Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 183 příspěveků, 2 různá jména: F&T, noname.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.06.2011 20:22

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

Doufám, že si USA ty svoje bojůvky vyžerou

F&T 78.?.?.?

Sice se jedná jen o proroctví, ale od roku 2004, kdy bylo uveřejněno to celkem slušně vychází:
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazevclanku=pror...
ale je to jen možnost. Může se to také stát úplně jinak. Jedná se o klasický scénář toho, co se v malém stalo v Detroitu.

Cituji:
USA bude dál ztrácet na zajímavosti po celém světě, protože naděje z Obamovy vlády se nebudou naplňovat, tak jak je zbudila. V následujících dvou letech lidi USA poučí, že dosavadní cesta byla špatná. Tento vývoj shodí USA do hluboké krize, která v říjnu 2012 propukne ve finanční kolaps. Stát již nebude schopen plnit povinnosti vůči svým sloužícím, nebude na žold pro vojáky, ani na platy úředníků, peníze nebudou mít hodnotu. Tato situace dovede společnost do obrovského chaosu. Velké počty obchodů, podniků a bank se bude zavírat. Mnoho lidí ztratí svou práci a svůj existenční základ, to povede k drancování a k nepokojům zejména ve velkých městech a ozbrojení měšťané budou drancovat i na venkově. Při nepokojích přijde mnoho lidí o život. Vláda se pokusí ovládnout situaci svými posledními věrnými ozbrojenými složkami, úspěch bude jen částečný. Rozpad hospodářství USA se zvrtne v nepokoje podobné občanské válce a to až do poloviny r 2017.

246915

28.06.2011 11:06

Slepá ulička Trvalé svobody

Historie se opakuje

F&T 78.?.?.?

I kdyz to Kadafi nepřežije, tak je zaděláno, že se stane to samé, co ve Vietnamu.
http://vietnam.sweb.cz/uvod.html
Tam také zavraždili diktátora Diema a ničemu to nepomohlo.

Afgánistán je úplně to samé. Akorát v jiné fázi nevyhratelné zbytečné války.

Když je někdo nepoučitelný, tak musí pořád opakovat to samé.

246940

28.06.2011 13:31

Rasmussen: NATO bude pokračovat v libyjském masakru

RE: kdysi

F&T 78.?.?.?

V Rusku mají takové přísloví:
"To, co komunisti říkali o komunismu se ukazuje jako lež, zato to, co komunisti říkali o imperialismu se ukazuje jako pravda."

246947

21.07.2011 00:17

Moderní slovník double speaku pro otroky

Podobné video o "prozřeni"

F&T 78.?.?.?

Pro pobavení je tohle video pěkné:
http://www.youtube.com/watch?v=joBsU_W6KGA [smích]

248521

23.07.2011 17:07

NATO bude v Libyi poraženo

RE: Co,takhle situaci obratit,presne podle NATA pravidel a demo-USAel.

F&T 78.?.?.?

Jenže to by bylo přesně to, na co šílenci z NATO čekají. Pak by Lybii srovnali atomovkama se zemí. [bliji]

248803

23.07.2011 17:19

NATO bude v Libyi poraženo

Teda těch humanitárních bombardovacích misí bylo

F&T 78.?.?.?

Dost mě překvapila tahle stránka - přes 1990 náletů na Lybii.
http://www.guardian.co.uk/news/datablog/interactiv...

248804

04.08.2011 00:28

Lidské činy nemáme odsuzovat ani zesměšňovat, ale pochopit

Dost bylo Breivika

F&T 78.?.?.?

Když někdo poctivě pracuje, tak o něm nikdo ani nepípne.
Když někdoo vytvoří něco, čím přispěje lidské společnosti, tak to ani média nezajímá.

Už je těch diskusí na toto téma až moc. Ten člověk by se měl propadnout do smetiště zapomění.

Co když přesně tohle je ten skrytý důvod k jeho činu - mediální sláva.

249808

11.08.2011 09:46

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

Tohle je zajimavé

F&T 78.?.?.?

Za 2. světové války letadla také úplně změnila počasí a v té době se ještě nepráškovalo.

http://www.novinky.cz/veda-skoly/238762-bombardery...

Takže je vidět, že i samotné spaliny z letadel dokáží změnit počasí.

Vložený obrázek

250500

11.08.2011 10:04

Homo consensionis – člověk konspirační

V podstatě to samé potvrzují i sami vládci

F&T 78.?.?.?

Tento rozhovor vznikl při meditaci. To mu však neubírá na zajímavosti. Pan Zelenka je jedním z těch, kteří se snaží hledat pravdu, ale trochu jinou cestou než pan Stwora:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5701-fikti...
V podstatě je to to samé, co píše pan Stwora.

Matrix většinou zveřejňuje ty nejhorší konspirační nesmysly, ale tento článek se mu povedl.

Cituji:
R.: Momentálně už svět v jeho komplexnosti nikdo neřídí. Loutky, které přestaly být řízeny, se rvou mezi sebou. A naše skupina už dávno není jednotná. Začíná boj každého proti každému. Urvi, co můžeš, zachraň se, kdo můžeš. Všechny dlouhodobé a úspěšné strategie už jsou mimo hru, zůstává jen boj o přežití.

Cituji II:
Mnoho velmi inteligentních lidí se podařilo svést a věří doslova bludům. Tolik jich věří různým klamům a sebeklamům. Ne vždy jsme je museli vytvářet jen my. Tvořit nevědomky sofistikované a přitom nesmyslné teorie je zvláštní a přitom hojně rozšířený koníček. Ostatně celá historie vědy je jimi naplněna a někdy jsme nemuseli být ani inspirátoři.

250506

12.08.2011 08:55

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

Přesně tak

F&T 78.?.?.?

Stalin měl kdysi v Rusku také potíže s mafií a lůzou a vyřešil je po svém. Mafii vystřílel a nechal mafiány několik dní ležet mrtvé na ulici. Toto řešení je drastické, ale účinné.

Bohužel když propukne násilí tohoto typu, tak se mu musí i slušní lidé bránit. Takový hulvát nezná jinou řeč, než když dostane kulku mezi oči. Jakákoliv humanita proti lidem, kteří ničí majetky a životy druhým je falešná a zvrácená. Oni sami se rozhodli rabovat a nikdo jim to neradil. Proto musí nést následky svého rozhodnutí.

To, že policie nic nedělá je ukázkou její bezzubosti a neschopnosti. A také záměrné manipulace. Jsem odpůrcem násilí, ale někdy je třeba se rozhodnout mezi darebákem a slušným člověkem. Pro většinu lidí je lepší volit život a majetek slušného člověka.

Kdyby se něco podobného začalo dít v Rusku, tak Putin/Medvěděv práskne pěstí do stolu a příslušníci FSA to půjdou "řešit" do terénu s plným zásobníkem.

250627

25.08.2011 09:10

300 let spiknutí

A pak z toho zešílí

F&T 78.?.?.?

Tohle vypadá, jako by byli všemocní (uznám vsuvku fikce a "fikce" ). Jenže i za zdmi betonového bunkru se šílenství nevyhnou a zhynou tam na ponorkovou nemoc. Ale mezitím je pravděpodobnější, že se sežerou mezi sebou ve stylu "dog eat dog".

Kristus říkal něco v tomto smyslu: "Komu chybí láska, tak je tím nejchudším člověkem na světě, horším než poslední žebrák i kdyby získal všechen majetek světa".

251813

25.08.2011 21:30

300 let spiknutí

RE: A pak z toho zešílí

F&T 78.?.?.?

Jasně, zdraví je jen jedno, ale nemocí nekonečně monoho. A všechny jsou kamarádky.

Ty vaše dvě "kamarádky" stejně jednou dopadnou jako bumerang na jejich původce. Hlavní je abych u sebe pro ně neměl živnou půdu.

Doporučuji na přečtení knížku: René Egli - Princip LOL2A

Tam se píše hezká metafora o sultánovi, jak se sám procházel zahradami. Vrah se radoval, jak bude mít snadnou práci. Čím více se blížil k Sultánovi, tím méně se dokázal soustředit na vraždu. Nakonec mu vypadl nůž z ruky a on stál úplně paralyzovaný před Sultánem a vykoktal ze sebe jen "Proč nedokáži udělat to, pro co jsem přišel." A Sultán mu odpovídá: "Protože já a Bůh jsme jedno".

Je to možná trochu nadsazené, ale trochu pravdy na tom bude.

251851

26.08.2011 08:46

300 let spiknutí

RE: A pak z toho zešílí - a jeste doplňuji

F&T 78.?.?.?

Mily Janko, ještě mě napadá, že jste můj příspěvek pochopil trochu jinak. Nehodlám tlačit jedním směrem, o tom jsem vůbec nepsal. A nehodlám na nikoho tlačit. Takže ani nepotřebuji věnovat tolik pozornosti ostatním směrům.

Tohle je samoobsluha - požerou se sami mezi sebou práve kvůli nedostatku lásky. I to šílenství může na nich zapracovat. Také ti jejich vojáci se mohou opotřebovat a zešílet. Čím více sestřiček tím lépe.

Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.

251888

19.10.2011 22:15

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

Soudy a advokáti v rozvinuté konzumní společnosti

F&T 78.?.?.?

Cituji z práce: J. STANĚK - J. BRZOBOHATÁ ČESKÁ OTÁZKA 2000

Soudy a advokáti ve státě RVK.
Soudci jsou úředníci placení státem. Žádný stát nemá dost peněz na to, aby platil své zaměstnance podle jejich představ. Advokáti, zastupující zločince a zločinecké organizace, jsou za vítězství ve sporech horentně placeni. Soudce i advokát mají stejné vzdělání a část spolu i studovala.
Současně vydělává u nás soudce 25-50 tisíc měsíčně, advokát 100-500 tisíc. Při obědě nebo večeři, nebo na víkendu ve společné oblasti se dohodnou. Advokát, který nabídne větší balík peněz, dosáhne toho, že jeho „důvody“ se stanou rozhodující a spor vyhraje. Vlastní soudní líčení je fraškou, hrou pro nezasvěcené. Člověk bez velkého balíku peněz nemá ve společnosti RVK naprosto žádnou šanci se domoci práva. Soudy s ním hrají odkládací a kompetenční hru tak dlouho, až jej to omrzí.
Zevním projevem tohoto stavu právních věci je, že jsou „exemplárně“ odsuzováni malí zločinci, zlodějíčkové kradoucí tisícovka. Zloději milionů a stamilionů nejsou nikdy odsouzeni. Soud se vleče a vleče, po létech zmizí veřejnosti z očí a viník je zproštěn pro „nedostatek důkazů“. Nechť si čtenář všimne průběhu procesů u nás i v USA v posledních létech. (Např. propuštění bohatého černého sportovce po vraždě manželky a milence.
Zda by stejné důkazy bohatě nepostačovaly k odsouzení, kdyby byl chudý? U nás ateistický soudce „nenašel“ rasistické pohnutky při vraždě Róma Berkiho v jeho bytě skiny.) Ve společnosti RVK se peníze stávají spravedlností. Ateističtí soudci a spravedlivý soud je nonsens apriori.
Nemá-li soudce vyšší autoritu nad sebou, dělá soudních přísah „za korunu kornout“.

(Poznámka: Aby skutečný stav věcí ve společnosti RVK nevyšel najevo, provozují a platí televize a sdělovací prostředky hodně za hry, ve kterých se provozuje mytologie práva. Hrají a vystupují tam „čestní“ policisté, soukromí detektivové, advokáti a soudci, kteří neúplatně vítězí v soubojích se zločinem bohatých. Tím je konstruován dojem, že tomu tak je i v životě.)

255562

20.10.2011 22:20

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Soudy a advokáti v rozvinuté konzumní společnosti

F&T 78.?.?.?

Zapomínáte ještě na jednu matematiku. Pokud už se někdo dá jednou uplatit, napodruhé se dá snáze. Je ho možné vydírat předchozí kauzou.

Nakonec se do vlády dostanou lidé, kde každý ví něco na ty druhé a tak se drží v patové situaci.

255661

20.11.2011 15:43

A co dál, Stworo?

RE: No.... že by další satanista

F&T 78.?.?.?

S těma třema šestkama se nějak roztrhnul pytel. Pokud si k tomu někdo přidá ještě slovo "pentagram" tak asi praktikuje satanismus i aktivně.

Proto bych příliš váhy tomu nepřisuzoval.
#Proti Moci která vládne světu nezmůže zhola nic,
už proto, že tohle je typické zastrašování a to je jejich typický přístup.

http://beherit666.bloger.cz/MOUDRA-KNIHA/SATANISTE
Vložený obrázek

257360

27.11.2011 00:45

O strachu

RE: Spekulace

F&T 78.?.?.?

Tato vaše úvaha má jednu velkou díru. Spekulace může fungovat i takto pozitivně, ale to je příliš náročné pro "spekulanty".


A, Co kdyby měl někdo opravdu hodně peněz a vykoupil všechny brambory? Pak by si mohl do jisté míry diktovat ceny.

B, A nebo kdyby několik let vykoupil určitý typ zboží (řekněme obilí) a to třeba pálil v kotli - Co to jsou biopaliva? Tím by vytvořil umělý nedostatek.

C, A nebo kdyby dovážel po několik let dotované levné vepřové z jiné země. Pak by všichni chovatelé zkrachovali a po tom už si může navýšit cenu dle libosti.

Ona výroba má určitou dynamiku a po jejím zrušení nejde snadno obnovit. Na to se dá také spekulovat.

====> tohle jsou jen tři příklady chování, kde vaše úvaha o pozitivnosti spekulace selže.

257706

27.11.2011 00:52

O strachu

RE: 48 příspěvků

F&T 78.?.?.?

Pane Stwora, myslím, že si nemusíte dělat zbytečně zlou krev. Moudrého Straku příliš nemusím číst, ale připadá mi to, ža na tomto fóru zase nijak neškodí ani výrazně nevybočuje.

Sice pořád opakuje skoro to samé, ale to se dá přehlédnout.

A pokud má být nějaké omezení, mělo by být implementováno elektronicky - třeba příspěvek se zobrazí až za den atd. Ale vzhledem k počtu diskutujících mi to připadá jako zbytečná práce.

257709

26.12.2011 23:53

Nebe pro nás, peklo pro jiné

A proč se tenhle článek opakuje? [b]To tu už bylo 29.4.2011[/b]

F&T 78.?.?.?

To tu už bylo 29.4.2011

Nebe pro nás, peklo pro jiné
Jan Kadubec( více o autorovi > )
29.4.2011
http://www.zvedavec.org/autori/778-jan-kadubec

259607

27.12.2011 08:17

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: A proč se tenhle článek opakuje? [b]To tu už bylo 29.4.2011[/b]

F&T 78.?.?.?

Totálně jste mě vydusil s mým příspěvkem, který se opakoval po 2 letech.

Myslel jsem, že děláte intelektuální testování čtenářů a ja je vidět, tak jim paměť neslouží už ani půl roku.

Doporučuji nechte to tak a po 1 měsíci starý článek smažte a diskuse spojte.

259627

29.12.2011 13:55

Sociologie andělů

Byla ta tráva alespoň dobrá

F&T 78.?.?.?

#Z otca je kôň, z matky krava, asi za to môže tá vianočná tráva.
#Prekrásne zhúlené sviatky [vyplazený jazyk]!
Když to takk čtu, tak mi to připomíná jako dobrý silvestrovský vtip - předběhl jste se o den [velký smích].
Pan Kadlubec by si měl dát tu inzerovanou slivovici i do třetí nohy [smích]. Koukám, že opravdu poctivě slaví a nic nenechá náhodě [cool].

PS: vypomohl jsem si kusem jiného článku, ale nějak se mi obsah slévá dohromady [smích] [smích] [smích].

259777

09.01.2012 10:59

Diskuze upadá

Ještě mám jeden nápad - už jsem to panu Stworovi psal

F&T 78.?.?.?

Ještě mám jeden nápad - už jsem to panu Stworovi psal. Šlo by o to,
že některé méně přínosné příspěvky by bylo možno minimalizovat a jejich text by se objevil až po kliknutí speciálně na tento přispěvek.

Tím by nebyly úplně cenzurovány, ale jejich čtení by bylo obtížnější. Hlavně by nerušily ostatní.

Takhle to vypadá v praxi:
http://www.czfree.net/forum/showthread.php?s=&thre...


li. Senior Member zastupce cloudu 10.23
Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 684
[Ignorovat tohoto uživatele]

Zamek? Příspěvek č. 2563
Nemel by nekdo s mozkem v hlave tuhle diskusi zamknout?


la. Old Post 08.09.2011 23:37
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by lada) Příspěvek č. 2564


la. Old Post 08.09.2011 23:54
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by lada) Příspěvek č. 2565


la. Senior Member
Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2467

[Ignorovat tohoto uživatele]
User is Mapper
Příspěvek č. 2566

Vrchni cesky konspirator, astrolog, syn byvaleho ministra obrany [mrknutí jedním okem]

260472

09.01.2012 12:19

Diskuze upadá

RE: Editace příspěvků

F&T 78.?.?.?

A co kdyby bylo možné editovat příspěvek jen jeden den. Pak by se daly opravit chyby, kterých jsem si všíml až po odeslání. Nebo třeba možnost editace jen jednu hodinu.

V CZF se dělo to, že někdo všechny svoje příspěvky po nějaké době smazal a reakce na tyto příspěvky pak vypadaly hloupě.

260484

09.01.2012 18:02

Diskuze upadá

RE: Ale to je Váš problém, pane Stworo!

F&T 78.?.?.?

Běžte si léčit ego na svůj vlastní server.

Komu s tím pomůžete, že tímto textem kompletně zamoříte zdejší diskusi?

Tohle je přesně typ příspěvku, který je vhodné moderovat sbalením a přitom by jeho text nebyl smazán úplně.

260526

09.01.2012 22:02

Diskuze upadá

RE: Ale to je Váš problém, pane Stworo!

F&T 78.?.?.?

Podívejte se, co jste vygeneroval za příspěvky:
http://www.zvedavec.org/show_name.php?name=I.G.N.A...
Václav Havel zbaven postmoderní aury 260097
RE: O mrtvých hlavně pravdivě!
Nejhorší je, že už tu svini ani nepověsíme!
Jeho zločiny proti národu a bohu nejdou ani slovy vyjádřit!


Stále Vám asi nedochází, že pokud budou jiní psát Vaším stylem, tak Zvědavec skončí. Pan Stwora napsal celkem nevinný článek a má z něj velké problémy.

Udělal vám nějaký Žid něco? Nebo jste jen silák, který si myslí, že se psaním neustálých výpadů stane King? A nebo jste za příspěvky a likvidaci Zvědavce někým placen?

#Naopak, Váš blábol je přesně ten typ příspěvků
O Vašem textu jsem nenapsal nikdy, že je to blábol. Ne nadarmo se říká, "podle sebe soudíš jiné".

#Čili, o jakém zamoření či egu zde tlacháte to opravdu nevím?!
"Zamoření" viz začátek této odpovědi. Všiměte si sám, jak se urážíte a jak s Vámi Vaše vlastní ego cloumá. A protože si sám sebou nejste jistý, tak je nutno za věty psát vykřičníky.

#Když nemáte k tomuto říci něco konkrétně, proč zde vůbec
#reagujete?!
Ukazuji na to, že některé příspěvky by bylo vhodnější sbalit. A jaká je informační hodnota Vašeho posledního příspěvku pro ostatní http://www.zvedavec.org/nazory_4792.htm#ptr260548? Teda s vyjímkou, že jste se doopravdy spravedlivě naštval.

260578

15.01.2012 21:25

Církev nemá žádné právo na restituce

Klid, tento papež je už předposlední

F&T 78.?.?.?

Pak se to divadlo sesype. Sice je to možná smyšlená pohádka, ale trochu potěší. Možná už toho lidi budou mít dost a začnou tuto hrabivou organizaci lynčovat. Vypadá to, že "bude veselo" [smích].

Poslední papež

Poslední 112. zápis v seznamu papežů se od ostatních odlišuje tím, že nenese žádné označení. Autor své proroctví zakončil tímto konstatováním: "Během extrémního pronásledování svaté římské církve bude sedět na stolci "Petrus Romanus" (Petr Římský), který bude pást své stádce uprostřed mnoha soužení; po jejich skončení bude město na sedmi pahorcích zničeno a obávaný Soudce bude soudit svůj lid. Konec." Městem na sedmi pahorcích nemůže být myšleno nic jiného než Řím. Většina interpretací tak celkem logicky dochází k závěru, že je tím oznámen příchod apokalypsy a soudného dne. Ovšem zda-li je tento výklad správný, na to si musíme ještě nějaký čas počkat.
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/1676-proro...

261117

18.01.2012 20:38

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU??

F&T 78.?.?.?

A co když ty tanečky slouží k tomu aby jednu z těchto dvou měn cíleně a řízeně položili a okradli všechny v příslušných zemích?

261316

30.01.2012 21:58

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Preco neskusit dat na web reklamy?

F&T 78.?.?.?

A nebo to udělat tak, že ten, kdo neplatí vidí reklamy a ten kdo neplatí ne?

Nějaký model by se snad dal najít.

261955

04.02.2012 13:09

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: .. Nějaký Brabe(ne)c si odplivnul

F&T 78.?.?.?

Podle mě je pan Stwora velmi čestný, že to veřejně přiznal.

Kdyby byl udavač, tak to bude tajit.

262577

07.02.2012 10:29

Vytěsňování

To je nějaké šíleně dlouhé a bezobsažné

F&T 78.?.?.?

Článek je nějaký šíleně dlouhý a bezobsažný.

Jestli autor považuje za cíl zastavit atomovou energii jako vrchol občanského uvědomění netuším. Ale dosud prostě nemáme alternativu i když to zní velmi krutě. Až budou ekologičtí uvědomělí němci dovážet elektřinu z Temelína, tak se zvedne cena pro všechny. [překvapení]

A o způsobu zastavení dalšího zadlužování zemí se autor raději nezmiňuje. No nevím. [zmaten]

262753

11.04.2012 22:48

K čemu je nám letní čas?

Ještě jedna připomínka k změně času

F&T 78.?.?.?

Třeba takové elektrárny musí uvažovat den s 25h a pak den s 23h, protože mají kontrakty po hodinách v rámci dne. To dělá strašný zmatky.

Při programování aplikací je nutno neustále brát ohledy na změnu času.

Nakonec to všechno dopadá tak, že se čas musí měřit v UTC a pak už na letním/zimním čase tolik nezáleží.

Ale i tak to způsobuje dost zbytečných problémů.

266778

08.05.2012 19:41

Fukušima: Je to mnohem horší, než si myslíte

Odkaz na tento článek se objevil jinde:

F&T 78.?.?.?

http://otazky-fukusima.cvrez.cz/web/kategorie/hava...

268512

28.07.2012 19:11

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

S editorem naopak plně souhlasím

F&T 78.?.?.?

Ten, kdo ukáže, že nemá ohled ani na zdraví ani na životy druhých lidí by měl být ze společnosti odstraněn.

Pokud máte v těle rakovinnou buňku, tak ji také zdravý organismus bez vašeho vědomí zlikviduje. A tak to chodí všude v přírodě. Pokud při popravě zločinec trpí, tak je to jeho problém. Měl svobodnou volbu vraždit/nevraždit.

Falešná a pokrytecká "humanita" servírovaná autorem článku nás tady všechny zničí.

Ale měla by být poprava jen za mnohanásobné vraždy, kdy už možnost nápravy je prakticky vyloučena.

Otočím list - A co ty oběti na životech v Libii a v Sýrii. Tam umírají nevinní lidé. To je jako v pořádku?? A myslíte si že ti lidé tam netrpí?

272629

29.07.2012 23:36

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

A co třeba tohle

F&T 78.?.?.?

Reálná demokracie v praxi:

http://www.vlastnihlavou.cz/vydani-do-libye-znamen...

Soudě podle stavu těla, které bylo ukázáno příbuzným, ale nebylo jim předáno, demokraté jednoduše řezali starého doktora na kusy, pálili ho lampou.

272708

a Island odmítl chránit věřitele svých bank, které padly v r. 20088,

20088 [smích])

274296

29.09.2012 12:11

Přímý útok na prezidenta

Tohle hodně smrdí

F&T 78.?.?.?

Vypadá to, že to celé bylo zrežírované, aby to poškodilo komunisty.
http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/operetni-...

Výrostek se přiznal k sympatizaci s KSČ a tak to vypadá, že se jedná o pokus ovlivnit volby a snížit preference komunistů.

275817

08.10.2012 08:43

Řecký premiér: Společnost se bez naléhavé finanční pomoci rozpadne

Stejně to dříve nebo později padne

F&T 78.?.?.?

Vytloukat dluh dluhem se nedá a v tomhle svrabu budou trvale až to skutečně dříve či později křupne. Ten kdo to nevidí je pookrytec.

Země, která se vzdala své vlastní měnu je teď jen otrokem cizích.

276733

09.10.2012 11:47

Řecký premiér: Společnost se bez naléhavé finanční pomoci rozpadne

RE: Stejně to dříve nebo později padne

F&T 78.?.?.?

Stejně ta smrtící spirála musí někde končit. Tipnul bych si, že skončí ozbrojeným konfliktem po krerém už je jedno kdo co komu vlastně dlužil. A při kterém dojde k destrukci téměř všeho.

276833

06.11.2012 11:41

Je Zvědavec na odpis?

Zvědavec se mi líbí tak jak je

F&T 78.?.?.?

Autor - Stwora si vybírá kontroverzní témata.

Ale přitom nepadá na úroveň "duchovního" bulváru jako se tomu stalo v případě Osudu a Matrixu. Zajímavé, že oba tyto portály nemají o předplatitele nouzi.Pokud tedy v případě Osudu nejde jen o praní peněz z nevěstince.

Bulvár táhne mnoho lidí, ale ti se nechtějí zamýšlet. Kdyby Zvědavec padl na úroveň bulváru, tak by neměl o předplatitele nouzi.

-------
Možná by šel vymyslet jiný model - podle vybraných peněz by bylo publikováno v daném měsíci množství článků. A pan Stwora by mohl pracovat na vedlejší úvazek jinde.

278506

08.11.2012 11:13

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Ještě chybí zákon o zvýšení platu poslanců

F&T 78.?.?.?

Krize je jen pro ty dole, poslanci si musejí přidat:
http://zpravy.idnes.cz/poslanci-chteji-zpet-vyssi-...
Jim chudákům nestačí co mají.

No, chtěli by pouhých 230000Kč/měsíc:
http://www.denikreferendum.cz/clanek/10685-poslanc...

278651

09.11.2012 22:59

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

F&T 78.?.?.?

Myslím, že je to dobře, protože kdyby se břidlicový plyn rentoval, tak nám zamoří republiku těžbou. Naši vládu si snadno těžaři koupí za pár šupů, jako si ji koupili už mnohokrát.

Do země budou tlačit jedovaté látky a zamoří spodní vody. Jsem rád, že naše země alespoň pro tuto chvíli nebude vypadat jako měsíční krajina.

Cenu za zničený ekosystém raději k ceně těžby nikdo nepřipočítává.

278833

15.01.2013 22:14

Amnestován!

Odvedl jste skvělou práci

F&T 78.?.?.?

Demonstroval jste jak funguje manipulace v praxi.

Je vidět, že nižší úrovně sice přímo zmanipulovane nejsou, ale jakmile vznikne zájem zezhora, tak najednou jde zdravý rozum dopryč. Hlavním důvodem je strach podřízených postavit se proti vůli svých nadřízených a řídit se zdravým rozumem. Pokud by to někdo udělal, tak už by dávno nebyl na svém místě v policii nebo u soudu.

Většina úrovní úplně nahoře, kde se něco důležitého rozhoduje asi zmanipulována více či méně bude.

Velká škoda je, že si většina lidí ani neuvědomuje rozsah manipulace ani to, jak nás mají politici na háku třeba s tou amnestií.

282470

23.01.2013 11:33

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kdyz vse shrnem dohromady,co jsme o volbach napsaly,tak mam spatny dojem.

F&T 78.?.?.?

Souhlasím. Nic proti cizinci jako prezidentovi nemám, kdyby se vyjímečně zasloužil o naši zemi. To bohužel není případ knížete. Nevím o ničem, čím by významným naši zemi pomohl. Možná církevní restituce pomohli katolíkům, ale to na úkoor a účet celého národa.

Velmi pěkný článek, bohužel byl z hlavní stránky seznamu stažen. Proč asi?
http://www.novinky.cz/domaci/290981-hrdina-od-dukl...

Je mi z toho smutno, jak lidé kolem mě zblbli a chtějí tohoto politika volit.

283227

10.02.2013 22:06

Vrtěti psem 2. díl

RE: Umenim propagandy je zamlčať pravdu

F&T 78.?.?.?

#"Vrtěti psem" sú články, ktoré považujem za "nejlepší"
Články jsou sice pěkné, ale ti co to nechápou to stejně nepochopí a pro ty co to pochopili to už je únavné se v tom marastu převrtávat stále dookola.
Ani Zeman není žádná velká výhra i když je pro čechy než kníže.

284595

12.02.2013 09:40

Co s cikány?

Tohle nebude fungovat

F&T 78.?.?.?

Nejlepší řešení je zrušit rasizmus a jeho pozitivní diskriminaci.

Aby platila stejná pravidla pro cikány a necikány. Dávky dávat stejné jako máme my ostatní a zrušit všechny štědré dotace.

Základní princip je: Pokud je odměňována (penězmi) společností práce, získá výsledy, je-li odměňováno flákání, získá flákače na dávkách.

Skutečné řešení je to nejlevnější. Na luxus ve formě mnohamiliónových dotací této komunitě mít brzo nebudeme. Pouze jsme je odnaučili pracovat a je to z části naše vina.
Poučte se z přírody, tam podobné zákony fungují tisíce let. Pokud je zvíře líné, tak žádné dávky nedostane a buď pojde a nebo ho něco jiného sežere.

284692

17.02.2013 12:05

Matrix

Ono se to třeba sesype úplně samo

F&T 78.?.?.?

Napadá mě takový vtip:
"Dědečku, povídej mi, co to byli bílí muži říká malý indián starci. Inu, jednoho dne se zhroutil internet a bílí lide vymřeli hladem".

Mimochodem, ty technologie jsou celkem zranitelné a mohou se snadno sesypat. Za koomunismu se nám také lhalo všemi dostupnými komunikačními kanály, ale lidé si po určité době vybudoovali rezistenci.

Moudrostrak má pravdu, otroci chtěli na hrad Karla s čírem. To by svobodně uvažujícího člověka nemohlo napadnout. Teda oni "nechtěli", ale nechali se ovlivnit cizím názorem.

Těch svobodných lidí bude mnohem více než 5%. V Lybii, Sýrii, Afgánistánu pod každodenní palbou zcela jistě vystřízlivěli z opojení informačními technologiemi.

285020

26.02.2013 16:16

Případ Vlastimila Pechance

RE: Jak se chovat u policejního výslechu

noname 78.?.?.?

Akorád se pamatuji na jednu zkušenost s člověkem, který učil občanskou nauku a dříve asi pracoval u StB.

Pomohl jsem mu roztlačit auto (chvíli jsem tlačil, ale pak už jsem se do průchodu nevešel a auto postrkovali spolužáci) a pak mi nabídl svezení. To jsem odmítl. Druhý den jsem šel k němu do kabinetu pro časopisy a on na mě udeřil, že jsem ho nechal v nouzi a co si to dovoluji .... Naprosto všechno překroutil. Mě to úplně vyřadilo a pak jsem nebyl celý den schopen dělat cokoliv.
A to podotýkám, že jsem nebyl z ničeho obviněn a jen na mě vyzkoušel svoji techniku výslechu v jemnějším provedení.

Zase tak jako vy "Rulc" bych si nevyskakoval.

285467

No jo, ale násilí jen podporuje násilí. Násilné řešení jen přivede k moci diktátora daleko horšího než všechno předchozí. V Lybii také svrhli (vynechám takový detail, že se zahraniční pomocí) diktátora a teď mají v zemi totální chaos.

Plevel je nutné pravidelně vytrhávat, jinak dojde k daleko větší pohromě.

285678

02.04.2013 14:32

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

RE: Využiji tohoto článku

F&T 78.?.?.?

Dejte si Google Advanded Search:

http://www.google.ca/advanced_search

A tam zaškrtněte, jen za poslední rok.
(Last update: past year)

287518

06.04.2013 22:29

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Koukám, že po 10 letech už zase haraší zbraněmi

F&T 78.?.?.?

19.6.2003 -> 2013. Snad jim dá někdo hrst rýže a dají zase na 10 let pokoj. A mezitím nechť jim ten režim vyhnije zevnitř [mrknutí jedním okem]
Vložený obrázek

30686

15.04.2013 08:53

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: KLDR a její skanzen

F&T 78.?.?.?

Ale amíci potřebují důstojného nepřítele, který by ospravedlnil dodávky a zbrojní zakázky. Proto si KLDR vykrmili jako prase a když má prase "jateční velikost", tak jde na porážku. Nebýt pomoci, tak by KLDR neměla takové prostředky na svoji armádu a taková šílená armáda by tam nevznikla.

Ta potravinová pomoc jsou jen drobné, které rádi obětují.

288093

15.04.2013 20:19

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: KLDR a její skanzen

F&T 78.?.?.?

Nene, je to přesně podle Orwela, vychovávají si opozici aby pak měli proti komu bojoovat.

288104

20.04.2013 20:24

Hitler vyhrál válku

To trochu přeháníte

F&T 78.?.?.?

EU sice není nejlepší, ale to co panovalo za Hitlera bylo daleko daleko horší.

Hitler nechal zabít své odpůrce, když se dostal k moci. A také ještě dlouho před Válkou jezdila jeho komanda po městech a bezdůvodně napadala a bila lidi. To se naštěstí u nás neděje.

288494

09.05.2013 08:56

Izraelské útoky na Sýrii

To bylo křiku, když sundali Tureckou stíhačku

F&T 78.?.?.?

To bylo křiku, když sundali v Sýrii Tureckou stíhačku. Všichni kňučeli o mezinárodní agresi. A také o tom, že má někdo lehký prst na spoušti. Teď je situace úplně opačná.
Možná tím chtěli dokázat, že cizí letadlo na jejich výsostném území doopravdy škodí a ne jenom, že tam zabloudilo.

289397

16.05.2013 09:57

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Takováto slépka není morální autoritou

F&T 78.?.?.?

Takováto slépka není morální autoritou. Může si udělat se svým tělem co se jí zlíbí. Ale to pro ostatní vůbec nic neznamená, není to příklad hodný následování.

Horší jsou presstitutky, kteří proženou takový příběh tiskem a tím se snaží ovlivnit tisíce lidí.

Třeba ta kampaň proti rakovině s prodáváním sluníček vypadá na první pohled skvěle. Ale na ten druhý se jedná jen a jen o další peníze pro chemoterapii, jejíž výsledky jsou naprosto sporné a pacienti se dožívají méně než kdyby se s touto vymožeností moderního průmyslu nikdy nesetkali. Někdo z toho má zlatý důl, profitovat na nemoci a smrti druhých lidí a ještě to podsouvat za lék.

289785

18.05.2013 00:03

Pozor na brýle Google

Těch fotek bude tolik, že se v tom nikdo nevyzná

F&T 78.?.?.?

Stejně mám podezření, že to už situaci nezhorší. Dneska fotí každý mobil a tohle je to samé v menším.

Kvalita fotek bude s prominutím mizerná. A tak to bude vhodné jen na poziční momentky nablízko. Na pořádnou optiku to prostě nemá a nikdy mít nebude kvůli velikosti objektivu. I samotné lidské oko má větší čočku.

A při nesmírné záplavě daty se v tom digitálním hnoji nikdo nezorientuje.

Jenom protřídit svoje fotky z foťáku mi dá dost práce a pochybuji, že to lidi budou každodenně dělat a vybírat povedené záběry. S vyjímkou pár puberťáků, co mají bohaté rodiče a ve škole se nudí.

289934

19.05.2013 14:32

Ještě jednou k preventivní mastektomii

Vážený pane doktore

F&T 78.?.?.?

Mám několik poznámek. Když tedy připustím, že odstranění mléčné žlázy bylo potřebné, bylo by dobré zvážit:

1, jedním z rizikových faktorů je stres. Doufám, že se dotyčná stresu vyhýbá

2, Další rizikový faktor je kouření. Předpokládal bych, že dotyčná v zájmu svého zdraví nekouří.

3, Další rizikový faktor je alkohol. Předpokládal bych, že dotyčná v zájmu svého zdraví nepije.

4, A těch faktorů je více, třeba strava ..........

----------------------------------------------------------
No, a pokud se odstraní pouze jediný faktor a dotyčná pije, ponocuje, přejídá se na rautech, tak se problém projeví akorát někde jinde než v těch odříznutých ňadrech.

290006

12.01.2014 16:04

Realita čištění Fukušimy zasahuje Japonsko

Trocha poezie - W.Mistelle - Erupce ve Fukušimě

F&T 78.?.?.?

Radiace padá na mne i tebe
Kontaminace plní zem a moře
Kontaminaci ze vzduchu dýcháme
Kontaminaci z jídla jíme

Fukušima chlí emise, které zabíjejí
Už žádný život, vše je tiché
Fukušima chlí emise, které zabíjejí
Už žádný život, vše je tiché
vše je tiché
vše je tiché

Radiace plní oblohu i moře
Všudypřítomnou kontaminaci vidět nemůžeme
Potřebujeme zemi zamořit jedy
Pro vyhubení lží, které krvácejí.

Fukušima chlí emise, které zabíjejí
Už žádný život, vše je tiché
Fukušima chlí emise, které zabíjejí
Už žádný život, vše je tiché

Lžou nám stejně jako lhali dříve,
TEPCO se roztavilo až dolů do jádra,
Zkrácení života napůl dělá 2 milióny navíc,
chovají se k Matce Zemi jako k nějaké děvce.

Fukušima chlí emise, které zabíjejí
Už žádný život, vše je tiché
Fukušima chlí emise, které zabíjejí
Už žádný život, vše je tiché
vše je tiché
vše je tiché
vše je tiché
vše je tiché

302416

14.02.2014 13:16

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

Připadá mi to, že tady selhal úplně celý systém

F&T 78.?.?.?

Právníci se horečně zabývají takovými kauzami jak je Vaše. Na výsledku jim nezáleží a mají své příjmy jisté.

-----------------

Když jsem zaplatil řemeslníkovi zálohu a on mi nedodal práci, tak to prostě nikoho nezajímá. Musel bych nainvestovat mnohanásobek té částky aby se něco dělo. Právě tohle by měla řešit policie a soudy.

Jak je možné, že při nezaplacení stovky z někoho dokáží vymlátit tisíce a obyčejný člověk nemá zastání?

-----------------

Celý tento dnešní systém mi připadá pokřivený a neslouží svému účelu. Někomu ovšem stávající stav náramně vyhovuje.

304690

22.02.2014 14:26

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

Janukovič podal demisi

F&T 78.?.?.?

Janukovič podal demisi: http://czech.ruvr.ru/2014_02_22/Janukovyc-podal-de....
Ještě mu zbývá se někam zmizet do teplých krajin.

305130

17.03.2014 21:56

Další Anschluss na Krymu

RE: Kedy bude konečne na Slovensku a v Česku referendum?

F&T 78.?.?.?

Jak Čechy, tak i Slovensko tím rozpadem oslabily a oba státy jsou daleko více manipulovatelné a drancovatelné než jeden větší. A to bylo hlavním cílem západu.

Použil se úplně stejný scénář, někdo zasponzoroval slovenskou národní stranu a její hlas volající po odtržení Slovenska byl nejvíce slyšet. A lidé šly jako ovce za tím, kdo nejvíce křičí.
Nakonecc ani to by nestačilo a tak se pravděpodobně podplacení politici dohodli mezi sebou bez referenda.

306891

08.04.2014 12:08

Úkoly scientologické brigády

Myslím, že přeháníte s konspiracema, těm jde hlavně o (Vaše) peníze

F&T 78.?.?.?

Myslím, že přeháníte s konspiracema, těm jde hlavně o peníze, aby si man Misckiewidge mohl dál žít v luxusu.

Ne úplně všechny ideje jsou v Scientologii špatné. Tak tomu je v každé sektě, že má nějaké přínosné ideje a k nim nalepenou kupu balastu.

Doporučuji k přečtení informace od člověka, který v Scientologické círvi byl a odešel. Takže narozdíl od ostatních velmi dobře ví o čem to je:
http://profant.wordpress.com/2011/07/02/poznani-k-...
http://profant.wordpress.com/2011/12/11/11-stadii-...

308139

20.04.2014 21:40

Pokrytectví Západu: Jsem zmaten, můžete mi někdo pomoct?

Přečtěte si Orwela

F&T 78.?.?.?

Musíte se naučit double-think. To co se teď říká je vždy to správné. Minulost už neexistuje.

A pokud existuje, tak k tomu bylo vytvořeno ministerstvo lásky, kde napravili každý i beznadějný případ.

308777

09.05.2014 01:03

USA se staly horším policejním státem, než si Orwell dokázal představit

On taková auta vždycky někdo hackne

F&T 78.?.?.?

On taková auta vždycky někdo hackne a pak se hackeři budou bavit cizích zastavováním aut třeba na dálnici. To nepůjde utajit a až to způsobí opravdu velké problémy, tak teprve potom se lidi této technologie budou bát.

Ona taková anténka na vysílači mohla upadnout čistě náhodně jako "technická" porucha. Také se mohl koncový stupeň "náhodně" pokazit. To bude zase na internetu návodů [smích].

309894

18.05.2014 13:24

Homs dobyt zpět, vítězství Assada blíže, než když předtím

RE: Stratégia USA

F&T 78.?.?.?

Myslel jste tuhle věž [smích]
Vložený obrázek

310246

06.07.2014 23:13

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

RE: Pokud Rusko nezareaguje, rozpadne se.

F&T 78.?.?.?

Už to tady někdo napsal. Kdyby Ruskko obsadilo Ukkrajinu, tak by všichni proti němu zavedli zdrcující sankce.

Ale takhle je vidět, že sankce proti někomu, kdo se "neprovinil" jsou pokrytecké a nakonec budou zrušeny.

Kdyby nebylo Rusko pod takovým tlakem, tak už by tam asi dávno vlítlo.

312836

22.07.2014 09:19

Byla to Putinova raketa!

Ono to hrozně smrdí

F&T 78.?.?.?

Mohl to udělat kdokoliv, ale proč ukrajina střílí na experty, kteří přijeli obhlédnout letadlo? Určitě čisté ruce nemají.
http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_22/Malajsijsti-e...
Tohle není normální.

313736

27.07.2014 23:24

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: zaostalost

F&T 78.?.?.?

Já bych tento procesor v desktopu nechtěl. 1.3GHz je dost málo. Pro desktopové aplikace se ukázalo se, že jediný CPU na vyšším taktování přinese více než 8 pomalejších. Proto vznikají technologie jako turbo-boost, které jedinému jádru zvýší frekvenci přes 4GHz.

Ale je to třeba vhodné pro nějaký www server nebo router - za podmínky že to má přijatelnou cenu, dostatečnou datovou propustnost a nízkou spotřebu a samozřejmě spolehlivost.To jsou parametry, které se hůře hledají.

Počet instrukcí, které to umí paralelně je asi extrém, u AMD zjistili, že více než 3 instrukce v jednom hodinovém intervalu nepřináší velké zlepšení. Běžně takto kompilátor kód zoptimalizovat nedokáže a pokud se taková situace vyskytne jednou za 1000 instrukcí, tak to moc nepomůže celkové rychlosti.

314179

27.07.2014 23:29

Ruský procesor Elbrus-8C

Špionáž v CPU

F&T 78.?.?.?

Přemýšlel jsem o tom, jak udělat špionáž v CPU. CPU instrukcím nerozumí, neví co je to číslo bankovního účtu a co je to heslo. Pro CPU jsou to vždy jen instruce a cokoliv jiného by jeho činnost znehodnotilo.

Napadají mě 2 možnosti:

1, Ukrytá paměť v CPU, na kterou může specciální aplikace zapsat cokoliv třeba i zakryptované.

2, Tajná instrukce, která procesor zablokuje/zničí.

Nic jiného mě nenapadá, že by se dalo do CPU přidat.

314181

29.07.2014 11:26

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: Špionáž v CPU

F&T 78.?.?.?

Ano, procesor může škodlivý kód obsahovat, ale k jeho aktivaci bude vždy potřeba nějaký červ. A když už se tam ten červ dostane, tak škodlivý kód v procesoru je zbytečný.

Mimochodem, procesor neví, jak funguje operační systém. Proto neví, jak má odesílat pakety, jak má šmírovat klávesnici a jak komunikovat se systémem.

Je mnohonásobně snazší dát škodlivý kód do OS jako třeba Windows 8 než do procesoru. V tom křemíku se to bude špatně testovat, ale v OS je kukaččí vejce skoro zadarmo.

314270

29.07.2014 12:04

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: zaostalost

F&T 78.?.?.?

Opravdu to mýty nejsou. Běžně napsaný kód jako třeba kernel Linuxu a pomocné programy s tou možností nepočítá a dekódování pro více instrukcí současně už přináší jen složitost navíc. Vždy se to zlepšit dá, ale pak máte velký nárůst počtu registrů.

Více registrů zase znamená horší přepínání tasků - ukládá se více dat a co získáte na jedné straně na druhé zase ztratíte.

-----
Věřil bych, že plné paralalizace dosáhne jen ručně optimalizovaný kód v asembleru se znalostí architektury.


Mimochodem kdysi jsem viděl zoufalý pokus psaní kódu na Pentium přímo v Asembleru s optimalizací na více instrukcí současně v jednom hodinovém taktu.

-----

Čtěte si mezi řádky co je libo. U AMD/Intel x86 architektury většinou frekvence výkonu odpovídá. Některé CPU jsou při stejné frekkvenci +- 10 až 20%, ale třeba dnešní Intel core na 3,5GHz budou rychlejší než něco třetinovém taktu.

A velké množství aplikací je v této x86 architektuře napsáno a zdrojáky k rekompilaci nejsou dostupné. Pokud na Elbrusu pustíte Win8 tak bohužel slabší bude - a to by bylo v našich krajích asi nejčastější použití.

A nativních optimalizovaných aplikací bude jako šafránu.

-----

U obrazových dat se to dělá jinak SIMD - tam se udělá jedna instrukce zato na 2000 registrech. To je jiná možnost, ale tam tomu neříkají paralelizace instrukcí.

-----

Mimochodem často se mi stává, že počítač nestíhá, ale nemůže za to CPU. Třeba snímáte data z A/D karty a generujete trvale 100kByte/s a s tím mají i dnešní disky co dělat. Než se to protlačí přes NTFS, tak to vyžere skoro všechny prostředky CPU.

314275

30.07.2014 07:36

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: Špionáž v CPU

F&T 78.?.?.?

Myslím, že je daleko výhodnější nacpat škodlivý kód do operačního systému. Stále může být OS Linux, Windows a to v různých verzích 32/64 bit. Škodlivý kód v CPU by musel být specializovaný na určitý OS.

Jo, pokud bude mít CPU v sobě i síťovou kartu, to bude jiný kafe. Pak speciální paket může způsobit něco nečekaného.

Věřím tomu, že se jde cestou minimálního odporu.

314374

02.10.2014 11:16

Svět proti jadernému nebezpečí

RE: Jadrové zbrane

F&T 78.?.?.?

To by nefungovalo. Vyvolený národ má jaderné zbraně tajně, jejich vlastnictví stále popírá a u něho by se nic nelikvidovalo. Pak by jedině vyvolený národ vlastnil jaderné zbraně a mohl by všem ostatním bezbranným gójinům vládnout.

318379

12.10.2014 19:42

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: ANO, tupost.

F&T 78.?.?.?

Volby podle mě zfalšované nebyly. Existuje spousta lidí, kteří jako slepí budou ODS volit, protože v tom vidí své podnikatelské šance.

Problémy druhých ve společnosti vůbec nevidí či nevnímají. Možná se proberou ze sna až po nich půjde exekutor, ale to již bude pozdě.

A také existuje psychologie, které manipuluje veřejným míněním. Pravidelný konzument televize (sračkometu) a denního tisku bude rozhodně volit "pravici" i když to jsou zloději a kradou jak straky. Takový člověk nepřemýšlí rozumem a má zformován přesně ten názor, jaký je třeba. Pro něho je Putin to největší zlo a tečka.

Každý národ má takové zastupitele, jaké si zaslouží.

318964

23.10.2014 10:26

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

Ale to už tu přece bylo docela nedávno, lidé rychle zapomínají

F&T 78.?.?.?

Cituji z knihy Utajené dějiny čech II:
Za nocí obcházejí provizorní tábořiště uprchlíků tajemní divní muži - lidožrouti. Matky s úzkostí svírají v náručí plačíccí děti, aby se jich bytosti temnot nezmocnily. Muži vyzbrojení kosami a vidlemi stojí na stráži. Ale často je všechna snaha marná. Ve spleti trouchnivějících stromů a nad páchnoucími močály se hemží ježibaby, hejkalové a mámivá světýlka. Bledé mátohy se zjevují na mrtvých spáleništích zaniklých osad a rdousí s oblibou osamělé pocestné ... Ne, to není svět ze strašidelných pohádek, ale realita 17. století.

319628

23.10.2014 14:43

Varování před bouří v Íránu

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

F&T 78.?.?.?

Ten text, co jste postnul nevyznívá pro Schwanzenberka příliš špatně. Prostě dělal to, co mu jeho panovník poručil a snažil se ze vzniklé situace nějak vybruslit.

319652

01.11.2014 21:27

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

Armáda, která by skutečně fungovala by musela být založena jinak

F&T 78.?.?.?

To, co bylo za socíku byla jen buzerace a vůbec nic by se tam člověk nenaučil.

Dneska jsou to zase všecho schopní námezdní vrazi, ale alespoň vycvičení.

--
Všude se říká, že Izrael je náš vzor a právě tady bychom se mohli od Izraele učit, podobně jako od Švýcarska. I tam mají vojáci zbraně doma v trezoru a slyšel jsem, že na škole dokáží z posluchárny vyrobit kulometné hnízdo do pár minut je-li to třeba. Tam si opravdu váží své vlasti a jdou ji bránit. I když různé excesy jsou i v této armádě http://thesocietypages.org/socimages/2009/03/24/1-.... Ale jedině v podobném modelu si obyvatelé váží své vlasti. Asi to byl úmysl úplně rozložit obranyschopnost naší země.

320190

05.11.2014 10:19

Soulož do zadku

Je dobře, že někdo kultivovaným způsobem otevřel tabuizované téma

F&T 78.?.?.?

Možná už "to" (anál) ani není záměrem elit, ale společnost už jede z kopce jaksi samospádem a tohle jsou jen průvodní jevy (ne)řízeného pádu. Jaký bude dopad, to nikoho prozatím nezajímá. V pojetí společnosti se pohybujeme v jiném časovém měřítku a tam děje probíhají deítky ne-li stovky let.
Obecně vždy platí jak kdo zaseje, tak bude i sklízet. Pokud zasel bodláky, tak zjistí až "napodzim", že bude celou zimu o hladu a možná to ani nepřežije. V některých krajích už začínají dozrávat první plody naší snahy jako například na území Ukrajiny nebo v Sýrii.

Dobře tento trend vystihla skupina Kabát a ve svém opileckém rauši složili písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=tEbllP3j32A

320354

19.11.2014 21:53

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Třeba je to jinak...

F&T 78.?.?.?

Nebojte, azbukou to nebude. Ta je jednoduchá. Tipnul bych si to na čínské písmo.

321473

24.12.2014 19:50

Omyly svatého Mikuláše

RE: Veselý kapitalizmus, a minimálně tři biliony státního dluhu !!!..

F&T 78.?.?.?

To je pěkná parodie, ale např. Porošeno se ožral po "pádu" boeingu až tak, že ho museli z kanceláře odnést a vůbec o sobě nevěděl. A o něm si nikdo podobnou flešovku udělat nedovolí.

323986

12.02.2015 00:37

Ukrajina: Vladimir Putin dává přednost „špatnému míru“

RE: tu mas certe kropac/ 9. bodů ke svobodě

F&T 78.?.?.?

A nezačínal takhle podobně ten puč na ukrajině?

9 bodů vypadá hezky, ale z lidí samotných to nevzejde. A vždy je velká šance, že výsledek povstání bude někým převzat. Podobně jako ten náš "samet".

326893

01.05.2015 12:16

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

Těm je to úplně jedno

F&T 78.?.?.?

Oficiální média tvrdí ten jediný "správný" scénář a každý, kdo říká něco jiného je jakýsi konspirační podivín na okraji společnosti.
Spousta lidí médiím bezmezně věří a myslí si, že Rusko je ten nejhorší agresor a jsou nadržení narukovat do války s ním.

332160

05.05.2015 00:17

Zápalná oběť

RE: Nejsem optimista

F&T 78.?.?.?

To, co píše Vladuna nefunguje. Lidé se z toho tranzu probudit nechtějí a i když jsou Vaše argumenty logické,
tak dostanete nálepku konspirátora. To je univerzální odpověď každého, kdo je líný samostatně uvažovat
a konzumuje jen prefabrikáty ze sdělovacích prostředků. Pak Vás už nikdo nebere vážně. Nejhorší je, že jsou líní sami logicky uvažovat. Sračkomety odvádějí opravdu šílenou práci.

Když se třeba zeptáte proč spadlo WTC7, kde to smrdí už na první pohled, tak nikdo o tom nechce uvažovat.

Takoví potom volí Karla na hrad, protože Karel je punk. To, že Karel pomáhal s Majdanem, který zničil životy miliónům lidí
o tom raději nikdo ani uvažovat nechce.

Jediné, co by je probudilo by nebyl povolávací rozkaz, ale zima hlad, zmrzačení kamarádi, neustálé ohrožení života a tak dále.
Ale to už by bylo pozdě. Podobně spousta lidí dobrovolně jela do koncentráku, protože si ani nedokázala připustit, že by se tam
dělo to, co se tam dělo. A přitom to bylo jasné už dlouho před 2 světovou, co němci chystali.

332309

05.05.2015 14:33

Epizoda 1. Bank of England

RE: mal som za to, ze

F&T 78.?.?.?

O škodlivosti centrálních bank vlastněných soukromníky se ví. To není žádná novinka. Viz třeba tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v=P2xG2HkvzRI
Jenže my jako lůza to už nezastavíme. Většina lidí má růžové brýle a dosud je na tom stále tak dobře, že si ani nějaké riziko nepřipouští. Takže není kdo by se jim postavil.

332346

12.05.2015 17:39

Mossad kouzla zbavený

RE: pekne dristy

F&T 78.?.?.?

Nebojte se, Mossad monitoruje i Zvědavec a šíří o něm takto "zajímavé" informace či pomluvy:
http://jdl.czechian.net/zvedavec.html

Článek byl převzat z těchto stránek:
jdl.czechian.net [překvapení]

332691

12.05.2015 17:46

Mossad kouzla zbavený

To je opravdu divné, že se URL pokazilo

F&T 78.?.?.?

To je opravdu divné, že se URL pokazilo:
http://jdl.czechian.net/zvedavec.html
http://jdl.czechian.net/index2.htm

332692

21.05.2015 00:35

Nastane nový pogrom židů?

Velmi podobný článek byl na Aeronetu

F&T 78.?.?.?

Velmi podobný článek byl na Aeronetu. Možná to někdo ukradl, zkompiloval a přetvořil.
http://aeronet.cz/news/o-potope-sveta-ctvrta-cast-...

Mimochodem existuje kniha "Tajné dějiny jezuitů" a tam je ukázáno, jak tato sekta infiltrovala prakticky všechna náboženství a manipulovala s nimi.

Možná jsou židé, alespoň ti nižší či obyčejní opravdu jen oběť systému.

333224

21.05.2015 12:22

Nastane nový pogrom židů?

A kdo to vlastně je V.V.Pjakin???

F&T 78.?.?.?

Dejme tomu, že i tento článek na Zvědavci vychází z jeho líhně.

Ten člověk jako spadl z Marsu, že jsem o něm nikdy dříve neslyšel?

Všechny odkazy na Googlu začínají v roce 2014
http://cs.ynterview.com/valerij-v-pjakin

333264

21.05.2015 22:16

Nastane nový pogrom židů?

RE: A kdo to vlastně je V.V.Pjakin???

F&T 78.?.?.?

Trochu jsem googloval В.В.Пякин. Ten člověk začal masivně publikovat i na ruské scéně své politické komentáře až od roku 2013. Před tímto datem nebyl veřejně aktivní.

https://www.youtube.com/watch?v=N3V348jEfVY
"Внеземные цивилизации управляют человечеством?"
Že by UFO [smích]?

Vypadá to, že přednáší na škole KOB:

1.seminář nalezitelný na internetu měl 20.12.2011
http://1-pp.ru/index.php/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%...

Semináře z roku 2012
https://www.youtube.com/watch?v=Nf_nbgHhapM&list=P...

Ale o jeho osobě ticho po pěšině.

333322

23.05.2015 12:52

Nastane nový pogrom židů?

RE: 2-3 poznámky

F&T 78.?.?.?

#- Teorie relativity od Einsteina jako myšlenkový konstrukt
#stojí z hlediska príčinných dukazu opravdu na vode. Dukazy,
#které jsou uvádeny zpravidla dokazují neco jiného. Chyby lze
#nalézt na více místech, od definice hmotnosti až po metody
#zjišťování nesvetelné rychlosti.

Když se Vám vaří voda při 100 stupních a je to opakovatelné, tak z toho vyvodíte jistý zákon. Pak zjistíte, že při jiném tlaku se vaří voda za jiné teploty a zákon musíte rozšířit. Dokonce naleznete trojný bod ve kterém existují všechna 3 skupenství současně.

Teorie relativity už je v praxi použita na výpočet polohy od satelitu. Nebýt objevena, tak vám nefunguje GPS ani v autě!

Nejhorší jsou polopravdy jako ta vaše.

333424

31.05.2015 13:30

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Z hlediska...

F&T 78.?.?.?

Nejhorší je, že stávající armáda nás neuchrání před žádným současným rizikem.

Kdyby na nás letěla raketa s jadernou hlavicí třeba od IS, tak by ji asi ani nedokázali sestřelit.

A neochrání nás ani před rizikem imigrace a jejich možné zločinnosti.

---
Armáda nás nechrání jako občany české republiky, ale zůčastňuje se bojůvek na druhém konci světa. Čistě teoreticky takové bojůvky vojáky trénují, takže mohou být částečně prospěšné (když pominu etický rámec).

----
A mimochodem a armádě jsem byl. Naprosto pochybuji o tom, že se mi nějak zvýšila kvalifikace či schopnost se bránit tím, že jsem rok vytíral podlahy. Nic jiného se tam nedělalo.
Jediná armáda má smysl v Izraeli a nebo ve Švýcarsku. Tam to skutečně lidé dělají pro svoji vlast. A nikde jsem nečetl, že by izrealci nebo švýcaři jezdili na bojůvky do Avgánistánu.

333806

31.05.2015 16:37

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: KOMENTARE NIKOMU NEPOMUZOU.

F&T 78.?.?.?

No jo, ale Stwora se sám proti té mašinerii ubránit nedokázal. A nikdo mu nic poradit nedokázal. Někde ten prohnilý systém určitě má slabé místo, ale s pomocí právníků to asi snadno nepůjde. Je to úmyslně navržená cesta do pekel.

Nebýt Klausovy amnestie, tak byl Stwora také odsouzen.
Doporučuji na prohlédnutí:
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=node/584
Prednasky_o_holocaustu-Germar_Rudolf.pdf
Je to zvláštní za co vlastně byl souzen. Přece ani Stwora nepopíral ani nezpochybňoval masové vyvražďování lidí, ke kterému došlo za 2. světové války.

Možná u soudů první instance vítězí občas rozum, ale pokud se může státní zástupce neomezeně krát odvolat, tak to nakonec probublá k těm, správným lidem, kteří rozhodnou podle notiček.

333817

07.06.2015 14:08

Sebevražda v přímém přenosu

RE: obsaďme Afriku

F&T 78.?.?.?

Jako obvykle. U nich je běžný kanibalismus a tak by evropany vítali jako potravu. Zní to šíleně, ale je to tak.
Ty srdceryvné historky o házení dětí z oken by nehráli, kdyby na ně evropané nebyli tak hákliví.

Pokud se někdo vloupá do cizího domu a při násilném pokusu o vyvedení chce vyhazovat děti z oken, ať to dělá! To není vinou toho, kdo se chce dostat zpět k tomu, co mu bylo ukradeno. To je pouze rozhodnutí toho, kdo stojí v okně.

Existují i mírnější prostředky, jako plynový granát s uspávacím plynem. A pak odnést uspané zloděje (jiné pojmenování si nezaslouží, protože skutečně kradli) pryč do vězení. Zákon snad platí pro všechny stejně a nebo ne?

334201

07.06.2015 15:31

Sebevražda v přímém přenosu

RE: Budete se divit ale,

F&T 78.?.?.?

Jenže to, co vládnoucí dělají, nepochází od Boha, ale od Satana. Proto to tak všechny bolí.
http://odkrytepravdy.cz/taktiky-satana-na-oklamani...

Samozřejmě můžete argumentovat, že i Satan pochází od Boha. Jenže každému byla dána svobodnou a může si zvolit i svoje utrpení a destrukci.

A přesně tak se rozhodují ti, co nám vládnou.

334203

07.06.2015 15:43

Sebevražda v přímém přenosu

RE: Dobrý článek

F&T 78.?.?.?

>Posledné vyskumy hovoria o tom, že za relatívne krátky čas
>15 rokov, by malo byť možné ľudské vedomie preniesť do
>digitálnej formy. Jediné čo tomu bráni, je dosť silný
>počítač, ktorý bude schopný simulovať všetky neurálne
>prepojenia. Chcem tým povedať, že elity ktoré ten holokaust
>prežijú môžu žiť naveky. Keď bude telo staré, tak
>prenesú to vedomie do nového tela, k tomu účelu
>vypestovanému.
To bych chtěl vidět! (ty výzkumy) Mě to naopak připadá, že vývoj výpočetní techniky narazil na fyzikální limity a už nepostupuje tak rychle.

To je stejné, jako se sliby jaderné fůze vodíku a s přistáním lidí na Měsíci. Obě z těchto činností jsou daleko jednodušší.

Dříve se myslelo totéž, že až bude tranzistorů tolik jako neuronů v mozku. Ale ani po x desetiletích se této mety nepodařilo dosáhnout. Je to pěkné Sci-Fi nic víc.

334204

16.06.2015 21:01

Revitalizace Zvědavce

Změna designu je podle mě enormní práce naprosto zbytečná

F&T 78.?.?.?

Změna designu je podle mě enormní práce naprosto zbytečná. Na kolik práce to tipujete - člověkoměsíc nebo více?

Čtu zvědavec kvůli obsahu a ne kvůli blikajícím stránkám po kterých poletují ptáci či jiný aktivní obsah.

Velmi mě štvou různé aktivní stránky, které bez flashe ani pořádně nefungují.

-------
To, co by mohlo být vylepšeno je diskuse pod příspěvky. Aby třeba bylo možné změnit příspěvek ještě pár hodin po odeslání. Je škoda odeslat příspěvek s překlepem a pak už nemít šanci ho opravit.

334856

26.06.2015 18:55

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

Neříci téma hovoru je dobrá taktika

F&T 78.?.?.?

Neříci téma hovoru je dobrá taktika. Tak se na vlastní rozhovor pan Stwora vůbec nemůže připravit a o tématu na které je druhá strana jistě velmi dobře připravena bude tápat.

Kdyby bylo zasláno předvolání, tak by v něm důvod předvolání byl uveden.

Také se může stát, že pan Stwora přijde ve sjednaný čas a bude muset kvůli "naléhavé" věci několik hodin počkat v čekárně. Tato taktika je dobrá.

U každého výslechu platí: "Cokoliv řeknete, může být použito proti Vám."

http://afinabul.blog.cz/1002/ma-prava-jako-ucastni...

335546

26.06.2015 19:01

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

Mozna je pravda uplne jinde a policii jen dochazeji finance

F&T 78.?.?.?

Mozna je pravda uplne jinde a policii jen dochazeji finance:

Poradna zdarma, rada pátá - Svědek si může nárokovat náklady, které mu s poskytnutím svědectví vznikly.
http://www.pravnilinka.cz/pravo-odeprit-vypoved-a-...

Protože by pan Stwora mohl požadovat náhradu nákladů, tak proto policie nepošle standardní pozvánku. Pozvánka, kterou pan Stwora popsal nebude asi možné si nechat proplatit.

335547

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 2

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?