, že není úplně možné, ale to by musely nastat zvláště příznivé okolnosti a na ty nelze spoléhat. Poslední ruská hlavice "Satan 2", má účinnost, kdy je schopná zničit území celé Francie na jeden zásah! Pokud by bylo tak snadné vyhnout se odvetnému jadernému úderu, už by možná nějaká "válka" proběhla. Jenom je nutné si uvědomit, co by bylo potom. Zda by vůbec byla Země dále obyvatelná.
Takže podobné úvahy může vést pouze nějak vyšinutý, či duševně nemocný člověk. Možná, že nějací podobní magoři jsou mezi generály, ať již na jakékoliv straně, ale ty je nutné zavřít do klece a doporučuji střídat teplé a studené střiky, až do úplného vyléčení! Potom je snad podobné choutky přejdou.

352926

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?