Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 130 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, E:R:, E.R., E.T., Jaroslav Kvasnička, jh111, jj, ppppp.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.05.2014 11:22

Neschopnost telepatie neomlouvá!

Tech pripadu bylo mraky

185.?.?.?

Bezna praxe. Od doby, co je povazovano odeslani pravniho dopisu automaticky za dorucene, bez ohledu jakou formou byl odeslan (zda vubec), nebere se v potaz skutecnost, ze osoba psani odbrzela, nebo nikoli.

To se netyka pouze exekuce, ale i pripadu, kdy se nekdo muze s uspechem odvolat/dovolat k rozhodnutim spravnich organu, tedy nejen soudu, ale napr. Mestkych, katastralnich, socialnich uradu apod.
A lhuty pro odvolani bezi...

309712

05.02.2015 15:31

Velká americká slepá ulička

RE: Tak soudruzi o čem jsme to minule hovořili?

jh111 185.?.?.?

>Absolutně nerozumím, proč tady SOUDRUHUJETE?


Správný dotaz, ale měl zaznít před 30 lety.

Včerejší zbabělci,
dnes hrdinové.

A něco k věci?

326437

13.02.2015 16:54

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

Obě velmoci začaly praktikovat pragmatismus

jh111 185.?.?.?

Pragmatismus - pravda je to, co mi vyhovuje.
Jedna i druhá strana tam neposílá zbraně a vojáky.
A že tam jsou mrtví?
Inu daň za předchozí ignoranci a apatii.
Lidstvo zlenivělo do takového stadia, že
ztratilo i pud sebezáchovy.

327025

08.03.2015 11:30

Chceme neutralitu!

RE: Mám k tomu výhrady:

jh111 185.?.?.?

ad1
Po druhé světové válce osvoboditelé velké části Evropy.
Jistě okupanti díky smlouvám z Jalty o poválečných sferách vlivu.

ad2
Bránit sebe jsme měli na Bílé hoře.
Od té doby samá rezignace.
Také nyní to nevidím růžově.
Polnosti a lesy patří církvi, fabriky posílají zisky do zahraničí, zámky zase vrátili knížatům. Takže toho co bránit moc nezůstalo, vždyť s pouhou češtinou vás ani nezaměstnají.
No a plánovaným bojovým hřištěm se pomalu stáváme, aby se neválčilo v USA.

328679

08.03.2015 11:49

Chceme neutralitu!

Nestřílejte, co blázníte, jsou tady lidi... Švejk

jh111 185.?.?.?

Tak nějak jsem si vzpomněl na závěr filmu o Švejkovi.

Jsou tady lidi, ale kde?

Zasedlí u televize po nedělním obědě?

Za první republiky se žilo zdravějc.
Byla taková tradice korzování a procházek po nedělním obědě,
člověku alespoň slehlo.
Tak mne napadlo, co takhle tuto tradici obnovit?
A každou neděli v 15 hod se jít na hodinku,
takhle projít po náměstí, nebo návsi?
Mohla by se z toho stát taková tradice
manifestace za světový mír.
Člověka by to nic nestálo, udělal by tím také něco pro zdraví.
Ale hlavně by to politikům ukázalo.
Co blázníte, jsou tady lidi.

328680

06.05.2015 16:01

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

STÁT ČESKÁ REPUBLIKA JE NESVÉPRÁVNÝ ZÁKONOZRÁDNÝ ORGÁN ZLOČINU A NIKOLIV PRÁV A SVOBOD PRAVÝCH

Jaroslav Kvasnička 185.?.?.?

POLICIE JE ZRŮDA A NETVOR V JEDNOM!
POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY JE DLOUHODOBĚ PLACENOU MAFIÍ VLÁDY Č.R. PROTI OBČANŮM Č.R. A POUZE SAMA VYPROVOKOVÁVÁ A VYVOLÁVÁ UMĚLE REAKCE K TOMU ABY DĚLALA JAKO,ŽE JE DŮLEŽITÁ.NEPOTŘEBNÝ PREZIDENT,VLÁDA,POLCIE,SOUDY A PSYCHIATŘI.MY CHCEM PENÍZE A DOMOV,PAK BUDEME I ZDRAVÍ BEZ PRASÁCKÉHO ČESKÉHO STÁTNÍHO REŽIMU! Nezávislý soudní Znalec paranormalit a faktu Dnes 21:40 A SOUDY MĚ LIKVIDUJÍ ABY NEPRASKLO TO CO SI TEĎ PŘEČTETE A JE TOHO VÍC VIZ. MŮJ KONTAKT V TEXTU: Nesvéprávný stát Česká Republika Datum: 18 Sep 2014 23:11 Komentář: Jsem:,,Nikdo Nikde" = mé pravé současné jméno Autor: Jaroslav Kvasnička Jaroslav Kvasnička Předmět příspěvku: ČESKÝ STÁTNÍ ORGANIZOVANÝ BRUTÁLNÍ PŘEČIN PříspěvekNapsal: 18.09.14, 22:17 Online Mafiánský ( PROFESIONÁLNÍ PODVODNICE PANÍ LENKA KLUSÁKOVÁ JAMOLICE 182 JEHO KLIENTKA ) advokát Mgr. PhDr. Petr Fojtíček ( drzý zlodějíček přes mrtvoly )!§ Vložil Jaroslav Kvasnička (bez ověření), 18. Září 2014 - 18:14 Jméno: Já oběť Datum: čtvrtek 18.9.2014 16:29 Předmět: Re: Co dělat, když chcete přerušit studium Jaroslav Kvasnička VYVRAŤTE,ŽE NEMÁM PRAVDU A JSTE-LI TAK CHYTŘÍ TAK MĚ ZACHRAŇTE.PŘECE SE UČÍTE PRÁVA PRO KLIENTY A NE PROTI KLIENTŮM COŽ JÁ TVRDÍM COBY RYZÍ PRAVDU TU SKUTEČNOST,ŽE TO BYL,JE A BUDE VÁŠ MRZSKÝ KRVAVÝ BYZNIS OKRÁST A ZABÍT NÁS VAŠE OBĚTI ( MACHINACE S OBČANY Č.R. ) PRO VÁŠ PODJATÝ ZISK A VAŠE PÁNY KŘIVÁKY PREZIDENTY,KTEŘÍ SI VÁS SAMI PRO SEBE A KŘIVOU VLÁDU Č.R. A KŘIVÝ ČESKÝ STÁTNÍ SYSTÉM JMENOVALI,TAK KDYŽ BY JSTE TO SVINSTVO PRO NĚ NEDĚLALI TAK O SVÁ VEPŘOSVIŇSKÁ KORYTA NA HODINU PŘIJDETE A PROTO CHCE BÝT KAŽDÝ/Á ( hajzl ) LICHVÁŘ,EXEKU­TOR,REVIZOR,DRA­ŽEBNÍ LICITÁTOR,POLI­CAJT,PSYCHIAT­R/IČKA,SOUDCE,PO­LITIK,ENERGETIK,PLY­NAŘ,VODAŘ ANEBO ADVOKÁT = ČESKÝ STÁTNÍ ORGANIZOVANÝ ZLOČIN Jaroslav Kvasnička VEŠKERÉ SOUDY,SOUDCI A ADVOKÁTI SE UČÍ NIKOLIV PRAVOU ÚSTAVU Č.R.,KTEROU ZNÁM JÁ,ALE ONI JSOU ( JEDINÍ PRAVÍ BLÁZNI ) NAUČENÍ BLUDŮM ZOTROČOVACÍHO MARKETINKU KANIBALSKÉ SEKTY VLÁDY Č.R.,PROSÍM O POMOC OKRADLI MĚ A ZABILI ZAŽIVA:,,PSYC­HIATRIE = ÚSTŘEDNÍ MAFIE LŮZY VLÁDY Č.R. TZV. JATEČNÍ NUCENÝ VÝSEK NEPOHODLNÝCH OBČANŮ Č.R.,KTEŘÍ NAPŘ. JAKO JÁ MAJÍ PRAVDU A NEBOJÍ SE JI ŠÍŘIT DÁL A OSOB OSAMĚLÝCH ČI PŘESTÁRLÝCH ČINNÝCH V MAJETKOPRÁVNÍCH SOUDNÍCH ŘÍZENÍCH VČETNĚ KŘIVÝCH ZNALECKÝCH POSUDKŮ V ODVĚTVÍ PSYCHIATRIE JAKO JEJICH JIMI KŘIVÝMI SOUDY PLACENÉ A JEJICH OBĚTMI NEOPRÁVNĚNĚ PŘEPLÁCENÉ MULTIMAFIÁNKY PSYCHIATRIČKY STARÉ BRYČKY MUDR. ZLATA PERNICOVÁ ( P.L. ČERNOVICE BRNO ) A MUDR. MARTA HOLANOVÁ ( BRNO ŽIDENICE TAUSSIGOVA ULICE ) A ONI PSYCHIATŘI ČEKAJÍ VYLOŽENĚ NA OD ZLOČINECKÉ ORGANIZACE VLÁDY Č.R. DODÁVANÝ JIM MATERIÁL JIMI OŽEBRAČENÉ OBČANY Č.R.,ZE KTERÝCH SI PO TÉ ONI PSYCHIATŘI VYTVÁŘÍ TZV. PSEUDOPACIENTY TÍM,ŽE Z NÁS ZAKÁZANÝMI PSYCHOFARMAKY VYTVÁŘÍ ONI PRO SEBE ...

Automaticky kráceno

332421

24.06.2015 09:15

Babiš se nám vyprázdnil

Tak a je to tady, aneb odkud fouká vítr

jh111 185.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-VIDE...

A ta diskuse pod článkem je taky výživná.

Web Dfense měl úroveň první dva roky po založení.
Nyní již není tím původním webem s inteligentním humorem.

335373

Nejdůležitější závěr z té blamáže,způsobené tím potrhlým Saracénem je to,že spadly ty trapné masky falše okolo zásobování a podpory IS ze strany NATO/Západu a vyvstal velice pádný důvod přímo v "mezinárodním zájmu" zavést nad Sýrií tolik potřebnou bezletovou zónu,jejíž hlavním administrátorem a arbitrem bude letectvo a PVO Ruska....tím by se mohla záležitost Sýrie poměrně rychle vyřešit....Jsem jen zvědav kdy a s jakou intenzitou zas z druhé strany proradný Západ udeří po Rusku nenechavýma pazourama prolhaného žida Porošenka a jeho hloupých nacistických knechtů.....[oči v sloup]

342406

27.11.2015 18:56

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

Nic není takové, jak se nám jeví.

jj 185.?.?.?

Fašismus neskončil smrtí Hitlera.
Vítězství ve 2 s. válce se projevuje teprve nyní.
Prohra spojenců se projevila atentátem na Kenedyho.
Prohra SSSR smrtí Andropova a Černěnka?
Konec budování komunismu smrtí Naděždy Krupské, která zjistila, že vládne Stalinův dvojník. Možná i dříve, kdy Stalin vyšachoval Trockého.
Konec budování komunismu v Čechách nastal odstraněním Slánského.
A nyní budování EU jako pokračování Hitlerových plánů.
Po Čechách se volně pohybují různí štětináči, kalousi, drábci a němcovejch.
Kteří šíří nesnášenlivost ke skupinám obyvatel tvrzeními že zneužívají dávky a lékařskou péči bez důkazů. A fašismus se řeší leda tak na nášivkách.

342416

30.11.2015 19:30

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: Křížený lid.

E.R. 185.?.?.?

Ano,tak nějak to ti šmejdi mají naplánované a abychom se moc necukali a dokonce nebránili,EU chystá pod záminkou boje proti terorismu postupné,úplné odzbrojení původního evropského obyvatelstva.
Zatímco v Bruseli v těchto dnech vymýšlejí zákon o zákazu držet semiauto zbraně,Turci s us-tajnými službami pašují do EU tisíce brokovnic a munici k nim,aby nás,nemaje armád,jen chabou policii,mohli ty pomalé podřezat jak ovce a ty mladé s ještě rychlýma nohama těmi brokovnicemi postřílet,jak zajíce....[naštvaný][naštvaný][naštvaný]

Myslím,že tu bude mela.....

342572

03.12.2015 17:20

Pokání České televize?

RE: Kdepak pokání, ale spíš pokálení,hodné ČT,která se asi "chytla za nos".........

E.R. 185.?.?.?

...jak píše pan R 90 .?.?.? -"tři kroky hlučně kupředu a pět potichu zpátky.." anebo spíš úplně obráceně:"jeden krok potichu dopředu"-to vlastní interview a "pět hlučně zpět"-ta debata s idioty hodnými ČT,moderovaná nevychovaným spratkem,který by všude jinde mimo ČT dostal po dršťce.....[velký smích]

342691

19.12.2015 19:06

Bruselský útok na Maďarsko

Najde se jeden novinár

ppppp 185.?.?.?

co se zeptá Babiše, zda si myslí totéž, co jeho poslanci? To by mne opravdu zajímalo. Protože Babiš zatím pokud si dobre pamatuju nikdy verejne nekomentoval, "agendu lidských práv", zvlášte ve vztahu k Maďarsku.
Zajímalo by mne, zda ty poslance jen trpí, ať si delají relativne neškodné bábovky na svém písečku (já si pritom nemyslím, že jsou neškodné), nebo je prímo na jejich strane, a táhnou za jeden provaz.
Opravdu je podezrelý počet a sestava všech, co hlasovali za. Nápadne to pripomíná komunistickou ideologii ("proletári, rozumej kurvy všech stran spojte se", nebo "kdo není s náma je proti nám" coby postavení davu proti kvalite).
Na druhé strane je tam jistý obsah, kterým jsou maďarské šovinistické strany. Jedno ale nejde slučovat s druhým, míchat, nebo paušalizovat. Je treba konkrtní skutky, nikoliv pseudoabstrakce ideologu.

343320

29.12.2015 01:07

Erdogan, Salman a nadcházející „sunitská“ válka o ropu

Odhad páně Engdahla je brilantní....

E.R. 185.?.?.?

...leč neúplný a tu závěrečnou stať o podvodném mírovém návrhu USA nelze brát příliš vážně,neboť žádný mír vůbec nikdo ve skutečnosti nechce a už vůbec ne na pozicích,kde stojí.
Momentální stav nevyhovuje ale vůbec nikomu a i když se něco podepíše,hned bude vše porušeno,je tam příliš zájmů a příliš naprosto k jednání neakceptovatelných "partnerů"s těmi nejpodlejšími nápady a často naprosto neschopných vnímat realitu....
Dění na tom Středněvýchodním plácku je totiž dosti těsně spojeno s děním na Ukrajině a pokud se na něm nějakým,jednojakým způsobem bude měnit situace,okamžitě se to projeví i tam....
Co se týče EU, je a i dál bude u všeho za hlupáka a doplatí na vše,co se bude dít a bude zcela jistě jedním z poražených,tak,jako Turecko,které zcela jistě pokud úplně nezanikne,se scvrkne tak na sotva třetinu své nynější velikosti a významu....
Zcela určitě nás čeká "velká rošáda",která velice negativně ovlivní naše životy v EU,tím spíš,že vrchnost EU je totálně paralizovaná a neschopná poradit si v mírových podmínkách s nynější uprchlickou krizí,natož aby byla nějaká naděje,že situaci zvládne,pokud se tamní konflikt rozšíří i na Turecko a dá do pohybu i Ukrajinu....[oči v sloup]

343570

29.12.2015 22:38

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Klaus a Zeman stojí za přivedením naší země do nicoty

ppppp 185.?.?.?

Zlom nezorganizoval Klaus, ale spíše Havel. Všem bylo jasné, že se socik bortí, takže Klaus spíše delal, co delat šlo, bez ohledu na nejakou kvalitu, kterou nemáme dodnes, a si v ní nekdy ani neškrtneme, trhy obsadili jiní
Jakobychom neumeli už ani prodávat. Copak nám tu je potrebné nejaké Tesco a spol? Lidem co tam chodí nakupovat ale nedochází, koho podporují, i když nekteré veci delá dobre. Veci se mají ale o tom, proč to stejne dobre nedeláme my sami.

343629

31.12.2015 10:50

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: konečně velmi dobrá analýza

E.R. 185.?.?.?

Disidente,copak Izrael nespolupracuje s ukrofašisty z kyJewa?! A co ta židovská mordparta,co se podílela ruku v ruce s Pravým sektorem na řezničině majdanu. Izrael jen zase,jak velí jejich tradice,sedí na vícero židlích,ba dokonce na všech,co jsou ve hře,to znamená v praxi,že jeden žid s výcvikem z IDF v noci morduje opolčence na blokpostech a zabíjí oblíbené "lidové" velitele a druhý jim posílá humanitárku z Moskvy....Pak zas další vymýšlí jazykové zákony a dává rozkaz hloupým ukrajinským ktechtům hnát starý babky bez důchodů a potravin
i s vnoučaty do sklepů a umírat chladem,hladem pod dělostřelbou....
Taky jsem si všiml,že ten židy nenáviděný nacistický Azov vede žid Bilickij , stejně,jako samotný Pravý sektor (chasid Jaroš) a jeho odstřelovači jsou vyzbrojeni odstřelovačkami Galil 7,62X51 vyrobeným v IMI.....
Oficiálně samozřejmě se Izrael snaží vyvolat dojem,že s tou židofašistickou ukrajinskou chuntou nemá nic dočinění,ale stejně jako židofašistická klika z Fašingtnu i Izraeal se velice aktivně podílí na tom svinstvu na Ukrajině a zrovna v té nynější podobě,neboť je to jen dílčí část známé sionistické agendy,kterou tzv.mezinárodní sionismus prosazuje a pokud k těm svým ukrajinským úderníků s mj.i izraelskými pasy má navenek odtažitý vztah,je to jen taktika,stejně,jako když v Sýrii přeze všechnu svou nenávist k militantním musulmanům je kurýruje na Golanech a v Gaze neustále likvidovaný sinnitský Hamás všestraně podporuje ....
Kdo by za vychcaný proradný židy na Ukrajině bojoval,když by nebyly ty nacistické,banderovské tlupy primitivů a proto je klidně nechají nadávat na židy a vyřvávat rasistická hesla,ale vše potřebné k zabíjení Rusů jim dají a budou dávat,dokud "práce nebude hodova" anebo dokud ti primitivové s haknkrajci na ten podvod nepřijdou.Pak se udělá Endlósung a fašouni budou zrecyklováni do formy humusu,ke zkvalitnění černozemě a k zajištění těch nejvyšších výnosů jejích novým majitelům z okolí Rothschilda....[překvapení]


PS:Izrael sere na osud evropského jewrejstva za 2. sv.války,stejně,jako na jeho osud "suché větve" sralo jewrejstvo USA,jen jeho tragický osud dodnes známým způsobem zneužívá....
To,o čem píše Saker ve svém článku,je velmi signifikantní i v debatách Solověva,ač sebevíc "vlastenecky proruský",tak brilantě jak výběrem témat i debatujících se vyhýbá jakékoli debatě o židech,sionistech a jejich aktuálnímu podílu na stavu tohoto světa s jedinou výjimkou,kdy se zase lká nad jejich krutým osudem a stále nedostatečně oceněným podílem na porážce nacismu....

343689

31.12.2015 15:21

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Ještě k tomu projevu

E.R. 185.?.?.?

Jaktože po jeho vládě nic skvělýho pro dolních 10 milionů nezůstalo !?
A co ta skvěle provedená privatizace bank,po tom,co se zaplatily ze státní kasy všechny ty dluhy a rozkrádačky a taky ten bleskový a navýsost demokratický a všemi obyvateli tak vytoužený vstup do NATO......[velký smích]

343700

01.01.2016 01:15

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: Proc se Izrael vyhyba jakehokoliv zasahu do Ukrajiny nebo Syrie??

E.R. 185.?.?.?

..."neboť byl příkaz vybavit armádu sovětskými zbraněmi.." plácáte nesmysly,příteli,
jediný požadavek na nás byl,aby jsme zavedli pokudmožno stejné střelivo,ale co jsme si dokázali vyrobit v požadované kvalitě byla naše věc.
Proto taky okolo 50. roku bylo ve fázi dokončení několik zcela nových,původních československých konstrukcí pěchotních zbraní i nábojů pro kompletní přezbrojení armády,které se dodatečně překonstruovaly na jednotné náboje,jako je 7,62 TT a náboj.vz.43 a ruský 7,62x54R(Mosin)a proto ta trofejní veteš,jež prodělala válku a byla značně fyzicky opotřebená a morálně zastaralá se z armády vyřazovala.Tato tradice vyzbrojovat naší armádu našemi zbraněmi vydržela až do toho slavného puče a v případě osobní zbraně jednotlivce se,zdá se, udržela až do dneška....
V té době byly jednotky vybaveny čímkoli,co se posbíralo po okupantech,nebo dostalo od Sov.armády nejen co se týče výzbroje,ale i výstroje a jednotky spíš připomínaly bandy hadrníků a zbraně "každej pes,jiná ves" a zásobování byla katastrofa....
Tyto pěchotní zbraně,které soudruzi internacionalisti dodali do Izraele by stejně během krátké doby byly plně nahrazeny novými,čs.výroby a skončily by v hutích.....většinou se nednalo o pušky a kulomety na náboj "mauser",se kterými se po přezbrojení nepočítalo,pouze zůstalo určité množství z poválečné novovýroby,jako záloha...
Od sovětů jsme brali jen věci speciální,které jsme nedokázali vyrobit anebo které byly součástí unifikované výzbroje,jako třeba tankové kulomety do tanků sov.výroby,nebo licence.[překvapení]

343718

09.01.2016 15:26

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

idiotum pomuže návod

ppppp 185.?.?.?

jenže zase idioti návody nečtou.

Nekdy mám dojem, že by naší společnosti pomohl návod na použití. Jenže ho sotva bude vetšina číst, dokonce respektovat. Tak v čem je problém?

Platí také, že návody čtou moudrí? Kdy a proč je dodržují?
Platí také, že hloupý návod dodržuje hlupák?
Jak je videt, návod muže jak škodit, tak pomáhat, a z opravdového hlupáka vetšinou moudrého neudelá, stejne tak hloupý návod se muže pokusit z moudrého udelat hlupáka, co zabere nekdy strategicky významný čas.
Jak videt, možností je docela dost.

344114

12.01.2016 10:54

Centrální banky jsou nepředvídatelná monstra

ať banky mají své úroky

ppppp 185.?.?.?

Ale za reálné peníze, které reálne pujčí, tedy za istinu. Tak, jako kdysi v minulosti, a výška úroku prumerne koresponduje se společenskou hodnotou služby.
Žádné kšefty s ješte nevyrobeným tovarem, a nevykonanýma službama, kam se nakonec promítnou obchody s dluhama.
Banka (a ní podobné prakticky neproduktivní instituce, jako lízing.společnosti apod) dnes pujčuje nekoho tovar, který se ješte reálne neprodal, pritom ten tovar ani není její.
Dluhovým mechanismem tak pujčuje cizí veci, tovar služby, a na tom ješte získává reálné prostredky.

344285

16.01.2016 23:02

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

ppppp 185.?.?.?

>A diktatúra ( čo je pravdepodobnejšie na čele s Putinom alebo Žirinovským), nie je schopná vybudovať inovatívny priemysel, pretože ten je možné vybudovať iba v názorovo slobodnej spoločnosti a navyše každá diktatúra automaticky vedie k odmietnutiu svetovej verejnosti z obáv pred expanziou!

Na to ste prišli ako? Je to nezmysel. Akiste ste neviedli žiadnu firmu, ktorej záleží na investíciách a budúcnosti. Úspešné rozhodnutia sa vôbec nedejú demokraticky, ale autoritatívne.
Diktatúra vybuduje priemysel skôr, než "názorovo slobodná spoločnosť".

Druhá vec je, čo sa bude považovať za inovatívne.
Ale nerobte kazateľa, kým si to sám nevyskúšate, a hlavne tak, aby to mohli po vás aj zopakovať.

344511

18.01.2016 08:59

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

RE: Tak mi to nedalo

E.R. 185.?.?.?

...nevím,kde se dají koupit,ale pěstují se mj.i na té Kchárlově universitě...[velký smích]

344564

18.01.2016 09:08

Den, na který Západ rád zapomíná

Je to tak....

E.R. 185.?.?.?

Poslední dva roky to pečlivě sleduju a datum 30.9. i 15.3: se přechází mlčením ve všech méédíich,zato 21.8 se to dohání,to se ve spílání Rusům můžou doslova posrat.....[velký smích]

...a ta jednota a shoda je až zarážející,nejspíš řízeno odkusi centrálně.....

344565

19.01.2016 10:55

Zeman boduje u západní veřejnosti

RE: uprchlíci

E.R. 185.?.?.?

Sancta semlicitas !!!!
Mám dojem,že žijete v zajetí mainstreamu,jste o jednu fázi pozadu a nebo spíš úplně vedle,už se to tu omílá nejmíň rok a to i s hodnotnými odkazy a nezpochybnitelnými důkazy a do sebe zapadajícími souvislostmi,kdo za tím je.
Stačí se jen trochu pohrabat ve zdejším archívu,v článcích i diskusích k nim a pak se vystříháte takové pitomosti,jako např.že za tím stojí Rusko....[oči v sloup]

344620

20.01.2016 00:42

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: zrkadlo

ppppp 185.?.?.?

P.A.Semi, čtu, co píšete, podle mne jste to napsal vyvážene a výstižne.

Trochu dám jenom takovou poznámku k té vede. Pravdepodobne žijeme uprostred nejakého oblaku, polévky, ať již za ní nekdo je, nebo ne, nebo je sám nejakou součástí té polévky. Zatím jsem dospel k názoru, že vakuum je sice nehmotné ale není nemateriální ve smyslu existence prostredí pro radiovou vlnu, svetlo. EM teorie je do jisté míry zpackaná, nekonzistentní a odporuje sama sobe. Formálne fyzikálne veci dost sedí, ale existují klíčové otázky, které nebyly presvedčive zodpovezeny, a mám dost konkrétních duvodu se domnívat, že jsou kamuflovány z duvodu prestiže.
Je to zajímavé. Nejsem zástance žádné hlučné teorie, zvlášte která neumí vysvetlit vakua. E a B zjevne nejsou duální, takže nás nekterí vedoucí drží v nevedomosti, bez ohledu na to, zda nekdo vubec má lepší recept.

344670

23.01.2016 10:00

Změna pravidel demokratické hry v Evropě

RE: Mordechaj brečí hezky - ale na cizím hrobě.

E.R. 185.?.?.?

Tady je něco malinko na doplnění i když odkazy v tom příspěvku to nepotřebují....:


https://www.youtube.com/watch?v=ID1fvLqQTNM

344808

24.01.2016 11:17

Změna pravidel demokratické hry v Evropě

RE: To bude asi jednodussi vyvoj...

E.R. 185.?.?.?

Ta "somalizace" Evropy,kterou popisujete je cílená a otevřeně o ní mluví šéf Stratforu maďarský jewrej George Friedman,který to vymyslel a s kámošem Sorosem to i organizuje.
Je naprosto jasné,že je to cílené,jako prostředek k rozrušení stávajících státních a společenských struktur a ovládnutí Evropy.
Strejček Friedman to říká "na plnou hubu" a tak,aby to pochopili i ti méně bystří,takže vymlouvat se na málo informací se nemůže nikdo,ani z občanstva a už vůbec ne z vlády a ostatních instituci,které se situací ve společnosti zabývají.
Friedman prohlásil,že "aby USA udrželi v poslušnosti EU nelze to udělat jinak,než zavedením "řízeného chaosu".V New Yorku je na 8 mil.obyvatel potřeba 120.000 policajtů a ti nejsou schopni ani obyč.kriminalitu udržet na požadované úrovni,natož jakou armádu by bylo potřeba k udržení odbojné Evropy s 8 sty miliony obyvatel....,jedině cestou chaotizace".
Jestliže nejsou USA schopny využít potenciál Evropy pro sebe a proti Rusku,Evropu zlikvidují tímto způsobem za pomoci migrace a zabrání jejímu spojení,nebo spolupráci s Ruskem.
Evropa/EU nemá pro USA v nynějším stavu žádný pozitivní význam pro USA,ale je pro ně problém.USA potřebují EU jen jako totálně podřízenou anebo,když to nejde,tak zdevastovanou,ale nutně odtrženou od Ruska.....A vyháněním Afričanů ze svých států bohatých na nerosty do Evropy jim poslouží hned 2x:zajímavé regiony vylidní a omezí čerpání nerostů a pomůže zneschopnit Evropu.

Ano,brzy se ty masy imigrantského lumpenproletariátu dají do pohybu za neskutečně vysokých přímých nákladů hostitelských států i nepřímých nákladů vržených na bedra domorodého obyvatelstva.V Německu se aktivizují Turci s tím,že kde je Turek,je tím pádem Turecko a ti s podporou Erdoganem vydíráním vymožených peněz z EU to budou vést.Bordel,který je monentálně v Turecku s Kurdy se přenese do Německa a pokud dojde k scvrknutí tureckého území vlivem snahy Kurdů o autonomii,v Německu vzniknou turecké Sudety se vším všudy a začne opravdová mela.To,co zatím předvedli ty tlupy inženýrů,doktorů a IT specialistů bylo jen zahřívací kolo.....
Už dnes je jen v Německu armáda muslimských nájezdníků,čítající víc,než všechny armády evropských zemí NATO.
Včera zasedala "Bezpečnostní rada státu" v plné sestavě na tajném zasedání,na tak tajném,že se to stejně brzy dovíme,jak tu bývá zvykem......
Jinak,jsou velmi zajímavé reakce na Zemanova realistická prohlášení k imigraci v zahr.médiích,zatím si nikdo nedovolil jej napadat,zřejmě požívá značné autority vně,na rozdíl od "havloidními hemoroidisty zaprděného dolíku".

344836

24.01.2016 11:34

Latakia- teroristická pevnost byla osvobozena, Deir Ezzor – krvavá lázeň pokračuje

RE: nepodložená kritika

E.R. 185.?.?.?

Mám na to stejný názor....Stávající posluhující "Sbor dobrovolných hasičů amerických problémů" byl před dvaceti lety vytvořen pro potřeby USA a jeho politiky buzerace celé Zeměkoule,ale situace se velice změnila i záměry USA s Evropou a proto je potřeba na tyto změny zareagovat a opustit tu odevzdanost NATU a začít konečně přihlížet k vlastním národním,státním zájmům,ale ty je napřed potřeba definovat,jinak se nehnem ani s armádou.[naštvaný]

344837

24.01.2016 20:42

Latakia- teroristická pevnost byla osvobozena, Deir Ezzor – krvavá lázeň pokračuje

RE: nepodložená kritika

E.R. 185.?.?.?

Kurva,že to chci definovat!!!....Za těch pětadvacet let to nikdo neudělal a to se tu ve vládách a parlamentech a senátech vystřídalo hňupů,že by daly za jeden armádní sbor,zesílený švadronou kavalérie...

Ty tři body,co uvádíte,je snad málo ?!!

Zatím od toho spolku vlastenců ve vládách i armádě jen slyšíme,že "naše zbraně postupují vítězně vpřed a nálada je jedna A..."tak,jak meldoval vachmajstr Marvan,schovávaje flašku od rumu mezi dokundamenty na strážnici v Putimi....

Kdyby ta armáda plná "vlastenců a srdcařů",jak tu kdosi řekl,za něco stála,tak už dávno provedla puč a ne se přihlížela na to,jak se z téhle země stává zvířecí farma,řízená dílem doprdelevlezistickými psychopaty a dílem hysteriky se sebevražednými úmysly....[naštvaný]

Něco tak flexibilního a rosolovitě beztvarého a neschopného,jako dnešní armáda se nikde jen tak nevidí.
Ona je prostě naprosto výstižné vyjádření stavu naší společnosti a její elita ve velení v čele s gen.Pavlem,je kopie toho politického vedení státu v čele s bezpohlavními eunuchy a hokynáři se vším všudy,v odtrženosti od reality,krátkozrakosti,zkorumpovanosti a aroganci ke svým povinnostem a odpovědnosti lidu obecnému,který je nucen si ji vydržovat....[bliji]

344850

30.01.2016 11:57

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (1)

To postrčení Dolfka k moci.....

E.R. 185.?.?.?

....souvisí v první řadě s tím,že "Šílenej Joe" dal pár facek Trockému a posadil ho do luxusního vagónu speciální jednosměrné linky,jedoucí do Alma Aty,kde Bronštejn přestoupil a po několika dalších přestupech v různých metropolích evropských zemí skončil v Mexiku,kde mu r.1940 vetknul jeden z místních levicových aktivistů do hlavy horolezeckou motyčku......
On totiž Trockij nesplnil úkol a Rusko se Stalinovi prozatím povedlo částečně vysmeknout ze sionistického chomotu,prosazovaným Trockého židovskou chuntou,který měl být pouze šířením revoluce po všech koutech světa a rezervoár nerostného bohatství a biomasy (ale to už znáte...)
A proto pejzatí ředitelé zeměkoule okamžitě začali pro úkol zmocnění se Ruska pro sionistickou elitu,připravovat Dolfka,který šel od té doby od úspěchu k úspěchu k velké radosti svého pejzatého zřizovatele....Dolfa byl matěj a bez cinknutejch peněz,pečlivě mu přepočítávaných a chystaných za sporého světla menory,by to dotáhl maximálně na starostu té mnichovské čtvrti,kte tenkrát uspořádal místo plesu tu taškašici,za kterou šel pak sedět.....

Dnes se situejšn opět opakuje a to proto,že zase ten KáGéBáckej kazisvět Putin plivl židovi do šouletu,když se "vsjo němnožko pavtěrjájet" a kulacký synek Jelcin byl zavřen na hajzlu,když šel blít po flámu a škvírou pod dveřma mu byla podstrčena k podepsání abdikace,jinak by ho na tom hajzlu zazdili....
No a s ním se museli zas pakovat všichni ti fešáci s kupírovanejma oháňkama,kteří se na Rusko po puči slítli,jak mouchy na hovno.....

Čili dnešní tlačení na Evropu do války proti Rusku je jen další kolo stejného nekonečného příběhu o snahách sionistických parazitů ovládnout svět a to jako vždy cizíma rukama a za cenu gójimské krve....

Poučíme se z toho tentokát nebo zase se sebou necháme vyjebat,jako vždycky ?!?!?[oči v sloup]

344981

10.02.2016 18:27

Policie v roli fašistů?

RE: Tak už je to venku

ppppp 185.?.?.?

Otevrené dvere jsou detail. Mohou a také nemusí s tím souviset. Čím duležitejší vec, tím se žádá duslednejší vyhodnocení.

Policista nevyzval nikoho k demaskování proto, že se to už 10 let takhle toleruje. Nechtel být tím prvním co to začne a udelat černou ovci. Ostatne tohle je manipulační princip varící se žáby.

Stejne tak nevyzývají k demaskování na Slovensku. Už nekolik let to prudce kritizuju.

Zkuste se na to dívat tak, že i v radech policajtu jsou špatní lidé a nic s tím hned jen tak neudeláte.

345429

10.02.2016 22:41

Policie v roli fašistů?

RE: BIS MOCHOMŮRKOVÁ ČEPIČKA s.r.o.

ppppp 185.?.?.?

To, co píšete je nic než paranoja.

Hnedobunďák je u mne frajer, protože se nemaskoval. Ostatní s maskama jsou pro mne tupé stádo.

Napsal jsem to srozumitelne?

345442

11.02.2016 16:49

Humanismus, migrace a vlastenectví

RE: uvědomme si, že...

E.R. 185.?.?.?

Hergot,co mi to jen připomíná..?.... Není to náhodou reklama na rybí konzervu "Tuňák čtyř barev"???... To je taky přesně k tématu.....

345471

11.02.2016 18:15

Humanismus, migrace a vlastenectví

RE: komu?

E.R. 185.?.?.?

Jo,skvělá myšlenka,ale v tom případě bychom se měli nechat "vystřelit na Měsíc...."[chechtot][chechtot][chechtot]

345477

13.02.2016 21:03

Pekelné soužití s migranty a politiky

dám to aj sem

ppppp 185.?.?.?

je to k veci:
https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

ten pán, čo tam hovorí bol šéfom sekcie KuKluxKlanu, kde sa vraj snažil obmedziť násilie. Tiež bol guvernérom v Lousiane a kandidátom na prezidenta USA.

Hlavne je zo záveru jasné, že nepaušalizuje činnosť žiadneho etnika a nehádže všetkých do 1 vreca, napriek tomu, že to iní robia.

345561

24.02.2016 01:53

Říše zla má svět ve smrtelném sevření

RE: Chýba kúsok pravdy

E.R. 185.?.?.?

Mám za to,že vše jde tím správným směrem a že ti pederasti s liberály & Comp. patří k sobě,jako svatá trojice "otec ,syn a duch svatý",což se dokazuje každým dnem.....,a kde to skončí lze odhadnout,nejspíš u kanibalizmu,ale zato lidskoprávního,demokratického,naprosto korektního a genderově vyváženého...[velký smích][velký smích][velký smích]

30-letá válka,kdy "...dobá šílela vymknutá z kloubů..."mi připadá skoro,jako idilka...


http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/146390-legalizujme-incest-a-nekrofilii-navrhuji-mladi-svedsti-liberalove-lide-by-meli-mit-moznost-si-sami-zvolit-tvrdi/

345824

25.02.2016 10:57

Dekódování americké Říše chaosu

RE: rise vzinkaly a zanikaly a porad dokola po cele zemekouli, takze..

E.R. 185.?.?.?

"Naprosto popletené" to máte Vy pane (originální) Nikdo.Kdyby totiž nebyla silná všeobecná nasranost a tím vhodné podmínky pro vznik rebélie,tak by žádní agitátoři placení GP neuspěli a místo revoluce by se jim dostalo pouze zaslouženého výprasku....jenže ony ty podmínky a nasranost a důvodná byla a GP ji uměl vždy velmi umně strojit a následně využívat,takže to vždycky dopadlo tak,jak to dopadlo,to jen ta slavná "Velká listopadová homosexuální revoluce" se dnes jeví jako pošetilost znuděných maloměšťáků a jejich exaltovaných fiflen,neukojených pouhým listováním v Burdě....[velký smích]

345872

25.02.2016 13:56

Dvacátý týden ruského zásahu v Sýrii: Příměří a další obrovské vítězství Ruska

Sakerův rozbor je brilantní ...

E.R. 185.?.?.?

...a "omega 13",to vystihl přesně,už není co dodat,jen to,že i hloupému, jankovitému, oslíkovi jménem Erdogan bylo do huby strčeno udidlo a nasazena ohlávka....a to sa mi lůůůbíííí....[velký smích]


Je vidět.že Puťka není žádnej vůl a že jsou na něj ti domejšliví,židovští mozkoví trusti (od slova trus) krátcí a že se nechali doběhnot stejně,jako na UA.

345877

25.02.2016 20:48

Dvacátý týden ruského zásahu v Sýrii: Příměří a další obrovské vítězství Ruska

RE: No zase tak veselé to pro Evropu nebude

E.R. 185.?.?.?

Vaše obavy sdílím taky,Somálsko si užijem taky,aniž bychom vytáhli paty z baráku a na UA se stále neplní Minsk2 a stále se vozí nová a nová technika na linii dotyku a ukropi obsazují vesnice v demilitarizovaném pásmu a palba se vede z naprosto všech ráží,čili....čekám každým dnem,že se to zase rozhoří.

Tady je něco málo na doplnění info o imigrantech a jejich nenápadném přerozdělováni......


http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2274-bruselska-cekarna-na-smrt-narodu-propada-chaosu-premier-sobotka-balamuti-verejnost-zapadni-cestu-k-nam-si-jiz-nemci-testuji-trik-se-svozem-nebezpecneho-odpadu-opet-na-scene-je-pet-minut-po-dvanacte.htm

345895

25.02.2016 21:19

Říše zla má svět ve smrtelném sevření

RE: Chýba kúsok pravdy

E.R. 185.?.?.?

Ano,ano,je praxí prokázáno,že tzv.demokracie je úplně nahovno a dokonce přestala vyhovovat i těm,kteří ji tak zpotvořili a proto se dnes přechází od zcela nespolehlivé a zkorumpované tzv.demokracie zkratkou k přímému řízení bez zásahu občanstva a to prostřednictvím mafiánů z nadnárodních korporací,veskrze až na samé dno padlých žurnalistů,užvaněných a hloupých,leč na občanstvo majících vliv různých tzv.celebrit z uměleckých kruhů,různých hvězdopravců a šarlatánů všeho druhu,ukradenými penězi vycpaných k prasknutí lobistů,náboženských spolků a obcí židů i nežitů,všech zájmů i barev a také nevládek,organizovaných převážne z USA....Teď teprve začneme nadávat a snad už konečně brát do rukou ty klacky ......[naštvaný]


http://www.novarepublika.cz/2016/02/moc-ve-state-ma-prejit-na-neziskovky-to.html#more

345897

27.02.2016 11:40

Někdo to rád horké

RE: Bohužel,

E.R. 185.?.?.?

Skvělé připomenutí,které odhaluje našeho dnešního "předčasně zmoudřelého vůdce evroskeptiků" Klause,jaký je politický žonglér a pokrytecký hochštapler a celá ta jeho ekipa s "kontrarevolucionářem z povolání" Hájkem v čele,s ním....

Celou tu dobu 90.let horečně spěchali vetknout se co nejhlouběji do řití západních mocipánů a uvázat tu naši republičku bleskem a co nejpevněji do struktur EU a NATO,jen aby předešli a znemožnili vychýlení se z jimi zosnovaného a jim navýsost výhodného kursu,aby jim to jejich nastávající štěstíčko plebs náhodou nezvrátil a dnes,když jsou "od válu" a hodí se pouze na to,aby krmili v parku ptáky (pokud si to ti ptáci od nich vůbec vezmou) tak rozdávají rozumy a nešetří kritikou na věci,kterých jsou strůjci a vědomí osnovatelé.A to je možné jenom proto,jak říká Pjakin,protože :"tlupa si pamatuje jen + - 2 týdny"....[velký smích]

A tento Klaus,tento žvanil,všeobecně průměrný,pouze překypující samolibostí,je jen připomenutím stejně trapného lháře a břídila,nosícího stejné křestní jméno,Havla.
Fuj,v jak odporné době to žijeme,s jak odpornými tvory...

Holt,nemáme vůbec štěstí na ty naše Vašky Šašky.....[bliji]

345942

>v kterém šupleti má insignie

...byl jsem jednou poslanec. Tak jsem neco videl, co vám možná natolik neprišlo.
Starostové dnes nejsou až tak starostové, jako spíše vysunutí státní úredníci.
Odpovídají se více svému státu, než svým voličum, proto ta jejich relativní impotence.
Jsou "formátováni". Musí chodit na ruzná kolikrát zcela zbytečná školení zamerená spíše na vymytí toho, co zbylo, a dodržování navozených predpisu. Kdybychom opravdu zkontrolovali, kolik procesu je "nad míru zákona", tak bychom se asi divili. To jsou také páky, kterými drží i jinak schopné starosty v šachu. Zákony jsou navíc tak prekombinované a neprehledné, že by na "jejich úklid" nestačil ani trvale zamestnaný právník.

Máme plnou hubu rečí o fiktivní a též nefunkční prímé demokracii, a nedovedeme si "ohlídat" ani svého starostu, poslance. Videl, slyšel jsem 4 roky.
Nemluvím o dalších závislostech na príslušné strane a podobne.

Starosta nemá slovo typu "guvernéra" pred policií, poslanci, co by se meli s lidmi znát rovnež ne. Když jsem jednou kontaktoval místní policii, tak se ukázalo, že me šéfka a šéf ani po tech letech neznají, a koukají na me s neduverou. K čemu pak znají zločince, když ani neví, kdo zastupuje normální lidi. Proč všichni znají z billboardu nicneríkající poslance NR, a své volené lidi ne??
Stejne tak mi vadí, že treba pri silniční kontrole policie nebo i úredníci po úradech neví, s kým mluví, žádná základní databáze, profil, a jedná s človekem kolikrát jako se zločincem, a též obrácene, se zločincem nakládá v rukavičkách.
Toto by se melo na jisté úrovni ukázat. Jakoby nestačilo, že mám stejný hlas jako nekdo, kdo pro lidi neudelá zhola nic a jen bere.
...Takový starosta je sice jakože volený, ale pak též nacvičuje spartakiády s nekým úplne jiným a slouží jiným. Často žasnu, když starosta je mladý človek úredne zaškolený, až indoktrinovaný, aktivní, ale bez schopnosti neco smysluplne kormidlovat s primereným uvážením životních zkušeností svých a lidí z okolí.

346157

03.03.2016 01:16

Sýrie – únor, měsíc vítězství

názorná ukážka

ppppp 185.?.?.?

ako sa chovajú títo "bojovníci" k neozbrojeným civilistom. Strieľajú ich bez akejkoľvek vojenskej cti zblízka (hlavne v poslednej asi tretine) :
https://www.youtube.com/watch?v=pY85wvgmCyY
Pri takýchto sa nedá spoliehať na slová, ale iba čímkoľvek bojovať.
Už som to dal do "zkratky", až teraz som zistil, že tu je to viac k veci.
Tu je ešte jedna online "darwinovka" z portálu rusvesna:
https://www.youtube.com/watch?v=b76tItnPyY4

...aby bolo jasné, moslimov nehádžem do 1 vreca, ale toho už tých končín naozaj dosť. Byť moslimom, tak sa všemožne snažím od takýchto udalostí dištancovať, a nie ich potichu tolerovať.

Pripomínam len posledné aktuality spojené s akousi pseudokultúrou zaostalých režimov:
http://news.ivcrn.cz/193-islamsky-stat-mucil-zenu-...
http://cz.sputniknews.com/svet/20160229/2479995/sm...
http://www.novarepublika.cz/2016/03/svycarsko-povo...
http://www.novarepublika.cz/2016/02/proc-se-vsichn...

346207

08.03.2016 12:42

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

Takže k "Blicím listům ....

E.R. 185.?.?.?

...se přidaly "Bonzácké", čili odedneška nikoli "BL",ale "BBL"...."Čulíkovy Blicí bonzácké listy".[bliji][bliji]


PS[překvapení]pravdu to tu začíná připonínat Protektorát B. und M.

346534

09.03.2016 13:45

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

RE: Kontraproduktivní

E.R. 185.?.?.?

Ano,Čulda tomu nechtěně pomohl a závěr je asi takový:i z toho mála "upotřebitelných" imigrantů,jsou v podstatě neupotřebitelní,neboť rozdíly jsou nebetyčné a ochota k přizpůsobení minimální....co víc k tomu dodat:nemá to prostě smysl.


Jinak Čulda se zachovat tak,jak se správný angažovaný občan chovat má: donášet se nemá,je to amorální,ale úřadům se to ohlásit přece musííí....[chechtot][chechtot][chechtot]

346616

10.03.2016 01:14

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

RE: Takže k

E.R. 185.?.?.?

...a tak se z našeho Čuldy stala "klasická nefalšovaná presstitutka",hodná toho největšího opovržení....věru tragický a ponižující konec toho chytrolína .......[chechtot][chechtot][chechtot]

346643

24.03.2016 09:29

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

E.R. 185.?.?.?

Tak v tomhle argumentu Vás pane Filtr a to řádně už ucpaný,musím v té tečerské mantře podpořit.
Ten stát je opravdu špatný hospodář zvlášť,když se do jeho služeb,nebo spíše ,když si jej do svých služeb vezmou figury,jako je Alibaba a jeho 40 loupežníků,čili Klaus ,jeho ODS & Spol.a z pozic zákonodárců,vysokých státních úředníků a členů správních rad st.podniků,mu začnou pouštět žilou,aby na tu svojí "hovniválí kuličku" mohli nalepit z cizího oni a jejich příbuzní a kamarádi,co nejvíc.
A tak se o překot privatizovalo nejen v průmyslu a obchodu,ale i ve zdravotnictví,sociálních službách,strategické infrastruktuře a zdrojích,dělaly se dluhy v bankách,které pak byly "sanovány" z rozpočtu jen proto,aby se daly ze ztrátou prodat,bylo prospekulováno i měnové zlato a penzijní fond a zlikvidováno zemědělství (např.lajtunky na plyn strategického i regionálního významu,pumpa přes IZIP,Opencard,tunel Blanka,rozprodej armády a všech zásob atd.,nemá smysl to tu vypisovat,to bych mlátil do pičítače do večera).....a tak byl náš stát,potažmo my všichni v té době zadluženi a ten dluh se stále zvětšuje a nejhorší na tom všem je,že jsme byli tímto zbaveni i zbytku té ekonomické a státní suverenity,kterou jsme mohli využívat.
A protože stát zaměstnávající více méně stále ty samé nenažrané hovnivály,tak se systém nezměnil,pouze už není co krást,přitom lepit něco na kuličky je stále třeba.
A proto se zvyšují daně a správní poplatky a odvody všeho druhu,zaváděním školného,devalvací koruny a perlou mezi těmi všemi zhovadilostmi bude zavedení "negativního úročení" a to teprve budete pištět a dupat těma svejma hovniválíma nožičkama a protože už z otroků z robotáren není co vymáčknout,půjde se teď po tzv.střední vrstvě a hovniválech s menší kuličkou,nepřicuclých na "státní řitní otvor" skrze zkorumpovaný státní aparát prostřednictvím parlamentních stran.....
A do toho všeho štěstíčka přicházi,že i to málo,co po těch špatných státních hospodářích/těch hovniválích zlodějích zůstane (kromě dluhu),se budou muset všichni rozdělit s hosty,které nám,nesvéprávným idiotům s odpovídající vládou a statutem kolonie,posílá košer-Fíhrerin aus der 4.reich a EU,o členství jehož se všichni hovniváli bez rozdílu tak rvali s Klausem v čele...A hovniváli se budou muset s těmito hosty dělit u stolu i o místo ve svých "panelácích naležato",nechat si od nich srát do bazénů,vošahávat baby a ještě jim platit kapesné....ano,někteří na tom chvilku vydělají ale doslova po čase nad výdělkem zapláčou....
Houmelesáci pod mosty,se tomu budou jen smát,arbajti v robotárnách pojedou otáčkami už v červeném políčku a fiskus,obhospodařovaný tím největším hovniválem s obr kuličkou vás malé hovnivály bude mačkat,až z vás budou hovna lítat a bude vám z faldů těch hovniválích trenýrek vytřepávat všechno d...

Automaticky kráceno

347093

24.03.2016 09:33

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

E.R. 185.?.?.?

Pokračování....

Houmelesáci pod mosty,se tomu budou jen smát,arbajti v robotárnách pojedou otáčkami už v červeném políčku a fiskus,obhospodařovaný tím největším hovniválem s obr kuličkou vás malé hovnivály bude mačkat,až z vás budou hovna lítat a bude vám z faldů těch hovniválích trenýrek vytřepávat všechno do mrtě až zruší "soldi liquidi",hotové peníze,to se vám pak ty kuličky scvrkou i ty,co co se vám pohupujou v trenýrkách,že z nich budou jen dvě scvrklý rozinky,už se do toto dal,jinou cestu,díky vám,velký hovnivál ani nemá....[velký smích][velký smích]

347094

24.03.2016 21:27

Hybridní války 1. Zákon hybridního válčení

RE: ČR je v hledáčku USA

E.R. 185.?.?.?

Chci jen připomenout tu zradu,které se ten šmejd dopustil s předvolebním slibovaným referendem o církevních restitucích a novou záležitost,kterou chce prosadit,neb ta Zemanova hláška a jeho černé svědomí ho děsí zcela oprávněně a on reaguje....


http://aeronet.cz/news/v-bruselu-vybuchuji-migranti-ale-cesti-poslanci-schvalili-navrh-na-zabavovani-legalnich-zbrani-policii-a-bez-soudniho-rozhodnuti-fasismus-v-primem-prenosu/

347117

25.03.2016 00:43

Pět nejdražších vojenských operací po druhé světové válce

RE: Na co soudruzi z RIA Novosti zapomněli?

E.R. 185.?.?.?

Ztráty Sov.army za 10 let války v Afghánistánu 14.500 padlých a necelých 500 dezertérů.
Ztráty US army za 10 let války ve Vietnamu 58.000 padlých a dezertérů nepočítaně....[překvapení]

347123

10.04.2016 11:04

Strýček Šmuel ukazuje prstem

RE: Ještě pamatuji vkladní knížky na doručitele...

E.R. 185.?.?.?

Buďte v klidu,do té doby zcela jistě Evropa shoří ve válečném požáru za velmi dramatické změny hodnoty hotových peněz při úplné ztrátě těch peněz,představujících pouhá čísílka v elektronických pamětích.....neboť:

"Áááž séé zvedne proletariááát
svrhne kapitalistický řááád
nastanou ty krásné chvíle....,chvíle.....,
jenž popsal Marx ve svém díle....,díle...."

..jen nevím,jaký "proletariát" se to zvedne,asi je míněn ten africký "lumpenProletariát",co nás jde zachraňovat před jistým ekonomickým a demografickým kolapsem,u nás už sice ještě nějaký,původní je,ale vůbec si neuvědomuje,co je zač a co je jeho "historickým posláním",zatímco ten africký a středněvýchodní "lumpen..,to ví zcela jasně....[velký smích]

347544

10.04.2016 12:05

Epidémia neplodnosti III. Spoločenské faktory, promiskuita a strata záujmu o sex

RE: může za to vláda...

E.R. 185.?.?.?

Copak ty zprávy,ale ty komentáře k nim,ty jsou doslova srdcervoucí směrem k infarktu....
Taky jsem byl kdysi natolik pošetilý,že jsem považoval ten ďáblův vynález za zábavný a poměrně užitečný a protože můj kamarád má marnivou starou a díky ní v každé místnosti kromě WC i televizi s velkou obrazovkou a na obou chatách taky,tak mi kdysi jednu pěknou funkčí daroval.
Bylo mu jí líto vyhodit,protože na rozdíl od své staré,na ní musel vydělat....
Chvíli jsem se na ní zapnutou díval,pak už jen poslouchal v době zpráv a protože začala lhát čím dál drzejším způsobem,jsem se jednou po návratu ze střelnice při čištění zbraně neudržel a v afektu jí jednou ranou popravil......
Když přišl dotyčný kamarád a ptal se mě,jestli mi ta jeho televize ještě funguje,že opět byl přinucen inovovat a již nevyhovující přístroj by mi přinesl.
Musel jsem ho sklamat a místo televize mu ukázat díru v modřínovém obkladu,zakrytou obrázkem řezu motoru Norton Manx.
Zamyslel se,zakroutil hlavou a prohlásil,že je to správné řešení.
Na mou poznámku,že on by musel vystřílet nejmíň dva zásobníky,protože televizí má hodně a je špatným střelcem a než by s tím byl hotov,už by byla na místě zásahovka,prohlásil:
"kdo tu mluví o tom,že bych střílel po nevinných televizích,mě bude stačit jedna rána a z blízka....."
Jen teď nevím,jestli v tu chvíli myslel na sebe,nebo na svojí starou.....[velký smích]

347546

10.04.2016 12:21

Stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

RE: Pripominky...

E.R. 185.?.?.?

K tomu není co říct,"ale povídejte volovi o sobotě,když jde v pátek na jatka a vida už jejich vrata a vratech řezníky s noži a slyšící chrčení poráženého dobytka namísto vspouzení se radostně přidá do kroku..."[pláč][pláč][pláč]

347548

13.04.2016 09:03

Proč elity nenávidí Donalda Trumpa?

RE: I kdyby

E.R. 185.?.?.?

Trumpovy názory a jsou nadějné a jejich prosazení by změnilo pozitivně celý svět,ale vzhledm k tomu,kdo stojí proti němu,mu moc nadějí nedávám.
Když půjde vážně po VKP,tak mu určitě nějakým způsobem "namažou schody",nebo rovnou na způsob JFK načechrají tu jeho přilepovací čupřinu.
Zachránit se a dokončit úřadování živý,může jen tím způsobem,že jako Obama na vše rezignuje a pouze bude poněkud brzdit realizace těch šílenství,která vymýšlí ti pomatenci v pozadí,třímající faktické otěže moci a těmi jsou prachy,kterými řídí celý ten systém žijící z korupce a jejího pramene - FEDu.
Nelze přehlédnout osobní vazby,které sám má právě k té skupině,která má být cílem jeho reforem,což tak nějak zpochybňuje jejich upřímnost.
Necháme se překvapit,ale žádné naděje na nějaký smysluplný zvrat v us vnitřní i zahr.politice nečekám.....ani v tomto případě "voda do kopce nepoteče"....zašlo to vše už příliš daleko.....[pláč]

347670

04.05.2016 11:08

Kult Baala a post-moderní zednáři

RE: Historii píší vítězové

E.R. 185.?.?.?

V kontextu s tím,co se děje okolo papeže a Vatikánu,mi to "oprašování" Baalova kultu připadá jako počátek náhrady za křesťanství a to vírou ve zhovadilý liberalistický konzumismus a bezbřehou poživačnost,které už v podstatě lidstvo z většiny ovládají,jen mu ještě zbývá utvořit oficiální rámec,který by masy pomohl udržet v tom směru,kterým se vydalo a návrat k primitivnitě a lehké ovladatelnosti je plně v souladu se zamýšlenými cíly,kam chtějí "vládci z temnot" lidstvo dostat ....
To chvatné přepisování dějin i selektivní ničení památek,popularizace okultních nesmyslů všeho druhu a systematické zpochybňování vědy s úpadkem všeobecného vzdělání je součást plánu a nabírá na intenzitě uměrně s debilizací obyvatelstva,které se tomu už přestává bránit.
Biblický koncept ovládání světa se zřejmě opravdu hroutí a bude nahrazen jinou šíleností....
Denně,krok po kroku se suneme tím "správným" směrem a progres zaznamenáváme každý den ve všech oblastech společnosti vedením OSN a EU.Už brzy dosáhneme bodu,ze kterého nebude návratu...

348228

07.05.2016 14:20

Budou pro migranty platit lehčené verze zákonů?

RE: Ty emigranty nezastaví nic

E.R. 185.?.?.?

To vhánění těch nebohých imigrantů má právě za cíl ponížit celou životní úroveň všeho obyvatelstva,aby se dopracovalo ke skromnosti a menší spotřebě,chcípalo co nejdřív a nekonzumovalo zdroje bohem svěřené vyvoleným....
bude proto i tímto způsobem prostřednictvím imigrantů a jejich nevládních helfrů rozvrácen jak sociální,tak zdravotní systém a školství a následně celá společnost vržená do otroctví a k živoření.
Chudáci už dnes,jim imigrantům toho moc bez reptání a odporu nabídnout nemohou a státní rezervy,kromě dluhů,ničím neoplývají a proto hlavní obětí bude doposut naprosto letargický,většinový střední stav,který je natolik zaměstnán přílepky na svojí "hovniválí kuličku",že ignoruje vše,co se okolo děje a ještě stále soutěží v závodech,"kdo vysere větší hromadu (kdo toho materiálně a požitkvě víc skonzumuje..) a "se všemi těmi stupidními TV-šou,celebritami a blbými babskými časopisy pro to vytváří informační pole,aby se ta střední třída probudila do reality znenadání,jako do kocoviny ráno po velkým mejdanu,kdy jim budou už doslova "černí mlátit na dveře a přelézat ploty jejich paneláků na ležato..."
Pak teprve začne ten správný cirkus...[chechtot][chechtot][chechtot]

348310

09.05.2016 12:02

A co zvířata?

RE: Násilná evakuace je nebetyčná drzost

E.R. 185.?.?.?

..a divíte se!?[velký smích]

348341

09.05.2016 15:44

A co zvířata?

RE: pokrytectvi

E.R. 185.?.?.?

Pane 5P,víte,já se jen začínám bát těch "veganů",jejichž předkové po tísíce let sežrali všechno co "běhalo,létalo a plavalo" a mělo jen tu smůlu,že bylo pomalejší,než oni,že při té náhle změně stravy na "zelenou" došlo u nich k nějakému dramatickému posunu způsobu uvažování náhlou změnou metabolizmu,které by se už dalo označit za diagnózu a že brzy začnou vyřvávat a působit druhým násilí ve snaze vybojovat i práva virům a bacilům (třeba Ebola) a taky rostlinám,neboť oni jsou součást příroby,živé bytosti a tedy mají svá práva mít....
Na druhou stranu,pokud prosadí,že i rostlinky "mají svá práva" a přestanou je požírat,bude od nich zanedlouho pokoj a to naprosto přirozeným,nenásilným a ekologickým způsobem.....
Při všem tom už i uzákoněném šílenství okolo to čekám každou chvilku....[velký smích]

348352

12.05.2016 15:25

Rusko provádí organickou revoluci

RE: Poslední naděje pro tento svět?

E.R. 185.?.?.?

Té DNA neandrtálce mám v sobě vzhledem k situaci v tom veskrze zhovadilém světě "přiměřeně",množství nutné k obraně a je-li zapotřebí,tak i k útoku...

348471

12.05.2016 17:25

Kontra propaganda, v ruském stylu

RE: Nejlepší věc jak se bránit proti lží je pravda

E.R. 185.?.?.?

Je vidět,že pán má nastavené to "správné předpětí na pružině vztahu Evropana vůči pohrobkům SSSR",ale jsem přesvědčen,že kdyby ty Sakerem citované exhibice žurnalistů a politotogů,hlásících se k tzv.demokratickému Západu sledoval a pravidelné,zcela jistě by to svoje péro o nějaký ten závit předpojatosti povolil a moc se nehlásil k té "oficiální Evropě a blbům typu Justa",který se tam vždy ztrapňuje a dělá ostudu i nám ostatním...[chechtot]

Jinak ty pořady nemají chybu právě proto,že tam bez zábran můžou ejakulovat právě takoví koumesi,jako je ten Bohm,Just,fantomas Kovtun z Ukrajiny a nebo blahé paměti oficiální zástupce NATO (polské národnosti,jméno si už nepamatuji) v Moskvě a o to víc zábavy i poučení je,když tam potkají Žirinovského.

Škoda jen,že takové taškařice nepořádá taky naše ČT,určitě by se jí zvedla sledovanost aspoň o řád,ale to k naší škodě vzhledem ke způsobu financování nemusí ředitel Dvořák řešit...

348475

12.05.2016 17:42

Čína plánuje stát se GMO obrem

RE: Sytý hladovému nevěří.

E.R. 185.?.?.?

Svět zatím "hladem nechcípá",k tomu má dle plýtvání potravinami i ornou nesporně ještě hodně daleko,to jen je snaha navodit ovcím tento dojem,aby se nebránily zhovadilostem vzniklým z popuštění uzdy společnostem,jako je právě to zlořečené Monsanto & Comp a k tomu právě bohužel napomáhá krom zkorumpovaných vlád i třeba OSN a slovutní vědátoři a jejimi obsazené veřejné instituce.....S těmi vědci je to dnes podobné,jako s novináři....je to s nimi,jako s motocyklovými závodníky:"ti opravdu talentovaní a stateční se většinou brzy ocitnou za to tlustou zdí s bránou s nápisem "spěte sladce"...."

348476

17.05.2016 13:44

Sýrie – válku lze omezit

RE: Sýrie-válku jde omezit

E.R. 185.?.?.?

Jedna z praktických ukázek idiocie amerického přístupu k syrskému konfliktu,který bude zřejmě nekonečný....a podle toho,co se děje v poslední době Evropě,se přenese i tam....


Poprava kurdských vyjednavačů,z nichž je jedna žena,zřejmě i matka,kteří přišli dojednat regionální příměří v místě dotyku FSA vs.Kurdská YPG.

Obě strany FSA-tzv.umírněná opozice i kurdská YPG jsou spojenci USA a mají jejich vojenskou,materiální i diplomatickou podporu.


https://www.almasdarnews.com/article/two-kurdish-negotiators-executed-free-syrian-army-azaz-video/
[bliji][bliji][bliji][bliji]

348581

17.05.2016 15:37

Je třeba zabít Konvičku

RE: Je třeba zabít Konvičku

E.R. 185.?.?.?

První v pořadí na zákaz je strana Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury,neboť ta jediná se jeví býti těm bandám zkurvysynů usalašených v parlamentě nebezpečná a značně nabývá na popularitě i přes ten uz tolikrát ve zdejším politickém dryáčnickém tyátru zopakovaný a obehraný vnitrostranický puč....až pak ABB.
Jdou po Okamurovi,"jako slípka po flusu",za nesrovnalosti v účetnictví ohledně darů drobných sponsorů a to ti,co dvanáct let arogantně srali na smlouvy,rozsudky soudů všech instancí a odmítají platit těch 338.000 000,-Kč.

Ja das ist šén....alzóó vajtrgén !!![chechtot]

348586

21.05.2016 11:12

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

RE: Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou

E.R. 185.?.?.?

Ojinud:

https://www.youtube.com/watch?v=H-9ROd28U1M


Tady na to se podívejte,ať víte k čemu slouží ten zvrhlý "kult uctívání zohavené mrtvoly,přitlučené na kusu dřeva" s idiociemi,jako je "neposkvrněné početí" a "dědičný hřích" a pocit permanentní viny za smrt toho chudáka,který se prý obětoval kvůli nám...Je to jen habaďůra pro pitomce,aby se chovali,jako ovce a nechali se těmi,co jim ten "potróblé Fana z Ardžentýny" olizuje ty jejich krví milionů lidí zbrocené pazoury ovládat,zotročovat a donekonečna posílat na jatka válek pro jejich zájmy....
Každý,kdo nosí křížek na krku se k tomuto svinstvu veřejně hlásí a považuje to za správné....
Už starý Voltaire říkal že "náboženství je setkání hlupáka s darebákem" a o tom křesťanském to platí dvojnásob!!!....Podle toho,kdo jim to náboženství vnutil a přitom sám vyznává a praktikuje pravý opak.
Ale křesťanství je už špatné a dnes už překonané a dál nepotřebné,udělalo z tlupy pitomců ovce a navíc přemýšlivé a ty se k válčení a prosazování zájmů těch upírů nehodí a proto ta výměna Evropanů za primitivnější a agresivnější muslimy.
Ovce se dají dobře stříhat a dojit,ale na válčení mají málo agresivity a příliš jim" hrouda nohy víže a na ní umem a prací vydobyté atributy k civilizovanému životu".A do války to chce potulné zdivočelé vlky,kteří navíc od života na zemi toho moc neočekávají,neboť si to mají užít až po smrti.....
Ta válka proti Rusku za ovládnutí zbytku světa bejt musí i kdyby čert na koze jezdil a oni si tu správnou armádu,za pomocí těch správných křesťanů,jako mutti Merkel & Spol. a papež,Bělobrádek etc. už vybudují....

348719

22.05.2016 20:11

Klimbající Evropa, Rusko a Čína

RE: Diverze

E.R. 185.?.?.?

Naše vláda teď jezdí k židovi (zrovna dnes je Sobotka u raportu v Jeruzalému)
a to je tragedie....už ho vidím,jak mlátí tou svou plešatou palicí o zeď nářků,jak všichni ti naší čuráci před ním...[bliji]

348752

26.05.2016 21:08

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

RE: Vzhůru do novodobého otroctví !

E.R. 185.?.?.?

...a proto nebývá nám,co jsme ještě trochu při smyslech,než najít si každý tu svojí šmírovací kameru a toho svýho hajzla ze sorosovy neziskovky a institutu mu podřízeného a v ten správný okamžik s nimi naložit,jako ti Číňani s potkany, sužijícími v dobách "kulturní revoluce",Peking....[mrknutí jedním okem]

348898

27.05.2016 10:27

V Rakousku se zablesklo na časy

RE: Ničí nás naše apatie

E.R. 185.?.?.?

Karlíčku,kdyby se do zdejších poměrů imrvére nemrdali křiváci tam od vás ze Západu,vypadalo by to tu jinak,na to vem jed....[naštvaný]

348914

27.05.2016 17:27

Význam bitvy o Aleppo

RE: Význam bitvy o Aleppo

E.R. 185.?.?.?

Obávám se,že vytvořit k tomu podmínky si jak US,tak EU estabilišmenty nedají zhatit,vše nasvědčuje tomu,že každý den se k tomu posunujeme blíž a blíž a nebudu vůbec závidět těm našim "zodpovědným" politikům,kteří tomu vehementně napomáhají a budou se za to zodpovídat...[naštvaný]

348929

28.05.2016 21:47

Vojenský konvoj USA v ČR a dopad na občany ČR

RE: 400 vojáků, 200 vozů? podivné...

185.?.?.?

Tady si je můžete spočítat,podle mě,byl v každým tom vehiklu kompletní abtajlung....[mrknutí jedním okem]


http://zpravy.idnes.cz/americky-konvoj-dorazil-do-vyskova-odpurci-sobotka-fht-/domaci.aspx?c=A160527_181327_domaci_san#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

348958

30.05.2016 10:36

Projekt TAP je nehmatatelným aktivem

RE: Severní proud je realita

E.R. 185.?.?.?

Samozřejmě,že o to šlo,"pořádně vymrdat s těmi voly" z postkomunistických zemí,odtrhnout je od Východu,překazit jim jejich přímé styky a na Východ a udělat si z nich svoje "zadní dvorky" a naprosté vazaly a to v první řadě platilo ve vztahu k energiím a proto je potřeba všechny ty grázly,co tu absolutní hrůzu výprodejem do zahraničí tranzitních a distribučních systémů mají na svědomí furt dokola velebit a volit do vedení státu....i kdyby zašmelili mimo toho měnového zlata i korunovační klenoty,tak by nevznikla taková škoda,jako když pustily ty lajtunky,stavěné komunisty,jako "stavby mládeže"....za to si zaslouží postait ke zdi,všichni,kteří se pod to podepsali,nebo se na tom zasloužili a to samé platí o vstupu do EU/NATO a bude v případě schválení TTIP!!!
K tomu,aby ten zločin byl dokonán,stačilo podplatit pár politiků,na i na té blbé Ukrajině k tomu zatím nestačila ani občanská válka.....
Tenhle debilní národ plnej žvanilů a zlodějíčků a hokejovejch vlastenců,ověšenejch fanglemi nemá na nic,ale už vůbec na nic nárok,jen po sobě žrát hovna,kvůli té své debilitě a lenosti přemýšlet,což denně dokazuje,tak jak předvedli ti potetovaní obézní holohlavci a jejich stejně odpudivé lídlující Mařeny při tom vítání těch americkejch buranů v té Akademii kožených hlav ve Vyškově v čele s tím plešatým připosrancem Sobotkou....je to opravdu hnus na [bliji]

348989

31.05.2016 20:51

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

E.R. 185.?.?.?

Kdo je ten předčasně zmoudřelý mladý muž ?!?!
Tak vyčerpávající vojensko-politickou anállízu amerického mírotvůrcovského a svět stabilizujícího potenciálu jsem už dlouho nečet....naposled snad od toho arm.gena Pavla,co si zaboha nemohl zapamatovat, kde se kontroluje množství chladící kapaliny u T-55,když študoval na VVŠ ve Vyškově....

Ty petrolíne jeden,kdes na tom všem byl??
Ty musíš být nejmíň premiant Peheho New York University a aspoň půlroční stáže v JůEsEj... a poradcem našeho ministra války toho Strupatýho,nebo jak se vlastně ten válkychtivej kejklíř jmenuje...,ten je taky,jako dioda,propustnej jen jedním směrem...

Teď vynech ty technický detaily a vysvětli nám,jak to myslel ten vopičák v Bílém domě,při té vší své dobrotě,že "jedině USA budou určovat pravidla" a že jinak"bude všem kroutit rukama..."když je na tom vojensky tak špatně,jak říkáš a se všema to myslí jen pěkně.[velký smích]

349048

02.06.2016 07:17

„Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko pronáší řeč v Radě

Vše je v pořádku,,,

E.R. 185.?.?.?

...ten praštěnej Šaška Blbij v sukni jim ještě zamotá šišky a rozproudí krev v žilách a to všem....je to skvělý katalyzátor k urychlení vyhnívání té žumpy zvané Ukrajina....dávám jí tak 3 měsíce.
"Bude jí škoda",po těch hladovkách se nám pěkně "spravila" a je teď taková pěkně "oplácalá"..,když ji tenkrát chytli u toho Slavjanska,tak byla hubená jak lunt a sotva bylo poznat,že to je ženská....

Už přišla s návrhem parlamentní komise k vyšetřování korupce z 9O. let,která zrodila dnešní vrstvu vládnoucí židovské oligarchie.Pochopitelně to bylo zamítnuto,přičemž většině se řádně protáhly xichty s vědomím,že osedlat tuhle jankovitou kobylu nebude ani pro ty mazaný židáky tak snadný a zvlášť po tom prohlášení,že se nechá ze zvolit presidentem,bude-li to třeba...

Porošenko už teď proklíná ten den,kdy ji vítal a to jsme teprve na žačátku.Pro něj měla cenu jen dřepící v ruském krimu,takhle bude jeho noční můra,kterou mu ze srdce přeju.
Ta praštěná nešťastnice bude zanedlouho více nenáviděná a mít víc nepřátel,než má Putin.
Od něj to byl dobrý tah-dostal zpátky ty dva vojáčky a zbavil se té opravdu šílené harpie,která by pár měsíců zapomenutá v ruském kriminále sešla ze světa vlastní rukou,což by bylo svedeno na něj,takhle si ji budou muset Ukropi zabít sami....ideální řešení....je to lišák.....[chechtot]

349126

06.06.2016 17:37

Volby to nevyřeší, Amerika potřebuje ozbrojenou revoluci

RE: Revoluce

E.R. 185.?.?.?

Já bych nad revolucí,jako takovou "nelámal hůl"....chtělo by to jen nenechat si do ní kacat od jewrejů....[velký smích]

349264

08.06.2016 12:30

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: USA už od počiatku studenej vojny plánovali prekvapivý jadrový útok proti ZSSR

E.R. 185.?.?.?

Na ta léta za vlády toho debilního kovboje,co střílíval vždycky jen slepejma Regana si moc dobře pamatuju,protože jsem v té době sloužil v armádě a ta doba opravdu stála za hovno a pořát "to" opravdu viselo ve vzduchu.
Proto ta léta byla absolutně bez víkendů a opuštění posádek,samé cvičení a nácviky mobilizace a činností civilní ochrany atd...
Dnes je situace velmi podobná a to ze stejných důvodů a o tom,kdo ji navozuje je nade vší pochybnost,je to zase nějakej idiot,"co sám vždycky zatím rajtoval jen na vycpanejch koních a střílel jen slepejma"....
Rozdíl je jen v tom,že tenkrát byla veřejnost se situací i když velice opatrně,aby nevznikla panika,obeznamována a v rámci možností i připravována,protože se s ní tak nejak zcela jistě počítalo,tak dneska se na ní ohled v žádném případě nebere,nepočítá se s ní a proto se nijak neobeznamuje s reálnou situací a riziky z ní vyplývajícími a žádná opatření směrem k problematice civilní obrany a ochrany se nečiní.Všechny strategické (nedotknutelné zásoby pro případ války,nebo pohromy) zásoby zdrav,mat.,potravin i PHM se nechaly rozkrást a dle klausovského,že se každý má postarat sám o sebe,se na to sere a lůza je rozptylována debilitami z masméédií,zatímco tzv.elity se o sebe starají a to za peníze právě té "překážející a nadměrně konzumující" lůzy,se kterou se nepočítá,snad jen ve spojitosti hledání vlodných prostorů ke zřizování provizorních hromadných pohřebišť okolo Prahy,jak nám nedávno ukázala, tuším,TV Prima ve své reportáži.....[oči v sloup]

Článek je výborný,přesně vystihuje tu spokojenou sebejistotu elit i běžného konzumenta atributů euroatlantické civilizace v tom,že to nemůže,pokud nějak dopadnout,tak samozřejmě jen dobře a "nic nebude",přestože je jak uceleně a přehledně doplnil "Pozorovatel",že čert nikdy naspí a že těch pomatených čertů je kolem nás čím dál tím víc,což dokládá i nejen to,co infernálního se o děje o nějaký ten tísíc kilometrů dál,ale i co se děje v souvislosti s imigrantskou operací i v naší bezprostřední blízkosti.

349347

08.06.2016 12:40

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: USA už od počiatku studenej vojny plánovali prekvapivý jadrový útok proti ZSSR

E.R. 185.?.?.?

Proti těm včerejším i dnešním "humánistům" a nositelům i dokonce nobelovek za mír byl Dolfa (i když efektivita a dosažené výsledky u něj to nebyla ani tak otázka charakteru,jako spíš úrovně technologií,které měl k dispozici) jěště "vzorný pionýr",který ani slovem nezalhal.....[velký smích]

349348

10.06.2016 10:07

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Přijde doba, kdy se Basic Income zavede

E.R. 185.?.?.?

No a aby se ta skvělá pyramida nezhroutila je tu ještě jedna možnost,která by nahradila tu 1. v pořadí,která se bezesporu provozuje nyní a to neuvedená možnost č.4,která by spočívala ve fyzické likvidaci stávajících "nadbytečných" a v pečlivé regulaci jejich reprodukce,jak je snem dnešních elit a sociálfašistů,jako je opravdu "originální pan Nikdo"....
Samozřejmě,že veškerý pokrok ve vědě a technice se přednostně neužívá k všeobecnému blahu,ale pouze pro blaho elit a upevnění jejich moci a pokud se tohle nezmění,není žádná naděje na změnu k lepšímu.
V podstatě,co si budeme pořát dokola vykládat,vykládat,jsme už dávno na té naší zubožené planetě ve fázi přechodu k tomuto modelu totálně řízeného života a "hromadných likvidací lidských přebytků",jen si to většina těch,koho se to týká,nechce přiznat a až na to dojde,bude beznadějně pozdě....

349429

26.06.2016 12:03

Referendum o Brexitu je nezávazné

RE: Je to ucel

E.R. 185.?.?.?

Doplněk k předešlému:může jít také nikoli o hození "netykavky" UK evropskou unií přes palubu,jak si někteří myslí,ale právě naopak,-sioAnglosasští fašisti hází přes palubu nepříliš povolnou EU-nedala se zneužít dostatečně rychle a dostatečně důkladně a proto jí odhodí do "zbytku světa",pro který je parazity určen jediný úděl řízený chaos....v podstatě je to pokračování toho,co tu probíhá už drahnou dobu a jen do sebe zahleděná banda samolibých arogantních degenerátů v Bruseli a jejich podpindosníků z provincií to furt nechce pochopit a ta část,kterou opustil eurohujerský fanatizmus,se potichu snaží v mlze,kterou usilovně všemi způsoby vytváří,jen zmateně zachránit sama sebe nemaje žádný plán,ani představu o budoucnu kromě obětování svých států a národů přidáním se k NWO....


https://www.youtube.com/watch?v=6YVbdc8bsNo

350002

29.06.2016 11:52

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

RE: Ako povedal klasik...

E.R. 185.?.?.?

Tu knihu od autora s tím příznačným příjmením mám a četl jsem ji s největším odpore a jeho parťačkou a matkou jeho dětí je další "velká figura sionistické politiky rozkladu světa",nikdo jiný než "Jebavá/fuck Viktorka" Nuland.....[bliji]

...ti dva se opravdu hledali,až se našli....

350053

10.07.2016 21:16

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“

RE: deník české kur.y

E.R. 185.?.?.?

Ano,"kdo všechno dnes má vysoké školy a učí naše děti" a taky soudí u soudů, rozhoduje v sociálních i jiných oblastech a na vysokých postech ve státní a veřejné správě a léčí lidi atd...a to platí i mezi muži...je to dost hrůza...to nemůže dopadnout jinak,než špatně a to úplně pro všechny...[oči v sloup]

350294

10.07.2016 22:55

Nobelova cena nedokládá, že dotyčný má mozek

RE: Nobelova cena

E.R. 185.?.?.?

Proto se taky všelijakými tituly,vyznamenáními a cenami ze zahraničí honosí takoví darebáci,jako je Havel,Klaus,Kalousek etc,dle pravidla"čím víc na ně nadávají doma,tím víc jim poct udělují jejich páníšci,kterým ve skutečnosti slouží"....[velký smích]

350297

že není blbějšího tvora na zemi,než ukrajinský banderovec,sloužící chazarským židům,ale mýlil jsem se,je....je to levicová aktivistka.....[oči v sloup]

350300

11.07.2016 09:33

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

RE: Přístup mnoha lidí i novinářů ovlivňuje nebezpečná mantra,

E.R. 185.?.?.?

Přesně tak,je velice pošetilé spoléhat na to,že se nenajde blázen,který by to spustil,ale naopak je potřeba obávat se a dělat vše možné i nemožné,aby k tomu nedošlo,neboť vytváření technicko taktických předpokladů toho bleskového,neodvratného 1.úderu naprostých a zjevných šílenců v mundůrech i civilu na odpovídajících funkcích je dost a stále přibývají a další cvoci se tam derou a to vidíme všude kolem nás a jestli vyhraje volby ta hysterka Killary Hulibaldová,bude to mít svět spočítaný....a nezbude nám jen modlení a žmoulání nějakých amuletů,jak píše v jinak skvělém článku Hájek na "Protiproudu".....


http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/254...

350314

11.07.2016 10:38

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

RE: Roky trvajúca jadrová vojna, boj proti družiciam a život elít v krytoch

E.R. 185.?.?.?

Ano,vidím to stejně a na ty elity mám už taky nachystanej klacek,pokud přežiju tu první ránu...

350320

11.07.2016 11:41

Levicová politička: Je horší, když ženy znásilňují švédští muži, než když to dělají přistěhovalci

RE: O tom, ako feministky obhajujú islamské násilie proti ženám

E.R. 185.?.?.?

No,na ty potrhlý feministky opravdu nebude lepší medicína,než ti mohamedáni odkudsi ze Somálska,nebo Súdánu,kteří je už naučí v kostele pískat....a ty jejich škatule,co jimi přemýšlejí,jim pěkně obřežou špinavou žiletkou a zbytek zadrátujou,jak mají ve zvyku tam u nich a potom dají pokoj.....,žádný MDŽ a pugéty a tancovačky"hudba,pivo,klobása"....,jak za těch krvavejch komunistů....[chechtot]

350322

12.07.2016 00:24

Zabít hrdinu v každém člověku

Nic novýho.....

E.R. 185.?.?.?

...když jsem byl mladší,tak jsem taky uměl ovládat gravitaci..alespoň nějakých částí svýho těla i bez toho,abych změnil pohlaví...to bych o tu část,tenkrát nepodléhající gravitaci nejspíš přišel....
Ale je fakt,že teď už je to s tou gravitaci,tedy s její sílou někdy problém,ale to už patří k veci a věku....[velký smích]

350339

25.07.2016 10:31

O strachu

RE: Pan Stwora - máte pravdu. Ale ...

E.R. 185.?.?.?

......"je to marný,je to marný,je to marný..."...Klaus s Dlouhým a se Zemanem promrdali za pár šestáků ekonomiku,Sralbotka a spol.zbytek státní suverenity a teď i likviduje sám národ,"kterej už žere po sobě a nejen po sobě,hovna" a až na pár žvanilů a kverulantů s hubou nakřivo to s nikým ani nehlo,takže a to se odehrálo i ve zbytku té veskrze zhovadilé Evropě,takže ne kostky,ale přímo "šavle je vržena"...[bliji]

350775

25.07.2016 11:45

O strachu

RE: O strachu a hrdinech

E.R. 185.?.?.?

Problém i jeho řešení vnímám velice podobně,ale důrazně se ohrazuji cca v polovině příspěvku proti použití slova "evoluce" a žádám Vás,abyste jej okamžitě nahradil výrazem "těžká degenerace..".....a to hned !!!![naštvaný][naštvaný][naštvaný] [velký smích]

350780

25.07.2016 14:46

O strachu

Ano,na patetická gesta a okázalé....

E.R. 185.?.?.?

hrdinství je zatím ještě čas.Teď je potřeba vytvářet ten zdravý názor to informační pole,toho "vnitřního prediktora",z pravdy a znalosti důležitých nezmanipulovaných faktů a jejich souvislostí,vytvářet opozici myšlení tomu mafiánskému kapitálismusu,zhovadilému konzumismu a paralelní mocenské struktuře,podstrkované sem nevládkami,nadacemi,instituty a koupenými partajníky od siofašistů z USA/Izraele a okolí...
V určitý okamžik k otevřenému střetu s ní a jejími pomahači musí dojít a my a s námi co nejvíc té konzumistické bezpohlavní a beztvaré,řádně nasrané hmoty,která vždy v konečné fázi má to poslední slovo,bychom měli vědět co je naším zájmem a umět si vybrat tu svoji stranu a rozpoznat stranu svého nepřítele a proto jsou tyto weby a jejich činnost nezastupitelné a jejich provozovatelům v roli otloukánků režimem za to patří poklona,ale i maximální podpora.
Každý,více či méně si uvědomujeme,že základním předpokladem svobodného rozhodování je být co nejvíc nezáviským a to ve všech ohledech.
Proto se o to snažme,abychom byli na tomto systému závislí co nejmíň a vytvářeli si dostatečné rezervy a prostor ke svobodnému konání v to co největší míře a to nejen infomacemi,ale i prostředky technickými....[mrknutí jedním okem]

350790

29.07.2016 11:28

Tři kameny evropského Západu

Ano,pokrytectví,cynismus a bezbřehá chamtivost....

E.R. 185.?.?.?

...to jsou jediné a ty pravé evropské hodnoty o které některým tak jde a přímo "do krve",ale samozřejmě těch druhých a proto je máme bránit....

Koloniální mocnosti,stejně tak,jako po staletí,rabují země imigrantů doslova spodem vrchem,bombardují už to sto krát rozbité a teď se místní,tupé a obtloustlé měkkoprdelaté a nevkusně potetované obyvatelstvo,tetelící se z douhodobě nízkých cen pohonných hmot rozčiluje a děsí,že jsou poráženi,jako dobytek za nezájmu své vrchnosti a stále více bohatnoucí elity.

Je potřeba,aby si to konečně běžní občané hlavně západoEvropských zemí,stále ještě koloniálních mocností,uvědomili a taky si vzali konečně k srdci to,co ti islámští pakoši říkají ve svých prohlášeních a odmítli nést důsledky politiky svých vlád a elit,tak jako my na Východě odmítejme nést tyto důsledky a nepřipusťme přijímání uprchlíků,nechť tento problém je řešen za peníze těch pijavic,které z něj celá staletí tloustnou a nikoli za cenu životů občanů....

Pokud těm chudákům chtějí opravdu pomoci,tak je nepřijímat,ale musí se konečně přestat srát do jejich záležitostí a okrádat je a pak teprve předvádět svůj pokrytecký humanismus a další proklamované nesmysly,nazývané "evropskými hodnotami" o kterých jen květnatě žvaní a skutek utek,nebo je nechají na církvích,nebo pomatencích z nevládek,které jen parazitují a problémy zneužívají k plnění agendy nekoho z venku....

Tím dnešním sluníčkářským "kdo po tobě kamenem,ty na něj roztáhni nohy",jak je vidět nefunguje a navíc se s tím dostanem tam,kam patří všichni ti naši politici,kteří ten bordel mají na triku.

Já nebudu chodit v neprůstřelné vestě na mše do kostela a jestli tu vestu na sebe obleču,tak jen až se půjde dělat pořádek do "strakovky a přilehlého okolí....",protože bez toho ty problémy s uprchlíky se vyřešit nedají....

350959

04.08.2016 06:54

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

RE: Nevím,

E.R. 185.?.?.?

Spíš má autor obavu o to,že je celý ten cirkus s imigranty a i se zneužitím jejich pochopitelným nesouladem a inercí s majoritními obyvateli evrop.zemí,podpořen provokacemi terorismu pod falešnou vlajkou je jen záminkou k vyhlášení stanného práva a nastolení NWO....Tak vyjadřuje obavy,abychom na to "nenalítli".

Ona ta migrace má samozřejmě i jiné cíle o kterých se tu už v souvislosti se snahou zaútočit na Východ a k tomu si vypěstovat tu správnou boimasu,vhodného člověčího hybrida,už nejednou debatovalo...

Jediným účinným způsobem,jak tomu všemu svinstvu a katastrofě evrop.států a národů předejít je jen a pouze v zastavení té migrace a to za každou cenu,nic jiného,ale i to zastavování bude vyvolávat a už se tak děje,snahy o nastolení toho tuhého režimu k paralyzaci mas,aby byl plán uskutečněn.
Prudký střet je proto nevyhnutný a je to jen otázka času....[naštvaný]

351076

04.08.2016 11:49

Zákaz pro ruský olympijský tým – studená válka ve své „čisté podobě“

RE: Sport uz se davno stal propagandou

E.R. 185.?.?.?

Ten vyhazov ruské konkurence je rána nejen po Rusku,ale po celém BRIKSu a hlavně po momentálně umravňované Brazílii.
Olympiáda je obrovský kšeft okolo sponzoringu a vysílacích práv a to všechno bude ovlivněno....[bliji]

351081

04.08.2016 13:18

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

Převzato odjinud z NR:

E.R. 185.?.?.?

Anonymní4. srpna 2016 7:48

Neziskovky a všelijaké instituty,školy,univezity a žvanírny a méédia,řízené z venku jsou rakovina,která má vytvořit paralelní mocenské struktury a prostřednictvím ovlivňování státní moci a "pochodem institucemi" přenést výkonnou moc mimo parlamentní systém....O to se sionisti snaží v každé zájmové zemi,kde je uchopení moci pomocí síly z venku nemožné...Nádherným příkladem toho je i turecký převrat a kontrapřevrat,kterým Erdogan právě s tímto klerikem a islámským podjebávačem Gullenem řízeným a z USA financovaným systémem "kukaččího vejce" v Turecku,zúčtoval.
U nás vidíme to stejné,snad se tomu vzepřeme včas a tu zhoubnou sionistickou rakovinu "vyřežeme",než nás zahubí....

To samé nebezpečí i stejný modus operandi uplatňují naši vnitřní sionisté,roztroušeni ve všech politických stranách,vzájemně si konkurujících názory i programy a neúnavně postupující do vrcholných funkcí,kdy po volbách zvysoka serou na proklamované předvolební sliby a po "překvapivém" nalezení "styčných bodů a průniku" svých volebních progamů vytvářejí i ty nejnemožnější koalice,jen aby mohli vládnout,neboť hlavní je prosazovat "sionistickou věc" a na té se shodnou.....
Představte si,jakou by asi měli u voleb šanci,kdyby se skoncentrovali a utvořili jednu stranu.Samozřejmě žádnou.Kdo by je volil?!?!
Představte si analogii,kdyby romové měli svojí extra stranu,kdo by je volil?Sotva oni sami a s tím by se nikam nedostali....
Takhle,když jsou rozptýlení všude,vyhrávají vždycky a bez ohledu na svou hostitelskou stranu se mezi sebou tito paraziti domluví vždycky....
Všiměte si proto jakých obrovských rozdílů je mezi jednotlivými členy všech stran.Někteří členové a skupiny z jedné strany mají naprosto protichůdné názory."Tu pravou,utajovanou stranickou příslušnost" poznáte podle názoru na imigraci,nikoli podle průkazky a umístění sesle v parlamentu.

Anonymní4. srpna 2016 9:14

DODATEK: To,co jsem napsal výše potvrzuje i nově vzniknuvší "Platforma proti multikulturalismu",kterou založil poslanec za ANO bývalý novinář z ČT Zdeněk Soukup,kde se sešlo už zatím 40 poslanců ze stran ANO,KSČM,ČSSD,ODS...napříč politickému spektru vznikla protiváha právě toho infiltrovaného sionistického souručenství(fašismu),které představují právě podporovatelé multikulti.
Kdo ke komu patří i když z jedné strany je možné identifikovat okamžitě dle toho,jak se staví k imigrantům.Např.:
George Dienstbier,Marxová-Tominová vs. Jandák,Huml...,nebo výše zmíněný Soukup vs.Pelikán,Krnáčová,blb Zlatuška z ANO atd....Naprosto spolehlivý klíč !!!!

Anonymní4. srpna 2016 11:55

Základní rozdělení "bezpohlavní"politické scény se proto vede nikoli rozdělením na "levici" a "pravici",ale na "sionisty" a "antisionisty" a na zbytek,který je naprosto "mimo obraz"....
Odpovědět

351086

05.08.2016 10:57

Bez práva na odchod

RE: Bez práva na odchod.

E.R. 185.?.?.?

Soudruzi z USA tím nepovedeným pučem "šlápli do hovna" a to oběma nohama.
Bude mít dalekosáhlé důsledky nejen na euroasijskou politiku USA,soudržnost NATO,ale i na stav celé EU,protože Francie i Německo-páteř EU,jsou už evidentně ztracené a odepsané pro svou už pokročilou islamizaci a rozpolcené Německo se třímilionovou "menšinou" Turků,bude moci být za její pomoci paralyzováno a to doslova přes noc....
Viděli jste ty demonstrace minulý víkend,kolik se sešlo "wilkomeňáckých Antifů",proti nim "odpůrců imigrace" a Turků v Kolíně nad Rýnem!!??

Podle účasti to vypadalo,že většinovým obyvatelstvem v srdci 4.reichu jsou Turci.....[chechtot]

Evropu čekají velmi krušné chvíle![oči v sloup]

351109

...ono to nebude zřejmě tak jednoduché s tím "rozdrcením" těch kozomrdích band...podle zpráv z bojiště to vypadá nejspíš na to,že bylo,ač to vláda ještě nepřiznala,za cenu urputných bojů a značných obětí na obou stranách,protrženo to obklíčení východního Aleppa,takže se celá ta ohavnost ještě protáhne....[oči v sloup]...ale naši vyslanci a věrozvěsti demokracie a liských práv už úřadují na zpět dobytém území v duchu svých,námi humanisty každým,coulem podporovaných tradic:


https://www.youtube.com/watch?v=Z-JzYW6MGNM

351169

08.08.2016 14:20

Bez práva na odchod

RE: To všechno je pěkné....

E.R. 185.?.?.?

Ano,...."já jsem generál,ale zato oni budou jen furt tím bačou o žinčici a oštiepku i když budou v Americe a budou jen roznášet psaní...."
Svět se mění a to každou hodinu....a oni zřejmě nic nepochopili.....
Ti dva Putin a Erdo se navzájem potřebujou přes sunnity,aby se oba ochránili před židem/USA a pomateným mohamedánem/takyžidem,to jen Evropu nikdo nepotřebuje,jen USA a to v roli idiota,dokonce ani sami Evropani ji nepotřebují,jinak by se chovali naprosto jinak,adekvátně situaci....
A co se týče Kurdů,tak těch "samotnejch je taky dost"a nikdo s nimi nic pro ně uspokojivého řešit nebude,protože by to byla velká komplikace pro všechny (mimo USA a ti zmrdi jim v této situaci naslibují COKOLI a čeká je jen další zklamání...) a nechají si je v záloze,jako PEPO ("pevný podpalovač"-přípravek pro rychlé a snadné rozdělávání ohně...)[mrknutí jedním okem] 3x Áááááálelluyaaaah

351185

15.08.2016 10:48

Rada bezpečnosti OSN se chystá přikázat Izraeli, aby přerušil své vazby na Al-Káidu

RE: polský dobytek Mileikowič/Netanjahu nakonec způsobí

E.R. 185.?.?.?

Ano,ten střet a mela jsou nevyhnutelné,jinak s tím dobytkem,chodícím víceméně vzpřímeně po zadních nohách jen proto,aby měl přední volné a mohl robotovat přes týden a o víkendu postrkovat vozejky se žrádlem v supermarketech,to jinak nepůjde a potvrzením toho je i ta execírka všech možných i nemožných úchylů v počtu 40.000 kusů a jim oponující skupinka pouhých pěti set účastníků pochodu "pro rodinu"....[bliji]

Vše jde "tím správným směrem" a lidský dobytek čím jasněji vidí svoji budoucnost a vnímá každodenní "utahování oprátky",tím zmatečněji a hektičtěji se snaží vyhledávat rozptýlení,aby na svojí situaci nemuseli myslet a začít ji řešit....,proto nás nečeká nic pěkného,běsi už netrpělivě vyhlížejí svou příležitost až se hráz protrhne.....[oči v sloup]

351283

15.08.2016 11:27

Západ je krásný

RE: Ale no tak

E:R: 185.?.?.?

Tady přichází na řadu jediné řešení,dosti radikální a pocházející z nepříliš příkladných kruhů a to od italské mafie,které říká:"nejlepší způsob,jak se zbavit dluhů,je zbavit se věřitele..."
Myslím,že to stojí za přemýšlení...[mrknutí jedním okem]

351288

20.08.2016 11:00

Krize Evropy

RE: víra

E.R. 185.?.?.?

No,tak tyhle připitomělý bláboly,rádoby filosofický a hašteření o tom jestli bůh stvořil člověka,nebo tomu je naopak,si nechte napotom,až na to bude čas a ta správná pohoda....
Teď je na řadě "dělání pořádku,nějaká ta defenestrace a okovávání cepů a rovnání kos",aby se bylo vůbec potom o co hádat.[oči v sloup]

Věc je jasná....,připadá mi to,že se žvaní čím dál víc a to jen proto,aby se nemuselo "brát klacek do ruky" a nechalo se to na těch druhejch....[naštvaný]

351365

23.08.2016 14:20

Krize Evropy

RE: ===== Fakt ?

E.R. 185.?.?.?

No,podle toho,co ten levoboček ošousta Redlicha zmínil,že "...každý stát žije na ideích ze kterých vzešel při svém vzniku..",to vypadá,že to platí a že ty základy té naší novodobé státnosti za moc nestály,ač byly značně košér anebo spíš právě proto....?!?!

V souvislosti s tím doporučuji pár řádek z tohoto článku:
http://www.nwoo.org/2016/08/16/skryte-dejiny-eu-1-cast-medzivojnova-csr/#more-55802

351447

27.08.2016 12:25

Arktida na prahu zhroucení

RE: Mizérie

E.R. 185.?.?.?

Pan profesor Klaus je Ekonom a to je přeci ta "věda věd,která společně se svojí neviditelnou rukou trhu" vyřeší každý problém i problémy klimatické...

Jak říkával "ropy bude vždycky dost,protože když ji ubude natolik,že nebude pro všechny,tak stoupne cena a ti bahatí si ji dopřejou přesně dle možností svých financí a ti chudí budou chodit pěšky,nebo jezdit na oslovi,takže vlastně nikomu chybět ani nebude,ti bohatí si ji dopřejí a ti chudí si zvyknou žít bez ní a tak to bude se všemi komoditami a tenčícími se na Zeměkoli zdroji a to vše bude v naprosto přirozené vyváženosti,která je zárukou stability jakéhokoli systému....

A vůbec největší expert je mimo oteplováni klimatu jeho parketou to oteplování v lidských vstazích,vyjádřených v nárůstu homosexuality a politického homosexualismu tuto přírodní anomálii využívající ke svým mrzkým cílům k zašmodrchání problémů lidstva ještě do složitějšího uzlíčku,než je už dán tím oteplováním klimatu..
Doufám,že nezklame a i proti tomuto homoesexualismu najde dostatečně účinný lék ve své kniHovně klasiků monetarismu...[velký smích]

351561

31.08.2016 00:30

Problémem Evropy je euro

RE: Kdyz se mrknete na historii Europy

E.R. 185.?.?.?

K tomu,jak to bylo s chazarstvem a R-U monarchií a vznikem ČSR je zajímavé tohle:


http://www.nwoo.org/2016/08/16/skryte-dejiny-eu-1-cast-medzivojnova-csr/#more-55802

351629

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?