Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 87 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Lukas Jachim, vj66, zcg.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.01.2004 17:22

Cesta do Ruska

Cesta do Ruska

Lukas Jachim 62.?.?.?

Co se tyce formalit pred vstupem, me se jako nejlepsi jevilo vyuzit sluzeb cestovni kancelare - za cca 14 dni a cca 3000,- Kc muzete mit vizum pripravene, a nemusite se starat.

Jinak byl jsem v Rusku (Petrohrad, Moskva) v lete, asi 14 dni a s vlastnim autem, a s zadnym problemem jsem se nesetkal, i presto ze jsme se (napriklad) znacne podnapili prochazeli v noci po neosvetlenem sidlisti...

Myslim ze radovy turista se cesty do Ruska vubec nemusi obavat, veci tam funguji vicemene stejne jako jinde v postkomunisticke Evrope.

Denicky z vyletu na http://www.volny.cz/ljachim

24969

06.04.2005 11:22

Spravedlnost na více způsobů

RE: Spravedlnost na více způsobů

zcg 62.?.?.?

prisernej editor BTW,
nicmene Taliban znemoznil produkci prekupnikum drog jen protoze proste nemel rad konkurenci. Me to prijde jako vseobecne znama vec ze Taliban si vylepsoval rozpocet prodavanim drog pro dzaury.

48129

16.11.2009 09:46

Život po 20 letech kapitalismu

Život po 20 letech kapitalismu

62.?.?.?

http://www.verejnydluh.cz/

Není co dodat [bliji]

204899

03.12.2009 09:33

Úvahy a návrhy ve věci prasečí chřipky

RE: Bravo!

62.?.?.?

Zde musím souhlasit s moderátorem.
Odkaz na http://prop.sk/uvahy_a_navrhy.html se objevil v těchto dnech i v mnohých internetových diskusích nezávisle na WM Magazínu.

206202

03.12.2009 12:41

Pozvánka na hlavní líčení

TENTOKRÁTE TO CHTĚJÍ DOTÁHNOUT AŽ K SOUDU

62.?.?.?

Náznaky jsou zde však patrné již několik let !!

Proč policie obtěžuje pana J.?

http://www.zvedavec.org/komentare_2537.htm [pláč]

206219

03.12.2009 12:59

Pozvánka na hlavní líčení

A BUDE HŮŘE !!!!!!!!!!!!!!!!

62.?.?.?

Česko vytvoří s Izraelem fond na podporu výzkumu
Spolupráce Česka a Izraele by se měla týkat především informačních technologií, nanotechnologií a bezpečnostního výzkumu

http://ekonomika.ihned.cz/c1-39314540-cesko-vytvori-s-izraelem-fond-na-podporu-vyzkumu

Ted teprve začne to správné šmírovaní. Díky, pane Fischere [bliji] [bliji]

206220

11.12.2009 11:06

Osvobozen!

6 milionu "mrtvých" obětí holokaustu je Kabala z roku 1919 !

62.?.?.?

"Nemějte žádné iluze, lidstvo bylo zataženo do satanistického kultu založeného na talmudu a kabale. Postupně se stáváme otupělými a jsme jeho stoupenci, iluminátskými bankéři, nabízeni jako oběť Luciferovi."

Ph. D. Henry Makow: Židé jsou definovaní okultní ideologií, nikoliv příslušnostní k národnosti nebo rase

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9890

206771

11.12.2009 12:21

Vyloučeno z kodaňské agendy: techniky modifikace prostředí (ENMOD) a klimatické změny

RE: Šíření poplašné zprávy?

62.?.?.?

Skrytá hrozba - neboli "to máte za to, že jste neschválili" [bliji]

206778

14.12.2009 09:43

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

Vypadla vam 2 písmenka ve slově!!!!

62.?.?.?

Má být "Podle americkéhoho ministerstva" a ne "americke ministerstvo"
diky

206939

14.12.2009 15:12

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

Krize jen tak neskončí, nebot systém se nezměnil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

62.?.?.?

V praxi to vše funguje zhruba takto:
“Existují dva druhy obchodů - hedgovací, kde se chcete buď zajistit nebo stojíte o fyzické dodávky, a spekulační, kdy je ám vše naprosto ukradené a hrajete čistě na zisk. a v takovém případě je pro vás velmi volatilní trh tím pravým požehnáním. Vždy záleží na vaši schopnosti, odhadnout, kam se cena pohne.

Nevim jsestli jste někdy slyšeli o tzv. book trading. ale v podstatě jde o to, že si na nějaký produkt uděláte chlívek v účetnictví, a pak s ním obchodujete čistě ze spekulativních důvodů ve snaze vydělat na pohybu cen.
Takto lze vytvořit trh na cokoliv. třeba na exkrementy, stačí když se najde dostatek hráčů ochotných tuto hru hrát.

Takže zůstaneme-li u těch exkrementů, tak stačí nadefinovat základní obchodní zvyklosti, t.j. barvu, konzistenci a základní obchodovatelnou jednotku a stanovit počáteční cenu. Pak lze již obchodovat, bez ohledu na to jestli to někdo potřebuje.
Najde-li se dostatek hráčů, lze pak z OTC trhu přejít na standardizované burzovní kontrakty. Bude-li i zde dost hráčů, lze na základě těcho "podkladových aktiv" vytvářet různé druhy derivátů, které jsou pak samostatně obchodovatelné produkty.
Je-li pak trh dostatečně stabilní a likvidní, začnou se pak tyto obchody dostávat i do bilancí bank a obchodníků, a jejich prostřednictvím pak i do bilancí hedge fondů, mutual fondů a ostatních investičních fodnů, a zprostředkovaně přes bilanci obchodníků s dostatečně kvalitním ratingem schválených pro investice i do penzijních fondů.
No a pak milí drobní škudlilové, kteří svých pár vydřených šušníků vložili na zhodnocení do investičních a ostatních fond popř. bank pak žijí v domnění, že jsou odborníky hezky zhodnocovány, aniž by tušili, že ve skutečnosti mají vlastně “hovno”, v tomto případě doslova.[smích]
Ono totiž to co mají jsou pouhé podílové listy, jejichž hodnota je odvozena od kvality aktiv fondů a nebo pohledávku za bankou (ne, vklad není vaším majetkem, ale majetkem banky, a to i ze zákona, vy máte pouze pohledávku za bankou), jejíž splatitelnost závisí rovněž na aktivech v bilanci banky.
A protože stávající systém je postaven na kreditu, tak je pro něj velmi žádoucí vytvářet co nejvíce obchodních segmentů, protože každý takový segment znamena možnost dalších úvěrů a odložení nevyhnutelného.
Takže takové rozrůstání a komplikování podstaty je velmi vítáno. A čím složitější produkt zkombinujete, tím zastřenější je podstata.

Takže na obchodování exkrementu můžete při troše sofistikovanosti začít konstruovat např. syntetické papíry a jiné lahůdky.
Chcete-li být ještě sofistikovanější, můžete začít konstrovat tzv. structured products, kde lze navázat cokoliv na cokoliv a zkombinovat všechny možné finanční produkty.
Jediným, čím jste omezeni je pouze vaše fantazie, ukecávací schopnost a blbost a hrabivost

206957

14.12.2009 15:14

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

62.?.?.?

blbost a hrabivost klientů. a čím sofistikovanějš produkt vypadá, tím důvěryhodněji působí,
ale ve své podstatě je vše pořád postaveno na onech exkrementech
Nelíbí? Sorry, ale takhle to funguje.
Stejným způsobem je postaven i jakýkoliv další tržní segment, včetně energií.
Reálné dodávky tvoří jen nepatrnou část obchodů, podstatná většina jsou obchody čistě spekulativní. A čím víc spekulativních obchodů, tím odtrženější od pokladové komodity.
A čím více derivátů na daném segmentu, tím větší leverage, t.j. tím méně prostředků mi stačí k vytvářením obrovských pozicí. A tím horší katastrofa, když se trh stádně vrhne pryč ze segmentu popř. dojde k nějaký disrupci - jako příklad by snad postačil z posledních let případ lTCM.
/tam museli koordinovaně zasahovat centrální banky všech hlavních zemí, aby to lavinovitě nepoložilo celý finanční systém.../
O to větší systémové riziko. vypadne-li ze systému jedna významnější součástka, díky provázanosti a pyramidové podstatě kolabuje následně celý system.
Pak jsou papírky jen užitečným topivem, a to ještě v případě těch šťastlivců, kteří drží cash. A v případě elektronických peněz lidem zůstane akorát nas...st.
Podstatná je take měna v jaké dluží.
Protože od toho se odvozuje komu dluží.
Vydávat a půjčovat peníze smí jen někdo, t.j. centrální banky. Ty je pak půjčují do systému.
Aby za to něco dostaly, tak oproti takto půjčeným penězům akceptují dlužní úpisy dlužníka, především daného státu a bank.
Objem takto vytvořených peněz z ničeho je pak díky systému zlomkových rezerv v bankovním systému dále rozmnožován, až do dnešních obludných rozměrů.
Ale všichni v konečném důsledku dluží oprávněným emitentům peněz, t.j. vlastníkům centrální bank.
Což jinými slovy znamená, že vlastníci centrálních bank vytváří peníze z ničeho a jako protihodnotu inkasují pohledávky za dlužníky, které jsou samozřejmě splatné v penězích, Aby mohli peníze získat, musí prodat reálné zboží a služby, takže ve svém důsledku vlastníci centrálních bank postupně získávají vlastnictví na veškeré reálné zboží a služby, a to pouze za cenu spojenou s emisí takovýchto peněz vytvářených z ničeho.
Na tom je postaven současný ekonomikcý a následně mocenský sytém - klasiká pyramida, kde těmi kdo skutečně vlastní a vládnou jsou ti na její špici, mající monopol na vytváření a vydávání peněz z ničeho.
Takovej hezkej zastřenej otrokářskej system.
Stávající systém a vykazování jeho "zdraví" je závislé na rostoucím objemu úvěrů. Právě v důsledku systému zlomkových rezerv a nekrytých peněz. Pokud by se objem úvěrů začal zmenšovat, systém by šel ke dnu. tzn. že nikdo nemá zájem, aby se úvěry splácely, ale naopak, aby se jich objem zvyšoval. Proto vždy při problémech se splátkami přetížených rozvojových

206958

14.12.2009 15:15

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

62.?.?.?

zemí došlo buď k restrukturalizaci úvěrů a nebo k jejich odpisu ale zároveň kompenzaci věřitelských bank ze strany státu sídla věřitele, čímž se pouze přesunul dlužník z rozvojové země na onen stát, ale bilance bank zůstala nedotčena, naopak se jim zvýšila bonita aktiv. Není tedy divu, že například za celou dobu existence FED v této soukromé instituci doposud nikdy nebyl povolen audit. O tom všem je “globalizace” ,to vše směřuje k nadnárodním celkům a k jedinému cíli - monopolu tzv. “globální vlády“ Monopolu několika rodin vlastnících většinu bank a tedy i Vás všech – jejich dlužníků, které je pak možno absolutně kontrolovat.” [bliji]

206959

15.12.2009 09:14

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Krize jen tak neskončí, nebot systém se nezměnil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

62.?.?.?

A co na podobnou otazku odpovedel primo GŘ jedné "české" banky?

"Váš dotaz vypadá jako základ dizertační práce!
Samozřejmě, že máte pravdu, ale zároveň je taky pravda, že banky půjčují lidem na to, aby si mohli pořídit bydlení, na které by jinak neměli, aby postavili továrnu, která vyrábí něco užitečného nebo že jim ochrání úspory před znehodnocením inflací. Já jsem si v tom smysl své práce dokázal najít.
Obecně si myslím, že ve světě, v kterém žijeme, si může každý vybrat libovolné množství negativních věcí a stejně libovolné množství pozitivních věcí. Je na každém z nás, o kterých z nich chce přemýšlet, které z nich chce žít a které chce změnit. Věřím, že přemýšlení o negativech je k sobě člověk přitahuje, stejně jako k sobě přitahuje pozitiva, pakliže se zabývá jimi."

PS - vytvářejí inflaci a pak lidem "zúročí" jejich peníze [chechtot]

207007

15.12.2009 11:31

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

62.?.?.?

Vše směřuje k monopolu a koncentraci moci jistých skupin. Vše kde dnes zaznívá slovo "globální" /terorismus, oteplování/ je stejná agenda a stejné principy /viz. výše/. Chápete tedy to "proč"? [mrknutí jedním okem]

207016

15.12.2009 12:15

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

62.?.?.?

http://ekonomika.idnes.cz/statni-dluh-stoupl-do-za...

[chechtot] [chechtot]

207018

15.12.2009 14:28

Spiknutí proti umění, část II

Lidovky.cz: Anonymita v diskusích končí, nestyďte se za své názory

62.?.?.?

"Chceme zkvalitnit diskusní prostředí. Část uživatelů internetu zneužívá anonymitu a diskuse pod články se pak kvůli nim hemží vulgaritami, urážkami, xenofobními, rasistickými ale především antisemitskými poznámkami.O takové příspěvky na serveru Lidovky.cz nestojíme a nehodláme nadále jejich pisatelům poskytovat prostor."

PS - váš O. Neff
http://www.lidovky.cz/lidovky-cz-anonymita-v-disku...

207027

15.12.2009 14:46

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

62.?.?.?

A proto:

Lidovky.cz: Anonymita v diskusích končí, nestyďte se za své názory

"Chceme zkvalitnit diskusní prostředí. Část uživatelů internetu zneužívá anonymitu a diskuse pod články se pak kvůli nim hemží vulgaritami, urážkami, xenofobními, rasistickými ale především antisemitskými poznámkami ".

A uznejte sami - napsat dnes pravdu o rasistickem statu ISRAEL je nejen ideozlocinne, ale predevsim jiz skoro trestné a "antisemitske"

207030

15.12.2009 15:49

Spiknutí proti umění, část II

RE: Lidovky.cz: Anonymita v diskusích končí, nestyďte se za své názory

62.?.?.?

To ALE PREDEVSIM tam ovsem skutecne patri. Je jasne, ze to je ten hlavni duvod, nemyslite? [chechtot] [chechtot]

207036

17.12.2009 10:55

Climagate – Velký vědecký podvod

NEMOHU ZCELA SOUHLASIT S DOPLNĚNÍM EDITORA !!

62.?.?.?

Jsem přesvědčen, že zásadní vliv na počasí má /a vždy mělo/ především naše Slunce a vnější kosmické vlivy. Důkazem je nejen minulost země a její změny klimatu, ale i to, co se nyní děje v CELÉ Sluneční soustavě. Kdybych měl přijímat vysvětlení zastánců glob. oteplování způsobeného človekěm, musel bych trvat na tom, že všechny planety naší soustavy jsou tedy již vlastně obydlené člověkem. Na Marsu se otepluje stejně jako na Plutu. Dokázáno nejen z NASA !
Jediné, čeho chce glob. elita využít je skrýt pravou příčinu a podstatu tohoto oteplování a přitom ještě na tom i pořádně vydělat. Nárůst obchodování např. s emisníma povolenkama má být po roce 2010 extrémní. K tomu ale potřebují dotvořit společnou agendu. Opět jde tedy "jen o peníze" a o to, jak pomoci této společné agendy zavést globálně nové daně a tak nás opět "ždímat". Prostě vytvořit další "segment trhu" k nárustům globálních dluhů - tedy peněz. Jinak se jim zhroutí pyramida.

Klaus to zřejmě pochopil již dávno, vy ostatní jste jen zavislí na tom, co vám dovolí se dozvědět. Je tedy dobré dát si zavčasu věci dohromady a používat selský rozum [chechtot]
Pamatujte si jedno -vše v čem je dnes slovo globální doslova smrdí globálním fašismem /terorismus, oteplování atd../
Je tedy moc dobře, že si dal někdo tu práci, aby rozkryl praktiky /díky mailům/ globálních podvodníků dříve, než by mohli vytvořit tuto fašistickou agendu. Vše je o výchově a zodpovědnosti ke svému životnímu prostředí, na to ale lhaní nepotřebujete, na to stačí osvěta [chechtot]

Ještě jedna zajímavá věc zde existuje - "nové klimatologické zbraně /HAARP etc./". A ty přeci musí mít také určité mediální krytí ! [mrknutí jedním okem]

207227

06.01.2010 08:58

Amerika píchá v Jemenu do vosího hnízda

AL KAJDA = CIA

62.?.?.?

Ten článek je o "ničem".
Pravá příčina této další habaďůry je samozřejmě ROPA.
Zajímavé samozřejmě také je, že Al Kajda a další mýtické skupiny se vynoří pokaždé vždy, když je třeba začít těžit ropu.
Schválně posuďte sami:
Yemen Oil Production
http://www.gulfoilandgas.com/webpro1/MAIN/Mainnews.asp?id=10045
http://www.huntoil.com/yemen.asp[mrknutí jedním okem] PS - zakladatelem AL KAJDY je sama CIA. Není tedy možné dělat dvojitého agenta pro CIA a Al Kajdu zároveň. Je to totiž logický protimluv

209019

11.01.2010 15:52

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: WW3

62.?.?.?

Zajit si na fotbal Sparta vs. Slavia ma pro vas stejnou vypovidaci hodnotu, jako divat se na TV. Mily pane, toto je velka sachova partie a ne sport pro prostacky. Hlavne si vzdy najdete ten spravny tym, komu budete fandit, evidentne vam to staci stejne, jako si zmacknout knoflik u vasi oblibene lzive TV [chechtot]
Toto je konce hegemonie sionismu a zacatek multinarodniho vedeni sveta

209406

13.01.2010 16:06

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: Amatéři z Mossadu

62.?.?.?

Byl považován.Už se ale dosti profláknul [chechtot]

209542

13.01.2010 16:39

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: Amatéři z Mossadu

62.?.?.?

Jedině v případě, že to byla CIA ve spolupráci s Mossadem [chechtot] [mrknutí jedním okem]

209545

20.01.2010 15:50

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: Tahle zalezitost

62.?.?.?

MODERNI ZBRANE SE DNES ANI NETVARI JAKO ZBRANE
1/ AKCE - Haiti se silně otřáslo, přístroje naměřily 6,1 stupně

2/ AKCE - Venezuelu zasáhlo zemětřesení, Češi v pořádku

3/ AKCE- Haiti se znovu silně otřáslo, přístroje naměřily 6,1 stupně

Kdo vi, kam povede nove kolo zbrojeni a nove zbranove systemy

Je cas zacit nad tim aspon premyslet, nic vice

http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/americky-test-zemetreseni-mel-hruzne-nasledky

Michel Chossudovsky v článku pro server Globalreasearch tvrdí, že probíhající americká operace na Haiti je ve skutečnosti skrytou invazí sledující zatlačování levicových režimů v Latinské Americe

210010

21.01.2010 12:52

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

62.?.?.?

Žvásty. Dle této "logiky o převtělování" by totiž lidé museli být vlastně stále převtělení ještěři , neboť ti tu byli dávno před nima, tudíž by se měli převtělovat stále jako "ještěři napravující karmu". To už je pravděpodobnější i to, že celá realita /tak jak ji záte/ je vlastně dokonalý hologram [mrknutí jedním okem]

210089

21.01.2010 14:54

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

Opět nalezen "pravý důvod" US pomoci na Haiti !!

62.?.?.?

Oil in Haiti and Oil Refinery - an old notion for Fort Liberte as a transshipment terminal for US supertankers

http://www.margueritelaurent.com/pressclips/oil_sites.html#shopping_in_Haiti

ONI ti Amíci jsou už opravdu dosti profláklí na to, aby někde jen tak "nezištně" pomáhali s plnou polní zvláště ! [smích]

210111

25.01.2010 13:13

Globální trendy a Česká republika

RE: Pane Stwora, tleskám.

62.?.?.?

Nemylte se! I mnohem mene inteligentni tvorove mohou dosahovat skvelých úspěchů!

Kam se hrabe Buffet. Nejlepším hráčem na burze je cvičená opička Lukerija
http://finweb.ihned.cz/c1-40158610-kam-se-hrabe-bu...

Co jsou pak třeba nám platní všichni ti "odborníci". Haitane je snadno předčí, jen holt mají asi větší smůlu. [chechtot]

210583

25.01.2010 14:25

Globální trendy a Česká republika

KDO OPRAVDUJE URČUJE VŠECHNY GLOBÁLNÍ TRENDY !

62.?.?.?

Bloodlines of the Illuminati
Fritz Springmeier

http://www.bibliotecapleyades.net/bloodlines/index.htm [bliji]

210588

27.01.2010 14:54

Dopis politikům

RE: Bylo by to s ostrými

62.?.?.?

Copak tomu dnes není tak, že každý, kdo vyjádří něco nekonformního, okamžitě mutuje na rasisitu, nepřítele cizinců, fašistu, eventuálně také komunistu, fundamentalistu, sympatizanta s teroristy, sexistu, štváče, zloděje půdy, xenofoba , tupitele žen, odpůrce rovnosti atd.? A když si hodně smočí, může skončit i ve vězení.

Media a manipulace
http://www.nezakladnam.cz/cs/1774_media-a-manipula...

210776

04.02.2010 09:39

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

RE: PLACENÝ OBSAH

62.?.?.?

I já chci poděkovat nejen panu Stworovi, ale i např. právě panu L. Jandovi. Jeho zdroje jsou mnohdy roky napřed, než je tomu u mainstreamu. A věřím, že trávit skoro veškerý čas překlady článků také není zrovna lehké a člověka to ani neuživí !! Díky

211438

30.09.2010 16:34

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Kto to zastaví?

vj66 62.?.?.?

Pokud se opravdu chcete věnovat problematice munice z DU /ochuzeneho uranu/, zaměřte se především na účinky této munice po samotném výbuchu takového granátu. Při něm se právě totiž uvolňují ony silně radioaktivní prvky. Samotná munice není tak škodlivá, pokud ovšem nezasane cíl a dané prvky se tak neuvolní. Pak jde opravdu o velice nebezpečnou záležitost [pláč]

229039

24.11.2010 11:43

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

vj66 62.?.?.?

Bylo by to jedno, kdybyste žil tisíc let [chechtot] Přeci jen "přirodním zákonům" trvá tisíce let, než dojdou naplnění. Vnitřně můžete být svobodný jak se vám zachce, to ovšem neznamená, že se s těmi nešvary aspoň nepokusíte něco dělat již v "tomto životě". Právě ku prospěchu vaší rodiny které jistě není jedno, v jakých podmínkách vyrůstá [mrknutí jedním okem]

232911

24.11.2010 12:40

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

vj66 62.?.?.?

Tím jste jen dokázal, že se nijak neodlišujete od ostatních. Jen jste si našel ten svůj "vlastní vnitřní blahobyt" v podobě víry v převtělování. Jde jen o jakýsi únik od skutčných, reálných starostí a problémů, které je nutno řešit v "jakémkoli životě". Tím se skutečně naplňuje smysl života [mrknutí jedním okem] Ono náboženské "po smrti skončíte v ráji! atd. je samozřejmě iluzorní. Je to TEĎ a TADY

232915

24.11.2010 13:28

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

vj66 62.?.?.?

Jinými slovy - dát sobecky v životě přednost především sobě. Nejprve se postarat sám o sebe a teprve potom mne /možná díky nějakému "vnitřnímu vývoji"/ začnou zajímat ti ostatní. Podobný postoj k životu zastávali myslím i oni pověstní "loupeživí baroni". Tento postoj vede ke zlu tou nejkratší cestou.Díky - nemám zájem. Člověk je totiž /na rozdíl od zvířat/ člověk společenský a soucitný nejen ve vztahu ke sve vlastní rodině [mrknutí jedním okem] Sorry, morální principy vštípené mi od dětství mi nedali možost zabývat se jen "zdokonalováním svého ega" ale všímat si i toho okolí a dělat nezištně i něco pro ně

232919

26.11.2010 08:59

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Nemainstreamove zdoje zanikaji

vj66 62.?.?.?

Vidim to stejne. Konkretne prave OSUD neskutecne upadl do bulvarnosti. Temata jako "duta zeme" a podobne blaboly jez tam jakysi manipulator "tomas marny" neustale prezentuje jen potvrzuji i vasi domnenku infiltrace tohoto webu. Doufam, ze prezije o to vice silnejsi Zvedavec i bez podobnych dezinfo a manipulaci!

233071

26.11.2010 14:05

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: neviditelna ruka trhu..

vj66 62.?.?.?

Vyvedu vas z omylu priteli. Zadarmo dnes neni pomalu ani POZDRAV. Zkusil jste nekdy provozovat svuj vlastni web? Pokud vim, tak i ty "bezplatne" BL vybiraji sbirkou na svuj provoz od ctenaru. Myslet "kapitalisticky", zit v komunismu - to jste dnes prave vy a nekteri manazeri [chechtot]

233102

Smutné na tom všem je, že budoucnost USA je i naše budoucnost [bliji]

233991

Ještě střípek do celkové mozaiky
http://onlinejournal.com/artman/publish/article_6669.shtml [pláč]

233998

03.01.2011 14:33

Monitorování Ameriky

ONI MOHOU - VY NE !!!!

vj66 62.?.?.?

Takto to např. vypadá, pokud si chcete koupit obyčejnou termokameru k soukromým účelům:

"Dobrý den pane ...,

na základě Vašeho mailu reaguji.

Velice rádi Vám poskytneme informace včetně cenové nabídky na námi nabízené termokamery, nicméně musím Vás požádat o upřesnění za jakou firmu, případně instituci vystupujete.

Tato informace je pro nás nezbytná, a to vzhledem k povaze zboží, které je kontrolováno ministerstvem obrany USA.

Ideálně na sebe prosím uveďte i telefonní kontakt, abychom mohli dolazovat detaily, případně se dohodnout na předvedení, atd.

Předem děkuji za informace, v příloze zároveň posílám informační leták k termokamerám.

S přáním příjemného dne a úspěšného začátku nového roku "

odpověď:

"Hezky den,

diky za informace. Vubec jsem netusil, jak slozite dnes muze byt koupit si tuto /jiz davno znamou/ technologii bez toho, abych byl povazovan pomalu za "teroristu".
Pritom bych termokameru rad vlastnil pro vlastni bezpecnost v pripade, ze budu po pulnoci vykraden /stalo se celkem nedavno/ a rad bych se bez mozneho ohrozeni zivota podival, kdo mi v prizemi vlezl do baraku.

Jeste si tedy rozmyslim, zda uvedene informace poskytnu a tim se zbavim sveho soukromi ve prospech treti strany.

S pozdravem

....

PS - nevite o prodejci, ktery uvedene informace nevyzaduje?

235455

03.01.2011 14:43

Monitorování Ameriky

RE: ONI MOHOU - VY NE !!!!

vj66 62.?.?.?

pokr.:" Vážený pane,

uvedené informace jsou pro nás nezbytné, pokud by jste kameru chtěl zakoupit stejně by jste je musel poskytnout ... to vše je dáno faktem, že výrobek je vojenského charakteru a je vyráběn v USA.

Samozřejmě s Vašimi informacemi bude zacházeno v souladu s platnou legislativou, o to se nemusíte obávat.

K Vašemu vysvětlení, resp. nastínění účelu, pro který chcete kameru zakoupit ... rád bych jej s Vámi prodiskutoval, abychom Vám nenabízeli něco co Vám vůbec nepomůže.

Naše kamery jsou určeny v prvé řadě pro vyhledávání ohnisek požárů, dokumentaci požárů, vyhledávání úniků v potrubích a řádech, dále pro pátrání po osobách, atd. ... neumožňují však zobrazování přes stěnu, nebo např. přes sklo ... to je dáno jejich technologií.

Co se týče jiných firem ... pokud vím, tak průmyslové termokamery (mají displej kde zobrazují číselnou hodnotu nic víc, nemají zobrazování reálné situace) jsou volně dostupné (bez nutnosti identifikace koncového zákazníka) a pohybují se v řádech desítek tidíc Kč (cca 30 - 70tis.), pak jsou naše kamery (tedy na úrovni použití pro armádu, hasiče, policii) v řádech statisíců (kontrolováno) a poté jsou kamery pro speciální použití (ceny v řádech miliónů korun).

Protože Však přesně nechápu účel, pro který by jste kameru chtěl používat nemohu Vám přesněji poradit.

S přáním příjemného dne "

PS - účel chápe, právě proto chce věc "prodiskutovat" [pláč]

235456

03.01.2011 15:47

Monitorování Ameriky

RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

vj66 62.?.?.?

A ještě očipovaná /viz. Gottovy děti/ [pláč] Už začala ta pravá masáž

235462

06.05.2011 12:08

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: To je strašný

62.?.?.?

Vladimíre, ONI prostě musí vynést trest. Vzpomínam si, že v mém případě to pan prourátor také podstoupil aspoň k té k přestupkové komisi /když už jsem nemohl být shledán "teroristou/ a trval na potrestání. Vesměs šlo o dosti podobný "ideozločin" rozkrytý ve spolupráci s FBI [mrknutí jedním okem] Komise byla vlídná, stálo mne to 500, - v přestupkovém řízení a pobavení členů komise s tím, že za tuto sumu jsem se aspoň i já "dobře pobavil". Jinak než zábavu to ale ani brát nejde, jde o černý humor [chechtot]

243527

06.05.2011 12:33

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

PRO NECHÁPAVÉ STÁTNÍ PROKURÁTORY

62.?.?.?

Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu. Toto právo nepřipouští, aby někdo utrpěl újmu pro svoje přesvědčení a zahrnuje právo vykládat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoliv prostředky bez ohledu na hranice.

/čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948/Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat i rozšiřovat ideje a informace. Cenzura je nepřípustná.
[smích]

243534

06.05.2011 12:39

Třetí obhajovací řeč

čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948

62.?.?.?

Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu. Toto právo nepřipouští, aby někdo utrpěl újmu pro svoje přesvědčení a zahrnuje právo vykládat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoliv prostředky bez ohledu na hranice.

/čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948/Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat i rozšiřovat ideje a informace. Cenzura je nepřípustná.

243535

20.01.2012 09:15

Proč chce Washington „skoncovat“ s Putinem?

Hitlary Clinton

vj66 62.?.?.?

Krásný překlep s kouzlem nechtěného !!! [chechtot] A že takových malých Hitlery v politice ještě je

261398

23.01.2012 10:49

V Íránu se hraje o hegemonii dolaru

Írán: Základní informace o teritoriu

vj66 62.?.?.?

http://www.businessinfo.cz/cz/sti/iran-zakladni-in...

Obvyklá pracovní doba:

A) státní instituce: 7:00–12:00, 13:00–15:00 (s polední přestávkou na modlitbu a oběd)

B) Zákonem stanovená pracovní doba nesmí za týden přesáhnout 36 hodin, přesáhne-li, je zaměstnavatel ze zákona povinen zajistit zaměstnancům oběd.

261532

22.02.2012 15:26

Penězoměnci žijí ve strachu

RE: brainwashing

62.?.?.?

Občané jsou primárně povinni všímat si zločinů, které spáchaly jejich vlády, které jsou páchány i jejich jménem. Co bychom si pomysleli o Solženicynovi, kdyby plamenně řečnil proti válce ve Vietnamu a mlčel o Gulagu? Byl by pro nás mravně opovrženíhodný, a to právem. Co si dnes myslet o lidech, kteří volají po přehlížení zločinů páchaných největším českým spojencem v NATO a po tom, abychom se místo nich raději věnovali zločinům páchaných oficiálními nepřáteli?
Osoby, které považují kritiku za „levicovost“, zapomínají, že racionální, kritická veřejná diskuse je základním předpokladem demokracie. Někdy mi připadá, že si po pádu komunismu někteří lidé v Česku rozhodli, že vznikl nejlepší ze všech možných režimů, svoboda nám spadla do klína, a tak pro ni už nemusíme nic dělat. Nemusíme být ve střehu, že bychom o svobodu svou nečinností mohli přijít.
Tito spojenci jsou vyzýváni ve jménu společné obrany aliance, aby poskytovali své vojáky na operace NATA v Afghánistánu, plnili spojenecké závazky v Iráku a na Balkáně a pomohli s konstrukcí protiraketové obrany spojených států, ale Spojené státy nejsou odhodlány poskytnout podobnou ochranu svým spojencům. Jestliže tomu je tak, pak už nejde o rovnocenné spojenectví, ale o vztah supervelmoci k na ní závislých států, neboli jde o vztah centra k periférii. Zůstává tedy otázka kolik se pro nás změnilo, odešli jsme sice z Varšavské smlouvy, ale je naše postavení v NATO v něčem lepší? Další otázkou je, zda je pro nás takovýto typ spojenectví výhodný a pokud ne, máme v takovém spojenectví setrvávat? [mrknutí jedním okem]

263839

09.03.2012 10:07

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

VRTĚTI PSEM !!

vj66 62.?.?.?

V tomto filmu je krásně popsáno, jak se dnes vlastně dělá skutečná válečná propaganda. Doporučuji shládnout znovu. "Dejte ji do ruky kočku" [chechtot]

264941

18.01.2013 09:32

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

vj66 62.?.?.?

PS - nechápu, proč se stále divíte, že "umělci" jsou opět v čele s podporou toho kašpara a jemu podobných. Vždyť většina je jich v nějaké té zednářské lóži, včetně šéfů "veřejnoprávních TV" atd. Tedy ti vždy dostanou od lóže befelem, jak se mají zachovat ! Naopak - jejich chování je vždy plně předvídatelné [mrknutí jedním okem]

282676

Pro zpravodajske sluzby je tzv. "socialni siť" doslova darem z nebes. Až to láká k myšlence, zda skutečnými tvůrci facebooku a ostatních není americká NSA a mladíček "majitel" není jen figurkou . Ostatně ne jednou varovali manželé ze zpravodajských a bezpečnostních organizací své manželky, ať rozhodně smažou veškeré své údaje na těchto sitích. [mrknutí jedním okem] Pak ale nelze říci, ze to co kdo říká na sociální síti říká skutečně on /viz. komunista který byl v zahranicí a jenž měl v té době na své síti udajně napsat, že zas bude věšet "pravičáky" - hned poté na Praze vyhrala senatorské volby kandidatka ODS nad komunistou/

282681

24.01.2013 09:29

Více k pláči, nežli k smíchu

RE: Nálepkovani?

vj66 62.?.?.?

Když ovšem Zeman v poslední debatě zamerne zopakoval tu lež o iranskem prezidentovi a jeho udajnych slovech o "vymazani Israele z Evropy" jen aby se zavdecil svym pokrevnim chlebodarcum, stal se i ON pro mne NEVOLITELNYM. Je to jen fraska - hodny a zly policajt. Pravda, Karel ma jen vice nacisticke koreny a Zemna novodobe nacisty z Israele podporuje nyni. Co je horsi?? [bliji]

283330

25.01.2013 11:39

Návrat majora Zemana

TOTO UŽ PÍŠE RAKOUSKÝ "SPŘÁTELENÝ" TISK

vj66 62.?.?.?

Vítezství Swarzenberga v prezidentských volbách nabídne historickou šanci vyřešení sudetoněmecké otázky, tuto nespravedlonost oficiálně uznat a provést odpovídající odškodnění


http://www.ots.at/presseaussendung/OTS_20130121_OT... [pláč] [bliji]

283453

15.03.2013 08:28

Papež Washingtonu?

RE: Nevím,čemu se divíte!

62.?.?.?

Jen si vzpomeňte co následovalo po politickém zvolení papeže Wojtyly v celé východní Evropě. Na náhody věří je blbci - vše je jen politika center moci [pláč]

286353

27.01.2014 13:11

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

RE: Proč jsou na Zvědavci pro-ruské články, které nejsou zdaleka objektivní?

vj66 62.?.?.?

Tak nějak mi ten váš ubrečený "článek" připoměl Mjr. Zifčáka, alias studenta Růžičku [chechtot] [mrknutí jedním okem] Jak se pořád dokola uplatňují stále stejné osvědčené metody vyvolávání "revolucí" for Rockeffeler foundation

303345

31.01.2014 12:11

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

vj66 62.?.?.?

Právě naopak, Ukrajina musí zůstat zcela jednotná. Jde o potlačení aliance "pánů světa" . Zde je to řečeno zcela jasně http://voltaire.netkosice.sk/usa/11 zari - aneb Ve... [bliji]

303684

31.01.2014 12:22

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

vj66 62.?.?.?

Nebo také zde http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Velka_hra.h...

303685

21.05.2014 13:38

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

Nohavice to vidí střízlivě

vj66 62.?.?.?

Když mám v kapse euro euro euro dycky
bývám z toho neuro neuro neuro-tický
C
Ono tohle euro euro euro-dílo
Ami
nic dobrého neuro neuro neuro-dilo.

Když přinesu eura eura eura ženě
ona tváří se ura ura ura-ženě
A vzpomíná bony bony bony bony
na džíny anebo na bonbony.

Český člověk strach má strach má strach má
Lepší je koruna či drachma drachma drachma
Běžte někam s eurem s eurem s eurem
My vám naňho seurem seurem seurem!

Když mám v kapse euro euro euro dycky
bývám z toho neuro neuro neuro-tický
C
Ono tohle euro euro euro-dílo
nic dobrého neuro neuro neuro-dilo.

310412

23.05.2014 13:46

Apel plukovníka Strelkova

Jedine řešení

62.?.?.?

Udělat si seznam všech členů Trilaterální komise, Bildebergeru etc. a poverit /tak jako oligarchove/ par dobrovolniku jejich fazickou likvidaci. A byl by na chvili klid na celem svete. Najde se nekdo? [mrknutí jedním okem]

310529

06.06.2014 13:44

Rusko „zradilo“ NWO

Rusko „zradilo“ NWO = Rusko zavrhl "hodnoty" Západu

vj66 62.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/... [chechtot]

311157

Hitler kdysi prohlásil: "My porazíme Rusko tehdy,když Ukrajinci a Bělorusové uvěří,že nejsou Rusové."

311533

18.11.2014 14:50

Mail z Prahy

RE: Opona o.p.s.

vj66 62.?.?.?

V podstate jde o priznani "Partneri US embassy" [bliji]

321250

19.11.2014 13:07

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

US ambasáda přistižena při činu

vj66 62.?.?.?

Kdepak amabasada [chechtot] Cerna je přeci bílá http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdav...

321383

19.11.2014 13:50

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Souhlas

vj66 62.?.?.?

Ale no tak, Zeman je jen zastupny problem v boji Unipolaristu vs. Multipolaristu. Prohresky Zemana jsou srovnatelne s prohresky "naseho" knizete. Ten zase nalepkuje sve protivniky za "ruske agenty" v podstate totoznym slovnikem. Otazka stoji jasne - bud totalni otrctvi made in USA a "jejich " fin. elita, nebo nekolik center moci soutezicich spolu mirove o vliv. Vy jste si jiz zrejme vybral tu spravnou stranu [bliji] [mrknutí jedním okem]

321390

19.11.2014 15:32

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Souhlas

vj66 62.?.?.?

Jen ho nechte , at se bojí [mrknutí jedním okem] Neni to Rusko co o sobe riká, ze je "Bohem vyvolený národ" který má svaté právo na "světovládu". Byli to jen nacisté a nyní ti samí nacisté žijící v USA a řídící se touto "ideologii" . Odpoved tedy dotycny jiz dostal a presto ji nevidí a stale na ni čeká. Inu - komu není dáno, v apatyce nekoupí.. [chechtot]

321411

23.02.2015 17:18

Být v obraze něco stojí

Zvědavec a další weby bude mít problemy

vj66 62.?.?.?

Zcela otevřeně se již i ČR připravuje na válku s Ruskem, a tak nastal čas umlčet nezávislé weby v předstihu ! http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ome... [pláč]

327704

19.03.2015 11:34

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

RE: Neuvěřitelný !

vj66 62.?.?.?

Víte pane, ono to ani tak neni o vyberu vojsk, jako o vyberu idealu. A jelikoz jste si asi nevsiml, ze v USA jiz nejakou tu dobu plati tzv. Patriot Act = novodobe norimberske zakony, tak neni co resit. Odpovim proto primo - pokud jiz volit, tak demokracii a ne fasismus. Tedy spise to nam blizke soucasne Rusko a ne soucasne USA. Staci trochu premyslet a mate hned jasno, vse se totiz stale meni [chechtot]

329438

19.03.2015 11:49

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

Vzdělaní Američané emigrují do Čech

vj66 62.?.?.?

Je tedy zbytecne se ptat, zda-li Rusko, nebo USA. Jejich obcane v tom maji sami jasno, jen zdejsi kolaboranti jakoby stale "tapali" [chechtot] http://www.blisty.cz/art/76854.html

329440

24.03.2015 11:51

Zdroj z ČT: Nesmíme ani hlesnout o okupaci z 15. března 1939, dostali jsme generální zákaz seshora

SROVNÁNÍ BŘEZEN 1939 VS. 2015 SEDÍ TOTIŽ DOKONALE

vj66 62.?.?.?

Právě proto se ČT tak zalekla. Pokud jde o světovládné choutky tak nacistická vojska dokonale dnes nahradila právě ta americká - a ONI to dobře vědí. USA má dnes stejné zákony a stejné světovládné plány jeko měl právě Hitler. Převzali komplet jejich ideologii i cíle [pláč]

329756

24.03.2015 15:34

Zdroj z ČT: Nesmíme ani hlesnout o okupaci z 15. března 1939, dostali jsme generální zákaz seshora

RE: SROVNÁNÍ BŘEZEN 1939 VS. 2015 SEDÍ TOTIŽ DOKONALE

vj66 62.?.?.?

"Beránka vlku se zachtělo, Samíku, zavírej vrátka"
[pláč]

329771

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly
Francie sladká hrdý Albion
a my jsme je milovali

Viděl jsem slzy v očích žen
viděl jsem pěstě zaťaté
Počkejte málo málo jen
však vy nás poznáte

Ty vládkyně moří všemocná
to moře slzí naše je
ovoce hněvu rychle zrá
už řinčí kotva naděje

Zvoní zvoní zrady zvon
čí ruce ho rozhoupaly
Francie sladká hrdý Albion
a my jsme je milovali

329779

25.03.2015 16:26

Operace „Atlantické odhodlání“

Nebude-li strach, nebude kontrola - to je prave ted heslo i nasi vlady spolu s USA

vj66 62.?.?.?

Lidé by se neměli bát svých vlád, vlády by se měly bát svých lidí
Vlády používají strach, ne jako ´nejzazší řešení´, ale jako to první, druhé i poslední. Vše, co dělají, je založeno na strachu.
Bojíme se minulosti, současnosti i budoucnosti. Bojíme se neznámého, bojíme se, že nebudeme mít dostatek, ztratíme co máme, nebudeme mít to, co chceme. Bojíme se, co se stane s námi a s našimi blízkými. Bojíme se, co si o nás ostatní myslí a co si o nás nemyslí. Bojíme se, bojíme, stále jen bojíme a proto jsme ovládatelní prostřednictvím manipulace vším, čeho se bojíme. Současná Válka proti terorismu není ničím jiným, než Válkou Strachu. Nebude-li strach, nebude kontrola.

329845

20.05.2015 09:19

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

A ještě jednou William Engdahl - Islámský teror, „atlantická“ režie

vj66 62.?.?.?

FSB hromadí doličné předměty už čtvrt století. Putin si je zatím nechává v rukávu. Jít s nimi na trh, vztahy přes Velkou louži to srazí ještě níž.
http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1147/william...

333187

25.05.2015 09:35

Proč USA konečně mluví s Ruskem?

RE: překlad

vj66 62.?.?.?

Nemůže, proto je to anonym [smích]

333498

18.11.2015 11:59

Koncovka v Sýrii: Strategická fáze tajné války Pentagonu proti Íránu

Přiznání z USA

vj66 62.?.?.?

Byla to odplata za "naše hochy" z protiassadovské opozice. :"Možná, že teď, když vidí, že IS sundal jeden z jejich letounů při hrozném neštěstí, bude ta změna orientace pokračovat"
čti USA

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/386654-ob...

342012

24.02.2016 12:39

Dekódování americké Říše chaosu

RE: Vývody pana profesora

vj66 62.?.?.?

Vím, koho myslíte https://video.search.yahoo.com/video/play;_ylt=Awr...

345835

24.02.2016 13:07

Dekódování americké Říše chaosu

RE: Vývody pana profesora

vj66 62.?.?.?

A ty jejich pokrevni linie maji na svedomi i tuhle kreaturu /FED/ http://www.amazon.com/The-Creature-Jekyll-Island-F...

345836

24.02.2016 13:31

Dekódování americké Říše chaosu

RE: Vývody pana profesora

vj66 62.?.?.?

Dyt jo, tady mate presne jmenovane klany, kteri stoji za tou "globalni moci" ve skutecnosti a proc [mrknutí jedním okem]

345838

Pokud je ve hre jeste i tato karta, ma Putin definitivne vyhrano a v ramci ocekavani spadne ropa az na dno, evropske banky ktere do ropneho prumyslu investovali spadnou s ni a valky na Blizkem vychode budou definitivne irelevantni. Mozna je to presne to, co se nyni ve svete odehrava.

345902

08.03.2016 13:53

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

RE: Takže k

vj66 62.?.?.?

Ted uz nezbyva, nez podobnym zpusobem udat pana Culika a znicit definitivne i jeho karieru. Kdo se toho prosim ujme? [mrknutí jedním okem]

346551

05.04.2016 10:24

Panama Papers

RE: a teď se ptejme

vj66 62.?.?.?

http://www.eurasia24.cz/nazory/590-nikolaj-stariko...

347450

06.04.2016 10:02

Brazílie, stejně jako Rusko, pod útokem hybridní války

Předvoj barevné "revoluce u nás = "Janečkův Fond boje proti korupci !"

vj66 62.?.?.?

Důležité je, že modus operandi barevné revoluce – boj proti korupci a „za obranu demokracie“ – již existoval. To byl první krok hybridní války. - Je tedy jasné, kdo u nás platí Mr. Janečka

347488

04.05.2016 09:04

Kult Baala a post-moderní zednáři

Bohemian Grove

vj66 62.?.?.?

A obrady zde dodnes provadene "elitama". Tento kult je opravdu dodnes oslavovan. Hledejte, googlujte.. [mrknutí jedním okem]

348227

26.05.2016 09:29

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

Kdo chce podekovat Sorosovi osobne - může

vj66 62.?.?.?

Nadace Open Society Fund Praha

Prokopova 197/9
13000 Praha 3

/+ napr. 7 uctu nekde u Raifky atd../

PS - neni to NAHODOU nekde na Zizkove, vedle Kliniky??[mrknutí jedním okem]

348866

26.05.2016 15:44

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

Robert Fico promluvil o tom, jak po něm jdou neziskovky placené ze zahraničí

vj66 62.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rober...

Zakazat NEZISKOVKY ![bliji]

348884

03.10.2016 09:53

Šimon Peres nebyl žádný mírotvůrce

RE: Mirotvurcem byl preci Yasir Arafat

vj66 62.?.?.?

Hmm, je mu cizí, proto patří zřejmě mezi excelentní novináře a je i držitelem prestižního ocenění - Pulitzerova cena. Je zajímavé, dle čeho vy sluníčkáři posuzujete své názorové oponenty, zřejmě dle jejich zjevu? Spíše to tedy vypovídá především něco o váas samotných [mrknutí jedním okem]

352346

18.10.2016 09:51

Pořád ještě nevidíte žádné nacisty?

RE: Práce ČT

vj66 62.?.?.?

Stejněš tak dlouho, jako jste tolerovali Husákovu normalizační TV. Tedy minimálně do doby dalšího "sametového"? převratu. Svazáci to mají pevně v rukách[mrknutí jedním okem]

352688

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 1

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?